DSRT LC JAG Qualifier - Meet Results

DSRT LC JAG Qualifier
6/1/2019 - 6/2/2019
Victorville, CA US
Updated: 6/3/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Desert Aquatics - CA    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/3/2019 12:16 AM
                DSRT LC Meet JAG Qualifier, Sanction #: S19-189                
                             2019 CA DSRT LC Meet                              
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                          55.60  
WHTE - Division  
  1 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                          54.04  
  2 Gong, Peony                6 HVDA-CA                        1:12.38  
  3 Bradford, Kate L           7 DSRT-CA                        1:37.31  
 
Girls 5-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Natalie J          8 HVDA-CA                        1:46.28  
       47.72                                                               
  2 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                        1:53.92  
       49.17                                                               
  3 Dempsey, Sophia E          7 STAR-CA                        3:04.74  
     1:28.23                                                               
 
Girls 5-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                        1:08.94  
  2 Gong, Peony                6 HVDA-CA                        1:10.05  
  3 Bradford, Kate L           7 DSRT-CA                        1:57.93  
 -- Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                             DQ  
 
Girls 5-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
 -- Flores, Natalie J          8 HVDA-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Dempsey, Sophia E          7 STAR-CA                        1:25.36  
 
Girls 5-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Natalie J          8 HVDA-CA                        1:03.60  
WHTE - Division  
  1 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                        1:12.68  
 -- Dempsey, Sophia E          7 STAR-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Richmond, Kaylee           9 TMEC-CA                          34.82  
  2 Chavez, Carmelita C       10 MVAQ-CA                          36.43  
  3 Toschak, Sophia N         10 TMEC-CA                          36.56  
  4 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                          37.48  
  5 Galvan, Annasten S        10 UN-CA                            41.20  
RED - Division  
  1 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                          38.74  
  2 McGaughy, Ainsley W        9 TMEC-CA                          38.77  
  3 Douglas, McKenzie M       10 TMEC-CA                          41.32  
  4 Miner, Maddison L          8 RST-CA                           41.33  
  5 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                          41.75  
WHTE - Division  
  1 Andersen, Abigail L        9 RST-CA                           41.29  
  2 Tran, Sophie K            10 CCAQ-CA                          41.91  
  3 Munlyn, London A          10 DSRT-CA                          43.71  
  4 Alderman, Anastasia N      9 DSRT-CA                          43.77  
  5 Northcott, Ava R          10 YST-CA                           46.68  
  6 Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                          47.08  
  7 Palma, Faith               9 HVDA-CA                          48.53  
  8 Whitten, Emma R            9 CCAQ-CA                          48.82  
  9 Kim, Hannah C             10 HILL-CA                          50.40  
 10 Zakaria, Nadia            10 HILL-CA                          55.68  
 11 Gonzalez, Geneva R         7 PDSC-CA                          55.69  
 12 Maust, Paola L             9 DSRT-CA                          56.05  
 13 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                          56.41  
 14 Bradford, Jillian L        9 DSRT-CA                        1:00.47  
 15 Heng, Bethany C            7 PDSC-CA                        1:01.62  
 16 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                        1:02.23  
 17 Knapp, Irie M              9 DSRT-CA                        1:15.05  
 
Girls 7-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Milkie, Charlotte P       10 CCAQ-CA                        1:18.37  
       37.64                                                               
  2 Chavez, Carmelita C       10 MVAQ-CA                        1:18.45  
       37.33                                                               
  3 Galvan, Annasten S        10 UN-CA                          1:23.82  
       40.20                                                               
  4 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                        1:24.81  
       40.91                                                               
RED - Division  
  1 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                        1:26.32  
       41.38                                                               
  2 Miner, Maddison L          8 RST-CA                         1:32.95  
       44.35                                                               
  3 Garcia, Alexie C          10 CCAQ-CA                        1:36.97  
       44.65                                                               
WHTE - Division  
  1 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                        1:28.63  
       43.60                                                               
  2 Ov, Audrey                10 CCAQ-CA                        1:35.71  
       45.81                                                               
  3 Northcott, Ava R          10 YST-CA                         1:39.77  
       46.72                                                               
  4 Munlyn, London A          10 DSRT-CA                        1:41.86  
       47.98                                                               
  4 Flores, Madison A          9 HVDA-CA                        1:41.86  
       47.43                                                               
  6 Alderman, Anastasia N      9 DSRT-CA                        1:42.68  
       47.60                                                               
  7 Lee, Jamie                10 CCAQ-CA                        1:45.33  
       50.67                                                               
  8 Kim, Hannah C             10 HILL-CA                        1:51.02  
       51.50                                                               
  9 Zakaria, Nadia            10 HILL-CA                        1:59.91  
       55.77                                                               
 10 Maust, Paola L             9 DSRT-CA                        2:03.01  
       56.36                                                               
 11 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                        2:05.21  
       57.53                                                               
 12 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                        2:24.39  
     1:06.18                                                               
 13 Knapp, Irie M              9 DSRT-CA                        2:42.54  
     1:12.45                                                               
 
Girls 7-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chavez, Carmelita C       10 MVAQ-CA                        2:53.27  
       36.97  1:21.14                                                      
  2 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                        3:01.95  
       40.06  1:26.15                                                      
  3 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                        3:02.59  
       40.89  1:29.37                                                      
  4 Douglas, McKenzie M       10 TMEC-CA                        3:11.64  
       42.11  1:34.63                                                      
 
Girls 7-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Milkie, Charlotte P       10 CCAQ-CA                          42.53  
  2 Richmond, Kaylee           9 TMEC-CA                          43.57  
  3 McGaughy, Ainsley W        9 TMEC-CA                          44.30  
  4 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                          44.50  
  5 Toschak, Sophia N         10 TMEC-CA                          44.83  
  6 Andersen, Abigail L        9 RST-CA                           46.72  
RED - Division  
  1 Miner, Maddison L          8 RST-CA                           47.58  
  2 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                          47.76  
  3 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                          50.09  
  4 Chavez, Carmelita C       10 MVAQ-CA                          51.19  
  5 Northcott, Ava R          10 YST-CA                           51.62  
WHTE - Division  
  1 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                          46.14  
  2 Tran, Sophie K            10 CCAQ-CA                          52.64  
  3 Munlyn, London A          10 DSRT-CA                          53.25  
  4 Alderman, Anastasia N      9 DSRT-CA                          54.05  
  5 Kim, Hannah C             10 HILL-CA                          57.68  
  6 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                          58.17  
  7 Heng, Bethany C            7 PDSC-CA                        1:00.90  
  8 Zakaria, Nadia            10 HILL-CA                        1:00.99  
  9 Palma, Faith               9 HVDA-CA                        1:01.26  
 10 Whitten, Emma R            9 CCAQ-CA                        1:01.97  
 11 Maust, Paola L             9 DSRT-CA                        1:04.20  
 12 Bradford, Jillian L        9 DSRT-CA                        1:04.56  
 13 Gonzalez, Geneva R         7 PDSC-CA                        1:06.74  
 14 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                        1:12.32  
 15 Knapp, Irie M              9 DSRT-CA                        1:20.66  
 -- Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Milkie, Charlotte P       10 CCAQ-CA                        1:33.55  
       45.76                                                               
RED - Division  
  1 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                        1:40.07  
       48.65                                                               
  2 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                        1:40.82  
       49.34                                                               
 -- Ov, Audrey                10 CCAQ-CA                             DQ  
       50.16                                                               
WHTE - Division  
  1 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                        1:42.93  
       50.16                                                               
  2 Northcott, Ava R          10 YST-CA                         1:49.16  
       53.24                                                               
  3 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                        1:52.35  
       54.72                                                               
  4 Garcia, Alexie C          10 CCAQ-CA                        1:56.02  
       56.08                                                               
  5 Flores, Madison A          9 HVDA-CA                        2:11.94  
     1:07.11                                                               
  6 Zakaria, Nadia            10 HILL-CA                        2:15.54  
     1:05.41                                                               
 
Girls 7-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                          48.90  
  2 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                          49.87  
  3 Galvan, Annasten S        10 UN-CA                            50.62  
  4 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                          51.22  
RED - Division  
  1 Ov, Audrey                10 CCAQ-CA                          53.26  
  2 Miner, Maddison L          8 RST-CA                           53.46  
WHTE - Division  
  1 Chavez, Carmelita C       10 MVAQ-CA                          53.93  
  2 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                          54.78  
  3 Flores, Madison A          9 HVDA-CA                          57.25  
  4 Kim, Hannah C             10 HILL-CA                        1:00.99  
  5 Northcott, Ava R          10 YST-CA                         1:02.94  
  6 Lee, Jamie                10 CCAQ-CA                        1:04.77  
  7 Garcia, Alexie C          10 CCAQ-CA                        1:15.37  
  8 Alderman, Anastasia N      9 DSRT-CA                        1:19.19  
  9 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                        1:21.80  
 10 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                        1:27.64  
 -- Zakaria, Nadia            10 HILL-CA                             DQ  
 -- Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                             DQ  
 -- Munlyn, London A          10 DSRT-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Staveley, Grace E         10 CROC-CA                        1:46.40  
       50.19                                                               
  2 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                        1:50.18  
       53.17                                                               
RED - Division  
  1 McGaughy, Ainsley W        9 TMEC-CA                        1:47.43  
       52.92                                                               
  2 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                        1:50.23  
       52.80                                                               
  3 Milkie, Charlotte P       10 CCAQ-CA                        1:52.32  
       53.98                                                               
  4 Galvan, Annasten S        10 UN-CA                          1:52.53  
       55.05                                                               
  5 Richmond, Kaylee           9 TMEC-CA                        1:53.90  
       54.03                                                               
 -- Miner, Maddison L          8 RST-CA                              DQ  
       56.81                                                               
WHTE - Division  
  1 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                        1:54.87  
       56.97                                                               
  2 Kim, Hannah C             10 HILL-CA                        2:06.63  
     1:02.27                                                               
  3 Andersen, Abigail L        9 RST-CA                         2:14.08  
     1:01.91                                                               
  4 Palma, Faith               9 HVDA-CA                        2:16.12  
     1:06.17                                                               
  5 Whitten, Emma R            9 CCAQ-CA                        2:17.04  
     1:04.99                                                               
  6 Northcott, Ava R          10 YST-CA                         2:18.13  
     1:06.85                                                               
 -- Heng, Bethany C            7 PDSC-CA                             DQ  
 -- Gonzalez, Geneva R         7 PDSC-CA                             DQ  
     1:18.79                                                               
 -- Tran, Sophie K            10 CCAQ-CA                             DQ  
     1:00.34                                                               
 
Girls 7-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                          41.68  
  2 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                          44.08  
  3 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                          44.43  
  4 Ov, Audrey                10 CCAQ-CA                          46.90  
WHTE - Division  
  1 Galvan, Annasten S        10 UN-CA                            44.47  
  2 Chavez, Carmelita C       10 MVAQ-CA                          48.31  
  3 Miner, Maddison L          8 RST-CA                           53.10  
  4 Garcia, Alexie C          10 CCAQ-CA                          53.25  
  5 Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                          57.82  
  6 Kim, Hannah C             10 HILL-CA                          59.00  
  7 Alderman, Anastasia N      9 DSRT-CA                        1:00.41  
  8 Flores, Madison A          9 HVDA-CA                        1:06.97  
  9 Munlyn, London A          10 DSRT-CA                        1:15.98  
 10 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                        1:27.67  
 -- Lee, Jamie                10 CCAQ-CA                             DQ  
 -- Maust, Paola L             9 DSRT-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 McGaughy, Ainsley W        9 TMEC-CA                        1:37.52  
       44.40                                                               
  2 Richmond, Kaylee           9 TMEC-CA                        1:42.50  
       48.41                                                               
RED - Division  
  1 Toschak, Sophia N         10 TMEC-CA                        1:31.53  
       40.75                                                               
  2 Smith, Lilyanna A          8 PDSC-CA                        1:44.40  
       48.79                                                               
  3 Galvan, Annasten S        10 UN-CA                          1:51.86  
       49.49                                                               
WHTE - Division  
  1 Milkie, Charlotte P       10 CCAQ-CA                        1:37.32  
       43.82                                                               
  2 Osorio, Denise G          10 CCAQ-CA                        1:47.68  
       49.19                                                               
  3 Douglas, McKenzie M       10 TMEC-CA                        1:53.02  
       49.04                                                               
  4 Palma, Faith               9 HVDA-CA                        2:30.25  
     1:09.62                                                               
 -- Zakaria, Nadia            10 HILL-CA                             DQ  
     1:05.14                                                               
 -- Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                             DQ  
       49.60                                                               
 
Girls 7-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Leal, Lilyanna             9 CROC-CA                        3:25.24  
       48.16                                                               
RED - Division  
  1 Milkie, Charlotte P       10 CCAQ-CA                        3:16.37  
       43.09                                                               
 -- Staveley, Grace E         10 CROC-CA                             DQ  
       50.23                                                               
 
