GSC MAY MEET - Meet Results

GSC MAY MEET
5/13/2017 - 5/14/2017
Rancho Santa Margarita, CA USA
Updated: 5/14/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to BW Swim Team                              HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
               2017 CA GSC  RW SC Meet - 5/13/2017 to 5/14/2017                
                              Sanction #: S16-121                              
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Molina, Valentina          6 YOC-CA                           20.60  
WHTE - Division  
  1 Shaves, Summer A           5 AZOT-CA                          21.95  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kitcher, Lily A            6 GSC-CA                           57.67  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Shaves, Summer A           5 AZOT-CA                          25.25  
  2 Molina, Valentina          6 YOC-CA                           25.69  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
WHTE - Division  
  1 Kitcher, Lily A            6 GSC-CA                         1:03.38  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kitcher, Lily A            6 GSC-CA                           46.13  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaves, Summer A           5 AZOT-CA                          57.36  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kitcher, Lily A            6 GSC-CA                           25.35  
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
WHTE - Division  
  1 Shaves, Summer A           5 AZOT-CA                          53.50  
 -- Molina, Valentina          6 YOC-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          17.75  
  2 Armbruster, Macie M        8 SCAT-CA                          17.84  
  3 Schneider, Cece K          8 SCAT-CA                          17.89  
  4 Delgado, Valentina G       7 GSC-CA                           18.15  
  5 Munholland, Lyla J         8 GWSC-CA                          18.23  
  6 Hoppe, Brennan E           8 GSC-CA                           18.74  
  7 Pham, Mira T               8 AZOT-CA                          19.57  
  8 Quan, Sasha E              7 GSC-CA                           21.20  
  9 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                          21.67  
 10 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           21.82  
WHTE - Division  
  1 Veneziano, Ollie M         7 SCAT-CA                          19.77  
  2 Murray, Saoirse            8 LTSC-CA                          19.91  
  3 Heid, Chloe M              8 COTO-CA                          20.83  
  4 Magana, Isa M              7 GSC-CA                           22.72  
  5 Marumoto, Kiana            8 LTSC-CA                          23.40  
  6 Kuczynski, Satya B         7 SCAT-CA                          29.12  
  7 Bisuna, Breanna N          7 GSC-CA                           29.53  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cook, Bella B              8 AZOT-CA                          37.65  
  2 Phillips, Neva C           7 SCAT-CA                          42.10  
  3 Sowers, Anna Claire C      7 SWRD-CA                          42.67  
  4 Schilleci, Ana M           8 SWRD-CA                          42.88  
  5 Benedetto, Lucy E          7 GSC-CA                           43.19  
  6 Clarke, Zalia J            7 SCAT-CA                          44.17  
  7 Williams, Avery N          7 GWSC-CA                          44.67  
  8 Murray, Saoirse            8 LTSC-CA                          45.23  
  9 Leon Dela Barra, Pia       7 SWRD-CA                          45.37  
 10 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                          48.09  
 11 Veravanich, Sophie L       7 AZOT-CA                          55.76  
 12 Kuczynski, Satya B         7 SCAT-CA                        1:05.16  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Molina, Italia             8 YOC-CA                         1:21.49  
  2 Schneider, Cece K          8 SCAT-CA                        1:28.90  
  3 Grinstead, Emily           7 GSC-CA                         1:29.07  
  4 Graff, Regan M             7 GSC-CA                         1:32.29  
  5 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                        1:33.13  
  6 Heid, Chloe M              8 COTO-CA                        1:34.92  
  7 Leon Dela Barra, Pia       7 SWRD-CA                        1:36.85  
  8 Hoppe, Brennan E           8 GSC-CA                         1:40.47  
  9 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                         1:43.21  
 10 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                        1:49.93  
WHTE - Division  
  1 Armbruster, Macie M        8 SCAT-CA                        1:32.75  
  2 Schilleci, Ana M           8 SWRD-CA                        1:35.54  
  3 Pham, Mira T               8 AZOT-CA                        1:39.38  
  4 Harding, Seanna G          8 COTO-CA                        1:42.21  
  5 Stanisai, Gwyneth E        7 AZOT-CA                        1:43.73  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Munholland, Lyla J         8 GWSC-CA                          22.81  
  2 Stanisai, Gwyneth E        7 AZOT-CA                          22.93  
  3 Armbruster, Macie M        8 SCAT-CA                          23.56  
  3 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           23.56  
  5 Hoppe, Brennan E           8 GSC-CA                           24.19  
  6 Veneziano, Ollie M         7 SCAT-CA                          24.29  
  7 Leon Dela Barra, Pia       7 SWRD-CA                          24.38  
  8 Graff, Regan M             7 GSC-CA                           26.01  
  9 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                          26.47  
 10 Delgado, Valentina G       7 GSC-CA                           26.56  
WHTE - Division  
  1 Murray, Saoirse            8 LTSC-CA                          22.02  
  2 Quan, Sasha E              7 GSC-CA                           24.89  
  3 Heid, Chloe M              8 COTO-CA                          25.31  
  4 Magana, Isa M              7 GSC-CA                           29.37  
  5 Kuczynski, Satya B         7 SCAT-CA                          32.44  
  6 Bisuna, Breanna N          7 GSC-CA                           32.94  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Phillips, Neva C           7 SCAT-CA                          47.59  
  2 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          48.01  
  3 Grinstead, Emily           7 GSC-CA                           50.86  
  4 Schilleci, Ana M           8 SWRD-CA                          51.52  
  5 Williams, Avery N          7 GWSC-CA                          53.23  
  6 Sowers, Anna Claire C      7 SWRD-CA                          53.65  
  7 Leon Dela Barra, Pia       7 SWRD-CA                          54.01  
  8 Quan, Sasha E              7 GSC-CA                           55.51  
  9 Graff, Regan M             7 GSC-CA                           56.59  
 -- Benedetto, Lucy E          7 GSC-CA                              DQ  
WHTE - Division  
  1 Murray, Saoirse            8 LTSC-CA                          51.41  
  2 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           55.50  
  3 Zimmerman, Brooke A        7 GSC-CA                           59.08  
  4 Ramirez, Lucy L            8 GSC-CA                         1:03.37  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          26.95  
  2 Grinstead, Emily           7 GSC-CA                           27.10  
WHTE - Division  
  1 Cook, Bella B              8 AZOT-CA                          21.56  
  2 Kordich, Kaitlyn R         8 DA-CA                            23.89  
  3 Ramirez, Lucy L            8 GSC-CA                           29.33  
  4 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                          32.81  
  5 Zimmerman, Brooke A        7 GSC-CA                           33.01  
  6 Veravanich, Sophie L       7 AZOT-CA                          37.36  
 -- Kuczynski, Satya B         7 SCAT-CA                             DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kordich, Kaitlyn R         8 DA-CA                            52.03  
  2 Armbruster, Macie M        8 SCAT-CA                          53.99  
  3 Schneider, Cece K          8 SCAT-CA                          54.26  
  4 Stanisai, Gwyneth E        7 AZOT-CA                          55.38  
  5 Heid, Chloe M              8 COTO-CA                          55.42  
  6 Pham, Mira T               8 AZOT-CA                          55.70  
  7 Veneziano, Ollie M         7 SCAT-CA                          57.03  
  8 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          59.00  
  9 Graff, Regan M             7 GSC-CA                           59.38  
 10 Grinstead, Emily           7 GSC-CA                         1:00.34  
WHTE - Division  
  1 Schilleci, Ana M           8 SWRD-CA                          56.88  
  2 Harding, Seanna G          8 COTO-CA                        1:01.28  
  3 Munholland, Lyla J         8 GWSC-CA                        1:05.59  
  4 Magana, Isa M              7 GSC-CA                         1:09.76  
 -- Delgado, Valentina G       7 GSC-CA                              DQ  
 -- Quan, Sasha E              7 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kordich, Kaitlyn R         8 DA-CA                            18.49  
  2 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          21.97  
  3 Graff, Regan M             7 GSC-CA                           25.63  
  4 Quan, Sasha E              7 GSC-CA                           26.77  
WHTE - Division  
  1 Cook, Bella B              8 AZOT-CA                          21.14  
  2 Phillips, Neva C           7 SCAT-CA                          21.19  
  3 Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                           24.50  
  4 Zimmerman, Brooke A        7 GSC-CA                           27.26  
  5 Benedetto, Lucy E          7 GSC-CA                           28.24  
  6 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                          29.80  
  7 Ramirez, Lucy L            8 GSC-CA                           30.19  
  8 Veravanich, Sophie L       7 AZOT-CA                          32.14  
 -- Kuczynski, Satya B         7 SCAT-CA                             DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Schneider, Cece K          8 SCAT-CA                          44.79  
  2 Kordich, Kaitlyn R         8 DA-CA                            44.99  
  3 Grinstead, Emily           7 GSC-CA                           48.75  
  4 Morgan, Gemma D            8 AZOT-CA                          54.94  
WHTE - Division  
  1 Molina, Italia             8 YOC-CA                           47.25  
  2 Marumoto, Kiana            8 LTSC-CA                          48.26  
  3 Pham, Mira T               8 AZOT-CA                          49.43  
  4 Schilleci, Ana M           8 SWRD-CA                          53.96  
  5 Delgado, Valentina G       7 GSC-CA                           55.09  
  6 Heid, Chloe M              8 COTO-CA                          55.54  
  7 Leon Dela Barra, Pia       7 SWRD-CA                          55.87  
  8 Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                        1:07.66  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Grinstead, Emily           7 GSC-CA                         1:40.29  
  2 Williams, Avery N          7 GWSC-CA                        1:48.63  
  3 Graff, Regan M             7 GSC-CA                         1:52.59  
  4 Quan, Sasha E              7 GSC-CA                         1:53.23  
 -- Sowers, Anna Claire C      7 SWRD-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Cook, Bella B              8 AZOT-CA                        1:36.92  
  2 Schilleci, Ana M           8 SWRD-CA                        1:47.27  
  3 Leon Dela Barra, Pia       7 SWRD-CA                        1:54.63  
 -- Sutton, Olivia G           8 GSC-CA                              DQ  
 -- Cooper, Allie R            7 SCAT-CA                             DQ  
 -- Ramirez, Lucy L            8 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                          33.19  
  2 Tsai, Jocelyn             10 AZOT-CA                          33.20  
  3 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                          33.37  
  4 Morales, Caitlyn I        10 JCCW-CA                          33.40  
  5 Hastings, Faith L          8 JCCW-CA                          33.86  
  6 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                           34.15  
  7 Ewing, Halle M            10 AZOT-CA                          34.47  
  8 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                          35.07  
  9 Trudeau, Ava M             8 AZOT-CA                          35.26  
 10 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           35.30  
 11 Santamaria, Christina I    9 SWRD-CA                          35.62  
 12 Aistars, Aubrey C          9 GSC-CA                           36.04  
 13 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                           36.06  
 14 Pfeiffer, Katie A         10 GSC-CA                           37.22  
 15 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                          39.17  
WHTE - Division  
  1 Camp, Aubrey A            10 SWRD-CA                          34.76  
  2 Hoover, Hayden T           9 GWSC-CA                          36.03  
  3 Le, Chiana H              10 JCCW-CA                          36.19  
  4 Swails, Madeline I         8 GWSC-CA                          36.45  
  5 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                          37.05  
  6 Price, Harper             10 YOC-CA                           38.18  
  7 Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                          39.18  
  8 Nguyen, Adeline D         10 GWSC-CA                          40.37  
  9 Redfern, Claire C          9 DA-CA                            40.47  
 10 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                          41.19  
 11 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                           42.75  
 12 Yu, Amelia L               9 DA-CA                            43.43  
 13 Berger, Cilla F            9 GSC-CA                           43.56  
 14 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                           55.41  
