FAST July LCM Invitational - Meet Results

FAST July LCM Invitational
7/7/2018 - 7/7/2018
Fullerton, CA USA
Updated: 7/7/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to FAST - CA                                 HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
                     2018 CA FASTJuly LC Invite - 7/7/2018                     
                              Sanction #: S18-191                              
                                    Results                                    
 
Girls 7-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Abigail D           8 LKWD-CA                47.85      44.27        
  2 Flores, Tatiana G          8 FAST-CA                50.20      49.27        
 
Girls 7-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Tatiana G          8 FAST-CA                   NT    1:49.19        
 
Girls 7-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Abigail D           8 LKWD-CA                54.78      54.76        
  2 Flores, Tatiana G          8 FAST-CA                58.38    1:00.18        
 
Girls 7-8 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Teagan K              7 LKWD-CA                   NT    2:01.87        
     1:00.37  2:01.87                                                      
 
Girls 7-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Tatiana G          8 FAST-CA              1:06.61    1:06.26        
 
Girls 7-8 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Abigail D           8 LKWD-CA                   NT    2:13.77        
 
Girls 7-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Teagan K              7 LKWD-CA                45.06      46.57        
  2 Brown, Abigail D           8 LKWD-CA                49.83      50.15        
 
Girls 7-8 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Teagan K              7 LKWD-CA              1:44.12    1:46.65        
 
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Rafa L             9 LKWD-CA                37.38      35.60        
  2 Castro, Isabella L         9 LKWD-CA                39.58      38.46        
  3 Pe, Natalia V              9 LKWD-CA                37.94      39.23        
  4 Diebolt, Taylor E         10 FAST-CA                40.20      40.00        
  5 Cuizon, Kaylee F           9 LKWD-CA                39.76      40.91        
  6 Dom, Kennedy H            10 FAST-CA                40.29      41.80        
  7 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA               44.48      42.63        
  8 Fernando, Elise           10 LKWD-CA                48.90      45.21        
  9 Purizaca, Camila           9 LKWD-CA                46.64      45.63        
 10 Watrous, Anni C            9 FAST-CA                   NT      59.05        
 
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Olivia M        10 LKWD-CA              1:14.42    1:15.35        
       35.77  1:15.35                                                      
  2 Flores, Rafa L             9 LKWD-CA              1:17.97    1:17.66        
       37.27  1:17.66                                                      
  3 Vega, Audrey C            10 LKWD-CA              1:18.81    1:19.76        
       38.85  1:19.76                                                      
  4 Castro, Isabella L         9 LKWD-CA              1:27.15    1:25.36        
  5 Diebolt, Taylor E         10 FAST-CA              1:33.28    1:29.36        
       44.25  1:29.36                                                      
  6 Pe, Natalia V              9 LKWD-CA              1:31.81    1:31.54        
       42.62  1:31.54                                                      
  6 Davison-Lakey, Matilda    10 Beach-CA             1:32.81    1:31.54        
       43.11  1:31.54                                                      
  8 Guevara, Abby G            9 FAST-CA              1:35.43    1:32.31        
       43.96  1:32.31                                                      
  9 Dom, Kennedy H            10 FAST-CA              1:32.78    1:34.50        
       44.80  1:34.50                                                      
 10 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA              1:36.08    1:41.92        
 11 Purizaca, Camila           9 LKWD-CA              1:57.32    1:48.16        
       50.57  1:48.16                                                      
 
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Villahermosa, Jillian G   10 LKWD-CA                47.78      45.25        
  2 Cuizon, Kaylee F           9 LKWD-CA                49.79      47.72        
  3 Pe, Natalia V              9 LKWD-CA                51.12      47.84        
  4 Davison-Lakey, Matilda    10 Beach-CA               48.47      49.33        
  5 Fernando, Elise           10 LKWD-CA                54.40      52.44        
  6 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA                  NT      58.14        
  7 Purizaca, Camila           9 LKWD-CA              1:08.88      58.65        
  8 Watrous, Anni C            9 FAST-CA                   NT    1:03.09        
 -- Vega, Audrey C            10 LKWD-CA                48.95         DQ        
 
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Olivia M        10 LKWD-CA              1:29.25    1:26.60        
       42.79  1:26.60                                                      
  2 Flores, Rafa L             9 LKWD-CA                   NT    1:32.02        
  3 Villahermosa, Jillian G   10 LKWD-CA                   NT    1:37.51        
       47.37  1:37.51                                                      
  4 Cuizon, Kaylee F           9 LKWD-CA              1:42.29    1:41.50        
       50.96  1:41.50                                                      
  5 Watrous, Anni C            9 FAST-CA                   NT    2:13.89        
     1:03.54  2:13.89                                                      
 
