BREA November Meet - Meet Results

BREA November Meet
11/11/2017 - 11/12/2017
Walnut , CA USA
Updated: 11/12/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Brea Aquatics                             HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
              2017 CA BREA BRW SC MEET - 11/11/2017 to 11/12/2017              
                              Sanction #: S17-304                              
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer             6 AZOT-CA                21.95      19.42  
  2 Xiong, Elena               6 Waterworks-CA          18.17      19.99  
  3 Robles, Amy                5 AZOT-CA                22.95      22.51  
  4 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA                24.08      24.66  
  5 Li, Grace                  6 BREA-CA                30.09      26.66  
  6 Larsen, Tyler              6 NBS-CA                    NT      30.54  
  7 Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT      32.59  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xiong, Elena               6 Waterworks-CA          43.35      42.36  
  2 Mu, Maggie                 6 Waterworks-CA          47.39      46.54  
  3 Robles, Amy                5 AZOT-CA                   NT      50.23  
  4 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA                56.15      54.60  
  5 Ogilvie, Peyton            5 UN-3-CA                   NT    1:00.56  
  6 Li, Grace                  6 BREA-CA              1:06.87    1:00.72  
  7 Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT    1:17.62  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer             6 AZOT-CA                   NT    1:32.67  
                  42.46     1:32.67 (50.21)                                        
  2 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA              1:57.25    1:58.69  
                  57.00   1:58.69 (1:01.69)                                        
  3 Li, Grace                  6 BREA-CA              2:21.98    2:06.96  
                1:00.50   2:06.96 (1:06.46)                                        
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xiong, Elena               6 Waterworks-CA          22.44      23.66  
  2 Mu, Maggie                 6 Waterworks-CA          24.38      24.83  
  3 Robles, Amy                5 AZOT-CA                26.76      27.58  
  4 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA                29.42      28.79  
  5 Li, Grace                  6 BREA-CA                   NT      31.61  
  6 Larsen, Tyler              6 NBS-CA                    NT      36.65  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mu, Maggie                 6 Waterworks-CA          52.69      51.72  
  2 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA              1:10.30L     57.69  
  3 Robles, Amy                5 AZOT-CA                   NT      58.45  
  4 Li, Grace                  6 BREA-CA                   NT    1:04.44  
  5 Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT    1:24.70  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xiong, Elena               6 Waterworks-CA          25.36      26.72  
  2 Mu, Maggie                 6 Waterworks-CA          27.73      27.89  
  3 Robles, Amy                5 AZOT-CA                   NT      32.89  
  4 Li, Grace                  6 BREA-CA                   NT      38.51  
 -- Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA                34.10         DQ  
 -- Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xiong, Elena               6 Waterworks-CA             NT      55.55  
  2 Mu, Maggie                 6 Waterworks-CA          56.58      56.24  
  3 Shaves, Summer             6 AZOT-CA                57.36      57.13  
 -- Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT         DQ  
 -- Robles, Amy                5 AZOT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xiong, Elena               6 Waterworks-CA             NT      27.00  
  2 Robles, Amy                5 AZOT-CA                28.46      27.22  
  3 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA                27.82      29.35  
 -- Li, Grace                  6 BREA-CA                42.94         DQ  
 -- Ogilvie, Peyton            5 UN-3-CA                   NT         DQ  
 -- Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer             6 AZOT-CA                53.50      51.89  
  2 Mu, Maggie                 6 Waterworks-CA             NT      52.53  
 -- Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Katelyn              6 UN-2-CA                   NT    2:05.06  
                  16.82   2:05.06 (1:48.24)                                        
 -- Li, Grace                  6 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:16.17        DQ (1:18.53)                                        
 -- Lowengrub, Rebecca         5 AZOT-CA                   NT         DQ  
                1:44.28        DQ (1:43.59)                                        
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA                 17.71      17.30  
  2 Ng, Natalie                7 BACK-CA                18.05      18.20  
RED - Division  
  1 Stanisai, Gwyneth          7 AZOT-CA                19.47      17.79  
  2 Burk, Avery                8 BACK-CA                19.73      18.09  
  3 Khanna, Maanika            7 EAST-CA                20.12      18.75  
  4 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                19.26      20.06  
  5 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA          20.65      20.87  
  6 Chu, Cara                  7 BREA-CA                21.31      21.52  
WHT - Division  
  1 Hogan, Ella                8 BACK-CA                   NT      18.29  
  2 Gaskin, Eabha              7 BACK-CA                   NT      19.97  
  3 Nie, Helen                 8 BREA-CA                22.10      22.06  
  4 Chiu, Serena               8 BREA-CA                22.81      23.09  
  5 Siglar, Kayden             8 BREA-CA                26.39      23.82  
  6 Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT      25.40  
  7 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                32.14      30.52  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA                 35.30      37.03  
WHT - Division  
  1 Guevara, Abby              7 FAST-CA                41.03      38.10  
  2 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          39.52      38.73  
  3 Burk, Avery                8 BACK-CA                43.68      40.83  
  4 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                44.71      44.85  
  5 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA          40.71      46.40  
  6 Chu, Cara                  7 BREA-CA                48.63      46.55  
  7 Nie, Helen                 8 BREA-CA                53.71      47.29  
  8 Okuno, Allison             8 BREA-CA                45.86      47.93  
  9 Chiu, Serena               8 BREA-CA                49.24      49.78  
 10 Kramer, Sydney             8 AAA-CA                 47.13      50.06  
 11 Burk, Addison              7 BACK-CA                49.14      50.74  
 12 Siglar, Kayden             8 BREA-CA                52.99      54.62  
 13 Lee, Liliana               7 BREA-CA                52.69      55.62  
 14 Chang, Emi                 7 BREA-CA                59.26    1:09.19  
 15 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                   NT    1:14.29  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA               1:24.39    1:23.08  
                  39.06     1:23.08 (44.02)                                        
  2 Burk, Avery                8 BACK-CA              1:35.13    1:29.98  
                  42.38     1:29.98 (47.60)                                        
  3 Khanna, Maanika            7 EAST-CA              1:53.21    1:32.22  
                  44.83     1:32.22 (47.39)                                        
  4 Guevara, Abby              7 FAST-CA              1:30.60    1:33.99  
                  42.39     1:33.99 (51.60)                                        
  5 Ng, Natalie                7 BACK-CA              1:38.40    1:34.42  
                  46.18     1:34.42 (48.24)                                        
  6 Landy, Gabrielle           7 BACK-CA              1:39.22    1:34.58  
  7 Hogan, Ella                8 BACK-CA                   NT    1:37.27  
                  45.29     1:37.27 (51.98)                                        
  8 Peca, Sophia               8 NBS-CA               1:36.03    1:39.92  
  9 McCollum, Hailey           8 NBS-CA                    NT    1:40.67  
                  47.34     1:40.67 (53.33)                                        
 10 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA              1:37.41    1:40.89  
                  46.46     1:40.89 (54.43)                                        
 11 Chu, Cara                  7 BREA-CA              1:47.35    1:44.17  
 12 Chen, Joanne               8 AZOT-CA              2:03.34    1:44.49  
                  49.09     1:44.49 (55.40)                                        
 13 Okuno, Allison             8 BREA-CA              1:51.79    1:46.46  
                  50.05     1:46.46 (56.41)                                        
 14 Nie, Helen                 8 BREA-CA              1:49.23    1:48.95  
                  51.03     1:48.95 (57.92)                                        
 15 Siglar, Kayden             8 BREA-CA              1:57.74    2:02.13  
                  55.97   2:02.13 (1:06.16)                                        
 16 Lee, Liliana               7 BREA-CA                   NT    2:04.38  
 17 Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT    2:05.18  
                  15.78   2:05.18 (1:49.40)                                        
 18 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA              2:47.01    2:28.17  
                1:08.85   2:28.17 (1:19.32)                                        
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Burk, Avery                8 BACK-CA                22.92      20.12  
  2 Stanisai, Gwyneth          7 AZOT-CA                22.93      21.05  
  3 Peca, Sophia               8 NBS-CA                 22.61      21.56  
  4 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                22.44      22.70  
  5 Khanna, Maanika            7 EAST-CA                24.54      22.86  
  6 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          22.88      22.92  
  7 Ng, Natalie                7 BACK-CA                23.48      23.91  
  8 Nie, Helen                 8 BREA-CA                25.64      25.00  
  9 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA          25.67      25.40  
 10 Okuno, Allison             8 BREA-CA                23.12      27.79  
WHT - Division  
  1 Chen, Joanne               8 AZOT-CA                26.74      22.58  
  2 Vu, Morgan                 7 AZOT-CA                27.68      23.25  
  3 Gaskin, Eabha              7 BACK-CA                   NT      23.78  
  4 Siglar, Kayden             8 BREA-CA                27.21      23.89  
  5 McCollum, Hailey           8 NBS-CA                    NT      24.98  
  6 Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT      28.74  
  7 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                32.42      30.00  
 -- Hogan, Ella                8 BACK-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          47.38      46.49  
  2 Guevara, Abby              7 FAST-CA                   NT      46.89  
  3 Burk, Avery                8 BACK-CA                50.33      47.42  
  4 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                49.71      50.84  
  5 Siglar, Kayden             8 BREA-CA                   NT      52.58  
  6 Chu, Cara                  7 BREA-CA                56.56      54.45  
  7 Nie, Helen                 8 BREA-CA                   NT      55.71  
  8 Burk, Addison              7 BACK-CA                58.15      55.97  
  9 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA        1:00.38      56.29  
 10 Okuno, Allison             8 BREA-CA                   NT      58.59  
 11 Lee, Liliana               7 BREA-CA              1:00.40      58.87  
 12 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                   NT    1:01.79  
 13 Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT    1:03.72  
 14 Chiu, Serena               8 BREA-CA              1:06.16    1:04.96  
 -- Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA                 48.54         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA                 23.67      24.59  
RED - Division  
  1 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          24.08      24.10  
  2 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA          27.07      27.01  
 -- Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                28.12         DQ  
WHT - Division  
  1 Guevara, Abby              7 FAST-CA                   NT      24.96  
  2 Chu, Cara                  7 BREA-CA                29.92      28.55  
  3 Lee, Liliana               7 BREA-CA                31.63      28.78  
  4 Nie, Helen                 8 BREA-CA                31.64      29.61  
  5 Burk, Avery                8 BACK-CA                   NT      30.76  
  6 Okuno, Allison             8 BREA-CA                30.87      32.21  
  7 Chiu, Serena               8 BREA-CA                35.66      37.92  
  8 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                   NT      38.17  
 -- Kramer, Sydney             8 AAA-CA                 32.52         DQ  
 -- Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Burk, Addison              7 BACK-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          48.60      49.45  
WHT - Division  
  1 Vu, Morgan                 7 AZOT-CA                50.38      49.60  
  2 Stanisai, Gwyneth          7 AZOT-CA                55.38      52.87  
  3 Guevara, Abby              7 FAST-CA                53.12      54.98  
  4 Landy, Gabrielle           7 BACK-CA                59.03      55.79  
  5 Gaskin, Eabha              7 BACK-CA                   NT    1:02.68  
  6 Chen, Joanne               8 AZOT-CA              1:15.26    1:03.59  
  7 Lee, Liliana               7 BREA-CA              1:02.38    1:05.30  
  8 Okuno, Allison             8 BREA-CA              1:07.89    1:08.19  
  9 Chiu, Serena               8 BREA-CA                   NT    1:20.51  
 -- Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA          58.25         DQ  
 -- Khanna, Maanika            7 EAST-CA                56.01         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA                 21.07      19.98  
RED - Division  
  1 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          21.50      22.26  
  2 Okuno, Allison             8 BREA-CA                24.47      27.93  
WHT - Division  
  1 Guevara, Abby              7 FAST-CA                   NT      21.78  
  2 Burk, Avery                8 BACK-CA                   NT      22.14  
  3 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA          30.63      28.20  
  4 Siglar, Kayden             8 BREA-CA                30.60      29.89  
  5 Chu, Cara                  7 BREA-CA                30.30      29.93  
  6 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                28.76      31.59  
  7 Nie, Helen                 8 BREA-CA                31.90      31.72  
  8 Lee, Liliana               7 BREA-CA                29.58      33.61  
  9 Chiu, Serena               8 BREA-CA                35.97      33.86  
 10 Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT      35.53  
 11 Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                   NT      42.00  
 -- Burk, Addison              7 BACK-CA                48.01         DQ  
 -- Kramer, Sydney             8 AAA-CA                 28.95         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA                 46.12      46.58  
  2 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA          48.43      48.70  
  3 Guevara, Abby              7 FAST-CA                50.21      49.66  
  4 Vu, Morgan                 7 AZOT-CA                55.92      52.10  
  5 Chen, Joanne               8 AZOT-CA                58.92      56.79  
  6 Landy, Gabrielle           7 BACK-CA                55.84      58.77  
  7 Qiu, Pei Xi                7 Waterworks-CA             NT      59.92  
  8 Okuno, Allison             8 BREA-CA              1:00.49    1:00.39  
 -- Peca, Sophia               8 NBS-CA                    NT        DFS  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lin, Rachel                7 Waterworks-CA             NT    1:37.66  
                  49.12     1:37.66 (48.54)                                        
  2 Lazarit, Zeliyah           8 AAA-CA               1:36.37    1:38.54  
                  46.83     1:38.54 (51.71)                                        
  3 Stanisai, Gwyneth          7 AZOT-CA              1:43.39    1:43.73  
                  46.63     1:43.73 (57.10)                                        
  4 Guevara, Abby              7 FAST-CA              1:48.23    1:45.53  
                  50.43     1:45.53 (55.10)                                        
  5 Hogan, Ella                8 BACK-CA                   NT    1:46.83  
                  51.08     1:46.83 (55.75)                                        
  6 Peca, Sophia               8 NBS-CA               1:46.74    1:47.30  
                  51.65     1:47.30 (55.65)                                        
  7 Landy, Gabrielle           7 BACK-CA              1:50.68    1:49.23  
                  54.95     1:49.23 (54.28)                                        
  8 Ng, Natalie                7 BACK-CA              1:48.00    1:49.94  
                  52.96     1:49.94 (56.98)                                        
  9 McCollum, Hailey           8 NBS-CA                    NT    1:51.51  
                  54.04     1:51.51 (57.47)                                        
 10 Chu, Cara                  7 BREA-CA              2:07.55    1:55.19  
                  53.78   1:55.19 (1:01.41)                                        
 11 Panorama, Clarissa         8 BREA-CA                   NT    2:00.69  
                  57.55   2:00.69 (1:03.14)                                        
 -- Burk, Avery                8 BACK-CA                   NT         DQ  
                  46.25          DQ (58.91)                                        
 -- Chiu, Serena               8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Siglar, Kayden             8 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:00.20        DQ (1:08.92)                                        
 -- Lee, Liliana               7 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:00.72        DQ (1:08.99)                                        
 -- Chen-Calhoun, Jayla        7 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:14.15        DQ (1:21.37)                                        
 -- Nie, Helen                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:01.67          DQ (59.71)                                        
 -- Chang, Emi                 7 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:07.31        DQ (1:15.72)                                        
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA                29.37      28.19  
  2 Lahey, Nikki              10 FAST-CA                30.32      28.60  
  3 Mom, Angelica              9 BREA-CA                30.92      30.63  
  4 Wong, Isabella            10 FAST-CA                33.01      31.87  
  5 Carley, Mia               10 FAST-CA                32.82      31.91  
  6 Liu, Joey                 10 BREA-CA                31.93      32.12  
  6 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA                32.31      32.12  
  8 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA          32.78      33.16  
  9 Williams, Anne            10 AAA-CA                 33.16      33.58  
 10 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA                33.88      33.77  
RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA                34.26      31.32  
  2 Ewing, Halle              10 AZOT-CA                34.47      32.84  
  3 Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA                34.74      33.77  
  4 Guevara, Lily             10 FAST-CA                34.42      33.84  
  5 Zanganeh, Ariana          10 AAA-CA                 33.97      34.02  
  6 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                34.30      34.42  
  7 Chen, Calista             10 BREA-CA                35.59      34.54  
  8 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA                35.49      35.45  
  9 Ward, Kalia                9 BREA-CA                36.43      35.75  
 10 Patel, Sara               10 AAA-CA                 35.14      36.12  
 11 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                 35.18      36.16  
 12 Ward, Chloe               10 BREA-CA                36.79      36.99  
 13 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                36.35      37.09  
 14 Shin, Danielle            10 AZOT-CA                34.83      37.78  
WHT - Division  
  1 Paulson, Sloane           10 UN-1-CA                38.10      34.41  
  2 De Andrade, Giulia         9 FAST-CA                37.91      34.90  
  3 Boynton, Bryar             9 AZOT-CA                   NT      37.03  
  4 Chang, Ariana             10 BREA-CA                44.06      37.38  
  5 Cruz, Sydney               9 FAST-CA                   NT      37.42  
  6 Bharath, Diya              9 BREA-CA                37.05      37.47  
  7 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                38.37      37.68  
  8 Poloni, Madison            9 BREA-CA                38.48      38.17  
  9 Dom, Kennedy               9 FAST-CA                38.25      38.62  
 10 Wu, Nina                  10 BREA-CA                   NT      40.13  
 11 Stabio, Daniella           9 BREA-CA                42.77      41.36  
 12 Yardumian, Tessa          10 UN-4-CA                   NT      42.29  
 13 Borning, Ainsley           9 AAA-CA                 40.23      42.41  
 14 Jia, Valerie               9 BREA-CA                46.70      42.72  
 15 Shi, Jasmine              10 BREA-CA                   NT      42.76  
 16 Wong, Emily               10 UN-2-CA                41.92      42.96  
 17 Brown, Maycie              9 AAA-CA                 41.68      43.66  
 18 You, Katelynn              9 AAA-CA                 41.03      44.11  
 19 Lee, Christie              9 BREA-CA                44.47      45.10  
 20 Lee, Jude                  9 BREA-CA                45.97      45.19  
 21 Zheng, Moran              10 BREA-CA                52.30      49.52  
 22 Tingesdahl, Hailey        10 BREA-CA                   NT      50.15  
 23 Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT      50.67  
 24 Chen, Cindy                9 BREA-CA                   NT      57.53  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA                58.89      59.58  
                  29.01       59.58 (30.57)                                        
  2 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA              1:04.22    1:03.91  
                  30.65     1:03.91 (33.26)                                        
  3 Kailiponi, Ayla           10 AZOT-CA              1:06.86    1:06.58  
                  31.44     1:06.58 (35.14)                                        
  4 Mom, Angelica              9 BREA-CA              1:09.91    1:07.64  
                  33.26     1:07.64 (34.38)                                        
  5 Lahey, Nikki              10 FAST-CA              1:06.12    1:08.30  
                  31.92     1:08.30 (36.38)                                        
  6 Tran, Riley               10 FAST-CA              1:10.06    1:10.05  
                  33.58     1:10.05 (36.47)                                        
  7 Liu, Joey                 10 BREA-CA              1:09.44    1:10.29  
                  33.41     1:10.29 (36.88)                                        
  8 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA              1:10.66    1:10.62  
                  33.31     1:10.62 (37.31)                                        
  9 Chu, Avery                 9 BREA-CA              1:09.95    1:12.25  
                  33.97     1:12.25 (38.28)                                        
 10 Burke, Sadie              10 AAA-CA               1:12.31    1:13.57  
 11 Wong, Isabella            10 FAST-CA              1:13.85    1:13.81  
                  35.01     1:13.81 (38.80)                                        
 12 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA              1:13.51    1:20.58  
                  37.74     1:20.58 (42.84)                                        
RED - Division  
  1 Bertoia, Gabrielle        10 BACK-CA              1:18.02    1:08.40  
                  32.84     1:08.40 (35.56)                                        
  2 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA              1:15.74    1:11.22  
                  34.31     1:11.22 (36.91)                                        
  3 Williams, Anne            10 AAA-CA               1:15.06    1:14.98  
                  35.49     1:14.98 (39.49)                                        
  4 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA              1:15.94    1:16.57  
                  37.38     1:16.57 (39.19)                                        
  5 Trudeau, Ava               9 AZOT-CA              1:18.13    1:16.69  
                  36.94     1:16.69 (39.75)                                        
  6 Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA              1:17.40    1:17.10  
                  35.97     1:17.10 (41.13)                                        
  7 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              1:17.43    1:17.65  
                  38.27     1:17.65 (39.38)                                        
  7 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA        1:18.53    1:17.65  
                  37.38     1:17.65 (40.27)                                        
  9 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:19.07    1:18.78  
                  37.44     1:18.78 (41.34)                                        
 10 Shin, Danielle            10 AZOT-CA              1:19.27    1:20.44  
                  38.63     1:20.44 (41.81)                                        
 11 Patel, Sara               10 AAA-CA               1:19.15    1:21.64  
                  38.17     1:21.64 (43.47)                                        
 12 Boice, Nicole              9 AAA-CA               1:20.94    1:22.28  
                  38.59     1:22.28 (43.69)                                        
WHT - Division  
  1 Crawford, Mackenzie       10 UN-5-CA              1:31.00    1:16.03  
                  36.71     1:16.03 (39.32)                                        
  2 Ekedal, Isabella           9 UN-5-CA                   NT    1:16.08  
                  35.72     1:16.08 (40.36)                                        
  3 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:24.86    1:16.61  
                  36.68     1:16.61 (39.93)                                        
  4 Gaskin, Sophie            10 BACK-CA              1:22.51    1:16.83  
                  37.08     1:16.83 (39.75)                                        
  5 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:23.58    1:20.66  
                  38.19     1:20.66 (42.47)                                        
  6 Gaskin, Cliona            10 BACK-CA              1:27.56    1:20.98  
                  39.39     1:20.98 (41.59)                                        
  7 Cruz, Sydney               9 FAST-CA              1:33.50L   1:22.49  
                  38.65     1:22.49 (43.84)                                        
  8 Loh, Angelina             10 BREA-CA              1:24.66    1:23.46  
                  37.52     1:23.46 (45.94)                                        
  9 Ward, Chloe               10 BREA-CA              1:26.55    1:23.93  
                  38.95     1:23.93 (44.98)                                        
 10 Bharath, Diya              9 BREA-CA              1:26.64    1:23.96  
                  40.42     1:23.96 (43.54)                                        
 11 De Andrade, Giulia         9 FAST-CA              1:25.95    1:24.54  
                  40.37     1:24.54 (44.17)                                        
 12 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA              1:28.54    1:25.71  
                  40.02     1:25.71 (45.69)                                        
 13 Poloni, Madison            9 BREA-CA                   NT    1:25.78  
                  40.14     1:25.78 (45.64)                                        
 14 Molendyk, Megan           10 FAST-CA              1:30.19    1:26.31  
                  39.75     1:26.31 (46.56)                                        
 15 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA              1:25.18    1:27.12  
                  42.25     1:27.12 (44.87)                                        
 16 Jia, Valerie               9 BREA-CA              1:33.41    1:27.65  
                  42.38     1:27.65 (45.27)                                        
 17 Sharma, Duhita             9 UN-1-CA              1:24.66    1:28.57  
                  41.21     1:28.57 (47.36)                                        
 18 Wu, Nina                  10 BREA-CA              1:31.27    1:28.75  
                  40.10     1:28.75 (48.65)                                        
 19 Chang, Ariana             10 BREA-CA              1:34.98    1:29.56  
                  44.45     1:29.56 (45.11)                                        
 20 Gonzales, Ciana           10 AAA-CA               1:32.80    1:32.63  
                  43.35     1:32.63 (49.28)                                        
 21 Dave, Pooja                9 AZOT-CA              1:37.12    1:33.23  
                  44.24     1:33.23 (48.99)                                        
 22 Lee, Stephanie            10 AAA-CA               1:43.18    1:34.44  
                  42.51     1:34.44 (51.93)                                        
 23 Stabio, Daniella           9 BREA-CA              1:31.55    1:35.07  
                  45.18     1:35.07 (49.89)                                        
 24 Frey, Phoenix              9 UN-6-CA                   NT    1:35.96  
                  44.39     1:35.96 (51.57)                                        
 25 Wong, Emily               10 UN-2-CA                   NT    1:36.05  
                  45.35     1:36.05 (50.70)                                        
 26 Lee, Jude                  9 BREA-CA              1:38.18    1:36.80  
                  47.37     1:36.80 (49.43)                                        
 27 Pham, Mira                 9 AZOT-CA              1:39.38    1:37.52  
                  44.43     1:37.52 (53.09)                                        
 28 Obeso, London             10 BREA-CA              1:38.74    1:37.67  
                  44.80     1:37.67 (52.87)                                        
 29 Shi, Jasmine              10 BREA-CA                   NT    1:38.10  
                  45.16     1:38.10 (52.94)                                        
 30 Wang, Iris                10 AAA-CA               1:40.89    1:40.96  
                  46.84     1:40.96 (54.12)                                        
 31 Lee, Christie              9 BREA-CA              1:44.03    1:41.78  
                  45.14     1:41.78 (56.64)                                        
 32 Che, Kerry                10 BREA-CA                   NT    1:44.33  
                  46.55     1:44.33 (57.78)                                        
 33 Zhong, Aleena             10 BREA-CA              1:47.68    1:44.68  
                  50.32     1:44.68 (54.36)                                        
 34 Fletcher, Sadie            9 BREA-CA                   NT    1:45.86  
                  51.13     1:45.86 (54.73)                                        
 35 Young, Isabella           10 BREA-CA              1:41.40    1:47.55  
                  46.85   1:47.55 (1:00.70)                                        
 36 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:58.68    1:54.98  
                  53.88   1:54.98 (1:01.10)                                        
 37 Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT    1:56.58  
                  54.00   1:56.58 (1:02.58)                                        
 38 Kim, Kylie                 9 BREA-CA                   NT    2:02.64  
                  56.08   2:02.64 (1:06.56)                                        
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA              2:06.24    2:07.67  
                  29.18     1:01.38 (32.20)     1:34.69 (33.31)     2:07.67 (32.98)
  2 Lahey, Nikki              10 FAST-CA              2:27.50    2:21.59  
                  31.75     1:08.21 (36.46)     1:45.08 (36.87)     2:21.59 (36.51)
  3 Flores, Celeste           10 FAST-CA              2:26.83    2:22.81  
                  33.35     1:09.58 (36.23)     1:48.46 (38.88)     2:22.81 (34.35)
  4 Mom, Angelica              9 BREA-CA              2:35.24    2:30.27  
                  33.68     1:12.27 (38.59)     1:51.90 (39.63)     2:30.27 (38.37)
  5 Liu, Joey                 10 BREA-CA              2:29.81    2:30.30  
                  33.85     1:12.57 (38.72)     1:52.81 (40.24)     2:30.30 (37.49)
  6 Guevara, Lily             10 FAST-CA              2:38.99    2:37.46  
                  36.02     1:16.91 (40.89)     1:57.64 (40.73)     2:37.46 (39.82)
RED - Division  
  1 Ewing, Halle              10 AZOT-CA              2:43.06    2:36.23  
                  34.86     1:14.33 (39.47)     1:55.51 (41.18)     2:36.23 (40.72)
  2 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA              2:47.35    2:37.33  
                  35.31     1:15.62 (40.31)     1:57.27 (41.65)     2:37.33 (40.06)
  3 Williams, Anne            10 AAA-CA               2:44.12    2:39.17  
                  35.97     1:16.78 (40.81)     1:57.95 (41.17)     2:39.17 (41.22)
WHT - Division  
  1 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA                   NT    2:38.26  
                  34.74     1:16.07 (41.33)     1:59.30 (43.23)     2:38.26 (38.96)
  2 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA              3:05.92    2:45.92  
                  36.89     1:19.50 (42.61)     2:03.29 (43.79)     2:45.92 (42.63)
  3 Boice, Nicole              9 AAA-CA                    NT    2:52.69  
                  37.35     1:22.15 (44.80)     2:10.20 (48.05)     2:52.69 (42.49)
  4 Shin, Danielle            10 AZOT-CA              2:57.08    2:53.76  
                  40.11     1:25.49 (45.38)     2:10.63 (45.14)     2:53.76 (43.13)
  5 YU, Michelle               9 AZOT-CA              3:42.64    3:08.73  
                  41.10     1:29.79 (48.69)     2:20.91 (51.12)     3:08.73 (47.82)
  6 Ward, Chloe               10 BREA-CA              3:13.86    3:12.15  
                  40.79     1:30.75 (49.96)     2:22.96 (52.21)     3:12.15 (49.19)
  7 Stabio, Daniella           9 BREA-CA                   NT    3:22.14  
                  43.98     1:36.34 (52.36)     2:30.51 (54.17)     3:22.14 (51.63)
  8 Jia, Valerie               9 BREA-CA                   NT    3:22.28  
                  43.98     1:34.28 (50.30)     2:31.75 (57.47)     3:22.28 (50.53)
  9 Chang, Ariana             10 BREA-CA                   NT    3:24.21  
                  44.71     1:37.40 (52.69)   3:24.21 (1:46.81)                    
 10 You, Katelynn              9 AAA-CA                    NT    3:35.30  
                  46.02     1:40.48 (54.46)   3:35.30 (1:54.82)                    
 11 Fletcher, Sadie            9 BREA-CA                   NT    3:40.77  
                  48.61     1:45.92 (57.31)   3:40.77 (1:54.85)                    
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA                33.22      33.18  
  2 Kailiponi, Ayla           10 AZOT-CA                34.60      34.23  
  3 Lahey, Nikki              10 FAST-CA                33.90      34.35  
  4 Liu, Joey                 10 BREA-CA                38.20      36.74  
  5 Mom, Angelica              9 BREA-CA                38.17      37.58  
  6 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA          38.09      37.81  
  7 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA                40.06      37.88  
  8 Trudeau, Ava               9 AZOT-CA                39.58      38.22  
  9 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA                40.31      38.34  
 10 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA                39.15      38.82  
 11 Patel, Sara               10 AAA-CA                 39.49      38.94  
 12 Wong, Isabella            10 FAST-CA                39.49      39.40  
 13 Xiong, Sarah               9 Waterworks-CA          39.90      40.10  
RED - Division  
  1 Bertoia, Gabrielle        10 BACK-CA                41.27      36.21  
  2 Chen, Calista             10 BREA-CA                40.67      39.01  
  3 Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA                41.08      39.45  
  4 Carley, Mia               10 FAST-CA                47.17L     40.04  
  5 Bharath, Diya              9 BREA-CA                43.08      40.75  
  6 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                 41.64      42.08  
  7 Shin, Danielle            10 AZOT-CA                41.21      42.94  
  8 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                41.12      43.05  
  9 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                44.18      43.88  
 10 Boice, Nicole              9 AAA-CA                 41.99      43.95  
WHT - Division  
  1 Poloni, Madison            9 BREA-CA                56.51L     41.42  
  2 Gaskin, Cliona            10 BACK-CA                48.27      41.99  
  3 Ward, Kalia                9 BREA-CA                44.49      42.89  
  4 Guevara, Lily             10 FAST-CA                   NT      43.14  
  5 Loh, Angelina             10 BREA-CA                47.68      44.17  
  6 Gaskin, Sophie            10 BACK-CA                50.09      44.32  
  7 Sharma, Duhita             9 UN-1-CA                45.94      45.44  
  8 Chang, Ariana             10 BREA-CA                54.66      46.50  
  9 Lee, Jude                  9 BREA-CA                56.11      46.87  
 10 Wu, Nina                  10 BREA-CA                47.43      46.90  
 11 Lee, Christie              9 BREA-CA                46.04      47.03  
 12 Ward, Chloe               10 BREA-CA                45.29      47.18  
 13 Shi, Jasmine              10 BREA-CA                   NT      47.22  
 14 De Andrade, Giulia         9 FAST-CA                   NT      47.27  
 15 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                45.81      47.32  
 16 Dave, Pooja                9 AZOT-CA                50.62      47.72  
 17 Stabio, Daniella           9 BREA-CA                49.13      48.66  
 18 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA                46.43      48.77  
 19 Zhong, Aleena             10 BREA-CA                48.58      48.86  
 20 Pham, Mira                 9 AZOT-CA                   NT      49.11  
 21 Jia, Valerie               9 BREA-CA                58.95      49.51  
 22 Lee, Stephanie            10 AAA-CA                 50.44      49.77  
 23 Fletcher, Sadie            9 BREA-CA                   NT      52.17  
 24 Che, Kerry                10 BREA-CA                   NT      52.41  
 25 Young, Isabella           10 BREA-CA                55.65      52.56  
 26 Wang, Iris                10 AAA-CA                 51.39      53.13  
 27 Obeso, London             10 BREA-CA                54.48      56.54  
 28 Kim, Kylie                 9 BREA-CA                   NT      59.39  
 29 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:11.93    1:02.49  
 30 Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT    1:03.44  
 -- Frey, Phoenix              9 UN-6-CA                   NT         DQ  
 -- Wong, Emily               10 UN-2-CA                47.23         DQ  
 -- Gonzales, Ciana           10 AAA-CA                 52.72         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lahey, Nikki              10 FAST-CA              1:14.99    1:13.17  
                  35.08     1:13.17 (38.09)                                        
  2 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA              1:20.45    1:16.25  
                  38.10     1:16.25 (38.15)                                        
  3 Liu, Joey                 10 BREA-CA              1:25.59    1:17.89  
                  38.21     1:17.89 (39.68)                                        
  4 Flores, Celeste           10 FAST-CA              1:16.92    1:17.92  
                  39.17     1:17.92 (38.75)                                        
  5 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA        1:20.38    1:21.50  
                  39.58     1:21.50 (41.92)                                        
  6 Mom, Angelica              9 BREA-CA              1:26.71    1:21.60  
                  39.32     1:21.60 (42.28)                                        
  7 Patel, Sara               10 AAA-CA               1:25.41    1:24.00  
                  40.25     1:24.00 (43.75)                                        
  8 Young, Isabella           10 BREA-CA              1:22.50    1:49.70  
RED - Division  
  1 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:30.27    1:24.55  
                  41.16     1:24.55 (43.39)                                        
  2 Wong, Isabella            10 FAST-CA              1:28.87    1:26.14  
                  38.69     1:26.14 (47.45)                                        
  3 Zanganeh, Ariana          10 AAA-CA               1:33.38    1:27.50  
  4 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA              1:35.31    1:31.50  
                  45.45     1:31.50 (46.05)                                        
  5 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              1:33.38    1:32.53  
                  46.09     1:32.53 (46.44)                                        
  6 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:35.87    1:33.84  
                  45.26     1:33.84 (48.58)                                        
WHT - Division  
  1 Paulson, Sloane           10 UN-1-CA                   NT    1:29.14  
                  43.31     1:29.14 (45.83)                                        
  2 Guevara, Lily             10 FAST-CA              1:44.81    1:32.26  
                  44.87     1:32.26 (47.39)                                        
  3 Bharath, Diya              9 BREA-CA              1:41.89    1:33.95  
                  45.45     1:33.95 (48.50)                                        
  4 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA              1:44.03    1:35.66  
  5 Boice, Nicole              9 AAA-CA                    NT    1:36.79  
                  47.13     1:36.79 (49.66)                                        
  6 YU, Michelle               9 AZOT-CA              1:38.18    1:40.28  
  7 Lee, Christie              9 BREA-CA                   NT    1:42.49  
                  46.81     1:42.49 (55.68)                                        
  8 Stabio, Daniella           9 BREA-CA                   NT    1:43.12  
                  51.51     1:43.12 (51.61)                                        
  9 Lee, Jude                  9 BREA-CA              1:52.80    1:43.83  
                  48.80     1:43.83 (55.03)                                        
 10 Jia, Valerie               9 BREA-CA                   NT    1:44.64  
                  52.93     1:44.64 (51.71)                                        
 11 You, Katelynn              9 AAA-CA                    NT    1:46.86  
                  49.95     1:46.86 (56.91)                                        
 12 Yardumian, Tessa          10 UN-4-CA                   NT    1:48.18  
 13 Brown, Maycie              9 AAA-CA               1:51.61    1:48.98  
                  51.37     1:48.98 (57.61)                                        
 14 Borning, Ainsley           9 AAA-CA               1:41.23    1:50.33  
 15 Shi, Jasmine              10 BREA-CA                   NT    1:53.11  
                  52.80   1:53.11 (1:00.31)                                        
 16 Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT    2:14.99  
 17 Tingesdahl, Hailey        10 BREA-CA                   NT    2:16.50  
 -- Chang, Ariana             10 BREA-CA                   NT         DQ  
                  49.55          DQ (57.01)                                        
 -- Wu, Nina                  10 BREA-CA                   NT         DQ  
                  49.68          DQ (55.68)                                        
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA                37.47      36.84  
  2 Xiong, Sarah               9 Waterworks-CA          38.28      37.23  
  3 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA                44.06      39.17  
  4 Lahey, Nikki              10 FAST-CA                43.40      39.62  
  5 Loh, Angelina             10 BREA-CA                43.06      41.14  
  6 Bertoia, Gabrielle        10 BACK-CA                43.63      41.20  
  7 Liu, Joey                 10 BREA-CA                42.74      41.40  
  8 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA                42.34      42.16  
  9 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA          42.74      42.94  
 10 Trudeau, Ava               9 AZOT-CA                45.44      43.02  
 11 Chu, Avery                 9 BREA-CA                43.53      43.24  
 12 Guevara, Lily             10 FAST-CA                44.81      43.71  
 13 Crawford, Mackenzie       10 UN-5-CA                44.80      44.27  
 14 Chen, Calista             10 BREA-CA                45.22      44.58  
 15 Williams, Anne            10 AAA-CA                 44.98      45.47  
 16 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA                45.31      45.97  
 17 Shin, Danielle            10 AZOT-CA                44.73      46.79  
 -- Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA                42.55         DQ  
RED - Division  
  1 Tran, Riley               10 FAST-CA                49.33      44.41  
  2 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA                48.63      46.69  
  3 Patel, Sara               10 AAA-CA                 47.18      46.82  
  4 Ward, Kalia                9 BREA-CA                46.33      47.11  
  5 Ward, Chloe               10 BREA-CA                48.81      48.40  
  6 Poloni, Madison            9 BREA-CA                49.01      51.71  
 -- Young, Isabella           10 BREA-CA                48.22        XDQ  
WHT - Division  
  1 Ekedal, Isabella           9 UN-5-CA                   NT      48.07  
  2 Gaskin, Sophie            10 BACK-CA                50.66      48.21  
  3 Lee, Stephanie            10 AAA-CA                 56.62      50.11  
  4 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                55.66      50.63  
  5 Burke, Sadie              10 AAA-CA                 51.39      51.51  
  6 Bharath, Diya              9 BREA-CA                54.04      52.04  
  7 Zheng, Moran              10 BREA-CA                52.14      52.17  
  8 Pham, Mira                 9 AZOT-CA                50.45      52.68  
  9 Sharma, Duhita             9 UN-1-CA                52.25      52.90  
 10 Lee, Jude                  9 BREA-CA                51.48      52.95  
 11 De Andrade, Giulia         9 FAST-CA                53.77      53.13  
 12 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                55.94      54.51  
 13 Che, Kerry                10 BREA-CA                   NT      54.70  
 14 Gonzales, Ciana           10 AAA-CA                 55.07      54.89  
 15 Dave, Pooja                9 AZOT-CA                55.78      56.02  
 16 Stabio, Daniella           9 BREA-CA              1:00.86      58.65  
 17 Fletcher, Sadie            9 BREA-CA              1:00.90      58.82  
 18 Wong, Emily               10 UN-2-CA              1:01.04    1:00.27  
 19 Obeso, London             10 BREA-CA              1:03.46    1:01.35  
 20 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA              1:17.30    1:02.70  
 -- Frey, Phoenix              9 UN-6-CA                   NT         DQ  
 -- Jia, Valerie               9 BREA-CA              1:01.25         DQ  
 -- Zhong, Aleena             10 BREA-CA                59.11         DQ  
 -- Chang, Ariana             10 BREA-CA              1:08.18         DQ  
 -- Kim, Kylie                 9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Gaskin, Cliona            10 BACK-CA                   NT         DQ  
 -- Dom, Kennedy               9 FAST-CA                50.04         DQ  
 -- Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Shi, Jasmine              10 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA              1:19.32    1:19.66  
                  37.63     1:19.66 (42.03)                                        
  2 Xiong, Sarah               9 Waterworks-CA        1:20.64    1:19.84  
                  37.81     1:19.84 (42.03)                                        
  3 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA              1:29.70    1:25.92  
                  40.40     1:25.92 (45.52)                                        
  4 Liu, Joey                 10 BREA-CA              1:30.63    1:29.16  
                  42.96     1:29.16 (46.20)                                        
  5 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA              1:27.37    1:32.05  
                  43.56     1:32.05 (48.49)                                        
  6 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:37.72    1:32.36  
                  44.15     1:32.36 (48.21)                                        
  7 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA        1:31.06    1:32.92  
                  43.81     1:32.92 (49.11)                                        
  8 Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA              1:38.46    1:33.12  
                  44.12     1:33.12 (49.00)                                        
  9 Loh, Angelina             10 BREA-CA              1:38.85    1:33.53  
                  44.35     1:33.53 (49.18)                                        
 10 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA              1:36.24    1:36.27  
                  45.89     1:36.27 (50.38)                                        
 11 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:39.92    1:41.04  
                  47.09     1:41.04 (53.95)                                        
RED - Division  
  1 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA              1:41.77    1:40.21  
                  47.91     1:40.21 (52.30)                                        
  2 Shin, Danielle            10 AZOT-CA              1:47.96    1:41.49  
                  48.97     1:41.49 (52.52)                                        
  3 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:40.17    1:42.16  
                  48.10     1:42.16 (54.06)                                        
  4 Young, Isabella           10 BREA-CA              1:48.19    1:52.07  
WHT - Division  
  1 Williams, Anne            10 AAA-CA               1:49.49    1:37.90  
                  45.92     1:37.90 (51.98)                                        
  2 Dom, Kennedy               9 FAST-CA              1:52.77    1:44.54  
                  49.16     1:44.54 (55.38)                                        
  3 Cruz, Sydney               9 FAST-CA                   NT    1:45.10  
                  50.54     1:45.10 (54.56)                                        
  4 Patel, Sara               10 AAA-CA               2:01.04    1:48.04  
                  50.48     1:48.04 (57.56)                                        
  5 Poloni, Madison            9 BREA-CA                   NT    1:49.71  
                  51.31     1:49.71 (58.40)                                        
  6 Lee, Jude                  9 BREA-CA              2:16.42    1:50.83  
                  53.10     1:50.83 (57.73)                                        
  7 Zheng, Moran              10 BREA-CA                   NT    1:55.14  
                  54.88   1:55.14 (1:00.26)                                        
  8 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:59.26    1:58.14  
                  55.16   1:58.14 (1:02.98)                                        
  9 Bharath, Diya              9 BREA-CA              1:56.37    1:59.55  
                  56.47   1:59.55 (1:03.08)                                        
 10 De Andrade, Giulia         9 FAST-CA              2:01.19    2:01.05  
 11 Borning, Ainsley           9 AAA-CA               2:01.77    2:03.39  
                  57.68   2:03.39 (1:05.71)                                        
 12 Lee, Christie              9 BREA-CA                   NT    2:14.23  
                1:01.21   2:14.23 (1:13.02)                                        
 -- Wu, Nina                  10 BREA-CA                   NT         DQ  
                  56.76        DQ (1:03.97)                                        
 -- Wong, Emily               10 UN-2-CA                   NT         DQ  
                1:01.74        DQ (1:11.52)                                        
 -- Chen, Cindy                9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Brown, Maycie              9 AAA-CA                    NT         DQ  
                1:01.75        DQ (1:13.20)                                        
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA                32.04      31.11  
  2 Chu, Avery                 9 BREA-CA                33.33      33.75  
  3 Mom, Angelica              9 BREA-CA                34.86      34.90  
  4 Trudeau, Ava               9 AZOT-CA                35.39      34.97  
  5 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA                36.84      35.03  
  6 Tran, Riley               10 FAST-CA                35.81      35.83  
  7 Liu, Joey                 10 BREA-CA                35.25      35.84  
  8 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA                37.56      36.55  
  9 Wong, Isabella            10 FAST-CA                38.21      38.80  
 10 Burke, Sadie              10 AAA-CA                 38.26      40.10  
 11 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA                37.81      42.80  
 -- Chen, Calista             10 BREA-CA                36.67         DQ  
RED - Division  
  1 Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA                39.44      37.90  
  2 Guevara, Lily             10 FAST-CA                40.98      38.46  
  3 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA          40.48      39.80  
  4 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                40.24      43.09  
  5 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                41.03      43.23  
  6 Shin, Danielle            10 AZOT-CA                40.46      44.11  
WHT - Division  
  1 Ekedal, Isabella           9 UN-5-CA                   NT      39.02  
  2 Crawford, Mackenzie       10 UN-5-CA                42.00      39.95  
  3 Ward, Chloe               10 BREA-CA                42.75      40.65  
  4 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                 43.50      41.51  
  5 Gaskin, Sophie            10 BACK-CA                   NT      42.03  
  6 Loh, Angelina             10 BREA-CA              1:07.88      42.51  
  7 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA                43.48      44.15  
  8 Wu, Nina                  10 BREA-CA                48.49      44.18  
  9 Sharma, Duhita             9 UN-1-CA                44.21      44.25  
 10 Cruz, Sydney               9 FAST-CA                53.18L     46.34  
 11 Ward, Kalia                9 BREA-CA                47.27      47.47  
 12 Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA                47.94      47.86  
 13 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                45.52      49.35  
 14 Wong, Emily               10 UN-2-CA                49.33      50.85  
 15 Stabio, Daniella           9 BREA-CA                51.80      51.22  
 16 Pham, Mira                 9 AZOT-CA                49.43      51.25  
 17 Lee, Christie              9 BREA-CA                53.64      51.79  
 18 Molendyk, Megan           10 FAST-CA                55.00      52.94  
 19 Obeso, London             10 BREA-CA                57.81      54.08  
