BCH September Intrasquad - Meet Results

BCH September Intrasquad
9/15/2017 - 9/15/2017
Henderson , Nevada Usa
Updated: 9/17/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Boulder City Henderson Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 9/15/2017 08:59 PM
                 2017 CA BCH Sept Intrasquad Meet - 9/15/2017                  
              BCH SEPT 2017 Intersquad Meet, Sanction #: S17-269               
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 21.34      19.67  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                 41.87      43.94  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                    NT    1:37.36  
      45.55   51.81                                                
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 24.33      23.79  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 26.86      25.60  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                 56.08      57.39  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                    NT      21.28  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 21.89      21.00  
  2 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 22.81      21.17  
  3 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                 21.90      22.56  
  4 Kakish, Yasmeen E          7 BCH-CA                    NT      23.69  
  5 Jobin, Ziva M              8 BCH-CA                    NT      23.95  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 43.04      47.26  
  2 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 46.16      48.11  
  3 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                 48.46      48.80  
  4 Kakish, Yasmeen E          7 BCH-CA                    NT      50.75  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                 25.11         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 46.95      45.79  
 
Girls 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               2:06.99    1:46.63  
      51.23   55.40                                                
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 28.52      24.94  
 -- Jobin, Ziva M              8 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 55.47      52.62  
  2 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 59.50    1:00.21  
 
Girls 7-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               2:05.18    2:01.77  
      58.54 1:03.23                                                
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 26.01      22.19  
  2 Oden, Kirstyn A            8 BCH-CA                 31.49      25.52  
  3 Chung, Megan Y             8 BCH-CA                 28.10      27.11  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           7 BCH-CA                 49.66      52.01  
  2 Taylor, Gavynn A           7 BCH-CA                    NT    1:01.17  
 
