CANY JUNE Long Course - Meet Results

CANY JUNE Long Course
6/8/2019 - 6/8/2019
Santa Clarita, CA USA
Updated: 6/9/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Canyons Aquatic Club    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 6/9/2019 04:20 PM
                   2019 CA CANY June Long Course - 6/8/2019                    
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Rafa L            10 LKWD-CA                35.54      34.64  
  2 Purizaca, Camila          10 LKWD-CA                37.85      36.62  
  3 Hussein, Emma A            9 CANY-CA                36.85      36.66  
  4 Riley, Milan B             9 CANY-CA                36.69      37.11  
  5 Visoso, Fatima L          10 LKWD-CA                37.25      37.32  
  6 Rother, Caitlyn I          9 LKWD-CA                38.88      37.90  
  7 Jue, Teagan K              8 LKWD-CA                37.50      38.47  
  8 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA                41.55      40.77  
  9 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                44.63      41.81  
 10 Ashe, Cailyn M             8 LKWD-CA                41.14      42.07  
 11 Fahrenholz, Emma R         9 CANY-CA                48.52      42.86  
 12 Simcox, Emma E            10 CANY-CA                   NT      44.21  
 13 Quan, Kailee P            10 DARE-CA                48.80      44.51  
 14 Gordin, Brighton C         7 LKWD-CA                49.57      47.41  
 15 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA                46.72      48.72  
 16 MacLean, Melissa N         7 LKWD-CA                49.64      49.58  
 17 Rother, Carly R            7 LKWD-CA                56.91      54.53  
 18 Perez, Aranza              8 CANY-CA                   NT      57.11  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purizaca, Camila          10 LKWD-CA              1:23.92    1:20.22  
      38.46   41.76                                                
  2 Lim, Sophia M             10 DARE-CA              1:23.16    1:21.68  
  3 Hussein, Emma A            9 CANY-CA              1:21.62    1:22.48  
      38.57   43.91                                                
  4 Riley, Milan B             9 CANY-CA              1:23.48    1:22.60  
      39.01   43.59                                                
  5 Jue, Teagan K              8 LKWD-CA              1:37.10    1:23.52  
      39.78   43.74                                                
  6 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA              1:28.51    1:30.06  
      42.75   47.31                                                
  7 Iglesias, Valeria          9 CANY-CA              1:32.11    1:30.66  
      42.33   48.33                                                
  8 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA              1:29.84    1:31.51  
      43.01   48.50                                                
  9 Ashe, Cailyn M             8 LKWD-CA              1:38.50    1:36.22  
      46.27   49.95                                                
 10 Brown, KayKay M            9 CANY-CA              1:36.62    1:38.22  
      45.24   52.98                                                
 11 Simcox, Emma E            10 CANY-CA                   NT    1:38.40  
      47.96   50.44                                                
 12 Gordin, London J           8 LKWD-CA                   NT    1:41.23  
      47.12   54.11                                                
 13 MacLean, Melissa N         7 LKWD-CA              1:54.36    1:49.79  
      51.47   58.32                                                
 14 Percy, Peyton C            8 CANY-CA              1:49.50    1:56.81  
      55.77 1:01.04                                                
 15 Sanchez, Bellina A         9 CANY-CA                   NT    2:09.57  
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Teagan K              8 LKWD-CA              2:56.23    2:52.93  
      39.81   46.60   42.61   43.91                                
  2 Lim, Sophia M             10 DARE-CA              2:55.83    2:53.29  
      39.99   45.65   45.74   41.91                                
  3 Hussein, Emma A            9 CANY-CA              3:05.39    2:57.39  
      40.82   48.21   46.23   42.13                                
  4 Purizaca, Camila          10 LKWD-CA              3:01.30    3:02.43  
      39.63   46.32   47.15   49.33                                
  5 Titus, Ava E              10 CANY-CA              3:05.04    3:04.61  
      40.60   47.59 1:36.42                                        
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Caballero, Madison N      10 CANY-CA                47.58      44.27  
  2 Ginsburg, Audrey E        10 CANY-CA                45.69      45.64  
  3 Rodriguez, Juliana R       9 CANY-CA                48.36      47.77  
  4 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA                48.78      48.77  
  5 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA                54.97      52.09  
  6 Gordin, London J           8 LKWD-CA                53.40      54.36  
  7 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                50.62      55.25  
  8 Fahrenholz, Emma R         9 CANY-CA                   NT      56.64  
  9 Percy, Peyton C            8 CANY-CA                56.83      58.48  
 10 MacLean, Melissa N         7 LKWD-CA                   NT    1:00.38  
 11 Gordin, Brighton C         7 LKWD-CA              1:00.57    1:01.89  
 12 Perez, Aranza              8 CANY-CA                   NT    1:03.94  
 13 Rother, Carly R            7 LKWD-CA              1:10.50    1:05.23  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Rafa L            10 LKWD-CA              1:32.02    1:25.49  
      41.54   43.95                                                
  2 Ginsburg, Audrey E        10 CANY-CA              1:38.19    1:37.22  
      46.56   50.66                                                
  3 Rodriguez, Juliana R       9 CANY-CA              1:39.56    1:39.40  
      47.24   52.16                                                
  4 Iglesias, Valeria          9 CANY-CA              1:40.53    1:40.28  
      49.10   51.18                                                
  5 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA              2:01.11    1:52.91  
      55.19   57.72                                                
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Rafa L            10 LKWD-CA                47.36      43.96  
  2 Rother, Caitlyn I          9 LKWD-CA                51.36      49.78  
  3 Rodriguez, Juliana R       9 CANY-CA                50.51      51.50  
  4 Simcox, Emma E            10 CANY-CA                   NT      55.63  
  5 Quan, Kailee P            10 DARE-CA              1:12.90    1:00.97  
  6 Gordin, London J           8 LKWD-CA                   NT    1:03.34  
 -- Rother, Carly R            7 LKWD-CA                   NT         DQ  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visoso, Fatima L          10 LKWD-CA              1:52.42    1:47.90  
      53.26   54.64                                                
  2 Titus, Ava E              10 CANY-CA              1:51.54    1:48.07  
      51.68   56.39                                                
  3 Rother, Caitlyn I          9 LKWD-CA              1:51.52    1:48.08  
  4 Iglesias, Valeria          9 CANY-CA              1:57.29    1:50.42  
      52.19   58.23                                                
  5 Fahrenholz, Emma R         9 CANY-CA                   NT    1:52.57  
      53.77   58.80                                                
  6 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                   NT    2:00.41  
  7 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                   NT    2:01.29  
      58.79 1:02.50                                                
 
Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ashe, Cailyn M             8 LKWD-CA                47.02      55.82  
  2 Percy, Peyton C            8 CANY-CA              1:04.41    1:02.78  
  3 Quan, Kailee P            10 DARE-CA              1:09.55    1:03.50  
  4 Sanchez, Bellina A         9 CANY-CA                   NT    1:28.54  
 
Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Caballero, Madison N      10 CANY-CA              1:38.38    1:36.33  
      44.63   51.70                                                
  2 Titus, Ava E              10 CANY-CA              1:46.95    1:47.39  
      48.76   58.63                                                
 -- Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                   NT         DQ  
      48.90 1:05.74                                                
 
Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visoso, Fatima L          10 LKWD-CA              3:20.28    3:12.48  
      42.46   51.28   57.06   41.68                                
  2 Caballero, Madison N      10 CANY-CA              3:21.12    3:20.55  
      43.69   52.63 1:03.32   40.91                                
  3 Lim, Sophia M             10 DARE-CA              3:24.56    3:22.17  
      45.30   51.64 1:45.23                                        
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA                34.31      32.14  
  2 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA                32.29      32.25  
  3 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                33.60      32.69  
  4 Khong, Daphne R           11 LKWD-CA                33.64      32.92  
  5 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                33.07      33.12  
  6 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA                33.66      33.54  
  7 Chua, Emma R              12 DARE-CA                36.47      33.57  
  8 Cornejo, Lily N           12 CANY-CA                33.46      33.72  
  9 Kaneichi, Caitlyn P       12 LKWD-CA                32.88      33.79  
 10 Megid, Kenzie             12 CANY-CA                34.00      34.13  
 11 Najera, Sophia H          11 CANY-CA                33.99      34.35  
 12 Yamamura, Tori M          11 CANY-CA                35.60      34.91  
 13 Huang, Kayla              12 DARE-CA                36.97      35.31  
 14 Quan, Madison K           12 DARE-CA                   NT      35.84  
 15 Haddad, Nicole N          11 CANY-CA                35.02      35.96  
 16 Kasireddy, Nithya         11 CANY-CA                39.37      38.25  
 17 Maclean, Melannie N       11 LKWD-CA                37.55      38.27  
 18 Bartschi, Ellie A         11 LKWD-CA                40.91      38.49  
 19 Borkowski, Taylor K       12 CANY-CA                   NT      39.71  
 20 Philipous, Anna G         12 CANY-CA                42.81      41.88  
 21 Cuneta, Leisha B          11 CANY-CA                46.93      49.17  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Peyton M           12 CANY-CA              1:07.07    1:08.16  
      32.38   35.78                                                
  2 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA              1:10.59    1:09.27  
      32.89   36.38                                                
  3 Kim, Alice                12 DARE-CA              1:10.76    1:09.87  
      33.00   36.87                                                
  4 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:12.26    1:11.14  
      33.29   37.85                                                
  5 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA              1:10.39    1:11.26  
      33.59   37.67                                                
  6 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              1:13.75    1:13.81  
      35.00   38.81                                                
  7 Chua, Emma R              12 DARE-CA              1:14.88    1:13.95  
      35.54   38.41                                                
  8 Cornejo, Lily N           12 CANY-CA              1:12.88    1:14.04  
      34.98   39.06                                                
  9 Haddad, Nicole N          11 CANY-CA              1:18.63    1:19.80  
      37.02   42.78                                                
 10 Quan, Madison K           12 DARE-CA                   NT    1:20.47  
      38.27   42.20                                                
 11 Bartschi, Ellie A         11 LKWD-CA              1:26.92    1:23.77  
      40.49   43.28                                                
 12 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              1:23.10    1:24.25  
 13 Maclean, Melannie N       11 LKWD-CA              1:25.03    1:25.40  
 14 Borkowski, Taylor K       12 CANY-CA                   NT    1:27.46  
      41.17   46.29                                                
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Peyton M           12 CANY-CA              2:24.48    2:29.11  
      34.62   37.44   38.97   38.08                                
  2 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA              2:36.10    2:32.85  
      35.52   38.87   39.24   39.22                                
  3 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              2:35.49    2:34.37  
      35.10   38.75   40.86   39.66                                
  4 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA              2:32.64    2:34.43  
      35.56   39.25   40.54   39.08                                
  5 Jennings, Olivia M        11 LKWD-CA              2:38.82    2:41.15  
      37.50   40.53   41.70   41.42                                
  6 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA              2:52.58    2:48.75  
      38.12   43.34   45.39   41.90                                
  7 Bartschi, Ellie A         11 LKWD-CA                   NT    3:02.94  
      42.15   48.06   47.21   45.52                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Alice                12 DARE-CA                41.02      36.63  
  2 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA                39.77      38.38  
  3 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA                39.26      38.48  
