BCH October Intrasquad - Meet Results

BCH October Intrasquad
10/13/2017 - 10/13/2017
Henderson, NV USA
Updated: 10/14/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Boulder City Henderson Swim Team
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 10/14/2017 08:49 PM
                 2017 CA BCH Oct Intrasquad Meet - 10/13/2017                  
               BCH OCT 2017 Intersquad Meet, Sanction #: S17-266               
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                 41.87      42.34  
  2 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 43.11      43.91  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                 28.62      22.89  
  2 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 23.79      23.65  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA               1:43.28    1:41.60  
      47.85   53.75                                                
  2 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA               1:43.30    1:49.56  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 18.71      18.57  
  2 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 21.00      19.43  
  3 Jobin, Ziva M              8 BCH-CA                 23.95      21.35  
  4 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 21.17      21.57  
  5 Kakish, Yaasmeen E         7 BCH-CA                 23.69      22.21  
  6 Gyang, Chloe G             7 LTNV-CA                   NT      25.76  
  7 Gooding, Emmersyn F        7 BCH-CA                    NT      26.86  
 -- Walker, Ashley             7 LTNV-CA                   NT         DQ  
 -- Walker, Hailey             7 LTNV-CA                   NT        DFS  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA                35.15      32.61  
  2 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 43.74      41.98  
  3 Walker, Ashley             7 LTNV-CA                   NT      47.19  
  4 Walker, Hailey             7 LTNV-CA                   NT      49.26  
  5 Gyang, Chloe G             7 LTNV-CA                   NT      51.14  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               1:33.18    1:32.65  
      43.42   49.23                                                
  2 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                    NT    1:55.62  
      54.03 1:01.59                                                
 
Girls 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               3:51.29    3:20.69  
      44.45   52.75   53.80   49.69                                
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 25.13      23.88  
  2 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 24.77      24.62  
  3 Kakish, Yaasmeen E         7 BCH-CA                    NT      25.54  
  3 Gooding, Emmersyn F        7 BCH-CA                    NT      25.54  
  5 Gyang, Chloe G             7 LTNV-CA                   NT      26.20  
  6 Walker, Hailey             7 LTNV-CA                   NT      26.25  
  7 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                 25.11      27.44  
  8 Walker, Ashley             7 LTNV-CA                   NT      29.26  
 