Girls 7-10 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                     3:24.64  
     1) Munlyn, London A 10             2) Reed, Chazzerria A 10          
     3) Alderman, Anastasia N 9         4) Maust, Briana O 9              
  2 Desert Aquatics-CA  'B'                                     4:20.58  
     1) Behn, Dillan A 8                2) Munlyn, Lauren R 9             
     3) Maust, Paola L 9                4) Knapp, Irie M 9                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                          31.45  
  2 Licto, Annabella S        12 RST-CA                           31.96  
  3 Allen, Ashlyn M           12 YST-CA                           32.14  
  4 Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                          32.36  
  5 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                          32.43  
  6 Tai, Amanda               12 HILL-CA                          32.52  
  7 McGaughy, Madeleine A     12 TMEC-CA                          32.58  
  8 Ma, Zoe                   11 CCAQ-CA                          32.62  
  9 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                          33.03  
 10 Maxwell, Olivia R         12 DSRT-CA                          33.29  
 11 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                          33.82  
 12 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                           34.18  
 13 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                          34.27  
 14 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                          34.61  
 15 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                          35.15  
RED - Division  
  1 Tai, Alicia               11 HILL-CA                          34.52  
  2 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                           34.59  
  3 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                          35.08  
  4 Lebig, Elysa D            12 RST-CA                           35.73  
  4 Parton, Ellie E           11 RST-CA                           35.73  
  6 Whitten, Lily M           11 CCAQ-CA                          35.93  
  7 Potter, Irelyn N          11 CCAQ-CA                          36.13  
  8 Hotchkiss, Ryan J         11 DSRT-CA                          36.86  
  9 Luyen, Sophie             12 TMEC-CA                          37.12  
 10 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                           37.40  
 11 Hands, Cappy F            12 TMEC-CA                          37.43  
 12 Frohnhoefer, Haley E      12 DSRT-CA                          37.84  
 13 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                          38.29  
WHTE - Division  
  1 Watts, Katelyn D          11 CROC-CA                          37.22  
  2 Potter, Miley P           11 CCAQ-CA                          37.25  
  3 Hamilton, Ayanna C        12 STAR-CA                          38.28  
  4 Morris, Delaney J         12 CCAQ-CA                          38.82  
  5 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                          39.51  
  6 Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                          39.59  
  7 Baiz, Lola E              12 HILL-CA                          39.84  
  8 Padua, Mali M             11 CCAQ-CA                          40.33  
  9 Na, Felicia               11 RST-CA                           40.35  
 10 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                           40.37  
 11 Ware, Autumn J            12 DSRT-CA                          40.85  
 12 Na, Valerie               11 RST-CA                           41.13  
 13 Edmunds, Alana M          11 CCAQ-CA                          41.17  
 14 Zakaria, Ariana N         11 HILL-CA                          42.37  
 15 Kelly, Kassidy E          12 CCAQ-CA                          42.68  
 16 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                          42.83  
 17 Gollihar, Isabella R      12 DSRT-CA                          44.35  
 18 Villalpando, Bryanna      12 DSRT-CA                          49.26  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Godbolt, Jaydah I         11 STAR-CA                        1:07.41  
       31.85                                                               
  2 Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                        1:10.80  
       34.15                                                               
  3 Tai, Amanda               12 HILL-CA                        1:10.95  
       33.49                                                               
  4 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        1:11.67  
       34.22                                                               
  5 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                        1:12.35  
       34.61                                                               
  6 Ma, Zoe                   11 CCAQ-CA                        1:12.65  
       34.24                                                               
  7 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                        1:13.39  
       33.11                                                               
  8 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                        1:13.40  
       35.00                                                               
  9 Maxwell, Olivia R         12 DSRT-CA                        1:13.42  
       35.08                                                               
 10 Bramlett, Natalie L       12 CCAQ-CA                        1:13.55  
       35.09                                                               
 11 Tai, Alicia               11 HILL-CA                        1:14.78  
       35.56                                                               
 12 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                         1:15.48  
       35.93                                                               
 13 Licto, Annabella S        12 RST-CA                         1:16.72  
       35.28                                                               
 14 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                        1:18.07  
       36.39                                                               
 15 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                        1:18.15  
       36.40                                                               
RED - Division  
  1 Hedayi, Amber S           12 HILL-CA                        1:13.89  
       35.88                                                               
  2 Ulloa, Mariela A          12 CROC-CA                        1:15.41  
       36.34                                                               
  3 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                        1:16.28  
       36.18                                                               
  4 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                        1:16.34  
       36.25                                                               
  5 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                        1:16.40  
       36.58                                                               
  6 Parton, Ellie E           11 RST-CA                         1:17.57  
       37.64                                                               
  7 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                         1:18.41  
       36.93                                                               
  8 Lebig, Elysa D            12 RST-CA                         1:19.54  
       38.98                                                               
  9 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                        1:19.61  
       38.06                                                               
 10 Kuoch, Audrey S           12 CCAQ-CA                        1:19.71  
       38.05                                                               
 11 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                        1:24.04  
       38.26                                                               
WHTE - Division  
  1 Potter, Miley P           11 CCAQ-CA                        1:19.79  
       38.29                                                               
  2 Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                        1:21.41  
       38.65                                                               
  3 Hellenga, Rebekka B       12 PDSC-CA                        1:21.52  
       39.13                                                               
  4 Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                        1:21.98  
       40.17                                                               
  5 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                         1:24.30  
       39.56                                                               
  6 Hotchkiss, Ryan J         11 DSRT-CA                        1:24.62  
       39.69                                                               
  7 Hamilton, Ayanna C        12 STAR-CA                        1:24.81  
       40.55                                                               
  8 Frohnhoefer, Haley E      12 DSRT-CA                        1:27.15  
       39.92                                                               
  9 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                        1:27.45  
       40.59                                                               
 10 Gaddie, Cadence A         12 HILL-CA                        1:27.89  
       41.79                                                               
 11 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                        1:28.23  
       42.21                                                               
 12 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                         1:29.42  
       41.45                                                               
 13 Padua, Mali M             11 CCAQ-CA                        1:29.66  
       42.55                                                               
 14 Ware, Autumn J            12 DSRT-CA                        1:29.84  
       43.80                                                               
 15 Simoni, Alyson R          11 CCAQ-CA                        1:31.68  
       43.81                                                               
 16 Bir, Sharan K             11 CCAQ-CA                        1:32.04  
       42.77                                                               
 17 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                        1:33.57  
       43.20                                                               
 18 Johnson, Lyla R           12 CCAQ-CA                        1:38.90  
 19 Zakaria, Ariana N         11 HILL-CA                        1:41.92  
       47.11                                                               
 20 Lee, Audrey W             11 HILL-CA                        1:46.32  
       49.75                                                               
 21 Villalpando, Bryanna      12 DSRT-CA                        1:57.48  
       51.22                                                               
 22 Dinh, Victoria Q          11 CCAQ-CA                        2:01.36  
       58.53                                                               
 23 Dinh, Kayla A             12 CCAQ-CA                        2:01.43  
       57.07                                                               
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Addison, Eden L           12 STAR-CA                        2:24.87  
       34.17  1:12.24                                                      
  2 Godbolt, Jaydah I         11 STAR-CA                        2:27.49  
       34.64  1:12.52                                                      
  3 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        2:31.55  
       34.66  1:12.28                                                      
  4 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                        2:36.44  
       36.00  1:15.67                                                      
  5 Allen, Ashlyn M           12 YST-CA                         2:37.83  
       35.38  1:14.53                                                      
  6 Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                        2:38.45  
       35.22  1:15.19                                                      
  7 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                        2:43.51  
       35.98  1:17.38                                                      
RED - Division  
  1 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                        2:44.74  
       37.64  1:20.40                                                      
  2 Parton, Ellie E           11 RST-CA                         2:46.62  
       38.55  1:21.28                                                      
  3 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                        2:46.69  
       37.79  1:20.76                                                      
  4 Potter, Irelyn N          11 CCAQ-CA                        2:48.24  
       38.65  1:21.46                                                      
  5 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                        2:49.71  
       36.75  1:19.46                                                      
  6 Thompson, Parker K        12 CCAQ-CA                        2:53.15  
       39.51  1:24.49                                                      
  7 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                        2:55.28  
       38.99  1:23.98                                                      
  8 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                        2:55.88  
       39.30  1:25.34                                                      
WHTE - Division  
  1 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                        2:48.61  
       36.91  1:20.26                                                      
  2 Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                        2:54.55  
       38.84  1:23.69                                                      
  3 Potter, Miley P           11 CCAQ-CA                        2:54.87  
       39.37  1:25.16                                                      
  4 Whitten, Lily M           11 CCAQ-CA                        3:00.73  
       40.24  1:26.87                                                      
  5 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                        3:01.03  
       40.70  1:26.01                                                      
  6 Padua, Mali M             11 CCAQ-CA                        3:09.31  
       41.57  1:29.77                                                      
  7 Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                        3:09.51  
       40.80  1:29.90                                                      
  8 Edmunds, Alana M          11 CCAQ-CA                        3:09.89  
       43.35  1:33.12                                                      
  9 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                        3:10.44  
       42.79  1:33.11                                                      
 10 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                         3:14.50  
       42.36  1:31.62                                                      
 11 Kelly, Kassidy E          12 CCAQ-CA                        3:16.17  
       43.55  1:33.32                                                      
 12 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                         3:18.25  
       40.20  1:31.82                                                      
 13 Watts, Katelyn D          11 CROC-CA                        3:19.53  
       45.38  1:38.14                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Addison, Eden L           12 STAR-CA                          36.24  
  2 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                          37.08  
  3 Maxwell, Olivia R         12 DSRT-CA                          37.48  
  4 Ma, Zoe                   11 CCAQ-CA                          37.84  
  5 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                          38.15  
  6 McGaughy, Madeleine A     12 TMEC-CA                          39.28  
  7 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                          39.43  
  8 Knighten, Breanne         11 STAR-CA                          40.32  
  9 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                          40.45  
 10 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                          40.64  
 11 Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                          40.65  
 12 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                          41.68  
RED - Division  
  1 Licto, Annabella S        12 RST-CA                           40.15  
  2 Thompson, Parker K        12 CCAQ-CA                          41.10  
  3 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                           41.35  
  4 Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                          41.55  
  5 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                           41.88  
  6 Hedayi, Amber S           12 HILL-CA                          42.14  
  7 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                          42.55  
  8 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                          42.61  
  9 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                          42.84  
 10 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                          43.35  
 11 Frohnhoefer, Haley E      12 DSRT-CA                          43.51  
 12 Parton, Ellie E           11 RST-CA                           44.12  
 13 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                          44.48  
 14 Luyen, Sophie             12 TMEC-CA                          44.82  
 15 Na, Valerie               11 RST-CA                           45.15  
 16 Padua, Mali M             11 CCAQ-CA                          45.41  
WHTE - Division  
  1 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                          40.24  
  2 Hotchkiss, Ryan J         11 DSRT-CA                          42.75  
  3 Hands, Cappy F            12 TMEC-CA                          43.20  
  4 Zakaria, Ariana N         11 HILL-CA                          44.59  
  5 Whitten, Lily M           11 CCAQ-CA                          44.94  
  6 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                          45.20  
  7 Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                          46.00  
  8 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                          47.60  
  9 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                          47.72  
 10 Morris, Delaney J         12 CCAQ-CA                          48.17  
 11 Hamilton, Ayanna C        12 STAR-CA                          48.77  
 12 Na, Felicia               11 RST-CA                           48.81  
 13 Ware, Autumn J            12 DSRT-CA                          49.06  
 14 Baiz, Lola E              12 HILL-CA                          49.21  
 15 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                           49.22  
 16 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                           49.46  
 17 Kelly, Kassidy E          12 CCAQ-CA                          50.75  
 18 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                          50.84  
 19 Watts, Katelyn D          11 CROC-CA                          52.32  
 20 Villalpando, Bryanna      12 DSRT-CA                        1:02.63  
 21 Gollihar, Isabella R      12 DSRT-CA                        1:13.02  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Maxwell, Olivia R         12 DSRT-CA                        1:22.32  
       39.91                                                               
  2 Ma, Zoe                   11 CCAQ-CA                        1:24.18  
       40.17                                                               
  3 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                        1:24.51  
       41.11                                                               
  4 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                        1:24.99  
       41.23                                                               
  5 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                        1:25.51  
       41.31                                                               
  6 Knighten, Breanne         11 STAR-CA                        1:26.34  
       42.38                                                               
  7 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                        1:26.67  
       41.88                                                               
  8 Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                        1:26.98  
       41.72                                                               
  9 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                        1:29.94  
       41.40                                                               
 -- Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                             DQ  
       41.28                                                               
 -- Allen, Ashlyn M           12 YST-CA                              DQ  
       42.62                                                               
RED - Division  
  1 Black, Sophia E           11 CCAQ-CA                        1:29.01  
       42.92                                                               
  2 Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                        1:29.98  
       43.96                                                               
  3 Ulloa, Mariela A          12 CROC-CA                        1:31.84  
       44.15                                                               
  4 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                         1:32.08  
       44.47                                                               
  5 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                        1:32.20  
       44.87                                                               
  6 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                        1:32.32  
       46.51                                                               
  7 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                         1:32.51  
       44.52                                                               
  8 Licto, Annabella S        12 RST-CA                         1:35.18  
       45.71                                                               
  9 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                        1:35.48  
       45.46                                                               
 10 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                        1:36.59  
       47.48                                                               
 11 Parton, Ellie E           11 RST-CA                         1:38.32  
       48.01                                                               
 12 Padua, Mali M             11 CCAQ-CA                        1:39.84  
       47.72                                                               
WHTE - Division  
  1 Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                        1:30.67  
       43.64                                                               
  2 Lebig, Elysa D            12 RST-CA                         1:32.48  
       44.67                                                               
  3 Hotchkiss, Ryan J         11 DSRT-CA                        1:35.24  
  4 Frohnhoefer, Haley E      12 DSRT-CA                        1:36.26  
       47.01                                                               
  5 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                        1:37.01  
  6 Hellenga, Rebekka B       12 PDSC-CA                        1:37.74  
       46.76                                                               
  7 Potter, Miley P           11 CCAQ-CA                        1:39.02  
       48.31                                                               
  8 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                        1:39.09  
       47.99                                                               
  9 Na, Valerie               11 RST-CA                         1:39.55  
       46.32                                                               
 10 Zakaria, Ariana N         11 HILL-CA                        1:41.76  
       47.46                                                               
 11 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                         1:41.79  
 12 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                        1:44.50  
       51.06                                                               
 13 Na, Felicia               11 RST-CA                         1:45.97  
       48.60                                                               
 14 Johnson, Lyla R           12 CCAQ-CA                        1:46.23  
 15 Bir, Sharan K             11 CCAQ-CA                        1:46.31  
       50.51                                                               
 16 Hamilton, Ayanna C        12 STAR-CA                        1:47.15  
 17 Lee, Audrey W             11 HILL-CA                        1:49.85  
 18 Dinh, Kayla A             12 CCAQ-CA                        1:52.05  
       51.52                                                               
 19 Gaddie, Cadence A         12 HILL-CA                        1:53.75  
       54.05                                                               
 -- Dinh, Victoria Q          11 CCAQ-CA                             DQ  
       53.73                                                               
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Hedayi, Amber S           12 HILL-CA                          42.06  
  2 Tai, Amanda               12 HILL-CA                          42.37  
  3 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                          42.40  
  4 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                          44.08  
  5 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                          44.21  
  6 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                          45.08  
  7 Allen, Ashlyn M           12 YST-CA                           45.55  
  8 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                          45.85  
  9 Potter, Irelyn N          11 CCAQ-CA                          45.86  
 10 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                          46.32  
 11 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                           46.59  
RED - Division  
  1 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                           43.62  
  2 Bramlett, Natalie L       12 CCAQ-CA                          43.98  
  3 Tai, Alicia               11 HILL-CA                          44.10  
  4 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                          45.04  
  5 Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                          45.14  
  6 Thompson, Parker K        12 CCAQ-CA                          46.28  
  7 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                          47.58  
  8 Na, Valerie               11 RST-CA                           48.04  
  9 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                          48.97  
 -- Na, Felicia               11 RST-CA                              DQ  
WHTE - Division  
  1 Bir, Sharan K             11 CCAQ-CA                          50.77  
  2 Hands, Cappy F            12 TMEC-CA                          52.60  
  3 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                           53.14  
  4 Zakaria, Ariana N         11 HILL-CA                          53.84  
  5 Hamilton, Ayanna C        12 STAR-CA                          53.91  
  6 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                          54.09  
  7 Simoni, Alyson R          11 CCAQ-CA                          54.58  
  8 Hellenga, Rebekka B       12 PDSC-CA                          56.03  
  9 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                          56.04  
 10 Lee, Audrey W             11 HILL-CA                          56.96  
 11 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                          58.60  
 12 Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                          58.80  
 -- Kuoch, Audrey S           12 CCAQ-CA                             DQ  
 -- Ware, Autumn J            12 DSRT-CA                             DQ  
 -- Dinh, Victoria Q          11 CCAQ-CA                             DQ  
 -- Dinh, Kayla A             12 CCAQ-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                        1:31.46  
       43.27                                                               
  2 Tai, Amanda               12 HILL-CA                        1:31.93  
       44.33                                                               
  3 Hedayi, Amber S           12 HILL-CA                        1:33.23  
       45.23                                                               
  4 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                        1:34.77  
       44.78                                                               
  5 Godbolt, Jaydah I         11 STAR-CA                        1:36.59  
       44.71                                                               
  6 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                        1:39.60  
       46.18                                                               
  7 Knighten, Breanne         11 STAR-CA                        1:40.10  
       48.68                                                               
  8 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                        1:40.83  
       46.88                                                               
  9 Potter, Irelyn N          11 CCAQ-CA                        1:41.84  
       47.84                                                               
 -- Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                             DQ  
       45.48                                                               
RED - Division  
  1 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                         1:35.19  
       45.38                                                               
  2 Tai, Alicia               11 HILL-CA                        1:39.11  
       47.59                                                               
  3 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                        1:39.33  
       48.50                                                               
  4 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                        1:39.79  
       46.70                                                               
  5 Licto, Annabella S        12 RST-CA                         1:44.34  
       48.04                                                               
  6 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        1:45.94  
       50.20                                                               
  7 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                        1:46.76  
       49.01                                                               
  8 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                         1:47.09  
       50.39                                                               
  9 Na, Felicia               11 RST-CA                         1:48.80  
       50.83                                                               
 10 Potter, Miley P           11 CCAQ-CA                        1:49.30  
       51.17                                                               
 11 Na, Valerie               11 RST-CA                         1:49.82  
       51.55                                                               
WHTE - Division  
  1 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                        1:39.96  
       46.73                                                               
  2 Thompson, Parker K        12 CCAQ-CA                        1:42.29  
       47.74                                                               
  3 Baiz, Lola E              12 HILL-CA                        1:50.88  
       54.71                                                               
  4 Lara, Jillian D           12 HILL-CA                        1:54.01  
       53.62                                                               
  5 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                         1:55.30  
       53.69                                                               
  6 Luyen, Sophie             12 TMEC-CA                        1:56.39  
       53.87                                                               
  7 Whitten, Lily M           11 CCAQ-CA                        1:57.09  
       55.12                                                               
  8 Edmunds, Alana M          11 CCAQ-CA                        1:57.22  
       54.53                                                               
  9 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                         1:57.79  
       56.41                                                               
 10 Frohnhoefer, Haley E      12 DSRT-CA                        1:57.90  
       54.66                                                               
 11 Hamilton, Ayanna C        12 STAR-CA                        2:02.54  
       57.59                                                               
 12 Zakaria, Ariana N         11 HILL-CA                        2:02.71  
       57.54                                                               
 13 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                        2:03.47  
       59.12                                                               
 14 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                        2:03.61  
       55.12                                                               
 15 Watts, Katelyn D          11 CROC-CA                        2:04.10  
       59.39                                                               
 16 Hotchkiss, Ryan J         11 DSRT-CA                        2:06.42  
       59.17                                                               
 17 Morris, Delaney J         12 CCAQ-CA                        2:13.46  
     1:05.70                                                               
 -- Kelly, Kassidy E          12 CCAQ-CA                             DQ  
       57.66                                                               
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Godbolt, Jaydah I         11 STAR-CA                          34.05  
  2 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                          35.25  
  3 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                          35.30  
  4 Tai, Amanda               12 HILL-CA                          35.50  
  5 Bramlett, Natalie L       12 CCAQ-CA                          35.56  
  6 Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                          36.64  
  7 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                          36.87  
  8 Parker, Madison G         12 TMEC-CA                          37.43  
  9 Akbar, Ari Z              12 CCAQ-CA                          38.86  
RED - Division  
  1 Maxwell, Olivia R         12 DSRT-CA                          35.60  
  2 Tai, Alicia               11 HILL-CA                          36.68  
  3 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                          37.82  
  4 Black, Sophia E           11 CCAQ-CA                          38.68  
  5 Hands, Cappy F            12 TMEC-CA                          38.85  
  6 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                          39.05  
  7 Miner, Mackenzie J        11 RST-CA                           39.06  
  8 Ulloa, Mariela A          12 CROC-CA                          39.38  
  9 Thompson, Parker K        12 CCAQ-CA                          40.81  
 10 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                           41.19  
 11 Cotton, Amanda F          11 TMEC-CA                          41.25  
 12 Parton, Ellie E           11 RST-CA                           41.48  
 13 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                          42.02  
 14 Lebig, Elysa D            12 RST-CA                           42.38  
 15 Kuoch, Audrey S           12 CCAQ-CA                          43.40  
WHTE - Division  
  1 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                          42.30  
  2 Licto, Annabella S        12 RST-CA                           42.89  
  3 Potter, Irelyn N          11 CCAQ-CA                          44.13  
  4 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                          44.25  
  5 Na, Valerie               11 RST-CA                           44.48  
  6 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                           45.22  
  7 Frohnhoefer, Haley E      12 DSRT-CA                          46.26  
  8 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                          46.74  
  9 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                          46.92  
 10 Gaddie, Cadence A         12 HILL-CA                          47.07  
 11 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                          48.57  
 12 Stevenson, Aubrey N       11 RST-CA                           48.71  
 13 Na, Felicia               11 RST-CA                           49.11  
 14 Johnson, Lyla R           12 CCAQ-CA                          49.82  
 15 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                          50.45  
 16 Ware, Autumn J            12 DSRT-CA                          52.56  
 17 Simoni, Alyson R          11 CCAQ-CA                          52.85  
 18 Hotchkiss, Ryan J         11 DSRT-CA                          53.12  
 19 Villalpando, Bryanna      12 DSRT-CA                        1:18.22  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Addison, Eden L           12 STAR-CA                        1:18.87  
       37.77                                                               
  2 Maxwell, Olivia R         12 DSRT-CA                        1:20.12  
       36.51                                                               
  3 McGaughy, Madeleine A     12 TMEC-CA                        1:20.20  
       35.97                                                               
  4 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        1:20.33  
       36.72                                                               
  5 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                        1:23.29  
       38.98                                                               
  6 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                        1:25.21  
       39.30                                                               
RED - Division  
  1 Tai, Amanda               12 HILL-CA                        1:19.01  
       36.46                                                               
  2 Tai, Alicia               11 HILL-CA                        1:25.23  
       39.00                                                               
  3 Parton, Ellie E           11 RST-CA                         1:33.25  
       42.53                                                               
  4 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                        1:35.71  
       44.29                                                               
 -- Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                             DQ  
       44.35                                                               
WHTE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                        1:22.76  
       38.16                                                               
  2 Hands, Cappy F            12 TMEC-CA                        1:34.83  
       43.13                                                               
  3 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                        1:41.60  
       47.42                                                               
  4 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                         1:43.65  
       44.18                                                               
  5 Morris, Delaney J         12 CCAQ-CA                        1:47.45  
       49.95                                                               
  6 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                        1:59.83  
       50.51                                                               
  7 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                        2:05.80  
       57.49                                                               
 -- Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                             DQ  
       48.93                                                               
 -- Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                             DQ  
       50.37                                                               
 -- Bennion, Rileigh E        11 TMEC-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Godbolt, Jaydah I         11 STAR-CA                        2:48.41  
       36.52                                                               
  2 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        2:56.00  
       36.91                                                               
  3 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                        2:56.12  
       41.47                                                               
  4 Yan, Maggie J             12 TMEC-CA                        2:57.93  
       38.12                                                               
  5 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                        3:03.34  
       39.02                                                               
  6 Allen, Ashlyn M           12 YST-CA                         3:03.57  
       39.12                                                               
  7 Knighten, Breanne         11 STAR-CA                        3:08.19  
       44.60                                                               
  8 Fragoza, Valerie O        11 CROC-CA                        3:17.60  
       43.17                                                               
  9 Ulloa, Mariela A          12 CROC-CA                        3:18.04  
       42.42                                                               
 -- Ma, Zoe                   11 CCAQ-CA                             DQ  
       36.17                                                               
RED - Division  
  1 Potter, Irelyn N          11 CCAQ-CA                        3:13.21  
       44.63                                                               
  2 Mercado, Kamryn C         12 PDSC-CA                        3:13.51  
       44.27                                                               
  3 Parton, Ellie E           11 RST-CA                         3:17.73  
       44.03                                                               
  4 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                        3:20.40  
       48.05                                                               
  5 Black, Sophia E           11 CCAQ-CA                        3:23.95  
       43.45                                                               
  6 Thomas, Amaree N          12 RST-CA                         3:27.54  
       46.23                                                               
WHTE - Division  
  1 Arcega, Sydney A          11 CCAQ-CA                        3:17.48  
       43.03                                                               
  2 Dunn, Renee C             12 PDSC-CA                        3:18.01  
       44.76                                                               
  3 Boone, Kaia A             12 CROC-CA                        3:18.48  
       40.34                                                               
  4 Hellenga, Rebekka B       12 PDSC-CA                        3:18.87  
       45.00                                                               
  5 Licto, Annabella S        12 RST-CA                         3:19.95  
       44.32                                                               
  6 Elbaz, Gabby L            11 PDSC-CA                        3:21.71  
       50.81                                                               
  7 Kuoch, Audrey S           12 CCAQ-CA                        3:23.34  
       43.83                                                               
  8 Loreno, Yasmine G         11 PDSC-CA                        3:25.98  
       48.87                                                               
  9 Potter, Miley P           11 CCAQ-CA                        3:28.17  
       51.38                                                               
 10 Padua, Mali M             11 CCAQ-CA                        3:32.91  
       47.68                                                               
 11 Ellis, Alyssa E           11 RST-CA                         3:34.54  
       45.63                                                               
 12 Caballero, Jolene G       11 CROC-CA                        3:36.94  
       52.92                                                               
 -- Simoni, Alyson R          11 CCAQ-CA                             DQ  
       53.08                                                               
 -- Brunett, Riley A          12 PDSC-CA                             DQ  
       48.94                                                               
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Star Aquatics-CA  'A'                                       2:11.32  
     1) Addison, Eden L 12              2) Vinyard, Bouquet L 12          
     3) Knighten, Breanne 11            4) Godbolt, Jaydah I 11           
  2 Corona Swim Team-CA  'A'                                    2:19.76  
     1) Boone, Kaia A 12                2) Caballero, Jolene G 11         
     3) Fragoza, Valerie O 11           4) Moya, Autumn M 11              
  3 Desert Aquatics-CA  'A'                                     2:21.38  
     1) Phillips, Savannah R 12         2) Maxwell, Olivia R 12           
     3) Frohnhoefer, Haley E 12         4) Coombs, Madisyn L 12           
  4 Palm Desert Swim Club-CA  'A'                               2:25.61  
     1) Dunn, Renee C 12                2) Elbaz, Gabby L 11              
     3) Loreno, Yasmine G 11            4) Mercado, Kamryn C 12           
  5 Desert Aquatics-CA  'B'                                     2:49.64  
     1) Hotchkiss, Ryan J 11            2) Maust, Isabel A 11             
     3) Ware, Autumn J 12               4) Villalpando, Bryanna 12        
 
Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Corona Swim Team-CA  'A'                                    2:42.44  
     1) Fragoza, Valerie O 11           2) Ulloa, Mariela A 12            
     3) Moya, Autumn M 11               4) Boone, Kaia A 12               
  2 Star Aquatics-CA  'A'                                       2:43.06  
     1) Knighten, Breanne 11            2) Hamilton, Ayanna C 12          
     3) Vinyard, Bouquet L 12           4) Godbolt, Jaydah I 11           
  3 Palm Desert Swim Club-CA  'A'                               2:47.90  
     1) Mercado, Kamryn C 12            2) Elbaz, Gabby L 11              
     3) Loreno, Yasmine G 11            4) Dunn, Renee C 12               
  4 Desert Aquatics-CA  'A'                                     2:49.37  
     1) Phillips, Savannah R 12         2) Coombs, Madisyn L 12           
     3) Maxwell, Olivia R 12            4) Frohnhoefer, Haley E 12        
 -- Desert Aquatics-CA  'B'                                          DQ  
     1) Villalpando, Bryanna 12         2) Hotchkiss, Ryan J 11           
     3) Ware, Autumn J 12               4) Maust, Isabel A 11             
 
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Guerrero, Emma G          14 UN-01-CA                         30.46  
  2 Han, Bethany E            13 YST-CA                           30.55  
  3 Hedayi, Jessica M         14 HILL-CA                          30.92  
  4 Scott, Cristina M         14 TMEC-CA                          31.30  
  5 Ibarra, Audrey A          14 CROC-CA                          31.59  
  6 Cadiz, Gia J              13 HVDA-CA                          31.67  
  7 Frohnhoefer, Maggie G     14 DSRT-CA                          31.75  
  8 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                          31.83  
  9 Gadsden, Maya J           13 RST-CA                           32.42  
 10 Meza, Lexi                14 DSRT-CA                          32.76  
 11 Rosin, Ava N              13 HILL-CA                          32.84  
 12 Hellenga, Hailey B        14 PDSC-CA                          33.05  
 13 Hutchinson, Kendall B     13 CCAQ-CA                          33.07  
 14 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                          33.58  
 15 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                          33.71  
 16 Runstuck, Reagan R        13 HILL-CA                          35.39  
RED - Division  
  1 Namehas, Madison J        14 HILL-CA                          31.36  
  2 Patel, Jasmine A          14 HILL-CA                          31.86  
  3 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                          31.87  
  4 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                          32.20  
  5 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                          32.57  
  6 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                          33.16  
  7 Pena, Daliana R           13 HILL-CA                          33.86  
  8 Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                          34.65  
  9 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                          35.01  
 10 Torres, Ava G             14 CCAQ-CA                          35.21  
 11 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                          35.29  
 12 Gadsden, Sophia F         14 RST-CA                           35.50  
 13 Tebeau, Taylor L          14 CCAQ-CA                          36.31  
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                         X39.20  
WHTE - Division  
  1 Nunez, Alyssa             14 YST-CA                           32.30  
  2 Lee, Esther Y             13 DSRT-CA                          35.72  
  3 Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                          37.81  
  4 Garcia, Briyanna K        14 CCAQ-CA                          40.62  
  5 Gill, Harjot K            13 CROC-CA                          41.13  
  6 Dempsey, Gwyneth E        13 STAR-CA                          41.55  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        1:05.61  
       30.98                                                               
  2 Guerrero, Emma G          14 UN-01-CA                       1:07.41  
       32.23                                                               
  3 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        1:09.34  
       33.47                                                               
  4 White, Eliana M           14 CCAQ-CA                        1:09.43  
       32.89                                                               
  5 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                        1:10.37  
       33.61                                                               
  6 Han, Bethany E            13 YST-CA                         1:10.63  
       34.32                                                               
  7 Gadsden, Maya J           13 RST-CA                         1:10.85  
       33.98                                                               
  8 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                        1:11.32  
       34.32                                                               
  9 Hutchinson, Kendall B     13 CCAQ-CA                        1:11.34  
       33.99                                                               
 10 Wheeler, Chaselyn S       13 RST-CA                         1:11.53  
       33.96                                                               
 11 Frohnhoefer, Maggie G     14 DSRT-CA                        1:11.73  
       33.58                                                               
 12 Hedayi, Jessica M         14 HILL-CA                        1:11.88  
       34.51                                                               
 13 Scott, Cristina M         14 TMEC-CA                        1:12.07  
       33.69                                                               
 14 Olvera, Janelle M         13 CCAQ-CA                        1:13.19  
       35.77                                                               
 15 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                        1:18.17  
       36.58                                                               
RED - Division  
  1 Rosin, Ava N              13 HILL-CA                        1:12.45  
       34.92                                                               
  2 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        1:13.75  
       35.97                                                               
  3 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        1:13.88  
       36.26                                                               
  4 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        1:14.04  
       35.82                                                               
  5 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        1:14.33  
       35.26                                                               
  6 Guevara, Hailey P         13 TMEC-CA                        1:15.04  
       36.47                                                               
  7 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                        1:15.35  
       36.09                                                               
  8 Pena, Daliana R           13 HILL-CA                        1:15.49  
       36.39                                                               
  9 Gadsden, Sophia F         14 RST-CA                         1:15.76  
       36.40                                                               
 10 Torres, Ava G             14 CCAQ-CA                        1:16.25  
       37.21                                                               
 11 Gaffney, Kaia L           14 TMEC-CA                        1:16.68  
       36.82                                                               
 12 Guevara, Kaitlyn M        13 TMEC-CA                        1:16.88  
       36.47                                                               
 13 Ibbetson, Lillie R        14 CROC-CA                        1:17.69  
       36.56                                                               
 14 Runstuck, Reagan R        13 HILL-CA                        1:21.52  
       38.39                                                               
WHTE - Division  
  1 Nunez, Alyssa             14 YST-CA                         1:09.98  
       33.74                                                               
  2 Lee, Esther Y             13 DSRT-CA                        1:19.45  
       37.87                                                               
  3 Lee, Sarah                13 CCAQ-CA                        1:21.90  
       39.48                                                               
  4 Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                        1:23.06  
       38.76                                                               
  5 Munjal, Shafaa            13 PDSC-CA                        1:23.76  
       39.09                                                               
  6 Newton, Hailey A          13 CCAQ-CA                        1:27.61  
       38.32                                                               
  7 Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                        1:28.46  
       41.19                                                               
  8 Garcia, Briyanna K        14 CCAQ-CA                        1:34.56  
       42.34                                                               
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                       X1:28.73  
       42.05                                                               
 
