ZAP "April Pools" SC Meet - Meet Results

ZAP "April Pools" SC Meet
4/15/2018 - 4/15/2018
Rancho Palos Verdes, CA USA
Updated: 4/16/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Zenith Aquatic Program HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 4/15/2018 09:16 PM
            2018 ZAP "April Pools" RW SC Meet (S18-135) - 4/15/2018            
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mosteller, Adelei R        6 UN-03-CA               21.65      21.73  
  2 Arnold, Madeline H         6 RYL-CA                    NT      31.20  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mosteller, Adelei R        6 UN-03-CA               51.21      44.92  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mosteller, Adelei R        6 UN-03-CA               26.50      27.36  
  2 Arnold, Madeline H         6 RYL-CA                    NT      38.62  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Arnold, Madeline H         6 RYL-CA                    NT         DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mosteller, Adelei R        6 UN-03-CA               26.61      28.53  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Terry, Harper M            7 ALPH-CA                20.85      18.37  
  2 Escobar, Natasha S         7 ZAP-CA                 20.62      18.56  
  3 Weimann, Natalie G         8 SHRK-CA                21.88      20.82  
  4 Kisiler, Amia C            7 CITI-CA                   NT      21.71  
  5 Casey, Irys P              8 ALPH-CA                23.72      21.81  
  6 Saad, Danya                7 ZAP-CA                 28.03      22.09  
  7 Vogt, Carson E             7 ALPH-CA                22.41      22.10  
  8 Fry, Cailyn M              7 ALPH-CA                   NT      23.74  
  9 Derr, Emi F                7 ZAP-CA                 27.12      26.07  
 10 Gupta, Saanvi              7 RYL-CA                    NT      32.69  
 11 Hendry, Kennedy F          8 ZAP-CA                 37.33      34.56  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cistone, Talia A           7 CITI-CA                45.75      40.39  
  2 Cho, Chloe H               7 KSST-CA                   NT      40.97  
  3 Sasu, Ilinca M             8 RYL-CA                 41.88      42.96  
  4 Saad, Danya                7 ZAP-CA               1:05.54    1:00.70  
  5 Derr, Emi F                7 ZAP-CA                 57.71    1:00.92  
  6 Hendry, Kennedy F          8 ZAP-CA                    NT    1:22.09  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cistone, Talia A           7 CITI-CA              1:38.06    1:42.84  
  2 Saad, Danya                7 ZAP-CA               2:23.43    2:15.47  
 -- Terry, Harper M            7 ALPH-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Meagan M           8 ZAP-CA                    NT    2:58.41  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Escobar, Natasha S         7 ZAP-CA                 23.77      22.69  
  2 Weimann, Natalie G         8 SHRK-CA                24.80      24.14  
  3 Vogt, Carson E             7 ALPH-CA                25.12      25.44  
  4 Hendry, Kennedy F          8 ZAP-CA                 40.47      27.10  
  5 Saad, Danya                7 ZAP-CA                 32.54      27.14  
  6 Kisiler, Amia C            7 CITI-CA                   NT      27.65  
  7 Derr, Emi F                7 ZAP-CA                 27.45      29.35  
  8 Fry, Cailyn M              7 ALPH-CA                   NT      29.92  
  9 Gupta, Saanvi              7 RYL-CA                    NT      36.31  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Kayla N               7 CITI-CA                   NT      44.90  
  2 Sasu, Ilinca M             8 RYL-CA                 48.97      48.36  
 -- Hendry, Kennedy F          8 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Chloe H               7 KSST-CA                26.33      26.69  
  2 Casey, Irys P              8 ALPH-CA                26.43      26.94  
  3 Terry, Harper M            7 ALPH-CA                31.35      27.77  
  4 Vogt, Carson E             7 ALPH-CA                34.30      30.62  
  5 Weimann, Natalie G         8 SHRK-CA                29.55      30.75  
 -- Fry, Cailyn M              7 ALPH-CA                   NT         DQ  
 -- Gupta, Saanvi              7 RYL-CA                    NT         DQ  
 -- Kisiler, Amia C            7 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Kayla N               7 CITI-CA                   NT      50.08  
  2 Cistone, Talia A           7 CITI-CA                52.55      51.58  
  3 Casey, Irys P              8 ALPH-CA                57.55      55.47  
  4 Sasu, Ilinca M             8 RYL-CA                 54.56      56.53  
  5 Terry, Harper M            7 ALPH-CA                   NT      58.82  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Kayla N               7 CITI-CA                   NT      19.73  
  2 Cistone, Talia A           7 CITI-CA                21.80      22.80  
  3 Escobar, Natasha S         7 ZAP-CA                 27.03      23.72  
  4 Weimann, Natalie G         8 SHRK-CA                26.04      26.30  
  5 Kisiler, Amia C            7 CITI-CA                   NT      29.28  
  6 Vogt, Carson E             7 ALPH-CA                33.56      30.01  
  7 Derr, Emi F                7 ZAP-CA                    NT      37.82  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cho, Chloe H               7 KSST-CA                   NT      42.92  
