BAC BRW Meet - Meet Results

BAC BRW Meet
1/26/2019 - 1/27/2019
La Mirada, CA USA
Updated: 1/28/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to South Bay Swimming                        HY-TEK's MEET MANAGER 5.0
      2019 CA Barracuda Aquatic Club BRW SC Meet - 1/26/2019 to 1/27/2019      
                              Sanction #: S19-024                              
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nunez, Suri M              8 LACT-CA                17.65      17.10  
  2 Velasco, Aubrey S          8 Oasis-CA               18.01      18.21  
RED - Division  
  1 Lew, Alexandra S           8 ARSC-CA                21.54      17.90  
  2 Rosas, Valeria N           8 LACT-CA                18.54      17.95  
  3 Maggiore, Gigi R           8 Shore Aquatics-CA      18.40      18.10  
  4 Ortega, Karleigh B         6 WAC-CA                 19.86      18.73  
  5 Garzon, Tatiana B          8 RMDA-CA                18.72      19.03  
  6 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                19.97      19.58  
  7 Wong, Emily C              8 SGSG-CA                21.62      20.35  
WHT - Division  
  1 Park, Soomin               8 KSST-CA                   NT      20.11  
  2 Avetisyan, Natalie         8 PASA-CA                26.01      20.16  
  3 Nimpoeno, Sofie C          8 SGSG-CA                   NT      21.45  
  4 Li, Davina                 7 MAX-CA                 25.52      22.35  
  5 Allen, Charlotte S         7 RMDA-CA                26.32      22.58  
  6 Park, Evie J               6 CERR-CA                   NT      22.72  
  7 Chiu, Kaylie               8 SGSG-CA                25.16      22.99  
  8 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                22.61      24.47  
  9 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                 28.17      31.14  
 10 Esquivel, Isabella M       7 LACT-CA                26.06      31.63  
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nunez, Suri M              8 LACT-CA                37.88      36.84  
  2 Velasco, Aubrey S          8 Oasis-CA               39.25      39.64  
  3 Maggiore, Gigi R           8 Shore Aquatics-CA      39.81      39.96  
RED - Division  
  1 Lew, Alexandra S           8 ARSC-CA                41.10      38.54  
  2 Chengswasdisthaporn, Ali   7 RMDA-CA                41.90      41.00  
  3 Ortega, Karleigh B         6 WAC-CA                 44.02      41.09  
  4 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                46.48      43.71  
  5 Garzon, Tatiana B          8 RMDA-CA                43.62      46.79  
WHT - Division  
  1 Wong, Emily C              8 SGSG-CA                   NT      44.43  
  2 Young, Sienna K            8 Shore Aquatics-CA         NT      46.29  
  3 Silva, Ava                 8 RMDA-CA                51.29      46.80  
  4 Pu, Mandy C                6 CERR-CA                49.18      49.42  
  5 Allen, Charlotte S         7 RMDA-CA                53.17      51.44  
  6 Li, Davina                 7 MAX-CA                 54.68      52.99  
  7 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                57.72      53.74  
  8 Chiu, Kaylie               8 SGSG-CA                54.67      53.85  
  9 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                55.30      56.78  
 10 Marez, Emma Y              6 RMDA-CA                   NT    1:00.75  
 11 Flores, Brooklyn N         6 RMDA-CA                   NT    1:01.19  
 12 Esquivel, Isabella M       7 LACT-CA                58.90    1:01.87  
 13 Mantovani, Carla B         7 MPMR-CA                   NT    1:02.74  
 14 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA               1:05.76    1:03.27  
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nunez, Suri M              8 LACT-CA              1:28.38    1:27.93  
RED - Division  
  1 Lew, Alexandra S           8 ARSC-CA              1:29.67    1:28.89  
  2 Maggiore, Gigi R           8 Shore Aquatics-CA    1:32.77    1:30.13  
  3 Chengswasdisthaporn, Ali   7 RMDA-CA              1:32.85    1:32.83  
  4 Wong, Emily C              8 SGSG-CA              1:42.20    1:34.63  
  5 Garzon, Tatiana B          8 RMDA-CA              1:35.41    1:34.69  
  6 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA              1:38.33    1:36.18  
WHT - Division  
  1 Ortega, Karleigh B         6 WAC-CA                    NT    1:31.24  
  2 Young, Sienna K            8 Shore Aquatics-CA         NT    1:46.37  
  3 Esquivel, Isabella M       7 LACT-CA                   NT    2:16.83  
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Rosas, Valeria N           8 LACT-CA                22.14      21.85  
  2 Maggiore, Gigi R           8 Shore Aquatics-CA      20.78      21.88  
  3 Nunez, Suri M              8 LACT-CA                20.91      22.69  
RED - Division  
  1 Lew, Alexandra S           8 ARSC-CA                25.00      22.24  
  2 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                24.65      24.42  
  3 Chiu, Kaylie               8 SGSG-CA                26.12      29.89  
WHT - Division  
  1 Park, Soomin               8 KSST-CA                   NT      22.08  
  2 Young, Sienna K            8 Shore Aquatics-CA      26.74      23.60  
  3 Ortega, Karleigh B         6 WAC-CA                 27.61      24.97  
  4 Park, Evie J               6 CERR-CA                   NT      25.21  
  5 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                29.65      25.81  
  6 Silva, Ava                 8 RMDA-CA                30.66      26.72  
  7 Pu, Mandy C                6 CERR-CA                28.90      27.15  
  8 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                 27.92      28.61  
  9 Esquivel, Isabella M       7 LACT-CA                29.40      30.80  
 10 Mantovani, Carla B         7 MPMR-CA                   NT      33.50  
 11 Flores, Brooklyn N         6 RMDA-CA                   NT      35.54  
 12 Marez, Emma Y              6 RMDA-CA                   NT      41.83  
 13 Kredell, Sydney B          5 Shore Aquatics-CA         NT      43.04  
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Garzon, Tatiana B          8 RMDA-CA                24.46      25.78  
  2 Pu, Mandy C                6 CERR-CA                27.78      26.02  
WHT - Division  
  1 Park, Soomin               8 KSST-CA                   NT      26.82  
  2 Wong, Emily C              8 SGSG-CA                29.17      29.26  
  3 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                34.50      31.85  
  4 Allen, Charlotte S         7 RMDA-CA                   NT      33.64  
  5 Chiu, Kaylie               8 SGSG-CA                   NT      35.73  
  6 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                45.85      35.84  
  7 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                 39.36      36.67  
 -- Marez, Emma Y              6 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Park, Evie J               6 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nunez, Suri M              8 LACT-CA                21.74      22.52  
  2 Rosas, Valeria N           8 LACT-CA                23.51      22.71  
  3 Garzon, Tatiana B          8 RMDA-CA                22.78      22.80  
  4 Maggiore, Gigi R           8 Shore Aquatics-CA      22.50      22.89  
WHT - Division  
  1 Park, Soomin               8 KSST-CA                   NT      22.19  
  2 Lew, Alexandra S           8 ARSC-CA                26.71      22.20  
  3 Nimpoeno, Sofie C          8 SGSG-CA                   NT      22.30  
  4 Park, Evie J               6 CERR-CA                   NT      23.21  
  5 Velasco, Aubrey S          8 Oasis-CA               25.61      23.55  
  6 Avetisyan, Natalie         8 PASA-CA                   NT      24.60  
  7 Wong, Emily C              8 SGSG-CA                26.48      24.64  
  8 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                25.95      27.21  
  9 Allen, Charlotte S         7 RMDA-CA                32.31      27.69  
 10 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                36.16      27.77  
 11 Ortega, Karleigh B         6 WAC-CA                 27.99      27.98  
 12 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                30.63      32.70  
 13 Esquivel, Isabella M       7 LACT-CA                40.81      34.53  
 14 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                 35.28      34.54  
 -- Li, Davina                 7 MAX-CA                 35.14         DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Maggiore, Gigi R           8 Shore Aquatics-CA    1:39.22    1:48.15  
RED - Division  
  1 Lew, Alexandra S           8 ARSC-CA              1:45.33    1:42.04  
  2 Garzon, Tatiana B          8 RMDA-CA              1:45.79    1:42.21  
  3 Nunez, Suri M              8 LACT-CA              1:44.77    1:44.62  
  4 Wong, Emily C              8 SGSG-CA              1:47.11    1:50.32  
  5 Rosas, Valeria N           8 LACT-CA              1:53.19    1:53.28  
  6 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA              1:57.78    1:55.15  
WHT - Division  
  1 Ortega, Karleigh B         6 WAC-CA                    NT    1:51.58  
  2 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                   NT    2:07.40  
 -- Harjo, Mia V               7 LACT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lim, Adrienne G           10 PASA-CA                32.10      30.44  
  2 Tam, Alice                10 CERR-CA                33.82      30.51  
  3 Gallardo, Grace            9 MPMR-CA                32.00      31.69  
  4 Hernandez, Mikaila E      10 CERR-CA                33.30      31.78  
  5 Espeseth, Kayla L         10 WAC-CA                 32.51      32.78  
  6 Takeuchi, Nana             8 CERR-CA                33.90      35.11  
RED - Division  
  1 Xiao, Yolanda Y           10 RORA-CA                34.14      33.03  
  2 Chiu, Zoe D               10 ARSC-CA                34.07      33.19  
  3 Garcia, Cierra M          10 LDST-CA                35.39      33.64  
  4 Banuelos, Sophie D         9 CERR-CA                34.93      34.03  
  5 Mahler, Amaya J           10 SPS-CA                 33.91      34.88  
  6 Fong, Ella C              10 MPMR-CA                35.02      35.09  
  7 Dual, Ava N               10 RMDA-CA                35.09      35.41  
  8 Baxter, Rachel J           8 RMDA-CA                35.90      36.06  
  9 Mancia, Paola A            9 LACT-CA                36.69      36.19  
 10 Cruz, Ellie D              8 WAC-CA                 36.46      36.89  
 11 Luo, Sarah                10 BPAC-CA                36.98      37.11  
 12 Cho, Chloe H               8 KSST-CA                36.92      37.30  
 13 Jimenez, Didi M            8 RMDA-CA                36.26      38.29  
WHT - Division  
  1 Chang, Jazlin S           10 MPMR-CA                38.06      33.53  
  2 Pang, Angelina            10 MPMR-CA                37.82      34.88  
  3 Wong, Samantha H          10 MPMR-CA                37.42      35.27  
  4 Choung, Olivia S           9 CERR-CA                38.41      36.37  
  5 Glauch-Lozano, Sarah E    10 RMDA-CA                38.63      36.68  
  6 Glauch-Lozano, Isabelle    9 RMDA-CA                37.71      37.55  
  7 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA                40.43      38.12  
  8 Hong, Alyssa E             9 MPMR-CA                43.99      38.33  
  9 Young, Ashley B            9 RMDA-CA                39.00      38.89  
 10 Yeung, Michelle L          8 RORA-CA                41.09      39.37  
 11 Garrison, Olivia           9 KSST-CA                   NT      41.03  
 12 Adkins, Selah S            9 CERR-CA                42.38      41.71  
 13 Agnew, Nataly K            9 RMDA-CA                50.21      41.79  
 14 Lee, Madeleine F           9 RMDA-CA                   NT      42.64  
 15 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA                42.98      43.21  
 16 Camacho, Luci S           10 UN-03-CA               43.87      43.45  
 17 Ocampo, Gabby              9 PASA-CA                   NT      44.08  
 18 Rivera, Sophia            10 LDST-CA                   NT      44.51  
 19 Ujiiye, Nicole S           9 LDST-CA                42.27      44.64  
 20 Awori, Jojo J             10 PASA-CA                47.65      44.76  
 21 Punzalan, Erica           10 BAC-CA                 45.10      45.43  
 22 Gonzalez, Brianna C        7 LACT-CA                48.47      46.02  
 23 Liu, Joanna                7 RORA-CA                49.67      46.03  
 24 Huang, Lily B             10 SPS-CA                    NT      46.59  
 25 Benitez, Precious I       10 LDST-CA                   NT      48.20  
 26 Harjo, Sophia L            8 LACT-CA                46.96      48.30  
 27 Sales Calles, Keara K      9 Oasis-CA               49.18      49.04  
 28 Mancia, Rachel             8 LACT-CA                44.35      49.66  
 29 Allen, Madeline M          9 RMDA-CA                49.95      49.70  
 30 Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                   NT      50.01  
 31 Tan, Chloe                 9 RORA-CA                53.48      50.83  
 32 Lee, Taylor                8 RORA-CA                52.90      51.18  
 33 Jones, Jade M              8 LDST-CA                52.65      51.49  
 34 Kaelon, Sarah L           10 RORA-CA                58.53      55.82  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Umpornpuckdi, Natalie      9 RMDA-CA              1:07.79    1:07.74  
  2 Lee, Elizabeth H           9 CERR-CA              1:10.36    1:09.28  
  3 Tan, Minna E              10 MAX-CA               1:12.86    1:09.63  
  4 Espeseth, Kayla L         10 WAC-CA               1:10.95    1:10.67  
  5 Hernandez, Mikaila E      10 CERR-CA              1:13.79    1:11.16  
RED - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              1:15.16    1:08.24  
  2 Banuelos, Sophie D         9 CERR-CA              1:15.93    1:13.14  
  3 Xiao, Yolanda Y           10 RORA-CA              1:19.04    1:15.08  
  4 Becerra, Julia            10 COMM-CA              1:20.94    1:16.66  
  5 Chiu, Zoe D               10 ARSC-CA              1:18.91    1:16.83  
  6 Mancia, Paola A            9 LACT-CA              1:20.78    1:19.02  
  7 Baxter, Rachel J           8 RMDA-CA              1:18.58    1:19.33  
  8 Cruz, Ellie D              8 WAC-CA               1:19.60    1:20.36  
  9 Dual, Ava N               10 RMDA-CA              1:20.00    1:23.15  
WHT - Division  
  1 Criddle, Sloan A          10 SGSG-CA              1:22.37    1:15.96  
  2 Namiranian, Tina          10 CERR-CA              1:28.45    1:18.85  
  3 Wong, Samantha H          10 MPMR-CA              1:22.13    1:19.87  
  4 Calder, Taylor            10 UN-02-CA             1:27.26    1:20.01  
  5 Huang, Claire              9 PASA-CA              1:25.24    1:21.21  
  6 Phan, Meena C             10 RORA-CA              1:32.02    1:23.31  
  7 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA              1:31.88    1:25.43  
  8 Choung, Olivia S           9 CERR-CA              1:30.80    1:26.58  
  9 Martinez, Katie T          9 COMM-CA              1:27.37    1:30.16  
 10 Cummings, Katie L          9 BAC-CA               1:51.16    1:30.37  
 11 Choi, Danielle Y           8 PASA-CA              1:26.86    1:30.64  
 12 Yeung, Michelle L          8 RORA-CA              1:33.07    1:33.53  
 13 Ngo, Alexis A              9 RORA-CA              1:36.56    1:34.43  
 14 Malunes, MJ B              9 BAC-CA                    NT    1:35.83  
 15 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA              1:38.32    1:37.31  
 16 Guerrero, Karina L         9 SGSG-CA                   NT    1:38.81  
 17 Camacho, Luci S           10 UN-03-CA             1:42.47    1:40.25  
 18 Pagaduan, K.C. C           9 BAC-CA               1:49.79    1:40.62  
 19 Chui, Natalie I            9 SGSG-CA                   NT    1:41.87  
 20 Devaney, Cali M            8 Shore Aquatics-CA         NT    1:43.69  
 21 Chiao, Kaitlyn R           9 SPS-CA                    NT    1:44.38  
 22 Roberts, Faithline T       9 RMDA-CA                   NT    1:45.62  
 23 Reed, Brylie K            10 FROG-CA              1:33.01    1:46.82  
 24 Mancia, Rachel             8 LACT-CA              1:45.18    1:48.26  
 24 Gonzalez, Brianna C        7 LACT-CA              1:51.74    1:48.26  
 26 Liu, Joanna                7 RORA-CA              1:53.56    1:49.24  
 27 Ferwerda, Eleanor P        9 Shore Aquatics-CA         NT    1:52.88  
 28 Voloshin, Vasilina K       9 SPS-CA                    NT    1:53.11  
 29 Navarrete, Kaylan          7 LACT-CA              1:56.58    1:57.47  
 30 Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                   NT    2:00.25  
 31 Posadas, Madison M         8 BAC-CA                    NT    2:10.83  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              2:56.80    2:25.95  
  2 Fong, Ella C              10 MPMR-CA              2:54.01    2:48.94  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tan, Minna E              10 MAX-CA                 35.37      36.07  
  2 Kim, Charlotte S           9 CERR-CA                37.92      37.44  
  3 Lee, Elizabeth H           9 CERR-CA                39.55      39.59  
  4 Chiu, Zoe D               10 ARSC-CA                40.19      41.49  
RED - Division  
  1 Rubly, Reese R             9 RMDA-CA                42.32      40.54  
  2 Cho, Chloe H               8 KSST-CA                42.36      42.12  
  3 Luo, Sarah                10 BPAC-CA                41.03      42.60  
  4 Criddle, Sloan A          10 SGSG-CA                43.54      46.90  
 -- Wong, Samantha H          10 MPMR-CA                43.62         DQ  
 -- Gallardo, Grace            9 MPMR-CA                42.74         DQ  
WHT - Division  
  1 Pang, Angelina            10 MPMR-CA                44.43      42.73  
  2 Caballeros, Krista M       9 MAX-CA                    NT      42.82  
  3 Jung, Claire I             8 RORA-CA                47.38      44.30  
  3 Gregorio, Jaslynn         10 RMDA-CA                46.76      44.30  
  5 Calder, Taylor            10 UN-02-CA               49.10      44.54  
  6 Becerra, Julia            10 COMM-CA                53.86      44.76  
  7 Mancia, Paola A            9 LACT-CA                44.89      45.35  
  8 Glauch-Lozano, Isabelle    9 RMDA-CA                   NT      45.37  
  9 Li, Shelly Y               8 RORA-CA                48.87      45.87  
  9 Garrison, Olivia           9 KSST-CA                   NT      45.87  
 11 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA                47.18      46.95  
 12 Dual, Ava N               10 RMDA-CA                44.63      47.21  
 13 Namiranian, Tina          10 CERR-CA                47.96      47.81  
 14 Malunes, MJ B              9 BAC-CA                 51.17      48.14  
 15 Edralinda, Nicole B        7 MAX-CA                    NT      48.24  
 16 Cummings, Katie L          9 BAC-CA                 50.34      48.49  
 17 Glauch-Lozano, Sarah E    10 RMDA-CA                47.01      49.30  
 18 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA                51.33      50.16  
 19 Punzalan, Erica           10 BAC-CA                 48.15      50.82  
 20 Bradley, Jane Y            9 SPS-CA                 54.36      51.23  
 21 Pagaduan, K.C. C           9 BAC-CA                 55.74      52.08  
 22 Reed, Brylie K            10 FROG-CA                45.53      53.29  
 23 Phan, Meena C             10 RORA-CA                57.48      54.69  
 24 Tan, Chloe                 9 RORA-CA                57.18      55.94  
 25 Chiao, Kaitlyn R           9 SPS-CA                    NT      56.09  
 26 Guerrero, Karina L         9 SGSG-CA                   NT      56.34  
 27 Devaney, Cali M            8 Shore Aquatics-CA         NT      58.55  
 28 Ryan-romo, Sidney J        8 BPAC-CA                59.29    1:00.69  
 29 Kaelon, Sarah L           10 RORA-CA              1:11.03    1:02.08  
 30 Mancia, Rachel             8 LACT-CA                55.42    1:02.37  
 31 Posadas, Madison M         8 BAC-CA                    NT    1:04.84  
 32 Ferwerda, Eleanor P        9 Shore Aquatics-CA         NT    1:05.31  
 33 Liu, Joanna                7 RORA-CA                58.76    1:06.60  
 -- Buchanan, Paige E          9 WAC-CA                    NT         DQ  
 -- Allen, Madeline M          9 RMDA-CA                53.96         DQ  
 -- Huang, Claire              9 PASA-CA                46.73         DQ  
 -- Palacios, Maddy S          8 BAC-CA               1:27.40         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tan, Minna E              10 MAX-CA               1:14.89    1:14.36  
  2 Jimenez, Lili M           10 RMDA-CA              1:20.27    1:19.62  
  3 Kim, Charlotte S           9 CERR-CA              1:27.54    1:21.86  
RED - Division  
  1 Chiu, Zoe D               10 ARSC-CA              1:28.68    1:27.69  
  2 Luo, Sarah                10 BPAC-CA              1:32.24    1:33.76  
 -- Gallardo, Grace            9 MPMR-CA              1:30.50         DQ  
WHT - Division  
  1 Huang, Claire              9 PASA-CA                   NT    1:29.33  
  2 Pang, Angelina            10 MPMR-CA              1:38.70    1:31.12  
  3 Baxter, Rachel J           8 RMDA-CA              1:37.76    1:32.42  
  4 Young, Ashley B            9 RMDA-CA                   NT    1:40.86  
  5 Li, Shelly Y               8 RORA-CA              1:47.01    1:42.40  
  6 Ngo, Alexis A              9 RORA-CA              1:43.38    1:43.28  
  7 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA                   NT    1:44.02  
  8 Punzalan, Erica           10 BAC-CA               1:53.87    1:52.20  
  9 Rivera, Sophia            10 LDST-CA                   NT    1:57.89  
 10 Camacho, Luci S           10 UN-03-CA             2:01.80    1:58.55  
 11 Mancia, Rachel             8 LACT-CA              2:04.64    1:59.12  
 12 Bardill, Emma L           10 Oasis-CA                  NT    2:01.94  
 13 Harjo, Sophia L            8 LACT-CA              2:20.76    2:16.93  
 14 Kaelon, Sarah L           10 RORA-CA              2:26.14    2:18.94  
 -- Yeung, Abbie C             7 RORA-CA              1:45.83         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Umpornpuckdi, Natalie      9 RMDA-CA                37.78      37.80  
  2 Fong, Katelyn L           10 CERR-CA                38.60      38.44  
  3 Tan, Minna E              10 MAX-CA                 40.42      41.60  
  4 Lim, Adrienne G           10 PASA-CA                41.06      41.78  
  5 Hernandez, Mikaila E      10 CERR-CA                42.85      41.92  
  6 Takeuchi, Nana             8 CERR-CA                42.49      42.27  
  7 Xiao, Yolanda Y           10 RORA-CA                44.99      42.37  
  8 Espeseth, Kayla L         10 WAC-CA                 42.21      42.95  
  9 Wong, Samantha H          10 MPMR-CA                42.41      42.99  
 10 Lee, Elizabeth H           9 CERR-CA                43.91      43.59  
 11 Banuelos, Sophie D         9 CERR-CA                45.02      46.12  
RED - Division  
  1 Gallardo, Grace            9 MPMR-CA                45.82      45.36  
  2 Dual, Ava N               10 RMDA-CA                46.29      46.15  
  3 Jung, Claire I             8 RORA-CA                46.60      46.30  
  4 Cruz, Ellie D              8 WAC-CA                 47.13      46.32  
  5 Fong, Ella C              10 MPMR-CA                48.64      47.05  
  6 Luo, Sarah                10 BPAC-CA                46.31      47.56  
  7 Rubly, Reese R             9 RMDA-CA                48.46      47.77  
  8 Cho, Chloe H               8 KSST-CA                47.88      48.44  
  9 Namiranian, Tina          10 CERR-CA                48.67      48.86  
 -- Choung, Olivia S           9 CERR-CA                46.96         DQ  
 -- Jimenez, Didi M            8 RMDA-CA                47.40         DQ  
WHT - Division  
  1 Caballeros, Krista M       9 MAX-CA                    NT      45.59  
  2 Calder, Taylor            10 UN-02-CA               52.35      47.06  
  3 Pang, Angelina            10 MPMR-CA                50.26      48.64  
  4 Guerrero, Karina L         9 SGSG-CA                   NT      50.26  
  5 Adkins, Selah S            9 CERR-CA                50.68      50.45  
  6 Martinez, Katie T          9 COMM-CA                51.51      51.51  
  7 Edralinda, Nicole B        7 MAX-CA                    NT      51.80  
  8 Ngo, Alexis A              9 RORA-CA                54.29      52.01  
  9 Garrison, Olivia           9 KSST-CA                   NT      53.33  
 10 Malunes, MJ B              9 BAC-CA               1:08.08      55.34  
 11 Pagaduan, K.C. C           9 BAC-CA                 59.24      55.92  
 12 Choi, Danielle Y           8 PASA-CA              1:01.18      56.10  
 13 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA              1:05.12      57.43  
 14 Li, Shelly Y               8 RORA-CA              1:05.33      57.68  
 15 Yeung, Michelle L          8 RORA-CA                59.42      59.52  
 16 Phan, Meena C             10 RORA-CA              1:02.74      59.82  
 17 Reed, Brylie K            10 FROG-CA                56.99    1:02.32  
 18 Punzalan, Erica           10 BAC-CA               1:01.08    1:02.35  
 19 Bradley, Jane Y            9 SPS-CA               1:14.94    1:02.57  
 20 Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                   NT    1:02.68  
 21 Ryan-romo, Sidney J        8 BPAC-CA              1:08.85    1:04.85  
 22 Cummings, Katie L          9 BAC-CA               1:13.54    1:09.87  
 23 Agnew, Nataly K            9 RMDA-CA                   NT    1:18.40  
 -- Camacho, Luci S           10 UN-03-CA                  NT         DQ  
 -- Roberts, Faithline T       9 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Buchanan, Paige E          9 WAC-CA                    NT         DQ  
 -- Gregorio, Jaslynn         10 RMDA-CA                51.77         DQ  
 -- Glauch-Lozano, Sarah E    10 RMDA-CA                54.16         DQ  
 -- Devaney, Cali M            8 Shore Aquatics-CA         NT         DQ  
 -- Palacios, Maddy S          8 BAC-CA                    NT         DQ  
 -- Harjo, Sophia L            8 LACT-CA                   NT         DQ  
 -- Chui, Natalie I            9 SGSG-CA              1:08.74         DQ  
 -- Kaelon, Sarah L           10 RORA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Fong, Katelyn L           10 CERR-CA              1:23.03    1:23.90  
  2 Lim, Adrienne G           10 PASA-CA              1:27.90    1:27.16  
  3 Tam, Alice                10 CERR-CA              1:36.69    1:28.19  
  4 Tan, Minna E              10 MAX-CA               1:29.74    1:29.39  
  5 Jimenez, Lili M           10 RMDA-CA              1:30.44    1:29.65  
  6 Chang, Jazlin S           10 MPMR-CA              1:30.25    1:29.91  
  7 Espeseth, Kayla L         10 WAC-CA               1:29.94    1:30.80  
  8 Kim, Charlotte S           9 CERR-CA              1:31.98    1:32.44  
  9 Hernandez, Mikaila E      10 CERR-CA              1:37.19    1:32.66  
 10 Takeuchi, Nana             8 CERR-CA              1:33.57    1:32.98  
 11 Xiao, Yolanda Y           10 RORA-CA              1:39.24    1:33.35  
 12 Wong, Samantha H          10 MPMR-CA              1:32.16    1:33.47  
 13 Mahler, Amaya J           10 SPS-CA               1:34.78    1:35.74  
 14 Garcia, Cierra M          10 LDST-CA              1:34.27    1:39.27  
 15 Cruz, Ellie D              8 WAC-CA               1:38.71    1:41.26  
 16 Banuelos, Sophie D         9 CERR-CA              1:39.65    1:41.80  
RED - Division  
  1 Dual, Ava N               10 RMDA-CA              1:43.12    1:39.65  
  2 Cho, Chloe H               8 KSST-CA              1:40.63    1:43.85  
  3 Fong, Ella C              10 MPMR-CA              1:46.77    1:43.97  
  4 Jimenez, Didi M            8 RMDA-CA              1:40.23    1:44.50  
  5 Adkins, Selah S            9 CERR-CA              1:48.20    1:48.36  
WHT - Division  
  1 Choung, Olivia S           9 CERR-CA                   NT    1:44.55  
  2 Huang, Claire              9 PASA-CA                   NT    1:46.99  
  3 Ngo, Alexis A              9 RORA-CA              1:53.44    1:47.96  
  4 Awori, Jojo J             10 PASA-CA                   NT    1:49.08  
  5 Ujiiye, Nicole S           9 LDST-CA              1:57.04    1:50.87  
  6 Garrison, Olivia           9 KSST-CA                   NT    1:51.42  
  7 Hong, Alyssa E             9 MPMR-CA                   NT    1:52.80  
  8 Lee, Madeleine F           9 RMDA-CA                   NT    1:56.96  
  9 Li, Shelly Y               8 RORA-CA              2:05.76    2:05.16  
 10 Jones, Jade M              8 LDST-CA                   NT    2:05.71  
 11 Huang, Lily B             10 SPS-CA                    NT    2:05.83  
 12 Tan, Chloe                 9 RORA-CA              2:26.83    2:12.54  
 13 Rivera, Sophia            10 LDST-CA                   NT    2:13.74  
 14 Yeung, Michelle L          8 RORA-CA              2:05.38    2:13.80  
 15 Lee, Taylor                8 RORA-CA                   NT    2:19.48  
 16 Sales Calles, Keara K      9 Oasis-CA             2:14.80    2:24.81  
 17 Camacho, Luci S           10 UN-03-CA                  NT    2:27.03  
 18 Liu, Joanna                7 RORA-CA                   NT    2:54.15  
 -- Bardill, Emma L           10 Oasis-CA                  NT         DQ  
 -- Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                   NT         DQ  
 -- Ocampo, Gabby              9 PASA-CA                   NT         DQ  
 -- Benitez, Precious I       10 LDST-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Xiao, Yolanda Y           10 RORA-CA                36.35      34.18  
  2 Kim, Charlotte S           9 CERR-CA                35.33      34.34  
  3 Espeseth, Kayla L         10 WAC-CA                 36.23      35.77  
  4 Lim, Adrienne G           10 PASA-CA                35.00      36.11  
  5 Takeuchi, Nana             8 CERR-CA                36.76      36.46  
  6 Hernandez, Mikaila E      10 CERR-CA                37.69      36.85  
  7 Gallardo, Grace            9 MPMR-CA                37.19      37.11  
RED - Division  
  1 Cruz, Ellie D              8 WAC-CA                 38.34      38.63  
  2 Chiu, Zoe D               10 ARSC-CA                38.97      38.76  
  3 Fong, Ella C              10 MPMR-CA                41.16      39.57  
  4 Criddle, Sloan A          10 SGSG-CA                39.93      40.08  
  5 Cho, Chloe H               8 KSST-CA                39.12      40.85  
  6 Jimenez, Didi M            8 RMDA-CA                40.79      41.19  
WHT - Division  
  1 Huang, Claire              9 PASA-CA                   NT      39.69  
  2 Baxter, Rachel J           8 RMDA-CA                43.47      39.75  
  3 Luo, Sarah                10 BPAC-CA                43.13      40.71  
  4 Choung, Olivia S           9 CERR-CA                43.58      40.73  
  5 Becerra, Julia            10 COMM-CA                44.55      41.54  
  6 Mancia, Paola A            9 LACT-CA                51.85      43.16  
  7 Gregorio, Jaslynn         10 RMDA-CA                   NT      43.76  
  8 Jung, Claire I             8 RORA-CA                47.92      45.48  
  9 Caballeros, Krista M       9 MAX-CA                    NT      45.69  
 10 Martinez, Katie T          9 COMM-CA                43.96      46.61  
 11 Edralinda, Nicole B        7 MAX-CA                    NT      47.76  
 12 Rubly, Reese R             9 RMDA-CA                52.97      47.92  
 13 Glauch-Lozano, Isabelle    9 RMDA-CA                   NT      50.21  
 14 Pang, Angelina            10 MPMR-CA                52.14      50.48  
 15 Ngo, Alexis A              9 RORA-CA                50.95      51.16  
 16 Choi, Danielle Y           8 PASA-CA                57.56      51.91  
 17 Garrison, Olivia           9 KSST-CA                   NT      52.03  
 18 Camacho, Luci S           10 UN-03-CA               55.88      52.63  
 19 Yeung, Michelle L          8 RORA-CA                53.39      55.96  
 20 Mancia, Rachel             8 LACT-CA                59.90      57.30  
 21 Allen, Madeline M          9 RMDA-CA              1:05.51    1:01.20  
 22 Agnew, Nataly K            9 RMDA-CA                   NT    1:01.54  
 23 Chui, Natalie I            9 SGSG-CA                   NT    1:01.99  
 24 Ryan-romo, Sidney J        8 BPAC-CA              1:03.90    1:02.00  
 25 Harjo, Sophia L            8 LACT-CA                   NT    1:02.65  
 26 Bradley, Jane Y            9 SPS-CA                    NT    1:02.92  
 27 Tan, Chloe                 9 RORA-CA                   NT    1:04.29  
 28 Liu, Joanna                7 RORA-CA              1:02.28    1:05.52  
 29 Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                   NT    1:06.28  
 30 Gonzalez, Brianna C        7 LACT-CA              1:19.40    1:09.38  
 31 Navarrete, Kaylan          7 LACT-CA                   NT    1:12.31  
 -- Ferwerda, Eleanor P        9 Shore Aquatics-CA         NT         DQ  
 -- Li, Shelly Y               8 RORA-CA                56.45         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Fong, Katelyn L           10 CERR-CA              1:14.35    1:15.51  
  2 Umpornpuckdi, Natalie      9 RMDA-CA              1:18.54    1:16.34  
  3 Takeuchi, Nana             8 CERR-CA              1:25.98    1:23.61  
RED - Division  
  1 Banuelos, Sophie D         9 CERR-CA              1:31.83    1:29.07  
  2 Jimenez, Didi M            8 RMDA-CA              1:33.02    1:34.21  
WHT - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA                   NT    1:21.10  
  2 Jimenez, Lili M           10 RMDA-CA                   NT    1:27.64  
  3 Baxter, Rachel J           8 RMDA-CA              1:46.43    1:35.44  
  4 Fong, Ella C              10 MPMR-CA              1:38.22    1:35.62  
  5 Harjo, Sophia L            8 LACT-CA                   NT    2:28.23  
  6 Gonzalez, Brianna C        7 LACT-CA                   NT    2:33.29  
  7 Navarrete, Kaylan          7 LACT-CA                   NT    3:05.37  
  8 Kaelon, Sarah L           10 RORA-CA                   NT    3:09.70  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lim, Adrienne G           10 PASA-CA              1:18.00    1:16.22  
  2 Tan, Minna E              10 MAX-CA               1:18.62    1:16.51  
  3 Kim, Charlotte S           9 CERR-CA              1:17.32    1:16.69  
  4 Espeseth, Kayla L         10 WAC-CA               1:21.04    1:20.21  
  5 Jimenez, Lili M           10 RMDA-CA              1:20.50    1:20.35  
  6 Chang, Jazlin S           10 MPMR-CA              1:22.98    1:21.83  
  7 Xiao, Yolanda Y           10 RORA-CA              1:24.82    1:22.05  
  8 Takeuchi, Nana             8 CERR-CA              1:22.95    1:23.13  
  9 Hernandez, Mikaila E      10 CERR-CA              1:25.85    1:23.41  
 10 Garcia, Cierra M          10 LDST-CA              1:25.43    1:26.11  
 11 Gallardo, Grace            9 MPMR-CA              1:25.68    1:27.16  
RED - Division  
  1 Wong, Samantha H          10 MPMR-CA              1:29.73    1:25.63  
  2 Cruz, Ellie D              8 WAC-CA               1:27.76    1:26.91  
  3 Cho, Chloe H               8 KSST-CA              1:28.91    1:27.37  
  4 Mahler, Amaya J           10 SPS-CA               1:28.07    1:28.44  
  5 Baxter, Rachel J           8 RMDA-CA              1:32.65    1:28.97  
  6 Chiu, Zoe D               10 ARSC-CA              1:28.77    1:29.32  
  7 Luo, Sarah                10 BPAC-CA              1:29.47    1:30.20  
  8 Jimenez, Didi M            8 RMDA-CA              1:29.58    1:31.89  
  9 Ujiiye, Nicole S           9 LDST-CA              1:31.04    1:55.87  
WHT - Division  
  1 Banuelos, Sophie D         9 CERR-CA                   NT    1:26.43  
  2 Dual, Ava N               10 RMDA-CA                   NT    1:28.28  
  3 Huang, Claire              9 PASA-CA              1:39.88    1:34.24  
  4 Choung, Olivia S           9 CERR-CA                   NT    1:35.26  
  5 Mancia, Paola A            9 LACT-CA              1:54.25    1:36.01  
  6 Pang, Angelina            10 MPMR-CA              1:38.76    1:37.30  
  7 Hong, Alyssa E             9 MPMR-CA              1:44.42    1:40.24  
  8 Ngo, Alexis A              9 RORA-CA              1:42.76    1:42.16  
  9 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA              1:44.47    1:42.95  
 10 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA              1:47.61    1:46.11  
 11 Awori, Jojo J             10 PASA-CA                   NT    1:47.54  
 12 Ocampo, Gabby              9 PASA-CA              1:47.82    1:48.41  
 13 Li, Shelly Y               8 RORA-CA              1:51.61    1:49.03  
 14 Lee, Madeleine F           9 RMDA-CA                   NT    1:51.07  
 15 Benitez, Precious I       10 LDST-CA                   NT    1:54.80  
 16 Jones, Jade M              8 LDST-CA              2:03.87    1:59.16  
 17 Tan, Chloe                 9 RORA-CA              2:08.87    2:06.91  
 18 Liu, Joanna                7 RORA-CA              2:05.81    2:11.83  
 -- Gonzalez, Brianna C        7 LACT-CA                   NT         DQ  
 -- Lee, Taylor                8 RORA-CA                   NT         DQ  
 -- Mancia, Rachel             8 LACT-CA              2:09.21         DQ  
 -- Young, Ashley B            9 RMDA-CA              1:47.09         DQ  
 -- Kaelon, Sarah L           10 RORA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              2:40.69    2:39.67  
  2 Fong, Katelyn L           10 CERR-CA              2:42.99    2:40.36  
RED - Division  
  1 Kim, Charlotte S           9 CERR-CA              3:23.50    2:42.08  
  2 Lim, Adrienne G           10 PASA-CA              3:23.50    2:48.29  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:09.67  
     1) Kim, Charlotte S 9              2) Hernandez, Mikaila E 10        
     3) Tam, Alice 10                   4) Banuelos, Sophie D 9           
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                     2:23.56    2:24.46  
     1) Kim, Charlotte S 9              2) Fong, Katelyn L 10             
     3) Lee, Elizabeth H 9              4) Hernandez, Mikaila E 10        
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Burgess, Samantha E       12 RMDA-CA                27.40      26.34  
  2 Takeuchi, Aira            12 CERR-CA                27.51      27.53  
  3 Yager, Mayu A             11 RMDA-CA                28.12      27.94  
  4 Cedano, Zoe A             11 RMDA-CA                28.07      28.10  
  5 Burga, Bethany N          11 FROG-CA                28.23      28.36  
  6 Izquierdo, Kai A          12 WAC-CA                 28.97      28.86  
  7 Thai, Kianna N            11 SGSG-CA                30.14      28.99  
  8 Lee, Brianna m            11 ARSC-CA                29.42      29.05  
  9 Contreras, Alejandra      12 BPAC-CA                29.79      29.09  
 10 Espeseth, Alicia M        12 WAC-CA                 30.62      29.23  
 11 Ji, Elizabeth J           11 MAX-CA                 29.79      29.28  
 12 Wong, Samantha W          11 PASA-CA                30.62      29.57  
 13 Du, Leilani M             12 MAX-CA                 30.01      30.53  
 14 Gonzalez, Aleaha M        12 COMM-CA                30.24      30.72  
 15 Mancera Rodriguez, Ana M  12 SPS-CA                 29.46      30.94  
RED - Division  
  1 Cho, Kristina J           12 RMDA-CA                30.90      28.94  
  2 Estrada, Alyssa           12 WAC-CA                 31.01      30.13  
  3 Lee, Isabella S           11 MPMR-CA                31.06      30.36  
  4 Jones, Hannah J           12 Oasis-CA               31.40      31.08  
  5 Tan, Rachel S             12 LDST-CA                31.28      31.13  
  5 Tsui, Mariah M            12 SGSG-CA                32.04      31.13  
  7 Grgas, Madison R          12 RMDA-CA                31.20      31.20  
  8 Pan, Allison H            12 SGSG-CA                31.29      31.48  
  9 Sherry, Ella A            11 RMDA-CA                32.35      31.49  
 10 Catan, Kylie Q            12 CERR-CA                32.20      31.87  
 11 Isabeles, Aisha N         11 MPMR-CA                33.27      31.94  
 12 Fong, Lauren A            12 CERR-CA                31.42      32.04  
 13 Lesnever, Ella C          11 SPS-CA                 31.02      32.20  
 14 Lee, Samantha G           11 RMDA-CA                32.63      32.21  
 15 Jensen, Reyn J            11 RMDA-CA                32.64      32.23  
 16 Barragan, Reyna H         11 COMM-CA                32.86      32.87  
WHT - Division  
  1 Casas, Ivey A             12 LDST-CA                33.90      32.87  
  1 Jaievsky, Tatiana Z       11 RMDA-CA                34.48      32.87  
  3 Jones, Jessica N          12 RMDA-CA                35.66      33.35  
  4 Bondre, Ruchi C           12 SGSG-CA                35.89      33.45  
  5 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                 34.42      33.60  
  6 Rouse, Alyson A           11 COMM-CA                38.40      33.70  
  7 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                33.80      34.05  
  8 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                35.91      34.51  
  9 Khin, Christina N         11 MAX-CA                 40.64      34.76  
 10 Barellano, Bella R        11 WAC-CA                 36.25      35.07  
 11 Moreno Garcia, Kaelyn     11 MPMR-CA                36.88      35.12  
 12 Laurin, Isabelle L        11 CERR-CA                   NT      38.94  
 13 Ramirez, Priscila A       12 BPAC-CA                37.92      41.84  
 14 Benak, Taryn L            11 Oasis-CA                  NT      43.41  
 15 Deagueros, Alexa J        12 LDST-CA                51.73      46.31  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Burgess, Samantha E       12 RMDA-CA                58.91      57.33  
  2 Contreras, Denise         12 CERR-CA                57.49      57.74  
  3 Wong, Samantha A          11 RORA-CA                59.51      59.69  
  4 Yager, Mayu A             11 RMDA-CA                59.85    1:00.80  
  5 Cedano, Zoe A             11 RMDA-CA              1:00.16    1:00.98  
  6 Burga, Bethany N          11 FROG-CA              1:00.67    1:01.35  
  7 Izquierdo, Kai A          12 WAC-CA               1:02.39    1:01.40  
  8 Espeseth, Alicia M        12 WAC-CA               1:04.44    1:02.29  
  9 Cho, Kristina J           12 RMDA-CA              1:02.11    1:02.46  
 10 Drossel, Isabelle B       12 FROG-CA              1:00.34    1:02.59  
 11 go, Meka                  11 UN-01-CA             1:03.32    1:02.86  
 12 Lee, Brianna m            11 ARSC-CA              1:04.13    1:03.30  
 13 McClure, Alyssa R         12 RMDA-CA              1:01.80    1:03.31  
 14 Contreras, Alejandra      12 BPAC-CA              1:05.67    1:06.07  
 15 Lu, Angelina C            12 SGSG-CA              1:04.85    1:06.19  
 16 Semaan, Samira R          11 CERR-CA              1:06.48    1:06.54  
 17 Belonio, Danica L         12 BAC-CA               1:05.02    1:06.65  
 18 Sy, Kristine H            11 MPMR-CA              1:06.15    1:06.76  
 19 Estrada, Alyssa           12 WAC-CA               1:06.65    1:06.92  
 20 Jones, Hannah J           12 Oasis-CA             1:06.44    1:09.28  
RED - Division  
  1 Lee, Isabella S           11 MPMR-CA              1:07.16    1:04.25  
  2 Torres, Madalyn G         12 UN-03-CA             1:08.65    1:06.04  
  3 Heredia Viteri, Kelly E   12 COMM-CA              1:08.17    1:06.67  
  4 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA              1:08.67    1:07.14  
  5 Ji, Elizabeth J           11 MAX-CA               1:08.48    1:07.97  
  6 Lee, Samantha G           11 RMDA-CA              1:11.72    1:08.25  
  7 Gonzalez, Aleaha M        12 COMM-CA              1:08.82    1:08.59  
  7 Sallenbach, Megan D       11 RMDA-CA              1:09.54    1:08.59  
  9 Jensen, Reyn J            11 RMDA-CA              1:10.43    1:09.06  
 10 Isabeles, Aisha N         11 MPMR-CA              1:08.30    1:09.95  
 11 Avetisyan, Alicia         12 PASA-CA              1:11.13    1:10.60  
 12 Lesnever, Ella C          11 SPS-CA               1:08.90    1:10.62  
 13 Fong, Lauren A            12 CERR-CA              1:11.23    1:11.90  
WHT - Division  
  1 Du, Leilani M             12 MAX-CA                    NT    1:07.45  
  2 Thomsic, Kayla S          11 RMDA-CA              1:19.93    1:09.24  
  3 Jones, Jessica N          12 RMDA-CA              1:18.00    1:11.79  
  4 Gascon, Gabby             12 RMDA-CA              1:16.84    1:12.25  
  5 Lew, Ariel S              12 ARSC-CA              1:13.76    1:13.99  
  6 Metcalfe, Twyla I         12 SPS-CA               1:13.89    1:14.11  
  7 Rouse, Alyson A           11 COMM-CA              1:27.10    1:14.42  
  8 Ryan-romo, Samantha J     11 BPAC-CA              1:14.21    1:15.11  
  9 Khin, Christina N         11 MAX-CA               1:25.91    1:15.56  
 10 Lin, Allie                11 MAX-CA               1:16.29    1:16.06  
 11 Kim, Joanne H             11 PASA-CA                   NT    1:17.30  
 12 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                   NT    1:17.37  
 13 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA               1:15.83    1:17.51  
 14 Cruz, Sofia               11 COMM-CA              1:28.55    1:18.62  
 15 Barellano, Bella R        11 WAC-CA               1:21.25    1:19.58  
 16 Yarleque, Ambar T         11 MPMR-CA              1:18.49    1:19.63  
 17 Carrillo, Nicki P         11 UNAT-CA              1:22.79    1:21.81  
 18 Cao, Sophia W             11 SGSG-CA              1:24.37    1:22.69  
 19 Moreno Garcia, Kaelyn     11 MPMR-CA              1:22.80    1:23.41  
 20 Popovich, Lucy D          11 RMDA-CA              1:24.89    1:23.88  
 21 Zacarias, Natalia         11 COMM-CA              1:27.09    1:25.14  
 22 Chui, Chloe C             11 SGSG-CA                   NT    1:25.40  
 23 Whetsel, Camille M        12 PASA-CA              1:30.09    1:26.18  
 24 Santos, Alysa M           11 MAX-CA                    NT    1:26.58  
 25 Patil, Sameeka P          11 MAX-CA               1:34.65    1:31.52  
 26 Benak, Taryn L            11 Oasis-CA             2:02.56    1:41.00  
 27 Manjarrez, Miranda        11 RORA-CA                   NT    2:07.44  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yager, Mayu A             11 RMDA-CA              2:12.47    2:11.07  
  2 Izquierdo, Kai A          12 WAC-CA               2:16.86    2:11.49  
  3 Garcia, Avah G            12 WAC-CA               2:15.03    2:16.65  
  4 Hsieh, Reena              11 MAX-CA               2:19.82    2:16.68  
  5 Lee, Brianna m            11 ARSC-CA              2:19.89    2:17.42  
RED - Division  
  1 Gonzalez, Aleaha M        12 COMM-CA              2:28.09    2:25.60  
  2 Ramirez, Emily H          12 RMDA-CA              2:29.76    2:28.94  
  3 Jones, Hannah J           12 Oasis-CA             2:25.90    2:31.48  
  4 Lesnever, Ella C          11 SPS-CA               2:29.76    2:33.89  
  5 Metcalfe, Twyla I         12 SPS-CA               2:34.95    2:35.31  
  6 Ryan-romo, Samantha J     11 BPAC-CA              2:35.57    2:37.42  
WHT - Division  
  1 Semaan, Samira R          11 CERR-CA                   NT    2:24.07  
  2 Tea, Precilla J           11 SGSG-CA              2:40.70    2:26.09  
  3 Lu, Angelina C            12 SGSG-CA              2:43.21    2:26.23  
  4 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA                   NT    2:27.92  
  5 Do, Kristin N             12 RORA-CA                   NT    2:30.35  
  6 Tsui, Mariah M            12 SGSG-CA              2:41.25    2:30.38  
  7 Mancia, Shelby            12 LACT-CA              2:39.51    2:35.61  
  8 Jones, Jessica N          12 RMDA-CA                   NT    2:35.72  
  9 Sherry, Ella A            11 RMDA-CA              2:38.68    2:36.71  
 10 Barragan, Reyna H         11 COMM-CA              3:05.74    2:42.91  
 11 Pu, Chloe A               12 PASA-CA              2:53.50    2:45.66  
 12 Pu, Nora G                11 PASA-CA                   NT    2:50.67  
 13 Barellano, Bella R        11 WAC-CA               2:55.90    2:52.44  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chu, Jessica              12 MPMR-CA                29.91      29.71  
  2 Shen, Jolene J            12 ARSC-CA                34.23      33.91  
  3 Lee, Brianna m            11 ARSC-CA                34.93      33.99  
  4 Ji, Elizabeth J           11 MAX-CA                 35.36      35.19  
  5 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA                 34.25      35.44  
  6 Belonio, Danica L         12 BAC-CA                 35.44      37.20  
RED - Division  
  1 Wong, Samantha W          11 PASA-CA                37.58      34.48  
  2 Lee, Isabella S           11 MPMR-CA                36.39      35.32  
  3 Semaan, Samira R          11 CERR-CA                37.44      35.98  
  4 Do, Kristin N             12 RORA-CA                38.62      36.60  
  5 Gonzalez, Aleaha M        12 COMM-CA                37.35      36.75  
  6 Tea, Precilla J           11 SGSG-CA                36.93      37.58  
  7 Pan, Allison H            12 SGSG-CA                39.46      40.20  
 -- Lew, Ariel S              12 ARSC-CA                36.97         DQ  
WHT - Division  
  1 Tsui, Mariah M            12 SGSG-CA                43.24      37.59  
  2 Jensen, Reyn J            11 RMDA-CA                41.41      40.91  
  3 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                40.63      41.00  
  4 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                 42.43      41.18  
  5 Moreno Garcia, Kaelyn     11 MPMR-CA                44.86      41.54  
  6 Casas, Ivey A             12 LDST-CA                44.82      41.93  
  7 Jones, Jessica N          12 RMDA-CA                50.70      42.20  
  8 Sallenbach, Megan D       11 RMDA-CA                45.35      42.74  
  9 Laurin, Isabelle L        11 CERR-CA                   NT      45.65  
 10 Barellano, Bella R        11 WAC-CA                 43.78      46.20  
 11 Rouse, Alyson A           11 COMM-CA                47.40      48.65  
 12 Deagueros, Alexa J        12 LDST-CA                   NT      55.84  
 -- Benak, Taryn L            11 Oasis-CA               56.36         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Kiana W               12 MPMR-CA              1:06.24    1:05.25  
  2 Chu, Jessica              12 MPMR-CA              1:06.09    1:06.46  
