ORCA BRW - Meet Results

ORCA BRW
12/1/2018 - 12/2/2018
Fullerton, CA USA
Updated: 12/2/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Orange Regional Comp Aquatics             HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
              2018 CA ORCA December BRW Meet, Sanction #: S18-345              
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kinno, Dahlia A            6 SEAL-CA                21.29      20.31        
  2 Szymanowski, Maddy         6 JCCW-CA                19.65      20.33        
  3 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                22.70      24.98        
  4 Olson, Chloe               6 JCCW-CA                29.60      25.64        
  4 Kasayama, Mia T            6 SWRD-CA                25.48      25.64        
  6 Sotakoun, Sofi R           5 GWSC-CA                30.19      26.84        
  7 Price, Olivia M            5 JCCW-CA                37.12      40.17        
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         6 JCCW-CA                45.26      46.51        
  2 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                57.44      53.58        
  3 Olson, Chloe               6 JCCW-CA                57.80      56.74        
  4 Schilleci, Gabriella J     6 SWRD-CA              1:01.32      57.44        
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                26.23      25.14        
  2 Olson, Chloe               6 JCCW-CA                28.90      27.43        
  3 Schilleci, Gabriella J     6 SWRD-CA                29.95      29.12        
  4 Price, Olivia M            5 JCCW-CA                37.92      38.37        
  5 Sotakoun, Sofi R           5 GWSC-CA                38.66      41.34        
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                55.67      58.54        
  2 Olson, Chloe               6 JCCW-CA                   NT      58.75        
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         6 JCCW-CA                33.48      27.57        
  2 Kinno, Dahlia A            6 SEAL-CA                28.59      29.38        
  3 Kasayama, Mia T            6 SWRD-CA                31.71      30.32        
  4 Sotakoun, Sofi R           5 GWSC-CA                45.59      40.18        
 -- Price, Olivia M            5 JCCW-CA                   NT         DQ        
 -- Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                36.03         DQ        
 -- Olson, Chloe               6 JCCW-CA                41.11         DQ        
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         6 JCCW-CA              1:02.62    1:00.05        
 -- Olson, Chloe               6 JCCW-CA                   NT         DQ        
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                29.98      31.90        
  2 Sotakoun, Sofi R           5 GWSC-CA                44.42      41.85        
 -- Price, Olivia M            5 JCCW-CA                   NT         DQ        
 -- Schilleci, Gabriella J     6 SWRD-CA                32.68         DQ        
 -- Szymanowski, Maddy         6 JCCW-CA                   NT         DQ        
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kinno, Dahlia A            6 SEAL-CA                   NT    2:04.90        
     1:01.15  2:04.90                                                      
  2 Kasayama, Mia T            6 SWRD-CA                   NT    2:17.75        
     1:06.97  2:17.75                                                      
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
          18.10  7-8 .BLU Blue
          21.70  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shaffer, Sydney A          8 GWSC-CA                16.13      16.59 .BLU   
.RED - Division  
  1 Neujahr, Noel N            8 SCAL-CA                18.58      18.19 .RED   
  2 Roberson, Abbie L          8 SCAL-CA                18.78      18.33 .RED   
  3 Prakashchander, Aksharaa   8 SCAL-CA                19.24      18.49 .RED   
  4 Parkan, Lily A             8 SET-CA                 19.40      18.68 .RED   
  5 Kurumado, Rika             7 JCCW-CA                19.68      19.38 .RED   
  6 Fong, Madeline A           7 GSC-CA                 19.86      20.59 .RED   
  7 Price, Maddy L             7 JCCW-CA                20.90      20.97 .RED   
.WHT - Division  
  1 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA         NT      18.84 .RED   
  2 Harden, Sierra S           7 GSC-CA                 23.57      23.23 .WHT   
  3 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                24.83      23.55 .WHT   
  4 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                26.93      24.09 .WHT   
  5 Renner, Abigail J          8 SET-CA                 29.96      26.03 .WHT   
  6 Shih, Bailey G             7 GWSC-CA                   NT      26.13 .WHT   
  7 Norton, Madi L             7 SET-CA                 25.40      26.95 .WHT   
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          40.50  7-8 .BLU Blue
          48.60  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shaffer, Sydney A          8 GWSC-CA                37.19      36.81 .BLU   
  2 Ascari, Gillian A          8 SCAL-CA                36.97      38.28 .BLU   
  3 Yang, Nicole               8 SCAL-CA                36.25      39.43 .BLU   
  4 Paguyo, Cali C             8 SWRD-CA                39.25      39.58 .BLU   
  5 Cohen, Quinn R             8 SWRD-CA                40.33      42.29 .RED   
.RED - Division  
  1 Parkan, Lily A             8 SET-CA                 41.46      40.37 .BLU   
  2 Oppenheim, Alessandra C    8 GSC-CA                 43.89      40.47 .BLU   
  3 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA      41.13      41.32 .RED   
  4 Prakashchander, Aksharaa   8 SCAL-CA                41.17      41.57 .RED   
  5 Roberson, Abbie L          8 SCAL-CA                42.93      42.54 .RED   
  6 McDaid, Cerys L            8 SCAL-CA                42.37      44.28 .RED   
  7 Fischer, Linda A           8 GSC-CA                 44.94      44.71 .RED   
  8 Kennedy, Lulu G            7 SWRD-CA                43.42      44.81 .RED   
  9 Lovett, Aliyah Y           8 SCAL-CA                42.22      44.96 .RED   
 10 Fong, Madeline A           7 GSC-CA                 46.33      47.08 .RED   
 11 Price, Maddy L             7 JCCW-CA                47.92      50.48 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Gallud, Chloe H            7 GWSC-CA                52.93      43.47 .RED   
  2 Ellis, Peyton W            7 SWRD-CA                48.66      45.36 .RED   
  3 Samuels, Mya C             8 SWRD-CA                51.67      46.25 .RED   
  4 Sinha, Esha L              8 SCAL-CA                51.09      47.29 .RED   
  5 Spencer, Samantha O        8 SEAL-CA                50.37      47.79 .RED   
  6 Ferguson, Grace E          8 SWRD-CA                   NT      49.06 .WHT   
  7 Leon Dela Barra, Luisa     7 SWRD-CA                50.12      50.17 .WHT   
  8 Wilson, Mya A              8 SWRD-CA                   NT      52.24 .WHT   
  9 Chiang, Charlotte A        7 GSC-CA                 53.55      52.51 .WHT   
 10 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                59.42      56.54 .WHT   
 11 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA              1:01.51      56.94 .WHT   
 12 Norton, Madi L             7 SET-CA                 56.77    1:01.53 .WHT   
 13 Patel, Zaara F             8 SET-CA               1:34.02    1:33.91 .WHT   
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:28.40  7-8 .BLU Blue
        1:46.10  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shaffer, Sydney A          8 GWSC-CA              1:27.35    1:20.92 .BLU   
       39.82  1:20.92                                                      
  2 Ascari, Gillian A          8 SCAL-CA              1:24.26    1:22.86 .BLU   
       39.44  1:22.86                                                      
  3 Yang, Nicole               8 SCAL-CA              1:24.42    1:24.76 .BLU   
       40.16  1:24.76                                                      
  4 Parkan, Lily A             8 SET-CA               1:28.15    1:33.33 .RED   
       43.32  1:33.33                                                      
.RED - Division  
  1 Oppenheim, Alessandra C    8 GSC-CA               1:38.18    1:26.30 .BLU   
       40.38  1:26.30                                                      
  2 Kennedy, Lulu G            7 SWRD-CA              1:42.89    1:33.10 .RED   
       43.83  1:33.10                                                      
  3 Cohen, Quinn R             8 SWRD-CA              1:35.04    1:36.36 .RED   
       42.84  1:36.36                                                      
  4 Fischer, Linda A           8 GSC-CA               1:37.60    1:41.84 .RED   
       46.31  1:41.84                                                      
  5 Lovett, Aliyah Y           8 SCAL-CA              1:39.54    1:42.20 .RED   
  6 Neujahr, Noel N            8 SCAL-CA              1:45.05    1:42.91 .RED   
       48.52  1:42.91                                                      
.WHT - Division  
  1 Ferguson, Grace E          8 SWRD-CA              1:46.86    1:48.27 .WHT   
       51.94  1:48.27                                                      
  2 Norton, Madi L             7 SET-CA               2:05.15    2:07.91 .WHT   
     1:03.90  2:07.91                                                      
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
          22.20  7-8 .BLU Blue
          26.60  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Roberson, Abbie L          8 SCAL-CA                21.03      21.57 .BLU   
  2 Paguyo, Cali C             8 SWRD-CA                21.72      21.70 .BLU   
.RED - Division  
  1 Ellis, Peyton W            7 SWRD-CA                23.88      20.76 .BLU   
  1 Kennedy, Lulu G            7 SWRD-CA                23.23      20.76 .BLU   
  3 Prakashchander, Aksharaa   8 SCAL-CA                24.86      22.49 .RED   
  4 Parkan, Lily A             8 SET-CA                 22.32      23.13 .RED   
  5 Gallud, Chloe H            7 GWSC-CA                26.34      23.22 .RED   
  6 Ferguson, Grace E          8 SWRD-CA                24.41      23.52 .RED   
  7 Leon Dela Barra, Luisa     7 SWRD-CA                26.50      23.96 .RED   
  8 Fong, Madeline A           7 GSC-CA                 24.13      24.98 .RED   
  9 Spencer, Samantha O        8 SEAL-CA                25.79      26.65 .WHT   
 10 Chiang, Charlotte A        7 GSC-CA                 24.68      26.77 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA         NT      22.34 .RED   
  2 Samuels, Mya C             8 SWRD-CA                   NT      25.06 .RED   
  3 Sinha, Esha L              8 SCAL-CA                28.71      25.13 .RED   
  4 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                28.86      25.93 .RED   
  5 Wilson, Mya A              8 SWRD-CA                27.75      27.19 .WHT   
  6 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                28.79      27.26 .WHT   
  7 Shih, Bailey G             7 GWSC-CA                   NT      28.22 .WHT   
  8 Renner, Abigail J          8 SET-CA                 34.90      30.97 .WHT   
  9 Norton, Madi L             7 SET-CA                 33.15      31.17 .WHT   
 10 Patel, Zaara F             8 SET-CA                    NT      38.56 .WHT   
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          48.10  7-8 .BLU Blue
          57.80  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shaffer, Sydney A          8 GWSC-CA                40.78      44.03 .BLU   
.RED - Division  
  1 Prakashchander, Aksharaa   8 SCAL-CA                48.96      48.57 .RED   
  2 Roberson, Abbie L          8 SCAL-CA                49.31      49.97 .RED   
.WHT - Division  
  1 Truong, Serafina J         8 ORCA-CA                58.88      54.68 .RED   
  2 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                   NT      54.85 .RED   
  3 Harden, Sierra S           7 GSC-CA                    NT    1:01.54 .WHT   
  4 Norton, Madi L             7 SET-CA                    NT    1:04.20 .WHT   
  5 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                   NT    1:04.21 .WHT   
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
          24.00  7-8 .BLU Blue
          28.80  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Dym, Kaya M                8 JCCW-CA                25.46      24.58 .RED   
  2 Parkan, Lily A             8 SET-CA                 25.14      25.67 .RED   
  3 Price, Maddy L             7 JCCW-CA                27.52      27.55 .RED   
  4 Harden, Sierra S           7 GSC-CA                 27.56      28.54 .RED   
 -- Neujahr, Noel N            8 SCAL-CA                26.37         DQ        
.WHT - Division  
  1 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA         NT      27.14 .RED   
  2 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                35.86      30.16 .WHT   
  3 Fong, Madeline A           7 GSC-CA                 32.11      31.99 .WHT   
  4 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                33.52      32.93 .WHT   
  5 Renner, Abigail J          8 SET-CA                    NT      34.86 .WHT   
  6 Shih, Bailey G             7 GWSC-CA                   NT      36.83 .WHT   
 -- Norton, Madi L             7 SET-CA                 41.59         DQ        
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          52.30  7-8 .BLU Blue
        1:02.80  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yang, Nicole               8 SCAL-CA                49.33      49.42 .BLU   
  2 Ascari, Gillian A          8 SCAL-CA                48.96      52.55 .RED   
.RED - Division  
  1 Fischer, Linda A           8 GSC-CA                 52.87      52.88 .RED   
  2 Sinha, Esha L              8 SCAL-CA                55.49      54.29 .RED   
  3 Price, Maddy L             7 JCCW-CA              1:02.61      58.20 .RED   
 -- Neujahr, Noel N            8 SCAL-CA                55.86         DQ        
.WHT - Division  
  1 Prakashchander, Aksharaa   8 SCAL-CA              1:05.89    1:00.25 .RED   
  2 Spencer, Samantha O        8 SEAL-CA                   NT    1:04.79 .WHT   
  3 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                   NT    1:06.73 .WHT   
  4 Paguyo, Cali C             8 SWRD-CA              1:03.27    1:06.79 .WHT   
  5 Renner, Abigail J          8 SET-CA               1:13.93    1:20.38 .WHT   
 -- Patel, Zaara F             8 SET-CA                    NT         DQ        
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
          21.30  7-8 .BLU Blue
          25.60  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shaffer, Sydney A          8 GWSC-CA                17.59      18.00 .BLU   
  2 McDaid, Cerys L            8 SCAL-CA                21.21      21.86 .RED   
.RED - Division  
  1 Oppenheim, Alessandra C    8 GSC-CA                 21.72      21.24 .BLU   
  2 Roberson, Abbie L          8 SCAL-CA                22.82      21.86 .RED   
  3 Gallud, Chloe H            7 GWSC-CA                24.84      22.59 .RED   
  4 Fong, Madeline A           7 GSC-CA                 24.40      24.27 .RED   
  5 Price, Maddy L             7 JCCW-CA                24.78      24.47 .RED   
  6 Neujahr, Noel N            8 SCAL-CA                23.49      25.56 .RED   
.WHT - Division  
  1 Cohen, Quinn R             8 SWRD-CA                28.25      22.07 .RED   
  2 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA         NT      24.85 .RED   
  3 Ellis, Peyton W            7 SWRD-CA                28.67      25.81 .WHT   
  4 Chiang, Charlotte A        7 GSC-CA                 26.79      26.17 .WHT   
  5 Leon Dela Barra, Luisa     7 SWRD-CA                29.00      27.88 .WHT   
  6 Shih, Bailey G             7 GWSC-CA                   NT      34.45 .WHT   
  7 Renner, Abigail J          8 SET-CA                    NT      34.84 .WHT   
  8 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                41.96      37.59 .WHT   
 -- Samuels, Mya C             8 SWRD-CA                   NT         DQ        
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          46.30  7-8 .BLU Blue
          55.60  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dym, Kaya M                8 JCCW-CA                44.11      42.91 .BLU   
.RED - Division  
  1 Prakashchander, Aksharaa   8 SCAL-CA                50.34      55.48 .RED   
.WHT - Division  
  1 Neujahr, Noel N            8 SCAL-CA                58.75      58.00 .WHT   
 -- Truong, Serafina J         8 ORCA-CA                57.33         DQ        
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
        1:41.20  7-8 .BLU Blue
        2:01.40  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shaffer, Sydney A          8 GWSC-CA              1:26.25    1:30.97 .BLU   
  2 Dym, Kaya M                8 JCCW-CA              1:40.05    1:35.38 .BLU   
 -- Parkan, Lily A             8 SET-CA               1:40.52         DQ        
.RED - Division  
  1 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA    1:52.05    1:50.84 .RED   
  2 Roberson, Abbie L          8 SCAL-CA              1:44.13    1:51.35 .RED   
  3 Price, Maddy L             7 JCCW-CA              1:59.16    1:57.22 .RED   
.WHT - Division  
  1 Truong, Serafina J         8 ORCA-CA                   NT    1:57.10 .RED   
       54.83  1:57.10                                                      
 -- Renner, Abigail J          8 SET-CA                    NT         DQ        
     1:10.39       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.90  .BLU Blue
          37.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                28.57      27.91 .BLU   
  2 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA                30.38      30.17 .BLU   
  3 Szymanowski, Sofia        10 JCCW-CA                31.04      31.22 .BLU   
  4 Ensley, Lily I             9 JCCW-CA                32.34      31.97 .BLU   
  5 Grinstead, Emily           9 GSC-CA                 32.80      32.29 .BLU   
  6 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA      33.84      33.51 .BLU   
  7 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA      33.22      33.52 .BLU   
  8 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 33.88      35.43 .RED   
.RED - Division  
  1 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      34.07      33.02 .BLU   
  2 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA      33.92      34.19 .RED   
  3 Murray, Saoirse E         10 LTSC-CA                36.01      34.52 .RED   
  4 Teger, Chloe H             9 ORCA-CA                36.16      34.79 .RED   
  5 Forrest, Mackenzie M      10 GSC-CA                 34.58      34.82 .RED   
  6 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      34.97      34.89 .RED   
  7 Nicolov, Emmi             10 GSC-CA                 34.48      34.98 .RED   
  8 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA                 34.33      35.10 .RED   
  9 Munholland, Lyla J        10 GWSC-CA                34.35      35.52 .RED   
 10 Wieczorek, Calla L         9 SWRD-CA                36.02      35.55 .RED   
 11 Abshier, Angie G          10 SCAL-CA                35.39      36.43 .RED   
.WHT - Division  
  1 Schilleci, Ana M          10 SWRD-CA                37.19      34.95 .RED   
  2 Grover, Syna              10 ORCA-CA                37.44      36.13 .RED   
  3 Hanrahan, Riley P         10 ORCA-CA                37.60      37.06 .WHT   
  4 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      38.99      37.07 .WHT   
  5 Antonio, Amie G            9 JCCW-CA                38.45      37.17 .WHT   
  6 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      38.79      37.59 .WHT   
  7 Fuertes, Azumi N           9 UN-01-CA               41.80      37.89 .WHT   
  8 Heid, Chloe M             10 GSC-CA                 41.06      37.90 .WHT   
  9 Turnbull, Eva B            9 SWRD-CA                37.50      38.06 .WHT   
 10 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA      38.55      38.14 .WHT   
 11 Huberman, Brooke L        10 GWSC-CA                38.89      38.49 .WHT   
 12 Lovett, Miah D            10 SCAL-CA                40.96      39.32 .WHT   
 13 Ninness, Natala J          9 ORCA-CA                39.60      40.18 .WHT   
 14 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                39.00      40.25 .WHT   
 15 Galaway, Olivia R          9 ORCA-CA                56.83      41.03 .WHT   
 16 Nagy, Sophie C             8 SWRD-CA                45.66      41.22 .WHT   
 17 Alvarez, Charlize M       10 SCAL-CA                   NT      41.57 .WHT   
 18 Stickney, Gianna E         8 SWRD-CA                43.78      42.13 .WHT   
 19 Din, Emma N                9 SWRD-CA                41.07      42.48 .WHT   
 20 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA      41.87      42.67 .WHT   
 21 Serna, Danika A           10 SCAL-CA                42.80      43.07 .WHT   
 22 Watrous, Anni C            9 Fast Swim Team-CA      43.88      43.13 .WHT   
 23 Rohm, Annalise E           9 ORCA-CA                41.40      43.24 .WHT   
 24 Capistron, Riley A        10 GSC-CA                 40.98      43.34 .WHT   
 25 Wilson, Roxy N             9 SEAL-CA                41.86      43.93 .WHT   
 26 Smith, Elysa M            10 Fast Swim Team-CA         NT      44.20 .WHT   
 27 Glenn, Jessi C             7 SWRD-CA                43.77      44.24 .WHT   
 28 Takacs, Lauren M           9 SET-CA                 48.04      45.23 .WHT   
 29 Theurer, Anna G            9 GSC-CA                 51.34      47.00 .WHT   
 30 Alvarez, Phoebe M          9 SCAL-CA                   NT      47.41 .WHT   
 31 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA      50.41      47.88 .WHT   
 32 Cruse, Kaylle M           10 GSC-CA                 52.77      47.96 .WHT   
 33 Waltersdorfer, Anna E      9 LTSC-CA                49.32      48.48 .WHT   
 34 Piscopo, Reagan G          9 GSC-CA                 44.32      48.69 .WHT   
 34 Valdez, Rilynn J           9 GSC-CA                 51.61      48.69 .WHT   
 36 Edwards, Abby R           10 GSC-CA                 43.93      49.15 .WHT   
 37 Lara, Liliana N           10 SCAL-CA                48.76      50.70 .WHT   
 38 Hoang, Brooklynn           9 SET-CA                 53.12      52.75 .WHT   
 39 Arteaga, Daniela N         9 GSC-CA                 57.24      55.96 .WHT   
 -- Rhee, Celine Y             9 GWSC-CA                38.78         DQ        
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.70  .BLU Blue
        1:21.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA              1:00.97    1:01.07 .BLU   
       29.73  1:01.07                                                      
  2 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA              1:07.29    1:07.91 .BLU   
       32.19  1:07.91                                                      
  3 Szymanowski, Sofia        10 JCCW-CA              1:09.66    1:09.32 .BLU   
       32.93  1:09.32                                                      
  4 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA    1:11.94    1:11.37 .BLU   
       33.60  1:11.37                                                      
  5 Grinstead, Emily           9 GSC-CA               1:12.76    1:12.74 .BLU   
       34.43  1:12.74                                                      
  6 Boado, Felisa E           10 SET-CA               1:12.52    1:14.40 .BLU   
       35.08  1:14.40                                                      
.RED - Division  
  1 Fransz, Ella A            10 GWSC-CA              1:16.26    1:12.38 .BLU   
       34.55  1:12.38                                                      
  2 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA    1:18.66    1:14.27 .BLU   
       35.24  1:14.27                                                      
  3 Haber, Sasha N            10 SET-CA               1:17.45    1:14.29 .BLU   
       35.31  1:14.29                                                      
  4 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA    1:15.08    1:15.02 .RED   
       35.69  1:15.02                                                      
  5 Teger, Chloe H             9 ORCA-CA              1:14.83    1:15.31 .RED   
       36.72  1:15.31                                                      
  6 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA    1:17.26    1:17.43 .RED   
       36.59  1:17.43                                                      
  7 Nicolov, Emmi             10 GSC-CA               1:16.32    1:17.46 .RED   
       35.85  1:17.46                                                      
  8 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA    1:15.21    1:17.73 .RED   
       36.94  1:17.73                                                      
  9 Wilson, Claire J           9 JCCW-CA              1:18.59    1:17.91 .RED   
       37.68  1:17.91                                                      
 10 Wieczorek, Calla L         9 SWRD-CA              1:17.48    1:17.93 .RED   
       36.77  1:17.93                                                      
 11 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA               1:15.99    1:18.20 .RED   
       37.58  1:18.20                                                      
 12 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA    1:20.15    1:18.61 .RED   
       36.19  1:18.61                                                      
 13 Azizi, Tessa S             9 JCCW-CA              1:20.92    1:23.13 .WHT   
       40.13  1:23.13                                                      
.WHT - Division  
  1 Arnaiz, Maggie K           9 SCAL-CA              1:25.69    1:22.03 .WHT   
       39.93  1:22.03                                                      
  2 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA    1:23.36    1:22.50 .WHT   
       40.84  1:22.50                                                      
  3 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA         NT    1:23.83 .WHT   
       41.07  1:23.83                                                      
  4 Kasayama, Hannah           8 SWRD-CA              1:25.59    1:25.81 .WHT   
       40.75  1:25.81                                                      
  5 Fuertes, Azumi N           9 UN-01-CA                  NT    1:26.08 .WHT   
       40.33  1:26.08                                                      
  6 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.36 .WHT   
       44.02  1:32.36                                                      
  7 Abolfathi, Katia A         9 JCCW-CA              1:36.53    1:32.56 .WHT   
       43.18  1:32.56                                                      
  8 Ninness, Natala J          9 ORCA-CA              1:29.70    1:34.05 .WHT   
       42.45  1:34.05                                                      
  9 Serna, Danika A           10 SCAL-CA              1:35.28    1:34.57 .WHT   
       45.60  1:34.57                                                      
 10 Wallace, Katelyn M         9 GWSC-CA              1:34.53    1:36.10 .WHT   
       45.71  1:36.10                                                      
 11 Sowers, Anna Claire C      9 SWRD-CA              1:26.20    1:36.32 .WHT   
       42.36  1:36.32                                                      
 12 Fransz, Savannah F         9 GWSC-CA                   NT    1:38.13 .WHT   
       46.55  1:38.13                                                      
 13 Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA         NT    1:38.23 .WHT   
       43.86  1:38.23                                                      
 14 Capistron, Riley A        10 GSC-CA               2:16.01    1:44.91 .WHT   
       50.37  1:44.91                                                      
 15 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA         NT    1:45.18 .WHT   
       50.05  1:45.18                                                      
 16 Kurokawa, Maya             9 SEAL-CA                   NT    1:51.75 .WHT   
       54.97  1:51.75                                                      
 17 Gulati, Evani K           10 GSC-CA               2:13.75    1:53.08 .WHT   
 18 Edwards, Abby R           10 GSC-CA               1:50.61    1:54.35 .WHT   
       53.24  1:54.35                                                      
 19 Hoang, Brooklynn           9 SET-CA                    NT    2:02.80 .WHT   
       56.89  2:02.80                                                      
 20 Arteaga, Daniela N         9 GSC-CA                    NT    2:10.80 .WHT   
       57.53  2:10.80                                                      
 -- Yang, Alina C              9 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:42.00  .BLU Blue
        2:56.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA              2:15.81    2:29.68 .BLU   
       33.37  1:12.29  1:51.31  2:29.68                                    
  2 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA              2:29.22    2:33.82 .BLU   
       35.21  1:15.20  1:54.80  2:33.82                                    
  3 Gray, Sophia I             9 GSC-CA               2:22.93    2:36.18 .BLU   
       33.81  1:12.85  1:55.19  2:36.18                                    
.RED - Division  
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA    2:48.65    2:34.34 .BLU   
       33.81  1:13.85  1:55.35  2:34.34                                    
  2 Wilson, Claire J           9 JCCW-CA              2:44.23    2:40.65 .BLU   
       37.10  1:17.14  2:00.00  2:40.65                                    
  3 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA    2:45.70    2:46.69 .RED   
       37.81  1:21.40  2:03.61  2:46.69                                    
  4 Murray, Saoirse E         10 LTSC-CA              2:55.10    2:51.82 .RED   
       39.47  1:24.51  2:09.66  2:51.82                                    
  5 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA    2:53.93    2:53.52 .RED   
       38.36  1:22.51  2:09.58  2:53.52                                    
.WHT - Division  
  1 Abshier, Angie G          10 SCAL-CA              2:56.84    2:50.94 .RED   
       37.88  1:23.34  2:08.35  2:50.94                                    
  2 Wieczorek, Calla L         9 SWRD-CA                   NT    2:57.80 .WHT   
       38.94  1:23.97  2:57.80                                             
  3 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                   NT    3:04.19 .WHT   
       41.46  1:28.58  2:14.42  3:04.19                                    
  4 Arnaiz, Maggie K           9 SCAL-CA              3:14.57    3:10.35 .WHT   
       44.37  1:34.48  2:24.95  3:10.35                                    
  5 Din, Emma N                9 SWRD-CA                   NT    3:22.25 .WHT   
       42.36  1:34.07  2:29.35  3:22.25                                    
  6 Turnbull, Eva B            9 SWRD-CA                   NT    3:23.79 .WHT   
       42.53  1:36.47  2:32.06  3:23.79                                    
  7 Stokes, Emma N            10 SCAL-CA                   NT    3:24.47 .WHT   
       40.77  1:33.66  3:24.47                                             
  8 Serna, Danika A           10 SCAL-CA              3:34.27    3:30.51 .WHT   
       46.22  1:41.97  2:37.18  3:30.51                                    
  9 Stickney, Gianna E         8 SWRD-CA                   NT    3:33.83 .WHT   
       46.76  1:40.34  2:39.42  3:33.83                                    
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.50  .BLU Blue
          44.30  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                35.87      34.17 .BLU   
  2 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA                37.07      36.97 .BLU   
  3 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA                 38.45      38.55 .BLU   
  4 Teger, Chloe H             9 ORCA-CA                40.21      40.08 .BLU   
  5 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      38.82      40.27 .BLU   
  6 Azizi, Tessa S             9 JCCW-CA                39.71      40.86 .RED   
  7 Wilson, Claire J           9 JCCW-CA                40.41      41.24 .RED   
 -- Ensley, Lily I             9 JCCW-CA                39.66         DQ        
.RED - Division  
  1 Novak, Sophia I            9 SWRD-CA                40.56      38.52 .BLU   
  2 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                42.16      39.38 .BLU   
  3 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      41.28      39.45 .BLU   
  4 Munholland, Lyla J        10 GWSC-CA                41.53      42.58 .RED   
  5 Grover, Syna              10 ORCA-CA                42.93      42.66 .RED   
  6 Rhee, Celine Y             9 GWSC-CA                43.91      42.86 .RED   
  7 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      43.89      43.79 .RED   
  8 Hanrahan, Riley P         10 ORCA-CA                41.55      44.38 .WHT   
  9 Antonio, Amie G            9 JCCW-CA                44.09      44.49 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA         NT      40.89 .RED   
  2 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 45.65      44.02 .RED   
  3 Piscopo, Reagan G          9 GSC-CA                 47.32      45.20 .WHT   
  4 Abshier, Angie G          10 SCAL-CA                46.84      45.27 .WHT   
  5 Capistron, Riley A        10 GSC-CA                 45.57      45.36 .WHT   
  6 Fuertes, Azumi N           9 UN-01-CA               48.22      45.48 .WHT   
  7 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA      50.01      45.52 .WHT   
  8 Heid, Chloe M             10 GSC-CA                 45.39      45.59 .WHT   
  9 Nagy, Sophie C             8 SWRD-CA                   NT      46.59 .WHT   
 10 Sowers, Anna Claire C      9 SWRD-CA                47.59      47.21 .WHT   
 11 Leon Dela Barra, Pia       8 SWRD-CA                47.57      47.45 .WHT   
 12 Turnbull, Eva B            9 SWRD-CA                45.72      47.50 .WHT   
 13 Din, Emma N                9 SWRD-CA                46.56      47.88 .WHT   
 14 Smith, Elysa M            10 Fast Swim Team-CA         NT      48.25 .WHT   
 15 Galaway, Olivia R          9 ORCA-CA                50.05      48.59 .WHT   
 16 Wilson, Roxy N             9 SEAL-CA                50.05      49.30 .WHT   
 17 Theurer, Anna G            9 GSC-CA                 52.86      49.83 .WHT   
 18 Ninness, Natala J          9 ORCA-CA                46.93      49.91 .WHT   
 19 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA      47.30      49.97 .WHT   
 19 Watrous, Anni C            9 Fast Swim Team-CA      56.30      49.97 .WHT   
 21 Denton, Riley S           10 SCAL-CA                45.71      50.28 .WHT   
 22 Glenn, Jessi C             7 SWRD-CA                47.51      51.11 .WHT   
 23 Rohm, Annalise E           9 ORCA-CA                49.56      51.48 .WHT   
 24 Stickney, Gianna E         8 SWRD-CA                58.83      51.72 .WHT   
 25 Lara, Liliana N           10 SCAL-CA                51.03      51.75 .WHT   
 26 Takacs, Lauren M           9 SET-CA                 55.51      53.36 .WHT   
 27 Waltersdorfer, Anna E      9 LTSC-CA                   NT      56.40 .WHT   
 28 Arteaga, Daniela N         9 GSC-CA                 58.26      56.73 .WHT   
 29 Valdez, Rilynn J           9 GSC-CA                    NT      59.58 .WHT   
 30 Cruse, Kaylle M           10 GSC-CA                    NT    1:04.84 .WHT   
 -- Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA    1:00.20         DQ        
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.60  .BLU Blue
        1:36.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA              1:12.53    1:11.40 .BLU   
       34.50  1:11.40                                                      
  2 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA              1:17.03    1:19.01 .BLU   
       38.52  1:19.01                                                      
  3 Nicolov, Emmi             10 GSC-CA               1:24.91    1:21.86 .BLU   
       39.46  1:21.86                                                      
  4 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA    1:25.63    1:22.16 .BLU   
       39.64  1:22.16                                                      
  5 Teger, Chloe H             9 ORCA-CA              1:24.08    1:23.93 .BLU   
       42.53  1:23.93                                                      
  6 Grinstead, Emily           9 GSC-CA               1:24.52    1:23.95 .BLU   