 15 Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                          59.58  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ewing, Halle M            10 AZOT-CA                        1:15.05  
  2 Duncan, Analiese E         9 JCCW-CA                        1:15.24  
  3 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                        1:15.43  
  4 Pinkney, Danielle m        9 Splash-CA                      1:15.72  
  5 Lloyd, Alix S             10 SCAT-CA                        1:15.76  
  6 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                         1:17.46  
  7 Walker, Kennedy L         10 CMAC-CA                        1:17.56  
  8 Trudeau, Ava M             8 AZOT-CA                        1:18.13  
  9 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                        1:19.34  
 10 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         1:20.39  
 11 Aistars, Aubrey C          9 GSC-CA                         1:20.91  
 12 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:20.99  
 13 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                        1:24.13  
WHTE - Division  
  1 Hoppe, Morgan K           10 GSC-CA                         1:13.35  
  2 Veneziano, Chloe B        10 SCAT-CA                        1:14.24  
  3 Maniatogiannis, Anastasi  10 SWRD-CA                        1:14.60  
  4 Deramos, Ava R             8 GSC-CA                         1:17.97  
  5 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                        1:20.86  
  6 Price, Harper             10 YOC-CA                         1:22.63  
  7 Stinson, Emeri I           9 Splash-CA                      1:22.80  
  8 Hoover, Hayden T           9 GWSC-CA                        1:22.91  
  9 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                      1:24.79  
 10 Hawkes, Naomi J           10 DA-CA                          1:26.64  
 11 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:27.46  
 12 Redfern, Claire C          9 DA-CA                          1:29.85  
 13 Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                        1:29.88  
 14 Schneider, Hayden M       10 CMAC-CA                        1:30.01  
 15 Kofford, Lila H            8 COTO-CA                        1:31.07  
 16 Louie, Victoria            8 YOC-CA                         1:32.06  
 17 Molina, Camila             9 YOC-CA                         1:32.54  
 18 Azizi, Tessa S             8 JCCW-CA                        1:33.16  
 19 Thel, Ava N                9 GSC-CA                         1:33.63  
 20 Smith, Matilde S           9 SWRD-CA                        1:33.79  
 21 Wernemar, Ava L           10 COTO-CA                        1:37.67  
 22 Haley, Makena              8 CMAC-CA                        1:38.54  
 23 Yu, Amelia L               9 DA-CA                          1:38.90  
 24 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                         1:39.63  
 25 Tavakoli, Shanna          10 Splash-CA                      1:39.75  
 26 YU, Michelle               9 AZOT-CA                        1:40.01  
 27 Nguyen, Charli A          10 GWSC-CA                        1:41.99  
 28 Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                        1:46.62  
 29 James, Charlotte G         9 COTO-CA                        2:10.52  
 -- Campbell, Addison E       10 LTSC-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Duncan, Analiese E         9 JCCW-CA                        2:36.94  
  2 Ewing, Halle M            10 AZOT-CA                        2:43.06  
  3 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                        2:48.10  
  4 Aistars, Aubrey C          9 GSC-CA                         2:48.34  
  5 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                         2:49.55  
  6 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         3:01.51  
WHTE - Division  
  1 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                        2:42.12  
  2 Hoppe, Morgan K           10 GSC-CA                         2:47.84  
  3 Deramos, Ava R             8 GSC-CA                         2:47.94  
  4 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                        2:52.09  
  5 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                        2:55.75  
  6 Krans, Sydney k           10 Splash-CA                      2:57.35  
  7 Shin, Danielle K           9 UN-2-CA                        2:58.54  
  8 Foster, Hailey            10 CMAC-CA                        2:59.20  
  9 Navarro, Evelynn J        10 GWSC-CA                        3:15.57  
 10 Paulson, Sloane m          9 Splash-CA                      3:23.00  
 11 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                        3:24.19  
 12 Kumar, Bhavya              9 AZOT-CA                        3:26.69  
 
Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                        7:16.68  
  2 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                        7:19.43  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Veneziano, Chloe B        10 SCAT-CA                          38.03  
  2 Lloyd, Alix S             10 SCAT-CA                          39.61  
  3 Deramos, Ava R             8 GSC-CA                           39.64  
  4 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                           39.99  
  5 Shull, Brooklyn S          8 GWSC-CA                          40.30  
  6 Stinson, Emeri I           9 Splash-CA                        40.37  
  7 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           41.72  
  8 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                          41.89  
  9 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                          42.55  
 10 Hastings, Faith L          8 JCCW-CA                          42.74  
 11 Hawkes, Naomi J           10 DA-CA                            42.83  
 12 Krans, Sydney k           10 Splash-CA                        42.87  
 13 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                           43.62  
 14 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                        44.29  
 15 Shin, Danielle K           9 UN-2-CA                          44.39  
 16 Foster, Hailey            10 CMAC-CA                          44.54  
 17 Paulson, Sloane m          9 Splash-CA                        44.61  
 18 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                          45.67  
WHTE - Division  
  1 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                          41.92  
  2 Morales, Caitlyn I        10 JCCW-CA                          42.07  
  3 Campbell, Addison E       10 LTSC-CA                          42.91  
  4 Nguyen, Anh N             10 GWSC-CA                          43.09  
  5 Hoover, Hayden T           9 GWSC-CA                          43.68  
  6 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                           45.84  
  7 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                           45.87  
  8 Parker, Stephanie L        9 DA-CA                            46.24  
  9 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                          46.99  
 10 Molina, Italia             8 YOC-CA                           47.00  
 11 Molina, Camila             9 YOC-CA                           47.25  
 12 Nguyen, Charli A          10 GWSC-CA                          47.50  
 13 Gandotra, Deea             8 AZOT-CA                          48.17  
 14 Wernemar, Ava L           10 COTO-CA                          48.33  
 15 Smith, Matilde S           9 SWRD-CA                          48.60  
 16 Redfern, Claire C          9 DA-CA                            48.64  
 17 Kumar, Bhavya              9 AZOT-CA                          48.96  
 18 Azizi, Tessa S             8 JCCW-CA                          49.08  
 19 Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                          49.31  
 20 Louie, Victoria            8 YOC-CA                           49.92  
 21 Schneider, Hayden M       10 CMAC-CA                          50.01  
 22 Thel, Ava N                9 GSC-CA                           50.16  
 23 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                           51.19  
 24 Yu, Amelia L               9 DA-CA                            52.09  
 25 Tavakoli, Shanna          10 Splash-CA                        52.26  
 26 Parker, Megan E            8 DA-CA                            52.28  
 27 Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                          53.03  
 28 Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                          55.84  
 29 Haley, Makena              8 CMAC-CA                          55.86  
 30 Berger, Cilla F            9 GSC-CA                           56.28  
 31 Brown, Chanelle D          9 DA-CA                            57.00  
 32 James, Charlotte G         9 COTO-CA                        1:04.61  
 -- YU, Michelle               9 AZOT-CA                             DQ  
 -- Kofford, Lila H            8 COTO-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                        1:28.92  
  2 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                         1:29.00  
  3 Swails, Madeline I         8 GWSC-CA                        1:29.98  
  4 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                        1:31.17  
  5 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                        1:31.84  
  6 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:33.97  
  7 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         1:38.23  
WHTE - Division  
  1 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                        1:34.28  
  2 Camp, Aubrey A            10 SWRD-CA                        1:34.37  
  3 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                        1:35.41  
  4 Le, Chiana H              10 JCCW-CA                        1:35.76  
  5 Santamaria, Christina I    9 SWRD-CA                        1:36.95  
  6 Pfeiffer, Katie A         10 GSC-CA                         1:39.83  
  7 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                         1:41.94  
  8 Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                        1:42.68  
  9 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                        1:45.43  
 10 Van Coutren, Kate I        9 SCAT-CA                        1:48.56  
 11 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                         1:54.15  
 12 Berger, Cilla F            9 GSC-CA                         1:56.76  
 13 Yu, Amelia L               9 DA-CA                          1:57.09  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Morales, Caitlyn I        10 JCCW-CA                          41.92  
  2 Hastings, Faith L          8 JCCW-CA                          42.83  
  3 Bright, Alexis S          10 COTO-CA                          46.34  
  4 Wong, Zoe H                8 AZOT-CA                          46.69  
  5 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                           47.36  
  6 Santamaria, Christina I    9 SWRD-CA                          47.89  
  7 Hoover, Hayden T           9 GWSC-CA                          48.51  
  8 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           49.00  
WHTE - Division  
  1 Le, Chiana H              10 JCCW-CA                          47.82  
  2 Camp, Aubrey A            10 SWRD-CA                          49.68  
  3 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                           49.96  
  4 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                          50.21  
  5 Nguyen, Adeline D         10 GWSC-CA                          50.47  
  6 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                          50.92  
  7 Pfeiffer, Katie A         10 GSC-CA                           53.14  
  8 Redfern, Claire C          9 DA-CA                            54.07  
  9 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                          54.51  
 10 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                           55.61  
 11 Yu, Amelia L               9 DA-CA                            58.10  
 12 Berger, Cilla F            9 GSC-CA                           59.06  
 13 Van Coutren, Kate I        9 SCAT-CA                          59.68  
 14 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                          59.80  
 15 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                         1:02.76  
 -- Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                             DQ  
 -- Price, Harper             10 YOC-CA                              DQ  
 -- Swails, Madeline I         8 GWSC-CA                             DQ  
 -- Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hastings, Faith L          8 JCCW-CA                        1:35.70  
  2 Shull, Brooklyn S          8 GWSC-CA                        1:36.49  
  3 Maniatogiannis, Anastasi  10 SWRD-CA                        1:41.33  
  4 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:42.46  
  5 Krans, Sydney k           10 Splash-CA                      1:42.64  
  6 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         1:42.96  
  7 Shin, Danielle K           9 UN-2-CA                        1:44.55  
  8 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                        1:45.92  
  9 Walker, Kennedy L         10 CMAC-CA                        1:50.16  
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Anh N             10 GWSC-CA                        1:43.37  
  2 Kumar, Bhavya              9 AZOT-CA                        1:45.58  
  3 Smith, Matilde S           9 SWRD-CA                        1:45.70  
  4 Hawkes, Naomi J           10 DA-CA                          1:49.65  
  5 Schneider, Hayden M       10 CMAC-CA                        2:00.80  
  6 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                        2:04.18  
  7 Haley, Makena              8 CMAC-CA                        2:05.04  
  8 Cornwell, Lucy             9 CMAC-CA                        2:05.98  
  9 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                         2:07.28  
 10 Brown, Chanelle D          9 DA-CA                          2:07.44  
