FAST OC Expo Closed Invite - Meet Results

FAST OC Expo Closed Invite
3/9/2019 - 3/10/2019
Fullerton, CA USA
Updated: 3/11/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to FAST - CA                                 HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
                 2019 CA FAST OC Expo - 3/9/2019 to 3/10/2019                  
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saavedra, Gracie K         8 RFSH-CA                   NT      19.87        
  2 Oorts-Urey, Mia L          6 VKNG-CA                34.71      24.37        
  3 Yal, Ella H                8 FAST-CA                   NT      27.25        
  4 Juarez, Zoe J              7 RFSH-CA                   NT      38.02        
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yal, Ella H                8 FAST-CA              1:01.42    1:02.79        
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saavedra, Gracie K         8 RFSH-CA                42.10      47.13        
  2 Oorts-Urey, Mia L          6 VKNG-CA                56.53      55.22        
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yal, Ella H                8 FAST-CA              2:15.63    2:10.90        
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennedy, Kylie L           7 UN-03-CA                  NT      23.23        
  2 Saavedra, Gracie K         8 RFSH-CA                23.52      24.56        
  3 Oorts-Urey, Mia L          6 VKNG-CA                28.55      26.32        
  4 Yal, Ella H                8 FAST-CA                   NT      26.81        
  5 Juarez, Zoe J              7 RFSH-CA                   NT      31.21        
 
Girls 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yal, Ella H                8 FAST-CA                   NT    1:01.08        
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saavedra, Gracie K         8 RFSH-CA                20.49      21.70        
  2 Yal, Ella H                8 FAST-CA                   NT      32.79        
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA                31.36      31.00        
  2 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA                32.70      31.48        
  3 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 33.02      33.33        
  4 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                36.79      37.26        
  5 Zia, Isabella M            9 FAST-CA                37.59      37.76        
  6 Gaumer, Sophie C          10 SET-CA                 38.70      38.01        
  7 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA                41.68      41.02        
  8 Soldo, Ema M               9 SET-CA                 43.12      42.05        
  9 Takacs, Lauren M           9 SET-CA                 45.23      42.26        
 10 Rencher, Avery M           9 VKNG-CA                   NT      44.20        
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guevara, Abby G           10 FAST-CA              1:17.26    1:14.22        
  2 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA              1:17.09    1:14.70        
  3 Parkan, Lily A             9 SET-CA               1:23.28    1:27.98        
  4 Rieng, Delilah K           9 VKNG-CA                   NT    1:40.46        
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA              1:09.87    1:08.44        
  2 Bourget, Meryam           10 FAST-CA              1:19.50    1:19.74        
  3 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA              1:23.47    1:23.79        
  4 Gaumer, Sophie C          10 SET-CA               1:24.85    1:26.18        
  5 Zuanich, Harlee V          9 RFSH-CA              1:31.14    1:27.31        
  6 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA              1:30.04    1:27.90        
  7 Takacs, Lauren M           9 SET-CA               1:47.65    1:38.26        
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA              2:32.82    2:24.82        
  2 Boado, Felisa E           10 SET-CA               2:38.96    2:42.73        
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA                39.45      38.86        
  2 Bickel, Nikki O            9 VKNG-CA                41.19      39.99        
  3 Zia, Isabella M            9 FAST-CA                43.79      41.70        
  4 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                42.74      43.15        
  5 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 43.34      44.85        
  6 Parkan, Lily A             9 SET-CA                 47.17      45.26        
  7 Rencher, Avery M           9 VKNG-CA                   NT      49.41        
  8 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA               46.05      49.73        
  9 Takacs, Lauren M           9 SET-CA                 53.36      53.36        
 10 Garcia, Zoe M              9 VKNG-CA                55.67      54.06        
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bourget, Meryam           10 FAST-CA                   NT    1:28.04        
  2 Zia, Isabella M            9 FAST-CA              1:38.03    1:32.19        
  3 Boado, Felisa E           10 SET-CA               1:29.43    1:36.72        
  4 Zuanich, Harlee V          9 RFSH-CA              1:46.69    1:38.76        
  5 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA                   NT    1:42.93        
  6 Gradis, Gracie R           9 RFSH-CA                   NT    2:11.48        
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA                41.49      42.83        
  2 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA                43.95      44.18        
  3 Bourget, Meryam           10 FAST-CA                46.26      45.82        
  4 Zia, Isabella M            9 FAST-CA                49.53      48.91        
  5 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                50.21      50.94        
  6 Gaumer, Sophie C          10 SET-CA                 51.14      51.66        
  7 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA                54.72      53.43        
  8 Zuanich, Harlee V          9 RFSH-CA                   NT      54.86        
  9 Takacs, Lauren M           9 SET-CA               1:04.61    1:04.58        
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA              1:31.56    1:34.44        
  2 Guevara, Abby G           10 FAST-CA              1:36.55    1:36.53        
  3 Bourget, Meryam           10 FAST-CA              1:39.93    1:40.53        
  4 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA                  NT    1:50.25        
  5 Parkan, Lily A             9 SET-CA               2:03.60    1:57.61        
  6 Rieng, Delilah K           9 VKNG-CA                   NT    2:00.68        
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA                35.12      35.81        
  2 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA                36.14      36.14        
  3 Bickel, Nikki O            9 VKNG-CA                39.24      40.13        
  4 Zia, Isabella M            9 FAST-CA                46.03      44.57        
  5 Bourget, Meryam           10 FAST-CA                   NT      46.33        
  6 Asplin, Kiana K            9 Beach-CA               43.62      47.39        
  7 Boado, Felisa E           10 SET-CA                 45.01      48.36        
  8 Rieng, Delilah K           9 VKNG-CA                   NT      48.50        
  9 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                   NT      49.54        
 10 Rencher, Avery M           9 VKNG-CA                   NT      52.72        
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA              1:26.90    1:23.95        
  2 Gaumer, Sophie C          10 SET-CA               1:53.84    1:54.42        
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 FAST-CA              1:20.75    1:19.92        
  2 Bickel, Nikki O            9 VKNG-CA              1:25.71    1:25.93        
  3 Guevara, Abby G           10 FAST-CA              1:24.62    1:26.31        
  4 Bourget, Meryam           10 FAST-CA              1:29.23    1:31.31        
  5 Zia, Isabella M            9 FAST-CA              1:35.66    1:32.02        
  6 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA              1:35.50    1:37.05        
  7 Garcia, Zoe M              9 VKNG-CA              1:59.01    2:01.00        
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lessa Fratini, Sofia      10 FAST-CA              3:05.43    3:05.28        
  2 Boado, Felisa E           10 SET-CA               3:22.03    3:30.96        
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA                28.43      27.62        
  2 Burke, Sadie E            11 FAST-CA                28.67      28.03        
  3 Lu, Kelly J               12 SET-CA                 29.06      28.85        
  4 Carley, Mia A             11 FAST-CA                29.18      28.93        
  5 Nagle, Lily B             12 VKNG-CA                30.28      29.74        
  6 Dang, Ella X              12 FAST-CA                29.25      30.58        
  7 Gillette, Anaya M         12 VKNG-CA                32.07      31.05        
  8 Satariano, Tea K          12 Beach-CA               31.56      31.33        
  9 Le, Layla H               12 SET-CA                 31.26      31.69        
 10 Davison-Lakey, Matilda    11 Beach-CA               31.05      32.16        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lahey, Nikki N            12 FAST-CA              1:00.01      58.85        
