FAST April LC Invite - Meet Results

FAST April LC Invite
4/13/2019 - 4/13/2019
Fullerton, CA United States
Updated: 4/15/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to FAST - CA              HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/15/2019 11:21 AM
            2019 CA FAST April Long Course Invitational - 4/13/2019            
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA         NT      42.96  
  2 Glidewell, Rylann E        7 Fast Swim Team-CA         NT      50.23  
  3 Abo, Emi E                 8 Fast Swim Team-CA         NT      53.13  
  4 Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT    1:02.94  
 
Girls 5-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA         NT      51.33  
  2 Glidewell, Rylann E        7 Fast Swim Team-CA         NT    1:00.43  
  3 Abo, Emi E                 8 Fast Swim Team-CA         NT    1:02.53  
 -- Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 5-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA         NT    1:05.28  
  2 Glidewell, Rylann E        7 Fast Swim Team-CA         NT    1:18.04  
  3 Yal, Ella H                8 Fast Swim Team-CA         NT    1:18.30  
 
Girls 5-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Atalia J            8 Fast Swim Team-CA         NT      58.62  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kwak, Ellie E              9 Fast Swim Team-CA         NT      36.28  
  2 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      45.66      39.12  
  3 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA         NT      40.02  
  4 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      41.92  
  5 Gong, Kate I               9 Fast Swim Team-CA         NT      46.50  
  6 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA      49.27      47.40  
  7 Prior, Annika G           10 Fast Swim Team-CA         NT      52.23  
  8 Chow, Abby M               9 Fast Swim Team-CA         NT      53.41  
  9 Gong, Olivia E             9 Fast Swim Team-CA         NT      59.55  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA      42.58      42.70  
  2 Kwak, Ellie E              9 Fast Swim Team-CA         NT      45.00  
  3 Less Fratini, Sofia       10 Fast Swim Team-CA      41.96      45.95  
  4 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      52.25      46.43  
    1:03.34   29.93                                                
  5 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT      47.10  
  6 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA         NT      50.85  
  7 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      52.86  
  8 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA      58.38      56.61  
  9 Prior, Annika G           10 Fast Swim Team-CA         NT      58.29  
 10 Gong, Kate I               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:01.86  
 11 Chow, Abby M               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:04.49  
 12 Gong, Olivia E             9 Fast Swim Team-CA         NT    1:08.20  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA      53.38      48.30  
  2 Less Fratini, Sofia       10 Fast Swim Team-CA      57.34      52.06  
  3 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA      58.13      53.70  
  4 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT      53.81  
  5 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA         NT    1:00.56  
  6 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT    1:01.12  
  7 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA    1:06.26    1:01.52  
  8 Gong, Olivia E             9 Fast Swim Team-CA         NT    1:09.14  
  9 Chow, Abby M               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:13.13  
 -- Kwak, Ellie E              9 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Gong, Kate I               9 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kwak, Ellie E              9 Fast Swim Team-CA         NT      41.62  
  2 Miller, Ratana T           9 Fast Swim Team-CA         NT      51.96  
  3 Kaufman, Kelly M           9 Fast Swim Team-CA         NT      54.91  
  4 Flores, Tatiana G          9 Fast Swim Team-CA    1:06.66    1:04.72  
  5 Gong, Kate I               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:05.98  
  6 Gong, Olivia E             9 Fast Swim Team-CA         NT    1:17.27  
  7 Chow, Abby M               9 Fast Swim Team-CA         NT    1:29.81  
 
Girls 7-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA    1:24.47    1:17.06  
      37.13   39.93                                                
  2 Less Fratini, Sofia       10 Fast Swim Team-CA    1:36.08    1:27.97  
      40.06   47.91                                                
  3 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT    1:34.44  
      43.75   50.69                                                
 
Girls 7-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zia, Isabella M            9 Fast Swim Team-CA         NT    1:39.93  
      49.00   50.93                                                
 
Girls 7-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bourget, Meryem           10 Fast Swim Team-CA    2:05.86    1:54.06  
      55.93   58.13                                                
 
