FAST RW Champs - Meet Results

FAST RW Champs
1/20/2018 - 1/21/2018
Fullerton, California United States
Updated: 1/21/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to FAST - CA              HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/21/2018 04:37 PM
    2018 CA FAST Spring "RW" Championship SC Meet - 1/20/2018 to 1/21/2018     
          FAST Spring "RW" Championship SC Meet, Sanction #: S18-006           
                                     FAST                                      
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.WHT - Division  
  1 Chiu, Katelyn              6 BREA-CA                24.08      21.75  
  2 Li, Grace                  6 BREA-CA                25.72      21.76  
  3 Glenn, Jessi               6 SWRD-CA                23.60      23.12  
  4 Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA                 26.45      23.33  
  5 Ogilvie, Peyton            5 UN-01-CA                  NT      25.75  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Li, Grace                  6 BREA-CA              1:00.72      54.94  
  2 Chiu, Katelyn              6 BREA-CA                54.60      59.86  
  3 Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA               1:00.54    1:00.59  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glenn, Jessi               6 SWRD-CA                58.23    1:01.15  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA                    NT    2:04.92  
       58.70  2:04.92                                                      
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glenn, Jessi               6 SWRD-CA                26.90      26.72  
  2 Ogilvie, Peyton            5 UN-01-CA                  NT      27.24  
  3 Li, Grace                  6 BREA-CA                28.46      29.10  
  4 Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA                 29.37      29.92  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chiu, Katelyn              6 BREA-CA                57.69    1:00.00  
.WHT - Division  
  1 Li, Grace                  6 BREA-CA              1:04.44    1:01.99  
  2 Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA                 59.77    1:02.08  
  3 Glenn, Jessi               6 SWRD-CA              1:02.06    1:02.76  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA                 35.42      31.76  
  2 Glenn, Jessi               6 SWRD-CA                34.76      35.77  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA               1:15.59         DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glenn, Jessi               6 SWRD-CA                   NT      41.51  
 -- Schaeffer, Teagan          6 MVN-CA                 38.09         DQ  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Chiu, Katelyn              6 BREA-CA              2:05.06         DQ  
     1:00.54                                                               
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                20.03      19.32  
.WHT - Division  
  1 Ninness, Natala            8 ORCA-CA                22.47      20.61  
  2 Hattabaugh, Savannah       8 SWRD-CA                24.62      20.94  
  3 Bradfield, Aria            8 SWRD-CA                   NT      21.37  
  4 Watrous, Anni              8 FAST-CA                   NT      22.17  
  5 Chang, Emi                 7 BREA-CA                25.40      22.39  
  6 Chiu, Serena               8 BREA-CA                22.81      22.54  
  7 Flores, Tatiana            8 FAST-CA                25.86      23.40  
  7 Streeter, Ella             7 MVN-CA                 24.34      23.40  
  9 Entwistle, Courtney        7 MVN-CA                 24.62      23.62  
 10 Kershaw, Sidney            7 CMAC-CA                   NT      25.61  
 11 Truong, Serafina           7 ORCA-CA                28.53      26.18  
 12 Gonzales, Ellie            7 MVN-CA                    NT      26.44  
 13 Williams, Presley          8 CMAC-CA                   NT      26.58  
 14 Want, Teagan               7 MVN-CA                 28.01      26.79  
 15 Offutt, Aubrey             8 CMAC-CA                29.29      27.84  
 16 Cardenas, Sophia           7 CMAC-CA                   NT      34.30  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                43.86      45.95  
  2 Chu, Cara                  7 BREA-CA                46.55      46.83  
  3 Okuno, Allison             8 BREA-CA                45.86      47.72  
.WHT - Division  
  1 Dilao, Lulu                7 MVN-CA                 56.41      46.57  
  2 Bradfield, Aria            8 SWRD-CA                52.67      50.06  
  3 Chiu, Serena               8 BREA-CA                49.24      50.07  
  4 Chang, Emi                 7 BREA-CA                56.62      52.42  
  5 Ninness, Natala            8 ORCA-CA                50.00      52.76  
  6 Hattabaugh, Savannah       8 SWRD-CA                57.56      53.12  
  7 Entwistle, Courtney        7 MVN-CA               1:01.42      53.22  
  8 Flores, Tatiana            8 FAST-CA                   NT      56.01  
  9 Kershaw, Sidney            7 CMAC-CA                   NT      57.17  
 10 Streeter, Ella             7 MVN-CA                 54.92      57.57  
 11 Williams, Presley          8 CMAC-CA                   NT      59.03  
 12 Offutt, Aubrey             8 CMAC-CA                   NT    1:04.15  
 13 Truong, Serafina           7 ORCA-CA              1:05.09    1:04.99  
 14 Want, Teagan               7 MVN-CA               1:07.62    1:05.13  
 15 Gonzales, Ellie            7 MVN-CA                    NT    1:08.49  
 16 Cardenas, Sophia           7 CMAC-CA                   NT    1:18.76  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Cain, Taylor               8 RIPT-CA                41.19      38.98  
.WHT - Division  
  1 Stickney, Gianna           7 SWRD-CA                50.82      49.80  
  2 Bachand, Isla              8 RIPT-CA                51.84      55.95  
  3 Lee, Liliana               7 BREA-CA                52.69      56.29  
  4 Olson, Naomi               7 AAA-CA                    NT    1:06.86  
  5 Le, Lena                   7 RIPT-CA                   NT    1:16.43  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Cain, Taylor               8 RIPT-CA              1:33.93    1:27.28  
       40.79  1:27.28                                                      
  2 Sowers, Anna Claire        8 SWRD-CA              1:32.15    1:31.33  
       40.79  1:31.33                                                      
  3 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA              1:36.38    1:35.90  
.WHT - Division  
  1 Okuno, Allison             8 BREA-CA              1:46.46    1:43.79  
       48.70  1:43.79                                                      
  2 Chiu, Serena               8 BREA-CA                   NT    1:51.70  
       53.72  1:51.70                                                      
  3 Nie, Helen                 8 BREA-CA              1:48.95    1:53.64  
       51.26  1:53.64                                                      
  4 Streeter, Ella             7 MVN-CA               2:06.23    2:04.76  
     1:00.57  2:04.76                                                      
  5 Kershaw, Sidney            7 CMAC-CA                   NT    2:12.79  
     1:01.94  2:12.79                                                      
  6 Truong, Serafina           7 ORCA-CA              2:24.32    2:16.43  
     1:03.13  2:16.43                                                      
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Entwistle, Courtney        7 MVN-CA                 24.92      25.65  
  2 Hattabaugh, Savannah       8 SWRD-CA                23.44      26.60  
  3 Flores, Tatiana            8 FAST-CA                25.66      27.67  
  4 Okuno, Allison             8 BREA-CA                23.12      28.01  
  5 Ninness, Natala            8 ORCA-CA                24.92      28.85  
.WHT - Division  
  1 Watrous, Anni              8 FAST-CA                   NT      24.34  
  2 Chang, Emi                 7 BREA-CA                27.81      24.57  
  3 Bradfield, Aria            8 SWRD-CA                29.31      24.70  
  4 Chiu, Serena               8 BREA-CA                30.14      28.14  
  5 Want, Teagan               7 MVN-CA                 27.67      32.04  
  6 Williams, Presley          8 CMAC-CA                   NT      33.58  
  7 Gonzales, Ellie            7 MVN-CA                    NT      34.63  
  8 Truong, Serafina           7 ORCA-CA                35.99      36.60  
  9 Offutt, Aubrey             8 CMAC-CA                37.62      38.11  
 10 Kershaw, Sidney            7 CMAC-CA                   NT      41.99  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                50.29      50.85  
  2 Chu, Cara                  7 BREA-CA                54.45      57.66  
  3 Flores, Tatiana            8 FAST-CA                56.72      58.38  
  4 Ninness, Natala            8 ORCA-CA                55.43    1:04.43  
 -- Dilao, Lulu                7 MVN-CA                 51.86         DQ  
.WHT - Division  
  1 Bradfield, Aria            8 SWRD-CA              1:04.71      54.16  
  2 Chang, Emi                 7 BREA-CA              1:03.72      55.87  
  3 Watrous, Anni              8 FAST-CA                   NT      56.30  
  4 Chiu, Serena               8 BREA-CA              1:04.96      57.06  
  5 Hattabaugh, Savannah       8 SWRD-CA                   NT      58.81  
  6 Okuno, Allison             8 BREA-CA                58.59    1:01.04  
  7 Streeter, Ella             7 MVN-CA               1:02.07    1:03.84  
  8 Gonzales, Ellie            7 MVN-CA                    NT    1:14.46  
  9 Truong, Serafina           7 ORCA-CA              1:21.98    1:15.71  
 -- Want, Teagan               7 MVN-CA               1:01.33         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wieczorek, Calla           8 SWRD-CA                25.01      25.84  
  2 Sowers, Anna Claire        8 SWRD-CA                25.73      26.31  
  3 Lee, Liliana               7 BREA-CA                28.26      28.77  
  4 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                27.95      30.63  
.WHT - Division  
  1 Streeter, Ella             7 MVN-CA                 28.99      27.66  
  2 Okuno, Allison             8 BREA-CA                30.87      31.01  
  3 Bachand, Isla              8 RIPT-CA                   NT      35.08  
  4 Chiu, Serena               8 BREA-CA                35.66      36.98  
  5 Truong, Serafina           7 ORCA-CA                   NT      37.31  
  6 Olson, Naomi               7 AAA-CA                 41.62      39.01  
 -- Le, Lena                   7 RIPT-CA                   NT         DQ  
 -- Kershaw, Sidney            7 CMAC-CA                   NT         DQ  
 -- Stickney, Gianna           7 SWRD-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sowers, Anna Claire        8 SWRD-CA                55.11      57.08  
  2 Stickney, Gianna           7 SWRD-CA              1:01.00    1:01.86  
  3 Streeter, Ella             7 MVN-CA               1:01.64    1:03.26  
  4 Lee, Liliana               7 BREA-CA              1:01.78    1:06.94  
.WHT - Division  
  1 Nie, Helen                 8 BREA-CA                   NT    1:02.81  
  2 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                   NT    1:03.44  
  3 Okuno, Allison             8 BREA-CA              1:07.89    1:03.48  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wieczorek, Calla           8 SWRD-CA                21.35      22.60  
  2 Sowers, Anna Claire        8 SWRD-CA                22.18      23.38  
.WHT - Division  
  1 Truong, Serafina           7 ORCA-CA                   NT      29.84  
  2 Streeter, Ella             7 MVN-CA                 34.92      32.22  
  3 Chiu, Serena               8 BREA-CA                33.86      32.30  
  4 Olson, Naomi               7 AAA-CA                    NT      47.82  
 -- Le, Lena                   7 RIPT-CA                   NT         DQ  
 -- Bachand, Isla              8 RIPT-CA                32.42         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wieczorek, Calla           8 SWRD-CA                46.61      53.72  
.WHT - Division  
  1 Okuno, Allison             8 BREA-CA                57.33      57.68  
  2 Nie, Helen                 8 BREA-CA                   NT    1:05.08  
  3 Lee, Liliana               7 BREA-CA                   NT    1:14.17  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chu, Cara                  7 BREA-CA              1:55.19    2:01.87  
       58.65  2:01.87                                                      
.WHT - Division  
  1 Okuno, Allison             8 BREA-CA              2:12.73    1:56.47  
       56.51  1:56.47                                                      
  2 Entwistle, Courtney        7 MVN-CA                    NT    2:02.39  
       56.69  2:02.39                                                      
  3 Dilao, Lulu                7 MVN-CA               2:05.74    2:02.77  
     1:00.41  2:02.77                                                      
  4 Streeter, Ella             7 MVN-CA               2:46.25    2:14.58  
 -- Watrous, Anni              8 FAST-CA                   NT         DQ  
       53.32       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chen, Calista             10 BREA-CA                34.54      33.58  
  2 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA                34.36      34.12  
  3 Boice, Nicole              9 AAA-CA                 34.29      34.59  
  4 Teger, Carley             10 ORCA-CA                36.39      35.27  
  5 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                34.30      35.49  
  6 Lazarit, Zeliyah           9 AAA-CA                 35.30      36.02  
  7 Ward, Kalia                9 BREA-CA                35.75      36.51  
  8 Foster, Hailey            10 CMAC-CA                34.57      36.78  
  9 Peregrini, Leah           10 MVN-CA                 36.91      37.06  
 10 Cooper, Elin               9 CMAC-CA                36.37      37.25  
 11 McArthur, Amanda          10 ORCA-CA                35.84      37.56  
.WHT - Division  
  1 Lund, Alexandra            9 MVN-CA                 37.99      34.38  
  2 Vique, Emily              10 MVN-CA                    NT      36.71  
  3 Stephens, Kayla           10 ORCA-CA                38.51      37.01  
  4 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA                    NT      37.23  
  5 Love, Raegan               9 MVN-CA                 40.01      37.32  
  6 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA                37.73      37.64  
  7 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA                39.76      37.72  
  8 Che, Kerry                10 BREA-CA                   NT      37.73  
  9 Lizardo, Trisha           10 SWRD-CA                42.65      37.88  
 10 Bagnol, Cayenne           10 FAST-CA                   NT      38.00  
 11 Denton, Riley              9 ORCA-CA                47.08      38.57  
 12 Bharath, Diya              9 BREA-CA                37.05      38.67  
 13 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                 40.32      38.81  
 14 Guevara, Abby              8 FAST-CA                41.03      38.99  
 15 Entwistle, Abbey          10 MVN-CA                 39.05      39.34  
 16 Smith, Matilde             9 SWRD-CA                38.65      39.38  
 17 Horton, Noelle            10 ORCA-CA                40.77      39.43  
 18 Luo, Samantha             10 BREA-CA                42.71      39.44  
 19 Mott, Milan               10 CMAC-CA                   NT      39.60  
 20 Teger, Chloe               8 ORCA-CA                37.82      39.85  
 21 Borning, Ainsley           9 AAA-CA                 40.23      40.11  
 22 Vivar, Leilani             9 ORCA-CA                41.43      40.23  
 23 Bauer, Allie               9 MVN-CA                 42.73      41.11  
 24 Yardumian, Tessa          10 AAA-CA                 42.29      41.55  
 25 Asar, Leila               10 MVN-CA                 43.51      42.32  
 26 Nelson, Kylie             10 ORCA-CA                   NT      42.85  
 27 Diep, Mikayla              9 RIPT-CA                   NT      43.65  
 28 Wang, Iris                10 AAA-CA                 46.87      43.90  
 29 Zheng, Moran              10 BREA-CA                49.52      44.04  
 30 Ponce, Shani              10 ORCA-CA                45.01      44.23  
 31 Kramer, Sydney             9 AAA-CA                 47.13      45.36  
 32 Kershaw, Sloane           10 CMAC-CA                50.15      45.95  
 33 Kim, Kylie                 9 BREA-CA                   NT      46.20  
 34 Park, Michelle            10 BREA-CA                50.67      47.48  
 35 Vo, Gia Han                9 ORCA-CA                53.91      50.81  
 36 Lara, Liliana              9 ORCA-CA                55.01      51.55  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Flynn, Lucy               10 ORCA-CA              1:16.86    1:13.42  
       34.60  1:13.42                                                      
  2 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              1:14.79    1:16.93  
       36.82  1:16.93                                                      
  3 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA              1:17.88    1:17.03  
       36.00  1:17.03                                                      
  4 McArthur, Amanda          10 ORCA-CA              1:18.48    1:18.07  
       37.77  1:18.07                                                      
  5 Teger, Carley             10 ORCA-CA              1:20.44    1:19.70  
       39.21  1:19.70                                                      
  6 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:20.66    1:22.62  
       40.22  1:22.62                                                      
  7 Boonruang, Panus          10 AAA-CA               1:16.88    1:23.38  
       39.39  1:23.38                                                      
  8 Boice, Nicole              9 AAA-CA               1:15.13    1:26.65  
       39.86  1:26.65                                                      
  9 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:21.13    1:27.70  
       39.99  1:27.70                                                      
.WHT - Division  
  1 Pham, Linh                10 RIPT-CA                   NT    1:19.19  
       39.13  1:19.19                                                      
  2 Peregrini, Leah           10 MVN-CA               1:21.69    1:23.31  
       39.55  1:23.31                                                      
  3 Love, Raegan               9 MVN-CA               1:23.10    1:24.54  
       39.91  1:24.54                                                      
  4 Stephens, Kayla           10 ORCA-CA              1:28.19    1:26.31  
       41.54  1:26.31                                                      
  5 Guevara, Abby              8 FAST-CA              1:30.60    1:26.52  
       41.22  1:26.52                                                      
  6 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA               1:31.91    1:26.53  
  7 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA               1:29.51    1:28.23  
       42.03  1:28.23                                                      
  8 Horton, Noelle            10 ORCA-CA              1:36.58    1:29.33  
  9 Desimone, Grace            9 MVN-CA               1:34.83    1:30.23  
       42.68  1:30.23                                                      
 10 Borning, Ainsley           9 AAA-CA               1:29.30    1:31.12  
       43.59  1:31.12                                                      
 11 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA              1:26.52    1:32.12  
 12 Khattat, Hannah            9 MVN-CA               1:46.09    1:33.57  
 13 Verdugo, Novalee          10 SWRD-CA              1:33.16    1:35.43  
       45.95  1:35.43                                                      
 14 Asar, Leila               10 MVN-CA               1:37.83    1:37.02  
       45.61  1:37.02                                                      
 15 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:54.98    1:37.25  
       46.65  1:37.25                                                      
 16 Yardumian, Tessa          10 AAA-CA               1:38.63    1:39.93  
       46.11  1:39.93                                                      
 17 Wong, Emily               10 BREA-CA              1:36.05    1:40.27  
       47.05  1:40.27                                                      
 18 Bachand, G or Genevieve   10 RIPT-CA              1:35.84    1:40.72  
       47.76  1:40.72                                                      
 19 Denton, Riley              9 ORCA-CA              1:44.03    1:45.95  
       48.48  1:45.95                                                      
 20 Kramer, Sydney             9 AAA-CA               1:39.29    1:46.69  
       49.07  1:46.69                                                      
 21 Park, Michelle            10 BREA-CA              1:56.58    1:48.49  
       47.63  1:48.49                                                      
 22 Lara, Liliana              9 ORCA-CA              1:55.32    1:56.23  
       55.06  1:56.23                                                      
 23 Vo, Gia Han                9 ORCA-CA              2:05.75    2:02.80  
 24 Kershaw, Sloane           10 CMAC-CA              2:04.67    2:05.73  
       51.85  2:05.73                                                      
 -- Nelson, Kylie             10 ORCA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Flynn, Lucy               10 ORCA-CA              2:51.14    2:37.12  
       35.04  1:15.29  1:56.68  2:37.12                                    
  2 Teger, Chloe               8 ORCA-CA              2:56.09    2:57.42  
       42.73  1:29.07  2:15.56  2:57.42                                    
  3 Boice, Nicole              9 AAA-CA               2:52.69    3:04.36  
.WHT - Division  
  1 Novak, Sophia              9 SWRD-CA                   NT    2:36.08  
       35.34  1:16.28  1:57.60  2:36.08                                    
  2 Nguyen, Alexie            10 RIPT-CA                   NT    2:36.98  
       36.23  1:17.13  1:58.65  2:36.98                                    
  3 Burke, Sadie              10 AAA-CA               3:04.73    2:38.44  
       35.67  1:15.80  1:56.27  2:38.44                                    
  4 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA                   NT    2:48.43  
       35.83  1:17.77  2:03.10  2:48.43                                    
  5 Cooper, Elin               9 CMAC-CA              2:59.21    2:52.42  
       38.61  1:23.95  2:10.96  2:52.42                                    
  6 Ward, Kalia                9 BREA-CA              3:05.70    3:01.11  
       41.64  1:28.79  2:17.58  3:01.11                                    
  7 Love, Raegan               9 MVN-CA               3:13.95    3:02.67  
       41.65  1:29.93  2:16.99  3:02.67                                    
  8 Peregrini, Leah           10 MVN-CA               3:13.40    3:03.07  
       38.43  1:24.72  2:14.12  3:03.07                                    
  9 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                    NT    3:07.18  
       40.15  1:25.91  2:16.24  3:07.18                                    
 10 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              3:11.36    3:08.63  
              1:29.87  2:19.76  3:08.63                                    
 11 De Sena, Sydney            9 MVN-CA               3:15.38    3:11.00  
       42.84  1:34.19  2:25.17  3:11.00                                    
 12 Asar, Leila               10 MVN-CA               3:32.68    3:24.53  
       47.06  1:39.31  2:30.57  3:24.53                                    
 13 You, Katelynn              9 AAA-CA               3:35.30    3:41.02  
 14 Castro, Natalie           10 CMAC-CA                   NT    3:55.29  
       52.00           2:53.91  3:55.29                                    
 
Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Teger, Carley             10 ORCA-CA              2:50.05    7:27.96  
       39.14  1:23.26  2:09.05  2:54.16  3:40.81  4:28.18  5:15.01  6:04.02
     6:47.62  7:27.96                                                      
.WHT - Division  
  1 Ogilvie, Riley            10 FAST-CA              6:16.36L   6:56.99  
       36.63  1:18.80  2:00.63  2:44.93  3:28.50  4:11.51  4:54.46  5:37.02
     6:18.81  6:56.99                                                      
  2 Foster, Hailey            10 CMAC-CA                   NT    7:49.56  
       40.30  1:28.41  2:17.14  3:07.50  3:56.92           5:38.32  6:24.19
     7:10.84  7:49.56                                                      
  3 Lund, Alexandra            9 MVN-CA               3:04.75    8:03.58  
              1:32.91  2:22.71  3:11.88  4:02.75  4:53.75  5:42.26  6:31.35
     7:20.79  8:03.58                                                      
  4 De Sena, Sydney            9 MVN-CA               3:15.58    8:27.28  
       41.83  1:32.41  2:24.57  3:17.11  4:10.52           5:55.11  6:48.31
     7:38.79  8:27.28                                                      
  5 Entwistle, Abbey          10 MVN-CA               3:24.51    8:56.81  
       45.80  1:38.14  2:32.35  3:26.55  4:22.59  5:19.47  6:15.63  7:11.14
     8:06.15  8:56.81                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Alexie            10 RIPT-CA                40.55      38.64  
  2 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                40.51      41.46  
  3 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA                40.93      41.98  
  4 McArthur, Amanda          10 ORCA-CA                42.95      42.13  
  5 Bharath, Diya              9 BREA-CA                40.75      42.55  
  6 Stephens, Kayla           10 ORCA-CA                43.79      42.95  
  7 Flynn, Lucy               10 ORCA-CA                42.54      44.31  
  8 Boice, Nicole              9 AAA-CA                 41.50      44.42  
  9 Ward, Kalia                9 BREA-CA                42.89      46.31  
 10 Teger, Carley             10 ORCA-CA                43.58      46.57  
 11 Teger, Chloe               8 ORCA-CA                44.09      47.08  
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Kaitlyn           10 RIPT-CA                   NT      37.39  
  2 Burke, Sadie              10 AAA-CA                    NT      42.04  
  3 Bagnol, Cayenne           10 FAST-CA                54.11L     43.41  
  4 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                 45.50      45.60  
  5 Borning, Ainsley           9 AAA-CA                 47.91      45.74  
  6 Lazarit, Zeliyah           9 AAA-CA                 48.54      45.91  
  7 Vique, Emily              10 MVN-CA                    NT      46.05  
  8 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                45.81      46.08  
  9 Lizardo, Trisha           10 SWRD-CA                   NT      46.12  
 10 Love, Raegan               9 MVN-CA                 47.58      46.59  
 11 Horton, Noelle            10 ORCA-CA                47.55      46.78  
 12 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA                46.43      46.80  
 13 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA                 49.17      47.43  
 14 Bauer, Allie               9 MVN-CA                 49.64      47.54  
 15 Luo, Samantha             10 BREA-CA                47.86      48.36  
 16 Nelson, Kylie             10 ORCA-CA                   NT      48.39  
 17 Guevara, Abby              8 FAST-CA                   NT      48.56  
 18 Yardumian, Tessa          10 AAA-CA                 49.08      48.96  
 19 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA                46.86      49.10  
 20 Mott, Milan               10 CMAC-CA                   NT      49.31  
 21 Asar, Leila               10 MVN-CA                 48.59      50.43  
 22 Wang, Iris                10 AAA-CA                 51.39      50.54  
 23 Che, Kerry                10 BREA-CA                52.41      50.75  
 24 Smith, Matilde             9 SWRD-CA                46.62      50.85  
 25 Diep, Mikayla              9 RIPT-CA                53.17      52.23  
 26 Vivar, Leilani             9 ORCA-CA                48.98      53.21  
 27 Denton, Riley              9 ORCA-CA                48.99      53.58  
 28 Ponce, Shani              10 ORCA-CA                52.12      55.30  
 29 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:02.49      56.17  
 30 Kim, Kylie                 9 BREA-CA                59.39      56.21  
 31 Vo, Gia Han                9 ORCA-CA              1:02.02      57.01  
 32 Kramer, Sydney             9 AAA-CA                 57.21      58.97  
 33 Lara, Liliana              9 ORCA-CA              1:00.77      59.35  
 34 Kershaw, Sloane           10 CMAC-CA              1:03.56    1:00.11  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Pham, Linh                10 RIPT-CA              1:29.51    1:31.52  
       45.64  1:31.52                                                      
  2 Peregrini, Leah           10 MVN-CA               1:31.65    1:32.28  
       44.59  1:32.28                                                      
  3 Teger, Chloe               8 ORCA-CA              1:32.23    1:37.19  
       49.84  1:37.19                                                      
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Kaitlyn           10 RIPT-CA                   NT    1:19.72  
       37.64  1:19.72                                                      
  2 Carley, Mia               10 FAST-CA                   NT    1:26.24  
       41.96  1:26.24                                                      
  3 Teger, Carley             10 ORCA-CA              1:37.08    1:37.53  
       48.75  1:37.53                                                      
  4 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA                    NT    1:38.29  
       48.41  1:38.29                                                      
  5 Desimone, Grace            9 MVN-CA               1:40.60    1:46.46  
       53.69  1:46.46                                                      
  6 You, Katelynn              9 AAA-CA               1:46.86    1:46.66  
  7 Borning, Ainsley           9 AAA-CA               1:41.23    1:47.76  
       51.99  1:47.76                                                      
  8 Yardumian, Tessa          10 AAA-CA               1:48.18    1:49.18  
       53.35  1:49.18                                                      
  9 Asar, Leila               10 MVN-CA               1:43.76    1:49.78  
       53.97  1:49.78                                                      
 10 Verdugo, Novalee          10 SWRD-CA              1:45.22    1:51.32  
       53.84  1:51.32                                                      
 11 Park, Michelle            10 BREA-CA              2:14.99    2:10.99  
     1:02.82  2:10.99                                                      
 12 Kramer, Sydney             9 AAA-CA                    NT    2:12.07  
 -- Le, Kathleen              10 RIPT-CA                   NT         DQ  
     1:10.22       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ogilvie, Riley            10 FAST-CA                45.79      45.00  
  2 Ward, Kalia                9 BREA-CA                46.33      46.26  
  3 Burke, Sadie              10 AAA-CA                 47.32      46.41  
  4 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA                 48.28      47.04  
  5 Cooper, Elin               9 CMAC-CA                46.55      47.33  
  6 Pham, Linh                10 RIPT-CA                48.57      47.79  
  7 De Sena, Sydney            9 MVN-CA                 47.29      48.23  
  8 Boice, Nicole              9 AAA-CA                 46.60      48.76  
  9 Novak, Sophia              9 SWRD-CA                48.68      49.04  
 10 Love, Raegan               9 MVN-CA                 47.93      49.21  
 11 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                48.60      49.50  
 12 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA                49.59      49.70  
.WHT - Division  
  1 Dom, Kennedy               9 FAST-CA                50.04      48.85  
  2 Teger, Chloe               8 ORCA-CA                50.90      50.29  
  3 Zheng, Moran              10 BREA-CA                52.14      51.04  
  4 Guevara, Abby              8 FAST-CA                53.12      52.48  
  5 Borning, Ainsley           9 AAA-CA                 52.93      52.63  
  6 McArthur, Amanda          10 ORCA-CA                50.51      52.93  
  7 Horton, Noelle            10 ORCA-CA                54.05      53.08  
  8 Desimone, Grace            9 MVN-CA                 51.74      53.12  
  9 Stephens, Kayla           10 ORCA-CA                53.47      53.74  
 10 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                 52.25      53.85  
 11 Diep, Mikayla              9 RIPT-CA                57.82      54.25  
 12 Khattat, Hannah            9 MVN-CA                 56.01      54.32  
 13 Denton, Riley              9 ORCA-CA                50.17      54.52  
 14 Asar, Leila               10 MVN-CA                 55.18      55.20  
 15 Verdugo, Novalee          10 SWRD-CA                57.45    1:02.30  
 16 Lara, Liliana              9 ORCA-CA              1:00.88    1:02.98  
 17 Wong, Emily               10 BREA-CA              1:00.27    1:03.12  
 18 Bachand, G or Genevieve   10 RIPT-CA              1:02.39    1:04.17  
 19 Le, Kathleen              10 RIPT-CA                   NT    1:04.55  
 20 Nelson, Kylie             10 ORCA-CA                   NT    1:05.76  
 21 Vo, Gia Han                9 ORCA-CA              1:10.52    1:13.66  
 -- Kershaw, Sloane           10 CMAC-CA                   NT         DQ  
 -- Castro, Natalie           10 CMAC-CA                   NT         DQ  
 -- Kramer, Sydney             9 AAA-CA               1:06.16         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Alexie            10 RIPT-CA              1:43.15    1:35.69  
       46.60  1:35.69                                                      
  2 Lund, Alexandra            9 MVN-CA               1:40.65    1:35.86  
       47.30  1:35.86                                                      
  3 Ogilvie, Riley            10 FAST-CA              1:40.21    1:37.69  
       47.18  1:37.69                                                      
  4 Cooper, Elin               9 CMAC-CA              1:40.13    1:41.78  
       48.53  1:41.78                                                      
  5 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:40.17    1:42.62  
       51.30  1:42.62                                                      
  6 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA               1:41.43    1:43.24  
       49.98  1:43.24                                                      
  7 Love, Raegan               9 MVN-CA               1:45.40    1:47.16  
       52.46  1:47.16                                                      
  8 Smith, Matilde             9 SWRD-CA              1:44.57    1:47.79  
       51.79  1:47.79                                                      
  9 De Sena, Sydney            9 MVN-CA               1:43.79    1:48.80  
       51.02  1:48.80                                                      
 10 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              1:46.40    1:49.93  
       53.06  1:49.93                                                      
.WHT - Division  
  1 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA                   NT    1:38.61  
       47.19  1:38.61                                                      
  2 Bagnol, Cayenne           10 FAST-CA                   NT    1:44.19  
       49.49  1:44.19                                                      
  3 Boice, Nicole              9 AAA-CA               1:50.87    1:47.03  
       50.57  1:47.03                                                      
  4 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:53.72    1:47.07  
       51.18  1:47.07                                                      
  5 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                    NT    1:47.59  
       52.91  1:47.59                                                      
  6 Che, Kerry                10 BREA-CA                   NT    1:48.03  
       53.17  1:48.03                                                      
  7 Guevara, Abby              8 FAST-CA                   NT    1:51.66  
       52.87  1:51.66                                                      
  8 Foster, Hailey            10 CMAC-CA              1:57.51    1:51.72  
       55.96  1:51.72                                                      
  9 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA              1:56.80    1:52.74  
       53.95  1:52.74                                                      
 10 Asar, Leila               10 MVN-CA               1:57.41    1:52.87  
       54.59  1:52.87                                                      
 11 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:58.14    1:52.97  
       52.86  1:52.97                                                      
 12 Lazarit, Zeliyah           9 AAA-CA               1:53.25    1:54.08  
       54.20  1:54.08                                                      
 13 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA               1:50.53    1:55.01  
       57.26  1:55.01                                                      
 14 Teger, Chloe               8 ORCA-CA              1:51.16    1:55.58  
       56.96  1:55.58                                                      
 15 Lizardo, Trisha           10 SWRD-CA                   NT    1:56.71  
       53.50  1:56.71                                                      
 16 Horton, Noelle            10 ORCA-CA              2:02.43    1:56.94  
       58.29  1:56.94                                                      
 17 Ponce, Shani              10 ORCA-CA              1:54.70    1:57.04  
       53.84  1:57.04                                                      
 18 Bharath, Diya              9 BREA-CA              1:56.37    1:57.34  
       55.96  1:57.34                                                      
 19 Mott, Milan               10 CMAC-CA                   NT    1:58.84  
       57.58  1:58.84                                                      
 20 Luo, Samantha             10 BREA-CA              1:57.53    1:59.71  
       59.03  1:59.71                                                      
 21 Borning, Ainsley           9 AAA-CA               2:01.77    2:02.20  
       57.37  2:02.20                                                      
 22 Vique, Emily              10 MVN-CA                    NT    2:02.45  
       57.48  2:02.45                                                      
 23 Bauer, Allie               9 MVN-CA               2:03.65    2:03.76  
       59.62  2:03.76                                                      
 24 Denton, Riley              9 ORCA-CA              1:52.52    2:06.37  
       57.03  2:06.37                                                      
 25 Vivar, Leilani             9 ORCA-CA                   NT    2:07.94  
     1:01.45  2:07.94                                                      
 26 Lara, Liliana              9 ORCA-CA              2:08.84    2:11.49  
 27 Park, Michelle            10 BREA-CA                   NT    2:28.89  
     1:12.12  2:28.89                                                      
 28 Vo, Gia Han                9 ORCA-CA                   NT    2:39.87  
     1:16.06  2:39.87                                                      
 -- Kim, Kylie                 9 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:09.52       DQ                                                      
 -- Wang, Iris                10 AAA-CA               2:00.17         DQ  
       59.89       DQ                                                      
 -- Kramer, Sydney             9 AAA-CA                    NT         DQ  
     1:10.54       DQ                                                      
 -- Nelson, Kylie             10 ORCA-CA                   NT         DQ  
     1:10.91       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Flynn, Lucy               10 ORCA-CA                39.54      37.91  
  2 Novak, Sophia              9 SWRD-CA                39.16      38.25  
  3 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA                41.73      40.91  
  4 McArthur, Amanda          10 ORCA-CA                41.64      41.67  
  5 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA                40.24      42.57  
  6 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA                41.12      45.37  
  7 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                 41.51      46.80  
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Alexie            10 RIPT-CA                42.75      40.32  
  2 Teger, Carley             10 ORCA-CA                42.38      42.05  
  3 Carley, Mia               10 FAST-CA                54.83L     43.03  
  4 Bagnol, Cayenne           10 FAST-CA                   NT      43.26  
  5 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA                43.48      43.35  
  6 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA                    NT      44.16  
  7 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA                45.93      46.51  
  8 Peregrini, Leah           10 MVN-CA                 46.20      46.57  
  9 Horton, Noelle            10 ORCA-CA                54.92      47.36  
 10 De Sena, Sydney            9 MVN-CA                 46.21      47.37  
 11 Guevara, Abby              8 FAST-CA                50.21      49.04  
 12 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                 47.87      50.68  
 12 Borning, Ainsley           9 AAA-CA                 51.19      50.68  
 14 Zheng, Moran              10 BREA-CA                55.24      52.09  
 15 Wong, Emily               10 BREA-CA                49.33      53.44  
 16 You, Katelynn              9 AAA-CA                 52.06      54.40  
 17 Verdugo, Novalee          10 SWRD-CA                56.66      55.54  
 18 Bachand, G or Genevieve   10 RIPT-CA                   NT      58.48  
 19 Diep, Mikayla              9 RIPT-CA              1:13.93    1:02.87  
 20 Le, Kathleen              10 RIPT-CA                   NT    1:08.16  
 21 Lara, Liliana              9 ORCA-CA              1:15.66    1:15.73  
 -- Park, Michelle            10 BREA-CA              1:04.80         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Flynn, Lucy               10 ORCA-CA              1:35.63    1:30.77  
       39.32  1:30.77                                                      
.WHT - Division  
  1 Chen, Calista             10 BREA-CA                   NT    1:27.46  
       38.93  1:27.46                                                      
  2 Burke, Sadie              10 AAA-CA               1:46.16    1:32.31  
       41.95  1:32.31                                                      
  3 Lund, Alexandra            9 MVN-CA               1:45.71    1:35.99  
       46.24  1:35.99                                                      
  4 Teger, Carley             10 ORCA-CA              1:49.95    1:37.29  
       46.15  1:37.29                                                      
  5 Xiao Fang, Elisha         10 MVN-CA                    NT    1:38.27  
       44.84  1:38.27                                                      
  6 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                    NT    1:46.07  
       49.77  1:46.07                                                      
  7 Asar, Leila               10 MVN-CA               1:48.63    1:46.10  
       48.69  1:46.10                                                      
  8 Ward, Kalia                9 BREA-CA                   NT    1:46.31  
       49.34  1:46.31                                                      
  9 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA              1:41.45    1:46.42  
       50.54  1:46.42                                                      
 10 De Sena, Sydney            9 MVN-CA               1:49.73    1:49.90  
       48.07  1:49.90                                                      
 11 Smith, Matilde             9 SWRD-CA                   NT    2:07.26  
       59.36  2:07.26                                                      
 -- Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:52.26         DQ  
       48.74       DQ                                                      
 -- Park, Michelle            10 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:02.75                                                               
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA              1:29.06    1:24.55  
       40.88  1:24.55                                                      
  2 Ogilvie, Riley            10 FAST-CA              1:28.35    1:24.75  
       40.26  1:24.75                                                      
  3 Teger, Carley             10 ORCA-CA              1:28.79    1:29.11  
       43.81  1:29.11                                                      
  4 Dom, Kennedy               9 FAST-CA              1:32.49    1:31.85  
       45.01  1:31.85                                                      
  5 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              1:29.26    1:33.70  
       44.36  1:33.70                                                      
  6 Cooper, Elin               9 CMAC-CA              1:31.31    1:34.73  
       44.68  1:34.73                                                      
  7 McArthur, Amanda          10 ORCA-CA              1:32.44    1:35.57  
       43.96  1:35.57                                                      
  8 Teger, Chloe               8 ORCA-CA              1:34.08    1:36.36  
       49.18  1:36.36                                                      
  9 Ward, Kalia                9 BREA-CA              1:32.05    1:37.45  
       48.85  1:37.45                                                      
.WHT - Division  
  1 Boice, Nicole              9 AAA-CA                    NT    1:30.89  
       43.56  1:30.89                                                      
  2 Love, Raegan               9 MVN-CA               1:36.26    1:35.07  
       46.08  1:35.07                                                      
  3 Bagnol, Cayenne           10 FAST-CA                   NT    1:35.20  
       44.13  1:35.20                                                      
  4 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              1:34.65    1:36.10  
       44.19  1:36.10                                                      
  5 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA               1:40.84    1:36.37  
  6 De Sena, Sydney            9 MVN-CA               1:37.22    1:37.54  
       46.67  1:37.54                                                      
  7 Lambert, Kristin          10 ORCA-CA              1:38.64    1:40.67  
       47.31  1:40.67                                                      
  8 Stephens, Kayla           10 ORCA-CA              1:44.30    1:40.84  
       47.57  1:40.84                                                      
  9 Nelson, Kylie             10 ORCA-CA                   NT    1:43.76  
       46.36  1:43.76                                                      
 10 Horton, Noelle            10 ORCA-CA              1:52.43    1:45.49  
       51.97  1:45.49                                                      
 11 Khattat, Hannah            9 MVN-CA               2:02.12    1:47.87  
       49.74  1:47.87                                                      
 12 Zheng, Moran              10 BREA-CA              1:57.39    1:49.22  
       54.98  1:49.22                                                      
 13 Jaievsky, Tatiana         10 FAST-CA                   NT    1:53.07  
       54.56  1:53.07                                                      
 14 Denton, Riley              9 ORCA-CA              1:52.11    1:56.27  
       57.36  1:56.27                                                      
 15 Wong, Emily               10 BREA-CA                   NT    2:00.08  
       56.31  2:00.08                                                      
 16 Diep, Mikayla              9 RIPT-CA                   NT    2:02.18  
       57.78  2:02.18                                                      
 17 Park, Michelle            10 BREA-CA                   NT    2:09.03  
     1:02.04  2:09.03                                                      
 18 Lara, Liliana              9 ORCA-CA              2:11.83    2:11.15  
     1:08.26  2:11.15                                                      
 19 Vo, Gia Han                9 ORCA-CA                   NT    2:26.12  
     1:07.57  2:26.12                                                      
 -- Guevara, Abby              8 FAST-CA              1:48.23         DQ  
       49.72       DQ                                                      
 -- Desimone, Grace            9 MVN-CA               1:48.39         DQ  
 -- Carley, Mia               10 FAST-CA                   NT         DQ  
       42.90       DQ                                                      
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Foster, Hailey            10 CMAC-CA              3:10.53    3:13.95  
       44.04  1:31.71  2:31.44  3:13.95                                    
  2 Rankin Zelada, Kali        9 FAST-CA              3:12.81    3:21.27  
       46.63  1:36.70  2:42.10  3:21.27                                    
  3 Teger, Chloe               8 ORCA-CA              3:20.84    3:22.02  
       52.52  1:42.74  2:39.44  3:22.02                                    
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Kaitlyn           10 RIPT-CA                   NT    2:46.78  
       36.86  1:19.09  2:10.16  2:46.78                                    
  2 Chen, Calista             10 BREA-CA                   NT    2:53.27  
       36.84  1:20.27  2:10.46  2:53.27                                    
  3 Finnerty, Jayme           10 RIPT-CA                   NT    3:03.46  
       40.69  1:27.49  2:23.65  3:03.46                                    
  4 Boice, Nicole              9 AAA-CA                    NT    3:16.62  
       43.88  1:34.15  2:32.66  3:16.62                                    
  5 Love, Raegan               9 MVN-CA                    NT    3:22.76  
       47.49  1:42.06  2:37.96  3:22.76                                    
  6 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                    NT    3:23.77  
       46.32  1:35.23  2:34.52  3:23.77                                    
  7 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                    NT    3:23.86  
       49.27  1:39.13  2:38.43  3:23.86                                    
  8 De Sena, Sydney            9 MVN-CA               3:32.13    3:26.60  
       49.72  1:39.95  2:39.59  3:26.60                                    
  9 Lessa Fratini, Sofia       9 FAST-CA              3:26.10    3:31.93  
       48.51  1:40.24  2:47.03  3:31.93                                    
 10 Mott, Milan               10 CMAC-CA                   NT    3:41.27  
       44.11  1:43.46  2:50.13  3:41.27                                    
 11 Vivar, Evelyn              9 ORCA-CA                   NT    3:42.02  
       50.99  1:46.64  2:50.25  3:42.02                                    
 12 Bauer, Allie               9 MVN-CA                    NT    3:45.09  
       53.86  1:51.02  2:56.66  3:45.09                                    
 -- McArthur, Amanda          10 ORCA-CA              3:33.68         DQ  
       45.07  1:35.45  2:38.54       DQ                                    
 -- Peregrini, Leah           10 MVN-CA               3:44.63         DQ  
       47.03  1:39.47  2:46.10       DQ                                    
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:27.78    2:35.24  
     1) Teger, Carley 10                2) Teger, Chloe 8                 
     3) Lambert, Kristin 10             4) McArthur, Amanda 10            
             13:20.00             36.94  1:15.98  1:58.30  2:35.24         
  2 Costa Mesa Aquatics Club-CA  'A'                  2:50.00    2:50.70  
     1) Williams, Presley 8             2) Cooper, Elin 9                 
     3) Mott, Milan 10                  4) Foster, Hailey 10              
                                  58.08  1:34.91  2:13.64  2:50.70         
 -- Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'            2:39.83         DQ  
     1) Vivar, Evelyn 9                 2) Horton, Noelle 10              
     3) Vivar, Leilani 9                4) Stephens, Kayla 10             
   :26:40.00:40:00.00             50.02  1:19.49  2:03.74       DQ         
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:48.55    2:47.11  
     1) Teger, Carley 10                2) Lambert, Kristin 10            
     3) Flynn, Lucy 10                  4) McArthur, Amanda 10            
       44.21  1:34.65  2:12.30  2:47.11                                    
  2 Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'            3:06.70    3:05.11  
     1) Stephens, Kayla 10              2) Denton, Riley 9                
     3) Horton, Noelle 10               4) Teger, Chloe 8                 
       43.25  1:45.89  2:26.28  3:05.11                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                32.61      30.59  
  2 Cho, Kristina             11 FAST-CA                31.20      30.90  
  3 Hoang, Hailey             12 RIPT-CA                31.44      31.06  
  4 Nove, Sheridan            11 MVN-CA                 32.37      31.27  
  5 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA                33.50      31.39  
  6 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 31.61      31.53  
  7 Warner, Peyton            12 MVN-CA                 32.58      31.67  
  8 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA                31.32      31.73  
  9 Solares, Sam              11 FAST-CA                30.95      31.90  
 10 Nguyen, Anh               11 RIPT-CA                31.54      32.03  
 11 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                32.67      32.42  
 12 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA                32.04      32.53  
 13 Lee, Olivia               12 RIPT-CA                32.22      33.17  
 14 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                 33.41      33.56  
 15 Gerber, Ava               11 MVN-CA                 33.10      33.66  
 16 O'Connor, Ava             11 ORCA-CA                33.47      33.88  
 17 Barseghian, Ava           11 UN-03-CA               33.15      34.62  
.WHT - Division  
  1 Guevara, Lily             11 FAST-CA                33.84      32.46  
  2 Ka, Flora                 11 FAST-CA                34.96      32.95  
  3 Horton, Hannah            11 ORCA-CA                34.41      33.77  
  4 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                33.66      33.89  
  5 Krogulski, Ania           11 SWRD-CA                   NT      34.07  
  6 Ward, Amaris              11 FAST-CA                37.71      34.11  
  7 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA                33.57      34.13  
  8 Sakurai, Kaylin           11 CMAC-CA                42.41      34.38  
  8 Patel, Sara               11 AAA-CA                 34.77      34.38  
 10 Chow, Nina                11 BREA-CA                34.81      34.58  
 11 Moore, Tawnie             11 BREA-CA                35.42      34.65  
 12 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA                34.18      35.65  
 13 Keeler, McKenna           12 FAST-CA                35.36      35.67  
 14 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA                 35.37      35.89  
 15 Zacarias, Samantha        11 FAST-CA                46.06L     36.24  
 16 Ruiz, Gennevie            12 AAA-CA                 39.95      36.69  
 17 Desimone, Claire          11 MVN-CA                 38.93      37.74  
 18 Ward, Chloe               11 BREA-CA                36.79      38.09  
 19 Schneider, Hayden         11 CMAC-CA                37.99      39.89  
 20 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                 42.29      42.02  
 21 Campos, Jolene            12 ORCA-CA                   NT      43.49  
 22 Samaan, Marmar            11 CMAC-CA                   NT      53.05  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:07.20    1:06.22  
       32.09  1:06.22                                                      
  2 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA              1:07.76    1:06.72  
       31.85  1:06.72                                                      
  3 Hoang, Hailey             12 RIPT-CA              1:07.47    1:07.17  
       32.75  1:07.17                                                      
  4 Papp, Samantha            11 AAA-CA               1:10.22    1:08.23  
       33.32  1:08.23                                                      
  5 Wang, Julia               11 MVN-CA               1:08.86    1:08.28  
       33.21  1:08.28                                                      
  6 Penna, Lucy               11 MVN-CA               1:07.65    1:09.32  
  7 Bharath, Prerna           11 BREA-CA              1:10.73    1:09.70  
       33.37  1:09.70                                                      
  8 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA              1:09.42    1:10.10  
       34.33  1:10.10                                                      
  9 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA              1:09.89    1:10.62  
       33.99  1:10.62                                                      
 10 Solares, Sam              11 FAST-CA              1:11.89    1:10.99  
       33.58  1:10.99                                                      
 11 Warner, Peyton            12 MVN-CA               1:11.07    1:11.04  
       34.87  1:11.04                                                      
 12 Nove, Sheridan            11 MVN-CA               1:10.08    1:11.25  
       33.34  1:11.25                                                      
 13 Li, Emily                 12 BREA-CA              1:10.78    1:11.37  
 14 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:11.60    1:11.45  
       34.24  1:11.45                                                      
 15 Lee, Olivia               12 RIPT-CA              1:12.68    1:13.02  
       34.62  1:13.02                                                      
 16 Brown, Cameron            11 CMAC-CA              1:09.65    1:13.64  
       34.34  1:13.64                                                      
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Anh               11 RIPT-CA              1:15.39    1:11.56  
       33.32  1:11.56                                                      
  2 Suviate, Jovani           12 BREA-CA              1:14.07    1:12.29  
       33.79  1:12.29                                                      
  3 Rivada, Amanda            12 AAA-CA               1:15.41    1:13.25  
       34.67  1:13.25                                                      
  4 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:15.40    1:13.63  
       33.84  1:13.63                                                      
  5 O'Connor, Ava             11 ORCA-CA              1:16.34    1:14.24  
       35.27  1:14.24                                                      
  6 Ka, Flora                 11 FAST-CA              1:15.77    1:14.44  
       35.14  1:14.44                                                      
  7 Mai, Annabelle            12 RIPT-CA              1:13.63    1:14.48  
       34.75  1:14.48                                                      
  8 Camp, Aubrey              11 SWRD-CA              1:13.54    1:14.64  
       34.23  1:14.64                                                      
  9 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA              1:14.50    1:14.67  
       35.18  1:14.67                                                      
 10 Huynh, Kaylee             12 ORCA-CA              1:16.84    1:14.97  
       35.05  1:14.97                                                      
 11 Kaushek, Claire           12 MVN-CA               1:13.51    1:15.53  
       36.70  1:15.53                                                      
 12 Chow, Nina                11 BREA-CA              1:18.70    1:15.56  
       35.45  1:15.56                                                      
 13 Walker, Kennedy           11 CMAC-CA              1:15.45    1:15.76  
       37.57  1:15.76                                                      
 14 Patel, Sara               11 AAA-CA               1:19.15    1:15.95  
       35.96  1:15.95                                                      
 15 Dang, Ella                11 FAST-CA              1:17.77    1:16.11  
       36.24  1:16.11                                                      
 16 Gerber, Ava               11 MVN-CA               1:16.17    1:16.20  
       36.95  1:16.20                                                      
 17 Huynh, Tien               11 MVN-CA               1:15.85    1:16.52  
       36.96  1:16.52                                                      
 18 Segovia, Emi              12 ORCA-CA              1:15.91    1:16.91  
       36.66  1:16.91                                                      
 19 Horton, Hannah            11 ORCA-CA              1:17.54    1:17.64  
       35.94  1:17.64                                                      
 20 Chhour, Elise             11 SWRD-CA              1:22.47    1:17.96  
       36.54  1:17.96                                                      
 21 Jeffries, MJ              12 BREA-CA              1:17.52    1:18.02  
       36.54  1:18.02                                                      
 22 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA              1:22.28    1:18.05  
       35.23  1:18.05                                                      
 23 Greene, Abby              11 CMAC-CA              1:19.25    1:18.57  
       35.88  1:18.57                                                      
 24 Burt, Sam                 11 MVN-CA               1:17.21    1:19.27  
       38.76  1:19.27                                                      
 25 Newman, Helena            11 SWRD-CA              1:24.19    1:19.68  
       36.90  1:19.68                                                      
 26 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA               1:20.71    1:20.56  
       38.67  1:20.56                                                      
 27 Comire, Ella              11 AAA-CA               1:25.68    1:23.68  
       39.19  1:23.68                                                      
 28 Entwistle, Audrey         12 MVN-CA               1:28.28    1:23.78  
       38.96  1:23.78                                                      
 29 Ruiz, Gennevie            12 AAA-CA               1:28.58    1:23.83  
       39.39  1:23.83                                                      
 30 Hashemi, Deyanna          11 MVN-CA               1:25.76    1:25.88  
       39.63  1:25.88                                                      
 31 McClusky-Chavez, Sadie    11 ORCA-CA              1:30.72    1:26.26  
       40.57  1:26.26                                                      
 32 Ward, Chloe               11 BREA-CA              1:23.93    1:27.55  
 33 Mercado, Lily             11 SWRD-CA                   NT    1:27.84  
       41.20  1:27.84                                                      
 34 Vanasopha, Kaylee         12 AAA-CA               1:28.88    1:29.09  
       41.70  1:29.09                                                      
 35 Mai, Katey                11 MVN-CA               1:31.39    1:31.24  
       42.01  1:31.24                                                      
 36 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA               1:34.36    1:33.05  
       44.99  1:33.05                                                      
 37 Campos, Jolene            12 ORCA-CA                   NT    1:33.65  
       44.36  1:33.65                                                      
 38 Strange, Mackenzie        11 MVN-CA               1:38.22    1:36.03  
       44.49  1:36.03                                                      
 39 Ghelfi, Natalie           11 MVN-CA               1:34.89    1:38.02  
 40 Obeso, London             11 BREA-CA              1:37.67    1:39.47  
       45.31  1:39.47                                                      
 41 Goff, EllieMae            12 CMAC-CA                   NT    1:46.53  
       48.69  1:46.53                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 De La O, Makena           11 ORCA-CA              2:29.53    2:18.29  
       32.32  1:07.33  1:42.96  2:18.29                                    
  2 Liva, Bryce               12 FAST-CA              2:25.10    2:21.92  
       33.63  1:09.90  1:46.65  2:21.92                                    
  3 Penna, Lucy               11 MVN-CA               2:27.49    2:26.77  
       34.08  1:12.04  1:50.75  2:26.77                                    
  4 Warner, Peyton            12 MVN-CA               2:34.75    2:32.30  
       34.96  1:14.44  1:54.81  2:32.30                                    
  5 Nove, Sheridan            11 MVN-CA               2:31.50    2:34.88  
       35.31  1:14.81  1:54.64  2:34.88                                    
  6 Springer, Sierra          12 RIPT-CA              2:33.55    2:40.75  
       35.24  1:16.05  1:58.88  2:40.75                                    
  7 Brown, Cameron            11 CMAC-CA              2:31.55    2:54.10  
       36.55  1:20.45  2:08.28  2:54.10                                    
.WHT - Division  
  1 Niko, Genevieve           12 BREA-CA                   NT    2:08.05  
       28.88  1:01.66  1:35.25  2:08.05                                    
  2 Wang, Julia               11 MVN-CA               2:54.84    2:24.32  
       33.09  1:09.64  1:47.78  2:24.32                                    
  3 Kim, Natalie              12 FAST-CA              2:41.53    2:30.65  
       34.22  1:13.62  1:53.93  2:30.65                                    
  4 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA              2:38.26    2:31.18  
       35.31  1:14.67  1:54.71  2:31.18                                    
  5 Coloma, Harmonie          12 SWRD-CA                   NT    2:31.55  
       32.76  1:10.88  1:51.93  2:31.55                                    
  6 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA                   NT    2:34.25  
       34.78  1:14.27  2:34.25                                             
  7 Williams, Anne            11 AAA-CA               2:39.17    2:37.84  
       35.30  1:16.22  1:57.88  2:37.84                                    
  8 Dosier, Charlotte         12 CMAC-CA                   NT    2:40.14  
       34.51  2:40.14                                                      
  9 O'Connor, Ava             11 ORCA-CA              2:44.51    2:44.36  
       36.03  1:19.62  2:03.23  2:44.36                                    
 10 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA              2:45.43    2:51.05  
       36.60  1:20.52  2:06.32  2:51.05                                    
 11 Krogulski, Ania           11 SWRD-CA                   NT    3:03.51  
       35.60  1:24.13  2:13.83  3:03.51                                    
 12 Schneider, Hayden         11 CMAC-CA              3:06.09    3:15.91  
       42.42  1:34.26  2:27.04  3:15.91                                    
 -- Samaan, Marmar            11 CMAC-CA                   NT         DQ  
     1:01.73  2:07.09  3:10.97                                             
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Li, Anna                  12 BREA-CA              6:25.80    5:56.58  
       33.32  1:09.18  1:45.23  2:21.26  2:57.38  3:34.05  4:10.27  4:47.07
     5:22.63  5:56.58                                                      
  2 Flores, Celeste           11 FAST-CA              6:52.00    5:56.93  
       32.38  1:07.91  1:45.52  2:23.68  3:00.33  3:36.24  4:13.25  4:49.21
     5:25.19  5:56.93                                                      
  3 Helton, Ava               12 MVN-CA               6:27.83    6:03.00  
       32.53  1:08.74           2:23.18  2:59.83  3:37.17  4:14.79  4:51.31
     5:27.79  6:03.00                                                      
  4 De La O, Makena           11 ORCA-CA              6:33.09    6:12.18  
       33.50  1:10.81  1:49.24  2:27.48  3:05.02  3:42.91  4:20.00  4:58.69
     5:36.63  6:12.18                                                      
  5 Wharton, Grace            12 ORCA-CA              6:41.17    6:13.95  
       34.22  1:10.83  1:48.76  2:28.05  3:05.58  3:43.86  4:21.65  5:00.60
     5:37.69  6:13.95                                                      
  6 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA              6:31.05    6:21.36  
       35.90  1:14.12                                               5:09.06
     6:21.36                                                               
  7 Valentin, Sierra          12 ORCA-CA              6:35.32    6:25.30  
       34.14  1:11.94  1:50.15  2:29.75  3:09.88  3:49.34  4:28.92  5:08.88
     5:47.48  6:25.30                                                      
  8 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA              6:46.71    6:38.92  
       34.13  1:13.25  1:53.43  2:34.51  3:14.77  3:56.39  4:36.74  5:18.03
     5:58.68  6:38.92                                                      
.WHT - Division  
  1 Tran, Fiona               12 BREA-CA                   NT    5:55.31  
       32.76  1:08.29  1:44.23  2:20.69  2:57.15           4:09.75  4:45.69
     5:21.31  5:55.31                                                      
  2 Guevara, Lily             11 FAST-CA                   NT    6:59.70  
       37.52  1:18.59  2:00.75  2:44.21  3:27.29  4:10.53  4:54.19  5:38.35
     6:20.08  6:59.70                                                      
  3 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA              7:33.23    7:37.97  
       37.10  1:20.31  2:04.44  2:51.08  3:38.14  4:25.66  5:14.53  6:02.78
     6:51.41  7:37.97                                                      
  4 Brown, Cameron            11 CMAC-CA              7:38.49    7:46.71  
       38.33  1:22.76  2:09.99  2:58.39  3:46.21  4:35.03  5:26.47  6:14.42
     7:02.41  7:46.71                                                      
 
Girls 11-12 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Kira            12 CMAC-CA                   NT   12:27.54  
       33.14  1:10.29  1:48.13  2:25.70  3:03.82  3:41.95  4:19.34  4:57.57
     5:34.85  6:13.02  6:50.72  7:28.44  8:06.14  8:43.08  9:21.49 10:00.18
    10:37.93 11:15.89 11:52.21 12:27.54                                    
  2 Burt, Sophia              12 ORCA-CA                   NT   12:51.54  
       34.11  1:13.03  1:52.09  2:30.69  3:10.27  3:49.35  4:28.28  5:07.42
     5:46.53  6:26.22  7:05.76  7:44.85  8:24.13  9:03.20  9:41.92 10:20.31
    10:58.52 11:36.82 12:14.60 12:51.54                                    
 