  4 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                38.92      38.54  
  5 Kaneichi, Caitlyn P       12 LKWD-CA                38.79      38.95  
  6 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                39.12      39.36  
  7 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA                41.38      39.37  
  8 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA                40.30      39.46  
  9 Megid, Kenzie             12 CANY-CA                40.54      39.62  
 10 Jennings, Olivia M        11 LKWD-CA                40.09      39.70  
 11 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA                43.41      42.12  
 12 Graham, Aniyah S          12 CANY-CA                55.99      43.37  
 13 Yamamura, Tori M          11 CANY-CA                43.13      43.39  
 14 Garcia, Liv A             12 LKWD-CA                53.42      43.69  
 15 Percy, Skylar N           11 CANY-CA                43.26      43.78  
 16 Kasireddy, Nithya         11 CANY-CA                   NT      47.15  
 17 Philipous, Anna G         12 CANY-CA                57.32      48.62  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA              1:22.73    1:22.32  
      40.38   41.94                                                
  2 Najera, Sophia H          11 CANY-CA              1:24.00    1:24.13  
      41.49   42.64                                                
  3 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA              1:29.64    1:24.63  
      40.50   44.13                                                
  4 Lee, Sophia J             12 DARE-CA              1:29.40    1:25.62  
  5 Megid, Kenzie             12 CANY-CA              1:27.19    1:26.12  
      41.45   44.67                                                
  6 Huang, Kayla              12 DARE-CA              1:34.11    1:30.11  
      43.64   46.47                                                
  7 Percy, Skylar N           11 CANY-CA              1:32.31    1:33.75  
      45.49   48.26                                                
  8 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              1:36.49    1:38.85  
      48.30   50.55                                                
 -- Cuneta, Leisha B          11 CANY-CA              2:03.42         DQ  
    1:00.13 1:05.03                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hartounian, Karina M      12 CANY-CA                41.21      40.08  
  2 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                43.07      43.45  
  3 Chua, Emma R              12 DARE-CA                46.51      44.70  
  4 Kaneichi, Caitlyn P       12 LKWD-CA                44.56      44.77  
  5 Garcia, Liv A             12 LKWD-CA                45.61      44.95  
  6 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                46.03      45.73  
  7 Quan, Madison K           12 DARE-CA                   NT      46.07  
  8 Quirino, Mykah V          11 LKWD-CA                46.43      46.49  
  9 Maclean, Melannie N       11 LKWD-CA                47.77      50.45  
 10 Graham, Aniyah S          12 CANY-CA                46.91      53.10  
 11 Kasireddy, Nithya         11 CANY-CA                59.49      55.77  
 12 Cuneta, Leisha B          11 CANY-CA              1:02.59    1:02.03  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA              1:32.63    1:28.45  
      42.34   46.11                                                
  2 Henderson, Dia N          12 CANY-CA              1:35.45    1:31.68  
      43.01   48.67                                                
  3 Huang, Kayla              12 DARE-CA              1:34.10    1:33.41  
      45.00   48.41                                                
  4 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              1:35.67    1:34.65  
      44.26   50.39                                                
  5 Garcia, Liv A             12 LKWD-CA              1:43.18    1:41.64  
      47.59   54.05                                                
  6 Graham, Aniyah S          12 CANY-CA              1:48.02    1:50.65  
      52.90   57.75                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                36.09      34.96  
  2 Kim, Alice                12 DARE-CA                35.95      35.77  
  3 Quirino, Mykah V          11 LKWD-CA                36.70      36.07  
  4 Khong, Daphne R           11 LKWD-CA                36.28      36.51  
  5 Cornejo, Lily N           12 CANY-CA                35.83      37.67  
  6 Najera, Sophia H          11 CANY-CA                35.93      37.76  
  7 Yamamura, Tori M          11 CANY-CA                37.49      38.12  
  7 Lee, Sophia J             12 DARE-CA                38.49      38.12  
  9 Percy, Skylar N           11 CANY-CA                39.13      40.42  
 10 Haddad, Nicole N          11 CANY-CA                42.57      44.34  
 11 Philipous, Anna G         12 CANY-CA                58.29      46.55  
 12 Borkowski, Taylor K       12 CANY-CA                   NT      48.84  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Peyton M           12 CANY-CA              1:15.64    1:20.07  
      37.59   42.48                                                
  2 Quirino, Mykah V          11 LKWD-CA              1:22.27    1:21.97  
      38.52   43.45                                                
  3 Khong, Daphne R           11 LKWD-CA              1:21.60    1:22.19  
      38.11   44.08                                                
  4 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              1:28.96    1:29.42  
      42.65   46.77                                                
  5 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA              1:36.40    1:31.24  
      39.03   52.21                                                
 -- Jennings, Olivia M        11 LKWD-CA              1:26.64         DQ  
      39.12   45.25                                                
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              2:53.16    2:53.08  
      36.06   43.58   52.85   40.59                                
  2 Lee, Sophia J             12 DARE-CA              3:00.30    3:00.64  
      39.11   47.37   56.44   37.72                                
 