 20 Dave, Pooja                9 AZOT-CA              1:07.21      56.46  
 21 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:14.65    1:00.08  
 22 Zhong, Aleena             10 BREA-CA              1:05.69    1:02.84  
 23 Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT    1:04.80  
 -- Wang, Iris                10 AAA-CA               1:04.59         DQ  
 -- Young, Isabella           10 BREA-CA              1:04.16         DQ  
 -- Chang, Ariana             10 BREA-CA                52.17         DQ  
 -- Gaskin, Cliona            10 BACK-CA                46.18         DQ  
 -- Lee, Jude                  9 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA              1:10.73    1:09.77  
                  32.71     1:09.77 (37.06)                                        
  2 Flores, Celeste           10 FAST-CA              1:28.75    1:18.19  
                  36.84     1:18.19 (41.35)                                        
  3 Mom, Angelica              9 BREA-CA              1:23.22    1:19.98  
                  37.21     1:19.98 (42.77)                                        
  4 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA              1:25.48    1:21.61  
                  37.39     1:21.61 (44.22)                                        
  5 Ewing, Halle              10 AZOT-CA              1:25.46    1:25.48  
                  38.19     1:25.48 (47.29)                                        
  6 Guevara, Lily             10 FAST-CA              1:26.36    1:27.80  
                  40.68     1:27.80 (47.12)                                        
 -- Xiao, Vanna               10 UN-1-CA              1:12.70         DQ  
                  33.50          DQ (36.38)                                        
RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA              1:29.96    1:23.67  
                  38.92     1:23.67 (44.75)                                        
  2 Zanganeh, Ariana          10 AAA-CA               1:35.51    1:26.17  
                  39.62     1:26.17 (46.55)                                        
  3 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA              1:34.71    1:36.65  
                  44.21     1:36.65 (52.44)                                        
WHT - Division  
  1 Qiu, Pei Lin               9 Waterworks-CA             NT    1:34.15  
                  42.18     1:34.15 (51.97)                                        
  2 Ward, Chloe               10 BREA-CA              1:52.25    1:38.38  
                  44.12     1:38.38 (54.26)                                        
  3 YU, Michelle               9 AZOT-CA                   NT    1:41.10  
                  45.78     1:41.10 (55.32)                                        
  4 Boice, Nicole              9 AAA-CA                    NT    1:43.21  
                  47.92     1:43.21 (55.29)                                        
  5 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                   NT    1:45.47  
                  46.26     1:45.47 (59.21)                                        
  6 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:56.12    1:54.68  
                  48.96   1:54.68 (1:05.72)                                        
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA              1:10.10    1:10.41  
                  33.47     1:10.41 (36.94)                                        
  2 Lahey, Nikki              10 FAST-CA              1:14.33    1:14.60  
                  34.19     1:14.60 (40.41)                                        
  3 Ewing, Halle              10 AZOT-CA              1:25.54    1:20.62  
                  37.83     1:20.62 (42.79)                                        
  4 Xiao, Lanna               10 UN-2-CA              1:26.37    1:20.94  
                  37.69     1:20.94 (43.25)                                        
  5 Huynh, Jacquelyn           9 FAST-CA              1:25.11    1:22.49  
                  38.70     1:22.49 (43.79)                                        
  6 Xiong, Sarah               9 Waterworks-CA        1:21.31    1:22.79  
                  39.34     1:22.79 (43.45)                                        
  7 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:24.44    1:23.87  
                  38.95     1:23.87 (44.92)                                        
  8 Shin, Danielle            10 AZOT-CA              1:24.73    1:30.37  
                  44.53     1:30.37 (45.84)                                        
RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey            10 BREA-CA              1:27.11    1:21.28  
                  38.86     1:21.28 (42.42)                                        
  2 Wong, Isabella            10 FAST-CA              1:31.98    1:26.92  
                  39.21     1:26.92 (47.71)                                        
  3 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:27.15    1:27.94  
                  41.91     1:27.94 (46.03)                                        
  4 Zanganeh, Ariana          10 AAA-CA               1:29.18    1:28.17  
                  40.41     1:28.17 (47.76)                                        
  5 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA              1:28.35    1:30.54  
                  42.87     1:30.54 (47.67)                                        
  6 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              1:29.26    1:30.89  
                  44.14     1:30.89 (46.75)                                        
  7 Patel, Sara               10 AAA-CA               1:32.34    1:31.86  
                  43.12     1:31.86 (48.74)                                        
  8 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:33.53    1:32.05  
                  44.28     1:32.05 (47.77)                                        
  9 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA              1:33.11    1:34.42  
                  44.69     1:34.42 (49.73)                                        
WHT - Division  
  1 Paulson, Sloane           10 UN-1-CA                   NT    1:29.30  
                  40.72     1:29.30 (48.58)                                        
  2 Ward, Chloe               10 BREA-CA              1:36.18    1:31.60  
                  43.91     1:31.60 (47.69)                                        
  3 Cruz, Sydney               9 FAST-CA                   NT    1:35.48  
                  45.17     1:35.48 (50.31)                                        
  4 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:34.65    1:35.83  
                  43.38     1:35.83 (52.45)                                        
  5 Dom, Kennedy               9 FAST-CA              1:38.96    1:37.86  
                  48.62     1:37.86 (49.24)                                        
  6 Bharath, Diya              9 BREA-CA              1:48.03    1:41.43  
                  47.10     1:41.43 (54.33)                                        
  7 Stabio, Daniella           9 BREA-CA              1:47.20    1:45.80  
                  51.48     1:45.80 (54.32)                                        
  8 Wu, Nina                  10 BREA-CA              1:49.77    1:45.97  
                1:48.94         1:45.97 ( )                                        
  9 Chang, Ariana             10 BREA-CA              1:54.10    1:48.13  
                  50.97     1:48.13 (57.16)                                        
 10 Jia, Valerie               9 BREA-CA              1:58.96    1:48.98  
                  52.62     1:48.98 (56.36)                                        
 11 Lee, Jude                  9 BREA-CA                   NT    1:49.26  
 12 Molendyk, Megan           10 FAST-CA              1:50.76    1:49.50  
 13 Borning, Ainsley           9 AAA-CA               1:50.43    1:50.04  
                  51.85     1:50.04 (58.19)                                        
 14 Lee, Christie              9 BREA-CA                   NT    1:52.98  
                  52.86   1:52.98 (1:00.12)                                        
 15 Zheng, Moran              10 BREA-CA                   NT    1:57.39  
                  59.34     1:57.39 (58.05)                                        
 16 Tingesdahl, Hailey        10 BREA-CA                   NT    2:21.51  
                1:05.40   2:21.51 (1:16.11)                                        
 -- Poloni, Madison            9 BREA-CA                   NT         DQ  
                  46.77          DQ (52.67)                                        
 -- Park, Michelle             9 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:03.29        DQ (1:07.68)                                        
 -- Boynton, Bryar             9 AZOT-CA                   NT         DQ  
                  45.14          DQ (57.55)                                        
 -- Chen, Cindy                9 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:24.34        DQ (1:15.85)                                        
 -- Shi, Jasmine              10 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:02.60        DQ (1:00.16)                                        
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Han, Kayla                 9 BREA-CA              2:25.42    2:26.01  
                  32.68     1:09.93 (37.25)     1:53.42 (43.49)     2:26.01 (32.59)
  2 Xiao, Vanna               10 UN-1-CA              2:53.13    2:36.39  
                  32.83     1:13.61 (40.78)     2:00.58 (46.97)     2:36.39 (35.81)
  3 Lahey, Nikki              10 FAST-CA              2:51.30    2:42.72  
                  35.61     1:18.24 (42.63)     2:05.77 (47.53)     2:42.72 (36.95)
  4 Chu, Avery                 9 BREA-CA              2:41.66    2:46.48  
                  34.36     1:16.93 (42.57)     2:06.20 (49.27)     2:46.48 (40.28)
  5 Kailiponi, Ayla           10 AZOT-CA              2:50.07    2:47.77  
                  35.88     1:17.59 (41.71)     2:09.63 (52.04)     2:47.77 (38.14)
  6 Mom, Angelica              9 BREA-CA              3:00.42    2:50.48  
                  36.78     1:21.29 (44.51)     2:13.41 (52.12)     2:50.48 (37.07)
  7 Xiong, Sarah               9 Waterworks-CA        2:56.88    2:51.73  
                  38.49     1:25.98 (47.49)     2:09.97 (43.99)     2:51.73 (41.76)
  8 Williams, Anne            10 AAA-CA               2:58.25    2:58.87  
                  37.22     1:25.07 (47.85)     2:18.84 (53.77)     2:58.87 (40.03)
RED - Division  
  1 Tran, Riley               10 FAST-CA              3:15.67    2:51.28  
                  37.13     1:23.36 (46.23)     2:14.30 (50.94)     2:51.28 (36.98)
  2 Ogilvie, Riley            10 UN-7-CA              3:09.82    3:11.40  
                  49.40     1:38.67 (49.27)     2:33.33 (54.66)     3:11.40 (38.07)
  3 Cruz, Sydney               9 FAST-CA              3:44.88L   3:16.70  
                  46.87     1:36.83 (49.96)     2:31.56 (54.73)     3:16.70 (45.14)
 -- Guevara, Lily             10 FAST-CA              3:32.36L        DQ  
                  38.13     1:24.95 (46.82)     2:14.86 (49.91)          DQ (39.60)
WHT - Division  
  1 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              3:26.66    3:12.81  
                  44.64     1:34.44 (49.80)     2:33.62 (59.18)     3:12.81 (39.19)
 -- Boice, Nicole              9 AAA-CA                    NT         DQ  
                  46.53     1:35.18 (48.65)   2:37.86 (1:02.68)          DQ (44.47)
 -- Scalzo, Ruby              10 AZOT-CA                   NT         DQ  
                  44.58     1:32.73 (48.15)     2:26.14 (53.41)          DQ (43.36)
 -- Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                   NT         DQ  
                  50.96     1:48.52 (57.56)        DQ (1:50.07)                    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Niko, Genevieve           12 UN-2-CA                26.82      27.30  
  2 Seo, Eileen               12 FAST-CA                28.96      28.11  
  3 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA                28.23      28.57  
  4 Taylor, Cristina          11 AZOT-CA                28.98      28.60  
  5 Masud, Zara               11 UN-1-CA                30.23      28.62  
  6 Li, Anna                  12 UN-2-CA                28.82      28.65  
  7 Pathak, Deesha            12 BREA-CA                29.69      29.00  
  8 Bever, Milan              12 AZOT-CA                29.00      29.02  
  9 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA                29.57      29.16  
 10 Chow, Maegan              11 BREA-CA                28.78      29.29  
 11 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA                28.15      29.36  
 12 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA                 28.80      29.44  
 13 Trudeau, Marissa          12 AZOT-CA                29.67      29.66  
 14 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA                30.29      30.04  
 15 Allen, Jasmine            12 EAST-CA                29.60      30.08  
 16 Molendyk, Emily           12 FAST-CA                29.91      30.42  
 17 Kim, Natalie              11 FAST-CA                30.28      32.13  
RED - Division  
  1 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA                30.85      29.69  
  2 Liva, Bryce               12 FAST-CA                30.89      30.44  
  3 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA                31.00      30.69  
  4 Dimitriadis, Alyssa       11 EAST-CA                31.72      31.01  
  5 Wang, Amy                 12 BREA-CA                30.95      31.16  
  6 Cho, Kristina             11 FAST-CA                31.86      31.20  
  7 Aggarao, Abigail          11 FAST-CA                31.58      31.22  
  8 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA                31.54      31.43  
  9 Kwok, Emily               12 BREA-CA                32.17      31.51  
 10 Walshe, Tess              12 UN-8-CA                30.89      31.55  
 11 Li, Emily                 12 BREA-CA                32.14      31.88  
 12 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 31.61      31.94  
 13 Bharath, Prerna           11 BREA-CA                31.78      31.96  
 14 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                31.59      32.09  
 15 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 31.95      32.21  
 16 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA                32.04      32.26  
 17 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA          32.67      32.32  
 18 Solares, Sam              11 FAST-CA                30.95      32.39  
 19 Williams, Kimberly        12 FAST-CA                31.59      32.61  
 20 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                31.24      33.25  
 21 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA                33.20      33.69  
 22 Gee, Julia                11 NBS-CA                 32.93      34.38  
WHT - Division  
  1 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                37.13      32.61  
  2 Lu, Emily                 11 Waterworks-CA             NT      32.65  
  3 Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT      32.88  
  4 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                40.58      32.97  
  5 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA                33.74      33.28  
  6 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT      33.41  
  7 Calilung, Nadia           12 AAA-CA                 34.59      33.83  
  8 Rhee, Kendall             11 AZOT-CA                35.35      33.93  
  9 Thompson, Amery           11 AAA-CA                 35.18      34.08  
 10 Dang, Ella                11 FAST-CA                   NT      34.43  
 11 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT      34.64  
 12 Binkowski, Taytum         12 NBS-CA                    NT      34.70  
 13 Keeler, McKenna           12 FAST-CA                38.91      35.36  
 14 Rhee, Chloe               11 AZOT-CA                37.87      35.59  
 15 Li, Joanna                11 Waterworks-CA          34.60      36.42  
 16 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA                34.88      36.63  
 17 Allen, Brooke             11 NBS-CA                    NT      36.72  
 18 Morford, Sabrina          12 EAST-CA                37.95      36.92  
 19 Sinacori, Georgia         12 NBS-CA                 53.51      36.94  
 20 Comire, Ella              11 AAA-CA                 36.94      37.06  
 21 Phongdara, Faith          12 AAA-CA                 38.09      37.27  
 22 Phongdara, Hope           12 AAA-CA                 38.43      38.19  
 23 Ismael, Jenna Blanca      12 BREA-CA                38.86      38.20  
 24 Wang, Nicole              11 AZOT-CA                37.65      38.58  
 25 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                 42.29      43.44  
 26 Larsen, Presley           11 NBS-CA                    NT      44.91  
 27 Ortiz, Sophia             11 AAA-CA                 55.30      55.26  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA                56.15      56.15  
                  26.87       56.15 (29.28)                                        
  2 Kozan, Asia               12 BREA-CA                55.71      56.59  
                  27.27       56.59 (29.32)                                        
  3 Niko, Genevieve           12 UN-2-CA              1:00.37      59.31  
                  28.19       59.31 (31.12)                                        
  4 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              1:00.08    1:00.07  
                  28.99     1:00.07 (31.08)                                        
  5 Seo, Eileen               12 FAST-CA              1:01.68    1:00.83  
                  29.31     1:00.83 (31.52)                                        
  6 Bever, Milan              12 AZOT-CA              1:01.48    1:01.32  
                  29.22     1:01.32 (32.10)                                        
  7 Chang, Natalie            12 NBS-CA               1:00.86    1:01.60  
                  29.22     1:01.60 (32.38)                                        
  8 Chow, Maegan              11 BREA-CA              1:02.08    1:01.77  
                  29.27     1:01.77 (32.50)                                        
  9 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA              1:02.76    1:02.29  
                  30.03     1:02.29 (32.26)                                        
 10 Taylor, Cristina          11 AZOT-CA              1:01.82    1:02.81  
                  29.50     1:02.81 (33.31)                                        
 11 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA              1:01.69    1:03.10  
                  29.66     1:03.10 (33.44)                                        
 12 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA              1:02.77    1:03.45  
                  30.67     1:03.45 (32.78)                                        
 13 Allen, Jasmine            12 EAST-CA              1:03.73    1:04.32  
                  31.36     1:04.32 (32.96)                                        
 14 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA               1:03.10    1:04.80  
                  30.81     1:04.80 (33.99)                                        
 15 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA              1:01.90    1:04.88  
                  30.52     1:04.88 (34.36)                                        
 16 Pathak, Deesha            12 BREA-CA              1:06.49    1:04.94  
                  31.95     1:04.94 (32.99)                                        
 17 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA              1:05.39    1:05.67  
                  31.09     1:05.67 (34.58)                                        
 18 Molendyk, Emily           12 FAST-CA              1:05.06    1:07.62  
                  31.82     1:07.62 (35.80)                                        
 19 Liva, Bryce               12 FAST-CA              1:06.54    1:08.28  
                  33.43     1:08.28 (34.85)                                        
RED - Division  
  1 Masud, Zara               11 UN-1-CA              1:06.81    1:01.85  
                  29.75     1:01.85 (32.10)                                        
  2 Chomin, Genevieve         11 AZOT-CA              1:07.33    1:04.25  
                  30.80     1:04.25 (33.45)                                        
  3 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA              1:06.77    1:07.06  
                  32.10     1:07.06 (34.96)                                        
  4 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:07.20    1:07.74  
                  33.11     1:07.74 (34.63)                                        
  5 Dimitriadis, Alyssa       11 EAST-CA              1:10.73    1:08.53  
  6 Lee, Angie                12 AAA-CA               1:07.78    1:09.30  
                  32.93     1:09.30 (36.37)                                        
  7 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA              1:09.42    1:09.52  
                  33.68     1:09.52 (35.84)                                        
  8 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA              1:11.40    1:09.80  
                  33.22     1:09.80 (36.58)                                        
  9 Papp, Samantha            11 AAA-CA               1:10.22    1:10.50  
                  33.25     1:10.50 (37.25)                                        
 10 Bharath, Prerna           11 BREA-CA              1:10.73    1:10.89  
                  34.12     1:10.89 (36.77)                                        
 11 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA              1:08.51    1:10.99  
 12 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:11.89    1:11.60  
                  33.86     1:11.60 (37.74)                                        
 13 Walshe, Tess              12 UN-8-CA              1:11.60    1:11.64  
                  33.77     1:11.64 (37.87)                                        
 14 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA              1:12.19    1:12.10  
                  34.36     1:12.10 (37.74)                                        
 15 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA               1:11.81    1:13.99  
                  33.78     1:13.99 (40.21)                                        
WHT - Division  
  1 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:12.94    1:06.23  
                  31.49     1:06.23 (34.74)                                        
  2 Kim, Natalie              11 FAST-CA              1:16.75    1:08.24  
                  32.47     1:08.24 (35.77)                                        
  3 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              1:12.77    1:09.83  
                  32.55     1:09.83 (37.28)                                        
  4 Li, Emily                 12 BREA-CA              1:13.08    1:11.38  
                  34.52     1:11.38 (36.86)                                        
  5 Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT    1:11.85  
                  32.96     1:11.85 (38.89)                                        
  6 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT    1:12.09  
                  33.95     1:12.09 (38.14)                                        
  7 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:23.53    1:12.63  
                  34.59     1:12.63 (38.04)                                        
  8 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT    1:14.07  
                  34.60     1:14.07 (39.47)                                        
  9 Rivada, Amanda            12 AAA-CA               1:15.41    1:15.67  
                  36.59     1:15.67 (39.08)                                        
 10 Ka, Flora                 11 FAST-CA              1:35.91L   1:15.77  
                  35.69     1:15.77 (40.08)                                        
 11 Ward, Amaris              11 FAST-CA              1:21.33    1:17.47  
                  35.81     1:17.47 (41.66)                                        
 12 Jeffries, MJ              12 BREA-CA              1:18.52    1:17.52  
                  36.43     1:17.52 (41.09)                                        
 13 Globisz, Julia            11 EAST-CA              1:16.13    1:17.86  
                  37.22     1:17.86 (40.64)                                        
 14 Binkowski, Taytum         12 NBS-CA               1:21.35    1:17.95  
                  36.80     1:17.95 (41.15)                                        
 15 Milligan, Claire          11 EAST-CA              1:21.75    1:20.56  
                  37.07     1:20.56 (43.49)                                        
 16 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA              1:19.71    1:21.70  
                  38.53     1:21.70 (43.17)                                        
 17 Whittaker, Hailey         11 EAST-CA              1:21.17    1:25.14  
                  38.63     1:25.14 (46.51)                                        
 18 Ruiz, Gennevie            11 AAA-CA                    NT    1:28.58  
                  40.02     1:28.58 (48.56)                                        
 19 Vanasopha, Kaylee         12 AAA-CA                    NT    1:28.88  
                  40.96     1:28.88 (47.92)                                        
 -- Lu, Emily                 11 Waterworks-CA             NT         DQ  
                  33.23          DQ (35.86)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Asia               12 BREA-CA              2:04.33    2:01.27  
                  27.65       58.14 (30.49)     1:29.75 (31.61)     2:01.27 (31.52)
  2 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA              2:00.60    2:03.03  
                  27.69       58.44 (30.75)     1:31.19 (32.75)     2:03.03 (31.84)
  3 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              2:11.81    2:08.81  
                  29.72     1:02.73 (33.01)     1:36.13 (33.40)     2:08.81 (32.68)
  4 Liu, Jasmine              12 EAST-CA              2:10.55    2:10.04  
                  29.84     1:02.88 (33.04)     1:36.50 (33.62)     2:10.04 (33.54)
  5 Bever, Milan              12 AZOT-CA              2:11.86    2:10.57  
                  29.49     1:02.59 (33.10)     1:36.52 (33.93)     2:10.57 (34.05)
  6 Seo, Eileen               12 FAST-CA              2:13.63    2:11.64  
                  30.40     1:03.13 (32.73)     1:37.80 (34.67)     2:11.64 (33.84)
  7 Masud, Zara               11 UN-1-CA              2:14.25    2:11.89  
                  29.80     1:03.24 (33.44)     1:38.11 (34.87)     2:11.89 (33.78)
  8 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              2:10.97    2:12.62  
                  29.60     1:02.87 (33.27)     1:37.73 (34.86)     2:12.62 (34.89)
  9 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA              2:18.23    2:13.60  
                  30.94     1:05.95 (35.01)     1:41.24 (35.29)     2:13.60 (32.36)
 10 Taylor, Cristina          11 AZOT-CA              2:22.10    2:13.89  
                  30.25     1:04.14 (33.89)     1:40.17 (36.03)     2:13.89 (33.72)
 11 Li, Anna                  12 UN-2-CA              2:24.10    2:15.32  
                  31.46     1:06.12 (34.66)     1:41.40 (35.28)     2:15.32 (33.92)
 12 Allen, Jasmine            12 EAST-CA              2:18.18    2:16.29  
                  31.59     1:05.91 (34.32)     1:41.43 (35.52)     2:16.29 (34.86)
 13 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA              2:12.45    2:19.06  
                  31.54     1:06.51 (34.97)     1:43.97 (37.46)     2:19.06 (35.09)
 14 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA               2:13.67    2:19.33  
                  32.06     1:08.15 (36.09)     1:44.78 (36.63)     2:19.33 (34.55)
 15 Mallory, Cera             12 FAST-CA              2:22.90    2:20.93  
                  31.60     1:07.38 (35.78)     1:44.44 (37.06)     2:20.93 (36.49)
 16 Williams, Kimberly        12 FAST-CA              2:23.48    2:22.25  
                  32.89     1:09.42 (36.53)     1:45.97 (36.55)     2:22.25 (36.28)
 17 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA              2:23.33    2:23.84  
                  31.92     1:07.54 (35.62)     1:46.41 (38.87)     2:23.84 (37.43)
 18 Cho, Kristina             11 FAST-CA              2:20.23    2:26.90  
                  33.38     1:10.18 (36.80)     1:49.16 (38.98)     2:26.90 (37.74)
RED - Division  
  1 Pathak, Deesha            12 BREA-CA              2:26.15    2:20.14  
                  32.22     1:08.81 (36.59)     1:46.12 (37.31)     2:20.14 (34.02)
  2 Molendyk, Emily           12 FAST-CA              2:24.40    2:21.35  
                  31.44     1:07.22 (35.78)     1:45.20 (37.98)     2:21.35 (36.15)
  3 Liva, Bryce               12 FAST-CA              2:34.42    2:25.10  
                  33.80     1:10.87 (37.07)     1:48.75 (37.88)     2:25.10 (36.35)
  4 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA              2:26.55    2:25.63  
                  33.76     1:11.30 (37.54)     1:49.40 (38.10)     2:25.63 (36.23)
  5 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA              2:30.83    2:28.54  
                  34.17     1:11.96 (37.79)     1:50.90 (38.94)     2:28.54 (37.64)
  6 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA              2:34.13    2:30.60  
                  32.97     1:10.28 (37.31)     1:50.14 (39.86)     2:30.60 (40.46)
WHT - Division  
  1 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA              2:38.10    2:16.49  
                  32.01     1:06.38 (34.37)     1:42.16 (35.78)     2:16.49 (34.33)
  2 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA              2:50.80    2:22.55  
                  31.97     1:08.57 (36.60)     1:45.98 (37.41)     2:22.55 (36.57)
  3 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA              2:44.36    2:30.71  
                  34.80     1:14.06 (39.26)     1:53.57 (39.51)     2:30.71 (37.14)
  4 Wang, Amy                 12 BREA-CA              2:59.59    2:31.60  
                  32.80     1:11.84 (39.04)     1:53.49 (41.65)     2:31.60 (38.11)
  5 Solares, Sam              11 FAST-CA                   NT    2:34.33  
                  33.62     1:13.13 (39.51)     1:54.09 (40.96)     2:34.33 (40.24)
  6 Walshe, Tess              12 UN-8-CA              2:42.25    2:36.07  
                  34.91     1:14.03 (39.12)     1:55.53 (41.50)     2:36.07 (40.54)
  7 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              2:40.54    2:36.35  
                  34.15     1:13.49 (39.34)     1:55.81 (42.32)     2:36.35 (40.54)
  8 Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT    2:44.60  
                  34.27     1:14.60 (40.33)   2:44.60 (1:30.00)                    
  9 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT    2:45.46  
                  35.34     1:16.29 (40.95)     2:01.33 (45.04)     2:45.46 (44.13)
 10 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA              2:55.12    2:47.50  
                  38.44     1:21.37 (42.93)     2:05.69 (44.32)     2:47.50 (41.81)
 11 Ismael, Jenna Blanca      12 BREA-CA                   NT    2:58.17  
                  38.51     1:23.37 (44.86)     2:11.60 (48.23)     2:58.17 (46.57)
 12 Sinacori, Georgia         12 NBS-CA                    NT    3:03.89  
                  41.43     1:28.94 (47.51)     2:17.28 (48.34)     3:03.89 (46.61)
 13 Alejo, Danica             11 FAST-CA                   NT    3:08.57  
                  40.80     1:28.98 (48.18)     2:17.24 (48.26)     3:08.57 (51.33)
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA                27.90      29.54  
  2 Kozan, Asia               12 BREA-CA                32.06      30.29  
  3 Niko, Genevieve           12 UN-2-CA                32.01      31.49  
  4 Masud, Zara               11 UN-1-CA                34.53      32.16  
  5 Bever, Milan              12 AZOT-CA                32.95      32.80  
  6 Alexen, Lexi              12 EAST-CA                32.40      33.21  
  7 Tran, Fiona               11 BREA-CA                32.80      33.34  
  8 Trudeau, Marissa          12 AZOT-CA                32.54      33.41  
  9 Chow, Maegan              11 BREA-CA                33.93      33.74  
 10 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA                34.82      33.83  
 11 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA                34.10      34.09  
 12 Pathak, Deesha            12 BREA-CA                34.45      34.11  
 13 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA                 34.57      34.62  
 14 Li, Anna                  12 UN-2-CA                34.41      34.67  
 15 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA                35.79      35.66  
 16 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA                35.56      36.69  
 17 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA                35.99      37.08  
 18 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA                34.56      37.40  
 -- Taylor, Cristina          11 AZOT-CA                34.13         DQ  
RED - Division  
  1 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA                38.10      35.65  
  2 Kwok, Emily               12 BREA-CA                36.28      35.80  
  3 Kim, Natalie              11 FAST-CA                36.37      35.95  
  4 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 38.18      36.45  
  5 Liva, Bryce               12 FAST-CA                36.28      36.60  
  6 Aggarao, Abigail          11 FAST-CA                39.53      36.63  
  7 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                36.56      36.99  
  8 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA                37.27      37.25  
  9 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA                36.72      37.84  
 10 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA          38.65      37.92  
 11 Walshe, Tess              12 UN-8-CA                38.60      37.94  
 12 Allen, Jasmine            12 EAST-CA                36.25      38.02  
 13 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                36.69      38.06  
 14 Li, Emily                 12 BREA-CA                37.10      38.34  
 15 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 38.26      38.63  
 16 Solares, Sam              11 FAST-CA                38.84      38.67  
 17 Dimitriadis, Alyssa       11 EAST-CA                39.20      39.20  
 18 Wang, Amy                 12 BREA-CA                39.08      39.52  
 19 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                39.30      40.85  
 20 Li, Joanna                11 Waterworks-CA          39.54      42.16  
WHT - Division  
  1 Liao, Yvonne              12 Waterworks-CA             NT      34.65  
  2 Lu, Emily                 11 Waterworks-CA             NT      38.74  
  3 Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT      39.25  
  4 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                45.05      40.06  
  5 Keeler, McKenna           12 FAST-CA                44.61      40.71  
  6 Dang, Ella                11 FAST-CA                   NT      41.14  
  7 Binkowski, Taytum         12 NBS-CA                 43.97      41.78  
  8 Phongdara, Hope           12 AAA-CA                 40.73      41.88  
  9 Phongdara, Faith          12 AAA-CA                 41.39      42.26  
 10 Comire, Ella              11 AAA-CA                 50.38      43.62  
 11 Calilung, Nadia           12 AAA-CA                 41.98      43.79  
 12 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT      43.95  
 13 Allen, Brooke             11 NBS-CA                 43.19      44.62  
 14 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT      45.18  
 15 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA                43.20      46.26  
 16 Sinacori, Georgia         12 NBS-CA                    NT      46.49  
 17 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                44.33      47.05  
 18 Wang, Nicole              11 AZOT-CA                46.60      47.70  
 19 Gee, Julia                11 NBS-CA                 45.27      47.88  
 20 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                 49.15      53.24  
 21 Larsen, Presley           11 NBS-CA                    NT      53.73  
 22 Ortiz, Sophia             11 AAA-CA               1:03.38      56.92  
 -- Morford, Sabrina          12 EAST-CA                49.43         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA                59.87    1:01.36  
                  30.17     1:01.36 (31.19)                                        
  2 Kozan, Asia               12 BREA-CA              1:05.00    1:04.04  
                  30.48     1:04.04 (33.56)                                        
  3 Tran, Fiona               11 BREA-CA              1:11.89    1:08.34  
                  32.84     1:08.34 (35.50)                                        
  4 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              1:09.42    1:08.54  
                  33.83     1:08.54 (34.71)                                        
  5 Masud, Zara               11 UN-1-CA              1:11.11    1:09.54  
                  33.55     1:09.54 (35.99)                                        
  6 Bever, Milan              12 AZOT-CA              1:08.94    1:09.64  
                  33.89     1:09.64 (35.75)                                        
  7 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA              1:13.10    1:10.67  
                  34.47     1:10.67 (36.20)                                        
  8 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA              1:12.83    1:11.03  
                  34.49     1:11.03 (36.54)                                        
  9 Chang, Natalie            12 NBS-CA               1:12.12    1:11.62  
                  34.11     1:11.62 (37.51)                                        
 10 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA               1:13.75    1:13.03  
                  35.59     1:13.03 (37.44)                                        
 11 Taylor, Cristina          11 AZOT-CA              1:11.71    1:13.95  
                  35.79     1:13.95 (38.16)                                        
 12 Molendyk, Emily           12 FAST-CA              1:16.05    1:14.67  
                  37.00     1:14.67 (37.67)                                        
 13 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA              1:16.69    1:14.93  
                  37.03     1:14.93 (37.90)                                        
 14 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA              1:17.48    1:17.77  
                  37.51     1:17.77 (40.26)                                        
 15 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA              1:15.68    1:17.94  
                  38.11     1:17.94 (39.83)                                        
 16 Liva, Bryce               12 FAST-CA              1:17.82    1:19.05  
                  38.53     1:19.05 (40.52)                                        
RED - Division  
  1 Li, Anna                  12 UN-2-CA              1:18.60    1:12.84  
                  35.85     1:12.84 (36.99)                                        
  2 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA              1:19.67    1:15.44  
                  37.09     1:15.44 (38.35)                                        
  3 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA              1:19.57    1:20.49  
                  38.58     1:20.49 (41.91)                                        
  4 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:21.51    1:22.91  
                  39.59     1:22.91 (43.32)                                        
  5 Papp, Samantha            11 AAA-CA               1:22.92    1:23.06  
                  40.05     1:23.06 (43.01)                                        
WHT - Division  
  1 Matsuda, Jasmine          12 FAST-CA              1:28.69    1:16.92  
                  36.94     1:16.92 (39.98)                                        
  2 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA              1:25.64    1:18.75  
                  38.11     1:18.75 (40.64)                                        
  3 Walshe, Tess              12 UN-8-CA              1:50.23    1:22.18  
                  41.04     1:22.18 (41.14)                                        
  4 Dimitriadis, Alyssa       11 EAST-CA                   NT    1:23.03  
                  40.24     1:23.03 (42.79)                                        
  5 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              1:26.09    1:24.08  
                  41.20     1:24.08 (42.88)                                        
  6 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:33.16    1:24.29  
                  40.07     1:24.29 (44.22)                                        
  7 Ka, Flora                 11 FAST-CA              1:49.63L   1:24.42  
                  40.44     1:24.42 (43.98)                                        
  8 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:40.15    1:24.88  
                  41.33     1:24.88 (43.55)                                        
  9 Li, Joanna                11 Waterworks-CA        1:29.85    1:28.99  
                  44.01     1:28.99 (44.98)                                        
 10 Thompson, Amery           11 AAA-CA               1:36.11    1:29.22  
                  43.50     1:29.22 (45.72)                                        
 11 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT    1:35.20  
                  44.98     1:35.20 (50.22)                                        
 12 Whittaker, Hailey         11 EAST-CA              1:36.93    1:35.44  
 13 Jeffries, MJ              12 BREA-CA              1:38.44    1:41.64  
 14 Vanasopha, Kaylee         12 AAA-CA                    NT    1:44.31  
                  48.50     1:44.31 (55.81)                                        
 -- Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT         DQ  
                  40.12          DQ (45.63)                                        
 -- Binkowski, Taytum         12 NBS-CA                    NT         DQ  
                  43.33          DQ (49.68)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA              2:05.71    2:12.91  
                  31.14     1:04.14 (33.00)     1:38.32 (34.18)     2:12.91 (34.59)
  2 Taylor, Cristina          11 AZOT-CA              2:45.01    2:37.35  
                  37.44     1:16.52 (39.08)     1:57.49 (40.97)     2:37.35 (39.86)
  3 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA              2:41.66    2:40.98  
                  37.56     1:17.95 (40.39)     2:01.08 (43.13)     2:40.98 (39.90)
  4 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA              2:41.09    2:45.24  
                  38.36     1:20.13 (41.77)     2:03.84 (43.71)     2:45.24 (41.40)
 -- Liu, Jasmine              12 EAST-CA              2:41.84         DQ  
                  36.35     1:14.36 (38.01)     1:51.89 (37.53)          DQ (37.04)
RED - Division  
  1 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              3:19.34L   2:56.29  
                  40.39     1:25.45 (45.06)   2:56.29 (1:30.84)                    
WHT - Division  
  1 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA              3:34.72    2:41.00  
                  38.08     1:18.85 (40.77)     2:01.05 (42.20)     2:41.00 (39.95)
  2 Kwok, Emily               12 BREA-CA                   NT    2:46.33  
                  38.59     1:19.39 (40.80)     2:02.76 (43.37)     2:46.33 (43.57)
  3 Alejo, Danica             11 FAST-CA                   NT    3:12.61  
                  43.84     1:31.97 (48.13)     2:22.49 (50.52)     3:12.61 (50.12)
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Liu, Jasmine              12 EAST-CA                32.80      33.48  
  2 Niko, Genevieve           12 UN-2-CA                37.33      36.19  
  3 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA                35.51      36.85  
  4 Alexen, Lexi              12 EAST-CA                37.83      37.76  
  5 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA                38.20      38.20  
  6 Hickman, Chloe            12 AZOT-CA                39.60      38.49  
  7 Li, Anna                  12 UN-2-CA                37.48      38.65  
  8 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA          37.73      38.67  
  9 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA                36.92      39.15  
 10 Chow, Maegan              11 BREA-CA                39.74      39.56  
 11 Bever, Milan              12 AZOT-CA                39.16      40.05  
 12 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA                39.19      40.34  
 13 Rhee, Kendall             11 AZOT-CA                39.72      40.92  
 14 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA                37.83      41.21  
 15 Kim, Natalie              11 FAST-CA                40.61      42.62  
RED - Division  
  1 Chomin, Genevieve         11 AZOT-CA                43.18      39.54  
  2 Li, Emily                 12 BREA-CA                42.23      41.26  
  3 Rhee, Chloe               11 AZOT-CA                42.06      41.76  
  4 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                 42.11      41.82  
  5 Li, Joanna                11 Waterworks-CA          40.87      41.91  
  6 Wang, Amy                 12 BREA-CA                42.33      42.52  
  7 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 42.57      42.76  
  8 Allen, Jasmine            12 EAST-CA                42.68      42.94  
  9 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                41.92      42.97  
 10 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                42.36      43.09  
 11 Globisz, Julia            11 EAST-CA                44.29      43.50  
 12 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA                43.81      43.81  
WHT - Division  
  1 Liao, Yvonne              12 Waterworks-CA             NT      38.91  
  2 Thompson, Amery           11 AAA-CA                 45.24      43.07  
  3 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT      43.08  
  4 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                45.59      43.39  
  5 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 44.87      43.54  
  6 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA                45.26      44.32  
  7 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA                49.01      45.79  
  8 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT      46.00  
  9 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                46.03      46.71  
 10 Ka, Flora                 11 FAST-CA                46.19      46.81  
 11 Walshe, Tess              12 UN-8-CA                45.05      47.50  
 12 Ward, Amaris              11 FAST-CA                   NT      49.98  
 13 Vanasopha, Kaylee         12 AAA-CA                    NT      55.11  
 -- Wang, Nicole              11 AZOT-CA                46.40         DQ  
 -- Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              1:19.99    1:17.41  
                  36.21     1:17.41 (41.20)                                        
  2 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA              1:20.50    1:17.86  
                  37.71     1:17.86 (40.15)                                        
  3 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA              1:18.23    1:19.05  
                  37.17     1:19.05 (41.88)                                        
  4 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              1:19.47    1:19.30  
                  37.31     1:19.30 (41.99)                                        
  5 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA              1:20.93    1:19.72  
                  37.36     1:19.72 (42.36)                                        
  6 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA        1:21.53    1:20.05  
                  38.35     1:20.05 (41.70)                                        
  7 Mallory, Cera             12 FAST-CA              1:19.42    1:20.76  
                  37.34     1:20.76 (43.42)                                        
  8 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA              1:20.54    1:20.98  
                  38.23     1:20.98 (42.75)                                        
  9 Li, Anna                  12 UN-2-CA              1:22.11    1:21.73  
                  38.28     1:21.73 (43.45)                                        
 10 Seo, Eileen               12 FAST-CA              1:26.13    1:22.54  
                  39.10     1:22.54 (43.44)                                        
 11 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:23.04    1:24.09  
                  40.96     1:24.09 (43.13)                                        
 12 Schweinhagen, Parisa      12 BREA-CA              1:25.65    1:25.86  
                  40.83     1:25.86 (45.03)                                        
 13 Pathak, Deesha            12 BREA-CA              1:26.64    1:26.88  
                  41.86     1:26.88 (45.02)                                        
 14 Rhee, Kendall             11 AZOT-CA              1:25.74    1:27.24  
                  41.23     1:27.24 (46.01)                                        
RED - Division  
  1 Masud, Zara               11 UN-1-CA              1:33.48    1:25.61  
                  40.53     1:25.61 (45.08)                                        
  2 Li, Joanna                11 Waterworks-CA        1:29.27    1:27.62  
                  41.56     1:27.62 (46.06)                                        
  3 Li, Emily                 12 BREA-CA              1:30.91    1:28.65  
                  42.77     1:28.65 (45.88)                                        
  4 Bharath, Prerna           11 BREA-CA              1:32.75    1:28.87  
                  42.14     1:28.87 (46.73)                                        
  5 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:30.17    1:28.98  
                  42.41     1:28.98 (46.57)                                        
  6 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA              1:35.48    1:30.44  
                  42.50     1:30.44 (47.94)                                        
  7 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA              1:33.27    1:30.82  
                  42.45     1:30.82 (48.37)                                        
  8 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA               1:34.94    1:31.67  
                  42.82     1:31.67 (48.85)                                        
  9 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:33.07    1:31.96  
 10 Lee, Angie                12 AAA-CA               1:36.26    1:33.57  
                  44.78     1:33.57 (48.79)                                        
 11 Rhee, Chloe               11 AZOT-CA              1:33.65    1:33.81  
                  43.48     1:33.81 (50.33)                                        
 12 Walshe, Tess              12 UN-8-CA              1:36.16    1:39.39  
                  46.40     1:39.39 (52.99)                                        
WHT - Division  
  1 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:43.14    1:33.65  
                  43.56     1:33.65 (50.09)                                        
  2 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA                   NT    1:37.69  
                  46.09     1:37.69 (51.60)                                        
  3 Thompson, Amery           11 AAA-CA               1:39.11    1:39.58  
                  47.06     1:39.58 (52.52)                                        
  4 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA              1:40.21    1:42.63  
                  48.57     1:42.63 (54.06)                                        
 -- Globisz, Julia            11 EAST-CA                   NT         DQ  
                  44.47          DQ (52.68)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Liu, Jasmine              12 EAST-CA              2:33.36    2:33.09  
                  34.99     1:13.58 (38.59)     1:53.46 (39.88)     2:33.09 (39.63)
  2 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA              2:48.77    2:48.47  
                  38.44     1:21.93 (43.49)     2:05.99 (44.06)     2:48.47 (42.48)
  3 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA        2:53.41    2:51.41  
                  38.79     1:22.46 (43.67)     2:07.23 (44.77)     2:51.41 (44.18)
  4 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              2:49.00    2:53.89  
                  38.86     1:23.62 (44.76)     2:09.09 (45.47)     2:53.89 (44.80)
  5 Mallory, Cera             12 FAST-CA              2:50.97    2:55.35  
                  38.90     1:23.81 (44.91)     2:10.26 (46.45)     2:55.35 (45.09)
  6 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA              3:01.26    2:58.65  
                  39.42     1:24.39 (44.97)     2:11.55 (47.16)     2:58.65 (47.10)
  7 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              2:58.48    3:02.23  
                  41.18     1:27.40 (46.22)     2:15.63 (48.23)     3:02.23 (46.60)
 -- Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              2:50.20         DQ  
                  36.90     1:19.27 (42.37)     2:03.16 (43.89)          DQ (43.90)
RED - Division  
  1 Bharath, Prerna           11 BREA-CA              3:16.18    3:15.94  
                  45.88     1:36.50 (50.62)     2:27.87 (51.37)     3:15.94 (48.07)
WHT - Division  
  1 Li, Emily                 12 BREA-CA                   NT    3:15.55  
                  44.92     1:35.11 (50.19)     2:25.99 (50.88)     3:15.55 (49.56)
  2 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                   NT    3:24.65  
                  46.24     1:38.97 (52.73)     2:31.54 (52.57)     3:24.65 (53.11)
  3 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA              3:33.31    3:32.80  
                  49.91     1:46.36 (56.45)     2:41.02 (54.66)     3:32.80 (51.78)
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Asia               12 BREA-CA                28.63      27.83  
  2 Tran, Fiona               11 BREA-CA                31.56      29.76  
  3 Alexen, Lexi              12 EAST-CA                29.65      29.80  
  4 Bever, Milan              12 AZOT-CA                30.87      30.64  
  5 Masud, Zara               11 UN-1-CA                31.17      30.73  
  6 Chang, Natalie            12 NBS-CA                 29.11      30.84  
  7 Niko, Genevieve           12 UN-2-CA                31.42      31.03  
  8 Chow, Maegan              11 BREA-CA                31.46      31.51  
  9 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA                32.04      31.76  
 10 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA                 32.01      32.22  
 11 Li, Anna                  12 UN-2-CA                32.49      32.32  
 12 Scalzo, Ellie             12 AZOT-CA                32.87      33.16  
 13 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA                33.51      34.12  
 14 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                34.25      34.42  
 15 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA                31.94      35.00  
RED - Division  
  1 Seo, Eileen               12 FAST-CA                34.31      32.56  
  2 Chomin, Genevieve         11 AZOT-CA                36.62      33.23  
  3 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA                35.86      33.28  
  4 Kim, Natalie              11 FAST-CA                35.55      33.96  
  5 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                 35.72      33.97  
  6 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA          35.73      34.20  
  7 Dimitriadis, Alyssa       11 EAST-CA                36.09      34.60  
  8 Lee, Angie                12 AAA-CA                 35.45      34.83  
  9 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA                36.49      34.87  
 10 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                36.17      34.96  
 11 Rhee, Kendall             11 AZOT-CA                34.82      35.29  
 12 Pathak, Deesha            12 BREA-CA                35.06      35.43  
 13 Allen, Jasmine            12 EAST-CA                34.81      35.54  
 14 Liva, Bryce               12 FAST-CA                34.84      35.74  
 15 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 35.28      36.14  
 16 Cho, Kristina             11 FAST-CA                35.02      36.25  
 17 Bharath, Prerna           11 BREA-CA                37.08      36.43  
WHT - Division  
  1 Liao, Yvonne              12 Waterworks-CA             NT      33.49  
