LVSC BRW SCY - Corrected - Meet Results

LVSC BRW SCY - Corrected
4/2/2017 - 4/2/2017
Las Vegas, NV USA
Updated: 4/7/2017

Corrected event 1 swimmers time.
The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Las Vegas Swim Club - USAS
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/5/2017 08:34 PM
                  2017CALVSC Intra-Squad Meet III - 4/2/2017                   
       LVSC Intra Squad Meet III Short Course 2017, Sanction #: #17-115        
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McNulty, Reese V           6 LVSC-CA                57.59      56.10  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potter, Evelen K           6 LVSC-CA                   NT    1:55.86  
  2 McNulty, Reese V           6 LVSC-CA                   NT    2:06.54  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McNulty, Reese V           6 LVSC-CA              1:00.15    1:04.17  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potter, Evelen K           6 LVSC-CA              1:08.78    1:06.54  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Potter, Evelen K           6 LVSC-CA                   NT    2:06.01  
      56.16 1:09.85                                                
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beck, Ella R               8 LTNV-CA                   NT      55.51  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Khoussainov, Alina         7 LVSC-CA              2:00.91    2:01.84  
 
Girls 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA                   NT    2:50.91  
      39.38   43.93   45.24   42.36                                
  2 Wyett, Isabella G          8 BLUE-CA                   NT    3:09.28  
      45.28   48.41 1:35.59                                        
 -- Olsen, LuLu A              8 LVSC-CA                   NT         DQ  
      47.58   56.20   54.01                                        
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA                37.66      37.45  
  2 Beck, Ella R               8 LTNV-CA                   NT    1:02.04  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sherman, Makenna R         8 LTNV-CA                   NT      54.78  
  2 Khoussainov, Alina         7 LVSC-CA                   NT    1:06.12  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olsen, LuLu A              8 LVSC-CA                59.69      56.30  
  2 Khoussainov, Alina         7 LVSC-CA                   NT    1:09.69  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wyett, Isabella G          8 BLUE-CA              1:35.85    1:37.15  
      45.58   51.57                                                
  2 Olsen, LuLu A              8 LVSC-CA              1:58.09    1:58.83  
      56.88 1:01.95                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borbon, Guielsie M         9 Storm-CA               35.42      35.87  
  2 Sam, Amaja J              10 LVSC-CA                36.08      37.15  
  3 Stoppa, Isabella S         9 LTNV-CA                36.67      38.24  
  4 Reyes, Maryliam J          9 Storm-CA               38.03      38.94  
  5 Delaney, Camille J         9 LVSC-CA                39.99      40.55  
  6 Loiselle, Allison A        9 LVSC-CA                40.78      40.81  
  7 Fleming, Sophie C         10 LVSC-CA                   NT      45.55  
  8 Trites, Leilani M         10 LVSC-CA              1:05.40      49.98  
  9 Yucha, Izzy M              9 BLUE-CA                   NT    1:00.34  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borbon, Guielsie M         9 Storm-CA             1:13.85    1:12.66  
  2 Garcia, Ivy M             10 Storm-CA             1:26.25    1:21.33  
  3 Magtibay, Caitlyn A       10 LVSC-CA              1:24.98    1:23.72  
  4 Delaney, Camille J         9 LVSC-CA              1:26.57    1:27.72  
  5 Harris, Arianah G         10 LVSC-CA                   NT    1:28.57  
  6 Messner, Madi K           10 LVSC-CA              1:41.15    1:32.17  
  7 Pham, Aileen A             9 BLUE-CA              1:37.28    1:34.05  
  8 Hernandez, Valeria         9 Storm-CA             1:46.54    1:35.28  
  9 Gallagher, Ryley A         9 Storm-CA             1:38.73    1:39.66  
 10 Fleming, Sophie C         10 LVSC-CA                   NT    1:48.41  
 11 Trites, Leilani M         10 LVSC-CA              2:32.26    1:53.09  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Panahon, Autumn C         10 LVSC-CA              2:48.69    2:43.52  
      36.06   43.01   43.73   40.72                                
  2 Loiselle, Allison A        9 LVSC-CA                   NT    2:46.16  
  3 Garcia, Ivy M             10 Storm-CA             3:03.52    2:54.99  
      38.03   43.94   47.24   45.78                                
  4 Maksimaitis, Sophie U      9 BLUE-CA              2:59.23    2:56.62  
      38.60   44.78   47.18   46.06                                
  5 Sam, Amaja J              10 LVSC-CA              3:05.18    2:59.94  
      39.95   45.16   48.39   46.44                                
  6 DeLeon, Eliana C           9 BLUE-CA                   NT    3:03.15  
      42.79   47.59   47.07   45.70                                
  7 Stoppa, Isabella S         9 LTNV-CA              3:04.34    3:06.10  
      42.03   47.63 1:36.44                                        
  8 Dawidian, Maddy K          9 LVSC-CA              3:07.62    3:08.74  
      42.94   48.28   49.38   48.14                                
  9 Harris, Arianah G         10 LVSC-CA                   NT    3:15.16  
      42.94   50.66 1:49.15                                        
 10 Messner, Madi K           10 LVSC-CA                   NT    3:23.89  
      44.57   52.41 1:46.91                                        
 11 Pham, Aileen A             9 BLUE-CA                   NT    3:29.42  
      46.59   55.70   56.06   51.07                                
 12 Super, Rachel D            9 LVSC-CA                   NT    3:32.81  
      46.03   54.89   56.39   55.50                                
 -- Reams, Becca               9 LTNV-CA              3:26.53         DQ  
      42.83   50.52 1:38.95                                        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snavely, Christina G      10 Storm-CA               40.54      42.40  
  2 Borbon, Guielsie M         9 Storm-CA               41.62      42.44  
  3 Bialas, Alissa A           9 LVSC-CA                43.05      47.44  
  4 Reyes, Maryliam J          9 Storm-CA               50.62      47.86  
  5 Gallagher, Ryley A         9 Storm-CA               52.14      49.03  
  6 Fleming, Sophie C         10 LVSC-CA                50.86      51.17  
  7 Trites, Leilani M         10 LVSC-CA              1:03.91      59.26  
  8 Yucha, Izzy M              9 BLUE-CA                   NT    1:10.32  
 -- Sam, Amaja J              10 LVSC-CA                41.93         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Villeda, Mary T            9 Storm-CA               45.96      46.62  
  2 Saxon, Danika R            9 BLUE-CA                50.54      47.25  
  3 Magtibay, Caitlyn A       10 LVSC-CA                51.67      47.90  
  4 Kitchens, Tyra E          10 BLUE-CA                46.63      48.13  
  5 Delaney, Camille J         9 LVSC-CA                49.48      50.24  
  6 Reams, Becca               9 LTNV-CA                53.02      53.85  
  7 Gallagher, Ryley A         9 Storm-CA             1:04.37      59.90  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Panahon, Autumn C         10 LVSC-CA                   NT      36.01  
  2 Villeda, Mary T            9 Storm-CA               38.37      37.48  
  3 Snavely, Christina G      10 Storm-CA               45.62      41.23  
  4 Dawidian, Maddy K          9 LVSC-CA                50.30      46.15  
  5 Bialas, Alissa A           9 LVSC-CA                45.42      46.36  
  6 Saxon, Danika R            9 BLUE-CA                50.67      47.77  
  7 Stoppa, Isabella S         9 LTNV-CA                48.51      50.10  
  8 Loiselle, Allison A        9 LVSC-CA                49.29      53.62  
  9 Super, Rachel D            9 LVSC-CA              1:04.60    1:01.83  
 -- Hernandez, Valeria         9 Storm-CA                  NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kitchens, Tyra E          10 BLUE-CA              1:22.34    1:21.70  
      36.18   45.52                                                
  2 Villeda, Mary T            9 Storm-CA             1:19.26    1:22.07  
      37.58   44.49                                                
  3 Panahon, Autumn C         10 LVSC-CA              1:28.61    1:25.03  
      37.84   47.19                                                
  4 Maksimaitis, Sophie U      9 BLUE-CA              1:33.10    1:30.24  
      41.30   48.94                                                
  5 Garcia, Ivy M             10 Storm-CA             1:29.79    1:31.31  
      44.66   46.65                                                
  6 Snavely, Christina G      10 Storm-CA                  NT    1:32.49  
      43.65   48.84                                                
  7 Magtibay, Caitlyn A       10 LVSC-CA              1:42.18    1:33.05  
      44.82   48.23                                                
  8 Dawidian, Maddy K          9 LVSC-CA              1:38.64    1:37.73  
      46.26   51.47                                                
  9 Bialas, Alissa A           9 LVSC-CA              1:38.70    1:40.24  
      48.40   51.84                                                
 10 Harris, Arianah G         10 LVSC-CA                   NT    1:41.54  
