SGSG SERIES MEET # 3 updated 6.19.17 - Meet Results

SGSG SERIES MEET # 3 updated 6.19.17
4/22/2017 - 4/22/2017
SAN GABRIEL , CA USA
Updated: 6/19/2017

corrected event 14 results
The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to South Bay Swimming                        HY-TEK's MEET MANAGER 5.0
              2017 CA  SGSG DUAL SC  SERIES MEET # 3 - 4/22/2017               
                                    S17-113                                    
                                    Results                                    
 
Mixed 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Adrienne G            8 PASA-CA                38.76      35.81  
  2 Garcia, Leonardo I         8 COMM-CA                37.90      36.81  
  3 Becerra, Julia             8 COMM-CA                41.83      42.08  
  4 Reyes, Julian A            7 WAC-CA                 43.06      42.48  
  5 Flores, Ivy M              8 WAC-CA                    NT      44.88  
  6 De La Mora, Alia           8 COMM-CA                   NT      45.06  
  7 Tutokey, Sophia K          7 PASA-CA                   NT      45.77  
  8 Huang, Claire              7 PASA-CA                   NT      46.30  
  9 Choi, Danielle Y           7 PASA-CA                47.98      47.05  
 10 Martinez, Katie T          7 COMM-CA                46.23      49.73  
 11 Marchi-Setyan, Samvel A    7 WAC-CA                    NT      55.91  
 12 Avetisyan, Natalie         6 PASA-CA                   NT    1:02.82  
 13 Martinez, Alani            8 COMM-CA                   NT    1:02.86  
 14 Cardenas, Liam R           5 COMM-CA                   NT    1:03.78  
 
Mixed 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Leonardo I         8 COMM-CA                47.52      43.32  
  2 Huang, Claire              7 PASA-CA                50.48      46.73  
  3 De La Mora, Alia           8 COMM-CA                   NT      48.00  
  4 Flores, Ivy M              8 WAC-CA                    NT      51.65  
  5 Martinez, Alani            8 COMM-CA                   NT    1:04.41  
  6 Avetisyan, Natalie         6 PASA-CA                   NT    1:06.59  
  7 Marchi-Setyan, Samvel A    7 WAC-CA                    NT    1:15.17  
 -- Cardenas, Liam R           5 COMM-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Adrienne G            8 PASA-CA                   NT      47.70  
  2 Martinez, Katie T          7 COMM-CA              1:08.13      55.24  
  3 Becerra, Julia             8 COMM-CA              1:00.87      56.44  
  4 De La Mora, Alia           8 COMM-CA                   NT    1:00.10  
  5 Thomas, Liam S             8 PASA-CA                   NT    1:00.56  
  6 Flores, Ivy M              8 WAC-CA                    NT    1:07.40  
 -- Awori, Jojo J              8 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Martinez, Alani            8 COMM-CA                   NT         DQ  
 -- Cardenas, Liam R           5 COMM-CA                   NT         DQ  
 -- Estrada, Dominic A         7 WAC-CA                    NT         DQ  
 -- Reyes, Julian A            7 WAC-CA                 54.06         DQ  
 
