BCH February Intrasquad - Meet Results

BCH February Intrasquad
2/10/2017 - 2/10/2017
Henderson, Nv Usa
Updated: 2/11/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Boulder City Henderson Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/11/2017 12:00 PM
                  2017 CA BCH Feb Intrasquad Meet - 2/10/2017                  
               BCH Feb 2017 Intersquad Meet, Sanction #: S17-053               
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           6 BCH-CA                 21.44      20.71  
  2 Zeldin, Maya A             5 BCH-CA                    NT      26.66  
  3 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                    NT      28.22  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             5 BCH-CA                    NT      28.62  
  2 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                    NT      30.93  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             5 BCH-CA                    NT      33.27  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           6 BCH-CA                    NT      58.86  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fecteau, Savannah R        8 BCH-CA                 22.05      19.61  
  2 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 21.92      22.58  
  3 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 23.48      26.35  
  4 Horning, Ava Z             7 BCH-CA                    NT      28.97  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Zoey R           7 BCH-CA                 44.82      42.04  
  2 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 52.12      50.24  
  3 Chung, Megan Y             7 BCH-CA                 49.09      50.47  
  4 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 57.65      54.25  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schulz, Ana M              8 BCH-CA                 21.18      20.08  
  2 Horning, Ava Z             7 BCH-CA                    NT      25.54  
  3 Chung, Megan Y             7 BCH-CA                 25.48      25.62  
  4 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 24.78      26.06  
  5 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 24.85      27.42  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fecteau, Savannah R        8 BCH-CA                 50.40      49.91  
 
Girls 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Fecteau, Savannah R        8 BCH-CA               1:46.18         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 30.78      30.54  
  2 Chung, Megan Y             7 BCH-CA                 28.87      30.61  
  3 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 31.19      32.27  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schulz, Ana M              8 BCH-CA                 51.37      50.11  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schulz, Ana M              8 BCH-CA                 47.90      42.96  
  2 Fecteau, Savannah R        8 BCH-CA                 56.17      58.78  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Chung, Megan Y             7 BCH-CA               2:04.03         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Kate               9 BCH-CA                 35.08      32.71  
  2 Clarke, Jordan             9 BCH-CA                 39.32      34.73  
  3 Calvert, Ethnie B         10 BCH-CA                    NT      35.66  
  4 Feldman, Olga D           10 BCH-CA                 36.17      36.52  
  5 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA                 37.68      37.20  
  6 Mamola, Makena J           9 UN-CA                  40.91      38.83  
  7 Schaper, Drew H            9 BCH-CA                    NT      40.07  
  8 Johnson, Anna E           10 BCH-CA                 41.14      42.10  
  9 Nisson, Maya A            10 BCH-CA                 41.71      42.28  
 10 Fecteau, Natalie J        10 BCH-CA                 40.16      42.66  
 11 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 50.19      54.04  
 -- Zhan, Tiffany Y           10 BCH-CA                 37.66         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Isabella M        10 BCH-CA               1:12.23    1:11.62  
  2 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA               1:14.75    1:14.27  
  3 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:15.26    1:15.37  
  4 Lum, Lilly A              10 BCH-CA               1:30.56    1:31.21  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagoner, Makayla A        10 UN-CA                  37.27      37.11  
  2 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA                 44.46      40.32  
  3 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA                 43.07      42.01  
  4 Zhan, Tiffany Y           10 BCH-CA                 43.20      43.04  
  5 Feldman, Olga D           10 BCH-CA                 42.21      43.67  
  6 Clarke, Jordan             9 BCH-CA                 52.19      46.87  
  7 Schaper, Drew H            9 BCH-CA                    NT      49.41  
  8 Johnson, Anna E           10 BCH-CA                 50.91      50.79  
  9 Nisson, Maya A            10 BCH-CA                 53.23      51.14  
 10 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 57.18      58.01  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagoner, Makayla A        10 UN-CA                1:19.69    1:18.51  
  2 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:22.36    1:21.52  
  3 Calvert, Ethnie B         10 BCH-CA                    NT    1:27.55  
  4 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA               1:29.98    1:29.00  
  5 O'Brien, Chase M           9 BCH-CA               1:35.55    1:31.83  
  6 Fecteau, Natalie J        10 BCH-CA               1:49.20    1:51.09  
 
