ORCA/AAA Dual Meet - Corrected - Meet Results

ORCA/AAA Dual Meet - Corrected
9/10/2017 - 9/10/2017
Orange, CA USA
Updated: 9/22/2017

Event #4 corrected.
The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to ALSO Swimming /De Armas                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
                    2017 CA ORCA-AAA Dual Meet - 9/10/2017                     
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
          18.10  .BLU
          21.70  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lazarit, Zeliyah H   8 AAA-CA                 17.95      17.71 .BLU    20  
  2 Boice, Nicole P      8 AAA-CA                 16.07      18.36 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Kramer, Sydney R     8 AAA-CA                 23.91      22.84 .WHT    20  
  2 Bish, Kaylee S       8 AAA-CA                    NT      28.96 .WHT    17  
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          40.50  .BLU
          48.60  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Boice, Nicole P      8 AAA-CA                 35.39      35.25 .BLU    20  
  2 Lazarit, Zeliyah H   8 AAA-CA                 38.16      40.88 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Kramer, Sydney R     8 AAA-CA                 57.46      48.81 .WHT    20  
  2 Bish, Kaylee S       8 AAA-CA               1:00.11    1:01.00 .WHT    17  
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
          22.20  .BLU
          26.60  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Boice, Nicole P      8 AAA-CA                 20.65      19.86 .BLU    20  
.RED - Division  
  1 Lazarit, Zeliyah H   8 AAA-CA                 23.42      23.41 .RED    20  
.WHT - Division  
  1 Kramer, Sydney R     8 AAA-CA                 30.61      29.22 .WHT    20  
  2 Bish, Kaylee S       8 AAA-CA                    NT      30.93 .WHT    17  
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
          24.00  .BLU
          28.80  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
 -- Bish, Kaylee S       8 AAA-CA                    NT         DQ        
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
          21.30  .BLU
          25.60  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Boice, Nicole P      8 AAA-CA                 17.90      20.01 .BLU    20  
  2 Lazarit, Zeliyah H   8 AAA-CA                 21.07      22.17 .RED    17  
.WHT - Division  
 -- Kramer, Sydney R     8 AAA-CA                    NT         DQ        
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.90  7-10 .BLU
          37.00  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Alger, Jayen L      10 AAA-CA                 33.43      32.95 .BLU    20  
.RED - Division  
  1 Williams, Anne L    10 AAA-CA                 34.87      33.76 .BLU    20  
  2 Zanganeh, Ariana L  10 AAA-CA                 35.80      33.97 .RED    17  
  3 Burke, Sadie E      10 AAA-CA                 35.11      34.10 .RED    16  
  4 Flynn, Lucy J        9 ORCA-CA                36.11      35.09 .RED    15  
  5 Boonruang, Porsche  10 AAA-CA                 35.93      36.16 .RED    14  
  6 Teger, Carley A      9 ORCA-CA                36.83      37.35 .WHT    13  
.WHT - Division  
  1 Helffrich, Kaitlyn  10 ORCA-CA                37.28      34.40 .RED    20  
  2 McArthur, Amanda M   9 ORCA-CA                37.14      37.86 .WHT    17  
  3 Foley, Abigail L    10 ORCA-CA                38.16      38.27 .WHT    16  
  4 Stephens, Kayla M   10 ORCA-CA                39.06      40.92 .WHT    15  
  5 Wright, Gabi C      10 AAA-CA                 38.91      41.03 .WHT    14  
  6 Gonzales, Ciana S   10 AAA-CA                 46.49      41.07 .WHT    13  
  7 Lambert, Kristin D  10 ORCA-CA                39.80      41.18 .WHT    12  
  8 Garcia, Julia N     10 ORCA-CA                39.91      41.57 .WHT    11  
  9 Borning, Ainsley L   9 AAA-CA                 40.23      42.87 .WHT     9  
 10 Lee, Stephanie L    10 AAA-CA                 46.55      43.11 .WHT     7  
 11 Hanrahan, Riley P    9 ORCA-CA                44.84      44.37 .WHT     6  
 12 Wang, Iris I         9 AAA-CA                 48.32      46.87 .WHT     5  
 13 Brown, Maycie T      9 AAA-CA                 47.08      46.88 .WHT     4  
 14 Denton, Riley S      9 ORCA-CA                47.91      47.08 .WHT     3  
 15 Ortiz, Sophia       10 AAA-CA               1:00.12      55.30 .WHT     2  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.70  7-10 .BLU
        1:21.50  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Burke, Sadie E      10 AAA-CA               1:20.95    1:13.45 .BLU    20  
       35.04  1:13.45                                                      
  2 Zanganeh, Ariana L  10 AAA-CA               1:15.80    1:15.90 .RED    17  
       36.69  1:15.90                                                      
  3 O'Connor, Ava D     10 ORCA-CA              1:18.62    1:16.86 .RED    16  
       36.01  1:16.86                                                      
  4 Williams, Anne L    10 AAA-CA               1:15.06    1:17.07 .RED    15  
       35.52  1:17.07                                                      
  5 Flynn, Lucy J        9 ORCA-CA              1:17.59    1:19.64 .RED    14  
       37.58  1:19.64                                                      
.WHT - Division  
  1 Patel, Sara M       10 AAA-CA               1:23.79    1:21.20 .RED    20  
       37.74  1:21.20                                                      
  2 Wright, Gabi C      10 AAA-CA                    NT    1:32.55 .WHT    17  
       41.87  1:32.55                                                      
  3 Gonzales, Ciana S   10 AAA-CA                    NT    1:32.80 .WHT    16  
       42.30  1:32.80                                                      
  4 Borning, Ainsley L   9 AAA-CA               1:33.74    1:34.63 .WHT    15  
       42.63  1:34.63                                                      
  5 Wang, Iris I         9 AAA-CA               1:41.27    1:40.89 .WHT    14  
       49.00  1:40.89                                                      
  6 Brown, Maycie T      9 AAA-CA               1:45.94    1:45.06 .WHT    13  
       46.22  1:45.06                                                      
  7 Lee, Stephanie L    10 AAA-CA               1:49.32    1:45.75 .WHT    12  
       47.75  1:45.75                                                      
 -- Stephens, Kayla M   10 ORCA-CA              1:28.19         DQ        
       46.18       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.50  7-10 .BLU
          44.30  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Alger, Jayen L      10 AAA-CA                 39.42      40.92 .RED    20  
.RED - Division  
  1 Patel, Sara M       10 AAA-CA                 40.73      39.49 .BLU    20  
  2 Helffrich, Kaitlyn  10 ORCA-CA                40.81      40.25 .BLU    17  
  3 Zanganeh, Ariana L  10 AAA-CA                 43.24      40.57 .RED    16  
  4 Williams, Anne L    10 AAA-CA                 42.04      41.35 .RED    15  
  5 McArthur, Amanda M   9 ORCA-CA                44.28      46.24 .WHT    14  
.WHT - Division  
  1 You, Katelynn        9 AAA-CA                 44.50      44.08 .RED    20  
  2 Teger, Chloe H       8 ORCA-CA                46.07      44.09 .RED    17  
  3 Boonruang, Porsche  10 AAA-CA                 44.41      44.88 .WHT    16  
  4 Wright, Gabi C      10 AAA-CA                    NT      46.20 .WHT    15  
  5 Teger, Carley A      9 ORCA-CA                45.99      47.72 .WHT    14  
  6 Horton, Noelle C     9 ORCA-CA                   NT      52.62 .WHT    13  
  7 Gonzales, Ciana S   10 AAA-CA                    NT      52.72 .WHT    12  
  8 Garcia, Julia N     10 ORCA-CA                53.90      53.33 .WHT    11  
  9 Hanrahan, Riley P    9 ORCA-CA                53.71      53.34 .WHT     9  
 10 Lee, Stephanie L    10 AAA-CA                 54.59      53.44 .WHT     7  
 11 Denton, Riley S      9 ORCA-CA                54.49      54.43 .WHT     6  
 12 Wang, Iris I         9 AAA-CA                 51.39      56.14 .WHT     5  
 13 Brown, Maycie T      9 AAA-CA               1:04.04      58.63 .WHT     4  
 14 Ortiz, Sophia       10 AAA-CA                    NT    1:03.38 .WHT     3  
 -- Foley, Abigail L    10 ORCA-CA                47.15         DQ        
 -- Borning, Ainsley L   9 AAA-CA                 47.91         NS        
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  7-10 .BLU
          49.80  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Alger, Jayen L      10 AAA-CA                 44.70      42.57 .BLU    20  
  2 Flynn, Lucy J        9 ORCA-CA                43.77      45.50 .BLU    17  
.RED - Division  
  1 Teger, Carley A      9 ORCA-CA                46.37      46.28 .RED    20  
  2 Helffrich, Kaitlyn  10 ORCA-CA                45.77      46.81 .RED    17  
  3 Foley, Abigail L    10 ORCA-CA                46.06      49.43 .RED    16  
.WHT - Division  
  1 Patel, Sara M       10 AAA-CA                 51.17      48.84 .RED    20  
  2 Teger, Chloe H       8 ORCA-CA                52.96      51.34 .WHT    17  
  3 Lambert, Kristin D  10 ORCA-CA                51.97      53.16 .WHT    16  
  4 Denton, Riley S      9 ORCA-CA                51.75      53.42 .WHT    15  
  5 Stephens, Kayla M   10 ORCA-CA                   NT      53.47 .WHT    14  
  6 Burke, Sadie E      10 AAA-CA               1:01.54      53.59 .WHT    13  
  7 You, Katelynn        9 AAA-CA                 57.58      54.70 .WHT    12  
  8 Gonzales, Ciana S   10 AAA-CA                 55.07      55.87 .WHT    11  
  9 Lee, Stephanie L    10 AAA-CA               1:01.90      56.62 .WHT     9  
 10 Wang, Iris I         9 AAA-CA                 57.20      56.72 .WHT     7  
 11 Horton, Noelle C     9 ORCA-CA                   NT      58.75 .WHT     6  
 12 Hanrahan, Riley P    9 ORCA-CA              1:05.17    1:02.27 .WHT     5  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.30  7-10 .BLU
          41.80  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Williams, Anne L    10 AAA-CA                 36.26      36.92 .BLU    20  
.RED - Division  
  1 Helffrich, Kaitlyn  10 ORCA-CA                39.08      39.03 .RED    20  