Girls 11-12 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Kristina             11 FAST-CA                   NT   21:34.50  
       35.58  1:13.66  1:52.84  2:31.60  3:10.90  3:49.75  4:28.78  5:08.35
     5:47.96  6:27.68  7:07.00  7:46.04  8:25.12  9:04.25  9:43.51 10:23.41
    11:02.81 11:42.35 12:22.11 13:02.31 13:42.23 14:21.86 15:01.19 15:41.03
    16:20.94 17:00.30 17:40.26 18:19.96 18:59.70 19:38.90 20:17.44 20:56.28
    21:34.50
  2 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA                   NT   21:43.60  
       36.01  1:15.59  1:55.14  2:34.47  3:14.76  3:54.40  4:34.07  5:13.73
     5:53.57  6:33.25  7:13.43  7:53.12  8:33.18  9:13.13  9:52.48 10:32.40
    11:11.74 11:51.90 12:32.30 13:12.48 13:52.72 14:32.60 15:12.84 15:52.26
    16:31.84 17:11.80 17:51.61 18:31.59 19:11.28 19:49.46 20:28.21 21:07.07
    21:43.60
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Anderson, Kira            12 CMAC-CA                36.72      35.38  
  2 Liva, Bryce               12 FAST-CA                36.28      35.63  
  3 Bharath, Prerna           11 BREA-CA                37.05      36.77  
  4 Wang, Julia               11 MVN-CA                 37.20      37.08  
  5 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                36.69      37.17  
  6 Nove, Sheridan            11 MVN-CA                 38.15      37.23  
  7 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                36.43      37.60  
  8 Baggao, Erianna           12 MVN-CA                 36.72      37.74  
  9 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 36.45      37.94  
 10 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA                37.59      37.99  
 11 Brown, Cameron            11 CMAC-CA                38.49      38.00  
 12 Gerber, Ava               11 MVN-CA                 38.90      38.01  
 13 Li, Emily                 12 BREA-CA                37.10      38.15  
 14 Chang, Charlize           11 ORCA-CA                38.19      38.37  
 15 Kaushek, Claire           12 MVN-CA                 37.98      38.55  
 16 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 37.92      38.56  
 17 Hollis, Giselle           11 MVN-CA                 37.62      38.60  
 18 Mai, Annabelle            12 RIPT-CA                37.97      38.64  
 19 Wang, Amy                 12 BREA-CA                37.69      38.92  
 20 Camp, Aubrey              11 SWRD-CA                37.77      38.97  
 21 Patel, Sara               11 AAA-CA                 38.15      39.14  
 22 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                39.30      39.25  
 23 Solares, Sam              11 FAST-CA                38.67      39.37  
 24 Huynh, Kaylee             12 ORCA-CA                39.16      39.59  
 25 Warner, Peyton            12 MVN-CA                 38.84      40.34  
 26 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA                38.48      40.52  
 27 Nguyen, Anh               11 RIPT-CA                39.57      40.99  
.WHT - Division  
  1 Cho, Kristina             11 FAST-CA                   NT      36.36  
  2 Chow, Nina                11 BREA-CA                40.57      38.73  
  3 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                39.67      39.49  
  4 Williams, Anne            11 AAA-CA                 40.45      40.23  
  5 O'Connor, Ava             11 ORCA-CA                39.74      40.31  
  6 Barseghian, Ava           11 UN-03-CA               43.89      40.33  
  7 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA                 41.80      40.70  
  8 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                 41.67      40.90  
  9 Horton, Hannah            11 ORCA-CA                40.86      41.20  
 10 Segovia, Emi              12 ORCA-CA                42.60      42.08  
 11 Comire, Ella              11 AAA-CA                 40.51      42.10  
 12 Chhour, Elise             11 SWRD-CA                43.26      43.88  
 13 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                44.33      44.06  
 14 Foley, Abigail            11 ORCA-CA                47.15      44.37  
 15 Greene, Abby              11 CMAC-CA                44.46      45.40  
 16 Vanasopha, Kaylee         12 AAA-CA                 52.39      45.44  
 17 Entwistle, Audrey         12 MVN-CA                 44.82      45.65  
 18 Newman, Helena            11 SWRD-CA                44.84      45.86  
 19 Ruiz, Gennevie            12 AAA-CA                    NT      45.91  
 20 Ward, Chloe               11 BREA-CA                45.29      46.34  
 21 Walker, Kennedy           11 CMAC-CA                44.51      46.39  
 22 McClusky-Chavez, Sadie    11 ORCA-CA                47.84      46.59  
 23 Mercado, Lily             11 SWRD-CA                43.63      46.66  
 24 Hashemi, Deyanna          11 MVN-CA                 48.68      47.21  
 25 Mai, Katey                11 MVN-CA                 49.11      50.17  
 26 Obeso, London             11 BREA-CA                54.48      51.94  
 27 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                 49.15      52.36  
 28 Campos, Jolene            12 ORCA-CA                   NT      57.58  
 -- Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA                43.41         DQ  
 -- Ka, Flora                 11 FAST-CA                40.14         DQ  
 -- Burt, Sam                 11 MVN-CA                 42.81         DQ  
 -- Strange, Mackenzie        11 MVN-CA                 53.23         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 De La O, Makena           11 ORCA-CA              1:19.70    1:16.39  
       36.61  1:16.39                                                      
  2 Hoang, Hailey             12 RIPT-CA              1:17.98    1:17.96  
       38.00  1:17.96                                                      
  3 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:23.74    1:19.60  
  4 Gerber, Ava               11 MVN-CA               1:22.56    1:21.08  
       40.01  1:21.08                                                      
  5 Lee, Olivia               12 RIPT-CA              1:20.99    1:21.21  
       40.03  1:21.21                                                      
  6 Hollis, Giselle           11 MVN-CA               1:23.28    1:21.22  
       40.27  1:21.22                                                      
  7 Nove, Sheridan            11 MVN-CA               1:21.71    1:21.37  
       39.83  1:21.37                                                      
  8 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:24.29    1:21.87  
       39.83  1:21.87                                                      
  9 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:21.51    1:22.34  
 10 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:22.64    1:22.86  
       40.08  1:22.86                                                      
 11 Patel, Sara               11 AAA-CA               1:24.00    1:23.30  
       40.19  1:23.30                                                      
 12 Solares, Sam              11 FAST-CA              1:25.06    1:25.60  
       41.08  1:25.60                                                      
 13 Lin, Amy                  11 ORCA-CA              1:25.07    1:27.62  
 14 Brown, Cameron            11 CMAC-CA              1:25.17    1:32.18  
       43.65  1:32.18                                                      
 -- Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              1:24.08         DQ  
       40.47       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Warner, Peyton            12 MVN-CA               1:26.88    1:24.08  
       41.99  1:24.08                                                      
  2 Nguyen, Anh               11 RIPT-CA              1:30.48    1:26.13  
       41.45  1:26.13                                                      
  3 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA               1:32.24    1:29.33  
       44.12  1:29.33                                                      
  4 O'Connor, Ava             11 ORCA-CA              1:30.46    1:29.93  
       43.32  1:29.93                                                      
  5 Dosier, Charlotte         12 CMAC-CA              1:26.70    1:31.46  
       44.40  1:31.46                                                      
  6 Desimone, Claire          11 MVN-CA               1:36.45    1:36.22  
       46.66  1:36.22                                                      
  7 Sakurai, Kaylin           11 CMAC-CA              1:41.71    1:38.68  
       46.77  1:38.68                                                      
  8 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA              1:30.67    1:39.04  
       49.46  1:39.04                                                      
  9 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA               1:50.16    1:46.03  
       51.06  1:46.03                                                      
 10 Campos, Jolene            12 ORCA-CA                   NT    2:00.36  
       58.99  2:00.36                                                      
 -- Keeler, McKenna           12 FAST-CA                   NT         DQ  
       46.19       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 De La O, Makena           11 ORCA-CA              2:52.31    2:47.86  
       38.52  1:21.86  2:07.16  2:47.86                                    
  2 Springer, Sierra          12 RIPT-CA              2:58.66    2:48.67  
       40.07  1:22.92  2:06.44  2:48.67                                    
  3 Lee, Olivia               12 RIPT-CA              2:52.22    2:48.94  
       40.67  1:23.14  2:07.38  2:48.94                                    
  4 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA              2:47.76    2:50.28  
       41.94  1:25.34  2:08.62  2:50.28                                    
  5 Huynh, Tien               11 MVN-CA               2:52.04    2:53.49  
       43.21  1:28.68  2:12.08  2:53.49                                    
  6 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              2:56.06    2:53.85  
       41.22  1:25.23  2:10.34  2:53.85                                    
  7 Nove, Sheridan            11 MVN-CA               2:57.70    2:55.20  
       42.31  1:28.31  2:14.40  2:55.20                                    
 -- Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA               3:00.74         DQ  
       43.14       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA                   NT    2:40.50  
       36.85  1:17.70  1:58.66  2:40.50                                    
  2 Liva, Bryce               12 FAST-CA                   NT    2:47.10  
       39.07  1:20.25  2:04.32  2:47.10                                    
  3 Solares, Sam              11 FAST-CA                   NT    2:58.12  
       40.76  1:25.67  2:12.10  2:58.12                                    
  4 Baggao, Erianna           12 MVN-CA               3:19.79    2:59.47  
       42.17  1:27.69  2:14.51  2:59.47                                    
  5 Brown, Cameron            11 CMAC-CA              3:15.04    3:07.67  
       39.92  1:27.49  2:18.92  3:07.67                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA                42.52      39.37  
  2 Cho, Kristina             11 FAST-CA                40.93      40.78  
  3 Flores, Celeste           11 FAST-CA                42.70      40.81  
  4 Penna, Lucy               11 MVN-CA                 41.56      40.98  
  5 De La O, Makena           11 ORCA-CA                42.59      41.15  
  6 Chow, Nina                11 BREA-CA                40.87      42.12  
  7 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                 41.54      42.18  
  8 Krishnan, Anna            12 FAST-CA                42.36      42.70  
  9 Li, Emily                 12 BREA-CA                41.26      42.78  
 10 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                43.08      43.15  
 11 Kaushek, Claire           12 MVN-CA                 42.22      43.16  
 12 Valentin, Sierra          12 ORCA-CA                41.62      43.42  
 13 Wang, Amy                 12 BREA-CA                41.68      43.64  
 14 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                 42.57      44.02  
 15 Liva, Bryce               12 FAST-CA                43.56      44.13  
 16 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 42.65      44.21  
 17 Chang, Charlize           11 ORCA-CA                42.36      44.54  
 18 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                43.44      44.59  
 19 Hollis, Giselle           11 MVN-CA                 41.72      46.47  
 20 Solares, Sam              11 FAST-CA                43.31      46.66  
.WHT - Division  
  1 Nove, Sheridan            11 MVN-CA                 44.83      42.42  
  2 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA                46.69      45.02  
  3 Patel, Sara               11 AAA-CA                 45.64      45.48  
  4 Foley, Abigail            11 ORCA-CA                45.01      45.50  
  5 Lee, Olivia               12 RIPT-CA                45.09      45.68  
  6 Horton, Hannah            11 ORCA-CA                47.47      45.70  
  7 Baggao, Erianna           12 MVN-CA                 45.27      45.91  
  8 Huynh, Kaylee             12 ORCA-CA                54.23      45.93  
  9 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA                48.53      46.10  
 10 Williams, Anne            11 AAA-CA                 44.83      46.11  
 10 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA                45.79      46.11  
 12 Jeffries, MJ              12 BREA-CA                46.03      46.43  
 13 Gerber, Ava               11 MVN-CA                 45.60      46.53  
 14 McClusky-Chavez, Sadie    11 ORCA-CA                48.17      46.69  
 15 Barseghian, Ava           11 UN-03-CA               45.20      47.13  
 16 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA                 47.99      48.29  
 17 Strange, Mackenzie        11 MVN-CA                 49.77      48.71  
 18 Ward, Chloe               11 BREA-CA                48.40      49.36  
 19 O'Connor, Ava             11 ORCA-CA                50.33      50.44  
 20 Entwistle, Audrey         12 MVN-CA                 48.76      50.83  
 21 Walker, Kennedy           11 CMAC-CA                49.88      51.10  
 22 Mai, Katey                11 MVN-CA                 55.25      51.12  
 23 Segovia, Emi              12 ORCA-CA                50.39      52.33  
 24 Hashemi, Deyanna          11 MVN-CA                 54.41      57.33  
 25 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                 58.11      57.81  
 26 Ghelfi, Natalie           11 MVN-CA                    NT      58.43  
 27 Obeso, London             11 BREA-CA              1:01.35      58.85  
 28 Campos, Jolene            12 ORCA-CA                   NT      59.58  
 29 Ruiz, Gennevie            12 AAA-CA                    NT      59.59  
 -- Dang, Ella                11 FAST-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Burt, Sophia              12 ORCA-CA              1:28.92    1:24.66  
       40.11  1:24.66                                                      
  2 Lahey, Nikki              11 FAST-CA              1:35.34    1:24.80  
       40.48  1:24.80                                                      
  3 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:28.98    1:25.98  
       40.10  1:25.98                                                      
  4 Penna, Lucy               11 MVN-CA               1:34.03    1:28.50  
       42.61  1:28.50                                                      
  5 Chow, Nina                11 BREA-CA              1:30.21    1:30.28  
       43.17  1:30.28                                                      
  6 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:32.60    1:30.29  
       42.68  1:30.29                                                      
  7 Dosier, Charlotte         12 CMAC-CA              1:36.76    1:31.83  
       43.39  1:31.83                                                      
  8 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:32.90    1:32.81  
       42.44  1:32.81                                                      
  9 Valentin, Sierra          12 ORCA-CA              1:33.64    1:33.36  
       44.47  1:33.36                                                      
 10 Rivada, Amanda            12 AAA-CA               1:35.20    1:33.74  
       43.53  1:33.74                                                      
 11 Hollis, Giselle           11 MVN-CA               1:28.93    1:33.91  
       45.83  1:33.91                                                      
 12 Wang, Amy                 12 BREA-CA              1:31.96    1:35.03  
       44.63  1:35.03                                                      
.WHT - Division  
  1 Lin, Amy                  11 ORCA-CA              1:44.99    1:29.79  
       43.26  1:29.79                                                      
  2 Anderson, Kira            12 CMAC-CA                   NT    1:29.84  
       42.64  1:29.84                                                      
  3 Coloma, Harmonie          12 SWRD-CA                   NT    1:30.22  
       41.05  1:30.22                                                      
  4 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                   NT    1:34.26  
       43.99  1:34.26                                                      
  5 Desimone, Claire          11 MVN-CA               1:47.27    1:39.24  
       48.01  1:39.24                                                      
  6 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA              1:39.54    1:39.97  
       47.73  1:39.97                                                      
  7 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA               1:44.97    1:40.92  
       47.90  1:40.92                                                      
  8 Horton, Hannah            11 ORCA-CA              1:41.93    1:41.69  
       48.25  1:41.69                                                      
  9 Sakurai, Kaylin           11 CMAC-CA              1:56.03    1:41.82  
       49.00  1:41.82                                                      
 10 Patel, Sara               11 AAA-CA               1:48.04    1:43.09  
       47.28  1:43.09                                                      
 11 Ward, Amaris              11 FAST-CA              1:54.50    1:47.00  
       49.73  1:47.00                                                      
 12 Schneider, Hayden         11 CMAC-CA              1:51.98    1:53.07  
       51.42  1:53.07                                                      
 13 Campos, Jolene            12 ORCA-CA                   NT    2:07.04  
       59.75  2:07.04                                                      
 -- Samaan, Marmar            11 CMAC-CA                   NT         DQ  
     1:00.29       DQ                                                      
 -- Zacarias, Samantha        11 FAST-CA              2:05.54L        DQ  
       45.57       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hoang, Hailey             12 RIPT-CA              3:11.55    3:07.84  
       44.03  1:32.54  2:21.37  3:07.84                                    
  2 Li, Emily                 12 BREA-CA              3:09.36    3:10.70  
       44.72  1:31.28  2:21.53  3:10.70                                    
  3 Valentin, Sierra          12 ORCA-CA              3:20.33    3:18.66  
       45.17  1:34.88  2:27.01  3:18.66                                    
  4 Wharton, Grace            12 ORCA-CA              3:16.72    3:18.80  
       45.98  1:36.72  2:29.03  3:18.80                                    
.WHT - Division  
  1 Burt, Sophia              12 ORCA-CA                   NT    2:59.30  
       41.07  1:27.37  2:13.87  2:59.30                                    
  2 Anderson, Kira            12 CMAC-CA                   NT    3:03.85  
       42.39  1:29.09  2:16.40  3:03.85                                    
  3 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                   NT    3:09.42  
       43.66  1:30.89  2:20.66  3:09.42                                    
  4 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                    NT    3:23.74  
       44.26  1:34.37  2:28.85  3:23.74                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Penna, Lucy               11 MVN-CA                 34.88      32.75  
  2 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA                34.47      32.82  
  3 Lahey, Nikki              11 FAST-CA                34.35      33.74  
  4 Hollis, Giselle           11 MVN-CA                 34.46      34.47  
  5 Papp, Samantha            11 AAA-CA                 35.18      35.88  
  6 Williams, Anne            11 AAA-CA                 36.26      35.96  
  7 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA                36.82      36.00  
  8 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA                35.59      36.34  
  9 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA                34.96      36.45  
 10 Gerber, Ava               11 MVN-CA                 35.98      36.64  
 11 Brown, Cameron            11 CMAC-CA                35.02      36.81  
 12 Horton, Hannah            11 ORCA-CA                36.68      38.41  
.WHT - Division  
  1 Wang, Julia               11 MVN-CA                 38.38      33.37  
  2 Lin, Amy                  11 ORCA-CA                37.94      37.05  
  3 Guevara, Lily             11 FAST-CA                37.46      37.79  
  4 Barseghian, Ava           11 UN-03-CA               37.60      37.95  
  5 Solares, Sam              11 FAST-CA                41.78      38.27  
  6 Nelson, Lena-Mae          11 ORCA-CA                38.14      38.83  
  7 Mai, Annabelle            12 RIPT-CA                38.35      38.85  
  8 Moore, Tawnie             11 BREA-CA                40.84      38.89  
  9 Wang, Amy                 12 BREA-CA                37.45      39.24  
 10 Chow, Nina                11 BREA-CA                44.67      39.68  
 11 Suviate, Jovani           12 BREA-CA                42.83      41.99  
 12 Sakurai, Kaylin           11 CMAC-CA                46.52      43.42  
 13 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA                 45.62      44.54  
 14 Rhodes, Leyla             11 AAA-CA                 49.58      44.77  
 15 Ward, Amaris              11 FAST-CA                47.54      44.92  
 16 Ward, Chloe               11 BREA-CA                40.65      44.94  
 17 Ruiz, Gennevie            12 AAA-CA                    NT      47.30  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA              1:20.53    1:14.82  
       34.62  1:14.82                                                      
  2 Cho, Kristina             11 FAST-CA              1:16.58    1:15.53  
       35.54  1:15.53                                                      
  3 Lustyk, Peyton            12 FAST-CA              1:19.41    1:16.57  
       34.20  1:16.57                                                      
  4 Liva, Bryce               12 FAST-CA              1:22.48    1:16.94  
       36.49  1:16.94                                                      
  5 Helton, Ava               12 MVN-CA               1:21.13    1:17.86  
       37.32  1:17.86                                                      
  6 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              1:22.20    1:18.26  
       37.35  1:18.26                                                      
  7 Papp, Samantha            11 AAA-CA               1:21.21    1:20.72  
       37.51  1:20.72                                                      
  8 Hollis, Giselle           11 MVN-CA               1:17.67    1:22.87  
       38.03  1:22.87                                                      
  9 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA              1:18.53    1:23.54  
       38.47  1:23.54                                                      
 10 Penna, Lucy               11 MVN-CA               1:20.51    1:24.21  
       39.20  1:24.21                                                      
.WHT - Division  
  1 Wang, Julia               11 MVN-CA               1:25.77    1:15.24  
       35.43  1:15.24                                                      
  2 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:29.59    1:20.89  
       36.99  1:20.89                                                      
  3 Rivada, Amanda            12 AAA-CA                    NT    1:24.41  
       37.77  1:24.41                                                      
  4 Jeffries, MJ              12 BREA-CA              1:27.94    1:25.60  
       38.96  1:25.60                                                      
  5 Gerber, Ava               11 MVN-CA               1:38.54    1:25.93  
       40.79  1:25.93                                                      
  6 Wharton, Grace            12 ORCA-CA              1:24.86    1:26.15  
       38.93  1:26.15                                                      
  7 Williams, Anne            11 AAA-CA               1:23.96    1:26.20  
       38.50  1:26.20                                                      
  8 Huynh, Tien               11 MVN-CA               1:34.72    1:27.10  
       39.33  1:27.10                                                      
  9 Chang, Charlize           11 ORCA-CA              1:30.38    1:29.22  
       39.97  1:29.22                                                      
 10 Warner, Peyton            12 MVN-CA               1:32.66    1:30.55  
       42.53  1:30.55                                                      
 11 Mai, Annabelle            12 RIPT-CA              1:36.02    1:32.09  
       41.54  1:32.09                                                      
 12 Springer, Sierra          12 RIPT-CA                   NT    1:33.45  
       41.12  1:33.45                                                      
 13 Barseghian, Ava           11 UN-03-CA                  NT    1:33.95  
       43.00  1:33.95                                                      
 14 Dang, Ella                11 FAST-CA              1:34.16    1:38.13  
       43.29  1:38.13                                                      
 15 Walker, Kennedy           11 CMAC-CA              1:37.25    1:41.23  
       46.55  1:41.23                                                      
 16 Ward, Chloe               11 BREA-CA              1:38.38    1:41.70  
       44.52  1:41.70                                                      
 17 Foley, Abigail            11 ORCA-CA              1:54.70    1:42.02  
       47.20  1:42.02                                                      
 18 Ghelfi, Natalie           11 MVN-CA                    NT    1:54.68  
       53.35  1:54.68                                                      
 19 Burt, Sam                 11 MVN-CA                    NT    1:58.21  
       48.21  1:58.21                                                      
 20 Mai, Katey                11 MVN-CA                    NT    2:01.32  
       54.87  2:01.32                                                      
 21 Strange, Mackenzie        11 MVN-CA                    NT    2:03.63  
       58.55  2:03.63                                                      
 -- Kaushek, Claire           12 MVN-CA               1:32.75         DQ  
       45.88       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burt, Sophia              12 ORCA-CA                   NT    2:37.09  
       35.12  1:15.85  1:57.49  2:37.09                                    
  2 Anderson, Kira            12 CMAC-CA                   NT    2:51.50  
       35.73  1:18.97  2:05.66  2:51.50                                    
  3 Lahey, Nikki              11 FAST-CA                   NT    3:00.18  
       35.84  1:22.40  2:11.01  3:00.18                                    
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hoang, Hailey             12 RIPT-CA              1:19.01    1:16.70  
       36.61  1:16.70                                                      
  2 Valentin, Sierra          12 ORCA-CA              1:18.30    1:17.87  
       34.95  1:17.87                                                      
  3 Liva, Bryce               12 FAST-CA              1:18.35    1:18.27  
       36.89  1:18.27                                                      
  4 Sandoke, Mercy            11 FAST-CA              1:17.88    1:18.62  
       36.89  1:18.62                                                      
  5 Matsumoto, Miki           11 BREA-CA              1:21.73    1:19.05  
       37.54  1:19.05                                                      
  6 Papp, Samantha            11 AAA-CA               1:21.83    1:19.48  
       37.10  1:19.48                                                      
  7 Okuno, Lindsey            11 BREA-CA              1:19.73    1:19.65  
       37.07  1:19.65                                                      
  8 Timmerman, Elizabeth      12 FAST-CA              1:19.21    1:20.01  
       37.85  1:20.01                                                      
  9 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              1:20.30    1:20.30  
       38.63  1:20.30                                                      
 10 Warner, Peyton            12 MVN-CA               1:21.85    1:20.31  
       39.89  1:20.31                                                      
 11 Nguyen, Anh               11 RIPT-CA              1:22.53    1:20.66  
       39.31  1:20.66                                                      
 12 Nove, Sheridan            11 MVN-CA               1:24.20    1:22.00  
       38.12  1:22.00                                                      
 13 Krishnan, Anna            12 FAST-CA              1:23.04    1:22.09  
       37.63  1:22.09                                                      
 14 Lee, Olivia               12 RIPT-CA              1:23.93    1:22.97  
       39.66  1:22.97                                                      
 15 Guevara, Lily             11 FAST-CA              1:23.28    1:23.27  
       40.20  1:23.27                                                      
 16 Solares, Sam              11 FAST-CA              1:23.68    1:24.00  
       38.38  1:24.00                                                      
 17 Williams, Anne            11 AAA-CA               1:22.24    1:24.05  
       39.22  1:24.05                                                      
 -- Springer, Sierra          12 RIPT-CA              1:22.65         DQ  
.WHT - Division  
  1 Coloma, Harmonie          12 SWRD-CA                   NT    1:17.06  
       34.37  1:17.06                                                      
  2 Lin, Amy                  11 ORCA-CA              1:28.30    1:20.09  
       36.87  1:20.09                                                      
  3 Chow, Nina                11 BREA-CA              1:27.19    1:20.66  
       38.01  1:20.66                                                      
  4 Rivada, Amanda            12 AAA-CA               1:27.06    1:23.08  
       39.77  1:23.08                                                      
  5 Dosier, Charlotte         12 CMAC-CA                   NT    1:24.45  
       40.31  1:24.45                                                      
  6 Gerber, Ava               11 MVN-CA               1:26.03    1:24.98  
       39.49  1:24.98                                                      
  7 Dauncey, Daniella         12 CMAC-CA              1:26.42    1:25.92  
       40.59  1:25.92                                                      
  8 Barseghian, Ava           11 UN-03-CA             1:29.95    1:27.51  
       42.97  1:27.51                                                      
  9 Suviate, Jovani           12 BREA-CA              1:29.59    1:28.62  
       41.14  1:28.62                                                      
 10 Moore, Tawnie             11 BREA-CA              1:30.95    1:33.34  
       41.66  1:33.34                                                      
 11 Ward, Chloe               11 BREA-CA              1:31.60    1:33.48  
       45.00  1:33.48                                                      
 12 Desimone, Claire          11 MVN-CA               1:35.27    1:33.92  
       44.89  1:33.92                                                      
 13 Brown, Cameron            11 CMAC-CA                   NT    1:41.57  
       40.63  1:41.57                                                      
 14 Schneider, Hayden         11 CMAC-CA              1:42.75    1:47.33  
       50.75  1:47.33                                                      
 -- Ruiz, Gennevie            12 AAA-CA                    NT         DQ  
       44.62                                                               
 -- Samaan, Marmar            11 CMAC-CA                   NT         DQ  
     1:01.89       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Flores, Celeste           11 FAST-CA              2:49.89    2:34.33  
                       2:00.72  2:34.33                                    
  2 Wang, Julia               11 MVN-CA               2:46.46    2:41.47  
       36.06  1:20.18  2:05.98  2:41.47                                    
  3 Hollis, Giselle           11 MVN-CA               2:46.82    2:47.23  
       36.60  1:20.86  2:10.84  2:47.23                                    
  4 Warner, Peyton            12 MVN-CA               2:54.98    2:50.80  
       39.44  1:24.86  2:12.49  2:50.80                                    
  5 Wollnik, Cassidy          11 FAST-CA              2:57.09    2:52.72  
       38.19  1:22.31  2:14.88  2:52.72                                    
  6 Chow, Nina                11 BREA-CA              2:57.80    2:53.31  
       40.58  1:24.16  2:13.06  2:53.31                                    
  7 Huynh, Tien               11 MVN-CA               2:57.10    2:56.26  
       39.78  1:24.84  2:15.38  2:56.26                                    
  8 Bharath, Prerna           11 BREA-CA              2:54.64    2:56.85  
       42.26  1:26.25  2:19.23  2:56.85                                    
  9 Guevara, Lily             11 FAST-CA              2:56.14    2:59.13  
       40.09  1:30.39  2:19.87  2:59.13                                    
.WHT - Division  
  1 Niko, Genevieve           12 BREA-CA                   NT    2:43.90  
       31.41  1:09.16  2:02.34  2:43.90                                    
  2 Springer, Sierra          12 RIPT-CA                   NT    2:55.30  
       38.93  1:22.14  2:14.14  2:55.30                                    
  3 Chang, Charlize           11 ORCA-CA              3:10.12    2:58.55  
       39.23  1:26.69  2:18.11  2:58.55                                    
  4 Wang, Amy                 12 BREA-CA                   NT    2:59.74  
       40.59  1:26.60  2:19.07  2:59.74                                    
  5 Baggao, Erianna           12 MVN-CA               3:13.85    3:01.63  
       43.23  1:28.67  2:20.21  3:01.63                                    
  6 Camp, Aubrey              11 SWRD-CA              3:13.24    3:11.10  
       42.68  1:28.27  2:27.62  3:11.10                                    
  7 Biddle, Caleigh           12 MVN-CA               3:43.97    3:14.75  
       47.18           2:30.80  3:14.75                                    
  8 Dang, Ella                11 FAST-CA                   NT    3:15.36  
       42.69  1:32.91  2:31.41  3:15.36                                    
  9 Burt, Sam                 11 MVN-CA               3:31.63    3:17.06  
              1:39.18  2:34.36  3:17.06                                    
 10 Entwistle, Audrey         12 MVN-CA                    NT    3:23.46  
       44.95  1:36.80  2:36.33  3:23.46                                    
 11 Mercado, Lily             11 SWRD-CA              3:28.41    3:27.62  
       51.02  1:40.51  2:40.46  3:27.62                                    
 12 Ghelfi, Natalie           11 MVN-CA                    NT    3:45.03  
 -- Greene, Abby              11 CMAC-CA              3:25.49         DQ  
 -- Foley, Abigail            11 ORCA-CA              3:38.04         DQ  
       47.95  1:41.62  2:34.99       DQ                                    
 