  2 Matsuda, Jasmine          12 FAST-CA                38.15      33.67  
  3 Lu, Emily                 11 Waterworks-CA             NT      34.34  
  4 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA                40.08      35.59  
  5 Thompson, Amery           11 AAA-CA                 40.58      37.05  
  6 Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT      37.76  
  7 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                   NT      38.13  
  8 Wang, Amy                 12 BREA-CA                40.16      38.34  
  9 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                40.91      38.42  
 10 Rhee, Chloe               11 AZOT-CA                38.42      38.66  
 11 Li, Emily                 12 BREA-CA                41.03      39.24  
 12 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT      39.92  
 13 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 40.75      40.35  
 14 Wang, Nicole              11 AZOT-CA                43.50      42.19  
 15 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA                38.15      43.27  
 16 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT      44.16  
 17 Whittaker, Hailey         11 EAST-CA                44.66      44.20  
 18 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA                42.45      44.32  
 19 Vanasopha, Kaylee         12 AAA-CA               1:13.70      51.70  
 -- Ruiz, Gennevie            11 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Ward, Amaris              11 FAST-CA                47.54         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Asia               12 BREA-CA              1:01.18    1:03.26  
                  29.43     1:03.26 (33.83)                                        
  2 Tran, Fiona               11 BREA-CA              1:11.64    1:06.33  
                  31.18     1:06.33 (35.15)                                        
  3 Alexen, Lexi              12 EAST-CA              1:05.16    1:06.80  
                  30.90     1:06.80 (35.90)                                        
  4 Liu, Jasmine              12 EAST-CA              1:08.91    1:08.99  
                  32.37     1:08.99 (36.62)                                        
  5 Masud, Zara               11 UN-1-CA              1:10.88    1:09.48  
                  32.62     1:09.48 (36.86)                                        
  6 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              1:09.29    1:12.60  
                  33.30     1:12.60 (39.30)                                        
  7 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              1:13.33    1:14.40  
                  33.99     1:14.40 (40.41)                                        
  8 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA               1:10.42    1:19.22  
                  35.65     1:19.22 (43.57)                                        
  9 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA              1:15.92    1:20.82  
                  36.85     1:20.82 (43.97)                                        
RED - Division  
  1 Trudeau, Marissa          12 AZOT-CA              1:16.28    1:13.53  
                  33.26     1:13.53 (40.27)                                        
  2 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA              1:18.30    1:19.02  
                  37.12     1:19.02 (41.90)                                        
  3 Lockie, Catherine         12 Waterworks-CA        1:19.79    1:19.13  
                  38.18     1:19.13 (40.95)                                        
  4 Rhee, Kendall             11 AZOT-CA              1:18.08    1:19.57  
                  36.44     1:19.57 (43.13)                                        
  5 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:17.02    1:19.70  
                  36.44     1:19.70 (43.26)                                        
  6 Papp, Samantha            11 AAA-CA               1:21.21    1:21.41  
                  37.42     1:21.41 (43.99)                                        
  7 Pathak, Deesha            12 BREA-CA              1:19.20    1:21.58  
                  38.56     1:21.58 (43.02)                                        
  8 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              1:22.20    1:22.34  
                  38.35     1:22.34 (43.99)                                        
WHT - Division  
  1 Molendyk, Emily           12 FAST-CA              1:41.54    1:18.61  
                  34.88     1:18.61 (43.73)                                        
  2 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA              1:24.34    1:19.41  
                  35.42     1:19.41 (43.99)                                        
  3 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                   NT    1:28.49  
                  36.81     1:28.49 (51.68)                                        
  4 Rhee, Chloe               11 AZOT-CA              1:25.45    1:30.08  
                  39.95     1:30.08 (50.13)                                        
  5 Thompson, Amery           11 AAA-CA               1:34.35    1:32.16  
                  42.05     1:32.16 (50.11)                                        
  6 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA              1:51.82    1:35.13  
                  42.20     1:35.13 (52.93)                                        
  7 Ismael, Jenna Blanca      12 BREA-CA              1:49.50    1:36.48  
                  45.07     1:36.48 (51.41)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              2:29.48    2:29.87  
                  32.05     1:09.69 (37.64)     1:49.74 (40.05)     2:29.87 (40.13)
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA              1:02.18    1:03.80  
                  28.69     1:03.80 (35.11)                                        
  2 Niko, Genevieve           12 UN-2-CA              1:09.05    1:08.20  
                  30.93     1:08.20 (37.27)                                        
  3 Tran, Fiona               11 BREA-CA              1:09.09    1:08.95  
                  31.55     1:08.95 (37.40)                                        
  4 Chow, Maegan              11 BREA-CA              1:10.76    1:09.28  
                  31.93     1:09.28 (37.35)                                        
  5 Bever, Milan              12 AZOT-CA              1:09.17    1:11.31  
                  32.34     1:11.31 (38.97)                                        
  6 Boyle, Kirsten            12 BREA-CA              1:15.15    1:11.42  
                  33.72     1:11.42 (37.70)                                        
  7 Trudeau, Marissa          12 AZOT-CA              1:11.94    1:11.87  
                  32.68     1:11.87 (39.19)                                        
  8 Seo, Eileen               12 FAST-CA              1:16.89    1:12.05  
                  34.37     1:12.05 (37.68)                                        
  9 Li, Anna                  12 UN-2-CA              1:12.62    1:12.31  
                  34.33     1:12.31 (37.98)                                        
 10 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA              1:13.00    1:12.64  
                  34.01     1:12.64 (38.63)                                        
 11 Hickman, Charisse         11 AZOT-CA              1:16.16    1:12.93  
                  35.02     1:12.93 (37.91)                                        
 12 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              1:12.80    1:13.01  
                  33.90     1:13.01 (39.11)                                        
 13 Mallory, Cera             12 FAST-CA              1:15.86    1:15.61  
                  37.58     1:15.61 (38.03)                                        
 14 Allen, Jasmine            12 EAST-CA              1:16.95    1:17.18  
                  36.35     1:17.18 (40.83)                                        
 15 Kim, Natalie              11 FAST-CA              1:16.69    1:17.39  
                  36.23     1:17.39 (41.16)                                        
 -- Alexen, Lexi              12 EAST-CA              1:16.54         DQ  
                  31.34          DQ (36.97)                                        
RED - Division  
  1 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:17.88    1:18.02  
                  37.20     1:18.02 (40.82)                                        
  2 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:17.92    1:18.09  
                  37.73     1:18.09 (40.36)                                        
  3 Aggarao, Abigail          11 FAST-CA              1:21.10    1:18.11  
                  35.55     1:18.11 (42.56)                                        
  4 Li, Emily                 12 BREA-CA              1:22.58    1:18.16  
                  38.09     1:18.16 (40.07)                                        
  5 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:22.24    1:18.44  
                  37.43     1:18.44 (41.01)                                        
  6 Liva, Bryce               12 FAST-CA              1:18.35    1:18.48  
                  36.77     1:18.48 (41.71)                                        
  7 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA              1:20.07    1:18.80  
                  36.51     1:18.80 (42.29)                                        
  8 Dimitriadis, Alyssa       11 EAST-CA              1:23.33    1:19.35  
  9 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA              1:21.26    1:19.80  
                  37.99     1:19.80 (41.81)                                        
 10 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA              1:19.72    1:20.01  
                  36.15     1:20.01 (43.86)                                        
 11 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA              1:19.21    1:21.17  
                  38.01     1:21.17 (43.16)                                        
 12 Rhee, Kendall             11 AZOT-CA              1:20.40    1:21.47  
                  38.60     1:21.47 (42.87)                                        
 13 Bharath, Prerna           11 BREA-CA              1:20.61    1:22.10  
                  39.54     1:22.10 (42.56)                                        
 14 Solares, Sam              11 FAST-CA              1:23.68    1:24.82  
                  39.30     1:24.82 (45.52)                                        
 15 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA               1:24.36    1:24.85  
                  38.44     1:24.85 (46.41)                                        
 16 Walshe, Tess              12 UN-8-CA              1:20.11    1:27.27  
                  40.69     1:27.27 (46.58)                                        
WHT - Division  
  1 Liao, Yvonne              12 Waterworks-CA             NT    1:14.21  
                  33.82     1:14.21 (40.39)                                        
  2 Kwok, Emily               12 BREA-CA              1:27.67    1:19.30  
                  35.71     1:19.30 (43.59)                                        
  3 Li, Joanna                11 Waterworks-CA             NT    1:22.57  
                  38.48     1:22.57 (44.09)                                        
  4 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:25.61    1:23.04  
                  38.82     1:23.04 (44.22)                                        
  5 Rhee, Chloe               11 AZOT-CA              1:28.26    1:26.68  
                  41.79     1:26.68 (44.89)                                        
  6 Sabadin, Aniela           12 BREA-CA                   NT    1:26.72  
                  44.34     1:26.72 (42.38)                                        
  7 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA              1:33.18    1:27.29  
                  39.72     1:27.29 (47.57)                                        
  8 Calilung, Nadia           12 AAA-CA               1:30.39    1:28.62  
                  42.18     1:28.62 (46.44)                                        
  9 Barrios, Myla             11 BREA-CA                   NT    1:28.73  
                  40.94     1:28.73 (47.79)                                        
 10 Thompson, Amery           11 AAA-CA               1:29.06    1:29.05  
                  41.18     1:29.05 (47.87)                                        
 11 Ward, Ashlyn              12 BREA-CA              1:27.77    1:29.36  
                  41.93     1:29.36 (47.43)                                        
 12 Dang, Ella                11 FAST-CA                   NT    1:29.68  
                  43.34     1:29.68 (46.34)                                        
 13 Jeffries, MJ              12 BREA-CA              1:33.02    1:30.06  
                  40.63     1:30.06 (49.43)                                        
 14 Scroggins, Elizabeth      12 BREA-CA                   NT    1:30.47  
 15 Ismael, Jenna Blanca      12 BREA-CA              1:52.67    1:30.50  
                  43.30     1:30.50 (47.20)                                        
 16 Wang, Nicole              11 AZOT-CA              1:32.04    1:32.34  
                  45.74     1:32.34 (46.60)                                        
 17 Phongdara, Hope           12 AAA-CA               1:34.48    1:34.14  
                  43.43     1:34.14 (50.71)                                        
 18 Phongdara, Faith          12 AAA-CA               1:36.18    1:34.97  
 19 Allen, Brooke             11 NBS-CA                    NT    1:35.69  
 20 Comire, Ella              11 AAA-CA               1:43.86    1:38.41  
                  48.99     1:38.41 (49.42)                                        
 21 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                    NT    1:43.91  
                  47.39     1:43.91 (56.52)                                        
 -- Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT         DQ  
                  44.00          DQ (43.65)                                        
 -- Gee, Julia                11 NBS-CA               1:33.03         DQ  
                  43.55          DQ (48.35)                                        
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Asia               12 BREA-CA              2:15.96    2:13.28  
                  28.54     1:03.45 (34.91)     1:42.33 (38.88)     2:13.28 (30.95)
  2 McGuire, Maggie           12 AZOT-CA              2:15.05    2:14.07  
                  28.94     1:01.87 (32.93)     1:42.11 (40.24)     2:14.07 (31.96)
  3 Lowengrub, Hillary        12 AZOT-CA              2:22.31    2:25.72  
                  31.54     1:08.74 (37.20)     1:51.33 (42.59)     2:25.72 (34.39)
  4 Zhou, Lauren              12 AZOT-CA              2:26.57    2:27.54  
                  33.52     1:09.93 (36.41)     1:53.44 (43.51)     2:27.54 (34.10)
  5 Tran, Fiona               11 BREA-CA              2:29.17    2:28.39  
                  30.84     1:08.81 (37.97)     1:53.35 (44.54)     2:28.39 (35.04)
  6 Bucklin, Derrion          12 NBS-CA               2:31.44    2:33.24  
                  33.92     1:12.04 (38.12)     1:57.37 (45.33)     2:33.24 (35.87)
  7 Chang, Natalie            12 NBS-CA               2:36.95    2:37.93  
                  33.71     1:14.19 (40.48)     2:01.00 (46.81)     2:37.93 (36.93)
  8 Chomin, Genevieve         11 AZOT-CA              2:37.04    2:38.04  
                  35.22     1:14.92 (39.70)     2:01.95 (47.03)     2:38.04 (36.09)
  9 Kim, Natalie              11 FAST-CA              2:44.18    2:38.56  
                  35.65     1:15.54 (39.89)     2:05.06 (49.52)     2:38.56 (33.50)
 10 Allen, Jasmine            12 EAST-CA              2:41.48    2:38.75  
                  34.81     1:16.54 (41.73)     2:04.09 (47.55)     2:38.75 (34.66)
 11 Glidewell, Reagan         11 FAST-CA              2:33.17    2:40.10  
                  35.56     1:17.58 (42.02)     2:05.47 (47.89)     2:40.10 (34.63)
 12 Cho, Kristina             11 FAST-CA              2:41.59    2:41.09  
                  36.76     1:18.38 (41.62)     2:04.70 (46.32)     2:41.09 (36.39)
 13 Liva, Bryce               12 FAST-CA              2:45.18    2:43.58  
                  35.69     1:16.18 (40.49)     2:06.27 (50.09)     2:43.58 (37.31)
 14 Pathak, Deesha            12 BREA-CA              2:44.11    2:45.38  
                  38.28     1:19.99 (41.71)     2:08.96 (48.97)     2:45.38 (36.42)
 15 Timmerman, Elizabeth      11 FAST-CA              2:44.96    2:47.70  
                  38.92     1:20.11 (41.19)     2:10.80 (50.69)     2:47.70 (36.90)
 -- Taylor, Cristina          11 AZOT-CA              2:45.51         DQ  
                  33.68     1:12.76 (39.08)     1:59.10 (46.34)          DQ (33.65)
RED - Division  
  1 Lee, Mackenzie            11 AZOT-CA              2:55.73    2:42.68  
                  36.33     1:16.63 (40.30)     2:04.41 (47.78)     2:42.68 (38.27)
  2 Molendyk, Emily           12 FAST-CA              2:51.00    2:45.04  
                  34.08     1:14.84 (40.76)     2:07.87 (53.03)     2:45.04 (37.17)
  3 Vargas, Nathalia          12 BREA-CA              2:59.18    2:51.95  
                  37.10     1:18.93 (41.83)     2:12.07 (53.14)     2:51.95 (39.88)
  4 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              2:58.09    2:57.09  
                  37.92     1:24.49 (46.57)     2:17.46 (52.97)     2:57.09 (39.63)
WHT - Division  
  1 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                    NT    2:57.36  
                  37.00     1:24.84 (47.84)     2:16.82 (51.98)     2:57.36 (40.54)
 -- Ward, Ashlyn              12 BREA-CA              3:07.16         DQ  
                  41.93     1:28.48 (46.55)     2:22.29 (53.81)          DQ (41.84)
 -- Milligan, Claire          11 EAST-CA              3:25.13        DFS  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA                24.85      25.01  
  2 Phetbenjakul, Atisha      14 AZOT-CA                24.86      25.07  
  3 Li, Kate                  13 BREA-CA                25.23      25.11  
  4 Bennani, Sabrina          13 BREA-CA                25.52      25.70  
  5 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA                25.60      25.73  
  6 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA                25.63      25.77  
  7 Newman, Haley             13 AAA-CA                 26.20      25.78  
  8 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA                27.89      26.10  
  9 Wooden, Emily             13 BREA-CA                25.18      26.24  
 10 Swailes, Hannah           14 AZOT-CA                28.14      26.51  
 11 Wu, Melanie               13 BREA-CA                26.99      26.56  
 12 Kohlenberger, Piper       14 AZOT-CA                28.17      26.59  
 13 Liu, Tracy                13 BREA-CA                26.52      26.61  
 14 Becher, Kennedy           14 UN-2-CA                26.78      26.66  
 15 LeVine, Mirabella         13 AZOT-CA                26.13      26.70  
 16 Yip, Nikki                14 BREA-CA                27.26      27.03  
 17 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA                27.14      27.98  
 18 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA                28.49      28.13  
 19 Portillo, Tori            13 FAST-CA                28.00      28.30  
 20 Anderson, Bree            13 EAST-CA                28.10      28.31  
 21 Young, Chloe              13 BREA-CA                28.78      28.34  
 22 Gimino, Amber             13 EAST-CA                27.72      28.42  
 23 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                 29.29      28.62  
 24 Mai, Julie                13 FAST-CA                29.01      28.67  
 25 Zhang, Chailyn            14 UN-2-CA                28.37      28.69  
 26 Hale, Kelsey              13 FAST-CA                28.49      28.82  
 27 Boozer, Anna Riley        13 FAST-CA                29.12      29.12  
 28 Cui, Lia                  14 AZOT-CA                28.18      29.31  
RED - Division  
  1 Conklin, Grace            14 AAA-CA                 30.55      28.71  
  2 Ahn, Julia                13 FAST-CA                30.01      29.69  
  3 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA                29.87      29.92  
  4 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA                29.84      30.21  
  5 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA                31.43      30.22  
  6 Mai, Katherine            14 BREA-CA                29.71      30.28  
  7 Pau, Joyce                13 FAST-CA                30.92      30.47  
  8 Moore, Shandy             13 BREA-CA                31.19      30.96  
  9 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA                30.38      31.00  
 10 White, Allison            13 EAST-CA                31.52      31.27  
 11 Golson, Harmony           13 AZOT-CA                31.56      31.74  
 12 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA                31.74      32.67  
WHT - Division  
  1 Song, Angelina            13 AZOT-CA                32.15      29.57  
  2 Tran, Bryce               13 FAST-CA                   NT      30.71  
  3 Austin, Lilly             13 BACK-CA                   NT      32.06  
  4 Blair, Kachina            13 FAST-CA                32.93      33.26  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA                53.69      53.59  
                  26.14       53.59 (27.45)                                        
  2 Lough, Marly              14 UN-2-CA                53.02      54.26  
                  25.73       54.26 (28.53)                                        
  3 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA                54.67      54.42  
                  26.45       54.42 (27.97)                                        
  4 Li, Kate                  13 BREA-CA                54.94      54.54  
                  26.29       54.54 (28.25)                                        
  5 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA                54.78      55.00  
                  26.45       55.00 (28.55)                                        
  6 Bennani, Sabrina          13 BREA-CA                53.77      55.14  
                  26.69       55.14 (28.45)                                        
  7 Phetbenjakul, Atisha      14 AZOT-CA                54.03      55.17  
                  26.58       55.17 (28.59)                                        
  8 Wu, Melanie               13 BREA-CA                57.89      57.09  
                  27.52       57.09 (29.57)                                        
  9 Liu, Tracy                13 BREA-CA                58.07      57.41  
                  27.37       57.41 (30.04)                                        
 10 LeVine, Mirabella         13 AZOT-CA                56.55      57.61  
                  27.34       57.61 (30.27)                                        
 11 Becher, Kennedy           14 UN-2-CA                58.37      58.10  
                  27.89       58.10 (30.21)                                        
 12 Lowengrub, Collette       14 AZOT-CA                57.12      58.39  
                  28.00       58.39 (30.39)                                        
 13 Swailes, Hannah           14 AZOT-CA              1:00.96      58.63  
                  27.90       58.63 (30.73)                                        
 14 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA                57.11      59.63  
                  28.27       59.63 (31.36)                                        
 15 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              1:00.06      59.68  
                  28.83       59.68 (30.85)                                        
 16 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA                59.69      59.79  
                  28.76       59.79 (31.03)                                        
 17 Anderson, Bree            13 EAST-CA              1:00.07      59.81  
                  28.44       59.81 (31.37)                                        
 18 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              1:00.40      59.87  
                  28.98       59.87 (30.89)                                        
 19 Yip, Nikki                14 BREA-CA              1:00.35      59.94  
                  28.40       59.94 (31.54)                                        
 20 Rivera, Isabelle          14 UN-2-CA              1:03.25    1:00.04  
                  29.13     1:00.04 (30.91)                                        
 21 Wang, Sharon              13 BREA-CA              1:00.79    1:00.07  
                  28.68     1:00.07 (31.39)                                        
 22 Zhang, Chailyn            14 UN-2-CA              1:00.54    1:00.27  
                  28.78     1:00.27 (31.49)                                        
 23 Mai, Julie                13 FAST-CA              1:02.02    1:01.36  
                  29.58     1:01.36 (31.78)                                        
 24 Portillo, Tori            13 FAST-CA              1:00.31    1:01.58  
                  29.15     1:01.58 (32.43)                                        
 25 Young, Chloe              13 BREA-CA              1:02.29    1:02.42  
                  30.00     1:02.42 (32.42)                                        
 26 Hale, Kelsey              13 FAST-CA              1:01.43    1:03.27  
                  30.54     1:03.27 (32.73)                                        
 27 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              1:02.16    1:03.36  
                  29.76     1:03.36 (33.60)                                        
 28 Gimino, Amber             13 EAST-CA                59.43    1:03.39  
                  29.78     1:03.39 (33.61)                                        
 29 Ahn, Julia                13 FAST-CA              1:02.85    1:04.66  
                  31.20     1:04.66 (33.46)                                        
RED - Division  
  1 Boozer, Anna Riley        13 FAST-CA              1:03.73    1:02.44  
                  30.86     1:02.44 (31.58)                                        
  2 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA              1:04.16    1:03.84  
                  31.12     1:03.84 (32.72)                                        
  3 Hong, Joyce               14 BREA-CA              1:05.31    1:04.96  
                  30.51     1:04.96 (34.45)                                        
  4 So, Megan                 13 BREA-CA              1:05.43    1:05.05  
                  31.18     1:05.05 (33.87)                                        
  5 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA               1:04.53    1:05.34  
                  30.57     1:05.34 (34.77)                                        
  6 Pau, Joyce                13 FAST-CA              1:05.85    1:06.03  
                  31.70     1:06.03 (34.33)                                        
  7 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              1:04.23    1:06.21  
                  31.34     1:06.21 (34.87)                                        
  8 Mai, Katherine            14 BREA-CA              1:06.07    1:06.46  
                  31.80     1:06.46 (34.66)                                        
  9 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA              1:08.64    1:06.65  
                  31.64     1:06.65 (35.01)                                        
 10 Zou, Jane                 14 Waterworks-CA        1:07.00    1:07.71  
                  32.41     1:07.71 (35.30)                                        
 11 White, Allison            13 EAST-CA              1:08.13    1:09.71  
                  33.52     1:09.71 (36.19)                                        
WHT - Division  
  1 Tran, Bryce               13 FAST-CA              1:11.03    1:07.93  
                  33.30     1:07.93 (34.63)                                        
  2 Le, Megan                 13 BREA-CA              1:10.94    1:08.31  
                  32.01     1:08.31 (36.30)                                        
  3 Coney, Rylee              13 FAST-CA              1:14.06    1:08.61  
                  33.25     1:08.61 (35.36)                                        
  4 Moore, Shandy             13 BREA-CA              1:09.87    1:10.27  
                  33.23     1:10.27 (37.04)                                        
  5 Golson, Harmony           13 AZOT-CA              1:12.13    1:11.48  
                  33.03     1:11.48 (38.45)                                        
  6 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              1:10.04    1:11.51  
                  33.75     1:11.51 (37.76)                                        
  7 Jerkovich, Linnea         13 AZOT-CA              1:12.75    1:12.70  
                  34.70     1:12.70 (38.00)                                        
  8 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA              1:11.36    1:13.19  
                  35.73     1:13.19 (37.46)                                        
  9 Osmers, Chloe             13 FAST-CA                   NT    1:15.78  
                  35.11     1:15.78 (40.67)                                        
 10 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               1:30.25    1:38.94  
                  46.20     1:38.94 (52.74)                                        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Justina            13 BREA-CA              1:49.65    1:50.57  
                  25.79       53.90 (28.11)     1:22.86 (28.96)     1:50.57 (27.71)
  2 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA              1:56.21    1:57.43  
                  27.16       56.80 (29.64)     1:27.35 (30.55)     1:57.43 (30.08)
  3 Bennani, Sabrina          13 BREA-CA              1:55.60    1:57.46  
                  27.85       57.86 (30.01)     1:27.67 (29.81)     1:57.46 (29.79)
  4 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA              1:59.04    1:58.43  
                  27.05       57.12 (30.07)     1:27.98 (30.86)     1:58.43 (30.45)
  5 Li, Kate                  13 BREA-CA              1:58.86    1:58.46  
                  27.67       58.29 (30.62)     1:28.79 (30.50)     1:58.46 (29.67)
  6 Wooden, Emily             13 BREA-CA              1:59.90    2:01.06  
                  28.18       58.81 (30.63)     1:30.17 (31.36)     2:01.06 (30.89)
  7 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA              1:59.04    2:01.19  
                  27.91       58.84 (30.93)     1:30.14 (31.30)     2:01.19 (31.05)
  8 Wu, Melanie               13 BREA-CA              2:07.02    2:04.43  
                  28.63       59.94 (31.31)     1:32.41 (32.47)     2:04.43 (32.02)
  9 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              2:06.56    2:05.18  
                  28.09     1:00.03 (31.94)     1:32.79 (32.76)     2:05.18 (32.39)
 10 Kohlenberger, Piper       14 AZOT-CA              2:06.94    2:05.30  
                  28.48     1:00.44 (31.96)     1:33.69 (33.25)     2:05.30 (31.61)
 11 Liu, Tracy                13 BREA-CA              2:06.10    2:05.56  
                  28.36       59.84 (31.48)     1:32.47 (32.63)     2:05.56 (33.09)
 12 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              2:09.09    2:06.71  
                  29.63     1:02.19 (32.56)     1:34.73 (32.54)     2:06.71 (31.98)
 13 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              2:08.58    2:07.27  
                  29.16     1:01.31 (32.15)     1:34.40 (33.09)     2:07.27 (32.87)
 14 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA              2:00.82    2:08.62  
                  29.08     1:01.77 (32.69)     1:35.36 (33.59)     2:08.62 (33.26)
 15 Rivera, Isabelle          14 UN-2-CA              2:12.66    2:09.45  
                  30.11     1:03.59 (33.48)     1:37.19 (33.60)     2:09.45 (32.26)
 16 Becher, Kennedy           14 UN-2-CA              2:09.88    2:09.56  
                  29.18     1:02.13 (32.95)     1:36.20 (34.07)     2:09.56 (33.36)
 17 Anderson, Bree            13 EAST-CA              2:10.48    2:11.33  
                  29.97     1:03.31 (33.34)     1:37.47 (34.16)     2:11.33 (33.86)
 18 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              2:13.02    2:11.55  
                  29.89     1:03.21 (33.32)     1:38.09 (34.88)     2:11.55 (33.46)
 19 Young, Chloe              13 BREA-CA              2:13.56    2:12.44  
                  31.65     1:04.93 (33.28)     1:38.76 (33.83)     2:12.44 (33.68)
 20 Ahn, Julia                13 FAST-CA              2:15.06    2:13.57  
                  30.84     1:04.33 (33.49)     1:39.08 (34.75)     2:13.57 (34.49)
 21 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              2:13.04    2:14.82  
                  30.47     1:04.89 (34.42)     1:40.74 (35.85)     2:14.82 (34.08)
RED - Division  
  1 Mai, Julie                13 FAST-CA              2:20.62    2:16.07  
                  31.14     1:06.29 (35.15)     1:41.42 (35.13)     2:16.07 (34.65)
  2 Portillo, Tori            13 FAST-CA              2:18.84    2:17.15  
                  29.73     1:04.53 (34.80)     1:41.53 (37.00)     2:17.15 (35.62)
  3 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA              2:17.59    2:17.48  
                  32.52     1:07.86 (35.34)     1:42.89 (35.03)     2:17.48 (34.59)
  4 Conklin, Grace            14 AAA-CA               2:24.79    2:18.56  
                  31.88     1:06.54 (34.66)     1:41.44 (34.90)     2:18.56 (37.12)
WHT - Division  
  1 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA                   NT    2:21.00  
                  31.38     1:07.16 (35.78)     1:44.61 (37.45)     2:21.00 (36.39)
  2 Song, Angelina            13 AZOT-CA              2:35.72    2:24.19  
                  32.33     1:08.73 (36.40)     1:46.75 (38.02)     2:24.19 (37.44)
  3 Mai, Katherine            14 BREA-CA              2:29.12    2:25.49  
                  32.71     1:09.59 (36.88)     1:47.60 (38.01)     2:25.49 (37.89)
  4 Tran, Bryce               13 FAST-CA              2:41.53    2:31.78  
                  34.14     1:11.91 (37.77)     1:52.63 (40.72)     2:31.78 (39.15)
  5 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA              2:31.01    2:34.44  
                  33.64     1:11.98 (38.34)     1:53.05 (41.07)     2:34.44 (41.39)
  6 Moore, Shandy             13 BREA-CA              2:42.75    2:36.27  
                  33.71     1:12.94 (39.23)     1:55.03 (42.09)     2:36.27 (41.24)
  7 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              2:35.87    2:40.14  
                  34.76     1:14.11 (39.35)   2:40.14 (1:26.03)                    
  8 Blair, Kachina            13 FAST-CA              2:50.57    2:52.25  
                  34.38     1:18.05 (43.67)     2:06.96 (48.91)     2:52.25 (45.29)
  9 Austin, Lilly             13 BACK-CA                   NT    2:53.34  
                  35.59     1:18.55 (42.96)     2:06.42 (47.87)     2:53.34 (46.92)
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Justina            13 BREA-CA                57.80      59.25  
                  29.19       59.25 (30.06)                                        
  2 Lough, Marly              14 UN-2-CA                59.51    1:01.22  
                  30.01     1:01.22 (31.21)                                        
  3 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA              1:00.56    1:01.77  
                  30.27     1:01.77 (31.50)                                        
  4 Li, Kate                  13 BREA-CA              1:02.90    1:01.97  
                  29.95     1:01.97 (32.02)                                        
  5 Newman, Haley             13 AAA-CA               1:04.97    1:03.28  
                  30.02     1:03.28 (33.26)                                        
  6 Kohlenberger, Piper       14 AZOT-CA              1:06.08    1:03.91  
                  31.01     1:03.91 (32.90)                                        
  6 Wu, Melanie               13 BREA-CA              1:04.43    1:03.91  
                  30.52     1:03.91 (33.39)                                        
  8 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              1:08.60    1:05.19  
                  31.37     1:05.19 (33.82)                                        
  9 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA              1:04.77    1:05.53  
                  31.50     1:05.53 (34.03)                                        
 10 Zhang, Chailyn            14 UN-2-CA              1:06.03    1:06.76  
                  32.47     1:06.76 (34.29)                                        
 11 Wooden, Emily             13 BREA-CA              1:06.47    1:06.92  
                  32.47     1:06.92 (34.45)                                        
 12 Swailes, Hannah           14 AZOT-CA              1:07.46    1:07.22  
                  32.45     1:07.22 (34.77)                                        
 13 Rivera, Isabelle          14 UN-2-CA              1:11.65    1:08.75  
                  33.52     1:08.75 (35.23)                                        
 14 Chang, Cadence            14 UN-2-CA              1:06.66    1:09.55  
                  33.24     1:09.55 (36.31)                                        
 15 Hale, Kelsey              13 FAST-CA              1:09.85    1:09.78  
                  34.24     1:09.78 (35.54)                                        
 16 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              1:08.18    1:10.31  
                  33.69     1:10.31 (36.62)                                        
 17 Boozer, Anna Riley        13 FAST-CA              1:12.64    1:10.53  
                  34.83     1:10.53 (35.70)                                        
 18 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              1:13.30    1:11.63  
                  35.05     1:11.63 (36.58)                                        
 19 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              1:08.73    1:12.02  
                  34.50     1:12.02 (37.52)                                        
 20 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA              1:06.95    1:12.82  
                  35.49     1:12.82 (37.33)                                        
 21 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA               1:11.86    1:13.16  
                  35.12     1:13.16 (38.04)                                        
 22 Mai, Julie                13 FAST-CA              1:13.34    1:13.70  
                  35.72     1:13.70 (37.98)                                        
 23 Pau, Joyce                13 FAST-CA              1:12.06    1:14.35  
                  36.74     1:14.35 (37.61)                                        
RED - Division  
  1 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA              1:15.63    1:14.68  
                  36.06     1:14.68 (38.62)                                        
  2 White, Allison            13 EAST-CA              1:19.63    1:16.49  
                  37.90     1:16.49 (38.59)                                        
  3 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              1:14.18    1:16.97  
                  37.67     1:16.97 (39.30)                                        
  4 Hong, Joyce               14 BREA-CA              1:17.39    1:18.30  
  5 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA              1:19.17    1:19.64  
                  39.66     1:19.64 (39.98)                                        
  6 Mai, Katherine            14 BREA-CA              1:19.33    1:19.90  
                  39.44     1:19.90 (40.46)                                        
  7 Golson, Harmony           13 AZOT-CA              1:20.14    1:21.55  
                  38.89     1:21.55 (42.66)                                        
WHT - Division  
  1 Moore, Shandy             13 BREA-CA              1:22.30    1:23.32  
                  41.24     1:23.32 (42.08)                                        
  2 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA              1:21.73    1:25.09  
                  41.05     1:25.09 (44.04)                                        
  3 Coney, Rylee              13 FAST-CA              1:28.01    1:25.58  
                  41.76     1:25.58 (43.82)                                        
  4 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA                   NT    1:30.17  
                  43.17     1:30.17 (47.00)                                        
  5 Osmers, Chloe             13 FAST-CA                   NT    1:34.45  
                  43.46     1:34.45 (50.99)                                        
  6 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               1:32.98    1:39.15  
 -- Le, Megan                 13 BREA-CA                   NT        DFS  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA              1:06.77    1:06.11  
                  31.65     1:06.11 (34.46)                                        
  2 Phetbenjakul, Atisha      14 AZOT-CA              1:05.67    1:07.33  
                  31.76     1:07.33 (35.57)                                        
  3 Li, Kate                  13 BREA-CA              1:07.72    1:08.90  
                  32.80     1:08.90 (36.10)                                        
  4 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA              1:07.87    1:09.37  
                  32.76     1:09.37 (36.61)                                        
  5 Kozan, Justina            13 BREA-CA              1:06.60    1:09.91  
                  33.25     1:09.91 (36.66)                                        
  6 LeVine, Mirabella         13 AZOT-CA              1:08.79    1:09.99  
                  32.78     1:09.99 (37.21)                                        
  7 Bennani, Sabrina          13 BREA-CA              1:06.15    1:10.12  
                  32.83     1:10.12 (37.29)                                        
  8 Newman, Haley             13 AAA-CA               1:11.68    1:13.85  
                  34.62     1:13.85 (39.23)                                        
  9 Lowengrub, Collette       14 AZOT-CA              1:12.64    1:14.14  
                  34.85     1:14.14 (39.29)                                        
 10 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              1:18.06    1:14.23  
                  35.51     1:14.23 (38.72)                                        
 11 Becher, Kennedy           14 UN-2-CA              1:12.61    1:14.36  
                  35.32     1:14.36 (39.04)                                        
 12 Liu, Tracy                13 BREA-CA              1:16.57    1:14.60  
                  35.15     1:14.60 (39.45)                                        
 13 Swailes, Hannah           14 AZOT-CA              1:20.12    1:15.52  
                  36.81     1:15.52 (38.71)                                        
 14 Kohlenberger, Piper       14 AZOT-CA              1:16.32    1:15.84  
                  36.27     1:15.84 (39.57)                                        
 15 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA              1:16.71    1:17.14  
                  36.45     1:17.14 (40.69)                                        
 16 Wang, Sharon              13 BREA-CA              1:17.96    1:17.25  
                  36.75     1:17.25 (40.50)                                        
 17 Zhang, Chailyn            14 UN-2-CA              1:18.83    1:17.45  
                  36.75     1:17.45 (40.70)                                        
 18 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              1:17.29    1:17.69  
                  36.52     1:17.69 (41.17)                                        
 19 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              1:16.22    1:18.12  
                  36.94     1:18.12 (41.18)                                        
 20 Portillo, Tori            13 FAST-CA              1:20.82    1:19.18  
                  37.17     1:19.18 (42.01)                                        
 21 Mai, Julie                13 FAST-CA              1:22.75    1:19.50  
                  37.63     1:19.50 (41.87)                                        
 22 Chang, Cadence            14 UN-2-CA              1:19.06    1:21.52  
                  38.11     1:21.52 (43.41)                                        
 23 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              1:20.43    1:21.66  
                  37.82     1:21.66 (43.84)                                        
 24 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA              1:21.92    1:22.57  
                  39.07     1:22.57 (43.50)                                        
 25 Young, Chloe              13 BREA-CA              1:22.41    1:23.31  
                  40.38     1:23.31 (42.93)                                        
 26 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA              1:22.03    1:24.49  
                  39.79     1:24.49 (44.70)                                        
RED - Division  
  1 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              1:24.88    1:17.25  
                  36.81     1:17.25 (40.44)                                        
  2 Le, Megan                 13 BREA-CA              1:27.85    1:23.34  
                  39.31     1:23.34 (44.03)                                        
  3 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              1:23.62    1:23.58  
                  39.29     1:23.58 (44.29)                                        
  4 White, Allison            13 EAST-CA              1:26.95    1:25.31  
                  41.55     1:25.31 (43.76)                                        
  5 Hale, Kelsey              13 FAST-CA              1:26.87    1:27.00  
                  41.12     1:27.00 (45.88)                                        
  6 Hong, Joyce               14 BREA-CA              1:30.21    1:28.61  
                  41.62     1:28.61 (46.99)                                        
  7 Moore, Shandy             13 BREA-CA              1:29.13    1:29.03  
                  42.75     1:29.03 (46.28)                                        
WHT - Division  
  1 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA              1:31.52    1:28.10  
                  41.77     1:28.10 (46.33)                                        
  2 So, Megan                 13 BREA-CA              1:42.09    1:28.28  
                  42.64     1:28.28 (45.64)                                        
  3 Golson, Harmony           13 AZOT-CA              1:33.02    1:34.44  
                  43.98     1:34.44 (50.46)                                        
  4 Tran, Bryce               13 FAST-CA              1:31.64    1:34.83  
                  45.00     1:34.83 (49.83)                                        
  5 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA                   NT    1:40.09  
                  47.65     1:40.09 (52.44)                                        
  6 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA                   NT    1:44.49  
  7 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               1:44.05    1:47.00  
                  49.83     1:47.00 (57.17)                                        
  8 Osmers, Chloe             13 FAST-CA              1:58.16    1:52.42  
                  52.28   1:52.42 (1:00.14)                                        
 -- Jerkovich, Linnea         13 AZOT-CA                   NT         DQ  
                  50.99          DQ (59.88)                                        
 -- Coney, Rylee              13 FAST-CA                   NT         DQ  
                  42.93          DQ (52.98)                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Justina            13 BREA-CA                55.32      57.24  
                  27.18       57.24 (30.06)                                        
  2 Lough, Marly              14 UN-2-CA              1:00.06      58.46  
                  26.90       58.46 (31.56)                                        
  3 Phetbenjakul, Atisha      14 AZOT-CA              1:01.28      59.89  
                  28.27       59.89 (31.62)                                        
  4 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA                58.71      59.99  
                  28.05       59.99 (31.94)                                        
  5 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA                57.89    1:00.03  
                  28.39     1:00.03 (31.64)                                        
  6 Li, Kate                  13 BREA-CA              1:01.94    1:02.35  
                  28.78     1:02.35 (33.57)                                        
  7 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              1:06.58    1:03.48  
                  29.67     1:03.48 (33.81)                                        
  8 LeVine, Mirabella         13 AZOT-CA              1:02.00    1:03.99  
                  29.41     1:03.99 (34.58)                                        
  9 Newman, Haley             13 AAA-CA               1:00.26    1:04.12  
                  29.57     1:04.12 (34.55)                                        
 10 Swailes, Hannah           14 AZOT-CA              1:07.94    1:05.52  
                  30.83     1:05.52 (34.69)                                        
 11 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              1:05.81    1:06.53  
                  31.06     1:06.53 (35.47)                                        
 12 Wang, Sharon              13 BREA-CA              1:10.72    1:07.93  
                  31.54     1:07.93 (36.39)                                        
 13 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA              1:05.06    1:08.34  
                  31.79     1:08.34 (36.55)                                        
 14 Zhang, Chailyn            14 UN-2-CA              1:06.31    1:08.37  
                  31.22     1:08.37 (37.15)                                        
 15 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              1:07.64    1:10.84  
                  32.81     1:10.84 (38.03)                                        
 16 Anderson, Bree            13 EAST-CA              1:08.64    1:11.66  
                  33.62     1:11.66 (38.04)                                        
 17 Yip, Nikki                14 BREA-CA              1:10.52    1:12.01  
                  32.57     1:12.01 (39.44)                                        
 18 Pau, Joyce                13 FAST-CA              1:09.46    1:12.71  
                  33.27     1:12.71 (39.44)                                        
RED - Division  
  1 Zou, Jane                 14 Waterworks-CA        1:11.46    1:09.98  
                  33.02     1:09.98 (36.96)                                        
  2 Young, Chloe              13 BREA-CA              1:12.82    1:12.26  
                  33.86     1:12.26 (38.40)                                        
  3 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA               1:14.61    1:14.37  
                  33.29     1:14.37 (41.08)                                        
  4 Ahn, Julia                13 FAST-CA              1:11.78    1:15.01  
                  35.05     1:15.01 (39.96)                                        
WHT - Division  
  1 Tran, Bryce               13 FAST-CA              1:21.50    1:20.70  
                  38.49     1:20.70 (42.21)                                        
  2 Moore, Shandy             13 BREA-CA                   NT    1:23.52  
                  39.27     1:23.52 (44.25)                                        
  3 Song, Angelina            13 AZOT-CA              1:31.33    1:26.20  
                  39.14     1:26.20 (47.06)                                        
  4 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA              1:25.63    1:29.68  
                  40.78     1:29.68 (48.90)                                        
  5 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              1:32.77    1:31.18  
  6 Golson, Harmony           13 AZOT-CA              1:24.16    1:31.98  
  7 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA              1:31.49    1:34.52  
                  41.88     1:34.52 (52.64)                                        
 -- Blair, Kachina            13 FAST-CA              1:38.96         DQ  
                  51.07        DQ (1:07.03)                                        
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kozan, Justina            13 BREA-CA              2:04.43    2:05.35  
                  26.47       58.74 (32.27)     1:36.87 (38.13)     2:05.35 (28.48)
  2 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA              2:08.27    2:08.65  
                  28.09     1:01.05 (32.96)     1:38.27 (37.22)     2:08.65 (30.38)
  3 Phetbenjakul, Atisha      14 AZOT-CA              2:11.25    2:09.65  
                  28.29     1:01.18 (32.89)     1:38.74 (37.56)     2:09.65 (30.91)
  4 Bennani, Sabrina          13 BREA-CA              2:08.04    2:12.52  
                  28.76     1:03.03 (34.27)     1:41.32 (38.29)     2:12.52 (31.20)
  5 Li, Kate                  13 BREA-CA              2:13.92    2:12.70  
                  28.78     1:02.68 (33.90)     1:42.27 (39.59)     2:12.70 (30.43)
  6 Lough, Marly              14 UN-2-CA              2:17.16    2:13.21  
                  27.38     1:01.70 (34.32)     1:41.56 (39.86)     2:13.21 (31.65)
  7 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA              2:14.35    2:13.88  
                  28.83     1:03.76 (34.93)     1:43.37 (39.61)     2:13.88 (30.51)
  8 Newman, Haley             13 AAA-CA               2:12.23    2:15.66  
                  28.97     1:03.90 (34.93)     1:44.41 (40.51)     2:15.66 (31.25)
  9 Lowengrub, Collette       14 AZOT-CA              2:16.23    2:17.84  
                  29.09     1:03.92 (34.83)     1:45.03 (41.11)     2:17.84 (32.81)
 10 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA              2:19.05    2:18.05  
                  29.64     1:03.62 (33.98)     1:46.50 (42.88)     2:18.05 (31.55)
 11 Wu, Melanie               13 BREA-CA              2:20.87    2:19.83  
                  30.06     1:04.33 (34.27)     1:47.02 (42.69)     2:19.83 (32.81)
 12 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              2:27.27    2:20.26  
                  29.39     1:06.32 (36.93)     1:47.24 (40.92)     2:20.26 (33.02)
 13 Kohlenberger, Piper       14 AZOT-CA              2:20.02    2:20.66  
                  30.06     1:05.77 (35.71)     1:48.83 (43.06)     2:20.66 (31.83)
 14 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              2:21.19    2:23.26  
                  30.90     1:07.73 (36.83)     1:49.95 (42.22)     2:23.26 (33.31)
 15 Rivera, Isabelle          14 UN-2-CA              2:33.28    2:26.00  
                  32.16     1:10.51 (38.35)     1:53.18 (42.67)     2:26.00 (32.82)
 16 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              2:27.30    2:26.50  
                  30.77     1:08.89 (38.12)     1:52.78 (43.89)     2:26.50 (33.72)
 17 Becher, Kennedy           14 UN-2-CA              2:26.64    2:26.54  
                  30.94     1:10.42 (39.48)     1:53.70 (43.28)     2:26.54 (32.84)
 18 Chang, Cadence            14 UN-2-CA              2:22.53    2:26.71  
                  30.96     1:08.21 (37.25)     1:53.82 (45.61)     2:26.71 (32.89)
 19 Young, Chloe              13 BREA-CA              2:29.34    2:28.04  
                  31.88     1:08.17 (36.29)     1:53.74 (45.57)     2:28.04 (34.30)
 20 Anderson, Bree            13 EAST-CA              2:28.46    2:28.61  
                  32.32     1:09.27 (36.95)     1:54.81 (45.54)     2:28.61 (33.80)
 21 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              2:32.38    2:30.97  
                  31.22     1:09.67 (38.45)     1:55.82 (46.15)     2:30.97 (35.15)
 22 Ahn, Julia                13 FAST-CA              2:34.76    2:31.37  
                  33.08     1:13.85 (40.77)     1:56.21 (42.36)     2:31.37 (35.16)
 23 Gimino, Amber             13 EAST-CA              2:30.76    2:32.38  
                  32.40     1:12.94 (40.54)     1:58.05 (45.11)     2:32.38 (34.33)
 24 Pau, Joyce                13 FAST-CA              2:31.57    2:32.49  
                  32.85     1:11.19 (38.34)     1:57.56 (46.37)     2:32.49 (34.93)
 25 Yip, Nikki                14 BREA-CA              2:32.89    2:32.77  
                  31.79     1:12.39 (40.60)     1:57.03 (44.64)     2:32.77 (35.74)
 26 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              2:36.20    2:40.58  
                  35.56     1:15.74 (40.18)     2:02.43 (46.69)     2:40.58 (38.15)
 -- Wooden, Emily             13 BREA-CA              2:19.58         DQ  
                  30.46     1:05.80 (35.34)     1:48.97 (43.17)          DQ (32.45)
RED - Division  