Girls 9-10 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Aiello, Isabella M        10 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA                 43.95      43.04  
  2 Zhan, Tiffany Y           10 BCH-CA                 44.16      43.18  
  3 Lum, Lilly A              10 BCH-CA                 46.31      46.84  
  4 Mamola, Makena J           9 UN-CA                  57.37      55.60  
  5 Nisson, Maya A            10 BCH-CA                    NT      59.34  
  6 Johnson, Anna E           10 BCH-CA               1:01.27    1:04.21  
 -- Feldman, Olga D           10 BCH-CA                 54.07         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:40.23    1:38.01  
  2 O'Brien, Chase M           9 BCH-CA               1:36.19    1:38.25  
  3 Lum, Lilly A              10 BCH-CA               1:47.05    1:42.65  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Isabella M        10 BCH-CA                 34.62      35.67  
  2 Walker, Kate               9 BCH-CA                 38.19      37.72  
  3 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA                 45.88      46.46  
  4 Clarke, Jordan             9 BCH-CA                    NT      47.53  
  5 Lum, Lilly A              10 BCH-CA                    NT      49.31  
  6 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 54.59      51.59  
  7 Feldman, Olga D           10 BCH-CA                 50.37      55.36  
 -- Mamola, Makena J           9 UN-CA                     NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wagoner, Makayla A        10 UN-CA                1:22.35    1:18.05  
 -- Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:31.21         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Isabella M        10 BCH-CA               1:18.67    1:18.83  
  2 Wagoner, Makayla A        10 UN-CA                1:23.94    1:19.73  
  3 Walker, Kate               9 BCH-CA               1:25.03    1:19.82  
  4 O'Brien, Chase M           9 BCH-CA               1:27.93    1:27.61  
  5 Zhan, Tiffany Y           10 BCH-CA               1:31.74    1:30.64  
  6 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA               1:34.45    1:30.96  
  7 Calvert, Ethnie B         10 BCH-CA                    NT    1:31.51  
  8 Clarke, Jordan             9 BCH-CA                    NT    1:32.22  
  9 Fecteau, Natalie J        10 BCH-CA               1:46.31    1:48.05  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Taylor         11 BCH-CA                 30.57      30.20  
  2 Weber, Ellie H            12 BCH-CA                 31.77      31.33  
  3 Gatewood, Brynlee M       11 BCH-CA                 33.02      32.17  
  4 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA                 33.25      32.54  
  5 Lin, Beril                12 BCH-CA                 33.14      32.86  
  6 Schaper, Camryn L         11 BCH-CA                    NT      33.68  
  7 Davidson, Sam N           12 BCH-CA                 34.74      33.80  
  8 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 34.76      33.96  
  9 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                 34.12      34.11  
 10 Skrypka, Noelia M         11 BCH-CA                    NT      34.51  
 11 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA                 34.56      34.54  
 12 Giles, Mary L             11 BCH-CA                 37.20      35.00  
 13 Polak, Serena R           11 BCH-CA                 35.70      35.71  
 14 Aiello, Maria J           11 BCH-CA                 35.49      35.91  
 15 Remson, Bailey M          12 BCH-CA                 40.32      36.57  
 16 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 37.22      36.80  
 17 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT      38.39  
 18 Recalde, Mira L           12 BCH-CA                 40.74      40.03  
 19 Dickenson, Sierra J       11 BCH-CA                 42.01      42.56  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA               1:02.70    1:02.35  
  2 Zvercova, Arina           11 BCH-CA               1:04.41    1:05.15  
  3 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA               1:17.22    1:16.34  
  4 Aiello, Maria J           11 BCH-CA               1:19.26    1:20.04  
  5 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA               1:18.93    1:20.24  
  6 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA               1:19.70    1:21.14  
  7 Remson, Bailey M          12 BCH-CA               1:22.78    1:21.20  
  8 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA               1:34.90    1:23.60  
  9 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:25.02    1:23.66  
 10 Oden, Paige M             11 BCH-CA               1:23.42    1:24.84  
 11 Robbins, Lily M           12 BCH-CA                    NT    1:34.99  
 -- Nunez, Alexis G           11 BCH-CA               1:07.48        DFS  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               2:41.22    2:37.26  
  2 Polak, Serena R           11 BCH-CA               2:43.92    2:50.43  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA                 32.72      32.70  
  2 Wakefield, Taylor         11 BCH-CA                 36.70      36.05  
  3 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA                 38.00      36.87  
  4 Mandal, Sohini            12 BCH-CA                 38.31      37.61  
  5 Lin, Beril                12 BCH-CA                 42.91      38.19  
  6 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 40.50      40.92  
  7 Giles, Mary L             11 BCH-CA                 45.58      41.13  
  8 Schaper, Camryn L         11 BCH-CA                    NT      41.39  
  9 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                 43.31      41.75  
 10 Polak, Serena R           11 BCH-CA                 42.36      43.41  
 11 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 43.55      43.89  
 12 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 44.01      45.21  
 13 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 45.31      45.38  
 14 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA                 44.89      46.34  
 15 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT      47.60  
 16 Skrypka, Noelia M         11 BCH-CA                    NT      49.76  
 17 Dickenson, Sierra J       11 BCH-CA                 53.20      49.99  