       39.99  1:23.95                                                      
  7 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA               1:26.79    1:24.55 .BLU   
       40.72  1:24.55                                                      
  8 Azizi, Tessa S             9 JCCW-CA              1:25.90    1:26.61 .BLU   
       42.52  1:26.61                                                      
  9 Wilson, Claire J           9 JCCW-CA              1:27.40    1:28.40 .BLU   
       43.57  1:28.40                                                      
.RED - Division  
  1 Fransz, Ella A            10 GWSC-CA              1:30.07    1:28.22 .BLU   
       42.10  1:28.22                                                      
  2 Boado, Felisa E           10 SET-CA               1:32.19    1:29.43 .RED   
       43.33  1:29.43                                                      
  3 Kasayama, Hannah           8 SWRD-CA              1:34.52    1:36.36 .RED   
.WHT - Division  
  1 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA         NT    1:27.21 .BLU   
       41.90  1:27.21                                                      
  2 Arnaiz, Maggie K           9 SCAL-CA              1:40.73    1:31.85 .RED   
       43.71  1:31.85                                                      
  3 Ta, Vivi X                10 GWSC-CA                   NT    1:32.46 .RED   
       44.10  1:32.46                                                      
  4 Rhee, Celine Y             9 GWSC-CA              1:36.87    1:36.25 .RED   
       47.08  1:36.25                                                      
  5 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT    1:38.03 .WHT   
       45.88  1:38.03                                                      
  6 Fuertes, Azumi N           9 UN-01-CA                  NT    1:42.08 .WHT   
       48.83  1:42.08                                                      
  7 Capistron, Riley A        10 GSC-CA                    NT    1:46.53 .WHT   
       48.88  1:46.53                                                      
  8 Sowers, Anna Claire C      9 SWRD-CA              1:43.19    1:46.65 .WHT   
       50.05  1:46.65                                                      
  9 Abolfathi, Katia A         9 JCCW-CA                   NT    1:50.41 .WHT   
       52.93  1:50.41                                                      
 10 Edwards, Abby R           10 GSC-CA               1:51.15    1:53.96 .WHT   
       53.60  1:53.96                                                      
 11 Hoang, Brooklynn           9 SET-CA               2:16.95    2:12.15 .WHT   
     1:01.98  2:12.15                                                      
 -- Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       40.02       DQ                                                      
 -- Wallace, Katelyn M         9 GWSC-CA              1:50.04         DQ        
       52.17       DQ                                                      
 -- Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA    2:02.41         DQ        
       53.32       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  .BLU Blue
          49.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                37.38      37.66 .BLU   
  2 Szymanowski, Sofia        10 JCCW-CA                40.67      39.90 .BLU   
  3 Haber, Sasha N            10 SET-CA                 42.36      42.44 .BLU   
  4 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA      43.78      43.02 .BLU   
  5 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA      44.03      44.81 .BLU   
  6 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA      42.24      45.91 .RED   
  7 Nicolov, Emmi             10 GSC-CA                 45.25      47.17 .RED   
.RED - Division  
  1 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA                 46.59      44.93 .BLU   
  2 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA      45.79      46.20 .RED   
  3 Fransz, Ella A            10 GWSC-CA                46.40      47.54 .RED   
  4 Wieczorek, Calla L         9 SWRD-CA                49.45      47.56 .RED   
  5 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      47.38      47.63 .RED   
  6 Ta, Vivi X                10 GWSC-CA                48.06      47.64 .RED   
  7 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 49.09      49.10 .RED   
  8 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      47.14      49.15 .RED   
  9 Teger, Chloe H             9 ORCA-CA                46.09      50.98 .WHT   
 -- Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      48.93         DQ        
.WHT - Division  
  1 Arnaiz, Maggie K           9 SCAL-CA                52.80      49.35 .RED   
  2 Dym, Isabella S           10 JCCW-CA                50.00      49.48 .RED   
  3 Kasayama, Hannah           8 SWRD-CA                51.88      49.70 .RED   
  4 Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA      50.69      50.68 .WHT   
  5 Fransz, Savannah F         9 GWSC-CA                54.14      51.09 .WHT   
  6 Ninness, Natala J          9 ORCA-CA                49.90      52.95 .WHT   
  7 Rhee, Celine Y             9 GWSC-CA                54.64      54.58 .WHT   
  8 Sowers, Anna Claire C      9 SWRD-CA                54.46      54.93 .WHT   
  9 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      56.77      55.90 .WHT   
 10 Edwards, Abby R           10 GSC-CA                 54.17      56.02 .WHT   
 11 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA         NT      56.69 .WHT   
 12 Serna, Danika A           10 SCAL-CA                55.16      56.88 .WHT   
 13 Gulati, Evani K           10 GSC-CA                 58.88      58.51 .WHT   
 14 Fuertes, Azumi N           9 UN-01-CA                  NT      58.80 .WHT   
 15 Capistron, Riley A        10 GSC-CA               1:02.26    1:00.33 .WHT   
 16 Abolfathi, Katia A         9 JCCW-CA                58.49    1:01.03 .WHT   
 17 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA    1:12.02    1:04.78 .WHT   
 -- Kurokawa, Maya             9 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Yang, Alina C              9 Fast Swim Team-CA      58.38         DQ        
 -- Arteaga, Daniela N         9 GSC-CA                    NT         DQ        
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:40.00  .BLU Blue
        1:49.10  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Szymanowski, Sofia        10 JCCW-CA              1:28.19    1:28.64 .BLU   
       43.02  1:28.64                                                      
  2 Ly, Madison J             10 SEAL-CA              1:28.61    1:31.35 .BLU   
       43.28  1:31.35                                                      
  3 Forrest, Mackenzie M      10 GSC-CA               1:33.97    1:31.87 .BLU   
       42.90  1:31.87                                                      
  4 Novak, Sophia I            9 SWRD-CA              1:37.43    1:34.23 .BLU   
       44.39  1:34.23                                                      
  5 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA    1:33.34    1:35.14 .BLU   
       45.34  1:35.14                                                      
  6 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA    1:37.55    1:35.93 .BLU   
       46.72  1:35.93                                                      
  7 Nicolov, Emmi             10 GSC-CA               1:39.22    1:37.68 .BLU   
       45.55  1:37.68                                                      
 -- Denton, Riley S           10 SCAL-CA              1:37.81         DQ        
       50.90       DQ                                                      
.RED - Division  
  1 Suh, Raon F               10 JCCW-CA              1:40.64    1:32.71 .BLU   
       45.24  1:32.71                                                      
  2 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA    1:46.40    1:35.03 .BLU   
       44.38  1:35.03                                                      
  3 Teger, Chloe H             9 ORCA-CA              1:40.82    1:42.52 .RED   
       49.88  1:42.52                                                      
  4 Schilleci, Ana M          10 SWRD-CA              1:48.50    1:44.62 .RED   
       49.24  1:44.62                                                      
.WHT - Division  
  1 Wieczorek, Calla L         9 SWRD-CA                   NT    1:40.44 .RED   
       48.14  1:40.44                                                      
  2 Murray, Saoirse E         10 LTSC-CA              1:54.27    1:47.19 .RED   
       50.96  1:47.19                                                      
  3 Serna, Danika A           10 SCAL-CA              2:00.01    1:52.92 .WHT   
       54.39  1:52.92                                                      
  4 Lara, Liliana N           10 SCAL-CA              2:02.64    1:59.45 .WHT   
       57.17  1:59.45                                                      
  5 Edwards, Abby R           10 GSC-CA               2:01.89    1:59.78 .WHT   
       55.77  1:59.78                                                      
  6 Galaway, Olivia R          9 ORCA-CA                   NT    2:02.29 .WHT   
       57.92  2:02.29                                                      
  7 Alvarez, Phoebe M          9 SCAL-CA                   NT    2:02.30 .WHT   
  8 Waltersdorfer, Anna E      9 LTSC-CA                   NT    2:07.02 .WHT   
     1:00.56  2:07.02                                                      
  9 Stokes, Emma N            10 SCAL-CA                   NT    2:11.21 .WHT   
       59.33  2:11.21                                                      
 10 Hoang, Brooklynn           9 SET-CA                    NT    2:40.55 .WHT   
     1:15.03  2:40.55                                                      
 -- Rohm, Annalise E           9 ORCA-CA                   NT         DQ        
       50.72       DQ                                                      
 -- Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA    1:51.16         DQ        
       49.76       DQ                                                      
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.30  .BLU Blue
          41.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Azizi, Tessa S             9 JCCW-CA                35.19      35.05 .BLU   
  2 Ensley, Lily I             9 JCCW-CA                37.07      37.01 .BLU   
  3 Grinstead, Emily           9 GSC-CA                 38.17      37.51 .BLU   
  4 Munholland, Lyla J        10 GWSC-CA                37.03      38.01 .BLU   
  5 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA      36.63      39.49 .RED   
 -- Ly, Madison J             10 SEAL-CA                37.37         DQ        
.RED - Division  
  1 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      38.40      37.05 .BLU   
  2 Suh, Raon F               10 JCCW-CA                40.79      37.27 .BLU   
.WHT - Division  
  1 Arnaiz, Maggie K           9 SCAL-CA                45.53      43.31 .WHT   
  2 Antonio, Amie G            9 JCCW-CA                   NT      44.62 .WHT   
  3 Schilleci, Ana M          10 SWRD-CA                49.65      46.30 .WHT   
  4 Hanrahan, Riley P         10 ORCA-CA                49.06      46.53 .WHT   
  5 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 45.01      47.79 .WHT   
  6 Sowers, Anna Claire C      9 SWRD-CA                51.58      49.29 .WHT   
  7 Alvarez, Charlize M       10 SCAL-CA                   NT      49.34 .WHT   
  8 Wilson, Roxy N             9 SEAL-CA                52.35      53.19 .WHT   
  9 Hoang, Brooklynn           9 SET-CA                    NT    1:01.70 .WHT   
 10 Arteaga, Daniela N         9 GSC-CA               1:14.59    1:10.61 .WHT   
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:29.30  .BLU Blue
        1:37.40  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Azizi, Tessa S             9 JCCW-CA              1:22.17    1:22.91 .BLU   
       38.52  1:22.91                                                      
.WHT - Division  
  1 Dym, Isabella S           10 JCCW-CA                   NT    1:40.39 .WHT   
       46.48  1:40.39                                                      
  2 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA    1:41.27    1:47.94 .WHT   
       43.58  1:47.94                                                      
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.60  .BLU Blue
        1:34.40  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Teger, Carley A           10 ORCA-CA              1:24.18    1:20.50 .BLU   
       37.46  1:20.50                                                      
  2 Novak, Sophia I            9 SWRD-CA              1:23.26    1:21.74 .BLU   
       38.79  1:21.74                                                      
  3 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA    1:25.17    1:23.81 .BLU   
       38.96  1:23.81                                                      
  4 Grinstead, Emily           9 GSC-CA               1:25.38    1:24.10 .BLU   
       38.76  1:24.10                                                      
  5 Forrest, Mackenzie M      10 GSC-CA               1:25.65    1:25.54 .BLU   
       40.47  1:25.54                                                      
  6 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA    1:25.90    1:26.92 .RED   
       41.63  1:26.92                                                      
  7 Azizi, Tessa S             9 JCCW-CA              1:26.03    1:27.96 .RED   
       40.11  1:27.96                                                      
.RED - Division  
  1 Szymanowski, Sofia        10 JCCW-CA              1:28.03    1:21.64 .BLU   
       40.25  1:21.64                                                      
  2 Haber, Sasha N            10 SET-CA               1:32.99    1:21.68 .BLU   
       38.59  1:21.68                                                      
  3 Wilson, Claire J           9 JCCW-CA              1:31.85    1:24.36 .BLU   
       38.86  1:24.36                                                      
  4 Suh, Raon F               10 JCCW-CA              1:28.94    1:26.38 .BLU   
       40.39  1:26.38                                                      
  5 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA    1:28.34    1:27.13 .RED   
       41.40  1:27.13                                                      
  6 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA               1:27.83    1:27.58 .RED   
       41.49  1:27.58                                                      
  7 Nicolov, Emmi             10 GSC-CA               1:27.39    1:28.20 .RED   
       41.43  1:28.20                                                      
.WHT - Division  
  1 Rhee, Celine Y             9 GWSC-CA              1:36.43      46.04 .BLU   
  2 Ly, Madison J             10 SEAL-CA                   NT    1:28.55 .RED   
       44.49  1:28.55                                                      
  3 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA    1:39.17    1:33.00 .RED   
       48.50  1:33.00                                                      
  4 Grover, Syna              10 ORCA-CA              1:38.38    1:33.36 .RED   
       44.89  1:33.36                                                      
  5 Heid, Chloe M             10 GSC-CA               1:37.70    1:36.70 .WHT   
       47.20  1:36.70                                                      
  6 Arnaiz, Maggie K           9 SCAL-CA              1:37.03    1:38.51 .WHT   
       46.16  1:38.51                                                      
  7 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA         NT    1:40.73 .WHT   
       46.44  1:40.73                                                      
  8 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT    1:40.89 .WHT   
       46.88  1:40.89                                                      
  9 Huberman, Brooke L        10 GWSC-CA              1:38.94    1:41.40 .WHT   
       48.11  1:41.40                                                      
 10 Fuertes, Azumi N           9 UN-01-CA                  NT    1:42.66 .WHT   
       47.88  1:42.66                                                      
 11 Sowers, Anna Claire C      9 SWRD-CA              1:39.45    1:43.92 .WHT   
       48.93  1:43.92                                                      
 12 Stokes, Emma N            10 SCAL-CA              1:43.62    1:44.17 .WHT   
       47.68  1:44.17                                                      
 13 Ninness, Natala J          9 ORCA-CA              1:41.57    1:45.73 .WHT   
 14 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA    1:49.33    1:48.07 .WHT   
       53.36  1:48.07                                                      
 15 Watrous, Anni C            9 Fast Swim Team-CA    1:50.49    1:51.23 .WHT   
       52.16  1:51.23                                                      
 16 Glenn, Jessi C             7 SWRD-CA              2:15.35    1:54.41 .WHT   
       54.13  1:54.41                                                      
 17 Piscopo, Reagan G          9 GSC-CA               2:02.67    1:55.70 .WHT   
       51.21  1:55.70                                                      
 18 Smith, Elysa M            10 Fast Swim Team-CA         NT    1:58.83 .WHT   
       51.77  1:58.83                                                      
 19 Edwards, Abby R           10 GSC-CA               1:54.38    1:59.49 .WHT   
     1:00.45  1:59.49                                                      
 20 Capistron, Riley A        10 GSC-CA               2:00.69    2:01.37 .WHT   
       54.82  2:01.37                                                      
 -- Takacs, Lauren M           9 SET-CA               2:08.35         DQ        
       56.87       DQ                                                      
 -- Valdez, Rilynn J           9 GSC-CA                    NT         DQ        
     1:10.73       DQ                                                      
 -- Nagy, Sophie C             8 SWRD-CA                   NT         DQ        
       50.80       DQ                                                      
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:06.50  .BLU Blue
        3:23.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA              2:49.32    2:47.97 .BLU   
       36.88  1:19.18  2:09.76  2:47.97                                    
.RED - Division  
  1 Haber, Sasha N            10 SET-CA               3:19.36    2:57.13 .BLU   
       40.27  1:24.72  2:16.46  2:57.13                                    
  2 Wilson, Claire J           9 JCCW-CA              3:08.76    3:05.07 .BLU   
       41.13  1:27.60  2:25.14  3:05.07                                    
  3 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA    3:17.57    3:11.86 .RED   
       42.50  1:32.93  2:26.78  3:11.86                                    
.WHT - Division  
  1 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA         NT    3:07.92 .RED   
       42.42  1:29.46  2:24.75  3:07.92                                    
  2 Wieczorek, Calla L         9 SWRD-CA              3:25.05    3:15.34 .RED   
       44.85  1:35.49  2:32.22  3:15.34                                    
  3 Dym, Isabella S           10 JCCW-CA              3:27.24    3:25.65 .WHT   
       45.16  1:37.34  2:37.29  3:25.65                                    
  4 Ninness, Natala J          9 ORCA-CA                   NT    3:34.25 .WHT   
       45.84  1:41.50  2:46.37  3:34.25                                    
  5 Wallace, Katelyn M         9 GWSC-CA              3:40.73    3:47.49 .WHT   
       50.31  1:46.33  2:51.60  3:47.49                                    
  6 Kurokawa, Maya             9 SEAL-CA                   NT    4:25.15 .WHT   
     1:02.59  2:14.80  3:29.64  4:25.15                                    
 -- Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       47.85  1:38.50  2:33.72       DQ                                    
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fullerton Aquatics Sports Team-CA  'B'                 NT    2:22.28        
     1) Lessa Fratini, Sofia 10         2) Diebolt, Taylor E 10           
     3) Bourget, Meryem 10              4) Zia, Isabella M 9              
       33.51  1:08.13  1:44.71  2:22.28                                    
 -- Fullerton Aquatics Sports Team-CA  'A'                 NT         DQ        
     1) Cruz, Sydney D 10               2) Guevara, Abby G 9              
     3) Dom, Kennedy H 10               4) Rankin Zelada, Kali V 10       
       33.31  1:06.86  1:40.12       DQ                                    
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fullerton Aquatics Sports Team-CA  'A'                 NT    2:38.65        
     1) Rankin Zelada, Kali V 10        2) Dom, Kennedy H 10              
     3) Lessa Fratini, Sofia 10         4) Cruz, Sydney D 10              
       38.60  1:24.89  2:04.77  2:38.65                                    
  2 Fullerton Aquatics Sports Team-CA  'B'                 NT    2:46.31        
     1) Diebolt, Taylor E 10            2) Bourget, Meryem 10             
     3) Guevara, Abby G 9               4) Zia, Isabella M 9              
       41.71  1:28.01  2:09.15  2:46.31                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.70  .BLU Blue
          33.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA      27.44      27.27 .BLU   
  2 Woo, Mina                 12 SCAL-CA                28.46      27.85 .BLU   
  3 Del Villar, Sofia         12 GSC-CA                 29.38      29.01 .BLU   
  4 Kashima, Kenna M          11 SCAL-CA                29.30      29.06 .BLU   
  5 Sotakoun, Ryli M          12 GWSC-CA                28.77      29.32 .BLU   
  6 Paguyo, Kelsey C          12 SWRD-CA                28.79      29.33 .BLU   
  7 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA                29.45      29.42 .BLU   
  8 Shiotsu, Hallie R         12 SCAL-CA                30.10      29.65 .BLU   
  9 Dang, Ella X              12 Fast Swim Team-CA      29.25      29.70 .BLU   
 10 Rhee, Kaylah Y            11 GWSC-CA                29.10      29.76 .BLU   
 11 Ciborowski, Jamie M       11 UN-02-CA               30.11      30.73 .RED   
.RED - Division  
  1 Oh, Piper A               12 SCAL-CA                30.87      30.40 .BLU   
  2 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA      30.95      31.24 .RED   
  3 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      31.68      31.52 .RED   
  4 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA                 31.57      31.56 .RED   
  5 Hoover, Hayden T          11 GWSC-CA                32.11      32.08 .RED   
  6 Le, Layla H               12 SET-CA                 31.75      32.90 .RED   
  7 Moon, Stacey Y            12 SCAL-CA                32.69      32.93 .RED   
  8 Bryant, Adriana J         12 GSC-CA                 32.83      32.96 .RED   
  9 Henry, Lily R             11 SET-CA                 33.28      33.47 .RED   
 10 Ward, Amaris I            12 Fast Swim Team-CA      32.35      33.66 .WHT   
 11 Dang, Madison M           11 Fast Swim Team-CA      32.28      33.73 .WHT   
 12 O'Connor, Ava D           12 ORCA-CA                33.11      34.12 .WHT   
 13 Nguyen, Aileen T          12 GWSC-CA                33.40      34.30 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Patterson, Rylie M        11 SEAL-CA                33.70      32.56 .RED   
  2 Verdugo, Novalee M        11 SWRD-CA                34.53      33.49 .RED   
  3 Rodriguez, Isabella J     11 GSC-CA                 34.53      33.85 .WHT   
  4 McClusky-Chavez, Sadie G  12 ORCA-CA                34.58      34.11 .WHT   
  5 Razo, Lina V              12 Fast Swim Team-CA      35.26      34.50 .WHT   
  6 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      35.51      34.60 .WHT   
  7 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                33.97      35.06 .WHT   
  8 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      34.21      35.45 .WHT   
  9 Miller, Kasey A           11 GSC-CA                 35.61      35.78 .WHT   
 10 Yenche, Jessica C         11 SET-CA                    NT      35.92 .WHT   
 11 Padgett, Gracie C         11 SET-CA                 34.59      36.00 .WHT   
 12 Melancon, Courtney H      12 SEAL-CA                39.06      36.06 .WHT   
 13 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                36.01      36.19 .WHT   
 14 Lemire, McKensey K        12 SEAL-CA                   NT      36.22 .WHT   
 15 Chuang, Emma              11 SCAL-CA                39.42      36.38 .WHT   
 16 McHale, Emma G            11 SCAL-CA                37.14      36.72 .WHT   
 17 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA      34.88      37.30 .WHT   
 18 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                40.23      38.35 .WHT   
 19 Nakamura, Anne            12 Fast Swim Team-CA         NT      42.59 .WHT   
 20 Nakamura, Hana            12 Fast Swim Team-CA         NT      45.45 .WHT   
 21 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA      53.64      49.00 .WHT   
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.70  .BLU Blue
        1:12.70  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Woo, Mina                 12 SCAL-CA              1:01.15    1:01.38 .BLU   
       29.61  1:01.38                                                      
  2 Kashima, Kenna M          11 SCAL-CA              1:02.71    1:03.10 .BLU   
       29.96  1:03.10                                                      
  3 Paguyo, Kelsey C          12 SWRD-CA              1:03.29    1:03.63 .BLU   
       30.38  1:03.63                                                      
  4 Sotakoun, Ryli M          12 GWSC-CA              1:03.73    1:04.13 .BLU   
       30.99  1:04.13                                                      
  5 Burke, Sadie E            11 Fast Swim Team-CA    1:03.86    1:04.55 .BLU   
       30.99  1:04.55                                                      
  6 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA              1:03.55    1:04.56 .BLU   
       30.55  1:04.56                                                      
  7 Jones, Allie P            12 GWSC-CA              1:04.00    1:04.74 .BLU   
       31.08  1:04.74                                                      
  8 Zimmerman, Megan G        11 GSC-CA               1:05.18    1:05.87 .BLU   
       31.98  1:05.87                                                      
  9 Snider, Sarah T           12 SCAL-CA              1:06.58    1:07.05 .RED   
       32.64  1:07.05                                                      
.RED - Division  
  1 Dang, Ella X              12 Fast Swim Team-CA    1:09.96    1:05.82 .BLU   
       32.29  1:05.82                                                      
  2 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA    1:08.47    1:08.44 .RED   
       32.71  1:08.44                                                      
  3 Horton, Hannah C          12 ORCA-CA              1:08.42    1:08.72 .RED   
       33.42  1:08.72                                                      
  4 Thel, Ava N               11 GSC-CA               1:09.40    1:09.02 .RED   
       33.01  1:09.02                                                      
  5 Ciborowski, Jamie M       11 UN-02-CA             1:08.43    1:10.54 .RED   
       32.73  1:10.54                                                      
  6 Moon, Stacey Y            12 SCAL-CA              1:11.71    1:13.55 .WHT   
       36.35  1:13.55                                                      
.WHT - Division  
  1 Perkins, Andrea R         12 SWRD-CA                   NT    1:09.67 .RED   
       32.93  1:09.67                                                      
  2 King, Tessa J             11 GWSC-CA              1:15.26    1:11.33 .RED   
       34.12  1:11.33                                                      
  3 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA    1:24.55    1:11.44 .RED   
       34.43  1:11.44                                                      
  4 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA         NT    1:11.56 .RED   
       34.57  1:11.56                                                      
  5 Campbell, Addison E       12 LTSC-CA              1:16.03    1:12.26 .RED   
       34.65  1:12.26                                                      
  6 Lizardo, Trisha U         11 SWRD-CA              1:16.75    1:12.75 .WHT   
       33.59  1:12.75                                                      
  7 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA    1:27.59    1:13.99 .WHT   
       34.86  1:13.99                                                      
  8 Newman, Helena S          12 SWRD-CA              1:19.68    1:14.43 .WHT   
       35.31  1:14.43                                                      
  9 Taylor, Mallory G         11 SET-CA               1:14.92    1:14.65 .WHT   
       35.94  1:14.65                                                      
 10 McArthur, Amanda M        11 ORCA-CA              1:14.78    1:14.74 .WHT   
       35.10  1:14.74                                                      
 10 Sintora, Mimi             12 SET-CA               1:15.12    1:14.74 .WHT   
       35.77  1:14.74                                                      
 12 Verdugo, Novalee M        11 SWRD-CA              1:18.37    1:15.78 .WHT   
       35.94  1:15.78                                                      
 13 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA              1:16.24    1:15.87 .WHT   
       36.64  1:15.87                                                      
 14 Steinberg, Sofia D        12 GWSC-CA              1:19.74    1:16.84 .WHT   
       36.43  1:16.84                                                      
 15 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA    1:21.13    1:17.00 .WHT   
       36.22  1:17.00                                                      
 16 Escalera, Natalie J       12 Fast Swim Team-CA         NT    1:17.17 .WHT   
 17 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA              1:18.58    1:18.17 .WHT   
       37.19  1:18.17                                                      
 18 Razo, Lina V              12 Fast Swim Team-CA         NT    1:18.33 .WHT   
       37.52  1:18.33                                                      
 19 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA    1:22.32    1:19.43 .WHT   
       37.42  1:19.43                                                      
 20 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA    1:22.72    1:19.64 .WHT   
       37.61  1:19.64                                                      
 21 Garcia, Julia N           11 ORCA-CA              1:22.75    1:21.24 .WHT   
       37.40  1:21.24                                                      
 22 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA         NT    1:21.99 .WHT   
       38.69  1:21.99                                                      
 23 Schafer, Iris M           12 SCAL-CA              1:24.18    1:23.31 .WHT   
       39.53  1:23.31                                                      
 24 Do, Kaelyn T              11 Fast Swim Team-CA         NT    1:24.05 .WHT   
       38.63  1:24.05                                                      
 25 McKee, Kaelyn I           11 SCAL-CA              1:28.30    1:25.52 .WHT   
       39.63  1:25.52                                                      
 26 Trani, Jenna F            11 SCAL-CA              1:27.09    1:28.18 .WHT   
       41.01  1:28.18                                                      
 27 Galaway, Natalie M        11 ORCA-CA              1:46.69    1:30.25 .WHT   
       40.98  1:30.25                                                      
 28 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                   NT    1:30.60 .WHT   
       42.55  1:30.60                                                      
 29 Rodriguez, Isabella J     11 GSC-CA               1:22.70    1:30.64 .WHT   
 30 Park, Elizabeth J         11 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.03 .WHT   
       42.97  1:32.03                                                      
 31 Mantri, Tanvee            11 GSC-CA               1:37.64    1:39.19 .WHT   
       44.88  1:39.19                                                      
 32 Alberts, Amelia E         11 GWSC-CA                   NT    1:43.59 .WHT   
       45.82  1:43.59                                                      
 33 Ho, Katie Q               11 ORCA-CA                   NT    1:54.35 .WHT   
       53.73  1:54.35                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:24.10  .BLU Blue
        2:37.20  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Woo, Mina                 12 SCAL-CA              2:16.78    2:07.55 .BLU   
       29.55  1:01.50  1:34.48  2:07.55                                    
  2 Del Villar, Sofia         12 GSC-CA               2:18.30    2:15.28 .BLU   
       31.40  1:05.88  1:40.90  2:15.28                                    
  3 Shiotsu, Hallie R         12 SCAL-CA              2:16.69    2:16.98 .BLU   
       31.62  1:06.17  1:41.84  2:16.98                                    
  4 Paguyo, Kelsey C          12 SWRD-CA              2:18.20    2:17.71 .BLU   
       31.90  1:06.63  1:42.58  2:17.71                                    
  5 Burke, Sadie E            11 Fast Swim Team-CA    2:20.12    2:19.33 .BLU   
       31.96  1:06.94  1:43.36  2:19.33                                    
  6 Kashima, Kenna M          11 SCAL-CA              2:19.51    2:22.64 .BLU   
       33.89  1:09.57  1:46.56  2:22.64                                    
.RED - Division  
  1 Sandoke, Mercy G          12 Fast Swim Team-CA    2:34.25    2:25.96 .RED   
       32.95  1:10.75  1:49.21  2:25.96                                    
  2 Snider, Sarah T           12 SCAL-CA              2:28.15    2:29.16 .RED   
       34.99  1:12.99  1:51.33  2:29.16                                    
  3 Guevara, Lily A           11 Fast Swim Team-CA    2:26.45    2:31.66 .RED   
       33.99  1:13.01  1:52.69  2:31.66                                    
  4 Perkins, Andrea R         12 SWRD-CA              2:36.30    2:34.35 .RED   
       34.87  1:13.27  2:34.35                                             
  5 Moon, Stacey Y            12 SCAL-CA              2:36.07    2:35.30 .RED   
       36.29  1:15.84  1:55.99  2:35.30                                    
 -- Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA    2:34.33         DQ        
.WHT - Division  
  1 Yee, Taylor               12 GSC-CA               2:38.42    2:17.96 .BLU   
       32.20  1:07.91  1:44.36  2:17.96                                    
  2 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA    2:44.75    2:31.06 .RED   
       34.45  1:13.81  1:54.16  2:31.06                                    
  3 Henry, Lily R             11 SET-CA               2:37.68    2:33.75 .RED   
       35.01  1:14.34  1:53.92  2:33.75                                    
  4 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA    2:38.92    2:34.10 .RED   
       34.23  1:13.40  1:54.53  2:34.10                                    
  5 McArthur, Amanda M        11 ORCA-CA              2:51.18    2:40.37 .WHT   
       35.19  1:15.60  1:57.79  2:40.37                                    
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:24.60  11-12 .BLU Blue
        6:59.50  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
 Meet Qualifying 11-12:  6:59.50
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Mann, Allison D           12 SCAL-CA              5:31.88    5:28.92 .BLU   
       28.31    59.91  1:32.25  2:05.60  2:39.27  3:13.29  3:47.96  4:22.17
     4:56.31  5:28.92                                                      
  1 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA              6:59.50    6:10.10 .BLU   
       31.37  1:07.45  1:45.41  2:22.50  3:01.58  3:39.19  4:17.23  4:56.16
     5:33.60  6:10.10                                                      
  2 Paguyo, Kelsey C          12 SWRD-CA              6:05.96    6:14.25 .BLU   
       33.38  1:10.04  1:47.30  2:25.20  3:03.61  3:42.58  4:21.49  5:00.08
     5:38.09  6:14.25                                                      
  2 Horton, Hannah C          12 ORCA-CA              6:59.50    6:36.78 .RED   
       36.08  1:16.38  1:57.86  2:38.43  3:18.77  3:59.55  4:39.75  5:19.34
     5:58.45  6:36.78                                                      
 
