AAA "RW" SC Meet - Meet Results

AAA "RW" SC Meet
2/24/2018 - 2/25/2018
Anaheim, Ca USA
Updated: 2/25/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Anaheim Aquatics Association              HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
                 AAA Spring "RW" SC Meet, Sanction #: S18-050                  
                      Canyon  High School    2/25-16/2017                      
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hattar, Sophia R           6 UN-01-CA                         21.11  
WHT - Division  
  1 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                           24.35  
  2 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                          24.38  
  3 Hoover, Sloane M           6 GWSC-CA                          25.57  
  4 Wright, Kyla L             6 GWSC-CA                          29.63  
  5 Fan, Claire B              6 SACA-CA                          30.47  
  6 Landy, Maria J             5 BACK-CA                          38.13  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hattar, Sophia R           6 UN-01-CA                         46.50  
  2 Sharma, Anoushka R         6 GSC-CA                           49.00  
  3 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                           59.61  
  4 Rosales, Amelie p          6 Splash-CA                      1:07.26  
 -- Tokuoka, Olivia            6 GSC-CA                              NS  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                         1:59.25  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hoover, Sloane M           6 GWSC-CA                          25.07  
  2 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                           28.65  
  3 Fan, Claire B              6 SACA-CA                          30.25  
  4 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                          30.84  
  5 Wright, Kyla L             6 GWSC-CA                          30.86  
  6 Landy, Maria J             5 BACK-CA                          44.77  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sharma, Anoushka R         6 GSC-CA                           55.48  
 -- Tokuoka, Olivia            6 GSC-CA                              NS  
WHT - Division  
  1 Hattar, Sophia R           6 UN-01-CA                         54.69  
  2 Rosales, Amelie p          6 Splash-CA                      1:09.55  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Sharma, Anoushka R         6 GSC-CA                           31.74  
  2 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                           36.41  
  3 Rosales, Amelie p          6 Splash-CA                        41.96  
 -- Tokuoka, Olivia            6 GSC-CA                              DQ  
 -- Shull, Presley K           5 GWSC-CA                             DQ  
 -- Fan, Claire B              6 SACA-CA                             DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Simampo, Hana T            6 SACA-CA                        1:02.52  
WHT - Division  
  1 Hattar, Sophia R           6 UN-01-CA                       1:06.92  
  2 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                         1:15.28  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hattar, Sophia R           6 UN-01-CA                         23.19  
  2 Sharma, Anoushka R         6 GSC-CA                           25.47  
  3 Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                           33.38  
  4 Rosales, Amelie p          6 Splash-CA                        35.60  
 -- Tokuoka, Olivia            6 GSC-CA                              DQ  
 -- Shull, Presley K           5 GWSC-CA                             DQ  
 -- Fan, Claire B              6 SACA-CA                             DQ  
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hattar, Sophia R           6 UN-01-CA                         55.29  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
 -- Schaeffer, Teagan R        6 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                           18.49  
  2 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                           19.13  
  3 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                           21.05  
  4 Roberson, Abbie L          8 SACA-CA                          21.16  
WHT - Division  
  1 Iverson, Finah J           8 NBS-CA                           20.17  
  2 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                           20.38  
  3 Moore, Abby F              8 MVN-CA                           20.57  
  4 Hunter, Aria K             7 GWSC-CA                          21.33  
  5 Melo, Regina               7 SACA-CA                          21.34  
  6 Iverson, Rosemary L        8 NBS-CA                           21.48  
  7 Hoover, Quinlann J         7 GWSC-CA                          21.79  
  8 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                          21.80  
  9 Vishwas, Shriya            8 MVN-CA                           22.16  
 10 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           22.21  
 11 Stine, Caitlyn M           7 MVN-CA                           22.58  
 12 Bachand, Isla C            8 RIPT-CA                          22.62  
 13 McPherson, Rose R          8 MVN-CA                           23.15  
 14 Kershaw, Sidney H          7 CMAC-CA                          23.28  
 15 Havens, Katherine N        7 MVN-CA                           23.91  
 16 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                           24.41  
 17 Bish, Kaylee S             8 AAA-CA                           25.28  
 18 Harris, Taylor L           8 MVN-CA                           26.26  
 19 Hsu, Elaine A              8 SACA-CA                          26.51  
 20 Ochoa, Lily B              7 UN-04-CA/MVN                     26.89  
 21 Gartland, Riley H          7 GSC-CA                           27.07  
 22 Mueller, Keira D           7 MVN-CA                           28.02  
 23 Weaver, Frankie a          7 Splash-CA                        29.06  
 24 Gonzales, Ellie G          7 MVN-CA                           29.97  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                           42.55  
  2 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                           42.96  
  3 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                          43.45  
  4 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                          43.99  
  5 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                           46.10  
  6 Garcia, Analy              7 CMAC-CA                          46.40  
  7 Kitcher, Lily A            7 GSC-CA                           46.84  
  8 McCollum, Hailey K         8 NBS-CA                           47.38  
WHT - Division  
  1 Edwards, Kendall R         8 SACA-CA                          43.41  
  2 Roberson, Abbie L          8 SACA-CA                          47.80  
  3 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           48.47  
  4 Melo, Regina               7 SACA-CA                          49.02  
  5 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                          50.07  
  6 Kershaw, Sidney H          7 CMAC-CA                          51.85  
  7 Davidson, Sydney C         7 GSC-CA                           52.60  
  8 Freeland, Emma L           7 CMAC-CA                          53.84  
  8 Walker, Mia N              7 CMAC-CA                          53.84  
 10 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                           56.92  
 11 Mulder, Heidi A            8 GSC-CA                           56.93  
 12 Olson, Naomi J             7 AAA-CA                         1:02.09  
 13 Cardenas, Sophia           7 CMAC-CA                        1:18.09  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                         1:28.26  
  2 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                        1:31.43  
  3 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                        1:37.14  
  4 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                         1:38.78  
WHT - Division  
  1 Iverson, Finah J           8 NBS-CA                         1:27.90  
  2 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                         1:38.60  
  3 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                         1:41.30  
  4 Nguyen, Maddy N            8 RIPT-CA                        1:43.60  
  5 Hunter, Aria K             7 GWSC-CA                        1:44.77  
  6 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                         1:50.33  
  7 Bachand, Isla C            8 RIPT-CA                        1:55.03  
  8 Stine, Caitlyn M           7 MVN-CA                         1:55.68  
  9 Kershaw, Sidney H          7 CMAC-CA                        2:01.26  
 10 McPherson, Rose R          8 MVN-CA                         2:05.46  
 11 Bish, Kaylee S             8 AAA-CA                         2:08.48  
 12 Mueller, Keira D           7 MVN-CA                         2:10.88  
 13 Weaver, Frankie a          7 Splash-CA                      2:13.51  
 14 Gonzales, Ellie G          7 MVN-CA                         2:29.58  
 15 Havens, Katherine N        7 MVN-CA                         2:35.40  
 -- Iverson, Rosemary L        8 NBS-CA                              DQ  
 -- Ochoa, Lily B              7 UN-04-CA/MVN                        DQ  
 -- Moore, Abby F              8 MVN-CA                              DQ  
 -- Harris, Taylor L           8 MVN-CA                              NS  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           22.92  
  2 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                           22.94  
  3 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                          24.31  
  4 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                           26.22  
  5 Roberson, Abbie L          8 SACA-CA                          28.11  
WHT - Division  
  1 Iverson, Rosemary L        8 NBS-CA                           23.83  
  2 Iverson, Finah J           8 NBS-CA                           24.02  
  3 McPherson, Rose R          8 MVN-CA                           24.29  
  4 Moore, Abby F              8 MVN-CA                           24.35  
  5 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                          25.12  
  6 Hoover, Quinlann J         7 GWSC-CA                          25.68  
  7 Hunter, Aria K             7 GWSC-CA                          25.76  
  8 Gartland, Riley H          7 GSC-CA                           26.73  
  9 Melo, Regina               7 SACA-CA                          27.42  
 10 Harris, Taylor L           8 MVN-CA                           27.55  
 11 Havens, Katherine N        7 MVN-CA                           27.98  
 12 Bish, Kaylee S             8 AAA-CA                           28.05  
 13 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                           28.27  
 14 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                           28.30  
 15 Ochoa, Lily B              7 UN-04-CA/MVN                     28.81  
 16 Stine, Caitlyn M           7 MVN-CA                           30.03  
 17 Bachand, Isla C            8 RIPT-CA                          30.12  
 18 Weaver, Frankie a          7 Splash-CA                        30.14  
 19 Vishwas, Shriya            8 MVN-CA                           31.33  
 20 Hsu, Elaine A              8 SACA-CA                          32.99  
 21 Mueller, Keira D           7 MVN-CA                           33.04  
 22 Gonzales, Ellie G          7 MVN-CA                           33.69  
 23 Kershaw, Sidney H          7 CMAC-CA                          33.87  
 -- Nguyen, Maddy N            8 RIPT-CA                             NS  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                           51.06  
  2 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                          54.10  
  3 Mulder, Heidi A            8 GSC-CA                         1:02.28  
WHT - Division  
  1 Edwards, Kendall R         8 SACA-CA                          49.03  
  2 Davidson, Sydney C         7 GSC-CA                           53.43  
  3 McCollum, Hailey K         8 NBS-CA                           53.71  
  4 Entwistle, Courtney D      7 MVN-CA                           56.41  
  5 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                          57.42  
  6 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                           57.91  
  7 Walker, Mia N              7 CMAC-CA                          59.39  
  8 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                         1:03.39  
  9 Melo, Regina               7 SACA-CA                        1:04.15  
 10 Truong, Serafina J         7 ORCA-CA                        1:05.26  
 11 Olson, Naomi J             7 AAA-CA                         1:12.24  
 12 Kershaw, Sidney H          7 CMAC-CA                        1:15.63  
 13 Cardenas, Sophia           7 CMAC-CA                        1:18.85  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                          25.52  
  2 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                           26.23  
  3 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                          26.79  
  4 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                           27.33  
WHT - Division  
  1 Entwistle, Courtney D      7 MVN-CA                           30.36  
  2 Roberson, Abbie L          8 SACA-CA                          30.68  
  3 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                           31.41  
  4 Walker, Mia N              7 CMAC-CA                          31.91  
  5 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           33.40  
  6 Melo, Regina               7 SACA-CA                          34.44  
  7 Kitcher, Lily A            7 GSC-CA                           35.54  
  8 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                          35.60  
  9 Davidson, Sydney C         7 GSC-CA                           37.97  
 10 Olson, Naomi J             7 AAA-CA                           40.19  
 -- Mulder, Heidi A            8 GSC-CA                              DQ  
 -- Truong, Serafina J         7 ORCA-CA                             DQ  
 -- Freeland, Emma L           7 CMAC-CA                             DQ  
 -- Garcia, Analy              7 CMAC-CA                             DQ  
 -- Kershaw, Sidney H          7 CMAC-CA                             DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                          54.23  
  2 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                          54.24  
  3 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                           54.43  
WHT - Division  
  1 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                           58.26  
  2 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                         1:01.16  
  3 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                         1:03.77  
  4 Hunter, Aria K             7 GWSC-CA                        1:05.11  
  5 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                        1:06.80  
  6 Ochoa, Lily B              7 UN-04-CA/MVN                   1:09.67  
  7 Vishwas, Shriya            8 MVN-CA                         1:21.39  
  8 Gonzales, Ellie G          7 MVN-CA                         1:25.46  
 -- Hsu, Elaine A              8 SACA-CA                             DQ  
 -- Nguyen, Maddy N            8 RIPT-CA                             DQ  
 -- Harris, Taylor L           8 MVN-CA                              DQ  
 -- Melo, Regina               7 SACA-CA                             DQ  
 -- Bachand, Isla C            8 RIPT-CA                             DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Piscopo, Reagan G          8 GSC-CA                           23.29  
  2 Kitcher, Lily A            7 GSC-CA                           25.93  
WHT - Division  
  1 Melo, Regina               7 SACA-CA                          24.63  
  2 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                          25.60  
  3 Bohle, Stella L            8 GSC-CA                           25.85  
  4 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                           26.12  
  5 Truong, Serafina J         7 ORCA-CA                          27.73  
  6 Garcia, Analy              7 CMAC-CA                          27.85  
  7 Roberson, Abbie L          8 SACA-CA                          28.25  
  8 Mulder, Heidi A            8 GSC-CA                           28.79  
  9 Entwistle, Courtney D      7 MVN-CA                           28.92  
 10 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                           31.80  
 11 Freeland, Emma L           7 CMAC-CA                          32.01  
 12 Davidson, Sydney C         7 GSC-CA                           32.52  
 -- Olson, Naomi J             7 AAA-CA                              DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                           47.27  
  2 Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                          48.80  
  3 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                          53.77  
WHT - Division  
  1 Oppenheim, Alessandra C    7 GSC-CA                           56.68  
  2 Roberson, Abbie L          8 SACA-CA                        1:01.77  
  3 Rooke, Talula L            7 SACA-CA                        1:04.79  
  4 Fischer, Linda A           7 GSC-CA                         1:19.29  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Ren S           8 MVN-CA                         1:36.44  
  2 Nguyen, Taryn A            7 SACA-CA                        1:49.04  
  3 McCleave, Kamryn P         8 MVN-CA                         1:54.09  
  4 McCollum, Hailey K         8 NBS-CA                         1:57.22  
 -- Kambal, Sanvi G            8 SACA-CA                             DQ  
WHT - Division  
 -- Entwistle, Courtney D      7 MVN-CA                              DQ  
 -- Walker, Mia N              7 CMAC-CA                             DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
 -- Golden West Swim Club-CA  'A'                                    DQ  
     1) Hoover, Sloane M 6              2) Hunter, Aria K 7               
     3) Wright, Kyla L 6                4) Hoover, Quinlann J 7           
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Thel, Ava N               10 GSC-CA                           33.04  
  2 Finnerty, Jayme L         10 RIPT-CA                          33.43  
  2 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                           33.43  
  4 Arow, Dolma D             10 UN-CA                            33.74  
  5 Dinh, Keira N              9 SACA-CA                          34.22  
  6 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                           34.65  
  7 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                          34.67  
  8 Schumacher, Addie E       10 GWSC-CA                          34.73  
  9 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                          35.00  
 10 Sangasy, Karolina E        9 CMAC-CA                          35.58  
 11 Hoover, Hayden T          10 GWSC-CA                          35.62  
 12 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           36.19  
 13 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                          36.53  
 14 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                           36.78  
 15 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                           37.54  
 16 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                           38.08  
WHT - Division  
  1 Vique, Emily J            10 MVN-CA                           35.36  
  2 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                          35.91  
  3 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                          36.79  
  4 Kuo, Phoebe C              8 GWSC-CA                          36.95  
  5 Teger, Chloe H             8 ORCA-CA                          37.86  
  6 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                           37.87  
  7 Garcia, Julia N           10 ORCA-CA                          37.98  
  8 Coulston, Taryn N          9 MVN-CA                           38.97  
  9 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                           39.15  
 10 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA                           39.33  
 11 Nelson, Addie M            9 SET-CA                           39.48  
 11 Horton, Noelle C          10 ORCA-CA                          39.48  
 13 Erkman, Ting Ting F        9 GWSC-CA                          39.74  
 14 Equitz, Peyton C          10 AAA-CA                           40.47  
 15 Tran, Kim N               10 AAA-CA                           40.70  
 16 Vivar, Leilani J           9 ORCA-CA                          41.18  
 17 Taheri, Tisa              10 GSC-CA                           41.20  
 18 Yardumian, Tessa M        10 AAA-CA                           41.68  
 19 Shaffer, Sydney A          7 UN-03-CA/GWSC                    42.45  
 20 Fan, Katie B               9 SACA-CA                          43.89  
 21 Nguyen, Michelle M        10 GWSC-CA                          45.64  
 22 Denton, Riley S            9 ORCA-CA                          45.84  
 23 Jaronczyk, Audrey E       10 GSC-CA                           46.77  
 24 Ramirez, Lucy L            9 GSC-CA                           47.49  
 25 Wang, Iris I              10 AAA-CA                           48.41  
 26 Vo, Gia Han D              9 ORCA-CA                          52.61  
 27 Lackna, Genevieve A        9 SACA-CA                          54.51  
 28 Goldman, Mia N             9 SET-CA                           54.82  
 29 Alpert, Olivia J          10 GSC-CA                           54.93  
 30 Parsons, Sadie E           9 GSC-CA                           55.29  
 31 Weber, Sabrina H           9 CMAC-CA                          59.58  
 -- Ko, Audrey S               9 SACA-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Finnerty, Jayme L         10 RIPT-CA                        1:13.68  
  2 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                         1:16.20  
  3 Pham, Linh H              10 RIPT-CA                        1:17.45  
  4 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                         1:17.52  
  5 Wong, Amy E                9 SACA-CA                        1:18.14  
  6 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                        1:19.46  
  7 Boado, Felisa E            9 SET-CA                         1:20.27  
  8 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                         1:20.92  
  9 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         1:22.62  
WHT - Division  
  1 Schechinger, Tiara L      10 SACA-CA                        1:11.27  
  2 Vique, Emily J            10 MVN-CA                         1:19.77  
  3 Hoover, Hayden T          10 GWSC-CA                        1:20.66  
  4 Munholland, Lyla J         9 GWSC-CA                        1:20.74  
  5 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                         1:20.76  
  6 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                         1:21.40  
  7 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                         1:23.18  