       27.90    58.85                                                      
  2 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA              1:01.40    1:00.35        
       28.78  1:00.35                                                      
  3 Burke, Sadie E            11 FAST-CA              1:01.24    1:00.92        
       28.95  1:00.92                                                      
  4 Carley, Mia A             11 FAST-CA              1:02.89    1:02.54        
       30.50  1:02.54                                                      
  5 Tran, Riley B             11 FAST-CA              1:04.53    1:05.11        
       31.60  1:05.11                                                      
  6 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA              1:06.85    1:05.40        
       31.39  1:05.40                                                      
  7 Satariano, Tea K          12 Beach-CA             1:09.22    1:07.21        
       32.42  1:07.21                                                      
  8 Guevara, Lily A           12 FAST-CA              1:07.33    1:08.16        
       32.56  1:08.16                                                      
  9 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA              1:12.18    1:09.83        
       33.47  1:09.83                                                      
 10 Le, Layla H               12 SET-CA               1:09.30    1:11.93        
       34.29  1:11.93                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carley, Mia A             11 FAST-CA              2:12.80    2:11.22        
       31.28  1:04.68  1:38.78  2:11.22                                    
  2 Burke, Sadie E            11 FAST-CA              2:17.40    2:11.51        
       31.36  1:04.69  1:39.12  2:11.51                                    
  3 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA              2:32.92    2:35.05        
       35.39  1:15.13  1:56.20  2:35.05                                    
  4 Davison-Lakey, Matilda    11 Beach-CA             3:12.58    2:39.55        
       37.56  1:19.83  2:01.10  2:39.55                                    
  5 Padgett, Gracie C         11 SET-CA               2:42.67    2:45.07        
       39.07  1:21.82  2:04.53  2:45.07                                    
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Satariano, Tea K          12 Beach-CA                  NT    6:25.88        
       33.43  1:10.55  1:49.41  2:28.93  3:09.07  3:48.80  4:29.00  5:08.98
     5:47.99  6:25.88                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Ella X              12 FAST-CA                33.19      34.18        
  2 Tran, Riley B             11 FAST-CA                35.80      34.82        
  3 Carley, Mia A             11 FAST-CA                40.04      34.87        
  4 Nagle, Lily B             12 VKNG-CA                36.52      36.17        
  5 Satariano, Tea K          12 Beach-CA               37.80      36.40        
  6 Gillette, Anaya M         12 VKNG-CA                36.70      36.72        
  7 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA                37.62      36.79        
  8 Dang, Madison M           12 FAST-CA                37.08      37.00        
  9 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                38.37      38.01        
 10 Francisco, Lia D          12 VKNG-CA                37.45      38.22        
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA              1:07.17    1:09.71        
       33.65  1:09.71                                                      
  2 Satariano, Tea K          12 Beach-CA             1:21.91    1:18.07        
       37.84  1:18.07                                                      
  3 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA              1:21.60    1:18.94        
       38.18  1:18.94                                                      
  4 Dang, Madison M           12 FAST-CA              1:17.94    1:19.06        
       38.95  1:19.06                                                      
  5 Guevara, Lily A           12 FAST-CA              1:20.96    1:22.10        
       40.27  1:22.10                                                      
  6 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA              1:25.78    1:23.59        
       39.62  1:23.59                                                      
  7 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA              1:27.21    1:24.51        
       41.08  1:24.51                                                      
  8 Franco, Julia D           11 VKNG-CA              1:23.46    1:26.36        
       42.37  1:26.36                                                      
  9 Bishop, Emily M           12 FAST-CA                   NT    1:31.41        
       42.75  1:31.41                                                      
 10 Alexander, Lilly A        11 VKNG-CA              1:30.80    1:33.79        
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Franco, Julia D           11 VKNG-CA                   NT    3:04.63        
       42.62  1:27.86  2:16.13  3:04.63                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nagle, Lily B             12 VKNG-CA                37.65      37.37        
  2 Carley, Mia A             11 FAST-CA                38.99      38.41        
  3 Le, Layla H               12 SET-CA                 37.50      38.92        
  4 Dang, Madison M           12 FAST-CA                   NT      41.08        
  5 Davison-Lakey, Matilda    11 Beach-CA               40.53      42.43        
  6 Tran, Riley B             11 FAST-CA                43.88      43.56        
  7 Bishop, Emily M           12 FAST-CA                46.89      44.57        
  8 Elnitiarta, Tiffany V     12 FAST-CA                44.30      44.61        
  9 Franco, Julia D           11 VKNG-CA                45.82      46.97        
 10 Escalante, Jacqueline     12 Beach-CA               43.39      47.65        
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA              1:20.15    1:19.69        
       38.34  1:19.69                                                      
  2 Nagle, Lily B             12 VKNG-CA              1:20.42    1:22.55        
       38.92  1:22.55                                                      
  3 Francisco, Lia D          12 VKNG-CA              1:25.38    1:23.17        
       38.80  1:23.17                                                      
  4 Le, Layla H               12 SET-CA               1:22.48    1:24.56        
       40.14  1:24.56                                                      
  5 Carley, Mia A             11 FAST-CA              1:24.19    1:24.97        
       40.68  1:24.97                                                      
  6 Dang, Madison M           12 FAST-CA              1:26.89    1:26.54        
       41.89  1:26.54                                                      
  7 Davison-Lakey, Matilda    11 Beach-CA             1:30.15    1:31.17        
       43.60  1:31.17                                                      
  8 Elnitiarta, Tiffany V     12 FAST-CA              1:35.49    1:31.83        
       44.25  1:31.83                                                      
  9 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA              1:33.17    1:32.86        
       44.83  1:32.86                                                      
 10 Den Hartog, Lily V        11 RFSH-CA              1:37.15    1:34.56        
       46.71  1:34.56                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA              2:49.33    2:46.36        
       37.23  1:19.27  2:02.74  2:46.36                                    
  2 Nagle, Lily B             12 VKNG-CA                   NT    2:57.41        
       40.32  1:25.54  2:12.01  2:57.41                                    
  3 Dang, Madison M           12 FAST-CA                   NT    2:59.60        
       41.13  1:26.50  2:12.87  2:59.60                                    
  4 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                   NT    3:27.41        
       48.22  1:40.11  2:34.70  3:27.41                                    
  5 Wesselhoft, Maddie A      12 VKNG-CA                   NT    4:02.89        
       53.83  1:57.64  4:02.89                                             
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA                30.78      30.40        
  2 Burke, Sadie E            11 FAST-CA                32.47      30.91        
  3 Gillette, Anaya M         12 VKNG-CA                32.48      32.91        
  4 Dang, Ella X              12 FAST-CA                34.70      34.29        
  5 Le, Layla H               12 SET-CA                 34.44      35.39        
  6 Davison-Lakey, Matilda    11 Beach-CA               36.98      36.47        
  7 Barriteau, Annika         11 Beach-CA               37.81      38.79        
  8 Den Hartog, Lily V        11 RFSH-CA                40.77      39.51        
  9 Franco, Julia D           11 VKNG-CA                39.49      39.82        
 10 Escalante, Jacqueline     12 Beach-CA               41.10      44.36        
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lahey, Nikki N            12 FAST-CA              1:09.99    1:09.04        
       31.41  1:09.04                                                      
