2018 CA LASA TRI-Meet_LASC-GSC- WEST - Meet Results

2018 CA LASA TRI-Meet_LASC-GSC- WEST
1/13/2018 - 1/13/2018
San Fernando, CA USA
Updated: 1/14/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to ALSO Swimming /De Armas                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
               2018 CA LASA TRI-Meet_LASC-GSC- WEST - 1/13/2018                
                                    Results                                    
 
Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Audrey J             10 LASC-CA              2:14.80    2:12.75        
  2 Amoroso, Nani             10 UN-CA                2:17.43    2:18.90        
  3 Abdella, Catalina          9 GSC-CA               2:26.34    2:26.80        
  4 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA               2:29.91    2:32.96        
  5 Hoppe, Morgan K           10 GSC-CA               2:38.96    2:33.48        
  6 Deramos, Ava R             9 GSC-CA               2:34.97    2:33.74        
  7 Shen, Katherine J         10 LASC-CA              2:39.43    2:36.67        
  8 Chun, Logan S              8 GSC-CA                    NT    3:05.81        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Amoroso, Nani             10 UN-CA                1:11.55    1:11.91        
  2 Abdella, Catalina          9 GSC-CA               1:14.00    1:16.98        
  3 Hoppe, Morgan K           10 GSC-CA               1:15.20    1:19.27        
  4 Shen, Katherine J         10 LASC-CA              1:21.28    1:21.39        
  5 Deramos, Ava R             9 GSC-CA               1:21.60    1:22.14        
  6 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA               1:21.38    1:22.92        
  7 Poage, Madison V          10 LASC-CA              1:28.26    1:28.94        
  8 Chun, Logan S              8 GSC-CA                    NT    1:39.77        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Amoroso, Nani             10 UN-CA                1:25.65    1:25.37        
  2 Abdella, Catalina          9 GSC-CA               1:36.27    1:31.39        
  3 Hoppe, Morgan K           10 GSC-CA               1:33.43    1:33.61        
  4 Zimmerman, Megan G        10 GSC-CA               1:31.71    1:35.14        
  5 Deramos, Ava R             9 GSC-CA               1:46.66    1:39.74        
  6 Shen, Katherine J         10 LASC-CA              1:52.73    1:39.80        
  7 Chun, Logan S              8 GSC-CA                    NT    1:46.21        
  8 Poage, Madison V          10 LASC-CA              2:00.89    1:48.81        
 
Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Audrey J             10 LASC-CA              1:10.36    1:10.20        
  2 Amoroso, Nani             10 UN-CA                1:11.12    1:14.06        
  3 Abdella, Catalina          9 GSC-CA               1:15.98    1:17.93        
  4 Deramos, Ava R             9 GSC-CA               1:22.60    1:20.78        
  5 Poage, Madison V          10 LASC-CA                   NT    1:40.25        
  6 Chun, Logan S              8 GSC-CA                    NT    1:58.18        
 
Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gators Swim Club-CA  'A'                          2:04.52    2:07.23        
     1) Hoppe, Morgan K 10              2) Zimmerman, Megan G 10          
     3) Deramos, Ava R 9                4) Abdella, Catalina 9            
 