Girls 7-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rankin Zelada, Kali V     10 Fast Swim Team-CA         NT    1:40.63  
      43.25   57.38                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      40.87      35.42  
  2 Cruz, Sydney D            11 Fast Swim Team-CA      40.02      35.47  
  3 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA         NT      35.88  
  4 Dom, Kennedy H            11 Fast Swim Team-CA      40.29      36.41  
  5 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA         NT      36.58  
  6 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      40.22      37.07  
  7 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA      40.65      37.40  
  8 Diebolt, Taylor E         11 Fast Swim Team-CA      40.00      37.67  
  9 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA         NT      37.95  
 10 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA         NT      38.65  
 11 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA      41.22      39.01  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA    1:24.72    1:19.81  
      38.05   41.76                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Sydney D            11 Fast Swim Team-CA         NT      41.68  
  2 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA      47.21      42.34  
  3 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA         NT      42.45  
  4 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA         NT      42.55  
  5 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA         NT      43.68  
  6 Dom, Kennedy H            11 Fast Swim Team-CA         NT      44.35  
  7 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      45.82      44.48  
  8 Diebolt, Taylor E         11 Fast Swim Team-CA         NT      45.22  
  9 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      49.93      45.51  
 -- Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Sydney D            11 Fast Swim Team-CA         NT    1:29.25  
      43.49   45.76                                                
  2 Garcia, Gigi              11 Fast Swim Team-CA         NT    1:32.28  
      45.69   46.59                                                
 -- Diebolt, Taylor E         11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
      47.08   49.61                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA      52.43      47.06  
  2 Cruz, Sydney D            11 Fast Swim Team-CA         NT      48.52  
  3 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA         NT      49.30  
  4 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA      52.57      50.38  
  5 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA         NT      50.48  
  6 Dom, Kennedy H            11 Fast Swim Team-CA      48.89      51.40  
  7 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA         NT      51.80  
  8 Diebolt, Taylor E         11 Fast Swim Team-CA      54.03      53.32  
  9 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA         NT      55.98  
 -- Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      52.00         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA         NT    1:46.13  
      51.59   54.54                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bagnol, Cayenne           11 Fast Swim Team-CA      49.82      42.04  
  2 Lee, Sophia T             11 Fast Swim Team-CA         NT      45.11  
  3 Dang, Madison M           12 Fast Swim Team-CA         NT      46.03  
  4 Zacarias, Samantha B      12 Fast Swim Team-CA         NT      46.32  
  5 Elnitiarta, Tiffany V     12 Fast Swim Team-CA         NT      46.60  
  6 Dom, Kennedy H            11 Fast Swim Team-CA         NT      49.35  
  7 Bishop, Emily M           12 Fast Swim Team-CA         NT      50.02  
  8 Feetham, Caelyn J         11 Fast Swim Team-CA         NT      59.95  
 
Girls 13-99 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA      33.77      32.75  
  2 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA      33.48      33.23  
  3 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA      35.84      33.38  
  4 Solares, Sam M            13 Fast Swim Team-CA      36.79      35.55  
  5 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA         NT      36.98  
  6 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA         NT      37.02  
  7 Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA      37.84      37.93  
  8 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT      37.95  
 
Girls 13-99 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA    1:22.21    1:14.39  
      36.28   38.11                                                
  2 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA    1:13.07    1:15.63  
      36.48   39.15                                                
  3 Zuniga, Kaylin D          13 Fast Swim Team-CA         NT    1:15.78  
      36.80   38.98                                                
  4 Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA    1:23.65    1:22.37  
      39.00   43.37                                                
  5 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA         NT    1:25.92  
      40.47   45.45                                                
 
Girls 13-99 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Solares, Sam M            13 Fast Swim Team-CA      45.95      42.29  
  2 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA         NT      42.48  
  3 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT      43.93  
  4 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA         NT      49.85  
 
Girls 13-99 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sandoke, Mercy G          13 Fast Swim Team-CA    1:30.42    1:29.55  
      44.60   44.95                                                
  2 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA         NT    1:31.44  
      44.40   47.04                                                
  3 Razo, Lina V              13 Fast Swim Team-CA         NT    1:44.63  
      51.08   53.55                                                
 