 18 Recalde, Mira L           12 BCH-CA                 53.54      53.64  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Josie           12 BCH-CA               1:15.61    1:14.86  
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:16.37    1:17.29  
  3 Gatewood, Brynlee M       11 BCH-CA               1:25.86    1:20.89  
  4 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA               1:22.54    1:26.01  
  5 Giles, Mary L             11 BCH-CA               1:35.31    1:29.17  
  6 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:29.44    1:29.34  
  7 Davidson, Sam N           12 BCH-CA                    NT    1:30.02  
  8 Polak, Serena R           11 BCH-CA               1:27.20    1:31.49  
  9 Remson, Bailey M          12 BCH-CA                    NT    1:31.97  
 10 Davis, Emma R             12 BCH-CA               1:40.17    1:34.37  
 11 Robbins, Lily M           12 BCH-CA                    NT    1:36.88  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA               2:34.03    2:23.51  
  2 Higley, Tara M            12 BCH-CA               2:58.36    2:26.92  
  3 Zvercova, Arina           11 BCH-CA               2:41.78    2:34.08  
  4 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA                    NT    3:01.21  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA                 37.53      38.26  
  2 Wakefield, Taylor         11 BCH-CA                 39.17      38.53  
  3 Gatewood, Brynlee M       11 BCH-CA                 40.36      39.81  
  4 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA                 42.91      42.08  
  5 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA                 41.55      42.51  
  6 Zvercova, Arina           11 BCH-CA                 45.03      43.72  
  7 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA                 44.38      44.37  
  8 Schaper, Camryn L         11 BCH-CA                    NT      47.10  
  9 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                 49.52      48.76  
 10 Recalde, Mira L           12 BCH-CA                 56.07      51.99  
 11 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 56.53      52.53  
 12 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 51.62      52.74  
 13 Dickenson, Sierra J       11 BCH-CA               1:00.80      55.41  
 14 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT      58.36  
 -- Skrypka, Noelia M         11 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Nunez, Alexis G           11 BCH-CA                 42.10        DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hourie, Yasmine           12 BCH-CA               1:27.84    1:29.00  
  2 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:30.38    1:32.26  
  3 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               1:37.01    1:36.03  
  4 Aiello, Maria J           11 BCH-CA               1:31.51    1:36.74  
  5 Oden, Paige M             11 BCH-CA               1:40.20    1:40.57  
  6 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA               1:41.52    1:42.91  
  7 Robbins, Lily M           12 BCH-CA                    NT    1:52.48  
  8 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA                    NT    1:56.06  
 -- Nunez, Alexis G           11 BCH-CA               1:30.01        DFS  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA                 31.09      31.28  
  2 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA                 31.03      31.56  
  3 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA                 32.22      33.28  
  4 Wakefield, Taylor         11 BCH-CA                 34.71      34.57  
  5 Mandal, Sohini            12 BCH-CA                 40.15      36.09  
  6 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                 43.18      42.01  
  7 Davidson, Sam N           12 BCH-CA                    NT      43.85  
  8 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 48.51      52.52  
  9 Robbins, Lily M           12 BCH-CA                 57.11      52.96  
 10 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT      58.62  
 11 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 48.00      59.02  
 -- Nunez, Alexis G           11 BCH-CA                 31.24        DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA               1:13.09    1:11.09  
  2 Gatewood, Brynlee M       11 BCH-CA                    NT    1:19.28  
 -- Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Carver, Shayna T          12 BCH-CA               1:20.37        DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:18.30    1:17.70  
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:19.12    1:18.56  
  3 Lin, Beril                12 BCH-CA               1:32.14    1:21.12  
  4 Giles, Mary L             11 BCH-CA               1:33.00    1:29.13  
  5 Davis, Emma R             12 BCH-CA               1:30.40    1:29.35  
  6 Davidson, Sam N           12 BCH-CA               1:36.22    1:31.84  
  7 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                    NT    1:33.12  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mandal, Sohini            12 BCH-CA               2:58.66    2:54.87  
  2 Aiello, Maria J           11 BCH-CA                    NT    3:16.62  
  3 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               3:26.54    3:26.11  
 -- Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Carver, Shayna T          12 BCH-CA               2:39.08        DFS  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tana              13 BCH-CA                 26.07      27.20  
  2 Kucik, Katie              14 BCH-CA                 27.20      27.36  
  3 Robinson, Abby            13 BCH-CA                 27.21      27.38  
  4 Sena, Cerenity J          14 BCH-CA                 26.71      27.51  
  5 Hughes, Jade T            14 BCH-CA                 27.61      28.04  
  6 Foster, Emma J            13 BCH-CA                 28.89      28.46  
  7 Nelson, Winter            14 BCH-CA                 28.34      28.59  
  8 Tack, Ali J               14 BCH-CA                 28.98      28.91  
  9 Gray, Katie               13 BCH-CA                 30.05      29.12  
 10 Madere, Abigail J         13 BCH-CA                 31.45      29.90  
 11 Vanderhoven, Elena L      14 BCH-CA                 32.24      31.64  
 12 Robbins, Alicia E         14 BCH-CA                 32.13      31.71  