  3 Lee, Brianna m            11 ARSC-CA              1:12.69    1:11.41  
  4 Lee, Isabella S           11 MPMR-CA              1:17.34    1:12.88  
  5 Sy, Kristine H            11 MPMR-CA              1:16.36    1:14.07  
  6 Garcia, Avah G            12 WAC-CA               1:13.86    1:15.38  
  7 Semaan, Samira R          11 CERR-CA              1:15.06    1:16.83  
  8 Ji, Elizabeth J           11 MAX-CA               1:17.34    1:18.03  
  9 Belonio, Danica L         12 BAC-CA               1:13.82    1:18.70  
 10 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA               1:15.55    1:20.33  
 11 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                33.80    1:28.89  
RED - Division  
  1 Edralinda, Keira A        11 MAX-CA               1:23.35    1:13.58  
  2 Thomsic, Kayla S          11 RMDA-CA              1:20.28    1:17.01  
  3 Avetisyan, Alicia         12 PASA-CA              1:19.27    1:18.31  
  4 Gascon, Gabby             12 RMDA-CA              1:22.11    1:18.49  
  5 Lew, Ariel S              12 ARSC-CA              1:18.94    1:19.04  
  5 Heredia Viteri, Kelly E   12 COMM-CA              1:20.98    1:19.04  
  7 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA              1:21.40    1:19.31  
  8 Lesnever, Ella C          11 SPS-CA               1:20.17    1:20.23  
  9 Vargas, Juliana           12 COMM-CA              1:18.49    1:21.09  
 10 Pan, Allison H            12 SGSG-CA              1:18.46    1:22.60  
 11 Carrillo, Nicki P         11 UNAT-CA              1:25.19    1:22.85  
 12 Metcalfe, Twyla I         12 SPS-CA               1:23.99    1:25.18  
WHT - Division  
  1 Calder, Ashlee            12 UN-02-CA             1:26.11    1:20.15  
  2 Lin, Allie                11 MAX-CA               1:25.73    1:22.28  
  3 Mancia, Shelby            12 LACT-CA              1:27.09    1:27.17  
  4 Yarleque, Ambar T         11 MPMR-CA              1:30.84    1:27.40  
  5 Jaievsky, Tatiana Z       11 RMDA-CA              1:29.85    1:28.80  
  6 Sallenbach, Megan D       11 RMDA-CA              1:33.12    1:28.87  
  7 Jones, Jessica N          12 RMDA-CA                   NT    1:30.37  
  8 Barragan, Reyna H         11 COMM-CA              1:42.87    1:34.15  
  9 Whetsel, Camille M        12 PASA-CA              1:41.08    1:34.19  
 10 Lee, Kayla D              11 MAX-CA               1:40.39    1:37.46  
 11 Santos, Allison C         11 MAX-CA                    NT    1:40.69  
 -- Cao, Sophia W             11 SGSG-CA              1:43.57         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Kiana W               12 MPMR-CA                33.22      33.95  
  2 Espeseth, Alicia M        12 WAC-CA                 35.56      35.56  
  3 Chu, Jessica              12 MPMR-CA                34.52      35.89  
  4 Ji, Elizabeth J           11 MAX-CA                 35.95      36.35  
  5 Dornoff, Alexandria E     12 RMDA-CA                37.38      36.46  
  6 Wong, Samantha A          11 RORA-CA                37.24      36.66  
  7 Du, Leilani M             12 MAX-CA                 36.87      37.76  
  8 Izquierdo, Kai A          12 WAC-CA                 37.89      38.28  
  9 go, Meka                  11 UN-01-CA               38.46      38.35  
 10 Drossel, Isabelle B       12 FROG-CA                39.16      39.46  
 11 Lu, Angelina C            12 SGSG-CA                39.17      39.82  
 12 Quirino, Mykah V          11 CERR-CA                40.55      40.13  
 13 Semaan, Samira R          11 CERR-CA                40.31      40.71  
 14 Contreras, Alejandra      12 BPAC-CA                40.24      40.85  
 15 Fong, Lauren A            12 CERR-CA                40.22      40.92  
RED - Division  
  1 Torres, Madalyn G         12 UN-03-CA               41.50      38.98  
  2 Lee, Samantha G           11 RMDA-CA                40.82      39.49  
  3 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                42.91      41.16  
  4 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                43.61      41.36  
  5 Barragan, Reyna H         11 COMM-CA                41.51      41.60  
  6 Lee, Kayla D              11 MAX-CA                 41.21      41.83  
  7 Bondre, Ruchi C           12 SGSG-CA                41.36      42.05  
  8 Dao, Hannah A             11 MPMR-CA                42.97      42.20  
  9 Gascon, Gabby             12 RMDA-CA                43.13      43.05  
 10 Lee, Isabella S           11 MPMR-CA                43.92      43.13  
 11 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA                 42.61      43.47  
 12 Gonzalez, Aleaha M        12 COMM-CA                42.49      43.59  
 13 Lew, Ariel S              12 ARSC-CA                42.50      43.72  
 14 Estrada, Alyssa           12 WAC-CA                 43.66      44.09  
WHT - Division  
  1 Burga, Bethany N          11 FROG-CA                48.29      41.87  
  2 Thomsic, Kayla S          11 RMDA-CA                46.17      42.08  
  3 Calder, Ashlee            12 UN-02-CA               44.69      42.23  
  4 Jensen, Reyn J            11 RMDA-CA                44.54      43.12  
  5 Khin, Christina N         11 MAX-CA                 47.39      43.38  
  6 Nimpoeno, Zoe M           12 SGSG-CA                48.34      43.66  
  7 Jones, Hannah J           12 Oasis-CA               46.49      45.13  
  8 Wainwright, Sophia O      12 CERR-CA                   NT      45.73  
  9 Martinez, Amelia L        12 RMDA-CA                48.07      47.04  
 10 Cao, Sophia W             11 SGSG-CA                52.41      47.25  
 11 Patil, Sameeka P          11 MAX-CA                 47.45      47.74  
 12 Popovich, Lucy D          11 RMDA-CA                48.82      48.10  
 13 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                 47.58      49.31  
 14 Kim, Joanne H             11 PASA-CA                   NT      49.84  
 15 Cruz, Sofia               11 COMM-CA                57.21      50.63  
 16 Rouse, Alyson A           11 COMM-CA                56.56      51.04  
 17 Jaievsky, Tatiana Z       11 RMDA-CA                51.08      51.31  
 18 Morales, Kaitlyn          12 FROG-CA              1:01.27      52.63  
 19 Whetsel, Camille M        12 PASA-CA                   NT      54.22  
 20 Chui, Chloe C             11 SGSG-CA              1:01.87      54.53  
 21 Zacarias, Natalia         11 COMM-CA                56.76      57.27  
 22 Benak, Taryn L            11 Oasis-CA                  NT    1:02.83  
 -- Barellano, Bella R        11 WAC-CA                    NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Takeuchi, Aira            12 CERR-CA              1:11.26    1:11.02  
  2 Chu, Jessica              12 MPMR-CA              1:15.64    1:14.58  
  3 Espeseth, Alicia M        12 WAC-CA               1:17.18    1:15.91  
  4 Thai, Kianna N            11 SGSG-CA              1:18.27    1:16.75  
  5 Do, Kristin N             12 RORA-CA              1:19.54    1:17.88  
  6 McClure, Alyssa R         12 RMDA-CA              1:20.42    1:18.61  
  7 Mancera Rodriguez, Ana M  12 SPS-CA               1:18.90    1:20.34  
  8 Hsieh, Reena              11 MAX-CA               1:23.67    1:20.57  
  9 Ji, Elizabeth J           11 MAX-CA               1:19.44    1:20.93  
 10 Garcia, Avah G            12 WAC-CA               1:22.07    1:21.16  
 11 Shen, Jolene J            12 ARSC-CA              1:22.22    1:23.06  
 12 Lee, Samantha G           11 RMDA-CA              1:25.91    1:23.93  
 13 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA              1:27.99    1:25.59  
 14 Wong, Samantha W          11 PASA-CA              1:24.81    1:25.65  
 15 Fong, Lauren A            12 CERR-CA              1:26.05    1:26.58  
 16 Belonio, Danica L         12 BAC-CA               1:28.00    1:26.65  
 17 Quirino, Mykah V          11 CERR-CA              1:27.47    1:26.83  
RED - Division  
  1 Lu, Angelina C            12 SGSG-CA              1:30.62    1:25.56  
  2 Torres, Madalyn G         12 UN-03-CA             1:30.17    1:26.54  
  3 Ang, Amanda B             12 CERR-CA              1:34.10    1:26.78  
  4 Barragan, Reyna H         11 COMM-CA              1:30.52    1:29.48  
  5 Tea, Precilla J           11 SGSG-CA              1:36.39    1:30.84  
  6 Grgas, Madison R          12 RMDA-CA              1:31.44    1:31.28  
  7 Bondre, Ruchi C           12 SGSG-CA              1:29.89    1:31.72  
  8 Metcalfe, Twyla I         12 SPS-CA               1:32.65    1:31.75  
  9 Dao, Hannah A             11 MPMR-CA              1:34.25    1:31.92  
 10 Lew, Ariel S              12 ARSC-CA              1:33.54    1:34.24  
WHT - Division  
  1 Ramirez, Emily H          12 RMDA-CA                   NT    1:30.95  
  2 Tan, Rachel S             12 LDST-CA                   NT    1:32.84  
  3 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA               1:41.51    1:34.06  
  4 Khin, Christina N         11 MAX-CA               1:40.91    1:34.17  
  5 Erdenebat, Michelle N     11 SPS-CA               1:44.10    1:36.03  
  6 Pu, Chloe A               12 PASA-CA                   NT    1:43.85  
  7 Pu, Nora G                11 PASA-CA                   NT    1:49.17  
  8 Ramirez, Priscila A       12 BPAC-CA              1:52.31    2:04.72  
  9 Zacarias, Natalia         11 COMM-CA              2:07.08    2:05.44  
 -- Yarleque, Ambar T         11 MPMR-CA              1:37.44         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Contreras, Denise         12 CERR-CA                28.73      29.07  
  2 Burga, Bethany N          11 FROG-CA                30.07      30.70  
  3 Dornoff, Alexandria E     12 RMDA-CA                31.55      30.72  
  4 go, Meka                  11 UN-01-CA               31.23      30.78  
  5 Cho, Kristina J           12 RMDA-CA                30.55      31.05  
  6 Drossel, Isabelle B       12 FROG-CA                31.28      31.16  
  7 Yager, Mayu A             11 RMDA-CA                32.18      31.36  
  8 Du, Leilani M             12 MAX-CA                 31.50      31.84  
  9 Cedano, Zoe A             11 RMDA-CA                32.93      32.11  
 10 Vargas, Juliana           12 COMM-CA                32.16      32.19  
 11 Heredia Viteri, Kelly E   12 COMM-CA                33.02      32.27  
 12 Espeseth, Alicia M        12 WAC-CA                 33.25      32.37  
 13 Contreras, Alejandra      12 BPAC-CA                33.34      32.71  
 14 Lee, Brianna m            11 ARSC-CA                33.14      32.87  
 15 Quirino, Mykah V          11 CERR-CA                33.05      32.96  
 16 Gonzalez, Aleaha M        12 COMM-CA                33.32      34.33  
 17 Isabeles, Aisha N         11 MPMR-CA                34.08      35.70  
RED - Division  
  1 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA                36.22      34.11  
  2 Torres, Madalyn G         12 UN-03-CA               35.40      34.14  
  3 Estrada, Alyssa           12 WAC-CA                 34.75      34.16  
  4 Edralinda, Keira A        11 MAX-CA                 34.84      34.63  
  5 Avetisyan, Alicia         12 PASA-CA                36.97      35.53  
  6 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA                 35.30      35.70  
  7 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                37.13      35.83  
  8 Pan, Allison H            12 SGSG-CA                35.32      36.26  
  9 Bondre, Ruchi C           12 SGSG-CA                36.57      36.40  
 10 Barragan, Reyna H         11 COMM-CA                36.59      36.59  
 11 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                36.69      36.89  
 12 Mancia, Shelby            12 LACT-CA                37.20      37.57  
WHT - Division  
  1 Belonio, Danica L         12 BAC-CA                    NT      35.64  
  2 Fong, Lauren A            12 CERR-CA                37.42      37.05  
  3 Metcalfe, Twyla I         12 SPS-CA                 39.27      37.23  
  4 Lee, Kayla D              11 MAX-CA                 42.59      37.26  
  5 Dao, Hannah A             11 MPMR-CA                39.18      37.42  
  6 Jensen, Reyn J            11 RMDA-CA                37.50      37.88  
  7 Jones, Jessica N          12 RMDA-CA                   NT      38.06  
  8 Ryan-romo, Samantha J     11 BPAC-CA                40.32      38.89  
  9 Nimpoeno, Zoe M           12 SGSG-CA                40.11      38.97  
 10 Wainwright, Sophia O      12 CERR-CA                   NT      40.33  
 11 Barellano, Bella R        11 WAC-CA                 43.96      41.23  
 12 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                 40.24      41.26  
 13 Carrillo, Nicki P         11 UNAT-CA                40.89      42.36  
 13 Patil, Sameeka P          11 MAX-CA                 45.45      42.36  
 15 Lee, Samantha G           11 RMDA-CA                43.79      42.64  
 15 Kim, Joanne H             11 PASA-CA                47.12      42.64  
 17 Chui, Chloe C             11 SGSG-CA                48.00      43.11  
 18 Rouse, Alyson A           11 COMM-CA                55.53      43.94  
 19 Moreno Garcia, Kaelyn     11 MPMR-CA                47.68      44.22  
 20 Cruz, Sofia               11 COMM-CA                54.10      44.25  
 21 Popovich, Lucy D          11 RMDA-CA                44.53      44.65  
 22 Zacarias, Natalia         11 COMM-CA                48.33      49.34  
 -- Lin, Allie                11 MAX-CA                 38.92         DQ  
 -- Martinez, Amelia L        12 RMDA-CA                41.76         DQ  
 -- Manjarrez, Miranda        11 RORA-CA                   NT         DQ  
 -- Morales, Kaitlyn          12 FROG-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Garcia, Avah G            12 WAC-CA               1:11.83    1:09.71  
  2 Burga, Bethany N          11 FROG-CA              1:09.22    1:09.85  
  3 Cedano, Zoe A             11 RMDA-CA              1:15.47    1:14.64  
RED - Division  
  1 Quirino, Mykah V          11 CERR-CA              1:16.35    1:15.15  
  2 Catan, Kylie Q            12 CERR-CA              1:19.55    1:15.34  
  3 Estrada, Alyssa           12 WAC-CA               1:19.91    1:15.87  
  4 Isabeles, Aisha N         11 MPMR-CA              1:18.40    1:18.36  
 -- Vargas, Juliana           12 COMM-CA              1:17.80         DQ  
WHT - Division  
  1 Dao, Hannah A             11 MPMR-CA              1:24.65    1:23.63  
  2 Ryan-romo, Samantha J     11 BPAC-CA              1:28.07    1:26.73  
  3 Jaievsky, Tatiana Z       11 RMDA-CA              1:32.15    1:29.41  
  4 Erdenebat, Michelle N     11 SPS-CA                    NT    1:29.58  
  5 Yarleque, Ambar T         11 MPMR-CA              1:31.37    1:33.31  
  6 Mancia, Shelby            12 LACT-CA              1:39.56    1:35.15  
  7 Zacarias, Natalia         11 COMM-CA              1:46.38    1:52.96  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chu, Jessica              12 MPMR-CA              1:06.32    1:04.57  
  2 Cho, Kristina J           12 RMDA-CA              1:10.05    1:10.58  
  3 Thai, Kianna N            11 SGSG-CA              1:13.39    1:10.99  
  4 Yager, Mayu A             11 RMDA-CA              1:12.20    1:11.27  
  5 Cedano, Zoe A             11 RMDA-CA              1:16.23    1:13.04  
  6 McClure, Alyssa R         12 RMDA-CA              1:14.12    1:13.05  
  7 Contreras, Alejandra      12 BPAC-CA              1:14.86    1:13.30  
  8 Vargas, Juliana           12 COMM-CA              1:13.61    1:13.42  
  9 Du, Leilani M             12 MAX-CA               1:11.62    1:13.53  
 10 Semaan, Samira R          11 CERR-CA              1:15.94    1:14.06  
 11 Belonio, Danica L         12 BAC-CA               1:16.38    1:15.36  
 12 Mancera Rodriguez, Ana M  12 SPS-CA               1:16.27    1:16.97  
 13 Quirino, Mykah V          11 CERR-CA              1:17.29    1:17.35  
RED - Division  
  1 Lee, Isabella S           11 MPMR-CA              1:18.85    1:15.45  
  2 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA              1:18.44    1:16.93  
  3 Grgas, Madison R          12 RMDA-CA              1:18.94    1:18.47  
  4 Torres, Madalyn G         12 UN-03-CA             1:19.63    1:18.61  
  5 Pan, Allison H            12 SGSG-CA              1:18.67    1:19.16  
  6 Lee, Samantha G           11 RMDA-CA              1:20.57    1:19.43  
  7 Isabeles, Aisha N         11 MPMR-CA              1:20.52    1:19.49  
  8 Ramirez, Emily H          12 RMDA-CA              1:21.50    1:19.99  
  9 Bondre, Ruchi C           12 SGSG-CA              1:23.49    1:20.09  
  9 Lesnever, Ella C          11 SPS-CA               1:19.46    1:20.09  
 11 Estrada, Alyssa           12 WAC-CA               1:20.78    1:20.15  
 12 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA               1:18.55    1:20.19  
 13 Dao, Hannah A             11 MPMR-CA              1:23.14    1:20.35  
 14 Catan, Kylie Q            12 CERR-CA              1:18.45    1:20.46  
 14 Jones, Hannah J           12 Oasis-CA             1:21.91    1:20.46  
 16 Tan, Rachel S             12 LDST-CA              1:20.51    1:21.05  
 17 Jensen, Reyn J            11 RMDA-CA              1:23.67    1:21.33  
 18 Sherry, Ella A            11 RMDA-CA              1:24.40    1:21.65  
 19 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA              1:23.27    1:22.28  
 20 Mancia, Shelby            12 LACT-CA              1:24.30    1:23.71  
 21 Lew, Ariel S              12 ARSC-CA              1:20.86    1:25.22  
WHT - Division  
  1 Burga, Bethany N          11 FROG-CA              1:29.10    1:11.75  
  2 Ang, Amanda B             12 CERR-CA              1:28.89    1:19.25  
  3 Ryan-romo, Samantha J     11 BPAC-CA              1:25.66    1:23.33  
  4 Metcalfe, Twyla I         12 SPS-CA               1:24.81    1:23.64  
  5 Yarleque, Ambar T         11 MPMR-CA              1:28.18    1:24.53  
  6 Jaievsky, Tatiana Z       11 RMDA-CA              1:32.46    1:25.63  
  7 Pu, Chloe A               12 PASA-CA              1:24.92    1:25.88  
  8 Sallenbach, Megan D       11 RMDA-CA              1:45.93    1:26.35  
  9 Moreno Garcia, Kaelyn     11 MPMR-CA              1:31.92    1:27.88  
 10 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA               1:28.58    1:28.66  
 11 Casas, Ivey A             12 LDST-CA              1:36.25    1:29.66  
 12 Pu, Nora G                11 PASA-CA              1:27.51    1:31.67  
 13 Rouse, Alyson A           11 COMM-CA                   NT    1:33.61  
 14 Zacarias, Natalia         11 COMM-CA              1:40.10    1:39.04  
 15 Ramirez, Priscila A       12 BPAC-CA              1:44.65    1:42.06  
 -- Laurin, Isabelle L        11 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Kiana W               12 MPMR-CA              2:21.25    2:18.73  
  2 Wong, Samantha A          11 RORA-CA              2:22.88    2:22.65  
  3 Chu, Jessica              12 MPMR-CA              2:29.33    2:24.36  
  4 Izquierdo, Kai A          12 WAC-CA               2:33.56    2:28.90  
  5 Garcia, Avah G            12 WAC-CA               2:33.85    2:29.62  
  6 Cho, Kristina J           12 RMDA-CA              2:29.50    2:31.00  
  7 Edralinda, Keira A        11 MAX-CA               2:39.11    2:33.16  
  8 Yager, Mayu A             11 RMDA-CA              2:34.28    2:33.17  
  9 McClure, Alyssa R         12 RMDA-CA              2:35.41    2:33.51  
 10 Vargas, Juliana           12 COMM-CA              2:42.42    2:39.63  
 11 Sy, Kristine H            11 MPMR-CA              2:37.88    2:40.09  
 12 Quirino, Mykah V          11 CERR-CA              2:45.91    2:43.34  
 13 Ibarra, Alyah J           12 COMM-CA              2:45.82    2:46.15  
RED - Division  
  1 Pan, Allison H            12 SGSG-CA              2:50.70    2:49.57  
  2 Lesnever, Ella C          11 SPS-CA               2:56.72    2:51.31  
  3 Isabeles, Aisha N         11 MPMR-CA              2:48.81    2:55.01  
 -- Calder, Ashlee            12 UN-02-CA             3:00.80         DQ  
WHT - Division  
  1 Dao, Hannah A             11 MPMR-CA                   NT    2:48.82  
  2 Ryan-romo, Samantha J     11 BPAC-CA                   NT    3:05.15  
  3 Jaievsky, Tatiana Z       11 RMDA-CA              3:18.89    3:05.23  
  4 Yarleque, Ambar T         11 MPMR-CA              3:11.62    3:08.91  
  5 Moreno Garcia, Kaelyn     11 MPMR-CA              3:20.03    3:17.17  
 -- Martinez, Amelia L        12 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:00.66  
     1) Semaan, Samira R 11             2) Fong, Lauren A 12              
     3) Quirino, Mykah V 11             4) Takeuchi, Aira 12              
  2 Max Aquatics-CA  'A'                              2:10.99    2:04.29  
     1) Du, Leilani M 12                2) Ji, Elizabeth J 11             
     3) Hsieh, Reena 11                 4) Khin, Christina N 11           
  3 San Gabriel Sea Gulls-CA  'A'                          NT    2:04.41  
     1) Tsui, Mariah M 12               2) Bondre, Ruchi C 12             
     3) Pan, Allison H 12               4) Lu, Angelina C 12              
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:16.15  
     1) Semaan, Samira R 11             2) Ang, Amanda B 12               
     3) Quirino, Mykah V 11             4) Contreras, Denise 12           
  2 San Gabriel Sea Gulls-CA  'A'                          NT    2:22.88  
     1) Pan, Allison H 12               2) Bondre, Ruchi C 12             
     3) Lu, Angelina C 12               4) Nimpoeno, Zoe M 12             
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Forrest, Madison B        13 WAC-CA                 26.32      26.38  
  2 Gimenez, Alexsa N         13 COMM-CA                26.88      26.98  
  3 Jordan, Anna R            14 CERR-CA                27.20      27.14  
  4 Romero, Sydney O          14 CERR-CA                27.38      27.16  
  5 Jordan, Charlotte G       14 CERR-CA                27.23      27.34  
  6 Yu, Brenda                13 SGSG-CA                28.42      27.59  
  7 Li, Sophia T              13 MAX-CA                 27.98      27.81  
  8 Wen, Arwen G              14 RORA-CA                27.87      28.21  
  9 Bravo, Naomi S            14 COMM-CA                28.64      28.51  
 10 Ziroli, Ava M             13 Shore Aquatics-CA      28.37      28.63  
 11 Jafari, Nikka S           13 RORA-CA                28.88      28.99  
 12 Vasquez, Maya A           14 CERR-CA                28.90      29.47  
RED - Division  
  1 Wang, Jocelyn             13 MAX-CA                 30.38      28.35  
  2 Lee, Cadence S            13 MAX-CA                 29.59      28.87  
  3 Duque, Angelique M        14 WAC-CA                 29.45      29.23  
  4 Federico, Maya R          13 CERR-CA                30.35      29.31  
  5 Marchen, Kamille          13 WAC-CA                 29.64      29.69  
  6 Munsayac, Malia J         13 SGSG-CA                29.64      29.88  
  7 Ortega, Brooke A          14 WAC-CA                 29.83      30.11  
  8 Tran, Emily C             13 MAX-CA                 30.49      30.12  
  9 Khin, Jessica N           13 MAX-CA                 31.88      30.24  
 10 Szeszulski, Hannah N      13 Shore Aquatics-CA      31.64      30.29  
 11 Ly, Britney A             14 SGSG-CA                30.82      30.59  
 12 Jimenez, Andrea M         14 LACT-CA                30.15      30.60  
 13 Lara, Xochitl M           14 RMDA-CA                31.17      30.62  
 14 Longoria-Hernandez, Juli  14 COMM-CA                30.84      30.73  
 14 Nakazawa, LeeAnn M        14 LDST-CA                30.86      30.73  
 16 Liang, Merci E            13 RMDA-CA                30.94      30.80  
 17 Ho, Stella S              13 RORA-CA                31.40      31.11  
 18 Moreno Garcia, Ketzaly    13 MPMR-CA                31.81      31.98  
 19 Urfano, Zyra P            14 CERR-CA                31.87      32.15  
WHT - Division  
  1 Au, Shannon               14 ARSC-CA                32.36      31.12  
  2 Carger, Destiny M         14 Oasis-CA               32.70      31.14  
  3 Elias, Yarazet F          13 RMDA-CA                32.33      32.04  
  4 Wang, Claire E            13 SPS-CA                 32.85      32.09  
  5 Hita, Alie R              13 RMDA-CA                32.81      32.98  
  6 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA                 35.16      33.89  
  7 Hirota, Skyler A          13 Shore Aquatics-CA      36.17      33.93  
  8 Feely, Ava K              13 Shore Aquatics-CA      34.34      34.39  
  9 Diaz, Isabella M          13 Shore Aquatics-CA      36.46      35.58  
 10 Paez, Sofia               13 Shore Aquatics-CA         NT      35.75  
 11 Carrillo, Isabella        14 BAC-CA                 37.07      37.31  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Limmen, Eliana L          14 RORA-CA                57.04      55.48  
  2 Munoz, Kathy J            13 MPMR-CA                56.17      55.62  
  3 Drossel, Emily A          14 FROG-CA                53.94      55.63  
  4 Forrest, Madison B        13 WAC-CA                 57.80      58.01  
  5 Wen, Arwen G              14 RORA-CA              1:00.18    1:00.59  
  6 Vargas, Jimena            14 COMM-CA              1:01.41    1:00.79  
  7 Washington, Sophia R      14 Oasis-CA               59.61    1:01.84  
  8 Liva, Bryce E             13 RMDA-CA              1:01.50    1:01.89  
  9 Romero, Sydney O          14 CERR-CA              1:01.78    1:01.98  
 10 Mullin, Jordan D          13 RORA-CA              1:02.86    1:02.14  
 11 Li, Sophia T              13 MAX-CA               1:01.69    1:02.74  
 12 Pearson, Jayne F          13 PASA-CA              1:02.16    1:02.79  
 13 Ziroli, Ava M             13 Shore Aquatics-CA    1:01.70    1:03.11  
 14 Duque, Angelique M        14 WAC-CA               1:02.75    1:04.06  
RED - Division  
  1 Jafari, Nikka S           13 RORA-CA              1:03.66    1:02.88  
  2 Marchen, Kamille          13 WAC-CA               1:03.81    1:03.82  
  3 Ortega, Brooke A          14 WAC-CA               1:06.90    1:04.69  
  4 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA              1:03.56    1:04.70  
  5 Lee, Cadence S            13 MAX-CA               1:07.63    1:05.51  
  6 Ibarra, Myah K            14 COMM-CA              1:04.79    1:05.81  
  7 Szeszulski, Hannah N      13 Shore Aquatics-CA    1:05.60    1:05.98  
  8 Ly, Britney A             14 SGSG-CA              1:07.19    1:06.44  
  9 Cummings, Lexie A         14 BAC-CA               1:08.54    1:07.50  
 10 Longoria-Hernandez, Juli  14 COMM-CA              1:07.79    1:07.65  
 11 Tran, Emily C             13 MAX-CA               1:06.60    1:07.74  
 12 Pezzarossi-Cruz, Anna R   13 LACT-CA              1:08.36    1:08.03  
 13 Ho, Stella S              13 RORA-CA              1:07.63    1:08.28  
 14 Rodriguez, Cassandra      13 BAC-CA               1:06.53    1:08.48  
 15 Munsayac, Malia J         13 SGSG-CA              1:05.53    1:08.66  
 16 Lara, Xochitl M           14 RMDA-CA              1:08.23    1:08.68  
 17 Lee, Hayden J             13 SPS-CA               1:08.29    1:09.75  
 18 Jimenez, Andrea M         14 LACT-CA              1:06.99    1:10.19  
WHT - Division  
  1 Yang, Jennifer            13 UN-03-CA             1:09.52    1:07.60  
  2 Navarrete, Emily          13 LACT-CA              1:09.58    1:09.33  
  3 Villegas, Natalie B       13 RMDA-CA              1:18.97    1:09.36  
  4 Cruz, Victoria            14 COMM-CA              1:18.20    1:09.69  
  5 Larsen, Josie B           13 SPS-CA               1:12.81    1:10.31  
  6 Elias, Yarazet F          13 RMDA-CA              1:12.12    1:11.26  
  7 Marroquin, Bre M          13 FROG-CA              1:15.21    1:12.76  
  8 Hita, Alie R              13 RMDA-CA              1:15.30    1:12.77  
  9 Moreno Garcia, Ketzaly    13 MPMR-CA              1:12.60    1:14.20  
 10 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA               1:17.66    1:14.99  
 11 Hirota, Skyler A          13 Shore Aquatics-CA    1:13.64    1:15.59  
 12 Paez, Sofia               13 Shore Aquatics-CA    1:22.69    1:20.49  
 13 Diaz, Isabella M          13 Shore Aquatics-CA         NT    1:21.59  
 14 Popovich, Madeleine S     13 RMDA-CA              1:25.73    1:21.93  
 15 Carrillo, Isabella        14 BAC-CA               1:20.09    1:24.15  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gimenez, Alexsa N         13 COMM-CA              2:04.24    2:05.16  
  2 Forrest, Madison B        13 WAC-CA               2:08.94    2:08.66  
  3 Jordan, Charlotte G       14 CERR-CA              2:09.32    2:09.59  
  4 Wong, Remy                13 RMDA-CA              2:08.96    2:10.15  
  5 Jordan, Anna R            14 CERR-CA              2:10.78    2:10.19  
  6 Pearson, Jayne F          13 PASA-CA              2:14.76    2:10.21  
  7 Liva, Bryce E             13 RMDA-CA              2:13.31    2:13.46  
  8 Subdias, Yolotzin         13 SPS-CA               2:15.17    2:19.73  
 -- Pak, Katie Y              14 RMDA-CA              2:08.39         DQ  
RED - Division  
  1 Marchen, Kamille          13 WAC-CA               2:17.49    2:12.79  
  2 Yu, Brenda                13 SGSG-CA              2:21.71    2:14.49  
  3 Jafari, Nikka S           13 RORA-CA              2:20.31    2:16.38  
  4 Li, Sophia T              13 MAX-CA               2:25.08    2:17.18  
  5 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA              2:16.32    2:19.35  
  6 Bravo, Naomi S            14 COMM-CA              2:17.59    2:19.87  
  7 Vasquez, Maya A           14 CERR-CA              2:21.45    2:24.26  
  8 Chia, Josephine M         14 RORA-CA              2:23.44    2:24.37  
  9 Ho, Stella S              13 RORA-CA              2:24.37    2:24.38  
 10 Ortega, Brooke A          14 WAC-CA               2:21.62    2:24.96  
WHT - Division  
  1 Wang, Jocelyn             13 MAX-CA                    NT    2:17.28  
  2 Szeszulski, Hannah N      13 Shore Aquatics-CA    2:35.27    2:24.33  
  3 Ziroli, Ava M             13 Shore Aquatics-CA    2:29.13    2:24.35  
  4 Khin, Jessica N           13 MAX-CA               2:32.76    2:25.15  
  5 Hita, Alie R              13 RMDA-CA              2:35.64    2:28.47  
  6 Tran, Emily C             13 MAX-CA                    NT    2:30.23  
  7 Lee, Cadence S            13 MAX-CA               2:35.09    2:31.28  
  8 Lara, Xochitl M           14 RMDA-CA              2:30.82    2:31.49  
  9 Longoria-Hernandez, Juli  14 COMM-CA              2:30.95    2:32.02  
 10 Munsayac, Malia J         13 SGSG-CA              2:32.21    2:32.06  
 11 Liang, Merci E            13 RMDA-CA              2:29.79    2:33.03  
 12 Elias, Yarazet F          13 RMDA-CA                   NT    2:33.86  
 13 Jimenez, Andrea M         14 LACT-CA              2:30.90    2:34.52  
 14 Nakazawa, LeeAnn M        14 LDST-CA              2:37.95    2:34.72  
 15 Au, Shannon               14 ARSC-CA                   NT    2:37.66  
 16 Carger, Destiny M         14 Oasis-CA             2:53.95    2:41.29  
 17 Wang, Claire E            13 SPS-CA                    NT    2:42.08  
 18 Hirota, Skyler A          13 Shore Aquatics-CA    2:41.24    2:44.12  
 19 Feely, Ava K              13 Shore Aquatics-CA         NT    2:44.77  
 20 Moreno Garcia, Ketzaly    13 MPMR-CA              2:41.28    2:47.43  
 21 Diaz, Isabella M          13 Shore Aquatics-CA    2:56.70    2:55.89  
 22 Paez, Sofia               13 Shore Aquatics-CA         NT    2:55.97  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 go, Meiyah                14 UN-01-CA             1:01.43    1:03.17  
  2 Drossel, Emily A          14 FROG-CA              1:00.66    1:04.13  
  3 Munoz, Kathy J            13 MPMR-CA              1:06.43    1:04.71  
  4 Limmen, Eliana L          14 RORA-CA              1:05.16    1:05.18  
  5 Romero, Sydney O          14 CERR-CA              1:04.17    1:05.50  
  6 Mullin, Jordan D          13 RORA-CA              1:05.13    1:06.64  
  7 Wen, Arwen G              14 RORA-CA              1:06.06    1:06.82  
  8 Metcalfe, Sadie M         14 SPS-CA               1:08.05    1:07.83  
  9 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA              1:09.69    1:09.34  
 10 Simpson, Kathryn K        13 RMDA-CA              1:10.91    1:09.48  
 11 Duque, Angelique M        14 WAC-CA               1:11.03    1:10.64  
 12 Pearson, Jayne F          13 PASA-CA              1:13.94    1:10.70  
 13 Jafari, Nikka S           13 RORA-CA              1:10.97    1:11.68  
 14 Liva, Bryce E             13 RMDA-CA              1:10.35    1:13.37  
RED - Division  
  1 Li, Sophia T              13 MAX-CA               1:14.49    1:12.92  
  2 Khin, Jessica N           13 MAX-CA               1:16.54    1:12.96  
  3 Vargas, Jimena            14 COMM-CA              1:15.04    1:14.59  
  4 Cummings, Lexie A         14 BAC-CA               1:17.53    1:17.64  
  5 Ibarra, Myah K            14 COMM-CA              1:15.10    1:18.09  
  6 Rodriguez, Cassandra      13 BAC-CA               1:18.16    1:18.91  
  7 Pezzarossi-Cruz, Anna R   13 LACT-CA              1:19.45    1:20.72  
  8 Ho, Stella S              13 RORA-CA              1:19.38    1:22.45  
  9 Navarrete, Emily          13 LACT-CA              1:18.90    1:22.63  
 10 Jimenez, Andrea M         14 LACT-CA              1:19.56    1:25.51  
WHT - Division  
  1 Villegas, Natalie B       13 RMDA-CA                   NT    1:15.37  
  2 Yang, Jennifer            13 UN-03-CA             1:22.86    1:18.81  
  3 Tran, Emily C             13 MAX-CA               1:51.46    1:19.73  
  4 Cruz, Victoria            14 COMM-CA              1:30.55    1:21.62  
  5 Longoria-Hernandez, Juli  14 COMM-CA              1:23.58    1:23.22  
  6 Hita, Alie R              13 RMDA-CA              1:28.78    1:23.40  
  7 Carger, Destiny M         14 Oasis-CA             1:24.03    1:23.98  
  8 Lee, Cadence S            13 MAX-CA               1:25.10    1:24.01  
  9 Lara, Xochitl M           14 RMDA-CA              1:23.10    1:24.78  
 10 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA               1:28.31    1:25.93  
 11 Moreno Garcia, Ketzaly    13 MPMR-CA              1:24.15    1:25.96  
 12 Marroquin, Bre M          13 FROG-CA              1:30.13    1:28.15  
 13 Hirota, Skyler A          13 Shore Aquatics-CA    1:32.56    1:32.41  
 14 Carrillo, Isabella        14 BAC-CA               1:34.73    1:34.84  
 15 Diaz, Isabella M          13 Shore Aquatics-CA         NT    1:35.81  
 16 Paez, Sofia               13 Shore Aquatics-CA    1:39.14    1:39.30  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Metcalfe, Sadie M         14 SPS-CA               1:15.88    1:15.04  
  2 Forrest, Madison B        13 WAC-CA               1:20.65    1:17.49  
  3 Romero, Sydney O          14 CERR-CA              1:17.27    1:17.97  
  4 Duque, Angelique M        14 WAC-CA               1:17.84    1:19.00  
  5 Yu, Brenda                13 SGSG-CA              1:21.46    1:19.27  
  6 Li, Sophia T              13 MAX-CA               1:19.77    1:19.71  
  7 Jordan, Charlotte G       14 CERR-CA              1:20.25    1:20.52  
  8 Wen, Arwen G              14 RORA-CA              1:20.02    1:20.75  
  9 Marchen, Kamille          13 WAC-CA               1:22.39    1:21.27  
 10 Chia, Josephine M         14 RORA-CA              1:23.12    1:21.87  
 11 Jordan, Anna R            14 CERR-CA              1:22.78    1:22.52  
 12 Rodriguez, Cassandra      13 BAC-CA               1:22.47    1:24.74  
RED - Division  
  1 Ortega, Brooke A          14 WAC-CA               1:23.84    1:24.44  
  2 Urfano, Zyra P            14 CERR-CA              1:27.68    1:25.34  
  3 Ly, Britney A             14 SGSG-CA              1:24.97    1:25.43  
  4 Munsayac, Malia J         13 SGSG-CA              1:26.98    1:25.83  
  5 Vasquez, Maya A           14 CERR-CA              1:25.59    1:25.91  
  6 Pearson, Jayne F          13 PASA-CA              1:28.59    1:26.33  
  7 Liang, Merci E            13 RMDA-CA              1:27.55    1:26.47  
  8 Subdias, Yolotzin         13 SPS-CA               1:27.00    1:26.56  
  9 Ziroli, Ava M             13 Shore Aquatics-CA    1:26.67    1:27.59  
 10 Gimenez, Alexsa N         13 COMM-CA              1:24.32    1:27.81  
 11 Tran, Emily C             13 MAX-CA               1:24.41    1:28.42  
 12 Nakazawa, LeeAnn M        14 LDST-CA              1:29.93    1:29.56  
 13 Lee, Cadence S            13 MAX-CA               1:28.75    1:29.88  
 14 Jimenez, Andrea M         14 LACT-CA              1:30.89    1:32.38  
 15 Szeszulski, Hannah N      13 Shore Aquatics-CA    1:29.01    1:34.77  
WHT - Division  
  1 Wong, Remy                13 RMDA-CA                   NT    1:17.26  
  2 Wang, Jocelyn             13 MAX-CA               1:36.24    1:24.91  
  3 Federico, Maya R          13 CERR-CA                   NT    1:26.22  
  4 Ho, Stella S              13 RORA-CA              1:32.35    1:28.89  
  5 Au, Shannon               14 ARSC-CA              1:32.72    1:30.07  
  6 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA               1:35.66    1:35.72  
  7 Lara, Xochitl M           14 RMDA-CA              1:37.03    1:37.58  
  8 Longoria-Hernandez, Juli  14 COMM-CA              1:38.00    1:38.22  
  9 Moreno Garcia, Ketzaly    13 MPMR-CA              1:34.24    1:39.05  
 10 Carrillo, Isabella        14 BAC-CA               1:44.70    1:43.34  
 11 Carger, Destiny M         14 Oasis-CA             1:42.30    1:44.23  
 12 Wang, Claire E            13 SPS-CA                    NT    1:44.31  
 13 Hirota, Skyler A          13 Shore Aquatics-CA    1:43.07    1:45.27  
 14 Paez, Sofia               13 Shore Aquatics-CA    1:47.51    1:45.70  
 -- Feely, Ava K              13 Shore Aquatics-CA         NT         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Munoz, Kathy J            13 MPMR-CA                59.98    1:01.33  
  2 Simpson, Kathryn K        13 RMDA-CA              1:05.41    1:03.11  
  3 Wong, Remy                13 RMDA-CA              1:04.75    1:03.83  
  4 Mullin, Jordan D          13 RORA-CA              1:05.13    1:04.53  
  5 Forrest, Madison B        13 WAC-CA               1:05.74    1:04.58  
  6 go, Meiyah                14 UN-01-CA             1:04.26    1:06.85  
  7 Jafari, Nikka S           13 RORA-CA              1:10.10    1:07.71  
  8 Wen, Arwen G              14 RORA-CA              1:08.28    1:07.86  
  9 Liva, Bryce E             13 RMDA-CA              1:09.80    1:10.26  
 10 Washington, Sophia R      14 Oasis-CA             1:09.18    1:11.74  
RED - Division  
  1 Munsayac, Malia J         13 SGSG-CA              1:14.56    1:13.78  
  2 Ziroli, Ava M             13 Shore Aquatics-CA    1:15.87    1:28.28  
WHT - Division  
  1 Longoria-Hernandez, Juli  14 COMM-CA              1:18.26    1:16.40  
  2 Szeszulski, Hannah N      13 Shore Aquatics-CA    1:23.56    1:19.48  
  3 Tran, Emily C             13 MAX-CA               1:36.97    1:20.22  
  4 Lara, Xochitl M           14 RMDA-CA              1:21.03    1:20.70  
  5 Cruz, Victoria            14 COMM-CA              1:49.70    1:22.49  
  6 Navarrete, Emily          13 LACT-CA              1:24.26    1:22.77  
  7 Villegas, Natalie B       13 RMDA-CA                   NT    1:22.96  
  8 Larsen, Josie B           13 SPS-CA               1:28.86    1:24.82  
  9 Lee, Hayden J             13 SPS-CA               1:20.82    1:25.07  
 10 Elias, Yarazet F          13 RMDA-CA                   NT    1:30.31  
 11 Diaz, Isabella M          13 Shore Aquatics-CA         NT    1:31.17  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Drossel, Emily A          14 FROG-CA              2:22.77    2:17.42  
  2 Simpson, Kathryn K        13 RMDA-CA              2:21.25    2:18.38  
  3 go, Meiyah                14 UN-01-CA             2:21.76    2:19.25  
  4 Washington, Sophia R      14 Oasis-CA             2:21.22    2:28.43  
  5 Forrest, Madison B        13 WAC-CA               2:26.35    2:29.30  
  6 Metcalfe, Sadie M         14 SPS-CA               2:27.26    2:30.78  
  7 Li, Sophia T              13 MAX-CA               2:34.23    2:31.36  
  8 Pearson, Jayne F          13 PASA-CA              2:36.17    2:31.78  
  9 Vargas, Jimena            14 COMM-CA              2:35.44    2:34.98  
 10 Rodriguez, Cassandra      13 BAC-CA               2:34.98    2:38.97  
 -- Duque, Angelique M        14 WAC-CA               2:34.64         DQ  
RED - Division  
  1 Marchen, Kamille          13 WAC-CA               2:37.87    2:33.93  
  2 Ortega, Brooke A          14 WAC-CA               2:37.95    2:37.27  
  3 Subdias, Yolotzin         13 SPS-CA               2:38.11    2:41.88  
  4 Ibarra, Myah K            14 COMM-CA              2:38.95    2:42.86  
  5 Munsayac, Malia J         13 SGSG-CA              2:39.86    2:44.83  
  6 Ziroli, Ava M             13 Shore Aquatics-CA    2:45.71    2:47.45  
  7 Yang, Jennifer            13 UN-03-CA             2:47.63    2:48.14  
  8 Pezzarossi-Cruz, Anna R   13 LACT-CA              2:50.52    2:56.56  
  9 Cummings, Lexie A         14 BAC-CA               2:49.04    7:53.66  
 -- Szeszulski, Hannah N      13 Shore Aquatics-CA    2:48.34         DQ  
 -- Lee, Cadence S            13 MAX-CA               2:50.35         DQ  
WHT - Division  
  1 Stacer, Samantha N        13 WAC-CA                    NT    2:28.23  
  2 Khin, Jessica N           13 MAX-CA                    NT    2:43.75  
  3 Ho, Stella S              13 RORA-CA              2:56.10    2:45.98  
  4 Lee, Hayden J             13 SPS-CA               2:57.59    2:56.01  
  5 Moreno Garcia, Ketzaly    13 MPMR-CA              3:02.91    3:01.58  
  6 Carger, Destiny M         14 Oasis-CA                  NT    3:01.83  
  7 Jimenez, Andrea M         14 LACT-CA              2:52.04    3:02.20  
  8 Elias, Yarazet F          13 RMDA-CA                   NT    3:03.95  
  9 Hirota, Skyler A          13 Shore Aquatics-CA    3:19.03    3:13.21  
 10 Paez, Sofia               13 Shore Aquatics-CA         NT    3:24.40  
 -- Larsen, Josie B           13 SPS-CA               3:03.63         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Max Aquatics-CA  'A'                              1:55.99    1:58.17  
     1) Li, Sophia T 13                 2) Khin, Jessica N 13             
     3) Wang, Jocelyn 13                4) Tran, Emily C 13               
 -- Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                 1:57.12         DQ  
     1) Szeszulski, Hannah N 13         2) Feely, Ava K 13                
     3) Diaz, Isabella M 13             4) Hirota, Skyler A 13            
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                 2:19.87         DQ  
     1) Szeszulski, Hannah N 13         2) Paez, Sofia 13                 
     3) Diaz, Isabella M 13             4) Ziroli, Ava M 13               
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Azuma, Samantha E         16 RMDA-CA                25.11      25.72  
  2 Owens, Sarah G            17 UNAT-CA                25.08      25.79  
  3 Brus, Isabelle R          16 RMDA-CA                25.81      25.88  
  4 Quintas, Tyler P          16 UN-03-CA               25.82      26.24  
  5 Ortega, Isabell J         16 RMDA-CA                27.20      27.15  
  6 Silva, Erika E            15 COMM-CA                26.21      27.73  
  7 Gamboa, Wendy             17 COMM-CA                27.01      27.95  
  8 Quintas, Haley B          16 UN-03-CA               26.74      28.00  
  9 Gonzalez, Gabriella B     16 RMDA-CA                28.09      28.01  
 10 Reyes, Kaili S            15 WAC-CA                 28.49      28.16  
 11 Zheng, Beryl B            17 RMDA-CA                28.60      28.70  
 12 Torres, Claudia J         17 COMM-CA                29.22      30.11  
 13 Silva, Jayda L            17 COMM-CA                28.17      30.30  
RED - Division  
  1 Ortega, Sophia E          15 COMM-CA                29.39      28.90  
  2 Zacarias, Camila          15 COMM-CA                29.43      29.85  
WHT - Division  
  1 Garcia, Xitlali           15 FROG-CA                   NT      29.91  
  2 Ruiz, Genevieve M         16 UN-03-CA               34.22      33.59  
  3 Punzalan, Alyssa M        15 BAC-CA                 36.83      36.95  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Owens, Sarah G            17 UNAT-CA                54.84      55.76  
  2 Brus, Isabelle R          16 RMDA-CA                54.36      56.05  
  3 Walters, Natalie B        15 RMDA-CA                58.40      58.44  
  4 Gonzalez, Gabriella B     16 RMDA-CA              1:00.02    1:00.01  
  5 Ortega, Isabell J         16 RMDA-CA                58.64    1:01.27  
  6 Padilla, Vivian E         17 MPMR-CA              1:02.38    1:02.02  
  7 Gamboa, Wendy             17 COMM-CA                59.66    1:02.86  
RED - Division  
  1 Bispango, Barbara E       15 RMDA-CA              1:03.66    1:01.93  
  2 Esquerra, Sydney G        15 RMDA-CA              1:04.10    1:05.32  
  3 Rodriguez, Carly A        16 SPS-CA               1:04.37    1:05.40  
  4 Zacarias, Camila          15 COMM-CA              1:03.68    1:05.45  
  5 Lee, Joyce J              16 SPS-CA               1:06.11    1:05.79  
WHT - Division  
  1 Garcia, Xitlali           15 FROG-CA                   NT    1:08.45  
  2 Ruiz, Genevieve M         16 UN-03-CA             1:13.80    1:12.65  
  3 Angeles, Stephanie        15 LACT-CA              1:15.81    1:20.70  
  4 Punzalan, Alyssa M        15 BAC-CA               1:19.65    1:22.72  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Brus, Isabelle R          16 RMDA-CA              2:00.50    2:00.83  
  2 Owens, Sarah G            17 UNAT-CA              2:05.27    2:05.72  
  3 Doherty, Bella M          16 RMDA-CA              2:08.68    2:09.10  
  4 Gonzalez, Gabriella B     16 RMDA-CA              2:07.50    2:09.17  
  5 Silva, Erika E            15 COMM-CA              2:03.70    2:09.39  
  6 Ortega, Isabell J         16 RMDA-CA              2:10.14    2:12.81  
  7 Gamboa, Wendy             17 COMM-CA              2:09.34    2:15.46  
  8 Burruss, Kelsie C         16 RMDA-CA              2:16.00    2:15.72  
RED - Division  
  1 Zheng, Beryl B            17 RMDA-CA              2:17.47    2:14.62  
  2 Ortega, Sophia E          15 COMM-CA              2:18.81    2:17.19  
  3 Torres, Claudia J         17 COMM-CA              2:19.12    2:17.78  
  4 Zacarias, Camila          15 COMM-CA              2:18.31    2:23.25  
WHT - Division  
  1 Robison, Elizabeth H      16 RMDA-CA              2:38.62    2:23.42  
  2 Garcia, Xitlali           15 FROG-CA                   NT    2:30.96  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Owens, Sarah G            17 UNAT-CA              1:00.36    1:03.25  
  2 Handaja, Jesslyn J        16 RMDA-CA              1:05.09    1:05.65  
  3 Azuma, Samantha E         16 RMDA-CA              1:02.39    1:07.19  
  4 Reyes, Kaili S            15 WAC-CA               1:11.02    1:11.55  
  5 Gonzalez, Gabriella B     16 RMDA-CA              1:09.30    1:12.33  
  6 Zenas, Sarah J            16 SPS-CA               1:14.25    1:13.05  
  7 Doherty, Bella M          16 RMDA-CA              1:12.13    1:14.03  
  8 Esquerra, Sydney G        15 RMDA-CA              1:13.92    1:14.88  
RED - Division  
  1 Rodriguez, Carly A        16 SPS-CA               1:15.39    1:13.51  
  2 Lee, Joyce J              16 SPS-CA               1:17.96    1:20.60  
WHT - Division  
  1 Robison, Elizabeth H      16 RMDA-CA                   NT    1:14.66  
  2 Ruiz, Genevieve M         16 UN-03-CA             1:24.30    1:23.52  
  3 Punzalan, Alyssa M        15 BAC-CA               1:31.15    1:33.95  
  4 Angeles, Stephanie        15 LACT-CA              1:28.39    1:34.04  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Poon, Kelly V             16 MPMR-CA              1:08.81    1:11.40  
  2 Quintas, Tyler P          16 UN-03-CA             1:11.52    1:14.50  
  3 Brus, Isabelle R          16 RMDA-CA              1:17.59    1:15.86  
  4 Azuma, Samantha E         16 RMDA-CA              1:23.68    1:17.01  
  5 Silva, Erika E            15 COMM-CA              1:15.79    1:17.43  
  6 Zheng, Beryl B            17 RMDA-CA              1:18.14    1:18.58  
  7 Silva, Jayda L            17 COMM-CA              1:16.32    1:19.02  
  8 Quintas, Haley B          16 UN-03-CA             1:16.24    1:19.33  
  9 Bispango, Barbara E       15 RMDA-CA              1:17.98    1:19.83  
 10 Gamboa, Wendy             17 COMM-CA              1:22.69    1:25.52  
 11 Zacarias, Camila          15 COMM-CA              1:22.46    1:26.58  
RED - Division  
  1 Robison, Elizabeth H      16 RMDA-CA              1:25.93    1:19.18  
  2 Burruss, Kelsie C         16 RMDA-CA              1:26.23    1:26.03  
  3 Ortega, Sophia E          15 COMM-CA              1:26.13    1:27.78  
  4 Torres, Claudia J         17 COMM-CA              1:29.03    1:30.91  
WHT - Division  
  1 Ruiz, Genevieve M         16 UN-03-CA             1:42.46    1:39.39  
  2 Punzalan, Alyssa M        15 BAC-CA               1:37.12    1:40.35  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Poon, Kelly V             16 MPMR-CA              1:00.18    1:00.71  
  2 Brus, Isabelle R          16 RMDA-CA              1:00.80    1:01.54  
  3 Walters, Natalie B        15 RMDA-CA              1:04.23    1:03.51  
  4 Handaja, Jesslyn J        16 RMDA-CA              1:05.44    1:05.13  
  5 Gonzalez, Gabriella B     16 RMDA-CA              1:06.72    1:06.97  
  6 Gamboa, Wendy             17 COMM-CA              1:04.24    1:07.08  
  7 Ortega, Isabell J         16 RMDA-CA              1:09.30    1:09.28  
  8 Zacarias, Camila          15 COMM-CA              1:10.78    1:13.23  
RED - Division  
  1 Zenas, Sarah J            16 SPS-CA               1:11.77    1:09.98  
  2 Padilla, Vivian E         17 MPMR-CA              1:13.10    1:15.75  
WHT - Division  
  1 Garcia, Xitlali           15 FROG-CA                   NT    1:24.61  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Brus, Isabelle R          16 RMDA-CA              2:21.12    2:21.81  
  2 Azuma, Samantha E         16 RMDA-CA              2:27.42    2:23.58  
  3 Handaja, Jesslyn J        16 RMDA-CA              2:23.11    2:24.00  
  4 Zenas, Sarah J            16 SPS-CA               2:29.13    2:28.70  
  5 Ortega, Isabell J         16 RMDA-CA              2:25.82    2:31.96  
  6 Bispango, Barbara E       15 RMDA-CA              2:32.54    2:32.65  
  7 Reyes, Kaili S            15 WAC-CA               2:32.68    2:32.98  
RED - Division  
  1 Padilla, Vivian E         17 MPMR-CA              2:42.09    2:39.24  
  2 Rodriguez, Carly A        16 SPS-CA               2:43.41    2:46.64  
 
