FAST Intrasquad SC Meet - Meet Results

FAST Intrasquad SC Meet
1/27/2019 - 1/27/2019
,  
Updated: 1/29/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to FAST - CA              HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/29/2019 06:29 AM
               2019 CA FAST January Intrasquad Meet - 1/27/2019                
                                    Results                                    
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA      38.42      37.87  
  2 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA      41.13      39.73  
  3 Glidewell, Rylann E        7 Fast Swim Team-CA         NT      42.20  
  4 Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT    1:01.78  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA      43.51      43.64  
  2 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA      49.91      47.26  
  3 Glidewell, Rylann E        7 Fast Swim Team-CA         NT    1:02.39  
 -- Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA         NT      56.35  
  2 Glidewell, Rylann E        7 Fast Swim Team-CA         NT    1:06.12  
 -- Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diebolt, Aubrey E          8 Fast Swim Team-CA    1:50.84    1:46.01  
       49.61  1:46.01                                                      
 -- Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA    1:44.56         DQ  
       46.23       DQ                                                      
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA      32.90      32.81  
  2 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      33.02      34.47  
  3 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA      33.92      35.57  
  4 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      34.89      35.70  
  5 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      37.07      35.77  
  6 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA      38.14      37.02  
  7 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      37.93  
  8 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA      42.20      38.18  
  9 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      37.59      39.82  
 10 Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA      40.16      40.43  
 11 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA      47.88      45.74  
 12 Bondurant, Emma M         10 Fast Swim Team-CA         NT      47.12  
 13 Kozitsky, Tiana or T K     9 Fast Swim Team-CA      52.50      50.96  
 -- Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA      33.51         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA    1:11.37    1:09.87  
       33.14  1:09.87                                                      
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA         NT    3:10.22  
       42.66  1:31.51  2:22.54  3:10.22                                    
  2 Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA         NT    3:18.22  
       41.67  1:33.93  2:29.07  3:18.22                                    
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA      37.78      37.62  
  2 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA      40.71      38.37  
  3 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      38.82      39.75  
  4 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      43.22      41.10  
  5 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      39.45      42.39  
  6 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA      45.52      45.89  
  7 Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA      56.30      46.62  
  8 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      47.29  
  9 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA      47.30      48.59  
 10 Bondurant, Emma M         10 Fast Swim Team-CA         NT      54.74  
 11 Kozitsky, Tiana or T K     9 Fast Swim Team-CA      54.21      55.76  
 -- Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      43.79         DQ  
 -- Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA    1:00.20         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA         NT    1:30.00  
       43.81  1:30.00                                                      
 
Girls 9-10 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA         NT    3:11.41  
       43.26  1:31.97  2:24.24  3:11.41                                    
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA      43.02      41.49  
  2 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA      44.18      43.89  
  3 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      47.38      43.95  
  4 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA      42.24      45.48  
  5 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      47.55      46.26  
  6 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      47.14      47.40  
  7 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      52.37      49.53  
  8 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      52.91  
  9 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA      57.28      53.74  
 10 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA      56.69      57.60  
 11 Bondurant, Emma M         10 Fast Swim Team-CA         NT    1:02.95  
 12 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA    1:04.78    1:07.38  
 
Girls 9-10 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA         NT    3:26.02  
       45.11  1:37.09  2:31.68  3:26.02                                    
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA      36.63      35.12  