Girls 11-12 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       21:32.10  11-12 .BLU Blue
             --  11-12 .RED Red
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
 -- Zimmerman, Megan G        11 GSC-CA              21:32.10         DQ        
       34.23  1:12.96  1:51.87  2:30.86  3:10.13  3:48.69  4:28.10  5:07.76
     5:47.12  6:26.85  7:06.72  7:46.09  8:25.55  9:05.73  9:44.64 10:23.99
    11:04.27 11:44.05 12:24.87 13:04.40 13:44.19 14:24.18 15:03.64 15:43.40
    16:23.01 17:02.81 17:42.75 18:22.09 19:01.70 19:40.64 20:19.36       DQ
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.20  .BLU Blue
          39.60  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yee, Taylor               12 GSC-CA                 34.18      33.59 .BLU   
  2 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA                33.58      33.71 .BLU   
  3 Rhee, Kaylah Y            11 GWSC-CA                34.09      34.04 .BLU   
  4 Dang, Ella X              12 Fast Swim Team-CA      35.61      34.75 .BLU   
  5 Oh, Piper A               12 SCAL-CA                34.50      35.25 .BLU   
  6 Zimmerman, Megan G        11 GSC-CA                 35.16      35.26 .BLU   
  7 Ciborowski, Jamie M       11 UN-02-CA               36.13      35.94 .BLU   
.RED - Division  
  1 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                37.62      34.91 .BLU   
  2 Sotakoun, Ryli M          12 GWSC-CA                36.37      35.96 .BLU   
  3 Heid, Avery G             12 GSC-CA                 36.92      35.97 .BLU   
  4 Duncan, Analiese E        11 JCCW-CA                37.51      37.29 .RED   
  5 Dang, Madison M           11 Fast Swim Team-CA      37.46      37.35 .RED   
  6 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA      37.01      37.43 .RED   
  7 Harvey, Lily R            11 SCAL-CA                37.10      37.54 .RED   
  8 Snider, Sarah T           12 SCAL-CA                37.36      37.69 .RED   
  9 Stephens, Kayla M         11 ORCA-CA                37.90      37.90 .RED   
 10 O'Connor, Ava D           12 ORCA-CA                38.59      38.79 .RED   
 11 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      38.03      38.85 .RED   
 12 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA      38.65      39.91 .WHT   
 13 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      38.83      40.44 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Perkins, Andrea R         12 SWRD-CA                   NT      34.85 .BLU   
  2 Lizardo, Trisha U         11 SWRD-CA                40.93      37.96 .RED   
  3 Campbell, Addison E       12 LTSC-CA                41.74      39.91 .WHT   
  4 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      40.32      39.93 .WHT   
  5 McArthur, Amanda M        11 ORCA-CA                39.90      40.46 .WHT   
  6 Razo, Lina V              12 Fast Swim Team-CA      41.34      41.05 .WHT   
  7 Kwak, Ellie E             11 Fast Swim Team-CA         NT      41.20 .WHT   
  8 Do, Kaelyn T              11 Fast Swim Team-CA         NT      41.48 .WHT   
  9 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA         NT      41.83 .WHT   
 10 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                42.08      42.26 .WHT   
 11 Newman, Helena S          12 SWRD-CA                42.69      42.48 .WHT   
 12 Park, Elizabeth J         11 Fast Swim Team-CA         NT      42.68 .WHT   
 13 McClusky-Chavez, Sadie G  12 ORCA-CA                44.00      42.93 .WHT   
 14 Garcia, Julia N           11 ORCA-CA                43.05      43.30 .WHT   
 15 Melancon, Courtney H      12 SEAL-CA                46.63      43.63 .WHT   
 16 Padgett, Gracie C         11 SET-CA                 50.27      44.10 .WHT   
 17 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                41.60      44.31 .WHT   
 18 Rodriguez, Isabella J     11 GSC-CA                 50.95      44.82 .WHT   
 19 Schafer, Iris M           12 SCAL-CA                44.82      44.90 .WHT   
 20 Verdugo, Novalee M        11 SWRD-CA                44.04      45.86 .WHT   
 21 Nakamura, Anne            12 Fast Swim Team-CA         NT      46.45 .WHT   
 22 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                47.09      47.15 .WHT   
 23 Nakamura, Hana            12 Fast Swim Team-CA         NT      47.33 .WHT   
 24 Galaway, Natalie M        11 ORCA-CA                54.01      47.83 .WHT   
 25 Alberts, Amelia E         11 GWSC-CA                52.50      49.35 .WHT   
 26 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA      53.02      50.96 .WHT   
 27 Mantri, Tanvee            11 GSC-CA                 50.32      51.09 .WHT   
 28 Ho, Katie Q               11 ORCA-CA                   NT      52.66 .WHT   
 -- Sintora, Mimi             12 SET-CA                 42.80         DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:17.90  .BLU Blue
        1:25.20  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Rhee, Kaylah Y            11 GWSC-CA              1:15.17    1:13.35 .BLU   
       36.35  1:13.35                                                      
  2 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA              1:14.61    1:13.82 .BLU   
       36.23  1:13.82                                                      
  3 Paguyo, Kelsey C          12 SWRD-CA              1:16.20    1:15.22 .BLU   
       37.20  1:15.22                                                      
  4 Oh, Piper A               12 SCAL-CA              1:15.57    1:16.01 .BLU   
       36.42  1:16.01                                                      
.RED - Division  
  1 Zimmerman, Megan G        11 GSC-CA               1:20.03    1:18.01 .RED   
       37.95  1:18.01                                                      
  2 Ciborowski, Jamie M       11 UN-02-CA             1:21.88    1:19.11 .RED   
  3 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA    1:20.90    1:19.38 .RED   
       39.30  1:19.38                                                      
  4 Del Villar, Sofia         12 GSC-CA               1:18.31    1:21.53 .RED   
       40.07  1:21.53                                                      
  5 Krogulski, Ania H         12 SWRD-CA              1:19.18    1:22.22 .RED   
       38.53  1:22.22                                                      
  6 Harvey, Lily R            11 SCAL-CA              1:20.04    1:24.07 .RED   
       39.98  1:24.07                                                      
  7 Duncan, Analiese E        11 JCCW-CA              1:21.96    1:25.93 .WHT   
       42.13  1:25.93                                                      
.WHT - Division  
  1 Henry, Lily R             11 SET-CA               1:29.81    1:20.47 .RED   
       39.49  1:20.47                                                      
  2 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA    1:25.58    1:22.16 .RED   
       40.13  1:22.16                                                      
  3 O'Connor, Ava D           12 ORCA-CA              1:26.22    1:29.25 .WHT   
       42.54  1:29.25                                                      
  4 Miller, Kasey A           11 GSC-CA               1:34.24    1:35.88 .WHT   
  5 Taylor, Mallory G         11 SET-CA                    NT    1:37.24 .WHT   
       46.56  1:37.24                                                      
 -- Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:46.20  11-12 .BLU Blue
        3:01.40  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Duncan, Alexia            12 JCCW-CA              2:27.28    2:20.27 .BLU   
       32.98  1:08.83  1:45.35  2:20.27                                    
  2 De La O, Makena G         12 ORCA-CA              2:35.97    2:37.30 .BLU   
       36.71  1:16.98  1:58.37  2:37.30                                    
.RED - Division  
  1 Stephens, Kayla M         11 ORCA-CA              2:56.34    2:51.81 .RED   
       41.52  1:25.09  2:08.03  2:51.81                                    
.WHT - Division  
  1 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA    3:07.25    2:51.46 .RED   
       40.19  1:22.56  2:05.44  2:51.46                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          40.80  .BLU Blue
          44.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Woo, Mina                 12 SCAL-CA                33.25      34.34 .BLU   
  2 Duncan, Alexia            12 JCCW-CA                36.01      36.19 .BLU   
  3 Segui, Margo D            12 SEAL-CA                37.96      37.47 .BLU   
  4 Jones, Allie P            12 GWSC-CA                37.88      38.12 .BLU   
  5 Duncan, Analiese E        11 JCCW-CA                38.26      38.82 .BLU   
  6 Oh, Piper A               12 SCAL-CA                38.83      39.27 .BLU   
  7 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA                39.33      39.36 .BLU   
  8 Zimmerman, Megan G        11 GSC-CA                 38.88      39.55 .BLU   
  9 Lin, Amy                  12 ORCA-CA                40.18      39.79 .BLU   
 10 Patterson, Rylie M        11 SEAL-CA                40.72      41.55 .RED   
 -- Harvey, Marilyn H         12 SCAL-CA                36.49         DQ        
.RED - Division  
  1 Sotakoun, Ryli M          12 GWSC-CA                40.96      40.24 .BLU   
  2 Guevara, Lily A           11 Fast Swim Team-CA      40.84      41.36 .RED   
  3 Dang, Madison M           11 Fast Swim Team-CA      42.18      41.59 .RED   
  4 Krogulski, Ania H         12 SWRD-CA                43.50      41.62 .RED   
  5 Horton, Hannah C          12 ORCA-CA                41.55      41.98 .RED   
  6 Harvey, Lily R            11 SCAL-CA                43.36      42.71 .RED   
  7 Bryant, Adriana J         12 GSC-CA                 44.33      43.85 .RED   
  8 Hoover, Hayden T          11 GWSC-CA                43.68      45.23 .WHT   
  9 Nguyen, Aileen T          12 GWSC-CA                43.25      45.60 .WHT   
 -- Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      43.65         DQ        
 -- Dang, Ella X              12 Fast Swim Team-CA      41.81         DQ        
.WHT - Division  
  1 Lemire, McKensey K        12 SEAL-CA                   NT      43.66 .RED   
  2 Ward, Amaris I            12 Fast Swim Team-CA      45.48      44.26 .RED   
  3 McClusky-Chavez, Sadie G  12 ORCA-CA                44.56      44.51 .WHT   
  4 Padgett, Gracie C         11 SET-CA                 48.58      44.63 .WHT   
  5 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA      45.09      45.38 .WHT   
  6 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      46.17      45.41 .WHT   
  7 McHale, Emma G            11 SCAL-CA                46.18      45.56 .WHT   
  8 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA         NT      45.65 .WHT   
  9 Chuang, Emma              11 SCAL-CA                48.79      47.06 .WHT   
 10 Rodriguez, Isabella J     11 GSC-CA                 51.20      47.63 .WHT   
 11 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                50.41      47.87 .WHT   
 12 Melancon, Courtney H      12 SEAL-CA                48.02      48.50 .WHT   
 13 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                48.20      50.37 .WHT   
 14 Verdugo, Novalee M        11 SWRD-CA                51.34      50.54 .WHT   
 15 Razo, Lina V              12 Fast Swim Team-CA         NT      50.59 .WHT   
 16 Yenche, Jessica C         11 SET-CA                 51.32      51.30 .WHT   
 17 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                54.26      53.12 .WHT   
 18 McKee, Kaelyn I           11 SCAL-CA                53.84      53.27 .WHT   
 19 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA      59.47      59.43 .WHT   
 -- Nakamura, Anne            12 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
 -- Nakamura, Hana            12 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:28.90  .BLU Blue
        1:37.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Woo, Mina                 12 SCAL-CA              1:11.70    1:13.39 .BLU   
       34.86  1:13.39                                                      
  2 Duncan, Alexia            12 JCCW-CA              1:18.40    1:17.11 .BLU   
       37.00  1:17.11                                                      
  3 Sandoke, Mercy G          12 Fast Swim Team-CA    1:18.61    1:20.61 .BLU   
       37.90  1:20.61                                                      
  4 Segui, Margo D            12 SEAL-CA              1:22.16    1:21.76 .BLU   
       38.67  1:21.76                                                      
  5 Le, Layla H               12 SET-CA               1:22.78    1:22.48 .BLU   
       38.00  1:22.48                                                      
  6 Harvey, Marilyn H         12 SCAL-CA              1:20.10    1:22.57 .BLU   
       38.96  1:22.57                                                      
  7 Oh, Piper A               12 SCAL-CA              1:22.50    1:24.41 .BLU   
       39.58  1:24.41                                                      
  8 De La O, Makena G         12 ORCA-CA              1:26.68    1:24.42 .BLU   
       40.00  1:24.42                                                      
  9 Jones, Allie P            12 GWSC-CA              1:23.74    1:25.29 .BLU   
       40.29  1:25.29                                                      
 10 Zimmerman, Megan G        11 GSC-CA               1:26.40    1:25.76 .BLU   
       40.77  1:25.76                                                      
 11 Guevara, Lily A           11 Fast Swim Team-CA    1:24.91    1:27.55 .BLU   
       41.27  1:27.55                                                      
 12 Duncan, Analiese E        11 JCCW-CA              1:27.18    1:28.57 .BLU   
       42.65  1:28.57                                                      
 13 Dang, Madison M           11 Fast Swim Team-CA    1:27.56    1:28.60 .BLU   
       42.26  1:28.60                                                      
 14 Henry, Lily R             11 SET-CA               1:28.66    1:29.60 .RED   
       42.57  1:29.60                                                      
.RED - Division  
  1 Heid, Avery G             12 GSC-CA               1:32.16    1:30.01 .RED   
       42.09  1:30.01                                                      
  2 King, Tessa J             11 GWSC-CA              1:35.76    1:37.28 .WHT   
       46.02  1:37.28                                                      
  3 Taylor, Mallory G         11 SET-CA               1:34.59    1:37.50 .WHT   
       44.79  1:37.50                                                      
.WHT - Division  
  1 Kwak, Ellie E             11 Fast Swim Team-CA         NT    1:33.29 .RED   
       44.03  1:33.29                                                      
  2 Harvey, Lily R            11 SCAL-CA              1:37.59    1:33.37 .RED   
       43.39  1:33.37                                                      
  3 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA    1:37.34    1:35.49 .RED   
       45.47  1:35.49                                                      
  4 Thel, Ava N               11 GSC-CA                    NT    1:35.67 .RED   
       43.98  1:35.67                                                      
  5 Nguyen, Aileen T          12 GWSC-CA              1:38.90    1:38.80 .WHT   
       46.30  1:38.80                                                      
  6 Padgett, Gracie C         11 SET-CA               1:38.51    1:38.88 .WHT   
       47.18  1:38.88                                                      
  7 Escalera, Natalie J       12 Fast Swim Team-CA    1:41.66    1:39.63 .WHT   
       47.15  1:39.63                                                      
  8 McClusky-Chavez, Sadie G  12 ORCA-CA              1:42.86    1:44.48 .WHT   
       47.24  1:44.48                                                      
  9 Galaway, Natalie M        11 ORCA-CA                   NT    1:46.90 .WHT   
       49.59  1:46.90                                                      
 10 Steinberg, Sofia D        12 GWSC-CA                   NT    1:46.92 .WHT   
       50.02  1:46.92                                                      
 11 Trani, Jenna F            11 SCAL-CA              1:44.81    1:47.47 .WHT   
       50.47  1:47.47                                                      
 12 O'Connor, Ava D           12 ORCA-CA                   NT    1:49.56 .WHT   
       49.63  1:49.56                                                      
 13 McKee, Kaelyn I           11 SCAL-CA                   NT    1:57.55 .WHT   
       53.77  1:57.55                                                      
 14 Ho, Katie Q               11 ORCA-CA                   NT    2:01.52 .WHT   
       57.27  2:01.52                                                      
 15 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA         NT    2:10.74 .WHT   
     1:02.10  2:10.74                                                      
 -- McHale, Emma G            11 SCAL-CA                   NT         DQ        
       46.64       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:08.80  11-12 .BLU Blue
        3:25.90  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA    2:51.37    2:53.88 .BLU   
       39.70  1:24.75  2:09.83  2:53.88                                    
  2 Harvey, Marilyn H         12 SCAL-CA              2:49.49    2:54.32 .BLU   
       38.92  1:24.21  2:10.24  2:54.32                                    
  3 Moon, Stacey Y            12 SCAL-CA              3:05.28    3:05.85 .BLU   
       43.77  1:30.86  2:18.49  3:05.85                                    
.WHT - Division  
  1 Kinno, Sophia V           11 SEAL-CA                   NT    2:51.82 .BLU   
       38.31  1:22.10  2:06.76  2:51.82                                    
  2 Segui, Margo D            12 SEAL-CA                   NT    2:52.89 .BLU   
       39.65  1:23.87  2:08.17  2:52.89                                    
  3 Hoover, Hayden T          11 GWSC-CA                   NT    3:31.25 .WHT   
       47.80  1:40.30  2:35.52  3:31.25                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.30  .BLU Blue
          37.40  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Duncan, Alexia            12 JCCW-CA                29.54      29.92 .BLU   
  2 Sotakoun, Ryli M          12 GWSC-CA                31.93      32.06 .BLU   
  3 Jones, Allie P            12 GWSC-CA                32.26      32.51 .BLU   
  4 Ciborowski, Jamie M       11 UN-02-CA               32.27      33.12 .BLU   
  5 Rhee, Kaylah Y            11 GWSC-CA                31.94      33.37 .BLU   
  6 Shiotsu, Hallie R         12 SCAL-CA                33.34      33.62 .BLU   
  7 Horton, Hannah C          12 ORCA-CA                34.25      33.97 .BLU   
  8 Paguyo, Kelsey C          12 SWRD-CA                33.48      34.22 .BLU   
  9 Guevara, Lily A           11 Fast Swim Team-CA      33.00      34.76 .RED   
.RED - Division  
  1 Lin, Amy                  12 ORCA-CA                37.05      34.29 .BLU   
  2 Le, Layla H               12 SET-CA                 34.63      34.63 .RED   
  3 Dang, Ella X              12 Fast Swim Team-CA      34.70      35.05 .RED   
  4 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA                 35.21      35.27 .RED   
  5 Krogulski, Ania H         12 SWRD-CA                35.48      35.62 .RED   
  6 Nguyen, Aileen T          12 GWSC-CA                35.56      38.03 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA      38.27      36.91 .RED   
  2 Bryant, Adriana J         12 GSC-CA                 37.63      38.57 .WHT   
  3 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      38.97      38.60 .WHT   
  4 Dang, Madison M           11 Fast Swim Team-CA      41.51      38.73 .WHT   
  5 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA      41.06      38.75 .WHT   
  6 Ward, Amaris I            12 Fast Swim Team-CA      39.45      38.94 .WHT   
  7 Patterson, Rylie M        11 SEAL-CA                51.59      40.40 .WHT   
  8 McClusky-Chavez, Sadie G  12 ORCA-CA                40.95      40.83 .WHT   
  9 McHale, Emma G            11 SCAL-CA                40.57      41.37 .WHT   
 10 Miller, Kasey A           11 GSC-CA                 40.06      41.59 .WHT   
 11 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                   NT      42.21 .WHT   
 12 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      40.62      42.66 .WHT   
 13 Chuang, Emma              11 SCAL-CA                   NT      43.19 .WHT   
 14 Razo, Lina V              12 Fast Swim Team-CA         NT      43.38 .WHT   
 15 Padgett, Gracie C         11 SET-CA                 48.51      43.61 .WHT   
 16 Taylor, Mallory G         11 SET-CA                 41.43      43.94 .WHT   
 17 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      41.98      44.32 .WHT   
 18 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                39.55      44.38 .WHT   
 19 Yenche, Jessica C         11 SET-CA                 43.20      44.61 .WHT   
 20 Verdugo, Novalee M        11 SWRD-CA                46.03      45.63 .WHT   
 21 Rodriguez, Isabella J     11 GSC-CA                 46.92      46.35 .WHT   
 22 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA      44.69      47.83 .WHT   
 23 McKee, Kaelyn I           11 SCAL-CA                48.05      47.98 .WHT   
 24 Nakamura, Anne            12 Fast Swim Team-CA         NT      54.34 .WHT   
 25 Nakamura, Hana            12 Fast Swim Team-CA         NT      55.00 .WHT   
 26 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA         NT    1:05.52 .WHT   
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:16.10  .BLU Blue
        1:23.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Tran, Riley B             11 Fast Swim Team-CA    1:12.66    1:12.40 .BLU   
       34.40  1:12.40                                                      
  2 Del Villar, Sofia         12 GSC-CA               1:13.56    1:15.79 .BLU   
       33.62  1:15.79                                                      
  3 Rhee, Kaylah Y            11 GWSC-CA              1:15.59    1:17.29 .RED   
       35.31  1:17.29                                                      
.RED - Division  
  1 Le, Layla H               12 SET-CA               1:19.89    1:22.85 .RED   
       38.93  1:22.85                                                      
.WHT - Division  
  1 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA    1:29.05    1:18.86 .RED   
       36.15  1:18.86                                                      
  2 Horton, Hannah C          12 ORCA-CA              1:26.27    1:19.48 .RED   
       37.22  1:19.48                                                      
  3 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA              1:26.71    1:20.53 .RED   
       37.44  1:20.53                                                      
  4 Moon, Stacey Y            12 SCAL-CA              1:30.08    1:27.42 .WHT   
       40.76  1:27.42                                                      
  5 Schafer, Iris M           12 SCAL-CA              1:29.64    1:33.31 .WHT   
       42.75  1:33.31                                                      
  6 Steinberg, Sofia D        12 GWSC-CA              1:40.39    1:37.79 .WHT   
       43.87  1:37.79                                                      
  7 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA              1:48.96    1:40.00 .WHT   
       45.03  1:40.00                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  .BLU Blue
        1:24.70  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Duncan, Alexia            12 JCCW-CA              1:05.32    1:07.74 .BLU   
       32.12  1:07.74                                                      
  2 De La O, Makena G         12 ORCA-CA              1:13.51    1:11.09 .BLU   
       33.20  1:11.09                                                      
  3 Shiotsu, Hallie R         12 SCAL-CA              1:13.24    1:11.52 .BLU   
       34.00  1:11.52                                                      
  4 Yee, Taylor               12 GSC-CA               1:14.03    1:12.00 .BLU   
       32.97  1:12.00                                                      
  5 Rhee, Kaylah Y            11 GWSC-CA              1:12.69    1:14.43 .BLU   
       34.73  1:14.43                                                      
  6 Sandoke, Mercy G          12 Fast Swim Team-CA    1:13.26    1:14.45 .BLU   
       35.04  1:14.45                                                      
  7 Oh, Piper A               12 SCAL-CA              1:15.02    1:15.67 .BLU   
       35.11  1:15.67                                                      
  8 Segui, Margo D            12 SEAL-CA              1:16.35    1:16.14 .BLU   
       36.60  1:16.14                                                      
  9 Del Villar, Sofia         12 GSC-CA               1:14.39    1:16.79 .BLU   
       35.88  1:16.79                                                      
 10 Sotakoun, Ryli M          12 GWSC-CA              1:15.16    1:17.61 .BLU   
       35.40  1:17.61                                                      
 11 Kashima, Kenna M          11 SCAL-CA              1:15.64    1:17.90 .RED   
       36.51  1:17.90                                                      
 12 Ciborowski, Jamie M       11 UN-02-CA             1:13.74    1:17.97 .RED   
       35.77  1:17.97                                                      
.RED - Division  
  1 Tran, Riley B             11 Fast Swim Team-CA    1:18.60    1:17.58 .BLU   
       35.82  1:17.58                                                      
  2 Guevara, Lily A           11 Fast Swim Team-CA    1:18.54    1:20.81 .RED   
       37.55  1:20.81                                                      
  3 Le, Layla H               12 SET-CA               1:18.20    1:21.43 .RED   
       39.47  1:21.43                                                      
  4 Heid, Avery G             12 GSC-CA               1:18.41    1:21.52 .RED   
       37.79  1:21.52                                                      
  5 Dang, Ella X              12 Fast Swim Team-CA    1:18.03    1:21.66 .RED   
       37.71  1:21.66                                                      
  6 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA    1:17.76    1:22.34 .RED   
       38.55  1:22.34                                                      
  7 Duncan, Analiese E        11 JCCW-CA              1:20.21    1:22.86 .RED   
       39.03  1:22.86                                                      
  8 Dang, Madison M           11 Fast Swim Team-CA    1:19.95    1:23.11 .RED   
       40.26  1:23.11                                                      
  9 Thel, Ava N               11 GSC-CA               1:22.82    1:24.51 .RED   
       42.41  1:24.51                                                      
 10 Henry, Lily R             11 SET-CA               1:21.54    1:24.64 .RED   
       39.67  1:24.64                                                      
 11 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA    1:23.86    1:25.04 .WHT   
       40.74  1:25.04                                                      
 12 Nguyen, Aileen T          12 GWSC-CA              1:20.42    1:25.23 .WHT   
       39.31  1:25.23                                                      
 13 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA    1:22.28    1:25.35 .WHT   
       39.55  1:25.35                                                      
 14 Taylor, Mallory G         11 SET-CA               1:24.02    1:29.77 .WHT   
       44.64  1:29.77                                                      
.WHT - Division  
  1 Lizardo, Trisha U         11 SWRD-CA              1:26.33    1:24.28 .RED   
       38.29  1:24.28                                                      
  2 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA    1:26.04    1:24.86 .WHT   
       40.20  1:24.86                                                      
  3 Stephens, Kayla M         11 ORCA-CA              1:26.70    1:25.64 .WHT   
       40.06  1:25.64                                                      
  4 Kwak, Ellie E             11 Fast Swim Team-CA         NT    1:25.86 .WHT   
       39.59  1:25.86                                                      
  5 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA    1:25.79    1:26.53 .WHT   
       41.86  1:26.53                                                      
  6 O'Connor, Ava D           12 ORCA-CA              1:27.31    1:26.96 .WHT   
       40.00  1:26.96                                                      
  7 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA    1:27.52    1:27.80 .WHT   
       41.97  1:27.80                                                      
  8 Sintora, Mimi             12 SET-CA               1:27.07    1:28.25 .WHT   
       44.02  1:28.25                                                      
  9 McClusky-Chavez, Sadie G  12 ORCA-CA              1:35.89    1:29.07 .WHT   
       41.43  1:29.07                                                      
 10 King, Tessa J             11 GWSC-CA              1:30.22    1:29.69 .WHT   
       44.43  1:29.69                                                      
 11 Escalera, Natalie J       12 Fast Swim Team-CA    1:31.90    1:31.55 .WHT   
       43.80  1:31.55                                                      
 12 Campbell, Addison E       12 LTSC-CA              1:32.36    1:31.56 .WHT   
       42.33  1:31.56                                                      
 13 Newman, Helena S          12 SWRD-CA              1:31.54    1:32.84 .WHT   
       44.77  1:32.84                                                      
 14 Melancon, Courtney H      12 SEAL-CA              1:38.19    1:32.87 .WHT   
       43.17  1:32.87                                                      
 15 Verdugo, Novalee M        11 SWRD-CA              1:37.52    1:33.13 .WHT   
       44.04  1:33.13                                                      
 16 McHale, Emma G            11 SCAL-CA              1:37.47    1:33.74 .WHT   
       45.48  1:33.74                                                      
 17 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA    1:29.56    1:34.11 .WHT   
       48.75  1:34.11                                                      
 18 Razo, Lina V              12 Fast Swim Team-CA    1:31.85    1:34.46 .WHT   
       44.25  1:34.46                                                      
 19 Padgett, Gracie C         11 SET-CA               1:26.23    1:34.55 .WHT   
       47.12  1:34.55                                                      
 20 Garcia, Julia N           11 ORCA-CA              1:37.89    1:34.87 .WHT   
       44.93  1:34.87                                                      
 21 Park, Elizabeth J         11 Fast Swim Team-CA         NT    1:36.94 .WHT   
 22 Rodriguez, Isabella J     11 GSC-CA               1:34.35    1:38.26 .WHT   
 23 Trani, Jenna F            11 SCAL-CA              1:36.69    1:38.28 .WHT   
       45.60  1:38.28                                                      
 24 Do, Kaelyn T              11 Fast Swim Team-CA    1:35.13    1:39.52 .WHT   
       45.90  1:39.52                                                      
 25 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA    1:44.95    1:40.82 .WHT   
       48.69  1:40.82                                                      
 26 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA              1:41.54    1:41.62 .WHT   
       50.35  1:41.62                                                      
 27 Nakamura, Anne            12 Fast Swim Team-CA         NT    1:50.73 .WHT   
       56.88  1:50.73                                                      
 28 Mantri, Tanvee            11 GSC-CA               1:49.07    1:53.91 .WHT   
 29 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA    2:02.43    1:55.57 .WHT   
 -- McKee, Kaelyn I           11 SCAL-CA              1:42.23         DQ        
       47.12       DQ                                                      
 -- Nakamura, Hana            12 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       55.72       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        2:46.20  .BLU Blue
        3:01.30  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Woo, Mina                 12 SCAL-CA              2:28.82    2:23.45 .BLU   
       31.69  1:10.07  1:50.45  2:23.45                                    
  2 Shiotsu, Hallie R         12 SCAL-CA              2:31.34    2:31.50 .BLU   
       33.77  1:13.66  1:56.78  2:31.50                                    
  3 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA    2:30.15    2:31.53 .BLU   
       31.17  1:08.98  1:56.00  2:31.53                                    
  4 Del Villar, Sofia         12 GSC-CA               2:37.39    2:40.76 .BLU   
       34.08  1:17.67  2:04.53  2:40.76                                    
 -- Lin, Amy                  12 ORCA-CA              2:45.24         DQ        
       33.81  1:17.19  2:06.96       DQ                                    
.RED - Division  
  1 Duncan, Analiese E        11 JCCW-CA              2:52.32    2:48.56 .RED   
       37.19  1:22.17  2:08.84  2:48.56                                    
  2 Horton, Hannah C          12 ORCA-CA              3:00.96    2:49.09 .RED   
       36.15  1:20.18  2:11.66  2:49.09                                    
  3 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA               2:51.86    2:50.01 .RED   
       36.22  1:17.84  2:10.25  2:50.01                                    
  4 Le, Layla H               12 SET-CA               2:53.12    2:50.95 .RED   
       37.20  1:23.86  2:10.33  2:50.95                                    
  5 Moon, Stacey Y            12 SCAL-CA              2:52.47    2:53.04 .RED   
       40.03  1:27.26  2:15.73  2:53.04                                    
  6 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA    2:59.31    2:53.31 .RED   
       39.33  1:24.00  2:14.40  2:53.31                                    
  7 Guevara, Lily A           11 Fast Swim Team-CA    2:47.50    2:53.60 .RED   
       36.16  1:23.44  2:13.57  2:53.60                                    
.WHT - Division  
  1 Kinno, Sophia V           11 SEAL-CA              3:14.02    2:34.27 .BLU   
       33.16  1:12.07  1:56.57  2:34.27                                    
  2 Henry, Lily R             11 SET-CA               3:03.98    2:50.53 .RED   
                       2:11.56  2:50.53                                    
  3 O'Connor, Ava D           12 ORCA-CA              3:07.32    3:08.70 .WHT   
       41.19  1:29.18  2:28.38  3:08.70                                    
  4 McKee, Kaelyn I           11 SCAL-CA                   NT    3:29.68 .WHT   
       49.10  1:41.18  2:43.71  3:29.68                                    
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fullerton Aquatics Sports Team-CA  'Z'            5:00.00    2:22.65        
     1) Solares, Sam M 12               2) Guevara, Lily A 11             
     3) Lahey, Nikki N 12               4) Ward, Amaris I 12              
       38.27  1:19.02  1:50.02  2:22.65                                    
  2 Fullerton Aquatics Sports Team-CA  'Q'            5:00.00    2:26.02        
     1) Zacarias, Samantha B 12         2) Dang, Madison M 11             
     3) Dang, Ella X 12                 4) Bagnol, Cayenne 11             
       39.80  1:21.24  1:55.58  2:26.02                                    
 
Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          29.70  .BLU Blue
          32.40  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Buffington, Georgia M     16 UN-03-CA               26.74      26.35 .BLU   
  2 Nordstrom, Tiffany J      14 GSC-CA                 27.13      27.17 .BLU   
  3 Seo, Eileen               13 Fast Swim Team-CA      27.61      27.38 .BLU   
  4 Reid, Julia Y             13 SCAL-CA                27.77      27.49 .BLU   
  5 Pendergrass, Lily R       15 SCAL-CA                27.37      27.62 .BLU   
  6 Leong, Courtney           16 SCAL-CA                27.21      27.70 .BLU   
  7 Nguyen, Alena L           14 GWSC-CA                27.55      27.71 .BLU   
  8 Oliveira, Camila A        13 SWRDC-CA               28.09      27.83 .BLU   
  9 Villafana, Abby R         14 GSC-CA                 28.16      28.15 .BLU   
 10 Garcia, Jasmine C         16 ORCA-CA                27.20      28.25 .BLU   
 11 Jewett, Lizzy G           14 GWSC-CA                28.01      28.31 .BLU   
 12 Nguyen, Holly T           15 SET-CA                 27.94      28.38 .BLU   
 12 Leong, Kaylee             13 SCAL-CA                28.69      28.38 .BLU   
 14 Ruacho, Katelyn R         13 SCAL-CA                28.13      28.53 .BLU   
 15 Boozer, Anna Riley R      14 Fast Swim Team-CA      27.61      28.54 .BLU   
 16 Burt, Sophia K            13 ORCA-CA                27.29      28.57 .BLU   
 17 Gimino, Amber E           14 UN-04-CA               27.14      28.65 .BLU   
 18 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA      28.81      28.76 .BLU   
 19 Thompson, Ayanna M        13 Fast Swim Team-CA      29.59      28.88 .BLU   
 20 Novak, Makayla M          14 SWRD-CA                28.28      28.98 .BLU   
 21 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA      29.03      29.02 .BLU   
 22 Nguyen, Ally K            15 GWSC-CA                28.66      29.24 .BLU   
 23 Valentin, Sierra E        13 ORCA-CA                29.16      29.30 .BLU   
 24 Tjia, Julia A             14 JCCW-CA                28.45      29.42 .BLU   
 25 Mackowiak, Katie L        13 SCAL-CA                29.52      29.98 .RED   
 26 Pau, Joyce L              14 Fast Swim Team-CA      29.59      30.06 .RED   
.RED - Division  
  1 Van Wormer, Alyssa B      13 SEAL-CA                31.10      29.98 .RED   
  2 Parker, Raine S           13 Fast Swim Team-CA      30.01      30.25 .RED   
  2 Vargas, Nicole            16 GSC-CA                 29.75      30.25 .RED   
  4 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA      30.11      30.59 .RED   
  5 Valentin, Mekala A        16 ORCA-CA                30.02      30.75 .RED   
  6 Ta, Annie X               13 GWSC-CA                31.54      31.62 .RED   
  7 Luu, Katherine            16 ORCA-CA                30.36      32.26 .RED   
  8 Vaglienty, Priscilla      14 SCAL-CA                31.10      33.04 .WHT   
  9 Welch, Katie R            15 ORCA-CA                31.89      33.14 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Keith, Maddie M           16 SCAL-CA                   NT      28.98 .BLU   
  2 Sorenson, Colleen D       13 GWSC-CA                   NT      30.58 .RED   
  3 Harper, Anna J            13 GSC-CA                 32.92      32.10 .RED   
  4 Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA      33.19      32.39 .RED   
  5 Brown, Ava J              13 SCAL-CA                34.04      33.77 .WHT   
  6 Kuhn, Claire S            14 SET-CA                 36.00      34.55 .WHT   
  7 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA      42.29      36.14 .WHT   
  8 Nguyen, Katie G           13 GWSC-CA                38.35      37.19 .WHT   
  9 Miranda, Sara A           13 GSC-CA                 42.00      40.96 .WHT   
 10 Chau, Kathy K             14 GWSC-CA                39.81      40.98 .WHT   
 
Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:03.80  .BLU Blue
        1:09.60  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hoyt, Clarissa M          16 ORCA-CA                53.02      56.26 .BLU   
       27.01    56.26                                                      
  2 Buffington, Georgia M     16 UN-03-CA               55.86      56.86 .BLU   
       27.60    56.86                                                      
  3 Munholland, Phoebe L      14 GWSC-CA              1:00.00      58.16 .BLU   
       28.38    58.16                                                      
  4 Seo, Eileen               13 Fast Swim Team-CA      59.57      59.37 .BLU   
       28.31    59.37                                                      
  5 Leong, Kaylee             13 SCAL-CA              1:00.53    1:00.32 .BLU   
       28.84  1:00.32                                                      
  6 Oliveira, Camila A        13 SWRDC-CA             1:00.51    1:00.50 .BLU   
       29.34  1:00.50                                                      
  7 Reid, Julia Y             13 SCAL-CA              1:00.93    1:00.55 .BLU   
       29.34  1:00.55                                                      
  8 Novak, Makayla M          14 SWRD-CA              1:00.61    1:00.66 .BLU   
       29.71  1:00.66                                                      
  9 Boozer, Anna Riley R      14 Fast Swim Team-CA    1:00.11    1:00.80 .BLU   
       29.72  1:00.80                                                      
 10 Wharton, Grace K          13 ORCA-CA                59.56    1:01.03 .BLU   
       29.20  1:01.03                                                      
 11 Ruacho, Katelyn R         13 SCAL-CA              1:00.01    1:01.24 .BLU   
       29.97  1:01.24                                                      
 12 Nguyen, Alena L           14 GWSC-CA              1:00.85    1:01.46 .BLU   
       29.82  1:01.46                                                      
 13 Jewett, Lizzy G           14 GWSC-CA              1:01.17    1:01.99 .BLU   
       29.76  1:01.99                                                      
 14 Bucklin, Derrion A        13 UN-02-CA             1:01.39    1:02.13 .BLU   
       29.98  1:02.13                                                      
 15 Tjia, Julia A             14 JCCW-CA              1:02.28    1:02.16 .BLU   
       30.19  1:02.16                                                      
 16 Amoroso, Chiara A         13 GSC-CA                 59.02    1:02.52 .BLU   
       29.49  1:02.52                                                      
 17 Burt, Sophia K            13 ORCA-CA              1:01.08    1:02.69 .BLU   
       30.40  1:02.69                                                      
 18 Leong, Courtney           16 SCAL-CA                59.19    1:02.86 .BLU   
       29.88  1:02.86                                                      
 19 Tran, Caitlyn T           13 SWRD-CA              1:03.64    1:05.48 .RED   
       31.25  1:05.48                                                      
 20 Valentin, Mekala A        16 ORCA-CA              1:01.06    1:05.94 .RED   
       32.05  1:05.94                                                      
.RED - Division  
  1 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA    1:05.12    1:02.74 .BLU   
       31.10  1:02.74                                                      
  2 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA    1:03.84    1:04.28 .RED   
       31.26  1:04.28                                                      
  3 Vargas, Nicole            16 GSC-CA               1:04.10    1:04.94 .RED   
       31.06  1:04.94                                                      
  4 Thompson, Ayanna M        13 Fast Swim Team-CA    1:04.54    1:04.96 .RED   
       31.51  1:04.96                                                      
  5 Gendron, Elizabeth R      17 GWSC-CA              1:04.37    1:05.11 .RED   
       31.05  1:05.11                                                      
  6 Mackowiak, Katie L        13 SCAL-CA              1:03.88    1:06.28 .RED   
       31.12  1:06.28                                                      
  7 Parker, Raine S           13 Fast Swim Team-CA    1:05.46    1:07.32 .RED   
       33.47  1:07.32                                                      
  8 Jones, Lauren L           15 CASS-CA              1:06.82    1:08.45 .RED   
       33.81  1:08.45                                                      
.WHT - Division  
  1 Donato, Taylor S          13 SEAL-CA                   NT    1:03.72 .BLU   
       30.32  1:03.72                                                      
  2 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA         NT    1:07.11 .RED   
       32.91  1:07.11                                                      
  3 Hoff, Jillian D           15 GSC-CA                    NT    1:07.56 .RED   
       32.64  1:07.56                                                      
  4 Liddane, Lauren A         13 SCAL-CA              1:14.09    1:10.99 .WHT   
       33.11  1:10.99                                                      
  5 Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA    1:13.84    1:11.02 .WHT   
       34.08  1:11.02                                                      
  6 Van Wormer, Alyssa B      13 SEAL-CA              1:11.19    1:11.14 .WHT   
       34.00  1:11.14                                                      
  7 Stark, Leila              15 SCAL-CA              1:09.67    1:11.70 .WHT   
       34.56  1:11.70                                                      
  8 Harper, Anna J            13 GSC-CA                    NT    1:12.87 .WHT   
       33.71  1:12.87                                                      
  9 Welch, Katie R            15 ORCA-CA              1:12.73    1:13.96 .WHT   
       34.37  1:13.96                                                      
 10 Singh, Roseleen K         14 SWRD-CA                   NT    1:16.34 .WHT   
       37.44  1:16.34                                                      
 11 Faustina, Billie M        14 SWRD-CA              1:15.48    1:17.06 .WHT   
       36.76  1:17.06                                                      
 12 Kang, Lauren H            14 Fast Swim Team-CA         NT    1:18.48 .WHT   
       37.93  1:18.48                                                      
 13 Brown, Ava J              13 SCAL-CA              1:21.07    1:18.55 .WHT   
       38.29  1:18.55                                                      
 14 Alvarez, Gabby M          13 SCAL-CA                   NT    1:21.46 .WHT   
       37.98  1:21.46                                                      
 15 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT    1:21.72 .WHT   
       39.72  1:21.72                                                      
 16 Menor, Maddie T           14 SWRD-CA                   NT    1:23.72 .WHT   
       41.72  1:23.72                                                      
 17 Miranda, Sara A           13 GSC-CA               1:29.89    1:31.44 .WHT   
       43.17  1:31.44                                                      
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:16.40  .BLU Blue
        2:28.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lazaga, Jada M            14 ORCA-CA              2:06.50    2:02.15 .BLU   
       27.41    57.99  1:29.90  2:02.15                                    
  2 Buffington, Georgia M     16 UN-03-CA             2:03.61    2:04.72 .BLU   
       29.43  1:00.87  1:33.58  2:04.72                                    
  3 Stewart, Sophia J         14 JCCW-CA              2:02.97    2:04.98 .BLU   
       28.27    59.73  1:32.62  2:04.98                                    
  4 Bertel, Emma R            14 SWRD-CA              2:03.51    2:06.90 .BLU   
       29.95  1:02.30  1:34.92  2:06.90                                    
  5 Novak, Makayla M          14 SWRD-CA              2:13.21    2:09.92 .BLU   
       31.20  1:04.10  1:37.54  2:09.92                                    
  6 Oliveira, Camila A        13 SWRDC-CA             2:12.07    2:10.92 .BLU   
       30.27  1:03.85  1:37.82  2:10.92                                    
  7 Wharton, Grace K          13 ORCA-CA              2:11.16    2:12.42 .BLU   
       30.03  1:04.05  1:38.77  2:12.42                                    
  8 Nguyen, Ally K            15 GWSC-CA              2:10.20    2:13.41 .BLU   
       30.56  1:04.27  1:38.76  2:13.41                                    
  9 Valentin, Sierra E        13 ORCA-CA              2:15.11    2:13.61 .BLU   
       30.55  1:04.31  1:39.13  2:13.61                                    
 10 Zamora, Ivana S           16 ORCA-CA              2:06.72    2:13.91 .BLU   
       29.25  1:02.57  1:37.97  2:13.91                                    
 11 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA    2:14.71    2:14.01 .BLU   
       31.28  1:05.40  1:40.12  2:14.01                                    
 12 Jewett, Lizzy G           14 GWSC-CA              2:15.04    2:14.86 .BLU   
       30.80  1:04.76  1:40.27  2:14.86                                    
 13 Valentin, Mekala A        16 ORCA-CA              2:15.96    2:18.25 .RED   
       32.37  1:07.03  1:42.55  2:18.25                                    
 -- Bucklin, Derrion A        13 UN-02-CA             2:10.69         DQ        
.RED - Division  
  1 Burt, Sophia K            13 ORCA-CA              2:16.75    2:15.56 .BLU   
       31.62  1:05.94  1:41.38  2:15.56                                    
  2 Thompson, Ayanna M        13 Fast Swim Team-CA    2:19.73    2:19.24 .RED   
       32.54  1:08.47  1:45.16  2:19.24                                    
  3 Mackowiak, Katie L        13 SCAL-CA              2:20.14    2:19.71 .RED   
       32.45  1:07.85  1:44.25  2:19.71                                    
  4 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA    2:19.76    2:21.31 .RED   
       32.73  1:08.63  1:45.49  2:21.31                                    
  5 Parker, Raine S           13 Fast Swim Team-CA    2:25.83    2:21.50 .RED   
       33.35  1:09.53  1:46.00  2:21.50                                    
  6 Jones, Lauren L           15 CASS-CA              2:24.35    2:24.40 .RED   
       34.00  1:10.49  1:48.29  2:24.40                                    
  7 Jurado, Valerie S         13 SET-CA               2:26.52    2:26.77 .RED   
       33.91  1:11.53  1:50.86  2:26.77                                    
.WHT - Division  
  1 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA    2:31.63    2:25.35 .RED   
       32.75  1:09.29  1:47.49  2:25.35                                    
  2 Hoff, Jillian D           15 GSC-CA                    NT    2:32.32 .WHT   
       32.93  1:10.31  1:51.24  2:32.32                                    
  3 Stark, Leila              15 SCAL-CA              2:39.44    2:39.46 .WHT   
       37.23  1:16.86  1:58.90  2:39.46                                    
  4 Welch, Katie R            15 ORCA-CA              2:37.66    2:45.44 .WHT   
       36.88  1:18.26  2:02.19  2:45.44                                    
  5 Faustina, Billie M        14 SWRD-CA              2:50.00    2:50.04 .WHT   
       37.79           2:06.69  2:50.04                                    
  6 Harper, Anna J            13 GSC-CA                    NT    2:51.68 .WHT   
       34.83           2:00.44  2:51.68                                    
  7 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT    2:58.53 .WHT   
       39.39  1:23.82  2:13.26  2:58.53                                    
  8 Brown, Ava J              13 SCAL-CA                   NT    3:03.99 .WHT   
       42.17  1:28.85  2:18.19  3:03.99                                    
  9 Miranda, Sara A           13 GSC-CA                    NT    3:19.68 .WHT   
       43.66  1:34.90  2:27.01  3:19.68                                    
 
Girls 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:59.60  13&O .BLU Blue
        6:32.30  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
 Meet Qualifying 13&O:  6:32.30
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Stewart, Sophia J         14 JCCW-CA              5:29.12    5:36.86 .BLU   
       29.15  1:01.29  1:34.64  2:08.57  2:43.58  3:19.01  3:54.26  4:29.10
     5:03.74  5:36.86                                                      
  1 Pau, Joyce L              14 Fast Swim Team-CA    6:05.58    5:50.91 .BLU   
       31.72  1:06.88  1:42.64  2:18.76  2:54.32  3:29.88  4:05.23  4:40.82
     5:16.40  5:50.91                                                      
  2 Hoyt, Clarissa M          16 ORCA-CA              5:43.73    5:38.10 .BLU   
       29.91  1:03.48  1:38.39  2:13.27  2:47.43  3:22.24  3:56.90  4:30.78
     5:05.17  5:38.10                                                      
  2 Valentin, Sierra E        13 ORCA-CA              6:04.04    5:51.59 .BLU   
       32.60  1:08.03  1:43.88  2:19.40  2:54.99  3:30.88  4:06.54  4:42.13
     5:17.69  5:51.59                                                      
  3 Wharton, Grace K          13 ORCA-CA              5:48.82    5:40.09 .BLU   
       31.04  1:05.86  1:40.87  2:16.22  2:50.94  3:25.35  3:59.54  4:34.30
     5:07.94  5:40.09                                                      
  3 Seo, Eileen               13 Fast Swim Team-CA    6:03.25    5:54.44 .BLU   
       31.33  1:07.00  1:44.14  2:21.01  2:57.48  3:33.94  4:11.08  4:48.08
     5:22.41  5:54.44                                                      
  4 Nguyen, Ally K            15 GWSC-CA              5:48.03    5:58.14 .BLU   
       33.29  1:09.22  1:45.64  2:22.41  2:58.22  3:33.76  4:10.39  4:46.96
     5:22.80  5:58.14                                                      
  4 Vargas, Nicole            16 GSC-CA               6:32.30    6:04.12 .RED   
       32.59  1:08.54  1:45.85  2:23.15  3:00.45  3:37.82  4:15.61  4:52.27
     5:28.94  6:04.12                                                      
  5 Zamora, Ivana S           16 ORCA-CA              5:53.70    6:04.86 .RED   
       31.18  1:06.34  1:43.10  2:20.75  2:58.41  3:35.60  4:12.93  4:51.05
     5:28.51  6:04.86                                                      
  5 Garcia, Jasmine C         16 ORCA-CA              6:30.30    6:19.46 .RED   
       33.40  1:11.55  1:50.72  2:29.24  3:07.87  3:46.57  4:25.03  5:03.89
     5:42.76  6:19.46                                                      
  6 Valentin, Mekala A        16 ORCA-CA              5:52.11    6:12.22 .RED   
       33.96  1:10.14  1:46.93  2:24.54  3:01.84  3:39.91  4:18.72  4:57.63
     5:35.55  6:12.22                                                      
 
Girls 13 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       21:02.90  13&O .BLU Blue
       22:57.70  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
 Meet Qualifying 13&O:  22:57.70
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
 -- Stewart, Sophia J         14 JCCW-CA             18:55.98         DQ        
       29.31  1:01.65  1:36.07  2:10.57  2:45.36  3:20.14  3:54.78  4:29.55
     5:05.11  5:40.19  6:15.65  6:50.92  7:26.47  8:02.09  8:37.38  9:12.32
     9:47.37 10:22.18 10:57.41 11:32.46       DQ                           
.RED - Division  
  1 Novak, Makayla M          14 SWRD-CA             22:57.70   19:46.93 .BLU   
       33.91  1:10.37  1:46.86  2:24.26  3:01.03  3:38.45  4:14.47  4:51.48
     5:27.87  6:04.71  6:40.56  7:17.32  7:53.19  8:29.24  9:05.35  9:41.55
    10:18.04 10:54.12 11:29.36 12:05.57 12:41.86 13:18.60 13:54.87 14:31.23
    15:06.59 15:42.32 16:18.33 16:53.82 17:29.53 18:04.74 18:40.07 19:13.75
    19:46.93
  2 Valentin, Sierra E        13 ORCA-CA             22:57.70   20:11.62 .BLU   
       32.21  1:07.86  1:43.87  2:19.54  2:55.54  3:31.66  4:07.89  4:44.71
     5:21.35  5:57.81  6:34.98  7:11.38  7:48.08  8:25.37  9:02.68  9:38.68
    10:16.02 10:53.66 11:30.72 12:08.58 12:45.91 13:22.83 14:00.26 14:37.64
    15:14.97 15:51.88 16:30.00 17:07.25 17:44.97 18:23.29 18:59.95 19:36.88
    20:11.62
 
Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:14.50  .BLU Blue
        1:26.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stewart, Sophia J         14 JCCW-CA              1:03.35    1:05.22 .BLU   
       31.54  1:05.22                                                      
  2 Amoroso, Chiara A         13 GSC-CA               1:08.69    1:05.36 .BLU   
       31.85  1:05.36                                                      
  3 Pendergrass, Lily R       15 SCAL-CA              1:02.86    1:06.06 .BLU   
       31.41  1:06.06                                                      
  4 Bertel, Emma R            14 SWRD-CA              1:04.51    1:06.40 .BLU   
       32.68  1:06.40                                                      
  5 Buffington, Georgia M     16 UN-03-CA             1:06.00    1:07.68 .BLU   
       33.13  1:07.68                                                      
  6 Nguyen, Alena L           14 GWSC-CA              1:08.26    1:09.90 .BLU   
       33.99  1:09.90                                                      
  7 Koeppen, Micaela J        16 ORCA-CA              1:09.80    1:09.97 .BLU   
       34.73  1:09.97                                                      
  8 Bucklin, Derrion A        13 UN-02-CA             1:08.44    1:10.12 .BLU   
       34.25  1:10.12                                                      
  9 Leong, Courtney           16 SCAL-CA              1:08.94    1:10.60 .BLU   
       34.76  1:10.60                                                      
 10 Valentin, Sierra E        13 ORCA-CA              1:11.09    1:11.54 .BLU   
       35.45  1:11.54                                                      
 11 Pau, Joyce L              14 Fast Swim Team-CA    1:10.71    1:11.69 .BLU   
       35.48  1:11.69                                                      
 12 Reid, Julia Y             13 SCAL-CA              1:10.12    1:11.81 .BLU   
       35.25  1:11.81                                                      
 13 Garcia, Jasmine C         16 ORCA-CA              1:08.28    1:12.03 .BLU   
       35.77  1:12.03                                                      
 14 Burt, Sophia K            13 ORCA-CA              1:12.80    1:12.28 .BLU   
       35.65  1:12.28                                                      
 15 Jewett, Lizzy G           14 GWSC-CA              1:12.26    1:12.73 .BLU   
       35.02  1:12.73                                                      
 16 Tjia, Julia A             14 JCCW-CA              1:12.36    1:13.36 .BLU   
       35.64  1:13.36                                                      
 17 Mackowiak, Katie L        13 SCAL-CA              1:12.79    1:14.11 .BLU   
       35.58  1:14.11                                                      
 18 Valentin, Mekala A        16 ORCA-CA              1:13.93    1:14.86 .RED   
       36.34  1:14.86                                                      
.RED - Division  
  1 Parker, Raine S           13 Fast Swim Team-CA    1:18.13    1:16.44 .RED   
       38.41  1:16.44                                                      
  2 Villafana, Abby R         14 GSC-CA               1:15.46    1:16.77 .RED   
       37.37  1:16.77                                                      
  3 Nguyen, Holly T           15 SET-CA               1:16.87    1:16.95 .RED   
       37.14  1:16.95                                                      
  4 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA    1:17.72    1:19.80 .RED   
       38.78  1:19.80                                                      
  5 Vaglienty, Priscilla      14 SCAL-CA              1:19.98    1:22.08 .RED   
       38.82  1:22.08                                                      
  6 Brandt, Lizzie X          14 SET-CA               1:18.15    1:22.81 .RED   
       40.08  1:22.81                                                      
  7 Le, Kimberly H            13 SET-CA               1:25.63    1:24.10 .RED   
       40.31  1:24.10                                                      
  8 Van Wormer, Alyssa B      13 SEAL-CA              1:26.33    1:24.91 .RED   
       41.11  1:24.91                                                      
.WHT - Division  
  1 Vargas, Nicole            16 GSC-CA                    NT    1:22.14 .RED   
       39.99  1:22.14                                                      
  2 Harper, Anna J            13 GSC-CA                    NT    1:23.08 .RED   
       40.47  1:23.08                                                      
  3 Keith, Maddie M           16 SCAL-CA                   NT    1:25.22 .RED   
       41.08  1:25.22                                                      
  4 Luu, Katherine            16 ORCA-CA              1:27.97    1:30.99 .WHT   
       42.56  1:30.99                                                      
  5 Kuhn, Claire S            14 SET-CA                    NT    1:31.86 .WHT   
       45.02  1:31.86                                                      
  6 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT    1:31.89 .WHT   
       44.07  1:31.89                                                      
  7 Brown, Ava J              13 SCAL-CA              1:41.74    1:38.66 .WHT   
       49.65  1:38.66                                                      
  8 Miranda, Sara A           13 GSC-CA               1:44.85    1:48.70 .WHT   
       52.12  1:48.70                                                      
 -- Welch, Katie R            15 ORCA-CA              1:29.52         DQ        
       42.83       DQ                                                      
 -- Nguyen, Katie G           13 GWSC-CA              1:31.25         DQ        
       44.24       DQ                                                      
 -- Chau, Kathy K             14 GWSC-CA                   NT         DQ        
     1:00.13       DQ                                                      
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:39.60  13&O .BLU Blue
        2:56.70  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lazaga, Jada M            14 ORCA-CA              2:26.59    2:21.45 .BLU   
       34.00  1:09.50  1:45.99  2:21.45                                    
  2 Hoyt, Clarissa M          16 ORCA-CA              2:30.07    2:23.85 .BLU   
       33.35  1:09.45  1:46.96  2:23.85                                    
  3 Bertel, Emma R            14 SWRD-CA              2:24.61    2:24.09 .BLU   
       33.94  1:10.55  1:47.67  2:24.09                                    
  4 Bucklin, Derrion A        13 UN-02-CA             2:27.43    2:27.66 .BLU   
       34.29  1:11.00  1:49.63  2:27.66                                    
  5 Pau, Joyce L              14 Fast Swim Team-CA    2:28.50    2:28.46 .BLU   
       35.32  1:12.98  1:51.05  2:28.46                                    
  6 Leong, Courtney           16 SCAL-CA              2:29.67    2:30.14 .BLU   
       35.00  1:12.73  1:52.06  2:30.14                                    
  7 Valentin, Sierra E        13 ORCA-CA              2:28.66    2:30.54 .BLU   
       35.37  1:13.54  2:30.54                                             
  8 Garcia, Jasmine C         16 ORCA-CA              2:35.37    2:35.94 .BLU   
       37.59  1:17.50  1:57.97  2:35.94                                    
  9 Zamora, Ivana S           16 ORCA-CA              2:28.71    2:38.21 .BLU   
       37.24  1:16.88  1:57.99  2:38.21                                    
.RED - Division  
  1 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    2:52.31    2:54.60 .RED   
       40.00  1:23.47  2:09.51  2:54.60                                    
.WHT - Division  
  1 Alvarez, Gabby M          13 SCAL-CA                   NT    2:58.88 .WHT   
       41.28  1:26.56  2:12.21  2:58.88                                    
  2 Le, Kimberly H            13 SET-CA                    NT    3:09.83 .WHT   
       42.99  1:31.23  2:22.10  3:09.83                                    
 
Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:25.10  .BLU Blue
        1:32.90  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Reid, Julia Y             13 SCAL-CA              1:16.64    1:17.23 .BLU   
       37.39  1:17.23                                                      
  2 Amoroso, Chiara A         13 GSC-CA               1:17.84    1:17.39 .BLU   
       36.89  1:17.39                                                      
  3 Leong, Kaylee             13 SCAL-CA              1:18.67    1:17.41 .BLU   
       36.42  1:17.41                                                      
  4 Gendron, Elizabeth R      17 GWSC-CA              1:21.05    1:18.44 .BLU   
       37.17  1:18.44                                                      
  5 Tjia, Julia A             14 JCCW-CA              1:20.38    1:18.98 .BLU   
       37.84  1:18.98                                                      
  6 Ruacho, Katelyn R         13 SCAL-CA              1:21.21    1:19.79 .BLU   
       37.74  1:19.79                                                      
  7 Seo, Eileen               13 Fast Swim Team-CA    1:19.00    1:19.86 .BLU   
       37.46  1:19.86                                                      
  8 Tran, Caitlyn T           13 SWRD-CA              1:19.84    1:20.02 .BLU   
       37.27  1:20.02                                                      
  9 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA    1:22.09    1:22.76 .BLU   
       38.78  1:22.76                                                      
.RED - Division  
  1 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    1:27.22    1:25.27 .RED   
       40.94  1:25.27                                                      
  2 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA    1:25.67    1:25.35 .RED   
       40.84  1:25.35                                                      
  3 Van Wormer, Alyssa B      13 SEAL-CA              1:28.95    1:29.64 .RED   
       41.87  1:29.64                                                      
  4 Le, Kimberly H            13 SET-CA               1:32.78    1:31.18 .RED   
       43.50  1:31.18                                                      
  5 Stark, Leila              15 SCAL-CA              1:31.76    1:32.11 .RED   
       43.73  1:32.11                                                      
.WHT - Division  
  1 Donato, Taylor S          13 SEAL-CA                   NT    1:29.76 .RED   
       43.58  1:29.76                                                      
  2 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.86 .RED   
       44.01  1:32.86                                                      
  3 Harper, Anna J            13 GSC-CA                    NT    1:35.21 .WHT   
       44.37  1:35.21                                                      
  4 Jurado, Valerie S         13 SET-CA               1:35.39    1:35.28 .WHT   
       44.99  1:35.28                                                      
  5 Menor, Maddie T           14 SWRD-CA                   NT    1:39.40 .WHT   
       48.87  1:39.40                                                      
  6 Welch, Katie R            15 ORCA-CA              1:36.29    1:39.98 .WHT   
       47.06  1:39.98                                                      
  7 Brown, Ava J              13 SCAL-CA              1:39.69    1:40.23 .WHT   
       47.87  1:40.23                                                      
  8 Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA    1:41.49    1:40.40 .WHT   
       46.18  1:40.40                                                      
  9 Singh, Roseleen K         14 SWRD-CA                   NT    1:41.36 .WHT   
       48.34  1:41.36                                                      
 10 Alvarez, Gabby M          13 SCAL-CA                   NT    1:45.53 .WHT   
       48.16  1:45.53                                                      
 11 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT    1:49.91 .WHT   
       52.99  1:49.91                                                      
 -- Kang, Lauren H            14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       50.63       DQ                                                      
 -- Liddane, Lauren A         13 SCAL-CA              1:33.88         DQ        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:01.70  13&O .BLU Blue
        3:18.20  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Koeppen, Micaela J        16 ORCA-CA              2:48.33    2:40.49 .BLU   
       37.09  1:18.24  2:00.34  2:40.49                                    
  2 Nordstrom, Tiffany J      14 GSC-CA               2:51.99    2:42.64 .BLU   
       37.18  1:17.63  2:00.00  2:42.64                                    
  3 Bucklin, Derrion A        13 UN-02-CA             2:46.39    2:48.15 .BLU   
       37.45  1:19.09  2:02.71  2:48.15                                    
  4 Tjia, Julia A             14 JCCW-CA              2:49.64    2:53.04 .BLU   
       39.11  1:22.48  2:08.07  2:53.04                                    
  5 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA    2:56.06    2:54.57 .BLU   
       40.08  1:24.67  2:10.23  2:54.57                                    
  6 Keith, Maddie M           16 SCAL-CA              3:00.37    3:03.97 .RED   
       40.81  1:26.49  2:15.22  3:03.97                                    
.RED - Division  
  1 Nguyen, Ally K            15 GWSC-CA              3:02.94    2:53.92 .BLU   
       40.91  1:24.42  2:08.79  2:53.92                                    
  2 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    3:13.41    3:02.77 .RED   
       42.39  1:28.14  2:15.42  3:02.77                                    
  3 Kuhn, Claire S            14 SET-CA               3:13.96    3:08.95 .RED   
       43.84  1:32.03  2:20.95  3:08.95                                    
  4 Liddane, Lauren A         13 SCAL-CA              3:15.79    3:11.18 .RED   
       43.81  1:32.52  2:21.45  3:11.18                                    
  5 Vaglienty, Priscilla      14 SCAL-CA              3:10.08    3:21.00 .WHT   
       44.48  1:35.15  2:27.68  3:21.00                                    
  6 Brandt, Lizzie X          14 SET-CA               3:10.27    3:22.66 .WHT   
       45.79  1:36.53  2:29.92  3:22.66                                    
.WHT - Division  
  1 Luu, Katherine            16 ORCA-CA                   NT    3:03.44 .RED   
       40.53  1:27.98  2:17.50  3:03.44                                    
  2 Sorenson, Colleen D       13 GWSC-CA                   NT    3:03.62 .RED   
       41.63  1:29.34  2:17.85  3:03.62                                    
  3 Le, Kimberly H            13 SET-CA               3:19.16    3:16.58 .RED   
       44.78  1:35.30  2:25.98  3:16.58                                    
  4 Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA         NT    3:39.07 .WHT   
       46.16  1:42.72  2:41.55  3:39.07                                    
  5 Nguyen, Katie G           13 GWSC-CA              3:33.26    3:45.30 .WHT   
       49.12  1:47.69  2:45.99  3:45.30                                    
 
Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:11.10  .BLU Blue
        1:17.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ruacho, Katelyn R         13 SCAL-CA              1:05.01    1:04.82 .BLU   
       30.45  1:04.82                                                      
  2 Novak, Makayla M          14 SWRD-CA              1:04.97    1:05.24 .BLU   
       31.39  1:05.24                                                      
  3 Munholland, Phoebe L      14 GWSC-CA              1:06.64    1:05.97 .BLU   
       30.71  1:05.97                                                      
  4 Lazaga, Jada M            14 ORCA-CA              1:09.96    1:06.70 .BLU   
       30.96  1:06.70                                                      
  5 Pau, Joyce L              14 Fast Swim Team-CA    1:09.46    1:07.07 .BLU   
       31.38  1:07.07                                                      
  6 Oliveira, Camila A        13 SWRDC-CA             1:07.97    1:07.12 .BLU   
       30.84  1:07.12                                                      
  7 Nguyen, Alena L           14 GWSC-CA              1:05.35    1:08.17 .BLU   
       31.60  1:08.17                                                      
  8 Garcia, Jasmine C         16 ORCA-CA              1:09.18    1:09.67 .BLU   
       32.54  1:09.67                                                      
  9 Nguyen, Ally K            15 GWSC-CA              1:09.09    1:10.53 .BLU   
       32.60  1:10.53                                                      
 10 Bertel, Emma R            14 SWRD-CA              1:10.13    1:11.28 .RED   
       32.88  1:11.28                                                      
 11 Burt, Sophia K            13 ORCA-CA              1:09.53    1:11.51 .RED   
       33.55  1:11.51                                                      
 12 Jewett, Lizzy G           14 GWSC-CA              1:09.30    1:12.05 .RED   
       33.29  1:12.05                                                      
.RED - Division  
  1 Leong, Courtney           16 SCAL-CA              1:11.13    1:10.97 .BLU   
       32.23  1:10.97                                                      
  2 Tran, Caitlyn T           13 SWRD-CA              1:17.02    1:12.70 .RED   
       33.69  1:12.70                                                      
  3 Jones, Lauren L           15 CASS-CA              1:13.22    1:13.19 .RED   
       34.70  1:13.19                                                      
  4 Reid, Julia Y             13 SCAL-CA              1:15.21    1:14.23 .RED   
       33.65  1:14.23                                                      
  5 Tjia, Julia A             14 JCCW-CA              1:14.14    1:15.94 .RED   
       35.45  1:15.94                                                      
.WHT - Division  
  1 Mackowiak, Katie L        13 SCAL-CA              1:18.96    1:15.84 .RED   
       34.61  1:15.84                                                      
  2 Thompson, Ayanna M        13 Fast Swim Team-CA    1:18.37    1:16.78 .RED   
       35.25  1:16.78                                                      
  3 Le, Kimberly H            13 SET-CA               1:26.27    1:26.97 .WHT   
       40.33  1:26.97                                                      
  4 Jurado, Valerie S         13 SET-CA               1:24.65    1:28.15 .WHT   
  5 Liddane, Lauren A         13 SCAL-CA              1:30.66    1:30.91 .WHT   
       39.47  1:30.91                                                      
  6 Kang, Lauren H            14 Fast Swim Team-CA         NT    1:45.94 .WHT   
       46.51  1:45.94                                                      
  7 Faustina, Billie M        14 SWRD-CA              1:49.60    1:51.82 .WHT   
       46.39  1:51.82                                                      
  8 Miranda, Sara A           13 GSC-CA               2:08.56    2:28.70 .WHT   
     1:07.33  2:28.70                                                      
 
Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:40.50  13&O .BLU Blue
        2:55.10  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ruacho, Katelyn R         13 SCAL-CA              2:25.30    2:27.05 .BLU   
       33.80  1:11.84  1:51.02  2:27.05                                    
.WHT - Division  
  1 Bertel, Emma R            14 SWRD-CA                   NT    2:38.83 .BLU   
       35.12  1:16.88  1:58.72  2:38.83                                    
  2 Le, Kimberly H            13 SET-CA                    NT    3:14.46 .WHT   
       42.64  1:32.92  2:25.22  3:14.46                                    
  3 Liddane, Lauren A         13 SCAL-CA                   NT    3:17.73 .WHT   
       42.34  1:34.26  2:25.06  3:17.73                                    
 
Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:37.70  .BLU Blue
        2:52.10  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stewart, Sophia J         14 JCCW-CA              2:18.76    2:19.37 .BLU   
       30.34  1:05.31  1:47.45  2:19.37                                    
  2 Ruacho, Katelyn R         13 SCAL-CA              2:24.05    2:23.15 .BLU   
       30.77  1:07.69  1:50.39  2:23.15                                    
  3 Leong, Kaylee             13 SCAL-CA              2:25.56    2:23.73 .BLU   
       31.22  1:08.16  1:50.35  2:23.73                                    
  4 Amoroso, Chiara A         13 GSC-CA               2:28.39    2:25.28 .BLU   
       31.34  1:07.46  1:51.96  2:25.28                                    
  5 Bucklin, Derrion A        13 UN-02-CA             2:26.48    2:26.04 .BLU   
       31.56  1:09.09  1:52.18  2:26.04                                    
  6 Oliveira, Camila A        13 SWRDC-CA             2:28.64    2:26.96 .BLU   
       30.22  1:08.26  1:52.86  2:26.96                                    
  7 Reid, Julia Y             13 SCAL-CA              2:25.04    2:28.00 .BLU   
       32.76  1:12.59  1:54.31  2:28.00                                    
  8 Koeppen, Micaela J        16 ORCA-CA              2:20.44    2:30.09 .BLU   
       30.81  1:09.40  1:52.99  2:30.09                                    
  9 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA    2:33.24    2:30.17 .BLU   
       32.57  1:12.46  1:57.15  2:30.17                                    
 10 Burt, Sophia K            13 ORCA-CA              2:32.71    2:30.63 .BLU   
       33.37  1:12.41  1:57.47  2:30.63                                    
 11 Nguyen, Ally K            15 GWSC-CA              2:31.28    2:30.67 .BLU   
       32.58  1:11.56  1:57.06  2:30.67                                    
 12 Pau, Joyce L              14 Fast Swim Team-CA    2:28.03    2:30.86 .BLU   
       31.30  1:09.88  1:55.85  2:30.86                                    
 13 Seo, Eileen               13 Fast Swim Team-CA    2:28.49    2:32.26 .BLU   
       32.34  1:11.58  1:58.26  2:32.26                                    
 14 Gimino, Amber E           14 UN-04-CA             2:29.67    2:36.10 .BLU   
       33.55  1:14.49  2:00.69  2:36.10                                    
 15 Garcia, Jasmine C         16 ORCA-CA              2:31.36    2:38.51 .RED   
       32.63  1:13.67  2:00.57  2:38.51                                    
.RED - Division  
  1 Parker, Raine S           13 Fast Swim Team-CA    2:39.13    2:42.08 .RED   
       35.43  1:17.14  2:06.39  2:42.08                                    
  2 Brandt, Lizzie X          14 SET-CA               2:50.23    2:55.50 .WHT   
       39.56  1:24.58  2:16.33  2:55.50                                    
 -- Mackowiak, Katie L        13 SCAL-CA              2:41.60         DQ        
       35.08  1:15.22  2:03.09       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Vargas, Nicole            16 GSC-CA                    NT    2:47.84 .RED   
       36.99  1:20.50  2:11.63  2:47.84                                    
  2 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA    2:54.20    2:50.20 .RED   
       37.49  1:20.02  2:10.33  2:50.20                                    
  3 Ta, Annie X               13 GWSC-CA                   NT    2:51.89 .RED   
       36.00  1:20.33  2:11.86  2:51.89                                    
  4 Van Wormer, Alyssa B      13 SEAL-CA              2:55.36    2:56.31 .WHT   
       38.69  1:25.63  2:16.45  2:56.31                                    
  5 Harper, Anna J            13 GSC-CA                    NT    3:00.86 .WHT   
       39.31  1:26.52  2:18.28  3:00.86                                    
  6 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT    3:20.03 .WHT   
       44.66  1:35.23  2:35.33  3:20.03                                    
  7 Miranda, Sara A           13 GSC-CA               4:04.65    4:04.53 .WHT   
     1:02.44  1:58.22  3:15.56  4:04.53                                    
 -- Welch, Katie R            15 ORCA-CA              3:10.38         DQ        
       38.03  1:26.07  2:23.23       DQ                                    
 -- Sorenson, Colleen D       13 GWSC-CA              2:54.23         DQ        
       37.45  1:25.69  2:13.50       DQ                                    
 -- Liddane, Lauren A         13 SCAL-CA              2:56.86         DQ        
       38.91  1:25.03  2:17.28       DQ                                    
 -- Brown, Ava J              13 SCAL-CA                   NT         DQ        
       42.66  1:34.80  2:28.98       DQ                                    
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Logan J            6 SCAL-CA                   NT      31.47        
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Nguyen, Logan J            6 SCAL-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
          17.60  7-8 .BLU Blue
          21.10  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Peterson, Noah T           8 GWSC-CA                15.47      16.38 .BLU   
.RED - Division  
  1 Wilson, Liam G             7 JCCW-CA                17.93      17.45 .BLU   
  2 Trowbridge, Conner T       8 UN-03-CA               17.70      17.93 .RED   
  3 Taylor, Wesley R           8 SET-CA                 18.27      18.17 .RED   
  4 Stoops, Samuel D           8 ORCA-CA                20.45      19.15 .RED   
  5 Garcia, Shire H            7 GSC-CA                 20.07      19.87 .RED   
  6 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA                20.58      20.69 .RED   
.WHT - Division  
  1 Parker, Rhett S            7 Fast Swim Team-CA         NT      20.60 .RED   
  2 Patterson, Shane R         7 SEAL-CA                27.58      23.96 .WHT   
  3 Scully-Wilkens, Tommy D    7 ORCA-CA                   NT      25.61 .WHT   
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          39.40  7-8 .BLU Blue
          47.30  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wilson, Liam G             7 JCCW-CA                41.28      38.70 .BLU   
  2 Stoops, Samuel D           8 ORCA-CA                43.64      39.90 .RED   
  3 He, Lucas                  8 UN-01-CA               41.39      40.18 .RED   
  4 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA      41.45      42.30 .RED   
  5 Vietti, Landon L           7 SCAL-CA                44.27      44.07 .RED   
  6 Kotkosky, Graham H         7 GWSC-CA                46.50      44.24 .RED   
  7 Weiss, Jack H              8 SCAL-CA                41.05      45.00 .RED   
  8 Garcia, Shire H            7 GSC-CA                 45.10      45.28 .RED   
  9 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA                45.59      49.55 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Trowbridge, Conner T       8 UN-03-CA               48.82      40.07 .RED   
  2 Steinberg, Benjamin D      8 GWSC-CA                   NT      43.55 .RED   
  3 Stadel, Patrick O          8 GSC-CA                 49.07      44.50 .RED   
  4 Ambegaonkar, Nishant S     8 Fast Swim Team-CA      50.85      48.07 .WHT   
  5 Parker, Rhett S            7 Fast Swim Team-CA      55.90      48.34 .WHT   
  6 Millers, Colton A          7 LTSC-CA                   NT      49.74 .WHT   
  7 Waltersdorfer, Noah        7 LTSC-CA                   NT      58.63 .WHT   
  8 Peatry, Jace S             7 GSC-CA                    NT    1:01.24 .WHT   
  9 Cope, Henry E              7 SCAL-CA                   NT    1:09.51 .WHT   
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:25.00  7-8 .BLU Blue
        1:42.00  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wilson, Liam G             7 JCCW-CA              1:26.07    1:24.96 .BLU   
       40.07  1:24.96                                                      
  2 Taylor, Wesley R           8 SET-CA               1:27.06    1:28.32 .RED   
  3 Weiss, Jack H              8 SCAL-CA              1:27.96    1:33.52 .RED   
       42.21  1:33.52                                                      
.WHT - Division  
  1 Kotkosky, Graham H         7 GWSC-CA                   NT    1:35.61 .RED   
       44.21  1:35.61                                                      
  2 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA              1:43.91    1:44.25 .WHT   
       46.43  1:44.25                                                      
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
          21.60  7-8 .BLU Blue
          25.90  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Taylor, Wesley R           8 SET-CA                 21.61      21.97 .RED   
  2 He, Lucas                  8 UN-01-CA               24.46      22.12 .RED   
  3 Trowbridge, Conner T       8 UN-03-CA               22.49      22.70 .RED   
  4 Wilson, Liam G             7 JCCW-CA                22.32      23.10 .RED   
  5 Stadel, Patrick O          8 GSC-CA                 25.36      24.74 .RED   
  6 Vietti, Landon L           7 SCAL-CA                24.25      25.00 .RED   
 -- Stoops, Samuel D           8 ORCA-CA                24.78         DQ        
.WHT - Division  
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA         NT      22.37 .RED   
  2 Ahn, Daniel                7 JCCW-CA                   NT      23.27 .RED   
  3 Parker, Rhett S            7 Fast Swim Team-CA         NT      24.27 .RED   
  4 Waltersdorfer, Noah        7 LTSC-CA                30.14      29.30 .WHT   
  5 Millers, Colton A          7 LTSC-CA                   NT      30.23 .WHT   
  6 Ambegaonkar, Nishant S     8 Fast Swim Team-CA      28.16      30.54 .WHT   
  7 Peatry, Jace S             7 GSC-CA                 32.05      32.77 .WHT   
 -- Cope, Henry E              7 SCAL-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          46.80  7-8 .BLU Blue
          56.30  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Trowbridge, Conner T       8 UN-03-CA               49.53      47.86 .RED   
  2 Sligar, Jackson I          8 GWSC-CA                49.15      51.18 .RED   
  3 Kotkosky, Graham H         7 GWSC-CA                52.74      52.38 .RED   
 -- Wilson, Liam G             7 JCCW-CA                48.97         DQ        
.WHT - Division  
  1 Peterson, Noah T           8 GWSC-CA                   NT      43.08 .BLU   
  2 Stoops, Samuel D           8 ORCA-CA              1:00.93      54.16 .RED   
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
          23.30  7-8 .BLU Blue
          28.00  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sligar, Jackson I          8 GWSC-CA                24.05      23.62 .RED   
  2 Kotkosky, Graham H         7 GWSC-CA                25.67      24.99 .RED   
  3 Taylor, Wesley R           8 SET-CA                 25.53      25.09 .RED   
  4 Stoops, Samuel D           8 ORCA-CA                26.79      26.78 .RED   
.WHT - Division  
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA         NT      29.03 .WHT   
  2 Scully-Wilkens, Tommy D    7 ORCA-CA                   NT      29.55 .WHT   
  3 Garcia, Shire H            7 GSC-CA                 31.03      30.51 .WHT   
  4 Parker, Rhett S            7 Fast Swim Team-CA         NT      33.41 .WHT   
 -- Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA                28.37         DQ        
 -- Patterson, Shane R         7 SEAL-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          51.00  7-8 .BLU Blue
        1:01.20  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Weiss, Jack H              8 SCAL-CA                54.47      53.76 .RED   
  2 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA                52.79      53.81 .RED   
  3 Kotkosky, Graham H         7 GWSC-CA                56.54      54.98 .RED   
 -- Stoops, Samuel D           8 ORCA-CA                57.89         DQ        
.WHT - Division  
  1 Steinberg, Benjamin D      8 GWSC-CA                   NT      54.58 .RED   
  2 Taylor, Wesley R           8 SET-CA                    NT      54.63 .RED   
  3 Garcia, Shire H            7 GSC-CA               1:07.51    1:01.88 .WHT   
  4 Ambegaonkar, Nishant S     8 Fast Swim Team-CA         NT    1:12.78 .WHT   
 -- Ahn, Daniel                7 JCCW-CA                   NT         DQ        
 -- Peatry, Jace S             7 GSC-CA                    NT         DQ        
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
          21.30  7-8 .BLU Blue
          25.60  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 He, Lucas                  8 UN-01-CA               22.71      20.47 .BLU   
  2 Vietti, Landon L           7 SCAL-CA                21.90      21.06 .BLU   
  3 Steinberg, Benjamin D      8 GWSC-CA                21.60      21.13 .BLU   
  4 Trowbridge, Conner T       8 UN-03-CA               22.32      21.62 .RED   
.WHT - Division  
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA         NT      20.72 .BLU   
  2 Stadel, Patrick O          8 GSC-CA                 26.36      23.91 .RED   
  3 Garcia, Shire H            7 GSC-CA                 27.42      25.81 .WHT   
  4 Parker, Rhett S            7 Fast Swim Team-CA         NT      27.99 .WHT   
  5 Ahn, Daniel                7 JCCW-CA                   NT      29.47 .WHT   
  6 Waltersdorfer, Noah        7 LTSC-CA                   NT      31.24 .WHT   
 -- Millers, Colton A          7 LTSC-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          47.00  7-8 .BLU Blue
          56.40  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA      45.38      50.21 .RED   
.RED - Division  
  1 Wilson, Liam G             7 JCCW-CA                52.91      50.04 .RED   
.WHT - Division  
  1 Peterson, Noah T           8 GWSC-CA                   NT      42.48 .BLU   
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
        1:38.50  7-8 .BLU Blue
        1:58.20  7-8 .RED Red
             --  7-8 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Trowbridge, Conner T       8 UN-03-CA             1:41.81    1:41.01 .RED   
       48.88  1:41.01                                                      
  2 Sligar, Jackson I          8 GWSC-CA              1:42.03    1:46.12 .RED   
       51.67  1:46.12                                                      
  3 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA    1:52.46    1:47.79 .RED   
       49.04  1:47.79                                                      
  4 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA              1:47.48    1:49.64 .RED   
       53.23  1:49.64                                                      
 -- Gayler, Casey D            7 GWSC-CA              1:50.96         DQ        
.WHT - Division  
  1 Taylor, Wesley R           8 SET-CA                    NT    1:37.55 .BLU   
       45.36  1:37.55                                                      
  2 Kotkosky, Graham H         7 GWSC-CA                   NT    1:46.43 .RED   
       52.52  1:46.43                                                      
 -- Parker, Rhett S            7 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       54.50       DQ                                                      
 -- Garcia, Shire H            7 GSC-CA               2:02.19         DQ        
       54.16       DQ                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          34.10  .BLU Blue
          37.20  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Friedman, Liam J           9 GSC-CA                 28.02      28.48 .BLU   
  2 Stewart, Max L            10 JCCW-CA                29.70      29.50 .BLU   
  3 Birinyi, Brendan M        10 ORCA-CA                30.99      31.91 .BLU   
  4 Thomas, Quinn W           10 SCAL-CA                32.84      31.95 .BLU   
  5 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                 33.38      32.05 .BLU   
  6 Nguyen, Blake T            8 JCCW-CA                33.08      32.38 .BLU   
  7 Taylor, Donovan C         10 SET-CA                 33.13      32.63 .BLU   
  8 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA      32.63      33.30 .BLU   
  9 Nguyen, Axel K            10 GWSC-CA                33.33      33.64 .BLU   
 10 Valentine, Chase E        10 JCCW-CA                33.73      33.76 .BLU   
 11 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                 33.19      33.85 .BLU   
 12 Glenn, Jason T             9 SWRD-CA                34.10      34.85 .RED   
.RED - Division  
  1 Young, Paul M             10 GWSC-CA                34.49      33.19 .BLU   
  2 Uram, Grayson/Gray M      10 GSC-CA                 35.02      34.19 .RED   
  3 Garcia, Ace A              8 GSC-CA                 34.64      34.26 .RED   
  4 Nguyen, Tommy H           10 SEAL-CA                36.34      34.38 .RED   
  5 Gaeta, Jag A               9 LTSC-CA                36.28      35.48 .RED   
  5 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA      36.10      35.48 .RED   
  7 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA      34.99      35.60 .RED   
  8 Brown, Ethan W             9 SWRD-CA                34.58      35.70 .RED   
  9 Kamel, Benny W            10 JCCW-CA                35.81      36.25 .RED   
 10 Parkan, Chase W           10 SET-CA                 36.18      36.33 .RED   
.WHT - Division  
  1 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      37.37      35.27 .RED   
  2 Yoo, Caleb J               9 Fast Swim Team-CA      38.32      36.88 .RED   
  3 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA      42.19      36.96 .RED   
  4 Boyer, Mitchell C          9 ORCA-CA                37.37      37.09 .RED   
  4 Chiang, Maxim L            9 GSC-CA                 40.64      37.09 .RED   
  6 Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA      38.62      37.34 .WHT   
  7 Le, Dylan                  9 SET-CA                 38.68      38.23 .WHT   
  8 Valentine, Miles L        10 JCCW-CA                40.34      38.24 .WHT   
  9 Antonio, Aidan A           9 JCCW-CA                40.94      38.63 .WHT   
  9 Marr, Ike I                9 GWSC-CA                37.68      38.63 .WHT   
 11 Williams, Owen V           9 SCAL-CA                   NT      38.73 .WHT   
 12 Beaudreau, Miles J        10 SCAL-CA                39.50      40.71 .WHT   
 13 Girish, Arya               9 SET-CA                 42.55      40.81 .WHT   
 14 Stracker-Fauteux, Link R  10 ORCA-CA                45.36      41.70 .WHT   
 15 Newman, Rory I            10 SWRD-CA                42.91      42.24 .WHT   
 16 Yu, Anthony                8 GSC-CA                 43.22      43.25 .WHT   
 17 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA      46.75      43.83 .WHT   
 18 Ambegaonkar, Roshan S     10 Fast Swim Team-CA      41.86      44.12 .WHT   
 19 Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA      49.45      45.18 .WHT   
 20 Sweetman, Ronan M          9 SCAL-CA                44.59      45.69 .WHT   
 21 Zhou, James               10 SET-CA                 43.65      46.10 .WHT   
 22 Vu, Austin T              10 ORCA-CA                51.70      46.18 .WHT   
 23 Olivarez, Max             10 ORCA-CA                   NT      49.12 .WHT   
 24 Alyas, Joseph S            9 SCAL-CA                   NT      51.13 .WHT   
 25 Dinh, Phi C                9 SEAL-CA                56.24      57.26 .WHT   
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:14.30  .BLU Blue
        1:21.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Halcyon N            10 ORCA-CA              1:05.38    1:04.41 .BLU   
       30.81  1:04.41                                                      
  2 Young, Paul M             10 GWSC-CA              1:12.31    1:14.36 .RED   
       33.85  1:14.36                                                      
  3 Vincent, Elias A          10 ORCA-CA              1:14.15    1:14.60 .RED   
       35.58  1:14.60                                                      
  4 Taylor, Donovan C         10 SET-CA               1:13.12    1:15.79 .RED   
       36.07  1:15.79                                                      
  5 Garcia, Ace A              8 GSC-CA               1:12.71    1:16.91 .RED   
       35.95  1:16.91                                                      
.RED - Division  
  1 Tudorica, Eric             9 GSC-CA               1:15.16    1:14.92 .RED   
       34.85  1:14.92                                                      
  2 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA    1:18.66    1:16.11 .RED   
       36.04  1:16.11                                                      
  3 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA    1:16.29    1:16.36 .RED   
       37.01  1:16.36                                                      
  4 Walsh, Jack T              9 SWRDC-CA             1:20.28    1:19.11 .RED   
       38.63  1:19.11                                                      
  5 Parkan, Chase W           10 SET-CA               1:19.01    1:19.37 .RED   
       38.19  1:19.37                                                      
  6 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA               1:18.45    1:19.87 .RED   
       35.19  1:19.87                                                      
  7 Uram, Grayson/Gray M      10 GSC-CA               1:20.61    1:20.73 .RED   
       38.14  1:20.73                                                      
.WHT - Division  
  1 Neujahr, Byron R          10 SCAL-CA              1:21.29    1:20.29 .RED   
       39.63  1:20.29                                                      
  2 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA    1:28.02    1:20.90 .RED   
       38.74  1:20.90                                                      
  3 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA         NT    1:23.59 .WHT   
       38.83  1:23.59                                                      
  4 Sarrafi, Pasha M           9 GSC-CA               1:22.22    1:23.88 .WHT   
       40.00  1:23.88                                                      
  5 Yang, Frank               10 JCCW-CA                   NT    1:25.05 .WHT   
       37.86  1:25.05                                                      
  6 Beaudreau, Miles J        10 SCAL-CA              1:31.77    1:26.27 .WHT   
       39.47  1:26.27                                                      
  7 Le, Dylan                  9 SET-CA               1:23.42    1:28.06 .WHT   
       40.62  1:28.06                                                      
  8 Boyer, Mitchell C          9 ORCA-CA              1:23.06    1:29.31 .WHT   
       40.78  1:29.31                                                      
  9 Truong, Kaileo J          10 ORCA-CA              1:30.20    1:32.58 .WHT   
       43.62  1:32.58                                                      
 10 Davis, Joshua T           10 SET-CA               1:29.96    1:32.76 .WHT   
       43.81  1:32.76                                                      
 11 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.99 .WHT   
       43.06  1:32.99                                                      
 12 Girish, Arya               9 SET-CA               1:35.75    1:35.98 .WHT   
 13 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA         NT    1:36.25 .WHT   
       44.22  1:36.25                                                      
 14 Paul, Avery K             10 SWRD-CA              1:46.07    1:38.51 .WHT   
       45.68  1:38.51                                                      
 15 Nguyen, Aidan G           10 GWSC-CA                   NT    1:39.72 .WHT   
       46.48  1:39.72                                                      
 16 Zhou, James               10 SET-CA               1:40.27    1:39.92 .WHT   
       46.68  1:39.92                                                      
 17 Brake, Nicholas H          9 SWRD-CA                   NT    1:45.51 .WHT   
       48.01  1:45.51                                                      
 18 Wu, Jason Z                9 SWRD-CA              1:40.60    1:45.63 .WHT   
       50.34  1:45.63                                                      
 19 Brake, Mattias H           9 SWRD-CA                   NT    1:52.70 .WHT   
       49.65  1:52.70                                                      
 20 Kurokawa, Kent             9 SEAL-CA                   NT    2:07.83 .WHT   
       57.67  2:07.83                                                      
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:41.80  .BLU Blue
        2:56.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Birinyi, Brendan M        10 ORCA-CA              2:31.62    2:29.36 .BLU   
       35.14  1:13.41  1:52.69  2:29.36                                    
  2 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA    2:41.25    2:29.57 .BLU   
       34.50  1:13.70  1:53.11  2:29.57                                    
  3 Lezak, Ryan N              9 GSC-CA               2:40.68    2:36.59 .BLU   
       35.19  1:15.23  1:56.51  2:36.59                                    
.RED - Division  
  1 Tudorica, Eric             9 GSC-CA               2:47.21    2:40.00 .BLU   
       35.15  1:16.73  2:00.12  2:40.00                                    
  2 Vincent, Elias A          10 ORCA-CA              2:45.73    2:42.48 .RED   
       36.15  1:19.17  2:03.15  2:42.48                                    
.WHT - Division  
  1 Stolper, Austin L         10 JCCW-CA              2:57.06    2:48.41 .RED   
       36.72  1:18.77  2:03.66  2:48.41                                    
  2 Brown, Ethan W             9 SWRD-CA              3:10.97    2:52.00 .RED   
       36.50  1:19.58  2:06.70  2:52.00                                    
  3 Glenn, Jason T             9 SWRD-CA              3:15.45    2:54.70 .RED   
       39.44  1:27.54  2:14.00  2:54.70                                    
  4 Tanner, Blake W           10 GSC-CA                    NT    3:03.37 .WHT   
       42.70  1:31.89  2:18.97  3:03.37                                    
  5 Newman, Rory I            10 SWRD-CA                   NT    3:20.85 .WHT   
       44.75  1:36.89  2:28.93  3:20.85                                    
  6 Stracker-Fauteux, Link R  10 ORCA-CA              4:07.46    3:40.32 .WHT   
       47.42  3:40.32                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.40  .BLU Blue
          44.20  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stewart, Max L            10 JCCW-CA                33.15      33.66 .BLU   
  2 Friedman, Liam J           9 GSC-CA                 32.96      34.64 .BLU   
  3 Dinh, Jacob Q             10 ORCA-CA                35.80      36.22 .BLU   
  4 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA      38.23      40.11 .BLU   
  5 Valentine, Chase E        10 JCCW-CA                39.98      40.46 .RED   
  6 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA      39.86      43.72 .RED   
.RED - Division  
  1 Nguyen, Blake T            8 JCCW-CA                42.05      39.34 .BLU   
  2 Taylor, Donovan C         10 SET-CA                 43.27      39.97 .BLU   
  3 Kamel, Benny W            10 JCCW-CA                40.70      40.05 .BLU   
  4 Nguyen, Tommy H           10 SEAL-CA                40.83      40.20 .BLU   
  5 Parkan, Chase W           10 SET-CA                 42.44      40.88 .RED   
  6 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                 42.03      41.77 .RED   
  7 Stolper, Austin L         10 JCCW-CA                41.68      41.86 .RED   
  8 Lezak, Ryan N              9 GSC-CA                 41.01      42.22 .RED   
  9 Gaeta, Jag A               9 LTSC-CA                43.59      43.88 .RED   
 10 Uram, Grayson/Gray M      10 GSC-CA                 43.24      44.01 .RED   
 11 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA      41.45      44.40 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA      44.82      43.10 .RED   
  2 Marr, Ike I                9 GWSC-CA                44.37      44.79 .WHT   
  3 Antonio, Aidan A           9 JCCW-CA                45.48      45.42 .WHT   
  4 Huynh, Vinh L             10 GWSC-CA                45.46      46.01 .WHT   
  5 Boyer, Mitchell C          9 ORCA-CA                47.17      46.56 .WHT   
  6 Newman, Rory I            10 SWRD-CA                47.15      49.30 .WHT   
  7 Valentine, Miles L        10 JCCW-CA                49.02      49.45 .WHT   
  8 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA      48.07      49.47 .WHT   
  9 Girish, Arya               9 SET-CA                 49.43      49.88 .WHT   
 10 Ambegaonkar, Roshan S     10 Fast Swim Team-CA      50.58      50.00 .WHT   
 11 Vu, Austin T              10 ORCA-CA                51.65      52.72 .WHT   
 12 Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA      50.01      52.79 .WHT   
 13 Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA    1:00.76      52.88 .WHT   
 14 Yu, Anthony                8 GSC-CA                 53.17      53.23 .WHT   
 15 Williams, Owen V           9 SCAL-CA                50.88      53.59 .WHT   
 16 Stracker-Fauteux, Link R  10 ORCA-CA                53.49      53.96 .WHT   
 17 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA      53.35      54.20 .WHT   
 18 Olivarez, Max             10 ORCA-CA                   NT      55.96 .WHT   
 19 Dinh, Phi C                9 SEAL-CA                55.76      56.00 .WHT   
 20 McKee, Brenden D           9 SCAL-CA                59.44      58.32 .WHT   
 21 Alyas, Joseph S            9 SCAL-CA                   NT    1:03.34 .WHT   
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.70  .BLU Blue
        1:37.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dinh, Jacob Q             10 ORCA-CA              1:19.71    1:19.37 .BLU   
       38.02  1:19.37                                                      
.RED - Division  
  1 Neujahr, Byron R          10 SCAL-CA              1:30.12    1:26.34 .BLU   
  2 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA    1:30.88    1:26.40 .BLU   
       41.52  1:26.40                                                      
.WHT - Division  
  1 Tudorica, Eric             9 GSC-CA               1:39.67    1:28.92 .RED   
       43.27  1:28.92                                                      
  2 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA    1:42.91    1:34.18 .RED   
  3 Uram, Grayson/Gray M      10 GSC-CA               1:39.36    1:35.88 .RED   
       45.76  1:35.88                                                      
  4 Boyer, Mitchell C          9 ORCA-CA              1:41.96    1:37.34 .WHT   
       47.70  1:37.34                                                      
  5 Paul, Avery K             10 SWRD-CA              1:47.55    1:37.54 .WHT   
       46.56  1:37.54                                                      
  6 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA         NT    1:37.76 .WHT   
       46.73  1:37.76                                                      
  7 Parkan, Chase W           10 SET-CA               1:38.58    1:38.26 .WHT   
       42.35  1:38.26                                                      
  8 Beaudreau, Miles J        10 SCAL-CA                   NT    1:40.64 .WHT   
       49.54  1:40.64                                                      
  9 Nguyen, Aidan G           10 GWSC-CA              1:42.50    1:42.53 .WHT   
       47.56  1:42.53                                                      
 10 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA         NT    1:44.52 .WHT   
       48.36  1:44.52                                                      
 11 Truong, Kaileo J          10 ORCA-CA              1:43.69    1:45.33 .WHT   
       51.07  1:45.33                                                      
 -- Yang, Frank               10 JCCW-CA                   NT         DQ        
 -- Wu, Jason Z                9 SWRD-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          45.60  .BLU Blue
          49.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Halcyon N            10 ORCA-CA                40.48      39.37 .BLU   
  2 Dinh, Jacob Q             10 ORCA-CA                39.98      41.22 .BLU   
  3 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA      42.94      42.84 .BLU   
  4 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                 45.11      44.47 .BLU   
  5 Walsh, Jack T              9 SWRDC-CA               43.46      46.67 .RED   
 -- Thomas, Quinn W           10 SCAL-CA                44.83         DQ        
.RED - Division  
  1 Le, Dylan                  9 SET-CA                 47.88      47.56 .RED   
  2 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA      49.37      48.67 .RED   
  3 Beaudreau, Miles J        10 SCAL-CA                47.52      49.87 .WHT   
  4 Sarrafi, Pasha M           9 GSC-CA                 48.73      51.43 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Axel K            10 GWSC-CA                51.15      47.22 .RED   
  2 Uram, Grayson/Gray M      10 GSC-CA                 54.77      50.00 .WHT   
  3 Boyer, Mitchell C          9 ORCA-CA                50.57      50.36 .WHT   
  4 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      53.25      51.83 .WHT   
  5 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                 52.46      52.34 .WHT   
  6 Paul, Avery K             10 SWRD-CA                   NT      53.90 .WHT   
  7 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA      59.64      54.89 .WHT   
  8 Girish, Arya               9 SET-CA                 58.55    1:00.03 .WHT   
  9 Truong, Kaileo J          10 ORCA-CA              1:10.88    1:02.19 .WHT   
 10 Davis, Joshua T           10 SET-CA                    NT    1:03.17 .WHT   
 11 Wu, Jason Z                9 SWRD-CA                   NT    1:03.62 .WHT   
 -- Zhou, James               10 SET-CA                    NT         DQ        
 -- Brake, Mattias H           9 SWRD-CA                   NT         DQ        
 -- Kurokawa, Kent             9 SEAL-CA                   NT         DQ        
 -- Parkan, Chase W           10 SET-CA                 50.38         DQ        
 -- Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA      55.80         DQ        
 -- Yang, Frank               10 JCCW-CA                   NT         DQ        
 -- Brake, Nicholas H          9 SWRD-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:40.50  .BLU Blue
        1:49.70  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Friedman, Liam J           9 GSC-CA               1:39.14    1:30.52 .BLU   
       43.15  1:30.52                                                      
  2 Stolper, Austin L         10 JCCW-CA              1:36.53    1:37.13 .BLU   
       46.02  1:37.13                                                      
  3 Nguyen, Axel K            10 GWSC-CA              1:38.44    1:40.71 .RED   
       47.78  1:40.71                                                      
.RED - Division  
  1 Nguyen, Tommy H           10 SEAL-CA              1:49.35    1:38.20 .BLU   
       47.30  1:38.20                                                      
  2 Le, Dylan                  9 SET-CA               1:43.80    1:45.43 .RED   
       49.75  1:45.43                                                      
  3 Beaudreau, Miles J        10 SCAL-CA              1:48.18    1:45.56 .RED   
       50.02  1:45.56                                                      
  4 Brown, Ethan W             9 SWRD-CA              1:43.91    1:45.61 .RED   
       49.70  1:45.61                                                      
  5 Neujahr, Byron R          10 SCAL-CA              1:45.58    1:53.84 .WHT   
       54.64  1:53.84                                                      
.WHT - Division  
  1 Vincent, Elias A          10 ORCA-CA              1:54.60    1:41.21 .RED   
       49.22  1:41.21                                                      
  2 Chiang, Maxim L            9 GSC-CA               1:52.53    1:43.98 .RED   
       48.60  1:43.98                                                      
  3 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA               1:58.22    1:53.26 .WHT   
       50.84  1:53.26                                                      
  4 Tanner, Blake W           10 GSC-CA               2:16.94    1:59.83 .WHT   
       56.77  1:59.83                                                      
  5 Olivarez, Max             10 ORCA-CA                   NT    2:06.09 .WHT   
     1:00.42  2:06.09                                                      
  6 Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA         NT    2:13.78 .WHT   
     1:02.58  2:13.78                                                      
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          38.20  .BLU Blue
          41.60  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stewart, Max L            10 JCCW-CA                32.78      32.46 .BLU   
  2 Dinh, Jacob Q             10 ORCA-CA                34.64      34.58 .BLU   
  3 Valentine, Chase E        10 JCCW-CA                34.87      35.93 .BLU   
  4 Garcia, Ace A              8 GSC-CA                 36.49      37.35 .BLU   
  5 Lezak, Ryan N              9 GSC-CA                 38.09      37.64 .BLU   
  6 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA      37.37      38.06 .BLU   
.RED - Division  
  1 Nguyen, Blake T            8 JCCW-CA                39.94      36.76 .BLU   
  2 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA      38.73      37.76 .BLU   
  3 Gaeta, Jag A               9 LTSC-CA                39.47      39.05 .RED   
  4 Glenn, Jason T             9 SWRD-CA                40.83      42.69 .WHT   
 -- Neujahr, Byron R          10 SCAL-CA                41.07         DQ        
.WHT - Division  
  1 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA      44.19      42.74 .WHT   
  2 Uram, Grayson/Gray M      10 GSC-CA                 45.40      43.08 .WHT   
  3 Yoo, Caleb J               9 Fast Swim Team-CA         NT      47.55 .WHT   
  4 Parkan, Chase W           10 SET-CA                 53.08      48.28 .WHT   
  5 Sweetman, Ronan M          9 SCAL-CA                54.03      53.73 .WHT   
  6 Huynh, Vinh L             10 GWSC-CA                55.66      56.54 .WHT   
  7 Vu, Austin T              10 ORCA-CA              1:07.13      56.86 .WHT   
  8 McKee, Brenden D           9 SCAL-CA              1:00.75    1:05.19 .WHT   
  9 Dinh, Phi C                9 SEAL-CA              1:15.30    1:20.00 .WHT   
 10 Alyas, Joseph S            9 SCAL-CA                   NT    1:20.57 .WHT   
 -- Antonio, Aidan A           9 JCCW-CA                52.48         DQ        
 -- Zhou, James               10 SET-CA                 55.13         DQ        
 -- Williams, Owen V           9 SCAL-CA                49.32         DQ        
 -- El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      45.36         DQ        
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:29.40  .BLU Blue
        1:37.60  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Halcyon N            10 ORCA-CA              1:21.99    1:16.16 .BLU   
       34.89  1:16.16                                                      
.RED - Division  
  1 Garcia, Ace A              8 GSC-CA               1:33.67    1:30.97 .RED   
       41.43  1:30.97                                                      
  2 Neujahr, Byron R          10 SCAL-CA              1:33.18    1:38.62 .WHT   
       47.14  1:38.62                                                      
  3 Sarrafi, Pasha M           9 GSC-CA               1:36.51    1:41.62 .WHT   
       45.87  1:41.62                                                      
.WHT - Division  
  1 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA    1:44.03    1:46.80 .WHT   
       48.36  1:46.80                                                      
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:26.90  .BLU Blue
        1:34.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Stewart, Max L            10 JCCW-CA              1:13.05    1:14.85 .BLU   
       34.84  1:14.85                                                      
  2 Vincent, Elias A          10 ORCA-CA              1:24.81    1:21.32 .BLU   
       36.47  1:21.32                                                      
  3 Taylor, Donovan C         10 SET-CA               1:21.18    1:21.36 .BLU   
       38.46  1:21.36                                                      
  4 Young, Paul M             10 GWSC-CA              1:25.91    1:21.78 .BLU   
       39.08  1:21.78                                                      
  5 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA    1:23.80    1:27.68 .RED   
       39.91  1:27.68                                                      
  6 Nguyen, Axel K            10 GWSC-CA              1:22.92    1:29.63 .RED   
       41.93  1:29.63                                                      
 -- Dinh, Jacob Q             10 ORCA-CA              1:16.16         DQ        
       36.01       DQ                                                      
 -- Birinyi, Brendan M        10 ORCA-CA              1:22.25         DQ        
.RED - Division  
  1 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA    1:28.74    1:29.74 .RED   
       40.82  1:29.74                                                      
  2 Garcia, Ace A              8 GSC-CA               1:26.97    1:32.90 .RED   
       42.48  1:32.90                                                      
  3 Neujahr, Byron R          10 SCAL-CA              1:30.06    1:35.61 .WHT   
       43.52  1:35.61                                                      
.WHT - Division  
  1 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA    1:41.51    1:36.08 .WHT   
       48.49  1:36.08                                                      
  2 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA    1:36.91    1:36.34 .WHT   
       44.34  1:36.34                                                      
  3 Chiang, Maxim L            9 GSC-CA               1:36.66    1:36.40 .WHT   
       43.66  1:36.40                                                      
  4 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA               1:35.67    1:36.66 .WHT   
       44.15  1:36.66                                                      
  5 Yoo, Caleb J               9 Fast Swim Team-CA    1:38.84    1:37.12 .WHT   
       47.97  1:37.12                                                      
  6 Kamel, Benny W            10 JCCW-CA              1:35.57    1:37.40 .WHT   
       43.87  1:37.40                                                      
  7 Le, Dylan                  9 SET-CA               1:38.63    1:38.86 .WHT   
       49.27  1:38.86                                                      
  8 Boyer, Mitchell C          9 ORCA-CA              1:38.43    1:39.06 .WHT   
       48.07  1:39.06                                                      
  9 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA    1:47.12    1:40.67 .WHT   
       48.16  1:40.67                                                      
 10 Huynh, Vinh L             10 GWSC-CA              1:46.35    1:41.00 .WHT   
       51.90  1:41.00                                                      
 11 Valentine, Miles L        10 JCCW-CA              1:39.37    1:44.03 .WHT   
       48.37  1:44.03                                                      
 12 Beaudreau, Miles J        10 SCAL-CA              1:39.29    1:46.14 .WHT   
       54.59  1:46.14                                                      
 13 Zhou, James               10 SET-CA               1:54.98    1:53.04 .WHT   
       55.54  1:53.04                                                      
 14 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA    1:53.44    1:54.30 .WHT   
       57.27  1:54.30                                                      
 15 Sweetman, Ronan M          9 SCAL-CA                   NT    1:55.84 .WHT   
       56.72  1:55.84                                                      
 16 Ambegaonkar, Roshan S     10 Fast Swim Team-CA    2:00.95    1:57.95 .WHT   
       56.52  1:57.95                                                      
 17 Yu, Anthony                8 GSC-CA               1:59.82    2:00.64 .WHT   
       58.34  2:00.64                                                      
 18 McKee, Brenden D           9 SCAL-CA                   NT    2:02.64 .WHT   
       58.01  2:02.64                                                      
 -- El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA    1:37.41         DQ        
       48.23       DQ                                                      
 -- Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       54.76       DQ                                                      
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:07.40  .BLU Blue
        3:24.50  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Vincent, Elias A          10 ORCA-CA              2:59.69    2:55.51 .BLU   
  2 Taylor, Donovan C         10 SET-CA               2:56.36    2:56.49 .BLU   
.RED - Division  
  1 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA    3:21.24    3:00.28 .BLU   
  2 Walsh, Jack T              9 SWRDC-CA             3:14.34    3:13.98 .RED   
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Axel K            10 GWSC-CA                   NT    3:03.94 .BLU   
 -- Tudorica, Ianic            9 GSC-CA               3:30.75         DQ        
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          30.80  .BLU Blue
          33.60  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Chowdhury, Arin G         11 SEAL-CA                27.88      27.85 .BLU   
  2 Shiotsu, Ben B            12 SCAL-CA                28.55      27.91 .BLU   
  3 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA      28.31      28.11 .BLU   
  4 Banos, Nathaniel A        12 SEAL-CA                29.57      28.85 .BLU   
  5 Nguyen, Max T             12 JCCW-CA                28.94      29.20 .BLU   
  6 Wartenberg, Jason R       12 ORCA-CA                30.11      29.28 .BLU   
  7 Abke, Kaden C             12 GSC-CA                 29.70      29.35 .BLU   
  8 Neuvirth, Nathan M        12 GSC-CA                 29.39      29.41 .BLU   
  9 Juarez, Taylor A          12 GWSC-CA                29.13      29.71 .BLU   
 10 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA                 29.54      29.81 .BLU   
 11 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA      30.41      29.84 .BLU   
 12 Okazaki, Hugo M           12 SCAL-CA                28.82      30.46 .BLU   
 13 Kamel, Jamie P            12 JCCW-CA                28.43      30.61 .BLU   
.RED - Division  
  1 Woodruff, Nathaniel J     12 SWRD-CA                30.89      30.11 .BLU   
  2 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA      31.01      32.30 .RED   
  3 Yang, Leo                 12 GSC-CA                 33.11      32.34 .RED   
  4 Evans, Alex L             11 ORCA-CA                31.70      32.52 .RED   
  5 Wilson, Cameron R         12 SWRD-CA                32.89      33.12 .RED   
.WHT - Division  
  1 Yi, Caleb N               12 SWRD-CA                33.80      32.98 .RED   
  2 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                34.88      33.49 .RED   
  3 Huey, Tyler R             11 Fast Swim Team-CA      35.37      33.51 .RED   
  4 Armstrong, Seth R         11 GWSC-CA                34.20      34.59 .WHT   
  5 Van Dam, Peter T          11 GWSC-CA                36.27      34.81 .WHT   
  6 Hoang, Maxwell M          12 ORCA-CA                38.78      35.00 .WHT   
  7 Murase, Maxwell Y         11 GWSC-CA                35.83      35.43 .WHT   
  8 Brake, Nathaniel H        11 SWRD-CA                36.61      35.73 .WHT   
  9 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA      36.46      36.06 .WHT   
 10 Hanzel, Cole J            11 Fast Swim Team-CA      37.05      37.20 .WHT   
 11 Chau, Brendan T           11 ORCA-CA                   NT      37.80 .WHT   
 12 Lawson, Blake             11 GSC-CA                 43.86      38.18 .WHT   
 13 Sohn, Aiden C             11 Fast Swim Team-CA      57.79      47.08 .WHT   
 14 Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA                 40.41      47.83 .WHT   
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:06.20  .BLU Blue
        1:12.20  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Tran, Anoki C             12 ORCA-CA              1:01.32    1:00.45 .BLU   
       29.42  1:00.45                                                      
  2 Banos, Nathaniel A        12 SEAL-CA              1:02.71    1:00.69 .BLU   
       21.18  1:00.69                                                      
  3 Carlson, John P           12 ORCA-CA              1:02.12    1:01.47 .BLU   
       29.87  1:01.47                                                      
  4 Juarez, Taylor A          12 GWSC-CA              1:03.49    1:02.58 .BLU   
       30.54  1:02.58                                                      
  5 Papa, Roy                 12 SWRD-CA              1:04.81    1:02.84 .BLU   
       30.37  1:02.84                                                      
  6 Huynh, Trent L            12 Fast Swim Team-CA    1:03.58    1:05.48 .BLU   
       31.11  1:05.48                                                      
  7 Lee, Aaron K              11 SWRD-CA              1:03.13    1:05.84 .BLU   
       31.08  1:05.84                                                      
 -- Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               1:04.46         DQ        
.RED - Division  
  1 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA    1:09.02    1:03.24 .BLU   
       28.68  1:03.24                                                      
  2 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA              1:06.61    1:06.30 .RED   
       31.39  1:06.30                                                      
  3 Ensley, Liam S            12 JCCW-CA              1:07.55    1:08.71 .RED   
       31.75  1:08.71                                                      
  4 Woodruff, Nathaniel J     12 SWRD-CA              1:11.87    1:11.11 .RED   
       34.19  1:11.11                                                      
.WHT - Division  
  1 Huey, Tyler R             11 Fast Swim Team-CA         NT    1:14.25 .WHT   
       34.84  1:14.25                                                      
  2 Matias, Nico T            12 Fast Swim Team-CA    1:18.62    1:15.80 .WHT   
       36.08  1:15.80                                                      
  3 Sweningson, Sutton P      11 SCAL-CA              1:18.91    1:15.98 .WHT   
       36.46  1:15.98                                                      
  4 Wilson, Cameron R         12 SWRD-CA              1:17.71    1:16.20 .WHT   
       35.01  1:16.20                                                      
  5 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA    1:16.09    1:18.52 .WHT   
       37.79  1:18.52                                                      
  6 Murase, Maxwell Y         11 GWSC-CA              1:16.89    1:18.83 .WHT   
       38.39  1:18.83                                                      
  7 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA         NT    1:19.37 .WHT   
       36.15  1:19.37                                                      
  8 Griffin, Kai M            11 LTSC-CA              1:24.86    1:19.75 .WHT   
       38.03  1:19.75                                                      
  9 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA    1:19.61    1:20.50 .WHT   
       37.19  1:20.50                                                      
 10 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA    1:19.71    1:22.33 .WHT   
       39.22  1:22.33                                                      
 11 Murdock, Barron S         11 ORCA-CA              1:26.22    1:22.85 .WHT   
       40.57  1:22.85                                                      
 12 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA    1:26.44    1:25.08 .WHT   
       39.33  1:25.08                                                      
 13 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA    1:22.66    1:25.20 .WHT   
       42.53  1:25.20                                                      
 14 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA         NT    1:26.99 .WHT   
       41.38  1:26.99                                                      
 15 Maldonado, Adriano A      11 GWSC-CA              1:32.87    1:28.60 .WHT   
       42.77  1:28.60                                                      
 16 Markarian, Darren         11 JCCW-CA              1:32.00    1:31.52 .WHT   
       44.87  1:31.52                                                      
 17 Roh, Logan J              12 Fast Swim Team-CA         NT    1:35.88 .WHT   
 18 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT    1:36.47 .WHT   
       43.27  1:36.47                                                      
 19 Gali, Zion S              11 GSC-CA                    NT    1:51.22 .WHT   
       50.24  1:51.22                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:24.60  .BLU Blue
        2:37.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Papa, Roy                 12 SWRD-CA              2:23.17    2:15.84 .BLU   
       30.30  1:05.30  1:42.20  2:15.84                                    
  2 Lee, Aaron K              11 SWRD-CA              2:18.10    2:16.02 .BLU   
       30.45  1:05.56  1:42.04  2:16.02                                    
  3 Shiotsu, Ben B            12 SCAL-CA              2:13.20    2:16.51 .BLU   
       30.81  1:05.35  1:41.00  2:16.51                                    
.RED - Division  
  1 Balan, David C            12 ORCA-CA              2:32.47    2:30.00 .RED   
       34.62  1:13.53  1:52.95  2:30.00                                    
  2 Evans, Alex L             11 ORCA-CA              2:34.39    2:35.74 .RED   
       33.53  1:13.94  1:55.33  2:35.74                                    
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        6:29.80  11-12 .BLU Blue
        7:05.30  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
 Meet Qualifying 11-12:  7:05.30
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Troy C               12 ORCA-CA              5:43.93    5:32.60 .BLU   
       30.56  1:04.09  1:37.42  2:11.19  2:45.28  3:18.90  3:52.94  4:26.94
     5:00.43  5:32.60                                                      
  2 Banos, Nathaniel A        12 SEAL-CA              5:39.42    5:47.08 .BLU   
       31.04  1:05.86  1:40.73  2:15.85  2:51.45  3:26.87  4:02.42  4:38.17
     5:13.11  5:47.08                                                      
  3 Shiotsu, Ben B            12 SCAL-CA              5:56.37    5:48.67 .BLU   
       30.70  1:04.16  1:38.31  2:13.01  2:48.71  3:25.00  4:01.44  4:37.65
     5:13.45  5:48.67                                                      
  4 Lee, Aaron K              11 SWRD-CA              6:10.37    5:59.70 .BLU   
       32.19  1:07.93  1:46.11  2:23.28  3:00.57  3:37.68  4:14.62  4:50.14
     5:26.36  5:59.70                                                      
.RED - Division  
  1 Papa, Roy                 12 SWRD-CA              7:05.30    6:12.26 .BLU   
       33.46  1:10.51  1:49.24  2:28.16  3:07.04  3:46.39  4:24.11  5:01.04
     5:38.58  6:12.26                                                      
 
