AAA "R/W" SC MEET - Meet Results

AAA "R/W" SC MEET
5/13/2017 - 5/14/2017
Anaheim, Ca USA
Updated: 5/14/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Anaheim Aquatics Association
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/14/2017 05:09 PM
              ANAHEIM AQUATICS "RW" SC MEET, Sanction #: S17-129               
                     Canyon High School Pool 5/13-14/2017                      
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Taryn A            6 SACA-CA                22.70      23.52        
  2 Garcia, Kristiana B        6 SEAL-CA                28.89      26.22        
  3 Metoyer, Violet E          6 PAGG-CA                   NT      26.46        
  4 Streeter, Ella S           6 MVN-CA                 30.77      29.30        
  5 Sinha, Esha L              6 SACA-CA                   NT      31.05        
  6 Komer, Malia H             6 SEAL-CA                   NT      31.13        
  7 Want, Teagan E             6 MVN-CA                 38.97      35.70        
  8 Mitolo, Giorgia R          5 SACA-CA                   NT      39.70        
  9 Shaw, Charlie M            6 STOP-CA                34.95      44.46        
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Taryn A            6 SACA-CA                   NT      48.62        
  2 Hua, Skylie M              6 BREA-CA              1:06.99    1:05.70        
  3 Streeter, Ella S           6 MVN-CA               1:15.11    1:09.56        
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Streeter, Ella S           6 MVN-CA               2:44.08    2:26.17        
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Metoyer, Violet E          6 PAGG-CA                   NT      26.45        
  2 Nguyen, Taryn A            6 SACA-CA                   NT      26.92        
  3 Garcia, Kristiana B        6 SEAL-CA                27.91      28.66        
  4 Streeter, Ella S           6 MVN-CA                 33.44      34.42        
  5 Want, Teagan E             6 MVN-CA                 33.64      36.87        
  6 Komer, Malia H             6 SEAL-CA                   NT      39.52        
  7 Sinha, Esha L              6 SACA-CA                   NT      42.52        
  8 Shaw, Charlie M            6 STOP-CA                42.85      48.01        
  9 Mitolo, Giorgia R          5 SACA-CA                   NT      48.09        
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hua, Skylie M              6 BREA-CA                   NT    1:00.81        
  2 Streeter, Ella S           6 MVN-CA               1:12.60    1:11.39        
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Streeter, Ella S           6 MVN-CA                 30.99      31.49        
  2 Hua, Skylie M              6 BREA-CA                41.30      34.69        
  3 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                38.80      38.71        
 -- Nguyen, Taryn A            6 SACA-CA                   NT         DQ        
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sinha, Esha L              6 SACA-CA              1:07.88    1:03.70        
  2 Streeter, Ella S           6 MVN-CA               1:06.57    1:09.53        
 -- Want, Teagan E             6 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Komer, Malia H             6 SEAL-CA                   NT         DQ        
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                   NT      29.34        
  2 Streeter, Ella S           6 MVN-CA                 39.88      37.90        
 -- Nguyen, Taryn A            6 SACA-CA                   NT         DQ        
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Want, Teagan E             6 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Metoyer, Violet E          6 PAGG-CA                   NT         DQ        
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                19.43      18.60        
  2 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 18.39      18.93        
  3 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                18.60      19.56        
  4 Bulrice, Carsyn C          8 STOP-CA                19.89      19.82        
  5 Hughes, Melody G           7 SCAL-CA                21.08      19.88        
  6 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                 21.47      20.93        
  7 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA                 18.75      21.37        
 -- Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 20.51         DQ        
WHTE - Division  
  1 Coulston, Taryn N          8 MVN-CA                 22.30      19.96        
  2 Minici, Quinn M            8 STOP-CA                   NT      20.23        
  3 Kambal, Sanu G             7 SACA-CA                26.47      20.78        
  4 Chung, Sydney Y            8 SEAL-CA                25.22      20.94        
  5 Davis, Harper C            7 SEAL-CA                31.25      21.50        
  6 Kozicki, Brooklyn G        7 RAYS-CA                22.95      22.37        
  7 Brooks, Reaghan M          7 MVN-CA                 24.49      22.53        
  8 Khanna, Maanika            7 EAST-CA                21.98      22.86        
  9 Wilson, Roxy N             7 SEAL-CA                22.30      23.84        
 10 Kramer, Sydney R           8 AAA-CA                 24.74      23.91        
 11 Cowdell, Sophia L          7 SCAL-CA                   NT      24.14        
 12 Parkan, Lily A             7 SET-CA                 22.89      24.62        
 13 Chen, Summer M             7 SACA-CA                29.65      24.89        
 14 Chiu, Serena A             7 BREA-CA                25.67      25.27        
 15 Spencer, Samantha O        7 SEAL-CA                30.14      25.32        
 16 Tadrous, Chloe E           8 STOP-CA                24.09      25.35        
 17 Lee, Liliana N             7 BREA-CA                26.39      25.49        
 18 Wilson, Liya F             8 SEAL-CA                28.31      25.95        
 19 Torres, Kaelyn             7 PAGG-CA                27.56      27.80        
 20 Mitolo, Alessandra R       8 SACA-CA                   NT      33.53        
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Eileen               8 SCAL-CA                   NT      38.09        
  2 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 43.94      40.61        
  3 Luna, Milan M              8 BREA-CA                41.27      42.33        
  4 Bulrice, Carsyn C          8 STOP-CA                46.65      42.46        
  5 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA                 41.71      43.71        
  6 Garner, Olivia G           8 SCAL-CA                44.90      44.87        
  7 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                 50.31      45.90        
  8 Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 44.07      47.44        
  9 Simampo, Emma H            8 SACA-CA                45.10      49.18        
 10 Tolkachev, Aleksandra M    7 SCAL-CA                51.33      50.01        
 11 Okuno, Alison M            8 BREA-CA              1:04.23      55.72        
 12 Lee, Bella                 8 STOP-CA              1:04.80    1:03.04        
 13 Bish, Kaylee S             7 AAA-CA                    NT    1:08.97        
 14 Yu, Sophia S               8 STOP-CA                   NT    1:26.68        
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Segesman, Paige L          7 SCAL-CA              1:29.51    1:25.58        
  2 Bulrice, Carsyn C          8 STOP-CA              1:35.08    1:37.90        
  3 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA               1:36.31    1:38.24        
  4 Luna, Milan M              8 BREA-CA              1:32.27    1:42.31        
  5 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA               1:29.98    1:44.31        
  6 McConathy, Ren S           7 MVN-CA               1:45.02    1:48.24        
 -- Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA               1:40.49         DQ        
WHTE - Division  
  1 Alfaham, Jana A            8 SEAL-CA                   NT    1:30.56        
  2 Coulston, Taryn N          8 MVN-CA               1:47.49    1:36.64        
  3 Chung, Sydney Y            8 SEAL-CA                   NT    1:41.01        
  4 Parkan, Lily A             7 SET-CA               1:47.36    1:45.74        
  5 Minici, Quinn M            8 STOP-CA                   NT    1:48.21        
  6 Bartelli, Alyssa N         8 STOP-CA              2:05.92    1:51.07        
  7 Kozicki, Brooklyn G        7 RAYS-CA                   NT    1:52.30        
  8 Berch, Brookelynn J        7 PAGG-CA              1:56.93    1:52.93        
  9 Khanna, Maanika            7 EAST-CA              1:56.60    1:53.21        
 10 Kramer, Sydney R           8 AAA-CA               1:57.76    1:56.76        
 11 Davis, Harper C            7 SEAL-CA              2:03.23    1:58.79        
 12 Kambal, Sanu G             7 SACA-CA                   NT    2:00.07        
 13 Wilson, Liya F             8 SEAL-CA                   NT    2:00.08        
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Segesman, Paige L          7 SCAL-CA                23.34      21.24        
  2 Coulston, Taryn N          8 MVN-CA                 24.84      22.47        
  3 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                24.12      22.65        
  4 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 22.81      22.67        
  5 Hughes, Melody G           7 SCAL-CA                26.12      23.64        
  6 Bulrice, Carsyn C          8 STOP-CA                25.36      24.27        
  6 Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 25.77      24.27        
  8 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA                 24.43      24.86        
  9 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                 24.49      25.12        
 10 Wilson, Roxy N             7 SEAL-CA                23.68      25.16        
 11 Kambal, Sanu G             7 SACA-CA                25.67      25.39        
 12 Parkan, Lily A             7 SET-CA                 26.57      25.61        
 13 Brooks, Reaghan M          7 MVN-CA                 25.08      25.64        
 14 Kozicki, Brooklyn G        7 RAYS-CA                24.91      26.55        
WHTE - Division  
  1 Minici, Quinn M            8 STOP-CA                   NT      23.00        
  2 Chung, Sydney Y            8 SEAL-CA                   NT      25.80        
  3 Davis, Harper C            7 SEAL-CA                29.08      25.97        
  4 Khanna, Maanika            7 EAST-CA                28.59      26.06        
  5 Berch, Brookelynn J        7 PAGG-CA                26.67      27.14        
  6 Lee, Liliana N             7 BREA-CA                29.25      29.39        
  7 Chen, Summer M             7 SACA-CA                27.16      29.90        
  8 Spencer, Samantha O        7 SEAL-CA                35.45      29.92        
  9 Wilson, Liya F             8 SEAL-CA                   NT      30.71        
 10 Tadrous, Chloe E           8 STOP-CA                28.47      31.18        
 11 Chiu, Serena A             7 BREA-CA                32.30      32.20        
 12 Torres, Kaelyn             7 PAGG-CA                40.12      37.07        
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 50.35      49.67        
  2 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                 52.55      52.55        
  3 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA                 55.52      53.57        
  4 Luna, Milan M              8 BREA-CA                50.40      54.07        
  5 Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 56.76      59.22        
 -- Simampo, Emma H            8 SACA-CA                52.23         DQ        
WHTE - Division  
  1 Kozicki, Brooklyn G        7 RAYS-CA                58.24    1:02.55        
  2 Bartelli, Alyssa N         8 STOP-CA              1:01.80    1:05.54        
  3 Lee, Bella                 8 STOP-CA              1:09.79    1:05.83        
  4 Bish, Kaylee S             7 AAA-CA                    NT    1:08.96        
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 25.21      25.92        
  2 Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 24.43      26.52        
  3 Simampo, Emma H            8 SACA-CA                25.24      26.63        
  4 Luna, Milan M              8 BREA-CA                24.89      26.88        
  5 Bharath, Diya              8 BREA-CA                26.67      27.22        
WHTE - Division  
  1 Song, Eileen               8 SCAL-CA                   NT      23.57        
  2 Garner, Olivia G           8 SCAL-CA                29.57      28.13        
  3 Bulrice, Carsyn C          8 STOP-CA                30.27      29.44        
  4 Lee, Bella                 8 STOP-CA                32.99      31.54        
  5 Trani, Romi J              7 SCAL-CA                31.84      34.03        
  6 Tolkachev, Aleksandra M    7 SCAL-CA                   NT      37.07        
 -- McConathy, Ren S           7 MVN-CA                 30.10         DQ        
 -- Yu, Sophia S               8 STOP-CA                   NT         DQ        
 -- Okuno, Alison M            8 BREA-CA                   NT         DQ        
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Segesman, Paige L          7 SCAL-CA                55.23      51.13        
  2 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 56.44      56.79        
  3 Coulston, Taryn N          8 MVN-CA               1:00.73    1:00.09        
  4 Bartelli, Alyssa N         8 STOP-CA              1:01.49    1:04.21        
  5 McConathy, Ren S           7 MVN-CA               1:02.44    1:04.44        
 -- Khanna, Maanika            7 EAST-CA              1:00.17         DQ        
 -- Luna, Milan M              8 BREA-CA                54.40        DFS        
WHTE - Division  
  1 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                   NT      59.04        
  2 Chung, Sydney Y            8 SEAL-CA                   NT    1:00.14        
  3 Kambal, Sanu G             7 SACA-CA                   NT    1:01.83        
  4 Tadrous, Chloe E           8 STOP-CA              1:06.26    1:06.21        
  5 Lee, Liliana N             7 BREA-CA              1:24.93    1:08.82        
 -- Brooks, Reaghan M          7 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Davis, Harper C            7 SEAL-CA              1:25.91         DQ        
 -- Wilson, Liya F             8 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Cowdell, Sophia L          7 SCAL-CA                   NT         DQ        
 -- Mitolo, Alessandra R       8 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Chen, Summer M             7 SACA-CA                   NT         DQ        
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Ren S           7 MVN-CA                 21.91      21.90        
  2 Song, Eileen               8 SCAL-CA                25.03      22.06        
  3 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 21.61      22.12        
  4 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA                 21.55      23.54        
  5 Bharath, Diya              8 BREA-CA                23.22      23.94        
  6 Simampo, Emma H            8 SACA-CA                24.67      25.02        
  7 Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 24.52      25.20        
WHTE - Division  
  1 Bulrice, Carsyn C          8 STOP-CA                   NT      26.11        
  2 Garner, Olivia G           8 SCAL-CA                27.05      26.40        
  3 Tolkachev, Aleksandra M    7 SCAL-CA                29.54      27.54        
  4 Bartelli, Alyssa N         8 STOP-CA                26.48      30.31        
  5 Trani, Romi J              7 SCAL-CA                   NT      32.11        
 -- Bish, Kaylee S             7 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Okuno, Alison M            8 BREA-CA                34.38         DQ        
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Segesman, Paige L          7 SCAL-CA                50.04      46.33        
  2 Rabe, Paloma J             7 SEAL-CA                51.47      47.22        
  3 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA                 48.20      56.26        
WHTE - Division  
  1 Hughes, Melody G           7 SCAL-CA                   NT      54.15        
  2 Coulston, Taryn N          8 MVN-CA               1:00.81      54.84        
  3 Kambal, Sanu G             7 SACA-CA                   NT      55.61        
  4 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA                 57.89      57.97        
  5 Wilson, Roxy N             7 SEAL-CA                   NT    1:00.65        
  6 Chung, Sydney Y            8 SEAL-CA                   NT    1:00.90        
  7 Berch, Brookelynn J        7 PAGG-CA                   NT    1:11.69        
  8 Bartelli, Alyssa N         8 STOP-CA                   NT    1:13.28        
  9 Tadrous, Chloe E           8 STOP-CA              1:15.16    1:14.31        
 -- Brooks, Reaghan M          7 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Parkan, Lily A             7 SET-CA                    NT         DQ        
 -- Minici, Quinn M            8 STOP-CA                   NT         DQ        
 -- Chen, Summer M             7 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA                 58.22         NS        
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mandel, Lexi J             8 NBS-CA               1:46.90    1:45.36        
  2 Taylor, Vivian S           7 MVN-CA               1:53.85    1:46.38        
  3 Bharath, Diya              8 BREA-CA              1:51.71    1:52.70        
  4 Schmitt, Scarlett          8 NBS-CA               1:54.28    1:59.66        
 -- Simampo, Emma H            8 SACA-CA              1:52.57         DQ        
WHTE - Division  
  1 Song, Eileen               8 SCAL-CA                   NT    1:38.95        
 -- Kozicki, Brooklyn G        7 RAYS-CA                   NT         DQ        
 -- Bartelli, Alyssa N         8 STOP-CA                   NT         DQ        
 -- Garner, Olivia G           8 SCAL-CA              2:19.64         DQ        
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    1:30.98        
     1) Lazarit, Zeliyah H 8            2) Kramer, Sydney R 8             
     3) Bish, Kaylee S 7                4) Boice, Nicole P 8              
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dimitriadis, Alyssa L     10 EAST-CA                35.95      33.04     9  
  2 Del Villar, Sofia P       10 NBS-CA                 34.43      33.25     7  
  3 Grubb, Payton A            9 MVN-CA                 36.33      34.43        
  4 Huey, Jaden L             10 SCAL-CA                36.03      34.47        
  5 Nove, Sheridan R          10 MVN-CA                 34.75      34.51        
  6 Maeda, Sayaka             10 STOP-CA                35.15      34.65        
  7 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA                 33.99      34.71        
  8 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA                34.88      34.72        
  9 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET           35.61      34.96        
  9 Moon, Stacey Y            10 SCAL-CA                36.21      34.96        
 11 Templanza, Julien C       10 AAA-CA                 35.25      35.00        
 12 Alger, Jayen Bernardine   10 AAA-CA                 35.46      35.01        
 13 Gomez, Emma O              9 MVN-CA                 36.56      35.10        
 14 Lee, Norah C              10 MVN-CA                 35.96      35.32        
 15 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                 35.38      35.92        
 16 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA                35.58      37.10        
 17 McCarthy, Catherine V      9 SET-CA                 36.34      37.86        
 18 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                36.40      38.04        
WHTE - Division  
  1 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA                    NT      34.46        
  2 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA                 37.33      35.80        
  3 Boice, Nicole P            8 AAA-CA                 38.50      35.97        
  4 Burke, Sadie E            10 AAA-CA                 39.82      36.03        
  5 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA                38.00      37.28        
  6 Patel, Sara M             10 AAA-CA                 37.10      37.47        
  7 Le, Layla H               10 SET-CA                 38.35      37.62        
  8 Boonruang, Panus           9 AAA-CA                 37.32      37.63        
  9 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA                 37.57      37.70        
 10 Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA                40.40      37.76        
 11 Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA                 38.72      38.16        
 12 Teger, Carley A            9 ORCA-CA                37.18      39.18        
 13 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                 39.19      39.51        
 14 Templanza, Jamie C         9 AAA-CA                 38.32      40.00        
 15 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                 42.80      40.23        
 16 Boado, Felisa E            8 SET-CA                 39.19      40.74        
 17 Teger, Chloe H             7 ORCA-CA                40.26      41.13        
 18 Lambert, Kristin D        10 ORCA-CA                39.80      41.17        
 19 Schmitt, Ava               9 NBS-CA                 44.26      41.90        
 20 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA                41.45      42.01        
 21 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA                 42.29      43.36        
 22 Young, Isabella M          9 BREA-CA                45.05      44.05        
 23 Wang, Iris I               9 AAA-CA                 48.32      48.81        
 24 Brown, Maycie T            9 AAA-CA                    NT      49.05        
 25 Kumar, Diya N              7 SACA-CA                50.63      50.97        
 26 Asar, Leila M              9 MVN-CA                 52.11      51.10        
 27 Denton, Riley S            8 ORCA-CA                47.91      51.54        
 28 Trani, Jenna F             9 SCAL-CA                46.80      53.29        
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Liu, Joey W               10 BREA-CA              1:20.55    1:11.14     6  
  2 Manriquez, Paloma S       10 SACA-CA              1:15.73    1:12.66        
  3 Dimitriadis, Alyssa L     10 EAST-CA              1:17.13    1:14.64        
  4 Mom, Angelica S            8 BREA-CA              1:15.22    1:14.84        
  5 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA              1:15.05    1:15.00        
  6 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET         1:15.52    1:16.58        
  7 Gomez, Emma O              9 MVN-CA               1:21.24    1:17.79        
  8 Flynn, Lucy J              9 ORCA-CA              1:17.59    1:18.56        
  9 Hoang, Alana M            10 SET-CA               1:19.82    1:19.51        
 10 O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA              1:18.62    1:19.65        
 11 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA               1:18.26    1:20.51        
 12 Burke, Sadie E            10 AAA-CA               1:20.95    1:20.98        
 13 Templanza, Julien C       10 AAA-CA               1:19.47    1:21.81        
 14 Grubb, Payton A            9 MVN-CA               1:21.46    1:24.71        
 15 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA              1:20.65    1:26.72        
 -- Carter, Bianca S          10 STOP-CA              1:17.01         DQ        
WHTE - Division  
  1 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA                    NT    1:15.74        
  2 Nesland, Lily J            9 SACA-CA              1:21.88    1:17.71        
  3 Lee, Norah C              10 MVN-CA               1:22.13    1:19.29        
  4 Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA              1:25.87    1:20.00        
  5 Huey, Jaden L             10 SCAL-CA              1:23.68    1:21.63        
  6 Sauser, Makena G          10 NBS-CA               1:23.82    1:22.58        
  7 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA               1:24.76    1:22.78        
  8 Teger, Carley A            9 ORCA-CA              1:25.66    1:23.51        
  9 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA              1:30.24    1:23.77        
 10 Foley, Abigail L          10 ORCA-CA              1:35.04    1:23.89        
 11 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA              1:23.26    1:24.06        
 12 Loh, Angelina J           10 BREA-CA              1:24.66    1:24.69        
 13 Patel, Sara M             10 AAA-CA               1:23.79    1:24.74        
 14 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA               1:28.04    1:25.47        
 15 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA               1:27.47    1:27.55        
 16 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA              1:27.00    1:28.21        
 17 Kozicki, Avery S           9 RAYS-CA              1:39.95    1:28.92        
 18 Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA               1:25.73    1:30.49        
 19 McArthur, Amanda M         9 ORCA-CA              1:26.90    1:30.50        
 20 Sauers, Kaelyn A          10 SET-CA               1:34.46    1:30.59        
 21 Chen, Calista              9 BREA-CA              1:28.76    1:32.11        
 22 Lambert, Kristin D        10 ORCA-CA              1:38.54    1:33.56        
 23 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA               1:35.33    1:33.74        
 24 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA               1:39.82    1:34.36        
 25 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA              1:44.92    1:37.63        
 26 Ibraheem, Danya            9 SCAL-CA              1:42.91    1:38.28        
 27 Obeso, London C           10 BREA-CA              1:41.81    1:38.74        
 28 Comire, Ella R            10 AAA-CA               1:42.21    1:39.69        
 29 Ferrari, Adrie G          10 SET-CA                    NT    1:39.81        
 30 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA              1:35.35    1:40.23        
 31 Equitz, Peyton C           9 AAA-CA                    NT    1:40.24        
 32 You, Katelynn              9 AAA-CA               1:41.09    1:40.43        
 33 Nguyen, Sophie             8 MVN-CA               1:39.47    1:41.91        
 34 Young, Isabella M          9 BREA-CA              1:45.36    1:42.65        
 35 Manarang, Allyson A        9 MVN-CA               1:47.26    1:43.05        
 36 Tran, Kim N                9 AAA-CA               1:50.28    1:46.19        
 37 Lee, Stephanie L           9 AAA-CA               2:11.53    1:49.32        
 38 Brown, Maycie T            9 AAA-CA                    NT    1:49.70        
 39 Asar, Leila M              9 MVN-CA               2:01.96    1:49.77        
 40 Nygryn, Charlotte E       10 SEAL-CA                   NT    1:52.33        