  2 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA      39.50      37.16  
  3 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA      37.05      37.67  
  4 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA      39.70      40.29  
  5 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA      42.22      41.47  
  6 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      46.72      45.30  
  7 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA      51.02      46.03  
  8 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      46.53  
  9 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA      50.68      48.63  
 10 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA      53.36      51.21  
 11 Wang, Cindy               10 Fast Swim Team-CA      48.12      51.46  
 12 Frey, Phoenix J           10 Fast Swim Team-CA         NT      53.16  
 13 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA         NT      59.85  
 -- Bondurant, Emma M         10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Kozitsky, Tiana or T K     9 Fast Swim Team-CA    1:09.58         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Sydney D            10 Fast Swim Team-CA    1:20.68    1:21.86  
       37.85  1:21.86                                                      
  2 Dom, Kennedy H            10 Fast Swim Team-CA    1:25.90    1:26.56  
       40.99  1:26.56                                                      
  3 Lessa Fratini, Sofia      10 Fast Swim Team-CA    1:26.92    1:27.68  
       40.47  1:27.68                                                      
  4 Guevara, Abby G            9 Fast Swim Team-CA    1:24.62    1:28.13  
       39.17  1:28.13                                                      
  5 Diebolt, Taylor E         10 Fast Swim Team-CA    1:27.63    1:28.72  
       40.95  1:28.72                                                      
  6 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA    1:31.61    1:29.23  
       44.47  1:29.23                                                      
  7 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA    1:40.25    1:35.66  
       44.97  1:35.66                                                      
  8 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA    1:49.03    1:41.95  
       48.10  1:41.95                                                      
  9 Park, Abianne D            9 Fast Swim Team-CA    1:10.19    2:20.85  
     1:10.47  2:20.85                                                      
 -- Kozitsky, Tiana or T K     9 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
     1:06.61       DQ                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA      31.99      31.51  
  2 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA      30.95      31.73  
  3 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      31.52      32.30  
  4 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA      34.88      32.75  
  5 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA      32.28      34.30  
  6 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      34.60      34.64  
  7 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      34.21      35.03  
  8 Smith, Nikki C            11 Fast Swim Team-CA         NT      38.03  
  9 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA      37.13      38.42  
 10 Swancoat-Marshall, Reaga  11 Fast Swim Team-CA         NT      44.70  
 11 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA      49.00      46.08  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Celeste A         12 Fast Swim Team-CA    1:00.47    1:01.74  
       29.98  1:01.74                                                      
  2 Aggarao, Abigail V        12 Fast Swim Team-CA    1:01.40    1:02.06  
       30.07  1:02.06                                                      
  3 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA         NT    1:17.71  
       35.73  1:17.71                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA    2:12.00    2:12.24  
       29.14  1:03.35  1:38.18  2:12.24                                    
  2 Carley, Mia A             11 Fast Swim Team-CA    2:13.40    2:12.80  
       31.63  1:05.74  1:40.33  2:12.80                                    
  3 Tran, Riley B             11 Fast Swim Team-CA    2:22.64    2:17.04  
       32.35  1:07.40  1:42.86  2:17.04                                    
  4 Guevara, Lily A           12 Fast Swim Team-CA    2:26.45    2:27.66  
       34.01  1:11.98  1:50.53  2:27.66                                    
  5 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA    2:34.33    2:32.38  
       34.08  1:13.89  1:53.18  2:32.38                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guevara, Lily A           12 Fast Swim Team-CA      38.66      36.68  
  2 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA      37.01      37.01  
  3 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA      39.81      37.07  
  4 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA      37.35      37.08  
  5 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      37.42      38.09  
  6 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA         NT      38.32  
  7 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      38.83      39.14  
  8 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA      40.76      39.22  
  9 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      39.25      39.53  
 10 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA      41.83      43.06  
 11 Smith, Nikki C            11 Fast Swim Team-CA    1:06.71      45.96  