 11 Messner, Madi K           10 LVSC-CA                   NT    1:43.10  
      47.73   55.37                                                
 12 Reyes, Maryliam J          9 Storm-CA             1:43.24    1:46.01  
      53.77   52.24                                                
 13 Super, Rachel D            9 LVSC-CA              1:55.54    1:54.94  
      55.94   59.00                                                
 -- Hernandez, Valeria         9 Storm-CA                  NT         DQ  
      54.45   57.28                                                
 -- DeLeon, Eliana C           9 BLUE-CA              1:46.67         DQ  
      45.04   49.60                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jacobson, Brooke A        11 BLUE-CA              2:25.00    2:23.95  
      31.76   36.68   38.92   36.59                                
  2 Arroyo, Makenna A         11 BLUE-CA              2:34.56    2:40.22  
      35.48   40.55   42.93   41.26                                
  3 Eclavea, Milan            11 LVSC-CA                   NT    2:55.46  
      38.93   44.28   46.91   45.34                                
  4 Soesanto, Rachel E        12 LVSC-CA              2:54.26    2:58.46  
      38.64   44.61   48.80   46.41                                
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Reams, Abby J             11 LTNV-CA                   NT         DQ  
      45.90   51.36   54.74                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Younk, Lauren Y           12 BLUE-CA                   NT    2:33.12  
      32.65   38.28   40.04   42.15                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Reagan            12 BLUE-CA                   NT    2:48.58  
      36.37   41.87   51.68   38.66                                
  2 Disorbo, Anna W           12 BLUE-CA              3:19.39    2:57.77  
      41.26   45.32   51.96   39.23                                
  3 Melendez-Alarcon, Mia     11 LTNV-CA                   NT    3:01.12  
      39.67   45.38   57.00   39.07                                
  4 Reams, Abby J             11 LTNV-CA              3:16.59    3:23.68  
      50.20   49.32 1:01.41   42.75                                
 -- Vigo, Georgia A           11 LTNV-CA                   NT         DQ  
      52.49   54.57 1:09.42                                        
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snavely, Anna C           14 Storm-CA               29.49      29.64  
  2 Babicz, Gracen J          13 LVSC-CA                   NT      33.52  
  3 Gonzales, Kara A          13 LVSC-CA                37.55      36.01  
  4 Myers, Olivia M           14 Storm-CA               37.14      36.67  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Ryan N            14 LVSC-CA              1:06.19    1:07.61  
      32.53   35.08                                                
  1 Burns, Kayleigh A         13 LVSC-CA              1:07.91    1:07.61  
      31.56   36.05                                                
  3 Platt, Sophia R           14 LVSC-CA              1:08.51    1:08.61  
  4 Farkas, Kara M            13 Storm-CA             1:08.51    1:09.28  
      33.37   35.91                                                
  5 Graves, Rachel L          13 LVSC-CA              1:11.59    1:09.77  
      33.52   36.25                                                
  6 Babicz, Gracen J          13 LVSC-CA                   NT    1:10.99  
  7 Wortinger, Nevaeh E       13 LVSC-CA              1:15.11    1:13.35  
      35.22   38.13                                                
  8 Fletcher, Emily M         13 LVSC-CA              1:19.10    1:14.05  
      35.78   38.27                                                
  9 Myers, Olivia M           14 Storm-CA             1:21.20    1:16.28  
      36.52   39.76                                                
 10 Schnog, Leah A            14 LVSC-CA              1:19.05    1:16.58  
      36.48   40.10                                                
 11 Hernandez, Maria F        13 Storm-CA             1:28.33    1:16.88  
      35.72   41.16                                                
 12 Gonzales, Kara A          13 LVSC-CA              1:24.68    1:17.85  
      36.89   40.96                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Katrina R         13 LVSC-CA              2:52.53    2:48.35  
      36.42   43.21   45.79   42.93                                
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yahrling, Zoe D           13 BLUE-CA              1:19.24    1:15.48  
      37.14   38.34                                                
  2 Burns, Kayleigh A         13 LVSC-CA              1:17.88    1:18.88  
      38.59   40.29                                                
  3 Platt, Sophia R           14 LVSC-CA              1:20.45    1:22.77  
      40.56   42.21                                                
  4 Wortinger, Nevaeh E       13 LVSC-CA              1:23.35    1:23.58  
      40.64   42.94                                                
  5 Graves, Rachel L          13 LVSC-CA              1:22.81    1:24.22  
      41.52   42.70                                                
  6 Gonzales, Kara A          13 LVSC-CA                   NT    1:26.21  
      41.38   44.83                                                
  7 Schnog, Leah A            14 LVSC-CA              1:39.54    1:32.34  
      43.76   48.58                                                
  8 Babicz, Gracen J          13 LVSC-CA                   NT    1:40.15  
    1:24.83   15.32                                                
  9 Hernandez, Maria F        13 Storm-CA                  NT    1:42.38  
      50.50   51.88                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snavely, Anna C           14 Storm-CA             2:30.52    2:33.04  
      37.93   39.32   38.44   37.35                                
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Ryan N            14 LVSC-CA              1:25.95    1:27.94  
      41.41   46.53                                                
  2 Burns, Kayleigh A         13 LVSC-CA              1:29.10    1:28.99  
      42.22   46.77                                                
  3 Scherm, Isabella M        13 LVSC-CA              1:30.04    1:30.91  
      43.14   47.77                                                
  4 Graves, Rachel L          13 LVSC-CA              1:27.97    1:32.50  
      42.82   49.68                                                
  5 Farkas, Kara M            13 Storm-CA             1:28.94    1:32.59  
      44.23   48.36                                                
  6 DeMaria, Sereena V        14 LVSC-CA              1:29.64    1:33.29  
      44.14   49.15                                                
  7 Fletcher, Emily M         13 LVSC-CA              1:44.00    1:44.90  
      49.02   55.88                                                
  8 Schnog, Leah A            14 LVSC-CA                   NT    1:48.09  
      48.87   59.22                                                
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Katrina R         13 LVSC-CA                   NT    1:17.98  
      35.33   42.65                                                
  2 Scherm, Isabella M        13 LVSC-CA                   NT    1:23.10  
      39.18   43.92                                                
  3 Proctor, Cheyenne M       13 LVSC-CA                   NT    1:40.14  
      44.31   55.83                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yahrling, Zoe D           13 BLUE-CA                   NT    2:43.71  
      36.21   41.74   42.50   43.26                                
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeMaria, Sereena V        14 LVSC-CA              1:19.21    1:13.76  
      31.90   41.86                                                
  2 Snavely, Anna C           14 Storm-CA             1:16.11    1:14.14  
      35.60   38.54                                                
  3 Farkas, Kara M            13 Storm-CA             1:17.90    1:18.99  
      37.94   41.05                                                
  4 Garcia, Katrina R         13 LVSC-CA                   NT    1:20.81  
      36.56   44.25                                                
  5 Fletcher, Emily M         13 LVSC-CA              1:30.39    1:29.44  
      41.28   48.16                                                
  6 Proctor, Cheyenne M       13 LVSC-CA              1:32.99    1:31.54  
      45.17   46.37                                                
  7 Hernandez, Maria F        13 Storm-CA                  NT    1:39.79  
      44.33   55.46                                                
 -- Myers, Olivia M           14 Storm-CA                  NT         DQ  
      43.48   46.51                                                
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Ryan N            14 LVSC-CA              2:42.88    2:43.24  
      35.60   42.03   48.22   37.39                                
  2 DeMaria, Sereena V        14 LVSC-CA              2:41.38    2:44.33  
      35.36   39.58   53.39   36.00                                
  3 Scherm, Isabella M        13 LVSC-CA              3:00.06    2:53.24  
      38.59   44.61   51.36   38.68                                
  4 Wortinger, Nevaeh E       13 LVSC-CA              3:01.09    3:18.66  
      44.70   49.12   59.93   44.91                                
 