 41 Larson, Karina M          10 MVN-CA               1:47.40    1:53.30        
 -- Schmitt, Ava               9 NBS-CA               1:40.57         DQ        
 -- Zhong, Aleena H            9 BREA-CA              1:47.68        DFS        
 -- Castulo, Julyanne C       10 MVN-CA                    NT        DFS        
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Del Villar, Sofia P       10 NBS-CA               2:46.29    2:39.11        
  2 Mom, Angelica S            8 BREA-CA              2:45.37    2:39.35        
  3 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET         2:53.78    2:46.47        
  4 Gomez, Emma O              9 MVN-CA               2:53.33    2:49.25        
  5 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA               2:55.97    2:54.72        
WHTE - Division  
  1 Yasuda, Renee             10 SACA-CA                   NT    2:36.25        
  2 Alger, Jayen Bernardine   10 AAA-CA                    NT    2:57.05        
  3 Grubb, Payton A            9 MVN-CA               3:03.77    2:57.51        
  4 Huey, Jaden L             10 SCAL-CA              2:58.68    2:59.49        
  5 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA              3:13.93    3:04.06        
  6 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA                   NT    3:10.10        
  7 Lund, Alexandra N          8 MVN-CA                    NT    3:16.30        
  8 Kumar, Diya N              7 SACA-CA                   NT    4:00.22        
 
Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sato, Gillian R           10 STOP-CA              2:42.01    6:23.70    28  
  2 Tolkachev, Katerina A     10 SCAL-CA              2:42.01    6:41.77    11  
  3 Yang, Jessica H           10 AAA-CA               2:42.01    6:50.18     4  
  4 Gomez, Emma O              9 MVN-CA               2:53.33    7:30.10        
  5 Moon, Stacey Y            10 SCAL-CA              2:54.99    7:38.29        
  6 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA               2:47.99    7:38.90        
  7 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA               2:55.97    8:03.11        
WHTE - Division  
  1 Nove, Sheridan R          10 MVN-CA                    NT    7:19.73        
  2 Lee, Norah C              10 MVN-CA               2:57.43    7:45.38        
  3 Grubb, Payton A            9 MVN-CA               3:03.77    7:51.80        
  4 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA               3:11.30    8:08.07        
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kashima, Kenna M          10 SCAL-CA                42.14      39.60        
  2 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA                 40.65      39.85        
  3 Grubb, Payton A            9 MVN-CA                 41.01      40.05        
  4 Dimitriadis, Alyssa L     10 EAST-CA                40.67      40.09        
  5 O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA                40.72      40.13        
  6 Patel, Sara M             10 AAA-CA                 41.91      40.73        
  7 Manriquez, Paloma S       10 SACA-CA                42.06      40.89        
  8 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA                 41.46      41.32        
  9 Mom, Angelica S            8 BREA-CA                42.00      41.59        
 10 Sauser, Makena G          10 NBS-CA                 42.57      41.93        
 11 Dinh, Keira N              8 SACA-CA                40.92      41.94        
 12 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA                40.53      41.96        
 13 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA                43.04      41.97        
 14 Del Villar, Sofia P       10 NBS-CA                 43.82      42.17        
 15 Carter, Bianca S          10 STOP-CA                42.33      42.18        
 16 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA                43.53      43.27        
 17 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET           42.18      43.47        
 18 Lee, Norah C              10 MVN-CA                 42.27      45.10        
 19 Hoang, Alana M            10 SET-CA                 43.59      45.26        
 20 Yotter, Faith A            9 PAGG-CA                43.94      45.74        
 21 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                42.47      46.42        
 -- Chen, Calista              9 BREA-CA                43.37         DQ        
 -- Carreon, Chanelle A        9 AAA-CA                 44.18         DQ        
WHTE - Division  
  1 Ko, Hannah A              10 SACA-CA                   NT      43.92        
  2 Boonruang, Panus           9 AAA-CA                 44.41      44.94        
  3 Lund, Alexandra N          8 MVN-CA                 44.96      45.18        
  4 Templanza, Jamie C         9 AAA-CA                 48.28      45.83        
  5 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA                 46.67      46.16        
  6 Flynn, Lucy J              9 ORCA-CA                50.08      46.69        
  7 Nguyen, Sophie             8 MVN-CA                 46.24      46.99        
  8 You, Katelynn              9 AAA-CA                 46.71      47.38        
  9 Teger, Carley A            9 ORCA-CA                47.97      47.50        
 10 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                 48.73      47.91        
 11 Loh, Angelina J           10 BREA-CA                47.68      48.15        
 12 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA                45.92      48.31        
 12 Ferrari, Adrie G          10 SET-CA                 55.55      48.31        
 14 Lambert, Kristin D        10 ORCA-CA                51.30      49.36        
 15 Schmitt, Ava               9 NBS-CA                 51.67      49.63        
 16 Comire, Ella R            10 AAA-CA                 53.00      50.38        
 17 Ibraheem, Danya            9 SCAL-CA                53.18      50.42        
 18 Equitz, Peyton C           9 AAA-CA                 52.57      51.32        
 19 Tran, Kim N                9 AAA-CA                 56.24      51.87        
 20 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA                 52.59      52.14        
 21 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA                49.60      52.29        
 22 Zhong, Aleena H            9 BREA-CA                53.07      54.57        
 23 Lee, Stephanie L           9 AAA-CA                 56.34      54.59        
 24 Alfaham, Farida A          9 SEAL-CA                   NT      56.09        
 25 Young, Isabella M          9 BREA-CA                59.89      56.40        
 26 Larson, Karina M          10 MVN-CA                 53.71      57.15        
 27 Castulo, Julyanne C       10 MVN-CA                    NT      57.75        
 28 Nygryn, Charlotte E       10 SEAL-CA                   NT      57.86        
 29 Padgett, Gracie C          9 SET-CA                 55.33    1:01.35        
 30 Obeso, London C           10 BREA-CA                55.21    1:02.13        
 31 Contreras, Ava O           9 MVN-CA               1:04.25    1:02.69        
 32 Brown, Maycie T            9 AAA-CA                    NT    1:04.04        
 -- Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA                46.46         DQ        
 -- Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA                 48.54         DQ        
 -- Kunkle, Ella K             9 ORCA-CA                   NT         DQ        
 -- Yasuda, Renee             10 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Kozicki, Avery S           9 RAYS-CA                50.25         DQ        
 -- Teger, Chloe H             7 ORCA-CA                46.97         DQ        
 -- Kumar, Diya N              7 SACA-CA                58.72        DFS        
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mom, Angelica S            8 BREA-CA              1:30.30    1:27.06        
  2 Grubb, Payton A            9 MVN-CA               1:29.25    1:27.22        
  3 Kashima, Kenna M          10 SCAL-CA              1:31.50    1:27.69        
  4 McCarthy, Catherine V      9 SET-CA               1:31.14    1:30.75        
  5 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA              1:29.63    1:31.06        
  6 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET         1:36.27    1:31.35        
  7 Lee, Norah C              10 MVN-CA               1:32.05    1:31.88        
  7 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA              1:32.37    1:31.88        
  9 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA               1:31.27    1:32.06        
 10 O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA              1:33.37    1:33.21        
 11 Alger, Jayen Bernardine   10 AAA-CA               1:33.48    1:33.27        
 12 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA               1:33.38    1:34.56        
 13 Boonruang, Panus           9 AAA-CA               1:35.02    1:35.68        
 14 Hoang, Alana M            10 SET-CA               1:33.56    1:37.19        
 -- Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA               1:31.32         DQ        
 -- Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA              1:33.37         DQ        
WHTE - Division  
  1 Maeda, Sayaka             10 STOP-CA              1:39.32    1:32.98        
  2 Yasuda, Renee             10 SACA-CA                   NT    1:34.77        
  3 Templanza, Jamie C         9 AAA-CA               1:38.02    1:38.35        
  4 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                    NT    1:41.23        
  5 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA              1:39.42    1:41.65        
  6 Kozicki, Avery S           9 RAYS-CA              1:43.66    1:41.90        
  7 Moon, Stacey Y            10 SCAL-CA              1:47.58    1:42.20        
  8 Huey, Jaden L             10 SCAL-CA              1:37.27    1:42.21        
  9 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA              1:39.49    1:44.01        
 10 Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA                    NT    1:46.75        
 11 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA                    NT    1:48.41        
 12 Wang, Iris I               9 AAA-CA                    NT    1:48.88        
 13 Schmitt, Ava               9 NBS-CA               1:50.70    1:56.09        
 14 Padgett, Gracie C          9 SET-CA               2:00.52    1:57.35        
 15 Asar, Leila M              9 MVN-CA               1:55.42    1:57.86        
 16 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA                    NT    1:59.92        
 17 Boado, Felisa E            8 SET-CA                    NT    2:01.91        
 18 Denton, Riley S            8 ORCA-CA              2:23.81    2:12.08        
 -- Teger, Carley A            9 ORCA-CA              1:38.68         DQ        
 -- Kumar, Diya N              7 SACA-CA              2:08.09         DQ        
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Del Villar, Sofia P       10 NBS-CA                 47.59      44.83        
  2 Alger, Jayen Bernardine   10 AAA-CA                 45.98      45.03        
  3 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA                 45.97      45.45        
  4 Le, Layla H               10 SET-CA                 47.60      45.87        
  5 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA                 46.01      46.00        
  6 Nove, Sheridan R          10 MVN-CA                 48.76      46.22        
  7 Yasuda, Renee             10 SACA-CA                47.96      46.40        
  8 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA                47.52      46.48        
  9 Templanza, Julien C       10 AAA-CA                 48.23      47.06        
 10 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA                47.12      47.14        
 11 Teger, Carley A            9 ORCA-CA                47.17      48.80        
 12 Boonruang, Panus           9 AAA-CA                 49.47      50.54        
 13 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA                47.87      51.91        
 -- Mom, Angelica S            8 BREA-CA                47.21        DFS        
WHTE - Division  
  1 Boice, Nicole P            8 AAA-CA                 52.29      46.60        
  2 Young, Isabella M          9 BREA-CA                53.96      48.22        
  3 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET           49.97      48.63        
  4 Templanza, Jamie C         9 AAA-CA                 52.66      49.30        
  5 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA                51.59      49.52        
  6 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA               1:00.39      51.25        
  7 Patel, Sara M             10 AAA-CA                 51.17      51.54        
  8 Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA                 51.30      52.35        
  9 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA               1:00.15      52.93        
 10 Lambert, Kristin D        10 ORCA-CA                57.26      52.95        
 11 Schmitt, Ava               9 NBS-CA                 53.94      53.02        
 12 Denton, Riley S            8 ORCA-CA                51.75      53.48        
 13 McCarthy, Catherine V      9 SET-CA                    NT      54.24        
 14 Teger, Chloe H             7 ORCA-CA                53.81      54.70        
 15 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                52.56      54.78        
 16 Padgett, Gracie C          9 SET-CA                 54.25      55.67        
 17 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA                 51.96      55.79        
 18 Boado, Felisa E            8 SET-CA               1:02.70      56.33        
 19 Wang, Iris I               9 AAA-CA               1:04.80      57.20        
 20 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA                 59.88      58.11        
 21 Kumar, Diya N              7 SACA-CA                58.53      58.52        
 22 Trani, Jenna F             9 SCAL-CA                56.68    1:00.27        
 -- O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA                55.03         DQ        
 -- Brown, Maycie T            9 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Okuno, Lindsey M          10 BREA-CA                   NT         DQ        
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Liu, Joey W               10 BREA-CA              1:41.71    1:30.63    13  
  2 Dinh, Keira N              8 SACA-CA              1:41.44    1:39.95        
  3 Loh, Angelina J           10 BREA-CA              1:44.93    1:40.61        
  4 Flynn, Lucy J              9 ORCA-CA              1:43.79    1:41.17        
  5 Lee, Norah C              10 MVN-CA               1:42.33    1:41.66        
  6 Templanza, Julien C       10 AAA-CA               1:45.62    1:41.71        
  7 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA              1:41.75    1:42.01        
  8 Foley, Abigail L          10 ORCA-CA              1:43.50    1:43.05        
  9 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA               1:41.34    1:43.64        
 10 Mom, Angelica S            8 BREA-CA              1:43.39    1:44.15        
 11 Chen, Calista              9 BREA-CA              1:48.95    1:44.18        
 12 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET         1:48.03    1:45.69        
 12 Templanza, Jamie C         9 AAA-CA               1:46.45    1:45.69        
 14 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA              1:47.61    1:52.08        
 15 Yotter, Faith A            9 PAGG-CA              1:45.53    2:01.88        
WHTE - Division  
  1 Ko, Hannah A              10 SACA-CA                   NT    1:40.95        
  2 Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA              1:51.26    1:42.19        
  3 Nesland, Lily J            9 SACA-CA              1:58.36    1:43.15        
  4 Larson, Karina M          10 MVN-CA               1:49.93    1:46.47        
  5 Gomez, Emma O              9 MVN-CA               1:49.31    1:48.26        
  6 Young, Isabella M          9 BREA-CA              1:53.98    1:49.64        
  7 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA              1:53.80    1:49.94        
  8 Boonruang, Panus           9 AAA-CA               1:53.51    1:51.12        
  9 Ibraheem, Danya            9 SCAL-CA              1:52.61    1:51.66        
 10 Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA                    NT    1:53.25        
 11 Padgett, Gracie C          9 SET-CA               1:55.36    1:53.76        
 12 Teger, Chloe H             7 ORCA-CA                   NT    1:55.75        
 13 Lambert, Kristin D        10 ORCA-CA              2:00.80    1:56.80        
 14 Carreon, Chanelle A        9 AAA-CA               1:57.33    1:56.97        
 15 Manarang, Allyson A        9 MVN-CA               2:14.62    1:57.40        
 16 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                    NT    2:01.77        
 17 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA                    NT    2:02.89        
 18 Zhong, Aleena H            9 BREA-CA              2:20.07    2:03.84        
 19 Ferrari, Adrie G          10 SET-CA                    NT    2:04.85        
 20 Comire, Ella R            10 AAA-CA               2:08.12    2:07.96        
 21 Sauers, Kaelyn A          10 SET-CA               2:07.26    2:08.82        
 22 Lee, Stephanie L           9 AAA-CA                    NT    2:09.78        
 23 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA               2:11.59    2:10.61        
 24 Equitz, Peyton C           9 AAA-CA               2:18.64    2:14.01        
 25 Kunkle, Ella K             9 ORCA-CA                   NT    2:14.43        
 26 Yee, Abby B                9 SEAL-CA                   NT    2:27.29        
 -- Contreras, Ava O           9 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- You, Katelynn              9 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Obeso, London C           10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Schmitt, Ava               9 NBS-CA               1:56.69         DQ        
 -- Kumar, Diya N              7 SACA-CA                   NT        DFS        
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Liu, Joey W               10 BREA-CA                39.13      36.97        
  2 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET           39.68      38.48        
  3 Carter, Bianca S          10 STOP-CA                39.08      39.77        
  4 Dinh, Keira N              8 SACA-CA                40.38      39.92        
  5 Templanza, Julien C       10 AAA-CA                 40.73      40.49        
  6 Ro, Ava H                 10 STOP-CA                41.60      40.98        
WHTE - Division  
  1 Yasuda, Renee             10 SACA-CA                   NT      37.44        
  2 Rabe, Luciana V            9 SEAL-CA                44.25      38.52        
  3 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA                44.99      39.08        
  4 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA                 42.83      40.72        
  5 Grubb, Payton A            9 MVN-CA                 42.80      42.64        
  6 Lee, Norah C              10 MVN-CA                 45.41      42.78        
  7 Yotter, Faith A            9 PAGG-CA                42.11      43.40        
  8 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA                 43.78      43.53        
  9 Hoang, Alana M            10 SET-CA                 45.14      43.69        
 10 Burke, Sadie E            10 AAA-CA                 49.85      45.00        
 11 Flynn, Lucy J              9 ORCA-CA                46.56      45.10        
 12 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA                45.30      46.02        
 13 Lazarit, Zeliyah H         8 AAA-CA                 47.81      46.12        
 14 O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA                46.11      46.31        
 15 Carreon, Chanelle A        9 AAA-CA                 45.39      46.33        
 16 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA                 43.78      46.45        
 17 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA                 47.78      46.55        
 18 Nguyen, Sophie             8 MVN-CA                 52.56      46.99        
 19 Foley, Abigail L          10 ORCA-CA                   NT      47.75        
 20 Peregrini, Leah R          9 MVN-CA                 50.57      48.10        
 21 Lund, Alexandra N          8 MVN-CA                 48.45      48.12        
 22 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                46.83      48.42        
 23 McArthur, Amanda M         9 ORCA-CA                49.15      48.73        
 24 Rhodes, Leyla I           10 AAA-CA               1:06.89      49.58        
 25 Ibraheem, Danya            9 SCAL-CA                53.36      51.65        
 26 Borning, Ainsley L         9 AAA-CA                 51.19      52.82        
 27 Kunkle, Ella K             9 ORCA-CA                   NT      54.19        
 28 Asar, Leila M              9 MVN-CA                    NT      54.36        
 29 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA                50.18      54.72        
 30 Equitz, Peyton C           9 AAA-CA                    NT      55.69        
 31 Teger, Chloe H             7 ORCA-CA                55.19      56.09        
 32 Larson, Karina M          10 MVN-CA                 53.46      56.22        
 33 Castulo, Julyanne C       10 MVN-CA                    NT      56.69        
 34 Tran, Kim N                9 AAA-CA                    NT    1:03.08        
 35 Contreras, Ava O           9 MVN-CA                    NT    1:03.16        
 -- Schmitt, Ava               9 NBS-CA               1:03.79         NS        
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kashima, Kenna M          10 SCAL-CA              1:34.97    1:30.91        
  2 Bharath, Prerna           10 BREA-CA              1:30.55    1:31.18        
  3 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA               1:35.55    1:33.01        
  4 McCarthy, Catherine V      9 SET-CA               1:32.14    1:39.18        
 -- Nove, Sheridan R          10 MVN-CA               1:35.39         DQ        
 -- Gomez, Emma O              9 MVN-CA               1:33.74         DQ        
WHTE - Division  
  1 Tolkachev, Katerina A     10 SCAL-CA              1:46.82    1:26.03        
  2 Templanza, Julien C       10 AAA-CA                    NT    1:35.48        
  3 Zanganeh, Ariana L        10 AAA-CA                    NT    1:35.51        
  4 Maeda, Sayaka             10 STOP-CA                   NT    1:35.70        
  5 Moon, Stacey Y            10 SCAL-CA              1:45.25    1:38.00        
  6 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA                   NT    1:40.06        
  7 Alger, Jayen Bernardine   10 AAA-CA               1:43.25    1:40.29        
  8 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA               1:41.42    1:41.06        
  9 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA                    NT    1:42.89        
 10 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA                    NT    1:46.38        
 11 Hoang, Alana M            10 SET-CA                    NT    1:47.23        
 12 Grubb, Payton A            9 MVN-CA               1:39.50    1:50.70        
 13 Lambert, Kristin D        10 ORCA-CA              2:00.00    1:51.67        
 14 Patel, Sara M             10 AAA-CA                    NT    1:53.21        
 15 Burke, Sadie E            10 AAA-CA                    NT    1:53.58        
 16 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA              2:11.75    2:01.13        
 17 Boado, Felisa E            8 SET-CA                    NT    2:03.04        
 18 Asar, Leila M              9 MVN-CA                    NT    2:03.41        
 19 Kumar, Diya N              7 SACA-CA              2:26.17    2:24.01        
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA               1:28.22    1:25.85        
  2 Carter, Bianca S          10 STOP-CA              1:31.39    1:26.10        
  3 Gomez, Emma O              9 MVN-CA               1:29.05    1:26.44        
  4 Mom, Angelica S            8 BREA-CA              1:26.83    1:26.74        
  5 Ro, Ava H                 10 STOP-CA              1:27.60    1:26.81        
  6 Templanza, Julien C       10 AAA-CA               1:31.18    1:28.74        
  7 Hoang, Alana M            10 SET-CA               1:29.08    1:29.45        
  8 Grubb, Payton A            9 MVN-CA               1:27.17    1:29.56        
  9 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA              1:29.43    1:31.50        
 10 Massucco, Sydnie I         8 MVN-CA               1:31.65    1:33.35        
 11 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA               1:33.97    1:34.35        
 12 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA              1:32.00    1:37.23        
WHTE - Division  
  1 Nesland, Lily J            9 SACA-CA              1:34.50    1:31.92        
  2 Sauser, Makena G          10 NBS-CA               1:41.05    1:33.69        
  3 McCarthy, Andera C         8 NBS-CA               1:37.01    1:34.23        
  4 Ko, Hannah A              10 SACA-CA                   NT    1:35.24        
  5 Boonruang, Panus           9 AAA-CA               1:36.46    1:35.30        
  6 Teger, Carley A            9 ORCA-CA              1:35.87    1:35.48        
  7 Huey, Jaden L             10 SCAL-CA              1:36.38    1:35.54        
  8 Templanza, Jamie C         9 AAA-CA               1:39.03    1:35.89        
  9 Hazeltine, Riley E         9 SCAL-CA              1:38.56    1:37.92        
 10 O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA              1:38.50    1:37.93        
 11 Loh, Angelina J           10 BREA-CA              1:41.04    1:38.90        
 12 Chen, Calista              9 BREA-CA              1:39.85    1:40.15        
 13 Lund, Alexandra N          8 MVN-CA               1:37.24    1:40.20        
 14 McArthur, Amanda M         9 ORCA-CA              1:40.98    1:41.60        
 15 Nguyen, Sophie             8 MVN-CA               1:46.51    1:42.48        
 16 Abshier, Angelina G        9 SCAL-CA              1:42.12    1:44.97        
 17 Sauers, Kaelyn A          10 SET-CA               1:52.35    1:46.48        
 18 You, Katelynn              9 AAA-CA               1:55.16    1:46.49        
 19 Oliveros, Gracielle T      9 BREA-CA              1:41.73    1:47.26        
 20 Ferrari, Adrie G          10 SET-CA                    NT    1:50.36        
 21 Manarang, Allyson A        9 MVN-CA                    NT    1:52.27        
 22 Kozicki, Avery S           9 RAYS-CA              1:43.83    1:53.44        
 23 Tran, Kim N                9 AAA-CA               1:50.26    1:57.20        
 24 Schmitt, Ava               9 NBS-CA               1:50.33    1:57.34        
 25 Asar, Leila M              9 MVN-CA               2:00.87    1:59.07        
 26 Young, Isabella M          9 BREA-CA              2:02.97    1:59.13        