Girls 7-8 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               1:55.74    1:56.81  
      50.37 1:06.44                                                
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               1:43.03    1:48.55  
      52.21   56.34                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA                 32.83      32.78  
  2 Mamola, Makena J          10 BCH-CA                 34.99      34.53  
  3 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 33.32      35.06  
  4 Saxon, Dani R             10 UNT-CA                 35.61      35.65  
  5 Angell, Hannah R          10 BCH-CA                 36.54      36.85  
  6 Tsuchiyama-Sando, Maile   10 BCH-CA                 36.68      36.97  
  7 Jordan, Maryleigh C        9 BCH-CA                 36.51      37.66  
  8 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA                 42.33      41.61  
  9 Lee, Vera L                9 BCH-CA                    NT      47.13  
 10 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 44.94      48.08  
 11 Swift, Anabelle R          9 BCH-CA                 53.45      49.67  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Kate              10 BCH-CA               1:11.33    1:13.42  
      35.50   37.92                                                
  2 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA               1:14.37    1:16.66  
      36.64   40.02                                                
  3 Mamola, Makena J          10 BCH-CA               1:19.54    1:22.09  
      38.70   43.39                                                
  4 Tsuchiyama-Sando, Maile   10 BCH-CA               1:21.74    1:22.98  
      38.26   44.72                                                
  5 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA               1:38.79    1:36.51  
      47.13   49.38                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA                 36.87      36.96  
  2 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA                 39.93      40.63  
  3 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 42.33      42.05  
  4 Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA                 43.26      42.71  
  5 Jordan, Maryleigh C        9 BCH-CA                 42.92      44.74  
  6 Angell, Hannah R          10 BCH-CA                 44.04      45.05  
  7 Saxon, Dani R             10 UNT-CA                 41.72      45.71  
  8 Fecteau, Savannah R        9 BCH-CA                 46.50      47.06  
  9 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA                 53.71      49.71  
 10 Lee, Vera L                9 BCH-CA                    NT      51.71  
 11 Swift, Anabelle R          9 BCH-CA                 59.08      55.13  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:18.19    1:18.92  
      39.18   39.74                                                
  2 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA               1:28.17    1:26.21  
      42.86   43.35                                                
  3 Mamola, Makena J          10 BCH-CA               1:32.64    1:31.68  
      46.57   45.11                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA                 42.22      42.86  
  2 Walker, Kate              10 BCH-CA                 43.04      43.16  
  3 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 45.13      44.72  
  4 Tsuchiyama-Sando, Maile   10 BCH-CA                 45.68      46.32  
  5 Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA                 46.36      46.78  
  6 Swift, Anabelle R          9 BCH-CA                 58.05      52.59  
  7 Angell, Hannah R          10 BCH-CA               1:00.91      56.29  
  8 Widjaja, Mady S            9 BCH-CA               1:06.83    1:02.42  
  9 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA               1:04.67    1:05.47  
 -- Lee, Vera L                9 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Brien, Chase M          10 BCH-CA               1:33.35    1:37.47  
      46.09   51.38                                                
  2 Tsuchiyama-Sando, Maile   10 BCH-CA               1:40.25    1:42.19  
      50.07   52.12                                                
  3 Fecteau, Savannah R        9 BCH-CA                    NT    2:09.00  
    1:02.42 1:06.58                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA                 41.36      40.43  
  2 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 44.71      41.80  
  3 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 49.52      47.69  
  4 Mamola, Makena J          10 BCH-CA                 44.57      49.37  
 -- Angell, Hannah R          10 BCH-CA                 45.17         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Kate              10 BCH-CA               1:18.14    1:20.67  
      38.37   42.30                                                
  2 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:31.21    1:27.90  
      41.74   46.16                                                
  3 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                    NT    1:57.76  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:20.58    1:22.38  
      40.21   42.17                                                
  2 Chung, Kaylee S           10 BCH-CA               1:28.20    1:27.19  
      42.15   45.04                                                
  3 Saxon, Dani R             10 UNT-CA               1:37.13    1:34.41  
      46.42   47.99                                                
  4 Jordan, Maryleigh C        9 BCH-CA               1:49.14    1:39.55  
      46.37   53.18                                                
 -- Fecteau, Savannah R        9 BCH-CA               1:52.99         DQ  
      52.21                                                        
 -- Lee, Vera L                9 BCH-CA                    NT         DQ  
      57.01                                                        
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Gracie M       10 BCH-CA               3:16.18    3:14.80  
      47.83   50.37   54.42   42.18                                
  2 Saxon, Dani R             10 UNT-CA               3:30.64    3:24.77  
      51.78   54.02   56.85   42.12                                
 -- O'Brien, Chase M          10 BCH-CA               3:00.93         DQ  
      42.48   48.91   53.20                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zvercova, Arina           12 BCH-CA                 28.38      29.08  
  2 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA                 30.80      29.90  
  3 Caruthers, Haley N        12 BCH-CA                 31.14      31.40  
  4 Lee, Emma C               12 BCH-CA                 35.95      31.86  
  5 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA                 32.49      31.90  
  6 Palma, Ava L              11 BCH-CA                 34.11      33.04  
  7 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 33.93      33.56  
  8 Scheidler, Emma R         11 BCH-CA                 37.24      33.59  
  9 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 37.65      33.98  
 10 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 34.28      34.19  
 11 Polak, Serena R           12 BCH-CA                 35.70      34.63  
 12 Remson, Bailey M          12 BCH-CA                 36.57      36.73  
 13 Dittman, Erin E           12 BCH-CA                    NT      38.70  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Isabella M        11 BCH-CA               1:10.16    1:08.43  
      32.60   35.83                                                
  2 Lee, Emma C               12 BCH-CA               1:14.23    1:12.15  
      34.36   37.79                                                
  3 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA               1:17.04    1:16.01  
      37.29   38.72                                                
  4 Aiello, Maria J           12 BCH-CA               1:19.26    1:18.09  
      36.47   41.62                                                
  5 Remson, Bailey M          12 BCH-CA               1:21.20    1:21.08  
      39.17   41.91                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ascencion, Kennia         12 BCH-CA               2:11.60    2:08.74  
      29.46   31.95   33.31   34.02                                
  2 Lee, Emma C               12 BCH-CA               2:58.10    2:40.37  
      35.63   40.83   42.62   41.29                                
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA                 40.16      35.05  
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA                 36.67      36.49  
  3 Caruthers, Haley N        12 BCH-CA                 39.44      38.62  
  4 Polak, Serena R           12 BCH-CA                 38.57      40.06  
  4 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 42.01      40.06  
  6 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 40.39      41.55  
  7 Dittman, Erin E           12 BCH-CA                    NT      44.89  
 -- Lewis, Hannah L           12 BCH-CA                 48.09         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               1:18.75    1:16.54  
      37.36   39.18                                                
  2 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:16.37    1:16.85  
      37.69   39.16                                                
  3 Lee, Emma C               12 BCH-CA               1:26.88    1:18.78  
      38.32   40.46                                                
  4 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA               1:20.89    1:19.00  
      39.01   39.99                                                
  5 Polak, Serena R           12 BCH-CA               1:27.20    1:24.70  
      41.48   43.22                                                
  6 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:26.79    1:26.10  
      42.13   43.97                                                
  7 Remson, Bailey M          12 BCH-CA               1:31.97    1:31.14  
    1:35.04                                                        
  8 Palma, Ava L              11 BCH-CA               1:41.04    1:38.15  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Ellie H            12 BCH-CA                 40.30      41.31  
  2 Zvercova, Arina           12 BCH-CA                 43.72      44.22  
  3 Scheidler, Emma R         11 BCH-CA                 49.87      44.68  
  4 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 46.42      45.82  
  5 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 51.41      47.47  
  6 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 53.01      56.17  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Isabella M        11 BCH-CA               1:26.91    1:25.39  
      40.79   44.60                                                
  2 Aiello, Maria J           12 BCH-CA               1:31.51    1:33.27  
      44.04   49.23                                                
  3 Oden, Paige M             11 BCH-CA               1:35.84    1:35.66  
      46.02   49.64                                                
  4 Davis, Emma R             12 BCH-CA               1:38.56    1:39.23  
      47.70   51.53                                                
  5 Remson, Bailey M          12 BCH-CA                    NT    1:45.65  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zvercova, Arina           12 BCH-CA                 31.82      33.74  
  2 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA                 35.76      34.47  
  3 Caruthers, Haley N        12 BCH-CA                 37.43      34.51  
  4 Weber, Ellie H            12 BCH-CA                 36.49      35.62  
  5 Heyman, Sydney L          12 BCH-CA                 41.21      37.34  
  6 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 38.76      39.58  
  7 Polak, Serena R           12 BCH-CA                 43.08      42.75  
  8 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 48.00      45.73  
  9 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 44.55      47.39  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ascencion, Kennia         12 BCH-CA               1:04.70    1:05.11  
      29.93   35.18                                                
  2 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA               1:17.44    1:18.57  
      36.70   41.87                                                
  3 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:25.87    1:19.15  
      37.02   42.13                                                
  4 Davis, Emma R             12 BCH-CA               1:28.38    1:28.22  
      39.70   48.52                                                
  5 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:36.36    1:29.61  
      43.06   46.55                                                
  6 Palma, Ava L              11 BCH-CA               1:39.57    1:31.30  
      43.09   48.21                                                
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aiello, Isabella M        11 BCH-CA               1:15.94    1:14.17  
      35.30   38.87                                                
  2 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               1:17.79    1:16.35  
      34.68   41.67                                                
  3 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:17.50    1:16.98  
      35.00   41.98                                                
  4 Aiello, Maria J           12 BCH-CA               1:28.25    1:26.25  
      40.24   46.01                                                
  5 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:32.40    1:27.05  
      41.85   45.20                                                
  6 Palma, Ava L              11 BCH-CA               1:27.43    1:30.46  
      42.86   47.60                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thevenot, Lidia A         11 BCH-CA               2:45.40    2:45.22  
      35.09   42.70   51.19   36.24                                
 