Women 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blackard, Brooke J        15 UN-01-CA               25.76      26.55  
  2 Fudotan, Ynna B           15 LVSC-CA                   NT      35.76  
 
Women 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arroyo, Jhacelyn C        15 BLUE-CA              1:10.32    1:03.62  
      29.90   33.72                                                
  2 Boulakhras, Amina         15 LVSC-CA              1:06.51    1:07.90  
      30.73   37.17                                                
  3 Fudotan, Ynna B           15 LVSC-CA                   NT    1:19.41  
      36.23   43.18                                                
 
Women 15-16 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, Gaby R              16 BLUE-CA              2:07.39    2:07.80  
      28.54   32.52   32.87   33.87                                
  2 Arroyo, Jhacelyn C        15 BLUE-CA              2:34.83    2:21.50  
      31.91   36.31   37.62   35.66                                
 
Women 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blackard, Brooke J        15 UN-01-CA               59.77    1:04.82  
      31.28   33.54                                                
  2 Arroyo, Jhacelyn C        15 BLUE-CA              1:21.04    1:18.07  
      37.89   40.18                                                
  3 Boulakhras, Amina         15 LVSC-CA              1:20.97    1:24.56  
      41.30   43.26                                                
 -- Fudotan, Ynna B           15 LVSC-CA                   NT         DQ  
      46.64   51.64                                                
 
Women 15-16 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saxon, Taylor E           16 BLUE-CA              2:26.62    2:31.42  
      36.84   38.34   38.47   37.77                                
 
Women 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boulakhras, Amina         15 LVSC-CA              1:28.74    1:34.53  
      44.14   50.39                                                
  2 Obrien, Lexi K            15 LVSC-CA              1:35.47    1:37.83  
      46.56   51.27                                                
 
Women 15-16 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wood, Gaby R              16 BLUE-CA              1:05.57    1:04.83  
      30.48   34.35                                                
  2 Shire, Samantha P         16 BLUE-CA              1:11.93    1:16.28  
      34.89   41.39                                                
  3 Obrien, Lexi K            15 LVSC-CA              1:20.66    1:23.94  
      37.45   46.49                                                
 
Women 15-16 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kitchens, Valerie G       16 BLUE-CA              2:19.89    2:14.86  
      29.41   33.57   35.15   36.73                                
  2 Shire, Samantha P         16 BLUE-CA                   NT    2:48.16  
      36.38   42.95   44.46   44.37                                
 