  8 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                         1:23.21  
  9 Williams, Avery N          8 RIPT-CA                        1:24.93  
 10 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                        1:25.50  
 11 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                        1:26.48  
 12 Pangelinan, Aubree N      10 MVN-CA                         1:30.08  
 13 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                        1:31.69  
 14 Landy, Gabrielle M         7 BACK-CA                        1:31.93  
 15 Mandel, Lexi J             9 NBS-CA                         1:31.98  
 16 Charles, Aleena Y          9 MVN-CA                         1:34.03  
 17 You, Katelynn              9 AAA-CA                         1:34.11  
 18 Petrosian, Paisley H       9 UN-02-CA/GSC                   1:34.44  
 19 Shaffer, Sydney A          7 UN-03-CA/GWSC                  1:35.12  
 20 Simampo, Emma H            9 SACA-CA                        1:35.18  
 21 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA                         1:35.91  
 22 Huberman, Brooke L         9 GWSC-CA                        1:36.51  
 23 Clousing, Kayden L         9 CMAC-CA                        1:40.94  
 24 Bachand, G or Genevieve   10 RIPT-CA                        1:42.47  
 25 Blau, Greta L             10 GSC-CA                         1:43.25  
 26 Contreras, Ava O           9 MVN-CA                         1:47.03  
 27 Denton, Riley S            9 ORCA-CA                        1:52.69  
 28 Kramer, Sydney R           9 AAA-CA                         1:56.01  
 29 Alpert, Olivia J          10 GSC-CA                         1:57.39  
 30 Song, Gia                  9 GSC-CA                         2:12.73  
 -- Khattat, Hannah            9 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Finnerty, Jayme L         10 RIPT-CA                        2:39.48  
  2 Swails, Madeline I         9 GWSC-CA                        2:39.83  
  3 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                         2:47.67  
  4 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                        2:50.31  
  5 Teger, Chloe H             8 ORCA-CA                        2:50.51  
  6 Cooper, Elin J             9 CMAC-CA                        2:57.82  
WHT - Division  
  1 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                        2:53.32  
  2 Boado, Felisa E            9 SET-CA                         2:54.36  
  3 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         2:54.66  
  4 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                         3:06.23  
  5 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                         3:06.92  
  6 Landy, Gabrielle M         7 BACK-CA                        3:10.66  
  7 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                        3:17.13  
  8 Horton, Noelle C          10 ORCA-CA                        3:20.72  
 
Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Adams, Peyton J           10 GWSC-CA                        6:21.83  
  2 Shull, Brooklyn S          9 GWSC-CA                        6:23.17  
  3 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                        6:50.25  
  4 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                        7:13.20  
WHT - Division  
  1 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                         7:24.05  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Finnerty, Jayme L         10 RIPT-CA                          39.46  
  2 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                           41.64  
  3 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                          42.05  
  4 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                          42.62  
  5 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                        42.67  
  6 Teger, Chloe H             8 ORCA-CA                          44.78  
  7 Hoover, Hayden T          10 GWSC-CA                          44.92  
  8 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                          45.17  
 -- Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                             DQ  
WHT - Division  
  1 Wong, Amy E                9 SACA-CA                          40.57  
  2 Munholland, Lyla J         9 GWSC-CA                          41.89  
  3 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           42.71  
  4 Vique, Emily J            10 MVN-CA                           43.56  
  5 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA                           44.26  
  6 DeSimone, Grace E          9 MVN-CA                           45.00  
  7 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                           45.71  
  8 Xiao Fang, Elisha N       10 MVN-CA                           46.39  
  9 Erkman, Ting Ting F        9 GWSC-CA                          46.50  
 10 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                          46.73  
 11 Blau, Greta L             10 GSC-CA                           47.63  
 12 Petrosian, Paisley H       9 UN-02-CA/GSC                     47.75  
 13 Mandel, Lexi J             9 NBS-CA                           48.12  
 14 Charles, Aleena Y          9 MVN-CA                           48.62  
 15 Fan, Katie B               9 SACA-CA                          51.29  
 16 Clousing, Kayden L         9 CMAC-CA                          51.31  
 17 Denton, Riley S            9 ORCA-CA                          53.52  
 18 Kramer, Sydney R           9 AAA-CA                           58.14  
 19 Bachand, G or Genevieve   10 RIPT-CA                          58.60  
 20 Contreras, Ava O           9 MVN-CA                         1:00.04  
 21 Vo, Gia Han D              9 ORCA-CA                        1:01.51  
 22 Aminloo, Kiana             9 SACA-CA                        1:06.26  
 23 Song, Gia                  9 GSC-CA                         1:07.47  
 -- Pangelinan, Aubree N      10 MVN-CA                              DQ  
 -- Urbano, Marcela A          9 CMAC-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                        1:21.84  
  2 Teger, Chloe H             8 ORCA-CA                        1:29.79  
  3 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                        1:30.13  
  4 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                         1:32.75  
  5 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:39.10  
  6 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                        1:39.42  
 -- De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                              DQ  
WHT - Division  
  1 Finnerty, Jayme L         10 RIPT-CA                        1:28.42  
  2 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                         1:32.14  
  3 Schumacher, Addie E       10 GWSC-CA                        1:32.47  
  4 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                        1:33.38  
  5 Thel, Ava N               10 GSC-CA                         1:33.71  
  6 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                        1:34.13  
  7 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                         1:35.95  
  8 Coulston, Taryn N          9 MVN-CA                         1:36.04  
  9 Vivar, Evelyn R            9 ORCA-CA                        1:42.41  
 10 Wang, Iris I              10 AAA-CA                         1:45.78  
 11 Yardumian, Tessa M        10 AAA-CA                         1:47.98  
 12 Vivar, Leilani J           9 ORCA-CA                        1:51.53  
 13 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                        1:53.80  
 14 Vo, Gia Han D              9 ORCA-CA                        2:01.68  
 15 Alpert, Olivia J          10 GSC-CA                         2:05.57  
 16 Ramirez, Lucy L            9 GSC-CA                         2:09.87  
 -- Horton, Noelle C          10 ORCA-CA                             DQ  
 -- Equitz, Peyton C          10 AAA-CA                              DQ  
 -- Garcia, Julia N           10 ORCA-CA                             DQ  
 -- Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                              DQ  
 -- Taheri, Tisa              10 GSC-CA                              DQ  
 -- Ko, Audrey S               9 SACA-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                           46.10  
  2 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                           46.51  
  3 Pham, Linh H              10 RIPT-CA                          46.98  
  4 Kuo, Phoebe C              8 GWSC-CA                          47.46  
  5 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                           48.24  
  6 Gray, Sophia I             9 GSC-CA                           49.26  
  7 Teger, Chloe H             8 ORCA-CA                          49.35  
  7 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                           49.35  
  9 Hoover, Hayden T          10 GWSC-CA                          49.43  
WHT - Division  
  1 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                          46.65  
  2 Arow, Dolma D             10 UN-CA                            46.82  
  3 Adams, Peyton J           10 GWSC-CA                          46.96  
  4 Thel, Ava N               10 GSC-CA                           47.62  
  5 Sangasy, Karolina E        9 CMAC-CA                          47.98  
  6 Erkman, Ting Ting F        9 GWSC-CA                          48.71  
  7 Lackna, Genevieve A        9 SACA-CA                          48.82  
  8 Schumacher, Addie E       10 GWSC-CA                          49.30  
  9 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                           51.12  
 10 Vivar, Evelyn R            9 ORCA-CA                          51.21  
 11 Tran, Kim N               10 AAA-CA                           51.33  
 12 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                          51.34  
 13 Coulston, Taryn N          9 MVN-CA                           51.69  
 14 Gonzales, Ciana S         10 AAA-CA                           52.36  
 15 Denton, Riley S            9 ORCA-CA                          52.49  
 16 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                          52.96  
 17 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                          53.32  
 18 Nelson, Addie M            9 SET-CA                           53.38  
 19 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                          54.00  
 20 Vique, Emily J            10 MVN-CA                           54.27  
 21 Wang, Iris I              10 AAA-CA                           55.55  
 22 Equitz, Peyton C          10 AAA-CA                           56.23  
 23 Ramirez, Lucy L            9 GSC-CA                           56.40  
 24 Taheri, Tisa              10 GSC-CA                           56.50  
 25 Shaffer, Sydney A          7 UN-03-CA/GWSC                    56.64  
 26 Ko, Audrey S               9 SACA-CA                        1:07.36  
 27 Vo, Gia Han D              9 ORCA-CA                        1:07.85  
 -- Goldman, Mia N             9 SET-CA                              DQ  
 -- Nguyen, Michelle M        10 GWSC-CA                             DQ  
 -- Weber, Sabrina H           9 CMAC-CA                             DQ  
 -- Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                              DQ  
 -- Fan, Katie B               9 SACA-CA                             DQ  
 -- McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                              DQ  
 -- Jaronczyk, Audrey E       10 GSC-CA                              DQ  
 -- Alpert, Olivia J          10 GSC-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Adams, Peyton J           10 GWSC-CA                        1:36.39  
  2 Xiao Fang, Elisha N       10 MVN-CA                         1:39.70  
  3 Boice, Nicole P            9 AAA-CA                         1:41.02  
  4 Williams, Avery N          8 RIPT-CA                        1:41.93  
  5 Cooper, Elin J             9 CMAC-CA                        1:42.16  
  6 Gray, Sophia I             9 GSC-CA                         1:42.72  
  7 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                         1:43.13  
  8 Chun, Logan S              8 GSC-CA                         1:43.34  
  9 Swails, Madeline I         9 GWSC-CA                        1:44.36  
 10 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                         1:47.73  
 11 Mandel, Lexi J             9 NBS-CA                         1:47.92  
WHT - Division  
  1 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                        1:38.01  
  2 Wong, Leah E               9 SACA-CA                        1:38.38  
  3 Pham, Linh H              10 RIPT-CA                        1:40.67  
  4 Hoover, Hayden T          10 GWSC-CA                        1:41.15  
  5 DeSimone, Grace E          9 MVN-CA                         1:44.44  
  6 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                         1:45.50  
  7 Khattat, Hannah            9 MVN-CA                         1:49.19  
  8 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                        1:50.60  
  9 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                        1:50.87  
 10 Simampo, Emma H            9 SACA-CA                        1:51.08  
 11 Denton, Riley S            9 ORCA-CA                        1:53.67  
 12 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                         1:53.70  
 13 You, Katelynn              9 AAA-CA                         1:53.79  
 14 Landy, Gabrielle M         7 BACK-CA                        2:06.79  
 15 Contreras, Ava O           9 MVN-CA                         2:12.63  
 16 Sinha, Esha L              7 SACA-CA                        2:13.97  
 17 Alpert, Olivia J          10 GSC-CA                         2:14.20  
 18 Vo, Gia Han D              9 ORCA-CA                        2:34.75  
 -- Horton, Noelle C          10 ORCA-CA                             DQ  
 -- Charles, Aleena Y          9 MVN-CA                              DQ  
 -- Huberman, Brooke L         9 GWSC-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wong, Amy E                9 SACA-CA                          37.92  
  2 Schechinger, Tiara L      10 SACA-CA                          38.05  
  3 Boonruang, Panus          10 AAA-CA                           40.51  
  4 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                           41.43  
  5 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                          43.32  
WHT - Division  
  1 Herras, Sophia Renee H     9 GWSC-CA                          40.34  
  2 Kuo, Phoebe C              8 GWSC-CA                          40.98  
  3 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                           41.02  
  4 Adams, Peyton J           10 GWSC-CA                          41.75  
  5 Lazarit, Zeliyah H         9 AAA-CA                           42.80  
  6 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                           43.44  
  7 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                           43.51  
  8 Wong, Leah E               9 SACA-CA                          44.32  
  9 Vique, Emily J            10 MVN-CA                           44.58  
  9 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                           44.58  
 11 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                           44.59  
 12 Chun, Logan S              8 GSC-CA                           44.63  
 13 Xiao Fang, Elisha N       10 MVN-CA                           44.97  
 14 DeSimone, Grace E          9 MVN-CA                           46.24  
 15 Pangelinan, Aubree N      10 MVN-CA                           46.64  
 16 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                        47.11  
 17 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                          47.34  
 18 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                          48.02  
 18 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                          48.02  
 20 Boado, Felisa E            9 SET-CA                           49.50  
 21 Shaffer, Sydney A          7 UN-03-CA/GWSC                    49.55  
 22 Horton, Noelle C          10 ORCA-CA                          50.14  
 23 Charles, Aleena Y          9 MVN-CA                           51.05  
 24 Erkman, Ting Ting F        9 GWSC-CA                          51.46  
 25 Fan, Katie B               9 SACA-CA                          53.43  
 26 Clousing, Kayden L         9 CMAC-CA                          53.65  
 27 Petrosian, Paisley H       9 UN-02-CA/GSC                     53.99  
 28 Contreras, Ava O           9 MVN-CA                           54.71  
 29 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                          55.78  
 -- Bachand, G or Genevieve   10 RIPT-CA                             DQ  
 -- Aminloo, Kiana             9 SACA-CA                             DQ  
 -- Kramer, Sydney R           9 AAA-CA                              DQ  
 -- Song, Gia                  9 GSC-CA                              DQ  
 -- Vo, Gia Han D              9 ORCA-CA                             DQ  
 -- Khattat, Hannah            9 MVN-CA                              NS  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flynn, Lucy J             10 ORCA-CA                        1:19.97  
  2 Dinh, Keira N              9 SACA-CA                        1:25.66  
  3 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                         1:36.69  
  4 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                        1:42.29  
WHT - Division  
  1 Nguyen, Kaitlyn C         10 RIPT-CA                        1:18.72  
  2 Nguyen, Sophie             9 MVN-CA                         1:37.54  
  3 Adams, Peyton J           10 GWSC-CA                        1:40.13  
  4 Shaffer, Sydney A          7 UN-03-CA/GWSC                  1:47.43  
  5 Garcia, Julia N           10 ORCA-CA                        1:49.19  
  6 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         1:50.90  
  7 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                         1:52.34  
  8 Vivar, Evelyn R            9 ORCA-CA                        1:57.75  
  9 Horton, Noelle C          10 ORCA-CA                        2:01.30  
 10 Lackna, Genevieve A        9 SACA-CA                        2:05.55  
 11 Vivar, Leilani J           9 ORCA-CA                        2:08.72  
 12 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                        2:16.23  
 -- Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                              DQ  
 -- Ko, Audrey S               9 SACA-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lund, Alexandra N          9 MVN-CA                         1:25.91  
  2 Wong, Amy E                9 SACA-CA                        1:27.28  
  3 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                         1:28.32  
  4 McCarthy, Andera C         9 NBS-CA                         1:29.11  
  5 Teger, Carley A           10 ORCA-CA                        1:29.20  
  6 Herras, Sophia Renee H     9 GWSC-CA                        1:29.50  
  7 Wong, Leah E               9 SACA-CA                        1:33.24  
  8 Teger, Chloe H             8 ORCA-CA                        1:34.68  
  9 Grinstead, Emily           8 GSC-CA                         1:36.07  
 10 Cooper, Elin J             9 CMAC-CA                        1:36.20  
 11 Taite, Sarah c             9 Splash-CA                      1:36.30  
WHT - Division  
  1 Pham, Linh H              10 RIPT-CA                        1:28.32  
  2 Kuo, Phoebe C              8 GWSC-CA                        1:29.98  
  3 Chun, Logan S              8 GSC-CA                         1:30.44  
  4 O'Sullivan, Molly          9 MVN-CA                         1:30.63  
  5 De Sena, Sydney E         10 MVN-CA                         1:33.30  
  6 Kuhne, Ainsley W           9 GWSC-CA                        1:33.38  
  7 Vique, Emily J            10 MVN-CA                         1:33.99  
  8 Xiao Fang, Elisha N       10 MVN-CA                         1:35.12  
  9 Williams, Avery N          8 RIPT-CA                        1:36.94  
 10 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                         1:37.24  
 11 Boado, Felisa E            9 SET-CA                         1:37.54  
 12 Pangelinan, Aubree N      10 MVN-CA                         1:39.31  
 13 Magaro, Kat E             10 GWSC-CA                        1:40.44  
 14 Ibarra, Isabella S         9 CMAC-CA                        1:40.47  
 15 Khattat, Hannah            9 MVN-CA                         1:42.34  
 16 Shaffer, Sydney A          7 UN-03-CA/GWSC                  1:43.60  
 17 Erkman, Ting Ting F        9 GWSC-CA                        1:43.99  
 18 You, Katelynn              9 AAA-CA                         1:45.20  
 19 Simampo, Emma H            9 SACA-CA                        1:46.60  
 20 Petrosian, Paisley H       9 UN-02-CA/GSC                   1:46.72  
 21 Fong, Kaitlyn A            9 GSC-CA                         1:47.41  
 22 Mott, Milan M             10 CMAC-CA                        1:48.43  
 23 Landy, Gabrielle M         7 BACK-CA                        1:54.50  
 24 Blau, Greta L             10 GSC-CA                         1:55.79  
 25 Sinha, Esha L              7 SACA-CA                        2:09.87  
 26 Alpert, Olivia J          10 GSC-CA                         2:11.25  
 27 Urbano, Marcela A          9 CMAC-CA                        2:16.47  
 28 Aminloo, Kiana             9 SACA-CA                        2:18.50  
 -- DeSimone, Grace E          9 MVN-CA                              DQ  
 -- Mandel, Lexi J             9 NBS-CA                              DQ  
 -- Denton, Riley S            9 ORCA-CA                             DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Choi, Allyson L           10 GSC-CA                         3:07.47  
  2 Hoover, Hayden T          10 GWSC-CA                        3:13.00  
  3 McArthur, Amanda M        10 ORCA-CA                        3:19.18  
  4 Forrest, Mackenzie M       9 GSC-CA                         3:22.42  
  5 Sangasy, Karolina E        9 CMAC-CA                        3:23.11  
  6 Nicolov, Emmi              9 GSC-CA                         3:24.91  
  7 Peregrini, Leah R         10 MVN-CA                         3:29.68  
  8 Coulston, Taryn N          9 MVN-CA                         3:32.77  
  9 Ramirez, Lucy L            9 GSC-CA                         4:01.78  
 -- Boonruang, Panus          10 AAA-CA                              DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:34.61  
     1) Adams, Peyton J 10              2) Kuhne, Ainsley W 9             
     3) Swails, Madeline I 9            4) Kuo, Phoebe C 8                
  2 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                        2:48.33  
     1) Boice, Nicole P 9               2) Boonruang, Panus 10            
     3) Lazarit, Zeliyah H 9            4) You, Katelynn 9                
  3 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:53.81  
     1) Erkman, Ting Ting F 9           2) Hoover, Hayden T 10            
     3) Herras, Sophia Renee H 9        4) Magaro, Kat E 10               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yang, Jessica H           11 AAA-CA                           29.65  
  2 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                           29.98  
