TMEC RW SCY - Meet Results

TMEC RW SCY
3/11/2017 - 3/11/2017
Temecula, CA USA
Updated: 3/12/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Temecula Swim Club     HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 3/11/2017 09:10 PM
               2017 CA TMEC March Madness RW SC Meet - 3/11/2017               
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Paul, Denise               5 MESA-CA                          23.02  
  2 Arcerito, Angelina         6 RAA-CA                           23.28  
  3 Burns, Racie               6 STAR-CA                          25.31  
  4 Andrade, Jovee             6 CHS-CA                           25.54  
  5 Bradbury, Autumn           6 MVAQ-CA                          27.13  
  6 Pena, Juliza               6 UN-CA                            29.80  
  7 Chavez, Franchelle         6 MVAQ-CA                          30.31  
  8 Mankin, Cameryn            6 MESA-CA                          32.05  
  9 del Campo Hartman, Mallo   6 PDSC-CA                          35.05  
 10 Ogilvie, Peyton            5 CHS-CA                           43.37  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Romero, Destiny            6 HILL-CA                          24.55  
  2 Paul, Denise               5 MESA-CA                          27.89  
  3 Arcerito, Angelina         6 RAA-CA                           31.76  
  4 Pena, Juliza               6 UN-CA                            33.63  
  5 Andrade, Jovee             6 CHS-CA                           33.86  
  6 Bradbury, Autumn           6 MVAQ-CA                          35.52  
  7 Burns, Racie               6 STAR-CA                          35.95  
  8 Ogilvie, Peyton            5 CHS-CA                           38.19  
  9 del Campo Hartman, Mallo   6 PDSC-CA                          39.86  
 10 Mankin, Cameryn            6 MESA-CA                          42.88  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 del Campo Hartman, Mallo   6 PDSC-CA                          33.45  
  2 Andrade, Jovee             6 CHS-CA                           38.59  
 -- Romero, Destiny            6 HILL-CA                             DQ  
 -- Arcerito, Angelina         6 RAA-CA                              DQ  
 -- Chavez, Franchelle         6 MVAQ-CA                             DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Chavez, Franchelle         6 MVAQ-CA                             DQ  
 -- Pena, Juliza               6 UN-CA                               DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sloncik, Helena            8 DSRT-CA                          19.74  
  2 Mejia, Madeline            8 TMEC-CA                          20.63  
  3 Mustaller, Jazlyn          7 UN-CA                            21.40  
.WHT - Division  
  1 Li, XiaHan                 8 HILL-CA                          18.37  
  2 Tierney, Mairead           7 USMA-CA                          18.49  
  3 Soiles, Cassie             8 HILL-CA                          18.57  
  4 Douglas, McKenzie          7 UN-CA                            18.78  
  5 Chin, Maya                 8 TCC-CA                           19.94  
  6 Jiang, Sophie              8 RAA-CA                           20.45  
  7 Aguirre, Jaqueline         8 STAR-CA                          21.42  
  8 Johnson, Audrey            7 STAR-CA                          22.39  
  9 Pena, Jade                 8 UN-CA                            22.53  
 10 Eyler, Brooklyn            7 TMEC-CA                          24.65  
 11 Yuan, Tiffany              7 STAR-CA                          27.69  
 12 Hankins, Caitlyn           7 STAR-CA                          28.75  
 13 Bitar, Lia                 8 STAR-CA                          29.74  
 14 DeHoog, Hannah             8 YST-CA                           37.06  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zelesnikar, Emi            7 TMEC-CA                          22.75  
  2 Soiles, Cassie             8 HILL-CA                          23.82  
  3 Mejia, Madeline            8 TMEC-CA                          26.74  
.WHT - Division  
  1 Chin, Maya                 8 TCC-CA                           23.10  
  2 Li, XiaHan                 8 HILL-CA                          23.93  
  3 Douglas, McKenzie          7 UN-CA                            24.12  
  4 Jiang, Sophie              8 RAA-CA                           24.57  
  5 Sloncik, Helena            8 DSRT-CA                          25.54  
  6 Pena, Jade                 8 UN-CA                            26.27  
  7 Courtney, Leah             7 UN-CA                            27.09  
  8 Youngstrom, Lily           7 HILL-CA                          27.36  
  9 Yuan, Tiffany              7 STAR-CA                          27.41  
 10 Aguirre, Jaqueline         8 STAR-CA                          27.78  
 11 Yan, Adele                 8 TMEC-CA                          28.50  
 12 Johnson, Audrey            7 STAR-CA                          28.84  
 13 Mustaller, Jazlyn          7 UN-CA                            30.07  
 14 Hankins, Caitlyn           7 STAR-CA                          31.04  
 15 Eyler, Brooklyn            7 TMEC-CA                          33.36  
 16 DeHoog, Hannah             8 YST-CA                           34.68  
 17 Bitar, Lia                 8 STAR-CA                          37.14  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sloncik, Helena            8 DSRT-CA                          23.53  
  2 Richmond, Kaylee           7 TMEC-CA                          25.44  
  3 Eyler, Brooklyn            7 TMEC-CA                          31.12  
 -- Soiles, Cassie             8 HILL-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Garbutt, Jahzara           8 UN-CA                            25.07  
  2 Chin, Maya                 8 TCC-CA                           25.66  
  3 Tierney, Mairead           7 USMA-CA                          25.90  
  4 Zelesnikar, Emi            7 TMEC-CA                          28.30  
  5 Jiang, Sophie              8 RAA-CA                           29.63  
  6 Yan, Adele                 8 TMEC-CA                          30.83  
  7 Yuan, Tiffany              7 STAR-CA                          31.94  
  8 Pena, Jade                 8 UN-CA                            32.35  
  9 Mustaller, Jazlyn          7 UN-CA                            44.03  
 10 DeHoog, Hannah             8 YST-CA                           50.88  
 -- Courtney, Leah             7 UN-CA                               DQ  
 -- Aguirre, Jaqueline         8 STAR-CA                             DQ  
 -- Douglas, McKenzie          7 UN-CA                               DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garbutt, Jahzara           8 UN-CA                            18.73  
  2 Chin, Maya                 8 TCC-CA                           22.98  
  3 Sloncik, Helena            8 DSRT-CA                          24.07  
  4 Douglas, McKenzie          7 UN-CA                            24.95  
  5 Mejia, Madeline            8 TMEC-CA                          25.48  
  6 Pena, Jade                 8 UN-CA                            25.90  
  7 Aguirre, Jaqueline         8 STAR-CA                          28.30  
  8 Jiang, Sophie              8 RAA-CA                           30.55  
  9 Johnson, Audrey            7 STAR-CA                          31.22  
 10 Mustaller, Jazlyn          7 UN-CA                            33.96  
 11 Eyler, Brooklyn            7 TMEC-CA                          37.63  
 12 DeHoog, Hannah             8 YST-CA                           51.88  
 -- Youngstrom, Lily           7 HILL-CA                             DQ  
 -- Yan, Adele                 8 TMEC-CA                             DQ  
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Liu, Keala                 8 PDSC-CA                          44.00  
  2 Clendenen, Chloe           7 RAA-CA                           49.82  
.WHT - Division  
  1 Zelesnikar, Emi            7 TMEC-CA                          43.23  
  2 Yan, Adele                 8 TMEC-CA                          48.81  
  3 Courtney, Leah             7 UN-CA                            50.33  
  4 Youngstrom, Lily           7 HILL-CA                          52.85  
  5 Shen, Cynthia              7 HILL-CA                          53.48  
  6 Arcerito, Angelina         6 RAA-CA                         1:01.82  
 -- Romero, Destiny            6 HILL-CA                             DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McGaughy, Ainsley          7 TMEC-CA                        1:28.46  
  2 Clendenen, Chloe           7 RAA-CA                         1:36.98  
  3 Liu, Keala                 8 PDSC-CA                        1:39.23  
  4 Tierney, Mairead           7 USMA-CA                        1:39.29  
 
Girls 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garbutt, Jahzara           8 UN-CA                            45.30  
  2 Richmond, Kaylee           7 TMEC-CA                          46.21  
  3 McGaughy, Ainsley          7 TMEC-CA                          46.75  
  4 Clendenen, Chloe           7 RAA-CA                           49.62  
  5 Liu, Keala                 8 PDSC-CA                          52.76  
  6 Shen, Cynthia              7 HILL-CA                        1:01.52  
 
Girls 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mejia, Madeline            8 TMEC-CA                          56.53  
  2 McGaughy, Ainsley          7 TMEC-CA                        1:01.03  
  3 Li, XiaHan                 8 HILL-CA                        1:01.36  
  4 Shen, Cynthia              7 HILL-CA                        1:01.41  
 
Girls 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Richmond, Kaylee           7 TMEC-CA                          47.84  
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garbutt, Jahzara           8 UN-CA                          1:39.60  
  2 Richmond, Kaylee           7 TMEC-CA                        1:42.05  
  3 McGaughy, Ainsley          7 TMEC-CA                        1:42.44  
  4 Clendenen, Chloe           7 RAA-CA                         1:49.75  
.WHT - Division  
  1 Tierney, Mairead           7 USMA-CA                        1:57.57  
  2 Shen, Cynthia              7 HILL-CA                        2:10.24  
 -- Liu, Keala                 8 PDSC-CA                             DQ  
 -- Youngstrom, Lily           7 HILL-CA                             DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  1:13.61  
     1) McGaughy, Ainsley 7             2) Schneider, Addison 7           
     3) Mejia, Madeline 8               4) Richmond, Kaylee 7             
 -- Temecula Swim Club-CA  'B'                                       DQ  
     1)                                 2) Eyler, Brooklyn 7              
     3) Yan, Adele 8                    4) Zelesnikar, Emi 7              
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hedayi, Amber             10 HILL-CA                          33.80  
  2 Ogilvie, Riley             9 CHS-CA                           34.67  
  3 Luyen, Sophie             10 TMEC-CA                          35.73  
  4 Cannavino, Jocelyn         9 FAC-CA                           36.67  
  5 Aiello, Julia             10 TCC-CA                           37.84  
.WHT - Division  
  1 Parker, Madison           10 TMEC-CA                          35.04  
  2 Windom, Alyssa            10 UN-CA                            35.89  
  3 Mustaller, Jeanae          9 UN-CA                            36.07  
  4 Pena, Daliana             10 HILL-CA                          36.32  
  5 Sullivan-Douglass, Zoe     9 TMEC-CA                          36.54  
  6 Landeros, Rebecca         10 HILL-CA                          37.20  
  7 Maxwell, Olivia           10 DSRT-CA                          37.61  
  8 Hatzfeld, Makayla         10 CHS-CA                           37.72  
  9 Kim, Aspen                10 TMEC-CA                          37.80  
 10 Stagnaro, Ava             10 HILL-CA                          38.11  
 11 Struve, Kelsey             8 TCC-CA                           38.35  
 12 Bilhartz, Lucy             8 RAA-CA                           38.47  
 13 Thai, Cabrini              9 RAA-CA                           38.80  
 14 Dockery, Madison           8 PDSC-CA                          38.96  
 15 Woodward, Delaney         10 TMEC-CA                          39.29  
 16 Cravens, Maya              9 TMEC-CA                          39.81  
 17 Cotton, Amanda             9 TMEC-CA                          39.83  
 18 McPhail, Presley           9 RAA-CA                           39.88  
 19 Llewellyn, Ella            9 STAR-CA                          39.93  
 20 Villanueva, Alexa          9 FAC-CA                           40.98  
 21 Calderon, Lizzie          10 UN-CA                            41.11  
 22 Chin, Ella                10 TCC-CA                           41.12  
 23 Comodero, Ynna             9 HILL-CA                          41.86  
 24 Andrade, Emily            10 FAC-CA                           41.93  
 25 Sobel-Sperry, Rebecca     10 TCC-CA                           42.25  
 26 Hands, Cappy              10 TMEC-CA                          42.55  
 27 Shen, Diana               10 HILL-CA                          42.74  
 28 Lund, Irja                 9 TMEC-CA                          43.19  
 29 Tarros-Cooper, Harper     10 TCC-CA                           43.29  
 30 Chavez, Carmelita          8 MVAQ-CA                          44.57  
 31 Gomez, Natalia            10 HILL-CA                          45.00  
 32 Patel, Shailey             9 CHS-CA                           45.50  
 33 Gravelis, Aaralyn         10 HILL-CA                          45.51  
 34 Ortiz, Grace              10 TMEC-CA                          47.94  
 35 Mendez, Zaira             10 STAR-CA                          48.46  
 36 Toles, Mariah              7 MVAQ-CA                          49.59  
 37 Davis, Raelynne            8 STAR-CA                          51.58  
 38 Gil, Karen                 9 FAC-CA                           57.41  
 -- Wilke, Cassandra          10 TMEC-CA                            DFS  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gamaley, Kristina         10 TMEC-CA                        1:12.58  
  2 Hedayi, Amber             10 HILL-CA                        1:14.86  
  3 Allen, Ashlyn             10 YST-CA                         1:15.90  
  4 Chan, Sofia               10 CHS-CA                         1:16.37  
.WHT - Division  
  1 Luyen, Sophie             10 TMEC-CA                        1:21.44  
  2 Aiello, Julia             10 TCC-CA                         1:22.49  
  2 Maxwell, Olivia           10 DSRT-CA                        1:22.49  
  4 Chen, Sophia              10 TMEC-CA                        1:22.94  
  5 Cannavino, Jocelyn         9 FAC-CA                         1:23.10  
  6 Hatzfeld, Makayla         10 CHS-CA                         1:23.13  
