OCSC Division 2 Finals - Meet Results

OCSC Division 2 Finals
8/3/2019 - 8/3/2019
Yorba Linda, Ca USA
Updated: 8/3/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Orange Co Swim Conf Champ Meet            HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
        2019 OCSC SUMMER LEAGUE DIVISION II FINALS, Sanction #: S19-257        
                     Valencia HS  hosted by STOP  8/3/2019                     
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                          21.35  
  2 Sotakoun, Sofi R           6 GWSC-CA                          22.71  
  3 Boyle, Bailey E            6 SWRD-CA                          25.27  
  4 Lewis, Sienna P            6 BGST-CA                          27.66  
  5 Petersen, Madison J        6 BGST-CA                          28.40  
  6 Wilderman, Hope C          6 RFSH-CA                          31.97  
  7 Berg, Kenzie A             6 BGST-CA                          31.99  
  8 Elmore, Evelyn L           5 BGST-CA                          32.74  
  9 Silva, Tayler R            5 RFSH-CA                          33.48  
 10 Stratton, Kinley D         6 BGST-CA                          40.24  
 11 Pohle, Charlotte H         5 BGST-CA                          50.25  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                          24.29  
  2 Brown, Avery H             6 SWRD-CA                          27.34  
  3 Gordon, Sadie E            6 GWSC-CA                          27.50  
  4 Silva, Tayler R            5 RFSH-CA                          28.98  
  5 Lewis, Sienna P            6 BGST-CA                          29.83  
  6 Walsh, Emma C              6 SWRD-CA                          30.86  
  7 Berg, Kenzie A             6 BGST-CA                          32.47  
  8 Elmore, Evelyn L           5 BGST-CA                          35.24  
  9 Wilderman, Hope C          6 RFSH-CA                          42.58  
 10 Stratton, Kinley D         6 BGST-CA                          47.57  
 11 Pohle, Charlotte H         5 BGST-CA                        1:14.50  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Sadie E            6 GWSC-CA                          31.79  
  2 Kotkosky, Claire M         5 GWSC-CA                          32.55  
 -- Petersen, Madison J        6 BGST-CA                             DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sotakoun, Sofi R           6 GWSC-CA                          24.61  
  2 Brown, Avery H             6 SWRD-CA                          28.68  
  3 Boyle, Bailey E            6 SWRD-CA                          29.17  
  4 Kotkosky, Claire M         5 GWSC-CA                          32.00  
  5 Walsh, Emma C              6 SWRD-CA                          48.98  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gallud, Chloe H            8 GWSC-CA                          18.37  
  2 Kennedy, Kylie L           8 RFSH-CA                          18.60  
  3 Olson, Chloe               7 JCCW-CA                          20.86  
  4 Kasayama, Mia T            7 SWRD-CA                          22.62  
  5 Vu, Luna S                 7 RFSH-CA                          23.00  
  6 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                          23.16  
  7 Eriksen, Hailey J          8 RFSH-CA                          24.13  
  8 Ramirez, Eva L             8 RFSH-CA                          25.32  
  9 Nguyen, Liana H            8 RFSH-CA                          28.03  
 10 Deno, Presley J            8 RFSH-CA                          28.20  
 11 Fernandez, Victoria        7 BGST-CA                          28.53  
 12 Elmore, Emmaline E         7 BGST-CA                          30.90  
 13 Casal, Emma G              7 RFSH-CA                          32.04  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dinh, Alexis G             8 SWRD-CA                          37.27  
  2 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                          39.99  
  3 Wright, Kyla L             7 GWSC-CA                          42.75  
  4 Reyburn, Mary E            8 RFSH-CA                          43.94  
  5 Petersen, Autumn A         8 BGST-CA                          44.60  
  6 Moody, Madison D           8 RFSH-CA                          48.74  
  7 Rozak, Anaya T             7 SWRD-CA                          51.44  
  8 Fernandez, Victoria        7 BGST-CA                        1:11.92  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Batang, Bianca D           8 GWSC-CA                          20.04  
  2 Kennedy, Kylie L           8 RFSH-CA                          23.10  
  3 Samuelson, Brooke C        7 BGST-CA                          24.69  
  4 Nguyen, Liana H            8 RFSH-CA                          25.33  
  5 Vu, Luna S                 7 RFSH-CA                          25.65  
  6 McClaren, Corah M          8 RFSH-CA                          26.52  
  7 Deno, Presley J            8 RFSH-CA                          28.32  
  8 Eriksen, Hailey J          8 RFSH-CA                          29.29  
  9 Kozelka, Caroline E        8 RFSH-CA                          29.43  
 10 Casal, Emma G              7 RFSH-CA                          34.32  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Batang, Bianca D           8 GWSC-CA                          23.95  
  2 Cianciarulo, CeeCee H      7 GWSC-CA                          24.24  
  3 Gallud, Chloe H            8 GWSC-CA                          26.55  
  3 Kasayama, Mia T            7 SWRD-CA                          26.55  
  5 Petersen, Autumn A         8 BGST-CA                          28.95  
  6 Elmore, Emmaline E         7 BGST-CA                          30.58  
 -- Fisher, Lucille R          7 BGST-CA                             DQ  
 -- Ramirez, Eva L             8 RFSH-CA                             DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hunter, Aria K             8 GWSC-CA                          17.19  
  2 Dinh, Alexis G             8 SWRD-CA                          21.40  
  3 McClendon, Kinsley A       8 RFSH-CA                          25.15  