Girls 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Sierra          12 ORCA-CA              5:56.68    5:51.17  
       37.61  1:21.66  2:04.11  2:47.07  3:39.40  4:33.52  5:12.41  5:51.17
 -- Wharton, Grace            12 ORCA-CA              5:53.44         DQ  
.WHT - Division  
  1 Burt, Sophia              12 ORCA-CA                   NT    5:25.81  
       35.53  1:14.87  1:56.99  2:37.13  3:24.76  4:12.32  4:49.93  5:25.81
  2 Anderson, Kira            12 CMAC-CA                   NT    5:31.80  
       34.38  1:17.34  2:01.28  2:44.33  3:32.43  4:20.76  4:56.14  5:31.80
  3 De La O, Makena           11 ORCA-CA                   NT    5:36.66  
       34.50  1:16.92  2:02.03  2:45.00  3:32.18  4:20.60  4:59.47  5:36.66
  4 Liva, Bryce               12 FAST-CA                   NT    5:41.23  
       36.89  1:19.73  2:02.18  2:44.02  3:33.74  4:24.25  5:02.91  5:41.23
  5 Stein, Madison            12 CMAC-CA                   NT    5:45.55  
       34.38  1:15.96  2:01.23  2:45.71  3:37.24  4:28.27  5:07.54  5:45.55
  6 Kim, Natalie              12 FAST-CA                   NT    5:50.10  
       37.07  1:21.45  2:04.39  2:48.16  3:40.17  4:31.71  5:10.86  5:50.10
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:14.02    2:18.05  
     1) O'Connor, Ava 11                2) Nelson, Lena-Mae 11            
     3) Horton, Hannah 11               4) Segovia, Emi 12                
       34.05  1:09.00  1:51.61  2:18.05                                    
  2 Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'            2:19.57    2:24.37  
     1) McClusky-Chavez, Sadie 11       2) Chang, Charlize 11             
     3) Huynh, Kaylee 12                4) Foley, Abigail 11              
       39.44  1:13.03  1:47.60  2:24.37                                    
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:28.75         DQ  
     1) Nelson, Lena-Mae 11             2) Valentin, Sierra 12            
     3) Horton, Hannah 11               4) Lin, Amy 11                    
       40.44  1:30.45  2:01.75       DQ                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Serpas, Makena            13 MVN-CA                 29.55      29.26  
  2 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA                29.87      29.85  
  3 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA                 30.58      30.35  
  4 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA                30.22      30.55  
  5 Sells, Reanne             13 AAA-CA                 30.49      30.76  
  6 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA                29.36      30.98  
  7 Lemmel, Kelsea            14 ORCA-CA                31.37      31.03  
  8 Smith, Sofia              13 MVN-CA                 30.23      31.08  
  9 Pau, Joyce                13 FAST-CA                30.47      31.23  
 10 Mauldin, Ashley           13 AAA-CA                 30.82      31.28  
 11 Kakar, Sabah              13 MVN-CA                 31.17      31.36  
 12 Coney, Rylee              13 FAST-CA                36.01L     31.44  
 13 Moore, Shandy             13 BREA-CA                30.96      31.71  
 14 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA                30.78      32.64  
.WHT - Division  
  1 Fatehimanesh, Zeeba       14 FAST-CA                   NT      28.24  
  2 Bell, Sydney              13 FAST-CA                   NT      28.32  
  3 So, Megan                 13 BREA-CA                31.92      30.10  
  4 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA                32.55      31.56  
  5 Hermreck, Jessica         13 ORCA-CA                32.92      33.42  
  6 Bobrova, Katie            13 MVN-CA                 34.26      33.91  
  7 Faustina, Billie          13 SWRD-CA                35.62      34.11  
  8 Sorsher, Amy              14 MVN-CA                 34.28      34.24  
  9 Kenney, Bree              14 MVN-CA                 34.80      35.21  
 10 Heartman, Kaylee          13 CMAC-CA                34.46      35.59  
 11 Naraghi, Yasmin           13 MVN-CA                    NT      36.34  
 12 Samuels, Avery            13 MVN-CA                 34.97      36.77  
 13 Welch, Katie              14 ORCA-CA                   NT      37.04  
 14 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA                 39.48      39.31  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Conklin, Grace            14 AAA-CA               1:04.77    1:04.02  
       31.35  1:04.02                                                      
  2 Berro, Sophia             13 RIPT-CA              1:04.00    1:04.52  
       30.83  1:04.52                                                      
  3 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              1:04.23    1:04.71  
       31.45  1:04.71                                                      
  4 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               1:05.33    1:05.89  
       32.04  1:05.89                                                      
  5 So, Megan                 13 BREA-CA              1:05.05    1:06.40  
       31.79  1:06.40                                                      
  6 Oberg, Tyra               13 RIPT-CA              1:05.38    1:07.18  
       32.58  1:07.18                                                      
  7 Serpas, Makena            13 MVN-CA               1:07.01    1:07.22  
       31.63  1:07.22                                                      
  8 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              1:06.65    1:07.48  
       32.25  1:07.48                                                      
  9 Pau, Joyce                13 FAST-CA              1:05.85    1:08.01  
       32.51  1:08.01                                                      
 10 Mauldin, Ashley           13 AAA-CA               1:08.12    1:10.18  
       34.00  1:10.18                                                      
 11 Coney, Rylee              13 FAST-CA              1:08.61    1:10.30  
       33.64  1:10.30                                                      
.WHT - Division  
  1 Bell, Sydney              13 FAST-CA                   NT    1:03.10  
       30.70  1:03.10                                                      
  2 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA              1:09.50    1:08.32  
       31.73  1:08.32                                                      
  3 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              1:09.95    1:10.96  
       34.15  1:10.96                                                      
  4 Kakar, Sabah              13 MVN-CA               1:11.93    1:12.21  
       34.31  1:12.21                                                      
  5 Sells, Reanne             13 AAA-CA               1:09.76    1:12.40  
       34.60  1:12.40                                                      
  6 Tieng, Vanessa            13 ORCA-CA              1:16.31    1:12.72  
       34.02  1:12.72                                                      
  7 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA              1:11.36    1:13.16  
       35.20  1:13.16                                                      
  8 Ambrose, Maggie           14 ORCA-CA              1:13.97    1:13.38  
       35.86  1:13.38                                                      
  9 Wallace, Alexis           13 ORCA-CA              1:12.51    1:14.39  
       35.55  1:14.39                                                      
 10 Samuels, Avery            13 MVN-CA               1:16.39    1:17.63  
 11 Bobrova, Katie            13 MVN-CA               1:17.52    1:17.99  
       36.02  1:17.99                                                      
 12 Faustina, Billie          13 SWRD-CA              1:18.53    1:19.31  
       38.57  1:19.31                                                      
 13 Farnes, Maddie            14 AAA-CA               1:14.50    1:20.35  
       36.86  1:20.35                                                      
 14 Naraghi, Yasmin           13 MVN-CA                    NT    1:20.86  
       38.56  1:20.86                                                      
 15 Welch, Katie              14 ORCA-CA                   NT    1:25.32  
       39.14  1:25.32                                                      
 16 Aceves, Sophia            14 MVN-CA               1:29.02    1:28.65  
       41.51  1:28.65                                                      
 17 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               1:30.25    1:37.14  
       46.09  1:37.14                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA               2:19.03    2:16.63  
       31.74  1:07.71  1:43.44  2:16.63                                    
  2 Hynes, Kayleigh           13 MVN-CA               2:17.10    2:16.95  
       32.35  1:08.28  1:43.78  2:16.95                                    
  3 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               2:27.42    2:20.06  
       32.61  1:08.88  1:45.76  2:20.06                                    
  4 Pau, Joyce                13 FAST-CA              2:20.48    2:20.72  
       32.81  1:08.93  1:45.48  2:20.72                                    
  5 Oberg, Tyra               13 RIPT-CA              2:23.03    2:22.50  
       33.91  1:10.60  1:48.03  2:22.50                                    
  6 Marino, Ashley            14 ORCA-CA              2:27.35    2:22.75  
       32.38  1:08.81  1:45.26  2:22.75                                    
  7 Hinson, Bre               14 MVN-CA               2:18.56    2:23.00  
       34.10  1:11.13  1:48.78  2:23.00                                    
  8 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              2:21.00    2:23.75  
       32.74  1:09.41  1:47.61  2:23.75                                    
.WHT - Division  
  1 Serpas, Makena            13 MVN-CA               2:29.05    2:20.10  
       32.06  1:08.04  1:44.68  2:20.10                                    
  2 So, Megan                 13 BREA-CA              2:29.48    2:24.25  
       33.45  1:10.57  1:48.57  2:24.25                                    
  3 Fatehimanesh, Zeeba       14 FAST-CA                   NT    2:24.64  
       32.57  1:08.60  1:46.40  2:24.64                                    
  4 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA              2:35.85    2:36.75  
       35.36  1:15.22  1:57.06  2:36.75                                    
  5 Kakar, Sabah              13 MVN-CA               2:38.39    2:44.36  
       35.98  1:17.80  2:01.69  2:44.36                                    
  6 Moore, Shandy             13 BREA-CA              2:36.27    2:44.91  
       36.20  1:18.39  2:02.30  2:44.91                                    
  7 Samuels, Avery            13 MVN-CA               2:46.69    2:46.11  
              1:23.13  2:46.11                                             
  8 Bobrova, Katie            13 MVN-CA               2:57.26    2:46.22  
       36.91  1:18.42  2:02.44  2:46.22                                    
  9 Sorsher, Amy              14 MVN-CA               2:49.70    2:47.86  
       38.13  1:20.93  2:05.80  2:47.86                                    
 10 Naraghi, Yasmin           13 MVN-CA                    NT    2:50.59  
       39.00  1:22.53  2:07.64  2:50.59                                    
 11 Heartman, Kaylee          13 CMAC-CA              3:00.97    3:01.12  
       38.73  1:23.63  2:12.19  3:01.12                                    
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Walsh, Tristin            13 MVN-CA               6:01.44    5:50.95  
       31.98  1:07.28  1:42.72  2:18.23  2:53.36  3:28.95  4:05.32  4:41.49
     5:17.03  5:50.95                                                      
  2 Guadarrama, Mia           14 CMAC-CA              6:15.46    5:59.69  
       32.14  1:07.50  1:44.24  2:21.22  2:58.21  3:35.68  4:13.03  4:49.97
     5:25.90  5:59.69                                                      
  3 Yip, Nikki                14 BREA-CA              6:16.25    6:04.77  
       33.71  1:09.82  1:46.23  2:23.13  3:00.01  3:37.43  4:14.40  4:51.41
     5:28.33  6:04.77                                                      
  4 Pau, Joyce                13 FAST-CA              6:08.37    6:05.58  
              1:09.72  1:46.45  2:23.60                    4:14.99         
     5:28.94  6:05.58                                                      
  5 Hynes, Kayleigh           13 MVN-CA               6:20.32    6:07.70  
       33.53  1:10.54  1:48.81  2:26.69  3:04.00  3:40.95  4:18.23  4:55.58
     5:32.25  6:07.70                                                      
  6 McNeal, Sarah             14 CMAC-CA              6:09.27    6:10.41  
                                         3:06.80  3:44.93  4:22.45  4:59.24
     6:10.41                                                               
  7 Angelovic, Bridget        13 CMAC-CA              6:12.09    6:24.97  
       32.31  1:08.70  1:47.32  2:26.95  3:07.28  3:47.32  4:27.76  5:07.54
     5:47.88  6:24.97                                                      
.WHT - Division  
  1 Mai, Megan                13 MVN-CA               8:12.13    7:50.35  
       40.45  1:25.91  2:13.89  3:02.18  3:51.59  4:40.85  5:28.77  6:16.86
     7:04.63  7:50.35                                                      
 
Girls 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hale, Kelsey              13 FAST-CA                   NT   11:58.23  
       32.83  1:08.35  1:43.86  2:19.55  2:55.18  3:30.97  4:07.02  4:43.62
     5:20.16  5:56.66  6:33.06  7:09.68  7:46.05  8:22.69  8:59.39  9:35.68
    10:12.05 10:48.20 11:23.91 11:58.23                                    
  2 Guadarrama, Mia           14 CMAC-CA                   NT   12:36.33  
       34.54  1:13.20  1:51.68  2:30.08  3:08.11  3:46.60           5:03.01
     5:41.56  6:20.16           7:36.54  8:14.90  8:53.23  9:31.50         
    10:47.20 11:24.66 12:01.48 12:36.33                                    
 
Girls 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Sarah               14 SWRD-CA                   NT   19:02.07  
       32.06  1:07.16  1:43.12  2:19.23  2:54.99  3:30.99  4:05.67  4:39.68
     5:13.78  5:47.97  6:21.87  6:55.53  7:29.25  8:03.56  8:38.06  9:13.38
     9:47.98 10:22.47 10:57.44 11:31.94 12:06.72 12:40.54 13:15.80 13:50.91
    14:25.44 14:59.70 15:35.02 16:09.71 16:44.65 17:19.45 17:54.29 18:28.71
    19:02.07
  2 Bertel, Emma              13 SWRD-CA                   NT   19:48.13  
       33.79  1:09.79  1:45.95  2:22.69  2:59.62  3:35.78  4:11.32  4:46.91
     5:22.80  5:58.89  6:34.99  7:10.78  7:46.42  8:22.43  8:58.56  9:34.77
    10:11.22 10:47.50 11:23.77 12:00.10 12:36.28 13:12.81 13:49.16 14:25.51
    15:02.30 15:38.20 16:14.32 16:50.75 17:26.60 18:02.64 18:38.73 19:14.15
    19:48.13
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hinson, Bre               14 MVN-CA               1:17.35    1:14.91  
       36.74  1:14.91                                                      
  2 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              1:14.68    1:15.70  
       36.02  1:15.70                                                      
  3 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              1:14.18    1:16.29  
       36.96  1:16.29                                                      
  4 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               1:17.27    1:16.51  
       38.14  1:16.51                                                      
  5 Zamani, Dena              13 MVN-CA               1:15.59    1:18.07  
       38.09  1:18.07                                                      
  6 Mauldin, Ashley           13 AAA-CA               1:16.06    1:20.63  
       39.96  1:20.63                                                      
.WHT - Division  
  1 Bell, Sydney              13 FAST-CA                   NT    1:13.49  
       36.80  1:13.49                                                      
  2 Fatehimanesh, Zeeba       14 FAST-CA                   NT    1:15.72  
       35.42  1:15.72                                                      
  3 Oberg, Tyra               13 RIPT-CA                   NT    1:17.26  
       37.99  1:17.26                                                      
  4 Marino, Ashley            14 ORCA-CA              1:22.85    1:18.43  
       37.01  1:18.43                                                      
  5 Serpas, Makena            13 MVN-CA               1:21.70    1:19.95  
       38.32  1:19.95                                                      
  6 So, Megan                 13 BREA-CA              1:21.73    1:20.11  
       38.91  1:20.11                                                      
  7 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA              1:29.28    1:21.89  
       40.48  1:21.89                                                      
  8 Lemmel, Kelsea            14 ORCA-CA              1:22.42    1:23.89  
  9 Sells, Reanne             13 AAA-CA               1:25.44    1:24.72  
       42.49  1:24.72                                                      
 10 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA                   NT    1:25.21  
       42.56  1:25.21                                                      
 11 Hermreck, Jessica         13 ORCA-CA              1:32.37    1:27.92  
       42.68  1:27.92                                                      
 12 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               1:32.98    1:30.54  
       44.29  1:30.54                                                      
 13 Kakar, Sabah              13 MVN-CA               1:34.83    1:32.21  
 14 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              1:30.17    1:33.87  
       44.57  1:33.87                                                      
 15 Kenney, Bree              14 MVN-CA                    NT    1:35.69  
       45.33  1:35.69                                                      
 16 Welch, Katie              14 ORCA-CA                   NT    1:57.70  
       52.64  1:57.70                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Angelovic, Bridget        13 CMAC-CA              2:43.83    2:35.44  
       35.28  1:14.91  1:56.19  2:35.44                                    
  2 Walsh, Tristin            13 MVN-CA               2:41.99    2:40.59  
       38.74  1:20.18  2:01.06  2:40.59                                    
  3 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               2:44.40    2:43.51  
       40.10  1:21.65  2:03.35  2:43.51                                    
  4 McNeal, Sarah             14 CMAC-CA              2:39.87    2:44.28  
  5 Woo, Ashlyn               14 BREA-CA              2:39.86    2:47.53  
       39.55  1:21.92  2:05.32  2:47.53                                    
.WHT - Division  
  1 Mai, Julie                13 FAST-CA                   NT    2:34.28  
       35.25  1:14.59  1:54.31  2:34.28                                    
  2 So, Megan                 13 BREA-CA                   NT    2:48.56  
       39.71  1:23.24  2:07.00  2:48.56                                    
  3 Lemmel, Kelsea            14 ORCA-CA              2:55.58    2:56.90  
       41.09  2:56.90                                                      
  4 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA              2:58.42    2:57.05  
       39.86  1:25.15  2:11.32  2:57.05                                    
  5 Sorsher, Amy              14 MVN-CA               3:12.23    3:01.44  
              1:29.15  3:01.44                                             
  6 Bobrova, Katie            13 MVN-CA               3:25.65    3:09.61  
              1:32.36  3:09.61                                             
  7 Naraghi, Yasmin           13 MVN-CA                    NT    3:17.78  
       45.98  3:17.78                                                      
  8 Evans, Emily              14 ORCA-CA                   NT    3:20.42  
       45.60  1:34.99  2:28.19  3:20.42                                    
  9 Samuels, Avery            13 MVN-CA               3:29.42    3:23.30  
       48.33  1:39.56  3:23.30                                             
 10 Faustina, Billie          13 SWRD-CA                   NT    3:30.22  
              1:43.18  3:30.22                                             
 11 Mai, Megan                13 MVN-CA               4:02.01    3:38.44  
       51.14  1:48.31  2:43.33  3:38.44                                    
 12 Welch, Katie              14 ORCA-CA                   NT    4:22.39  
       56.89           3:12.66  4:22.39                                    
 -- Oberg, Tyra               13 RIPT-CA                   NT         DQ  
       39.93  1:22.66  2:05.51       DQ                                    
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Pendergrass, Lilian       14 FAST-CA              1:23.68    1:21.81  
       39.76  1:21.81                                                      
  2 Hinson, Bre               14 MVN-CA               1:26.05    1:24.56  
       39.75  1:24.56                                                      
  3 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               1:25.10    1:24.83  
       41.30  1:24.83                                                      
  4 Oberg, Tyra               13 RIPT-CA              1:25.99    1:25.09  
       40.26  1:25.09                                                      
  5 Pau, Joyce                13 FAST-CA              1:26.36    1:25.79  
       40.54  1:25.79                                                      
  6 Smith, Sofia              13 MVN-CA               1:25.12    1:26.86  
       41.59  1:26.86                                                      
  7 Zamani, Dena              13 MVN-CA               1:27.37    1:26.89  
       40.89  1:26.89                                                      
  8 So, Megan                 13 BREA-CA              1:28.28    1:28.44  
       42.05  1:28.44                                                      
  9 Mauldin, Ashley           13 AAA-CA               1:25.44    1:28.62  
       43.17  1:28.62                                                      
 10 Hale, Kelsey              13 FAST-CA              1:25.11    1:28.91  
       42.24  1:28.91                                                      
 11 Marino, Ashley            14 ORCA-CA              1:30.17    1:29.72  
       43.21  1:29.72                                                      
 12 Hermreck, Jessica         13 ORCA-CA              1:30.30    1:30.68  
       42.81  1:30.68                                                      
 13 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              1:28.10    1:30.73  
       43.99  1:30.73                                                      
 14 Moore, Shandy             13 BREA-CA              1:29.03    1:31.08  
       43.35  1:31.08                                                      
 15 Guadarrama, Mia           14 CMAC-CA              1:28.55    1:34.78  
       46.17  1:34.78                                                      
.WHT - Division  
  1 Bell, Sydney              13 FAST-CA                   NT    1:25.44  
       40.59  1:25.44                                                      
  2 Samuels, Avery            13 MVN-CA               1:32.44    1:31.24  
       42.40  1:31.24                                                      
  3 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA                   NT    1:32.04  
       44.34  1:32.04                                                      
  4 Kenney, Bree              14 MVN-CA               1:32.86    1:33.52  
       43.69  1:33.52                                                      
  5 Faustina, Billie          13 SWRD-CA              1:31.79    1:34.48  
       45.44  1:34.48                                                      
  6 Lemmel, Kelsea            14 ORCA-CA              1:32.35    1:35.81  
       46.03  1:35.81                                                      
  7 Fatehimanesh, Zeeba       14 FAST-CA                   NT    1:36.34  
       46.85  1:36.34                                                      
  8 Sells, Reanne             13 AAA-CA               1:36.18    1:37.84  
       47.03  1:37.84                                                      
  9 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA              1:36.19    1:40.58  
       47.92  1:40.58                                                      
 10 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               1:44.05    1:49.26  
       51.40  1:49.26                                                      
 11 Naraghi, Yasmin           13 MVN-CA                    NT    1:54.68  
       54.21  1:54.68                                                      
 12 Bobrova, Katie            13 MVN-CA               2:03.74    1:56.02  
       53.93  1:56.02                                                      
 13 Welch, Katie              14 ORCA-CA                   NT    2:16.00  
     1:02.27  2:16.00                                                      
 -- Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              1:44.49         DQ  
       45.99       DQ                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA               3:02.95    3:01.38  
       42.14  1:28.57  2:15.57  3:01.38                                    
  2 Pau, Joyce                13 FAST-CA              3:06.16    3:05.49  
       42.73  1:29.83  2:18.20  3:05.49                                    
  3 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               3:06.07    3:05.51  
       43.19  1:30.93  2:19.43  3:05.51                                    
  4 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              3:07.45    3:08.42  
       43.40  1:31.46  2:20.41  3:08.42                                    
  5 Guadarrama, Mia           14 CMAC-CA              3:13.82    3:15.23  
       44.47  1:34.40  2:25.18  3:15.23                                    
  6 Serpas, Makena            13 MVN-CA               3:10.03    3:15.47  
       44.09  1:33.34  2:24.67  3:15.47                                    
.WHT - Division  
  1 So, Megan                 13 BREA-CA              3:18.30    3:05.60  
       43.71  1:31.07  2:18.82  3:05.60                                    
  2 Hale, Kelsey              13 FAST-CA                   NT    3:07.91  
       42.59  1:30.53  2:19.62  3:07.91                                    
  3 Sorsher, Amy              14 MVN-CA               3:31.48    3:23.41  
       48.08  1:39.87  3:23.41                                             
  4 Lemmel, Kelsea            14 ORCA-CA              3:22.80    3:24.97  
       47.95  1:40.06  2:32.95  3:24.97                                    
  5 Kosel-Gavilan, Alex       13 CMAC-CA              3:19.63    3:28.08  
       46.78  1:39.72  2:34.57  3:28.08                                    
  6 Wallace, Alexis           13 ORCA-CA              3:24.52    3:36.52  
       49.58  1:45.35  2:42.83  3:36.52                                    
  7 Aceves, Sophia            14 MVN-CA               3:44.11    3:41.20  
       51.59  1:47.66  2:45.10  3:41.20                                    
  8 Kakar, Sabah              13 MVN-CA               3:50.86    3:47.67  
       54.32  1:50.43  2:49.28  3:47.67                                    
  9 Evans, Emily              14 ORCA-CA                   NT    3:59.87  
       51.57  1:50.40  2:55.21  3:59.87                                    
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA               1:11.89    1:09.82  
       32.87  1:09.82                                                      
  2 Hale, Kelsey              13 FAST-CA              1:13.03    1:12.95  
       34.04  1:12.95                                                      
  3 So, Megan                 13 BREA-CA              1:13.19    1:12.98  
       34.30  1:12.98                                                      
  4 Mai, Julie                13 FAST-CA              1:13.46    1:14.13  
       35.03  1:14.13                                                      
  5 Hynes, Kayleigh           13 MVN-CA               1:16.68    1:24.17  
       39.46  1:24.17                                                      
.WHT - Division  
  1 Bell, Sydney              13 FAST-CA                   NT    1:09.70  
       32.65  1:09.70                                                      
  2 McNeal, Sarah             14 CMAC-CA              1:17.73    1:16.93  
       36.55  1:16.93                                                      
  3 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              1:33.60    1:17.10  
       37.26  1:17.10                                                      
  4 Conklin, Grace            14 AAA-CA               1:18.79    1:17.72  
       35.13  1:17.72                                                      
  5 Mauldin, Ashley           13 AAA-CA               1:18.25    1:20.83  
       38.42  1:20.83                                                      
  6 Huang, Jacqueline         13 FAST-CA                   NT    1:27.03  
       40.49  1:27.03                                                      
  7 Kakar, Sabah              13 MVN-CA               1:23.88    1:28.08  
       39.04  1:28.08                                                      
  8 Sells, Reanne             13 AAA-CA               1:25.80    1:31.24  
       42.18  1:31.24                                                      
  9 Tieng, Vanessa            13 ORCA-CA                   NT    1:32.04  
       37.91  1:32.04                                                      
 10 Guyovich, Samantha        13 BREA-CA              1:31.18    1:36.72  
       42.77  1:36.72                                                      
 11 Farnes, Maddie            14 AAA-CA               1:35.77    1:37.99  
       44.49  1:37.99                                                      
 12 Bobrova, Katie            13 MVN-CA               1:41.44    1:38.98  
       43.12  1:38.98                                                      
 13 Aceves, Sophia            14 MVN-CA               1:51.87    1:43.27  
       46.78  1:43.27                                                      
 14 Bhatt, Anushka            13 AAA-CA                    NT    1:48.66  
       49.14  1:48.66                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA               2:42.90    2:44.87  
       35.14  1:17.50  2:01.67  2:44.87                                    
.WHT - Division  
  1 Novak, Makayla            13 SWRD-CA                   NT    2:28.23  
       33.88  1:10.88  1:50.08  2:28.23                                    
  2 Pendergrass, Lilian       14 FAST-CA                   NT    2:29.81  
       34.39  1:11.46  1:51.49  2:29.81                                    
  3 Hale, Kelsey              13 FAST-CA                   NT    2:42.01  
       35.16  1:16.46  1:59.16  2:42.01                                    
  4 Hynes, Kayleigh           13 MVN-CA               3:25.16    3:10.33  
  5 Moore, Shandy             13 BREA-CA                   NT    3:13.55  
       41.09  1:29.03  2:21.85  3:13.55                                    
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zamani, Dena              13 MVN-CA               2:37.71    2:35.38  
       34.44  1:16.21  2:01.99  2:35.38                                    
  2 Hynes, Kayleigh           13 MVN-CA               2:39.89    2:38.54  
       35.89  1:19.31  2:04.73  2:38.54                                    
  3 Walsh, Tristin            13 MVN-CA               2:42.65    2:39.82  
       35.03  1:17.08  2:04.19  2:39.82                                    
  4 McNeal, Sarah             14 CMAC-CA              2:43.60    2:41.11  
       35.92  1:18.85  2:07.33  2:41.11                                    
  5 Chheng, Kaitlin           14 BREA-CA              2:40.96    2:41.77  
       36.47  1:18.49  2:07.60  2:41.77                                    
  6 Chamkhaleh, Ava           13 MVN-CA               2:46.65    2:45.41  
       38.73  1:21.65  2:08.73  2:45.41                                    
  7 Smith, Sofia              13 MVN-CA               2:49.37    2:49.59  
       36.95  1:19.43  2:09.97  2:49.59                                    
  8 Serpas, Makena            13 MVN-CA               2:48.50    2:50.26  
       38.86  1:21.74  2:12.96  2:50.26                                    
.WHT - Division  
  1 Bell, Sydney              13 FAST-CA                   NT    2:37.19  
       32.51  2:01.56  2:37.42  2:37.19                                    
  2 Mauldin, Ashley           13 AAA-CA               2:52.55    2:47.80  
       37.54  1:20.08  2:09.13  2:47.80                                    
  3 Lemmel, Kelsea            14 ORCA-CA              2:53.07    2:52.87  
       39.33  1:23.22  2:15.00  2:52.87                                    
  4 Coney, Rylee              13 FAST-CA              3:03.54    2:58.24  
       41.49  1:27.49  2:18.98  2:58.24                                    
  5 Sorsher, Amy              14 MVN-CA               3:04.48    3:01.88  
       41.67  1:29.01  2:21.00  3:01.88                                    
  6 Sells, Reanne             13 AAA-CA               2:58.44    3:03.57  
       36.00  1:23.74  2:23.56  3:03.57                                    
  7 Tieng, Vanessa            13 ORCA-CA                   NT    3:04.13  
       36.45  1:25.39  3:05.05  3:04.13                                    
  8 Samuels, Avery            13 MVN-CA               3:08.74    3:05.45  
       46.24  1:33.91  2:24.11  3:05.45                                    
  9 Wallace, Alexis           13 ORCA-CA              2:58.96    3:07.81  
       40.89  1:29.85  2:25.94  3:07.81                                    
 10 Faustina, Billie          13 SWRD-CA              3:22.56    3:22.13  
       48.55  1:41.50  2:36.25  3:22.13                                    
 11 Naraghi, Yasmin           13 MVN-CA                    NT    3:27.34  
       44.53  1:35.65  2:40.66  3:27.34                                    
 12 Aceves, Sophia            14 MVN-CA               3:47.68    3:29.65  
       44.97  1:45.05  2:41.53  3:29.65                                    
 13 Mai, Megan                13 MVN-CA               3:53.39    3:43.40  
       56.40  1:52.65  2:56.36  3:43.40                                    
 -- Huang, Jacqueline         13 FAST-CA              3:00.59         DQ  
       37.49  1:29.40  2:21.45       DQ                                    
 -- Welch, Katie              14 ORCA-CA                   NT         DQ  
       51.23  1:55.69       DQ                                             
 -- Bhatt, Anushka            13 AAA-CA               3:29.45         DQ  
       48.34  1:39.69  2:39.54       DQ                                    
 -- Evans, Emily              14 ORCA-CA                   NT         DQ  
       45.45  1:35.99  2:41.26       DQ                                    
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hynes, Kayleigh           13 MVN-CA               5:47.14    5:35.49  
       38.99  1:28.92  2:10.51  2:51.18  3:39.86  4:25.76  5:00.79  5:35.49
  2 Guadarrama, Mia           14 CMAC-CA              5:37.75    5:42.27  
       32.93  1:11.41  1:56.29  2:39.94  3:33.22  4:27.05  5:05.82  5:42.27
.WHT - Division  
  1 Hale, Kelsey              13 FAST-CA                   NT    5:22.26  
       34.56  1:15.08  1:56.99  2:36.55  3:24.38  4:13.07  4:48.82  5:22.26
  2 Yip, Nikki                14 BREA-CA                   NT    5:26.13  
       33.45  1:11.80  1:55.64  2:37.94  3:23.41  4:10.47  4:49.08  5:26.13
  3 Sorsher, Amy              14 MVN-CA                    NT    6:26.44  
       41.70  1:30.58  2:19.88  3:07.38  3:59.72  4:53.50  5:40.68  6:26.44
 
Girls 15-16 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Muratalla, Jennifer       15 FAST-CA                   NT    5:22.41  
       33.40  1:12.77  1:54.67  2:34.86  3:22.44  4:11.34  4:47.28  5:22.41
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA                30.02      30.76  
  2 Chheng, Lindsey           16 BREA-CA                30.01      31.10  
  3 Fascenelli, Sophia        15 ORCA-CA                32.01      34.04  
.WHT - Division  
  1 Villanueva, Lexi          16 CMAC-CA                33.55      33.90  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA              1:05.03    1:05.52  
       31.86  1:05.52                                                      
  2 Roeser, Izabella          16 CMAC-CA              1:04.22    1:05.56  
       31.71  1:05.56                                                      
  3 Eggers, Kylie             15 FAST-CA              1:07.15    1:06.41  
       31.80  1:06.41                                                      
  4 Gallegos, Marissa         17 CMAC-CA              1:04.63    1:09.02  
       32.62  1:09.02                                                      
  5 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              1:09.49    1:13.24  
       34.68  1:13.24                                                      
  6 Fascenelli, Sophia        15 ORCA-CA              1:09.57    1:13.41  
       34.96  1:13.41                                                      
.WHT - Division  
  1 Villanueva, Lexi          16 CMAC-CA              1:14.62    1:16.78  
       36.45  1:16.78                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA              2:17.65    2:17.60  
       32.33  1:07.28  1:43.14  2:17.60                                    
  2 Tierney, Kaitlin          16 ORCA-CA              2:19.82    2:19.05  
       31.84  1:07.86  1:43.94  2:19.05                                    
  3 Roeser, Izabella          16 CMAC-CA              2:21.67    2:24.96  
       33.45  1:10.17  1:47.92  2:24.96                                    
.WHT - Division  
  1 Chheng, Lindsey           16 BREA-CA              2:30.90    2:32.53  
       34.09  1:11.79  1:51.61  2:32.53                                    
  2 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              2:39.89    2:40.66  
       36.03  1:16.18  1:59.44  2:40.66                                    
  3 Fascenelli, Sophia        15 ORCA-CA              2:30.69    2:42.06  
       36.96  1:17.74  2:00.23  2:42.06                                    
  4 Villanueva, Lexi          16 CMAC-CA              2:59.36    2:55.92  
       37.87  1:21.75  2:09.19  2:55.92                                    
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Tierney, Kaitlin          16 ORCA-CA              6:15.15    6:15.66  
       32.78  1:10.29  1:49.43  2:27.93  3:06.29  3:44.37  4:22.63  5:01.13
     5:38.58  6:15.66                                                      
.WHT - Division  
  1 Roeser, Izabella          16 CMAC-CA                   NT    6:33.22  
       35.04  1:13.76  1:53.45  2:33.21  3:13.26  3:53.93  4:35.27  5:15.96
     5:56.43  6:33.22                                                      
  2 Mickey, Maddy             16 MVN-CA                    NT    6:44.87  
       35.70  1:14.95  1:55.69  2:36.53  3:18.41  4:00.80  4:43.22  5:25.46
     6:06.32  6:44.87                                                      
  3 Gallegos, Marissa         17 CMAC-CA                   NT    6:57.95  
       36.29  1:15.75  1:57.14  2:39.78  3:23.06  4:05.95  4:49.94  5:34.02
     6:16.92  6:57.95                                                      
 