  7 Woodward, Delaney         10 TMEC-CA                        1:23.32  
  8 Humphries, Danelle        10 PASS-CA                        1:23.57  
  9 Hermann, Delaina          10 HILL-CA                        1:23.93  
 10 Pena, Daliana             10 HILL-CA                        1:24.68  
 11 Struve, Kelsey             8 TCC-CA                         1:24.74  
 12 Schneider, Addison         7 TMEC-CA                        1:25.15  
 13 Davis, Braelyn             9 TMEC-CA                        1:26.30  
 14 Stagnaro, Ava             10 HILL-CA                        1:26.90  
 15 Bilhartz, Lucy             8 RAA-CA                         1:27.00  
 16 Ayala, Anais              10 CHS-CA                         1:28.04  
 17 Dockery, Madison           8 PDSC-CA                        1:28.66  
 18 DeHoog, Zoe               10 YST-CA                         1:28.94  
 19 Thai, Cabrini              9 RAA-CA                         1:29.50  
 20 Araiza, Alexis             9 FAC-CA                         1:29.63  
 21 Villanueva, Alexa          9 FAC-CA                         1:31.14  
 22 Chavez, Carmelita          8 MVAQ-CA                        1:32.57  
 23 Loreno, Yasmine            9 UN-CA                          1:36.32  
 24 Gravelis, Aaralyn         10 HILL-CA                        1:36.55  
 25 Tarros-Cooper, Harper     10 TCC-CA                         1:36.85  
 26 Llewellyn, Ella            9 STAR-CA                        1:37.20  
 27 Patel, Shailey             9 CHS-CA                         1:38.25  
 28 Harper, Madison           10 TMEC-CA                        1:46.85  
 29 Davis, Raelynne            8 STAR-CA                        1:54.00  
 30 Powell, Kalea              8 USMA-CA                        1:54.65  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Allen, Ashlyn             10 YST-CA                         2:41.91  
  2 Chan, Sofia               10 CHS-CA                         2:43.44  
  3 Schneider, Addison         7 TMEC-CA                        2:53.36  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Viviana            10 RAA-CA                           38.36  
  2 Vinyard, Bouquet           9 STAR-CA                          41.48  
  3 Struve, Kelsey             8 TCC-CA                           45.26  
 -- Kim, Aspen                10 TMEC-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Allen, Ashlyn             10 YST-CA                           41.91  
  2 Mustaller, Jeanae          9 UN-CA                            44.17  
  3 Davis, Braelyn             9 TMEC-CA                          44.19  
  4 Cotton, Amanda             9 TMEC-CA                          45.02  
  5 Hermann, Delaina          10 HILL-CA                          45.12  
  6 Sullivan-Douglass, Zoe     9 TMEC-CA                          45.71  
  7 Schneider, Addison         7 TMEC-CA                          45.72  
  8 Cravens, Maya              9 TMEC-CA                          46.24  
  9 Andrade, Emily            10 FAC-CA                           46.68  
 10 Llewellyn, Ella            9 STAR-CA                          46.89  
 11 Humphries, Danelle        10 PASS-CA                          48.06  
 12 Calderon, Lizzie          10 UN-CA                            48.62  
 13 Villanueva, Alexa          9 FAC-CA                           48.79  
 14 Araiza, Alexis             9 FAC-CA                           48.88  
 15 Stagnaro, Ava             10 HILL-CA                          49.36  
 16 Comodero, Ynna             9 HILL-CA                          49.92  
 17 Sobel-Sperry, Rebecca     10 TCC-CA                           49.97  
 18 Aiello, Emily             10 TCC-CA                           52.04  
 19 Loreno, Yasmine            9 UN-CA                            53.08  
 20 Gravelis, Aaralyn         10 HILL-CA                          53.80  
 21 Lund, Irja                 9 TMEC-CA                          53.89  
 22 Xu, Jenny                 10 HILL-CA                          54.64  
 23 Shen, Diana               10 HILL-CA                          55.04  
 24 Windom, Alyssa            10 UN-CA                            55.30  
 25 Chin, Ella                10 TCC-CA                           58.39  
 26 Patel, Shailey             9 CHS-CA                           59.38  
 27 Tarros-Cooper, Harper     10 TCC-CA                         1:00.31  
 28 Toles, Mariah              7 MVAQ-CA                        1:01.16  
 29 Gil, Karen                 9 FAC-CA                         1:04.27  
 -- Maxwell, Olivia           10 DSRT-CA                             DQ  
 -- Powell, Kalea              8 USMA-CA                             DQ  
 -- Dockery, Madison           8 PDSC-CA                            DFS  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Perez, Viviana            10 RAA-CA                           44.48  
  2 Cannavino, Jocelyn         9 FAC-CA                           45.75  
  3 Vinyard, Bouquet           9 STAR-CA                          46.85  
  4 McGaughy, Madeleine       10 TMEC-CA                          46.89  
  5 Aiello, Julia             10 TCC-CA                           47.56  
  5 Ogilvie, Riley             9 CHS-CA                           47.56  
  7 Woodward, Delaney         10 TMEC-CA                          47.66  
  8 Xu, Jenny                 10 HILL-CA                          49.44  
  9 Gamaley, Kristina         10 TMEC-CA                          49.61  
 -- Cotton, Amanda             9 TMEC-CA                             DQ  
 -- Aguirre, Brianna          10 FAC-CA                              DQ  
.WHT - Division  
  1 Thai, Cabrini              9 RAA-CA                           48.92  
  2 Humphries, Danelle        10 PASS-CA                          50.05  
  3 Hatzfeld, Makayla         10 CHS-CA                           50.14  
  4 Sullivan-Douglass, Zoe     9 TMEC-CA                          50.69  
  5 Parker, Madison           10 TMEC-CA                          51.00  
  6 Araiza, Alexis             9 FAC-CA                           51.50  
  7 Loreno, Yasmine            9 UN-CA                            51.85  
  8 Chen, Sophia              10 TMEC-CA                          52.04  
  9 Hermann, Delaina          10 HILL-CA                          52.12  
 10 Gomez, Natalia            10 HILL-CA                          52.27  
 11 Chin, Ella                10 TCC-CA                           53.79  
 12 Kim, Aspen                10 TMEC-CA                          53.93  
 13 Sobel-Sperry, Rebecca     10 TCC-CA                           54.16  
 14 Villanueva, Alexa          9 FAC-CA                           54.51  
 15 Luyen, Sophie             10 TMEC-CA                          54.84  
 16 Cravens, Maya              9 TMEC-CA                          55.17  
 17 Shen, Diana               10 HILL-CA                          55.65  
 18 DeHoog, Zoe               10 YST-CA                           56.17  
 19 Aiello, Emily             10 TCC-CA                           56.27  
 20 Hands, Cappy              10 TMEC-CA                          57.66  
 21 Tarros-Cooper, Harper     10 TCC-CA                         1:00.68  
 22 Llewellyn, Ella            9 STAR-CA                        1:01.52  
 23 Mendez, Zaira             10 STAR-CA                        1:02.65  
 24 Comodero, Ynna             9 HILL-CA                        1:02.78  
 25 Ortiz, Grace              10 TMEC-CA                        1:03.83  
 26 Toles, Mariah              7 MVAQ-CA                        1:04.15  
 27 Gil, Karen                 9 FAC-CA                         1:05.24  
 28 Powell, Kalea              8 USMA-CA                        1:05.91  
 29 Lund, Irja                 9 TMEC-CA                        1:09.07  
 30 Andrade, Emily            10 FAC-CA                         1:09.87  
 -- Bilhartz, Lucy             8 RAA-CA                              DQ  
 -- Landeros, Rebecca         10 HILL-CA                             DQ  
 -- Patel, Shailey             9 CHS-CA                              DQ  
 -- Harper, Madison           10 TMEC-CA                             DQ  
 -- Gravelis, Aaralyn         10 HILL-CA                             DQ  
 -- Calderon, Lizzie          10 UN-CA                               DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McGaughy, Madeleine       10 TMEC-CA                          38.97  
 -- Chan, Sofia               10 CHS-CA                             DFS  
.WHT - Division  
  1 Ogilvie, Riley             9 CHS-CA                           39.59  
  2 Mustaller, Jeanae          9 UN-CA                            40.46  
  3 Landeros, Rebecca         10 HILL-CA                          41.10  
  4 Parker, Madison           10 TMEC-CA                          41.85  
  5 Windom, Alyssa            10 UN-CA                            42.51  
  6 McPhail, Presley           9 RAA-CA                           42.97  
  7 Aguirre, Brianna          10 FAC-CA                           43.16  
  8 Comodero, Ynna             9 HILL-CA                          44.18  
  9 Cravens, Maya              9 TMEC-CA                          44.40  
 10 Aiello, Julia             10 TCC-CA                           44.78  
 11 Luyen, Sophie             10 TMEC-CA                          45.20  
 12 DeHoog, Zoe               10 YST-CA                           45.67  
 13 Cannavino, Jocelyn         9 FAC-CA                           46.07  
 14 Davis, Braelyn             9 TMEC-CA                          47.79  
 15 Andrade, Emily            10 FAC-CA                           49.01  
 16 Hands, Cappy              10 TMEC-CA                          50.61  
 17 Lund, Irja                 9 TMEC-CA                          52.17  
 18 Pena, Daliana             10 HILL-CA                          52.81  
 19 Xu, Jenny                 10 HILL-CA                          52.98  
 20 Davis, Raelynne            8 STAR-CA                          53.23  
 21 Chavez, Carmelita          8 MVAQ-CA                          54.52  
 22 Mendez, Zaira             10 STAR-CA                          55.36  
 23 Bilhartz, Lucy             8 RAA-CA                           56.21  
 24 Toles, Mariah              7 MVAQ-CA                          57.34  
 25 Aiello, Emily             10 TCC-CA                         1:02.39  
 -- Gil, Karen                 9 FAC-CA                              DQ  
 -- Calderon, Lizzie          10 UN-CA                               DQ  
 -- Gomez, Natalia            10 HILL-CA                            DFS  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Perez, Viviana            10 RAA-CA                         1:23.07  
  2 Vinyard, Bouquet           9 STAR-CA                        1:24.93  
  3 Hedayi, Amber             10 HILL-CA                        1:26.52  
  4 Gamaley, Kristina         10 TMEC-CA                        1:27.16  
  5 Cotton, Amanda             9 TMEC-CA                        1:29.91  
  6 Allen, Ashlyn             10 YST-CA                         1:30.30  
  7 Ogilvie, Riley             9 CHS-CA                         1:32.19  
  8 Humphries, Danelle        10 PASS-CA                        1:33.38  
.WHT - Division  
  1 Mustaller, Jeanae          9 UN-CA                          1:32.62  
  2 Sullivan-Douglass, Zoe     9 TMEC-CA                        1:33.29  
  3 Landeros, Rebecca         10 HILL-CA                        1:33.86  
  4 Parker, Madison           10 TMEC-CA                        1:34.97  
  5 Hatzfeld, Makayla         10 CHS-CA                         1:35.28  
  6 Thai, Cabrini              9 RAA-CA                         1:36.33  
  7 Chen, Sophia              10 TMEC-CA                        1:36.44  
  8 Hermann, Delaina          10 HILL-CA                        1:37.53  
  9 Struve, Kelsey             8 TCC-CA                         1:37.61  
 10 DeHoog, Zoe               10 YST-CA                         1:38.24  
 11 Davis, Braelyn             9 TMEC-CA                        1:39.00  
 12 Araiza, Alexis             9 FAC-CA                         1:39.38  
 13 Sobel-Sperry, Rebecca     10 TCC-CA                         1:39.65  
 14 Dockery, Madison           8 PDSC-CA                        1:39.66  
 15 Xu, Jenny                 10 HILL-CA                        1:41.23  
 16 Pena, Daliana             10 HILL-CA                        1:42.49  
 17 Aiello, Emily             10 TCC-CA                         1:46.02  
 18 Windom, Alyssa            10 UN-CA                          1:47.98  
 19 Loreno, Yasmine            9 UN-CA                          1:48.43  
 20 Shen, Diana               10 HILL-CA                        1:48.56  
 21 Chavez, Carmelita          8 MVAQ-CA                        1:50.13  
 22 Davis, Raelynne            8 STAR-CA                        2:07.30  
 -- Stagnaro, Ava             10 HILL-CA                             DQ  
 -- Harper, Madison           10 TMEC-CA                             DQ  
 -- Aguirre, Brianna          10 FAC-CA                              DQ  
 -- Powell, Kalea              8 USMA-CA                             DQ  
 -- Woodward, Delaney         10 TMEC-CA                             DQ  
 -- McPhail, Presley           9 RAA-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  2:21.64  
     1) Gamaley, Kristina 10            2) Luyen, Sophie 10               
     3) Cotton, Amanda 9                4) McGaughy, Madeleine 10         
  2 Hillside Aquatic Team-CA  'A'                               2:23.48  
     1) Comodero, Ynna 9                2) Landeros, Rebecca 10           
     3) Pena, Daliana 10                4) Hedayi, Amber 10               
  3 Temecula Swim Club-CA  'B'                                  2:39.83  
     1) Chen, Sophia 10                 2) Davis, Braelyn 9               
     3) Cravens, Maya 9                 4) Woodward, Delaney 10           
  4 Fontana Aquatics Club-CA  'A'                               2:46.59  
     1) Araiza, Alexis 9                2) Gil, Karen 9                   
     3) Andrade, Emily 10               4) Cannavino, Jocelyn 9           
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Anaya, Alayna             12 TMEC-CA                          30.50  
  2 Davis, Brooke             11 STAR-CA                          30.57  
  3 Cross, Kennedy            12 TMEC-CA                          30.75  
  4 Sosa, Summer              12 TMEC-CA                          31.46  
  5 Olivar, Sam               12 CHS-CA                           31.71  
  6 Venegas, Megan            11 TCC-CA                           31.80  
  7 Eyler, Loryn              12 TMEC-CA                          32.16  
  8 Masters, Kristen          12 PDSC-CA                          32.39  
  9 Morgan, Amber             11 TMEC-CA                          33.00  
 10 Eschweiler, Lauren        12 HILL-CA                          33.43  
 11 Mahadeo, Arisa            12 TMEC-CA                          33.58  
