BSC IMX Sprint Cup - CORRECTED RESULTS - Meet Results

BSC IMX Sprint Cup - CORRECTED RESULTS
10/28/2017 - 10/29/2017
Long Beach, CA USA
Updated: 10/31/2017

CORRECTED RESULTS
The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to ALSO Swimming /De Armas                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
    Beach Swim Club IMX/Sprint Cup Closed Invitational, Sanction #: S17-307    
                         Belmont Shore Temporary Pool                          
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Umpornpuckdi, Natalie      8 CERR-CA                18.12      15.85  
  2 Kim, Charlotte S           8 CERR-CA                16.96      16.51  
  3 Williams, Grace M          8 BAC-CC                 18.51      16.99  
  4 Lee, Elizabeth H           8 CERR-CA                19.29      17.01  
  5 Davis, Raelynne A          8 STAR-CA                17.71      18.48  
  6 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                17.43      18.81  
  7 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                19.43      19.66  
  8 Renta, Sophie E            8 SEAL-CA                20.01      19.86  
  9 Johnson, Audrey M          8 STAR-CA                22.38      20.22  
 10 Asplin, Kiana K            8 Beach-CA                  NT      21.10  
 11 Davis, Harper C            7 SEAL-CA                31.25      21.13  
 12 Renta, Emily J             7 SEAL-CA                23.70      21.89  
 13 Todd, Hailey N             7 BAC-CC                 24.36      22.05  
 14 Mastros, Lily A            8 SEAL-CA                25.38      22.83  
 15 Garcia, Kristiana B        6 SEAL-CA                23.39      25.44  
 16 Kinno, Dahlia A            5 SEAL-CA                31.66      28.00  
 17 Bondar, Arina              8 Beach-CA                  NT      29.76  
 18 Todd, Addie M              5 BAC-CC                 52.26      37.65  
 19 Dorsett, Sophia J          5 BAC-CC                 44.13      48.47  
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Umpornpuckdi, Natalie      8 CERR-CA                21.02      18.84  
  2 Kim, Charlotte S           8 CERR-CA                20.28      19.41  
  3 Lee, Elizabeth H           8 CERR-CA                22.21      21.16  
  4 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                24.12      21.52  
  5 Williams, Grace M          8 BAC-CC                 21.64      22.00  
  6 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                21.64      22.44  
  7 Davis, Raelynne A          8 STAR-CA                23.62      24.29  
  8 Asplin, Kiana K            8 Beach-CA                  NT      24.61  
  9 Renta, Emily J             7 SEAL-CA                31.67      24.89  
 10 Renta, Sophie E            8 SEAL-CA                26.24      25.52  
 11 Todd, Hailey N             7 BAC-CC                 30.95      25.66  
 12 Davis, Harper C            7 SEAL-CA                24.94      26.13  
 13 Garcia, Kristiana B        6 SEAL-CA                27.16      26.81  
 14 Johnson, Audrey M          8 STAR-CA                24.91      27.33  
 15 Mastros, Lily A            8 SEAL-CA                32.23      30.05  
 16 Bondar, Arina              8 Beach-CA                  NT      31.84  
 17 Dorsett, Sophia J          5 BAC-CC                    NT    1:04.27  
 -- Kinno, Dahlia A            5 SEAL-CA                33.92         DQ  
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Umpornpuckdi, Natalie      8 CERR-CA                22.86      19.54  
  2 Lee, Elizabeth H           8 CERR-CA                24.94      22.44  
  3 Kim, Charlotte S           8 CERR-CA                26.78      24.05  
  4 Renta, Sophie E            8 SEAL-CA                29.10      24.67  
  5 Williams, Grace M          8 BAC-CC                 30.37      25.42  
  6 Davis, Raelynne A          8 STAR-CA                25.37      25.96  
  7 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                30.12      26.00  
  8 Renta, Emily J             7 SEAL-CA                29.40      26.58  
  9 Lawrence, Penny            8 BAC-CC                    NT      29.55  
 10 Davis, Harper C            7 SEAL-CA                   NT      29.81  
 -- Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                29.63         DQ  
 -- Mastros, Lily A            8 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Bondar, Arina              8 Beach-CA                  NT         DQ  
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Umpornpuckdi, Natalie      8 CERR-CA                18.06      16.66  
  2 Lee, Elizabeth H           8 CERR-CA                17.84      17.60  
  3 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                18.30      18.95  
  4 Williams, Grace M          8 BAC-CC                 20.93      19.40  
  5 Davis, Raelynne A          8 STAR-CA                20.61      20.71  
  6 Renta, Sophie E            8 SEAL-CA                22.55      21.39  
  7 Kim, Charlotte S           8 CERR-CA                20.68      21.40  
  8 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                28.24      23.26  
  9 Lawrence, Penny            8 BAC-CC                    NT      24.54  
 10 Mastros, Lily A            8 SEAL-CA                   NT      27.59  
 11 Davis, Harper C            7 SEAL-CA                33.59      27.86  
 12 Garcia, Kristiana B        6 SEAL-CA                   NT      30.08  
 13 Renta, Emily J             7 SEAL-CA                30.87      31.06  
 -- Johnson, Audrey M          8 STAR-CA                26.14         DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Umpornpuckdi, Natalie      8 CERR-CA              1:23.37    1:25.04  
  2 Lee, Elizabeth H           8 CERR-CA              1:30.02    1:29.33  
  3 Kim, Charlotte S           8 CERR-CA              1:31.96    1:35.84  
  4 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                   NT    1:39.01  
  5 Williams, Grace M          8 BAC-CC               1:39.15    1:40.36  
  6 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                   NT    1:50.36  
  7 Davis, Raelynne A          8 STAR-CA              1:48.50    1:56.97  
  8 Renta, Emily J             7 SEAL-CA                   NT    2:08.18  
  9 Davis, Harper C            7 SEAL-CA              2:41.29    2:08.34  
 -- Mastros, Lily A            8 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Lawrence, Penny            8 BAC-CC               2:12.40         DQ  
 -- Renta, Sophie E            8 SEAL-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abernathy, Sienna C       10 TNT-CC                 28.77      29.49  
  2 Godbolt, Jaydah I          9 STAR-CA                30.44      30.34  
  3 Kinno, Sophia V           10 SEAL-CA                33.03      30.83  
  4 Lawrence, Avery N         10 BAC-CC                 31.61      32.40  
  5 Eckard, Cora              10 BAC-CC                 31.80      33.03  
  6 Nguyen, Amanda H          10 CERR-CA                33.90      33.19  
  7 Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA                35.02      33.32  
  8 Haverstock, Eva           10 BAC-CC                 36.43      36.24  
  9 Escalante, Jacqueline     10 Beach-CA               38.82      36.67  
 10 Chang, Sydney             10 SEAL-CA                40.39      37.31  
 11 Templanza, Jamie Grace C   9 UnAtt - Seal-CA        38.32      37.62  
 12 Dorsett, Izzy A            9 BAC-CC                 37.91      37.70  
 13 Patterson, Rylie M         9 SEAL-CA                41.56      38.00  
 14 Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA               38.80      38.65  
 15 Dorsett, Lilli O          10 BAC-CC                 39.57      39.53  
 16 Remland, Claire E         10 SEAL-CA                   NT      40.85  
 17 Storm, Eleni V            10 BAC-CC                 38.90      41.34  
 18 Rocha, Thalia M           10 BAC-CC                 40.63      42.52  
 19 Romero, Paeton M          10 STAR-CA                42.74      42.56  
 20 Nguyen, Anne Claire K     10 SEAL-CA                48.69      42.91  
 21 Torre, Asia K             10 SEAL-CA                   NT      44.75  
 22 Quirino, Mykah V           9 CERR-CA                   NT      44.99  
 23 DeVelbiss, Gabriella G     9 BAC-CC                 57.41      45.35  
 24 Melancon, Courtney H      10 SEAL-CA                   NT      46.92  
 25 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA                42.91      47.12  
 26 Olivieri, Montserrat       9 SEAL-CA                   NT      49.31  
 27 Owens, Bailey A            9 SEAL-CA                   NT      49.54  
 28 Ahmadi, Gabriela A        10 Beach-CA                  NT      53.57  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Miranda E          10 TNT-CC               1:06.62    1:02.44  
  2 Abernathy, Sienna C       10 TNT-CC               1:04.45    1:03.75  
  3 Godbolt, Jaydah I          9 STAR-CA              1:04.94    1:04.94  
  4 Kinno, Sophia V           10 SEAL-CA              1:08.71    1:07.74  
  5 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA              1:08.19    1:08.13  
  6 Nguyen, Amanda H          10 CERR-CA              1:20.00    1:14.64  
  7 Escalante, Jacqueline     10 Beach-CA             1:28.33    1:23.46  
  8 Chang, Sydney             10 SEAL-CA              1:26.36    1:24.60  
  9 Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA             1:30.91    1:26.55  
 10 Romero, Paeton M          10 STAR-CA              1:39.15    1:34.11  
 11 Melancon, Courtney H      10 SEAL-CA                   NT    1:36.02  
 12 Nguyen, Anne Claire K     10 SEAL-CA              1:49.12    1:38.64  
 13 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA              1:44.92    1:39.79  
 14 Ahmadi, Gabriela A        10 Beach-CA                  NT    1:45.19  
 15 Torre, Asia K             10 SEAL-CA                   NT    1:47.29  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Miranda E          10 TNT-CC               2:35.08    2:18.96  
  2 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA              2:26.42    2:26.00  
  3 Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA                  NT    3:12.58  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Godbolt, Jaydah I          9 STAR-CA                34.17      35.33  
  2 Abernathy, Sienna C       10 TNT-CC                 37.00      38.69  
  3 Nguyen, Amanda H          10 CERR-CA                   NT      40.75  
  4 Chang, Sydney             10 SEAL-CA                40.79      44.80  
  5 Romero, Paeton M          10 STAR-CA                51.29      50.60  
  6 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA                   NT      52.22  
  7 Nguyen, Anne Claire K     10 SEAL-CA                58.79      52.71  
  8 Torre, Asia K             10 SEAL-CA                   NT      54.54  
  9 Melancon, Courtney H      10 SEAL-CA                   NT      55.63  
 10 Ahmadi, Gabriela A        10 Beach-CA                  NT    1:01.56  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Miranda E          10 TNT-CC               1:13.34    1:14.82  
  2 Templanza, Julien Faith   10 UnAtt - Seal-CA      1:26.05    1:19.40  
  3 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA              1:20.22    1:20.14  
  4 Eckard, Cora              10 BAC-CC               1:24.25    1:22.65  
  5 Haverstock, Eva           10 BAC-CC               1:36.72    1:28.55  
  6 Storm, Eleni V            10 BAC-CC               1:39.54    1:37.67  
  7 Rocha, Thalia M           10 BAC-CC                    NT    1:50.53  
 -- Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Romero, Paeton M          10 STAR-CA              1:47.55         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abernathy, Sienna C       10 TNT-CC                 40.33      42.00  