 11 Berger, Cilla F            9 GSC-CA                         2:12.78  
 -- Navarro, Evelynn J        10 GWSC-CA                             DQ  
 -- Wernemar, Ava L           10 COTO-CA                             DQ  
 -- Yu, Amelia L               9 DA-CA                               DQ  
 -- Gandotra, Deea             8 AZOT-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ewing, Halle M            10 AZOT-CA                          37.38  
  2 Pinkney, Danielle m        9 Splash-CA                        37.49  
  3 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                          39.42  
  4 Aistars, Aubrey C          9 GSC-CA                           40.24  
  5 Morales, Caitlyn I        10 JCCW-CA                          42.16  
  6 Duncan, Analiese E         9 JCCW-CA                          42.32  
  7 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                          42.44  
WHTE - Division  
  1 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                           41.00  
  2 Mekerdichian, Summer       8 JCCW-CA                          42.20  
  3 Stinson, Emeri I           9 Splash-CA                        42.55  
  4 Hastings, Faith L          8 JCCW-CA                          43.05  
  5 Hawkes, Naomi J           10 DA-CA                            44.20  
  6 Haydt, Danica L            8 COTO-CA                          45.49  
  7 Lloyd, Alix S             10 SCAT-CA                          46.08  
  8 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                        46.30  
  9 Kofford, Lila H            8 COTO-CA                          46.94  
 10 Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                          47.27  
 11 Walker, Kennedy L         10 CMAC-CA                          48.95  
 12 Foster, Hailey            10 CMAC-CA                          49.04  
 13 Kumar, Bhavya              9 AZOT-CA                          49.59  
 14 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                           50.17  
 15 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                          51.32  
 16 Azizi, Tessa S             8 JCCW-CA                          51.40  
 17 Molina, Camila             9 YOC-CA                           52.83  
 18 Redfern, Claire C          9 DA-CA                            56.42  
 19 Berger, Cilla F            9 GSC-CA                           56.86  
 20 Cornwell, Lucy             9 CMAC-CA                          58.67  
 21 Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                        1:05.53  
 22 James, Charlotte G         9 COTO-CA                        1:07.58  
 23 Yu, Amelia L               9 DA-CA                          1:07.71  
 24 Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                        1:17.42  
 -- Bright, Alexis S          10 COTO-CA                             DQ  
 -- Brown, Chanelle D          9 DA-CA                               DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Voss, Maya L              10 DA-CA                          1:24.06  
  2 Ewing, Halle M            10 AZOT-CA                        1:25.46  
  3 Tsai, Jocelyn             10 AZOT-CA                        1:26.28  
  4 Aistars, Aubrey C          9 GSC-CA                         1:35.53  
WHTE - Division  
  1 Swails, Madeline I         8 GWSC-CA                        1:35.33  
  2 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                        1:37.55  
  3 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         1:40.71  
  4 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:42.73  
  5 Pfeiffer, Katie A         10 GSC-CA                         1:44.07  
  6 Nguyen, Adeline D         10 GWSC-CA                        1:54.03  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hoppe, Morgan K           10 GSC-CA                         1:24.07  
  2 Morales, Caitlyn I        10 JCCW-CA                        1:26.16  
  3 Maniatogiannis, Anastasi  10 SWRD-CA                        1:27.09  
  4 Aistars, Aubrey C          9 GSC-CA                         1:27.89  
  5 Deramos, Ava R             8 GSC-CA                         1:28.39  
  6 Lloyd, Alix S             10 SCAT-CA                        1:28.61  
  7 Hastings, Faith L          8 JCCW-CA                        1:28.84  
  8 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         1:29.58  
  9 Zimmerman, Megan G         9 GSC-CA                         1:31.14  
 10 Walker, Kennedy L         10 CMAC-CA                        1:33.12  
 -- Bright, Alexis S          10 COTO-CA                             DQ  
 -- Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Pinkney, Danielle m        9 Splash-CA                      1:28.03  
  2 Choi, Allyson L            9 GSC-CA                         1:32.75  
  3 Nguyen, Anh N             10 GWSC-CA                        1:35.28  
  4 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                      1:35.48  
  5 Kofford, Lila H            8 COTO-CA                        1:37.27  
  6 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:37.53  
  7 Foster, Hailey            10 CMAC-CA                        1:37.83  
  8 Molina, Italia             8 YOC-CA                         1:38.39  
  9 Hoover, Hayden T           9 GWSC-CA                        1:38.95  
 10 Parker, Stephanie L        9 DA-CA                          1:41.51  
 11 Shin, Danielle K           9 UN-2-CA                        1:42.11  
 12 Azizi, Tessa S             8 JCCW-CA                        1:43.39  
 13 Ensley, Lily I             8 JCCW-CA                        1:44.17  
 14 Gandotra, Deea             8 AZOT-CA                        1:44.32  
 15 Redfern, Claire C          9 DA-CA                          1:45.51  
 16 Brennan, Kinley G          9 GSC-CA                         1:46.50  
 17 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                        1:48.41  
 18 Molina, Camila             9 YOC-CA                         1:48.87  
 19 Schneider, Hayden M       10 CMAC-CA                        1:50.70  
 20 Cornwell, Lucy             9 CMAC-CA                        1:53.62  
 21 Nguyen, Charli A          10 GWSC-CA                        1:57.28  
 22 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                         2:00.58  
 -- James, Charlotte G         9 COTO-CA                             DQ  
 -- Kopeny, Katherine G       10 COTO-CA                             DQ  
 -- Navarro, Evelynn J        10 GWSC-CA                             DQ  
 -- Rosener, Tiana M           9 AZOT-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wong, Zoe H                8 AZOT-CA                        2:54.27  
  2 Stoner, Devon E            9 SCAT-CA                        3:09.99  
  3 Gray, Sophia I             8 AZOT-CA                        3:15.21  
  4 Pfeiffer, Katie A         10 GSC-CA                         3:18.22  
WHTE - Division  
  1 Meister, Reese C          10 GWSC-CA                        2:35.79  
  2 Trudeau, Ava M             8 AZOT-CA                        3:01.57  
  3 Barseghian, Ava B K       10 GSC-CA                         3:08.05  
  4 Magaro, Kat E              9 GWSC-CA                        3:45.70  
 -- Le, Chiana H              10 JCCW-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                          29.83  
  2 Yu, Margaret L            12 DA-CA                            30.68  
  3 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                          30.93  
  4 Holman, Abby E            12 GSC-CA                           31.14  
  5 Grim, Avery R             11 GSC-CA                           31.90  
  6 Montgomery, Cami G        12 GSC-CA                           34.70  
WHTE - Division  
  1 Tufo, Heidi M             11 AZOT-CA                          32.77  
  2 Jones, Allie P            11 GWSC-CA                          33.01  
  3 Montoya, Sara A           12 GSC-CA                           33.12  
  4 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                            34.08  
  5 Park, Hannah              11 AZOT-CA                          34.53  
  6 Ripic, Natalie A          11 GSC-CA                           35.35  
  7 Nguyen, Angelina D        12 GWSC-CA                          35.63  
  8 Barrows, Sofia E          12 GSC-CA                           35.67  
  9 Tenorio, JT L             11 GSC-CA                           38.01  
 10 Van Coutren, Paige A      11 SCAT-CA                          39.35  
 -- Akason, Krimzen S         12 SCAT-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trudeau, Marissa V        11 AZOT-CA                        1:03.00  
  2 Creager, Emma K           12 GWSC-CA                        1:05.56  
  3 Nenadov, Bella R          12 DA-CA                          1:05.59  
  4 Dao, Diane N              11 GWSC-CA                        1:05.81  
  5 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                        1:06.08  
  6 Jewett, Lizzy G           12 GWSC-CA                        1:06.85  
  7 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                         1:07.08  
  8 Holman, Abby E            12 GSC-CA                         1:07.20  
  9 Dohman, Ava C             12 SCAT-CA                        1:07.32  
 10 Boyle, Kailey M           11 COTO-CA                        1:07.55  
 11 Munholland, Phoebe L      12 GWSC-CA                        1:07.59  
 12 Word, Janai A             12 GWSC-CA                        1:08.10  
 13 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                        1:08.76  
 14 Tran, Katie L             11 GWSC-CA                        1:08.91  
 15 Wagner, Maddie M          12 COTO-CA                        1:09.18  
 16 Yu, Margaret L            12 DA-CA                          1:09.78  
WHTE - Division  
  1 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:09.94  
  2 Stoner, Natalie G         11 AZOT-CA                        1:11.58  
  3 Maniatogiannis, Bessie L  11 SWRD-CA                        1:12.30  
  4 Jones, Allie P            11 GWSC-CA                        1:13.14  
  5 Springer, Sierra A        11 GWSC-CA                        1:13.46  
  6 Grim, Avery R             11 GSC-CA                         1:13.60  
  7 Tufo, Heidi M             11 AZOT-CA                        1:14.07  
  8 Hawkins, Taylin R         12 GSC-CA                         1:14.97  
  9 James, Hannah M           12 COTO-CA                        1:16.05  
 10 Montoya, Sara A           12 GSC-CA                         1:16.46  
 11 Park, Hannah              11 AZOT-CA                        1:17.49  
 12 Woolson, Lydia A          11 DA-CA                          1:18.76  
 13 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        1:19.21  
 14 Lambert, Taylor K         11 GWSC-CA                        1:22.87  
 15 McQuaid, Julie A          11 GWSC-CA                        1:23.15  
 16 Harder, Ashley T          11 GSC-CA                         1:23.17  
 17 Choi, Elizabeth Y         11 AZOT-CA                        1:23.61  
 18 Knowlton, Lauren m        12 Splash-CA                      1:29.32  
 19 Tenorio, JT L             11 GSC-CA                         1:41.77  
 20 Colon, Lucy               11 LTSC-CA                        1:58.59  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trudeau, Marissa V        11 AZOT-CA                        2:21.19  
  2 Nenadov, Bella R          12 DA-CA                          2:24.02  
  3 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                        2:24.51  
  4 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                        2:26.33  
  5 Holman, Abby E            12 GSC-CA                         2:27.00  
  6 Boyle, Kailey M           11 COTO-CA                        2:28.28  
  7 Wagner, Maddie M          12 COTO-CA                        2:28.61  
  8 Creager, Emma K           12 GWSC-CA                        2:30.54  
  9 Yu, Margaret L            12 DA-CA                          2:44.24  
WHTE - Division  
  1 Stoner, Natalie G         11 AZOT-CA                        2:46.87  
  2 Park, Hannah              11 AZOT-CA                        2:47.09  
  3 Heid, Avery G             11 COTO-CA                        2:49.30  
  4 Springer, Sierra A        11 GWSC-CA                        2:50.45  
  5 Grim, Avery R             11 GSC-CA                         2:50.63  
  6 Hawkins, Taylin R         12 GSC-CA                         2:52.06  
  7 Montoya, Sara A           12 GSC-CA                         2:53.32  
  8 Harder, Ashley T          11 GSC-CA                         3:07.64  
  9 Tenorio, JT L             11 GSC-CA                         3:41.71  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nenadov, Bella R          12 DA-CA                          6:19.90  
  2 Creager, Emma K           12 GWSC-CA                        6:21.79  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                          33.99  
  2 Davis, Chloe A            11 AZOT-CA                          35.13  
  3 Dao, Diane N              11 GWSC-CA                          35.59  
  4 Nenadov, Bella R          12 DA-CA                            36.29  
  5 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                           36.73  
  6 Yu, Margaret L            12 DA-CA                            38.27  
  7 Jones, Allie P            11 GWSC-CA                          38.65  
  8 Grim, Avery R             11 GSC-CA                           38.95  
  9 Jewett, Lizzy G           12 GWSC-CA                          39.58  
 10 Montgomery, Cami G        12 GSC-CA                           42.39  
WHTE - Division  
  1 Tufo, Heidi M             11 AZOT-CA                          38.93  
  2 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                            39.79  
  3 Akason, Krimzen S         12 SCAT-CA                          42.56  
  4 Van Coutren, Paige A      11 SCAT-CA                          43.99  
  5 Nguyen, Angelina D        12 GWSC-CA                          46.20  
  6 Tenorio, JT L             11 GSC-CA                           47.23  
  7 Barrows, Sofia E          12 GSC-CA                           47.29  
  8 Ripic, Natalie A          11 GSC-CA                           47.45  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Creager, Emma K           12 GWSC-CA                        1:17.60  
  2 Dao, Diane N              11 GWSC-CA                        1:18.25  