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        2:19.50  
       32.22  1:07.52                                                      
  2 Guerrero, Emma G          14 UN-01-CA                       2:24.58  
       34.12  1:09.64                                                      
  3 Ibarra, Audrey A          14 CROC-CA                        2:28.46  
       33.50  1:11.27                                                      
  4 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                        2:30.56  
       34.80  1:12.63                                                      
  5 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                        2:30.87  
       35.56  1:14.72                                                      
  6 Hutchinson, Kendall B     13 CCAQ-CA                        2:30.94  
       34.85  1:13.10                                                      
  7 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        2:33.22  
       35.11  1:12.75                                                      
  8 Nunez, Alyssa             14 YST-CA                         2:33.81  
       35.88  1:15.29                                                      
  9 Frohnhoefer, Maggie G     14 DSRT-CA                        2:34.90  
       33.73  1:13.12                                                      
 10 Han, Bethany E            13 YST-CA                         2:37.69  
       36.09  1:15.90                                                      
RED - Division  
  1 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                        2:28.90  
       33.51  1:11.57                                                      
  2 Gadsden, Maya J           13 RST-CA                         2:34.35  
       36.02  1:14.96                                                      
  3 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        2:37.23  
       36.79  1:15.87                                                      
  4 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        2:38.67  
       36.11  1:16.58                                                      
  5 Meza, Lexi                14 DSRT-CA                        2:40.38  
       34.68  1:14.65                                                      
  6 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        2:42.90  
       36.05  1:17.30                                                      
  7 Gadsden, Sophia F         14 RST-CA                         2:44.30  
       38.40  1:20.33                                                      
  8 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                        2:47.68  
       37.59  1:19.86                                                      
 -- Patel, Jasmine A          14 HILL-CA                             DQ  
       34.51  1:12.22                                                      
WHTE - Division  
  1 Namehas, Madison J        14 HILL-CA                        2:36.60  
       35.18  1:14.48                                                      
  2 Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                        3:00.34  
       39.38  1:23.56                                                      
  3 Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                        3:02.01  
       41.64  1:29.80                                                      
  4 Gill, Harjot K            13 CROC-CA                        3:18.69  
       44.02  1:35.10                                                      
  5 Tebeau, Taylor L          14 CCAQ-CA                        3:20.29  
       42.95  1:31.75                                                      
  6 Dempsey, Gwyneth E        13 STAR-CA                        3:30.41  
       45.72  1:39.49                                                      
  7 Garcia, Briyanna K        14 CCAQ-CA                        3:31.56  
       47.02  1:41.18                                                      
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                       X3:08.35  
       41.51  1:29.97                                                      
 
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        1:14.55  
       36.82                                                               
  2 Nunez, Alyssa             14 YST-CA                         1:17.38  
       38.26                                                               
  3 Cadiz, Gia J              13 HVDA-CA                        1:19.39  
       37.83                                                               
  4 Ibarra, Audrey A          14 CROC-CA                        1:19.46  
       38.57                                                               
  5 Wheeler, Chaselyn S       13 RST-CA                         1:20.30  
       39.01                                                               
  6 Frohnhoefer, Maggie G     14 DSRT-CA                        1:20.80  
       39.00                                                               
  7 Hellenga, Hailey B        14 PDSC-CA                        1:22.43  
       40.55                                                               
  8 Torres, Ava G             14 CCAQ-CA                        1:22.44  
       40.56                                                               
  9 Meza, Lexi                14 DSRT-CA                        1:24.07  
       40.72                                                               
 10 Evans, Petra A            13 HILL-CA                        1:24.93  
       41.53                                                               
 11 Gadsden, Sophia F         14 RST-CA                         1:25.78  
       42.19                                                               
 12 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        1:25.85  
       41.13                                                               
 13 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                        1:27.30  
       42.47                                                               
 14 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        1:27.89  
       43.66                                                               
 15 Pena, Daliana R           13 HILL-CA                        1:29.08  
       42.84                                                               
 -- Scott, Cristina M         14 TMEC-CA                             DQ  
       39.20                                                               
RED - Division  
  1 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        1:28.13  
       42.62                                                               
  2 Rosin, Ava N              13 HILL-CA                        1:28.65  
       43.62                                                               
  3 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        1:28.66  
       44.12                                                               
  4 Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                        1:28.92  
       43.85                                                               
  5 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                        1:29.76  
       44.79                                                               
  6 Hedayi, Jessica M         14 HILL-CA                        1:30.15  
       43.91                                                               
  7 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                        1:30.61  
       43.37                                                               
  8 Runstuck, Reagan R        13 HILL-CA                        1:31.62  
       44.93                                                               
  9 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        1:33.57  
       47.27                                                               
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                       X1:33.44  
       45.16                                                               
 -- Gadsden, Maya J           13 RST-CA                              DQ  
       43.07                                                               
WHTE - Division  
  1 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                        1:28.74  
       43.91                                                               
  2 Dempsey, Gwyneth E        13 STAR-CA                        1:54.88  
       55.73                                                               
  3 Gill, Harjot K            13 CROC-CA                        1:58.91  
       55.89                                                               
 -- Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                             DQ  
 -- Lee, Esther Y             13 DSRT-CA                             DQ  
       45.32                                                               
 
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        1:26.46  
       40.80                                                               
  2 Cadiz, Gia J              13 HVDA-CA                        1:29.37  
       43.20                                                               
  3 Guerrero, Emma G          14 UN-01-CA                       1:31.36  
       43.39                                                               
  4 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        1:32.41  
       44.75                                                               
  5 Hedayi, Jessica M         14 HILL-CA                        1:32.81  
       44.03                                                               
  6 Han, Bethany E            13 YST-CA                         1:34.69  
       44.13                                                               
RED - Division  
  1 Namehas, Madison J        14 HILL-CA                        1:28.64  
       40.34                                                               
  2 Patel, Jasmine A          14 HILL-CA                        1:33.03  
       42.75                                                               
  3 Scott, Cristina M         14 TMEC-CA                        1:33.75  
       43.68                                                               
  4 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        1:34.69  
       44.31                                                               
  5 Evans, Petra A            13 HILL-CA                        1:35.11  
       45.03                                                               
  6 Lee, Esther Y             13 DSRT-CA                        1:38.27  
       44.84                                                               
  7 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        1:38.73  
       47.42                                                               
  8 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        1:38.95  
       46.85                                                               
  9 Runstuck, Reagan R        13 HILL-CA                        1:39.69  
       47.52                                                               
 10 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                        1:40.68  
       47.20                                                               
 -- Rosin, Ava N              13 HILL-CA                             DQ  
       46.48                                                               
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                            XDQ  
       47.49                                                               
WHTE - Division  
  1 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        1:40.14  
       47.65                                                               
  2 Pena, Daliana R           13 HILL-CA                        1:42.72  
       48.66                                                               
  3 Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                        1:42.95  
       49.54                                                               
  4 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                        1:50.92  
       53.58                                                               
  5 Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                        1:56.87  
       53.97                                                               
 -- Tebeau, Taylor L          14 CCAQ-CA                             DQ  
       50.44                                                               
 
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        1:12.90  
       34.59                                                               
  2 Hutchinson, Kendall B     13 CCAQ-CA                        1:13.40  
       34.56                                                               
  3 Olvera, Janelle M         13 CCAQ-CA                        1:16.64  
       36.29                                                               
  4 Gadsden, Sophia F         14 RST-CA                         1:20.44  
       37.25                                                               
RED - Division  
  1 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        1:17.75  
       37.57                                                               
  2 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                        1:20.43  
       38.36                                                               
  3 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                        1:22.74  
       36.94                                                               
  4 White, Eliana M           14 CCAQ-CA                        1:23.39  
       37.64                                                               
  5 Han, Bethany E            13 YST-CA                         1:24.14  
       39.83                                                               
  6 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                        1:24.47  
       38.79                                                               
  7 Hedayi, Jessica M         14 HILL-CA                        1:27.78  
       40.90                                                               
WHTE - Division  
  1 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        1:27.35  
       38.89                                                               
  2 Gaffney, Kaia L           14 TMEC-CA                        1:30.06  
       40.22                                                               
  3 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        1:30.25  
       39.85                                                               
  4 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        1:33.15  
       42.16                                                               
  5 Runstuck, Reagan R        13 HILL-CA                        1:33.61  
  6 Lee, Esther Y             13 DSRT-CA                        1:34.93  
       40.95                                                               
  7 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        1:36.04  
       45.11                                                               
  8 Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                        1:38.01  
       46.09                                                               
  9 Guevara, Kaitlyn M        13 TMEC-CA                        1:39.37  
       45.84                                                               
 10 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                        1:40.25  
       43.50                                                               
 11 Lee, Sarah                13 CCAQ-CA                        1:41.04  
       47.86                                                               
 12 Ibbetson, Lillie R        14 CROC-CA                        1:45.48  
       45.79                                                               
 13 Guevara, Hailey P         13 TMEC-CA                        1:48.01  
       48.23                                                               
 14 Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                        1:51.42  
       48.36                                                               
 15 Munjal, Shafaa            13 PDSC-CA                        1:52.94  
       48.76                                                               
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                       X1:41.34  
       46.23                                                               
 
Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nunez, Alyssa             14 YST-CA                         2:45.65  
       33.26                                                               
  2 Evans, Petra A            13 HILL-CA                        2:55.14  
       38.85                                                               
  3 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                        2:56.21  
       40.52                                                               
  4 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        2:56.29  
       37.70                                                               
  5 Scott, Cristina M         14 TMEC-CA                        2:56.56  
       39.77                                                               
  6 Han, Bethany E            13 YST-CA                         2:56.62  
       38.25                                                               
  7 Olvera, Janelle M         13 CCAQ-CA                        2:58.44  
       38.63                                                               
  8 Frohnhoefer, Maggie G     14 DSRT-CA                        3:01.17  
       39.97                                                               
  9 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        3:01.66  
       40.76                                                               
 -- Wheeler, Chaselyn S       13 RST-CA                              DQ  
       39.26                                                               
RED - Division  
  1 White, Eliana M           14 CCAQ-CA                        2:55.75  
       38.52                                                               
  2 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        3:00.53  
       41.05                                                               
  3 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        3:03.30  
       39.36                                                               
  4 Rosin, Ava N              13 HILL-CA                        3:05.33  
       43.26                                                               
  5 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        3:11.14  
       46.45                                                               
  6 Guevara, Kaitlyn M        13 TMEC-CA                        3:13.62  
       44.64                                                               
  7 Gaffney, Kaia L           14 TMEC-CA                        3:14.25  
       43.37                                                               
  8 Guevara, Hailey P         13 TMEC-CA                        3:15.87  
       49.55                                                               
WHTE - Division  
  1 Akbar, Jazz M             14 CCAQ-CA                        3:12.60  
       45.44                                                               
  2 Ibbetson, Lillie R        14 CROC-CA                        3:14.67  
       42.63                                                               
  3 Runstuck, Reagan R        13 HILL-CA                        3:16.00  
       43.54                                                               
  4 Pena, Daliana R           13 HILL-CA                        3:22.75  
       47.17                                                               
  5 Munjal, Shafaa            13 PDSC-CA                        3:36.31  
       52.65                                                               
  6 Lovelace, Journee K       13 CROC-CA                        3:51.12  
       49.59                                                               
  7 Newton, Hailey A          13 CCAQ-CA                        3:51.90  
       52.91                                                               
  8 Garcia, Briyanna K        14 CCAQ-CA                        4:07.13  
       57.05                                                               
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                       X3:22.94  
       46.44                                                               
 -- Miller, Hannah G          13 TMEC-CA                             DQ  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Corona Swim Team-CA  'A'                                    2:23.10  
     1) Ibarra, Audrey A 14             2) Henderson, Amanda M 13         
     3) Lovelace, Journee K 13          4) Ibbetson, Lillie R 14          
 