 12 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA      50.96      48.80  
 13 Swancoat-Marshall, Reaga  11 Fast Swim Team-CA         NT      52.08  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 Fast Swim Team-CA    1:08.41    1:07.17  
       32.22  1:07.17                                                      
  2 Tran, Riley B             11 Fast Swim Team-CA    1:15.92    1:14.50  
       36.59  1:14.50                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sandoke, Mercy G          12 Fast Swim Team-CA      35.75      35.90  
  2 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA      36.77      37.88  
  3 Solares, Sam M            12 Fast Swim Team-CA      43.31      42.16  
  4 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA      41.59      42.35  
  5 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      43.65      44.39  
  6 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      45.41      44.75  
  7 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA         NT      45.07  
  8 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      46.72      46.55  
  9 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA      47.83      46.89  
 10 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA      52.90      49.89  
 11 Smith, Nikki C            11 Fast Swim Team-CA         NT      51.30  
 12 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA      59.43      57.24  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Guevara, Lily A           12 Fast Swim Team-CA         NT      38.96  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sandoke, Mercy G          12 Fast Swim Team-CA    1:18.61    1:16.46  
       36.02  1:16.46                                                      
  2 Guevara, Lily A           12 Fast Swim Team-CA    1:24.91    1:33.71  
       38.96  1:33.71                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carley, Mia A             11 Fast Swim Team-CA         NT    3:00.69  
       40.19  1:27.31  2:14.89  3:00.69                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Celeste A         12 Fast Swim Team-CA      30.56      29.78  
  2 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA      30.98      30.01  
  3 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      37.85      38.10  
  4 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA      38.75      38.45  
  5 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      41.98      39.49  
  6 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA      38.73      40.03  
  7 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      40.62      40.99  
  8 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA      46.18      44.97  
  9 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA      47.34      47.84  
 10 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA    1:05.52      58.08  
 -- Swancoat-Marshall, Reaga  11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Smith, Nikki C            11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Riley B             11 Fast Swim Team-CA    1:12.40    1:12.24  
       34.40  1:12.24                                                      
  2 Guevara, Lily A           12 Fast Swim Team-CA    1:15.49    1:16.15  
       34.44  1:16.15                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 Fast Swim Team-CA    1:09.63    1:08.71  
       30.94  1:08.71                                                      
  2 Flores, Celeste A         12 Fast Swim Team-CA    1:13.46    1:12.20  
       33.59  1:12.20                                                      
  3 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA    1:19.95    1:20.85  
       38.63  1:20.85                                                      
  4 Zuniga, Kaylin D          12 Fast Swim Team-CA    1:24.86    1:21.73  
       38.26  1:21.73                                                      
  5 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA    1:21.42    1:22.47  
       38.51  1:22.47                                                      
  6 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA    1:27.52    1:24.74  
       39.61  1:24.74                                                      
  7 Smith, Kendall K          12 Fast Swim Team-CA    1:22.28    1:25.63  
       39.84  1:25.63                                                      
  8 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA    1:25.79    1:26.09  
       40.12  1:26.09                                                      
  9 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA    1:40.82    1:40.19  
       46.93  1:40.19                                                      
 10 Park, Anais J             11 Fast Swim Team-CA    1:55.57    1:54.50  
       55.83  1:54.50                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lahey, Nikki N            12 Fast Swim Team-CA    2:30.15    2:29.41  
       31.25  1:09.19  1:55.12  2:29.41                                    
  2 Flores, Celeste A         12 Fast Swim Team-CA    2:34.33    2:32.14  
       33.60  1:13.42  1:59.81  2:32.14                                    
  3 Sandoke, Mercy G          12 Fast Swim Team-CA    2:38.03    2:40.12  
       34.13  1:17.22  2:01.59  2:40.12                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA      28.76      28.54  
  2 Boozer, Anna Riley R      14 Fast Swim Team-CA      27.61      28.58  
  3 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA      28.88      30.17  