Mixed 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Leonardo I         8 COMM-CA                   NT      47.46  
 -- Thomas, Liam S             8 PASA-CA                48.81         DQ  
 -- Tutokey, Sophia K          7 PASA-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Adrienne G            8 PASA-CA              1:40.83    1:29.19  
  2 Reyes, Julian A            7 WAC-CA               1:47.97    1:42.64  
  3 Thomas, Liam S             8 PASA-CA                   NT    1:44.12  
  4 Becerra, Julia             8 COMM-CA              1:50.54    1:44.83  
  5 Choi, Danielle Y           7 PASA-CA                   NT    1:52.14  
  6 Martinez, Katie T          7 COMM-CA              2:01.02    1:52.69  
 -- Awori, Jojo J              8 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Huang, Claire              7 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Estrada, Dominic A         7 WAC-CA                    NT         DQ  
 -- Tutokey, Sophia K          7 PASA-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 9-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernandez, Annabelle L    11 COMM-CA                38.95      36.89  
  2 Ibarra, Alyah J           11 COMM-CA                39.70      38.15  
  3 De La Mora, Guillermo A   11 COMM-CA                43.76      39.14  
  4 Wong, Samantha W           9 PASA-CA                37.97      39.53  
  5 Mendoza, Saul J           10 COMM-CA                42.89      42.49  
  6 Solorzano, Adam A         11 COMM-CA                51.14      43.50  
  7 Cruz, Victoria            12 COMM-CA                48.82      44.78  
  8 Vasconcelos, Ashley L      9 WAC-CA                 52.18      45.42  
  9 Gomez, James Y            12 PASA-CA                   NT      46.11  
 10 Walsh, Kristopher W       11 WAC-CA                    NT      46.81  
 11 Martinez, Nathan M         9 COMM-CA                   NT      47.04  
 12 Barragan, Reyna H         10 COMM-CA                50.00      48.07  
 13 Cardenas, Ivan R           9 COMM-CA                   NT      48.67  
 14 Movsesyan, Alex           10 PASA-CA                52.95      49.45  
 15 Cruz, Bianca C            12 COMM-CA                48.35      49.62  
 16 Lucas, Alejandro C        10 COMM-CA                54.99      49.68  
 17 Espinosa, Diana A         10 COMM-CA                   NT      51.88  
 18 Toutounjian, Leah A        9 PASA-CA              1:00.05      55.67  
 19 Cruz, Sofia                9 COMM-CA                55.89      57.57  
 20 Padilla, Chloee J         11 COMM-CA                58.44      59.46  
 21 Gomez, Jack Y              9 PASA-CA                   NT    1:00.67  
 22 Barellano, Bella R         9 WAC-CA                    NT    1:01.41  
 23 Magana, Casey C           10 COMM-CA                   NT    1:01.63  
 24 Gomez, Mariana Y           9 PASA-CA                   NT    1:03.73  
 25 Awori, Ari N              10 PASA-CA                   NT    1:10.86  
 -- Marchi-Setyan, Katelyn V  11 WAC-CA                    NT         DQ  
 
Mixed 9-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Theresa A          12 COMM-CA                43.67      41.34  
  2 Cruz, Markus L            11 COMM-CA                44.69      42.09  
  3 Fishbach, Emery G         11 PASA-CA                45.68      44.20  
  4 Avetisyan, Alicia         11 PASA-CA                47.59      45.06  
  5 De La Mora, Guillermo A   11 COMM-CA                49.87      46.68  
  6 Mendoza, Saul J           10 COMM-CA                48.54      47.27  
  7 Cruz, Jade A              11 COMM-CA                47.44      48.23  
  8 Cruz, Bianca C            12 COMM-CA                48.34      48.88  
  9 Vasconcelos, Ashley L      9 WAC-CA                 50.22      49.12  
 10 Solorzano, Adam A         11 COMM-CA                56.22      50.12  
 11 Cruz, Victoria            12 COMM-CA                52.43      50.51  
 12 Lucas, Alejandro C        10 COMM-CA                51.10      50.74  
 13 Moran, Matthew D           9 COMM-CA                   NT      54.31  
 14 Movsesyan, Alex           10 PASA-CA                55.73      54.72  
 15 Aceves-Meza, Eydann L      9 COMM-CA                   NT      56.48  
 16 Mani, Berlynn B           10 COMM-CA                55.52      57.68  
 17 Awori, Ari N              10 PASA-CA                   NT      58.01  
 18 Padilla, Chloee J         11 COMM-CA                56.17      58.53  
 19 Cardenas, Ivan R           9 COMM-CA              1:06.98      58.99  
 20 Cruz, Sofia                9 COMM-CA              1:10.63    1:01.63  
 21 Zacarias, Natalia         10 COMM-CA              1:06.49    1:03.60  
 22 Prado, Michelle T          9 WAC-CA                    NT    1:15.20  
 -- Gomez, Jack Y              9 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Gomez, Mariana Y           9 PASA-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 9-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lim, Ronald               10 PASA-CA                35.24      32.32  
  2 Wong, Samantha W           9 PASA-CA                36.23      34.99  
  3 Ibarra, Alyah J           11 COMM-CA                36.66      35.22  
  4 Wong, Brandon W           11 PASA-CA                34.92      35.67  
  5 Vargas, Juliana           10 COMM-CA                35.47      35.93  
  6 Cruz, Markus L            11 COMM-CA                36.78      36.10  
  7 Longoria-Hernandez, Juli  12 COMM-CA                36.79      36.92  
  8 Zapata, Vicente D         11 WAC-CA                 39.05      37.21  
  9 Islas, Sophia N           11 PASA-CA                41.32      38.16  
 10 Martinez, Nathan M         9 COMM-CA                41.43      40.34  
 11 Flores, Noah              11 WAC-CA                 41.68      40.37  
 12 Fishbach, Emery G         11 PASA-CA                41.02      43.19  
 13 Cruz, Jade A              11 COMM-CA                47.63      45.82  
 14 Cardenas, Ivan R           9 COMM-CA                51.58      49.29  
 15 Zacarias, Natalia         10 COMM-CA                55.59      56.37  
 