Boys 11-12 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       21:51.50  11-12 .BLU Blue
             --  11-12 .RED Red
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Novak, Ryan T             12 SWRD-CA             18:54.40   18:22.47 .BLU   
       30.21  1:02.41  1:34.75  2:09.15  2:42.96  3:16.29  3:49.62  4:23.38
     4:57.14  5:30.70  6:04.21  6:37.70  7:11.58  7:44.90  8:18.16  8:51.73
     9:25.71  9:59.35 10:33.40 11:06.92 11:40.75 12:14.35 12:47.66 13:21.26
    13:55.00 14:28.04 15:01.90 15:35.54 16:09.34 16:43.58 17:17.69 17:50.39
    18:22.47
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          36.60  .BLU Blue
          40.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Anoki C             12 ORCA-CA                33.95      32.68 .BLU   
  2 Chowdhury, Arin G         11 SEAL-CA                32.43      32.81 .BLU   
  3 Ensley, Liam S            12 JCCW-CA                34.63      34.00 .BLU   
  4 Nguyen, Max T             12 JCCW-CA                35.26      34.35 .BLU   
  5 Abke, Kaden C             12 GSC-CA                 34.27      34.51 .BLU   
  6 Juarez, Taylor A          12 GWSC-CA                35.05      35.08 .BLU   
  7 Carlson, John P           12 ORCA-CA                35.25      35.73 .BLU   
 -- Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA                35.15         DQ        
.RED - Division  
  1 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA                 38.07      36.22 .BLU   
  2 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA      38.90      36.25 .BLU   
  3 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA      39.95      38.61 .RED   
  4 Evans, Alex L             11 ORCA-CA                38.28      38.77 .RED   
  5 Balan, David C            12 ORCA-CA                39.21      39.92 .RED   
.WHT - Division  
  1 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA         NT      39.52 .RED   
  2 Wilson, Cameron R         12 SWRD-CA                41.38      40.39 .WHT   
  3 Hoang, Chance T           12 ORCA-CA                42.04      40.42 .WHT   
  4 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA      43.56      41.50 .WHT   
  5 Matias, Nico T            12 Fast Swim Team-CA      43.32      41.84 .WHT   
  6 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA      42.21      41.95 .WHT   
  7 Sweningson, Sutton P      11 SCAL-CA                50.97      42.74 .WHT   
  8 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA      42.32      42.84 .WHT   
  9 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA         NT      44.25 .WHT   
 10 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA      49.41      44.79 .WHT   
 11 Huey, Tyler R             11 Fast Swim Team-CA      44.51      45.41 .WHT   
 12 Murdock, Barron S         11 ORCA-CA                47.75      46.57 .WHT   
 13 Gali, Zion S              11 GSC-CA                    NT      47.44 .WHT   
 14 Markarian, Darren         11 JCCW-CA                   NT      47.51 .WHT   
 15 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA      49.48      48.93 .WHT   
 16 Maldonado, Adriano A      11 GWSC-CA                48.26      51.23 .WHT   
 17 Roh, Logan J              12 Fast Swim Team-CA         NT      53.92 .WHT   
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:20.50  .BLU Blue
        1:28.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Banos, Nathaniel A        12 SEAL-CA              1:10.88    1:09.31 .BLU   
       33.70  1:09.31                                                      
  2 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA              1:12.71    1:11.48 .BLU   
       34.70  1:11.48                                                      
  3 Abke, Kaden C             12 GSC-CA               1:14.64    1:12.65 .BLU   
       35.39  1:12.65                                                      
  4 Marinescu, Brian          12 ORCA-CA              1:12.20    1:15.10 .BLU   
       36.03  1:15.10                                                      
  5 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               1:18.23    1:17.08 .BLU   
       38.01  1:17.08                                                      
  6 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA    1:19.51    1:17.27 .BLU   
       37.62  1:17.27                                                      
  7 Kamel, Jamie P            12 JCCW-CA              1:19.40    1:19.98 .BLU   
       38.95  1:19.98                                                      
  8 Carlson, John P           12 ORCA-CA              1:18.75    1:20.15 .BLU   
       38.16  1:20.15                                                      
.RED - Division  
  1 Okazaki, Hugo M           12 SCAL-CA              1:24.36    1:15.37 .BLU   
       36.93  1:15.37                                                      
  2 Armstrong, Seth R         11 GWSC-CA              1:21.91    1:21.65 .RED   
  3 Pariser, Elias J          11 JCCW-CA              1:21.16    1:23.49 .RED   
       41.44  1:23.49                                                      
  4 Balan, David C            12 ORCA-CA              1:22.80    1:24.80 .RED   
       41.54  1:24.80                                                      
.WHT - Division  
  1 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA    1:31.28    1:28.70 .WHT   
       43.45  1:28.70                                                      
  2 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA    1:30.04    1:30.25 .WHT   
       43.83  1:30.25                                                      
  3 Stolper, Ethan S          11 JCCW-CA              1:30.20    1:30.74 .WHT   
       43.58  1:30.74                                                      
  4 Chau, Brendan T           11 ORCA-CA                   NT    1:36.33 .WHT   
       45.88  1:36.33                                                      
  5 Hoang, Maxwell M          12 ORCA-CA              1:48.75    1:39.64 .WHT   
       48.23  1:39.64                                                      
  6 Murdock, Barron S         11 ORCA-CA              1:53.67    1:41.49 .WHT   
       48.88  1:41.49                                                      
 -- Lawson, Blake             11 GSC-CA               1:44.38         DQ        
       50.61       DQ                                                      
 -- Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA               1:53.71         DQ        
       55.25       DQ                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:51.40  11-12 .BLU Blue
        3:07.30  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Novak, Ryan T             12 SWRD-CA              2:26.69    2:25.51 .BLU   
       33.68  1:10.54  1:48.36  2:25.51                                    
.RED - Division  
  1 Balan, David C            12 ORCA-CA              2:52.68    2:54.97 .RED   
       42.33  1:26.93  2:11.37  2:54.97                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          41.00  .BLU Blue
          44.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Marinescu, Brian          12 ORCA-CA                36.94      37.09 .BLU   
  2 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA      37.38      37.12 .BLU   
  3 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA      39.97      40.11 .BLU   
  4 Wartenberg, Jason R       12 ORCA-CA                39.29      40.47 .BLU   
  5 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA                38.61      40.55 .BLU   
  6 Pariser, Elias J          11 JCCW-CA                40.49      41.29 .RED   
.RED - Division  
  1 Yang, Leo                 12 GSC-CA                 41.30      40.08 .BLU   
  2 Woodruff, Nathaniel J     12 SWRD-CA                44.42      40.86 .BLU   
  3 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                43.30      41.94 .RED   
  4 Yi, Caleb N               12 SWRD-CA                44.76      42.19 .RED   
  5 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA      43.79      42.34 .RED   
  6 Evans, Alex L             11 ORCA-CA                42.73      43.68 .RED   
.WHT - Division  
  1 Wilson, Cameron R         12 SWRD-CA                45.78      43.61 .RED   
  2 Balan, David C            12 ORCA-CA                45.26      44.42 .RED   
  3 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA      46.97      45.38 .WHT   
  4 Stolper, Ethan S          11 JCCW-CA                46.47      45.66 .WHT   
  5 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA      49.55      46.49 .WHT   
  6 Huey, Tyler R             11 Fast Swim Team-CA      48.40      47.36 .WHT   
  7 Murase, Maxwell Y         11 GWSC-CA                47.15      48.26 .WHT   
  8 Lawson, Blake             11 GSC-CA                 51.14      48.90 .WHT   
  9 Hanzel, Cole J            11 Fast Swim Team-CA         NT      49.06 .WHT   
 10 Murdock, Barron S         11 ORCA-CA                49.83      49.34 .WHT   
 11 Hoang, Maxwell M          12 ORCA-CA                53.43      51.45 .WHT   
 -- Sohn, Aiden C             11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
 -- Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA                 56.97         DQ        
 -- Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA      49.03         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:29.00  .BLU Blue
        1:37.10  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Tran, Anoki C             12 ORCA-CA              1:14.44    1:15.59 .BLU   
       35.13  1:15.59                                                      
  2 Huynh, Trent L            12 Fast Swim Team-CA    1:22.94    1:23.30 .BLU   
       39.39  1:23.30                                                      
  3 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA              1:27.96    1:23.96 .BLU   
       38.97  1:23.96                                                      
  4 Nguyen, Max T             12 JCCW-CA              1:28.49    1:25.65 .BLU   
       40.15  1:25.65                                                      
  5 Wartenberg, Jason R       12 ORCA-CA              1:24.30    1:25.84 .BLU   
       41.75  1:25.84                                                      
.RED - Division  
  1 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA    1:30.13    1:20.98 .BLU   
       36.71  1:20.98                                                      
  2 Woodruff, Nathaniel J     12 SWRD-CA              1:33.12    1:30.25 .RED   
       42.37  1:30.25                                                      
  3 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA    1:35.20    1:36.16 .RED   
       44.92  1:36.16                                                      
.WHT - Division  
  1 Novak, Ryan T             12 SWRD-CA                   NT    1:24.67 .BLU   
       39.83  1:24.67                                                      
  2 Griffin, Kai M            11 LTSC-CA              1:43.44    1:36.76 .RED   
       46.44  1:36.76                                                      
  3 Murdock, Barron S         11 ORCA-CA              1:47.11    1:43.13 .WHT   
       49.67  1:43.13                                                      
  4 Murase, Maxwell Y         11 GWSC-CA              1:45.02    1:46.78 .WHT   
       51.00  1:46.78                                                      
  5 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA         NT    1:47.64 .WHT   
       50.53  1:47.64                                                      
  6 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT    1:48.16 .WHT   
       48.91  1:48.16                                                      
  7 Maldonado, Adriano A      11 GWSC-CA                   NT    1:52.32 .WHT   
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        3:09.00  11-12 .BLU Blue
        3:26.20  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Shiotsu, Ben B            12 SCAL-CA              2:38.66    2:34.64 .BLU   
       34.36  1:13.37  1:53.80  2:34.64                                    
  2 Seo, Dave                 12 Fast Swim Team-CA    2:54.15    2:51.36 .BLU   
       38.68  1:21.66  2:07.30  2:51.36                                    
  3 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA    2:58.38    2:58.89 .BLU   
       38.67  1:24.16  2:12.41  2:58.89                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          34.50  .BLU Blue
          37.70  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Novak, Ryan T             12 SWRD-CA                31.36      30.38 .BLU   
  2 Chowdhury, Arin G         11 SEAL-CA                30.92      30.55 .BLU   
  3 Okazaki, Hugo M           12 SCAL-CA                32.42      31.42 .BLU   
  4 Banos, Nathaniel A        12 SEAL-CA                32.30      31.93 .BLU   
  5 Carlson, John P           12 ORCA-CA                31.95      31.94 .BLU   
  6 Abke, Kaden C             12 GSC-CA                 33.07      32.84 .BLU   
  7 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA                 33.34      33.44 .BLU   
  8 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA      33.12      34.34 .BLU   
.RED - Division  
  1 Kamel, Jamie P            12 JCCW-CA                34.78      37.92 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Papa, Roy                 12 SWRD-CA                42.79      35.02 .RED   
  2 Yi, Caleb N               12 SWRD-CA                38.71      37.77 .WHT   
  3 Yang, Leo                 12 GSC-CA                 38.16      38.11 .WHT   
  4 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA      38.38      38.80 .WHT   
  5 Evans, Alex L             11 ORCA-CA                38.72      39.23 .WHT   
  6 Armstrong, Seth R         11 GWSC-CA                42.20      39.51 .WHT   
  7 Hanzel, Cole J            11 Fast Swim Team-CA      45.06      40.99 .WHT   
  8 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                49.45      42.07 .WHT   
  9 Brake, Nathaniel H        11 SWRD-CA                41.66      42.16 .WHT   
 10 Wilson, Cameron R         12 SWRD-CA                42.10      42.28 .WHT   
 11 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA         NT      42.35 .WHT   
 12 Balan, David C            12 ORCA-CA                40.76      43.74 .WHT   
 13 Murase, Maxwell Y         11 GWSC-CA                42.74      43.85 .WHT   
 14 Huey, Tyler R             11 Fast Swim Team-CA         NT      45.17 .WHT   
 15 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA      47.05      45.40 .WHT   
 16 Chau, Brendan T           11 ORCA-CA                   NT      47.91 .WHT   
 -- Sohn, Aiden C             11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:18.20  .BLU Blue
        1:25.30  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Troy C               12 ORCA-CA              1:11.27    1:04.68 .BLU   
       30.05  1:04.68                                                      
  2 Juarez, Taylor A          12 GWSC-CA              1:14.03    1:10.22 .BLU   
       33.10  1:10.22                                                      
  3 Abke, Kaden C             12 GSC-CA               1:12.81    1:11.70 .BLU   
       32.27  1:11.70                                                      
  4 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               1:13.57    1:13.08 .BLU   
       34.51  1:13.08                                                      
  5 Carlson, John P           12 ORCA-CA              1:18.15    1:14.87 .BLU   
       34.99  1:14.87                                                      
  6 Wartenberg, Jason R       12 ORCA-CA              1:14.36    1:15.06 .BLU   
       34.05  1:15.06                                                      
.WHT - Division  
  1 Hoang, Chance T           12 ORCA-CA                   NT    1:40.97 .WHT   
       44.86  1:40.97                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:47.40  11-12 .BLU Blue
        3:02.60  11-12 .RED Red
             --  11-12 .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Seo, Dave                 12 Fast Swim Team-CA    2:31.37    2:29.95 .BLU   
       32.86  1:11.30  1:51.29  2:29.95                                    
  2 Sutanto, Brandon A        12 SEAL-CA              2:37.67    2:32.80 .BLU   
       34.73  1:13.34  1:52.80  2:32.80                                    
.WHT - Division  
  1 Marinescu, Brian          12 ORCA-CA                   NT    2:57.15 .RED   
       38.01  1:21.70  2:08.40  2:57.15                                    
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:17.70  .BLU Blue
        1:24.70  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Troy C               12 ORCA-CA              1:06.07    1:05.28 .BLU   
       31.24  1:05.28                                                      
  2 Chowdhury, Arin G         11 SEAL-CA              1:09.44    1:07.45 .BLU   
       31.75  1:07.45                                                      
  3 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA    1:11.92    1:13.46 .BLU   
       35.07  1:13.46                                                      
  4 Nguyen, Max T             12 JCCW-CA              1:13.82    1:13.83 .BLU   
       33.98  1:13.83                                                      
  5 Abke, Kaden C             12 GSC-CA               1:14.37    1:13.87 .BLU   
       32.70  1:13.87                                                      
  6 Wartenberg, Jason R       12 ORCA-CA              1:13.49    1:14.97 .BLU   
       33.82  1:14.97                                                      
.RED - Division  
  1 Ensley, Liam S            12 JCCW-CA              1:21.00    1:19.17 .RED   
       36.63  1:19.17                                                      
  2 Wilson, Cameron R         12 SWRD-CA              1:24.41    1:31.92 .WHT   
       44.30  1:31.92                                                      
.WHT - Division  
  1 Evans, Alex L             11 ORCA-CA              1:26.37    1:25.77 .WHT   
       39.02  1:25.77                                                      
  2 Matias, Nico T            12 Fast Swim Team-CA    1:28.79    1:29.61 .WHT   
       43.81  1:29.61                                                      
  3 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA    1:33.04    1:31.09 .WHT   
       44.46  1:31.09                                                      
  4 Sweningson, Sutton P      11 SCAL-CA              1:36.75    1:31.30 .WHT   
       45.68  1:31.30                                                      
  5 Huey, Tyler R             11 Fast Swim Team-CA    1:34.70    1:32.00 .WHT   
       44.12  1:32.00                                                      
  6 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA    1:31.14    1:32.24 .WHT   
       42.11  1:32.24                                                      
  7 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA    1:35.12    1:33.26 .WHT   
       43.63  1:33.26                                                      
  8 Murase, Maxwell Y         11 GWSC-CA              1:32.97    1:33.58 .WHT   
       44.89  1:33.58                                                      
  9 Hoang, Chance T           12 ORCA-CA              1:30.95    1:33.97 .WHT   
       44.56  1:33.97                                                      
 10 Griffin, Kai M            11 LTSC-CA                   NT    1:35.90 .WHT   
       48.40  1:35.90                                                      
 11 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA    1:33.38    1:36.46 .WHT   
       45.60  1:36.46                                                      
 12 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA    1:38.34    1:37.11 .WHT   
       47.58  1:37.11                                                      
 13 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA    1:42.45    1:39.44 .WHT   
       48.97  1:39.44                                                      
 14 Roh, Logan J              12 Fast Swim Team-CA         NT    2:09.01 .WHT   
 -- Gali, Zion S              11 GSC-CA                    NT         DQ        
       58.47       DQ                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        2:46.50  .BLU Blue
        3:01.70  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Chowdhury, Arin G         11 SEAL-CA              2:27.84    2:23.24 .BLU   
       30.89  1:08.36  1:50.27  2:23.24                                    
  2 Shiotsu, Ben B            12 SCAL-CA              2:27.74    2:24.68 .BLU   
       31.07  1:09.83  1:50.23  2:24.68                                    
  3 Carlson, John P           12 ORCA-CA              2:42.47    2:34.44 .BLU   
       34.18  1:15.45  2:01.51  2:34.44                                    
  4 Juarez, Taylor A          12 GWSC-CA              2:39.73    2:38.92 .BLU   
       34.53  1:14.96  2:03.36  2:38.92                                    
  5 Wartenberg, Jason R       12 ORCA-CA              2:45.05    2:43.23 .BLU   
       33.20  1:14.49  2:05.12  2:43.23                                    
.RED - Division  
  1 Sutanto, Brandon A        12 SEAL-CA              2:56.02    2:33.95 .BLU   
       31.85  1:13.79  2:01.05  2:33.95                                    
  2 Pariser, Elias J          11 JCCW-CA              2:51.16    2:56.23 .RED   
       37.66  1:23.03  2:15.91  2:56.23                                    
.WHT - Division  
  1 Stolper, Ethan S          11 JCCW-CA              3:11.90    3:07.39 .WHT   
       45.40  1:32.15  2:25.36  3:07.39                                    
 -- Murdock, Barron S         11 ORCA-CA                   NT         DQ        
       54.18  1:47.08  2:42.57       DQ                                    
 
Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          27.50  .BLU Blue
          30.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yoshizaki, Kai I          16 JCCW-CA                22.97      23.47 .BLU   
  2 Lee, Kevin K              14 SWRD-CA                23.31      23.94 .BLU   
  3 Doan, Jordan K            15 SCAL-CA                24.42      24.07 .BLU   
  3 Briggs, Makar V           14 JCCW-CA                23.28      24.07 .BLU   
  5 Overbaugh, Alec J         16 SCAL-CA                24.60      24.73 .BLU   
  6 Nguyen, Nam H             16 SET-CA                 25.11      24.80 .BLU   
  7 Yang, Brandon M           13 SCAL-CA                26.36      25.21 .BLU   
  8 Eskander, Chris H         16 ORCA-CA                25.50      25.38 .BLU   
  9 Bertel, Eli T             15 SWRD-CA                24.16      25.39 .BLU   
 10 Ly, Kenneth K             13 Fast Swim Team-CA      25.89      25.64 .BLU   
 11 Doti, Michael T           14 GWSC-CA                25.94      25.65 .BLU   
 12 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA      25.97      25.92 .BLU   
 13 Katayama, Jett M          18 GWSC-CA                26.03      26.11 .BLU   
 14 Meris, Shawn N            15 SET-CA                 26.08      26.36 .BLU   
 15 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA                 25.71      26.39 .BLU   
 16 Moon, Matthew H           13 SCAL-CA                26.84      26.47 .BLU   
 17 Mayhew, Seth              13 SET-CA                 26.69      26.66 .BLU   
 18 Lemoncito, Timothy A      17 ORCA-CA                26.10      27.31 .BLU   
 19 Bernard, Trey B           14 GSC-CA                 26.94      27.38 .BLU   
 -- Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA      26.49         DQ        
.RED - Division  
  1 Yates, Charles W          13 JCCW-CA                29.99      26.90 .BLU   
  2 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA      27.65      27.30 .BLU   
  3 Davis, Ethan J            14 SET-CA                 27.64      27.43 .BLU   
  4 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA                 27.68      27.62 .RED   
  5 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA      28.28      27.67 .RED   
  6 Weitzer, R J J            14 ORCA-CA                28.27      28.00 .RED   
  7 Huelskamp, Bobby R        13 ORCA-CA                28.52      28.14 .RED   
  8 Abshier, Mikey R          13 SCAL-CA                29.55      28.46 .RED   
  9 Morris, Jack A            13 GSC-CA                 28.15      28.65 .RED   
 10 Harper, Holden W          13 GWSC-CA                28.44      28.71 .RED   
 11 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                29.07      29.69 .RED   
 12 Lawson, Nate R            13 GSC-CA                 29.50      29.83 .RED   
 13 Sarrafi, Arman A          13 GSC-CA                 29.19      30.51 .WHT   
.WHT - Division  
  1 Ponce, Louis M            17 SEAL-CA                   NT      27.14 .BLU   
  2 Sorenson, Michael R       13 GWSC-CA                   NT      28.67 .RED   
  3 Potter, Erik B            13 GSC-CA                 30.71      28.86 .RED   
  4 Baird, Shane D            15 GSC-CA                    NT      29.07 .RED   
  5 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA      31.87      29.15 .RED   
  6 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA      31.07      29.25 .RED   
  7 Lee, Jayden               15 Fast Swim Team-CA      30.81      29.29 .RED   
  8 Carr, Taylin D            13 SCAL-CA                30.61      30.01 .WHT   
  9 Desai, Kaneiya N          13 Fast Swim Team-CA      32.57      30.75 .WHT   
 10 Harper, Mark B            13 GSC-CA                 32.70      30.83 .WHT   
 11 Ramirez, Benjamin A       13 GSC-CA                 32.83      30.93 .WHT   
 12 Chau, Paul C              15 ORCA-CA                   NT      31.57 .WHT   
 13 Ayers, Joshua T           14 GSC-CA                 32.33      31.63 .WHT   
 14 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT      31.83 .WHT   
 15 Furr, Brady B             13 SEAL-CA                32.21      32.21 .WHT   
 16 Ichii, Yamato             13 JCCW-CA                   NT      32.46 .WHT   
 17 Hoang, Vincent V          13 ORCA-CA                34.95      32.54 .WHT   
 18 Hardcastle, Evan C        13 ORCA-CA                33.73      32.68 .WHT   
 19 Lively, Brenton C         13 ORCA-CA                34.28      33.09 .WHT   
 20 Nguyen, Ashton            16 ORCA-CA                33.10      34.81 .WHT   
 21 Murdock, Mason J          13 ORCA-CA                38.83      39.20 .WHT   
 22 Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA         NT      42.35 .WHT   
 
Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          59.60  .BLU Blue
        1:05.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yoshizaki, Kai I          16 JCCW-CA                50.68      50.57 .BLU   
       24.41    50.57                                                      
  2 Lee, Kevin K              14 SWRD-CA                50.39      51.65 .BLU   
       24.83    51.65                                                      
  3 Doan, Jordan K            15 SCAL-CA                52.97      53.11 .BLU   
       25.78    53.11                                                      
  4 Overbaugh, Alec J         16 SCAL-CA                54.35      53.39 .BLU   
       25.84    53.39                                                      
  5 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA                53.59      54.15 .BLU   
       25.85    54.15                                                      
  6 Palmer, Abraham M         16 GSC-CA                 54.58      54.72 .BLU   
       26.15    54.72                                                      
  7 De La O, Austin K         14 ORCA-CA                55.49      54.89 .BLU   
       26.28    54.89                                                      
  7 Nguyen, Nam H             16 SET-CA                 56.12      54.89 .BLU   
       26.10    54.89                                                      
  9 Jardim, Caden C           14 GWSC-CA                54.62      55.27 .BLU   
       26.42    55.27                                                      
 10 Tran, Vince D             15 ORCA-CA                56.30      55.85 .BLU   
       26.49    55.85                                                      
 11 Eskander, Chris H         16 ORCA-CA                55.33      56.19 .BLU   
       26.38    56.19                                                      
 12 Ly, Kenneth K             13 Fast Swim Team-CA      57.63      56.46 .BLU   
       27.07    56.46                                                      
 13 Yang, Brandon M           13 SCAL-CA                56.97      57.09 .BLU   
       27.31    57.09                                                      
 14 Meris, Shawn N            15 SET-CA                 57.40      57.53 .BLU   
       27.36    57.53                                                      
 15 Teh, Andrew Y             14 SCAL-CA                55.82      57.54 .BLU   
       27.29    57.54                                                      
 16 Ruth, Hudson J            13 GWSC-CA                58.17      57.75 .BLU   
       27.92    57.75                                                      
 17 Moon, Matthew H           13 SCAL-CA                58.24      57.76 .BLU   
       28.11    57.76                                                      
 18 Tang, Kenneth J           15 Fast Swim Team-CA      57.53      57.77 .BLU   
       27.49    57.77                                                      
 19 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA      56.60      57.84 .BLU   
       27.81    57.84                                                      
 20 Miller, Jaxx A            13 Fast Swim Team-CA      57.93      57.97 .BLU   
       27.75    57.97                                                      
 21 Nguyen, Jayden            14 ORCA-CA                59.57      58.44 .BLU   
       27.90    58.44                                                      
 22 Wharton, Ricky M          14 ORCA-CA                56.61      58.47 .BLU   
       28.30    58.47                                                      
 23 Wu, Ethan Y               15 UN-01-CA               56.57      59.05 .BLU   
       28.07    59.05                                                      
 24 Lemoncito, Timothy A      17 ORCA-CA                58.22      59.44 .BLU   
       28.42    59.44                                                      
.RED - Division  
  1 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    1:01.34      59.55 .BLU   
       28.97    59.55                                                      
  2 Davis, Ethan J            14 SET-CA               1:00.72    1:00.23 .RED   
       28.90  1:00.23                                                      
  3 Weitzer, R J J            14 ORCA-CA              1:01.12    1:01.01 .RED   
       29.09  1:01.01                                                      
  4 Eng, Alex W               13 GSC-CA               1:00.58    1:01.05 .RED   
       29.45  1:01.05                                                      
  5 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               1:01.07    1:01.26 .RED   
       28.65  1:01.26                                                      
  6 Morris, Jack A            13 GSC-CA               1:02.78    1:03.16 .RED   
       30.05  1:03.16                                                      
  7 Huelskamp, Bobby R        13 ORCA-CA              1:04.73    1:03.35 .RED   
       30.46  1:03.35                                                      
  8 Abshier, Mikey R          13 SCAL-CA              1:03.68    1:03.73 .RED   
       29.54  1:03.73                                                      
  9 Dinh, Peter V             15 ORCA-CA              1:03.29    1:05.08 .WHT   
       30.68  1:05.08                                                      
 10 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA              1:00.68    1:05.18 .WHT   
       30.09  1:05.18                                                      
 11 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA      59.87    1:16.91 .WHT   
       38.50  1:16.91                                                      
.WHT - Division  
  1 Yates, Charles W          13 JCCW-CA                   NT      59.03 .BLU   
       28.22    59.03                                                      
  2 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    1:08.82      59.71 .RED   
       28.69    59.71                                                      
  3 Mayhew, Seth              13 SET-CA                    NT    1:00.67 .RED   
       28.12  1:00.67                                                      
  4 Han, Alexandre H          14 Fast Swim Team-CA         NT    1:00.86 .RED   
       28.93  1:00.86                                                      
  5 Ponce, Louis M            17 SEAL-CA                   NT    1:01.42 .RED   
       28.99  1:01.42                                                      
  6 Sorenson, Michael R       13 GWSC-CA                   NT    1:02.09 .RED   
       30.29  1:02.09                                                      
  7 Baird, Shane D            15 GSC-CA               1:06.72    1:03.35 .RED   
       30.18  1:03.35                                                      
  8 Nguyen, Nathan T          13 UN-01-CA             1:12.66    1:03.62 .RED   
       30.70  1:03.62                                                      
  9 Rofael, Anthony M         14 GWSC-CA              1:05.80    1:03.95 .RED   
       30.64  1:03.95                                                      
 10 Ford, Jackson G           13 GWSC-CA              1:06.00    1:06.37 .WHT   
       32.39  1:06.37                                                      
 11 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA    1:05.52    1:08.11 .WHT   
       32.54  1:08.11                                                      
 12 Lee, Jayden               15 Fast Swim Team-CA         NT    1:08.81 .WHT   
       31.98  1:08.81                                                      
 13 Harper, Mark B            13 GSC-CA                    NT    1:09.29 .WHT   
       32.86  1:09.29                                                      
 14 Hill, Jeremy I            18 SEAL-CA              1:08.60    1:09.80 .WHT   
       32.98  1:09.80                                                      
 15 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA    1:12.02    1:09.96 .WHT   
       33.31  1:09.96                                                      
 16 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT    1:10.13 .WHT   
       31.39  1:10.13                                                      
 17 Ayers, Joshua T           14 GSC-CA               1:12.01    1:13.28 .WHT   
       34.31  1:13.28                                                      
 18 Desai, Kaneiya N          13 Fast Swim Team-CA         NT    1:15.49 .WHT   
       35.76  1:15.49                                                      
 19 Boles, Rober R            13 ORCA-CA              1:13.51    1:15.66 .WHT   
       34.52  1:15.66                                                      
 20 Lively, Brenton C         13 ORCA-CA              1:16.04    1:15.72 .WHT   
       35.23  1:15.72                                                      
 21 Hardcastle, Evan C        13 ORCA-CA              1:14.76    1:15.83 .WHT   
       34.90  1:15.83                                                      
 22 Nguyen, Ashton            16 ORCA-CA              1:11.14    1:16.95 .WHT   
 23 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:17.21 .WHT   
       37.34  1:17.21                                                      
 24 Murdock, Mason J          13 ORCA-CA              1:24.00    1:26.23 .WHT   
       41.30  1:26.23                                                      
 25 Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA    1:35.11    1:33.14 .WHT   
       44.20  1:33.14                                                      
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:10.90  .BLU Blue
        2:22.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yoshizaki, Kai I          16 JCCW-CA              1:52.02    1:52.92 .BLU   
       25.14    53.28  1:22.89  1:52.92                                    
  2 Doan, Jordan K            15 SCAL-CA              1:56.91    1:56.21 .BLU   
       26.85    55.72  1:25.73  1:56.21                                    
  3 Bertel, Eli T             15 SWRD-CA              2:01.14    1:59.82 .BLU   
       27.75    58.80  1:29.49  1:59.82                                    
  4 Jardim, Caden C           14 GWSC-CA              2:00.23    2:00.55 .BLU   
       28.15    58.60  1:29.90  2:00.55                                    
  5 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA              1:57.62    2:00.78 .BLU   
       26.10    55.46  1:27.77  2:00.78                                    
  6 Birinyi, Caden W          14 ORCA-CA              2:04.87    2:01.07 .BLU   
       28.54    59.56  1:31.11  2:01.07                                    
  7 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA    2:03.80    2:03.06 .BLU   
       27.82    59.16  1:31.65  2:03.06                                    
  8 Yang, Brandon M           13 SCAL-CA              2:05.76    2:03.10 .BLU   
       27.87    59.26  1:31.75  2:03.10                                    
  9 Nguyen, Jayden            14 ORCA-CA              2:03.59    2:05.99 .BLU   
       28.17    59.73  1:32.98  2:05.99                                    
 10 Meris, Shawn N            15 SET-CA               2:05.73    2:06.99 .BLU   
       28.56  1:00.65  1:34.31  2:06.99                                    
 11 Wu, Ethan Y               15 UN-01-CA             2:04.08    2:07.97 .BLU   
       29.33  1:01.86  1:35.01  2:07.97                                    
 12 Limon, John J             14 GWSC-CA              2:07.96    2:10.26 .BLU   
       30.73  1:04.12  1:37.62  2:10.26                                    
.RED - Division  
  1 Tran, Vince D             15 ORCA-CA              2:22.40    2:10.09 .BLU   
       27.89    59.00  1:34.00  2:10.09                                    
  2 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    2:11.67    2:11.82 .RED   
       30.74  1:04.06  1:38.71  2:11.82                                    
  3 Davis, Ethan J            14 SET-CA               2:14.63    2:13.91 .RED   
       30.11  1:04.08  1:38.82  2:13.91                                    
  4 Morris, Jack A            13 GSC-CA               2:14.75    2:15.23 .RED   
       31.51  1:05.26  1:40.24  2:15.23                                    
  5 Abshier, Mikey R          13 SCAL-CA              2:15.77    2:16.82 .RED   
       29.53  1:04.64  1:41.20  2:16.82                                    
  6 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA              2:15.45    2:18.14 .RED   
       29.47  1:03.17  1:40.66  2:18.14                                    
  7 Nguyen, Nathan T          13 UN-01-CA             2:17.33    2:19.39 .RED   
       31.35  1:07.03  1:44.26  2:19.39                                    
  8 Dinh, Peter V             15 ORCA-CA              2:22.39    2:22.67 .RED   
       30.07  1:06.11  1:44.19  2:22.67                                    
  9 Jones, Justin A           13 CASS-CA              2:21.65    2:23.47 .WHT   
       32.10  1:08.42  1:46.21  2:23.47                                    
.WHT - Division  
  1 Nguyen, Ashton            16 ORCA-CA              2:37.98    2:01.28 .BLU   
       36.33  1:18.08  2:01.28                                             
  2 Palmer, Abraham M         16 GSC-CA                    NT    2:04.69 .BLU   
       28.19    59.34  1:31.68  2:04.69                                    
  3 Yates, Charles W          13 JCCW-CA              2:24.33    2:10.89 .BLU   
       27.68    59.35  1:34.36  2:10.89                                    
  4 Mayhew, Seth              13 SET-CA               2:23.11    2:17.76 .RED   
       29.45  1:03.17  1:41.12  2:17.76                                    
  5 Han, Alexandre H          14 Fast Swim Team-CA         NT    2:18.57 .RED   
       28.99  1:02.43  1:38.95  2:18.57                                    
  6 Huelskamp, Bobby R        13 ORCA-CA              2:23.07    2:19.49 .RED   
       31.57  1:07.08  1:43.67  2:19.49                                    
  7 Ford, Jackson G           13 GWSC-CA              2:25.91    2:20.48 .RED   
       32.43  1:08.03  1:44.26  2:20.48                                    
  8 Garcia, Gabriel E         13 SCAL-CA              2:38.76    2:29.76 .WHT   
       33.13  1:11.50  1:51.40  2:29.76                                    
  9 Harper, Mark B            13 GSC-CA                    NT    2:32.55 .WHT   
       32.54  1:10.50  1:51.62  2:32.55                                    
 10 Ayers, Joshua T           14 GSC-CA                    NT    2:43.23 .WHT   
       36.11  1:16.34  2:00.20  2:43.23                                    
 11 Lively, Brenton C         13 ORCA-CA              2:57.88    2:43.25 .WHT   
       36.53  1:18.07  2:00.82  2:43.25                                    
 12 Hardcastle, Evan C        13 ORCA-CA                   NT    2:44.80 .WHT   
       35.96  1:18.78  2:03.78  2:44.80                                    
 13 Desai, Kaneiya N          13 Fast Swim Team-CA         NT    2:52.97 .WHT   
       36.42  1:20.33  2:08.17  2:52.97                                    
 