  1 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              2:39.81    2:25.60  
                  30.95     1:09.84 (38.89)     1:52.65 (42.81)     2:25.60 (32.95)
  2 Zou, Jane                 14 Waterworks-CA        2:37.75    2:37.17  
                  33.18     1:12.36 (39.18)     1:59.93 (47.57)     2:37.17 (37.24)
  3 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA              2:49.64    2:40.97  
                  36.28     1:16.92 (40.64)     2:06.24 (49.32)     2:40.97 (34.73)
  4 White, Allison            13 EAST-CA              2:42.32    2:42.34  
                  37.01     1:18.24 (41.23)     2:05.01 (46.77)     2:42.34 (37.33)
  5 So, Megan                 13 BREA-CA              2:41.66    2:42.73  
                  33.90     1:17.38 (43.48)     2:06.43 (49.05)     2:42.73 (36.30)
WHT - Division  
  1 Le, Megan                 13 BREA-CA                   NT    2:47.73  
                  36.65     1:17.13 (40.48)     2:07.22 (50.09)     2:47.73 (40.51)
  2 Tran, Bryce               13 FAST-CA              2:57.62    2:49.54  
                  38.68     1:21.64 (42.96)     2:13.13 (51.49)     2:49.54 (36.41)
  3 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA              2:56.92    2:55.98  
                  37.50     1:22.02 (44.52)     2:16.17 (54.15)     2:55.98 (39.81)
  4 Mai, Katherine            14 BREA-CA              2:54.45    2:56.37  
                  39.54     1:23.63 (44.09)     2:17.78 (54.15)     2:56.37 (38.59)
  5 Moore, Shandy             13 BREA-CA              2:56.48    2:58.86  
                  38.55     1:23.09 (44.54)     2:16.28 (53.19)     2:58.86 (42.58)
  6 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA              3:00.59    3:05.31  
                  40.46     1:31.37 (50.91)     2:23.30 (51.93)     3:05.31 (42.01)
  7 Jerkovich, Linnea         13 AZOT-CA                   NT    3:06.52  
                  37.87     1:25.93 (48.06)     2:24.45 (58.52)     3:06.52 (42.07)
 -- Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                    NT         DQ  
                  33.49     1:14.63 (41.14)     2:04.42 (49.79)          DQ (38.14)
 -- Osmers, Chloe             13 FAST-CA                   NT         DQ  
                  41.38     1:37.62 (56.24)        DQ (1:55.13)                    
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              5:17.71    5:13.75  
                  32.11     1:09.56 (37.45)     1:50.64 (41.08)     2:30.66 (40.02)
        3:16.42 (45.76)     4:02.75 (46.33)     4:38.62 (35.87)     5:13.75 (35.13)
  2 Rivera, Isabelle          14 UN-2-CA              5:08.59    5:17.41  
                  32.60     1:10.91 (38.31)     1:53.10 (42.19)     2:35.13 (42.03)
        3:19.70 (44.57)     4:05.31 (45.61)     4:41.82 (36.51)     5:17.41 (35.59)
  3 Gimino, Amber             13 EAST-CA              5:21.70    5:26.59  
                  33.05     1:14.08 (41.03)     1:57.64 (43.56)     2:41.26 (43.62)
        3:27.05 (45.79)     4:13.53 (46.48)     4:50.35 (36.82)     5:26.59 (36.24)
 -- Pau, Joyce                13 FAST-CA              5:31.64         DQ  
                  33.70     1:13.93 (40.23)     1:55.80 (41.87)     2:35.35 (39.55)
        3:22.47 (47.12)     4:11.07 (48.60)     4:48.53 (37.46)          DQ (36.96)
WHT - Division  
  1 Lough, Marly              14 UN-2-CA                   NT    4:35.95  
                  28.19     1:01.70 (33.51)     1:38.24 (36.54)     2:12.97 (34.73)
        2:53.21 (40.24)     3:33.61 (40.40)     4:05.27 (31.66)     4:35.95 (30.68)
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Trieu, Emily              16 BREA-CA                23.48      23.83  
  2 Mills, Malia              15 UN-1-CA                23.74      24.43  
  3 Wooden, Ariel             16 BREA-CA                24.27      24.88  
  4 Dang, Katelyn             15 AZOT-CA                25.14      25.19  
  5 Cheng, Kelly              17 BREA-CA                24.80      25.47  
  6 Koh, Zephy                16 BREA-CA                24.81      25.49  
  7 Jang, Claire              17 AZOT-CA                25.32      25.52  
  8 Thompson, Mikki           17 BREA-CA                24.38      25.61  
  8 Lloyd, Kelsey             17 BREA-CA                24.54      25.61  
 10 Le, Cara                  17 BREA-CA                25.58      25.62  
 11 Grant, Lexi               15 BREA-CA                24.94      25.64  
 12 Zhu, Nancy                17 AZOT-CA                25.35      25.89  
 13 Poloni, Makayla           15 BREA-CA                26.10      26.05  
 14 Brick, Rylie              17 BREA-CA                25.65      26.06  
 15 Mirsafian, Leila          15 AZOT-CA                26.52      26.24  
 15 Olvera, Gisel             18 BREA-CA                25.68      26.24  
 17 Cargile, Dallas           15 BREA-CA                25.89      26.33  
 18 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA                26.26      26.47  
 19 Manuel, Josephine         17 AZOT-CA                26.30      26.58  
 20 Cho, Linda                17 BREA-CA                24.83      26.65  
 21 Young, Katelyn            16 BREA-CA                26.45      27.03  
 22 Parker, Karina            17 BREA-CA                26.06      27.05  
 23 Jackson, Sophie           17 BREA-CA                25.49      27.10  
 24 Chiu, Madelyn             15 BREA-CA                27.31      27.38  
 25 Gani, Thea                15 BREA-CA                27.56      27.53  
 26 Gani, Anya                15 BREA-CA                27.46      27.60  
 27 Chung, Lauren             16 BREA-CA                28.53      28.83  
 28 Kazarian, Kamille         15 AAA-CA                 29.03      28.95  
 29 Baker, Emma               16 AAA-CA                 28.86      29.16  
 30 Yip, Katie                17 BREA-CA                29.15      29.37  
 31 Chu, Helen                16 BREA-CA                28.24      30.24  
 32 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA                29.30      30.67  
 33 Quesada, Sarita           18 BREA-CA                29.62      30.81  
RED - Division  
  1 Gonzales, Sky             15 AAA-CA                 30.10      29.87  
  2 Chomchai, Sarah           15 BREA-CA                30.67      30.43  
WHT - Division  
  1 Lam, Crystal              15 AAA-CA                 51.81      46.06  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Trieu, Emily              16 BREA-CA                50.90      52.43  
                  25.15       52.43 (27.28)                                        
  2 McCance, Molly            17 AZOT-CA                51.55      53.50  
                  25.63       53.50 (27.87)                                        
  3 Cheng, Kelly              17 BREA-CA                52.87      54.32  
                  26.43       54.32 (27.89)                                        
  4 Basham, Jacqueline        18 BREA-CA                54.27      54.81  
                  26.48       54.81 (28.33)                                        
  5 Grant, Lexi               15 BREA-CA                53.06      54.87  
                  26.73       54.87 (28.14)                                        
  5 Dang, Katelyn             15 AZOT-CA                53.59      54.87  
                  26.36       54.87 (28.51)                                        
  7 Witting, Juliana          16 AZOT-CA                53.62      54.88  
                  26.42       54.88 (28.46)                                        
  8 Thompson, Mikki           17 BREA-CA                51.65      55.07  
                  26.66       55.07 (28.41)                                        
  9 Lloyd, Kelsey             17 BREA-CA                53.15      55.26  
                  26.54       55.26 (28.72)                                        
 10 Mills, Malia              15 UN-1-CA                51.99      55.57  
                  26.73       55.57 (28.84)                                        
 11 Zhu, Nancy                17 AZOT-CA                54.12      55.82  
                  26.69       55.82 (29.13)                                        
 12 Jang, Claire              17 AZOT-CA                56.35      56.47  
                  27.32       56.47 (29.15)                                        
 13 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA                53.81      56.48  
                  27.21       56.48 (29.27)                                        
 14 Ocampo, R'Rian            16 BREA-CA                54.60      56.85  
                  27.30       56.85 (29.55)                                        
 15 Brick, Rylie              17 BREA-CA                57.94      56.97  
                  27.07       56.97 (29.90)                                        
 16 Parker, Karina            17 BREA-CA                54.81      57.01  
                  27.43       57.01 (29.58)                                        
 17 Young, Katelyn            16 BREA-CA                54.02      57.87  
                  27.92       57.87 (29.95)                                        
 18 Chiu, Madelyn             15 BREA-CA                57.53      58.26  
                  27.94       58.26 (30.32)                                        
 19 Gani, Thea                15 BREA-CA                58.49      59.12  
                  28.46       59.12 (30.66)                                        
 20 Wu, Shelby                15 UN-2-CA                59.54    1:00.22  
                  29.32     1:00.22 (30.90)                                        
 21 Johnson, Annie            16 FAST-CA                57.36    1:00.93  
                  29.39     1:00.93 (31.54)                                        
 22 Gaitatjis, Angela         15 FAST-CA              1:01.01    1:01.54  
                  30.13     1:01.54 (31.41)                                        
 23 Kazarian, Kamille         15 AAA-CA               1:01.92    1:01.72  
                  29.81     1:01.72 (31.91)                                        
 24 Yip, Katie                17 BREA-CA              1:03.28    1:04.27  
                  30.20     1:04.27 (34.07)                                        
 -- Gani, Anya                15 BREA-CA                58.89        DFS  
RED - Division  
  1 Chomchai, Sarah           15 BREA-CA              1:08.88    1:06.33  
                  32.98     1:06.33 (33.35)                                        
  2 Eggers, Kylie             15 FAST-CA              1:08.28    1:07.15  
                  32.07     1:07.15 (35.08)                                        
  3 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              1:09.49    1:10.52  
                  33.08     1:10.52 (37.44)                                        
WHT - Division  
  1 Yang, Jennifer            15 BREA-CA              1:11.04    1:08.59  
                  32.00     1:08.59 (36.59)                                        
 -- Lam, Crystal              15 AAA-CA               1:57.74         DQ  
                  51.43          DQ (58.99)                                        
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Trieu, Emily              16 BREA-CA              1:51.03    1:51.45  
                  26.20       54.64 (28.44)     1:23.15 (28.51)     1:51.45 (28.30)
  2 McCance, Molly            17 AZOT-CA              1:55.24    1:55.29  
                  26.73       55.66 (28.93)     1:25.26 (29.60)     1:55.29 (30.03)
  3 Mills, Malia              15 UN-1-CA              1:54.50    1:57.77  
                  27.34       57.34 (30.00)     1:27.87 (30.53)     1:57.77 (29.90)
  4 Grant, Lexi               15 BREA-CA              1:54.87    1:58.03  
                  27.90       58.02 (30.12)     1:28.57 (30.55)     1:58.03 (29.46)
  5 Cheng, Kelly              17 BREA-CA              1:54.44    1:58.14  
                  27.86       58.10 (30.24)     1:28.24 (30.14)     1:58.14 (29.90)
  6 Le, Cara                  17 BREA-CA              1:55.98    1:58.28  
                  27.30       57.16 (29.86)     1:27.54 (30.38)     1:58.28 (30.74)
  7 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA              1:51.77    1:58.93  
                  27.59       57.68 (30.09)     1:28.71 (31.03)     1:58.93 (30.22)
  8 Lloyd, Kelsey             17 BREA-CA              2:02.27    1:59.20  
                  27.06       56.80 (29.74)     1:27.82 (31.02)     1:59.20 (31.38)
  9 Parker, Karina            17 BREA-CA              1:56.64    1:59.48  
                  28.23       58.13 (29.90)     1:28.71 (30.58)     1:59.48 (30.77)
 10 Young, Katelyn            16 BREA-CA              1:56.40    2:00.18  
                  28.22       58.81 (30.59)     1:29.51 (30.70)     2:00.18 (30.67)
 11 Dang, Katelyn             15 AZOT-CA              1:56.80    2:00.26  
                  27.51       57.90 (30.39)     1:29.06 (31.16)     2:00.26 (31.20)
 12 Rosmann, Sydney           15 AZOT-CA              1:58.92    2:00.95  
                  28.29       58.54 (30.25)     1:29.94 (31.40)     2:00.95 (31.01)
 13 Olvera, Gisel             18 BREA-CA              1:58.45    2:01.65  
                  28.57       58.99 (30.42)     1:30.31 (31.32)     2:01.65 (31.34)
 14 Poloni, Makayla           15 BREA-CA              2:04.66    2:01.84  
                  28.54       59.37 (30.83)     1:30.95 (31.58)     2:01.84 (30.89)
 15 Chiu, Madelyn             15 BREA-CA              2:01.36    2:04.34  
                  29.18     1:00.30 (31.12)     1:32.17 (31.87)     2:04.34 (32.17)
 16 Mirsafian, Leila          15 AZOT-CA              2:12.19    2:08.74  
                  29.21     1:01.40 (32.19)     1:34.84 (33.44)     2:08.74 (33.90)
 17 Gani, Thea                15 BREA-CA              2:10.49    2:08.99  
                  29.66     1:01.82 (32.16)     1:35.42 (33.60)     2:08.99 (33.57)
 18 Gaitatjis, Angela         15 FAST-CA              2:11.87    2:09.14  
                  30.80     1:04.14 (33.34)     1:37.52 (33.38)     2:09.14 (31.62)
 -- Gani, Anya                15 BREA-CA              2:08.74         DQ  
                  30.15     1:02.57 (32.42)     1:36.03 (33.46)          DQ (33.34)
RED - Division  
  1 Quesada, Sarita           18 BREA-CA              2:25.57    2:27.79  
                  33.33     1:10.02 (36.69)     1:48.68 (38.66)     2:27.79 (39.11)
WHT - Division  
  1 Gonzales, Sky             15 AAA-CA               2:38.94    2:31.05  
                  34.12     1:12.64 (38.52)     1:52.03 (39.39)     2:31.05 (39.02)
  2 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              2:40.96    2:48.60  
                  36.17     1:18.41 (42.24)     2:03.89 (45.48)     2:48.60 (44.71)
 -- Lam, Crystal              15 AAA-CA                    NT        DNF  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Witting, Juliana          16 AZOT-CA              1:00.74    1:00.72  
                  29.50     1:00.72 (31.22)                                        
  2 Ocampo, R'Rian            16 BREA-CA                58.99    1:01.08  
                  29.88     1:01.08 (31.20)                                        
  3 Grant, Lexi               15 BREA-CA                59.41    1:01.69  
                  30.57     1:01.69 (31.12)                                        
  4 Dang, Katelyn             15 AZOT-CA              1:02.78    1:02.81  
                  29.87     1:02.81 (32.94)                                        
  5 Rosmann, Sydney           15 AZOT-CA              1:00.91    1:03.17  
                  31.16     1:03.17 (32.01)                                        
  6 Le, Cara                  17 BREA-CA              1:00.68    1:03.41  
                  30.84     1:03.41 (32.57)                                        
  7 Wooden, Ariel             16 BREA-CA              1:01.93    1:03.48  
                  30.94     1:03.48 (32.54)                                        
  8 Cargile, Dallas           15 BREA-CA              1:03.20    1:04.41  
                  30.79     1:04.41 (33.62)                                        
  9 Mills, Malia              15 UN-1-CA              1:01.03    1:06.13  
                  32.83     1:06.13 (33.30)                                        
 10 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA              1:05.10    1:08.66  
                  32.86     1:08.66 (35.80)                                        
 11 Gani, Thea                15 BREA-CA              1:09.82    1:09.28  
                  33.61     1:09.28 (35.67)                                        
 12 Chiu, Madelyn             15 BREA-CA              1:11.37    1:09.81  
                  34.08     1:09.81 (35.73)                                        
 13 Johnson, Annie            16 FAST-CA              1:10.55    1:11.84  
                  35.32     1:11.84 (36.52)                                        
 14 Wu, Shelby                15 UN-2-CA              1:11.12    1:12.32  
                  35.15     1:12.32 (37.17)                                        
 15 Kazarian, Kamille         15 AAA-CA               1:13.92    1:13.09  
                  36.07     1:13.09 (37.02)                                        
 16 Chheng, Lindsey           16 BREA-CA              1:12.03    1:13.32  
                  35.36     1:13.32 (37.96)                                        
 17 Delgado, Melissa          15 BREA-CA              1:12.45    1:13.37  
                  35.65     1:13.37 (37.72)                                        
RED - Division  
  1 Yip, Katie                17 BREA-CA              1:16.54    1:20.14  
                  37.95     1:20.14 (42.19)                                        
  2 Chomchai, Sarah           15 BREA-CA              1:26.15    1:24.59  
                  40.76     1:24.59 (43.83)                                        
WHT - Division  
  1 Eggers, Kylie             15 FAST-CA              1:29.70    1:18.16  
                  37.80     1:18.16 (40.36)                                        
  2 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA                   NT    1:34.32  
                  46.47     1:34.32 (47.85)                                        
  3 Lam, Crystal              15 AAA-CA               2:16.62    1:59.68  
                  57.26   1:59.68 (1:02.42)                                        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lloyd, Kelsey             17 BREA-CA              1:02.19    1:06.03  
                  31.24     1:06.03 (34.79)                                        
  2 Mills, Malia              15 UN-1-CA              1:03.24    1:07.15  
                  31.67     1:07.15 (35.48)                                        
  3 Thompson, Mikki           17 BREA-CA              1:04.39    1:09.40  
                  33.05     1:09.40 (36.35)                                        
  4 Nguyen, Katelyn           16 BREA-CA              1:05.90    1:10.32  
                  32.97     1:10.32 (37.35)                                        
  5 Brick, Rylie              17 BREA-CA              1:08.77    1:10.70  
                  33.08     1:10.70 (37.62)                                        
  6 Dang, Katelyn             15 AZOT-CA              1:06.97    1:10.80  
                  33.12     1:10.80 (37.68)                                        
  7 Le, Cara                  17 BREA-CA              1:09.95    1:11.01  
                  33.54     1:11.01 (37.47)                                        
  8 Cheng, Kelly              17 BREA-CA              1:18.76    1:13.62  
                  35.36     1:13.62 (38.26)                                        
  9 Wooden, Ariel             16 BREA-CA              1:28.31L   1:13.74  
                  35.02     1:13.74 (38.72)                                        
 10 Jackson, Sophie           17 BREA-CA              1:13.23    1:13.76  
                  35.03     1:13.76 (38.73)                                        
 11 Ocampo, R'Rian            16 BREA-CA              1:12.73    1:14.09  
                  35.44     1:14.09 (38.65)                                        
 12 Jang, Claire              17 AZOT-CA              1:12.80    1:15.11  
                  35.69     1:15.11 (39.42)                                        
 13 Chomchai, Sarah           15 BREA-CA              1:16.77    1:17.09  
                  35.92     1:17.09 (41.17)                                        
 14 Poloni, Makayla           15 BREA-CA              1:15.42    1:17.41  
                  36.70     1:17.41 (40.71)                                        
 15 Delgado, Melissa          15 BREA-CA              1:17.74    1:18.19  
                  36.61     1:18.19 (41.58)                                        
 16 Gani, Anya                15 BREA-CA              1:18.44    1:18.54  
                  37.51     1:18.54 (41.03)                                        
 17 Wu, Shelby                15 UN-2-CA              1:18.96    1:21.65  
                  39.14     1:21.65 (42.51)                                        
 18 Kazarian, Kamille         15 AAA-CA               1:21.29    1:23.31  
                  39.50     1:23.31 (43.81)                                        
 19 Yang, Jennifer            15 BREA-CA              1:24.02    1:24.13  
                  39.93     1:24.13 (44.20)                                        
 20 Chung, Lauren             16 BREA-CA              1:24.02    1:25.20  
                  39.75     1:25.20 (45.45)                                        
RED - Division  
  1 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              1:32.14    1:36.02  
                  41.92     1:36.02 (54.10)                                        
WHT - Division  
  1 Chheng, Lindsey           16 BREA-CA              1:37.74    1:38.74  
                  46.28     1:38.74 (52.46)                                        
  2 Lam, Crystal              15 AAA-CA                    NT    2:03.34  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Trieu, Emily              16 BREA-CA                55.13      56.33  
                  26.58       56.33 (29.75)                                        
  2 McCance, Molly            17 AZOT-CA                55.67      57.51  
                  27.05       57.51 (30.46)                                        
  3 Pearson, Samantha         16 BREA-CA              1:03.28      57.53  
                  26.82       57.53 (30.71)                                        
  4 Dang, Katelyn             15 AZOT-CA                55.30      57.90  
                  26.73       57.90 (31.17)                                        
  5 Nguyen, Katelyn           16 BREA-CA                57.40      59.11  
                  27.59       59.11 (31.52)                                        
  6 Basham, Jacqueline        18 BREA-CA                59.68      59.21  
                  27.55       59.21 (31.66)                                        
  7 Witting, Juliana          16 AZOT-CA              1:00.80      59.98  
                  27.63       59.98 (32.35)                                        
  8 Thompson, Mikki           17 BREA-CA                57.92    1:00.51  
                  28.67     1:00.51 (31.84)                                        
  9 Wooden, Ariel             16 BREA-CA                58.39    1:01.34  
                  28.55     1:01.34 (32.79)                                        
 10 Mills, Malia              15 UN-1-CA                58.65    1:01.50  
                  29.42     1:01.50 (32.08)                                        
 11 Jang, Claire              17 AZOT-CA              1:00.88    1:02.32  
                  29.16     1:02.32 (33.16)                                        
 12 Zhu, Nancy                17 AZOT-CA              1:01.10    1:02.34  
                  28.78     1:02.34 (33.56)                                        
 13 Parker, Karina            17 BREA-CA              1:00.52    1:02.89  
                  28.94     1:02.89 (33.95)                                        
 14 Cho, Linda                17 BREA-CA                59.74    1:02.91  
                  29.45     1:02.91 (33.46)                                        
 15 Jackson, Sophie           17 BREA-CA                58.99    1:03.17  
                  29.41     1:03.17 (33.76)                                        
 16 Poloni, Makayla           15 BREA-CA              1:06.38    1:03.28  
                  30.02     1:03.28 (33.26)                                        
 17 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA              1:01.83    1:04.34  
                  29.39     1:04.34 (34.95)                                        
 18 Gaitatjis, Angela         15 FAST-CA              1:08.12    1:07.03  
                  31.93     1:07.03 (35.10)                                        
 19 Chung, Lauren             16 BREA-CA              1:06.68    1:09.13  
                  31.79     1:09.13 (37.34)                                        
 20 Delgado, Melissa          15 BREA-CA              1:10.40    1:10.28  
                  32.25     1:10.28 (38.03)                                        
 -- Cargile, Dallas           15 BREA-CA              1:02.05         DQ  
                  28.77          DQ (34.69)                                        
RED - Division  
  1 Gani, Thea                15 BREA-CA              1:11.31    1:09.68  
                  33.04     1:09.68 (36.64)                                        
  2 Mirsafian, Leila          15 AZOT-CA              1:13.61    1:10.58  
                  32.24     1:10.58 (38.34)                                        
  3 Gani, Anya                15 BREA-CA              1:13.18    1:14.84  
                  35.29     1:14.84 (39.55)                                        
WHT - Division  
  1 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA                   NT    1:40.99  
                  43.35     1:40.99 (57.64)                                        
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Trieu, Emily              16 BREA-CA              2:06.76    2:07.31  
                  26.95       58.19 (31.24)     1:36.85 (38.66)     2:07.31 (30.46)
  2 Witting, Juliana          16 AZOT-CA              2:08.04    2:12.49  
                  27.89     1:01.01 (33.12)     1:39.17 (38.16)     2:12.49 (33.32)
  3 Grant, Lexi               15 BREA-CA              2:11.54    2:12.99  
                  29.37     1:03.06 (33.69)     1:43.59 (40.53)     2:12.99 (29.40)
  4 Zhu, Nancy                17 AZOT-CA              2:11.84    2:13.38  
                  29.13     1:02.39 (33.26)     1:41.58 (39.19)     2:13.38 (31.80)
  5 Ocampo, R'Rian            16 BREA-CA              2:12.71    2:14.43  
                  29.15     1:03.76 (34.61)     1:43.75 (39.99)     2:14.43 (30.68)
  6 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA              2:05.90    2:15.62  
                  29.71     1:05.53 (35.82)     1:44.65 (39.12)     2:15.62 (30.97)
  7 Rosmann, Sydney           15 AZOT-CA              2:12.76    2:15.87  
                  30.18     1:04.27 (34.09)     1:44.38 (40.11)     2:15.87 (31.49)
  8 Poloni, Makayla           15 BREA-CA              2:09.76    2:16.67  
                  29.40     1:03.13 (33.73)     1:44.78 (41.65)     2:16.67 (31.89)
  9 Cargile, Dallas           15 BREA-CA              2:16.26    2:17.61  
                  29.70     1:05.52 (35.82)     1:44.41 (38.89)     2:17.61 (33.20)
 10 Wooden, Ariel             16 BREA-CA              2:11.56    2:18.01  
                  28.77     1:04.12 (35.35)     1:46.91 (42.79)     2:18.01 (31.10)
 11 Brick, Rylie              17 BREA-CA              2:19.36    2:18.05  
                  29.42     1:05.74 (36.32)     1:45.08 (39.34)     2:18.05 (32.97)
 12 Jang, Claire              17 AZOT-CA              2:17.11    2:19.43  
                  28.77     1:03.48 (34.71)     1:46.32 (42.84)     2:19.43 (33.11)
 13 Taylor, Gabi              15 AZOT-CA              2:16.86    2:20.84  
                  30.31     1:07.50 (37.19)     1:47.61 (40.11)     2:20.84 (33.23)
 14 Young, Katelyn            16 BREA-CA              2:18.03    2:21.18  
                  30.39     1:06.36 (35.97)     1:49.54 (43.18)     2:21.18 (31.64)
 15 Johnson, Annie            16 FAST-CA              2:23.12    2:24.58  
                  30.77     1:09.02 (38.25)     1:52.91 (43.89)     2:24.58 (31.67)
 16 Gani, Thea                15 BREA-CA              2:28.67    2:26.82  
                  31.57     1:08.10 (36.53)     1:53.01 (44.91)     2:26.82 (33.81)
 17 Gani, Anya                15 BREA-CA              2:30.14    2:28.63  
                  33.39     1:10.85 (37.46)     1:54.11 (43.26)     2:28.63 (34.52)
 18 Wu, Shelby                15 UN-2-CA              2:27.01    2:30.90  
                  32.07     1:11.35 (39.28)     1:56.21 (44.86)     2:30.90 (34.69)
 -- Cheng, Kelly              17 BREA-CA              2:09.74         DQ  
                  28.58     1:03.29 (34.71)     1:42.72 (39.43)          DQ (31.01)
 -- Chung, Lauren             16 BREA-CA              2:31.61         DQ  
                  31.12     1:10.40 (39.28)     1:57.40 (47.00)          DQ (35.85)
WHT - Division  
  1 Eggers, Kylie             15 FAST-CA                   NT    2:49.39  
                  34.77     1:18.22 (43.45)     2:08.24 (50.02)     2:49.39 (41.15)
  2 Yang, Jennifer            15 BREA-CA              2:59.21    2:50.95  
                  36.03     1:20.42 (44.39)     2:09.20 (48.78)     2:50.95 (41.75)
 -- Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA                   NT         DQ  
                                1:34.92 ( )     2:33.34 (58.42)          DQ (46.44)
 
Girls 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Rosmann, Sydney           15 AZOT-CA              4:41.65    4:41.18  
                  31.29     1:05.76 (34.47)     1:42.48 (36.72)     2:17.87 (35.39)
        2:58.50 (40.63)     3:38.08 (39.58)     4:10.29 (32.21)     4:41.18 (30.89)
  2 Cho, Linda                17 BREA-CA              4:40.70    4:50.06  
                  29.21     1:03.56 (34.35)     1:39.92 (36.36)     2:16.58 (36.66)
        2:59.37 (42.79)     3:43.32 (43.95)     4:17.24 (33.92)     4:50.06 (32.82)
  3 Taylor, Gabi              15 AZOT-CA              5:07.17    5:01.54  
                  30.99     1:06.75 (35.76)     1:47.29 (40.54)     2:26.13 (38.84)
        3:07.76 (41.63)     3:50.41 (42.65)     4:26.33 (35.92)     5:01.54 (35.21)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lough, Marly              14 UN-2-CA              2:05.92    2:08.06  
                  30.10     1:02.36 (32.26)     1:35.31 (32.95)     2:08.06 (32.75)
  2 Rosmann, Sydney           15 AZOT-CA              2:10.85    2:12.52  
                  31.76     1:05.05 (33.29)     1:39.38 (34.33)     2:12.52 (33.14)
  3 Grant, Lexi               15 BREA-CA              2:07.60    2:15.00  
                  31.37     1:05.10 (33.73)     1:39.89 (34.79)     2:15.00 (35.11)
  4 Wu, Melanie               13 BREA-CA              2:19.22    2:15.80  
                  31.58     1:05.57 (33.99)     1:40.99 (35.42)     2:15.80 (34.81)
  5 Forest, Elisabella        14 UN-2-CA              2:13.22    2:17.14  
                  31.17     1:05.62 (34.45)     1:41.06 (35.44)     2:17.14 (36.08)
  6 Wooden, Ariel             16 BREA-CA              2:12.88    2:18.04  
                  32.48     1:06.23 (33.75)     1:42.60 (36.37)     2:18.04 (35.44)
  7 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA              2:31.18    2:18.09  
                  32.41     1:07.24 (34.83)     1:43.29 (36.05)     2:18.09 (34.80)
  8 Kohlenberger, Piper       14 AZOT-CA              2:21.60    2:20.60  
                  33.93     1:10.45 (36.52)     1:45.43 (34.98)     2:20.60 (35.17)
  9 Wooden, Emily             13 BREA-CA              2:23.29    2:20.99  
                  33.44     1:09.08 (35.64)     1:45.57 (36.49)     2:20.99 (35.42)
 10 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              2:23.46    2:23.10  
                  33.99     1:09.93 (35.94)     1:46.60 (36.67)     2:23.10 (36.50)
 11 Swailes, Hannah           14 AZOT-CA              2:30.54    2:24.17  
                  33.74     1:09.71 (35.97)     1:47.29 (37.58)     2:24.17 (36.88)
 12 Chiu, Madelyn             15 BREA-CA              2:25.92    2:27.61  
                  35.20     1:12.47 (37.27)     1:50.18 (37.71)     2:27.61 (37.43)
 13 Hale, Kelsey              13 FAST-CA              2:30.21    2:29.02  
                  34.91     1:12.62 (37.71)     1:51.49 (38.87)     2:29.02 (37.53)
 13 Baker, Emma               16 AAA-CA               2:26.36    2:29.02  
                  36.27     1:14.62 (38.35)     1:52.33 (37.71)     2:29.02 (36.69)
 15 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              2:28.54    2:29.35  
                  35.18     1:13.41 (38.23)     1:52.33 (38.92)     2:29.35 (37.02)
 16 Cui, Lia                  14 AZOT-CA              2:27.16    2:30.92  
                  34.76     1:13.02 (38.26)     1:53.25 (40.23)     2:30.92 (37.67)
 17 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA              2:30.12    2:31.59  
                  36.26     1:14.92 (38.66)     1:54.01 (39.09)     2:31.59 (37.58)
 18 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              2:31.69    2:32.38  
                  36.05     1:14.25 (38.20)     1:53.13 (38.88)     2:32.38 (39.25)
 19 Kazarian, Kamille         15 AAA-CA               2:36.68    2:32.65  
                  36.66     1:14.90 (38.24)     1:53.63 (38.73)     2:32.65 (39.02)
 20 White, Allison            13 EAST-CA              2:45.02    2:39.24  
                  37.65     1:19.00 (41.35)     1:59.26 (40.26)     2:39.24 (39.98)
 21 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              2:39.86    2:41.34  
                  38.37     1:19.02 (40.65)     2:00.36 (41.34)     2:41.34 (40.98)
 22 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA              2:49.45    2:41.60  
                  36.96     1:17.94 (40.98)     2:01.50 (43.56)     2:41.60 (40.10)
 23 Lashlee, Victoria         14 BACK-CA              2:53.27    2:49.80  
                  41.45     1:24.66 (43.21)     2:08.05 (43.39)     2:49.80 (41.75)
 24 Mai, Katherine            14 BREA-CA              2:57.48    2:52.43  
                  40.14     1:23.49 (43.35)     2:08.24 (44.75)     2:52.43 (44.19)
 25 Golson, Harmony           13 AZOT-CA              3:16.79    3:00.09  
                  40.16     1:25.06 (44.90)     2:13.43 (48.37)     3:00.09 (46.66)
 26 Golson, Kaydence          13 AZOT-CA              3:01.40    3:02.92  
                  43.42     1:29.69 (46.27)     2:16.17 (46.48)     3:02.92 (46.75)
 -- Boozer, Anna Riley        13 FAST-CA                   NT         DQ  
                  36.36     1:15.72 (39.36)     1:56.62 (40.90)          DQ (39.08)
 -- Young, Katelyn            16 BREA-CA              2:16.37        DFS  
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA              2:25.42    2:23.61  
                  32.98     1:09.42 (36.44)     1:46.15 (36.73)     2:23.61 (37.46)
  2 Pearson, Samantha         16 BREA-CA              2:30.89    2:24.08  
                  32.12     1:08.42 (36.30)     1:46.18 (37.76)     2:24.08 (37.90)
  3 Phetbenjakul, Atisha      14 AZOT-CA              2:22.64    2:25.24  
                  33.12     1:09.90 (36.78)     1:47.82 (37.92)     2:25.24 (37.42)
  4 Bennani, Sabrina          13 BREA-CA              2:21.36    2:27.85  
                  33.68     1:10.71 (37.03)     1:49.03 (38.32)     2:27.85 (38.82)
  5 Brick, Rylie              17 BREA-CA              2:28.77    2:28.76  
                  33.32     1:10.68 (37.36)     1:49.42 (38.74)     2:28.76 (39.34)
  6 Sunahara, Charlize        13 BREA-CA              2:34.24    2:31.52  
                  33.75     1:12.43 (38.68)     1:51.75 (39.32)     2:31.52 (39.77)
  7 Le, Cara                  17 BREA-CA              2:38.68    2:32.41  
                  34.40     1:12.94 (38.54)     1:52.22 (39.28)     2:32.41 (40.19)
  8 Koh, Zephy                16 BREA-CA              2:36.60    2:33.39  
                  35.37     1:14.68 (39.31)     1:54.00 (39.32)     2:33.39 (39.39)
  9 LeVine, Mirabella         13 AZOT-CA              2:28.64    2:33.57  
                  33.92     1:12.63 (38.71)     1:53.05 (40.42)     2:33.57 (40.52)
 10 Newman, Haley             13 AAA-CA               2:39.53    2:35.63  
                  34.87     1:14.44 (39.57)     1:55.10 (40.66)     2:35.63 (40.53)
 11 Taylor, Gabi              15 AZOT-CA              2:44.54    2:36.09  
                  34.40     1:13.41 (39.01)     1:54.23 (40.82)     2:36.09 (41.86)
 12 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              2:41.70    2:38.04  
                  36.46     1:16.05 (39.59)     1:56.80 (40.75)     2:38.04 (41.24)
 13 Liu, Tracy                13 BREA-CA              2:42.20    2:42.94  
                  36.17     1:17.60 (41.43)     2:00.96 (43.36)     2:42.94 (41.98)
 14 Jaievsky, Anoushka        13 UN-7-CA              2:45.82    2:43.11  
                  37.16     1:20.08 (42.92)     2:01.89 (41.81)     2:43.11 (41.22)
 15 Delgado, Melissa          15 BREA-CA              2:43.33    2:44.26  
                  37.28     1:18.16 (40.88)     2:00.59 (42.43)     2:44.26 (43.67)
 16 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              2:42.75    2:44.30  
                  37.24     1:18.29 (41.05)     2:01.02 (42.73)     2:44.30 (43.28)
 17 Becher, Kennedy           14 UN-2-CA              2:39.33    2:45.06  
                  36.58     1:19.16 (42.58)     2:02.88 (43.72)     2:45.06 (42.18)
 18 Zhang, Chailyn            14 UN-2-CA              2:48.26    2:45.36  
                  37.13     1:18.63 (41.50)     2:01.02 (42.39)     2:45.36 (44.34)
 19 Gimino, Amber             13 EAST-CA              2:50.99    2:49.94  
                  38.85     1:23.55 (44.70)     2:07.24 (43.69)     2:49.94 (42.70)
 20 Chu, Helen                16 BREA-CA              2:45.01    2:50.20  
                  38.37     1:21.58 (43.21)     2:05.46 (43.88)     2:50.20 (44.74)
 21 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              2:46.44    2:51.10  
                  37.07     1:19.31 (42.24)     2:04.13 (44.82)     2:51.10 (46.97)
 22 Portillo, Tori            13 FAST-CA              2:52.52    2:52.47  
                  38.68     1:22.80 (44.12)     2:08.08 (45.28)     2:52.47 (44.39)
 23 White, Allison            13 EAST-CA              3:02.55    2:53.18  
                  39.38     1:24.38 (45.00)     2:09.86 (45.48)     2:53.18 (43.32)
 24 Mai, Julie                13 FAST-CA              2:50.30    2:53.34  
                  38.95     1:23.52 (44.57)   2:53.34 (1:29.82)                    
 25 Kanda, Sofia              13 UN-1-CA              2:49.50    2:55.72  
                  39.51     1:23.83 (44.32)     2:10.38 (46.55)     2:55.72 (45.34)
 26 Chomchai, Sarah           15 BREA-CA              2:55.70    2:56.00  
                  41.14     1:26.60 (45.46)     2:13.52 (46.92)     2:56.00 (42.48)
 27 Zou, Jane                 14 Waterworks-CA        3:01.16    2:56.51  
                  40.85     1:25.63 (44.78)     2:11.34 (45.71)     2:56.51 (45.17)
 28 Pau, Joyce                13 FAST-CA              3:06.16    3:06.97  
                  41.86     1:29.64 (47.78)     2:18.49 (48.85)     3:06.97 (48.48)
 29 Song, Angelina            13 AZOT-CA                   NT    3:07.20  
                  43.65     1:30.81 (47.16)     2:20.31 (49.50)     3:07.20 (46.89)
 30 Chheng, Kaitlin           13 BREA-CA                   NT    3:07.45  
                  42.93     1:30.82 (47.89)     2:20.57 (49.75)     3:07.45 (46.88)
 31 Gonzales, Sky             15 AAA-CA               3:18.00    3:09.13  
                  41.79     1:30.91 (49.12)     2:20.15 (49.24)     3:09.13 (48.98)
 32 Moore, Shandy             13 BREA-CA              3:42.60    3:09.58  
                  43.68     1:32.12 (48.44)     2:21.80 (49.68)     3:09.58 (47.78)
 33 Golson, Harmony           13 AZOT-CA              3:24.88    3:31.33  
                  47.87     1:41.61 (53.74)     2:38.31 (56.70)     3:31.33 (53.02)
 34 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA                   NT    3:32.28  
                  43.57     1:37.67 (54.10)   2:37.71 (1:00.04)     3:32.28 (54.57)
 35 Blair, Kachina            13 FAST-CA                   NT    3:33.60  
                  45.02     1:37.84 (52.82)     2:34.72 (56.88)     3:33.60 (58.88)
 
Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCance, Molly            17 AZOT-CA              2:12.14    2:07.41  
                  28.69     1:00.42 (31.73)     1:33.34 (32.92)     2:07.41 (34.07)
  2 Tekawy, Michelle          14 AZOT-CA              2:08.26    2:11.36  
                  29.26     1:02.71 (33.45)     1:36.93 (34.22)     2:11.36 (34.43)
  3 Parker, Karina            17 BREA-CA              2:12.51    2:15.80  
                  30.31     1:04.82 (34.51)     1:40.03 (35.21)     2:15.80 (35.77)
  4 Salladin, Cathryn         18 FAST-CA              2:11.21    2:17.33  
                  29.95     1:04.45 (34.50)     1:40.72 (36.27)     2:17.33 (36.61)
  5 Wooden, Emily             13 BREA-CA              2:13.66    2:17.39  
                  30.43     1:05.02 (34.59)     1:41.88 (36.86)     2:17.39 (35.51)
  6 Johnson, Annie            16 FAST-CA              2:13.02    2:19.70  
                  31.64     1:07.51 (35.87)     1:43.55 (36.04)     2:19.70 (36.15)
  7 Nguyen, Victoria          14 AZOT-CA              2:38.68L   2:21.72  
                  30.02     1:05.00 (34.98)     1:42.93 (37.93)     2:21.72 (38.79)
  8 Schreiber, Sophia         14 AZOT-CA              2:32.43    2:27.34  
                  32.61     1:08.82 (36.21)     1:47.73 (38.91)     2:27.34 (39.61)
  9 Gonzalez, Kayla           13 BREA-CA              2:23.96    2:27.37  
                  32.67     1:10.35 (37.68)     1:49.16 (38.81)     2:27.37 (38.21)
 10 Pau, Joyce                13 FAST-CA              2:30.14    2:35.82  
                  34.26     1:13.74 (39.48)     1:54.68 (40.94)     2:35.82 (41.14)
 11 Gimino, Amber             13 EAST-CA              2:38.63    2:43.34  
                  33.86     1:14.89 (41.03)     1:59.94 (45.05)     2:43.34 (43.40)
 12 So, Megan                 13 BREA-CA              3:03.65    2:50.95  
                  33.64     1:14.27 (40.63)   2:50.95 (1:36.68)                    
 
Girls 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alexen, Lexi              12 EAST-CA             19:44.81   18:36.11  
                  28.98     1:01.31 (32.33)     1:35.18 (33.87)     2:09.16 (33.98)
        2:43.25 (34.09)     3:17.16 (33.91)     3:50.89 (33.73)     4:25.08 (34.19)
        4:59.00 (33.92)     5:33.31 (34.31)     6:07.23 (33.92)     6:41.86 (34.63)
        7:16.05 (34.19)     7:50.18 (34.13)     8:24.78 (34.60)     8:59.24 (34.46)
        9:34.04 (34.80)    10:08.30 (34.26)    10:42.62 (34.32)    11:17.15 (34.53)
       11:51.29 (34.14)    12:25.42 (34.13)    12:59.31 (33.89)    13:33.67 (34.36)
       14:07.90 (34.23)    14:41.92 (34.02)    15:15.50 (33.58)    15:49.37 (33.87)
       16:23.75 (34.38)    16:57.06 (33.31)    17:30.80 (33.74)    18:04.27 (33.47)
       18:36.11 (31.84)
  2 Gaitatjis, Angela         15 FAST-CA             18:44.43   19:27.44  
                  31.85     1:06.69 (34.84)     1:42.15 (35.46)     2:17.63 (35.48)
        2:52.79 (35.16)     3:28.27 (35.48)     4:03.62 (35.35)     4:39.04 (35.42)
        5:14.50 (35.46)     5:50.09 (35.59)     6:25.55 (35.46)     7:01.04 (35.49)
        7:36.98 (35.94)     8:13.05 (36.07)     8:49.06 (36.01)     9:24.61 (35.55)
       10:00.36 (35.75)    10:35.95 (35.59)    11:11.57 (35.62)    11:47.25 (35.68)
       12:23.15 (35.90)    12:59.46 (36.31)    13:35.19 (35.73)    14:11.20 (36.01)
       14:47.18 (35.98)    15:23.19 (36.01)    15:58.87 (35.68)    16:34.43 (35.56)
       17:09.59 (35.16)    17:44.83 (35.24)    18:19.76 (34.93)    18:54.51 (34.75)
       19:27.44 (32.93)
  3 Ahn, Julia                13 FAST-CA             21:09.70   19:44.30  
                  32.30     1:07.17 (34.87)     1:42.68 (35.51)     2:18.47 (35.79)
        2:54.21 (35.74)     3:29.84 (35.63)     4:05.80 (35.96)     4:41.33 (35.53)
        5:16.93 (35.60)     5:52.61 (35.68)     6:28.12 (35.51)     7:04.00 (35.88)
        7:39.78 (35.78)     8:15.53 (35.75)     8:51.32 (35.79)     9:27.33 (36.01)
       10:03.10 (35.77)    10:39.14 (36.04)    11:14.95 (35.81)    11:50.99 (36.04)
       12:27.31 (36.32)    13:03.94 (36.63)    13:40.51 (36.57)    14:17.17 (36.66)
       14:53.85 (36.68)    15:30.39 (36.54)    16:07.48 (37.09)    16:44.30 (36.82)
       17:21.25 (36.95)    17:58.05 (36.80)    18:34.11 (36.06)    19:10.02 (35.91)
       19:44.30 (34.28)
  4 Anderson, Bree            13 EAST-CA             20:52.71L  19:45.45  
                  32.33     1:07.78 (35.45)     1:43.62 (35.84)     2:20.02 (36.40)
        2:56.46 (36.44)     3:32.95 (36.49)     4:09.00 (36.05)     4:45.71 (36.71)
        5:21.75 (36.04)     5:57.96 (36.21)     6:34.56 (36.60)     7:10.81 (36.25)
        7:47.01 (36.20)     8:22.99 (35.98)     8:58.97 (35.98)     9:35.18 (36.21)
       10:11.18 (36.00)    10:47.18 (36.00)    11:22.70 (35.52)    11:58.79 (36.09)
       12:34.68 (35.89)    13:10.93 (36.25)    13:47.38 (36.45)    14:23.57 (36.19)
       14:59.69 (36.12)    15:35.41 (35.72)    16:11.41 (36.00)    16:47.71 (36.30)
       17:23.60 (35.89)    17:59.43 (35.83)    18:35.15 (35.72)    19:10.86 (35.71)
       19:45.45 (34.59)
  5 Liu, Tracy                13 BREA-CA             19:28.71   19:47.82  
                  30.14     1:03.01 (32.87)     1:36.88 (33.87)     2:11.33 (34.45)
        2:46.24 (34.91)     3:21.42 (35.18)     3:57.36 (35.94)     4:33.03 (35.67)
        5:08.93 (35.90)     5:44.84 (35.91)     6:20.98 (36.14)     6:57.48 (36.50)
        7:33.46 (35.98)     8:08.82 (35.36)     8:45.15 (36.33)     9:20.78 (35.63)
        9:57.40 (36.62)    10:33.19 (35.79)    11:08.69 (35.50)    11:44.08 (35.39)
       12:19.62 (35.54)    12:55.25 (35.63)    13:31.42 (36.17)    14:07.02 (35.60)
       14:43.00 (35.98)    15:18.61 (35.61)    15:54.48 (35.87)    16:29.18 (34.70)
       17:04.57 (35.39)    17:37.86 (33.29)    18:26.97 (49.11)    19:01.43 (34.46)
       19:47.82 (46.39)
  6 Liu, Jasmine              12 EAST-CA                   NT   19:55.48  
                  31.27     1:05.94 (34.67)     1:41.48 (35.54)     2:17.10 (35.62)
        2:52.62 (35.52)     3:28.46 (35.84)     4:04.32 (35.86)     4:40.03 (35.71)
        5:16.09 (36.06)     5:51.64 (35.55)     6:27.56 (35.92)     7:03.83 (36.27)
        7:39.84 (36.01)     8:15.77 (35.93)     8:52.02 (36.25)     9:28.30 (36.28)
       10:04.92 (36.62)    10:41.35 (36.43)    11:18.26 (36.91)    11:55.11 (36.85)
       12:32.47 (37.36)    13:09.54 (37.07)    13:46.94 (37.40)    14:24.34 (37.40)
       15:01.85 (37.51)    15:38.84 (36.99)    16:15.97 (37.13)    16:53.08 (37.11)
       17:30.01 (36.93)    18:07.02 (37.01)    18:43.65 (36.63)    19:20.21 (36.56)
       19:55.48 (35.27)
  7 Mallory, Cera             12 FAST-CA             21:08.93   21:01.63  
                  32.80     1:09.36 (36.56)     1:47.68 (38.32)     2:25.82 (38.14)
        3:03.89 (38.07)     3:41.76 (37.87)     4:19.76 (38.00)     4:58.18 (38.42)
        5:36.20 (38.02)     6:14.64 (38.44)     6:52.75 (38.11)     7:31.10 (38.35)
        8:09.07 (37.97)     8:48.22 (39.15)     9:27.45 (39.23)    10:06.04 (38.59)
       10:45.10 (39.06)    11:24.26 (39.16)    12:03.27 (39.01)    12:42.91 (39.64)
       13:21.93 (39.02)    14:00.64 (38.71)    14:39.75 (39.11)    15:18.25 (38.50)
       15:57.32 (39.07)    16:36.80 (39.48)    17:15.66 (38.86)    17:54.63 (38.97)
       18:33.37 (38.74)    19:11.49 (38.12)    19:49.05 (37.56)    20:26.54 (37.49)
       21:01.63 (35.09)
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Andy                  6 Waterworks-CA          19.43      20.29  
  2 Gaskin, George             5 BACK-CA                   NT      20.54  
  3 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                21.05      22.33  
  4 He, ChunChang              5 Waterworks-CA             NT      23.40  
  5 Wang, Ryder                6 BREA-CA                25.99      26.01  
  6 Zhang, Evan                5 BREA-CA                27.44      27.20  
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner             6 AAA-CA                 41.14      42.92  
  2 Lee, Andy                  6 Waterworks-CA          47.12      46.17  
  3 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                49.07      49.48  
  4 Wang, Ryder                6 BREA-CA                57.14      59.73  
  5 Zhang, Evan                5 BREA-CA              1:01.72    1:04.55  
 
Boys 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Ryder                6 BREA-CA              2:10.64    2:09.42  
                1:02.62   2:09.42 (1:06.80)                                        
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Andy                  6 Waterworks-CA             NT      23.35  
  2 Gaskin, George             5 BACK-CA                   NT      24.66  
  3 He, ChunChang              5 Waterworks-CA             NT      27.04  
  4 Wang, Ryder                6 BREA-CA                30.50      27.33  
  5 Zhang, Evan                5 BREA-CA                30.88      29.23  
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner             6 AAA-CA                 47.59      47.88  
  2 Wang, Ryder                6 BREA-CA                   NT      57.93  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner             6 AAA-CA                 27.11      26.89  
  2 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                29.15      30.21  
 -- Zhang, Evan                5 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Lee, Andy                  6 Waterworks-CA          27.34         DQ  
 -- Wang, Ryder                6 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA              1:03.44    1:04.44  
  2 Gaskin, George             5 BACK-CA                   NT    1:08.33  
  3 Zhang, Evan                5 BREA-CA                   NT    1:28.61  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Andy                  6 Waterworks-CA          21.61      20.61  
  2 Nguyen, Tanner             6 AAA-CA                 26.78      24.85  
  3 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                30.28      31.54  
  4 Zhang, Evan                5 BREA-CA                48.31      41.41  
 -- Wang, Ryder                6 BREA-CA                38.90         DQ  
 
Boys 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Wang, Ryder                6 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:10.89        DQ (1:14.02)                                        
 -- Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA              2:05.44         DQ  
                1:01.93        DQ (1:06.70)                                        
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wang, Eric                 8 AZOT-CA                17.83      16.94  
  2 Tran, Frederick            8 BREA-CA                18.96      17.84  
  3 Baek, Joseph               7 AZOT-CA                19.41      17.91  
  4 Chen, Kevin                7 AZOT-CA                18.75      18.59  
  5 Chai, Tiger                7 Waterworks-CA          18.52      18.61  
  6 Li, Yide                   8 BREA-CA                19.20      19.22  
  7 Mukhliss, Zaid             7 AZOT-CA                18.68      19.73  
  8 Mai, Zachary               8 BREA-CA                20.17      20.09  
  9 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                20.36      20.79  
 10 Chang, Dylan               8 BREA-CA                20.34      22.40  
WHT - Division  
  1 Xu, Alex                   7 Waterworks-CA             NT      17.97  
  2 Zhang, Austin              7 Waterworks-CA             NT      19.63  
  3 Yang, Jack                 7 Waterworks-CA             NT      20.07  
  4 Chuang, Kyle               7 AZOT-CA                   NT      20.80  
  5 Liu, Jason                 7 Waterworks-CA          23.19      21.38  
  6 Mac, Evan                  8 AZOT-CA                22.13      21.76  
  7 Rey, Jared                 8 BREA-CA                22.14      22.20  
  8 Iskandar, Justin           8 BREA-CA                   NT      22.48  
  9 Ambegaonkar, Nishant       7 FAST-CA                22.43      22.67  
 10 Peng, Alex                 8 BREA-CA                23.06      23.00  
 11 Chen, Charlie              8 BREA-CA                26.63      23.63  
 12 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA                27.88      23.99  
 13 Hung, Cato                 8 BREA-CA                27.90      25.24  
 14 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT      25.48  
 15 Benson, Joshua             7 BREA-CA                   NT      26.74  
 -- Du, Gavin                  8 AAA-CA                 26.14        DFS  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ali, Amir                  7 AZOT-CA                36.66      37.55  
WHT - Division  
  1 Wang, Eric                 8 AZOT-CA                42.39      36.76  
  2 Troccoli, Niccolo          7 AZOT-CA                   NT      38.46  
  3 Tran, Frederick            8 BREA-CA                39.33      39.47  
  4 Xu, Alex                   7 Waterworks-CA             NT      39.64  
  5 Lowengrub, Mark            8 AZOT-CA                41.83      41.16  
  6 Chai, Tiger                7 Waterworks-CA          39.40      41.30  
  7 Chen, Kevin                7 AZOT-CA                   NT      42.42  
  8 Baek, Joseph               7 AZOT-CA                45.53      42.62  
  9 Li, Yide                   8 BREA-CA                42.31      44.23  
 10 Yang, Jack                 7 Waterworks-CA             NT      44.64  
 11 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                43.97      44.79  
 12 Mai, Zachary               8 BREA-CA                48.61      45.04  
 13 Zhang, Austin              7 Waterworks-CA             NT      46.15  
 14 Mukhliss, Zaid             7 AZOT-CA                   NT      46.29  
 15 Milligan, Conner           8 EAST-CA                   NT      46.75  
 16 Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT      47.64  
 17 Rey, Jared                 8 BREA-CA                49.34      47.86  
 18 Liu, Jason                 7 Waterworks-CA          50.34      49.48  
 19 Peng, Alex                 8 BREA-CA                49.13      50.02  
 20 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 52.04      50.52  
 21 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA                56.12      50.89  
 22 Chen, Charlie              8 BREA-CA              1:00.48      52.03  
 23 Benson, Joshua             7 BREA-CA              1:04.03      53.65  
 24 Ambegaonkar, Nishant       7 FAST-CA                54.83      53.67  
 25 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT      54.92  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ali, Amir                  7 AZOT-CA              1:24.82    1:25.38  
                  39.34     1:25.38 (46.04)                                        
  2 Tran, Frederick            8 BREA-CA              1:31.32    1:27.84  
                  41.91     1:27.84 (45.93)                                        
  3 Leung, Terrance            8 AAA-CA               1:33.51    1:28.87  
                  41.84     1:28.87 (47.03)                                        
  4 Lowengrub, Mark            8 AZOT-CA              1:37.93    1:34.37  
                  44.60     1:34.37 (49.77)                                        
  5 Mai, Zachary               8 BREA-CA              1:38.36    1:37.52  
                  46.52     1:37.52 (51.00)                                        
  6 Wei, Kurtis                8 BREA-CA              1:40.86    1:40.48  
                  46.12     1:40.48 (54.36)                                        
WHT - Division  
  1 Baek, Joseph               7 AZOT-CA              1:45.82    1:31.22  
  2 Rey, Jared                 8 BREA-CA              1:44.49    1:46.34  
                  49.49     1:46.34 (56.85)                                        
  3 Liu, Jason                 7 Waterworks-CA             NT    1:53.67  
                  52.18   1:53.67 (1:01.49)                                        
  4 Le, Derick                 8 BREA-CA              1:58.46    1:54.19  
  5 Chen, Charlie              8 BREA-CA              2:04.76    1:54.33  
                  52.95   1:54.33 (1:01.38)                                        
  6 Peng, Alex                 8 BREA-CA              1:48.27    1:55.26  
                  54.86   1:55.26 (1:00.40)                                        
  7 Ambegaonkar, Nishant       7 FAST-CA                   NT    1:56.30  
                  54.73   1:56.30 (1:01.57)                                        
  8 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT    2:17.41  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chai, Tiger                7 Waterworks-CA          20.12      21.57  
RED - Division  
  1 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                23.37      22.21  