  2 Sasu, Ilinca M             8 RYL-CA                 47.14      47.61  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Kayla N               7 CITI-CA                   NT    1:33.01  
  2 Gordon, Meagan M           8 ZAP-CA               1:42.65    1:33.46  
  3 Cho, Chloe H               7 KSST-CA              1:44.50    1:38.73  
  4 Escobar, Natasha S         7 ZAP-CA               1:53.92    1:52.64  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Logan A            10 RYL-CA                 34.68      35.15  
  2 Andershock, Ashley B      10 ALPH-CA                39.00      36.75  
  3 Yuguchi, Lily B           10 ZAP-CA                 36.27      37.21  
  4 Wickett, Taylor R         10 ZAP-CA                 39.67      37.71  
  5 Zeiss, Wendy N             9 SHRK-CA                38.32      38.30  
  6 Blecha, Violet J          10 SHRK-CA                38.11      38.38  
  7 Mutuc, Mia A              10 RYL-CA                    NT      38.99  
  8 Michel, Bridget G         10 ALPH-CA                43.64      39.77  
  9 Shin, Ashley Y            10 KSST-CA                41.62      40.06  
 10 Tieman, Bella J           10 CITI-CA                44.29      40.35  
 11 Beetner, Gracie Y         10 CITI-CA                43.21      41.13  
 12 Temperley, Ella C         10 CITI-CA                41.98      41.15  
 13 Harris, Marlo L            9 CITI-CA                42.18      41.63  
 14 Zargarian, Natalie        10 SHRK-CA                42.71      42.23  
 14 Kim, Avalon G              9 CITI-CA                   NT      42.23  
 16 Carroll, Sara N           10 ALPH-CA                43.59      43.00  
 17 Andres, Erica S            9 SHRK-CA                46.85      43.28  
 18 Bond, Kaylee A             9 CITI-CA                44.10      43.64  
 19 Wical, Wren M              9 CITI-CA                46.87      47.70  
 20 Weiss, Kaia C              9 CITI-CA                   NT      48.53  
 21 Callahan, Alexandra L     10 ALPH-CA                43.61      50.23  
 22 Sobolevsky, Olivia E       9 RYL-CA                    NT      59.29  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walter, Finley E          10 ZAP-CA               1:15.57    1:11.06  
  2 An, Nadia Y               10 KSST-CA              1:18.56    1:14.85  
  3 Duenas Martinez, Itzel I  10 JCA-CA               1:14.94    1:15.55  
  4 Burns, Logan A            10 RYL-CA               1:16.89    1:18.65  
  5 Andershock, Ashley B      10 ALPH-CA              1:28.96    1:22.12  
  6 Terry, Emmy G              9 ALPH-CA              1:25.76    1:23.44  
  7 Yang, Crystal             10 CITI-CA              1:24.85    1:23.83  
  8 Yuguchi, Lily B           10 ZAP-CA               1:23.80    1:24.72  
  9 Wilder, Elise B            9 ZAP-CA               1:28.61    1:28.10  
 10 Temperley, Ella C         10 CITI-CA              1:33.73    1:29.61  
 11 Beetner, Gracie Y         10 CITI-CA              1:35.14    1:30.13  
 12 Michel, Bridget G         10 ALPH-CA                   NT    1:31.06  
 13 Kim, Avalon G              9 CITI-CA                   NT    1:36.06  
 14 Callahan, Alexandra L     10 ALPH-CA                   NT    1:46.98  
 15 Weiss, Kaia C              9 CITI-CA                   NT    1:55.15  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wu, Lily K                 9 RYL-CA               2:46.12    2:41.64  
  2 An, Nadia Y               10 KSST-CA              2:51.21    2:43.93  
  3 Walter, Finley E          10 ZAP-CA               2:48.11    2:47.54  
  4 Duenas Martinez, Itzel I  10 JCA-CA               3:34.68    2:51.20  
  5 Wickett, Taylor R         10 ZAP-CA               3:09.02    3:02.39  
  6 Girard, Jane E            10 ZAP-CA               2:56.03    3:03.27  
  7 Yuguchi, Lily B           10 ZAP-CA               3:08.37    3:11.20  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Logan A            10 RYL-CA                 42.35      38.89  
  2 Yang, Crystal             10 CITI-CA                41.43      40.11  
  3 Wu, Lily K                 9 RYL-CA                 42.12      43.47  
  4 Tieman, Bella J           10 CITI-CA                47.69      45.03  
  5 Zargarian, Natalie        10 SHRK-CA                47.02      45.14  
  6 Blecha, Violet J          10 SHRK-CA                   NT      45.47  
  7 Ambrosio, Anny            10 ZAP-CA                 45.02      45.49  
  8 Harris, Marlo L            9 CITI-CA                46.64      45.65  
  9 Beetner, Gracie Y         10 CITI-CA                51.99      45.88  
 10 Girard, Jane E            10 ZAP-CA                 41.78      46.03  
 11 Mutuc, Mia A              10 RYL-CA                    NT      46.86  
 12 Wickett, Taylor R         10 ZAP-CA                 47.66      47.48  
 13 Wilder, Elise B            9 ZAP-CA                 48.62      47.99  
 14 Terry, Emmy G              9 ALPH-CA                50.18      48.61  
 15 Michel, Bridget G         10 ALPH-CA                   NT      49.38  
 16 Fujisawa, Olivia M        10 ZAP-CA                 47.24      49.52  
 17 Zeiss, Wendy N             9 SHRK-CA                47.39      50.59  
 18 Andres, Erica S            9 SHRK-CA                55.74      50.77  
 19 Carroll, Sara N           10 ALPH-CA                51.18      51.76  
 20 Kim, Avalon G              9 CITI-CA                   NT      51.88  
 21 Weiss, Kaia C              9 CITI-CA                   NT      58.26  