 27 Zhong, Aleena H            9 BREA-CA              2:06.24    2:03.05        
 28 Castulo, Julyanne C       10 MVN-CA                    NT    2:03.08        
 -- Larson, Karina M          10 MVN-CA               1:50.36         DQ        
 -- Comire, Ella R            10 AAA-CA               1:50.02         DQ        
 -- Padgett, Gracie C          9 SET-CA               1:45.67         DQ        
 -- Obeso, London C           10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Lee, Stephanie L           9 AAA-CA                    NT         DQ        
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gomez, Emma O              9 MVN-CA               3:08.88    3:04.20        
  2 Nove, Sheridan R          10 MVN-CA               3:12.92    3:08.07        
  3 Gorrell, Danielle M       10 MVN-CA               3:11.19    3:10.24        
  4 Lee, Norah C              10 MVN-CA               3:18.20    3:10.92        
  5 Corliss, Samantha M        9 UN-01-CA/SET         3:17.58    3:12.15        
  6 Sullivan, Mia R           10 SACA-CA              3:09.49    3:13.19        
  7 Hoang, Alana M            10 SET-CA               3:15.21    3:13.84        
  8 Stockwell, Mia L           9 STOP-CA              3:15.63    3:23.41        
WHTE - Division  
  1 Yasuda, Renee             10 SACA-CA                   NT    3:00.98        
  2 Deng, Annabelle X         10 MVN-CA                    NT    3:02.12        
  3 Helffrich, Kaitlyn M      10 ORCA-CA              3:26.48    3:12.77        
  4 McCarthy, Catherine V      9 SET-CA               3:24.04    3:15.07        
  5 Lee, Sophie Y             10 MVN-CA               3:23.99    3:21.27        
  6 O'Connor, Ava D           10 ORCA-CA              3:24.32    3:26.57        
  7 Huey, Jaden L             10 SCAL-CA                   NT    3:34.54        
  8 Teger, Chloe H             7 ORCA-CA                   NT    3:39.94        
  9 Kozicki, Avery S           9 RAYS-CA                   NT    4:01.26        
 10 Schmitt, Ava               9 NBS-CA               4:12.54    4:16.53        
 11 Kumar, Diya N              7 SACA-CA              4:09.50    4:16.77        
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                   NT    2:27.30        
     1) Patel, Sara M 10                2) Templanza, Jamie C 9           
     3) Burke, Sadie E 10               4) Templanza, Julien C 10         
  2 Set Swim-CA  'A'                                  2:24.10    2:37.86        
     1) Boado, Felisa E 8               2) McCarthy, Catherine V 9        
     3) Le, Layla H 10                  4) Padgett, Gracie C 9            
 -- Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT         DQ        
     1) Alger, Jayen Bernardine L 10    2) Zanganeh, Ariana L 10          
     3) Borning, Ainsley L 9            4) Boonruang, Panus 9             
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Set Swim-CA  'A'                                       NT         DQ        
     1) Sauers, Kaelyn A 10             2) Padgett, Gracie C 9            
     3) Hoang, Alana M 10               4) Ferrari, Adrie G 10            
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA                 31.55      29.62    47  
  2 Borjal, Emma P            11 MVN-CA                 32.57      29.77    45  
  3 De La O, Makena G         11 ORCA-CA                30.72      30.14    40  
  4 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                31.42      30.57    35  
  5 Mackowiak, Katie L        11 SCAL-CA                31.06      30.87    32  
  6 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA                 31.82      30.94    31  
  7 McConathy, Midori E       12 MVN-CA                 31.07      31.01    30  
  8 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA                 31.31      31.22    28  
  9 Patterson, Sarah          12 SET-CA                 31.45      31.28    27  
 10 Lee, Angie                12 AAA-CA                 30.96      31.50    25  
 11 Schweinhagen, Parisa G    12 BREA-CA                33.40      31.99    19  
 12 McCarthy, Evie C          12 SET-CA                 32.36      32.06    19  
 13 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA                33.06      32.59    13  
 14 Oh, Piper A               11 SCAL-CA                33.01      32.91    10  
 15 White, Allison E          12 EAST-CA                31.52      33.06     8  
 16 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA                 32.87      33.07     8  
 17 Venezia, Mallory G        11 SCAL-CA                32.89      33.17     7  
 18 Vargas, Nathalia K        12 BREA-CA                31.90      33.41     5  
 19 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA                33.29      34.64        
 20 Sells, Reanne J           12 AAA-CA                 33.23      34.85        
WHTE - Division  
  1 Rivada, Amanda E          11 AAA-CA                 34.30      33.41     5  
  2 Wang, Julia               11 MVN-CA                 35.20      33.45     5  
  3 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA                 33.86      34.06        
  4 Wang, Amy                 11 BREA-CA                34.00      34.14        
  5 Renken, Lindsay R         11 SCAL-CA                   NT      34.19        
  6 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                   NT      34.34        
  7 McConathy, Jade S         11 MVN-CA                 34.27      34.51        
  8 Garner, Maddie P          11 SCAL-CA                34.53      34.67        
  9 Warner, Peyton R          11 MVN-CA                 34.49      34.76        
 10 Horton, Hannah C          11 ORCA-CA                34.41      35.06        
 11 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA                 35.70      35.26        
 12 Pak, Kayla S              12 MVN-CA                 33.86      36.04        
 13 Otellio, Juliet E         11 SCAL-CA                36.95      36.56        
 14 Nguyen, Sophie D          12 AAA-CA                 44.91      36.99        
 15 Schroeder, Erica R        11 BREA-CA                36.46      37.32        
 16 Alarcon, Briana C         11 SCAL-CA                50.31      40.85        
 17 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                 38.78      42.82        
 18 Vanasopha, Kaylee T       11 AAA-CA                    NT      46.59        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Raine, Analise L          12 MVN-CA               1:07.20    1:04.79    40  
  2 Alfaham, Lolo A           11 SEAL-CA              1:07.05    1:05.06    38  
  3 Amoroso, Chiara           11 NBS-CA               1:07.48    1:05.28    37  
  4 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA              1:06.76    1:05.70    34  
  5 Pearson, Lauren A         12 SCAL-CA              1:06.73    1:06.53    30  
  6 De La O, Makena G         11 ORCA-CA              1:07.63    1:06.75    28  
  7 Wong, Makena J            11 SCAL-CA              1:06.87    1:07.31    25  
  8 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA               1:08.85    1:07.63    24  
  9 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA               1:11.50    1:07.95    22  
 10 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA               1:07.28    1:08.26    20  
 11 McConathy, Midori E       12 MVN-CA               1:07.61    1:08.28    20  
 12 Mackowiak, Katie L        11 SCAL-CA              1:08.88    1:08.69    18  
 13 Mauldin, Ashley Y         12 AAA-CA               1:11.71    1:09.11    16  
 14 Patterson, Sarah          12 SET-CA               1:10.30    1:09.37    14  
 15 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA              1:11.17    1:10.32    10  
 16 Chen, Alice A             11 BREA-CA              1:11.39    1:11.36     4  
 17 Li, Vanessa S             11 MVN-CA               1:08.95    1:11.40     4  
 18 Vaglienty, Priscilla      12 SCAL-CA              1:12.08    1:12.15     1  
 19 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              1:11.94    1:17.69        
WHTE - Division  
  1 Rabe, Emilia S            11 SEAL-CA              1:13.24    1:05.54    35  
  2 Suh, Ella G               11 SCAL-CA              1:16.08    1:09.00    16  
  3 Le, Megan M               12 BREA-CA                   NT    1:10.94     6  
  4 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              1:17.22    1:11.88     2  
  5 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               1:13.62    1:12.29     0  
  6 Li, Emily Y               11 BREA-CA              1:17.80    1:13.08        
  7 Sells, Reanne J           12 AAA-CA               1:17.40    1:14.16        
  8 Segui, Margo D            11 SEAL-CA              1:18.97    1:15.26        
  9 Calilung, Nadia G         11 AAA-CA               1:18.66    1:15.37        
 10 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA               1:16.51    1:15.56        
 11 Villasenor, Lianna S      11 MVN-CA               1:14.64    1:16.15        
 12 McConathy, Jade S         11 MVN-CA               1:15.69    1:16.54        
 13 Warner, Peyton R          11 MVN-CA               1:17.26    1:17.18        
 14 Morishita, Ally M         12 SCAL-CA              1:20.60    1:17.78        
 15 Keegan, Kimberly M        12 RAYS-CA              1:23.94    1:17.95        
 16 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA               1:16.01    1:18.15        
 17 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA              1:16.87    1:18.40        
 18 Jeffries, MJ N            11 BREA-CA              1:19.50    1:18.52        
 19 Renken, Lindsay R         11 SCAL-CA                   NT    1:18.79        
 20 Frazier, Kay L            12 SET-CA               1:21.68    1:18.99        
 21 Baggao, Erianna L         11 MVN-CA               1:28.89    1:20.90        
 22 Wang, Amy                 11 BREA-CA              1:20.74    1:21.35        
 23 Pak, Kayla S              12 MVN-CA               1:20.97    1:22.70        
 24 Van Wormer, Alyssa B      12 SEAL-CA                   NT    1:23.16        
 25 Gerber, Ava G             11 MVN-CA               1:27.69    1:25.86        
 26 Ambuehl, Maya F           11 EAST-CA              1:31.18    1:25.89        
 27 Ramthun, Paige L          12 STOP-CA              1:24.90    1:26.60        
 28 Reinhard, Tayler E        11 SEAL-CA                   NT    1:31.16        
 29 Burt, Sam G               11 MVN-CA                    NT    1:31.54        
 30 Bonilla, Natalie E        12 SEAL-CA                   NT    1:34.20        
 31 Gallogly, Maddie P        11 AAA-CA               1:36.44    1:38.89        
 -- Cowdell, Anna J           11 SCAL-CA                   NT        DFS        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Helton, Ava J             11 MVN-CA               2:24.56    2:19.98    38  
  2 Amoroso, Chiara           11 NBS-CA               2:27.89    2:23.71    28  
  3 Valentin, Sierra E        11 ORCA-CA              2:24.88    2:23.78    28  
  4 McConathy, Midori E       12 MVN-CA               2:26.20    2:27.28    19  
  5 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA               2:32.19    2:27.42    19  
  6 Wong, Makena J            11 SCAL-CA              2:30.52    2:28.06    17  
  7 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA              2:28.67    2:28.71    16  
  8 Raine, Analise L          12 MVN-CA               2:29.96    2:28.83    15  
  9 So, Megan K               12 BREA-CA              2:33.24    2:29.48    14  
 10 Li, Vanessa S             11 MVN-CA               2:32.64    2:33.48     4  
 11 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              2:35.13    2:35.96        
WHTE - Division  
  1 Rabe, Emilia S            11 SEAL-CA                   NT    2:25.98    22  
  2 Chang, Natalie W          12 NBS-CA                    NT    2:27.66    18  
  3 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA               2:43.99    2:27.91    17  
  4 Patterson, Sarah          12 SET-CA               2:40.08    2:29.96    13  
  5 Mauldin, Ashley Y         12 AAA-CA               2:48.08    2:33.60     4  
  6 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              2:42.91    2:45.26        
  7 Horton, Hannah C          11 ORCA-CA              2:48.65    2:53.37        
  8 Thompson, Amery A         11 AAA-CA               2:56.01    2:58.87        
  9 Morishita, Ally M         12 SCAL-CA              2:59.01    2:59.45        
 10 Wang, Amy                 11 BREA-CA                   NT    2:59.59        
 11 Frazier, Kay L            12 SET-CA               2:59.52    3:00.08        
 12 Vasquez, Caroline V       11 ORCA-CA                   NT    3:03.96        
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Midori E       12 MVN-CA               6:32.76    6:19.93    32  
  2 Amoroso, Chiara           11 NBS-CA               6:26.46    6:20.14    32  
  3 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA               6:40.98    6:27.20    25  
  4 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA              6:59.50    6:28.55    23  
  5 Mackowiak, Katie L        11 SCAL-CA              6:59.50    6:31.61    21  
  6 Patterson, Sarah          12 SET-CA               6:39.21    6:36.78    16  
  7 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA              6:59.50    6:47.66     6  
  8 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               6:53.80    6:53.29     1  
  9 White, Allison E          12 EAST-CA              6:52.64    7:05.92        
WHTE - Division  
  1 Vargas, Nathalia K        12 BREA-CA                   NT    7:24.48        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Borjal, Emma P            11 MVN-CA                 37.76      36.17        
  2 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA                 37.08      36.42        
  3 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA                38.18      36.75        
  4 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA                 38.43      36.89        
  5 Allen, Jasmine J          11 EAST-CA                37.43      37.06        
  6 Patterson, Sarah          12 SET-CA                 37.08      37.58        
  7 Sells, Reanne J           12 AAA-CA                 38.31      38.70        
  8 Oh, Piper A               11 SCAL-CA                38.57      39.05        
  9 Vaglienty, Priscilla      12 SCAL-CA                39.40      39.08        
 10 McConathy, Jade S         11 MVN-CA                 39.26      39.53        
 11 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA                 39.10      39.66        
 12 McCarthy, Evie C          12 SET-CA                 38.69      39.81        
 13 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA                38.43      39.92        
WHTE - Division  
  1 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                40.66      36.21        
  2 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA                 41.86      37.06        
  3 Wang, Julia               11 MVN-CA                 41.22      38.30        
  4 Schweinhagen, Parisa G    12 BREA-CA                46.04      39.05        
  5 Warner, Peyton R          11 MVN-CA                 42.46      39.84        
  6 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA                 40.47      40.05        
  7 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                   NT      40.08        
  8 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                 40.75      40.49        
  9 Horton, Hannah C          11 ORCA-CA                42.58      41.36        
 10 Rivada, Amanda E          11 AAA-CA                 41.71      41.67        
 11 Pak, Kayla S              12 MVN-CA                 39.99      42.66        
 12 Wang, Amy                 11 BREA-CA                48.84      43.25        
 13 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 43.66      44.11        
 14 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                 45.61      45.68        
 15 Nguyen, Sophie D          12 AAA-CA                 48.02      46.17        
 16 Renken, Lindsay R         11 SCAL-CA                   NT      46.39        
 17 Alarcon, Briana C         11 SCAL-CA                55.34      47.15        
 18 Schroeder, Erica R        11 BREA-CA                47.85      50.12        
 19 Vanasopha, Kaylee T       11 AAA-CA                    NT      52.39        
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mackowiak, Katie L        11 SCAL-CA              1:18.38    1:16.41    22  
  2 Allen, Jasmine J          11 EAST-CA              1:17.91    1:16.54    21  
  3 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA               1:19.25    1:17.27    18  
  4 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA               1:23.62    1:18.29    14  
  5 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA               1:20.73    1:19.33    10  
  6 White, Allison E          12 EAST-CA              1:19.72    1:19.63     8  
  7 Mauldin, Ashley Y         12 AAA-CA               1:20.21    1:20.33     6  
  8 Chen, Alice A             11 BREA-CA              1:24.33    1:20.74     4  
  9 Patterson, Sarah          12 SET-CA               1:25.19    1:20.97     3  
 10 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA               1:22.80    1:21.94        
 11 So, Megan K               12 BREA-CA              1:21.73    1:23.20        
 12 McConathy, Jade S         11 MVN-CA               1:23.16    1:23.68        
 13 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               1:24.81    1:27.28        
WHTE - Division  
  1 De La O, Makena G         11 ORCA-CA              1:25.47    1:20.91     3  
  2 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                   NT    1:21.57     1  
  3 Rath, Scout K             11 ORCA-CA              1:25.48    1:23.03        
  4 Li, Emily Y               11 BREA-CA              1:34.98    1:24.37        
  5 Segui, Margo D            11 SEAL-CA              1:29.89    1:24.75        
  6 Woo, Sophie C             11 MVN-CA               1:33.72    1:27.35        
  7 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              1:27.92    1:27.59        
  8 Baggao, Erianna L         11 MVN-CA               1:41.71    1:27.83        
  9 Morishita, Ally M         12 SCAL-CA              1:31.63    1:28.75        
 10 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA               1:32.80    1:29.20        
 11 Villasenor, Lianna S      11 MVN-CA               1:29.94    1:29.36        
 12 Sells, Reanne J           12 AAA-CA               1:37.22    1:29.53        
 13 Warner, Peyton R          11 MVN-CA               1:31.18    1:30.22        
 14 Vasquez, Caroline V       11 ORCA-CA              1:34.22    1:31.87        
 15 Chang, Charlize E         11 ORCA-CA              1:37.98    1:35.60        
 16 Segovia, Emi E            12 ORCA-CA              1:37.23    1:36.65        
 17 Frazier, Kay L            12 SET-CA                    NT    1:37.06        
 18 Pak, Kayla S              12 MVN-CA               1:31.81    1:38.96        
 19 Calilung, Nadia G         11 AAA-CA               1:59.80    1:39.40        
 20 Jeffries, MJ N            11 BREA-CA              2:04.31    1:40.99        
 21 Burt, Sam G               11 MVN-CA               1:57.33    1:53.26        
 22 Gallogly, Maddie P        11 AAA-CA                    NT    2:06.48        
 -- Pitzer, Madison M         11 AAA-CA               1:46.28         DQ        
 -- Gerber, Ava G             11 MVN-CA               1:38.35         DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Pearson, Lauren A         12 SCAL-CA              2:51.72    2:44.02        
  2 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA               2:47.30    2:44.98        
  3 Valentin, Sierra E        11 ORCA-CA              2:48.96    2:45.40        
  4 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA               2:52.03    2:45.57        
  5 White, Allison E          12 EAST-CA              2:52.19    2:51.77        
WHTE - Division  
  1 Soroosh, Sonia            11 MVN-CA                    NT    2:39.98        
  2 Canalita, Nylah S         12 SACA-CA                   NT    2:40.29        
  3 Chang, Natalie W          12 NBS-CA                    NT    2:44.93        
  4 De La O, Makena G         11 ORCA-CA                   NT    2:52.31        
  5 Chen, Alice A             11 BREA-CA                   NT    2:52.38        
  6 Rath, Scout K             11 ORCA-CA                   NT    2:57.76        
  7 Vargas, Nathalia K        12 BREA-CA                   NT    3:03.37        
 -- Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rath, Scout K             11 ORCA-CA                41.20      39.42        
  2 Diaz, Abigail G           11 SCAL-CA                41.19      40.92        
  3 Alfaham, Lolo A           11 SEAL-CA                41.23      40.97        
  4 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA                42.29      41.61        
  5 Vaglienty, Priscilla      12 SCAL-CA                41.64      41.72        
  6 Chang, Natalie W          12 NBS-CA                 41.70      42.03        
  7 McConathy, Midori E       12 MVN-CA                 42.17      42.32        
  8 White, Allison E          12 EAST-CA                41.50      42.38        
  9 Valentin, Sierra E        11 ORCA-CA                41.62      42.42        
 10 Warner, Peyton R          11 MVN-CA                 41.45      42.64        
 11 Pearson, Lauren A         12 SCAL-CA                41.29      42.67        
 12 Allen, Jasmine J          11 EAST-CA                43.90      42.68        
 13 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA                 41.85      43.03        
 14 Chang, Charlize E         11 ORCA-CA                43.65      43.09        
 15 Kulkarni, Anokhi S        11 SEAL-CA                43.82      43.21        
 16 Li, Vanessa S             11 MVN-CA                 42.41      43.23        
 17 Wang, Amy                 11 BREA-CA                44.20      43.59        
 18 Chen, Alice A             11 BREA-CA                43.81      48.23        
WHTE - Division  
  1 Li, Emily Y               11 BREA-CA                46.89      43.49        
  2 Rabe, Emilia S            11 SEAL-CA                49.06      44.48        
  3 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA                44.54      44.54        
  4 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA                 47.81      45.04        
  5 Van Wormer, Alyssa B      12 SEAL-CA                52.87      45.61        
  6 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 45.36      45.77        
  7 Sells, Reanne J           12 AAA-CA                 51.51      46.26        
  8 Keegan, Kimberly M        12 RAYS-CA                48.94      46.32        
  9 Woo, Sophie C             11 MVN-CA                 47.10      46.67        
 10 Baggao, Erianna L         11 MVN-CA                 50.49      47.05        
 11 McConathy, Jade S         11 MVN-CA                 45.59      47.20        
 12 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                 50.35      48.16        
 13 Pak, Kayla S              12 MVN-CA                 49.75      48.18        
 14 Horton, Hannah C          11 ORCA-CA                48.56      48.89        
 15 Frazier, Kay L            12 SET-CA                    NT      49.40        
 16 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA                 46.29      49.60        
 17 Burt, Sam G               11 MVN-CA                 56.77      51.50        
 18 Ambuehl, Maya F           11 EAST-CA                   NT      53.01        
 19 Ramthun, Paige L          12 STOP-CA                49.28      53.50        
 20 Segovia, Emi E            12 ORCA-CA                54.36      53.67        
 21 Pitzer, Madison M         11 AAA-CA               1:06.12      59.13        
 22 Bonilla, Natalie E        12 SEAL-CA              1:03.08      59.69        
 23 Reinhard, Tayler E        11 SEAL-CA                   NT    1:01.71        
 24 Gallogly, Maddie P        11 AAA-CA               1:04.74    1:03.56        
 -- Renken, Lindsay R         11 SCAL-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 De La O, Makena G         11 ORCA-CA              1:30.41    1:26.63    28  
  2 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA              1:31.55    1:26.82    27  
  3 Wang, Julia               11 MVN-CA               1:30.17    1:28.37    21  
  4 Vaglienty, Priscilla      12 SCAL-CA              1:29.53    1:29.67    17  
  5 Pearson, Lauren A         12 SCAL-CA              1:32.04    1:29.75    16  
  6 Schweinhagen, Parisa G    12 BREA-CA              1:34.02    1:29.95    16  
  7 Allen, Jasmine J          11 EAST-CA              1:33.25    1:30.10    15  
  8 McConathy, Midori E       12 MVN-CA               1:29.93    1:30.63    13  
  9 Warner, Peyton R          11 MVN-CA               1:31.85    1:30.98    12  
 10 Rivada, Amanda E          11 AAA-CA               1:36.69    1:36.59        
 11 Venezia, Mallory G        11 SCAL-CA              1:34.89    1:36.95        
 12 Oh, Piper A               11 SCAL-CA              1:36.96    1:37.28        
 13 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA               1:35.57    1:37.31        
 14 Lee, Angie                12 AAA-CA               1:36.26    1:37.92        
 15 Wang, Amy                 11 BREA-CA              1:35.69    1:40.14        
WHTE - Division  
  1 Suh, Ella G               11 SCAL-CA                   NT    1:26.62    28  
  2 Borjal, Emma P            11 MVN-CA               1:38.35    1:28.86    20  
  3 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA               1:37.29    1:32.60     7  
  4 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA               1:46.05    1:37.56        
  5 McConathy, Jade S         11 MVN-CA               1:39.59    1:39.30        
  6 Chen, Alice A             11 BREA-CA              1:43.38    1:39.85        
  7 Thompson, Amery A         11 AAA-CA               1:40.70    1:40.89        
  8 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA               1:45.69    1:42.67        
  9 Gerber, Ava G             11 MVN-CA               1:42.51    1:46.25        
 10 Pak, Kayla S              12 MVN-CA               1:48.06    1:48.22        
 11 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                   NT    1:49.32        
 12 Nguyen, Sophie D          12 AAA-CA                    NT    1:54.07        
 13 Schroeder, Erica R        11 BREA-CA              2:03.82    2:02.06        
 -- Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA                   NT         DQ        
 -- Vanasopha, Kaylee T       11 AAA-CA                    NT         DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Helton, Ava J             11 MVN-CA               3:14.80    3:13.10        
 -- De La O, Makena G         11 ORCA-CA              3:12.11         DQ        
WHTE - Division  
  1 Kashima, Kayla M          12 SCAL-CA                   NT    2:54.00        
  2 Le, Megan M               12 BREA-CA                   NT    3:12.88        