  3 Tran, Katie L             11 GWSC-CA                        1:19.01  
  4 Tran, Caitlyn T           12 SWRD-CA                        1:19.08  
  5 Holman, Abby E            12 GSC-CA                         1:19.85  
  6 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:19.91  
  7 Munholland, Phoebe L      12 GWSC-CA                        1:20.01  
  8 Dohman, Ava C             12 SCAT-CA                        1:20.32  
  9 Fullerton, Elsa G         11 AZOT-CA                        1:20.45  
 10 Boyle, Kailey M           11 COTO-CA                        1:20.66  
 11 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                         1:21.19  
 12 Wagner, Maddie M          12 COTO-CA                        1:21.92  
 13 Word, Janai A             12 GWSC-CA                        1:23.07  
 14 DeMoss, Ruby r            11 Splash-CA                      1:23.26  
WHTE - Division  
  1 Yu, Margaret L            12 DA-CA                          1:22.68  
  2 Springer, Sierra A        11 GWSC-CA                        1:23.13  
  3 Maniatogiannis, Bessie L  11 SWRD-CA                        1:24.15  
  4 Jones, Allie P            11 GWSC-CA                        1:25.33  
  5 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                          1:27.71  
  6 Stoner, Natalie G         11 AZOT-CA                        1:28.59  
  7 Montoya, Sara A           12 GSC-CA                         1:29.27  
  8 Heid, Avery G             11 COTO-CA                        1:30.46  
  9 James, Hannah M           12 COTO-CA                        1:30.70  
 10 Harder, Ashley T          11 GSC-CA                         1:31.50  
 11 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        1:33.84  
 12 McQuaid, Julie A          11 GWSC-CA                        1:37.31  
 13 Woolson, Lydia A          11 DA-CA                          1:37.96  
 14 Tenorio, JT L             11 GSC-CA                         1:47.36  
 -- Lambert, Taylor K         11 GWSC-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Toal, Megan E             11 SCAT-CA                        2:42.52  
  2 Creager, Emma K           12 GWSC-CA                        2:45.27  
WHTE - Division  
  1 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                        2:35.01  
  2 Ripic, Natalie A          11 GSC-CA                         3:39.28  
 -- Creager, Claire R         11 GWSC-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Creager, Claire R         11 GWSC-CA                          39.79  
  2 Tran, Katie L             11 GWSC-CA                          39.91  
  3 Creager, Caroline V       12 GWSC-CA                          42.15  
  4 Jewett, Lizzy G           12 GWSC-CA                          42.18  
  5 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                           42.39  
  6 Nguyen, Cameryn L         12 GWSC-CA                          42.66  
  7 Johnson, Audrey E         11 GSC-CA                           43.04  
  8 Nenadov, Bella R          12 DA-CA                            43.61  
  9 Knowlton, Lauren m        12 Splash-CA                        44.32  
 -- Jones, Allie P            11 GWSC-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                          41.53  
  2 Maniatogiannis, Bessie L  11 SWRD-CA                          42.93  
  3 McQuaid, Julie A          11 GWSC-CA                          43.39  
  4 Creager, Emma K           12 GWSC-CA                          44.12  
  5 Springer, Sierra A        11 GWSC-CA                          44.28  
  6 Park, Hannah              11 AZOT-CA                          44.87  
  7 Hawkins, Taylin R         12 GSC-CA                           45.17  
  8 Wagner, Maddie M          12 COTO-CA                          45.28  
  9 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                            45.50  
 10 James, Hannah M           12 COTO-CA                          45.92  
 11 Woolson, Lydia A          11 DA-CA                            46.79  
 12 Tenorio, JT L             11 GSC-CA                           48.47  
 13 Choi, Elizabeth Y         11 AZOT-CA                          49.30  
 14 Harder, Ashley T          11 GSC-CA                           52.72  
 -- Colon, Lucy               11 LTSC-CA                             DQ  
 -- Dohman, Ava C             12 SCAT-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Holman, Abby E            12 GSC-CA                         1:28.17  
  2 Creager, Caroline V       12 GWSC-CA                        1:29.26  
  3 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                         1:31.33  
  4 Jewett, Lizzy G           12 GWSC-CA                        1:31.72  
  5 Akason, Krimzen S         12 SCAT-CA                        1:34.59  
  6 Jones, Allie P            11 GWSC-CA                        1:34.78  
  7 Montgomery, Cami G        12 GSC-CA                         1:40.66  
WHTE - Division  
  1 Creager, Claire R         11 GWSC-CA                        1:26.87  
  2 Van Coutren, Paige A      11 SCAT-CA                        1:41.48  
  3 Barrows, Sofia E          12 GSC-CA                         1:47.87  
  4 Ripic, Natalie A          11 GSC-CA                         1:51.99  
 -- Montoya, Sara A           12 GSC-CA                              DQ  
 -- Tenorio, JT L             11 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yu, Margaret L            12 DA-CA                          3:07.24  
WHTE - Division  
  1 Park, Chelsea Y           12 GWSC-CA                        2:52.45  
  2 Tran, Caitlyn T           12 SWRD-CA                        2:57.30  
  3 Boyle, Kailey M           11 COTO-CA                        3:10.05  
  4 Creager, Caroline V       12 GWSC-CA                        3:17.31  
  5 DeMoss, Ruby r            11 Splash-CA                      3:22.38  
  6 Hawkins, Taylin R         12 GSC-CA                         3:27.41  
  7 Heid, Avery G             11 COTO-CA                        3:32.97  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dao, Diane N              11 GWSC-CA                          33.46  
  2 Holman, Abby E            12 GSC-CA                           35.22  
  3 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                           37.36  
  4 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                          38.07  
WHTE - Division  
  1 Nenadov, Bella R          12 DA-CA                            34.06  
  2 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                            36.23  
  3 Grim, Avery R             11 GSC-CA                           38.10  
  4 Akason, Krimzen S         12 SCAT-CA                          38.68  
  5 Tufo, Heidi M             11 AZOT-CA                          39.81  
  6 Nguyen, Angelina D        12 GWSC-CA                          41.43  
  7 Montoya, Sara A           12 GSC-CA                           41.99  
  8 Barrows, Sofia E          12 GSC-CA                           47.07  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trudeau, Marissa V        11 AZOT-CA                        1:16.48  
  2 Fullerton, Elsa G         11 AZOT-CA                        1:18.49  
  3 Tran, Caitlyn T           12 SWRD-CA                        1:18.85  
 -- Creager, Claire R         11 GWSC-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Creager, Caroline V       12 GWSC-CA                        1:18.09  
  2 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                          1:19.12  
  3 Taylor, Cristina M        11 AZOT-CA                        1:21.31  
  4 Jewett, Lizzy G           12 GWSC-CA                        1:22.58  
  5 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:22.59  
  6 Munholland, Phoebe L      12 GWSC-CA                        1:24.40  
  7 Boyle, Kailey M           11 COTO-CA                        1:26.46  
  8 DeMoss, Ruby r            11 Splash-CA                      1:27.20  
  9 Grim, Avery R             11 GSC-CA                         1:31.75  
 10 James, Hannah M           12 COTO-CA                        1:43.71  
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Toal, Megan E             11 SCAT-CA                        2:55.02  
WHTE - Division  
  1 Trudeau, Marissa V        11 AZOT-CA                        2:46.78  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Holman, Abby E            12 GSC-CA                         1:17.25  
  2 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:18.20  
  3 Nguyen, Cameryn L         12 GWSC-CA                        1:18.88  
  4 Johnson, Audrey E         11 GSC-CA                         1:18.99  
  5 Tran, Katie L             11 GWSC-CA                        1:19.11  
  6 Wagner, Maddie M          12 COTO-CA                        1:20.23  
  7 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                         1:22.83  
  8 Grim, Avery R             11 GSC-CA                         1:23.89  
WHTE - Division  
  1 Warwick, Emme K           11 GWSC-CA                        1:15.46  
  2 Dohman, Ava C             12 SCAT-CA                        1:19.50  
  3 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                          1:21.09  
  4 Jones, Allie P            11 GWSC-CA                        1:22.49  
  5 DeMoss, Ruby r            11 Splash-CA                      1:22.74  
  6 Hawkins, Taylin R         12 GSC-CA                         1:24.90  
  7 Woolson, Lydia A          11 DA-CA                          1:27.47  
  8 Park, Hannah              11 AZOT-CA                        1:27.57  
  9 James, Hannah M           12 COTO-CA                        1:28.09  
 10 Heid, Avery G             11 COTO-CA                        1:29.08  
 11 Lambert, Taylor K         11 GWSC-CA                        1:29.49  
 12 Choi, Elizabeth Y         11 AZOT-CA                        1:30.76  
 13 Knowlton, Lauren m        12 Splash-CA                      1:32.98  
 -- Harder, Ashley T          11 GSC-CA                              DQ  
 -- Tufo, Heidi M             11 AZOT-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jewett, Lizzy G           12 GWSC-CA                        2:44.73  
  2 Holman, Abby E            12 GSC-CA                         2:49.20  
  3 Sighiartau, Nicole M      11 DA-CA                          2:50.01  
  4 Delgado, Samantha R       11 GSC-CA                         3:00.12  
WHTE - Division  
  1 Park, Hannah              11 AZOT-CA                        3:08.52  
  2 Ripic, Natalie A          11 GSC-CA                         3:19.73  
  3 Barrows, Sofia E          12 GSC-CA                         3:25.05  
  4 Van Coutren, Paige A      11 SCAT-CA                        3:30.76  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Holton, Stephanie M       13 GWSC-CA                          29.81  
  2 Greenleaf, Dylan M        13 GWSC-CA                          30.23  
  3 Lewis, Claire C           13 GWSC-CA                          31.40  
  4 Nickerson, Rebekah A      14 GWSC-CA                          31.48  
  5 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                           32.28  
WHTE - Division  
  1 Villafana, Abby R         13 GSC-CA                           30.58  
  2 Simic, Bella R            13 DA-CA                            30.68  
  3 Hitt, Ashley S            14 GWSC-CA                          32.14  
  4 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                           32.41  
  5 Ross, Carly E             14 GSC-CA                           34.62  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Casella, Lydon P          13 GWSC-CA                        1:02.47  
  2 Lloyd, Layla B            13 SCAT-CA                        1:03.54  
  3 Holton, Stephanie M       13 GWSC-CA                        1:05.07  
  4 Spang, Mia N              14 SCAT-CA                        1:05.69  
  5 Reese, Hannah N           14 CMAC-CA                        1:06.24  
  6 Greenleaf, Dylan M        13 GWSC-CA                        1:06.61  
  7 Umemoto, Hana             13 DA-CA                          1:07.70  
  8 Simic, Bella R            13 DA-CA                          1:07.71  
  9 Brown, Emily J            13 DA-CA                          1:10.06  
WHTE - Division  
  1 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         1:09.34  
  2 Slope, Elizabeth M        13 GWSC-CA                        1:09.89  
  3 Villafana, Abby R         13 GSC-CA                         1:10.22  
  4 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        1:10.64  
  5 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         1:12.15  
  6 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         1:14.26  
  7 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        1:14.87  
  8 Torres, Rhianna           14 COTO-CA                        1:15.06  
  9 Scott, Spencer A          13 GWSC-CA                        1:16.50  
 10 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         1:20.92  
 -- Rosenlof, Emily C         13 GWSC-CA                             DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cui, Lia J                13 AZOT-CA                        2:16.74  
  2 Spang, Mia N              14 SCAT-CA                        2:18.08  
  3 Terrigno, Katie e         14 Splash-CA                      2:18.45  
  4 Angelovic, Bridget E      13 CMAC-CA                        2:20.08  
  5 Holton, Stephanie M       13 GWSC-CA                        2:21.87  
  6 McNeal, Sarah C           14 CMAC-CA                        2:23.89  
  7 Reese, Hannah N           14 CMAC-CA                        2:24.95  
  8 Umemoto, Hana             13 DA-CA                          2:30.43  
WHTE - Division  
  1 Greenleaf, Dylan M        13 GWSC-CA                        2:29.20  
  2 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        2:32.31  
  3 Villafana, Abby R         13 GSC-CA                         2:37.35  
  4 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         2:38.39  
  5 Torres, Rhianna           14 COTO-CA                        2:43.34  
  6 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         2:43.54  
  7 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        2:47.61  
  8 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         2:48.66  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Johansson, Chloe V        13 JCCW-CA                        6:09.08  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Terrigno, Katie e         14 Splash-CA                      1:13.53  