 -- Sobolevsky, Olivia E       9 RYL-CA               1:12.11         DQ  
 -- Andershock, Ashley B      10 ALPH-CA                47.72         DQ  
 -- Bond, Kaylee A             9 CITI-CA                51.12         DQ  
 -- Callahan, Alexandra L     10 ALPH-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shin, Ashley Y            10 KSST-CA                46.10      45.15  
  2 Ambrosio, Anny            10 ZAP-CA                 45.72      45.48  
  3 Duenas Martinez, Itzel I  10 JCA-CA                 46.44      46.11  
  4 An, Nadia Y               10 KSST-CA                47.37      46.79  
  5 Zeiss, Wendy N             9 SHRK-CA                50.08      48.28  
  6 Burns, Logan A            10 RYL-CA                 50.02      49.69  
  7 Zargarian, Natalie        10 SHRK-CA                50.93      50.34  
  8 Tieman, Bella J           10 CITI-CA                   NT      50.81  
  9 Beetner, Gracie Y         10 CITI-CA                55.93      51.13  
 10 Yang, Crystal             10 CITI-CA                52.29      51.39  
 11 Wickett, Taylor R         10 ZAP-CA                 52.07      52.42  
 12 Mutuc, Mia A              10 RYL-CA                    NT      53.20  
 13 Fujisawa, Olivia M        10 ZAP-CA                 55.81      53.95  
 14 Wical, Wren M              9 CITI-CA                55.99      55.10  
 15 Harris, Marlo L            9 CITI-CA                57.58      56.20  
 16 Carroll, Sara N           10 ALPH-CA                58.44      58.26  
 17 Andres, Erica S            9 SHRK-CA                57.04    1:01.28  
 18 Sobolevsky, Olivia E       9 RYL-CA               1:05.99    1:02.06  
 -- Weiss, Kaia C              9 CITI-CA                   NT         DQ  
 -- Wilder, Elise B            9 ZAP-CA               1:18.18         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ambrosio, Anny            10 ZAP-CA                 40.45      38.13  
  2 An, Nadia Y               10 KSST-CA                40.83      39.58  
  3 Wu, Lily K                 9 RYL-CA                 40.77      39.75  
  4 Shin, Ashley Y            10 KSST-CA                42.90      40.36  
  5 Yuguchi, Lily B           10 ZAP-CA                 41.51      41.34  
  6 Duenas Martinez, Itzel I  10 JCA-CA                 52.47      41.46  
  7 Mutuc, Mia A              10 RYL-CA                    NT      41.86  
  8 Blecha, Violet J          10 SHRK-CA                45.51      42.40  
  9 Temperley, Ella C         10 CITI-CA                47.65      43.07  
 10 Girard, Jane E            10 ZAP-CA                 40.96      43.54  
 11 Fujisawa, Olivia M        10 ZAP-CA                 53.24      47.44  
 12 Terry, Emmy G              9 ALPH-CA                46.80      47.92  
 13 Wical, Wren M              9 CITI-CA                51.93      48.25  
 -- Kim, Avalon G              9 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shin, Ashley Y            10 KSST-CA              1:29.73    1:29.48  
  2 Ambrosio, Anny            10 ZAP-CA               1:33.73    1:30.42  
  3 Girard, Jane E            10 ZAP-CA               1:33.52    1:30.52  
  4 Yang, Crystal             10 CITI-CA              1:34.23    1:32.19  
  5 Blecha, Violet J          10 SHRK-CA              1:36.27    1:35.52  
  6 Zeiss, Wendy N             9 SHRK-CA              1:35.20    1:38.45  
  7 Zargarian, Natalie        10 SHRK-CA              1:40.58    1:38.51  
  8 Fujisawa, Olivia M        10 ZAP-CA               1:46.89    1:43.58  
  9 Terry, Emmy G              9 ALPH-CA              1:48.73    1:43.91  
 10 Temperley, Ella C         10 CITI-CA              1:43.43    1:44.48  
 11 Tieman, Bella J           10 CITI-CA                   NT    1:45.63  
 12 Harris, Marlo L            9 CITI-CA              1:44.82    1:46.76  
 13 Wilder, Elise B            9 ZAP-CA               1:51.75    1:48.94  
 14 Wical, Wren M              9 CITI-CA              1:52.23    1:50.68  
 15 Bond, Kaylee A             9 CITI-CA              1:49.89    1:53.12  
 16 Andres, Erica S            9 SHRK-CA              1:59.84    1:55.83  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAndrews, Riley M        12 ALPH-CA                34.14      31.72  
  2 Biryuchkova, Alina        12 SHRK-CA                   NT      31.93  
  3 Griffin, Zoe A            12 SHRK-CA                32.95      32.48  
  4 Sanchez, Monica           11 JCA-CA                 34.06      32.96  
  5 Toone, Ellison E          12 CITI-CA                34.44      33.54  
  6 Huang, Kayla              11 CITI-CA                34.90      34.01  
  7 Haddad, Chloe V           11 CITI-CA                33.67      34.20  
  8 Golbedaghians, Cynthia    12 SHRK-CA                33.12      34.58  
  9 Rostamlou, Kadie C        11 SHRK-CA                34.65      35.13  
 10 Shahabi, Sophia           11 RYL-CA                 35.01      35.42  
 11 Shirakata, Chiyo J        11 CITI-CA                39.59      35.53  
 12 Saffer, Amy G             11 CITI-CA                36.24      36.18  
 13 Henry, Maren C            11 ALPH-CA                   NT      37.87  
 14 Khoddam, Hannah W         11 CITI-CA                38.11      38.37  
 15 Glastetter, Maureen R     11 ALPH-CA                   NT      38.62  
 16 Hazlitt, Clara J          11 ALPH-CA                39.28      38.63  
 17 Badalian, Ani             12 SHRK-CA                39.93      39.59  
 18 Zuniga, Tania L           12 JCA-CA                 40.89      40.44  