Girls 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masino, Colette E         15 CANY-CA                29.64      30.27  
  2 Malin, Michelle A         14 CANY-CA                30.02      30.28  
  3 Garcia, Darla L           15 DARE-CA                30.96      30.89  
  4 Dela Calzada, Chelsea J   13 CANY-CA                33.53      32.19  
  5 Munoz, Isabel I           15 LKWD-CA                   NT      32.20  
  6 Vargas, Angela B          14 CANY-CA                33.35      33.15  
  7 Lam, Andrea S             13 CANY-CA                32.82      33.66  
  8 Schooping-Gutierrez, Han  14 CANY-CA                37.95      38.28  
  9 Serrano, Alani B          13 LKWD-CA                47.64      40.38  
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Darla L           15 DARE-CA              1:07.71    1:09.03  
      32.87   36.16                                                
  2 Hindman, Cate P           13 CANY-CA              1:10.94    1:09.40  
      32.98   36.42                                                
  3 Lamon, Julia C            14 CANY-CA              1:11.76    1:14.47  
      35.67   38.80                                                
  4 Pagaran, Claire           13 CANY-CA              1:18.02    1:17.71  
      36.90   40.81                                                
  5 Tan, Nina R               13 CANY-CA              1:40.07    1:26.15  
      40.24   45.91                                                
  6 Serrano, Alani B          13 LKWD-CA              1:29.01    1:29.66  
      42.09   47.57                                                
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masino, Colette E         15 CANY-CA              2:21.65    2:26.54  
      32.93   37.05   38.61   37.95                                
  2 Vargas, Angela B          14 CANY-CA              2:40.01    2:38.26  
      36.58   40.09   42.13   39.46                                
  3 Munoz, Isabel I           15 LKWD-CA                   NT    2:39.42  
      35.81   41.28   42.40   39.93                                
  4 Kirchmann, Nadia G        13 CANY-CA              2:45.41    2:39.45  
      36.85   40.53   42.80   39.27                                
 
Girls 13 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hindman, Cate P           13 CANY-CA              6:13.66    5:19.06  
      36.09   41.36   41.31   40.97   40.94   40.96   39.34   38.09
  2 Kirchmann, Nadia G        13 CANY-CA                   NT    5:41.43  
      37.96   42.67   43.94   44.16   44.45   43.58   44.69   39.98
  3 Garcia, Maya L            14 LKWD-CA              5:42.48    5:50.80  
      38.85   43.42   44.83   45.32   44.04   45.78   44.95   43.61
  4 Ochoa, Vivian C           13 CANY-CA                   NT    6:26.40  
      44.95   47.26   50.77   49.19   47.98   50.33   48.62   47.30
 
Girls 13 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jasmine            14 DARE-CA             20:18.04   21:39.27  
      37.97   41.98   39.24   45.90   43.16   42.02   33.47   51.61
      31.76   53.14   43.14   43.21   43.39   42.88   43.40   42.94
      37.02   49.47   44.11   43.47   44.62   43.75   44.49   43.25
      44.87   45.16   45.31   45.04   45.99   43.51                
  2 Caballero, Jessica A      15 CANY-CA                   NT   23:01.96  
      40.64   44.97   45.51   46.16   45.93   44.03   45.68   44.26
      47.02   46.52   47.12   46.56   46.73   46.70   39.81   54.46
      46.37   47.00   47.21   46.99   39.81   53.80   41.15   52.00
      36.28                   46.22   45.69   42.59                
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malin, Michelle A         14 CANY-CA              1:15.52    1:15.19  
      36.70   38.49                                                
  2 Brill, Anna M             13 CANY-CA              1:21.62    1:17.80  
      37.93   39.87                                                
  3 Dela Calzada, Chelsea J   13 CANY-CA              1:23.74    1:18.31  
      38.06   40.25                                                
  4 Lamon, Julia C            14 CANY-CA              1:24.94    1:27.62  
      43.09   44.53                                                
  5 Yurek, Maddie K           13 CANY-CA              1:29.96    1:31.33  
      43.82   47.51                                                
  6 Tan, Nina R               13 CANY-CA              1:39.76    1:45.02  
      50.10   54.92                                                
  7 Schooping-Gutierrez, Han  14 CANY-CA              1:49.53    1:53.79  
      54.80   58.99                                                
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malin, Michelle A         14 CANY-CA              2:41.35    2:42.91  
      37.99   40.68   42.82   41.42                                
  2 Tang, Catlin              15 CANY-CA              2:45.00    2:44.27  
      38.63   41.59   42.25   41.80                                
  3 Hong, Chelsea S           13 DARE-CA              2:48.57    2:46.88  
      38.93   42.22   43.26   42.47                                
  4 Lam, Andrea S             13 CANY-CA                   NT    2:56.14  
      41.32   44.94   45.54   44.34                                
  5 Caballero, Jessica A      15 CANY-CA                   NT    3:08.18  
      45.24   48.47   49.78   44.69                                
  6 Ochoa, Vivian C           13 CANY-CA                   NT    4:04.41  
      58.96 1:02.66 1:02.76 1:00.03                                
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hong, Chelsea S           13 DARE-CA              1:28.08    1:25.25  
      40.81   44.44                                                
  2 Brill, Anna M             13 CANY-CA              1:30.27    1:27.13  
      41.06   46.07                                                
  3 Masino, Colette E         15 CANY-CA              1:33.05    1:31.38  
      42.92   48.46                                                
  4 Garcia, Darla L           15 DARE-CA              1:37.52    1:34.14  
      45.08   49.06                                                
  5 Pagaran, Claire           13 CANY-CA              1:37.17    1:37.98  
      46.24   51.74                                                
  6 Ardila, Mariana           14 CANY-CA              1:35.61    1:39.38  
      46.20   53.18                                                
  7 Lam, Andrea S             13 CANY-CA              1:43.54    1:41.93  
      49.54   52.39                                                
  8 Yurek, Maddie K           13 CANY-CA              1:46.61    1:46.96  
  9 Munoz, Natalie D          14 LKWD-CA                   NT    1:53.65  
      54.38   59.27                                                
 10 Serrano, Alani B          13 LKWD-CA              2:26.53    2:05.27  
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hong, Chelsea S           13 DARE-CA              3:11.16    3:02.56  
      42.12   46.34   46.99   47.11                                
  2 Brill, Anna M             13 CANY-CA              3:13.92    3:04.77  
      42.68   47.05   48.42   46.62                                
  3 Garcia, Maya L            14 LKWD-CA              3:16.56    3:23.70  
      45.87   52.37   53.61   51.85                                
 