 13 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA                 33.31      32.90  
 14 O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA                 34.92      37.83  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Higley, Tana              13 BCH-CA                 57.80      59.44  
  2 Hughes, Jade T            14 BCH-CA                 59.24    1:00.78  
  3 Sasaki, Eva R             13 BCH-CA                 59.48    1:00.86  
  4 Nelson, Winter            14 BCH-CA               1:01.22    1:01.34  
  5 Tack, Ali J               14 BCH-CA               1:03.00    1:02.74  
  6 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               1:06.88    1:03.44  
  7 Fecteau, Isabella         13 BCH-CA               1:04.68    1:04.15  
  8 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               1:03.02    1:05.21  
  9 Madere, Abigail J         13 BCH-CA               1:09.44    1:08.23  
 10 Robbins, Alicia E         14 BCH-CA               1:15.45    1:13.25  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sondrup, Ellis            13 BCH-CA               2:12.29    2:14.53  
  2 Gray, Katie               13 BCH-CA               2:13.58    2:15.01  
  3 Selinger, Audrey          14 BCH-CA               2:14.12    2:16.57  
  4 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               2:44.19    2:17.65  
  5 Williams, Cady J          13 BCH-CA               2:28.72    2:32.91  
  6 O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA                    NT    2:58.58  
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Madere, Abigail J         13 BCH-CA                 36.67      34.85  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kucik, Katie              14 BCH-CA               1:05.22    1:05.68  
  2 Higley, Tana              13 BCH-CA               1:05.39    1:06.11  
  3 Robinson, Abby            13 BCH-CA               1:05.08    1:08.34  
  4 Sasaki, Eva R             13 BCH-CA               1:06.72    1:08.73  
  5 Tack, Ali J               14 BCH-CA               1:07.96    1:08.83  
  6 Gray, Katie               13 BCH-CA               1:07.86    1:10.63  
  7 Robinson, Amber           14 BCH-CA               1:07.85    1:10.67  
  8 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA               1:16.19    1:15.92  
  9 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               1:18.65    1:17.98  
 10 Vanderhoven, Elena L      14 BCH-CA               1:29.73    1:27.25  
 11 Steinemann, Lia G         13 BCH-CA               1:36.34    1:31.82  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bautista, Sara            13 BCH-CA               2:35.07    2:27.32  
  2 Hughes, Jade T            14 BCH-CA               2:26.98    2:28.13  
  3 Robinson, Amber           14 BCH-CA               2:26.21    2:31.10  
  4 Selinger, Audrey          14 BCH-CA               2:38.62    2:33.36  
  5 Williams, Cady J          13 BCH-CA               2:46.68    2:39.32  
  6 O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA                    NT    3:04.94  
 -- Hulshoff, Aidrin M        13 BCH-CA               2:34.45        DFS  
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sondrup, Ellis            13 BCH-CA                 34.07      34.42  
  2 Sena, Cerenity J          14 BCH-CA                 35.34      36.58  
  3 Fecteau, Isabella         13 BCH-CA                 37.83      39.70  
  4 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA                 46.81      45.34  
  5 Robbins, Alicia E         14 BCH-CA                 45.61      45.62  
  6 O-Lee, Hanna A            14 BCH-CA                 47.21      49.11  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Abby            13 BCH-CA               1:14.25    1:14.90  
  2 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:17.61    1:18.91  
  3 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               1:18.85    1:19.86  
  4 Sasaki, Eva R             13 BCH-CA               1:17.55    1:19.92  
  5 Selinger, Audrey          14 BCH-CA               1:19.75    1:21.09  
  6 Sena, Cerenity J          14 BCH-CA               1:20.09    1:21.20  
  7 Bautista, Sara            13 BCH-CA               1:19.87    1:22.64  
  8 Gray, Katie               13 BCH-CA               1:23.03    1:24.34  
  9 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               1:28.23    1:25.63  
 10 Vanderhoven, Elena L      14 BCH-CA               1:30.21    1:28.57  
 11 Williams, Cady J          13 BCH-CA               1:27.16    1:29.28  
 12 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA               1:39.43    1:38.82  
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Madere, Abigail J         13 BCH-CA                 33.28      33.94  
  2 Steinemann, Lia G         13 BCH-CA                 41.53      35.59  
  3 Vanderhoven, Elena L      14 BCH-CA                    NT      39.64  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sasaki, Eva R             13 BCH-CA               1:03.58    1:05.88  
  2 Hughes, Jade T            14 BCH-CA               1:06.82    1:07.02  
  3 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:06.68    1:07.19  
  4 Fecteau, Isabella         13 BCH-CA               1:14.27    1:13.21  
  5 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA               1:19.63    1:15.70  
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sena, Cerenity J          14 BCH-CA               1:07.88    1:10.96  
  2 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA               1:20.13    1:18.24  
  3 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA               1:26.18    1:20.74  
  4 Steinemann, Lia G         13 BCH-CA               1:23.74    1:22.02  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kucik, Katie              14 BCH-CA               2:19.60    2:20.49  
  2 Foster, Emma J            13 BCH-CA               2:22.11    2:21.07  
  3 Sondrup, Ellis            13 BCH-CA               2:29.52    2:30.18  
  4 Selinger, Audrey          14 BCH-CA               2:31.38    2:30.74  
  5 Nelson, Winter            14 BCH-CA               2:36.67    2:34.61  
  6 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               2:44.84    2:41.77  
  7 Williams, Cady J          13 BCH-CA               2:46.34    2:50.50  
 -- Bautista, Sara            13 BCH-CA               2:28.46        DFS  
 