 19 Corea, Hannah L           11 JCA-CA                    NT      43.05  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAndrews, Riley M        12 ALPH-CA              1:12.85    1:11.05  
  2 Scott, Naomi H            12 CITI-CA              1:10.30    1:11.40  
  3 Haddad, Chloe V           11 CITI-CA              1:13.20    1:16.64  
  4 Schima, Becca R           12 CITI-CA              1:16.09    1:17.82  
  5 Shahabi, Sophia           11 RYL-CA               1:20.37    1:19.49  
  6 Litton, Jillian L         12 ZAP-CA               1:25.27    1:20.84  
  7 Henry, Maren C            11 ALPH-CA                   NT    1:23.56  
  8 Badalian, Ani             12 SHRK-CA                   NT    1:25.90  
  9 Glastetter, Maureen R     11 ALPH-CA                   NT    1:27.09  
 10 Hazlitt, Clara J          11 ALPH-CA              1:40.88    1:28.30  
 11 Kiran, Giya K             11 CITI-CA                   NT    1:31.07  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kizler, Nina R            11 RYL-CA               2:26.23    2:29.22  
  2 Scott, Naomi H            12 CITI-CA              2:27.40    2:29.64  
  3 Fitzgerald, Athena N      11 ZAP-CA               2:42.82    2:36.35  
  4 Toone, Ellison E          12 CITI-CA              2:37.68    2:37.51  
  5 Sanchez, Monica           11 JCA-CA               3:01.83    2:39.98  
  6 Biryuchkova, Alina        12 SHRK-CA                   NT    2:40.00  
  7 Norman, Casey E           12 ZAP-CA               3:04.91    2:46.80  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atwell, Ella S            11 ZAP-CA                    NT    7:07.29  
  2 Norman, Casey E           12 ZAP-CA                    NT    7:42.33  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McAndrews, Riley M        12 ALPH-CA                39.04      38.28  
  2 Toone, Ellison E          12 CITI-CA                39.75      38.56  
  3 Griffin, Zoe A            12 SHRK-CA                43.07      40.09  
  4 Litton, Jillian L         12 ZAP-CA                 40.49      40.17  
  5 Khoddam, Hannah W         11 CITI-CA                   NT      41.61  
  6 Henry, Maren C            11 ALPH-CA                   NT      43.27  
  7 Stednitz, Ashlee P        11 ZAP-CA                 46.97      43.66  
  8 Schima, Becca R           12 CITI-CA                43.53      46.05  
  9 Hazlitt, Clara J          11 ALPH-CA                   NT      46.99  
 10 Glastetter, Maureen R     11 ALPH-CA                   NT      52.69  
 -- Corea, Hannah L           11 JCA-CA                    NT         DQ  
 -- Sanchez, Monica           11 JCA-CA                 42.92         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atwell, Ella S            11 ZAP-CA               1:30.70    1:20.15  
  2 Haddad, Chloe V           11 CITI-CA              1:27.06    1:23.93  
  3 Shirakata, Chiyo J        11 CITI-CA              1:36.42    1:29.34  
  4 Norman, Casey E           12 ZAP-CA               1:33.70    1:29.50  
  5 Rothschild, Skylar F      11 CITI-CA              1:29.60    1:31.88  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atwell, Ella S            11 ZAP-CA                 41.87      42.05  
  2 Viramontes, Maya          11 RYL-CA                    NT      42.66  
  3 Kizler, Nina R            11 RYL-CA                 44.96      42.88  
  4 Golbedaghians, Cynthia    12 SHRK-CA                44.85      43.12  
  5 Biryuchkova, Alina        12 SHRK-CA                   NT      45.19  
  6 Scott, Naomi H            12 CITI-CA                46.74      45.68  
  7 Toone, Ellison E          12 CITI-CA                51.22      46.79  
  8 Shahabi, Sophia           11 RYL-CA                 48.36      48.03  
  9 Saffer, Amy G             11 CITI-CA                50.15      51.44  
 10 Rothschild, Skylar F      11 CITI-CA                48.60      51.53  
 11 Khoddam, Hannah W         11 CITI-CA                52.22      51.64  
 12 Stednitz, Ashlee P        11 ZAP-CA                 55.21      52.17  
 -- Litton, Jillian L         12 ZAP-CA                 47.70         DQ  
 -- Schima, Becca R           12 CITI-CA                44.44         DQ  
 -- Hazlitt, Clara J          11 ALPH-CA                59.79         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Golbedaghians, Cynthia    12 SHRK-CA              1:32.74    1:32.31  
  2 Huang, Kayla              11 CITI-CA              1:38.38    1:33.88  
  3 Shirakata, Chiyo J        11 CITI-CA              1:44.57    1:33.89  
  4 Rostamlou, Kadie C        11 SHRK-CA              1:38.75    1:37.15  
  5 Norman, Casey E           12 ZAP-CA               1:47.91    1:44.50  
 -- Fitzgerald, Athena N      11 ZAP-CA               1:34.05         DQ  
 -- Zuniga, Tania L           12 JCA-CA               2:14.89         DQ  
 -- Kiran, Giya K             11 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Atwell, Ella S            11 ZAP-CA                 35.96      34.95  
  2 Viramontes, Maya          11 RYL-CA                    NT      38.20  
  3 Huang, Kayla              11 CITI-CA                38.95      39.68  
  4 Griffin, Zoe A            12 SHRK-CA                41.25      39.97  
  5 Rostamlou, Kadie C        11 SHRK-CA                40.76      40.05  
  6 Shahabi, Sophia           11 RYL-CA                 39.29      40.19  
  7 Shirakata, Chiyo J        11 CITI-CA                45.87      42.55  
  8 Rothschild, Skylar F      11 CITI-CA                40.12      42.56  
  9 Schima, Becca R           12 CITI-CA                49.23      43.58  