  3 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                           30.23  
  4 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                           30.25  
  4 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                          30.25  
  6 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                           30.91  
  7 Bertoia, Gabrielle E      11 BACK-CA                          31.26  
  8 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                           31.37  
  9 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                     31.85  
 10 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                           32.02  
 11 Nguyen, Anh N             11 RIPT-CA                          32.04  
 12 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                           32.06  
 13 Williams, Anne L          11 AAA-CA                           32.11  
 14 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                           32.43  
 15 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                          32.47  
 16 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                           32.96  
 17 Lee, Norah C              11 MVN-CA                           33.12  
 18 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                     35.45  
WHT - Division  
  1 Huynh, Kaylee T           12 ORCA-CA                          31.84  
  2 Baggao, Erianna Lou L     12 MVN-CA                           32.80  
  3 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                           33.09  
  4 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                           33.12  
  5 Foster, Hailey            11 CMAC-CA                          33.30  
  6 Walker, Kennedy L         11 CMAC-CA                          33.35  
  7 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                           33.54  
  8 Woo, Sophie C             12 MVN-CA                           33.91  
  9 Burt, Sam G               11 MVN-CA                           34.00  
 10 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                           34.24  
 10 Comire, Ella R            11 AAA-CA                           34.24  
 12 Nguyen, Charli A          11 GWSC-CA                          34.29  
 13 Ruiz, Gennevie A          12 AAA-CA                           34.56  
 14 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA                           34.68  
 15 Dauncey, Daniella J       12 CMAC-CA                          34.95  
 16 Allen, Brooke J           11 NBS-CA                           35.25  
 17 Bever, Alex M             12 CMAC-CA                          35.27  
 17 Nguyen, Aileen T          11 GWSC-CA                          35.27  
 19 Nelson, Lena-Mae Y        12 ORCA-CA                          35.39  
 20 Kresge, Sophie J          11 GWSC-CA                          35.49  
 21 Greene, Abby T            11 CMAC-CA                          35.55  
 22 Sinacori, Georgia C       12 NBS-CA                           35.77  
 23 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA                           36.32  
 24 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                          36.59  
 25 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           36.86  
 26 Vanasopha, Kaylee T       12 AAA-CA                           37.30  
 27 Nguyen, Katie G           12 GWSC-CA                          39.78  
 28 Roehner, Madelyn E        12 UN-CA                            40.00  
 29 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                           41.45  
 30 Miranda, Sara A           12 GSC-CA                           46.18  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                         1:05.00  
  2 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                        1:05.42  
  3 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:06.00  
  4 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                         1:06.11  
  5 Sotakoun, Ryli M          11 GWSC-CA                        1:06.63  
  6 Hoppe, Morgan K           11 GSC-CA                         1:06.93  
  7 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                         1:07.19  
  8 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         1:07.38  
  9 LeSieur, Emma B           11 NBS-CA                         1:07.74  
 10 Bertoia, Gabrielle E      11 BACK-CA                        1:08.19  
 11 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                   1:09.52  
 12 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                         1:09.74  
 13 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                         1:10.44  
 14 Nguyen, Anh N             11 RIPT-CA                        1:12.11  
 15 Lee, Olivia N             12 RIPT-CA                        1:14.14  
 16 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        1:14.70  
 17 Franco, Hannah A          12 CMAC-CA                        1:14.82  
WHT - Division  
  1 Zanganeh, Ariana L        11 AAA-CA                         1:10.50  
  2 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA                         1:11.60  
  3 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                         1:11.87  
  4 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         1:12.31  
  5 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                         1:12.74  
  6 Mai, Annabelle K          12 RIPT-CA                        1:13.36  
  7 Walker, Kennedy L         11 CMAC-CA                        1:13.88  
  8 O'Connor, Ava D           11 ORCA-CA                        1:13.95  
  9 Patel, Sara M             11 AAA-CA                         1:15.83  
 10 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                         1:16.50  
 11 Foster, Hailey            11 CMAC-CA                        1:16.74  
 12 Kresge, Sophie J          11 GWSC-CA                        1:17.05  
 13 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                   1:17.60  
 14 Gee, Julia Q              11 NBS-CA                         1:17.77  
 15 Sepe, Sophia r            11 Splash-CA                      1:18.08  
 16 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:18.55  
 17 Ruiz, Gennevie A          12 AAA-CA                         1:20.27  
 18 Sauers, Kaelyn A          11 SET-CA                         1:22.38  
 19 Bever, Alex M             12 CMAC-CA                        1:23.04  
 20 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                        1:23.36  
 21 Steinberg, Sofia D        11 GWSC-CA                        1:24.38  
 22 Matthews, Addie M         11 MVN-CA                         1:29.24  
 23 Hsu, Joanne K             12 SACA-CA                        1:30.06  
 24 Larson, Karina M          11 MVN-CA                         1:30.55  
 25 Mai, Katey L              11 MVN-CA                         1:30.88  
 26 Franco, Sofi              11 MVN-CA                         1:32.12  
 27 Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                         1:34.92  
 28 Sack, Katie R             12 GSC-CA                         1:35.57  
 29 Miranda, Sara A           12 GSC-CA                         1:42.80  
 30 Destanovic, Sara          11 MVN-CA                         1:44.63  
 -- Binkowski, Taytum J       12 NBS-CA                              DQ  
 -- Rhodes, Leyla I           11 AAA-CA                              NS  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                         2:21.21  
  2 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                        2:25.86  
  3 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         2:27.73  
  4 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                         2:27.89  
  5 Sotakoun, Ryli M          11 GWSC-CA                        2:27.97  
  6 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                        2:33.65  
  7 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                         2:34.27  
  8 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                         2:34.63  
  9 Lee, Olivia N             12 RIPT-CA                        2:42.05  
 10 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        2:56.99  
WHT - Division  
  1 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                         2:23.38  
  2 Bertoia, Gabrielle E      11 BACK-CA                        2:30.44  
  3 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                   2:32.64  
  4 Wong, Melissa E           11 SACA-CA                        2:34.05  
  5 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA                         2:38.95  
  6 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                         2:40.50  
  7 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                         2:42.30  
  8 Sepe, Sophia r            11 Splash-CA                      2:46.22  
  9 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         2:46.72  
 10 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                         2:47.02  
 11 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                        3:02.00  
 12 Larson, Karina M          11 MVN-CA                         3:18.39  
 13 Matthews, Addie M         11 MVN-CA                         3:18.50  
 14 Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                         3:20.41  
 15 Mai, Katey L              11 MVN-CA                         3:20.72  
 -- Destanovic, Sara          11 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Valentin, Sierra E        12 ORCA-CA                        6:18.40  
  2 Yee, Taylor               11 GSC-CA                         7:05.00  
WHT - Division  
  1 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                         7:06.54  
  2 Sinacori, Georgia C       12 NBS-CA                         7:44.46  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                          35.98  
  2 Aguilar, Mila A           12 CMAC-CA                          36.44  
  3 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                           37.24  
  4 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                           37.31  
  5 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                           37.36  
  6 Bertoia, Gabrielle E      11 BACK-CA                          37.55  
  7 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                           37.57  
  8 Baggao, Erianna Lou L     12 MVN-CA                           37.77  
  9 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                           37.89  
 10 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                           37.92  
 11 Yee, Taylor               11 GSC-CA                           38.21  
 12 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                           38.30  
 13 Nguyen, Anh N             11 RIPT-CA                          38.57  
 14 Patel, Sara M             11 AAA-CA                           38.70  
 15 Chang, Charlize E         11 ORCA-CA                          38.73  
 16 Woo, Sophie C             12 MVN-CA                           39.83  
 17 Sotakoun, Ryli M          11 GWSC-CA                          40.50  
 18 Lee, Norah C              11 MVN-CA                           40.69  
 -- Allen, Brooke J           11 NBS-CA                              DQ  
WHT - Division  
  1 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                          38.66  
  2 Williams, Anne L          11 AAA-CA                           38.70  
  3 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                           38.79  
  4 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                           39.54  
  5 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA                           39.96  
  6 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA                           40.03  
  7 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                           40.17  
  8 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                           40.28  
  9 Comire, Ella R            11 AAA-CA                           41.01  
 10 Burt, Sam G               11 MVN-CA                           41.10  
 11 Nguyen, Charli A          11 GWSC-CA                          41.70  
 12 Vanasopha, Kaylee T       12 AAA-CA                           41.85  
 13 Walker, Kennedy L         11 CMAC-CA                          43.99  
 14 Greene, Abby T            11 CMAC-CA                          44.96  
 15 Dauncey, Daniella J       12 CMAC-CA                          45.08  
 16 Nguyen, Katie G           12 GWSC-CA                          45.43  
 17 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                           45.63  
 18 Bever, Alex M             12 CMAC-CA                          45.72  
 19 Kresge, Sophie J          11 GWSC-CA                          45.94  
 20 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                           45.98  
 21 Larson, Karina M          11 MVN-CA                           46.62  
 22 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           46.76  
 23 Roehner, Madelyn E        12 UN-CA                            47.11  
 24 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                          48.39  
 25 Navarro, Evelynn J        11 GWSC-CA                          48.65  
 26 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                           49.77  
 27 Miranda, Sara A           12 GSC-CA                           53.82  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                        1:16.84  
  2 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:17.17  
  3 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                         1:19.96  
  4 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                         1:21.15  
  5 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                         1:21.62  
  6 Patel, Sara M             11 AAA-CA                         1:23.06  
  7 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                         1:23.09  
  8 Lee, Norah C              11 MVN-CA                         1:24.17  
  9 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         1:24.68  
 10 Mai, Annabelle K          12 RIPT-CA                        1:24.96  
 -- Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                             DQ  
WHT - Division  
  1 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                         1:19.60  
  2 Bertoia, Gabrielle E      11 BACK-CA                        1:20.10  
  3 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         1:20.80  
  4 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                         1:22.77  
  5 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA                         1:25.44  
  6 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                        1:25.79  
  7 Nguyenphuoc, Michelle P   12 AAA-CA                         1:26.32  
  8 Williams, Anne L          11 AAA-CA                         1:26.47  
  9 O'Connor, Ava D           11 ORCA-CA                        1:29.62  
 10 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                   1:32.10  
 11 Gee, Julia Q              11 NBS-CA                         1:36.36  
 12 DeSimone, Claire M        11 MVN-CA                         1:37.72  
 13 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:39.09  
 14 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                         1:39.97  
 15 Sack, Katie R             12 GSC-CA                         1:41.42  
 16 Lambert, Kristin D        11 ORCA-CA                        1:44.54  
 17 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         1:44.80  
 18 Nelson, Lena-Mae Y        12 ORCA-CA                        1:46.94  
 19 Rhodes, Leyla I           11 AAA-CA                         1:51.42  
 20 Bever, Alex M             12 CMAC-CA                        1:51.69  
 21 Miranda, Sara A           12 GSC-CA                         1:58.32  
 -- Binkowski, Taytum J       12 NBS-CA                              DQ  
 -- Steinberg, Sofia D        11 GWSC-CA                             DQ  
 -- Foster, Hailey            11 CMAC-CA                             DQ  
 -- Hsu, Joanne K             12 SACA-CA                             DQ  
 -- Nguyen, Anh N             11 RIPT-CA                             DQ  
 -- Ruiz, Gennevie A          12 AAA-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                         2:54.24  
WHT - Division  
  1 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                         2:38.14  
  2 Park, Chelsea Y           12 GWSC-CA                        2:38.95  
  3 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                        2:43.68  
  4 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                         2:55.97  
  5 Patel, Sara M             11 AAA-CA                         3:00.13  
  6 Foster, Hailey            11 CMAC-CA                        3:13.76  
  7 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        3:15.83  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                          40.71  
  2 LeSieur, Emma B           11 NBS-CA                           40.78  
  3 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                           41.41  
  4 Valentin, Sierra E        12 ORCA-CA                          41.66  
  5 Hoppe, Morgan K           11 GSC-CA                           41.92  
  6 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                           42.04  
  7 McQuaid, Julie A          12 Splash-CA                        43.33  
WHT - Division  
  1 Franco, Hannah A          12 CMAC-CA                          41.35  
  2 Nguyenphuoc, Michelle P   12 AAA-CA                           44.01  
  3 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                     44.05  
  4 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                           44.66  
  5 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                           44.94  
  6 Lee, Olivia N             12 RIPT-CA                          45.09  
  7 Nelson, Lena-Mae Y        12 ORCA-CA                          45.10  
  8 Larson, Karina M          11 MVN-CA                           45.43  
  9 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                          45.47  
 10 Gee, Julia Q              11 NBS-CA                           46.27  
 11 Nguyen, Aileen T          11 GWSC-CA                          47.48  
 12 Foster, Hailey            11 CMAC-CA                          47.87  
 13 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                           48.03  
 14 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           48.67  
 15 Franco, Sofi              11 MVN-CA                           49.30  
 16 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                          49.72  
 17 Sepe, Sophia r            11 Splash-CA                        49.79  
 18 Lambert, Kristin D        11 ORCA-CA                          51.28  
 19 Matthews, Addie M         11 MVN-CA                           51.59  
 20 Sauers, Kaelyn A          11 SET-CA                           52.80  
 21 Kresge, Sophie J          11 GWSC-CA                          54.84  
 22 Destanovic, Sara          11 MVN-CA                         1:03.03  
 23 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        1:20.21  
 -- Mai, Katey L              11 MVN-CA                              DQ  
 -- Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Aguilar, Mila A           12 CMAC-CA                        1:26.59  
  2 Yang, Jessica H           11 AAA-CA                         1:28.50  
  3 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                   1:31.34  
  4 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                         1:31.46  
  5 Valentin, Sierra E        12 ORCA-CA                        1:32.47  
  6 Chang, Charlize E         11 ORCA-CA                        1:33.46  
  7 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                         1:33.91  
  8 Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                         1:34.49  
  9 Dauncey, Daniella J       12 CMAC-CA                        1:43.69  
WHT - Division  
  1 Baggao, Erianna Lou L     12 MVN-CA                         1:34.67  
  2 Nelson, Lena-Mae Y        12 ORCA-CA                        1:34.96  
  3 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                         1:37.70  
  4 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                         1:38.25  
  5 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                        1:38.61  
  6 Larson, Karina M          11 MVN-CA                         1:39.80  
  7 Patel, Sara M             11 AAA-CA                         1:40.48  
  8 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                         1:40.66  
  9 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                   1:41.22  
 10 Burt, Sam G               11 MVN-CA                         1:41.46  
 11 Woo, Sophie C             12 MVN-CA                         1:41.52  
 12 Nguyen, Aileen T          11 GWSC-CA                        1:42.97  
 13 Walker, Kennedy L         11 CMAC-CA                        1:44.19  
 14 Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                         1:44.48  
 15 Phongdara, Hope R         12 AAA-CA                         1:46.07  
 16 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                         1:46.47  
 17 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:47.50  
 18 Nguyen, Charli A          11 GWSC-CA                        1:47.81  
 19 Comire, Ella R            11 AAA-CA                         1:47.88  
 20 Phongdara, Faith M        12 AAA-CA                         1:48.35  
 21 Nguyen, Katie G           12 GWSC-CA                        1:48.36  
 22 Sinacori, Georgia C       12 NBS-CA                         1:49.93  
 23 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         1:51.25  
 24 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                        1:52.67  
 25 Navarro, Evelynn J        11 GWSC-CA                        1:53.82  
 26 Ruiz, Gennevie A          12 AAA-CA                         2:01.80  
 -- Foley, Abigail L          11 ORCA-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mai, Annabelle K          12 RIPT-CA                        3:13.44  
WHT - Division  
  1 Wong, Melissa E           11 SACA-CA                        2:50.59  
  2 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                        3:07.19  
  3 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                         3:08.35  
  4 Kaushek, Claire H         12 MVN-CA                         3:13.24  
  5 Lee, Norah C              11 MVN-CA                         3:13.42  
  6 Williams, Anne L          11 AAA-CA                         3:22.80  
  7 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                         3:26.93  
  8 DeSimone, Claire M        11 MVN-CA                         3:42.38  
  9 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         3:48.30  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                           33.76  
  2 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                           34.10  
  3 Williams, Anne L          11 AAA-CA                           35.61  
