AZOT BRW December Meet-CORRECTED - Meet Results

AZOT BRW December Meet-CORRECTED
12/2/2017 - 12/3/2017
Fullerton, California United States
Updated: 12/5/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Irvine Aquazot Swim Club                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0
     2017 CA AZOT Short Course BRW December Meet - 12/2/2017 to 12/3/2017      
        2017 AZOT Short Course "BRW" December Meet, Sanction #: S17-337        
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Amy S              5 AZOT-CA                          22.25  
  2 Tokuoka, Olivia J          6 GSC-CA                           23.27  
  3 Ali, Sophia Ali R          6 AZOT-CA                          23.30  
  4 Sharma, Anoushka R         5 GSC-CA                           25.49  
  5 Harden, Sierra S           6 GSC-CA                           27.88  
  6 Lowengrub, Rebecca N       5 AZOT-CA                          30.73  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sharma, Anoushka R         5 GSC-CA                           56.77  
  2 Ali, Sophia Ali R          6 AZOT-CA                        1:01.44  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Amy S              5 AZOT-CA                        1:52.70  
      53.09   59.61                                                
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Amy S              5 AZOT-CA                          26.66  
  2 Sharma, Anoushka R         5 GSC-CA                           29.55  
  3 Ali, Sophia Ali R          6 AZOT-CA                          29.89  
  4 Harden, Sierra S           6 GSC-CA                           33.07  
  5 Lowengrub, Rebecca N       5 AZOT-CA                          33.70  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer A           6 AZOT-CA                          50.56  
  2 Tokuoka, Olivia J          6 GSC-CA                           55.06  
  3 Sharma, Anoushka R         5 GSC-CA                         1:00.48  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Amy S              5 AZOT-CA                          31.31  
  2 Harden, Sierra S           6 GSC-CA                           31.45  
  3 Tokuoka, Olivia J          6 GSC-CA                           33.14  
  4 Sharma, Anoushka R         5 GSC-CA                           37.53  
 -- Lowengrub, Rebecca N       5 AZOT-CA                             DQ  
 -- Ali, Sophia Ali R          6 AZOT-CA                             DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robles, Amy S              5 AZOT-CA                        1:07.93  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ali, Sophia Ali R          6 AZOT-CA                          34.13  
  2 Harden, Sierra S           6 GSC-CA                           37.83  
 -- Sharma, Anoushka R         5 GSC-CA                              DQ  
 -- Lowengrub, Rebecca N       5 AZOT-CA                             DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer A           6 AZOT-CA                          47.33  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer A           6 AZOT-CA                        1:43.32  
      45.25   58.07                                                
  2 Robles, Amy S              5 AZOT-CA                        2:06.75  
    1:00.95 1:05.80                                                
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoppe, Brennan E           8 GSC-CA                           16.78  
  2 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           17.67  
  3 Benedetto, Lucy E          7 GSC-CA                           17.90  
.RED - Division  
  1 Wagener, Grace T           7 AZOT-CA                          17.78  
  2 Graff, Regan M             8 GSC-CA                           19.00  
.WHT - Division  
  1 Tjondro, Constance         8 SET-CA                           19.07  
  2 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                           21.61  
  3 McCleave, Kamryn P         7 MVN-CA                           22.99  
  4 Schimmelpfenig, Ella G     8 COTO-CA                          23.02  
  5 Capron, Sarah E            8 AZOT-CA                          23.49  
  6 Mulder, Heidi A            7 GSC-CA                           24.24  
  7 Song, Gia                  8 GSC-CA                           25.06  
  8 Miller, Cady A             8 SET-CA                           26.81  
  9 Want, Teagan E             7 MVN-CA                           30.34  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Setran, Casey Y            8 SET-CA                           37.18  
  2 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           37.83  
  3 Delgado, Valentina G       8 GSC-CA                           40.19  
.RED - Division  
  1 Peca, Sophia S             8 NBS-CA                           42.20  
  2 Tjondro, Constance         8 SET-CA                           45.59  
  3 McCleave, Kamryn P         7 MVN-CA                           47.88  
.WHT - Division  
  1 Epperson, Gillian H        8 COTO-CA                          43.53  
  2 Chen, Joanne A             8 AZOT-CA                          47.27  
  3 Sanchez, Francesca B       8 AZOT-CA                          47.99  
  4 Capron, Sarah E            8 AZOT-CA                          49.31  
  5 Vu, Morgan T               7 AZOT-CA                          50.20  
  6 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           51.08  
  7 Stock, Angelina R          7 GSC-CA                           51.20  
  8 Heric, Olivia A            8 LTSC-CA                          51.38  
  9 Triscan, Riley N           8 AZOT-CA                          54.03  
 10 Mulder, Heidi A            7 GSC-CA                           54.14  
 11 Gartland, Riley H          7 GSC-CA                           56.71  
 12 Miller, Cady A             8 SET-CA                           57.08  
 13 Mansukhani, Aanya          8 UN-02-CA                       1:06.14  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                         1:20.18  
      38.13   42.05                                                
.RED - Division  
  1 Setran, Casey Y            8 SET-CA                         1:22.20  
      38.51   43.69                                                
  2 Graff, Regan M             8 GSC-CA                         1:26.11  
      40.58   45.53                                                
  3 Tjondro, Constance         8 SET-CA                         1:38.44  
      43.81   54.63                                                
.WHT - Division  
  1 Francis, Savannah L        8 MVN-CA                         1:54.10  
      53.74 1:00.36                                                
  2 Kitcher, Lily A            7 GSC-CA                         2:00.45  
      52.22 1:08.23                                                
  3 Want, Teagan E             7 MVN-CA                         2:24.87  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           23.59  
  2 Graff, Regan M             8 GSC-CA                           24.13  
  3 Mulder, Heidi A            7 GSC-CA                           26.06  
  4 Kitcher, Lily A            7 GSC-CA                           26.09  
.WHT - Division  
  1 Capron, Sarah E            8 AZOT-CA                          25.28  
  2 Sanchez, Francesca B       8 AZOT-CA                          26.27  
  3 Triscan, Riley N           8 AZOT-CA                          26.42  
  4 Mansukhani, Aanya          8 UN-02-CA                         26.43  
  5 Streeter, Ella S           7 MVN-CA                           26.95  
  6 Stock, Angelina R          7 GSC-CA                           27.61  
  7 Want, Teagan E             7 MVN-CA                           27.67  
  8 Francis, Savannah L        8 MVN-CA                           28.11  
  9 Crooks, Avery J            8 Splash-CA                        29.24  
  9 Gartland, Riley H          7 GSC-CA                           29.24  
 11 Miller, Cady A             8 SET-CA                           41.03  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wagener, Grace T           7 AZOT-CA                          44.10  
  2 Benedetto, Lucy E          7 GSC-CA                           47.75  
  3 Setran, Casey Y            8 SET-CA                           48.46  
  4 Stanisai, Gwyneth E        7 AZOT-CA                          48.77  
  5 Peca, Sophia S             8 NBS-CA                           49.92  
  6 McCleave, Kamryn P         7 MVN-CA                           51.68  
.WHT - Division  
  1 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                           57.97  
  2 Capron, Sarah E            8 AZOT-CA                          59.42  
  3 Schimmelpfenig, Ella G     8 COTO-CA                        1:00.35  
  4 Song, Gia                  8 GSC-CA                         1:02.35  
  5 Miller, Cady A             8 SET-CA                         1:15.43  
 -- Mulder, Heidi A            7 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoppe, Brennan E           8 GSC-CA                           20.93  
.RED - Division  
  1 Wagener, Grace T           7 AZOT-CA                          22.79  
  2 Stanisai, Gwyneth E        7 AZOT-CA                          24.86  
  3 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           24.89  
  4 Peca, Sophia S             8 NBS-CA                           25.92  
  5 Graff, Regan M             8 GSC-CA                           26.17  
.WHT - Division  
  1 Capron, Sarah E            8 AZOT-CA                          30.62  
  2 McCleave, Kamryn P         7 MVN-CA                           33.38  
  3 Want, Teagan E             7 MVN-CA                           35.76  
  4 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                           36.31  
  5 Schimmelpfenig, Ella G     8 COTO-CA                          38.01  
  6 Song, Gia                  8 GSC-CA                           40.06  
 -- Miller, Cady A             8 SET-CA                              DQ  
 -- Mulder, Heidi A            7 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Vu, Morgan T               7 AZOT-CA                          48.54  
.RED - Division  
  1 Setran, Casey Y            8 SET-CA                           54.87  
  2 Delgado, Valentina G       8 GSC-CA                           55.34  
.WHT - Division  
  1 Peca, Sophia S             8 NBS-CA                           54.69  
  2 Francis, Savannah L        8 MVN-CA                           56.29  
  3 Epperson, Gillian H        8 COTO-CA                          57.32  
  4 Heric, Olivia A            8 LTSC-CA                          58.87  
  5 Capron, Sarah E            8 AZOT-CA                        1:00.57  
  6 Chen, Joanne A             8 AZOT-CA                        1:01.06  
  7 Streeter, Ella S           7 MVN-CA                         1:01.64  
  8 Mansukhani, Aanya          8 UN-02-CA                       1:05.88  
  9 McCleave, Kamryn P         7 MVN-CA                         1:07.65  
 -- Crooks, Avery J            8 Splash-CA                           DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           21.54  
  2 Delgado, Valentina G       8 GSC-CA                           22.41  
  3 Graff, Regan M             8 GSC-CA                           22.54  
  4 Peca, Sophia S             8 NBS-CA                           22.59  
  5 Tjondro, Constance         8 SET-CA                           23.86  
  6 Kitcher, Lily A            7 GSC-CA                           25.22  
  7 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           25.26  
.WHT - Division  
  1 Vu, Morgan T               7 AZOT-CA                          24.16  
  2 Chen, Joanne A             8 AZOT-CA                          24.89  
  3 Heric, Olivia A            8 LTSC-CA                          25.80  
  4 Epperson, Gillian H        8 COTO-CA                          27.61  
  5 Sanchez, Francesca B       8 AZOT-CA                          28.20  
  6 McCleave, Kamryn P         7 MVN-CA                           28.34  
  7 Mulder, Heidi A            7 GSC-CA                           31.58  
  8 Triscan, Riley N           8 AZOT-CA                          31.81  
  9 Streeter, Ella S           7 MVN-CA                           34.92  
 10 Gartland, Riley H          7 GSC-CA                           36.93  
 11 Want, Teagan E             7 MVN-CA                           38.69  
 12 Crooks, Avery J            8 Splash-CA                        44.24  
 -- Stock, Angelina R          7 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          45.84  
  2 Setran, Casey Y            8 SET-CA                           48.00  
  3 Benedetto, Lucy E          7 GSC-CA                           53.36  
.WHT - Division  
  1 Peca, Sophia S             8 NBS-CA                           53.76  
 -- Tjondro, Constance         8 SET-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                         1:35.42  
      44.88   50.54                                                
  2 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                        1:36.51  
      45.48   51.03                                                
.RED - Division  
  1 Setran, Casey Y            8 SET-CA                         1:38.94  
      46.67   52.27                                                
  2 Tjondro, Constance         8 SET-CA                         1:41.01  
      47.64   53.37                                                
  3 Stanisai, Gwyneth E        7 AZOT-CA                        1:42.61  
      46.71   55.90                                                
  4 Graff, Regan M             8 GSC-CA                         1:44.74  
      52.96   51.78                                                
.WHT - Division  
  1 Want, Teagan E             7 MVN-CA                         2:28.86  
    1:09.79 1:19.07                                                
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Christensen, Nicole M     10 MVN-CA                           29.84  
  2 Stayt, Caitlin M          10 NBS-CA                           30.95  
  3 Bintintan, Andrea          9 MVN-CA                           31.89  
  4 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                           32.03  
  5 Massucco, Sydnie I         9 MVN-CA                           32.42  
  6 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           33.15  
  7 Rodriguez, Izzy A          9 MVN-CA                           33.25  
  8 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                           33.93  
 -- Pinkney, Danielle m       10 Splash-CA                           DQ  
 -- Akins, Jana m             10 Splash-CA                           DQ  
.RED - Division  
  1 Lee, Norah C              10 MVN-CA                           32.72  
  2 Gomez, Emma O             10 MVN-CA                           33.17  
  3 Kerr, Kendry N            10 MVN-CA                           33.26  
  4 Cruz, Juliane V           10 GSC-CA                           33.31  
  5 Grubb, Payton A           10 MVN-CA                           33.59  
  6 Thel, Ava N               10 GSC-CA                           33.99  
  7 Stinson, Emeri I          10 Splash-CA                        35.02  
  8 Kofford, Lila H            8 COTO-CA                          35.23  
  9 Paulson, Sloane M         10 UN-02-CA                         35.43  
 10 Shin, Danielle K          10 AZOT-CA                          35.68  
 11 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           36.40  
 12 Scalzo, Ruby Z            10 AZOT-CA                          36.41  
 13 De Sena, Sydney E          9 MVN-CA                           36.91  
 14 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                           37.09  
.WHT - Division  
  1 Boynton, Bryar M          10 AZOT-CA                          36.68  
  2 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                           36.91  
  3 Lutz, Audrey M            10 COTO-CA                          37.09  
  4 Murray, Saoirse E          9 LTSC-CA                          37.67  
  5 Smith, Sienna J           10 AZOT-CA                          37.75  
  6 Sharma, Duhita             9 AZOT-CA                          38.17  
  7 Leonardo, Sofia F          9 AZOT-CA                          39.28  
  8 Larson, Karina M          10 MVN-CA                           40.68  
  9 Padgett, Gracie C         10 SET-CA                           40.75  
 10 Hitchens, Evie M           9 SET-CA                           40.83  
 11 Heid, Chloe M              9 COTO-CA                          41.06  
 12 Bauer, Allie E             9 MVN-CA                           42.73  
 13 Petrie, Emily A           10 COTO-CA                          43.43  
 14 Destanovic, Sara          10 MVN-CA                           44.06  
 15 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                           45.88  
 16 Hay, Reilly S              9 COTO-CA                          46.39  
 17 Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                          48.01  
 18 Redfern, Caroline F        9 COTO-CA                          50.78  
 19 Givogri, Jacquelyn G       9 COTO-CA                          52.79  
 20 Holley, Grace C           10 GSC-CA                           53.87  
 21 Alpert, Olivia J           9 GSC-CA                           57.77  
 -- Herthel, Maren J           9 AZOT-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stayt, Caitlin M          10 NBS-CA                         1:07.36  
      32.31   35.05                                                
  2 Bintintan, Andrea          9 MVN-CA                         1:10.80  
      33.88   36.92                                                
  3 Massucco, Sydnie I         9 MVN-CA                         1:13.22  
      34.82   38.40                                                
  4 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:17.28  
      36.25   41.03                                                
.RED - Division  
  1 Lee, Norah C              10 MVN-CA                         1:11.42  
      35.70   35.72                                                
  2 Rodriguez, Izzy A          9 MVN-CA                         1:12.51  
      35.04   37.47                                                
  3 Gray, Sophia I             8 GSC-CA                         1:13.97  
      35.94   38.03                                                
  4 Gomez, Emma O             10 MVN-CA                         1:14.52  
      34.77   39.75                                                
  5 Scalzo, Ruby Z            10 AZOT-CA                        1:16.30  
      37.15   39.15                                                
  6 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         1:17.58  
      35.72   41.86                                                
  7 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         1:17.88  
      38.24   39.64                                                
  8 Shin, Danielle K          10 AZOT-CA                        1:19.89  
      39.03   40.86                                                
.WHT - Division  
  1 Paulson, Sloane M         10 UN-02-CA                       1:21.23  
      38.82   42.41                                                
  2 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                         1:21.69  
      38.39   43.30                                                
  3 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                         1:22.15  
      38.03   44.12                                                
  4 Kumar, Bhavya             10 AZOT-CA                        1:24.13  
      39.27   44.86                                                
  5 De Sena, Sydney E          9 MVN-CA                         1:24.64  
      39.97   44.67                                                
  6 Leonardo, Sofia F          9 AZOT-CA                        1:24.99  
      39.78   45.21                                                
  7 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                         1:25.25  
      40.35   44.90                                                
  8 Taylor, Vivian S           8 MVN-CA                         1:25.92  
      41.77   44.15                                                
  9 O'Sullivan, Molly K        8 MVN-CA                         1:29.51  
      41.71   47.80                                                
 10 Boynton, Bryar M          10 AZOT-CA                        1:29.87  
      40.45   49.42                                                
 11 Padgett, Gracie C         10 SET-CA                         1:32.87  
      44.93   47.94                                                
 12 Pham, Mira T               9 AZOT-CA                        1:33.91  
      42.51   51.40                                                
 13 Desimone, Grace E          9 MVN-CA                         1:34.83  
      44.81   50.02                                                
 14 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                         1:35.65  
      45.53   50.12                                                
 15 Marumoto, Kiana B          9 LTSC-CA                        1:36.34  
      44.88   51.46                                                
 16 Moen, Jax d               10 Splash-CA                      1:36.54  
      47.41   49.13                                                
 17 Dave, Pooja N              9 AZOT-CA                        1:39.26  
      48.50   50.76                                                
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bintintan, Andrea          9 MVN-CA                         2:33.03  
      35.31   39.33   40.40   37.99                                
  2 Kerr, Kendry N            10 MVN-CA                         2:39.78  
  3 Pinkney, Danielle m       10 Splash-CA                      2:44.64  
      34.89   42.23   44.62   42.90                                
.RED - Division  
  1 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                         2:39.83  
      35.28   42.09   43.61   38.85                                
  2 Scalzo, Ruby Z            10 AZOT-CA                        2:46.61  
      36.69   42.71   45.80   41.41                                
  3 Haydt, Danica L            9 COTO-CA                        2:55.99  
      37.85   46.40 1:31.74                                        
  4 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                         2:56.98  
      41.63   45.66 1:29.69                                        
.WHT - Division  
  1 Sharma, Duhita             9 AZOT-CA                        3:04.48  
      41.44   47.08   48.88   47.08                                
  2 Asar, Leila M             10 MVN-CA                         3:38.53  
                            1:05.55                                
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Akins, Jana m             10 Splash-CA                        34.42  
  2 Christensen, Nicole M     10 MVN-CA                           36.12  
  3 Gomez, Emma O             10 MVN-CA                           37.77  
  4 Aistars, Aubrey C         10 MVN-CA                           37.98  
  5 Rodriguez, Izzy A          9 MVN-CA                           38.75  
  6 Stinson, Emeri I          10 Splash-CA                        38.81  
  7 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                           38.88  
  8 Cruz, Juliane V           10 GSC-CA                           39.05  
  9 Lee, Norah C              10 MVN-CA                           39.35  
 10 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                           41.37  
.RED - Division  
  1 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                           39.35  
  2 Kofford, Lila H            8 COTO-CA                          39.87  
  3 Massucco, Sydnie I         9 MVN-CA                           40.34  
  4 Shin, Danielle K          10 AZOT-CA                          40.78  
  5 Paulson, Sloane M         10 UN-02-CA                         41.61  
  6 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                           41.74  
  7 De Sena, Sydney E          9 MVN-CA                           42.55  
  8 Haydt, Danica L            9 COTO-CA                          44.16  
  9 Lutz, Audrey M            10 COTO-CA                          44.33  
 -- Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                              DQ  
 -- Cole, Briley L            10 GSC-CA                              DQ  
 -- Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                             DQ  
.WHT - Division  
  1 Boynton, Bryar M          10 AZOT-CA                          43.72  
  2 Thel, Ava N               10 GSC-CA                           43.79  
  3 Jareno, Gaby I             9 MVN-CA                           44.04  
  4 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                           44.67  
  5 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           44.97  
  6 Taylor, Vivian S           8 MVN-CA                           45.99  
  7 Redfern, Caroline F        9 COTO-CA                          48.52  
  8 Mai, Katey L              10 MVN-CA                           49.11  
  9 Bauer, Allie E             9 MVN-CA                           49.64  
 10 O'Sullivan, Molly K        8 MVN-CA                           50.28  
 11 Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                          51.04  
 12 Petrie, Emily A           10 COTO-CA                          51.71  
 13 Givogri, Jacquelyn G       9 COTO-CA                          56.18  
 14 Destanovic, Sara          10 MVN-CA                           59.23  
 15 Holley, Grace C           10 GSC-CA                         1:00.94  
 16 Herthel, Maren J           9 AZOT-CA                        1:07.87  
 -- Xiao Fang, Elisha N        9 MVN-CA                              DQ  
 -- Murray, Saoirse E          9 LTSC-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bintintan, Andrea          9 MVN-CA                         1:21.01  
      39.49   41.52                                                
  2 Gomez, Emma O             10 MVN-CA                         1:21.82  
      39.31   42.51                                                
  3 Stinson, Emeri I          10 Splash-CA                      1:22.99  
      39.19   43.80                                                
  4 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:25.90  
      41.01   44.89                                                
  5 Grubb, Payton A           10 MVN-CA                         1:27.51  
      43.40   44.11                                                
  6 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                         1:29.13  
      43.42   45.71                                                
.RED - Division  
  1 Lee, Norah C              10 MVN-CA                         1:22.41  
      41.72   40.69                                                
  2 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                         1:24.20  
      42.32   41.88                                                
  3 Massucco, Sydnie I         9 MVN-CA                         1:28.29  
      41.73   46.56                                                
  4 Paulson, Sloane M         10 UN-02-CA                       1:29.34  
      43.17   46.17                                                
  5 Shin, Danielle K          10 AZOT-CA                        1:29.57  
      43.35   46.22                                                
  6 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                         1:31.79  
      44.63   47.16                                                
  7 Scalzo, Ruby Z            10 AZOT-CA                        1:32.39  
      46.07   46.32                                                
  8 De Sena, Sydney E          9 MVN-CA                         1:33.61  
      46.12   47.49                                                
  9 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                        1:36.67  
      46.12   50.55                                                
.WHT - Division  
  1 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:33.35  
      44.64   48.71                                                
  2 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                         1:38.27  
      47.79   50.48                                                
  3 O'Sullivan, Molly K        8 MVN-CA                         1:38.35  
      49.17   49.18                                                
  4 Jareno, Gaby I             9 MVN-CA                         1:38.47  
      48.22   50.25                                                
  5 Boynton, Bryar M          10 AZOT-CA                        1:40.05  
      47.44   52.61                                                
  6 Desimone, Grace E          9 MVN-CA                         1:40.60  
      48.49   52.11                                                
  7 Asar, Leila M             10 MVN-CA                         1:43.76  
      49.79   53.97                                                
  8 Dave, Pooja N              9 AZOT-CA                        1:44.19  
      50.58   53.61                                                
  9 Padgett, Gracie C         10 SET-CA                         1:49.73  
      53.38   56.35                                                
 10 Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                        1:54.13  
      56.18   57.95                                                
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stayt, Caitlin M          10 NBS-CA                           40.29  
  2 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA                           42.77  
  3 Trudeau, Ava M             9 AZOT-CA                          42.79  
  4 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                           43.03  
  5 Grubb, Payton A           10 MVN-CA                           43.04  
  6 Kumar, Bhavya             10 AZOT-CA                          43.58  
  7 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                           44.47  
  8 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           45.53  
  9 Scalzo, Ruby Z            10 AZOT-CA                          46.01  
 10 Shin, Danielle K          10 AZOT-CA                          46.20  
 11 Rodriguez, Izzy A          9 MVN-CA                           47.10  
.RED - Division  
  1 Aistars, Aubrey C         10 MVN-CA                           45.35  
  2 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                           45.41  
  3 Stinson, Emeri I          10 Splash-CA                        46.29  
  4 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                           47.10  
  5 De Sena, Sydney E          9 MVN-CA                           47.29  
  6 Larson, Karina M          10 MVN-CA                           47.88  
  7 Massucco, Sydnie I         9 MVN-CA                           48.49  
  8 Gomez, Emma O             10 MVN-CA                           51.35  
.WHT - Division  
  1 Jareno, Gaby I             9 MVN-CA                           48.23  
  2 Leonardo, Sofia F          9 AZOT-CA                          49.66  
  3 Taylor, Vivian S           8 MVN-CA                           50.17  
  4 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           50.74  
  5 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                          51.39  
  6 Desimone, Grace E          9 MVN-CA                           51.74  
  7 Pham, Mira T               9 AZOT-CA                          52.63  
  8 Marumoto, Kiana B          9 LTSC-CA                          53.23  
  9 Asar, Leila M             10 MVN-CA                           55.18  
 10 Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                          59.31  
 11 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                           59.53  
 -- Boynton, Bryar M          10 AZOT-CA                             DQ  
 -- Padgett, Gracie C         10 SET-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stayt, Caitlin M          10 NBS-CA                         1:26.08  
      40.63   45.45                                                
  2 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA                         1:31.71  
      44.01   47.70                                                
  3 Grubb, Payton A           10 MVN-CA                         1:32.62  
      44.93   47.69                                                
  4 Kumar, Bhavya             10 AZOT-CA                        1:34.19  
      43.18   51.01                                                
  5 Trudeau, Ava M             9 AZOT-CA                        1:35.90  
      45.84   50.06                                                
  6 Cruz, Juliane V           10 GSC-CA                         1:37.44  
      46.93   50.51                                                
  7 Scalzo, Ruby Z            10 AZOT-CA                        1:38.59  
      46.92   51.67                                                
  8 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:40.54  
      48.13   52.41                                                
  9 Larson, Karina M          10 MVN-CA                         1:40.62  
      48.05   52.57                                                
.RED - Division  
  1 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         1:40.65  
      49.12   51.53                                                
  2 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:41.28  
      47.88   53.40                                                
  3 Padgett, Gracie C         10 SET-CA                         1:46.70  
      51.88   54.82                                                
  4 De Sena, Sydney E          9 MVN-CA                         1:47.25  
      51.28   55.97                                                
.WHT - Division  
  1 Xiao Fang, Elisha N        9 MVN-CA                         1:40.93  
      47.98   52.95                                                
  2 Haydt, Danica L            9 COTO-CA                        1:43.07  
      49.67   53.40                                                
  3 Heid, Chloe M              9 COTO-CA                        1:50.25  
      52.80   57.45                                                
  4 O'Sullivan, Molly K        8 MVN-CA                         1:50.53  
      55.29   55.24                                                
  5 Leonardo, Sofia F          9 AZOT-CA                        1:50.65  
      51.85   58.80                                                
  6 Smith, Sienna J           10 AZOT-CA                        1:51.05  
      51.12   59.93                                                
  7 Taylor, Vivian S           8 MVN-CA                         1:51.79  
      54.23   57.56                                                
  8 Hitchens, Evie M           9 SET-CA                         1:52.76  
      52.04 1:00.72                                                
  9 Redfern, Caroline F        9 COTO-CA                        1:58.86  
      57.46 1:01.40                                                
 10 Petrie, Emily A           10 COTO-CA                        2:00.84  
      54.01 1:06.83                                                
 11 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                         2:01.44  
      57.13 1:04.31                                                
 12 Bauer, Allie E             9 MVN-CA                         2:03.65  
      57.33 1:06.32                                                
 13 Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                        2:07.09  
    1:01.12 1:05.97                                                
 14 Givogri, Jacquelyn G       9 COTO-CA                        2:07.76  
      59.00 1:08.76                                                
 15 Alpert, Olivia J           9 GSC-CA                         2:10.09  
    1:02.58 1:07.51                                                
 16 Hay, Reilly S              9 COTO-CA                        2:15.82  
    1:02.91 1:12.91                                                
 -- Jareno, Gaby I             9 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Akins, Jana m             10 Splash-CA                        36.44  
  2 Trudeau, Ava M             9 AZOT-CA                          36.73  
  3 Pinkney, Danielle m       10 Splash-CA                        37.67  
  4 Aistars, Aubrey C         10 MVN-CA                           38.76  
.RED - Division  
  1 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           37.60  
.WHT - Division  
  1 Lee, Norah C              10 MVN-CA                           38.01  
  2 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                           40.88  
  3 Lutz, Audrey M            10 COTO-CA                          41.31  
  4 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           41.40  
  5 Kofford, Lila H            8 COTO-CA                          41.96  
  6 Sharma, Duhita             9 AZOT-CA                          43.04  
  7 Xiao Fang, Elisha N        9 MVN-CA                           45.89  
  8 Kumar, Bhavya             10 AZOT-CA                          47.67  
  9 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                           47.77  
 10 Asar, Leila M             10 MVN-CA                           48.28  
 11 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                           50.74  
 12 Taylor, Vivian S           8 MVN-CA                           52.29  
 13 O'Sullivan, Molly K        8 MVN-CA                           53.63  
 14 Mai, Katey L              10 MVN-CA                          x54.73  
 -- Hitchens, Evie M           9 SET-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Trudeau, Ava M             9 AZOT-CA                        1:22.33  
      39.08   43.25                                                
  2 Stayt, Caitlin M          10 NBS-CA                         1:26.33  
      40.25   46.08                                                
  3 Aistars, Aubrey C         10 MVN-CA                         1:29.27  
      41.04   48.23                                                
  4 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                         1:35.67  
      43.40   52.27                                                
.RED - Division  
  1 Bintintan, Andrea          9 MVN-CA                         1:22.09  
      38.95   43.14                                                
  2 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                         1:29.91  
      40.74   49.17                                                
  3 Lee, Norah C              10 MVN-CA                         1:31.77  
      44.99   46.78                                                
  4 Gandotra, Deea             9 AZOT-CA                        1:39.38  
      45.79   53.59                                                
.WHT - Division  
  1 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                         1:48.45  
      49.33   59.12                                                
  2 Asar, Leila M             10 MVN-CA                         1:48.63  
      52.68   55.95                                                
  3 Pham, Mira T               9 AZOT-CA                        1:52.57  
  4 Larson, Karina M          10 MVN-CA                         1:54.53  
      55.31   59.22                                                
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stayt, Caitlin M          10 NBS-CA                         1:15.34  
      35.35   39.99                                                
  2 Christensen, Nicole M     10 MVN-CA                         1:15.71  
      35.04   40.67                                                
  3 Kerr, Kendry N            10 MVN-CA                         1:19.47  
      36.95   42.52                                                
  4 Bintintan, Andrea          9 MVN-CA                         1:21.01  
      39.47   41.54                                                
  5 Trudeau, Ava M             9 AZOT-CA                        1:22.22  
      38.61   43.61                                                
  6 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                         1:22.42  
      40.38   42.04                                                
  7 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                         1:23.02  
      39.79   43.23                                                
  8 Rodriguez, Izzy A          9 MVN-CA                         1:23.26  
      39.82   43.44                                                
  9 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA                         1:23.88  
      40.08   43.80                                                
 10 Gomez, Emma O             10 MVN-CA                         1:24.72  
      38.00   46.72                                                
 11 Aistars, Aubrey C         10 MVN-CA                         1:26.38  
      39.26   47.12                                                
 12 Shin, Danielle K          10 AZOT-CA                        1:30.13  
      42.63   47.50                                                
.RED - Division  
  1 Grubb, Payton A           10 MVN-CA                         1:29.47  
      42.36   47.11                                                
  2 Paulson, Sloane M         10 UN-02-CA                       1:31.67  
      41.75   49.92                                                
  3 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         1:32.71  
      45.29   47.42                                                
  4 Massucco, Sydnie I         9 MVN-CA                         1:32.74  
      43.21   49.53                                                
  5 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:35.64  
  6 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                         1:37.82  
      44.36   53.46                                                
.WHT - Division  
  1 Thel, Ava N               10 GSC-CA                         1:30.97  
      44.58   46.39                                                
  2 Kumar, Bhavya             10 AZOT-CA                        1:33.34  
  3 Smith, Sienna J           10 AZOT-CA                        1:35.11  
      44.67   50.44                                                
  4 Larson, Karina M          10 MVN-CA                         1:37.35  
      47.00   50.35                                                
  5 Jareno, Gaby I             9 MVN-CA                         1:40.81  
      48.00   52.81                                                
  6 Heid, Chloe M              9 COTO-CA                        1:42.63  
      49.91   52.72                                                
  7 Boynton, Bryar M          10 AZOT-CA                        1:43.49  
      44.54   58.95                                                
  8 Murray, Saoirse E          9 LTSC-CA                        1:44.57  
      52.31   52.26                                                
  9 Mai, Katey L              10 MVN-CA                         1:46.47  
 10 Asar, Leila M             10 MVN-CA                         1:47.20  
 11 Destanovic, Sara          10 MVN-CA                         2:02.75  
      58.91 1:03.84                                                
 12 Alpert, Olivia J           9 GSC-CA                         2:19.04  
    1:10.66 1:08.38                                                
 -- Padgett, Gracie C         10 SET-CA                              DQ  
      51.77   49.98                                                
 -- Holley, Grace C           10 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                         2:56.10  
                              42.38                                
  2 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                         2:57.20  
      42.82   44.69   51.29   38.40                                
  3 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA                         2:58.86  
      43.18   47.16   51.27   37.25                                
  4 Rodriguez, Izzy A          9 MVN-CA                         3:00.62  
      40.59   44.78   55.09   40.16                                
  5 Trudeau, Ava M             9 AZOT-CA                        3:02.65  