Girls 13-14 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                     5:27.66  
     1) Frohnhoefer, Maggie G 14        2) Lee, Esther Y 13               
     3) Wilson, Katherine S 14          4) Meza, Lexi 14                  
       38.75  1:19.42                                                      
  2 Corona Swim Team-CA  'A'                                    6:32.40  
     1) Ibarra, Audrey A 14             2) Henderson, Amanda M 13         
     3) Lovelace, Journee K 13          4) Gill, Harjot K 13              
       39.52  1:30.05                                                      
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 O'Brien, Delaney R        15 UN-02-CA                         29.64  
  2 Thomas, Tiahna N          15 RST-CA                           30.61  
  3 Valdez, Regine B          15 HVDA-CA                          31.44  
  4 Gong, Rosalind Y          15 HVDA-CA                          32.21  
  5 Love, Sierra R            15 YST-CA                           32.23  
  6 Sorensen, Samie P         16 TMEC-CA                          32.96  
  7 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                          33.19  
  8 McDowell, Ashley A        15 TMEC-CA                          34.37  
RED - Division  
  1 Dunn, Anna N              16 RST-CA                           33.84  
  2 Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                          36.22  
WHTE - Division  
  1 Taylor, LT S              15 DSRT-CA                          34.70  
  2 Ridenour, Stella L        15 PDSC-CA                          36.52  
  3 Brooks, Emily N           15 HILL-CA                          38.15  
  4 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                          39.34  
  5 Denisac, Delayney A       17 TMEC-CA                          39.77  
  6 Dinh, Catherine K         15 CCAQ-CA                          41.20  
  7 Park, Ashley J            15 DSRT-CA                          52.73  
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 O'Brien, Delaney R        15 UN-02-CA                       1:05.94  
       31.29                                                               
  2 Thomas, Tiahna N          15 RST-CA                         1:07.87  
       32.77                                                               
  3 Sorensen, Tori L          15 TMEC-CA                        1:08.91  
       33.11                                                               
  4 Valdez, Regine B          15 HVDA-CA                        1:10.87  
       32.83                                                               
  5 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                        1:13.39  
       35.31                                                               
  6 Dunn, Anna N              16 RST-CA                         1:14.02  
       35.37                                                               
  7 McDowell, Ashley A        15 TMEC-CA                        1:15.42  
       36.96                                                               
RED - Division  
  1 Love, Sierra R            15 YST-CA                         1:08.12  
       33.10                                                               
  2 Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                        1:17.85  
       37.57                                                               
  3 Gomez, Noemi              16 YST-CA                         1:19.47  
       38.27                                                               
WHTE - Division  
  1 Taylor, LT S              15 DSRT-CA                        1:21.03  
       36.43                                                               
  2 Papush, Marina E          15 TMEC-CA                        1:22.70  
       38.59                                                               
  3 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                        1:25.23  
       40.48                                                               
  4 Park, Ashley J            15 DSRT-CA                        1:59.81  
       53.02                                                               
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 O'Brien, Delaney R        15 UN-02-CA                       2:25.02  
       32.47  1:09.20                                                      
  2 Love, Sierra R            15 YST-CA                         2:27.91  
       33.99  1:11.72                                                      
  3 Thomas, Tiahna N          15 RST-CA                         2:30.32  
       34.22  1:12.39                                                      
  4 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                        2:35.76  
       35.12  1:15.11                                                      
  5 Sorensen, Tori L          15 TMEC-CA                        2:37.77  
       35.48  1:15.87                                                      
  6 Dunn, Anna N              16 RST-CA                         2:42.07  
       36.71  1:17.80                                                      
 -- Sorensen, Samie P         16 TMEC-CA                             DQ  
RED - Division  
  1 McDowell, Ashley A        15 TMEC-CA                        2:43.81  
       37.92  1:19.32                                                      
WHTE - Division  
  1 Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                        2:52.62  
       37.98  1:21.02                                                      
  2 Ridenour, Stella L        15 PDSC-CA                        2:53.27  
       38.55  1:21.80                                                      
  3 Brooks, Emily N           15 HILL-CA                        3:02.09  
       39.49  1:25.09                                                      
  4 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                        3:07.79  
       42.21  1:29.36                                                      
  5 Denisac, Delayney A       17 TMEC-CA                        3:17.81  
       43.26  1:31.64                                                      
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Love, Sierra R            15 YST-CA                         1:17.11  
       39.01                                                               
  2 Gong, Rosalind Y          15 HVDA-CA                        1:18.48  
       38.28                                                               
  3 O'Brien, Delaney R        15 UN-02-CA                       1:19.57  
       38.09                                                               
  4 Sorensen, Tori L          15 TMEC-CA                        1:24.53  
       41.69                                                               
  5 McDowell, Ashley A        15 TMEC-CA                        1:25.48  
       42.84                                                               
  6 Dunn, Anna N              16 RST-CA                         1:26.65  
       42.50                                                               
 -- Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                             DQ  
       41.32                                                               
WHTE - Division  
  1 Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                        1:34.72  
       46.86                                                               
  2 Ridenour, Stella L        15 PDSC-CA                        1:35.01  
       46.66                                                               
  3 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                        1:36.93  
       48.00                                                               
  4 Denisac, Delayney A       17 TMEC-CA                        1:41.19  
       48.57                                                               
  5 Taylor, LT S              15 DSRT-CA                        1:44.00  
  6 Dinh, Catherine K         15 CCAQ-CA                        1:44.07  
       52.57                                                               
  7 Park, Ashley J            15 DSRT-CA                        2:14.94  
     1:04.67                                                               
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sorensen, Samie P         16 TMEC-CA                        1:29.03  
       41.94                                                               
  2 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                        1:32.80  
       44.24                                                               
  3 Thomas, Tiahna N          15 RST-CA                         1:38.70  
       45.14                                                               
RED - Division  
  1 Valdez, Regine B          15 HVDA-CA                        1:37.80  
       44.86                                                               
WHTE - Division  
  1 Ridenour, Stella L        15 PDSC-CA                        1:51.06  
       52.08                                                               
  2 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                        2:00.28  
       56.33                                                               
  3 Dinh, Catherine K         15 CCAQ-CA                        2:01.40  
       57.49                                                               
  4 Denisac, Delayney A       17 TMEC-CA                        2:01.44  
       56.52                                                               
  5 Park, Ashley J            15 DSRT-CA                        2:08.30  
     1:00.62                                                               
 -- Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                             DQ  
       49.86                                                               
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gong, Rosalind Y          15 HVDA-CA                        1:15.47  
       35.06                                                               
  2 Valdez, Regine B          15 HVDA-CA                        1:18.33  
       33.71                                                               
  3 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                        1:20.79  
       37.15                                                               
  4 Thomas, Tiahna N          15 RST-CA                         1:24.65  
       36.97                                                               
WHTE - Division  
  1 McDowell, Ashley A        15 TMEC-CA                        1:30.73  
       41.10                                                               
  2 Gomez, Noemi              16 YST-CA                         1:32.56  
       43.40                                                               
  3 Papush, Marina E          15 TMEC-CA                        1:32.59  
       42.20                                                               
  4 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                        1:38.02  
       45.62                                                               
  5 Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                        1:42.98  
       44.78                                                               
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Love, Sierra R            15 YST-CA                         2:49.63  
       36.82                                                               
  2 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                        2:54.55  
       37.90                                                               
  3 Gong, Rosalind Y          15 HVDA-CA                        2:55.08  
       36.95                                                               
WHTE - Division  
  1 Valdez, Regine B          15 HVDA-CA                        3:08.27  
       35.71                                                               
  2 Reardon, Maddie A         16 PDSC-CA                        3:28.85  
       47.13                                                               
  3 Papush, Marina E          15 TMEC-CA                        3:29.90  
       42.78                                                               
  4 Mercado, Amber J          15 PDSC-CA                        3:35.33  
       47.18                                                               
 
Girls Open 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        4:56.79  
       31.93  1:08.26  2:23.18                                             
  2 Addison, Eden L           12 STAR-CA                        5:04.84  
       34.85  1:13.53  2:31.09                                             
  3 Nunez, Alyssa             14 YST-CA                         5:12.13  
       35.30  1:14.26  2:34.16                                             
  4 Guerrero, Emma G          14 UN-01-CA                       5:12.33  
       33.98  1:12.16  2:28.13                                             
  5 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                        5:15.53  
       34.31  1:13.09  2:33.28                                             
  6 O'Brien, Delaney R        15 UN-02-CA                       5:16.19  
       34.34  1:13.63  2:35.29                                             
  7 Evans, Petra A            13 HILL-CA                        5:16.30  
       35.09  1:14.69  2:35.51                                             
  8 Rothlein, Jaclyn T        13 TMEC-CA                        5:17.73  
       34.70  1:13.30  2:34.13                                             
  9 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                        5:19.24  
       35.74  1:15.18  2:36.90                                             
 10 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                        5:19.31  
       35.57  1:14.81  2:36.44                                             
 11 Eldridge, Abby E          13 PDSC-CA                        5:22.69  
       35.88  1:14.80  2:36.37                                             
 12 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        5:27.24  
       36.80  1:18.90  2:42.00                                             
 13 Guillen, Marissa N        13 PDSC-CA                        5:28.79  
       36.92  1:17.57  2:41.40                                             
 14 Ma, Zoe                   11 CCAQ-CA                        5:32.56  
       34.82  1:14.80  2:39.35                                             
 15 Faraci, Giavanna I        14 PDSC-CA                        5:35.33  
       36.27  1:16.18  2:41.45                                             
 16 Allen, Ashlyn M           12 YST-CA                         5:44.37  
       37.80  1:20.47  2:48.06                                             
 17 Woodward, Delaney E       12 TMEC-CA                        6:05.55  
       36.42  1:20.23  2:54.87                                             
 
Girls Open 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ibarra, Audrey A          14 CROC-CA                       10:44.89  
       34.53  1:14.28  2:36.06  5:20.02                                    
  2 Wheeler, Chaselyn S       13 RST-CA                        10:45.54  
       35.59  1:15.83  2:38.84  5:23.81                                    
 
Girls Open 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                       20:12.29  
       33.68  1:11.50  2:30.69  5:15.15 10:39.42                           
  2 Vinyard, Bouquet L        12 STAR-CA                       20:20.85  
       36.20  1:16.20  2:35.79  5:19.61                                    
  3 Leon, Ashley E            14 HVDA-CA                       21:22.68  
       36.54  1:16.65  2:37.50  5:23.44 11:04.03                           
  4 Torres, Ava G             14 CCAQ-CA                       22:22.65  
       38.16  1:20.62  2:48.08  5:44.54 11:43.21                           
 
Girls Open 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Love, Sierra R            15 YST-CA                         2:43.78  
       37.69  1:18.26                                                      
  2 Godbolt, Jaydah I         11 STAR-CA                        2:44.08  
       38.51  1:20.55                                                      
  3 Ibarra, Audrey A          14 CROC-CA                        2:49.13  
       39.48  1:23.03                                                      
  4 Wheeler, Chaselyn S       13 RST-CA                         2:52.67  
       40.27  1:23.36                                                      
  5 Evans, Petra A            13 HILL-CA                        2:54.34  
       41.66  1:25.44                                                      
  6 Scott, Cristina M         14 TMEC-CA                        2:55.96  
       41.24  1:25.37                                                      
  7 O'Brien, Delaney R        15 UN-02-CA                       2:57.25  
       39.23  1:24.11                                                      
  8 Gadsden, Sophia F         14 RST-CA                         2:57.76  
       41.52  1:26.33                                                      
  9 Knighten, Breanne         11 STAR-CA                        2:59.39  
       43.58  1:29.40                                                      
 10 Dunn, Anna N              16 RST-CA                         2:59.93  
       42.28  1:27.18                                                      
 11 McDowell, Ashley A        15 TMEC-CA                        3:00.79  
       42.13  1:26.94                                                      
 12 White, Eliana M           14 CCAQ-CA                        3:01.13  
       43.04  1:30.25                                                      
 13 Sorensen, Tori L          15 TMEC-CA                        3:02.37  
       41.06  1:25.91                                                      
 14 Gadsden, Maya J           13 RST-CA                         3:02.83  
       42.49  1:28.57                                                      
 15 Frohnhoefer, Maggie G     14 DSRT-CA                        3:02.96  
       38.25  1:20.19                                                      
 16 Pena, Daliana R           13 HILL-CA                        3:05.19  
       43.18  1:29.77                                                      
 17 Ibbetson, Lillie R        14 CROC-CA                        3:05.78  
       42.44  1:30.63                                                      
 18 Sinclair, Rowan M         13 TMEC-CA                        3:08.19  
       43.02  1:31.43                                                      
 19 Guevara, Hailey P         13 TMEC-CA                        3:11.70  
       45.76  1:34.62                                                      
 20 Gomez, Noemi              16 YST-CA                         3:14.95  
       46.43  1:34.93                                                      
 -- Lee, Sarah                13 CCAQ-CA                             DQ  
       43.33  1:28.47                                                      
 -- Torres, Ava G             14 CCAQ-CA                             DQ  
       43.46  1:29.52                                                      
 
Girls Open 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        3:13.69  
       44.27  1:34.13                                                      
  2 Rothlein, Joslyn M        15 TMEC-CA                        3:15.29  
       45.16  1:35.20                                                      
  3 Guerrero, Emma G          14 UN-01-CA                       3:19.84  
       44.47  1:34.77                                                      
  4 Lee, Esther Y             13 DSRT-CA                        3:22.80  
       45.52  1:35.73                                                      
  5 Guevara, Kaitlyn M        13 TMEC-CA                        3:26.97  
       46.62  1:39.50                                                      
 -- Henderson, Amanda M       13 CROC-CA                       X3:36.65  
       47.29  1:41.77                                                      
 
Girls Open 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Kimmy L           14 PDSC-CA                        5:42.07  
     1:15.56                                                               
  2 Moya, Autumn M            11 CROC-CA                        6:16.64  
     1:31.95                                                               
  3 Evans, Petra A            13 HILL-CA                        6:17.47  
       40.38  1:27.20                                                      
  4 Loreno, Ysabelle G        13 PDSC-CA                        6:20.11  
     1:30.63                                                               
  5 Vyas, Raina               12 CCAQ-CA                        6:25.18  
     1:25.59                                                               
  6 Sorensen, Samie P         16 TMEC-CA                        6:29.74  
       36.92  1:21.58                                                      
  7 Hellenga, Hailey B        14 PDSC-CA                        6:35.70  
     1:26.12                                                               
  8 Thompson, Parker K        12 CCAQ-CA                        6:56.57  
       45.61                                                               
 
Boys 5-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Hedayi, Brandon E          8 HILL-CA                          38.55  
RED - Division  
  1 Milliman, Blake L          6 MVAQ-CA                          46.14  
WHTE - Division  
  1 Kelly, Tristan M           7 CCAQ-CA                        1:01.32  
  2 Tran, Vincent M            7 CCAQ-CA                        1:20.08  
  3 Bradford, Ben J            7 DSRT-CA                        1:20.31  
  4 Tseng, Zachary             7 CCAQ-CA                        1:26.40  
 
Boys 5-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Hatcher-Sifford, Xavier    8 PASS-CA                        1:26.74  
       42.29                                                               
  2 Hedayi, Brandon E          8 HILL-CA                        1:26.92  
       43.36                                                               
WHTE - Division  
  1 Milliman, Blake L          6 MVAQ-CA                        1:45.03  
       49.96                                                               
 -- Tseng, Zachary             7 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 5-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Hedayi, Brandon E          8 HILL-CA                          45.59  
WHTE - Division  
  1 Milliman, Blake L          6 MVAQ-CA                        1:07.36  
  2 Kelly, Tristan M           7 CCAQ-CA                        1:16.55  
  3 Tran, Vincent M            7 CCAQ-CA                        1:21.80  
  4 Bradford, Ben J            7 DSRT-CA                        1:26.28  
  5 Tseng, Zachary             7 CCAQ-CA                        1:40.54  
 
Boys 5-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Hatcher-Sifford, Xavier    8 PASS-CA                          55.72  
  2 Hedayi, Brandon E          8 HILL-CA                          56.04  
WHTE - Division  
 -- Tseng, Zachary             7 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 5-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hedayi, Brandon E          8 HILL-CA                          50.21  
WHTE - Division  
  1 Milliman, Blake L          6 MVAQ-CA                        1:07.85  
 -- Tseng, Zachary             7 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Casillas, Aiden V          9 DSRT-CA                          36.24  
  2 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                          36.60  
RED - Division  
  1 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                          36.86  
  2 Ravishankar, Rithvik      10 RST-CA                           38.04  
  3 McIlroy, Cameron W        10 DSRT-CA                          38.32  
  4 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                          40.64  
  5 Yang, Andrew K            10 TMEC-CA                          43.26  
WHTE - Division  
  1 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                          43.55  
  2 Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                          45.70  
  3 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                          51.52  
  4 Guerra, Diego A           10 CCAQ-CA                          52.42  
  5 Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                          53.19  
  6 Garcia, Roman U            9 HVDA-CA                        1:03.84  
  7 Tseng, Jacob               9 CCAQ-CA                        1:06.07  
 