  2 Zanganeh, Ariana L  10 AAA-CA                 41.01      39.92 .RED    17  
  3 Burke, Sadie E      10 AAA-CA                 39.84      42.25 .WHT    16  
.WHT - Division  
  1 O'Connor, Ava D     10 ORCA-CA                45.06      43.85 .WHT    20  
  2 Boonruang, Porsche  10 AAA-CA                 43.50      46.49 .WHT    17  
  3 Garcia, Julia N     10 ORCA-CA                55.29      51.00 .WHT    16  
  4 You, Katelynn        9 AAA-CA                 52.22      52.06 .WHT    15  
  5 Lambert, Kristin D  10 ORCA-CA                48.79      52.35 .WHT    14  
  6 Wright, Gabi C      10 AAA-CA                    NT      53.50 .WHT    13  
 -- Brown, Maycie T      9 AAA-CA               1:09.60         DQ        
 -- Borning, Ainsley L   9 AAA-CA                 51.19         NS        
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.60  7-10 .BLU
        1:34.40  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Alger, Jayen L      10 AAA-CA               1:25.53    1:27.81 .RED    20  
       40.63  1:27.81                                                      
.RED - Division  
  1 O'Connor, Ava D     10 ORCA-CA              1:33.84    1:33.50 .RED    20  
       43.12  1:33.50                                                      
  2 Boonruang, Porsche  10 AAA-CA               1:30.23    1:33.92 .RED    17  
       44.72  1:33.92                                                      
  3 Foley, Abigail L    10 ORCA-CA              1:33.54    1:37.96 .WHT    16  
       47.55  1:37.96                                                      
 -- Flynn, Lucy J        9 ORCA-CA              1:30.10         DQ        
       46.22       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Teger, Carley A      9 ORCA-CA              1:35.48    1:31.37 .RED    20  
       45.16  1:31.37                                                      
  2 Teger, Chloe H       8 ORCA-CA              1:38.09    1:34.08 .RED    17  
       46.19  1:34.08                                                      
  3 Patel, Sara M       10 AAA-CA               1:40.76    1:34.78 .WHT    16  
       44.63  1:34.78                                                      
  4 McArthur, Amanda M   9 ORCA-CA              1:40.98    1:40.45 .WHT    15  
       47.18  1:40.45                                                      
  5 You, Katelynn        9 AAA-CA               1:46.49    1:41.37 .WHT    14  
       46.29  1:41.37                                                      
  6 Garcia, Julia N     10 ORCA-CA              1:59.38    1:49.14 .WHT    13  
       50.24  1:49.14                                                      
  7 Horton, Noelle C     9 ORCA-CA                   NT    1:56.18 .WHT    12  
       59.05  1:56.18                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.70  11-12 .BLU
          33.50  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Burt, Sophia K      12 ORCA-CA                29.00      29.27 .BLU    20  
  2 Wharton, Grace K    11 ORCA-CA                29.59      29.86 .BLU    17  
  3 Koeppen, Makena S   11 ORCA-CA                29.58      30.44 .BLU    16  
  4 De La O, Makena G   11 ORCA-CA                29.65      30.92 .RED    15  
  5 Valentin, Sierra E  12 ORCA-CA                30.59      31.36 .RED    14  
 -- Frondoza, Abigail-  12 AAA-CA                 29.29         DQ        
.RED - Division  
  1 Lee, Angie          12 AAA-CA                 30.96      31.67 .RED    20  
  2 Rath, Scout K       11 ORCA-CA                32.64      32.31 .RED    17  
  3 Sells, Reanne J     12 AAA-CA                 33.06      33.80 .WHT    16  
.WHT - Division  
  1 Nguyenphuoc, Miche  11 AAA-CA                 33.86      33.93 .WHT    20  
  2 Calilung, Nadia G   11 AAA-CA                 35.23      34.59 .WHT    17  
  3 Segovia, Emi E      12 ORCA-CA                36.42      34.83 .WHT    16  
  4 Horton, Hannah C    11 ORCA-CA                34.41      35.39 .WHT    15  
  5 Thompson, Amery A   11 AAA-CA                 36.30      37.66 .WHT    14  
  6 Serrano, Makayla M  12 ORCA-CA                   NT      39.12 .WHT    13  
  7 McClusky-Chavez, S  11 ORCA-CA                43.18      39.75 .WHT    12  
  8 Phongdara, Faith M  12 AAA-CA                 41.18      39.80 .WHT    11  
  9 Phongdara, Hope R   12 AAA-CA                 40.27      40.98 .WHT     9  
 10 Rhodes, Leyla I     11 AAA-CA                 42.29      42.51 .WHT     7  
 11 Mikhail, Maura      11 ORCA-CA                45.72      45.49 .WHT     6  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.70  11-12 .BLU
        1:12.70  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Burt, Sophia K      12 ORCA-CA              1:04.24    1:05.30 .BLU    20  
       30.38  1:05.30                                                      
  2 De La O, Makena G   11 ORCA-CA              1:03.32    1:05.96 .BLU    17  
       30.88  1:05.96                                                      
.RED - Division  
  1 Wharton, Grace K    11 ORCA-CA              1:09.45    1:07.37 .RED    20  
       32.63  1:07.37                                                      
  2 Papp, Samantha M    11 AAA-CA               1:12.29    1:12.35 .RED    17  
       34.18  1:12.35                                                      
.WHT - Division  
  1 Calilung, Nadia G   11 AAA-CA               1:15.37    1:12.79 .WHT    20  
       35.68  1:12.79                                                      
  2 Rivada, Amanda E    12 AAA-CA               1:15.41    1:16.66 .WHT    17  
       36.97  1:16.66                                                      
  3 Sells, Reanne J     12 AAA-CA               1:14.16    1:18.27 .WHT    16  
       38.15  1:18.27                                                      
  4 Horton, Hannah C    11 ORCA-CA              1:17.54    1:18.87 .WHT    15  
       37.50  1:18.87                                                      
  5 Serrano, Makayla M  12 ORCA-CA                   NT    1:25.54 .WHT    14  
       39.82  1:25.54                                                      
  6 Phongdara, Hope R   12 AAA-CA               1:33.61    1:31.56 .WHT    13  
       44.61  1:31.56                                                      
  7 Phongdara, Faith M  12 AAA-CA               1:30.70    1:34.56 .WHT    12  
       46.16  1:34.56                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.20  11-12 .BLU
          39.60  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Frondoza, Abigail-  12 AAA-CA                 32.22      33.15 .BLU    20  
  2 Wharton, Grace K    11 ORCA-CA                34.42      35.22 .BLU    17  
  3 Valentin, Sierra E  12 ORCA-CA                35.99      36.27 .RED    16  
  4 Burt, Sophia K      12 ORCA-CA                35.54      36.34 .RED    15  
.RED - Division  
  1 Lee, Angie          12 AAA-CA                 38.88      38.54 .RED    20  
  2 Rath, Scout K       11 ORCA-CA                36.63      38.58 .RED    17  
  3 Papp, Samantha M    11 AAA-CA                 39.04      38.76 .RED    16  
  4 Nguyenphuoc, Miche  11 AAA-CA                 39.10      39.62 .WHT    15  
  5 Sells, Reanne J     12 AAA-CA                 38.31      41.11 .WHT    14  
.WHT - Division  
  1 Phongdara, Hope R   12 AAA-CA                 46.29      43.89 .WHT    20  
  2 Phongdara, Faith M  12 AAA-CA                 43.69      44.61 .WHT    17  
  3 Segovia, Emi E      12 ORCA-CA                44.34      45.10 .WHT    16  
  4 Rhodes, Leyla I     11 AAA-CA                 52.14      49.15 .WHT    15  
  5 McClusky-Chavez, S  11 ORCA-CA                53.99      50.26 .WHT    14  
  6 Mikhail, Maura      11 ORCA-CA              1:02.06      50.41 .WHT    13  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          40.80  11-12 .BLU
          44.50  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Koeppen, Makena S   11 ORCA-CA                37.71      38.93 .BLU    20  
  2 Rath, Scout K       11 ORCA-CA                38.36      39.40 .BLU    17  
.RED - Division  
  1 Burt, Sophia K      12 ORCA-CA                42.06      41.22 .RED    20  
  2 Rivada, Amanda E    12 AAA-CA                 42.74      42.34 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Nguyenphuoc, Miche  11 AAA-CA                 46.69      44.92 .WHT    20  
  2 Horton, Hannah C    11 ORCA-CA                48.56      47.47 .WHT    17  
  3 Thompson, Amery A   11 AAA-CA                 45.36      47.75 .WHT    16  
  4 Serrano, Makayla M  12 ORCA-CA                   NT      50.50 .WHT    15  
  5 McClusky-Chavez, S  11 ORCA-CA                53.70      51.29 .WHT    14  
  6 Phongdara, Hope R   12 AAA-CA                 50.57      52.73 .WHT    13  
  7 Segovia, Emi E      12 ORCA-CA                53.67      53.77 .WHT    12  
  8 Mikhail, Maura      11 ORCA-CA                51.17      54.93 .WHT    11  
  9 Phongdara, Faith M  12 AAA-CA                 52.86      56.36 .WHT     9  
 10 Rhodes, Leyla I     11 AAA-CA                 58.11    1:01.68 .WHT     7  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.30  11-12 .BLU
          37.40  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 De La O, Makena G   11 ORCA-CA                32.98      32.35 .BLU    20  
   :06:40.00:30:00.00    32.35                                             
  2 Koeppen, Makena S   11 ORCA-CA                32.01      32.42 .BLU    17  
    16:40.00 31:40.00    32.42                                             
  3 Frondoza, Abigail-  12 AAA-CA                 33.01      34.19 .BLU    16  
  4 Wharton, Grace K    11 ORCA-CA                34.24      34.76 .RED    15  
.RED - Division  
  1 Valentin, Sierra E  12 ORCA-CA                34.75      35.10 .RED    20  
  2 Papp, Samantha M    11 AAA-CA                 35.51      35.28 .RED    17  
  3 Rivada, Amanda E    12 AAA-CA                 35.79      35.72 .RED    16  
  4 Sells, Reanne J     12 AAA-CA                 37.24      36.60 .RED    15  
  5 Lee, Angie          12 AAA-CA                 36.79      36.76 .RED    14  
  6 Nguyenphuoc, Miche  11 AAA-CA                 36.76      37.27 .RED    13  
.WHT - Division  
  1 Horton, Hannah C    11 ORCA-CA                37.92      41.71 .WHT    20  