Girls 15 & Over 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mickey, Maddy             16 MVN-CA              14:12.86   13:40.07  
       36.08  1:15.54  1:57.04  2:38.10  3:20.87  4:01.98  4:44.66  5:26.81
     6:09.28  6:51.87  7:33.23  8:15.16  8:57.17  9:38.70 10:20.65 11:02.15
    11:43.33 12:23.40 13:02.09 13:40.07                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Fascenelli, Sophia        15 ORCA-CA              1:22.87    1:32.33  
       44.33  1:32.33                                                      
.WHT - Division  
 -- Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              1:32.47         DQ  
       44.38       DQ                                                      
 -- Villanueva, Lexi          16 CMAC-CA              1:31.00         DQ  
       47.00       DQ                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA              2:37.56    2:41.99  
       39.04  1:20.29  2:03.04  2:41.99                                    
  2 Mickey, Maddy             16 MVN-CA               2:49.54    2:48.48  
       40.40  1:23.30  2:07.08  2:48.48                                    
.WHT - Division  
  1 Muratalla, Jennifer       15 FAST-CA                   NT    2:33.58  
       35.99  1:14.54  1:54.05  2:33.58                                    
  2 Chung, Lauren             16 BREA-CA                   NT    2:38.72  
       35.36  1:14.82  1:56.47  2:38.72                                    
  3 Villanueva, Lexi          16 CMAC-CA                   NT    3:17.99  
       46.97  1:37.98  2:29.68  3:17.99                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Cho, Katie                15 FAST-CA              1:38.40L   1:20.58  
       37.59  1:20.58                                                      
  2 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA              1:27.49    1:27.88  
       41.93  1:27.88                                                      
  3 Tierney, Kaitlin          16 ORCA-CA              1:25.85    1:28.64  
       40.57  1:28.64                                                      
  4 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              1:32.14    1:30.38  
       44.17  1:30.38                                                      
.WHT - Division  
  1 Roeser, Izabella          16 CMAC-CA              1:34.76    1:37.52  
       45.66  1:37.52                                                      
  2 Chheng, Lindsey           16 BREA-CA              1:38.74    1:38.16  
       46.29  1:38.16                                                      
  3 Fascenelli, Sophia        15 ORCA-CA              1:35.28    1:40.44  
       47.73  1:40.44                                                      
  4 Villanueva, Lexi          16 CMAC-CA                   NT    2:02.05  
       57.87  2:02.05                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Yee, Kaitlyn              15 FAST-CA              3:18.59L   2:48.57  
       38.25  1:21.06  2:05.44  2:48.57                                    
  2 Cho, Katie                15 FAST-CA              3:19.29L   2:51.42  
       39.21  1:23.43  2:07.34  2:51.42                                    
  3 Gaitatjis, Angela         15 FAST-CA              3:25.46L   2:57.07  
       40.02  1:26.18  2:11.98  2:57.07                                    
  4 Tierney, Kaitlin          16 ORCA-CA              3:02.66    3:16.69  
       43.58  1:33.90  2:25.45  3:16.69                                    
.WHT - Division  
  1 Eggers, Kylie             15 FAST-CA                   NT    3:12.40  
       43.09  1:31.45  2:22.16  3:12.40                                    
  2 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              3:32.28    3:27.39  
       47.22  1:38.91  2:34.23  3:27.39                                    
  3 Fascenelli, Sophia        15 ORCA-CA              3:21.80    3:33.89  
       47.90  1:42.74  2:39.41  3:33.89                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA              1:17.47    1:23.65  
       38.89  1:23.65                                                      
.WHT - Division  
  1 Eggers, Kylie             15 FAST-CA                   NT    1:15.63  
       34.94  1:15.63                                                      
  2 Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA              1:40.45    1:31.10  
       41.68  1:31.10                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Lauren             16 BREA-CA                   NT    2:36.30  
       32.42  1:10.29  1:52.58  2:36.30                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Valentin, Mekala          15 ORCA-CA              2:40.57    2:43.63  
       36.48  1:17.69  2:06.73  2:43.63                                    
  2 Roeser, Izabella          16 CMAC-CA              2:42.81    2:45.19  
       35.61  1:16.38  2:08.85  2:45.19                                    
.WHT - Division  
  1 Gallegos, Marissa         17 CMAC-CA              2:54.09    3:01.09  
       41.67  1:26.92  2:20.96  3:01.09                                    
 -- Palmer, Kaliyah           16 FAST-CA                   NT         DQ  
       37.74  1:30.03  2:30.62       DQ                                    
 
Girls 13 & Over 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            4:26.68    4:45.32  
     1) Valentin, Mekala 15             2) Fascenelli, Sophia 15          
     3) Lemmel, Kelsea 14               4) Ambrose, Maggie 14             
       31.52  1:05.30  1:42.92  2:23.31  2:56.01  3:32.94  4:07.12  4:45.32
 
Girls 13 & Over 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            5:01.59    5:13.33  
     1) Valentin, Mekala 15             2) Hermreck, Jessica 13           
     3) Marino, Ashley 14               4) Fascenelli, Sophia 15          
       36.86  1:15.59  1:57.45  2:46.89  3:19.04  4:03.24  4:34.39  5:13.33
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.WHT - Division  
  1 Gaglio, Abraham            6 SWRD-CA                22.34      21.50  
  2 Bintintan, David           6 MVN-CA                    NT      23.92  
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gaglio, Abraham            6 SWRD-CA                52.61      50.88  
  2 Bintintan, David           6 MVN-CA                    NT      54.55  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gaglio, Abraham            6 SWRD-CA                25.83      32.36  
.WHT - Division  
  1 Bintintan, David           6 MVN-CA                    NT      29.54  
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gaglio, Abraham            6 SWRD-CA              1:02.28      59.02  
  2 Bintintan, David           6 MVN-CA                    NT    1:04.47  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA                 18.12      17.57  
  2 Do, Alan                   8 RIPT-CA                18.95      18.86  
  3 Peng, Alex                 8 BREA-CA                21.02      21.11  
.WHT - Division  
  1 Gall, Eretz                8 ORCA-CA                   NT      18.21  
  2 Van Houten, Vu             8 AAA-CA                 22.83      19.70  
  3 Abdul, Jordy               8 MVN-CA                 23.16      20.26  
  4 Bauer, Ty                  7 MVN-CA                    NT      20.45  
  5 Leung, Terrance            8 AAA-CA                 21.84      21.28  
  6 Schaefer, John             8 MVN-CA                 23.10      21.63  
  7 Youngman, Nathenlyle       8 ORCA-CA                22.78      21.97  
  8 Wang, Ryder                7 BREA-CA                25.99      23.70  
  9 Benson, Joshua             7 BREA-CA                26.74      24.82  
 10 Hung, Cato                 8 BREA-CA                25.24      25.25  
 11 Pham, Jason                8 MVN-CA                 25.76      25.46  
 12 Korte, Nicholas            8 AAA-CA                    NT      27.26  
 13 Diep, Connor               7 RIPT-CA                30.19      27.71  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Rodriguez, Philip          8 RIPT-CA                40.77      38.56  
  2 Banash, Stanley            8 MVN-CA                 39.67      40.40  
  3 Do, Alan                   8 RIPT-CA                41.05      41.67  
  4 Burnett, Dylan             8 MVN-CA                 41.98      42.83  
.WHT - Division  
  1 You, Brendan               7 AAA-CA                    NT    1:06.48  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Walsh, Jack                8 SWRD-CA                45.59      41.48  
  2 Davis, Dorian              7 SWRD-CA                43.02      43.01  
.WHT - Division  
  1 Peng, Alex                 8 BREA-CA                49.13      45.51  
  2 Rey, Jared                 8 BREA-CA                47.86      46.33  
  3 Van Houten, Vu             8 AAA-CA                 51.11      46.63  
  4 Youngman, Nathenlyle       8 ORCA-CA                47.86      47.29  
  5 Bauer, Ty                  7 MVN-CA                    NT      49.69  
  6 Benson, Joshua             7 BREA-CA                53.65      51.15  
  7 Abdul, Jordy               8 MVN-CA                    NT      51.80  
  8 Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA                50.89      51.99  
  9 Schaefer, John             8 MVN-CA                 56.81      52.72  
 10 Du, Gavin                  8 AAA-CA                 59.75      54.75  
 11 Wang, Ryder                7 BREA-CA                57.14      54.95  
 12 Pham, Jason                8 MVN-CA                 57.38    1:05.49  
 13 Korte, Nicholas            8 AAA-CA               1:10.79    1:14.27  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Rodriguez, Philip          8 RIPT-CA              1:27.27    1:22.94  
       39.15  1:22.94                                                      
  2 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA               1:33.15    1:24.08  
       40.25  1:24.08                                                      
  3 Banash, Stanley            8 MVN-CA               1:30.45    1:32.87  
  4 Burnett, Dylan             8 MVN-CA               1:36.60    1:35.05  
       44.35  1:35.05                                                      
.WHT - Division  
  1 Wang, Ryder                7 BREA-CA              2:05.11    1:52.21  
       53.33  1:52.21                                                      
  2 Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA              2:01.36    1:54.30  
       54.66  1:54.30                                                      
  3 Schaefer, John             8 MVN-CA               2:14.83    1:58.61  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gall, Eretz                8 ORCA-CA                21.72      21.54  
  2 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA                 22.33      22.67  
  3 Leung, Terrance            8 AAA-CA                 24.68      23.25  
  4 Do, Alan                   8 RIPT-CA                22.97      25.56  
  5 Schaefer, John             8 MVN-CA                 25.32      26.01  
  6 Rey, Jared                 8 BREA-CA                24.98      26.68  
 -- Youngman, Nathenlyle       8 ORCA-CA                23.79         DQ  
.WHT - Division  
  1 Bauer, Ty                  7 MVN-CA                    NT      26.73  
  2 Wang, Ryder                7 BREA-CA                27.33      30.02  
  3 Du, Gavin                  8 AAA-CA                 30.41      32.57  
  4 Diep, Connor               7 RIPT-CA                28.62      32.80  
  5 Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA                35.06      32.99  
  6 Pham, Jason                8 MVN-CA                 31.04      33.63  
  7 Korte, Nicholas            8 AAA-CA                 32.44      40.68  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA                 47.59      45.16  
  2 Walsh, Jack                8 SWRD-CA                54.11      46.34  
  3 Gall, Eretz                8 ORCA-CA                47.24      46.77  
  4 Youngman, Nathenlyle       8 ORCA-CA                54.62      50.35  
  5 Leung, Terrance            8 AAA-CA                 50.51      50.36  
  6 Do, Alan                   8 RIPT-CA                51.09      52.33  
  7 Rey, Jared                 8 BREA-CA                54.01      52.82  
  8 Davis, Dorian              7 SWRD-CA                49.75      52.92  
  9 Peng, Alex                 8 BREA-CA                55.76      58.14  
.WHT - Division  
  1 Abdul, Jordy               8 MVN-CA               1:04.62      58.04  
  2 Schaefer, John             8 MVN-CA                 59.81      58.08  
  3 Bauer, Ty                  7 MVN-CA                    NT      58.86  
  4 Wang, Ryder                7 BREA-CA                57.93    1:02.47  
  5 Benson, Joshua             7 BREA-CA              1:08.12    1:03.49  
  6 Hung, Cato                 8 BREA-CA              1:14.11    1:06.45  
  7 Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA              1:10.21    1:14.63  
  8 Pham, Jason                8 MVN-CA               1:08.68    1:17.04  
  9 Korte, Nicholas            8 AAA-CA                    NT    1:34.27  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Banash, Stanley            8 MVN-CA                 25.03      24.71  
  2 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA                 25.48      25.86  
  3 Burnett, Dylan             8 MVN-CA                 26.83      26.67  
.WHT - Division  
  1 Schaefer, John             8 MVN-CA                 28.95      28.45  
  2 Chang, Dylan               8 BREA-CA                31.41      29.59  
  3 Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA                31.35      31.33  
  4 Wang, Ryder                7 BREA-CA                   NT      36.12  
 -- Van Houten, Vu             8 AAA-CA                 32.39         DQ  
 -- You, Brendan               7 AAA-CA                    NT         DQ  
 -- Diep, Connor               7 RIPT-CA                   NT         DQ  
 -- Gall, Eretz                8 ORCA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Rodriguez, Philip          8 RIPT-CA                54.01      50.83  
  2 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA                 52.50      55.04  
.WHT - Division  
  1 Schaefer, John             8 MVN-CA               1:04.94    1:02.49  
 -- Gall, Eretz                8 ORCA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tanner             7 AAA-CA                 22.02      22.04  
  2 Do, Alan                   8 RIPT-CA                22.80      23.51  
  3 Gall, Eretz                8 ORCA-CA                22.24      25.03  
.WHT - Division  
  1 Burnett, Dylan             8 MVN-CA                 25.72      22.78  
  2 Chang, Dylan               8 BREA-CA                27.69      25.21  
  3 Van Houten, Vu             8 AAA-CA                 36.26      29.13  
  4 Schaefer, John             8 MVN-CA                 31.21      31.03  
  5 Wang, Ryder                7 BREA-CA                33.25      35.61  
 -- Diep, Connor               7 RIPT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gall, Eretz                8 ORCA-CA                48.99      52.69  
  2 Do, Alan                   8 RIPT-CA                54.72      54.36  
.WHT - Division  
  1 Chang, Dylan               8 BREA-CA                   NT      52.93  
 -- Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA              1:18.23         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Walsh, Jack                8 SWRD-CA              1:46.83    1:41.83  
       50.56  1:41.83                                                      
  2 Leung, Terrance            8 AAA-CA               1:45.53    1:46.55  
       51.85  1:46.55                                                      
  3 Davis, Dorian              7 SWRD-CA              1:41.92    1:48.84  
       55.40  1:48.84                                                      
  4 Gall, Eretz                8 ORCA-CA              1:43.67    1:54.45  
       51.88  1:54.45                                                      
.WHT - Division  
  1 Sutantio, Leonhardt        8 BREA-CA              2:24.44    2:15.72  
     1:11.55  2:15.72                                                      
  2 Abdul, Jordy               8 MVN-CA                    NT    2:19.18  
     1:06.79  2:19.18                                                      
 -- Hung, Cato                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:15.07                                                               
 -- Peng, Alex                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:04.18       DQ                                                      
 -- Rey, Jared                 8 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:04.17                                                               
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                34.56      33.74  
  2 Polunin, Jacob            10 AAA-CA                 35.02      33.80  
  3 Dang, Christopher          8 RIPT-CA                34.22      34.37  
  4 Pan, Yves                  9 FAST-CA                34.82      34.60  
  5 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                 36.20      35.04  
  6 Wang, Kyle                10 BREA-CA                34.96      35.17  
  7 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                36.53      36.23  
  8 Glenn, Jason               8 SWRD-CA                35.34      36.25  
  9 Shea, Gavin                9 FAST-CA                35.47      36.41  
 10 Felker, JD                10 MVN-CA                 36.19      36.58  
 11 Sullivan, Finn            10 MVN-CA                 35.94      36.64  
.WHT - Division  
  1 Huang, Jayden             10 BREA-CA                37.22      35.69  
  2 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA                39.22      35.81  
  3 Vincent, Elias             9 ORCA-CA                37.22      37.06  
  4 Brown, Ethan               8 SWRD-CA                37.66      37.27  
  5 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                 37.59      37.35  
  6 Zhang, Caleb              10 BREA-CA                38.72      37.55  
  7 Paganos, Jason            10 BREA-CA                37.47      37.93  
  8 Lee, Andrew               10 BREA-CA                39.91      38.53  
  9 Breton, Garrett            9 MVN-CA                 40.42      38.72  
 10 Mao, Wilson               10 MVN-CA                 38.91      38.80  
 11 Parker, Rohan              9 FAST-CA                39.31      38.94  
 12 Havens, Nathan            10 MVN-CA                 41.00      39.16  
 13 Trinh, Jaydan             10 BREA-CA                45.19      39.66  
 14 Xiang, Jake               10 BREA-CA                40.21      39.76  
 15 Kaushek, Alexander         9 MVN-CA                 38.68      39.93  
 16 Nguyen, Anthony            9 RIPT-CA                40.19      40.06  
 17 Yang, James               10 BREA-CA                39.87      40.67  
 18 Bay, Matthew              10 ORCA-CA                39.83      40.84  
 19 Sarrafi, Pasha             9 MVN-CA                 38.21      40.94  
 20 Calen, Joshua             10 MVN-CA                    NT      41.02  
 21 Pathak, Devya             10 BREA-CA                40.25      41.24  
 22 Nguyen, Kenny             10 RIPT-CA                41.82      41.53  
 23 Mao, Patrick              10 MVN-CA                 39.03      41.63  
 24 Hong, Daniel              10 BREA-CA                   NT      42.00  
 25 Streeter, Max              9 MVN-CA                 38.62      42.62  
 26 Kim, Jiho                 10 BREA-CA                   NT      42.82  
 27 Lin, Alex                 10 BREA-CA                43.62      43.35  
 28 Truong, Kaileo             9 ORCA-CA                53.66      45.76  
 29 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA                 45.16      45.96  
 30 Ly, Karlson               10 ORCA-CA                47.83      46.86  
 31 Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT      46.99  
 32 Raj, Akhil                10 BREA-CA                49.32      47.00  
 33 Li, Richard                9 BREA-CA                52.15      47.39  
 34 Newman, Rory               9 SWRD-CA                48.71      47.44  
 35 Tuason, Andrew            10 BREA-CA                46.48      48.56  
 36 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                 56.83      49.57  
 37 Saman, Gavin               9 MVN-CA                    NT      50.02  
 38 Thong, Elliott             9 BREA-CA                58.20      53.48  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Vo, Gia-Vinh              10 ORCA-CA              1:15.36    1:12.78  
       34.79  1:12.78                                                      
  2 Liu, Cooper               10 CMAC-CA              1:15.43    1:12.81  
       35.30  1:12.81                                                      
  3 Chheng, Thomas             9 BREA-CA              1:17.56    1:14.69  
       35.11  1:14.69                                                      
  4 Evans, Alex               10 ORCA-CA              1:14.42    1:15.35  
       35.27  1:15.35                                                      
  5 Pan, Yves                  9 FAST-CA              1:17.20    1:16.88  
  6 Li, Jerry                  9 BREA-CA              1:14.82    1:16.96  
       36.05  1:16.96                                                      
  7 Polunin, Jacob            10 AAA-CA               1:17.51    1:17.59  
       36.70  1:17.59                                                      
  8 Dang, Christopher          8 RIPT-CA              1:16.20    1:18.18  
       37.69  1:18.18                                                      
  9 Xagorarakis, Avrum         9 CMAC-CA              1:18.28    1:18.30  
       37.52  1:18.30                                                      
 10 Shea, Gavin                9 FAST-CA              1:19.84    1:21.24  
       38.49  1:21.24                                                      
 11 Hoang, Tyler               9 RIPT-CA              1:17.13    1:21.84  
       39.68  1:21.84                                                      
.WHT - Division  
  1 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              1:24.72    1:22.18  
       39.06  1:22.18                                                      
  2 Felker, JD                10 MVN-CA               1:23.26    1:22.44  
       38.70  1:22.44                                                      
  3 Sullivan, Finn            10 MVN-CA               1:22.38    1:23.11  
       39.76  1:23.11                                                      
  4 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:23.03    1:23.83  
       39.65  1:23.83                                                      
  5 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA               1:22.06    1:23.86  
  6 Breton, Garrett            9 MVN-CA               1:28.05    1:24.25  
       38.57  1:24.25                                                      
  7 Paganos, Jason            10 BREA-CA              1:23.57    1:25.07  
       40.26  1:25.07                                                      
  8 Streeter, Max              9 MVN-CA               1:23.82    1:26.83  
       41.75  1:26.83                                                      
  9 Glenn, Jason               8 SWRD-CA              1:28.58    1:28.45  
 10 Mao, Patrick              10 MVN-CA               1:23.89    1:29.16  
       42.45  1:29.16                                                      
 11 Havens, Nathan            10 MVN-CA               1:31.69    1:29.52  
       42.31  1:29.52                                                      
 12 Sakurai, Justin           10 CMAC-CA              1:32.70    1:30.45  
       45.10  1:30.45                                                      
 13 Lin, Kyle                  9 BREA-CA              1:37.70    1:32.26  
       44.25  1:32.26                                                      
 14 Mao, Wilson               10 MVN-CA               1:29.20    1:32.42  
       43.31  1:32.42                                                      
 15 Parker, Rohan              9 FAST-CA              1:28.02    1:32.66  
       43.15  1:32.66                                                      
 16 Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:35.29    1:33.89  
       45.65  1:33.89                                                      
 17 Lin, Alex                 10 BREA-CA              1:38.32    1:35.11  
       46.30  1:35.11                                                      
 18 Cheshire, Jackson          9 AAA-CA               1:37.82    1:36.82  
       47.53  1:36.82                                                      
 19 Wei, Kurtis                8 BREA-CA              1:40.48    1:36.91  
       45.68  1:36.91                                                      
 20 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:41.85    1:39.52  
       46.35  1:39.52                                                      
 21 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA               1:44.40    1:41.94  
       49.60  1:41.94                                                      
 22 Truong, Kaileo             9 ORCA-CA              1:52.60    1:44.06  
 23 Hong, Daniel              10 BREA-CA                   NT    1:44.49  
       43.61  1:44.49                                                      
 24 Ly, Karlson               10 ORCA-CA              1:53.16    1:45.30  
 25 Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT    1:46.07  
       51.15  1:46.07                                                      
 26 Zhang, Joseph             10 BREA-CA              1:48.40    1:46.56  
       50.75  1:46.56                                                      
 27 Ebright, Hagen             9 CMAC-CA              1:54.98    1:46.76  
       50.38  1:46.76                                                      
 28 Zou, Ares                  7 AAA-CA               1:52.98    1:52.35  
       51.24  1:52.35                                                      
 29 Fang, Aston               10 BREA-CA              1:48.76    1:53.55  
       53.17  1:53.55                                                      
 30 Zhang, Oliver              9 BREA-CA              1:47.96    1:53.98  
       55.35  1:53.98                                                      
 31 Ashworth, Dexter           9 ORCA-CA              1:51.60    1:57.15  
       53.54  1:57.15                                                      
 32 Vu, Austin                 9 ORCA-CA              1:57.58    2:05.53  
       59.95  2:05.53                                                      
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chang, Zachary            10 BREA-CA              2:43.30    2:35.24  
       34.27  1:14.51  1:56.08  2:35.24                                    
  2 Aceves, Apollo            10 MVN-CA               2:53.81    2:43.81  
       36.55  1:19.02  2:03.12  2:43.81                                    
  3 Xagorarakis, Avrum         9 CMAC-CA              2:43.71    2:46.58  
              1:22.71  2:46.58                                             
  4 Dang, Christopher          8 RIPT-CA              2:46.23    2:48.01  
       37.58  1:20.98  2:05.60  2:48.01                                    
  5 Xiang, Jake               10 BREA-CA              2:46.46    2:59.83  
       41.29  1:27.27  2:14.35  2:59.83                                    
.WHT - Division  
  1 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                   NT    2:41.30  
              1:17.15  2:41.30                                             
  2 Pan, Yves                  9 FAST-CA                   NT    2:42.06  
       37.35  1:20.85  2:03.36  2:42.06                                    
  3 Lu, Tyler                  9 BREA-CA              2:58.05    2:43.54  
       38.09  1:20.65  2:03.87  2:43.54                                    
  4 Li, Jerry                  9 BREA-CA                   NT    2:49.15  
       37.31  1:20.20  2:04.82  2:49.15                                    
  5 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                    NT    2:54.29  
       38.01  1:24.73  2:09.29  2:54.29                                    
  6 Sullivan, Finn            10 MVN-CA               2:59.56    2:54.33  
       41.17  1:25.41  2:10.26  2:54.33                                    
  7 Streeter, Max              9 MVN-CA                    NT    3:03.56  
       42.21  1:29.11  2:17.79  3:03.56                                    
  8 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT    3:05.25  
       39.27  1:27.16  2:16.11  3:05.25                                    
  9 Breton, Garrett            9 MVN-CA               3:19.83    3:11.29  
       42.91  1:33.88  2:26.82  3:11.29                                    
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Aceves, Apollo            10 MVN-CA               2:53.81    7:17.48  
       37.55  1:21.41  2:05.78  2:50.83  3:35.83  4:21.34  5:06.63  5:52.21
     6:35.66  7:17.48                                                      
.WHT - Division  
  1 Arie, Aidan               10 CMAC-CA              6:16.84    6:02.84  
       32.02  1:08.16  1:45.10  2:22.35  2:59.44  3:36.64  4:14.55  4:51.41
     5:28.35  6:02.84                                                      
  2 Felker, JD                10 MVN-CA               3:03.43    7:50.55  
       40.53  1:27.44  2:17.22  3:03.71  3:51.61  4:41.84  5:30.78  6:20.21
     7:07.72  7:50.55                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Evans, Alex               10 ORCA-CA                41.25      41.44  
  2 Dang, Christopher          8 RIPT-CA                42.54      42.27  
  3 Vincent, Elias             9 ORCA-CA                41.20      42.34  
  4 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                 41.62      43.34  
  5 Shea, Gavin                9 FAST-CA                41.01      43.77  
  6 Streeter, Max              9 MVN-CA                 41.98      44.44  
  7 Breton, Garrett            9 MVN-CA                 41.57      44.84  
  8 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                 43.88      44.91  
  9 Xagorarakis, Avrum         9 CMAC-CA                42.28      46.15  
 10 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                43.03      46.38  
 11 Paganos, Jason            10 BREA-CA                43.47      46.62  
.WHT - Division  
  1 Polunin, Jacob            10 AAA-CA                 45.10      43.74  
  2 Yang, James               10 BREA-CA                47.29      44.51  
  3 Huang, Jayden             10 BREA-CA                47.40      45.14  
  4 Havens, Nathan            10 MVN-CA                 45.83      45.74  
  5 Sullivan, Finn            10 MVN-CA                 46.50      45.98  
  5 Vasquez, Nathaniel        10 BREA-CA                46.19      45.98  
  7 Glenn, Jason               8 SWRD-CA                46.11      47.08  
  8 Sarrafi, Pasha             9 MVN-CA                 44.28      47.18  
  9 Mao, Wilson               10 MVN-CA                 47.34      47.26  
 10 Mao, Patrick              10 MVN-CA                 47.12      47.47  
 11 Wang, Kyle                10 BREA-CA                46.73      47.68  
 12 Kaushek, Alexander         9 MVN-CA                 49.60      47.71  
 13 Xiang, Jake               10 BREA-CA                44.62      47.84  
 14 Nguyen, Anthony            9 RIPT-CA                51.57      47.88  
 15 Brown, Ethan               8 SWRD-CA                53.33      48.35  
 16 Zhang, Caleb              10 BREA-CA                47.34      49.83  
 17 Calen, Joshua             10 MVN-CA                 48.51      49.99  
 18 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                54.02      50.62  
 19 Trinh, Jaydan             10 BREA-CA                52.67      51.28  
 20 Lin, Alex                 10 BREA-CA                47.89      51.43  
 21 Kim, Jiho                 10 BREA-CA                   NT      52.24  
 22 Bay, Matthew              10 ORCA-CA                50.96      52.44  
 23 Lee, Andrew               10 BREA-CA                51.86      53.09  
 24 Hong, Daniel              10 BREA-CA                   NT      53.83  
 25 Ly, Karlson               10 ORCA-CA              1:00.99      55.20  
 26 Newman, Rory               9 SWRD-CA                51.94      56.64  
 27 Saman, Gavin               9 MVN-CA               1:11.84      57.00  
 28 Raj, Akhil                10 BREA-CA                51.60      57.46  
 29 Tuason, Andrew            10 BREA-CA                53.88      57.68  
 30 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA                 56.36      59.26  
 31 Thong, Elliott             9 BREA-CA              1:09.43    1:00.99  
 32 Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT    1:04.21  
 33 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA               1:04.22    1:04.40  
 34 Truong, Kaileo             9 ORCA-CA              1:02.25    1:08.28  
 35 Li, Richard                9 BREA-CA                   NT    1:11.36  
 -- Parker, Rohan              9 FAST-CA                44.82         DQ  
 -- Liu, Cooper               10 CMAC-CA                46.28         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Luu, Preston              10 RIPT-CA              1:35.66    1:20.72  
       39.60  1:20.72                                                      
  2 Chang, Zachary            10 BREA-CA              1:30.93    1:22.80  
       40.33  1:22.80                                                      
  3 Li, Jerry                  9 BREA-CA              1:30.34    1:31.86  
       42.32  1:31.86                                                      
  4 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA               1:32.96    1:35.03  
       45.45  1:35.03                                                      
  5 Xagorarakis, Avrum         9 CMAC-CA              1:30.41    1:35.77  
  6 Breton, Garrett            9 MVN-CA               1:35.99    1:36.55  
       44.70  1:36.55                                                      
.WHT - Division  
  1 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                    NT    1:34.63  
       46.32  1:34.63                                                      
  2 Yang, James               10 BREA-CA              1:45.56    1:37.97  
       49.21  1:37.97                                                      
  3 Sullivan, Finn            10 MVN-CA               1:37.96    1:38.59  
       49.69  1:38.59                                                      
  4 Felker, JD                10 MVN-CA               1:37.07    1:39.14  
       47.55  1:39.14                                                      
  5 Havens, Nathan            10 MVN-CA               1:42.36    1:39.39  
       48.72  1:39.39                                                      
  6 Mao, Patrick              10 MVN-CA               1:45.03    1:40.01  
       49.05  1:40.01                                                      
  7 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:38.71    1:40.79  
       50.27  1:40.79                                                      
  8 Mao, Wilson               10 MVN-CA               1:40.15    1:47.04  
       53.75  1:47.04                                                      
  9 Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:50.80    1:47.65  
       53.95  1:47.65                                                      
 10 Parker, Rohan              9 FAST-CA              1:42.91    1:50.01  
 11 Zou, Ares                  7 AAA-CA               2:00.57    2:01.77  
       57.69  2:01.77                                                      
 12 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:58.92    2:05.97  
 13 Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT    2:12.41  
     1:02.30  2:12.41                                                      
 14 Vu, Austin                 9 ORCA-CA                   NT    2:29.00  
     1:11.88  2:29.00                                                      
 15 Truong, Kaileo             9 ORCA-CA                   NT    2:44.35  
 -- Ly, Karlson               10 ORCA-CA                   NT         DQ  
 -- Lin, Kyle                  9 BREA-CA                   NT         DQ  
       53.28       DQ                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chang, Zachary            10 BREA-CA                45.77      43.51  
  2 Evans, Alex               10 ORCA-CA                46.11      44.66  
  3 Aceves, Apollo            10 MVN-CA                 46.47      45.47  
  4 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                46.61      46.80  
  5 Havens, Nathan            10 MVN-CA                 49.10      47.27  
  6 Shea, Gavin                9 FAST-CA                45.83      47.48  
  7 Polunin, Jacob            10 AAA-CA                 47.96      48.02  
  8 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                 49.58      48.98  
  9 Paganos, Jason            10 BREA-CA                49.19      50.60  
 10 Mao, Wilson               10 MVN-CA                 49.80      51.76  
 11 Zhang, Joseph             10 BREA-CA                46.72      56.45  
.WHT - Division  
  1 Streeter, Max              9 MVN-CA                 50.33      49.87  
  2 Nguyen, Kenny             10 RIPT-CA                51.14      50.91  
  3 Sullivan, Finn            10 MVN-CA                 50.09      51.33  
  4 Yang, James               10 BREA-CA                52.07      52.28  
  5 Lin, Alex                 10 BREA-CA                54.30      53.03  
  6 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                 50.05      53.15  
  7 Mao, Patrick              10 MVN-CA                 54.08      53.78  
  8 Bian, Kexin                9 BREA-CA                50.31      56.09  
  9 Lin, Kyle                  9 BREA-CA                54.90      57.28  
 10 Glenn, Jason               8 SWRD-CA                57.09      58.54  
 11 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                   NT      58.79  
 12 Ly, Karlson               10 ORCA-CA                58.92      59.31  
 13 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA               1:15.05    1:05.12  
 14 Ebright, Hagen             9 CMAC-CA                   NT    1:05.21  
 15 Pathak, Devya             10 BREA-CA              1:05.54    1:06.16  
 16 Zou, Ares                  7 AAA-CA                    NT    1:09.99  
 17 Vu, Austin                 9 ORCA-CA                   NT    1:10.28  
 18 Fang, Aston               10 BREA-CA              1:10.19    1:17.78  
 19 Truong, Kaileo             9 ORCA-CA                   NT    1:34.49  
 -- Zhang, Oliver              9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Yu, Luke                   9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Shea, Isaac               10 BREA-CA              1:09.18         DQ  
 -- Ashworth, Dexter           9 ORCA-CA              1:14.20         DQ  
 -- Cheshire, Jackson          9 AAA-CA               1:05.66         DQ  
 -- Sakurai, Justin           10 CMAC-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Felker, JD                10 MVN-CA               1:41.42    1:41.96  
       48.37  1:41.96                                                      
  2 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              1:43.63    1:42.66  
  3 Zhang, Caleb              10 BREA-CA              1:43.87    1:43.05  
       49.99  1:43.05                                                      
  4 Havens, Nathan            10 MVN-CA               1:48.50    1:43.82  
       51.41  1:43.82                                                      
  5 Paganos, Jason            10 BREA-CA              1:47.12    1:44.96  
       51.29  1:44.96                                                      
  6 Polunin, Jacob            10 AAA-CA               1:43.33    1:45.92  
       50.46  1:45.92                                                      
  7 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA               1:45.64    1:48.73  
       51.66  1:48.73                                                      
  8 Nguyen, Kenny             10 RIPT-CA              1:48.81    1:50.80  
       51.87  1:50.80                                                      
 -- Streeter, Max              9 MVN-CA               1:44.82         DQ  
       54.60       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Aceves, Apollo            10 MVN-CA               1:57.48    1:40.76  
       47.04  1:40.76                                                      
  2 Nguyen, Anthony            9 RIPT-CA                   NT    1:43.93  
       49.55  1:43.93                                                      
  3 Yang, James               10 BREA-CA              2:14.30    1:49.99  
       53.20  1:49.99                                                      
  4 Kaushek, Alexander         9 MVN-CA               1:58.05    1:50.52  
       53.18  1:50.52                                                      
  5 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                    NT    1:51.82  
       54.23  1:51.82                                                      
  6 Sullivan, Finn            10 MVN-CA               1:50.94    1:54.82  
       56.49  1:54.82                                                      
  7 Mao, Wilson               10 MVN-CA               3:00.41    1:55.85  
       56.10  1:55.85                                                      
  8 Brown, Ethan               8 SWRD-CA                   NT    1:56.64  
       56.77  1:56.64                                                      
  9 Lin, Alex                 10 BREA-CA              2:01.19    1:58.30  
       55.43  1:58.30                                                      
 10 Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:59.09    1:59.96  
       57.72  1:59.96                                                      
 11 Bay, Matthew              10 ORCA-CA                   NT    2:00.39  
       55.25  2:00.39                                                      
 12 Sarrafi, Pasha             9 MVN-CA               1:53.08    2:00.96  
       58.38  2:00.96                                                      
 13 Xagorarakis, Avrum         9 CMAC-CA              1:56.23    2:02.13  
       58.76  2:02.13                                                      
 14 Vincent, Elias             9 ORCA-CA              1:52.58    2:04.89  
     1:00.34  2:04.89                                                      
 15 Huang, Jayden             10 BREA-CA              2:02.83    2:05.21  
       58.37  2:05.21                                                      
 16 Calen, Joshua             10 MVN-CA                    NT    2:06.73  
     1:01.89  2:06.73                                                      
 17 Glenn, Jason               8 SWRD-CA                   NT    2:10.39  
     1:00.38  2:10.39                                                      
 18 Lee, Andrew               10 BREA-CA                   NT    2:14.43  
     1:01.59  2:14.43                                                      
 19 Li, Richard                9 BREA-CA                   NT    2:17.05  
     1:04.35  2:17.05                                                      
 20 Raj, Akhil                10 BREA-CA              2:18.61    2:18.44  
     1:05.25  2:18.44                                                      
 21 Pathak, Devya             10 BREA-CA              2:19.93    2:31.44  
 -- Ly, Karlson               10 ORCA-CA                   NT         DQ  
     1:01.07       DQ                                                      
 -- Kim, Jiho                 10 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:15.47       DQ                                                      
 -- Tuason, Andrew            10 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:06.71       DQ                                                      
 -- Liu, Cooper               10 CMAC-CA                   NT         DQ  
       53.85       DQ                                                      
 -- Trinh, Jaydan             10 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:04.21       DQ                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lu, Tyler                  9 BREA-CA                39.36      37.80  
  2 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                40.95      39.05  
  3 Vo, Gia-Vinh              10 ORCA-CA                38.60      39.07  
  4 Felker, JD                10 MVN-CA                 41.42      41.45  
  5 Hoang, Tyler               9 RIPT-CA                40.41      41.63  
  6 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                 41.17      41.77  
  7 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                41.05      42.53  
  8 Pan, Yves                  9 FAST-CA                40.81      43.36  
  9 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA                41.47      43.77  
 10 Evans, Alex               10 ORCA-CA                41.38      45.25  
.WHT - Division  
  1 Liu, Cooper               10 CMAC-CA                47.74      42.48  
  2 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                 47.57      44.66  
  3 Mao, Patrick              10 MVN-CA                 46.73      44.81  
  4 Shea, Gavin                9 FAST-CA                43.92      44.91  
  5 Glenn, Jason               8 SWRD-CA                45.19      45.19  
  6 Paganos, Jason            10 BREA-CA                43.52      46.58  
  7 Yang, James               10 BREA-CA                47.17      47.97  
  8 Parker, Rohan              9 FAST-CA                44.19      48.87  
  9 Nguyen, Kenny             10 RIPT-CA              1:02.44      49.37  
 10 Lin, Alex                 10 BREA-CA                51.96      51.01  
 11 Sakurai, Justin           10 CMAC-CA                49.62      52.72  
 12 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT      54.32  
 13 Shea, Isaac               10 BREA-CA                55.91      56.06  
 14 Wei, Kurtis                8 BREA-CA                57.85      56.66  
 14 Pathak, Devya             10 BREA-CA                   NT      56.66  
 16 Lin, Kyle                  9 BREA-CA                54.59      57.13  
 17 Bian, Kexin                9 BREA-CA              1:05.12    1:04.39  
 18 Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA               1:04.96    1:04.68  
 19 Zhang, Joseph             10 BREA-CA                   NT    1:07.77  
 20 Zou, Ares                  7 AAA-CA                    NT    1:14.86  
 -- Zhang, Oliver              9 BREA-CA                   NT         DQ  
 -- Cheshire, Jackson          9 AAA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Vo, Gia-Vinh              10 ORCA-CA              1:33.53    1:31.49  
       40.03  1:31.49                                                      
  2 Pan, Yves                  9 FAST-CA              1:35.39    1:43.01  
       48.53  1:43.01                                                      
  3 Evans, Alex               10 ORCA-CA              1:36.37    1:47.53  
       50.70  1:47.53                                                      
.WHT - Division  
  1 Aceves, Apollo            10 MVN-CA               1:41.35    1:23.86  
       39.16  1:23.86                                                      
  2 Li, Jerry                  9 BREA-CA                   NT    1:32.26  
       40.72  1:32.26                                                      
  3 Felker, JD                10 MVN-CA               1:39.52    1:36.03  
       42.65  1:36.03                                                      
  4 Chheng, Thomas             9 BREA-CA                   NT    1:36.89  
       43.29  1:36.89                                                      
  5 Nguyen, Tayvin             9 AAA-CA                    NT    1:43.30  
       48.20  1:43.30                                                      
  6 Parker, Rohan              9 FAST-CA                   NT    1:44.03  
       50.28  1:44.03                                                      
  7 Mao, Patrick              10 MVN-CA               1:41.31    1:45.94  
       50.31  1:45.94                                                      
  8 Wang, Kyle                10 BREA-CA                   NT    1:47.00  
       51.07  1:47.00                                                      
 -- Breton, Garrett            9 MVN-CA                    NT         DQ  
       50.43       DQ                                                      
 -- Pathak, Devya             10 BREA-CA                   NT         DQ  
     1:05.10       DQ                                                      
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hoang, Tyler               9 RIPT-CA              1:27.36    1:27.18  
       43.67  1:27.18                                                      
  2 Liu, Cooper               10 CMAC-CA              1:29.16    1:29.76  
       43.98  1:29.76                                                      
  3 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              1:32.86    1:30.33  
       43.07  1:30.33                                                      
  4 Felker, JD                10 MVN-CA               1:29.74    1:32.11  
       44.30  1:32.11                                                      
  5 Polunin, Jacob            10 AAA-CA               1:32.54    1:34.29  
       46.21  1:34.29                                                      
  6 Streeter, Max              9 MVN-CA               1:34.55    1:34.77  
       47.65  1:34.77                                                      
  7 Breton, Garrett            9 MVN-CA               1:34.63    1:35.74  
       46.69  1:35.74                                                      
 -- Paganos, Jason            10 BREA-CA              1:31.19         DQ  
       46.48       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Chang, Zachary            10 BREA-CA                   NT    1:21.44  
       38.11  1:21.44                                                      
  2 Havens, Nathan            10 MVN-CA               1:41.21    1:36.94  
  3 Yang, James               10 BREA-CA              1:38.81    1:37.04  
       46.79  1:37.04                                                      
  4 Xagorarakis, Avrum         9 CMAC-CA              1:37.42    1:38.21  
       45.78  1:38.21                                                      
  5 Zhao, Tommy                9 BREA-CA              1:53.39    1:38.51  
       48.87  1:38.51                                                      
  6 Mao, Wilson               10 MVN-CA               1:37.32    1:42.01  
       48.78  1:42.01                                                      
  7 Pathak, Devya             10 BREA-CA              2:06.44    1:59.63  
       55.63  1:59.63                                                      
  8 Cheshire, Jackson          9 AAA-CA                    NT    2:03.09  
  9 Fang, Aston               10 BREA-CA              2:11.63    2:12.74  
     1:05.43  2:12.74                                                      
 10 Truong, Kaileo             9 ORCA-CA                   NT    2:29.33  
     1:15.79  2:29.33                                                      
 -- Ashworth, Dexter           9 ORCA-CA                   NT         DQ  
     1:22.23                                                               
 -- Dadabhoy, Jibril           9 AAA-CA               2:06.97         DQ  
     1:05.11       DQ                                                      
 -- Xiang, Jake               10 BREA-CA              1:42.22         DQ  
       50.53       DQ                                                      
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Evans, Alex               10 ORCA-CA              3:09.01    3:10.72  
       45.84  1:32.12  2:28.13  3:10.72                                    
  2 Vincent, Elias             9 ORCA-CA              3:11.40    3:20.43  
       42.02  1:31.08  2:35.87  3:20.43                                    
  3 Shea, Gavin                9 FAST-CA              3:21.83    3:21.24  
       47.63  1:41.54  2:38.21  3:21.24                                    
  4 Sullivan, Finn            10 MVN-CA               3:21.94    3:25.77  
       49.81  1:40.00  2:44.69  3:25.77                                    
 -- Breton, Garrett            9 MVN-CA               3:24.11         DQ  
       46.61  1:41.40  2:38.75       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Tobi              10 RIPT-CA                   NT    2:47.63  
       37.35  1:19.55  2:11.69  2:47.63                                    
  2 Krishnan, Alex            10 FAST-CA                   NT    2:58.89  
       41.32  1:27.05  2:20.31  2:58.89                                    
  3 Rodriguez, Aiden           8 MVN-CA                    NT    3:14.53  
       43.00  1:33.74  2:31.54  3:14.53                                    
  4 Paganos, Jason            10 BREA-CA                   NT    3:15.46  
       45.98  1:37.69  2:33.49  3:15.46                                    
  5 Chamberlain, Greyson      10 FAST-CA              3:52.69L   3:17.22  
       44.14  1:36.26  2:32.76  3:17.22                                    
  6 Pan, Yves                  9 FAST-CA                   NT    3:25.03  
       43.40  1:45.20  2:42.56  3:25.03                                    
  7 Mao, Patrick              10 MVN-CA               3:29.93    3:30.71  
       48.49  1:41.89  2:44.35  3:30.71                                    
  8 Zhao, Tommy                9 BREA-CA                   NT    3:31.31  
       48.78  1:46.91  2:46.48  3:31.31                                    
  9 Havens, Nathan            10 MVN-CA                    NT    3:31.54  
       53.31  1:48.64  2:43.84  3:31.54                                    
 10 Yang, James               10 BREA-CA                   NT    3:32.37  
       50.30  1:43.92  2:45.62  3:32.37                                    
 11 Sarrafi, Pasha             9 MVN-CA                    NT    3:35.56  
       48.65  1:44.29  2:47.12  3:35.56                                    
 12 Mao, Wilson               10 MVN-CA               3:31.34    3:39.04  
       52.29  1:51.03  2:51.11  3:39.04                                    
 13 Xiang, Jake               10 BREA-CA                   NT    3:41.66  
       55.79  1:51.31  2:57.13  3:41.66                                    
 14 Calen, Joshua             10 MVN-CA               3:56.51    3:51.27  
       51.70  1:46.79  2:58.34  3:51.27                                    
 -- Wang, Kyle                10 BREA-CA                   NT         DQ  
       46.19  1:42.08  2:46.06                                             
 -- Streeter, Max              9 MVN-CA                    NT         DQ  
       49.01  1:39.53  2:40.00       DQ                                    
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:58.54    2:59.09  
     1) Bay, Matthew 10                 2) Truong, Kaileo 9               
     3) Ly, Karlson 10                  4) Vincent, Elias 9               
       50.76  1:41.36  2:20.78  2:59.09                                    
 