Women 15-16 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saxon, Taylor E           16 BLUE-CA              2:20.64    2:23.16  
      31.49   37.88   40.98   32.81                                
  2 Blackard, Brooke J        15 UN-01-CA             2:16.94    2:29.51  
      31.14   37.68   46.14   34.55                                
  3 Obrien, Lexi K            15 LVSC-CA              3:02.87    2:59.92  
      36.38   47.20   56.27   40.07                                
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chuang, Preston T          7 LVSC-CA                53.82      46.83  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chuang, Preston T          7 LVSC-CA                   NT    1:38.50  
  2 Brophy, Fisher             8 BLUE-CA                   NT    1:53.04  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tian, Steven               8 LVSC-CA                   NT      55.81  
  2 Brophy, Fisher             8 BLUE-CA                   NT      59.24  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dawidian, Nick J           7 LVSC-CA              1:07.20      59.36  
  2 Tian, Steven               8 LVSC-CA                   NT    1:14.81  
 -- Doan, Noah                 8 BLUE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chuang, Preston T          7 LVSC-CA                   NT    1:01.89  
 -- Dawidian, Nick J           7 LVSC-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dawidian, Nick J           7 LVSC-CA              2:19.80    2:03.76  
      59.62 1:04.14                                                
 -- Tian, Steven               8 LVSC-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brewington, Jackson S      9 UN-01-CA               37.14      37.69  
  2 Mitchell, Nolan R         10 LVSC-CA                38.81      38.99  
  3 Mejia, Fer A               9 Storm-CA               37.93      40.77  
  4 Astrauskas, Quentin J     10 Storm-CA                  NT      45.83  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mirchev, Victor R          9 Storm-CA             1:22.80    1:20.17  
  2 Mitchell, Nolan R         10 LVSC-CA              1:25.38    1:21.15  
  3 Mejia, Fer A               9 Storm-CA             1:22.30    1:24.34  
  4 Cardinali, Jacob E         9 LVSC-CA              1:22.24    1:25.28  
  5 Gallagher, Rhys T         10 Storm-CA             1:27.19    1:27.79  
  6 Stewart, Nathaniel        10 BLUE-CA                   NT    1:39.52  
  7 Wynne, Ryder A             9 LVSC-CA                   NT    1:45.98  
  8 Trites, Matthew D         10 LVSC-CA              1:51.66    1:53.22  
 -- Astrauskas, Quentin J     10 Storm-CA                  NT        DFS  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdovinos, Troy A        10 BLUE-CA              2:26.01    2:26.89  
      34.53   37.48   38.31   36.57                                
  2 Younk, Mason J            10 BLUE-CA              3:10.20    2:41.64  
      37.29   41.46   42.57   40.32                                
  3 Candolesas, Jayden P       9 LTNV-CA              2:55.28    2:55.65  
      39.99   45.94 1:29.72                                        
  4 Cardinali, Jacob E         9 LVSC-CA                   NT    3:05.20  
      41.12   47.03   49.22   47.83                                
  5 Gallagher, Rhys T         10 Storm-CA                  NT    3:20.84  
      45.00   51.85 1:44.05                                        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brewington, Jackson S      9 UN-01-CA               47.40      44.68  
  2 Mitchell, Nolan R         10 LVSC-CA                46.61      45.39  
  3 Gallagher, Rhys T         10 Storm-CA                  NT      45.54  
  4 Mejia, Fer A               9 Storm-CA               43.36      45.78  
 -- Stewart, Nathaniel        10 BLUE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mirchev, Victor R          9 Storm-CA               50.64      50.39  
  2 Doan, Evan                10 BLUE-CA              1:06.23    1:00.09  
  3 Trites, Matthew D         10 LVSC-CA                   NT    1:03.14  
  4 Wynne, Ryder A             9 LVSC-CA                   NT    1:03.28  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Younk, Mason J            10 BLUE-CA                39.59      37.42  
  2 Valdovinos, Troy A        10 BLUE-CA                39.96      41.02  
 -- Brewington, Jackson S      9 UN-01-CA               51.36         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mirchev, Victor R          9 Storm-CA             1:36.01    1:33.66  
      43.46   50.20                                                
  2 Candolesas, Jayden P       9 LTNV-CA              1:41.91    1:35.78  
      46.20   49.58                                                
  3 Trites, Matthew D         10 LVSC-CA              2:15.49    2:05.19  
 -- Wynne, Ryder A             9 LVSC-CA                   NT         DQ  
      54.04 1:01.12                                                
 -- Cardinali, Jacob E         9 LVSC-CA              1:38.48         DQ  
      48.73   52.82                                                
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bluefin Aquatics-CA  'A'                               NT    3:05.84  
     1) Younk, Mason J 10               2) Brophy, Fisher 8               
     3) Doan, Noah 8                    4) Stewart, Nathaniel 10          
       33.53    30.38    18.09  1:43.84                                    
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaudhry, Roman K         12 LVSC-CA                   NT    2:37.11  
      33.84   38.15 1:25.12                                        
  2 Parrales, Austin M        11 LVSC-CA                   NT    2:42.02  
      35.26   40.79   42.33   43.64                                
  3 Kim, Daniel H             11 LTNV-CA                   NT    2:42.69  
      37.09   39.95   42.33   43.32                                
 -- Nguyen, Nicholas          12 BLUE-CA                   NT        DFS  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pham, Daryn T             11 BLUE-CA                   NT    2:26.23  
      35.52   37.30   36.88   36.53                                
  2 Toth, Dominik Z           12 BLUE-CA                   NT    2:38.86  
      37.77   40.08   40.82   40.19                                
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Daniel H             11 LTNV-CA                   NT    3:25.66  
      45.96   51.49 1:48.21                                        
 -- Chaudhry, Roman K         12 LVSC-CA                   NT         DQ  
      38.59   42.51   47.95   46.74                                
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Nathan R            12 BLUE-CA                   NT    2:40.82  