Girls Open 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burgess, Samantha E       12 RMDA-CA              5:43.43    5:32.48  
  2 Doherty, Bella M          16 RMDA-CA              5:38.07    5:41.31  
  3 La Brada, Hanna           12 WAC-CA               5:49.70    5:47.78  
  4 Stacer, Samantha N        13 WAC-CA               6:24.60    5:53.08  
  5 Sallenbach, Megan D       11 RMDA-CA              6:07.40    5:58.75  
  6 Cedano, Zoe A             11 RMDA-CA              6:24.60    5:58.97  
  7 Marchen, Kamille          13 WAC-CA               5:59.51    5:59.10  
  8 McClure, Alyssa R         12 RMDA-CA              6:20.50    5:59.39  
  9 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA              5:59.44    6:00.23  
 10 Ortega, Brooke A          14 WAC-CA               6:24.60    6:22.65  
 11 Zacarias, Camila          15 COMM-CA              6:13.19    6:32.66  
 -- Garcia, Avah G            12 WAC-CA               5:54.86         DQ  
 
Girls Open 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burgess, Samantha E       12 RMDA-CA             21:32.10   19:19.42  
  2 Liva, Bryce E             13 RMDA-CA             20:24.17   20:01.75  
  3 Hsieh, Reena              11 MAX-CA              21:32.10   20:55.54  
 
Girls Open 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Azuma, Samantha E         16 RMDA-CA              2:20.51    2:21.05  
  2 Wong, Remy                13 RMDA-CA              2:22.93    2:21.67  
  3 Romero, Sydney O          14 CERR-CA              2:22.95    2:23.40  
  4 Wen, Arwen G              14 RORA-CA              2:24.08    2:23.99  
  5 Pak, Katie Y              14 RMDA-CA              2:22.68    2:26.41  
  6 Metcalfe, Sadie M         14 SPS-CA               2:23.93    2:27.59  
  7 Jafari, Nikka S           13 RORA-CA              2:31.03    2:29.28  
  8 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA              2:31.69    2:29.30  
  9 Bispango, Barbara E       15 RMDA-CA              2:33.20    2:29.77  
 10 Liva, Bryce E             13 RMDA-CA              2:47.10    2:30.00  
 11 Burgess, Samantha E       12 RMDA-CA              2:30.60    2:30.22  
 12 Reyes, Kaili S            15 WAC-CA               2:29.92    2:31.84  
 13 Ibarra, Myah K            14 COMM-CA              2:46.20    2:36.75  
 14 Rodriguez, Cassandra      13 BAC-CA               2:43.87    2:45.70  
 
Girls Open 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poon, Kelly V             16 MPMR-CA              2:27.66    2:32.46  
  2 Takeuchi, Aira            12 CERR-CA              2:33.85    2:34.07  
  3 Cheung, Candice H         12 ARSC-CA              2:43.11    2:41.92  
  4 Espeseth, Alicia M        12 WAC-CA               2:50.04    2:42.53  
  5 Metcalfe, Sadie M         14 SPS-CA               2:45.28    2:44.85  
  6 McClure, Alyssa R         12 RMDA-CA              2:52.67    2:47.56  
  7 Silva, Jayda L            17 COMM-CA              2:44.87    2:49.90  
  8 Pak, Katie Y              14 RMDA-CA              3:08.80    2:51.97  
  9 Cho, Kristina J           12 RMDA-CA              2:48.63    2:53.18  
 10 Bravo, Naomi S            14 COMM-CA              2:56.83    2:57.56  
 11 Rodriguez, Cassandra      13 BAC-CA               2:57.43    2:58.77  
 12 Torres, Madalyn G         12 UN-03-CA             3:05.78    2:59.95  
 13 Shen, Jolene J            12 ARSC-CA              3:08.80    3:00.49  
 14 Pearson, Jayne F          13 PASA-CA              2:56.30    3:00.73  
 15 Subdias, Yolotzin         13 SPS-CA               3:08.80    3:01.26  
 16 Fong, Lauren A            12 CERR-CA              3:05.97    3:05.77  
 
Girls Open 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poon, Kelly V             16 MPMR-CA              2:15.78    2:14.80  
  2 La Brada, Hanna           12 WAC-CA               2:17.63    2:18.24  
  3 Dornoff, Alexandria E     12 RMDA-CA              2:25.69    2:21.02  
  4 Walters, Natalie B        15 RMDA-CA              2:20.06    2:21.18  
  5 Burgess, Samantha E       12 RMDA-CA              2:43.20    2:22.33  
  6 Azuma, Samantha E         16 RMDA-CA              2:43.20    2:23.32  
  7 Contreras, Denise         12 CERR-CA              2:21.53    2:24.33  
  8 Wong, Remy                13 RMDA-CA              2:27.95    2:25.32  
  9 Gamboa, Wendy             17 COMM-CA              2:30.95    2:35.16  
 