  3 So, Megan K               12 BREA-CA                   NT    3:18.30        
  4 Wang, Amy                 11 BREA-CA                   NT    3:26.06        
  5 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                    NT    3:35.80        
 -- Kulkarni, Anokhi S        11 SEAL-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ro, Hannah H              12 STOP-CA                34.50      32.30        
  2 Allen, Jasmine J          11 EAST-CA                35.93      34.95        
  3 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                 35.56      35.51        
  4 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA                34.61      35.72        
  5 Mackowiak, Katie L        11 SCAL-CA                35.98      35.94        
  6 Valentin, Sierra E        11 ORCA-CA                35.36      36.00        
  7 Patterson, Sarah          12 SET-CA                 36.16      36.18        
  8 Pearson, Lauren A         12 SCAL-CA                36.65      36.35        
  9 Nguyenphuoc, Michelle P   11 AAA-CA                 36.99      36.76        
 10 McConathy, Midori E       12 MVN-CA                 35.96      36.77        
 11 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA                 37.00      37.29        
 12 McConathy, Jade S         11 MVN-CA                 36.36      37.82        
 13 Soroosh, Sonia            11 MVN-CA                 36.72      37.84        
WHTE - Division  
  1 Canalita, Nylah S         12 SACA-CA                   NT      35.68        
  2 Rivada, Amanda E          11 AAA-CA                 38.20      35.79        
  3 Rath, Scout K             11 ORCA-CA                40.69      36.43        
  4 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA                37.53      36.93        
  5 Sells, Reanne J           12 AAA-CA                 39.48      37.65        
  6 Chen, Alice A             11 BREA-CA                39.14      37.79        
  7 Oh, Piper A               11 SCAL-CA                37.91      38.73        
  8 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA                 37.51      38.90        
  9 Horton, Hannah C          11 ORCA-CA                37.92      38.95        
 10 Pak, Kayla S              12 MVN-CA                 39.20      39.05        
 11 McCarthy, Evie C          12 SET-CA                 39.62      40.04        
 12 Wang, Julia               11 MVN-CA                 42.25      40.08        
 13 Venezia, Mallory G        11 SCAL-CA                41.58      40.20        
 14 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA                   NT      41.39        
 14 Gerber, Ava G             11 MVN-CA                 41.54      41.39        
 16 Warner, Peyton R          11 MVN-CA                 44.39      42.06        
 17 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                 40.58      42.18        
 18 Wang, Amy                 11 BREA-CA                45.71      42.99        
 19 Schweinhagen, Parisa G    12 BREA-CA                43.88      43.37        
 20 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA                 45.70      45.42        
 21 Garner, Maddie P          11 SCAL-CA                44.17      46.19        
 22 Otellio, Juliet E         11 SCAL-CA                44.68      46.20        
 23 Renken, Lindsay R         11 SCAL-CA                   NT      46.67        
 24 Alarcon, Briana C         11 SCAL-CA                   NT      47.06        
 25 Nguyen, Sophie D          12 AAA-CA                 51.06      47.29        
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wong, Makena J            11 SCAL-CA              1:18.70    1:16.74    29  
  2 Allen, Jasmine J          11 EAST-CA              1:19.85    1:17.91    24  
  3 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               1:21.80    1:21.21    12  
  4 Mauldin, Ashley Y         12 AAA-CA               1:19.76    1:23.29     5  
  5 So, Megan K               12 BREA-CA              1:20.08    1:25.22        
WHTE - Division  
  1 Helton, Ava J             11 MVN-CA               1:24.69    1:21.13    13  
  2 Huddleston, Zoe L         11 MVN-CA               1:25.01    1:22.53     8  
  3 Patterson, Sarah          12 SET-CA               1:37.32    1:22.73     7  
  4 White, Allison E          12 EAST-CA              1:24.63    1:23.64     4  
  5 McConathy, Jade S         11 MVN-CA               1:26.34    1:24.51     1  
  6 McConathy, Midori E       12 MVN-CA               1:25.22    1:25.73        
  7 Hazeltine, Kira E         11 SCAL-CA              1:23.18    1:25.78        
  8 Li, Vanessa S             11 MVN-CA               1:27.67    1:28.66        
  9 Sells, Reanne J           12 AAA-CA               1:29.92    1:28.79        
 10 Villasenor, Lianna S      11 MVN-CA               1:27.16    1:32.55        
 11 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA               1:36.48    1:33.76        
 12 Woo, Sophie C             11 MVN-CA                    NT    1:33.93        
 13 Pak, Kayla S              12 MVN-CA               1:33.51    1:34.72        
 14 Baggao, Erianna L         11 MVN-CA                    NT    1:36.76        
 15 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA               1:35.75    1:36.78        
 16 Horton, Hannah C          11 ORCA-CA              1:53.26    1:38.42        
 17 Ambuehl, Maya F           11 EAST-CA              1:58.53    1:46.98        
 18 Warner, Peyton R          11 MVN-CA               1:44.16    1:47.24        
 -- Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              1:30.58         DQ        
 -- Jeffries, MJ N            11 BREA-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Cat-Ly            12 STOP-CA              2:44.72    2:45.49        
WHTE - Division  
  1 Soroosh, Sonia            11 MVN-CA                    NT    3:17.72        
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rabe, Emilia S            11 SEAL-CA              1:19.20    1:14.32        
  2 Mackowiak, Katie L        11 SCAL-CA              1:18.54    1:15.36        
  3 Helton, Ava J             11 MVN-CA               1:18.55    1:15.42        
  4 White, Allison E          12 EAST-CA              1:17.76    1:17.05        
  5 Patterson, Sarah          12 SET-CA               1:19.15    1:17.67        
  6 Valentin, Sierra E        11 ORCA-CA              1:20.29    1:18.30        
  7 O'Brien, Kathryn F        12 SET-CA               1:23.98    1:18.46        
  8 Chamkhaleh, Ava B         12 MVN-CA               1:18.06    1:18.68        
  9 Chen, Alice A             11 BREA-CA              1:23.53    1:19.17        
 10 Segui, Margo D            11 SEAL-CA              1:23.97    1:19.71        
 11 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              1:20.89    1:19.90        
 12 Vaglienty, Priscilla      12 SCAL-CA              1:21.86    1:20.05        
 13 Rath, Scout K             11 ORCA-CA              1:24.19    1:20.28        
 14 Clock, Audrey A           11 SEAL-CA              1:23.47    1:20.40        
 15 McConathy, Jade S         11 MVN-CA               1:23.44    1:24.32        
 -- Villasenor, Lianna S      11 MVN-CA               1:23.74         DQ        
WHTE - Division  
  1 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               1:25.01    1:21.83        
  2 Li, Emily Y               11 BREA-CA              1:29.85    1:22.58        
  3 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA               1:30.59    1:22.84        
  4 Keegan, Kimberly M        12 RAYS-CA              1:32.51    1:24.68        
  5 Warner, Peyton R          11 MVN-CA               1:25.30    1:25.51        
  6 Kulkarni, Anokhi S        11 SEAL-CA              1:31.28    1:25.52        
  7 Starkey, Jessica M        12 MVN-CA               1:28.06    1:26.09        
  8 Pak, Kayla S              12 MVN-CA               1:29.92    1:27.12        
  9 Chang, Charlize E         11 ORCA-CA              1:31.17    1:27.58        
 10 Bryson, Catherine R       12 RAYS-CA              1:26.34    1:28.25        
 11 Thompson, Amery A         11 AAA-CA               1:29.66    1:29.06        
 12 Vasquez, Caroline V       11 ORCA-CA              1:31.86    1:29.15        
 13 Baggao, Erianna L         11 MVN-CA               1:32.94    1:29.24        
 14 Morishita, Ally M         12 SCAL-CA              1:41.11    1:29.29        
 15 Calilung, Nadia G         11 AAA-CA                    NT    1:31.81        
 16 Gerber, Ava G             11 MVN-CA               1:32.45    1:33.07        
 17 Contreras, Mia G          12 MVN-CA                    NT    1:37.30        
 18 Ambuehl, Maya F           11 EAST-CA                   NT    1:37.31        
 19 Ramthun, Paige L          12 STOP-CA              1:40.81    1:38.13        
 20 Segovia, Emi E            12 ORCA-CA              1:43.56    1:38.47        
 21 Burt, Sam G               11 MVN-CA               1:50.90    1:40.65        
 22 Bonilla, Natalie E        12 SEAL-CA              1:48.56    1:43.60        
 -- Cowdell, Anna J           11 SCAL-CA                   NT         DQ        
 -- Jeffries, MJ N            11 BREA-CA              1:33.69         DQ        
 -- Van Wormer, Alyssa B      12 SEAL-CA              1:45.62         DQ        
 -- Reinhard, Tayler E        11 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Andrus, Sophia E          12 MVN-CA                    NT        DFS        
 -- Woo, Sophie C             11 MVN-CA               1:28.12         NS        
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 White, Allison E          12 EAST-CA              2:50.17    2:44.95    19  
  2 Chen, Alice A             11 BREA-CA              2:58.18    2:46.59    15  
  3 Valentin, Sierra E        11 ORCA-CA              2:52.26    2:47.03    14  
  4 Soroosh, Sonia            11 MVN-CA               2:46.40    2:49.81     8  
  5 McCarthy, Evie C          12 SET-CA               2:52.70    2:52.05     4  
  6 Wang, Julia               11 MVN-CA               2:58.02    2:52.23     3  
  7 McConathy, Jade S         11 MVN-CA               2:57.07    2:55.64        
 -- Vaglienty, Priscilla      12 SCAL-CA              2:58.59         DQ        
WHTE - Division  
  1 Ro, Hannah H              12 STOP-CA                   NT    2:36.96    38  
  2 Borjal, Emma P            11 MVN-CA               3:07.99    2:46.99    15  
  3 Pathak, Deesha A          12 BREA-CA              3:14.07    2:50.71     7  
  4 Rath, Scout K             11 ORCA-CA              3:15.18    2:50.75     6  
  5 Patterson, Sarah          12 SET-CA               3:10.01    2:51.31     5  
  6 Schweinhagen, Parisa G    12 BREA-CA              3:15.79    2:56.05        
  7 Lee, Angie                12 AAA-CA               3:07.35    2:57.11        
  8 Kreb, Kaitlyn A           11 MVN-CA               3:09.95    2:59.03        
  9 Warner, Peyton R          11 MVN-CA               3:04.15    3:00.41        
 10 Papp, Samantha M          11 AAA-CA               3:03.05    3:00.59        
 11 Sigrist, Maddie R         11 NBS-CA                    NT    3:13.39        
 12 Pak, Kayla S              12 MVN-CA               3:19.38    3:14.62        
 13 Thompson, Amery A         11 AAA-CA               3:18.82    3:14.80        
 14 Otellio, Juliet E         11 SCAL-CA                   NT    3:15.46        
 15 Garner, Maddie P          11 SCAL-CA                   NT    3:17.22        
 16 Gerber, Ava G             11 MVN-CA               3:32.77    3:21.95        
 -- Venezia, Mallory G        11 SCAL-CA                   NT         DQ        
 -- Sells, Reanne J           12 AAA-CA                    NT         DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:13.02    84  
     1) Rivada, Amanda E 11             2) Sells, Reanne J 12             
     3) Nguyenphuoc, Michelle P 11      4) Lee, Angie 12                  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kazarian, Kamille E       14 AAA-CA                 30.28      29.03    54  
  2 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                 29.37      29.27    51  
  3 Riley, Miranda K          13 MVN-CA                 30.47      30.01    42  
  4 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA                 30.27      30.27    39  
  5 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                 31.14      30.37    38  
  6 Yoon, Adele G             13 MVN-CA                 29.62      30.65    34  
  7 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                 30.23      30.67    34  
  7 Woolfenden, Kelly L       14 SCAL-CA                29.73      30.67    34  
  9 Valentin, Mekala A        14 ORCA-CA                31.06      30.81    32  
 10 Chau, Alicia B            14 STOP-CA                30.81      31.17    28  
 11 Hertfelder, Hannah M      13 SCAL-CA                30.05      31.19    28  
 12 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA                31.47      32.53    14  
 -- Mulhall, Mia B            13 MVN-CA                 29.52         DQ        
WHTE - Division  
  1 Marino, Ashley E          13 ORCA-CA                32.09      30.65    34  
  2 Lemmel, Kelsea G          13 ORCA-CA                31.99      31.40    26  
  3 Busby, Molly E            13 EAST-CA                32.20      32.37    15  
  4 McCarthy, Maddy A         14 SET-CA                 32.10      32.56    14  
  5 Muntean, Sidney A         13 AAA-CA                 35.24      34.32        
  6 Svensson, Ava G           14 EAST-CA                33.85      35.71        
  7 Dias, Maia L              13 EAST-CA                   NT      36.34        
  8 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA                 39.48      43.77        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kazarian, Kamille E       14 AAA-CA               1:05.07    1:01.92    57  
  2 Segui, Maxime D           13 SEAL-CA              1:03.73    1:03.18    49  
  3 Zhou, Katie H             13 MVN-CA               1:05.21    1:03.78    46  
  4 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               1:06.04    1:04.74    40  
  5 Settle, Emilia K          13 SET-CA               1:04.65    1:05.41    36  
  6 McRoberts, Chanel N       13 ORCA-CA              1:04.49    1:05.55    35  
  7 Tessitore, Gracie M       13 ORCA-CA              1:06.10    1:05.85    33  
  8 Rebensdorf, Sarah E       13 RAYS-CA              1:05.47    1:06.28    31  
  9 Hertfelder, Hannah M      13 SCAL-CA              1:05.21    1:06.44    30  
 10 Sauers, Quinn A           13 SET-CA               1:08.68    1:06.51    30  
 11 Yoon, Adele G             13 MVN-CA               1:04.67    1:06.72    28  
 12 Gamarnik, Sarah S         13 SEAL-CA              1:08.41    1:06.93    27  
 13 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               1:06.95    1:06.95    27  
 14 Mai, Katherine K          14 BREA-CA              1:08.70    1:07.05    27  
 15 Lemmel, Kelsea G          13 ORCA-CA              1:08.52    1:07.10    26  
 16 Vargas, Adrianna T        13 MVN-CA               1:07.50    1:08.20    20  
 17 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA               1:07.37    1:08.28    20  
WHTE - Division  
  1 Miller, Ella M            13 SCAL-CA              1:11.97    1:06.08    32  
  2 Yang, Michelle J          13 BREA-CA              1:17.01    1:06.14    32  
  3 Conklin, Grace C          13 AAA-CA               1:09.99    1:06.54    29  
  4 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA               1:10.23    1:07.69    23  
  5 Donohue, Brinley M        13 MVN-CA               1:11.32    1:08.94    17  
  6 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA               1:09.84    1:08.95    17  
  7 Cortes, Valerie R         14 ORCA-CA              1:11.20    1:09.66    13  
  8 Letrac, Justine C         14 AAA-CA               1:10.01    1:10.33    10  
  9 Ha, Jocelyn T             13 ORCA-CA              1:09.83    1:10.51     9  
 10 Busby, Molly E            13 EAST-CA              1:11.56    1:10.98     6  
 11 Theos, Aaliyah B          13 AAA-CA               1:15.18    1:12.27     0  
 12 Rodriguez, Bella R        13 SEAL-CA              1:17.95    1:12.31     0  
 13 Wallace, Alexis C         13 ORCA-CA              1:16.36    1:12.51        
 14 Browe, Kayley J           14 MVN-CA               1:14.90    1:12.60        
 15 Davis, Ty A               13 SEAL-CA              1:16.38    1:13.27        
 16 Solberg, Romina           13 SEAL-CA                   NT    1:14.95        
 17 Hermreck, Jessica M       13 ORCA-CA              1:20.27    1:17.90        
 18 Farnes, Maddie M          13 AAA-CA               1:14.50    1:17.95        
 19 Comire, Madison A         14 AAA-CA               1:14.02    1:19.26        
 20 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                    NT    1:19.43        
 21 Pedersen, Clara M         14 EAST-CA              1:18.27    1:20.50        
 22 Zafaranchi, Shielin       13 MVN-CA               1:20.22    1:22.03        
 23 Dias, Maia L              13 EAST-CA                   NT    1:27.26        
 24 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               1:30.25    1:31.70        
 25 Dimas, Emma H             14 ORCA-CA              1:26.89    1:32.18        
 26 Aceves, Sophia M          13 MVN-CA                    NT    1:37.79        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kazarian, Kamille E       14 AAA-CA               2:20.45    2:12.95    58  
  2 Kim, Lauren E             13 SCAL-CA              2:22.01    2:13.83    56  
  3 Mulhall, Mia B            13 MVN-CA               2:20.53    2:15.51    51  
  4 Wang, Sharon              13 BREA-CA              2:20.71    2:16.63    47  
  5 Settle, Emilia K          13 SET-CA               2:23.87    2:20.28    37  
  6 Tessitore, Gracie M       13 ORCA-CA              2:17.74    2:20.41    37  
  7 Valentin, Mekala A        14 ORCA-CA              2:22.92    2:21.34    34  
  8 Yoon, Adele G             13 MVN-CA               2:28.17    2:27.67    18  
  9 Hertfelder, Hannah M      13 SCAL-CA              2:22.48    2:28.49    16  
 10 Conklin, Grace C          13 AAA-CA               2:28.36    2:28.81    15  
 11 Lemmel, Kelsea G          13 ORCA-CA              2:27.45    2:29.02    15  
WHTE - Division  
  1 Gamarnik, Sarah S         13 SEAL-CA              2:48.18    2:24.00    27  
  2 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                    NT    2:24.09    27  
  3 Yang, Michelle J          13 BREA-CA              2:32.36    2:28.09    17  
  4 Sauers, Quinn A           13 SET-CA               2:30.01    2:28.31    17  
  5 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA               2:34.63    2:31.91     8  
  6 Cortes, Valerie R         14 ORCA-CA              2:31.65    2:32.06     8  
  7 Marino, Ashley E          13 ORCA-CA              2:54.95    2:33.58     4  
  8 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA               2:42.56    2:35.05     1  
  9 Busby, Molly E            13 EAST-CA              2:36.57    2:35.19     0  
 10 Letrac, Justine C         14 AAA-CA               2:32.35    2:35.97        
 11 Ha, Jocelyn T             13 ORCA-CA              2:39.99    2:36.12        
 12 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA               2:33.80    2:37.75        
 13 Browe, Kayley J           14 MVN-CA               2:48.81    2:43.62        
 14 Farnes, Maddie M          13 AAA-CA               2:40.05    2:48.43        
 15 Hermreck, Jessica M       13 ORCA-CA              2:55.19    2:53.19        
 16 Comire, Madison A         14 AAA-CA               2:49.90    2:56.30        
 17 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                    NT    3:08.66        
 18 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               3:15.10    3:19.77        
 19 Aceves, Sophia M          13 MVN-CA               3:55.05    3:35.89        
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tuttle, Amanda S          13 MVN-CA               6:13.52    5:55.21    58  
  2 Kazarian, Kamille E       14 AAA-CA               6:12.24    5:57.76    55  
  3 Mulhall, Mia B            13 MVN-CA               6:15.89    6:08.29    44  
  4 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               6:30.31    6:17.14    35  
WHTE - Division  
  1 Yoon, Adele G             13 MVN-CA                    NT    6:39.29    13  
  2 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA                    NT    6:40.21    13  
  3 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA               6:47.35    6:58.36        
  4 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA               7:26.78    7:02.24        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Frady, Natalie A          13 AAA-CA               1:17.04    1:14.69    30  
  2 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA               1:19.28    1:15.34    27  
  3 Yip, Nikki W              14 BREA-CA              1:16.89    1:15.65    25  
  4 Tessitore, Gracie M       13 ORCA-CA              1:15.33    1:15.85    24  
  5 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               1:19.07    1:16.51    21  
  6 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              1:16.92    1:17.24    18  
  7 Letrac, Justine C         14 AAA-CA               1:17.27    1:17.64    17  
  8 Wang, Audrey S            13 BREA-CA              1:17.55    1:17.71    16  
  9 Wang, Sharon              13 BREA-CA              1:17.88    1:18.52    13  
 10 Valentin, Mekala A        14 ORCA-CA              1:17.07    1:18.55    13  
 11 McRoberts, Chanel N       13 ORCA-CA              1:16.69    1:18.63    12  
 12 Gamarnik, Sarah S         13 SEAL-CA              1:20.97    1:19.31    10  
 13 Mai, Katherine K          14 BREA-CA              1:20.33    1:21.79     0  
 14 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA               1:18.82    1:22.98        
WHTE - Division  
  1 Conklin, Grace C          13 AAA-CA               1:21.62    1:17.79    16  
  2 Donohue, Brinley M        13 MVN-CA                    NT    1:20.92     3  
  3 Miller, Ella M            13 SCAL-CA              1:27.21    1:21.98        
  4 Yang, Michelle J          13 BREA-CA                   NT    1:23.64        
  5 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA               1:24.80    1:23.96        
  6 Busby, Molly E            13 EAST-CA              1:24.72    1:24.00        
  7 Cortes, Valerie R         14 ORCA-CA              1:25.39    1:24.43        
  8 Settle, Emilia K          13 SET-CA               1:23.07    1:24.76        
  9 Lemmel, Kelsea G          13 ORCA-CA              1:25.02    1:25.24        
 10 Theos, Aaliyah B          13 AAA-CA                    NT    1:25.42        
 11 Davis, Ty A               13 SEAL-CA              1:30.59    1:26.54        
 12 Rodriguez, Bella R        13 SEAL-CA                   NT    1:27.15        
 13 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                    NT    1:29.50        
 14 Farnes, Maddie M          13 AAA-CA               1:29.21    1:29.94        
 15 Zafaranchi, Shielin       13 MVN-CA                    NT    1:30.10        
 16 Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               1:32.98    1:33.36        
 17 Solberg, Romina           13 SEAL-CA                   NT    1:35.68        
 18 Hermreck, Jessica M       13 ORCA-CA              1:32.95    1:35.73        
 19 Pedersen, Clara M         14 EAST-CA              1:34.15    1:36.49        
 20 Comire, Madison A         14 AAA-CA               1:47.33    1:38.15        
 21 Dias, Maia L              13 EAST-CA                   NT    1:40.14        
 22 Aceves, Sophia M          13 MVN-CA                    NT    2:03.49        
 -- Dimas, Emma H             14 ORCA-CA                   NT         DQ        
 -- Browe, Kayley J           14 MVN-CA                    NT         DQ        
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mulhall, Mia B            13 MVN-CA               2:40.81    2:27.58        
  2 Kazarian, Kamille E       14 AAA-CA               2:48.56    2:36.68        
  3 Valentin, Mekala A        14 ORCA-CA              2:47.02    2:49.92        
  4 Yoon, Adele G             13 MVN-CA               2:46.44    2:51.27        
WHTE - Division  
  1 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                    NT    2:43.52        
  2 Nguyenphuoc, Sandy D      14 AAA-CA               3:13.26    2:56.12        
  3 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA               3:00.22    2:56.94        
  4 Lemmel, Kelsea G          13 ORCA-CA              3:01.92    2:58.09        
  5 Busby, Molly E            13 EAST-CA              3:07.98    3:02.86        
 -- McCarthy, Maddy A         14 SET-CA                    NT         DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyenphuoc, Sandy D      14 AAA-CA               1:25.44    1:26.35    29  
  2 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA               1:28.21    1:29.43    17  
  3 Tessitore, Gracie M       13 ORCA-CA              1:30.98    1:30.47    14  
  4 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              1:27.87    1:32.43     7  
  5 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA               1:27.82    1:33.74     3  
WHTE - Division  
  1 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                    NT    1:30.01    15  
  2 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA               1:32.00    1:30.71    13  
  3 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA              1:32.18    1:31.52    10  
  4 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               1:33.44    1:32.24     8  
  5 Yoon, Adele G             13 MVN-CA               1:35.35    1:34.34     1  
  6 Marino, Ashley E          13 ORCA-CA              1:40.76    1:35.64        
  7 Dias, Maia L              13 EAST-CA                   NT    1:38.71        
  8 McCarthy, Maddy A         14 SET-CA               1:38.52    1:38.84        
  9 Muntean, Sidney A         13 AAA-CA               1:41.94    1:45.00        
 -- Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA               1:44.05         DQ        
 -- Svensson, Ava G           14 EAST-CA              1:43.60        DNF        
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mulhall, Mia B            13 MVN-CA               3:03.95    2:50.52        
  2 Yang, Michelle J          13 BREA-CA              3:16.60    3:02.45        
  3 Wang, Audrey S            13 BREA-CA              3:10.87    3:10.06        
  4 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA               3:10.03    3:12.36        
  5 Tuttle, Amanda S          13 MVN-CA               3:09.92    3:12.96        
  6 Rebensdorf, Sarah E       13 RAYS-CA              3:05.04    3:14.48        
WHTE - Division  
  1 Anderson, Bree E          13 EAST-CA                   NT    2:57.31        
  2 Zhou, Katie H             13 MVN-CA               3:20.22    3:12.78        
  3 Yoon, Adele G             13 MVN-CA               3:26.83    3:19.20        
  4 Theos, Aaliyah B          13 AAA-CA               3:21.76    3:21.61        
  5 Marino, Ashley E          13 ORCA-CA                   NT    3:22.74        