  2 Li, Yide                   8 BREA-CA                23.03      22.60  
  3 Liu, Jason                 7 Waterworks-CA          25.33      22.99  
  4 Chen, Kevin                7 AZOT-CA                23.84      23.28  
  5 Mukhliss, Zaid             7 AZOT-CA                25.55      25.81  
  6 Chang, Dylan               8 BREA-CA                25.26      26.24  
WHT - Division  
  1 Mac, Evan                  8 AZOT-CA                26.34      23.27  
  2 Xu, Alex                   7 Waterworks-CA             NT      23.53  
  3 Chuang, Kyle               7 AZOT-CA                   NT      23.69  
  4 Yang, Jack                 7 Waterworks-CA             NT      24.31  
  5 Mai, Zachary               8 BREA-CA                26.20      24.42  
  6 Rey, Jared                 8 BREA-CA                26.74      24.98  
  7 Zhang, Austin              7 Waterworks-CA             NT      25.49  
  8 Peng, Alex                 8 BREA-CA                28.95      26.47  
  9 Chen, Charlie              8 BREA-CA                28.72      26.99  
 10 Hung, Cato                 8 BREA-CA                27.51      27.06  
 11 Ambegaonkar, Nishant       7 FAST-CA                30.76      28.16  
 12 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT      28.91  
 13 Benson, Joshua             7 BREA-CA                   NT      30.11  
 14 Iskandar, Justin           8 BREA-CA                   NT      31.06  
 -- Du, Gavin                  8 AAA-CA                 30.41        DFS  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ali, Amir                  7 AZOT-CA                41.65      42.14  
WHT - Division  
  1 Tran, Frederick            8 BREA-CA                45.93      43.76  
  2 Chai, Tiger                7 Waterworks-CA          47.40      44.49  
  3 Wang, Eric                 8 AZOT-CA                50.47      47.32  
  4 Baek, Joseph               7 AZOT-CA                51.31      47.88  
  5 Wei, Kurtis                8 BREA-CA              1:03.06      50.09  
  6 Liu, Jason                 7 Waterworks-CA          57.55      50.77  
  7 Li, Yide                   8 BREA-CA                   NT      51.04  
  8 Chen, Kevin                7 AZOT-CA                   NT      51.33  
  9 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 53.86      52.49  
 10 Rey, Jared                 8 BREA-CA                58.59      54.01  
 11 Mai, Zachary               8 BREA-CA                58.43      55.79  
 12 Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT      57.26  
 13 Milligan, Conner           8 EAST-CA                   NT    1:01.06  
 14 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT    1:02.26  
 15 Ambegaonkar, Nishant       7 FAST-CA                58.24    1:04.61  
 16 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA              1:12.80    1:10.21  
 -- Li, Anderson               7 Waterworks-CA             NT         DQ  
 -- Chen, Charlie              8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Peng, Alex                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Li, Yide                   8 BREA-CA                24.27      24.25  
  2 Tran, Frederick            8 BREA-CA                26.02      24.98  
  3 Wang, Eric                 8 AZOT-CA                23.85      25.06  
  4 Lowengrub, Mark            8 AZOT-CA                24.28      25.49  
  5 Chen, Charlie              8 BREA-CA                26.83      26.61  
  6 Li, Anderson               7 Waterworks-CA          27.60      27.20  
WHT - Division  
  1 Xu, Alex                   7 Waterworks-CA             NT      26.24  
  2 Yang, Jack                 7 Waterworks-CA             NT      27.85  
  3 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                33.62      27.91  
  4 Troccoli, Niccolo          7 AZOT-CA                   NT      29.29  
  5 Zhang, Austin              7 Waterworks-CA             NT      30.25  
  6 Milligan, Conner           8 EAST-CA                   NT      31.14  
  7 Mai, Zachary               8 BREA-CA                30.58      31.24  
  8 Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT      31.99  
  9 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 35.62      35.02  
 10 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA                34.00      35.04  
 -- Peng, Alex                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Baek, Joseph               7 AZOT-CA                   NT         DQ  
 -- Benson, Joshua             7 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Chen, Kevin                7 AZOT-CA                   NT         DQ  
 -- Rey, Jared                 8 BREA-CA                48.96         DQ  
 -- Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ali, Amir                  7 AZOT-CA                48.01      49.25  
WHT - Division  
  1 Li, Yide                   8 BREA-CA                52.90      50.71  
  2 Leung, Terrance            8 AAA-CA                    NT      52.27  
  3 Wang, Eric                 8 AZOT-CA                51.71      53.03  
  4 Chai, Tiger                7 Waterworks-CA          54.18      56.57  
  5 Xu, Alex                   7 Waterworks-CA             NT      57.66  
  6 Yang, Jack                 7 Waterworks-CA             NT      57.95  
  7 Hung, Cato                 8 BREA-CA              1:15.41    1:08.68  
  8 Du, Gavin                  8 AAA-CA                    NT    1:11.27  
  9 Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT    1:17.00  
 10 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA              1:16.70    1:24.59  
 -- Zhang, Austin              7 Waterworks-CA             NT         DQ  
 -- Benson, Joshua             7 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Mac, Evan                  8 AZOT-CA                   NT         DQ  
 -- Le, Derick                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Iskandar, Justin           8 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lowengrub, Mark            8 AZOT-CA                19.33      19.42  
RED - Division  
  1 Li, Yide                   8 BREA-CA                24.62      21.80  
  2 Liu, Jason                 7 Waterworks-CA          23.33      22.46  
  3 Chai, Tiger                7 Waterworks-CA          24.67      22.49  
  4 Li, Anderson               7 Waterworks-CA          24.21      23.21  
  5 Mukhliss, Zaid             7 AZOT-CA                23.42      24.56  
WHT - Division  
  1 Troccoli, Niccolo          7 AZOT-CA                   NT      20.45  
  2 Chen, Kevin                7 AZOT-CA                   NT      23.36  
  3 Baek, Joseph               7 AZOT-CA                29.97      23.46  
  4 Xu, Alex                   7 Waterworks-CA             NT      24.14  
  5 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                26.05      27.66  
  6 Chen, Charlie              8 BREA-CA                30.93      30.43  
  7 Peng, Alex                 8 BREA-CA                29.67      31.59  
  8 Rey, Jared                 8 BREA-CA                48.69      32.11  
  9 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT      32.84  
 10 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA                32.83      33.72  
 -- Benson, Joshua             7 BREA-CA                40.01         DQ  
 -- Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Mai, Zachary               8 BREA-CA                27.49         DQ  
 -- Milligan, Conner           8 EAST-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                   NT      37.65  
  2 Ali, Amir                  7 AZOT-CA                41.64      40.20  
  3 Lowengrub, Mark            8 AZOT-CA                45.45      42.93  
  4 Chen, Kevin                7 AZOT-CA                   NT      49.81  
  5 Baek, Joseph               7 AZOT-CA                   NT      53.64  
  6 Leung, Terrance            8 AAA-CA                 53.56      53.87  
 -- Le, Derick                 8 BREA-CA              1:06.70         DQ  
 -- Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA              1:18.23         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ali, Amir                  7 AZOT-CA              1:28.44    1:31.42  
                  43.51     1:31.42 (47.91)                                        
WHT - Division  
  1 Wang, Eric                 8 AZOT-CA              1:45.17    1:35.19  
                  43.96     1:35.19 (51.23)                                        
  2 Lowengrub, Mark            8 AZOT-CA              1:41.16    1:38.88  
                  45.03     1:38.88 (53.85)                                        
  3 Tran, Frederick            8 BREA-CA              1:39.24    1:39.68  
                  46.40     1:39.68 (53.28)                                        
  4 Baek, Joseph               7 AZOT-CA                   NT    1:55.54  
                  52.81   1:55.54 (1:02.73)                                        
  5 Chen, Charlie              8 BREA-CA                   NT    2:08.76  
                1:05.07   2:08.76 (1:03.69)                                        
  6 Sutantio, Leonhardt        7 BREA-CA              2:57.54    2:24.60  
  7 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT    2:28.42  
                1:14.97   2:28.42 (1:13.45)                                        
 -- Li, Yide                   8 BREA-CA              1:47.98         DQ  
                  51.63          DQ (52.56)                                        
 -- Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:02.68        DQ (1:10.71)                                        
 -- Peng, Alex                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:00.28        DQ (1:08.02)                                        
 -- Wei, Kurtis                8 BREA-CA                   NT         DQ  
                  54.63        DQ (1:02.84)                                        
 -- Mai, Zachary               8 BREA-CA              2:02.28         DQ  
                  54.58        DQ (1:00.71)                                        
 -- Rey, Jared                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:03.18        DQ (1:02.28)                                        
 -- Hung, Cato                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:10.71        DQ (1:16.08)                                        
 -- Le, Derick                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
                  56.73        DQ (1:00.62)                                        
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                28.54      27.98  
  2 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                29.08      28.57  
  3 Ramirez, Anthony          10 BREA-CA                29.96      29.53  
  4 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                30.39      29.57  
  5 Benson, Daniel            10 BREA-CA                32.13      30.01  
  6 Le, Conner                10 EAST-CA                30.34      30.50  
  7 Wu, Evan                   9 AZOT-CA                29.65      30.53  
  8 Kim, Miles                10 FAST-CA                30.80      30.90  
  9 Lin, Arthur               10 BREA-CA                32.37      31.29  
 10 Han, Matthew              10 AZOT-CA                30.84      31.30  
 11 Her, Benson                8 BREA-CA                32.44      31.39  
 12 Kim, David                10 FAST-CA                31.91      31.93  
 13 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                34.09      32.14  
 14 Hickman, Jay               9 AZOT-CA                33.03      32.50  
 15 Lee, Steven               10 BREA-CA                33.10      32.79  
 16 Shin, Casey               10 FAST-CA                32.19      33.66  
 17 Chang, Zachary            10 BREA-CA                33.90      34.08  
RED - Division  
  1 Behrens, Jack             10 UN-6-CA                34.25      32.43  
  2 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                36.76      33.28  
  3 Li, Jerry                  9 BREA-CA                34.52      33.96  
  4 Burke, Jack                8 AZOT-CA                35.59      34.10  
  5 Allen, Chris               9 EAST-CA                34.24      34.25  
  6 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                34.63      34.56  
  7 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA                 34.89      34.58  
  8 Polunin, Jacob             9 AAA-CA                 36.00      35.33  
  9 Shea, Gavin                9 FAST-CA                35.89      35.47  
 10 Pan, Yves                  9 FAST-CA                34.82      35.88  
 11 Tannehill, Liam           10 EAST-CA                35.99      36.67  
 12 Yang, Thomas               9 Waterworks-CA          36.70      36.70  
 13 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA                34.96      36.83  
 14 Wang, Eric                10 BREA-CA                35.88      37.22  
 15 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                36.53      37.28  
WHT - Division  
  1 Lee, Adam                 10 Waterworks-CA             NT      32.41  
  2 Mac, Dylan                10 AZOT-CA                37.51      33.52  
  3 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT      35.31  
  4 Pham, Brian               10 AAA-CA                    NT      35.62  
  5 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT      35.81  
  6 Wang, Alex                 9 Waterworks-CA          37.70      35.89  
  7 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                 37.92      37.18  
  8 Paganos, Jason             9 BREA-CA                37.82      37.47  
  9 Yang, Andy                 9 BREA-CA                38.17      38.00  
 10 Villasenor, Jakob         10 BREA-CA                37.33      38.01  
 11 Chu, Terran               10 BREA-CA                39.50      38.65  
 12 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA                40.78      39.22  
 13 Yoo, Nathen               10 BREA-CA                43.13      39.49  
 14 Lee, Andrew                9 BREA-CA                40.04      39.91  
 15 Gebhart, Lucas            10 BREA-CA                38.81      40.11  
 16 Pathak, Devya              9 BREA-CA                41.63      40.25  
 17 Jones, Alistair           10 AZOT-CA                45.82      40.54  
 18 Shea, Isaac               10 BREA-CA                41.77      41.58  
 19 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT      41.84  
 20 Yang, James               10 BREA-CA                39.87      41.86  
 21 Lappin, Michael           10 AAA-CA                 40.73      41.97  
 22 Ambegaonkar, Roshan        9 FAST-CA                42.81      42.35  
 23 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                43.70      43.08  
 24 Lin, Alex                  9 BREA-CA                43.62      45.13  
 25 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA                 45.16      46.44  
 26 Bian, Kexin                9 BREA-CA                54.85      47.00  
 27 Hassain, Robin             9 AAA-CA                    NT      49.47  
 28 Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT      50.39  
 29 Tuason, Andrew            10 BREA-CA                49.36      50.40  
 30 Pryana, Brayden           10 AAA-CA                 51.25      50.72  
 31 Chiang, Nicholas           9 AZOT-CA                46.23      52.52  
 32 Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT      57.66  
 33 Thong, Elliott             9 BREA-CA                58.20    1:06.41  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA              1:03.22    1:02.02  
                  29.95     1:02.02 (32.07)                                        
  2 Benson, Daniel            10 BREA-CA              1:07.11    1:05.09  
                  30.98     1:05.09 (34.11)                                        
  3 Wu, Evan                   9 AZOT-CA              1:06.60    1:05.62  
                  31.07     1:05.62 (34.55)                                        
  4 Ren, Cooper                9 BREA-CA              1:08.46    1:07.38  
                  31.69     1:07.38 (35.69)                                        
  5 Han, Matthew              10 AZOT-CA              1:12.13    1:09.40  
                  33.24     1:09.40 (36.16)                                        
  6 Le, Conner                10 EAST-CA              1:08.44    1:09.54  
                  33.38     1:09.54 (36.16)                                        
  7 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:09.18    1:09.99  
                  32.97     1:09.99 (37.02)                                        
  8 Kim, David                10 FAST-CA              1:09.74    1:10.50  
                  34.15     1:10.50 (36.35)                                        
  9 Kim, Miles                10 FAST-CA              1:09.17    1:11.12  
                  33.92     1:11.12 (37.20)                                        
 10 Lin, Arthur               10 BREA-CA              1:11.02    1:11.56  
                  34.75     1:11.56 (36.81)                                        
 11 Allen, Chris               9 EAST-CA              1:12.24    1:11.98  
                  35.57     1:11.98 (36.41)                                        
 12 Her, Benson                8 BREA-CA              1:11.06    1:12.19  
                  34.53     1:12.19 (37.66)                                        
 13 Hickman, Jay               9 AZOT-CA              1:13.74    1:13.62  
                  33.66     1:13.62 (39.96)                                        
RED - Division  
  1 Lu, Tyler                  9 BREA-CA              1:15.55    1:11.54  
                  34.25     1:11.54 (37.29)                                        
  2 Fan, Jerry                 9 BREA-CA              1:15.32    1:12.98  
                  34.02     1:12.98 (38.96)                                        
  3 Krishnan, Alex            10 FAST-CA              1:27.88    1:13.02  
                  34.82     1:13.02 (38.20)                                        
  4 Mattar, Christopher       10 AZOT-CA              1:15.10    1:14.31  
                  36.00     1:14.31 (38.31)                                        
  5 Behrens, Jack             10 UN-6-CA              1:15.55    1:14.51  
                  35.59     1:14.51 (38.92)                                        
  6 Chang, Zachary            10 BREA-CA              1:26.25    1:14.70  
                  35.42     1:14.70 (39.28)                                        
  7 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA               1:15.45    1:15.35  
                  36.52     1:15.35 (38.83)                                        
  8 Li, Jerry                  9 BREA-CA              1:23.13    1:15.48  
                  35.62     1:15.48 (39.86)                                        
  9 Pan, Yves                  9 FAST-CA              1:19.05    1:17.20  
                  37.11     1:17.20 (40.09)                                        
 10 Holguin, Kyle             10 FAST-CA              1:19.94    1:17.30  
                  35.52     1:17.30 (41.78)                                        
 11 Polunin, Jacob             9 AAA-CA               1:22.06    1:17.51  
                  37.54     1:17.51 (39.97)                                        
 12 Chheng, Thomas             9 BREA-CA              1:22.97    1:17.56  
                  36.86     1:17.56 (40.70)                                        
 13 Burke, Jack                8 AZOT-CA              1:18.50    1:19.47  
                  38.56     1:19.47 (40.91)                                        
 14 Shea, Gavin                9 FAST-CA              1:19.84    1:20.56  
                  38.00     1:20.56 (42.56)                                        
 15 Tannehill, Liam           10 EAST-CA              1:20.97    1:21.32  
                  39.05     1:21.32 (42.27)                                        
 16 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA              1:22.56    1:21.85  
                  38.01     1:21.85 (43.84)                                        
 17 Huang, Jayden             10 BREA-CA              1:24.18    1:22.54  
                  38.69     1:22.54 (43.85)                                        
 18 Zhang, Caleb              10 BREA-CA              1:25.43    1:22.77  
                  40.08     1:22.77 (42.69)                                        
 19 Kim, Brayden              10 AZOT-CA              1:31.75    1:23.45  
                  37.66     1:23.45 (45.79)                                        
 20 Wang, Eric                10 BREA-CA              1:24.88    1:23.51  
                  39.64     1:23.51 (43.87)                                        
 21 Paganos, Jason             9 BREA-CA              1:24.51    1:24.00  
                  40.01     1:24.00 (43.99)                                        
 22 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:23.03    1:24.43  
                  41.14     1:24.43 (43.29)                                        
 23 Villasenor, Jakob         10 BREA-CA              1:28.11    1:24.54  
                  39.62     1:24.54 (44.92)                                        
 24 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              1:24.72    1:24.75  
                  39.54     1:24.75 (45.21)                                        
 25 Chu, Terran               10 BREA-CA              1:31.16    1:25.03  
                  39.52     1:25.03 (45.51)                                        
 26 Nguyen, Ethan              9 AZOT-CA              1:29.70    1:27.33  
                  41.38     1:27.33 (45.95)                                        
 27 Cho, Adrian               10 BREA-CA              1:31.96    1:27.82  
                  42.09     1:27.82 (45.73)                                        
 28 Yang, James               10 BREA-CA              1:33.46    1:28.62  
                  42.82     1:28.62 (45.80)                                        
 29 Lee, Andrew                9 BREA-CA              1:30.47    1:32.04  
                  43.36     1:32.04 (48.68)                                        
 30 Ambegaonkar, Roshan        9 FAST-CA              1:37.17    1:33.37  
 31 Lin, Kyle                  9 BREA-CA              1:39.53    1:37.70  
 32 Jones, Alistair           10 AZOT-CA              1:37.60    1:37.84  
 33 Lappin, Michael           10 AAA-CA               1:31.69    1:38.49  
                  44.62     1:38.49 (53.87)                                        
 34 Lin, Alex                  9 BREA-CA              1:39.59    1:38.52  
                  45.50     1:38.52 (53.02)                                        
 35 Yang, Andy                 9 BREA-CA              1:31.97    1:39.88  
                  44.69     1:39.88 (55.19)                                        
WHT - Division  
  1 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT    1:18.17  
                  37.19     1:18.17 (40.98)                                        
  2 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT    1:20.13  
                  37.65     1:20.13 (42.48)                                        
  3 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT    1:35.15  
                  44.42     1:35.15 (50.73)                                        
  4 Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:43.67    1:35.29  
                  44.97     1:35.29 (50.32)                                        
  5 Yoo, Nathen               10 BREA-CA                   NT    1:35.73  
                  43.36     1:35.73 (52.37)                                        
  6 Trinh, Jaydan             10 BREA-CA                   NT    1:42.88  
                  45.94     1:42.88 (56.94)                                        
  7 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:50.66    1:43.20  
                  48.95     1:43.20 (54.25)                                        
  8 Wen, Michael              10 AZOT-CA                   NT    1:44.15  
                  47.14     1:44.15 (57.01)                                        
  9 Tuason, Andrew            10 BREA-CA              1:47.71    1:44.96  
                  48.53     1:44.96 (56.43)                                        
 10 Cheshire, Jackson          9 AAA-CA               1:46.26    1:48.29  
                  50.96     1:48.29 (57.33)                                        
 11 Fang, Aston                9 BREA-CA              1:54.17    1:48.76  
 12 Seo, Chris                10 EAST-CA                   NT    1:50.63  
                  50.18   1:50.63 (1:00.45)                                        
 13 Jin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    1:51.87  
                  52.89     1:51.87 (58.98)                                        
 14 Raj, Akhil                10 BREA-CA              2:00.47    1:53.98  
                  50.96   1:53.98 (1:03.02)                                        
 15 Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT    2:01.17  
                  57.52   2:01.17 (1:03.65)                                        
 16 Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT    2:01.78  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA              2:15.02    2:12.59  
                  30.06     1:03.63 (33.57)     1:38.65 (35.02)     2:12.59 (33.94)
  2 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA              2:19.59    2:18.22  
                  31.35     1:06.86 (35.51)     1:43.74 (36.88)     2:18.22 (34.48)
  3 Ramirez, Anthony          10 BREA-CA              2:32.57    2:18.73  
                  31.36     1:07.07 (35.71)     1:44.03 (36.96)     2:18.73 (34.70)
  4 Benson, Daniel            10 BREA-CA              2:34.13    2:20.50  
                  32.13     1:08.50 (36.37)     1:45.54 (37.04)     2:20.50 (34.96)
  5 Ren, Cooper                9 BREA-CA              2:33.22    2:28.52  
                  34.17     1:12.84 (38.67)     1:51.85 (39.01)     2:28.52 (36.67)
  6 Wang, Max                 10 BREA-CA              2:34.51    2:28.57  
                  35.32     1:14.10 (38.78)     1:52.10 (38.00)     2:28.57 (36.47)
  7 Kim, David                10 FAST-CA              2:28.11    2:29.46  
                  33.38     1:12.53 (39.15)     1:52.74 (40.21)     2:29.46 (36.72)
  8 Lin, Arthur               10 BREA-CA              2:38.47    2:30.27  
                  33.87     1:12.79 (38.92)     1:52.63 (39.84)     2:30.27 (37.64)
  9 Le, Conner                10 EAST-CA              2:26.12    2:32.61  
                  34.04     1:14.06 (40.02)     1:54.63 (40.57)     2:32.61 (37.98)
 10 Kim, Miles                10 FAST-CA              2:56.03L   2:35.34  
                  35.93     1:15.73 (39.80)     1:58.04 (42.31)     2:35.34 (37.30)
RED - Division  
  1 Her, Benson                8 BREA-CA              2:44.13    2:32.69  
                  35.26     1:13.97 (38.71)     1:54.48 (40.51)     2:32.69 (38.21)
  2 Fan, Jerry                 9 BREA-CA              2:55.18    2:43.29  
                  36.97     1:19.39 (42.42)     2:03.25 (43.86)     2:43.29 (40.04)
  3 Xiang, Jake               10 BREA-CA              2:46.46    3:01.38  
                  40.49     1:27.02 (46.53)     2:15.75 (48.73)     3:01.38 (45.63)
WHT - Division  
  1 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                   NT    2:37.88  
                  34.07     1:13.67 (39.60)     1:57.37 (43.70)     2:37.88 (40.51)
  2 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT    2:41.43  
                  35.14     1:15.73 (40.59)     1:57.62 (41.89)     2:41.43 (43.81)
  3 Chang, Zachary            10 BREA-CA              3:08.03    2:43.30  
                  36.68     1:18.97 (42.29)     2:01.15 (42.18)     2:43.30 (42.15)
  4 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT    2:47.97  
                  36.32     1:19.66 (43.34)     2:05.26 (45.60)     2:47.97 (42.71)
  5 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA                   NT    2:53.01  
                  36.78     1:21.07 (44.29)     2:07.60 (46.53)     2:53.01 (45.41)
  6 Paganos, Jason             9 BREA-CA                   NT    3:02.53  
                  41.07     1:29.41 (48.34)     2:18.15 (48.74)     3:02.53 (44.38)
  7 Villasenor, Jakob         10 BREA-CA              3:15.40    3:02.61  
                  39.90     1:27.13 (47.23)     2:16.26 (49.13)     3:02.61 (46.35)
  8 Yang, Andy                 9 BREA-CA              3:12.89    3:09.56  
                  41.45     1:30.18 (48.73)     2:20.57 (50.39)     3:09.56 (48.99)
  9 Yang, James               10 BREA-CA              3:25.25    3:15.12  
                  44.58     1:33.60 (49.02)     2:24.96 (51.36)     3:15.12 (50.16)
 10 Gebhart, Lucas            10 BREA-CA              3:18.25    3:19.30  
                  44.37     1:35.39 (51.02)     2:26.86 (51.47)     3:19.30 (52.44)
 11 Yoo, Nathen               10 BREA-CA                   NT    3:26.70  
                  44.28     1:36.96 (52.68)     2:33.62 (56.66)     3:26.70 (53.08)
 12 Lin, Alex                  9 BREA-CA                   NT    3:38.79  
                  46.99     1:45.84 (58.85)     2:41.23 (55.39)     3:38.79 (57.56)
 13 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA                    NT    3:42.10  
                  49.27     1:48.58 (59.31)     2:46.48 (57.90)     3:42.10 (55.62)
 14 Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT    4:17.95  
                  55.46   2:04.67 (1:09.21)   3:15.62 (1:10.95)   4:17.95 (1:02.33)
 -- Lee, Andrew                9 BREA-CA                   NT         DQ  
                  42.63     1:35.40 (52.77)     2:31.98 (56.58)          DQ (53.74)
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                33.07      32.60  
  2 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                35.84      34.70  
  3 Ren, Cooper                9 BREA-CA                38.60      35.10  
  4 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                37.03      35.38  
  5 Kim, Miles                10 FAST-CA                35.72      35.97  
  6 Le, Conner                10 EAST-CA                36.52      35.99  
  7 Her, Benson                8 BREA-CA                36.99      36.23  
  8 Ramirez, Anthony          10 BREA-CA                38.33      36.65  
  9 Kim, David                10 FAST-CA                38.40      36.87  
 10 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA                36.83      37.28  
 11 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                38.56      37.58  
 12 Lu, Tyler                  9 BREA-CA                40.22      38.13  
 13 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                39.12      38.85  
 14 Li, Jerry                  9 BREA-CA                40.29      38.89  
 15 Behrens, Jack             10 UN-6-CA                39.61      39.00  
 16 Holguin, Kyle             10 FAST-CA                37.90      39.02  
 17 Hua, Sean                 10 BREA-CA                39.37      39.09  
 18 Lin, Arthur               10 BREA-CA                39.65      39.17  
 19 Mac, Dylan                10 AZOT-CA                39.52      39.22  
 20 Burke, Jack                8 AZOT-CA                39.52      39.41  
 21 Lee, Steven               10 BREA-CA                39.30      39.47  
 22 Shin, Casey               10 FAST-CA                38.95      40.29  
 23 Hickman, Jay               9 AZOT-CA                39.37      40.67  
RED - Division  
  1 Wang, Max                 10 BREA-CA                41.12      38.88  
  2 Allen, Chris               9 EAST-CA                40.71      39.93  
  3 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA                 41.00      40.12  
  4 Shea, Gavin                9 FAST-CA                42.13      41.01  
  5 Chang, Zachary            10 BREA-CA                41.74      41.95  
  6 Tannehill, Liam           10 EAST-CA                41.65      42.55  
  7 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                43.08      43.03  
WHT - Division  
  1 Lee, Adam                 10 Waterworks-CA             NT      37.20  
  2 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                   NT      38.72  
  3 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT      40.07  
  4 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT      40.36  
  5 Mattar, Christopher       10 AZOT-CA                47.23      40.60  
  6 Yang, Thomas               9 Waterworks-CA          45.03      42.10  
  7 Pan, Yves                  9 FAST-CA                   NT      42.32  
  8 Paganos, Jason             9 BREA-CA                45.02      43.47  
  9 Cho, Adrian               10 BREA-CA                49.84      44.07  
 10 Nguyen, Ethan              9 AZOT-CA                48.89      45.15  
 11 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA                49.13      46.19  
 12 Zhang, Caleb              10 BREA-CA                48.80      47.34  
 13 Huang, Jayden             10 BREA-CA                48.15      47.40  
 14 Chu, Terran               10 BREA-CA                47.10      47.66  
 15 Lin, Alex                  9 BREA-CA                48.84      47.89  
 16 Yang, Andy                 9 BREA-CA                52.00      48.14  
 17 Lappin, Michael           10 AAA-CA                 48.32      48.97  
 18 Wen, Michael              10 AZOT-CA                   NT      50.31  
 18 Lin, Kyle                  9 BREA-CA                52.22      50.31  
 20 Shea, Isaac               10 BREA-CA                55.23      51.02  
 21 Raj, Akhil                10 BREA-CA              1:05.65      51.60  
 22 Bian, Kexin                9 BREA-CA                54.36      51.66  
 23 Lee, Andrew                9 BREA-CA                52.80      51.86  
 24 Ambegaonkar, Roshan        9 FAST-CA                50.58      51.99  
 25 Tuason, Andrew            10 BREA-CA              1:05.03      53.88  
 26 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT      54.02  
 27 Cheshire, Jackson          9 AAA-CA                 56.60      55.59  
 28 Fang, Aston                9 BREA-CA              1:01.36      57.74  
 29 Jin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    1:05.66  
 30 Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT    1:17.06  
 -- Polunin, Jacob             9 AAA-CA                 45.10         DQ  
 -- Jones, Alistair           10 AZOT-CA                46.24         DQ  
 -- Hassain, Robin             9 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Seo, Chris                10 EAST-CA                   NT         DQ  
 -- Wang, Kyle                 9 UN-2-CA                46.73         DQ  
 -- Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Gebhart, Lucas            10 BREA-CA                50.20        DFS  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA              1:16.22    1:14.69  
                  36.39     1:14.69 (38.30)                                        
  2 Benson, Daniel            10 BREA-CA              1:19.16    1:17.01  
                  37.93     1:17.01 (39.08)                                        
  3 Kim, David                10 FAST-CA              1:23.90    1:19.05  
                  38.38     1:19.05 (40.67)                                        
  4 Her, Benson                8 BREA-CA              1:27.97    1:19.21  
                  38.31     1:19.21 (40.90)                                        
  5 Le, Conner                10 EAST-CA              1:15.84    1:19.52  
                  38.50     1:19.52 (41.02)                                        
  6 Wu, Evan                   9 AZOT-CA              1:24.13    1:20.50  
                  39.34     1:20.50 (41.16)                                        
  7 Kim, Miles                10 FAST-CA              1:22.16    1:22.08  
                  39.46     1:22.08 (42.62)                                        
  8 Chheng, Thomas             9 BREA-CA              1:21.10    1:23.15  
                  39.00     1:23.15 (44.15)                                        
  9 Hua, Sean                 10 BREA-CA              1:28.20    1:25.47  
                  42.25     1:25.47 (43.22)                                        
 10 Behrens, Jack             10 UN-6-CA              1:27.72    1:25.95  
                  42.37     1:25.95 (43.58)                                        
 11 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA               1:28.07    1:26.44  
                  41.91     1:26.44 (44.53)                                        
 12 Wang, Alex                 9 Waterworks-CA        1:24.94    1:27.52  
                  43.29     1:27.52 (44.23)                                        
 13 Tannehill, Liam           10 EAST-CA              1:28.44    1:30.23  
                  44.37     1:30.23 (45.86)                                        
RED - Division  
  1 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:30.09    1:23.44  
                  40.32     1:23.44 (43.12)                                        
  2 Hickman, Jay               9 AZOT-CA              1:36.88    1:26.92  
                  41.66     1:26.92 (45.26)                                        
  3 Shin, Casey               10 FAST-CA              1:43.95L   1:27.55  
                1:27.55         1:27.55 ( )                                        
  4 Mac, Dylan                10 AZOT-CA              1:36.63    1:28.29  
                  42.68     1:28.29 (45.61)                                        
  5 Li, Jerry                  9 BREA-CA              1:33.54    1:30.34  
                  41.34     1:30.34 (49.00)                                        
  6 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA               1:32.96    1:35.63  
                  44.81     1:35.63 (50.82)                                        
WHT - Division  
  1 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                   NT    1:22.13  
                  39.50     1:22.13 (42.63)                                        
  2 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT    1:23.29  
                  40.26     1:23.29 (43.03)                                        
  3 Burke, Jack                8 AZOT-CA                   NT    1:26.82  
                  42.34     1:26.82 (44.48)                                        
  4 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT    1:27.34  
                  43.00     1:27.34 (44.34)                                        
  5 Chang, Zachary            10 BREA-CA                   NT    1:30.93  
                  44.52     1:30.93 (46.41)                                        
  6 Paganos, Jason             9 BREA-CA              1:37.37    1:35.45  
                  46.75     1:35.45 (48.70)                                        
  7 Chu, Terran               10 BREA-CA                   NT    1:42.32  
  8 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA              1:38.10    1:42.88  
                  47.93     1:42.88 (54.95)                                        
  9 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:38.71    1:43.40  
                  51.69     1:43.40 (51.71)                                        
 10 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA              1:52.85    1:43.66  
                  50.37     1:43.66 (53.29)                                        
 11 Cho, Adrian               10 BREA-CA              1:41.84    1:45.16  
                  49.05     1:45.16 (56.11)                                        
 12 Lappin, Michael           10 AAA-CA               1:51.65    1:45.61  
                  49.07     1:45.61 (56.54)                                        
 13 Pathak, Devya              9 BREA-CA              1:46.77    1:49.69  
                  52.30     1:49.69 (57.39)                                        
 14 Yang, Andy                 9 BREA-CA              1:56.95    1:50.29  
                  52.42     1:50.29 (57.87)                                        
 15 Shea, Isaac               10 BREA-CA              2:06.72    1:50.80  
 16 Lin, Alex                  9 BREA-CA              1:57.45    1:52.69  
                  55.18     1:52.69 (57.51)                                        
 17 Jones, Alistair           10 AZOT-CA              2:11.57    1:53.96  
                  52.35   1:53.96 (1:01.61)                                        
 18 Lee, Andrew                9 BREA-CA              2:04.20    1:54.68  
                  56.35     1:54.68 (58.33)                                        
 19 Zou, Ares                  7 AAA-CA                    NT    2:00.57  
                  58.87   2:00.57 (1:01.70)                                        
 20 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA                    NT    2:01.06  
                  59.65   2:01.06 (1:01.41)                                        
 -- Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Fan, Jerry                 9 BREA-CA                   NT         DQ  
                  43.75          DQ (46.30)                                        
 -- Thong, Elliott             9 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:16.64        DQ (1:20.92)                                        
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                37.46      37.04  
  2 Ren, Cooper                9 BREA-CA                37.43      37.57  
  3 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA                40.34      39.48  
  4 Fan, Jerry                 9 BREA-CA                43.01      40.26  
  5 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                41.47      41.12  
  6 Shin, Casey               10 FAST-CA                41.10      41.27  
  7 Wu, Evan                   9 AZOT-CA                42.65      41.39  
  8 Li, Jerry                  9 BREA-CA                43.78      42.72  
  9 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                43.64      43.03  
 10 Lin, Arthur               10 BREA-CA                44.22      43.38  
 11 Lu, Tyler                  9 BREA-CA                44.39      43.57  
 12 Lee, Adam                 10 Waterworks-CA          43.41      43.66  
 13 Her, Benson                8 BREA-CA                44.73      43.77  
 14 Benson, Daniel            10 BREA-CA                43.73      43.98  
 15 Holguin, Kyle             10 FAST-CA                45.45      44.89  
 -- Chheng, Thomas             9 BREA-CA                44.69         DQ  
RED - Division  
  1 Kim, David                10 FAST-CA                48.32      43.19  
  2 Behrens, Jack             10 UN-6-CA                45.94      45.35  
  3 Shea, Gavin                9 FAST-CA                45.83      45.98  
  4 Chang, Zachary            10 BREA-CA                49.24      46.36  
  5 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                46.61      47.08  
  6 Wang, Alex                 9 Waterworks-CA          46.18      47.16  
  7 Yang, Andy                 9 BREA-CA                49.76      47.41  
  8 Wang, Eric                10 BREA-CA                48.74      47.74  
  9 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA                 48.66      48.16  
 10 Burke, Jack                8 AZOT-CA                48.90      48.49  
 -- Yang, Thomas               9 Waterworks-CA          47.66         DQ  
WHT - Division  
  1 Mac, Dylan                10 AZOT-CA                53.21      46.27  
  2 Zhang, Caleb              10 BREA-CA                49.91      46.85  
  3 Polunin, Jacob             9 AAA-CA                 51.02      48.85  
  4 Paganos, Jason             9 BREA-CA                51.59      49.19  
  5 Nguyen, Ethan              9 AZOT-CA                54.38      50.31  
  5 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:01.14      50.31  
  7 Yang, James               10 BREA-CA                56.00      52.07  
  8 Chu, Terran               10 BREA-CA                53.26      52.31  
  9 Huang, Jayden             10 BREA-CA                54.08      53.60  
 10 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT      54.56  
 11 Lappin, Michael           10 AAA-CA                 55.96      54.75  
 12 Lin, Kyle                  9 BREA-CA              1:00.19      54.90  
 13 Yoo, Nathen               10 BREA-CA                   NT      55.47  
 14 Villasenor, Jakob         10 BREA-CA                54.91      56.02  
 15 Lin, Alex                  9 BREA-CA                56.98      56.09  
 16 Cho, Adrian               10 BREA-CA                54.17      56.26  
 17 Jones, Alistair           10 AZOT-CA              1:04.98      57.11  
 18 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT      57.49  
 19 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA                54.66      57.70  
 20 Lee, Andrew                9 BREA-CA                   NT    1:00.04  
 21 Wen, Michael              10 AZOT-CA                   NT    1:01.67  
 22 Seo, Chris                10 EAST-CA              1:01.12    1:02.41  
 23 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA              1:11.08    1:04.74  
 24 Fang, Aston                9 BREA-CA                   NT    1:10.19  
 25 Cheshire, Jackson          9 AAA-CA               1:11.17    1:14.23  
 -- Hassain, Robin             9 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Doan, Robert              10 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Kim, Brayden              10 AZOT-CA                52.30         DQ  
 -- Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:09.18         DQ  
 -- Raj, Akhil                10 BREA-CA              1:03.73         DQ  
 -- Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT         DQ  
 -- Lee, Steven               10 BREA-CA                49.91         DQ  
 -- Tuason, Andrew            10 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Trinh, Jaydan             10 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Jin, Jerry                11 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sun, Ian                  10 AZOT-CA              1:33.57    1:22.60  
                  39.92     1:22.60 (42.68)                                        
  2 Ren, Cooper                9 BREA-CA              1:20.56    1:24.07  
                  40.07     1:24.07 (44.00)                                        
  3 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:23.68    1:24.67  
                  40.51     1:24.67 (44.16)                                        
  4 Tseng, Jaren              10 AZOT-CA              1:39.24    1:26.22  
                  40.92     1:26.22 (45.30)                                        
  5 Han, Matthew              10 AZOT-CA              1:37.10    1:29.47  
                  41.51     1:29.47 (47.96)                                        
  6 Shin, Casey               10 FAST-CA              1:27.29    1:29.91  
                  42.56     1:29.91 (47.35)                                        
  7 Li, Jerry                  9 BREA-CA              1:31.17    1:29.92  
  8 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA              1:29.43    1:29.93  
                  41.84     1:29.93 (48.09)                                        
  9 Wu, Evan                   9 AZOT-CA              1:30.11    1:30.03  
                  42.93     1:30.03 (47.10)                                        
 10 Allen, Chris               9 EAST-CA              1:33.49    1:30.39  
                  44.17     1:30.39 (46.22)                                        
 11 Lin, Arthur               10 BREA-CA              1:36.68    1:32.88  
                  44.75     1:32.88 (48.13)                                        
 12 Her, Benson                8 BREA-CA              1:39.52    1:33.69  
                  44.61     1:33.69 (49.08)                                        
 13 Pham, Brian               10 AAA-CA               1:38.95    1:36.94  
                  45.16     1:36.94 (51.78)                                        
 14 Krishnan, Alex            10 FAST-CA              1:36.92    1:36.96  
                  45.95     1:36.96 (51.01)                                        
 15 Shea, Gavin                9 FAST-CA              1:39.43    1:38.50  
                  46.66     1:38.50 (51.84)                                        
 16 Wang, Alex                 9 Waterworks-CA        1:36.89    1:38.90  
                  48.01     1:38.90 (50.89)                                        
 17 Hickman, Jay               9 AZOT-CA              1:38.24    1:39.84  
                  46.14     1:39.84 (53.70)                                        
RED - Division  
  1 Chang, Zachary            10 BREA-CA              1:42.59    1:35.67  
                  46.77     1:35.67 (48.90)                                        
  2 Behrens, Jack             10 UN-6-CA              1:41.91    1:38.12  
                  46.76     1:38.12 (51.36)                                        
  3 Wang, Eric                10 BREA-CA              1:45.38    1:43.38  
                  47.30     1:43.38 (56.08)                                        
  4 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              1:46.09    1:43.63  
                  48.44     1:43.63 (55.19)                                        
WHT - Division  
  1 Lee, Steven               10 BREA-CA              2:01.97    1:43.40  
                  46.48     1:43.40 (56.92)                                        
  2 Tannehill, Liam           10 EAST-CA              1:51.23    1:44.72  
                  48.75     1:44.72 (55.97)                                        
  3 Polunin, Jacob             9 AAA-CA                    NT    1:45.13  
                  51.25     1:45.13 (53.88)                                        
  4 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA               1:49.94    1:45.64  
                  51.51     1:45.64 (54.13)                                        
  5 Bian, Kexin                9 BREA-CA                   NT    1:51.73  
                  52.99     1:51.73 (58.74)                                        
  6 Chu, Terran               10 BREA-CA              1:59.44    1:55.83  
  7 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                   NT    1:56.29  
                  56.16   1:56.29 (1:00.13)                                        
  8 Xiang, Jake               10 BREA-CA              2:11.29    1:59.09  
                  56.89   1:59.09 (1:02.20)                                        
  9 Lappin, Michael           10 AAA-CA               2:05.03    1:59.34  
                  57.34   1:59.34 (1:02.00)                                        
 10 Cho, Adrian               10 BREA-CA              2:01.87    1:59.80  
                  56.91   1:59.80 (1:02.89)                                        
 11 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT    2:00.31  
                  17.73   2:00.31 (1:42.58)                                        
 12 Jones, Alistair           10 AZOT-CA              2:09.20    2:04.15  
                  57.97   2:04.15 (1:06.18)                                        
 13 Pathak, Devya              9 BREA-CA              2:21.03    2:19.93  
                1:09.54   2:19.93 (1:10.39)                                        
 -- Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:02.36        DQ (1:08.76)                                        
 -- Yoo, Nathen               10 BREA-CA                   NT         DQ  
                  54.64        DQ (1:06.17)                                        
 -- Thong, Elliott             9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Tuason, Andrew            10 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:03.74        DQ (1:12.48)                                        
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                29.63      29.60  
  2 Ramirez, Anthony          10 BREA-CA                31.97      31.27  
  3 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                32.54      31.53  
  4 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                32.30      32.18  
  5 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA                35.93      33.62  
  6 Wu, Evan                   9 AZOT-CA                34.12      34.58  
  7 Han, Matthew              10 AZOT-CA                35.53      36.10  
  8 Behrens, Jack             10 UN-6-CA                35.56      36.31  
  9 Her, Benson                8 BREA-CA                35.92      36.37  
 10 Holguin, Kyle             10 FAST-CA                36.71      37.01  
 11 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA                 36.96      37.58  
 12 Burke, Jack                8 AZOT-CA                37.17      38.02  
RED - Division  
  1 Wang, Max                 10 BREA-CA                38.91      36.65  
  2 Lin, Arthur               10 BREA-CA                39.33      36.87  
  3 Mac, Dylan                10 AZOT-CA                38.78      37.86  
  4 Chang, Zachary            10 BREA-CA                40.74      37.92  
  5 Li, Jerry                  9 BREA-CA                41.50      38.04  
  6 Lu, Tyler                  9 BREA-CA                40.26      39.36  
  7 Wang, Alex                 9 Waterworks-CA          38.80      39.95  
  8 Allen, Chris               9 EAST-CA                40.40      40.36  
  9 Shin, Casey               10 FAST-CA                40.44      40.79  
 10 Kim, Miles                10 FAST-CA                38.61      41.05  
 11 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                40.95      42.17  
WHT - Division  
  1 Mattar, Christopher       10 AZOT-CA                42.42      38.23  
  2 Hickman, Jay               9 AZOT-CA                42.10      40.45  
  3 Pan, Yves                  9 FAST-CA                44.10      40.81  
  4 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT      41.51  
  5 Yang, Andy                 9 BREA-CA                47.62      42.89  
  6 Tannehill, Liam           10 EAST-CA                42.56      43.62  
  7 Kim, Brayden              10 AZOT-CA                47.34      44.42  
  8 Yang, Thomas               9 Waterworks-CA          43.24      44.97  
  9 Paganos, Jason             9 BREA-CA                53.31      45.36  
 10 Yang, James               10 BREA-CA                49.82      47.17  
 11 Xiang, Jake               10 BREA-CA                52.50      48.20  
 12 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA                52.79      48.30  
 13 Villasenor, Jakob         10 BREA-CA                49.55      49.88  
 14 Nguyen, Ethan              9 AZOT-CA                51.47      50.71  
 15 Zhang, Caleb              10 BREA-CA                   NT      50.79  
 16 Lin, Alex                  9 BREA-CA                   NT      51.96  
 17 Lin, Kyle                  9 BREA-CA                   NT      54.59  
 18 Lee, Andrew                9 BREA-CA                   NT      55.63  
 19 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA                56.44      55.87  
 20 Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:00.56      55.91  
 21 Hassain, Robin             9 AAA-CA                    NT      59.74  
 22 Fang, Aston                9 BREA-CA              1:10.95    1:08.75  
 23 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:13.89    1:09.09  
 -- Tuason, Andrew            10 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Wen, Michael              10 AZOT-CA                   NT         DQ  
 -- Jones, Alistair           10 AZOT-CA              1:05.45         DQ  
 -- Chu, Terran               10 BREA-CA                58.93         DQ  
 -- Yoo, Nathen               10 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Raj, Akhil                10 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Trinh, Jaydan             10 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Huang, Jayden             10 BREA-CA                51.34         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ramirez, Anthony          10 BREA-CA              1:24.22    1:08.45  
                  32.62     1:08.45 (35.83)                                        
  2 Sun, Ian                  10 AZOT-CA              1:11.33    1:11.37  
                  32.69     1:11.37 (38.68)                                        
  3 Tseng, Jaren              10 AZOT-CA              1:27.64    1:16.50  
                  35.06     1:16.50 (41.44)                                        
  4 Ren, Cooper                9 BREA-CA              1:21.44    1:17.66  
                  36.12     1:17.66 (41.54)                                        
  5 Kim, David                10 FAST-CA              1:29.11    1:17.90  
                  36.27     1:17.90 (41.63)                                        
  6 Le, Conner                10 EAST-CA              1:18.56    1:17.94  
                  37.43     1:17.94 (40.51)                                        