      39.47   49.25   52.20   41.73                                
 -- Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                              DQ  
      40.64   51.15   54.59   41.51                                
.RED - Division  
  1 Grubb, Payton A           10 MVN-CA                         3:04.94  
      41.93   45.95   55.12   41.94                                
  2 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         3:17.10  
      45.64   52.65   57.23   41.58                                
.WHT - Division  
  1 Taylor, Vivian S           8 MVN-CA                         3:32.84  
      53.63   54.94 1:01.29   42.98                                
  2 Larson, Karina M          10 MVN-CA                         3:33.59  
      53.17   56.27   56.61   47.54                                
  3 Jareno, Gaby I             9 MVN-CA                         3:41.37  
      56.74   54.31 1:50.32                                        
 -- O'Sullivan, Molly K        8 MVN-CA                              DQ  
      51.42   53.29   57.43   44.39                                
 -- Kumar, Bhavya             10 AZOT-CA                             DQ  
      47.99   49.37   57.03   45.58                                
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhou, Lauren X            12 AZOT-CA                          28.11  
  2 Raine, Analise L          12 MVN-CA                           28.35  
  3 Fan, Kiana                12 AZOT-CA                          28.62  
  4 Bever, Milan S            12 AZOT-CA                          28.69  
  5 Kailiponi, Ayla B         11 AZOT-CA                          28.97  
  5 Chomin, Genevieve M       11 AZOT-CA                          28.97  
  7 Scalzo, Ellie M           12 AZOT-CA                          29.72  
  8 Hickman, Chloe A          12 AZOT-CA                          29.83  
  8 Claton, Lily G            12 COTO-CA                          29.83  
 10 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                           30.12  
 11 Hickman, Charisse S       11 AZOT-CA                          30.41  
 12 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                           30.65  
.RED - Division  
  1 Del Rosario, Sophia V     12 MVN-CA                           29.42  
  2 Johnson, Audrey E         12 MVN-CA                           30.68  
  3 Massa, Sofia              11 MVN-CA                           31.05  
  4 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                          31.90  
  5 Huang, Vivian             11 AZOT-CA                          32.56  
  6 Warner, Peyton R          12 MVN-CA                           32.89  
  7 Smith, Skye E             12 UN-05-CA                         33.35  
  8 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                          33.37  
  9 Setran, Lorelei Y         11 SET-CA                           33.57  
 10 Walshe, Tess E            12 NBS-CA                           33.59  
 11 Crooks, Riley f           11 Splash-CA                        33.61  
 12 Ewing, Halle M            11 AZOT-CA                          33.74  
 13 Hoang, Alana M            11 SET-CA                           33.81  
.WHT - Division  
  1 Park, Hannah              12 AZOT-CA                          33.38  
  2 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                           33.89  
  3 Rhee, Kendall G           11 AZOT-CA                          34.36  
  4 Campbell, Addison E       11 LTSC-CA                          34.80  
  5 Gould-Lindberg, Amelia L  11 SET-CA                           35.23  
  6 Armas, Monique R          11 MVN-CA                           35.53  
  6 Shabanie, Julia R         11 AZOT-CA                          35.53  
  8 Rhee, Chloe S             11 AZOT-CA                          36.11  
  9 Le, Kimberly H            12 SET-CA                           36.59  
 10 McQuaid, Julie A          11 UN-06-CA                         36.74  
 11 Cox, Makenna g            11 Splash-CA                        37.16  
 12 Bryant, Adriana J         11 GSC-CA                           37.17  
 13 Wang, Nicole E            12 AZOT-CA                          38.08  
 14 Desimone, Claire M        11 MVN-CA                           39.89  
 15 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                           40.55  
 16 Sinacori, Georgia C       12 NBS-CA                           40.88  
 17 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                           41.23  
 18 Bolaris, Claudia S        11 LTSC-CA                          50.44  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ahmadi-Kashani, Angelina  12 MVN-CA                         1:00.91  
      29.38   31.53                                                
  2 Zhou, Lauren X            12 AZOT-CA                        1:01.12  
      29.33   31.79                                                
  3 Bever, Milan S            12 AZOT-CA                        1:01.26  
      29.72   31.54                                                
  4 Fan, Kiana                12 AZOT-CA                        1:01.51  
      29.08   32.43                                                
  5 Matvay, Hannah E          12 GSC-CA                         1:01.78  
      30.34   31.44                                                
  6 Soroosh, Sonia            12 MVN-CA                         1:02.96  
      30.23   32.73                                                
  7 Scalzo, Ellie M           12 AZOT-CA                        1:03.05  
      30.59   32.46                                                
  8 Davis, Alexandra M        11 GSC-CA                         1:03.11  
      29.88   33.23                                                
  9 Helton, Ava J             11 MVN-CA                         1:03.66  
      31.20   32.46                                                
  9 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA                         1:03.66  
      31.10   32.56                                                
 11 Kailiponi, Ayla B         11 AZOT-CA                        1:04.70  
      30.66   34.04                                                
 12 Boyle, Kailey M           12 COTO-CA                        1:05.38  
      30.38   35.00                                                
 13 Allen, Vera N             12 Splash-CA                      1:06.44  
      31.87   34.57                                                
 14 Egerton Rueter, Ashley E  12 MVN-CA                         1:07.52  
      31.93   35.59                                                
 15 Claton, Lily G            12 COTO-CA                        1:07.63  
      32.21   35.42                                                
.RED - Division  
  1 Taylor, Eliza K           11 MVN-CA                         1:06.82  
      32.22   34.60                                                
  2 Fan, Aliyah J             11 AZOT-CA                        1:06.94  
      31.96   34.98                                                
  3 Bulgina, Eva              12 GSC-CA                         1:07.19  
      32.14   35.05                                                
  4 Penna, Lucy K             11 MVN-CA                         1:09.07  
      32.94   36.13                                                
  5 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                         1:09.41  
      33.64   35.77                                                
  6 Warner, Peyton R          12 MVN-CA                         1:12.51  
      35.09   37.42                                                
  7 Nove, Sheridan R          11 MVN-CA                         1:14.18  
      34.98   39.20                                                
  8 Futrell, Rylie J          12 COTO-CA                        1:17.28  
      36.81   40.47                                                
.WHT - Division  
  1 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                         1:07.64  
      32.69   34.95                                                
  2 Lu, Emily                 11 Waterworks-CA                  1:08.12  
      32.84   35.28                                                
  3 Park, Hannah              12 AZOT-CA                        1:12.55  
      34.52   38.03                                                
  4 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA                         1:13.22  
      35.14   38.08                                                
  5 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                        1:14.58  
      35.30   39.28                                                
  6 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA                         1:18.68  
      37.31   41.37                                                
  7 Armas, Monique R          11 MVN-CA                         1:20.82  
      37.99   42.83                                                
  8 Contreras, Mia G          12 MVN-CA                         1:21.19  
      38.96   42.23                                                
  9 Bryant, Adriana J         11 GSC-CA                         1:21.61  
      38.30   43.31                                                
 10 Woo, Sophie C             11 MVN-CA                         1:25.52  
    1:20.22    5.30                                                
 11 Sauers, Kaelyn A          11 SET-CA                         1:26.56  
 12 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         1:34.39  
      44.80   49.59                                                
 13 Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                         1:34.89  
      47.49   47.40                                                
 14 Strange, Mackenzie R      11 MVN-CA                         1:38.22  
      46.56   51.66                                                
 15 Swaminathan, Riya         12 MVN-CA                        x1:46.31  
 -- Binkowski, Taytum J       12 NBS-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bever, Milan S            12 AZOT-CA                        2:08.25  
      28.87   32.44   33.59   33.35                                
  2 Lowengrub, Hillary R      12 AZOT-CA                        2:09.09  
      29.00   32.65   33.52   33.92                                
  3 Masud, Zara A             11 AZOT-CA                        2:12.25  
      30.09   33.29   34.84   34.03                                
  4 Helton, Ava J             11 MVN-CA                         2:15.45  
      31.70   34.76   35.19   33.80                                
  5 Hickman, Chloe A          12 AZOT-CA                        2:15.60  
      32.15   35.32   34.32   33.81                                
  6 Reynolds, Zoe L           11 COTO-CA                        2:16.51  
      30.78   34.79   36.03   34.91                                
  7 Davis, Alexandra M        11 GSC-CA                         2:16.59  
      31.04   34.23   36.20   35.12                                
  8 Scalzo, Ellie M           12 AZOT-CA                        2:18.44  
      31.79   34.61   36.35   35.69                                
  9 Hashemi, Ava A            12 MVN-CA                         2:20.71  
      31.55   35.15   36.52   37.49                                
 10 Claton, Lily G            12 COTO-CA                        2:24.19  
      32.28   36.38   38.39   37.14                                
.RED - Division  
  1 Raine, Analise L          12 MVN-CA                         2:19.73  
      32.00   35.84   37.09   34.80                                
  2 Matvay, Hannah E          12 GSC-CA                         2:21.14  
      32.24   36.92   37.75   34.23                                
  3 Egerton Rueter, Ashley E  12 MVN-CA                         2:22.44  
      32.70   36.22   37.30   36.22                                
  4 Li, Vanessa S             12 MVN-CA                         2:22.55  
      33.16   36.56   37.08   35.75                                
  5 Hickman, Charisse S       11 AZOT-CA                        2:26.93  
      33.99   37.09   38.28   37.57                                
  6 Taylor, Eliza K           11 MVN-CA                         2:32.54  
      36.09   39.76   39.25   37.44                                
  7 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA                         2:38.49  
      35.95   40.94   42.50   39.10                                
  8 Setran, Lorelei Y         11 SET-CA                         2:40.63  
      37.46   41.53   40.99   40.65                                
.WHT - Division  
  1 Penna, Lucy K             11 MVN-CA                         2:27.49  
      35.89   38.31   38.64   34.65                                
  2 Bulgina, Eva              12 GSC-CA                         2:29.38  
      32.91   38.35   40.50   37.62                                
  3 McConathy, Jade S         11 MVN-CA                         2:38.09  
      36.22   40.95   43.22   37.70                                
  4 Park, Hannah              12 AZOT-CA                        2:39.07  
      35.77   40.29   41.55   41.46                                
  5 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         2:46.36  
      38.97   44.22   43.55   39.62                                
  6 Sepe, Sophia r            11 Splash-CA                      2:53.69  
      37.90   44.87   45.39   45.53                                
  7 Biddle, Caleigh A         12 MVN-CA                         2:56.62  
      39.42   45.00   46.21   45.99                                
  8 Sauers, Kaelyn A          11 SET-CA                         3:04.59  
      41.19   46.53   50.03   46.84                                
  9 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                         3:15.77  
      44.44   49.45 1:41.88                                        
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hickman, Chloe A          12 AZOT-CA                        6:03.19  
  2 Johnson, Audrey E         12 MVN-CA                         6:04.89  
      33.39   36.80   36.99   37.19   37.09   37.50   36.79   37.32
      36.81   35.01                                                
.WHT - Division  
  1 Heid, Avery G             11 COTO-CA                        7:05.83  
      36.44   40.86   44.50   43.55   44.02   44.34   44.64   43.22
    1:24.26                                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Masud, Zara A             11 AZOT-CA                          32.18  
  2 Fan, Kiana                12 AZOT-CA                          32.60  
  3 Raine, Analise L          12 MVN-CA                           33.60  
  4 Bever, Milan S            12 AZOT-CA                          33.64  
  5 Kailiponi, Ayla B         11 AZOT-CA                          33.84  
  6 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                          33.92  
  7 Hickman, Chloe A          12 AZOT-CA                          33.95  
  8 Boyle, Kailey M           12 COTO-CA                          34.20  
  9 Miller, Hannah L          12 MVN-CA                           34.21  
 10 Liao, Yvonne T            12 Waterworks-CA                    34.24  
 11 Reynolds, Zoe L           11 COTO-CA                          34.29  
 12 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                           34.47  
 13 Soroosh, Sonia            12 MVN-CA                           34.67  
 14 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA                           35.14  
 15 Del Rosario, Sophia V     12 MVN-CA                           35.19  
 16 Claton, Lily G            12 COTO-CA                          35.26  
 17 Matvay, Hannah E          12 GSC-CA                           35.94  
 18 Penna, Lucy K             11 MVN-CA                           36.33  
 19 Massa, Sofia              11 MVN-CA                           36.56  
 20 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                           36.76  
.RED - Division  
  1 Bulgina, Eva              12 GSC-CA                           34.43  
  2 Ewing, Halle M            11 AZOT-CA                          36.96  
  3 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                          37.24  
  4 Li, Vanessa S             12 MVN-CA                           38.38  
  5 Futrell, Rylie J          12 COTO-CA                          38.56  
  6 Woo, Sophie C             11 MVN-CA                           39.00  
.WHT - Division  
  1 Armas, Monique R          11 MVN-CA                           38.75  
  2 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                          39.12  
  3 Heid, Avery G             11 COTO-CA                          39.71  
  4 Binkowski, Taytum J       12 NBS-CA                           39.84  
  5 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA                           40.84  
  6 Bryant, Adriana J         11 GSC-CA                           42.42  
  7 Contreras, Mia G          12 MVN-CA                           43.84  
  8 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                           45.34  
  9 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           45.82  
 10 Sepe, Sophia r            11 Splash-CA                        47.13  
 11 Sauers, Kaelyn A          11 SET-CA                           47.30  
 12 Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                           52.56  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhou, Lauren X            12 AZOT-CA                        1:06.54  
      32.48   34.06                                                
  2 Bever, Milan S            12 AZOT-CA                        1:08.46  
      33.09   35.37                                                
  3 Lowengrub, Hillary R      12 AZOT-CA                        1:08.74  
      33.76   34.98                                                
  4 Chang, Natalie W          12 NBS-CA                         1:09.23  
      33.30   35.93                                                
  5 Reynolds, Zoe L           11 COTO-CA                        1:11.27  
      34.52   36.75                                                
  6 Claton, Lily G            12 COTO-CA                        1:11.33  
      34.77   36.56                                                
  7 Kailiponi, Ayla B         11 AZOT-CA                        1:12.42  
      34.45   37.97                                                
  8 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                        1:12.70  
      35.88   36.82                                                
  9 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                        1:12.93  
      34.95   37.98                                                
 10 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                         1:13.58  
      35.88   37.70                                                
 11 Del Rosario, Sophia V     12 MVN-CA                         1:16.12  
      37.37   38.75                                                
.RED - Division  
  1 Penna, Lucy K             11 MVN-CA                         1:16.61  
      37.49   39.12                                                
  2 DeMoss, Ruby r            12 Splash-CA                      1:19.09  
      38.28   40.81                                                
  3 Lee, Mackenzie A          11 AZOT-CA                        1:19.53  
      38.53   41.00                                                
  4 Futrell, Rylie J          12 COTO-CA                        1:19.89  
      38.91   40.98                                                
  5 Li, Vanessa S             12 MVN-CA                         1:19.97  
      39.27   40.70                                                
  6 Nove, Sheridan R          11 MVN-CA                         1:23.39  
      40.38   43.01                                                
  7 Taylor, Eliza K           11 MVN-CA                         1:24.44  
      41.19   43.25                                                
  8 Walshe, Tess E            12 NBS-CA                         1:24.52  
      41.76   42.76                                                
  9 Crooks, Riley f           11 Splash-CA                      1:26.76  
      41.01   45.75                                                
.WHT - Division  
  1 Fan, Kiana                12 AZOT-CA                        1:12.80  
      34.71   38.09                                                
  2 Liao, Yvonne T            12 Waterworks-CA                  1:15.33  
      35.31   40.02                                                
  3 Bulgina, Eva              12 GSC-CA                         1:15.48  
      37.30   38.18                                                
  4 Lu, Emily                 11 Waterworks-CA                  1:18.22  
      37.98   40.24                                                
  5 Bright, Alexis S          11 COTO-CA                        1:24.71  
      41.04   43.67                                                
  6 Smith, Skye E             12 UN-05-CA                       1:25.95  
      41.56   44.39                                                
  7 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                         1:27.06  
      42.69   44.37                                                
  8 Desimone, Claire M        11 MVN-CA                         1:36.45  
      46.31   50.14                                                
  9 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                         1:39.48  
      48.05   51.43                                                
 10 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:40.64  
      49.50   51.14                                                
 11 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         1:45.18  
      52.04   53.14                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhou, Lauren X            12 AZOT-CA                        2:22.05  
      33.63   36.33   36.80   35.29                                
.RED - Division  
  1 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA                         2:46.60  
      39.32   42.73   43.06   41.49                                
.WHT - Division  
  1 Bright, Alexis S          11 COTO-CA                        3:06.42  
      42.19   47.61   49.79   46.83                                
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Fan, Kiana                12 AZOT-CA                          36.31  
  2 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                           37.10  
  3 Reynolds, Zoe L           11 COTO-CA                          37.11  
  4 Hickman, Chloe A          12 AZOT-CA                          37.30  
  5 Liao, Yvonne T            12 Waterworks-CA                    37.62  
  6 Trudeau, Marissa V        12 AZOT-CA                          38.18  
  7 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                          38.19  
  8 Massa, Sofia              11 MVN-CA                           38.60  
  9 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                           38.83  
 10 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                           39.30  
 11 Hashemi, Ava A            12 MVN-CA                           39.37  
 12 Chomin, Genevieve M       11 AZOT-CA                          39.80  
 13 Futrell, Rylie J          12 COTO-CA                          40.01  
 14 Hoang, Alana M            11 SET-CA                           40.22  
 15 Rhee, Kendall G           11 AZOT-CA                          40.38  
 16 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                           40.41  
 17 Warner, Peyton R          12 MVN-CA                           40.54  
.RED - Division  
  1 Le, Layla H               11 SET-CA                           39.04  
  2 Taylor, Eliza K           11 MVN-CA                           39.48  
  3 Chang, Natalie W          12 NBS-CA                           39.99  
  4 Masud, Zara A             11 AZOT-CA                          40.10  
  5 Del Rosario, Sophia V     12 MVN-CA                           40.77  
  6 Johnson, Audrey E         12 MVN-CA                           41.03  
  7 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                           41.31  
  8 Rhee, Chloe S             11 AZOT-CA                          41.73  
  9 Lee, Mackenzie A          11 AZOT-CA                          41.96  
 10 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                          42.43  
 11 Penna, Lucy K             11 MVN-CA                           42.46  
 12 Setran, Lorelei Y         11 SET-CA                           43.51  
 13 McQuaid, Julie A          11 UN-06-CA                         44.42  
.WHT - Division  
  1 DeMoss, Ruby r            12 Splash-CA                        42.02  
  2 Lu, Emily                 11 Waterworks-CA                    42.09  
  3 Troccoli, Caprie B        11 AZOT-CA                          45.53  
  4 Wang, Nicole E            12 AZOT-CA                          46.44  
  5 Huang, Vivian             11 AZOT-CA                          46.76  
  6 Armas, Monique R          11 MVN-CA                           47.68  
  7 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           48.52  
  8 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                          48.60  
  9 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                           49.37  
 10 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                           49.59  
 11 Sinacori, Georgia C       12 NBS-CA                           49.99  
 12 Bryant, Adriana J         11 GSC-CA                           50.64  
 13 Campbell, Addison E       11 LTSC-CA                          53.15  
 -- Walshe, Tess E            12 NBS-CA                              DQ  
 -- Le, Kimberly H            12 SET-CA                              DQ  
 -- Bolaris, Claudia S        11 LTSC-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Trudeau, Marissa V        12 AZOT-CA                        1:19.96  
      39.14   40.82                                                
  2 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                        1:20.72  
      38.08   42.64                                                
  3 Allen, Vera N             12 Splash-CA                      1:21.35  
      37.81   43.54                                                
  4 Reynolds, Zoe L           11 COTO-CA                        1:22.05  
      38.97   43.08                                                
  5 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                        1:23.70  
  6 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                         1:23.79  
      41.01   42.78                                                
  7 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                         1:24.74  
      41.14   43.60                                                
  7 Egerton Rueter, Ashley E  12 MVN-CA                         1:24.74  
      41.06   43.68                                                
  9 Masud, Zara A             11 AZOT-CA                        1:25.22  
 10 Massa, Sofia              11 MVN-CA                         1:25.48  
      39.99   45.49                                                
 11 Rhee, Kendall G           11 AZOT-CA                        1:27.09  
      40.47   46.62                                                
 12 Hashemi, Ava A            12 MVN-CA                         1:27.54  
      40.48   47.06                                                
 13 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                         1:27.73  
      41.19   46.54                                                
 14 Li, Vanessa S             12 MVN-CA                         1:27.82  
      42.18   45.64                                                
 15 Warner, Peyton R          12 MVN-CA                         1:28.75  
      41.44   47.31                                                
.RED - Division  
  1 Del Rosario, Sophia V     12 MVN-CA                         1:29.23  
      42.65   46.58                                                
  2 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                        1:31.29  
      43.28   48.01                                                
  3 Boyle, Kailey M           12 COTO-CA                        1:31.80  
      42.13   49.67                                                
  4 Bright, Alexis S          11 COTO-CA                        1:31.92  
      42.21   49.71                                                
  5 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                         1:33.23  
  6 Futrell, Rylie J          12 COTO-CA                        1:33.27  
      44.85   48.42                                                
  7 Nove, Sheridan R          11 MVN-CA                         1:35.56  
      45.35   50.21                                                
.WHT - Division  
  1 Liao, Yvonne T            12 Waterworks-CA                  1:24.73  
      38.83   45.90                                                
  2 Ewing, Halle M            11 AZOT-CA                        1:34.75  
  3 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA                         1:36.33  
      46.69   49.64                                                
  4 Setran, Lorelei Y         11 SET-CA                         1:37.87  
      46.65   51.22                                                
  5 Contreras, Mia G          12 MVN-CA                         1:39.85  
  6 Biddle, Caleigh A         12 MVN-CA                         1:45.19  
      50.29   54.90                                                
  7 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                         1:46.55  
      50.56   55.99                                                
  8 Strange, Mackenzie R      11 MVN-CA                         1:47.56  
      51.21   56.35                                                
  9 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:49.86  
      53.45   56.41                                                
 10 Sepe, Sophia r            11 Splash-CA                      1:50.24  
      51.89   58.35                                                
 11 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         1:50.97  
 -- Swaminathan, Riya         12 MVN-CA                              DQ  
      46.29   53.86                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhou, Lauren X            12 AZOT-CA                        2:45.34  
      37.01   42.18   43.10   43.05                                
  2 Hickman, Chloe A          12 AZOT-CA                        2:50.78  
      39.19   43.67   43.81   44.11                                
  3 Scalzo, Ellie M           12 AZOT-CA                        2:51.96  
    1:23.40   44.84   43.72                                        
  4 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         2:57.49  
      39.12   45.15   47.58   45.64                                
.RED - Division  
  1 Le, Layla H               11 SET-CA                         3:06.44  
      40.72   47.34   49.62   48.76                                
.WHT - Division  
  1 Bright, Alexis S          11 COTO-CA                        3:26.03  
      45.64   51.64   55.28   53.47                                
  2 McQuaid, Julie A          11 UN-06-CA                       3:28.25  
      45.81   54.68   54.67   53.09                                
  3 Shabanie, Julia R         11 AZOT-CA                        3:53.16  
      51.51 1:00.00 2:01.65                                        
 -- Sinacori, Georgia C       12 NBS-CA                              DQ  
      54.58 1:01.54   59.39   58.46                                
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bever, Milan S            12 AZOT-CA                          30.25  
  2 Lowengrub, Hillary R      12 AZOT-CA                          30.99  
  3 Trudeau, Marissa V        12 AZOT-CA                          31.49  
  4 Davis, Alexandra M        11 GSC-CA                           31.50  
  5 Raine, Analise L          12 MVN-CA                           31.85  
  6 Reynolds, Zoe L           11 COTO-CA                          32.07  
  7 Massa, Sofia              11 MVN-CA                           32.09  
  8 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                          32.28  
  9 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                           32.99  
 10 Scalzo, Ellie M           12 AZOT-CA                          33.33  
 11 Hickman, Charisse S       11 AZOT-CA                          33.48  
 12 Liao, Yvonne T            12 Waterworks-CA                    33.88  
 13 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                           35.73  
.RED - Division  
  1 Johnson, Audrey E         12 MVN-CA                           32.82  
  2 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                          33.55  
  3 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                           33.67  
  4 Li, Vanessa S             12 MVN-CA                           35.22  
  5 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                          35.51  
  6 Rhee, Kendall G           11 AZOT-CA                          36.21  
  7 DeMoss, Ruby r            12 Splash-CA                        36.24  
  8 Ewing, Halle M            11 AZOT-CA                          36.46  
  9 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                           38.53  
.WHT - Division  
  1 Smith, Skye E             12 UN-05-CA                         35.63  
  2 Huang, Vivian             11 AZOT-CA                          37.25  
  3 Rhee, Chloe S             11 AZOT-CA                          37.26  
  4 Futrell, Rylie J          12 COTO-CA                          37.82  
  5 Bulgina, Eva              12 GSC-CA                           37.85  
  6 Le, Layla H               11 SET-CA                           38.24  
  7 Setran, Lorelei Y         11 SET-CA                           39.34  
  8 Gould-Lindberg, Amelia L  11 SET-CA                           39.71  
  9 Hoang, Alana M            11 SET-CA                           40.93  
 10 Armas, Monique R          11 MVN-CA                           40.99  
 11 Crooks, Riley f           11 Splash-CA                        41.16  
 12 Nove, Sheridan R          11 MVN-CA                           41.35  
 13 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                          41.58  
 14 Wang, Nicole E            12 AZOT-CA                          42.71  
 15 Campbell, Addison E       11 LTSC-CA                          43.32  
 16 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           43.44  
 17 Cox, Makenna g            11 Splash-CA                        46.28  
 18 Desimone, Claire M        11 MVN-CA                           47.26  
 19 Bryant, Adriana J         11 GSC-CA                           48.59  
 20 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                           48.72  
 21 Le, Kimberly H            12 SET-CA                           48.76  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lowengrub, Hillary R      12 AZOT-CA                        1:07.19  
  2 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                        1:11.95  
  3 Allen, Vera N             12 Splash-CA                      1:13.51  
  4 Raine, Analise L          12 MVN-CA                         1:14.63  
  5 Trudeau, Marissa V        12 AZOT-CA                        1:14.84  
  6 Massa, Sofia              11 MVN-CA                         1:16.81  
.RED - Division  
  1 Johnson, Audrey E         12 MVN-CA                         1:14.75  
      34.66   40.09                                                
  2 Hickman, Charisse S       11 AZOT-CA                        1:16.57  
      34.56   42.01                                                
  3 Taylor, Eliza K           11 MVN-CA                         1:16.97  
  4 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                         1:17.56  
      36.43   41.13                                                
  5 Rhee, Kendall G           11 AZOT-CA                        1:20.65  
.WHT - Division  
  1 Fan, Aliyah J             11 AZOT-CA                        1:14.43  
      34.07   40.36                                                
  2 Bright, Alexis S          11 COTO-CA                        1:30.90  
      42.53   48.37                                                
  3 Nove, Sheridan R          11 MVN-CA                         1:32.49  
      42.78   49.71                                                
  4 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         1:32.75  
  5 Armas, Monique R          11 MVN-CA                         1:43.18  
      44.90   58.28                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Masud, Zara A             11 AZOT-CA                        2:27.87  
      31.55   38.78   39.39   38.15                                
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lowengrub, Hillary R      12 AZOT-CA                        1:10.08  
      32.60   37.48                                                
  2 Fan, Kiana                12 AZOT-CA                        1:11.60  
      32.20   39.40                                                
  3 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                        1:12.06  
      33.15   38.91                                                
  4 Trudeau, Marissa V        12 AZOT-CA                        1:12.11  
      33.00   39.11                                                
  5 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                        1:12.21  
      33.35   38.86                                                
  6 Scalzo, Ellie M           12 AZOT-CA                        1:12.34  
      35.08   37.26                                                
  7 Soroosh, Sonia            12 MVN-CA                         1:13.62  
      34.08   39.54                                                
  8 Helton, Ava J             11 MVN-CA                         1:14.12  
  9 Hashemi, Ava A            12 MVN-CA                         1:14.35  
      35.70   38.65                                                
 10 Hickman, Charisse S       11 AZOT-CA                        1:14.51  
      35.95   38.56                                                
 11 Liao, Yvonne T            12 Waterworks-CA                  1:14.58  
      34.04   40.54                                                
 12 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                         1:16.19  
      36.32   39.87                                                
 13 Kailiponi, Ayla B         11 AZOT-CA                        1:16.73  
      35.84   40.89                                                
 14 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                         1:20.09  
      37.54   42.55                                                
.RED - Division  
  1 Del Rosario, Sophia V     12 MVN-CA                         1:15.41  
      34.66   40.75                                                
  2 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA                         1:16.20  
      35.51   40.69                                                
  3 Johnson, Audrey E         12 MVN-CA                         1:17.34  
      36.33   41.01                                                
  4 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                         1:20.07  
  5 Tsai, Jocelyn             11 AZOT-CA                        1:20.48  
      36.87   43.61                                                
  6 Rhee, Kendall G           11 AZOT-CA                        1:22.66  
      39.20   43.46                                                
  7 Ewing, Halle M            11 AZOT-CA                        1:23.38  
      38.34   45.04                                                
  8 Warner, Peyton R          12 MVN-CA                         1:25.28  
      41.33   43.95                                                
  9 Setran, Lorelei Y         11 SET-CA                         1:26.46  
 10 Woo, Sophie C             11 MVN-CA                         1:27.70  
      41.30   46.40                                                
.WHT - Division  
  1 Fan, Aliyah J             11 AZOT-CA                        1:17.56  
      36.08   41.48                                                
  2 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         1:26.60  
      42.89   43.71                                                
  3 Park, Hannah              12 AZOT-CA                        1:26.81  
      42.69   44.12                                                
  4 Nguyen, Amy               12 AZOT-CA                        1:26.92  
      40.60   46.32                                                
  5 Wang, Nicole E            12 AZOT-CA                        1:29.42  
      42.76   46.66                                                
  6 Biddle, Caleigh A         12 MVN-CA                         1:33.47  
      44.00   49.47                                                
  7 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:36.91  
  8 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                         1:41.61  
  9 Bryant, Adriana J         11 GSC-CA                         1:44.20  
      50.00   54.20                                                
 10 Strange, Mackenzie R      11 MVN-CA                         1:46.40  
      55.15   51.25                                                
 11 Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                         1:51.00  
      54.87   56.13                                                
 12 Swaminathan, Riya         12 MVN-CA                         1:52.29  
      57.22   55.07                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lowengrub, Hillary R      12 AZOT-CA                        2:24.46  
      31.01   36.01   43.23   34.21                                
  2 Masud, Zara A             11 AZOT-CA                        2:30.37  
      31.44   37.78   46.69   34.46                                
  3 Raine, Analise L          12 MVN-CA                         2:33.13  
      33.93   39.68   44.00   35.52                                
  4 Trudeau, Marissa V        12 AZOT-CA                        2:34.49  
      34.65   37.65   48.23   33.96                                
  5 Chang, Natalie W          12 NBS-CA                         2:36.12  
      32.75   40.09   47.52   35.76                                
  6 Hickman, Charisse S       11 AZOT-CA                        2:37.76  
      36.59   42.32   44.40   34.45                                
  7 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                        2:38.12  
      33.40   39.46   48.78   36.48                                
  8 Chomin, Genevieve M       11 AZOT-CA                        2:38.55  
      35.04   40.03   48.10   35.38                                
  9 Claton, Lily G            12 COTO-CA                        2:39.78  
      36.68   38.48   49.59   35.03                                
 10 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                         2:42.30  
      35.93   42.62   47.07   36.68                                
 11 Li, Vanessa S             12 MVN-CA                         2:42.79  
      37.46   42.88   46.86   35.59                                
 12 Lee, Mackenzie A          11 AZOT-CA                        2:47.23  
      37.90   42.62   48.20   38.51                                
 -- Hashemi, Ava A            12 MVN-CA                              DQ  
      39.75   40.01   50.94   36.70                                
.RED - Division  
  1 Taylor, Eliza K           11 MVN-CA                         2:47.81  
      35.53   45.39   48.84   38.05                                
  2 Ewing, Halle M            11 AZOT-CA                        2:48.42  
      38.16   42.09   49.87   38.30                                
  3 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         2:48.94  
      37.19   44.24   47.03   40.48                                
  4 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                         2:50.70  
      35.84   44.17   50.65   40.04                                
  5 Warner, Peyton R          12 MVN-CA                         2:54.98  