  4 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA      31.05      31.93  
  5 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA      30.63      32.41  
  6 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA      32.79      32.51  
  7 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA      36.06      36.03  
  8 Escalera, Natalie J       13 Fast Swim Team-CA      34.88      36.38  
  9 Boyzo, Carolina I         14 Fast Swim Team-CA         NT      40.22  
 10 Buz'Zard, Kaylie R        14 Fast Swim Team-CA         NT      42.99  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Julie P              14 Fast Swim Team-CA      58.39      57.15  
       27.72    57.15                                                      
  2 Keeler, McKenna J         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:19.66  
       38.50  1:19.66                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glidewell, Reagan E       13 Fast Swim Team-CA    2:11.19    2:11.61  
       30.06  1:04.28  1:38.28  2:11.61                                    
  2 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    2:25.73    2:28.36  
       33.33  1:11.56  1:50.44  2:28.36                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boozer, Anna Riley R      14 Fast Swim Team-CA      30.13      31.32  
  2 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA      35.11      34.54  
  3 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA      37.32      37.14  
  4 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA      42.45      38.23  
  5 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA      39.97      39.91  
  6 Keeler, McKenna J         13 Fast Swim Team-CA      40.71      40.65  
  7 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA      41.05      40.98  
  8 Escalera, Natalie J       13 Fast Swim Team-CA      46.29      44.12  
  9 Buz'Zard, Kaylie R        14 Fast Swim Team-CA         NT      54.12  
 -- Boyzo, Carolina I         14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    1:20.01    1:20.17  
       39.57  1:20.17                                                      
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boozer, Anna Riley R      14 Fast Swim Team-CA         NT      39.53  
  2 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA      45.40      42.10  
  3 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA      45.75      43.51  
  4 Escalera, Natalie J       13 Fast Swim Team-CA      47.87      46.67  
  5 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA      50.59      47.65  
  6 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA      52.31      49.32  
  7 Buz'Zard, Kaylie R        14 Fast Swim Team-CA         NT      54.46  
 -- Boyzo, Carolina I         14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Julie P              14 Fast Swim Team-CA    1:15.80    1:15.27  
       36.19  1:15.27                                                      
  2 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA    1:23.55    1:22.71  
       38.95  1:22.71                                                      
  3 Glidewell, Reagan E       13 Fast Swim Team-CA    1:25.50    1:23.11  
       39.58  1:23.11                                                      
  4 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    1:25.27    1:26.27  
       41.05  1:26.27                                                      
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boozer, Anna Riley R      14 Fast Swim Team-CA         NT      31.29  
  2 McIlveen, Natalie         14 Fast Swim Team-CA         NT      31.55  
  3 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA      33.33      33.97  
  4 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA      35.06      34.42  
  5 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA      40.63      36.01  
  6 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA      43.38      36.39  
  7 Escalera, Natalie J       13 Fast Swim Team-CA      42.59      39.82  
  8 Keeler, McKenna J         13 Fast Swim Team-CA         NT      41.21  
  9 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA      43.94      41.64  
 10 Buz'Zard, Kaylie R        14 Fast Swim Team-CA         NT      49.46  
 -- Boyzo, Carolina I         14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Julie P              14 Fast Swim Team-CA    1:10.16    1:06.69  
       32.10  1:06.69                                                      
  2 Glidewell, Reagan E       13 Fast Swim Team-CA    1:06.71    1:07.18  
       31.53  1:07.18                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA    1:20.11    1:18.68  
       37.06  1:18.68                                                      
  2 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA    1:17.71    1:18.78  
       34.34  1:18.78                                                      
  3 Chin, Josephine S         14 Fast Swim Team-CA    1:21.91    1:20.60  
       38.64  1:20.60                                                      
  4 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA    1:31.85    1:26.62  
       40.18  1:26.62                                                      
  5 Keeler, McKenna J         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:28.56  
       40.48  1:28.56                                                      
  6 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT    1:29.61  
       41.96  1:29.61                                                      
  7 Escalera, Natalie J       13 Fast Swim Team-CA    1:31.55    1:31.28  