Girls 13-99 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sandoke, Mercy G          13 Fast Swim Team-CA      43.21      40.94  
  2 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA      47.56      44.02  
  3 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA      47.10      45.73  
  4 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT      54.45  
 -- Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Girls 13-99 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA    1:41.49    1:42.81  
      48.07   54.74                                                
 -- Devendra, Thimandhi S     14 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
      54.08   59.04                                                
 
Girls 13-99 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jacqueline         14 Fast Swim Team-CA      40.85      36.91  
  2 Sandoke, Mercy G          13 Fast Swim Team-CA      39.67      37.69  
  3 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA      39.77      39.82  
  4 Krishnan, Anna G          13 Fast Swim Team-CA      45.05      41.64  
  5 Zuniga, Kaylin D          13 Fast Swim Team-CA         NT      41.73  
  6 Solares, Sam M            13 Fast Swim Team-CA      43.07      42.63  
  7 Tran, Bryce M             14 Fast Swim Team-CA         NT      43.24  
  8 Joolhar, Tara N           13 Fast Swim Team-CA         NT      48.48  
 
Girls 13-99 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Ayanna M        14 Fast Swim Team-CA    1:24.49    1:28.37  
      40.47   47.90                                                
  2 Zuniga, Kaylin D          13 Fast Swim Team-CA         NT    1:30.93  
      42.81   48.12                                                
 
Girls 13-99 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuniga, Kaylin D          13 Fast Swim Team-CA         NT    3:11.28  
      43.56   48.38   58.73   40.61                                
 
Boys 5-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Jayden M              8 Fast Swim Team-CA         NT      47.67  
 
Boys 5-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Jayden M              8 Fast Swim Team-CA         NT    1:06.15  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA         NT      36.52  
  2 Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA         NT      40.05  
  3 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA      43.92      40.08  
  4 Kim, Aiden H               9 Fast Swim Team-CA         NT      41.21  
  5 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA         NT      45.68  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA         NT      45.94  
  2 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA      55.65      46.47  
  3 Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA         NT      48.13  
  4 Kim, Aiden H               9 Fast Swim Team-CA         NT      54.94  
  5 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA         NT      55.73  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA         NT      50.81  
  2 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA         NT    1:04.04  
 -- Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA      55.42      49.77  
  2 El Fakharani, Karim       10 Fast Swim Team-CA         NT      50.42  
  3 Yoo, Caleb J              10 Fast Swim Team-CA         NT      51.81  
  4 Dang, Nathan N             9 Fast Swim Team-CA         NT    1:00.45  
 