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Villahermosa, Jillian G   10 LKWD-CA                55.73      48.16        
  2 Jennings, Olivia M        10 LKWD-CA                49.82      48.70        
  3 Davison-Lakey, Matilda    10 Beach-CA               49.81      49.68        
  4 Dom, Kennedy H            10 FAST-CA                52.75      51.88        
  5 Guevara, Abby G            9 FAST-CA                57.20      53.65        
  6 Vega, Audrey C            10 LKWD-CA              1:01.28      54.61        
  7 Cuizon, Kaylee F           9 LKWD-CA                54.18      55.41        
  8 Fernando, Elise           10 LKWD-CA              1:03.68      59.18        
  9 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA             1:04.05    1:00.03        
 -- Diebolt, Taylor E         10 FAST-CA                54.03         DQ        
 
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dom, Kennedy H            10 FAST-CA              1:47.91    1:49.13        
  2 Diebolt, Taylor E         10 FAST-CA                   NT    1:59.51        
       56.74  1:59.51                                                      
  3 Guevara, Abby G            9 FAST-CA              1:56.73    2:00.34        
       56.05  2:00.34                                                      
 -- Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA                   NT         DQ        
       59.37       DQ                                                      
 
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Rafa L             9 LKWD-CA                37.74      37.94        
  2 Jennings, Olivia M        10 LKWD-CA                38.73      38.38        
  3 Castro, Isabella L         9 LKWD-CA                44.06      45.96        
  4 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA                53.42      53.85        
  5 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA               58.41      58.55        
  6 Purizaca, Camila           9 LKWD-CA              1:08.66    1:05.95        
 
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Castro, Isabella L         9 LKWD-CA              1:39.41    1:41.79        
       47.19  1:41.79                                                      
  2 Cuizon, Kaylee F           9 LKWD-CA              1:41.82    1:42.74        
       50.71  1:42.74                                                      
  3 Pe, Natalia V              9 LKWD-CA                   NT    1:44.81        
 