Women 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA                 25.24      26.05  
  2 Brazil, Faith C           16 BCH-CA                 25.19      26.09  
  3 Scott, Ashley             13 BCH-CA                 27.63      27.63  
  4 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA                 28.14      27.87  
  5 Saxon, Taylor             17 UNT-CA                 26.61      27.89  
  6 Fan, Madison              16 BCH-CA                 28.29      28.40  
  7 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA                 27.79      28.62  
  8 Skinner, Ava I            13 BCH-CA                 29.40      28.85  
  9 Carver, Shayna T          13 BCH-CA                 28.92      29.02  
 10 Logan, Havannah           14 BCH-CA                 29.26      29.93  
 11 Tack, Ali J               15 BCH-CA                 28.91      30.00  
 12 Rodrigues, Kaya R         15 BCH-CA                    NT      30.97  
 13 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA                 32.86      31.06  
 14 Davidson, Sam N           13 BCH-CA                 33.07      33.11  
 15 Singh, Kritika            14 BCH-CA                 32.18      33.13  
 16 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                 36.44      33.87  
 17 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                    NT      35.76  
 18 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 37.77      36.09  
 19 Alp, Serine T             13 BCH-CA                 37.85      36.11  
 20 Coon, Bree G              14 BCH-CA                 37.80      37.28  
 20 May, Katrina A            16 BCH-CA                 38.30      37.28  
 22 Stites, Mia J             15 BCH-CA                    NT      40.72  
 
Women 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA                 56.19      57.21  
      27.88   29.33                                                
  2 Brazil, Faith C           16 BCH-CA                 54.83      57.71  
      27.57   30.14                                                
  3 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA                 57.29      58.34  
      28.33   30.01                                                
  4 Kucik, Katie              14 BCH-CA                 58.06      58.38  
      28.67   29.71                                                
  5 Foster, Emma J            13 BCH-CA                 58.63    1:00.30  
      29.35   30.95                                                
  6 Day, Michaela             16 BCH-CA                 59.66    1:00.56  
      29.32   31.24                                                
  7 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               1:01.29    1:00.82  
      29.23   31.59                                                
  8 Olson, Lauren             15 BCH-CA                 55.40    1:00.93  
      29.38   31.55                                                
  9 Saxon, Taylor             17 UNT-CA                 56.72    1:01.80  
      29.47   32.33                                                
 10 Nelson, Winter            14 BCH-CA               1:00.93    1:02.31  
      29.99   32.32                                                
 11 Sondrup, Ellis            14 BCH-CA               1:01.58    1:02.67  
      30.50   32.17                                                
 12 Carver, Shayna T          13 BCH-CA               1:03.01    1:03.24  
      30.61   32.63                                                
 13 Adachi, Sae               17 BCH-CA                 59.56    1:03.36  
      30.39   32.97                                                
 14 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA               1:01.30    1:04.19  
      30.76   33.43                                                
 15 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA               1:02.15    1:04.40  
      31.25   33.15                                                
 16 Fecteau, Isabella         14 BCH-CA               1:04.15    1:04.68  
      32.07   32.61                                                
 17 Logan, Havannah           14 BCH-CA               1:10.02    1:07.90  
      32.26   35.64                                                
 18 Rodrigues, Kaya R         15 BCH-CA               1:07.08    1:08.98  
      32.42   36.56                                                
 19 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA               1:13.56    1:09.14  
      33.66   35.48                                                
 20 Fowler, Hanley E          15 BCH-CA               1:05.28    1:09.16  
      32.12   37.04                                                
 21 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA               1:10.78    1:13.28  
      34.89   38.39                                                
 22 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               1:17.28    1:14.71  
      37.43   37.28                                                
 23 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                    NT    1:18.43  
      36.09   42.34                                                
 24 May, Katrina A            16 BCH-CA               1:27.83    1:22.23  
      38.86   43.37                                                
 25 Coon, Bree G              14 BCH-CA                    NT    1:25.33  
      41.98   43.35                                                
 