  2 Calilung, Nadia G   11 AAA-CA                 42.32      42.40 .WHT    17  
  3 Thompson, Amery A   11 AAA-CA                 40.58      43.33 .WHT    16  
  4 Rhodes, Leyla I     11 AAA-CA                 49.58      52.29 .WHT    15  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  11-12 .BLU
        1:24.70  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Koeppen, Makena S   11 ORCA-CA              1:14.67    1:14.50 .BLU    20  
       34.82  1:14.50                                                      
 -- Frondoza, Abigail-  12 AAA-CA               1:13.67         DQ        
       33.58       DQ                                                      
.RED - Division  
  1 De La O, Makena G   11 ORCA-CA              1:18.05    1:15.16 .BLU    20  
       35.05  1:15.16                                                      
  2 Rath, Scout K       11 ORCA-CA              1:20.28    1:18.20 .RED    17  
       37.50  1:18.20                                                      
  3 Valentin, Sierra E  12 ORCA-CA              1:18.30    1:19.21 .RED    16  
       36.70  1:19.21                                                      
  4 Papp, Samantha M    11 AAA-CA               1:21.83    1:23.41 .RED    15  
       38.34  1:23.41                                                      
.WHT - Division  
  1 Lee, Angie          12 AAA-CA               1:25.76    1:20.13 .RED    20  
       36.76  1:20.13                                                      
  2 Rivada, Amanda E    12 AAA-CA               1:33.97    1:27.06 .WHT    17  
       43.30  1:27.06                                                      
  3 Calilung, Nadia G   11 AAA-CA               1:31.81    1:30.39 .WHT    16  
       43.69  1:30.39                                                      
  4 Thompson, Amery A   11 AAA-CA               1:29.06    1:31.11 .WHT    15  
       42.90  1:31.11                                                      
  5 Segovia, Emi E      12 ORCA-CA              1:38.47    1:37.03 .WHT    14  
       46.63  1:37.03                                                      
  6 Mikhail, Maura      11 ORCA-CA                   NT    1:48.39 .WHT    13  
       53.02  1:48.39                                                      
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          29.30  13-14 .BLU
          31.90  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Newman, Haley C     13 AAA-CA                 26.20      26.41 .BLU    20  
  2 Lazaga, Jada M      13 ORCA-CA                27.51      27.55 .BLU    17  
  3 McRoberts, Chanel   13 ORCA-CA                29.02      29.00 .BLU    16  
  4 Tessitore, Gracie   13 ORCA-CA                29.29      29.65 .RED    15  
  5 Frady, Natalie A    13 AAA-CA                 29.27      30.07 .RED    14  
.RED - Division  
  1 Gonzales, Sky S     14 AAA-CA                 31.09      30.10 .RED    20  
  2 Conklin, Grace C    13 AAA-CA                 31.07      30.84 .RED    17  
  3 Cheng, Megan Y      13 AAA-CA                 30.23      31.21 .RED    16  
  4 Valentin, Mekala A  14 ORCA-CA                30.81      31.30 .RED    15  
.WHT - Division  
  1 Tieng, Vanessa D    13 ORCA-CA                   NT      34.86 .WHT    20  
  2 Hermreck, Jessica   13 ORCA-CA                34.09      34.97 .WHT    17  
  3 Bhatt, Anushka N    13 AAA-CA                 39.48      42.80 .WHT    16  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:03.40  13-14 .BLU
        1:09.10  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Newman, Haley C     13 AAA-CA                 55.65      55.79 .BLU    20  
       27.25    55.79                                                      
.RED - Division  
  1 Frady, Natalie A    13 AAA-CA               1:04.56    1:04.53 .RED    20  
       31.12  1:04.53                                                      
  2 McRoberts, Chanel   13 ORCA-CA              1:04.49    1:06.73 .RED    17  
       31.14  1:06.73                                                      
  3 Cheng, Megan Y      13 AAA-CA               1:05.57    1:08.67 .RED    16  
       33.04  1:08.67                                                      
.WHT - Division  
  1 Marino, Ashley E    14 ORCA-CA              1:11.61    1:04.25 .RED    20  
       30.21  1:04.25                                                      
  2 Gonzales, Sky S     14 AAA-CA               1:11.53    1:11.46 .WHT    17  
       34.03  1:11.46                                                      
  3 Cortes, Valerie R   14 ORCA-CA              1:09.66    1:12.53 .WHT    16  
       33.97  1:12.53                                                      
  4 Tieng, Vanessa D    13 ORCA-CA                   NT    1:16.31 .WHT    15  
       34.48  1:16.31                                                      
  5 Bhatt, Anushka N    13 AAA-CA               1:30.25    1:34.56 .WHT    14  
       43.39  1:34.56                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:14.10  13-14 .BLU
        1:21.00  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lazaga, Jada M      13 ORCA-CA              1:09.63    1:09.29 .BLU    20  
       33.56  1:09.29                                                      
.RED - Division  
  1 Cheng, Megan Y      13 AAA-CA               1:15.62    1:16.53 .RED    20  
       37.25  1:16.53                                                      
  2 Valentin, Mekala A  14 ORCA-CA              1:17.07    1:16.84 .RED    17  
       37.98  1:16.84                                                      
  3 McRoberts, Chanel   13 ORCA-CA              1:16.69    1:18.10 .RED    16  
       38.00  1:18.10                                                      
  4 Conklin, Grace C    13 AAA-CA               1:17.79    1:18.80 .RED    15  
       38.54  1:18.80                                                      
  5 Frady, Natalie A    13 AAA-CA               1:14.69    1:19.14 .RED    14  
       38.84  1:19.14                                                      
.WHT - Division  
  1 Lemmel, Kelsea G    13 ORCA-CA              1:23.11    1:22.42 .WHT    20  
       40.28  1:22.42                                                      
  2 Gonzales, Sky S     14 AAA-CA               1:27.28    1:25.08 .WHT    17  
       41.43  1:25.08                                                      
  3 Tieng, Vanessa D    13 ORCA-CA                   NT    1:27.93 .WHT    16  
     1:27.93  1:27.93                                                      
  4 Cortes, Valerie R   14 ORCA-CA              1:24.43    1:29.69 .WHT    15  
       43.53  1:29.69                                                      
  5 Bhatt, Anushka N    13 AAA-CA               1:32.98    1:42.63 .WHT    14  
     1:42.63  1:42.63                                                      
 -- Marino, Ashley E    14 ORCA-CA              1:30.55         DQ        
       40.40       DQ                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:23.40  13-14 .BLU
        1:31.00  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Newman, Haley C     13 AAA-CA               1:11.68    1:13.10 .BLU    20  
       35.28  1:13.10                                                      
  2 Lazaga, Jada M      13 ORCA-CA              1:14.63    1:13.83 .BLU    17  
       35.07  1:13.83                                                      
.RED - Division  
  1 Gonzales, Sky S     14 AAA-CA               1:29.33    1:27.72 .RED    20  
       41.00  1:27.72                                                      
  2 Tessitore, Gracie   13 ORCA-CA              1:30.47    1:30.65 .RED    17  
       42.53  1:30.65                                                      
  3 Hermreck, Jessica   13 ORCA-CA              1:30.30    1:33.77 .WHT    16  
       43.38  1:33.77                                                      
  4 Cheng, Megan Y      13 AAA-CA               1:27.82    1:37.02 .WHT    15  
       45.37  1:37.02                                                      
.WHT - Division  
  1 Marino, Ashley E    14 ORCA-CA              1:35.64    1:32.77 .WHT    20  
       44.53  1:32.77                                                      
  2 Conklin, Grace C    13 AAA-CA               1:33.23    1:36.94 .WHT    17  
       44.72  1:36.94                                                      
  3 Lemmel, Kelsea G    13 ORCA-CA              1:32.35    1:39.01 .WHT    16  
       47.03  1:39.01                                                      
  4 Bhatt, Anushka N    13 AAA-CA               1:44.05    1:51.47 .WHT    15  
       52.92  1:51.47                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:11.00  13-14 .BLU
        1:17.40  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Tessitore, Gracie   13 ORCA-CA              1:19.73    1:17.22 .RED    20  
       35.33  1:17.22                                                      
  2 Frady, Natalie A    13 AAA-CA                    NT    1:25.81 .WHT    17  
       39.66  1:25.81                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:36.60  13-14 .BLU
        2:50.90  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Newman, Haley C     13 AAA-CA               2:12.23    2:20.26 .BLU    20  
       30.04  1:05.44  1:47.40  2:20.26                                    
  2 Lazaga, Jada M      13 ORCA-CA              2:22.58    2:25.78 .BLU    17  
       31.60  1:09.39  1:51.31  2:25.78                                    
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala A  14 ORCA-CA              2:47.03    2:45.22 .RED    20  
       37.44  1:19.96  2:08.30  2:45.22                                    
.WHT - Division  
  1 Conklin, Grace C    13 AAA-CA               2:56.57    2:50.24 .RED    20  
       37.09  1:19.22  2:11.62  2:50.24                                    
  2 Lemmel, Kelsea G    13 ORCA-CA              2:53.07    2:53.44 .WHT    17  
       40.10  1:24.33  2:17.39  2:53.44                                    
  3 Cortes, Valerie R   14 ORCA-CA              2:54.53    2:55.76 .WHT    16  
       37.84  1:23.36  2:15.05  2:55.76                                    
  4 Hermreck, Jessica   13 ORCA-CA              3:06.63    3:07.97 .WHT    15  
       43.02  1:31.06  2:23.64  3:07.97                                    