 10 Stednitz, Ashlee P        11 ZAP-CA                 47.04      44.25  
 11 Kiran, Giya K             11 CITI-CA                44.32      44.39  
 12 Badalian, Ani             12 SHRK-CA                   NT      49.51  
 13 Corea, Hannah L           11 JCA-CA                    NT      55.15  
 -- Saffer, Amy G             11 CITI-CA                40.28         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fitzgerald, Athena N      11 ZAP-CA               1:21.41    1:26.68  
  2 Zuniga, Tania L           12 JCA-CA               2:04.52    1:59.04  
 -- Kizler, Nina R            11 RYL-CA               1:33.31         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Kayla              11 CITI-CA                   NT    1:23.76  
  2 Golbedaghians, Cynthia    12 SHRK-CA              1:27.43    1:26.10  
  3 Biryuchkova, Alina        12 SHRK-CA                   NT    1:26.58  
  4 Viramontes, Maya          11 RYL-CA                    NT    1:27.97  
  5 Sanchez, Monica           11 JCA-CA               1:26.14    1:27.98  
  6 Griffin, Zoe A            12 SHRK-CA              1:27.71    1:30.84  
  7 Rothschild, Skylar F      11 CITI-CA              1:27.65    1:34.10  
  8 Khoddam, Hannah W         11 CITI-CA                   NT    1:34.73  
  9 Saffer, Amy G             11 CITI-CA              1:30.37    1:35.28  
 10 Badalian, Ani             12 SHRK-CA              1:45.25    1:46.34  
 11 Corea, Hannah L           11 JCA-CA                    NT    1:51.17  
 -- Fitzgerald, Athena N      11 ZAP-CA               1:22.68         DQ  
 -- Rostamlou, Kadie C        11 SHRK-CA              1:28.46         DQ  
 -- Kiran, Giya K             11 CITI-CA              1:34.54         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Naomi H            12 CITI-CA              2:48.79    2:49.70  
  2 Kizler, Nina R            11 RYL-CA               2:52.13    2:54.50  
  3 Haddad, Chloe V           11 CITI-CA              3:17.74    3:00.79  
  4 Stednitz, Ashlee P        11 ZAP-CA                    NT    3:23.49  
  5 Zuniga, Tania L           12 JCA-CA                    NT    3:49.22  
 -- Litton, Jillian L         12 ZAP-CA               3:34.66         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mucha, Bella S            14 UN-04-CA               31.01      28.75  
  2 Henty-Dodd, Raina N       13 UN-02-CA               29.71      29.46  
  3 Hirshberg, Jessica R      14 CITI-CA                31.18      30.39  
  4 Bryant, Kathryn E         13 ZAP-CA                 31.96      30.94  
  5 Fung, Naomi G             13 CITI-CA                32.35      31.57  
  6 Fisher, Lilly D           13 CITI-CA                36.51      31.81  
  7 Rostomyan, Ani            13 SHRK-CA                32.06      32.93  
  8 Zargarian, Christina      14 SHRK-CA                33.30      33.32  
  9 Gil, Bailee K             13 CITI-CA                34.09      34.69  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Litton, Annaliese B       14 UN-01-CA             1:04.49    1:03.25  
  2 Mucha, Bella S            14 UN-04-CA             1:06.66    1:05.64  
  3 Collins, Jolie M          14 UN-01-CA             1:06.54    1:06.78  
  4 Hirshberg, Jessica R      14 CITI-CA              1:07.47    1:07.29  
  5 Fung, Naomi G             13 CITI-CA              1:09.89    1:07.45  
  6 Deharo, Kailey D          14 ZAP-CA               1:05.00    1:07.46  
  7 Bryant, Kathryn E         13 ZAP-CA               1:10.93    1:07.97  
  8 Yuguchi, Mia S            13 ZAP-CA               1:07.91    1:08.97  
  9 Hicks, Jordyn K           13 ZAP-CA               1:10.66    1:09.97  
 10 Fisher, Lilly D           13 CITI-CA              1:10.51    1:11.35  
 11 Rostomyan, Ani            13 SHRK-CA              1:11.56    1:13.32  
 12 Gil, Bailee K             13 CITI-CA              1:16.87    1:16.09  
 13 Zargarian, Christina      14 SHRK-CA              1:08.00    1:18.02  
 14 Seiple, Athena E          13 ZAP-CA               1:31.89    1:34.44  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Real, Jordan S            14 UN-01-CA             2:18.34    2:14.98  
  2 Mucha, Bella S            14 UN-04-CA             2:24.19    2:19.06  
  3 Bryant, Kathryn E         13 ZAP-CA               2:33.21    2:31.97  
  4 Hirshberg, Jessica R      14 CITI-CA              2:31.63    2:33.45  
  5 Rostomyan, Ani            13 SHRK-CA              2:44.44    2:36.15  
  6 Cruz  Beltran, Jackelin   13 JCA-CA                    NT    2:36.47  
  7 Alonso, Delaney Q         14 CITI-CA              2:38.89    2:40.90  
  8 Yuguchi, Emma M           13 ZAP-CA               2:44.95    2:46.51  
  9 Seiple, Athena E          13 ZAP-CA                    NT    3:25.68  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jasmine            13 CITI-CA              6:00.50    5:52.62  
  2 Litton, Annaliese B       14 UN-01-CA             6:11.55    6:00.42  
  3 Hicks, Jordyn K           13 ZAP-CA               6:54.74    6:45.26  
  4 Keough, Katie N           13 ZAP-CA               6:56.96    6:45.84  
  5 Fung, Naomi G             13 CITI-CA                   NT    6:57.14  
  6 Yuguchi, Mia S            13 ZAP-CA               7:27.93    7:07.10  
  7 Alonso, Delaney Q         14 CITI-CA                   NT    7:15.75  
  8 Yuguchi, Emma M           13 ZAP-CA                    NT    7:31.81  
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Russo, Cate E             13 ZAP-CA               1:14.70      34.80  