  4 Yee, Taylor               11 GSC-CA                           35.87  
  5 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                          36.24  
  6 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                          36.75  
  7 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                           36.87  
  8 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                     36.89  
  9 Dauncey, Daniella J       12 CMAC-CA                          38.31  
WHT - Division  
  1 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                           35.09  
  2 Chang, Charlize E         11 ORCA-CA                          35.41  
  3 Zanganeh, Ariana L        11 AAA-CA                           35.96  
  4 Alger, Jayen Bernardine   11 AAA-CA                           37.31  
  5 Lee, Norah C              11 MVN-CA                           38.23  
  6 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                           39.00  
  7 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                          39.02  
  8 Nelson, Lena-Mae Y        12 ORCA-CA                          39.61  
  9 Nguyen, Aileen T          11 GWSC-CA                          39.66  
 10 Jurado, Valerie S         12 SET-CA                           39.72  
 11 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                           40.17  
 12 Woo, Sophie C             12 MVN-CA                           40.29  
 13 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                     40.51  
 14 Baggao, Erianna Lou L     12 MVN-CA                           41.14  
 15 Huynh, Kaylee T           12 ORCA-CA                          41.60  
 15 Foster, Hailey            11 CMAC-CA                          41.60  
 17 Allen, Brooke J           11 NBS-CA                           42.63  
 18 Walker, Kennedy L         11 CMAC-CA                          43.90  
 19 Burt, Sam G               11 MVN-CA                           44.64  
 20 Sintora, Mimi             11 SET-CA                           45.60  
 21 Kresge, Sophie J          11 GWSC-CA                          45.70  
 22 Larson, Karina M          11 MVN-CA                           46.27  
 23 Vanasopha, Kaylee T       12 AAA-CA                           46.39  
 24 Foley, Abigail L          11 ORCA-CA                          46.80  
 25 Ruiz, Gennevie A          12 AAA-CA                           47.09  
 26 Nguyen, Charli A          11 GWSC-CA                          51.38  
 27 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                          51.42  
 28 Castulo, Julyanne C       11 MVN-CA                           52.46  
 29 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                           55.03  
 -- Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                              DQ  
 -- Nguyen, Katie G           12 GWSC-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Le, Zoe T                 11 MVN-CA                         1:17.32  
  2 Tougas, Kayla             11 CMAC-CA                        1:17.37  
  3 Valentin, Sierra E        12 ORCA-CA                        1:18.71  
  4 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                         1:19.32  
  5 Sotakoun, Ryli M          11 GWSC-CA                        1:20.03  
  6 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                        1:22.92  
  7 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                   1:25.99  
WHT - Division  
  1 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                         1:17.40  
  2 Wilkes, Keira R           12 NBS-CA                         1:18.59  
  3 Hoppe, Morgan K           11 GSC-CA                         1:25.97  
  4 Lee, Norah C              11 MVN-CA                         1:26.47  
  5 Nguyen, Aileen T          11 GWSC-CA                        1:29.55  
  6 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                         1:29.60  
  7 DeSimone, Claire M        11 MVN-CA                         1:41.93  
  8 Steinberg, Sofia D        11 GWSC-CA                        1:46.53  
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Park, Chelsea Y           12 GWSC-CA                        2:45.96  
  2 Yang, Jessica H           11 AAA-CA                         2:46.13  
  3 Sotakoun, Ryli M          11 GWSC-CA                        3:01.23  
  4 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                         3:04.69  
  5 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                        3:10.15  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Valentin, Sierra E        12 ORCA-CA                        1:14.77  
  2 Wong, Melissa E           11 SACA-CA                        1:14.87  
  3 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         1:15.74  
  4 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                         1:16.06  
  5 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                        1:17.86  
  6 Nguyen, Anh N             11 RIPT-CA                        1:18.34  
  7 Rivada, Amanda E          12 AAA-CA                         1:18.87  
  8 McConathy, Jade S         12 MVN-CA                         1:18.91  
  9 Mai, Annabelle K          12 RIPT-CA                        1:19.25  
 10 Lee, Norah C              11 MVN-CA                         1:19.88  
 11 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                   1:20.32  
 12 Williams, Anne L          11 AAA-CA                         1:20.47  
 13 Papp, Samantha M          11 AAA-CA                         1:20.56  
 14 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                         1:21.30  
 15 Hayes, Sarah M            12 MVN-CA                         1:21.61  
 16 Lee, Olivia N             12 RIPT-CA                        1:21.92  
WHT - Division  
  1 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                         1:20.04  
  2 Zanganeh, Ariana L        11 AAA-CA                         1:21.77  
  3 Nguyenphuoc, Michelle P   12 AAA-CA                         1:22.39  
  4 Franco, Hannah A          12 CMAC-CA                        1:23.54  
  5 Cruz, Juliane V           11 GSC-CA                         1:23.63  
  6 Walker, Kennedy L         11 CMAC-CA                        1:23.86  
  7 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                   1:24.54  
  8 Foster, Hailey            11 CMAC-CA                        1:24.97  
  9 Helffrich, Kaitlyn M      11 ORCA-CA                        1:25.71  
 10 Thompson, Amery A         11 AAA-CA                         1:25.89  
 11 Patel, Sara M             11 AAA-CA                         1:25.94  
 12 Nguyen, Aileen T          11 GWSC-CA                        1:26.24  
 13 Nelson, Lena-Mae Y        12 ORCA-CA                        1:27.14  
 14 O'Connor, Ava D           11 ORCA-CA                        1:27.31  
 15 Gee, Julia Q              11 NBS-CA                         1:27.51  
 16 DeSimone, Claire M        11 MVN-CA                         1:28.06  
 17 Sintora, Mimi             11 SET-CA                         1:29.38  
 18 McQuaid, Julie A          12 Splash-CA                      1:31.00  
 19 Ruiz, Gennevie A          12 AAA-CA                         1:32.66  
 20 Larson, Karina M          11 MVN-CA                         1:33.37  
 21 Matthews, Addie M         11 MVN-CA                         1:35.33  
 22 Sauers, Kaelyn A          11 SET-CA                         1:35.52  
 23 De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                         1:37.73  
 24 Kresge, Sophie J          11 GWSC-CA                        1:38.43  
 25 Hsu, Joanne K             12 SACA-CA                        1:38.73  
 26 Schneider, Hayden M       11 CMAC-CA                        1:38.74  
 27 Lambert, Kristin D        11 ORCA-CA                        1:39.57  
 28 Rhodes, Leyla I           11 AAA-CA                         1:41.11  
 29 Franco, Sofi              11 MVN-CA                         1:42.45  
 30 Mai, Katey L              11 MVN-CA                         1:44.41  
 31 Ghelfi, Natalie F         11 MVN-CA                         1:48.22  
 -- Sack, Katie R             12 GSC-CA                              DQ  
 -- Destanovic, Sara          11 MVN-CA                              DQ  
 -- Cervantes, Isabella A     12 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hoang, Hailey K           12 RIPT-CA                        2:41.59  
  2 Aguilar, Mila A           12 CMAC-CA                        2:45.41  
  3 Villasenor, Lianna S      12 MVN-CA                         2:46.13  
  4 Kreb, Kaitlyn A           12 MVN-CA                         2:48.10  
  5 Manriquez, Paloma S       11 SACA-CA                        2:48.81  
  6 Lee, Norah C              11 MVN-CA                         2:53.17  
  7 Sotakoun, Ryli M          11 GWSC-CA                        2:54.73  
  8 Lee, Sophie Y             11 MVN-CA                         2:55.93  
 -- Drakeford, Mila S         12 MVN-CA                              DQ  
WHT - Division  
  1 Del Villar, Sofia         11 UN-02-CA/GSC                   2:51.94  
  2 Gerber, Ava G             12 MVN-CA                         2:52.82  
  3 Nguyen, Anh N             11 RIPT-CA                        2:59.48  
  4 Barseghian, Ava K         11 UN-04-CA/MVN                   3:02.70  
  5 Huynh, Kaylee T           12 ORCA-CA                        3:12.74  
  6 Foley, Abigail L          11 ORCA-CA                        3:22.85  
  7 Greene, Abby T            11 CMAC-CA                        3:24.03  
  8 Larson, Karina M          11 MVN-CA                         3:24.87  
  9 Navarro, Evelynn J        11 GWSC-CA                        3:40.11  
 10 Brown, Cameron N          11 CMAC-CA                        3:53.19  
 -- De Luna, Kaitlyn E        11 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Ally K            14 GWSC-CA                          28.66  
  2 Ball, Anika A             14 GWSC-CA                          28.91  
  3 Lewis, Claire C           13 GWSC-CA                          29.27  
  4 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                           29.31  
  5 Wood, Rachel I            13 GWSC-CA                          30.02  
  6 Canalita, Nylah S         13 SACA-CA                          30.25  
  7 Oberg, Tyra M             13 RIPT-CA                          30.30  
  8 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                           30.65  
  9 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                           31.01  
 10 Garcia, Ashley            13 CMAC-CA                          31.11  
 11 Sells, Reanne J           13 AAA-CA                           32.01  
WHT - Division  
  1 Arreaga, Nelly E          13 GWSC-CA                          29.44  
  2 Cortes, Valerie R         14 ORCA-CA                          31.24  
  3 Nguyen, Cameryn L         13 GWSC-CA                          31.59  
  4 Lepham, Yvi Y             13 GWSC-CA                          31.86  
  5 Wallace, Alexis C         13 ORCA-CA                          32.45  
  6 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                           33.21  
  7 Hawkins, Taylin R         13 GSC-CA                           33.25  
  8 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                           33.56  
  9 Irvin, Maddi R            13 GWSC-CA                          34.17  
 10 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                           35.16  
 11 Mai, Megan L              13 MVN-CA                           35.68  
 12 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA                           36.12  
 12 Kuhn, Claire S            13 SET-CA                           36.12  
 14 Nguyen, Angela X          13 GWSC-CA                          39.32  
 15 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                           39.64  
 16 Bhatt, Anushka N          14 AAA-CA                           41.35  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                         1:01.50  
  2 Marino, Ashley E          14 ORCA-CA                        1:01.82  
  3 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   1:02.07  
  4 Munholland, Phoebe L      13 GWSC-CA                        1:03.19  
  5 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                         1:04.14  
  6 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         1:04.43  
  7 Harkins, Nicole A         14 MVN-CA                         1:05.26  
  8 Ball, Anika A             14 GWSC-CA                        1:05.82  
  9 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         1:05.88  
 10 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         1:06.40  
 11 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         1:06.62  
 12 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                         1:06.65  
 13 Higuchi, Elena            13 GWSC-CA                        1:06.83  
 14 Nguyen, Cameryn L         13 GWSC-CA                        1:07.48  
 15 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA                         1:08.03  
 16 Kosel-Gavilan, Alex J     13 CMAC-CA                        1:08.56  
WHT - Division  
  1 Kanaley, Grace R          13 Splash-CA                      1:07.16  
  2 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                         1:16.00  
  3 Blankenbaker, Lena G      14 GWSC-CA                        1:16.50  
  4 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         1:16.61  
  5 Contreras, Mia G          13 MVN-CA                         1:20.58  
  6 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         1:22.37  
  7 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA                         1:23.14  
  8 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         1:28.20  
  9 Bhatt, Anushka N          14 AAA-CA                         1:29.96  
 10 Shokati, Maya             13 MVN-CA                         1:31.88  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Alena L           13 GWSC-CA                        2:13.78  
  2 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         2:15.54  
  3 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   2:18.78  
  4 Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                        2:19.96  
  5 Harkins, Nicole A         14 MVN-CA                         2:23.91  
  6 Ball, Anika A             14 GWSC-CA                        2:24.48  
  7 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         2:25.90  
  8 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         2:30.04  
WHT - Division  
  1 Mai, Katelyn Q            13 RIPT-CA                        2:19.00  
  2 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                         2:20.41  
  3 Kanaley, Grace R          13 Splash-CA                      2:36.92  
  4 Kosel-Gavilan, Alex J     13 CMAC-CA                        2:38.92  
  5 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         2:49.64  
  6 Muntean, Sidney A         14 AAA-CA                         2:49.72  
  7 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                         2:53.45  
  8 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         2:56.36  
  9 Contreras, Mia G          13 MVN-CA                         2:58.49  
 10 Welch, Katie R            14 ORCA-CA                        2:59.60  
 11 Shokati, Maya             13 MVN-CA                         3:41.34  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         5:58.95  
  2 Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                        6:09.42  
  3 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         6:32.26  
WHT - Division  
  1 Larson, Lily B            14 CMAC-CA                        5:59.27  
  2 Nguyen, Alena L           13 GWSC-CA                        6:05.61  
  3 Lemmel, Kelsea G          14 ORCA-CA                        6:28.71  
  4 Cortes, Valerie R         14 ORCA-CA                        6:43.33  
  5 Marino, Ashley E          14 ORCA-CA                        6:48.78  
  6 Villafana, Abby R         14 GSC-CA                         6:49.50  
  7 Wallace, Alexis C         13 ORCA-CA                        7:02.00  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   1:12.02  
  2 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                         1:13.30  
  3 Nguyen, Ally K            14 GWSC-CA                        1:13.45  
  4 Munholland, Phoebe L      13 GWSC-CA                        1:13.59  
  5 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                         1:15.14  
  6 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         1:15.26  
  7 Harkins, Nicole A         14 MVN-CA                         1:15.72  
  8 Higuchi, Elena            13 GWSC-CA                        1:16.61  
  9 Ball, Anika A             14 GWSC-CA                        1:16.63  
 10 Marino, Ashley E          14 ORCA-CA                        1:17.55  
 11 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         1:17.60  
 12 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         1:18.37  
 13 Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA                         1:19.24  
WHT - Division  
  1 Kosel-Gavilan, Alex J     13 CMAC-CA                        1:20.05  
  2 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         1:21.40  
  3 Lemmel, Kelsea G          14 ORCA-CA                        1:22.78  
  4 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         1:26.91  
  5 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                         1:27.65  
  6 Bhatt, Anushka N          14 AAA-CA                         1:29.13  
  7 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         1:32.32  
  8 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA                         1:33.99  
  9 Blankenbaker, Lena G      14 GWSC-CA                        1:34.14  
 10 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         1:40.11  
 11 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         1:47.08  
 12 Welch, Katie R            14 ORCA-CA                        1:53.70  
 13 Shokati, Maya             13 MVN-CA                         1:53.77  
 -- Muntean, Sidney A         14 AAA-CA                              DQ  
 -- Contreras, Mia G          13 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   2:35.03  
  2 Canalita, Nylah S         13 SACA-CA                        2:40.66  
  3 Nguyen, Ally K            14 GWSC-CA                        2:42.29  
  4 Harkins, Nicole A         14 MVN-CA                         2:44.91  
WHT - Division  
  1 Larson, Lily B            14 CMAC-CA                        2:30.66  
  2 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                         2:35.72  
  3 Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                        2:39.30  
  4 Lemmel, Kelsea G          14 ORCA-CA                        2:51.46  
  5 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         2:51.98  
  6 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         2:52.37  
  7 Garcia, Ashley            13 CMAC-CA                        3:03.12  
  8 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         3:03.95  
  9 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         3:17.24  
 10 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                         3:21.06  
 -- Mai, Megan L              13 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Alena L           13 GWSC-CA                        1:21.11  
  2 Dang, Yen N               13 RIPT-CA                        1:22.71  
  3 Nguyen, Cameryn L         13 GWSC-CA                        1:24.52  
  4 Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                        1:24.92  
  5 Oberg, Tyra M             13 RIPT-CA                        1:25.58  
  6 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                         1:26.55  
  7 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         1:26.87  
  8 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                         1:26.99  
  9 Marino, Ashley E          14 ORCA-CA                        1:27.26  
 10 Canalita, Nylah S         13 SACA-CA                        1:28.41  
 11 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         1:28.78  
 12 Villafana, Abby R         14 GSC-CA                         1:29.19  
 13 Creager, Caroline V       13 UN-04-CA/MVN                   1:29.30  
 14 Harkins, Nicole A         14 MVN-CA                         1:30.30  
 15 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         1:30.38  
WHT - Division  
  1 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   1:26.96  
  2 Higuchi, Elena            13 GWSC-CA                        1:28.34  
  3 Larson, Lily B            14 CMAC-CA                        1:29.47  
  4 Arreaga, Nelly E          13 GWSC-CA                        1:32.04  
  5 Cortes, Valerie R         14 ORCA-CA                        1:32.62  
  6 Wood, Rachel I            13 GWSC-CA                        1:33.28  
  7 Lemmel, Kelsea G          14 ORCA-CA                        1:35.81  
  8 Kuhn, Claire S            13 SET-CA                         1:35.83  
  9 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         1:36.69  
 10 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         1:39.88  
 11 Hawkins, Taylin R         13 GSC-CA                         1:39.96  
 12 Wallace, Alexis C         13 ORCA-CA                        1:40.32  
 13 Sells, Reanne J           13 AAA-CA                         1:42.00  
 14 Farnes, Maddie M          14 AAA-CA                         1:44.88  
 15 Bhatt, Anushka N          14 AAA-CA                         1:51.88  
 16 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                         1:52.24  
 17 Irvin, Maddi R            13 GWSC-CA                        1:54.74  
 18 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         1:57.77  
 19 Nguyen, Angela X          13 GWSC-CA                        2:06.16  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Dang, Yen N               13 RIPT-CA                        2:54.79  
  2 Nguyen, Cameryn L         13 GWSC-CA                        3:03.59  
  3 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         3:06.88  
  4 Ball, Anika A             14 GWSC-CA                        3:06.94  
  5 Creager, Caroline V       13 UN-04-CA/MVN                   3:08.94  
  6 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         3:09.95  
  7 Grinstead, Cassie E       13 GSC-CA                         3:10.05  
  8 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         3:16.87  
WHT - Division  
  1 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                         3:16.89  
  2 Lemmel, Kelsea G          14 ORCA-CA                        3:17.86  
  3 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         3:21.00  
  4 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         3:23.22  
  5 Kosel-Gavilan, Alex J     13 CMAC-CA                        3:24.68  
  6 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         3:39.76  
  7 Welch, Katie R            14 ORCA-CA                        4:29.47  
 -- Mai, Megan L              13 MVN-CA                              DQ  
 -- Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                             DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Marino, Ashley E          14 ORCA-CA                        1:12.38  
  2 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                         1:14.86  