Girls Open 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Poon, Kelly V             16 MPMR-CA              4:40.33    4:45.65  
  2 Metcalfe, Sadie M         14 SPS-CA               5:19.85    5:24.10  
  3 Subdias, Yolotzin         13 SPS-CA               5:28.36    5:38.17  
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Radaich, Shane F           8 Shore Aquatics-CA      16.55      16.12  
  2 Lee, Jake J                8 KSST-CA                17.60      19.60  
RED - Division  
  1 Chan, Kurtis               8 MPMR-CA                18.61      18.93  
  2 Cardenas, Liam R           7 COMM-CA                20.36      19.96  
WHT - Division  
  1 Chung, Jae Y               8 SPS-CA                    NT      17.45  
  2 Sentosa, Josiah            8 RMDA-CA                   NT      18.72  
  3 Romaine, Jonah J           7 RMDA-CA                   NT      20.04  
  4 Ji, Logan E                8 MAX-CA                    NT      20.74  
  5 Kredell, Chi K             7 Shore Aquatics-CA      22.25      20.91  
  6 Calder, Derrick A          7 UN-02-CA               29.34      22.66  
  7 Luviano, Esteban           8 LACT-CA                   NT      22.83  
  8 Criddle, Blake A           7 SGSG-CA                25.88      25.32  
  9 Chow, Oliver T             7 SPS-CA                 28.49      26.77  
 10 Ramirez, Ricardo           8 MAX-CA                    NT      26.91  
 11 Salazar, Alexander N       8 BPAC-CA                   NT      29.39  
 12 Calder, Sawyer T           5 WAC-CA                    NT      36.28  
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Muni, Mit T                8 CERR-CA                36.75      33.98  
  2 Radaich, Shane F           8 Shore Aquatics-CA      36.66      34.60  
  3 Lee, Jake J                8 KSST-CA                39.18      39.18  
RED - Division  
  1 Escobar, Jason A           7 LACT-CA                46.60      52.82  
WHT - Division  
  1 Ji, Logan E                8 MAX-CA                    NT      45.14  
  2 Gallardo, Steven C         8 RMDA-CA                   NT      47.05  
  3 Lee, Ford B                7 RMDA-CA                   NT      47.72  
  4 Luviano, Esteban           8 LACT-CA                   NT      48.08  
  5 Kredell, Chi K             7 Shore Aquatics-CA      59.99      48.98  
  6 Young, Brandon B           6 RMDA-CA                59.30      53.97  
  7 Huang, Haoxuan             8 SGSG-CA                   NT    1:19.35  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Radaich, Shane F           8 Shore Aquatics-CA    1:26.01    1:22.82  
WHT - Division  
  1 Escobar, Jason A           7 LACT-CA              1:45.75    1:55.11  
  2 Kredell, Chi K             7 Shore Aquatics-CA         NT    1:56.01  
 -- Romaine, Jonah J           7 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Radaich, Shane F           8 Shore Aquatics-CA      18.69      18.77  
  2 Muni, Mit T                8 CERR-CA                19.98      19.35  
  3 Lee, Jake J                8 KSST-CA                20.35      21.03  
RED - Division  
  1 Kredell, Chi K             7 Shore Aquatics-CA      24.53      23.84  
WHT - Division  
  1 Ji, Logan E                8 MAX-CA                    NT      24.38  
  2 Romaine, Jonah J           7 RMDA-CA                   NT      24.42  
  3 Gallardo, Steven C         8 RMDA-CA                   NT      27.75  
  4 Young, Brandon B           6 RMDA-CA                30.60      29.74  
  5 Luviano, Esteban           8 LACT-CA                   NT      30.47  
  6 Lee, Ford B                7 RMDA-CA                   NT      30.56  
  7 Huang, Haoxuan             8 SGSG-CA                   NT      39.14  
 -- Salazar, Alexander N       8 BPAC-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Jake J                8 KSST-CA                22.05      23.81  
WHT - Division  
  1 Muni, Mit T                8 CERR-CA                   NT      25.59  
  2 Young, Brandon B           6 RMDA-CA                   NT      35.78  
 -- Luviano, Esteban           8 LACT-CA                   NT         DQ  
 -- Lee, Ford B                7 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Ji, Logan E                8 MAX-CA                    NT         DQ  
 -- Escobar, Jason A           7 LACT-CA                38.38         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Radaich, Shane F           8 Shore Aquatics-CA      19.36      18.52  
  2 Lee, Jake J                8 KSST-CA                19.81      20.91  
RED - Division  
  1 Cardenas, Liam R           7 COMM-CA                24.87      23.53  
  2 Chan, Kurtis               8 MPMR-CA                23.72      28.20  
WHT - Division  
  1 Chung, Jae Y               8 SPS-CA                    NT      23.00  
  2 Sentosa, Josiah            8 RMDA-CA                   NT      24.16  
  3 Criddle, Blake A           7 SGSG-CA                40.65      33.49  
  4 Kredell, Chi K             7 Shore Aquatics-CA         NT      35.02  
  5 Huang, Haoxuan             8 SGSG-CA                   NT      43.97  
 -- Calder, Derrick A          7 UN-02-CA                  NT         DQ  
 -- Chow, Oliver T             7 SPS-CA                    NT         DQ  
 -- Ji, Logan E                8 MAX-CA                    NT         DQ  
 -- Romaine, Jonah J           7 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Jake J                8 KSST-CA              1:30.72    1:35.21  
WHT - Division  
  1 Chung, Jae Y               8 SPS-CA                    NT    1:44.88  
  2 Chan, Kurtis               8 MPMR-CA                   NT    2:05.18  
 -- Radaich, Shane F           8 Shore Aquatics-CA    1:59.76         DQ  
 -- Calder, Derrick A          7 UN-02-CA                  NT         DQ  
 -- Ji, Logan E                8 MAX-CA                    NT         DQ  
 -- Kredell, Chi K             7 Shore Aquatics-CA         NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jiang, Kenny Z            10 RORA-CA                29.30      30.30  
  2 Frascini, Jeremiah G       9 RMDA-CA                30.90      31.80  
  3 Rosas, Miztli             10 MPMR-CA                31.66      32.67  
  4 Zhang, Bokai               9 MPMR-CA                33.50      33.23  
  5 Chiang, Jordan T           8 RMDA-CA                33.12      33.60  
  6 Chow, Tobey S              9 ARSC-CA                33.96      34.81  
  7 Orendain, Emilio D        10 LDST-CA                32.23      35.98  
RED - Division  
  1 Park, Joshua J             8 CERR-CA                34.50      33.48  
  2 Ho, Matthew L             10 CERR-CA                34.52      34.98  
  3 Acker, Nano R             10 ARSC-CA                36.50      35.25  
  4 Estrada, Dominic A         9 WAC-CA                 36.26      35.82  
  5 Baxter, Joshua J          10 RMDA-CA                36.47      36.30  
  6 Ortega, Jose A             9 WAC-CA                 36.39      36.34  
  7 Mackinnon, Aiden N         7 CERR-CA                35.91      36.44  
  8 De La Mora, Ethan         10 COMM-CA                36.99      36.46  
  9 Wong, Westin               9 RMDA-CA                36.33      36.54  
 10 Chang, Ryan L              9 SPS-CA                 36.77      36.70  
 11 Kusuma, Aston S            8 UN-06-CA               35.17      37.32  
 12 Lesnever, Jackson T       10 SPS-CA                 37.13      37.54  
WHT - Division  
  1 Romaine, Justin J         10 RMDA-CA                   NT      31.39  
  2 Marez, Fabian             10 RMDA-CA                   NT      34.97  
  3 Xie, Steven                9 MAX-CA                 39.03      35.44  
  4 Lara, Israel              10 LACT-CA                37.38      36.00  
  5 Pu, Kyle C                 8 CERR-CA                37.73      36.28  
  6 Chengswasdisthaporn, Aar   9 RMDA-CA                37.53      36.72  
  7 Shigemitsu, Kenji K        9 ARSC-CA                39.38      37.49  
  8 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                38.82      37.63  
  9 Hah, Jeremy                9 RORA-CA                37.76      38.04  
 10 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA                   NT      38.52  
 11 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA                41.28      40.40  
 12 Finley, Ivan M             9 RMDA-CA                40.93      41.05  
 13 Balladares, Maddox J       9 Shore Aquatics-CA         NT      41.15  
 14 Marchlewicz, Brody S      10 Oasis-CA               45.69      41.17  
 15 Fok, Isaac J               9 CERR-CA                   NT      41.65  
 16 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                41.54      42.65  
 17 Gonzalez, Maximo          10 RMDA-CA                   NT      42.83  
 18 Gonzalez, Jencarlos H      9 FROG-CA                39.95      44.21  
 19 Qazi, Zain                10 RMDA-CA                   NT      44.46  
 20 Morris, Xavier F           9 LDST-CA                43.50      44.80  
 21 Llana, Mariano E           9 PASA-CA                45.72      45.00  
 22 Garcia, Diego R            9 MPMR-CA                46.91      46.20  
 23 Liu, Luke Z                9 SPS-CA                    NT      46.63  
 24 Misa-Gonzalez, Christian  10 WAC-CA                 59.08      48.19  
 25 Washington, Cliff T        9 LACT-CA                45.62      48.20  
 26 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                52.52      49.57  
 27 Yerdon, Ely A              9 FROG-CA                51.91      50.76  
 28 Phippard, Mateo V          9 SPS-CA                    NT      56.06  
 29 Hu, Daniel                 9 MPMR-CA                   NT    1:05.16  
 -- Chae, Joshua M            10 MAX-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Usita, Keeno D            10 RMDA-CA              1:03.49    1:02.00  
  2 Jiang, Kenny Z            10 RORA-CA              1:04.46    1:04.88  
  3 Dornoff, Anthony M         9 RMDA-CA              1:06.18    1:06.80  
  4 Chang, Isaac J            10 RMDA-CA              1:08.82    1:06.88  
  5 Ramirez, Roy S            10 RMDA-CA              1:09.65    1:07.07  
  6 Frascini, Jeremiah G       9 RMDA-CA              1:08.43    1:07.39  
  7 Wu, Matthew S             10 SGSG-CA              1:07.83    1:07.51  
  8 Thomas, William S         10 PASA-CA              1:11.10    1:10.43  
  9 Rosas, Miztli             10 MPMR-CA              1:10.67    1:10.68  
 10 Garcia, Leonardo I        10 COMM-CA              1:12.74    1:11.18  
 11 Chiang, Jordan T           8 RMDA-CA              1:13.91    1:12.03  
RED - Division  
  1 Jung, Isaac F             10 RORA-CA              1:15.23    1:07.93  
  2 Reyes, Julian A            9 WAC-CA               1:14.41    1:13.83  
  3 Zhang, Bokai               9 MPMR-CA              1:15.99    1:14.36  
  4 Tigrero Lopez, Jorvir V   10 COMM-CA              1:19.06    1:14.78  
  5 Ho, Matthew L             10 CERR-CA              1:14.68    1:15.69  
  6 Baxter, Joshua J          10 RMDA-CA              1:17.50    1:15.88  
  7 Cardenas, Ivan R          10 COMM-CA              1:17.49    1:16.86  
  8 Estrada, Dominic A         9 WAC-CA               1:19.31    1:17.59  
  9 Chiu, Gabriel A           10 RORA-CA              1:19.70    1:17.87  
 10 Mackinnon, Aiden N         7 CERR-CA              1:16.32    1:19.22  
 11 Acker, Nano R             10 ARSC-CA              1:20.54    1:19.93  
 12 Zhu, Austin                9 MPMR-CA              1:19.14    1:21.03  
 13 Ortega, Jose A             9 WAC-CA               1:20.84    1:24.91  
WHT - Division  
  1 Vega, Brooklyn R          10 Shore Aquatics-CA         NT    1:18.82  
  2 Chow, Tobey S              9 ARSC-CA              1:21.37    1:19.19  
  3 Lesnever, Jackson T       10 SPS-CA               1:23.78    1:19.55  
  4 Lara, Israel              10 LACT-CA              1:22.01    1:20.57  
  5 Bamaca, Jonathan          10 WAC-CA               1:35.56    1:22.23  
  6 Hernandez, Goku G         10 FROG-CA              1:26.42    1:22.99  
  7 Villegas, Nathan X        10 RMDA-CA                   NT    1:25.27  
  8 Caloza, Dylan M           10 MPMR-CA              1:45.45    1:25.97  
  9 Chang, Luke J              8 RMDA-CA              1:32.29    1:26.22  
 10 Flores, Brandon P          9 RMDA-CA                   NT    1:26.90  
 11 Pham, Theodore H           9 ARSC-CA              1:37.91    1:27.18  
 12 Lin, Sean S                9 PASA-CA                   NT    1:27.84  
 13 NG, Lex A                  9 SPS-CA                    NT    1:29.50  
 14 Caloza, Ryan T             9 MPMR-CA              1:34.29    1:29.73  
 15 Finley, Ivan M             9 RMDA-CA              1:35.01    1:30.71  
 16 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA              1:31.53    1:32.37  
 17 Pezzarossi-Cruz, Anthony   8 LACT-CA              1:26.11    1:35.97  
 18 Balladares, Maddox J       9 Shore Aquatics-CA         NT    1:36.08  
 19 Palacios, Colt M           9 BAC-CA               1:56.79    1:36.93  
 20 Lewis, Myles P            10 PASA-CA              1:40.16    1:40.13  
 21 Garcia, Diego R            9 MPMR-CA              2:08.45    1:41.07  
 22 Gonzalez, Jencarlos H      9 FROG-CA              1:33.31    1:41.96  
 23 Heidari Bateni, Arad A     9 SPS-CA                    NT    1:42.92  
 24 Rui, Russell Z             8 RORA-CA                   NT    1:43.49  
 25 Xu, Simon S                9 RORA-CA              1:50.26    1:47.37  
 26 Zaldivar, Edel E          10 LACT-CA              2:02.33    1:48.78  
 27 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                   NT    1:52.80  
 28 Washington, Cliff T        9 LACT-CA              1:54.14    1:56.53  
 29 Cao, Isaiah W              8 SGSG-CA                   NT    2:07.29  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Frascini, Jeremiah G       9 RMDA-CA              2:24.28    2:24.19  
  2 Wu, Matthew S             10 SGSG-CA              2:28.40    2:29.22  
  3 Rosas, Miztli             10 MPMR-CA              2:34.71    2:33.23  
  4 Cristobal, Abe            10 LACT-CA              2:34.36    2:37.13  
  5 Reyes, Julian A            9 WAC-CA               2:36.75    2:41.49  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jiang, Kenny Z            10 RORA-CA                34.91      34.32  
  2 Wu, Matthew S             10 SGSG-CA                37.48      37.58  
  3 Lai, Archie C             10 SGSG-CA                37.01      37.92  
  4 Zhang, Bokai               9 MPMR-CA                40.02      38.16  
  5 Cristobal, Abe            10 LACT-CA                36.67      38.26  
  6 Mackinnon, Aiden N         7 CERR-CA                40.29      41.55  
RED - Division  
  1 Zhou, Zackary A           10 MAX-CA                 40.93      38.43  
  2 Baxter, Joshua J          10 RMDA-CA                43.60      42.53  
  3 Wong, Westin               9 RMDA-CA                42.41      43.25  
  4 Chow, Tobey S              9 ARSC-CA                43.99      43.26  
 -- Lesnever, Jackson T       10 SPS-CA                 42.22         DQ  
WHT - Division  
  1 Romaine, Justin J         10 RMDA-CA                   NT      39.22  
  2 Estrada, Dominic A         9 WAC-CA                 47.41      43.00  
  3 Flores, Brandon P          9 RMDA-CA                   NT      43.94  
  4 Acker, Nano R             10 ARSC-CA                44.89      44.27  
  5 Xie, Steven                9 MAX-CA                    NT      45.72  
  6 Zhu, Austin                9 MPMR-CA                45.66      45.93  
  7 Yeung, Aidan P             9 RORA-CA                46.70      46.17  
  8 Villegas, Nathan X        10 RMDA-CA                47.21      46.71  
  9 Ortega, Jose A             9 WAC-CA                 45.22      47.37  
 10 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA                53.32      47.63  
 11 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                   NT      48.03  
 12 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                47.90      48.12  
 13 Lewis, Myles P            10 PASA-CA                52.98      48.28  
 14 Bamaca, Jonathan          10 WAC-CA                 51.30      49.71  
 15 Finley, Ivan M             9 RMDA-CA                   NT      51.44  
 16 Lin, Sean S                9 PASA-CA                   NT      52.31  
 17 Rui, Russell Z             8 RORA-CA                59.03      55.68  
 18 Palacios, Colt M           9 BAC-CA                    NT      55.87  
 19 Garcia, Diego R            9 MPMR-CA                57.45      57.03  
 20 Heidari Bateni, Arad A     9 SPS-CA               1:01.20      58.66  
 21 Pezzarossi-Cruz, Anthony   8 LACT-CA                55.19      59.88  
 22 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                58.43    1:01.85  
 23 Cao, Isaiah W              8 SGSG-CA              1:19.73    1:07.56  
 -- Caloza, Ryan T             9 MPMR-CA                48.83         DQ  
 -- Caloza, Dylan M           10 MPMR-CA                   NT         DQ  
 -- Li, Ayden J               10 ARSC-CA                56.07         DQ  
 -- Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA                49.00         DQ  
 -- Rodriguez, Cory A         10 SPS-CA                 55.07         DQ  
 -- Zaldivar, Edel E          10 LACT-CA                   NT         DQ  
 -- Gonzalez, Jencarlos H      9 FROG-CA                53.36         DQ  
 -- Xu, Simon S                9 RORA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jiang, Kenny Z            10 RORA-CA              1:12.98    1:14.99  
  2 Ramirez, Roy S            10 RMDA-CA              1:20.34    1:19.49  
  3 Wu, Matthew S             10 SGSG-CA              1:22.64    1:19.89  
  4 Lai, Archie C             10 SGSG-CA              1:21.41    1:20.28  
  5 Luong, Eric S             10 MPMR-CA              1:21.37    1:20.86  
  6 Zhang, Bokai               9 MPMR-CA              1:26.03    1:21.78  
  7 Chiang, Jordan T           8 RMDA-CA              1:24.75    1:24.55  
 -- Park, Joshua J             8 CERR-CA              1:24.93         DQ  
RED - Division  
  1 Lesnever, Jackson T       10 SPS-CA               1:29.96    1:29.50  
  2 Wong, Westin               9 RMDA-CA              1:28.91    1:32.44  
  3 Chengswasdisthaporn, Aar   9 RMDA-CA              1:30.88    1:32.88  
  4 Yeung, Aidan P             9 RORA-CA              1:36.82    1:41.03  
WHT - Division  
  1 Romaine, Justin J         10 RMDA-CA                   NT    1:22.41  
  2 Acker, Nano R             10 ARSC-CA              1:37.51    1:32.49  
  3 Chang, Ryan L              9 SPS-CA               1:46.64    1:38.10  
  4 Gonzalez, Jencarlos H      9 FROG-CA              1:51.74    1:43.31  
  5 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                   NT    1:45.23  
  6 Gonzalez, Maximo          10 RMDA-CA                   NT    1:48.35  
  7 Balladares, Maddox J       9 Shore Aquatics-CA         NT    1:48.63  
  8 Skandalis, Angelos         9 SPS-CA                    NT    1:51.56  
  9 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA                   NT    1:52.93  
 10 Morris, Xavier F           9 LDST-CA              1:56.70    1:58.67  
 11 Misa-Gonzalez, Christian  10 WAC-CA               2:27.96    2:00.86  
 12 Liu, Luke Z                9 SPS-CA                    NT    2:01.97  
 13 Llana, Mariano E           9 PASA-CA                   NT    2:09.36  
 14 Washington, Cliff T        9 LACT-CA              2:13.14    2:17.44  
 15 Phippard, Mateo V          9 SPS-CA                    NT    2:41.04  
 -- Yerdon, Ely A              9 FROG-CA              2:19.10         DQ  
 -- Mackinnon, Aiden N         7 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Dornoff, Anthony M         9 RMDA-CA                37.03      37.87  
  2 Cristobal, Abe            10 LACT-CA                41.54      41.15  
  2 Chiang, Jordan T           8 RMDA-CA                42.76      41.15  
  4 Wu, Matthew S             10 SGSG-CA                44.93      43.31  
  5 Zhou, Zackary A           10 MAX-CA                 44.75      43.35  
  6 Luong, Eric S             10 MPMR-CA                43.92      44.09  
  7 Ramirez, Roy S            10 RMDA-CA                42.50      44.34  
  8 Thomas, William S         10 PASA-CA                43.70      45.31  
RED - Division  
  1 Reyes, Julian A            9 WAC-CA                 45.87      44.55  
  2 Kusuma, Aston S            8 UN-06-CA               46.10      44.92  
  3 Baxter, Joshua J          10 RMDA-CA                45.92      45.27  
  4 Vega, Brooklyn R          10 Shore Aquatics-CA      47.06      45.50  
  5 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA                47.80      48.69  
  6 Lara, Israel              10 LACT-CA                49.28      50.63  
  7 Garcia, Leonardo I        10 COMM-CA                49.66      50.91  
WHT - Division  
  1 Romaine, Justin J         10 RMDA-CA                   NT      44.67  
  2 Chang, Luke J              8 RMDA-CA                50.04      47.95  
  3 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                   NT      48.07  
  4 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                51.22      48.50  
  5 Pham, Theodore H           9 ARSC-CA                53.88      48.65  
  6 Tigrero Lopez, Jorvir V   10 COMM-CA                50.68      49.77  
  7 Cardenas, Ivan R          10 COMM-CA                50.10      49.95  
  8 Yeung, Aidan P             9 RORA-CA                49.99      49.97  
  9 Estrada, Dominic A         9 WAC-CA                    NT      50.74  
 10 Hernandez, Goku G         10 FROG-CA                51.12      50.87  
 11 Acker, Nano R             10 ARSC-CA                54.30      52.25  
 12 Mackinnon, Aiden N         7 CERR-CA                   NT      52.27  
 13 Balladares, Maddox J       9 Shore Aquatics-CA         NT      53.19  
 14 Lin, Sean S                9 PASA-CA                   NT      53.69  
 15 Rui, Russell Z             8 RORA-CA              1:01.48      55.35  
 16 Lewis, Myles P            10 PASA-CA                59.52      55.68  
 17 Garcia, Diego R            9 MPMR-CA                55.77      56.82  
 18 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                   NT      56.83  
 19 Flores, Brandon P          9 RMDA-CA                   NT      57.68  
 20 Li, Ayden J               10 ARSC-CA              1:03.28      59.71  
 21 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA              1:08.42      59.80  
 22 Caloza, Ryan T             9 MPMR-CA                   NT    1:03.25  
 23 Finley, Ivan M             9 RMDA-CA              1:25.81    1:04.11  
 24 Cao, Isaiah W              8 SGSG-CA                   NT    1:05.33  
 -- Xie, Steven                9 MAX-CA                    NT         DQ  
 -- NG, Lex A                  9 SPS-CA               1:09.14         DQ  
 -- Caloza, Dylan M           10 MPMR-CA              1:16.48         DQ  
 -- Palacios, Colt M           9 BAC-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jiang, Kenny Z            10 RORA-CA              1:21.11    1:19.43  
  2 Ramirez, Roy S            10 RMDA-CA              1:33.39    1:29.63  
  3 Frascini, Jeremiah G       9 RMDA-CA              1:30.73    1:32.27  
  4 Lai, Archie C             10 SGSG-CA              1:34.64    1:32.42  
  5 Ho, Matthew L             10 CERR-CA              1:32.73    1:32.73  
  6 Luong, Eric S             10 MPMR-CA              1:33.77    1:32.90  
  7 Hah, Jeremy                9 RORA-CA              1:34.58    1:35.05  
  8 Cristobal, Abe            10 LACT-CA              1:26.82    1:35.16  
  9 Baxter, Joshua J          10 RMDA-CA              1:34.94    1:36.07  
RED - Division  
  1 De La Mora, Ethan         10 COMM-CA              1:41.86    1:43.39  
  2 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA              1:46.28    1:43.71  
  3 Orendain, Emilio D        10 LDST-CA              1:41.32    1:50.42  
  4 Yeung, Aidan P             9 RORA-CA              1:45.42    1:51.66  
WHT - Division  
  1 Kusuma, Aston S            8 UN-06-CA                  NT    1:42.72  
  2 Marchlewicz, Brody S      10 Oasis-CA             1:57.96    1:47.22  
  3 Chang, Ryan L              9 SPS-CA                    NT    1:47.29  
  4 Pu, Kyle C                 8 CERR-CA                   NT    1:47.52  
  5 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                   NT    1:48.30  
  6 Estrada, Dominic A         9 WAC-CA                    NT    1:48.36  
  7 Kim, Robin                 9 UNAT-CA              1:52.66    1:49.62  
  8 Shigemitsu, Kenji K        9 ARSC-CA              1:53.05    1:50.24  
  9 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA              2:03.06    2:01.05  
 10 Garcia, Diego R            9 MPMR-CA              2:32.15    2:02.40  
 11 Morris, Xavier F           9 LDST-CA              2:00.85    2:02.93  
 12 Skandalis, Angelos         9 SPS-CA                    NT    2:06.99  
 13 Llana, Mariano E           9 PASA-CA                   NT    2:09.07  
 14 Qazi, Zain                10 RMDA-CA                   NT    2:21.58  
 -- Yerdon, Ely A              9 FROG-CA                   NT         DQ  
 -- Chae, Joshua M            10 MAX-CA                    NT         DQ  
 -- Marez, Fabian             10 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Finley, Ivan M             9 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Vet, Andrew T             10 RMDA-CA                31.66      30.90  
  2 Usita, Keeno D            10 RMDA-CA                31.85      30.92  
  3 Zhang, Bokai               9 MPMR-CA                36.65      35.25  
  4 Frascini, Jeremiah G       9 RMDA-CA                37.84      36.16  
  5 Park, Joshua J             8 CERR-CA                36.20      36.78  
  6 Kusuma, Aston S            8 UN-06-CA               37.44      36.91  
  7 Wong, Westin               9 RMDA-CA                37.93      37.12  
RED - Division  
  1 Cristobal, Abe            10 LACT-CA                39.36      39.04  
  2 Chiu, Gabriel A           10 RORA-CA                38.69      39.35  
  3 Vega, Brooklyn R          10 Shore Aquatics-CA      38.85      39.72  
WHT - Division  
  1 Romaine, Justin J         10 RMDA-CA                   NT      36.01  
  2 Cardenas, Ivan R          10 COMM-CA                41.90      41.46  
  3 Garcia, Leonardo I        10 COMM-CA                42.25      41.49  
  4 Lara, Israel              10 LACT-CA                43.00      41.59  
  5 Xie, Steven                9 MAX-CA                 41.74      42.84  
  6 Ortega, Jose A             9 WAC-CA                 43.48      42.99  
  7 Chow, Tobey S              9 ARSC-CA                44.95      43.27  
  8 Zhu, Austin                9 MPMR-CA                47.14      45.43  
  9 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA                47.61      45.58  
 10 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                49.42      46.93  
 11 Yeung, Aidan P             9 RORA-CA                49.62      47.57  
 12 Rodriguez, Cory A         10 SPS-CA                    NT      49.14  
 13 Bamaca, Jonathan          10 WAC-CA                    NT      49.93  
 14 Pham, Theodore H           9 ARSC-CA                   NT      50.88  
 15 Zaldivar, Edel E          10 LACT-CA                56.65      51.26  
 15 Villegas, Nathan X        10 RMDA-CA                   NT      51.26  
 17 Li, Ayden J               10 ARSC-CA                   NT      52.59  
 18 Hernandez, Goku G         10 FROG-CA                53.60      53.63  
 19 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                   NT      54.58  
 20 Balladares, Maddox J       9 Shore Aquatics-CA         NT      55.17  
 21 Pezzarossi-Cruz, Anthony   8 LACT-CA              1:01.03      58.95  
 22 Gonzalez, Jencarlos H      9 FROG-CA              1:02.33      58.99  
 23 Washington, Cliff T        9 LACT-CA              1:06.93    1:00.20  
 -- Tigrero Lopez, Jorvir V   10 COMM-CA                42.32         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Usita, Keeno D            10 RMDA-CA              1:09.08    1:09.98  
  2 Vet, Andrew T             10 RMDA-CA              1:13.45    1:12.27  
  3 Chang, Isaac J            10 RMDA-CA              1:18.76    1:14.90  
  4 Jung, Isaac F             10 RORA-CA              1:20.99    1:18.43  
  5 Luong, Eric S             10 MPMR-CA              1:22.96    1:21.85  
  6 Rosas, Miztli             10 MPMR-CA              1:27.18    1:22.12  
  7 Lai, Archie C             10 SGSG-CA              1:21.91    1:22.55  
  8 Park, Joshua J             8 CERR-CA              1:25.16    1:23.35  
  9 Thomas, William S         10 PASA-CA              1:20.28    1:23.79  
RED - Division  
  1 Kusuma, Aston S            8 UN-06-CA             1:30.69    1:26.12  
WHT - Division  
  1 Ho, Matthew L             10 CERR-CA                   NT    1:34.19  
  2 Xu, Simon S                9 RORA-CA                   NT    2:25.85  
 -- Rodriguez, Cory A         10 SPS-CA                    NT         DQ  
 -- Washington, Cliff T        9 LACT-CA              2:51.13         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ramirez, Roy S            10 RMDA-CA              1:19.40    1:17.01  
  2 Lai, Archie C             10 SGSG-CA              1:20.02    1:18.85  
  3 Luong, Eric S             10 MPMR-CA              1:21.82    1:20.74  
  4 Wu, Matthew S             10 SGSG-CA              1:20.93    1:20.97  
  5 Rosas, Miztli             10 MPMR-CA              1:20.78    1:21.62  
  6 Cristobal, Abe            10 LACT-CA              1:23.27    1:22.45  
  7 Chiang, Jordan T           8 RMDA-CA              1:24.34    1:22.84  
  8 Park, Joshua J             8 CERR-CA              1:22.02    1:24.20  
  9 Ho, Matthew L             10 CERR-CA              1:26.82    1:26.04  
 10 Orendain, Emilio D        10 LDST-CA              1:25.77    1:33.25  
RED - Division  
  1 Zhang, Bokai               9 MPMR-CA              1:27.41    1:21.24  
  2 Kusuma, Aston S            8 UN-06-CA             1:28.83    1:24.93  
  3 Baxter, Joshua J          10 RMDA-CA              1:28.88    1:26.27  
  4 Reyes, Julian A            9 WAC-CA               1:27.93    1:27.84  
  5 Hah, Jeremy                9 RORA-CA              1:30.41    1:28.95  
  6 Wong, Westin               9 RMDA-CA              1:28.49    1:29.40  
  7 Ortega, Jose A             9 WAC-CA               1:31.36    1:32.54  
  8 Mackinnon, Aiden N         7 CERR-CA              1:29.46    1:32.62  
  9 Zhu, Austin                9 MPMR-CA              1:34.78    1:38.37  
 -- Chengswasdisthaporn, Aar   9 RMDA-CA              1:34.77         DQ  
 -- Pu, Kyle C                 8 CERR-CA              1:30.83         DQ  
WHT - Division  
  1 Romaine, Justin J         10 RMDA-CA                   NT    1:21.36  
  2 Estrada, Dominic A         9 WAC-CA               1:34.83    1:29.41  
  3 De La Mora, Ethan         10 COMM-CA              1:43.76    1:32.96  
  4 Chow, Tobey S              9 ARSC-CA              1:42.79    1:33.49  
  5 Lara, Israel              10 LACT-CA              1:38.73    1:34.16  
  6 Lesnever, Jackson T       10 SPS-CA               1:36.38    1:34.58  
  7 Acker, Nano R             10 ARSC-CA                   NT    1:34.95  
  8 Yeung, Aidan P             9 RORA-CA              1:36.12    1:36.82  
  9 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA              1:41.94    1:37.02  
 10 Shigemitsu, Kenji K        9 ARSC-CA              1:40.62    1:38.38  
 11 Marchlewicz, Brody S      10 Oasis-CA             1:50.43    1:39.21  
 12 Kim, Robin                 9 UNAT-CA              1:43.63    1:39.28  
 13 Fok, Isaac J               9 CERR-CA                   NT    1:48.49  
 14 Balladares, Maddox J       9 Shore Aquatics-CA         NT    1:50.53  
 15 Finley, Ivan M             9 RMDA-CA              1:56.81    1:54.19  
 16 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA              1:52.22    1:56.59  
 17 Gonzalez, Jencarlos H      9 FROG-CA              1:53.65    1:58.91  
 18 Liu, Luke Z                9 SPS-CA                    NT    2:08.60  
 -- Xie, Steven                9 MAX-CA                    NT         DQ  
 -- Marez, Fabian             10 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Garcia, Diego R            9 MPMR-CA                   NT         DQ  
 -- Dizon, Noah L              9 SGSG-CA              2:06.39         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Vet, Andrew T             10 RMDA-CA              2:37.57    2:31.88  
  2 Jiang, Kenny Z            10 RORA-CA              2:35.18    2:32.09  
  3 Dornoff, Anthony M         9 RMDA-CA              2:31.76    2:35.76  
  4 Ramirez, Roy S            10 RMDA-CA              2:43.70    2:43.33  
  5 Chang, Isaac J            10 RMDA-CA              2:44.00    2:44.80  
  6 Frascini, Jeremiah G       9 RMDA-CA              2:50.37    2:47.90  
  7 Lai, Archie C             10 SGSG-CA              2:56.53    2:49.73  
  8 Rosas, Miztli             10 MPMR-CA              2:55.42    2:55.15  
  9 Chiang, Jordan T           8 RMDA-CA              2:51.94    2:55.65  
 10 Park, Joshua J             8 CERR-CA              2:51.43    2:56.15  
 11 Wong, Westin               9 RMDA-CA              3:01.97    3:09.71  
 12 Chiu, Gabriel A           10 RORA-CA              3:03.53    3:09.89  
RED - Division  
  1 Jung, Isaac F             10 RORA-CA              3:24.50    2:42.74  
  2 Zhou, Zackary A           10 MAX-CA               3:24.49    2:48.68  
  3 Luong, Eric S             10 MPMR-CA              3:24.50    2:52.73  
  4 Ho, Matthew L             10 CERR-CA              3:24.50    3:05.00  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 You, Kenny                12 UN-01-CA               26.66      26.98  
  2 Pang, Frank               12 MPMR-CA                27.10      27.10  
  3 Garzon, Esiquiel J        11 RMDA-CA                27.99      27.18  
  4 Wu, Jeffrey S             12 SGSG-CA                27.91      27.31  
  5 Hua, Hunter H             11 RMDA-CA                27.75      27.47  
  6 Kadiman, Jayden           12 RORA-CA                27.64      27.51  
  7 Chang, Bryan N            12 ARSC-CA                27.52      27.63  
  8 Huang, Jianson            12 ARSC-CA                27.36      27.81  
  9 Qian, Alton Y             12 MPMR-CA                28.38      28.15  
 10 Lam, Kyle J               12 MPMR-CA                27.65      28.17  
 11 Yoo, Issac H              11 UN-01-CA               28.24      28.47  
 12 Villanueva, Hector R      12 WAC-CA                 29.06      28.84  
 13 Quintas, Ian C            12 UN-03-CA               28.54      28.98  
 14 Robles-Garcia, Joshua     11 UN-03-CA               30.39      29.33  
 15 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA                29.70      29.52  
 16 Ingersoll, Mateo T        11 MAX-CA                 30.54      29.53  
 17 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA                29.95      29.67  
 18 Adkins, Silas H           11 CERR-CA                30.05      29.79  
 19 Samanta, Noah             11 RMDA-CA                29.46      29.92  
 20 Kim, David M              12 CERR-CA                30.43      30.08  
 21 Slowinski, Ian A          12 Shore Aquatics-CA      30.48      30.89  
 22 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA               30.24      31.73  
RED - Division  
  1 Baxter, David S           12 RMDA-CA                31.77      30.05  
  2 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                30.91      31.21  
  3 Noveman, Jacob            11 SPS-CA                 33.49      31.32  
  4 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA                31.73      31.55  
  5 Choung, Brandon S         12 CERR-CA                32.36      31.79  
  6 Longoria, Naz             12 COMM-CA                32.88      32.03  
  7 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA                33.04      32.37  
  8 Thompson, Avery C         12 FROG-CA                31.88      32.44  
  9 Enciso, Matthew A         12 BAC-CA                 33.20      33.16  
 10 Lara, Raul E              11 LACT-CA                33.10      33.37  
 11 Tan, Kaden                12 RORA-CA                33.56      34.28  
WHT - Division  