Girls 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vega, Audrey C            10 LKWD-CA              3:26.91    3:16.56        
       39.66  1:30.98  2:33.65  3:16.56                                    
  2 Davison-Lakey, Matilda    10 Beach-CA                  NT    3:35.65        
       48.94  1:45.47  2:44.93  3:35.65                                    
  3 Guevara, Abby G            9 FAST-CA                   NT    3:44.78        
       51.22  1:51.82  2:52.96  3:44.78                                    
  4 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA              3:53.65    3:53.64        
       52.84  1:53.35  3:04.25  3:53.64                                    
  5 Watrous, Anni C            9 FAST-CA                   NT    4:44.46        
              2:15.73  4:44.46                                             
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Natalie J            12 FAST-CA                33.72      33.33        
  2 Kaneichi, Caitlyn P       11 LKWD-CA                33.40      33.38        
  3 DeJesus, Caitlyn M        12 LKWD-CA                34.00      33.64        
  4 Krishnan, Anna G          12 FAST-CA                33.77      33.91        
  5 Galvez, Gabby N           12 FAST-CA                   NT      35.86        
  6 Parker, Raine S           12 FAST-CA                35.90      35.99        
  7 Tran, Riley B             11 FAST-CA                35.56      36.18        
  8 Smith, Kendall K          11 FAST-CA                41.17      38.25        
  9 Contreras, Jocelyn M      12 LKWD-CA                37.75      38.53        
 10 Garcia, Liv A             11 LKWD-CA                38.99      38.92        
 11 Yune, Kaylynn S           12 FAST-CA                40.84      39.79        
 12 Som de Cerff, Catherine   11 Beach-CA                  NT      42.63        
 13 Jacob, Ruth A             11 FAST-CA                44.19      44.20        
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Natalie J            12 FAST-CA              1:18.23    1:13.89        
       36.78  1:13.89                                                      
  2 Brys, Sofia E             11 Beach-CA             1:15.54    1:14.64        
       34.91  1:14.64                                                      
  3 DeJesus, Caitlyn M        12 LKWD-CA              1:14.99    1:15.70        
  4 Aggarao, Abigail V        11 FAST-CA                   NT    1:16.51        
       37.41  1:16.51                                                      
  5 Burke, Sadie              11 FAST-CA                   NT    1:16.71        
       35.90  1:16.71                                                      
  6 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA              1:18.58    1:19.00        
       38.63  1:19.00                                                      
  7 Parker, Raine S           12 FAST-CA              1:19.36    1:19.51        
       39.06  1:19.51                                                      
  8 Tran, Riley B             11 FAST-CA              1:16.90    1:19.70        
       39.09  1:19.70                                                      
  9 Timmerman, Elizabeth U    12 FAST-CA              1:18.75    1:20.35        
 10 Dang, Ella X              11 FAST-CA                   NT    1:22.17        
       39.96  1:22.17                                                      
 11 Guevara, Lily A           11 FAST-CA              1:26.52    1:22.72        
       39.85  1:22.72                                                      
 12 Galvez, Gabby N           12 FAST-CA                   NT    1:23.86        
 13 Santamaria, Christina I   11 LKWD-CA              1:21.94    1:25.01        
       41.96  1:25.01                                                      
 14 Jacob, Ruth A             11 FAST-CA              1:41.24    1:42.33        
       48.86  1:42.33                                                      
 15 Som de Cerff, Catherine   11 Beach-CA                  NT    1:45.16        
       48.99  1:45.16                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Celeste A         11 FAST-CA                38.69      37.83        
  2 DeJesus, Caitlyn M        12 LKWD-CA                39.19      39.17        
  3 Kim, Natalie J            12 FAST-CA                40.13      40.15        
  4 Carley, Mia A             11 FAST-CA                41.66      41.15        
  5 Timmerman, Elizabeth U    12 FAST-CA                41.12      41.98        
  6 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA                42.14      42.92        
  7 Guevara, Lily A           11 FAST-CA                   NT      47.64        
  8 Contreras, Jocelyn M      12 LKWD-CA                52.49      49.68        
  9 Yune, Kaylynn S           12 FAST-CA                56.12      51.44        
 10 Som de Cerff, Catherine   11 Beach-CA                  NT      58.98        
 11 Jacob, Ruth A             11 FAST-CA                   NT    1:00.26        
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Celeste A         11 FAST-CA              1:22.56    1:20.22        
       40.80  1:20.22                                                      
  2 DeJesus, Caitlyn M        12 LKWD-CA              1:24.81    1:23.34        
  3 Brys, Sofia E             11 Beach-CA             1:28.75    1:25.82        
       41.90  1:25.82                                                      
  4 Parker, Raine S           12 FAST-CA              1:32.81    1:27.88        
  5 Timmerman, Elizabeth U    12 FAST-CA              1:25.84    1:27.98        
       43.01  1:27.98                                                      
  6 Wollnik, Cassidy V        11 FAST-CA              1:31.96    1:29.58        
       43.59  1:29.58                                                      
  7 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA              1:33.70    1:30.42        
       44.76  1:30.42                                                      
  8 Smith, Kendall K          11 FAST-CA              1:39.52    1:36.56        
       47.32  1:36.56                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Celeste A         11 FAST-CA                44.15      42.55        
  2 Garcia, Liv A             11 LKWD-CA                48.54      47.68        
  3 Krishnan, Anna G          12 FAST-CA                47.10      47.77        
  4 Galvez, Gabby N           12 FAST-CA                   NT      48.36        
  5 Contreras, Jocelyn M      12 LKWD-CA                53.66      51.18        
  6 Jacob, Ruth A             11 FAST-CA                   NT      58.59        
 -- Yune, Kaylynn S           12 FAST-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        11 FAST-CA                   NT    1:34.84        
       44.33  1:34.84                                                      
  2 Flores, Celeste A         11 FAST-CA              1:39.46    1:35.03        
       46.89  1:35.03                                                      
  3 Carley, Mia A             11 FAST-CA              1:41.16    1:41.67        
       49.69  1:41.67                                                      
  4 Galvez, Gabby N           12 FAST-CA                   NT    1:42.25        
       49.57  1:42.25                                                      
  5 Garcia, Liv A             11 LKWD-CA              1:48.53    1:47.53        
       51.33  1:47.53                                                      
  6 Dang, Ella X              11 FAST-CA                   NT    1:52.73        
  7 Santamaria, Christina I   11 LKWD-CA                   NT    1:52.83        
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kaneichi, Caitlyn P       11 LKWD-CA                35.91      35.83        
  2 Wollnik, Cassidy V        11 FAST-CA                38.83      37.01        
  3 Tran, Riley B             11 FAST-CA                38.58      37.85        
  4 Dang, Ella X              11 FAST-CA                   NT      46.67        
 -- Yune, Kaylynn S           12 FAST-CA                53.85         DQ        
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kaneichi, Caitlyn P       11 LKWD-CA              1:22.61    1:21.32        
       38.14  1:21.32                                                      
  2 Tran, Riley B             11 FAST-CA              1:25.66    1:23.94        
       40.98  1:23.94                                                      
  3 Brys, Sofia E             11 Beach-CA                  NT    1:25.61        
       39.82  1:25.61                                                      
  4 Guevara, Lily A           11 FAST-CA              1:50.49    1:34.52        
       43.09  1:34.52                                                      
 -- Santamaria, Christina I   11 LKWD-CA                   NT         DQ        
       53.48       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brys, Sofia E             11 Beach-CA             3:11.05    2:58.39        
       38.69  1:24.25  2:17.22  2:58.39                                    
  2 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA              3:04.50    3:01.40        
       40.70  1:29.90  2:19.98  3:01.40                                    
  3 Carley, Mia A             11 FAST-CA                   NT    3:03.70        
       44.44  1:31.01  2:24.79  3:03.70                                    
  4 Wollnik, Cassidy V        11 FAST-CA              3:11.46    3:06.24        
       40.03  1:30.14  2:25.78  3:06.24                                    
  5 Timmerman, Elizabeth U    12 FAST-CA              3:06.61    3:13.37        
       44.89  1:31.86  2:29.89  3:13.37                                    
  6 Krishnan, Anna G          12 FAST-CA              3:39.49    3:13.59        
       43.92  1:33.06  2:31.17  3:13.59                                    
  7 Guevara, Lily A           11 FAST-CA              3:15.33    3:14.89        
       43.12  1:37.96  2:33.30  3:14.89                                    
  8 Garcia, Liv A             11 LKWD-CA              3:42.87    3:32.26        
       47.02  1:44.90  2:43.32  3:32.26                                    
  9 Santamaria, Christina I   11 LKWD-CA                   NT    3:35.08        
       54.65  1:54.64  2:52.81  3:35.08                                    
 10 Smith, Kendall K          11 FAST-CA                   NT    3:37.86        
              1:44.92  3:37.86                                             
 -- Parker, Raine S           12 FAST-CA              3:14.49         DQ        
              1:31.30       DQ                                             
 