  2 Kinno, Sophia V           10 SEAL-CA                42.94      42.15  
  3 Godbolt, Jaydah I          9 STAR-CA                41.88      42.72  
  4 Escalante, Jacqueline     10 Beach-CA               46.95      43.39  
  5 Eckard, Cora              10 BAC-CC                 43.94      43.84  
  6 Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA                45.88      44.52  
  7 Chang, Sydney             10 SEAL-CA                44.83      44.67  
  8 Patterson, Rylie M         9 SEAL-CA                46.17      44.95  
  9 Templanza, Jamie Grace C   9 UnAtt - Seal-CA        49.30      46.94  
 10 Nguyen, Anne Claire K     10 SEAL-CA                50.58      47.42  
 11 Nguyen, Amanda H          10 CERR-CA                48.57      47.47  
 12 Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA               49.91      47.62  
 13 Dorsett, Lilli O          10 BAC-CC                 47.87      48.11  
 14 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA                49.19      48.63  
 15 Remland, Claire E         10 SEAL-CA                   NT      51.11  
 16 Storm, Eleni V            10 BAC-CC                 51.78      53.70  
 17 Haverstock, Eva           10 BAC-CC                 58.56      54.35  
 18 Olivieri, Montserrat       9 SEAL-CA                   NT      56.91  
 19 Quirino, Mykah V           9 CERR-CA                   NT      58.66  
 20 Melancon, Courtney H      10 SEAL-CA                   NT      59.66  
 21 Romero, Paeton M          10 STAR-CA              1:05.19    1:05.18  
 -- Owens, Bailey A            9 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Dorsett, Izzy A            9 BAC-CC                 51.08         DQ  
 -- Rocha, Thalia M           10 BAC-CC                 57.54         DQ  
 -- DeVelbiss, Gabriella G     9 BAC-CC                    NT         DQ  
 -- Torre, Asia K             10 SEAL-CA                   NT         NS  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Miranda E          10 TNT-CC               1:39.08    1:23.76  
  2 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA              1:35.25    1:33.61  
  3 Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA                  NT    1:45.13  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abernathy, Sienna C       10 TNT-CC                 31.58      33.81  
  2 Godbolt, Jaydah I          9 STAR-CA                34.14      34.17  
  3 Eckard, Cora              10 BAC-CC                 41.09      36.36  
  4 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA                37.78      36.74  
  5 Kinno, Sophia V           10 SEAL-CA                37.44      37.41  
  6 Nguyen, Amanda H          10 CERR-CA                39.24      38.30  
  7 Escalante, Jacqueline     10 Beach-CA               50.07      41.10  
  8 Lawrence, Avery N         10 BAC-CC                 49.53      41.40  
  9 Templanza, Jamie Grace C   9 UnAtt - Seal-CA        45.36      42.68  
 10 Chang, Sydney             10 SEAL-CA                44.38      45.74  
 11 Remland, Claire E         10 SEAL-CA                   NT      46.28  
 12 Nguyen, Anne Claire K     10 SEAL-CA                50.30      47.09  
 13 Haverstock, Eva           10 BAC-CC                 52.16      49.68  
 14 Torre, Asia K             10 SEAL-CA                   NT      50.44  
 15 Rocha, Thalia M           10 BAC-CC                 53.19      54.76  
 16 Olivieri, Montserrat       9 SEAL-CA                   NT    1:00.01  
 17 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA                   NT    1:09.74  
 -- Patterson, Rylie M         9 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Melancon, Courtney H      10 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA                44.25         NS  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Miranda E          10 TNT-CC               1:09.91    1:10.99  
  2 Kinno, Sophia V           10 SEAL-CA                   NT    1:23.07  
  3 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA              1:24.48    1:24.12  
  4 Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA                  NT    1:48.87  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Godbolt, Jaydah I          9 STAR-CA              1:17.12    1:16.88  
  2 Abernathy, Sienna C       10 TNT-CC               1:15.20    1:17.91  
  3 Nguyen, Amanda H          10 CERR-CA              1:25.34    1:26.32  
  4 Chang, Sydney             10 SEAL-CA              1:30.58    1:33.51  
  5 Nguyen, Anne Claire K     10 SEAL-CA              2:01.25    1:40.61  
  6 Romero, Paeton M          10 STAR-CA              1:56.27    1:52.42  
  7 Melancon, Courtney H      10 SEAL-CA                   NT    1:56.05  
 -- Torre, Asia K             10 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Black, Miranda E          10 TNT-CC               2:41.81    2:35.47  
  2 Eckard, Cora              10 BAC-CC               3:08.29    2:47.29  
  3 Vinyard, Bouquet L        10 STAR-CA              3:04.18    2:52.64  
  4 Templanza, Julien Faith   10 UnAtt - Seal-CA      3:50.89    2:57.71  
  5 Lawrence, Avery N         10 BAC-CC               3:26.27    3:04.05  
  6 Dorsett, Lilli O          10 BAC-CC                    NT    3:37.96  
 -- Davison-Lakey, Matilda     9 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Dorsett, Izzy A            9 BAC-CC                    NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edgar, Elise V            12 SEAL-CA                26.24      25.96  
  2 Ghinea, Eileen A          12 SCAT-CA                27.46      27.19  
  3 Mercado, Madison G        12 CERR-CA                26.81      27.46  
  4 Alfaham, Lolo A           12 SEAL-CA                29.74      28.12  
  5 Rabe, Emilia S            12 SEAL-CA                28.26      28.32  
  6 Oliveira, Camila A        12 CERR-CA                28.09      28.38  
  7 May, Laina R              12 STAR-CA                28.58      29.05  
  8 Dornoff, Alex E           11 CERR-CA                29.61      29.10  
  9 Oliveira, Cayla A         11 CERR-CA                30.07      30.65  
 10 Malamma, Leyla D          12 BAC-CC                 30.61      31.02  
 11 Cheshire, Davin G         11 BAC-CC                 31.05      31.11  
 12 Reina, Daniella F         11 Beach-CA               33.04      31.25  
 13 Ostrom, Alexandra S       11 BAC-CC                 29.25      31.44  
 14 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA                31.77      32.48  
 15 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA               38.98      33.33  
 16 Rojas, Sarah A            12 BAC-CC                 32.42      33.85  
 17 Kulkarni, Anokhi S        11 SEAL-CA                35.36      34.14  
 18 Carlson, Morgan S         11 Beach-CA               37.40      35.60  
 19 Fernando, Lily E          11 Beach-CA                  NT      38.22  
 20 Kotani, Mia L             11 CERR-CA                   NT      41.54  
 21 Wlodarczyk, Alexandra M   11 SEAL-CA                   NT    1:00.56  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olson, Ava C              12 TNT-CC               1:03.40    1:02.08  
  2 Dornoff, Alex E           11 CERR-CA              1:03.93    1:02.94  
  3 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA             1:01.96    1:03.48  
  4 Addison, Eden L           11 STAR-CA              1:05.01    1:06.17  
  5 Brys, Sofia E             11 Beach-CA             1:19.42    1:08.89  
  6 Reina, Daniella F         11 Beach-CA             1:15.92    1:11.22  
  7 Van Wormer, Alyssa B      12 SEAL-CA                   NT    1:15.27  
  8 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA                  NT    1:20.32  
  9 Fernando, Lily E          11 Beach-CA                  NT    1:26.70  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edgar, Elise V            12 SEAL-CA              2:11.61    2:05.13  
  2 Ghinea, Eileen A          12 SCAT-CA              2:06.84    2:08.32  
  3 Mercado, Madison G        12 CERR-CA              2:13.59    2:13.14  
  4 May, Laina R              12 STAR-CA              2:22.41    2:15.57  
  5 Alfaham, Lolo A           12 SEAL-CA                   NT    2:17.22  
  6 Oliveira, Camila A        12 CERR-CA              2:13.90    2:18.60  
  7 Oliveira, Cayla A         11 CERR-CA              2:36.86    2:21.85  
  8 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA              2:30.88    2:35.28  
  9 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA                  NT    2:53.74  
 10 Carlson, Morgan S         11 Beach-CA                  NT    3:01.79  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olson, Ava C              12 TNT-CC               6:03.55    6:02.39  
  2 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA             6:27.07    6:13.24  
  3 Reina, Daniella F         11 Beach-CA                  NT    6:56.88  
  4 Brys, Sofia E             11 Beach-CA                  NT    6:59.15  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edgar, Elise V            12 SEAL-CA                29.76      28.87  
  2 Ghinea, Eileen A          12 SCAT-CA                31.59      29.98  
  3 Oliveira, Camila A        12 CERR-CA                35.61      33.75  
  4 Mercado, Madison G        12 CERR-CA                34.53      34.02  
  5 Alfaham, Lolo A           12 SEAL-CA                37.97      35.18  
  6 Oliveira, Cayla A         11 CERR-CA                37.10      36.02  
  7 May, Laina R              12 STAR-CA                36.86      36.89  
  8 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA               42.36      40.06  
  9 Carlson, Morgan S         11 Beach-CA               47.93      46.16  
 -- Clock, Audrey A           11 SEAL-CA                41.91         DQ  
 -- Wlodarczyk, Alexandra M   11 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Kotani, Mia L             11 CERR-CA                   NT         NS  
 -- Fernando, Lily E          11 Beach-CA                  NT         NS  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Addison, Eden L           11 STAR-CA              1:08.75    1:08.82  
  2 Olson, Ava C              12 TNT-CC               1:15.72    1:11.63  
  3 Malamma, Leyla D          12 BAC-CC                    NT    1:18.76  
  4 Ostrom, Alexandra S       11 BAC-CC               1:29.56    1:19.29  
  5 Reina, Daniella F         11 Beach-CA             1:22.60    1:20.12  
  6 Brys, Sofia E             11 Beach-CA                  NT    1:20.36  
  7 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA             1:26.42    1:21.41  
 -- Cheshire, Davin G         11 BAC-CC               1:19.96         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ghinea, Eileen A          12 SCAT-CA                32.11      32.70  
  2 Mercado, Madison G        12 CERR-CA                34.61      34.71  
  3 Edgar, Elise V            12 SEAL-CA                36.67      35.85  
  4 Oliveira, Cayla A         11 CERR-CA                35.77      35.90  
  5 Oliveira, Camila A        12 CERR-CA                37.16      36.37  
  6 May, Laina R              12 STAR-CA                36.62      37.57  
  7 Dornoff, Alex E           11 CERR-CA                40.26      38.08  
  8 Alfaham, Lolo A           12 SEAL-CA                41.23      38.10  
  9 Cheshire, Davin G         11 BAC-CC                 38.97      39.17  
 10 Malamma, Leyla D          12 BAC-CC                 41.94      41.42  
 11 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA               40.25      41.54  
 12 Ostrom, Alexandra S       11 BAC-CC                 41.34      41.87  
 13 Kulkarni, Anokhi S        11 SEAL-CA                43.82      42.02  
 14 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA                44.54      42.22  
 15 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA               51.33      42.28  