  1 Movsesyan, Alex           12 PASA-CA                34.05      29.04  
  2 Morris III, Glen          11 LDST-CA                34.07      32.82  
  3 Li, Nick Z                12 MPMR-CA                   NT      33.24  
  4 Naef, Xavier Z            12 FROG-CA                34.87      33.27  
  5 Marchen, Kamael           11 WAC-CA                 34.46      34.01  
  6 Galaviz, David A          12 SPS-CA                    NT      34.07  
  7 Marez, Damian H           12 RMDA-CA                46.80      34.25  
  8 Carabantes, Christopher   12 LACT-CA                34.97      34.38  
  9 Sales Calles, Mario D     11 Oasis-CA               34.53      35.35  
 10 Gomez, Aidan A            11 MPMR-CA                   NT      35.61  
 11 Weng, Nathan              12 MAX-CA                 35.57      35.74  
 12 Ho, Ethan S               11 SPS-CA                 34.38      35.75  
 13 Kwok, Michael K           11 MPMR-CA                37.70      36.29  
 14 Martin, Xander L          11 FROG-CA                36.78      36.43  
 15 Alegria, Gabriel N        11 BAC-CA                 41.80      37.19  
 16 Du, Wincent V             12 UNAT-CA                42.39      38.15  
 17 Huang, Jason W            12 MPMR-CA                   NT      38.63  
 18 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                38.64      38.85  
 19 Kaelon, Kenny D           12 RORA-CA                39.21      38.97  
 20 Beggs, Cameron M          12 FROG-CA                40.77      39.03  
 21 Zhang, Daniel L           12 MAX-CA                 35.61      40.04  
 22 Ramos, Angel J            11 COMM-CA                38.78      40.15  
 23 Topinio, Aiden R          11 RMDA-CA                48.02      41.01  
 24 Rao, Nevin N              12 RORA-CA                43.43      41.16  
 25 Mena, Rodrigo J           11 COMM-CA                46.01      43.62  
 26 Baek, Daniel J            11 MAX-CA                    NT      44.32  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Pang, Frank               12 MPMR-CA                57.71      57.20  
  2 Mackinnon, Aaron N        12 CERR-CA                56.76      57.28  
  3 You, Kenny                12 UN-01-CA               58.50      57.43  
  4 Garzon, Esiquiel J        11 RMDA-CA                59.47      58.66  
  5 Kadiman, Jayden           12 RORA-CA                59.67      59.49  
  6 Lee, Nathan S             11 CERR-CA                58.83    1:00.73  
  7 Qian, Alton Y             12 MPMR-CA              1:02.55    1:01.05  
  8 Wu, Jeffrey S             12 SGSG-CA              1:01.79    1:01.07  
  9 Lam, Kyle J               12 MPMR-CA              1:01.20    1:01.59  
 10 Chang, Bryan N            12 ARSC-CA              1:01.63    1:01.70  
 11 Lim, Ronald               12 PASA-CA              1:03.45    1:01.79  
 12 Tseng, Benjamin L         12 RORA-CA              1:05.90    1:02.07  
 13 Huang, Jianson            12 ARSC-CA              1:00.77    1:02.16  
 14 Rayfield, Robert R        12 RMDA-CA              1:04.34    1:02.86  
 15 Villanueva, Hector R      12 WAC-CA               1:04.65    1:02.94  
 16 Baxter, David S           12 RMDA-CA              1:04.61    1:03.14  
 17 Yoo, Issac H              11 UN-01-CA             1:02.57    1:03.28  
 18 Mendoza, Saul J           12 COMM-CA              1:04.45    1:04.50  
 19 Samanta, Noah             11 RMDA-CA              1:06.12    1:05.28  
 20 Shiung, Colin B           12 MPMR-CA              1:05.78    1:05.65  
 21 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA             1:05.37    1:08.91  
RED - Division  
  1 Nakagawa, Anderson        12 SPS-CA               1:09.05    1:04.31  
  2 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              1:07.08    1:04.59  
  3 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA              1:06.45    1:05.20  
  4 Robles-Garcia, Joshua     11 UN-03-CA             1:07.40    1:06.47  
  5 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              1:08.14    1:06.66  
  6 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA              1:10.58    1:08.30  
  7 Ocean, Howard W           11 RMDA-CA              1:09.92    1:08.55  
  8 Martinez, Nathan M        11 COMM-CA              1:07.40    1:08.91  
  9 Choung, Brandon S         12 CERR-CA              1:11.09    1:11.29  
 10 Lee, Nick K               12 SGSG-CA              1:10.28    1:11.57  
 11 Thompson, Avery C         12 FROG-CA              1:11.21    1:12.18  
WHT - Division  
  1 Slowinski, Ian A          12 Shore Aquatics-CA    1:17.82    1:04.56  
  2 Movsesyan, Alex           12 PASA-CA              1:19.52    1:06.53  
  3 Valdez, Andy G            12 BAC-CA               1:22.86    1:09.88  
  4 Tran, Jerrell D           12 SGSG-CA              1:14.01    1:10.24  
  5 Kopitsa, Roman            12 RMDA-CA              1:16.05    1:11.44  
  6 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA              1:16.43    1:12.46  
  7 Herrera, Cruz Anthony     12 FROG-CA              1:23.94    1:13.30  
  8 Enciso, Matthew A         12 BAC-CA               1:15.38    1:14.36  
  9 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA              1:13.30    1:14.40  
 10 Lee, Kyle M               11 MAX-CA               1:23.91    1:15.84  
 11 Marchen, Kamael           11 WAC-CA               1:16.17    1:16.53  
 12 Weng, Nathan              12 MAX-CA               1:20.86    1:17.16  
 13 Moran, Matthew D          11 COMM-CA              1:16.99    1:17.32  
 14 Valdez, Gaston M          11 SPS-CA               1:27.79    1:18.68  
 15 Tan, Kaden                12 RORA-CA              1:15.41    1:19.53  
 16 Chen, Samuel T            11 RMDA-CA              1:25.50    1:19.86  
 17 Goeij, Samuel A           11 SGSG-CA              1:30.68    1:19.87  
 18 Sung, Ethan J             11 RMDA-CA              1:26.30    1:20.95  
 19 Li, Mike                  11 RMDA-CA              1:20.93    1:21.05  
 20 Kwok, Michael K           11 MPMR-CA              1:20.68    1:21.22  
 21 Au, Darian                11 ARSC-CA              1:22.39    1:22.13  
 22 Sakai, Carter K           11 PASA-CA              1:33.30    1:23.80  
 23 Ayala, Jake M             12 BAC-CA               1:33.47    1:24.90  
 24 Kaelon, Kenny D           12 RORA-CA              1:30.51    1:25.79  
 25 Ramos, Angel J            11 COMM-CA              1:31.62    1:25.96  
 26 Corr, Jonathan C          11 RMDA-CA              1:32.72    1:26.25  
 27 Posadas, Jacob M          12 BAC-CA                    NT    1:30.43  
 28 Topinio, Aiden R          11 RMDA-CA              1:44.86    1:31.76  
 29 Stanford, Chase D         11 FROG-CA              1:31.82    1:34.94  
 30 Mena, Rodrigo J           11 COMM-CA              1:37.60    1:37.80  
 31 Ke, Ryan                  11 RORA-CA                   NT    1:47.15  
 32 Corpus, kai K             11 BAC-CA               2:45.61    1:47.74  
 33 Li, John                  11 MAX-CA                    NT    2:00.30  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 You, Kenny                12 UN-01-CA             2:13.80    2:05.67  
  2 Mackinnon, Aaron N        12 CERR-CA              2:12.55    2:07.55  
  3 Hua, Hunter H             11 RMDA-CA              2:06.92    2:08.47  
  4 Wu, Jeffrey S             12 SGSG-CA              2:16.22    2:11.82  
  5 Baxter, David S           12 RMDA-CA              2:24.23    2:13.34  
  6 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              2:20.98    2:19.26  
  7 Chang, Bryan N            12 ARSC-CA              2:21.63    2:22.01  
  8 Kim, David M              12 CERR-CA              2:22.83    2:22.81  
  9 Flores, Dylan D           12 RMDA-CA              2:22.73    2:23.39  
RED - Division  
  1 Tseng, Benjamin L         12 RORA-CA              2:31.13    2:20.89  
  2 Slowinski, Ian A          12 Shore Aquatics-CA    2:25.17    2:25.14  
  3 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              2:24.67    2:25.74  
  4 Samanta, Noah             11 RMDA-CA              2:27.01    2:29.43  
  5 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA              2:31.71    2:30.91  
  6 Choung, Brandon S         12 CERR-CA              2:36.87    2:34.12  
  7 Marchen, Kamael           11 WAC-CA               2:37.52    2:40.40  
  8 Lee, Nick K               12 SGSG-CA              2:31.68    2:40.85  
WHT - Division  
  1 Rayfield, Robert R        12 RMDA-CA                   NT    2:12.54  
  2 Buhl, Nicolas R           12 RMDA-CA                   NT    2:13.97  
  3 Ocean, Howard W           11 RMDA-CA                   NT    2:27.98  
  4 Lee, Justin               11 RORA-CA              2:40.29    2:30.44  
  5 Ingersoll, Mateo T        11 MAX-CA               2:39.20    2:31.22  
  6 Longoria, Naz             12 COMM-CA                   NT    2:34.13  
  7 Garcia, Cayden J          12 LDST-CA              2:40.92    2:40.72  
  8 Carabantes, Christopher   12 LACT-CA              2:45.62    2:46.36  
  9 Weng, Nathan              12 MAX-CA                    NT    2:47.55  
 10 Marez, Damian H           12 RMDA-CA                   NT    2:55.39  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 You, Kenny                12 UN-01-CA               30.35      29.51  
  2 Chiang, River R           11 RMDA-CA                31.47      29.80  
  3 Lee, Matthew W            12 CERR-CA                30.30      29.89  
  4 Kim, Eru E                11 UN-01-CA               29.95      30.11  
  5 Mackinnon, Aaron N        12 CERR-CA                31.00      31.42  
  6 Yoo, Issac H              11 UN-01-CA               32.26      32.76  
  7 Lam, Kyle J               12 MPMR-CA                31.23      33.21  
  8 Kadiman, Jayden           12 RORA-CA                34.86      33.25  
  9 Mikulski, Leon C          11 RMDA-CA                34.78      34.04  
 10 Kim, David M              12 CERR-CA                36.59      35.04  
 11 Nakagawa, Anderson        12 SPS-CA                 36.34      35.49  
 12 Mendoza, Saul J           12 COMM-CA                35.92      36.01  
 -- Tseng, Benjamin L         12 RORA-CA                32.70         DQ  
RED - Division  
  1 Wu, Jeffrey S             12 SGSG-CA                37.81      34.33  
  2 Selloria, Shane A         11 BAC-CA                 38.68      35.95  
  3 Chavez, Adam R            11 RMDA-CA                37.23      37.67  
  4 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                37.87      38.45  
  5 Longoria, Naz             12 COMM-CA                38.57      38.90  
  6 Kim, Tevin                12 KSST-CA                39.88      43.06  
WHT - Division  
  1 Loza, Kristian M          11 Oasis-CA               42.87      36.17  
  2 Tran, Jerrell D           12 SGSG-CA                   NT      36.64  
  3 Valdez, Andy G            12 BAC-CA                 40.99      39.08  
  4 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA                40.45      39.61  
  5 Ocean, Howard W           11 RMDA-CA                40.07      39.92  
  6 Sung, Ethan J             11 RMDA-CA                43.78      40.33  
  7 Galaviz, David A          12 SPS-CA                    NT      41.39  
  8 Lee, Kyle M               11 MAX-CA                 46.96      42.69  
  9 Enciso, Matthew A         12 BAC-CA                 42.82      42.90  
  9 Moran, Matthew D          11 COMM-CA                45.34      42.90  
 11 Martin, Xander L          11 FROG-CA                44.12      42.95  
 11 Lara, Raul E              11 LACT-CA                40.69      42.95  
 13 Herrera, Cruz Anthony     12 FROG-CA                43.85      44.04  
 14 Au, Darian                11 ARSC-CA                41.65      44.71  
 15 Li, Nick Z                12 MPMR-CA                   NT      44.81  
 16 Kaelon, Kenny D           12 RORA-CA                46.30      45.85  
 17 Beggs, Cameron M          12 FROG-CA                46.99      47.07  
 18 Sakai, Carter K           11 PASA-CA                53.41      49.01  
 19 Gomez, Aidan A            11 MPMR-CA                   NT      49.60  
 20 Posadas, Jacob M          12 BAC-CA                    NT      49.74  
 21 Topinio, Aiden R          11 RMDA-CA                55.99      49.84  
 22 Stanford, Chase D         11 FROG-CA                54.60      50.97  
 23 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                   NT      51.29  
 24 Ayala, Jake M             12 BAC-CA               1:00.24      53.84  
 25 Corpus, kai K             11 BAC-CA               1:10.35      57.43  
 -- Valdez, Gaston M          11 SPS-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Matthew W            12 CERR-CA              1:03.19    1:03.05  
  2 You, Kenny                12 UN-01-CA             1:05.58    1:05.36  
  3 Mackinnon, Aaron N        12 CERR-CA              1:06.11    1:07.89  
  4 Pang, Frank               12 MPMR-CA              1:07.64    1:09.29  
  5 Farrington, Sebastian M   11 ARSC-CA              1:13.27    1:10.04  
  6 Yoo, Issac H              11 UN-01-CA             1:09.03    1:10.93  
  7 Lam, Kyle J               12 MPMR-CA              1:08.51    1:11.13  
  8 Chang, Bryan N            12 ARSC-CA              1:10.06    1:11.30  
  9 Mikulski, Leon C          11 RMDA-CA              1:10.66    1:11.34  
 10 Kadiman, Jayden           12 RORA-CA              1:11.47    1:11.36  
 11 Lim, Ronald               12 PASA-CA              1:15.85    1:12.30  
 12 Nakagawa, Anderson        12 SPS-CA               1:16.36    1:14.66  
 13 Shiung, Colin B           12 MPMR-CA              1:20.05    1:17.46  
 14 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA             1:15.76    1:21.07  
RED - Division  
  1 Selloria, Shane A         11 BAC-CA               1:20.84    1:19.39  
  2 Chun, Tim                 11 SGSG-CA              1:24.56    1:20.81  
  3 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA              1:24.06    1:24.24  
  4 Longoria, Naz             12 COMM-CA              1:24.35    1:26.02  
  5 Ho, Ethan S               11 SPS-CA               1:24.71    1:29.50  
  6 Kim, Tevin                12 KSST-CA              1:25.08    1:30.94  
 -- Moradi, Parsa             12 SPS-CA               1:27.84         DQ  
WHT - Division  
  1 Naef, Xavier Z            12 FROG-CA              1:29.67    1:24.01  
  2 Noveman, Jacob            11 SPS-CA               1:36.25    1:27.59  
  3 Alegria, Gabriel N        11 BAC-CA               1:49.59    1:29.33  
  4 Lara, Raul E              11 LACT-CA              1:28.61    1:29.84  
  5 Sales Calles, Mario D     11 Oasis-CA                  NT    1:31.60  
  6 Martin, Xander L          11 FROG-CA              1:28.95    1:32.56  
  7 Du, Wincent V             12 UNAT-CA              1:36.08    1:37.66  
  8 Kaelon, Kenny D           12 RORA-CA              1:38.44    1:39.72  
  9 Topinio, Aiden R          11 RMDA-CA              2:01.83    1:51.37  
 -- Ramos, Angel J            11 COMM-CA              1:47.68         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kanemitsu, Michael S      12 RMDA-CA                37.24      32.89  
  2 Mackinnon, Aaron N        12 CERR-CA                31.33      33.38  
  3 Lee, Matthew W            12 CERR-CA                36.22      34.01  
  4 Kim, Eru E                11 UN-01-CA               35.72      34.80  
  5 Nakagawa, Anderson        12 SPS-CA                 36.17      35.23  
  6 Huang, Jianson            12 ARSC-CA                34.50      35.33  
  7 Baxter, David S           12 RMDA-CA                35.62      35.52  
  8 Rayfield, Robert R        12 RMDA-CA                36.75      35.73  
  9 Villanueva, Hector R      12 WAC-CA                 36.60      36.14  
 10 Mo, Cheney C              11 RMDA-CA                36.34      36.89  
 11 Garzon, Esiquiel J        11 RMDA-CA                38.01      36.95  
 12 Adkins, Silas H           11 CERR-CA                38.52      37.52  
 13 Qian, Alton Y             12 MPMR-CA                39.45      38.10  
 14 Lee, Nathan S             11 CERR-CA                38.53      38.42  
 15 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA                40.18      38.52  
 16 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                39.41      39.38  
 17 Mendoza, Saul J           12 COMM-CA                39.69      40.62  
 18 Chavez, Adam R            11 RMDA-CA                40.61      45.10  
RED - Division  
  1 Selloria, Shane A         11 BAC-CA                 41.33      39.09  
  2 Shiung, Colin B           12 MPMR-CA                41.64      41.59  
  3 Loza, Kristian M          11 Oasis-CA               43.41      41.70  
  4 Thompson, Avery C         12 FROG-CA                41.21      42.06  
  5 Choung, Brandon S         12 CERR-CA                44.02      42.39  
  6 Lee, Nick K               12 SGSG-CA                42.96      42.86  
  7 Kopitsa, Roman            12 RMDA-CA                43.64      43.22  
  8 Martinez, Nathan M        11 COMM-CA                42.48      44.04  
  9 Lara, Raul E              11 LACT-CA                43.36      46.36  
WHT - Division  
  1 Valdez, Andy G            12 BAC-CA                 47.92      40.22  
  2 Movsesyan, Alex           12 PASA-CA                47.04      40.47  
  3 Li, Nick Z                12 MPMR-CA                   NT      42.78  
  4 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA                47.01      43.16  
  5 Slowinski, Ian A          12 Shore Aquatics-CA      45.14      43.77  
  6 Longoria, Naz             12 COMM-CA                45.95      44.00  
  7 Cruz, Billy B             11 COMM-CA                45.09      44.51  
  8 Lee, Kyle M               11 MAX-CA                 47.62      44.53  
  9 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                47.05      44.59  
 10 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA                   NT      45.05  
 11 Gomez, Aidan A            11 MPMR-CA                   NT      45.66  
 12 Sung, Ethan J             11 RMDA-CA                   NT      47.02  
 13 Beggs, Cameron M          12 FROG-CA                46.46      47.10  
 14 Li, Mike                  11 RMDA-CA                49.13      47.33  
 15 Goeij, Samuel A           11 SGSG-CA                46.80      48.23  
 16 Marchen, Kamael           11 WAC-CA                 47.38      48.35  
 17 Au, Darian                11 ARSC-CA                48.32      48.36  
 18 Kim, Tevin                12 KSST-CA                46.23      48.81  
 19 Martin, Xander L          11 FROG-CA                49.91      49.61  
 20 Chen, Samuel T            11 RMDA-CA                50.84      50.78  
 21 Sarreal, Aidan J          11 RMDA-CA                51.15      53.18  
 22 Ramos, Angel J            11 COMM-CA                53.52      53.42  
 23 Kwok, Michael K           11 MPMR-CA                57.52      54.16  
 24 Kaelon, Kenny D           12 RORA-CA              1:02.02      55.38  
 25 Stanford, Chase D         11 FROG-CA                55.79      55.41  
 26 Corr, Jonathan C          11 RMDA-CA                53.82      55.49  
 27 Ke, Ryan                  11 RORA-CA                   NT      56.27  
 28 Corpus, kai K             11 BAC-CA                    NT      59.63  
 29 Mena, Rodrigo J           11 COMM-CA              1:06.07    1:00.91  
 -- Moran, Matthew D          11 COMM-CA                47.63         DQ  
 -- Valdez, Gaston M          11 SPS-CA                    NT         DQ  
 -- Weng, Nathan              12 MAX-CA                 58.90         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kanemitsu, Michael S      12 RMDA-CA              1:13.84    1:13.72  
  2 Lam, Kyle J               12 MPMR-CA              1:14.10    1:14.64  
  3 Baxter, David S           12 RMDA-CA              1:14.44    1:17.13  
  4 Nakagawa, Anderson        12 SPS-CA               1:18.28    1:18.56  
  5 Mo, Cheney C              11 RMDA-CA              1:18.40    1:19.89  
  6 Rayfield, Robert R        12 RMDA-CA              1:21.04    1:20.19  
  7 Huang, Jianson            12 ARSC-CA              1:16.73    1:20.26  
  8 Farrington, Sebastian M   11 ARSC-CA              1:19.13    1:21.91  
  9 Adkins, Silas H           11 CERR-CA              1:22.90    1:22.30  
 10 Qian, Alton Y             12 MPMR-CA              1:24.90    1:22.57  
 11 Villanueva, Hector R      12 WAC-CA               1:26.94    1:24.05  
 12 Garcia, Cayden J          12 LDST-CA              1:25.43    1:25.81  
 13 Mikulski, Leon C          11 RMDA-CA              1:26.49    1:26.61  
 14 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              1:28.43    1:29.54  
 15 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA             1:28.78    1:32.40  
RED - Division  
  1 Shiung, Colin B           12 MPMR-CA              1:29.62    1:24.50  
  2 Selloria, Shane A         11 BAC-CA               1:35.45    1:27.85  
  3 Thompson, Avery C         12 FROG-CA              1:34.11    1:33.60  
  4 Llana, Nathaniel M        11 PASA-CA              1:35.12    1:37.10  
  5 Lara, Raul E              11 LACT-CA              1:35.46    1:43.02  
  6 Moradi, Parsa             12 SPS-CA               1:36.71    1:51.73  
WHT - Division  
  1 Buhl, Nicolas R           12 RMDA-CA              2:14.16    1:24.34  
  2 Enciso, Matthew A         12 BAC-CA                    NT    1:37.61  
  3 Tan, Kaden                12 RORA-CA              1:48.67    1:38.53  
  4 Li, Nick Z                12 MPMR-CA                   NT    1:40.77  
  5 Du, Wincent V             12 UNAT-CA              1:42.96    1:41.01  
  6 Ho, Ethan S               11 SPS-CA               1:39.71    1:41.97  
  7 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA              1:43.77    1:42.06  
  8 Marchen, Kamael           11 WAC-CA               1:44.12    1:44.20  
  9 Beggs, Cameron M          12 FROG-CA              1:46.11    1:44.75  
  9 Morris III, Glen          11 LDST-CA              1:56.59    1:44.75  
 11 Alegria, Gabriel N        11 BAC-CA                    NT    1:45.35  
 12 Kim, Tevin                12 KSST-CA              1:38.78    1:47.04  
 13 Morrison, Patrick R       12 ARSC-CA                   NT    1:52.93  
 14 Zhang, Daniel L           12 MAX-CA                    NT    1:58.23  
 15 Baek, Daniel J            11 MAX-CA                    NT    1:58.42  
 16 Rao, Nevin N              12 RORA-CA                   NT    2:14.50  
 -- Ramos, Angel J            11 COMM-CA                   NT         DQ  
 -- Valdez, Gaston M          11 SPS-CA                    NT         DQ  
 -- Huang, Jason W            12 MPMR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kanemitsu, Michael S      12 RMDA-CA                29.04      27.73  
  2 Kim, Eru E                11 UN-01-CA               28.53      28.28  
  3 Pang, Frank               12 MPMR-CA                30.85      28.93  
  4 Chiang, River R           11 RMDA-CA                29.30      29.44  
  5 Lim, Ronald               12 PASA-CA                29.21      29.66  
  6 Lam, Kyle J               12 MPMR-CA                30.71      30.13  
  7 Huang, Jianson            12 ARSC-CA                30.38      31.24  
  8 Chang, Bryan N            12 ARSC-CA                30.21      31.36  
  9 Qian, Alton Y             12 MPMR-CA                31.59      31.48  
 10 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                32.42      31.77  
 11 Yoo, Issac H              11 UN-01-CA               31.65      31.82  
 12 Mikulski, Leon C          11 RMDA-CA                33.66      32.32  
 13 Villanueva, Hector R      12 WAC-CA                 33.83      32.45  
 14 Shiung, Colin B           12 MPMR-CA                33.26      33.32  
 15 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA                34.31      33.74  
 16 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA               33.69      35.53  
RED - Division  
  1 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA                34.92      33.40  
  2 Tran, Jerrell D           12 SGSG-CA                36.96      34.27  
  3 Kopitsa, Roman            12 RMDA-CA                35.87      35.21  
  4 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA                36.13      35.68  
  5 Martinez, Nathan M        11 COMM-CA                35.51      36.11  
  6 Kim, David M              12 CERR-CA                35.60      36.29  
  7 Robles-Garcia, Joshua     11 UN-03-CA               36.89      36.49  
  8 Ocean, Howard W           11 RMDA-CA                37.42      36.65  
  9 Loza, Kristian M          11 Oasis-CA               35.85      37.08  
 10 Choung, Brandon S         12 CERR-CA                36.48      37.85  
WHT - Division  
  1 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA                38.62      36.87  
  2 Selloria, Shane A         11 BAC-CA                 41.07      37.36  
  3 Enciso, Matthew A         12 BAC-CA                 38.60      38.00  
  4 Li, Mike                  11 RMDA-CA                39.67      38.54  
  5 Chen, Samuel T            11 RMDA-CA                43.34      39.22  
  6 Goeij, Samuel A           11 SGSG-CA                44.27      40.56  
  7 Galaviz, David A          12 SPS-CA                    NT      41.00  
  8 Sarreal, Aidan J          11 RMDA-CA                43.17      41.62  
  9 Thompson, Avery C         12 FROG-CA                   NT      41.66  
 10 Longoria, Naz             12 COMM-CA                42.42      41.71  
 11 Kwok, Michael K           11 MPMR-CA                41.52      42.07  
 12 Chavez, Adam R            11 RMDA-CA                40.69      42.16  
 13 Li, Nick Z                12 MPMR-CA                   NT      42.26  
 14 Tan, Kaden                12 RORA-CA                44.20      44.33  
 15 Kim, Tevin                12 KSST-CA                43.14      45.66  
 16 Cruz, Billy B             11 COMM-CA                44.69      46.18  
 17 Weng, Nathan              12 MAX-CA                 47.60      47.15  
 17 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                47.64      47.15  
 19 Ramos, Angel J            11 COMM-CA                46.01      47.64  
 20 Martin, Xander L          11 FROG-CA                50.94      50.11  
 21 Topinio, Aiden R          11 RMDA-CA                   NT      54.95  
 22 Mena, Rodrigo J           11 COMM-CA                59.15      57.68  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lim, Ronald               12 PASA-CA              1:06.16    1:04.99  
  2 Garzon, Esiquiel J        11 RMDA-CA              1:07.32    1:07.21  
  3 Mo, Cheney C              11 RMDA-CA              1:07.03    1:07.50  
  4 Kadiman, Jayden           12 RORA-CA              1:10.80    1:09.49  
  5 Rayfield, Robert R        12 RMDA-CA              1:09.89    1:10.44  
  6 Flores, Dylan D           12 RMDA-CA              1:12.68    1:13.28  
  7 Shiung, Colin B           12 MPMR-CA              1:12.76    1:14.64  
RED - Division  
  1 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA              1:18.41    1:16.25  
  2 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA              1:20.57    1:18.62  
WHT - Division  
  1 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA                   NT    1:24.15  
  2 Robles-Garcia, Joshua     11 UN-03-CA             1:26.55    1:24.24  
  3 Lee, Justin               11 RORA-CA              1:26.41    1:24.34  
  4 Ocean, Howard W           11 RMDA-CA              1:33.21    1:27.33  
  5 Choung, Brandon S         12 CERR-CA                   NT    1:30.09  
  6 Kim, Tevin                12 KSST-CA              1:38.00    1:36.85  
  7 Morris III, Glen          11 LDST-CA              1:41.74    1:38.49  
  8 Moradi, Parsa             12 SPS-CA               1:34.47    1:40.35  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Matthew W            12 CERR-CA              1:04.28    1:00.17  
  2 Kanemitsu, Michael S      12 RMDA-CA              1:02.35    1:00.35  
  3 Pang, Frank               12 MPMR-CA              1:07.68    1:05.88  
  4 Wu, Jeffrey S             12 SGSG-CA              1:08.44    1:08.75  
  5 Farrington, Sebastian M   11 ARSC-CA              1:10.39    1:10.01  
  6 Garzon, Esiquiel J        11 RMDA-CA              1:09.50    1:10.72  
  7 Nakagawa, Anderson        12 SPS-CA               1:17.49    1:11.75  
  8 Qian, Alton Y             12 MPMR-CA              1:13.63    1:12.16  
  9 Yoo, Issac H              11 UN-01-CA             1:10.54    1:12.82  
 10 Quintas, Ian C            12 UN-03-CA             1:12.01    1:13.37  
 11 Villanueva, Hector R      12 WAC-CA               1:14.43    1:13.43  
 12 Flores, Dylan D           12 RMDA-CA              1:14.68    1:13.74  
 13 Kim, David M              12 CERR-CA              1:15.84    1:14.44  
 14 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA              1:16.54    1:15.59  
RED - Division  
  1 Huang, Jianson            12 ARSC-CA              1:20.42    1:09.82  
  2 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              1:18.09    1:15.51  
  3 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              1:20.26    1:16.50  
  4 Chun, Tim                 11 SGSG-CA              1:18.56    1:18.03  
  5 Garcia, Cayden J          12 LDST-CA              1:20.57    1:18.55  
  6 Selloria, Shane A         11 BAC-CA               1:23.50    1:19.97  
  7 Ingersoll, Mateo T        11 MAX-CA               1:23.16    1:20.17  
  8 Lee, Justin               11 RORA-CA              1:19.44    1:20.48  
  9 Slowinski, Ian A          12 Shore Aquatics-CA    1:18.45    1:20.70  
 10 Samanta, Noah             11 RMDA-CA              1:19.27    1:20.87  
 11 Ocean, Howard W           11 RMDA-CA              1:21.53    1:21.40  
 12 Enciso, Matthew A         12 BAC-CA               1:23.55    1:24.02  
WHT - Division  
  1 Movsesyan, Alex           12 PASA-CA              1:37.77    1:19.41  
  2 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA              1:28.74    1:25.36  
  3 Thompson, Avery C         12 FROG-CA                   NT    1:26.57  
  4 Noveman, Jacob            11 SPS-CA                    NT    1:28.10  
  5 Carabantes, Christopher   12 LACT-CA              1:26.30    1:30.47  
  6 Naef, Xavier Z            12 FROG-CA              1:36.67    1:31.51  
  7 Sales Calles, Mario D     11 Oasis-CA             1:35.62    1:34.68  
  8 Kwok, Michael K           11 MPMR-CA              1:36.25    1:34.94  
  9 Martin, Xander L          11 FROG-CA              1:33.80    1:35.91  
 10 Weng, Nathan              12 MAX-CA               1:42.58    1:38.37  
 11 Kaelon, Kenny D           12 RORA-CA              1:46.07    1:40.71  
 12 Rao, Nevin N              12 RORA-CA                   NT    1:55.17  
 -- Tan, Kaden                12 RORA-CA              1:30.23         DQ  
 -- Mena, Rodrigo J           11 COMM-CA              2:00.47         DQ  
 -- Marez, Damian H           12 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Gomez, Jack Y             11 PASA-CA              1:38.20         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chiang, River R           11 RMDA-CA              2:18.45    2:18.33  
  2 You, Kenny                12 UN-01-CA             2:29.45    2:19.52  
  3 Lee, Nathan S             11 CERR-CA              2:25.24    2:27.07  
  4 Baxter, David S           12 RMDA-CA              2:27.10    2:27.59  
  5 Wu, Jeffrey S             12 SGSG-CA              2:28.40    2:28.67  
  6 Tseng, Benjamin L         12 RORA-CA              2:36.17    2:28.92  
  7 Kadiman, Jayden           12 RORA-CA              2:30.37    2:28.96  
  8 Rayfield, Robert R        12 RMDA-CA              2:31.32    2:29.80  
  9 Chang, Bryan N            12 ARSC-CA              2:32.91    2:38.91  
 10 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              2:45.01    2:41.75  
 11 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              2:45.62    2:43.46  
 12 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA             2:41.86    2:55.10  
 -- Mo, Cheney C              11 RMDA-CA              2:28.24         DQ  
RED - Division  
  1 Samanta, Noah             11 RMDA-CA              2:55.51    2:50.29  
  2 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA              3:00.40    2:55.01  
  3 Marchen, Kamael           11 WAC-CA               2:58.91    2:57.68  
WHT - Division  
  1 Kim, David M              12 CERR-CA                   NT    2:46.31  
  2 Slowinski, Ian A          12 Shore Aquatics-CA         NT    2:51.43  
  3 Lara, Raul E              11 LACT-CA                   NT    3:12.56  
  4 Tan, Kaden                12 RORA-CA              3:10.83    3:12.95  
  5 Lee, Nick K               12 SGSG-CA              3:09.55    3:16.24  
  6 Sarreal, Aidan J          11 RMDA-CA                   NT    3:20.17  
 -- Nunez, Jorge A            12 LACT-CA              3:16.60         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                     1:51.00    1:58.23  
     1) Apostol, Jazen F 11             2) Kim, David M 12                
     3) Mackinnon, Aaron N 12           4) Lee, Matthew W 12              
 -- San Gabriel Sea Gulls-CA  'A'                     2:04.00         DQ  
     1) Chun, Tim 11                    2) Lee, Nick K 12                 
     3) Tran, Caymin K 12               4) Wu, Jeffrey S 12               
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                     1:58.27    2:01.42  
     1) Lee, Nathan S 11                2) Mackinnon, Aaron N 12          
     3) Lee, Matthew W 12               4) Kim, David M 12                
  2 San Gabriel Sea Gulls-CA  'A'                          NT    2:20.85  
     1) Wu, Jeffrey S 12                2) Lee, Nick K 12                 
     3) Chun, Tim 11                    4) Tran, Jerrell D 12             
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chang, Ethan M            14 RORA-CA                24.18      23.87  
  2 Song, Freddy K            14 MPMR-CA                24.68      24.21  
  3 Truong, Adam K            13 MPMR-CA                24.65      24.53  
  4 Jiang, Alex Z             13 RORA-CA                25.13      24.69  
  5 Wong, Andrew M            14 MPMR-CA                25.15      24.86  
  6 Sohn, Theo N              13 RMDA-CA                25.18      25.02  
  7 Sudijono, Niko B          14 SPS-CA                 25.17      25.06  
  8 Movsesyan, Arthur         14 PASA-CA                25.90      25.20  
  9 Chan, Owen                13 MPMR-CA                25.73      25.31  
 10 Hoang, Braxton            14 RORA-CA                25.18      25.38  
 11 DeAnda, Joel J            14 RMDA-CA                25.52      25.40  
 12 Cho, Justin               14 CERR-CA                25.68      25.46  
 13 Yang, Isaac R             14 MPMR-CA                25.72      25.54  
 14 Lin, Darien               14 ARSC-CA                25.36      25.68  
 15 Kim, Theodore D           13 CERR-CA                25.76      25.78  
 16 Yang, Felix I             13 MPMR-CA                26.47      26.04  
 17 Maldonado, Jerry          14 BAC-CA                 25.39      26.22  
 18 Lee, Joseph K             14 SGSG-CA                25.78      26.23  
 19 Ocean, Kenneth W          13 RMDA-CA                26.59      26.32  
 20 Cao, Nicholas             14 RORA-CA                26.45      26.61  
 21 Chun, Ray                 13 SGSG-CA                26.84      27.01  
 22 Reed, Jackson             14 ARSC-CA                26.87      27.09  
 23 Villa, Joshua M           14 RMDA-CA                27.32      27.11  
 24 Cruz, Markus L            13 COMM-CA                27.10      27.15  
 25 De La Mora, Guillermo A   13 COMM-CA                27.35      27.75  
 -- Naono, Gene I             14 SGSG-CA                25.12         DQ  
RED - Division  
  1 Maldonado, Daniel D       13 BAC-CA                 27.97      26.55  
  2 Estrada, Sebastian        14 WAC-CA                 28.46      26.56  
  3 Tran, Joshua V            14 RORA-CA                28.09      26.79  
  4 Kang, Vincent             14 SGSG-CA                29.07      26.80  
  5 Isip, Joshua B            13 RMDA-CA                28.40      26.96  
  6 De Dios, Jonathan A       13 WAC-CA                 27.59      27.02  
  7 Dam, William V            14 RMDA-CA                28.15      27.52  