  4 Kozelka, Caroline E        8 RFSH-CA                          26.12  
  5 McClaren, Corah M          8 RFSH-CA                          26.33  
  6 Olson, Chloe               7 JCCW-CA                          27.39  
  7 Fisher, Lucille R          7 BGST-CA                          32.43  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hunter, Aria K             8 GWSC-CA                        1:33.07  
  2 Cianciarulo, CeeCee H      7 GWSC-CA                        1:41.61  
  3 Wright, Kyla L             7 GWSC-CA                        1:44.14  
  4 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                        1:48.02  
  5 Reyburn, Mary E            8 RFSH-CA                        1:56.45  
  6 McClendon, Kinsley A       8 RFSH-CA                        2:03.83  
 -- Samuelson, Brooke C        7 BGST-CA                             DQ  
 -- Moody, Madison D           8 RFSH-CA                             DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA                          29.31  
  2 Woodruff, Sally E         10 SWRD-CA                          35.21  
  3 Turnbull, Eva B           10 SWRD-CA                          35.27  
  4 McGovern, Mairead A       10 RFSH-CA                          37.52  
  5 DiLibero, Claire R         9 GWSC-CA                          38.26  
  6 Fransz, Savannah F         9 GWSC-CA                          40.78  
  7 Marino, Joy A             10 BGST-CA                          47.83  
  8 Gogley, Kelsey N           9 SWRD-CA                          48.09  
  9 Farnell, Leah C            9 SWRD-CA                          48.50  
 10 Deno, Bailey J            10 RFSH-CA                          52.02  
 11 Berg, Addison R            9 BGST-CA                          52.22  
 12 Reece, Ava E               9 RFSH-CA                          57.23  
 13 Knaus, Chloe M             9 BGST-CA                        1:08.44  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mekerdichian, Summer      10 JCCW-CA                        1:03.63  
  2 Kasayama, Hannah           9 SWRD-CA                        1:16.30  
  3 Morales, Elena            10 SWRD-CA                        1:17.23  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kuhne, Ainsley W          10 GWSC-CA                          38.96  
  2 Eberwein, Monet M         10 BGST-CA                          41.11  
  3 Saavedra, Gracie K         9 RFSH-CA                          52.10  
  4 Marino, Joy A             10 BGST-CA                          55.29  
  5 Reece, Ava E               9 RFSH-CA                          59.09  
 -- Kasayama, Hannah           9 SWRD-CA                             DQ  
 -- Gogley, Kelsey N           9 SWRD-CA                             DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kuhne, Ainsley W          10 GWSC-CA                          41.23  
  2 Wieczorek, Calla L        10 SWRD-CA                          44.09  
  3 Turnbull, Eva B           10 SWRD-CA                          45.54  
  4 Fransz, Savannah F         9 GWSC-CA                          48.47  
  5 Woodruff, Sally E         10 SWRD-CA                          49.50  
  6 DiLibero, Claire R         9 GWSC-CA                          53.27  
  7 Rotblum, Kailyn N          9 BGST-CA                          54.84  
 -- Knaus, Chloe M             9 BGST-CA                             DQ  
 -- Fernandez, Ana I           9 BGST-CA                             DQ  
 -- Farnell, Leah C            9 SWRD-CA                             DQ  
 -- Saavedra, Gracie K         9 RFSH-CA                             DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Sydney A          9 GWSC-CA                          38.34  
  2 McGovern, Mairead A       10 RFSH-CA                          39.83  
  3 Morales, Elena            10 SWRD-CA                          41.40  
  4 Rotblum, Kailyn N          9 BGST-CA                          47.21  
  5 Silva, Frankie L           9 RFSH-CA                        1:01.40  
  6 Berg, Addison R            9 BGST-CA                        1:12.02  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Sydney A          9 GWSC-CA                        1:25.69  
  2 Wieczorek, Calla L        10 SWRD-CA                        1:26.59  
  3 Eberwein, Monet M         10 BGST-CA                        1:29.50  
  4 Silva, Frankie L           9 RFSH-CA                        2:07.21  
  5 Deno, Bailey J            10 RFSH-CA                        2:11.69  
 -- Fernandez, Ana I           9 BGST-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Le, Chiana H              12 JCCW-CA                          27.96  
  2 Rotblum, Lena M           12 BGST-CA                          29.67  
  3 Milligan, Claire Z        12 AAA-CA                           30.92  
  4 McGovern, Molly K         12 RFSH-CA                          31.13  
  5 Lizardo, Trisha U         12 SWRD-CA                          31.48  
  6 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                          32.18  
  7 Fransz, Ella A            11 GWSC-CA                          32.33  
  8 Wilderman, Grace E        12 RFSH-CA                          32.34  
  9 Turnbull, Amaya R         11 SWRD-CA                          32.91  
 10 Verdugo, Novalee M        12 SWRD-CA                          33.45  
 11 Eriksen, Peta L           11 RFSH-CA                          34.64  
 12 Criner, Addison R         11 BGST-CA                          34.86  
 13 Nguyen, Kayla K           11 RFSH-CA                          35.33  
 14 Morales, Elise            11 SWRD-CA                          38.01  
 15 Saucedo, Aurelia C        11 RFSH-CA                          38.23  
 16 Allen, Naomi F            11 SWRD-CA                          38.79  
 17 Ramirez, Livi L           11 RFSH-CA                          43.41  
 18 Flanigan, Kate J          11 RFSH-CA                          48.23  
 19 Chiles, Mollie B          12 BGST-CA                          50.70  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Le, Chiana H              12 JCCW-CA                        1:01.68  