Women 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnston, Alexie T        15 BCH-CA                 25.12      25.98  
  2 Estes, Sarah              18 BCH-CA                 27.79      27.99  
  3 Freiburger, Annika        15 BCH-CA                 27.95      28.22  
  4 Fan, Madison              16 BCH-CA                 29.17      28.93  
  5 Abarca, Katherine M       15 BCH-CA                 39.22      34.38  
  6 May, Katrina A            15 BCH-CA                    NT      38.30  
 
Women 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Budshaw, Taylor L         18 BCH-CA                 57.89      57.53  
  2 Wingender, Devyn          15 BCH-CA                 55.08      58.71  
  3 Luna, Tayler              18 BCH-CA                 53.88      59.78  
  4 Day, Michaela             15 BCH-CA                 59.67      59.84  
  5 Olson, Lauren             15 BCH-CA                 55.59      59.88  
  6 Buckley, Myna             15 BCH-CA               1:01.01    1:00.85  
  7 Fan, Madison              16 BCH-CA               1:03.14    1:05.66  
  8 O'Dell, Mallory F         16 BCH-CA                    NT    1:10.16  
  9 May, Katrina A            15 BCH-CA                    NT    1:27.83  
 
Women 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Annika        15 BCH-CA               2:07.18    2:07.42  
  2 May, Katrina A            15 BCH-CA                    NT    3:16.31  
 
Women 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abarca, Katherine M       15 BCH-CA                 48.55      42.48  
 
Women 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           15 BCH-CA               1:03.75    1:04.09  
  2 Luna, Tayler              18 BCH-CA               1:01.10    1:04.34  
  3 Estes, Sarah              18 BCH-CA               1:04.12    1:04.71  
  4 Freiburger, Annika        15 BCH-CA               1:07.11    1:06.01  
  5 Olson, Lauren             15 BCH-CA               1:05.33    1:07.13  
  6 Buckley, Myna             15 BCH-CA               1:09.53    1:12.68  
  7 Fan, Madison              16 BCH-CA               1:11.77    1:14.24  
  8 Abarca, Katherine M       15 BCH-CA                    NT    1:32.11  
 
Women 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Budshaw, Taylor L         18 BCH-CA               2:15.48    2:14.70  
  2 Wingender, Devyn          15 BCH-CA               2:16.72    2:16.06  
  3 Brazil, Faith C           15 BCH-CA               2:23.09    2:16.20  
  4 Freiburger, Annika        15 BCH-CA               2:16.20    2:17.12  
  5 Luna, Tayler              18 BCH-CA               2:13.84    2:18.32  
  6 Olson, Lauren             15 BCH-CA               2:17.47    2:20.79  
  7 Day, Michaela             15 BCH-CA               2:23.29    2:22.58  
  8 O'Dell, Mallory F         16 BCH-CA                    NT    2:50.94  
 
Women 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Dell, Mallory F         16 BCH-CA                    NT      42.16  
  2 Abarca, Katherine M       15 BCH-CA                 51.87      50.68  
 
Women 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Estes, Sarah              18 BCH-CA               1:18.92    1:20.04  
  2 Johnston, Alexie T        15 BCH-CA               1:17.66    1:22.16  
 
Women 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Dell, Mallory F         16 BCH-CA                    NT      37.01  
 
Women 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Budshaw, Taylor L         18 BCH-CA                 57.80    1:00.72  
  2 Wingender, Devyn          15 BCH-CA               1:00.43    1:04.53  
  3 Brazil, Faith C           15 BCH-CA               1:07.60    1:04.55  
  4 Day, Michaela             15 BCH-CA               1:04.56    1:06.16  
 -- Buckley, Myna             15 BCH-CA               1:02.93         DQ  
 
Women 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnston, Alexie T        15 BCH-CA               1:04.58    1:06.24  
 
Women 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fan, Madison              16 BCH-CA               2:42.89    2:48.69  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            8 BCH-CA                 17.47      16.92  
  2 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                 18.27      19.12  
  3 Heyman, Hudson E           8 BCH-CA                    NT      21.61  
  4 Steidel, Ben D             7 BCH-CA                 23.62      21.87  
  5 Nguyen, Noah M             8 BCH-CA                    NT      21.88  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            8 BCH-CA                 39.03      39.73  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 UN-CA                1:38.45    1:36.88  
 