 12 Gore, Kalie               11 FAC-CA                           33.94  
.WHT - Division  
  1 Constein, Jaimee          12 TMEC-CA                          32.65  
  2 Loreno, Ysabelle          11 UN-CA                            32.66  
  3 Vallianatos, Katya        12 MBA-CA                           32.85  
  4 Little, Sophie            11 UN-CA                            32.86  
  5 Wilson, Katherine         11 DSRT-CA                          33.19  
  6 Steele, Hayley            11 USMA-CA                          33.63  
  7 Castillo, Kieya           11 MBA-CA                           33.80  
  8 Gully, Wren               12 MESA-CA                          34.32  
  9 Baik, Carolyne            12 FAC-CA                           34.74  
 10 Pochop, Madison           12 USMA-CA                          34.98  
 11 Eyler, Kailyn             12 TMEC-CA                          35.82  
 12 Sun, Emily                12 HILL-CA                          36.21  
 13 Archer, Shelby            11 MBA-CA                           36.31  
 14 Archer, Delaney           12 HILL-CA                          36.60  
 15 Potter, Darby             11 HILL-CA                          36.64  
 16 Montalvo, Tiffany         11 RAA-CA                           36.71  
 17 Gil, Viviana              12 FAC-CA                           36.91  
 18 Murillo, Gaby             12 CHS-CA                           36.94  
 19 Grothe, Graziella         12 USMA-CA                          37.05  
 20 Diaz, Annemarie           12 TMEC-CA                          37.12  
 21 Alvarez, Autumn           12 MVAQ-CA                          37.16  
 22 Miller, Hannah            11 TMEC-CA                          37.45  
 23 Sanchez, Mia              12 UN-CA                            37.58  
 24 Rougeau, Monique          11 FAC-CA                           37.80  
 25 Navarro, Rubie            11 FAC-CA                           37.92  
 26 Ocegueda, Zariah          11 FAC-CA                           38.04  
 27 McCarthy, Kaitlin         11 FAC-CA                           38.30  
 28 Goffman, Samantha         11 TMEC-CA                          38.33  
 29 Magrini, Jada             12 STAR-CA                          38.82  
 30 Arcena, Psalm             11 FAC-CA                           39.35  
 31 Weller, Destini           12 HILL-CA                          39.70  
 32 Runstuck, Reagan          11 HILL-CA                          39.81  
 33 Cartwright, Elyse         12 RAA-CA                           40.71  
 34 Zuniga, Isabella          11 TMEC-CA                          41.44  
 35 Reyes-Balcorta, Ashley    12 TMEC-CA                          41.45  
 36 Doud, Samantha            11 FAC-CA                           42.32  
 37 Theriot, Emily            12 STAR-CA                          42.33  
 38 Perez, Sophia             12 PDSC-CA                          43.22  
 39 Davis, Delaney            11 TMEC-CA                          43.36  
 40 Nansen, Emma              11 STAR-CA                          43.87  
 41 Gulati, Fiona             11 TMEC-CA                          44.44  
 42 Martin, Lexie             12 PASS-CA                          47.77  
 43 Surana, Srishti           11 HILL-CA                          51.23  
 44 Dixon, Kaitlyn            12 RAA-CA                         1:01.82  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Tierney, Lauren           12 USMA-CA                        1:05.99  
  2 Jauregui, Sofia           12 MVAQ-CA                        1:06.01  
  3 Hudson, Madison           12 TMEC-CA                        1:07.32  
  4 Samson, Alyssa            11 MESA-CA                        1:07.34  
  5 Masters, Kristen          12 PDSC-CA                        1:08.39  
  6 Karbash, Mikaela          11 RAA-CA                         1:09.65  
  7 Wheeler, Maddie           11 CHS-CA                         1:09.84  
  8 Davis, Brooke             11 STAR-CA                        1:10.13  
  9 Pison, Mikaela            12 TMEC-CA                        1:10.70  
 10 Venegas, Megan            11 TCC-CA                         1:10.72  
.WHT - Division  
  1 Anaya, Alayna             12 TMEC-CA                        1:08.90  
  2 Cross, Kennedy            12 TMEC-CA                        1:09.35  
  3 Ramirez, Ava              12 CHS-CA                         1:11.50  
  4 Sosa, Summer              12 TMEC-CA                        1:11.93  
  5 Neal, Alexa               12 TMEC-CA                        1:12.35  
  6 Sanchez, Brigitte         12 HILL-CA                        1:12.46  
  7 Sinclair, Rowan           11 TMEC-CA                        1:13.26  
  8 Mahadeo, Arisa            12 TMEC-CA                        1:15.39  
  9 Wilson, Katherine         11 DSRT-CA                        1:16.22  
 10 Castillo, Arwen           11 UN-CA                          1:16.39  
 11 Castillo, Kieya           11 MBA-CA                         1:17.15  
 12 Eschweiler, Lauren        12 HILL-CA                        1:18.38  
 13 Powell, Malialani         12 USMA-CA                        1:19.99  
 14 Wettlaufer, Ava           11 TMEC-CA                        1:20.07  
 15 Comodero, Patricia        11 HILL-CA                        1:20.60  
 16 Miller, Hannah            11 TMEC-CA                        1:21.48  
 17 Williams, Roxanne         11 YST-CA                         1:22.75  
 18 Montalvo, Tiffany         11 RAA-CA                         1:22.94  
 19 Baik, Carolyne            12 FAC-CA                         1:24.10  
 20 Stigall, Juliette         11 TMEC-CA                        1:24.43  
 21 Archer, Shelby            11 MBA-CA                         1:25.70  
 22 Diaz, Annemarie           12 TMEC-CA                        1:26.26  
 23 Pochop, Madison           12 USMA-CA                        1:26.77  
 24 Decker, Ella              11 HILL-CA                        1:27.02  
 25 Alvarez, Autumn           12 MVAQ-CA                        1:27.47  
 26 Navarro, Rubie            11 FAC-CA                         1:27.60  
 27 Zuniga, Isabella          11 TMEC-CA                        1:29.52  
 28 Powell, Kalani            11 USMA-CA                        1:30.12  
 29 Reyes-Balcorta, Ashley    12 TMEC-CA                        1:35.21  
 30 Wu, Amy                   11 HILL-CA                        1:42.27  
 31 Gulati, Fiona             11 TMEC-CA                        1:44.93  
 32 Dixon, Kaitlyn            12 RAA-CA                         2:20.49  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Schumann, Sarah           12 TMEC-CA                        2:20.40  
  2 Jauregui, Sofia           12 MVAQ-CA                        2:23.61  
  3 Wheeler, Maddie           11 CHS-CA                         2:27.08  
  4 Samson, Alyssa            11 MESA-CA                        2:29.25  
  5 Pison, Mikaela            12 TMEC-CA                        2:29.42  
  6 Sumic-Liu, Tanoe          12 PDSC-CA                        2:29.73  
  7 Morgan, Amber             11 TMEC-CA                        2:37.62  
  8 Cassaro, Mia              11 HILL-CA                        2:54.85  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Von Haden, Jenna          12 PDSC-CA                          35.85  
  2 Davis, Brooke             11 STAR-CA                          37.12  
  3 Loreno, Ysabelle          11 UN-CA                            38.70  
  4 Wheeler, Maddie           11 CHS-CA                           38.74  
  5 Sanchez, Brigitte         12 HILL-CA                          39.00  
  6 Eyler, Loryn              12 TMEC-CA                          39.35  
  7 Morgan, Amber             11 TMEC-CA                          39.44  
 -- Lee, Sarah                11 RAA-CA                              DQ  
.WHT - Division  
  1 Tierney, Lauren           12 USMA-CA                          37.07  
  2 Hollingsworth, Ashley     11 TMEC-CA                          39.47  
  3 Struve, Ellie             11 TCC-CA                           39.53  
  4 Gore, Kalie               11 FAC-CA                           39.61  
  5 Gully, Wren               12 MESA-CA                          39.65  
  6 Venegas, Megan            11 TCC-CA                           40.48  
  7 Constein, Jaimee          12 TMEC-CA                          40.86  
  8 Sinclair, Rowan           11 TMEC-CA                          40.99  
  9 Eschweiler, Lauren        12 HILL-CA                          41.16  
 10 Ramirez, Ava              12 CHS-CA                           41.65  
 11 Cassaro, Mia              11 HILL-CA                          41.87  
 12 Steele, Hayley            11 USMA-CA                          42.05  
 13 Sun, Emily                12 HILL-CA                          42.21  
 14 Sumic-Liu, Tanoe          12 PDSC-CA                          42.46  
 15 Vallianatos, Katya        12 MBA-CA                           42.74  
 16 Eyler, Kailyn             12 TMEC-CA                          42.98  
 17 Arcena, Psalm             11 FAC-CA                           43.08  
 18 Miller, Hannah            11 TMEC-CA                          43.29  
 19 Rougeau, Monique          11 FAC-CA                           43.83  
 20 Little, Sophie            11 UN-CA                            44.37  
 21 Williams, Roxanne         11 YST-CA                           44.71  
 22 Pochop, Madison           12 USMA-CA                          44.77  
 23 Murillo, Gaby             12 CHS-CA                           45.05  
 24 Stigall, Juliette         11 TMEC-CA                          45.15  
 25 Alvarez, Autumn           12 MVAQ-CA                          45.94  
 26 Magrini, Jada             12 STAR-CA                          46.40  
 27 Decker, Ella              11 HILL-CA                          46.52  
 28 Zuniga, Isabella          11 TMEC-CA                          47.01  
 29 Richey, Jillian           11 HILL-CA                          47.08  
 30 Sanchez, Mia              12 UN-CA                            47.49  
 31 Grothe, Graziella         12 USMA-CA                          47.92  
 32 Diaz, Annemarie           12 TMEC-CA                          48.48  
 33 Archer, Delaney           12 HILL-CA                          49.17  
 34 Goffman, Samantha         11 TMEC-CA                          49.56  
 35 Perez, Sophia             12 PDSC-CA                          49.57  
 36 Nansen, Emma              11 STAR-CA                          50.81  
 37 Powell, Kalani            11 USMA-CA                          50.94  
 38 Ocegueda, Zariah          11 FAC-CA                           52.16  
 38 Theriot, Emily            12 STAR-CA                          52.16  
 40 Davis, Delaney            11 TMEC-CA                          53.17  
 41 Surana, Srishti           11 HILL-CA                          53.89  
 42 Gulati, Fiona             11 TMEC-CA                          58.83  
 -- Martin, Lexie             12 PASS-CA                             DQ  
 -- Navarro, Rubie            11 FAC-CA                             DFS  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Von Haden, Jenna          12 PDSC-CA                          39.13  
  2 Morgan, Amber             11 TMEC-CA                          39.87  
  3 Hudson, Madison           12 TMEC-CA                          40.21  
  4 Cross, Kennedy            12 TMEC-CA                          40.90  
  5 Davis, Brooke             11 STAR-CA                          41.42  
  6 Karbash, Mikaela          11 RAA-CA                           41.48  
  7 Anaya, Alayna             12 TMEC-CA                          41.61  
  8 Eschweiler, Lauren        12 HILL-CA                          41.79  
  9 Eyler, Kailyn             12 TMEC-CA                          41.92  
.WHT - Division  
  1 Neal, Alexa               12 TMEC-CA                          44.59  
  2 Pison, Mikaela            12 TMEC-CA                          44.63  
  2 Wettlaufer, Ava           11 TMEC-CA                          44.63  
  4 Constein, Jaimee          12 TMEC-CA                          45.11  
  5 Magrini, Jada             12 STAR-CA                          45.17  
  6 Sun, Emily                12 HILL-CA                          45.49  
  7 Hollingsworth, Ashley     11 TMEC-CA                          45.61  
  8 Gil, Viviana              12 FAC-CA                           45.67  
  9 Cassaro, Mia              11 HILL-CA                          45.76  
 10 Olivar, Sam               12 CHS-CA                           45.78  
 11 Arcena, Psalm             11 FAC-CA                           45.88  
 12 Vallianatos, Katya        12 MBA-CA                           46.30  
 13 Steele, Hayley            11 USMA-CA                          46.39  
 14 Potter, Darby             11 HILL-CA                          46.66  
 15 Castillo, Arwen           11 UN-CA                            46.77  
 16 Struve, Ellie             11 TCC-CA                           47.18  
 17 Gomez, Marisol            12 HILL-CA                          47.23  
 18 Sumic-Liu, Tanoe          12 PDSC-CA                          47.24  
 19 Richey, Jillian           11 HILL-CA                          47.25  
 20 Miller, Hannah            11 TMEC-CA                          47.34  
 21 Gully, Wren               12 MESA-CA                          47.44  
 22 Wilson, Katherine         11 DSRT-CA                          47.60  
 23 Archer, Shelby            11 MBA-CA                           48.00  
 24 Sinclair, Rowan           11 TMEC-CA                          48.06  
 25 Runstuck, Reagan          11 HILL-CA                          48.57  
 26 Pochop, Madison           12 USMA-CA                          49.29  
 27 Reyes-Balcorta, Ashley    12 TMEC-CA                          49.71  
 28 Murillo, Gaby             12 CHS-CA                           50.37  
 29 Williams, Roxanne         11 YST-CA                           50.63  
 30 Sanchez, Mia              12 UN-CA                            50.68  
 31 Ocegueda, Zariah          11 FAC-CA                           50.94  
 32 Weller, Destini           12 HILL-CA                          51.18  
 33 Goffman, Samantha         11 TMEC-CA                          51.21  
 34 McCarthy, Kaitlin         11 FAC-CA                           51.95  
 35 Perez, Sophia             12 PDSC-CA                          51.97  
 36 Doud, Samantha            11 FAC-CA                           52.70  
 37 Powell, Malialani         12 USMA-CA                          55.77  
 38 Davis, Delaney            11 TMEC-CA                          56.00  
 39 Archer, Delaney           12 HILL-CA                          56.05  
 40 Powell, Kalani            11 USMA-CA                          56.80  
 41 Nansen, Emma              11 STAR-CA                        1:01.97  
 42 Gulati, Fiona             11 TMEC-CA                        1:07.20  
 43 Surana, Srishti           11 HILL-CA                        1:07.56  
 -- Cartwright, Elyse         12 RAA-CA                              DQ  