  2 Herras, Sophia Renee H    11 GWSC-CA                        1:05.92  
  3 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                        1:07.97  
  4 Fransz, Ella A            11 GWSC-CA                        1:09.76  
  5 Milligan, Claire Z        12 AAA-CA                         1:10.20  
  6 Criner, Addison R         11 BGST-CA                        1:12.63  
  7 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                        1:12.84  
  8 Verdugo, Novalee M        12 SWRD-CA                        1:15.62  
  9 Smith, Reece T            11 GWSC-CA                        1:21.80  
 10 Thompson, Paige           12 BGST-CA                        1:25.19  
 11 Allred, Amelia J          11 BGST-CA                        1:27.03  
 12 Lentini, Kayla D          11 BGST-CA                        1:48.58  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swails, Madeline I        11 GWSC-CA                          35.14  
  2 Nguyen, Kayla K           11 RFSH-CA                          40.82  
  3 Wang, Iris I              11 AAA-CA                           41.41  
  4 Bui, Joanne               11 GWSC-CA                          41.94  
  5 Kim, Miley C              11 BGST-CA                          42.24  
  6 Morales, Elise            11 SWRD-CA                          42.55  
 -- Chiles, Mollie B          12 BGST-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guard, Lucy I             11 GWSC-CA                          38.65  
  2 McGovern, Molly K         12 RFSH-CA                          40.52  
  3 Den Hartog, Lily V        11 RFSH-CA                          44.13  
  4 Calderon, Siera A         12 BGST-CA                          45.84  
  5 Thompson, Paige           12 BGST-CA                          47.59  
  6 Smith, Reece T            11 GWSC-CA                          47.91  
  7 Lewis, Amiah R            11 BGST-CA                          48.12  
  8 Denbo, Brielle N          12 BGST-CA                          48.66  
  9 Lentini, Kayla D          11 BGST-CA                          49.29  
 10 Allen, Naomi F            11 SWRD-CA                          50.38  
 11 Saucedo, Aurelia C        11 RFSH-CA                          51.42  
 12 Flanigan, Kate J          11 RFSH-CA                          56.81  
 13 Gutierrez, Saliyah M      11 SWRD-CA                        1:02.47  
 14 Ramirez, Livi L           11 RFSH-CA                        1:02.99  
 -- Lizardo, Trisha U         12 SWRD-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anne L          12 AAA-CA                           30.59  
  2 Swails, Madeline I        11 GWSC-CA                          32.23  
  3 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                          35.73  
  4 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                          35.82  
  5 Turnbull, Amaya R         11 SWRD-CA                          38.05  
  6 Lewis, Amiah R            11 BGST-CA                          41.57  
 -- Bui, Joanne               11 GWSC-CA                         X36.61  
 -- Allred, Amelia J          11 BGST-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anne L          12 AAA-CA                         1:12.37  
  2 Herras, Sophia Renee H    11 GWSC-CA                        1:13.03  
  3 Guard, Lucy I             11 GWSC-CA                        1:21.12  
  4 Rotblum, Lena M           12 BGST-CA                        1:21.79  
  5 Den Hartog, Lily V        11 RFSH-CA                        1:26.29  
  6 Wilderman, Grace E        12 RFSH-CA                        1:26.52  
  7 Som de Cerff, Catherine   12 GWSC-CA                        1:28.48  
  8 Calderon, Siera A         12 BGST-CA                        1:29.59  
  9 Wang, Iris I              11 AAA-CA                         1:29.77  
 10 Eriksen, Peta L           11 RFSH-CA                        1:32.59  
 11 Kim, Miley C              11 BGST-CA                        1:34.83  
 12 Denbo, Brielle N          12 BGST-CA                        1:36.16  
 13 Gutierrez, Saliyah M      11 SWRD-CA                        1:59.78  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sotakoun, Ryli M          13 GWSC-CA                          27.23  
  2 Ruiz, Genna A             13 AAA-CA                           29.81  
  3 Wilderman, Emma E         13 RFSH-CA                          30.12  
  4 Maciel, Emily I           13 SWRD-CA                          32.03  
  5 Aguayo, Kimberly          14 GWSC-CA                          34.81  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coloma, Harmonie K        13 SWRD-CA                        1:01.25  
  2 Wilderman, Emma E         13 RFSH-CA                        1:06.91  
  3 Maciel, Emily I           13 SWRD-CA                        1:12.13  
  4 Gutierrez, Ava V          13 BGST-CA                        1:15.70  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Reece, Camryn A           14 RFSH-CA                        1:12.51  
  2 Livingston, Hannah E      14 BGST-CA                        1:20.92  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Lauren D        13 BGST-CA                        1:35.45  
  2 Chiles, Darbie K          13 BGST-CA                        1:37.07  
  3 Aguayo, Kimberly          14 GWSC-CA                        1:44.60  
  4 Gutierrez, Ava V          13 BGST-CA                        1:45.44  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coloma, Harmonie K        13 SWRD-CA                        1:07.88  
  2 Sotakoun, Ryli M          13 GWSC-CA                        1:09.52  
  3 Reece, Camryn A           14 RFSH-CA                        1:13.68  
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ruiz, Genna A             13 AAA-CA                         1:20.59  
  2 Chiles, Darbie K          13 BGST-CA                        1:24.86  
  3 Martinez, Lauren D        13 BGST-CA                        1:27.24  
  4 Livingston, Hannah E      14 BGST-CA                        1:29.06  
 
Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swindle, Olivia R         15 BGST-CA                          27.66  
  2 Guss, Breanna T           15 BGST-CA                          32.32  
 
Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swindle, Olivia R         15 BGST-CA                          59.04  
  2 Haluska, Allie F          15 BGST-CA                        1:08.22  
  3 Martinez, Alexa           15 BGST-CA                        1:09.29  
  4 Guss, Breanna T           15 BGST-CA                        1:14.11  
 
Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haluska, Allie F          15 BGST-CA                        1:21.24  
 
Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Alexa           15 BGST-CA                        1:25.99  
  2 Denbo, Brylee C           16 BGST-CA                        1:34.13  
 
Girls 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denbo, Brylee C           16 BGST-CA                        1:25.37  
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gros, Rowan F              6 RFSH-CA                          23.77  
  2 Pettigrew, Blake T         6 BGST-CA                          28.49  
  3 Siegel, Jona K             6 RFSH-CA                          29.71  
  4 Bolduc, Brayden R          6 BGST-CA                          43.24  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gros, Rowan F              6 RFSH-CA                          29.13  
  2 Siegel, Jona K             6 RFSH-CA                          40.21  
  3 Bolduc, Brayden R          6 BGST-CA                          48.69  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Repp, Stuart, Stewie, W    6 BGST-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Pettigrew, Blake T         6 BGST-CA                             DQ  
 -- Repp, Stuart, Stewie, W    6 BGST-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                          15.35  
  2 Aguayo, Isaac M            7 GWSC-CA                          16.78  
  3 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA                          18.23  
  4 Vu, Nikko Y                8 RFSH-CA                          22.08  
  5 Ferguson, Gabe S           8 RFSH-CA                          23.43  
  6 Shook, Gavin J             7 BGST-CA                          23.49  
  7 Rodiles, Dean F            7 RFSH-CA                          23.64  
  8 Breuer, Roux               7 JCCW-CA                          24.33  
  9 Repp, Calvin J             7 BGST-CA                          24.85  
 10 Murdock, Henry P           7 BGST-CA                          25.66  
 11 Zou, Mars                  7 AAA-CA                           25.96  
 12 Dickson, Fletcher          7 BGST-CA                          26.22  
 13 Fisher, Jackson O          7 BGST-CA                          30.81  
 14 Smith, Easton W            7 RFSH-CA                          32.33  
 15 Fisher, Lincoln A          7 BGST-CA                          34.77  
 16 Rivera Gonzalez, Daniel    7 RFSH-CA                          35.23  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mekerdichian, Rocco        7 JCCW-CA                          39.79  
  2 Woodruff, Gregory M        7 SWRD-CA                          57.37  
  3 Dickson, Fletcher          7 BGST-CA                        1:04.60  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Breuer, Roux               7 JCCW-CA                          24.51  
  2 Tsai, Tiger P              7 RFSH-CA                          25.12  
  3 Murdock, Henry P           7 BGST-CA                          27.66  
  4 Shook, Gavin J             7 BGST-CA                          28.79  
  5 Repp, Oliver C             8 BGST-CA                          30.62  
  6 Zou, Mars                  7 AAA-CA                           30.80  
  7 Rodiles, Dean F            7 RFSH-CA                          31.63  
  8 Smith, Easton W            7 RFSH-CA                          31.75  
  9 Fisher, Lincoln A          7 BGST-CA                          32.92  
 10 Ferguson, Gabe S           8 RFSH-CA                          33.63  
 11 Fisher, Jackson O          7 BGST-CA                          34.58  
 12 Rivera Gonzalez, Daniel    7 RFSH-CA                          39.66  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kotkosky, Graham H         8 GWSC-CA                          22.51  
  2 Livingood, Elijah C        8 RFSH-CA                          25.18  
  3 Tsai, Tiger P              7 RFSH-CA                          25.48  
  4 Repp, Oliver C             8 BGST-CA                          27.32  
  5 Vu, Nikko Y                8 RFSH-CA                          28.79  
  6 Repp, Calvin J             7 BGST-CA                          31.46  
 -- Woodruff, Gregory M        7 SWRD-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                          17.51  
 -- Aguayo, Isaac M            7 GWSC-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kotkosky, Graham H         8 GWSC-CA                        1:31.24  
  2 Livingood, Elijah C        8 RFSH-CA                        1:43.86  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                          29.67  
  2 Hunter, Jeremy C          10 GWSC-CA                          32.36  
  3 Walsh, Jack T              9 SWRD-CA                          33.65  
  4 Paul, Avery K             10 SWRD-CA                          33.95  
  5 Reyburn, Finn M           10 RFSH-CA                          34.82  
  6 Kormeluk, Mikah J         10 RFSH-CA                          36.18  
  7 Le, Carlen Q               9 JCCW-CA                          36.33  
  8 Santana, Nolan L          10 BGST-CA                          36.74  
  9 Garcia, Colin R           10 BGST-CA                          37.24  
 10 Zou, Ares                  9 AAA-CA                           38.03  
 11 Fenoglio, Jackson W       10 SWRD-CA                          39.09  
 12 Painter, Aaron M           9 BGST-CA                          40.09  
 13 Siegel, Kobi S             9 RFSH-CA                          41.20  
 14 DiLibero, Dean S           9 GWSC-CA                          41.21  
 15 Lopez, Kaleb R             9 BGST-CA                          45.47  
 16 Thompson, Tyler E         10 BGST-CA                          51.06  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Grady J           10 GWSC-CA                        1:09.53  