Women 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               2:05.01    2:08.58  
      29.55   32.61   33.52   32.90                                
  2 Adachi, Sae               17 BCH-CA               2:08.34    2:17.67  
      31.61   35.19   35.87   35.00                                
  3 Fan, Madison              16 BCH-CA               2:19.38    2:17.73  
      32.37   35.61   35.42   34.33                                
  4 Gray, Katie               14 BCH-CA               2:13.58    2:18.31  
      32.50   34.92   35.65   35.24                                
 
Women 13 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fowler, Hanley E          15 BCH-CA                    NT      36.65  
  2 Steinemann, Lia G         14 BCH-CA                 42.84      37.52  
  3 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA                 40.08      39.05  
  4 Davidson, Sam N           13 BCH-CA                 39.82      39.91  
  5 Stites, Mia J             15 BCH-CA                    NT      42.68  
  6 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                    NT      45.63  
  7 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 43.79      46.30  
 
Women 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           16 BCH-CA               1:02.66    1:02.57  
      30.21   32.36                                                
  2 Kucik, Katie              14 BCH-CA               1:03.41    1:03.35  
      31.63   31.72                                                
  3 Wingender, Devyn          16 BCH-CA               1:01.02    1:03.36  
      30.59   32.77                                                
  4 Johnston, Alexie T        16 BCH-CA               1:02.51    1:04.30  
      31.81   32.49                                                
  5 Jesperson, Lily           16 BCH-CA               1:02.00    1:06.60  
      31.99   34.61                                                
  6 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA               1:05.34    1:06.88  
      32.62   34.26                                                
  7 Cohen, Pilar              14 BCH-CA               1:05.80    1:08.32  
      33.57   34.75                                                
  8 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:07.09    1:08.44  
      34.18   34.26                                                
  9 Day, Michaela             16 BCH-CA               1:08.21    1:08.71  
      33.91   34.80                                                
 10 Scott, Ashley             13 BCH-CA               1:08.50    1:09.30  
      34.03   35.27                                                
 11 Tack, Ali J               15 BCH-CA               1:06.87    1:09.55  
      34.08   35.47                                                
 12 Olson, Lauren             15 BCH-CA               1:05.33    1:09.72  
      34.67   35.05                                                
 13 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA               1:08.71    1:11.47  
      34.56   36.91                                                
 14 Gray, Katie               14 BCH-CA               1:07.86    1:12.35  
      35.76   36.59                                                
 15 Sondrup, Ellis            14 BCH-CA               1:11.64    1:12.39  
      35.13   37.26                                                
 16 Carver, Shayna T          13 BCH-CA               1:14.51    1:13.99  
      35.83   38.16                                                
 17 Fecteau, Isabella         14 BCH-CA               1:11.90    1:15.58  
 18 Singh, Kritika            14 BCH-CA               1:22.78    1:16.24  
 19 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA               1:21.93    1:17.90  
      36.36   41.54                                                
 20 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               1:17.77    1:18.30  
      39.37   38.93                                                
 21 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               1:26.02    1:20.35  
      40.01   40.34                                                
 22 Steinemann, Lia G         14 BCH-CA               1:31.82    1:22.18  
 23 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                    NT    1:41.80  
      48.88   52.92                                                
 -- Coon, Bree G              14 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Women 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fowler, Hanley E          15 BCH-CA                 36.97      35.35  
  2 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA                 36.17      36.30  
  3 Logan, Havannah           14 BCH-CA                    NT      39.29  
  4 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA                 39.89      40.20  
  5 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA                 37.53      41.91  
  6 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA                 42.95      42.06  
  7 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA                 45.10      42.32  
  8 Alp, Serine T             13 BCH-CA                 45.64      46.35  
 -- Malanog, Alex F           13 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Women 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           16 BCH-CA               1:08.50    1:09.77  
      33.30   36.47                                                
  2 Cohen, Pilar              14 BCH-CA               1:11.20    1:14.85  
      35.29   39.56                                                
  3 Day, Michaela             16 BCH-CA               1:11.60    1:16.32  
      36.61   39.71                                                
  4 Wingender, Devyn          16 BCH-CA               1:16.02    1:17.94  
      37.19   40.75                                                
  5 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:16.37    1:18.84  
      37.98   40.86                                                
  6 Scott, Ashley             13 BCH-CA               1:21.67    1:20.68  
      38.63   42.05                                                
  7 Fowler, Hanley E          15 BCH-CA               1:15.53    1:20.77  
      37.88   42.89                                                
  8 Johnston, Alexie T        16 BCH-CA               1:17.66    1:22.34  
      40.18   42.16                                                
  9 Fecteau, Isabella         14 BCH-CA               1:21.52    1:23.38  
 10 Gray, Katie               14 BCH-CA               1:23.03    1:25.31  
      41.16   44.15                                                
 11 Olson, Lauren             15 BCH-CA               1:23.23    1:26.76  
      41.02   45.74                                                
 12 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               1:25.63    1:27.32  
      42.34   44.98                                                
 13 Steinemann, Lia G         14 BCH-CA               1:28.01    1:29.83  
      43.13   46.70                                                
 14 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA               1:35.42    1:30.00  
      41.87   48.13                                                
 15 Alder, McKenzie E         13 BCH-CA                    NT    1:38.99  
      46.07   52.92                                                
 