  2 Casella, Lydon P          13 GWSC-CA                        1:14.96  
  3 Umemoto, Hana             13 DA-CA                          1:17.36  
  4 Holton, Stephanie M       13 GWSC-CA                        1:18.87  
WHTE - Division  
  1 Angelovic, Bridget E      13 CMAC-CA                        1:15.14  
  2 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         1:16.21  
  3 Lloyd, Layla B            13 SCAT-CA                        1:18.41  
  4 Simic, Bella R            13 DA-CA                          1:19.35  
  5 Villafana, Abby R         13 GSC-CA                         1:21.50  
  6 Brown, Emily J            13 DA-CA                          1:21.84  
  7 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        1:26.71  
  8 Torres, Rhianna           14 COTO-CA                        1:28.62  
  9 Scott, Spencer A          13 GWSC-CA                        1:30.36  
 10 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         1:31.28  
 11 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         1:39.21  
 12 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         1:39.43  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Lynn K            13 GWSC-CA                        2:41.59  
  2 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         3:15.26  
  3 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         3:26.71  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Johansson, Chloe V        13 JCCW-CA                        1:23.44  
  2 Cui, Lia J                13 AZOT-CA                        1:23.62  
  3 Berry, Madison M          13 GWSC-CA                        1:26.40  
  4 Gallimore, Maya J         13 SCAT-CA                        1:26.81  
  5 Greenleaf, Dylan M        13 GWSC-CA                        1:27.01  
  6 Lewis, Claire C           13 GWSC-CA                        1:28.82  
WHTE - Division  
  1 Holton, Stephanie M       13 GWSC-CA                        1:30.10  
  2 Simic, Bella R            13 DA-CA                          1:32.26  
  3 Villafana, Abby R         13 GSC-CA                         1:37.31  
  4 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         1:38.36  
  5 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         1:42.16  
  6 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         1:43.73  
  7 Hitt, Ashley S            14 GWSC-CA                        1:48.88  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Casella, Lydon P          13 GWSC-CA                        2:57.47  
  2 Spang, Mia N              14 SCAT-CA                        3:02.87  
  3 Umemoto, Hana             13 DA-CA                          3:03.35  
WHTE - Division  
  1 Angelovic, Bridget E      13 CMAC-CA                        2:57.41  
  2 Berry, Madison M          13 GWSC-CA                        3:00.86  
  3 Guadarrama, Mia E         13 CMAC-CA                        3:13.82  
  4 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        3:25.99  
  5 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         3:33.09  
  6 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         3:34.37  
 -- Torres, Rhianna           14 COTO-CA                             DQ  
 -- Lloyd, Layla B            13 SCAT-CA                             DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gallimore, Maya J         13 SCAT-CA                        1:05.30  
  2 Berry, Madison M          13 GWSC-CA                        1:13.43  
  3 Terrigno, Katie e         14 Splash-CA                      1:14.80  
WHTE - Division  
  1 Simic, Bella R            13 DA-CA                          1:18.62  
  2 Spang, Mia N              14 SCAT-CA                        1:19.23  
  3 Angelovic, Bridget E      13 CMAC-CA                        1:20.44  
  4 Lloyd, Layla B            13 SCAT-CA                        1:20.99  
  5 McNeal, Sarah C           14 CMAC-CA                        1:22.97  
  6 Reese, Hannah N           14 CMAC-CA                        1:27.76  
  7 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         1:29.34  
  8 Golson, Kaydence L        13 AZOT-CA                        1:31.95  
  9 Golson, Harmony L         13 AZOT-CA                        1:32.59  
 10 Torres, Rhianna           14 COTO-CA                        1:33.91  
 11 Brown, Emily J            13 DA-CA                          1:40.04  
 12 Scott, Spencer A          13 GWSC-CA                        1:45.40  
 13 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         1:57.06  
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gallimore, Maya J         13 SCAT-CA                        2:39.06  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gallimore, Maya J         13 SCAT-CA                        2:35.84  
  2 Nguyen, Lynn K            13 GWSC-CA                        2:40.87  
  2 Holton, Stephanie M       13 GWSC-CA                        2:40.87  
  4 Simic, Bella R            13 DA-CA                          2:46.21  
  5 Lewis, Claire C           13 GWSC-CA                        2:51.31  
 -- Berry, Madison M          13 GWSC-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Tenenbaum, Heather N      13 GSC-CA                         3:13.45  
  2 Ballew, Giselle M         14 GSC-CA                         3:17.33  
  3 Ross, Carly E             14 GSC-CA                         3:29.16  
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Guadarrama, Mia E         13 CMAC-CA                        5:39.94  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duey, Emma A              15 GWSC-CA                          31.56  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thaut, Alli M             16 GSC-CA                         1:05.76  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rivera, Kate              16 CMAC-CA                        2:21.17  
WHTE - Division  
  1 Thaut, Alli M             16 GSC-CA                         2:28.94  
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Stokes, Emma K            16 GSC-CA                         6:04.58  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rivera, Kate              16 CMAC-CA                        1:13.97  
  2 Thaut, Alli M             16 GSC-CA                         1:15.45  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stokes, Emma K            16 GSC-CA                         2:52.03  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duey, Emma A              15 GWSC-CA                        1:24.71  
  2 Stokes, Emma K            16 GSC-CA                         1:28.31  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
WHTE - Division  
  1 Thaut, Alli M             16 GSC-CA                         3:08.17  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rivera, Kate              16 CMAC-CA                        1:19.18  
WHTE - Division  
  1 Thaut, Alli M             16 GSC-CA                         1:19.58  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Stokes, Emma K            16 GSC-CA                         2:45.37  
WHTE - Division  
  1 Duey, Emma A              15 GWSC-CA                        2:44.54  
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                          23.73  
  2 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                          24.59  
  3 Hastings, Caleb L          6 JCCW-CA                          26.10  
  4 Davis, Dorian A            6 SWRD-CA                          27.60  
  5 Taite, Cole f              5 Splash-CA                        31.94  
  6 Parker, Will A             6 DA-CA                            40.77  
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                          48.92  
  2 Salazar, Jayden D          5 AZOT-CA                          54.08  
  3 Gaglio, Abraham J          6 SWRD-CA                          57.13  
  4 Davis, Dorian A            6 SWRD-CA                        1:01.06  
 
Boys 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                        1:52.94  
  2 Hastings, Caleb L          6 JCCW-CA                        2:27.29  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                          25.99  
WHTE - Division  
  1 Taite, Cole f              5 Splash-CA                        29.02  
  2 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                          30.84  
  3 Davis, Dorian A            6 SWRD-CA                          31.28  
  4 Hastings, Caleb L          6 JCCW-CA                          31.57  
  5 Parker, Will A             6 DA-CA                            43.25  
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                          58.50  
  2 Gaglio, Abraham J          6 SWRD-CA                        1:03.48  
  3 Davis, Dorian A            6 SWRD-CA                        1:10.11  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                          28.17  
  2 Davis, Dorian A            6 SWRD-CA                          36.34  
  3 Gaglio, Abraham J          6 SWRD-CA                        1:04.21  
 -- Salazar, Jayden D          5 AZOT-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rodriguez, Jacob           6 AZOT-CA                        1:05.78  
  2 Gordon, Boris              6 AZOT-CA                        1:07.05  
 -- Hastings, Caleb L          6 JCCW-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gaglio, Abraham J          6 SWRD-CA                          34.17  
  2 Salazar, Jayden D          5 AZOT-CA                          34.64  
 -- Gordon, Boris              6 AZOT-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mai, Derrick W             8 DA-CA                            18.23  
  2 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          18.72  
  3 Crane, Asher N             7 GWSC-CA                          18.92  
  4 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                          19.64  
  5 Hux, Sean P                7 SCAT-CA                          20.70  
WHTE - Division  
  1 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                          19.91  
  2 Sharma, Harshal L          8 GSC-CA                           21.53  
  3 Schneider, Andy C          7 SCAT-CA                          21.87  
  4 Choi, William Y            8 AZOT-CA                          22.19  
  5 Jones, Nathaniel k         8 Splash-CA                        22.85  
  6 Honarvar, Hayden V         8 COTO-CA                          24.08  
  7 Graham, Carson E           7 COTO-CA                          24.92  
  8 Heller, Gavin S            8 GSC-CA                           27.03  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rodriguez, Philip A        8 GWSC-CA                          40.77  
  2 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          41.46  
  3 Kitcher, Heath A           8 GSC-CA                           41.48  
  4 Wang, Eric O               7 AZOT-CA                          42.39  
  5 Glenn, Jason T             7 SWRD-CA                          42.94  
  6 Trujillo, Andrew J         7 GSC-CA                           43.27  
  7 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                          43.60  
  8 Valentine, Miles L         8 JCCW-CA                          44.12  
  9 Le, Carlen Q               7 JCCW-CA                          44.33  
 10 Sharma, Harshal L          8 GSC-CA                           49.15  
 11 Prouty, Zachary R          8 GSC-CA                           53.08  
 12 Brake, Nicholas H          7 SWRD-CA                          54.10  
 13 Brake, Mattias H           7 SWRD-CA                        1:01.85  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mai, Derrick W             8 DA-CA                          1:24.05  
  2 Toal, Jesse R              8 SCAT-CA                        1:27.88  
  3 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                        1:28.00  
  4 Glenn, Jason T             7 SWRD-CA                        1:41.15  
WHTE - Division  
  1 Crane, Asher N             7 GWSC-CA                        1:32.61  
  2 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                        1:37.24  
  3 Hux, Sean P                7 SCAT-CA                        1:43.05  
  4 Graham, Carson E           7 COTO-CA                        1:44.57  
  5 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                        1:45.82  
  6 Shull, Harlow E            7 GWSC-CA                        1:46.81  
  7 Schneider, Andy C          7 SCAT-CA                        1:47.70  
  8 Heller, Gavin S            8 GSC-CA                         1:56.20  
  9 Jones, Nathaniel k         8 Splash-CA                      2:03.70  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Toal, Jesse R              8 SCAT-CA                          22.58  
  2 Glenn, Jason T             7 SWRD-CA                          22.63  
  3 Crane, Asher N             7 GWSC-CA                          22.77  
  4 Trujillo, Andrew J         7 GSC-CA                           22.86  
  5 Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                          22.90  
  6 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          23.31  
  7 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                          24.48  
  8 Shull, Harlow E            7 GWSC-CA                          25.05  
  9 Choi, William Y            8 AZOT-CA                          26.53  
 10 Heller, Gavin S            8 GSC-CA                           28.44  
WHTE - Division  
  1 Graham, Carson E           7 COTO-CA                          24.69  
  2 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                          25.03  
  3 Hux, Sean P                7 SCAT-CA                          25.08  
  4 Sharma, Harshal L          8 GSC-CA                           25.46  
  5 Schneider, Andy C          7 SCAT-CA                          25.73  
  6 Honarvar, Hayden V         8 COTO-CA                          30.00  
  7 Jones, Nathaniel k         8 Splash-CA                        40.08  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mai, Derrick W             8 DA-CA                            44.91  
  2 Stolper, Austin L          8 JCCW-CA                          46.93  
  3 Kitcher, Heath A           8 GSC-CA                           48.14  
  4 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          49.87  
  5 Glenn, Jason T             7 SWRD-CA                          49.91  