  2 Henty-Dodd, Raina N       13 UN-02-CA               35.03      35.83  
  3 Seiple, Athena E          13 ZAP-CA                 48.07      46.98  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Litton, Annaliese B       14 UN-01-CA             1:15.38    1:13.10  
  2 Russo, Cate E             13 ZAP-CA               1:14.51    1:15.01  
  3 Keough, Katie N           13 ZAP-CA               1:24.87    1:20.96  
  4 Fisher, Lilly D           13 CITI-CA              1:22.95    1:21.90  
  5 Yuguchi, Mia S            13 ZAP-CA               1:19.56    1:24.14  
 -- Collins, Jolie M          14 UN-01-CA             1:15.14         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Russo, Cate E             13 ZAP-CA               1:13.90      35.03  
  2 Henty-Dodd, Raina N       13 UN-02-CA               39.87      39.98  
 -- Seiple, Athena E          13 ZAP-CA                 52.89         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mucha, Bella S            14 UN-04-CA             1:25.47    1:21.37  
  2 Deharo, Kailey D          14 ZAP-CA               1:25.85    1:28.75  
  3 Fung, Naomi G             13 CITI-CA              1:31.97    1:29.41  
  4 Rostomyan, Ani            13 SHRK-CA              1:31.80    1:34.02  
  5 Hicks, Jordyn K           13 ZAP-CA               1:37.62    1:35.04  
  6 Collins, Jolie M          14 UN-01-CA             1:33.51    1:35.82  
  7 Zargarian, Christina      14 SHRK-CA              1:31.80    1:37.54  
  8 Cruz  Beltran, Jackelin   13 JCA-CA                    NT    1:38.20  
  9 Fisher, Lilly D           13 CITI-CA              1:38.72    1:41.46  
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zargarian, Christina      14 SHRK-CA                34.69      35.05  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Jasmine            13 CITI-CA              1:11.92    1:08.85  
  2 Russo, Cate E             13 ZAP-CA               1:14.65    1:10.36  
  3 Collins, Jolie M          14 UN-01-CA             1:14.32    1:16.30  
  4 Real, Jordan S            14 UN-01-CA             1:23.42    1:19.14  
  5 Keough, Katie N           13 ZAP-CA               1:21.51    1:19.40  
  6 Deharo, Kailey D          14 ZAP-CA               1:21.46    1:20.54  
  7 Litton, Annaliese B       14 UN-01-CA             1:26.52    1:21.60  
  8 Yuguchi, Mia S            13 ZAP-CA               1:21.62    1:25.74  
  9 Yuguchi, Emma M           13 ZAP-CA               1:21.71    1:27.48  
 10 Alonso, Delaney Q         14 CITI-CA              1:23.40    1:28.57  
 11 Gil, Bailee K             13 CITI-CA              1:43.71    1:42.31  
 -- Cruz  Beltran, Jackelin   13 JCA-CA                    NT         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Real, Jordan S            14 UN-01-CA             2:39.54    2:34.42  
  2 Keough, Katie N           13 ZAP-CA               2:54.26    2:46.47  
  3 Deharo, Kailey D          14 ZAP-CA               2:43.89    2:47.76  
  4 Hicks, Jordyn K           13 ZAP-CA               2:56.24    2:50.47  
  5 Bryant, Kathryn E         13 ZAP-CA               2:54.83    2:51.71  
  6 Yuguchi, Emma M           13 ZAP-CA               3:00.72    2:55.48  
  7 Cruz  Beltran, Jackelin   13 JCA-CA                    NT    3:06.64  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernandez, Lauren F       15 CITI-CA                30.94      30.74  
  2 Calvignac, Charlotte E    15 UN-01-CA               33.21      33.43  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quick, Jordan M           16 UN-01-CA             1:06.82    1:06.34  
  2 Russo, Gwyneth M          15 UN-01-CA             1:05.90    1:07.67  
  3 Hernandez, Lauren F       15 CITI-CA              1:07.91    1:08.52  
  4 Lyon, Jane L              15 CITI-CA              1:11.57    1:16.36  
  5 Calvignac, Charlotte E    15 UN-01-CA             1:13.23    1:18.74  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calvignac, Margaux J      15 UN-01-CA             2:17.54    2:22.26  
  2 Russo, Gwyneth M          15 UN-01-CA             2:26.14    2:25.13  
  3 Mandic, Tatjana           16 UN-01-CA             2:22.07    2:25.99  
  4 Hernandez, Lauren F       15 CITI-CA              2:29.38    2:28.15  
  5 Quick, Jordan M           16 UN-01-CA             2:26.81    2:28.34  
  6 Calvignac, Charlotte E    15 UN-01-CA             2:40.28    2:47.85  
 
Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Christine N          17 UN-01-CA             5:57.89    5:49.14  
  2 Mandic, Tatjana           16 UN-01-CA             6:26.20    6:35.31  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peyton, Mackenzie M       15 UN-01-CA             1:00.60      29.42  
  2 Lee, Christine N          17 UN-01-CA             1:05.89      31.33  
  3 Semenjuk, Sophie I        17 UN-01-CA             1:10.90      34.13  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hernandez, Lauren F       15 CITI-CA              1:15.54    1:14.31  
  2 Calvignac, Margaux J      15 UN-01-CA             1:15.34    1:17.88  
  3 Mandic, Tatjana           16 UN-01-CA             1:15.36    1:19.03  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Christine N          17 UN-01-CA             1:19.33      37.48  
  2 Peyton, Mackenzie M       15 UN-01-CA             1:20.32      38.27  
  3 Semenjuk, Sophie I        17 UN-01-CA             1:21.30      39.48  