      42.97   46.24   48.43   37.34                                
  6 Nove, Sheridan R          11 MVN-CA                         2:59.41  
      43.49   44.82   52.17   38.93                                
 -- Bright, Alexis S          11 COTO-CA                             DQ  
      39.09   45.92   52.97   39.45                                
.WHT - Division  
  1 Penna, Lucy K             11 MVN-CA                         2:45.73  
      35.42   42.58   51.33   36.40                                
  2 Bulgina, Eva              12 GSC-CA                         2:53.82  
      10.03   29.13   41.47 1:33.19                                
  3 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                         3:06.40  
      40.29   47.33   55.45   43.33                                
  4 Park, Hannah              12 AZOT-CA                        3:08.40  
      39.75   50.81   56.33   41.51                                
  5 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                         3:11.70  
      43.75   50.18   54.79   42.98                                
  6 Shabanie, Julia R         11 AZOT-CA                        3:22.92  
    1:40.82                   45.28                                
  7 Cox, Makenna g            11 Splash-CA                      3:26.70  
      47.62   51.03 1:01.48   46.57                                
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Victoria Q        14 AZOT-CA                          26.19  
  2 Swailes, Hannah I         14 AZOT-CA                          26.45  
  3 Dygean, Frances T         14 UN-02-CA                         26.73  
  4 Wu, Gretchen              14 GSC-CA                           26.85  
  5 Kohlenberger, Piper C     14 AZOT-CA                          26.96  
  6 MacGregor, Ellie J        13 GSC-CA                           27.16  
  7 Tracy, Mary Kate K        14 COTO-CA                          27.54  
  8 Walsh, Tristen J          13 UN-01-CA                         27.87  
  9 Kanda, Sofia E            13 AZOT-CA                          27.88  
 10 Schreiber, Sophia M       14 AZOT-CA                          27.91  
 11 Rossiter, Elise N         13 GSC-CA                           27.92  
 12 Dilao, Lizzie C           14 MVN-CA                           28.12  
 13 Karsten, Masen A          13 AZOT-CA                          28.18  
 14 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA                           28.25  
 15 Cui, Lia J                14 AZOT-CA                          28.31  
 16 Lee, Julia S              13 MVN-CA                           28.43  
 17 Burchard, Valerie R       13 GSC-CA                           28.53  
 18 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                           28.55  
 19 Lemm, Kathryn n           13 Splash-CA                        28.73  
 20 Gargantiel, Mika S        13 GSC-CA                           28.88  
 21 Zamani, Dena              13 MVN-CA                           28.91  
 22 Luna, Audrey L            14 UN-03-CA                         29.01  
 23 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                           29.05  
 24 Settle, Emilia K          13 SET-CA                           29.24  
 25 Vasentine, Cami E         13 COTO-CA                          29.39  
 26 Stinson, Kayli A          13 Splash-CA                        29.69  
.RED - Division  
  1 Hinson, Bre N             14 MVN-CA                           28.76  
  2 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                           29.19  
  3 Delgado, Kirra H          14 GSC-CA                           29.66  
  4 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA                           29.67  
  5 Song, Angelina            13 AZOT-CA                          29.77  
  6 Patterson, Sarah          13 SET-CA                           30.19  
  7 Fromm, (Asia) K           13 GSC-CA                           30.43  
  8 Colitz, Maddy R           13 GSC-CA                           30.52  
  9 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                           30.55  
 10 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                          31.07  
 11 Tozzer, Makena L          14 GSC-CA                           31.31  
 12 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                           31.36  
 13 Tenenbaum, Heather N      14 GSC-CA                           31.81  
 14 Ross, Carly E             14 GSC-CA                           31.99  
 15 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                          32.26  
.WHT - Division  
  1 Chokry, Mandy A           13 AZOT-CA                          32.39  
  2 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                           32.44  
  3 Cox, Bella m              13 Splash-CA                        33.68  
  4 Jerkovich, Linnea M       13 AZOT-CA                          34.11  
  5 Kenney, Bree H            14 MVN-CA                           34.80  
  6 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                           34.97  
  7 Mai, Megan L              13 MVN-CA                           35.80  
  8 Barba, Carissa a          14 Splash-CA                        38.78  
  9 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                           40.24  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Victoria Q        14 AZOT-CA                          56.46  
      27.26   29.20                                                
  2 Wu, Gretchen              14 GSC-CA                           58.49  
      28.73   29.76                                                
  3 Patino, Adriana V         14 GSC-CA                           59.48  
      28.70   30.78                                                
  4 Tracy, Mary Kate K        14 COTO-CA                          59.72  
      28.75   30.97                                                
  5 Kanda, Sofia E            13 AZOT-CA                        1:00.00  
      28.87   31.13                                                
  6 Helton, Isa J             13 MVN-CA                         1:00.22  
      28.57   31.65                                                
  7 Rossiter, Elise N         13 GSC-CA                         1:00.25  
      29.41   30.84                                                
  8 Dygean, Frances T         14 UN-02-CA                       1:00.61  
      28.48   32.13                                                
  9 Gargantiel, Mika S        13 GSC-CA                         1:01.63  
      29.53   32.10                                                
  9 Walsh, Tristen J          13 UN-01-CA                       1:01.63  
      29.59   32.04                                                
 11 Vasentine, Cami E         13 COTO-CA                        1:01.82  
      29.61   32.21                                                
 12 Karsten, Masen A          13 AZOT-CA                        1:02.56  
      30.63   31.93                                                
 13 Dilao, Lizzie C           14 MVN-CA                         1:03.11  
      30.60   32.51                                                
 14 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA                         1:03.14  
      30.04   33.10                                                
 15 Burchard, Valerie R       13 GSC-CA                         1:03.25  
      29.99   33.26                                                
 16 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         1:03.27  
      30.13   33.14                                                
 17 Zamani, Dena              13 MVN-CA                         1:03.42  
      30.78   32.64                                                
 18 Lee, Julia S              13 MVN-CA                         1:04.26  
      31.01   33.25                                                
 19 Lawson, Brooke A          13 GSC-CA                         1:04.38  
      31.06   33.32                                                
 20 Settle, Emilia K          13 SET-CA                         1:04.66  
      30.70   33.96                                                
 21 Hinson, Bre N             14 MVN-CA                         1:05.08  
      31.12   33.96                                                
 22 Lemm, Kathryn n           13 Splash-CA                      1:05.18  
      30.91   34.27                                                
 -- MacGregor, Ellie J        13 GSC-CA                              DQ  
      28.38   31.99                                                
.RED - Division  
  1 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                         1:02.76  
      30.41   32.35                                                
  2 Song, Angelina            13 AZOT-CA                        1:04.17  
      31.24   32.93                                                
  3 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA                         1:05.33  
      31.41   33.92                                                
  4 Tozzer, Makena L          14 GSC-CA                         1:05.51  
      31.11   34.40                                                
  5 Luna, Audrey L            14 UN-03-CA                       1:05.85  
      30.51   35.34                                                
  6 Delgado, Kirra H          14 GSC-CA                         1:06.07  
      31.86   34.21                                                
  7 Patterson, Sarah          13 SET-CA                         1:06.75  
      31.77   34.98                                                
  8 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         1:07.88  
      32.39   35.49                                                
  9 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                         1:08.57  
      33.08   35.49                                                
 10 Colitz, Maddy R           13 GSC-CA                         1:09.88  
      31.48   38.40                                                
 11 Fromm, (Asia) K           13 GSC-CA                         1:10.23  
      33.01   37.22                                                
 12 Holman, Abby E            13 GSC-CA                         1:10.29  
      33.40   36.89                                                
 13 Tenenbaum, Heather N      14 GSC-CA                         1:12.82  
      33.74   39.08                                                
.WHT - Division  
  1 Kanaley, Grace R          13 Splash-CA                      1:09.73  
      33.56   36.17                                                
  2 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         1:11.88  
      33.63   38.25                                                
  3 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        1:13.62  
      34.69   38.93                                                
  4 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        1:13.91  
      35.12   38.79                                                
  5 Kenney, Bree H            14 MVN-CA                         1:15.58  
      36.25   39.33                                                
  6 Lemaitre, Amie            14 UN-01-CA                       1:15.69  
  7 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                         1:17.52  
      35.74   41.78                                                
  8 Reyes, Isabella L         14 MVN-CA                         1:17.65  
  9 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         1:17.92  
 10 Jones, Ella N             14 Splash-CA                      1:18.80  
      38.27   40.53                                                
 11 Mills, Abigail s          13 Splash-CA                      1:19.06  
      36.49   42.57                                                
 12 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         1:21.08  
      37.87   43.21                                                
 13 Zafaranchi, Shielin       13 MVN-CA                         1:22.90  
 14 Chao, Jessica S           13 MVN-CA                         1:23.56  
      39.15   44.41                                                
 15 Kuhn, Claire S            13 SET-CA                         1:24.27  
      40.22   44.05                                                
 16 Tran, Thanh-Xuan L        13 MVN-CA                         1:29.25  
      41.59   47.66                                                
 17 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                        x1:34.72  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Mirabella H       13 AZOT-CA                        2:05.77  
      28.83   32.22   32.83   31.89                                
  2 Rossiter, Elise N         13 GSC-CA                         2:06.52  
      28.96   32.77   32.95   31.84                                
  3 Tracy, Mary Kate K        14 COTO-CA                        2:08.14  
      29.28   32.80   33.29   32.77                                
  4 Wu, Gretchen              14 GSC-CA                         2:08.44  
      29.98   32.38   33.38   32.70                                
  5 MacGregor, Ellie J        13 GSC-CA                         2:10.28  
      29.69   33.21   33.92   33.46                                
  6 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA                         2:10.84  
      30.23   33.98   33.90   32.73                                
  7 Helton, Isa J             13 MVN-CA                         2:10.95  
      30.84   32.80   33.70   33.61                                
  8 Dilao, Lizzie C           14 MVN-CA                         2:12.37  
      30.69   33.76   34.24   33.68                                
  9 Kanda, Sofia E            13 AZOT-CA                        2:12.65  
      30.51   33.94   34.26   33.94                                
 10 Vasentine, Cami E         13 COTO-CA                        2:12.80  
      30.94   34.38   33.90   33.58                                
 11 Lee, Julia S              13 MVN-CA                         2:18.39  
      32.43   34.85   35.83   35.28                                
 12 Burchard, Valerie R       13 GSC-CA                         2:21.02  
      31.64   36.36   37.24   35.78                                
.RED - Division  
  1 Walsh, Tristen J          13 UN-01-CA                       2:12.39  
      30.28   34.10   34.14   33.87                                
  2 Stinson, Kayli A          13 Splash-CA                      2:17.03  
      31.26   34.81   36.24   34.72                                
  3 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         2:17.10  
      32.00   35.45   35.70   33.95                                
  4 Zamani, Dena              13 MVN-CA                         2:19.03  
      32.60   36.48   36.32   33.63                                
  5 Karsten, Masen A          13 AZOT-CA                        2:19.63  
      33.26   36.21   35.75   34.41                                
  6 Song, Angelina            13 AZOT-CA                        2:23.01  
      32.72   35.74   37.15   37.40                                
  7 Luna, Audrey L            14 UN-03-CA                       2:27.92  
      31.67   37.46   39.71   39.08                                
  8 Delgado, Kirra H          14 GSC-CA                         2:28.14  
      32.22   37.14   39.37   39.41                                
  9 Wagner, Maddie M          13 COTO-CA                        2:28.53  
      34.10   38.34   38.64   37.45                                
 10 Holman, Abby E            13 GSC-CA                         2:28.60  
      34.76   38.50   39.34   36.00                                
 11 Sauers, Quinn A           14 SET-CA                         2:28.68  
      34.48   38.39   39.47   36.34                                
 12 Lemm, Kathryn n           13 Splash-CA                      2:29.77  
      32.15   38.33   40.56   38.73                                
 13 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                         2:32.56  
      34.81   38.61   40.34   38.80                                
 14 Colitz, Maddy R           13 GSC-CA                         2:34.43  
      33.01   38.33   43.03   40.06                                
.WHT - Division  
  1 Tozzer, Makena L          14 GSC-CA                         2:20.03  
      32.44   35.17   36.22   36.20                                
  2 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA                         2:28.68  
      33.66   37.26   38.81   38.95                                
  3 Fromm, (Asia) K           13 GSC-CA                         2:33.12  
      34.12   38.94   40.71   39.35                                
  4 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        2:33.41  
      33.72   39.97   41.85   37.87                                
  5 Kanaley, Grace R          13 Splash-CA                      2:33.67  
      34.73   40.02   41.04   37.88                                
  6 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         2:34.04  
      35.07   40.22   41.51   37.24                                
  7 Tenenbaum, Heather N      14 GSC-CA                         2:35.20  
      35.59   41.27   40.66   37.68                                
  8 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         2:37.42  
      36.83   40.21   41.72   38.66                                
  9 Lemaitre, Amie            14 UN-01-CA                       2:38.91  
    1:18.47   42.43   38.01                                        
 10 Kenney, Bree H            14 MVN-CA                         2:44.54  
      37.73   42.20   43.38   41.23                                
 11 Jones, Ella N             14 Splash-CA                      2:46.65  
      37.19   42.74   44.70   42.02                                
 12 Mills, Abigail s          13 Splash-CA                      2:55.60  
      37.46   44.64   46.63   46.87                                
 13 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                         2:57.26  
      37.03   45.85   47.73   46.65                                
 14 Reyes, Isabella L         14 MVN-CA                         2:57.85  
      35.93   44.02   48.93   48.97                                
 15 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         2:58.80  
      37.64   46.59   48.55   46.02                                
 16 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         3:23.56  
      43.84   53.65   54.59   51.48                                
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Victoria Q        14 AZOT-CA                        5:35.47  
      29.75   33.65   34.35   34.85   34.36   34.10   34.66   34.75
      33.00   32.00                                                
.RED - Division  
  1 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                         6:01.93  
      31.96   35.71   37.30   37.25   37.45   36.62   37.21   37.02
      36.39   35.02                                                
  2 Patterson, Sarah          13 SET-CA                         6:24.81  
      33.01   37.65   39.57   39.76   39.47   38.72   40.01   40.31
      39.93   36.38                                                
.WHT - Division  
  1 Kohlenberger, Piper C     14 AZOT-CA                        5:33.00  
      28.93   32.88   34.37   34.81   34.82   33.96   33.90   34.35
      33.98   31.00                                                
  2 Tozzer, Makena L          14 GSC-CA                         6:10.21  
      34.37   36.60   37.87   37.39   38.09   38.70   37.99   37.50
      36.73   34.97                                                
  3 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                         6:57.30  
      35.63   38.71   41.37   42.37   42.81   43.61   43.91   43.04
      43.29   42.56                                                
  4 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         7:24.83  
      37.95   43.94   46.03   46.65   45.37   46.30   46.25   45.25
    1:27.09                                                        
 -- Zafaranchi, Shielin       13 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tozzer, Makena L          14 GSC-CA                        12:47.90  
      33.95   37.63   38.74   38.80   38.78   38.88   39.67   39.28
      39.60   38.82   38.09   39.13   39.30   39.05   39.67   39.37
      39.91   37.21   36.84   35.18                                
  2 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                        14:41.16  
      36.58   40.61   42.90   44.29   44.94   44.49   44.09   46.13
      44.27   44.71   44.95   44.22   45.55   45.54   46.52   45.19
      44.46   45.59   44.13   42.00                                
  3 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                        15:31.86  
      40.59   46.48   47.29   48.00   47.12   48.36   47.09   48.25
      47.50   47.23   47.89   48.18   47.18   48.14   45.59   45.78
      47.92   45.36 1:27.91                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Victoria Q        14 AZOT-CA                        1:03.71  
      30.33   33.38                                                
  2 Kohlenberger, Piper C     14 AZOT-CA                        1:03.95  
      30.92   33.03                                                
  3 Dygean, Frances T         14 UN-02-CA                       1:06.39  
      32.34   34.05                                                
  4 Cui, Lia J                14 AZOT-CA                        1:08.15  
      32.83   35.32                                                
  5 Tracy, Mary Kate K        14 COTO-CA                        1:09.12  
      33.68   35.44                                                
  6 Burchard, Valerie R       13 GSC-CA                         1:09.79  
      32.76   37.03                                                
  7 Dilao, Lizzie C           14 MVN-CA                         1:10.52  
      34.24   36.28                                                
  8 Kanda, Sofia E            13 AZOT-CA                        1:11.81  
      34.72   37.09                                                
  9 Karsten, Masen A          13 AZOT-CA                        1:12.47  
      35.83   36.64                                                
 10 Vasentine, Cami E         13 COTO-CA                        1:12.70  
      34.90   37.80                                                
 11 Lee, Julia S              13 MVN-CA                         1:13.01  
      36.58   36.43                                                
 12 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                         1:13.10  
      35.97   37.13                                                
 13 Lemm, Kathryn n           13 Splash-CA                      1:14.16  
      35.88   38.28                                                
 14 Walsh, Tristen J          13 UN-01-CA                       1:14.36  
      35.05   39.31                                                
 15 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         1:15.39  
      36.99   38.40                                                
 -- Schreiber, Sophia M       14 AZOT-CA                             DQ  
      32.71   35.13                                                
.RED - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA                         1:15.59  
      37.10   38.49                                                
  2 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         1:16.16  
      37.44   38.72                                                
  3 Patterson, Sarah          13 SET-CA                         1:17.23  
      37.36   39.87                                                
  4 Settle, Emilia K          13 SET-CA                         1:17.81  
      37.23   40.58                                                
  5 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        1:21.49  
      37.72   43.77                                                
 -- Luna, Audrey L            14 UN-03-CA                            DQ  
      38.41   41.77                                                
.WHT - Division  
  1 Song, Angelina            13 AZOT-CA                        1:16.60  
      37.41   39.19                                                
  2 Tozzer, Makena L          14 GSC-CA                         1:18.05  
      38.06   39.99                                                
  3 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         1:22.82  
      40.22   42.60                                                
  4 Chokry, Mandy A           13 AZOT-CA                        1:25.78  
      41.42   44.36                                                
  5 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        1:26.59  
      41.99   44.60                                                
  6 Fromm, (Asia) K           13 GSC-CA                         1:26.97  
      41.20   45.77                                                
  7 Tenenbaum, Heather N      14 GSC-CA                         1:27.72  
      41.79   45.93                                                
  8 Jerkovich, Linnea M       13 AZOT-CA                        1:28.23  
      43.15   45.08                                                
  9 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         1:33.24  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Mirabella H       13 AZOT-CA                        2:21.34  
      31.83   36.00   37.03   36.48                                
  2 Schreiber, Sophia M       14 AZOT-CA                        2:24.18  
      33.91   35.98   37.59   36.70                                
  3 Dygean, Frances T         14 UN-02-CA                       2:25.10  
      33.13   36.59   37.70   37.68                                
  4 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                         2:28.43  
      36.05   37.18   37.62   37.58                                
  5 Vasentine, Cami E         13 COTO-CA                        2:29.52  
      35.32   37.63   38.65   37.92                                
  6 Dilao, Lizzie C           14 MVN-CA                         2:29.99  
      34.94   37.68   38.70   38.67                                
  7 Stinson, Kayli A          13 Splash-CA                      2:31.69  
      36.27   39.09   39.23   37.10                                
  8 Lee, Julia S              13 MVN-CA                         2:38.23  
      38.20   40.19   40.62   39.22                                
  9 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         2:39.63  
      39.02   41.18   40.19   39.24                                
.RED - Division  
  1 Walsh, Tristen J          13 UN-01-CA                       2:41.99  
      37.90   41.19   41.22   41.68                                
.WHT - Division  
  1 Hinson, Bre N             14 MVN-CA                         2:46.62  
      40.24   42.35 1:24.03                                        
  2 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         2:56.50  
      41.41   44.99   45.86   44.24                                
  3 Jones, Ella N             14 Splash-CA                      3:07.12  
      43.63   47.17   49.66   46.66                                
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dygean, Frances T         14 UN-02-CA                       1:11.89  
      33.84   38.05                                                
  2 Nguyen, Victoria Q        14 AZOT-CA                        1:13.60  
  3 MacGregor, Ellie J        13 GSC-CA                         1:15.93  
      35.49   40.44                                                
  4 Swailes, Hannah I         14 AZOT-CA                        1:16.11  
      36.76   39.35                                                
  5 Gargantiel, Mika S        13 GSC-CA                         1:16.23  
      35.97   40.26                                                
  6 Schreiber, Sophia M       14 AZOT-CA                        1:16.39  
      36.38   40.01                                                
  7 Helton, Isa J             13 MVN-CA                         1:18.13  
      36.91   41.22                                                
  8 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA                         1:18.87  
      37.95   40.92                                                
  9 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         1:20.33  
      39.06   41.27                                                
 10 Delgado, Kirra H          14 GSC-CA                         1:24.16  
      39.52   44.64                                                
 11 Patterson, Sarah          13 SET-CA                         1:24.58  
      40.18   44.40                                                
 12 Stinson, Kayli A          13 Splash-CA                      1:25.44  
      40.33   45.11                                                
.RED - Division  
  1 Hinson, Bre N             14 MVN-CA                         1:27.05  
      42.46   44.59                                                
  2 Luna, Audrey L            14 UN-03-CA                       1:27.62  
      40.67   46.95                                                
  3 Lawson, Brooke A          13 GSC-CA                         1:27.70  
      41.92   45.78                                                
  4 Colitz, Maddy R           13 GSC-CA                         1:30.87  
      44.06   46.81                                                
  5 Holman, Abby E            13 GSC-CA                         1:32.45  
      43.20   49.25                                                
.WHT - Division  
  1 Song, Angelina            13 AZOT-CA                        1:27.05  
      41.54   45.51                                                
  2 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                         1:28.07  
      41.51   46.56                                                
  3 Wagner, Maddie M          13 COTO-CA                        1:32.69  
      43.37   49.32                                                
  4 Kenney, Bree H            14 MVN-CA                         1:32.86  
      43.27   49.59                                                
  5 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         1:33.19  
      43.89   49.30                                                
  6 Lemm, Kathryn n           13 Splash-CA                      1:34.00  
      43.67   50.33                                                
  7 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        1:35.82  
      44.92   50.90                                                
  8 Kuhn, Claire S            13 SET-CA                         1:36.89  
      46.14   50.75                                                
  9 Lemaitre, Amie            14 UN-01-CA                       1:41.22  
      49.07   52.15                                                
 10 Settle, Emilia K          13 SET-CA                         1:41.36  
      48.35   53.01                                                
 11 Tran, Thanh-Xuan L        13 MVN-CA                         1:42.68  
      48.62   54.06                                                
 12 Sauers, Quinn A           14 SET-CA                         1:44.84  
      48.99   55.85                                                
 13 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         1:50.86  
      51.42   59.44                                                
 -- Bobrova, Katie            13 MVN-CA                              DQ  
      54.88 1:03.45                                                
 -- Chao, Jessica S           13 MVN-CA                              DQ  
      48.21   59.39                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rossiter, Elise N         13 GSC-CA                         2:40.31  
      36.95   40.99   41.54   40.83                                
  2 Gargantiel, Mika S        13 GSC-CA                         2:40.64  
      36.84   40.95   41.26   41.59                                
  3 MacGregor, Ellie J        13 GSC-CA                         2:42.91  
      36.68   41.37   42.45   42.41                                
  4 Swailes, Hannah I         14 AZOT-CA                        2:48.03  
      37.92   42.86   43.86   43.39                                
  5 Stinson, Kayli A          13 Splash-CA                      2:56.83  
      40.23   45.01   45.65   45.94                                
  6 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         2:57.13  
      39.77   45.36 1:32.00                                        
  7 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA                         3:02.24  
      41.61   46.79 1:33.84                                        
  8 Patterson, Sarah          13 SET-CA                         3:02.62  
      41.67   46.52   48.16   46.27                                
.RED - Division  
  1 Song, Angelina            13 AZOT-CA                        3:05.16  
      42.37   46.92   47.48   48.39                                
  2 Hinson, Bre N             14 MVN-CA                         3:09.66  
      44.83   49.46   50.51   44.86                                
  3 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                         3:12.37  
      44.17   48.83   50.25   49.12                                
  4 Colitz, Maddy R           13 GSC-CA                         3:12.95  
      43.57   48.55   50.98   49.85                                
.WHT - Division  
  1 Kenney, Bree H            14 MVN-CA                         3:13.81  
      44.00   47.90   49.85   52.06                                
  2 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         3:17.58  
      44.89   50.01   51.33   51.35                                
  3 Cox, Bella m              13 Splash-CA                      3:25.50  
      46.07   52.04   54.18   53.21                                
  4 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        3:25.92  
      46.36   51.66   53.70   54.20                                
  5 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         4:03.78  
      56.33 1:01.32 1:03.46 1:02.67                                
 -- Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                              DQ  
                    3:00.98                                        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kohlenberger, Piper C     14 AZOT-CA                        1:01.94  
      29.53   32.41                                                
  2 Swailes, Hannah I         14 AZOT-CA                        1:06.31  
      30.79   35.52                                                
  3 Kanda, Sofia E            13 AZOT-CA                        1:06.65  
      30.78   35.87                                                
  4 Wu, Gretchen              14 GSC-CA                         1:06.69  
      32.03   34.66                                                
  5 Schreiber, Sophia M       14 AZOT-CA                        1:07.46  
      31.61   35.85                                                
  6 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA                         1:07.48  
      32.13   35.35                                                
  7 Rossiter, Elise N         13 GSC-CA                         1:07.51  
      31.70   35.81                                                
  8 Burchard, Valerie R       13 GSC-CA                         1:08.40  
      30.19   38.21                                                
  9 Cui, Lia J                14 AZOT-CA                        1:09.37  
      32.28   37.09                                                
 10 Lawson, Brooke A          13 GSC-CA                         1:10.19  
      32.85   37.34                                                
 11 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                         1:10.20  
      33.25   36.95                                                
 12 Patino, Adriana V         14 GSC-CA                         1:10.21  
      32.49   37.72                                                
.RED - Division  
  1 Tracy, Mary Kate K        14 COTO-CA                        1:12.20  
      33.55   38.65                                                
  2 Zamani, Dena              13 MVN-CA                         1:12.71  
      34.13   38.58                                                
  3 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                         1:13.23  
      34.13   39.10                                                
  4 Fromm, (Asia) K           13 GSC-CA                         1:15.40  
      34.40   41.00                                                
  5 Settle, Emilia K          13 SET-CA                         1:15.74  
      35.07   40.67                                                
.WHT - Division  
  1 Wagner, Maddie M          13 COTO-CA                        1:21.12  
      36.73   44.39                                                
  2 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         1:23.72  
      38.97   44.75                                                
  3 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         1:26.00  
      40.13   45.87                                                
  4 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        1:27.21  
      39.78   47.43                                                
  5 Tenenbaum, Heather N      14 GSC-CA                         1:29.58  
      39.33   50.25                                                
  6 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        1:33.44  
      40.04   53.40                                                
  7 Mills, Abigail s          13 Splash-CA                      1:35.97  
      43.87   52.10                                                
  8 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         1:41.40  
      45.29   56.11                                                
  9 Kuhn, Claire S            13 SET-CA                         1:42.69  
      46.81   55.88                                                
 10 Tran, Thanh-Xuan L        13 MVN-CA                         1:49.47  
      49.88   59.59                                                
 11 Chao, Jessica S           13 MVN-CA                         1:50.71  
      47.64 1:03.07                                                
 12 Zafaranchi, Shielin       13 MVN-CA                         1:53.33  
 13 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         1:53.34  
      53.33 1:00.01                                                
 14 Reyes, Isabella L         14 MVN-CA                         1:53.35  
      47.92 1:05.43                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kohlenberger, Piper C     14 AZOT-CA                        2:14.66  
      30.04   34.31   35.30   35.01                                
  2 Wu, Gretchen              14 GSC-CA                         2:26.63  
      33.34   35.37   38.03   39.89                                
  3 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA                         2:32.15  
      33.78   39.85   39.79   38.73                                
  4 Settle, Emilia K          13 SET-CA                         2:42.96  
      35.56   40.69   43.56   43.15                                
.RED - Division  
  1 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                         2:34.65  
      33.84   40.48   40.80   39.53                                
.WHT - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA                         2:42.90  
      34.04   42.69   44.59   41.58                                
  2 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         4:13.27  
      51.28 1:04.19 1:09.08 1:08.72                                
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Victoria Q        14 AZOT-CA                        2:21.75  
      29.39   38.09   41.08   33.19                                
  2 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA                         2:22.85  
      32.68   37.79   39.69   32.69                                
  3 Dygean, Frances T         14 UN-02-CA                       2:23.61  
      30.37   37.88   41.08   34.28                                
  4 Schreiber, Sophia M       14 AZOT-CA                        2:24.31  
      30.87   37.15   43.40   32.89                                
  5 Rossiter, Elise N         13 GSC-CA                         2:24.37  
      30.58   38.52   42.44   32.83                                
  6 Swailes, Hannah I         14 AZOT-CA                        2:25.05  
      31.00   34.62   44.02   35.41                                
  7 Kanda, Sofia E            13 AZOT-CA                        2:26.75  
      30.86   38.61   44.29   32.99                                
  8 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                         2:29.71  
      33.77   39.08   42.18   34.68                                
  9 Vasentine, Cami E         13 COTO-CA                        2:30.94  
      31.81   38.62   47.59   32.92                                
 10 Lee, Julia S              13 MVN-CA                         2:31.36  
      33.68   37.74   44.08   35.86                                
 11 Wu, Gretchen              14 GSC-CA                         2:31.48  
      32.38   39.27   46.03   33.80                                
 12 Dilao, Lizzie C           14 MVN-CA                         2:32.12  
      34.70                   34.14                                
 13 MacGregor, Ellie J        13 GSC-CA                         2:33.07  
      33.65   40.86   43.64   34.92                                
 14 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                         2:34.14  
      33.48   40.61   47.55   32.50                                
 15 Stinson, Kayli A          13 Splash-CA                      2:36.27  
      36.21   37.59   47.78   34.69                                
 16 Karsten, Masen A          13 AZOT-CA                        2:36.40  
      34.70   40.21   47.56   33.93                                
 -- Burchard, Valerie R       13 GSC-CA                              DQ  
      30.58   40.08   49.66   38.19                                
.RED - Division  
  1 Delgado, Kirra H          14 GSC-CA                         2:46.11  
      38.34   43.56   46.87   37.34                                
  2 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         2:47.31  
      39.10   41.92   49.40   36.89                                
  3 Luna, Audrey L            14 UN-03-CA                       2:48.73  
      36.96   43.78   48.74   39.25                                
  4 Colitz, Maddy R           13 GSC-CA                         2:52.92  
      37.40   44.61   53.32   37.59                                
.WHT - Division  
  1 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         2:51.28  
      39.59   42.52   51.16   38.01                                
  2 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA                         2:53.03  
      37.77   47.99   47.90   39.37                                
  3 Fromm, (Asia) K           13 GSC-CA                         2:53.29  
      34.76   46.97   53.18   38.38                                
  4 Chokry, Mandy A           13 AZOT-CA                        2:55.81  
  5 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         2:58.03  
      39.68   44.48   54.23   39.64                                
  6 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        2:59.16  
      37.51   46.13   54.08   41.44                                
  7 Tenenbaum, Heather N      14 GSC-CA                         3:04.86  
      37.90   50.43   57.80   38.73                                
  8 Jerkovich, Linnea M       13 AZOT-CA                        3:05.19  
      36.96   45.89   59.99   42.35                                
  9 Kenney, Bree H            14 MVN-CA                         3:05.41  
      43.12   49.75   49.67   42.87                                
 10 Cox, Bella m              13 Splash-CA                      3:20.42  
    1:39.90                   43.94                                
 -- Mai, Megan L              13 MVN-CA                              DQ  
      52.36   57.30 1:04.42   46.11                                
 