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bayan, Iris S             13 LKWD-CA                29.71      30.05        
  2 Chow, Kailee K            13 FAST-CA                29.74      30.07        
  3 Portillo, Tori G          14 FAST-CA                31.05      30.54        
  4 Tirambulo, Cielo M        14 LKWD-CA                31.76      32.36        
  5 Yong, Trivonne A          13 LKWD-CA                33.19      32.43        
  6 Thompson, Ayanna M        13 FAST-CA                   NT      33.48        
  7 Alcantara, Gavynne        14 LKWD-CA                38.08      35.55        
  8 Nguyen, Catelyn P         14 FAST-CA                   NT      35.57        
  9 Garcia, Maya L            14 LKWD-CA                36.19      36.46        
 10 Devendra, Thimandhi S     13 FAST-CA                37.86      37.84        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bayan, Iris S             13 LKWD-CA              1:04.29    1:05.21        
       31.56  1:05.21                                                      
  2 Tirambulo, Cielo M        14 LKWD-CA              1:06.91    1:08.37        
       33.43  1:08.37                                                      
  3 Reitano, Olivia G         13 LKWD-CA              1:08.04    1:08.59        
  4 Yong, Trivonne A          13 LKWD-CA              1:10.00    1:09.78        
       33.89  1:09.78                                                      
  5 Drylie, Emma L            13 LKWD-CA              1:11.06    1:11.79        
       34.99  1:11.79                                                      
  6 Thompson, Ayanna M        13 FAST-CA              1:13.76    1:13.07        
       35.47  1:13.07                                                      
  7 Garcia, Maya L            14 LKWD-CA              1:18.83    1:21.14        
       38.38  1:21.14                                                      
  8 Kennedy, Eden N           13 FAST-CA                   NT    1:22.62        
       39.61  1:22.62                                                      
  9 Nguyen, Catelyn P         14 FAST-CA                   NT    1:22.80        
       39.17  1:22.80                                                      
 10 Devendra, Thimandhi S     13 FAST-CA                   NT    1:23.65        
       39.99  1:23.65                                                      
 
Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devendra, Thimandhi S     13 FAST-CA                43.22      42.51        
  2 Kennedy, Eden N           13 FAST-CA                45.46      45.59        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bayan, Iris S             13 LKWD-CA              1:10.65    1:13.10        
       36.01  1:13.10                                                      
  2 Drylie, Emma L            13 LKWD-CA              1:27.09    1:27.28        
       42.72  1:27.28                                                      
 
Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alcantara, Gavynne        14 LKWD-CA                   NT      47.00        
  2 Kennedy, Eden N           13 FAST-CA                50.97      49.53        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Kailee K            13 FAST-CA              1:28.12    1:26.52        
       41.75  1:26.52                                                      
  2 Portillo, Tori G          14 FAST-CA              1:28.20    1:26.94        
       40.86  1:26.94                                                      
  3 Yong, Trivonne A          13 LKWD-CA              1:29.34    1:29.46        
  4 Drylie, Emma L            13 LKWD-CA              1:33.72    1:33.85        
       44.88  1:33.85                                                      
  5 Tirambulo, Cielo M        14 LKWD-CA              1:36.00    1:35.75        
       46.24  1:35.75                                                      
  6 Alcantara, Gavynne        14 LKWD-CA                   NT    1:45.59        
       50.84  1:45.59                                                      
 -- Garcia, Maya L            14 LKWD-CA              1:34.57         DQ        
 
Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devendra, Thimandhi S     13 FAST-CA                46.72      43.95        
  2 Kennedy, Eden N           13 FAST-CA                48.26      46.05        
 
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reitano, Olivia G         13 LKWD-CA              1:18.34    1:18.26        
       37.73  1:18.26                                                      
  2 Thompson, Ayanna M        13 FAST-CA              1:28.51    1:24.49        
       39.05  1:24.49                                                      
 
Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Kailee K            13 FAST-CA              2:36.07    2:38.93        
       34.19  1:15.62  2:03.40  2:38.93                                    
  2 Reitano, Olivia G         13 LKWD-CA              2:48.32    2:51.33        
       37.42  1:22.31  2:12.75  2:51.33                                    
  3 Garcia, Maya L            14 LKWD-CA              3:11.05    3:07.62        
       40.86  1:32.05  2:25.17  3:07.62                                    
 
Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drylie, Lauren N          15 LKWD-CA                31.04      31.49        
  2 Culling, Mikayla J        15 LKWD-CA                33.14      32.64        
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Culling, Mikayla J        15 LKWD-CA              1:09.82    1:10.96        
       34.89  1:10.96                                                      
 
Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Culling, Mikayla J        15 LKWD-CA              1:12.67    1:15.66        
       36.43  1:15.66                                                      
  2 Drylie, Lauren N          15 LKWD-CA              1:18.51    1:21.05        
 
Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drylie, Lauren N          15 LKWD-CA              2:50.90    2:53.15        
              1:24.75  2:53.15                                             
 
Boys 5-6 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Castro, Carlos A           5 LKWD-CA              1:00.22      59.91        
 
Boys 5-6 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Castro, Carlos A           5 LKWD-CA              1:18.80    1:14.54        
 
Boys 5-6 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Castro, Carlos A           5 LKWD-CA                   NT         DQ        
 
Boys 7-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fernando, Titus T          8 LKWD-CA                55.41      49.55        
 
Boys 7-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fernando, Titus T          8 LKWD-CA              1:05.44      59.56        
  2 Flores, Sam E              7 LKWD-CA                   NT    1:05.93        
 
Boys 7-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Sam E              7 LKWD-CA              1:03.60    1:05.12        
 
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drylie, Alex J            10 LKWD-CA                38.19      39.19        
  2 Tu, Mason W               10 LKWD-CA                37.85      40.01        
  3 Parker, Rohan S            9 FAST-CA                46.14      43.92        
  4 Contreras, Sebastian      10 LKWD-CA                48.46      45.40        
  5 Lee, Caden D               9 FAST-CA                45.32      45.90        
  6 Nakagawa, Andrew          10 LKWD-CA                   NT      50.10        
  7 Weiss, Trevor L            9 FAST-CA                55.99      57.45        
 