Boys 7-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Licto, Benjamin S          9 RST-CA                         1:18.15  
       38.07                                                               
  2 Forget, Owen A             9 STAR-CA                        1:18.33  
       38.99                                                               
  3 Casillas, Aiden V          9 DSRT-CA                        1:19.59  
       37.89                                                               
  4 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                        1:20.06  
       39.14                                                               
  5 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                        1:20.47  
       37.67                                                               
  6 Ravishankar, Rithvik      10 RST-CA                         1:24.90  
       39.77                                                               
RED - Division  
  1 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                        1:30.46  
       41.80                                                               
WHTE - Division  
  1 McIlroy, Cameron W        10 DSRT-CA                        1:24.54  
       40.39                                                               
  2 Meinen, Nikolay A         10 TMEC-CA                        1:28.44  
       43.78                                                               
  3 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                        1:33.13  
       45.97                                                               
  4 Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                        1:40.96  
       48.56                                                               
  5 Walters, Dakota J         10 YST-CA                         1:42.41  
       47.05                                                               
  6 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                        1:48.82  
       52.09                                                               
  7 Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                        1:55.72  
       55.13                                                               
  8 Tseng, Jacob               9 CCAQ-CA                        2:33.87  
     1:13.51                                                               
 
Boys 7-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Licto, Benjamin S          9 RST-CA                         2:54.45  
       38.25  1:23.22                                                      
  2 Forget, Owen A             9 STAR-CA                        2:59.33  
       39.18  1:26.67                                                      
 
Boys 7-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ravishankar, Rithvik      10 RST-CA                           41.58  
  2 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                          42.40  
  3 Licto, Benjamin S          9 RST-CA                           43.43  
  4 Forget, Owen A             9 STAR-CA                          44.21  
  5 Richardson, Mason R       10 TMEC-CA                          46.66  
RED - Division  
  1 Yang, Andrew K            10 TMEC-CA                          45.34  
  2 McIlroy, Cameron W        10 DSRT-CA                          45.68  
  3 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                          50.78  
  4 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                          50.85  
WHTE - Division  
  1 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                          48.73  
  2 Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                          52.90  
  3 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                          57.91  
  4 Guerra, Diego A           10 CCAQ-CA                        1:11.42  
  5 Garcia, Roman U            9 HVDA-CA                        1:11.56  
  6 Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                        1:12.33  
  7 Tseng, Jacob               9 CCAQ-CA                        1:14.97  
 
Boys 7-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ravishankar, Rithvik      10 RST-CA                         1:30.32  
       43.53                                                               
  2 Forget, Owen A             9 STAR-CA                        1:31.73  
       45.90                                                               
  3 Casillas, Aiden V          9 DSRT-CA                        1:32.70  
       43.57                                                               
 -- Licto, Benjamin S          9 RST-CA                              DQ  
       45.01                                                               
RED - Division  
  1 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                        1:39.94  
       48.46                                                               
WHTE - Division  
  1 McIlroy, Cameron W        10 DSRT-CA                        1:38.44  
       48.11                                                               
  2 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                        1:43.67  
       48.53                                                               
  3 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                        1:51.60  
       54.71                                                               
  4 Walters, Dakota J         10 YST-CA                         2:06.43  
 -- Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                             DQ  
       53.64                                                               
 -- Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ravishankar, Rithvik      10 RST-CA                           46.44  
  2 Licto, Benjamin S          9 RST-CA                           48.59  
  3 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                          49.14  
RED - Division  
  1 Meinen, Nikolay A         10 TMEC-CA                          52.19  
  2 McIlroy, Cameron W        10 DSRT-CA                          52.83  
  3 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                          52.89  
WHTE - Division  
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                          53.82  
  2 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                          55.98  
  3 Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                        1:02.29  
  4 Shaffer, Hunter C          9 HILL-CA                        1:09.71  
  5 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                        1:12.38  
 -- Tseng, Jacob               9 CCAQ-CA                             DQ  
 -- Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ravishankar, Rithvik      10 RST-CA                         1:42.50  
       49.14                                                               
  2 Licto, Benjamin S          9 RST-CA                         1:45.71  
       50.81                                                               
  3 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                        1:47.88  
       53.57                                                               
RED - Division  
  1 Yang, Andrew K            10 TMEC-CA                        1:52.92  
       53.15                                                               
  2 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                        1:55.78  
       53.67                                                               
  3 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                        2:00.65  
       58.04                                                               
  4 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                        2:03.69  
       58.62                                                               
WHTE - Division  
  1 McIlroy, Cameron W        10 DSRT-CA                        1:52.28  
       54.78                                                               
  2 Guerra, Diego A           10 CCAQ-CA                        2:37.03  
     1:17.01                                                               
 -- Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                             DQ  
     1:04.03                                                               
 -- Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                          40.60  
RED - Division  
  1 Richardson, Mason R       10 TMEC-CA                          43.49  
  2 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                          44.20  
WHTE - Division  
  1 Casillas, Aiden V          9 DSRT-CA                          42.94  
  2 Meinen, Nikolay A         10 TMEC-CA                          45.34  
  3 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                          49.13  
  4 Hernandez, Troy J         10 CCAQ-CA                          50.57  
  5 Shaffer, Hunter C          9 HILL-CA                        1:02.64  
  6 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                        1:04.93  
 -- Tseng, Jacob               9 CCAQ-CA                             DQ  
 -- Walters, Dakota J         10 YST-CA                              DQ  
 -- Gilliatt, Carter          10 CCAQ-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dunn, Andre O              9 PDSC-CA                        1:45.36  
       50.31                                                               
  2 Osorio, Jesse N           10 CCAQ-CA                        1:57.93  
       51.49                                                               
 
Boys 7-10 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                     2:33.74  
     1) Casillas, Aiden V 9             2) Phillips, Elijah J 9           
     3) Fernandez, Tommy A 10           4) McIlroy, Cameron W 10          
 
Boys 7-10 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                     3:03.81  
     1) Phillips, Elijah J 9            2) Fernandez, Tommy A 10          
     3) Casillas, Aiden V 9             4) McIlroy, Cameron W 10          
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Andy T               12 SCOR-CA                          29.58  
  2 Hernandez, Max B          12 DSRT-CA                          31.44  
  3 Richmond, Kaleb           11 TMEC-CA                          32.23  
  4 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                          32.53  
  5 Lei, Ethan D              12 CCAQ-CA                          32.58  
  6 Li, Eron M                11 STAR-CA                          32.60  
  7 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                           32.70  
  8 Shaffer, Jacob D          12 HILL-CA                          33.28  
  9 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                          33.45  
 10 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                          34.49  
RED - Division  
  1 Chevez, Kevin A           11 DSRT-CA                          33.64  
  2 Bui, Dustin T             11 SCOR-CA                          33.68  
  3 Shumway, Trevor J         11 RST-CA                           33.92  
  4 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                          33.94  
  5 Letov, Dima D             12 RST-CA                           34.64  
  6 Martin, Dax A             12 PDSC-CA                          36.04  
  7 Quevedo, Gabriel A        11 STAR-CA                          41.61  
WHTE - Division  
  1 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                          37.35  
  2 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                          39.29  
  3 Garcia, Manny A           12 CCAQ-CA                          40.11  
  4 Bravo, Brennan B          11 MVAQ-CA                          40.76  
  5 Tran, Ethan T             12 CCAQ-CA                          43.28  
  6 Day, Luke C               11 DSRT-CA                          44.18  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                        1:03.17  
       30.47                                                               
  2 Bui, Andy T               12 SCOR-CA                        1:04.88  
       30.99                                                               
  3 Hernandez, Max B          12 DSRT-CA                        1:08.72  
       33.30                                                               
  4 Shoaf, Zachary T          11 TMEC-CA                        1:09.45  
       32.47                                                               
  5 Li, Eron M                11 STAR-CA                        1:10.31  
       33.56                                                               
  6 Pena, Sebastian           11 TMEC-CA                        1:10.58  
       33.49                                                               
  7 Lei, Ethan D              12 CCAQ-CA                        1:11.21  
       33.81                                                               
  8 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                        1:11.67  
       33.59                                                               
  9 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                        1:12.68  
       35.27                                                               
 10 Letov, Dima D             12 RST-CA                         1:15.06  
       35.46                                                               
RED - Division  
  1 Chevez, Kevin A           11 DSRT-CA                        1:12.49  
       34.12                                                               
  2 Sheu, Issac C             11 CCAQ-CA                        1:12.94  
       34.22                                                               
  3 Shumway, Trevor J         11 RST-CA                         1:13.32  
       35.06                                                               
  4 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                         1:15.52  
       35.18                                                               
  5 Bui, Dustin T             11 SCOR-CA                        1:16.09  
       36.15                                                               
  6 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                        1:16.82  
       35.70                                                               
  7 Shaffer, Jacob D          12 HILL-CA                        1:17.56  
       36.39                                                               
  8 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                        1:18.15  
       33.21                                                               
  9 Lee, Trevor W             12 HILL-CA                        1:20.40  
       37.01                                                               
WHTE - Division  
  1 Martin, Dax A             12 PDSC-CA                        1:18.52  
       36.55                                                               
  2 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                        1:22.15  
       38.88                                                               
  3 Baring, Luke N            12 RST-CA                         1:25.04  
       40.19                                                               
  4 Bravo, Brennan B          11 MVAQ-CA                        1:26.84  
       39.84                                                               
  5 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                        1:27.04  
       42.32                                                               
  6 Garcia, Manny A           12 CCAQ-CA                        1:34.99  
       42.81                                                               
  7 Glaser, Ty L              11 HILL-CA                        1:35.29  
       45.91                                                               
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gilliatt, Caleb L         12 CCAQ-CA                        2:27.96  
       34.66  1:13.15                                                      
  2 Li, Eron M                11 STAR-CA                        2:28.81  
       36.15  1:13.84                                                      
  3 Richmond, Kaleb           11 TMEC-CA                        2:42.50  
       37.47                                                               
RED - Division  
  1 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                        2:41.50  
       35.59                                                               
  2 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                        2:48.13  
       35.93                                                               
  3 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                         2:52.75  
       35.88                                                               
WHTE - Division  
  1 Chevez, Kevin A           11 DSRT-CA                        2:53.80  
       38.66  1:24.18                                                      
  2 Martin, Dax A             12 PDSC-CA                        3:00.25  
       36.68  1:20.88                                                      
  3 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                        3:11.27  
       42.77                                                               
  4 Quevedo, Gabriel A        11 STAR-CA                        3:13.57  
       39.75  1:31.39                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                          35.52  
  2 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                          36.68  
  3 Hernandez, Max B          12 DSRT-CA                          37.07  
  4 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                          39.75  
  5 Shaffer, Jacob D          12 HILL-CA                          40.84  
  6 Richmond, Kaleb           11 TMEC-CA                          40.92  
RED - Division  
  1 Chevez, Kevin A           11 DSRT-CA                          39.80  
  2 Lei, Ethan D              12 CCAQ-CA                          40.21  
  3 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                           40.64  
  4 Martin, Dax A             12 PDSC-CA                          43.24  
WHTE - Division  
  1 Letov, Dima D             12 RST-CA                           42.90  
  2 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                          46.59  
  3 Tran, Ethan T             12 CCAQ-CA                          47.80  
  4 Quevedo, Gabriel A        11 STAR-CA                          47.99  
  5 Bravo, Brennan B          11 MVAQ-CA                          51.94  
  6 Day, Luke C               11 DSRT-CA                          53.07  
  7 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                          54.14  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Andy T               12 SCOR-CA                        1:14.47  
       36.54                                                               
  2 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                        1:15.47  
       36.89                                                               
  3 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                        1:20.77  
       39.97                                                               
  4 Hernandez, Max B          12 DSRT-CA                        1:21.23  
       39.37                                                               
  5 Chevez, Kevin A           11 DSRT-CA                        1:24.86  
       41.59                                                               
  6 Pena, Sebastian           11 TMEC-CA                        1:24.92  
       41.24                                                               
  7 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                        1:25.23  
       41.88                                                               
RED - Division  
  1 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                        1:29.86  
       43.88                                                               
  2 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                         1:32.54  
       43.83                                                               
WHTE - Division  
  1 Sheu, Issac C             11 CCAQ-CA                        1:26.65  
       41.52                                                               
  2 Letov, Dima D             12 RST-CA                         1:36.17  
       46.05                                                               
  3 Lee, Trevor W             12 HILL-CA                        1:37.37  
       47.22                                                               
  4 Chan, Brandon Q           11 CCAQ-CA                        1:38.49  
       46.56                                                               
  5 Baring, Luke N            12 RST-CA                         1:38.54  
       46.89                                                               
  6 Glaser, Ty L              11 HILL-CA                        1:50.55  
       52.96                                                               
 -- Martin, Dax A             12 PDSC-CA                             DQ  
       43.15                                                               
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                          41.23  
  2 Bui, Dustin T             11 SCOR-CA                          41.59  
  3 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                          43.86  
RED - Division  
  1 Bravo, Brennan B          11 MVAQ-CA                          46.09  
  2 Lee, Trevor W             12 HILL-CA                          46.42  
  3 Shaffer, Jacob D          12 HILL-CA                          47.47  
  4 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                          47.95  
  5 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                           51.33  
WHTE - Division  
  1 Gilliatt, Caleb L         12 CCAQ-CA                          42.86  
  2 Sheu, Issac C             11 CCAQ-CA                          46.41  
  3 Martin, Dax A             12 PDSC-CA                          50.09  
  4 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                          51.13  
  5 Shumway, Trevor J         11 RST-CA                           51.18  
  6 Chan, Brandon Q           11 CCAQ-CA                          51.30  
  7 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                          51.73  
  8 Letov, Dima D             12 RST-CA                           52.26  
  9 Baring, Luke N            12 RST-CA                           53.56  
 10 Garcia, Manny A           12 CCAQ-CA                          58.41  
 11 Glaser, Ty L              11 HILL-CA                        1:04.59  
 -- Day, Luke C               11 DSRT-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                        1:29.11  
       42.55                                                               
  2 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                        1:33.37  
       44.29                                                               
  3 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                        1:34.03  
       44.90                                                               
RED - Division  
  1 Bravo, Brennan B          11 MVAQ-CA                        1:41.69  
       48.72                                                               
  2 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                        1:43.28  
       48.37                                                               
WHTE - Division  
  1 Gilliatt, Caleb L         12 CCAQ-CA                        1:38.31  
       46.94                                                               
  2 Letov, Dima D             12 RST-CA                         1:52.61  
       53.44                                                               
  3 Shumway, Trevor J         11 RST-CA                         1:52.75  
       54.25                                                               
  4 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                        1:53.71  
       54.59                                                               
  5 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                        1:58.07  
       55.26                                                               
  6 Quevedo, Gabriel A        11 STAR-CA                        2:00.20  
       54.11                                                               
 -- Tran, Ethan T             12 CCAQ-CA                             DQ  
     1:04.05                                                               
 -- Martin, Dax A             12 PDSC-CA                             DQ  
       50.36                                                               
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Pena, Sebastian           11 TMEC-CA                          35.09  
  2 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                           35.30  
  3 Lei, Ethan D              12 CCAQ-CA                          35.86  
  4 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                          36.02  
  5 Shaffer, Jacob D          12 HILL-CA                          37.21  
  6 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                          37.73  
  7 Chevez, Kevin A           11 DSRT-CA                          37.75  
RED - Division  
  1 Shumway, Trevor J         11 RST-CA                           37.62  
  2 Sheu, Issac C             11 CCAQ-CA                          39.08  
  3 Letov, Dima D             12 RST-CA                           39.25  
  4 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                          39.46  
  5 Lee, Trevor W             12 HILL-CA                          42.04  
WHTE - Division  
  1 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                          39.98  
  2 Chan, Brandon Q           11 CCAQ-CA                          42.68  
  3 Baring, Luke N            12 RST-CA                           45.18  
  4 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                          46.22  
  5 Martin, Dax A             12 PDSC-CA                          50.06  
  6 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                          54.19  
  7 Bravo, Brennan B          11 MVAQ-CA                          55.06  
  8 Garcia, Manny A           12 CCAQ-CA                        1:02.62  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                        1:10.83  
       33.61                                                               
  2 Valdez, Tyler B           12 HVDA-CA                        1:25.52  
       38.29                                                               
RED - Division  
  1 Kutsner, Maksim           11 RST-CA                         1:25.00  
       37.96                                                               
  2 Shumway, Trevor J         11 RST-CA                         1:27.02  
       39.68                                                               
WHTE - Division  
  1 Bui, Andy T               12 SCOR-CA                        1:15.42  
       34.85                                                               
  2 Gilliatt, Caleb L         12 CCAQ-CA                        1:24.65  
       40.15                                                               
  3 Shaffer, Jacob D          12 HILL-CA                        1:31.78  
       40.66                                                               
  4 Letov, Dima D             12 RST-CA                         1:33.28  
       41.13                                                               
  5 Bui, Dustin T             11 SCOR-CA                        1:37.63  
       44.29                                                               
  6 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                        1:42.42  
       44.32                                                               
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Andy T               12 SCOR-CA                        2:40.82  
       35.75                                                               
  2 Gilliatt, Caleb L         12 CCAQ-CA                        2:52.78  
       36.59                                                               
  3 Shoaf, Zachary T          11 TMEC-CA                        2:57.12  
       36.84                                                               
  4 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                        3:03.33  
       40.96                                                               
  5 Bui, Dustin T             11 SCOR-CA                        3:08.28  
       44.30                                                               
RED - Division  
  1 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                        3:14.03  
       44.22                                                               
WHTE - Division  
  1 Pena, Sebastian           11 TMEC-CA                        2:53.45  
       35.98                                                               
  2 Hernandez, Max B          12 DSRT-CA                        3:02.12  
       35.42                                                               
  3 Gudino, Caleb J           11 PDSC-CA                        3:47.88  
       54.05                                                               
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Palm Desert Swim Club-CA  'A'                               2:23.90  
     1) Kelly, Declan C 12              2) Martin, Dax A 12               
     3) Gudino, Caleb J 11              4) Reardon, Jack R 12             
  2 Desert Aquatics-CA  'A'                                     2:26.29  
     1) Hernandez, Max B 12             2) Chevez, Kevin A 11             
     3) Kim, Jackson K 12               4) Day, Luke C 11                 
 
Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Palm Desert Swim Club-CA  'A'                               2:50.45  
     1) Reardon, Jack R 12              2) Gudino, Caleb J 11             
     3) Kelly, Declan C 12              4) Martin, Dax A 12               
  2 Desert Aquatics-CA  'A'                                     2:57.92  
     1) Hernandez, Max B 12             2) Kim, Jackson K 12              
     3) Chevez, Kevin A 11              4) Day, Luke C 11                 
 
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                          26.79  
  2 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                           27.95  
  3 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA                          28.44  
  4 Dockham, Roland A         14 RST-CA                           29.64  
  5 Thorson, Arthur F         13 CCAQ-CA                          30.12  
RED - Division  
  1 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                          28.60  
  2 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                          29.43  
  3 Glaser, Sean M            13 HILL-CA                          30.44  
  4 Sanchez, Jonathan A       14 HVDA-CA                          30.73  
  5 Evalle, Evan M            13 CCAQ-CA                          30.85  
  6 Ryu, John H               14 DSRT-CA                          31.90  
  7 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                          31.98  
WHTE - Division  
  1 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                          30.40  
  2 Chan, Gavin Q             13 CCAQ-CA                          31.11  
  3 Torres, Corey J           13 CROC-CA                          31.57  
  4 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA                          33.40  
  5 Leach, Grady M            13 DSRT-CA                          34.53  
  6 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                          34.87  
  7 Menchaca, Eddie G         14 DSRT-CA                          35.11  
  8 Wiessner, Jacob D         14 TMEC-CA                          35.69  
  9 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                           36.16  
 10 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                          37.30  
 11 Dinh, Matthew T           14 CCAQ-CA                          37.59  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                          57.77  
       27.76                                                               
  2 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                          59.30  
       28.51                                                               
  3 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA                        1:01.97  
       30.16                                                               
  4 Halterman, Bryce S        14 SCOR-CA                        1:02.14  
       29.90                                                               
  5 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                         1:02.50  
       29.88                                                               
  6 Elizondo, Eryk J          14 TMEC-CA                        1:03.68  
       30.82                                                               
  7 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        1:03.91  
       29.93                                                               
  8 Thorson, Arthur F         13 CCAQ-CA                        1:04.32  
       31.42                                                               
  9 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        1:05.16  
       30.74                                                               
 10 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        1:05.73  
       30.68                                                               
 11 Dockham, Roland A         14 RST-CA                         1:05.75  
       31.33                                                               
 12 Sanchez, Jonathan A       14 HVDA-CA                        1:05.85  
       31.56                                                               
 13 Peace, Joshua K           14 YST-CA                         1:07.20  
       32.38                                                               
RED - Division  
  1 Evalle, Evan M            13 CCAQ-CA                        1:08.83  
       32.79                                                               
  2 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        1:09.35  
       32.50                                                               
  3 Ryu, John H               14 DSRT-CA                        1:11.38  
       33.93                                                               
  4 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                        1:11.71  
       33.89                                                               
  5 Macro, Kai M              13 PDSC-CA                        1:11.90  
       34.22                                                               
  6 Torres, Corey J           13 CROC-CA                        1:14.44  
       35.27                                                               
  7 Bierman, Kolten C         13 CCAQ-CA                        1:14.92  
       35.70                                                               
WHTE - Division  
  1 Toschak, David A          13 TMEC-CA                        1:12.70  
       35.57                                                               
  2 Menchaca, Eddie G         14 DSRT-CA                        1:14.71  
       35.19                                                               
  3 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA                        1:15.15  
       35.40                                                               
  4 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                         1:18.01  
       36.88                                                               
  5 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        1:19.18  
       38.32                                                               
  6 Leach, Grady M            13 DSRT-CA                        1:20.16  
       37.49                                                               
  7 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                        1:21.78  
       38.71                                                               
  8 Weeg, Luke D              14 TMEC-CA                        1:26.02  
       40.57                                                               
 
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                        2:06.42  
       29.13  1:00.91                                                      
  2 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                         2:12.45  
       30.21  1:03.95                                                      
  3 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                        2:13.71  
       30.67  1:05.25                                                      
  4 Thorson, Arthur F         13 CCAQ-CA                        2:21.81  
       33.13  1:08.42                                                      
  5 Sanchez, Jonathan A       14 HVDA-CA                        2:23.35  
       32.37  1:08.59                                                      
  6 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        2:23.91  
       31.23  1:07.45                                                      
  7 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        2:24.98  
       32.51  1:09.89                                                      
  8 Dockham, Roland A         14 RST-CA                         2:26.57  
       32.65  1:10.44                                                      
  9 Pena, Alex                14 TMEC-CA                        2:29.84  
       32.79  1:11.20                                                      
RED - Division  
  1 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        2:21.48  
       30.81  1:06.34                                                      
  2 Evalle, Evan M            13 CCAQ-CA                        2:29.64  
       32.89  1:10.91                                                      
  3 Glaser, Sean M            13 HILL-CA                        2:39.99  
       31.51  1:09.46                                                      
  4 Chan, Gavin Q             13 CCAQ-CA                        2:45.84  
       36.43  1:18.73                                                      
 -- Bierman, Kolten C         13 CCAQ-CA                             DQ  
       35.28  1:13.99                                                      
WHTE - Division  
  1 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        2:34.14  
       34.24  1:14.01                                                      
  2 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                        2:41.12  
       34.90  1:15.49                                                      
  3 Torres, Corey J           13 CROC-CA                        2:46.45  
       37.02  1:19.01                                                      
  4 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        2:47.81  
       38.53  1:22.27                                                      
  5 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                         2:48.43  
       38.56  1:21.45                                                      
  6 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA                        2:49.69  
       39.63  1:24.39                                                      
  7 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                        2:54.24  
       39.04  1:23.55                                                      
  8 Wiessner, Jacob D         14 TMEC-CA                        3:04.74  
       40.54  1:27.49                                                      
 
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                        1:07.26  
       32.85                                                               
  2 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        1:13.67  
       36.38                                                               
  3 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        1:13.85  
       34.66                                                               
  4 Dockham, Roland A         14 RST-CA                         1:14.39  
       36.41                                                               
  5 Pena, Alex                14 TMEC-CA                        1:19.87  
       38.55                                                               
  6 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        1:20.25  
       38.29                                                               
  7 Bierman, Kolten C         13 CCAQ-CA                        1:21.86  
       39.76                                                               
  8 Ryu, John H               14 DSRT-CA                        1:23.28  
 -- Glaser, Sean M            13 HILL-CA                             DQ  
 -- Sanchez, Jonathan A       14 HVDA-CA                             DQ  
       38.61                                                               
RED - Division  
  1 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        1:21.62  
       40.45                                                               
  2 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                        1:23.27  
       41.06                                                               
  3 Torres, Corey J           13 CROC-CA                        1:27.58  
       42.79                                                               
  4 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        1:28.81  
       44.05                                                               
 -- Thorson, Arthur F         13 CCAQ-CA                             DQ  
       39.30                                                               
WHTE - Division  
  1 Menchaca, Eddie G         14 DSRT-CA                        1:30.68  
       44.28                                                               
  2 Wiessner, Jacob D         14 TMEC-CA                        1:32.96  
  3 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA                        1:33.52  
       45.52                                                               
  4 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                         1:35.30  
       46.86                                                               
  5 Leach, Grady M            13 DSRT-CA                        1:35.37  
       45.99                                                               
  6 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                        1:49.34  
       54.59                                                               
  7 Dinh, Matthew T           14 CCAQ-CA                        1:49.93  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                         1:16.27  
       36.24                                                               
  2 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        1:16.34  
       36.95                                                               
  3 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA                        1:17.38  
       36.65                                                               
  4 Pena, Alex                14 TMEC-CA                        1:20.59  
       37.58                                                               
  5 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                        1:21.83  
       37.87                                                               
  6 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                        1:24.22  
       39.29                                                               
  7 Evalle, Evan M            13 CCAQ-CA                        1:25.56  
       40.40                                                               
  8 Glaser, Sean M            13 HILL-CA                        1:30.44  
       42.38                                                               
RED - Division  
  1 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        1:27.32  
       41.02                                                               
  2 Chan, Gavin Q             13 CCAQ-CA                        1:27.35  
       40.90                                                               
WHTE - Division  
  1 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                        1:32.91  
       43.76                                                               
  2 Wiessner, Jacob D         14 TMEC-CA                        1:38.37  
       45.98                                                               
  3 Ryu, John H               14 DSRT-CA                        1:39.99  
       47.20                                                               
  4 Menchaca, Eddie G         14 DSRT-CA                        1:40.88  
       47.18                                                               
  5 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        1:45.09  
       50.48                                                               
  6 Leach, Grady M            13 DSRT-CA                        1:48.71  
       50.97                                                               
  7 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                        1:49.23  
       51.54                                                               
  8 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                         1:56.29  
       55.56                                                               
 -- Torres, Corey J           13 CROC-CA                             DQ  
       45.56                                                               
 
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                        1:02.71  
       29.22                                                               
  2 Halterman, Bryce S        14 SCOR-CA                        1:04.55  
       29.50                                                               
  3 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                         1:05.18  
       29.22                                                               
  4 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                        1:06.71  
       30.01                                                               
  5 Thorson, Arthur F         13 CCAQ-CA                        1:10.71  
       33.72                                                               
  6 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        1:11.60  
       32.11                                                               
  7 Toschak, David A          13 TMEC-CA                        1:16.50  
       35.87                                                               
  8 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        1:18.69  
       34.62                                                               
RED - Division  
  1 Peace, Joshua K           14 YST-CA                         1:16.92  
       35.33                                                               
WHTE - Division  
  1 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        1:15.88  
       33.41                                                               
  2 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        1:19.45  
       35.93                                                               
  3 Macro, Kai M              13 PDSC-CA                        1:26.59  
       38.94                                                               
  4 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                        1:30.91  
       40.10                                                               
  5 Leach, Grady M            13 DSRT-CA                        1:42.27  
       44.68                                                               
  6 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                         1:43.05  
       45.20                                                               
  7 Weeg, Luke D              14 TMEC-CA                        1:45.24  
       46.36                                                               
  8 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        1:53.94  
       53.14                                                               
 -- Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                             DQ  
       51.90                                                               
 -- Torres, Corey J           13 CROC-CA                             DQ  
       39.45                                                               
 
Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Halterman, Bryce S        14 SCOR-CA                        2:33.37  
       31.50                                                               
  2 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                        2:35.41  
       31.98                                                               
  3 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        2:42.90  
       34.36                                                               
  4 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        2:46.80  
       35.87                                                               
  5 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        2:47.30  
       33.83                                                               
  6 Dockham, Roland A         14 RST-CA                         2:53.53  
       37.68                                                               
 -- Evalle, Evan M            13 CCAQ-CA                             DQ  
       38.15                                                               
RED - Division  
  1 Sanchez, Jonathan A       14 HVDA-CA                        2:49.89  
       37.72                                                               
  2 Peace, Joshua K           14 YST-CA                         2:50.87  
       37.47                                                               
  3 Toschak, David A          13 TMEC-CA                        2:52.56  
       36.15                                                               
  4 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        3:12.17  
       39.04                                                               
 -- Thorson, Arthur F         13 CCAQ-CA                             DQ  
       35.38                                                               
WHTE - Division  
  1 De Graeve, Logan T        13 PDSC-CA                        2:58.44  
       41.98                                                               
  2 Macro, Kai M              13 PDSC-CA                        3:04.03  
       41.17                                                               
  3 Ryu, John H               14 DSRT-CA                        3:05.92  
       41.45                                                               
  4 Torres, Corey J           13 CROC-CA                        3:10.59  
       40.99                                                               
  5 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA                        3:17.85  
       43.84                                                               
  6 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        3:22.11  
       52.19                                                               
  7 Nambo Sanchez, Demian D   13 RST-CA                         3:22.69  
       47.80                                                               
  8 Leach, Grady M            13 DSRT-CA                        3:31.02  
       47.80                                                               
  9 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                        3:42.60  
       58.83                                                               
 10 Weeg, Luke D              14 TMEC-CA                        3:44.41  
       50.89                                                               
 