  3 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   1:16.01  
  4 Creager, Caroline V       13 UN-04-CA/MVN                   1:17.36  
  5 Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                        1:17.62  
  6 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         1:22.08  
WHT - Division  
  1 Munholland, Phoebe L      13 GWSC-CA                        1:13.05  
  2 Cheng, Megan Y            13 AAA-CA                         1:15.33  
  3 Frady, Natalie A          13 AAA-CA                         1:17.06  
  4 Higuchi, Elena            13 GWSC-CA                        1:20.29  
  5 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         1:25.13  
  6 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         1:27.55  
  7 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         1:28.85  
  8 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         1:31.56  
  9 Contreras, Mia G          13 MVN-CA                         1:39.02  
 10 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         1:42.79  
 11 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         1:43.85  
 12 Bhatt, Anushka N          14 AAA-CA                         1:44.12  
 13 Bobrova, Katy             13 MVN-CA                         1:46.35  
 -- Shokati, Maya             13 MVN-CA                              DQ  
 -- Guirguis, Juliet I        14 AAA-CA                              NS  
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         3:11.91  
 -- Garcia, Ashley            13 CMAC-CA                             DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Creager, Emma-kate K      13 UN-04-CA/MVN                   2:33.53  
  2 Hynes, Kayleigh N         13 MVN-CA                         2:36.03  
  3 Lewis, Claire C           13 GWSC-CA                        2:38.82  
  4 Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                        2:39.98  
  5 Serpas, Makena J          13 MVN-CA                         2:41.74  
  6 Nguyen, Cameryn L         13 GWSC-CA                        2:43.95  
  7 Harkins, Nicole A         14 MVN-CA                         2:44.07  
  8 Ball, Anika A             14 GWSC-CA                        2:44.40  
  9 McConathy, Midori E       13 MVN-CA                         2:48.19  
 10 McCarthy, Emily J         14 MVN-CA                         2:48.43  
WHT - Division  
  1 Oberg, Tyra M             13 RIPT-CA                        2:37.21  
  2 Frondoza, Abigail-Moniqu  13 AAA-CA                         2:40.43  
  3 Marino, Ashley E          14 ORCA-CA                        2:43.18  
  4 Higuchi, Elena            13 GWSC-CA                        2:44.95  
  5 Villafana, Abby R         14 GSC-CA                         2:52.90  
  6 Sorsher, Amy G            14 MVN-CA                         3:02.00  
  7 Sells, Reanne J           13 AAA-CA                         3:02.96  
  8 Hawkins, Taylin R         13 GSC-CA                         3:04.09  
  9 Samuels, Avery R          13 MVN-CA                         3:09.85  
 10 Bhatt, Anushka N          14 AAA-CA                         3:27.37  
 11 Mai, Megan L              13 MVN-CA                         3:31.50  
 12 Aceves, Sophia M          14 MVN-CA                         3:33.21  
 13 Nguyen, Angela X          13 GWSC-CA                        3:35.12  
 -- Bobrova, Katy             13 MVN-CA                              DQ  
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lemmel, Kelsea G          14 ORCA-CA                        6:06.93  
  2 Brandt, Lizzie X          13 SET-CA                         6:09.39  
 -- Burington, Aubrey E       14 SACA-CA                             NS  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gonzales, Sky S           15 AAA-CA                           28.70  
  2 Gendron, Elizabeth R      16 GWSC-CA                          30.40  
  3 Valentin, Mekala A        15 ORCA-CA                          30.44  
  4 Nickerson, Rebekah A      15 GWSC-CA                          30.70  
  5 Mickey, Maddy L           16 MVN-CA                           32.19  
WHT - Division  
  1 Fascenelli, Sophia C      16 ORCA-CA                          32.89  
  2 Villanueva, Lexi N        16 CMAC-CA                          32.98  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Valentin, Mekala A        15 ORCA-CA                        1:04.17  
  2 Gendron, Elizabeth R      16 GWSC-CA                        1:04.37  
WHT - Division  
  1 Ambrose, Maggie E         15 ORCA-CA                        1:09.12  
  2 Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA                         1:09.64  
  3 Lam, Crystal M            15 AAA-CA                         1:52.17  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Valentin, Mekala A        15 ORCA-CA                        2:15.96  
WHT - Division  
  1 Ambrose, Maggie E         15 ORCA-CA                        2:39.42  
 -- Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA                              DQ  
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA                         5:55.42  
  2 Valentin, Mekala A        15 ORCA-CA                        6:07.41  
WHT - Division  
  1 Somers, Annie K           15 NBS-CA                         6:05.29  
  2 Fascenelli, Sophia C      16 ORCA-CA                        6:53.40  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gendron, Elizabeth R      16 GWSC-CA                        1:16.36  
  2 Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA                         1:19.92  
  3 Ambrose, Maggie E         15 ORCA-CA                        1:21.03  
WHT - Division  
  1 Somers, Annie K           15 NBS-CA                         1:11.64  
 -- Lam, Crystal M            15 AAA-CA                              DQ  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nickerson, Rebekah A      15 GWSC-CA                        2:33.40  
  2 Valentin, Mekala A        15 ORCA-CA                        2:39.48  
 -- Somers, Annie K           15 NBS-CA                              DQ  
WHT - Division  
  1 Mickey, Maddy L           16 MVN-CA                         2:51.51  
  2 Villanueva, Lexi N        16 CMAC-CA                        3:24.55  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gonzales, Sky S           15 AAA-CA                         1:21.20  
WHT - Division  
  1 Mickey, Maddy L           16 MVN-CA                         1:35.91  
  2 Fascenelli, Sophia C      16 ORCA-CA                        1:39.22  
  3 Villanueva, Lexi N        16 CMAC-CA                        2:05.65  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyenphuoc, Sandy D      15 AAA-CA                         3:07.76  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Somers, Annie K           15 NBS-CA                         1:11.52  
  2 Valentin, Mekala A        15 ORCA-CA                        1:22.56  
WHT - Division  
  1 Kazarian, Kamille E       15 AAA-CA                         1:19.34  
  2 Lam, Crystal M            15 AAA-CA                         1:58.75  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gendron, Elizabeth R      16 GWSC-CA                        2:38.91  
WHT - Division  
  1 Mickey, Maddy L           16 MVN-CA                         2:56.16  
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lezak, Blake R             6 GSC-CA                           22.13  
  2 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           23.40  
WHT - Division  
  1 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                           22.57  
  2 Taite, Cole f              6 Splash-CA                        26.55  
  3 Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA                          26.84  
  4 Lo, Chester J              6 SACA-CA                          27.57  
  5 Melo, Diego                5 SACA-CA                          28.92  
  6 Carrera, Kyson E           5 SACA-CA                          54.93  
 
Boys 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           49.40  
  2 Bintintan, David           6 MVN-CA                           54.38  
  3 Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA                          57.67  
  4 Garcia, Shire H            6 GSC-CA                         1:06.14  
  5 Melo, Diego                5 SACA-CA                        1:10.39  
 
Boys 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                         1:53.59  
  2 Taite, Cole f              6 Splash-CA                      2:10.32  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           23.01  
  2 Lezak, Blake R             6 GSC-CA                           25.71  
WHT - Division  
  1 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                           27.09  
  2 Taite, Cole f              6 Splash-CA                        31.40  
  3 Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA                          34.54  
  4 Melo, Diego                5 SACA-CA                          38.72  
 -- Carrera, Kyson E           5 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bintintan, David           6 MVN-CA                         1:00.27  
  2 Garcia, Shire H            6 GSC-CA                         1:01.97  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           32.90  
  2 Garcia, Shire H            6 GSC-CA                           44.29  
 -- Melo, Diego                5 SACA-CA                             DQ  
 -- Bintintan, David           6 MVN-CA                              DQ  
 -- Nguyen, Kellen B           5 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Baranda-Dominguez, Santi   6 GSC-CA                         1:14.34  
 -- Lo, Chester J              6 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Bintintan, David           6 MVN-CA                           28.96  
  2 Arredondo, Chase P         6 GSC-CA                           31.62  
  3 Garcia, Shire H            6 GSC-CA                           41.30  
 -- Melo, Diego                5 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lezak, Blake R             6 GSC-CA                           57.86  
 -- Lo, Chester J              6 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                           17.25  
  2 Le, Dylan                  8 SET-CA                           18.42  
  3 Hunter, Jeremy C           8 GWSC-CA                          18.78  
  4 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                           19.79  
  5 Abdul, Jordy R             8 MVN-CA                           22.39  
WHT - Division  
  1 Alickolli, Aidan           8 GWSC-CA                          21.91  
  2 Zou, Ares                  7 AAA-CA                           22.03  
  3 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                           22.46  
  4 Hsu, Peter A               8 SACA-CA                          22.56  
  5 Poth, Ricky A              8 NBS-CA                           23.09  
  6 Van, Ethan A               8 SACA-CA                          23.97  
  7 Steinberg, Benjamin D      7 GWSC-CA                          24.08  
  8 Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                           24.49  
  9 Pirotin, Carson D          8 SET-CA                           25.15  
 10 Pirotin, Noah M            8 SET-CA                           25.48  
 11 Stephen, Jackson B         7 SET-CA                           25.88  
 12 Mao, Andrew                7 MVN-CA                           27.38  
 13 liu, kai                   8 SACA-CA                          29.06  
 14 Muro, Daniel A             7 AAA-CA                           30.23  
 15 You, Brendan               7 AAA-CA                           30.94  
 16 Rodriguez, Lucas S         7 MVN-CA                           31.15  
 17 Paz, Isaac A               7 SACA-CA                          32.63  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Le, Dylan                  8 SET-CA                           42.72  
  2 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                           43.20  
  3 Shull, Harlow E            7 GWSC-CA                          45.01  
WHT - Division  
  1 Edwards, Chace D           8 SACA-CA                          37.15  
  2 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                           42.09  
  3 kim, Francis J             8 SACA-CA                          44.02  
  4 Alshuk, Max D              8 MVN-CA                           44.63  
  5 Dogaru, Daniel C           8 MVN-CA                           48.36  
  6 Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                           50.18  
  7 Korte, Nicholas A          8 AAA-CA                           54.24  
  8 Yu, Anthony                7 GSC-CA                           56.38  
  9 Pham, Jason H              8 MVN-CA                           58.13  
 10 Ko, Tyler J                7 SACA-CA                          59.97  
 11 Muro, Daniel A             7 AAA-CA                         1:07.06  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wright, Grady J            8 GWSC-CA                        1:28.23  
  2 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                         1:34.46  
  3 Boyer, Mitchell C          8 ORCA-CA                        1:35.14  
WHT - Division  
  1 Hunter, Jeremy C           8 GWSC-CA                        1:36.47  
  2 Hsu, Peter A               8 SACA-CA                        1:46.80  
  3 Poth, Ricky A              8 NBS-CA                         1:53.13  
  4 Zou, Ares                  7 AAA-CA                         1:53.14  
  5 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                         1:54.79  
  6 Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                         1:55.58  
  7 Abdul, Jordy R             8 MVN-CA                         1:58.60  
  8 liu, kai                   8 SACA-CA                        2:01.26  
  9 Stephen, Jackson B         7 SET-CA                         2:03.94  
 10 Mao, Andrew                7 MVN-CA                         2:12.31  
 -- Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                           22.47  
  2 Hunter, Jeremy C           8 GWSC-CA                          22.50  
  3 Le, Dylan                  8 SET-CA                           22.68  
  4 Boyer, Mitchell C          8 ORCA-CA                          23.64  
  5 Zou, Ares                  7 AAA-CA                           23.79  
WHT - Division  
  1 Van, Ethan A               8 SACA-CA                          25.01  
  2 Alickolli, Aidan           8 GWSC-CA                          25.92  
  3 Steinberg, Benjamin D      7 GWSC-CA                          26.01  
  4 Pirotin, Carson D          8 SET-CA                           26.04  
  5 Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                           27.80  
  6 Abdul, Jordy R             8 MVN-CA                           28.12  
  7 Pirotin, Noah M            8 SET-CA                           28.35  
  8 Mao, Andrew                7 MVN-CA                           28.90  
  9 Hsu, Peter A               8 SACA-CA                          29.35  
 10 Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                           29.53  
 11 Poth, Ricky A              8 NBS-CA                           29.96  
 12 Paz, Isaac A               7 SACA-CA                          30.27  
 13 Stephen, Jackson B         7 SET-CA                           31.97  
 14 Rodriguez, Lucas S         7 MVN-CA                           32.25  
 15 You, Brendan               7 AAA-CA                           38.66  
 -- Muro, Daniel A             7 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rodriguez, Philip A        8 RIPT-CA                          44.51  
  2 Garcia, Ace A              8 GSC-CA                           46.28  
  3 Shull, Harlow E            7 GWSC-CA                          48.56  
  4 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                           49.74  
  5 Dogaru, Daniel C           8 MVN-CA                           50.68  
WHT - Division  
  1 Chen, Nicholas M           7 SACA-CA                          47.33  
  2 Edwards, Chace D           8 SACA-CA                          49.12  
  3 Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                           57.31  
  4 Yu, Anthony                7 GSC-CA                         1:02.48  
  5 Pham, Jason H              8 MVN-CA                         1:06.52  
  6 Korte, Nicholas A          8 AAA-CA                         1:13.13  
  7 Ko, Tyler J                7 SACA-CA                        1:21.68  
 -- Alshuk, Max D              8 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Le, Dylan                  8 SET-CA                           22.73  
  2 Boyer, Mitchell C          8 ORCA-CA                          24.82  
  3 Garcia, Ace A              8 GSC-CA                           24.91  
  4 Dogaru, Daniel C           8 MVN-CA                           25.59  
  5 Shull, Harlow E            7 GWSC-CA                          27.07  
WHT - Division  
  1 Chen, Nicholas M           7 SACA-CA                          23.44  
  2 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                           28.11  
  3 Alshuk, Max D              8 MVN-CA                           29.13  
 -- Muro, Daniel A             7 AAA-CA                              DQ  
 -- Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                              DQ  
 -- Pham, Jason H              8 MVN-CA                              DQ  
 -- kim, Francis J             8 SACA-CA                             DQ  
 -- Ko, Tyler J                7 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Le, Dylan                  8 SET-CA                           51.82  
  2 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                           52.55  
  3 Boyer, Mitchell C          8 ORCA-CA                          52.97  
  4 Hunter, Jeremy C           8 GWSC-CA                          53.19  
  5 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                           55.57  
WHT - Division  
  1 Wright, Grady J            8 GWSC-CA                          58.17  
  2 liu, kai                   8 SACA-CA                        1:00.57  
  3 Abdul, Jordy R             8 MVN-CA                         1:09.44  
  4 Zou, Ares                  7 AAA-CA                         1:09.51  
 -- Alickolli, Aidan           8 GWSC-CA                             DQ  
 -- Brewer, Jonathan S         8 MVN-CA                              DQ  
 -- Van, Ethan A               8 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Boyer, Mitchell C          8 ORCA-CA                          24.79  
WHT - Division  
  1 Chen, Nicholas M           7 SACA-CA                          18.88  
  2 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                           24.90  
  3 Van Houten, Vu D           8 AAA-CA                           25.49  
  4 Frahm, Jackson W           8 MVN-CA                           26.31  
  5 Alshuk, Max D              8 MVN-CA                           27.68  
  6 Pham, Jason H              8 MVN-CA                           31.69  
  7 Yu, Anthony                7 GSC-CA                           32.86  
 -- Korte, Nicholas A          8 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
 -- Leung, Terrance C          8 AAA-CA                              DQ  
WHT - Division  
  1 Burnett, Dylan K           8 MVN-CA                           51.30  
  2 Wright, Grady J            8 GWSC-CA                        1:04.66  
 -- Steinberg, Benjamin D      7 GWSC-CA                             DQ  
 -- Alickolli, Aidan           8 GWSC-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rodriguez, Philip A        8 RIPT-CA                        1:33.38  
  2 Garcia, Ace A              8 GSC-CA                         1:35.83  
  3 Boyer, Mitchell C          8 ORCA-CA                        1:43.65  
  4 Leung, Terrance C          8 AAA-CA                         1:44.95  
  5 Shull, Harlow E            7 GWSC-CA                        1:54.62  
WHT - Division  
  1 Le, Dylan                  8 SET-CA                         1:47.11  
 -- Ko, Tyler J                7 SACA-CA                             DQ  
 -- kim, Francis J             8 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 5-8 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
 -- Golden West Swim Club-CA  'A'                                    DQ  
     1) Wright, Grady J 8               2) Hunter, Jeremy C 8             
     3) Steinberg, Benjamin D 7         4) Alickolli, Aidan 8             
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hadjaz, Samy W             9 MVN-CA                           32.53  
  2 Xing, Albert               9 SACA-CA                          34.82  
  3 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                          34.90  
  4 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                          35.41  
  5 Vincent, Elias A           9 ORCA-CA                          35.89  
  6 Nguyen, Axel K             9 GWSC-CA                          36.57  
  7 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                           39.89  
WHT - Division  
  1 Rodriguez, Aiden N         9 MVN-CA                           36.92  
  2 Mai, Dawson               10 NBS-CA                           37.05  
  3 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                          37.09  
  4 Theriault, Jackson F       9 GWSC-CA                          37.77  
  5 Kitcher, Heath A           9 GSC-CA                           38.16  
  6 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           38.30  
  7 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                           38.52  
  8 Geis, Alistair I           9 MVN-CA                           38.67  
  9 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                           38.85  
 10 Nguyen, Kenny K           10 RIPT-CA                          39.03  
 11 Hadjaz, Kenzy A            9 MVN-CA                           39.21  
 12 Prouty, Zachary R          9 GSC-CA                           39.38  
 13 Parkan, Chase W           10 SET-CA                           39.47  
 14 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                           39.74  
 15 King, Zach T               9 SET-CA                           39.79  
 16 Sarrafi, Pasha M           9 MVN-CA                           39.86  
 17 Mao, Patrick              10 MVN-CA                           39.92  
 18 Bay, Matthew S            10 ORCA-CA                          40.37  
 19 Lawson, Blake             10 GSC-CA                           40.55  
 20 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                           40.69  
 21 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                           41.45  
 22 Calen, Josh J             10 MVN-CA                           42.20  
 23 Tanner, Blake W           10 GSC-CA                           42.44  
 24 Tran, Sebastian C         10 ORCA-CA                          42.80  
 25 Peng, Cameron              9 GSC-CA                           43.08  
 26 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                           43.19  
 27 Pham, Josh T               9 RIPT-CA                          43.34  
 28 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                           44.06  
 29 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                           44.99  
 30 Truong, Kaileo J           9 ORCA-CA                          45.27  
 31 Ly, Karlson K             10 ORCA-CA                          45.28  
 32 Huynh, Vinh L              9 GWSC-CA                          45.43  
 33 Nguyen, Aidan G            9 GWSC-CA                          45.63  