Girls 10 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gators Swim Club-CA  'A'                          1:07.91    1:07.31        
     1) Abdella, Catalina 9             2) Hoppe, Morgan K 10             
     3) Deramos, Ava R 9                4) Zimmerman, Megan G 10          
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 De Bellis, Tara R         12 GSC-CA               2:07.90    2:10.36        
  2 Kandel, Hannah E          12 LASC-CA              2:13.03    2:11.09        
  3 Montgomery, Izzy A        12 WEST-CA              2:09.05    2:15.01        
  4 Brennan, Courtney A       11 GSC-CA               2:09.93    2:16.83        
  5 Peterson, Angelena R      11 GSC-CA               2:09.65    2:19.84        
  6 Sacher, Ella S            12 LASC-CA              2:23.51    2:19.89        
  7 Kim, Claire K             11 WEST-CA              2:23.45    2:20.65        
  8 Amoroso, Chiara           12 UN-CA                2:16.46    2:20.79        
  9 Davis, Alexandra M        12 GSC-CA               2:16.59    2:22.87        
 10 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA               2:43.08    2:24.64        
 11 Griffis, Eliza P          11 WEST-CA              2:30.74    2:24.73        
 12 Rigol, Madison J          11 GSC-CA               2:26.42    2:28.96        
 13 Rayburn, Molly E          11 LASC-CA              2:29.37    2:31.69        
 14 Cherry, Livia B           12 WEST-CA              2:41.56    2:34.71        
 15 Rho, Anastasia G          11 WEST-CA              2:46.24    2:38.57        
 16 Kinsley, Sarah J          12 LASC-CA              3:09.48    2:52.47        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neumann, Lily G           12 WEST-CA                29.61      30.87        
  2 De Bellis, Tara R         12 GSC-CA                 31.71      31.71        
  3 Montgomery, Izzy A        12 WEST-CA                30.92      32.51        
  4 Kandel, Hannah E          12 LASC-CA                33.75      33.47        
  5 Ghassemieh, Donya         12 LASC-CA                32.21      33.61        
  6 Amoroso, Chiara           12 UN-CA                  32.24      33.63        
  7 Hudzinski, Addie B        11 GSC-CA                 33.11      34.73        
  8 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA                 35.14      34.83        
  9 Hookstratten, Mae         12 LASC-CA                35.63      35.25        
 10 Ziv, Maya                 12 LASC-CA                33.73      35.38        
 11 Davis, Alexandra M        12 GSC-CA                 32.39      35.57        
 12 Griffis, Eliza P          11 WEST-CA                36.79      36.28        
 13 Zubkoff, Anastasia B      11 LASC-CA                35.38      36.55        
 14 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                 36.28      37.31        
 15 Rayburn, Molly E          11 LASC-CA                35.10      37.47        
 16 Cherry, Livia B           12 WEST-CA                38.29      37.96        
 17 Binder, Logan A           11 LASC-CA                36.74      37.98        
 18 Sacher, Ella S            12 LASC-CA                35.48      37.99        
 19 Rho, Anastasia G          11 WEST-CA                38.39      38.17        
 20 Leonard, Sydney R         12 LASC-CA                38.75      38.95        
 21 Kinsley, Sarah J          12 LASC-CA                42.21      40.10        
 22 Gaytan, Mackenzie L       11 LASC-CA                43.91      42.23        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neumann, Lily G           12 WEST-CA                34.08      34.27        
  2 McLean, Claire M          12 WEST-CA                32.91      34.44        
  3 Hudzinski, Addie B        11 GSC-CA                 35.62      35.63        
  4 Tapert, Veronica A        12 LASC-CA                36.87      36.74        
  5 De Bellis, Tara R         12 GSC-CA                 39.03      36.93        
  6 Amoroso, Chiara           12 UN-CA                  37.69      36.97        
  7 Montgomery, Izzy A        12 WEST-CA                35.93      37.26        
  8 Ghassemieh, Donya         12 LASC-CA                39.20      37.30        
  9 Kim, Claire K             11 WEST-CA                36.04      37.39        
 10 Peterson, Angelena R      11 GSC-CA                 35.82      38.21        
 11 Kandel, Hannah E          12 LASC-CA                42.08      39.08        
 12 Ziv, Maya                 12 LASC-CA                39.85      39.63        
 13 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                 39.30      39.83        
 14 Mitchell, Daisy G         12 LASC-CA                40.40      40.05        
 15 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA                 40.52      40.51        
 16 Davis, Alexandra M        12 GSC-CA                 43.20      42.81        
 17 Leonard, Sydney R         12 LASC-CA                44.64      43.74        
 18 Rho, Anastasia G          11 WEST-CA                43.48      44.02        
 19 Gaytan, Mackenzie L       11 LASC-CA                48.79      45.98        
 20 Kinsley, Sarah J          12 LASC-CA                48.13      48.01        
 21 Cherry, Livia B           12 WEST-CA                53.53      48.69        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McLean, Claire M          12 WEST-CA                28.30      28.74        
  2 Neumann, Lily G           12 WEST-CA                29.30      29.19        
  3 Ghassemieh, Donya         12 LASC-CA                31.55      32.01        
  4 Brennan, Courtney A       11 GSC-CA                 31.46      32.19        
  5 Amoroso, Chiara           12 UN-CA                  32.14      32.21        
  6 Hudzinski, Addie B        11 GSC-CA                 31.40      32.22        
  7 Ziv, Maya                 12 LASC-CA                32.20      33.02        
  8 Hookstratten, Mae         12 LASC-CA                34.68      33.08        
  9 Binder, Logan A           11 LASC-CA                33.12      33.42        
 10 Davis, Alexandra M        12 GSC-CA                 30.99      33.55        
 11 Delgado, Samantha R       12 GSC-CA                 35.44      33.74        
 12 Rigol, Madison J          11 GSC-CA                 32.99      33.88        
 13 Mitchell, Daisy G         12 LASC-CA                35.09      33.92        
 14 Zubkoff, Anastasia B      11 LASC-CA                35.56      34.23        
 15 Peterson, Angelena R      11 GSC-CA                 34.55      34.43        
 16 Tapert, Veronica A        12 LASC-CA                35.87      35.31        
 17 Griffis, Eliza P          11 WEST-CA                35.91      35.47        
 18 Leonard, Sydney R         12 LASC-CA                41.96      37.75        
 19 Rho, Anastasia G          11 WEST-CA                40.12      38.04        
 20 Gaytan, Mackenzie L       11 LASC-CA                44.95      39.18        
 
Girls 11-12 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Westside Aquatics-CA  'A'                         3:52.66    4:03.04        
     1) McLean, Claire M 12             2) Neumann, Lily G 12             
     3) Montgomery, Izzy A 12           4) Kim, Claire K 11               
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     4:09.24    4:10.99        
     1) Hookstratten, Mae 12            2) Sacher, Ella S 12              
     3) Ghassemieh, Donya 12            4) Kandel, Hannah E 12            
  3 Gators Swim Club-CA  'A'                          4:03.25    4:17.34        
     1) Davis, Alexandra M 12           2) Brennan, Courtney A 11         
     3) Hudzinski, Addie B 11           4) De Bellis, Tara R 12           
  4 Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     4:20.50    4:26.57        
     1) Ziv, Maya 12                    2) Binder, Logan A 11             
     3) Zubkoff, Anastasia B 11         4) Tapert, Veronica A 12          
 
Girls 11-12 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Westside Aquatics-CA  'A'                           55.00      57.67        
     1) McLean, Claire M 12             2) Kim, Claire K 11               
     3) Montgomery, Izzy A 12           4) Neumann, Lily G 12             
  2 Gators Swim Club-CA  'A'                          1:01.40    1:00.05        
     1) Brennan, Courtney A 11          2) Hudzinski, Addie B 11          
     3) De Bellis, Tara R 12            4) Davis, Alexandra M 12          
  3 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                       59.18    1:00.80        
     1) Ghassemieh, Donya 12            2) Hookstratten, Mae 12           
     3) Binder, Logan A 11              4) Kandel, Hannah E 12            
  4 Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     1:08.18    1:02.23        
     1) Rayburn, Molly E 11             2) Tapert, Veronica A 12          
     3) Mitchell, Daisy G 12            4) Sacher, Ella S 12              
 