 -- Martin, Lexie             12 PASS-CA                             DQ  
 -- Decker, Ella              11 HILL-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Von Haden, Jenna          12 PDSC-CA                          33.50  
  2 Olivar, Sam               12 CHS-CA                           33.86  
  3 Masters, Kristen          12 PDSC-CA                          34.55  
  4 Karbash, Mikaela          11 RAA-CA                           34.61  
  5 Hudson, Madison           12 TMEC-CA                          35.63  
  6 Schumann, Sarah           12 TMEC-CA                          36.04  
.WHT - Division  
  1 Baik, Carolyne            12 FAC-CA                           35.77  
  2 Hollingsworth, Ashley     11 TMEC-CA                          35.88  
  3 Eyler, Loryn              12 TMEC-CA                          36.01  
  4 Wettlaufer, Ava           11 TMEC-CA                          36.50  
  5 David, Charlise           12 TCC-CA                           36.93  
  6 Sosa, Summer              12 TMEC-CA                          37.19  
  7 Loreno, Ysabelle          11 UN-CA                            37.36  
  8 Gomez, Marisol            12 HILL-CA                          37.59  
  9 Ramirez, Ava              12 CHS-CA                           37.76  
 10 Neal, Alexa               12 TMEC-CA                          37.77  
 11 Castillo, Arwen           11 UN-CA                            38.42  
 12 Sun, Emily                12 HILL-CA                          38.44  
 13 Struve, Ellie             11 TCC-CA                           39.41  
 14 McCarthy, Kaitlin         11 FAC-CA                           40.15  
 15 Castillo, Kieya           11 MBA-CA                           40.42  
 16 Stigall, Juliette         11 TMEC-CA                          40.51  
 17 Comodero, Patricia        11 HILL-CA                          40.70  
 18 Eyler, Kailyn             12 TMEC-CA                          41.06  
 19 Constein, Jaimee          12 TMEC-CA                          41.39  
 20 Little, Sophie            11 UN-CA                            42.11  
 21 Gil, Viviana              12 FAC-CA                           43.40  
 22 Grothe, Graziella         12 USMA-CA                          43.85  
 23 Alvarez, Autumn           12 MVAQ-CA                          43.86  
 24 Cartwright, Elyse         12 RAA-CA                           44.21  
 25 Archer, Delaney           12 HILL-CA                          44.32  
 26 Arcena, Psalm             11 FAC-CA                           44.55  
 27 Runstuck, Reagan          11 HILL-CA                          45.02  
 28 Murillo, Gaby             12 CHS-CA                           45.62  
 29 Rougeau, Monique          11 FAC-CA                           46.02  
 30 Powell, Malialani         12 USMA-CA                          46.55  
 31 Perez, Sophia             12 PDSC-CA                          48.00  
 32 Doud, Samantha            11 FAC-CA                           48.06  
 33 Ocegueda, Zariah          11 FAC-CA                           48.82  
 34 Potter, Darby             11 HILL-CA                          49.19  
 35 Weller, Destini           12 HILL-CA                          50.14  
 36 Goffman, Samantha         11 TMEC-CA                          51.41  
 -- Wilson, Katherine         11 DSRT-CA                             DQ  
 -- Tierney, Lauren           12 USMA-CA                            DFS  
 -- Lee, Sarah                11 RAA-CA                             DFS  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Von Haden, Jenna          12 PDSC-CA                        1:15.28  
  2 Masters, Kristen          12 PDSC-CA                        1:18.30  
  3 Eyler, Loryn              12 TMEC-CA                        1:18.60  
  4 Hudson, Madison           12 TMEC-CA                        1:18.94  
  5 Tierney, Lauren           12 USMA-CA                        1:18.97  
  6 Wheeler, Maddie           11 CHS-CA                         1:19.49  
  7 Loreno, Ysabelle          11 UN-CA                          1:19.67  
  8 Pison, Mikaela            12 TMEC-CA                        1:19.91  
  9 Mahadeo, Arisa            12 TMEC-CA                        1:20.36  
 10 Schumann, Sarah           12 TMEC-CA                        1:20.52  
 11 Gore, Kalie               11 FAC-CA                         1:20.96  
 12 Olivar, Sam               12 CHS-CA                         1:22.34  
 13 David, Charlise           12 TCC-CA                         1:22.40  
.WHT - Division  
  1 Hollingsworth, Ashley     11 TMEC-CA                        1:22.45  
  2 Sosa, Summer              12 TMEC-CA                        1:22.67  
  3 Sinclair, Rowan           11 TMEC-CA                        1:24.07  
  4 Ramirez, Ava              12 CHS-CA                         1:24.19  
  5 Neal, Alexa               12 TMEC-CA                        1:24.79  
  6 Venegas, Megan            11 TCC-CA                         1:25.62  
  7 Castillo, Arwen           11 UN-CA                          1:25.77  
  8 Struve, Ellie             11 TCC-CA                         1:26.25  
  9 Sumic-Liu, Tanoe          12 PDSC-CA                        1:26.30  
 10 Gully, Wren               12 MESA-CA                        1:26.79  
 11 Wettlaufer, Ava           11 TMEC-CA                        1:27.53  
 12 Gomez, Marisol            12 HILL-CA                        1:28.86  
 13 Steele, Hayley            11 USMA-CA                        1:29.14  
 14 Baik, Carolyne            12 FAC-CA                         1:29.48  
 15 Archer, Shelby            11 MBA-CA                         1:30.18  
 16 Cassaro, Mia              11 HILL-CA                        1:31.35  
 17 Stigall, Juliette         11 TMEC-CA                        1:32.51  
 18 Little, Sophie            11 UN-CA                          1:33.87  
 19 Navarro, Rubie            11 FAC-CA                         1:34.18  
 20 Gil, Viviana              12 FAC-CA                         1:34.30  
 21 Diaz, Annemarie           12 TMEC-CA                        1:35.13  
 22 Decker, Ella              11 HILL-CA                        1:35.85  
 23 Williams, Roxanne         11 YST-CA                         1:36.00  
 24 Comodero, Patricia        11 HILL-CA                        1:36.88  
 25 Sanchez, Mia              12 UN-CA                          1:36.90  
 26 Runstuck, Reagan          11 HILL-CA                        1:37.57  
 27 Potter, Darby             11 HILL-CA                        1:38.25  
 28 Zuniga, Isabella          11 TMEC-CA                        1:38.87  
 29 Grothe, Graziella         12 USMA-CA                        1:39.39  
 30 Powell, Kalani            11 USMA-CA                        1:45.11  
 31 Doud, Samantha            11 FAC-CA                         1:45.18  
 -- Montalvo, Tiffany         11 RAA-CA                              DQ  
 -- Martin, Lexie             12 PASS-CA                             DQ  
 -- Jauregui, Sofia           12 MVAQ-CA                             DQ  
 -- Nansen, Emma              11 STAR-CA                             DQ  
 -- Wu, Amy                   11 HILL-CA                             DQ  
 -- Sanchez, Brigitte         12 HILL-CA                             DQ  
 -- Karbash, Mikaela          11 RAA-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  1:59.33  
     1) Schumann, Sarah 12              2) Sosa, Summer 12                
     3) Anaya, Alayna 12                4) Hudson, Madison 12             
  2 Temecula Swim Club-CA  'B'                                  2:13.71  
     1) Cross, Kennedy 12               2) Reyes-Balcorta, Ashley 12      
     3) Eyler, Loryn 12                 4) Pison, Mikaela 12              
  3 Hillside Aquatic Team-CA  'A'                               2:15.00  
     1) Gomez, Marisol 12               2) Comodero, Patricia 11          
     3) Sanchez, Brigitte 12            4) Eschweiler, Lauren 12          
  4 Temecula Swim Club-CA  'C'                                  2:15.61  
     1) Sinclair, Rowan 11              2) Mahadeo, Arisa 12              
     3) Morgan, Amber 11                4) Eyler, Kailyn 12               
  5 Fontana Aquatics Club-CA  'A'                               2:22.96  
     1) Baik, Carolyne 12               2) Navarro, Rubie 11              
     3) Arcena, Psalm 11                4) Gore, Kalie 11                 
  6 Fontana Aquatics Club-CA  'B'                               2:32.04  
     1) Gil, Viviana 12                 2) Rougeau, Monique 11            
     3) McCarthy, Kaitlin 11            4) Ocegueda, Zariah 11            
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Yuan, Angelina            13 TMEC-CA                          29.28  
  2 Neal, Stella              13 TCC-CA                           29.29  
  3 Rivera, Valerie           13 FAC-CA                           29.51  
  4 Bliss, Hannah             13 HILL-CA                          29.70  
  5 Hayler, Alyssa            14 MBA-CA                           30.41  
  6 Borngrebe, Micaelynn      13 TCC-CA                           30.45  
  7 Santhanam, Sriya          13 TMEC-CA                          30.79  
  8 Kirk, Naketris            14 TMEC-CA                          31.24  
  9 Vinyard, Meadow           14 STAR-CA                          31.52  
 10 Aceves, Alaina            14 TMEC-CA                          31.93  
 11 Garcia, Alegria           14 HILL-CA                          32.28  
 12 Wunderlich, Bella         13 FAC-CA                           33.16  
 -- Rose, Peggy               13 STAR-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Gonzalez, Victoria        13 RAA-CA                           31.47  
  2 Azizi, Estella            13 TMEC-CA                          31.53  
  3 Agaibi, Miriam            13 TMEC-CA                          31.83  
  3 Waldon, Savanna           13 TMEC-CA                          31.83  
  5 Devore, A'Mya             14 STAR-CA                          32.52  
  6 Malavenda, Aubree         13 CHS-CA                           34.14  
  7 Keung, Natalie            14 CHS-CA                           34.26  
  8 Schiavo, Emylee           13 TMEC-CA                          34.33  
  9 Donnelly, Erin            13 MVAQ-CA                          34.90  
 10 Vaudry, Cathryn           13 STAR-CA                          37.80  
 11 Kulkarni, Mrunal          13 CHS-CA                           39.93  
 12 Ferrari, Bella            13 CHS-CA                           40.07  
 13 Carrillo, Naidelyn        13 TMEC-CA                          44.12  
 14 Masters, Sierra           13 FAC-CA                           45.91  
 -- Hayde, Mackenzie          13 TMEC-CA                            DFS  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sarosa, Kailyn            14 UN-CA                          1:01.29  
  2 Ortiz, Elizabeth          13 CHS-CA                         1:02.15  
  3 Rivera, Valerie           13 FAC-CA                         1:03.82  
  4 Neal, Stella              13 TCC-CA                         1:05.05  
  5 Aceves, Alaina            14 TMEC-CA                        1:05.47  
  5 Vinyard, Meadow           14 STAR-CA                        1:05.47  
  7 Rose, Peggy               13 STAR-CA                        1:05.58  
  8 Garcia, Jewelz            14 UN-CA                          1:06.12  
  9 Ocegueda, Skie            14 FAC-CA                         1:07.02  
 10 Zazueta, Isabelle         14 TCC-CA                         1:08.17  
 11 Hayler, Alyssa            14 MBA-CA                         1:08.25  
.WHT - Division  
  1 Yuan, Angelina            13 TMEC-CA                        1:03.60  
  2 Bliss, Hannah             13 HILL-CA                        1:06.44  
  3 Borngrebe, Micaelynn      13 TCC-CA                         1:07.39  
  4 Jones, Brooke             14 TMEC-CA                        1:07.62  
  5 Gonzalez, Victoria        13 RAA-CA                         1:07.67  
  6 Betten, Elizabeth         13 YST-CA                         1:09.11  
  7 Azizi, Estella            13 TMEC-CA                        1:10.81  
  8 Agaibi, Miriam            13 TMEC-CA                        1:10.96  
  9 Devore, A'Mya             14 STAR-CA                        1:11.02  
 10 Malavenda, Aubree         13 CHS-CA                         1:11.57  
 11 Wunderlich, Bella         13 FAC-CA                         1:11.91  
 12 Kirk, Naketris            14 TMEC-CA                        1:12.78  
 13 Schiavo, Emylee           13 TMEC-CA                        1:14.27  
 14 Keung, Natalie            14 CHS-CA                         1:16.58  
 15 Powers, Riley             13 FAC-CA                         1:16.67  
 16 Lorenz, Lexi              13 UN-CA                          1:19.13  
 17 Hayde, Mackenzie          13 TMEC-CA                        1:20.01  
 18 Donnelly, Erin            13 MVAQ-CA                        1:21.95  
 19 Ferrari, Bella            13 CHS-CA                         1:24.88  
 20 Kulkarni, Mrunal          13 CHS-CA                         1:26.86  
 21 Vaudry, Cathryn           13 STAR-CA                        1:27.14  
 22 Carrillo, Naidelyn        13 TMEC-CA                        1:35.37  
 23 Masters, Sierra           13 FAC-CA                         1:39.04  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ortiz, Elizabeth          13 CHS-CA                         2:18.15  
  2 Vinyard, Meadow           14 STAR-CA                        2:20.16  
  3 Neal, Stella              13 TCC-CA                         2:20.87  
  4 Rose, Peggy               13 STAR-CA                        2:21.82  
.WHT - Division  
  1 Jones, Brooke             14 TMEC-CA                        2:31.08  
  2 Gonzalez, Victoria        13 RAA-CA                         2:31.64  
  3 Garcia, Alegria           14 HILL-CA                        2:37.07  
  4 Garcia, Jewelz            14 UN-CA                          2:37.58  
  5 Betten, Elizabeth         13 YST-CA                         2:38.00  
  6 Devore, A'Mya             14 STAR-CA                        2:40.00  
  7 Zazueta, Isabelle         14 TCC-CA                         2:40.14  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ruvalcaba, Norah          13 MVAQ-CA                        6:05.43  
  2 Bender, Hayley            13 TMEC-CA                        6:09.45  
.WHT - Division  
  1 Jones, Brooke             14 TMEC-CA                        6:47.47  
  2 Santhanam, Sriya          13 TMEC-CA                        6:52.39  
  3 Masters, Shyane           14 UN-CA                          7:04.74  
  4 Garcia, Jewelz            14 UN-CA                          7:08.86  
  5 Kirk, Naketris            14 TMEC-CA                        7:12.32  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ortiz, Elizabeth          13 CHS-CA                         1:13.79  
  2 Bender, Hayley            13 TMEC-CA                        1:14.13  
