AAA BRW SCY - Meet Results

AAA BRW SCY
12/2/2017 - 12/3/2017
Anaheim, Ca USA
Updated: 12/4/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Anaheim Aquatics Association
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 12/3/2017 05:43 PM
             ANAHEIM AQUATICS  SC "BRW" MEET, Sanction #: S17-338              
                     Canyon High School Pool  12/2-3/2017                      
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ko, Abby J                 6 NOVA-CA                20.69      20.05  
WHT - Division  
  1 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                22.10      22.73  
  2 Le, Adelyn                 5 NOVA-CA                23.30      23.39  
  3 Fann, Kayden B             6 SACA-CA                23.89      23.96  
  4 Wood, Payton L             6 DA-CA                     NT      27.49  
  5 Hazeltine, Blake E         5 SCAL-CA                28.47      32.45  
  6 Azhar, Zahra               6 SACA-CA                   NT      35.06  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ko, Abby J                 6 NOVA-CA                44.18      46.26  
WHT - Division  
  1 Bosick, Tegan E            6 DA-CA                     NT      55.29  
  2 Lee, Claire                6 NOVA-CA                   NT    1:02.52  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Li, Grace                  6 BREA-CA              2:06.96    2:01.61  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ko, Abby J                 6 NOVA-CA                25.36      23.83  
WHT - Division  
  1 Le, Adelyn                 5 NOVA-CA                28.58      25.67  
  2 Bosick, Tegan E            6 DA-CA                  27.59      26.98  
  3 Li, Grace                  6 BREA-CA                31.61      28.46  
  4 Lee, Claire                6 NOVA-CA                   NT      29.99  
  5 Hazeltine, Blake E         5 SCAL-CA                28.27      35.81  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ko, Abby J                 6 NOVA-CA                54.67      52.81  
WHT - Division  
  1 Le, Adelyn                 5 NOVA-CA                   NT      53.27  
  2 Wood, Payton L             6 DA-CA                     NT    1:10.72  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                29.77      28.99  
  2 Fann, Kayden B             6 SACA-CA                40.59      34.74  
 -- Wood, Payton L             6 DA-CA                     NT         DQ  
 -- Hazeltine, Blake E         5 SCAL-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ko, Abby J                 6 NOVA-CA              1:01.42    1:00.71  
WHT - Division  
  1 Bosick, Tegan E            6 DA-CA                1:09.74    1:12.84  
  2 Le, Adelyn                 5 NOVA-CA              1:07.42    1:13.40  
 -- Li, Grace                  6 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Le, Adelyn                 5 NOVA-CA                   NT      26.99  
 -- Lee, Claire                6 NOVA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ko, Abby J                 6 NOVA-CA                49.83      50.47  
WHT - Division  
  1 Le, Adelyn                 5 NOVA-CA                58.98      56.03  
  2 Simampo, Hana T            6 SACA-CA              1:00.46    1:05.14  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Fann, Kayden B             6 SACA-CA              2:18.75         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wynn, Kylie D              8 SACA-CA                15.83      15.92  
RED - Division  
  1 Jacob, Paige M             8 NOVA-CA                18.47      18.17  
  2 Anderson, Molly H          8 NOVA-CA                19.09      19.44  
  3 Jurado, Phoebe B           8 RAYS-CA                19.53      19.48  
WHT - Division  
  1 Hernandez, Abby J          7 STOP-CA                24.11      21.61  
  2 Sinha, Esha L              7 SACA-CA                22.42      23.79  
  3 Smiley, Coral O            8 DA-CA                     NT      23.80  
  4 Aminloo, Kiana             8 SACA-CA                23.19      26.35  
  5 Hsu, Elaine A              7 SACA-CA                26.17      29.12  
  6 Olson, Naomi J             7 AAA-CA                    NT      29.86  
  7 Chen-Calhoun, Jayla J      7 BREA-CA                30.52      30.16  
  8 Ames, Addi L               7 STOP-CA                31.97      30.95  
  9 Nagai, Katie Y             7 NOVA-CA                30.27      36.49  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trani, Romi J              8 SCAL-CA                42.33      40.65  
  2 Hughes, Melody G           8 SCAL-CA                42.75      41.00  
  3 Jurado, Phoebe B           8 RAYS-CA                42.91      42.35  
  4 Anderson, Molly H          8 NOVA-CA                45.36      44.62  
  5 Ghazarian, Janna S         8 NOVA-CA                44.91      45.13  
  6 Nie, Helen                 8 BREA-CA                47.29      46.19  
  7 Ascari, Gillian A          7 SCAL-CA                48.47      50.43  
WHT - Division  
  1 Hernandez, Abby J          7 STOP-CA                49.05      48.45  
  2 Chiu, Serena A             8 BREA-CA                49.24      51.81  
  3 Lee, Liliana N             7 BREA-CA                52.69      54.49  
  4 Sinha, Esha L              7 SACA-CA                53.95      55.36  
  5 Chang, Emi B               7 BREA-CA                59.26      56.62  
  6 Ames, Addi L               7 STOP-CA              1:09.80    1:15.09  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wynn, Kylie D              8 SACA-CA              1:31.99    1:28.12  
  2 Jacob, Paige M             8 NOVA-CA              1:33.93    1:35.24  
  3 Ghazarian, Janna S         8 NOVA-CA              1:45.30    1:38.23  
  4 Kozicki, Brooklyn G        8 RAYS-CA              1:40.21    1:42.43  
WHT - Division  
  1 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA              1:49.74    1:41.06  
  2 Okuno, Allison M           8 BREA-CA              1:46.46    1:50.15  
  3 Chen, Summer M             8 SACA-CA                   NT    1:53.53  
  4 Siglar, Kayden E           8 BREA-CA              1:57.74    1:57.55  
  5 Ames, Addi L               7 STOP-CA              2:26.27    2:37.56  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jacob, Paige M             8 NOVA-CA                20.91      20.89  
  2 Wynn, Kylie D              8 SACA-CA                21.20      21.98  
  3 Hughes, Melody G           8 SCAL-CA                21.22      25.37  
RED - Division  
  1 Anderson, Molly H          8 NOVA-CA                24.44      23.56  
  2 Ascari, Gillian A          7 SCAL-CA                25.13      23.72  
  3 Siglar, Kayden E           8 BREA-CA                23.89      24.24  
  4 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                24.27      25.40  
  5 Nie, Helen                 8 BREA-CA                25.00      25.83  
  6 Kozicki, Brooklyn G        8 RAYS-CA                23.71      26.77  
  7 Roberson, Abbie L          7 SACA-CA                25.81      28.18  
  8 Hernandez, Abby J          7 STOP-CA                24.76      29.13  
  9 Chen, Summer M             8 SACA-CA                25.85      29.49  
WHT - Division  
  1 Chang, Emi B               7 BREA-CA                28.74      27.81  
  2 Bish, Kaylee S             8 AAA-CA                 29.27      29.53  
  3 Lee, Liliana N             7 BREA-CA                27.38      30.12  
  4 Chiu, Serena A             8 BREA-CA                30.52      30.14  
  5 Ames, Addi L               7 STOP-CA                28.37      32.48  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ghazarian, Janna S         8 NOVA-CA                42.41      54.23  
 -- Jacob, Paige M             8 NOVA-CA                46.55         DQ  
RED - Division  
  1 Jurado, Phoebe B           8 RAYS-CA                48.67      47.11  
  2 Simampo, Emma H            8 SACA-CA                48.16      49.24  
  3 Anderson, Molly H          8 NOVA-CA                53.58      51.21  
  4 Chu, Cara J                7 BREA-CA                54.45      56.31  
 -- Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                57.20         DQ  
WHT - Division  
  1 Okuno, Allison M           8 BREA-CA                58.59      59.69  
  2 Ames, Addi L               7 STOP-CA              1:01.29    1:02.88  
  3 Sinha, Esha L              7 SACA-CA              1:01.96    1:05.96  
  4 Aminloo, Kiana             8 SACA-CA              1:00.79    1:08.26  
  5 Hsu, Elaine A              7 SACA-CA              1:10.95    1:14.27  
  6 Chen-Calhoun, Jayla J      7 BREA-CA              1:01.79    1:16.66  
 -- Hughes, Melody G           8 SCAL-CA              1:04.43         DQ  
 -- Nagai, Katie Y             7 NOVA-CA                   NT         DQ  
 -- Hernandez, Abby J          7 STOP-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jacob, Paige M             8 NOVA-CA                25.89      25.40  
  2 Hernandez, Abby J          7 STOP-CA                26.27      25.91  
  3 Aminloo, Kiana             8 SACA-CA                27.47      26.89  
  4 Anderson, Molly H          8 NOVA-CA                24.02      27.03  
  5 Sinha, Esha L              7 SACA-CA                27.16      27.27  
WHT - Division  
  1 Hughes, Melody G           8 SCAL-CA                29.29      31.68  
  2 Smiley, Coral O            8 DA-CA                     NT      32.91  
  3 Ames, Addi L               7 STOP-CA                42.95      39.10  
  4 Hsu, Elaine A              7 SACA-CA                42.15      39.65  
  5 Olson, Naomi J             7 AAA-CA                    NT      41.62  
  6 Nagai, Katie Y             7 NOVA-CA                   NT      41.80  
 -- Okuno, Allison M           8 BREA-CA                30.87         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                54.29      55.45  
  2 Ghazarian, Janna S         8 NOVA-CA                55.87      55.97  
  3 Trani, Romi J              8 SCAL-CA                58.06      58.71  
  4 Anderson, Molly H          8 NOVA-CA                57.79      58.77  
  5 Sinha, Esha L              7 SACA-CA                58.23    1:00.28  
  6 Jurado, Phoebe B           8 RAYS-CA                59.90    1:00.38  
  7 Lee, Liliana N             7 BREA-CA              1:02.38    1:01.78  
 -- Chen, Summer M             8 SACA-CA                56.94         DQ  
WHT - Division  
 -- Hernandez, Abby J          7 STOP-CA                   NT         DQ  
 -- Siglar, Kayden E           8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Chiu, Serena A             8 BREA-CA              1:20.51         DQ  
 -- Okuno, Allison M           8 BREA-CA              1:07.89         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wynn, Kylie D              8 SACA-CA                17.78      18.05  
  2 Trani, Romi J              8 SCAL-CA                21.20      21.09  
RED - Division  
  1 Jacob, Paige M             8 NOVA-CA                22.86      21.23  
  2 Jurado, Phoebe B           8 RAYS-CA                25.19      24.48  
  3 Okuno, Allison M           8 BREA-CA                24.47      30.69  
WHT - Division  
  1 Kozicki, Brooklyn G        8 RAYS-CA                   NT      24.04  
  2 Nie, Helen                 8 BREA-CA                31.72      27.41  
  3 Ascari, Gillian A          7 SCAL-CA                27.25      28.34  
  4 Roberson, Abbie L          7 SACA-CA                   NT      33.99  
  5 Bish, Kaylee S             8 AAA-CA                 39.78      41.53  
 -- Chang, Emi B               7 BREA-CA                35.53         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wynn, Kylie D              8 SACA-CA                40.51      41.07  
RED - Division  
  1 Simampo, Emma H            8 SACA-CA                53.00      49.04  
  2 Ghazarian, Janna S         8 NOVA-CA                50.84      51.41  
  3 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                54.08      55.80  
WHT - Division  
  1 Okuno, Allison M           8 BREA-CA              1:00.39      57.33  
 -- Chu, Cara J                7 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wynn, Kylie D              8 SACA-CA              1:33.94    1:34.86  
RED - Division  
  1 Simampo, Emma H            8 SACA-CA              1:42.28    1:43.10  
  2 Jurado, Phoebe B           8 RAYS-CA              1:51.48    1:49.50  
  3 Ghazarian, Janna S         8 NOVA-CA              1:43.76    1:51.60  
  4 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA              2:00.18    1:58.03  
  5 Chu, Cara J                7 BREA-CA              1:55.19    1:58.69  
WHT - Division  
 -- Chen-Calhoun, Jayla J      7 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT         DQ  
     1) Kambal, Sanvi G 8               2) Chen, Summer M 8               
     3) Sinha, Esha L 7                 4) Roberson, Abbie L 7            
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wynn, Zoe C               10 SACA-CA                32.24      31.89  
  2 Chung, Makenna R          10 AAM-CA                 33.08      32.39  
  3 Lindenberg, Addison A     10 NOVA-CA                32.88      33.09  
  4 Lee, Sophie Y             10 NOVA-CA                33.48      33.28  
  5 Harvey, Lilian R          10 SCAL-CA                33.46      33.39  
  6 Williams, Anne L          10 AAA-CA                 33.16      33.41  
  7 Stockwell, Mia L          10 STOP-CA                33.22      33.78  
  8 Garrard, Janie L          10 NOVA-CA                33.84      34.42  
RED - Division  
  1 Burke, Sadie E            10 AAA-CA                 34.10      31.28  
  2 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA                34.26      32.53  
  3 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                 35.25      34.29  
  4 Patel, Sara M             10 AAA-CA                 35.14      34.77  
  5 Soni, Aahana               8 NOVA-CA                34.32      35.36  
  6 Hugins, Kiana J           10 RAYS-CA                35.48      35.38  
  7 Chow, Cara E               8 NOVA-CA                35.00      35.42  
  8 Song, Eileen               8 SCAL-CA                34.68      35.61  
  9 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                34.71      35.98  
 10 Amizic, Tanja T            8 NOVA-CA                35.16      36.91  
 11 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                 35.30      37.19  
 12 Ward, Kalia A              9 BREA-CA                36.43      37.39  
 13 Ward, Chloe B             10 BREA-CA                36.79      37.65  
 14 Lueken, Gabi R            10 NOVA-CA                36.56      38.03  
WHT - Division  
  1 Kozicki, Avery S          10 RAYS-CA                40.50      36.89  
  2 Cheung, Brielle H          9 NOVA-CA                   NT      37.50  
  2 Bosick, Izzy R             9 DA-CA                  41.15      37.50  
  4 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA                37.41      38.23  
  5 Stabio, Daniella T         9 BREA-CA                41.36      38.53  
  6 Ey, Juliette J             9 NOVA-CA                38.68      38.73  
  7 Stabio, Riley K            9 BREA-CA                40.65      38.91  
  8 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA                 41.07      39.16  
  9 Equitz, Peyton C          10 AAA-CA                 41.62      39.72  
 10 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                 40.23      40.42  
 11 Dizdarevic, Adna           9 NOVA-CA                46.70      41.83  
 12 Vanderplas, Lauren G      10 NOVA-CA                43.36      42.41  
 13 Tran, Kim N               10 AAA-CA                 44.06      43.46  
 14 Lee, Stephanie L          10 AAA-CA                 43.11      43.48  
 15 Lee, Jude J                9 BREA-CA                45.19      46.45  
 16 Lee, Bella                 9 STOP-CA                47.68      46.81  
 17 Fletcher, Sadie L          9 BREA-CA                49.16      48.98  
 18 Tadrous, Chloe E           9 STOP-CA                49.88      50.94  
 19 Zheng, Moran              10 BREA-CA                49.52      52.31  
 20 Serna, Danika A            9 SCAL-CA                53.54      56.75  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kanda, Jaclyn E           10 SCAL-CA              1:08.43    1:08.14  
  2 Burke, Sadie E            10 AAA-CA               1:12.31    1:09.28  
  3 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA               1:14.10    1:13.30  
  4 Lindenberg, Addison A     10 NOVA-CA              1:13.67    1:13.53  
RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA              1:15.74    1:11.58  
  2 Stockwell, Mia L          10 STOP-CA              1:15.39    1:12.68  
  3 Lee, Sophie Y             10 NOVA-CA              1:16.25    1:12.77  
  4 Williams, Anne L          10 AAA-CA               1:14.98    1:13.59  
  5 Boice, Nicole P            9 AAA-CA               1:20.94    1:15.13  
  6 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:18.78    1:16.88  
  7 Garrard, Janie L          10 NOVA-CA              1:15.68    1:16.98  
  8 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA              1:18.50    1:18.64  
  9 Salazar, Reese P           9 NOVA-CA              1:18.37    1:19.71  
 10 Soni, Aahana               8 NOVA-CA              1:17.12    1:19.80  
 11 Kusuma, Arista C           9 NOVA-CA              1:19.25    1:20.37  
 12 Patel, Sara M             10 AAA-CA               1:19.15    1:22.05  
 13 Powell, Kate H             8 NOVA-CA              1:19.24    1:22.22  
 14 Roque, Aya F              10 NOVA-CA              1:20.19    1:24.57  
WHT - Division  
  1 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:24.86    1:16.67  
  2 Hugins, Kiana J           10 RAYS-CA              1:21.51    1:19.48  
  3 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA               1:23.08    1:21.91  
  4 Fann, Rykyn T              9 SACA-CA              1:45.41    1:22.00  
  5 Amizic, Tanja T            8 NOVA-CA              1:23.02    1:22.98  
  6 Weber, Noa                10 NOVA-CA              1:22.84    1:23.01  
  7 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA              1:22.04    1:25.24  
  8 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA               1:33.74    1:29.30  
  9 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA               1:32.63    1:30.70  
 10 You, Katelynn              9 AAA-CA               1:32.42    1:33.26  
 11 Andrews, Leah E            9 DA-CA                     NT    1:34.03  
 12 Wong, Emily D             10 BREA-CA              1:36.05    1:37.86  
 13 Yardumian, Tessa M        10 AAA-CA                    NT    1:38.63  
 14 Kramer, Sydney R           9 AAA-CA               1:56.76    1:39.29  
 15 Brown, Maycie T            9 AAA-CA               1:40.32    1:39.37  
 16 Lee, Christie J            9 BREA-CA              1:41.78    1:39.77  
 17 Young, Isabella M         10 BREA-CA              1:41.40    1:42.66  
 18 Dizdarevic, Adna           9 NOVA-CA              1:39.18    1:45.34  
 19 Tingesdahl, Hailey S      10 BREA-CA              1:57.68    1:46.82  
 20 Bartelli, Alyssa N         9 STOP-CA              1:49.30    1:47.38  
 21 Tadrous, Chloe E           9 STOP-CA              1:49.63    1:52.89  
 22 Serna, Danika A            9 SCAL-CA              2:10.82    2:07.32  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nishizaka, Maya M          9 AAM-CA               2:33.71    2:24.69  
RED - Division  
  1 Stockwell, Mia L          10 STOP-CA              2:42.09    2:39.45  
  2 Klatt, Miyabi I            9 NOVA-CA              2:48.88    2:46.27  
  3 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA              2:54.59    2:50.43  
  4 Powell, Kate H             8 NOVA-CA              2:46.78    2:54.95  
  5 Pascual, Rory E           10 NOVA-CA              2:51.17    2:56.81  
WHT - Division  
  1 Salazar, Reese P           9 NOVA-CA              2:59.99    2:55.82  
  2 Lee, Cadence O             9 NOVA-CA              3:16.58    2:58.21  
  3 Song, Eileen               8 SCAL-CA                   NT    2:59.83  
  4 Bharath, Diya              9 BREA-CA                   NT    3:06.31  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nishizaka, Maya M          9 AAM-CA                 34.67      34.85  
  2 Voss, Maya L              10 DA-CA                  36.20      36.70  
  3 Szekely, Emese            10 SACA-CA                36.09      37.05  
  4 Patel, Sara M             10 AAA-CA                 38.94      38.15  
  5 Harvey, Lilian R          10 SCAL-CA                39.78      38.81  
  6 Wynn, Zoe C               10 SACA-CA                36.59      39.21  
  7 Stockwell, Mia L          10 STOP-CA                39.10      39.25  
  8 Lindenberg, Addison A     10 NOVA-CA                39.05      39.57  
  9 Kashima, Kenna M          10 SCAL-CA                39.60      39.81  
 10 Garrard, Janie L          10 NOVA-CA                40.48      39.87  
 11 Dinh, Keira N              9 SACA-CA                39.65      40.28  
 12 Roque, Aya F              10 NOVA-CA                39.37      40.85  
 13 Amizic, Tanja T            8 NOVA-CA                40.06      40.97  
RED - Division  
  1 Chung, Makenna R          10 AAM-CA                 41.97      37.21  
  2 Chen, Calista             10 BREA-CA                40.67      37.36  
  3 Powell, Kate H             8 NOVA-CA                40.84      41.41  
  4 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                 41.99      41.50  
  5 Lee, Sophie Y             10 NOVA-CA                43.51      41.74  
  6 Bharath, Diya              9 BREA-CA                43.08      42.03  
  7 Soni, Aahana               8 NOVA-CA                41.01      42.26  
  8 Weber, Noa                10 NOVA-CA                43.86      44.54  
  9 Kozicki, Avery S          10 RAYS-CA                44.08      45.07  
 10 Klatt, Jaden N             9 NOVA-CA                43.27      45.29  
WHT - Division  
  1 Kordich, Kaitlyn R         9 DA-CA                  44.53      42.61  
  2 Cheung, Brielle H          9 NOVA-CA                   NT      44.53  
  3 Bosick, Izzy R             9 DA-CA                  45.35      46.67  
  4 Lee, Cadence O             9 NOVA-CA                45.00      46.81  
  5 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA                46.84      48.14  
  6 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                 47.91      48.48  
  7 Stabio, Daniella T         9 BREA-CA                48.66      49.07  
  8 Yardumian, Tessa M        10 AAA-CA                    NT      49.08  
  9 Fiore, Olivia A           10 NOVA-CA                   NT      49.27  
 10 Lee, Stephanie L          10 AAA-CA                 49.77      49.97  
 11 Lee, Jude J                9 BREA-CA                46.87      50.58  
 12 Dizdarevic, Adna           9 NOVA-CA                52.10      50.82  
 13 Brown, Maycie T            9 AAA-CA                 50.93      51.90  
 14 Wang, Iris I              10 AAA-CA                 51.39      51.91  
 15 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA                 52.72      52.02  
 16 Fletcher, Sadie L          9 BREA-CA                   NT      52.95  
 17 Vanderplas, Lauren G      10 NOVA-CA                50.89      53.38  
 18 Stabio, Riley K            9 BREA-CA                59.73      53.43  
 19 Lee, Bella                 9 STOP-CA                58.03      54.51  
 20 Bartelli, Alyssa N         9 STOP-CA                56.26      57.31  
 21 Serna, Danika A            9 SCAL-CA              1:04.83    1:00.97  
 22 Tadrous, Chloe E           9 STOP-CA              1:01.04    1:04.93  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nishizaka, Maya M          9 AAM-CA               1:20.57    1:16.24  
  2 Voss, Maya L              10 DA-CA                1:16.63    1:18.99  
  3 Stockwell, Mia L          10 STOP-CA              1:25.12    1:21.67  
  4 Garrard, Janie L          10 NOVA-CA              1:25.73    1:23.57  
  5 Patel, Sara M             10 AAA-CA               1:24.00    1:24.07  
  6 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA               1:27.50    1:26.28  
  7 Wynn, Zoe C               10 SACA-CA              1:21.97    1:26.53  
  8 Chung, Makenna R          10 AAM-CA               1:25.21    1:26.98  
  9 Klatt, Miyabi I            9 NOVA-CA              1:27.24    1:28.81  
 10 Young, Isabella M         10 BREA-CA              1:22.50    1:57.99  
RED - Division  
  1 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:30.27    1:25.12  
  2 Powell, Kate H             8 NOVA-CA              1:36.28    1:27.40  
  3 Amizic, Tanja T            8 NOVA-CA              1:29.97    1:28.32  
  4 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:34.19    1:28.53  
  5 Pascual, Rory E           10 NOVA-CA              1:29.13    1:29.60  
  6 Soni, Aahana               8 NOVA-CA              1:31.63    1:31.69  
  7 Roque, Aya F              10 NOVA-CA              1:32.80    1:32.31  
  8 Salazar, Reese P           9 NOVA-CA              1:31.94    1:34.80  
  9 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA              1:36.42    1:35.56  
 10 Klatt, Jaden N             9 NOVA-CA              1:36.05    1:38.67  
 11 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA              1:36.12    1:43.98  
WHT - Division  
  1 Weber, Noa                10 NOVA-CA              1:37.70    1:36.23  
  2 Lee, Christie J            9 BREA-CA              1:42.49    1:39.85  
  3 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA               1:41.23    1:41.36  
  4 Brown, Maycie T            9 AAA-CA               1:48.98    1:50.90  
  5 Dizdarevic, Adna           9 NOVA-CA              1:55.46    1:52.05  
  6 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA               1:59.92    1:56.38  
  7 Tadrous, Chloe E           9 STOP-CA              2:08.15    2:17.12  
  8 Tingesdahl, Hailey S      10 BREA-CA              2:16.50    2:21.03  
 -- Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA               1:46.75         DQ  
 -- Kramer, Sydney R           9 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- You, Katelynn              9 AAA-CA               1:46.86         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nishizaka, Maya M          9 AAM-CA                 37.79      37.29  
  2 Voss, Maya L              10 DA-CA                  37.34      39.36  
  3 Kanda, Jaclyn E           10 SCAL-CA                43.58      41.20  
  4 Garrard, Janie L          10 NOVA-CA                42.01      41.80  
  5 Chung, Makenna R          10 AAM-CA                 41.12      43.24  
  6 Chen, Calista             10 BREA-CA                45.22      43.49  
  7 Williams, Anne L          10 AAA-CA                 44.98      44.83  
  8 Pascual, Rory E           10 NOVA-CA                45.01      45.34  
  9 Kusuma, Arista C           9 NOVA-CA                44.10      45.89  
RED - Division  
  1 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                 45.66      42.51  
  2 Patel, Sara M             10 AAA-CA                 46.82      45.64  
  3 Stockwell, Mia L          10 STOP-CA                45.84      46.34  