Girls 13-14 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Westside Aquatics-CA  'A'                         3:42.73    3:56.05        
     1) Wyss, Nathalia R 14             2) Enriquez, Therese Y 13         
     3) Leimone, Theadora M 13          4) Bartlett, Kristin L 14         
  2 Gators Swim Club-CA  'A'                          3:53.00    4:06.58        
     1) Wu, Gretchen 14                 2) Hernandez, Sarah T 13          
     3) Lohmeier, Lauren R 13           4) Hodges, Macky D 13             
  3 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     4:07.92    4:10.08        
     1) Wong, Alicia H 13               2) Noriega, Lilliana M 13         
     3) Kandel, Emma I 14               4) Newby, Mae C F 13              
  4 Westside Aquatics-CA  'B'                         3:54.10    4:13.14        
     1) Magna, Ayva S 14                2) Hopkins, Chloe E 14            
     3) Baer, Olivia H 14               4) Marucci, Leelee N 13           
  5 Westside Aquatics-CA  'C'                         4:15.24    4:19.78        
     1) Vital, Karina 13                2) Macdowell, Brynn A 13          
     3) Sipos, Annabelle R 13           4) Matheson, Ally M 13            
 
Girls 13-14 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Westside Aquatics-CA  'A'                         4:05.20    4:19.94        
     1) Bartlett, Kristin L 14          2) Baer, Olivia H 14              
     3) Leimone, Theadora M 13          4) Wyss, Nathalia R 14            
  2 Gators Swim Club-CA  'A'                          4:17.23    4:27.05        
     1) Hodges, Macky D 13              2) Lohmeier, Lauren R 13          
     3) Wu, Gretchen 14                 4) Hernandez, Sarah T 13          
  3 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     4:36.61    4:33.46        
     1) Kandel, Emma I 14               2) Newby, Mae C F 13              
     3) Wong, Alicia H 13               4) Noriega, Lilliana M 13         
  4 Westside Aquatics-CA  'B'                         4:22.20    4:42.54        
     1) Hopkins, Chloe E 14             2) Enriquez, Therese Y 13         
     3) Marucci, Leelee N 13            4) Magna, Ayva S 14               
  5 Westside Aquatics-CA  'C'                         4:54.24    4:55.40        
     1) Matheson, Ally M 13             2) Macdowell, Brynn A 13          
     3) Vital, Karina 13                4) Sipos, Annabelle R 13          
 
Girls 15-18 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Westside Aquatics-CA  'A'                         3:35.44    3:46.46        
     1) Leaf, Jordan C 16               2) Hopkins, Alli J 17             
     3) Fletcher, Ella G 16             4) Larsen, Clare M 17             
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     3:36.32    3:47.30        
     1) Sih, Angelica A 15              2) Tamusaitis, Avery M 17         
     3) Nichols, Lee C 15               4) Hookstratten, Eve 15           
  3 Westside Aquatics-CA  'B'                         3:49.00    4:02.77        
     1) Wong-Smith, Saskia 17           2) Bartlett, Kelly L 17           
     3) Kim, Amanda J 15                4) Green, Darby P 15              
 