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          29.70  15&O .BLU
          32.40  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoyt, Clarissa M    15 ORCA-CA                25.22      26.30 .BLU    20  
  2 Koeppen, Micaela J  15 ORCA-CA                25.57      26.67 .BLU    17  
  3 Zamora, Ivana S     15 ORCA-CA                26.78      27.59 .BLU    16  
  4 Pacis, Lexi K       15 ORCA-CA                27.89      27.93 .BLU    15  
  5 Garcia, Jasmine C   15 ORCA-CA                27.89      28.23 .BLU    14  
  6 Blanchard, Jeanine  17 ORCA-CA                29.41      29.39 .BLU    13  
  7 Tierney, Kaitlin A  16 ORCA-CA                28.20      30.37 .RED    12  
  8 Kazarian, Kamille   15 AAA-CA                 29.03      30.65 .RED    11  
  9 Nguyenphuoc, Sandy  15 AAA-CA                 29.17      30.93 .RED     9  
.WHT - Division  
  1 Fascenelli, Sophia  15 ORCA-CA                32.49      34.03 .WHT    20  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:03.80  15&O .BLU
        1:09.60  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoyt, Clarissa M    15 ORCA-CA                55.31      57.44 .BLU    20  
       27.64    57.44                                                      
  2 Koeppen, Micaela J  15 ORCA-CA                57.64    1:00.40 .BLU    17  
       29.09  1:00.40                                                      
  3 Pacis, Lexi K       15 ORCA-CA                59.05    1:01.33 .BLU    16  
       29.29  1:01.33                                                      
  4 Zamora, Ivana S     15 ORCA-CA                58.28    1:02.30 .BLU    15  
       29.20  1:02.30                                                      
  5 Blanchard, Jeanine  17 ORCA-CA              1:03.52    1:03.43 .BLU    14  
       30.15  1:03.43                                                      
  6 Kazarian, Kamille   15 AAA-CA               1:01.92    1:05.25 .RED    13  
       31.46  1:05.25                                                      
  7 Tierney, Kaitlin A  16 ORCA-CA              1:02.88    1:07.19 .RED    12  
       31.54  1:07.19                                                      
.RED - Division  
  1 Fascenelli, Sophia  15 ORCA-CA              1:09.57    1:14.38 .WHT    20  
       35.93  1:14.38                                                      
.WHT - Division  
  1 Nguyenphuoc, Sandy  15 AAA-CA               1:11.85    1:14.39 .WHT    20  
       35.32  1:14.39                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:14.50  15&O .BLU
        1:26.50  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Blanchard, Jeanine  17 ORCA-CA              1:11.06    1:13.53 .BLU    20  
       35.08  1:13.53                                                      
  2 Zamora, Ivana S     15 ORCA-CA              1:11.03    1:15.24 .RED    17  
       36.68  1:15.24                                                      
  3 Tierney, Kaitlin A  16 ORCA-CA              1:07.20    1:17.73 .RED    16  
       37.73  1:17.73                                                      
.RED - Division  
  1 Nguyenphuoc, Sandy  15 AAA-CA               1:24.93    1:25.38 .RED    20  
       41.03  1:25.38                                                      
 -- Fascenelli, Sophia  15 ORCA-CA              1:22.36         NS        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:25.10  15&O .BLU
        1:32.90  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoyt, Clarissa M    15 ORCA-CA              1:06.93    1:12.02 .BLU    20  
       34.47  1:12.02                                                      
  2 Pacis, Lexi K       15 ORCA-CA              1:11.44    1:16.83 .BLU    17  
       36.31  1:16.83                                                      
  3 Koeppen, Micaela J  15 ORCA-CA              1:10.61    1:18.28 .BLU    16  
       36.59  1:18.28                                                      
  4 Kazarian, Kamille   15 AAA-CA               1:21.29    1:27.31 .RED    15  
       41.70  1:27.31                                                      
.RED - Division  
  1 Nguyenphuoc, Sandy  15 AAA-CA               1:25.44    1:30.46 .RED    20  
       41.45  1:30.46                                                      
.WHT - Division  
  1 Cortes, Tori M      16 ORCA-CA              1:37.92    1:39.82 .WHT    20  
       46.64  1:39.82                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:11.10  15&O .BLU
        1:17.50  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoyt, Clarissa M    15 ORCA-CA                58.18    1:03.01 .BLU    20  
       29.13  1:03.01                                                      
  2 Koeppen, Micaela J  15 ORCA-CA              1:02.45    1:08.15 .BLU    17  
       31.53  1:08.15                                                      
.RED - Division  
  1 Garcia, Jasmine C   15 ORCA-CA              1:11.36    1:14.67 .RED    20  
       33.85  1:14.67                                                      
.WHT - Division  
  1 Cortes, Tori M      16 ORCA-CA              1:40.83    1:41.80 .WHT    20  
       46.09  1:41.80                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:37.70  15&O .BLU
        2:52.10  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Blanchard, Jeanine  17 ORCA-CA              2:35.47    2:33.54 .BLU    20  
       33.32  1:12.48  1:56.21  2:33.54                                    
  2 Garcia, Jasmine C   15 ORCA-CA              2:36.32    2:39.45 .RED    17  
       32.57  1:13.14  2:02.36  2:39.45                                    
  3 Kazarian, Kamille   15 AAA-CA               2:35.91    2:42.95 .RED    16  
       37.68  1:19.92  2:07.28  2:42.95                                    
.WHT - Division  
  1 Cortes, Tori M      16 ORCA-CA              3:26.74    3:17.89 .WHT    20  
       45.37  1:38.73  2:32.98  3:17.89                                    
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
          17.60  .BLU
          21.10  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Dadabhoy, Jibril H   8 AAA-CA                 20.08      20.77 .RED    20  
.WHT - Division  
  1 Zou, Ares            7 AAA-CA                 23.89      22.65 .WHT    20  
  2 Xing, Leo            8 AAA-CA                    NT      28.90 .WHT    17  
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          39.40  .BLU
          47.30  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D     6 AAA-CA                 42.36      42.69 .RED    20  
  2 Dadabhoy, Jibril H   8 AAA-CA                 46.26      51.66 .WHT    17  
.WHT - Division  
  1 Zou, Ares            7 AAA-CA                 58.10      55.79 .WHT    20  
  2 Xing, Leo            8 AAA-CA                    NT    1:02.50 .WHT    17  
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
          21.60  .BLU
          25.90  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D     6 AAA-CA                 22.33      22.64 .RED    20  
  2 Zou, Ares            7 AAA-CA                 25.84      25.64 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Dadabhoy, Jibril H   8 AAA-CA                 26.01      27.63 .WHT    20  
  2 Xing, Leo            8 AAA-CA                    NT      29.88 .WHT    17  
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
          23.30  .BLU
          28.00  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner D     6 AAA-CA                 27.11      27.91 .RED    20  
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
          21.30  .BLU
          25.60  .RED
             --  .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.WHT - Division  
  1 Dadabhoy, Jibril H   8 AAA-CA                 28.70      30.73 .WHT    20  
 -- Nguyen, Tanner D     6 AAA-CA                 26.78         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          34.10  7-10 .BLU
          37.20  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Halcyon N       9 ORCA-CA                32.65      32.59 .BLU    20  
.RED - Division  
  1 Evans, Alex L        9 ORCA-CA                34.13      33.79 .BLU    20  
.WHT - Division  
  1 Boyer, Russell K    10 ORCA-CA                   NT      36.94 .RED    20  
  2 Vincent, Elias A     9 ORCA-CA                37.43      37.22 .WHT    17  
  3 Hoang, Jonathan T    9 ORCA-CA                39.76      38.03 .WHT    16  
  4 Hoang, Chance T     10 ORCA-CA                42.75      40.89 .WHT    15  
  5 Cheshire, Jackson    9 AAA-CA                 47.97      46.21 .WHT    14  
  6 Asghar, Shayan      10 AAA-CA                 50.94      47.57 .WHT    13  
  7 Mikhail, Mark        9 ORCA-CA                55.63      52.35 .WHT    12  
  8 Pryana, Brayden J    9 AAA-CA                    NT      53.36 .WHT    11  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.30  7-10 .BLU
        1:21.00  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Dinh, Jacob Q        9 ORCA-CA              1:14.94    1:15.21 .RED    20  
       35.06  1:15.21                                                      
  2 Evans, Alex L        9 ORCA-CA              1:14.42    1:15.56 .RED    17  
       34.88  1:15.56                                                      
  3 Vo, Gia-Vinh D      10 ORCA-CA              1:18.38    1:18.49 .RED    16  
       35.79  1:18.49                                                      
.WHT - Division  
  1 Cheshire, Jackson    9 AAA-CA               2:02.46    1:46.26 .WHT    20  
       51.63  1:46.26                                                      
  2 Pryana, Brayden J    9 AAA-CA                    NT    2:15.97 .WHT    17  
     1:01.26  2:15.97                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.40  7-10 .BLU
          44.20  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Vo, Gia-Vinh D      10 ORCA-CA                39.05      39.01 .BLU    20  
  2 Pena, Sebastian     10 ORCA-CA                40.30      40.59 .RED    17  
.RED - Division  
  1 Lee, Halcyon N       9 ORCA-CA                43.14      42.03 .RED    20  
  2 Birinyi, Brendan M   9 ORCA-CA                41.24      42.23 .RED    17  
  3 Dinh, Jacob Q        9 ORCA-CA                41.88      42.41 .RED    16  