      35.75   38.85   42.12   44.10                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Toth, Dominik Z           12 BLUE-CA              3:06.97    2:33.71  
      33.69   40.93   44.59   34.50                                
  2 Villareal, Rush R         11 BLUE-CA              2:40.37    2:41.79  
      36.14   40.28   48.84   36.53                                
  3 Mejia, Allen F            11 Storm-CA             2:40.97    2:48.67  
      38.67   41.69   51.67   36.64                                
 -- Pham, Daryn T             11 BLUE-CA              2:42.62         DQ  
      37.37   37.43   52.07   34.21                                
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Menendez, Nathan D        14 LVSC-CA                   NT      30.87  
  2 Bohan, Kannon M           13 LVSC-CA                   NT      31.75  
  3 Stanley, Finn T           14 LTNV-CA                   NT      32.11  
  4 Ferris, Jake              13 LTNV-CA                32.07      32.48  
  5 La Rue, Nick A            13 LVSC-CA                35.66      36.73  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphy, Caston M          14 LVSC-CA              1:14.22    1:07.18  
      32.25   34.93                                                
  2 Stanley, Finn T           14 LTNV-CA                   NT    1:08.01  
      32.39   35.62                                                
  3 Gumenyuk, Victor A        13 LVSC-CA              1:13.53    1:09.59  
      33.06   36.53                                                
  4 Boyle, Benjamin S         14 BLUE-CA                   NT    1:11.68  
  5 Menendez, Nathan D        14 LVSC-CA                   NT    1:11.94  
      34.09   37.85                                                
  6 Ferris, Jake              13 LTNV-CA              1:13.66    1:12.40  
      35.47   36.93                                                
  7 Bohan, Kannon M           13 LVSC-CA                   NT    1:15.06  
  8 Hibbert, Bryan H          13 LVSC-CA              1:14.49    1:15.71  
      35.65   40.06                                                
  9 La Rue, Nick A            13 LVSC-CA              1:23.36    1:22.60  
      38.86   43.74                                                
 10 Pappas, John              13 Storm-CA             1:31.40    1:22.74  
      38.71   44.03                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphy, Caston M          14 LVSC-CA              2:51.98    2:34.78  
      35.07   40.33   39.66   39.72                                
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stanley, Finn T           14 LTNV-CA                   NT    1:16.76  
      36.95   39.81                                                
  2 Ferris, Jake              13 LTNV-CA                   NT    1:21.39  
      39.82   41.57                                                
  3 Bohan, Kannon M           13 LVSC-CA                   NT    1:25.48  
  4 Pappas, John              13 Storm-CA             1:40.82    1:32.36  
      45.82   46.54                                                
  5 Menendez, Nathan D        14 LVSC-CA                   NT    1:33.26  
      43.49   49.77                                                
  6 La Rue, Nick A            13 LVSC-CA                   NT    1:41.07  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chir, Ethan J             13 BLUE-CA              2:23.98    2:23.94  
      34.25   36.66   36.97   36.06                                
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chir, Ethan J             13 BLUE-CA              1:17.63    1:15.75  
      35.54   40.21                                                
  2 Salas, Jacob              13 LTNV-CA              1:18.29    1:22.47  
      39.81   42.66                                                
  3 Arai, Caden S             13 LVSC-CA              1:25.65    1:24.67  
      41.27   43.40                                                
  4 Gumenyuk, Victor A        13 LVSC-CA              1:24.85    1:26.78  
      40.64   46.14                                                
  5 Schwartz, Trent R         13 BLUE-CA                   NT    1:28.26  
      40.63   47.63                                                
  6 Hibbert, Bryan H          13 LVSC-CA              1:33.76    1:37.78  
      43.68   54.10                                                
  7 Boyle, Benjamin S         14 BLUE-CA                   NT    1:42.35  
      47.72   54.63                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Disorbo, Joseph J         14 BLUE-CA                   NT    2:38.56  
      34.50   40.82   42.17   41.07                                
  2 Toth, Daniel K            13 BLUE-CA                   NT    2:49.90  
      38.32   42.78   44.00   44.80                                
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dawidian, Kyle A          14 LVSC-CA              1:06.95    1:08.42  
      31.49   36.93                                                
  2 Toth, Daniel K            13 BLUE-CA              1:17.98    1:09.37  
      32.20   37.17                                                
  3 Galindo, Gabe O           13 LVSC-CA                   NT    1:09.74  
      32.25   37.49                                                
  4 Salas, Jacob              13 LTNV-CA                   NT    1:14.40  
      34.20   40.20                                                
  5 Arai, Caden S             13 LVSC-CA              1:15.23    1:14.74  
      34.65   40.09                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Disorbo, Joseph J         14 BLUE-CA                   NT    2:22.07  
      30.94   36.54   37.53   37.06                                
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stanley, Finn T           14 LTNV-CA                   NT    1:17.49  
      32.76   44.73                                                
  2 Murphy, Caston M          14 LVSC-CA              1:36.22    1:24.32  
      39.26   45.06                                                
 -- Hibbert, Bryan H          13 LVSC-CA              1:26.53         DQ  
      41.10   45.14                                                
 -- Pappas, John              13 Storm-CA             1:43.35         DQ  
      52.15   51.45                                                
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salas, Jacob              13 LTNV-CA                   NT    2:40.16  
      35.47   44.98   42.77   36.94                                
  2 Arai, Caden S             13 LVSC-CA              2:40.82    2:45.09  
      35.87   44.29   47.94   36.99                                
  3 Gumenyuk, Victor A        13 LVSC-CA              2:53.98    2:48.14  
      38.51   44.83   46.78   38.02                                
 