Mixed 5-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Longoria-Hernandez, Juli  12 COMM-CA              1:24.71    1:23.28  
  2 Islas, Sophia N           11 PASA-CA              1:39.37    1:30.43  
  3 Barragan, Reyna H         10 COMM-CA              1:31.12    1:48.13  
  4 Choi, Danielle Y           7 PASA-CA                   NT    2:03.61  
 -- Movsesyan, Alex           10 PASA-CA              1:46.68         DQ  
 -- Gomez, James Y            12 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Toutounjian, Leah A        9 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Moran, Matthew D           9 COMM-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 9-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desjarlais, James A       14 PASA-CA                26.51      26.59  
  2 Silva, Erika E            13 COMM-CA                27.22      27.43  
  3 Limmen, Eliana L          12 PASA-CA                27.33      27.91  
  4 Lin, Nicholas J           14 UN-04-CA               28.14      28.19  
  5 Cruz, Nicholas S          14 COMM-CA                28.20      28.52  
  6 Movsesyan, Arthur         12 PASA-CA                28.33      29.40  
  7 Zacarias, Camila          13 COMM-CA                29.63      30.07  
  8 Lin, Owen                 13 PASA-CA                31.08      30.88  
  9 Huang, Andrew             15 UN-04-CA                  NT      31.44  
 10 Naranjo, Veralie F        13 COMM-CA                33.43      31.56  
 11 Olivas, Marisela          17 UN-02-CA               29.80      31.74  
 12 Cruz, Markus L            11 COMM-CA                32.81      31.82  
 13 Hernandez, Annabelle L    11 COMM-CA                31.61      32.19  
 14 Ibarra, Alyah J           11 COMM-CA                32.20      32.66  
 15 Wong, Brandon W           11 PASA-CA                30.93      32.80  
 16 Toutounjian, Matthew A    13 PASA-CA                33.76      33.13  
 17 Lopez, Theresa A          12 COMM-CA                34.72      33.32  
 18 Avetisyan, Alicia         11 PASA-CA                33.32      33.44  
 19 Martinez, Nathan M         9 COMM-CA                35.25      34.81  
 20 Mendoza, Saul J           10 COMM-CA                35.68      35.04  
 21 Flores, Noah              11 WAC-CA                 34.10      35.13  
 22 Cruz, Gisselle I           9 COMM-CA                35.70      36.91  
 23 Cruz, Victoria            12 COMM-CA                40.84      36.95  
 24 Barragan, Reyna H         10 COMM-CA                37.27      36.99  
 25 Espinosa, Nathalie S      13 COMM-CA                   NT      37.65  
 26 Martinez, Michael         11 COMM-CA                36.27      37.68  
 27 Marchi-Setyan, Katelyn V  11 WAC-CA                    NT      38.32  
 28 Moran, Matthew D           9 COMM-CA                39.64      38.63  
 29 Cruz, Jade A              11 COMM-CA                39.72      38.84  
 30 Gomez, James Y            12 PASA-CA                   NT      39.72  
 31 Zacarias, Natalia         10 COMM-CA                43.24      43.77  
 32 Aceves-Meza, Eydann L      9 COMM-CA                42.47      43.86  
 33 Espinosa, Diana A         10 COMM-CA                   NT      44.67  
 34 Cruz, Sofia                9 COMM-CA                45.66      45.82  
 35 Toutounjian, Leah A        9 PASA-CA                44.31      45.89  
 36 Marchi-Setyan, Izabella   14 WAC-CA                    NT      46.19  
 37 Magana, Casey C           10 COMM-CA                   NT      47.56  
 38 Padilla, Chloee J         11 COMM-CA                47.74      49.08  
 39 Barellano, Bella R         9 WAC-CA                    NT      50.05  
 40 Gomez, Jack Y              9 PASA-CA                   NT      54.74  
 41 Awori, Ari N              10 PASA-CA                   NT      59.86  
 42 Gomez, Mariana Y           9 PASA-CA                   NT    1:08.01  
 43 Prado, Michelle T          9 WAC-CA                    NT    1:08.13  
 