  2 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA              1:10.32    1:11.87        
       34.05  1:11.87                                                      
  3 Tran, Riley B             11 FAST-CA              1:11.87    1:12.47        
       34.24  1:12.47                                                      
  4 Sandoke, Mercy G          12 FAST-CA              1:16.34    1:15.00        
       34.67  1:15.00                                                      
  5 Guevara, Lily A           12 FAST-CA              1:15.49    1:20.56        
       36.99  1:20.56                                                      
  6 Satariano, Tea K          12 Beach-CA             1:27.89    1:25.20        
       39.12  1:25.20                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Riley B             11 FAST-CA                   NT    2:37.04        
       34.54  1:14.44  1:55.60  2:37.04                                    
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aggarao, Abigail V        12 FAST-CA              1:08.71    1:09.30        
       31.63  1:09.30                                                      
  2 Lu, Kelly J               12 SET-CA               1:14.65    1:13.03        
       33.77  1:13.03                                                      
  3 Tran, Riley B             11 FAST-CA              1:17.58    1:15.42        
       34.89  1:15.42                                                      
  4 Dang, Ella X              12 FAST-CA              1:18.03    1:17.14        
       36.86  1:17.14                                                      
  5 Dang, Madison M           12 FAST-CA              1:19.95    1:18.79        
       38.92  1:18.79                                                      
  6 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA              1:20.68    1:19.08        
       36.51  1:19.08                                                      
  7 Den Hartog, Lily V        11 RFSH-CA              1:26.79    1:25.71        
       39.44  1:25.71                                                      
  8 Melberg, Sophia A         12 SET-CA               1:33.89    1:25.79        
       40.25  1:25.79                                                      
  9 Bishop, Emily M           12 FAST-CA              1:31.27    1:29.61        
       41.27  1:29.61                                                      
 10 Gaumer, Gracie E          12 SET-CA               1:36.43    1:34.54        
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lahey, Nikki N            12 FAST-CA                   NT    1:08.43        
       31.11  1:08.43                                                      
  2 Nagle, Lily B             12 VKNG-CA              1:15.42    1:15.23        
       36.24  1:15.23                                                      
  3 Le, Layla H               12 SET-CA               1:15.03    1:20.07        
       38.01  1:20.07                                                      
  4 Davison-Lakey, Matilda    11 Beach-CA             1:21.81    1:21.39        
       39.41  1:21.39                                                      
  5 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                   NT    1:24.13        
       40.02  1:24.13                                                      
  6 Barriteau, Annika         11 Beach-CA             1:28.03    1:25.64        
       40.34  1:25.64                                                      
  7 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA              1:27.63    1:25.93        
       39.32  1:25.93                                                      
  8 Franco, Julia D           11 VKNG-CA              1:26.11    1:26.14        
       40.99  1:26.14                                                      
  9 Padgett, Gracie C         11 SET-CA               1:26.23    1:30.18        
       44.87  1:30.18                                                      
 10 Escalante, Jacqueline     12 Beach-CA             1:29.72    1:30.81        
       45.57  1:30.81                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elnitiarta, Tiffany V     12 FAST-CA              3:11.46    3:05.94        
       43.21  1:32.96  3:05.94                                             
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seo, Eileen               14 FAST-CA                27.30      26.80        
  2 Mai, Julie P              14 FAST-CA                27.84      27.45        
  3 Gonzalez, Nina R          13 VKNG-CA                27.17      27.67        
  4 McIlveen, Natalie         14 UN-05-CA               28.54      29.10        
  5 Francisco, Lauren I       14 UN-02-CA               28.47      29.29        
  6 Krishnan, Anna G          13 FAST-CA                29.02      29.73        
  7 Thompson, Ayanna M        14 FAST-CA                28.88      29.79        
  8 Jorgensen, Paige E        13 VKNG-CA                29.99      29.82        
  9 Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA                31.51      30.77        
 10 Corbo, Ashlyn D           13 UN-02-CA               31.13      31.74        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Julie P              14 FAST-CA                57.15      58.85        
       28.83    58.85                                                      
  2 Seo, Eileen               14 FAST-CA                58.04      59.46        
       29.13    59.46                                                      
  3 McIlveen, Natalie         14 UN-05-CA             1:02.74    1:02.74        
       30.84  1:02.74                                                      
  4 Boozer, Anna Riley R      14 FAST-CA              1:00.11    1:04.95        
       31.96  1:04.95                                                      
  5 Huang, Jacqueline         14 FAST-CA              1:05.03    1:05.31        
       31.32  1:05.31                                                      
  6 Thompson, Ayanna M        14 FAST-CA              1:04.96    1:05.45        
       31.48  1:05.45                                                      
  7 Escalante, Maryanne       14 Beach-CA             1:03.44    1:06.15        
       31.86  1:06.15                                                      
  8 Yanthis, Yasmin           13 Beach-CA             1:04.93    1:07.30        
       31.75  1:07.30                                                      
  9 Tran, Bryce M             14 FAST-CA              1:07.93    1:08.91        
       33.88  1:08.91                                                      
 10 Alexander, Taylor R       14 UN-02-CA             1:04.80    1:09.89        
       33.50  1:09.89                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seo, Eileen               14 FAST-CA              2:05.39    2:07.84        
       29.78  1:02.54  1:35.89  2:07.84                                    
  2 Glidewell, Reagan E       13 FAST-CA              2:11.19    2:09.55        
       29.98  1:02.89  1:36.66  2:09.55                                    
  3 Parker, Raine S           13 FAST-CA              2:16.27    2:19.78        
       32.80  1:08.29  1:44.37  2:19.78                                    
  4 Thompson, Ayanna M        14 FAST-CA              2:19.24    2:21.69        
       32.80  1:08.47  1:45.61  2:21.69                                    
  5 Huang, Jacqueline         14 FAST-CA              2:25.73    2:22.73        
       33.25  1:09.66  1:46.99  2:22.73                                    
  6 Yanthis, Yasmin           13 Beach-CA             2:53.00    2:29.29        
       33.97  1:12.24  1:51.61  2:29.29                                    
  7 Krishnan, Anna G          13 FAST-CA              2:36.96    2:33.73        
       34.00  1:12.81  1:54.15  2:33.73                                    
  8 Guo, Grace C              14 FAST-CA              2:45.30    2:56.61        
       38.38  1:22.30  2:09.20  2:56.61                                    
  9 Joolhar, Tara N           13 FAST-CA              2:58.53    3:15.67        
       42.51  1:32.92  2:25.06  3:15.67                                    
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seo, Eileen               14 FAST-CA              5:46.31    5:44.88        
       32.42  1:05.90  1:40.72  2:15.53  2:50.89  3:26.02  4:01.25  4:37.17
     5:12.38  5:44.88                                                      
  2 Glidewell, Reagan E       13 FAST-CA              5:36.04    5:45.30        
       32.10  1:07.21  1:42.43  2:17.92  2:52.87  3:27.21  4:01.97  4:36.50
     5:11.53  5:45.30                                                      
  3 Gonzalez, Nina R          13 VKNG-CA              5:53.34    5:55.17        
       31.25  1:05.67  1:41.52  2:17.54  2:54.08  3:30.69  4:08.00  4:44.55
     5:20.94  5:55.17                                                      
  4 Krishnan, Anna G          13 FAST-CA              7:07.72    7:03.11        
       33.69  1:14.83  1:58.15  2:41.12  3:25.63  4:09.59  4:54.36  5:38.47
     6:21.88  7:03.11                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McIlveen, Natalie         14 UN-05-CA             1:11.21    1:11.16        
       34.60  1:11.16                                                      
  2 Pau, Joyce L              14 UN-05-CA             1:10.71    1:12.44        