  7 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA              1:24.20    1:19.57  
                  36.10     1:19.57 (43.47)                                        
  8 Hua, Sean                 10 BREA-CA              1:25.91    1:24.12  
                  38.28     1:24.12 (45.84)                                        
RED - Division  
  1 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA               1:32.05    1:25.54  
                  41.05     1:25.54 (44.49)                                        
  2 Allen, Chris               9 EAST-CA              1:33.11    1:29.22  
                  42.40     1:29.22 (46.82)                                        
WHT - Division  
  1 Burke, Jack                8 AZOT-CA                   NT    1:24.02  
                  39.87     1:24.02 (44.15)                                        
  2 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:38.04    1:25.51  
                  40.16     1:25.51 (45.35)                                        
  3 Pan, Yves                  9 FAST-CA                   NT    1:35.39  
                  43.22     1:35.39 (52.17)                                        
 -- Chiang, Nicholas           9 AZOT-CA                   NT         DQ  
                  53.87        DQ (1:07.98)                                        
 -- Chheng, Thomas             9 BREA-CA                   NT         DQ  
                  42.78          DQ (53.80)                                        
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA              1:09.93    1:09.04  
                  31.53     1:09.04 (37.51)                                        
  2 Sun, Ian                  10 AZOT-CA              1:14.71    1:12.60  
                  33.89     1:12.60 (38.71)                                        
  3 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA              1:14.75    1:16.49  
                  35.81     1:16.49 (40.68)                                        
  4 Han, Matthew              10 AZOT-CA              1:16.85    1:18.72  
                  37.69     1:18.72 (41.03)                                        
  5 Lin, Arthur               10 BREA-CA              1:24.43    1:20.21  
                  37.77     1:20.21 (42.44)                                        
  6 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA              1:18.89    1:21.09  
                  38.34     1:21.09 (42.75)                                        
  7 Behrens, Jack             10 UN-6-CA              1:24.10    1:21.36  
                  39.00     1:21.36 (42.36)                                        
  8 Kim, Miles                10 FAST-CA              1:20.68    1:23.66  
                  37.18     1:23.66 (46.48)                                        
  9 Krishnan, Alex            10 FAST-CA              1:24.09    1:23.73  
                  40.06     1:23.73 (43.67)                                        
 10 Fan, Jerry                 9 BREA-CA              1:25.73    1:23.83  
                  40.47     1:23.83 (43.36)                                        
 11 Hickman, Jay               9 AZOT-CA              1:26.27    1:24.77  
                  39.69     1:24.77 (45.08)                                        
 -- Allen, Chris               9 EAST-CA              1:24.73         DQ  
                  40.14          DQ (42.17)                                        
 -- Wu, Evan                   9 AZOT-CA              1:17.58         DQ  
                  38.94          DQ (41.19)                                        
 -- Lee, Adam                 10 Waterworks-CA        1:21.34         DQ  
                  36.38          DQ (42.77)                                        
RED - Division  
  1 Tseng, Jaren              10 AZOT-CA              1:27.55    1:19.50  
                  37.58     1:19.50 (41.92)                                        
  2 Li, Jerry                  9 BREA-CA              1:28.74    1:23.37  
                  41.11     1:23.37 (42.26)                                        
  3 Mac, Dylan                10 AZOT-CA              1:27.93    1:26.83  
                  40.12     1:26.83 (46.71)                                        
  4 Ramirez, Ryan             10 NBS-CA               1:28.17    1:28.22  
                  40.89     1:28.22 (47.33)                                        
  5 Tannehill, Liam           10 EAST-CA              1:29.79    1:31.28  
                  42.86     1:31.28 (48.42)                                        
  6 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              1:33.70    1:32.86  
                  43.62     1:32.86 (49.24)                                        
WHT - Division  
  1 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                   NT    1:23.99  
                  40.02     1:23.99 (43.97)                                        
  2 Chheng, Thomas             9 BREA-CA              1:35.24    1:25.57  
                  40.86     1:25.57 (44.71)                                        
  3 Lee, Steven               10 BREA-CA              1:42.19    1:26.77  
                  38.63     1:26.77 (48.14)                                        
  4 Zhang, Young               9 UN-1-CA                   NT    1:28.65  
                  42.37     1:28.65 (46.28)                                        
  5 Pham, Brian               10 AAA-CA               1:37.35    1:29.95  
                  43.81     1:29.95 (46.14)                                        
  6 Pan, Yves                  9 FAST-CA                   NT    1:34.54  
                  44.96     1:34.54 (49.58)                                        
  7 Yang, Andy                 9 BREA-CA              1:41.43    1:34.98  
                  46.44     1:34.98 (48.54)                                        
  8 Polunin, Jacob             9 AAA-CA               1:40.18    1:35.11  
                  45.68     1:35.11 (49.43)                                        
  9 Paganos, Jason             9 BREA-CA              1:41.84    1:36.93  
                  46.35     1:36.93 (50.58)                                        
 10 Yang, James               10 BREA-CA              1:38.81    1:41.35  
                  46.97     1:41.35 (54.38)                                        
 11 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:43.99    1:42.22  
                  49.15     1:42.22 (53.07)                                        
 12 Cho, Adrian               10 BREA-CA              1:47.41    1:43.43  
                  49.83     1:43.43 (53.60)                                        
 13 Villasenor, Jakob         10 BREA-CA              1:39.93    1:45.15  
                  48.27     1:45.15 (56.88)                                        
 14 Wang, Kyle                 9 UN-2-CA              1:45.13    1:45.74  
                  50.49     1:45.74 (55.25)                                        
 15 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA              2:01.69    1:48.46  
                  52.66     1:48.46 (55.80)                                        
 16 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                   NT    1:49.68  
                  53.67     1:49.68 (56.01)                                        
 17 Lee, Andrew                9 BREA-CA                   NT    1:50.17  
                  56.57     1:50.17 (53.60)                                        
 18 Lin, Alex                  9 BREA-CA                   NT    1:51.65  
                  53.79     1:51.65 (57.86)                                        
 19 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT    1:53.39  
                  55.30     1:53.39 (58.09)                                        
 20 Bian, Kexin                9 BREA-CA                   NT    2:00.34  
                1:04.45     2:00.34 (55.89)                                        
 21 Ambegaonkar, Roshan        9 FAST-CA                   NT    2:00.95  
                1:00.87   2:00.95 (1:00.08)                                        
 22 Gebhart, Lucas            10 BREA-CA              1:52.88    2:02.73  
                  55.02   2:02.73 (1:07.71)                                        
 23 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA                    NT    2:06.97  
                1:02.72   2:06.97 (1:04.25)                                        
 24 Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT    2:15.03  
                1:08.48   2:15.03 (1:06.55)                                        
 -- Chiang, Nicholas           9 AZOT-CA                   NT         DQ  
                  55.96        DQ (1:06.24)                                        
 -- Jones, Alistair           10 AZOT-CA                   NT         DQ  
                  52.98          DQ (56.82)                                        
 -- Pathak, Devya              9 BREA-CA              2:06.44         DQ  
                  59.24        DQ (1:02.89)                                        
 -- Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:59.23         DQ  
                  57.10        DQ (1:02.94)                                        
 -- Tuason, Andrew            10 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:01.91        DQ (1:01.69)                                        
 -- Thong, Elliott             9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Tseng, Justin              9 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:15.00        DQ (1:07.85)                                        
 -- Chu, Terran               10 BREA-CA                   NT         DQ  
                  50.32          DQ (53.31)                                        
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sun, Ian                  10 AZOT-CA              2:38.26    2:32.15  
                  32.93     1:12.51 (39.58)     1:56.31 (43.80)     2:32.15 (35.84)
  2 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA              2:36.73    2:39.86  
                  33.71     1:15.52 (41.81)     2:05.52 (50.00)     2:39.86 (34.34)
  3 Le, Conner                10 EAST-CA              2:53.22    2:43.41  
                  37.50     1:20.00 (42.50)     2:07.79 (47.79)     2:43.41 (35.62)
  4 Kim, David                10 FAST-CA              3:01.48    2:45.32  
                  36.05     1:19.33 (43.28)     2:08.87 (49.54)     2:45.32 (36.45)
  5 Wu, Evan                   9 AZOT-CA              2:44.68    2:46.46  
                  35.94     1:20.53 (44.59)   2:46.46 (1:25.93)                    
  6 Thongintra, Taylor         8 AZOT-CA              2:58.32    2:46.81  
                  35.05     1:20.32 (45.27)     2:09.10 (48.78)     2:46.81 (37.71)
  7 Hua, Sean                 10 BREA-CA              3:03.02    2:58.67  
                  40.04     1:25.37 (45.33)     2:18.80 (53.43)     2:58.67 (39.87)
 -- Benson, Daniel            10 BREA-CA              3:02.81         DQ  
                  35.74     1:17.06 (41.32)     2:07.39 (50.33)          DQ (35.01)
 -- Ramirez, Anthony          10 BREA-CA              2:45.99         DQ  
                  32.65     1:14.95 (42.30)     2:02.86 (47.91)          DQ (35.30)
RED - Division  
  1 Wang, Max                 10 BREA-CA              3:09.78    2:47.18  
                  39.47     1:24.29 (44.82)     2:10.28 (45.99)     2:47.18 (36.90)
  2 Tannehill, Liam           10 EAST-CA              3:13.49    3:09.93  
                  41.72     1:30.59 (48.87)     2:28.12 (57.53)     3:09.93 (41.81)
WHT - Division  
  1 Han, Matthew              10 AZOT-CA                   NT    2:51.37  
                  38.13     1:22.94 (44.81)     2:11.90 (48.96)     2:51.37 (39.47)
  2 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                   NT    2:52.92  
                  38.42     1:22.86 (44.44)     2:14.45 (51.59)     2:52.92 (38.47)
  3 Wang, Alex                 9 Waterworks-CA             NT    3:02.32  
                  41.31     1:28.71 (47.40)     2:19.79 (51.08)     3:02.32 (42.53)
  4 Gao, Andrew               10 AZOT-CA                   NT    3:04.40  
                  43.77     1:29.57 (45.80)     2:25.40 (55.83)     3:04.40 (39.00)
  5 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                   NT    3:04.49  
                  43.51     1:27.98 (44.47)     2:23.51 (55.53)     3:04.49 (40.98)
  6 Hickman, Jay               9 AZOT-CA                   NT    3:09.54  
                  40.58     1:30.17 (49.59)     2:27.23 (57.06)     3:09.54 (42.31)
  7 Kim, Brayden              10 AZOT-CA                   NT    3:27.11  
                  45.60     1:37.24 (51.64)   3:27.11 (1:49.87)                    
 -- Xiang, Jake               10 BREA-CA                   NT         DQ  
                  50.11     1:40.56 (50.45)   2:47.05 (1:06.49)          DQ (42.10)
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Aaron                 12 AZOT-CA                28.94      26.46  
  1 Wu, Nathan                11 AZOT-CA                26.78      26.46  
  3 Burke, Nicholas           12 AZOT-CA                26.98      26.77  
  4 Miller, Jaxx              12 FAST-CA                26.43      27.25  
  5 Shin, Preston             12 FAST-CA                27.62      27.26  
  6 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA                28.23      28.18  
  7 Rosmann, Dylan            11 AZOT-CA                28.07      28.22  
  8 Cadaval, Jacob            12 EAST-CA                29.92      28.36  
  9 Chuang, Trevor            12 BREA-CA                28.12      28.37  
 10 Kim, Daniel               11 FAST-CA                28.10      28.41  
 11 Hsu, Matthew              11 BREA-CA                29.32      28.60  
 11 Vasquez, Patrick          12 BREA-CA                29.65      28.60  
 13 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA                28.61      28.74  
 14 Kow, Brandon              11 FAST-CA                29.95      28.91  
 15 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                29.58      28.97  
 16 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA                29.26      29.01  
 17 Wang, Jayson              12 UN-2-CA                28.69      29.33  
 18 Williams, Matthew         12 FAST-CA                29.25      29.50  
 19 Paganos, Jordan           12 BREA-CA                30.03      29.64  
 20 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA          29.46      29.99  
 21 Mai, Jonathan             12 BREA-CA                30.60      30.43  
 22 Seo, Yejun                11 FAST-CA                30.10      30.60  
 23 Pham, Makati              12 AZOT-CA                29.83      30.80  
 24 Borning, Vance            11 AAA-CA                 30.67      31.66  
 -- Friedman, Ryan            12 FAST-CA                28.02         DQ  
RED - Division  
  1 Tristan, Noah             12 AAA-CA                 31.25      29.97  
  2 Yang, Nathan              11 BREA-CA                31.24      30.30  
  3 Jin, Jerry                11 BREA-CA                31.97      30.54  
  4 Canales, Alex             11 UN-1-CA                32.15      30.60  
  5 Lavold, Carter            12 FAST-CA                31.70      31.02  
  6 Saeger, Cole              11 AZOT-CA                31.05      31.38  
  7 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                30.90      31.40  
  8 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA          32.70      31.67  
  9 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 31.60      32.19  
 10 Tan, Ray                  11 AAA-CA                 32.76      32.21  
 11 Tran, Sean                12 FAST-CA                32.69      32.29  
WHT - Division  
  1 Lee, Brandon              11 UN-1-CA                34.28      32.06  
  2 Chen, Kyle                11 BREA-CA                35.56      33.07  
  3 Chen, Aaron               11 BREA-CA                38.86      33.27  
  4 Chang, Nathan             11 BREA-CA                33.66      33.66  
  5 Lee, Evan                 12 AAA-CA                 33.97      33.68  
  6 Hong, Harrison            12 FAST-CA                33.74      34.63  
  7 Lin, Jerry                11 BREA-CA                38.40      35.14  
  8 Shi, Evan                 11 BREA-CA                35.56      36.58  
  9 Verity, Ryan              11 FAST-CA                   NT      36.63  
 10 Panorama, Samuel          11 BREA-CA                39.01      37.00  
 11 Matias, Nico              11 FAST-CA                48.46      37.68  
 12 Iskandar, Jonathan        11 BREA-CA                   NT      37.72  
 13 Wang, Patrick             11 BREA-CA                44.71      38.41  
 14 Doan, Andrew              12 AAA-CA                    NT      38.47  
 15 Galarza, Luke             11 FAST-CA                37.90      38.48  
 16 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA                44.15      41.79  
 17 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                43.80      41.99  
 18 Zhang, Kerry              11 AZOT-CA                40.57      42.16  
 19 Wilkinson, Noah           11 EAST-CA                   NT      42.28  
 20 Yuan, Brian               11 AAA-CA                 51.26      46.37  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                59.01      57.89  
                  28.22       57.89 (29.67)                                        
  2 Wu, Nathan                11 AZOT-CA                59.03      58.30  
                  27.89       58.30 (30.41)                                        
  3 Miller, Jaxx              12 FAST-CA                57.55      58.63  
                  28.35       58.63 (30.28)                                        
  4 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA              1:00.08      59.03  
                  28.63       59.03 (30.40)                                        
  5 Williams, Jack            12 AAA-CA                 59.22      59.21  
                  27.70       59.21 (31.51)                                        
  6 Lough, Max                12 UN-2-CA              1:00.20    1:00.18  
                  29.53     1:00.18 (30.65)                                        
  7 Cadaval, Jacob            12 EAST-CA              1:02.09    1:00.74  
                  29.03     1:00.74 (31.71)                                        
  8 Liu, Jordan               12 BREA-CA              1:00.80    1:00.76  
                  29.07     1:00.76 (31.69)                                        
  9 Rosmann, Dylan            11 AZOT-CA              1:00.13    1:00.81  
                  29.11     1:00.81 (31.70)                                        
 10 Shin, Preston             12 FAST-CA                59.53    1:00.87  
                  29.48     1:00.87 (31.39)                                        
 11 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA              1:01.03    1:01.43  
                  29.24     1:01.43 (32.19)                                        
 12 Sego, Cade                12 BREA-CA              1:00.75    1:02.06  
                  29.51     1:02.06 (32.55)                                        
 13 Wang, Jayson              12 UN-2-CA              1:03.11    1:02.13  
                  29.83     1:02.13 (32.30)                                        
 14 Chuang, Trevor            12 BREA-CA              1:00.80    1:02.55  
                  29.23     1:02.55 (33.32)                                        
 15 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA              1:04.83    1:02.87  
                  31.13     1:02.87 (31.74)                                        
 16 Hsu, Matthew              11 BREA-CA              1:03.14    1:02.96  
                  30.26     1:02.96 (32.70)                                        
 17 Tristan, Noah             12 AAA-CA               1:05.21    1:06.44  
                  32.68     1:06.44 (33.76)                                        
RED - Division  
  1 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA              1:09.49      59.64  
                  28.60       59.64 (31.04)                                        
  2 Kim, Daniel               11 FAST-CA              1:06.50    1:02.58  
                  30.22     1:02.58 (32.36)                                        
  3 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA              1:08.15    1:03.79  
                  30.61     1:03.79 (33.18)                                        
  4 Paganos, Jordan           12 BREA-CA              1:06.74    1:04.04  
                  31.05     1:04.04 (32.99)                                        
  5 Vasquez, Patrick          12 BREA-CA              1:07.74    1:05.78  
                  31.39     1:05.78 (34.39)                                        
  6 Yang, Nathan              11 BREA-CA              1:09.85    1:06.28  
                  31.66     1:06.28 (34.62)                                        
  7 Huynh, Trent              11 FAST-CA              1:09.58    1:06.29  
                  31.97     1:06.29 (34.32)                                        
  8 Seo, Yejun                11 FAST-CA              1:08.71    1:07.07  
                  32.07     1:07.07 (35.00)                                        
  9 Canales, Alex             11 UN-1-CA              1:07.24    1:07.08  
                  31.46     1:07.08 (35.62)                                        
 10 Mai, Jonathan             12 BREA-CA              1:09.10    1:07.30  
                  30.99     1:07.30 (36.31)                                        
 11 Saeger, Cole              11 AZOT-CA              1:09.38    1:07.93  
                  32.20     1:07.93 (35.73)                                        
 12 Lavold, Carter            12 FAST-CA              1:08.82    1:10.72  
                  33.57     1:10.72 (37.15)                                        
 13 Borning, Vance            11 AAA-CA               1:09.76    1:11.20  
                  32.91     1:11.20 (38.29)                                        
WHT - Division  
  1 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              1:13.31    1:07.08  
                  32.62     1:07.08 (34.46)                                        
  2 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:13.36    1:10.04  
                  34.05     1:10.04 (35.99)                                        
  3 Sotelo, Chris             11 AAA-CA               1:12.37    1:12.64  
                  34.52     1:12.64 (38.12)                                        
  4 Choi, Kenneth             12 AAA-CA                    NT    1:12.66  
                  32.53     1:12.66 (40.13)                                        
  5 Hong, Harrison            12 FAST-CA              1:17.74    1:12.77  
                  35.40     1:12.77 (37.37)                                        
  6 Datta, Ishan              12 UN-1-CA                   NT    1:12.86  
                  33.87     1:12.86 (38.99)                                        
  7 Zhou, David               12 BREA-CA              1:13.83    1:13.09  
                  36.10     1:13.09 (36.99)                                        
  8 Joson, Marco              12 FAST-CA              1:16.26    1:13.93  
                  34.48     1:13.93 (39.45)                                        
  9 Ioriya, Yuta              12 BREA-CA              1:15.52    1:15.90  
                  35.65     1:15.90 (40.25)                                        
 10 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:23.05    1:16.93  
                  37.04     1:16.93 (39.89)                                        
 11 Wu, Kenneth               12 BREA-CA              1:23.45    1:19.02  
                  37.25     1:19.02 (41.77)                                        
 12 Clay, Kyle                11 EAST-CA              1:16.78    1:19.71  
                  38.39     1:19.71 (41.32)                                        
 13 Garcia, Julian            11 BREA-CA              1:37.21    1:20.14  
                  38.04     1:20.14 (42.10)                                        
 14 Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:24.08    1:24.28  
                  38.49     1:24.28 (45.79)                                        
 15 Kluver, Cameron           12 EAST-CA              1:23.67    1:24.49  
                  39.80     1:24.49 (44.69)                                        
 16 Panorama, Samuel          11 BREA-CA              1:29.59    1:24.91  
                  40.16     1:24.91 (44.75)                                        
 17 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:22.05    1:27.27  
 18 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              1:33.62    1:31.96  
                  44.25     1:31.96 (47.71)                                        
 19 Wang, Patrick             11 BREA-CA              1:37.50    1:32.57  
                  42.32     1:32.57 (50.25)                                        
 20 Truong, Dominique         11 FAST-CA              1:50.83    1:33.12  
 21 Xing, Tiger               11 AAA-CA               1:39.65    1:34.00  
                  42.40     1:34.00 (51.60)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Miller, Jaxx              12 FAST-CA              2:04.54    2:05.29  
                  29.06     1:00.94 (31.88)     1:33.52 (32.58)     2:05.29 (31.77)
  2 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA              2:09.40    2:05.57  
                  29.91     1:02.35 (32.44)     1:34.31 (31.96)     2:05.57 (31.26)
  3 Lough, Max                12 UN-2-CA              2:12.89    2:07.63  
                  29.62     1:03.17 (33.55)     1:36.34 (33.17)     2:07.63 (31.29)
  4 Friedman, Ryan            12 FAST-CA              2:08.24    2:08.38  
                  29.70     1:01.90 (32.20)     1:35.65 (33.75)     2:08.38 (32.73)
  5 Shin, Preston             12 FAST-CA              2:11.89    2:08.84  
                  29.82     1:02.67 (32.85)     1:35.55 (32.88)     2:08.84 (33.29)
  6 Rosmann, Dylan            11 AZOT-CA              2:10.13    2:09.84  
                  29.70     1:02.28 (32.58)     1:36.42 (34.14)     2:09.84 (33.42)
  7 Williams, Jack            12 AAA-CA               2:23.62    2:10.70  
                  29.07     1:02.71 (33.64)     1:37.13 (34.42)     2:10.70 (33.57)
  8 Liu, Jordan               12 BREA-CA              2:12.42    2:12.72  
                  30.47     1:03.97 (33.50)     1:38.84 (34.87)     2:12.72 (33.88)
  9 Wang, Jayson              12 UN-2-CA              2:23.06    2:13.01  
                  30.21     1:03.81 (33.60)     1:38.32 (34.51)     2:13.01 (34.69)
 10 Williams, Matthew         12 FAST-CA              2:18.40    2:17.49  
                  31.22     1:05.60 (34.38)     1:41.50 (35.90)     2:17.49 (35.99)
 11 Huynh, Trent              11 FAST-CA              2:22.35    2:22.43  
                  32.42     1:08.60 (36.18)     1:46.77 (38.17)     2:22.43 (35.66)
RED - Division  
  1 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA              2:30.49    2:09.20  
                  29.85     1:02.90 (33.05)     1:36.74 (33.84)     2:09.20 (32.46)
  2 Salladin, Andrew          12 FAST-CA              2:26.35    2:16.61  
                  32.07     1:06.42 (34.35)     1:42.04 (35.62)     2:16.61 (34.57)
  3 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA        2:32.74    2:18.16  
                  31.34     1:06.95 (35.61)     1:42.31 (35.36)     2:18.16 (35.85)
  4 Tristan, Noah             12 AAA-CA               2:28.75    2:21.70  
                  31.90     1:07.14 (35.24)     1:44.79 (37.65)     2:21.70 (36.91)
  5 Lavold, Carter            12 FAST-CA              2:31.64    2:29.39  
                  33.71     1:10.89 (37.18)     1:50.59 (39.70)     2:29.39 (38.80)
WHT - Division  
  1 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              2:38.75    2:29.05  
                  33.77     1:11.80 (38.03)     1:52.31 (40.51)     2:29.05 (36.74)
  2 Mai, Jonathan             12 BREA-CA                   NT    2:29.70  
                  31.79     1:10.31 (38.52)     1:50.19 (39.88)     2:29.70 (39.51)
  3 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA        2:39.06    2:31.00  
                  32.90     1:11.97 (39.07)     1:51.83 (39.86)     2:31.00 (39.17)
  4 Lin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    2:50.88  
                  37.37     1:20.76 (43.39)     2:05.95 (45.19)     2:50.88 (44.93)
  5 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              3:27.65    3:20.14  
                  43.55     1:36.20 (52.65)     2:32.11 (55.91)     3:20.14 (48.03)
  6 Iskandar, Jonathan        11 BREA-CA                   NT    3:37.75  
                  43.56   1:44.44 (1:00.88)   3:37.75 (1:53.31)                    
 -- Verity, Ryan              11 FAST-CA                   NT         DQ  
                  37.70     1:23.56 (45.86)     2:12.95 (49.39)          DQ (48.49)
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                32.94      32.36  
  2 Hsu, Matthew              11 BREA-CA                32.59      32.67  
  3 Kim, Daniel               11 FAST-CA                32.94      32.98  
  4 Sego, Cade                12 BREA-CA                33.63      33.40  
  5 Liu, Jordan               12 BREA-CA                33.58      33.65  
  6 Paganos, Jordan           12 BREA-CA                34.82      33.74  
  7 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA                34.60      34.04  
  8 Lough, Max                12 UN-2-CA                33.97      34.13  
  9 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA                34.11      34.55  
 10 Cadaval, Jacob            12 EAST-CA                34.11      34.58  
 11 Yang, Nathan              11 BREA-CA                35.69      34.79  
 12 Chuang, Trevor            12 BREA-CA                34.52      34.90  
 13 Kow, Brandon              11 FAST-CA                35.96      34.93  
 14 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA          34.22      35.21  
 15 Borning, Vance            11 AAA-CA                 35.94      36.47  
 16 Tan, Ray                  11 AAA-CA                 35.74      37.07  
 17 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                35.40      37.51  
RED - Division  
  1 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA                37.14      35.55  
  2 Tristan, Noah             12 AAA-CA                 37.73      36.11  
  3 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                42.37L     37.03  
  4 Chen, Aaron               11 BREA-CA                38.60      37.70  
  5 Wang, Jayson              12 UN-2-CA                38.76      37.81  
  6 Jin, Jerry                11 BREA-CA                38.92      38.34  
  7 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 38.58      39.62  
  8 Lavold, Carter            12 FAST-CA                39.18      41.95  
  9 Tran, Sean                12 FAST-CA                38.91      42.21  
 -- Seo, Yejun                11 FAST-CA                39.65         DQ  
WHT - Division  
  1 Saeger, Cole              11 AZOT-CA                   NT      37.39  
  2 Pham, Makati              12 AZOT-CA                40.89      37.54  
  3 Canales, Alex             11 UN-1-CA                40.17      38.23  
  4 Lee, Brandon              11 UN-1-CA                40.96      38.66  
  5 Chen, Kyle                11 BREA-CA                43.93      41.71  
  6 Hong, Harrison            12 FAST-CA                41.37      42.03  
  7 Garcia, Julian            11 BREA-CA                47.78      43.33  
  8 Matias, Nico              11 FAST-CA                45.92      45.71  
  9 Galarza, Luke             11 FAST-CA                45.15      45.84  
 10 Panorama, Samuel          11 BREA-CA                46.67      45.91  
 11 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA                49.03      46.72  
 12 Shi, Evan                 11 BREA-CA                45.92      48.24  
 13 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                49.54      48.98  
 14 Zhang, Kerry              11 AZOT-CA                   NT      52.23  
 15 Yuan, Brian               11 AAA-CA                    NT    1:01.24  
 16 Wang, Patrick             11 BREA-CA                55.52    1:01.58  
 -- Verity, Ryan              11 FAST-CA                   NT         DQ  
 -- Iskandar, Jonathan        11 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kim, Daniel               11 FAST-CA              1:09.67    1:07.34  
                  33.16     1:07.34 (34.18)                                        
  2 Friedman, Ryan            12 FAST-CA              1:08.98    1:07.88  
                  33.73     1:07.88 (34.15)                                        
  3 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA              1:08.89    1:08.77  
                  33.77     1:08.77 (35.00)                                        
  4 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA              1:12.95    1:09.24  
                  33.49     1:09.24 (35.75)                                        
  5 Sego, Cade                12 BREA-CA              1:15.38    1:10.02  
                  34.43     1:10.02 (35.59)                                        
  6 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA              1:13.56    1:11.09  
                  35.14     1:11.09 (35.95)                                        
  7 Lough, Max                12 UN-2-CA              1:13.52    1:11.74  
                  35.04     1:11.74 (36.70)                                        
  8 Rosmann, Dylan            11 AZOT-CA              1:11.95    1:12.55  
                  36.01     1:12.55 (36.54)                                        
  9 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA              1:15.22    1:12.63  
                  35.60     1:12.63 (37.03)                                        
 10 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA        1:13.84    1:12.76  
                  35.21     1:12.76 (37.55)                                        
 11 Paganos, Jordan           12 BREA-CA              1:15.07    1:13.02  
                  35.68     1:13.02 (37.34)                                        
 12 Liu, Jordan               12 BREA-CA              1:11.83    1:14.05  
                  36.05     1:14.05 (38.00)                                        
 12 Chuang, Trevor            12 BREA-CA              1:12.86    1:14.05  
                  35.97     1:14.05 (38.08)                                        
 14 Kow, Brandon              11 FAST-CA              1:20.18    1:14.72  
                  35.64     1:14.72 (39.08)                                        
 15 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA              1:13.53    1:14.81  
                  36.21     1:14.81 (38.60)                                        
 16 Yang, Nathan              11 BREA-CA              1:17.01    1:14.89  
                  37.10     1:14.89 (37.79)                                        
 17 Borning, Vance            11 AAA-CA               1:19.60    1:20.24  
                  38.40     1:20.24 (41.84)                                        
 18 Tan, Ray                  11 AAA-CA               1:17.43    1:21.08  
                  39.87     1:21.08 (41.21)                                        
RED - Division  
  1 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA              1:30.99L   1:16.49  
                  37.44     1:16.49 (39.05)                                        
  2 Canales, Alex             11 UN-1-CA              1:21.52    1:17.10  
                  39.19     1:17.10 (37.91)                                        
  3 Mai, Jonathan             12 BREA-CA              1:22.33    1:19.55  
                  38.31     1:19.55 (41.24)                                        
  4 Sotelo, Chris             11 AAA-CA               1:24.52    1:24.91  
                  40.78     1:24.91 (44.13)                                        
  5 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA        1:25.27    1:27.29  
                  42.40     1:27.29 (44.89)                                        
WHT - Division  
  1 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                   NT    1:15.91  
                  36.56     1:15.91 (39.35)                                        
  2 Saeger, Cole              11 AZOT-CA                   NT    1:19.99  
                  38.94     1:19.99 (41.05)                                        
  3 Joson, Marco              12 FAST-CA              1:39.80    1:24.06  
                  42.14     1:24.06 (41.92)                                        
  4 Panorama, Samuel          11 BREA-CA              1:48.35    1:36.61  
                  46.28     1:36.61 (50.33)                                        
  5 Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:39.52    1:36.63  
  6 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              1:38.01    1:37.53  
                  48.81     1:37.53 (48.72)                                        
  7 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:40.59    1:39.16  
                  46.06     1:39.16 (53.10)                                        
  8 Xing, Tiger               11 AAA-CA                    NT    1:40.94  
                  48.38     1:40.94 (52.56)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Aaron                 12 AZOT-CA              2:27.56    2:16.39  
                  32.22     1:07.07 (34.85)     1:42.35 (35.28)     2:16.39 (34.04)
  2 Burke, Nicholas           12 AZOT-CA              2:27.43    2:20.90  
                  33.90     1:09.67 (35.77)     1:45.97 (36.30)     2:20.90 (34.93)
  3 Lough, Max                12 UN-2-CA              2:39.57    2:31.34  
                  37.18     1:16.66 (39.48)     1:55.05 (38.39)     2:31.34 (36.29)
  4 Sego, Cade                12 BREA-CA              2:54.13L   2:32.17  
                  36.89     1:15.56 (38.67)     1:54.60 (39.04)     2:32.17 (37.57)
  5 Paganos, Jordan           12 BREA-CA              2:39.26    2:37.82  
                  37.67     1:18.01 (40.34)     1:59.20 (41.19)     2:37.82 (38.62)
WHT - Division  
  1 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA                   NT    2:26.44  
                  35.33     1:12.18 (36.85)     1:49.41 (37.23)     2:26.44 (37.03)
  2 Le, Huy                   12 FAST-CA                   NT    2:37.82  
                  37.74     1:17.59 (39.85)     1:58.37 (40.78)     2:37.82 (39.45)
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wu, Nathan                11 AZOT-CA                33.83      33.27  
  2 Li, Aaron                 12 AZOT-CA                36.41      34.53  
  3 Le, Huy                   12 FAST-CA                37.12      34.70  
  4 Chuang, Trevor            12 BREA-CA                35.24      35.44  
  5 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA                39.07      36.10  
  6 Tristan, Noah             12 AAA-CA                 37.13      36.56  
  7 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA                36.99      37.51  
  8 Hsu, Matthew              11 BREA-CA                39.27      37.56  
  9 Cadaval, Jacob            12 EAST-CA                39.35      37.73  
 10 Salladin, Andrew          12 FAST-CA                38.69      38.84  
 11 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                40.61      39.05  
 12 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                39.50      39.45  
 13 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                39.23      39.98  
 14 Paganos, Jordan           12 BREA-CA                40.92      40.09  
 15 Wang, Jayson              12 UN-2-CA                40.65      40.40  
RED - Division  
  1 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA                43.85      40.34  
  2 Yang, Nathan              11 BREA-CA                42.56      40.59  
  3 Huynh, Trent              11 FAST-CA                42.93      40.83  
  4 Chang, Nathan             11 BREA-CA                42.27      43.22  
  5 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 43.00      44.99  
  6 Tan, Ray                  11 AAA-CA                 44.77      47.17  
 -- Lough, Max                12 UN-2-CA                42.40         DQ  
WHT - Division  
  1 Kow, Brandon              11 FAST-CA                45.19      42.90  
  2 Wu, Kenneth               12 BREA-CA                45.35      44.21  
  3 Canales, Alex             11 UN-1-CA                45.47      44.62  
  4 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:02.41      45.28  
  5 Vasquez, Patrick          12 BREA-CA                45.74      45.95  
  6 Matias, Nico              11 FAST-CA                46.17      46.25  
  7 Hong, Harrison            12 FAST-CA                   NT      46.54  
  8 Choi, Kenneth             12 AAA-CA                    NT      46.74  
  9 Zhou, David               12 BREA-CA                45.76      46.90  
 10 Panorama, Samuel          11 BREA-CA                51.12      50.06  
 11 Galarza, Luke             11 FAST-CA                53.31      53.99  
 12 Kluver, Cameron           12 EAST-CA                56.47      55.50  
 13 Garcia, Julian            11 BREA-CA                57.42    1:00.72  
 -- Datta, Ishan              12 UN-1-CA                   NT         DQ  
 -- Truong, Dominique         11 FAST-CA              1:15.74         DQ  
 -- Wang, Patrick             11 BREA-CA              1:14.37         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wu, Nathan                11 AZOT-CA              1:13.07    1:11.55  
                  33.85     1:11.55 (37.70)                                        
  2 Le, Huy                   12 FAST-CA              1:15.97    1:13.23  
                  34.58     1:13.23 (38.65)                                        
  3 Shin, Preston             12 FAST-CA              1:15.21    1:14.11  
                  35.69     1:14.11 (38.42)                                        
  4 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA              1:17.39    1:15.08  
                  35.54     1:15.08 (39.54)                                        
  5 Chuang, Trevor            12 BREA-CA              1:18.61    1:16.57  
                  35.75     1:16.57 (40.82)                                        
  6 Miller, Jaxx              12 FAST-CA              1:20.13    1:19.89  
                  37.47     1:19.89 (42.42)                                        
  7 Tristan, Noah             12 AAA-CA               1:20.78    1:19.94  
                  37.76     1:19.94 (42.18)                                        
  8 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA              1:22.12    1:20.13  
                  37.52     1:20.13 (42.61)                                        
  9 Sego, Cade                12 BREA-CA              1:20.34    1:20.51  
                  37.91     1:20.51 (42.60)                                        
 10 Salladin, Andrew          12 FAST-CA              1:22.77    1:21.80  
                  39.26     1:21.80 (42.54)                                        
 11 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA        1:27.46    1:29.54  
                  41.89     1:29.54 (47.65)                                        
RED - Division  
  1 Wang, Jayson              12 UN-2-CA              1:32.86    1:24.82  
                  39.90     1:24.82 (44.92)                                        
  2 Huynh, Trent              11 FAST-CA              1:29.83    1:28.96  
                  43.13     1:28.96 (45.83)                                        
  3 Seo, Yejun                11 FAST-CA              1:34.76    1:29.14  
                  42.80     1:29.14 (46.34)                                        
  4 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              1:32.40    1:29.99  
                  42.90     1:29.99 (47.09)                                        
  5 Kow, Brandon              11 FAST-CA              1:33.50    1:30.16  
                  42.42     1:30.16 (47.74)                                        
  6 Wu, Kenneth               12 BREA-CA              1:35.79    1:35.96  
                  44.03     1:35.96 (51.93)                                        
  6 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:33.79    1:35.96  
                  44.93     1:35.96 (51.03)                                        
WHT - Division  
  1 Zhou, David               12 BREA-CA              1:44.34    1:34.28  
                  45.76     1:34.28 (48.52)                                        
  2 Matias, Nico              11 FAST-CA                   NT    1:39.10  
                  47.16     1:39.10 (51.94)                                        
  3 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:56.13    1:46.52  
                  48.74     1:46.52 (57.78)                                        
  4 Ioriya, Yuta              12 BREA-CA              1:51.09    1:46.60  
                  48.98     1:46.60 (57.62)                                        
  5 Xing, Tiger               11 AAA-CA                    NT    1:54.62  
                  52.91   1:54.62 (1:01.71)                                        
  6 Kluver, Cameron           12 EAST-CA                   NT    1:57.74  
                  55.11   1:57.74 (1:02.63)                                        
  7 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              2:12.42    2:00.79  
                  57.78   2:00.79 (1:03.01)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wu, Nathan                11 AZOT-CA              2:34.66    2:34.15  
                  34.41     1:14.02 (39.61)     1:54.15 (40.13)     2:34.15 (40.00)
  2 Shin, Preston             12 FAST-CA              2:41.45    2:40.32  
                  37.16     1:17.58 (40.42)     1:59.14 (41.56)     2:40.32 (41.18)
  3 Burke, Nicholas           12 AZOT-CA              2:45.98    2:41.17  
                  37.13     1:17.92 (40.79)     2:00.16 (42.24)     2:41.17 (41.01)
  4 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA              2:53.39    2:42.74  
                  35.99     1:17.72 (41.73)     2:00.45 (42.73)     2:42.74 (42.29)
  5 Williams, Jack            12 AAA-CA               2:41.65    2:45.55  
                  36.34     1:19.61 (43.27)     2:02.48 (42.87)     2:45.55 (43.07)
  6 Sego, Cade                12 BREA-CA              3:15.32L   2:52.03  
                  38.06     1:21.50 (43.44)     2:06.77 (45.27)     2:52.03 (45.26)
  7 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA        3:06.96    2:54.76  
                  41.39     1:27.06 (45.67)     2:11.21 (44.15)     2:54.76 (43.55)
  8 Salladin, Andrew          12 FAST-CA              3:09.00    3:00.61  
                  42.20     1:28.88 (46.68)     2:15.20 (46.32)     3:00.61 (45.41)
WHT - Division  
  1 Le, Huy                   12 FAST-CA                   NT    2:45.49  
                  37.03     1:18.35 (41.32)     2:02.00 (43.65)     2:45.49 (43.49)
  2 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA                   NT    2:54.38  
                  39.88     1:25.59 (45.71)     2:10.63 (45.04)     2:54.38 (43.75)
  3 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA                   NT    2:54.56  
                  40.19     1:24.55 (44.36)     2:11.17 (46.62)     2:54.56 (43.39)
  4 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA             NT    3:09.45  
                  42.58     1:32.72 (50.14)     2:22.42 (49.70)     3:09.45 (47.03)
  5 Huynh, Trent              11 FAST-CA                   NT    3:11.92  
                  43.68     1:32.37 (48.69)     2:22.78 (50.41)     3:11.92 (49.14)
  6 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              3:26.27    3:12.88  
                  43.61     1:33.81 (50.20)     2:22.28 (48.47)     3:12.88 (50.60)
  7 Pham, Makati              12 AZOT-CA              3:30.37    3:23.33  
                  43.46     1:34.55 (51.09)   3:23.33 (1:48.78)                    
  8 Wilkinson, Noah           11 EAST-CA                   NT    3:49.11  
                  50.99     1:49.83 (58.84)   3:49.11 (1:59.28)                    
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Aaron                 12 AZOT-CA                29.90      27.72  
  2 Wu, Nathan                11 AZOT-CA                28.75      28.63  
  3 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA                30.31      30.46  
  4 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA          30.56      30.82  
  5 Liu, Jordan               12 BREA-CA                30.55      30.95  
  6 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                31.89      31.38  
  7 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA                31.38      31.39  
  8 Kim, Daniel               11 FAST-CA                33.07      31.44  
  9 Hsu, Matthew              11 BREA-CA                31.90      31.81  
 10 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                33.05      32.00  
 11 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA                32.77      32.18  
 12 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                34.40      32.21  
 13 Mai, Jonathan             12 BREA-CA                33.83      32.47  
 14 Yang, Nathan              11 BREA-CA                34.13      32.54  
 15 Cadaval, Jacob            12 EAST-CA                33.89      33.65  
 16 Seo, Yejun                11 FAST-CA                34.27      34.45  
RED - Division  
  1 Le, Huy                   12 FAST-CA                36.39      30.67  
  2 Vasquez, Patrick          12 BREA-CA                35.73      32.89  
  3 Salladin, Andrew          12 FAST-CA                34.77      33.94  
  4 Canales, Alex             11 UN-1-CA                37.43      35.48  
  5 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 34.89      35.94  
  6 Huynh, Trent              11 FAST-CA                36.01      36.37  
  7 Tan, Ray                  11 AAA-CA                 36.72      36.52  
  8 Saeger, Cole              11 AZOT-CA                36.16      36.57  
  9 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA          37.00      36.71  
 10 Paganos, Jordan           12 BREA-CA                36.53      37.00  
 11 Borning, Vance            11 AAA-CA                 37.15      37.69  
 -- Wang, Jayson              12 UN-2-CA                34.80         DQ  
WHT - Division  
  1 Kow, Brandon              11 FAST-CA                41.05      34.93  
  2 Hong, Harrison            12 FAST-CA                57.02L     37.53  
  3 Joson, Marco              12 FAST-CA                42.16      38.14  
  4 Clay, Kyle                11 EAST-CA                37.90      38.28  
  5 Lavold, Carter            12 FAST-CA                38.27      39.37  
  6 Jin, Jerry                11 BREA-CA                44.20      40.08  
  7 Zhou, David               12 BREA-CA                40.73      40.56  
  8 Ioriya, Yuta              12 BREA-CA                41.81      41.30  
  9 Wu, Kenneth               12 BREA-CA                47.95      41.78  
 10 Shi, Evan                 11 BREA-CA                48.12      42.69  
 11 Galarza, Luke             11 FAST-CA                47.27      45.86  
 12 Kluver, Cameron           12 EAST-CA                48.48      47.82  
 13 Panorama, Samuel          11 BREA-CA                51.99      48.63  
 14 Wang, Patrick             11 BREA-CA                51.15      50.07  
 15 Garcia, Julian            11 BREA-CA              1:06.00      51.50  
 16 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA                52.92      51.52  
 17 Truong, Dominique         11 FAST-CA              1:03.44      54.89  
 -- Choi, Kenneth             12 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Williams, Jack            12 AAA-CA               1:03.49    1:04.06  
                  29.04     1:04.06 (35.02)                                        
  2 Liu, Jordan               12 BREA-CA              1:07.29    1:06.39  
                  31.99     1:06.39 (34.40)                                        
  3 Rosmann, Dylan            11 AZOT-CA              1:05.92    1:07.27  
                  32.38     1:07.27 (34.89)                                        
  4 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA              1:16.54    1:07.87  
                  32.04     1:07.87 (35.83)                                        
  5 Ince, Nathaniel           12 UN-1-CA              1:08.78    1:08.17  
                  31.54     1:08.17 (36.63)                                        
  6 Kim, Daniel               11 FAST-CA              1:11.50    1:09.00  
                  32.07     1:09.00 (36.93)                                        
  7 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA              1:07.17    1:10.07  
                  33.13     1:10.07 (36.94)                                        
  8 Miller, Jaxx              12 FAST-CA              1:19.32L   1:10.36  
                  31.48     1:10.36 (38.88)                                        
  9 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA              1:10.65    1:10.68  
                  34.03     1:10.68 (36.65)                                        
 10 Le, Huy                   12 FAST-CA              1:17.94    1:13.70  
                  34.63     1:13.70 (39.07)                                        
 11 Vasquez, Patrick          12 BREA-CA              1:16.55    1:14.25  
                  33.99     1:14.25 (40.26)                                        
 -- Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA              1:13.98         DQ  
                  33.36          DQ (38.30)                                        
RED - Division  
  1 Yang, Nathan              11 BREA-CA              1:18.25    1:13.01  
                  33.96     1:13.01 (39.05)                                        
  2 Kow, Brandon              11 FAST-CA              1:21.61    1:15.14  
                  33.70     1:15.14 (41.44)                                        
  3 Tran, Sean                12 FAST-CA              1:18.51    1:18.00  
                  36.31     1:18.00 (41.69)                                        
  4 Seo, Yejun                11 FAST-CA              1:21.77    1:18.43  
                  35.38     1:18.43 (43.05)                                        
  5 Canales, Alex             11 UN-1-CA              1:20.69    1:20.65  
                  36.32     1:20.65 (44.33)                                        
WHT - Division  
  1 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                   NT    1:13.19  
                  33.58     1:13.19 (39.61)                                        
  2 Huynh, Trent              11 FAST-CA              1:29.45    1:20.91  
                  38.23     1:20.91 (42.68)                                        
  3 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                   NT    1:22.36  
                  36.97     1:22.36 (45.39)                                        
  4 Sotelo, Chris             11 AAA-CA               1:27.90    1:27.93  
                  38.58     1:27.93 (49.35)                                        
  5 Borning, Vance            11 AAA-CA               1:26.19    1:28.48  
                  39.39     1:28.48 (49.09)                                        
  6 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              1:31.83    1:28.80  
                  40.68     1:28.80 (48.12)                                        
  7 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:52.45    1:32.10  
                  42.09     1:32.10 (50.01)                                        
  8 Chen, Aaron               11 BREA-CA              1:47.15    1:41.29  
  9 Lee, Evan                 12 AAA-CA                    NT    1:41.75  
 10 Chen, Kyle                11 BREA-CA              1:44.92    1:42.94  
                  44.64     1:42.94 (58.30)                                        
 -- Lin, Jerry                11 BREA-CA                   NT         DQ  
                  42.54          DQ (53.83)                                        
 -- Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:51.01         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Williams, Jack            12 AAA-CA               2:32.37    2:27.26  
                  29.95     1:07.46 (37.51)     1:46.78 (39.32)     2:27.26 (40.48)
WHT - Division  
 -- Choi, Kenneth             12 AAA-CA                    NT         DQ  
                  41.88     1:34.13 (52.25)     2:21.72 (47.59)        DQ (1:10.09)
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Aaron                 12 AZOT-CA              1:08.87    1:04.07  
                  29.75     1:04.07 (34.32)                                        
  2 Wu, Nathan                11 AZOT-CA              1:04.96    1:05.08  
                  30.10     1:05.08 (34.98)                                        