  4 Lee, Sophie Y             10 NOVA-CA                47.61      46.50  
  4 Fann, Rykyn T              9 SACA-CA                47.00      46.50  
  6 Hugins, Kiana J           10 RAYS-CA                47.61      47.00  
  7 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA                48.63      47.09  
  8 Lindenberg, Addison A     10 NOVA-CA                47.68      47.26  
  9 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                49.14      47.69  
 10 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                 46.60      48.00  
 11 Soni, Aahana               8 NOVA-CA                47.48      48.16  
 12 Young, Isabella M         10 BREA-CA                48.22      49.10  
 13 Klatt, Jaden N             9 NOVA-CA                47.34      49.46  
 14 Weber, Noa                10 NOVA-CA                47.49      49.69  
WHT - Division  
  1 Burke, Sadie E            10 AAA-CA                 51.39      47.32  
  2 Lueken, Gabi R            10 NOVA-CA                51.23      48.78  
  3 Salazar, Reese P           9 NOVA-CA                49.90      51.17  
  4 You, Katelynn              9 AAA-CA                 52.05      51.68  
  5 Amizic, Tanja T            8 NOVA-CA                50.15      51.88  
  6 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                 51.30      52.77  
  7 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA                 54.89      54.31  
  8 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                 52.93      54.84  
  9 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA                51.82      55.25  
 10 Brown, Maycie T            9 AAA-CA               1:14.73      55.66  
 11 Lee, Christie J            9 BREA-CA              1:05.56      58.84  
 12 Bartelli, Alyssa N         9 STOP-CA                57.93    1:00.50  
 13 Wong, Emily D             10 BREA-CA              1:00.27    1:02.06  
 14 Dizdarevic, Adna           9 NOVA-CA                58.49    1:03.86  
 15 Kramer, Sydney R           9 AAA-CA                    NT    1:06.16  
 16 Serna, Danika A            9 SCAL-CA                   NT    1:09.43  
 -- Andrews, Leah E            9 DA-CA                     NT         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Voss, Maya L              10 DA-CA                1:22.22    1:23.99  
  2 Garrard, Janie L          10 NOVA-CA              1:29.66    1:31.91  
  3 Dinh, Keira N              9 SACA-CA              1:33.05    1:34.09  
  4 Kashima, Kenna M          10 SCAL-CA              1:33.14    1:35.67  
  5 Pascual, Rory E           10 NOVA-CA              1:36.34    1:36.47  
  6 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:39.92    1:38.72  
  7 Williams, Anne L          10 AAA-CA               1:37.90    1:40.29  
RED - Division  
  1 Ward, Kalia A              9 BREA-CA              1:40.17    1:40.59  
  2 Lee, Sophie Y             10 NOVA-CA              1:44.22    1:41.89  
  3 Ey, Juliette J             9 NOVA-CA              1:47.56    1:42.26  
  4 Chow, Cara E               8 NOVA-CA              1:42.81    1:44.27  
  5 Salazar, Reese P           9 NOVA-CA              1:48.82    1:49.17  
  6 Amizic, Tanja T            8 NOVA-CA              1:46.41    1:51.41  
WHT - Division  
  1 Song, Eileen               8 SCAL-CA                   NT    1:39.94  
  2 Lueken, Gabi R            10 NOVA-CA              1:49.18    1:50.87  
  3 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:55.14    1:53.72  
  4 Fiore, Olivia A           10 NOVA-CA                   NT    1:54.68  
  5 Lee, Jude J                9 BREA-CA              1:50.83    1:56.04  
  6 Lee, Stephanie L          10 AAA-CA               2:00.22    1:56.41  
  7 Tran, Kim N               10 AAA-CA                    NT    1:56.46  
  8 Bharath, Diya              9 BREA-CA              1:56.37    1:58.20  
  9 Wang, Iris I              10 AAA-CA               2:03.08    2:00.17  
 10 Equitz, Peyton C          10 AAA-CA               2:14.01    2:00.95  
 11 Lee, Bella                 9 STOP-CA              2:02.50    2:04.51  
 12 Dizdarevic, Adna           9 NOVA-CA              2:08.13    2:07.10  
 13 Bartelli, Alyssa N         9 STOP-CA                   NT    2:10.43  
 14 Vanderplas, Lauren G      10 NOVA-CA              2:10.58    2:10.84  
 15 Obeso, London C           10 BREA-CA                   NT    2:13.43  
 -- Fletcher, Sadie L          9 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wynn, Zoe C               10 SACA-CA                34.03      33.76  
  2 Szekely, Emese            10 SACA-CA                34.07      34.06  
  3 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA                36.84      34.47  
  4 Burke, Sadie E            10 AAA-CA                 38.26      34.61  
  5 Voss, Maya L              10 DA-CA                  38.30      36.39  
  6 Dinh, Keira N              9 SACA-CA                36.83      36.85  
  7 Lindenberg, Addison A     10 NOVA-CA                37.16      37.02  
  7 Chen, Calista             10 BREA-CA                36.67      37.02  
  9 Pascual, Rory E           10 NOVA-CA                36.47      37.06  
 10 Klatt, Miyabi I            9 NOVA-CA                37.62      38.29  
 11 Kashima, Kenna M          10 SCAL-CA                36.52      38.69  
RED - Division  
  1 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                 40.77      39.74  
  2 Chow, Cara E               8 NOVA-CA                38.47      40.49  
  3 Soni, Aahana               8 NOVA-CA                41.42      40.58  
  4 Cheung, Brielle H          9 NOVA-CA                38.69      41.25  
  5 Lueken, Gabi R            10 NOVA-CA                40.57      41.95  
  6 Klatt, Jaden N             9 NOVA-CA                39.03      42.04  
  7 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                 41.51      42.66  
WHT - Division  
  1 Hugins, Kiana J           10 RAYS-CA                42.82      41.28  
  2 Weber, Noa                10 NOVA-CA                43.13      41.41  
  3 Roque, Aya F              10 NOVA-CA                42.96      42.25  
  4 Kordich, Kaitlyn R         9 DA-CA                  44.99      42.61  
  5 Powell, Kate H             8 NOVA-CA                45.24      42.92  
  6 Ward, Chloe B             10 BREA-CA                42.75      42.95  
  7 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                 46.12      43.01  
  8 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA                43.10      43.71  
  9 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                44.39      43.94  
 10 Lee, Cadence O             9 NOVA-CA                45.18      45.54  
 11 Bosick, Izzy R             9 DA-CA                  50.74      49.45  
 12 Tran, Kim N               10 AAA-CA               1:03.08      52.34  
 13 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:00.08      55.24  
 14 Yardumian, Tessa M        10 AAA-CA                    NT    1:00.80  
 15 Tadrous, Chloe E           9 STOP-CA              1:11.47    1:09.36  
 -- Bartelli, Alyssa N         9 STOP-CA                53.87         DQ  
 -- Obeso, London C           10 BREA-CA                57.81         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nishizaka, Maya M          9 AAM-CA               1:16.61    1:15.71  
  2 Wynn, Zoe C               10 SACA-CA              1:24.60    1:22.93  
  3 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA               1:26.17    1:30.80  
RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA              1:29.96    1:22.44  
  2 Harvey, Lilian R          10 SCAL-CA              1:33.46    1:28.07  
  3 Lueken, Gabi R            10 NOVA-CA              1:30.22    1:31.91  
  4 Klatt, Jaden N             9 NOVA-CA              1:34.36    1:39.41  
WHT - Division  
  1 Klatt, Miyabi I            9 NOVA-CA              1:46.81    1:29.36  
  2 Tully, Payton C           10 SCAL-CA              1:45.77    1:47.21  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nishizaka, Maya M          9 AAM-CA               1:13.13    1:13.94  
  2 Chen, Calista             10 BREA-CA              1:24.44    1:22.44  
  3 Chung, Makenna R          10 AAM-CA               1:26.09    1:25.20  
  4 Harvey, Lilian R          10 SCAL-CA              1:25.24    1:26.62  
  5 Klatt, Miyabi I            9 NOVA-CA              1:25.61    1:28.63  
RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA              1:27.11    1:25.65  
  2 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:27.15    1:25.94  
  3 Hugins, Kiana J           10 RAYS-CA              1:30.86    1:30.13  
  4 Roque, Aya F              10 NOVA-CA              1:29.00    1:31.26  
  5 Patel, Sara M             10 AAA-CA               1:31.86    1:31.32  
  6 Weber, Noa                10 NOVA-CA              1:29.93    1:32.32  
  7 Klatt, Jaden N             9 NOVA-CA              1:29.88    1:33.48  
  8 Salazar, Reese P           9 NOVA-CA              1:32.70    1:35.40  
  9 Ward, Kalia A              9 BREA-CA              1:33.53    1:35.62  
WHT - Division  
  1 Ward, Chloe B             10 BREA-CA              1:36.18    1:31.93  
  2 Kordich, Kaitlyn R         9 DA-CA                1:34.98    1:34.42  
  3 Ey, Juliette J             9 NOVA-CA              1:36.45    1:35.63  
  4 Stabio, Daniella T         9 BREA-CA              1:45.80    1:37.63  
  5 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA               1:36.37    1:37.66  
  6 Kozicki, Avery S          10 RAYS-CA              1:42.63    1:43.88  
  7 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA               1:50.04    1:43.98  
  8 Wang, Iris I              10 AAA-CA               1:56.13    1:46.22  
  9 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA                    NT    1:48.48  
 10 Fiore, Olivia A           10 NOVA-CA                   NT    1:48.51  
 11 Yang, Nicole               7 SCAL-CA                   NT    2:10.71  
 -- Stabio, Riley K            9 BREA-CA              1:59.23         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kanda, Jaclyn E           10 SCAL-CA              2:43.93    2:43.96  
  2 Voss, Maya L              10 DA-CA                2:56.68    2:45.21  
  3 Chung, Makenna R          10 AAM-CA               3:06.50    3:00.90  
  4 Lindenberg, Addison A     10 NOVA-CA              3:00.60    3:00.94  
  5 Pascual, Rory E           10 NOVA-CA              3:04.82    3:01.20  
  6 Klatt, Miyabi I            9 NOVA-CA              3:01.20    3:05.76  
RED - Division  
  1 Kusuma, Arista C           9 NOVA-CA              3:06.55    3:05.49  
  2 Powell, Kate H             8 NOVA-CA              3:12.65    3:11.63  
  3 Roque, Aya F              10 NOVA-CA              3:21.23    3:14.01  
  4 Hugins, Kiana J           10 RAYS-CA              3:18.22    3:35.04  
WHT - Division  
  1 Lee, Sophie Y             10 NOVA-CA                   NT    3:09.46  
  2 Lueken, Gabi R            10 NOVA-CA                   NT    3:26.91  
  3 Tully, Payton C           10 SCAL-CA              3:46.75    3:37.90  
 -- Fann, Rykyn T              9 SACA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:11.35  
     1) Burke, Sadie E 10               2) Boice, Nicole P 9              
     3) Boonruang, Panus 10             4) Williams, Anne L 10            
  2 Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT    2:12.26  
     1) Szekely, Emese 10               2) Wynn, Kylie D 8                
     3) Wynn, Zoe C 10                  4) Dinh, Keira N 9                
  3 Irvine Novaquatics-CA  'A'                        2:20.00    2:22.41  
     1) Lee, Sophie Y 10                2) Klatt, Miyabi I 9              
     3) Powell, Kate H 8                4) Garrard, Janie L 10            
  4 Irvine Novaquatics-CA  'B'                             NT    2:24.71  
     1) Cheung, Brielle H 9             2) Weber, Noa 10                  
     3) Salazar, Reese P 9              4) Lee, Cadence O 9               
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Irvine Novaquatics-CA  'A'                        2:40.00    2:35.34  
     1) Roque, Aya F 10                 2) Kusuma, Arista C 9             
     3) Pascual, Rory E 10              4) Lindenberg, Addison A 10       
  2 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                   NT    2:36.71  
     1) Boonruang, Panus 10             2) Williams, Anne L 10            
     3) Burke, Sadie E 10               4) Boice, Nicole P 9              
  3 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:44.79  
     1) Patel, Sara M 10                2) You, Katelynn 9                
     3) Zanganeh, Ariana L 10           4) Lazarit, Zeliyah H 9           
  4 Irvine Novaquatics-CA  'B'                        2:44.00    2:48.35  
     1) Amizic, Tanja T 8               2) Soni, Aahana 8                 
     3) Lueken, Gabi R 10               4) Klatt, Jaden N 9               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wu, Ruth W                11 SACA-CA                27.07      27.53  
  2 Zhang, Susan              12 NOVA-CA                29.08      27.79  
  3 Yu, Margaret L            12 DA-CA                  29.02      28.46  
  4 Reid, Julia Y             12 SCAL-CA                28.18      28.63  
  5 Tran, Fiona               11 BREA-CA                29.06      28.80  
  6 Guo, Vivian L             12 NOVA-CA                29.42      28.98  
  7 Mao, Stephanie K          12 SCAL-CA                28.99      29.03  
  8 Hazeltine, Kira E         12 SCAL-CA                29.36      29.07  
  9 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA                29.13      29.80  
 10 Wang, Amy                 12 BREA-CA                30.42      29.81  
 11 Ruacho, Katelyn R         12 SCAL-CA                29.42      29.85  
 12 Tolkachev, Katerina A     11 SCAL-CA                30.01      30.00  
 13 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                29.50      30.23  
 14 Elseifi, Yosra M          11 SCAL-CA                30.70      30.92  
 15 Ota, Risa                 11 NOVA-CA                30.34      31.35  
RED - Division  
  1 Gordon, Julie             11 NOVA-CA                31.03      30.05  
  2 Lee, Angie                12 AAA-CA                 30.96      30.32  
  3 No, Katie                 12 NOVA-CA                32.97      30.87  
  4 Ho, Katelyn T             11 NOVA-CA                31.44      30.95  
  5 Pham, Hannah H            11 NOVA-CA                31.58      31.35  
  6 Yang, Jessica H           11 AAA-CA                 31.04      31.56  
  7 Nguyen, Jolie Y           11 STOP-CA                31.33      31.76  
  8 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                 31.61      32.00  
  9 Macavei, Katie T          12 STOP-CA                31.81      32.09  
 10 Grombchevsky, Alexandra   11 NOVA-CA                31.94      32.23  
 11 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                32.10      32.91  
 12 Holdsworth, Juliette S    12 NOVA-CA                33.41      32.98  
 13 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 31.95      33.05  
 14 Sabadin, Aniela L         12 BREA-CA                33.20      33.07  
 15 Oh, Piper A               11 SCAL-CA                32.91      33.23  
 16 Clark, Isabella H         11 NOVA-CA                32.91      33.26  
 17 Khan, Grace L             11 RAYS-CA                30.78      33.65  
 18 Mandoli, Sofia M          11 DA-CA                  33.19      34.66  
 19 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA                33.29      34.87  
WHT - Division  
  1 Woo, Mina                 11 SCAL-CA                   NT      29.51  
  2 Gabal, Sophia L           12 NOVA-CA                   NT      30.99  
  3 Yu, Audrey G              11 NOVA-CA                33.67      32.73  
  4 Suviate, Jovani E         12 BREA-CA                   NT      33.66  
  5 Moon, Stacey Y            11 SCAL-CA                34.96      33.90  
  6 Ford, Agatha T            12 DA-CA                  34.82      33.98  
  7 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 34.08      34.15  
  8 Le, Kaylin                11 NOVA-CA                36.03      34.72  
  9 Bakus, Gabriella J        11 DA-CA                  36.41      35.19  
 10 Ro, Ava H                 11 STOP-CA                35.57      36.30  
 11 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA                 37.27      36.31  
 12 Trieu, Tessa T            12 NOVA-CA                37.66      37.66  
 13 Vanasopha, Kaylee T       12 AAA-CA                 46.45      39.04  
 14 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA                 38.19      39.33  
 15 Ruiz, Gennevie A          11 AAA-CA                    NT      39.95  
 16 Bui, Katie                11 NOVA-CA                   NT      42.43  
 17 Gelb, Kate E              11 NOVA-CA                47.41      49.62  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wu, Ruth W                11 SACA-CA                59.31    1:00.01  
  2 Tran, Fiona               11 BREA-CA              1:01.95    1:01.58  
  3 Kim, Madeleine Y          12 SACA-CA              1:04.05    1:02.78  
  4 Reid, Julia Y             12 SCAL-CA              1:02.34    1:03.13  
  5 Ruacho, Katelyn R         12 SCAL-CA              1:02.66    1:03.18  
  6 Mao, Stephanie K          12 SCAL-CA              1:03.54    1:03.54  
  7 Yeh, Robin C              12 NOVA-CA              1:02.41    1:04.05  
  8 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              1:06.04    1:04.39  
  9 Tolkachev, Katerina A     11 SCAL-CA              1:05.82    1:04.82  
 10 Gordon, Julie             11 NOVA-CA              1:06.13    1:04.94  
 11 Wong, Makena J            12 SCAL-CA              1:06.38    1:05.36  
 12 Hazeltine, Kira E         12 SCAL-CA              1:03.69    1:05.50  
 13 Yu, Margaret L            12 DA-CA                1:04.06    1:05.74  
RED - Division  
  1 Guo, Vivian L             12 NOVA-CA              1:08.09    1:04.29  
  2 Suh, Ella G               11 SCAL-CA              1:07.16    1:05.96  
  3 Elseifi, Yosra M          11 SCAL-CA              1:06.99    1:07.04  
  4 Ngo, Sophie E             12 SCAL-CA              1:11.05    1:08.57  
  5 Ho, Katelyn T             11 NOVA-CA              1:07.67    1:09.39  
  6 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               1:10.22    1:11.48  
  7 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              1:11.74    1:11.96  
  8 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:12.63    1:12.04  
  9 Grombchevsky, Alexandra   11 NOVA-CA              1:12.29    1:12.19  
 10 Sabadin, Aniela L         12 BREA-CA              1:12.19    1:13.07  
 11 Calilung, Nadia G         12 AAA-CA               1:12.38    1:13.14  
WHT - Division  
  1 Woo, Mina                 11 SCAL-CA                   NT    1:03.39  
  2 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:12.94    1:07.82  
  3 Kennedy, Sydney P         11 NOVA-CA              1:12.74    1:12.72  
  4 Maeda, Sayaka             11 STOP-CA              1:14.14    1:13.08  
  5 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA              1:15.09    1:18.66  
  6 Le, Kaylin                11 NOVA-CA                   NT    1:19.51  
  7 Loh, Angelina J           11 BREA-CA              1:24.66    1:20.54  
  8 Jeffries, MJ N            12 BREA-CA              1:17.52    1:20.66  
  9 Comire, Ella R            11 AAA-CA               1:33.89    1:25.68  
 10 Lugassy, Natalia          12 SCAL-CA              1:26.70    1:26.42  
 11 Ruiz, Gennevie A          11 AAA-CA               1:28.58    1:31.56  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Taguchi, Ai               11 SACA-CA              2:11.86    2:11.68  
  2 Inouye, Taylor M          12 SCAL-CA              2:11.39    2:13.34  
RED - Division  
  1 Shim, Peyton              12 NOVA-CA              2:28.43    2:18.26  
  2 Clark, Isabella H         11 NOVA-CA              2:36.94    2:33.89  
  3 Gabal, Sophia L           12 NOVA-CA              2:37.09    2:36.06  
WHT - Division  
  1 Sabadin, Aniela L         12 BREA-CA              2:44.36    2:32.76  
  2 Li, Emily Y               12 BREA-CA                   NT    2:35.80  
  3 Taniguchi, Michelle H     11 NOVA-CA              2:47.27    2:36.33  
  4 Liddane, Lauren A         12 SCAL-CA              2:53.71    2:48.67  
  5 Moon, Stacey Y            11 SCAL-CA              2:46.98    2:49.09  
  6 Ramthun, Paige L          12 STOP-CA              2:56.20    3:03.65  
  7 Ruiz, Gennevie A          11 AAA-CA                    NT    3:15.58  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kashima, Kayla M          12 SCAL-CA              5:42.54    5:49.35  
  2 Taguchi, Ai               11 SACA-CA              5:58.72    5:50.51  
RED - Division  
  1 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              6:43.32    6:39.88  
  2 Yu, Margaret L            12 DA-CA                6:59.50    6:40.37  
  3 Holdsworth, Juliette S    12 NOVA-CA              6:45.23    6:46.25  
  4 Mackowiak, Katie L        12 SCAL-CA              6:31.61    7:00.55  
  5 Thompson, Amery A         11 AAA-CA               6:59.50    7:08.52  
  6 Khan, Grace L             11 RAYS-CA              6:59.50    7:12.29  
 
Girls 11-12 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Taguchi, Ai               11 SACA-CA             12:07.56   12:04.65  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tran, Fiona               11 BREA-CA                32.80      32.76  
  2 Mao, Stephanie K          12 SCAL-CA                33.51      32.86  
  3 Reid, Julia Y             12 SCAL-CA                33.92      33.46  
  4 Sato, Gillian R           11 STOP-CA                33.61      33.56  
  5 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA                34.15      33.63  
  6 Tolkachev, Katerina A     11 SCAL-CA                34.77      33.89  
  7 Hazeltine, Kira E         12 SCAL-CA                34.37      34.01  
  8 Zhang, Susan              12 NOVA-CA                35.80      34.42  
  9 Mackowiak, Katie L        12 SCAL-CA                34.33      34.72  
 10 Yeh, Robin C              12 NOVA-CA                34.08      34.95  
 11 Kashima, Kayla M          12 SCAL-CA                34.18      35.15  
 12 Walker, Mia L             11 NOVA-CA                35.98      35.35  
 13 Elseifi, Yosra M          11 SCAL-CA                34.58      35.40  
 14 Ho, Katelyn T             11 NOVA-CA                36.18      35.58  
 15 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                35.90      36.63  
RED - Division  
  1 Oh, Piper A               11 SCAL-CA                38.57      36.37  
  1 Ngo, Sophie E             12 SCAL-CA                36.57      36.37  
  3 Yu, Margaret L            12 DA-CA                  37.89      36.39  
  4 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 36.45      36.80  
  5 Bista, Sukriti            11 NOVA-CA                37.73      36.84  
  6 Calaiacovo, Ella J        11 NOVA-CA                38.59      37.19  
  7 Macavei, Katie T          12 STOP-CA                37.20      37.23  
  8 Surjadinata, Lily         11 STOP-CA                37.28      37.59  
  9 Wang, Amy                 12 BREA-CA                39.08      37.69  
 10 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                 38.26      37.92  
 11 Grombchevsky, Alexandra   11 NOVA-CA                38.73      38.07  
 12 Li, Emily Y               12 BREA-CA                37.10      38.08  
 13 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA                 39.10      38.48  
WHT - Division  
  1 Suviate, Jovani E         12 BREA-CA                   NT      39.67  
  2 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA                 41.39      39.73  
  3 Comire, Ella R            11 AAA-CA                 43.62      40.51  
  4 Holdsworth, Juliette S    12 NOVA-CA                40.09      41.09  
  5 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA                 40.73      41.52  
  6 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 41.09      42.06  
  7 Calilung, Nadia G         12 AAA-CA                 41.98      42.64  
  7 Yu, Audrey G              11 NOVA-CA                43.83      42.64  
  9 Trieu, Tessa T            12 NOVA-CA                43.87      42.88  
 10 Le, Kaylin                11 NOVA-CA                45.40      43.43  
 11 Loh, Angelina J           11 BREA-CA                47.68      44.14  
 12 Ramthun, Paige L          12 STOP-CA                43.65      44.18  
 13 Collins, Lily A           11 DA-CA                  49.16      47.61  
 -- Ruiz, Gennevie A          11 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Inouye, Taylor M          12 SCAL-CA              1:12.30    1:11.63  
  2 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              1:13.05    1:13.39  
  3 Tolkachev, Katerina A     11 SCAL-CA              1:15.06    1:14.20  
  4 Zhang, Susan              12 NOVA-CA              1:16.73    1:14.85  
  5 Elseifi, Yosra M          11 SCAL-CA              1:13.94    1:17.20  
RED - Division  
  1 Ho, Katelyn T             11 NOVA-CA              1:19.02    1:18.35  
  2 Surjadinata, Lily         11 STOP-CA              1:18.39    1:18.71  
  3 No, Katie                 12 NOVA-CA              1:23.26    1:19.22  
  4 Greene, Kayla D           12 NOVA-CA              1:18.99    1:19.80  
  5 Li, Emily Y               12 BREA-CA              1:24.37    1:20.65  
  6 Grombchevsky, Alexandra   11 NOVA-CA              1:21.84    1:21.58  
  7 Calaiacovo, Ella J        11 NOVA-CA              1:23.55    1:21.59  
  8 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:24.88    1:23.74  
  9 Ro, Ava H                 11 STOP-CA              1:23.35    1:25.65  
WHT - Division  
  1 Wang, Amy                 12 BREA-CA                   NT    1:22.64  
  2 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA               1:27.55    1:25.00  
  3 Liddane, Lauren A         12 SCAL-CA              1:27.84    1:29.47  
  4 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA               1:30.89    1:34.08  
  5 Moon, Stacey Y            11 SCAL-CA              1:36.47    1:37.89  
  6 Ruiz, Gennevie A          11 AAA-CA                    NT    1:42.69  
  7 Gelb, Kate E              11 NOVA-CA                   NT    2:13.56  
 -- Bui, Katie                11 NOVA-CA                   NT         DQ  
 -- Hsu, Joanne K             11 SACA-CA                   NT         DQ  
 -- Vanasopha, Kaylee T       12 AAA-CA               1:44.31         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Taguchi, Ai               11 SACA-CA              2:24.92    2:23.93  
  2 Wong, Makena J            12 SCAL-CA              2:27.20    2:28.95  
  3 Inouye, Taylor M          12 SCAL-CA              2:30.73    2:32.07  
RED - Division  
 -- Oh, Piper A               11 SCAL-CA              2:56.06         DQ  
WHT - Division  
  1 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA                   NT    2:45.27  
  2 Harvey, Marilyn H         11 SCAL-CA              3:04.92    2:53.41  