  2 Brown, Ethan W            10 SWRD-CA                        1:13.25  
  3 Dalton, Ryan T            10 GWSC-CA                        1:17.48  
  4 Sligar, Jackson I          9 GWSC-CA                        1:20.48  
  5 Santana, Nolan L          10 BGST-CA                        1:24.47  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Grady J           10 GWSC-CA                          35.89  
  2 Weber, Colin C            10 RFSH-CA                          37.42  
  3 Paul, Avery K             10 SWRD-CA                          38.76  
  4 Garcia, Colin R           10 BGST-CA                          43.15  
  5 Dalton, Ryan T            10 GWSC-CA                          43.68  
  6 Le, Carlen Q               9 JCCW-CA                          43.78  
  7 Zou, Ares                  9 AAA-CA                           44.40  
  8 Milligan, Conner J        10 AAA-CA                           51.69  
 -- Thompson, Tyler E         10 BGST-CA                             DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walsh, Jack T              9 SWRD-CA                          40.89  
  2 Hunter, Jeremy C          10 GWSC-CA                          43.12  
  3 Sligar, Jackson I          9 GWSC-CA                          46.26  
  4 DiLibero, Dean S           9 GWSC-CA                          50.78  
  5 Painter, Aaron M           9 BGST-CA                          51.33  
  6 Fenoglio, Jackson W       10 SWRD-CA                          53.25  
  7 Lopez, Kaleb R             9 BGST-CA                          59.65  
  8 Siegel, Kobi S             9 RFSH-CA                        1:00.23  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                          34.21  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ethan W            10 SWRD-CA                        1:22.58  
  2 Weber, Colin C            10 RFSH-CA                        1:22.91  
  3 Reyburn, Finn M           10 RFSH-CA                        1:35.63  
  4 Milligan, Conner J        10 AAA-CA                         1:49.31  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Young, Paul M             11 GWSC-CA                          31.54  
  2 Van Dam, Peter T          11 GWSC-CA                          33.09  
  3 Qi, Ryan                  11 AAA-CA                           33.29  
  4 Lim, Nico T               11 SWRD-CA                          37.25  
  5 Knaus, Sean R             11 BGST-CA                          46.46  
  6 Jaskulsky, Cody R         12 GWSC-CA                          46.75  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pariser, Elias J          11 JCCW-CA                        1:09.84  
  2 Lim, Nico T               11 SWRD-CA                        1:20.70  
  3 Pearce, William S         11 RFSH-CA                        1:26.58  
  4 Cabrera, Joannes P        12 SWRD-CA                        1:26.92  
  5 Knaus, Sean R             11 BGST-CA                        1:47.21  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pariser, Elias J          11 JCCW-CA                          34.91  
  2 Qi, Ryan                  11 AAA-CA                           36.95  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Jake E           12 GWSC-CA                          34.20  
  2 Sandvig, Caleb J          11 GWSC-CA                          40.57  
  3 Jaskulsky, Cody R         12 GWSC-CA                          52.57  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Young, Paul M             11 GWSC-CA                          33.74  
  2 Van Dam, Peter T          11 GWSC-CA                          42.79  
  3 Pearce, William S         11 RFSH-CA                          44.31  
  4 Cabrera, Joannes P        12 SWRD-CA                          48.82  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Jake E           12 GWSC-CA                        1:09.40  
  2 Sandvig, Caleb J          11 GWSC-CA                        1:20.55  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Daghighi, Nickaan         14 AAA-CA                           26.70  
  2 Curiel, Jordan M          14 GWSC-CA                          26.71  
  3 Cassiano, Luke W          14 GWSC-CA                          29.57  
  4 Garcia, Zach P            13 BGST-CA                          29.64  
  5 Pearson, Justin L         13 BGST-CA                          29.85  
  6 Bengs, Keita T            13 SWRD-CA                          33.30  
  7 Fisher, Mason A           14 BGST-CA                          35.37  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sandvig, Aiden B          13 GWSC-CA                          53.19  
  2 Daghighi, Nickaan         14 AAA-CA                           59.43  
  3 Carman, Timmy C           13 BGST-CA                        1:00.09  
  4 Besack, Jacob R           14 BGST-CA                        1:00.42  
  5 Borning, Vance C          13 AAA-CA                         1:02.52  
  6 Cassiano, Luke W          14 GWSC-CA                        1:03.76  
  7 Pearson, Justin L         13 BGST-CA                        1:06.32  
  8 Fisher, Mason A           14 BGST-CA                        1:18.25  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Borning, Vance C          13 AAA-CA                         1:08.85  
 -- Besack, Jacob R           14 BGST-CA                             DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Jack A          14 AAA-CA                         1:06.72  
  2 Turk, Evan M              14 BGST-CA                        1:14.98  
  3 Carman, Timmy C           13 BGST-CA                        1:20.14  
  4 Asghar, Shafe             13 AAA-CA                         1:26.46  
  5 Garcia, Zach P            13 BGST-CA                        1:26.59  
  6 Bengs, Keita T            13 SWRD-CA                        1:29.64  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sandvig, Aiden B          13 GWSC-CA                          58.28  
  2 Williams, Jack A          14 AAA-CA                           58.65  
  3 Juarez, Taylor A          13 GWSC-CA                        1:05.71  
  4 Turk, Evan M              14 BGST-CA                        1:12.01  
  5 Asghar, Shafe             13 AAA-CA                         1:19.05  
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Curiel, Jordan M          14 GWSC-CA                        1:08.59  
  2 Juarez, Taylor A          13 GWSC-CA                        1:09.64  
 
Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rias, Connor J            17 BGST-CA                          23.68  
  2 Gutierrez, Donovan V      15 BGST-CA                          25.46  
  3 Cho, Christopher J        15 BGST-CA                          25.60  
  4 Thompson, Dean K          15 BGST-CA                          25.77  
  5 Loyarte, David J          15 BGST-CA                          27.10  
  6 Tseng, Jeremy J           16 BGST-CA                          27.19  
 
Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rias, Connor J            17 BGST-CA                          51.01  
  2 Root, John K              17 BGST-CA                          52.75  
  3 Cho, Christopher J        15 BGST-CA                          56.38  
  4 Loyarte, David J          15 BGST-CA                        1:00.23  
 
Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Root, John K              17 BGST-CA                        1:01.06  
  2 Gutierrez, Donovan V      15 BGST-CA                        1:07.92  
 
Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Dean K          15 BGST-CA                        1:12.87  
  2 Tseng, Jeremy J           16 BGST-CA                        1:19.08  
 
Mixed 5-6 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            1:52.26  
     1) Pettigrew, Blake T M6           2) Petersen, Madison J W6         
     3) Lewis, Sienna P W6              4) Repp, Stuart, Stewie, W M6     
 -- Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                     DQ  
     1) Wilderman, Hope C W6            2) Siegel, Jona K M6              
     3) Silva, Tayler R W5              4) Gros, Rowan F M6               
 
Mixed 5-6 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                                 DQ  
     1) Berg, Kenzie A W6               2) Repp, Stuart, Stewie, W M6     
     3) Pettigrew, Blake T M6           4) Lewis, Sienna P W6             
 
Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                1:11.27  
     1) Kennedy, Kylie L W8             2) Reyburn, Mary E W8             
     3) Livingood, Elijah C M8          4) Wise, Fox M M8                 
  2 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:11.48  
     1) Aguayo, Isaac M M7              2) Kotkosky, Graham H M8          
     3) Wright, Kyla L W7               4) Batang, Bianca D W8            
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'B'                                1:32.70  
     1) Vu, Luna S W7                   2) Tsai, Tiger P M7               
     3) Vu, Nikko Y M8                  4) McClendon, Kinsley A W8        
  4 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            1:37.21  
     1) Shook, Gavin J M7               2) Repp, Oliver C M8              
     3) Fisher, Lucille R W7            4) Samuelson, Brooke C W7         
  5 Rocket Fish Swimming-CA  'C'                                1:42.84  
     1) Eriksen, Hailey J W8            2) Rodiles, Dean F M7             
     3) Smith, Easton W M7              4) Kozelka, Caroline E W8         
  6 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            1:44.96  
     1) Murdock, Henry P M7             2) Petersen, Autumn A W8          
     3) Fernandez, Victoria W7          4) Repp, Calvin J M7              
  7 Rocket Fish Swimming-CA  'D'                                1:53.08  
     1) McClaren, Corah M W8            2) Ferguson, Gabe S M8            
     3) Rivera Gonzalez, Daniel A M7    4) Moody, Madison D W8            
  8 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'C'                            2:16.40  
     1) Fisher, Jackson O M7            2) Pohle, Charlotte H W5          
     3) Elmore, Emmaline E W7           4) Dickson, Fletcher M7           
 
Mixed 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                1:23.92  
     1) McClendon, Kinsley A W8         2) Tsai, Tiger P M7               
     3) Wise, Fox M M8                  4) Kennedy, Kylie L W8            
  2 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:24.26  
     1) Batang, Bianca D W8             2) Kotkosky, Graham H M8          
     3) Wright, Kyla L W7               4) Aguayo, Isaac M M7             
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'B'                                1:40.26  
     1) Eriksen, Hailey J W8            2) Vu, Nikko Y M8                 
     3) Livingood, Elijah C M8          4) Reyburn, Mary E W8             
  4 Rocket Fish Swimming-CA  'C'                                1:54.27  
     1) McClaren, Corah M W8            2) Rodiles, Dean F M7             
     3) Kozelka, Caroline E W8          4) Smith, Easton W M7             
  5 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            1:54.58  
     1) Murdock, Henry P M7             2) Elmore, Emmaline E W7          
     3) Repp, Oliver C M8               4) Fisher, Lucille R W7           
 -- Brea Glenbrook Swim Team-CA  'C'                                 DQ  
     1) Fernandez, Victoria W7          2) Fisher, Lincoln A M7           
     3) Fisher, Jackson O M7            4) Elmore, Evelyn L W5            
 -- Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                                 DQ  
     1) Repp, Calvin J M7               2) Samuelson, Brooke C W7         
     3) Petersen, Autumn A W8           4) Shook, Gavin J M7              
 
Mixed 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:16.19  
     1) Wright, Grady J M10             2) Kuhne, Ainsley W W10           
     3) Sligar, Jackson I M9            4) Shaffer, Sydney A W9           
  2 Los Alamitos Swordfish-CA  'A'                              2:25.18  
     1) Turnbull, Eva B W10             2) Woodruff, Sally E W10          
     3) Fenoglio, Jackson W M10         4) Paul, Avery K M10              
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                2:26.11  
     1) Reyburn, Finn M M10             2) McGovern, Mairead A W10        
     3) Saavedra, Gracie K W9           4) Milar, Clark L M10             
  4 Jcc Waves-CA  'A'                                           2:32.95  
     1) Le, Carlen Q M9                 2) Mekerdichian, Rocco M7         
     3) Olson, Chloe W7                 4) Mekerdichian, Summer W10       
  5 Rocket Fish Swimming-CA  'B'                                2:58.92  
     1) Weber, Colin C M10              2) Silva, Frankie L W9            
     3) Deno, Bailey J W10              4) Siegel, Kobi S M9              
  6 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            3:10.50  
     1) Lopez, Kaleb R M9               2) Berg, Addison R W9             
     3) Marino, Joy A W10               4) Painter, Aaron M M9            
 -- Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                                 DQ  
     1) Eberwein, Monet M W10           2) Santana, Nolan L M10           
     3) Rotblum, Kailyn N W9            4) Garcia, Colin R M10            
 
Mixed 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:32.74  
     1) Wright, Grady J M10             2) Kuhne, Ainsley W W10           
     3) Shaffer, Sydney A W9            4) Sligar, Jackson I M9           
  2 Los Alamitos Swordfish-CA  'A'                              2:32.84  
     1) Kasayama, Hannah W9             2) Walsh, Jack T M9               
     3) Brown, Ethan W M10              4) Wieczorek, Calla L W10         
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                2:41.59  
     1) Weber, Colin C M10              2) Milar, Clark L M10             
     3) McGovern, Mairead A W10         4) Saavedra, Gracie K W9          
  4 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:50.69  
     1) DiLibero, Claire R W9           2) Fransz, Savannah F W9          
     3) Dalton, Ryan T M10              4) DiLibero, Dean S M9            
  5 Rocket Fish Swimming-CA  'B'                                3:23.78  
     1) Deno, Bailey J W10              2) Reyburn, Finn M M10            
     3) Silva, Frankie L W9             4) Siegel, Kobi S M9              
 -- Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                                 DQ  
     1) Marino, Joy A W10               2) Lopez, Kaleb R M9              
     3) Fernandez, Ana I W9             4) Painter, Aaron M M9            
 