Girls 13 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jasmine            14 DARE-CA              1:18.74    1:17.42  
      35.67   41.75                                                
  2 Vargas, Angela B          14 CANY-CA              1:24.25    1:23.16  
      38.84   44.32                                                
  3 Hindman, Cate P           13 CANY-CA              1:24.78    1:23.63  
      37.64   45.99                                                
  4 Ardila, Mariana           14 CANY-CA              1:29.20    1:27.35  
      38.37   48.98                                                
  5 Munoz, Natalie D          14 LKWD-CA              1:40.95    1:44.63  
      45.84   58.79                                                
  6 Tan, Nina R               13 CANY-CA              1:49.33    1:47.99  
      48.10   59.89                                                
  7 Ochoa, Vivian C           13 CANY-CA                   NT    1:54.76  
      51.53 1:03.23                                                
  8 Schooping-Gutierrez, Han  14 CANY-CA                   NT    2:04.47  
      56.75 1:07.72                                                
 
Girls 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tang, Catlin              15 CANY-CA              2:31.00    2:37.71  
      32.61   42.27   43.95   38.88                                
  2 Huang, Jasmine            14 DARE-CA              2:43.41    2:45.35  
      35.16   44.07   47.98   38.14                                
  3 Dela Calzada, Chelsea J   13 CANY-CA              2:54.72    2:53.02  
      35.33   42.22   54.59   40.88                                
  4 Munoz, Isabel I           15 LKWD-CA              3:04.05    3:01.91  
      39.08   46.82   53.53   42.48                                
  5 Ardila, Mariana           14 CANY-CA              3:03.48    3:03.96  
      39.04   48.17   53.26   43.49                                
  6 Kirchmann, Nadia G        13 CANY-CA              3:10.00    3:04.04  
      38.31   49.40   56.78   39.55                                
  7 Garcia, Maya L            14 LKWD-CA              3:07.62    3:06.38  
      38.88   54.05   51.36   42.09                                
  8 Yurek, Maddie K           13 CANY-CA              3:25.27    3:21.18  
      45.29   50.70 1:02.01   43.18                                
  9 Munoz, Natalie D          14 LKWD-CA                   NT    3:26.02  
      41.24   54.93 1:04.44   45.41                                
 
Girls 13 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lamon, Julia C            14 CANY-CA                   NT    6:12.92  
      40.60   49.76   47.66   47.32   51.18   51.58   43.59   41.23
  2 Caballero, Jessica A      15 CANY-CA                   NT    6:40.28  
      43.05   49.66   51.91   52.44   58.16   59.43   44.12   41.51
  3 Pagaran, Claire           13 CANY-CA                   NT    6:55.14  
      44.89   52.49   53.36   52.64   55.49   56.82   50.95   48.50
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                33.58      34.42  
  2 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA                36.45      36.15  
  3 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                40.02      39.71  
  4 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA                46.04      45.66  
  5 Karim, Zane H              9 CANY-CA                48.26      45.84  
  6 Lim, Eric M                7 DARE-CA                46.60      47.20  
  7 Albert, Landon S          10 CANY-CA                   NT      51.87  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldman, Liam A           10 CANY-CA              1:21.43    1:15.14  
      35.12   40.02                                                
  2 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA              1:20.87    1:20.22  
      38.05   42.17                                                
  3 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA              1:24.83    1:23.80  
      39.70   44.10                                                
  4 Santos, Marcus            10 CANY-CA                   NT    1:59.63  
 
Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA              3:02.21    2:57.61  
      41.64                   43.48                                
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                40.10      41.92  
  2 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA                50.45      48.98  
  3 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                56.02      50.77  
  4 Karim, Zane H              9 CANY-CA                58.97      56.59  
  5 Albert, Landon S          10 CANY-CA                   NT      59.89  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldman, Liam A           10 CANY-CA              1:35.16    1:31.79  
      45.99   45.80                                                
  2 Meza, Joseph Z            10 LKWD-CA                   NT    1:32.12  
  3 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA              1:35.24    1:40.49  
      49.41   51.08                                                
  4 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA              1:43.71    1:43.81  
      50.26   53.55                                                
 -- Flores, Sam E              8 LKWD-CA                   NT         DQ  
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                46.58      46.77  
  2 Lloyd, Jace R              8 CANY-CA                49.76      50.70  
  3 Meza, Joseph Z            10 LKWD-CA                   NT    1:00.47  
  4 Karim, Zane H              9 CANY-CA              1:03.39    1:04.51  
  5 Lim, Eric M                7 DARE-CA              1:12.17    1:08.40  
  6 Albert, Landon S          10 CANY-CA                   NT    1:10.57  
 -- Santos, Marcus            10 CANY-CA                   NT         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waldman, Liam A           10 CANY-CA              1:48.42    1:46.96  
      52.10   54.86                                                
  2 Lloyd, Jace R              8 CANY-CA              1:50.09    1:50.90  
      53.77   57.13                                                
 
Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lloyd, Jace R              8 CANY-CA                41.13      41.49  
  2 Lim, Eric M                7 DARE-CA              1:01.46    1:05.38  
 -- Santos, Marcus            10 CANY-CA                   NT         DQ  
 
Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                   NT    1:35.06  
      44.06   51.00                                                
  2 Meza, Joseph Z            10 LKWD-CA                   NT    1:45.02  
      46.97   58.05                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Evan M               12 LKWD-CA                31.39      31.28  
  2 Biebel, Rex D             12 CANY-CA                32.18      31.80  
  3 Eke, Gabe O               11 CANY-CA                32.85      32.23  
  4 Soni, Ethan S             12 CANY-CA                32.68      32.72  
  5 Divine, Logan J           11 CANY-CA                33.39      33.51  
  6 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA                34.10      33.55  
  7 Quintanar, Logan J        12 LKWD-CA                33.93      33.63  
  8 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA                33.59      33.83  
  9 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                33.59      34.54  
 10 Jamsandekar, Aayan P      11 CANY-CA                34.48      34.56  
 11 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                33.92      34.72  
 11 Meeker, Miles L           12 CANY-CA                34.39      34.72  
 13 Climaco, Yra C            12 CANY-CA                38.71      35.49  
 14 Keating, Brendan O        11 CANY-CA                33.94      35.65  
 15 Thompson, RyAN S          12 CANY-CA                   NT      37.58  
 16 Climaco, Jaden E          11 CANY-CA                44.28      41.81  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Noah T          12 LKWD-CA              1:10.71    1:09.64  
      33.72   35.92                                                
  2 Riley, Lucca B            12 CANY-CA              1:11.08    1:11.38  
  3 Soni, Ethan S             12 CANY-CA              1:11.57    1:11.70  
      34.26   37.44                                                
  4 Divine, Logan J           11 CANY-CA              1:14.26    1:15.27  
      36.26   39.01                                                
  5 Keating, Brendan O        11 CANY-CA              1:15.63    1:15.38  
      36.84   38.54                                                
  6 Eke, Gabe O               11 CANY-CA              1:14.74    1:15.41  
      35.32   40.09                                                
  7 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              1:10.75    1:15.44  
      35.44   40.00                                                
  8 Quintanar, Logan J        12 LKWD-CA              1:18.48    1:17.35  
      36.02   41.33                                                
  9 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA              1:18.50    1:17.95  
      37.66   40.29                                                
 10 Jamsandekar, Aayan P      11 CANY-CA              1:16.58    1:19.46  
      37.25   42.21                                                
 11 Climaco, Yra C            12 CANY-CA              1:53.00    1:22.04  
      37.13   44.91                                                
 12 Munoz, Aiden A            11 LKWD-CA                   NT    1:31.82  
      42.15   49.67                                                
 13 Perez, Santiago *         11 CANY-CA                   NT    1:43.69  
      49.46   54.23                                                
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grant, Patrick P          12 CANY-CA              2:29.86    2:28.32  
      34.16   38.44   38.52   37.20                                
  2 Biebel, Rex D             12 CANY-CA              2:38.99    2:30.18  
      33.86   38.20 1:18.12                                        
  3 Rodriguez, Jaden R        12 CANY-CA              2:31.67    2:33.51  
      35.30   39.25   40.20   38.76                                
  4 Soni, Ethan S             12 CANY-CA              2:37.77    2:33.70  
      35.08   39.07   40.09   39.46                                
  5 Martinez, Noah T          12 LKWD-CA              2:37.86    2:37.08  
      35.63   40.97   42.67   37.81                                
  6 Keating, Brendan O        11 CANY-CA              2:40.07    2:46.00  
      39.07   42.50   43.38   41.05                                
  7 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA              2:52.38    2:47.13  
      40.42   44.69   44.11   37.91                                
  8 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA                   NT    2:47.82  
      39.69   43.99   44.53   39.61                                
  9 Quintanar, Logan J        12 LKWD-CA                   NT    2:59.63  
      39.49   45.87   47.44   46.83                                
 