  6 Wang, Eric O               7 AZOT-CA                          50.47  
  7 Trujillo, Andrew J         7 GSC-CA                           52.42  
  8 Valentine, Miles L         8 JCCW-CA                          55.21  
  9 Le, Carlen Q               7 JCCW-CA                          55.39  
 -- Sharma, Harshal L          8 GSC-CA                              DQ  
 -- Clements, Chase R          8 AZOT-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Brake, Nicholas H          7 SWRD-CA                          58.89  
  2 Brake, Mattias H           7 SWRD-CA                        1:01.22  
  3 Prouty, Zachary R          8 GSC-CA                         1:22.52  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sharma, Harshal L          8 GSC-CA                           23.31  
  2 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                          23.64  
  3 Stolper, Austin L          8 JCCW-CA                          23.86  
  4 Rodriguez, Philip A        8 GWSC-CA                          24.85  
  5 Mai, Derrick W             8 DA-CA                            25.73  
  6 Wang, Eric O               7 AZOT-CA                          26.18  
  7 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          26.60  
WHTE - Division  
  1 Le, Carlen Q               7 JCCW-CA                          27.99  
  2 Prouty, Zachary R          8 GSC-CA                           35.15  
 -- Brake, Nicholas H          7 SWRD-CA                             DQ  
 -- Brake, Mattias H           7 SWRD-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sharma, Harshal L          8 GSC-CA                           51.71  
  2 Toal, Jesse R              8 SCAT-CA                          53.60  
  3 Mai, Derrick W             8 DA-CA                            54.69  
  4 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                          54.83  
  5 Tirado, Marco Pablo        8 AZOT-CA                          56.84  
  6 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          57.42  
  7 Trujillo, Andrew J         7 GSC-CA                           58.19  
WHTE - Division  
  1 Schneider, Andy C          7 SCAT-CA                        1:02.84  
  2 Heller, Gavin S            8 GSC-CA                         1:04.95  
  3 Crane, Asher N             7 GWSC-CA                        1:06.80  
  4 Choi, William Y            8 AZOT-CA                        1:08.94  
  5 Hux, Sean P                7 SCAT-CA                        1:10.37  
 -- Jones, Nathaniel k         8 Splash-CA                           DQ  
 -- Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trujillo, Andrew J         7 GSC-CA                           22.02  
  2 Stolper, Austin L          8 JCCW-CA                          22.60  
  3 Le, Carlen Q               7 JCCW-CA                          23.27  
  4 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          23.30  
WHTE - Division  
  1 Wang, Eric O               7 AZOT-CA                          23.60  
  2 Prouty, Zachary R          8 GSC-CA                           31.61  
  3 Valentine, Miles L         8 JCCW-CA                          33.28  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trujillo, Andrew J         7 GSC-CA                           49.96  
  2 Mai, Derrick W             8 DA-CA                            52.06  
  3 Toal, Jesse R              8 SCAT-CA                          56.16  
  4 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                          59.21  
WHTE - Division  
  1 Choi, William Y            8 AZOT-CA                          56.16  
  2 Heller, Gavin S            8 GSC-CA                         1:23.35  
 -- Baek, Joseph E             7 AZOT-CA                             DQ  
 -- Glenn, Jason T             7 SWRD-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Stolper, Austin L          8 JCCW-CA                        1:35.56  
  2 Mai, Derrick W             8 DA-CA                          1:42.54  
  3 Kezelman, Cooper J         7 COTO-CA                        1:44.73  
  4 Glenn, Jason T             7 SWRD-CA                        1:44.81  
  5 Rodriguez, Philip A        8 GWSC-CA                        1:44.89  
  6 Liu, Derek                 8 JCCW-CA                        1:49.01  
 -- Clements, Chase R          8 AZOT-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Valentine, Miles L         8 JCCW-CA                        2:05.34  
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Stolper, Ethan S          10 JCCW-CA                          33.51  
  2 Nguyen, Mason T            9 JCCW-CA                          33.76  
  3 Dilts, Coulter R           9 GWSC-CA                          34.01  
  4 Luu, Hien D                9 GSC-CA                           34.73  
  5 Tseng, Jaren I            10 AZOT-CA                          34.79  
  6 Morris, Michael C          9 DA-CA                            36.08  
  7 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                          36.17  
  8 Dang, Christopher P        7 AZOT-CA                          36.20  
  9 Juarez, Taylor A          10 GWSC-CA                          36.42  
 10 Story, Jackson D           9 GSC-CA                           36.45  
 11 Nguyen, Blake T            7 JCCW-CA                          37.69  
WHTE - Division  
  1 Mattar, Christopher J     10 AZOT-CA                          35.68  
  2 Nenadov, Gavin A          10 DA-CA                            36.48  
  3 Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                          37.38  
  4 Brake, Nathaniel H         9 SWRD-CA                          38.02  
  5 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                          39.60  
  6 Valentine, Chase E         8 JCCW-CA                          39.78  
  7 Mac, Dylan R               9 AZOT-CA                          40.65  
  8 Clements, Chase R          8 AZOT-CA                          40.70  
  9 Hoeft, Charlie J           9 GSC-CA                           41.58  
 10 Clarke, Zach H             9 SCAT-CA                          43.99  
 11 Bisuna, Bryson            10 GSC-CA                           48.75  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Stewart, Max L             8 JCCW-CA                        1:13.35  
  2 MacGregor, Gavin N        10 GSC-CA                         1:13.60  
  3 Luu, Hien D                9 GSC-CA                         1:15.44  
  4 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         1:15.62  
  5 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        1:15.86  
  6 Kopp, Emmett J             8 SCAT-CA                        1:18.67  
  7 Dang, Christopher P        7 AZOT-CA                        1:19.34  
 -- Wagner, Brennan B          8 COTO-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Tobi T            10 GWSC-CA                        1:12.08  
  2 Armstrong, Seth R         10 GWSC-CA                        1:18.83  
  3 Pariser, Elias J           9 JCCW-CA                        1:20.18  
  4 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         1:20.32  
  5 Juarez, Taylor A          10 GWSC-CA                        1:20.39  
  6 Caruso, Jun N             10 GWSC-CA                        1:20.57  
  7 Drumwright, Carter R      10 SCAT-CA                        1:23.13  
  8 Wernemar, Jonas F         10 COTO-CA                        1:25.80  
  9 Nenadov, Gavin A          10 DA-CA                          1:25.94  
 10 Kraus, Robert             10 LTSC-CA                        1:29.95  
 11 Chang, Matthew            10 AZOT-CA                        1:30.95  
 12 Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                        1:32.68  
 13 Lambert, Trevor G          9 GWSC-CA                        1:34.76  
 14 White, Benton             10 YOC-CA                         1:35.74  
 15 Ballon, Hunter L          10 CMAC-CA                        1:37.24  
 16 Wallace, Luke R            9 COTO-CA                        1:41.21  
 17 Lawson, Blake              9 GSC-CA                         1:41.85  
 18 Tanner, Blake W            9 GSC-CA                         1:44.78  
 19 Lloyd, Macs K              7 SCAT-CA                        1:46.11  
 20 Andrews, Erik L            9 GWSC-CA                        1:47.33  
 21 Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                         1:48.92  
 22 Honarvar, Kian V          10 COTO-CA                        1:49.22  
 23 Steinhilber, Severin A    10 CMAC-CA                        1:59.44  
 24 David, Matteo M            9 GSC-CA                         2:00.10  
 25 Bisuna, Bryson            10 GSC-CA                         2:07.14  
 -- Bryan, Hayden T           10 SWRD-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 MacGregor, Gavin N        10 GSC-CA                         2:37.91  
  2 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         2:37.93  
  3 Luu, Hien D                9 GSC-CA                         2:42.17  
  4 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        2:51.73  
  5 Kopp, Emmett J             8 SCAT-CA                        2:55.26  
WHTE - Division  
  1 Lee, Aaron K              10 SWRD-CA                        2:37.88  
  2 Wagner, Brennan B          8 COTO-CA                        2:43.18  
  3 Dilts, Coulter R           9 GWSC-CA                        2:47.16  
  4 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         2:53.25  
  5 Drumwright, Carter R      10 SCAT-CA                        2:54.88  
  6 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                      3:05.81  
  7 Shevel, Reece H            9 SCAT-CA                        3:06.99  
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         1:01.85  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Luu, Hien D                9 GSC-CA                           40.10  
  2 Wernemar, Jonas F         10 COTO-CA                          41.17  
  3 Lee, Aaron K              10 SWRD-CA                          41.46  
  4 Azizi, Taren S             9 JCCW-CA                          41.79  
  5 Wagner, Brennan B          8 COTO-CA                          42.01  
  6 Stewart, Max L             8 JCCW-CA                          42.02  
  7 Dang, Christopher P        7 AZOT-CA                          42.92  
  8 Pariser, Elias J           9 JCCW-CA                          44.40  
WHTE - Division  
  1 Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                          42.99  
  2 Caruso, Jun N             10 GWSC-CA                          43.49  
  3 Chang, Matthew            10 AZOT-CA                          44.07  
  4 Story, Jackson D           9 GSC-CA                           45.72  
  5 Simic, Luca M             10 DA-CA                            45.91  
  6 Juarez, Taylor A          10 GWSC-CA                          47.22  
  7 White, Benton             10 YOC-CA                           47.51  
  8 Hoeft, Charlie J           9 GSC-CA                           48.22  
  9 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                          49.44  
 10 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                        49.80  
 11 Kardos, Nicholas A         9 DA-CA                            50.10  
 12 Lambert, Trevor G          9 GWSC-CA                          50.57  
 13 Andrews, Erik L            9 GWSC-CA                          51.20  
 14 Honarvar, Kian V          10 COTO-CA                          52.71  
 15 Ballon, Hunter L          10 CMAC-CA                          54.80  
 16 Steinhilber, Severin A    10 CMAC-CA                          55.70  
 17 Lawson, Blake              9 GSC-CA                           55.75  
 18 Tanner, Blake W            9 GSC-CA                           56.90  
 19 Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                         1:00.09  
 20 David, Matteo M            9 GSC-CA                         1:03.17  
 -- Lloyd, Macs K              7 SCAT-CA                             DQ  
 -- Kraus, Robert             10 LTSC-CA                             DQ  
 -- Bryan, Hayden T           10 SWRD-CA                             DQ  
 -- Bisuna, Bryson            10 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Mason T            9 JCCW-CA                        1:26.78  
  2 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         1:27.20  
  3 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        1:30.87  
  4 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         1:32.53  
  5 Nguyen, Blake T            7 JCCW-CA                        1:33.23  
  6 Valentine, Chase E         8 JCCW-CA                        1:43.69  
WHTE - Division  
  1 Dilts, Coulter R           9 GWSC-CA                        1:27.24  
  2 Stolper, Ethan S          10 JCCW-CA                        1:33.68  
  3 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                        1:34.42  
  4 Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                        1:35.40  
  5 Mac, Dylan R               9 AZOT-CA                        1:36.63  
  6 Brake, Nathaniel H         9 SWRD-CA                        1:40.03  
  7 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                        1:41.60  
  8 Hoeft, Charlie J           9 GSC-CA                         1:42.10  
  9 Bisuna, Bryson            10 GSC-CA                         2:01.21  
 -- Mattar, Christopher J     10 AZOT-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Mason T            9 JCCW-CA                          43.79  
  2 Schwan, Trevor B          10 UN-01-CA                         44.00  
  3 Dilts, Coulter R           9 GWSC-CA                          45.55  
  4 Dang, Christopher P        7 AZOT-CA                          45.88  
  5 Tseng, Jaren I            10 AZOT-CA                          46.21  
WHTE - Division  
  1 Stolper, Ethan S          10 JCCW-CA                          48.78  
  2 Nenadov, Gavin A          10 DA-CA                            49.09  
  3 Nguyen, Blake T            7 JCCW-CA                          49.11  
  4 Mattar, Christopher J     10 AZOT-CA                          49.50  
  5 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                          49.95  
  6 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                           50.88  
  7 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                          51.48  