Girls 15-18 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     4:00.93    4:12.78        
     1) Sih, Angelica A 15              2) Hookstratten, Eve 15           
     3) Nichols, Lee C 15               4) Tamusaitis, Avery M 17         
  2 Westside Aquatics-CA  'A'                         4:03.69    4:15.76        
     1) Leaf, Jordan C 16               2) Larsen, Clare M 17             
     3) Wong-Smith, Saskia 17           4) Hopkins, Alli J 17             
  3 Westside Aquatics-CA  'B'                         4:23.81    4:36.22        
     1) Fletcher, Ella G 16             2) Kleiman, Izzy Y 16             
     3) Germano, Claire A 17            4) Green, Darby P 15              
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sih, Angelica A           15 LASC-CA              1:55.70    1:59.14        
  2 Larsen, Clare M           17 WEST-CA              1:52.73    1:59.17        
  3 Hookstratten, Eve         15 LASC-CA              1:53.59    1:59.29        
  4 Leimone, Theadora M       13 WEST-CA              2:03.60    2:04.34        
  5 Bartlett, Kristin L       14 WEST-CA              1:56.54    2:04.83        
  6 Leaf, Jordan C            16 WEST-CA              1:56.47    2:05.06        
  7 Hopkins, Chloe E          14 WEST-CA              2:05.84    2:05.85        
  8 Hodges, Macky D           13 GSC-CA               2:03.34    2:06.63        
  9 Nichols, Lee C            15 LASC-CA              1:56.47    2:08.18        
 10 Tamusaitis, Avery M       17 LASC-CA              1:58.64    2:08.19        
 11 Newby, Mae C F            13 LASC-CA              2:04.79    2:08.42        
 12 Gaytan, Alexandra P       16 LASC-CA              2:06.65    2:08.53        
 13 Wong, Alison J            15 LASC-CA              2:08.59    2:08.69        
 14 Berman, Alyssa H          16 WEST-CA              2:00.34    2:09.21        
 15 Wyss, Nathalia R          14 WEST-CA              2:00.75    2:09.32        
 16 Kim, Amanda J             15 WEST-CA              2:07.18    2:09.84        
 17 Enriquez, Therese Y       13 WEST-CA              2:00.65    2:10.76        
 18 Fletcher, Ella G          16 WEST-CA              1:58.97    2:11.39        
 19 Wu, Gretchen              14 GSC-CA               2:08.07    2:11.67        
 20 Kobuke, Kristina Y        15 WEST-CA              2:09.23    2:11.81        
 21 Wong, Alicia H            13 LASC-CA              2:12.68    2:12.33        
 22 Hopkins, Alli J           17 WEST-CA              2:11.01    2:13.19        
 23 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA               2:10.16    2:13.79        
 24 Matheson, Ally M          13 WEST-CA              2:14.89    2:14.26        
 25 Green, Darby P            15 WEST-CA              2:05.65    2:14.71        
 26 Garcia, Renee D           16 LASC-CA              2:12.63    2:15.98        
 27 Kleiman, Izzy Y           16 WEST-CA              2:11.98    2:16.30        
 28 Bartlett, Kelly L         17 WEST-CA              2:02.85    2:16.80        
 29 Vital, Karina             13 WEST-CA              2:15.72    2:18.55        
 30 Noriega, Lilliana M       13 LASC-CA              2:14.60    2:18.57        
 31 Magna, Ayva S             14 WEST-CA              2:10.44    2:18.66        
 32 Hernandez, Sarah T        13 GSC-CA               2:11.14    2:20.02        
 33 Baer, Olivia H            14 WEST-CA              2:16.64    2:20.17        
 34 Kandel, Emma I            14 LASC-CA              2:25.33    2:25.53        
 35 Macdowell, Brynn A        13 WEST-CA              2:23.46    2:25.54        
 36 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA               2:28.68    2:29.47        
 37 Sipos, Annabelle R        13 WEST-CA              2:27.73    2:30.01        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sih, Angelica A           15 LASC-CA              2:05.45    2:12.19        
  2 Leaf, Jordan C            16 WEST-CA              2:08.26    2:13.74        
  3 Bartlett, Kristin L       14 WEST-CA              2:03.66    2:17.30        
  4 Seggelke, Dora A          17 WEST-CA              2:12.24    2:18.22        
  5 Hodges, Macky D           13 GSC-CA               2:09.31    2:18.82        
  6 Leimone, Theadora M       13 WEST-CA              2:14.61    2:19.78        
  7 Tamusaitis, Avery M       17 LASC-CA              2:23.90    2:21.32        
  8 Gaytan, Alexandra P       16 LASC-CA              2:13.75    2:22.16        
  9 Wong, Alison J            15 LASC-CA              2:18.44    2:23.35        
 10 Wong-Smith, Saskia        17 WEST-CA              2:20.91    2:24.25        
 11 Germano, Claire A         17 WEST-CA              2:18.42    2:24.71        
 12 Kim, Amanda J             15 WEST-CA              2:21.17    2:24.93        
 13 Hopkins, Chloe E          14 WEST-CA              2:11.84    2:25.19        
 14 Matheson, Ally M          13 WEST-CA              2:20.09    2:25.67        
 15 Marucci, Leelee N         13 WEST-CA              2:14.82    2:27.08        
 16 Wong, Alicia H            13 LASC-CA              2:26.57    2:28.68        
 17 Hopkins, Alli J           17 WEST-CA              2:21.78    2:29.28        
 18 Enriquez, Therese Y       13 WEST-CA              2:16.84    2:30.08        
 19 Kandel, Emma I            14 LASC-CA              2:35.71    2:32.27        
 20 Nichols, Lee C            15 LASC-CA              2:15.18    2:33.69        
 21 Bartlett, Kelly L         17 WEST-CA              2:25.73    2:34.37        
 22 Garcia, Renee D           16 LASC-CA              2:31.44    2:35.73        
 23 Hernandez, Sarah T        13 GSC-CA               2:22.95    2:36.19        
 24 Baer, Olivia H            14 WEST-CA              2:26.73    2:36.35        
 25 Noriega, Lilliana M       13 LASC-CA              2:35.59    2:36.72        
 26 Macdowell, Brynn A        13 WEST-CA              2:41.21    2:38.07        
 27 Vital, Karina             13 WEST-CA                   NT    2:38.87        
 -- Sipos, Annabelle R        13 WEST-CA                   NT         DQ        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hookstratten, Eve         15 LASC-CA              2:35.77    2:33.57        
  2 Seggelke, Dora A          17 WEST-CA              2:37.72    2:35.66        
  3 Leimone, Theadora M       13 WEST-CA              2:33.48    2:35.68        
  4 Tamusaitis, Avery M       17 LASC-CA              2:40.63    2:45.13        
  5 Newby, Mae C F            13 LASC-CA              2:45.45    2:47.39        
  6 Germano, Claire A         17 WEST-CA              2:46.96    2:50.24        
  7 Kleiman, Izzy Y           16 WEST-CA              2:44.24    2:51.30        
  8 Enriquez, Therese Y       13 WEST-CA              2:52.92    2:55.80        
  9 Fletcher, Ella G          16 WEST-CA              3:05.23    2:58.98        
 10 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA               2:57.44    3:00.23        
 11 Wong, Alicia H            13 LASC-CA                   NT    3:00.94        
 12 Kobuke, Kristina Y        15 WEST-CA              3:02.73    3:01.64        
 13 Macdowell, Brynn A        13 WEST-CA              3:08.15    3:11.70        
 14 Sipos, Annabelle R        13 WEST-CA                   NT    3:22.43        
 
Girls 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sih, Angelica A           15 LASC-CA              2:12.22    2:13.58        
  2 Wong-Smith, Saskia        17 WEST-CA              2:12.89    2:16.46        
  3 Bartlett, Kristin L       14 WEST-CA              2:16.87    2:26.16        
  4 Marucci, Leelee N         13 WEST-CA              2:26.68    2:29.95        
  5 Wu, Gretchen              14 GSC-CA               2:26.63    2:31.17        
  6 Matheson, Ally M          13 WEST-CA              2:24.47    2:31.60        
  7 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA               2:31.37    2:34.22        
  8 Vital, Karina             13 WEST-CA              2:35.08    2:41.63        
 -- Kandel, Emma I            14 LASC-CA                   NT         NS        
 
Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Larsen, Clare M           17 WEST-CA              5:16.37    5:30.62        
  2 Hodges, Macky D           13 GSC-CA               5:38.83    5:32.41        
  3 Wyss, Nathalia R          14 WEST-CA              5:25.61    5:34.12        
  4 Gaytan, Alexandra P       16 LASC-CA              5:25.74    5:34.52        
  5 Marucci, Leelee N         13 WEST-CA              5:24.00    5:40.13        
  6 Nichols, Lee C            15 LASC-CA              5:18.35    5:41.06        
  7 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA               5:41.99    5:45.08        
  8 Hopkins, Chloe E          14 WEST-CA              5:28.33    5:46.66        
  9 Brennan, Courtney A       11 GSC-CA               5:39.10    5:48.72        
 10 Green, Darby P            15 WEST-CA              5:38.98    5:48.80        
 11 Kim, Amanda J             15 WEST-CA              5:45.28    5:49.70        
 12 Hookstratten, Mae         12 LASC-CA              5:52.34    5:52.38        
 13 Wu, Gretchen              14 GSC-CA               5:47.34    5:53.97        
 14 Lee, Audrey J             10 LASC-CA              6:24.59    5:56.25        
 15 Sacher, Ella S            12 LASC-CA              6:24.59    6:01.13        
 16 Hernandez, Sarah T        13 GSC-CA               6:09.12    6:05.14        
 17 Noriega, Lilliana M       13 LASC-CA              6:24.59    6:11.11        
 18 Garcia, Renee D           16 LASC-CA              6:55.37    6:13.64        
 19 Kim, Claire K             11 WEST-CA              6:15.51    6:14.60        
 20 Mitchell, Daisy G         12 LASC-CA              6:24.59    6:21.91        
 21 Zubkoff, Anastasia B      11 LASC-CA              6:24.59    6:25.70        
 22 Tapert, Veronica A        12 LASC-CA              6:24.59    6:27.76        
 23 Rayburn, Molly E          11 LASC-CA              6:24.59    6:31.54        
 24 Binder, Logan A           11 LASC-CA              6:24.59    6:34.22        
 25 Woolfenden, Kelly L       14 GSC-CA               7:44.35    6:52.88        
 -- Peterson, Angelena R      11 GSC-CA               5:51.46         NS        
 
Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McLean, Claire M          12 WEST-CA              4:50.59    4:57.24        
  2 Hodges, Macky D           13 GSC-CA               5:01.68    5:02.37        
  3 Newby, Mae C F            13 LASC-CA              5:14.44    5:08.52        
  4 Wong, Alison J            15 LASC-CA              5:05.09    5:11.23        
  5 Brennan, Courtney A       11 GSC-CA               5:48.20    5:12.14        
  6 De Bellis, Tara R         12 GSC-CA               5:00.71    5:12.48        
  7 Wu, Gretchen              14 GSC-CA               5:27.96    5:20.12        
  8 Lohmeier, Lauren R        13 GSC-CA               5:04.06    5:21.13        
  9 Magna, Ayva S             14 WEST-CA              5:17.79    5:31.03        
 -- Hudzinski, Addie B        11 GSC-CA                    NT         DQ        
 -- Hernandez, Sarah T        13 GSC-CA               5:39.24         DQ        
 
Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gray, Oliver J            10 GSC-CA               2:15.89    2:19.41        
  2 Ramallo, AJ J             10 LASC-CA              2:35.11    2:27.92        
  3 Friedman, Liam J           8 GSC-CA               2:41.61    2:32.28        
  4 Story, Jackson D          10 GSC-CA               2:33.33    2:32.36        
  5 Tatsumoto, Yusuke *        9 LASC-CA              2:45.39    2:40.47        
  6 Garcia, Caleb D            9 LASC-CA              3:00.51    2:40.60        
  7 Warren, Ryan D            10 LASC-CA                   NT    2:41.76        
  8 Shih, Aiden J              9 LASC-CA                   NT    2:42.05        
  9 Chong, William F          10 LASC-CA                   NT    2:52.87        
 10 Sklyar, Elan              10 LASC-CA              2:56.67    2:55.40        
 11 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                    NT    3:03.43        
 12 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                    NT    3:23.02        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gray, Oliver J            10 GSC-CA               1:18.33    1:16.69        
  2 Ramallo, AJ J             10 LASC-CA              1:24.40    1:20.29        
  3 McLean, Gorden T           9 WEST-CA              1:17.93    1:23.70        
  4 Friedman, Liam J           8 GSC-CA               1:24.02    1:24.02        
  5 Garcia, Caleb D            9 LASC-CA              1:23.39    1:24.05        
  6 Shih, Aiden J              9 LASC-CA              1:29.63    1:25.94        
  7 Tatsumoto, Yusuke *        9 LASC-CA                   NT    1:27.06        
  8 Warren, Ryan D            10 LASC-CA              1:25.56    1:27.41        
  9 Story, Jackson D          10 GSC-CA               1:25.10    1:28.81        
 10 Chong, William F          10 LASC-CA              1:37.21    1:33.71        
 11 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                    NT    1:37.48        
 12 Sklyar, Elan              10 LASC-CA              1:36.94    1:38.47        
 13 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                    NT    1:45.70        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McLean, Gorden T           9 WEST-CA              1:29.54    1:29.13        
  2 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                    NT    1:39.14        
  3 Warren, Ryan D            10 LASC-CA              1:56.27    1:46.28        
  4 Chong, William F          10 LASC-CA              1:55.30    1:46.45        
  5 Trujillo, Andrew J         8 GSC-CA                    NT    1:51.75        
  6 Story, Jackson D          10 GSC-CA                    NT    1:53.29        
  7 Sklyar, Elan              10 LASC-CA                   NT    1:54.62        
 -- Tudorica, Eric             9 GSC-CA                    NT         DQ        
 
Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gray, Oliver J            10 GSC-CA               1:09.43    1:11.41        
  2 Story, Jackson D          10 GSC-CA               1:22.57    1:29.24        
  3 Shih, Aiden J              9 LASC-CA                   NT    1:31.95        
  4 Garcia, Caleb D            9 LASC-CA                   NT    1:32.55        
  5 Tatsumoto, Yusuke *        9 LASC-CA                   NT    1:35.97        
  6 Tudorica, Eric             9 GSC-CA                    NT    1:58.24        
 
Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gators Swim Club-CA  'A'                          2:10.33    2:13.65        
     1) Friedman, Liam J 8              2) Story, Jackson D 10            
     3) Trujillo, Andrew J 8            4) Gray, Oliver J 10              
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     2:13.32    2:15.86        
     1) Warren, Ryan D 10               2) Garcia, Caleb D 9              
     3) Tatsumoto, Yusuke * 9           4) Ramallo, AJ J 10               
 
Boys 10 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gators Swim Club-CA  'A'                          1:13.44    1:09.87        
     1) Friedman, Liam J 8              2) Tudorica, Eric 9               
     3) Gray, Oliver J 10               4) Story, Jackson D 10            
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     1:33.75    1:10.31        
     1) Garcia, Caleb D 9               2) Tatsumoto, Yusuke * 9          
     3) Ramallo, AJ J 10                4) Warren, Ryan D 10              
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hadji, Thomas *           12 LASC-CA              1:53.91    1:54.84        
  2 Downs, Pierce             12 LASC-CA              2:08.50    2:07.79        
  3 Wang, Ethan *             12 LASC-CA              2:12.10    2:09.56        
  4 Miller, Aiden J           12 LASC-CA              2:08.50    2:11.18        
  5 Deramos, Jordan A         12 GSC-CA               2:08.00    2:15.33        
  6 McKee, Lucas S            11 GSC-CA               2:17.97    2:15.78        
  7 Heenan, Alex D            12 WEST-CA              2:28.16    2:22.49        
  8 Speiser, Charlie A        11 WEST-CA              2:41.87    2:32.54        
  9 Abraham, William J        11 LASC-CA              3:02.34    2:49.52        
 10 Filan, Gavin A            12 LASC-CA              3:07.94    2:55.86        
 -- Hendricks, Luke A         11 LASC-CA                   NT         NS        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hadji, Thomas *           12 LASC-CA                27.09      27.21        
  2 Correa, Julian F          12 LASC-CA                30.20      30.06        
  3 Wang, Ethan *             12 LASC-CA                31.35      31.76        
  4 Miller, Aiden J           12 LASC-CA                31.64      32.58        
  5 Downs, Pierce             12 LASC-CA                35.19      33.93        
  6 Heenan, Alex D            12 WEST-CA                36.27      33.99        
  7 Hernandez, Max M          12 LASC-CA                38.31      35.07        
  8 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                 36.26      35.77        
  9 Zimmerman, Joseph         11 LASC-CA                36.04      36.01        
 10 Williams, Jackson O       12 LASC-CA                35.52      36.83        
 11 Malouf, Niko C            12 LASC-CA                37.23      37.45        
 12 Rattigan, Thomas G        12 LASC-CA                37.00      37.53        
 13 Gabbai, Brandon D         12 WEST-CA                38.88      37.64        
 14 Abraham, William J        11 LASC-CA                41.47      40.49        
 15 Filan, Gavin A            12 LASC-CA                42.02      41.39        
 -- Hendricks, Luke A         11 LASC-CA                44.34         NS        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Correa, Julian F          12 LASC-CA                32.52      33.51        
  2 Deramos, Jordan A         12 GSC-CA                 34.72      35.27        
  3 Wang, Ethan *             12 LASC-CA                38.89      38.62        
  4 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                 39.17      40.53        
  5 Heenan, Alex D            12 WEST-CA                46.18      42.04        
  6 Williams, Jackson O       12 LASC-CA                41.76      43.30        
  7 Hernandez, Max M          12 LASC-CA                48.46      43.55        
  8 Gabbai, Brandon D         12 WEST-CA                47.25      43.98        
  9 Speiser, Charlie A        11 WEST-CA                44.45      44.03        
 10 Malouf, Niko C            12 LASC-CA                46.86      45.42        
 11 Zimmerman, Joseph         11 LASC-CA                45.61      46.48        
 -- Hendricks, Luke A         11 LASC-CA                46.80         NS        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Correa, Julian F          12 LASC-CA                29.09      28.82        
  2 Deramos, Jordan A         12 GSC-CA                 29.15      30.03        
  3 Miller, Aiden J           12 LASC-CA                29.99      30.69        
  4 Downs, Pierce             12 LASC-CA                30.06      30.76        
  5 Malouf, Niko C            12 LASC-CA                33.39      33.33        
  6 Hernandez, Max M          12 LASC-CA                36.95      33.87        
  7 Gabbai, Brandon D         12 WEST-CA                38.92      34.11        
  8 Zimmerman, Joseph         11 LASC-CA                35.14      34.53        
  9 Speiser, Charlie A        11 WEST-CA                37.03      35.17        
 10 Williams, Jackson O       12 LASC-CA                34.84      36.30        
 11 Rattigan, Thomas G        12 LASC-CA                35.86      36.91        
 12 McKee, Lucas S            11 GSC-CA                 39.28      37.18        
 13 Abraham, William J        11 LASC-CA                42.07      41.32        
 14 Filan, Gavin A            12 LASC-CA                44.15      45.15        
 