       44.59  1:31.28                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    2:48.97    2:47.13  
       36.17  1:21.50  2:08.05  2:47.13                                    
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brattain, Lexi J          16 Fast Swim Team-CA      29.96      31.61  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Maya R               17 Fast Swim Team-CA    1:55.98    1:58.61  
       27.66    58.13  1:28.72  1:58.61                                    
  2 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA    2:19.76    2:24.02  
       32.73  1:09.09  1:46.89  2:24.02                                    
  3 Brattain, Lexi J          16 Fast Swim Team-CA    2:27.20    2:26.53  
       32.99  1:10.04  1:49.00  2:26.53                                    
 
Girls 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brattain, Lexi J          16 Fast Swim Team-CA         NT      36.27  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA    1:12.35    1:12.38  
       34.72  1:12.38                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Maya R               17 Fast Swim Team-CA    2:11.92    2:14.85  
       30.83  1:04.98  1:40.24  2:14.85                                    
  2 Brattain, Lexi J          16 Fast Swim Team-CA         NT    2:45.65  
       37.52  1:19.10  2:02.63  2:45.65                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA    1:22.09    1:24.25  
       40.01  1:24.25                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Maya R               17 Fast Swim Team-CA    2:29.47    2:34.60  
       35.02  1:14.51  1:54.57  2:34.60                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eggers, Kylie             16 Fast Swim Team-CA         NT    2:39.71  
       34.03  1:14.00  1:59.95  2:39.71                                    
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA      41.45      39.16  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA      48.44      43.35  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA      45.38      45.17  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Ethan S               8 Fast Swim Team-CA    1:47.79    1:44.02  
       46.75  1:44.02                                                      
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA      31.25      31.35  
  2 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA      32.63      32.53  
  3 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      35.27      34.38  
  4 Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA      37.34      36.19  
  5 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA      36.96      37.18  
  6 Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA      36.23      37.77  
  7 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA      35.48      38.46  
  8 Ho, Kenneth                9 Fast Swim Team-CA         NT      43.87  
  9 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA      39.05      44.03  
 10 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA      43.83      44.26  
 11 Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA      45.18      46.17  
 12 Kim, Christian H           9 Fast Swim Team-CA         NT      49.46  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Caden D               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:24.04  
       39.15  1:24.04                                                      
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA    2:27.89    2:32.73  
       33.38  1:12.96  1:54.13  2:32.73                                    
  2 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA    2:49.11    2:46.20  
       37.12  1:19.81  2:03.59  2:46.20                                    
  3 Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA         NT    3:39.27  
       50.72  1:48.72  2:45.74  3:39.27                                    
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA      41.02      39.40  
  2 Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA      46.26      41.21  
  3 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA      41.45      42.01  
  4 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      46.91      42.55  
  5 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA      46.88      44.82  
  6 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA      53.35      48.98  
  7 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA      48.07      49.38  
  8 Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA      52.88      51.55  
  9 Ho, Kenneth                9 Fast Swim Team-CA         NT      53.99  
 10 Kim, Christian H           9 Fast Swim Team-CA         NT      55.22  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Caden D               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:34.45  
       46.37  1:34.45                                                      
 -- Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
       50.89       DQ                                                      
 
Boys 9-10 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA         NT    2:52.86  
       39.35  1:24.90  2:09.18  2:52.86                                    
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA      42.84      40.69  
  2 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      51.83      46.39  
  3 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA      48.62      46.67  
  4 Lee, Caden D               9 Fast Swim Team-CA         NT      49.98  
  5 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA         NT      51.33  