Girls 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA              1:20.03    1:20.64  
  2 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                    NT    1:39.54  
      49.29   50.25                                                
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA                   NT      23.98  
  2 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 24.71      24.81  
  3 Jobin, Ziva M              8 BCH-CA                    NT      28.12  
  4 Kakish, Yaasmeen E         7 BCH-CA                    NT      33.03  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                 30.66      25.32  
  2 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 27.11      25.54  
  3 Walker, Ashley             7 LTNV-CA                   NT      27.36  
  4 Kakish, Yaasmeen E         7 BCH-CA                    NT      31.31  
 -- Walker, Hailey             7 LTNV-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 57.26    1:01.83  
  2 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA               1:01.17    1:06.65  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA              1:28.55    1:26.14  
  2 Chung, Megan Y             8 BCH-CA               1:53.45    1:56.93  
      54.77 1:02.16                                                
 -- Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 7-8 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               4:18.08    3:52.24  
      57.59   58.68 1:05.69   50.28                                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA                 32.82      31.68  
  2 Pinter, Sophia E          10 LTNV-CA                   NT      33.29  
  3 Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA                 32.78      33.70  
  4 Angell, Hannah R          10 BCH-CA                 36.54      36.38  
  5 Nguyen, Katie A           10 BCH-CA                 38.74      36.77  
  6 Isaac, Shanti R            9 LTNV-CA                41.81      39.41  
  7 Abouzeid, Celine T        10 LTNV-CA                52.09      40.71  
  8 Lauer, Sydni R            10 BCH-CA                    NT      40.72  
  9 Wharton, Lola D            9 BCH-CA                 44.19      40.78  
 10 Bungay, Kristina V        10 BCH-CA                 39.96      40.79  
 11 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA                 41.61      42.15  
 12 Lee, Vera L                9 BCH-CA                 47.13      42.34  
 13 Ramirez, Sofia             9 LTNV-CA                44.84      43.01  
 14 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 44.94      43.59  
 15 Gordon, Brooklyn H         9 BCH-CA                    NT      46.12  
 16 Hillcoat, Mylie S          9 BCH-CA                 49.65      46.22  
 17 Patta, Elizabeth           9 BCH-CA                    NT      46.90  
 18 Swift, Anabelle R         10 BCH-CA                 53.45      50.69  
 -- Lezak, Hazel G             9 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daher, Mira R             10 LTNV-CA              1:18.82    1:11.25  
      34.63   36.62                                                
  2 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA               1:16.66    1:19.47  
      37.49   41.98                                                
  3 Angell, Hannah R          10 BCH-CA               1:26.87    1:28.08  
      41.44   46.64                                                
  4 Nguyen, Katie A           10 BCH-CA                    NT    1:32.95  
      40.89   52.06                                                
  5 Ramirez, Sofia             9 LTNV-CA              1:39.52    1:34.54  
      43.29   51.25                                                
  6 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA               1:35.65    1:40.99  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               2:39.28    2:35.04  
      36.29   40.57   40.95   37.23                                
  2 Daher, Mira R             10 LTNV-CA              2:45.71    2:35.14  
      35.02   39.76   40.70   39.66                                
  3 Pinter, Sophia E          10 LTNV-CA                   NT    2:40.25  
      36.34   41.18   42.90   39.83                                
  4 Mamola, Makena J          10 BCH-CA                    NT    2:55.51  
      41.25   47.21   46.24   40.81                                
  5 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA               3:07.21    2:57.53  
      41.36   46.96   47.07   42.14                                
  6 Angell, Hannah R          10 BCH-CA               3:09.33    3:01.73  
      43.93   47.39   45.73   44.68                                
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA                 36.87      36.22  
  2 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA                 40.41      39.21  
  3 Pinter, Sophia E          10 LTNV-CA                   NT      40.48  
  4 Mamola, Makena J          10 BCH-CA                 46.93      43.45  
  5 Lauer, Sydni R            10 BCH-CA                 48.99      47.45  
  6 Bungay, Kristina V        10 BCH-CA                 58.55      49.38  
  7 Abouzeid, Celine T        10 LTNV-CA              1:02.59      49.79  
  8 Wharton, Lola D            9 BCH-CA                 52.97      49.81  
  9 Lee, Vera L                9 BCH-CA                 51.71      50.88  
 10 Angell, Hannah R          10 BCH-CA                 44.99      50.93  
 11 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA                 49.71      52.58  
 12 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 53.24      53.16  
 13 Hillcoat, Mylie S          9 BCH-CA                 59.93      55.49  
 -- Patta, Elizabeth           9 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Lezak, Hazel G             9 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA               1:34.87    1:30.81  
      45.62   45.19                                                
  2 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA               1:29.18    1:32.09  
      44.78   47.31                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA                 46.54      43.40  
  2 Nguyen, Katie A           10 BCH-CA                 47.35      45.68  
  3 Lauer, Sydni R            10 BCH-CA                    NT      51.17  
  4 Isaac, Shanti R            9 LTNV-CA                56.07      52.25  
  5 Bungay, Kristina V        10 BCH-CA                 57.07      52.87  
  6 Swift, Anabelle R         10 BCH-CA                 58.05      54.20  
  7 Lee, Vera L                9 BCH-CA                    NT      55.08  
  8 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA               1:01.49    1:02.87  
  9 Patta, Elizabeth           9 BCH-CA                    NT    1:03.86  
 10 Wharton, Lola D            9 BCH-CA                 58.92    1:05.36  
 11 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA               1:02.42    1:06.77  
 -- Hillcoat, Mylie S          9 BCH-CA               1:03.36         DQ  
 -- Abouzeid, Celine T        10 LTNV-CA              1:03.66         DQ  
 -- Lezak, Hazel G             9 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Gordon, Brooklyn H         9 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daher, Mira R             10 LTNV-CA              1:37.26    1:31.03  
      43.45   47.58                                                
  2 Nguyen, Katie A           10 BCH-CA               1:42.10    1:39.60  
      48.70   50.90                                                
  3 Swift, Anabelle R         10 BCH-CA                    NT    1:58.51  
      55.01 1:03.50                                                
 -- Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA               1:42.91        DFS  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA                 40.43      39.57  
  2 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA                 39.12      40.51  
  3 Isaac, Shanti R            9 LTNV-CA                55.11      44.94  
  4 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 47.69      49.50  
  5 Lauer, Sydni R            10 BCH-CA                 53.99      49.82  
  6 Bungay, Kristina V        10 BCH-CA                 52.20      56.16  
  7 Ramirez, Sofia             9 LTNV-CA                52.45      57.30  
  8 Lee, Vera L                9 BCH-CA                    NT    1:01.73  
  9 Wharton, Lola D            9 BCH-CA                    NT    1:03.14  
 10 Hillcoat, Mylie S          9 BCH-CA                    NT    1:08.40  
 -- Lezak, Hazel G             9 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saxon, Dani R             10 BCH-CA                    NT    1:53.96  
      53.47 1:00.49                                                
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA               1:24.95    1:29.08  
      42.87   46.21                                                
  2 Pinter, Sophia E          10 LTNV-CA                   NT    1:30.25  
  3 Abouzeid, Celine T        10 LTNV-CA                   NT    1:42.37  
      46.95   55.42                                                
  4 Isaac, Shanti R            9 LTNV-CA              1:51.05    1:45.08  
      50.33   54.75                                                
 -- Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA               1:33.18         DQ  
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daher, Mira R             10 LTNV-CA              3:11.49    2:55.54  
      40.28   44.96   51.77   38.53                                
  2 Mamola, Makena J          10 BCH-CA                    NT    3:29.50  
    1:43.44 1:01.54   44.52                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tara              12 BCH-CA                 27.66      27.59  
  2 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA                 29.55      29.55  
  3 Weber, Ellie H            12 BCH-CA                 30.25      29.64  
  4 Liu, Amy                  11 BCH-CA                    NT      31.38  
  5 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 34.46      32.82  
  6 Berndt, Charlotte N       11 BCH-CA                 33.25      33.19  
  7 Celadon, Chiara           12 LTNV-CA                   NT      33.93  
  8 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 33.98      34.01  
  9 Friedmann, Marisol E      11 LTNV-CA                38.31      34.08  
 10 Giles, Mary L             12 BCH-CA                 35.00      34.10  
 11 Grant, Grace E            12 BCH-CA                 35.46      36.27  
 12 Dittman, Erin E           12 BCH-CA                 38.70      38.15  
 13 Jackson, Monae R          12 BCH-CA                    NT      40.72  
 14 Bacon, Kamilla E          11 BCH-CA                    NT      41.60  
 15 West, Genna N             12 BCH-CA                    NT      43.73  
 16 Macababbad, Gabrielle A   11 BCH-CA                    NT      45.25  
 17 Gordon, Cassie G          11 BCH-CA                    NT      51.17  
 -- Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA                 29.36        DFS  
 -- Curguz, Emma              12 BCH-CA                 42.83        DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Demattos, Juliette S      12 BCH-CA               1:16.26    1:14.46  
      36.23   38.23                                                
  2 Grant, Grace E            12 BCH-CA               1:24.74    1:18.26  
      37.99   40.27                                                
  3 Oden, Paige M             11 BCH-CA               1:23.42    1:18.77  
      38.57   40.20                                                
  4 Celadon, Chiara           12 LTNV-CA                   NT    1:18.95  
  5 Friedmann, Marisol E      11 LTNV-CA              1:25.28    1:25.28  
      40.70   44.58                                                
 -- Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:10.21         DQ  
 -- Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA               1:04.33         DQ  
 -- Ascencion, Kennia         12 BCH-CA               1:01.50        DNF  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               2:37.26    2:23.61  
      32.48   36.68   37.66   36.79                                
  2 Berndt, Charlotte N       11 BCH-CA               2:33.18    2:30.64  
      35.59   38.61   38.80   37.64                                
  3 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA               2:39.47    2:48.29  
      38.96   43.33   44.29   41.71                                
  4 Curguz, Emma              12 BCH-CA                    NT    3:40.31  
      45.77   56.08 1:58.46                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 37.46      37.73  
  2 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 38.42      38.17  
  3 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 39.44      40.12  
  4 Dittman, Erin E           12 BCH-CA                 44.44      42.50  
  5 Giles, Mary L             12 BCH-CA                 41.13      42.64  
  6 Jackson, Monae R          12 BCH-CA                    NT      46.65  
  7 Macababbad, Gabrielle A   11 BCH-CA                    NT      49.22  
  8 Bacon, Kamilla E          11 BCH-CA                    NT      49.28  
  9 Gordon, Cassie G          11 BCH-CA                    NT      55.77  
 -- West, Genna N             12 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:15.95    1:15.54  
      36.86   38.68                                                
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:16.37    1:15.66  
      37.41   38.25                                                
  3 Demattos, Juliette S      12 BCH-CA               1:28.32    1:22.61  
  4 Davis, Emma R             12 BCH-CA               1:33.87    1:26.78  
      43.17   43.61                                                
 -- Ascencion, Kennia         12 BCH-CA               1:12.71         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tara              12 BCH-CA                 35.95      35.77  
  1 Giles, Mary L             12 BCH-CA                 52.39      48.21  
  2 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA                 44.37      40.94  
  3 Berndt, Charlotte N       11 BCH-CA                 43.04      42.64  
  4 Zvercova, Arina           12 BCH-CA                 43.72      42.97  
  5 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 46.78      44.26  
  6 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 45.85      45.01  
  7 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 47.47      48.31  
  8 Curguz, Emma              12 BCH-CA                 54.43      52.41  
  9 Bacon, Kamilla E          11 BCH-CA                    NT      55.83  
 10 Friedmann, Marisol E      11 LTNV-CA                53.53      57.50  
 11 West, Genna N             12 BCH-CA                    NT      59.35  
 -- Celadon, Chiara           12 LTNV-CA                   NT         DQ  
 -- Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA                 37.78        DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               1:36.03    1:30.28  
      43.30   46.98                                                
  2 Oden, Paige M             11 BCH-CA               1:35.66    1:33.74  
      45.79   47.95                                                
  3 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA               1:27.84    1:34.88  
      45.59   49.29                                                
  4 Zvercova, Arina           12 BCH-CA               1:42.22    1:35.13  
      46.51   48.62                                                
  5 Demattos, Juliette S      12 BCH-CA               1:39.87    1:39.54  
 -- Ascencion, Kennia         12 BCH-CA               1:16.00        DFS  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tara              12 BCH-CA                 30.44      30.56  
  2 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 37.90      37.92  
  3 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 37.86      39.02  
  4 Celadon, Chiara           12 LTNV-CA                   NT      41.89  
  5 Jackson, Monae R          12 BCH-CA                    NT      51.00  
  6 West, Genna N             12 BCH-CA                    NT    1:07.96  
 -- Curguz, Emma              12 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ascencion, Kennia         12 BCH-CA               1:05.11    1:06.40  
      30.77   35.63                                                
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:18.65    1:14.68  
      36.19   38.49                                                
  3 Liu, Amy                  11 BCH-CA                    NT    1:24.26  
      37.42   46.84                                                
  4 Demattos, Juliette S      12 BCH-CA               1:32.38    1:27.16  
      39.36   47.80                                                
  5 Davis, Emma R             12 BCH-CA               1:28.22    1:28.20  
      41.48   46.72                                                
  6 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                    NT    1:30.61  
      42.98   47.63                                                
  7 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA                    NT    1:36.49  
      44.03   52.46                                                
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tara              12 BCH-CA               1:07.57    1:07.53  
      31.13   36.40                                                
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:16.98    1:15.76  
      35.63   40.13                                                
  3 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:14.91    1:15.78  
      35.50   40.28                                                
  4 Liu, Amy                  11 BCH-CA                    NT    1:19.28  
      36.57   42.71                                                
  5 Giles, Mary L             12 BCH-CA               1:29.13    1:28.70  
  6 Grant, Grace E            12 BCH-CA               1:36.93    1:29.36  
      41.42   47.94                                                
  7 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA               1:24.80    1:29.96  
      44.54   45.42                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zvercova, Arina           12 BCH-CA               2:46.69    2:40.90  
      34.43   38.92   50.87   36.68                                
  2 Liu, Amy                  11 BCH-CA               3:00.07    2:50.25  
      39.11   42.13   51.41   37.60                                
  3 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA               3:04.08    3:06.39  
      43.49   45.85   57.51   39.54                                
 -- Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA               2:39.14        DFS  
 