Girls 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Anderson, Amanda N        16 AZOT-CA                          26.17  
  2 Rosmann, Sydney L         15 AZOT-CA                          26.36  
  3 Mirsafian, Leila S        15 AZOT-CA                          26.69  
  4 Westerland, Megan R       16 SET-CA                           27.56  
  5 Beaman, Lindsey E         15 SET-CA                           29.19  
.WHT - Division  
  1 Kaur, Remal               15 UN-01-CA                         34.43  
  2 Vashi, Ashley K           15 UN-01-CA                         35.20  
 
Girls 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Harvey, Nicole S          15 AZOT-CA                          56.16  
      27.18   28.98                                                
  2 Mirsafian, Leila S        15 AZOT-CA                          57.89  
      27.50   30.39                                                
  3 Somers, Annie K           15 NBS-CA                           58.90  
      28.53   30.37                                                
  4 Westerland, Megan R       16 SET-CA                           59.87  
      28.97   30.90                                                
  5 Beaman, Lindsey E         15 SET-CA                         1:03.71  
      30.76   32.95                                                
  6 Taylor, Gabi A            16 AZOT-CA                        1:03.82  
      30.40   33.42                                                
  7 Karsten, Rennie S         15 AZOT-CA                        1:04.51  
      30.48   34.03                                                
.RED - Division  
  1 Anderson, Sam J           16 SET-CA                         1:03.38  
      30.98   32.40                                                
.WHT - Division  
  1 Teets, Isa N              15 SET-CA                         1:12.20  
      34.83   37.37                                                
  2 Kaur, Remal               15 UN-01-CA                       1:18.07  
      37.58   40.49                                                
  3 Vashi, Ashley K           15 UN-01-CA                       1:19.17  
 
Girls 15-16 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Cook, Karsyn B            15 AZOT-CA                        2:07.73  
      28.76   32.56   33.63   32.78                                
  2 Westerland, Megan R       16 SET-CA                         2:10.02  
      29.80   33.09   33.59   33.54                                
  3 Somers, Annie K           15 NBS-CA                         2:15.29  
      29.75   34.31   35.91   35.32                                
  4 Beaman, Lindsey E         15 SET-CA                         2:16.13  
      31.53   35.10   35.13   34.37                                
  5 Anderson, Sam J           16 SET-CA                         2:16.45  
      31.67   35.11   35.05   34.62                                
 
Girls 15-16 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Westerland, Megan R       16 SET-CA                         5:55.03  
      31.06   35.21   36.61   36.60   37.23   36.13   36.88   36.66
      34.10   34.55                                                
.WHT - Division  
  1 Teets, Isa N              15 SET-CA                         6:52.20  
      36.02   40.27   41.77   41.91   42.15   42.54   42.84   42.74
      42.06   39.90                                                
 
Girls 15-16 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lowengrub, Collette A     15 AZOT-CA                       11:40.91  
      31.41   34.27   35.19   35.12   35.33   35.58   35.52   35.30
      35.59   35.64   35.30   36.03   35.33   35.27   35.32   35.47
      35.39   35.24   34.89   33.72                                
.RED - Division  
  1 Beaman, Lindsey E         15 SET-CA                        12:32.09  
      34.62   35.60   36.91   37.62   36.76   37.58   37.29   37.57
      38.39   38.46   37.62   38.04   38.26   38.88   38.92   37.56
      38.83   38.83   37.81   36.54                                
.WHT - Division  
  1 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA                        14:12.86  
      36.92   41.09   42.80   42.59   44.34   42.84   42.94   43.62
      42.98   43.22   43.30   44.19   44.43   43.96   43.81   42.56
      42.85   42.06   42.56   39.80                                
 
Girls 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Anderson, Amanda N        16 AZOT-CA                        1:02.30  
      30.57   31.73                                                
  2 Dang, Katelyn Q           15 AZOT-CA                        1:03.61  
      30.66   32.95                                                
  3 Harvey, Nicole S          15 AZOT-CA                        1:06.33  
      32.41   33.92                                                
  4 Westerland, Megan R       16 SET-CA                         1:12.68  
      34.94   37.74                                                
  5 Beaman, Lindsey E         15 SET-CA                         1:15.39  
      36.71   38.68                                                
.RED - Division  
  1 Mirsafian, Leila S        15 AZOT-CA                        1:14.31  
      35.76   38.55                                                
  2 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA                         1:17.02  
      37.92   39.10                                                
 
Girls 15-16 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Sam J           16 SET-CA                         2:43.44  
      38.48   41.34 1:23.62                                        
 
Girls 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Harvey, Nicole S          15 AZOT-CA                        1:09.47  
      32.36   37.11                                                
  2 Cook, Karsyn B            15 AZOT-CA                        1:13.94  
      34.89   39.05                                                
  3 Karsten, Rennie S         15 AZOT-CA                        1:14.39  
      36.25   38.14                                                
  4 Taylor, Gabi A            16 AZOT-CA                        1:14.42  
      34.58   39.84                                                
  5 Mirsafian, Leila S        15 AZOT-CA                        1:16.59  
      36.02   40.57                                                
  6 Somers, Annie K           15 NBS-CA                         1:19.09  
      37.38   41.71                                                
.WHT - Division  
  1 Teets, Isa N              15 SET-CA                         1:33.82  
      44.86   48.96                                                
 