  4 Lyon, Jane L              15 CITI-CA                39.53      40.29  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calvignac, Margaux J      15 UN-01-CA             1:26.58    1:26.17  
  2 Mandic, Tatjana           16 UN-01-CA             1:26.96    1:31.08  
  3 Calvignac, Charlotte E    15 UN-01-CA             1:31.73    1:33.51  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Christine N          17 UN-01-CA             1:00.86      28.62  
  2 Semenjuk, Sophie I        17 UN-01-CA             1:03.81      29.12  
  3 Peyton, Mackenzie M       15 UN-01-CA             1:06.40      30.36  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calvignac, Margaux J      15 UN-01-CA             1:18.77    1:17.55  
  2 Russo, Gwyneth M          15 UN-01-CA             1:24.24    1:20.58  
  3 Quick, Jordan M           16 UN-01-CA             1:23.89    1:28.15  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Russo, Gwyneth M          15 UN-01-CA             2:42.78    2:42.44  
  2 Quick, Jordan M           16 UN-01-CA             2:44.78    2:49.53  
 -- Lyon, Jane L              15 CITI-CA              2:52.97         DQ  
 
Boys 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Roy                   6 KSST-CA              1:18.36    1:15.91  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Roy                   6 KSST-CA                20.13      18.46  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Roy                   6 KSST-CA                   NT      23.00  
 
Boys 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Roy                   6 KSST-CA              1:24.72    1:25.43  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Joshua J             8 KSST-CA                   NT      17.87  
  2 Harutyunyan, Narek         8 SHRK-CA                17.94      18.21  
  3 Jones, Robert B            8 ZAP-CA                 19.65      18.92  
  4 Rodenkirch, Ryan M         7 ZAP-CA                 26.19      24.57  
  5 Greider, Nolan M           7 SHRK-CA                23.95      24.66  
  6 Arnold, Kyle H             8 RYL-CA                    NT      25.70  
  7 Prismantas, Darius K       7 RYL-CA                    NT      33.00  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phuong, Ryan B             7 CITI-CA                   NT      37.90  
  2 Harutyunyan, Narek         8 SHRK-CA                41.31      38.78  
  3 Park, Joshua J             8 KSST-CA                39.76      39.58  
  4 Toribio Lopez, Aiden M     7 JCA-CA                 49.05      42.43  
  5 Tsiroulnik, Jonathan       8 ALPH-CA                51.28      49.16  
  6 Greider, Nolan M           7 SHRK-CA                58.64      53.95  
  7 Rodenkirch, Ryan M         7 ZAP-CA                    NT    1:07.11  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shahabi, Kayvon P          8 RYL-CA               1:44.33    1:28.34  
  2 Harutyunyan, Narek         8 SHRK-CA              1:35.55    1:30.04  
  3 Toribio Lopez, Aiden M     7 JCA-CA               1:57.78    1:41.03  
  4 Shimon, Bodhi V            7 ALPH-CA              1:53.86    1:43.64  
  5 Tsiroulnik, Jonathan       8 ALPH-CA                   NT    1:48.75  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Joshua J             8 KSST-CA                22.01      19.95  
  2 Harutyunyan, Narek         8 SHRK-CA                   NT      21.64  
  3 Morse, Jaden C             8 CITI-CA                   NT      21.69  
  4 Kim, Robin                 8 KSST-CA                22.62      22.86  
  5 Toribio Lopez, Aiden M     7 JCA-CA                    NT      23.77  
  6 Jones, Robert B            8 ZAP-CA                 23.07      25.38  
  7 Greider, Nolan M           7 SHRK-CA                32.48      26.31  
  8 Arnold, Kyle H             8 RYL-CA                    NT      30.48  
  9 Rodenkirch, Ryan M         7 ZAP-CA                 33.84      33.44  
 10 Prismantas, Darius K       7 RYL-CA                    NT      34.22  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phuong, Ryan B             7 CITI-CA                   NT      43.78  
 -- Shahabi, Kayvon P          8 RYL-CA                 48.51         DQ  
 -- Shimon, Bodhi V            7 ALPH-CA              1:01.03         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Joshua J             8 KSST-CA                24.69      24.52  
  2 Kim, Robin                 8 KSST-CA                26.38      27.08  
 -- Arnold, Kyle H             8 RYL-CA                    NT         DQ  
 -- Prismantas, Darius K       7 RYL-CA                    NT         DQ  
 -- Morse, Jaden C             8 CITI-CA                   NT         DQ  
 -- Jones, Robert B            8 ZAP-CA                 34.44         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zimmerman, Danny J         8 CITI-CA                   NT      53.18  
  2 Shahabi, Kayvon P          8 RYL-CA                 56.19      53.45  
  3 Phuong, Ryan B             7 CITI-CA                   NT      54.46  
  4 Kim, Robin                 8 KSST-CA                   NT      54.85  
  5 Morse, Jaden C             8 CITI-CA                   NT      55.11  
  6 Shimon, Bodhi V            7 ALPH-CA              1:04.58      58.61  
 -- Tsiroulnik, Jonathan       8 ALPH-CA              1:04.35         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Robin                 8 KSST-CA                   NT      23.57  
  2 Morse, Jaden C             8 CITI-CA                25.19      25.52  
  3 Jones, Robert B            8 ZAP-CA                 28.60      27.93  