Women 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tana              14 BCH-CA                 26.07      26.86  
  2 Sasaki, Eva R             14 BCH-CA                 27.32      27.73  
  3 Freiburger, Annika        16 BCH-CA                 26.99      28.28  
  4 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA                 32.90      28.72  
  5 Logan, Havannah           14 BCH-CA                 29.26      28.91  
  6 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA                 28.14      28.93  
  7 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA                 31.06      30.38  
  8 Rodrigues, Kaya R         15 BCH-CA                 30.97      30.97  
  9 Lin, Beril                13 BCH-CA                 31.20      31.54  
 10 Vanderhoven, Elena L      15 BCH-CA                 30.12      31.57  
 11 Lee, Emma C               13 BCH-CA                 31.86      31.64  
 12 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA                 33.18      32.10  
 13 Wiegand, Allison P        14 BCH-CA                    NT      32.21  
 14 Singh, Kritika            14 BCH-CA                 32.27      32.25  
 15 Duval, Alexia M           15 BCH-CA                    NT      33.37  
 16 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                 35.76      35.73  
 17 Tello, Kazaya H           14 BCH-CA                    NT      35.82  
 18 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                 33.87      35.89  
 19 Vivero, Sol A             14 BCH-CA                    NT      36.00  
 20 Man, Angelina W           13 BCH-CA                 37.51      36.56  
 21 May, Katrina A            16 BCH-CA                 37.28      36.73  
 22 Remson, Bailey M          13 BCH-CA                 36.57      36.91  
 23 Bacon, Kaylee S           13 BCH-CA                    NT      36.94  
 24 Coon, Bree G              14 BCH-CA                 37.28      37.24  
 25 Knowles, Madison G        14 BCH-CA                    NT      42.68  
 -- O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA                 32.51        DFS  
 
Women 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA                 58.34      58.94  
      28.38   30.56                                                
  2 Higley, Tana              14 BCH-CA                 57.80      58.99  
      28.67   30.32                                                
  3 Freiburger, Annika        16 BCH-CA                 59.69      59.25  
      28.81   30.44                                                
  4 Robinson, Amber           15 BCH-CA                 58.95      59.53  
      28.62   30.91                                                
  5 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:00.03    1:00.20  
      29.22   30.98                                                
  6 Robinson, Abby            14 BCH-CA                 58.67    1:00.27  
      29.18   31.09                                                
  7 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               1:00.82    1:00.43  
      29.03   31.40                                                
  8 Bautista, Sara            13 BCH-CA               1:03.24    1:00.75  
      29.78   30.97                                                
  9 Scott, Ashley             13 BCH-CA                 59.63    1:00.87  
      29.44   31.43                                                
 10 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA               1:01.30    1:01.35  
      29.55   31.80                                                
 11 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA               1:02.15    1:03.92  
      31.49   32.43                                                
 12 Vanderhoven, Elena L      15 BCH-CA               1:08.85    1:07.64  
      32.71   34.93                                                
 13 Rodrigues, Kaya R         15 BCH-CA               1:07.08    1:07.82  
      32.30   35.52                                                
 13 Lin, Beril                13 BCH-CA               1:13.76    1:07.82  
      32.16   35.66                                                
 15 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA               1:09.14    1:07.83  
      32.77   35.06                                                
 16 Singh, Kritika            14 BCH-CA               1:28.28    1:10.32  
      34.34   35.98                                                
 17 Mandal, Sohini            13 BCH-CA               1:19.16    1:10.70  
      33.34   37.36                                                
 18 Steinemann, Lia G         14 BCH-CA               1:12.88    1:11.71  
      35.35   36.36                                                
 19 Michicich, Yatziri        16 BCH-CA                    NT    1:11.97  
      34.04   37.93                                                
 20 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               1:14.71    1:13.01  
      36.02   36.99                                                
 21 Cervantes, Ashley         14 BCH-CA               1:20.63    1:18.67  
      37.52   41.15                                                
 22 Remson, Bailey M          13 BCH-CA               1:21.08    1:19.08  
      38.36   40.72                                                
 23 May, Katrina A            16 BCH-CA               1:22.23    1:20.48  
      38.74   41.74                                                
 24 Tello, Kazaya H           14 BCH-CA                    NT    1:22.25  
      38.57   43.68                                                
 25 Duval, Alexia M           15 BCH-CA                    NT    1:22.42  
      36.57   45.85                                                
 26 Lewis, Hannah L           13 BCH-CA               1:20.57    1:23.32  
      40.66   42.66                                                
 27 Coon, Bree G              14 BCH-CA               1:25.33    1:24.77  
      41.99   42.78                                                
 28 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                    NT    1:24.79  
      41.24   43.55                                                
 29 Robbins, Lily M           13 BCH-CA               1:34.99    1:26.69  
      40.58   46.11                                                
 30 Knowles, Madison G        14 BCH-CA                    NT    1:38.26  
      45.06   53.20                                                
 -- Davidson, Sam N           13 BCH-CA                    NT        DFS  
 -- O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA               1:15.91        DFS  
 