Mixed 9-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Juett, Colin J            14 UN-04-CA               54.73      56.22  
  2 Cruz, Nicholas S          14 COMM-CA              1:02.23    1:04.47  
  3 Vargas, Juliana           10 COMM-CA              1:09.35    1:09.52  
  4 Lim, Ronald               10 PASA-CA              1:07.03    1:10.28  
  5 Naranjo, Veralie F        13 COMM-CA                   NT    1:11.06  
  6 Hernandez, Annabelle L    11 COMM-CA              1:09.14    1:11.58  
  7 Longoria-Hernandez, Juli  12 COMM-CA              1:14.08    1:12.45  
  8 Olivas, Marisela          17 UN-02-CA             1:07.23    1:13.42  
  9 Pearson, Jayne F          11 PASA-CA              1:11.00    1:14.85  
 10 Islas, Sophia N           11 PASA-CA              1:30.12    1:17.50  
 11 Huang, Andrew             15 UN-04-CA                  NT    1:18.02  
 12 Flores, Noah              11 WAC-CA               1:17.92    1:21.59  
 13 Toutounjian, Nathan O     13 PASA-CA                   NT    1:21.69  
 14 Fishbach, Emery G         11 PASA-CA              1:21.36    1:23.25  
 15 Solorzano, Adam A         11 COMM-CA              1:27.49    1:24.58  
 16 Vasconcelos, Ashley L      9 WAC-CA               1:28.72    1:27.13  
 17 Marchi-Setyan, Katelyn V  11 WAC-CA                    NT    1:30.20  
 18 Mani, Berlynn B           10 COMM-CA              1:36.15    1:32.08  
 19 Espinosa, Diana A         10 COMM-CA                   NT    1:47.94  
 20 Marchi-Setyan, Izabella   14 WAC-CA                    NT    1:48.50  
 -- Mendoza, Catherine C      16 UN-02-CA             1:01.59         DQ  
 
Mixed 9-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Juett, Colin J            14 UN-04-CA             1:56.27    2:01.36  
  2 Barellano, James V        14 WAC-CA               2:13.20    2:11.48  
  3 Becerra, Bianca           13 COMM-CA              2:08.85    2:14.15  
  4 Silva, Erika E            13 COMM-CA              2:10.22    2:18.29  
  5 Solorzano, Mia L          13 COMM-CA              2:17.08    2:24.96  
  6 Cruz, Nicholas S          14 COMM-CA              2:18.15    2:28.31  
  7 Vargas, Juliana           10 COMM-CA              2:34.78    2:39.80  
  8 Gonzalez, Aleaha M        10 COMM-CA              2:53.31    2:48.68  
  9 Martinez, Michael         11 COMM-CA                   NT    2:55.69  
 10 Lucas, Alejandro C        10 COMM-CA              3:24.36    3:04.13  
 