  8 Tsai, Russell Y           13 RORA-CA                27.71      27.64  
  9 Estrada, Adrian           14 WAC-CA                 28.07      27.65  
  9 Fong, Eric M              14 MPMR-CA                28.50      27.65  
 11 Ho, Shawn S               13 RORA-CA                27.94      27.87  
 12 Chiu, Jonathan A          13 RORA-CA                28.17      27.92  
 13 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA                28.37      28.10  
 14 Wong, Brandon W           13 PASA-CA                28.22      28.11  
 15 Caston, Nikolas J         13 RMDA-CA                28.89      28.23  
 15 Shen, Jordan              14 ARSC-CA                28.71      28.23  
 17 Poon, Nick V              13 MPMR-CA                29.51      28.34  
 18 Wen, Al O                 14 RORA-CA                29.85      28.67  
 19 Garcia, Will W            13 ARSC-CA                29.92      28.81  
 20 Ingersoll, Ethan J        13 MAX-CA                 29.60      28.92  
 21 Chiu, Nathan Y            13 RORA-CA                28.64      29.37  
 22 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA                 29.08      29.44  
 23 Chen, Kai L               13 RORA-CA                29.60      29.52  
 24 Droessler, Owen M         13 RMDA-CA                29.57      30.11  
 25 Flores, Noah              13 WAC-CA                 29.90      30.41  
WHT - Division  
  1 Chowdhury, Faiyaz W       14 RMDA-CA                32.38      26.87  
  2 Fok, Matthew J            14 CERR-CA                30.39      26.88  
  3 Peng, Joseph C            13 SGSG-CA                   NT      27.17  
  4 Romaine, Jacob J          13 RMDA-CA                   NT      27.52  
  5 Wong, Jaylan J            14 MPMR-CA                32.68      28.57  
  6 Huang, Jiachen            13 MPMR-CA                30.44      28.78  
  7 Barajas, Maximo J         13 RMDA-CA                   NT      28.98  
  8 Dinh, Anthony L           14 RMDA-CA                   NT      29.30  
  9 Palmer, Sebastian K       13 RMDA-CA                   NT      29.44  
 10 Walsh, Kristopher W       13 WAC-CA                 30.02      29.97  
 11 Kato, Cody I              14 MPMR-CA                34.77      30.55  
 12 Chavez, Noah E            13 RMDA-CA                30.80      30.82  
 13 Min, Ryan J               13 CERR-CA                33.49      32.09  
 14 Jianrungsong, Chano       13 MPMR-CA                39.29      32.92  
 15 Hu, Leo N                 13 MAX-CA                 39.86      33.81  
 16 Jimenez, Kevin F          13 LACT-CA                35.79      34.33  
 17 Mantovani, Carlton F      13 MPMR-CA                35.05      35.28  
 18 Gutierrez, Ramses         13 LACT-CA                39.18      35.44  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chang, Ethan M            14 RORA-CA                58.12      52.23  
  2 Teeraniti, Nate           13 MPMR-CA                52.75      52.62  
  3 Song, Freddy K            14 MPMR-CA                54.19      53.43  
  4 Jiang, Alex Z             13 RORA-CA                54.67      53.87  
  5 Truong, Adam K            13 MPMR-CA                54.02      54.05  
  6 Sohn, Theo N              13 RMDA-CA                57.65      54.95  
  7 Hoang, Braxton            14 RORA-CA                55.02      55.52  
  8 Cruz, Oscar Z             13 WAC-CA                 52.34      55.55  
  9 Naono, Gene I             14 SGSG-CA                54.29      55.59  
 10 Chang, Justin J           14 RMDA-CA                58.52      55.73  
 11 Yang, Isaac R             14 MPMR-CA                56.45      55.81  
 12 DeAnda, Joel J            14 RMDA-CA                56.70      55.94  
 13 Movsesyan, Arthur         14 PASA-CA                57.46      56.88  
 14 Hah, Jj                   13 RORA-CA                56.83      56.89  
 15 Chan, Owen                13 MPMR-CA                56.76      56.93  
 16 Campbell, Brett J         13 RMDA-CA                58.98      56.97  
 17 Maldonado, Daniel D       13 BAC-CA                 57.50      57.35  
 18 Lee, Joseph K             14 SGSG-CA                56.20      57.52  
 19 Cho, Justin               14 CERR-CA                56.83      57.61  
 20 Lin, Darien               14 ARSC-CA                57.80      57.78  
 21 Cao, Nicholas             14 RORA-CA                57.91      57.94  
 22 Chun, Ray                 13 SGSG-CA                59.60      58.33  
 23 Ho, Shawn S               13 RORA-CA                57.46      58.84  
 24 Baxter, Matthew S         14 RMDA-CA                58.71      59.11  
 25 Maldonado, Jerry          14 BAC-CA                 59.19    1:00.58  
RED - Division  
  1 De Dios, Jonathan A       13 WAC-CA                 59.77      57.51  
  2 Chiu, Jonathan A          13 RORA-CA                59.88      59.14  
  3 Isip, Joshua B            13 RMDA-CA              1:00.08      59.27  
  4 Estrada, Adrian           14 WAC-CA               1:01.07      59.55  
  5 Estrada, Sebastian        14 WAC-CA               1:02.87    1:00.02  
  6 Reed, Jackson             14 ARSC-CA              1:00.39    1:00.03  
  7 Villa, Joshua M           14 RMDA-CA                59.78    1:00.96  
  8 Kang, Vincent             14 SGSG-CA              1:03.90    1:01.09  
  9 Tran, Joshua V            14 RORA-CA              1:03.31    1:01.28  
 10 Tsai, Russell Y           13 RORA-CA              1:00.59    1:02.52  
 11 Poon, Nick V              13 MPMR-CA              1:03.56    1:02.99  
 12 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA               1:01.57    1:03.21  
 13 Wen, Al O                 14 RORA-CA              1:03.93    1:03.64  
 14 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA             1:00.37    1:04.32  
 15 Walsh, Kristopher W       13 WAC-CA               1:04.74    1:04.67  
 16 Sanchez, Anthony R        14 LACT-CA              1:04.25    1:06.40  
WHT - Division  
  1 Chowdhury, Faiyaz W       14 RMDA-CA              1:09.02    1:00.47  
  2 Peng, Joseph C            13 SGSG-CA                   NT    1:01.72  
  3 Romaine, Jacob J          13 RMDA-CA                   NT    1:02.09  
  4 Garcia, Will W            13 ARSC-CA              1:06.51    1:03.52  
  5 Barajas, Maximo J         13 RMDA-CA                   NT    1:04.55  
  6 Huang, Jiachen            13 MPMR-CA              1:07.57    1:05.07  
  7 Rousseau, Christopher M   13 PASA-CA              1:17.22    1:05.28  
  8 Elhusseiny, Zachary A     13 RMDA-CA                   NT    1:05.35  
  9 Lee, Aaron                14 ARSC-CA              1:05.04    1:05.39  
 10 Palmer, Sebastian K       13 RMDA-CA                   NT    1:05.60  
 11 Flores, Noah              13 WAC-CA               1:06.02    1:06.02  
 12 Ingersoll, Ethan J        13 MAX-CA               1:05.01    1:06.25  
 13 Dinh, Anthony L           14 RMDA-CA                   NT    1:10.20  
 14 Lozano, Gabriel J         14 RMDA-CA              1:07.89    1:10.58  
 15 Min, Ryan J               13 CERR-CA              1:18.57    1:12.79  
 16 Chavez, Noah E            13 RMDA-CA              1:10.40    1:13.09  
 17 D'Silva, Gian A           13 BAC-CA               1:17.49    1:13.23  
 18 Dizon, Ian L              13 SGSG-CA              1:12.62    1:15.40  
 19 Jimenez, Kevin F          13 LACT-CA              1:20.18    1:20.78  
 20 Mantovani, Carlton F      13 MPMR-CA                   NT    1:21.85  
 21 Pagaduan, Pagaduan P      13 BAC-CA               1:52.21    1:43.99  
 22 Angulo, Jesse R           13 BAC-CA               2:10.14    1:59.30  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jiang, Alex Z             13 RORA-CA              1:57.37    1:55.39  
  2 Truong, Adam K            13 MPMR-CA              1:57.49    1:56.08  
  3 Song, Freddy K            14 MPMR-CA              1:56.58    1:57.34  
  4 Kim, Theodore D           13 CERR-CA              1:58.68    1:58.32  
  5 Sohn, Theo N              13 RMDA-CA              1:59.17    1:59.70  
  6 Campbell, Brett J         13 RMDA-CA              2:04.21    2:01.51  
  7 Hoang, Braxton            14 RORA-CA              2:01.08    2:02.60  
  8 Yang, Felix I             13 MPMR-CA              2:05.36    2:02.66  
  9 Ocean, Kenneth W          13 RMDA-CA              2:04.76    2:03.01  
 10 Lee, Joseph K             14 SGSG-CA              2:03.20    2:03.28  
 11 Yang, Isaac R             14 MPMR-CA              2:02.82    2:03.33  
 12 De Dios, Jonathan A       13 WAC-CA               2:05.75    2:03.65  
 13 DeAnda, Joel J            14 RMDA-CA              2:01.31    2:03.75  
 14 Ho, Shawn S               13 RORA-CA              2:03.04    2:03.98  
 15 Chan, Owen                13 MPMR-CA              2:06.30    2:04.32  
 16 Cao, Nicholas             14 RORA-CA              2:08.44    2:06.12  
 17 Dam, William V            14 RMDA-CA              2:07.76    2:06.28  
 18 De La Mora, Guillermo A   13 COMM-CA              2:09.68    2:07.83  
 19 Cho, Justin               14 CERR-CA              2:07.80    2:08.73  
 20 Villa, Joshua M           14 RMDA-CA              2:09.72    2:14.45  
 21 Maldonado, Jerry          14 BAC-CA               2:10.86    2:14.46  
RED - Division  
  1 Zhao, Andrew L            14 CERR-CA              2:11.07    2:05.84  
  2 Estrada, Adrian           14 WAC-CA               2:11.72    2:09.58  
  3 Mao, Mark M               14 RMDA-CA              2:19.16    2:09.82  
  4 Estrada, Sebastian        14 WAC-CA               2:16.81    2:10.33  
  5 Fong, Eric M              14 MPMR-CA              2:19.54    2:15.73  
  6 Tran, Joshua V            14 RORA-CA              2:21.58    2:16.20  
  7 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA             2:12.49    2:17.23  
  8 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA               2:15.64    2:17.24  
  9 Shen, Jordan              14 ARSC-CA              2:17.59    2:17.81  
 10 Walsh, Kristopher W       13 WAC-CA               2:18.05    2:18.39  
 11 Wong, Brandon W           13 PASA-CA              2:21.75    2:24.17  
WHT - Division  
  1 Chowdhury, Faiyaz W       14 RMDA-CA              2:35.79    2:10.66  
  2 Caston, Nikolas J         13 RMDA-CA                   NT    2:12.60  
  3 Romaine, Jacob J          13 RMDA-CA                   NT    2:19.08  
  4 Palmer, Sebastian K       13 RMDA-CA                   NT    2:19.36  
  5 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA              2:23.20    2:19.58  
  6 Droessler, Owen M         13 RMDA-CA              2:25.65    2:22.73  
  7 Barajas, Maximo J         13 RMDA-CA                   NT    2:27.29  
  8 Ingersoll, Ethan J        13 MAX-CA               2:32.49    2:28.63  
  9 Chen, Kai L               13 RORA-CA              2:39.52    2:28.92  
  9 Huang, Jiachen            13 MPMR-CA              2:43.27    2:28.92  
 11 Wong, Jaylan J            14 MPMR-CA                   NT    2:36.04  
 12 Kato, Cody I              14 MPMR-CA                   NT    2:40.84  
 13 Min, Ryan J               13 CERR-CA              2:50.04    2:41.60  
 14 Gutierrez, Ramses         13 LACT-CA              2:59.93    2:52.97  
 15 Jianrungsong, Chano       13 MPMR-CA                   NT    2:54.31  
 16 Jimenez, Kevin F          13 LACT-CA              2:57.89    2:56.88  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jiang, Alex Z             13 RORA-CA                57.59      58.74  
  2 Lee, Ryan                 14 MPMR-CA              1:01.80      59.53  
  3 Truong, Adam K            13 MPMR-CA              1:00.14    1:00.06  
  4 Wong, Andrew M            14 MPMR-CA              1:03.11    1:01.98  
  5 Chang, Ethan M            14 RORA-CA              1:05.75    1:02.37  
  6 Chan, Owen                13 MPMR-CA              1:03.95    1:04.39  
  7 Tsai, Russell Y           13 RORA-CA              1:08.13    1:05.23  
  8 Naono, Gene I             14 SGSG-CA              1:03.59    1:05.50  
  9 Sohn, Theo N              13 RMDA-CA              1:05.15    1:05.77  
 10 Dam, William V            14 RMDA-CA              1:03.84    1:06.29  
 11 Movsesyan, Arthur         14 PASA-CA              1:11.06    1:06.86  
 12 Cao, Nicholas             14 RORA-CA              1:09.00    1:08.35  
 13 Maldonado, Daniel D       13 BAC-CA               1:07.64    1:08.46  
 14 Cho, Justin               14 CERR-CA              1:09.08    1:08.81  
 15 Song, Freddy K            14 MPMR-CA              1:08.69    1:08.96  
 16 Yang, Isaac R             14 MPMR-CA              1:06.72    1:09.04  
 17 Maldonado, Jerry          14 BAC-CA               1:10.33    1:09.45  
 18 Reed, Jackson             14 ARSC-CA              1:10.20    1:09.65  
 19 Villa, Joshua M           14 RMDA-CA              1:10.68    1:09.91  
 20 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA             1:07.94    1:10.52  
RED - Division  
  1 Ocean, Kenneth W          13 RMDA-CA              1:11.42    1:06.84  
  2 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA               1:11.87    1:09.87  
  3 Tran, Joshua V            14 RORA-CA              1:12.92    1:10.06  
  4 Kang, Vincent             14 SGSG-CA              1:15.75    1:11.00  
  5 Chiu, Jonathan A          13 RORA-CA              1:16.34    1:13.12  
  6 Wen, Al O                 14 RORA-CA              1:14.95    1:14.34  
  7 Soto-garcia, David H      14 BPAC-CA              1:13.64    1:15.44  
  8 Chavez, Noah E            13 RMDA-CA              1:16.85    1:15.54  
  9 Chun, Ray                 13 SGSG-CA              1:15.18    1:15.79  
 10 Sanchez, Anthony R        14 LACT-CA              1:15.44    1:18.73  
WHT - Division  
  1 Barajas, Maximo J         13 RMDA-CA                   NT    1:12.01  
  2 Fok, Matthew J            14 CERR-CA              1:21.78    1:13.97  
  3 Peng, Joseph C            13 SGSG-CA                   NT    1:14.56  
  4 Chowdhury, Faiyaz W       14 RMDA-CA              1:24.84    1:15.57  
  5 Elhusseiny, Zachary A     13 RMDA-CA                   NT    1:17.44  
  6 Romaine, Jacob J          13 RMDA-CA                   NT    1:17.77  
  7 Palmer, Sebastian K       13 RMDA-CA                   NT    1:17.93  
  8 Walsh, Kristopher W       13 WAC-CA               1:24.23    1:18.80  
  9 Ingersoll, Ethan J        13 MAX-CA               1:18.47    1:18.85  
 10 Rousseau, Christopher M   13 PASA-CA              1:36.89    1:20.10  
 11 Dinh, Anthony L           14 RMDA-CA                   NT    1:21.25  
 12 Lozano, Gabriel J         14 RMDA-CA              1:19.45    1:23.72  
 13 Dizon, Ian L              13 SGSG-CA              1:30.73    1:30.62  
 14 D'Silva, Gian A           13 BAC-CA                    NT    1:32.80  
 15 Min, Ryan J               13 CERR-CA              1:38.90    1:37.22  
 16 Angulo, Jesse R           13 BAC-CA               2:24.82    2:07.42  
 17 Pagaduan, Pagaduan P      13 BAC-CA               2:24.78    2:30.50  
 -- Lee, Aaron                14 ARSC-CA                   NT         DQ  
 -- Mantovani, Carlton F      13 MPMR-CA              1:41.49         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Naono, Gene I             14 SGSG-CA              1:09.29    1:07.20  
  2 Lin, Darien               14 ARSC-CA              1:09.12    1:08.06  
  3 Jiang, Alex Z             13 RORA-CA              1:07.69    1:08.61  
  4 Sudijono, Niko B          14 SPS-CA               1:10.20    1:08.79  
  5 Hah, Jj                   13 RORA-CA              1:12.08    1:09.15  
  6 Tsai, Russell Y           13 RORA-CA              1:10.14    1:09.68  
  7 Yang, Isaac R             14 MPMR-CA              1:10.67    1:10.82  
  8 Isip, Joshua B            13 RMDA-CA              1:12.09    1:11.39  
  9 Lee, Joseph K             14 SGSG-CA              1:17.12    1:11.44  
 10 Ho, Shawn S               13 RORA-CA              1:13.24    1:12.15  
 11 Maldonado, Daniel D       13 BAC-CA               1:12.85    1:13.54  
 12 Baxter, Matthew S         14 RMDA-CA              1:13.41    1:13.57  
 13 Cao, Nicholas             14 RORA-CA              1:14.63    1:13.69  
 14 Chiu, Jonathan A          13 RORA-CA              1:15.77    1:13.84  
 15 Chen, Kai L               13 RORA-CA              1:16.57    1:14.54  
 16 Chang, Justin J           14 RMDA-CA              1:19.03    1:14.83  
 17 Zhao, Andrew L            14 CERR-CA              1:18.05    1:15.07  
 18 Chun, Ray                 13 SGSG-CA              1:15.33    1:15.17  
 19 Poon, Nick V              13 MPMR-CA              1:17.49    1:15.46  
 20 Tran, Joshua V            14 RORA-CA              1:17.70    1:15.95  
 21 Truong, Adam K            13 MPMR-CA              1:17.18    1:16.28  
 22 DeAnda, Joel J            14 RMDA-CA              1:17.29    1:17.90  
 23 Cho, Justin               14 CERR-CA              1:17.45    1:18.93  
 24 De Dios, Jonathan A       13 WAC-CA               1:18.52    1:19.22  
 -- Kang, Vincent             14 SGSG-CA              1:10.94         DQ  
RED - Division  
  1 Estrada, Sebastian        14 WAC-CA               1:24.96    1:18.98  
  2 Shen, Jordan              14 ARSC-CA              1:19.63    1:20.09  
  3 Chiu, Nathan Y            13 RORA-CA              1:19.11    1:20.75  
  4 Fong, Eric M              14 MPMR-CA              1:23.81    1:20.96  
  5 De La Mora, Guillermo A   13 COMM-CA              1:22.54    1:21.12  
  6 Garcia, Will W            13 ARSC-CA              1:22.40    1:21.95  
  7 Cruz, Markus L            13 COMM-CA              1:20.06    1:22.19  
  8 Kim, Theodore D           13 CERR-CA              1:24.07    1:22.55  
  9 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA             1:21.41    1:25.16  
 10 Wong, Brandon W           13 PASA-CA              1:25.78    1:25.59  
WHT - Division  
  1 Song, Freddy K            14 MPMR-CA                   NT    1:10.96  
  2 Wong, Jaylan J            14 MPMR-CA                   NT    1:17.19  
  3 Campbell, Brett J         13 RMDA-CA              1:33.94    1:17.96  
  4 Chowdhury, Faiyaz W       14 RMDA-CA              1:26.85    1:19.60  
  5 Caston, Nikolas J         13 RMDA-CA              1:30.36    1:22.71  
  6 Romaine, Jacob J          13 RMDA-CA                   NT    1:23.47  
  7 Hu, Leo N                 13 MAX-CA                    NT    1:24.67  
  8 Kato, Cody I              14 MPMR-CA                   NT    1:25.45  
  9 Huang, Jiachen            13 MPMR-CA              1:30.02    1:25.46  
 10 Flores, Noah              13 WAC-CA               1:27.51    1:25.58  
 11 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA              1:27.81    1:26.19  
 12 Walsh, Kristopher W       13 WAC-CA               1:28.84    1:27.16  
 13 Jianrungsong, Chano       13 MPMR-CA                   NT    1:29.13  
 14 Min, Ryan J               13 CERR-CA              1:35.14    1:33.52  
 15 Chavez, Noah E            13 RMDA-CA              1:36.44    1:34.80  
 16 Droessler, Owen M         13 RMDA-CA              1:36.92    1:37.46  
 17 Gutierrez, Ramses         13 LACT-CA              1:51.11    1:48.53  
 -- Chang, Ethan M            14 RORA-CA                   NT         DQ  
 -- Fok, Matthew J            14 CERR-CA              1:27.13         DQ  
 -- Norris, Liam G            13 RMDA-CA              1:45.25         DQ  
 -- Mantovani, Carlton F      13 MPMR-CA                   NT         DQ  
 -- Barajas, Maximo J         13 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cruz, Oscar Z             13 WAC-CA                 55.56      57.09  
  2 Teeraniti, Nate           13 MPMR-CA                58.40      57.75  
  3 Wong, Andrew M            14 MPMR-CA                59.61      58.02  
  4 Lee, Ryan                 14 MPMR-CA              1:01.13    1:00.03  
  5 Yang, Isaac R             14 MPMR-CA              1:02.02    1:01.08  
  6 DeAnda, Joel J            14 RMDA-CA              1:01.65    1:01.76  
  7 Hoang, Braxton            14 RORA-CA              1:01.26    1:01.78  
  8 Yang, Felix I             13 MPMR-CA              1:03.69    1:03.18  
 -- Mao, Mark M               14 RMDA-CA              1:04.00   X1:02.47  
RED - Division  
  1 Ocean, Kenneth W          13 RMDA-CA              1:08.68    1:05.87  
  2 Chang, Justin J           14 RMDA-CA              1:08.89    1:06.31  
  3 De Dios, Jonathan A       13 WAC-CA               1:13.71    1:07.88  
  4 Lee, Joseph K             14 SGSG-CA              1:08.00    1:08.52  
  5 Poon, Nick V              13 MPMR-CA              1:09.56    1:08.76  
  6 Dam, William V            14 RMDA-CA              1:09.48    1:11.06  
WHT - Division  
  1 Estrada, Sebastian        14 WAC-CA                    NT    1:09.64  
  2 Peng, Joseph C            13 SGSG-CA                   NT    1:10.95  
  3 Romaine, Jacob J          13 RMDA-CA                   NT    1:11.58  
  4 Soto-garcia, David H      14 BPAC-CA              1:16.11    1:12.45  
  5 Huang, Jiachen            13 MPMR-CA              1:21.13    1:12.79  
  6 Palmer, Sebastian K       13 RMDA-CA                   NT    1:13.40  
  7 Elhusseiny, Zachary A     13 RMDA-CA                   NT    1:13.46  
  8 Rousseau, Christopher M   13 PASA-CA              1:43.10    1:15.64  
  9 Lee, Aaron                14 ARSC-CA                   NT    1:20.62  
 10 Garcia, Will W            13 ARSC-CA                   NT    1:25.59  
 11 Dizon, Ian L              13 SGSG-CA                   NT    1:31.03  
 12 Jimenez, Kevin F          13 LACT-CA              1:39.63    1:41.54  
 -- Mantovani, Carlton F      13 MPMR-CA                   NT         DQ  
 -- Lozano, Gabriel J         14 RMDA-CA              1:17.13         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cruz, Oscar Z             13 WAC-CA               2:04.75    2:10.51  
  2 Lee, Ryan                 14 MPMR-CA              2:14.11    2:12.03  
  3 Naono, Gene I             14 SGSG-CA              2:12.99    2:15.99  
  4 Sohn, Theo N              13 RMDA-CA              2:19.63    2:17.15  
  5 Rui, Dennis               14 RORA-CA              2:17.75    2:18.24  
  6 Baxter, Matthew S         14 RMDA-CA              2:23.87    2:18.69  
  7 Chan, Owen                13 MPMR-CA              2:19.58    2:18.72  
  8 Lin, Darien               14 ARSC-CA              2:23.06    2:20.02  
  9 Campbell, Brett J         13 RMDA-CA              2:25.05    2:20.29  
 10 Isip, Joshua B            13 RMDA-CA              2:23.10    2:21.31  
 11 Chang, Justin J           14 RMDA-CA              2:27.24    2:21.34  
 12 DeAnda, Joel J            14 RMDA-CA              2:20.51    2:22.59  
 13 Tsai, Russell Y           13 RORA-CA              2:22.50    2:23.41  
 14 Ho, Shawn S               13 RORA-CA              2:19.42    2:23.53  
 15 Mao, Mark M               14 RMDA-CA              2:25.77    2:23.64  
 16 Cho, Justin               14 CERR-CA              2:24.60    2:25.36  
 17 Maldonado, Daniel D       13 BAC-CA               2:24.05    2:25.37  
 18 Villa, Joshua M           14 RMDA-CA              2:27.74    2:26.91  
 19 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA             2:23.46    2:33.04  
 -- Cao, Nicholas             14 RORA-CA              2:26.64         DQ  
 -- Ocean, Kenneth W          13 RMDA-CA              2:22.16         DQ  
RED - Division  
  1 Dam, William V            14 RMDA-CA              2:29.59    2:20.64  
  2 Poon, Nick V              13 MPMR-CA              2:33.42    2:31.28  
  3 Tran, Joshua V            14 RORA-CA              2:40.40    2:32.95  
  4 Maldonado, Jerry          14 BAC-CA               2:36.18    2:35.30  
  5 Walsh, Kristopher W       13 WAC-CA               2:39.07    2:35.93  
  6 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA               2:34.02    2:37.99  
 -- Estrada, Sebastian        14 WAC-CA               2:39.24         DQ  
 -- Estrada, Adrian           14 WAC-CA               2:36.35         DQ  
WHT - Division  
  1 Chowdhury, Faiyaz W       14 RMDA-CA                   NT    2:31.58  
  2 Fok, Matthew J            14 CERR-CA              3:00.87    2:36.52  
  3 Wen, Al O                 14 RORA-CA              2:44.45    2:36.55  
  4 Huang, Jiachen            13 MPMR-CA              3:02.08    2:39.41  
  5 Sanchez, Anthony R        14 LACT-CA              2:45.53    2:44.36  
  6 Ingersoll, Ethan J        13 MAX-CA               2:56.14    2:45.97  
  7 Garcia, Will W            13 ARSC-CA              2:48.69    2:48.30  
  8 Robles, Timothy           13 COMM-CA              2:53.66    2:52.94  
 -- Min, Ryan J               13 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Jimenez, Kevin F          13 LACT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Flores, Joel S            16 UN-03-CA               23.02      23.00  
  2 Huerta, Isaiah J          15 RMDA-CA                23.25      23.01  
  3 Lynn, Seth D              16 RMDA-CA                23.60      23.65  
  4 Paing, Steven M           16 MAX-CA                 24.73      24.06  
  5 Muley, Viggy P            18 CERR-CA                24.33      24.29  
  6 Mena, Juan C              16 COMM-CA                23.72      24.33  
  7 Encarnacion, Jared R      16 PASA-CA                24.69      24.51  
  8 Luong, Patrick S          15 MPMR-CA                23.68      24.68  
  9 Munsayac, Ethan H         15 SGSG-CA                24.38      25.17  
 10 Belonio, Daniel L         15 BAC-CA                 25.67      25.34  
 11 Vass, Andrew M            16 Oasis-CA               25.84      25.40  
 12 Hu, Jacky                 15 SGSG-CA                25.93      25.75  
 13 Heard, Cody J             15 RORA-CA                25.82      26.00  
 14 Garcia, German A          15 BAC-CA                 25.69      26.08  
 15 Barellano, James V        16 WAC-CA                 25.97      26.34  
 16 Gutierrez Jr., Heriberto  15 LACT-CA                26.31      27.49  
RED - Division  
  1 Garcia, Michael C         15 UN-02-CA               26.64      26.33  
  2 jin, Jerry J              16 CERR-CA                26.68      26.80  
  3 Chavez, Samuel L          15 RMDA-CA                27.49      27.06  
  4 Cruz, Nicholas S          16 COMM-CA                26.85      27.09  
  5 Perez, Arnold H           17 LACT-CA                27.42      27.31  
  6 Min, Kyle C               15 CERR-CA                28.04      28.42  
WHT - Division  
  1 Garcia, Lissandro E       16 COMM-CA                28.97      27.58  
  2 Regan, Sammy E            15 MAX-CA                 30.71      28.50  
  3 Ramirez, Andrew E         15 BPAC-CA                30.09      29.66  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Park, Tommy               15 PASA-CA                48.19      48.22  
  2 Simpson, Matthew K        17 RMDA-CA                49.03      49.81  
  3 Lynn, Seth D              16 RMDA-CA                51.03      50.49  
  4 Mahar, Josh D             15 CERR-CA                50.55      51.67  
  5 Paing, Steven M           16 MAX-CA                 52.66      52.06  
  6 Muley, Viggy P            18 CERR-CA                49.42      52.11  
  7 Lee, Joshua               18 SPS-CA                 56.11      52.25  
  8 Shigemoto, Chase S        16 MPMR-CA                55.10      53.77  
  9 Encarnacion, Jared R      16 PASA-CA                53.94      54.17  
 10 Luong, Patrick S          15 MPMR-CA                55.47      54.43  
 11 Munsayac, Ethan H         15 SGSG-CA                53.48      56.13  
 12 Garcia, Michael C         15 UN-02-CA               56.03      56.31  
 13 Hu, Jacky                 15 SGSG-CA                56.65      56.91  
 14 Heard, Cody J             15 RORA-CA                57.03      56.93  
 15 Vass, Andrew M            16 Oasis-CA               57.40      57.45  
 16 Rodriguez, Paul T         16 Oasis-CA               55.56      57.51  
 17 Barellano, James V        16 WAC-CA                 56.40      57.75  
 18 Min, Kyle C               15 CERR-CA                57.13    1:01.12  
RED - Division  
  1 Lin, Alex                 16 MAX-CA                 57.87      55.25  
  2 jin, Jerry J              16 CERR-CA                59.05      58.07  
  3 Chavez, Samuel L          15 RMDA-CA                58.51      58.18  
  4 Moran, Alessandro O       15 RMDA-CA                58.30      58.71  
  5 Perez, Arnold H           17 LACT-CA              1:01.18    1:00.20  
WHT - Division  
  1 Mayeda, Nicholas H        15 SPS-CA               1:03.40    1:02.19  
  2 Regan, Sammy E            15 MAX-CA               1:02.68    1:02.74  
  3 Lac, Carson K             15 ARSC-CA              1:04.80    1:04.88  
  4 Sandoval, Luis N          15 UN-03-CA                  NT    1:35.40  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mahar, Josh D             15 CERR-CA              1:49.33    1:50.76  
  2 Huerta, Isaiah J          15 RMDA-CA              1:50.33    1:50.95  
  3 Flores, Joel S            16 UN-03-CA             1:54.65    1:52.03  
  4 Paing, Steven M           16 MAX-CA               1:53.90    1:55.25  
  5 Muley, Viggy P            18 CERR-CA              1:47.91    1:55.26  
  6 Sallenbach, Jake S        15 RMDA-CA              1:59.56    1:58.29  
  7 Garcia, Michael C         15 UN-02-CA             1:58.12    2:00.64  
  8 Barellano, James V        16 WAC-CA               2:04.75    2:02.09  
  9 Mena, Juan C              16 COMM-CA              1:56.26    2:02.17  
 10 Belonio, Daniel L         15 BAC-CA               2:02.88    2:04.20  
 11 Munsayac, Ethan H         15 SGSG-CA              2:01.79    2:04.51  
RED - Division  
  1 Garcia, Ethan I           16 MPMR-CA              2:05.69    2:03.99  
  2 Vass, Andrew M            16 Oasis-CA             2:09.21    2:08.41  
  3 Heard, Cody J             15 RORA-CA              2:05.66    2:08.61  
  4 Chavez, Samuel L          15 RMDA-CA              2:07.99    2:08.65  
  5 Min, Kyle C               15 CERR-CA              2:13.79    2:09.05  
  6 Cruz, Nicholas S          16 COMM-CA              2:07.26    2:09.25  
  7 Garcia, Lissandro E       16 COMM-CA              2:15.73    2:15.87  
WHT - Division  
  1 Kong, Ryan                15 UN-03-CA                  NT    2:26.38  
  2 Gutierrez Jr., Heriberto  15 LACT-CA              2:28.04    2:37.18  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mahar, Josh D             15 CERR-CA                54.42      56.28  
  2 Muley, Viggy P            18 CERR-CA                56.37    1:01.58  
  3 Shigemoto, Chase S        16 MPMR-CA              1:02.53    1:01.80  
  4 Garcia, German A          15 BAC-CA               1:01.94    1:02.85  
  5 Sallenbach, Jake S        15 RMDA-CA              1:06.65    1:03.98  
  6 Belonio, Daniel L         15 BAC-CA               1:03.82    1:06.17  
  7 Vass, Andrew M            16 Oasis-CA             1:02.53    1:07.20  
  8 jin, Jerry J              16 CERR-CA              1:07.20    1:09.63  
 -- Hu, Jacky                 15 SGSG-CA              1:06.72         DQ  
 -- Rodriguez, Paul T         16 Oasis-CA             1:06.15         DQ  
RED - Division  
  1 Garcia, Ethan I           16 MPMR-CA              1:10.73    1:09.00  
  2 Moran, Alessandro O       15 RMDA-CA              1:09.00    1:09.53  
  3 Perez, Arnold H           17 LACT-CA              1:11.83    1:10.86  
WHT - Division  
  1 Huerta, Isaiah J          15 RMDA-CA              1:24.90      59.70  
  2 Lee, Joshua               18 SPS-CA                    NT    1:04.14  
  3 Lac, Carson K             15 ARSC-CA              1:15.94    1:13.77  
  4 Min, Kyle C               15 CERR-CA              1:17.40    1:17.20  
  5 Tran, Jarvis D            15 SGSG-CA              1:16.58    1:18.85  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Encarnacion, Jared R      16 PASA-CA              1:02.76    1:05.21  
  2 Lynn, Seth D              16 RMDA-CA              1:07.32    1:06.29  
  3 Garcia, Ethan I           16 MPMR-CA              1:06.36    1:06.62  
  4 Mahar, Josh D             15 CERR-CA              1:09.20    1:07.60  
  5 Luong, Patrick S          15 MPMR-CA              1:08.36    1:08.19  
  6 Flores, Joel S            16 UN-03-CA             1:07.70    1:09.01  
  7 Huerta, Isaiah J          15 RMDA-CA              1:11.05    1:09.38  
  8 Garcia, Michael C         15 UN-02-CA             1:10.30    1:10.60  
  9 Hu, Jacky                 15 SGSG-CA              1:10.45    1:11.95  
 10 Sallenbach, Jake S        15 RMDA-CA              1:14.90    1:13.99  
 11 Barellano, James V        16 WAC-CA               1:15.02    1:14.67  
 12 Munsayac, Ethan H         15 SGSG-CA              1:12.11    1:15.18  
 13 Vass, Andrew M            16 Oasis-CA             1:13.27    1:17.16  
 14 Perez, Arnold H           17 LACT-CA              1:15.40    1:18.20  
 15 Garcia, German A          15 BAC-CA               1:15.23    1:18.88  
RED - Division  
  1 Cruz, Nicholas S          16 COMM-CA              1:16.24    1:16.65  
  2 Heard, Cody J             15 RORA-CA              1:20.34    1:20.45  
  3 Chavez, Samuel L          15 RMDA-CA              1:17.70    1:21.56  
  4 Min, Kyle C               15 CERR-CA              1:19.42    1:21.93  
  5 Gutierrez Jr., Heriberto  15 LACT-CA              1:21.18    1:24.74  
WHT - Division  
  1 Garcia, Lissandro E       16 COMM-CA              1:32.05    1:21.80  
  2 Ramirez, Andrew E         15 BPAC-CA              1:32.34    1:36.07  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Park, Tommy               15 PASA-CA                51.20      52.63  
  2 Simpson, Matthew K        17 RMDA-CA                51.86      52.95  
  3 Mahar, Josh D             15 CERR-CA                53.04      54.26  
  4 Huerta, Isaiah J          15 RMDA-CA                54.37      54.95  
  5 Tsai, Kurtis Y            16 PASA-CA                59.08      55.91  
  6 Luong, Patrick S          15 MPMR-CA                58.59      59.31  
  7 Munsayac, Ethan H         15 SGSG-CA                58.47      59.47  
  8 Garcia, German A          15 BAC-CA                 57.48    1:01.21  
  9 Barellano, James V        16 WAC-CA               1:02.89    1:01.42  
 10 Rodriguez, Paul T         16 Oasis-CA             1:03.62    1:01.59  
 11 Belonio, Daniel L         15 BAC-CA               1:01.00    1:02.24  
 12 Lin, Alex                 16 MAX-CA               1:04.70    1:03.37  
 13 Mena, Juan C              16 COMM-CA              1:01.60    1:05.19  
RED - Division  
  1 Chavez, Samuel L          15 RMDA-CA              1:10.14    1:04.75  
  2 Heard, Cody J             15 RORA-CA              1:08.75    1:12.90  
WHT - Division  
  1 Lynn, Seth D              16 RMDA-CA                   NT    1:04.03  
  2 Sallenbach, Jake S        15 RMDA-CA                   NT    1:04.10  
  3 Moran, Alessandro O       15 RMDA-CA              1:12.86    1:07.90  
  4 Min, Kyle C               15 CERR-CA              1:14.49    1:08.79  
  5 Tran, Jarvis D            15 SGSG-CA              1:17.08    1:17.79  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Park, Tommy               15 PASA-CA              1:52.16    1:56.57  
  2 Lynn, Seth D              16 RMDA-CA              2:16.82    2:12.92  
  3 Garcia, Michael C         15 UN-02-CA             2:12.64    2:13.12  
  4 Encarnacion, Jared R      16 PASA-CA              2:11.90    2:14.19  
  5 Paing, Steven M           16 MAX-CA               2:16.06    2:14.43  
  6 Garcia, Ethan I           16 MPMR-CA              2:19.42    2:16.78  
  7 Garcia, German A          15 BAC-CA               2:15.22    2:17.38  
  8 Luong, Patrick S          15 MPMR-CA              2:18.02    2:18.32  
  9 Munsayac, Ethan H         15 SGSG-CA              2:15.26    2:18.48  
 10 Belonio, Daniel L         15 BAC-CA               2:16.07    2:18.55  
 11 Mena, Juan C              16 COMM-CA              2:12.74    2:18.65  
RED - Division  
  1 Barellano, James V        16 WAC-CA               2:25.43    2:22.38  
  2 Lin, Alex                 16 MAX-CA               2:24.96    2:24.20  
  3 Heard, Cody J             15 RORA-CA              2:26.44    2:27.65  
  4 Vass, Andrew M            16 Oasis-CA             2:27.96    2:30.12  
WHT - Division  
  1 Tran, Jarvis D            15 SGSG-CA              2:42.87    2:32.84  
  2 Perez, Arnold H           17 LACT-CA              2:36.36    2:33.17  
 -- Mayeda, Nicholas H        15 SPS-CA               2:40.91         DQ  
 -- Regan, Sammy E            15 MAX-CA               2:37.46         DQ  
 