Women 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnston, Alexie T        16 BCH-CA               1:58.57    2:01.91  
      28.09   30.58   31.65   31.59                                
  2 Wingender, Devyn          16 BCH-CA               1:59.93    2:02.99  
      28.37   30.93   32.16   31.53                                
  3 Kucik, Katie              14 BCH-CA               2:04.38    2:03.09  
      29.02   31.58   31.83   30.66                                
  4 Brazil, Faith C           16 BCH-CA               2:01.53    2:03.36  
      28.81   31.52   31.46   31.57                                
  5 Cohen, Pilar              14 BCH-CA               2:01.77    2:06.48  
      29.23   31.83   32.14   33.28                                
  6 Day, Michaela             16 BCH-CA               2:03.66    2:08.60  
      29.55   32.51   33.77   32.77                                
  7 Freiburger, Annika        16 BCH-CA               2:04.10    2:09.17  
      29.53   32.81   33.80   33.03                                
  8 Olson, Lauren             15 BCH-CA               1:59.06    2:09.29  
      29.65   32.53   33.92   33.19                                
  9 Bautista, Sara            13 BCH-CA               2:11.89    2:09.31  
      29.39   32.94   34.03   32.95                                
 10 Rodrigues, Kaya R         15 BCH-CA               2:29.22    2:25.59  
      32.69   36.88   38.51   37.51                                
 11 Lin, Beril                13 BCH-CA               2:32.30    2:27.84  
      33.88   38.28 1:15.68                                        
 12 Remson, Bailey M          13 BCH-CA                    NT    2:51.61  
      39.52   43.49   45.81   42.79                                
 13 Duval, Alexia M           15 BCH-CA                    NT    3:13.88  
      37.49   47.38   52.58   56.43                                
 14 Tello, Kazaya H           14 BCH-CA                    NT    3:19.47  
                    2:34.08                                        
 -- Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               2:19.80        DFS  
 -- O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA               2:49.75        DFS  
 
Women 13 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Day, Michaela             16 BCH-CA                 39.39      31.39  
  2 Cervantes, Ashley         14 BCH-CA                 42.49      43.00  
  3 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                 48.48      43.36  
  4 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                 45.63      43.88  
  5 Man, Angelina W           13 BCH-CA                 44.81      44.17  
  6 Knowles, Madison G        14 BCH-CA                    NT      57.37  
 -- Bacon, Kaylee S           13 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Davidson, Sam N           13 BCH-CA                 39.82        DFS  
 
Women 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               1:04.74    1:03.89  
      31.43   32.46                                                
  2 Robinson, Abby            14 BCH-CA               1:05.08    1:06.44  
      32.09   34.35                                                
  3 Higley, Tana              14 BCH-CA               1:01.62    1:06.48  
      32.00   34.48                                                
  4 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:07.09    1:07.90  
      33.99   33.91                                                
  5 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               1:07.50    1:07.91  
      33.21   34.70                                                
  5 Sasaki, Eva R             14 BCH-CA               1:06.72    1:07.91  
      32.73   35.18                                                
  7 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA               1:08.71    1:11.01  
      34.68   36.33                                                
  8 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA               1:17.90    1:14.45  
      36.00   38.45                                                
  9 Lee, Emma C               13 BCH-CA               1:18.78    1:17.38  
      37.94   39.44                                                
 10 Mandal, Sohini            13 BCH-CA               1:22.71    1:19.14  
      38.97   40.17                                                
 11 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               1:20.35    1:19.92  
      38.87   41.05                                                
 12 Michicich, Yatziri        16 BCH-CA               1:24.30    1:20.46  
 13 Coon, Bree G              14 BCH-CA                    NT    1:36.86  
      47.28   49.58                                                
 14 Robbins, Lily M           13 BCH-CA               1:36.88    1:37.21  
 -- Lewis, Hannah L           13 BCH-CA               1:26.10         DQ  
      44.14   46.97                                                
 
Women 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bautista, Sara            13 BCH-CA                 36.40      35.74  
  2 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA                 42.06      41.32  
  3 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                 44.82      42.85  
  4 Wiegand, Allison P        14 BCH-CA                    NT      43.17  
  5 Cervantes, Ashley         14 BCH-CA                 46.03      43.91  
  6 Man, Angelina W           13 BCH-CA                 46.60      46.13  
  7 Vivero, Sol A             14 BCH-CA                    NT      48.40  
  8 Bacon, Kaylee S           13 BCH-CA                    NT      52.11  
 -- Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA                 36.62        DFS  
 
Women 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sasaki, Eva R             14 BCH-CA               1:17.42    1:17.20  
      35.94   41.26                                                
  2 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               1:17.74    1:18.92  
      38.51   40.41                                                
  3 Robinson, Abby            14 BCH-CA               1:14.25    1:20.64  
      39.24   41.40                                                
  4 Scott, Ashley             13 BCH-CA               1:20.68    1:21.49  
      38.73   42.76                                                
  5 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA               1:26.46    1:22.52  
      39.30   43.22                                                
  6 Logan, Havannah           14 BCH-CA               1:25.69    1:22.61  
      38.79   43.82                                                
  7 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA               1:24.40    1:25.31  
      40.53   44.78                                                
  8 Steinemann, Lia G         14 BCH-CA               1:28.01    1:27.86  
      42.80   45.06                                                
  9 Vanderhoven, Elena L      15 BCH-CA               1:26.09    1:28.07  
      43.38   44.69                                                
 10 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               1:26.01    1:28.48  
      40.60   47.88                                                
 11 Mandal, Sohini            13 BCH-CA               1:27.31    1:29.37  
      42.70   46.67                                                
 12 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA               1:30.00    1:30.40  
      42.14   48.26                                                
 13 Lee, Emma C               13 BCH-CA               1:30.57    1:30.59  
      43.62   46.97                                                
 14 Singh, Kritika            14 BCH-CA               1:34.91    1:31.87  
      44.23   47.64                                                
 15 Robbins, Lily M           13 BCH-CA               1:52.48    1:40.56  
      48.30   52.26                                                
 16 Lewis, Hannah L           13 BCH-CA               1:47.84    1:46.32  
      52.24   54.08                                                
 17 Remson, Bailey M          13 BCH-CA               1:45.65    1:52.27  
      54.88   57.39                                                
 
Women 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bautista, Sara            13 BCH-CA                 30.58      29.92  
  2 Logan, Havannah           14 BCH-CA                 33.63      31.68  
  3 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                 42.37      39.65  
  4 Vivero, Sol A             14 BCH-CA                    NT      43.83  
 -- Davidson, Sam N           13 BCH-CA                 40.70        DFS  
 
Women 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               1:02.16    1:01.84  
      29.29   32.55                                                
  2 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               1:08.47    1:07.60  
      31.42   36.18                                                
  3 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:06.68    1:07.80  
      31.97   35.83                                                
  4 Robinson, Amber           15 BCH-CA               1:07.90    1:08.65  
      31.43   37.22                                                
  5 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA               1:07.89    1:09.55  
      32.81   36.74                                                
  6 Scott, Ashley             13 BCH-CA               1:10.41    1:12.29  
      33.09   39.20                                                
  7 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA               1:11.09    1:12.97  
  8 Higley, Tana              14 BCH-CA               1:14.56    1:13.84  
      33.65   40.19                                                
  9 Steinemann, Lia G         14 BCH-CA               1:21.59    1:19.69  
      35.73   43.96                                                
 10 Mandal, Sohini            13 BCH-CA               1:20.81    1:20.61  
 11 Lewis, Hannah L           13 BCH-CA               1:29.61    1:30.73  
      43.83   46.90                                                
 
Women 13 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA               1:21.02    1:08.04  
      30.35   37.69                                                
  2 Logan, Havannah           14 BCH-CA               1:13.94    1:10.79  
      33.51   37.28                                                
  3 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA               1:18.61    1:22.95  
      38.39   44.56                                                
  4 Vivero, Sol A             14 BCH-CA                    NT    1:33.46  
      44.31   49.15                                                
 -- Davidson, Sam N           13 BCH-CA               1:26.24         DQ  
 