Mixed 9-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Limmen, Eliana L          12 PASA-CA              5:41.44    5:37.20  
  2 Silva, Jayda L            15 UN-02-CA             5:59.89    6:12.23  
  3 Zacarias, Camila          13 COMM-CA              6:43.63    6:27.25  
  4 Estrada, Adrian           12 WAC-CA               7:36.27    6:30.15  
  5 Torres, Claudia J         16 UN-02-CA             6:17.77    6:36.50  
  6 Barragan, Casey R         14 COMM-CA              6:21.75    6:39.75  
  7 Zapata, Vicente D         11 WAC-CA                    NT    7:07.29  
 
Mixed 9-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desjarlais, James A       14 PASA-CA              1:09.29    1:07.62  
  2 Lin, Nicholas J           14 UN-04-CA             1:09.32    1:08.58  
  3 Becerra, Bianca           13 COMM-CA              1:09.90    1:14.75  
  4 Solorzano, Mia L          13 COMM-CA                   NT    1:15.59  
  5 Silva, Jayda L            15 UN-02-CA             1:12.21    1:16.49  
  6 Movsesyan, Arthur         12 PASA-CA              1:18.12    1:17.45  
  7 Lin, Owen                 13 PASA-CA              1:22.89    1:17.52  
  8 Pearson, Jayne F          11 PASA-CA              1:21.32    1:18.88  
  9 Avetisyan, Alicia         11 PASA-CA              1:20.78    1:22.31  
 10 Bello, Sebastian          17 UN-02-CA             1:17.95    1:22.52  
 11 Torres, Claudia J         16 UN-02-CA             1:20.64    1:24.74  
 12 Olivas, Marisela          17 UN-02-CA             1:17.24    1:27.33  
 13 Cruz, Gisselle I           9 COMM-CA              1:32.08    1:29.42  
 14 Toutounjian, Matthew A    13 PASA-CA                   NT    1:36.09  
 15 Toutounjian, Nathan O     13 PASA-CA                   NT    1:46.65  
 16 Marchi-Setyan, Izabella   14 WAC-CA                    NT    2:33.14  
 -- Espinosa, Nathalie S      13 COMM-CA                   NT         DQ  
 -- Huang, Andrew             15 UN-04-CA                  NT         DQ  
 
Mixed 9-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Juett, Colin J            14 UN-04-CA             2:18.23    2:20.44  
  2 Barragan, Casey R         14 COMM-CA              2:41.35    2:49.53  
  3 Lin, Nicholas J           14 UN-04-CA             2:42.99    2:50.38  
  4 Zacarias, Camila          13 COMM-CA                   NT    2:50.97  
  5 Gimenez, Ayelen N         17 UN-02-CA             2:54.27    2:51.13  
  6 Vargas, Jimena            12 COMM-CA                   NT    2:51.26  
  7 Ibarra, Myah K            12 COMM-CA                   NT    2:53.03  
  8 Bravo, Naomi S            12 COMM-CA                   NT    2:56.24  
 