Boys 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                    NT    3:30.47  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Steidel, Ben D             7 BCH-CA                 24.62      23.72  
  2 Heyman, Hudson E           8 BCH-CA                    NT      25.04  
  3 Lenon, Canyon L            8 BCH-CA                 22.34      25.50  
  4 Nguyen, Noah M             8 BCH-CA                    NT      27.52  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            8 BCH-CA                 50.00      51.22  
 
Boys 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 UN-CA                     NT    1:51.90  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Steidel, Ben D             7 BCH-CA                 35.39         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA               1:44.22    1:46.72  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA                 31.12      32.05  
  2 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA                 33.82      33.82  
  3 Lee, Andre M              10 BCH-CA                 35.87      36.07  
  4 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA                 37.65      37.46  
  5 Sirhan, Joseph J          10 BCH-CA                 41.63      37.96  
  6 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 36.01      38.68  
  7 Alder, Carson B           10 BCH-CA                 43.87      40.10  
  8 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 40.22      41.07  
  9 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA                 43.18      42.72  
 10 Fan, Joshua B              9 BCH-CA                 47.60      44.62  
 11 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 48.81      45.14  
 12 Polak, Alexander K         9 BCH-CA                 47.84      55.44  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA               1:17.97    1:18.19  
  2 Lee, Andre M              10 BCH-CA               1:21.92    1:23.98  
  3 Sirhan, Joseph J          10 BCH-CA               1:33.52    1:29.66  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Duncan J         9 BCH-CA               2:36.67    2:37.10  
  2 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA               2:42.45    2:43.85  
  3 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA               2:55.33    2:50.56  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dean, Laurence S          10 BCH-CA                 44.46      45.78  
  2 Alder, Carson B           10 BCH-CA                    NT      47.05  
  3 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 52.67      49.76  
  4 Fan, Joshua B              9 BCH-CA                 52.80      52.88  
  5 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 51.51      53.17  
  6 Polak, Alexander K         9 BCH-CA               1:00.19    1:08.36  
 -- Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 45.12         DQ  
 -- Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA                 49.61         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA               1:18.83    1:23.47  
  2 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA               1:29.37    1:26.15  
  3 Lee, Andre M              10 BCH-CA               1:40.78    1:39.35  
 -- Dean, Laurence S          10 BCH-CA               1:42.15         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sirhan, Joseph J          10 BCH-CA                 47.12      46.87  
  2 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 58.94      50.35  
  3 Dean, Laurence S          10 BCH-CA                 50.41      51.50  
  4 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA                 53.12      53.28  
  5 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 54.18      53.34  
  6 Fan, Joshua B              9 BCH-CA                 57.14      56.73  
  7 Alder, Carson B           10 BCH-CA                    NT    1:02.65  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dean, Laurence S          10 BCH-CA               1:49.67    1:50.70  
  2 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA               2:00.25    1:58.00  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA                 35.85      38.10  
  2 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA                 43.88      46.69  
  3 Lee, Andre M              10 BCH-CA                 46.76      46.78  
  4 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 50.63      50.98  
  5 Sirhan, Joseph J          10 BCH-CA                 47.46      51.09  
  6 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                    NT      58.97  
  7 Alder, Carson B           10 BCH-CA               1:06.58    1:01.33  
 -- Fan, Joshua B              9 BCH-CA                 57.58         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA               1:19.33    1:19.68  
  2 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA               1:44.33    1:45.98  
 -- Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA               1:33.25         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA                 28.30      27.97  
  2 DeLeon, Nolan R           12 BCH-CA                 29.15      28.55  
  3 Kucik, Kevin              12 BCH-CA                 28.82      28.73  
  4 Wakefield, Trent          11 BCH-CA                 30.84      31.60  
  5 Hall, Curtis J            11 BCH-CA                 33.01      33.00  
  6 Gibson, Jackson D         11 BCH-CA                 36.06      35.63  
  7 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                 39.05      41.31  
  8 Ma, Edwin                 12 BCH-CA                 47.01      45.10  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA               1:02.83    1:00.95  
  2 Kucik, Kevin              12 BCH-CA               1:03.22    1:02.89  
  3 Gibson, Jackson D         11 BCH-CA               1:20.93    1:19.59  
  4 Nobleza, Cedric Q         11 BCH-CA               1:30.83    1:38.17  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gavino, Ranger            12 BCH-CA                    NT    2:35.82  
  2 Loh, Julian H             12 BCH-CA               2:37.49    2:38.49  
  3 Nobleza, Cedric Q         11 BCH-CA                    NT    3:30.66  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          11 BCH-CA                 35.94      35.31  
  2 Hall, Curtis J            11 BCH-CA                 36.34      35.77  
  3 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA                 37.16      36.10  
  4 DeLeon, Nolan R           12 BCH-CA                 39.80      39.54  
  5 Nobleza, Cedric Q         11 BCH-CA                 45.83      46.46  