 34 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                           46.24  
 35 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                           47.35  
 36 Le, Ethan X               10 MVN-CA                           48.45  
 37 Barney, Josh D            10 MVN-CA                           48.55  
 38 McClellan, Max F          10 GWSC-CA                          49.04  
 39 Spencer, David K           9 GWSC-CA                          49.19  
 40 Schaefer, John P           9 MVN-CA                           51.43  
 41 Saman, Gavin F             9 MVN-CA                           53.70  
 42 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                           55.63  
 43 Saman, Lucas H             9 MVN-CA                         1:16.68  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Evans, Alex L             10 ORCA-CA                        1:15.68  
  2 Hoang, Tyler Q             9 RIPT-CA                        1:18.63  
  3 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                        1:21.24  
  4 Nguyen, Axel K             9 GWSC-CA                        1:22.74  
WHT - Division  
  1 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                        1:17.12  
  2 Xing, Albert               9 SACA-CA                        1:20.06  
  3 Alickolli, Jason           9 GWSC-CA                        1:21.85  
  4 Wolf, Michael C           10 SACA-CA                        1:23.05  
  5 Mai, Dawson               10 NBS-CA                         1:23.65  
  6 Lezak, Ryan N              8 GSC-CA                         1:23.66  
  7 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         1:25.11  
  8 Rodriguez, Aiden N         9 MVN-CA                         1:26.13  
  9 Parkan, Chase W           10 SET-CA                         1:26.89  
 10 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         1:28.39  
 11 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                         1:28.55  
 12 King, Zach T               9 SET-CA                         1:29.38  
 13 Mao, Wilson               10 MVN-CA                         1:31.17  
 14 De Vries, Chris K          9 GSC-CA                         1:31.67  
 15 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                         1:32.01  
 16 Cervantes, Jude A         10 MVN-CA                         1:32.47  
 17 Andrews, Erik L           10 GWSC-CA                        1:33.80  
 18 Murase, Maxwell Y         10 GWSC-CA                        1:34.79  
 19 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                        1:35.73  
 20 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                         1:35.95  
 21 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                         1:38.00  
 22 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                         1:38.67  
 23 Reiter, Andy J            10 MVN-CA                         1:39.18  
 24 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                         1:40.37  
 25 Honarvar, Seena S          9 GSC-CA                         1:42.25  
 25 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                         1:42.25  
 27 Ballinger, Owen K          9 MVN-CA                         1:53.17  
 28 Schaefer, John P           9 MVN-CA                         2:00.00  
 29 Pryana, Brayden J         10 AAA-CA                         2:02.17  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                        2:38.39  
WHT - Division  
  1 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                      2:52.02  
  2 Parkan, Chase W           10 SET-CA                         3:02.71  
  3 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                         3:06.79  
  4 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         3:08.12  
  5 King, Zach T               9 SET-CA                         3:11.23  
  6 Youngman, Nathenlyle G     9 ORCA-CA                        4:13.92  
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Darren D          10 SACA-CA                        6:11.48  
WHT - Division  
  1 Vincent, Elias A           9 ORCA-CA                        7:40.20  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                          40.43  
  2 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                          41.69  
  3 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                          42.13  
  4 Rodriguez, Aiden N         9 MVN-CA                           43.33  
  5 Nguyen, Axel K             9 GWSC-CA                          43.39  
  6 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                        43.88  
  7 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                           44.31  
  8 Wolf, Michael C           10 SACA-CA                          45.81  
WHT - Division  
  1 Alickolli, Jason           9 GWSC-CA                          42.77  
  2 Hoang, Tyler Q             9 RIPT-CA                          43.29  
  3 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                           45.78  
  4 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                           46.37  
  5 Mao, Patrick              10 MVN-CA                           46.68  
  6 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                           46.81  
  7 Lezak, Ryan N              8 GSC-CA                           47.26  
  8 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           47.43  
  9 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                           47.80  
 10 Andrews, Erik L           10 GWSC-CA                          49.46  
 11 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                           49.94  
 12 Ballinger, Owen K          9 MVN-CA                           50.61  
 13 Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                           51.06  
 14 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                           51.45  
 15 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                           52.67  
 16 King, Zach T               9 SET-CA                           52.71  
 17 Huynh, Vinh L              9 GWSC-CA                          53.63  
 18 Reiter, Andy J            10 MVN-CA                           53.77  
 19 De Vries, Chris K          9 GSC-CA                           54.12  
 20 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                           54.81  
 21 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                           55.28  
 22 Honarvar, Seena S          9 GSC-CA                           56.27  
 23 Schaefer, John P           9 MVN-CA                         1:01.42  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Axel K             9 GWSC-CA                        1:27.03  
  2 Hadjaz, Samy W             9 MVN-CA                         1:30.26  
  3 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                        1:30.86  
  4 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                        1:31.31  
WHT - Division  
  1 Theriault, Jackson F       9 GWSC-CA                        1:35.39  
  2 Sarrafi, Pasha M           9 MVN-CA                         1:38.50  
  3 Nguyen, Kenny K           10 RIPT-CA                        1:39.42  
  4 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         1:40.07  
  5 Calen, Josh J             10 MVN-CA                         1:40.22  
  6 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         1:40.68  
  7 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                         1:40.95  
  8 Tran, Sebastian C         10 ORCA-CA                        1:42.44  
  9 Kitcher, Heath A           9 GSC-CA                         1:43.12  
 10 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                         1:43.69  
 11 Lappin, Michael T         10 AAA-CA                         1:43.88  
 12 Geis, Alistair I           9 MVN-CA                         1:43.98  
 13 Mao, Wilson               10 MVN-CA                         1:45.58  
 14 Hadjaz, Kenzy A            9 MVN-CA                         1:45.65  
 15 Lawson, Blake             10 GSC-CA                         1:47.79  
 16 Dogaru, Daniel C           8 MVN-CA                         1:51.51  
 17 Tanner, Blake W           10 GSC-CA                         1:52.87  
 18 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                         1:55.72  
 19 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                         1:56.04  
 20 Le, Ethan X               10 MVN-CA                         1:59.68  
 21 Truong, Kaileo J           9 ORCA-CA                        2:03.55  
 22 Barney, Josh D            10 MVN-CA                         2:03.61  
 23 Schaefer, John P           9 MVN-CA                         2:05.41  
 24 Saman, Gavin F             9 MVN-CA                         2:05.80  
 24 Youngman, Nathenlyle G     9 ORCA-CA                        2:05.80  
 26 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                         2:13.68  
 27 Prouty, Zachary R          9 GSC-CA                         2:21.77  
 28 Saman, Lucas H             9 MVN-CA                         2:30.02  
 -- Parkan, Chase W           10 SET-CA                              DQ  
 -- Nguyen, Aidan G            9 GWSC-CA                             DQ  
 -- Ly, Karlson K             10 ORCA-CA                             DQ  
 -- Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                              DQ  
 -- Bay, Matthew S            10 ORCA-CA                             DQ  
 -- Peng, Cameron              9 GSC-CA                              DQ  
 -- Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                          46.82  
  2 Hadjaz, Samy W             9 MVN-CA                           47.94  
  3 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                           48.03  
  4 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                          48.46  
  5 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           50.18  
  6 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                         1:02.48  
WHT - Division  
  1 Jordan, Jake T            10 UN-05-CA/RIPT                    44.11  
  2 Nguyen, Kenny K           10 RIPT-CA                          46.74  
  3 Bay, Matthew S            10 ORCA-CA                          49.79  
  4 Lawson, Blake             10 GSC-CA                           50.95  
  5 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                           51.04  
  6 Nguyen, Axel K             9 GWSC-CA                          51.15  
  7 Hadjaz, Kenzy A            9 MVN-CA                           52.36  
  8 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                           54.13  
  9 Theriault, Jackson F       9 GWSC-CA                          54.28  
 10 Tran, Sebastian C         10 ORCA-CA                          54.46  
 11 Rodriguez, Aiden N         9 MVN-CA                           54.59  
 12 Mao, Patrick              10 MVN-CA                           54.65  
 13 Geis, Alistair I           9 MVN-CA                           54.70  
 14 Calen, Josh J             10 MVN-CA                           55.17  
 15 Le, Ethan X               10 MVN-CA                           55.47  
 16 Parkan, Chase W           10 SET-CA                           56.54  
 17 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                          56.80  
 18 Barney, Josh D            10 MVN-CA                           56.84  
 19 Spencer, David K           9 GWSC-CA                          58.76  
 20 Schaefer, John P           9 MVN-CA                           59.21  
 21 Huynh, Vinh L              9 GWSC-CA                        1:00.52  
 22 Tanner, Blake W           10 GSC-CA                         1:00.79  
 23 Pham, Josh T               9 RIPT-CA                        1:01.40  
 24 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                         1:03.28  
 25 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                         1:03.32  
 26 Youngman, Nathenlyle G     9 ORCA-CA                        1:03.87  
 27 Peng, Cameron              9 GSC-CA                         1:06.33  
 28 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                         1:07.73  
 29 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                         1:10.29  
 30 Cueto, Alejandro           9 AAA-CA                         1:10.73  
 31 Truong, Kaileo J           9 ORCA-CA                        1:10.88  
 32 Saman, Gavin F             9 MVN-CA                         1:11.73  
 33 King, Zach T               9 SET-CA                         1:12.71  
 34 Saman, Lucas H             9 MVN-CA                         1:20.13  
 -- Lappin, Michael T         10 AAA-CA                              DQ  
 -- Nguyen, Aidan G            9 GWSC-CA                             DQ  
 -- Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                              DQ  
 -- Sarrafi, Pasha M           9 MVN-CA                              DQ  
 -- McClellan, Max F          10 GWSC-CA                             DQ  
 -- Vincent, Elias A           9 ORCA-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Xing, Albert               9 SACA-CA                        1:37.06  
  2 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                        1:37.23  
  3 Nguyen, Kenny K           10 RIPT-CA                        1:38.49  
  4 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                         1:42.79  
WHT - Division  
  1 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                         1:53.43  
  2 Cervantes, Jude A         10 MVN-CA                         1:56.08  
  3 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         1:57.45  
  4 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                        2:00.56  
  5 Parkan, Chase W           10 SET-CA                         2:03.13  
  6 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                         2:10.86  
  7 Andrews, Erik L           10 GWSC-CA                        2:11.04  
  8 Schaefer, John P           9 MVN-CA                         2:11.79  
  9 Reiter, Andy J            10 MVN-CA                         2:15.13  
 -- Wolf, Michael C           10 SACA-CA                             DQ  
 -- Alickolli, Jason           9 GWSC-CA                             DQ  
 -- Pham, Jeremy C            10 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Evans, Alex L             10 ORCA-CA                          42.33  
  2 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                          43.70  
WHT - Division  
  1 Alickolli, Jason           9 GWSC-CA                          40.03  
  2 Lezak, Ryan N              8 GSC-CA                           41.10  
  3 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                          45.13  
  4 Mao, Wilson               10 MVN-CA                           46.14  
  5 Mai, Dawson               10 NBS-CA                           48.22  
  6 Nguyen, Axel K             9 GWSC-CA                          48.53  
  7 Murase, Maxwell Y         10 GWSC-CA                          48.91  
  8 De Vries, Chris K          9 GSC-CA                           51.46  
  9 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                           53.77  
 10 Andrews, Erik L           10 GWSC-CA                          54.90  
 11 Cervantes, Jude A         10 MVN-CA                           56.71  
 12 Dadabhoy, Jibril H         9 AAA-CA                           58.83  
 13 Uram, Grayson/Gray M       9 GSC-CA                           59.00  
 14 Ballinger, Owen K          9 MVN-CA                         1:02.13  
 15 Honarvar, Seena S          9 GSC-CA                         1:03.73  
 16 Huynh, Vinh L              9 GWSC-CA                        1:10.73  
 -- Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                              DQ  
 -- Breton, Garrett R          9 MVN-CA                              DQ  
 -- Nguyen, Kenny K           10 RIPT-CA                             DQ  
 -- Havens, Nathan C          10 MVN-CA                              DQ  
 -- Youngman, Nathenlyle G     9 ORCA-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Jordan, Jake T            10 UN-05-CA/RIPT                  1:21.36  
  2 Nguyen, Mason R            9 SACA-CA                        1:36.16  
  3 Sarrafi, Pasha M           9 MVN-CA                         1:36.51  
  4 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                        1:39.74  
  5 Rodriguez, Aiden N         9 MVN-CA                         1:44.11  
  6 Mao, Wilson               10 MVN-CA                         1:59.01  
  7 Mai, Dawson               10 NBS-CA                         1:59.79  
  8 Le, Ethan X               10 MVN-CA                         2:02.72  
 -- Calen, Josh J             10 MVN-CA                              DQ  
 -- Ly, Karlson K             10 ORCA-CA                             DQ  
 -- Youngman, Nathenlyle G     9 ORCA-CA                             DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hoang, Tyler Q             9 RIPT-CA                        1:27.42  
  2 Breton, Garrett R          9 MVN-CA                         1:31.06  
  3 Xing, Albert               9 SACA-CA                        1:32.44  
WHT - Division  
  1 Tang, Lucas S              9 SACA-CA                        1:32.56  
  2 Xagorarakis, Avrum G       9 CMAC-CA                        1:33.84  
  3 Nguyen, Kenny K           10 RIPT-CA                        1:35.54  
  4 Rodriguez, Aiden N         9 MVN-CA                         1:37.18  
  5 Mao, Wilson               10 MVN-CA                         1:38.81  
  6 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         1:39.47  
  7 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                         1:40.78  
  8 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         1:42.97  
  9 Garriga, Jayden c          9 Splash-CA                      1:43.07  
 10 Parkan, Chase W           10 SET-CA                         1:46.68  
 11 Reiter, Andy J            10 MVN-CA                         1:46.96  
 12 Lo, Nathan E               8 SACA-CA                        1:50.84  
 13 Cheshire, Jackson C        9 AAA-CA                         1:56.28  
 14 Larson, Henrik G           9 MVN-CA                         2:00.20  
 15 Ballinger, Owen K          9 MVN-CA                         2:00.38  
 16 Hassain, Rohan A          10 AAA-CA                         2:00.88  
 17 Schaefer, John P           9 MVN-CA                         2:12.14  
 -- Tudorica, Eric             9 GSC-CA                              DQ  
 -- Youngman, Nathenlyle G     9 ORCA-CA                             DQ  
 -- Cervantes, Jude A         10 MVN-CA                              DQ  
 -- Tudorica, Ianic            9 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Vincent, Elias A           9 ORCA-CA                        3:09.57  
WHT - Division  
  1 Hoang, Tyler Q             9 RIPT-CA                        3:04.71  
  2 Banash, Stanley J          8 MVN-CA                         3:25.69  
  3 Hadjaz, Kenzy A            9 MVN-CA                         3:27.57  
  4 Mao, Patrick              10 MVN-CA                         3:30.54  
  5 Lawson, Blake             10 GSC-CA                         3:33.96  
  6 Havens, Nathan C          10 MVN-CA                         3:37.02  
  7 Tanner, Blake W           10 GSC-CA                         3:54.09  
  8 Wolf, Nyle E               9 MVN-CA                         4:04.43  
  9 Prouty, Zachary R          9 GSC-CA                         4:16.00  
 -- Kitcher, Heath A           9 GSC-CA                              DQ  
 -- Hadjaz, Samy W             9 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals Points 
===============================================================================
  1 Speed Aquatics-CA  'A'                                      2:55.16  
     1) Tang, Lucas S 9                 2) Xing, Albert 9                 
     3) Wolf, Michael C 10              4) Lo, Nathan E 8                 
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tran, Vincent G           12 AAA-CA                           28.84  
  2 Chung, Bradin             12 SACA-CA                          30.32  
  3 Carlson, John P           11 ORCA-CA                          30.36  
  4 Saunders, Nolan D         12 ORCA-CA                          30.37  
  5 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                          30.76  
  6 Lepham, Phillip T         12 GWSC-CA                          30.89  
  7 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                          30.91  
  8 Matsuda, Trevor M         12 RIPT-CA                          30.93  
  9 Dinh, Logan R             11 SACA-CA                          31.42  
 10 Morris, Jack A            12 GSC-CA                           31.43  
 11 MacGregor, Gavin N        11 GSC-CA                           31.44  
 12 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA                          31.53  
 13 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           31.63  
 14 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                           31.78  
 15 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                           32.36  
 16 Tan, Ray S                11 AAA-CA                           32.40  
 17 Dory, Sean R              11 CMAC-CA                          32.86  
 18 Luong, Bao G              12 GWSC-CA                          32.88  
 19 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                           33.03  
 20 Terry, Jake A             12 GSC-CA                           34.15  
WHT - Division  
  1 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                           31.59  
  2 Barney, Arthur L          12 MVN-CA                           32.07  
  3 Hadjaz, Adam K            11 MVN-CA                           32.08  
  4 Lee, Evan J               12 AAA-CA                           32.60  
  5 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                           33.34  
  6 Coulston, Trenton J       12 MVN-CA                           33.78  
  7 Boles, Rober R            12 ORCA-CA                          33.82  
  8 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                           33.96  
  9 Lawless, Laszlo E         12 GWSC-CA                          33.97  
 10 Sternshein, Levi M        11 ORCA-CA                          34.08  
 11 Armstrong, Seth R         11 GWSC-CA                          34.35  
 12 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                           34.48  
 13 Sangasy, Lukas N          11 CMAC-CA                          34.94  
 14 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                           35.78  
 15 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                        35.97  
 16 Cueto, Moises             11 AAA-CA                           36.11  
 17 Geis, Anson I             11 MVN-CA                           36.45  
 18 Gonzalez, Ali'i M         12 CMAC-CA                          36.81  
 19 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                          36.87  
 20 Knapp, Josh               11 SACA-CA                          36.91  
 21 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                           37.01  
 22 Villanueva, Dylan E       11 CMAC-CA                          37.48  
 23 Lawless, Linx L           11 GWSC-CA                          37.51  