Women 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           16 BCH-CA               2:20.57    2:14.94  
      30.23   34.90   37.95   31.86                                
  2 Wingender, Devyn          16 BCH-CA               2:14.95    2:17.88  
      30.32   35.97   40.07   31.52                                
  3 Freiburger, Annika        16 BCH-CA               2:17.24    2:20.39  
      32.14   36.66   38.84   32.75                                
  4 Kucik, Katie              14 BCH-CA               2:19.60    2:21.46  
      30.22   36.37   43.62   31.25                                
  5 Cohen, Pilar              14 BCH-CA               2:18.38    2:21.88  
      30.55   38.69   40.54   32.10                                
  6 Johnston, Alexie T        16 BCH-CA               2:18.83    2:21.98  
      31.55   34.78   44.32   31.33                                
  7 Foster, Emma J            13 BCH-CA               2:21.07    2:23.37  
      31.88   38.07   40.53   32.89                                
  8 Day, Michaela             16 BCH-CA               2:21.27    2:23.95  
      31.89   37.25   42.64   32.17                                
  9 Olson, Lauren             15 BCH-CA               2:27.88    2:27.96  
      31.96   36.38   46.87   32.75                                
 10 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA               2:36.44    2:34.98  
      34.39   39.99   47.57   33.03                                
 11 Singh, Kritika            14 BCH-CA               3:14.16    2:49.49  
      40.17   40.74   49.84   38.74                                
 12 Lee, Emma C               13 BCH-CA               2:59.45    2:52.96  
      38.78   42.84   52.24   39.10                                
 13 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               3:20.65    3:01.81  
      39.97   44.39   54.93   42.52                                
 14 Man, Angelina W           13 BCH-CA                    NT    3:22.96  
      44.02   50.93   59.64   48.37                                
 15 Duval, Alexia M           15 BCH-CA                    NT    3:42.87  
      51.24   54.80 1:05.91   50.92                                
 -- Tello, Kazaya H           14 BCH-CA                    NT         DQ  
      49.74 1:00.09 1:50.55                                        
 -- O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA                    NT        DFS  
 -- Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               2:41.77        DFS  
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Dunagan, Kellan P          6 BCH-CA                 32.88         DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Kellan P          6 BCH-CA                    NT      39.76  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Dunagan, Kellan P          6 BCH-CA                 36.86         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pinter, Brady A            8 LTNV-CA                   NT      17.16  
  2 Bickler, Alexander J       8 LTNV-CA                   NT      17.78  
  3 Bickler, Jackson J         8 LTNV-CA                   NT      18.37  
  4 Lauer, Ty A                8 BCH-CA                    NT      19.05  
  5 Gyang, Allen G             8 LTNV-CA                   NT      19.70  
  6 Abarca, Steve E            8 BCH-CA                    NT      22.25  
  7 Nguyen, Noah M             8 BCH-CA                 21.88      26.50  
 -- Alder, Miles C             8 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gyang, Allen G             8 LTNV-CA                   NT      45.56  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gyang, Allen G             8 LTNV-CA                   NT    1:45.38  
      48.27   57.11                                                
 
Boys 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pinter, Brady A            8 LTNV-CA                   NT    3:04.28  
      40.86   47.57   49.82   46.03                                
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gyang, Allen G             8 LTNV-CA                   NT      22.76  
  2 Bickler, Alexander J       8 LTNV-CA                   NT      22.80  
  3 Bickler, Jackson J         8 LTNV-CA                   NT      23.11  
  4 Abarca, Steve E            8 BCH-CA                    NT      23.19  
  5 Nguyen, Noah M             8 BCH-CA                 27.52      25.84  
  6 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                    NT      28.17  
 -- Alder, Miles C             8 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                    NT    1:05.80  
 
Boys 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                    NT    1:34.20  
      44.85   49.35                                                
 -- Bickler, Alexander J       8 LTNV-CA                   NT         DQ  
      52.29   56.62                                                
 -- Mamola, Michael S          8 BCH-CA               1:51.90        DFS  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                 25.66      25.69  
  2 Bickler, Alexander J       8 LTNV-CA                   NT      26.47  
  3 Lauer, Ty A                8 BCH-CA                    NT      28.11  
  4 Abarca, Steve E            8 BCH-CA                    NT      31.51  
 -- Bickler, Jackson J         8 LTNV-CA                   NT         DQ  
 -- Nguyen, Noah M             8 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Lauer, Ty A                8 BCH-CA                    NT      57.40  
 
Boys 7-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                    NT    1:44.93  
      50.67   54.26                                                
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pinter, Brady A            8 LTNV-CA                   NT      19.32  
  2 Bickler, Alexander J       8 LTNV-CA                   NT      22.73  
  3 Lauer, Ty A                8 BCH-CA                 26.70      24.62  
 -- Bickler, Jackson J         8 LTNV-CA                   NT         DQ  
 -- Nguyen, Noah M             8 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Gyang, Allen G             8 LTNV-CA                   NT        DFS  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                    NT    1:04.77  
 