  3 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                    NT    3:00.74  
 -- Pense, Sophie C           12 NOVA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Reid, Julia Y             12 SCAL-CA                35.65      35.36  
  2 Wu, Ruth W                11 SACA-CA                35.85      36.39  
  3 Gordon, Julie             11 NOVA-CA                38.85      37.68  
  3 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                38.73      37.68  
  5 Walker, Mia L             11 NOVA-CA                37.64      37.71  
  6 Clark, Isabella H         11 NOVA-CA                38.19      37.87  
  7 Wong, Makena J            12 SCAL-CA                37.82      37.89  
  8 Tran, Fiona               11 BREA-CA                38.41      37.96  
  9 Tran, Irene A             11 NOVA-CA                38.60      38.06  
 10 Ruacho, Katelyn R         12 SCAL-CA                38.64      38.13  
 11 Tolkachev, Katerina A     11 SCAL-CA                38.84      38.41  
 12 Guo, Vivian L             12 NOVA-CA                38.88      38.83  
 13 Ota, Risa                 11 NOVA-CA                38.33      39.11  
 14 Kennedy, Sydney P         11 NOVA-CA                40.75      39.96  
 15 Bista, Sukriti            11 NOVA-CA                39.46      40.18  
 16 Surjadinata, Lily         11 STOP-CA                40.60      40.69  
 17 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA                40.60      41.29  
 -- Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                40.61         DQ  
RED - Division  
  1 Shim, Peyton              12 NOVA-CA                42.27      38.26  
  2 Pham, Hannah H            11 NOVA-CA                41.05      39.93  
  3 Macavei, Katie T          12 STOP-CA                42.16      40.32  
  4 No, Katie                 12 NOVA-CA                41.47      40.77  
  5 Chow, Nina C              11 BREA-CA                41.98      40.87  
  6 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                 41.82      41.54  
  7 Li, Emily Y               12 BREA-CA                42.23      41.63  
  8 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                43.39      41.89  
  9 Oh, Piper A               11 SCAL-CA                42.64      42.16  
 10 Yang, Jessica H           11 AAA-CA                 43.35      42.46  
 11 Maeda, Sayaka             11 STOP-CA                41.44      42.47  
 12 Holdsworth, Juliette S    12 NOVA-CA                42.35      42.58  
 13 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                 43.54      42.65  
 14 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 43.07      42.93  
 15 Khan, Grace L             11 RAYS-CA                43.95      44.64  
WHT - Division  
  1 Woo, Mina                 11 SCAL-CA                   NT      35.43  
  2 Yu, Audrey G              11 NOVA-CA                46.13      43.00  
  3 Suviate, Jovani E         12 BREA-CA                   NT      43.99  
  4 Mandoli, Sofia M          11 DA-CA                  45.59      44.04  
  5 Sabadin, Aniela L         12 BREA-CA                45.26      44.47  
  6 Trieu, Tessa T            12 NOVA-CA                46.55      45.65  
  7 Ford, Agatha T            12 DA-CA                     NT      46.99  
  8 Kuld  Nielsen, Liv        12 DA-CA                     NT      47.39  
  9 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA                45.34      47.41  
 10 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA                 48.07      48.11  
 11 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA                 50.58      48.89  
 12 Bakus, Gabriella J        11 DA-CA                  52.04      52.15  
 13 Hsu, Joanne K             11 SACA-CA                   NT      53.68  
 14 Bui, Katie                11 NOVA-CA                   NT      56.83  
 15 Gelb, Kate E              11 NOVA-CA              1:02.62      59.89  
 -- Vanasopha, Kaylee T       12 AAA-CA                 55.11         DQ  
 -- Lee, Angie                12 AAA-CA                 46.64         DQ  
 -- Le, Kaylin                11 NOVA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mao, Stephanie K          12 SCAL-CA              1:18.60    1:17.09  
  2 Kashima, Kayla M          12 SCAL-CA              1:18.02    1:18.86  
  3 Wu, Ruth W                11 SACA-CA              1:18.03    1:20.69  
  4 Gordon, Julie             11 NOVA-CA              1:23.28    1:20.86  
  5 Sato, Gillian R           11 STOP-CA              1:20.51    1:20.87  
  6 Zhang, Susan              12 NOVA-CA              1:23.66    1:21.49  
  7 Kim, Madeleine Y          12 SACA-CA              1:21.98    1:22.00  
  8 Harvey, Marilyn H         11 SCAL-CA              1:21.52    1:23.13  
  9 Walker, Mia L             11 NOVA-CA              1:22.76    1:23.80  
 10 Guo, Vivian L             12 NOVA-CA              1:24.51    1:25.08  
 11 Yeh, Robin C              12 NOVA-CA              1:22.33    1:25.19  
 12 Bista, Sukriti            11 NOVA-CA              1:23.85    1:25.40  
 13 Pham, Hannah H            11 NOVA-CA              1:27.57    1:25.74  
 14 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              1:26.56    1:27.77  
 15 Surjadinata, Lily         11 STOP-CA              1:26.76    1:29.82  
RED - Division  
  1 Li, Emily Y               12 BREA-CA              1:30.91    1:28.79  
  2 Maeda, Sayaka             11 STOP-CA              1:32.15    1:29.47  
  3 Greene, Kayla D           12 NOVA-CA              1:31.55    1:31.80  
  4 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:33.29    1:32.60  
  5 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA               1:31.67    1:32.88  
  6 Taniguchi, Michelle H     11 NOVA-CA              1:36.31    1:34.32  
  7 Trieu, Tessa T            12 NOVA-CA              1:35.29    1:37.83  
  8 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA               1:35.57    1:39.20  
WHT - Division  
  1 Woo, Mina                 11 SCAL-CA                   NT    1:16.45  
  2 Loh, Angelina J           11 BREA-CA              1:38.85    1:31.55  
  3 Gabal, Sophia L           12 NOVA-CA                   NT    1:33.64  
  4 Moon, Stacey Y            11 SCAL-CA              1:38.46    1:34.45  
  5 Sabadin, Aniela L         12 BREA-CA                   NT    1:35.16  
  6 Pense, Sophie C           12 NOVA-CA              1:37.64    1:36.49  
  7 Liddane, Lauren A         12 SCAL-CA              1:43.10    1:37.87  
  8 Thompson, Amery A         11 AAA-CA               1:39.11    1:40.27  
  9 Yu, Audrey G              11 NOVA-CA              1:41.97    1:41.06  
 10 Austin, Lexi O            11 DA-CA                     NT    1:41.45  
 11 Lugassy, Natalia          12 SCAL-CA              1:44.37    1:43.57  
 12 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA               1:50.48    1:43.60  
 13 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA              1:41.65    1:45.39  
 14 Jeffries, MJ N            12 BREA-CA              1:42.63    1:46.95  
 15 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA               1:55.52    1:47.24  
 16 Comire, Ella R            11 AAA-CA               2:07.96    1:48.70  
 17 Ramthun, Paige L          12 STOP-CA              1:48.40    2:01.31  
 -- Le, Kaylin                11 NOVA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Taguchi, Ai               11 SACA-CA              3:01.53    2:45.06  
  2 Yu, Margaret L            12 DA-CA                2:56.55    2:54.34  
  3 Wu, Ruth W                11 SACA-CA              2:53.32    2:57.07  
  4 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              3:02.98    3:07.74  
RED - Division  
  1 Oh, Piper A               11 SCAL-CA              3:22.47    3:15.57  
WHT - Division  
  1 Woo, Mina                 11 SCAL-CA                   NT    2:40.47  
  2 Shim, Peyton              12 NOVA-CA                   NT    2:53.22  
  3 Chow, Nina C              11 BREA-CA                   NT    3:04.74  
  4 Li, Emily Y               12 BREA-CA                   NT    3:09.36  
  5 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                   NT    3:14.49  
  6 Ford, Agatha T            12 DA-CA                     NT    3:35.05  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tran, Fiona               11 BREA-CA                31.56      29.83  
  2 Ruacho, Katelyn R         12 SCAL-CA                30.73      30.21  
  3 Reid, Julia Y             12 SCAL-CA                32.51      31.75  
  4 Guo, Vivian L             12 NOVA-CA                31.84      32.15  
  5 Hazeltine, Kira E         12 SCAL-CA                33.46      32.22  
  6 Mao, Stephanie K          12 SCAL-CA                32.53      32.45  
  7 Ota, Risa                 11 NOVA-CA                32.90      33.31  
  8 Tran, Irene A             11 NOVA-CA                34.01      33.32  
  9 Walker, Mia L             11 NOVA-CA                32.32      33.64  
 10 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                 33.97      34.21  
 11 Kennedy, Sydney P         11 NOVA-CA                33.41      34.45  
 12 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA                34.17      35.42  
RED - Division  
  1 Yang, Jessica H           11 AAA-CA                 35.71      33.38  
  2 Elseifi, Yosra M          11 SCAL-CA                37.24      33.50  
  3 Bista, Sukriti            11 NOVA-CA                35.72      33.56  
  4 Gordon, Julie             11 NOVA-CA                35.67      33.73  
  5 Pham, Hannah H            11 NOVA-CA                35.97      35.05  
  6 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                 35.28      35.18  
  7 Nguyen, Jolie Y           11 STOP-CA                36.09      35.71  
  8 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                35.61      35.93  
  9 Gabal, Sophia L           12 NOVA-CA                36.61      35.97  
 10 Surjadinata, Lily         11 STOP-CA                34.63      36.15  
 11 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                36.09      36.33  
 11 Calaiacovo, Ella J        11 NOVA-CA                36.39      36.33  
 13 Greene, Kayla D           12 NOVA-CA                36.13      36.84  
 14 Holdsworth, Juliette S    12 NOVA-CA                36.90      37.87  
 15 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 37.05      37.99  
 16 Grombchevsky, Alexandra   11 NOVA-CA                37.38      38.21  
WHT - Division  
  1 Ho, Katelyn T             11 NOVA-CA                37.80      35.16  
  2 Macavei, Katie T          12 STOP-CA                   NT      37.16  
  3 Wang, Amy                 12 BREA-CA                37.97      37.45  
  4 Clark, Isabella H         11 NOVA-CA                38.59      37.84  
  5 Maeda, Sayaka             11 STOP-CA                39.70      39.45  
  6 Yu, Audrey G              11 NOVA-CA                38.91      39.79  
  7 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA                38.80      40.67  
  8 Liddane, Lauren A         12 SCAL-CA                42.16      41.22  
  9 Trieu, Tessa T            12 NOVA-CA                40.35      41.28  
 10 Le, Kaylin                11 NOVA-CA                   NT      41.44  
 11 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 40.35      41.78  
 12 Ro, Ava H                 11 STOP-CA                40.92      42.80  
 13 Suviate, Jovani E         12 BREA-CA                   NT      42.83  
 14 Mandoli, Sofia M          11 DA-CA                  42.04      43.05  
 15 Khan, Grace L             11 RAYS-CA                37.41      43.87  
 16 Sabadin, Aniela L         12 BREA-CA                42.45      44.39  
 17 Bakus, Gabriella J        11 DA-CA                  45.96      46.57  
 18 Hsu, Joanne K             11 SACA-CA                42.20      49.02  
 19 Kuld  Nielsen, Liv        12 DA-CA                  42.44      49.23  
 -- Ruiz, Gennevie A          11 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Zhang, Susan              12 NOVA-CA              1:19.02    1:17.06  
  2 Hazeltine, Kira E         12 SCAL-CA              1:21.77    1:17.28  
  3 Kennedy, Sydney P         11 NOVA-CA              1:17.45    1:18.13  
  4 Pham, Hannah H            11 NOVA-CA              1:19.48    1:18.74  
  5 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               1:21.21    1:21.53  
  6 Surjadinata, Lily         11 STOP-CA              1:19.67    1:22.62  
  7 Greene, Kayla D           12 NOVA-CA              1:20.11    1:24.04  
WHT - Division  
  1 Clark, Isabella H         11 NOVA-CA              1:27.77    1:21.43  
  2 Calaiacovo, Ella J        11 NOVA-CA              1:25.33    1:21.71  
  3 Jeffries, MJ N            12 BREA-CA              1:28.49    1:27.94  
  4 Suviate, Jovani E         12 BREA-CA                   NT    1:35.50  
  5 Lugassy, Natalia          12 SCAL-CA                   NT    1:37.87  
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Taguchi, Ai               11 SACA-CA              2:26.11    2:31.33  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reid, Julia Y             12 SCAL-CA              1:12.17    1:11.37  
  2 Wu, Ruth W                11 SACA-CA              1:10.98    1:11.43  
  3 Sato, Gillian R           11 STOP-CA              1:10.36    1:12.21  
  4 Ruacho, Katelyn R         12 SCAL-CA              1:13.42    1:12.96  
  5 Guo, Vivian L             12 NOVA-CA              1:14.01    1:13.18  
  6 Gordon, Julie             11 NOVA-CA              1:16.03    1:13.24  
  7 Tolkachev, Katerina A     11 SCAL-CA              1:13.02    1:14.62  
  8 Bista, Sukriti            11 NOVA-CA              1:15.14    1:15.20  
  9 Suh, Ella G               11 SCAL-CA              1:13.34    1:15.99  
 10 Walker, Mia L             11 NOVA-CA              1:14.56    1:16.03  
 11 Harvey, Marilyn H         11 SCAL-CA              1:15.77    1:21.00  
 -- Kim, Madeleine Y          12 SACA-CA              1:16.76         DQ  
RED - Division  
  1 Pham, Hannah H            11 NOVA-CA              1:18.41    1:17.55  
  2 Kennedy, Sydney P         11 NOVA-CA              1:17.86    1:19.22  
  3 Clark, Isabella H         11 NOVA-CA              1:18.82    1:19.29  
  4 Macavei, Katie T          12 STOP-CA              1:20.18    1:19.68  
  5 Gabal, Sophia L           12 NOVA-CA              1:21.41    1:19.99  
  6 Ho, Katelyn T             11 NOVA-CA              1:21.04    1:20.00  
  7 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:21.57    1:20.86  
  8 Greene, Kayla D           12 NOVA-CA              1:21.36    1:20.90  
  9 Grombchevsky, Alexandra   11 NOVA-CA              1:23.94    1:22.50  
 10 Oh, Piper A               11 SCAL-CA              1:22.75    1:22.74  
 11 Calaiacovo, Ella J        11 NOVA-CA              1:23.71    1:22.88  
 12 Maeda, Sayaka             11 STOP-CA              1:19.92    1:24.71  
WHT - Division  
  1 Woo, Mina                 11 SCAL-CA                   NT    1:12.31  
  2 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:27.88    1:21.73  
  3 Taniguchi, Michelle H     11 NOVA-CA              1:27.52    1:22.19  
  4 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA               1:25.58    1:26.22  
  5 Liddane, Lauren A         12 SCAL-CA              1:26.48    1:27.46  
  6 Calilung, Nadia G         12 AAA-CA               1:28.62    1:28.53  
  7 Yu, Audrey G              11 NOVA-CA              1:28.27    1:29.10  
  8 Suviate, Jovani E         12 BREA-CA                   NT    1:29.59  
  9 Trieu, Tessa T            12 NOVA-CA              1:26.36    1:30.18  
 10 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA              1:26.34    1:30.83  
 11 Collins, Lily A           11 DA-CA                1:47.04    1:46.19  
 -- Moon, Stacey Y            11 SCAL-CA              1:30.00         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Inouye, Taylor M          12 SCAL-CA              2:27.20    2:27.19  
  2 Mao, Stephanie K          12 SCAL-CA              2:35.23    2:31.42  
  3 Tran, Irene A             11 NOVA-CA              2:34.74    2:33.97  
  4 Wong, Makena J            12 SCAL-CA              2:34.28    2:35.22  
  5 Shim, Peyton              12 NOVA-CA              2:42.10    2:37.82  
  6 Bista, Sukriti            11 NOVA-CA              2:39.05    2:38.97  
  7 Hazeltine, Kira E         12 SCAL-CA              2:43.29    2:44.66  
RED - Division  
  1 Kennedy, Sydney P         11 NOVA-CA              2:46.90    2:45.85  
  2 Greene, Kayla D           12 NOVA-CA              2:47.82    2:46.03  
  3 Maeda, Sayaka             11 STOP-CA              2:58.13    2:53.52  
  4 Calaiacovo, Ella J        11 NOVA-CA              3:00.83    3:04.14  
 -- Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              2:52.87         DQ  
 -- Lee, Angie                12 AAA-CA               2:50.91         DQ  
WHT - Division  
  1 Zhang, Susan              12 NOVA-CA                   NT    2:50.32  
  2 Gabal, Sophia L           12 NOVA-CA                   NT    2:51.07  
  3 Moon, Stacey Y            11 SCAL-CA              3:06.64    3:08.67  
  4 Liddane, Lauren A         12 SCAL-CA              3:06.06    3:09.98  
 -- Nguyen, Jolie Y           11 STOP-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Irvine Novaquatics-CA  'A'                        2:10.00    2:07.29  
     1) Grombchevsky, Alexandra S 11    2) Greene, Kayla D 12             
     3) Yu, Audrey G 11                 4) Zhang, Susan 12                
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:29.72  
     1) Alger, Jayen Bernardine L 11    2) Thompson, Amery A 11           
     3) Papp, Samantha M 11             4) Rivada, Amanda E 12            
  2 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                   NT    2:37.84  
     1) Phongdara, Hope R 12            2) Lee, Angie 12                  
     3) Yang, Jessica H 11              4) Phongdara, Faith M 12          
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Liu, Tracy Y              13 BREA-CA                26.52      26.64  
  2 Lee, Tiffany              14 SACA-CA                27.64      27.22  
  3 Nguyen, Emme C            13 NOVA-CA                27.45      27.27  
  3 Becher, Kennedy E         14 UN-05-CA               26.23      27.27  
  5 Ollendorff, Emily R       13 NOVA-CA                27.54      27.60  
  6 Nguyen, Cat-Ly            13 STOP-CA                27.96      27.75  
  7 Rivera, Isabelle J        14 BREA-CA                29.07      27.82  
  8 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                 28.82      27.88  
  9 Yu, Ashley N              14 NOVA-CA                28.39      28.15  
 10 Inouye, Sydney M          14 SCAL-CA                28.42      28.30  
 11 Miyamoto, Emily K         14 NOVA-CA                27.26      28.31  
 12 Sullivan, Elise M         13 NOVA-CA                28.40      28.57  
 13 Quan, Keilani A           13 SCAL-CA                28.80      28.80  
 14 Ro, Hannah H              13 STOP-CA                29.14      28.90  
 15 Young, Chloe A            13 BREA-CA                28.78      28.92  
 15 Duong, Emily D            14 Unat-CA                28.61      28.92  
 17 Hatfield, Kylie V         13 DA-CA                  28.88      28.93  
 18 Flynn, Kendall E          13 SCAL-CA                29.12      29.32  
 19 DiCesaris, Natalie N      13 STOP-CA                28.98      30.11  
RED - Division  
  1 Kong, Kaitlyn             13 SCAL-CA                29.50      29.26  
  1 Simic, Bella R            13 DA-CA                  30.17      29.26  
  3 Guyovich, Samantha R      13 BREA-CA                29.46      29.36  
  4 Le, Megan M               13 BREA-CA                29.94      29.68  
  5 Riley, Maddy M            13 SCAL-CA                30.30      29.82  
  6 Mai, Katherine K          14 BREA-CA                29.71      29.91  
  7 Umemoto, Hana             13 DA-CA                  29.64      30.01  
  8 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                 30.23      30.06  
  9 Canalita, Nylah S         13 SACA-CA                30.99      30.08  
 10 Rebensdorf, Sarah E       14 RAYS-CA                29.81      30.50  
 11 Hidalgo, Abby M           14 RAYS-CA                31.10      30.63  
 12 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA                 30.59      30.88  
 13 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA                31.43      31.00  
 14 Beery, Jacey G            13 RAYS-CA                30.93      31.08  
 15 Chau, Alicia B            14 STOP-CA                30.81      31.60  
 16 Karakesis, Gasia T        14 SCAL-CA                30.81      31.71  
 17 Lemans, Natalie H         14 NOVA-CA                31.85      32.13  
WHT - Division  
  1 Gazzaniga, Rachel S       13 SACA-CA                   NT      26.77  
  2 Sells, Reanne J           13 AAA-CA                 32.11      30.49  
  3 Gibbons, Jojo A           14 NOVA-CA                33.26      32.79  
  4 Agojo, Lana M             14 NOVA-CA                33.83      33.20  
  5 Mahakali, Veda            14 SCAL-CA                33.64      33.68  
  6 Keegan, Kimmy M           13 RAYS-CA                34.41      33.72  
  7 Nygaard, Anya G           13 DA-CA                     NT      37.88  
  8 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA                 39.48      42.54  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bennani, Sabrina A        13 BREA-CA                53.77      55.46  
  2 Lee, Tiffany              14 SACA-CA                59.88      59.11  
  3 Kim, Lauren E             13 SCAL-CA                59.22    1:00.13  
  4 Nguyen, Emme C            13 NOVA-CA                59.96    1:00.17  
  5 Becher, Kennedy E         14 UN-05-CA               58.37    1:00.51  
  6 Inouye, Sydney M          14 SCAL-CA              1:01.00    1:00.93  
  7 Yip, Nikki W              14 BREA-CA              1:00.05    1:01.28  
  8 Quan, Keilani A           13 SCAL-CA              1:01.80    1:01.54  
  9 Sullivan, Elise M         13 NOVA-CA              1:01.21    1:02.05  
 10 Yu, Ashley N              14 NOVA-CA              1:01.95    1:02.76  
 11 Nguyen, Cat-Ly            13 STOP-CA              1:01.59    1:03.48  
 12 Ro, Hannah H              13 STOP-CA              1:02.85    1:03.65  
 13 Kong, Kaitlyn             13 SCAL-CA              1:03.30    1:04.59  
 14 Duong, Emily D            14 Unat-CA              1:02.98    1:05.26  
RED - Division  
  1 Flynn, Kendall E          13 SCAL-CA              1:04.59    1:03.37  
  2 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               1:04.53    1:04.35  
  3 Simic, Bella R            13 DA-CA                1:04.61    1:04.63  
  4 Conklin, Grace C          14 AAA-CA               1:05.26    1:04.77  
  5 Mai, Katherine K          14 BREA-CA              1:06.07    1:05.00  
  6 Rebensdorf, Sarah E       14 RAYS-CA              1:05.47    1:06.37  
  7 Hidalgo, Abby M           14 RAYS-CA              1:08.17    1:07.21  
  8 Riley, Maddy M            13 SCAL-CA              1:08.02    1:08.05  
  9 Song, Emily G             13 NOVA-CA              1:08.52    1:08.13  
 10 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA               1:05.57    1:08.57  
 11 Chen, Eileen F            13 SCAL-CA              1:08.72    1:08.69  
 12 Mauldin, Ashley Y         13 AAA-CA               1:08.12    1:08.77  
 13 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              1:06.02    1:09.59  
 14 DiCesaris, Natalie N      13 STOP-CA              1:06.20    1:09.61  
 15 Nguyen, Emma M            13 NOVA-CA              1:07.23    1:10.95  
WHT - Division  
  1 Gazzaniga, Rachel S       13 SACA-CA                   NT      58.88  
  2 Tully, Keeley S           13 SCAL-CA              1:09.78    1:07.70  
  3 Sells, Reanne J           13 AAA-CA               1:09.76    1:10.29  
  4 Gibbons, Jojo A           14 NOVA-CA              1:13.87    1:11.10  
  5 Vaglienty, Priscilla      13 SCAL-CA              1:11.82    1:11.44  
  6 Guyovich, Samantha R      13 BREA-CA              1:09.95    1:14.14  
  7 Keegan, Kimmy M           13 RAYS-CA              1:14.37    1:14.60  
  8 Mahakali, Veda            14 SCAL-CA              1:16.39    1:14.94  
  9 Sackett, Natalie G        13 NOVA-CA              1:17.59    1:18.24  
 10 Scott, Gina K             14 NOVA-CA              1:17.15    1:18.30  
 11 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA               1:14.50    1:23.78  
 12 Maher, Lily               13 NOVA-CA              1:27.78    1:26.28  
 13 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               1:30.25    1:30.75  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wendlandt, Chloe J        14 DA-CA                1:57.97    1:59.73  
  2 Wooden, Emily P           13 BREA-CA              1:59.70    2:05.94  
  3 Rivera, Isabelle J        14 BREA-CA              2:09.45    2:10.51  
  4 Meinardi, Marta           14 NOVA-CA              2:11.96    2:11.76  
  5 Nguyen, Emme C            13 NOVA-CA              2:08.60    2:12.30  
RED - Division  
  1 Kong, Kaitlyn             13 SCAL-CA              2:20.51    2:20.02  
  2 Yu, Ashley N              14 NOVA-CA              2:18.96    2:20.34  
  3 Rebensdorf, Sarah E       14 RAYS-CA              2:19.81    2:21.34  
  4 Conklin, Grace C          14 AAA-CA               2:18.56    2:21.96  
  5 Pearson, Lauren A         13 SCAL-CA              2:27.09    2:33.53  
WHT - Division  
  1 Gazzaniga, Rachel S       13 SACA-CA                   NT    2:08.85  
  2 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA                   NT    2:21.37  
  3 Hidalgo, Abby M           14 RAYS-CA              2:29.90    2:24.30  
  4 Mai, Katherine K          14 BREA-CA              2:29.12    2:25.54  
  5 Riley, Maddy M            13 SCAL-CA              2:29.05    2:25.76  
  6 Song, Emily G             13 NOVA-CA              2:39.34    2:31.93  
  7 Nguyen, Emma M            13 NOVA-CA              2:37.44    2:32.50  
  8 Gibbons, Jojo A           14 NOVA-CA              2:44.66    2:40.86  
  9 Sackett, Natalie G        13 NOVA-CA              2:47.39    2:43.86  
 10 Agojo, Lana M             14 NOVA-CA              2:46.97    2:49.72  
 11 Guyovich, Samantha R      13 BREA-CA              2:35.87    2:55.80  
 12 Scott, Gina K             14 NOVA-CA                   NT    2:57.34  
 13 Maher, Lily               13 NOVA-CA                   NT    3:00.79  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wendlandt, Chloe J        14 DA-CA                5:00.86    5:20.73  
  2 Rivera, Isabelle J        14 BREA-CA              5:48.93    5:38.14  
  3 Novak-Sandner, Adele A    13 STOP-CA              5:39.03    5:44.90  
RED - Division  
  1 Inouye, Sydney M          14 SCAL-CA              6:06.82    6:00.12  
  2 Kong, Kaitlyn             13 SCAL-CA              6:11.18    6:25.97  
  3 Hidalgo, Abby M           14 RAYS-CA              6:32.30    6:26.82  
  4 Beery, Jacey G            13 RAYS-CA              6:32.30    6:29.53  
  5 Tully, Keeley S           13 SCAL-CA              6:31.16    6:30.20  
 
Girls 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Liu, Tracy Y              13 BREA-CA             11:29.70   11:45.16  