Boys 11-12 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     3:44.53    3:50.14        
     1) Correa, Julian F 12             2) Wang, Ethan * 12               
     3) Downs, Pierce 12                4) Hadji, Thomas * 12             
 -- Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     4:21.98         DQ        
     1) Rattigan, Thomas G 12           2) Malouf, Niko C 12              
     3) Williams, Jackson O 12          4) Miller, Aiden J 12             
 
Boys 11-12 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                       54.18      56.42        
     1) Hadji, Thomas * 12              2) Correa, Julian F 12            
     3) Miller, Aiden J 12              4) Wang, Ethan * 12               
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     1:05.18    1:04.21        
     1) Williams, Jackson O 12          2) Rattigan, Thomas G 12          
     3) Malouf, Niko C 12               4) Downs, Pierce 12               
 
Boys 13-14 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     3:31.86    3:42.03        
     1) Lamprianidis, Ody 13            2) Schreier, Ethan Z 14           
     3) Rhee, Joseph U 13               4) Kanjanakaset, Taz T 14         
 
Boys 13-14 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     3:56.06    4:01.08        
     1) Haskal, Manning H 14            2) Kanjanakaset, Taz T 14         
     3) Schreier, Ethan Z 14            4) Tamusaitis, Zachary S 14       
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     4:26.16    4:26.56        
     1) Lamprianidis, Ody 13            2) Rhee, Joseph U 13              
     3) Keller, Philip A 13             4) Nikolov, Erik I 14             
 
Boys 15-18 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     3:16.69    3:23.56        
     1) Lee, Austin J 15                2) Zhang, Nicholas J 17           
     3) Vaynshteyn, Dennis M 17         4) McMullen, Jameson M 17         
  2 Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     3:20.85    3:28.62        
     1) Rowen, Luke M 17                2) Meister, Ari D 16              
     3) Pollard, Jake S 15              4) Khoo, Taka T 15                
 -- Westside Aquatics-CA  'A'                         3:24.92         NS        
     1) Griffis, Riley K 16             2) Speiser, Sammy D 17            
     3) Wang, Nolan K 16                4) Webster, Ethan J 17            
 
Boys 15-18 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Los Angeles Swim Club-CA  'A'                     3:30.74    3:43.74        
     1) Zhang, Nicholas J 17            2) Khoo, Taka T 15                
     3) Vaynshteyn, Dennis M 17         4) McMullen, Jameson M 17         
  2 Westside Aquatics-CA  'A'                         3:46.92    3:50.61        
     1) Webster, Ethan J 17             2) Griffis, Riley K 16            
     3) Wang, Nolan K 16                4) Speiser, Sammy D 17            
  3 Los Angeles Swim Club-CA  'B'                     3:35.53    4:00.56        
     1) Meister, Ari D 16               2) Copses, Adam P 16              
     3) Velayos, Nicholas E 15          4) Lee, Austin J 15               
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McMullen, Jameson M       17 LASC-CA              1:40.91    1:46.46        
  2 Khoo, Taka T              15 LASC-CA              1:53.04    1:51.17        
  3 Griffis, Riley K          16 WEST-CA              1:46.91    1:51.28        
  4 Zhang, Nicholas J         17 LASC-CA              1:46.32    1:52.30        
  5 Kanjanakaset, Taz T       14 LASC-CA              1:52.48    1:53.52        
  6 Pollard, Jake S           15 LASC-CA              1:53.61    1:54.98        
  7 Speiser, Sammy D          17 WEST-CA              1:50.66    1:55.30        
  8 Webster, Ethan J          17 WEST-CA              1:45.41    1:55.72        
  9 Rowen, Luke M             17 LASC-CA              1:49.28    1:55.75        
 10 Haskal, Manning H         14 LASC-CA              1:52.67    1:56.00        
 11 Vaynshteyn, Dennis M      17 LASC-CA              1:48.34    1:56.30        
 12 Schreier, Ethan Z         14 LASC-CA              1:59.24    1:56.70        
 13 Tamusaitis, Zachary S     14 LASC-CA              1:54.29    1:56.95        
 14 Rhee, Joseph U            13 LASC-CA              1:56.69    1:57.63        
 15 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA               1:59.80    1:57.67        
 16 Lam, Lawerence            15 LASC-CA              1:59.20    1:57.73        
 17 Lee, Austin J             15 LASC-CA              1:50.64    1:57.82        
 18 Morgan, Keller M          13 GSC-CA               1:54.63    2:00.45        
 19 Lamprianidis, Ody         13 LASC-CA              1:53.95    2:00.60        
 20 Planting, Andrew K        15 WEST-CA              1:47.88    2:01.64        
 21 Rayburn, Alex M           15 LASC-CA              2:03.08    2:01.69        
 22 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA               2:05.19    2:03.56        
 23 Akiba, Ryu                17 WEST-CA              2:01.24    2:04.88        
 24 Greenman-Williams, Henry  15 LASC-CA              2:13.57    2:06.42        
 25 Katz, Michael A           16 LASC-CA              2:05.93    2:07.60        
 26 McGowan, Patrick M        15 GSC-CA               2:11.21    2:07.89        
 27 Nikolov, Erik I           14 LASC-CA              2:08.47    2:09.70        
 28 Griffis, Holden T         13 WEST-CA              2:02.55    2:10.36        
 29 Rho, Damian G             13 WEST-CA              2:17.87    2:15.63        
 30 Keller, Philip A          13 LASC-CA              2:40.27    2:34.12        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Webster, Ethan J          17 WEST-CA              1:52.45    2:01.10        
  2 Zhang, Nicholas J         17 LASC-CA              1:55.46    2:04.08        
  3 Griffis, Riley K          16 WEST-CA              2:04.00    2:04.44        
  4 Khoo, Taka T              15 LASC-CA              1:56.00    2:04.55        
  5 Lam, Lawerence            15 LASC-CA              2:13.59    2:11.57        
  6 Pollard, Jake S           15 LASC-CA              2:16.03    2:14.05        
  7 McMullen, Jameson M       17 LASC-CA              2:02.03    2:14.23        
  8 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA               2:18.26    2:15.93        
  9 Lee, Austin J             15 LASC-CA              2:12.18    2:16.18        
 10 Morgan, Keller M          13 GSC-CA               2:10.83    2:16.34        
 11 Lamprianidis, Ody         13 LASC-CA              2:12.11    2:19.48        
 12 Rhee, Joseph U            13 LASC-CA              2:21.49    2:21.21        
 13 Katz, Michael A           16 LASC-CA                   NT    2:21.48        
 14 Rayburn, Alex M           15 LASC-CA              2:19.81    2:21.98        
 15 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA               2:18.93    2:22.41        
 16 Fink, Ian L               13 WEST-CA              2:29.34    2:26.95        
 17 McGowan, Patrick M        15 GSC-CA                    NT    2:47.61        
 -- Greenman-Williams, Henry  15 LASC-CA              2:39.67         DQ        
 -- Keller, Philip A          13 LASC-CA                   NT         NS        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Khoo, Taka T              15 LASC-CA              2:13.09    2:21.22        
  2 Pollard, Jake S           15 LASC-CA              2:24.65    2:29.35        
  3 Morgan, Keller M          13 GSC-CA               2:20.73    2:29.38        
  4 Kanjanakaset, Taz T       14 LASC-CA              2:32.98    2:29.68        
  5 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA               2:29.94    2:30.35        
  6 Meister, Ari D            16 LASC-CA              2:25.95    2:32.17        
  7 Rhee, Joseph U            13 LASC-CA              2:29.90    2:33.97        
  8 Akiba, Ryu                17 WEST-CA              2:35.85    2:37.82        
  9 Greenman-Williams, Henry  15 LASC-CA              2:39.07    2:43.45        
 10 Rho, Damian G             13 WEST-CA              3:22.17    2:48.41        
 11 Griffis, Holden T         13 WEST-CA                   NT    2:48.52        
 12 Nikolov, Erik I           14 LASC-CA                   NT    2:51.92        
 -- Zhang, Nicholas J         17 LASC-CA              2:12.81         DQ        
 