  6 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA      52.60      51.39  
  7 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA      54.89      52.73  
  8 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA      55.80      54.89  
 -- Ho, Kenneth                9 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Kim, Christian H           9 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Weiss, Trevor L           10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA      50.96         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA    1:33.70    1:28.86  
       41.83  1:28.86                                                      
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA      45.36      41.57  
  2 Lee, Caden D               9 Fast Swim Team-CA         NT      42.28  
  3 Wei, Mason C              10 Fast Swim Team-CA         NT      46.99  
  4 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA         NT      47.16  
  5 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA      50.06      49.83  
  6 Ho, Kenneth                9 Fast Swim Team-CA         NT      52.55  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shea, Gavin L             10 Fast Swim Team-CA         NT    1:26.12  
       37.88  1:26.12                                                      
  2 Searfus, Graham R         10 Fast Swim Team-CA         NT    1:27.15  
       39.07  1:27.15                                                      
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA    1:37.41    1:29.13  
       41.86  1:29.13                                                      
  2 Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA    1:37.12    1:34.20  
       46.14  1:34.20                                                      
  3 Bittel, Brayden C         10 Fast Swim Team-CA         NT    1:34.50  
       44.19  1:34.50                                                      
  4 Jang, Nathan K            10 Fast Swim Team-CA    1:36.08    1:37.60  
       48.79  1:37.60                                                      
  5 Deng, Joshua L            10 Fast Swim Team-CA         NT    1:43.23  
       52.10  1:43.23                                                      
  6 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA    1:53.44    1:46.37  
       52.69  1:46.37                                                      
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pan, Yves W               10 Fast Swim Team-CA    2:59.44    2:58.37  
       39.28  1:24.09  2:21.37  2:58.37                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 Fast Swim Team-CA      30.59      31.61  
  2 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA      31.64      33.35  
  3 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA      38.62      34.76  
  4 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA      38.37      35.49  
  5 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA      36.06      35.62  
  6 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA      35.54      35.72  
  7 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA      40.42      36.24  
  8 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      36.55  
  9 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA      45.96      41.57  
 10 Ren, Joshua               11 Fast Swim Team-CA         NT      43.66  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA    1:17.30    1:09.42  
       32.39  1:09.42                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Brandon S            12 Fast Swim Team-CA    2:04.51    2:01.97  
       27.18    58.17  1:30.62  2:01.97                                    
  2 Yum, Kevin J              11 Fast Swim Team-CA    2:12.60    2:13.53  
       29.62  1:03.58  1:38.67  2:13.53                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 Fast Swim Team-CA      39.26      37.83  
  2 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA      42.32      41.86  
  3 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA      42.15      42.73  
  4 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA      41.50      43.34  
  5 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA      44.79      46.21  
  6 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      46.29  
  7 Ren, Joshua               11 Fast Swim Team-CA         NT      48.00  
  8 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA      48.93      48.35  
 -- Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA      39.52         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 Fast Swim Team-CA      38.88      37.91  
  2 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA      46.49      41.64  
  3 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA      44.86      42.50  
  4 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      44.04  
  5 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA      48.52      46.38  
  6 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA      49.03      46.53  
  7 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA         NT      51.12  
  8 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA      52.06      51.82  
  9 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT      51.86  
 -- Ren, Joshua               11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yum, Kevin J              11 Fast Swim Team-CA    1:31.21    1:27.93  
       41.31  1:27.93                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Brandon S            12 Fast Swim Team-CA      28.63      28.86  