Girls 15-16 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dang, Katelyn Q           15 AZOT-CA                        2:30.89  
      33.07   37.73   39.57   40.52                                
  2 Harvey, Nicole S          15 AZOT-CA                        2:31.43  
      33.65   38.37   39.07   40.34                                
  3 Lowengrub, Collette A     15 AZOT-CA                        2:38.59  
      36.06   40.01   40.70   41.82                                
.WHT - Division  
  1 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA                         3:24.24  
      45.42   52.07   54.00   52.75                                
 
Girls 15-16 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Taylor, Gabi A            16 AZOT-CA                        1:07.95  
  2 Mirsafian, Leila S        15 AZOT-CA                        1:12.27  
      33.65   38.62                                                
.WHT - Division  
  1 Karsten, Rennie S         15 AZOT-CA                        1:10.40  
      32.11   38.29                                                
  2 Beaman, Lindsey E         15 SET-CA                         1:16.50  
      36.29   40.21                                                
 
Girls 15-16 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rosmann, Sydney L         15 AZOT-CA                        2:18.90  
      31.67   35.02   36.20   36.01                                
  2 Lowengrub, Collette A     15 AZOT-CA                        2:21.10  
      30.72   35.18   37.38   37.82                                
  3 Taylor, Gabi A            16 AZOT-CA                        2:23.79  
      31.51   35.96   38.01   38.31                                
 
Girls 15-16 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Amanda N        16 AZOT-CA                        2:11.64  
      29.15   33.93   37.48   31.08                                
  2 Dang, Katelyn Q           15 AZOT-CA                        2:16.01  
      27.76   35.58   39.92   32.75                                
  3 Lowengrub, Collette A     15 AZOT-CA                        2:19.75  
      29.18   35.86   41.66   33.05                                
  4 Taylor, Gabi A            16 AZOT-CA                        2:24.97  
      31.34   38.60   40.88   34.15                                
  5 Mirsafian, Leila S        15 AZOT-CA                        2:32.71  
      32.50   40.74   43.99   35.48                                
 
Girls 17 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jang, Claire              17 AZOT-CA                          25.95  
  2 Setlich, Jacqueline L     17 AZOT-CA                          26.42  
  3 O'Grattan, Abby L         18 SET-CA                           28.14  
 
Girls 17 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jang, Claire              17 AZOT-CA                          56.81  
  2 Setlich, Jacqueline L     17 AZOT-CA                          57.22  
      27.51   29.71                                                
  3 Dyssegard, Katie M        17 GSC-CA                         1:02.33  
      30.88   31.45                                                
  4 O'Grattan, Abby L         18 SET-CA                         1:02.46  
      29.18   33.28                                                
  5 Zimmerman, Molly M        17 NBS-CA                         1:04.52  
      30.83   33.69                                                
 
Girls 17 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dyssegard, Katie M        17 GSC-CA                         2:16.63  
      32.28   34.74   35.17   34.44                                
 
Girls 17 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Setlich, Jacqueline L     17 AZOT-CA                        5:48.53  
      29.30   33.47   34.64   35.57   35.47   36.38   35.33   36.69
      36.54   35.14                                                
  2 Zimmerman, Molly M        17 NBS-CA                         5:50.75  
      32.20   34.88   35.13   35.27   35.62   35.79   35.86   36.00
      36.19   33.81                                                
 
Girls 17 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Manuel, Josephine M       17 AZOT-CA                        1:04.53  
      31.45   33.08                                                
  2 Setlich, Jacqueline L     17 AZOT-CA                        1:06.47  
      32.25   34.22                                                
  3 Jang, Claire              17 AZOT-CA                        1:06.51  
      32.57   33.94                                                
 
Girls 17 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dyssegard, Katie M        17 GSC-CA                         2:32.52  
      36.52   38.07   39.20   38.73                                
 
Girls 17 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Okubo, Sydney N           18 AZOT-CA                        1:09.60  
      32.91   36.69                                                
  2 Jang, Claire              17 AZOT-CA                        1:14.45  
      35.33   39.12                                                
  3 Mukogawa, Mika M          18 UN-01-CA                       1:19.01  
      37.18   41.83                                                
  4 Zimmerman, Molly M        17 NBS-CA                         1:21.06  
      38.81   42.25                                                
 
Girls 17 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patino, Isabela M         17 GSC-CA                           58.47  
      26.96   31.51                                                
  2 Okubo, Sydney N           18 AZOT-CA                          58.76  
      27.66   31.10                                                
  3 Jang, Claire              17 AZOT-CA                        1:01.19  
      28.72   32.47                                                
  4 Setlich, Jacqueline L     17 AZOT-CA                        1:05.60  
      30.27   35.33                                                
  5 Mukogawa, Mika M          18 UN-01-CA                       1:11.64  
      33.69   37.95                                                
 