 16 Rabe, Emilia S            12 SEAL-CA                49.06      42.29  
 17 Rojas, Sarah A            12 BAC-CC                 45.44      45.86  
 18 Carlson, Morgan S         11 Beach-CA               49.57      47.21  
 -- Kotani, Mia L             11 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olson, Ava C              12 TNT-CC               1:25.03    1:19.90  
  2 Addison, Eden L           11 STAR-CA              1:26.14    1:26.46  
  3 Reina, Daniella F         11 Beach-CA                  NT    1:29.67  
  4 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA             1:29.54    1:33.20  
  5 Brys, Sofia E             11 Beach-CA                  NT    1:36.37  
  6 Van Wormer, Alyssa B      12 SEAL-CA                   NT    1:38.66  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edgar, Elise V            12 SEAL-CA                28.24      27.75  
  2 Ghinea, Eileen A          12 SCAT-CA                28.46      29.33  
  3 Mercado, Madison G        12 CERR-CA                29.62      30.27  
  4 Oliveira, Camila A        12 CERR-CA                30.26      31.33  
  5 May, Laina R              12 STAR-CA                32.58      32.34  
  6 Oliveira, Cayla A         11 CERR-CA                31.31      32.65  
  7 Rabe, Emilia S            12 SEAL-CA                32.92      32.66  
  8 Dornoff, Alex E           11 CERR-CA                33.26      33.02  
  9 Cheshire, Davin G         11 BAC-CC                 49.63      33.37  
 10 Alfaham, Lolo A           12 SEAL-CA                36.70      34.42  
 11 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA                  NT      35.48  
 12 Ostrom, Alexandra S       11 BAC-CC                 35.02      35.64  
 13 Brys, Sofia E             11 Beach-CA               35.37      35.87  
 14 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA                38.69      37.48  
 15 Rojas, Sarah A            12 BAC-CC                    NT      38.59  
 16 Malamma, Leyla D          12 BAC-CC                 52.34      41.17  
 17 Carlson, Morgan S         11 Beach-CA               45.55      43.08  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olson, Ava C              12 TNT-CC               1:07.25    1:07.66  
  2 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA             1:31.70    1:22.07  
  3 Brys, Sofia E             11 Beach-CA             1:21.07    1:24.30  
  4 Reina, Daniella F         11 Beach-CA                  NT    1:25.89  
 -- Van Wormer, Alyssa B      12 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Addison, Eden L           11 STAR-CA              1:12.80         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 May, Laina R              12 STAR-CA              1:12.98    1:12.78  
  2 Dornoff, Alex E           11 CERR-CA              1:12.94    1:13.28  
 -- Kotani, Mia L             11 CERR-CA                   NT         NS  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edgar, Elise V            12 SEAL-CA              2:29.26    2:20.49  
  2 Ghinea, Eileen A          12 SCAT-CA              2:22.18    2:21.07  
  3 Olson, Ava C              12 TNT-CC               2:32.18    2:29.62  
  4 Mercado, Madison G        12 CERR-CA              2:31.49    2:30.59  
  5 May, Laina R              12 STAR-CA              2:47.10    2:35.89  
  6 Dornoff, Alex E           11 CERR-CA              2:36.06    2:36.42  
  7 Oliveira, Camila A        12 CERR-CA              2:30.78    2:36.94  
  8 Oliveira, Cayla A         11 CERR-CA              2:30.39    2:37.47  
  9 Alfaham, Lolo A           12 SEAL-CA                   NT    2:38.89  
 10 Cheshire, Davin G         11 BAC-CC               2:50.36    2:41.24  
 11 Addison, Eden L           11 STAR-CA              2:38.42    2:42.57  
 12 Hamilton, Samantha F      11 Beach-CA             2:42.42    2:44.06  
 13 Ostrom, Alexandra S       11 BAC-CC               2:35.52    2:44.43  
 14 Reina, Daniella F         11 Beach-CA                  NT    2:50.47  
 15 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA              2:53.66    2:56.81  
 16 Brys, Sofia E             11 Beach-CA             3:04.91    2:57.08  
 17 Yanthis, Yasmin           11 Beach-CA                  NT    3:01.96  
 18 Carlson, Morgan S         11 Beach-CA                  NT    3:19.21  
 -- Kulkarni, Anokhi S        11 SEAL-CA                   NT         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA                27.17      26.18  
  2 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA                25.93      26.41  
  3 Cobb, Grace E             13 BAC-CC                 27.14      28.30  
  4 Boyd, Andrea G            14 SEAL-CA                   NT      28.34  
  5 Jordan, Anna R            13 CERR-CA                27.55      28.49  
  6 Cobb, Sarah C             13 BAC-CC                 28.50      28.59  
  7 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA                28.29      28.85  
  8 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA                28.51      29.08  
  9 Reina, Isabella S         13 Beach-CA               29.45      29.80  
 10 Sulay, Kat M              13 CERR-CA                35.17      34.94  
 11 Cervantes, Metz           14 Beach-CA                  NT      39.90  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA                56.53      55.73  
  2 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA                58.84      57.30  
  3 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA                59.61    1:02.00  
  4 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA              1:01.33    1:03.24  
  5 Jordan, Anna R            13 CERR-CA              1:01.26    1:04.27  
  6 Cobb, Sarah C             13 BAC-CC               1:02.78    1:04.45  
  7 Cobb, Grace E             13 BAC-CC               1:00.42    1:05.36  
  8 Reina, Isabella S         13 Beach-CA             1:07.86    1:06.38  
  9 Sulay, Kat M              13 CERR-CA              1:16.28    1:20.25  
 10 Cervantes, Metz           14 Beach-CA                  NT    1:34.55  
 -- Remland, Sarah E          13 SEAL-CA              1:31.69         NS  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA              1:59.32    2:01.36  
  2 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA              2:09.49    2:04.23  
  3 Marr, Leila G             13 Beach-CA             2:04.23    2:05.58  
  4 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA             2:15.70    2:06.33  
  5 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              2:05.67    2:06.96  
  6 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA              2:10.11    2:14.01  
  7 Jordan, Anna R            13 CERR-CA              2:14.06    2:17.97  
  8 Cobb, Sarah C             13 BAC-CC               2:20.42    2:18.54  
  9 Rickett, McKelvey I       13 BAC-CC               2:24.77    2:18.70  
 10 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA              2:26.31    2:19.21  
 11 Cobb, Grace E             13 BAC-CC               2:14.08    2:22.82  
 12 Reina, Isabella S         13 Beach-CA                  NT    2:23.93  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marr, Leila G             13 Beach-CA             5:32.18    5:36.88  
  2 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              5:38.35    5:40.48  
  3 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA             6:35.94    5:43.99  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA              1:02.36    1:03.96  
  2 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA              1:07.87    1:05.90  
  3 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA              1:08.81    1:11.87  
  4 Rickett, McKelvey I       13 BAC-CC               1:33.34    1:13.68  
  4 Cobb, Grace E             13 BAC-CC               1:07.52    1:13.68  
  6 Jordan, Anna R            13 CERR-CA              1:16.02    1:14.35  
  7 Reina, Isabella S         13 Beach-CA             1:13.78    1:14.64  
  8 Cobb, Sarah C             13 BAC-CC               1:29.92    1:15.44  
  9 Haverstock, Ella R        13 BAC-CC               1:19.19    1:16.38  
 10 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA              1:14.32    1:17.71  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marr, Leila G             13 Beach-CA             2:23.81    2:21.34  
  2 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA             2:32.76    2:27.83  
  3 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              2:29.24    2:29.73  
  4 Haverstock, Ella R        13 BAC-CC                    NT    2:34.69  
  5 Rickett, McKelvey I       13 BAC-CC                    NT    2:34.78  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA              1:22.25    1:15.47  
  2 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA              1:32.46    1:17.28  
  3 Cobb, Sarah C             13 BAC-CC               1:19.26    1:21.51  
  4 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA              1:17.81    1:23.51  
  5 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA              1:23.44    1:24.11  
  6 Reina, Isabella S         13 Beach-CA                  NT    1:28.56  
  7 Jordan, Anna R            13 CERR-CA              1:25.81    1:28.88  
  8 Cobb, Grace E             13 BAC-CC               1:23.79    1:30.69  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              2:31.50    2:37.91  
  2 Marr, Leila G             13 Beach-CA             2:48.25    2:53.39  
  3 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA                  NT    3:02.69  
  4 Cobb, Sarah C             13 BAC-CC                    NT    3:05.67  
  5 Rickett, McKelvey I       13 BAC-CC                    NT    3:07.62  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA              1:03.19    1:01.68  
  2 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA              1:06.40    1:04.05  
  3 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA              1:05.69    1:07.89  
  4 Reina, Isabella S         13 Beach-CA             1:11.54    1:09.07  
  5 Jordan, Anna R            13 CERR-CA              1:10.12    1:11.06  
  6 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA              1:17.50    1:17.64  
  7 Haverstock, Ella R        13 BAC-CC                    NT    1:18.84  
  8 Cobb, Grace E             13 BAC-CC                    NT    1:20.56  
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              2:18.75    2:22.84  
  2 Reina, Isabella S         13 Beach-CA                  NT    2:35.24  
  3 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA                  NT    2:44.46  
  4 Marr, Leila G             13 Beach-CA                  NT    2:45.05  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banos, Samantha A         13 SEAL-CA              1:41.60    2:20.00  
  2 Shead, Isabella G         14 SEAL-CA              2:17.31    2:20.23  
  3 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              2:22.38    2:21.17  
  4 Marr, Leila G             13 Beach-CA             2:24.89    2:22.55  
  5 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA             2:30.95    2:28.24  
  6 Gannon, Ella J            14 SEAL-CA              2:24.36    2:31.13  
  7 Jordan, Anna R            13 CERR-CA              2:38.65    2:34.75  
  8 Reina, Isabella S         13 Beach-CA             2:38.84    2:35.33  
  9 Jordan, Charlotte G       13 CERR-CA              2:37.59    2:40.48  
 -- Sulay, Kat M              13 CERR-CA              3:20.82         DQ  
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Kaitlin R         13 SEAL-CA              5:09.14    4:58.97  
  2 Marr, Leila G             13 Beach-CA                  NT    5:04.09  
  3 Buffington, Georgia M     14 Beach-CA                  NT    5:20.94  
 
Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA                25.31      25.85  
  2 Marvel, Lucinda A         15 SEAL-CA                25.69      26.37  
  3 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA                26.12      26.63  
  4 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA                25.58      26.69  
  5 Kaplan, Eva M             16 SEAL-CA                26.55      27.07  
  6 Lester, Emily r           16 Beach-CA               28.61      27.35  
  7 Andres, Emily A           16 SEAL-CA                27.03      27.37  
  8 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA                28.22      28.63  
  9 Jun, Chloe S              15 Beach-CA               29.48      28.92  
 10 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA               31.43      32.24  
 11 Dominic, Rebekah M        15 Beach-CA                  NT      35.27  
 
Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA                56.47      56.26  
  2 Marvel, Lucinda A         15 SEAL-CA                55.29      56.31  
  3 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA                54.19      57.34  
  4 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA                56.26      57.45  
  5 Andres, Emily A           16 SEAL-CA                57.67      58.04  
  6 Lester, Emily r           16 Beach-CA             1:03.85      59.72  
  7 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA              1:00.75    1:02.04  
  8 Jun, Chloe S              15 Beach-CA             1:03.78    1:02.14  
  9 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA             1:10.72    1:12.31  
 10 Dominic, Rebekah M        15 Beach-CA                  NT    1:21.80  
 