  2 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA      33.12      32.87  
  3 Weinreich, Liam M         12 Fast Swim Team-CA      42.16      35.13  
  4 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA      42.35      35.15  
  5 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA      43.11      42.46  
  6 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA      44.34      42.58  
  7 Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA      45.40      42.89  
  8 Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA         NT      43.39  
  9 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      46.40  
 -- Ren, Joshua               11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA      45.74         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yum, Kevin J              11 Fast Swim Team-CA         NT    2:35.62  
       32.42  1:12.30  1:54.77  2:35.62                                    
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 Fast Swim Team-CA    1:16.33    1:18.62  
       38.64  1:18.62                                                      
  2 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA    1:20.25    1:23.02  
       38.37  1:23.02                                                      
  3 Tran, Nicholas T          12 Fast Swim Team-CA    1:31.14    1:26.80  
       41.42  1:26.80                                                      
  4 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA    1:30.21    1:29.94  
       43.56  1:29.94                                                      
  5 Jeng, Christian L         11 Fast Swim Team-CA    1:32.99    1:32.46  
       43.93  1:32.46                                                      
  6 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA    1:37.11    1:45.47  
       52.91  1:45.47                                                      
 -- Jang, Elliott W           11 Fast Swim Team-CA    1:31.09         DQ  
       43.02       DQ                                                      
 -- Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
       52.96       DQ                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kow, Brandon S            12 Fast Swim Team-CA    2:21.07    2:22.04  
       29.90  1:06.00  1:48.98  2:22.04                                    
  2 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA    2:50.77    2:56.02  
       35.61  1:20.75  2:16.97  2:56.02                                    
 -- Searfus, Stuart F         12 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
       45.62  1:31.88  2:28.11       DQ                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA      26.29      26.00  
  2 Tran, Zion T              14 Fast Swim Team-CA      29.76      29.61  
  3 Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA      42.35      41.15  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Le, Huy A                 13 Fast Swim Team-CA      54.34      53.94  
       26.29    53.94                                                      
  2 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA      56.60      56.47  
       27.63    56.47                                                      
  3 Ly, Kenneth K             14 Fast Swim Team-CA      56.46      57.17  
       27.73    57.17                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Jaxx A            14 Fast Swim Team-CA    2:05.29    2:01.38  
       27.57    57.94  1:29.68  2:01.38                                    
  2 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    2:05.51    2:03.86  
       28.68  1:00.06  1:32.47  2:03.86                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Zion T              14 Fast Swim Team-CA      35.12      32.70  
  2 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA      35.47      33.71  
  3 Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA      45.36      44.92  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA    1:10.68    1:08.02  
       33.44  1:08.02                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    2:20.40    2:19.83  
       33.42  1:08.13  1:44.17  2:19.83                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA      39.00      35.56  
  2 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA      42.14      36.06  
  3 Tran, Zion T              14 Fast Swim Team-CA      40.72      42.97  
 -- Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA      56.52         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Le, Huy A                 13 Fast Swim Team-CA    1:12.94    1:10.80  
       33.54  1:10.80                                                      
  2 Ly, Kenneth K             14 Fast Swim Team-CA    1:15.81    1:14.74  
       35.81  1:14.74                                                      
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matsuda, Jason K          14 Fast Swim Team-CA         NT      25.67  
  2 Le, Huy A                 13 Fast Swim Team-CA      30.67      28.69  
  3 Woo, Aaron H              14 Fast Swim Team-CA      29.75      29.27  
  4 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA      32.21      30.97  
  5 Tran, Zion T              14 Fast Swim Team-CA      34.61      35.18  
 -- Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    1:08.08    1:06.71  
       30.46  1:06.71                                                      
  2 Miller, Jaxx A            14 Fast Swim Team-CA    1:06.06    1:07.12  
       30.33  1:07.12                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matsuda, Jason K          14 Fast Swim Team-CA         NT      59.88  