Boys 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            3:02.02         DQ  
     1) Evans, Alex 10                  2) Ly, Karlson 10                 
     3) Vo, Gia-Vinh 10                 4) Vu, Austin 9                   
       41.44  1:48.47  2:18.04       DQ                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goldsmith, Gage           11 RIPT-CA                30.85      29.93  
  2 Huelskamp, Bobby          12 ORCA-CA                31.57      30.12  
  3 Jan, Timothy              11 BREA-CA                31.40      30.42  
  4 Lavold, Carter            12 FAST-CA                31.02      31.15  
  5 Huynh, Goten              11 RIPT-CA                32.04      31.37  
  6 Matsuda, Trevor           12 RIPT-CA                31.18      31.39  
  7 Carlson, John             11 ORCA-CA                31.51      31.40  
  8 Chen, Aaron               12 BREA-CA                33.27      31.72  
  9 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA                33.51      32.04  
 10 Holguin, Kyle             11 FAST-CA                32.84      32.18  
 11 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 31.60      32.33  
 12 Asar, Aiden               12 MVN-CA                 31.07      32.45  
 13 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA                 33.00      32.71  
 14 Chen, Kyle                12 BREA-CA                33.07      33.19  
.WHT - Division  
  1 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA                 33.72      32.53  
  2 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT      33.05  
  3 Zhou, David               12 BREA-CA                34.37      33.74  
  4 Hong, Harrison            12 FAST-CA                33.74      33.97  
  5 Zhu, Anderson             11 BREA-CA                36.10      35.07  
  6 Hoang, Vincent            12 ORCA-CA                35.47      35.45  
  7 Garcia, Julian            11 BREA-CA                35.22      35.62  
  8 Buehler, Joseph           12 FAST-CA                   NT      36.03  
  9 Galarza, Luke             11 FAST-CA                36.94      36.40  
 10 Matias, Nico              11 FAST-CA                36.86      36.65  
 11 Baik, Jason               11 BREA-CA                   NT      37.35  
 12 Hoang, Chance             11 ORCA-CA                39.93      37.45  
 13 Miranda, Isaiah           12 ORCA-CA                40.21      39.01  
 14 Chung, David              11 SWRD-CA                   NT      39.59  
 15 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA                41.79      39.80  
 16 Hoang, Maxwell            11 ORCA-CA                41.18      45.59  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goldsmith, Gage           11 RIPT-CA              1:07.25    1:06.28  
       32.19  1:06.28                                                      
  2 Chu, Colin                12 RIPT-CA              1:08.71    1:06.42  
       31.77  1:06.42                                                      
  3 Samuels, Jack             11 MVN-CA               1:08.30    1:06.88  
       31.44  1:06.88                                                      
  4 Matsuda, Trevor           12 RIPT-CA              1:07.76    1:07.37  
       32.38  1:07.37                                                      
  5 Yang, Nathan              11 BREA-CA              1:06.28    1:07.49  
       32.26  1:07.49                                                      
  6 Nguyen, Victor            11 MVN-CA               1:21.59L   1:08.48  
       32.52  1:08.48                                                      
  7 Lavold, Carter            12 FAST-CA              1:08.82    1:10.01  
       33.85  1:10.01                                                      
  8 Asar, Aiden               12 MVN-CA               1:09.95    1:10.62  
       33.13  1:10.62                                                      
  9 Marrujo, Sebastian        12 ORCA-CA              1:10.64    1:10.95  
       34.18  1:10.95                                                      
 10 Borning, Vance            12 AAA-CA               1:09.76    1:11.57  
       34.13  1:11.57                                                      
 11 Kim, Miles                11 FAST-CA              1:09.17    1:11.86  
       33.82  1:11.86                                                      
 12 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA               1:12.11    1:13.20  
       34.51  1:13.20                                                      
 13 Tan, Ray                  11 AAA-CA               1:11.84    1:15.04  
       35.59  1:15.04                                                      
.WHT - Division  
  1 Jan, Timothy              11 BREA-CA              1:13.06    1:07.46  
       32.28  1:07.46                                                      
  2 Tran, Sean                12 FAST-CA              1:13.43    1:09.54  
       33.13  1:09.54                                                      
  3 Bowman, Sam               11 CMAC-CA                   NT    1:09.59  
       32.22  1:09.59                                                      
  4 Ambrose, Dominic          12 ORCA-CA              1:15.12    1:10.85  
       33.16  1:10.85                                                      
  5 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT    1:11.54  
       35.10  1:11.54                                                      
  6 Zhou, David               12 BREA-CA              1:13.09    1:11.82  
       34.53  1:11.82                                                      
  7 Dory, Sean                11 CMAC-CA              1:15.19    1:12.30  
       35.22  1:12.30                                                      
  8 Lin, Jerry                11 BREA-CA              1:18.75    1:14.47  
       35.51  1:14.47                                                      
  9 Ponce, Ej                 12 ORCA-CA              1:14.68    1:14.87  
       35.72  1:14.87                                                      
 10 Li, Justin                11 MVN-CA               1:16.09    1:15.84  
       36.96  1:15.84                                                      
 11 Lee, Evan                 12 AAA-CA               1:16.11    1:16.10  
       35.67  1:16.10                                                      
 12 Buehler, Joseph           12 FAST-CA                   NT    1:17.46  
       37.16  1:17.46                                                      
 13 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA               1:16.57    1:18.52  
       36.11  1:18.52                                                      
 14 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:22.05    1:19.66  
       37.04  1:19.66                                                      
 15 Sternshein, Levi          11 ORCA-CA              1:21.11    1:19.67  
       37.25  1:19.67                                                      
 16 Zhu, Anderson             11 BREA-CA              1:17.03    1:20.01  
 17 Sarrafi, Arman            12 MVN-CA               1:15.70    1:20.44  
       38.22  1:20.44                                                      
 18 Garcia, Julian            11 BREA-CA              1:20.14    1:20.54  
       39.02  1:20.54                                                      
 19 Matias, Nico              11 FAST-CA              1:18.62    1:20.56  
       37.88  1:20.56                                                      
 20 Bauer, Tommy              12 MVN-CA               1:19.86    1:20.75  
       38.32  1:20.75                                                      
 21 Li, Grant                 12 BREA-CA              1:23.72    1:21.09  
       37.63  1:21.09                                                      
 22 Boles, Rober              12 ORCA-CA                   NT    1:21.22  
       37.21  1:21.22                                                      
 23 Stevens, Ryder            11 RIPT-CA              1:25.54    1:22.06  
       39.78  1:22.06                                                      
 24 Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:24.08    1:22.26  
       39.20  1:22.26                                                      
 25 Younes, Salem             12 AAA-CA               1:26.23    1:22.82  
       40.72  1:22.82                                                      
 26 Hoang, Chance             11 ORCA-CA              1:28.91    1:25.42  
       40.67  1:25.42                                                      
 27 Cueto, Moises             11 AAA-CA               1:33.61    1:28.03  
       40.67  1:28.03                                                      
 28 Hardcastle, Evan          12 ORCA-CA              1:32.55    1:29.49  
       39.96  1:29.49                                                      
 29 Wang, Patrick             11 BREA-CA              1:32.57    1:29.52  
       40.92  1:29.52                                                      
 30 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              1:31.96    1:30.69  
       43.38  1:30.69                                                      
 31 Sheu, Anderson            11 BREA-CA              1:37.32    1:32.26  
       41.31  1:32.26                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sanchez, Isaac            12 RIPT-CA              2:26.84    2:19.61  
       32.02  1:08.37  1:45.05  2:19.61                                    
  2 Goldsmith, Mason          12 RIPT-CA              2:27.92    2:19.87  
       32.28  1:08.75  1:45.87  2:19.87                                    
  3 Lavold, Carter            12 FAST-CA              2:26.82    2:22.28  
       33.43  1:10.28  1:46.94  2:22.28                                    
  4 Tran, Sean                12 FAST-CA              2:27.42    2:27.71  
       33.60  1:11.01  1:49.71  2:27.71                                    
  5 Yang, Nathan              11 BREA-CA              2:34.53    2:30.67  
       33.25  1:11.51  1:51.23  2:30.67                                    
  6 Kim, Miles                11 FAST-CA              2:35.34    2:31.34  
       35.56  1:14.02  1:54.28  2:31.34                                    
  7 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              2:28.08    2:31.36  
       33.82  1:12.83  1:54.62  2:31.36                                    
  8 Marinescu, Brian          12 ORCA-CA              2:32.19    2:33.25  
       34.58  1:13.38  1:53.66  2:33.25                                    
  9 Borning, Vance            12 AAA-CA               2:31.73    2:34.09  
       33.88  1:14.05  1:55.39  2:34.09                                    
 10 Asar, Aiden               12 MVN-CA               2:31.98    2:39.81  
       35.67  1:16.01  1:58.18  2:39.81                                    
.WHT - Division  
  1 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA              3:15.84L   2:27.52  
       34.65  1:12.04  1:51.26  2:27.52                                    
  2 Lee, Aaron                11 SWRD-CA              2:37.88    2:27.83  
       33.80  1:12.25  1:51.68  2:27.83                                    
  3 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA              2:38.83    2:29.18  
       35.46  1:14.66  1:52.89  2:29.18                                    
  4 Jin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    2:35.12  
       36.95  1:17.23  1:56.87  2:35.12                                    
  5 Chung, David              11 SWRD-CA                   NT    3:25.34  
       43.85  1:34.73  2:32.40  3:25.34                                    
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Samuels, Jack             11 MVN-CA               6:39.14    6:12.38  
       32.83  1:09.76  1:47.13  2:24.69  3:03.70  3:42.45  4:20.96  4:58.14
     5:36.30  6:12.38                                                      
 -- Marinescu, Brian          12 ORCA-CA              7:03.40         DQ  
       35.98  1:16.95  1:59.60  2:40.85  3:22.43  4:07.35  5:00.82       DQ
.WHT - Division  
  1 Kim, Daniel               12 FAST-CA                   NT    5:41.43  
                                                  3:24.66  3:59.58  4:34.72
     5:08.81  5:41.43                                                      
  2 Kow, Brandon              11 FAST-CA                   NT    6:04.90  
       31.06  1:05.91  1:41.21  2:18.46  2:55.95  3:34.98  4:12.73  4:50.94
     5:30.19  6:04.90                                                      
  3 McNeal, Gavin             12 CMAC-CA                   NT    6:15.95  
       32.84  1:09.93  1:48.35  2:27.78  3:06.83  3:45.39  4:25.23  5:03.22
     5:40.97  6:15.95                                                      
  4 Huynh, Trent              11 FAST-CA                   NT    6:16.52  
       35.03  1:14.06  1:52.56  2:31.17  3:09.26  3:47.83  4:26.84  5:04.48
     5:41.87  6:16.52                                                      
  5 Holguin, Kyle             11 FAST-CA              7:11.73    7:16.51  
              1:20.32           2:48.80  7:16.51                           
 
Boys 11-12 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                   NT   11:23.77  
       32.26  1:06.58  1:41.21  2:16.15  2:51.46  3:26.21  4:00.77  4:35.07
     5:09.57  5:43.92  6:18.32  6:52.77  7:26.19  8:00.97  8:35.41  9:08.92
     9:43.11 10:17.17 10:51.16 11:23.77                                    
  2 Salladin, Andrew          12 FAST-CA                   NT   12:03.93  
       34.43  1:12.14  1:48.79  2:25.73  3:02.17  3:39.60  4:16.08  4:51.67
     5:28.19  6:03.95  6:40.10  7:17.13  7:51.58  8:27.85  9:04.59  9:41.23
    10:17.31 10:53.96 11:30.23 12:03.93                                    
 