Girls 17 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jang, Claire              17 AZOT-CA                        2:18.76  
      29.54   35.52   42.17   31.53                                
  2 Manuel, Josephine M       17 AZOT-CA                        2:20.42  
      29.27   36.17   42.01   32.97                                
  3 Setlich, Jacqueline L     17 AZOT-CA                        2:29.01  
                      47.23   33.93                                
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           21.01  
  2 Schimmelpfenig, Zack D     6 COTO-CA                          38.38  
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           47.38  
  2 Lezak, Blake R             6 GSC-CA                           47.42  
  3 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                           52.42  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           24.76  
  2 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                           26.10  
  3 Lezak, Blake R             6 GSC-CA                           27.55  
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Schimmelpfenig, Zack D     6 COTO-CA                             DQ  
 -- Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lezak, Blake R             6 GSC-CA                           23.54  
  2 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                           31.07  
  3 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           31.21  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                           17.37  
  2 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          17.43  
  3 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                           17.75  
.RED - Division  
  1 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                          17.38  
  2 Tudorica, Eric             8 GSC-CA                           17.42  
  3 Le, Dylan                  8 SET-CA                           19.75  
.WHT - Division  
  1 Troccoli, Niccolo X        7 AZOT-CA                          17.29  
  2 Winarto, Nathan C          8 MVN-CA                           17.98  
  3 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                           22.86  
  4 Mac, Evan M                8 AZOT-CA                          24.20  
  5 Brodrick, Jackson D        7 AZOT-CA                          27.21  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 McGibbons, Caden R         8 COTO-CA                          35.49  
  2 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                           38.21  
  3 Lezak, Ryan N              8 GSC-CA                           38.33  
  4 Rabay, Joseph D            8 Splash-CA                        39.26  
.RED - Division  
  1 Gaeta, Jag A               8 LTSC-CA                          38.60  
  2 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                          39.90  
.WHT - Division  
  1 Choi, William Y            8 AZOT-CA                          41.51  
  2 Chiang, Matthew            7 AZOT-CA                          44.81  
  3 Schimmelpfenig, Luke T     8 COTO-CA                          44.90  
  4 Marks, Tyler G             8 AZOT-CA                          46.61  
  5 Chuang, Kyle C             7 AZOT-CA                          51.21  
  6 Tsou, Nick or Nicky J      7 UN-02-CA                         53.73  
  7 Pirotin, Noah M            8 SET-CA                           55.53  
  8 Pham, Jason H              8 MVN-CA                           57.38  
  9 Stadel, Patrick O          7 GSC-CA                           57.79  
 10 Pirotin, Carson D          8 SET-CA                           58.23  
 11 Steele, David A            7 AZOT-CA                          59.11  
 12 Oh, Parker J               7 AZOT-CA                        1:01.04  
 13 Mac, Evan M                8 AZOT-CA                        1:12.71  
      51.37   21.34                                                
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                        1:23.62  
      38.67   44.95                                                
.RED - Division  
  1 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                         1:25.51  
      40.62   44.89                                                
  2 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                        1:26.04  
      41.82   44.22                                                
  3 Rabay, Joseph D            8 Splash-CA                      1:28.53  
      42.88   45.65                                                
  4 Lowengrub, Mark E          8 AZOT-CA                        1:31.20  
      42.52   48.68                                                
  5 Larson, Henrik G           8 MVN-CA                         1:31.67  
      43.78   47.89                                                
.WHT - Division  
  1 Gaeta, Jag A               8 LTSC-CA                        1:26.05  
      40.54   45.51                                                
  2 Wang, Eric O               8 AZOT-CA                        1:28.68  
      42.60   46.08                                                
  3 Schimmelpfenig, Luke T     8 COTO-CA                        1:43.89  
  4 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                         2:00.26  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lezak, Ryan N              8 GSC-CA                           22.53  
.RED - Division  
  1 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                           21.58  
  2 Mac, Evan M                8 AZOT-CA                          23.98  
.WHT - Division  
  1 Rabay, Joseph D            8 Splash-CA                        22.12  
  2 Marks, Tyler G             8 AZOT-CA                          24.68  
  3 Schaefer, John P           8 MVN-CA                           25.32  
  4 Chiang, Matthew            7 AZOT-CA                          26.65  
  5 Tsou, Nick or Nicky J      7 UN-02-CA                         27.63  
  6 Brodrick, Jackson D        7 AZOT-CA                          27.66  
  7 Pirotin, Noah M            8 SET-CA                           28.22  
  8 Steele, David A            7 AZOT-CA                          28.58  
  9 Stadel, Patrick O          7 GSC-CA                           30.10  
 10 Pham, Jason H              8 MVN-CA                           32.41  
 11 Oh, Parker J               7 AZOT-CA                          32.46  
 12 Wang, Jacob                8 AZOT-CA                          38.06  
 -- Pirotin, Carson D          8 SET-CA                              DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                           43.88  
  2 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                           44.26  
  3 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          45.90  
.RED - Division  
  1 Wang, Eric O               8 AZOT-CA                          45.86  
  2 Tudorica, Eric             8 GSC-CA                           47.82  
  3 Winarto, Nathan C          8 MVN-CA                           48.43  
  4 Larson, Henrik G           8 MVN-CA                           52.34  
.WHT - Division  
  1 Le, Dylan                  8 SET-CA                           50.27  
  2 Mac, Evan M                8 AZOT-CA                          51.14  
  3 Schaefer, John P           8 MVN-CA                           59.81  
  4 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                         1:01.32  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Le, Dylan                  8 SET-CA                           24.61  
  2 Lowengrub, Mark E          8 AZOT-CA                          25.46  
  3 Wang, Eric O               8 AZOT-CA                          26.01  
.WHT - Division  
  1 Troccoli, Niccolo X        7 AZOT-CA                          29.01  
  2 Mac, Evan M                8 AZOT-CA                          35.25  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 McGibbons, Caden R         8 COTO-CA                          45.19  
.RED - Division  
  1 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          52.23  
  2 Wang, Eric O               8 AZOT-CA                          57.33  
  3 Lowengrub, Mark E          8 AZOT-CA                          59.98  
  4 Larson, Henrik G           8 MVN-CA                         1:00.00  
.WHT - Division  
  1 Chuang, Kyle C             7 AZOT-CA                        1:01.28  
  2 Marks, Tyler G             8 AZOT-CA                        1:01.85  
  3 Wang, Jacob                8 AZOT-CA                        1:02.45  
  4 Schaefer, John P           8 MVN-CA                         1:04.94  
  5 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                         1:05.07  
  6 Pham, Jason H              8 MVN-CA                         1:06.04  
 -- Wang, Justin               8 AZOT-CA                             DQ  
 -- Choi, William Y            8 AZOT-CA                             DQ  
 -- Gaeta, Jag A               8 LTSC-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 McGibbons, Caden R         8 COTO-CA                          19.30  
  2 Lowengrub, Mark E          8 AZOT-CA                          20.34  
  3 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          20.39  
.RED - Division  
  1 Lezak, Ryan N              8 GSC-CA                           19.96  
  2 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                          22.02  
  3 Chiang, Matthew            7 AZOT-CA                          24.90  
.WHT - Division  
  1 Schimmelpfenig, Luke T     8 COTO-CA                          25.31  
  2 Larson, Henrik G           8 MVN-CA                           27.46  
  3 Schaefer, John P           8 MVN-CA                           31.21  
  4 Chuang, Kyle C             7 AZOT-CA                          31.37  
  5 Steele, David A            7 AZOT-CA                          32.06  
  6 Stadel, Patrick O          7 GSC-CA                           32.93  
  7 Wang, Jacob                8 AZOT-CA                          32.94  
  8 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                           36.02  
  9 Wang, Justin               8 AZOT-CA                          36.68  
 10 Tsou, Nick or Nicky J      7 UN-02-CA                         36.74  
 -- Brodrick, Jackson D        7 AZOT-CA                             DQ  
 -- Mac, Evan M                8 AZOT-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lowengrub, Mark E          8 AZOT-CA                          41.86  
.RED - Division  
  1 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                           46.97  
  2 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                          48.40  
  3 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                           48.54  
.WHT - Division  
  1 Wang, Eric O               8 AZOT-CA                          48.18  
  2 Winarto, Nathan C          8 MVN-CA                           59.56  
  3 Larson, Henrik G           8 MVN-CA                         1:00.62  
 -- Schaefer, John P           8 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                        1:37.04  
      45.23   51.81                                                
.RED - Division  
  1 Lowengrub, Mark E          8 AZOT-CA                        1:40.04  
      47.02   53.02                                                
  2 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                        1:44.11  
      48.29   55.82                                                
  3 Larson, Henrik G           8 MVN-CA                         1:56.80  
      57.30   59.50                                                
.WHT - Division  
  1 Tudorica, Eric             8 GSC-CA                         1:44.36  
      48.87   55.49                                                
  2 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                         2:05.74  
    1:03.21 1:02.53                                                
 -- Schaefer, John P           8 MVN-CA                              DQ  
    1:04.48 1:04.99                                                
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                          29.14  
  2 Kim, Matthew D            10 MVN-CA                           29.15  
  3 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                           30.22  
  4 Thongintra, Taylor P       9 AZOT-CA                          30.69  
  5 Aceves, Apollo A          10 MVN-CA                           32.04  
  6 Hickman, Jay M             9 AZOT-CA                          32.20  
  7 Story, Jackson D           9 GSC-CA                           32.97  
  8 Burke, Jack T              8 AZOT-CA                          34.51  
.RED - Division  
  1 Tseng, Jaren I            10 AZOT-CA                          32.43  
  2 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                          33.09  
  3 Ramirez, Ryan G           10 NBS-CA                           34.31  
  4 Zafaranchi, Shayan        10 MVN-CA                           34.48  
  5 Gao, Andrew L             10 AZOT-CA                          34.78  
  6 Geis, Anson I             10 MVN-CA                           35.44  
  7 Felker, JD D              10 MVN-CA                           39.38  
.WHT - Division  
  1 Soroosh, Maksim            8 MVN-CA                           35.76  
  2 Kim, Brayden              10 AZOT-CA                          36.15  
  3 Hoeft, Charlie J          10 GSC-CA                           37.97  
  4 Mai, Dawson                9 NBS-CA                           38.31  
  5 Kaushek, Alexander A       9 MVN-CA                           38.68  
  6 Mao, Patrick              10 MVN-CA                           39.03  
  7 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           39.19  
  8 Kim, Ian H                10 AZOT-CA                          39.64  
  9 Kitcher, Heath A           9 GSC-CA                           39.94  
 10 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                          39.96  
 11 Green, Axel C             10 LTSC-CA                          40.08  
 12 Davis, Jacob T            10 NBS-CA                           40.10  
 13 Yee, Bryce A              10 AZOT-CA                          40.29  
 14 Cervantes, Jude A          9 MVN-CA                           40.39  
 15 Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                           40.41  
 16 Dang, Gavin C             10 AZOT-CA                          40.48  
 17 Reiter, Andrew J          10 MVN-CA                           41.40  
 18 Jones, Alistair P         10 AZOT-CA                          41.55  
 19 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                           41.95  
 20 Sharma, Harshal L          9 GSC-CA                           42.10  
 21 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                           42.14  
 22 Wen, Michael              10 AZOT-CA                          43.06  
 23 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                          x43.94  
 24 Bhang, Daniel              9 GSC-CA                           44.24  
 25 Prouty, Zachary R          9 GSC-CA                           44.55  
 26 Peng, Cameron              9 GSC-CA                           45.73  
 27 Honarvar, Seena S          9 GSC-CA                           46.54  
 28 Yu, Eric M                 9 AZOT-CA                          52.02  
 29 Huff, Dylan W              9 SET-CA                           57.50  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                        1:02.42  
      29.86   32.56                                                
  2 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                        1:04.32  
      30.90   33.42                                                
  3 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                        1:06.03  
      30.91   35.12                                                
  4 Raine, Owen M             10 MVN-CA                         1:06.97  
      32.49   34.48                                                
  5 Wu, Evan C                 9 AZOT-CA                        1:09.54  
      33.37   36.17                                                
  6 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                         1:11.20  
      33.69   37.51                                                
  7 Hickman, Jay M             9 AZOT-CA                        1:12.33  
      32.98   39.35                                                
.RED - Division  
  1 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                        1:11.15  
      33.69   37.46                                                
  2 Aceves, Apollo A          10 MVN-CA                         1:13.70  
      34.52   39.18                                                
  3 Ramirez, Ryan G           10 NBS-CA                         1:15.27  
      36.35   38.92                                                
  4 Zhang, Young N             9 UN-02-CA                       1:15.47  
      36.58   38.89                                                
  5 Gao, Andrew L             10 AZOT-CA                        1:15.94  
      36.05   39.89                                                
  6 Burke, Jack T              8 AZOT-CA                        1:17.95  
      37.65   40.30                                                
  7 Chapuis, Aiden C           9 SET-CA                         1:22.45  
      38.99   43.46                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Julius K           9 AZOT-CA                        1:13.62  
      35.34   38.28                                                
  2 Mac, Dylan R              10 AZOT-CA                        1:20.27  
      37.29   42.98                                                
  3 Ali, Amir R                8 AZOT-CA                        1:21.71  
      37.77   43.94                                                
  4 Soroosh, Maksim            8 MVN-CA                         1:22.79  
      39.20   43.59                                                
  5 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         1:23.89  
      39.38   44.51                                                
  6 Felker, JD D              10 MVN-CA                         1:25.93  
      39.48   46.45                                                
  7 Clements, Chase R          9 AZOT-CA                        1:29.28  
      41.64   47.64                                                
  8 Shabanie, Jacob A          9 AZOT-CA                        1:30.61  
      41.87   48.74                                                
  9 Hoeft, Charlie J          10 GSC-CA                         1:31.27  
      42.42   48.85                                                
 10 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         1:31.98  
      44.74   47.24                                                
 11 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                         1:33.02  
      42.25   50.77                                                
 12 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                        1:33.28  
      43.03   50.25                                                
 13 Shabanie, Mark D           9 AZOT-CA                        1:33.41  
      44.61   48.80                                                
 14 Kim, Ian H                10 AZOT-CA                        1:33.54  
      42.59   50.95                                                
 15 Dang, Gavin C             10 AZOT-CA                       x1:33.87  
      44.25   49.62                                                
 16 Sharma, Harshal L          9 GSC-CA                         1:34.22  
      44.44   49.78                                                
 17 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                         1:34.58  
      45.43   49.15                                                
 18 Lawson, Blake             10 GSC-CA                         1:34.99  
      44.59   50.40                                                
 19 Griffin, Kai M            10 LTSC-CA                        1:36.16  
      46.13   50.03                                                
 20 Wen, Michael              10 AZOT-CA                       x1:36.78  
      45.02   51.76                                                
 21 Cox, Keegan v              8 Splash-CA                      1:42.68  
      48.24   54.44                                                
 22 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                         1:48.63  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Mulroy, Liam P            10 COTO-CA                        2:16.35  
      31.08   35.01   35.41   34.85                                
  2 Kim, Matthew D            10 MVN-CA                         2:16.47  
      31.10   34.78   35.80   34.79                                
  3 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                        2:20.94  
      31.49   36.08   37.45   35.92                                
  4 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                        2:21.20  
      31.72   35.91   37.60   35.97                                
  5 Zhang, Young N             9 UN-02-CA                       2:43.23  
      35.43   42.46 1:25.34                                        
.RED - Division  
  1 Hess, Cameron E            9 MVN-CA                         2:32.66  
      34.06   39.09   39.15   40.36                                
  2 Hickman, Jay M             9 AZOT-CA                        2:35.17  
      34.13   40.70   41.72   38.62                                
  3 Wagner, Brennan B          9 COTO-CA                        2:37.25  
      35.26   40.50   41.78   39.71                                
  4 Gao, Andrew L             10 AZOT-CA                        2:40.81  
      35.71   41.91   42.65   40.54                                
  5 Chapuis, Aiden C           9 SET-CA                         2:49.59  
      37.89   43.12   45.10   43.48                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Julius K           9 AZOT-CA                        2:35.33  
      34.54   40.22   41.18   39.39                                
  2 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                      2:58.19  
      40.17   44.81   46.33   46.88                                
  3 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA                         2:59.56  
      40.96   46.84   48.68   43.08                                
  4 Clements, Chase R          9 AZOT-CA                        3:16.42  
      40.95   52.00   53.33   50.14                                
  5 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         3:21.43  
      47.27 2:34.16                                                
  6 Davis, Jacob T            10 NBS-CA                         3:22.34  
    1:29.62   48.81 1:03.91                                        
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                          32.88  
  2 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                          35.34  
  3 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                           35.86  
  4 Raine, Owen M             10 MVN-CA                           36.19  
  5 Aceves, Apollo A          10 MVN-CA                           36.39  
  6 Thongintra, Taylor P       9 AZOT-CA                          38.05  
  7 Story, Jackson D           9 GSC-CA                           39.82  
  8 Gao, Andrew L             10 AZOT-CA                          39.99  
  9 Wagner, Brennan B          9 COTO-CA                          40.20  
 10 Zhang, Young N             9 UN-02-CA                         40.57  
 11 Mac, Dylan R              10 AZOT-CA                          40.81  
 12 Ramirez, Ryan G           10 NBS-CA                           40.89  
.RED - Division  
  1 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                          38.39  
  2 Zafaranchi, Shayan        10 MVN-CA                           39.66  
  3 Tseng, Jaren I            10 AZOT-CA                          39.71  
  4 Soroosh, Maksim            8 MVN-CA                           41.51  
  5 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                           41.57  
  6 Chapuis, Aiden C           9 SET-CA                           43.96  
.WHT - Division  
  1 Streeter, Max S            9 MVN-CA                           41.98  
  2 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                        43.17  
  3 Felker, JD D              10 MVN-CA                           43.65  
  4 Sarrafi, Pasha M           8 MVN-CA                           44.28  
  5 Kim, Brayden              10 AZOT-CA                          44.50  
  6 Geis, Alistair I           8 MVN-CA                           45.56  
  7 Nguyen, Ethan H            9 AZOT-CA                          47.07  
  8 Mao, Patrick              10 MVN-CA                           47.56  
  9 Yee, Bryce A              10 AZOT-CA                          47.71  
 10 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           47.83  
 11 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                           48.01  
 12 Hoeft, Charlie J          10 GSC-CA                           48.69  
 13 Sharma, Harshal L          9 GSC-CA                           48.96  
 14 Jones, Alistair P         10 AZOT-CA                          49.19  
 15 Kitcher, Heath A           9 GSC-CA                           49.48  
 16 Dang, Gavin C             10 AZOT-CA                          49.50  
 17 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                          49.68  
 18 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                           49.99  
 19 Kaushek, Alexander A       9 MVN-CA                          x51.05  
 20 Bhang, Daniel              9 GSC-CA                           52.87  
 21 Reiter, Andrew J          10 MVN-CA                          x53.57  
 22 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                          x54.34  
 23 Honarvar, Seena S          9 GSC-CA                           57.51  
 24 Barney, Josh D            10 MVN-CA                          x58.30  
 25 Le, Ethan X               10 MVN-CA                          x58.77  
 26 Prouty, Zachary R          9 GSC-CA                         1:00.21  
 27 Huff, Dylan W              9 SET-CA                         1:01.37  
 -- Green, Axel C             10 LTSC-CA                             DQ  
 -- Wen, Michael              10 AZOT-CA                             DQ  
 -- Destanovic, Omar           9 MVN-CA                              DQ  
 -- Peng, Cameron              9 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                        1:10.56  
      33.91   36.65                                                
  2 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                        1:15.85  
      37.07   38.78                                                
  3 Raine, Owen M             10 MVN-CA                         1:21.36  
      39.76   41.60                                                
  4 Thongintra, Taylor P       9 AZOT-CA                        1:23.85  
      40.59   43.26                                                
  5 Gao, Andrew L             10 AZOT-CA                        1:24.37  
      40.08   44.29                                                
  6 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         1:25.10  
  7 Hickman, Jay M             9 AZOT-CA                        1:25.18  
      40.57   44.61                                                
  8 Burke, Jack T              8 AZOT-CA                        1:26.27  
      41.83   44.44                                                
  9 Ramirez, Ryan G           10 NBS-CA                         1:27.43  
      41.80   45.63                                                
 10 Massa, Bruno               9 MVN-CA                         1:27.65  
      41.57   46.08                                                
 11 Mac, Dylan R              10 AZOT-CA                        1:30.74  
      43.92   46.82                                                
 12 Chapuis, Aiden C           9 SET-CA                         1:35.87  
      45.96   49.91                                                
.RED - Division  
  1 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                         1:24.02  
      39.86   44.16                                                
  2 Wagener, Shaun T           9 AZOT-CA                        1:31.24  
      44.98   46.26                                                
 -- Aceves, Apollo A          10 MVN-CA                              DQ  
      39.17   43.07                                                
.WHT - Division  
  1 Ali, Amir R                8 AZOT-CA                        1:27.45  
      43.49   43.96                                                
  2 Soroosh, Maksim            8 MVN-CA                         1:31.99  
      45.28   46.71                                                
  3 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                         1:35.99  
      45.99   50.00                                                
  4 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         1:44.08  
      49.41   54.67                                                
  5 Hoeft, Charlie J          10 GSC-CA                         1:44.14  
      49.11   55.03                                                
  6 Mao, Wilson               10 MVN-CA                         1:47.55  
      51.86   55.69                                                
  7 Shabanie, Mark D           9 AZOT-CA                        1:47.64  
      51.76   55.88                                                
  8 Shabanie, Jacob A          9 AZOT-CA                        1:51.09  
      53.26   57.83                                                
  9 Lawson, Blake             10 GSC-CA                         1:51.91  
      53.22   58.69                                                
 10 Dang, Gavin C             10 AZOT-CA                        1:54.01  
      53.55 1:00.46                                                
 11 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                         2:01.62  
      58.41 1:03.21                                                
 12 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                         2:05.62  
      57.91 1:07.71                                                
 -- Wen, Michael              10 AZOT-CA                             DQ  
      52.31   56.35                                                
 -- Sharma, Harshal L          9 GSC-CA                              DQ  
      52.67   56.97                                                
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Wu, Evan C                 9 AZOT-CA                          40.29  
  2 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                          43.03  
.RED - Division  
  1 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                           42.77  
  2 Felker, JD D              10 MVN-CA                           42.79  
  3 Massa, Bruno               9 MVN-CA                           43.04  
  4 Mac, Dylan R              10 AZOT-CA                          43.58  
  5 Ali, Amir R                8 AZOT-CA                          46.20  
  6 Ramirez, Ryan G           10 NBS-CA                           47.10  
  7 Sharma, Harshal L          9 GSC-CA                           47.73  
  8 Wagener, Shaun T           9 AZOT-CA                          48.21  
  9 Burke, Jack T              8 AZOT-CA                          49.14  
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Julius K           9 AZOT-CA                          45.67  
  2 Zhang, Young N             9 UN-02-CA                         45.81  
  3 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           49.80  
  4 Gao, Andrew L             10 AZOT-CA                          51.08  
  5 Lawson, Blake             10 GSC-CA                           51.14  
  6 Hoeft, Charlie J          10 GSC-CA                           52.37  
  7 Story, Jackson D           9 GSC-CA                           52.57  
  8 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                          52.99  
  9 Soroosh, Maksim            8 MVN-CA                           53.69  
 10 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                           55.55  
 11 Griffin, Kai M            10 LTSC-CA                          55.59  
 12 Cox, Keegan v              8 Splash-CA                        55.89  
 13 Chapuis, Aiden C           9 SET-CA                           55.92  
 14 Wen, Michael              10 AZOT-CA                          57.56  
 14 Shabanie, Jacob A          9 AZOT-CA                          57.56  
 16 Dang, Gavin C             10 AZOT-CA                          57.72  
 17 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                           58.28  
 -- Kim, Ian H                10 AZOT-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kim, Matthew D            10 MVN-CA                         1:19.90  
      37.59   42.31                                                
  2 Hess, Cameron E            9 MVN-CA                         1:21.80  
      39.96   41.84                                                
  3 Mulroy, Liam P            10 COTO-CA                        1:25.32  
      39.89   45.43                                                
  4 Raine, Owen M             10 MVN-CA                         1:31.50  
      44.30   47.20                                                
  5 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                         1:42.01  
.RED - Division  
  1 Massa, Bruno               9 MVN-CA                         1:32.65  
      42.92   49.73                                                
  2 Wagner, Brennan B          9 COTO-CA                        1:39.18  
      46.95   52.23                                                
  3 Ali, Amir R                8 AZOT-CA                        1:41.24  
      48.49   52.75                                                
  4 Felker, JD D              10 MVN-CA                         1:43.90  
      48.97   54.93                                                
  5 Streeter, Max S            9 MVN-CA                         1:44.82  
      51.37   53.45                                                
  6 Clements, Chase R          9 AZOT-CA                        1:46.34  
      51.77   54.57                                                
  6 Nguyen, Ethan H            9 AZOT-CA                        1:46.34  
      51.14   55.20                                                
.WHT - Division  
  1 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                        1:35.58  
      44.85   50.73                                                
  2 Zafaranchi, Shayan        10 MVN-CA                         1:40.18  
      46.84   53.34                                                
  3 Geis, Anson I             10 MVN-CA                         1:44.90  
      49.74   55.16                                                
  4 Soroosh, Maksim            8 MVN-CA                         1:48.45  
      50.12   58.33                                                
  5 Sarrafi, Pasha M           8 MVN-CA                         1:53.08  
      53.93   59.15                                                
  6 Cervantes, Jude A          9 MVN-CA                         1:56.39  
      54.93 1:01.46                                                
  7 Kaushek, Alexander A       9 MVN-CA                         1:58.05  
      54.86 1:03.19                                                
  8 Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                         2:03.62  
      58.66 1:04.96                                                
  9 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                         2:05.05  
      59.85 1:05.20                                                
 10 Geis, Alistair I           8 MVN-CA                         2:59.95  
 11 Sharma, Harshal L          9 GSC-CA                         2:59.97  
 12 Mao, Wilson               10 MVN-CA                        x3:00.41  
 13 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                        x3:00.52  
 -- Davis, Jacob T            10 NBS-CA                              DQ  
      52.65   56.68                                                
 -- Destanovic, Omar           9 MVN-CA                              DQ  
      12.56 2:01.66                                                
 -- Yu, Eric M                 9 AZOT-CA                             DQ  
    1:10.27 1:22.58                                                
 -- Kim, Ian H                10 AZOT-CA                             DQ  
 -- Wen, Michael              10 AZOT-CA                             DQ  
      54.29 1:02.54                                                
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                          30.10  
  2 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                          32.13  
  3 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                          36.08  
  4 Aceves, Apollo A          10 MVN-CA                           36.09  
  5 Mac, Dylan R              10 AZOT-CA                          36.53  
  6 Ramirez, Ryan G           10 NBS-CA                           36.68  
.RED - Division  
  1 Tseng, Jaren I            10 AZOT-CA                          35.61  
  2 Massa, Bruno               9 MVN-CA                           38.40  
  3 Ali, Amir R                8 AZOT-CA                          41.29  
  4 Zhang, Young N             9 UN-02-CA                         41.97  
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Julius K           9 AZOT-CA                          39.19  
  2 Chapuis, Aiden C           9 SET-CA                           43.53  
  3 Kim, Brayden              10 AZOT-CA                          43.78  
  4 Choi, William Y            8 AZOT-CA                          45.55  
  5 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA                           47.41  
  6 Mao, Patrick              10 MVN-CA                           47.64  
  7 Mai, Dawson                9 NBS-CA                           48.25  
  8 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                        49.02  
  9 Yee, Bryce A              10 AZOT-CA                          51.03  
 10 Jones, Alistair P         10 AZOT-CA                          55.17  
 11 Destanovic, Omar           9 MVN-CA                           55.92  
 12 Barney, Josh D            10 MVN-CA                           59.67  
 13 Dang, Gavin C             10 AZOT-CA                        1:00.73  
 14 Le, Ethan X               10 MVN-CA                         1:01.36  
 15 Geis, Alistair I           8 MVN-CA                         1:01.91  
 -- Sarrafi, Pasha M           8 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sun, Ian                  10 AZOT-CA                        1:12.45  
      33.39   39.06                                                
  2 Thongintra, Taylor P       9 AZOT-CA                        1:19.23  
      36.50   42.73                                                
  3 Wu, Evan C                 9 AZOT-CA                        1:21.14  
      37.67   43.47                                                
.RED - Division  
  1 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                         1:42.24  
      43.45   58.79                                                
.WHT - Division  
  1 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                         1:21.58  
  2 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                        1:24.46  
      39.19   45.27                                                
  3 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         1:41.31  
      46.75   54.56                                                
  4 Shabanie, Mark D           9 AZOT-CA                        1:55.14  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 LeVine, Holden            10 AZOT-CA                        1:08.94  
      31.48   37.46                                                
  2 Mulroy, Liam P            10 COTO-CA                        1:13.73  
      33.78   39.95                                                
  3 Hess, Cameron E            9 MVN-CA                         1:14.68  
      36.03   38.65                                                
  4 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                        1:14.98  
      35.72   39.26                                                
  5 Raine, Owen M             10 MVN-CA                         1:18.67  
      38.10   40.57                                                
  6 Thongintra, Taylor P       9 AZOT-CA                        1:18.70  
      36.82   41.88                                                
  7 Hickman, Jay M             9 AZOT-CA                        1:22.81  
      39.40   43.41                                                
  8 Chang, Jeffrey             8 AZOT-CA                        1:23.54  
      39.96   43.58                                                
  9 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                         1:26.12  
      38.83   47.29                                                
 10 Mac, Dylan R              10 AZOT-CA                        1:28.67  
      39.64   49.03                                                
.RED - Division  
  1 Massa, Bruno               9 MVN-CA                         1:25.22  
      40.61   44.61                                                
  2 Burke, Jack T              8 AZOT-CA                        1:26.76  
      37.76   49.00                                                
  3 Ali, Amir R                8 AZOT-CA                        1:28.72  
      42.86   45.86                                                
  4 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         1:29.83  
      39.73   50.10                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Julius K           9 AZOT-CA                        1:24.75  
      41.21   43.54                                                
  2 Geis, Anson I             10 MVN-CA                         1:33.36  
      45.40   47.96                                                
  3 Streeter, Max S            9 MVN-CA                         1:34.55  
      45.21   49.34                                                
  4 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                         1:34.63  
      43.88   50.75                                                
  5 Clements, Chase R          9 AZOT-CA                        1:36.32  
      46.80   49.52                                                
  6 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                        1:40.45  
      47.78   52.67                                                
  7 Nguyen, Ethan H            9 AZOT-CA                        1:42.31  
      51.20   51.11                                                
  8 Hoeft, Charlie J          10 GSC-CA                         1:44.55  
      53.15   51.40                                                
  9 Cervantes, Jude A          9 MVN-CA                         1:45.16  
      51.79   53.37                                                
 10 Green, Axel C             10 LTSC-CA                        1:48.47  
      56.79   51.68                                                
 11 Kitcher, Heath A           9 GSC-CA                         1:54.63  
      52.25 1:02.38                                                
 12 Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                         1:55.04  
      55.74   59.30                                                
 13 Reiter, Andrew J          10 MVN-CA                         1:55.45  
      54.09 1:01.36                                                
 14 Bhang, Daniel              9 GSC-CA                         1:56.02  
    1:58.40                                                        
 15 Le, Ethan X               10 MVN-CA                         2:00.43  
 16 Prouty, Zachary R          9 GSC-CA                         2:06.45  
    1:02.77 1:03.68                                                
 17 Peng, Cameron              9 GSC-CA                         2:06.55  
      59.56 1:06.99                                                
 18 Yu, Eric M                 9 AZOT-CA                        2:15.88  
    1:07.63 1:08.25                                                
 19 Honarvar, Seena S          9 GSC-CA                         2:17.59  
 -- Sullivan, Finn M          10 MVN-CA                              DQ  
      48.02   48.58                                                
 -- Barney, Josh D            10 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Theoret, Nathan           10 AZOT-CA                        2:42.43  
      34.21   43.46   50.99   33.77                                
  2 Raine, Owen M             10 MVN-CA                         2:43.34  
      33.79   45.30   50.06   34.19                                
  3 Thongintra, Taylor P       9 AZOT-CA                        2:48.91  
      37.50   43.52   50.56   37.33                                
  4 Massa, Bruno               9 MVN-CA                         3:04.62  
      40.31   47.90   52.02   44.39                                
  5 Felker, JD D              10 MVN-CA                         3:14.03  
      41.91   49.91   57.24   44.97                                
.RED - Division  
  1 Hickman, Jay M             9 AZOT-CA                        2:56.02  
      40.33   44.46   52.98   38.25                                
  2 Aceves, Apollo A          10 MVN-CA                         3:08.32  
      37.90   47.89   59.33   43.20                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Julius K           9 AZOT-CA                        2:57.28  
      41.98   47.33   51.03   36.94                                
  2 Zhang, Young N             9 UN-02-CA                       2:58.33  
      39.73   44.19   54.43   39.98                                
  3 Wagener, Shaun T           9 AZOT-CA                        3:08.64  
      43.79   48.39   55.00   41.46                                
  4 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         3:29.93  
      47.80   54.25 1:00.58   47.30                                
  5 Mao, Wilson               10 MVN-CA                         3:36.17  
      49.37   55.25 1:02.18   49.37                                
  6 Clements, Chase R          9 AZOT-CA                        3:41.51  
      56.84   54.49   57.86   52.32                                
  7 Cox, Keegan v              8 Splash-CA                      4:08.62  
    1:07.63 1:04.63 1:01.42   54.94                                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Li, Aaron H               12 AZOT-CA                          26.73  
  2 Horvath, Henry F          11 UN-02-CA                         27.95  
  3 Schwartz, Alex J          11 UN-02-CA                         28.04  
  4 Rosmann, Dylan R          11 AZOT-CA                          28.19  
  5 Gallegos, Benjamin J      11 MVN-CA                           28.77  
  6 Salib, Alex G             12 GSC-CA                           29.20  
  7 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                           29.74  
  8 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                        30.18  
  9 Canales, Alex T           11 UN-02-CA                         30.48  
 10 Pham, Makati K            12 AZOT-CA                          31.17  
.RED - Division  
  1 Saeger, Cole A            11 AZOT-CA                          30.53  
  2 Lawson, Nate R            12 GSC-CA                           30.73  
  3 Samuels, Jack J           11 MVN-CA                           30.77  
  4 Mattar, Christopher J     11 AZOT-CA                          31.67  
  5 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           31.82  
  6 Potter, Erik B            12 GSC-CA                           32.09  
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jannis M          12 AZOT-CA                          27.22  
  2 Huang, Calvin N           12 AZOT-CA                          31.01  
  3 Coulston, Trent J         12 MVN-CA                           33.68  
  4 Datta, Ishan              12 UN-02-CA                         33.77  
  5 Patterson, Ryan           11 SET-CA                           34.82  
  6 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           34.98  
  7 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                           35.55  
  8 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                        36.10  
  9 Zhang, Kerry              11 AZOT-CA                          40.50  
 10 Dunphy, Luke R            11 GSC-CA                           42.45  
 11 Bethune, Ben S            12 GSC-CA                           57.22  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Li, Aaron H               12 AZOT-CA                          56.41  
      11.05   45.36                                                
  2 Horvath, Henry F          11 UN-02-CA                         59.94  
      29.03   30.91                                                
  3 Rosmann, Dylan R          11 AZOT-CA                        1:00.93  
      29.29   31.64                                                
  4 Gallegos, Benjamin J      11 MVN-CA                         1:03.34  
      30.42   32.92                                                
  5 Dilao, Diego C            12 MVN-CA                         1:03.78  
      30.71   33.07                                                
  6 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA                        1:05.35  
      31.08   34.27                                                
  7 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                         1:05.57  
      31.73   33.84                                                
.RED - Division  
  1 Saeger, Cole A            11 AZOT-CA                        1:07.31  
      32.16   35.15                                                
  2 Canales, Alex T           11 UN-02-CA                       1:07.39  
      31.58   35.81                                                
  3 Samuels, Jack J           11 MVN-CA                         1:08.50  
      33.13   35.37                                                
  4 Matheis, Tommy O          11 GSC-CA                         1:09.54  
      33.65   35.89                                                
  5 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                         1:09.95  
      33.74   36.21                                                
  6 Potter, Erik B            12 GSC-CA                         1:10.36  
      33.82   36.54                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jannis M          12 AZOT-CA                          58.95  
      28.31   30.64                                                
  2 Mattar, Christopher J     11 AZOT-CA                        1:10.14  
      33.73   36.41                                                
  3 Capron, Andrew C          12 AZOT-CA                        1:12.12  
      33.67   38.45                                                
  4 Sansevero, Louis w        12 Splash-CA                      1:13.32  
      34.86   38.46                                                
  5 Patterson, Ryan           11 SET-CA                         1:15.88  
      36.49   39.39                                                
  6 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         1:16.57  
      35.71   40.86                                                
  7 Sumich, Milan F           11 AZOT-CA                        1:16.77  
      37.42   39.35                                                
  8 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         1:17.53  
      35.92   41.61                                                
  9 Villacorte, Vonn S        12 SET-CA                         1:17.62  
 10 Abadi, Cyrus S            11 MVN-CA                         1:20.12  
      37.25   42.87                                                
 11 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                      1:21.34  
 12 Bauer, Tommy V            12 MVN-CA                         1:21.72  
      37.93   43.79                                                
 13 Terry, Jake A             11 GSC-CA                         1:22.18  
      40.04   42.14                                                
 14 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         1:22.38  
      39.11   43.27                                                
 15 Yang, Leo                 11 GSC-CA                         1:22.45  
      38.29   44.16                                                
 16 Rawal, Divit              12 AZOT-CA                        1:23.54  
      38.94   44.60                                                
 17 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                         1:25.36  
      41.66   43.70                                                
 18 Larkin, Shane P           12 MVN-CA                         1:28.09  
      39.49   48.60                                                
 19 Nouri, Ariyan A           12 MVN-CA                         1:28.52  
      41.24   47.28                                                
 20 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                        x1:37.38  
 21 Yu, Tony M                11 AZOT-CA                        1:48.62  
      50.57   58.05                                                
 22 Charafeddine, Fadl        12 MVN-CA                        x1:49.57  
      40.30 1:09.27                                                
 23 Bethune, Ben S            12 GSC-CA                         2:06.00  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Perez, Christian R        12 AZOT-CA                        2:07.37  
      29.86   33.59   32.74   31.18                                
  2 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         2:18.66  
      31.30   35.22   36.89   35.25                                
  3 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA                        2:20.57  
      31.51   36.73   37.64   34.69                                
  4 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                      2:25.61  
      31.39   37.44   39.23   37.55                                
.RED - Division  
  1 Wei, Nathan               12 MVN-CA                         2:21.34  
      32.34   35.94   37.22   35.84                                
  2 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                         2:29.05  
      34.10   38.46   39.20   37.29                                
  3 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                         2:34.79  
      33.72   39.18   40.79   41.10                                
.WHT - Division  
  1 Courtney, Jacob H         11 MVN-CA                         2:07.84  
      38.55   43.95   45.34                                        
  2 Buhrke, Jannis M          12 AZOT-CA                        2:09.55  
      28.81   32.57   34.60   33.57                                
  3 Sumich, Milan F           11 AZOT-CA                        2:10.93  
      38.87   46.01   46.05                                        
  4 Canales, Alex T           11 UN-02-CA                       2:19.98  
      31.73   36.30   37.32   34.63                                
  5 Samuels, Jack J           11 MVN-CA                         2:24.74  
      32.46   37.09   37.77   37.42                                
  6 Barney, Arthur L          11 MVN-CA                         2:30.83  
      34.39   39.02   39.69   37.73                                
  7 Sansevero, Louis w        12 Splash-CA                      2:41.32  
      35.31   41.58   43.41   41.02                                
  8 Li, Justin D              11 MVN-CA                         2:42.35  
      35.44   42.63   44.34   39.94                                
  9 Sarrafi, Arman A          12 MVN-CA                         2:45.58  
      36.95   43.80   43.88   40.95                                
 10 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         2:48.47  
      38.05   42.61   44.67   43.14                                
 11 Bauer, Tommy V            12 MVN-CA                         2:52.84  
      38.51   44.37   44.84   45.12                                
 12 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         2:56.03  
      39.83   45.84   44.06   46.30                                
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Li, Aaron H               12 AZOT-CA                        5:34.31  
      29.01   32.50   33.96   35.15   34.21   34.27   34.58   33.72
      34.07   32.84                                                
  2 Kofford, Dylan J          11 COTO-CA                        5:38.53  
      30.60   34.27   34.18   34.79   34.78   34.92   35.53   34.06
      34.21   31.19                                                
  3 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                      6:12.02  
      32.39   38.38   36.23   38.83   37.96   37.60   38.74   38.45
      37.34   36.10                                                
.RED - Division  
  1 Dilao, Diego C            12 MVN-CA                         6:17.84  
      33.81   36.97   38.53   38.65   39.09   38.68   38.69   38.46
      38.54   36.42                                                
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Li, Aaron H               12 AZOT-CA                          29.08  
  2 Horvath, Henry F          11 UN-02-CA                         29.77  
.RED - Division  
  1 Kofford, Dylan J          11 COTO-CA                          35.32  
  2 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                           36.24  
  3 Saeger, Cole A            11 AZOT-CA                          36.95  
  4 Samuels, Jack J           11 MVN-CA                           37.37  
  5 Potter, Erik B            12 GSC-CA                           38.69  
  6 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           39.15  
.WHT - Division  
  1 Capron, Andrew C          12 AZOT-CA                          37.61  
  2 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                        39.17  
  3 Rawal, Divit              12 AZOT-CA                          42.47  
  4 Abadi, Cyrus S            11 MVN-CA                           42.68  
  5 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                           43.56  
  6 Larkin, Shane P           12 MVN-CA                           44.59  
  7 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                           45.37  
  8 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           45.44  
  9 Terry, Jake A             11 GSC-CA                           45.97  
 10 Charafeddine, Fadl        12 MVN-CA                           46.81  
 11 Yu, Tony M                11 AZOT-CA                          54.48  
 12 Bethune, Ben S            12 GSC-CA                         1:04.32  
 -- Nouri, Ariyan A           12 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Li, Aaron H               12 AZOT-CA                        1:04.01  
      31.31   32.70                                                
  2 Wu, Nathan Y              11 AZOT-CA                        1:05.34  
      31.78   33.56                                                
  3 Burke, Nicholas T         12 AZOT-CA                        1:05.83  
      32.52   33.31                                                
  4 Wei, Nathan               12 MVN-CA                         1:11.30  
      34.99   36.31                                                
  5 Dilao, Diego C            12 MVN-CA                         1:15.29  
      36.56   38.73                                                
.RED - Division  
  1 Ellis, Sawyer S           12 MVN-CA                         1:13.86  
      36.96   36.90                                                
  2 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA                  1:23.08  
      40.79   42.29                                                
  3 Coulston, Trent J         12 MVN-CA                         1:26.57  
      42.48   44.09                                                
  4 Potter, Erik B            12 GSC-CA                         1:27.38  
      43.68   43.70                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jannis M          12 AZOT-CA                        1:07.38  
      32.81   34.57                                                
  2 Huang, Calvin N           12 AZOT-CA                        1:18.87  
      35.57   43.30                                                
  3 Lawson, Nate R            12 GSC-CA                         1:22.41  
      39.84   42.57                                                
  4 Salib, Alex G             12 GSC-CA                         1:22.65  
      38.42   44.23                                                
  5 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         1:28.18  
      43.19   44.99                                                
  6 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                      1:28.82  
      43.58   45.24                                                
  7 Courtney, Jacob H         11 MVN-CA                         1:31.87  
      44.28   47.59                                                
  8 Villacorte, Vonn S        12 SET-CA                         1:33.28  
      45.51   47.77                                                
  9 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         1:35.76  
      46.42   49.34                                                
 10 Dunphy, Luke R            11 GSC-CA                         1:56.46  
      55.90 1:00.56                                                
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Perez, Christian R        12 AZOT-CA                          32.71  
  2 Wu, Nathan Y              11 AZOT-CA                          32.85  
  3 Ince, Nathaniel R         12 AZOT-CA                          34.20  
  4 Lee, Brandon              11 AZOT-CA                          36.64  
  5 Schwartz, Alex J          11 UN-02-CA                         37.03  
  6 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                           38.06  
  7 Samuels, Jack J           11 MVN-CA                           40.65  
  8 Pham, Makati K            12 AZOT-CA                          42.14  
.RED - Division  
  1 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA                    39.75  
  2 Mattar, Christopher J     11 AZOT-CA                          40.82  
  3 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           41.76  
.WHT - Division  
  1 Lawson, Nate R            12 GSC-CA                           42.53  
  2 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                           43.55  
  3 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           44.02  
  4 Capron, Andrew C          12 AZOT-CA                          44.78  
  5 Datta, Ishan              12 UN-02-CA                         44.81  
  6 Potter, Erik B            12 GSC-CA                           45.09  
  7 Patterson, Ryan           11 SET-CA                           46.12  
  8 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                        50.83  
  9 Zhang, Kerry              11 AZOT-CA                          51.00  
 10 Dunphy, Luke R            11 GSC-CA                           55.43  
 -- Bethune, Ben S            12 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ince, Nathaniel R         12 AZOT-CA                        1:13.35  
      34.60   38.75                                                
  2 Rosmann, Dylan R          11 AZOT-CA                        1:16.74  
      36.25   40.49                                                
  3 Burke, Nicholas T         12 AZOT-CA                        1:17.38  
      36.65   40.73                                                
  4 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                         1:22.02  
      39.67   42.35                                                
  5 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         1:24.00  
      39.44   44.56                                                
.RED - Division  
  1 Kofford, Dylan J          11 COTO-CA                        1:22.29  
      39.11   43.18                                                
.WHT - Division  
  1 Sansevero, Louis w        12 Splash-CA                      1:35.67  
      44.23   51.44                                                
  2 Yang, Leo                 11 GSC-CA                         1:37.45  
      45.80   51.65                                                
  3 Courtney, Jacob H         11 MVN-CA                         1:39.65  
      47.10   52.55                                                
  4 Sumich, Milan F           11 AZOT-CA                        1:41.96  
      47.85   54.11                                                
  5 Bauer, Tommy V            12 MVN-CA                         1:45.38  
      49.37   56.01                                                
  6 Abadi, Cyrus S            11 MVN-CA                         1:51.08  
      53.25   57.83                                                
  7 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                         1:58.63  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Perez, Christian R        12 AZOT-CA                        2:27.65  
      34.30   37.31   38.05   37.99                                
  2 Wu, Nathan Y              11 AZOT-CA                        2:35.26  
    4:25.79                                                        
  3 Ince, Nathaniel R         12 AZOT-CA                        2:41.58  
      36.08   41.10   43.40   41.00                                
.WHT - Division  
  1 Lee, Brandon              11 AZOT-CA                        2:59.18  
      38.84   45.59   47.55   47.20                                
  2 Zhang, Kerry              11 AZOT-CA                        3:53.34  
      53.41 1:00.37 1:00.69   58.87                                
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Perez, Christian R        12 AZOT-CA                          28.91  
  2 Horvath, Henry F          11 UN-02-CA                         30.10  
  3 Ince, Nathaniel R         12 AZOT-CA                          30.48  
  4 Schwartz, Alex J          11 UN-02-CA                         31.16  
  5 Gallegos, Benjamin J      11 MVN-CA                           32.02  
  6 Wei, Nathan               12 MVN-CA                           32.06  
  7 Dilao, Diego C            12 MVN-CA                           33.34  
.RED - Division  
  1 Ellis, Sawyer S           12 MVN-CA                           33.88  
  2 Samuels, Jack J           11 MVN-CA                           34.40  
  3 Canales, Alex T           11 UN-02-CA                         36.00  
  4 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                        36.67  
  5 Wang, Teddy               11 Waterworks-CA                    36.80  
  6 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                           37.46  
.WHT - Division  
  1 Salib, Alex G             12 GSC-CA                           35.52  
  2 Pham, Makati K            12 AZOT-CA                          36.38  
  3 Datta, Ishan              12 UN-02-CA                         37.26  
  4 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           38.28  
  4 Huang, Calvin N           12 AZOT-CA                          38.28  
  6 Mattar, Christopher J     11 AZOT-CA                          38.74  
  7 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           38.77  
  8 Patterson, Ryan           11 SET-CA                           39.55  
  9 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                           40.39  
 10 Courtney, Jacob H         11 MVN-CA                           41.71  
 11 Villacorte, Vonn S        12 SET-CA                           42.34  
 12 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                           50.50  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Perez, Christian R        12 AZOT-CA                        1:05.53  
      30.84   34.69                                                
  2 Rosmann, Dylan R          11 AZOT-CA                        1:07.27  
      31.54   35.73                                                
  3 Ince, Nathaniel R         12 AZOT-CA                        1:07.47  
      32.11   35.36                                                
  4 Matheis, Tommy O          11 GSC-CA                         1:13.42  
      35.13   38.29                                                
  5 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA                        1:14.21  
      34.28   39.93                                                
  6 Gallegos, Benjamin J      11 MVN-CA                         1:17.98  
      34.69   43.29                                                
.RED - Division  
 -- Wei, Nathan               12 MVN-CA                              DQ  
      34.53   40.26                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jannis M          12 AZOT-CA                        1:08.73  
      31.74   36.99                                                
  2 Barney, Arthur L          11 MVN-CA                         1:18.83  
      38.70   40.13                                                
  3 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                         1:24.64  
      39.18   45.46                                                
  4 Patterson, Ryan           11 SET-CA                         1:26.79  
      39.57   47.22                                                
  5 Li, Justin D              11 MVN-CA                         1:26.98  
      39.95   47.03                                                
  6 Villacorte, Vonn S        12 SET-CA                         1:29.34  
      40.69   48.65                                                
  7 Mattar, Christopher J     11 AZOT-CA                        1:30.84  
      39.18   51.66                                                
  8 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         1:36.00  
      43.00   53.00                                                
  9 Sarrafi, Arman A          12 MVN-CA                         1:38.40  
      42.64   55.76                                                
 10 Terry, Jake A             11 GSC-CA                         1:39.31  
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Burke, Nicholas T         12 AZOT-CA                        2:19.71  
      30.96   34.90   36.49   37.36                                
  2 Rosmann, Dylan R          11 AZOT-CA                        2:24.45  
      32.17   37.56   38.05   36.67                                
.WHT - Division  
  1 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                         3:09.62  
      40.90   49.27 1:39.45                                        
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Horvath, Henry F          11 UN-02-CA                       1:06.75  
      30.93   35.82                                                
  2 Ince, Nathaniel R         12 AZOT-CA                        1:09.31  
      32.10   37.21                                                
  3 Dilao, Diego C            12 MVN-CA                         1:13.17  
      35.45   37.72                                                
  4 Gallegos, Benjamin J      11 MVN-CA                         1:14.20  
      35.45   38.75                                                
  5 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         1:16.12  
      36.72   39.40                                                
  6 Wei, Nathan               12 MVN-CA                         1:16.16  
      34.18   41.98                                                
  7 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                         1:17.05  
      37.73   39.32                                                
.RED - Division  
  1 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                         1:17.44  
      37.39   40.05                                                
  2 Matheis, Tommy O          11 GSC-CA                         1:18.17  
      36.54   41.63                                                
  3 Saeger, Cole A            11 AZOT-CA                        1:18.81  
      37.25   41.56                                                
  4 Canales, Alex T           11 UN-02-CA                       1:20.54  
  5 Patterson, Ryan           11 SET-CA                         1:25.34  
      40.03   45.31                                                
.WHT - Division  
  1 Barney, Arthur L          11 MVN-CA                         1:21.10  
      38.74   42.36                                                
  2 Li, Justin D              11 MVN-CA                         1:23.57  
      39.69   43.88                                                
  3 Mattar, Christopher J     11 AZOT-CA                        1:24.24  
      40.71   43.53                                                
  4 Capron, Andrew C          12 AZOT-CA                        1:25.20  
      40.03   45.17                                                
  5 Sarrafi, Arman A          12 MVN-CA                         1:27.77  
      41.16   46.61                                                
  6 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         1:28.54  
      41.92   46.62                                                
  7 Courtney, Jacob H         11 MVN-CA                         1:28.64  
      41.28   47.36                                                
  8 Potter, Erik B            12 GSC-CA                         1:28.91  
      41.56   47.35                                                
  9 Villacorte, Vonn S        12 SET-CA                         1:29.33  
      43.26   46.07                                                
 10 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                      1:37.43  
      45.78   51.65                                                
 11 Rawal, Divit              12 AZOT-CA                        1:37.69  
      47.28   50.41                                                
 12 Nouri, Ariyan A           12 MVN-CA                         1:42.21  
      50.81   51.40                                                
 13 Larkin, Shane P           12 MVN-CA                         1:44.25  
      49.53   54.72                                                
 14 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                         1:44.59  
      51.44   53.15                                                
 15 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                        x1:53.85  
 16 Yu, Tony M                11 AZOT-CA                        2:05.82  
 -- Charafeddine, Fadl        12 MVN-CA                              DQ  
      48.25   50.66                                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Li, Aaron H               12 AZOT-CA                        2:16.53  
  2 Horvath, Henry F          11 UN-02-CA                       2:21.80  
       4.04   26.91   34.98 1:15.87                                
  3 Rosmann, Dylan R          11 AZOT-CA                        2:29.59  
       3.61   28.75   40.68 1:16.55                                
  4 Ellis, Sawyer S           12 MVN-CA                         2:30.66  
      35.23   38.91   45.23   31.29                                
  5 Dilao, Diego C            12 MVN-CA                         2:31.89  
      34.12   40.70   41.59   35.48                                
  6 Gallegos, Benjamin J      11 MVN-CA                         2:33.21  
      33.27   40.49   46.63   32.82                                
  7 Polakoff, Daneel          11 AZOT-CA                        2:35.95  
      34.26   40.24   46.86   34.59                                
  8 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                         2:36.74  
      37.12   41.26   44.06   34.30                                
  9 Wei, Nathan               12 MVN-CA                         2:41.35  
      36.35   38.80   49.92   36.28                                
 10 Canales, Alex T           11 UN-02-CA                       2:44.20  
      35.61   40.37   51.74   36.48                                
 11 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                         2:44.57  
      38.87   43.45   44.64   37.61                                
 12 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                      2:54.47  
                    1:33.16                                        
.RED - Division  
  1 Coulston, Trent J         12 MVN-CA                         2:59.32  
      40.81   45.30   53.11   40.10                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jannis M          12 AZOT-CA                        2:25.31  
      31.10   37.38   44.46   32.37                                
  2 Courtney, Jacob H         11 MVN-CA                         3:04.14  
      39.77   48.42   53.91   42.04                                
  3 Villacorte, Vonn S        12 SET-CA                         3:06.62  
      42.65   50.17   54.31   39.49                                
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Cho, Ben S                14 AZOT-CA                          23.34  
  2 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                          24.83  
  3 Do, Bryce P               14 AZOT-CA                          24.87  
  4 Aistars, Anders R         13 MVN-CA                           25.57  
  5 Tester, Cruz D            13 SET-CA                           25.60  
  6 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA                           25.85  
  7 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                          26.37  
  8 Swedan, Nathan N          14 AZOT-CA                          26.45  
  9 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                           26.55  
 10 Li, Hagan                 14 MVN-CA                           26.69  
 11 Mirsafian, Cyrus H        13 AZOT-CA                          26.71  
 12 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                          26.80  
 13 Stenseth, Hunter j        14 Splash-CA                        27.05  
 14 Loke, Malcolm H           13 Waterworks-CA                    27.47  
.RED - Division  
  1 Moore, Maverick J         14 AZOT-CA                          26.98  
  1 Witting, Luke             13 AZOT-CA                          26.98  
  3 Chomin, Nolan M           13 AZOT-CA                          26.99  
  4 Lee, Blair J              14 AZOT-CA                          27.21  
  5 Holmberg, Jakob D         13 MVN-CA                           27.40  
  6 Joe, Brandon S            14 COTO-CA                          27.66  
  7 Chen, Jaden Y             13 AZOT-CA                          28.11  
  8 Calder, Shane T           13 MVN-CA                           28.55  
  9 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                           28.64  
 10 Chou, Christopher Y       13 Waterworks-CA                    28.78  
 11 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                           28.87  
 12 Barseghian, Cal E         13 GSC-CA                           28.88  
 13 Choe, Colin Y             13 AZOT-CA                          29.77  
.WHT - Division  
  1 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA                           25.39  
  2 Leonardo, Ethan J         14 AZOT-CA                          26.05  
  3 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                           28.62  
  4 Kopeny, Jackson J         13 COTO-CA                          29.46  
  5 Ruston, Tim J             13 AZOT-CA                          29.55  
  6 Chapman, Logan M          13 MVN-CA                           29.92  
  7 Kronfly, Landon W         13 Splash-CA                        30.43  
  8 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                           30.64  
  9 Murray, Max S             13 SET-CA                           31.02  
 10 Ash, Christian D          13 GSC-CA                           34.23  
 -- Abdelwahed, Tarek H       13 SET-CA                              DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                          53.65  
      26.50   27.15                                                
  2 Do, Bryce P               14 AZOT-CA                          54.82  
  3 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                          55.95  
      27.04   28.91                                                
  4 Tester, Cruz D            13 SET-CA                           57.17  
      27.51   29.66                                                
  5 Alvaro, Gianpaolo l       13 Splash-CA                        57.19  
      27.09   30.10                                                
  6 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                           57.82  
      28.21   29.61                                                
  7 Burnett Nguyen, Ethan W   14 UN-01-CA                         58.19  
      28.25   29.94                                                
  8 Mirsafian, Cyrus H        13 AZOT-CA                          58.53  
      28.61   29.92                                                
  9 Li, Hagan                 14 MVN-CA                           59.97  
      28.76   31.21                                                
 10 Stenseth, Hunter j        14 Splash-CA                      1:00.39  
      28.84   31.55                                                
.RED - Division  
  1 Swedan, Nathan N          14 AZOT-CA                          56.42  
      26.73   29.69                                                
  2 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        1:00.20  
      28.45   31.75                                                
  3 Cruz, Ethan H             13 GSC-CA                         1:00.86  
      28.62   32.24                                                
  4 Lee, Blair J              14 AZOT-CA                        1:00.98  
      28.88   32.10                                                
  5 Joe, Brandon S            14 COTO-CA                        1:01.11  
      29.73   31.38                                                
  6 Clark, Miller M           13 NBS-CA                         1:01.26  
  7 Chen, Jaden Y             13 AZOT-CA                        1:01.55  
      29.84   31.71                                                
  8 Chou, Christopher Y       13 Waterworks-CA                  1:02.11  
      30.47   31.64                                                
  9 Hsing, Luke E             14 UN-01-CA                       1:02.58  
      29.87   32.71                                                
 10 Barseghian, Cal E         13 GSC-CA                         1:02.95  
      29.77   33.18                                                
.WHT - Division  
  1 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA                           56.09  
      26.49   29.60                                                
  2 Leonardo, Ethan J         14 AZOT-CA                          58.58  
      26.88   31.70                                                
  3 Constantino, Cole D       13 COTO-CA                        1:01.93  
      29.98   31.95                                                
  4 Balasanian, Kristof N     13 MVN-CA                         1:02.41  
      30.21   32.20                                                
  5 Calder, Shane T           13 MVN-CA                         1:03.03  
      30.36   32.67                                                
  6 Choe, Colin Y             13 AZOT-CA                        1:03.39  
      30.93   32.46                                                
  7 Bernard, Trey B           13 GSC-CA                         1:04.26  
  8 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         1:06.06  
      31.21   34.85                                                
  9 Montalvo, Edwin d         14 Splash-CA                      1:07.12  
      31.74   35.38                                                
 10 Murray, Max S             13 SET-CA                         1:09.07  
      32.92   36.15                                                
 11 Chapman, Logan M          13 MVN-CA                         1:09.24  
      33.28   35.96                                                
 12 Mena, Drew R              14 NBS-CA                         1:09.30  
      11.93   57.37                                                
 13 DeMond, Adam p            13 Splash-CA                      1:09.56  
      32.91   36.65                                                
 14 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:10.43  
      34.35   36.08                                                
 15 Prough, Tyler s           14 Splash-CA                      1:13.40  
 16 Todd, Ethan J             13 MVN-CA                         1:13.60  
      35.17   38.43                                                
 17 Miller, Max R             13 GSC-CA                         1:14.43  
      35.83   38.60                                                
 18 Mackay, Parker B          13 MVN-CA                         1:16.05  
      35.71   40.34                                                
 19 Ash, Christian D          13 GSC-CA                         1:18.10  
      35.60   42.50                                                
 20 Dief, Bahey H             13 MVN-CA                         1:25.73  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Do, Bryce P               14 AZOT-CA                        1:56.77  
      33.66   37.26   38.81    7.04                                
  2 Lou, Matthew              13 AZOT-CA                        1:58.97  
      27.36   30.34   30.98   30.29                                
  3 Burnett Nguyen, Ethan W   14 UN-01-CA                       2:02.65  
      28.33   31.81   31.90   30.61                                
  4 Carlson, Braun E          13 AZOT-CA                        2:03.39  
      36.83   40.21   41.72    4.63                                
  5 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                         2:03.57  
      28.10   31.29   32.15   32.03                                
  6 Li, Hagan                 14 MVN-CA                         2:07.05  
      29.64   32.40   32.84   32.17                                
  7 Tester, Cruz D            13 SET-CA                         2:07.76  
      29.95   32.82   32.56   32.43                                
  8 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         2:09.26  
      28.96   32.51   33.99   33.80                                
  9 Mirsafian, Cyrus H        13 AZOT-CA                        2:09.32  
      29.52   32.57 1:07.23                                        
 10 Chen, Jaden Y             13 AZOT-CA                        2:18.88  
      31.01   36.13   36.41   35.33                                
.RED - Division  
  1 Holmberg, Jakob D         13 MVN-CA                         2:06.08  
      29.32   32.44   32.80   31.52                                
  2 Witting, Luke             13 AZOT-CA                        2:11.07  
      29.08   34.12   35.09   32.78                                
  3 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        2:11.37  
      30.39   33.90   34.88   32.20                                
  4 Meris, Shawn N            14 SET-CA                         2:18.71  
      31.06   35.21   36.78   35.66                                
  5 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:20.86  
      31.85   36.27   36.76   35.98                                
.WHT - Division  
  1 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA                         2:05.19  
      27.73   32.38   33.08   32.00                                
  2 Bernard, Trey B           13 GSC-CA                         2:22.94  
      31.46   37.08   37.88   36.52                                
  3 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                         2:23.74  
      32.27   36.62   37.68   37.17                                
  4 Chapman, Logan M          13 MVN-CA                         2:29.20  
      33.96   38.26   39.57   37.41                                
  5 Mena, Drew R              14 NBS-CA                         2:34.08  
      31.92   38.88   41.83   41.45                                
  6 DeMond, Adam p            13 Splash-CA                      2:35.70  
      31.95   40.01   42.33   41.41                                
  7 Miller, Max R             13 GSC-CA                         2:39.83  
      35.63   40.50   41.83   41.87                                
  8 Barney, Matthew D         13 MVN-CA                         2:40.93  
      35.73   41.94   45.21   38.05                                
  9 Todd, Ethan J             13 MVN-CA                         2:42.50  
      35.64   40.52   43.53   42.81                                
 10 Dief, Bahey H             13 MVN-CA                         3:17.36  
      36.57   50.94   55.73   54.12                                
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hatcher, Ryan L           13 AZOT-CA                        5:45.64  
      30.22   34.00   34.79   35.75   35.48   35.39   35.01   35.66
      35.40   33.94                                                
.RED - Division  
  1 Holmberg, Jakob D         13 MVN-CA                         5:34.97  
      31.00   34.31   34.72   34.74   34.14   33.75   33.75   33.51
      33.22   31.83                                                
  2 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         5:51.36  
    1:04.34   35.06   36.39   36.06 1:12.70   36.09   35.53   35.19
  3 Witting, Luke             13 AZOT-CA                        5:53.00  
      30.86   34.89   37.45   35.35   36.25   35.78   36.07   36.71
      36.37   33.27                                                
.WHT - Division  
  1 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                         6:28.91  
      33.84   38.32   39.04   40.36   41.24   39.94   39.59   39.93
      38.98   37.67                                                
 