       27.38    59.88                                                      
  2 Ly, Kenneth K             14 Fast Swim Team-CA    1:13.23    1:07.39  
       32.07  1:07.39                                                      
  3 Ragadio, Ethan J          13 Fast Swim Team-CA    1:13.48    1:08.79  
       34.06  1:08.79                                                      
  4 Tran, Zion T              14 Fast Swim Team-CA         NT    1:16.54  
       34.77  1:16.54                                                      
 -- Armanino, Ethan J         13 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
       57.26       DQ                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matsuda, Jason K          14 Fast Swim Team-CA    2:07.70    2:06.88  
       26.75    58.98  1:37.67  2:06.88                                    
  2 Miller, Jaxx A            14 Fast Swim Team-CA    2:28.17    2:19.70  
       31.52  1:07.30  1:48.12  2:19.70                                    
  3 Menchaca, Matthew J       13 Fast Swim Team-CA    2:26.31    2:21.10  
       32.45  1:07.55  1:49.43  2:21.10                                    
  4 Lavold, Carter J          13 Fast Swim Team-CA    2:27.49    2:24.59  
       30.31  1:08.00  1:52.44  2:24.59                                    
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Ben R              18 Fast Swim Team-CA      22.65      23.65  
  2 Brown, Seamus L           17 Fast Swim Team-CA      23.93      24.27  
  3 Spessert, Joshua M        16 Fast Swim Team-CA      24.99      24.57  
  4 Wong, Brandon             16 Fast Swim Team-CA      25.17      25.82  
  5 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA      29.60      30.05  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Ben R              18 Fast Swim Team-CA      48.86      52.03  
       25.37    52.03                                                      
  2 Miller, Joshua A          17 Fast Swim Team-CA      53.37      52.82  
       25.46    52.82                                                      
  3 Chai, Matthew D           15 Fast Swim Team-CA      52.18      52.96  
       26.31    52.96                                                      
  4 Mai, John L               16 Fast Swim Team-CA      55.20      55.94  
       26.66    55.94                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Ben R              18 Fast Swim Team-CA    1:48.73    1:50.79  
       26.17    55.13  1:23.77  1:50.79                                    
  2 Brown, Seamus L           17 Fast Swim Team-CA    1:45.61    1:51.65  
       26.50    55.55  1:24.01  1:51.65                                    
  3 Nguyen, Mark P            16 Fast Swim Team-CA    1:55.26    1:54.90  
       26.78    56.09  1:25.73  1:54.90                                    
 
Boys 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      36.31  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      37.06  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Brandon             16 Fast Swim Team-CA    1:15.01    1:14.94  
       35.96  1:14.94                                                      
  2 Tang, Kenneth J           15 Fast Swim Team-CA    1:15.24    1:20.32  
       36.66  1:20.32                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spessert, Joshua M        16 Fast Swim Team-CA    2:35.61    2:34.39  
       34.97  1:14.33  1:54.62  2:34.39                                    
  2 Tang, Kenneth J           15 Fast Swim Team-CA    2:43.61    2:48.80  
       37.12  1:19.56  2:04.27  2:48.80                                    
 
Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, John L               16 Fast Swim Team-CA         NT      27.64  
  2 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      34.92  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Seamus L           17 Fast Swim Team-CA      56.86      57.99  
       26.16    57.99                                                      
  2 Nguyen, Mark P            16 Fast Swim Team-CA    1:02.33    1:02.53  
       29.28  1:02.53                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Joshua A          17 Fast Swim Team-CA    2:15.08    2:10.05  
       28.40  1:01.48  1:35.75  2:10.05                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chai, Matthew D           15 Fast Swim Team-CA         NT    1:03.39  
       30.40  1:03.39                                                      
  2 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT    1:17.88  
       36.52  1:17.88                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spessert, Joshua M        16 Fast Swim Team-CA    2:10.53    2:09.35  
       28.30    59.75  1:39.92  2:09.35                                    
  2 Mai, John L               16 Fast Swim Team-CA    2:18.20    2:12.22  
       29.05  1:03.60  1:41.33  2:12.22                                    
  3 Nguyen, Mark P            16 Fast Swim Team-CA    2:15.07    2:13.00  
       29.24  1:04.12  1:43.29  2:13.00                                    
  4 Wong, Brandon             16 Fast Swim Team-CA    2:22.07    2:24.22  
       30.13  1:06.63  1:51.21  2:24.22                                    
 
Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chai, Matthew D           15 Fast Swim Team-CA    4:26.54    4:21.60  
       29.10  1:02.91  1:36.13  2:09.04  2:46.69  3:24.68  3:54.59  4:21.60
  2 Miller, Joshua A          17 Fast Swim Team-CA    4:18.11    4:23.13  
       29.36  1:02.61  1:36.46  2:09.79  2:47.27  3:25.36  3:54.84  4:23.13