Boys 7-8 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                    NT    1:38.74  
      44.71   54.03                                                
 -- Mamola, Michael S          8 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Pinter, Brady A            8 LTNV-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA                 32.13      32.13  
  2 Oden, AJ J                10 BCH-CA                 36.01      35.16  
  3 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 39.08      36.27  
  4 Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA                 36.90      37.84  
  5 Heyman, Hudson E           9 BCH-CA                 41.00      41.47  
  6 Aydar, Doruk              10 BCH-CA                    NT      42.81  
  7 Fan, Joshua B             10 BCH-CA                 42.36      44.57  
  8 Dunagan, Michael M        10 BCH-CA                 45.21      47.33  
  9 Gordon, Austin D           9 BCH-CA                    NT      50.32  
 -- Asmundson, Nikolas T       9 BCH-CA                 47.05        DFS  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA               1:12.38    1:13.17  
      34.12   39.05                                                
  2 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT    1:35.25  
      43.35   51.90                                                
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Candolesas, Jayden P       9 LTNV-CA              2:55.28    2:40.64  
      35.36   41.74   42.43   41.11                                
  2 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                    NT    2:52.90  
      39.24 1:29.43   44.23                                        
  3 Lenon, Canyon L            9 BCH-CA               2:59.31    2:57.04  
      40.57   48.92   45.69   41.86                                
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oden, AJ J                10 BCH-CA                 41.66      43.29  
  2 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                 42.62      45.88  
  3 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 49.76      48.46  
  4 Fan, Joshua B             10 BCH-CA                 49.86      51.12  
  5 Heyman, Hudson E           9 BCH-CA                 50.67      51.69  
  6 Dunagan, Michael M        10 BCH-CA                 59.57      55.47  
 -- Gordon, Austin D           9 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Aydar, Doruk              10 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Asmundson, Nikolas T       9 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT    1:32.06  
      45.79   46.27                                                
  2 Lenon, Canyon L            9 BCH-CA               1:43.24    1:37.50  
      48.69   48.81                                                
  3 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA               1:45.97    1:42.47  
      49.00   53.47                                                
  4 Fan, Joshua B             10 BCH-CA               1:48.47    1:51.09  
      54.64   56.45                                                
 -- Heyman, Hudson E           9 BCH-CA               1:46.15         DQ  
      51.21   52.46                                                
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA                 45.81      47.41  
  2 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                    NT      55.18  
  3 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 56.41      55.25  
  4 Fan, Joshua B             10 BCH-CA                 54.46      58.41  
  5 Dunagan, Michael M        10 BCH-CA               1:02.01    1:03.35  
  6 Aydar, Doruk              10 BCH-CA                    NT    1:07.76  
 -- Asmundson, Nikolas T       9 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA               1:58.00    1:49.81  
      50.97   58.84                                                
  2 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT    1:57.48  
      54.69 1:02.79                                                
 -- Candolesas, Jayden P       9 LTNV-CA              1:42.75         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Candolesas, Jayden P       9 LTNV-CA                52.12      38.37  
  2 Oden, AJ J                10 BCH-CA                 48.87      46.62  
  3 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                 46.99      51.65  
  4 Dunagan, Michael M        10 BCH-CA                    NT    1:04.29  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Candolesas, Jayden P       9 LTNV-CA              1:35.78    1:27.40  
      41.37   46.03                                                
  2 Oden, AJ J                10 BCH-CA                    NT    1:31.64  
      44.83   46.81                                                
  3 Lenon, Canyon L            9 BCH-CA               1:34.71    1:33.52  
      46.66   46.86                                                
  4 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT    1:37.95  
      46.34   51.61                                                
  5 Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA               1:42.41    1:40.23  
      48.11   52.12                                                
  6 Heyman, Hudson E           9 BCH-CA                    NT    1:51.90  
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA               3:05.62    3:05.02  
      41.93   48.08   55.31   39.70                                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Troy M            11 BCH-CA                 29.71      29.79  
  2 Harms, Logan              11 BCH-CA                 30.91      30.01  
  3 Monsalve, Jean Paul       12 LTNV-CA                   NT      31.67  
  4 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA                 31.11      31.90  
  5 Alder, Carson B           11 BCH-CA                 35.20      36.47  
  6 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                 39.05      36.71  
  7 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 37.99      36.79  
  8 Gorman, Will C            12 BCH-CA                 39.05      38.76  
  9 Alp, Batu N               11 BCH-CA                 40.17      39.42  
 10 Dube, Dayton I            11 BCH-CA                 43.42      43.90  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            12 BCH-CA               1:00.95    1:01.23  
      29.61   31.62                                                
  2 Friedmann, Ray S          11 LTNV-CA              1:23.44    1:05.81  
      32.03   33.78                                                
  3 Rosowsky, Cristian        12 LTNV-CA              1:17.75    1:10.03  
      34.10   35.93                                                
  4 Monsalve, Jean Paul       12 LTNV-CA                   NT    1:12.88  
      34.47   38.41                                                
  5 Lee, Andre M              11 BCH-CA               1:17.18    1:19.08  
      37.42   41.66                                                
  6 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA               1:20.45    1:19.70  
      38.50   41.20                                                
  7 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA               1:24.17    1:22.58  
  8 Man, Antonio W            11 BCH-CA               1:21.07    1:22.60  
      39.31   43.29                                                
  9 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA               1:33.65    1:27.00  
      40.66   46.34                                                
 10 Gorman, Will C            12 BCH-CA                    NT    1:31.02  
      42.41   48.61                                                
 11 Dean, Laurence S          11 BCH-CA               1:19.94    1:31.08  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harms, Logan              11 BCH-CA               2:25.14    2:21.07  
      32.37   36.72   37.48   34.50                                
  2 Rosowsky, Cristian        12 LTNV-CA              2:48.09    2:28.95  
      33.68   37.87   39.00   38.40                                
  3 Dean, Laurence S          11 BCH-CA               2:54.18    2:55.16  
      38.64   45.75   46.85   43.92                                
  4 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                    NT    3:02.65  
      40.15   47.80   48.01   46.69                                
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            12 BCH-CA                 30.21      29.81  
  2 Higley, Troy M            11 BCH-CA                 32.57      33.74  
  3 Wakefield, Trent          12 BCH-CA                 35.31      34.64  
  4 Harms, Logan              11 BCH-CA                 36.63      34.87  
  5 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA                 36.10      35.50  
  6 Monsalve, Jean Paul       12 LTNV-CA                   NT      39.25  
  7 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA                 42.29      41.29  
  8 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 44.69      42.30  
  9 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                 44.94      44.75  
 10 Alder, Carson B           11 BCH-CA                 42.32      45.64  
 11 Alp, Batu N               11 BCH-CA                 54.34      51.94  
 -- Dube, Dayton I            11 BCH-CA                 47.23         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:15.57    1:12.69  
      35.71   36.98                                                
  2 Lee, Andre M              11 BCH-CA               1:38.05    1:27.95  
      44.62   43.33                                                
  3 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA               1:33.38    1:30.86  
      42.40   48.46                                                
  4 Gorman, Will C            12 BCH-CA               1:45.43    1:39.21  
      48.77   50.44                                                
 -- Monsalve, Jean Paul       12 LTNV-CA                   NT         DQ  
      41.69   43.37                                                
 -- Alder, Carson B           11 BCH-CA               1:32.93         DQ  
      46.95   50.52                                                
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          12 BCH-CA                 38.41      38.40  
  2 Harms, Logan              11 BCH-CA                 41.03      40.06  
  3 Man, Antonio W            11 BCH-CA                 41.11      41.32  
  4 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 50.35      48.26  
 -- Dube, Dayton I            11 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               1:29.62    1:30.84  
      43.40   47.44                                                
  2 Man, Antonio W            11 BCH-CA               1:31.32    1:35.73  
      45.72   50.01                                                
  3 Alder, Carson B           11 BCH-CA                    NT    1:48.75  
      52.72   56.03                                                
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friedmann, Ray S          11 LTNV-CA                   NT      35.06  
  2 Rosowsky, Cristian        12 LTNV-CA                45.22      38.86  
  3 Lee, Andre M              11 BCH-CA                 39.43      39.88  
  4 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                 44.31      42.65  
  5 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 44.11      42.90  
  6 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA                 44.20      43.49  
  7 Gorman, Will C            12 BCH-CA               1:00.55    1:00.79  
 -- Dube, Dayton I            11 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            12 BCH-CA               1:10.16    1:06.91  
  2 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:14.98    1:13.00  
      34.59   38.41                                                
  3 Wakefield, Trent          12 BCH-CA               1:19.66    1:13.33  
 -- Friedmann, Ray S          11 LTNV-CA                   NT         DQ  
      35.69   41.36                                                
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Troy M            11 BCH-CA               1:14.70    1:15.74  
      33.64   42.10                                                
  2 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               1:15.98    1:20.27  
      37.47   42.80                                                
  3 Rosowsky, Cristian        12 LTNV-CA              1:44.09    1:21.56  
      38.60   42.96                                                
  4 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                    NT    1:29.26  
      44.02   45.24                                                
  5 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                    NT    1:33.07  
      43.15   49.92                                                
  6 Dean, Laurence S          11 BCH-CA               1:29.28    1:33.28  
      43.22   50.06                                                
  7 Alp, Batu N               11 BCH-CA                    NT    1:48.89  
      50.41   58.48                                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            12 BCH-CA               2:32.18    2:32.04  
      33.06   38.42   46.50   34.06                                
  2 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               2:37.05    2:39.74  
      36.35   39.86   47.78   35.75                                
  3 Higley, Troy M            11 BCH-CA               2:41.18    2:44.16  
      36.57   40.02   51.70   35.87                                
  4 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               2:43.14    2:52.25  
      39.06   45.96   50.08   37.15                                
  5 Man, Antonio W            11 BCH-CA               3:25.05    3:17.03  
      51.95   51.59   51.31   42.18                                
 -- Dean, Laurence S          11 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Men 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Gabriel            16 BCH-CA                 23.68      23.31  
  2 Weber, Benny              18 BCH-CA                 23.10      23.44  
  3 Van Damme, Alex M         18 BCH-CA                 23.88      23.96  
  4 Ordonez, Gabriel P        16 BCH-CA                 24.72      24.36  
  5 Azaei, Parsa              15 BCH-CA                 26.01      25.44  
  6 Field, Ted J              17 BCH-CA                    NT      25.75  
  7 Scott, Jordan             17 BCH-CA                 24.94      25.99  
  8 Foster, Jack E            15 BCH-CA                 25.89      26.02  
  9 Hasenfratz-Houx, Kaleb M  15 BCH-CA                 28.16      26.55  
 10 Nguyen, Michael D         15 BCH-CA                 26.35      26.61  
 11 Loh, Julian H             13 BCH-CA                 29.95      29.82  
 12 Smith, Kaleb D            14 BCH-CA                 30.83      31.04  
 13 Wollard, Luke A           14 BCH-CA                 32.78      31.17  
 14 Whittacre, Noah H         13 BCH-CA                 41.82      31.70  
 15 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 33.36      32.61  
 16 Tello, Nikko G            17 BCH-CA                    NT      34.16  
 17 Pappas, John              13 BCH-CA                 35.92      36.93  
 18 Castilla, Nicolas         13 LTNV-CA                   NT      38.06  
 19 Keller, Ephram R          13 BCH-CA                 40.99      38.67  
 20 Sanchez, Adrian E         17 BCH-CA                 49.56      49.94  
 -- Tyler, Jake R             16 BCH-CA                    NT        DFS  
 -- Walker, Niko L            14 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Men 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Benny              18 BCH-CA                 50.52      51.80  
      24.56   27.24                                                
  2 Wilkinson, Spencer        16 BCH-CA                 51.77      51.84  
      25.08   26.76                                                
  3 Van Damme, Alex M         18 BCH-CA                 52.72      52.99  
      25.21   27.78                                                
  4 Martinez, Carson R        17 BCH-CA                 58.03      53.42  
      25.92   27.50                                                
  5 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA                 55.22      54.32  
      26.30   28.02                                                
  6 Azaei, Parsa              15 BCH-CA                 57.74      55.73  
      26.83   28.90                                                
  7 Joncich, Jett M           15 BCH-CA                 56.65      55.81  
      27.24   28.57                                                
  8 Armstrong, MacIsaac J     16 BCH-CA                 55.40      56.11  
      26.62   29.49                                                
  9 Negrete, Israel           15 BCH-CA                 57.61      56.52  
      27.68   28.84                                                
 10 Hasenfratz-Houx, Kaleb M  15 BCH-CA               1:01.87      57.42  
      27.36   30.06                                                
 11 Thompson, Martin          13 BCH-CA                 59.42      57.58  
      27.49   30.09                                                
 12 Clark, Charlie D          13 BCH-CA                 58.43      59.32  
      28.52   30.80                                                
 13 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:01.16      59.68  
      28.53   31.15                                                
 14 Schupp, Alex              15 BCH-CA               1:00.04      59.95  
      29.17   30.78                                                
 15 Saud, Arnav S             15 BCH-CA               1:06.79    1:00.55  
      28.65   31.90                                                
 16 Field, Ted J              17 BCH-CA                    NT    1:00.59  
      29.74   30.85                                                
 17 Scott, Jordan             17 BCH-CA                 52.80    1:00.76  
      27.55   33.21                                                
 18 Joshi, Yujesh L           15 BCH-CA               1:04.69    1:00.88  
      29.61   31.27                                                
 19 Gooding, Noah L           13 BCH-CA               1:02.41    1:03.64  
      30.01   33.63                                                
 20 Giddens, David W          15 BCH-CA               1:04.45    1:04.58  
      30.39   34.19                                                
 21 Einstoss, Jack R          14 BCH-CA               1:09.84    1:08.53  
      33.17   35.36                                                
 22 Loh, Julian H             13 BCH-CA               1:18.19    1:10.10  
      34.19   35.91                                                
 23 Walker, Niko L            14 BCH-CA                    NT    1:10.23  
      32.81   37.42                                                
 24 Wollard, Luke A           14 BCH-CA               1:24.17    1:13.65  
      36.15   37.50                                                
 25 Colton, Jac A             13 BCH-CA               1:16.96    1:16.63  
      35.80   40.83                                                
 26 Tello, Nikko G            17 BCH-CA                    NT    1:17.72  
 27 Pappas, John              13 BCH-CA               1:21.35    1:22.93  
      39.14   43.79                                                
 28 Castilla, Nicolas         13 LTNV-CA                   NT    1:30.97  
      42.71   48.26                                                
 29 Sanchez, Adrian E         17 BCH-CA               2:13.99    1:55.38  
      52.04 1:03.34                                                
 -- Keller, Ephram R          13 BCH-CA               1:50.34         DQ  
 -- Tyler, Jake R             16 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Men 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Gabriel            16 BCH-CA               1:46.78    1:46.62  
      25.72   27.64   26.63   26.63                                
  2 Luna, Michael             15 BCH-CA               1:47.79    1:48.37  
      25.50   27.68   27.88   27.31                                
  3 Romantic, Mason           15 BCH-CA               1:46.89    1:48.93  
      25.41   27.62   28.12   27.78                                
  4 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA               1:54.11    1:56.43  
      27.29   30.06   30.07   29.01                                
  5 Foster, Jack E            15 BCH-CA               1:59.13    1:58.66  
      28.04   30.35   30.70   29.57                                
  6 Cooper, Robert            15 BCH-CA               1:59.64    2:00.38  
      28.11   30.45   30.99   30.83                                
  7 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               2:06.62    2:06.67  
      29.38   31.97   32.91   32.41                                
  8 Gooding, Noah L           13 BCH-CA               2:22.15    2:16.63  
      31.01   35.09   35.61   34.92                                
  9 Field, Ted J              17 BCH-CA                    NT    2:16.69  
      32.40   35.92   35.39   32.98                                
 10 Wollard, Luke A           14 BCH-CA               2:53.05    2:39.97  
      36.74   41.42 1:21.81                                        
 11 Tello, Nikko G            17 BCH-CA                    NT    2:55.80  
                    2:16.17                                        
 -- Tyler, Jake R             16 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Walker, Niko L            14 BCH-CA                    NT         DQ  
      31.32   38.94 1:32.61   28.18                                
 -- Johannessen, Alex S       18 BCH-CA               1:47.02        DFS  
 