  4 Nguyen, Tayvin D     9 AAA-CA                 43.21      45.74 .WHT    15  
 -- Evans, Alex L        9 ORCA-CA                41.53         DQ        
.WHT - Division  
  1 Boyer, Russell K    10 ORCA-CA                48.73      46.60 .WHT    20  
  2 Hoang, Chance T     10 ORCA-CA                49.92      49.90 .WHT    17  
  3 Hoang, Jonathan T    9 ORCA-CA                50.94      50.17 .WHT    16  
  4 Asghar, Shayan      10 AAA-CA                 59.05      58.14 .WHT    15  
  5 Cheshire, Jackson    9 AAA-CA                 56.60    1:00.79 .WHT    14  
  6 Pryana, Brayden J    9 AAA-CA                    NT    1:14.11 .WHT    13  
 -- Mikhail, Mark        9 ORCA-CA                   NT         DQ        
 -- Boyer, Mitchell C    8 ORCA-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  7-10 .BLU
          49.80  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Vo, Gia-Vinh D      10 ORCA-CA                44.82      41.65 .BLU    20  
  2 Dinh, Jacob Q        9 ORCA-CA                42.59      43.70 .BLU    17  
  3 Birinyi, Brendan M   9 ORCA-CA                43.63      45.45 .BLU    16  
  4 Boyer, Russell K    10 ORCA-CA                45.46      47.71 .RED    15  
.RED - Division  
  1 Pena, Sebastian     10 ORCA-CA                47.35      43.50 .BLU    20  
  2 Evans, Alex L        9 ORCA-CA                47.71      46.11 .RED    17  
  3 Lee, Halcyon N       9 ORCA-CA                46.75      47.91 .RED    16  
  4 Hoang, Jonathan T    9 ORCA-CA                49.02      48.76 .RED    15  
  5 Nguyen, Tayvin D     9 AAA-CA                 49.58      50.48 .WHT    14  
.WHT - Division  
  1 Mikhail, Mark        9 ORCA-CA              1:06.26    1:05.61 .WHT    20  
  2 Asghar, Shayan      10 AAA-CA               1:10.88    1:08.12 .WHT    17  
 -- Hoang, Chance T     10 ORCA-CA                56.21         DQ        
 -- Boyer, Mitchell C    8 ORCA-CA              1:01.09         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.20  7-10 .BLU
          41.60  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Birinyi, Brendan M   9 ORCA-CA                36.76      37.93 .BLU    20  
  2 Dinh, Jacob Q        9 ORCA-CA                36.74      38.07 .BLU    17  
.RED - Division  
  1 Vo, Gia-Vinh D      10 ORCA-CA                38.60      38.96 .RED    20  
  2 Lee, Halcyon N       9 ORCA-CA                39.87      39.95 .RED    17  
  3 Vincent, Elias A     9 ORCA-CA                39.85      40.63 .RED    16  
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Tayvin D     9 AAA-CA                 47.06      48.31 .WHT    20  
  2 Asghar, Shayan      10 AAA-CA                    NT    1:04.03 .WHT    17  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.90  7-10 .BLU
        1:34.80  7-10 .RED
             --  7-10 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Pena, Sebastian     10 ORCA-CA              1:25.49    1:22.58 .BLU    20  
       39.27  1:22.58                                                      
  2 Birinyi, Brendan M   9 ORCA-CA              1:23.66    1:24.01 .BLU    17  
       41.45  1:24.01                                                      
.RED - Division  
  1 Vincent, Elias A     9 ORCA-CA              1:32.91    1:36.75 .WHT    20  
       44.79  1:36.75                                                      
.WHT - Division  
  1 Boyer, Russell K    10 ORCA-CA              1:36.23    1:34.13 .RED    20  
       45.67  1:34.13                                                      
  2 Nguyen, Tayvin D     9 AAA-CA               1:36.04    1:37.43 .WHT    17  
       46.69  1:37.43                                                      
 -- Boyer, Mitchell C    8 ORCA-CA                   NT         DQ        
       55.16                                                               
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.80  11-12 .BLU
          33.60  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Birinyi, Caden W    12 ORCA-CA                27.41      27.28 .BLU    20  
  2 Lee, Troy C         11 ORCA-CA                29.31      28.58 .BLU    17  
.RED - Division  
  1 Hernandez, Sean N   12 ORCA-CA                31.05      30.39 .BLU    20  
  2 Tristan, Noah E     12 AAA-CA                 32.48      31.25 .RED    17  
  3 Carlson, John P     11 ORCA-CA                31.56      31.51 .RED    16  
  4 Sotelo, Chris A     11 AAA-CA                 32.61      32.13 .RED    15  
  5 Borning, Vance C    11 AAA-CA                 31.91      32.15 .RED    14  
  6 Tan, Ray S          11 AAA-CA                 33.36      33.47 .RED    13  
  7 Balan, David C      11 ORCA-CA                33.55      34.95 .WHT    12  
.WHT - Division  
  1 Marrujo, Sebastian  12 ORCA-CA                   NT      32.98 .RED    20  
  2 Saunders, Nolan D   12 ORCA-CA                35.84      35.23 .WHT    17  
  3 Lee, Evan J         12 AAA-CA                 39.13      35.40 .WHT    16  
  4 Xing, Tiger         11 AAA-CA                 49.56      46.16 .WHT    15  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.20  11-12 .BLU
        1:12.20  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Pena, Alex          12 ORCA-CA              1:10.37    1:03.20 .BLU    20  
       29.95  1:03.20                                                      
  2 Ly, Kenneth K       12 ORCA-CA              1:07.47    1:06.38 .RED    17  
       31.44  1:06.38                                                      
  3 Tristan, Noah E     12 AAA-CA               1:11.97    1:08.13 .RED    16  
       33.25  1:08.13                                                      
  4 Goran, Jesse D      12 ORCA-CA              1:09.01    1:08.19 .RED    15  
       33.12  1:08.19                                                      
  5 Hernandez, Sean N   12 ORCA-CA              1:10.15    1:08.80 .RED    14  
       32.67  1:08.80                                                      
.WHT - Division  
  1 Huelskamp, Bobby R  11 ORCA-CA              1:13.60    1:14.72 .WHT    20  
       35.14  1:14.72                                                      
  2 Marrujo, Sebastian  12 ORCA-CA                   NT    1:15.14 .WHT    17  
       37.22  1:15.14                                                      
  3 Lee, Evan J         12 AAA-CA               1:25.02    1:21.40 .WHT    16  
       38.40  1:21.40                                                      
  4 Thomas, Nolan A     12 AAA-CA               1:24.07    1:22.12 .WHT    15  
       39.34  1:22.12                                                      
  5 Asghar, Shafe       11 AAA-CA               1:34.33    1:27.52 .WHT    14  
       40.05  1:27.52                                                      
  6 Xing, Tiger         11 AAA-CA               1:49.71    1:39.65 .WHT    13  
       44.79  1:39.65                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.60  11-12 .BLU
          40.00  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Williams, Jack A    12 AAA-CA                 34.34      32.38 .BLU    20  
  2 Birinyi, Caden W    12 ORCA-CA                34.26      33.11 .BLU    17  
  3 Hernandez, Sean N   12 ORCA-CA                35.41      36.36 .BLU    16  
  4 Tan, Ray S          11 AAA-CA                 35.74      36.47 .BLU    15  
  5 Borning, Vance C    11 AAA-CA                 36.48      37.46 .RED    14  
.RED - Division  
  1 Carlson, John P     11 ORCA-CA                37.13      38.50 .RED    20  
  2 Sotelo, Chris A     11 AAA-CA                 38.58      39.74 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Tristan, Noah E     12 AAA-CA                 43.05      38.81 .RED    20  
  2 Tran, Anoki C       11 ORCA-CA                41.13      39.93 .RED    17  
  3 Marrujo, Sebastian  12 ORCA-CA                   NT      43.14 .WHT    16  
  4 Huelskamp, Bobby R  11 ORCA-CA                44.28      43.90 .WHT    15  
  5 Thomas, Nolan A     12 AAA-CA                 45.22      44.42 .WHT    14  
  6 Xing, Tiger         11 AAA-CA                 57.92      49.89 .WHT    13  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          41.00  11-12 .BLU
          44.80  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Williams, Jack A    12 AAA-CA                 38.25      35.12 .BLU    20  
  2 Lee, Troy C         11 ORCA-CA                40.95      37.11 .BLU    17  
  3 Tristan, Noah E     12 AAA-CA                 41.00      39.32 .BLU    16  
.RED - Division  
  1 Pena, Alex          12 ORCA-CA                42.05      36.34 .BLU    20  
  2 Carlson, John P     11 ORCA-CA                41.55      41.22 .RED    17  
  3 Ly, Kenneth K       12 ORCA-CA                43.21      41.49 .RED    16  
  4 Tran, Anoki C       11 ORCA-CA                43.81      43.78 .RED    15  
  5 Tan, Ray S          11 AAA-CA                 44.77      46.38 .WHT    14  
.WHT - Division  
  1 Goran, Jesse D      12 ORCA-CA                47.48      44.09 .RED    20  
  2 Saunders, Nolan D   12 ORCA-CA                49.55      46.88 .WHT    17  
  3 Thomas, Nolan A     12 AAA-CA                 49.60      48.49 .WHT    16  
  4 Lee, Evan J         12 AAA-CA                 56.16      49.16 .WHT    15  
  5 Asghar, Shafe       11 AAA-CA                    NT      49.55 .WHT    14  
  6 Xing, Tiger         11 AAA-CA               1:04.46      50.49 .WHT    13  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.50  11-12 .BLU
          37.70  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Birinyi, Caden W    12 ORCA-CA                28.96      29.21 .BLU    20  
  2 Williams, Jack A    12 AAA-CA                 31.61      29.80 .BLU    17  
  3 Pena, Alex          12 ORCA-CA                33.76      30.64 .BLU    16  
  4 Lee, Troy C         11 ORCA-CA                32.37      32.96 .BLU    15  
  5 Hernandez, Sean N   12 ORCA-CA                33.95      33.73 .BLU    14  
.RED - Division  
  1 Goran, Jesse D      12 ORCA-CA                36.39      34.64 .RED    20  
  2 Sotelo, Chris A     11 AAA-CA                 37.42      35.69 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Ly, Kenneth K       12 ORCA-CA                39.53      37.29 .RED    20  
  2 Borning, Vance C    11 AAA-CA                 37.94      37.36 .RED    17  