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                     2:07.29  
     1) Phillips, Isaiah D 14           2) Wilson, Maximus S 14           
     3) Ryu, John H 14                  4) Leach, Grady M 13              
 
Boys 13-14 400 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                     5:14.54  
     1) Ryu, John H 14                  2) Wilson, Maximus S 14           
     3) Phillips, Isaiah D 14           4) Leach, Grady M 13              
       41.11  1:24.06                                                      
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                          26.79  
  2 Goyette, Cole M           15 HILL-CA                          28.12  
  3 Huang, Ethan Z            15 CCAQ-CA                          28.15  
  4 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                          28.30  
RED - Division  
  1 Galvan, Michael A         17 UN-CA                            27.81  
WHTE - Division  
  1 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                          29.23  
  2 Coombs, Connor S          16 DSRT-CA                          29.41  
  3 Rodriguez, Daniel M       15 HILL-CA                          33.96  
  4 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA                          36.65  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Olvera, Aymeric R         15 CCAQ-CA                          57.61  
       27.48                                                               
  2 Riendeau, Adrian K        15 SCOR-CA                          58.31  
       28.13                                                               
  3 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                          58.78  
       28.51                                                               
  4 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        1:00.22  
       28.88                                                               
  5 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        1:01.65  
       30.31                                                               
  6 Goyette, Cole M           15 HILL-CA                        1:02.42  
       29.93                                                               
  7 Galvan, Michael A         17 UN-CA                          1:02.88  
       29.74                                                               
  8 Sanchez, Tenoch A         17 PDSC-CA                        1:04.23  
       30.36                                                               
  9 Tucci, Frankie J          16 YST-CA                         1:04.95  
       31.53                                                               
 10 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        1:05.81  
       31.43                                                               
RED - Division  
  1 Moorehead, Andrew N       16 SCOR-CA                        1:05.04  
       31.12                                                               
  2 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        1:05.58  
       32.32                                                               
  3 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        1:05.59  
       31.30                                                               
  4 Coombs, Connor S          16 DSRT-CA                        1:07.45  
       31.84                                                               
WHTE - Division  
  1 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                        1:06.88  
       32.44                                                               
  2 Hudson, Clement J         17 YST-CA                         1:13.63  
       34.51                                                               
  3 Lizarraga, Elias G        18 CCAQ-CA                        1:13.81  
       35.45                                                               
  4 Rodriguez, Daniel M       15 HILL-CA                        1:19.96  
       37.91                                                               
  5 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA                        1:22.72  
       38.73                                                               
  6 Lara, Justin D            15 HILL-CA                        1:25.42  
       41.46                                                               
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Johnson, Mitchell B       16 TMEC-CA                        2:12.95  
       29.23  1:01.86                                                      
  2 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        2:14.59  
       31.26  1:05.61                                                      
  3 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        2:19.96  
       32.15  1:07.16                                                      
RED - Division  
  1 Goyette, Cole M           15 HILL-CA                        2:20.83  
       31.99  1:07.89                                                      
  2 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        2:24.73  
       31.89  1:09.03                                                      
  3 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        2:29.58  
       34.17  1:11.96                                                      
WHTE - Division  
  1 Coombs, Connor S          16 DSRT-CA                        2:27.84  
       33.41  1:11.12                                                      
  2 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                        2:40.56  
       34.62  1:13.28                                                      
  3 Rodriguez, Daniel M       15 HILL-CA                        2:54.66  
       38.60  1:22.32                                                      
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                        1:07.02  
       32.89                                                               
  2 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        1:08.01  
       33.11                                                               
  3 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        1:10.48  
       35.12                                                               
  4 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                        1:12.09  
       35.01                                                               
  5 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        1:15.76  
       36.90                                                               
RED - Division  
  1 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        1:17.32  
       38.47                                                               
  2 Huang, Ethan Z            15 CCAQ-CA                        1:17.54  
       36.90                                                               
 -- Galvan, Michael A         17 UN-CA                               DQ  
       36.07                                                               
WHTE - Division  
  1 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                        1:26.98  
       40.06                                                               
  2 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA                        1:45.87  
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                        1:11.09  
       33.83                                                               
  2 Galvan, Michael A         17 UN-CA                          1:15.18  
       34.93                                                               
  3 Goyette, Cole M           15 HILL-CA                        1:18.84  
       37.16                                                               
  4 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        1:23.90  
       39.86                                                               
  5 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        1:27.68  
       41.28                                                               
RED - Division  
  1 Huang, Ethan Z            15 CCAQ-CA                        1:25.38  
       39.58                                                               
  2 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        1:28.04  
       41.47                                                               
WHTE - Division  
  1 Coombs, Connor S          16 DSRT-CA                        1:32.89  
       42.79                                                               
  2 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                        1:33.13  
       42.71                                                               
  3 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        1:34.78  
       45.59                                                               
 -- Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA                             DQ  
       50.38                                                               
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                        1:03.70  
       29.28                                                               
  2 Riendeau, Adrian K        15 SCOR-CA                        1:05.80  
       30.32                                                               
  3 Olvera, Aymeric R         15 CCAQ-CA                        1:05.91  
       30.10                                                               
  4 Nario, Nick D             17 HILL-CA                        1:06.90  
       31.60                                                               
  5 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                        1:08.12  
       30.85                                                               
  6 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        1:08.52  
       32.25                                                               
  7 Galvan, Michael A         17 UN-CA                          1:09.11  
       31.18                                                               
  8 Tucci, Frankie J          16 YST-CA                         1:09.81  
       33.22                                                               
  9 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        1:10.03  
       31.95                                                               
 10 Yang, Alexander K         15 TMEC-CA                        1:10.06  
       31.90                                                               
 11 Sanchez, Tenoch A         17 PDSC-CA                        1:12.34  
       33.33                                                               
RED - Division  
  1 Moorehead, Andrew N       16 SCOR-CA                        1:15.41  
       34.69                                                               
  2 Hudson, Clement J         17 YST-CA                         1:21.36  
       37.08                                                               
WHTE - Division  
  1 Coombs, Connor S          16 DSRT-CA                        1:16.62  
       34.59                                                               
  2 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        1:18.17  
       35.85                                                               
  3 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                        1:22.23  
       36.85                                                               
  4 Rodriguez, Daniel M       15 HILL-CA                        1:33.66  
       42.78                                                               
  5 Lara, Justin D            15 HILL-CA                        1:50.56  
       50.59                                                               
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                        2:25.70  
       30.68                                                               
  2 Olvera, Aymeric R         15 CCAQ-CA                        2:29.84  
       31.17                                                               
  3 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                        2:31.56  
       31.04                                                               
  4 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        2:31.80  
       33.04                                                               
  5 Nario, Nick D             17 HILL-CA                        2:32.10  
       32.17                                                               
  6 Yang, Alexander K         15 TMEC-CA                        2:33.24  
       31.33                                                               
  7 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        2:35.24  
       33.18                                                               
  8 Sanchez, Tenoch A         17 PDSC-CA                        2:38.11  
       33.58                                                               
  9 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        2:38.66  
       32.97                                                               
 10 Tucci, Frankie J          16 YST-CA                         2:42.00  
       34.25                                                               
 -- Riendeau, Adrian K        15 SCOR-CA                             DQ  
       32.43                                                               
RED - Division  
  1 Coombs, Connor S          16 DSRT-CA                        2:53.43  
       35.80                                                               
WHTE - Division  
  1 Moorehead, Andrew N       16 SCOR-CA                        2:46.30  
       34.51                                                               
  2 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        2:57.74  
       39.51                                                               
  3 Brooks, Mason J           16 PDSC-CA                        2:59.62  
       37.88                                                               
  4 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA                        3:49.54  
       55.30                                                               
 
Boys Open 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                        4:26.50  
       28.95  1:00.98  2:08.90                                             
  2 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        4:37.62  
       31.15  1:05.51  2:16.35                                             
  3 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                        4:40.79  
       30.34  1:03.33  2:14.20                                             
  4 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        4:46.13  
       31.11  1:06.57  2:20.34                                             
  5 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        4:51.39  
       33.82  1:07.84  2:22.43                                             
  6 Yang, Alexander K         15 TMEC-CA                        4:52.06  
       30.96  1:06.02  2:19.90                                             
  7 Riendeau, Adrian K        15 SCOR-CA                        4:53.91  
       31.37  1:06.98  2:21.92                                             
  8 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                        4:58.62  
       33.73  1:10.94  2:28.58                                             
  9 Halterman, Bryce S        14 SCOR-CA                        4:59.81  
       32.63  1:09.26  2:25.96                                             
 10 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        5:01.03  
       32.41  1:09.25  2:27.69                                             
 11 Sanchez, Jonathan A       14 HVDA-CA                        5:01.12  
       33.17  1:10.73  2:29.15                                             
 12 Elizondo, Eryk J          14 TMEC-CA                        5:02.06  
       31.53  1:08.35  2:26.20                                             
 13 Sanchez, Tonalli A        13 PDSC-CA                        5:04.86  
       32.91  1:09.77  2:26.58                                             
 14 Bui, Andy T               12 SCOR-CA                        5:10.42  
       34.51  1:13.45  2:31.54                                             
 15 Bui, Douglas T            13 SCOR-CA                        5:12.57  
       33.03  1:09.62  2:27.57                                             
 16 Moorehead, Andrew N       16 SCOR-CA                        5:15.25  
       34.05  1:12.77  2:36.34                                             
 17 Hudson, Clement J         17 YST-CA                         5:19.00  
       36.52  1:14.64  2:34.17                                             
 18 Hernandez, Max B          12 DSRT-CA                        5:21.59  
       32.68  1:12.33  2:34.30                                             
 19 Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                        5:27.18  
       33.03  1:11.77  2:35.59                                             
 20 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        5:30.91  
       34.43  1:13.88  2:37.85                                             
 21 Macro, Kai M              13 PDSC-CA                        5:31.11  
       36.01  1:16.32  2:41.63                                             
 22 Kelly, Declan C           12 PDSC-CA                        5:38.05  
       38.33  1:21.31  2:48.05                                             
 23 Richmond, Kaleb           11 TMEC-CA                        5:42.21  
       38.47  1:22.71  2:51.59                                             
 24 Reardon, Jack R           12 PDSC-CA                        6:10.20  
       38.73  1:24.19  2:59.35                                             
 
Boys Open 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                       10:01.28  
       32.47  1:08.98  2:25.03  4:56.64                                    
  2 Bierman, Kolten C         13 CCAQ-CA                       11:35.68  
       37.35  1:18.71  2:44.23  5:42.18                                    
 
Boys Open 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                       18:43.53  
       31.21  1:07.01  2:23.28  4:57.28 10:04.56                           
  2 Li, Eron M                11 STAR-CA                       20:30.90  
       36.95  1:17.64  2:39.24  5:23.75 10:48.87                           
 
Boys Open 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        2:23.81  
       34.59  1:10.82                                                      
  2 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        2:30.17  
       34.68  1:12.53                                                      
  3 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                        2:34.81  
       35.14  1:13.67                                                      
  4 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        2:44.83  
       37.02  1:19.08                                                      
  5 Yang, Alexander K         15 TMEC-CA                        2:44.93  
       38.20  1:19.29                                                      
  6 Dockham, Roland A         14 RST-CA                         2:45.56  
       37.37  1:19.12                                                      
  7 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        2:52.27  
       42.32  1:26.36                                                      
  8 Ryu, John H               14 DSRT-CA                        2:54.63  
                40.82                                                      
  9 Bierman, Kolten C         13 CCAQ-CA                        2:56.12  
       41.44  1:25.02                                                      
 10 Gudino, Josue R           13 PDSC-CA                        3:11.24  
       46.23  1:34.21                                                      
 
Boys Open 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                         2:40.52  
       35.39  1:15.65                                                      
  2 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA                        2:48.39  
       36.99  1:19.99                                                      
  3 Goyette, Cole M           15 HILL-CA                        2:51.81  
       39.37  1:23.63                                                      
  4 Galvan, Michael A         17 UN-CA                          2:53.24  
       37.59  1:21.30                                                      
  5 Sanchez, Tenoch A         17 PDSC-CA                        2:55.81  
       38.57  1:22.30                                                      
  6 Evalle, Evan M            13 CCAQ-CA                        3:03.90  
       40.89  1:27.51                                                      
  7 Hudson, Clement J         17 YST-CA                         3:07.53  
       41.73  1:29.77                                                      
 
Boys Open 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miner, Wyatt E            14 RST-CA                         2:28.36  
       31.24  1:07.99                                                      
  2 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        2:34.39  
       33.24  1:13.17                                                      
  3 Li, Eron M                11 STAR-CA                        2:54.47  
       39.57  1:23.08                                                      
  4 Johnson, Mitchell B       16 TMEC-CA                        2:56.08  
       31.82  1:11.88                                                      
  5 Luyen, T                  16 TMEC-CA                        3:01.61  
       33.73  1:17.74                                                      
  6 Sese, Shawn E             13 PDSC-CA                        3:10.19  
       38.96  1:27.07                                                      
 
Boys Open 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brunett, Lucas A          14 PDSC-CA                        5:03.08  
       31.18  1:06.70                                                      
  2 Bui, Thomas T             15 SCOR-CA                        5:09.74  
       31.18  1:06.75                                                      
  3 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                        5:19.39  
       32.48  1:09.41                                                      
  4 Gutierrez, Conner J       16 PDSC-CA                        5:24.79  
       33.25  1:11.99                                                      
  5 Gutierrez, Anthony J      16 PDSC-CA                        5:26.48  
       34.76  1:13.04                                                      
  6 Loreno, Matthew G         15 PDSC-CA                        5:31.81  
       33.02  1:12.47                                                      
  7 Yoo, Daniel J             12 CCAQ-CA                        5:32.64  
       34.86  1:13.73                                                      
  8 Kobayashi, Calvin S       14 CROC-CA                        5:47.61  
       33.38  1:16.67                                                      
  9 Gilliatt, Caleb L         12 CCAQ-CA                        6:02.92  
       39.01  1:24.19                                                      
 -- Dunn, Michael M           15 PDSC-CA                             DQ  
       36.33  1:20.10                                                      
 
Mixed 11 & Over 800 LC Meter Freestyle Split
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Li, Eron M                11 STAR-CA                       10:48.87  
 
Mixed 5 & Over 50 LC Meter Freestyle Split
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Isaiah D        14 DSRT-CA                          26.90  
  2 Ibarra, Audrey A          14 CROC-CA                          31.19  
  3 Cordero, Marcos A         12 STAR-CA                          33.21  
 
Mixed 5 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Glaser, Sean M            13 HILL-CA                        1:09.46  
 
Mixed 5 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Knighten, Breanne         11 STAR-CA                          40.34