Boys Open 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsai, Kurtis Y            16 PASA-CA              4:55.71    4:51.57  
  2 Sallenbach, Jake S        15 RMDA-CA              5:07.83    5:07.84  
  3 Wong, Andrew M            14 MPMR-CA              5:17.34    5:12.82  
  4 Teeraniti, Nate           13 MPMR-CA              5:47.56    5:16.57  
  5 Truong, Adam K            13 MPMR-CA              5:28.80    5:18.89  
  6 Garcia, Michael C         15 UN-02-CA             5:10.47    5:19.08  
  7 Garzon, Esiquiel J        11 RMDA-CA              5:50.50    5:25.38  
  8 Hah, Jj                   13 RORA-CA              5:31.38    5:26.40  
  9 Ho, Shawn S               13 RORA-CA              5:33.50    5:31.53  
 10 Yang, Felix I             13 MPMR-CA              5:31.73    5:33.20  
 11 Hua, Hunter H             11 RMDA-CA              5:36.92    5:35.72  
 12 Garcia, Ethan I           16 MPMR-CA              5:49.40    5:39.44  
 13 Lee, Joseph K             14 SGSG-CA              5:36.15    5:40.00  
 14 Mo, Cheney C              11 RMDA-CA              5:44.69    5:42.00  
 15 Estrada, Adrian           14 WAC-CA               5:46.46    5:42.80  
 16 Chiu, Jonathan A          13 RORA-CA              5:50.20    5:45.23  
 17 Regan, Sammy E            15 MAX-CA               5:58.99    5:49.05  
 18 Pang, Frank               12 MPMR-CA              5:30.56    5:49.86  
 19 Mikulski, Leon C          11 RMDA-CA              6:29.80    5:56.68  
 20 Chun, Ray                 13 SGSG-CA              6:10.93    5:58.82  
 