  3 Tran, Anoki C       11 ORCA-CA                40.01      38.70 .WHT    16  
  4 Huelskamp, Bobby R  11 ORCA-CA                39.96      40.50 .WHT    15  
  5 Balan, David C      11 ORCA-CA                42.22      46.16 .WHT    14  
  6 Lee, Evan J         12 AAA-CA                 49.03      47.80 .WHT    13  
  7 Asghar, Shafe       11 AAA-CA                    NT      47.86 .WHT    12  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  11-12 .BLU
        1:24.70  11-12 .RED
             --  11-12 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Williams, Jack A    12 AAA-CA               1:13.32    1:06.99 .BLU    20  
       30.94  1:06.99                                                      
  2 Birinyi, Caden W    12 ORCA-CA              1:09.47    1:07.08 .BLU    17  
       31.70  1:07.08                                                      
  3 Lee, Troy C         11 ORCA-CA              1:15.36    1:13.96 .BLU    16  
       35.44  1:13.96                                                      
  4 Carlson, John P     11 ORCA-CA              1:17.67    1:19.78 .RED    15  
       36.74  1:19.78                                                      
.RED - Division  
  1 Tan, Ray S          11 AAA-CA               1:23.98    1:20.46 .RED    20  
       36.57  1:20.46                                                      
  2 Borning, Vance C    11 AAA-CA               1:20.52    1:21.77 .RED    17  
       37.73  1:21.77                                                      
  3 Goran, Jesse D      12 ORCA-CA              1:21.92    1:22.23 .RED    16  
       38.93  1:22.23                                                      
.WHT - Division  
  1 Ly, Kenneth K       12 ORCA-CA                   NT    1:20.85 .RED    20  
       38.73  1:20.85                                                      
  2 Sotelo, Chris A     11 AAA-CA               1:25.56    1:21.08 .RED    17  
       36.63  1:21.08                                                      
  3 Huelskamp, Bobby R  11 ORCA-CA              1:26.17    1:25.19 .WHT    16  
       41.52  1:25.19                                                      
  4 Tran, Anoki C       11 ORCA-CA              1:26.87    1:25.39 .WHT    15  
       39.83  1:25.39                                                      
  5 Balan, David C      11 ORCA-CA              1:26.82    1:29.79 .WHT    14  
       42.65  1:29.79                                                      
  6 Saunders, Nolan D   12 ORCA-CA                   NT    1:30.49 .WHT    13  
       40.75  1:30.49                                                      
  7 Thomas, Nolan A     12 AAA-CA               1:35.33    1:36.14 .WHT    12  
       46.81  1:36.14                                                      
 -- Asghar, Shafe       11 AAA-CA                    NT         DQ        
       46.73       DQ                                                      
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          27.50  13-14 .BLU
          30.00  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sanatar, Joshua C   14 ORCA-CA                25.84      26.15 .BLU    20  
  2 Lemoncito, Tom V    14 ORCA-CA                25.86      26.51 .BLU    17  
  3 Lee, Calvin G       13 ORCA-CA                27.50      27.09 .BLU    16  
.RED - Division  
  1 Dinh, Peter V       13 ORCA-CA                27.75      28.11 .RED    20  
  2 Nguyen, Jayden      13 ORCA-CA                29.28      29.84 .RED    17  
.WHT - Division  
  1 Hoang, Logan K      13 ORCA-CA                32.09      31.18 .WHT    20  
  2 Daghighi, Nickaan   13 AAA-CA                 32.94      31.47 .WHT    17  
  3 Weitzer, R J J      13 ORCA-CA                32.40      32.52 .WHT    16  
  4 Pena, Nicholas G    13 AAA-CA                    NT      36.59 .WHT    15  
  5 Bindra, Ryan Jacob  13 AAA-CA                 35.75      37.26 .WHT    14  
  6 Marklevits, Mason   13 ORCA-CA                40.73      38.23 .WHT    13  
  7 Siebert, Zach R     13 ORCA-CA                   NT      38.69 .WHT    12  
  8 Cortes, Eddie C     13 ORCA-CA                45.07      45.23 .WHT    11  
  9 Bish, Brendin C     13 AAA-CA                 48.93      49.30 .WHT     9  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          59.60  13-14 .BLU
        1:05.00  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sanatar, Joshua C   14 ORCA-CA                55.20      56.89 .BLU    20  
       27.68    56.89                                                      
  2 De La O, Austin K   13 ORCA-CA                58.34      57.94 .BLU    17  
       27.79    57.94                                                      
.RED - Division  
  1 Wharton, Ricky M    13 ORCA-CA              1:02.56    1:02.25 .RED    20  
       30.09  1:02.25                                                      
.WHT - Division  
  1 Weitzer, R J J      13 ORCA-CA              1:10.98    1:09.83 .WHT    20  
       33.64  1:09.83                                                      
  2 Daghighi, Nickaan   13 AAA-CA               1:09.98    1:11.83 .WHT    17  
       33.79  1:11.83                                                      
  3 Bindra, Ryan Jacob  13 AAA-CA               1:25.32    1:18.41 .WHT    16  
       38.50  1:18.41                                                      
  4 Yu, Bryan           13 AAA-CA               1:18.60    1:19.22 .WHT    15  
       35.92  1:19.22                                                      
  5 Pena, Nicholas G    13 AAA-CA                    NT    1:20.93 .WHT    14  
       39.40  1:20.93                                                      
  6 Nguyen, Viet Q      13 AAA-CA               1:20.94    1:21.38 .WHT    13  
       38.85  1:21.38                                                      
  7 Marklevits, Mason   13 ORCA-CA              1:28.12    1:28.70 .WHT    12  
       39.38  1:28.70                                                      
  8 Siebert, Zach R     13 ORCA-CA                   NT    1:29.58 .WHT    11  
       40.48  1:29.58                                                      
  9 Cortes, Eddie C     13 ORCA-CA              1:34.59    1:39.02 .WHT     9  
       47.69  1:39.02                                                      
 10 Bish, Brendin C     13 AAA-CA                    NT    1:47.18 .WHT     7  
       50.79  1:47.18                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:11.30  13-14 .BLU
        1:18.00  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Jayden      13 ORCA-CA              1:13.15    1:10.72 .BLU    20  
       34.51  1:10.72                                                      
  2 Lemoncito, Tom V    14 ORCA-CA              1:12.51    1:14.51 .RED    17  
       35.25  1:14.51                                                      
.WHT - Division  
  1 Hoang, Logan K      13 ORCA-CA              1:19.21    1:17.70 .RED    20  
       38.10  1:17.70                                                      
  2 Yu, Bryan           13 AAA-CA               1:24.63    1:23.65 .WHT    17  
       40.41  1:23.65                                                      
  3 Bindra, Ryan Jacob  13 AAA-CA               1:32.75    1:36.15 .WHT    16  
       46.89  1:36.15                                                      
  4 Bish, Brendin C     13 AAA-CA                    NT    2:06.72 .WHT    15  
       59.92  2:06.72                                                      
  5 Cortes, Eddie C     13 ORCA-CA              2:09.59    2:14.91 .WHT    14  
     2:14.91  2:14.91                                                      
  6 Nguyen, Viet Q      13 AAA-CA               1:40.34    2:21.18 .WHT    13  
     1:57.30  2:21.18                                                      
 -- Tran, Vince D       13 ORCA-CA                   NT         DQ        
       37.06       DQ                                                      
 -- Pena, Nicholas G    13 AAA-CA                    NT         DQ        
       46.40       DQ                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.10  13-14 .BLU
        1:26.30  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Ethan       14 ORCA-CA              1:04.78    1:05.33 .BLU    20  
       31.27  1:05.33                                                      
.RED - Division  
  1 De La O, Austin K   13 ORCA-CA              1:24.77    1:20.62 .RED    20  
       38.23  1:20.62                                                      
  2 Wharton, Ricky M    13 ORCA-CA              1:24.81    1:21.98 .RED    17  
       38.79  1:21.98                                                      
  3 Dinh, Peter V       13 ORCA-CA              1:21.84    1:23.55 .RED    16  
       38.97  1:23.55                                                      
.WHT - Division  
  1 Yu, Bryan           13 AAA-CA               1:29.63    1:31.51 .WHT    20  
       42.70  1:31.51                                                      
  2 Nguyen, Viet Q      13 AAA-CA               1:42.85    1:41.95 .WHT    17  
       48.77  1:41.95                                                      
  3 Bindra, Ryan Jacob  13 AAA-CA               1:42.16    1:45.58 .WHT    16  
       48.59  1:45.58                                                      
  4 Siebert, Zach R     13 ORCA-CA                   NT    1:51.85 .WHT    15  
       51.31  1:51.85                                                      
  5 Cortes, Eddie C     13 ORCA-CA              2:19.20    2:25.41 .WHT    14  
     1:07.94  2:25.41                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:07.70  13-14 .BLU
        1:13.80  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Ethan       14 ORCA-CA              1:01.10      59.87 .BLU    20  
       28.08    59.87                                                      
  2 De La O, Austin K   13 ORCA-CA              1:06.58    1:08.15 .RED    17  
       31.10  1:08.15                                                      
.RED - Division  
  1 Lee, Calvin G       13 ORCA-CA              1:10.57    1:10.26 .RED    20  
       32.62  1:10.26                                                      
.WHT - Division  
  1 Tran, Vince D       13 ORCA-CA              1:16.51    1:18.18 .WHT    20  