Boys 11-12 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Novak, Ryan               11 SWRD-CA                   NT   18:54.40  
       31.47  1:05.19  1:40.16                    3:24.44  3:58.96  4:33.71
     5:08.26  5:42.52  6:16.64  6:50.88  7:25.30  8:34.45  9:08.96  9:43.88
    10:52.93 11:27.58 12:01.60 12:36.09 13:10.68 13:45.43 14:20.05 14:54.65
             16:03.35                   16:38.07 17:12.77 17:47.11 18:21.63
    18:54.40
  2 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                   NT   19:01.45  
       31.73  1:06.06  1:40.60  2:15.59  2:51.30  3:26.08  4:01.44  4:36.20
     5:11.35  5:46.42  6:20.79  6:56.09  7:31.26  8:05.89  8:41.71  9:16.77
     9:51.81 10:26.83 11:01.97 11:36.60 12:11.23 12:45.72 13:20.08 13:54.45
    14:29.00 15:03.51 15:37.88 16:12.27 16:46.67 17:20.25 17:54.37 18:28.27
    19:01.45
  3 Campbell, Brett           12 SWRD-CA                   NT   19:13.00  
       31.53  1:06.15  1:41.34  2:16.26  2:51.25  3:26.02  4:01.67  4:37.44
     5:13.45  5:48.15  6:23.26  6:58.44  7:33.62  8:08.63  8:44.16  9:19.05
     9:54.28 10:29.96 11:04.84 11:39.71 12:14.47 12:49.80 13:24.55 14:00.08
    14:35.48 15:10.69 15:45.71 16:20.18 16:55.18 17:30.25 18:04.72 18:39.43
    19:13.00
  4 Liu, Jordan               12 BREA-CA                   NT   20:23.04  
       32.75  1:09.18  1:46.56  2:23.40  3:00.45  3:37.61  4:14.14  4:51.27
     5:28.15  6:05.04  6:42.12  7:19.38  7:56.94  8:34.16  9:11.09  9:48.43
    10:25.47 11:02.43 11:39.96 12:17.16 12:54.51 13:32.12 14:09.38 14:46.90
    15:24.75 16:02.54 16:40.77 17:18.22 17:55.38 18:33.18 19:10.41 19:47.63
    20:23.04
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goldsmith, Mason          12 RIPT-CA                37.12      35.05  
  2 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                37.03      35.47  
  3 Bowman, Sam               11 CMAC-CA                37.54      35.75  
  4 Samuels, Jack             11 MVN-CA                 36.66      36.71  
  5 Wang, Jayson              12 BREA-CA                37.81      37.23  
  6 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA                37.83      37.68  
  7 Saunders, Nolan           12 ORCA-CA                38.77      37.81  
  8 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 38.58      38.12  
  9 Carlson, John             11 ORCA-CA                37.13      38.20  
 10 Huynh, Trent              11 FAST-CA                38.31      38.22  
 10 Le, Tyler                 11 MVN-CA                 36.91      38.22  
 12 Holguin, Kyle             11 FAST-CA                37.90      38.90  
 13 Asar, Aiden               12 MVN-CA                 38.42      40.27  
 14 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA                 39.36      40.68  
 15 Tran, Sean                12 FAST-CA                38.91      41.64  
.WHT - Division  
  1 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT      38.43  
  2 Marrujo, Sebastian        12 ORCA-CA                40.26      39.85  
  3 Ambrose, Dominic          12 ORCA-CA                40.11      40.04  
  4 Matsuda, Trevor           12 RIPT-CA                41.21      40.05  
  5 Lin, Jerry                11 BREA-CA                42.54      40.09  
  6 Li, Justin                11 MVN-CA                 41.37      40.39  
  7 Lee, Evan                 12 AAA-CA                 50.72      40.62  
  8 Bauer, Tommy              12 MVN-CA                 41.76      41.09  
  9 Dory, Sean                11 CMAC-CA                40.58      41.54  
 10 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA                 41.65      41.62  
 11 Zhou, David               12 BREA-CA                41.25      41.70  
 12 Zhu, Anderson             11 BREA-CA                44.17      42.19  
 13 Ponce, Ej                 12 ORCA-CA                41.99      42.28  
 14 Galarza, Luke             11 FAST-CA                45.15      42.46  
 15 Garcia, Julian            11 BREA-CA                43.33      42.63  
 16 Stevens, Ryder            11 RIPT-CA                45.30      42.77  
 17 Sarrafi, Arman            12 MVN-CA                 40.06      44.20  
 18 Sternshein, Levi          11 ORCA-CA                41.50      44.22  
 19 Matias, Nico              11 FAST-CA                44.81      44.99  
 20 Hardcastle, Evan          12 ORCA-CA                45.85      45.19  
 21 Shi, Evan                 11 BREA-CA                45.57      45.41  
 22 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA                46.72      45.93  
 23 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                46.58      47.27  
 24 Li, Grant                 12 BREA-CA                47.37      48.56  
 25 Hoang, Chance             11 ORCA-CA                49.68      49.82  
 26 Wang, Patrick             11 BREA-CA                55.52      51.29  
 27 Cueto, Moises             11 AAA-CA                 50.55      51.74  
 28 Younes, Salem             12 AAA-CA                 48.16      52.60  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goldsmith, Mason          12 RIPT-CA              1:21.84    1:15.35  
       36.77  1:15.35                                                      
  2 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA              1:21.17    1:20.61  
       39.98  1:20.61                                                      
  3 Huynh, Trent              11 FAST-CA              1:23.88    1:23.89  
       41.69  1:23.89                                                      
  4 Kim, Miles                11 FAST-CA              1:22.08    1:24.56  
       41.45  1:24.56                                                      
  5 Saunders, Nolan           12 ORCA-CA              1:24.53    1:25.45  
       41.28  1:25.45                                                      
  6 Carlson, John             11 ORCA-CA              1:21.35    1:25.97  
       41.57  1:25.97                                                      
.WHT - Division  
  1 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA               1:29.75    1:24.43  
       41.15  1:24.43                                                      
  2 Hong, Harrison            12 FAST-CA                   NT    1:26.08  
       41.51  1:26.08                                                      
  3 Garcia, Julian            11 BREA-CA              1:45.00    1:30.52  
  4 Thomas, Nolan             12 AAA-CA               1:29.03    1:31.08  
       45.21  1:31.08                                                      
  5 Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:36.63    1:31.28  
       45.23  1:31.28                                                      
  6 Matias, Nico              11 FAST-CA              1:34.60    1:36.23  
       47.04  1:36.23                                                      
  7 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              1:37.53    1:37.11  
       47.73  1:37.11                                                      
  8 Miranda, Isaiah           12 ORCA-CA                   NT    1:44.40  
       49.98  1:44.40                                                      
  9 Hoang, Maxwell            11 ORCA-CA                   NT    2:00.98  
       59.94  2:00.98                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Marinescu, Brian          12 ORCA-CA              2:52.14    2:44.20  
       38.87  1:20.76  2:02.99  2:44.20                                    
  2 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA              2:52.71    2:53.20  
       42.12  1:26.33  2:11.16  2:53.20                                    
.WHT - Division  
  1 Herman, Ranen             11 RIPT-CA                   NT    2:41.74  
  2 Sanchez, Isaac            12 RIPT-CA                   NT    2:43.52  
       40.08  1:22.14  2:03.68  2:43.52                                    
  3 Yang, Nathan              11 BREA-CA                   NT    2:45.26  
       39.12  1:20.98  2:03.61  2:45.26                                    
  4 Wang, Jayson              12 BREA-CA                   NT    2:49.29  
       40.10  1:23.25  2:06.93  2:49.29                                    
 -- Friedman, Ryan            12 FAST-CA                   NT         DQ  
       35.16  1:12.17  1:50.27       DQ                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Matsuda, Trevor           12 RIPT-CA                41.06      40.43  
  2 Ambrose, Dominic          12 ORCA-CA                41.35      40.57  
  3 Carlson, John             11 ORCA-CA                41.22      40.64  
  4 Kow, Brandon              11 FAST-CA                42.90      42.13  
  5 Sanchez, Isaac            12 RIPT-CA                41.89      42.72  
  6 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA                 43.55      44.53  
  7 Le, Tyler                 11 MVN-CA                 43.28      44.93  
  8 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA                44.27      45.04  
  9 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 43.00      45.30  
 10 Li, Justin                11 MVN-CA                 44.02      45.89  
 11 Marrujo, Sebastian        12 ORCA-CA                43.58      46.08  
 12 Borning, Vance            12 AAA-CA                 43.49      46.51  
 13 Tan, Ray                  11 AAA-CA                 44.77      49.22  
 -- Asar, Aiden               12 MVN-CA                 41.76         DQ  
.WHT - Division  
  1 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT      42.14  
  2 Bowman, Sam               11 CMAC-CA                   NT      42.85  
  3 Goldsmith, Mason          12 RIPT-CA                46.56      44.06  
  4 Nguyen, Victor            11 MVN-CA                 45.88      44.49  
  5 Saunders, Nolan           12 ORCA-CA                46.88      45.09  
  6 Goldsmith, Gage           11 RIPT-CA                49.51      45.30  
  7 Sternshein, Levi          11 ORCA-CA                45.53      45.54  
  8 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA                 44.83      45.67  
  9 Lee, Evan                 12 AAA-CA                 49.16      46.52  
 10 Hardcastle, Evan          12 ORCA-CA                52.22      47.43  
 11 Bauer, Tommy              12 MVN-CA                 48.61      48.13  
 12 Zhu, Anderson             11 BREA-CA                48.88      48.20  
 13 Stevens, Ryder            11 RIPT-CA                48.29      49.06  
 14 Li, Grant                 12 BREA-CA                   NT      49.10  
 15 Dory, Sean                11 CMAC-CA                49.59      49.35  
 16 Matias, Nico              11 FAST-CA                46.17      49.49  
 17 Shi, Evan                 11 BREA-CA                53.22      50.27  
 18 Ponce, Ej                 12 ORCA-CA                57.60      51.46  
 19 Galarza, Luke             11 FAST-CA                52.39      53.04  
 20 Cueto, Moises             11 AAA-CA                 54.29      55.01  
 21 Younes, Salem             12 AAA-CA                 53.86      55.12  
 22 Hoang, Chance             11 ORCA-CA                55.47      56.14  
 23 Boles, Rober              12 ORCA-CA                   NT    1:06.86  
 -- Buehler, Joseph           12 FAST-CA                   NT         DQ  
 -- Wang, Patrick             11 BREA-CA              1:14.37         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA              1:29.99    1:27.54  
       41.75  1:27.54                                                      
  2 Kow, Brandon              11 FAST-CA              1:30.16    1:27.98  
       41.82  1:27.98                                                      
  3 Chen, Aaron               12 BREA-CA              1:32.06    1:30.26  
       42.71  1:30.26                                                      
  4 Huelskamp, Bobby          12 ORCA-CA              1:30.40    1:30.48  
       42.93  1:30.48                                                      
  5 Carlson, John             11 ORCA-CA              1:31.16    1:30.82  
       43.47  1:30.82                                                      
  6 Chen, Kyle                12 BREA-CA              1:34.62    1:36.22  
       46.11  1:36.22                                                      
  7 Zhou, David               12 BREA-CA              1:34.28    1:37.46  
       46.40  1:37.46                                                      
  8 Tran, Sean                12 FAST-CA              1:34.96    1:37.77  
       46.55  1:37.77                                                      
.WHT - Division  
  1 Sanchez, Isaac            12 RIPT-CA                   NT    1:25.90  
       41.25  1:25.90                                                      
  2 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA              1:56.27L   1:26.03  
       41.70  1:26.03                                                      
  3 Jan, Timothy              11 BREA-CA              1:39.93    1:28.25  
       41.49  1:28.25                                                      
  4 Yang, Nathan              11 BREA-CA              1:39.47    1:28.74  
       42.65  1:28.74                                                      
  5 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT    1:29.64  
       43.36  1:29.64                                                      
  6 Hoang, Vincent            12 ORCA-CA                   NT    1:32.04  
       44.10  1:32.04                                                      
  7 Lee, Aaron                11 SWRD-CA              1:38.31    1:32.75  
       43.16  1:32.75                                                      
  8 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA               1:42.59    1:37.86  
       46.93  1:37.86                                                      
  9 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA               1:40.08    1:37.93  
       46.07  1:37.93                                                      
 10 Zhu, Anderson             11 BREA-CA              1:41.83    1:39.73  
       47.91  1:39.73                                                      
 11 Thomas, Nolan             12 AAA-CA               1:39.67    1:40.80  
       47.94  1:40.80                                                      
 12 Jin, Jerry                11 BREA-CA              1:46.37    1:41.49  
       50.01  1:41.49                                                      
 13 Matias, Nico              11 FAST-CA              1:39.10    1:41.75  
       48.13  1:41.75                                                      
 14 Hoang, Chance             11 ORCA-CA              1:55.05    1:47.30  
       52.48  1:47.30                                                      
 15 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:46.52    1:49.82  
       49.70  1:49.82                                                      
 16 Miranda, Isaiah           12 ORCA-CA                   NT    1:58.74  
       53.67  1:58.74                                                      
 17 Hoang, Maxwell            11 ORCA-CA                   NT    2:02.71  
       58.20  2:02.71                                                      
 -- Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              2:00.79         DQ  
       57.73       DQ                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herman, Ranen             11 RIPT-CA                   NT    2:52.76  
       40.57  1:24.71  2:09.91  2:52.76                                    
  2 Wang, Jayson              12 BREA-CA                   NT    3:05.43  
       42.85  1:32.14  2:19.01  3:05.43                                    
  3 Tran, Sean                12 FAST-CA                   NT    3:22.43  
       47.22  1:38.65  2:30.91  3:22.43                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Kow, Brandon              11 FAST-CA                34.93      34.02  
  2 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA                35.77      34.74  
  3 Bui, Andrew               12 RIPT-CA                34.69      35.08  
  4 Matsuda, Trevor           12 RIPT-CA                36.48      35.21  
  5 Tran, Sean                12 FAST-CA                34.84      35.44  
  6 Holguin, Kyle             11 FAST-CA                36.71      35.63  
  7 Goldsmith, Gage           11 RIPT-CA                36.25      36.21  
  8 Paganos, Jordan           12 BREA-CA                36.53      36.49  
  9 Sotelo, Chris             11 AAA-CA                 34.89      36.58  
 10 Huynh, Trent              11 FAST-CA                35.71      36.67  
 11 Borning, Vance            12 AAA-CA                 37.15      36.85  
 12 Hong, Harrison            12 FAST-CA                37.53      37.06  
.WHT - Division  
  1 Lavold, Carter            12 FAST-CA                38.27      34.87  
  2 Zhou, David               12 BREA-CA                38.19      35.86  
  3 Jung, Jeremiah            11 BREA-CA                42.12      36.43  
  4 Huelskamp, Bobby          12 ORCA-CA                38.88      37.66  
  5 Saunders, Nolan           12 ORCA-CA                45.83      37.73  
  6 Jin, Jerry                11 BREA-CA                40.08      38.06  
  7 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA                 40.39      38.19  
  8 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA                 39.24      38.21  
  9 Asar, Aiden               12 MVN-CA                 38.28      38.86  
 10 Hoang, Vincent            12 ORCA-CA                38.73      39.49  
 11 Chen, Kyle                12 BREA-CA                46.08      42.23  
 12 Shi, Evan                 11 BREA-CA                42.69      42.49  
 13 Thomas, Nolan             12 AAA-CA                 41.78      43.00  
 14 Galarza, Luke             11 FAST-CA                44.69      43.31  
 15 Chen, Aaron               12 BREA-CA                46.71      43.46  
 16 Buehler, Joseph           12 FAST-CA                   NT      44.30  
 17 Zhu, Anderson             11 BREA-CA                46.58      44.38  
 18 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA                51.52      51.51  
 19 Garcia, Julian            11 BREA-CA                51.50      52.44  
 -- Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chu, Colin                12 RIPT-CA              1:19.73    1:12.33  
       33.61  1:12.33                                                      
  2 Bui, Andrew               12 RIPT-CA              1:21.25    1:17.81  
       35.17  1:17.81                                                      
  3 Wang, Jayson              12 BREA-CA              1:19.91    1:19.47  
       37.08  1:19.47                                                      
  4 Huynh, Trent              11 FAST-CA              1:20.91    1:20.81  
       38.04  1:20.81                                                      
  5 Carlson, John             11 ORCA-CA              1:22.76    1:20.85  
       37.84  1:20.85                                                      
  6 Samuels, Jack             11 MVN-CA               1:20.52    1:21.58  
       36.89  1:21.58                                                      
.WHT - Division  
  1 Dory, Sean                11 CMAC-CA                   NT    1:24.02  
       38.78  1:24.02                                                      
  2 Zhou, David               12 BREA-CA              1:26.18    1:24.65  
       40.10  1:24.65                                                      
  3 Nguyen, Victor            11 MVN-CA               1:30.10    1:25.31  
       38.38  1:25.31                                                      
  4 Le, Tyler                 11 MVN-CA               1:36.70    1:25.83  
       41.22  1:25.83                                                      
  5 Sotelo, Chris             11 AAA-CA               1:27.90    1:27.39  
       38.03  1:27.39                                                      
  6 Tan, Ray                  11 AAA-CA               1:26.62    1:27.88  
       39.66  1:27.88                                                      
  7 Lin, Jerry                11 BREA-CA              1:35.27    1:33.71  
       42.66  1:33.71                                                      
  8 Lee, Evan                 12 AAA-CA               1:41.75    1:36.84  
       43.59  1:36.84                                                      
  9 Li, Grant                 12 BREA-CA                   NT    1:46.35  
       46.89  1:46.35                                                      
 10 Zhu, Anderson             11 BREA-CA              1:39.90    1:49.57  
       48.07  1:49.57                                                      
 11 Wang, Patrick             11 BREA-CA                   NT    1:52.19  
       48.94  1:52.19                                                      
 -- Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:51.01         DQ  
       45.34       DQ                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Nathan              11 BREA-CA                   NT    2:48.58  
       36.48  1:17.78  2:02.36  2:48.58                                    
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Huynh, Trent              11 FAST-CA              1:22.39    1:18.04  
       38.13  1:18.04                                                      
  2 Matsuda, Trevor           12 RIPT-CA              1:18.70    1:18.32  
       38.14  1:18.32                                                      
  3 Goldsmith, Gage           11 RIPT-CA              1:19.56    1:18.81  
       37.71  1:18.81                                                      
  4 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA              1:21.38    1:18.89  
       36.44  1:18.89                                                      
  5 Huelskamp, Bobby          12 ORCA-CA              1:22.63    1:19.69  
       39.06  1:19.69                                                      
  6 Borning, Vance            12 AAA-CA               1:20.52    1:19.83  
       36.40  1:19.83                                                      
  7 Lee, Aaron                11 SWRD-CA              1:19.91    1:20.66  
       37.84  1:20.66                                                      
  8 Lavold, Carter            12 FAST-CA              1:23.03    1:20.81  
       36.86  1:20.81                                                      
  9 Huynh, Goten              11 RIPT-CA              1:23.89    1:21.36  
       37.41  1:21.36                                                      
 10 Sotelo, Chris             11 AAA-CA               1:21.08    1:22.19  
       37.15  1:22.19                                                      
 11 Chen, Aaron               12 BREA-CA              1:23.42    1:22.70  
 12 Kim, Miles                11 FAST-CA              1:20.68    1:22.88  
       38.38  1:22.88                                                      
 13 Hong, Harrison            12 FAST-CA              1:23.40    1:23.87  
       39.54  1:23.87                                                      
 14 Saunders, Nolan           12 ORCA-CA              1:23.48    1:24.41  
       39.64  1:24.41                                                      
 15 Asar, Aiden               12 MVN-CA               1:23.97    1:32.11  
       42.37  1:32.11                                                      
.WHT - Division  
  1 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT    1:17.44  
       36.78  1:17.44                                                      
  2 Zhou, David               12 BREA-CA              1:26.41    1:22.54  
       39.15  1:22.54                                                      
  3 Hoang, Vincent            12 ORCA-CA              1:33.39    1:24.44  
       39.36  1:24.44                                                      
  4 Holguin, Kyle             11 FAST-CA              1:26.57    1:25.83  
       38.14  1:25.83                                                      
  5 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA               1:27.88    1:25.88  
       40.21  1:25.88                                                      
  6 Chen, Kyle                12 BREA-CA              1:25.64    1:28.06  
       40.56  1:28.06                                                      
  7 Thomas, Nolan             12 AAA-CA               1:31.63    1:31.26  
       42.93  1:31.26                                                      
  8 Zhu, Anderson             11 BREA-CA              1:30.93    1:31.77  
       43.55  1:31.77                                                      
  9 Matias, Nico              11 FAST-CA                   NT    1:32.77  
       44.42  1:32.77                                                      
 10 Shi, Evan                 11 BREA-CA              1:32.94    1:34.81  
       45.72  1:34.81                                                      
 11 Galarza, Luke             11 FAST-CA              1:43.58    1:36.60  
       44.47  1:36.60                                                      
 12 Garcia, Julian            11 BREA-CA              1:41.67    1:38.65  
       45.85  1:38.65                                                      
 13 Hoang, Chance             11 ORCA-CA              1:43.25    1:40.83  
       50.31  1:40.83                                                      
 14 Baik, Jason               11 BREA-CA                   NT    1:42.86  
       51.80  1:42.86                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lavold, Carter            12 FAST-CA              2:47.24    2:47.72  
       33.43  1:17.95  2:10.58  2:47.72                                    
  2 Carlson, John             11 ORCA-CA              2:49.68    2:50.48  
       37.31  1:22.10  2:13.40  2:50.48                                    
  3 Wartenberg, Jason         11 ORCA-CA              2:54.10    2:51.95  
       36.34  1:20.93  2:13.14  2:51.95                                    
  4 Kim, Miles                11 FAST-CA              3:00.72    2:56.51  
       38.27  1:22.88  2:18.79  2:56.51                                    
  5 Garcia, Gabriel           12 MVN-CA               3:00.54    2:58.49  
       39.66  1:27.03  2:17.92  2:58.49                                    
  6 Tan, Ray                  11 AAA-CA               2:52.35    2:59.25  
                       2:20.93  2:59.25                                    
  7 Borning, Vance            12 AAA-CA               2:53.18    3:00.25  
       41.25  1:24.86  2:20.73  3:00.25                                    
  8 Le, Tyler                 11 MVN-CA               2:57.42    3:03.07  
       38.64  1:25.90  2:21.15  3:03.07                                    
 -- Li, Justin                11 MVN-CA               2:59.46         DQ  
       40.49  1:26.00  2:16.60       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Sanchez, Isaac            12 RIPT-CA                   NT    2:43.23  
       34.90  1:19.02  2:08.35  2:43.23                                    
  2 Yang, Nathan              11 BREA-CA              3:05.27    2:44.47  
       34.27  1:16.76  2:05.37  2:44.47                                    
  3 Menchaca, Matthew         12 FAST-CA                   NT    2:45.75  
       36.06  1:18.93  2:07.58  2:45.75                                    
  4 Ragadio, Ethan            12 FAST-CA                   NT    2:46.13  
       36.58  1:20.17  2:10.63  2:46.13                                    
  5 Goldsmith, Gage           11 RIPT-CA                   NT    2:47.89  
       36.42  1:20.36  2:11.51  2:47.89                                    
  6 Zhou, David               12 BREA-CA              3:09.09    2:52.24  
       37.11  1:22.15  2:13.61  2:52.24                                    
  7 Nguyen, Victor            11 MVN-CA               3:03.07    2:52.58  
       37.91  1:20.22  2:13.86  2:52.58                                    
  8 Saunders, Nolan           12 ORCA-CA              3:03.70    3:01.42  
       41.09  1:27.41  2:21.41  3:01.42                                    
  9 Marrujo, Sebastian        12 ORCA-CA              3:06.92    3:04.78  
       41.26  1:29.13  2:26.41  3:04.78                                    
 10 Lin, Jerry                11 BREA-CA                   NT    3:06.34  
       41.14  1:28.32  2:20.10  3:06.34                                    
 11 Theologidy, Taddeus       11 MVN-CA               3:09.44    3:07.01  
       40.64  1:29.61  2:24.63  3:07.01                                    
 12 Sarrafi, Arman            12 MVN-CA               3:13.19    3:08.56  
       40.08  1:32.69  2:25.16  3:08.56                                    
 13 Asar, Aiden               12 MVN-CA               3:02.52    3:08.95  
       39.73  1:29.57  2:28.04  3:08.95                                    
 14 Sheu, Anderson            11 BREA-CA                   NT    3:37.45  
       51.69  1:49.97  2:52.61  3:37.45                                    
 15 Sutantio, Kristoffer      11 BREA-CA              3:50.32    3:52.40  
       56.14  1:49.98  3:01.57  3:52.40                                    
 -- Bauer, Tommy              12 MVN-CA               3:27.36         DQ  
       44.50  1:32.28  2:30.10       DQ                                    
 -- McNeal, Gavin             12 CMAC-CA                   NT         DQ  
       35.15  1:16.23  2:02.14       DQ                                    
 
Boys 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Marinescu, Brian          12 ORCA-CA              5:59.51    5:59.52  
       38.64  1:21.43  2:06.42  2:51.82  3:42.61  4:33.75  5:17.22  5:59.52
.WHT - Division  
  1 Friedman, Ryan            12 FAST-CA                   NT    5:05.93  
       33.41  1:11.26  1:49.94  2:27.49  3:13.03  3:59.08  4:32.79  5:05.93
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:06.78    2:05.84  
     1) Carlson, John 11                2) Saunders, Nolan 12             
     3) Wartenberg, Jason 11            4) Ambrose, Dominic 12            
       31.55  1:08.30  1:34.78  2:05.84                                    
  2 Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'            2:23.30    2:18.77  
     1) Ponce, Ej 12                    2) Hoang, Chance 11               
     3) Sternshein, Levi 11             4) Marrujo, Sebastian 12          
       39.26  1:15.15  1:47.77  2:18.77                                    
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            2:27.33    2:22.65  
     1) Saunders, Nolan 12              2) Carlson, John 11               
     3) Wartenberg, Jason 11            4) Huelskamp, Bobby 12            
       50.12  1:19.07  1:52.78  2:22.65                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Tran, Vince               14 ORCA-CA                27.71      27.17  
  2 Chin, Christian           14 BREA-CA                27.62      27.55  
  3 Ly, Kenneth               13 ORCA-CA                28.23      27.58  
  4 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                28.30      27.93  
  5 Calder, Shane             14 MVN-CA                 28.55      28.01  
  6 Sego, Cade                13 BREA-CA                28.31      28.22  
  7 Banos, Ramon              13 BREA-CA                28.85      28.34  
  8 Chen, Joshua              13 BREA-CA                28.02      28.36  
  9 Jin, Benjamin             13 BREA-CA                29.67      29.22  
 10 Liang, Johann             14 BREA-CA                29.03      29.32  
 11 Nguyen, Dat               13 RIPT-CA                29.54      29.44  
 12 Tristan, Noah             13 AAA-CA                 29.97      29.57  
 13 Chapman, Logan            13 MVN-CA                 29.92      29.72  
 14 Lin, Eric                 14 ORCA-CA                29.58      29.85  
 15 Hoang, Logan              13 ORCA-CA                28.90      29.87  
.WHT - Division  
  1 Constantino, Cole         13 UN-02-CA               30.50      29.21  
  2 Wartenberg, Ryan          13 ORCA-CA                30.08      29.74  
  3 Galarza, Mathew           13 FAST-CA                31.56      30.65  
  4 Pan, Bing Ran             13 BREA-CA                31.52      31.80  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Matsuda, Connor           13 RIPT-CA              1:01.02    1:00.90  
       29.52  1:00.90                                                      
  2 Birinyi, Caden            13 ORCA-CA                59.70    1:01.21  
       29.69  1:01.21                                                      
  3 Calder, Shane             14 MVN-CA               1:03.03    1:01.58  
       29.48  1:01.58                                                      
  4 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              1:01.46    1:02.17  
       29.31  1:02.17                                                      
  5 Liang, Johann             14 BREA-CA              1:03.95    1:02.36  
       30.07  1:02.36                                                      
  6 Chin, Christian           14 BREA-CA              1:03.33    1:02.40  
       29.54  1:02.40                                                      
  7 Wharton, Ricky            14 ORCA-CA              1:01.72    1:02.52  
       30.06  1:02.52                                                      
  8 Sego, Cade                13 BREA-CA              1:00.75    1:02.60  
       30.18  1:02.60                                                      
  9 Park, Andrew              14 BREA-CA              1:00.74    1:02.66  
       30.97  1:02.66                                                      
 10 Dinh, Peter               14 ORCA-CA              1:02.76    1:03.29  
       30.08  1:03.29                                                      
 11 Ly, Kenneth               13 ORCA-CA              1:01.83    1:04.10  
       30.27  1:04.10                                                      
 12 Tran, Vince               14 ORCA-CA              1:00.81    1:04.76  
       30.51  1:04.76                                                      
 13 Tristan, Noah             13 AAA-CA               1:04.76    1:06.64  
       31.91  1:06.64                                                      
.WHT - Division  
  1 Alvo, Jacob               13 CMAC-CA              1:11.82    1:03.28  
       30.64  1:03.28                                                      
  2 Vasquez, Patrick          13 BREA-CA              1:05.78    1:04.08  
       30.72  1:04.08                                                      
  3 Panagiotou, Nikolas       13 SWRD-CA              1:05.18    1:05.37  
       30.97  1:05.37                                                      
  4 Wartenberg, Ryan          13 ORCA-CA              1:07.09    1:07.62  
       30.42  1:07.62                                                      
  5 Tran, Timothy             13 BREA-CA              1:06.62    1:07.63  
       32.58  1:07.63                                                      
  6 Alvo, JJ                  13 CMAC-CA              1:06.67    1:07.66  
       31.95  1:07.66                                                      
  7 Hoang, Logan              13 ORCA-CA              1:06.27    1:08.20  
       32.43  1:08.20                                                      
  8 Nguyen, Dat               13 RIPT-CA              1:06.73    1:08.86  
       32.90  1:08.86                                                      
  9 Poma, Kevin               14 FAST-CA              1:17.85    1:09.14  
       34.15  1:09.14                                                      
 10 Barney, Matthew           14 MVN-CA               1:13.55    1:09.66  
       33.73  1:09.66                                                      
 11 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:10.07    1:12.42  
 12 Siebert, Zach             14 ORCA-CA              1:14.89    1:15.54  
 13 Ngo, Nathan               13 ORCA-CA                   NT    1:19.41  
       35.69  1:19.41                                                      
 14 Tirtorahardjo, Ethan      13 ORCA-CA              1:22.93    1:19.52  
       36.71  1:19.52                                                      
 15 Ortiz, Brayden            13 SWRD-CA              1:19.07    1:19.80  
       37.37  1:19.80                                                      
 16 Lawendy, Christopher      13 UN-04-CA                  NT    1:29.29  
       41.73  1:29.29                                                      
 -- Gregerson, AJ             14 CMAC-CA              1:12.10         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Birinyi, Caden            13 ORCA-CA              2:16.00    2:09.13  
       29.40  1:02.18  1:37.25  2:09.13                                    
  2 Luu, James                13 RIPT-CA              2:21.57    2:10.18  
       30.16  1:03.02  1:37.37  2:10.18                                    
  3 Banos, Ramon              13 BREA-CA              2:12.33    2:11.40  
       30.52  1:04.01  1:38.24  2:11.40                                    
  4 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA              2:11.29    2:12.54  
       30.09  1:02.70  1:37.45  2:12.54                                    
  5 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              2:13.20    2:14.76  
       30.10  1:04.39  1:40.09  2:14.76                                    
  6 Chen, Joshua              13 BREA-CA              2:17.52    2:15.54  
       30.38  1:04.32  1:40.15  2:15.54                                    
  7 Tristan, Noah             13 AAA-CA               2:21.70    2:18.20  
       31.68  1:06.47  1:42.55  2:18.20                                    
  8 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               2:16.75    2:18.59  
       31.60  1:07.73  1:43.52  2:18.59                                    
.WHT - Division  
  1 Sego, Cade                13 BREA-CA              2:24.77    2:11.24  
       30.68  1:03.71  1:37.81  2:11.24                                    
  2 Jin, Benjamin             13 BREA-CA              2:32.41    2:18.49  
       31.24  1:05.80  1:42.16  2:18.49                                    
  3 Liang, Johann             14 BREA-CA              2:28.36    2:19.33  
       31.84  1:07.25  1:43.74  2:19.33                                    
  4 Lin, Eric                 14 ORCA-CA              2:53.25    2:27.04  
       32.34  1:09.07  1:47.89  2:27.04                                    
  5 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              2:39.11    2:38.04  
                       1:57.65  2:38.04                                    
  6 Marklevits, Mason         14 ORCA-CA              3:18.28    3:17.26  
       40.25  1:31.13  3:17.26                                             
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Williams, Jack            13 AAA-CA               5:48.70    5:43.69  
       29.66  1:04.22  1:40.33  2:16.75  2:52.38  3:27.82  4:02.94  4:37.64
     5:11.37  5:43.69                                                      
  2 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA              6:14.76    6:07.65  
       31.92  1:07.81  1:45.96  2:23.68  3:01.76  3:39.32  4:17.31  4:55.21
     5:32.05  6:07.65                                                      
.WHT - Division  
  1 Chai, Matthew             14 FAST-CA                   NT    5:34.72  
       31.55  1:05.22  1:39.38  2:13.73  2:47.87  3:22.18  3:56.08  4:30.10
     5:03.32  5:34.72                                                      
  2 George, Akash             13 BREA-CA              6:28.74    5:48.24  
       29.07  1:03.28  1:39.21  2:15.01  2:51.66  3:26.65  4:03.61  4:40.85
     5:16.37  5:48.24                                                      
  3 Castillo, George          14 CMAC-CA                   NT    5:52.45  
       31.10  1:05.14  1:39.92  2:15.37  2:52.21  3:27.85  4:05.08  4:41.92
     5:18.86  5:52.45                                                      
  4 Alvo, Jacob               13 CMAC-CA                   NT    6:07.69  
       33.05  1:07.78  1:44.29  2:21.14  2:59.58  3:37.80  4:16.51  4:56.32
     5:33.98  6:07.69                                                      
  5 Calder, Shane             14 MVN-CA               6:52.47    6:21.03  
       33.34  1:11.12  1:50.15  2:29.21  3:08.48  3:47.25  4:26.27  5:05.31
     5:43.77  6:21.03                                                      
  6 Alvo, JJ                  13 CMAC-CA                   NT    6:42.13  
       34.41  1:13.72  1:54.40  2:36.29  3:18.15  3:59.44  4:41.73  5:24.18
     6:05.54  6:42.13                                                      
  7 Coury, Alex               13 ORCA-CA                   NT    6:52.06  
                       1:55.04  2:37.16  3:20.24  4:03.73  4:47.41  5:31.37
     6:14.88  6:52.06                                                      
 
Boys 13-14 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ham, Kaito                14 RIPT-CA                   NT   11:14.89  
       30.18  1:03.48  1:36.98  2:11.42  2:44.63  3:17.82  3:51.39  4:26.07
     5:00.12  5:35.01  6:09.40  6:43.28  7:17.66  7:51.44  8:25.55  8:59.44
     9:33.29 10:07.70 10:41.95 11:14.89                                    
  2 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA                   NT   11:33.21  
       30.05  1:04.26  1:38.91  2:13.47  2:47.79  3:21.67  3:56.15  4:31.53
     5:06.46  5:41.97  6:17.29  6:52.70  7:27.95  8:03.13  8:37.33  9:12.45
     9:47.49 10:21.68 10:54.35 11:33.21                                    
  3 George, Akash             13 BREA-CA                   NT   12:14.87  
       31.23  1:06.96  1:43.36  2:20.43  2:58.13  3:35.43  4:13.52  4:51.31
     5:29.27  6:08.03  6:45.02  7:22.35  7:59.05  8:36.66  9:13.89  9:50.95
    10:28.36 11:05.32 11:41.96 12:14.87                                    
  4 Castillo, George          14 CMAC-CA                   NT   12:28.91  
       33.27  1:09.48  1:46.59  2:24.32  3:01.95  3:39.88  4:17.69  4:55.90
     5:34.66  6:12.70  6:49.97  7:28.10           8:44.28                  
    10:39.10 11:16.65 11:54.28 12:28.91                                    
  5 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA                   NT   12:32.06  
       32.47  1:08.92  1:46.50  2:25.20  3:02.83  3:40.95  4:19.68  4:58.97
     5:38.49  6:18.09  6:57.27  7:36.17  8:15.73  8:54.88  9:34.58 10:14.60
    10:54.03 11:33.04 12:10.14 12:32.06                                    
  6 Birinyi, Caden            13 ORCA-CA                   NT   12:45.78  
       32.76  1:10.85  1:49.19  2:28.26  3:06.39  3:45.72  4:23.82  5:01.16
     5:40.48  6:19.26  6:58.61  7:37.29  8:14.81  8:53.82  9:33.70 10:14.04
    10:53.88 11:30.87 12:09.24 12:45.78                                    
  7 Chapman, Logan            13 MVN-CA              13:41.24   13:22.69  
       35.39  1:15.63  1:56.66  2:37.48  3:18.65  4:00.15  4:41.59  5:21.78
     6:02.82  6:43.41  7:24.77  8:05.63  8:45.64  9:25.93 10:07.07 10:47.45
    11:27.30 12:07.55 12:47.49 13:22.69                                    
 