  3 Yuan, Angelina            13 TMEC-CA                        1:15.17  
  4 Ruvalcaba, Norah          13 MVAQ-CA                        1:20.43  
 -- Rose, Peggy               13 STAR-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Waldon, Savanna           13 TMEC-CA                        1:17.39  
  2 Agaibi, Miriam            13 TMEC-CA                        1:20.45  
  3 Ocegueda, Skie            14 FAC-CA                         1:20.70  
  4 Azizi, Estella            13 TMEC-CA                        1:22.53  
  5 Hayler, Alyssa            14 MBA-CA                         1:22.60  
  6 Devore, A'Mya             14 STAR-CA                        1:29.58  
  7 Borngrebe, Micaelynn      13 TCC-CA                         1:30.65  
  8 Malavenda, Aubree         13 CHS-CA                         1:34.42  
  9 Schiavo, Emylee           13 TMEC-CA                        1:34.48  
 10 Powers, Riley             13 FAC-CA                         1:35.60  
 11 Donnelly, Erin            13 MVAQ-CA                        1:42.62  
 12 Kulkarni, Mrunal          13 CHS-CA                         1:53.75  
 13 Masters, Sierra           13 FAC-CA                         2:01.13  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sarosa, Kailyn            14 UN-CA                          1:20.97  
  2 Waldon, Savanna           13 TMEC-CA                        1:22.20  
.WHT - Division  
  1 Bender, Hayley            13 TMEC-CA                        1:25.66  
  2 Bliss, Hannah             13 HILL-CA                        1:27.96  
  3 Zazueta, Isabelle         14 TCC-CA                         1:28.57  
  4 Keung, Natalie            14 CHS-CA                         1:35.27  
  5 Wunderlich, Bella         13 FAC-CA                         1:35.69  
  6 Masters, Shyane           14 UN-CA                          1:39.01  
  7 Malavenda, Aubree         13 CHS-CA                         1:39.08  
  8 Betten, Elizabeth         13 YST-CA                         1:40.51  
  9 Powers, Riley             13 FAC-CA                         1:53.48  
 10 Carrillo, Naidelyn        13 TMEC-CA                        1:56.87  
 11 Kulkarni, Mrunal          13 CHS-CA                         2:04.62  
 12 Masters, Sierra           13 FAC-CA                         2:29.55  
 -- Lorenz, Lexi              13 UN-CA                               DQ  
 -- Ferrari, Bella            13 CHS-CA                              DQ  
 -- Hayde, Mackenzie          13 TMEC-CA                            DFS  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sarosa, Kailyn            14 UN-CA                          1:10.21  
  2 Vinyard, Meadow           14 STAR-CA                        1:16.50  
  3 Rivera, Valerie           13 FAC-CA                         1:17.47  
.WHT - Division  
  1 Aceves, Alaina            14 TMEC-CA                        1:15.63  
  2 Zazueta, Isabelle         14 TCC-CA                         1:23.44  
  3 Garcia, Alegria           14 HILL-CA                        1:26.29  
  4 Lorenz, Lexi              13 UN-CA                          1:35.65  
  5 Carrillo, Naidelyn        13 TMEC-CA                        1:43.47  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ruvalcaba, Norah          13 MVAQ-CA                        2:36.10  
  2 Neal, Stella              13 TCC-CA                         2:38.67  
  3 Ortiz, Elizabeth          13 CHS-CA                         2:41.30  
.WHT - Division  
  1 Ocegueda, Skie            14 FAC-CA                         2:46.46  
  2 Aceves, Alaina            14 TMEC-CA                        2:49.95  
  3 Betten, Elizabeth         13 YST-CA                         3:04.14  
  4 Powers, Riley             13 FAC-CA                         3:21.99  
 -- Bliss, Hannah             13 HILL-CA                             DQ  
 -- Gonzalez, Victoria        13 RAA-CA                              DQ  
 -- Garcia, Alegria           14 HILL-CA                            DFS  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Allen, Ariana             15 YST-CA                           31.69  
.WHT - Division  
  1 Wells, Alyssa             16 UN-CA                            32.96  
  2 Corbett, Zoe              15 UN-CA                            35.29  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Corbett, Zoe              15 UN-CA                          1:19.29  
  2 Martinez, Aaliyah         15 FAC-CA                         1:20.95  
  3 Foland, Nicole            16 MBA-CA                         1:22.97  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Foland, Nicole            16 MBA-CA                         3:01.37  
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wells, Alyssa             16 UN-CA                          7:17.67  
  2 Powell, Tiarajune         16 USMA-CA                        7:26.70  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Powell, Tiarajune         16 USMA-CA                        1:25.20  
  2 Martinez, Aaliyah         15 FAC-CA                         1:39.78  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Allen, Ariana             15 YST-CA                         1:34.91  
.WHT - Division  
  1 Corbett, Zoe              15 UN-CA                          1:31.09  
  2 Powell, Tiarajune         16 USMA-CA                        1:42.70  
  3 Martinez, Aaliyah         15 FAC-CA                         2:02.68  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Allen, Ariana             15 YST-CA                         1:18.94  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Allen, Ariana             15 YST-CA                         2:48.68  
  2 Powell, Tiarajune         16 USMA-CA                        3:11.48  
 -- Wells, Alyssa             16 UN-CA                              DFS  
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'B'                                  2:03.93  
     1) Santhanam, Sriya 13             2) Waldon, Savanna 13             
     3) Jones, Brooke 14                4) Yuan, Angelina 13              
  2 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  2:05.11  
     1) Bender, Hayley 13               2) Kirk, Naketris 14              
     3) Aceves, Alaina 14               4) Azizi, Estella 13              
  3 Fontana Aquatics Club-CA  'A'                               2:13.04  
     1) Ocegueda, Skie 14               2) Martinez, Aaliyah 15           
     3) Wunderlich, Bella 13            4) Rivera, Valerie 13             
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hatcher-Sifford, Xavier    6 PASS-CA                          21.99  
  2 Forget, Owen               6 STAR-CA                          24.86  
  3 Tidwell, Jaxon             6 PASS-CA                          31.77  
  4 Clark, Bradley             6 STAR-CA                          34.67  
 -- Hedayi, Brandon            5 HILL-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hedayi, Brandon            5 HILL-CA                          27.68  
  2 Forget, Owen               6 STAR-CA                          28.26  
  3 Hatcher-Sifford, Xavier    6 PASS-CA                          29.30  
  4 Clark, Bradley             6 STAR-CA                          36.55  
  5 Tidwell, Jaxon             6 PASS-CA                          37.02  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hatcher-Sifford, Xavier    6 PASS-CA                          36.94  
  2 Tidwell, Jaxon             6 PASS-CA                          49.72  
 -- Hedayi, Brandon            5 HILL-CA                             DQ  
 -- Clark, Bradley             6 STAR-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hatcher-Sifford, Xavier    6 PASS-CA                          26.18  
 -- Tidwell, Jaxon             6 PASS-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 David, Braden              7 TCC-CA                           18.75  
  2 Hsu, Noah                  8 TCC-CA                           19.35  
  3 Yang, Andrew               8 TMEC-CA                          19.63  
  4 Parge, Alex                8 RAA-CA                           20.12  
  5 Chao, Freddy               8 RAA-CA                           24.40  
.WHT - Division  
  1 Lee, Jonathan              8 TCC-CA                           19.29  
  2 Kudryashev, Gregory        8 TMEC-CA                          21.95  
  3 Hernandez, Alexander       7 TMEC-CA                          22.72  
  4 Young, Ayson               7 USMA-CA                          23.19  
  5 Serna Arbow, Damian        8 CHS-CA                           24.61  
  6 Mankin, Chase              8 MESA-CA                          26.16  
  7 del Campo Hartman, Jon     7 PDSC-CA                          26.48  
  8 Kahn, Michael              8 USMA-CA                          29.62  
  9 Dela Cruz, Keith           8 CHS-CA                           30.83  
 10 Humphries, Samuel          7 PASS-CA                          34.80  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Joseph, Paxon              8 TMEC-CA                          20.47  
  2 David, Braden              7 TCC-CA                           23.06  
  3 Kudryashev, Gregory        8 TMEC-CA                          23.93  
  4 Yang, Andrew               8 TMEC-CA                          24.50  
.WHT - Division  
  1 Streeter, Jonathan         8 MESA-CA                          20.69  
  2 Lee, Jonathan              8 TCC-CA                           23.95  
  3 Bravo, Brennan             8 MVAQ-CA                          27.15  
  4 Young, Ayson               7 USMA-CA                          27.95  
  5 Xu, Jack                   7 HILL-CA                          30.07  
  6 Hsu, Noah                  8 TCC-CA                           30.11  
  7 del Campo Hartman, Jon     7 PDSC-CA                          30.75  
  8 Dela Cruz, Keith           8 CHS-CA                           31.91  
  9 Humphries, Samuel          7 PASS-CA                          33.40  
 10 Serna Arbow, Damian        8 CHS-CA                           33.96  
 11 Mankin, Chase              8 MESA-CA                          36.84  
 -- Hernandez, Alexander       7 TMEC-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 David, Braden              7 TCC-CA                           24.41  
  2 Yang, Andrew               8 TMEC-CA                          25.26  
  3 Hsu, Noah                  8 TCC-CA                           26.49  
.WHT - Division  
  1 Murray, Brock              8 PASS-CA                          24.19  
  2 Lee, Jonathan              8 TCC-CA                           24.37  
  3 Kudryashev, Gregory        8 TMEC-CA                          26.84  
  4 Joseph, Paxon              8 TMEC-CA                          28.34  
  5 Xu, Jack                   7 HILL-CA                          29.10  
 -- Dela Cruz, Keith           8 CHS-CA                              DQ  
 -- Parge, Alex                8 RAA-CA                              DQ  
 -- Chao, Freddy               8 RAA-CA                              DQ  
 -- Young, Ayson               7 USMA-CA                             DQ  
 -- Kahn, Michael              8 USMA-CA                             DQ  
 -- Serna Arbow, Damian        8 CHS-CA                              DQ  
 -- Humphries, Samuel          7 PASS-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Streeter, Jonathan         8 MESA-CA                          18.46  
  2 Yang, Andrew               8 TMEC-CA                          22.93  
  3 Parge, Alex                8 RAA-CA                           22.96  
  4 Lee, Jonathan              8 TCC-CA                           23.39  
  5 Joseph, Paxon              8 TMEC-CA                          23.56  
  6 Kudryashev, Gregory        8 TMEC-CA                          24.79  
  7 Richardson, Mason          8 TMEC-CA                          25.42  
  8 Chao, Freddy               8 RAA-CA                           25.49  
  9 Hsu, Noah                  8 TCC-CA                           27.93  
 10 Hernandez, Alexander       7 TMEC-CA                          27.94  
 -- Serna Arbow, Damian        8 CHS-CA                              DQ  
 -- Humphries, Samuel          7 PASS-CA                             DQ  
 -- Bravo, Brennan             8 MVAQ-CA                             DQ  
 -- Dela Cruz, Keith           8 CHS-CA                              DQ  
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 David, Braden              7 TCC-CA                           42.53  
  2 Chen, Erik                 7 RAA-CA                           42.88  
.WHT - Division  
  1 Streeter, Jonathan         8 MESA-CA                          35.55  
  2 Murray, Brock              8 PASS-CA                          37.06  
  3 Kim, Hendrix               8 TMEC-CA                          40.93  
  4 Richardson, Mason          8 TMEC-CA                          43.31  
  5 Bravo, Brennan             8 MVAQ-CA                          43.72  
  6 Xu, Jack                   7 HILL-CA                          51.14  
  7 Hernandez, Alexander       7 TMEC-CA                          53.33  
  8 Kahn, Michael              8 USMA-CA                        1:17.85  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chen, Erik                 7 RAA-CA                         1:33.36  
 -- Murray, Brock              8 PASS-CA                            DFS  
 
Boys 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Erik                 7 RAA-CA                           47.48  
  2 Kim, Hendrix               8 TMEC-CA                          51.41  
  3 Richardson, Mason          8 TMEC-CA                          54.52  
 
Boys 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Kim, Hendrix               8 TMEC-CA                             DQ  
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Erik                 7 RAA-CA                         1:49.23  
 -- Bravo, Brennan             8 MVAQ-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Streeter, Jonathan         8 MESA-CA                        1:31.71  
  2 Murray, Brock              8 PASS-CA                        1:43.55  
  3 Xu, Jack                   7 HILL-CA                        2:05.16  
 -- Chao, Freddy               8 RAA-CA                              DQ  
 -- Richardson, Mason          8 TMEC-CA                             DQ  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  1:15.86  
     1) Kim, Hendrix 8                  2) Yang, Andrew 8                 
     3) Richardson, Mason 8             4) Joseph, Paxon 8                
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Glaser, Sean              10 HILL-CA                          33.91  
  2 Murillo, Brando            9 UN-CA                            34.17  
  3 Milius, Cameron           10 FAC-CA                           34.63  
  4 Murillo, Benny            10 CHS-CA                           35.66  
  4 Toschak, David            10 TMEC-CA                          35.66  
.WHT - Division  