  6 Wallace, Alexis C         13 ORCA-CA                   NT    3:24.52        
  7 Comire, Madison A         14 AAA-CA               3:24.32    3:26.53        
  8 Zafaranchi, Shielin       13 MVN-CA                    NT    3:47.12        
 -- Ha, Jocelyn T             13 ORCA-CA                   NT         DQ        
 -- Dimas, Emma H             14 ORCA-CA                   NT         DQ        
 -- Solberg, Romina           13 SEAL-CA                   NT         DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Segui, Maxime D           13 SEAL-CA              1:11.41    1:11.87    49  
  2 Yip, Nikki W              14 BREA-CA              1:12.37    1:12.19    47  
  3 Lazaga, Jada M            13 ORCA-CA              1:17.37    1:12.99    44  
  4 Mulhall, Mia B            13 MVN-CA               1:15.14    1:13.10    44  
  5 Rebensdorf, Sarah E       13 RAYS-CA              1:11.70    1:13.90    40  
  6 Clock, Samantha L         14 SEAL-CA              1:12.52    1:16.01    32  
  7 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               1:15.73    1:17.01    28  
  8 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              1:16.60    1:17.21    27  
  9 Settle, Emilia K          13 SET-CA               1:15.96    1:19.49    19  
WHTE - Division  
  1 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA               1:18.06    1:11.53    50  
  2 Zhou, Katie H             13 MVN-CA               1:19.15    1:16.03    32  
  3 Gamarnik, Sarah S         13 SEAL-CA              1:18.13    1:18.24    23  
  4 Wang, Audrey S            13 BREA-CA              1:17.55    1:20.65    14  
  5 Sauers, Quinn A           13 SET-CA               1:22.23    1:21.34    12  
  6 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA               1:24.36    1:21.52    11  
  7 Conklin, Grace C          13 AAA-CA                    NT    1:23.71     4  
  8 Marino, Ashley E          13 ORCA-CA              1:41.14    1:24.28     2  
  9 Donohue, Brinley M        13 MVN-CA                    NT    1:24.32     2  
 10 Rodriguez, Bella R        13 SEAL-CA                   NT    1:25.25        
 11 Valentin, Mekala A        14 ORCA-CA              1:17.47    1:26.51        
 12 Wallace, Alexis C         13 ORCA-CA              1:32.69    1:28.41        
 13 Davis, Ty A               13 SEAL-CA                   NT    1:35.47        
 14 Farnes, Maddie M          13 AAA-CA                    NT    1:35.77        
 15 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                    NT    1:41.44        
 16 Aceves, Sophia M          13 MVN-CA                    NT    1:53.57        
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tuttle, Amanda S          13 MVN-CA               2:46.06    2:34.21        
  2 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               2:47.53    2:53.33        
WHTE - Division  
  1 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                    NT    2:43.54        
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tuttle, Amanda S          13 MVN-CA               2:36.61    2:31.42    52  
  2 Mulhall, Mia B            13 MVN-CA               2:38.71    2:33.77    46  
  3 Kazarian, Kamille E       14 AAA-CA               2:40.73    2:35.91    41  
  4 Harkins, Nicole A         13 MVN-CA               2:50.43    2:41.78    26  
  5 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA               2:47.98    2:43.23    23  
  6 Tessitore, Gracie M       13 ORCA-CA              2:43.17    2:44.25    21  
  7 Chau, Alicia B            14 STOP-CA              2:41.29    2:45.71    17  
  8 Chheng, Kaitlin E         13 BREA-CA              2:50.04    2:51.13     6  
 -- Hertfelder, Hannah M      13 SCAL-CA              2:42.72         DQ        
WHTE - Division  
  1 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                    NT    2:46.03    17  
  2 McCarthy, Maddy A         14 SET-CA                    NT    2:53.60     1  
  3 Nguyenphuoc, Sandy D      14 AAA-CA               2:58.40    2:55.15        
  4 Woolfenden, Kelly L       14 SCAL-CA              2:56.38    2:55.53        
  5 Busby, Molly E            13 EAST-CA              3:00.80    2:58.68        
  6 Marino, Ashley E          13 ORCA-CA              3:14.00    2:59.69        
 -- Lemmel, Kelsea G          13 ORCA-CA              2:53.50         DQ        
 -- Bhatt, Anushka N          13 AAA-CA                    NT         DQ        
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Riley, Miranda K          13 MVN-CA               5:57.58    5:51.89        
WHTE - Division  
  1 Turpin, Savanna N         14 MVN-CA                    NT    5:16.37        
  2 Zhou, Katie H             13 MVN-CA                    NT    5:53.00        
  3 Yoon, Adele G             13 MVN-CA                    NT    6:10.28        
  4 McCarthy, Emily J         13 MVN-CA                    NT    6:18.31        
  5 Donohue, Brinley M        13 MVN-CA                    NT    6:21.63        
  6 Browe, Kayley J           14 MVN-CA                    NT    6:35.81        
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fascenelli, Sophia C      15 ORCA-CA                32.49      32.95    10  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Vargas, Nicole            15 MVN-CA               1:04.52    1:03.31    48  
  2 Hertfelder, Sarah R       15 SCAL-CA              1:05.79    1:04.97    38  
  3 Anderson, Colette L       17 SET-CA               1:04.46    1:05.67    34  
  4 Anderson, Sam J           15 SET-CA               1:05.71    1:05.85    33  
  5 Priestley, Stefania E     15 SCAL-CA              1:05.75    1:07.07    27  
  6 Esser, Linzi L            15 PAGG-CA              1:07.02    1:08.32    20  
WHTE - Division  
  1 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA               1:15.06    1:09.22    15  
  2 Fascenelli, Sophia C      15 ORCA-CA              1:09.90    1:09.57    13  
  3 Allison, Jessica          16 ORCA-CA              1:12.64    1:11.39     4  
  4 Wallace, Allison C        15 ORCA-CA              1:15.84    1:17.94        
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Salomon, Julia M          17 SCAL-CA              2:25.93    2:18.75    41  
  2 Hertfelder, Sarah R       15 SCAL-CA              2:26.30    2:21.69    33  
  3 Anderson, Sam J           15 SET-CA               2:20.44    2:23.09    30  
WHTE - Division  
  1 Fascenelli, Sophia C      15 ORCA-CA              2:31.35    2:33.95     3  
  2 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA                    NT    2:37.16        
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Priestley, Stefania E     15 SCAL-CA              6:42.15    6:16.73    35  
  2 Hertfelder, Sarah R       15 SCAL-CA              6:37.38    6:28.34    24  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA               1:21.32    1:19.06    11  
  2 Anderson, Sam J           15 SET-CA               1:16.14    1:20.23     6  
 -- Anderson, Colette L       17 SET-CA               1:18.40         DQ        
 -- Fascenelli, Sophia C      15 ORCA-CA              1:22.36         DQ        
WHTE - Division  
  1 Allison, Jessica          16 ORCA-CA              1:30.03    1:27.14        
  2 Wallace, Allison C        15 ORCA-CA              1:29.30    1:32.82        
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hertfelder, Sarah R       15 SCAL-CA              2:49.60    2:40.06        
WHTE - Division  
  1 Fascenelli, Sophia C      15 ORCA-CA              3:00.08    3:06.36        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allison, Jessica          16 ORCA-CA              1:43.26    1:36.97        
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Donohue, Rory T           15 MVN-CA               3:06.59    3:01.78        
  2 Anderson, Colette L       17 SET-CA               3:13.62    3:12.33        
WHTE - Division  
  1 Chung, Lauren S           15 BREA-CA                   NT    2:59.95        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Donohue, Rory T           15 MVN-CA               1:13.53    1:11.21    52  
  2 Priestley, Stefania E     15 SCAL-CA              1:15.15    1:12.60    46  
  3 Anderson, Sam J           15 SET-CA               1:14.59    1:16.25    31  
  4 Allison, Jessica          16 ORCA-CA              1:15.00    1:27.32        
WHTE - Division  
  1 Hertfelder, Sarah R       15 SCAL-CA              1:25.68    1:23.92     3  
  2 Mickey, Maddy L           15 MVN-CA                    NT    1:29.56        
  3 Wallace, Allison C        15 ORCA-CA              1:41.50    1:38.73        
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Priestley, Stefania E     15 SCAL-CA              2:44.24    2:43.93    21  
WHTE - Division  
  1 Fascenelli, Sophia C      15 ORCA-CA              2:56.83    2:58.31        
  2 Allison, Jessica          16 ORCA-CA              3:11.48    3:02.12        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:09.40   108  
     1) Frady, Natalie A 13             2) Cheng, Megan Y 13              
     3) Kazarian, Kamille E 14          4) Bhatt, Anushka N 13            
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 21.51      19.84        
  2 Kong, Ethan                6 SCAL-CA                22.17      22.08        
  3 Wilson, Kai K              6 SEAL-CA                27.39      26.25        
  4 Kumar, Armaan D            5 SACA-CA                   NT      37.72        
  5 Davis, Carter T            5 SEAL-CA              1:06.65      39.10        
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 46.61      44.59        
  2 Tanaka, George             6 SACA-CA                50.31      45.15        
  3 Kong, Ethan                6 SCAL-CA                47.87      48.08        
  4 Lee, Enzo                  6 STOP-CA                53.05      52.65        
  5 Kumar, Armaan D            5 SACA-CA                   NT    1:10.74        
 
Boys 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA               1:47.30    1:40.44        
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 23.83      22.33        
  2 Kong, Ethan                6 SCAL-CA                24.39      23.46        
WHTE - Division  
  1 Wilson, Kai K              6 SEAL-CA                   NT      29.21        
  2 Kumar, Armaan D            5 SACA-CA                   NT      50.17        
 -- Davis, Carter T            5 SEAL-CA              1:06.53         DQ        
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 51.29      47.59        
WHTE - Division  
  1 Kong, Ethan                6 SCAL-CA                   NT      53.30        
  2 Tanaka, George             6 SACA-CA              1:13.56      55.49        
  3 Lee, Enzo                  6 STOP-CA                58.11      57.50        
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 31.50      29.41        
 -- Kumar, Armaan D            5 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Lee, Enzo                  6 STOP-CA                29.83         DQ        
 -- Kong, Ethan                6 SCAL-CA                35.79         DQ        
 
Boys 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA               1:05.41    1:06.27        
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tanaka, George             6 SACA-CA                26.72      24.43        
  2 Nguyen, Tanner D           6 AAA-CA                 33.04      26.78        
  3 Lee, Enzo                  6 STOP-CA                38.11      29.88        
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                18.06      17.65        
  2 Streeter, Max S            8 MVN-CA                 17.98      17.78        
  3 Claman, Mark W             8 MVN-CA                 20.79      18.49        
  4 Banash, Stanley J          7 MVN-CA                 18.35      19.10        
  5 Neujahr, Byron R           8 SCAL-CA                19.69      19.54        
  6 Kaushek, Alexander A       8 MVN-CA                 18.02      19.68        
WHTE - Division  
  1 Tran, Frederick            7 BREA-CA                21.12      19.77        
  2 Dadabhoy, Jibril H         8 AAA-CA                 21.42      20.08        
  3 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA                 21.33      20.50        
  4 Larson, Henrik F           8 MVN-CA                 23.43      21.21        
  5 Mai, Zachary K             8 BREA-CA                21.73      22.31        
  6 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                22.38      24.22        
  7 Rey, Jared R               8 BREA-CA                26.79      24.48        
  8 Ponce, Henry L             7 SEAL-CA                24.86      24.88        
  9 Le, Derick M               8 BREA-CA                26.27      26.62        
 10 Destanovic, Omar           8 MVN-CA                 23.64      26.93        
 11 Dogaru, Daniel C           7 MVN-CA                    NT      27.05        
 12 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 26.07      27.37        
 13 Du, Gavin                  7 AAA-CA                 32.21      27.63        
 14 Rosu, Marc A               8 AAA-CA                    NT      31.58        
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ren, Cooper                8 BREA-CA                31.42      33.58        
  2 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                   NT      39.39        
  3 Tran, Frederick            7 BREA-CA                42.59      41.98        
  4 Banash, Stanley J          7 MVN-CA                 42.30      43.23        
  5 Breton, Garrett R          8 MVN-CA                 45.47      44.41        
  6 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                 41.99      45.36        
  7 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                42.90      45.38        
  8 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA                 49.54      45.75        
  9 Dadabhoy, Jibril H         8 AAA-CA                 46.26      46.58        
 10 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                    NT      48.27        
 11 Cheshire, Jackson C        8 AAA-CA                 50.76      48.78        
 12 Anderson, John J           7 BREA-CA                53.05      52.57        
 13 Bian, Kevin                8 BREA-CA                   NT      54.38        
 14 Le, Dylan                  8 SET-CA                    NT      58.77        
 15 Du, Gavin                  7 AAA-CA               1:03.73      59.75        
 16 Streeter, Max S            8 MVN-CA                 39.46    1:00.43        
 17 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 58.77    1:02.99        
 18 Sutantio, Leonhardt W      7 BREA-CA              1:15.32    1:04.73        
 19 Brewer, Jonathan S         7 MVN-CA               1:04.73    1:05.96        
 20 Hung, Cato T               8 BREA-CA              1:17.71    1:23.08        
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ren, Cooper                8 BREA-CA              1:11.84    1:12.96        
  2 Thomas, Quinn W            8 SCAL-CA              1:27.12    1:26.79        
  3 Soroosh, Maksim            7 MVN-CA               1:35.87    1:31.85        
  4 Banash, Stanley J          7 MVN-CA               1:37.42    1:34.11        
  5 Breton, Garrett R          8 MVN-CA               1:39.41    1:35.63        
  6 Streeter, Max S            8 MVN-CA               1:28.47    1:35.97        
  7 Tang, Lucas S              8 SACA-CA              1:39.56    1:37.32        
  8 Kaushek, Alexander A       8 MVN-CA               1:33.80    1:38.07        
  9 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA               1:41.38    1:48.52        
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                   NT    1:27.46        
  2 Hernandez, Eddy A          8 STOP-CA                   NT    1:29.15        
  3 Tran, Frederick            7 BREA-CA              1:42.61    1:32.74        
  4 Claman, Mark W             8 MVN-CA               1:42.07    1:38.63        
  5 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA               1:44.87    1:41.59        
  6 Mai, Zachary K             8 BREA-CA              1:45.89    1:44.47        
  7 Dadabhoy, Jibril H         8 AAA-CA               1:46.58    1:49.80        
  8 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA              1:56.46    1:56.59        
  9 Le, Derick M               8 BREA-CA                   NT    1:58.46        
 -- Destanovic, Omar           8 MVN-CA               2:07.48         DQ        
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Soroosh, Maksim            7 MVN-CA                 21.90      21.50        
  2 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                23.46      22.28        
  3 Tran, Frederick            7 BREA-CA                23.89      22.34        
  4 Kaushek, Alexander A       8 MVN-CA                 22.39      22.43        
  5 Breton, Garrett R          8 MVN-CA                 22.98      23.13        
  6 Hernandez, Eddy A          8 STOP-CA                23.39      24.03        
  7 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                 24.57      24.71        
  8 Neujahr, Byron R           8 SCAL-CA                25.01      24.85        
  9 Claman, Mark W             8 MVN-CA                 23.41      26.26        
 10 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA                 24.63      26.47        
 11 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                25.54      26.51        
WHTE - Division  
  1 Ren, Cooper                8 BREA-CA                   NT      20.49        
  2 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                   NT      22.23        
  3 Zou, Ares                  7 AAA-CA                 27.06      26.15        
  4 Mai, Zachary K             8 BREA-CA                27.93      26.20        
  5 Dadabhoy, Jibril H         8 AAA-CA                 26.01      26.70        
  6 Rey, Jared R               8 BREA-CA                27.53      26.74        
  7 Dogaru, Daniel C           7 MVN-CA                    NT      27.93        
  8 Larson, Henrik F           8 MVN-CA                 29.82      28.62        
  9 Destanovic, Omar           8 MVN-CA                 27.90      29.47        
 10 Rosu, Marc A               8 AAA-CA                    NT      29.58        
 11 Le, Derick M               8 BREA-CA                27.08      29.90        
 12 Du, Gavin                  7 AAA-CA                 32.74      30.41        
 13 Ponce, Henry L             7 SEAL-CA                28.93      31.46        
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                49.21      47.72        
  2 Tran, Frederick            7 BREA-CA                51.16      48.71        
  3 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                 48.20      51.27        
  4 Breton, Garrett R          8 MVN-CA                 50.26      51.34        
  5 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                55.58      57.77        
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                   NT      50.37        
  2 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA                 56.45      55.29        
  3 Bian, Kevin                8 BREA-CA                   NT      56.26        
  4 Cheshire, Jackson C        8 AAA-CA                    NT      56.60        
  5 Anderson, John J           7 BREA-CA              1:01.13      57.69        
  6 Dadabhoy, Jibril H         8 AAA-CA                 58.34    1:00.19        
  7 Le, Dylan                  8 SET-CA                    NT    1:01.47        
  8 Zou, Ares                  7 AAA-CA                    NT    1:03.19        
  9 Brewer, Jonathan S         7 MVN-CA                    NT    1:16.08        
 -- Leung, Terrance C          8 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Sutantio, Leonhardt W      7 BREA-CA              1:30.13         DQ        
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                24.83      24.75        
  2 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                23.87      25.34        
  3 Banash, Stanley J          7 MVN-CA                 26.67      26.01        
  4 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                 24.03      26.69        
  5 Le, Dylan                  8 SET-CA                 27.68      29.54        
 -- Streeter, Max S            8 MVN-CA                 23.89         DQ        
WHTE - Division  
  1 Bian, Kevin                8 BREA-CA                   NT      28.65        
  2 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                    NT      31.07        
  3 Brewer, Jonathan S         7 MVN-CA                    NT      33.03        
 -- Sutantio, Leonhardt W      7 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Hung, Cato T               8 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Tran, Frederick            7 BREA-CA                29.10         DQ        
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                53.05      50.21        
  2 Streeter, Max S            8 MVN-CA                 52.69      51.25        
  3 Breton, Garrett R          8 MVN-CA                 54.59      55.06        
  4 Soroosh, Maksim            7 MVN-CA                 58.60      55.92        
  5 Banash, Stanley J          7 MVN-CA                 56.34      59.09        
 -- Thomas, Quinn W            8 SCAL-CA                56.17         DQ        
WHTE - Division  
  1 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA               1:05.40    1:01.33        
  2 Neujahr, Byron R           8 SCAL-CA                   NT    1:03.48        
  3 Dogaru, Daniel C           7 MVN-CA                    NT    1:05.10        
  4 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA               1:10.03    1:06.42        
  5 Destanovic, Omar           8 MVN-CA                    NT    1:07.67        
  6 Mai, Zachary K             8 BREA-CA              1:13.45    1:08.62        
 -- Tran, Frederick            7 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Larson, Henrik F           8 MVN-CA                    NT         DQ        
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Streeter, Max S            8 MVN-CA                 22.95      22.81        
  2 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA                 21.55      23.06        
  3 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                24.20      26.06        
WHTE - Division  
  1 Tran, Frederick            7 BREA-CA                29.59      24.43        
  2 Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA                35.44      29.93        
  3 Wolf, Nyle E               8 MVN-CA                 31.84      30.50        
  4 Dadabhoy, Jibril H         8 AAA-CA                 28.70      30.83        
  5 Sutantio, Leonhardt W      7 BREA-CA                41.46      33.30        
  6 Brewer, Jonathan S         7 MVN-CA                    NT      35.43        
 -- Hung, Cato T               8 BREA-CA                39.34         DQ        
 -- Le, Dylan                  8 SET-CA                    NT         DQ        
 -- Du, Gavin                  7 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Bian, Kevin                8 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Breton, Garrett R          8 MVN-CA                 26.95         DQ        
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Banash, Stanley J          7 MVN-CA                 47.14      45.11        
  2 Thomas, Quinn W            8 SCAL-CA                52.21      52.35        
  3 Streeter, Max S            8 MVN-CA                 54.51      56.34        
WHTE - Division  
  1 Ren, Cooper                8 BREA-CA                   NT      38.22        
  2 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                   NT      45.38        
  3 Tang, Lucas S              8 SACA-CA                   NT      54.37        
  4 Kaushek, Alexander A       8 MVN-CA                    NT      55.87        
  5 Soroosh, Maksim            7 MVN-CA               1:00.38      56.74        
  6 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                    NT      59.55        
  7 Neujahr, Byron R           8 SCAL-CA                   NT    1:02.49        
  8 Dogaru, Daniel C           7 MVN-CA                    NT    1:10.89        
  9 Destanovic, Omar           8 MVN-CA                    NT    1:13.14        
 10 Larson, Henrik F           8 MVN-CA                    NT    1:17.34        
 -- Hernandez, Eddy A          8 STOP-CA                56.45         DQ        
 -- Breton, Garrett R          8 MVN-CA                    NT         DQ        
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Banash, Stanley J          7 MVN-CA               1:39.40    1:40.21        
  2 Streeter, Max S            8 MVN-CA               1:38.58    1:41.72        
  3 Rodriguez, Aiden N         8 MVN-CA               1:48.41    1:44.86        
  4 Tang, Lucas S              8 SACA-CA              1:53.27    1:46.92        
  5 Tran, Frederick            7 BREA-CA              1:52.36    1:52.80        
WHTE - Division  
  1 Ren, Cooper                8 BREA-CA                   NT    1:24.66        
  2 Nguyen, Mason R            8 SACA-CA                   NT    1:37.39        
  3 Breton, Garrett R          8 MVN-CA               2:01.38    1:47.89        
 -- Bartelli, Tyler C          7 STOP-CA              2:17.12         DQ        
 -- Wolf, Nyle E               8 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Anderson, John J           7 BREA-CA              2:22.27         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lin, Arthur                9 BREA-CA                34.55      32.83        
  2 Hua, Sean M               10 BREA-CA                34.74      32.93        
  3 Her, Benson                7 BREA-CA                34.43      33.22        
  4 Pham, Ethan V             10 STOP-CA                35.27      34.01        
  5 Evans, Alex L              9 ORCA-CA                36.34      34.13        
  6 Patterson, Ryan           10 SET-CA                 36.27      34.31        
  7 Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA                 36.18      35.28        
  8 Allen, Chris J             9 EAST-CA                34.95      35.67        
  9 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA                 36.74      36.28        
 10 Pearson, Blake W          10 SCAL-CA                37.08      36.76        
 11 Hsu, Billy                10 SACA-CA                37.05      36.84        
 12 Deshler, Noah M            8 SCAL-CA                36.90      37.40        
WHTE - Division  
  1 Tanaka, Kent               8 SACA-CA                38.00      35.75        
  2 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                38.94      36.77        
  3 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA                 38.69      37.47        
  4 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA                38.63      37.64        
  5 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA                 37.46      38.13        
  6 Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA                45.51      38.97        