  2 Novak-Sandner, Adele A    13 STOP-CA             11:48.22   11:45.68  
RED - Division  
  1 Bennani, Sabrina A        13 BREA-CA             13:45.80   10:48.89  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sullivan, Elise M         13 NOVA-CA              1:08.22    1:08.43  
  2 Nguyen, Cat-Ly            13 STOP-CA              1:08.04    1:08.88  
  3 Rivera, Isabelle J        14 BREA-CA              1:08.75    1:09.37  
  4 Lee, Tiffany              14 SACA-CA              1:10.41    1:11.04  
  5 Becher, Kennedy E         14 UN-05-CA             1:11.93    1:11.42  
  6 Ro, Hannah H              13 STOP-CA              1:12.92    1:11.78  
  7 Hatfield, Kylie V         13 DA-CA                1:11.35    1:13.19  
  8 Inouye, Sydney M          14 SCAL-CA              1:11.83    1:13.58  
  9 Miyamoto, Emily K         14 NOVA-CA              1:11.60    1:14.05  
 10 Young, Chloe A            13 BREA-CA              1:08.23    1:14.37  
 11 Canalita, Nylah S         13 SACA-CA              1:12.05    1:14.47  
 12 Ollendorff, Emily R       13 NOVA-CA              1:11.21    1:16.31  
 13 Umemoto, Hana             13 DA-CA                1:13.55    1:16.94  
 14 Yu, Ashley N              14 NOVA-CA              1:12.28    1:17.53  
RED - Division  
  1 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA               1:15.62    1:15.34  
  2 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               1:14.69    1:15.88  
  3 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA              1:15.63    1:16.16  
  4 Duong, Emily D            14 Unat-CA              1:20.11    1:18.05  
  5 Kong, Kaitlyn             13 SCAL-CA              1:16.15    1:18.64  
  6 Mai, Katherine K          14 BREA-CA              1:19.33    1:18.68  
  7 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA               1:17.81    1:18.71  
  8 Rebensdorf, Sarah E       14 RAYS-CA              1:18.26    1:19.33  
  9 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              1:16.92    1:20.10  
 10 DiCesaris, Natalie N      13 STOP-CA              1:16.27    1:22.12  
 -- Beery, Jacey G            13 RAYS-CA              1:17.28         DQ  
 -- Vaglienty, Priscilla      13 SCAL-CA              1:19.71         DQ  
WHT - Division  
  1 Le, Megan M               13 BREA-CA                   NT    1:17.46  
  2 Karakesis, Gasia T        14 SCAL-CA                   NT    1:21.88  
  3 Hidalgo, Abby M           14 RAYS-CA              1:23.44    1:21.94  
  4 Agojo, Lana M             14 NOVA-CA              1:25.96    1:25.02  
  5 Sells, Reanne J           13 AAA-CA               1:25.44    1:25.87  
  6 Gibbons, Jojo A           14 NOVA-CA              1:25.63    1:26.84  
  7 Keegan, Kimmy M           13 RAYS-CA              1:30.31    1:29.43  
  8 Lemans, Natalie H         14 NOVA-CA              1:26.66    1:33.64  
  9 Nygaard, Anya G           13 DA-CA                1:33.10    1:34.70  
 10 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               1:32.98    1:35.52  
 11 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA               1:29.21    1:35.64  
 -- Guyovich, Samantha R      13 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bennani, Sabrina A        13 BREA-CA              2:15.41    2:12.55  
  2 Zhang, Chailyn            14 UN-05-CA             2:24.68    2:25.02  
  3 Nguyen, Cat-Ly            13 STOP-CA              2:31.97    2:29.37  
  4 Inouye, Sydney M          14 SCAL-CA              2:33.66    2:39.13  
RED - Division  
  1 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA              2:51.39    2:39.50  
  2 Beery, Jacey G            13 RAYS-CA              2:42.97    2:45.54  
  3 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              2:46.70    2:50.25  
  4 Pearson, Lauren A         13 SCAL-CA              2:44.02    2:52.63  
WHT - Division  
  1 Duong, Emily D            14 Unat-CA                   NT    2:53.22  
  2 Agojo, Lana M             14 NOVA-CA                   NT    3:14.05  
  3 Sackett, Natalie G        13 NOVA-CA              3:22.56    3:15.19  
 -- Mai, Katherine K          14 BREA-CA              2:57.48         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sullivan, Elise M         13 NOVA-CA              1:13.19    1:14.04  
  2 Flynn, Kendall E          13 SCAL-CA              1:17.65    1:14.86  
  3 Becher, Kennedy E         14 UN-05-CA             1:12.61    1:16.41  
  4 Lee, Tiffany              14 SACA-CA              1:15.02    1:16.47  
  5 Quan, Keilani A           13 SCAL-CA              1:18.01    1:20.36  
  6 Yip, Nikki W              14 BREA-CA              1:21.70    1:21.00  
  7 Riley, Maddy M            13 SCAL-CA              1:22.46    1:21.95  
  8 Duong, Emily D            14 Unat-CA              1:22.56    1:23.38  
  9 Miller, Ella M            13 SCAL-CA              1:22.96    1:24.50  
 10 Yu, Ashley N              14 NOVA-CA              1:21.80    1:26.54  
RED - Division  
  1 Simic, Bella R            13 DA-CA                1:26.43    1:23.20  
  2 Mauldin, Ashley Y         13 AAA-CA               1:25.44    1:26.21  
  3 Beery, Jacey G            13 RAYS-CA              1:25.49    1:26.25  
  4 Tully, Keeley S           13 SCAL-CA              1:27.30    1:27.86  
  5 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               1:27.24    1:28.55  
  6 Chen, Eileen F            13 SCAL-CA              1:28.95    1:29.63  
  7 Vaglienty, Priscilla      13 SCAL-CA              1:29.53    1:30.69  
  8 Nguyen, Emma M            13 NOVA-CA              1:26.32    1:32.62  
  9 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              1:27.87    1:33.13  
 10 Pearson, Lauren A         13 SCAL-CA              1:28.51    1:34.48  
WHT - Division  
  1 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA              1:31.52    1:28.85  
  2 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA               1:33.74    1:29.58  
  3 Mahakali, Veda            14 SCAL-CA              1:31.69    1:30.26  
  4 DiCesaris, Natalie N      13 STOP-CA              1:31.67    1:34.24  
  5 Song, Emily G             13 NOVA-CA              1:41.83    1:35.16  
  6 Sells, Reanne J           13 AAA-CA               1:39.28    1:36.18  
  7 Agojo, Lana M             14 NOVA-CA              1:35.88    1:36.61  
  8 Keegan, Kimmy M           13 RAYS-CA              1:38.68    1:37.90  
  9 Gibbons, Jojo A           14 NOVA-CA              1:39.70    1:39.53  
 10 Maher, Lily               13 NOVA-CA              1:41.36    1:40.43  
 11 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               1:44.05    1:45.09  
 12 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA               1:46.46    1:45.17  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bennani, Sabrina A        13 BREA-CA              2:21.36    2:28.35  
  2 Nguyen, Emme C            13 NOVA-CA              2:47.58    2:42.67  
  3 Lee, Tiffany              14 SACA-CA              2:43.45    2:44.22  
  4 Flynn, Kendall E          13 SCAL-CA              2:42.93    2:44.35  
  5 Becher, Kennedy E         14 UN-05-CA             2:39.33    2:44.56  
  6 Boomsma, Addison J        13 NOVA-CA              2:46.52    2:44.73  
  7 Kim, Lauren E             13 SCAL-CA              2:47.22    2:49.17  
  8 Quan, Keilani A           13 SCAL-CA              2:51.52    2:50.99  
  9 Beery, Jacey G            13 RAYS-CA              3:01.26    3:01.76  
 10 Miyamoto, Emily K         14 NOVA-CA              2:54.05    3:05.14  
 11 Yu, Ashley N              14 NOVA-CA              2:53.96    3:07.11  
RED - Division  
  1 Riley, Maddy M            13 SCAL-CA              3:04.48    2:59.88  
  2 Le, Megan M               13 BREA-CA              3:08.65    3:04.82  
  3 Hidalgo, Abby M           14 RAYS-CA              3:12.28    3:12.51  
  4 Mahakali, Veda            14 SCAL-CA              3:16.08    3:17.59  
WHT - Division  
  1 Gazzaniga, Rachel S       13 SACA-CA                   NT    2:55.99  
  2 Duong, Emily D            14 Unat-CA                   NT    3:01.73  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bennani, Sabrina A        13 BREA-CA              1:00.44    1:01.51  
  2 Wooden, Emily P           13 BREA-CA              1:01.15    1:03.57  
  3 Wendlandt, Chloe J        14 DA-CA                1:01.08    1:04.57  
  4 Zhang, Chailyn            14 UN-05-CA             1:06.31    1:05.62  
  5 Becher, Kennedy E         14 UN-05-CA             1:10.80    1:08.45  
  6 Meinardi, Marta           14 NOVA-CA              1:07.88    1:08.69  
  7 Novak-Sandner, Adele A    13 STOP-CA              1:08.34    1:08.99  
  8 Sullivan, Elise M         13 NOVA-CA              1:10.83    1:11.00  
RED - Division  
  1 Miller, Ella M            13 SCAL-CA              1:15.57    1:12.69  
  2 Rebensdorf, Sarah E       14 RAYS-CA              1:11.70    1:13.13  
  3 Simic, Bella R            13 DA-CA                1:16.61    1:14.08  
  4 Ro, Hannah H              13 STOP-CA              1:14.41    1:14.93  
  5 DiCesaris, Natalie N      13 STOP-CA              1:17.24    1:18.18  
WHT - Division  
  1 Gazzaniga, Rachel S       13 SACA-CA                   NT    1:08.85  
  2 Flynn, Kendall E          13 SCAL-CA              1:18.89    1:16.76  
  3 Mauldin, Ashley Y         13 AAA-CA               1:19.76    1:18.25  
  4 Conklin, Grace C          14 AAA-CA               1:18.79    1:20.47  
  5 Chen, Eileen F            13 SCAL-CA              1:20.59    1:20.94  
  6 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               1:25.81    1:22.97  
  7 Sells, Reanne J           13 AAA-CA               1:28.79    1:25.80  
  8 Vaglienty, Priscilla      13 SCAL-CA              1:27.63    1:28.04  
  9 Keegan, Kimmy M           13 RAYS-CA              1:31.88    1:34.97  
 10 Mahakali, Veda            14 SCAL-CA              1:47.54    1:42.10  
 11 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA               1:35.77    1:42.59  
 12 Scott, Gina K             14 NOVA-CA                   NT    1:47.73  
 -- Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Guyovich, Samantha R      13 BREA-CA              1:32.77         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Zhang, Chailyn            14 UN-05-CA             2:30.54    2:24.60  
WHT - Division  
  1 Karakesis, Gasia T        14 SCAL-CA                   NT    3:17.06  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Zhang, Chailyn            14 UN-05-CA             2:30.91    2:23.70  
  2 Nguyen, Emme C            13 NOVA-CA              2:24.57    2:24.00  
  3 Meinardi, Marta           14 NOVA-CA              2:24.39    2:25.40  
  4 Smith, Andrea K           14 UN-04-CA             2:26.56    2:25.80  
  5 Sullivan, Elise M         13 NOVA-CA              2:25.68    2:27.12  
  6 Novak-Sandner, Adele A    13 STOP-CA              2:26.84    2:28.32  
  7 Rivera, Isabelle J        14 BREA-CA              2:26.00    2:28.87  
  8 Flynn, Kendall E          13 SCAL-CA              2:31.72    2:30.27  
  9 Young, Chloe A            13 BREA-CA              2:29.34    2:34.02  
 10 Ollendorff, Emily R       13 NOVA-CA              2:34.11    2:37.24  
 11 Umemoto, Hana             13 DA-CA                2:35.02    2:41.05  
RED - Division  
  1 Simic, Bella R            13 DA-CA                2:41.90    2:37.80  
  2 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA              2:49.64    2:40.96  
  3 Boomsma, Addison J        13 NOVA-CA              2:37.47    2:41.76  
  4 Hatfield, Kylie V         13 DA-CA                2:43.36    2:42.81  
  5 Rebensdorf, Sarah E       14 RAYS-CA              2:38.97    2:42.88  
  6 Riley, Maddy M            13 SCAL-CA              2:45.53    2:44.53  
  7 Kong, Kaitlyn             13 SCAL-CA              2:42.86    2:44.69  
  8 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              2:41.29    2:47.31  
  9 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               2:46.03    2:48.62  
 10 DiCesaris, Natalie N      13 STOP-CA              2:48.18    2:52.49  
 11 Lemans, Natalie H         14 NOVA-CA              2:49.71    2:52.94  
WHT - Division  
  1 Gazzaniga, Rachel S       13 SACA-CA                   NT    2:28.73  
  2 Vaglienty, Priscilla      13 SCAL-CA              2:53.09    2:51.93  
  3 Mai, Katherine K          14 BREA-CA              2:54.45    2:56.85  
  4 Sells, Reanne J           13 AAA-CA               3:04.91    2:58.44  
  5 Keegan, Kimmy M           13 RAYS-CA              2:58.27    3:03.25  
  6 Mahakali, Veda            14 SCAL-CA              3:13.76    3:08.11  
  7 Agojo, Lana M             14 NOVA-CA              3:09.58    3:12.37  
  8 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               3:29.45    3:33.97  
 -- Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA               2:54.30         DQ  
 -- Gibbons, Jojo A           14 NOVA-CA              3:11.78         DQ  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nemeth, Anna R            15 DA-CA                  25.80      26.05  
  2 Forest, Elisabella        15 UN-05-CA               25.25      26.11  
  3 Daniel, Brianna M         15 DA-CA                  25.98      27.23  
  4 Wu, Shelby H              15 BREA-CA                27.39      27.48  
  5 Yanagawa, Noelle K        17 SCAL-CA                27.03      27.50  
  6 Ramos, Sophia M           17 STOP-CA                26.76      27.73  
  7 Alvstad, Jenna E          16 NOVA-CA                27.62      27.76  
  8 Wong, Danica              15 NOVA-CA                28.54      28.61  
  9 Guntrip, Sophia C         15 SACA-CA                27.75      29.26  
 10 Phelan, Brenna F          16 NOVA-CA                28.18      29.41  
 11 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA                 28.95      29.43  
 12 Chung, Lauren S           16 BREA-CA                28.53      29.44  
 13 Wong, Lauren E            16 NOVA-CA                29.29      29.74  
 14 Shepard, Madelin E        15 NOVA-CA                29.60      30.48  
RED - Division  
  1 Chow, Madi C              15 BREA-CA                30.29      29.60  
  2 Chung, Sobyn              16 NOVA-CA                30.58      29.99  
  3 O'Connell, Chloe M        15 UN-01-CA               29.79      30.89  
  4 Chheng, Lindsey L         16 BREA-CA                30.01      31.30  
WHT - Division  
  1 Rizk, Meganne Y           15 NOVA-CA                   NT      32.62  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Forest, Elisabella        15 UN-05-CA               54.55      55.25  
  2 Nemeth, Anna R            15 DA-CA                  55.91      57.14  
  3 Wu, Shelby H              15 BREA-CA                59.54      59.51  
  4 Santala, Kate G           15 DA-CA                  56.39      59.73  
  5 Chiu, Madelyn A           15 BREA-CA                57.53      59.74  
  6 Guntrip, Sophia C         15 SACA-CA              1:01.52    1:01.56  
  7 Ramos, Sophia M           17 STOP-CA                59.33    1:01.74  
  8 Wong, Lauren E            16 NOVA-CA              1:03.69    1:03.24  
  9 Yip, Katie W              17 BREA-CA              1:03.28    1:03.88  
 10 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA               1:01.72    1:04.00  
 11 Wong, Danica              15 NOVA-CA              1:02.47    1:04.39  
RED - Division  
  1 Chow, Madi C              15 BREA-CA              1:06.58    1:05.98  
  2 O'Connell, Chloe M        15 UN-01-CA             1:05.71    1:06.99  
  3 Shepard, Madelin E        15 NOVA-CA              1:04.62    1:07.48  
  4 Quesada, Sarita T         18 BREA-CA              1:05.79    1:09.46  
WHT - Division  
  1 Alvstad, Jenna E          16 NOVA-CA                   NT      59.88  
  2 Chung, Sobyn              16 NOVA-CA                   NT    1:04.96  
  3 Choe, Hailey H            15 STOP-CA                   NT    1:07.19  
  4 Mills, Jenny A            16 SCAL-CA                   NT    1:07.69  
  5 Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA               1:11.85    1:14.08  
  6 Lam, Crystal M            15 AAA-CA                    NT    1:53.84  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Forest, Elisabella        15 UN-05-CA             1:59.04    2:00.31  
  2 Santala, Kate G           15 DA-CA                1:58.83    2:07.97  
  3 Moncrief, Rylee N         17 DA-CA                2:06.40    2:09.06  
  4 Gani, Thea R              15 BREA-CA              2:10.49    2:10.11  
  5 Gani, Anya R              15 BREA-CA              2:08.74    2:12.23  
RED - Division  
  1 O'Connell, Chloe M        15 UN-01-CA             2:21.01    2:21.48  
  2 Wong, Lauren E            16 NOVA-CA              2:22.83    2:23.64  
  3 Chow, Madi C              15 BREA-CA              2:27.25    2:27.48  
  4 Quesada, Sarita T         18 BREA-CA              2:27.16    2:29.68  
WHT - Division  
  1 Chung, Sobyn              16 NOVA-CA                   NT    2:19.93  
  2 Yip, Katie W              17 BREA-CA              2:29.55    2:27.31  
  3 Mills, Jenny A            16 SCAL-CA              2:36.04    2:31.62  
  4 Choe, Hailey H            15 STOP-CA                   NT    2:32.14  
  5 Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA               2:41.77    2:49.25  
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chiu, Madelyn A           15 BREA-CA              5:30.10    5:38.11  
  2 Querner, Sydney A         15 DA-CA                5:28.23    5:38.19  
  3 Moncrief, Rylee N         17 DA-CA                5:39.38    5:43.45  
 
Girls 15 & Over 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baker, Emma L             16 AAA-CA               5:41.83   11:42.87  
  2 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA              12:01.89   12:34.66  
WHT - Division  
  1 Nemeth, Anna R            15 DA-CA               13:45.80   11:39.04  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Forest, Elisabella        15 UN-05-CA             1:00.56    1:00.83  
  2 Gani, Thea R              15 BREA-CA              1:09.82    1:09.33  
  3 Baker, Emma L             16 AAA-CA               1:08.70    1:09.40  
  4 Ramos, Sophia M           17 STOP-CA              1:07.17    1:09.56  
  5 Phelan, Brenna F          16 NOVA-CA              1:07.54    1:09.88  
  6 Gani, Anya R              15 BREA-CA              1:09.40    1:10.75  
  7 Daniel, Brianna M         15 DA-CA                1:10.64    1:10.80  
  8 Yanagawa, Noelle K        17 SCAL-CA              1:11.35    1:13.24  
  9 Chheng, Lindsey L         16 BREA-CA              1:12.03    1:13.31  
 10 Guntrip, Sophia C         15 SACA-CA              1:09.94    1:13.34  
 11 Wong, Danica              15 NOVA-CA              1:12.90    1:13.91  
 12 O'Connell, Chloe M        15 UN-01-CA             1:14.50    1:15.10  
 13 Shepard, Madelin E        15 NOVA-CA              1:13.82    1:17.30  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Santala, Kate G           15 DA-CA                2:15.88    2:20.10  
  2 Gani, Thea R              15 BREA-CA              2:26.38    2:27.50  
  3 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA               2:32.65    2:34.87  
  4 Ramos, Sophia M           17 STOP-CA              2:27.76    2:35.66  
  5 O'Connell, Chloe M        15 UN-01-CA             2:33.91    2:38.39  
RED - Division  
  1 Shepard, Madelin E        15 NOVA-CA              2:41.84    2:47.13  
WHT - Division  
  1 Quesada, Sarita T         18 BREA-CA                   NT    2:52.77  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nemeth, Anna R            15 DA-CA                1:09.44    1:11.17  
  2 Querner, Sydney A         15 DA-CA                1:11.20    1:12.30  
  3 Doalson, Brooke K         18 UN-04-CA             1:14.11    1:14.49  
  4 Guntrip, Sophia C         15 SACA-CA              1:18.44    1:16.89  
  5 Huang, Katherine          15 NOVA-CA              1:17.50    1:20.93  
  6 Choe, Hailey H            15 STOP-CA              1:21.21    1:21.21  
  7 Chung, Sobyn              16 NOVA-CA              1:18.83    1:21.36  
  8 Wu, Shelby H              15 BREA-CA              1:18.96    1:21.37  
  9 Wong, Lauren E            16 NOVA-CA              1:20.44    1:23.58  
 10 Chung, Lauren S           16 BREA-CA              1:24.02    1:24.96  
RED - Division  
  1 Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA               1:25.44    1:27.15  
  2 Shepard, Madelin E        15 NOVA-CA              1:30.58    1:30.04  
WHT - Division  
  1 Mills, Jenny A            16 SCAL-CA                   NT    1:33.57  
 -- Lam, Crystal M            15 AAA-CA               2:03.34         DQ  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Guntrip, Sophia C         15 SACA-CA              2:48.78    2:51.20  
  2 Gani, Thea R              15 BREA-CA              2:53.04    2:52.03  
  3 Chung, Sobyn              16 NOVA-CA              2:47.06    2:52.50  
  4 Wong, Lauren E            16 NOVA-CA              2:52.32    2:53.39  
  5 Wong, Danica              15 NOVA-CA              2:49.29    2:54.46  
  6 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA               2:55.99    2:58.64  
WHT - Division  
  1 Huang, Katherine          15 NOVA-CA                   NT    2:48.29  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Alvstad, Jenna E          16 NOVA-CA              1:07.22    1:05.03  
  2 Querner, Sydney A         15 DA-CA                1:03.50    1:05.47  
  3 Doalson, Brooke K         18 UN-04-CA             1:03.51    1:05.81  
  4 Nemeth, Anna R            15 DA-CA                1:02.92    1:05.92  
  5 Wu, Shelby H              15 BREA-CA              1:05.19    1:06.32  
  6 Chung, Lauren S           16 BREA-CA              1:06.68    1:07.37  
  7 Ramos, Sophia M           17 STOP-CA              1:05.65    1:10.27  
  8 Guntrip, Sophia C         15 SACA-CA              1:07.38    1:10.67  
RED - Division  
  1 Chow, Madi C              15 BREA-CA              1:12.85    1:16.14  
WHT - Division  
  1 Moncrief, Rylee N         17 DA-CA                     NT    1:09.27  
  2 Lam, Crystal M            15 AAA-CA                    NT    2:06.91  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rizk, Meganne Y           15 NOVA-CA                   NT    3:25.70  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nemeth, Anna R            15 DA-CA                2:19.83    2:19.10  
  2 Alvstad, Jenna E          16 NOVA-CA              2:35.46    2:25.23  
  3 Wu, Shelby H              15 BREA-CA              2:27.01    2:28.56  
  4 Yanagawa, Noelle K        17 SCAL-CA              2:27.46    2:29.38  
  5 Phelan, Brenna F          16 NOVA-CA              2:30.10    2:34.60  
  6 Huang, Katherine          15 NOVA-CA              2:26.18    2:34.78  
  7 Wong, Lauren E            16 NOVA-CA              2:29.64    2:36.54  
  8 Chung, Lauren S           16 BREA-CA              2:31.61    2:36.93  
RED - Division  
  1 Daniel, Brianna M         15 DA-CA                2:39.04    2:32.27  
  2 Shepard, Madelin E        15 NOVA-CA              2:42.46    2:46.17  
  3 Chow, Madi C              15 BREA-CA              2:50.52    2:49.46  
 -- Chung, Sobyn              16 NOVA-CA              2:41.06         DQ  
WHT - Division  
  1 Chheng, Lindsey L         16 BREA-CA              2:56.27    2:57.86  
  2 Rizk, Meganne Y           15 NOVA-CA              3:20.93    3:00.89  
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Salazar, Cadel E           6 NOVA-CA                17.54      17.69  
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 18.90      18.12  
  2 Chen, Max                  6 NOVA-CA                19.95      20.61  
  3 Berkompas, Luke A          6 NOVA-CA                20.53      21.89  
WHT - Division  
  1 Blackmon, Ryder A          6 NOVA-CA                23.09      23.93  
  2 Wang, Ryder Y              6 BREA-CA                25.99      27.79  
  3 Vietti, Landon L           6 SCAL-CA                   NT      28.62  
  4 Lo, Chester J              6 SACA-CA                25.79      31.07  
  5 Pai, Sahiel                5 NOVA-CA                35.10      32.04  
  6 Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA                28.81      34.08  
  7 Gross, Dyson L             5 STOP-CA                47.83      57.54  
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Salazar, Cadel E           6 NOVA-CA                39.07      41.62  
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 41.14      38.48  
  2 Chen, Max                  6 NOVA-CA                47.18      45.67  
WHT - Division  
  1 Berkompas, Luke A          6 NOVA-CA                54.24      51.08  
  2 Blackmon, Ryder A          6 NOVA-CA                55.10      53.39  
  3 Felice, Noam C             6 NOVA-CA                55.44    1:00.95  
  4 Vietti, Landon L           6 SCAL-CA                   NT    1:04.98  
 
Boys 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wang, Ryder Y              6 BREA-CA              2:09.42    2:05.11  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Salazar, Cadel E           6 NOVA-CA                21.55      22.20  
RED - Division  
  1 Chen, Max                  6 NOVA-CA                23.67      24.67  
WHT - Division  
  1 Wang, Ryder Y              6 BREA-CA                27.33      27.45  
  2 Blackmon, Ryder A          6 NOVA-CA                29.36      27.65  
  3 Felice, Noam C             6 NOVA-CA                30.24      32.01  
  4 Pai, Sahiel                5 NOVA-CA                34.55      38.09  
  5 Gross, Dyson L             5 STOP-CA                46.10      50.12  
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Salazar, Cadel E           6 NOVA-CA                47.92      43.64  
  2 Chen, Max                  6 NOVA-CA                52.57      53.81  
WHT - Division  
  1 Blackmon, Ryder A          6 NOVA-CA                59.31    1:03.98  
  2 Lo, Chester J              6 SACA-CA                   NT    1:04.84  
  3 Wang, Ryder Y              6 BREA-CA                57.93    1:10.43  
  4 Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA              1:27.17    1:21.27  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 26.89      25.48  
 -- Salazar, Cadel E           6 NOVA-CA                25.63         DQ  
WHT - Division  
  1 Blackmon, Ryder A          6 NOVA-CA                32.56      33.29  
  2 Chen, Max                  6 NOVA-CA                33.17      34.98  
  3 Vietti, Landon L           6 SCAL-CA                   NT      38.58  
  4 Pai, Sahiel                5 NOVA-CA                46.03      40.62  
 -- Berkompas, Luke A          6 NOVA-CA                28.48         DQ  
 -- Gross, Dyson L             5 STOP-CA                   NT         DQ  
 -- Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA                39.98         DQ  
 
Boys 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 59.52      52.50  
WHT - Division  
  1 Berkompas, Luke A          6 NOVA-CA                   NT    1:09.90  
  2 Blackmon, Ryder A          6 NOVA-CA              1:17.81    1:11.64  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Salazar, Cadel E           6 NOVA-CA                20.03      21.97  