Women 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       13 BCH-CA                 29.80      30.20  
  2 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA                 41.84      37.94  
  3 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA                 45.78      38.03  
  4 Davidson, Sam N           13 BCH-CA                 40.70      41.04  
  5 Malanog, Alex F           13 BCH-CA                    NT      42.37  
  6 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 50.14      48.95  
 
Women 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               1:00.63    1:02.16  
      29.64   32.52                                                
  2 Kucik, Katie              14 BCH-CA               1:02.76    1:04.44  
      29.98   34.46                                                
  3 Day, Michaela             16 BCH-CA               1:04.56    1:05.84  
      31.04   34.80                                                
  4 Johnston, Alexie T        16 BCH-CA               1:02.93    1:06.53  
      30.99   35.54                                                
  5 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:06.68    1:08.60  
  6 Olson, Lauren             15 BCH-CA               1:06.09    1:08.95  
      31.98   36.97                                                
  7 Kelsey, Tara D            13 BCH-CA               1:05.72    1:10.10  
      32.76   37.34                                                
  8 Fecteau, Isabella         14 BCH-CA               1:10.44    1:14.24  
      35.49   38.75                                                
 
Women 13 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kucik, Katie              14 BCH-CA               1:08.60    1:05.19  
      29.93   35.26                                                
  2 Vaher, Elisa A            13 BCH-CA               1:22.53    1:18.61  
      36.45   42.16                                                
  3 Logan, Havannah           14 BCH-CA               1:13.94    1:20.00  
      37.18   42.82                                                
  4 Davidson, Sam N           13 BCH-CA               1:27.07    1:26.24  
      38.91   47.33                                                
  5 Robbins, Lily M           13 BCH-CA               1:50.02    1:36.85  
      47.21   49.64                                                
 