       35.65  1:12.44                                                      
  3 Parker, Raine S           13 FAST-CA              1:13.76    1:13.59        
       36.21  1:13.59                                                      
  4 Alexander, Taylor R       14 UN-02-CA             1:12.58    1:15.38        
  5 Yanthis, Yasmin           13 Beach-CA             1:11.21    1:15.54        
       36.99  1:15.54                                                      
  6 Krishnan, Anna G          13 FAST-CA              1:17.72    1:18.57        
       37.83  1:18.57                                                      
  7 Escalante, Maryanne       14 Beach-CA             1:20.19    1:18.71        
       36.49  1:18.71                                                      
  8 Tran, Bryce M             14 FAST-CA              1:16.42    1:20.42        
       39.75  1:20.42                                                      
  9 Guo, Grace C              14 FAST-CA              1:32.66    1:27.53        
 10 Ros, Melana M             13 VKNG-CA              1:27.62    1:31.31        
       44.88  1:31.31                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pau, Joyce L              14 UN-05-CA             2:27.29    2:28.77        
       35.87  1:13.35  1:51.61  2:28.77                                    
  2 Mai, Julie P              14 FAST-CA              2:34.28    2:31.76        
       34.87  1:13.68  1:53.16  2:31.76                                    
  3 Glidewell, Reagan E       13 FAST-CA              2:30.32    2:32.73        
       37.13  1:15.93  1:54.45  2:32.73                                    
  4 McIlveen, Natalie         14 UN-05-CA             2:27.32    2:33.03        
       36.43  1:15.65  1:54.95  2:33.03                                    
  5 Corbo, Ashlyn D           13 UN-02-CA                  NT    2:54.67        
       42.11  1:26.85  2:12.36  2:54.67                                    
  6 Tran, Bryce M             14 FAST-CA              2:49.19    2:58.29        
       41.53  1:26.35  2:14.66  2:58.29                                    
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seo, Eileen               14 FAST-CA              1:19.00    1:18.69        
       37.28  1:18.69                                                      
  2 Mai, Julie P              14 FAST-CA              1:15.27    1:18.80        
       38.07  1:18.80                                                      
  3 Jorgensen, Paige E        13 VKNG-CA              1:18.61    1:19.75        
       39.19  1:19.75                                                      
  4 Francisco, Lauren I       14 UN-02-CA             1:20.98    1:21.25        
       38.15  1:21.25                                                      
  5 Gonzalez, Nina R          13 VKNG-CA              1:19.62    1:21.34        
       37.93  1:21.34                                                      
  6 Krishnan, Anna G          13 FAST-CA              1:27.89    1:32.78        
       43.43  1:32.78                                                      
  7 Brodsky, Chloe A          13 VKNG-CA              1:35.32    1:36.54        
       46.05  1:36.54                                                      
  8 Kang, Lauren H            14 FAST-CA              1:41.89    1:37.68        
       47.61  1:37.68                                                      
  9 Razo, Lina V              13 FAST-CA              1:43.93    1:44.56        
       50.86  1:44.56                                                      
 10 Walker, Kendyl R          13 VKNG-CA              1:41.87    1:44.76        
       49.31  1:44.76                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Julie P              14 FAST-CA              2:41.90    2:46.15        
       37.97  1:19.77  2:02.46  2:46.15                                    
  2 Huang, Jacqueline         14 FAST-CA              3:02.77    3:07.06        
       42.27  1:30.74  2:18.36  3:07.06                                    
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Seo, Eileen               14 FAST-CA              1:08.60    1:07.66        
       31.61  1:07.66                                                      
  2 Mai, Julie P              14 FAST-CA              1:06.69    1:07.88        
       32.86  1:07.88                                                      
  3 Pau, Joyce L              14 UN-05-CA             1:07.07    1:09.98        
       32.13  1:09.98                                                      
  4 Alexander, Taylor R       14 UN-02-CA             1:10.13    1:13.46        
       35.40  1:13.46                                                      
  5 Yanthis, Yasmin           13 Beach-CA             1:07.32    1:13.59        
       34.26  1:13.59                                                      
  6 Parker, Raine S           13 FAST-CA              1:17.17    1:16.35        
       35.54  1:16.35                                                      
  7 Thompson, Ayanna M        14 FAST-CA              1:13.69    1:16.89        
       35.68  1:16.89                                                      
  8 Tran, Bryce M             14 FAST-CA              1:19.45    1:19.61        
       36.45  1:19.61                                                      
  9 Escalante, Maryanne       14 Beach-CA             1:17.43    1:23.39        
       36.11  1:23.39                                                      
 10 Ros, Melana M             13 VKNG-CA              1:24.16    1:29.79        
       41.29  1:29.79                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pau, Joyce L              14 UN-05-CA             2:26.75    2:30.12        
       32.88  1:10.26  1:49.78  2:30.12                                    
  2 Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA                   NT    2:56.73        
       37.99  1:21.46  2:08.35  2:56.73                                    
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glidewell, Reagan E       13 FAST-CA              2:28.30    2:27.76        
       30.13  1:09.59  1:53.60  2:27.76                                    
  2 McIlveen, Natalie         14 UN-05-CA             2:30.17    2:33.75        
       33.47  1:13.30  1:59.49  2:33.75                                    
  3 Thompson, Ayanna M        14 FAST-CA              2:48.03    2:42.85        
       33.45  1:15.23  2:06.87  2:42.85                                    
  4 Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA              2:59.05    2:50.70        
       38.27  1:21.95  2:14.84  2:50.70                                    
  5 Kang, Lauren H            14 FAST-CA              2:13.44    3:04.27        
       40.76  1:29.91  2:21.65  3:04.27                                    
  6 Razo, Lina V              13 FAST-CA              3:24.08    3:13.60        
       40.98  1:32.89  2:32.14  3:13.60                                    
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glidewell, Reagan E       13 FAST-CA              5:07.54    5:18.08        
       32.79  1:11.92  1:54.73  2:35.82  3:21.47  4:07.98  4:43.78  5:18.08
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peyton, Mackenzie M       16 UN-06-CA               25.61      26.55        
  2 Narvaez, Marisol          16 UN-04-CA               28.98      28.75        
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peyton, Mackenzie M       16 UN-06-CA               56.30      58.74        
       28.29    58.74                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peyton, Mackenzie M       16 UN-06-CA             1:00.31    1:04.82        
       31.69  1:04.82                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peyton, Mackenzie M       16 UN-06-CA             2:12.79    2:22.17        
       33.35  1:09.59  1:46.09  2:22.17                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Narvaez, Marisol          16 UN-04-CA             1:19.08    1:19.34        
       37.25  1:19.34                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Narvaez, Marisol          16 UN-04-CA             2:36.50    2:31.19        
       32.01  1:10.70  1:56.07  2:31.19                                    
 
Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Glidewell, Reagan E       13 FAST-CA                   NT   11:35.09        
 
Women 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Kailee K            14 UN-05-CA                  NT   18:11.60        
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                16.41      17.35        
  2 Debold, Spencer W          7 RFSH-CA                   NT      25.18        
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, Conner T       8 VKNG-CA                   NT    1:30.15        
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                19.57      20.31        
  2 Debold, Spencer W          7 RFSH-CA                   NT      31.02        
 
Boys 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, Conner T       8 VKNG-CA                45.80      48.20        
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                24.98      25.26        
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, Conner T       8 VKNG-CA                21.62      20.77        
  2 Debold, Spencer W          7 RFSH-CA                   NT      28.38        
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, Conner T       8 VKNG-CA              1:39.06    1:34.40        