  8 Hoeft, Charlie J           9 GSC-CA                           52.18  
  9 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                          53.14  
 10 Mac, Dylan R               9 AZOT-CA                          53.21  
 11 Morris, Michael C          9 DA-CA                            54.15  
 12 Brake, Nathaniel H         9 SWRD-CA                          55.50  
 13 Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                          55.98  
 14 Juarez, Taylor A          10 GWSC-CA                          57.09  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 MacGregor, Gavin N        10 GSC-CA                         1:38.95  
  2 Caruso, Jun N             10 GWSC-CA                        1:42.84  
  3 Drumwright, Carter R      10 SCAT-CA                        1:44.93  
  4 Azizi, Taren S             9 JCCW-CA                        1:47.34  
  5 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                        1:52.65  
WHTE - Division  
  1 Simic, Luca M             10 DA-CA                          1:42.84  
  2 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         1:46.02  
  3 Hoeft, Charlie J           9 GSC-CA                         1:46.98  
  4 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        1:49.22  
  5 Morris, Michael C          9 DA-CA                          1:56.49  
  6 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                      2:00.14  
  7 Lawson, Blake              9 GSC-CA                         2:10.68  
  8 Steinhilber, Severin A    10 CMAC-CA                        2:12.22  
 -- Tanner, Blake W            9 GSC-CA                              DQ  
 -- Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                              DQ  
 -- Andrews, Erik L            9 GWSC-CA                             DQ  
 -- Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                             DQ  
 -- Pariser, Elias J           9 JCCW-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wagner, Brennan B          8 COTO-CA                          38.12  
  2 Nguyen, Tobi T            10 GWSC-CA                          38.71  
  3 Luu, Hien D                9 GSC-CA                           39.01  
  4 MacGregor, Gavin N        10 GSC-CA                           39.26  
  5 Lee, Aaron K              10 SWRD-CA                          39.39  
  6 Stewart, Max L             8 JCCW-CA                          39.70  
  7 Dang, Christopher P        7 AZOT-CA                          40.02  
  8 Shevel, Reece H            9 SCAT-CA                          40.36  
WHTE - Division  
  1 Kopp, Emmett J             8 SCAT-CA                          40.40  
  2 Story, Jackson D           9 GSC-CA                           43.00  
  3 Armstrong, Seth R         10 GWSC-CA                          44.03  
  4 Azizi, Taren S             9 JCCW-CA                          44.43  
  5 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                          46.15  
  6 Juarez, Taylor A          10 GWSC-CA                          49.23  
  7 Simic, Luca M             10 DA-CA                            51.34  
  8 Kardos, Nicholas A         9 DA-CA                            51.69  
  9 Chang, Matthew            10 AZOT-CA                          55.78  
 10 Wallace, Luke R            9 COTO-CA                        1:03.32  
 11 Lawson, Blake              9 GSC-CA                         1:04.25  
 12 Andrews, Erik L            9 GWSC-CA                        1:05.69  
 13 Tanner, Blake W            9 GSC-CA                         1:20.12  
 -- David, Matteo M            9 GSC-CA                              DQ  
 -- Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                             DQ  
 -- White, Benton             10 YOC-CA                              DQ  
 -- Nenadov, Gavin A          10 DA-CA                               DQ  
 -- Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tseng, Jaren I            10 AZOT-CA                        1:27.64  
  2 Luu, Hien D                9 GSC-CA                         1:33.55  
WHTE - Division  
  1 Dilts, Coulter R           9 GWSC-CA                        1:26.95  
  2 Schwan, Trevor B          10 UN-01-CA                       1:30.56  
  3 Mattar, Christopher J     10 AZOT-CA                        1:35.98  
  4 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        1:36.83  
  5 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         1:38.11  
  6 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                        1:47.11  
  7 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         1:47.19  
  8 Morris, Michael C          9 DA-CA                          1:47.94  
  9 Valentine, Chase E         8 JCCW-CA                        1:55.68  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lowe, Tristan M           10 GSC-CA                         1:29.69  
  2 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        1:34.10  
  3 Azizi, Taren S             9 JCCW-CA                        1:34.47  
  4 Pariser, Elias J           9 JCCW-CA                        1:34.70  
WHTE - Division  
  1 Nguyen, Tobi T            10 GWSC-CA                        1:23.91  
  2 Armstrong, Seth R         10 GWSC-CA                        1:35.44  
  3 Wernemar, Jonas F         10 COTO-CA                        1:36.40  
  4 Drumwright, Carter R      10 SCAT-CA                        1:36.99  
  5 Ali, Amir R                7 AZOT-CA                        1:38.55  
  6 Morris, Michael C          9 DA-CA                          1:40.29  
  7 Juarez, Taylor A          10 GWSC-CA                        1:41.26  
  8 Story, Jackson D           9 GSC-CA                         1:41.38  
  9 Hoeft, Charlie J           9 GSC-CA                         1:43.06  
 10 Honarvar, Kian V          10 COTO-CA                        1:54.54  
 11 Wallace, Luke R            9 COTO-CA                        1:56.85  
 12 Lawson, Blake              9 GSC-CA                         1:57.78  
 13 Kirkwood, Logan T         10 GSC-CA                         2:07.30  
 14 Tanner, Blake W            9 GSC-CA                         2:13.99  
 -- Lloyd, Macs K              7 SCAT-CA                             DQ  
 -- Chang, Matthew            10 AZOT-CA                             DQ  
 -- Kardos, Nicholas A         9 DA-CA                               DQ  
 -- Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                             DQ  
 -- Rodgers, Brady A          10 COTO-CA                             DQ  
 -- Simic, Luca M             10 DA-CA                               DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Mason T            9 JCCW-CA                        3:04.77  
  2 Dang, Christopher P        7 AZOT-CA                        3:10.35  
  3 Ensley, Liam S            10 JCCW-CA                        3:14.34  
  4 Valentine, Chase E         8 JCCW-CA                        3:24.46  
 -- Stolper, Ethan S          10 JCCW-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Fallahi, Sam               9 COTO-CA                        3:19.28  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rofael, Anthony M         12 GWSC-CA                          30.45  
  2 Jenkins, Luca             11 JCCW-CA                          30.68  
  3 Chin, Noah A              12 JCCW-CA                          30.98  
  4 Webb, Zach B              12 SCAT-CA                          31.22  
  5 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                           31.52  
  6 Redfern, Miller P         11 DA-CA                            31.55  
  7 Salazar, Dylan R          12 AZOT-CA                          31.57  
  8 Miller, Max R             12 GSC-CA                           32.79  
  9 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                          32.80  
 10 Potter, Erik B            12 GSC-CA                           33.48  
 11 Nguyen, Max T             11 JCCW-CA                          33.55  
 12 McNeill, Carson J         12 AZOT-CA                          33.92  
 13 Ramirez, Benjamin A       12 GSC-CA                           34.67  
WHTE - Division  
  1 Kemick, Sean H            12 GWSC-CA                          30.32  
  2 Lee, Brandon              11 AZOT-CA                          34.28  
  3 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           37.53  
  4 Reed, Ethan C             12 GSC-CA                           40.10  
  5 Beninga, Joey B           11 SCAT-CA                          41.97  
  6 Williams, Tyler S         11 GWSC-CA                          42.19  
  7 Hitt, Matthew S           12 GWSC-CA                          42.75  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rofael, Anthony M         12 GWSC-CA                        1:05.31  
  2 McNeal, Gavin P           11 CMAC-CA                        1:05.34  
  3 Wallace, Matt R           12 COTO-CA                        1:06.05  
  4 Kopeny, Jackson J         12 COTO-CA                        1:06.26  
  5 Reguero, Luke A           11 COTO-CA                        1:06.57  
  6 Bernard, Trey B           12 GSC-CA                         1:08.29  
  7 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                        1:12.05  
  8 Lawson, Nate R            11 GSC-CA                         1:17.83  
WHTE - Division  
  1 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         1:08.02  
  2 Kronfly, Landon W         12 Splash-CA                      1:09.51  
  3 Pham, Makati K            11 AZOT-CA                        1:10.66  
  4 Cornwell, Noah R          11 CMAC-CA                        1:11.62  
  5 Potter, Erik B            12 GSC-CA                         1:12.47  
  6 Harder, Makai D           12 GSC-CA                         1:12.93  
  7 Carignan, Brady R         11 GWSC-CA                        1:13.47  
  8 Ruston, Timmy J           12 AZOT-CA                        1:13.65  
  9 Tran, Gavin K             11 GWSC-CA                        1:16.20  
 10 Miller, Max R             12 GSC-CA                         1:17.54  
 11 Sansevero, Louis w        11 Splash-CA                      1:18.68  
 12 Morgan, Daniel W          12 GWSC-CA                        1:19.35  
 13 Yang, Leo                 11 GSC-CA                         1:26.02  
 14 Tracy, Patrick M          11 COTO-CA                        1:27.60  
 15 Phan, Kai D               11 GWSC-CA                        1:27.79  
 16 Jahangiri, Shawn G        12 AZOT-CA                        1:36.30  
 -- Redfern, Miller P         11 DA-CA                               DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Alvaro, Gianpaolo l       12 Splash-CA                      2:20.75  
  2 Reguero, Luke A           11 COTO-CA                        2:22.37  
  3 McNeal, Gavin P           11 CMAC-CA                        2:23.78  
  4 Kopeny, Jackson J         12 COTO-CA                        2:26.78  
  5 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                      2:28.10  
  6 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         2:30.25  
WHTE - Division  
  1 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                        2:35.00  
  2 Redfern, Miller P         11 DA-CA                          2:38.12  
  3 Harder, Makai D           12 GSC-CA                         2:42.83  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bui, Andrew T             11 GWSC-CA                        6:30.04  
  2 Redfern, Miller P         11 DA-CA                          7:04.01  
  3 Nguyen, Max T             11 JCCW-CA                        7:21.93  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jenkins, Luca             11 JCCW-CA                          34.60  
  2 Chin, Noah A              12 JCCW-CA                          35.25  
  3 Rofael, Anthony M         12 GWSC-CA                          37.26  
WHTE - Division  
  1 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                           38.17  
  2 Yoshiyama, Ty K           11 GWSC-CA                          38.88  
  3 Chu, Colin D              12 GWSC-CA                          38.93  
  3 Potter, Erik B            12 GSC-CA                           38.93  
  5 Huynh, Goten              11 GWSC-CA                          39.03  
  6 Lee, Brandon              11 AZOT-CA                          40.96  
  7 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                          41.21  
  8 Ramirez, Benjamin A       12 GSC-CA                           43.30  
  9 Miller, Max R             12 GSC-CA                           43.38  
 10 Reed, Ethan C             12 GSC-CA                           49.15  
 11 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           51.79  
 12 Hitt, Matthew S           12 GWSC-CA                          53.35  
 13 Williams, Tyler S         11 GWSC-CA                          56.77  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ince, Nathaniel R         11 JCCW-CA                        1:13.53  
  2 Reguero, Luke A           11 COTO-CA                        1:20.67  
  3 Carignan, Brady R         11 GWSC-CA                        1:24.46  
WHTE - Division  
  1 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         1:22.71  
  2 Wallace, Matt R           12 COTO-CA                        1:23.16  
  3 Harder, Makai D           12 GSC-CA                         1:31.70  
  4 Lawson, Nate R            11 GSC-CA                         1:35.90  
  5 Miller, Max R             12 GSC-CA                         1:37.10  
  6 Jones, Jack M             12 DA-CA                          1:37.15  
  7 Tracy, Patrick M          11 COTO-CA                        1:40.58  
 -- Bernard, Trey B           12 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chin, Noah A              12 JCCW-CA                        2:55.37  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McNeal, Gavin P           11 CMAC-CA                          39.04  
  2 Crane, Dylan M            12 GWSC-CA                          39.22  
  3 Wallace, Matt R           12 COTO-CA                          40.51  
  4 Kopeny, Jackson J         12 COTO-CA                          40.79  
  5 Bernard, Trey B           12 GSC-CA                           41.25  
  6 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                           41.38  
  7 Miller, Max R             12 GSC-CA                           41.79  
  8 Pham, Makati K            11 AZOT-CA                          42.85  