Men 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 La Rue, Dylon A           15 LVSC-CA                26.65      26.32  
  2 Gudino, Jared R           15 Storm-CA                  NT      27.03  
 
Men 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanchez, Alex B           15 Storm-CA               58.30      57.37  
      27.13   30.24                                                
  2 La Rue, Dylon A           15 LVSC-CA              1:02.57      58.59  
      27.50   31.09                                                
  3 Gudino, Jared R           15 Storm-CA                  NT    1:00.20  
 
Men 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanchez, Alex B           15 Storm-CA             1:11.42    1:13.62  
      35.35   38.27                                                
  2 Boulakhras, Amir          16 LVSC-CA              1:13.46    1:16.15  
      35.87   40.28                                                
  3 Gudino, Jared R           15 Storm-CA                  NT    1:32.00  
 
Men 15-16 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanchez, Alex B           15 Storm-CA                  NT    1:05.84  
      31.58   34.26                                                
  2 Boulakhras, Amir          16 LVSC-CA                   NT    1:08.21  
      32.63   35.58                                                
 
Men 15-16 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boulakhras, Amir          16 LVSC-CA              2:35.00    2:32.82  
      34.36   41.28   43.80   33.38                                
 -- La Rue, Dylon A           15 LVSC-CA              2:38.33         DQ  
      30.53   40.80   48.90   32.47                                
 
Men 17-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Varela, Victor            17 Storm-CA             1:11.68    1:06.92  
      31.67   35.25                                                
 
Men 17-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Varela, Victor            17 Storm-CA                  NT    1:15.08  
      33.71   41.37                                                
 
Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bluefin Aquatics-CA  'A'                          2:19.00    2:22.08  
     1) Valdovinos, Troy A M10          2) Wyett, Isabella G W8           
     3) Maksimaitis, Sophie U W9        4) Kitchens, Tyra E W10           
       32.78    38.01  1:11.29                                             
  2 Las Vegas Swim Club-CA  'C'                            NT    2:49.60  
     1) Chuang, Preston T M7            2) Messner, Madi K W10            
     3) Harris, Arianah G W10           4) Magtibay, Caitlyn A W10        
       49.78    41.65    46.27    31.90                                    
  3 Life Time Nevada Swim Team-CA  'A'                     NT    2:53.22  
     1) Sherman, Makenna R W8           2) Beck, Ella R W8                
     3) Reams, Becca W9                 4) Candolesas, Jayden P M9        
       35.79  1:07.58    40.25    29.60                                    
  4 Las Vegas Swim Club-CA  'A'                            NT    2:53.41  
     1) Dawidian, Nick J M7             2) Fleming, Sophie C W10          
     3) Delaney, Camille J W9           4) Dawidian, Maddy K W9           
       53.19    47.68  1:12.54                                             
  5 Las Vegas Swim Club-CA  'B'                            NT    2:55.27  
     1) Potter, Evelen K W6             2) Trites, Leilani M W10          
     3) Wynne, Ryder A M9               4) Olsen, LuLu A W8               
       55.09    36.72    47.30    36.16                                    
  6 Bluefin Aquatics-CA  'A'                               NT    2:59.67  
     1) Saxon, Danika R W9              2) Pham, Aileen A W9              
     3) DeLeon, Eliana C W9             4) Yucha, Izzy M W9               
       37.27    43.54    34.45  1:04.41                                    
 
Mixed 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bluefin Aquatics-CA  'B'                               NT    2:59.43  
     1) Pham, Aileen A W9               2) Wyett, Isabella G W8           
     3) Kitchens, Tyra E W10            4) Doan, Evan M10                 
       45.83    50.31    35.81    47.48                                    
  2 Bluefin Aquatics-CA  'C'                          2:44.77    3:00.80  
     1) Stewart, Nathaniel M10          2) Maksimaitis, Sophie U W9       
     3) Younk, Mason J M10              4) Saxon, Danika R W9             
       56.27    51.15    36.83    36.55                                    
  3 Las Vegas Swim Club-CA  'B'                            NT    3:06.41  
     1) Panahon, Autumn C W10           2) Super, Rachel D W9             
     3) Bialas, Alissa A W9             4) Trites, Leilani M W10          
       40.42    56.65    44.73    44.61                                    
  4 Las Vegas Swim Club-CA  'A'                            NT    3:09.24  
     1) McNulty, Reese V W6             2) Cardinali, Jacob E M9          
     3) Sam, Amaja J W10                4) Mitchell, Nolan R M10          
                         40.03    36.55                                    
  5 Life Time Nevada Swim Team-CA  'A'                     NT    3:30.81  
     1) Reams, Becca W9                 2) Stoppa, Isabella S W9          
     3) Candolesas, Jayden P M9         4) Beck, Ella R W8                
       58.59    50.35    20.00  1:21.87                                    
 -- Bluefin Aquatics-CA  'A'                          2:45.10         DQ  
     1) Doan, Noah M8                   2) Valdovinos, Troy A M10         
     3) DeLeon, Eliana C W9             4) Yucha, Izzy M W9               
     1:05.93    42.08    44.44  1:01.94                                    
 