  2 Wise, Fox M                8 RFSH-CA              1:37.96    1:34.93        
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Elonzo T          10 VKNG-CA                30.63      31.87        
  2 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                33.12      33.52        
  3 Lemus, Baron V            10 RFSH-CA                32.89      34.06        
  4 El Fakharani, Karim       10 FAST-CA                34.38      34.14        
  5 Searfus, Graham R         10 FAST-CA                34.76      34.42        
  6 Yoo, Caleb J              10 FAST-CA                36.23      35.15        
  7 Jang, Nathan K            10 FAST-CA                35.48      35.28        
  8 Le, Dylan                  9 SET-CA                 37.69      36.83        
  9 Kormeluk, Mikah J         10 RFSH-CA                39.41      37.33        
 10 Weber, Colin C            10 RFSH-CA                35.32      38.02        
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searfus, Graham R         10 FAST-CA              1:15.85    1:16.52        
  2 Parker, Rohan S           10 FAST-CA              1:20.90    1:23.89        
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 El Fakharani, Karim       10 FAST-CA              1:16.92    1:15.95        
  2 Milar, Clark L            10 RFSH-CA              1:16.55    1:18.04        
  3 Le, Dylan                  9 SET-CA               1:22.62    1:21.03        
  4 Franco, Nathan T          10 VKNG-CA              1:24.92    1:22.19        
  5 Lemus, Baron V            10 RFSH-CA              1:18.06    1:22.25        
  6 Yoo, Caleb J              10 FAST-CA              1:24.63    1:22.90        
  7 Kormeluk, Mikah J         10 RFSH-CA              1:32.20    1:27.00        
  8 Weber, Colin C            10 RFSH-CA              1:20.36    1:29.99        
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, Cash M        10 VKNG-CA              2:24.18    2:34.51        
  2 Searfus, Graham R         10 FAST-CA              2:46.20    2:46.24        
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, Cash M        10 VKNG-CA              6:41.86    6:45.21        
  2 Searfus, Graham R         10 FAST-CA                   NT    7:13.43        
  3 Santos, Elonzo T          10 VKNG-CA              6:53.66    7:17.02        
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoo, Caleb J              10 FAST-CA                41.21      41.81        
  2 Le, Dylan                  9 SET-CA                 48.31      44.90        
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searfus, Graham R         10 FAST-CA              1:26.40    1:24.23        
  2 Weber, Colin C            10 RFSH-CA              1:28.45    1:28.14        
  3 Franco, Nathan T          10 VKNG-CA              1:36.10    1:29.01        
  4 Jang, Nathan K            10 FAST-CA              1:32.58    1:32.28        
  5 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                   NT    1:37.53        
  6 Weiss, Trevor L           10 FAST-CA                   NT    1:49.67        
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Elonzo T          10 VKNG-CA                37.71      37.24        
  2 Le, Dylan                  9 SET-CA                 44.34      44.89        
  3 El Fakharani, Karim       10 FAST-CA                46.39      45.62        
  4 Yoo, Caleb J              10 FAST-CA                49.55      46.71        
  5 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                49.31      47.79        
  6 Franco, Nathan T          10 VKNG-CA                48.25      49.44        
  7 Jang, Nathan K            10 FAST-CA                51.39      52.57        
  8 Weber, Colin C            10 RFSH-CA                51.33      53.84        
  9 Lemus, Baron V            10 RFSH-CA                55.38      56.74        
 10 Weiss, Trevor L           10 FAST-CA                   NT      56.81        
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Elonzo T          10 VKNG-CA              1:23.92    1:23.05        
  2 Le, Dylan                  9 SET-CA               1:38.80    1:39.64        
  3 Franco, Nathan T          10 VKNG-CA              1:50.72    1:46.49        
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Elonzo T          10 VKNG-CA                33.48      33.71        
  2 Parker, Rohan S           10 FAST-CA                41.62      42.91        
  3 Franco, Nathan T          10 VKNG-CA                41.95      44.22        
  4 Yoo, Caleb J              10 FAST-CA                44.82      47.75        
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Elonzo T          10 VKNG-CA              1:15.65    1:21.09        
  2 Searfus, Graham R         10 FAST-CA              1:25.85    1:25.72        
  3 Le, Dylan                  9 SET-CA               1:34.87    1:32.93        
  4 Franco, Nathan T          10 VKNG-CA              1:32.84    1:33.51        
  5 Yoo, Caleb J              10 FAST-CA              1:34.20    1:34.05        
  6 Parker, Rohan S           10 FAST-CA              1:36.34    1:34.43        
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lemus, Baron V            10 RFSH-CA                   NT    3:15.73        
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 FAST-CA                30.59      29.46        
  2 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA                 29.54      30.16        
  3 Krishnan, Alex J          11 FAST-CA                29.84      30.65        
  4 Huey, Tyler R             12 FAST-CA                31.64      32.00        
  5 Matias, Nico T            12 FAST-CA                34.87      33.49        
  6 Garner, Eathan M          12 VKNG-CA                37.35      35.52        
  7 Jang, Elliott W           11 FAST-CA                35.49      36.00        
  8 Hanzel, Cole J            11 FAST-CA                35.16      36.01        
  9 Lindner, Joshua R         11 VKNG-CA                37.63      36.31        
 10 Maldonado, Kai J          11 VKNG-CA                   NT      38.15        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yum, Kevin J              11 FAST-CA              1:01.27    1:01.09        
       28.96  1:01.09                                                      
  2 Chang, Cole G             12 FAST-CA              1:03.24    1:04.37        
       30.65  1:04.37                                                      
  3 Weinreich, Liam M         12 FAST-CA              1:06.02    1:04.86        
       30.96  1:04.86                                                      
  4 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               1:04.46    1:05.14        
       30.70  1:05.14                                                      
  5 Krishnan, Alex J          11 FAST-CA              1:07.64    1:08.69        
       31.74  1:08.69                                                      
  6 Parkan, Chase W           11 SET-CA               1:13.78    1:13.35        
       36.03  1:13.35                                                      
  7 Matias, Nico T            12 FAST-CA              1:15.49    1:13.91        
       35.53  1:13.91                                                      
  8 Searfus, Stuart F         12 FAST-CA              1:18.81    1:16.65        
       37.10  1:16.65                                                      
  9 Rieng, Josh S             12 VKNG-CA              1:18.88    1:17.81        
       38.03  1:17.81                                                      
 10 Jeng, Christian L         11 FAST-CA              1:19.61    1:18.94        
       38.91  1:18.94                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               2:20.64    2:17.75        
       31.22  1:05.80  1:41.63  2:17.75                                    
  2 Krishnan, Alex J          11 FAST-CA              2:27.69    2:28.58        
       33.74  1:11.50  1:51.02  2:28.58                                    
  3 Parkan, Chase W           11 SET-CA               2:48.57    2:40.36        
       36.96  1:18.27  2:00.51  2:40.36                                    
  4 Searfus, Stuart F         12 FAST-CA              3:05.40    2:48.93        
       37.46  1:19.51  2:04.60  2:48.93                                    
  5 Rieng, Josh S             12 VKNG-CA                   NT    2:50.05        
       38.95  1:22.49  2:50.05                                             
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Endre T           12 VKNG-CA                   NT    6:21.27        
       36.77  1:16.53  1:56.61  2:36.30  3:15.27  3:54.55  4:33.82  5:10.44
     5:49.16  6:21.27                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, David                11 FAST-CA                32.44      33.10        
  2 Yum, Kevin J              11 FAST-CA                32.73      33.94        
  3 Searfus, Stuart F         12 FAST-CA                41.32      40.54        
  4 Jang, Elliott W           11 FAST-CA                41.86      41.54        
  5 Jeng, Christian L         11 FAST-CA                41.50      42.40        
  6 Maldonado, Kai J          11 VKNG-CA                   NT      46.20        
  7 Garner, Eathan M          12 VKNG-CA                48.07      46.44        
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krishnan, Alex J          11 FAST-CA              1:17.12    1:13.09        