       36.25  1:18.18                                                      
  2 Weitzer, R J J      13 ORCA-CA              1:22.93    1:21.77 .WHT    17  
       37.31  1:21.77                                                      
  3 Daghighi, Nickaan   13 AAA-CA               1:24.64    1:29.27 .WHT    16  
       40.52  1:29.27                                                      
 -- Marklevits, Mason   13 ORCA-CA              2:01.08         DQ        
       54.85       DQ                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:29.00  13-14 .BLU
        2:42.60  13-14 .RED
             --  13-14 .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Ethan       14 ORCA-CA              2:07.92    2:08.29 .BLU    20  
       27.50  1:01.10  1:37.62  2:08.29                                    
  2 De La O, Austin K   13 ORCA-CA              2:22.34    2:23.45 .BLU    17  
       31.76  1:08.09  1:51.18  2:23.45                                    
  3 Sanatar, Joshua C   14 ORCA-CA              2:23.03    2:23.63 .BLU    16  
       30.11  1:07.77  1:52.63  2:23.63                                    
  4 Lee, Calvin G       13 ORCA-CA              2:27.95    2:24.93 .BLU    15  
       32.42  1:10.77  1:51.30  2:24.93                                    
.RED - Division  
  1 Lemoncito, Tom V    14 ORCA-CA              2:29.01    2:27.17 .BLU    20  
       31.89  1:13.52  1:54.84  2:27.17                                    
  2 Nguyen, Jayden      13 ORCA-CA              2:32.02    2:29.64 .RED    17  
       32.89  1:10.84  1:54.35  2:29.64                                    
  3 Wharton, Ricky M    13 ORCA-CA              2:36.44    2:32.13 .RED    16  
       33.35  1:12.26  1:56.78  2:32.13                                    
 -- Dinh, Peter V       13 ORCA-CA              2:37.02         DQ        
       34.48  1:19.75  2:06.10       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Hoang, Logan K      13 ORCA-CA              3:04.31    2:51.87 .WHT    20  
       38.19  1:21.55  2:12.75  2:51.87                                    
  2 Daghighi, Nickaan   13 AAA-CA               3:10.21    3:02.21 .WHT    17  
       40.14  1:26.30  2:24.23  3:02.21                                    
  3 Yu, Bryan           13 AAA-CA               2:59.96    3:03.48 .WHT    16  
       41.57  1:26.07  2:17.06  3:03.48                                    
 -- Tran, Vince D       13 ORCA-CA                   NT         DQ        
       35.11  1:21.67  2:17.70       DQ                                    
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          26.50  15&O .BLU
          28.90  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lappin, Jake J      17 AAA-CA                 23.13      23.22 .BLU    20  
  2 Cheng, Miles Y      15 AAA-CA                 23.21      23.48 .BLU    17  
  3 Dinh, Jason         17 ORCA-CA                23.97      23.78 .BLU    16  
  4 Lambert, Patrick T  17 ORCA-CA                24.43      24.45 .BLU    15  
  5 Fan, Darren         17 ORCA-CA                25.23      25.64 .BLU    14  
  6 Pena, Nick          16 ORCA-CA                25.42      25.78 .BLU    13  
  7 Fascenelli, Fred W  16 ORCA-CA                25.54      26.46 .BLU    12  
.RED - Division  
  1 Eskander, Chris H   15 ORCA-CA                27.28      26.71 .RED    20  
  2 Gonzalez, Julien A  15 ORCA-CA                27.25      27.71 .RED    17  
  3 Pena, Jerry I       17 ORCA-CA                27.47      27.85 .RED    16  
.WHT - Division  
  1 Carlson, Mitchell   15 AAA-CA                 30.41      30.38 .WHT    20  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          57.40  15&O .BLU
        1:02.60  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lappin, Jake J      17 AAA-CA                 49.71      50.80 .BLU    20  
       24.39    50.80                                                      
  2 Cheng, Miles Y      15 AAA-CA                 50.59      51.47 .BLU    17  
       24.91    51.47                                                      
  3 Dinh, Jason         17 ORCA-CA                52.13      52.85 .BLU    16  
       25.14    52.85                                                      
  4 Lambert, Patrick T  17 ORCA-CA                52.68      53.66 .BLU    15  
       25.95    53.66                                                      
  5 Stupin, Caleb S     17 ORCA-CA                54.32      53.99 .BLU    14  
       26.39    53.99                                                      
  6 Fascenelli, Fred W  16 ORCA-CA                57.27      57.94 .RED    13  
       27.86    57.94                                                      
.RED - Division  
  1 Fascenelli, Philli  16 ORCA-CA                58.32      58.77 .RED    20  
       28.03    58.77                                                      
  2 Gonzalez, Julien A  15 ORCA-CA                58.50      58.93 .RED    17  
       28.97    58.93                                                      
.WHT - Division  
  1 Wu, Andrew S        15 ORCA-CA                   NT      59.32 .RED    20  
       28.28    59.32                                                      
  2 Carlson, Mitchell   15 AAA-CA               1:06.71    1:10.73 .WHT    17  
       33.77  1:10.73                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:09.30  15&O .BLU
        1:15.70  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hussong, Justin M   15 AAA-CA                 55.10      58.23 .BLU    20  
       28.46    58.23                                                      
  2 Cheng, Miles Y      15 AAA-CA                 57.31      58.32 .BLU    17  
       28.40    58.32                                                      
  3 Pena, Nick          16 ORCA-CA              1:02.04    1:02.17 .BLU    16  
       29.90  1:02.17                                                      
  4 Fascenelli, Fred W  16 ORCA-CA              1:08.52    1:08.99 .BLU    15  
       33.12  1:08.99                                                      
.WHT - Division  
  1 Wu, Andrew S        15 ORCA-CA                   NT    1:11.12 .RED    20  
       33.72  1:11.12                                                      
  2 Fan, Darren         17 ORCA-CA              1:18.17    1:14.21 .RED    17  
       36.05  1:14.21                                                      
  3 Carlson, Mitchell   15 AAA-CA               1:19.68    1:22.60 .WHT    16  
       40.41  1:22.60                                                      
  4 Nguyen, Ashton      15 ORCA-CA              1:30.56    1:39.38 .WHT    15  
       47.08  1:39.38                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:15.80  15&O .BLU
        1:22.70  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hussong, Justin M   15 AAA-CA               1:07.92    1:06.09 .BLU    20  
       32.17  1:06.09                                                      
  2 Dinh, Jason         17 ORCA-CA              1:06.55    1:08.14 .BLU    17  
       32.53  1:08.14                                                      
  3 Lambert, Patrick T  17 ORCA-CA              1:04.24    1:09.39 .BLU    16  
       33.19  1:09.39                                                      
  4 Eskander, Chris H   15 ORCA-CA              1:12.24    1:10.88 .BLU    15  
       33.34  1:10.88                                                      
  5 Fascenelli, Fred W  16 ORCA-CA              1:09.56    1:10.92 .BLU    14  
       33.52  1:10.92                                                      
  6 Stupin, Caleb S     17 ORCA-CA              1:15.53    1:12.23 .BLU    13  
       34.40  1:12.23                                                      
  7 Gonzalez, Julien A  15 ORCA-CA              1:09.22    1:12.71 .BLU    12  
       34.24  1:12.71                                                      
  8 Pena, Jerry I       17 ORCA-CA              1:14.04    1:14.91 .BLU    11  
       34.93  1:14.91                                                      
.RED - Division  
  1 Fascenelli, Philli  16 ORCA-CA              1:17.39    1:21.04 .RED    20  
       38.23  1:21.04                                                      
.WHT - Division  
  1 Lappin, Jake J      17 AAA-CA                    NT    1:10.43 .BLU    20  
       33.09  1:10.43                                                      
  2 Carlson, Mitchell   15 AAA-CA               1:25.22    1:28.40 .WHT    17  
       40.76  1:28.40                                                      
  3 Nguyen, Ashton      15 ORCA-CA                   NT    2:30.44 .WHT    16  
     1:11.53  2:30.44                                                      
 -- Wu, Andrew S        15 ORCA-CA                   NT         DQ        
       35.91       DQ                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:05.10  15&O .BLU
        1:11.00  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hussong, Justin M   15 AAA-CA                 52.45      53.22 .BLU    20  
       24.97    53.22                                                      
  2 Cheng, Miles Y      15 AAA-CA                 54.74      57.05 .BLU    17  
       27.72    57.05                                                      
  3 Lambert, Patrick T  17 ORCA-CA                58.43      59.49 .BLU    16  
       28.44    59.49                                                      
  4 Dinh, Jason         17 ORCA-CA                59.21    1:00.68 .BLU    15  
       28.13  1:00.68                                                      
.WHT - Division  
  1 Lappin, Jake J      17 AAA-CA                    NT    1:00.60 .BLU    20  
       27.44  1:00.60                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:21.70  15&O .BLU
        2:34.70  15&O .RED
             --  15&O .WHT
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hussong, Justin M   15 AAA-CA               1:57.91    2:03.78 .BLU    20  
       25.62    57.63  1:34.82  2:03.78                                    
  2 Stupin, Caleb S     17 ORCA-CA              2:14.81    2:15.54 .BLU    17  
       28.57  1:06.00  1:45.32  2:15.54                                    
  3 Pena, Nick          16 ORCA-CA              2:15.89    2:19.94 .BLU    16  