Boys 7-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Rohan S           10 Fast Swim Team-CA    2:05.14    1:52.13  
      50.22 1:01.91                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA      35.15      30.72  
  2 Eu, Max                   11 Fast Swim Team-CA         NT      32.89  
  3 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA      34.90      33.61  
  4 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA      35.24      34.08  
  5 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA         NT      36.50  
  6 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      37.28  
  7 Jeng, Christian L         12 Fast Swim Team-CA      39.29      37.29  
  8 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA      39.49      39.43  
  9 Moreida Rey, Samuel       11 Fast Swim Team-CA         NT      39.72  
 10 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA         NT      40.58  
 11 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA         NT      40.86  
 12 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT      41.48  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA    1:31.23    1:10.68  
      32.81   37.87                                                
  2 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA         NT    1:16.13  
      35.80   40.33                                                
  3 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT    1:27.78  
      42.83   44.95                                                
  4 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA         NT    1:31.85  
      42.30   49.55                                                
  5 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT    1:39.55  
      45.32   54.23                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA      41.11      39.61  
  2 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA         NT      47.27  
  3 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA         NT      48.42  
  4 Jeng, Christian L         12 Fast Swim Team-CA      50.13      50.32  
  5 Moreida Rey, Samuel       11 Fast Swim Team-CA         NT      52.01  
  6 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA         NT      52.48  
  7 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      53.03  
  8 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT      56.17  
 -- Eu, Max                   11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA      48.17         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA    1:40.33    1:31.23  
      44.51   46.72                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA      44.78      40.98  
  2 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA      51.36      43.84  
  3 Moore, Aiden M            12 Fast Swim Team-CA         NT      48.36  
  4 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA         NT      49.22  
  5 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA    1:01.72      53.25  
  6 Sy, James P               11 Fast Swim Team-CA         NT      53.35  
  7 Ly, Karlson K             11 Fast Swim Team-CA         NT      53.41  
  8 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA         NT      57.37  
  9 Jeng, Christian L         12 Fast Swim Team-CA    1:04.15      59.63  
 -- Eu, Max                   11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 -- Moreida Rey, Samuel       11 Fast Swim Team-CA         NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Cole G             12 Fast Swim Team-CA    1:42.04    1:32.54  
      42.64   49.90                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eu, Max                   11 Fast Swim Team-CA         NT      37.60  
  2 Krishnan, Alex J          11 Fast Swim Team-CA      42.25      41.33  
  3 Huey, Tyler R             12 Fast Swim Team-CA         NT      45.88  
  4 Galarza, Luke G           12 Fast Swim Team-CA      48.75      48.44  
  5 Jeng, Christian L         12 Fast Swim Team-CA      53.15      49.57  
  6 Moreida Rey, Samuel       11 Fast Swim Team-CA         NT      50.74  
  7 Shi, Justin Z             11 Fast Swim Team-CA         NT      55.32  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holguin, Kyle T           12 Fast Swim Team-CA    1:35.67    1:29.26  
      40.07   49.19                                                
 
Boys 13-99 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Joshua A          17 Fast Swim Team-CA      29.26      28.07  
  2 Miller, Jaxx A            14 Fast Swim Team-CA      30.59      29.48  
  3 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      31.23  
  4 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA         NT      32.67  
  5 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA      41.59      32.75  
  6 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT      33.76  
  7 Lee, Jayden J             15 Fast Swim Team-CA         NT      34.74  
  8 Desai, Kaneiya N          14 Fast Swim Team-CA         NT      35.80  
  9 Tran, Nicholas T          13 Fast Swim Team-CA         NT      36.53  
 
Boys 13-99 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA         NT    1:13.33  
      35.54   37.79                                                
  2 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA         NT    1:16.99  
      36.02   40.97                                                
 
Boys 13-99 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      40.35  
  2 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT      42.80  
  3 Tran, Nicholas T          13 Fast Swim Team-CA         NT      42.86  
  4 Lee, Jayden J             15 Fast Swim Team-CA         NT      43.42  
  5 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA         NT      43.45  
  6 Desai, Kaneiya N          14 Fast Swim Team-CA         NT      44.18  
 
Boys 13-99 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA         NT      40.94  
  2 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      44.52  
  3 Foglesong, John H         13 Fast Swim Team-CA         NT      45.76  
  4 Desai, Kaneiya N          14 Fast Swim Team-CA         NT      49.48  
  5 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT      50.68  
  6 Lee, Jayden J             15 Fast Swim Team-CA         NT      52.48  
  7 Tran, Nicholas T          13 Fast Swim Team-CA         NT      54.34  
 
Boys 13-99 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Joshua A          17 Fast Swim Team-CA         NT    1:17.24  
      36.49   40.75                                                
  2 Miller, Jaxx A            14 Fast Swim Team-CA    1:28.96    1:22.31  
      38.70   43.61                                                
  3 Jia, Joab                 13 Fast Swim Team-CA    1:42.35    1:30.26  
      42.72   47.54                                                
 
Boys 13-99 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Soo Hoo, Nathan V         13 Fast Swim Team-CA         NT      40.94  
  2 Sy, CJ P                  15 Fast Swim Team-CA         NT      41.79  
  3 Lee, Jayden J             15 Fast Swim Team-CA         NT      43.31  
  4 Tran, Nicholas T          13 Fast Swim Team-CA         NT      44.76  
  5 Desai, Kaneiya N          14 Fast Swim Team-CA         NT      45.04