  3 Le, Huy                   12 FAST-CA              1:10.90    1:08.47  
                  32.93     1:08.47 (35.54)                                        
  4 Liu, Jordan               12 BREA-CA              1:09.46    1:08.51  
                  33.42     1:08.51 (35.09)                                        
  5 Friedman, Ryan            12 FAST-CA              1:09.24    1:08.58  
                  32.16     1:08.58 (36.42)                                        
  6 Chuang, Trevor            12 BREA-CA              1:10.65    1:08.64  
                  33.01     1:08.64 (35.63)                                        
  7 Hsu, Matthew              11 BREA-CA              1:13.03    1:09.87  
                  32.80     1:09.87 (37.07)                                        
  8 Sego, Cade                12 BREA-CA              1:12.82    1:10.63  
                  33.33     1:10.63 (37.30)                                        
  9 Kim, Daniel               11 FAST-CA              1:13.14    1:11.54  
                  32.75     1:11.54 (38.79)                                        
 10 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA              1:10.93    1:11.87  
                  32.67     1:11.87 (39.20)                                        
 11 Lough, Max                12 UN-2-CA              1:15.08    1:11.91  
                  33.29     1:11.91 (38.62)                                        
 12 Cadaval, Jacob            12 EAST-CA              1:13.55    1:12.64  
                  34.68     1:12.64 (37.96)                                        
 13 Paganos, Jordan           12 BREA-CA              1:15.06    1:14.18  
                  35.31     1:14.18 (38.87)                                        
 14 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA              1:15.93    1:17.33  
                  36.89     1:17.33 (40.44)                                        
RED - Division  
  1 Yang, Nathan              11 BREA-CA              1:18.58    1:14.90  
                  34.41     1:14.90 (40.49)                                        
  2 Mai, Jonathan             12 BREA-CA              1:19.95    1:15.02  
                  35.13     1:15.02 (39.89)                                        
  3 Wang, Jayson              12 UN-2-CA              1:17.75    1:15.80  
                  36.14     1:15.80 (39.66)                                        
  4 Seo, Yejun                11 FAST-CA              1:24.12    1:17.23  
                  35.75     1:17.23 (41.48)                                        
  5 Salladin, Andrew          12 FAST-CA              1:21.22    1:17.45  
                  38.42     1:17.45 (39.03)                                        
  6 Lee, Brandon              11 UN-1-CA              1:20.11    1:18.17  
                  37.80     1:18.17 (40.37)                                        
  7 Pham, Makati              12 AZOT-CA              1:20.35    1:18.89  
                  36.81     1:18.89 (42.08)                                        
  8 Tan, Ray                  11 AAA-CA               1:20.46    1:19.54  
                  35.79     1:19.54 (43.75)                                        
  9 Borning, Vance            11 AAA-CA               1:20.52    1:21.12  
                  36.85     1:21.12 (44.27)                                        
 10 Tran, Sean                12 FAST-CA              1:22.32    1:22.06  
                  37.91     1:22.06 (44.15)                                        
 -- Lavold, Carter            12 FAST-CA              1:24.23         DQ  
                  39.30          DQ (43.12)                                        
WHT - Division  
  1 Kow, Brandon              11 FAST-CA              1:24.84    1:11.89  
                  33.55     1:11.89 (38.34)                                        
  2 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                   NT    1:15.92  
                  33.77     1:15.92 (42.15)                                        
  3 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                   NT    1:16.09  
                  36.22     1:16.09 (39.87)                                        
  4 Canales, Alex             11 UN-1-CA              1:25.31    1:17.84  
                  35.89     1:17.84 (41.95)                                        
  5 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              1:25.37    1:18.88  
                  38.42     1:18.88 (40.46)                                        
  6 Vasquez, Patrick          12 BREA-CA                   NT    1:18.99  
                  35.73     1:18.99 (43.26)                                        
  7 Saeger, Cole              11 AZOT-CA                   NT    1:19.47  
                  35.60     1:19.47 (43.87)                                        
  8 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA        1:26.23    1:21.45  
                  38.74     1:21.45 (42.71)                                        
  9 Lin, Jerry                11 BREA-CA              1:29.48    1:23.22  
                  40.03     1:23.22 (43.19)                                        
 10 Hong, Harrison            12 FAST-CA              1:25.70    1:23.40  
                  39.29     1:23.40 (44.11)                                        
 11 Chen, Aaron               11 BREA-CA              1:28.70    1:23.42  
                  40.52     1:23.42 (42.90)                                        
 12 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:34.90    1:24.71  
                  37.82     1:24.71 (46.89)                                        
 13 Chen, Kyle                11 BREA-CA              1:30.40    1:25.64  
                  41.48     1:25.64 (44.16)                                        
 14 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:33.37    1:29.08  
                  43.70     1:29.08 (45.38)                                        
 15 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:38.53    1:32.94  
                  43.10     1:32.94 (49.84)                                        
 16 Panorama, Samuel          11 BREA-CA              1:42.08    1:33.50  
                  45.64     1:33.50 (47.86)                                        
 17 Verity, Ryan              11 FAST-CA                   NT    1:34.57  
                  42.99     1:34.57 (51.58)                                        
 18 Garcia, Julian            11 BREA-CA                   NT    1:41.67  
                  47.21     1:41.67 (54.46)                                        
 19 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                   NT    1:42.10  
                  49.20     1:42.10 (52.90)                                        
 20 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              1:42.58    1:45.05  
                  49.79     1:45.05 (55.26)                                        
 21 Wang, Patrick             11 BREA-CA              2:21.25    1:54.82  
                  54.04   1:54.82 (1:00.78)                                        
 -- Zhang, Kerry              11 AZOT-CA              1:47.65         DQ  
                  50.60          DQ (54.03)                                        
 -- Lee, Evan                 12 AAA-CA               1:33.09         DQ  
                  40.69          DQ (47.32)                                        
 -- Iskandar, Jonathan        11 BREA-CA                   NT         DQ  
                  55.69        DQ (1:01.70)                                        
 -- Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:50.99         DQ  
                  43.42          DQ (52.45)                                        
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Williams, Jack            12 AAA-CA               2:36.99    2:23.40  
                  29.07     1:06.78 (37.71)     1:49.82 (43.04)     2:23.40 (33.58)
  2 Rosmann, Dylan            11 AZOT-CA              2:24.64    2:24.10  
                  32.01     1:09.36 (37.35)     1:51.65 (42.29)     2:24.10 (32.45)
  3 Schwartz, Alex            11 UN-1-CA              2:30.51    2:25.13  
                  32.20     1:08.81 (36.61)     1:54.44 (45.63)     2:25.13 (30.69)
  4 Xiao, Jeffrey             12 UN-2-CA              3:01.81L   2:25.67  
                  31.25     1:10.36 (39.11)     1:52.18 (41.82)     2:25.67 (33.49)
  5 Lough, Max                12 UN-2-CA              2:38.46    2:25.81  
                  30.00     1:10.74 (40.74)     1:54.46 (43.72)     2:25.81 (31.35)
  6 Liu, Jordan               12 BREA-CA              2:26.47    2:26.39  
                  32.13     1:10.20 (38.07)     1:54.51 (44.31)     2:26.39 (31.88)
  7 Yu, Felix                 11 Waterworks-CA        2:38.68    2:27.41  
                  31.98     1:10.33 (38.35)     1:53.48 (43.15)     2:27.41 (33.93)
  8 Miller, Jaxx              12 FAST-CA              2:29.39    2:28.17  
                  31.38     1:10.34 (38.96)     1:55.44 (45.10)     2:28.17 (32.73)
  9 Kim, Daniel               11 FAST-CA              2:35.89    2:29.14  
                  31.93     1:09.56 (37.63)     1:55.98 (46.42)     2:29.14 (33.16)
 10 Sego, Cade                12 BREA-CA              2:33.45    2:33.34  
                  35.07     1:12.28 (37.21)     1:57.18 (44.90)     2:33.34 (36.16)
 11 Shin, Preston             12 FAST-CA              2:34.75    2:35.08  
                  35.61     1:17.52 (41.91)     2:00.63 (43.11)     2:35.08 (34.45)
 12 Tannehill, Sean Eoin      11 EAST-CA              2:39.22    2:46.12  
                  36.76     1:22.61 (45.85)     2:12.04 (49.43)     2:46.12 (34.08)
 -- Li, Aaron                 12 AZOT-CA              2:25.88         DQ  
                  28.66     1:03.54 (34.88)     1:45.62 (42.08)          DQ (31.27)
RED - Division  
  1 Salladin, Andrew          12 FAST-CA              2:48.97    2:38.88  
                  35.42     1:19.73 (44.31)     2:03.97 (44.24)     2:38.88 (34.91)
  2 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              2:59.98    2:48.71  
                  38.59     1:24.15 (45.56)     2:11.24 (47.09)     2:48.71 (37.47)
  3 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA        2:50.81    2:50.99  
                  38.28     1:23.72 (45.44)     2:12.07 (48.35)     2:50.99 (38.92)
  4 Borning, Vance            11 AAA-CA               2:53.18    2:56.20  
                  40.30     1:21.51 (41.21)     2:16.86 (55.35)     2:56.20 (39.34)
WHT - Division  
  1 Jan, Timothy              11 UN-2-CA                   NT    2:44.78  
                  33.58     1:15.34 (41.76)     2:05.34 (50.00)     2:44.78 (39.44)
  2 Lavold, Carter            12 FAST-CA              3:55.27    2:50.49  
                  38.78     1:22.23 (43.45)     2:12.77 (50.54)     2:50.49 (37.72)
  3 Ioriya, Yuta              12 BREA-CA                   NT    3:07.18  
                  40.89     1:26.64 (45.75)     2:25.78 (59.14)     3:07.18 (41.40)
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jia, Timothy              14 BREA-CA                23.53      23.30  
  2 Cheng, Vincent            14 BREA-CA                23.39      23.41  
  3 Cho, Ben                  13 AZOT-CA                26.96      23.44  
  4 Yeh, Eric                 13 BREA-CA                24.61      23.94  
  5 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                24.18      24.35  
  6 Chuang, Colin             14 BREA-CA                24.59      24.45  
  7 Chang, Ryan               13 AZOT-CA                25.34      24.61  
  8 Ortiz, Matt               14 BREA-CA                24.72      24.64  
  9 Carlson, Braun            13 AZOT-CA                26.41      24.65  
 10 Hsu, Brian                13 UN-2-CA                24.21      24.66  
 11 George, Akash             13 UN-2-CA                26.33      25.18  
 12 Lou, Matthew              13 AZOT-CA                25.39      25.31  
 13 Ren, Kevin                13 BREA-CA                25.49      25.33  
 14 Dimitriadis, Alexander    14 EAST-CA                25.70      25.60  
 15 Min, Daniel               14 BREA-CA                26.49      25.80  
 16 Lee, Kevin                14 BREA-CA                25.99      25.88  
 17 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA                25.41      25.94  
 18 Kim, Aaron                14 BREA-CA                27.10      26.23  
 19 Mirsafian, Cyrus          13 AZOT-CA                27.11      26.38  
 20 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA                26.90      26.39  
 21 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                26.76      26.40  
 22 Chu, Nathan               13 BREA-CA                27.23      26.53  
 23 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA                27.42      26.80  
 24 Zeng, Kevin               13 BREA-CA                27.28      26.96  
 25 Hatcher, Ryan             13 AZOT-CA                27.07      27.27  
RED - Division  
  1 Kao, Skyler               13 FAST-CA                28.51      27.08  
  2 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA                27.84      27.44  
  3 Li, Jason                 13 Waterworks-CA          27.99      27.89  
  4 Chen, Jaden               13 AZOT-CA                28.13      27.97  
  5 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA                28.42      28.04  
  5 Ciatti, Enzo              14 BREA-CA                29.30      28.04  
  7 Chen, Joshua              13 BREA-CA                28.02      28.15  
  8 Chai, Matthew             13 FAST-CA                28.09      28.16  
  9 Chou, Christopher         13 Waterworks-CA          29.79      28.77  
  9 Efseaff, Andrew           13 EAST-CA                28.84      28.77  
 11 Banos, Ramon              13 BREA-CA                29.95      29.22  
WHT - Division  
  1 Chin, Christian           13 BREA-CA                30.35      27.62  
  2 Nguyen, Sean              14 EAST-CA                   NT      27.70  
  3 Arciga, Aiden             13 BREA-CA                31.66      27.80  
  4 Park, Joon                13 AZOT-CA                   NT      28.66  
  5 Chen, Johnson             14 Waterworks-CA             NT      29.06  
  6 Wang, Lilang              14 BREA-CA                31.59      29.90  
  7 Jin, Benjamin             13 BREA-CA                31.04      30.61  
  8 Lindy, Jacob              13 BREA-CA                31.30      30.79  
  9 Pan, Bing Ran             13 BREA-CA                   NT      31.52  
 10 Galarza, Mathew           13 FAST-CA                33.20      31.56  
 11 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                 33.60      31.94  
 12 Mu, Michael               13 Waterworks-CA          30.08      32.08  
 13 Tran, Zion                13 FAST-CA                32.68      32.50  
 14 Bindra, Ryan Jacob        13 AAA-CA                 35.75      34.88  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cheng, Vincent            14 BREA-CA                49.32      50.22  
                  24.33       50.22 (25.89)                                        
  2 Cho, Ben                  13 AZOT-CA                53.43      51.22  
                  24.27       51.22 (26.95)                                        
  3 Yeh, Eric                 13 BREA-CA                52.77      51.54  
                  24.80       51.54 (26.74)                                        
  4 Chuang, Colin             14 BREA-CA                53.06      52.72  
                  25.43       52.72 (27.29)                                        
  5 Xie, Brady                13 BREA-CA                53.58      52.75  
                  25.52       52.75 (27.23)                                        
  6 Ortiz, Matt               14 BREA-CA                54.22      53.37  
                  25.68       53.37 (27.69)                                        
  7 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                54.39      53.53  
                  26.19       53.53 (27.34)                                        
  8 Jia, Timothy              14 BREA-CA                51.09      53.74  
                  24.86       53.74 (28.88)                                        
  9 Hsu, Brian                13 UN-2-CA                53.19      53.78  
                  26.09       53.78 (27.69)                                        
 10 Chang, Ryan               13 AZOT-CA                53.05      53.89  
                  25.27       53.89 (28.62)                                        
 11 Carlson, Braun            13 AZOT-CA                57.12      54.61  
                  26.34       54.61 (28.27)                                        
 12 Matsuda, Jason            13 FAST-CA                57.11      55.37  
                  26.87       55.37 (28.50)                                        
 13 Dimitriadis, Alexander    14 EAST-CA                56.19      55.64  
                  26.84       55.64 (28.80)                                        
 14 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA                59.05      57.07  
                  27.50       57.07 (29.57)                                        
 15 Lee, Kevin                14 BREA-CA                57.07      57.61  
                  27.71       57.61 (29.90)                                        
 16 Chai, Matthew             13 FAST-CA                57.83      58.40  
                  28.50       58.40 (29.90)                                        
 17 Heng, Nicholas            13 BREA-CA                57.82      58.78  
                  27.97       58.78 (30.81)                                        
 18 Kim, Aaron                14 BREA-CA                59.17      59.39  
                  27.95       59.39 (31.44)                                        
 19 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA                59.46      59.48  
 20 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA                55.07    1:00.34  
                  26.87     1:00.34 (33.47)                                        
RED - Division  
  1 Mirsafian, Cyrus          13 AZOT-CA              1:00.32      57.74  
                  27.84       57.74 (29.90)                                        
  2 George, Akash             13 UN-2-CA              1:02.21      57.76  
                  27.10       57.76 (30.66)                                        
  3 Zeng, Kevin               13 BREA-CA                59.79      57.95  
                  28.24       57.95 (29.71)                                        
  4 Kao, Skyler               13 FAST-CA              1:00.78      58.07  
                  27.73       58.07 (30.34)                                        
  5 Chomin, Nolan             13 AZOT-CA              1:00.21      59.23  
                  28.56       59.23 (30.67)                                        
  6 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              1:01.06      59.98  
                  27.85       59.98 (32.13)                                        
  7 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA          59.90    1:00.08  
                  28.82     1:00.08 (31.26)                                        
  8 Chu, Nathan               13 BREA-CA              1:03.96    1:00.34  
                  28.56     1:00.34 (31.78)                                        
  9 Witting, Luke             13 AZOT-CA              1:01.96    1:00.39  
                  28.41     1:00.39 (31.98)                                        
 10 Park, Andrew              14 BREA-CA              1:01.60    1:00.74  
                  30.03     1:00.74 (30.71)                                        
 11 Chen, Jaden               13 AZOT-CA              1:00.55    1:01.22  
                  29.00     1:01.22 (32.22)                                        
 12 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              1:01.38    1:01.29  
                  29.39     1:01.29 (31.90)                                        
 13 Shinen, Tristen           13 EAST-CA              1:00.08    1:01.60  
                  29.58     1:01.60 (32.02)                                        
 14 Chen, Joshua              13 BREA-CA              1:01.27    1:01.86  
                  29.85     1:01.86 (32.01)                                        
 15 Chou, Christopher         13 Waterworks-CA        1:01.70    1:02.01  
                  30.47     1:02.01 (31.54)                                        
 16 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:03.55    1:02.42  
                  30.27     1:02.42 (32.15)                                        
 17 Wang, Howard              13 BREA-CA              1:01.84    1:02.48  
                  29.86     1:02.48 (32.62)                                        
 18 Efseaff, Andrew           13 EAST-CA              1:01.69    1:03.43  
                  29.48     1:03.43 (33.95)                                        
 19 Thorhaug, Conrad          14 EAST-CA              1:02.25    1:05.67  
                  30.98     1:05.67 (34.69)                                        
WHT - Division  
  1 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:07.52    1:01.60  
  2 Nguyen, Sean              14 EAST-CA                   NT    1:02.05  
                  30.42     1:02.05 (31.63)                                        
  3 Chen, Johnson             14 Waterworks-CA             NT    1:03.21  
                  29.98     1:03.21 (33.23)                                        
  4 Chin, Christian           13 BREA-CA              1:09.63    1:03.33  
                  29.32     1:03.33 (34.01)                                        
  5 Park, Joon                13 AZOT-CA                   NT    1:03.66  
  6 Liang, Johann             14 BREA-CA              1:05.93    1:03.95  
                  30.27     1:03.95 (33.68)                                        
  7 Lindy, Jacob              13 BREA-CA              1:06.97    1:05.84  
                  31.80     1:05.84 (34.04)                                        
  8 Wang, Lilang              14 BREA-CA              1:11.57    1:06.02  
                  30.39     1:06.02 (35.63)                                        
  9 Jin, Benjamin             13 BREA-CA              1:09.63    1:07.83  
                  31.01     1:07.83 (36.82)                                        
 10 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:09.98    1:07.96  
                  33.31     1:07.96 (34.65)                                        
 11 Mu, Michael               13 Waterworks-CA        1:08.26    1:09.10  
                  32.15     1:09.10 (36.95)                                        
 12 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:13.98    1:10.07  
                  33.32     1:10.07 (36.75)                                        
 13 Pan, Bing Ran             13 BREA-CA              1:15.09    1:13.21  
                  34.66     1:13.21 (38.55)                                        
 14 Tran, Zion                13 FAST-CA              1:11.45    1:13.69  
                  34.45     1:13.69 (39.24)                                        
 15 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:15.30    1:15.11  
                  33.84     1:15.11 (41.27)                                        
 16 Nguyen, Viet              13 AAA-CA               1:20.94    1:20.19  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jia, Timothy              14 BREA-CA              1:52.70    1:52.00  
                  25.22       53.64 (28.42)     1:22.69 (29.05)     1:52.00 (29.31)
  2 Chuang, Colin             14 BREA-CA              1:54.48    1:52.54  
                  26.46       54.89 (28.43)     1:23.86 (28.97)     1:52.54 (28.68)
  3 Yeh, Eric                 13 BREA-CA              1:56.58    1:54.25  
                  26.28       54.74 (28.46)     1:24.58 (29.84)     1:54.25 (29.67)
  4 Ren, Kevin                13 BREA-CA              1:57.60    1:55.50  
                  27.04       56.17 (29.13)     1:25.95 (29.78)     1:55.50 (29.55)
  5 Cho, Ben                  13 AZOT-CA              2:08.15    1:56.03  
                  25.05       54.00 (28.95)     1:24.74 (30.74)     1:56.03 (31.29)
  6 Matsuda, Jason            13 FAST-CA              2:02.39    1:56.78  
                  26.94       56.19 (29.25)     1:26.81 (30.62)     1:56.78 (29.97)
  7 Xie, Brady                13 BREA-CA              1:58.52    1:56.88  
                  26.42       55.89 (29.47)     1:26.75 (30.86)     1:56.88 (30.13)
  8 Chang, Ryan               13 AZOT-CA              1:58.14    2:02.34  
                  28.43       57.87 (29.44)     1:30.21 (32.34)     2:02.34 (32.13)
  9 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA              2:07.50    2:02.87  
                  27.48       57.37 (29.89)     1:29.54 (32.17)     2:02.87 (33.33)
 10 Carlson, Braun            13 AZOT-CA              2:02.28    2:03.83  
                  28.58       59.87 (31.29)     1:31.94 (32.07)     2:03.83 (31.89)
 11 Dimitriadis, Alexander    14 EAST-CA              2:03.39    2:04.09  
                  28.30     1:00.29 (31.99)     1:32.60 (32.31)     2:04.09 (31.49)
 12 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA              2:04.28    2:04.79  
                  27.91       59.33 (31.42)     1:32.90 (33.57)     2:04.79 (31.89)
 13 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:03.08    2:04.92  
                  27.96       59.97 (32.01)     1:32.93 (32.96)     2:04.92 (31.99)
 14 Min, Daniel               14 BREA-CA              2:10.29    2:08.68  
                  28.81     1:01.26 (32.45)     1:36.02 (34.76)     2:08.68 (32.66)
 15 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA              2:09.28    2:09.05  
                  29.71   2:09.05 (1:39.34)                                        
 16 Casaday, Landon           13 FAST-CA              2:08.53    2:09.66  
                  30.38     1:02.94 (32.56)     1:36.81 (33.87)     2:09.66 (32.85)
 17 Hatcher, Ryan             13 AZOT-CA              2:10.38    2:10.97  
                  29.59     1:03.42 (33.83)     1:37.56 (34.14)     2:10.97 (33.41)
 18 Chen, Jaden               13 AZOT-CA              2:10.85    2:15.30  
                  29.37     1:03.64 (34.27)     1:39.37 (35.73)     2:15.30 (35.93)
RED - Division  
  1 Mirsafian, Cyrus          13 AZOT-CA              2:12.37    2:07.79  
                  28.65     1:01.91 (33.26)     1:35.91 (34.00)     2:07.79 (31.88)
  2 Kim, Aaron                14 BREA-CA              2:13.18    2:09.13  
                  28.46     1:01.37 (32.91)     1:35.31 (33.94)     2:09.13 (33.82)
  3 Zeng, Kevin               13 BREA-CA              2:11.57    2:09.68  
                  29.56     1:02.23 (32.67)     1:36.51 (34.28)     2:09.68 (33.17)
  4 George, Akash             13 UN-2-CA              2:13.44    2:09.88  
                  27.63     1:00.45 (32.82)     1:35.03 (34.58)     2:09.88 (34.85)
  5 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              2:12.22    2:12.12  
                  30.10     1:03.60 (33.50)     1:38.56 (34.96)     2:12.12 (33.56)
  6 Banos, Ramon              13 BREA-CA              2:22.26    2:12.33  
                  30.42     1:03.90 (33.48)     1:38.61 (34.71)     2:12.33 (33.72)
  7 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              2:13.73    2:13.30  
                  29.37     1:03.33 (33.96)     1:38.40 (35.07)     2:13.30 (34.90)
  8 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA        2:12.53    2:13.35  
                  30.70     1:04.08 (33.38)     1:39.52 (35.44)     2:13.35 (33.83)
  9 Efseaff, Andrew           13 EAST-CA              2:15.86    2:16.70  
                  30.85     1:06.59 (35.74)     1:43.25 (36.66)     2:16.70 (33.45)
  9 Chou, Christopher         13 Waterworks-CA        2:14.46    2:16.70  
                  32.62     1:07.65 (35.03)     1:43.11 (35.46)     2:16.70 (33.59)
 11 Chen, Joshua              13 BREA-CA              2:19.85    2:17.52  
                  29.87     1:04.30 (34.43)     1:41.39 (37.09)     2:17.52 (36.13)
 12 Wang, Howard              13 BREA-CA              2:22.30    2:17.62  
                  31.31     1:07.46 (36.15)     1:43.70 (36.24)     2:17.62 (33.92)
WHT - Division  
  1 Chu, Nathan               13 BREA-CA              2:28.98    2:17.23  
                  30.35     1:03.60 (33.25)     1:40.16 (36.56)     2:17.23 (37.07)
  2 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              2:24.04    2:21.65  
                  31.80     1:08.22 (36.42)     1:44.38 (36.16)     2:21.65 (37.27)
  3 Lindy, Jacob              13 BREA-CA              2:26.20    2:22.20  
                  31.77     1:07.28 (35.51)     1:45.24 (37.96)     2:22.20 (36.96)
  4 Park, Joon                13 AZOT-CA                   NT    2:23.74  
                  31.28   2:23.74 (1:52.46)                                        
  5 Tran, Timothy             13 BREA-CA                   NT    2:28.98  
                  32.35     1:09.87 (37.52)     1:49.23 (39.36)     2:28.98 (39.75)
  6 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              2:53.09    2:39.11  
                  34.36                             1:58.73 ( )     2:39.11 (40.38)
  7 Bindra, Ryan Jacob        13 AAA-CA                    NT    2:41.88  
                  35.63     1:16.61 (40.98)     2:00.56 (43.95)     2:41.88 (41.32)
 -- Ciatti, Enzo              14 BREA-CA              2:32.08         DQ  
                  29.12        DQ (1:53.66)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                59.92      58.02  
                  28.50       58.02 (29.52)                                        
  2 Yeh, Eric                 13 BREA-CA                59.11      58.42  
                  28.46       58.42 (29.96)                                        
  3 Chuang, Colin             14 BREA-CA                58.03      59.36  
                  28.61       59.36 (30.75)                                        
  4 Chang, Ryan               13 AZOT-CA              1:00.10    1:00.51  
                  29.62     1:00.51 (30.89)                                        
  5 Lee, Kevin                14 BREA-CA              1:05.22    1:02.70  
                  30.45     1:02.70 (32.25)                                        
  6 Jia, Timothy              14 BREA-CA              1:02.00    1:03.65  
                  30.96     1:03.65 (32.69)                                        
  7 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA        1:08.82    1:05.55  
                  32.13     1:05.55 (33.42)                                        
  8 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA              1:03.66    1:05.67  
                  32.19     1:05.67 (33.48)                                        
  9 Xie, Brady                13 BREA-CA              1:06.24    1:05.71  
                  32.51     1:05.71 (33.20)                                        
 10 Hsu, Brian                13 UN-2-CA              1:08.85    1:06.12  
                  32.64     1:06.12 (33.48)                                        
 11 Kao, Skyler               13 FAST-CA              1:08.13    1:06.60  
                  32.30     1:06.60 (34.30)                                        
 12 Chai, Matthew             13 FAST-CA              1:10.31    1:06.74  
                  33.13     1:06.74 (33.61)                                        
 13 Chomin, Nolan             13 AZOT-CA              1:09.05    1:07.81  
                  33.29     1:07.81 (34.52)                                        
 14 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              1:07.11    1:10.23  
                  34.56     1:10.23 (35.67)                                        
 15 Mirsafian, Cyrus          13 AZOT-CA              1:10.70    1:11.18  
 16 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA              1:09.14    1:12.69  
                  32.23     1:12.69 (40.46)                                        
 17 Chen, Jaden               13 AZOT-CA              1:09.94    1:13.47  
                  36.16     1:13.47 (37.31)                                        
 -- Cheng, Vincent            14 BREA-CA                55.60        DFS  
RED - Division  
  1 Zeng, Kevin               13 BREA-CA              1:12.78    1:09.22  
                  34.04     1:09.22 (35.18)                                        
  2 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              1:15.41    1:10.82  
                  33.93     1:10.82 (36.89)                                        
  3 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA              1:11.75    1:11.36  
  4 George, Akash             13 UN-2-CA              1:17.04    1:11.90  
                  33.81     1:11.90 (38.09)                                        
  5 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              1:14.55    1:14.11  
                  35.80     1:14.11 (38.31)                                        
  6 Wang, Howard              13 BREA-CA              1:13.65    1:14.91  
                  36.57     1:14.91 (38.34)                                        
  7 Park, Andrew              14 BREA-CA              1:15.16    1:16.23  
                  37.98     1:16.23 (38.25)                                        
  8 Kim, Aaron                14 BREA-CA              1:12.55    1:17.43  
                  36.57     1:17.43 (40.86)                                        
WHT - Division  
  1 Witting, Luke             13 AZOT-CA              1:21.04    1:11.53  
                  34.69     1:11.53 (36.84)                                        
  2 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:32.29    1:14.61  
                  35.70     1:14.61 (38.91)                                        
  3 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:18.45    1:15.46  
                  36.83     1:15.46 (38.63)                                        
  4 Efseaff, Andrew           13 EAST-CA              1:18.45    1:16.07  
                  36.36     1:16.07 (39.71)                                        
  5 Chu, Nathan               13 BREA-CA                   NT    1:18.18  
                  37.03     1:18.18 (41.15)                                        
  6 Nguyen, Sean              14 EAST-CA                   NT    1:18.23  
                  38.62     1:18.23 (39.61)                                        
  7 Mu, Michael               13 Waterworks-CA        1:23.19    1:18.91  
                  38.52     1:18.91 (40.39)                                        
  8 Tran, Zion                13 FAST-CA                   NT    1:19.35  
                  39.06     1:19.35 (40.29)                                        
  9 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:22.94    1:19.68  
                  37.46     1:19.68 (42.22)                                        
 10 Lindy, Jacob              13 BREA-CA              1:22.32    1:21.28  
                  39.40     1:21.28 (41.88)                                        
 11 Chen, Johnson             14 Waterworks-CA             NT    1:23.03  
                  39.31     1:23.03 (43.72)                                        
 12 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:28.97    1:24.82  
 13 Thorhaug, Conrad          14 EAST-CA              1:18.76    1:26.50  
                  43.14     1:26.50 (43.36)                                        
 14 Shinen, Tristen           13 EAST-CA              1:42.79    1:30.25  
                1:14.96     1:30.25 (15.29)                                        
 -- Nguyen, Viet              13 AAA-CA               1:37.34        XDQ  
                  46.44          DQ (51.10)                                        
 -- Wang, Lilang              14 BREA-CA              1:22.21         DQ  
                  36.97          DQ (40.84)                                        
 -- Liang, Johann             14 BREA-CA              1:18.88         DQ  
                  37.95          DQ (42.36)                                        
 -- Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:55.06L        DQ  
                  43.99          DQ (47.94)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ortiz, Matt               14 BREA-CA              1:04.56    1:03.93  
                  30.25     1:03.93 (33.68)                                        
  2 Jia, Timothy              14 BREA-CA              1:06.95    1:05.80  
                  31.02     1:05.80 (34.78)                                        
  3 Cheng, Vincent            14 BREA-CA              1:06.76    1:05.93  
                  31.64     1:05.93 (34.29)                                        
  4 Chuang, Colin             14 BREA-CA              1:11.42    1:09.16  
                  32.77     1:09.16 (36.39)                                        
  5 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA              1:08.25    1:09.80  
                  33.05     1:09.80 (36.75)                                        
  6 Kim, Aaron                14 BREA-CA              1:13.61    1:12.09  
                  33.96     1:12.09 (38.13)                                        
  7 Witting, Luke             13 AZOT-CA              1:11.98    1:12.68  
                  33.53     1:12.68 (39.15)                                        
  8 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              1:12.77    1:12.93  
                  35.50     1:12.93 (37.43)                                        
  9 Heng, Nicholas            13 BREA-CA              1:14.48    1:13.52  
                  34.01     1:13.52 (39.51)                                        
 10 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              1:16.23    1:13.71  
                  34.36     1:13.71 (39.35)                                        
 11 Chai, Matthew             13 FAST-CA              1:14.30    1:14.79  
                  35.61     1:14.79 (39.18)                                        
 12 Dimitriadis, Alexander    14 EAST-CA              1:16.49    1:15.18  
                  35.35     1:15.18 (39.83)                                        
 13 Thorhaug, Conrad          14 EAST-CA              1:16.92    1:16.57  
                  36.52     1:16.57 (40.05)                                        
 14 Chou, Christopher         13 Waterworks-CA        1:19.10    1:16.63  
 15 Chen, Joshua              13 BREA-CA              1:18.26    1:16.97  
                  36.89     1:16.97 (40.08)                                        
 16 Shinen, Tristen           13 EAST-CA              1:19.01    1:19.05  
                  36.65     1:19.05 (42.40)                                        
 17 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA              1:18.46    1:19.48  
                  37.31     1:19.48 (42.17)                                        
 18 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA              1:18.04    1:23.80  
                  38.05     1:23.80 (45.75)                                        
 -- Hsu, Brian                13 UN-2-CA              1:07.83         DQ  
                  32.09          DQ (36.66)                                        
RED - Division  
  1 Wang, Howard              13 BREA-CA              1:23.34    1:21.52  
                  38.60     1:21.52 (42.92)                                        
  2 Zeng, Kevin               13 BREA-CA              1:25.55    1:22.69  
                  39.41     1:22.69 (43.28)                                        
  3 Chen, Jaden               13 AZOT-CA              1:26.00    1:22.85  
                  39.00     1:22.85 (43.85)                                        
  4 Mu, Michael               13 Waterworks-CA        1:24.68    1:24.08  
                  39.97     1:24.08 (44.11)                                        
WHT - Division  
  1 Chang, Ryan               13 AZOT-CA                   NT    1:14.45  
                  34.69     1:14.45 (39.76)                                        
  2 George, Akash             13 UN-2-CA              1:27.55    1:19.70  
                  37.74     1:19.70 (41.96)                                        
  3 Chomin, Nolan             13 AZOT-CA              1:27.68    1:21.16  
                  37.86     1:21.16 (43.30)                                        
  4 Park, Joon                13 AZOT-CA                   NT    1:22.27  
                  38.03     1:22.27 (44.24)                                        
  5 Pan, Bing Ran             13 BREA-CA                   NT    1:22.86  
                  38.51     1:22.86 (44.35)                                        
  6 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:29.63    1:23.79  
                  39.13     1:23.79 (44.66)                                        
  7 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:30.30    1:25.22  
                  39.51     1:25.22 (45.71)                                        
  8 Nguyen, Sean              14 EAST-CA                   NT    1:28.54  
                  40.27     1:28.54 (48.27)                                        
  9 Chu, Nathan               13 BREA-CA                   NT    1:29.13  
                  41.35     1:29.13 (47.78)                                        
 10 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              2:05.43    1:30.84  
                  42.36     1:30.84 (48.48)                                        
 11 Liang, Johann             14 BREA-CA              1:47.28    1:32.09  
                  42.89     1:32.09 (49.20)                                        
 12 Lindy, Jacob              13 BREA-CA              1:42.78    1:33.96  
                  44.39     1:33.96 (49.57)                                        
 13 Nguyen, Viet              13 AAA-CA               1:41.77    1:34.20  
 14 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:45.62    1:34.86  
                  42.56     1:34.86 (52.30)                                        
 15 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:42.51    1:41.08  
                  47.15     1:41.08 (53.93)                                        
 16 Tran, Zion                13 FAST-CA                   NT    1:45.77  
                  47.60     1:45.77 (58.17)                                        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cheng, Vincent            14 BREA-CA                52.13      53.53  
                  26.27       53.53 (27.26)                                        
  2 Chuang, Colin             14 BREA-CA                57.58      57.78  
                  26.77       57.78 (31.01)                                        
  3 Ren, Kevin                13 BREA-CA                59.47      59.00  
                  27.85       59.00 (31.15)                                        
  4 Cho, Ben                  13 AZOT-CA              1:05.96      59.13  
                  27.65       59.13 (31.48)                                        
  5 Jia, Timothy              14 BREA-CA              1:01.31    1:00.40  
                  27.58     1:00.40 (32.82)                                        
  6 Xie, Brady                13 BREA-CA              1:02.22    1:00.59  
                  28.72     1:00.59 (31.87)                                        
  7 Hsu, Brian                13 UN-2-CA              1:04.31    1:02.82  
                  29.51     1:02.82 (33.31)                                        
  8 Lee, Kevin                14 BREA-CA              1:05.63    1:04.46  
                  29.90     1:04.46 (34.56)                                        
  9 Carlson, Braun            13 AZOT-CA              1:03.17    1:05.40  
                  30.03     1:05.40 (35.37)                                        
 10 Dimitriadis, Alexander    14 EAST-CA              1:04.38    1:05.46  
                  30.43     1:05.46 (35.03)                                        
 11 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              1:05.07    1:05.51  
                  30.92     1:05.51 (34.59)                                        
 12 Hatcher, Ryan             13 AZOT-CA              1:04.80    1:06.71  
                  30.91     1:06.71 (35.80)                                        
 13 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA              1:05.13    1:07.09  
                  30.56     1:07.09 (36.53)                                        
 14 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA        1:07.60    1:08.95  
                  31.75     1:08.95 (37.20)                                        
RED - Division  
  1 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA              1:08.30    1:08.20  
                  32.04     1:08.20 (36.16)                                        
  2 Zeng, Kevin               13 BREA-CA              1:12.60    1:09.49  
                  32.87     1:09.49 (36.62)                                        
  3 Chou, Christopher         13 Waterworks-CA        1:08.11    1:10.76  
                  33.19     1:10.76 (37.57)                                        
  4 Wang, Howard              13 BREA-CA              1:08.80    1:10.92  
                  33.04     1:10.92 (37.88)                                        
  5 Efseaff, Andrew           13 EAST-CA              1:10.63    1:11.55  
                  32.58     1:11.55 (38.97)                                        
  6 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:11.77    1:11.71  
                  33.42     1:11.71 (38.29)                                        
  7 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              1:11.66    1:14.23  
                  34.06     1:14.23 (40.17)                                        
WHT - Division  
  1 Min, Daniel               14 BREA-CA                   NT    1:06.86  
                  30.53     1:06.86 (36.33)                                        
  2 Mirsafian, Cyrus          13 AZOT-CA              1:15.17    1:12.03  
                  33.05     1:12.03 (38.98)                                        
  3 Kim, Aaron                14 BREA-CA              1:14.08    1:12.77  
                  32.09     1:12.77 (40.68)                                        
  4 George, Akash             13 UN-2-CA              1:15.64    1:12.80  
                  33.76     1:12.80 (39.04)                                        
  5 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:20.59    1:13.08  
                  33.30     1:13.08 (39.78)                                        
  6 Nguyen, Sean              14 EAST-CA                   NT    1:13.25  
                  33.46     1:13.25 (39.79)                                        
  7 Casaday, Landon           13 FAST-CA              1:15.27    1:13.28  
                  34.91     1:13.28 (38.37)                                        
  8 Chen, Jaden               13 AZOT-CA              1:14.42    1:14.50  
                  34.60     1:14.50 (39.90)                                        
  9 Chu, Nathan               13 BREA-CA                   NT    1:17.86  
                  33.59     1:17.86 (44.27)                                        
 10 Jin, Benjamin             13 BREA-CA              1:19.45    1:18.55  
                  34.86     1:18.55 (43.69)                                        
 11 Lindy, Jacob              13 BREA-CA              1:25.74    1:21.90  
                  36.81     1:21.90 (45.09)                                        
 12 Park, Joon                13 AZOT-CA                   NT    1:23.72  
                  36.64     1:23.72 (47.08)                                        
 13 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:35.97    1:29.08  
                  39.48     1:29.08 (49.60)                                        
 14 Bindra, Ryan Jacob        13 AAA-CA                    NT    1:38.86  
                  44.29     1:38.86 (54.57)                                        
 15 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:59.94    1:40.47  
                  44.15     1:40.47 (56.32)                                        
 -- Tran, Timothy             13 BREA-CA              1:19.49         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cheng, Vincent            14 BREA-CA              1:58.46    2:02.55  
                  26.99       58.98 (31.99)     1:34.81 (35.83)     2:02.55 (27.74)
  2 Yeh, Eric                 13 BREA-CA              2:08.91    2:07.24  
                  27.73       59.05 (31.32)     1:37.77 (38.72)     2:07.24 (29.47)
  3 Chang, Ryan               13 AZOT-CA              2:12.21    2:11.21  
                  27.11                             1:41.64 ( )     2:11.21 (29.57)
  4 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA              2:17.83    2:15.70  
                  30.48     1:05.89 (35.41)     1:44.61 (38.72)     2:15.70 (31.09)
  5 Lee, Kevin                14 BREA-CA              2:18.85    2:17.52  
                  29.85     1:04.37 (34.52)     1:43.92 (39.55)     2:17.52 (33.60)
  6 Heng, Nicholas            13 BREA-CA              2:23.07    2:20.56  
                  29.51     1:08.08 (38.57)     1:47.14 (39.06)     2:20.56 (33.42)
  7 Witting, Luke             13 AZOT-CA              2:27.17    2:22.72  
                  31.55     1:08.20 (36.65)     1:48.53 (40.33)     2:22.72 (34.19)
  8 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:20.93    2:23.26  
                  32.18     1:08.78 (36.60)     1:51.50 (42.72)     2:23.26 (31.76)
  9 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA        2:28.04    2:24.98  
                  31.54     1:08.43 (36.89)     1:51.99 (43.56)     2:24.98 (32.99)
 10 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA              2:25.70    2:26.55  
                  30.90     1:07.97 (37.07)     1:53.64 (45.67)     2:26.55 (32.91)
 11 Carlson, Braun            13 AZOT-CA              2:19.82    2:27.43  
                  30.01     1:08.30 (38.29)     1:52.16 (43.86)     2:27.43 (35.27)
 12 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              2:28.64    2:29.89  
                  32.54     1:13.17 (40.63)     1:55.23 (42.06)     2:29.89 (34.66)
RED - Division  
  1 George, Akash             13 UN-2-CA              2:38.09    2:28.22  
                  32.27     1:08.68 (36.41)     1:54.01 (45.33)     2:28.22 (34.21)
  2 Mirsafian, Cyrus          13 AZOT-CA              2:31.06    2:30.26  
                  32.70     1:12.39 (39.69)     1:59.39 (47.00)     2:30.26 (30.87)
  3 Zeng, Kevin               13 BREA-CA              2:39.62    2:30.41  
                  33.19     1:11.21 (38.02)     1:57.45 (46.24)     2:30.41 (32.96)
  4 Shinen, Tristen           13 EAST-CA              2:33.58    2:31.85  
                  33.10     1:13.05 (39.95)     1:58.31 (45.26)     2:31.85 (33.54)
WHT - Division  
  1 Cho, Ben                  13 AZOT-CA              2:43.84    2:08.85  
                  26.81       59.69 (32.88)     1:37.56 (37.87)     2:08.85 (31.29)
  2 Xie, Brady                13 BREA-CA              2:55.07    2:17.56  
                  28.14     1:03.24 (35.10)     1:45.62 (42.38)     2:17.56 (31.94)
  3 Chou, Christopher         13 Waterworks-CA             NT    2:26.84  
                  32.84     1:11.50 (38.66)     1:52.97 (41.47)     2:26.84 (33.87)
  4 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              2:50.52    2:36.67  
                  32.48     1:13.01 (40.53)     2:01.92 (48.91)     2:36.67 (34.75)
  5 Park, Joon                13 AZOT-CA                   NT    2:41.01  
                  34.31     1:16.87 (42.56)     2:02.34 (45.47)     2:41.01 (38.67)
  6 Park, Andrew              14 BREA-CA                   NT    2:44.82  
                  35.44     1:18.26 (42.82)     2:10.95 (52.69)     2:44.82 (33.87)
  7 Lindy, Jacob              13 BREA-CA              2:50.56    2:46.62  
                  35.38     1:18.40 (43.02)     2:11.16 (52.76)     2:46.62 (35.46)
  8 Chu, Nathan               13 BREA-CA                   NT    2:47.72  
                  33.27     1:15.30 (42.03)     2:07.88 (52.58)     2:47.72 (39.84)
  9 Jin, Benjamin             13 BREA-CA                   NT    2:51.48  
                  36.16     1:20.06 (43.90)     2:14.98 (54.92)     2:51.48 (36.50)
 -- Galarza, Mathew           13 FAST-CA                   NT         DQ  
                  43.04     1:34.64 (51.60)     2:34.36 (59.72)          DQ (42.29)
 -- Thorhaug, Conrad          14 EAST-CA              2:43.76         DQ  
                  37.42     1:21.75 (44.33)     2:07.71 (45.96)          DQ (37.69)
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cheng, Vincent            14 BREA-CA              4:13.31    4:28.43  
                  28.28       59.32 (31.04)     1:34.71 (35.39)     2:09.30 (34.59)
        2:49.22 (39.92)     3:27.88 (38.66)     3:58.77 (30.89)     4:28.43 (29.66)
  2 Chuang, Colin             14 BREA-CA              4:32.80    4:35.19  
                  29.31     1:02.40 (33.09)     1:37.93 (35.53)     2:13.19 (35.26)
        2:53.34 (40.15)     3:34.10 (40.76)     4:04.79 (30.69)     4:35.19 (30.40)
  3 Matsuda, Jason            13 FAST-CA              5:46.18L   4:40.98  
                  30.95     1:04.43 (33.48)     1:40.80 (36.37)     2:17.13 (36.33)
        2:57.83 (40.70)     3:38.91 (41.08)     4:10.49 (31.58)     4:40.98 (30.49)
  4 Kao, Skyler               13 FAST-CA              5:09.33    4:55.94  
                  32.35     1:09.75 (37.40)     1:47.97 (38.22)     2:25.05 (37.08)
        3:08.80 (43.75)     3:52.77 (43.97)     4:24.34 (31.57)     4:55.94 (31.60)
RED - Division  
 -- Wang, Howard              13 BREA-CA              5:34.71         DQ  
                  35.11     1:17.26 (42.15)     2:01.18 (43.92)     2:44.77 (43.59)
        3:29.48 (44.71)     4:17.53 (48.05)     4:56.02 (38.49)          DQ (36.95)
WHT - Division  
  1 Chang, Ryan               13 AZOT-CA                   NT    4:59.40  
                  30.34     1:08.60 (38.26)     1:46.97 (38.37)     2:25.20 (38.23)
        3:07.37 (42.17)     3:50.03 (42.66)     4:25.41 (35.38)     4:59.40 (33.99)
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Dewing, Jonah             17 AZOT-CA                21.71      21.55  
  2 Cortes, Albe              18 AZOT-CA                23.70      21.98  
  3 Honng, Brian              16 BREA-CA                22.43      22.16  
  4 Huynh, Aaron              17 AZOT-CA                21.82      22.44  
  5 Chou, Ryan                17 BREA-CA                23.05      22.46  
  6 Tingen, Nate              18 AZOT-CA                24.90      22.62  
  7 Hogan, Christopher        17 BREA-CA                22.82      22.72  
  8 Torrez, James             17 BREA-CA                22.23      22.79  
  9 Wong, Kyle                16 UN-4-CA                23.15      22.81  
 10 Li, Jia Cheng             15 UN-2-CA                22.86      22.99  
 11 Lappin, Jake              17 AAA-CA                 22.88      23.00  
 12 Li, Brian                 17 BREA-CA                23.40      23.23  
 12 Cargile, Garrett          17 BREA-CA                22.68      23.23  
 14 Pon, Dylan                16 BREA-CA                23.19      23.25  
 15 Bae, Sunwoo               15 BREA-CA                23.69      23.26  
 16 Sun, James                15 BREA-CA                23.46      23.34  
 17 Campbell, Robert          16 UN-2-CA                23.10      23.37  
 18 Olvera, Jonathan          17 BREA-CA                24.02      23.63  
 19 Wong, Nicholas            16 BREA-CA                23.39      23.70  
 20 Yeh, Michael              15 BREA-CA                23.91      23.76  
 21 Xu, Julian                17 BREA-CA                24.35      23.91  
 22 Maidens, Nick             17 BREA-CA                23.90      23.95  
 23 Morales, Logan            15 BREA-CA                23.56      23.97  
 24 Choi, Darrel              17 AZOT-CA                23.41      24.07  
 25 Jackson, Thomas           17 BREA-CA                24.62      24.15  
 26 Spaan, Travis             18 AZOT-CA                24.10      24.18  
 27 Bays, Jake                16 BACK-CA                24.37      24.25  
 28 Dickinson, Ethan          16 FAST-CA                24.50      24.28  
 29 Nguyen, Trevor            15 AZOT-CA                25.22      24.31  
 29 Konefsky, David           17 FAST-CA                24.28      24.31  
 31 Xiang, Eric               17 BREA-CA                24.62      24.36  
 32 Lopez, Ben                17 FAST-CA                24.77      24.41  
 33 Kwok, Tim                 16 BREA-CA                24.79      24.43  
 34 Benson, Noah              15 BREA-CA                25.12      24.47  
 35 Barillas, Andrew          16 UN-2-CA                24.71      25.05  
 36 Chu, Ryan                 15 BREA-CA                25.56      25.13  
 37 Lieu, Lawrence            17 BREA-CA                25.93      25.70  
 38 Lam, Justin               15 BREA-CA                25.82      25.89  
 39 Chi, Justin               15 UN-4-CA                25.32      26.39  
 40 Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA                25.51      26.83  