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 24.85      22.02  
WHT - Division  
  1 Chen, Max                  6 NOVA-CA                27.22      24.84  
  2 Berkompas, Luke A          6 NOVA-CA                26.58      31.12  
  3 Wang, Ryder Y              6 BREA-CA                38.90      33.25  
  4 Pai, Sahiel                5 NOVA-CA                   NT      43.58  
  5 Felice, Noam C             6 NOVA-CA                35.55      49.31  
 
Boys 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 57.30      50.01  
 -- Lo, Chester J              6 SACA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Berkompas, Luke A          6 NOVA-CA              2:07.01    2:06.48  
 -- Wang, Ryder Y              6 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Shoreibah, Yousef T        8 NOVA-CA                16.91      16.47  
  2 Mai, Derrick W             8 DA-CA                  16.25      16.50  
RED - Division  
  1 Pascual, Aaron M           7 NOVA-CA                18.04      17.30  
  2 Hugins, Blake M            8 RAYS-CA                17.76      17.79  
  3 Ho, Connor J               8 NOVA-CA                18.59      18.26  
  4 Tran, Frederick            8 BREA-CA                18.96      19.42  
  5 Mai, Zachary K             8 BREA-CA                20.09      19.86  
  6 Tao, Sam                   7 NOVA-CA                19.81      20.13  
  7 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                20.56      21.42  
  8 Peng, Alex Z               8 BREA-CA                21.02      22.24  
WHT - Division  
  1 Koehler, Marc F            7 AAM-CA                    NT      20.97  
  2 Hsu, Peter A               7 SACA-CA                21.27      21.15  
  3 Takashima, Ranze           7 NOVA-CA                21.19      21.82  
  4 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                    NT      21.84  
  5 Chen, Luke                 8 NOVA-CA                23.27      21.85  
  6 Stavisski, Eric            7 DA-CA                     NT      22.31  
  7 Chang, Dylan C             8 BREA-CA                22.40      22.40  
  8 Nguyen, Thomas T           7 NOVA-CA                24.74      22.51  
  9 Iskandar, Justin N         8 BREA-CA                22.48      22.77  
 10 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                    NT      22.83  
 11 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 22.09      24.12  
 12 Chen, Charlie              8 BREA-CA                23.63      25.00  
 13 liu, kai                   8 SACA-CA                   NT      25.76  
 14 Hung, Cato T               8 BREA-CA                25.24      28.93  
 15 Muro, Daniel A             7 AAA-CA                    NT      34.33  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Shoreibah, Yousef T        8 NOVA-CA                36.26      35.07  
  2 Mai, Derrick W             8 DA-CA                  34.70      35.19  
  3 Ghazarian, Gregory V       7 NOVA-CA                37.15      37.33  
  4 Bailey, Luke E             8 NOVA-CA                38.08      38.77  
  5 Tran, Frederick            8 BREA-CA                39.33      42.36  
RED - Division  
  1 Hugins, Blake M            8 RAYS-CA                41.52      37.88  
  2 Ho, Connor J               8 NOVA-CA                40.11      40.11  
  3 Tang, Jayden               8 NOVA-CA                41.75      40.87  
  4 Roschmann, Sullivan A      8 NOVA-CA                40.53      42.02  
  5 Tran, Johnpaul N           8 NOVA-CA                43.56      44.69  
  6 Chen, Luke                 8 NOVA-CA                45.66      48.32  
WHT - Division  
  1 Lee, Caleb S               8 NOVA-CA                   NT      42.89  
  2 Gordon, Boris              7 Unat-CA                47.60      43.63  
  3 Tran, Andrew T             8 NOVA-CA                47.92      47.37  
  4 Koehler, Marc F            7 AAM-CA                    NT      49.80  
  5 Iskandar, Justin N         8 BREA-CA                   NT      50.35  
  6 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                    NT      51.11  
  7 Saito, Zachary P           8 SACA-CA                47.47      52.18  
  8 Stapelberg, Lars L         8 DA-CA                     NT      55.36  
  9 Carter, Brennan C          8 DA-CA                     NT      57.05  
 10 liu, kai                   8 SACA-CA              1:01.90      57.72  
 11 Korte, Nicholas A          8 AAA-CA                    NT    1:10.79  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mai, Derrick W             8 DA-CA                1:19.71    1:17.81  
  2 Ghazarian, Gregory V       7 NOVA-CA              1:21.84    1:21.30  
RED - Division  
  1 Bailey, Luke E             8 NOVA-CA              1:28.65    1:21.89  
  2 Tran, Frederick            8 BREA-CA              1:31.32    1:26.79  
  3 Pascual, Aaron M           7 NOVA-CA              1:30.60    1:27.64  
  4 Hugins, Blake M            8 RAYS-CA              1:31.03    1:29.01  
  5 Leung, Terrance C          8 AAA-CA               1:28.87    1:35.74  
  6 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA              1:40.86    1:42.15  
  7 Mai, Zachary K             8 BREA-CA              1:37.52    1:42.78  
WHT - Division  
  1 Roschmann, Sullivan A      8 NOVA-CA                   NT    1:30.35  
  2 Lo, Nathan E               8 SACA-CA              1:54.41    1:41.79  
  3 Rey, Jared R               8 BREA-CA              1:44.49    1:45.24  
  4 Tran, Johnpaul N           8 NOVA-CA              1:53.59    1:45.87  
  5 Shim, Marvin J             8 NOVA-CA                   NT    1:46.13  
  6 Peng, Alex Z               8 BREA-CA              1:46.99    1:46.25  
  7 Tran, Andrew T             8 NOVA-CA              1:50.27    1:51.20  
  8 Chen, Charlie              8 BREA-CA              1:54.33    1:53.04  
  9 Wu, Lucas G                7 SACA-CA                   NT    1:57.31  
 10 Korte, Nicholas A          8 AAA-CA                    NT    3:01.06  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Shoreibah, Yousef T        8 NOVA-CA                21.33      19.78  
  2 Mai, Derrick W             8 DA-CA                  19.40      20.34  
  3 Ho, Connor J               8 NOVA-CA                20.65      20.40  
  4 Tao, Sam                   7 NOVA-CA                21.56      21.78  
RED - Division  
  1 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                23.72      23.87  
  2 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                 24.96      24.68  
  3 Gordon, Boris              7 Unat-CA                25.26      24.73  
  4 Chen, Luke                 8 NOVA-CA                25.65      28.35  
WHT - Division  
  1 Lee, Caleb S               8 NOVA-CA                   NT      23.23  
  2 Song, Shaoyang             7 NOVA-CA                   NT      23.51  
  3 Koehler, Marc F            7 AAM-CA                    NT      26.64  
  4 Iskandar, Justin N         8 BREA-CA                31.06      26.92  
  5 Peng, Alex Z               8 BREA-CA                26.47      27.21  
  6 liu, kai                   8 SACA-CA                29.29      27.66  
  7 Shim, Marvin J             8 NOVA-CA                26.71      28.16  
  8 Carter, Brennan C          8 DA-CA                     NT      28.71  
  9 Korte, Nicholas A          8 AAA-CA                    NT      32.44  
 -- Muro, Daniel A             7 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Shoreibah, Yousef T        8 NOVA-CA                43.53      42.29  
  2 Mai, Derrick W             8 DA-CA                  40.78      42.48  
  3 Bailey, Luke E             8 NOVA-CA                46.21      42.52  
  4 Tran, Frederick            8 BREA-CA                45.93      44.36  
  5 Ghazarian, Gregory V       7 NOVA-CA                45.73      48.24  
RED - Division  
  1 Ho, Connor J               8 NOVA-CA                48.70      44.28  
  2 Pascual, Aaron M           7 NOVA-CA                47.85      49.63  
  3 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                 50.56      50.51  
  4 Tran, Andrew T             8 NOVA-CA                52.97      53.07  
  5 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 52.49      54.66  
  6 Le, Derick M               8 BREA-CA                55.72      55.28  
  7 Chen, Luke                 8 NOVA-CA                54.80      55.85  
  8 Peng, Alex Z               8 BREA-CA                55.76      57.24  
 -- Mai, Zachary K             8 BREA-CA                55.79         DQ  
 -- Tao, Sam                   7 NOVA-CA                48.06         DQ  
WHT - Division  
  1 Nguyen, Thomas T           7 NOVA-CA                56.70      51.52  
  2 Takashima, Ranze           7 NOVA-CA                   NT      53.24  
  3 Wei, Kurtis T              8 BREA-CA              1:03.06      53.79  
  4 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                   NT      54.00  
  5 Chen, Charlie              8 BREA-CA                   NT      55.57  
  6 liu, kai                   8 SACA-CA              1:08.03    1:01.48  
  7 Stavisski, Eric            7 DA-CA                     NT    1:11.38  
  8 Hung, Cato T               8 BREA-CA              1:27.07    1:14.11  
 -- Muro, Daniel A             7 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Chang, Dylan C             8 BREA-CA                57.26         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tao, Sam                   7 NOVA-CA                25.72      24.86  
  2 Pascual, Aaron M           7 NOVA-CA                23.61      24.90  
  3 Ho, Connor J               8 NOVA-CA                26.44      25.47  
  4 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                27.56      26.73  
  5 Tran, Andrew T             8 NOVA-CA                26.73      27.06  
WHT - Division  
  1 Shoreibah, Yousef T        8 NOVA-CA                   NT      23.15  
  2 Koehler, Marc F            7 AAM-CA                    NT      27.53  
  3 Le, Derick M               8 BREA-CA                29.16      28.78  
  4 liu, kai                   8 SACA-CA                   NT      29.47  
  5 Wu, Lucas G                7 SACA-CA                   NT      30.17  
  6 Sutantio, Leonhardt W      8 BREA-CA                34.00      31.35  
  7 Chang, Dylan C             8 BREA-CA                31.99      31.41  
  8 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                    NT      32.39  
  9 Stavisski, Eric            7 DA-CA                     NT      32.52  
 10 Hung, Cato T               8 BREA-CA                   NT      33.61  
 11 Iskandar, Justin N         8 BREA-CA                   NT      36.12  
 12 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 35.02      36.50  
 -- Hsu, Peter A               7 SACA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bailey, Luke E             8 NOVA-CA                45.60      45.74  
  2 Shoreibah, Yousef T        8 NOVA-CA                48.82      48.51  
  3 Ghazarian, Gregory V       7 NOVA-CA                48.68      51.05  
RED - Division  
  1 Tran, Frederick            8 BREA-CA                55.56      52.54  
  1 Lee, Caleb S               8 NOVA-CA                58.46      52.54  
  3 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                 52.27      53.53  
  4 Tao, Sam                   7 NOVA-CA                52.74      54.61  
  5 Tran, Andrew T             8 NOVA-CA                55.95      55.01  
  6 Gordon, Boris              7 Unat-CA                53.91      55.78  
  7 Tang, Jayden               8 NOVA-CA                55.72      56.59  
  8 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                54.47      59.58  
  9 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA              1:00.56    1:02.55  
 -- Tran, Johnpaul N           8 NOVA-CA                54.35         DQ  
WHT - Division  
  1 Pascual, Aaron M           7 NOVA-CA              1:02.67      54.63  
  2 Chen, Charlie              8 BREA-CA                   NT      58.29  
  3 Saito, Zachary P           8 SACA-CA                   NT    1:02.34  
  4 Shim, Marvin J             8 NOVA-CA              1:12.49    1:07.62  
  5 Chen, Luke                 8 NOVA-CA              1:08.46    1:07.95  
  6 Peng, Alex Z               8 BREA-CA                   NT    1:07.98  
  7 Mai, Zachary K             8 BREA-CA              1:06.58    1:09.54  
 -- Song, Shaoyang             7 NOVA-CA                   NT         DQ  
 -- liu, kai                   8 SACA-CA                   NT         DQ  
 -- Stapelberg, Lars L         8 DA-CA                     NT         DQ  
 -- Rey, Jared R               8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Muro, Daniel A             7 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Wu, Lucas G                7 SACA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hugins, Blake M            8 RAYS-CA                21.86      21.22  
  2 Tang, Jayden               8 NOVA-CA                21.67      21.98  
  3 Ho, Connor J               8 NOVA-CA                23.14      22.64  
  4 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                21.41      23.11  
  5 Pascual, Aaron M           7 NOVA-CA                23.49      23.32  
  6 Roschmann, Sullivan A      8 NOVA-CA                23.90      23.63  
  7 Song, Shaoyang             7 NOVA-CA                22.62      24.95  
  8 Saito, Zachary P           8 SACA-CA                25.36      26.73  
  9 Tao, Sam                   7 NOVA-CA                23.90      28.55  
WHT - Division  
  1 Wu, Lucas G                7 SACA-CA                   NT      26.25  
  2 Koehler, Marc F            7 AAM-CA                    NT      28.79  
  3 Chen, Charlie              8 BREA-CA                30.43      29.19  
  4 Iskandar, Justin N         8 BREA-CA                   NT      30.74  
  5 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                    NT      36.26  
 -- Stapelberg, Lars L         8 DA-CA                     NT         DQ  
 -- Rey, Jared R               8 BREA-CA                32.11         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bailey, Luke E             8 NOVA-CA                43.27      40.68  
  2 Ghazarian, Gregory V       7 NOVA-CA                43.51      45.36  
  3 Mai, Derrick W             8 DA-CA                  41.33      46.06  
RED - Division  
  1 Hugins, Blake M            8 RAYS-CA                48.21      46.93  
  2 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                53.58      55.22  
WHT - Division  
  1 Wei, Kurtis T              8 BREA-CA              1:00.06      57.85  
  2 Wu, Lucas G                7 SACA-CA                   NT    1:03.64  
  3 Takashima, Ranze           7 NOVA-CA              1:08.91    1:05.44  
  4 Chen, Charlie              8 BREA-CA                   NT    1:06.00  
  5 Chen, Luke                 8 NOVA-CA                   NT    1:06.25  
  6 Sutantio, Leonhardt W      8 BREA-CA              1:18.23    1:19.17  
 -- Hsu, Peter A               7 SACA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bailey, Luke E             8 NOVA-CA              1:30.58    1:29.81  
  2 Ghazarian, Gregory V       7 NOVA-CA              1:32.21    1:35.04  
RED - Division  
  1 Hugins, Blake M            8 RAYS-CA              1:42.15    1:41.00  
  2 Lo, Nathan E               8 SACA-CA              1:51.20    1:53.60  
  3 Tran, Andrew T             8 NOVA-CA              1:53.99    1:56.98  
  4 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA              1:56.01    1:57.22  
 -- Tran, Frederick            8 BREA-CA              1:39.24         DQ  
WHT - Division  
  1 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                    NT    1:45.53  
  2 Nguyen, Thomas T           7 NOVA-CA                   NT    1:51.16  
  3 Wei, Kurtis T              8 BREA-CA                   NT    1:51.94  
  4 Wu, Lucas G                7 SACA-CA                   NT    2:10.40  
  5 Le, Derick M               8 BREA-CA                   NT    2:10.78  
  6 Sutantio, Leonhardt W      8 BREA-CA              2:24.60    2:24.44  
 -- Iskandar, Justin N         8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Peng, Alex Z               8 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT         DQ  
     1) Tang, Lucas S 8                 2) liu, kai 8                     
     3) Wu, Lucas G 7                   4) Lo, Nathan E 8                 
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nguyen, Darren D           9 SACA-CA                30.39      29.45  
  2 Lin, Arthur               10 BREA-CA                32.37      31.22  
  3 Her, Benson                8 BREA-CA                32.44      31.26  
  4 Weijland, Nolan L          9 SACA-CA                30.93      31.38  
  5 Koehler, Robin H          10 AAM-CA                 32.68      32.54  
  6 Wright, Robert J          10 SCAL-CA                31.93      33.14  
  7 Carson, Cole T            10 STOP-CA                34.05      35.92  
RED - Division  
  1 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                34.52      32.87  
  2 Chen, Jaden K             10 SCAL-CA                34.87      34.17  
  3 Tran, Warren James N      10 NOVA-CA                35.05      34.72  
  4 Chen, Blake                9 SACA-CA                36.08      34.79  
  5 Polunin, Jacob W          10 AAA-CA                 35.33      35.02  
  6 Hara, Mark                10 NOVA-CA                36.66      35.45  
  7 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                 37.18      36.20  
  8 Nicholson, Gavin S        10 SACA-CA                36.08      36.75  
WHT - Division  
  1 Nelson, Ezra S             8 SCAL-CA                37.55      34.87  
  2 Thomas, Quinn W            9 SCAL-CA                39.56      36.70  
  3 Gross, Dylan L             9 STOP-CA                38.45      37.04  
  4 Huang, Jayden J           10 BREA-CA                38.02      37.22  
  5 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                37.47      38.02  
  6 King, Matthew             10 NOVA-CA                38.06      38.62  
  7 Qi, Ryan                  10 RAYS-CA                45.21      39.40  
  8 Long, Weston J            10 NOVA-CA                39.87      39.52  
  9 Saito, Elijah J           10 SACA-CA                38.18      39.63  
 10 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                39.38      40.03  
 11 Yoo, Nathen J             10 BREA-CA                38.91      40.27  
 12 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                 40.73      40.54  
 13 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                41.84      42.21  
 14 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                 44.75      42.29  
 15 Shea, Isaac               10 BREA-CA                41.58      42.68  
 16 Pathak, Devya A           10 BREA-CA                40.25      44.52  
 17 Trinh, Jaydan D           10 BREA-CA                45.86      45.19  
 18 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                 49.47      45.78  
 19 Lin, Alex                 10 BREA-CA                43.62      46.00  
 20 Carter, Rylan D            9 DA-CA                     NT      46.42  
 20 Asghar, Shayan            10 AAA-CA                 47.57      46.42  
 22 Tuason, Andrew R          10 BREA-CA                49.36      46.48  
 23 Nienhuis, Justin J         9 STOP-CA                48.11      46.62  
 24 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                 45.16      47.22  
 25 Arun, Raaghav              9 STOP-CA                52.17      48.97  
 26 Raj, Akhil G              10 BREA-CA                53.86      49.32  
 27 Tseng, Justin H            9 BREA-CA                   NT      52.25  
 28 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                    NT      56.83  
 29 Thong, Elliott             9 BREA-CA                58.20      58.46  
 30 Malone, Caleb T            7 RAYS-CA                   NT      59.94  
 31 Kateb, Barsam              9 AAA-CA                    NT    1:14.49  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lin, Arthur               10 BREA-CA              1:08.56    1:08.71  
  2 Koehler, Robin H          10 AAM-CA               1:12.24    1:14.83  
RED - Division  
  1 Wright, Robert J          10 SCAL-CA              1:15.12    1:10.28  
  2 Lee, Steven C             10 BREA-CA              1:15.68    1:12.62  
  3 Duong, Connor D            9 Unat-CA              1:15.93    1:14.35  
  4 Chen, Jaden K             10 SCAL-CA              1:15.23    1:14.75  
  5 Li, Jerry Y                9 BREA-CA              1:15.90    1:14.82  
  6 Hara, Mark                10 NOVA-CA              1:15.23    1:15.27  
  7 Stupak, Jr., Dmitriy       9 NOVA-CA              1:21.00    1:17.69  
  8 Pham, Brian T             10 AAA-CA               1:17.73    1:17.73  
  9 Polunin, Jacob W          10 AAA-CA               1:17.51    1:17.77  
 10 Wiyanto, Grant             8 NOVA-CA              1:15.92    1:19.09  
 11 Carson, Cole T            10 STOP-CA              1:19.53    1:19.64  
 12 Wang, Kyle Y               9 BREA-CA              1:19.74    1:22.49  
 -- Tortoc, Matteo E           9 NOVA-CA              1:20.18         DQ  
WHT - Division  
  1 Chang, Zachary C          10 BREA-CA              1:26.25    1:12.30  
  2 Silyaev, Alex             10 DA-CA                1:22.37    1:20.41  
  3 Wang, Jared I              9 SCAL-CA              1:25.67    1:23.00  
  4 McElroy, Garrett R        10 NOVA-CA              1:25.88    1:24.35  
  5 Nelson, Ezra S             8 SCAL-CA              1:28.14    1:26.48  
  6 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              1:23.57    1:27.67  
  7 Gross, Dylan L             9 STOP-CA              1:26.96    1:28.04  
  8 Long, Weston J            10 NOVA-CA              1:32.61    1:29.28  
  9 Chu, Terran               10 BREA-CA              1:25.03    1:30.50  
 10 Tang, Lucas S              8 SACA-CA              1:32.63    1:31.17  
 11 Zhao, Tommy                9 BREA-CA              1:35.15    1:31.41  
 12 Lappin, Michael T         10 AAA-CA               1:31.69    1:31.89  
 13 Miyamoto, Tyler K          9 NOVA-CA              1:27.42    1:32.32  
 14 Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA              1:30.55    1:33.16  
 15 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA               1:46.26    1:37.82  
 16 Wang, James K             10 NOVA-CA              1:42.05    1:38.22  
 17 Lin, Alex                 10 BREA-CA              1:38.52    1:38.32  
 18 Radak, Keith A             9 RAYS-CA                   NT    1:39.10  
 19 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:43.20    1:41.85  
 20 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA               1:45.89    1:44.40  
 21 Pathak, Devya A           10 BREA-CA              1:43.11    1:45.08  
 22 Stavisski, Phillip        10 DA-CA                1:49.10    1:47.12  
 23 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT    1:47.96  
 24 Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT    1:48.40  
 25 Arun, Raaghav              9 STOP-CA              1:56.69    1:52.31  
 26 Pryana, Brayden J         10 AAA-CA               2:15.97    1:56.87  
 27 Pham, Jeremy C            10 AAA-CA               2:00.83    2:03.73  
 28 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                    NT    2:07.96  
 29 Doan, Robert T            10 AAA-CA                    NT    2:08.35  
 30 Rosu, Marc A               9 AAA-CA                    NT    2:25.39  
 -- Wu, Justin Y               9 SACA-CA              1:29.44         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wright, Robert J          10 SCAL-CA              2:42.29    2:33.57  
  2 Duong, Connor D            9 Unat-CA              2:52.03    2:47.07  
WHT - Division  
  1 Thomas, Quinn W            9 SCAL-CA              3:04.62    3:05.86  
  2 Pathak, Devya A           10 BREA-CA                   NT    3:44.34  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Her, Benson                8 BREA-CA                36.21      35.08  
  2 Lin, Arthur               10 BREA-CA                39.65      37.70  
  3 Weijland, Nolan L          9 SACA-CA                39.35      38.57  
  4 Tran, Warren James N      10 NOVA-CA                39.87      41.30  
RED - Division  
  1 Ota, Eisuke E              7 NOVA-CA                43.00      41.43  
  2 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                 43.21      41.62  
  3 Hara, Mark                10 NOVA-CA                42.98      43.36  
  4 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                43.75      43.96  
  5 Wiyanto, Grant             8 NOVA-CA                43.53      44.08  
  6 Gross, Dylan L             9 STOP-CA                44.13      45.91  
WHT - Division  
  1 Chen, Blake                9 SACA-CA                44.25      41.68  
  2 Saito, Elijah J           10 SACA-CA                45.23      44.22  
  3 Wang, Jared I              9 SCAL-CA                45.65      44.51  
  4 Taniguchi, Alex Y          9 NOVA-CA                47.02      45.17  
  5 Long, Weston J            10 NOVA-CA                47.74      45.78  
  5 Qi, Ryan                  10 RAYS-CA                46.78      45.78  
  7 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                 48.32      45.90  
  8 Tortoc, Matteo E           9 NOVA-CA                44.99      45.95  
  9 Wu, Justin Y               9 SACA-CA                   NT      46.27  
 10 Huang, Jayden J           10 BREA-CA                47.40      47.46  
 11 Carter, Rylan D            9 DA-CA                     NT      48.39  
 12 Song, Jacob               10 SCAL-CA                48.50      48.52  
 13 Asghar, Shayan            10 AAA-CA                 54.15      50.89  
 14 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                 55.59      50.99  
 15 Lin, Alex                 10 BREA-CA                47.89      51.08  
 16 Shea, Isaac               10 BREA-CA                51.02      51.47  
 17 Trinh, Jaydan D           10 BREA-CA                   NT      52.67  
 18 Radak, Keith A             9 RAYS-CA                   NT      53.69  
 19 Tuason, Andrew R          10 BREA-CA                53.88      55.02  
 20 Scott, Edric R            10 SCAL-CA                54.22      56.54  
 21 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                54.02      57.56  
 21 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                 56.36      57.56  
 23 Tseng, Justin H            9 BREA-CA                   NT      58.00  
 24 Arun, Raaghav              9 STOP-CA                55.99      59.07  
 25 Raj, Akhil G              10 BREA-CA                51.60      59.41  
 26 D'Affronte, Justin         9 NOVA-CA                   NT    1:00.94  
 27 Malone, Caleb T            7 RAYS-CA                   NT    1:02.00  
 28 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                    NT    1:04.22  
 29 Thong, Elliott             9 BREA-CA                   NT    1:09.43  
 30 Kateb, Barsam              9 AAA-CA                    NT    1:32.69  