Girls 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA              1:58.03    1:59.97  
  2 Oca, Anja E               18 Beach-CA             2:01.62    2:01.97  
  3 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA              2:01.61    2:02.40  
  4 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA              2:01.64    2:02.54  
  5 Marvel, Lucinda A         15 SEAL-CA              1:58.74    2:03.65  
  6 Simmons, Lilly M          15 Beach-CA             2:00.86    2:03.99  
  7 Andres, Emily A           16 SEAL-CA              2:02.32    2:09.11  
  8 Klubnikin, Eliana F       16 BAC-CC                    NT    2:09.79  
  9 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             2:18.63    2:15.89  
 10 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA                   NT    2:16.33  
 11 Doherty, Isabella M       15 CERR-CA              2:11.02    2:17.19  
 12 Jun, Chloe S              15 Beach-CA             2:21.45    2:20.20  
 13 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA                  NT    2:37.55  
 -- McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              2:07.45         DQ  
 
Girls 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marvel, Lucinda A         15 SEAL-CA              5:29.96    5:27.70  
  2 Simmons, Lilly M          15 Beach-CA             5:28.67    5:34.21  
  3 McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              5:36.94    5:42.50  
  4 Doherty, Isabella M       15 CERR-CA              5:53.00    6:01.40  
  5 Lester, Emily r           16 Beach-CA                  NT    6:11.13  
  6 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             6:43.18    6:32.53  
 
Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA                58.83    1:01.75  
  2 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA              1:03.05    1:06.78  
  3 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA              1:06.16    1:07.23  
  4 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA              1:07.26    1:08.36  
  5 Klubnikin, Eliana F       16 BAC-CC               1:10.60    1:08.39  
  6 Jun, Chloe S              15 Beach-CA             1:16.14    1:12.94  
  7 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA                  NT    1:28.80  
 -- Andres, Emily A           16 SEAL-CA              1:04.02         DQ  
 -- Marvel, Lucinda A         15 SEAL-CA              1:02.92         DQ  
 
Girls 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oca, Anja E               18 Beach-CA             2:17.75    2:18.44  
  2 Simmons, Lilly M          15 Beach-CA             2:25.48    2:32.07  
  3 McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              2:31.96    2:32.14  
  4 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             2:55.79    2:51.52  
 -- Doherty, Isabella M       15 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA              1:08.85    1:10.85  
  2 Kaplan, Eva M             16 SEAL-CA              1:13.91    1:15.60  
  3 Andres, Emily A           16 SEAL-CA              1:13.87    1:16.26  
  4 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA              1:12.94    1:17.29  
  5 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA              1:14.72    1:20.13  
  6 Jun, Chloe S              15 Beach-CA             1:21.35    1:20.14  
  7 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA              1:34.62    1:26.15  
  8 Lester, Emily r           16 Beach-CA             1:26.83    1:28.65  
  9 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA             1:31.48    1:32.67  
 
Girls 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oca, Anja E               18 Beach-CA             2:25.73    2:33.26  
  2 McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              2:54.92    2:50.99  
  3 Doherty, Isabella M       15 CERR-CA                   NT    2:59.22  
  4 Simmons, Lilly M          15 Beach-CA             3:23.56    3:10.92  
  5 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             3:13.82    3:11.91  
 
Girls 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA                58.81      59.84  
  2 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA                59.00    1:01.61  
  3 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA              1:00.95    1:03.86  
  4 Marvel, Lucinda A         15 SEAL-CA              1:02.20    1:04.60  
  5 Andres, Emily A           16 SEAL-CA              1:03.88    1:05.90  
  6 Jun, Chloe S              15 Beach-CA             1:13.76    1:09.99  
  7 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA              1:19.47    1:12.04  
  8 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA                  NT    1:30.90  
 
Girls 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oca, Anja E               18 Beach-CA             2:09.32    2:16.63  
  2 McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              2:17.15    2:19.15  
  3 Simmons, Lilly M          15 Beach-CA             2:46.28    2:42.30  
  4 Doherty, Isabella M       15 CERR-CA                   NT    2:45.05  
  5 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             3:02.27    2:54.40  
 
Girls 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banos, Natalia I          15 SEAL-CA              2:14.04    2:16.58  
  2 Yuwana, Atiya A           15 SEAL-CA              2:13.79    2:16.59  
  3 Buckle, Brianna M         17 SEAL-CA              2:16.88    2:19.42  
  4 Andres, Emily A           16 SEAL-CA              2:19.66    2:21.97  
  5 Kaplan, Eva M             16 SEAL-CA                   NT    2:23.79  
  6 McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              2:22.29    2:25.63  
  7 Brazier, Hannah L         16 SEAL-CA              2:32.54    2:34.95  
  8 Jun, Chloe S              15 Beach-CA             2:38.17    2:38.67  
  9 Doherty, Isabella M       15 CERR-CA              2:33.99    2:39.70  
 10 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             2:45.80    2:45.38  
 11 Kolts, Isabella M         15 Beach-CA             3:03.69    3:01.70  
 -- Oca, Anja E               18 Beach-CA             2:14.00         DQ  
 