Men 13 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Kaleb D            14 BCH-CA                 40.56      39.57  
  2 Whittacre, Noah H         13 BCH-CA                 54.51      47.21  
 
Men 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkinson, Spencer        16 BCH-CA               1:00.07    1:01.02  
      29.88   31.14                                                
  2 Martinez, Carson R        17 BCH-CA                    NT    1:01.31  
      30.10   31.21                                                
  3 Ordonez, Gabriel P        16 BCH-CA               1:00.98    1:01.41  
      30.15   31.26                                                
  4 Joncich, Jett M           15 BCH-CA               1:04.47    1:05.08  
      31.97   33.11                                                
  5 Thompson, Martin          13 BCH-CA               1:07.13    1:06.11  
      32.62   33.49                                                
  6 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA                    NT    1:06.44  
      33.24   33.20                                                
  7 Armstrong, MacIsaac J     16 BCH-CA               1:06.11    1:07.73  
      33.22   34.51                                                
  8 Gooding, Noah L           13 BCH-CA               1:09.30    1:09.52  
      33.61   35.91                                                
  9 Negrete, Israel           15 BCH-CA               1:22.03    1:09.57  
      35.38   34.19                                                
 10 Clark, Charlie D          13 BCH-CA               1:08.15    1:11.44  
      35.19   36.25                                                
 11 Schupp, Alex              15 BCH-CA               1:13.62    1:13.33  
      35.68   37.65                                                
 12 Saud, Arnav S             15 BCH-CA               1:20.09    1:13.51  
      35.75   37.76                                                
 13 Joshi, Yujesh L           15 BCH-CA                    NT    1:14.19  
      36.96   37.23                                                
 14 Giddens, David W          15 BCH-CA               1:15.67    1:19.07  
      37.64   41.43                                                
 15 Colton, Jac A             13 BCH-CA               1:39.08    1:27.19  
      42.20   44.99                                                
 16 Pappas, John              13 BCH-CA               1:30.00    1:31.80  
      45.64   46.16                                                
 -- Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:11.11         DQ  
      36.47   37.39                                                
 -- Castilla, Nicolas         13 LTNV-CA                   NT         DQ  
      49.01   53.00                                                
 -- Einstoss, Jack R          14 BCH-CA                    NT         DQ  
      40.45   44.17                                                
 