 -- Jin, Jerry                11 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Nienhuis, Justin J         9 STOP-CA                46.52         DQ  
 -- Pathak, Devya A           10 BREA-CA                48.63         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA              1:21.10    1:21.70  
  2 Miyamoto, Tyler K          9 NOVA-CA              1:28.35    1:31.27  
RED - Division  
  1 Hara, Mark                10 NOVA-CA              1:32.93    1:32.71  
  2 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              1:35.45    1:33.25  
  3 Tang, Lucas S              8 SACA-CA              1:36.15    1:36.35  
  4 Tortoc, Matteo E           9 NOVA-CA              1:36.55    1:39.56  
 -- Ota, Eisuke E              7 NOVA-CA              1:28.92         DQ  
WHT - Division  
  1 Lee, Steven C             10 BREA-CA              1:41.46    1:25.42  
  2 Stupak, Jr., Dmitriy       9 NOVA-CA              1:38.58    1:29.68  
  3 Xu, Leo N                 10 SACA-CA                   NT    1:37.32  
  4 Lappin, Michael T         10 AAA-CA               1:45.61    1:41.61  
  5 Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA              1:52.85    1:44.64  
  6 Wang, James K             10 NOVA-CA                   NT    1:50.01  
  7 Pathak, Devya A           10 BREA-CA              1:46.77    1:53.37  
  8 Lin, Alex                 10 BREA-CA              1:52.69    1:55.16  
  9 Radak, Keith A             9 RAYS-CA                   NT    1:56.26  
 10 Bian, Kexin                9 BREA-CA                   NT    1:58.92  
 11 Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT    2:00.71  
 12 Arun, Raaghav              9 STOP-CA                   NT    2:01.80  
 13 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA               2:01.06    2:02.95  
 -- McElroy, Garrett R        10 NOVA-CA              1:45.20         DQ  
 -- Wang, Kyle Y               9 BREA-CA              1:38.10         DQ  
 -- Chu, Terran               10 BREA-CA              1:42.32         DQ  
 -- Wiyanto, Grant             8 NOVA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Carson, Cole T            10 STOP-CA                43.28      41.26  
  2 Lin, Arthur               10 BREA-CA                44.22      41.44  
  3 Her, Benson                8 BREA-CA                42.63      41.49  
  4 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                43.78      42.28  
  5 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA                44.69      43.47  
  6 Koehler, Robin H          10 AAM-CA                 43.26      43.73  
  7 Chen, Jaden K             10 SCAL-CA                44.64      44.54  
RED - Division  
  1 Chang, Zachary C          10 BREA-CA                46.01      45.77  
  2 Wiyanto, Grant             8 NOVA-CA                47.30      46.29  
  3 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                49.61      46.57  
  4 Wu, Justin Y               9 SACA-CA                48.40      47.51  
  5 Long, Weston J            10 NOVA-CA                46.70      47.95  
  6 Polunin, Jacob W          10 AAA-CA                 48.85      47.96  
  7 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                47.63      48.41  
  8 Nelson, Ezra S             8 SCAL-CA                48.97      48.45  
  9 Miyamoto, Tyler K          9 NOVA-CA                48.17      49.21  
 10 Ota, Eisuke E              7 NOVA-CA                48.27      49.51  
 11 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                49.19      49.58  
WHT - Division  
  1 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                    NT      46.57  
  2 Lee, Steven C             10 BREA-CA                49.91      46.72  
  2 Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT      46.72  
  4 Silyaev, Alex             10 DA-CA                     NT      49.51  
  4 Gross, Dylan L             9 STOP-CA                49.90      49.51  
  6 Doan, Robert T            10 AAA-CA                    NT      49.58  
  7 Pham, Brian T             10 AAA-CA                    NT      50.38  
  7 Hara, Mark                10 NOVA-CA                50.35      50.38  
  9 Bian, Kexin                9 BREA-CA                50.31      50.82  
 10 Stavisski, Phillip        10 DA-CA                  53.37      51.03  
 11 Tortoc, Matteo E           9 NOVA-CA                55.57      52.67  
 12 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                 54.75      53.64  
 13 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                57.49      53.84  
 14 Radak, Keith A             9 RAYS-CA                56.35      53.96  
 15 Lin, Alex                 10 BREA-CA                56.09      54.30  
 16 Wang, Kyle Y               9 BREA-CA                54.66      54.87  
 17 Stupak, Jr., Dmitriy       9 NOVA-CA                52.82      55.09  
 18 McElroy, Garrett R        10 NOVA-CA                59.02      57.01  
 19 Wang, Jared I              9 SCAL-CA                55.72      57.30  
 20 Wang, James K             10 NOVA-CA              1:01.45    1:01.06  
 21 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA               1:11.17    1:05.66  
 22 Pathak, Devya A           10 BREA-CA              1:05.54    1:05.98  
 23 Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA              1:10.59    1:07.10  
 24 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                    NT    1:15.05  
 -- Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Pham, Jeremy C            10 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Chu, Terran               10 BREA-CA                52.31         DQ  
 -- Arun, Raaghav              9 STOP-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nguyen, Darren D           9 SACA-CA              1:29.03    1:27.68  
  2 Lin, Arthur               10 BREA-CA              1:31.43    1:28.35  
  3 Carson, Cole T            10 STOP-CA              1:30.96    1:28.91  
  4 Her, Benson                8 BREA-CA              1:31.66    1:29.98  
  5 Li, Jerry Y                9 BREA-CA              1:31.17    1:30.30  
  6 Koehler, Robin H          10 AAM-CA               1:36.92    1:32.87  
  7 Chen, Blake                9 SACA-CA              1:37.28    1:33.99  
  8 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA              1:40.32    1:36.35  
  9 King, Matthew             10 NOVA-CA              1:39.49    1:37.60  
RED - Division  
  1 Tran, Warren James N      10 NOVA-CA              1:44.52    1:40.19  
  2 Polunin, Jacob W          10 AAA-CA               1:45.13    1:43.33  
  2 Wiyanto, Grant             8 NOVA-CA              1:44.32    1:43.33  
  4 Wu, Justin Y               9 SACA-CA              1:42.09    1:44.02  
  5 Gross, Dylan L             9 STOP-CA              1:48.89    1:47.59  
  6 Scott, Edric R            10 SCAL-CA              1:47.53    1:51.36  
WHT - Division  
  1 Saito, Elijah J           10 SACA-CA              1:51.08    1:43.69  
  2 Tang, Lucas S              8 SACA-CA              1:58.80    1:47.29  
  3 Hara, Mark                10 NOVA-CA                   NT    1:47.80  
  4 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:51.73    1:48.47  
  5 Duong, Connor D            9 Unat-CA              1:53.42    1:49.95  
  6 Radak, Keith A             9 RAYS-CA              2:02.71    1:56.84  
  7 Yoo, Nathen J             10 BREA-CA              1:53.50    1:59.36  
  8 Raj, Akhil G              10 BREA-CA                   NT    2:18.61  
 -- Zhao, Tommy                9 BREA-CA              2:00.31         DQ  
 -- Lee, Enzo                  7 STOP-CA                   NT         DQ  
 -- D'Affronte, Justin         9 NOVA-CA                   NT         DQ  
 -- Lin, Alex                 10 BREA-CA              2:01.19         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                37.28      36.26  
RED - Division  
  1 Ota, Eisuke E              7 NOVA-CA                38.33      38.00  
  2 Chen, Jaden K             10 SCAL-CA                38.33      38.98  
  3 Wiyanto, Grant             8 NOVA-CA                41.55      42.03  
  4 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                 41.17      42.13  
  5 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA                41.05      42.67  
WHT - Division  
  1 Wang, Jared I              9 SCAL-CA                43.51      42.51  
  2 Nicholson, Gavin S        10 SACA-CA                46.32      42.92  
  3 Nelson, Ezra S             8 SCAL-CA                44.42      43.39  
  4 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                45.36      43.52  
  5 Carson, Cole T            10 STOP-CA                55.10      46.36  
  6 Taniguchi, Alex Y          9 NOVA-CA                49.09      46.69  
  7 King, Matthew             10 NOVA-CA                46.56      46.72  
  8 Tortoc, Matteo E           9 NOVA-CA                47.59      48.04  
  9 Song, Jacob               10 SCAL-CA                54.92      52.10  
 10 Lee, Enzo                  7 STOP-CA                53.92      54.04  
 11 Nienhuis, Justin J         9 STOP-CA                49.04      54.18  
 12 Yoo, Nathen J             10 BREA-CA                   NT      54.65  
 13 Trinh, Jaydan D           10 BREA-CA                   NT      55.26  
 14 Huang, Jayden J           10 BREA-CA                51.34      56.05  
 15 Shea, Isaac               10 BREA-CA                55.91      56.59  
 16 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                 59.74      56.69  
 17 Radak, Keith A             9 RAYS-CA                   NT      58.03  
 18 Asghar, Shayan            10 AAA-CA               1:00.93    1:00.79  
 19 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:09.09    1:05.12  
 20 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA               1:04.96    1:05.32  
 21 Tuason, Andrew R          10 BREA-CA                   NT    1:09.09  
 -- Arun, Raaghav              9 STOP-CA                   NT         DQ  
 -- D'Affronte, Justin         9 NOVA-CA                   NT         DQ  
 -- Tseng, Justin H            9 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Her, Benson                8 BREA-CA              1:22.87    1:16.98  
  2 Wright, Robert J          10 SCAL-CA              1:24.36    1:19.10  
RED - Division  
  1 Duong, Connor D            9 Unat-CA              1:34.09    1:36.90  
  2 Gross, Dylan L             9 STOP-CA              1:35.54    1:38.63  
WHT - Division  
  1 Chang, Zachary C          10 BREA-CA                   NT    1:23.21  
  2 Ota, Eisuke E              7 NOVA-CA                   NT    1:27.11  
  3 Xu, Leo N                 10 SACA-CA                   NT    1:34.81  
  4 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA              1:42.12    1:38.48  
  5 Pham, Brian T             10 AAA-CA                    NT    1:43.65  
  6 Wu, Justin Y               9 SACA-CA                   NT    1:46.29  
  7 Silyaev, Alex             10 DA-CA                     NT    1:54.12  
 -- Zhang, Oliver              8 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nguyen, Darren D           9 SACA-CA              1:15.36    1:16.90  
  2 Wright, Robert J          10 SCAL-CA              1:24.66    1:20.20  
  3 Weijland, Nolan L          9 SACA-CA              1:19.74    1:20.24  
  4 Chen, Jaden K             10 SCAL-CA              1:24.98    1:23.76  
  5 Duong, Connor D            9 Unat-CA              1:24.90    1:25.38  
  6 Ota, Eisuke E              7 NOVA-CA              1:23.34    1:26.63  
RED - Division  
  1 Koehler, Robin H          10 AAM-CA               1:27.10    1:24.09  
  2 Nicholson, Gavin S        10 SACA-CA              1:33.15    1:32.97  
  3 Wu, Justin Y               9 SACA-CA              1:33.76    1:35.00  
WHT - Division  
  1 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA              1:35.24    1:23.81  
  2 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              1:36.93    1:31.19  
  3 Polunin, Jacob W          10 AAA-CA               1:35.11    1:32.54  
  4 Long, Weston J            10 NOVA-CA              1:36.43    1:34.46  
  5 Thomas, Quinn W            9 SCAL-CA                   NT    1:34.58  
  6 Tortoc, Matteo E           9 NOVA-CA              1:38.42    1:37.07  
  7 Wang, Jared I              9 SCAL-CA              1:36.84    1:37.91  
  8 Qi, Ryan                  10 RAYS-CA              1:47.97    1:40.59  
  9 Lappin, Michael T         10 AAA-CA               1:59.89    1:47.06  
 10 Lee, Enzo                  7 STOP-CA              1:46.57    1:52.34  
 11 Scott, Edric R            10 SCAL-CA              1:50.58    1:52.55  
 12 Song, Jacob               10 SCAL-CA              2:01.59    1:55.11  
 13 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                    NT    1:57.08  
 14 Bian, Kexin                9 BREA-CA              2:00.34    1:59.02  
 15 Carter, Rylan D            9 DA-CA                     NT    2:00.53  
 -- Nelson, Ezra S             8 SCAL-CA              1:46.12         DQ  
 -- Thong, Elliott             9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nguyen, Darren D           9 SACA-CA              2:40.16    2:41.07  
  2 Her, Benson                8 BREA-CA              2:48.91    2:44.01  
  3 Lin, Arthur               10 BREA-CA              2:48.47    2:50.73  
  4 Koehler, Robin H          10 AAM-CA               3:07.40    3:00.67  
  5 Duong, Connor D            9 Unat-CA              3:03.29    3:07.65  
RED - Division  
  1 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA              3:21.13    3:15.16  
  2 Wang, Jared I              9 SCAL-CA              3:23.55    3:20.13  
WHT - Division  
  1 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                   NT    2:53.49  
  2 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA                   NT    3:02.95  
  3 Xu, Leo N                 10 SACA-CA                   NT    3:12.07  
  4 Long, Weston J            10 NOVA-CA              3:27.84    3:27.39  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT    2:13.10  
     1) Chen, Blake 9                   2) Nguyen, Darren D 9             
     3) Nicholson, Gavin S 10           4) Weijland, Nolan L 9            
  2 Irvine Novaquatics-CA  'A'                             NT    2:27.05  
     1) Tortoc, Matteo E 9              2) Tran, Warren James N 10        
     3) King, Matthew 10                4) Hara, Mark 10                  
 
Boys 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Irvine Novaquatics-CA  'A'                        2:40.00    2:43.00  
     1) Miyamoto, Tyler K 9             2) Long, Weston J 10              
     3) Ota, Eisuke E 7                 4) Hara, Mark 10                  
  2 Irvine Novaquatics-CA  'B'                        2:44.00    2:51.33  
     1) Tortoc, Matteo E 9              2) Wiyanto, Grant 8               
     3) Stupak, Jr., Dmitriy 9          4) McElroy, Garrett R 10          
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Leiva, Jayden P           12 NOVA-CA                28.92      27.62  
  2 Wright, Jack C            12 SCAL-CA                30.26      28.38  
  3 Kramer, Grant A           12 SACA-CA                28.28      28.47  
  4 Lee, Elson C              11 NOVA-CA                29.20      28.66  
  5 Yang, Brandon M           12 SCAL-CA                29.47      28.97  
  6 Khuu, Cedrick T           11 NOVA-CA                29.86      29.53  
  7 Pham, Brendan H           12 NOVA-CA                30.24      29.59  
  8 Radak, Neil A             11 RAYS-CA                30.73      29.71  
  9 Chaturvedi, Ishaan        11 Unat-CA                29.92      29.76  
 10 Abshier, Michael R        12 SCAL-CA                29.79      29.84  
 11 Paganos, Jordan V         12 BREA-CA                30.03      29.91  
 12 Vasquez, Patrick S        12 BREA-CA                29.65      30.15  
 13 Trinh, Kenneth D          11 NOVA-CA                29.86      30.18  
 14 Elbaz, Alon S             12 SCAL-CA                30.55      30.32  
 15 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA                30.44      30.37  
 16 Yang, Nathan A            11 BREA-CA                30.30      30.42  
 17 Borning, Vance C          11 AAA-CA                 30.67      31.07  
RED - Division  
  1 Lee, Josiah C             12 SACA-CA                31.70      30.70  
  2 Yu, Henry                 12 NOVA-CA                31.60      30.72  
  3 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA                30.85      31.38  
  4 Paredes, Nicholas A       11 NOVA-CA                31.56      31.40  
  5 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                32.19      31.51  
  6 Guntupalli, Aditya        12 NOVA-CA                33.34      31.57  
  7 Colman, Logan H           11 NOVA-CA                31.98      31.84  
  8 Rawat, Aditya             12 NOVA-CA                32.44      32.55  
  9 Pettit, Steven L          11 NOVA-CA                33.15      32.69  
 10 Francisco, Cole A         11 SCAL-CA                33.38      32.77  
 11 Dinh, Logan R             11 SACA-CA                32.24      32.91  
 12 Kuo, Max                  11 NOVA-CA                32.70      32.94  
 13 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                 31.60      33.22  
 14 Tan, Ray S                11 AAA-CA                 32.21      33.44  
WHT - Division  
  1 Chen, Tony                12 BREA-CA                   NT      28.20  
  2 Wei, Michael              12 NOVA-CA                35.34      31.75  
  3 Simic, Luca M             11 DA-CA                  33.73      33.35  
  4 Zhou, David               12 BREA-CA                34.43      34.37  
  5 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                 39.86      34.76  
  6 Piafsky, Sam F            12 DA-CA                     NT      35.51  
  7 Cruz, Jackson K           11 NOVA-CA                35.97      35.66  
  8 Hernandez, Jayden V       11 STOP-CA                34.40      35.74  
  9 Shi, Evan                 11 BREA-CA                35.56      36.24  
 10 Iskandar, Jonathan N      11 BREA-CA                37.72      36.53  
 11 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                 37.18      36.57  
 12 Knapp, Josh               11 SACA-CA                37.98      36.83  
 13 Wakeb, Ramie M            12 AAA-CA                    NT      37.82  
 14 Xing, Tiger               11 AAA-CA                 46.16      38.05  
 15 Younes, Salem Y           12 AAA-CA                    NT      38.35  
 16 Doan, Andrew T            12 AAA-CA                 38.47      39.23  
 17 Gebhart, Lucas R          11 BREA-CA                38.81      39.92  
 18 Cueto, Moises             11 AAA-CA                    NT      40.46  
 19 Wang, Patrick             11 BREA-CA                44.71      41.34  
 20 Gong, Paul                11 SACA-CA                   NT      41.60  
 21 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                    NT      46.93  
 22 Browning, Joaquin D       11 STOP-CA                46.50      47.04  
 23 Yuan, Brian               11 AAA-CA                 46.37      49.16  
 24 Herman, Ky T              11 NOVA-CA                48.46      53.29  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Leiva, Jayden P           12 NOVA-CA              1:02.53    1:00.27  
  2 Wang, Jayson Y            12 UN-05-CA             1:02.68    1:02.24  
  3 Kramer, Grant A           12 SACA-CA              1:03.63    1:02.93  
  4 Pham, Brendan H           12 NOVA-CA              1:04.77    1:03.61  
  5 Yang, Brandon M           12 SCAL-CA              1:06.16    1:05.13  
  6 Tran, Alex                12 NOVA-CA              1:04.45    1:05.49  
  7 Abshier, Michael R        12 SCAL-CA              1:05.13    1:06.21  
  8 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA              1:05.87    1:06.73  
  9 Khuu, Cedrick T           11 NOVA-CA              1:05.94    1:06.80  
 10 Chaturvedi, Ishaan        11 Unat-CA              1:05.79    1:08.58  
RED - Division  
  1 Elbaz, Alon S             12 SCAL-CA              1:06.92    1:05.14  
  2 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA              1:06.69    1:05.45  
  3 Yang, Nathan A            11 BREA-CA              1:06.28    1:07.60  
  4 Lee, Josiah C             12 SACA-CA              1:10.40    1:08.70  
  5 Pham, Brian H             11 NOVA-CA              1:08.26    1:08.90  
  6 Sowlati, Kasra K          12 SACA-CA              1:06.75    1:10.10  
  7 Francisco, Cole A         11 SCAL-CA              1:10.69    1:10.92  
  8 Borning, Vance C          11 AAA-CA               1:09.76    1:11.02  
  9 Hari, Aditya S            12 NOVA-CA              1:08.57    1:11.15  
 10 Dinh, Logan R             11 SACA-CA              1:10.25    1:11.94  
WHT - Division  
  1 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:13.36    1:09.64  
  2 Ioriya, Yuta R            12 BREA-CA              1:15.52    1:11.56  
  3 Radak, Neil A             11 RAYS-CA                   NT    1:12.12  
  4 Simic, Luca M             11 DA-CA                1:13.37    1:15.35  
  5 Zhou, David               12 BREA-CA              1:13.83    1:15.92  
  6 Choi, Kenneth H           12 AAA-CA               1:12.66    1:16.04  
  7 Lee, Evan J               12 AAA-CA               1:21.40    1:16.11  
  8 Cruz, Jackson K           11 NOVA-CA              1:16.97    1:17.43  
  9 Asghar, Shafe             12 AAA-CA               1:26.67    1:18.24  
 10 Hernandez, Jayden V       11 STOP-CA                   NT    1:19.54  
 11 Knapp, Josh               11 SACA-CA              1:21.86    1:20.96  
 12 Wu, Kenneth               12 BREA-CA              1:23.45    1:21.04  
 13 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA               1:22.07    1:21.39  
 14 Nguyen, Jesper W          11 SACA-CA              1:23.93    1:23.38  
 15 Li, Grant                 12 BREA-CA              1:24.58    1:23.72  
 16 Mauldin, Zachary S        11 AAA-CA               1:25.59    1:23.91  
 17 Wakeb, Ramie M            12 AAA-CA                    NT    1:25.34  
 18 Younes, Salem Y           12 AAA-CA                    NT    1:26.23  
 19 Schuler, Owen J           11 RAYS-CA              1:23.47    1:30.49  
 20 Cueto, Moises             11 AAA-CA                    NT    1:33.61  
 21 Grombchevsky, Nicholai S  11 NOVA-CA              1:32.25    1:33.69  
 22 Iskandar, Jonathan N      11 BREA-CA                   NT    1:34.31  
 23 Wang, Patrick             11 BREA-CA              1:37.50    1:36.27  
 24 Browning, Joaquin D       11 STOP-CA                   NT    1:48.95  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ghazarian, Kirk V         11 NOVA-CA              2:17.76    2:15.43  
  2 Lee, Elson C              11 NOVA-CA              2:19.06    2:16.49  
  3 Elbaz, Alon S             12 SCAL-CA              2:19.75    2:18.92  
  4 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA              2:23.70    2:23.97  
RED - Division  
  1 Yang, Brandon M           12 SCAL-CA              2:24.81    2:24.33  
  2 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              2:29.05    2:28.08  
  3 Tran, Vincent G           12 AAA-CA               2:33.98    2:28.65  
  4 Sowlati, Kasra K          12 SACA-CA              2:29.67    2:33.88  
WHT - Division  
  1 Francisco, Cole A         11 SCAL-CA                   NT    2:31.45  
  2 Yu, Henry                 12 NOVA-CA                   NT    2:37.83  
  3 Kuo, Max                  11 NOVA-CA              2:42.16    2:42.44  
  4 Lin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    2:47.45  
  5 Mauldin, Zachary S        11 AAA-CA                    NT    3:02.73  
  6 Tadrous, Noah E           11 STOP-CA                   NT    3:09.81  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Liu, Jordan B             12 BREA-CA              6:02.89    5:54.67  
  2 Elbaz, Alon S             12 SCAL-CA              6:27.28    6:10.08  
  3 Borning, Vance C          11 AAA-CA               6:29.03    6:39.76  
 
Boys 11-12 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Wright, Jack C            12 SCAL-CA             14:50.09   11:32.27  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ongkeko, Ethan V          12 NOVA-CA                35.09      31.61  
  2 Paganos, Jordan V         12 BREA-CA                34.82      33.24  
  3 Lee, Mathias J            12 SACA-CA                33.50      33.39  
  4 Leiva, Jayden P           12 NOVA-CA                35.06      33.60  
  5 Abshier, Michael R        12 SCAL-CA                35.12      34.10  
  6 Yang, Nathan A            11 BREA-CA                34.79      34.94  
  7 Borning, Vance C          11 AAA-CA                 35.94      35.66  
  8 Tan, Ray S                11 AAA-CA                 35.74      36.68  
RED - Division  
  1 Tran, Alex                12 NOVA-CA                36.63      33.88  
  2 Teano, Noah J             12 NOVA-CA                38.40      36.28  
  3 Chaturvedi, Ishaan        11 Unat-CA                36.83      36.44  
  4 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                37.25      36.89  
  5 Dinh, Logan R             11 SACA-CA                36.91      36.90  
  6 Radak, Neil A             11 RAYS-CA                37.66      37.38  
  7 Lee, Josiah C             12 SACA-CA                37.56      37.52  
  8 Pham, Brian H             11 NOVA-CA                38.12      38.34  
  9 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                38.57      38.38  
 10 Okada, Kazuma             11 NOVA-CA                38.85      38.88  
 -- Jin, Jerry                11 BREA-CA                38.92         DQ  
 -- Mai, Dustin D             11 NOVA-CA                36.97         DQ  
WHT - Division  
  1 Hari, Aditya S            12 NOVA-CA                45.59      38.01  
  2 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                40.07      39.14  
  3 Ioriya, Yuta R            12 BREA-CA                43.41      40.28  
  4 Cruz, Jackson K           11 NOVA-CA                42.66      40.77  
  5 Hernandez, Jayden V       11 STOP-CA                   NT      41.10  
  6 Zhou, David               12 BREA-CA                42.84      41.25  
  7 Asghar, Shafe             12 AAA-CA                 48.38      41.45  
  8 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                 43.81      42.32  
  9 Chang, Nathan             11 BREA-CA                45.58      43.69  
 10 Mauldin, Zachary S        11 AAA-CA                 43.52      43.71  
 11 Kuo, Max                  11 NOVA-CA                42.75      44.48  
 12 Simic, Luca M             11 DA-CA                  42.87      44.86  
 13 Tadrous, Noah E           11 STOP-CA                50.00      45.09  
 14 Shi, Evan                 11 BREA-CA                45.92      45.57  
 15 Iskandar, Jonathan N      11 BREA-CA                   NT      46.50  
 16 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                49.54      46.58  
 17 Nguyen, Jesper W          11 SACA-CA                   NT      47.77  
 18 Younes, Salem Y           12 AAA-CA                    NT      48.16  