Boys Open 1000 Yard Freestyle Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Hua, Hunter H             11 RMDA-CA                   NT   11:34.38  
 
Boys Open 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Andrew M            14 MPMR-CA             18:13.20   17:49.64  
  2 Yang, Felix I             13 MPMR-CA             19:02.25   18:37.87  
  3 Hah, Jj                   13 RORA-CA             20:31.43   18:59.48  
  4 Hua, Hunter H             11 RMDA-CA             21:51.50   19:04.48  
  5 Chiu, Jonathan A          13 RORA-CA             19:55.91   19:17.97  
  6 Regan, Sammy E            15 MAX-CA              20:51.28   19:55.26  
  7 Estrada, Adrian           14 WAC-CA              20:23.47   19:56.40  
 
Boys Open 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mahar, Josh D             15 CERR-CA              1:59.64    2:02.20  
  2 Muley, Viggy P            18 CERR-CA              2:08.18    2:12.86  
  3 Johnson, Alex R           14 RORA-CA              2:16.53    2:13.26  
  4 Sallenbach, Jake S        15 RMDA-CA              2:13.52    2:13.40  
  5 Garcia, German A          15 BAC-CA               2:22.50    2:14.33  
  6 Lee, Matthew W            12 CERR-CA              2:14.57    2:16.02  
  7 Belonio, Daniel L         15 BAC-CA               2:46.20    2:16.44  
  8 Chan, Owen                13 MPMR-CA              2:18.09    2:16.82  
  9 Sohn, Theo N              13 RMDA-CA              2:20.75    2:19.83  
 10 Hoang, Braxton            14 RORA-CA              2:22.34    2:22.49  
 11 Chang, Justin J           14 RMDA-CA              2:32.74    2:26.44  
 12 Maldonado, Jerry          14 BAC-CA               2:30.89    2:28.64  
 13 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA               2:32.33    2:32.49  
 14 Mikulski, Leon C          11 RMDA-CA              2:35.45    2:35.75  
 15 Lim, Ronald               12 PASA-CA              2:51.40    2:40.46  
 
Boys Open 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Encarnacion, Jared R      16 PASA-CA              2:19.53    2:24.46  
  2 Cheung, Brandon H         14 ARSC-CA              2:24.57    2:24.87  
  3 Lynn, Seth D              16 RMDA-CA              2:31.01    2:24.91  
  4 Luong, Patrick S          15 MPMR-CA              2:23.62    2:27.31  
  5 Tsai, Russell Y           13 RORA-CA              2:31.99    2:28.90  
  6 Mackinnon, Aaron N        12 CERR-CA              2:28.38    2:29.89  
  7 Kanemitsu, Michael S      12 RMDA-CA              2:34.60    2:30.49  
  8 Naono, Gene I             14 SGSG-CA              2:28.38    2:30.73  
  9 Baxter, Matthew S         14 RMDA-CA              2:33.91    2:32.04  
 10 Isip, Joshua B            13 RMDA-CA              2:38.76    2:34.51  
 11 Mena, Juan C              16 COMM-CA              2:36.32    2:36.06  
 12 Ocean, Kenneth W          13 RMDA-CA              2:38.26    2:36.11  
 13 Maldonado, Daniel D       13 BAC-CA               2:39.06    2:41.16  
 14 Zhao, Andrew L            14 CERR-CA              2:46.17    2:43.07  
 15 Mo, Cheney C              11 RMDA-CA              2:56.00    2:45.26  
 16 Poon, Nick V              13 MPMR-CA              2:46.04    2:46.37  
 17 Chiu, Nathan Y            13 RORA-CA              2:48.38    2:51.92  
 18 Perez, Arnold H           17 LACT-CA              2:52.37    2:54.69  
 19 Cruz, Markus L            13 COMM-CA              3:02.18    3:00.54  
 20 Garcia, Will W            13 ARSC-CA              3:00.76    3:03.66  
 
Boys Open 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simpson, Matthew K        17 RMDA-CA              1:56.71    1:59.82  
  2 Huerta, Isaiah J          15 RMDA-CA              2:00.63    2:00.95  
  3 Lee, Matthew W            12 CERR-CA              2:06.44    2:08.64  
  4 Muley, Viggy P            18 CERR-CA              1:57.38    2:09.12  
  5 Yang, Felix I             13 MPMR-CA              2:21.48    2:17.75  
  5 Hoang, Braxton            14 RORA-CA              2:18.86    2:17.75  
  7 Song, Freddy K            14 MPMR-CA              2:19.59    2:19.18  
  8 Mena, Juan C              16 COMM-CA              2:25.11    2:22.11  
  9 Johnson, Alex R           14 RORA-CA              2:19.07    2:23.33  
 10 Lim, Ronald               12 PASA-CA              2:33.50    2:32.33  
 11 Samanta, Noah             11 RMDA-CA              2:47.40    3:02.70  
 
Boys Open 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baxter, Matthew S         14 RMDA-CA              4:56.06    4:54.76  
  2 Isip, Joshua B            13 RMDA-CA              4:53.22    4:56.63  
 -- Mao, Mark M               14 RMDA-CA              5:48.90         DQ  
 
Mixed 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                      NT    1:16.37  
     1) Maggiore, Gigi R W8             2) Young, Sienna K W8             
     3) Kredell, Chi K M7               4) Radaich, Shane F M8            
 -- Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT   X1:03.90  
     1) Muni, Mit T M8                  2) Pu, Kyle C M8                  
     3) Mackinnon, Aiden N M7           4) Park, Joshua J M8              
 
Mixed 5-8 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                 1:16.43         DQ  
     1) Devaney, Cali M W8              2) Maggiore, Gigi R W8            
     3) Radaich, Shane F M8             4) Kredell, Chi K M7