Mixed 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:00.59  
     1) Herras, Sophia Renee H W11      2) Swails, Madeline I W11         
     3) Sandvig, Caleb J M11            4) Shaffer, Jake E M12            
  2 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:11.79  
     1) Young, Paul M M11               2) Fransz, Ella A W11             
     3) Van Dam, Peter T M11            4) Magaro, Kat E W11              
  3 Golden West Swim Club-CA  'C'                               2:30.02  
     1) Dalton, Ryan T M10              2) Hunter, Aria K W8              
     3) Jaskulsky, Cody R M12           4) Bui, Joanne W11                
 -- Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                     DQ  
     1) Reece, Landon W M12             2) Wilderman, Grace E W12         
     3) Pearce, William S M11           4) McGovern, Molly K W12          
 
Mixed 12 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:12.43  
     1) Herras, Sophia Renee H W11      2) Shaffer, Jake E M12            
     3) Swails, Madeline I W11          4) Sandvig, Caleb J M11           
  2 Jcc Waves-CA  'A'                                           2:24.66  
     1) Le, Chiana H W12                2) Pariser, Elias J M11           
     3) Mekerdichian, Summer W10        4) Le, Carlen Q M9                
  3 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:28.51  
     1) Young, Paul M M11               2) Guard, Lucy I W11              
     3) Bui, Joanne W11                 4) Van Dam, Peter T M11           
 -- Los Alamitos Swordfish-CA  'A'                                   DQ  
     1) Gogley, Erin K W12              2) Lizardo, Trisha U W12          
     3) Cabrera, Joannes P M12          4) Lim, Nico T M11                
 -- Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                     DQ  
     1) Reece, Landon W M12             2) McGovern, Molly K W12          
     3) Pearce, William S M11           4) Wilderman, Grace E W12         
 
Mixed 14 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                        1:50.20  
     1) Daghighi, Nickaan M14           2) Williams, Anne L W12           
     3) Ruiz, Genna A W13               4) Williams, Jack A M14           
  2 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:53.04  
     1) Sotakoun, Ryli M W13            2) Juarez, Taylor A M13           
     3) Guard, Lucy I W11               4) Sandvig, Aiden B M13           
  3 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            2:03.35  
     1) Carman, Timmy C M13             2) Gutierrez, Ava V W13           
     3) Chiles, Darbie K W13            4) Turk, Evan M M14               
  4 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                        2:03.47  
     1) Borning, Vance C M13            2) Milligan, Claire Z W12         
     3) Wang, Iris I W11                4) Asghar, Shafe M13              
  5 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:04.87  
     1) Cassiano, Luke W M14            2) Som de Cerff, Catherine A W12  
     3) Aguayo, Kimberly W14            4) Curiel, Jordan M M14           
  6 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            2:11.97  
     1) Martinez, Lauren D W13          2) Livingston, Hannah E W14       
     3) Garcia, Zach P M13              4) Pearson, Justin L M13          
 
Mixed 14 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:06.28  
     1) Curiel, Jordan M M14            2) Sandvig, Aiden B M13           
     3) Sotakoun, Ryli M W13            4) Magaro, Kat E W11              
  2 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            2:15.11  
     1) Chiles, Darbie K W13            2) Turk, Evan M M14               
     3) Carman, Timmy C M13             4) Martinez, Lauren D W13         
  3 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                        2:16.64  
     1) Wang, Iris I W11                2) Asghar, Shafe M13              
     3) Daghighi, Nickaan M14           4) Milligan, Claire Z W12         
  4 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:25.92  
     1) Som de Cerff, Catherine A W12   2) Cassiano, Luke W M14           
     3) Juarez, Taylor A M13            4) Aguayo, Kimberly W14           
  5 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            2:30.70  
     1) Livingston, Hannah E W14        2) Garcia, Zach P M13             
     3) Pearson, Justin L M13           4) Gutierrez, Ava V W13           
 -- Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                             DQ  
     1) Borning, Vance C M13            2) Williams, Jack A M14           
     3) Williams, Anne L W12            4) Ruiz, Genna A W13              
 
Mixed 18 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            1:48.84  
     1) Root, John K M17                2) Swindle, Olivia R W15          
     3) Denbo, Brylee C W16             4) Rias, Connor J M17             
  2 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            1:57.92  
     1) Haluska, Allie F W15            2) Martinez, Alexa W15            
     3) Gutierrez, Donovan V M15        4) Cho, Christopher J M15         
 
Mixed 18 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            2:01.66  
     1) Denbo, Brylee C W16             2) Thompson, Dean K M15           
     3) Rias, Connor J M17              4) Swindle, Olivia R W15          
  2 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'B'                            2:19.61  
     1) Haluska, Allie F W15            2) Tseng, Jeremy J M16            
     3) Cho, Christopher J M15          4) Guss, Breanna T W15