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guan, Aiden H             10 FAST-CA                   NT    1:29.31        
       39.85  1:29.31                                                      
  2 Drylie, Alex J            10 LKWD-CA              1:29.11    1:29.60        
       42.39  1:29.60                                                      
  3 Di, Derek                 10 LKWD-CA              1:33.07    1:32.39        
       43.36  1:32.39                                                      
  4 Jang, Elliott             10 FAST-CA                   NT    1:32.89        
  5 Jang, Nathan               9 FAST-CA                   NT    1:36.73        
       48.02  1:36.73                                                      
  6 Parker, Rohan S            9 FAST-CA              1:44.24    1:42.73        
  7 Nakagawa, Andrew          10 LKWD-CA                   NT    1:54.54        
       56.29  1:54.54                                                      
 
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drylie, Alex J            10 LKWD-CA                51.04      48.40        
  2 Jang, Elliott             10 FAST-CA                   NT      49.93        
  3 Jang, Nathan               9 FAST-CA                   NT      57.95        
  4 Weiss, Trevor L            9 FAST-CA              1:03.67    1:04.20        
  5 Nakagawa, Andrew          10 LKWD-CA                   NT    1:15.79        
 
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Di, Derek                 10 LKWD-CA                   NT    1:38.02        
       48.74  1:38.02                                                      
  2 Guan, Aiden H             10 FAST-CA                   NT    1:43.70        
 
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Lucas R              10 LKWD-CA                52.10      51.46        
  2 Tu, Mason W               10 LKWD-CA                56.96      54.33        
  3 Drylie, Alex J            10 LKWD-CA                56.06      57.24        
  4 Jang, Nathan               9 FAST-CA                   NT      59.45        
  5 Weiss, Trevor L            9 FAST-CA              1:13.30    1:08.16        
 -- Lee, Caden D               9 FAST-CA              1:01.95         DQ        
 -- Jang, Elliott             10 FAST-CA                   NT         DQ        
 
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Di, Derek                 10 LKWD-CA              1:51.73    1:52.33        
       54.55  1:52.33                                                      
  2 Jue, Lucas R              10 LKWD-CA              1:52.71    1:54.08        
       54.74  1:54.08                                                      
  3 Tu, Mason W               10 LKWD-CA                   NT    1:56.83        
       55.85  1:56.83                                                      
 -- Guan, Aiden H             10 FAST-CA                   NT         DQ        
       54.31       DQ                                                      
 
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Lucas R              10 LKWD-CA                38.92      38.34        
  2 Guan, Aiden H             10 FAST-CA                   NT      50.36        
  3 Parker, Rohan S            9 FAST-CA                57.10      55.42        
 -- Weiss, Trevor L            9 FAST-CA                   NT         DQ        
 -- Contreras, Sebastian      10 LKWD-CA                   NT         NS        
 -- Di, Derek                 10 LKWD-CA                50.76         NS        
 