Boys 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
        5:48.60  13&O .BLU Blue
        6:20.30  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
 Meet Qualifying 13&O:  6:20.30
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Birinyi, Caden W          14 ORCA-CA              5:26.55    5:17.37 .BLU   
       29.13  1:02.10  1:34.94  2:07.87  2:40.51  3:12.88  3:44.81  4:16.44
     4:47.55  5:17.37                                                      
  2 Lee, Calvin G             14 ORCA-CA              5:21.11    5:18.73 .BLU   
       28.73    59.83  1:31.71  2:03.72  2:36.27  3:09.23  3:41.75  4:14.94
     4:47.91  5:18.73                                                      
  3 Jardim, Caden C           14 GWSC-CA              5:25.58    5:25.24 .BLU   
       28.57  1:00.90  1:33.78  2:07.07  2:40.74  3:14.08  3:47.09  4:20.54
     4:53.81  5:25.24                                                      
  4 Doan, Jordan K            15 SCAL-CA              5:22.40    5:26.05 .BLU   
       29.21  1:00.86  1:33.43  2:05.88  2:38.75  3:12.00  3:45.50  4:19.71
     4:53.89  5:26.05                                                      
  5 Nguyen, Jayden            14 ORCA-CA              5:30.94    5:32.73 .BLU   
       29.38  1:02.62  1:36.47  2:10.62  2:44.61  3:19.15  3:52.90  4:26.54
     4:59.87  5:32.73                                                      
  6 Limon, John J             14 GWSC-CA              5:42.69    5:39.87 .BLU   
       31.44  1:05.75  1:40.91  2:15.40  2:49.83  3:24.11  3:58.50  4:32.95
     5:07.28  5:39.87                                                      
  7 Moon, Matthew H           13 SCAL-CA              5:37.20    5:43.96 .BLU   
       29.42  1:02.27  1:35.81  2:10.64  2:45.49  3:21.50  3:57.32  4:35.15
     5:09.43  5:43.96                                                      
  8 Wharton, Ricky M          14 ORCA-CA              5:44.91    5:45.14 .BLU   
       31.14  1:06.41  1:41.68  2:16.25  2:51.14  3:26.37  4:01.69  4:36.93
     5:12.24  5:45.14                                                      
  9 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA    5:32.44    5:50.78 .RED   
       34.26  1:10.09  1:45.60  2:21.90  2:57.43  3:32.63  4:08.84  4:43.70
     5:17.44  5:50.78                                                      
 10 Eskander, Chris H         16 ORCA-CA              5:42.34    5:54.04 .RED   
       30.94  1:05.35  1:40.35  2:15.86  2:52.00  3:28.19  4:04.77  4:41.71
     5:18.24  5:54.04                                                      
.RED - Division  
  1 Lemoncito, Timothy A      17 ORCA-CA              6:20.30    5:56.76 .RED   
       30.77  1:06.48  1:42.20  2:17.94  2:55.49  3:31.62  4:08.77  4:45.31
     5:21.12  5:56.76                                                      
  2 Weitzer, R J J            14 ORCA-CA              6:20.30    6:19.59 .RED   
       32.02  1:07.88  1:46.31  2:24.95  3:03.46  3:42.67  4:22.37  5:01.75
     5:41.79  6:19.59                                                      
  3 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               6:20.30    6:42.94 .WHT   
       36.56  1:16.03  1:56.11  2:37.74  3:18.78  3:59.91  4:40.93  5:21.98
     6:03.66  6:42.94                                                      
 
Boys 13 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       20:42.80  13&O .BLU Blue
       22:35.80  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
 Meet Qualifying 13&O:  22:35.80
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Kevin K              14 SWRD-CA             17:46.44   17:16.91 .BLU   
       28.34  1:00.04  1:31.75  2:03.14  2:35.43  3:06.44  3:38.80  4:09.83
     4:41.53  5:13.87  5:46.03  6:17.56  6:49.59  7:21.36  7:52.85  8:23.99
     8:55.34  9:26.82  9:58.11 10:30.08 11:01.47 11:32.85 12:04.44 12:35.96
    13:07.59 13:39.38 14:10.93 14:42.08 15:13.95 15:45.40 16:17.08 16:47.62
    17:16.91
  2 Jardim, Caden C           14 GWSC-CA             18:40.13   18:12.29 .BLU   
       29.27  1:01.16  1:33.81  2:07.12  2:39.62  3:13.01  3:46.22  4:19.56
     4:53.31  5:26.34  5:59.83  6:33.31  7:06.97  7:40.24  8:13.47  8:46.41
     9:20.14  9:53.26 10:26.74 11:00.33 11:33.54 12:06.84 12:40.01 13:13.91
    13:47.21 14:20.37 14:54.44 15:28.10 16:01.22 16:34.73 17:07.84 17:40.63
    18:12.29
  3 Bertel, Eli T             15 SWRD-CA             18:45.16   18:42.77 .BLU   
       30.49  1:03.19  1:35.74  2:09.55  2:43.42  3:17.22  3:51.34  4:25.14
     4:59.42  5:33.47  6:08.05  6:41.95  7:16.23  7:50.53  8:24.81  8:59.06
     9:33.67 10:07.89 10:42.48 11:16.95 11:51.41 12:25.87 13:00.33 13:34.72
    14:09.59 14:43.76 15:18.22 15:52.33 16:27.17 17:01.58 17:35.91 18:09.91
    18:42.77
 
Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:11.30  .BLU Blue
        1:18.00  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Briggs, Makar V           14 JCCW-CA                58.66      59.26 .BLU   
       29.30    59.26                                                      
  2 Nguyen, Ethan             15 ORCA-CA                59.24    1:01.67 .BLU   
       29.61  1:01.67                                                      
  3 Jardim, Caden C           14 GWSC-CA              1:02.55    1:02.08 .BLU   
       29.81  1:02.08                                                      
  4 Meris, Shawn N            15 SET-CA               1:06.87    1:06.76 .BLU   
       31.97  1:06.76                                                      
  5 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    1:08.43    1:09.26 .BLU   
       34.03  1:09.26                                                      
  6 Yang, Brandon M           13 SCAL-CA              1:09.92    1:12.36 .RED   
       35.77  1:12.36                                                      
.RED - Division  
  1 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA    1:15.67    1:10.68 .BLU   
       34.82  1:10.68                                                      
  2 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA    1:16.49    1:13.71 .RED   
       36.61  1:13.71                                                      
  3 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               1:16.25    1:14.11 .RED   
       35.81  1:14.11                                                      
  4 Abshier, Mikey R          13 SCAL-CA              1:15.30    1:14.78 .RED   
       34.87  1:14.78                                                      
.WHT - Division  
  1 Yates, Charles W          13 JCCW-CA              1:18.14    1:10.67 .BLU   
       34.00  1:10.67                                                      
  2 Mayhew, Seth              13 SET-CA                    NT    1:14.72 .RED   
       35.56  1:14.72                                                      
  3 Chau, Paul C              15 ORCA-CA              1:25.34    1:18.75 .WHT   
       38.50  1:18.75                                                      
  4 Potter, Erik B            13 GSC-CA               1:22.29    1:19.76 .WHT   
       39.59  1:19.76                                                      
  5 Harper, Holden W          13 GWSC-CA              1:19.71    1:20.68 .WHT   
       39.26  1:20.68                                                      
  6 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:21.35 .WHT   
       39.71  1:21.35                                                      
  7 Ramirez, Benjamin A       13 GSC-CA               1:21.64    1:22.23 .WHT   
       39.80  1:22.23                                                      
  8 Lawson, Nate R            13 GSC-CA               1:20.62    1:25.10 .WHT   
       41.54  1:25.10                                                      
  9 Hoang, Vincent V          13 ORCA-CA              1:23.45    1:25.20 .WHT   
       41.24  1:25.20                                                      
 10 Hardcastle, Evan C        13 ORCA-CA                   NT    1:25.40 .WHT   
       40.49  1:25.40                                                      
 11 Carr, Taylin D            13 SCAL-CA                   NT    1:25.48 .WHT   
       40.89  1:25.48                                                      
 12 Ayers, Joshua T           14 GSC-CA               1:30.26    1:26.95 .WHT   
 13 Lee, Jayden               15 Fast Swim Team-CA         NT    1:27.12 .WHT   
       41.14  1:27.12                                                      
 14 Nguyen, Ashton            16 ORCA-CA              1:28.11    1:30.68 .WHT   
       43.76  1:30.68                                                      
 15 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.00 .WHT   
       44.39  1:32.00                                                      
 16 Desai, Kaneiya N          13 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.03 .WHT   
 17 Murdock, Mason J          13 ORCA-CA              1:37.71    1:33.10 .WHT   
 18 Lively, Brenton C         13 ORCA-CA              1:38.40    1:39.58 .WHT   
       47.47  1:39.58                                                      
 19 Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:47.30 .WHT   
       50.22  1:47.30                                                      
 -- Harper, Mark B            13 GSC-CA                    NT         DQ        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
        2:31.00  13&O .BLU Blue
        2:45.10  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Kevin K              14 SWRD-CA              2:17.36    2:12.89 .BLU   
       31.66  1:04.97  1:38.80  2:12.89                                    
  2 Teh, Andrew Y             14 SCAL-CA              2:15.52    2:14.96 .BLU   
       32.16  1:06.30  1:41.07  2:14.96                                    
  3 Bertel, Eli T             15 SWRD-CA              2:13.22    2:15.90 .BLU   
       32.99  1:07.43  1:41.85  2:15.90                                    
  4 Birinyi, Caden W          14 ORCA-CA              2:24.86    2:17.93 .BLU   
       33.63  1:09.09  1:44.08  2:17.93                                    
  5 Woo, Kyle J               14 Fast Swim Team-CA    2:18.52    2:19.40 .BLU   
       32.80  1:07.80  1:43.71  2:19.40                                    
  6 Lee, Calvin G             14 ORCA-CA              2:17.94    2:19.49 .BLU   
       33.49  1:08.63  1:44.37  2:19.49                                    
  7 Wharton, Ricky M          14 ORCA-CA              2:20.75    2:20.10 .BLU   
       33.24  1:08.53  1:45.04  2:20.10                                    
.RED - Division  
  1 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA              2:41.43    2:33.05 .RED   
       36.90  1:16.27  1:55.64  2:33.05                                    
  2 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA              2:33.19    2:35.70 .RED   
       35.77  1:14.70  1:55.01  2:35.70                                    
.WHT - Division  
  1 Murdock, Mason J          13 ORCA-CA              3:29.85    3:25.10 .WHT   
  2 Boles, Rober R            13 ORCA-CA                   NT    3:31.48 .WHT   
 
Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:19.10  .BLU Blue
        1:26.30  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yoshizaki, Kai I          16 JCCW-CA              1:02.98    1:03.59 .BLU   
       30.17  1:03.59                                                      
  2 Eskander, Chris H         16 ORCA-CA              1:06.52    1:05.04 .BLU   
       30.98  1:05.04                                                      
  3 Lee, Kevin K              14 SWRD-CA              1:04.83    1:05.75 .BLU   
       31.30  1:05.75                                                      
  4 Woo, Kyle J               14 Fast Swim Team-CA    1:08.92    1:07.13 .BLU   
       31.98  1:07.13                                                      
  5 Nguyen, Nam H             16 SET-CA               1:09.33    1:07.72 .BLU   
       31.90  1:07.72                                                      
  6 De La O, Austin K         14 ORCA-CA              1:19.08    1:11.98 .BLU   
       33.82  1:11.98                                                      
  7 Tran, Gavin K             13 GWSC-CA              1:16.00    1:14.55 .BLU   
       34.18  1:14.55                                                      
  8 Tang, Kenneth J           15 Fast Swim Team-CA    1:16.92    1:15.24 .BLU   
       34.93  1:15.24                                                      
  9 Ly, Kenneth K             13 Fast Swim Team-CA    1:17.11    1:15.81 .BLU   
       35.71  1:15.81                                                      
 10 Meris, Shawn N            15 SET-CA               1:16.48    1:19.60 .RED   
       36.69  1:19.60                                                      
.RED - Division  
  1 Baird, Shane D            15 GSC-CA               1:23.12    1:18.77 .BLU   
       36.92  1:18.77                                                      
  2 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA    1:19.96    1:20.07 .RED   
       37.99  1:20.07                                                      
  3 Rofael, Anthony M         14 GWSC-CA              1:22.84    1:20.22 .RED   
       38.61  1:20.22                                                      
  4 Huelskamp, Bobby R        13 ORCA-CA              1:21.04    1:21.72 .RED   
       39.66  1:21.72                                                      
  5 Nguyen, Nathan T          13 UN-01-CA             1:23.36    1:22.54 .RED   
       39.11  1:22.54                                                      
  6 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    1:20.91    1:23.56 .RED   
       39.92  1:23.56                                                      
  7 Hill, Jeremy I            18 SEAL-CA              1:24.00    1:23.80 .RED   
       39.14  1:23.80                                                      
  8 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA              1:23.65    1:24.40 .RED   
       40.15  1:24.40                                                      
  9 Eng, Alex W               13 GSC-CA               1:21.00    1:25.76 .RED   
       40.42  1:25.76                                                      
 10 Dinh, Peter V             15 ORCA-CA              1:20.51    1:27.98 .WHT   
       40.45  1:27.98                                                      
.WHT - Division  
  1 Han, Alexandre H          14 Fast Swim Team-CA         NT    1:21.95 .RED   
       38.25  1:21.95                                                      
  2 Sorenson, Michael R       13 GWSC-CA                   NT    1:22.43 .RED   
  3 Mayhew, Seth              13 SET-CA                    NT    1:24.79 .RED   
       40.37  1:24.79                                                      
  4 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA    1:30.41    1:24.89 .RED   
       39.53  1:24.89                                                      
  5 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:28.44 .WHT   
       41.86  1:28.44                                                      
  6 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT    1:30.99 .WHT   
       41.40  1:30.99                                                      
  7 Jones, Justin A           13 CASS-CA              1:30.80    1:32.04 .WHT   
       45.78  1:32.04                                                      
  8 Hardcastle, Evan C        13 ORCA-CA              1:35.94    1:32.52 .WHT   
       44.33  1:32.52                                                      
  9 Garcia, Gabriel E         13 SCAL-CA              1:28.54    1:33.72 .WHT   
       44.87  1:33.72                                                      
 10 Harper, Mark B            13 GSC-CA                    NT    1:35.62 .WHT   
       43.92  1:35.62                                                      
 11 Lively, Brenton C         13 ORCA-CA              1:48.26    1:44.83 .WHT   
       48.82  1:44.83                                                      
 12 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:48.88 .WHT   
       52.37  1:48.88                                                      
 13 Murdock, Mason J          13 ORCA-CA              1:56.18    1:56.86 .WHT   
       54.12  1:56.86                                                      
 14 Nguyen, Ashton            16 ORCA-CA              1:59.99    2:00.90 .WHT   
       58.42  2:00.90                                                      
 15 Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA         NT    2:02.84 .WHT   
       57.59  2:02.84                                                      
 -- Lee, Jayden               15 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       44.78       DQ                                                      
 -- Ford, Jackson G           13 GWSC-CA              1:27.94         DQ        
       42.19       DQ                                                      
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
        2:50.80  13&O .BLU Blue
        3:06.40  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yoshizaki, Kai I          16 JCCW-CA              2:17.43    2:20.40 .BLU   
       31.11  1:06.11  1:43.09  2:20.40                                    
  2 Eskander, Chris H         16 ORCA-CA              2:29.33    2:24.20 .BLU   
       32.40  1:08.56  1:45.85  2:24.20                                    
  3 Katayama, Jett M          18 GWSC-CA              2:35.73    2:40.46 .BLU   
       34.29  1:13.58  1:56.40  2:40.46                                    
  4 Tang, Kenneth J           15 Fast Swim Team-CA    2:43.61    2:47.65 .BLU   
       35.83  1:17.83  2:02.80  2:47.65                                    
  5 Ly, Kenneth K             13 Fast Swim Team-CA    2:48.07    2:47.92 .BLU   
       37.65  1:20.44  2:04.29  2:47.92                                    
.RED - Division  
  1 Davis, Ethan J            14 SET-CA               2:54.01    2:49.10 .BLU   
       38.45  1:21.28  2:05.10  2:49.10                                    
  2 Moon, Matthew H           13 SCAL-CA              2:58.49    2:51.78 .RED   
       39.16  1:23.93  2:07.46  2:51.78                                    
  3 Bernard, Trey B           14 GSC-CA               2:50.89    2:52.67 .RED   
       38.44  1:21.81  2:07.24  2:52.67                                    
  4 Huelskamp, Bobby R        13 ORCA-CA              2:57.40    2:58.84 .RED   
       41.01  1:25.99  2:12.81  2:58.84                                    
  5 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    2:58.16    3:03.89 .RED   
       41.99  1:29.20  2:17.18  3:03.89                                    
  6 Sarrafi, Arman A          13 GSC-CA               3:02.30    3:05.78 .RED   
              1:30.73  2:19.77  3:05.78                                    
.WHT - Division  
  1 Sorenson, Michael R       13 GWSC-CA                   NT    2:53.08 .RED   
       39.68  1:25.45  2:09.70  2:53.08                                    
  2 Baird, Shane D            15 GSC-CA                    NT    2:56.83 .RED   
       39.40  1:25.25  2:11.65  2:56.83                                    
  3 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA              3:07.51    2:58.01 .RED   
       40.62  1:26.06  2:12.15  2:58.01                                    
  4 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA    3:23.43    3:06.83 .WHT   
       40.08  1:26.81  2:16.48  3:06.83                                    
  5 Ramirez, Benjamin A       13 GSC-CA               3:14.98    3:08.54 .WHT   
       42.06  1:29.38  2:19.77  3:08.54                                    
  6 Furr, Brady B             13 SEAL-CA                   NT    3:39.05 .WHT   
       47.36  1:42.31  2:40.61  3:39.05                                    
  7 Murdock, Mason J          13 ORCA-CA                   NT    4:16.85 .WHT   
       56.44  2:01.63  3:08.56  4:16.85                                    
 
Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:07.70  .BLU Blue
        1:13.80  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Briggs, Makar V           14 JCCW-CA                58.81      58.18 .BLU   
       27.24    58.18                                                      
  2 De La O, Austin K         14 ORCA-CA              1:04.20      59.11 .BLU   
       27.50    59.11                                                      
  3 Teh, Andrew Y             14 SCAL-CA                59.83    1:00.34 .BLU   
       27.81  1:00.34                                                      
  4 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA              1:01.95    1:02.52 .BLU   
       28.54  1:02.52                                                      
  5 Ruth, Hudson J            13 GWSC-CA              1:03.66    1:03.19 .BLU   
       29.39  1:03.19                                                      
  6 Lee, Calvin G             14 ORCA-CA              1:02.62    1:03.42 .BLU   
       29.67  1:03.42                                                      
  7 Bertel, Eli T             15 SWRD-CA              1:04.21    1:04.53 .BLU   
       30.02  1:04.53                                                      
  8 Limon, John J             14 GWSC-CA              1:06.35    1:05.57 .BLU   
       32.19  1:05.57                                                      
  9 Yang, Brandon M           13 SCAL-CA              1:07.28    1:06.68 .BLU   
       31.03  1:06.68                                                      
 10 Lemoncito, Timothy A      17 ORCA-CA              1:03.98    1:07.13 .BLU   
       31.42  1:07.13                                                      
.RED - Division  
  1 Miller, Jaxx A            13 Fast Swim Team-CA    1:10.36    1:06.06 .BLU   
       29.35  1:06.06                                                      
  2 Eng, Alex W               13 GSC-CA               1:09.12    1:07.89 .RED   
       31.36  1:07.89                                                      
  3 Davis, Ethan J            14 SET-CA               1:08.54    1:08.03 .RED   
       32.07  1:08.03                                                      
  4 Moon, Matthew H           13 SCAL-CA              1:10.70    1:08.90 .RED   
       31.44  1:08.90                                                      
  5 Tran, Vince D             15 ORCA-CA              1:09.48    1:09.42 .RED   
       31.21  1:09.42                                                      
  6 Morris, Jack A            13 GSC-CA               1:09.99    1:09.55 .RED   
       32.25  1:09.55                                                      
  7 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    1:08.08    1:10.94 .RED   
       32.41  1:10.94                                                      
  8 Weitzer, R J J            14 ORCA-CA              1:12.60    1:11.05 .RED   
       32.72  1:11.05                                                      
  9 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    1:10.36    1:13.25 .RED   
       33.84  1:13.25                                                      
 10 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA              1:13.49    1:14.37 .WHT   
       33.50  1:14.37                                                      
.WHT - Division  
  1 Palmer, Abraham M         16 GSC-CA                    NT      59.01 .BLU   
       27.52    59.01                                                      
  2 Yates, Charles W          13 JCCW-CA              1:17.33    1:10.80 .RED   
       32.49  1:10.80                                                      
  3 Ponce, Louis M            17 SEAL-CA                   NT    1:13.94 .WHT   
       31.82  1:13.94                                                      
  4 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               1:14.71    1:14.41 .WHT   
       33.91  1:14.41                                                      
  5 Abshier, Mikey R          13 SCAL-CA              1:18.01    1:14.50 .WHT   
       33.61  1:14.50                                                      
  6 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA    1:15.64    1:17.36 .WHT   
       34.87  1:17.36                                                      
  7 Garcia, Gabriel E         13 SCAL-CA              1:25.49    1:20.28 .WHT   
       36.98  1:20.28                                                      
  8 Jones, Justin A           13 CASS-CA              1:18.17    1:21.71 .WHT   
       38.97  1:21.71                                                      
  9 Lee, Jayden               15 Fast Swim Team-CA         NT    1:27.79 .WHT   
       38.32  1:27.79                                                      
 10 Boles, Rober R            13 ORCA-CA                   NT    1:30.46 .WHT   
       37.74  1:30.46                                                      
 11 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:34.23 .WHT   
       41.04  1:34.23                                                      
 12 Desai, Kaneiya N          13 Fast Swim Team-CA         NT    1:37.07 .WHT   
       43.48  1:37.07                                                      
 -- Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       42.54       DQ                                                      
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
        2:33.30  13&O .BLU Blue
        2:47.30  13&O .RED Red
             --  13&O .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Nguyen, Ethan             15 ORCA-CA              2:05.01    2:14.22 .BLU   
       29.40  1:02.98  1:38.06  2:14.22                                    
  2 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA               2:28.43    2:36.20 .RED   
       31.83  1:09.46  1:49.74  2:36.20                                    
.WHT - Division  
  1 Lemoncito, Timothy A      17 ORCA-CA                   NT    2:40.51 .RED   
       33.55  1:13.02  1:56.42  2:40.51                                    
  2 Morris, Jack A            13 GSC-CA                    NT    2:48.40 .WHT   
       35.56  1:18.21  2:05.58  2:48.40                                    
  3 Weitzer, R J J            14 ORCA-CA              2:55.88    2:48.99 .WHT   
       33.93  1:16.29  2:02.72  2:48.99                                    
 
Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:29.00  .BLU Blue
        2:42.60  .RED Red
             --  .WHT White
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Yoshizaki, Kai I          16 JCCW-CA              2:04.52    2:05.59 .BLU   
       26.54    59.13  1:36.84  2:05.59                                    
  2 Briggs, Makar V           14 JCCW-CA              2:07.24    2:06.61 .BLU   
       27.62    59.05  1:36.75  2:06.61                                    
  3 Yang, Brandon M           13 SCAL-CA              2:20.95    2:20.03 .BLU   
       30.70  1:09.45  1:48.25  2:20.03                                    
  4 Moon, Matthew H           13 SCAL-CA              2:28.82    2:25.51 .BLU   
       31.83  1:09.41  1:53.28  2:25.51                                    
  5 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA               2:21.76    2:25.53 .BLU   
       29.58  1:04.63  1:52.48  2:25.53                                    
  6 Meris, Shawn N            15 SET-CA               2:23.99    2:25.77 .BLU   
       31.41  1:07.33  1:52.67  2:25.77                                    
  7 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    2:28.78    2:31.18 .RED   
       33.79  1:10.83  1:56.75  2:31.18                                    
  8 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    2:27.49    2:31.53 .RED   
       32.82  1:12.66  1:58.77  2:31.53                                    
  9 Ly, Kenneth K             13 Fast Swim Team-CA    2:27.53    2:32.32 .RED   
       32.51  1:12.02  1:56.84  2:32.32                                    
.RED - Division  
  1 Bernard, Trey B           14 GSC-CA               2:29.14    2:30.28 .RED   
       32.33  1:11.24  1:54.70  2:30.28                                    
  2 Sorenson, Michael R       13 GWSC-CA              2:35.48    2:32.04 .RED   
       33.73  1:15.18  1:59.69  2:32.04                                    
  3 Lemoncito, Timothy A      17 ORCA-CA              2:36.69    2:32.49 .RED   
       31.13  1:11.37  1:58.90  2:32.49                                    
  4 Mayhew, Seth              13 SET-CA               2:40.25    2:36.18 .RED   
       33.85  1:14.04  2:00.75  2:36.18                                    
  5 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA              2:36.02    2:38.73 .RED   
       33.49  1:13.67  2:02.57  2:38.73                                    
  6 Morris, Jack A            13 GSC-CA               2:39.22    2:42.18 .RED   
       33.09  1:15.13  2:06.07  2:42.18                                    
 -- Davis, Ethan J            14 SET-CA               2:34.12         DQ        
       32.46  1:12.62  1:55.45       DQ                                    
 -- Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA    2:32.91         DQ        
       31.93  1:09.73  1:57.24       DQ                                    
.WHT - Division  
  1 Yates, Charles W          13 JCCW-CA                   NT    2:30.00 .RED   
       32.24  1:09.50  1:56.01  2:30.00                                    
  2 Abshier, Mikey R          13 SCAL-CA              2:53.37    2:34.65 .RED   
       33.08  1:14.60  2:01.12  2:34.65                                    
  3 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               2:42.99    2:35.34 .RED   
       32.30  1:13.46  2:00.64  2:35.34                                    
  4 Sarrafi, Arman A          13 GSC-CA               2:43.98    2:36.85 .RED   
       34.35  1:16.03  2:01.74  2:36.85                                    
  5 Weitzer, R J J            14 ORCA-CA              2:45.52    2:36.95 .RED   
       33.68  1:14.07  2:03.09  2:36.95                                    
  6 Huelskamp, Bobby R        13 ORCA-CA              2:46.04    2:41.99 .RED   
       35.20  1:18.64  2:06.97  2:41.99                                    
  7 Chau, Paul C              15 ORCA-CA              3:10.00    2:46.98 .WHT   
       35.44  1:16.40  2:08.70  2:46.98                                    
  8 Lawson, Nate R            13 GSC-CA               2:45.42    2:50.33 .WHT   
       39.57  1:24.59  2:12.91  2:50.33                                    
  9 Hoang, Vincent V          13 ORCA-CA              2:59.33    2:53.33 .WHT   
       38.75  1:24.82  2:13.99  2:53.33                                    
 10 Carr, Taylin D            13 SCAL-CA                   NT    2:59.11 .WHT   
       44.05  1:30.19  2:21.45  2:59.11                                    
 11 Hardcastle, Evan C        13 ORCA-CA                   NT    2:59.97 .WHT   
       42.42  1:27.20  2:19.54  2:59.97                                    
 12 Desai, Kaneiya N          13 Fast Swim Team-CA    3:32.63    3:16.31 .WHT   
       40.31  1:28.99  2:32.99  3:16.31                                    
 -- Lively, Brenton C         13 ORCA-CA                   NT         DQ        
       54.02  1:47.23  2:45.52       DQ                                    
 -- Harper, Mark B            13 GSC-CA                    NT         DQ        
       34.86  1:21.42  2:12.49       DQ                                    
 -- Furr, Brady B             13 SEAL-CA                   NT         DQ        
       39.42  1:27.64  2:21.75       DQ                                    
 -- Nguyen, Ashton            16 ORCA-CA              3:13.92         DQ        
       44.40  1:30.00  2:33.39       DQ                                    
 -- Lee, Jayden               15 Fast Swim Team-CA         NT         DQ        
       37.98  1:22.11  2:17.74       DQ                                    
 
Mixed 5 & Over 100 Yard Freestyle Requested Split Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Mayhew, Seth              13 SET-CA                    NT    1:03.17        
 
Mixed 5 & Over 200 Yard Freestyle Requested Split Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Osborne, Emma K           11 GWSC-CA                   NT    2:23.15        
 
Mixed 5 & Over 1000 Yard Freestyle Requested Split Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jardim, Caden C           14 GWSC-CA                   NT   11:00.33        
 
Mixed 5 & Over 50 Yard Backstroke Requested Split Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parkan, Chase W           10 SET-CA                    NT      42.35