RED - Division  
  1 Liu, Qianyu               15 Waterworks-CA          27.44      25.75  
  2 Jaievsky, Nathan          16 UN-7-CA                26.93      25.94  
  3 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA                26.73      26.52  
  4 Mai, John                 15 FAST-CA                27.55      26.63  
  5 Fernando, Matthew         16 BREA-CA                28.01      26.97  
  6 Cui, Jimmy                16 BREA-CA                28.83      27.28  
  7 Wong, Jimmy               16 BREA-CA                27.85      27.31  
  8 Wong, Brandon             15 FAST-CA                28.53      27.74  
WHT - Division  
  1 Lee, Aaron                16 AZOT-CA                   NT      21.96  
  2 Zhai, George              17 BREA-CA                   NT      24.59  
  3 Chou, Daniel              15 Waterworks-CA             NT      27.17  
  4 Garcia, Anthony           15 AAA-CA                 33.85      29.48  
  5 Carlson, Mitchell         16 AAA-CA                 29.18      29.51  
  6 Murickan, Tom             15 UN-2-CA                   NT      31.54  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Dewing, Jonah             17 AZOT-CA                47.64      47.80  
                  22.27       47.80 (25.53)                                        
  2 Cortes, Albe              18 AZOT-CA                50.85      47.84  
                  23.04       47.84 (24.80)                                        
  3 Niculae, Matthew          18 BREA-CA                48.47      48.00  
                  22.51       48.00 (25.49)                                        
  4 Huynh, Aaron              17 AZOT-CA                47.05      48.15  
                  23.04       48.15 (25.11)                                        
  5 Chow, Nathan              16 BREA-CA                50.43      48.85  
                  23.98       48.85 (24.87)                                        
  6 Lou, Brian                15 AZOT-CA                50.53      48.92  
                  23.52       48.92 (25.40)                                        
  7 Tingen, Nate              18 AZOT-CA                49.33      48.99  
                  23.70       48.99 (25.29)                                        
  8 Lappin, Jake              17 AAA-CA                 49.61      49.04  
                  23.60       49.04 (25.44)                                        
  9 Neoh, Matthew             15 BREA-CA                49.63      49.46  
                  23.97       49.46 (25.49)                                        
 10 Chou, Ryan                17 BREA-CA                50.25      49.47  
                  23.80       49.47 (25.67)                                        
 11 Li, Jia Cheng             15 UN-2-CA                50.65      49.52  
                  23.74       49.52 (25.78)                                        
 12 Honng, Brian              16 BREA-CA                49.93      49.55  
                  23.89       49.55 (25.66)                                        
 13 Li, Brian                 17 BREA-CA                50.55      49.82  
                  23.62       49.82 (26.20)                                        
 14 Venzlaff, Luke            16 AZOT-CA                51.50      51.02  
                  24.47       51.02 (26.55)                                        
 15 Cargile, Garrett          17 BREA-CA                49.28      51.30  
                  24.03       51.30 (27.27)                                        
 16 Jackson, Thomas           17 BREA-CA                54.57      51.33  
                  25.07       51.33 (26.26)                                        
 17 Yeh, Michael              15 BREA-CA                51.55      51.41  
                  25.18       51.41 (26.23)                                        
 18 Spaan, Travis             18 AZOT-CA                51.94      51.85  
                  24.85       51.85 (27.00)                                        
 19 Wong, Nicholas            16 BREA-CA                51.26      51.95  
                  25.19       51.95 (26.76)                                        
 20 Campbell, Robert          16 UN-2-CA                50.55      52.19  
                  24.47       52.19 (27.72)                                        
 21 Bae, Sunwoo               15 BREA-CA                51.91      52.29  
                  25.91       52.29 (26.38)                                        
 22 Nguyen, Trevor            15 AZOT-CA                55.35      52.44  
                  24.85       52.44 (27.59)                                        
 23 Maidens, Nick             17 BREA-CA                53.27      52.47  
                  25.20       52.47 (27.27)                                        
 24 Xu, Julian                17 BREA-CA                54.45      52.56  
                  25.17       52.56 (27.39)                                        
 25 Niculae, David            16 BREA-CA                52.34      52.58  
                  25.68       52.58 (26.90)                                        
 26 Morales, Logan            15 BREA-CA                51.34      52.68  
                  25.08       52.68 (27.60)                                        
 27 Benson, Noah              15 BREA-CA                52.97      52.92  
                  25.59       52.92 (27.33)                                        
 28 Hung, Alex                16 BREA-CA                53.03      52.98  
                  25.56       52.98 (27.42)                                        
 29 Sun, James                15 BREA-CA                51.85      53.02  
                  25.21       53.02 (27.81)                                        
 30 Torrez, James             17 BREA-CA                48.48      53.34  
                  24.78       53.34 (28.56)                                        
 31 Gu, Teddy                 15 BREA-CA                53.99      53.41  
                  26.14       53.41 (27.27)                                        
 32 Konefsky, David           17 FAST-CA                54.81      54.03  
                  26.61       54.03 (27.42)                                        
 33 Johnson, Doug             17 FAST-CA                52.13      54.25  
                  26.11       54.25 (28.14)                                        
 34 Tamura, Aaron             16 BREA-CA                56.46      54.72  
                  25.34       54.72 (29.38)                                        
 35 Liu, Qianyu               15 Waterworks-CA          55.83      54.87  
                  26.39       54.87 (28.48)                                        
 36 Barillas, Andrew          16 UN-2-CA                54.49      55.38  
                  26.36       55.38 (29.02)                                        
 37 Zhu, Joshua               16 BREA-CA                55.33      55.83  
                  26.51       55.83 (29.32)                                        
 38 Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA                54.67      56.11  
                  26.84       56.11 (29.27)                                        
 39 Phan, Cyrus               15 BREA-CA                55.34      56.22  
                  26.87       56.22 (29.35)                                        
 40 Zhai, George              17 BREA-CA                56.88      56.23  
                  26.70       56.23 (29.53)                                        
 41 Lam, Justin               15 BREA-CA                56.39      57.03  
                  26.60       57.03 (30.43)                                        
 42 Chu, Ryan                 15 BREA-CA                56.48      57.08  
                  27.25       57.08 (29.83)                                        
 43 Jaievsky, Nathan          16 UN-7-CA                56.40      57.10  
                  27.64       57.10 (29.46)                                        
 44 Wang, Rich                18 BREA-CA                54.88      57.60  
                  27.35       57.60 (30.25)                                        
 45 Escalante, Maxx           15 BREA-CA                57.17      57.88  
                  27.93       57.88 (29.95)                                        
 46 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA                56.17      58.19  
                  27.50       58.19 (30.69)                                        
 47 Ward, Sean                17 BREA-CA                49.29      58.92  
                  27.54       58.92 (31.38)                                        
 48 Dike, Carson              17 EAST-CA                52.87    1:05.04  
                  31.20     1:05.04 (33.84)                                        
RED - Division  
  1 Mai, John                 15 FAST-CA                58.96      57.86  
                  28.07       57.86 (29.79)                                        
  2 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              1:01.12      59.79  
                  28.76       59.79 (31.03)                                        
WHT - Division  
  1 Lee, Aaron                16 AZOT-CA                   NT      47.11  
                  22.77       47.11 (24.34)                                        
  2 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:03.39    1:01.71  
                  28.86     1:01.71 (32.85)                                        
  3 Han, Zhaoyang             15 BREA-CA              1:04.81    1:02.11  
                  29.55     1:02.11 (32.56)                                        
  4 Murickan, Tom             15 UN-2-CA              1:16.71    1:13.63  
                  33.49     1:13.63 (40.14)                                        
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chow, Nathan              16 BREA-CA              1:47.89    1:44.74  
                  24.08       50.11 (26.03)     1:17.21 (27.10)     1:44.74 (27.53)
  2 Torrez, James             17 BREA-CA              1:46.07    1:47.20  
                  24.35       51.29 (26.94)     1:19.12 (27.83)     1:47.20 (28.08)
  3 Huynh, Aaron              17 AZOT-CA              1:42.72    1:47.70  
                  24.74       52.02 (27.28)     1:19.71 (27.69)     1:47.70 (27.99)
  4 Chou, Ryan                17 BREA-CA              1:51.91    1:48.93  
                  25.57       53.33 (27.76)     1:20.72 (27.39)     1:48.93 (28.21)
  5 Honng, Brian              16 BREA-CA              1:51.71    1:49.00  
                  24.47       51.39 (26.92)     1:19.93 (28.54)     1:49.00 (29.07)
  6 Neoh, Matthew             15 BREA-CA              1:50.87    1:49.75  
                  24.85       52.53 (27.68)     1:20.86 (28.33)     1:49.75 (28.89)
  7 Niculae, David            16 BREA-CA              1:53.44    1:49.90  
                  26.15       53.70 (27.55)     1:21.73 (28.03)     1:49.90 (28.17)
  8 Yeh, Michael              15 BREA-CA              1:54.71    1:50.92  
                  26.11       54.06 (27.95)     1:22.44 (28.38)     1:50.92 (28.48)
  9 Lappin, Jake              17 AAA-CA               1:55.64    1:51.29  
                  25.89       55.18 (29.29)     1:23.32 (28.14)     1:51.29 (27.97)
 10 Pon, Dylan                16 BREA-CA              1:54.35    1:51.62  
                  25.85       54.16 (28.31)     1:23.47 (29.31)     1:51.62 (28.15)
 11 Benson, Noah              15 BREA-CA              1:51.20    1:52.60  
                  25.86       53.94 (28.08)     1:23.96 (30.02)     1:52.60 (28.64)
 12 Hung, Alex                16 BREA-CA              1:54.49    1:52.86  
                  26.60       55.34 (28.74)     1:24.20 (28.86)     1:52.86 (28.66)
 13 Maidens, Nick             17 BREA-CA              1:54.73    1:53.92  
                  25.63       54.08 (28.45)     1:23.83 (29.75)     1:53.92 (30.09)
 14 Sun, James                15 BREA-CA              1:55.88    1:54.34  
                  26.15       55.08 (28.93)     1:24.88 (29.80)     1:54.34 (29.46)
 15 Dickinson, Ethan          16 FAST-CA              1:47.43    1:54.42  
                  26.19       54.63 (28.44)     1:24.35 (29.72)     1:54.42 (30.07)
 16 Morales, Logan            15 BREA-CA              1:51.60    1:55.43  
                  25.82       54.79 (28.97)     1:24.82 (30.03)     1:55.43 (30.61)
 17 Jackson, Thomas           17 BREA-CA              1:53.76    1:55.51  
                  26.48       55.68 (29.20)     1:25.93 (30.25)     1:55.51 (29.58)
 18 Gu, Teddy                 15 BREA-CA              1:54.23    1:55.77  
                  27.08       56.51 (29.43)     1:26.52 (30.01)     1:55.77 (29.25)
 19 Campbell, Robert          16 UN-2-CA              1:56.08    1:55.88  
                  25.51       53.93 (28.42)     1:24.19 (30.26)     1:55.88 (31.69)
 20 Konefsky, David           17 FAST-CA              1:57.32    1:56.20  
                  27.14       56.72 (29.58)     1:26.95 (30.23)     1:56.20 (29.25)
 21 Bae, Sunwoo               15 BREA-CA              1:54.21    1:56.77  
                  26.58       56.33 (29.75)     1:26.71 (30.38)     1:56.77 (30.06)
 22 Lopez, Ben                17 FAST-CA              1:52.75    1:56.87  
                  26.80       56.08 (29.28)     1:26.56 (30.48)     1:56.87 (30.31)
 23 Kwok, Tim                 16 BREA-CA              2:04.44    2:02.18  
                  27.61       57.94 (30.33)     1:30.30 (32.36)     2:02.18 (31.88)
 24 Xiang, Eric               17 BREA-CA              2:00.76    2:02.70  
                  27.05       57.52 (30.47)     1:29.83 (32.31)     2:02.70 (32.87)
 25 Valdez, Eduardo           15 EAST-CA              2:03.05    2:03.53  
                  28.41     1:00.55 (32.14)     1:33.47 (32.92)     2:03.53 (30.06)
 26 Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA              1:57.45    2:09.22  
                  29.71     1:02.23 (32.52)     1:35.80 (33.57)     2:09.22 (33.42)
RED - Division  
  1 Lam, Justin               15 BREA-CA              2:07.30    2:02.35  
                  27.71       57.71 (30.00)     1:29.81 (32.10)     2:02.35 (32.54)
  2 Lieu, Lawrence            17 BREA-CA              2:08.00    2:03.06  
                  28.50       58.85 (30.35)     1:30.89 (32.04)     2:03.06 (32.17)
  3 Tan, William              15 BREA-CA              2:12.83    2:03.34  
                  27.50       58.03 (30.53)     1:30.35 (32.32)     2:03.34 (32.99)
  4 Mai, John                 15 FAST-CA              2:08.61    2:03.35  
                  27.80       58.80 (31.00)     1:31.40 (32.60)     2:03.35 (31.95)
  5 Chu, Ryan                 15 BREA-CA              2:10.44    2:04.27  
                  28.72     1:00.31 (31.59)     1:32.57 (32.26)     2:04.27 (31.70)
  6 Chi, Justin               15 UN-4-CA              2:15.81    2:05.26  
                  27.00       58.07 (31.07)     1:31.80 (33.73)     2:05.26 (33.46)
  7 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              2:14.43    2:11.05  
                  29.65     1:02.23 (32.58)     1:37.12 (34.89)     2:11.05 (33.93)
WHT - Division  
  1 Wang, Rich                18 BREA-CA                   NT    2:02.54  
                  27.73       58.34 (30.61)     1:30.32 (31.98)     2:02.54 (32.22)
  2 Carlson, Mitchell         16 AAA-CA               2:24.40    2:20.86  
                  31.49     1:07.43 (35.94)     1:43.95 (36.52)     2:20.86 (36.91)
  3 Cui, Jimmy                16 BREA-CA              2:41.05    2:33.33  
                  31.23     1:08.26 (37.03)     1:51.17 (42.91)     2:33.33 (42.16)
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tingen, Nate              18 AZOT-CA                52.60      54.03  
                  26.21       54.03 (27.82)                                        
  2 Lou, Brian                15 AZOT-CA                54.88      55.19  
                  27.13       55.19 (28.06)                                        
  3 Honng, Brian              16 BREA-CA                56.09      55.25  
                  26.94       55.25 (28.31)                                        
  4 Neoh, Matthew             15 BREA-CA                55.79      55.56  
                  27.55       55.56 (28.01)                                        
  5 Chow, Nathan              16 BREA-CA                56.22      55.71  
                  27.36       55.71 (28.35)                                        
  6 Dewing, Jonah             17 AZOT-CA              1:03.30      57.92  
  7 Yeh, Michael              15 BREA-CA                59.45      58.39  
                  28.91       58.39 (29.48)                                        
  8 Dickinson, Ethan          16 FAST-CA                56.84      58.68  
                  28.66       58.68 (30.02)                                        
  9 Venzlaff, Luke            16 AZOT-CA              1:00.12      58.70  
                  28.24       58.70 (30.46)                                        
 10 Xu, Julian                17 BREA-CA                59.10      58.84  
                  28.04       58.84 (30.80)                                        
 11 Long, Thomas              15 BREA-CA              1:00.66      59.08  
                  28.81       59.08 (30.27)                                        
 12 Cargile, Garrett          17 BREA-CA              1:00.11      59.62  
                  28.89       59.62 (30.73)                                        
 13 Tamura, Aaron             16 BREA-CA                58.46    1:01.20  
                  28.03     1:01.20 (33.17)                                        
 14 Nguyen, Trevor            15 AZOT-CA              1:02.90    1:02.43  
                  30.30     1:02.43 (32.13)                                        
 15 Zhai, George              17 BREA-CA              1:00.71    1:04.14  
                  31.90     1:04.14 (32.24)                                        
 16 O'Sullivan, Will          15 AZOT-CA              1:06.59    1:05.83  
                  31.95     1:05.83 (33.88)                                        
 17 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA              1:05.82    1:06.30  
                  32.28     1:06.30 (34.02)                                        
 18 Escalante, Maxx           15 BREA-CA              1:04.90    1:06.45  
                  32.39     1:06.45 (34.06)                                        
 19 Chu, Ryan                 15 BREA-CA              1:05.48    1:07.26  
                  33.06     1:07.26 (34.20)                                        
 20 Phan, Cyrus               15 BREA-CA              1:09.10    1:09.33  
                  33.17     1:09.33 (36.16)                                        
 21 Bae, Sunwoo               15 BREA-CA              1:07.79    1:10.30  
                  33.70     1:10.30 (36.60)                                        
 -- Maidens, Nick             17 BREA-CA              1:02.83         DQ  
                  28.65          DQ (30.78)                                        
 -- Wong, Nicholas            16 BREA-CA              1:03.28         DQ  
 -- Morales, Logan            15 BREA-CA                58.45        DFS  
 -- Dike, Carson              17 EAST-CA                59.44        DFS  
RED - Division  
  1 Barillas, Andrew          16 UN-2-CA              1:10.73    1:04.14  
                  31.11     1:04.14 (33.03)                                        
  2 Liu, Qianyu               15 Waterworks-CA        1:09.91    1:08.10  
                  32.40     1:08.10 (35.70)                                        
  3 Niculae, David            16 BREA-CA              1:11.69    1:08.15  
                  32.98     1:08.15 (35.17)                                        
 -- Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA              1:10.89         DQ  
WHT - Division  
  1 Cortes, Albe              18 AZOT-CA                   NT      57.89  
                  27.54       57.89 (30.35)                                        
  2 Campbell, Robert          16 UN-2-CA              1:16.77    1:03.09  
                  30.59     1:03.09 (32.50)                                        
  3 Mai, John                 15 FAST-CA              1:16.57    1:08.88  
                  33.43     1:08.88 (35.45)                                        
  4 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              1:23.69    1:21.53  
                  40.29     1:21.53 (41.24)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Schreiber, Jason          16 AZOT-CA                59.08    1:00.43  
                  29.78     1:00.43 (30.65)                                        
  2 Hogan, Christopher        17 BREA-CA              1:05.79    1:02.33  
                  29.22     1:02.33 (33.11)                                        
  3 Torrez, James             17 BREA-CA              1:07.25    1:02.58  
                  29.43     1:02.58 (33.15)                                        
  4 Benson, Noah              15 BREA-CA              1:05.24    1:05.18  
                  30.73     1:05.18 (34.45)                                        
  5 Lappin, Jake              17 AAA-CA               1:10.42    1:06.53  
                  31.17     1:06.53 (35.36)                                        
  6 Barillas, Andrew          16 UN-2-CA              1:03.92    1:06.54  
                  31.00     1:06.54 (35.54)                                        
  7 Li, Jia Cheng             15 UN-2-CA              1:12.03    1:06.76  
                  31.98     1:06.76 (34.78)                                        
  8 Bae, Sunwoo               15 BREA-CA              1:07.04    1:06.85  
                  31.87     1:06.85 (34.98)                                        
  9 Phan, Cyrus               15 BREA-CA              1:05.81    1:06.86  
                  31.57     1:06.86 (35.29)                                        
 10 Campbell, Robert          16 UN-2-CA              1:07.89    1:07.23  
                  32.19     1:07.23 (35.04)                                        
 11 Wong, Kyle                16 UN-4-CA              1:05.83    1:07.34  
                  31.92     1:07.34 (35.42)                                        
 12 Hung, Alex                16 BREA-CA              1:07.93    1:07.37  
                  31.93     1:07.37 (35.44)                                        
 13 Sun, James                15 BREA-CA              1:06.85    1:07.53  
                  31.31     1:07.53 (36.22)                                        
 13 Wong, Nicholas            16 BREA-CA              1:07.16    1:07.53  
                  31.83     1:07.53 (35.70)                                        
 15 Johnson, Doug             17 FAST-CA              1:09.58    1:07.79  
                  31.80     1:07.79 (35.99)                                        
 16 Tamura, Aaron             16 BREA-CA              1:08.69    1:07.89  
                  31.65     1:07.89 (36.24)                                        
 17 Wang, Rich                18 BREA-CA              1:06.54    1:08.19  
                  32.31     1:08.19 (35.88)                                        
 18 Mai, John                 15 FAST-CA              1:08.07    1:09.81  
                  32.39     1:09.81 (37.42)                                        
 19 Tan, William              15 BREA-CA              1:12.76    1:09.82  
                  32.64     1:09.82 (37.18)                                        
 20 Zhu, Joshua               16 BREA-CA              1:08.61    1:09.90  
                  32.68     1:09.90 (37.22)                                        
 21 Chi, Justin               15 UN-4-CA              1:12.08    1:10.75  
                  33.54     1:10.75 (37.21)                                        
 22 Lam, Justin               15 BREA-CA              1:10.74    1:11.26  
                  34.11     1:11.26 (37.15)                                        
 23 O'Sullivan, Will          15 AZOT-CA              1:11.91    1:12.06  
                  33.52     1:12.06 (38.54)                                        
 24 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA              1:10.34    1:12.30  
                  34.03     1:12.30 (38.27)                                        
RED - Division  
  1 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              1:18.59    1:14.99  
                  34.91     1:14.99 (40.08)                                        
  2 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:18.62    1:16.68  
                  36.37     1:16.68 (40.31)                                        
  3 Jaievsky, Nathan          16 UN-7-CA              1:18.59    1:18.43  
                  37.37     1:18.43 (41.06)                                        
WHT - Division  
  1 Cortes, Albe              18 AZOT-CA                   NT    1:01.67  
                  28.38     1:01.67 (33.29)                                        
  2 Zhai, George              17 BREA-CA                   NT    1:17.58  
                  36.94     1:17.58 (40.64)                                        
 -- Han, Zhaoyang             15 BREA-CA                   NT         DQ  
                1:20.63          DQ (15.92)                                        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Hogan, Christopher        17 BREA-CA                54.05      53.24  
                  24.82       53.24 (28.42)                                        
  2 Lou, Brian                15 AZOT-CA                53.76      53.29  
                  25.01       53.29 (28.28)                                        
  3 Tingen, Nate              18 AZOT-CA                54.33      53.62  
                  25.11       53.62 (28.51)                                        
  4 Chou, Ryan                17 BREA-CA                57.06      53.65  
                  25.33       53.65 (28.32)                                        
  5 Huynh, Aaron              17 AZOT-CA                52.41      53.66  
                  25.41       53.66 (28.25)                                        
  6 Li, Brian                 17 BREA-CA                55.97      53.95  
                  24.99       53.95 (28.96)                                        
  7 Niculae, Matthew          18 BREA-CA                55.02      54.08  
                  26.18       54.08 (27.90)                                        
  8 Neoh, Matthew             15 BREA-CA                54.05      54.16  
                  25.37       54.16 (28.79)                                        
  9 Jackson, Thomas           17 BREA-CA                54.73      54.93  
                  25.94       54.93 (28.99)                                        
 10 Li, Jia Cheng             15 UN-2-CA                55.95      55.06  
                  26.50       55.06 (28.56)                                        
 11 Choi, Darrel              17 AZOT-CA                54.63      55.19  
                  25.83       55.19 (29.36)                                        
 12 Cargile, Garrett          17 BREA-CA                53.23      55.90  
                  26.22       55.90 (29.68)                                        
 13 Campbell, Robert          16 UN-2-CA                56.43      57.22  
                  26.20       57.22 (31.02)                                        
 14 Yeh, Michael              15 BREA-CA                58.38      57.59  
                  27.17       57.59 (30.42)                                        
 15 Pon, Dylan                16 BREA-CA                57.50      57.78  
                  27.09       57.78 (30.69)                                        
 16 Hung, Alex                16 BREA-CA                59.17      58.01  
                  27.46       58.01 (30.55)                                        
 17 Morales, Logan            15 BREA-CA                56.09      58.89  
                  26.99       58.89 (31.90)                                        
 18 Benson, Noah              15 BREA-CA                59.75      59.00  
                  27.72       59.00 (31.28)                                        
 19 Lappin, Jake              17 AAA-CA               1:00.60      59.46  
                  27.21       59.46 (32.25)                                        
 20 Nguyen, Trevor            15 AZOT-CA              1:00.99      59.61  
                  27.50       59.61 (32.11)                                        
 21 Spaan, Travis             18 AZOT-CA              1:01.15    1:00.13  
                  27.70     1:00.13 (32.43)                                        
 22 Valdez, Eduardo           15 EAST-CA                59.85    1:00.24  
                  28.48     1:00.24 (31.76)                                        
 23 Gu, Teddy                 15 BREA-CA              1:00.95    1:00.29  
                  28.33     1:00.29 (31.96)                                        
 24 Wong, Nicholas            16 BREA-CA              1:00.74    1:00.37  
                  27.93     1:00.37 (32.44)                                        
 25 Kwok, Tim                 16 BREA-CA              1:00.49    1:00.72  
                  27.89     1:00.72 (32.83)                                        
 25 Konefsky, David           17 FAST-CA                58.64    1:00.72  
                  28.39     1:00.72 (32.33)                                        
 27 Chi, Justin               15 UN-4-CA                59.57    1:00.77  
                  28.69     1:00.77 (32.08)                                        
 28 Dickinson, Ethan          16 FAST-CA                56.20    1:00.83  
                  27.94     1:00.83 (32.89)                                        
 29 Xiang, Eric               17 BREA-CA              1:01.84    1:01.19  
                  29.23     1:01.19 (31.96)                                        
 30 Liu, Qianyu               15 Waterworks-CA        1:00.81    1:01.93  
                  28.29     1:01.93 (33.64)                                        
 31 Bae, Sunwoo               15 BREA-CA              1:01.44    1:02.17  
                  29.17     1:02.17 (33.00)                                        
 32 Wang, Rich                18 BREA-CA              1:01.32    1:02.39  
                  29.16     1:02.39 (33.23)                                        
 33 Barillas, Andrew          16 UN-2-CA              1:03.11    1:02.77  
                  28.80     1:02.77 (33.97)                                        
 34 Jaievsky, Nathan          16 UN-7-CA              1:03.20    1:04.63  
                  29.52     1:04.63 (35.11)                                        
 35 Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA              1:02.46    1:06.40  
                  30.77     1:06.40 (35.63)                                        
 -- Xu, Julian                17 BREA-CA                59.82         DQ  
                  27.54          DQ (31.30)                                        
WHT - Division  
  1 Lee, Aaron                16 AZOT-CA                   NT      52.43  
                  24.58       52.43 (27.85)                                        
  2 Cortes, Albe              18 AZOT-CA                   NT      55.59  
                  25.18       55.59 (30.41)                                        
  3 Niculae, David            16 BREA-CA              1:19.70      57.92  
                  26.87       57.92 (31.05)                                        
  4 Zhai, George              17 BREA-CA                   NT    1:03.27  
                  29.39     1:03.27 (33.88)                                        
  5 Lieu, Lawrence            17 BREA-CA              1:21.45    1:06.69  
                  31.26     1:06.69 (35.43)                                        
  6 Mai, John                 15 FAST-CA              1:17.52    1:07.15  
                  31.34     1:07.15 (35.81)                                        
  7 Lam, Justin               15 BREA-CA              1:14.11    1:07.85  
                  31.84     1:07.85 (36.01)                                        
  8 Tan, William              15 BREA-CA                   NT    1:11.72  
                  32.09     1:11.72 (39.63)                                        
  9 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:19.01    1:13.29  
 10 Carlson, Mitchell         16 AAA-CA               1:51.12    1:16.53  
                  34.25     1:16.53 (42.28)                                        
 -- Fernando, Matthew         16 BREA-CA                   NT         DQ  
                  31.48          DQ (40.26)                                        
 -- Murickan, Tom             15 UN-2-CA                   NT        DFS  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Schreiber, Jason          16 AZOT-CA              1:55.17    1:54.45  
                  25.56       54.02 (28.46)     1:26.51 (32.49)     1:54.45 (27.94)
  2 Tingen, Nate              18 AZOT-CA              1:54.47    1:58.15  
                  25.46       54.21 (28.75)     1:30.47 (36.26)     1:58.15 (27.68)
  3 Lou, Brian                15 AZOT-CA              2:01.29    1:59.77  
                  25.45       55.69 (30.24)     1:30.54 (34.85)     1:59.77 (29.23)
  4 Chow, Nathan              16 BREA-CA              2:04.81    2:00.43  
                  26.24       56.54 (30.30)     1:33.67 (37.13)     2:00.43 (26.76)
  5 Ward, Sean                17 BREA-CA              2:01.43    2:03.09  
                  27.66     1:00.43 (32.77)     1:33.81 (33.38)     2:03.09 (29.28)
  6 Hao, Alex                 18 UN-1-CA              2:04.06    2:03.68  
                  26.16       57.18 (31.02)     1:35.35 (38.17)     2:03.68 (28.33)
  7 Wong, Kyle                16 UN-4-CA              2:03.91    2:04.93  
                  27.29     1:00.11 (32.82)     1:37.22 (37.11)     2:04.93 (27.71)
  8 Benson, Noah              15 BREA-CA              2:08.35    2:05.14  
                  27.52     1:00.54 (33.02)     1:36.10 (35.56)     2:05.14 (29.04)
  9 Chou, Ryan                17 BREA-CA              2:03.13    2:05.24  
                  26.60       59.35 (32.75)     1:37.57 (38.22)     2:05.24 (27.67)
 10 Dickinson, Ethan          16 FAST-CA              2:02.79    2:06.48  
                  27.36       59.58 (32.22)     1:37.92 (38.34)     2:06.48 (28.56)
 11 Johnson, Doug             17 FAST-CA              2:03.44    2:06.53  
                  28.88     1:01.64 (32.76)     1:38.32 (36.68)     2:06.53 (28.21)
 12 Yeh, Michael              15 BREA-CA              2:07.31    2:06.67  
                  28.09     1:00.74 (32.65)     1:38.37 (37.63)     2:06.67 (28.30)
 13 Jackson, Thomas           17 BREA-CA              2:20.11    2:07.91  
                  26.37       58.52 (32.15)     1:37.46 (38.94)     2:07.91 (30.45)
 14 Hung, Alex                16 BREA-CA              2:07.34    2:09.34  
                  27.89     1:03.47 (35.58)     1:40.47 (37.00)     2:09.34 (28.87)
 15 Sun, James                15 BREA-CA              2:10.61    2:10.02  
                  28.03     1:01.77 (33.74)     1:39.06 (37.29)     2:10.02 (30.96)
 16 Gu, Teddy                 15 BREA-CA              2:16.99    2:10.77  
                  28.99     1:01.89 (32.90)     1:41.76 (39.87)     2:10.77 (29.01)
 17 Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA              2:12.81    2:17.21  
                  29.08     1:04.44 (35.36)     1:45.71 (41.27)     2:17.21 (31.50)
 18 Chi, Justin               15 UN-4-CA              2:17.81    2:17.88  
                  28.68     1:04.69 (36.01)     1:45.93 (41.24)     2:17.88 (31.95)
 19 Mai, John                 15 FAST-CA              2:20.48    2:18.20  
                  29.77     1:05.77 (36.00)     1:45.93 (40.16)     2:18.20 (32.27)
 20 Lam, Justin               15 BREA-CA              2:17.17    2:18.83  
                  30.13     1:07.48 (37.35)     1:48.48 (41.00)     2:18.83 (30.35)
 21 Zhu, Joshua               16 BREA-CA              2:16.85    2:18.90  
                  29.23     1:05.00 (35.77)     1:46.86 (41.86)     2:18.90 (32.04)
 22 Liu, Qianyu               15 Waterworks-CA        2:20.82    2:19.18  
                  28.58     1:05.68 (37.10)     1:48.20 (42.52)     2:19.18 (30.98)
 23 Escalante, Maxx           15 BREA-CA              2:19.70    2:19.56  
                  29.71     1:05.25 (35.54)     1:48.44 (43.19)     2:19.56 (31.12)
 24 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA              2:19.86    2:22.31  
                  33.82     1:09.35 (35.53)     1:50.32 (40.97)     2:22.31 (31.99)
RED - Division  
  1 Campbell, Robert          16 UN-2-CA              2:31.12    2:09.79  
                  26.11       59.51 (33.40)     1:38.59 (39.08)     2:09.79 (31.20)
  2 O'Sullivan, Will          15 AZOT-CA              2:23.04    2:17.18  
                  28.46     1:03.46 (35.00)     1:44.84 (41.38)     2:17.18 (32.34)
  3 Jaievsky, Nathan          16 UN-7-CA              2:24.26    2:19.66  
                  29.88     1:05.68 (35.80)     1:49.49 (43.81)     2:19.66 (30.17)
  4 Tan, William              15 BREA-CA              2:27.53    2:23.55  
                  31.00     1:09.41 (38.41)     1:50.81 (41.40)     2:23.55 (32.74)
  5 Chu, Ryan                 15 BREA-CA              2:24.01    2:27.44  
                  31.89     1:07.91 (36.02)     1:52.24 (44.33)     2:27.44 (35.20)
  6 Wong, Brandon             15 FAST-CA              2:31.81    2:32.87  
                  33.00     1:11.64 (38.64)     1:57.16 (45.52)     2:32.87 (35.71)
WHT - Division  
  1 Niculae, David            16 BREA-CA              2:43.43    2:12.35  
                  26.81       59.85 (33.04)     1:43.04 (43.19)     2:12.35 (29.31)
 -- Wang, Rich                18 BREA-CA                   NT         DQ  
                  29.80     1:04.75 (34.95)     1:42.76 (38.01)          DQ (32.70)
 
Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Schreiber, Jason          16 AZOT-CA              4:01.55    4:04.20  
                  26.58       56.81 (30.23)     1:27.83 (31.02)     1:58.72 (30.89)
        2:32.80 (34.08)     3:06.87 (34.07)     3:35.87 (29.00)     4:04.20 (28.33)
  2 Gu, Teddy                 15 BREA-CA              5:01.20    4:40.42  
                  30.25     1:05.79 (35.54)     1:42.32 (36.53)     2:18.46 (36.14)
        3:00.22 (41.76)     3:41.58 (41.36)     4:11.94 (30.36)     4:40.42 (28.48)
  3 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA              5:00.02    5:13.63  
                  35.92     1:17.03 (41.11)     1:55.64 (38.61)     2:33.67 (38.03)
        3:17.09 (43.42)     4:00.42 (43.33)     4:37.50 (37.08)     5:13.63 (36.13)
 
Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neoh, Matthew             15 BREA-CA              2:00.53    1:58.32  
                  28.54       58.47 (29.93)     1:29.01 (30.54)     1:58.32 (29.31)
  2 Chow, Nathan              16 BREA-CA              2:00.72    1:59.04  
                  28.68       58.94 (30.26)     1:29.33 (30.39)     1:59.04 (29.71)
  3 Honng, Brian              16 BREA-CA              2:14.25    2:02.87  
                  29.27     1:01.00 (31.73)     1:32.83 (31.83)     2:02.87 (30.04)
  4 Lou, Brian                15 AZOT-CA              2:03.37    2:04.58  
                  29.10     1:01.09 (31.99)     1:33.34 (32.25)     2:04.58 (31.24)
  5 Chou, Ryan                17 BREA-CA              2:02.92    2:06.94  
                  29.54     1:00.54 (31.00)     1:33.30 (32.76)     2:06.94 (33.64)
  6 Yeh, Eric                 13 BREA-CA              2:07.48    2:07.08  
                  30.25     1:02.37 (32.12)     1:34.55 (32.18)     2:07.08 (32.53)
  7 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA              2:11.13    2:08.32  
                  30.23     1:03.11 (32.88)     1:36.65 (33.54)     2:08.32 (31.67)
  8 Wong, Kyle                16 UN-4-CA              2:08.45    2:09.40  
                  30.67     1:03.43 (32.76)     1:36.45 (33.02)     2:09.40 (32.95)
  9 Dickinson, Ethan          16 FAST-CA              2:12.24    2:12.60  
                  32.09     1:05.76 (33.67)     1:39.18 (33.42)     2:12.60 (33.42)
 10 Chang, Ryan               13 AZOT-CA                   NT    2:12.98  
                  30.36     1:03.35 (32.99)     1:38.46 (35.11)     2:12.98 (34.52)
 11 Hatcher, Ryan             13 AZOT-CA              2:18.60    2:18.14  
                  32.07     1:07.98 (35.91)     1:44.27 (36.29)     2:18.14 (33.87)
 12 Chai, Matthew             13 FAST-CA              2:23.22    2:20.24  
                  34.26     1:10.29 (36.03)     1:46.21 (35.92)     2:20.24 (34.03)
 13 Zhai, George              17 BREA-CA              2:18.85    2:20.32  
                  33.30     1:08.57 (35.27)     1:45.27 (36.70)     2:20.32 (35.05)
 14 Xie, Brady                13 BREA-CA              3:04.93    2:21.50  
                  33.25     1:08.15 (34.90)     1:45.03 (36.88)     2:21.50 (36.47)
 15 Valdez, Eduardo           15 EAST-CA              2:21.41    2:22.47  
                  32.47     1:09.68 (37.21)     1:47.06 (37.38)     2:22.47 (35.41)
 16 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA              2:22.37    2:23.62  
                  33.90     1:10.07 (36.17)     1:47.10 (37.03)     2:23.62 (36.52)
 17 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA        2:46.09    2:24.39  
                  34.59     1:10.82 (36.23)     1:48.23 (37.41)     2:24.39 (36.16)
 18 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:22.75    2:25.11  
                  34.84     1:11.55 (36.71)     1:49.10 (37.55)     2:25.11 (36.01)
 19 George, Akash             13 UN-2-CA                   NT    2:30.52  
                  34.97     1:13.50 (38.53)     1:53.22 (39.72)     2:30.52 (37.30)
 20 Zeng, Kevin               13 BREA-CA              2:50.31    2:31.25  
                  36.02     1:14.80 (38.78)     1:54.21 (39.41)     2:31.25 (37.04)
 21 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA              2:35.35    2:31.43  
                  36.55     1:16.13 (39.58)     1:54.95 (38.82)     2:31.43 (36.48)
 22 Casaday, Landon           13 FAST-CA              2:28.98    2:33.33  
                  37.20     1:15.81 (38.61)     1:54.98 (39.17)     2:33.33 (38.35)
 23 Loo, Kanoa                13 AZOT-CA              2:43.48    2:40.56  
                  37.44     1:18.16 (40.72)     1:59.32 (41.16)     2:40.56 (41.24)
 24 Fernando, Matthew         16 BREA-CA              2:44.67    2:48.19  
                  37.72     1:21.59 (43.87)     2:06.89 (45.30)     2:48.19 (41.30)
 -- Tran, Zion                13 FAST-CA                   NT         DQ  
                  38.20     1:24.43 (46.23)     2:12.53 (48.10)          DQ (49.41)
 -- Galarza, Mathew           13 FAST-CA                   NT         DQ  
                  48.07     1:41.28 (53.21)     2:35.00 (53.72)          DQ (51.74)
 -- Garcia, Anthony           15 AAA-CA                    NT        DFS  
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schreiber, Jason          16 AZOT-CA              2:03.21    2:06.03  
                  29.22     1:00.93 (31.71)     1:33.20 (32.27)     2:06.03 (32.83)
  2 Lou, Brian                15 AZOT-CA              2:13.96    2:10.93  
                  30.06     1:03.12 (33.06)     1:36.80 (33.68)     2:10.93 (34.13)
  3 Olvera, Jonathan          17 BREA-CA              2:25.03    2:19.02  
                  32.10     1:07.30 (35.20)     1:43.17 (35.87)     2:19.02 (35.85)
  4 Niculae, Matthew          18 BREA-CA              2:30.89    2:19.55  
                  31.70     1:08.01 (36.31)     1:43.74 (35.73)     2:19.55 (35.81)
  5 Ren, Kevin                13 BREA-CA              2:17.86    2:20.00  
                  31.93     1:07.19 (35.26)     1:43.35 (36.16)     2:20.00 (36.65)
  6 Ortiz, Matt               14 BREA-CA              2:25.79    2:21.30  
                  32.08     1:08.71 (36.63)     1:45.34 (36.63)     2:21.30 (35.96)
  7 Chow, Nathan              16 BREA-CA                   NT    2:22.11  
                  31.93     1:08.09 (36.16)     1:44.97 (36.88)     2:22.11 (37.14)
  8 Wong, Kyle                16 UN-4-CA              2:24.37    2:23.65  
                  32.99     1:09.33 (36.34)     1:46.41 (37.08)     2:23.65 (37.24)
  9 Hung, Alex                16 BREA-CA              2:23.82    2:25.46  
                  33.01     1:09.78 (36.77)     1:47.57 (37.79)     2:25.46 (37.89)
 10 Barillas, Andrew          16 UN-2-CA              2:26.46    2:26.69  
                  33.21     1:09.99 (36.78)     1:47.72 (37.73)     2:26.69 (38.97)
 11 Wang, Rich                18 BREA-CA                   NT    2:27.85  
                  33.45     1:11.00 (37.55)     1:49.68 (38.68)     2:27.85 (38.17)
 12 Sun, James                15 BREA-CA              2:28.90    2:29.13  
                  32.55     1:09.80 (37.25)     1:49.31 (39.51)     2:29.13 (39.82)
 13 Mai, John                 15 FAST-CA              2:35.58    2:30.25  
                  33.50     1:10.91 (37.41)     1:50.67 (39.76)     2:30.25 (39.58)
 14 Chou, Daniel              15 Waterworks-CA             NT    2:34.16  
                  34.57     1:12.96 (38.39)     1:53.65 (40.69)     2:34.16 (40.51)
 15 Gu, Teddy                 15 BREA-CA              2:30.76    2:34.47  
                  34.93     1:13.95 (39.02)     1:54.38 (40.43)     2:34.47 (40.09)
 16 Xu, Julian                17 BREA-CA                   NT    2:35.90  
                  33.57     1:12.71 (39.14)     1:53.44 (40.73)     2:35.90 (42.46)
 17 Tan, William              15 BREA-CA              2:43.86    2:36.03  
                  33.99     1:13.47 (39.48)     1:54.94 (41.47)     2:36.03 (41.09)
 18 Martin Stratton, Luke     15 EAST-CA              2:29.97    2:36.42  
                  34.75     1:13.90 (39.15)     1:54.78 (40.88)     2:36.42 (41.64)
 19 Chai, Matthew             13 FAST-CA              2:40.37    2:36.67  
                  35.85     1:15.85 (40.00)     1:56.24 (40.39)     2:36.67 (40.43)
 20 Matsuda, Jason            13 FAST-CA                   NT    2:36.72  
                  35.43     1:15.12 (39.69)     1:56.60 (41.48)     2:36.72 (40.12)
 21 Hsu, Brian                13 UN-2-CA              2:28.72    2:37.24  
                  32.95     1:11.72 (38.77)     1:52.07 (40.35)     2:37.24 (45.17)
 22 Jaievsky, Nathan          16 UN-7-CA              2:48.96    2:42.97  
                  36.93     1:18.74 (41.81)     2:01.34 (42.60)     2:42.97 (41.63)
 23 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              2:42.67    2:43.49  
                  36.82     1:19.09 (42.27)     2:01.85 (42.76)     2:43.49 (41.64)
 24 Kao, Skyler               13 FAST-CA              2:52.30    2:46.74  
                  37.60     1:20.82 (43.22)     2:03.96 (43.14)     2:46.74 (42.78)
 25 Loke, Malcolm             13 Waterworks-CA        2:54.88    2:48.95  
                  39.90     1:23.03 (43.13)     2:07.61 (44.58)     2:48.95 (41.34)
 26 Tannehill, Sean Padraig   13 EAST-CA              2:50.69    2:51.22  
                  38.31     1:21.96 (43.65)     2:06.83 (44.87)     2:51.22 (44.39)
 27 Chen, Joshua              13 BREA-CA              2:49.25    2:51.64  
                  38.68     1:21.45 (42.77)     2:06.69 (45.24)     2:51.64 (44.95)
 28 Tran, Timothy             13 BREA-CA              2:57.81    2:52.38  
                  38.76     1:23.45 (44.69)   2:52.38 (1:28.93)                    
 29 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              2:54.58    2:52.42  
                  39.75     1:24.12 (44.37)     2:08.86 (44.74)     2:52.42 (43.56)
 30 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               3:18.32    2:58.95  
                  39.88     1:24.91 (45.03)     2:12.39 (47.48)     2:58.95 (46.56)
 31 Mu, Michael               13 Waterworks-CA             NT    3:03.25  
                  41.27     1:29.66 (48.39)     2:18.34 (48.68)     3:03.25 (44.91)
 32 Carlson, Mitchell         16 AAA-CA               3:17.22    3:06.47  
                  41.47     1:28.64 (47.17)     2:17.48 (48.84)     3:06.47 (48.99)
 33 Tannehill, Sean Connell   14 EAST-CA              2:51.70    3:08.76  
                  38.49     1:25.11 (46.62)     2:15.45 (50.34)     3:08.76 (53.31)
 34 Garcia, Anthony           15 AAA-CA                    NT    3:13.51  
                  42.58     1:29.75 (47.17)     2:20.89 (51.14)     3:13.51 (52.62)
 35 Cui, Jimmy                16 BREA-CA                   NT    3:17.95  
                  40.57     1:29.70 (49.13)     2:23.64 (53.94)     3:17.95 (54.31)
 36 Bindra, Ryan Jacob        13 AAA-CA                    NT    3:27.14  
                  46.27     1:39.85 (53.58)     2:35.44 (55.59)     3:27.14 (51.70)
 37 Tran, Zion                13 FAST-CA                   NT    3:42.63  
                  46.90     1:43.95 (57.05)   2:45.00 (1:01.05)     3:42.63 (57.63)
 -- Arciga, Aiden             13 BREA-CA                   NT         DQ  
                  42.61     1:32.37 (49.76)     2:23.67 (51.30)          DQ (49.69)
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schreiber, Jason          16 AZOT-CA              1:57.32    1:56.49  
                  26.42       56.35 (29.93)     1:26.47 (30.12)     1:56.49 (30.02)
  2 Hao, Alex                 18 UN-1-CA              1:54.53    1:56.96  
                  27.00       56.28 (29.28)     1:26.58 (30.30)     1:56.96 (30.38)
  3 Hogan, Christopher        17 BREA-CA              2:01.82    2:02.00  
                  26.43       56.52 (30.09)     1:28.84 (32.32)     2:02.00 (33.16)
  4 Neoh, Matthew             15 BREA-CA              2:13.28    2:04.21  
                  27.18       58.15 (30.97)     1:30.74 (32.59)     2:04.21 (33.47)
  5 Honng, Brian              16 BREA-CA              2:05.40    2:07.61  
                  27.37       58.58 (31.21)     1:32.56 (33.98)     2:07.61 (35.05)
  6 Jackson, Thomas           17 BREA-CA              2:04.68    2:07.83  
                  28.14     1:00.66 (32.52)     1:34.39 (33.73)     2:07.83 (33.44)
  7 Matsuda, Jason            13 FAST-CA              2:29.88L   2:08.81  
                  28.96     1:01.84 (32.88)     1:35.40 (33.56)     2:08.81 (33.41)
  8 Konefsky, David           17 FAST-CA              2:10.25    2:10.38  
                  29.54     1:02.17 (32.63)     1:36.23 (34.06)     2:10.38 (34.15)
  9 Kao, Skyler               13 FAST-CA              2:19.95    2:21.69  
                  32.38     1:08.65 (36.27)     1:45.66 (37.01)     2:21.69 (36.03)
 10 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA              2:31.24    2:23.14  
                  31.85     1:07.96 (36.11)     1:45.67 (37.71)     2:23.14 (37.47)
 11 Prikhodko, Oleksii        17 FAST-CA              2:15.77    2:29.56  
                  29.91     1:05.12 (35.21)     1:46.91 (41.79)     2:29.56 (42.65)
 12 Wang, Howard              13 BREA-CA              2:42.62    2:40.11  
                  34.31     1:15.72 (41.41)     1:57.95 (42.23)     2:40.11 (42.16)
 -- Carlson, Braun            13 AZOT-CA              2:27.62        DFS  
 
Boys 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Doug             17 FAST-CA             16:10.60   16:22.57  
                  26.15       55.06 (28.91)     1:24.51 (29.45)     1:53.69 (29.18)
        2:23.11 (29.42)     2:52.96 (29.85)     3:22.85 (29.89)     3:52.66 (29.81)
        4:22.35 (29.69)     4:52.41 (30.06)     5:22.56 (30.15)     5:52.67 (30.11)
        6:22.66 (29.99)     6:52.85 (30.19)     7:22.83 (29.98)     7:53.17 (30.34)
        8:23.60 (30.43)     8:54.29 (30.69)     9:24.79 (30.50)     9:54.73 (29.94)
       10:24.83 (30.10)    10:54.50 (29.67)    11:24.43 (29.93)    11:54.13 (29.70)
       12:24.32 (30.19)    12:54.15 (29.83)    13:24.16 (30.01)    13:54.52 (30.36)
       14:24.08 (29.56)    14:54.64 (30.56)    15:24.10 (29.46)    15:53.87 (29.77)
       16:22.57 (28.70)
  2 Gu, Teddy                 15 BREA-CA             17:36.08   17:30.86  
                  29.36     1:01.29 (31.93)     1:33.18 (31.89)     2:05.43 (32.25)
        2:37.33 (31.90)     3:09.86 (32.53)     3:42.18 (32.32)     4:14.82 (32.64)
        4:47.52 (32.70)     5:20.13 (32.61)     5:52.30 (32.17)     6:24.60 (32.30)
        6:57.05 (32.45)     7:29.03 (31.98)     8:01.25 (32.22)     8:33.52 (32.27)
        9:05.50 (31.98)     9:37.39 (31.89)    10:09.44 (32.05)    10:41.45 (32.01)
       11:13.47 (32.02)    11:45.50 (32.03)    12:17.30 (31.80)    12:49.08 (31.78)
       13:21.13 (32.05)    13:52.95 (31.82)    14:25.04 (32.09)    14:56.12 (31.08)
       15:27.35 (31.23)    15:58.86 (31.51)    16:30.07 (31.21)    16:59.44 (29.37)
       17:30.86 (31.42)
  3 Konefsky, David           17 FAST-CA             18:45.66   17:33.21  
                  27.73       57.66 (29.93)     1:28.72 (31.06)     2:00.72 (32.00)
        2:33.12 (32.40)     3:04.90 (31.78)     3:37.50 (32.60)     4:09.87 (32.37)
        4:42.62 (32.75)     5:14.41 (31.79)     5:47.38 (32.97)     6:19.83 (32.45)
        6:52.92 (33.09)     7:25.88 (32.96)     7:57.89 (32.01)     8:30.32 (32.43)
        9:02.85 (32.53)     9:34.85 (32.00)    10:06.77 (31.92)    10:39.47 (32.70)
       11:11.28 (31.81)    11:43.72 (32.44)    12:16.28 (32.56)    12:47.94 (31.66)
       13:20.23 (32.29)    13:52.13 (31.90)    14:24.01 (31.88)    14:55.85 (31.84)
       15:28.13 (32.28)    16:00.33 (32.20)    16:32.50 (32.17)    17:03.60 (31.10)
       17:33.21 (29.61)
  4 Chomin, Nolan             13 AZOT-CA             19:41.73   18:36.51  
                  30.17     1:03.37 (33.20)     1:36.13 (32.76)     2:09.30 (33.17)
        2:42.73 (33.43)     3:16.00 (33.27)     3:49.72 (33.72)     4:23.34 (33.62)
        4:57.23 (33.89)     5:31.93 (34.70)     6:05.50 (33.57)     6:39.25 (33.75)
        7:13.74 (34.49)     7:48.41 (34.67)     8:23.73 (35.32)     8:58.21 (34.48)
        9:32.13 (33.92)    10:06.28 (34.15)    10:40.30 (34.02)    11:15.51 (35.21)
       11:49.60 (34.09)    12:23.50 (33.90)    12:58.09 (34.59)    13:32.15 (34.06)
       14:06.41 (34.26)    14:40.88 (34.47)    15:15.02 (34.14)    15:49.13 (34.11)
       16:23.67 (34.54)    16:57.69 (34.02)    17:31.48 (33.79)    18:04.75 (33.27)
       18:36.51 (31.76)
  5 Burke, Nicholas           12 AZOT-CA                   NT   18:47.26  
                  30.35     1:04.25 (33.90)     1:37.99 (33.74)     2:12.30 (34.31)
        2:46.49 (34.19)     3:20.99 (34.50)     3:55.34 (34.35)     4:29.68 (34.34)
        5:04.31 (34.63)     5:38.45 (34.14)     6:12.58 (34.13)     6:47.23 (34.65)
        7:21.59 (34.36)     7:56.28 (34.69)     8:31.07 (34.79)     9:05.62 (34.55)
        9:40.05 (34.43)    10:14.32 (34.27)    10:48.58 (34.26)    11:22.78 (34.20)
       11:56.99 (34.21)    12:31.62 (34.63)    13:06.44 (34.82)    13:41.00 (34.56)
       14:15.16 (34.16)    14:49.94 (34.78)    15:24.45 (34.51)    15:58.75 (34.30)
       16:33.17 (34.42)    17:08.11 (34.94)    17:42.36 (34.25)    18:16.02 (33.66)
       18:47.26 (31.24)
  6 Casaday, Landon           13 FAST-CA                   NT   20:02.89  
                  31.20     1:06.14 (34.94)     1:40.76 (34.62)     2:16.13 (35.37)
        2:51.79 (35.66)     3:27.81 (36.02)     4:03.79 (35.98)     4:39.74 (35.95)
        5:15.72 (35.98)     5:52.51 (36.79)     6:29.44 (36.93)     7:06.31 (36.87)
        7:43.16 (36.85)     8:20.09 (36.93)     8:57.93 (37.84)     9:34.44 (36.51)
       10:11.62 (37.18)    10:48.25 (36.63)    11:25.48 (37.23)    12:01.77 (36.29)
       12:39.64 (37.87)    13:16.64 (37.00)    13:54.14 (37.50)    14:31.01 (36.87)
       15:08.64 (37.63)    15:45.31 (36.67)    16:22.59 (37.28)    16:59.13 (36.54)
       17:36.76 (37.63)    18:13.75 (36.99)    18:51.46 (37.71)    19:28.54 (37.08)
       20:02.89 (34.35)
  7 Efseaff, Andrew           13 EAST-CA                   NT   20:03.80  
                  31.11     1:07.05 (35.94)     1:43.22 (36.17)     2:19.30 (36.08)
        2:55.93 (36.63)     3:32.82 (36.89)     4:09.28 (36.46)     4:46.31 (37.03)
        5:23.01 (36.70)     6:00.64 (37.63)     6:36.87 (36.23)     7:14.28 (37.41)
        7:50.92 (36.64)     8:27.72 (36.80)     9:04.87 (37.15)     9:42.23 (37.36)
       10:18.81 (36.58)    10:55.91 (37.10)    11:32.93 (37.02)    12:09.89 (36.96)
       12:46.14 (36.25)    13:23.69 (37.55)    14:01.43 (37.74)    14:38.55 (37.12)
       15:15.99 (37.44)    15:52.92 (36.93)    16:29.74 (36.82)    17:07.65 (37.91)
       17:44.79 (37.14)    18:20.66 (35.87)    18:56.14 (35.48)    19:32.16 (36.02)
       20:03.80 (31.64)
  8 Le, Huy                   12 FAST-CA                   NT   20:39.36  
                  31.86     1:07.31 (35.45)     1:43.51 (36.20)     2:20.32 (36.81)
        2:57.75 (37.43)     3:34.96 (37.21)     4:11.76 (36.80)     4:48.92 (37.16)
        5:26.42 (37.50)     6:03.90 (37.48)     6:41.50 (37.60)     7:18.17 (36.67)
        7:55.90 (37.73)     8:33.84 (37.94)     9:12.13 (38.29)     9:50.65 (38.52)
       10:29.15 (38.50)    11:07.34 (38.19)    11:46.18 (38.84)    12:24.88 (38.70)
       13:03.84 (38.96)    13:42.29 (38.45)    14:21.58 (39.29)    15:00.72 (39.14)
       15:38.99 (38.27)    16:17.24 (38.25)    16:56.13 (38.89)    17:35.15 (39.02)
       18:13.32 (38.17)    18:51.26 (37.94)    19:28.38 (37.12)    20:04.82 (36.44)
       20:39.36 (34.54)
 
Mixed 5 & Over 50 Yard Backstroke Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Wong, Isabella            10 FAST-CA                   NT      38.69