Girls 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oca, Anja E               18 Beach-CA             4:48.26    4:49.43  
  2 McCann, Mary-Kate         15 SEAL-CA              4:51.71    4:59.27  
  3 Klubnikin, Eliana F       16 BAC-CC                    NT    5:14.59  
  4 Simmons, Lilly M          15 Beach-CA             5:30.49    5:26.95  
  5 Doherty, Isabella M       15 CERR-CA                   NT    5:31.40  
  6 Lopez, Nancy K            17 Beach-CA             6:03.81    5:57.53  
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dornoff, Anthony M         8 CERR-CA                16.91      15.29  
  2 Garcia, Anthony J          8 SEAL-CA                17.44      18.02  
  3 Marr, Ike I                8 Beach-CA               19.58      20.53  
  4 Kain-O'Grady, Asher S      8 Beach-CA                  NT      22.01  
  5 Renta, Matthew N           7 SEAL-CA                24.76      23.29  
  6 Renta, Thomas B            7 SEAL-CA                24.02      25.64  
  7 Carruth, Ian L             7 SEAL-CA                   NT      29.60  
  8 Davis, Carter T            6 SEAL-CA                43.53      36.19  
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dornoff, Anthony M         8 CERR-CA                21.91      18.28  
  2 Garcia, Anthony J          8 SEAL-CA                22.51      21.63  
  3 Marr, Ike I                8 Beach-CA               28.56      25.01  
  4 Kain-O'Grady, Asher S      8 Beach-CA                  NT      25.61  
  5 Renta, Thomas B            7 SEAL-CA                32.54      28.41  
  6 Renta, Matthew N           7 SEAL-CA                34.17      31.66  
  7 Davis, Carter T            6 SEAL-CA                35.06      33.29  
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dornoff, Anthony M         8 CERR-CA                20.06      18.36  
  2 Garcia, Anthony J          8 SEAL-CA                28.13      22.90  
  3 Renta, Matthew N           7 SEAL-CA                35.94      33.46  
 -- Marr, Ike I                8 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Kain-O'Grady, Asher S      8 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Renta, Thomas B            7 SEAL-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dornoff, Anthony M         8 CERR-CA                20.36      16.76  
  2 Garcia, Anthony J          8 SEAL-CA                20.50      19.61  
  3 Marr, Ike I                8 Beach-CA               26.62      29.37  
  4 Renta, Thomas B            7 SEAL-CA                26.95      29.42  
  5 Kain-O'Grady, Asher S      8 Beach-CA                  NT      29.57  
  6 Renta, Matthew N           7 SEAL-CA                   NT      35.86  
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dornoff, Anthony M         8 CERR-CA              1:21.38    1:13.93  
  2 Renta, Matthew N           7 SEAL-CA                   NT    2:19.57  
 -- Marr, Ike I                8 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Renta, Thomas B            7 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Kain-O'Grady, Asher S      8 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Garcia, Anthony J          8 SEAL-CA                   NT         NS  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mo, Cheney C               9 CERR-CA                30.65      29.35  
  2 Lee, Nathan S             10 CERR-CA                29.11      29.76  
  3 Hua, Hunter H             10 CERR-CA                30.45      31.23  
  4 Lawrence, Corban S         9 BAC-CC                 33.79      34.15  
  5 Soto, Christian A         10 SEAL-CA                42.50      37.99  
  6 Baker, Vaughan s           9 Beach-CA                  NT      39.25  
  7 Nguyen, Tommy H            9 SEAL-CA                44.73      40.41  
  8 Cheshire, Jude T           9 BAC-CC                 40.18      40.65  
  9 Carruth, Connor C         10 SEAL-CA                   NT      43.31  
 10 Rodriguez, Ryan M         10 STAR-CA                46.24      45.68  
 11 MacNeil-Caouette, Bodee    9 SEAL-CA                   NT      52.29  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sar, Mordox s             10 SEAL-CA              1:06.78    1:01.66  
  2 Chowdhury, Arin G         10 SEAL-CA              1:04.76    1:04.47  
  3 Hua, Hunter H             10 CERR-CA              1:05.44    1:05.21  
  4 Mo, Cheney C               9 CERR-CA              1:05.11    1:06.37  
  5 Soto, Christian A         10 SEAL-CA                   NT    1:26.28  
  6 Okunev, Andrey A          10 Beach-CA             1:58.28    1:49.75  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sar, Mordox s             10 SEAL-CA              2:36.59    2:18.07  
  2 Chowdhury, Arin G         10 SEAL-CA              2:20.87    2:18.71  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hua, Hunter H             10 CERR-CA                36.01      36.59  
  2 Mo, Cheney C               9 CERR-CA                38.51      37.60  
  3 Soto, Christian A         10 SEAL-CA                   NT      50.33  
  4 Okunev, Andrey A          10 Beach-CA             1:05.46    1:01.88  
 -- MacNeil-Caouette, Bodee    9 SEAL-CA                   NT         NS  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chowdhury, Arin G         10 SEAL-CA              1:15.89    1:15.71  
  2 Sar, Mordox s             10 SEAL-CA                   NT    1:16.75  
  3 Rodriguez, Ryan M         10 STAR-CA              2:11.57    2:01.80  
 -- Lee, Nathan S             10 CERR-CA              1:13.10         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mo, Cheney C               9 CERR-CA                40.37      39.48  
  2 Hua, Hunter H             10 CERR-CA                42.20      41.17  
  3 Lee, Nathan S             10 CERR-CA                41.79      41.84  
  4 Lawrence, Corban S         9 BAC-CC                 50.46      47.70  
  5 Baker, Vaughan s           9 Beach-CA                  NT      51.57  
  6 Cheshire, Jude T           9 BAC-CC                 54.52      52.35  
 -- MacNeil-Caouette, Bodee    9 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Soto, Christian A         10 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Rodriguez, Ryan M         10 STAR-CA                   NT         DQ  
 -- Nguyen, Tommy H            9 SEAL-CA                52.70         NS  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chowdhury, Arin G         10 SEAL-CA              1:26.14    1:24.80  
  2 Sar, Mordox s             10 SEAL-CA                   NT    1:30.52  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Nathan S             10 CERR-CA                31.17      31.46  
  2 Hua, Hunter H             10 CERR-CA                33.67      33.14  
  3 Mo, Cheney C               9 CERR-CA                32.62      33.28  
  4 Lawrence, Corban S         9 BAC-CC                 50.34      42.97  
  5 Baker, Vaughan s           9 Beach-CA                  NT      53.10  
  6 Rodriguez, Ryan M         10 STAR-CA                   NT    1:00.74  
 -- Cheshire, Jude T           9 BAC-CC                    NT         DQ  
 -- Nguyen, Tommy H            9 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Soto, Christian A         10 SEAL-CA                50.16         DQ  
 -- Carruth, Connor C         10 SEAL-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sar, Mordox s             10 SEAL-CA              1:08.47    1:07.88  
  2 Chowdhury, Arin G         10 SEAL-CA              1:17.45    1:11.81  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mo, Cheney C               9 CERR-CA              1:16.02    1:14.76  
  2 Hua, Hunter H             10 CERR-CA              1:18.01    1:15.58  
  3 Soto, Christian A         10 SEAL-CA                   NT    1:50.91  
 -- Okunev, Andrey A          10 Beach-CA             2:19.90         DQ  
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sar, Mordox s             10 SEAL-CA              2:44.28    2:30.59  
  2 Chowdhury, Arin G         10 SEAL-CA              2:40.01    2:39.00  
 -- Baker, Vaughan s           9 Beach-CA                  NT         DQ  
 -- Lawrence, Corban S         9 BAC-CC                    NT         DQ  
 -- Lee, Nathan S             10 CERR-CA              2:39.28         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Benjamin C          12 CERR-CA                26.57      26.13  
  2 Kim, Theodore D           12 CERR-CA                28.72      27.49  
  3 Chang, Kyle               12 SEAL-CA                28.67      27.64  
  4 Rabe, Lorenzo J           12 SEAL-CA                29.61      27.73  
  5 Lee, Matthew W            11 CERR-CA                27.48      27.97  
  6 Eckard, Aidan             12 BAC-CC                 29.61      28.93  
  7 Banos, Nathaniel A        11 SEAL-CA                30.26      29.57  
  8 Haq, Tyler C              12 UN-01-CA               31.21      30.11  
  9 Pham, Aidan N             12 SEAL-CA                31.70      31.50  
  9 Hess, Thomas L            11 SEAL-CA                33.17      31.50  
 11 Soto, James D             12 SEAL-CA                   NT      31.76  
 12 Ranshaw, Dylan J          11 STAR-CA                34.42      33.90  
 13 Marquez, Dylan J          12 SEAL-CA                   NT      35.57  
 14 Quirino, Aiden V          12 CERR-CA                   NT      36.71  
 15 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA                34.69      37.05  
 16 Barrett, Jake L           11 SEAL-CA                   NT      38.95  
 17 Wilson, David B           11 SEAL-CA                45.49      43.05  
 -- Flexo, Daniel W           11 Beach-CA               42.03         NS  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA               53.18      54.02  
  2 Marr, Mac H               11 Beach-CA             1:00.40    1:01.07  
  3 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA              1:18.00    1:20.14  
  4 Sutanto, Brandon A        11 SEAL-CA              1:47.39    1:21.95  
  5 Flexo, Daniel W           11 Beach-CA             1:36.45    1:22.01  
  6 Barrett, Jake L           11 SEAL-CA                   NT    1:32.28  
  7 Tang, Kenneth K           11 STAR-CA              1:35.61    1:36.82  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Benjamin C          12 CERR-CA              1:59.71    1:59.58  
  2 Chang, Kyle               12 SEAL-CA              2:07.70    2:07.69  
  3 Banos, Nathaniel A        11 SEAL-CA              2:14.68    2:12.77  
  4 Kim, Theodore D           12 CERR-CA              2:16.58    2:12.83  
  5 Pham, Aidan N             12 SEAL-CA                   NT    2:37.05  
  6 Marquez, Dylan J          12 SEAL-CA                   NT    2:53.73  
  7 Wilson, David B           11 SEAL-CA              3:24.36    3:16.25  
 -- Soto, James D             12 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Haq, Tyler C              12 UN-01-CA                  NT         NS  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA             5:29.42    5:33.19  
  2 Marr, Mac H               11 Beach-CA             6:10.63    5:43.99  