  1 Kudryashev, Daniel        10 TMEC-CA                          35.04  
  2 Richmond, Kaleb            8 TMEC-CA                          36.53  
  3 Shaffer, Jacob            10 HILL-CA                          37.10  
  4 Bradbury, Jacob            9 MVAQ-CA                          37.12  
  5 Schermerhorn, Liam         7 TMEC-CA                          37.59  
  6 London, Andrew            10 FAC-CA                           37.60  
  7 Anolin, Kai               10 CHS-CA                           37.90  
  8 Kelly, Declan             10 PDSC-CA                          38.17  
  9 Proctor, Jayden           10 HILL-CA                          40.64  
 10 Morgan, Bavly             10 UN-CA                            40.91  
 11 Wang, Kyle                 9 CHS-CA                           41.01  
 12 Boots-Valencia, Kohen     10 MESA-CA                          41.60  
 13 Parge, David              10 RAA-CA                           41.76  
 14 Hernandez, Julio           9 UN-CA                            42.48  
 15 Goodwin, Isaac             9 YST-CA                           42.85  
 16 Thigpen, Landon           10 RAA-CA                           42.93  
 17 Barrantes, Andrew         10 TCC-CA                           43.00  
 18 Young, Eagon              10 USMA-CA                          43.41  
 19 Dixon, Austin             10 RAA-CA                           44.07  
 20 Penner, Cole              10 TMEC-CA                          44.42  
 21 Thigpen, Levi              9 RAA-CA                           44.44  
 22 Tang, Kenneth             10 STAR-CA                          44.90  
 23 Alvarez, Victor            9 TMEC-CA                          44.95  
 24 Dhasarath, Vighnesh        9 FAC-CA                           45.53  
 25 Bautista, Lionel           9 UN-CA                            45.74  
 26 Whitaker, Robert          10 STAR-CA                          45.84  
 27 Jiang, Andrew              9 RAA-CA                           46.11  
 28 Chan, Jason                9 FAC-CA                           46.40  
 29 Hong, Benjamin            10 HILL-CA                          48.14  
 30 Soiles, Carson            10 HILL-CA                          48.27  
 31 Hildebrand, Benjamin      10 TMEC-CA                          48.38  
 32 Cox, Nathan               10 STAR-CA                          49.28  
 33 Little, Peter             10 HILL-CA                          49.33  
 34 Molina, Diego              9 FAC-CA                           49.40  
 35 Hsieh, Aegi                9 FAC-CA                           50.53  
 36 Hanson, Ryan               9 TMEC-CA                          50.58  
 37 Purba, Tyler               9 FAC-CA                           51.02  
 38 Sokhi, Raj                 8 RAA-CA                           51.92  
 39 Esquibel, Mason           10 TCC-CA                           52.85  
 40 Rocha, Xaiver             10 UN-CA                            53.25  
 41 Little, Henry             10 HILL-CA                          53.62  
 42 Feldman, Keanu             9 PDSC-CA                          55.93  
 43 Brashears, Nathan         10 UN-CA                            57.43  
 44 Davis, Ryan               10 STAR-CA                        1:05.65  
 45 Bitar, Ali                 9 STAR-CA                        1:06.12  
 -- Gaytan, Sebastian         10 HILL-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Toschak, David            10 TMEC-CA                        1:17.51  
  2 Uriegas, Adam             10 USMA-CA                        1:57.57  
.WHT - Division  
  1 Anolin, Kai               10 CHS-CA                         1:25.76  
  2 Shaffer, Jacob            10 HILL-CA                        1:26.21  
  3 Kelly, Declan             10 PDSC-CA                        1:27.47  
  4 Chen, Ethan                8 TMEC-CA                        1:29.31  
  5 Boots-Valencia, Kohen     10 MESA-CA                        1:29.43  
  6 Wang, Kyle                 9 CHS-CA                         1:33.08  
  7 Thigpen, Landon           10 RAA-CA                         1:35.33  
  8 Alvarez, Victor            9 TMEC-CA                        1:35.63  
  9 Tang, Kenneth             10 STAR-CA                        1:35.91  
 10 Hernandez, Julio           9 UN-CA                          1:36.05  
 11 Oberemok, Luke            10 TMEC-CA                        1:38.42  
 12 Dhasarath, Vighnesh        9 FAC-CA                         1:38.96  
 13 Edmunds, Seth             10 TMEC-CA                        1:39.19  
 14 Whitaker, Robert          10 STAR-CA                        1:39.30  
 15 Dixon, Austin             10 RAA-CA                         1:40.52  
 16 Hildebrand, Benjamin      10 TMEC-CA                        1:41.53  
 17 Hong, Benjamin            10 HILL-CA                        1:43.03  
 18 Little, Peter             10 HILL-CA                        1:49.83  
 19 Sokhi, Raj                 8 RAA-CA                         1:49.89  
 20 Feldman, Keanu             9 PDSC-CA                        2:00.82  
 21 Little, Henry             10 HILL-CA                        2:01.57  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Schermerhorn, Drew         9 TMEC-CA                        2:44.77  
  2 Glaser, Sean              10 HILL-CA                        2:44.86  
  3 Schermerhorn, Liam         7 TMEC-CA                        2:49.75  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Murillo, Brando            9 UN-CA                            42.65  
  2 Richmond, Kaleb            8 TMEC-CA                          44.09  
  3 Uriegas, Adam             10 USMA-CA                        1:06.02  
 -- Canales, Alex             10 CHS-CA                              DQ  
.WHT - Division  
  1 Kudryashev, Daniel        10 TMEC-CA                          40.99  
  2 Milius, Cameron           10 FAC-CA                           42.52  
  3 Bradbury, Jacob            9 MVAQ-CA                          46.04  
  4 Morgan, Bavly             10 UN-CA                            47.80  
  5 Anolin, Kai               10 CHS-CA                           48.64  
  6 Jiang, Andrew              9 RAA-CA                           48.70  
  7 Penner, Cole              10 TMEC-CA                          48.98  
  8 Kelly, Declan             10 PDSC-CA                          49.00  
  9 Chen, Ethan                8 TMEC-CA                          50.46  
 10 Quevedo, Gabriel           9 STAR-CA                          50.64  
 11 London, Andrew            10 FAC-CA                           50.65  
 12 Whitaker, Robert          10 STAR-CA                          50.69  
 13 Barrantes, Andrew         10 TCC-CA                           51.16  
 14 Edmunds, Seth             10 TMEC-CA                          51.76  
 15 Thigpen, Landon           10 RAA-CA                           51.94  
 16 Young, Eagon              10 USMA-CA                          52.34  
 17 Esquibel, Mason           10 TCC-CA                           52.63  
 18 Chan, Jason                9 FAC-CA                           53.52  
 19 Riedeman, Logan           10 YST-CA                           54.08  
 20 Hernandez, Julio           9 UN-CA                            54.14  
 21 Boots-Valencia, Kohen     10 MESA-CA                          54.24  
 22 Dhasarath, Vighnesh        9 FAC-CA                           55.05  
 23 Molina, Diego              9 FAC-CA                           55.30  
 24 Bautista, Lionel           9 UN-CA                            55.91  
 25 Goodwin, Isaac             9 YST-CA                           56.55  
 26 Soiles, Carson            10 HILL-CA                          56.70  
 27 Rocha, Xaiver             10 UN-CA                            57.59  
 28 Cox, Nathan               10 STAR-CA                          57.92  
 29 Glaser, Ty                 8 HILL-CA                          58.72  
 30 Little, Henry             10 HILL-CA                        1:00.17  
 31 Hsieh, Aegi                9 FAC-CA                         1:00.40  
 32 Alvarez, Victor            9 TMEC-CA                        1:00.86  
 33 Purba, Tyler               9 FAC-CA                         1:03.34  
 34 Hildebrand, Benjamin      10 TMEC-CA                        1:04.13  
 35 Brashears, Nathan         10 UN-CA                          1:04.99  
 36 Feldman, Keanu             9 PDSC-CA                        1:07.81  
 37 Gaytan, Sebastian         10 HILL-CA                        1:08.06  
 38 Weller, Zachery            9 HILL-CA                        1:08.41  
 39 Little, Peter             10 HILL-CA                        1:09.26  
 40 Bitar, Ali                 9 STAR-CA                        1:15.76  
 -- Schermerhorn, Drew         9 TMEC-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Canales, Alex             10 CHS-CA                           45.47  
  2 Toschak, David            10 TMEC-CA                          45.58  
  3 Richmond, Kaleb            8 TMEC-CA                          48.45  
 -- Uriegas, Adam             10 USMA-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Milius, Cameron           10 FAC-CA                           48.70  
  2 London, Andrew            10 FAC-CA                           50.64  
  3 Edmunds, Seth             10 TMEC-CA                          50.72  
  4 Murillo, Benny            10 CHS-CA                           50.81  
  5 Boots-Valencia, Kohen     10 MESA-CA                          51.91  
  6 Kudryashev, Daniel        10 TMEC-CA                          52.01  
  7 Parge, David              10 RAA-CA                           52.78  
  8 Schermerhorn, Drew         9 TMEC-CA                          52.99  
  9 Young, Eagon              10 USMA-CA                          54.57  
 10 Barrantes, Andrew         10 TCC-CA                           55.59  
 11 Tang, Kenneth             10 STAR-CA                          55.76  
 12 Quevedo, Gabriel           9 STAR-CA                          55.97  
 13 Chan, Jason                9 FAC-CA                           56.55  
 14 Bradbury, Jacob            9 MVAQ-CA                          56.81  
 15 Schermerhorn, Liam         7 TMEC-CA                          57.00  
 16 Molina, Diego              9 FAC-CA                           59.07  
 17 Anolin, Kai               10 CHS-CA                           59.84  
 18 Cox, Nathan               10 STAR-CA                        1:01.19  
 19 Wang, Kyle                 9 CHS-CA                         1:01.38  
 20 Bautista, Lionel           9 UN-CA                          1:01.57  
 21 Proctor, Jayden           10 HILL-CA                        1:02.29  
 22 Khalaf, Ahmed              9 STAR-CA                        1:02.67  
 23 Feldman, Keanu             9 PDSC-CA                        1:03.16  
 24 Penner, Cole              10 TMEC-CA                        1:06.78  
 25 Hong, Benjamin            10 HILL-CA                        1:07.52  
 26 Riedeman, Logan           10 YST-CA                         1:08.32  
 27 Brashears, Nathan         10 UN-CA                          1:10.94  
 28 Purba, Tyler               9 FAC-CA                         1:11.58  
 29 Esquibel, Mason           10 TCC-CA                         1:12.62  
 30 Hanson, Ryan               9 TMEC-CA                        1:13.49  
 31 Sokhi, Raj                 8 RAA-CA                         1:13.55  
 32 Davis, Ryan               10 STAR-CA                        1:13.67  
 33 Goodwin, Isaac             9 YST-CA                         1:18.05  
 -- Glaser, Ty                 8 HILL-CA                             DQ  
 -- Thigpen, Levi              9 RAA-CA                              DQ  
 -- Weller, Zachery            9 HILL-CA                             DQ  
 -- Oberemok, Luke            10 TMEC-CA                             DQ  
 -- Little, Henry             10 HILL-CA                             DQ  
 -- Little, Peter             10 HILL-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Murillo, Brando            9 UN-CA                            36.87  
  2 Canales, Alex             10 CHS-CA                           37.43  
  3 Toschak, David            10 TMEC-CA                          38.80  
.WHT - Division  
  1 Murillo, Benny            10 CHS-CA                           41.85  
  2 Bradbury, Jacob            9 MVAQ-CA                          42.93  
  3 Kudryashev, Daniel        10 TMEC-CA                          43.33  
  4 Schermerhorn, Liam         7 TMEC-CA                          46.47  
  5 Morgan, Bavly             10 UN-CA                            48.73  
  6 Barrantes, Andrew         10 TCC-CA                           52.18  
  7 Oberemok, Luke            10 TMEC-CA                          52.29  
  8 Wang, Kyle                 9 CHS-CA                           52.79  
  9 London, Andrew            10 FAC-CA                           53.70  
 10 Proctor, Jayden           10 HILL-CA                          53.76  
 11 Chan, Jason                9 FAC-CA                           54.06  
 12 Sokhi, Raj                 8 RAA-CA                           56.79  
 13 Jiang, Andrew              9 RAA-CA                           58.57  
 14 Hildebrand, Benjamin      10 TMEC-CA                          58.94  
 15 Molina, Diego              9 FAC-CA                         1:01.76  
 16 Purba, Tyler               9 FAC-CA                         1:06.84  
 17 Riedeman, Logan           10 YST-CA                         1:12.05  
 18 Weller, Zachery            9 HILL-CA                        1:13.89  
 19 Esquibel, Mason           10 TCC-CA                         1:15.21  
 -- Brashears, Nathan         10 UN-CA                               DQ  
 -- Gaytan, Sebastian         10 HILL-CA                             DQ  
 -- Goodwin, Isaac             9 YST-CA                              DQ  
 -- Dixon, Austin             10 RAA-CA                              DQ  
 -- Hsieh, Aegi                9 FAC-CA                              DQ  
 -- Hong, Benjamin            10 HILL-CA                             DQ  
 -- Shaffer, Jacob            10 HILL-CA                            DFS  
 -- Soiles, Carson            10 HILL-CA                          57.53  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Murillo, Brando            9 UN-CA                          1:28.08  
  2 Milius, Cameron           10 FAC-CA                         1:29.35  
  3 Glaser, Sean              10 HILL-CA                        1:31.34  
.WHT - Division  
  1 Murillo, Benny            10 CHS-CA                         1:33.27  
  2 Richmond, Kaleb            8 TMEC-CA                        1:34.48  
  3 Shaffer, Jacob            10 HILL-CA                        1:34.82  
  4 Schermerhorn, Drew         9 TMEC-CA                        1:36.30  
  5 Kelly, Declan             10 PDSC-CA                        1:43.80  
  6 Edmunds, Seth             10 TMEC-CA                        1:46.14  
  7 Chen, Ethan                8 TMEC-CA                        1:46.20  