       36.23  1:13.09                                                      
  2 Yum, Kevin J              11 FAST-CA              1:11.17    1:13.58        
       35.74  1:13.58                                                      
  3 Santos, Endre T           12 VKNG-CA              1:15.93    1:13.96        
       35.71  1:13.96                                                      
  4 Weinreich, Liam M         12 FAST-CA              1:20.89    1:20.87        
       38.80  1:20.87                                                      
  5 Parkan, Chase W           11 SET-CA               1:23.87    1:27.26        
       43.67  1:27.26                                                      
  6 Matias, Nico T            12 FAST-CA              1:34.60    1:30.57        
       43.44  1:30.57                                                      
  7 Garner, Eathan M          12 VKNG-CA              1:45.22    1:38.06        
       47.89  1:38.06                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Endre T           12 VKNG-CA                   NT    2:38.03        
       38.04  1:18.98  2:00.52  2:38.03                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 FAST-CA                37.91      36.67        
  2 Chang, Cole G             12 FAST-CA                35.36      37.38        
  3 Matias, Nico T            12 FAST-CA                46.17      43.44        
  4 Rieng, Josh S             12 VKNG-CA                   NT      44.50        
  5 Searfus, Stuart F         12 FAST-CA                46.53      45.93        
  6 Parkan, Chase W           11 SET-CA                 46.92      48.05        
  7 Lindner, Joshua R         11 VKNG-CA                49.92      48.65        
  8 Garner, Eathan M          12 VKNG-CA                51.40    1:00.04        
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weinreich, Liam M         12 FAST-CA              1:24.21    1:21.56        
       38.72  1:21.56                                                      
  2 Santos, Endre T           12 VKNG-CA              1:22.60    1:21.71        
       38.85  1:21.71                                                      
  3 Huey, Tyler R             12 FAST-CA              1:36.41    1:32.89        
       44.05  1:32.89                                                      
  4 Matias, Nico T            12 FAST-CA              1:35.41    1:35.74        
       45.66  1:35.74                                                      
  5 Searfus, Stuart F         12 FAST-CA              1:45.82    1:41.38        
       47.25  1:41.38                                                      
  6 Lindner, Joshua R         11 VKNG-CA              1:47.06    1:43.45        
       48.25  1:43.45                                                      
  7 Hanzel, Cole J            11 FAST-CA                   NT    1:45.89        
  8 Garner, Eathan M          12 VKNG-CA              2:15.89    1:49.65        
       54.17  1:49.65                                                      
  9 Jeng, Christian L         11 FAST-CA              1:53.72    1:55.69        
       55.12  1:55.69                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Endre T           12 VKNG-CA                   NT    2:59.80        
       42.48  1:28.26  2:15.32  2:59.80                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, David                11 FAST-CA                30.96      32.39        
  2 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA                 33.23      32.87        
  3 Krishnan, Alex J          11 FAST-CA                34.85      35.02        
  4 Ybaceta, Kyle N           11 VKNG-CA                43.37      47.87        
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               1:13.08    1:11.25        
       33.05  1:11.25                                                      
  2 Chang, Cole G             12 FAST-CA                   NT    1:17.78        
       35.78  1:17.78                                                      
  3 Jeng, Christian L         11 FAST-CA              1:40.49    1:36.94        
       44.69  1:36.94                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yum, Kevin J              11 FAST-CA              2:35.62    2:34.32        
       33.50  1:12.99  1:53.53  2:34.32                                    
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yum, Kevin J              11 FAST-CA              1:11.76    1:10.68        
       32.95  1:10.68                                                      
  2 Boado Jr., Justin H       12 SET-CA               1:11.44    1:12.16        
       34.26  1:12.16                                                      
  3 Kim, David                11 FAST-CA              1:16.36    1:12.84        
       33.45  1:12.84                                                      
  4 Krishnan, Alex J          11 FAST-CA              1:17.19    1:14.83        
       35.37  1:14.83                                                      
  5 Weinreich, Liam M         12 FAST-CA              1:16.33    1:16.31        
       36.63  1:16.31                                                      
  6 Matias, Nico T            12 FAST-CA              1:25.92    1:23.51        
       40.40  1:23.51                                                      
  7 Huey, Tyler R             12 FAST-CA              1:29.94    1:26.01        
       41.96  1:26.01                                                      
  8 Hanzel, Cole J            11 FAST-CA              1:29.19    1:27.50        
       39.59  1:27.50                                                      
  9 Searfus, Stuart F         12 FAST-CA              1:31.18    1:28.86        
       41.62  1:28.86                                                      
 10 Jang, Elliott W           11 FAST-CA              1:31.09    1:29.98        
       44.62  1:29.98                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santos, Endre T           12 VKNG-CA              1:14.64    1:15.66        
       37.18  1:15.66                                                      
  2 Jeng, Christian L         11 FAST-CA                   NT    1:32.19        
       44.46  1:32.19                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Cole G             12 FAST-CA                   NT    2:42.41        
       33.10  1:16.21  2:03.88  2:42.41                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA                26.00      25.57        
  1 Montoya, Alexander        14 VKNG-CA                26.28      25.57        
  3 Carillo, Aidan N          14 VKNG-CA                25.63      25.66        
  4 Ly, Kenneth K             14 FAST-CA                25.58      25.78        
  5 Hong, Jeremy J            14 FAST-CA                25.99      26.18        
  6 Casaday, Landon C         14 UN-05-CA               26.45      26.36        
  7 Woo, Aaron H              14 UN-05-CA               25.73      26.45        
  8 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA                 26.36      26.46        
  9 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                25.70      26.54        
 10 King, Lucas H             14 SET-CA                 27.12      27.14        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kao, Skyler H             14 UN-05-CA               53.95      53.82        
       26.03    53.82                                                      
  2 Ly, Kenneth K             14 FAST-CA                56.46      55.87        
       26.79    55.87                                                      
  3 Woo, Aaron H              14 UN-05-CA               56.47      56.25        
       27.43    56.25                                                      
  4 Carillo, Aidan N          14 VKNG-CA                56.05      56.77        
       27.01    56.77                                                      
  5 Ciuffoli, Davide G        14 TORR-CA                56.64      57.37        
       27.10    57.37                                                      
  6 King, Lucas H             14 SET-CA                 59.26      58.24        
       27.90    58.24                                                      
  7 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA                59.87      58.85        
       29.43    58.85                                                      
  8 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA                 58.92      59.23        
       27.94    59.23                                                      
  9 Foglesong, John H         13 FAST-CA              1:05.52    1:04.52        
       31.17  1:04.52                                                      
 10 Tran, Zion T              14 FAST-CA              1:06.00    1:05.12        
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kao, Skyler H             14 UN-05-CA             1:51.60    1:51.99        
       26.03    54.50  1:23.49  1:51.99                                    
  2 King, Lucas H             14 SET-CA               2:04.18    2:01.68        
       28.66    59.33  1:30.91  2:01.68                                    
  3 Woo, Aaron H              14 UN-05-CA             2:02.88    2:03.53        
       27.93    59.07  1:32.13  2:03.53                                    
  4 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              2:01.97    2:09.16        