 24 Baker, Brian T            11 Splash-CA                        37.69  
 25 Griego, Nicholas B        11 AAA-CA                           37.70  
 26 Nguyen, Denny             12 GWSC-CA                          39.26  
 27 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                           40.20  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ho, RJ                    12 SACA-CA                        1:02.20  
  2 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       1:05.02  
  3 Sowlati, Kasra K          12 SACA-CA                        1:05.38  
  4 Goldsmith, Gage K         11 RIPT-CA                        1:05.57  
  5 Vansomphone, Arin P       12 RIPT-CA                        1:05.91  
  6 Matsuda, Trevor M         12 RIPT-CA                        1:07.17  
  7 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                        1:08.30  
  8 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                        1:08.58  
  9 Carlson, John P           11 ORCA-CA                        1:08.74  
 10 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA                        1:09.03  
 11 Chung, Bradin             12 SACA-CA                        1:09.04  
 12 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                         1:09.47  
 13 MacGregor, Gavin N        11 GSC-CA                         1:09.73  
 14 Morris, Jack A            12 GSC-CA                         1:10.55  
 15 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                         1:11.43  
 16 Tan, Ray S                11 AAA-CA                         1:11.49  
 17 Borning, Vance C          12 AAA-CA                         1:11.88  
 18 Shaff, Mason e            12 Splash-CA                      1:13.91  
WHT - Division  
  1 Curiel, Jordan M          12 GWSC-CA                        1:05.13  
  2 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         1:11.38  
  3 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         1:11.41  
  4 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA                        1:14.98  
  5 Pham, Brian T             11 AAA-CA                         1:15.79  
  6 Knapp, Josh               11 SACA-CA                        1:15.98  
  7 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                         1:16.63  
  8 Jung, Cooper L            12 RIPT-CA                        1:16.66  
  9 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                         1:17.03  
 10 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         1:17.79  
 11 Terry, Jake A             12 GSC-CA                         1:20.16  
 12 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                         1:20.27  
 13 Hoang, Chance T           11 ORCA-CA                        1:21.38  
 14 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                         1:21.70  
 15 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                      1:22.08  
 16 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                        1:24.01  
 17 Miranda, Isaiah I         12 ORCA-CA                        1:24.70  
 18 Moore, Henry T            11 MVN-CA                         1:24.99  
 19 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                         1:26.98  
 20 Larkin, Shane P           12 MVN-CA                         1:27.12  
 21 Antoszewski, Anthony L    12 MVN-CA                         1:28.67  
 22 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                         1:31.80  
 23 Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA                         1:33.50  
 24 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                         1:44.71  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Matsuda, Trevor M         12 RIPT-CA                        2:22.94  
  2 Sowlati, Kasra K          12 SACA-CA                        2:24.38  
  3 Goldsmith, Gage K         11 RIPT-CA                        2:25.79  
  4 Chung, Bradin             12 SACA-CA                        2:26.08  
  5 Tan, Ray S                11 AAA-CA                         2:29.83  
  6 Borning, Vance C          12 AAA-CA                         2:31.92  
  7 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                        2:38.64  
WHT - Division  
  1 LeSieur, Finn J           12 NBS-CA                         2:17.70  
  2 Ho, RJ                    12 SACA-CA                        2:22.07  
  3 Morris, Jack A            12 GSC-CA                         2:31.61  
  4 Saunders, Nolan D         12 ORCA-CA                        2:34.54  
  5 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                         2:38.82  
  6 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         2:39.44  
  7 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                         2:44.29  
  8 Hedayati, Arteen K        11 MVN-CA                         2:49.88  
  9 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                         2:50.39  
 10 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                         2:54.16  
 11 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         2:57.91  
 12 Jung, Cooper L            12 RIPT-CA                        2:59.35  
 13 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                        3:07.16  
 14 Moore, Henry T            11 MVN-CA                         3:09.90  
 15 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                         3:10.49  
 16 Larkin, Shane P           12 MVN-CA                         3:20.95  
 17 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                         3:21.67  
 18 Antoszewski, Anthony L    12 MVN-CA                         3:26.91  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tan, Ray S                11 AAA-CA                         6:37.03  
WHT - Division  
  1 Chalabian, Jacob c        12 Splash-CA                      6:07.18  
  2 Shaffer, Jake E           11 UN-03-CA/GWSC                  6:10.33  
  3 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA                        6:28.22  
  4 Chung, Bradin             12 SACA-CA                        6:35.54  
  5 Beliveau, Zach L          11 CMAC-CA                        6:43.50  
  6 Bowman, Sam P             11 CMAC-CA                        7:04.98  
  7 Dory, Sean R              11 CMAC-CA                        7:27.74  
 -- Barney, Arthur L          12 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chung, Bradin             12 SACA-CA                          36.28  
  1 Tran, Vincent G           12 AAA-CA                           36.28  
  3 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                          36.30  
  4 Tran, Gavin K             12 GWSC-CA                          36.77  
  5 Tran, Anoki C             12 ORCA-CA                          37.04  
  6 Beliveau, Zach L          11 CMAC-CA                          37.06  
  7 Carlson, John P           11 ORCA-CA                          38.34  
  8 Coulston, Trenton J       12 MVN-CA                           38.70  
  9 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                           39.06  
 10 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           40.09  
 11 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                        42.59  
 -- Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                              NS  
WHT - Division  
  1 Lee, Evan J               12 AAA-CA                           39.10  
  2 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                           40.00  
  3 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                          40.08  
  4 Lawson, Nate R            12 GSC-CA                           40.56  
  5 Geis, Anson I             11 MVN-CA                           40.68  
  6 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                           40.77  
  7 Hadjaz, Adam K            11 MVN-CA                           40.86  
  8 Armstrong, Seth R         11 GWSC-CA                          41.38  
  9 Sternshein, Levi M        11 ORCA-CA                          41.73  
 10 Morris, Jack A            12 GSC-CA                           43.84  
 11 Lawless, Laszlo E         12 GWSC-CA                          44.46  
 12 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                           44.58  
 13 Hoang, Chance T           11 ORCA-CA                          45.07  
 14 Knapp, Josh               11 SACA-CA                          45.28  
 15 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                           47.35  
 16 Lawless, Linx L           11 GWSC-CA                          47.65  
 17 Boles, Rober R            12 ORCA-CA                          48.77  
 18 Terry, Jake A             12 GSC-CA                           48.82  
 19 Gonzalez, Ali'i M         12 CMAC-CA                          49.42  
 20 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                           51.17  
 21 Nguyen, Denny             12 GWSC-CA                          53.76  
 -- Villanueva, Dylan E       11 CMAC-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       1:17.06  
  2 Ho, RJ                    12 SACA-CA                        1:17.33  
  3 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                        1:17.37  
  4 Carlson, John P           11 ORCA-CA                        1:21.44  
  5 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA                        1:21.88  
  6 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                         1:22.27  
  7 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         1:23.37  
  8 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                         1:24.23  
  9 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                         1:25.06  
WHT - Division  
  1 Curiel, Jordan M          12 GWSC-CA                        1:16.10  
  2 Chung, Bradin             12 SACA-CA                        1:18.06  
  3 Hedayati, Arteen K        11 MVN-CA                         1:29.01  
  4 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                         1:31.05  
  5 Hoang, Chance T           11 ORCA-CA                        1:37.21  
  6 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                        1:40.36  
  7 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                         1:55.87  
  8 Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA                         1:57.13  
 -- Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                              DQ  
 -- Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                        2:49.37  
WHT - Division  
  1 Shaffer, Jake E           11 UN-03-CA/GWSC                  2:41.81  
  2 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       2:46.99  
  3 Luong, Bao G              12 GWSC-CA                        2:55.81  
  4 Bowman, Sam P             11 CMAC-CA                        2:56.40  
  5 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         3:01.94  
  6 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                         3:06.85  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA                          40.51  
  2 MacGregor, Gavin N        11 GSC-CA                           42.55  
  3 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           42.94  
  4 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                           43.29  
  5 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA                          43.39  
  6 Shaff, Mason e            12 Splash-CA                        44.07  
  7 Borning, Vance C          12 AAA-CA                           44.36  
  8 Tan, Ray S                11 AAA-CA                           45.67  
  9 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                           46.83  
 -- Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                              DQ  
WHT - Division  
  1 Saunders, Nolan D         12 ORCA-CA                          42.36  
  2 Pham, Bradley A           12 AAA-CA                           43.18  
  3 Hedayati, Arteen K        11 MVN-CA                           45.57  
  4 Moore, Henry T            11 MVN-CA                           45.63  
  5 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                          46.34  
  6 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                           47.45  
  7 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                           47.83  
  8 Jung, Cooper L            12 RIPT-CA                          47.97  
  9 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                           48.10  
 10 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                           49.18  
 11 Knapp, Josh               11 SACA-CA                          50.70  
 12 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                        51.22  
 13 Terry, Jake A             12 GSC-CA                           51.36  
 14 Hoang, Chance T           11 ORCA-CA                          51.45  
 15 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                           52.92  
 16 Larkin, Shane P           12 MVN-CA                           52.97  
 17 Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA                           56.97  
 18 Antoszewski, Anthony L    12 MVN-CA                           57.92  
 19 Rosu, Alex N              11 AAA-CA                         1:09.29  
 -- LeSieur, Finn J           12 NBS-CA                              DQ  
 -- Pham, Brian T             11 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tran, Gavin K             12 GWSC-CA                        1:26.26  
  2 Kuo, Samuel C             12 GWSC-CA                        1:29.59  
  3 Saunders, Nolan D         12 ORCA-CA                        1:31.22  
  4 Carlson, John P           11 ORCA-CA                        1:31.35  
  5 Lawson, Nate R            12 GSC-CA                         1:31.41  
  6 Luong, Bao G              12 GWSC-CA                        1:34.32  
  7 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                         1:35.89  
  8 Marrujo, Sebastian M      12 ORCA-CA                        1:37.14  
  9 Borning, Vance C          12 AAA-CA                         1:39.90  
 10 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                         1:43.45  
 11 Shaff, Mason e            12 Splash-CA                      1:46.39  
 -- MacGregor, Gavin N        11 GSC-CA                              NS  
WHT - Division  
  1 Barney, Arthur L          12 MVN-CA                         1:34.71  
  2 Bowman, Sam P             11 CMAC-CA                        1:37.16  
  3 Coulston, Trenton J       12 MVN-CA                         1:38.43  
  4 Lepham, Phillip T         12 GWSC-CA                        1:38.46  
  5 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         1:39.29  
  6 Lee, Evan J               12 AAA-CA                         1:39.94  
  7 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                         1:41.62  
  8 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                        1:41.99  
  9 Hadjaz, Adam K            11 MVN-CA                         1:43.55  
 10 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                         1:46.67  
 11 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         1:47.73  
 12 Geis, Anson I             11 MVN-CA                         1:47.93  
 13 Knapp, Josh               11 SACA-CA                        1:48.12  
 14 Lawless, Linx L           11 GWSC-CA                        1:51.06  
 15 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                         1:51.16  
 16 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                         1:51.54  
 17 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                      1:51.88  
 18 Cueto, Moises             11 AAA-CA                         1:59.08  
 19 Nguyen, Denny             12 GWSC-CA                        2:05.74  
 20 Boles, Rober R            12 ORCA-CA                        2:10.34  
 -- Sternshein, Levi M        11 ORCA-CA                             DQ  
 -- Sangasy, Lukas N          11 CMAC-CA                             DQ  
 -- Baker, Brian T            11 Splash-CA                           DQ  
 -- Dinh, Logan R             11 SACA-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA                        3:00.15  
  2 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                        3:18.96  
WHT - Division  
  1 Connole, Ryan N           12 RIPT-CA                        2:36.01  
  2 Lee, Mathias J            12 SACA-CA                        2:36.99  
  3 Shaffer, Jake E           11 UN-03-CA/GWSC                  2:53.46  
  4 Vansomphone, Arin P       12 RIPT-CA                        2:58.27  
  5 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                        3:00.76  
  6 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                         3:24.95  
  7 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                         3:26.92  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                          33.37  
  2 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                          34.78  
  3 Matsuda, Trevor M         12 RIPT-CA                          35.74  
  4 Dory, Sean R              11 CMAC-CA                          36.21  
  5 Tan, Ray S                11 AAA-CA                           36.42  
  6 Beliveau, Zach L          11 CMAC-CA                          36.79  
  7 Morris, Jack A            12 GSC-CA                           37.03  
  8 Shaffer, Jake E           11 UN-03-CA/GWSC                    37.42  
  9 Borning, Vance C          12 AAA-CA                           38.02  
 10 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                          38.61  
 -- Shaff, Mason e            12 Splash-CA                           DQ  
WHT - Division  
  1 Tran, Vincent G           12 AAA-CA                           34.38  
  2 Tran, Anoki C             12 ORCA-CA                          36.33  
  3 Tran, Gavin K             12 GWSC-CA                          37.03  
  4 Marrujo, Sebastian M      12 ORCA-CA                          37.24  
  5 Coulston, Trenton J       12 MVN-CA                           38.17  
  6 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                           38.48  
  7 Garcia, Gabriel E         12 MVN-CA                           38.58  
  8 Saunders, Nolan D         12 ORCA-CA                          38.70  
  9 Wozniak, Owen A           11 MVN-CA                           39.26  
 10 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                           39.29  
 11 Hadjaz, Adam K            11 MVN-CA                           41.95  
 12 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                           42.71  
 13 Lee, Evan J               12 AAA-CA                           42.88  
 14 Thomas, Nolan A           12 AAA-CA                           43.00  
 15 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                           43.47  
 16 Sternshein, Levi M        11 ORCA-CA                          44.36  
 17 Knapp, Josh               11 SACA-CA                          44.57  
 18 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                           45.46  
 19 Geis, Anson I             11 MVN-CA                           46.56  
 20 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                           47.92  
 21 Hoang, Chance T           11 ORCA-CA                          51.90  
 22 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                           52.26  
 23 Cueto, Moises             11 AAA-CA                           55.10  
 24 Gannaway, Case R          12 ORCA-CA                          55.29  
 25 Nguyen, Denny             12 GWSC-CA                        1:02.43  
 -- Gonzalez, Ali'i M         12 CMAC-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       1:15.24  
  2 Shiono, Taisho C          12 SACA-CA                        1:20.24  
  3 Vansomphone, Arin P       12 RIPT-CA                        1:20.65  
  4 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                        1:28.59  
WHT - Division  
  1 Morris, Jack A            12 GSC-CA                         1:22.77  
  2 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                        1:27.18  
  3 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                         1:31.15  
  4 Theologidy, Taddeus T     11 MVN-CA                         1:35.15  
  5 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                         1:38.27  
  6 Knapp, Josh               11 SACA-CA                        1:39.38  
 -- Terry, Jake A             12 GSC-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       2:52.67  
  2 Dinh, Logan R             11 SACA-CA                        2:58.86  
 -- Lawless, Laszlo E         12 GWSC-CA                             DQ  
 -- Connole, Ryan N           12 RIPT-CA                             DQ  
 -- Barney, Arthur L          12 MVN-CA                              NS  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       1:15.66  
  2 Matsuda, Trevor M         12 RIPT-CA                        1:16.23  
  3 Goldsmith, Gage K         11 RIPT-CA                        1:17.41  
  4 Wartenberg, Jason R       11 ORCA-CA                        1:17.82  
  5 Tan, Ray S                11 AAA-CA                         1:20.03  
  6 Borning, Vance C          12 AAA-CA                         1:20.18  
  7 Saunders, Nolan D         12 ORCA-CA                        1:20.91  
  8 Asar, Aiden A             12 MVN-CA                         1:22.23  
  9 Sotelo, Chris A           11 AAA-CA                         1:22.57  
WHT - Division  
  1 Juarez, Taylor A          11 GWSC-CA                        1:22.89  
  2 Morris, Jack A            12 GSC-CA                         1:23.37  
  3 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         1:25.63  
  4 Pham, Brian T             11 AAA-CA                         1:25.88  
  5 Jung, Cooper L            12 RIPT-CA                        1:27.43  
  6 Aminloo, Ryan             11 SACA-CA                        1:27.48  
  7 Sullivan, Finn M          11 MVN-CA                         1:29.96  
  8 Moore, Henry T            11 MVN-CA                         1:30.34  
  9 Terry, Jake A             12 GSC-CA                         1:30.56  
 10 Felker, J.D. D            11 MVN-CA                         1:32.50  
 11 Knapp, Josh               11 SACA-CA                        1:32.61  
 12 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         1:33.89  
 13 Miranda, Isaiah I         12 ORCA-CA                        1:36.43  
 14 Easterday, Aaron b        11 Splash-CA                      1:37.76  
 15 McCarthy, Rory J          11 MVN-CA                         1:38.84  
 16 Goodbrand, Shane T        11 MVN-CA                         1:44.72  
 17 Antoszewski, Anthony L    12 MVN-CA                         1:48.53  
 -- Kirkwood, Logan T         11 GSC-CA                              DQ  
 -- Larkin, Shane P           12 MVN-CA                              DQ  
 -- Hedayati, Arteen K        11 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Hattar, Ryan I            11 UN-01-CA                       2:41.97  
  2 Tran, Anoki C             12 ORCA-CA                        2:43.90  
  3 Beckett, Austin L         12 SACA-CA                        2:44.12  
  4 Tan, Ray S                11 AAA-CA                         2:49.51  