 19 Grombchevsky, Nicholai S  11 NOVA-CA                49.72      48.37  
 20 Cueto, Moises             11 AAA-CA                    NT      50.55  
 21 Schuler, Owen J           11 RAYS-CA                50.41      51.45  
 22 Wakeb, Ramie M            12 AAA-CA                    NT      51.77  
 23 Wang, Patrick             11 BREA-CA                55.52    1:01.33  
 -- Browning, Joaquin D       11 STOP-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Paganos, Jordan V         12 BREA-CA              1:13.46    1:11.19  
  2 Leiva, Jayden P           12 NOVA-CA              1:15.80    1:12.70  
  3 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA              1:16.25    1:13.49  
  4 Tran, Alex                12 NOVA-CA              1:15.38    1:13.61  
  5 Yang, Nathan A            11 BREA-CA              1:14.89    1:13.99  
  6 Lee, Mathias J            12 SACA-CA              1:13.80    1:14.58  
  7 Wright, Jack C            12 SCAL-CA              1:15.94    1:14.72  
  8 Pham, Brendan H           12 NOVA-CA              1:16.67    1:15.46  
  9 Teano, Noah J             12 NOVA-CA              1:17.45    1:15.97  
 10 Borning, Vance C          11 AAA-CA               1:19.60    1:20.21  
 11 Colman, Logan H           11 NOVA-CA              1:18.74    1:20.73  
 12 Khuu, Cedrick T           11 NOVA-CA              1:20.17    1:22.47  
 -- Tan, Ray S                11 AAA-CA               1:17.43         DQ  
RED - Division  
  1 Do, Matthew M             11 STOP-CA              1:24.30    1:27.22  
  2 Cruz, Jackson K           11 NOVA-CA              1:27.56    1:28.30  
  3 Pham, Ethan V             11 STOP-CA              1:26.80    1:29.25  
WHT - Division  
  1 Xu, Peter N               12 SACA-CA                   NT    1:13.75  
  2 Chen, Tony                12 BREA-CA                   NT    1:16.57  
  3 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                    NT    1:22.60  
  4 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA               1:34.93    1:29.03  
  5 Tadrous, Noah E           11 STOP-CA              1:43.23    1:39.53  
  6 Sutantio, Kristoffer V    11 BREA-CA              1:38.01    1:39.67  
  7 Rosu, Alex N              11 AAA-CA               2:10.87    1:48.33  
  8 Grombchevsky, Nicholai S  11 NOVA-CA              1:46.47    1:48.53  
 -- Kuo, Max                  11 NOVA-CA              1:36.71         DQ  
 -- Xing, Tiger               11 AAA-CA               1:40.94         DQ  
 -- Guntupalli, Aditya        12 NOVA-CA              1:33.35         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Zappas, Xander B          12 DA-CA                2:27.27    2:23.60  
  2 Paganos, Jordan V         12 BREA-CA              2:39.26    2:35.54  
  3 Pham, Brendan H           12 NOVA-CA              2:44.76    2:39.52  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Mathias J            12 SACA-CA                36.58      34.80  
  2 Shimizu, Mark S           12 STOP-CA                37.86      37.90  
  3 Chung, Bradin             12 SACA-CA                40.62      37.99  
  4 Kramer, Grant A           12 SACA-CA                38.90      38.69  
  5 Radak, Neil A             11 RAYS-CA                38.30      38.76  
  6 Yu, Henry                 12 NOVA-CA                40.92      39.17  
  7 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA                40.73      39.81  
  8 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                40.34      40.56  
  9 Wang, Jayson Y            12 UN-05-CA               40.65      40.61  
 10 Pham, Brian H             11 NOVA-CA                40.14      41.14  
RED - Division  
  1 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                41.58      39.53  
  2 Abshier, Michael R        12 SCAL-CA                42.64      40.60  
  3 Elbaz, Alon S             12 SCAL-CA                43.35      40.72  
  4 Wei, Michael              12 NOVA-CA                41.03      40.79  
  5 Hernandez, Jayden V       11 STOP-CA                42.36      40.96  
  6 Khuu, Cedrick T           11 NOVA-CA                41.48      41.02  
  7 Colman, Logan H           11 NOVA-CA                42.63      41.52  
  8 Rawat, Aditya             12 NOVA-CA                41.15      42.31  
  9 Rebensdorf, Josh W        11 RAYS-CA                41.66      43.03  
 10 Paredes, Nicholas A       11 NOVA-CA                43.54      44.29  
 11 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                 43.00      44.40  
WHT - Division  
  1 Chen, Tony                12 BREA-CA                   NT      37.06  
  2 Do, Matthew M             11 STOP-CA                45.47      41.89  
  3 Francisco, Cole A         11 SCAL-CA                   NT      42.76  
  4 Piafsky, Sam F            12 DA-CA                  46.94      46.47  
  5 Zhou, David               12 BREA-CA                45.76      46.50  
  6 Simic, Luca M             11 DA-CA                  48.07      46.54  
  7 Kuo, Max                  11 NOVA-CA                45.98      46.55  
  8 Cruz, Jackson K           11 NOVA-CA                47.36      47.06  
  9 Vasquez, Patrick S        12 BREA-CA                45.31      47.57  
 10 Xing, Tiger               11 AAA-CA                 50.49      48.08  
 11 Knapp, Josh               11 SACA-CA                51.26      48.26  
 12 Tadrous, Noah E           11 STOP-CA                50.55      50.81  
 13 Doan, Andrew T            12 AAA-CA                    NT      51.83  
 14 Iskandar, Jonathan N      11 BREA-CA                   NT      53.65  
 15 Sutantio, Kristoffer V    11 BREA-CA                58.58      53.76  
 16 Younes, Salem Y           12 AAA-CA                    NT      53.86  
 17 Cueto, Moises             11 AAA-CA                    NT      54.29  
 18 Grombchevsky, Nicholai S  11 NOVA-CA                54.07      54.31  
 19 Browning, Joaquin D       11 STOP-CA              1:04.01    1:00.77  
 20 Rosu, Alex N              11 AAA-CA               1:10.16    1:10.27  
 21 Gebhart, Lucas R          11 BREA-CA              1:13.64    1:10.37  
 22 Herman, Ky T              11 NOVA-CA              1:14.97    1:13.28  
 -- Wang, Patrick             11 BREA-CA              1:14.37         DQ  
 -- Yuan, Brian               11 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Wakeb, Ramie M            12 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Gong, Paul                11 SACA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Mathias J            12 SACA-CA              1:17.97    1:16.54  
  2 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA              1:25.12    1:21.67  
  3 Ghazarian, Kirk V         11 NOVA-CA              1:23.70    1:22.40  
  4 Lee, Elson C              11 NOVA-CA              1:23.77    1:22.47  
  5 Pham, Brian H             11 NOVA-CA              1:25.50    1:27.60  
  6 Radak, Neil A             11 RAYS-CA              1:27.45    1:27.62  
  7 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA              1:28.67    1:28.02  
  8 Pham, Brendan H           12 NOVA-CA              1:28.14    1:29.25  
RED - Division  
  1 Chung, Bradin             12 SACA-CA              1:29.70    1:22.38  
  2 Lee, Josiah C             12 SACA-CA              1:30.03    1:24.68  
  3 Wang, Jayson Y            12 UN-05-CA             1:32.86    1:25.03  
  4 Tran, Vincent G           12 AAA-CA               1:33.58    1:26.43  
  5 Ongkeko, Ethan V          12 NOVA-CA              1:36.90    1:26.94  
  6 Yu, Henry                 12 NOVA-CA              1:30.51    1:27.11  
  7 Okada, Kazuma             11 NOVA-CA              1:29.63    1:28.57  
  8 Francisco, Cole A         11 SCAL-CA              1:30.61    1:30.36  
  9 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              1:29.99    1:30.89  
 10 Lin, Jerry                11 BREA-CA              1:33.22    1:31.31  
 11 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA              1:31.03    1:31.41  
 12 Khuu, Cedrick T           11 NOVA-CA              1:30.15    1:31.64  
 13 Wu, Kenneth               12 BREA-CA              1:35.79    1:32.63  
 14 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:33.79    1:38.22  
 -- Pettit, Steven L          11 NOVA-CA              1:31.40         DQ  
WHT - Division  
  1 Mai, Dustin D             11 NOVA-CA              1:38.00    1:32.56  
  2 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA               1:40.86    1:39.67  
  3 Kuo, Max                  11 NOVA-CA              1:42.57    1:39.88  
  4 Lee, Evan J               12 AAA-CA                    NT    1:40.48  
  5 Barbieto, Ethan E         12 BREA-CA              1:41.00    1:40.69  
  6 Knapp, Josh               11 SACA-CA              1:45.87    1:42.91  
  7 Cruz, Jackson K           11 NOVA-CA              1:41.03    1:43.40  
  8 Simic, Luca M             11 DA-CA                1:38.53    1:43.76  
  9 Choi, Kenneth H           12 AAA-CA                    NT    1:45.12  
 10 Li, Grant                 12 BREA-CA                   NT    1:48.90  
 11 Tadrous, Noah E           11 STOP-CA              2:04.35    1:52.95  
 12 Sheu, Anderson            11 BREA-CA              2:03.18    1:58.20  
 13 Schuler, Owen J           11 RAYS-CA              2:00.25    2:05.58  
 14 Browning, Joaquin D       11 STOP-CA                   NT    2:11.85  
 -- Letrac, Jeremy P          12 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:56.13         DQ  
 -- Cueto, Moises             11 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chung, Bradin             12 SACA-CA              3:08.99    3:01.34  
  2 Shimizu, Mark S           12 STOP-CA              3:07.36    3:07.68  
RED - Division  
  1 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              3:12.88    3:11.54  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                33.81      32.03  
  2 Leiva, Jayden P           12 NOVA-CA                32.44      32.69  
  3 Chaturvedi, Ishaan        11 Unat-CA                32.74      32.70  
  4 Yang, Nathan A            11 BREA-CA                32.54      32.85  
  5 Abshier, Michael R        12 SCAL-CA                33.45      32.97  
  6 Kramer, Grant A           12 SACA-CA                33.73      33.19  
  7 Lee, Elson C              11 NOVA-CA                32.89      33.97  
  8 Guntupalli, Aditya        12 NOVA-CA                33.77      34.07  
  9 Pham, Brian H             11 NOVA-CA                33.75      34.23  
 10 Teano, Noah J             12 NOVA-CA                33.74      34.30  
 11 Radak, Neil A             11 RAYS-CA                33.22      34.50  
 12 Pettit, Steven L          11 NOVA-CA                33.68      34.73  
 13 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA                34.43      35.00  
 14 Dinh, Logan R             11 SACA-CA                34.47      35.48  
 15 Wei, Michael              12 NOVA-CA                34.42      37.44  
RED - Division  
  1 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA                35.19      32.74  
  2 Vasquez, Patrick S        12 BREA-CA                35.73      32.96  
  3 Trinh, Kenneth D          11 NOVA-CA                35.22      34.88  
  4 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                35.24      35.09  
  5 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA                35.28      35.13  
  5 Lee, Josiah C             12 SACA-CA                34.85      35.13  
  7 Yu, Henry                 12 NOVA-CA                34.99      35.16  
  8 Paganos, Jordan V         12 BREA-CA                36.53      36.73  
  9 Yang, Brandon M           12 SCAL-CA                35.72      36.75  
 10 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                 34.89      36.76  
 11 Tan, Ray S                11 AAA-CA                 36.52      37.38  
 12 Borning, Vance C          11 AAA-CA                 37.15      37.55  
 -- Wang, Jayson Y            12 UN-05-CA               34.80         DQ  
WHT - Division  
  1 Francisco, Cole A         11 SCAL-CA                   NT      37.91  
  2 Zhou, David               12 BREA-CA                40.73      38.19  
  3 Pham, Ethan V             11 STOP-CA                38.40      38.44  
  4 Rawat, Aditya             12 NOVA-CA                39.39      40.14  
  5 Simic, Luca M             11 DA-CA                  40.40      40.60  
  6 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                 43.22      41.78  
  7 Do, Matthew M             11 STOP-CA                42.64      42.66  
  8 Knapp, Josh               11 SACA-CA                45.52      43.97  
  9 Shi, Evan                 11 BREA-CA                48.12      45.18  
 10 Younes, Salem Y           12 AAA-CA                    NT      47.91  
 11 Wang, Patrick             11 BREA-CA                51.15      49.44  
 12 Wakeb, Ramie M            12 AAA-CA                    NT      49.85  
 13 Grombchevsky, Nicholai S  11 NOVA-CA                50.67      50.98  
 14 Gebhart, Lucas R          11 BREA-CA                56.09      54.55  
 15 Gong, Paul                11 SACA-CA                   NT      55.09  
 16 Sutantio, Kristoffer V    11 BREA-CA                52.92      55.24  
 17 Iskandar, Jonathan N      11 BREA-CA                   NT      58.96  
 18 Herman, Ky T              11 NOVA-CA                   NT    1:08.37  
 -- Cueto, Moises             11 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Hernandez, Jayden V       11 STOP-CA                39.14         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Leiva, Jayden P           12 NOVA-CA              1:15.07    1:13.80  
  2 Teano, Noah J             12 NOVA-CA              1:13.66    1:13.89  
  3 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA              1:18.17    1:14.23  
  4 Dinh, Logan R             11 SACA-CA              1:15.81    1:17.96  
RED - Division  
  1 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA              1:19.95    1:16.00  
  2 Sowlati, Kasra K          12 SACA-CA              1:19.31    1:19.95  
WHT - Division  
  1 Tran, Vincent G           12 AAA-CA                    NT    1:19.77  
  2 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                   NT    1:20.01  
  3 Pettit, Steven L          11 NOVA-CA              1:27.29    1:22.26  
  4 Hari, Aditya S            12 NOVA-CA                   NT    1:25.27  
  5 Zhou, David               12 BREA-CA                   NT    1:26.18  
  6 Tan, Ray S                11 AAA-CA               1:26.62    1:26.85  
  7 Lin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    1:35.27  
  8 Barbieto, Ethan E         12 BREA-CA              1:37.40    1:37.13  
  9 Knapp, Josh               11 SACA-CA              1:46.96    1:39.24  
 10 Choi, Kenneth H           12 AAA-CA                    NT    1:39.87  
 11 Wu, Kenneth               12 BREA-CA              1:39.31    1:43.73  
 12 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                   NT    1:49.63  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Mathias J            12 SACA-CA              1:08.28    1:07.95  
  2 Zappas, Xander B          12 DA-CA                1:10.20    1:08.05  
  3 Lee, Elson C              11 NOVA-CA              1:14.15    1:12.49  
  4 Kramer, Grant A           12 SACA-CA              1:16.14    1:13.05  
  5 Paganos, Jordan V         12 BREA-CA              1:15.06    1:14.21  
  6 Ghazarian, Kirk V         11 NOVA-CA              1:16.93    1:14.86  
  7 Teano, Noah J             12 NOVA-CA              1:13.13    1:15.18  
  8 Yang, Nathan A            11 BREA-CA              1:14.90    1:15.31  
  9 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA              1:15.05    1:15.74  
 10 Yu, Henry                 12 NOVA-CA              1:17.57    1:16.04  
 11 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA              1:15.07    1:16.14  
 12 Yang, Brandon M           12 SCAL-CA              1:17.11    1:16.28  
 13 Tran, Alex                12 NOVA-CA              1:15.78    1:16.59  
 14 Chaturvedi, Ishaan        11 Unat-CA              1:16.42    1:16.84  
RED - Division  
  1 Ongkeko, Ethan V          12 NOVA-CA              1:21.47    1:15.50  
  2 Wang, Jayson Y            12 UN-05-CA             1:17.75    1:16.69  
  3 Okada, Kazuma             11 NOVA-CA              1:18.62    1:17.92  
  4 Abshier, Michael R        12 SCAL-CA              1:22.43    1:19.33  
  5 Mai, Dustin D             11 NOVA-CA              1:21.77    1:19.44  
  6 Pettit, Steven L          11 NOVA-CA              1:18.21    1:21.12  
  7 Khuu, Cedrick T           11 NOVA-CA              1:18.59    1:21.75  
  8 Tan, Ray S                11 AAA-CA               1:19.54    1:22.88  
WHT - Division  
  1 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:34.90    1:23.10  
  2 Hernandez, Jayden V       11 STOP-CA              1:25.17    1:27.63  
  3 Ioriya, Yuta R            12 BREA-CA              1:32.95    1:28.87  
  4 Lee, Evan J               12 AAA-CA               1:33.09    1:29.90  
  5 Asghar, Shafe             12 AAA-CA                    NT    1:34.22  
  6 Li, Grant                 12 BREA-CA                   NT    1:38.48  
  7 Grombchevsky, Nicholai S  11 NOVA-CA              1:44.75    1:46.81  
  8 Nguyen, Jesper W          11 SACA-CA              1:45.87    1:48.12  
  9 Iskandar, Jonathan N      11 BREA-CA                   NT    1:55.30  
 10 Wang, Patrick             11 BREA-CA              2:21.25    2:05.34  
 -- Barbieto, Ethan E         12 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Letrac, Jeremy P          12 AAA-CA               1:33.55         DQ  
 -- Younes, Salem Y           12 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Mathias J            12 SACA-CA              2:29.96    2:31.48  
  2 Lee, Elson C              11 NOVA-CA              2:37.51    2:33.26  
  3 Pham, Brendan H           12 NOVA-CA              2:38.97    2:37.81  
  4 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA              2:37.60    2:38.40  
  5 Chaturvedi, Ishaan        11 Unat-CA              2:41.05    2:39.54  
  6 Pham, Brian H             11 NOVA-CA              2:45.00    2:40.13  
  7 Tran, Alex                12 NOVA-CA              2:40.00    2:40.29  
  8 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA              2:41.23    2:41.82  
  9 Trinh, Kenneth D          11 NOVA-CA              2:42.39    2:42.15  
RED - Division  
  1 Wang, Jayson Y            12 UN-05-CA             2:52.60    2:40.02  
  2 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              2:48.71    2:49.63  
  3 Paredes, Nicholas A       11 NOVA-CA              2:55.80    2:50.22  
  4 Pettit, Steven L          11 NOVA-CA              2:49.07    2:50.73  
WHT - Division  
  1 Xu, Peter N               12 SACA-CA                   NT    2:37.28  
  2 Dinh, Logan R             11 SACA-CA                   NT    2:50.96  
 -- Pham, Ethan V             11 STOP-CA              3:03.80         DQ  
 -- Tadrous, Noah E           11 STOP-CA              3:46.50         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Irvine Novaquatics-CA  'A'                        2:00.00    1:54.03  
     1) Khuu, Cedrick T 11              2) Ongkeko, Ethan V 12            
     3) Pham, Brendan H 12              4) Leiva, Jayden P 12             
  2 Irvine Novaquatics-CA  'B'                        2:04.00    2:03.06  
     1) Mai, Dustin D 11                2) Pham, Brian H 11               
     3) Hari, Aditya S 12               4) Tran, Alex 12                  
 -- Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT         DQ  
     1) Shiono, Taisho C 12             2) Kramer, Grant A 12             
     3) Ho, RJ I 12                     4) Lee, Mathias J 12              
 -- Speed Aquatics-CA  'B'                                 NT         DQ  
     1) Dinh, Logan R 11                2) Chung, Bradin 12               
     3) Lee, Josiah C 12                4) Knapp, Josh 11                 
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Speed Aquatics-CA  'B'                                 NT    2:10.98  
     1) Kramer, Grant A 12              2) Xu, Peter N 12                 
     3) Lee, Mathias J 12               4) Shiono, Taisho C 12            
  2 Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT    2:21.74  
     1) Dinh, Logan R 11                2) Lee, Josiah C 12               
     3) Ho, RJ I 12                     4) Chung, Bradin 12               
  3 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:35.59  
     1) Tan, Ray S 11                   2) Thomas, Nolan A 12             
     3) Sotelo, Chris A 11              4) Borning, Vance C 11            
 
Boys 5-12 50 Yard Butterfly SPLIT REQUEST Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                   NT      31.58  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Park, Carter K            14 NOVA-CA                24.43      24.88  
  2 Kim, Ryan                 13 NOVA-CA                25.86      26.03  
  3 McDonald, Owen B          13 SCAL-CA                25.22      26.04  
  4 Quach, Cody D             14 NOVA-CA                26.73      26.05  
  4 Surjadinata, James        14 STOP-CA                27.48      26.05  
  6 Chung, Justin J           14 NOVA-CA                26.40      26.17  
  7 Chu, Nathan               13 BREA-CA                27.23      26.23  
  8 Lee, Kevin                14 BREA-CA                25.99      26.25  
  9 Min, Daniel J             14 BREA-CA                26.07      26.27  
 10 Liu, Benjamin J           14 NOVA-CA                26.33      26.37  
 11 Le-Pedroza, Joaquin T     14 NOVA-CA                25.55      26.39  
 12 Cehelnik, Thomas          14 NOVA-CA                26.32      26.47  
 13 Yun, Kevin Y              13 NOVA-CA                26.59      26.69  
 14 Chen, Gabriel T           13 SACA-CA                27.23      26.95  
 14 Carson, Eric T            14 STOP-CA                26.89      26.95  
 16 Ng, Titus H               13 SACA-CA                26.33      27.28  
RED - Division  
  1 Macias, Lorenzo O         14 DA-CA                  28.21      26.25  
  2 Williams, Jack A          13 AAA-CA                 27.78      27.13  
  3 Arciga, Aiden             13 BREA-CA                27.80      27.30  
  4 Chen, Justin R            13 NOVA-CA                27.54      27.78  
  5 Tai, Corbin X             13 NOVA-CA                27.55      27.84  
  6 Shimizu, Jason S          14 STOP-CA                28.44      27.91  
  7 Lai, Grant H              14 NOVA-CA                28.63      28.43  
  8 Xie, Brian                13 SACA-CA                27.82      28.69  
  9 Vaidya, Saahil S          13 NOVA-CA                28.71      28.78  
 10 Francisco, Caleb G        13 SCAL-CA                28.42      28.79  
 11 Banos, Ramon M            13 BREA-CA                28.85      28.93  
 12 Waldron, Ethan J          13 SCAL-CA                28.42      29.13  
 13 Sidhu, Aaron I            14 SCAL-CA                28.66      29.25  
 14 Maeda, Zenya              14 STOP-CA                29.62      29.50  
 15 Tristan, Noah E           13 AAA-CA                 29.97      30.13  
 16 Li, Jackson Y             13 NOVA-CA                29.85      30.19  
 17 Khan, Noah W              13 RAYS-CA                29.67      30.38  
WHT - Division  
  1 Maples, Liam M            13 SCAL-CA                   NT      25.53  
  2 Woo, David                14 SACA-CA                   NT      28.81  
  3 Kim, Aidan S              13 NOVA-CA                32.03      29.22  
  4 Jin, Benjamin             13 BREA-CA                31.04      29.67  
  5 Mai, Jonathan N           13 BREA-CA                30.60      29.71  
  6 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                 31.47      30.05  
  7 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                 31.94      30.66  
  8 Rane, Vivek               14 Unat-CA                   NT      31.07  
  9 Kwok, Ryan S              13 DA-CA                     NT      31.90  
 10 Vaiyapuri, Anirudh        14 RAYS-CA                31.22      32.21  
 11 Low, Evan N               13 SCAL-CA                   NT      32.44  
 12 Ledterman, Parker T       13 SCAL-CA                36.84      33.96  
 13 Leung, Devin              13 AAA-CA                 33.80      34.90  
 14 Nguyen, Viet Q            13 AAA-CA                 35.62      35.57  
 15 Dang, Vincent L           13 NOVA-CA                37.11      36.23  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mao, Clarence Z           14 SCAL-CA                54.27      54.11  
  2 Kim, Ryan                 13 NOVA-CA                58.38      56.61  
  3 Cehelnik, Thomas          14 NOVA-CA                56.34      56.96  
  4 Karacic, Antony           14 NOVA-CA                57.35      57.09  
  5 Chung, Justin J           14 NOVA-CA                56.98      57.17  
  6 Doan, Jordan K            14 SCAL-CA                56.35      57.22  
  7 Le-Pedroza, Joaquin T     14 NOVA-CA                56.68      57.58  
  8 Quach, Cody D             14 NOVA-CA                58.37      58.80  
  9 Crossman, Jacob M         14 NOVA-CA                59.55    1:01.46  
 10 Ng, Titus H               13 SACA-CA                59.35    1:01.98  
RED - Division  
  1 Surjadinata, James        14 STOP-CA              1:01.65      58.38  
  2 Hsu, Sean H               14 DA-CA                1:00.61      58.45  
  3 Chen, Justin R            13 NOVA-CA              1:04.44    1:00.36  
  4 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:01.60    1:01.05  
  5 Lai, Grant H              14 NOVA-CA              1:01.66    1:02.03  
  6 Francisco, Caleb G        13 SCAL-CA              1:03.75    1:02.62  
  7 Sidhu, Aaron I            14 SCAL-CA              1:03.04    1:03.09  
  8 Xie, Brian                13 SACA-CA              1:03.39    1:04.22  
  9 Waldron, Ethan J          13 SCAL-CA              1:01.90    1:04.38  
WHT - Division  
  1 Maples, Liam M            13 SCAL-CA                   NT      58.29  
  2 Tai, Corbin X             13 NOVA-CA              1:05.19    1:00.65  
  3 Nienhuis, Jacob O         14 STOP-CA              1:05.84    1:02.43  
  4 Tristan, Noah E           13 AAA-CA               1:05.21    1:04.76  
  5 Li, Jackson Y             13 NOVA-CA              1:05.02    1:05.35  
  6 Woo, David                14 SACA-CA                   NT    1:06.40  
  7 Lindy, Jacob J            13 BREA-CA              1:06.97    1:07.39  
  8 Mai, Jonathan N           13 BREA-CA              1:09.10    1:07.91  
  9 Maeda, Zenya              14 STOP-CA              1:05.94    1:08.92  
 10 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:07.96    1:09.15  
 11 Xu, Nathan                14 NOVA-CA              1:11.15    1:09.42  
 12 Vaiyapuri, Anirudh        14 RAYS-CA              1:08.63    1:11.24  
 13 Sakhri, Tarik M           14 DA-CA                1:09.72    1:11.65  
 14 Abdulla, Altaf            13 NOVA-CA              1:08.04    1:12.45  
 14 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:15.11    1:12.45  
 16 Ledterman, Parker T       13 SCAL-CA                   NT    1:14.62  