Mixed 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mejia, Allen F            11 Storm-CA               29.86      30.91  
  2 Reams, Abby J             11 LTNV-CA                32.87      32.89  
  3 Medina Gonzalez, Alondra  12 Storm-CA               34.11      34.72  
  4 Baumgartner, Caitlyn A    11 LVSC-CA                37.93      38.50  
  5 McClelland, Ezekiel J     11 LVSC-CA                45.28      42.23  
  6 Ganci, Sam B              11 LVSC-CA                   NT      42.37  
  7 Zipf, Kuke B              11 Storm-CA               48.57      47.90  
 
Mixed 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jacobson, Brooke A        11 BLUE-CA              1:07.18    1:05.39  
  2 Holmes, Reagan            12 BLUE-CA              1:17.59    1:05.89  
  3 Chaudhry, Roman K         12 LVSC-CA              1:12.91    1:07.56  
  4 Arroyo, Makenna A         11 BLUE-CA              1:11.82    1:13.23  
  5 Dawidian, Sara G          12 LVSC-CA              1:14.96    1:14.51  
  6 Chase, Bela M             12 LVSC-CA              1:19.57    1:15.64  
  7 Kaplan, Andrew L          11 LVSC-CA                   NT    1:19.25  
  8 Nguyen, Nicholas          12 BLUE-CA                   NT    1:23.80  
  9 McClelland, Ezekiel J     11 LVSC-CA                   NT    1:34.95  
 10 Zipf, Kuke B              11 Storm-CA             1:48.50    1:45.95  
 11 Schaffer, Noam I          11 LVSC-CA                   NT    1:57.05  
 
Mixed 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chase, Bela M             12 LVSC-CA                40.86      42.61  
  2 Baumgartner, Caitlyn A    11 LVSC-CA                42.96      42.73  
  3 Zipf, Kuke B              11 Storm-CA               56.15      55.94  
 -- Ganci, Sam B              11 LVSC-CA                   NT         DQ  
 -- Eclavea, Milan            11 LVSC-CA                42.12         DQ  
 
Mixed 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Acevedo, Lizzie M         11 Storm-CA               44.47      44.19  
  2 Obrien, Lana K            12 LVSC-CA                45.92      44.77  
  3 Dawidian, Sara G          12 LVSC-CA                49.42      45.91  
  4 Kaplan, Andrew L          11 LVSC-CA                   NT      47.84  
  5 Nguyen, Nicholas          12 BLUE-CA                   NT      48.45  
  6 Baumgartner, Caitlyn A    11 LVSC-CA                51.61      48.86  
  7 Melendez-Alarcon, Mia     11 LTNV-CA                54.93      49.22  
  8 Vigo, Georgia A           11 LTNV-CA                   NT      50.35  
  9 Ganci, Sam B              11 LVSC-CA                   NT      56.28  
 10 Schaffer, Noam I          11 LVSC-CA                   NT    1:06.25  
 -- Chase, Bela M             12 LVSC-CA                59.71         DQ  
 
Mixed 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parrales, Austin M        11 LVSC-CA                34.42      34.67  
  2 Mejia, Allen F            11 Storm-CA               37.62      36.09  
  3 Soesanto, Rachel E        12 LVSC-CA                40.66      36.97  
  4 Melendez-Alarcon, Mia     11 LTNV-CA                   NT      37.63  
  5 Disorbo, Anna W           12 BLUE-CA                40.48      38.86  
  6 Acevedo, Lizzie M         11 Storm-CA                  NT      39.13  
  7 Medina Gonzalez, Alondra  12 Storm-CA               42.03      40.83  
  8 Obrien, Lana K            12 LVSC-CA                46.11      43.50  
  9 Vigo, Georgia A           11 LTNV-CA                46.65      44.94  
 10 McClelland, Ezekiel J     11 LVSC-CA                   NT      54.80  
 