  7 Yasuda, Ken               10 SACA-CA                41.44      39.01        
  8 Panorama, Samuel L        10 BREA-CA                42.93      39.22        
  9 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                 38.09      39.92        
 10 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                39.47      40.21        
 11 Havens, Nathan C           9 MVN-CA                 41.15      41.00        
 12 Wang, Jared I              8 SCAL-CA                40.94      41.26        
 13 Knapp, Josh               10 SACA-CA                39.50      41.56        
 14 Xiang, Jake               10 BREA-CA                43.33      42.06        
 15 Shi, Evan                 10 BREA-CA                40.68      42.14        
 16 Qi, Ryan                   9 RAYS-CA                45.21      42.43        
 17 Song, Jacob               10 SCAL-CA                   NT      42.77        
 18 Yang, James X             10 BREA-CA                47.66      43.83        
 19 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA                 39.55      44.17        
 20 Sutantio, Kristoffer V    10 BREA-CA                44.15      44.85        
 21 Reid, Stephen K           10 SCAL-CA                44.89      45.67        
 22 Takagi, Matthew Y          9 STOP-CA                42.61      45.72        
 23 Pathak, Devya A            9 BREA-CA                45.51      47.54        
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Evans, Alex L              9 ORCA-CA              1:19.31    1:14.46        
  2 Dinh, Jacob Q              8 ORCA-CA              1:16.37    1:15.55        
  3 Lin, Arthur                9 BREA-CA              1:17.98    1:16.44        
  4 Pena, Sebastian            9 ORCA-CA              1:18.59    1:16.62        
  5 Choi, Samuel M            10 EAST-CA              1:20.11    1:16.98        
  6 Her, Benson                7 BREA-CA              1:17.87    1:17.04        
  7 Allen, Chris J             9 EAST-CA              1:17.43    1:17.15        
  8 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:15.88    1:20.42        
  9 Kong, Derek C             10 SCAL-CA              1:20.89    1:24.13        
 -- Vo, Gia-Vinh D             9 ORCA-CA              1:18.88        DFS        
WHTE - Division  
  1 Critz, Collin Y           10 SEAL-CA              1:23.52    1:17.39        
  2 Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA               1:22.49    1:18.23        
  3 Clay, Kyler J             10 EAST-CA              1:21.12    1:19.06        
  4 Li, Jerry Y                9 BREA-CA              1:27.57    1:23.13        
  5 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA               1:27.64    1:24.43        
  6 Aceves, Apollo A           9 MVN-CA               1:28.94    1:24.92        
  7 Polunin, Jacob W           9 AAA-CA               1:23.66    1:25.96        
  8 Massa, Bruno               8 MVN-CA               1:22.02    1:26.43        
  9 Pearson, Blake W          10 SCAL-CA              1:32.96    1:26.55        
 10 Zafaranchi, Shayan        10 MVN-CA               1:38.26    1:26.85        
 11 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA               1:29.73    1:27.24        
 12 Chen, Blake                9 SACA-CA              1:27.89    1:27.33        
 13 Garcia, Anthony J          7 SEAL-CA                   NT    1:28.28        
 14 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA               1:26.53    1:28.32        
 15 Pham, Brian T             10 AAA-CA                    NT    1:28.68        
 16 Knapp, Josh               10 SACA-CA              1:24.29    1:29.71        
 17 Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA              1:35.43    1:31.20        
 18 Havens, Nathan C           9 MVN-CA               1:34.82    1:31.69        
 19 Hedayati, Arteen k        10 MVN-CA                    NT    1:32.97        
 20 Yang, Andy                 9 BREA-CA              1:35.15    1:33.42        
 21 Hood-Sanchez, Diego A     10 SCAL-CA              1:34.69    1:33.54        
 22 Tian, Ryan                 9 SACA-CA                   NT    1:33.66        
 23 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              1:30.27    1:34.07        
 24 Panorama, Samuel L        10 BREA-CA              1:39.39    1:34.46        
 25 Villasenor, Jakob M       10 BREA-CA              1:35.54    1:35.26        
 26 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA               1:28.48    1:35.43        
 27 Goodbrand, Shane T        10 MVN-CA                    NT    1:35.88        
 28 Murase, Maxwell Y          9 SEAL-CA              1:36.16    1:37.16        
 29 Garcia, Julian A          10 BREA-CA              1:38.30    1:37.21        
 30 Huang, Jayden J            9 BREA-CA                   NT    1:37.81        
 31 King, Zach T               9 SET-CA                    NT    1:38.15        
 32 Shi, Evan                 10 BREA-CA              1:28.64    1:38.29        
 33 Hoang, Chance T           10 ORCA-CA              1:36.27    1:38.63        
 34 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:41.99    1:40.73        
 35 Yang, James X             10 BREA-CA              1:48.75    1:41.78        
 36 Parkan, Chase W            9 SET-CA               1:37.20    1:47.48        
 37 Komer, Michael S           9 SEAL-CA                   NT    1:47.62        
 38 Zhang, Caleb J            10 BREA-CA              1:25.43    1:48.94        
 39 Asghar, Shayan             9 AAA-CA                    NT    1:51.10        
 40 Pathak, Devya A            9 BREA-CA              1:51.08    1:52.01        
 41 Chen, Jack                10 BREA-CA              1:47.62    2:01.51        
 42 Kwon, Zachary Y            9 ORCA-CA                   NT    2:02.08        
 43 Mathias, Ethan B           9 SEAL-CA              2:14.70    2:02.59        
 44 Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA              1:36.24    2:04.02        
 45 Sheu, Anderson            10 BREA-CA                   NT    2:04.84        
 46 Chung, Jeffrey Y          10 SEAL-CA              2:19.15    2:04.98        
 47 Raj, Akhil G              10 BREA-CA                   NT    2:07.53        
 -- Kim, Collin S              9 EAST-CA              1:29.91        DFS        
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lin, Arthur                9 BREA-CA              2:42.13    2:38.47        
  2 Her, Benson                7 BREA-CA              2:50.36    2:47.62        
  3 Behrens, Jack M            9 STOP-CA              2:51.13    2:48.64        
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Victor Q          10 MVN-CA               3:11.50    2:35.63        
  2 Weijland, Nolan L          8 SACA-CA                   NT    2:41.23        
  3 Evans, Alex L              9 ORCA-CA              2:59.66    2:43.95        
  4 Wang, Max                 10 BREA-CA              3:05.15    2:53.94        
  5 Hsu, Billy                10 SACA-CA                   NT    2:55.16        
  6 Vincent, Elias A           8 ORCA-CA              3:13.64    2:57.50        
  7 Lu, Tyler J                9 BREA-CA                   NT    2:58.05        
  8 Garcia, Anthony J          7 SEAL-CA                   NT    2:59.24        
  9 Deshler, Noah M            8 SCAL-CA                   NT    3:01.78        
 10 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA               3:14.50    3:03.53        
 11 Yee, Nathan W             10 SEAL-CA                   NT    3:07.24        
 12 Yang, Andy                 9 BREA-CA              3:31.06    3:21.25        
 13 Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA              3:44.30    3:32.36        
 14 Yang, James X             10 BREA-CA              4:08.64    3:38.71        
 15 Chen, Jack                10 BREA-CA                   NT    3:57.66        
 16 Nguyen, Tommy H            9 SEAL-CA                   NT    4:06.09        
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tan, Ray S                10 AAA-CA               2:41.81    6:43.31        
  2 Dinh, Jacob Q              8 ORCA-CA              2:56.50    7:36.68        
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Darren D           9 SACA-CA                   NT    6:46.41        
  2 Patterson, Ryan           10 SET-CA                    NT    7:10.84        
  3 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA               3:14.50    7:45.84        
  4 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA               3:16.17    8:36.13        
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kong, Derek C             10 SCAL-CA                41.59      39.10        
  2 Vo, Gia-Vinh D             9 ORCA-CA                40.58      39.24        
  3 Lu, Tyler J                9 BREA-CA                40.86      40.22        
  4 Weijland, Nolan L          8 SACA-CA                41.27      40.26        
  5 Allen, Chris J             9 EAST-CA                41.23      40.71        
  6 Massa, Bruno               8 MVN-CA                 43.65      41.54        
  7 Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA                 42.44      41.70        
  8 Clay, Kyler J             10 EAST-CA                42.06      42.28        
  9 Evans, Alex L              9 ORCA-CA                41.79      42.36        
 10 Aceves, Apollo A           9 MVN-CA                 43.86      42.53        
 11 Dinh, Jacob Q              8 ORCA-CA                41.88      42.68        
 12 Lin, Arthur                9 BREA-CA                44.17      42.99        
 13 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                42.03      43.37        
 14 Deshler, Noah M            8 SCAL-CA                42.73      44.35        
 15 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA                 44.18      44.39        
 16 Wang, Max                 10 BREA-CA                43.46      46.63        
WHTE - Division  
  1 Pena, Sebastian            9 ORCA-CA                51.67      41.24        
  2 Zafaranchi, Shayan        10 MVN-CA                 48.54      42.94        
  3 Choi, Samuel M            10 EAST-CA                44.24      43.14        
  4 Vincent, Elias A           8 ORCA-CA                47.84      43.58        
  5 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                 45.95      43.73        
  6 Hsu, Billy                10 SACA-CA                   NT      44.00        
  7 Zhu, Anderson L           10 BREA-CA                45.06      44.17        
  8 Polunin, Jacob W           9 AAA-CA                 47.59      45.10        
  9 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA                 45.73      45.68        
 10 Hedayati, Arteen k        10 MVN-CA                 53.25      46.23        
 11 Tian, Ryan                 9 SACA-CA                   NT      46.29        
 12 Havens, Nathan C           9 MVN-CA                 47.61      46.66        
 13 Gross, Dylan L             9 STOP-CA                46.92      47.85        
 14 Kim, Collin S              9 EAST-CA                49.27      47.89        
 15 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA                 44.73      48.64        
 16 Garcia, Anthony J          7 SEAL-CA                46.69      48.70        
 17 Wang, Jared I              8 SCAL-CA                47.10      49.16        
 18 Huang, Jayden J            9 BREA-CA                54.34      49.48        
 19 Garcia, Julian A          10 BREA-CA                50.62      49.61        
 20 Tadrous, Noah E           10 STOP-CA                51.92      50.00        
 21 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                48.34      50.09        
 22 Villasenor, Jakob M       10 BREA-CA                54.32      50.67        
 23 Zhang, Caleb J            10 BREA-CA                49.00      51.50        
 24 Shi, Evan                 10 BREA-CA                49.12      51.52        
 25 Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA                49.14      51.68        
 26 Pathak, Devya A            9 BREA-CA                53.28      51.90        
 27 Yang, James X             10 BREA-CA                56.35      52.24        
 28 Murase, Maxwell Y          9 SEAL-CA                50.60      52.47        
 29 Xiang, Jake               10 BREA-CA                52.95      53.32        
 30 Yang, Andy                 9 BREA-CA                54.26      53.56        
 31 Panorama, Samuel L        10 BREA-CA                51.63      53.84        
 32 Nguyen, Tommy H            9 SEAL-CA                54.80      54.02        
 33 Knapp, Josh               10 SACA-CA                56.34      54.73        
 34 Hood-Sanchez, Diego A     10 SCAL-CA                56.83      56.32        
 35 Sheu, Anderson            10 BREA-CA                55.73      56.44        
 36 Parkan, Chase W            9 SET-CA                 51.41      57.73        
 37 Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA                51.62      58.08        
 38 Chung, Jeffrey Y          10 SEAL-CA              1:15.96      58.27        
 39 Komer, Michael S           9 SEAL-CA                   NT      59.00        
 40 Asghar, Shayan             9 AAA-CA                 59.05    1:00.62        
 41 Chen, Jack                10 BREA-CA              1:00.02    1:02.56        
 42 Goodbrand, Shane T        10 MVN-CA                    NT    1:04.11        
 43 Raj, Akhil G              10 BREA-CA                   NT    1:05.65        
 44 Kwon, Zachary Y            9 ORCA-CA                   NT    1:07.50        
 45 Mathias, Ethan B           9 SEAL-CA              1:06.46    1:07.69        
 -- King, Zach T               9 SET-CA                    NT         DQ        
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Vo, Gia-Vinh D             9 ORCA-CA              1:29.82    1:28.93        
  2 Lin, Arthur                9 BREA-CA              1:30.72    1:30.07        
  3 Hsu, Billy                10 SACA-CA              1:32.91    1:33.34        
  4 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA               1:36.31    1:34.48        
  5 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA               1:36.74    1:35.86        
  6 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:32.81    1:38.39        
WHTE - Division  
  1 Pham, Ethan V             10 STOP-CA              1:45.34    1:30.83        
  2 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA               1:44.78    1:33.96        
  3 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA               1:39.91    1:34.73        
  4 Qi, Ryan                   9 RAYS-CA                   NT    1:42.07        
  5 Havens, Nathan C           9 MVN-CA               1:42.36    1:43.25        
  6 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              1:47.83    1:43.61        
  7 Reid, Stephen K           10 SCAL-CA              1:45.63    1:46.74        
  8 Sutantio, Kristoffer V    10 BREA-CA              1:47.40    1:47.61        
  9 Shi, Evan                 10 BREA-CA              1:52.47    1:49.40        
 10 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:52.75    1:51.67        
 11 Knapp, Josh               10 SACA-CA              1:53.96    1:55.22        
 12 Pathak, Devya A            9 BREA-CA              1:46.77    2:01.37        
 13 Yang, James X             10 BREA-CA              2:35.19    2:07.01        
 -- Tanaka, Kent               8 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA              1:57.53         DQ        
 -- Song, Jacob               10 SCAL-CA                   NT         DQ        
 -- Panorama, Samuel L        10 BREA-CA              1:49.95         DQ        
 -- Li, Jerry Y                9 BREA-CA              1:39.65         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dinh, Jacob Q              8 ORCA-CA                48.04      42.59        
  2 Hsu, Billy                10 SACA-CA                45.76      44.87        
  3 Lin, Arthur                9 BREA-CA                47.79      45.01        
  4 Deshler, Noah M            8 SCAL-CA                47.43      45.18        
  5 Pham, Ethan V             10 STOP-CA                48.35      45.22        
  6 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                47.64      45.30        
  7 Allen, Chris J             9 EAST-CA                45.82      45.71        
  8 Nguyen, Victor Q          10 MVN-CA                 47.40      45.88        
  9 Hua, Sean M               10 BREA-CA                47.87      46.37        
 10 Chheng, Thomas M           9 BREA-CA                47.78      46.69        
 11 Her, Benson                7 BREA-CA                47.17      47.23        
 12 Evans, Alex L              9 ORCA-CA                48.91      49.09        
 13 Havens, Nathan C           9 MVN-CA                 49.10      51.09        
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                 51.13      49.58        
  2 Patterson, Ryan           10 SET-CA                 53.79      50.24        
  3 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA                 57.41      51.90        
  4 Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA                 54.99      52.07        
  5 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA                 53.99      52.49        
  6 Knapp, Josh               10 SACA-CA                51.37      53.09        
  7 Pearson, Blake W          10 SCAL-CA                51.78      53.42        
  8 Yasuda, Ken               10 SACA-CA                56.75      54.79        
  9 Reid, Stephen K           10 SCAL-CA                53.52      55.32        
 10 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                55.76      55.64        
 11 Wang, Jared I              8 SCAL-CA                59.63      55.72        
 12 Panorama, Samuel L        10 BREA-CA                59.32      57.21        
 13 Takagi, Matthew Y          9 STOP-CA                57.85      58.12        
 14 Shi, Evan                 10 BREA-CA              1:00.12    1:00.32        
 15 Yang, James X             10 BREA-CA              1:11.98    1:00.73        
 16 Qi, Ryan                   9 RAYS-CA              1:01.19    1:01.92        
 17 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:01.70    1:02.44        
 18 Pathak, Devya A            9 BREA-CA              1:12.67    1:16.86        
 -- Song, Jacob               10 SCAL-CA                   NT         DQ        
 -- Sutantio, Kristoffer V    10 BREA-CA                58.58         DQ        
 -- Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA              1:13.64         DQ        
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lu, Tyler J                9 BREA-CA              1:40.79    1:38.58        
  2 Her, Benson                7 BREA-CA              1:43.80    1:40.61        
  3 Nguyen, Victor Q          10 MVN-CA               1:44.61    1:42.05        
  4 Behrens, Jack M            9 STOP-CA              1:41.91    1:42.27        
  5 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA               1:45.72    1:48.15        
  6 Havens, Nathan C           9 MVN-CA               1:48.50    1:50.33        
WHTE - Division  
  1 Chen, Blake                9 SACA-CA                   NT    1:40.12        
  2 Pham, Brian T             10 AAA-CA                    NT    1:43.58        
  3 Zhu, Anderson L           10 BREA-CA              1:50.18    1:43.91        
  4 Yee, Nathan W             10 SEAL-CA                   NT    1:45.03        
  5 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA                    NT    1:49.94        
  6 Gross, Dylan L             9 STOP-CA                   NT    1:52.56        
  7 Vincent, Elias A           8 ORCA-CA              2:13.57    1:52.58        
  8 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA               1:55.62    1:53.03        
  9 Knapp, Josh               10 SACA-CA              1:53.27    1:56.44        
 10 Pearson, Blake W          10 SCAL-CA              1:51.02    1:57.12        
 11 Aceves, Apollo A           9 MVN-CA                    NT    1:57.48        
 12 Murase, Maxwell Y          9 SEAL-CA                   NT    1:57.85        
 13 Hoang, Chance T           10 ORCA-CA              1:58.01    2:00.29        
 14 Panorama, Samuel L        10 BREA-CA              2:04.40    2:00.30        
 15 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              2:00.95    2:01.45        
 16 Tadrous, Noah E           10 STOP-CA              2:16.42    2:04.35        
 17 Shi, Evan                 10 BREA-CA              2:16.62    2:07.23        
 18 Chung, Jeffrey Y          10 SEAL-CA                   NT    2:10.35        
 19 Xiang, Jake               10 BREA-CA              2:13.11    2:13.46        
 20 Parkan, Chase W            9 SET-CA                    NT    2:18.40        
 21 Villasenor, Jakob M       10 BREA-CA              2:29.12    2:23.63        
 -- Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Sullivan, Finn M          10 MVN-CA               2:01.13         DQ        
 -- Wang, Jared I              8 SCAL-CA              2:09.24         DQ        
 -- Tian, Ryan                 9 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Nguyen, Tommy H            9 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Komer, Michael S           9 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Raj, Akhil G              10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Zhang, Caleb J            10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Asghar, Shayan             9 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Sheu, Anderson            10 BREA-CA              2:32.12         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dinh, Jacob Q              8 ORCA-CA                39.51      36.74        
  2 Weijland, Nolan L          8 SACA-CA                41.60      37.69        
  3 Clay, Kyler J             10 EAST-CA                39.12      37.90        
  4 Her, Benson                7 BREA-CA                38.91      38.32        
  5 Vincent, Elias A           8 ORCA-CA                40.03      39.85        
  6 Vo, Gia-Vinh D             9 ORCA-CA                39.43      39.86        
  7 Tan, Ray S                10 AAA-CA                 39.93      39.94        
  8 Nguyen, Victor Q          10 MVN-CA                 40.07      40.13        
  9 Lin, Arthur                9 BREA-CA                40.20      40.15        
 10 Allen, Chris J             9 EAST-CA                41.26      40.40        
 11 Yee, Nathan W             10 SEAL-CA                41.17      41.51        
 12 Massa, Bruno               8 MVN-CA                 39.46      41.96        
 13 Wang, Max                 10 BREA-CA                39.76      43.43        
 -- Behrens, Jack M            9 STOP-CA                38.49         DQ        
WHTE - Division  
  1 Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA                 42.36      37.98        
  2 Deshler, Noah M            8 SCAL-CA                41.96      40.29        
  3 Kong, Derek C             10 SCAL-CA                49.83      40.45        
  4 Li, Jerry Y                9 BREA-CA                41.86      41.50        
  5 Pena, Sebastian            9 ORCA-CA                42.02      41.92        
  6 Critz, Collin Y           10 SEAL-CA                   NT      43.89        
  7 Choi, Samuel M            10 EAST-CA                44.02      44.97        
  8 Evans, Alex L              9 ORCA-CA                46.76      45.30        
  9 Garcia, Anthony J          7 SEAL-CA                44.89      46.56        
 10 Knapp, Josh               10 SACA-CA                51.04      46.86        
 11 Lu, Tyler J                9 BREA-CA                45.19      47.06        
 12 Pearson, Blake W          10 SCAL-CA                46.30      47.53        
 13 Hsu, Billy                10 SACA-CA                46.44      47.87        
 14 Zhu, Anderson L           10 BREA-CA                48.78      48.10        
 15 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA                 49.51      48.27        
 16 Gross, Dylan L             9 STOP-CA                47.34      49.14        
 17 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA                 52.04      49.60        
 18 Tadrous, Noah E           10 STOP-CA                51.71      50.75        
 19 Murase, Maxwell Y          9 SEAL-CA                51.41      51.76        
 20 Paganos, Jason H           9 BREA-CA                53.63      53.31        
 21 Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA                59.01      58.13        
 22 Goodbrand, Shane T        10 MVN-CA                    NT      58.70        
 23 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:05.98      59.89        
 24 Hood-Sanchez, Diego A     10 SCAL-CA              1:05.78    1:02.98        
 25 Chung, Jeffrey Y          10 SEAL-CA                   NT    1:13.02        
 -- Kim, Collin S              9 EAST-CA                   NT         DQ        
 -- Kwon, Zachary Y            9 ORCA-CA                   NT         DQ        
 -- Garcia, Julian A          10 BREA-CA              1:06.00         DQ        
 -- Chen, Blake                9 SACA-CA                47.03         DQ        
 -- King, Zach T               9 SET-CA                    NT         DQ        
 -- Pathak, Devya A            9 BREA-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hua, Sean M               10 BREA-CA              1:30.48    1:25.91        
  2 Her, Benson                7 BREA-CA              1:31.31    1:26.31        
  3 Lin, Arthur                9 BREA-CA              1:36.95    1:29.23        
  4 Nguyen, Victor Q          10 MVN-CA               1:33.02    1:30.10        
 -- Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA               1:32.05         DQ        
WHTE - Division  
  1 Patterson, Ryan           10 SET-CA                    NT    1:29.43        
  2 Pham, Ethan V             10 STOP-CA              1:46.59    1:31.54        
  3 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA               1:41.53    1:34.91        
  4 Tanaka, Kent               8 SACA-CA                   NT    1:38.35        
  5 Evans, Alex L              9 ORCA-CA              1:46.80    1:39.60        
  6 Vo, Gia-Vinh D             9 ORCA-CA              1:44.58    1:46.09        
  7 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA                    NT    1:48.47        
  8 Knapp, Josh               10 SACA-CA              1:46.96    1:52.92        
  9 Pearson, Blake W          10 SCAL-CA                   NT    1:59.91        
 -- Hsu, Billy                10 SACA-CA                   NT         DQ        
 -- Massa, Bruno               8 MVN-CA               1:39.55        DFS        
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Victor Q          10 MVN-CA               1:27.49    1:25.47        
  2 Choi, Samuel M            10 EAST-CA              1:28.81    1:27.76        
  3 Lin, Arthur                9 BREA-CA              1:28.88    1:27.93        
  4 Ramirez, Ryan G            9 NBS-CA               1:31.05    1:28.17        
  5 Wang, Max                 10 BREA-CA              1:27.26    1:29.11        
  6 Li, Jerry Y                9 BREA-CA              1:28.74    1:29.88        