  6 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                 53.22      49.17  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Loh, Julian H             12 BCH-CA               1:23.33    1:19.93  
  2 DeLeon, Nolan R           12 BCH-CA                    NT    1:30.18  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gooding, Noah L           12 BCH-CA                    NT    2:27.87  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          11 BCH-CA                 39.30      39.72  
  2 Hall, Curtis J            11 BCH-CA                 46.76      47.27  
  3 Nobleza, Cedric Q         11 BCH-CA                 52.93      52.02  
  4 O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                 56.55      52.33  
 -- Ma, Edwin                 12 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               1:25.57    1:22.50  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gooding, Noah L           12 BCH-CA                 31.05      30.48  
  2 Walker, Josh T            11 BCH-CA                 31.73      31.52  
  3 Kucik, Kevin              12 BCH-CA                 30.43      32.22  
  4 Hall, Curtis J            11 BCH-CA                 38.16      37.77  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gooding, Noah L           12 BCH-CA               1:09.14    1:06.65  
  2 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:20.77    1:15.27  
 -- Loh, Julian H             12 BCH-CA               1:36.99         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:18.96    1:16.26  
  2 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               1:20.84    1:17.15  
 -- O-Lee, Sean C             11 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          11 BCH-CA               2:40.43    2:37.50  
  2 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               2:44.83    2:46.48  
  3 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               3:19.69    2:46.58  
  4 DeLeon, Nolan R           12 BCH-CA                    NT    3:15.84  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schupp, Alex              14 BCH-CA                 26.46      26.33  
  2 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA                 27.39      26.74  
  3 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA                 28.16      28.23  
  4 Barlow, James Y           14 BCH-CA                 28.12      28.26  
  5 Marshall, Kai L           13 BCH-CA                 28.42      28.55  
  6 Joshi, Yujesh L           14 BCH-CA                 33.90      28.83  
  7 Saud, Arnav S             14 BCH-CA                 35.49      30.34  
  8 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 37.74      37.88  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             14 BCH-CA                 50.61      50.70  
  2 Cooper, Robert            14 BCH-CA                 56.20      54.46  
  3 Romantic, Mason           14 BCH-CA                 53.05      55.13  
  4 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA                 56.97      55.58  
  5 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA                 58.02      57.30  
  6 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:03.96    1:03.16  
  7 Joshi, Yujesh L           14 BCH-CA               1:15.02    1:04.69  
  8 Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA               1:04.95    1:05.13  
  9 Saud, Arnav S             14 BCH-CA               1:07.47    1:06.79  
 10 Carlucci, Ashtin M        13 BCH-CA               1:09.53    1:08.77  
 11 Whitefoot, Spencer D      14 BCH-CA               1:16.06    1:13.28  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barlow, James Y           14 BCH-CA                    NT    2:20.73  
  2 Joshi, Yujesh L           14 BCH-CA               2:50.96    2:25.23  
  3 Saud, Arnav S             14 BCH-CA                    NT    2:25.58  
  4 Whitefoot, Spencer D      14 BCH-CA                    NT    2:41.09  
  5 Echeverria, Rafe M        13 BCH-CA               3:16.57    3:05.12  
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 51.52      47.72  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             14 BCH-CA                 57.57      57.61  
  2 Cooper, Robert            14 BCH-CA               1:02.91    1:01.42  
  3 Romantic, Mason           14 BCH-CA               1:08.87    1:05.44  
  4 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA               1:06.35    1:05.95  
  5 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               1:04.72    1:06.38  
  6 Schupp, Alex              14 BCH-CA               1:15.48    1:15.43  
  7 Barlow, James Y           14 BCH-CA               1:15.18    1:17.66  
  8 Carlucci, Ashtin M        13 BCH-CA               1:19.89    1:19.04  
 -- Whitefoot, Spencer D      14 BCH-CA               1:32.78        XDQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             14 BCH-CA               2:04.16    2:03.55  
  2 Cooper, Robert            14 BCH-CA               2:15.04    2:12.72  
  3 Romantic, Mason           14 BCH-CA               2:22.52    2:14.89  
  4 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA               2:24.13    2:18.32  
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 55.50      54.59  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romantic, Mason           14 BCH-CA               1:03.26    1:08.02  
  2 Schupp, Alex              14 BCH-CA               1:14.45    1:15.25  
  3 Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA               1:22.70    1:20.02  
  4 Joshi, Yujesh L           14 BCH-CA               1:44.24    1:27.48  
  5 Whitefoot, Spencer D      14 BCH-CA               1:35.82    1:32.87  
  6 Saud, Arnav S             14 BCH-CA                    NT    1:33.86  
  7 Echeverria, Rafe M        13 BCH-CA               2:05.65    1:54.15  
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA                 29.55      28.97  
  2 Marshall, Kai L           13 BCH-CA                 30.09      30.55  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlucci, Ashtin M        13 BCH-CA               1:22.08    1:19.44  
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               1:06.74    1:06.29  
  2 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:11.44    1:11.01  
  3 Barlow, James Y           14 BCH-CA                    NT    1:16.14  
  4 Echeverria, Rafe M        13 BCH-CA               1:45.23    1:35.43  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schupp, Alex              14 BCH-CA               2:30.05    2:28.47  
  2 Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA                    NT    2:41.57  
 