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guzman, Sam               12 LKWD-CA                   NT    6:02.23  
      40.10   46.75   48.07   45.96   47.67   45.98   44.37   43.33
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Evan M               12 LKWD-CA                43.00      38.51  
  2 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA                40.26      39.43  
  3 Thompson, RyAN S          12 CANY-CA                   NT      42.14  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grant, Patrick P          12 CANY-CA              1:16.51    1:18.31  
      23.50   54.81                                                
  2 Jue, Evan M               12 LKWD-CA              1:24.61    1:22.21  
      25.05   57.16                                                
  3 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA              1:25.28    1:27.82  
      28.71   59.11                                                
  4 Guzman, Sam               12 LKWD-CA              1:39.76    1:31.50  
      29.92 1:01.58                                                
  5 Vida, Kai C               12 LKWD-CA              1:44.99    1:36.78  
  6 Perez, Santiago *         11 CANY-CA                   NT    1:53.08  
      39.13 1:13.95                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                42.94      42.92  
  2 Lloyd, Colson A           12 CANY-CA                45.73      45.66  
  3 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA                45.37      45.73  
  4 Meeker, Miles L           12 CANY-CA                46.77      45.75  
  5 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA                49.86      53.35  
  6 Munoz, Aiden A            11 LKWD-CA                   NT      56.87  
  7 Climaco, Jaden E          11 CANY-CA                58.37      58.49  
  8 Vida, Kai C               12 LKWD-CA                51.76      59.21  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA              1:33.60    1:34.42  
      45.23   49.19                                                
  2 Rodriguez, Jaden R        12 CANY-CA              1:36.52    1:37.15  
      46.68   50.47                                                
  3 Lloyd, Colson A           12 CANY-CA              1:37.23    1:41.85  
      48.02   53.83                                                
  4 Munoz, Aiden A            11 LKWD-CA                   NT    2:08.46  
    1:00.61 1:07.85                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Biebel, Rex D             12 CANY-CA                35.69      35.72  
  2 Divine, Logan J           11 CANY-CA                38.23      39.09  
  2 Lloyd, Colson A           12 CANY-CA                37.81      39.09  
  4 Thompson, RyAN S          12 CANY-CA                   NT      40.23  
  5 Meeker, Miles L           12 CANY-CA                40.83      41.10  
  6 Jamsandekar, Aayan P      11 CANY-CA                44.32      43.59  
  7 Climaco, Yra C            12 CANY-CA              1:01.82      47.15  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Noah T          12 LKWD-CA              1:24.17    1:21.59  
      38.11   43.48                                                
  2 Eke, Gabe O               11 CANY-CA              1:30.19    1:27.40  
      36.62   50.78                                                
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grant, Patrick P          12 CANY-CA              2:44.96    2:50.13  
      38.44   44.98   49.03   37.68                                
  2 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              2:59.69    2:52.87  
      38.17   43.18   53.55   37.97                                
  3 Guzman, Sam               12 LKWD-CA              3:13.13    3:13.55  
      44.76   49.70 1:39.09                                        
 
Boys 13 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woo, Aaron F              15 CANY-CA                28.69      27.83  
  2 Dhanaprasidhikul, Mot     15 CANY-CA                30.68      28.52  
  3 Qi, Irvin X               13 DARE-CA                30.20      29.06  
  4 Caballero, Kristopher A   13 CANY-CA                30.33      30.45  
  5 Kharaev, Danny            16 CANY-CA                31.90      31.50  
  6 Pence, Keanu W            15 CANY-CA                31.30      31.80  
  7 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                33.61      33.43  
  8 Nunez Del Prado, Ariel    13 CANY-CA                33.60      33.84  
  9 Basnet, Pranav J          13 CANY-CA                33.54      34.24  
 10 Iwai, Bryce S             13 CANY-CA                   NT      45.05  
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woo, Aaron F              15 CANY-CA              1:00.91      59.42  
      28.47   30.95                                                
  2 Kuck, Sean M              13 CANY-CA              1:03.97    1:03.58  
      30.29   33.29                                                
  3 Qi, Irvin X               13 DARE-CA              1:07.23    1:04.72  
      31.35   33.37                                                
  4 Caballero, Kristopher A   13 CANY-CA              1:06.49    1:07.16  
      31.74   35.42                                                
  5 Iwai, Bryce S             13 CANY-CA                   NT    1:39.21  
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chua, Ethan J             13 DARE-CA              2:19.68    2:12.21  
      30.45   33.60   34.83   33.33                                
  2 Dhanaprasidhikul, Mot     15 CANY-CA              2:14.89    2:13.23  
      30.96   33.72   34.83   33.72                                
  3 Rodriguez, Christopher J  14 CANY-CA              2:19.02    2:16.80  
      31.26   34.42   35.86   35.26                                
  4 Kuck, Sean M              13 CANY-CA              2:20.14    2:19.59  
      32.30   35.52   35.90   35.87                                
  5 Caballero, Kristopher A   13 CANY-CA              2:23.76    2:30.38  
      34.25   38.35   39.87   37.91                                
  6 Pence, Keanu W            15 CANY-CA              2:46.74    2:35.42  
      33.98   38.48   41.09   41.87                                
 
Boys 13 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Colin D              14 LKWD-CA              4:52.13    4:44.78  
      32.19   37.17   37.35   36.47   35.94   36.43   35.89   33.34
  2 Salcedo, Danny S          17 LKWD-CA                   NT    4:45.68  
      33.46   36.76   38.18   38.09   36.36   36.35   34.30   32.18
  3 Tang, Sean Z              15 DARE-CA              5:17.59    5:09.45  
      34.29   37.44   39.39   39.06   39.71   40.62   39.97   38.97
  4 Lee, Daniel S             13 CANY-CA              5:16.50    5:17.76  
      34.94   38.70   42.02   40.04   41.82   40.89   40.43   38.92
 