Mixed 9-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desjarlais, James A       14 PASA-CA              1:15.79    1:15.52  
  2 Barellano, James V        14 WAC-CA               1:20.59    1:19.10  
  3 Mendoza, Catherine C      16 UN-02-CA             1:21.40    1:21.27  
  4 Lin, Owen                 13 PASA-CA              1:21.54    1:24.16  
  5 Movsesyan, Arthur         12 PASA-CA              1:29.87    1:26.46  
  6 Naranjo, Veralie F        13 COMM-CA                   NT    1:27.05  
  7 Gimenez, Alexsa N         11 COMM-CA              1:28.71    1:32.01  
  8 Bove, John Michael        14 WAC-CA                    NT    1:33.93  
  9 Gimenez, Ayelen N         17 UN-02-CA             1:29.36    1:37.13  
 10 Padilla, Nicholas J       12 COMM-CA              1:37.23    1:37.75  
 11 Wong, Samantha W           9 PASA-CA                   NT    1:38.78  
 12 Gonzalez, Aleaha M        10 COMM-CA              1:38.32    1:41.86  
 13 Toutounjian, Nathan O     13 PASA-CA              1:55.04    1:49.47  
 -- Toutounjian, Matthew A    13 PASA-CA              1:48.56         DQ  
 
Mixed 9-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Jimena            12 COMM-CA                   NT    3:07.72  
  2 Ibarra, Myah K            12 COMM-CA                   NT    3:08.77  
  3 Gimenez, Alexsa N         11 COMM-CA                   NT    3:09.12  
  4 Bravo, Naomi S            12 COMM-CA                   NT    3:09.71  
  5 Walsh, Kristopher W       11 WAC-CA                    NT    3:33.85  
 -- Bello, Sebastian          17 UN-02-CA                  NT         DQ  
 -- Espinosa, Nathalie S      13 COMM-CA                   NT         DQ  
 
Mixed 9-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Limmen, Eliana L          12 PASA-CA              1:11.45    1:10.44  
  2 Barellano, James V        14 WAC-CA               1:16.72    1:13.78  
  3 Gimenez, Ayelen N         17 UN-02-CA             1:12.45    1:16.11  
  4 De La Mora, Guillermo A   11 COMM-CA                   NT    1:21.99  
  5 Lopez, Theresa A          12 COMM-CA                   NT    1:25.11  
  6 Gonzalez, Aleaha M        10 COMM-CA              1:38.40    1:38.61  
  7 Cruz, Bianca C            12 COMM-CA              1:54.68    1:49.60  
  8 Mani, Berlynn B           10 COMM-CA              2:02.33    1:52.31  
 -- Padilla, Nicholas J       12 COMM-CA              1:26.56         DQ  
 
Mixed 9-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gimenez, Alexsa N         11 COMM-CA                   NT    2:32.67  
  2 Vargas, Jimena            12 COMM-CA                   NT    2:43.64  
  3 Bravo, Naomi S            12 COMM-CA                   NT    3:02.24  
  4 Barragan, Casey R         14 COMM-CA                   NT    3:10.23  
  5 Ibarra, Myah K            12 COMM-CA                   NT    3:20.40  
 
Mixed 9-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silva, Erika E            13 COMM-CA              2:29.88    2:30.23  
  2 Bello, Sebastian          17 UN-02-CA             2:33.69    2:31.05  
  3 Becerra, Bianca           13 COMM-CA              2:28.21    2:31.86  
  4 Silva, Jayda L            15 UN-02-CA             2:31.42    2:32.37  
  5 Bove, John Michael        14 WAC-CA                    NT    2:33.98  
  6 Lim, Ronald               10 PASA-CA              2:51.46    2:43.41  
  7 Solorzano, Mia L          13 COMM-CA              2:34.40    2:43.50  
  8 Torres, Claudia J         16 UN-02-CA             2:41.92    2:49.94  
  9 Padilla, Nicholas J       12 COMM-CA              3:04.36    2:51.81  
 10 Pearson, Jayne F          11 PASA-CA              2:55.76    2:52.23  
 11 Wong, Brandon W           11 PASA-CA                   NT    3:07.57  
 12 Cruz, Gisselle I           9 COMM-CA              3:31.31    3:12.63  
 13 Walsh, Kristopher W       11 WAC-CA               3:22.03    3:12.64  
 14 Aceves-Meza, Eydann L      9 COMM-CA                   NT    4:08.44  
 -- Zapata, Vicente D         11 WAC-CA               3:11.85         DQ