       28.38  1:01.58  1:36.30  2:09.16                                    
  5 Foglesong, John H         13 FAST-CA              2:26.15    2:22.01        
       32.81  1:08.04  1:45.25  2:22.01                                    
  6 Flexo, Daniel W           13 Beach-CA             2:46.83    2:38.19        
       33.39  1:12.73  2:38.19                                             
  7 Rieng, Adam K             14 VKNG-CA              2:49.40    2:43.68        
       36.65  1:19.18  2:02.67  2:43.68                                    
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Casaday, Landon C         14 UN-05-CA             5:16.62    5:18.24        
       28.20    59.76  1:32.17  2:04.79  2:36.86  3:09.82  3:42.91  4:15.53
     4:47.29  5:18.24                                                      
  2 King, Lucas H             14 SET-CA               5:24.79    5:28.22        
       29.11  1:01.25  1:34.55  2:07.97  2:41.63  3:14.27  3:47.92  4:21.98
     4:55.84  5:28.22                                                      
  3 Kim, Daniel O             13 FAST-CA              5:41.43    5:34.36        
       30.71  1:03.71  1:37.31  2:11.56  2:45.94  3:20.57  3:54.78  4:29.71
     5:03.94  5:34.36                                                      
  4 Menchaca, Matthew J       13 FAST-CA              5:33.08    5:34.84        
       30.56  1:04.13  1:37.72  2:11.92  2:46.29  3:20.42  3:54.07  4:28.14
     5:02.41  5:34.84                                                      
  5 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              5:44.18    5:48.43        
       29.46  1:02.43  1:37.83  2:13.84  2:50.24  3:26.07  4:02.51  4:38.50
     5:14.62  5:48.43                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kao, Skyler H             14 UN-05-CA             1:00.12      59.73        
       29.29    59.73                                                      
  2 Ciuffoli, Davide G        14 TORR-CA              1:01.11    1:03.83        
       30.88  1:03.83                                                      
  3 Carillo, Aidan N          14 VKNG-CA              1:06.18    1:05.56        
       32.20  1:05.56                                                      
  4 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              1:05.09    1:06.15        
       31.36  1:06.15                                                      
  5 Woo, Aaron H              14 UN-05-CA             1:08.02    1:07.25        
       32.99  1:07.25                                                      
  6 Menchaca, Matthew J       13 FAST-CA              1:05.54    1:08.44        
       33.08  1:08.44                                                      
  7 Lavold, Carter J          13 FAST-CA              1:11.27    1:10.08        
       34.55  1:10.08                                                      
  8 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA              1:11.85    1:11.84        
       36.41  1:11.84                                                      
  9 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               1:09.93    1:12.66        
       35.40  1:12.66                                                      
 10 Tran, Zion T              14 FAST-CA              1:17.91    1:19.48        
       38.69  1:19.48                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kao, Skyler H             14 UN-05-CA             2:04.68    2:07.16        
       29.80  1:01.76  1:35.06  2:07.16                                    
  2 Kim, Daniel O             13 FAST-CA                   NT    2:17.76        
       32.82  1:08.34  1:44.21  2:17.76                                    
  3 Menchaca, Matthew J       13 FAST-CA              2:19.83    2:28.51        
       33.44  1:11.10  1:50.64  2:28.51                                    
  4 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              2:46.36    2:30.20        
       32.83  1:10.44  1:50.25  2:30.20                                    
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hong, Jeremy J            14 FAST-CA              1:15.86    1:13.67        
       36.15  1:13.67                                                      
  2 Casaday, Landon C         14 UN-05-CA                  NT    1:17.80        
       36.97  1:17.80                                                      
  3 Montoya, Alexander        14 VKNG-CA              1:15.70    1:17.82        
       37.34  1:17.82                                                      
  4 Carillo, Aidan N          14 VKNG-CA              1:17.64    1:18.54        
       37.44  1:18.54                                                      
  5 Ly, Kenneth K             14 FAST-CA              1:14.74    1:18.99        
       36.78  1:18.99                                                      
  6 King, Lucas H             14 SET-CA               1:22.01    1:19.20        
       37.84  1:19.20                                                      
  7 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA              1:19.96    1:19.54        
       38.10  1:19.54                                                      
  8 Desai, Kaneiya N          13 FAST-CA              1:40.32    1:36.54        
  9 Tran, Zion T              14 FAST-CA              1:35.52    1:37.99        
       44.81  1:37.99                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rieng, Adam K             14 VKNG-CA                   NT    3:13.64        
       43.87  1:33.03  2:23.84  3:13.64                                    
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carillo, Aidan N          14 VKNG-CA              1:03.93    1:04.28        
       29.54  1:04.28                                                      
  2 Ciuffoli, Davide G        14 TORR-CA              1:06.25    1:05.70        
       30.64  1:05.70                                                      
  3 Seiwert, Nolan A          14 SET-CA               1:14.41    1:08.71        
       32.10  1:08.71                                                      
  3 Ly, Kenneth K             14 FAST-CA              1:09.22    1:08.71        
       31.38  1:08.71                                                      
  5 Ragadio, Ethan J          13 FAST-CA              1:15.32    1:12.14        
       32.09  1:12.14                                                      
  6 Tran, Zion T              14 FAST-CA              1:27.24    1:21.27        
  7 Desai, Kaneiya N          13 FAST-CA              1:36.04    1:34.16        
       42.28  1:34.16                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kao, Skyler H             14 UN-05-CA             2:07.72    2:06.89        
       28.69  1:01.83  1:34.95  2:06.89                                    
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hong, Jeremy J            14 FAST-CA              2:26.91    2:23.02        
       32.20  1:09.48  1:50.76  2:23.02                                    
  2 Montoya, Alexander        14 VKNG-CA              2:22.26    2:23.06        
       30.95  1:07.62  1:50.42  2:23.06                                    
  3 Woo, Aaron H              14 UN-05-CA             2:30.27    2:25.03        
       31.37  1:08.09  1:53.51  2:25.03                                    
  4 Kim, Daniel O             13 FAST-CA              2:24.67    2:26.50        
       31.87  1:08.07  1:54.46  2:26.50                                    
  5 Lavold, Carter J          13 FAST-CA              2:24.59    2:28.65        
       30.82  1:10.66  1:55.41  2:28.65                                    
  6 Ly, Kenneth K             14 FAST-CA              2:27.53    2:30.20        
       32.22  1:11.17  1:55.83  2:30.20                                    
  7 Tran, Zion T              14 FAST-CA                   NT    2:50.48        
       35.54  1:20.61  2:13.87  2:50.48                                    
  8 Desai, Kaneiya N          13 FAST-CA              3:14.63    3:07.24        
       40.65  1:26.59  2:22.80  3:07.24                                    
 
Boys 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 King, Lucas H             14 SET-CA               5:17.77    4:59.97        
       32.90  1:09.99  1:51.51  2:32.38  3:12.88  3:55.24  4:28.59  4:59.97
  2 Lavold, Carter J          13 FAST-CA              5:16.02    5:04.12        
       31.67  1:08.32  1:50.20  2:29.75  3:13.89  3:59.33  4:32.39  5:04.12
  3 Menchaca, Matthew J       13 FAST-CA              5:16.99    5:07.42        
       35.26  1:15.55  1:54.51  2:32.92  3:16.26  4:00.55  4:34.68  5:07.42
  4 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              5:12.20    5:15.63        
       30.07  1:07.18  1:47.89  2:28.07  3:15.78  4:04.22  4:40.66  5:15.63
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Ben R              18 FAST-CA                22.65      22.53        
  2 Brown, Seamus L           17 FAST-CA                23.46      24.12        
  3 Chai, Matthew D           15 UN-05-CA               24.05      24.64        
  4 Hosler, Justin T          17 UN-02-CA               24.85      25.23        
  5 Mai, John L               16 UN-05-CA               25.68      25.62        
  6 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA               25.27      26.09        
  7 King, Jake C              17 UN-01-CA               28.04      28.41        