Boys 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Kevin                13 SWRD-CA                   NT   17:46.44  
       30.41  1:04.02  1:38.56  2:12.43  2:45.91  3:19.28  3:53.62  4:26.26
     4:59.13  5:31.45  6:04.33  6:37.53  7:10.37  7:42.45  8:15.44  8:48.36
     9:20.92  9:52.65 10:24.64 10:56.80 11:29.08 12:01.10 12:33.01 13:04.74
    13:36.67 14:08.23 14:39.74 15:11.37 15:43.02 16:14.25 16:45.66 17:16.74
    17:46.44
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 George, Akash             13 BREA-CA              1:11.90    1:07.11  
       32.73  1:07.11                                                      
  2 Calder, Shane             14 MVN-CA               1:16.40    1:11.97  
       35.23  1:11.97                                                      
  3 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA              1:14.88    1:12.20  
       35.48  1:12.20                                                      
  4 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:15.46    1:13.29  
       36.25  1:13.29                                                      
  5 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               1:11.80    1:13.47  
       36.50  1:13.47                                                      
  6 Wartenberg, Ryan          13 ORCA-CA              1:15.93    1:16.74  
       37.56  1:16.74                                                      
 -- Constantino, Cole         13 UN-02-CA             1:15.09         DQ  
       37.92       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Liang, Johann             14 BREA-CA              1:18.88    1:15.52  
       37.71  1:15.52                                                      
  2 Tran, Vince               14 ORCA-CA                   NT    1:15.73  
       35.87  1:15.73                                                      
  3 Ly, Kenneth               13 ORCA-CA              1:21.24    1:16.19  
       37.87  1:16.19                                                      
  4 Jin, Benjamin             13 BREA-CA              1:19.57    1:18.72  
       38.36  1:18.72                                                      
  5 Nguyen, Dat               13 RIPT-CA              1:20.69    1:22.91  
       39.47  1:22.91                                                      
  6 Chapman, Logan            13 MVN-CA               1:20.49    1:24.00  
       41.41  1:24.00                                                      
  7 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:27.31    1:28.12  
       43.46  1:28.12                                                      
  8 Nguyen, Viet              13 AAA-CA               1:31.66    1:32.56  
       45.05  1:32.56                                                      
  9 Marklevits, Mason         14 ORCA-CA              1:37.43    1:38.20  
       47.10  1:38.20                                                      
 -- Lin, Eric                 14 ORCA-CA              1:19.42         DQ  
 -- Tristan, Noah             13 AAA-CA               1:30.95         DQ  
       40.20       DQ                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Williams, Jack            13 AAA-CA               2:38.75    2:23.57  
       33.58  1:09.82  1:47.30  2:23.57                                    
  2 Zeng, Kevin               14 BREA-CA              2:31.25    2:24.70  
       34.79  1:10.96  1:48.02  2:24.70                                    
  3 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               2:33.27    2:31.83  
       37.24  1:15.89  1:54.53  2:31.83                                    
  4 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA              2:41.04    2:33.35  
       36.26  1:14.96  1:55.50  2:33.35                                    
  5 Wharton, Ricky            14 ORCA-CA              2:31.27    2:36.50  
  6 Calder, Shane             14 MVN-CA               2:42.94    2:36.70  
       37.63  1:17.12  1:57.69  2:36.70                                    
  7 Birinyi, Caden            13 ORCA-CA              2:32.43    2:42.18  
       38.51  1:19.62  2:01.57  2:42.18                                    
  8 Wartenberg, Ryan          13 ORCA-CA              2:43.93    2:46.59  
       38.59  1:21.07  2:03.94  2:46.59                                    
  9 Dinh, Peter               14 ORCA-CA              2:44.67    2:55.38  
       41.01  1:25.81  2:12.92  2:55.38                                    
 -- Sego, Cade                13 BREA-CA              2:32.17         DQ  
       36.34  1:14.32  1:52.77       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Kim, Aaron                14 BREA-CA                   NT    2:34.82  
       35.14  1:13.74  1:54.47  2:34.82                                    
  2 Chapman, Logan            13 MVN-CA               3:07.06    2:53.26  
       41.37  1:25.78  2:10.80  2:53.26                                    
  3 Nguyen, Dat               13 RIPT-CA              3:15.49    2:55.91  
       40.44  1:25.09  2:10.53  2:55.91                                    
  4 Poma, Kevin               14 FAST-CA                   NT    3:10.74  
       44.29  1:33.12  2:23.14  3:10.74                                    
  5 Ortiz, Brayden            13 SWRD-CA                   NT    3:20.89  
       44.24  1:36.55  3:20.89                                             
 -- Siebert, Zach             14 ORCA-CA                   NT         DQ  
 -- Ngo, Nathan               13 ORCA-CA                   NT         DQ  
       48.19  1:42.65       DQ                                             
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 George, Akash             13 BREA-CA              1:19.70    1:17.27  
       36.44  1:17.27                                                      
  2 De La O, Austin           13 ORCA-CA              1:20.62    1:19.08  
       37.77  1:19.08                                                      
  3 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA              1:23.18    1:20.28  
       40.26  1:20.28                                                      
  4 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              1:19.12    1:20.65  
       37.87  1:20.65                                                      
  5 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:25.22    1:22.20  
       38.98  1:22.20                                                      
  6 Pan, Bing Ran             13 BREA-CA              1:22.86    1:22.80  
       39.41  1:22.80                                                      
  7 Ly, Kenneth               13 ORCA-CA              1:24.71    1:22.98  
       38.80  1:22.98                                                      
  8 Nguyen, Dat               13 RIPT-CA              1:26.25    1:24.30  
       40.08  1:24.30                                                      
  9 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               1:24.02    1:24.76  
       41.20  1:24.76                                                      
 10 Wartenberg, Ryan          13 ORCA-CA              1:23.30    1:25.91  
       40.14  1:25.91                                                      
.WHT - Division  
  1 Hoang, Logan              13 ORCA-CA              1:26.49    1:24.50  
       38.85  1:24.50                                                      
  2 Chin, Christian           14 BREA-CA                   NT    1:25.60  
       40.53  1:25.60                                                      
  3 Chapman, Logan            13 MVN-CA               1:33.32    1:27.94  
       41.59  1:27.94                                                      
  4 Tran, Vince               14 ORCA-CA                   NT    1:30.74  
       41.63  1:30.74                                                      
  5 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:35.61    1:34.26  
       44.93  1:34.26                                                      
  6 Nguyen, Viet              13 AAA-CA               1:34.20    1:34.30  
       45.09  1:34.30                                                      
  7 Marklevits, Mason         14 ORCA-CA              1:48.75    1:43.85  
       47.80  1:43.85                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Tristan, Noah             13 AAA-CA               2:50.91    2:54.55  
       39.57  1:24.67  2:10.24  2:54.55                                    
  2 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               3:02.17    2:56.23  
       40.85  1:25.89  2:11.43  2:56.23                                    
  3 Tran, Timothy             13 BREA-CA              2:52.38    2:56.27  
       40.34  1:24.91  2:11.10  2:56.27                                    
  4 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              2:51.02    2:58.86  
       39.14  1:24.45  2:12.37  2:58.86                                    
  5 Nguyen, Dat               13 RIPT-CA              3:02.98    3:03.83  
       42.39  1:30.34  2:18.96  3:03.83                                    
 -- Dinh, Peter               14 ORCA-CA              2:54.96         DQ  
       40.95  1:28.27  2:16.11       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Castillo, George          14 CMAC-CA                   NT    2:47.48  
       38.11  1:19.98  2:04.03  2:47.48                                    
  2 Miller, Jaxx              13 FAST-CA                   NT    2:49.50  
       38.38  1:21.75  2:05.51  2:49.50                                    
  3 Zeng, Kevin               14 BREA-CA              3:16.60    2:59.85  
       41.53  1:27.06  2:14.56  2:59.85                                    
  4 Hoang, Logan              13 ORCA-CA              3:13.96    3:09.62  
       43.85  1:31.44  2:20.92  3:09.62                                    
  5 Alvo, Jacob               13 CMAC-CA                   NT    3:14.18  
       45.57  1:34.22  2:24.92  3:14.18                                    
  6 Barney, Matthew           14 MVN-CA                    NT    3:15.06  
       45.16  1:34.57  2:24.74  3:15.06                                    
  7 Alvo, JJ                  13 CMAC-CA              3:11.50    3:18.42  
       44.90  1:35.54  2:28.11  3:18.42                                    
  8 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              3:18.53    3:27.96  
       47.47  1:40.55  2:34.72  3:27.96                                    
  9 Lawendy, Christopher      13 UN-04-CA                  NT    3:35.82  
       53.99  1:58.28  3:35.82                                             
 -- Tirtorahardjo, Ethan      13 ORCA-CA                   NT         DQ  
       40.60  1:29.99  2:22.62       DQ                                    
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 George, Akash             13 BREA-CA              1:12.80    1:07.37  
       31.99  1:07.37                                                      
  2 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              1:08.60    1:07.81  
       31.99  1:07.81                                                      
  3 Kim, Aaron                14 BREA-CA              1:12.77    1:08.10  
       31.21  1:08.10                                                      
  4 Zeng, Kevin               14 BREA-CA              1:09.49    1:08.90  
       32.50  1:08.90                                                      
  5 Banos, Ramon              13 BREA-CA              1:11.71    1:10.24  
       33.22  1:10.24                                                      
  6 Miller, Jaxx              13 FAST-CA              1:10.36    1:11.35  
       31.60  1:11.35                                                      
  7 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA              1:09.58    1:11.48  
       33.45  1:11.48                                                      
  8 Wharton, Ricky            14 ORCA-CA              1:11.52    1:13.22  
       33.55  1:13.22                                                      
.WHT - Division  
  1 Park, Andrew              14 BREA-CA                   NT    1:13.01  
       33.04  1:13.01                                                      
  2 Jin, Benjamin             13 BREA-CA              1:18.55    1:14.54  
       34.02  1:14.54                                                      
  3 Vasquez, Patrick          13 BREA-CA              1:14.25    1:15.98  
       34.59  1:15.98                                                      
  4 Liang, Johann             14 BREA-CA              1:25.27    1:17.06  
       34.53  1:17.06                                                      
  5 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               1:24.79    1:17.49  
       37.58  1:17.49                                                      
  6 Tran, Vince               14 ORCA-CA              1:16.51    1:17.62  
       33.91  1:17.62                                                      
  7 Tran, Timothy             13 BREA-CA              1:19.49    1:18.51  
       36.34  1:18.51                                                      
  8 Wartenberg, Ryan          13 ORCA-CA              1:19.31    1:22.26  
       35.24  1:22.26                                                      
  9 Alvo, Jacob               13 CMAC-CA                   NT    1:23.04  
       38.17  1:23.04                                                      
 10 Coury, Alex               13 ORCA-CA              1:30.96    1:27.34  
       39.65  1:27.34                                                      
 11 Dinh, Peter               14 ORCA-CA              1:16.63    1:29.67  
       38.28  1:29.67                                                      
 12 Alvo, JJ                  13 CMAC-CA                   NT    1:30.36  
       38.52  1:30.36                                                      
 13 Galarza, Mathew           13 FAST-CA              1:33.44    1:37.32  
       43.65  1:37.32                                                      
 14 Siebert, Zach             14 ORCA-CA                   NT    1:37.74  
       44.57  1:37.74                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Birinyi, Caden            13 ORCA-CA              2:35.43    2:31.00  
       34.53  1:13.25  1:52.04  2:31.00                                    
.WHT - Division  
  1 Herman, Jaden             13 RIPT-CA                   NT    2:18.12  
       28.87           1:40.82  2:18.12                                    
  2 Lee, Kevin                14 BREA-CA                   NT    2:22.54  
       31.27  1:06.53  1:43.90  2:22.54                                    
  3 Bertel, Eli               14 SWRD-CA                   NT    2:22.58  
       31.15  1:06.80  1:44.14  2:22.58                                    
  4 Castillo, George          14 CMAC-CA                   NT    2:38.77  
       31.82  1:09.90  1:53.20  2:38.77                                    
  5 Nguyen, Viet              13 AAA-CA                    NT    3:22.74  
       43.74  1:34.77  2:28.66  3:22.74                                    
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chai, Matthew             14 FAST-CA              2:32.36    2:16.93  
       33.16  1:08.36  1:46.08  2:16.93                                    
  2 Sego, Cade                13 BREA-CA              2:33.34    2:32.22  
       34.72  1:12.49  1:57.77  2:32.22                                    
  3 Matsuda, Connor           13 RIPT-CA              2:34.30    2:32.35  
       32.09  1:11.84  1:56.83  2:32.35                                    
  4 Hartline, Garrett         13 MVN-CA               2:36.48    2:35.99  
       36.13  1:15.37  2:01.81  2:35.99                                    
.WHT - Division  
  1 Castillo, George          14 CMAC-CA                   NT    2:28.11  
       29.92  1:07.79  1:53.88  2:28.11                                    
  2 Tran, Timothy             13 BREA-CA                   NT    2:40.49  
       35.17  1:17.36  2:03.48  2:40.49                                    
  3 Panagiotou, Nikolas       13 SWRD-CA              2:46.06    2:47.57  
       35.42  1:18.63  2:10.57  2:47.57                                    
  4 Vasquez, Patrick          13 BREA-CA                   NT    2:47.91  
       34.24  1:19.80  2:11.81  2:47.91                                    
  5 Poma, Kevin               14 FAST-CA                   NT    2:47.92  
       34.89  1:19.77  2:11.66  2:47.92                                    
  6 Tran, Vince               14 ORCA-CA              2:47.13    2:52.16  
       32.89  1:17.34  2:14.03  2:52.16                                    
  7 Barney, Matthew           14 MVN-CA               3:14.79    3:00.85  
       42.86  1:34.65  2:22.88  3:00.85                                    
 -- Chapman, Logan            13 MVN-CA               3:01.85         DQ  
       42.81  1:28.99  2:20.40       DQ                                    
 -- Galarza, Mathew           13 FAST-CA                   NT         DQ  
       43.37  1:32.60  2:29.04       DQ                                    
 -- Coury, Alex               13 ORCA-CA              3:00.86         DQ  
       35.33  1:17.63  2:09.37       DQ                                    
 -- Gregerson, AJ             14 CMAC-CA              3:06.07         DQ  
 -- Lawendy, Christopher      13 UN-04-CA                  NT         DQ  
       51.96  1:52.87  2:59.72       DQ                                    
 -- Tristan, Noah             13 AAA-CA               3:05.50         DQ  
       39.48  1:22.54  2:08.80       DQ                                    
 -- Park, Andrew              14 BREA-CA              2:44.82         DQ  
       33.28  1:12.56  2:03.88       DQ                                    
 -- Ly, Kenneth               13 ORCA-CA              2:45.77         DQ  
       32.75           2:05.09       DQ                                    
 -- Hoang, Logan              13 ORCA-CA              2:44.49         DQ  
       36.33  1:17.21  2:07.06       DQ                                    
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gourley, Isaac Limahelu   13 BREA-CA              5:24.52    5:00.12  
       33.17  1:12.28  1:50.66  2:28.15  3:11.52  3:54.63  4:27.59  5:00.12
  2 Constantino, Cole         13 UN-02-CA             5:23.57    5:10.15  
       33.41  1:12.25  1:54.24  2:33.95  3:17.12  4:00.24  4:35.27  5:10.15
  3 Stephen, Jacob            13 CMAC-CA              5:37.06    5:28.03  
       31.37  1:08.60  1:51.80  2:34.24  3:22.53  4:11.33  4:50.69  5:28.03
.WHT - Division  
  1 Ham, Kaito                14 RIPT-CA                   NT    4:52.43  
       29.92  1:04.77  1:42.64  2:20.44  3:02.59  3:46.33  4:19.55  4:52.43
  2 Williams, Jack            13 AAA-CA                    NT    4:57.24  
       29.95  1:04.43  1:43.47  2:22.18  3:05.46  3:48.84  4:23.96  4:57.24
  3 Castillo, George          14 CMAC-CA                   NT    5:20.69  
       32.32  1:09.61  1:50.83  2:32.53  3:19.32  4:07.68  4:45.07  5:20.69
  4 Calder, Shane             14 MVN-CA               5:56.20    5:30.94  
       36.63  1:19.30  2:00.12  2:40.01  3:29.81  4:19.67  4:56.15  5:30.94
 -- Hartline, Garrett         13 MVN-CA               6:37.12L        DQ  
       37.59  1:21.11  2:02.40  2:42.57  3:29.77  4:17.54  4:53.79       DQ
 
Boys 15-16 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lemoncito, Tom            15 ORCA-CA              5:29.93    5:01.80  
       29.83  1:05.19  1:46.84  2:29.66  3:10.04  3:51.87  4:27.33  5:01.80
  2 Ludovico, Will            15 CMAC-CA                   NT    5:23.38  
       32.21  1:13.02  1:54.95  2:36.34  3:21.17  4:06.44  4:45.36  5:23.38
 
Boys 17 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fascenelli, Fred          17 ORCA-CA                   NT    4:56.64  
       29.69  1:07.70  1:47.31  2:26.72  3:06.41  3:48.08  4:22.77  4:56.64
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Mai, John                 15 FAST-CA                26.63      26.18  
  2 Gonzalez, Julien          15 ORCA-CA                26.72      26.26  
  3 Eskander, Chris           15 ORCA-CA                26.71      26.62  
  4 Wong, Brandon             15 FAST-CA                27.65      27.12  
  5 Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA                26.90      27.83  
  6 Wong, Jimmy               16 BREA-CA                27.23      28.09  
  7 Wartenberg, Ethan         15 ORCA-CA                28.69      29.72  
.WHT - Division  
  1 Pineda, Lalo              15 FAST-CA                   NT      26.38  
  2 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT      28.05  
  3 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA                34.04      35.45  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gonzalez, Julien          15 ORCA-CA                58.50      56.57  
       26.96    56.57                                                      
  2 Mai, John                 15 FAST-CA                57.86      56.98  
       27.21    56.98                                                      
  3 Want, Anderson            15 MVN-CA                 58.14      57.95  
       27.92    57.95                                                      
  4 Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA                59.28      58.22  
       28.23    58.22                                                      
  5 Eskander, Chris           15 ORCA-CA                58.29      58.61  
       27.61    58.61                                                      
  6 Fascenelli, Phillip       17 ORCA-CA                58.32      59.85  
       27.87    59.85                                                      
  7 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:01.67    1:02.16  
       29.47  1:02.16                                                      
  8 Brown, Christian          15 CMAC-CA                57.99    1:02.37  
       28.26  1:02.37                                                      
  9 Fernando, Matthew         16 BREA-CA              1:02.11    1:06.04  
       31.02  1:06.04                                                      
.WHT - Division  
  1 Miller, Joshua            16 FAST-CA                   NT      54.99  
       26.08    54.99                                                      
  2 Pineda, Lalo              15 FAST-CA                   NT      58.96  
       28.58    58.96                                                      
  3 Furumizo, Christopher     15 FAST-CA                   NT    1:00.97  
       29.28  1:00.97                                                      
  4 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT    1:02.10  
       28.48  1:02.10                                                      
  5 Wartenberg, Ethan         15 ORCA-CA              1:04.69    1:08.43  
       32.57  1:08.43                                                      
  6 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              1:12.50    1:18.56  
       37.66  1:18.56                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gonzalez, Julien          15 ORCA-CA              2:09.24    2:02.59  
       28.23    59.29  1:30.59  2:02.59                                    
  2 Lemoncito, Tom            15 ORCA-CA              2:07.08    2:05.51  
       27.51    59.42  2:05.72  2:05.51                                    
  3 Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA              2:06.99    2:11.30  
       30.33  1:03.39  1:35.64  2:11.30                                    
  4 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              2:11.05    2:14.73  
       29.92  1:03.35  1:38.73  2:14.73                                    
  5 Brown, Christian          15 CMAC-CA              2:17.10    2:22.32  
       30.68  1:06.49  1:45.99  2:22.32                                    
  6 Wartenberg, Ethan         15 ORCA-CA              2:17.19    2:36.67  
       35.41  1:16.11  1:57.94  2:36.67                                    
.WHT - Division  
  1 Pineda, Lalo              15 FAST-CA                   NT    2:09.00  
       29.52  1:02.52  1:36.12  2:09.00                                    
  2 Eskander, Chris           15 ORCA-CA              2:23.24    2:15.48  
       30.84  1:04.30  1:39.72  2:15.48                                    
  3 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT    2:28.48  
  4 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              2:37.98    2:43.89  
       36.78  1:17.74  2:01.43  2:43.89                                    
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Want, Anderson            15 MVN-CA               5:53.21    5:37.24  
       29.96  1:03.89  1:38.24  2:12.61  2:47.27  3:21.19  3:55.38  4:29.93
     5:03.91  5:37.24                                                      
  2 Lemoncito, Tom            15 ORCA-CA              5:51.96    6:32.15  
                       1:38.11                    3:26.74  4:03.87         
     5:51.65  6:32.15                                                      
.WHT - Division  
  1 Wang, Rich                18 BREA-CA                   NT    5:30.77  
       28.53    59.96  1:33.01  2:06.41  2:40.24  3:14.69  3:49.14  4:23.97
     4:57.71  5:30.77                                                      
  2 Angelovic, Sean           15 CMAC-CA              6:06.59    6:05.70  
       30.92  1:07.70           2:22.42  2:59.87  3:38.62  4:16.75  4:53.62
     5:30.94  6:05.70                                                      
  3 Brown, Christian          15 CMAC-CA              6:13.04    6:37.19  
       32.36  1:11.27  1:51.48  2:32.54  3:12.33  3:55.11  4:37.92  5:18.95
     6:00.32  6:37.19                                                      
  4 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT    7:05.41  
       34.74  1:12.55           3:17.95           4:02.72           5:34.74
     7:05.41                                                               
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Stupin, Caleb             17 ORCA-CA              1:10.92    1:04.28  
       31.05  1:04.28                                                      
  2 Ludovico, Will            15 CMAC-CA              1:09.38    1:07.15  
       32.41  1:07.15                                                      
  3 Brown, Christian          15 CMAC-CA              1:09.35    1:12.11  
       33.36  1:12.11                                                      
  4 Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA              1:14.94    1:18.17  
       37.89  1:18.17                                                      
  5 Lemoncito, Tom            15 ORCA-CA              1:12.51    1:19.24  
       36.66  1:19.24                                                      
.WHT - Division  
  1 Pineda, Lalo              15 FAST-CA                   NT    1:07.62  
       34.15  1:07.62                                                      
  2 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:20.72    1:09.48  
       33.47  1:09.48                                                      
  3 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT    1:21.03  
       37.00  1:21.03                                                      
  4 Wong, Jimmy               16 BREA-CA              1:19.06    1:22.89  
       40.61  1:22.89                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Gonzalez, Julien          15 ORCA-CA              2:25.27    2:23.55  
       34.83  1:11.01  1:47.22  2:23.55                                    
  2 Eskander, Chris           15 ORCA-CA              2:33.92    2:37.21  
       37.27  1:16.41  1:56.81  2:37.21                                    
  3 Angelovic, Sean           15 CMAC-CA              2:34.86    2:40.34  
       37.70  1:20.04  2:00.73  2:40.34                                    
.WHT - Division  
  1 Wang, Rich                18 BREA-CA                   NT    2:22.18  
  2 Xiang, Eric               17 BREA-CA              2:43.43    2:27.82  
  3 Pineda, Lalo              15 FAST-CA                   NT    2:30.39  
       35.89  1:14.14  1:52.63  2:30.39                                    
  4 Lemoncito, Tom            15 ORCA-CA              2:38.59    2:35.96  
       35.10  1:15.63  1:56.61  2:35.96                                    
  5 Fernando, Matthew         16 BREA-CA              2:44.67    2:49.90  
       37.24  1:20.20  2:06.25  2:49.90                                    
  6 Wartenberg, Ethan         15 ORCA-CA              2:51.76    3:01.16  
       43.65  1:28.27  2:15.97  3:01.16                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:16.68    1:17.46  
       36.07  1:17.46                                                      
  2 Want, Anderson            15 MVN-CA               1:16.58    1:18.12  
       37.14  1:18.12                                                      
  3 Fascenelli, Phillip       17 ORCA-CA              1:17.39    1:22.97  
       40.37  1:22.97                                                      
  4 Wartenberg, Ethan         15 ORCA-CA              1:21.88    1:25.43  
       40.80  1:25.43                                                      
 -- Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA              1:22.59         DQ  
       38.57       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Brown, Christian          15 CMAC-CA              1:28.30    1:24.64  
       40.69  1:24.64                                                      
  2 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT    1:29.75  
       40.84  1:29.75                                                      
  3 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              2:09.52    2:12.56  
     1:03.40  2:12.56                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Fascenelli, Phillip       17 ORCA-CA              2:49.10    2:58.68  
       39.47  1:24.97  2:11.45  2:58.68                                    
.WHT - Division  
  1 Wong, Brandon             15 FAST-CA                   NT    2:57.31  
       38.91  1:23.50  2:10.47  2:57.31                                    
  2 Brown, Christian          15 CMAC-CA              3:10.15    3:11.40  
       43.72  1:33.48  2:23.64  3:11.40                                    
  3 Thellman, Jeremy          17 CMAC-CA                   NT    3:23.29  
       42.01  1:32.05  2:26.96  3:23.29                                    
  4 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA                   NT    4:39.13  
     1:05.74  2:16.97  3:29.43  4:39.13                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Mai, John                 15 FAST-CA              1:07.15    1:05.06  
       29.67  1:05.06                                                      
  2 Fascenelli, Phillip       17 ORCA-CA              1:05.81    1:06.10  
       30.50  1:06.10                                                      
  3 Fascenelli, Fred          17 ORCA-CA              1:08.30    1:08.24  
       29.76  1:08.24                                                      
  4 Angelovic, Sean           15 CMAC-CA              1:06.27    1:16.01  
       33.93  1:16.01                                                      
 -- Fernando, Matthew         16 BREA-CA              1:09.29         DQ  
       30.58       DQ                                                      
.WHT - Division  
  1 Miller, Joshua            16 FAST-CA                   NT    1:02.91  
       28.98  1:02.91                                                      
  2 Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA              1:16.40    1:08.46  
       31.72  1:08.46                                                      
  3 Eskander, Chris           15 ORCA-CA              1:15.28    1:10.63  
       32.74  1:10.63                                                      
  4 Furumizo, Christopher     15 FAST-CA                   NT    1:12.31  
       30.76  1:12.31                                                      
  5 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:13.29    1:12.74  
       32.99  1:12.74                                                      
  6 Nguyen, Ashton            15 ORCA-CA              1:32.44    1:47.18  
       48.62  1:47.18                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Miller, Joshua            16 FAST-CA              2:26.42    2:15.35  
       29.81  1:03.98  1:39.54  2:15.35                                    
  2 Stupin, Caleb             17 ORCA-CA              2:25.75    2:23.70  
       30.63  1:06.44  1:44.88  2:23.70                                    
.WHT - Division  
  1 Lemoncito, Tom            15 ORCA-CA              2:45.50    2:37.56  
       30.82  1:09.83  1:52.96  2:37.56                                    
  2 Want, Anderson            15 MVN-CA               3:00.85    2:44.16  
       34.46  1:15.47  1:59.23  2:44.16                                    
 -- Eskander, Chris           15 ORCA-CA                   NT         DQ  
       36.81  1:23.53  2:21.73       DQ                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Xiang, Eric               17 BREA-CA              2:22.63    2:20.24  
       27.76  1:07.22  1:47.85  2:20.24                                    
  2 Want, Anderson            15 MVN-CA               2:24.87    2:26.39  
       31.86  1:09.18  1:54.15  2:26.39                                    
  3 Fascenelli, Phillip       17 ORCA-CA              2:26.54    2:30.15  
       30.62  1:08.28  1:54.77  2:30.15                                    
  4 Wong, Brandon             15 FAST-CA              2:29.58    2:35.77  
       32.44  1:11.10  1:58.61  2:35.77                                    
 -- Brunstetter, Tyler        15 MVN-CA               2:31.48         DQ  
.WHT - Division  
  1 Wang, Rich                18 BREA-CA                   NT    2:16.18  
       28.87  1:04.86  1:44.55  2:16.18                                    
  2 Lemoncito, Timothy        16 ORCA-CA              2:42.34    2:36.69  
       31.54  1:13.50  2:00.11  2:36.69                                    
  3 Angelovic, Sean           15 CMAC-CA                   NT    2:41.30  
       34.90  1:16.63  2:07.68  2:41.30                                    
 
Boys 13 & Over 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            4:03.69    4:12.46  
     1) Tran, Vince 14                  2) Nguyen, Jayden 13              
     3) Wharton, Ricky 14               4) Birinyi, Caden 13              
       28.96  1:01.50  1:30.80  2:04.45  2:34.93  3:09.14  3:38.63  4:12.46
  2 Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'            4:15.55    4:32.29  
     1) Ly, Kenneth 13                  2) Wartenberg, Ethan 15           
     3) Hoang, Logan 13                 4) Dinh, Peter 14                 
       29.19  1:00.82  1:33.94  2:09.53  2:43.93  3:20.27  3:52.53  4:32.29
 -- Costa Mesa Aquatics Club-CA  'A'                       NT         DQ  
     1) Alvo, Jacob 13                  2) Alvo, JJ 13                    
     3) Brown, Christian 15             4) Thellman, Jeremy 17            
       31.25           1:38.18  2:29.11           3:19.38       DQ         
 
Boys 13 & Over 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orange Regional Competitive Aq-CA  'A'            4:33.71    4:33.91  
     1) Lemoncito, Tom 15               2) De La O, Austin 13             
     3) Gonzalez, Julien 15             4) Eskander, Chris 15             
       34.71  1:13.24  1:50.37  2:31.50  3:00.34  3:35.74  4:03.71  4:33.91
  2 Orange Regional Competitive Aq-CA  'B'            4:39.63    4:34.42  
     1) Stupin, Caleb 17                2) Nguyen, Jayden 13              
     3) Wartenberg, Ethan 15            4) Birinyi, Caden 13              
                       1:42.51  2:27.33  2:58.14  3:36.64  4:04.63  4:34.42
 
Mixed 5 & Over 100 Yard Butterfly Requested Split Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Lahey, Nikki              11 FAST-CA                   NT    1:22.40