  5 MacGregor, Gavin N        11 GSC-CA                         2:49.89  
  6 Beliveau, Zach L          11 CMAC-CA                        2:53.61  
  7 Luong, Bao G              12 GWSC-CA                        2:55.37  
  8 Borning, Vance C          12 AAA-CA                         2:55.63  
WHT - Division  
  1 Tran, Gavin K             12 GWSC-CA                        2:46.88  
  2 Lepham, Phillip T         12 GWSC-CA                        2:54.75  
  3 Bowman, Sam P             11 CMAC-CA                        2:55.48  
  4 Lawless, Laszlo E         12 GWSC-CA                        2:59.21  
  5 Lawson, Nate R            12 GSC-CA                         2:59.48  
  6 Marrujo, Sebastian M      12 ORCA-CA                        3:00.50  
  7 Weingarten, Rowan L       12 MVN-CA                         3:07.49  
  8 Dory, Sean R              11 CMAC-CA                        3:09.16  
  9 Sangasy, Lukas N          11 CMAC-CA                        3:15.06  
 10 Newcomb, Scott B          12 MVN-CA                         3:17.88  
 11 Lawless, Linx L           11 GWSC-CA                        3:25.99  
 -- Hoang, Chance T           11 ORCA-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Doti, Michael T           13 GWSC-CA                          27.16  
  2 Kemick, Sean H            13 GWSC-CA                          27.21  
  3 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                          27.48  
  4 Ly, Kenneth K             13 ORCA-CA                          27.67  
  5 Calder, Shane T           14 MVN-CA                           27.82  
  6 Xie, Brian                13 SACA-CA                          28.08  
  7 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                           28.56  
  8 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                           29.01  
  9 Nguyen, Dat T             13 RIPT-CA                          29.16  
 10 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                           29.29  
 10 Bernard, Trey B           13 GSC-CA                           29.29  
 12 Tristan, Noah E           13 AAA-CA                           29.54  
 13 Guevara, Jacob R          13 GWSC-CA                          29.63  
 14 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                           30.03  
WHT - Division  
  1 Coury, Alex A             13 ORCA-CA                          28.91  
  2 Alvo, Jacob T             13 CMAC-CA                          29.00  
  3 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                           29.16  
  4 Alvo, JJ C                13 CMAC-CA                          29.45  
  5 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                           29.68  
  6 Rofael, Anthony M         13 GWSC-CA                          29.76  
  7 Weitzer, R J J            13 ORCA-CA                          29.79  
  8 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                           29.98  
  9 Barney, Matthew D         14 MVN-CA                           30.58  
 10 Beach, Zackary J          13 GSC-CA                           30.75  
 11 Sanchez, Isaac C          13 RIPT-CA                          30.82  
 12 Siebert, Zach R           14 ORCA-CA                          31.24  
 13 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                          31.25  
 14 Rose, Gavin M             13 RIPT-CA                          31.56  
 15 Ash, Christian D          13 GSC-CA                           32.61  
 16 Plows, Derek R            13 AAA-CA                           32.66  
 17 Ramirez, Benjamin A       13 GSC-CA                           32.95  
 18 Nguyen, Michael M         13 GWSC-CA                          34.11  
 19 Tirtorahardjo, Ethan A    13 ORCA-CA                          34.23  
 20 Marklevits, Mason J       14 ORCA-CA                          34.46  
 -- Todd, Ethan J             13 MVN-CA                              DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA                           58.83  
  2 Kemick, Sean H            13 GWSC-CA                          59.26  
  3 Tran, Vince D             14 ORCA-CA                          59.44  
  4 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                          59.57  
  5 Doti, Michael T           13 GWSC-CA                          59.99  
  6 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         1:00.70  
  7 Xie, Brian                13 SACA-CA                        1:01.13  
  8 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         1:02.10  
  9 Tristan, Noah E           13 AAA-CA                         1:03.16  
 10 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         1:04.30  
 11 Sanchez, Isaac C          13 RIPT-CA                        1:04.65  
 12 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                         1:04.82  
WHT - Division  
  1 King, Lucas H             13 SET-CA                         1:02.43  
  2 Matsumoto, Tyler T        13 GWSC-CA                        1:02.67  
  3 Guevara, Jacob R          13 GWSC-CA                        1:05.47  
  4 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA                        1:06.08  
  5 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         1:06.13  
  6 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:06.21  
  7 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                         1:06.63  
  8 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                        1:06.66  
  9 Chu, Colin D              13 RIPT-CA                        1:07.04  
 10 Kronfly, Landon W         13 Splash-CA                      1:07.35  
 11 Nguyen, Dat T             13 RIPT-CA                        1:08.19  
 12 Weitzer, R J J            13 ORCA-CA                        1:08.25  
 13 Bindra, Ryan J            13 AAA-CA                         1:11.58  
 14 Rose, Gavin M             13 RIPT-CA                        1:11.92  
 15 Ballinger, Brody K        13 MVN-CA                         1:13.34  
 16 Choi, Kenneth H           13 AAA-CA                         1:13.81  
 17 Ash, Christian D          13 GSC-CA                         1:13.88  
 18 Prickett, Christopher     13 MVN-CA                         1:14.70  
 19 Eller, Zander M           13 MVN-CA                         1:15.24  
 20 Nguyen, Viet Q            14 AAA-CA                         1:15.52  
 21 Naughton, Conor J         13 MVN-CA                         1:17.65  
 22 Ziemba, Adam M            13 MVN-CA                         1:18.64  
 23 Hedayati, Idean K         13 MVN-CA                         1:19.09  
 24 Prickett, Ryan M          13 MVN-CA                         1:19.17  
 25 Bish, Brendin C           13 AAA-CA                         1:36.96  
 -- Tirtorahardjo, Ethan A    13 ORCA-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ng, Titus H               13 SACA-CA                        2:11.50  
  2 Limon, John J             14 GWSC-CA                        2:14.07  
  3 Donati, Aiden K           14 GWSC-CA                        2:14.15  
  4 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                         2:15.44  
  5 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:18.45  
  6 Sanchez, Isaac C          13 RIPT-CA                        2:21.53  
  7 King, Lucas H             13 SET-CA                         2:22.78  
WHT - Division  
  1 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA                         2:09.56  
  2 Doti, Michael T           13 GWSC-CA                        2:11.93  
  3 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         2:12.11  
  4 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         2:21.91  
  5 Nguyen, Dat T             13 RIPT-CA                        2:27.24  
  6 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                         2:28.44  
  7 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         2:29.00  
  8 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         2:29.77  
  9 Ballinger, Brody K        13 MVN-CA                         2:45.59  
 10 Rose, Gavin M             13 RIPT-CA                        2:45.74  
 11 Hedayati, Idean K         13 MVN-CA                         2:52.93  
 12 Prickett, Christopher     13 MVN-CA                         2:52.94  
 13 Naughton, Conor J         13 MVN-CA                         2:53.34  
 14 Eller, Zander M           13 MVN-CA                         2:53.56  
 15 Tirtorahardjo, Ethan A    13 ORCA-CA                        2:58.98  
 16 Prickett, Ryan M          13 MVN-CA                         3:03.23  
 17 Ziemba, Adam M            13 MVN-CA                         3:11.11  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Limon, John J             14 GWSC-CA                        5:49.65  
  2 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         6:08.84  
WHT - Division  
  1 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                        5:44.47  
  2 Alvo, Jacob T             13 CMAC-CA                        6:07.40  
  3 Alvo, JJ C                13 CMAC-CA                        6:13.60  
  4 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA                        6:45.09  
  5 Coury, Alex A             13 ORCA-CA                        6:50.15  
  6 Weitzer, R J J            13 ORCA-CA                        7:01.77  
  7 Siebert, Zach R           14 ORCA-CA                        7:24.35  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Xie, Brian                13 SACA-CA                        1:10.66  
  2 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         1:10.98  
  3 Ng, Titus H               13 SACA-CA                        1:11.88  
  4 Tran, Vince D             14 ORCA-CA                        1:14.78  
  5 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         1:15.73  
  6 Chu, Colin D              13 RIPT-CA                        1:16.38  
  7 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                        1:16.42  
  8 Sanchez, Isaac C          13 RIPT-CA                        1:18.60  
WHT - Division  
  1 Weitzer, R J J            13 ORCA-CA                        1:18.23  
  2 Doti, Michael T           13 GWSC-CA                        1:18.52  
  3 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         1:18.73  
  4 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:20.13  
  5 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                         1:20.43  
  6 Tristan, Noah E           13 AAA-CA                         1:20.64  
  7 Kronfly, Landon W         13 Splash-CA                      1:21.38  
  8 Nguyen, Dat T             13 RIPT-CA                        1:21.54  
  9 Prickett, Christopher     13 MVN-CA                         1:26.37  
 10 Bindra, Ryan J            13 AAA-CA                         1:26.92  
 11 Ballinger, Brody K        13 MVN-CA                         1:30.42  
 12 Naughton, Conor J         13 MVN-CA                         1:30.61  
 13 Eller, Zander M           13 MVN-CA                         1:31.75  
 14 Nguyen, Viet Q            14 AAA-CA                         1:32.92  
 15 Prickett, Ryan M          13 MVN-CA                         1:34.37  
 -- Ash, Christian D          13 GSC-CA                              DQ  
 -- Ziemba, Adam M            13 MVN-CA                              DQ  
 -- Choi, Kenneth H           13 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:32.88  
  2 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         2:41.03  
  3 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                         2:45.65  
WHT - Division  
  1 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                         2:34.87  
  2 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         2:45.54  
  3 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         2:48.49  
  4 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         2:56.18  
  5 Bernard, Trey B           13 GSC-CA                         2:58.10  
  6 Beach, Zackary J          13 GSC-CA                         3:03.09  
  7 Barney, Matthew D         14 MVN-CA                         3:28.60  
  8 Marklevits, Mason J       14 ORCA-CA                        3:36.18  
 -- Tirtorahardjo, Ethan A    13 ORCA-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                        1:17.54  
  2 Ly, Kenneth K             13 ORCA-CA                        1:20.87  
  3 Xie, Brian                13 SACA-CA                        1:21.91  
  4 Yu, Bryan                 13 AAA-CA                         1:23.80  
  5 Nguyen, Dat T             13 RIPT-CA                        1:24.51  
  6 Bernard, Trey B           13 GSC-CA                         1:25.20  
  7 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA                        1:25.29  
  8 Rofael, Anthony M         13 GWSC-CA                        1:26.14  
  9 Sanchez, Isaac C          13 RIPT-CA                        1:29.40  
WHT - Division  
  1 Coury, Alex A             13 ORCA-CA                        1:25.45  
  2 Tran, Vince D             14 ORCA-CA                        1:26.05  
  3 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                         1:26.82  
  4 Alvo, JJ C                13 CMAC-CA                        1:27.54  
  5 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                        1:28.18  
  6 Alvo, Jacob T             13 CMAC-CA                        1:29.09  
  7 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         1:29.27  
  8 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         1:29.98  
  9 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         1:30.03  
 10 Barney, Matthew D         14 MVN-CA                         1:30.06  
 11 Siebert, Zach R           14 ORCA-CA                        1:31.33  
 12 Weitzer, R J J            13 ORCA-CA                        1:32.83  
 13 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                         1:33.19  
 14 Ramirez, Benjamin A       13 GSC-CA                         1:35.22  
 15 Rose, Gavin M             13 RIPT-CA                        1:38.12  
 16 Nguyen, Michael M         13 GWSC-CA                        1:45.71  
 17 Marklevits, Mason J       14 ORCA-CA                        1:50.91  
 18 Ash, Christian D          13 GSC-CA                         1:53.23  
 -- Doti, Michael T           13 GWSC-CA                             DQ  
 -- Tirtorahardjo, Ethan A    13 ORCA-CA                             DQ  
 -- Plows, Derek R            13 AAA-CA                              DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                        2:43.83  
  2 Tristan, Noah E           13 AAA-CA                         2:48.27  
  3 Bourgoin, Drew J          13 SET-CA                         2:56.27  
  4 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:59.44  
WHT - Division  
  1 Luu, James M              13 RIPT-CA                        2:47.11  
  2 Matsumoto, Tyler T        13 GWSC-CA                        2:50.39  
  3 Donati, Aiden K           14 GWSC-CA                        2:54.68  
  4 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA                         3:01.84  
  5 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         3:09.28  
  6 King, Lucas H             13 SET-CA                         3:10.96  
  7 Tirtorahardjo, Ethan A    13 ORCA-CA                        3:11.76  
  8 Bindra, Ryan J            13 AAA-CA                         3:12.67  
  9 Ballinger, Brody K        13 MVN-CA                         3:30.65  
 10 Hedayati, Idean K         13 MVN-CA                         3:38.44  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nguyen, Jayden            13 ORCA-CA                        1:08.41  
  2 Xie, Brian                13 SACA-CA                        1:10.51  
  3 Limon, John J             14 GWSC-CA                        1:10.94  
  4 Chu, Colin D              13 RIPT-CA                        1:16.07  
WHT - Division  
  1 Cruz, Ethan H             14 GSC-CA                         1:07.44  
  2 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         1:10.99  
  3 Tran, Vince D             14 ORCA-CA                        1:13.64  
  4 Matsumoto, Tyler T        13 GWSC-CA                        1:14.00  
  5 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         1:16.83  
  6 Kronfly, Landon W         13 Splash-CA                      1:17.90  
  7 Weitzer, R J J            13 ORCA-CA                        1:18.52  
  8 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA                        1:21.51  
  9 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                        1:21.71  
 10 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                         1:22.13  
 11 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         1:24.35  
 12 Choi, Kenneth H           13 AAA-CA                         1:30.03  
 13 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         1:30.93  
 14 Naughton, Conor J         13 MVN-CA                         1:31.94  
 15 Nguyen, Viet Q            14 AAA-CA                         1:36.03  
 16 Prickett, Christopher     13 MVN-CA                         1:37.60  
 17 Eller, Zander M           13 MVN-CA                         1:38.89  
 18 Prickett, Ryan M          13 MVN-CA                         1:43.69  
 19 Ziemba, Adam M            13 MVN-CA                         1:52.51  
 -- Hedayati, Idean K         13 MVN-CA                              NS  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Zelmer, Luca K            13 MVN-CA                         2:54.95  
  2 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         3:17.09  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Luu, James M              13 RIPT-CA                        2:22.85  
  2 Smith, Tennyson J         13 GSC-CA                         2:33.32  
  3 Limon, John J             14 GWSC-CA                        2:37.72  
  4 Rofael, Anthony M         13 GWSC-CA                        2:44.39  
WHT - Division  
  1 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA                        2:36.36  
  2 Alvo, Jacob T             13 CMAC-CA                        2:37.50  
  3 Ly, Kenneth K             13 ORCA-CA                        2:37.93  
  4 Calder, Shane T           14 MVN-CA                         2:38.32  
  5 Tristan, Noah E           13 AAA-CA                         2:40.85  
  6 Cavaliero, Ricky I        14 MVN-CA                         2:41.91  
  7 Dodd, Justin T            13 MVN-CA                         2:42.62  
  8 Hernandez, Sean N         13 ORCA-CA                        2:43.88  
  9 Nguyen, Dat T             13 RIPT-CA                        2:44.78  
 10 Tran, Vince D             14 ORCA-CA                        2:47.77  
 11 Chapman, Logan M          14 MVN-CA                         2:52.20  
 12 Beach, Zackary J          13 GSC-CA                         2:53.63  
 13 Daghighi, Nickaan         13 AAA-CA                         2:53.66  
 14 Barney, Matthew D         14 MVN-CA                         2:56.88  
 -- Sanchez, Isaac C          13 RIPT-CA                             DQ  
 -- Bernard, Trey B           13 GSC-CA                              DQ  
 -- Todd, Ethan J             13 MVN-CA                              NS  
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Lucas H             13 SET-CA                         5:35.41  
  2 Hoang, Logan K            14 ORCA-CA                        5:49.15  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Eskander, Chris H         15 ORCA-CA                          25.95  
  2 Lemoncito, Timothy A      16 ORCA-CA                          26.10  
  3 Wartenberg, Ethan J       15 ORCA-CA                          28.37  
  4 Tangeland, Nicolas W      15 CMAC-CA                          29.17  
WHT - Division  
  1 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA                           29.82  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gruber, Evan J            15 GWSC-CA                          57.10  
  2 Eskander, Chris H         15 ORCA-CA                          58.00  
  3 Lemoncito, Timothy A      16 ORCA-CA                          59.18  
  4 Stenseth, Hunter j        15 Splash-CA                        59.28  
WHT - Division  
  1 Tangeland, Nicolas W      15 CMAC-CA                        1:03.62  
  2 Wartenberg, Ethan J       15 ORCA-CA                        1:04.53  
  3 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA                         1:05.61  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA                        2:05.56  
  2 Gruber, Evan J            15 GWSC-CA                        2:06.07  
  3 Eskander, Chris H         15 ORCA-CA                        2:12.04  
WHT - Division  
  1 Wartenberg, Ethan J       15 ORCA-CA                        2:20.91  
  2 Tangeland, Nicolas W      15 CMAC-CA                        2:30.53  
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Fascenelli, Phillip J     17 ORCA-CA                        5:58.16  
  2 Brown, Christian M        15 CMAC-CA                        6:22.45  
  3 Wartenberg, Ethan J       15 ORCA-CA                        6:31.54  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sanatar, Joshua C         15 AAA-CA                         1:06.08  
  2 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA                        1:10.98  
WHT - Division  
  1 Lemoncito, Timothy A      16 ORCA-CA                        1:12.68  
  2 Wartenberg, Ethan J       15 ORCA-CA                        1:17.09  
  3 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA                         1:18.48  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sanatar, Joshua C         15 AAA-CA                         2:22.66  
  2 Eskander, Chris H         15 ORCA-CA                        2:37.00  
  3 Brown, Christian M        15 CMAC-CA                        2:39.57  
  4 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA                        2:48.05  
WHT - Division  
  1 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA                         2:55.50  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wartenberg, Ethan J       15 ORCA-CA                        1:22.62  
  2 Fascenelli, Phillip J     17 ORCA-CA                        1:23.32  
  3 Lemoncito, Timothy A      16 ORCA-CA                        1:24.75  
WHT - Division  
  1 Sanatar, Joshua C         15 AAA-CA                         1:17.93  
  2 Brown, Christian M        15 CMAC-CA                        1:23.48  
  3 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA                         1:25.13  
  4 Tangeland, Nicolas W      15 CMAC-CA                        1:25.58  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Tangeland, Nicolas W      15 CMAC-CA                        3:06.63  
  2 Carlson, Mitchell A       16 AAA-CA                         3:06.78  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lemoncito, Timothy A      16 ORCA-CA                        1:03.98  
  2 Eskander, Chris H         15 ORCA-CA                        1:15.19  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Lemoncito, Tom V          15 ORCA-CA                        2:35.46  
  2 Fascenelli, Fred W        17 ORCA-CA                        2:39.32  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Fascenelli, Phillip J     17 ORCA-CA                        2:29.99  
WHT - Division  
  1 Brown, Christian M        15 CMAC-CA                        2:33.20  
  2 Tangeland, Nicolas W      15 CMAC-CA                        2:47.24  
 
Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
RED - Division  
  1 Sanatar, Joshua C         15 AAA-CA                         4:56.15