       28.70  1:04.72  1:45.21  2:19.94                                    
.RED - Division  
  1 Fan, Darren         17 ORCA-CA              2:27.35    2:24.78 .RED    20  
       30.71  1:09.41  1:49.46  2:24.78                                    
  2 Pena, Jerry I       17 ORCA-CA              2:32.26    2:30.38 .RED    17  
       33.21  1:13.26  1:54.85  2:30.38                                    
  3 Fascenelli, Philli  16 ORCA-CA              2:23.71    2:30.93 .RED    16  
       30.25  1:09.81  1:55.33  2:30.93                                    
  4 Eskander, Chris H   15 ORCA-CA              2:34.37    2:33.96 .RED    15  
       33.11  1:12.78  1:56.28  2:33.96                                    
.WHT - Division  
 -- Nguyen, Ashton      15 ORCA-CA              3:20.54         DQ        
       49.40  1:38.27  2:58.85       DQ                                    
 
Mixed 5 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'        1:41.57    1:50.03         40  
     1) Alger, Jayen L W10              2) Williams, Jack A M12           
     3) Newman, Haley C W13             4) Hussong, Justin M M15          
       32.74  1:00.86  1:26.72  1:50.03                                    
  2 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'      1:52.11    1:52.60         34  
     1) Lee, Halcyon N M9               2) Burt, Sophia K W12             
     3) Nguyen, Ethan M14               4) Hoyt, Clarissa M W15           
       33.04  1:02.25  1:26.25  1:52.60                                    
  3 Orange Regional Competitive Aq-CA  'D'      1:55.98    1:53.30         32  
     1) Flynn, Lucy J W9                2) Koeppen, Makena S W11          
     3) Lemoncito, Tom V M14            4) Lambert, Patrick T M17         
       33.29  1:04.02  1:29.06  1:53.30                                    
  4 Orange Regional Competitive Aq-CA  'C'      1:54.30    1:54.01         30  
     1) Dinh, Jacob Q M9                2) Wharton, Grace K W11           
     3) Sanatar, Joshua C M14           4) Koeppen, Micaela J W15         
       33.56  1:01.37  1:27.22  1:54.01                                    
  5 Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'      1:52.36    1:54.07         28  
     1) O'Connor, Ava D W10             2) Lazaga, Jada M W13             
     3) Birinyi, Caden W M12            4) Dinh, Jason M17                
       34.98  1:02.51  1:30.55  1:54.07                                    
  6 Orange Regional Competitive Aq-CA  'F'      1:58.89    1:59.25         26  
     1) Vo, Gia-Vinh D M10              2) Lee, Troy C M11                
     3) McRoberts, Chanel N W13         4) Zamora, Ivana S W15            
       34.31  1:02.76  1:31.65  1:59.25                                    
  7 Orange Regional Competitive Aq-CA  'H'      2:00.46    1:59.40         24  
     1) McArthur, Amanda M W9           2) Valentin, Sierra E W12         
     3) Lee, Calvin G M13               4) Fan, Darren M17                
       37.05  1:07.98  1:34.61  1:59.40                                    
  8 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'        1:52.41    2:00.34         22  
     1) Williams, Anne L W10            2) Tan, Ray S M11                 
     3) Frady, Natalie A W13            4) Cheng, Miles Y M15             
       34.68  1:08.23  1:37.38  2:00.34                                    
  9 Orange Regional Competitive Aq-CA  'E'      1:58.68    2:00.90         18  
     1) Teger, Chloe H W8               2) De La O, Makena G W11          
     3) De La O, Austin K M13           4) Pena, Nick M16                 
       37.82  1:07.87  1:34.84  2:00.90                                    
 10 Anaheim Aquatics Association-CA  'C'        2:00.72    2:01.69         14  
     1) Nguyen, Tayvin D M9             2) Frondoza, Abigail-Monique M W12
     3) Gonzales, Sky S W14             4) Lappin, Jake J M17             
       38.76  1:08.34  1:39.29  2:01.69                                    
 11 Orange Regional Competitive Aq-CA  'I'      2:02.41    2:02.50         12  
     1) Evans, Alex L M9                2) Rath, Scout K W11              
     3) Dinh, Peter V M13               4) Pacis, Lexi K W15              
       34.41  1:06.88  1:35.04  2:02.50                                    
 12 Orange Regional Competitive Aq-CA  'G'      2:01.49    2:02.60         10  
     1) Birinyi, Brendan M M9           2) Pena, Alex M12                 
     3) Tessitore, Gracie M W13         4) Tierney, Kaitlin A W16         
       33.62  1:02.68  1:32.83  2:02.60                                    
 13 Orange Regional Competitive Aq-CA  'J'      2:03.28    2:02.70          8  
     1) Helffrich, Kaitlyn M W10        2) Goran, Jesse D M12             
     3) Wharton, Ricky M M13            4) Garcia, Jasmine C W15          
       34.90  1:05.03  1:34.96  2:02.70                                    
 14 Orange Regional Competitive Aq-CA  'L'      2:06.56    2:04.26          6  
     1) Stephens, Kayla M W10           2) Marino, Ashley E W14           
     3) Ly, Kenneth K M12               4) Stupin, Caleb S M17            
       41.40  1:10.53  1:39.69  2:04.26                                    
 15 Orange Regional Competitive Aq-CA  'O'      2:11.37    2:08.81          4  
     1) Teger, Carley A W9              2) Cortes, Valerie R W14          
     3) Carlson, John P M11             4) Fascenelli, Phillip J M16      
       36.39  1:09.45  1:41.13  2:08.81                                    
 16 Orange Regional Competitive Aq-CA  'N'      2:09.91    2:09.70          2  
     1) Pena, Sebastian M10             2) Segovia, Emi E W12             
     3) Lemmel, Kelsea G W13            4) Gonzalez, Julien A M15         
       34.46  1:10.22  1:42.41  2:09.70                                    
 17 Anaheim Aquatics Association-CA  'E'        2:09.25    2:09.84        
     1) Burke, Sadie E W10              2) Cheng, Megan Y W13             
     3) Sotelo, Chris A M11             4) Carlson, Mitchell A M15        
       34.80  1:05.45  1:37.71  2:09.84                                    
 18 Anaheim Aquatics Association-CA  'D'        2:07.12    2:11.46        
     1) Nguyen, Tanner D M6             2) Borning, Vance C M11           
     3) Conklin, Grace C W13            4) Kazarian, Kamille E W15        
       41.14  1:11.82  1:41.67  2:11.46                                    
 19 Orange Regional Competitive Aq-CA  'K'      2:07.39    2:12.84        
     1) Foley, Abigail L W10            2) Horton, Hannah C W11           
     3) Nguyen, Jayden M13              4) Fascenelli, Fred W M16         
       40.58  1:16.75  1:45.67  2:12.84                                    
 20 Orange Regional Competitive Aq-CA  'M'      2:11.07    2:15.99        
     1) Lambert, Kristin D W10          2) Hernandez, Sean N M12          
     3) Valentin, Mekala A W14          4) Blanchard, Jeanine W17         
       42.12  1:14.66  1:45.81  2:15.99                                    
 21 Anaheim Aquatics Association-CA  'J'        2:48.09    2:16.92        
     1) Lee, Angie W12                  2) Lee, Evan J M12                
     3) Dadabhoy, Jibril H M8           4) Nguyenphuoc, Michelle P W11    
       31.24  1:06.71  1:41.64  2:16.92                                    
 22 Orange Regional Competitive Aq-CA  'P'      2:14.55    2:20.07        
     1) Garcia, Julia N W10             2) Tran, Anoki C M11              
     3) Hermreck, Jessica M W13         4) Eskander, Chris H M15          
       42.25  1:19.46  1:54.04  2:20.07                                    
 23 Anaheim Aquatics Association-CA  'F'        2:17.16    2:20.21        
     1) Cheshire, Jackson C M9          2) Papp, Samantha M W11           
     3) Daghighi, Nickaan M13           4) Nguyenphuoc, Sandy D W15       
       44.75  1:16.01  1:47.23  2:20.21                                    
 24 Anaheim Aquatics Association-CA  'G'        2:23.30    2:23.68        
     1) Boice, Nicole P W8              2) Nguyen, Viet Q M13             
     3) Sells, Reanne J W12             4) Yu, Bryan M13                  
       36.00  1:21.21  1:48.07  2:23.68                                    
 25 Anaheim Aquatics Association-CA  'I'        2:39.91    2:31.34        
     1) Tristan, Noah E M12             2) Lee, Stephanie L W10           
     3) Bhatt, Anushka N W13            4) Pena, Nicholas G M13           
       31.59  1:15.11  1:54.11  2:31.34                                    
 26 Anaheim Aquatics Association-CA  'K'        2:50.72    2:47.13        
     1) Xing, Leo M8                    2) Calilung, Nadia G W11          
     3) Rivada, Amanda E W12            4) Thomas, Nolan A M12            
       59.08  1:32.75  2:08.35  2:47.13                                    
 27 Anaheim Aquatics Association-CA  'L'        3:04.30    2:47.19        
     1) Xing, Tiger M11                 2) Kramer, Sydney R W8            
     3) Asghar, Shafe M11               4) Boonruang, Porsche W10         
       48.11  1:36.29  2:12.32  2:47.19                                    
 28 Anaheim Aquatics Association-CA  'M'             NT    3:06.97        
     1) Phongdara, Faith M W12          2) Pryana, Brayden J M9           
     3) Phongdara, Hope R W12           4) Zou, Ares M7                   
       53.12  1:33.13  2:28.50  3:06.97                                    
 -- Anaheim Aquatics Association-CA  'H'        2:30.22         DQ        
     1) Lazarit, Zeliyah H W8           2) Thompson, Amery A W11          
     3) Bish, Brendin C M13             4) Bindra, Ryan Jacob P M13       
       37.69  1:14.74  2:05.68       DQ                                    
 
                    Combined Team Scores - Through Event 31                    
 
  1. Orange Regional Competitive Aq     5101   2. Anaheim Aquatics Association       3843
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 31                    
 
  1. Orange Regional Competitive Aq     2222   2. Anaheim Aquatics Association       2160
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 31                     
 
  1. Orange Regional Competitive Aq     2645   2. Anaheim Aquatics Association       1607