  8 Quevedo, Gabriel           9 STAR-CA                        1:48.97  
  9 Tang, Kenneth             10 STAR-CA                        1:51.33  
 10 Penner, Cole              10 TMEC-CA                        1:52.73  
 11 Bautista, Lionel           9 UN-CA                          1:57.34  
 12 Riedeman, Logan           10 YST-CA                         2:09.67  
 13 Glaser, Ty                 8 HILL-CA                        2:14.00  
 -- Hernandez, Julio           9 UN-CA                               DQ  
 -- Gaytan, Sebastian         10 HILL-CA                             DQ  
 -- Thigpen, Levi              9 RAA-CA                              DQ  
 -- Thigpen, Landon           10 RAA-CA                              DQ  
 -- Dixon, Austin             10 RAA-CA                              DQ  
 -- Dhasarath, Vighnesh        9 FAC-CA                              DQ  
 -- Morgan, Bavly             10 UN-CA                               DQ  
 -- Jiang, Andrew              9 RAA-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  2:27.76  
     1) Richmond, Kaleb 8               2) Schermerhorn, Drew 9           
     3) Schermerhorn, Liam 7            4) Toschak, David 10              
  2 Hillside Aquatic Team-CA  'A'                               2:39.44  
     1) Shaffer, Jacob 10               2) Hong, Benjamin 10              
     3) Proctor, Jayden 10              4) Glaser, Sean 10                
  3 Fontana Aquatics Club-CA  'A'                               2:43.46  
     1) London, Andrew 10               2) Chan, Jason 9                  
     3) Dhasarath, Vighnesh 9           4) Milius, Cameron 10             
  4 Temecula Swim Club-CA  'B'                                  2:46.01  
     1) Chen, Ethan 8                   2) Oberemok, Luke 10              
     3) Penner, Cole 10                 4) Kudryashev, Daniel 10          
  5 Hillside Aquatic Team-CA  'B'                               3:06.62  
     1) Little, Henry 10                2) Glaser, Ty 8                   
     3) Little, Peter 10                4) Soiles, Carson 10              
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Kis, Riley                12 TMEC-CA                          29.73  
  2 Phillips, Isaiah          12 DSRT-CA                          29.93  
  3 Wang, Jayson              12 CHS-CA                           30.59  
  4 Nunag, Gabe               12 CHS-CA                           31.15  
  5 Nguyen, Wesley            11 CHS-CA                           31.75  
  6 Chin, Jase                12 TCC-CA                           32.37  
  7 Choi, John                11 TCC-CA                           32.45  
  8 Madrigal, Matthew         12 FAC-CA                           32.50  
  9 Alvarez, James            12 UN-CA                            32.82  
 -- Bryant, Joshua            12 UN-CA                               DQ  
.WHT - Division  
  1 Hacker, Matthew           12 UN-CA                            32.45  
  2 Wilson, Maximus           11 DSRT-CA                          32.69  
  3 Pianalto, Nolan           11 TCC-CA                           32.94  
  4 Qiu, Alexander            12 TMEC-CA                          33.17  
  5 Garbutt, Djehuty          11 UN-CA                            34.50  
  6 Perzabal, Juan            11 TMEC-CA                          36.19  
  7 Ungrady, Zachary          12 STAR-CA                          36.22  
  8 Bender, Joshua            11 TMEC-CA                          36.82  
  9 Thigpen, Logan            12 RAA-CA                           36.83  
 10 Hanson, Tyler             11 TMEC-CA                          36.86  
 11 Glover, Ricky             12 FAC-CA                           37.10  
 12 Olivarria, Ethan          11 HILL-CA                          37.19  
 13 Henne, Jaden              12 HILL-CA                          37.24  
 14 Samosir, Matthew          11 FAC-CA                           37.56  
 15 Way, Lukas                11 CHS-CA                           38.23  
 16 Bliss, Jaron              11 HILL-CA                          38.41  
 17 Shokry, Kevin             11 MESA-CA                          38.69  
 18 Ricci, Matias             12 HILL-CA                          39.91  
 19 Hayde, Luke               11 TMEC-CA                          40.35  
 20 Barney, Sam               12 RAA-CA                           40.41  
 21 Faranso, Dominic          12 RAA-CA                           40.62  
 22 Bjordahl, Simon           11 YST-CA                           41.36  
 23 Xu, Hunter                11 HILL-CA                          42.15  
 24 Nguyen, Huan Ethan        11 HILL-CA                          42.24  
 25 Powell, John              11 USMA-CA                          43.14  
 26 Stone, Gunner             11 PDSC-CA                          43.40  
 27 Curtis, Cole              11 TMEC-CA                          44.45  
 28 Kwok, Derek               12 TCC-CA                           45.67  
 29 Vera, Isaias              12 UN-CA                            46.46  
 30 Reyes, Eden               11 FAC-CA                           47.83  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
Non-Award Division   - Swim-off
  1 Tong, Aidan               12 FAC-CA                           31.39  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Pedroche, Luke            11 CHS-CA                         1:03.90  
  2 Kis, Riley                12 TMEC-CA                        1:04.73  
  3 Wang, Jayson              12 CHS-CA                         1:06.28  
  4 Delaney, Ciaran           11 MESA-CA                        1:07.61  
  5 Cannavino, Jayden         11 FAC-CA                         1:08.23  
  6 Choi, John                11 TCC-CA                         1:08.60  
  7 Nunag, Gabe               12 CHS-CA                         1:09.24  
.WHT - Division  
  1 Helgason, Clifford        12 DSRT-CA                        1:04.29  
  2 Phillips, Isaiah          12 DSRT-CA                        1:06.75  
  3 Chin, Jase                12 TCC-CA                         1:10.08  
  4 Madrigal, Matthew         12 FAC-CA                         1:10.44  
  5 Sullivan-Douglass, Benja  11 TMEC-CA                        1:10.62  
  6 Wilson, Maximus           11 DSRT-CA                        1:12.88  
  7 Serrano, Joey             12 TMEC-CA                        1:13.18  
  8 Hacker, Matthew           12 UN-CA                          1:13.86  
  9 Alvarez, James            12 UN-CA                          1:14.92  
 10 Qiu, Alexander            12 TMEC-CA                        1:15.02  
 11 Mattox, Jagger            12 PASS-CA                        1:15.29  
 12 Tong, Aidan               12 FAC-CA                         1:16.66  
 13 Nguyen, Wesley            11 CHS-CA                         1:18.72  
 14 Perzabal, Juan            11 TMEC-CA                        1:21.51  
 15 Vazquez, Ian              11 FAC-CA                         1:24.18  
 16 Olivarria, Ethan          11 HILL-CA                        1:24.55  
 17 Johnson, Sean             11 FAC-CA                         1:25.33  
 18 Correa, Christian         11 STAR-CA                        1:25.39  
 19 Shokry, Kevin             11 MESA-CA                        1:27.71  
 20 Bjordahl, Simon           11 YST-CA                         1:28.56  
 21 Ireland, Jeremiah         11 YST-CA                         1:29.25  
 22 Chan, Patrick             12 FAC-CA                         1:29.97  
 23 Xu, Hunter                11 HILL-CA                        1:30.65  
 24 Gray, Kael                11 TMEC-CA                        1:33.11  
 25 Barney, Sam               12 RAA-CA                         1:33.46  
 26 Curtis, Cole              11 TMEC-CA                        1:34.73  
 27 Kwok, Derek               12 TCC-CA                         1:38.11  
 28 Vera, Isaias              12 UN-CA                          1:40.86  
 29 Reyes, Eden               11 FAC-CA                         1:50.72  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Cannavino, Jayden         11 FAC-CA                         2:27.08  
  2 Sullivan-Douglass, Benja  11 TMEC-CA                        2:31.45  
  3 Madrigal, Matthew         12 FAC-CA                         2:32.52  
  4 Serrano, Joey             12 TMEC-CA                        2:33.12  
  5 Mattox, Jagger            12 PASS-CA                        2:40.68  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Truong, Bradley           12 RAA-CA                           35.33  
  2 Madrigal, Matthew         12 FAC-CA                           38.42  
  3 Nunag, Gabe               12 CHS-CA                           38.64  
.WHT - Division  
  1 Helgason, Clifford        12 DSRT-CA                          34.90  
  2 Delaney, Ciaran           11 MESA-CA                          37.92  
  3 Pianalto, Nolan           11 TCC-CA                           40.52  
  4 Serrano, Joey             12 TMEC-CA                          40.53  
  5 Qiu, Alexander            12 TMEC-CA                          42.24  
  6 Xu, Hunter                11 HILL-CA                          46.23  
  7 Wilson, Maximus           11 DSRT-CA                          46.35  
  8 Samosir, Matthew          11 FAC-CA                           47.15  
  9 Way, Lukas                11 CHS-CA                           47.32  
 10 Nguyen, Huan Ethan        11 HILL-CA                          47.91  
 11 Chan, Patrick             12 FAC-CA                           48.22  
 12 Garbutt, Djehuty          11 UN-CA                            49.01  
 13 Bliss, Jaron              11 HILL-CA                          49.47  
 14 Curtis, Cole              11 TMEC-CA                          51.08  
 15 Hayde, Luke               11 TMEC-CA                          52.36  
 16 Ricci, Matias             12 HILL-CA                          52.46  
 17 Ireland, Jeremiah         11 YST-CA                           55.78  
 18 Stone, Gunner             11 PDSC-CA                          56.71  
 19 Barney, Sam               12 RAA-CA                           57.87  
 20 Reyes, Eden               11 FAC-CA                           59.19  
 21 Vera, Isaias              12 UN-CA                            59.83  
 22 Kwok, Derek               12 TCC-CA                         1:09.12  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Truong, Bradley           12 RAA-CA                           38.55  
  2 Choi, John                11 TCC-CA                           40.35  
  3 Sullivan-Douglass, Benja  11 TMEC-CA                          40.95  
  4 Cannavino, Jayden         11 FAC-CA                           40.98  
  5 Glover, Ricky             12 FAC-CA                           47.76  
.WHT - Division  
  1 Phillips, Isaiah          12 DSRT-CA                          43.09  
  2 Hacker, Matthew           12 UN-CA                            44.15  
  3 Tong, Aidan               12 FAC-CA                           44.19  
  4 Delaney, Ciaran           11 MESA-CA                          44.26  
  5 Nguyen, Huan Ethan        11 HILL-CA                          45.45  
  6 Bryant, Joshua            12 UN-CA                            45.54  
  7 Pedroche, Luke            11 CHS-CA                           45.56  
  8 Hanson, Tyler             11 TMEC-CA                          45.74  
  9 Shokry, Kevin             11 MESA-CA                          47.20  
 10 Qiu, Alexander            12 TMEC-CA                          47.45  
 11 Samosir, Matthew          11 FAC-CA                           47.48  
 12 Johnson, Sean             11 FAC-CA                           47.97  
 13 Bender, Joshua            11 TMEC-CA                          48.17  
 14 Gray, Kael                11 TMEC-CA                          48.66  
 15 Mattox, Jagger            12 PASS-CA                          48.67  
 16 Thigpen, Logan            12 RAA-CA                           49.38  
 17 Correa, Christian         11 STAR-CA                          50.45  
 18 Bliss, Jaron              11 HILL-CA                          51.15  
 19 Faranso, Dominic          12 RAA-CA                           52.73  
 20 Perzabal, Juan            11 TMEC-CA                          53.08  
 21 Chan, Patrick             12 FAC-CA                           53.10  
 22 Way, Lukas                11 CHS-CA                           53.44  
 23 Curtis, Cole              11 TMEC-CA                          54.40  
 24 Vazquez, Ian              11 FAC-CA                           54.94  
 25 Powell, John              11 USMA-CA                          57.55  
 26 Henne, Jaden              12 HILL-CA                          58.54  
 27 Xu, Hunter                11 HILL-CA                          59.22  
 28 Kwok, Derek               12 TCC-CA                         1:00.86  
 29 Stone, Gunner             11 PDSC-CA                        1:05.67  
 -- Ricci, Matias             12 HILL-CA                             DQ  
 -- Hayde, Luke               11 TMEC-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Delaney, Ciaran           11 MESA-CA                          32.95  
  2 Kis, Riley                12 TMEC-CA                          34.29  
  3 Cannavino, Jayden         11 FAC-CA                           35.16  
  4 Pianalto, Nolan           11 TCC-CA                           35.51  
  5 Wang, Jayson              12 CHS-CA                           36.95  
.WHT - Division  
  1 Helgason, Clifford        12 DSRT-CA                          31.77  
  2 Alvarez, James            12 UN-CA                            36.59  
  3 Bryant, Joshua            12 UN-CA                            36.60  
  4 Nguyen, Wesley            11 CHS-CA                           37.38  
  5 Tong, Aidan               12 FAC-CA                           38.62  
  6 Thigpen, Logan            12 RAA-CA                           40.41  
  7 Serrano, Joey             12 TMEC-CA                          40.95  
  8 Johnson, Sean             11 FAC-CA                           41.62  
  9 Bjordahl, Simon           11 YST-CA                           42.77  
 10 Garbutt, Djehuty          11 UN-CA                            42.94  
 11 Faranso, Dominic          12 RAA-CA                           47.71  
 12 Wilson, Maximus           11 DSRT-CA                          48.21  
 13 Gray, Kael                11 TMEC-CA                          48.99  
 14 Bender, Joshua            11 TMEC-CA                          49.43  
 15 Stone, Gunner             11 PDSC-CA                          50.55  
 16 Shokry, Kevin             11 MESA-CA                          51.02  
 17 Glover, Ricky             12 FAC-CA                           51.39  
 18 Olivarria, Ethan          11 HILL-CA                          51.86  
 19 Ireland, Jeremiah         11 YST-CA                           52.50  
 20 Ricci, Matias             12 HILL-CA                          56.47  
 -- Way, Lukas                11 CHS-CA                              DQ  