Women 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               2:17.62    2:17.80  
      30.12   33.89   42.74   31.05                                
  2 Romstead, Georgia G       13 BCH-CA               2:24.64    2:26.50  
      32.01   36.57   46.02   31.90                                
  3 Adachi, Sae               17 BCH-CA               2:23.41    2:30.86  
      32.26   38.95   44.02   35.63                                
  4 Saxon, Taylor             17 UNT-CA               2:20.64    2:32.18  
      33.28   39.80   43.52   35.58                                
  5 Carver, Shayna T          13 BCH-CA               2:36.32    2:32.55  
      33.45   39.21   43.43   36.46                                
  6 Fan, Madison              16 BCH-CA               2:37.75    2:39.70  
      35.41   41.36   47.27   35.66                                
  7 Gray, Katie               14 BCH-CA               2:35.53    2:41.68  
      36.63   40.59   48.24   36.22                                
  8 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA                    NT    2:47.37  
      36.93   42.75   50.10   37.59                                
  9 Rodrigues, Kaya R         15 BCH-CA               2:54.20    2:52.39  
      37.74   42.21   53.48   38.96                                
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Kellan P          6 BCH-CA                 39.83      32.88  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Kellan P          6 BCH-CA                    NT      36.86  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 BCH-CA                 17.02      16.81  
  2 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                 18.27      19.18  
  3 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                    NT      21.32  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                 53.75      48.33  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                 22.88      19.25  
  2 Mamola, Michael S          8 BCH-CA                 23.16      20.99  
 -- Gillinta, Isaiah A         8 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 BCH-CA                 23.43      22.22  
  2 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                 29.37      23.74  
  3 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                 28.89      25.66  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                 20.94      16.84  
  2 Mamola, Michael S          8 BCH-CA                 24.88      17.30  
  3 Dunagan, Cian J            8 BCH-CA                    NT      24.91  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA                 32.22      32.13  
  2 Jensen, Brigham T         10 BCH-CA                 33.78      32.95  
  3 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                 35.62      35.51  
  4 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                 38.66      36.61  
  5 Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA                 38.05      36.90  
  6 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 40.22      39.08  
  7 Heyman, Hudson E           9 BCH-CA                 41.61      41.00  
  8 Dunagan, Michael M         9 BCH-CA                 52.27      45.21  
  9 Asmundson, Nikolas T       9 BCH-CA                    NT      47.05  
 10 Fan, Joshua B             10 BCH-CA                 42.36      47.26  
 11 Polak, Alexander K         9 BCH-CA                 47.84      48.00  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            9 BCH-CA               1:22.12    1:21.15  
      39.68   41.47                                                
  2 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA               1:23.32    1:21.44  
      39.78   41.66                                                
  3 Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA               1:30.36    1:26.93  
      41.26   45.67                                                
  4 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA               1:41.01    1:29.53  
    1:30.02                                                        
  5 Asmundson, Nikolas T       9 BCH-CA                    NT    1:44.63  
      48.23   56.40                                                
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Brigham T         10 BCH-CA               2:35.88    2:40.25  
      37.82   41.59   41.03   39.81                                
  2 Oden, AJ J                10 BCH-CA               3:01.68    2:56.57  
      39.04   45.84   46.91   44.78                                
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Brigham T         10 BCH-CA                 38.95      38.24  
  2 Oden, AJ J                10 BCH-CA                 40.89      42.68  
  3 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                 46.70      44.81  
  4 Fan, Joshua B             10 BCH-CA                 51.50      49.86  
  5 Polak, Alexander K         9 BCH-CA                 55.52      58.21  
  6 Dunagan, Michael M         9 BCH-CA               1:01.61      59.57  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            9 BCH-CA                    NT    1:43.24  
      49.28   53.96                                                
  2 Fan, Joshua B             10 BCH-CA               1:49.89    1:48.47  
    1:48.60                                                        
  3 Polak, Alexander K         9 BCH-CA               2:00.73    1:56.29  
      57.19   59.10                                                
 -- Asmundson, Nikolas T       9 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA                 44.85      45.81  
  2 Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA                 47.59      48.85  
  3 Oden, AJ J                10 BCH-CA                 50.32      49.98  
  4 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                 51.65      51.05  
  5 Fan, Joshua B             10 BCH-CA                 54.46      58.90  
  6 Dunagan, Michael M         9 BCH-CA                    NT    1:02.01  
  7 Heyman, Hudson E           9 BCH-CA                    NT    1:05.57  
  8 Polak, Alexander K         9 BCH-CA               1:02.79    1:07.94  
 -- Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 56.41         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Siemiatkowski, Felix R    10 BCH-CA               1:58.00         DQ  
      54.56                                                        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K        10 BCH-CA                 39.21      39.72  
  2 Jensen, Brigham T         10 BCH-CA                 39.65      40.50  
  3 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                 49.53      46.99  
  4 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                 44.90      50.04  
  5 Oden, AJ J                10 BCH-CA                 48.87      50.13  
  6 Hesterman, Zack D          9 BCH-CA                 58.97      54.33  
 -- Heyman, Hudson E           9 BCH-CA                 55.82         DQ  
 -- Lenon, Canyon L            9 BCH-CA                 49.27         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Garrett D         10 BCH-CA                    NT    1:34.39  
      46.81   47.58                                                
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            9 BCH-CA               3:19.62    3:26.24  
      52.04   55.83   53.66   44.71                                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA                 27.80      26.95  
  2 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA                 30.21      29.55  
  3 Wakefield, Trent          12 BCH-CA                 30.84      30.11  
  4 Harms, Logan              11 BCH-CA                 31.31      30.91  
  4 Hall, Curtis J            12 BCH-CA                 31.25      30.91  
  6 Lee, Andre M              11 BCH-CA                 35.87      32.30  
  7 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                 37.24      33.95  
  8 Alder, Carson B           11 BCH-CA                 35.28      35.20  
  9 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 38.56      37.99  
 10 Alp, Batu N               11 BCH-CA                 43.02      40.17  
 11 Dube, Dayton I            11 BCH-CA                    NT      43.42  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:04.95    1:04.33  
      31.32   33.01                                                
  2 Harms, Logan              11 BCH-CA               1:09.87    1:07.31  
      32.32   34.99                                                
  3 Lee, Andre M              11 BCH-CA               1:21.65    1:17.18  
      37.01   40.17                                                
  4 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA               1:22.31    1:18.38  
      37.69   40.69                                                
  5 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA               1:25.14    1:20.45  
      38.55   41.90                                                
  6 Alp, Batu N               11 BCH-CA                    NT    1:33.16  
      45.57   47.59                                                
  7 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA               1:24.17    1:33.92  
      42.08   51.84                                                
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               2:15.14    2:15.50  
      31.04   34.50   35.48   34.48                                
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Curtis J            12 BCH-CA                 35.77      35.82  
  2 Lee, Andre M              11 BCH-CA                 41.32      42.18  
  3 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA                 42.29      44.11  
  4 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 44.86      44.83  
  5 Dube, Dayton I            11 BCH-CA                    NT      47.23  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA               1:05.77    1:05.98  
      32.18   33.80                                                
  2 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               1:18.40    1:19.64  
      38.16   41.48                                                
  3 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA               1:35.32    1:33.38  
      43.53   49.85                                                
 -- Alder, Carson B           11 BCH-CA               1:32.93         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          12 BCH-CA                 38.41      39.52  
  2 Harms, Logan              11 BCH-CA                 42.36      41.23  
  3 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                 43.60      42.49  
  4 Hall, Curtis J            12 BCH-CA                 46.76      44.30  
  5 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA                 47.38      46.78  
  6 Alder, Carson B           11 BCH-CA               1:02.65      50.48  
  7 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 50.35      52.37  
  8 Alp, Batu N               11 BCH-CA               1:02.22      57.57  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA               1:19.40    1:21.10  
      38.96   42.14                                                
  2 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               1:28.32    1:33.90  
      44.63   49.27                                                
  3 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA               1:39.45    1:36.30  
      45.72   50.58                                                
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          12 BCH-CA                 34.45      33.49  
  2 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA                 34.47      33.85  
  3 Lee, Andre M              11 BCH-CA                 43.05      39.43  
  4 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA                 42.23      40.79  
  5 Kautz, Jociah G           11 BCH-CA                 46.00      44.20  
  6 Alder, Carson B           11 BCH-CA               1:01.33      46.04  
  7 Colton, Spence A          11 BCH-CA                 49.76      46.76  
  8 Alp, Batu N               11 BCH-CA               1:00.24      58.00  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               1:17.85    1:21.44  
      37.21   44.23                                                
  2 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA               1:41.19    1:41.02  
      43.65   57.37                                                
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harms, Logan              11 BCH-CA               1:16.36    1:14.71  
      34.50   40.21                                                
  2 Freiburger, Vincent J     11 BCH-CA               1:15.98    1:18.87  
      37.08   41.79                                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Curtis J            12 BCH-CA                    NT    2:48.06  
      39.38   42.83   49.33   36.52                                
 