Boys 13 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Nolan K             16 WEST-CA              2:02.63    2:02.67        
  2 Vaynshteyn, Dennis M      17 LASC-CA              1:57.49    2:04.27        
  3 Copses, Adam P            16 LASC-CA              2:04.61    2:08.10        
  4 Schreier, Ethan Z         14 LASC-CA              2:07.24    2:08.21        
  5 Meister, Ari D            16 LASC-CA              2:00.01    2:12.31        
  6 Speiser, Sammy D          17 WEST-CA              2:08.43    2:17.22        
  7 Fink, Ian L               13 WEST-CA                   NT    2:20.87        
  8 Katz, Michael A           16 LASC-CA                   NT    2:21.75        
  9 Griffis, Holden T         13 WEST-CA              2:23.97    2:30.58        
 10 Nikolov, Erik I           14 LASC-CA                   NT    2:46.97        
 11 Keller, Philip A          13 LASC-CA                   NT    3:09.78        
 
Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McMullen, Jameson M       17 LASC-CA              4:38.28    4:56.47        
  2 Tamusaitis, Zachary S     14 LASC-CA              5:03.58    5:12.31        
  3 Haskal, Manning H         14 LASC-CA              4:59.40    5:13.14        
  4 Rowen, Luke M             17 LASC-CA              5:13.10    5:19.00        
  5 Lee, Austin J             15 LASC-CA              5:15.49    5:20.01        
  6 Lamprianidis, Ody         13 LASC-CA              5:06.12    5:22.30        
  7 Bermudez, Jerald V        13 GSC-CA               5:17.41    5:25.39        
  8 Rayburn, Alex M           15 LASC-CA              5:36.22    5:30.32        
  9 Kiryukhin, Artem          14 GSC-CA               6:29.80    5:41.25        
 10 Deramos, Jordan A         12 GSC-CA               5:37.10    5:52.40        
 11 McGowan, Patrick M        15 GSC-CA               6:22.09    6:06.68        
 12 Rho, Damian G             13 WEST-CA              7:08.80    6:18.87        
 13 Rattigan, Thomas G        12 LASC-CA              6:29.79    6:21.21        
 14 Ramallo, AJ J             10 LASC-CA              6:29.79    6:38.78        
 15 Friedman, Liam J           8 GSC-CA                    NT    6:54.82        
 
Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schreier, Ethan Z         14 LASC-CA              4:39.88    4:35.30        
  2 Hadji, Thomas *           12 LASC-CA              4:34.67    4:35.70        
  3 Kanjanakaset, Taz T       14 LASC-CA              4:42.63    4:36.48        
  4 Lam, Lawerence            15 LASC-CA              5:07.96    4:47.37        
  5 Haskal, Manning H         14 LASC-CA              4:45.83    4:49.97        
  6 Gray, Oliver J            10 GSC-CA                    NT    5:22.37        
 -- Akiba, Ryu                17 WEST-CA              5:13.72         DQ        
 -- Tamusaitis, Zachary S     14 LASC-CA              4:49.13         DQ