  7 Kong, Derek C             10 SCAL-CA              1:30.67    1:30.03        
  8 Massa, Bruno               8 MVN-CA               1:32.36    1:30.93        
  9 Deshler, Noah M            8 SCAL-CA              1:27.94    1:31.05        
 10 Clay, Kyler J             10 EAST-CA              1:31.17    1:31.27        
 11 Zhu, Anderson L           10 BREA-CA              1:32.92    1:36.02        
 12 Courtney, Jacob H         10 MVN-CA               1:32.29    1:37.26        
 -- Hsu, Billy                10 SACA-CA              1:30.06         DQ        
WHTE - Division  
  1 Critz, Collin Y           10 SEAL-CA                   NT    1:30.43        
  2 Chen, Blake                9 SACA-CA              1:37.96    1:33.77        
  3 Theologidy, Taddeus T     10 MVN-CA               1:38.16    1:34.02        
  4 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA               1:37.75    1:36.22        
  5 Zafaranchi, Shayan        10 MVN-CA               1:43.50    1:37.20        
  6 Nguyen, Tayvin D           9 AAA-CA               1:39.31    1:37.91        
  7 Gross, Dylan L             9 STOP-CA              1:36.99    1:39.50        
  8 Polunin, Jacob W           9 AAA-CA                    NT    1:40.18        
  9 Pham, Brian T             10 AAA-CA               1:56.47    1:40.65        
 10 Wang, Jared I              8 SCAL-CA              1:41.11    1:41.81        
 11 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA               1:42.53    1:43.71        
 12 Havens, Nathan C           9 MVN-CA               1:41.21    1:45.29        
 13 Yang, Andy                 9 BREA-CA              1:41.43    1:47.34        
 14 Paganos, Jason H           9 BREA-CA              1:48.14    1:48.97        
 15 Panorama, Samuel L        10 BREA-CA              1:55.92    1:50.73        
 16 Shi, Evan                 10 BREA-CA              1:53.53    1:52.45        
 17 Huang, Jayden J            9 BREA-CA                   NT    1:54.12        
 18 Hoang, Chance T           10 ORCA-CA                   NT    1:55.13        
 19 Goodbrand, Shane T        10 MVN-CA                    NT    1:56.09        
 20 Parkan, Chase W            9 SET-CA               2:07.87    1:58.53        
 21 Villasenor, Jakob M       10 BREA-CA              1:54.54    1:59.31        
 22 Yang, James X             10 BREA-CA              2:06.32    1:59.62        
 23 Chung, Jeffrey Y          10 SEAL-CA                   NT    2:10.18        
 24 Vasquez, Nathaniel P      10 BREA-CA              2:06.87    2:12.93        
 -- Sheu, Anderson            10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Garcia, Anthony J          7 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Gebhart, Lucas R          10 BREA-CA              1:58.82         DQ        
 -- Hedayati, Arteen k        10 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Zhang, Caleb J            10 BREA-CA              1:47.49         DQ        
 -- Chen, Jack                10 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- King, Zach T               9 SET-CA                    NT         DQ        
 -- Tadrous, Noah E           10 STOP-CA              1:42.87         DQ        
 -- Hood-Sanchez, Diego A     10 SCAL-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hua, Sean M               10 BREA-CA              3:14.94    3:03.02        
  2 Allen, Chris J             9 EAST-CA              3:11.47    3:03.37        
  3 Vincent, Elias A           8 ORCA-CA              3:18.43    3:11.40        
  4 Dinh, Jacob Q              8 ORCA-CA              3:13.94    3:12.13        
  5 Wang, Max                 10 BREA-CA              3:09.78    3:21.63        
 -- Evans, Alex L              9 ORCA-CA              3:17.18         DQ        
WHTE - Division  
  1 Patterson, Ryan           10 SET-CA                    NT    3:02.31        
  2 Abadi, Cyrus S            10 MVN-CA               3:40.82    3:26.76        
  3 Sullivan, Finn M          10 MVN-CA                    NT    3:39.22        
 -- Chheng, Thomas M           9 BREA-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    3:03.87        
     1) Dadabhoy, Jibril H 8            2) Leung, Terrance C 8            
     3) Cheshire, Jackson C 8           4) Nguyen, Tayvin D 9             
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Abshier, Michael R        11 SCAL-CA                31.41      29.79    16  
  2 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA                 31.90      30.04    14  
  3 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                 30.89      30.77     7  
  4 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA                31.04      30.85     6  
  5 Todd, Ethan J             12 MVN-CA                 31.22      31.07     4  
  6 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA                31.38      31.10     4  
  7 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                32.19      32.32        
  8 Weitzer, R J J            12 ORCA-CA                32.81      32.40        
  9 Asar, Aiden A             11 MVN-CA                 33.15      32.47        
 10 Borning, Vance C          11 AAA-CA                 31.91      32.71        
 11 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                 32.09      33.50        
 12 Chung, Bradin             11 SACA-CA                32.76      33.88        
 13 Tristan, Noah E           12 AAA-CA                 33.45      34.13        
WHTE - Division  
  1 Vasquez, Patrick S        12 BREA-CA                34.40      31.17     3  
  2 Xie, Brian                12 SACA-CA                37.53      33.12        
  3 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                   NT      33.37        
  4 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                33.82      33.51        
  5 Huelskamp, Bobby R        11 ORCA-CA                37.71      33.59        
  6 Do, Matthew M             11 STOP-CA                33.73      34.65        
  7 Bindra, Ryan Jacob P      12 AAA-CA                 36.54      35.75        
  8 Gess, Evan B              11 EAST-CA                36.23      37.93        
  9 Zhou, David               11 BREA-CA                35.81      38.39        
 10 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA                 37.87      38.42        
 11 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA                37.23      38.51        
 12 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA                40.96      38.74        
 13 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                 44.03      39.86        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Carter, Giacomo R         12 STOP-CA              1:06.98    1:03.30    22  
  2 Lee, Mathias J            11 SACA-CA              1:07.00    1:04.40    17  
  3 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA               1:09.13    1:05.84    10  
  4 Bertino, Dylan T          11 SCAL-CA              1:07.73    1:06.28     8  
  5 Fang, Aaron W             11 MVN-CA               1:06.97    1:07.42     3  
  6 Coury, Alex A             12 ORCA-CA              1:09.15    1:07.67     2  
  7 King, Lucas H             12 SET-CA               1:11.62    1:08.57        
  8 Hernandez, Josue          12 STOP-CA              1:11.64    1:09.75        
  9 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA              1:10.03    1:10.81        
 10 Carlson, John P           11 ORCA-CA              1:11.05    1:10.95        
 11 Borning, Vance C          11 AAA-CA               1:09.84    1:11.14        
 12 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA              1:10.81    1:12.16        
 13 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA               1:10.80    1:13.43        
WHTE - Division  
  1 Tran, Vincent G           11 AAA-CA               1:34.15    1:08.64        
  2 Goran, Jesse D            11 ORCA-CA              1:12.90    1:09.01        
  3 Jin, Benjamin             12 BREA-CA              1:12.51    1:09.86        
  4 Xie, Brian                12 SACA-CA              1:23.47    1:10.66        
  5 Weitzer, R J J            12 ORCA-CA              1:14.92    1:10.98        
  6 Daghighi, Nickaan         12 AAA-CA               1:14.41    1:12.44        
  7 Pham, Aidan N             11 SEAL-CA              1:15.62    1:13.09        
  8 Palencia, Paul S          11 STOP-CA              1:14.40    1:13.13        
  9 Tristan, Noah E           12 AAA-CA               1:13.51    1:13.20        
 10 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              1:17.11    1:13.31        
 11 Chung, Bradin             11 SACA-CA              1:15.77    1:13.57        
 12 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA              1:13.71    1:13.67        
 13 Coulston, Trent J         11 MVN-CA               1:14.68    1:13.98        
 14 Asar, Aiden A             11 MVN-CA               1:17.47    1:15.93        
 15 Lee, Josiah               11 SACA-CA                   NT    1:16.27        
 16 Yang, Nathan A            11 BREA-CA              1:16.03    1:19.02        
 17 Schalliol, Blake M        11 EAST-CA              1:16.24    1:19.70        
 18 Garcia, Gabriel E         11 MVN-CA               1:25.34    1:20.63        
 19 Zhou, David               11 BREA-CA              1:21.60    1:24.66        
 20 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA               1:24.07    1:24.81        
 21 Weingarten, Rowan L       11 MVN-CA               1:24.41    1:24.99        
 22 Lee, Evan J               11 AAA-CA               1:28.56    1:25.02        
 23 Hedayati, Idean K         12 MVN-CA               1:31.91    1:25.48        
 24 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA              1:24.98    1:25.93        
 25 Marzouk, Adam M           11 MVN-CA               1:28.78    1:28.63        
 26 Letrac, Jeremy P          12 AAA-CA               1:40.75    1:28.64        
 27 Villacorte, Vonn S        11 SET-CA               1:31.89    1:29.87        
 28 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:29.81    1:31.89        
 29 Obeso, Tyler L            12 BREA-CA              1:42.23    1:32.26        
 30 Flores, Gabriel J         12 EAST-CA                   NT    1:32.40        
 31 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA               1:43.66    1:33.23        
 32 Antoszewski, Anthony L    11 MVN-CA               1:41.81    1:33.47        
 33 Kluver, Cameron D         11 EAST-CA              1:28.25    1:33.63        
 34 Asghar, Shafe             11 AAA-CA               2:05.17    1:34.33        
 35 Sarrafi, Arman A          11 MVN-CA               1:30.69    1:34.59        
 36 Kwon, Joshua Y            12 ORCA-CA              1:32.68    1:36.00        
 37 Cortes, Eddie C           12 ORCA-CA              1:43.41    1:43.20        
 38 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                    NT    1:45.57        
 39 Zheng, Andy               11 BREA-CA              1:44.78    1:46.64        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Pena, Alex                12 ORCA-CA              2:25.46    2:23.44     6  
  2 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA              2:33.96    2:27.28        
  3 Lee, Mathias J            11 SACA-CA              2:31.22    2:27.34        
  4 Hernandez, Josue          12 STOP-CA              2:34.89    2:28.35        
  5 Borning, Vance C          11 AAA-CA               2:34.01    2:35.25        
  6 Carlson, John P           11 ORCA-CA              2:36.31    2:36.51        
  7 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA               2:33.48    2:38.27        
WHTE - Division  
  1 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA              2:56.90    2:26.46     0  
  2 King, Lucas H             12 SET-CA               2:40.80    2:27.08        
  3 Bertino, Dylan T          11 SCAL-CA                   NT    2:31.56        
  4 Tran, Vincent G           11 AAA-CA               2:40.27    2:33.98        
  5 Tristan, Noah E           12 AAA-CA               2:42.00    2:36.55        
  6 Daghighi, Nickaan         12 AAA-CA               2:45.40    2:48.37        
  7 Schalliol, Blake M        11 EAST-CA              2:46.44    2:53.62        
  8 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA              3:21.14    3:23.53        
 -- Chung, Bradin             11 SACA-CA              2:47.42         DQ        
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Bradin             11 SACA-CA                   NT    7:14.10        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chen, Gabriel T           12 SACA-CA                38.27      31.99        
  2 Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA                36.66      35.17        
  3 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA                36.91      36.49        
  4 Abshier, Michael R        11 SCAL-CA                37.13      36.86        
  5 Carlson, John P           11 ORCA-CA                37.29      37.13        
  6 Todd, Ethan J             12 MVN-CA                 37.76      37.37        
  7 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA                37.09      37.89        
  8 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                 38.56      38.20        
  9 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                37.25      38.32        
 -- Sowlati, Kasra K          11 SACA-CA                38.14        DFS        
WHTE - Division  
  1 Lu, Kevin                 12 SACA-CA                   NT      33.72        
  2 Asar, Aiden A             11 MVN-CA                 42.02      38.42        
  3 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA                 42.30      39.04        
  4 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                 40.11      40.26        
  5 Xie, Brian                12 SACA-CA                   NT      40.72        
  6 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA                44.92      41.93        
  7 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                   NT      42.29        
  8 Bindra, Ryan Jacob P      12 AAA-CA                 42.42      42.87        
  9 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                    NT      43.19        
 10 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                40.07      43.58        
 11 Do, Matthew M             11 STOP-CA                40.66      44.28        
 12 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA                 45.38      45.22        
 13 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA                   NT      46.18        
 14 Zhou, David               11 BREA-CA                44.56      46.71        
 15 Gess, Evan B              11 EAST-CA                47.41      53.22        
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Shimizu, Mark S           12 STOP-CA              1:21.20    1:15.68    21  
  2 Carter, Giacomo R         12 STOP-CA              1:26.44    1:19.13    10  
  3 Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA              1:21.03    1:20.10     7  
  4 Lee, Mathias J            11 SACA-CA              1:23.51    1:21.17     4  
  5 Weitzer, R J J            12 ORCA-CA              1:27.02    1:21.30     4  
  6 Carlson, John P           11 ORCA-CA              1:22.23    1:22.32     1  
  7 Yang, Nathan A            11 BREA-CA              1:25.39    1:22.88        
  8 Coulston, Trent J         11 MVN-CA               1:22.94    1:24.50        
  9 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA              1:21.22    1:24.73        
 10 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA               1:27.10    1:26.89        
WHTE - Division  
  1 Coury, Alex A             12 ORCA-CA              1:28.35    1:18.85    11  
  2 Tran, Vincent G           11 AAA-CA               1:33.55    1:20.39     6  
  3 Palencia, Paul S          11 STOP-CA              1:30.50    1:24.24        
  4 Asar, Aiden A             11 MVN-CA               1:33.63    1:25.73        
  5 Goran, Jesse D            11 ORCA-CA              1:34.13    1:26.12        
  6 Marzouk, Adam M           11 MVN-CA               1:40.54    1:27.68        
  7 Daghighi, Nickaan         12 AAA-CA               1:28.97    1:30.81        
  8 Garcia, Gabriel E         11 MVN-CA               1:41.18    1:32.25        
  9 Xie, Brian                12 SACA-CA                   NT    1:33.63        
 10 Ambrose, Dominic T        12 ORCA-CA              1:47.59    1:36.36        
 11 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA               1:38.40    1:36.80        
 12 Zhou, David               11 BREA-CA              1:40.40    1:40.00        
 13 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:45.24    1:44.99        
 14 Hedayati, Idean K         12 MVN-CA                    NT    1:45.30        
 15 Asghar, Shafe             11 AAA-CA                    NT    1:51.39        
 16 Lee, Evan J               11 AAA-CA                    NT    1:51.40        
 17 Kluver, Cameron D         11 EAST-CA                   NT    1:51.83        
 18 Villacorte, Vonn S        11 SET-CA               1:51.55    1:52.86        
 19 Zheng, Andy               11 BREA-CA              2:00.17    2:02.39        
 20 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA               1:55.77    2:09.35        
 21 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                    NT    2:10.87        
 22 Cortes, Eddie C           12 ORCA-CA              2:09.59    2:21.87        
 -- Weingarten, Rowan L       11 MVN-CA               1:40.79         DQ        
 -- Sarrafi, Arman A          11 MVN-CA               1:41.55         DQ        
 -- Flores, Gabriel J         12 EAST-CA                   NT         DQ        
 -- Antoszewski, Anthony L    11 MVN-CA                    NT         DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Fang, Aaron W             11 MVN-CA               2:54.51    2:45.94        
WHTE - Division  
  1 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA              3:39.85    3:49.29        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lee, Mathias J            11 SACA-CA                41.18      39.41        
  2 Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA                42.10      41.30        
  3 Rebensdorf, Josh W        11 RAYS-CA                43.20      42.34        
  4 Pham, Aidan N             11 SEAL-CA                42.31      42.42        
  5 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                43.09      42.90        
  6 Carter, Giacomo R         12 STOP-CA                44.29      42.96        
  7 Chung, Bradin             11 SACA-CA                43.85      43.17        
  8 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA                42.84      43.80        
  9 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                43.85      44.18        
 10 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                44.63      45.81        
 11 Borning, Vance C          11 AAA-CA                 44.27      46.45        
 -- Coury, Alex A             12 ORCA-CA                42.31         DQ        
 -- Pena, Alex                12 ORCA-CA                42.05         DQ        
WHTE - Division  
  1 Tran, Vincent G           11 AAA-CA                 47.51      40.99        
  2 Lee, Josiah               11 SACA-CA                50.59      43.39        
  3 Ambrose, Dominic T        12 ORCA-CA                46.22      43.49        
  4 Xie, Brian                12 SACA-CA                   NT      43.60        
  5 Coulston, Trent J         11 MVN-CA                 44.89      44.05        
  6 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA                 46.96      45.23        
  7 Asar, Aiden A             11 MVN-CA                 47.29      45.61        
  8 Letrac, Jeremy P          12 AAA-CA                 48.38      46.00        
  9 Daghighi, Nickaan         12 AAA-CA                 46.21      46.03        
 10 King, Lucas H             12 SET-CA                 46.29      46.30        
 11 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA                49.01      46.65        
 12 Schalliol, Blake M        11 EAST-CA                47.82      47.40        
 13 Goran, Jesse D            11 ORCA-CA                52.37      47.48        
 14 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA                45.89      47.54        
 15 Chang, Nathan             11 BREA-CA                49.54      48.01        
 16 Zhou, David               11 BREA-CA                50.51      50.09        
 17 Jin, Benjamin             12 BREA-CA                46.81      50.19        
 18 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA                 49.60      50.49        
 19 Marzouk, Adam M           11 MVN-CA                 50.88      51.67        
 20 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                 59.95      52.25        
 21 Weingarten, Rowan L       11 MVN-CA                 53.97      52.52        
 22 Sarrafi, Arman A          11 MVN-CA                 56.68      52.84        
 23 Kwon, Joshua Y            12 ORCA-CA              1:00.39      52.95        
 24 Lee, Evan J               11 AAA-CA                 59.07      56.16        
 25 Antoszewski, Anthony L    11 MVN-CA                    NT      56.98        
 26 Villacorte, Vonn S        11 SET-CA                 58.65      57.08        
 27 Kluver, Cameron D         11 EAST-CA                58.50    1:01.60        
 28 Cortes, Eddie C           12 ORCA-CA              1:05.22    1:02.93        
 29 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                    NT    1:10.16        
 30 Zheng, Andy               11 BREA-CA              1:14.62    1:15.48        
 -- Hedayati, Idean K         12 MVN-CA                 50.81         DQ        
 -- Asghar, Shafe             11 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Garcia, Gabriel E         11 MVN-CA                 49.33         DQ        
 -- Obeso, Tyler L            12 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Palencia, Paul S          11 STOP-CA                46.01         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA              1:33.46    1:28.61        
  2 Tristan, Noah E           12 AAA-CA               1:31.43    1:30.60        
  3 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA              1:29.69    1:31.21        
  4 Carlson, John P           11 ORCA-CA              1:35.65    1:32.66        
  5 Chung, Bradin             11 SACA-CA              1:33.85    1:33.09        
  6 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              1:34.56    1:37.97        
 -- Sowlati, Kasra K          11 SACA-CA              1:34.07        DFS        
WHTE - Division  
  1 Lu, Kevin                 12 SACA-CA                   NT    1:21.77    19  
  2 Chen, Gabriel T           12 SACA-CA                   NT    1:23.06    14  
  3 Xie, Brian                12 SACA-CA                   NT    1:33.17        
  4 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA               1:37.91    1:34.74        
  5 Todd, Ethan J             12 MVN-CA               1:38.96    1:36.27        
  6 Borning, Vance C          11 AAA-CA               1:37.49    1:36.67        
  7 Asar, Aiden A             11 MVN-CA               1:42.69    1:37.28        
  8 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA              1:39.82    1:39.98        
  9 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA              1:46.07    1:40.11        
 10 Huelskamp, Bobby R        11 ORCA-CA              1:45.07    1:42.27        
 11 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                   NT    1:43.27        
 12 Vasquez, Patrick S        12 BREA-CA                   NT    1:45.07        
 13 Zhou, David               11 BREA-CA              1:44.34    1:45.68        
 14 Do, Matthew M             11 STOP-CA              1:47.17    1:45.91        
 15 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                    NT    1:49.02        
 16 Bindra, Ryan Jacob P      12 AAA-CA               1:42.16    1:51.27        
 17 Gess, Evan B              11 EAST-CA              2:20.17    2:19.66        
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Shimizu, Mark S           12 STOP-CA              3:10.56    3:07.36        
 -- Tristan, Noah E           12 AAA-CA               3:16.27         DQ        
WHTE - Division  
  1 Bertino, Dylan T          11 SCAL-CA                   NT    3:02.61        
  2 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                   NT    3:26.27        
  3 King, Lucas H             12 SET-CA                    NT    3:26.46        
  4 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA              3:34.05    3:46.19        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA                36.87      33.32        
  2 Yang, Nathan A            11 BREA-CA                35.22      34.51        
  3 Moon, Matthew H           12 SCAL-CA                37.54      35.19        
  4 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA                36.83      35.28        
  5 Fang, Aaron W             11 MVN-CA                 36.57      35.34        
  6 Abshier, Michael R        11 SCAL-CA                36.05      35.37        
  7 Lee, Brendan D            11 SCAL-CA                36.89      36.15        
  8 Carlson, John P           11 ORCA-CA                36.77      36.67        
  9 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA                36.86      40.09        
WHTE - Division  
  1 Lu, Kevin                 12 SACA-CA                   NT      30.62        
  2 Xie, Brian                12 SACA-CA                   NT      35.38        
  3 Vasquez, Patrick S        12 BREA-CA                41.96      35.73        
  4 Borning, Vance C          11 AAA-CA                 38.20      37.94        
  5 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA                 38.24      38.96        
  6 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA                 39.58      39.58        
  7 Todd, Ethan J             12 MVN-CA                 38.34      40.30        
  8 Ho, RJ I                  12 SACA-CA                   NT      41.14        
  9 Asar, Aiden A             11 MVN-CA                 43.32      42.21        
 10 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA                42.12      42.46        
 11 Huelskamp, Bobby R        11 ORCA-CA                44.07      45.12        
 12 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA                 45.84      46.21        
 13 Zhou, David               11 BREA-CA                49.16      47.44        
 14 Tristan, Noah E           12 AAA-CA                 49.28      47.61        
 15 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA                48.68      49.48        
 -- Sowlati, Kasra K          11 SACA-CA                38.98        DFS        
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Fang, Aaron W             11 MVN-CA               1:21.89    1:20.26        
  2 Okazaki, Hugo M           11 SCAL-CA              1:20.91    1:22.06        