Boys 13 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tang, Sean Z              15 DARE-CA             20:10.70   20:18.83  
      36.10   38.02   39.82   39.93   40.10   40.55   41.36   40.84
      40.92   41.39   40.24   41.55   41.57   40.91   31.20   51.17
      41.23   41.13   41.54   40.75   41.36   41.37   41.32   40.88
      41.17   40.50   41.43   41.08   40.81   38.59                
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woo, Aaron F              15 CANY-CA              1:06.94    1:08.49  
      33.27   35.22                                                
  2 Kuck, Sean M              13 CANY-CA              1:17.94    1:15.93  
      36.82   39.11                                                
  3 Sakahara, Andrew B        13 DARE-CA              1:18.58    1:16.80  
      38.00   38.80                                                
  4 Grant, Connor S           14 CANY-CA              1:15.71    1:17.45  
      36.79   40.66                                                
  5 Lee, Daniel S             13 CANY-CA              1:20.13    1:20.84  
      39.30   41.54                                                
  6 Solis, Matt E             14 CANY-CA              1:21.55    1:21.10  
      39.21   41.89                                                
  7 Nunez Del Prado, Ariel    13 CANY-CA              1:24.85    1:32.37  
      43.23   49.14                                                
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sakahara, Andrew B        13 DARE-CA              2:45.75    2:41.37  
      39.24   41.05   41.54   39.54                                
  2 Solis, Matt E             14 CANY-CA              3:04.41    2:57.43  
      43.53   47.42   44.46   42.02                                
  3 Basnet, Pranav J          13 CANY-CA              3:19.80    3:06.11  
      43.37   47.43   48.78   46.53                                
  4 Sheridan, Declan J        14 CANY-CA                   NT    3:18.49  
      45.57   50.14   53.19   49.59                                
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuck, Thomas M            15 CANY-CA              1:17.89    1:17.97  
      35.89   42.08                                                
  2 Basnet, Pranav J          13 CANY-CA              1:23.16    1:24.06  
      39.75   44.31                                                
  3 Han, Sweeney              14 DARE-CA              1:38.53    1:24.80  
      40.07   44.73                                                
  4 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA              1:29.29    1:26.56  
      40.72   45.84                                                
  5 Sakahara, Andrew B        13 DARE-CA              1:29.59    1:31.68  
      44.24   47.44                                                
  6 Iwai, Bryce S             13 CANY-CA                   NT    2:34.94  
    1:16.32 1:18.62                                                
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuck, Thomas M            15 CANY-CA              2:48.77    2:47.56  
      37.34   43.87   44.10   42.25                                
  2 Jue, Colin D              14 LKWD-CA              2:44.25    2:48.01  
      38.34   43.36   43.98   42.33                                
  3 Han, Sweeney              14 DARE-CA              3:04.95    3:03.20  
      43.10   46.73   47.82   45.55                                
  4 Salcedo, Danny S          17 LKWD-CA              3:23.45    3:22.25  
      44.75   53.18   55.23   49.09                                
  5 Sheridan, Declan J        14 CANY-CA                   NT    3:40.72  
      47.44   56.94   59.86   56.48                                
 
Boys 13 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grant, Connor S           14 CANY-CA              1:10.71    1:08.70  
      30.88   37.82                                                
  2 Rodriguez, Christopher J  14 CANY-CA              1:11.88    1:13.01  
      33.26   39.75                                                
  3 Qi, Irvin X               13 DARE-CA              1:53.54    1:15.90  
      35.07   40.83                                                
  4 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA              1:19.70    1:23.12  
      37.66   45.46                                                
  5 Kharaev, Danny            16 CANY-CA              1:32.76    1:31.43  
      39.65   51.78                                                
 
Boys 13 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dhanaprasidhikul, Mot     15 CANY-CA              2:28.13    2:29.87  
      31.82   40.57   42.21   35.27                                
  2 Jue, Colin D              14 LKWD-CA              2:29.11    2:30.89  
      32.32   41.32   43.56   33.69                                
  3 Solis, Matt E             14 CANY-CA              2:37.63    2:34.30  
      32.75   42.25   47.94   31.36                                
  4 Grant, Connor S           14 CANY-CA              2:44.36    2:39.56  
      31.96   39.87   51.72   36.01                                
  5 Rodriguez, Christopher J  14 CANY-CA              2:45.45    2:39.97  
      33.35   40.97   49.38   36.27                                
  6 Tang, Sean Z              15 DARE-CA              2:50.12    2:43.96  
      37.38   42.57   47.15   36.86                                
  7 Lee, Daniel S             13 CANY-CA              2:54.56    2:57.04  
      40.23   43.39   54.84   38.58                                
  8 Han, Sweeney              14 DARE-CA              2:49.00    2:58.20  
      40.79   47.09   48.52   41.80                                
  9 Pence, Keanu W            15 CANY-CA                   NT    3:01.58  
      33.95   50.03   57.82   39.78                                
 10 Sheridan, Declan J        14 CANY-CA                   NT    3:08.50  
      37.81   52.12   56.95   41.62                                
 
Boys 13 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuck, Thomas M            15 CANY-CA              5:21.30    5:27.17  
      31.69   38.19   46.21   43.71   46.80   46.93   38.83   34.81
  2 Salcedo, Danny S          17 LKWD-CA              5:46.62    5:51.83  
                                      52.70   52.56   38.91   37.64