Men 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cuevas-Gutierrez, Franci  15 BCH-CA                 23.14      23.52  
  2 Garza, Jesus              18 BCH-CA                 23.99      23.66  
  3 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA                 24.40      24.59  
  4 Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA                 24.72      24.73  
  5 Van Damme, Alex M         17 BCH-CA                 25.70      25.24  
  6 Scott, Jordan             17 BCH-CA                 24.94      25.28  
  7 Williams, Trevor W        17 BCH-CA                 25.41      25.57  
  8 Joncich, Jett M           15 BCH-CA                 26.46      26.37  
  9 Avalos, Anthony           15 BCH-CA                    NT      28.88  
 10 Rivers, Nathan E          15 BCH-CA                 30.65      29.04  
 11 Barbarita, Kobe J         15 BCH-CA                    NT      32.48  
 
Men 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cuevas-Gutierrez, Franci  15 BCH-CA                 50.39      50.30  
  2 Johannessen, Alex S       17 BCH-CA                 49.10      50.34  
  3 Weber, Gabriel            15 BCH-CA                 51.37      51.34  
  4 Garza, Jesus              18 BCH-CA                 50.39      51.42  
  5 Buckley, Jacob            17 BCH-CA                 52.44      52.58  
  6 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA                 54.53      54.93  
  7 Williams, Trevor W        17 BCH-CA                 56.40      56.46  
  8 Van Damme, Alex M         17 BCH-CA                 58.36      56.68  
  9 Scott, Jordan             17 BCH-CA                 52.80      57.71  
 10 Joncich, Jett M           15 BCH-CA                 59.88      59.27  
 11 Chiello, TJ J             16 BCH-CA               1:00.75      59.66  
 12 Rivers, Nathan E          15 BCH-CA               1:08.25    1:04.36  
 13 Le, Jaden H               16 BCH-CA                    NT    1:09.74  
 
Men 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Avalos, Anthony           15 BCH-CA                    NT    2:18.18  
  2 Van Damme, Alex M         17 BCH-CA               2:08.19    2:26.96  
 
Men 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Avalos, Anthony           15 BCH-CA                    NT      38.34  
  2 Barbarita, Kobe J         15 BCH-CA                    NT      39.71  
 
Men 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jesperson, Kaden          18 BCH-CA                 55.84      56.09  
  2 Johannessen, Alex S       17 BCH-CA                 56.41      56.89  
  3 Weber, Gabriel            15 BCH-CA                 58.86      58.00  
  4 Wu, Chih-Cheng            18 BCH-CA                 57.47      58.92  
  5 Buckley, Jacob            17 BCH-CA               1:00.27    1:01.54  
  6 Williams, Trevor W        17 BCH-CA               1:03.53    1:01.69  
  7 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA               1:01.37    1:01.87  
  8 Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA               1:02.95    1:03.34  
  9 Joncich, Jett M           15 BCH-CA               1:07.42    1:08.54  
 10 Rivers, Nathan E          15 BCH-CA               1:21.07    1:15.27  
 11 Le, Jaden H               16 BCH-CA                    NT    1:22.17  
 
Men 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jesperson, Kaden          18 BCH-CA               1:58.37    1:57.12  
  2 Johannessen, Alex S       17 BCH-CA               2:02.40    2:01.01  
  3 Weber, Gabriel            15 BCH-CA               2:04.30    2:04.00  
  4 Buckley, Jacob            17 BCH-CA               2:13.66    2:11.12  
  5 Chiello, TJ J             16 BCH-CA               2:52.49    2:23.00  
 
Men 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiello, TJ J             16 BCH-CA                 47.27      33.57  
  2 Le, Jaden H               16 BCH-CA                 45.89      44.93  
  3 Barbarita, Kobe J         15 BCH-CA                    NT      48.90  
 
Men 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jesperson, Kaden          18 BCH-CA               1:02.51    1:01.18  
  2 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA               1:06.80    1:07.20  
  3 Chandler, Christian J     18 BCH-CA               1:05.25    1:07.24  
  4 Scott, Jordan             17 BCH-CA               1:10.18    1:13.70  
  5 Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA               1:14.15    1:15.29  
  6 Joncich, Jett M           15 BCH-CA               1:47.47    1:18.28  
 
Men 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Le, Jaden H               16 BCH-CA                 36.39      35.90  
  2 Barbarita, Kobe J         15 BCH-CA                    NT      46.19  
 
Men 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wu, Chih-Cheng            18 BCH-CA                 57.73      56.52  
  2 Van Damme, Alex M         17 BCH-CA               1:08.96    1:08.06  
 
Men 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Avalos, Anthony           15 BCH-CA                    NT    1:15.63  
 
Men 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Jesus              18 BCH-CA               2:15.33    2:12.17