  3 Bertino, Dylan T          11 SCAL-CA              1:22.82    1:22.29        
  4 Weitzer, R J J            12 ORCA-CA              1:23.62    1:22.93        
  5 Yang, Nathan A            11 BREA-CA              1:20.73    1:23.35        
WHTE - Division  
  1 Rebensdorf, Josh W        11 RAYS-CA                   NT    1:22.54        
  2 Coulston, Trent J         11 MVN-CA               1:41.67    1:24.46        
  3 Jin, Benjamin             12 BREA-CA              1:28.35    1:30.91        
  4 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA               1:34.36    1:31.94        
  5 Garcia, Gabriel E         11 MVN-CA               1:43.71    1:32.14        
  6 Asar, Aiden A             11 MVN-CA                    NT    1:38.45        
  7 Marzouk, Adam M           11 MVN-CA                    NT    1:52.30        
  8 Weingarten, Rowan L       11 MVN-CA                    NT    1:57.15        
 -- Kluver, Cameron D         11 EAST-CA                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Carter, Giacomo R         12 STOP-CA              1:20.68    1:15.63        
  2 Coury, Alex A             12 ORCA-CA              1:23.16    1:16.41        
  3 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA              1:20.35    1:18.57        
  4 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA               1:19.92    1:20.66        
  5 Jin, Benjamin             12 BREA-CA              1:22.92    1:20.88        
  6 Pham, Aidan N             11 SEAL-CA              1:23.97    1:20.98        
  7 Palencia, Paul S          11 STOP-CA              1:24.51    1:21.38        
  8 Borning, Vance C          11 AAA-CA               1:20.52    1:21.73        
  9 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA               1:24.67    1:22.72        
WHTE - Division  
  1 Pena, Alex                12 ORCA-CA              1:25.19    1:12.87        
  2 Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA                   NT    1:13.13        
  3 Coulston, Trent J         11 MVN-CA               1:26.24    1:21.54        
  4 Hernandez, Josue          12 STOP-CA              1:27.59    1:21.58        
  5 Lee, Josiah               11 SACA-CA                   NT    1:25.16        
  6 Asar, Aiden A             11 MVN-CA               1:36.77    1:25.27        
  7 Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              1:25.37    1:26.36        
  8 Rebensdorf, Josh W        11 RAYS-CA              1:25.57    1:27.86        
  9 Tristan, Noah E           12 AAA-CA               1:28.14    1:28.17        
 10 Ambrose, Dominic T        12 ORCA-CA              1:36.39    1:29.82        
 11 Schalliol, Blake M        11 EAST-CA              1:28.84    1:31.37        
 12 Letrac, Jeremy P          12 AAA-CA               1:41.40    1:33.55        
 13 Marzouk, Adam M           11 MVN-CA               1:42.75    1:34.99        
 14 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA              1:38.11    1:35.03        
 15 Oliveros, Darren T        11 BREA-CA              1:31.57    1:36.36        
 16 Chang, Nathan             11 BREA-CA              1:41.56    1:36.57        
 17 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA               1:35.33    1:37.31        
 18 Weingarten, Rowan L       11 MVN-CA               1:36.79    1:37.90        
 19 Villacorte, Vonn S        11 SET-CA                    NT    1:38.56        
 20 Antoszewski, Anthony L    11 MVN-CA                    NT    1:49.33        
 21 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                    NT    1:55.57        
 22 Kwon, Joshua Y            12 ORCA-CA              2:01.01    1:57.32        
 23 Zheng, Andy               11 BREA-CA                   NT    2:03.65        
 -- Garcia, Gabriel E         11 MVN-CA               1:40.10         DQ        
 -- Hedayati, Idean K         12 MVN-CA                    NT         DQ        
 -- Obeso, Tyler L            12 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Zhou, David               11 BREA-CA              1:31.75         DQ        
 -- King, Lucas H             12 SET-CA               1:27.27         DQ        
 -- Sarrafi, Arman A          11 MVN-CA               1:39.53         DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Paganos, Jordan V         11 BREA-CA              2:48.23    2:46.81        
  2 Carlson, John P           11 ORCA-CA              2:58.36    2:50.80        
  3 Boado Jr., Justin H       11 SET-CA               2:49.14    2:52.65        
  4 Borning, Vance C          11 AAA-CA               2:53.18    2:55.90        
  5 Todd, Ethan J             12 MVN-CA               2:59.78    3:04.69        
WHTE - Division  
  1 Abshier, Michael R        11 SCAL-CA              3:08.49    2:44.85        
  2 Ellis, Sawyer S           11 MVN-CA               3:02.20    2:57.06        
  3 Asar, Aiden A             11 MVN-CA               3:14.47    3:03.06        
  4 Yang, Nathan A            11 BREA-CA                   NT    3:05.27        
  5 Tristan, Noah E           12 AAA-CA               3:08.95    3:08.89        
  6 Thomas, Nolan A           11 AAA-CA               3:22.70    3:24.67        
 -- Bindra, Ryan Jacob P      12 AAA-CA                    NT         DQ        
 -- Khamenian, Yashar C       12 SCAL-CA                   NT         DQ        
 -- Jung, Jeremiah W          11 BREA-CA              3:07.77         DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Speed Aquatics-CA  'A'                                 NT    2:11.03    39  
     1) Ho, RJ I 12                     2) Chung, Bradin 11               
     3) Xie, Brian 12                   4) Lu, Kevin 12                   
  2 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:19.76        
     1) Tristan, Noah E 12              2) Thomas, Nolan A 11             
     3) Pham, Bradley A 12              4) Borning, Vance C 11            
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Want, Anderson C          14 MVN-CA                 28.46      27.22    44  
  2 Eskander, Chris H         14 ORCA-CA                28.21      27.28    43  
  3 Kurtz, Wyatt M            13 UN-02-CA/MVN           27.59      27.31    43  
  4 Lee, Calvin G             13 ORCA-CA                27.83      27.50    41  
  5 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA                28.67      27.70    38  
  5 Ng, Titus H               13 SACA-CA                28.03      27.70    38  
  7 Corliss, Tyler J          13 SET-CA                 28.00      27.71    38  
  8 Wang, Austin              14 SACA-CA                27.67      28.72    27  
  9 Wartenberg, Ethan J       14 ORCA-CA                28.69      29.01    24  
 10 Meris, Shawn N            13 SET-CA                 29.77      30.32    11  
WHTE - Division  
  1 Tan, William P            14 BREA-CA                   NT      27.92    36  
  2 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA                 30.47      28.09    34  
  3 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                30.52      29.28    21  
  4 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                 31.89      30.05    13  
  5 Park, Andrew              14 BREA-CA                32.55      30.13    13  
  6 Maeda, Zenya              13 STOP-CA                34.60      31.10     4  
  6 Liang, Johann             13 BREA-CA                30.40      31.10     4  
  8 Leung, Devin              13 AAA-CA                 33.46      33.80        
  9 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                 33.60      34.13        
 10 Parkin, Jackson D         14 EAST-CA                   NT      37.39        
 11 Nguyen, Viet Q            13 AAA-CA                 38.54      39.79        
 12 Bish, Brendin C           13 AAA-CA                    NT      48.93        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 McDonald, Owen B          13 SCAL-CA              1:01.48      58.55    47  
  2 Lee, Kevin                13 BREA-CA              1:03.84    1:00.31    38  
  3 Lee, Calvin G             13 ORCA-CA              1:01.17    1:00.69    36  
  4 Want, Anderson C          14 MVN-CA               1:02.75    1:01.01    34  
  5 Shimizu, Jason S          13 STOP-CA              1:04.08    1:01.53    31  
  6 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              1:03.47    1:02.44    27  
  7 Thorhaug, Conrad E        13 EAST-CA              1:04.99    1:02.57    26  
  8 Ng, Titus H               13 SACA-CA              1:03.58    1:03.69    20  
  9 Wartenberg, Ethan J       14 ORCA-CA              1:04.98    1:04.69    16  
 10 Wang, Austin              14 SACA-CA              1:02.97    1:06.24     8  
WHTE - Division  
  1 Corliss, Tyler J          13 SET-CA               1:06.62    1:02.19    28  
  2 Tan, William P            14 BREA-CA                   NT    1:02.38    27  
  3 Eskander, Chris H         14 ORCA-CA              1:07.67    1:02.68    25  
  4 Mau'u, Kimu U             13 SEAL-CA                   NT    1:02.71    25  
  5 Dinh, Peter V             13 ORCA-CA              1:06.10    1:03.01    24  
  6 Prunty, Shane M           14 SEAL-CA              1:10.59    1:03.84    20  
  7 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              1:06.23    1:04.43    17  
  8 Pham, Preston N           13 SEAL-CA              1:06.21    1:04.95    14  
  9 Wirth, Benjamin M         13 MVN-CA               1:06.42    1:05.32    13  
 10 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA               1:08.32    1:05.60    11  
 11 Critz, Connor Y           13 SEAL-CA              1:08.20    1:05.81    10  
 12 Meris, Shawn N            13 SET-CA               1:06.88    1:06.13     9  
 13 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA               1:07.86    1:09.20        
 14 Liang, Johann             13 BREA-CA              1:08.49    1:09.26        
 15 Rusli, Joshua R           14 SEAL-CA              1:34.59    1:10.49        
 16 Hoang, Logan K            13 ORCA-CA              1:15.66    1:14.95        
 17 Landis, Matt C            13 SET-CA               1:17.31    1:17.52        
 18 Rane, Vivek               14 SACA-CA              1:21.74    1:18.51        
 19 Parkin, Jackson D         14 EAST-CA                   NT    1:22.98        
 20 Marklevits, Mason J       13 ORCA-CA              1:28.39    1:28.12        
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dimitriadis, Alexander    13 EAST-CA              2:12.70    2:08.88    41  
  2 McDonald, Owen B          13 SCAL-CA              2:16.28    2:12.43    32  
  3 Kim, Aaron                14 BREA-CA              2:13.18    2:13.33    30  
  4 Geis, Joseph E            13 MVN-CA               2:15.27    2:14.14    28  
  5 Want, Anderson C          14 MVN-CA               2:19.40    2:16.01    23  
  6 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              2:22.00    2:17.75    19  
  7 Thorhaug, Conrad E        13 EAST-CA              2:21.71    2:20.15    13  
WHTE - Division  
  1 Chu, Ryan                 14 BREA-CA              2:25.47    2:10.44    37  
  2 Lee, Kevin                13 BREA-CA              2:24.97    2:15.06    25  
  3 Wartenberg, Ethan J       14 ORCA-CA              2:23.12    2:17.19    20  
  4 Corliss, Tyler J          13 SET-CA               2:27.34    2:21.52    10  
  5 Eskander, Chris H         14 ORCA-CA              2:27.27    2:24.95     3  
  6 Prunty, Shane M           14 SEAL-CA                   NT    2:26.03     0  
  7 Meris, Shawn N            13 SET-CA               2:29.38    2:26.62        
  8 Mau'u, Kimu U             13 SEAL-CA                   NT    2:28.14        
  9 Wirth, Benjamin M         13 MVN-CA               2:32.20    2:28.85        
 10 Rusli, Joshua R           14 SEAL-CA                   NT    2:29.60        
 11 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA               2:39.23    2:29.95        
 12 Hoang, Logan K            13 ORCA-CA              2:40.02    2:38.46        
 13 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA               2:32.31    2:43.12        
 14 Parkin, Jackson D         14 EAST-CA                   NT    2:58.50        
 15 Rane, Vivek               14 SACA-CA              3:03.03    3:01.04        
 16 Marklevits, Mason J       13 ORCA-CA                   NT    3:18.28        
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hundeby, Hayden C         13 SCAL-CA              5:51.50    5:40.44    50  
  2 Li, Hagan                 13 MVN-CA               5:57.89    5:54.79    36  
  3 Want, Anderson C          14 MVN-CA               6:10.22    6:24.72     8  
WHTE - Division  
  1 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA                    NT    6:57.90        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Valdez, Eduardo           14 EAST-CA              1:12.34    1:06.24    55  
  2 Lee, Calvin G             13 ORCA-CA              1:11.91    1:10.15    40  
  3 Shimizu, Jason S          13 STOP-CA              1:14.13    1:11.88    34  
  4 Geis, Joseph E            13 MVN-CA               1:16.24    1:12.08    33  
  5 Gray, Travis P            14 STOP-CA              1:12.63    1:13.55    28  
  6 Kim, Aaron                14 BREA-CA              1:12.55    1:14.58    24  
  7 Want, Anderson C          14 MVN-CA               1:17.29    1:14.77    24  
  8 Li, Hagan                 13 MVN-CA               1:12.72    1:14.90    23  
  9 Corliss, Tyler J          13 SET-CA               1:15.89    1:15.00    23  
 10 Wang, Austin              14 SACA-CA              1:11.74    1:18.24    13  
 11 Ng, Titus H               13 SACA-CA              1:15.10    1:21.11     4  
WHTE - Division  
  1 Mau'u, Kimu U             13 SEAL-CA                   NT    1:09.59    42  
  2 Meris, Shawn N            13 SET-CA               1:19.61    1:19.19    10  
  3 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              1:19.02    1:19.62     9  
  4 Thorhaug, Conrad E        13 EAST-CA              1:22.32    1:20.04     7  
  5 Liang, Johann             13 BREA-CA              1:18.88    1:20.43     6  
  6 Critz, Connor Y           13 SEAL-CA                   NT    1:21.36     4  
  7 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA               1:20.98    1:22.16     1  
  8 Landis, Matt C            13 SET-CA               1:25.34    1:27.76        
  9 Rusli, Joshua R           14 SEAL-CA              1:59.22    1:31.25        
 10 Marklevits, Mason J       13 ORCA-CA              1:44.26    1:43.38        
 -- Tan, William P            14 BREA-CA                   NT         DQ        
 -- Parkin, Jackson D         14 EAST-CA                   NT         DQ        
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              2:31.29    2:31.59        
  2 Li, Hagan                 13 MVN-CA               2:36.24    2:34.67        
  3 Want, Anderson C          14 MVN-CA               2:42.11    2:41.04        
 -- Eskander, Chris H         14 ORCA-CA              2:43.91         DQ        
WHTE - Division  
  1 Kurtz, Wyatt M            13 UN-02-CA/MVN              NT    2:25.71        
  2 Corliss, Tyler J          13 SET-CA               2:51.88    2:37.33        
  3 Hundeby, Hayden C         13 SCAL-CA                   NT    2:40.93        
  4 Meris, Shawn N            13 SET-CA               2:55.72    2:48.45        
  5 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA                   NT    2:50.31        
  6 Liang, Johann             13 BREA-CA              2:56.22    2:54.17        
  7 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA               2:59.30    2:55.75        
  8 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA               3:07.55    3:02.25        
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Eskander, Chris H         14 ORCA-CA              1:20.37    1:12.66    54  
  2 Dimitriadis, Alexander    13 EAST-CA              1:19.31    1:17.57    34  
  3 Wang, Austin              14 SACA-CA              1:20.10    1:21.14    21  
  4 Ng, Titus H               13 SACA-CA              1:23.05    1:21.44    20  
  5 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA               1:24.57    1:23.63    12  
  6 Maeda, Zenya              13 STOP-CA              1:25.03    1:27.59     0  
WHTE - Division  
  1 Tan, William P            14 BREA-CA                   NT    1:16.59    38  
  2 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              1:28.30    1:27.11     1  
  3 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA               1:29.52    1:28.51        
  4 Yu, Bryan                 13 AAA-CA               1:36.03    1:30.98        
  5 Leung, Devin              13 AAA-CA               1:35.40    1:32.52        
  6 Parkin, Jackson D         14 EAST-CA                   NT    1:39.40        
  7 Nguyen, Viet Q            13 AAA-CA               1:48.35    1:42.85        
  8 Bish, Brendin C           13 AAA-CA                    NT    1:55.83        
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Eskander, Chris H         14 ORCA-CA              2:53.72    2:39.72        
  2 Geis, Joseph E            13 MVN-CA               2:54.82    2:48.87        
  3 Chu, Ryan                 14 BREA-CA              2:53.70    2:49.97        
  4 Sanatar, Joshua C         14 ORCA-CA              2:52.57    2:54.76        
  5 Dinh, Peter V             13 ORCA-CA              2:55.79    2:54.96        
  6 Pham, Preston N           13 SEAL-CA              2:57.84    2:56.69        
  7 Wang, Austin              14 SACA-CA              2:55.87    2:58.79        
  8 Wartenberg, Ethan J       14 ORCA-CA              3:05.32    2:59.84        
  9 Wharton, Ricky M          13 ORCA-CA              3:06.19    3:01.81        
 10 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA               2:58.94    3:02.75        
WHTE - Division  
  1 Davis, Jacob S            14 MVN-CA                    NT    2:41.02        
  2 Gray, Travis P            14 STOP-CA                   NT    2:51.14        
  3 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              3:10.67    2:53.59        
  4 Wirth, Benjamin M         13 MVN-CA               3:10.55    3:08.73        
 -- Rane, Vivek               14 SACA-CA                   NT         DQ        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Prunty, Shane M           14 SEAL-CA              1:10.79    1:08.56    32  
  2 McDonald, Owen B          13 SCAL-CA              1:10.71    1:10.25    24  
  3 Lee, Calvin G             13 ORCA-CA              1:10.89    1:10.57    23  
  4 Corliss, Tyler J          13 SET-CA               1:10.68    1:11.28    20  
  5 Ng, Titus H               13 SACA-CA              1:11.33    1:11.68    19  
  6 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              1:11.94    1:14.09     9  
  7 Critz, Connor Y           13 SEAL-CA              1:13.09    1:14.54     8  
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              1:23.48    1:12.36    16  
  2 Shimizu, Jason S          13 STOP-CA              1:18.23    1:12.39    16  
  3 Lee, Kevin                13 BREA-CA              1:16.29    1:13.10    13  
  4 Kim, Aaron                14 BREA-CA              1:15.62    1:15.28     5  
  5 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              1:17.86    1:15.34     5  
  6 Gray, Travis P            14 STOP-CA                   NT    1:16.81     0  
  7 Pham, Preston N           13 SEAL-CA              1:15.84    1:17.41        
  8 Wharton, Ricky M          13 ORCA-CA              1:20.47    1:19.29        
  9 Wirth, Benjamin M         13 MVN-CA               1:17.37    1:20.76        
 10 Want, Anderson C          14 MVN-CA               1:21.77    1:21.41        
 11 Dinh, Peter V             13 ORCA-CA              1:31.13    1:21.47        
 12 Meris, Shawn N            13 SET-CA               1:25.14    1:28.32        
 13 Hoang, Logan K            13 ORCA-CA              1:50.00    1:34.05        
 14 Rane, Vivek               14 SACA-CA              1:31.58    1:36.59        
 -- Thorhaug, Conrad E        13 EAST-CA              1:20.98         DQ        
 -- Landis, Matt C            13 SET-CA               1:35.31         DQ        
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Li, Hagan                 13 MVN-CA               2:36.91    2:36.06        
WHTE - Division  
  1 Corliss, Tyler J          13 SET-CA                    NT    2:46.40        
  2 Want, Anderson C          14 MVN-CA                    NT    3:00.85        
  3 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA                    NT    3:39.76        
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dimitriadis, Alexander    13 EAST-CA              2:32.10    2:30.13    26  
  2 Corliss, Tyler J          13 SET-CA               2:32.60    2:30.96    24  
  3 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              2:34.86    2:32.02    21  
  4 Ng, Titus H               13 SACA-CA              2:39.25    2:36.08    13  
  5 Wang, Austin              14 SACA-CA              2:33.73    2:37.10    11  
  6 Wartenberg, Ethan J       14 ORCA-CA              2:42.21    2:46.51        
WHTE - Division  
  1 Hundeby, Hayden C         13 SCAL-CA                   NT    2:29.59    27  
  2 Zeng, Kevin A             13 BREA-CA              2:48.56    2:40.65     3  
  3 Meris, Shawn N            13 SET-CA               2:58.01    2:49.90        
  4 Liang, Johann             13 BREA-CA              3:00.01    2:56.71        
  5 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                    NT    3:02.69        
  6 Leung, Devin              13 AAA-CA               3:16.03    3:05.32        
  7 Nguyen, Viet Q            13 AAA-CA               3:22.91    3:24.18        
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA                   NT    5:24.52        
  2 Brunstetter, Tyler P      14 MVN-CA                    NT    6:11.13        
  3 Cavaliero, Ricky I        13 MVN-CA               6:24.29    6:24.56        
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Fascenelli, Fred W        16 ORCA-CA                26.65      25.54    65  
  2 Fascenelli, Phillip J     16 ORCA-CA                27.29      27.06    46  
WHTE - Division  
  1 Carlson, Mitchell A       15 AAA-CA                 30.50      30.41    10  
  2 Garcia, Anthony S         15 AAA-CA                 34.73      33.85        
  3 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA                34.43      35.13        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kirkpatrick, Carter M     15 STOP-CA                59.70      56.02    63  
  2 Pena, Jerry I             16 ORCA-CA                58.66    1:01.63    31  
WHTE - Division  
  1 King, Jake C              15 SET-CA               1:12.02    1:06.32     8  
  2 Carlson, Mitchell A       15 AAA-CA               1:08.88    1:06.71     6  
  3 Garcia, Anthony S         15 AAA-CA               1:16.29    1:11.47        
  4 Hill, Jeremy I            16 SEAL-CA              1:11.21    1:13.73        
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Stupin, Caleb S           17 ORCA-CA              2:08.75    2:01.60    62  
  2 Kirkpatrick, Carter M     15 STOP-CA              2:12.76    2:01.69    62  
  3 Fascenelli, Phillip J     16 ORCA-CA              2:08.12    2:15.83    24  
WHTE - Division  
  1 King, Jake C              15 SET-CA               2:42.36    2:25.61     1  
  2 Carlson, Mitchell A       15 AAA-CA               2:35.84    2:33.54        
  3 Garcia, Anthony S         15 AAA-CA                    NT    2:38.81        
  4 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              2:41.36    2:43.34        
  5 Hill, Jeremy I            16 SEAL-CA              2:56.55    2:43.96        
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lam, Justin C             15 BREA-CA              5:44.60    5:36.55    55  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carter, Sascha O          15 STOP-CA              1:15.17    1:11.48    35  
  2 Fascenelli, Phillip J     16 ORCA-CA              1:11.77    1:13.71    27  
  3 Pena, Jerry I             16 ORCA-CA              1:13.41    1:15.25    22  
WHTE - Division  
  1 Carlson, Mitchell A       15 AAA-CA               1:19.68    1:21.31     4  
  2 Garcia, Anthony S         15 AAA-CA               1:31.08    1:29.75        
  3 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              1:30.56    1:40.03        
 -- King, Jake C              15 SET-CA                    NT         DQ        
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Fascenelli, Fred W        16 ORCA-CA              2:26.68    2:21.99        
  2 Lam, Justin C             15 BREA-CA              2:28.68    2:25.25        
WHTE - Division  
  1 Fascenelli, Phillip J     16 ORCA-CA              2:39.16    2:41.24        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Long, Garrett T           15 STOP-CA              1:16.59    1:12.95    53  
WHTE - Division  
  1 Garcia, Anthony S         15 AAA-CA                    NT    1:30.40        
 -- Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA                   NT         DQ        
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Carter, Sascha O          15 STOP-CA              2:44.08    2:31.13        
  2 Stupin, Caleb S           17 ORCA-CA              2:44.70    2:42.03        
  3 Pena, Jerry I             16 ORCA-CA              2:43.80    2:49.84        
  4 Fascenelli, Phillip J     16 ORCA-CA              2:43.12    2:50.92        
WHTE - Division  
  1 King, Jake C              15 SET-CA                    NT    3:02.69        
 -- Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA                   NT         DQ        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Fascenelli, Fred W        16 ORCA-CA              1:09.86    1:11.21    21  
WHTE - Division  
  1 Hill, Jeremy I            16 SEAL-CA              1:17.88    1:24.73        
  2 King, Jake C              15 SET-CA                    NT    1:27.42        
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fascenelli, Fred W        16 ORCA-CA              2:46.79    2:41.30        
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lam, Justin C             15 BREA-CA              2:21.86    2:19.45    51  
  2 Fascenelli, Phillip J     16 ORCA-CA              2:23.71    2:29.00    28  
WHTE - Division  
  1 Long, Garrett T           15 STOP-CA              2:38.03    2:22.01    45  
  2 Carlson, Mitchell A       15 AAA-CA               2:52.58    2:48.51        
 -- Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              3:20.54         DQ        
 
Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stupin, Caleb S           17 ORCA-CA                   NT    5:07.00        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                   NT    2:20.27        
     1) Yu, Bryan 13                    2) Garcia, Anthony S 15           
     3) Leung, Devin 13                 4) Nguyen, Viet Q 13              
 
Boys 13 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Set Swim-CA  'A'                                  2:29.49    2:26.70    33  
     1) Landis, Matt C 13               2) Meris, Shawn N 13              
     3) Corliss, Tyler J 13             4) King, Jake C 15