 -- Chin, Jase                12 TCC-CA                              DQ  
 -- Ungrady, Zachary          12 STAR-CA                             DQ  
 -- Barney, Sam               12 RAA-CA                              DQ  
 -- Vera, Isaias              12 UN-CA                               DQ  
 -- Henne, Jaden              12 HILL-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Truong, Bradley           12 RAA-CA                         1:12.35  
  2 Kis, Riley                12 TMEC-CA                        1:17.88  
  3 Choi, John                11 TCC-CA                         1:17.90  
  4 Nunag, Gabe               12 CHS-CA                         1:17.97  
  5 Sullivan-Douglass, Benja  11 TMEC-CA                        1:18.02  
  6 Wang, Jayson              12 CHS-CA                         1:23.68  
  7 Bryant, Joshua            12 UN-CA                          1:26.22  
.WHT - Division  
  1 Helgason, Clifford        12 DSRT-CA                        1:11.87  
  2 Phillips, Isaiah          12 DSRT-CA                        1:18.10  
  3 Nguyen, Wesley            11 CHS-CA                         1:21.65  
  4 Alvarez, James            12 UN-CA                          1:24.15  
  5 Pianalto, Nolan           11 TCC-CA                         1:24.85  
  6 Mattox, Jagger            12 PASS-CA                        1:27.47  
  7 Tong, Aidan               12 FAC-CA                         1:27.79  
  8 Thigpen, Logan            12 RAA-CA                         1:32.12  
  9 Johnson, Sean             11 FAC-CA                         1:33.78  
 10 Samosir, Matthew          11 FAC-CA                         1:33.94  
 11 Perzabal, Juan            11 TMEC-CA                        1:33.99  
 12 Correa, Christian         11 STAR-CA                        1:34.40  
 13 Garbutt, Djehuty          11 UN-CA                          1:34.67  
 14 Bjordahl, Simon           11 YST-CA                         1:36.70  
 15 Bliss, Jaron              11 HILL-CA                        1:38.42  
 16 Nguyen, Huan Ethan        11 HILL-CA                        1:39.65  
 17 Vazquez, Ian              11 FAC-CA                         1:41.63  
 18 Ireland, Jeremiah         11 YST-CA                         1:42.76  
 19 Reyes, Eden               11 FAC-CA                         2:08.54  
 -- Powell, John              11 USMA-CA                             DQ  
 -- Chin, Jase                12 TCC-CA                              DQ  
 -- Faranso, Dominic          12 RAA-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Fontana Aquatics Club-CA  'A'                               2:13.14  
     1) Tong, Aidan 12                  2) Glover, Ricky 12               
     3) Madrigal, Matthew 12            4) Cannavino, Jayden 11           
  2 Hillside Aquatic Team-CA  'A'                               2:34.72  
     1) Olivarria, Ethan 11             2) Bliss, Jaron 11                
     3) Xu, Hunter 11                   4) Henne, Jaden 12                
  3 Fontana Aquatics Club-CA  'B'                               2:36.55  
     1) Vazquez, Ian 11                 2) Samosir, Matthew 11            
     3) Chan, Patrick 12                4) Johnson, Sean 11               
 -- Temecula Swim Club-CA  'A'                                       DQ  
     1)                                 2) Hanson, Tyler 11               
     3) Perzabal, Juan 11               4) Kis, Riley 12                  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ladinez, Juan             14 UN-CA                            27.19  
  2 Weidman, Chris            13 TMEC-CA                          27.33  
  3 Injinash, Batbuyan        14 HILL-CA                          28.23  
  4 Lafave, Thomas            13 PASS-CA                          28.37  
  5 Fender, Kaden             14 TMEC-CA                          28.65  
  6 Mattox, Hunter            13 PASS-CA                          29.07  
  7 Garcia, Nicholas          14 UN-CA                            29.14  
  8 Del Castillo, Joshua      14 UN-CA                            29.59  
  9 Sun, Sean                 14 CHS-CA                           29.81  
.WHT - Division  
  1 Tolmochow, Gregory        14 HILL-CA                          30.09  
  2 West, Nathan              13 TCC-CA                           30.19  
  3 Saraf, Ryan               13 RAA-CA                           30.43  
  4 Smith, Cameron            14 MBA-CA                           30.84  
  5 Rivers, Justin            13 RAA-CA                           30.90  
  6 Ching, Gabe               13 FAC-CA                           31.81  
  7 Zhou, Ray                 13 TMEC-CA                          31.93  
  8 Bond, Damon               14 STAR-CA                          32.41  
  9 Marin, Jeremy             13 RAA-CA                           32.42  
 10 Jones, Kobe               13 HILL-CA                          32.52  
 11 Sovine, Dylan             13 RAA-CA                           33.05  
 12 Martin, Tomas             13 HILL-CA                          33.07  
 13 Kim, Aaron                14 HILL-CA                          33.86  
 14 Enfield, Gavin            13 STAR-CA                          39.15  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lafave, Thomas            13 PASS-CA                        1:00.94  
  2 Mattox, Hunter            13 PASS-CA                        1:01.04  
  3 Garcia, Nicholas          14 UN-CA                          1:01.38  
  4 Nalley, Joseph            13 TMEC-CA                        1:01.58  
  5 Fender, Kaden             14 TMEC-CA                        1:02.12  
  6 Ocegueda, Romeo           13 FAC-CA                         1:02.59  
.WHT - Division  
  1 Injinash, Batbuyan        14 HILL-CA                        1:02.88  
  2 Del Castillo, Joshua      14 UN-CA                          1:03.50  
  3 West, Nathan              13 TCC-CA                         1:07.00  
  4 West, Shane               13 TCC-CA                         1:07.20  
  5 Sun, Sean                 14 CHS-CA                         1:07.25  
  6 Zhou, Ray                 13 TMEC-CA                        1:09.28  
  7 Smith, Cameron            14 MBA-CA                         1:09.35  
  8 Jones, Kobe               13 HILL-CA                        1:11.56  
  9 Tolmochow, Gregory        14 HILL-CA                        1:11.74  
 10 Marin, Jeremy             13 RAA-CA                         1:12.33  
 11 Rivas, Levi               14 FAC-CA                         1:13.13  
 12 Ching, Gabe               13 FAC-CA                         1:13.23  
 13 Sovine, Dylan             13 RAA-CA                         1:13.38  
 14 Martin, Tomas             13 HILL-CA                        1:14.21  
 15 Kim, Aaron                14 HILL-CA                        1:15.52  
 16 Molina, Manny             13 FAC-CA                         1:15.57  
 17 Bond, Damon               14 STAR-CA                        1:19.09  
 18 Ayala, Brady              14 MESA-CA                        1:19.28  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nalley, Joseph            13 TMEC-CA                        2:13.92  
  2 Moreno-Crestejo, Alexand  13 CHS-CA                         2:15.02  
  3 Lee, Joshua               13 DSRT-CA                        2:17.14  
.WHT - Division  
  1 Ladinez, Juan             14 UN-CA                          2:16.45  
  2 West, Shane               13 TCC-CA                         2:24.66  
  3 Saraf, Ryan               13 RAA-CA                         2:24.70  
  4 Hull, David               14 TMEC-CA                        2:27.12  
  5 Valero, Talon             13 TMEC-CA                        2:34.37  
  6 Marin, Jeremy             13 RAA-CA                         2:38.36  
  7 Molina, Manny             13 FAC-CA                         2:42.77  
  8 Ayala, Brady              14 MESA-CA                        2:55.23  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lee, Joshua               13 DSRT-CA                        1:09.35  
  2 Ocegueda, Romeo           13 FAC-CA                         1:16.30  
.WHT - Division  
  1 West, Nathan              13 TCC-CA                         1:15.87  
  2 Garcia, Nicholas          14 UN-CA                          1:21.51  
  3 Zhou, Ray                 13 TMEC-CA                        1:21.84  
  4 Ayala, Brady              14 MESA-CA                        1:23.27  
  5 West, Shane               13 TCC-CA                         1:24.91  
  6 Molina, Manny             13 FAC-CA                         1:26.01  
  7 Rivas, Levi               14 FAC-CA                         1:27.33  
  8 Sun, Sean                 14 CHS-CA                         1:29.21  
  9 Del Castillo, Joshua      14 UN-CA                          1:29.88  
 10 Bond, Damon               14 STAR-CA                        1:38.01  
 11 Jones, Kobe               13 HILL-CA                        1:38.68  
 12 Tolmochow, Gregory        14 HILL-CA                        1:46.26  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Rivers, Cooper            14 RAA-CA                         1:17.91  
  2 Nalley, Joseph            13 TMEC-CA                        1:22.91  
.WHT - Division  
  1 Hull, David               14 TMEC-CA                        1:20.48  
  2 Injinash, Batbuyan        14 HILL-CA                        1:24.31  
  3 Kim, Aaron                14 HILL-CA                        1:26.11  
  4 Rivers, Justin            13 RAA-CA                         1:26.22  
  5 Ching, Gabe               13 FAC-CA                         1:28.83  
  6 Valero, Talon             13 TMEC-CA                        1:29.15  
  7 Smith, Cameron            14 MBA-CA                         1:32.45  
  8 Tolmochow, Gregory        14 HILL-CA                        1:39.02  
  9 Sovine, Dylan             13 RAA-CA                         1:43.30  
 10 Molina, Manny             13 FAC-CA                         1:44.35  
 11 Bond, Damon               14 STAR-CA                        1:48.57  
 12 Jones, Kobe               13 HILL-CA                        1:51.31  
 13 Enfield, Gavin            13 STAR-CA                        1:58.97  
 -- Mattox, Hunter            13 PASS-CA                             DQ  
 -- Zhou, Ray                 13 TMEC-CA                             DQ  
 -- Martin, Tomas             13 HILL-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lee, Joshua               13 DSRT-CA                        1:06.25  
.WHT - Division  
  1 Ladinez, Juan             14 UN-CA                          1:10.85  
  2 Weidman, Chris            13 TMEC-CA                        1:11.72  
  3 Sun, Sean                 14 CHS-CA                         1:11.73  
  4 Rivers, Justin            13 RAA-CA                         1:19.60  
  5 Hull, David               14 TMEC-CA                        1:20.64  
  6 Rivas, Levi               14 FAC-CA                         1:20.89  
  7 Saraf, Ryan               13 RAA-CA                         1:24.72  
  8 West, Shane               13 TCC-CA                         1:30.35  
  9 Ayala, Brady              14 MESA-CA                        1:34.26  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lee, Joshua               13 DSRT-CA                        2:28.08  
  2 Nalley, Joseph            13 TMEC-CA                        2:30.55  
  3 Moreno-Crestejo, Alexand  13 CHS-CA                         2:31.80  
  4 Ocegueda, Romeo           13 FAC-CA                         2:40.80  
 -- Garcia, Nicholas          14 UN-CA                              DFS  
.WHT - Division  
  1 Ladinez, Juan             14 UN-CA                          2:27.03  
  2 Fender, Kaden             14 TMEC-CA                        2:32.26  
  3 Lafave, Thomas            13 PASS-CA                        2:34.89  
  4 Mattox, Hunter            13 PASS-CA                        2:38.23  
  5 Rivers, Justin            13 RAA-CA                         2:43.28  
  6 Saraf, Ryan               13 RAA-CA                         2:50.32  
  7 West, Nathan              13 TCC-CA                         2:52.11  
  8 Valero, Talon             13 TMEC-CA                        2:54.52  
  9 Del Castillo, Joshua      14 UN-CA                          3:00.46  
 10 Sovine, Dylan             13 RAA-CA                         3:15.15  
 -- Rivas, Levi               14 FAC-CA                              DQ  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calig, Sam                15 TMEC-CA                          29.22  
  2 Carrillo, Mason           16 HILL-CA                          29.57  
  3 Romero, Gabriel           16 UN-CA                            29.68  
  4 Hudson, Clement           15 YST-CA                           29.71  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hwang, Tony               17 DSRT-CA                          58.98  
.WHT - Division  
  1 Calig, Sam                15 TMEC-CA                        1:02.13  
  2 Hudson, Clement           15 YST-CA                         1:04.18  
  3 Carrillo, Mason           16 HILL-CA                        1:11.00  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hwang, Tony               17 DSRT-CA                        2:15.65  
.WHT - Division  
  1 Hudson, Clement           15 YST-CA                         2:20.64  
  2 Calig, Sam                15 TMEC-CA                        2:24.74  
  3 Romero, Gabriel           16 UN-CA                          2:33.44  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carrillo, Mason           16 HILL-CA                        1:21.35  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calig, Sam                15 TMEC-CA                        1:21.95  
  2 Carrillo, Mason           16 HILL-CA                        1:27.79  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hwang, Tony               17 DSRT-CA                        1:08.71  
.WHT - Division  
  1 Romero, Gabriel           16 UN-CA                          1:20.06  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hwang, Tony               17 DSRT-CA                        2:37.07  
.WHT - Division  
 -- Hudson, Clement           15 YST-CA                              DQ  
 
Boys 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weidman, Chris            13 TMEC-CA                        6:18.06  
  2 Moreno-Crestejo, Alexand  13 CHS-CA                         6:22.67  
  3 Romero, Gabriel           16 UN-CA                          7:07.14  
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Temecula Swim Club-CA  'A'                                  1:58.28  
     1) Hull, David 14                  2) Weidman, Chris 13              
     3) Fender, Kaden 14                4) Nalley, Joseph 13              
 -- Fontana Aquatics Club-CA  'A'                                    DQ  
     1) Rivas, Levi 14                  2) Molina, Manny 13               
     3) Ching, Gabe 13                  4) Ocegueda, Romeo 13