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Ben R              18 FAST-CA                48.86      49.29        
       24.12    49.29                                                      
  2 Herman, Dylan P           16 TORR-CA                52.06      52.11        
       24.73    52.11                                                      
  3 Hosler, Justin T          17 UN-02-CA               56.56      53.89        
       26.11    53.89                                                      
  4 Chai, Matthew D           15 UN-05-CA               52.18      54.04        
       26.01    54.04                                                      
  5 Mai, John L               16 UN-05-CA               55.20      54.62        
       26.36    54.62                                                      
  6 Wong, Brandon             16 UN-05-CA               55.69      55.99        
       26.93    55.99                                                      
  7 Liu, Jack                 16 UN-01-CA               53.63      56.42        
       26.59    56.42                                                      
  8 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA               55.69      56.58        
       27.20    56.58                                                      
  9 King, Jake C              17 UN-01-CA             1:00.12    1:02.40        
       29.70  1:02.40                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lopez, Ben R              18 FAST-CA              1:48.73    1:47.76        
       24.97    51.99  1:19.82  1:47.76                                    
  2 Yang, Baron C             15 UN-05-CA             1:55.65    1:52.42        
       26.99    55.78  1:24.87  1:52.42                                    
  3 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA                  NT    2:03.33        
       27.77    58.66  1:31.49  2:03.33                                    
  4 Woo, Kyle J               15 UN-05-CA             2:00.83    2:05.78        
       27.25    58.62  1:32.44  2:05.78                                    
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lamar, Simon A            19 FAST-CA              4:21.97    4:40.12        
       26.42    54.72  1:23.19  1:51.63  2:19.95  2:48.17  3:16.60  3:45.07
     4:13.52  4:40.12                                                      
  2 Chai, Matthew D           15 UN-05-CA                  NT    4:49.89        
       26.52    55.61  1:25.15  1:54.86  2:24.52  2:54.38  3:23.84  3:53.54
     4:22.57  4:49.89                                                      
  3 Brown, Seamus L           17 FAST-CA              4:41.65    4:53.40        
       26.26    55.58  1:24.84  1:55.04  2:24.64  2:53.89  3:23.51  3:54.00
     4:23.95  4:53.40                                                      
  4 Woo, Kyle J               15 UN-05-CA             5:27.88    5:27.53        
       28.36  1:00.16  1:33.07  2:06.60  2:40.12  3:13.86  3:48.56  4:22.44
     4:55.71  5:27.53                                                      
  5 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA                  NT    5:28.28        
       29.66  1:01.72  1:35.18  2:08.29  2:41.66  3:14.78  3:48.27  4:21.86
     4:55.36  5:28.28                                                      
  6 Tang, Kenneth J           15 FAST-CA                   NT    5:46.02        
       28.64  1:00.33  1:34.47  2:10.09  2:46.04  3:21.93  3:58.21  4:34.52
     5:10.51  5:46.02                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herman, Dylan P           16 TORR-CA                56.68      58.87        
  2 Chai, Matthew D           15 UN-05-CA             1:00.28    1:01.07        
       30.00  1:01.07                                                      
  3 Hosler, Justin T          17 UN-02-CA             1:02.16    1:02.97        
       30.63  1:02.97                                                      
  4 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA                  NT    1:07.71        
  5 Liu, Jack                 16 UN-01-CA             1:02.70    1:07.88        
       32.09  1:07.88                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chai, Matthew D           15 UN-05-CA             2:08.54    2:07.75        
       31.07  1:04.52  1:37.62  2:07.75                                    
  2 Spessert, Joshua M        16 UN-05-CA             2:07.54    2:11.86        
       31.88  1:05.24  1:39.19  2:11.86                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, John L               16 UN-05-CA             1:08.26    1:06.96        
       31.92  1:06.96                                                      
  2 Woo, Kyle J               15 UN-05-CA             1:07.13    1:08.99        
       32.43  1:08.99                                                      
  3 Tang, Kenneth J           15 FAST-CA              1:14.88    1:13.97        
       35.16  1:13.97                                                      
  4 King, Jake C              17 UN-01-CA             1:14.17    1:14.35        
       35.32  1:14.35                                                      
  5 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA             1:14.03    1:14.62        
       35.05  1:14.62                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Herman, Dylan P           16 TORR-CA              2:18.99    2:21.59        
       32.94  1:08.64  1:44.60  2:21.59                                    
  2 Yang, Baron C             15 UN-05-CA             2:25.16    2:23.11        
       31.75  1:08.09  1:45.90  2:23.11                                    
  3 Mai, John L               16 UN-05-CA             2:24.02    2:26.37        
       33.81  1:11.07  1:48.75  2:26.37                                    
  4 Woo, Kyle J               15 UN-05-CA             2:26.77    2:28.41        
       32.96  1:09.88  1:48.60  2:28.41                                    
  5 King, Jake C              17 UN-01-CA             2:41.72    2:46.06        
       37.47  1:19.27  2:02.78  2:46.06                                    
  6 Tang, Kenneth J           15 FAST-CA              2:43.61    2:46.21        
       35.64  1:17.08  2:01.80  2:46.21                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Seamus L           17 FAST-CA                56.26      56.29        
       25.99    56.29                                                      
  2 Liu, Jack                 16 UN-01-CA               58.13    1:00.24        
       29.09  1:00.24                                                      
  3 Woo, Kyle J               15 UN-05-CA             1:00.36    1:00.71        
       27.95  1:00.71                                                      
  4 Sacayan, Nate H           16 UN-05-CA                  NT    1:05.97        
       29.87  1:05.97                                                      
  5 Tang, Kenneth J           15 FAST-CA              1:09.17    1:09.54        
       32.62  1:09.54                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spessert, Joshua M        16 UN-05-CA             2:02.72    2:05.87        
       28.96  1:00.91  1:33.30  2:05.87                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woo, Kyle J               15 UN-05-CA             2:13.67    2:10.57        
       27.22  1:01.54  1:39.20  2:10.57                                    
  2 Mai, John L               16 UN-05-CA             2:12.22    2:13.11        
       28.61  1:04.09  1:41.62  2:13.11                                    
  3 Tang, Kenneth J           15 FAST-CA              2:29.96    2:26.60        
       32.03  1:10.85  1:54.22  2:26.60                                    
  4 King, Jake C              17 UN-01-CA             2:33.03    2:32.36        
       33.76  1:14.30  1:55.98  2:32.36                                    
 
Boys 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Baron C             15 UN-05-CA             4:22.77    4:28.19        
       28.11    59.82  1:35.67  2:10.18  2:47.95  3:25.94  3:58.10  4:28.19
  2 Mai, John L               16 UN-05-CA                  NT    4:48.73        
       30.56  1:04.67  1:44.95  2:23.20  3:02.86  3:43.70  4:16.71  4:48.73
  3 Wong, Brandon             16 UN-05-CA                  NT    5:05.22        
       31.06  1:07.21  1:46.46  2:24.45  3:09.51  3:55.49  4:30.58  5:05.22
  4 Tang, Kenneth J           15 FAST-CA                   NT    5:18.54        
       32.56  1:11.69  1:54.51  2:38.29  3:22.47  4:08.70  4:44.52  5:18.54
  5 King, Jake C              17 UN-01-CA                  NT    5:29.52        
       36.58  1:24.41  2:06.39  2:46.29  3:30.61  4:16.03  4:54.64  5:29.52
 
Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chai, Matthew D           15 UN-05-CA             9:48.16   10:01.94        
  2 Lavold, Carter J          13 FAST-CA                   NT   11:12.97        
  3 Ciuffoli, Davide G        14 TORR-CA                   NT   11:20.20        
  4 Menchaca, Matthew J       13 FAST-CA                   NT   11:46.96        
  5 Yum, Kevin J              11 FAST-CA                   NT   11:56.20        
 
Men 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Spessert, Joshua M        16 UN-05-CA                  NT   17:26.68        
  2 Lavold, Carter J          13 FAST-CA                   NT   19:08.09        
  3 Menchaca, Matthew J       13 FAST-CA                   NT   19:18.35