Men 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkinson, Spencer        16 BCH-CA                 23.64      23.31  
  2 Van Damme, Alex M         18 BCH-CA                 23.88      24.74  
  3 Ordonez, Gabriel P        16 BCH-CA                 24.34      24.81  
  4 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA                 24.94      24.90  
  5 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA                 24.80      25.45  
  6 Tsuchiyama-Sando, Jalen   16 BCH-CA                 24.73      25.64  
  7 Thompson, Martin          13 BCH-CA                 26.95      26.14  
  8 Chiello, TJ J             16 BCH-CA                 26.44      26.16  
  9 Clark, Charlie D          13 BCH-CA                 27.36      27.16  
 10 Nilanont, Thanaphum P     15 BCH-CA                 28.75      28.42  
 11 Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA                 30.01      29.00  
 12 Giddens, David W          14 UNT-CA                 29.54      29.51  
 13 Loh, Julian H             13 BCH-CA                 31.63      29.95  
 14 Smith, Kaleb D            14 BCH-CA                 31.70      30.83  
 15 Pappas, John              13 UNT-CA                 36.26      35.92  
 16 Keller, Ephram R          13 BCH-CA                 49.63      40.99  
 17 Sanchez, Adrian E         17 BCH-CA                 51.25      49.56  
 
Men 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             14 BCH-CA                 48.59      50.23  
      24.19   26.04                                                
  2 Weber, Gabriel            16 BCH-CA                 50.11      50.67  
      24.88   25.79                                                
  3 Weber, Benny              18 BCH-CA                 50.52      51.57  
      25.15   26.42                                                
  4 Romantic, Mason           15 BCH-CA                 53.05      51.58  
      24.95   26.63                                                
  5 Ordonez, Gabriel P        16 BCH-CA                 52.27      52.93  
      25.16   27.77                                                
  6 Van Damme, Alex M         18 BCH-CA                 52.72      53.28  
      25.48   27.80                                                
  7 Kisfalvi, Devon           16 BCH-CA                 53.78      54.49  
      26.33   28.16                                                
  8 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA                 55.55      55.22  
      26.81   28.41                                                
  9 Cooper, Robert            15 BCH-CA                 54.46      55.23  
      26.74   28.49                                                
 10 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA                 55.40      55.66  
      26.88   28.78                                                
 11 Tsuchiyama-Sando, Jalen   16 BCH-CA                 52.34      55.85  
      26.93   28.92                                                
 12 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA                 57.04      56.72  
      27.70   29.02                                                
 13 Clark, Charlie D          13 BCH-CA                 59.39      58.43  
      28.49   29.94                                                
 14 Wong, Nicholas            13 BCH-CA                 59.54      59.48  
      28.91   30.57                                                
 15 Nilanont, Thanaphum P     15 BCH-CA                    NT    1:04.29  
      29.89   34.40                                                
 16 Giddens, David W          14 UNT-CA               1:04.45    1:06.59  
      32.06   34.53                                                
 17 Pappas, John              13 UNT-CA               1:21.35    1:24.92  
      40.28   44.64                                                
 
Men 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiello, TJ J             16 BCH-CA               2:04.84    2:01.98  
      28.13   31.12   32.11   30.62                                
  2 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA               2:01.99    2:02.06  
      27.81   30.75   32.99   30.51                                
  3 Thompson, Martin          13 BCH-CA               2:07.26    2:06.73  
      27.93   32.08   34.11   32.61                                
  4 Loh, Julian H             13 BCH-CA               2:29.03    2:30.48  
      33.81   40.02   40.77   35.88                                
 
Men 13 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Keller, Ephram R          13 BCH-CA                 52.80      48.99  
 