  3 Sutanto, Brandon A        11 SEAL-CA                   NT    7:52.22  
  4 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA              7:31.31    7:56.80  
 -- Haq, Tyler C              12 UN-01-CA                  NT         NS  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Benjamin C          12 CERR-CA                30.02      29.53  
  2 Kim, Theodore D           12 CERR-CA                31.49      31.63  
  3 Chang, Kyle               12 SEAL-CA                33.45      32.94  
  4 Banos, Nathaniel A        11 SEAL-CA                34.39      34.77  
  5 Pham, Aidan N             12 SEAL-CA                41.45      39.37  
  6 Soto, James D             12 SEAL-CA                   NT      41.50  
  7 Marquez, Dylan J          12 SEAL-CA                   NT      46.06  
  8 Flexo, Daniel W           11 Beach-CA               51.38      49.02  
  9 Wilson, David B           11 SEAL-CA                50.08      49.50  
 10 Barrett, Jake L           11 SEAL-CA                   NT      52.69  
 -- Haq, Tyler C              12 UN-01-CA               35.59         NS  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA             1:26.29    1:03.33  
  2 Lee, Matthew W            11 CERR-CA              1:14.34    1:09.11  
  3 Marr, Mac H               11 Beach-CA             1:10.03    1:11.22  
  4 Hess, Thomas L            11 SEAL-CA              1:23.34    1:19.52  
  5 Sutanto, Brandon A        11 SEAL-CA                   NT    1:39.24  
 -- Eckard, Aidan             12 BAC-CC               1:16.60         DQ  
 -- Ranshaw, Dylan J          11 STAR-CA              1:30.24         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA               30.75      28.84  
  2 Wong, Benjamin C          12 CERR-CA                33.66      33.66  
  3 Chang, Kyle               12 SEAL-CA                35.01      34.86  
  4 Rabe, Lorenzo J           12 SEAL-CA                39.51      35.15  
  5 Lee, Matthew W            11 CERR-CA                40.90      36.22  
  6 Eckard, Aidan             12 BAC-CC                 39.04      40.09  
  7 Haq, Tyler C              12 UN-01-CA               48.88      40.47  
  8 Kim, Theodore D           12 CERR-CA                40.89      40.60  
  9 Pham, Aidan N             12 SEAL-CA                41.72      42.24  
 10 Banos, Nathaniel A        11 SEAL-CA                44.58      43.02  
 11 Hess, Thomas L            11 SEAL-CA                42.50      43.06  
 12 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA                44.38      44.53  
 13 Ranshaw, Dylan J          11 STAR-CA                52.65      47.85  
 14 Flexo, Daniel W           11 Beach-CA               54.96      48.86  
 15 Wilson, David B           11 SEAL-CA                50.41      49.58  
 16 Barrett, Jake L           11 SEAL-CA                   NT      59.01  
 -- Marquez, Dylan J          12 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Soto, James D             12 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Quirino, Aiden V          12 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA             1:06.86    1:05.90  
  2 Marr, Mac H               11 Beach-CA             1:30.39    1:34.95  
  3 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA              1:36.94    1:40.21  
  4 Sutanto, Brandon A        11 SEAL-CA              1:44.04    1:45.69  
  5 Barrett, Jake L           11 SEAL-CA                   NT    2:18.65  
 -- Tang, Kenneth K           11 STAR-CA              1:52.03         DQ  
 -- Flexo, Daniel W           11 Beach-CA             2:11.58         NS  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Benjamin C          12 CERR-CA                28.84      28.63  
  2 Lee, Matthew W            11 CERR-CA                29.15      29.63  
  3 Chang, Kyle               12 SEAL-CA                29.67      30.31  
  4 Rabe, Lorenzo J           12 SEAL-CA                31.75      30.68  
  5 Banos, Nathaniel A        11 SEAL-CA                32.59      32.94  
  6 Kim, Theodore D           12 CERR-CA                32.78      32.96  
  7 Pham, Aidan N             12 SEAL-CA                34.65      34.16  
  8 Eckard, Aidan             12 BAC-CC                 42.34      34.38  
  9 Haq, Tyler C              12 UN-01-CA               37.83      34.93  
 10 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA                40.09      41.91  
 11 Soto, James D             12 SEAL-CA                   NT      43.76  
 12 Marquez, Dylan J          12 SEAL-CA                   NT      47.13  
 13 Wilson, David B           11 SEAL-CA                56.68      59.51  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA                  NT    1:00.46  
  2 Marr, Mac H               11 Beach-CA             1:14.76    1:23.09  
  3 Sutanto, Brandon A        11 SEAL-CA              2:19.61    1:28.60  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Tang, Kenneth K           11 STAR-CA              1:45.92         DQ  
 -- Barrett, Jake L           11 SEAL-CA                   NT         NS  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fourzon, Erik D           12 UN-01-CA             2:15.42    2:12.53  
  2 Wong, Benjamin C          12 CERR-CA              2:17.74    2:18.27  
  3 Lee, Matthew W            11 CERR-CA              2:22.74    2:23.65  
  4 Chang, Kyle               12 SEAL-CA              2:27.71    2:25.74  
  5 Marr, Mac H               11 Beach-CA             2:48.34    2:31.53  
  6 Banos, Nathaniel A        11 SEAL-CA              2:38.76    2:35.87  
  7 Kim, Theodore D           12 CERR-CA              2:35.59    2:36.08  
  8 Eckard, Aidan             12 BAC-CC               2:59.88    2:39.72  
  9 Haq, Tyler C              12 UN-01-CA                  NT    2:48.08  
 10 Pham, Aidan N             12 SEAL-CA                   NT    2:53.97  
 11 Saliminejad, Mateen       12 CERR-CA              3:05.99    3:21.76  
 -- Marquez, Dylan J          12 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Sutanto, Brandon A        11 SEAL-CA              3:26.55         DQ  
 -- Rabe, Lorenzo J           12 SEAL-CA              2:35.89         DQ  
 -- Soto, James D             12 SEAL-CA                   NT         DQ  
 -- Wilson, David B           11 SEAL-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA                23.69      24.12  
  2 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA               24.96      24.75  
  3 Ocampo, Lucas             13 Beach-CA               30.37      26.59  
  4 Kaplan, Ethan F           14 SEAL-CA                26.86      26.82  
  5 Pham, Preston N           14 SEAL-CA                29.79      26.84  
  6 Cho, Justin               13 CERR-CA                27.50      28.34  
  7 Zhao, Andrew L            13 CERR-CA                30.24      30.77  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA                49.84      49.76  
  2 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA               55.89      55.46  
  3 Ocampo, Lucas             13 Beach-CA             1:03.96      58.96  
  4 Pham, Preston N           14 SEAL-CA              1:00.42    1:00.25  
  5 Cho, Justin               13 CERR-CA              1:02.88    1:05.11  
  6 Zhao, Andrew L            13 CERR-CA              1:08.00    1:07.50  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA             1:52.21    1:51.32  
  2 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA              1:57.26    1:53.09  
  3 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA             2:04.27    1:59.44  
  4 Ocampo, Lucas             13 Beach-CA             2:18.25    2:08.65  
  5 Eckard, Lennox            14 BAC-CC               2:10.74    2:09.68  
  6 Gomez, David              14 BAC-CC               2:20.41    2:10.82  
  7 Pham, Preston N           14 SEAL-CA              2:25.15    2:22.36  
  8 Hajipour, Parsa           13 CERR-CA                   NT    2:31.62  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA             5:45.09    5:19.56  
  2 Fan, Connor J             13 CERR-CA                   NT    5:53.19  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA             1:02.34    1:01.36  
  2 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA                   NT    1:03.76  
  3 Eckard, Lennox            14 BAC-CC               1:09.36    1:07.49  
  4 Gomez, David              14 BAC-CC               1:26.13    1:17.27  
  5 Ocampo, Lucas             13 Beach-CA             1:24.07    1:18.02  
  6 Pham, Preston N           14 SEAL-CA              1:18.79    1:19.20  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA                  NT    2:23.17  
  2 Fan, Connor J             13 CERR-CA                   NT    2:24.13  
 -- Eckard, Lennox            14 BAC-CC               2:36.56         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA              1:04.67    1:03.78  
  2 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA             1:16.50    1:16.72  
  3 Pham, Preston N           14 SEAL-CA              1:11.87    1:16.79  
  4 Kaplan, Ethan F           14 SEAL-CA              1:15.89    1:16.99  
  5 Ocampo, Lucas             13 Beach-CA             1:28.90    1:21.72  
  6 Cho, Justin               13 CERR-CA              1:28.45    1:30.91  
  7 Zhao, Andrew L            13 CERR-CA              1:36.21    1:41.68  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA             2:09.91    2:16.62  
  2 Eckard, Lennox            14 BAC-CC               3:04.67    2:56.18  
  3 Hajipour, Parsa           13 CERR-CA                   NT    3:05.93  
  4 Gomez, David              14 BAC-CC                    NT    3:17.76  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA                56.19      57.95  
  2 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA             1:07.53    1:05.07  
  3 Ocampo, Lucas             13 Beach-CA             1:12.30    1:07.30  
  4 Pham, Preston N           14 SEAL-CA              1:15.84    1:10.67  
  5 Gomez, David              14 BAC-CC               1:11.77    1:11.34  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA             2:01.58    2:16.94  
  2 Fan, Connor J             13 CERR-CA              2:15.23    2:19.79  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA             2:01.48    2:06.64  
  2 Sutanto, Justin A         14 SEAL-CA              2:15.84    2:09.24  
  3 Mc Gee, Liam s            14 Beach-CA             2:22.69    2:16.59  
  4 Pham, Preston N           14 SEAL-CA              2:38.26    2:31.19  
 -- Kaplan, Ethan F           14 SEAL-CA              2:42.36         DQ  
 -- Ocampo, Lucas             13 Beach-CA             2:39.68         DQ  
 -- Zhao, Andrew L            13 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivers, Hank H            14 Beach-CA                  NT    4:37.24  
  2 Fan, Connor J             13 CERR-CA                   NT    5:06.29  
  3 Eckard, Lennox            14 BAC-CC                    NT    5:22.42  
 
Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA               23.44      24.05  
  2 Trinidad, Jared B         16 SEAL-CA                24.64      25.35  
  3 Ackerknecht, Taylor M     17 BAC-CC                 25.59      25.44  
 
Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA               53.02      54.12  
  2 Trinidad, Jared B         16 SEAL-CA                54.08      54.39  
  3 Ackerknecht, Taylor M     17 BAC-CC                 56.59    1:02.36  
 
Boys 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearce, Jack w            15 Beach-CA             1:50.35    1:52.15  
  2 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA             1:59.77    1:56.64  
  3 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA             2:22.77    2:02.04  
  4 Miller, Adam B            16 Beach-CA             1:59.42    2:03.28  
  5 Hill, Jeremy I            17 SEAL-CA              2:56.55    2:35.91  
 
Boys 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearce, Jack w            15 Beach-CA             5:15.55    5:14.56  
  2 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA             5:20.77    5:26.07  
  3 Miller, Adam B            16 Beach-CA                  NT    5:40.10  
  4 Ackerknecht, Taylor M     17 BAC-CC                    NT    6:35.63  
 
Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trinidad, Jared B         16 SEAL-CA                54.86      58.13  
  2 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA             1:15.88    1:08.18  
 
Boys 15-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearce, Jack w            15 Beach-CA             2:12.99    2:15.87  
  2 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA             2:20.00    2:16.65  
  3 Miller, Adam B            16 Beach-CA                  NT    2:29.49  
 
Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trinidad, Jared B         16 SEAL-CA              1:01.51    1:03.43  
  2 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA             1:06.23    1:09.09  
  3 Ackerknecht, Taylor M     17 BAC-CC               1:11.77    1:12.95  
 
Boys 15-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA                  NT    2:40.07  
  2 Miller, Adam B            16 Beach-CA                  NT    2:53.74  
 -- Pearce, Jack w            15 Beach-CA                  NT         DQ  
 
Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trinidad, Jared B         16 SEAL-CA                   NT    1:00.18  
  2 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA             1:17.66    1:01.55  
  3 Hill, Jeremy I            17 SEAL-CA              1:17.88    1:21.92  
 
Boys 15-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA             2:15.77    2:09.88  
  2 Pearce, Jack w            15 Beach-CA             2:15.77    2:14.28  
  3 Miller, Adam B            16 Beach-CA                  NT    2:22.56  
 
Boys 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearce, Jack w            15 Beach-CA             2:08.74    2:12.88  
  2 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA             2:15.77    2:13.58  
  3 Snyder, Zachary M         16 Beach-CA             2:09.66    2:16.02  
  4 Miller, Adam B            16 Beach-CA             2:17.34    2:24.73  
  5 Ackerknecht, Taylor M     17 BAC-CC               2:38.38    2:32.20  
 
Boys 15-18 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pearce, Jack w            15 Beach-CA                  NT    4:47.06  
  2 Perez Ortega, Pablo       16 Beach-CA                  NT    4:49.11  
  3 Miller, Adam B            16 Beach-CA                  NT    5:10.57