Men 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Sanchez, Adrian E         17 BCH-CA                 56.47         DQ  
 
Men 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkinson, Spencer        16 BCH-CA               1:01.06    1:03.68  
      29.62   34.06                                                
  2 Martinez, Carson R        17 BCH-CA               1:09.86    1:10.95  
      33.39   37.56                                                
  3 Ordonez, Gabriel P        16 BCH-CA               1:14.15    1:12.14  
      33.71   38.43                                                
  4 Foster, Jack E            15 BCH-CA               1:14.46    1:14.66  
      35.57   39.09                                                
  5 Armstrong, MacIsaac J     16 BCH-CA               1:13.59    1:14.73  
      35.27   39.46                                                
  6 Nilanont, Thanaphum P     15 BCH-CA               1:14.78    1:15.74  
      36.03   39.71                                                
  7 Thompson, Martin          13 BCH-CA               1:15.42    1:15.90  
      35.82   40.08                                                
  8 Joncich, Jett M           15 BCH-CA               1:18.28    1:16.30  
      35.56   40.74                                                
  9 Giddens, David W          15 BCH-CA               1:17.28    1:18.51  
      37.30   41.21                                                
 10 Clark, Charlie D          13 BCH-CA               1:16.65    1:19.33  
      36.84   42.49                                                
 11 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA                    NT    1:19.72  
      38.20   41.52                                                
 12 Azaei, Parsa              15 BCH-CA               1:22.42    1:21.51  
      39.56   41.95                                                
 13 Joshi, Yujesh L           15 BCH-CA               1:27.48    1:22.36  
      38.88   43.48                                                
 14 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:22.20    1:22.51  
      38.69   43.82                                                
 15 Negrete, Israel           15 BCH-CA               1:30.19    1:23.07  
      39.93   43.14                                                
 16 Saud, Arnav S             15 BCH-CA               1:33.86    1:28.14  
      41.45   46.69                                                
 17 Loh, Julian H             13 BCH-CA               1:33.45    1:35.13  
      46.43   48.70                                                
 18 Einstoss, Jack R          14 BCH-CA                    NT    1:38.51  
      46.71   51.80                                                
 19 Colton, Jac A             13 BCH-CA               1:43.46    1:45.28  
      49.61   55.67                                                
 20 Pappas, John              13 BCH-CA               1:55.34    1:55.21  
      54.47 1:00.74                                                
 
Men 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hasenfratz-Houx, Kaleb M  15 BCH-CA                    NT      29.09  
  2 Whittacre, Noah H         13 BCH-CA                 54.15      50.73  
  3 Keller, Ephram R          13 BCH-CA                 58.98      51.12  
 -- Sanchez, Adrian E         17 BCH-CA               1:00.81         DQ  
 -- Van Damme, Alex M         18 BCH-CA                 26.40        DFS  
 
Men 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Carson R        17 BCH-CA                    NT      58.38  
      26.65   31.73                                                
  2 Azaei, Parsa              15 BCH-CA               1:04.84    1:02.23  
      29.75   32.48                                                
  3 Thompson, Martin          13 BCH-CA               1:05.68    1:03.54  
      29.85   33.69                                                
  4 Clark, Charlie D          13 BCH-CA               1:06.50    1:05.01  
      30.41   34.60                                                
  5 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA                    NT    1:05.16  
      29.77   35.39                                                
  6 Joncich, Jett M           15 BCH-CA                    NT    1:05.18  
      30.25   34.93                                                
  7 Armstrong, MacIsaac J     16 BCH-CA               1:05.79    1:06.10  
      30.08   36.02                                                
  8 Negrete, Israel           15 BCH-CA               1:30.77    1:07.60  
      32.39   35.21                                                
  9 Saud, Arnav S             15 BCH-CA                    NT    1:10.59  
      32.57   38.02                                                
 10 Nilanont, Thanaphum P     15 BCH-CA                    NT    1:11.12  
      33.19   37.93                                                
 11 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:12.05    1:11.51  
      34.17   37.34                                                
 12 Schupp, Alex              15 BCH-CA               1:13.12    1:13.02  
      34.55   38.47                                                
 13 Joshi, Yujesh L           15 BCH-CA                    NT    1:15.16  
      32.81   42.35                                                
 14 Giddens, David W          15 BCH-CA               1:19.44    1:16.27  
      35.01   41.26                                                
 15 Einstoss, Jack R          14 BCH-CA                    NT    1:25.02  
      39.23   45.79                                                
 
Men 13 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Benny              18 BCH-CA                    NT    1:02.81  
      27.92   34.89                                                
  2 Ordonez, Gabriel P        16 BCH-CA               1:12.66    1:03.30  
      28.27   35.03                                                
  3 Hasenfratz-Houx, Kaleb M  15 BCH-CA                    NT    1:06.18  
      30.34   35.84                                                
  4 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               1:05.00    1:07.80  
      32.18   35.62                                                
  5 Whittacre, Noah H         13 BCH-CA               1:53.24    1:43.50  
      48.77   54.73                                                
  6 Keller, Ephram R          13 BCH-CA                    NT    1:44.29  
      47.84   56.45                                                
 -- Smith, Kaleb D            14 BCH-CA                    NT         DQ  
      40.53   41.95                                                
 
Men 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             15 BCH-CA               1:58.51    2:02.25  
      27.03   31.34   35.58   28.30                                
  2 Romantic, Mason           15 BCH-CA               2:02.13    2:05.87  
      27.82   33.45   35.74   28.86                                
  3 Weber, Gabriel            16 BCH-CA               2:07.08    2:06.65  
      27.29   31.74   40.36   27.26                                
  4 Foster, Jack E            15 BCH-CA               2:15.67    2:11.55  
      28.65   34.54   38.64   29.72                                
  5 Cooper, Robert            15 BCH-CA               2:14.18    2:11.99  
      28.46   35.88   37.39   30.26                                
  6 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA               2:11.84    2:12.33  
      29.41   35.41   37.74   29.77                                
  7 Scott, Jordan             17 BCH-CA               2:16.53    2:27.53  
      30.53   38.78   42.39   35.83                                
  8 Loh, Julian H             13 BCH-CA               2:50.26    2:46.55  
      37.07   43.03   52.03   34.42                                
  9 Wollard, Luke A           14 BCH-CA                    NT    3:07.70  
    1:35.30   53.63   38.90                                        
 10 Tello, Nikko G            17 BCH-CA                    NT    3:24.80  
      46.47   48.76 1:49.57                                        
 -- Walker, Niko L            14 BCH-CA                    NT         DQ  
      35.32 1:46.67   44.03   25.79                                
 -- Johannessen, Alex S       18 BCH-CA               2:06.85         DQ  
 -- Tyler, Jake R             16 BCH-CA                    NT        DFS  
 -- Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               2:21.36        DFS