Mixed 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Younk, Lauren Y           12 BLUE-CA              1:06.88    1:06.99  
      30.79   36.20                                                
  2 Boyd, Nathan R            12 BLUE-CA              1:13.79    1:13.77  
      33.14   40.63                                                
  3 Villareal, Rush R         11 BLUE-CA              1:16.40    1:15.14  
      34.80   40.34                                                
  4 Parrales, Austin M        11 LVSC-CA              1:19.67    1:21.25  
      37.01   44.24                                                
  5 Dawidian, Sara G          12 LVSC-CA              1:26.49    1:23.05  
      37.39   45.66                                                
  6 Acevedo, Lizzie M         11 Storm-CA             1:27.80    1:24.96  
      40.68   44.28                                                
  7 Kim, Daniel H             11 LTNV-CA              1:29.75    1:25.92  
      41.73   44.19                                                
  8 Soesanto, Rachel E        12 LVSC-CA              1:27.33    1:27.70  
      39.26   48.44                                                
  9 Medina Gonzalez, Alondra  12 Storm-CA             1:26.16    1:28.89  
      40.25   48.64                                                
 10 Kaplan, Andrew L          11 LVSC-CA                   NT    1:30.90  
      40.98   49.92                                                
 11 Eclavea, Milan            11 LVSC-CA              1:33.10    1:33.93  
      45.98   47.95                                                
 12 Obrien, Lana K            12 LVSC-CA              1:33.47    1:36.43  
      48.11   48.32                                                
 -- Schaffer, Noam I          11 LVSC-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 11 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bluefin Aquatics-CA  'D'                          1:50.63    1:50.35  
     1) Toth, Daniel K M13              2) Disorbo, Anna W W12            
     3) Toth, Dominik Z M12             4) Disorbo, Joseph J M14          
       27.18    31.29    28.39    23.49                                    
  2 Bluefin Aquatics-CA  'E'                          1:52.62    1:53.93  
     1) Saxon, Taylor E W16             2) Pham, Daryn T M11              
     3) Shire, Samantha P W16           4) Younk, Lauren Y W12            
       26.93    30.26    29.21    27.53                                    
  3 Bluefin Aquatics-CA  'A'                          1:58.33    1:58.14  
     1) Jacobson, Brooke A W11          2) Villareal, Rush R M11          
     3) Boyd, Nathan R M12              4) Yahrling, Zoe D W13            
       29.88    30.42    28.77    29.07                                    
  4 Bluefin Aquatics-CA  'B'                          2:15.66    2:04.14  
     1) Schwartz, Trent R M13           2) Arroyo, Jhacelyn C W15         
     3) Boyle, Benjamin S M14           4) Arroyo, Makenna A W11          
       29.05    29.75    15.91    49.43                                    
  5 Las Vegas Swim Club-CA  'E'                       2:10.00    2:04.85  
     1) Scherm, Isabella M W13          2) Chase, Bela M W12              
     3) Gumenyuk, Victor A M13          4) DeMaria, Sereena V W14         
       32.14    34.19    30.27    28.25                                    
  6 Life Time Nevada Swim Team-CA  'A'                2:06.87    2:09.51  
     1) Ferris, Jake M13                2) Melendez-Alarcon, Mia W11      
     3) Reams, Abby J W11               4) Salas, Jacob M13               
       31.42    34.73    34.59    28.77                                    
  7 Las Vegas Swim Club-CA  'B'                       2:14.00    2:10.25  
     1) McClelland, Ezekiel J M11       2) Bohan, Kannon M M13            
     3) Kaplan, Andrew L M11            4) Boulakhras, Amir M16           
       37.79    32.02    33.27    27.17                                    
  8 Las Vegas Swim Club-CA  'A'                       2:12.00    2:10.70  
     1) Menendez, Nathan D M14          2) Baumgartner, Caitlyn A W11     
     3) Eclavea, Milan W11              4) La Rue, Dylon A M15            
       31.83    37.67    34.54    26.66                                    
  9 Las Vegas Swim Club-CA  'D'                       2:16.00    2:11.50  
     1) Schnog, Leah A W14              2) Gonzales, Kara A W13           
     3) Proctor, Cheyenne M W13         4) Galindo, Gabe O M13            
       34.26    35.54    33.43    28.27                                    
 10 Las Vegas Swim Club-CA  'C'                       2:10.00    2:12.18  
     1) Obrien, Lana K W12              2) Ganci, Sam B W11               
     3) Hibbert, Bryan H M13            4) Dawidian, Kyle A M14           
       36.10    42.45    28.46    25.17                                    
 11 Las Vegas Swim Club-CA  'F'                       2:15.00    2:28.03  
     1) Schaffer, Noam I M11            2) Fudotan, Ynna B W15            
     3) Platt, Sophia R W14             4) Thomas, Ryan N W14             
       57.71    28.55    31.78    29.99                                    
 -- Bluefin Aquatics-CA  'C'                          1:56.33         DQ  
     1) Wood, Gaby R W16                2) Nguyen, Nicholas M12           
     3) Holmes, Reagan W12              4) Chir, Ethan J M13              
       27.27    36.81    29.00    27.64                                    
 
Mixed 11 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bluefin Aquatics-CA  'E'                          2:10.46    2:04.57  
     1) Kitchens, Valerie G W16         2) Villareal, Rush R M11          
     3) Wood, Gaby R W16                4) Disorbo, Joseph J M14          
       29.23    41.54    29.54    24.26                                    
  2 Bluefin Aquatics-CA  'A'                               NT    2:14.00  
     1) Younk, Lauren Y W12             2) Boyle, Benjamin S M14          
     3) Saxon, Taylor E W16             4) Schwartz, Trent R M13          
       31.11    43.01    30.45    29.43                                    
  3 Bluefin Aquatics-CA  'B'                          2:11.48    2:14.34  
     1) Jacobson, Brooke A W11          2) Yahrling, Zoe D W13            
     3) Chir, Ethan J M13               4) Boyd, Nathan R M12             
       36.55    38.03    30.59    29.17                                    
  4 Las Vegas Swim Club-CA  'A'                       2:21.92    2:20.89  
     1) Dawidian, Sara G W12            2) Parrales, Austin M M11         
     3) Dawidian, Kyle A M14            4) Boulakhras, Amina W15          
       37.97    42.97    29.01    30.94                                    
  5 Las Vegas Swim Club-CA  'D'                       2:24.00    2:21.59  
     1) Fletcher, Emily M W13           2) Chaudhry, Roman K M12          
     3) Obrien, Lexi K W15              4) Murphy, Caston M M14           
       40.70    35.71    34.66    30.52                                    
  6 Bluefin Aquatics-CA  'C'                          2:28.96    2:22.64  
     1) Toth, Daniel K M13              2) Holmes, Reagan W12             
     3) Shire, Samantha P W16           4) Arroyo, Makenna A W11          
       30.35    44.12    33.31    34.86                                    
  7 Bluefin Aquatics-CA  'D'                          2:21.11    2:23.33  
     1) Pham, Daryn T M11               2) Nguyen, Nicholas M12           
     3) Toth, Dominik Z M12             4) Disorbo, Anna W W12            
       33.18    52.69    26.83    30.63                                    
  8 Las Vegas Swim Club-CA  'B'                       2:28.72    2:24.19  
     1) Soesanto, Rachel E W12          2) Graves, Rachel L W13           
     3) Garcia, Katrina R W13           4) Burns, Kayleigh A W13          
       41.14    39.81    33.21    30.03                                    
  9 Las Vegas Swim Club-CA  'C'                       2:45.36    2:31.20  
     1) Wortinger, Nevaeh E W13         2) Babicz, Gracen J W13           
     3) Arai, Caden S M13               4) La Rue, Nick A M13             
       38.93    41.57    34.12    36.58