Boys 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hopps, Travis M           13 MVN-CA                        12:46.91  
      33.62   37.69   38.55   39.13   39.15   39.41   38.63   39.28
      38.86   38.43   38.93   38.84   39.00   39.05   38.52   38.57
      38.12   37.97   38.29   36.87                                
.WHT - Division  
  1 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                        13:28.42  
      37.80   41.27   42.45   41.98   42.00   40.77   40.74   40.85
      42.51   42.20   41.17   41.52   41.12   40.65   40.38   39.07
      38.93   38.61   37.67   36.73                                
  2 Chapman, Logan M          13 MVN-CA                        13:41.24  
      37.28   41.44   42.73   41.90   42.22   41.80   41.05   41.66
      42.18   42.08   41.85   41.23   41.05   41.34   40.80   41.07
      40.64   41.00   41.01   36.91                                
  3 Calder, Shane T           13 MVN-CA                        13:47.40  
      34.78   40.42   41.46   42.24   42.61   43.11   43.14   42.26
      42.50   43.01   42.96   42.76   42.14   42.75   41.88   41.85
      41.47   40.60   40.47   34.99                                
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                          58.00  
      28.30   29.70                                                
  2 Do, Bryce P               14 AZOT-CA                        1:01.04  
      29.16   31.88                                                
  3 Lou, Matthew              13 AZOT-CA                        1:01.39  
      30.10   31.29                                                
  4 Aistars, Anders R         13 MVN-CA                         1:02.28  
  5 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                        1:02.58  
      30.43   32.15                                                
  6 Cho, Ben S                14 AZOT-CA                        1:03.35  
      30.83   32.52                                                
  7 Joe, Brandon S            14 COTO-CA                        1:05.87  
      32.08   33.79                                                
  8 Hatcher, Ryan L           13 AZOT-CA                        1:06.18  
      32.47   33.71                                                
  9 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         1:06.46  
      31.91   34.55                                                
 10 Chomin, Nolan M           13 AZOT-CA                        1:07.62  
      32.96   34.66                                                
 11 Tester, Cruz D            13 SET-CA                         1:07.65  
      33.02   34.63                                                
 12 Lee, Blair J              14 AZOT-CA                        1:10.17  
      33.29   36.88                                                
 13 Mirsafian, Cyrus H        13 AZOT-CA                       x1:10.48  
      34.86   35.62                                                
 14 Chen, Jaden Y             13 AZOT-CA                       x1:10.62  
      34.75   35.87                                                
.RED - Division  
  1 Moore, Maverick J         14 AZOT-CA                        1:09.51  
      34.52   34.99                                                
  2 Witting, Luke             13 AZOT-CA                        1:10.55  
      34.04   36.51                                                
  3 Swedan, Nathan N          14 AZOT-CA                        1:11.55  
      35.32   36.23                                                
  4 Carlson, Braun E          13 AZOT-CA                        1:11.60  
      35.65   35.95                                                
  5 Choe, Colin Y             13 AZOT-CA                        1:12.43  
      35.24   37.19                                                
  6 Balasanian, Kristof N     13 MVN-CA                         1:12.58  
      35.08   37.50                                                
  7 Meris, Shawn N            14 SET-CA                         1:14.61  
      36.47   38.14                                                
  8 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         1:15.76  
      36.58   39.18                                                
.WHT - Division  
  1 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA                         1:06.01  
      32.39   33.62                                                
  2 Leonardo, Ethan J         14 AZOT-CA                        1:08.73  
      31.83   36.90                                                
  3 Calder, Shane T           13 MVN-CA                         1:16.40  
      37.30   39.10                                                
  4 Chapman, Logan M          13 MVN-CA                         1:20.49  
      39.15   41.34                                                
  5 Miller, Max R             13 GSC-CA                         1:29.41  
      43.30   46.11                                                
  6 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:29.91  
      44.36   45.55                                                
  7 Ash, Christian D          13 GSC-CA                         1:32.41  
      44.77   47.64                                                
  8 Abdelwahed, Tarek H       13 SET-CA                         1:49.31  
      49.63   59.68                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Do, Bryce P               14 AZOT-CA                        2:07.34  
      29.20   31.27   33.00   33.87                                
  2 Rodriguez, Javier         14 AZOT-CA                        2:08.02  
      29.78   32.54   34.01   31.69                                
  3 Lou, Matthew              13 AZOT-CA                        2:15.37  
      31.47   33.52   35.50   34.88                                
  4 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA                         2:18.93  
      33.15   34.55   35.85   35.38                                
  5 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         2:19.04  
      32.40   34.96   35.72   35.96                                
  6 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                        2:19.74  
      32.80   35.02   36.09   35.83                                
  7 Hatcher, Ryan L           13 AZOT-CA                        2:20.40  
      32.52   35.78   36.51   35.59                                
  8 Joe, Brandon S            14 COTO-CA                        2:20.65  
      32.76   35.58   36.25   36.06                                
  9 Loke, Malcolm H           13 Waterworks-CA                  2:21.16  
      33.51   35.88   36.50   35.27                                
 10 Cruz, Ethan H             13 GSC-CA                         2:25.69  
      32.85   36.44   38.41   37.99                                
 11 Barseghian, Cal E         13 GSC-CA                         2:26.91  
      35.20   37.42   37.96   36.33                                
 12 Chen, Jaden Y             13 AZOT-CA                        2:29.47  
      35.52   37.92   38.33   37.70                                
 13 Alvaro, Gianpaolo l       13 Splash-CA                      2:29.59  
      34.79   38.32   39.51   36.97                                
.RED - Division  
  1 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:36.34  
      36.76   39.87   40.54   39.17                                
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                        1:08.95  
      32.71   36.24                                                
  2 Leonardo, Ethan J         14 AZOT-CA                        1:11.09  
      32.68   38.41                                                
  3 Burnett Nguyen, Ethan W   14 UN-01-CA                       1:11.77  
      34.61   37.16                                                
  4 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA                        1:12.96  
      34.65   38.31                                                
  5 Stenseth, Hunter j        14 Splash-CA                      1:13.78  
  6 Joe, Brandon S            14 COTO-CA                        1:14.89  
  7 Balasanian, Kristof N     13 MVN-CA                         1:15.08  
      36.52   38.56                                                
  8 Chou, Christopher Y       13 Waterworks-CA                  1:15.59  
      36.07   39.52                                                
  9 Barseghian, Cal E         13 GSC-CA                         1:16.00  
      36.17   39.83                                                
 10 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                         1:17.32  
      36.83   40.49                                                
 11 Carlson, Braun E          13 AZOT-CA                        1:17.83  
      37.19   40.64                                                
 12 Lee, Blair J              14 AZOT-CA                        1:18.01  
 13 Constantino, Cole D       13 COTO-CA                        1:18.19  
      37.30   40.89                                                
.RED - Division  
  1 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                         1:18.33  
  2 Holmberg, Jakob D         13 MVN-CA                         1:20.26  
      38.02   42.24                                                
  3 Hsing, Luke E             14 UN-01-CA                       1:20.36  
      38.17   42.19                                                
  4 Cruz, Ethan H             13 GSC-CA                         1:22.84  
      38.38   44.46                                                
  5 Montalvo, Edwin d         14 Splash-CA                      1:24.19  
  6 Bernard, Trey B           13 GSC-CA                         1:25.41  
.WHT - Division  
  1 Swedan, Nathan N          14 AZOT-CA                        1:15.24  
      34.81   40.43                                                
  2 Choe, Colin Y             13 AZOT-CA                        1:18.81  
      37.84   40.97                                                
  3 Nguyen, Ronald            13 Splash-CA                      1:19.55  
      37.43   42.12                                                
  4 Mackay, Parker B          13 MVN-CA                         1:24.10  
      39.68   44.42                                                
  5 Meris, Shawn N            14 SET-CA                         1:26.80  
      40.53   46.27                                                
  6 Prough, Tyler s           14 Splash-CA                      1:30.71  
      42.76   47.95                                                
  7 Ruston, Tim J             13 AZOT-CA                        1:31.32  
      42.87   48.45                                                
  8 Calder, Shane T           13 MVN-CA                         1:31.52  
      44.18   47.34                                                
  9 Miller, Max R             13 GSC-CA                         1:33.35  
      42.67   50.68                                                
 10 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:33.39  
      45.49   47.90                                                
 11 Chapman, Logan M          13 MVN-CA                         1:33.74  
      43.87   49.87                                                
 12 Murray, Max S             13 SET-CA                         1:34.05  
      44.91   49.14                                                
 13 Barney, Matthew D         13 MVN-CA                         1:34.30  
      45.90   48.40                                                
 14 DeMond, Adam p            13 Splash-CA                      1:38.91  
      46.34   52.57                                                
 15 Todd, Ethan J             13 MVN-CA                         1:43.90  
      48.09   55.81                                                
 16 Dief, Bahey H             13 MVN-CA                         1:46.10  
 -- Ash, Christian D          13 GSC-CA                              DQ  
      48.79 1:02.02                                                
 -- Mena, Drew R              14 NBS-CA                              DQ  
      42.53   49.74                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Tsai, Wesley              14 AZOT-CA                        2:27.14  
    4:25.89                                                        
  2 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA                         2:32.35  
    4:25.79                                                        
  3 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA                        2:37.72  
      35.99   39.97   40.74   41.02                                
  4 Balasanian, Kristof N     13 MVN-CA                         2:40.23  
      38.46   40.44   41.51   39.82                                
  5 Joe, Brandon S            14 COTO-CA                        2:40.75  
      37.29   41.53   41.29   40.64                                
  6 Li, Hagan                 14 MVN-CA                         2:41.77  
    2:00.30   41.47                                                
  7 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                         2:42.53  
      35.66   41.28   42.91   42.68                                
  8 Barseghian, Cal E         13 GSC-CA                         2:43.02  
      36.98   41.82   42.91   41.31                                
  9 Loke, Malcolm H           13 Waterworks-CA                  2:44.47  
      37.74   42.02   42.18   42.53                                
 10 Stenseth, Hunter j        14 Splash-CA                      2:44.77  
      36.30   42.63   43.98   41.86                                
 11 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         2:49.00  
    1:20.24   43.92   44.84                                        
.RED - Division  
  1 Choe, Colin Y             13 AZOT-CA                        2:49.80  
      39.58   42.96   43.77   43.49                                
  2 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                         2:50.35  
      39.28   42.70   43.63   44.74                                
  3 Carlson, Braun E          13 AZOT-CA                        2:53.11  
      39.45   42.25   44.97   46.44                                
  4 Holmberg, Jakob D         13 MVN-CA                         2:55.57  
      40.70   45.45   45.57   43.85                                
  5 Kopeny, Jackson J         13 COTO-CA                        2:59.47  
      39.96   46.11   47.80   45.60                                
  6 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                         3:05.40  
      42.58   46.40   48.22   48.20                                
.WHT - Division  
  1 Leonardo, Ethan J         14 AZOT-CA                        2:37.09  
      33.33   39.13   42.07   42.56                                
  2 Chou, Christopher Y       13 Waterworks-CA                  2:40.85  
      37.45   42.45   41.45   39.50                                
  3 Meris, Shawn N            14 SET-CA                         3:08.65  
      41.16   47.96   50.00   49.53                                
  4 Kronfly, Landon W         13 Splash-CA                      3:18.90  
      47.09   51.39   50.89   49.53                                
  5 Murray, Max S             13 SET-CA                         3:21.33  
      46.63   51.47   52.87   50.36                                
  6 Miller, Max R             13 GSC-CA                         3:21.40  
      43.01   51.90   55.13   51.36                                
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Carlson, Braun E          13 AZOT-CA                        1:03.91  
      29.99   33.92                                                
  2 Nguyen, Ronald            13 Splash-CA                      1:05.36  
      29.67   35.69                                                
  3 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA                        1:05.39  
      31.08   34.31                                                
  4 Balasanian, Kristof N     13 MVN-CA                         1:06.97  
      31.34   35.63                                                
  5 Loke, Malcolm H           13 Waterworks-CA                  1:07.90  
      31.80   36.10                                                
  6 Alvaro, Gianpaolo l       13 Splash-CA                      1:08.18  
      32.15   36.03                                                
  7 Li, Hagan                 14 MVN-CA                         1:09.70  
      32.47   37.23                                                
 -- Hatcher, Ryan L           13 AZOT-CA                             DQ  
      31.23   35.33                                                
.RED - Division  
  1 Mirsafian, Cyrus H        13 AZOT-CA                        1:07.16  
      32.37   34.79                                                
  2 Constantino, Cole D       13 COTO-CA                        1:08.93  
      32.80   36.13                                                
  3 Swedan, Nathan N          14 AZOT-CA                        1:09.29  
      30.20   39.09                                                
  4 Chou, Christopher Y       13 Waterworks-CA                  1:09.31  
      32.37   36.94                                                
  5 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        1:11.31  
      32.32   38.99                                                
.WHT - Division  
  1 Leonardo, Ethan J         14 AZOT-CA                        1:10.76  
      31.13   39.63                                                
  2 Clark, Miller M           13 NBS-CA                         1:11.60  
      32.33   39.27                                                
  3 Lee, Blair J              14 AZOT-CA                        1:14.37  
      32.96   41.41                                                
  4 Witting, Luke             13 AZOT-CA                        1:14.39  
      34.22   40.17                                                
  5 Meris, Shawn N            14 SET-CA                         1:20.42  
      36.05   44.37                                                
  6 Calder, Shane T           13 MVN-CA                         1:20.62  
      37.82   42.80                                                
  7 Murray, Max S             13 SET-CA                         1:21.17  
  8 Mackay, Parker B          13 MVN-CA                         1:21.83  
      37.48   44.35                                                
  9 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:23.03  
      39.04   43.99                                                
 10 Montalvo, Edwin d         14 Splash-CA                      1:23.58  
      37.50   46.08                                                
 11 Prough, Tyler s           14 Splash-CA                      1:33.20  
      42.36   50.84                                                
 12 Barney, Matthew D         13 MVN-CA                         1:36.65  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Constantino, Cole D       13 COTO-CA                        2:30.70  
      33.37   37.34   39.23   40.76                                
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Ben S                14 AZOT-CA                        2:10.65  
  2 Lou, Matthew              13 AZOT-CA                        2:11.26  
  3 Do, Bryce P               14 AZOT-CA                        2:12.97  
      28.27   32.59   41.17   30.94                                
  4 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA                         2:15.31  
      30.00   36.55   37.41   31.35                                
  5 Witting, Luke             13 AZOT-CA                        2:20.14  
      30.70   35.79   40.41   33.24                                
  6 Hatcher, Ryan L           13 AZOT-CA                        2:21.75  
      29.93   35.88   43.11   32.83                                
  7 Li, Hagan                 14 MVN-CA                         2:22.75  
      31.00   38.50   40.44   32.81                                
  8 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         2:22.76  
      30.97   35.99   42.68   33.12                                
  9 Chomin, Nolan M           13 AZOT-CA                        2:23.46  
      32.81   35.55   44.10   31.00                                
 10 Barseghian, Cal E         13 GSC-CA                         2:24.18  
      31.66   37.47   42.61   32.44                                
 10 Luu, Huy D                14 GSC-CA                         2:24.18  
      32.05   38.38   39.99   33.76                                
 12 Carlson, Braun E          13 AZOT-CA                        2:24.34  
      30.72   38.22   42.77   32.63                                
 13 Balasanian, Kristof N     13 MVN-CA                         2:24.70  
      31.77   38.36   42.05   32.52                                
 14 Loke, Malcolm H           13 Waterworks-CA                  2:25.98  
      31.56   36.70   44.19   33.53                                
 15 Ouyeung, Ethan            13 AZOT-CA                        2:26.68  
      32.10   38.83   42.60   33.15                                
 16 Holmberg, Jakob D         13 MVN-CA                         2:26.85  
      32.74   36.84   44.53   32.74                                
 17 Chou, Christopher Y       13 Waterworks-CA                  2:26.91  
      33.29   39.05   40.44   34.13                                
 18 Constantino, Cole D       13 COTO-CA                        2:27.49  
      32.73   39.86   42.50   32.40                                
.RED - Division  
  1 Swedan, Nathan N          14 AZOT-CA                        2:24.16  
      31.31   38.98   42.32   31.55                                
  2 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                         2:26.66  
      34.69   40.34   39.24   32.39                                
  3 Mirsafian, Cyrus H        13 AZOT-CA                        2:28.70  
      34.31 1:23.27   32.85                                        
  4 Moore, Maverick J         14 AZOT-CA                        2:29.72  
      31.59   38.33   45.41   34.39                                
  5 Chen, Jaden Y             13 AZOT-CA                        2:36.84  
      33.62   40.02   47.16   36.04                                
  6 Meris, Shawn N            14 SET-CA                         2:41.79  
      36.56   41.05   48.90   35.28                                
.WHT - Division  
  1 Lee, Blair J              14 AZOT-CA                        2:36.89  
      31.25   40.26   47.82   37.56                                
  2 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:40.06  
      33.38   41.10   50.02   35.56                                
  3 Kopeny, Jackson J         13 COTO-CA                        2:43.50  
      39.96   40.01   47.88   35.65                                
  4 Kronfly, Landon W         13 Splash-CA                      2:51.52  
      38.73   46.30   50.30   36.19                                
  5 Murray, Max S             13 SET-CA                         2:52.89  
      39.09   46.03   52.35   35.42                                
  6 Miller, Max R             13 GSC-CA                         2:54.37  
      39.56   43.69   51.54   39.58                                
  7 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         2:54.69  
      38.52   47.13   50.41   38.63                                
 