 17 Willoughby-Jones, Oliver  13 SCAL-CA                   NT    1:15.18  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chuang, Colin P           14 BREA-CA              1:52.54    1:51.66  
  2 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:03.08    2:02.52  
  3 Mao, Clarence Z           14 SCAL-CA              2:00.41    2:03.67  
  4 Doan, Jordan K            14 SCAL-CA              2:02.24    2:03.97  
  5 Chung, Justin J           14 NOVA-CA              2:05.71    2:04.57  
  6 Cehelnik, Thomas          14 NOVA-CA              2:03.40    2:05.28  
  7 Kim, Ryan                 13 NOVA-CA              2:06.08    2:05.84  
  8 Karacic, Antony           14 NOVA-CA              2:08.85    2:06.34  
  9 Williams, Jack A          13 AAA-CA               2:10.70    2:09.20  
 10 Halwani, Anas             14 NOVA-CA              1:58.82    2:26.69  
RED - Division  
  1 Tai, Corbin X             13 NOVA-CA              2:21.22    2:14.16  
  2 Waldron, Ethan J          13 SCAL-CA              2:18.05    2:18.28  
  3 Francisco, Caleb G        13 SCAL-CA              2:17.39    2:21.70  
  4 Xie, Brian                13 SACA-CA              2:21.81    2:21.96  
WHT - Division  
  1 Maples, Liam M            13 SCAL-CA                   NT    2:07.32  
  2 Lindy, Jacob J            13 BREA-CA                   NT    2:19.60  
  3 Xu, Nathan                14 NOVA-CA              2:41.20    2:32.83  
  4 Trieu, Ethan H            13 NOVA-CA              2:35.05    2:33.81  
  5 Ledterman, Parker T       13 SCAL-CA                   NT    2:39.40  
  6 Low, Evan N               13 SCAL-CA                   NT    2:39.63  
  7 Sakhri, Tarik M           14 DA-CA                2:39.56    2:39.99  
  8 Vaiyapuri, Anirudh        14 RAYS-CA              2:32.05    2:40.75  
  9 Willoughby-Jones, Oliver  13 SCAL-CA                   NT    2:43.13  
 10 Bindra, Ryan Jacob P      13 AAA-CA               2:41.88    2:43.71  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Carson, Eric T            14 STOP-CA              5:33.41    5:32.24  
RED - Division  
  1 Williams, Jack A          13 AAA-CA               6:03.89    5:48.70  
  2 Lindy, Jacob J            13 BREA-CA              6:20.30    6:04.18  
  3 Tristan, Noah E           13 AAA-CA               6:20.30    6:13.02  
  4 Khan, Noah W              13 RAYS-CA              6:11.13    6:13.72  
  5 Wang, Howard              13 BREA-CA              6:20.30    6:17.93  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mao, Clarence Z           14 SCAL-CA              1:03.65    1:03.08  
  2 Park, Carter K            14 NOVA-CA              1:04.83    1:03.87  
  3 Lee, Kevin                14 BREA-CA              1:02.39    1:04.19  
  4 Chung, Justin J           14 NOVA-CA              1:06.40    1:06.90  
  5 Surjadinata, James        14 STOP-CA              1:10.37    1:07.17  
  6 Yun, Kevin Y              13 NOVA-CA              1:07.59    1:07.48  
  7 Chen, Gabriel T           13 SACA-CA              1:06.86    1:08.45  
  8 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              1:07.11    1:08.84  
  9 Chen, Justin R            13 NOVA-CA              1:09.79    1:09.47  
 -- McDonald, Owen B          13 SCAL-CA              1:04.77         DQ  
RED - Division  
  1 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:14.61    1:11.43  
  2 Xie, Brian                13 SACA-CA              1:13.59    1:13.69  
  3 Vaidya, Saahil S          13 NOVA-CA              1:17.47    1:16.59  
WHT - Division  
  1 Maples, Liam M            13 SCAL-CA                   NT    1:14.32  
  2 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:19.68    1:15.25  
  3 Chu, Nathan               13 BREA-CA                   NT    1:19.23  
  4 Maeda, Zenya              14 STOP-CA              1:18.66    1:19.48  
  5 Jin, Benjamin             13 BREA-CA              1:19.79    1:19.57  
  6 Kim, Aidan S              13 NOVA-CA              1:24.90    1:23.70  
  7 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:24.82    1:24.20  
  8 Low, Evan N               13 SCAL-CA                   NT    1:27.95  
  9 Kwok, Ryan S              13 DA-CA                     NT    1:31.09  
 10 Rane, Vivek               14 Unat-CA              1:31.19    1:31.31  
 11 Nguyen, Viet Q            13 AAA-CA               1:37.34    1:31.66  
 12 Dang, Vincent L           13 NOVA-CA              1:32.51    1:34.20  
 13 Vaiyapuri, Anirudh        14 RAYS-CA              1:40.87    1:43.63  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Kevin                14 BREA-CA              2:21.08    2:19.09  
  2 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:22.75    2:22.33  
  3 Yun, Kevin Y              13 NOVA-CA              2:23.41    2:23.65  
  4 Surjadinata, James        14 STOP-CA              2:29.35    2:28.52  
RED - Division  
  1 Wang, Howard              13 BREA-CA              2:39.60    2:40.35  
WHT - Division  
  1 Nienhuis, Alex O          14 STOP-CA                   NT    2:31.42  
  2 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              2:50.31    2:32.31  
  3 Crossman, Jacob M         14 NOVA-CA              2:49.16    2:37.23  
  4 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               2:58.40    2:43.89  
  5 Li, Jackson Y             13 NOVA-CA                   NT    2:43.91  
  6 Maeda, Zenya              14 STOP-CA              2:51.88    2:52.94  
  7 Willoughby-Jones, Oliver  13 SCAL-CA                   NT    3:00.40  
 -- Low, Evan N               13 SCAL-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Quach, Cody D             14 NOVA-CA              1:10.48    1:11.42  
  2 Lee, Kevin                14 BREA-CA              1:11.74    1:11.88  
  3 Sidhu, Aaron I            14 SCAL-CA              1:11.88    1:11.94  
  4 Le-Pedroza, Joaquin T     14 NOVA-CA              1:13.41    1:12.19  
  5 Yun, Kevin Y              13 NOVA-CA              1:14.22    1:12.32  
  6 Lai, Grant H              14 NOVA-CA              1:12.70    1:13.73  
  7 Crossman, Jacob M         14 NOVA-CA              1:15.87    1:14.05  
  8 Nienhuis, Alex O          14 STOP-CA              1:17.17    1:14.91  
  9 Surjadinata, James        14 STOP-CA              1:18.50    1:15.44  
 10 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              1:12.70    1:16.97  
 11 Ng, Titus H               13 SACA-CA              1:17.48    1:18.68  
RED - Division  
  1 Nienhuis, Jacob O         14 STOP-CA              1:22.38    1:15.64  
  2 Tristan, Noah E           13 AAA-CA               1:19.94    1:17.58  
  3 Chen, Justin R            13 NOVA-CA              1:20.72    1:18.06  
  4 Wang, Howard              13 BREA-CA              1:23.34    1:20.36  
  5 Tai, Corbin X             13 NOVA-CA              1:20.84    1:21.44  
  6 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              1:24.42    1:22.04  
  7 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:23.79    1:23.04  
  8 Maeda, Zenya              14 STOP-CA              1:22.96    1:23.09  
 -- Trieu, Ethan H            13 NOVA-CA              1:23.14         DQ  
WHT - Division  
  1 Halwani, Anas             14 NOVA-CA                   NT    1:20.74  
  2 Woo, David                14 SACA-CA                   NT    1:21.34  
  3 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:30.84    1:25.40  
  4 Mai, Jonathan N           13 BREA-CA              1:31.44    1:27.04  
  5 Sakhri, Tarik M           14 DA-CA                     NT    1:30.81  
  6 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:34.86    1:36.64  
  7 Ledterman, Parker T       13 SCAL-CA                   NT    1:37.36  
  8 Abdulla, Altaf            13 NOVA-CA              1:34.60    1:37.66  
  9 Bindra, Ryan Jacob P      13 AAA-CA               1:42.16    1:38.57  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Macias, Lorenzo O         14 DA-CA                2:37.16    2:28.71  
  2 Hsu, Brian                13 BREA-CA              2:28.72    2:29.91  
  3 Sidhu, Aaron I            14 SCAL-CA              2:34.40    2:33.54  
  4 Shimizu, Jason S          14 STOP-CA              2:48.57    2:36.60  
  5 Quach, Cody D             14 NOVA-CA              2:35.91    2:37.08  
  6 Carson, Eric T            14 STOP-CA              2:35.84    2:37.82  
  7 Le-Pedroza, Joaquin T     14 NOVA-CA              2:43.63    2:38.73  
  8 Lai, Grant H              14 NOVA-CA              2:39.81    2:39.54  
  9 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:40.70    2:41.07  
 10 Liu, Benjamin J           14 NOVA-CA              2:39.43    2:41.39  
 11 Min, Daniel J             14 BREA-CA              2:48.07    2:42.24  
 12 Williams, Jack A          13 AAA-CA               2:41.65    2:42.26  
 13 Ng, Titus H               13 SACA-CA              2:46.93    2:48.72  
 14 Kim, Ryan                 13 NOVA-CA              2:46.46    2:49.01  
 -- Cehelnik, Thomas          14 NOVA-CA              2:41.02         DQ  
RED - Division  
  1 Tai, Corbin X             13 NOVA-CA              2:52.34    2:49.40  
  2 Tristan, Noah E           13 AAA-CA               3:03.24    2:50.91  
  3 Wang, Howard              13 BREA-CA              3:04.56    3:01.93  
  4 Maeda, Zenya              14 STOP-CA              2:55.02    3:02.19  
  5 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               2:58.95    3:02.25  
  6 Khan, Noah W              13 RAYS-CA              3:05.72    3:06.64  
WHT - Division  
  1 Chen, Gabriel T           13 SACA-CA                   NT    2:58.63  
  2 Woo, David                14 SACA-CA                   NT    3:05.30  
  3 Mai, Jonathan N           13 BREA-CA              3:33.70    3:08.49  
  4 Li, Jackson Y             13 NOVA-CA                   NT    3:09.71  
  5 Leung, Devin              13 AAA-CA               3:22.84    3:13.50  
  6 Nguyen, Viet Q            13 AAA-CA               3:23.49    3:23.39  
  7 Ledterman, Parker T       13 SCAL-CA                   NT    3:29.72  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mao, Clarence Z           14 SCAL-CA              1:01.25    1:01.74  
  2 Karacic, Antony           14 NOVA-CA              1:04.12    1:03.51  
  3 Le-Pedroza, Joaquin T     14 NOVA-CA              1:01.33    1:03.72  
  4 Cehelnik, Thomas          14 NOVA-CA              1:04.99    1:04.83  
  5 Quach, Cody D             14 NOVA-CA              1:05.14    1:05.58  
  6 Williams, Jack A          13 AAA-CA               1:03.49    1:05.62  
  7 Chung, Justin J           14 NOVA-CA              1:05.53    1:05.77  
  8 Chen, Justin R            13 NOVA-CA              1:07.22    1:06.06  
  9 Ng, Titus H               13 SACA-CA              1:02.62    1:06.76  
 10 Yun, Kevin Y              13 NOVA-CA              1:05.49    1:07.06  
 11 Kim, Ryan                 13 NOVA-CA              1:03.43    1:07.60  
RED - Division  
  1 Nienhuis, Alex O          14 STOP-CA              1:12.75    1:10.20  
  2 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              1:11.33    1:10.28  
  3 Lai, Grant H              14 NOVA-CA              1:08.89    1:11.02  
  4 Arciga, Aiden             13 BREA-CA              1:13.08    1:11.36  
  5 Sidhu, Aaron I            14 SCAL-CA              1:13.43    1:16.06  
WHT - Division  
  1 Nienhuis, Jacob O         14 STOP-CA              1:16.79    1:09.70  
  2 Woo, David                14 SACA-CA                   NT    1:14.05  
  3 Mai, Jonathan N           13 BREA-CA              1:32.51    1:18.13  
  4 Li, Jackson Y             13 NOVA-CA              1:14.58    1:18.54  
  5 Trieu, Ethan H            13 NOVA-CA              1:21.02    1:19.35  
  6 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               1:22.94    1:23.03  
  7 Waldron, Ethan J          13 SCAL-CA              1:27.12    1:23.29  
  8 Xu, Nathan                14 NOVA-CA              1:36.78    1:30.94  
  9 Abdulla, Altaf            13 NOVA-CA              1:36.56    1:36.07  
 10 Bindra, Ryan Jacob P      13 AAA-CA               1:38.86    1:38.43  
 -- Maples, Liam M            13 SCAL-CA                   NT         DQ  
 -- Hsu, Sean H               14 DA-CA                1:27.48         DQ  
 -- Halwani, Anas             14 NOVA-CA              1:16.54         DQ  
 -- Low, Evan N               13 SCAL-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mao, Clarence Z           14 SCAL-CA              2:22.30    2:23.97  
  2 Ng, Titus H               13 SACA-CA              2:26.07    2:29.69  
  3 Le-Pedroza, Joaquin T     14 NOVA-CA              2:19.95    2:36.11  
  4 Cehelnik, Thomas          14 NOVA-CA              2:29.61    2:41.17  
RED - Division  
  1 Yun, Kevin Y              13 NOVA-CA              2:37.30    2:30.02  
  2 Wang, Howard              13 BREA-CA              2:42.62    2:35.45  
WHT - Division  
  1 Arciga, Aiden             13 BREA-CA                   NT    2:40.15  
  2 Waldron, Ethan J          13 SCAL-CA              3:05.57    3:02.32  
  3 Woo, David                14 SACA-CA                   NT    3:14.47  
 -- Banos, Ramon M            13 BREA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Chuang, Colin P           14 BREA-CA              2:07.66    2:08.07  
  2 Hsu, Brian                13 BREA-CA              2:15.16    2:17.35  
  3 Kim, Ryan                 13 NOVA-CA              2:21.16    2:17.67  
  4 Lee, Kevin                14 BREA-CA              2:18.85    2:19.77  
  5 Chung, Justin J           14 NOVA-CA              2:19.47    2:19.87  
  6 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              2:20.93    2:22.32  
  7 Williams, Jack A          13 AAA-CA               2:23.40    2:22.86  
  8 Chen, Justin R            13 NOVA-CA              2:27.38    2:23.96  
  9 Karacic, Antony           14 NOVA-CA              2:27.33    2:24.49  
 10 Lai, Grant H              14 NOVA-CA              2:24.91    2:24.69  
 11 Quach, Cody D             14 NOVA-CA              2:25.57    2:25.34  
 12 Sidhu, Aaron I            14 SCAL-CA              2:27.27    2:28.44  
 13 McDonald, Owen B          13 SCAL-CA              2:22.24    2:29.98  
 14 Liu, Benjamin J           14 NOVA-CA              2:28.31    2:31.64  
RED - Division  
  1 Tai, Corbin X             13 NOVA-CA              2:37.39    2:27.54  
  2 Surjadinata, James        14 STOP-CA              2:31.54    2:27.78  
  3 Banos, Ramon M            13 BREA-CA              2:38.14    2:33.47  
  4 Wang, Howard              13 BREA-CA              2:33.94    2:34.68  
  5 Khan, Noah W              13 RAYS-CA              2:40.10    2:39.66  
  6 Li, Jackson Y             13 NOVA-CA              2:36.86    2:41.34  
  7 Vaidya, Saahil S          13 NOVA-CA              2:38.88    2:41.61  
  8 Waldron, Ethan J          13 SCAL-CA              2:38.88    2:41.65  
WHT - Division  
  1 Maples, Liam M            13 SCAL-CA                   NT    2:34.64  
  2 Chu, Nathan               13 BREA-CA                   NT    2:40.82  
  3 Mai, Jonathan N           13 BREA-CA              2:47.42    2:43.67  
  4 Jin, Benjamin             13 BREA-CA                   NT    2:45.95  
  5 Kim, Aidan S              13 NOVA-CA              2:54.95    2:49.77  
  6 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA               2:55.09    2:54.14  
  7 Rane, Vivek               14 Unat-CA                   NT    3:00.79  
  8 Leung, Devin              13 AAA-CA               3:05.32    3:04.69  
  9 Low, Evan N               13 SCAL-CA                   NT    3:06.40  
 10 Ledterman, Parker T       13 SCAL-CA                   NT    3:09.12  
 11 Dang, Vincent L           13 NOVA-CA              3:17.60    3:20.85  
 -- Vaiyapuri, Anirudh        14 RAYS-CA                   NT         DQ  
 -- Francisco, Caleb G        13 SCAL-CA              2:45.60         DQ  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cheng, Miles Y            15 AAA-CA                 23.21      23.25  
  2 Li, Frank                 15 UN-05-CA               22.86      23.53  
  3 Snyder, Colin R           16 DA-CA                  23.73      23.96  
  4 Johansson, Lukas U        15 SCAL-CA                24.11      24.42  
  5 Sato, Logan J             16 STOP-CA                24.11      24.97  
  6 Khan, Christian C         16 RAYS-CA                24.94      25.22  
  7 Okazaki, Tenma B          15 SCAL-CA                24.73      25.45  
  8 Chi, Justin S             15 AAA-CA                 25.32      25.49  
  9 Kurone-Gharibian, Joseph  15 NOVA-CA                25.64      25.70  
 10 Armstrong, Ethan S        15 DA-CA                  25.39      25.72  
 11 Sidhu, Alexander I        16 SCAL-CA                25.04      25.78  
 12 Lee, Warren W             15 AAA-CA                 26.02      26.43  
RED - Division  
  1 Vanderheyden, Jack T      15 SCAL-CA                26.74      27.10  
  2 Alagha, Kian              16 SCAL-CA                27.63      28.23  
WHT - Division  
  1 Eun, Avery C              16 AAA-CA                    NT      25.37  
  2 Sabir, Taaha A            16 AAA-CA                    NT      28.62  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Frank                 15 UN-05-CA               50.65      51.17  
  2 Cheng, Miles Y            15 AAA-CA                 49.70      51.28  
  3 Snyder, Colin R           16 DA-CA                  51.34      52.58  
  4 Elseifi, Youssef M        15 SCAL-CA                54.77      52.99  
  5 Johansson, Lukas U        15 SCAL-CA                52.31      53.27  
  6 Carter, Sascha O          15 STOP-CA                53.73      53.90  
  7 Okazaki, Tenma B          15 SCAL-CA                54.22      53.92  
  8 Thompson-Kang, Keoni A    18 SCAL-CA                55.07      55.00  
  9 Khan, Christian C         16 RAYS-CA                55.51      55.57  
 10 Kurone-Gharibian, Joseph  15 NOVA-CA                54.81      55.59  
 11 Lee, Jefferson K          17 SACA-CA                54.30      55.61  
 12 Chu, Ryan                 15 BREA-CA                56.48      55.63  
 13 Chi, Justin S             15 AAA-CA                 55.38      56.20  
 14 Sidhu, Alexander I        16 SCAL-CA                54.87      56.45  
 15 Tan, William P            15 BREA-CA                56.99      56.64  
 16 Lee, Warren W             15 AAA-CA                 55.94      56.77  
 17 Weber, Yoav               15 NOVA-CA                57.08      56.90  
 18 Zhai, George L            17 BREA-CA                56.88      56.99  
RED - Division  
  1 Kelly, Andrew F           15 SCAL-CA                58.48      58.46  
  2 Austin, Parker S          15 DA-CA                1:02.30    1:00.40  
  3 Schuler, Evan W           15 RAYS-CA              1:01.59    1:00.78  
WHT - Division  
  1 Sabillon Jr., Carlos J    16 SCAL-CA                   NT      54.56  
  2 Eun, Avery C              16 AAA-CA                    NT      58.02  
  3 Chen, Jason               15 SACA-CA              1:03.37      59.17  
  4 Fernando, Matthew R       16 BREA-CA              1:05.65    1:02.11  
  5 Puckett, Nicholas Y       15 SACA-CA                   NT    1:02.27  
  6 Alagha, Kian              16 SCAL-CA              1:02.97    1:03.06  
  7 Sabir, Taaha A            16 AAA-CA                    NT    1:04.96  
  8 Cui, Jimmy                16 BREA-CA              1:09.64    1:07.43  
  9 Sanchez, Bransen Q        15 STOP-CA                   NT    1:30.14  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Snyder, Colin R           16 DA-CA                1:50.84    1:51.33  
  2 Johansson, Lukas U        15 SCAL-CA              1:55.53    1:56.57  
  3 Lee, Jefferson K          17 SACA-CA              1:58.93    1:58.49  
  4 Okazaki, Tenma B          15 SCAL-CA              1:58.24    1:59.07  
  5 Nguyen, Dustin D          16 SACA-CA              2:01.02    2:00.64  
  6 Weber, Yoav               15 NOVA-CA              2:03.58    2:02.36  
  7 Chu, Ryan                 15 BREA-CA              2:04.27    2:04.02  
  8 Sidhu, Alexander I        16 SCAL-CA              2:01.44    2:04.38  
  9 Lieu, Lawrence            17 BREA-CA              2:03.06    2:07.93  
RED - Division  
  1 Tan, William P            15 BREA-CA              2:12.83    2:06.83  
WHT - Division  
  1 Sabillon Jr., Carlos J    16 SCAL-CA                   NT    1:59.52  
  2 Lee, Warren W             15 AAA-CA                    NT    2:00.75  
  3 Chen, Jason               15 SACA-CA              2:22.12    2:10.61  
  4 Kelly, Andrew F           15 SCAL-CA              2:21.06    2:14.10  
  5 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA               2:20.86    2:21.42  
  6 Fernando, Matthew R       16 BREA-CA              2:27.89    2:22.28  
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lam, Justin C             15 BREA-CA              5:36.55    5:30.88  
  2 Khan, Christian C         16 RAYS-CA              5:51.44    5:47.68  
  3 Schuler, Evan W           15 RAYS-CA              5:56.69    5:49.41  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Elseifi, Youssef M        15 SCAL-CA                55.35      58.74  
  2 Nguyen, Dustin D          16 SACA-CA              1:00.68    1:00.38  
  3 Li, Frank                 15 UN-05-CA             1:03.02    1:00.49  
  4 Snyder, Colin R           16 DA-CA                1:02.10    1:02.15  
  5 Lee, Warren W             15 AAA-CA               1:04.00    1:02.94  
  6 Sidhu, Alexander I        16 SCAL-CA              1:03.01    1:04.73  
  7 Kurone-Gharibian, Joseph  15 NOVA-CA              1:04.68    1:05.72  
  8 Vanderheyden, Jack T      15 SCAL-CA              1:06.18    1:07.63  
  9 Armstrong, Ethan S        15 DA-CA                1:08.93    1:09.22  
WHT - Division  
  1 Sabillon Jr., Carlos J    16 SCAL-CA                   NT    1:03.38  
  2 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA               1:19.68    1:18.20  
  3 Alagha, Kian              16 SCAL-CA                   NT    1:20.09  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kurone-Gharibian, Joseph  15 NOVA-CA              2:21.54    2:21.92  
 -- Elseifi, Youssef M        15 SCAL-CA              2:05.12         DQ  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson-Kang, Keoni A    18 SCAL-CA              1:06.88    1:07.52  
  2 Chi, Justin S             15 AAA-CA               1:10.75    1:09.68  
  3 Lee, Warren W             15 AAA-CA               1:11.89    1:09.79  
  4 Tan, William P            15 BREA-CA              1:12.76    1:09.97  
  5 Khan, Christian C         16 RAYS-CA              1:10.64    1:10.18  
  6 Carter, Sascha O          15 STOP-CA              1:11.90    1:11.61  
  7 Snyder, Colin R           16 DA-CA                1:09.23    1:12.27  
  8 Lam, Justin C             15 BREA-CA              1:10.74    1:12.39  
  9 Sato, Logan J             16 STOP-CA              1:07.44    1:12.69  
 10 Kurone-Gharibian, Joseph  15 NOVA-CA              1:14.63    1:13.68  
 11 Alagha, Kian              16 SCAL-CA              1:08.28    1:14.38  
RED - Division  
  1 Chu, Ryan                 15 BREA-CA              1:17.09    1:14.07  
WHT - Division  
  1 Cheng, Miles Y            15 AAA-CA                    NT    1:09.52  
  2 Puckett, Nicholas Y       15 SACA-CA                   NT    1:10.10  
  3 Schuler, Evan W           15 RAYS-CA              1:34.21    1:26.69  
  4 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA               1:25.05    1:26.88  
  5 Cui, Jimmy                16 BREA-CA              1:29.17    1:27.43  
  6 Sanchez, Bransen Q        15 STOP-CA                   NT    1:43.99  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Nguyen, Dustin D          16 SACA-CA              2:23.37    2:25.11  
  2 Smith, Tanner S           16 DA-CA                2:38.34    2:26.50  
  3 Lee, Warren W             15 AAA-CA               2:36.85    2:31.23  
  4 Khan, Christian C         16 RAYS-CA              2:37.60    2:31.25  
  5 Chi, Justin S             15 AAA-CA               2:39.12    2:32.98  
  6 Kurone-Gharibian, Joseph  15 NOVA-CA              2:39.69    2:47.16  
RED - Division  
  1 Alagha, Kian              16 SCAL-CA              2:45.07    2:47.46  
WHT - Division  
  1 Armstrong, Ethan S        15 DA-CA                     NT    2:50.59  
  2 Sidhu, Alexander I        16 SCAL-CA              2:57.96    2:58.19  
  3 Chen, Jason               15 SACA-CA                   NT    2:59.16  
  4 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA               3:06.47    3:06.08  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Li, Frank                 15 UN-05-CA               55.95      54.85  
  2 Nguyen, Dustin D          16 SACA-CA                57.52      57.28  
  3 Lee, Jefferson K          17 SACA-CA                57.77      58.31  
  4 Elseifi, Youssef M        15 SCAL-CA                58.57      58.44  
  5 Chi, Justin S             15 AAA-CA                 59.57      59.89  
  6 Thompson-Kang, Keoni A    18 SCAL-CA              1:01.01    1:01.24  
  7 Carter, Sascha O          15 STOP-CA              1:02.42    1:04.46  
  8 Weber, Yoav               15 NOVA-CA              1:04.08    1:06.46  
  9 Puckett, Nicholas Y       15 SACA-CA              1:03.37    1:06.62  
RED - Division  
  1 Sidhu, Alexander I        16 SCAL-CA              1:06.75    1:06.98  
  2 Lieu, Lawrence            17 BREA-CA              1:06.69    1:07.51  
WHT - Division  
  1 Eun, Avery C              16 AAA-CA                    NT    1:01.87  
  2 Sabillon Jr., Carlos J    16 SCAL-CA                   NT    1:02.82  
  3 Zhai, George L            17 BREA-CA                   NT    1:03.39  
  4 Sabir, Taaha A            16 AAA-CA                    NT    1:07.48  
  5 Chen, Jason               15 SACA-CA              1:23.39    1:08.84  
  6 Fernando, Matthew R       16 BREA-CA                   NT    1:09.29  
  7 Kelly, Andrew F           15 SCAL-CA              1:14.08    1:12.62  
  8 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA               1:16.53    1:16.59  
  9 Austin, Parker S          15 DA-CA                     NT    1:18.11  
 10 Alagha, Kian              16 SCAL-CA                   NT    1:27.94  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Smith, Tanner S           16 DA-CA                2:23.84    2:19.21  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cheng, Miles Y            15 AAA-CA               2:01.76    2:04.03  
  2 Elseifi, Youssef M        15 SCAL-CA              2:08.91    2:09.08  
  3 Snyder, Colin R           16 DA-CA                2:09.89    2:09.09  
  4 Johansson, Lukas U        15 SCAL-CA              2:09.11    2:11.66  
  5 Okazaki, Tenma B          15 SCAL-CA              2:17.23    2:16.84  
RED - Division  
  1 Khan, Christian C         16 RAYS-CA              2:25.64    2:25.45  
  2 Vanderheyden, Jack T      15 SCAL-CA              2:26.70    2:27.92  
  3 Chen, Jason               15 SACA-CA              2:32.09    2:30.14  
WHT - Division  
  1 Sabillon Jr., Carlos J    16 SCAL-CA                   NT    2:15.98  
  2 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA               2:48.51    2:44.00  
 
Boys 13 & Over 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT    4:49.21  
     1) Chen, Gabriel T 13              2) Woo, David 14                  
     3) Ng, Titus H 13                  4) Xie, Brian 13