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Rohan S            9 FAST-CA              2:05.14    2:06.53        
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ponce, Zahid O            12 LKWD-CA                31.48      31.57        
  2 Chang, Cole G             12 FAST-CA                   NT      35.15        
  3 Argueta Ferrufino, AJ J   11 UN-02-CA               34.82      35.35        
  4 Tran, Sean D              12 FAST-CA                35.92      36.02        
  5 Dyer, Luke L              12 LKWD-CA                38.06      37.46        
  6 Chamberlain, Greyson C    11 FAST-CA                39.14      37.86        
  7 Buehler, Joseph M         12 FAST-CA                   NT      38.79        
  8 Seward, Noah P            12 FAST-CA                   NT      40.66        
  9 Galarza, Luke G           12 FAST-CA                39.49      44.12        
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Evan M               11 LKWD-CA              1:15.08    1:11.45        
       35.59  1:11.45                                                      
  2 Tran, Sean D              12 FAST-CA              1:18.94    1:19.26        
       37.47  1:19.26                                                      
  3 Tu, Aiden X               12 LKWD-CA              1:29.99    1:26.64        
       41.19  1:26.64                                                      
  4 Chamberlain, Greyson C    11 FAST-CA              1:33.05    1:28.63        
       41.07  1:28.63                                                      
  5 Chang, Cole G             12 FAST-CA                   NT    1:31.23        
       40.65  1:31.23                                                      
  6 Truong, Dominique Q       11 FAST-CA              1:53.13    1:52.88        
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buehler, Joseph M         12 FAST-CA                   NT      49.77        
  2 Galarza, Luke G           12 FAST-CA                48.17      50.31        
  3 Truong, Dominique Q       11 FAST-CA                   NT    1:01.30        
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buehler, Joseph M         12 FAST-CA                   NT    1:41.15        
       49.19  1:41.15                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyes, Cyril F            12 LKWD-CA                39.01      39.92        
  2 Chang, Cole G             12 FAST-CA                   NT      44.78        
  3 Ponce, Zahid O            12 LKWD-CA                42.12      44.99        
  4 Argueta Ferrufino, AJ J   11 UN-02-CA               47.91      46.10        
  5 Dyer, Luke L              12 LKWD-CA                46.14      46.79        
  6 Chamberlain, Greyson C    11 FAST-CA                50.93      50.07        
  7 Tu, Aiden X               12 LKWD-CA                58.44    1:00.52        
  8 Galarza, Luke G           12 FAST-CA              1:02.93    1:01.72        
  9 Truong, Dominique Q       11 FAST-CA                   NT    1:08.34        
 -- Buehler, Joseph M         12 FAST-CA                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyes, Cyril F            12 LKWD-CA              1:26.04    1:24.58        
       40.00  1:24.58                                                      
  2 Jue, Evan M               11 LKWD-CA              1:39.17    1:36.67        
       47.27  1:36.67                                                      
  3 Argueta Ferrufino, AJ J   11 UN-02-CA                  NT    1:40.38        
       48.46  1:40.38                                                      
  4 Chang, Cole G             12 FAST-CA                   NT    1:42.04        
  5 Dyer, Luke L              12 LKWD-CA              1:38.26    1:44.24        
 -- Chamberlain, Greyson C    11 FAST-CA              1:56.50         DQ        
       51.07       DQ                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Menchaca, Matthew J       12 FAST-CA                   NT      36.31        
  2 Tran, Sean D              12 FAST-CA                39.08      38.43        
  3 Dyer, Luke L              12 LKWD-CA                42.61      38.98        
  4 Argueta Ferrufino, AJ J   11 UN-02-CA               37.96      39.05        
  5 Buehler, Joseph M         12 FAST-CA                   NT      46.76        
  6 Galarza, Luke G           12 FAST-CA                51.16      48.75        
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Menchaca, Matthew J       12 FAST-CA                   NT    1:20.82        
  2 Jue, Evan M               11 LKWD-CA              1:24.91    1:24.64        
       40.64  1:24.64                                                      
  3 Tran, Sean D              12 FAST-CA              1:26.77    1:26.92        
       40.33  1:26.92                                                      
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyes, Cyril F            12 LKWD-CA              2:43.61    2:44.09        
       35.80  1:17.37  2:05.46  2:44.09                                    
  2 Jue, Evan M               11 LKWD-CA              2:54.67    2:52.19        
       39.49  1:25.60  2:15.02  2:52.19                                    
  3 Tu, Aiden X               12 LKWD-CA                   NT    3:37.33        
       47.14  1:40.31  2:50.77  3:37.33                                    
 -- Truong, Dominique Q       11 FAST-CA                   NT         DQ        
     1:04.47  2:08.58       DQ                                             
 
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Colin D              13 LKWD-CA                29.33      29.20        
  2 Lasao, Jacob L            13 LKWD-CA                33.49      32.47        
  3 Woo, Aaron H              13 UN-01-CA               32.45      32.52        
  4 Galarza, Mathew C         14 FAST-CA                32.43      32.85        
  5 Hong, Harrison J          13 FAST-CA                37.82      38.03        
  6 Jia, Joab                 13 FAST-CA                   NT      41.59        
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jue, Colin D              13 LKWD-CA              1:04.18    1:02.72        
       30.73  1:02.72                                                      
  2 Miller, Jaxx A            13 FAST-CA              1:04.78    1:06.38        
  3 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA              1:07.56    1:06.98        
       33.07  1:06.98                                                      
  4 Woo, Aaron H              13 UN-01-CA             1:13.12    1:09.61        
       32.86  1:09.61                                                      
  5 Lasao, Jacob L            13 LKWD-CA              1:14.51    1:11.90        
       34.48  1:11.90                                                      
 
Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lasao, Jacob L            13 LKWD-CA                39.35      37.35        
  2 Galarza, Mathew C         14 FAST-CA                42.69      42.65        
  3 Hong, Harrison J          13 FAST-CA                45.70      46.08        
 
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joson, Joshua R           14 LKWD-CA              1:15.97    1:21.39        
       40.18  1:21.39                                                      
 
Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Galarza, Mathew C         14 FAST-CA                47.34      47.11        
 