Men 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johannessen, Alex S       18 BCH-CA                 55.57      56.07  
      27.84   28.23                                                
  2 Luna, Michael             14 BCH-CA                 57.57      57.43  
      27.92   29.51                                                
  3 Weber, Gabriel            16 BCH-CA                 58.00      59.12  
      29.27   29.85                                                
  4 Wilkinson, Spencer        16 BCH-CA               1:00.56    1:00.07  
      29.22   30.85                                                
  5 Romantic, Mason           15 BCH-CA               1:05.44    1:02.38  
      30.31   32.07                                                
  6 Cooper, Robert            15 BCH-CA               1:01.42    1:02.98  
      30.64   32.34                                                
  7 Weber, Benny              18 BCH-CA               1:01.05    1:03.31  
      30.43   32.88                                                
  8 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA               1:06.11    1:06.12  
      32.47   33.65                                                
  9 Thompson, Martin          13 BCH-CA               1:07.80    1:07.13  
      32.35   34.78                                                
 10 Clark, Charlie D          13 BCH-CA               1:09.99    1:08.15  
      33.43   34.72                                                
 11 Schupp, Alex              15 BCH-CA               1:15.43    1:15.97  
      38.27   37.70                                                
 12 Pappas, John              13 UNT-CA               1:30.00    1:33.96  
 
Men 13 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Nicholas            13 BCH-CA                 34.99      34.63  
  2 Giddens, David W          14 UNT-CA                    NT      35.44  
  3 Smith, Kaleb D            14 BCH-CA                 55.43      45.85  
  4 Keller, Ephram R          13 BCH-CA               1:01.58      56.54  
 
Men 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romantic, Mason           15 BCH-CA               1:01.83    1:04.50  
      30.59   33.91                                                
  2 Luna, Michael             14 BCH-CA               1:05.76    1:07.59  
      31.71   35.88                                                
  3 Johannessen, Alex S       18 BCH-CA               1:09.69    1:08.20  
      32.21   35.99                                                
  4 Cooper, Robert            15 BCH-CA               1:09.22    1:09.08  
      33.06   36.02                                                
  5 Chiello, TJ J             16 BCH-CA               1:09.33    1:10.25  
      33.25   37.00                                                
  6 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA               1:12.05    1:13.04  
      34.85   38.19                                                
  7 Schupp, Alex              15 BCH-CA               1:11.70    1:13.31  
      35.61   37.70                                                
  8 Weber, Gabriel            16 BCH-CA               1:14.52    1:13.64  
      35.21   38.43                                                
  9 Nilanont, Thanaphum P     15 BCH-CA               1:20.01    1:14.78  
      35.70   39.08                                                
 10 Giddens, David W          14 UNT-CA               1:18.70    1:17.28  
      36.48   40.80                                                
 11 Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA               1:20.02    1:20.68  
      38.07   42.61                                                
 12 Pappas, John              13 UNT-CA               1:55.34    2:00.93  
      59.10 1:01.83                                                
 
Men 13 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kisfalvi, Devon           16 BCH-CA                 30.96      27.52  
 -- Sanchez, Adrian E         17 BCH-CA               1:00.81         DQ  
 
Men 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johannessen, Alex S       18 BCH-CA                 54.84      54.92  
      25.53   29.39                                                
  2 Weber, Gabriel            16 BCH-CA                 53.70      55.26  
      26.27   28.99                                                
  3 Luna, Michael             14 BCH-CA                 57.44      55.92  
      26.41   29.51                                                
  4 Weber, Benny              18 BCH-CA                 55.90      56.42  
      26.91   29.51                                                
  5 Romantic, Mason           15 BCH-CA                 58.86      57.69  
      27.30   30.39                                                
  6 Cooper, Robert            15 BCH-CA                 58.49      59.14  
      27.98   31.16                                                
  7 Kisfalvi, Devon           16 BCH-CA                 59.42    1:00.91  
      28.74   32.17                                                
  8 Thompson, Martin          13 BCH-CA               1:06.90    1:05.68  
      30.01   35.67                                                
  9 Wong, Nicholas            13 BCH-CA                    NT    1:11.67  
      33.03   38.64                                                
 10 Schupp, Alex              15 BCH-CA               1:16.18    1:13.12  
      33.12   40.00                                                
 11 Smith, Kaleb D            14 BCH-CA                    NT    1:34.25  
      41.92   52.33                                                
 
Men 13 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA               1:11.89    1:11.73  
      33.14   38.59                                                
  2 Loh, Julian H             13 BCH-CA               1:21.12    1:18.81  
      38.50   40.31                                                
 
Men 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bandala Sanchez, Erick    18 BCH-CA               2:20.53    2:21.31  
      28.71   36.77   43.22   32.61                                
  2 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA               2:18.99    2:25.52  
      29.66   37.67   43.95   34.24                                
  3 Clark, Charlie D          13 BCH-CA               2:29.69    2:26.51  
      33.86   38.26   44.13   30.26                                
  4 Schupp, Alex              15 BCH-CA               2:27.82    2:32.21  
      34.53   38.56   44.50   34.62                                
 -- Tsuchiyama-Sando, Jalen   16 BCH-CA               2:15.07         DQ