  9 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                        42.90  
 10 Phan, Kai D               11 GWSC-CA                          43.51  
 11 Kronfly, Landon W         12 Splash-CA                        44.03  
 12 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                          44.10  
WHTE - Division  
  1 Harder, Makai D           12 GSC-CA                           41.87  
  2 Sansevero, Louis w        11 Splash-CA                        42.44  
  3 Ruston, Timmy J           12 AZOT-CA                          44.01  
  4 Tran, Gavin K             11 GWSC-CA                          45.31  
  5 Jones, Jack M             12 DA-CA                            45.74  
  6 Lawson, Nate R            11 GSC-CA                           45.85  
  7 Redfern, Miller P         11 DA-CA                            46.43  
  8 Potter, Erik B            12 GSC-CA                           46.58  
  9 Tracy, Patrick M          11 COTO-CA                          50.46  
 10 Yang, Leo                 11 GSC-CA                           50.84  
 11 Jahangiri, Shawn G        12 AZOT-CA                          50.86  
 12 Morgan, Daniel W          12 GWSC-CA                          50.96  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jenkins, Luca             11 JCCW-CA                        1:28.40  
  2 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         1:29.04  
  3 Salazar, Dylan R          12 AZOT-CA                        1:29.32  
  4 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                        1:31.71  
  5 Chu, Colin D              12 GWSC-CA                        1:32.14  
  6 Nguyen, Max T             11 JCCW-CA                        1:35.93  
WHTE - Division  
  1 McNeill, Carson J         12 AZOT-CA                        1:36.18  
  2 Yoshiyama, Ty K           11 GWSC-CA                        1:37.80  
  3 Beninga, Joey B           11 SCAT-CA                        2:06.62  
  4 Hitt, Matthew S           12 GWSC-CA                        2:07.47  
 -- Ramirez, Benjamin A       12 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kopeny, Jackson J         12 COTO-CA                        3:09.32  
  2 Cornwell, Noah R          11 CMAC-CA                        3:16.87  
WHTE - Division  
  1 Crane, Dylan M            12 GWSC-CA                        2:58.54  
  2 Sansevero, Louis w        11 Splash-CA                      3:20.02  
  3 Alvaro, Gianpaolo l       12 Splash-CA                      3:21.64  
  4 Jones, Jack M             12 DA-CA                          3:31.03  
  5 Lawson, Nate R            11 GSC-CA                         3:32.48  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yoshiyama, Ty K           11 GWSC-CA                          35.94  
  2 Rofael, Anthony M         12 GWSC-CA                          36.83  
  3 Salazar, Dylan R          12 AZOT-CA                          37.10  
WHTE - Division  
  1 Kemick, Sean H            12 GWSC-CA                          34.72  
  2 Lee, Brandon              11 AZOT-CA                          38.99  
  3 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                           39.28  
  4 McNeill, Carson J         12 AZOT-CA                          39.49  
  5 Huynh, Goten              11 GWSC-CA                          40.36  
  6 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                          40.96  
  7 Redfern, Miller P         11 DA-CA                            43.50  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Alvaro, Gianpaolo l       12 Splash-CA                      1:10.12  
  2 Wallace, Matt R           12 COTO-CA                        1:19.60  
  3 Kronfly, Landon W         12 Splash-CA                      1:24.04  
WHTE - Division  
  1 Reguero, Luke A           11 COTO-CA                        1:24.55  
  2 Pham, Makati K            11 AZOT-CA                        1:27.36  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rofael, Anthony M         12 GWSC-CA                        1:16.45  
  2 Shaff, Mason e            11 Splash-CA                      1:16.86  
  3 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                         1:17.93  
  4 Kronfly, Landon W         12 Splash-CA                      1:18.74  
  5 Pham, Makati K            11 AZOT-CA                        1:21.84  
  6 Matsuda, Trevor M         11 GWSC-CA                        1:24.39  
 -- Wallace, Matt R           12 COTO-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Kopeny, Jackson J         12 COTO-CA                        1:18.38  
  2 Bernard, Trey B           12 GSC-CA                         1:21.37  
  3 Tran, Gavin K             11 GWSC-CA                        1:22.35  
  4 Harder, Makai D           12 GSC-CA                         1:24.52  
  5 Potter, Erik B            12 GSC-CA                         1:26.05  
  6 Jones, Jack M             12 DA-CA                          1:26.35  
  7 Redfern, Miller P         11 DA-CA                          1:27.71  
  8 Lawson, Nate R            11 GSC-CA                         1:28.87  
  9 Yang, Leo                 11 GSC-CA                         1:42.75  
 -- Phan, Kai D               11 GWSC-CA                             DQ  
 -- Tracy, Patrick M          11 COTO-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chin, Noah A              12 JCCW-CA                        2:49.77  
  2 Yoshiyama, Ty K           11 GWSC-CA                        2:52.46  
  3 Chu, Colin D              12 GWSC-CA                        3:01.54  
 -- McKee, Lucas S            11 GSC-CA                              DQ  
WHTE - Division  
  1 Webb, Zach B              12 SCAT-CA                        3:00.75  
  2 Nguyen, Max T             11 JCCW-CA                        3:02.79  
  3 Miller, Max R             12 GSC-CA                         3:06.81  
  4 Redfern, Miller P         11 DA-CA                          3:07.17  
  5 Ramirez, Benjamin A       12 GSC-CA                         3:20.35  
  6 Yang, Leo                 11 GSC-CA                         3:34.42  
  7 Reed, Ethan C             12 GSC-CA                         3:43.95  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                           26.53  
  2 Merchant, Wyatt C         14 AZOT-CA                          26.79  
  3 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                          28.21  
  4 Moore, Maverick J         14 AZOT-CA                          28.38  
  5 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                          28.67  
WHTE - Division  
  1 Limon, John J             13 GWSC-CA                          30.40  
  2 Matsuda, Connor J         13 GWSC-CA                          31.22  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cho, Ben S                13 AZOT-CA                          53.43  
  2 Gruber, Evan J            14 GWSC-CA                          58.09  
  3 Merchant, Wyatt C         14 AZOT-CA                          58.18  
  4 Kiryukhin, Artem          13 YOC-CA                           59.05  
  5 Luu, Huy D                13 GSC-CA                           59.80  
  6 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                         1:00.44  
  7 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        1:01.13  
  8 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         1:01.29  
  9 Joe, Brandon S            13 COTO-CA                        1:05.17  
WHTE - Division  
  1 Hsu, Sean H               14 DA-CA                          1:00.61  
  2 Austin, Parker S          14 DA-CA                          1:02.30  
  3 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        1:03.35  
  4 Brown, Christian M        14 CMAC-CA                        1:05.51  
  5 Limon, John J             13 GWSC-CA                        1:05.53  
  6 Tran, Christopher H       13 AZOT-CA                        1:05.61  
  7 Constantino, Cole D       13 UN-01-CA                       1:06.59  
  8 Matsuda, Connor J         13 GWSC-CA                        1:10.51  
  9 Ashman, Ryan M            13 SCAT-CA                        1:12.43  
 10 Elizalde, Joel D          13 CMAC-CA                        1:13.62  
 11 McNeil, Zach A            13 GWSC-CA                        1:14.11  
 12 Faulk, Austin J           13 GSC-CA                         1:14.46  
 13 Nguyen, Dat T             13 GWSC-CA                        1:15.99  
 14 Chi-Sing, Mateo           14 AZOT-CA                        1:16.63  
 15 Gregerson, AJ J           14 CMAC-CA                        1:20.12  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Merchant, Wyatt C         14 AZOT-CA                        2:08.83  
  2 Kiryukhin, Artem          13 YOC-CA                         2:10.51  
  3 Gruber, Evan J            14 GWSC-CA                        2:11.33  
  4 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                         2:12.29  
  5 Donati, Aiden K           13 GWSC-CA                        2:12.49  
  6 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         2:13.77  
  7 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        2:15.84  
  8 Joe, Brandon S            13 COTO-CA                        2:18.27  
  9 Constantino, Cole D       13 UN-01-CA                       2:18.33  
 10 Luu, Huy D                13 GSC-CA                         2:18.52  
WHTE - Division  
  1 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        2:16.70  
  2 Hsu, Sean H               14 DA-CA                          2:17.54  
  3 Brown, Christian M        14 CMAC-CA                        2:30.83  
  4 Tran, Christopher H       13 AZOT-CA                        2:35.35  
  5 Faulk, Austin J           13 GSC-CA                         2:54.96  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Merchant, Wyatt C         14 AZOT-CA                        5:54.28  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Ben S                13 AZOT-CA                        1:03.47  
  2 Joe, Brandon S            13 COTO-CA                        1:11.63  
  3 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                         1:11.92  
  4 Luu, Huy D                13 GSC-CA                         1:12.54  
  5 Donati, Aiden K           13 GWSC-CA                        1:13.32  
  6 Tran, Christopher H       13 AZOT-CA                        1:14.37  
  7 Constantino, Cole D       13 UN-01-CA                       1:15.09  
WHTE - Division  
  1 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        1:14.57  
  2 Gruber, Evan J            14 GWSC-CA                        1:16.62  
  3 Limon, John J             13 GWSC-CA                        1:20.35  
  4 Elizalde, Joel D          13 CMAC-CA                        1:32.13  
  5 Faulk, Austin J           13 GSC-CA                         1:32.89  
  6 Nguyen, Dat T             13 GWSC-CA                        1:33.14  
 -- Gregerson, AJ J           14 CMAC-CA                             DQ  
 -- Stephen, Jacob M          13 CMAC-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        2:31.79  
WHTE - Division  
  1 Rodriguez, Jake M         14 DA-CA                          2:21.29  
  2 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                         2:32.34  
  3 Huynh, Gohan P            14 GWSC-CA                        2:48.31  
  4 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        2:48.69  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        1:23.02  
WHTE - Division  
  1 Cho, Ben S                13 AZOT-CA                        1:09.21  
  2 Moore, Maverick J         14 AZOT-CA                        1:23.52  
 -- Matsuda, Connor J         13 GWSC-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ashman, Ryan M            13 SCAT-CA                        3:00.07  
WHTE - Division  
  1 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         2:53.62  
  2 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        2:57.82  
  3 Matsuda, Connor J         13 GWSC-CA                        3:09.88  
  4 Nguyen, Dat T             13 GWSC-CA                        3:43.68  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Merchant, Wyatt C         14 AZOT-CA                        1:07.63  
  2 Constantino, Cole D       13 UN-01-CA                       1:12.42  
  3 Limon, John J             13 GWSC-CA                        1:12.61  
  4 Tran, Christopher H       13 AZOT-CA                        1:13.39  
WHTE - Division  
  1 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        1:11.66  
  2 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                         1:12.24  
  3 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        1:14.00  
  4 Kiryukhin, Artem          13 YOC-CA                         1:17.88  
  5 Luu, Huy D                13 GSC-CA                         1:19.22  
  6 Donati, Aiden K           13 GWSC-CA                        1:20.16  
  7 Joe, Brandon S            13 COTO-CA                        1:21.22  
  8 Stephen, Jacob M          13 CMAC-CA                        1:22.07  
 -- Elizalde, Joel D          13 CMAC-CA                             DQ  
 -- McNeil, Zach A            13 GWSC-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Limon, John J             13 GWSC-CA                        2:37.83  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burnett Nguyen, Ethan W   13 GSC-CA                         2:25.62  
  2 Loo, Kanoa A              13 AZOT-CA                        2:33.94  
  3 Moore, Maverick J         14 AZOT-CA                        2:34.84  
  4 Horan, Liam S             13 JCCW-CA                        2:35.84  
  5 Limon, John J             13 GWSC-CA                        2:45.33  
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Constantino, Cole D       13 UN-01-CA                            DQ  
 -- Joe, Brandon S            13 COTO-CA                             DQ  
WHTE - Division  
  1 Byerly, Cole C            13 GSC-CA                         5:13.79  
  2 Luu, Huy D                13 GSC-CA                         5:27.73  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Staggemeier, Keaton B     17 Splash-CA                        59.82  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Staggemeier, Keaton B     17 Splash-CA                      2:53.28  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
WHTE - Division  
  1 Staggemeier, Keaton B     17 Splash-CA                      1:09.04