Boys 15-16 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Venzlaff, Luke D          16 AZOT-CA                          23.70  
  2 Lee, Ryan K               16 AZOT-CA                          24.21  
  3 Miller, Sidney C          15 AZOT-CA                          24.31  
  4 Nguyen, Trevor L          15 AZOT-CA                          24.52  
  5 O'Sullivan, Will P        15 AZOT-CA                          24.83  
  6 Ermisch, Austin S         15 GSC-CA                           25.02  
  7 Choi, Ryan P              15 AZOT-CA                          25.17  
  8 Settle, Jacob S           16 SET-CA                           26.05  
  9 McGowan, Patrick M        15 UN-03-CA                         26.11  
.RED - Division  
  1 Guiol, Thibaut P          15 UN-01-CA                         25.46  
  2 Walker, Frank W           15 MVN-CA                           25.65  
  3 Roberts, Desmond C        16 SET-CA                           25.98  
  4 Demoss, Logan j           15 Splash-CA                        26.55  
  5 Want, Anderson C          15 MVN-CA                           26.71  
  6 Bulgin, Elijah            15 GSC-CA                           27.03  
  7 Nguyen, Colin D           16 UN-04-CA                         27.61  
.WHT - Division  
  1 Chien, Ethan K            15 AZOT-CA                          25.93  
  2 Yawata, Zachary K         15 AZOT-CA                          26.45  
  3 Cheng, Kyle               15 AZOT-CA                          28.25  
 
Boys 15-16 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Venzlaff, Luke D          16 AZOT-CA                          52.55  
      25.41   27.14                                                
  2 Lee, Ryan K               16 AZOT-CA                          53.56  
      25.78   27.78                                                
  3 Settle, Jacob S           16 SET-CA                           53.68  
      25.63   28.05                                                
  4 Nguyen, Trevor L          15 AZOT-CA                          54.18  
      26.08   28.10                                                
  5 Choi, Ryan P              15 AZOT-CA                          54.39  
      25.83   28.56                                                
  6 Miller, Sidney C          15 AZOT-CA                          54.55  
      25.74   28.81                                                
  7 Granger, Cameron J        16 Splash-CA                        55.73  
      26.51   29.22                                                
  8 O'Sullivan, Will P        15 AZOT-CA                          55.83  
      26.63   29.20                                                
  9 Walker, Frank W           15 MVN-CA                           56.00  
      27.05   28.95                                                
 10 Guiol, Thibaut P          15 UN-01-CA                         56.69  
      26.78   29.91                                                
 11 Ermisch, Austin S         15 GSC-CA                           57.35  
      27.78   29.57                                                
.RED - Division  
  1 Roberts, Desmond C        16 SET-CA                           56.16  
      27.17   28.99                                                
  2 Want, Anderson C          15 MVN-CA                           58.18  
      28.42   29.76                                                
  3 McGowan, Patrick M        15 UN-03-CA                         59.39  
      28.26   31.13                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jona P            15 AZOT-CA                          53.81  
      26.00   27.81                                                
  2 Chien, Ethan K            15 AZOT-CA                          56.41  
      27.54   28.87                                                
  3 Peets, Rowdie W           16 NBS-CA                           56.80  
      26.84   29.96                                                
  4 Clark, Cameron J          15 NBS-CA                           57.01  
      26.87   30.14                                                
  5 Yawata, Zachary K         15 AZOT-CA                          59.45  
      28.38   31.07                                                
  6 Chou, Daniel Y            15 Waterworks-CA                  1:00.48  
      28.82   31.66                                                
  7 Cheng, Kyle               15 AZOT-CA                        1:03.34  
      10.12   53.22                                                
  8 Patel, Labh J             15 SET-CA                         1:07.27  
      33.29   33.98                                                
 
Boys 15-16 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Venzlaff, Luke D          16 AZOT-CA                        1:54.25  
      34.12   38.94   40.71    0.48                                
  2 Lee, Ryan K               16 AZOT-CA                        1:56.54  
    1:18.47   42.43                                                
  3 Walker, Frank W           15 MVN-CA                         1:59.12  
      34.73   40.02   41.04    3.33                                
  4 Choi, Ryan P              15 AZOT-CA                        1:59.52  
      27.06   30.05   31.39   31.02                                
.RED - Division  
  1 Zhu, Owen                 15 AZOT-CA                        1:58.92  
      26.01   29.90   31.59   31.42                                
  2 Ermisch, Austin S         15 GSC-CA                         2:05.33  
      27.88   32.23   33.08   32.14                                
  3 Want, Anderson C          15 MVN-CA                         2:05.41  
      28.31   31.80   32.99   32.31                                
  4 McGowan, Patrick M        15 UN-03-CA                       2:11.21  
      28.63   32.36   35.41   34.81                                
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Colin D           16 UN-04-CA                       2:15.40  
      30.73   34.67   35.78   34.22                                
  2 Patel, Labh J             15 SET-CA                         2:26.99  
      33.84   37.73   38.79   36.63                                
 
Boys 15-16 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhu, Owen                 15 AZOT-CA                        5:13.07  
      27.64   30.98   31.88   31.47   31.98   32.51   32.25   32.54
      32.37   29.45                                                
.RED - Division  
  1 Granger, Cameron J        16 Splash-CA                      5:36.99  
      28.46   32.74   34.07   34.05   35.10   35.27   35.30   35.23
      34.30   32.47                                                
  2 Bulgin, Elijah            15 GSC-CA                         5:38.19  
      29.95   32.28   33.73   34.55   34.67   35.98   34.75   35.54
      33.80   32.94                                                
  3 Roberts, Desmond C        16 SET-CA                         5:38.73  
      29.61   33.84   34.66   35.31   34.76   35.13   35.53   34.67
      33.99   31.23                                                
.WHT - Division  
  1 McGowan, Patrick M        15 UN-03-CA                       6:22.09  
      33.10   37.69   37.84   40.02   39.95   39.67   38.89   39.52
    1:15.41                                                        
 
Boys 15-16 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhu, Owen                 15 AZOT-CA                       10:42.22  
      28.08   31.15   34.03   32.67   31.68   32.07   32.93   33.45
      32.03   32.46   33.48   31.34   31.81   33.25   33.17   32.08
      32.15   32.19   32.09   30.11                                
 
Boys 15-16 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Venzlaff, Luke D          16 AZOT-CA                          58.14  
      28.54   29.60                                                
  2 Zhu, Owen                 15 AZOT-CA                        1:00.82  
      29.84   30.98                                                
  3 Nguyen, Trevor L          15 AZOT-CA                        1:02.16  
      30.77   31.39                                                
  4 Choi, Ryan P              15 AZOT-CA                        1:04.57  
  5 Walker, Frank W           15 MVN-CA                         1:05.01  
      31.97   33.04                                                
  6 O'Sullivan, Will P        15 AZOT-CA                        1:05.02  
      31.68   33.34                                                
  7 Bulgin, Elijah            15 GSC-CA                         1:05.51  
      31.57   33.94                                                
.RED - Division  
  1 Want, Anderson C          15 MVN-CA                         1:07.21  
      33.06   34.15                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jona P            15 AZOT-CA                          59.23  
      29.08   30.15                                                
  2 Chien, Ethan K            15 AZOT-CA                        1:13.59  
      36.68   36.91                                                
  3 Cheng, Kyle               15 AZOT-CA                        1:18.05  
      38.49   39.56                                                
 -- Yawata, Zachary K         15 AZOT-CA                             DQ  
      34.00   36.65                                                
 
Boys 15-16 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Zhu, Owen                 15 AZOT-CA                        2:07.81  
      30.14   31.94   33.20   32.53                                
.RED - Division  
  1 Bulgin, Elijah            15 GSC-CA                         2:19.65  
      33.14   34.94   36.01   35.56                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jona P            15 AZOT-CA                        2:06.58  
      29.72   31.36   33.05   32.45                                
 
Boys 15-16 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Miller, Sidney C          15 AZOT-CA                        1:07.30  
      31.75   35.55                                                
  2 Lee, Ryan K               16 AZOT-CA                        1:07.45  
      31.74   35.71                                                
  3 O'Sullivan, Will P        15 AZOT-CA                        1:09.50  
      31.78   37.72                                                
  4 Settle, Jacob S           16 SET-CA                         1:11.88  
      34.46   37.42                                                
.WHT - Division  
  1 Chou, Daniel Y            15 Waterworks-CA                  1:09.06  
      33.17   35.89                                                
  2 Chien, Ethan K            15 AZOT-CA                        1:09.43  
      32.63   36.80                                                
  3 Clark, Cameron J          15 NBS-CA                         1:10.88  
      33.10   37.78                                                
  4 Nguyen, Colin D           16 UN-04-CA                       1:13.49  
      34.06   39.43                                                
  5 Yawata, Zachary K         15 AZOT-CA                        1:14.52  
      35.18   39.34                                                
  6 Cheng, Kyle               15 AZOT-CA                        1:15.04  
      35.82   39.22                                                
 
Boys 15-16 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Ryan K               16 AZOT-CA                        2:25.17  
                      37.77   37.66                                
  2 Miller, Sidney C          15 AZOT-CA                        2:28.28  
    4:25.85                                                        
  3 Demoss, Logan j           15 Splash-CA                      2:46.69  
      37.61   42.31   43.06   43.71                                
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Colin D           16 UN-04-CA                       2:44.33  
      37.33   41.54   43.15   42.31                                
 
Boys 15-16 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Venzlaff, Luke D          16 AZOT-CA                          57.66  
      27.39   30.27                                                
  2 Miller, Sidney C          15 AZOT-CA                          58.43  
      26.48   31.95                                                
  3 Nguyen, Trevor L          15 AZOT-CA                          58.76  
      27.43   31.33                                                
  4 Settle, Jacob S           16 SET-CA                           59.05  
      27.78   31.27                                                
  5 Roberts, Desmond C        16 SET-CA                         1:00.67  
      28.60   32.07                                                
  6 Walker, Frank W           15 MVN-CA                         1:02.12  
      28.90   33.22                                                
.RED - Division  
  1 Bulgin, Elijah            15 GSC-CA                         1:03.71  
      29.23   34.48                                                
  2 O'Sullivan, Will P        15 AZOT-CA                        1:03.87  
      30.10   33.77                                                
  3 Granger, Cameron J        16 Splash-CA                      1:05.71  
      30.11   35.60                                                
  4 Want, Anderson C          15 MVN-CA                         1:10.08  
      32.52   37.56                                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jona P            15 AZOT-CA                        1:02.01  
  2 Yawata, Zachary K         15 AZOT-CA                        1:09.29  
      32.28   37.01                                                
  3 Cheng, Kyle               15 AZOT-CA                        1:11.88  
      33.39   38.49                                                
  4 Nguyen, Colin D           16 UN-04-CA                       1:13.11  
      34.24   38.87                                                
 
Boys 15-16 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Settle, Jacob S           16 SET-CA                         2:15.97  
      29.45   32.73   35.26   38.53                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jona P            15 AZOT-CA                        2:15.52  
      28.58   35.42   35.02   36.50                                
  2 Roberts, Desmond C        16 SET-CA                         2:16.64  
      29.90   33.97   36.41   36.36                                
  3 Bulgin, Elijah            15 GSC-CA                         2:30.05  
      31.03   37.61   40.44   40.97                                
 
Boys 15-16 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Trevor L          15 AZOT-CA                        2:08.41  
  2 Miller, Sidney C          15 AZOT-CA                        2:09.96  
      26.93   34.36   38.15   30.52                                
  3 Lee, Ryan K               16 AZOT-CA                        2:13.34  
      10.05                   30.38                                
  4 Zhu, Owen                 15 AZOT-CA                        2:13.49  
      30.23                   30.24                                
  5 O'Sullivan, Will P        15 AZOT-CA                        2:18.48  
      29.67   34.33   42.53   31.95                                
.RED - Division  
  1 Roberts, Desmond C        16 SET-CA                         2:19.05  
      28.66   35.74   44.27   30.38                                
  2 Want, Anderson C          15 MVN-CA                         2:24.87  
      33.07   37.23   42.07   32.50                                
  3 Demoss, Logan j           15 Splash-CA                      2:25.65  
      31.78   38.78   42.71   32.38                                
.WHT - Division  
  1 Buhrke, Jona P            15 AZOT-CA                        2:07.44  
      27.42   33.03   37.46   29.53                                
  2 Yawata, Zachary K         15 AZOT-CA                        2:26.21  
      31.35   37.47   43.56   33.83                                
  3 Nguyen, Colin D           16 UN-04-CA                       2:30.06  
      33.76   39.96   41.95   34.39                                
  4 Cheng, Kyle               15 AZOT-CA                        2:34.16  
      32.54   42.12   42.14   37.36                                
  5 Guiol, Thibaut P          15 UN-01-CA                       2:35.99  
      30.05   37.51   49.61   38.82                                
 -- Chien, Ethan K            15 AZOT-CA                             DQ  
      32.20   38.80   39.16   33.04                                
 
Boys 17 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Davis J             17 AZOT-CA                          22.99  
  2 Tingen, Nate N            18 AZOT-CA                          23.02  
  3 Godber, Garrett S         20 AZOT-CA                          23.68  
  4 Deloney, Nick M           17 SET-CA                           24.07  
  5 Spaan, Travis M           18 AZOT-CA                          24.28  
  6 Asuncion-Duong, Aiden V   17 AZOT-CA                          24.36  
  7 Chang, Luke T             17 AZOT-CA                          24.65  
 
Boys 17 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Choi, Darrel P            17 AZOT-CA                          50.78  
      24.27   26.51                                                
  2 Asuncion-Duong, Aiden V   17 AZOT-CA                          52.04  
      25.08   26.96                                                
  3 Chang, Luke T             17 AZOT-CA                          52.72  
      25.30   27.42                                                
  4 Spaan, Travis M           18 AZOT-CA                          52.99  
      25.88   27.11                                                
  5 Deloney, Nick M           17 SET-CA                           53.36  
      25.52   27.84                                                
 
Boys 17 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dewing, Jonah X           17 AZOT-CA                        1:47.68  
      33.72   39.97   41.85                                        
  2 Asuncion-Duong, Aiden V   17 AZOT-CA                        1:55.13  
      35.07   40.22   41.51                                        
  3 Deloney, Nick M           17 SET-CA                         1:55.81  
      35.59   41.27   40.66                                        
  4 Spaan, Travis M           18 AZOT-CA                        1:57.75  
      26.38   29.75   31.27   30.35                                
  5 Vo, Sheldon T             17 UN-01-CA                       2:08.55  
      28.20   32.02   34.27   34.06                                
 
Boys 17 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Huynh, Aaron S            17 AZOT-CA                          54.98  
      26.79   28.19                                                
  2 Dewing, Jonah X           17 AZOT-CA                          58.37  
      28.27   30.10                                                
  3 Deloney, Nick M           17 SET-CA                         1:02.99  
      30.67   32.32                                                
 
Boys 17 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dewing, Jonah X           17 AZOT-CA                        1:01.29  
      28.30   32.99                                                
 
Boys 17 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tingen, Nate N            18 AZOT-CA                        2:18.52  
      31.20   35.20   36.34   35.78                                
  2 Chang, Luke T             17 AZOT-CA                        2:23.88  
 
Boys 17 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Choi, Darrel P            17 AZOT-CA                          55.19  
      25.96   29.23                                                
  2 Asuncion-Duong, Aiden V   17 AZOT-CA                          57.57  
      27.23   30.34                                                
  3 Deloney, Nick M           17 SET-CA                           58.77  
      26.40   32.37                                                
  4 Spaan, Travis M           18 AZOT-CA                        1:02.06  
      28.37   33.69                                                
  5 Vo, Sheldon T             17 UN-01-CA                       1:04.66  
      30.57   34.09                                                
 
Boys 17 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Asuncion-Duong, Aiden V   17 AZOT-CA                        2:11.31  
      28.39   32.27   34.42   36.23                                
 
Boys 17 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dewing, Jonah X           17 AZOT-CA                        2:00.26  
       3.46   21.39   31.71 1:03.70                                
  2 Chang, Luke T             17 AZOT-CA                        2:08.97  
      29.43   33.04   36.69   29.81                                
  3 Spaan, Travis M           18 AZOT-CA                        2:12.76  
      27.85   36.37   39.18   29.36                                
  4 Deloney, Nick M           17 SET-CA                         2:13.88  
      10.36   51.84   40.96   30.72                                
  5 Asuncion-Duong, Aiden V   17 AZOT-CA                        2:18.52