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joson, Joshua R           14 LKWD-CA              1:16.43    1:20.58        
       38.74  1:20.58                                                      
  2 Terracina, William R      13 LKWD-CA              1:32.29    1:30.70        
       43.49  1:30.70                                                      
  3 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA              1:34.79    1:36.45        
       45.88  1:36.45                                                      
  4 Jia, Joab                 13 FAST-CA                   NT    1:42.35        
       48.92  1:42.35                                                      
 
Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA                36.99      36.90        
  2 Hong, Harrison J          13 FAST-CA                42.65      41.08        
  3 Galarza, Mathew C         14 FAST-CA                44.74      45.95        
 
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joson, Joshua R           14 LKWD-CA              1:07.24    1:08.65        
  2 Miller, Jaxx A            13 FAST-CA              1:16.73    1:13.86        
       33.19  1:13.86                                                      
  3 Jue, Colin D              13 LKWD-CA              1:15.81    1:16.08        
       36.42  1:16.08                                                      
  4 Terracina, William R      13 LKWD-CA                   NT    1:18.56        
       36.19  1:18.56                                                      
  5 Woo, Aaron H              13 UN-01-CA                  NT    1:26.82        
       39.60  1:26.82                                                      
 -- Lasao, Jacob L            13 LKWD-CA                   NT         DQ        
       40.44       DQ                                                      
 
Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joson, Joshua R           14 LKWD-CA              2:32.84    2:35.59        
       32.87  1:15.40  2:01.00  2:35.59                                    
  2 Okada, Jacob F            14 FAST-CA              2:51.10    2:45.28        
       36.13  1:18.65  2:07.40  2:45.28                                    
  3 Woo, Aaron H              13 UN-01-CA             3:01.36    2:53.13        
              1:21.32  2:53.13                                             
  4 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA              2:58.49    2:56.52        
       38.89  1:25.99  2:18.73  2:56.52                                    
 -- Terracina, William R      13 LKWD-CA              2:45.65         DQ        
       35.08  1:20.04  2:08.09       DQ                                    
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Brandon             15 FAST-CA                31.24      30.31        
  2 Contreras Jr., Carlos     15 LKWD-CA                34.08      32.92        
  3 Huynh, Nathan L           16 FAST-CA                   NT      33.32        
  4 Seward, Kyle J            16 FAST-CA                   NT      36.29        
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guzman, Joshua            17 LKWD-CA              1:01.48    1:02.67        
       30.72  1:02.67                                                      
  2 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:09.84    1:08.49        
       32.06  1:08.49                                                      
  3 Huynh, Nathan L           16 FAST-CA                   NT    1:15.35        
       35.35  1:15.35                                                      
  4 Contreras Jr., Carlos     15 LKWD-CA              1:17.98    1:15.38        
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guzman, Joshua            17 LKWD-CA              1:11.65    1:16.59        
       37.83  1:16.59                                                      
  2 Mai, John L               15 FAST-CA              1:21.92    1:18.69        
       39.71  1:18.69                                                      
  3 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:21.79    1:20.84        
 
Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seward, Kyle J            16 FAST-CA                   NT      48.93        
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morris, Jeffrey G         34 LKWD-CA              1:16.77    1:17.47        
       36.70  1:17.47                                                      
  2 Bayan, Ivan P             15 LKWD-CA              1:17.20    1:27.51        
  3 Contreras Jr., Carlos     15 LKWD-CA              1:29.91    1:29.15        
       43.50  1:29.15                                                      
  4 Wong, Brandon             15 FAST-CA              1:30.25    1:29.23        
       42.35  1:29.23                                                      
 
Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Aaron C             15 FAST-CA              1:01.85    1:02.28        
       28.86  1:02.28                                                      
  2 Bayan, Ivan P             15 LKWD-CA              1:06.91    1:10.74        
       33.67  1:10.74                                                      
  3 Guzman, Joshua            17 LKWD-CA              1:07.50    1:11.15        
       33.71  1:11.15                                                      
  4 Huynh, Nathan L           16 FAST-CA                   NT    1:34.71        
       41.56  1:34.71                                                      
 
Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morris, Jeffrey G         34 LKWD-CA              2:33.70    2:30.53        
       32.72  1:12.92  1:56.22  2:30.53                                    
  2 Guzman, Joshua            17 LKWD-CA              2:35.84    2:35.38        
              1:13.86  2:35.38                                             
 
Mixed 5 & Over 50 LC Meter Backstroke Requested Split Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Wollnik, Cassidy V        11 FAST-CA                   NT      43.59