  4 Greider, Nolan M           7 SHRK-CA                   NT      28.66  
  5 Tsiroulnik, Jonathan       8 ALPH-CA                   NT      28.72  
  6 Toribio Lopez, Aiden M     7 JCA-CA                    NT      29.25  
 -- Rodenkirch, Ryan M         7 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phuong, Ryan B             7 CITI-CA                   NT      42.45  
  2 Zimmerman, Danny J         8 CITI-CA                   NT      45.02  
  3 Shahabi, Kayvon P          8 RYL-CA                    NT      49.42  
  4 Shimon, Bodhi V            7 ALPH-CA                   NT      57.43  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Zimmerman, Danny J         8 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Kotaro W             9 CITI-CA                36.95      33.33  
  2 DesRochers, Joaquin N     10 CITI-CA                34.27      33.48  
  3 Rodenkirch, Jack T         9 ZAP-CA                 39.65      35.65  
  4 Leetch, Bobby J           10 CITI-CA                38.39      36.54  
  5 Raymond, Zuma C            9 ALPH-CA                   NT      38.41  
  6 Kim, Tevin                10 KSST-CA                39.60      39.75  
  7 Herrera, Isaac M          10 CITI-CA                   NT      39.87  
  8 Arun, Aniketh S           10 CITI-CA                40.10      41.50  
  9 Kisiler, Noah A            9 CITI-CA                   NT      41.89  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gustat, Lexen J            9 RYL-CA               1:14.35    1:11.44  
  2 DesRochers, Joaquin N     10 CITI-CA              1:14.99    1:13.89  
  3 Shimon, Jasper             9 ALPH-CA              1:15.74    1:14.85  
  4 Ruchti, Linus T           10 ZAP-CA               1:27.73    1:16.16  
  5 Rodenkirch, Jack T         9 ZAP-CA               1:31.88    1:25.81  
  6 Leetch, Bobby J           10 CITI-CA              1:26.90    1:27.99  
  7 Morgan, Grant A            9 CITI-CA              1:31.40    1:28.23  
  8 Everitt, Jake S            9 CITI-CA                   NT    1:32.75  
  9 Herrera, Isaac M          10 CITI-CA                   NT    1:33.23  
 10 Kisiler, Noah A            9 CITI-CA                   NT    1:37.14  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lin, Brandon J             9 RYL-CA               2:46.50    2:37.29  
  2 Shimon, Jasper             9 ALPH-CA              3:06.50    2:37.43  
  3 Gustat, Lexen J            9 RYL-CA               2:48.40    2:44.02  
  4 Jalomo, Ernesto M         10 ZAP-CA               2:44.63    2:44.51  
  5 Nikoletic, Luka N         10 ZAP-CA               2:57.60    2:51.00  
  6 Ruchti, Linus T           10 ZAP-CA               3:11.98    2:54.24  
  7 Morgan, Grant A            9 CITI-CA                   NT    3:04.36  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bell, Kotaro W             9 CITI-CA                42.91      40.39  
  2 Ryan, Pierce J            10 CITI-CA                40.50      40.72  
  3 Kim, Tevin                10 KSST-CA                45.29      44.79  
  4 Leetch, Bobby J           10 CITI-CA                53.65      46.43  
  5 Rodenkirch, Jack T         9 ZAP-CA                 48.40      46.59  
  6 Everitt, Jake S            9 CITI-CA                   NT      48.54  
  7 Kisiler, Noah A            9 CITI-CA                   NT      49.32  
  8 Arun, Aniketh S           10 CITI-CA                49.26      51.30  
 -- Raymond, Zuma C            9 ALPH-CA                   NT         DQ  
 -- Herrera, Isaac M          10 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruchti, Linus T           10 ZAP-CA                 47.41      44.84  
  2 Ryan, Pierce J            10 CITI-CA                   NT      45.87  
  3 Bell, Kotaro W             9 CITI-CA                51.24      46.15  
  4 Nikoletic, Luka N         10 ZAP-CA                    NT      46.22  
  5 Gustat, Lexen J            9 RYL-CA                 47.18      46.29  
  6 Arun, Aniketh S           10 CITI-CA                46.21      46.53  
  7 Kim, Tevin                10 KSST-CA                52.67      49.36  
  8 Herrera, Isaac M          10 CITI-CA                   NT      55.95  
  9 Kisiler, Noah A            9 CITI-CA                   NT      56.24  
 10 Everitt, Jake S            9 CITI-CA                   NT    1:03.62  
 -- Jalomo, Ernesto M         10 ZAP-CA                 50.48         DQ  
 -- Rodenkirch, Jack T         9 ZAP-CA               1:00.87         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lin, Brandon J             9 RYL-CA                 38.64      38.45  
  2 Jalomo, Ernesto M         10 ZAP-CA                 39.68      39.78  
  3 Bell, Kotaro W             9 CITI-CA                41.36      40.30  
  4 Nikoletic, Luka N         10 ZAP-CA                 43.49      42.69  
  5 Gustat, Lexen J            9 RYL-CA                 40.07      42.85  
  6 Shimon, Jasper             9 ALPH-CA                43.17      42.94  
  7 DesRochers, Joaquin N     10 CITI-CA                45.71      43.39  
  8 Ryan, Pierce J            10 CITI-CA                   NT      44.15  
  9 Kim, Tevin                10 KSST-CA                50.59      45.06  
 10 Morgan, Grant A            9 CITI-CA                49.58      46.68  
 11 Everitt, Jake S            9 CITI-CA                   NT      52.62  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jalomo, Ernesto M         10 ZAP-CA               1:31.20    1:28.23  
  2 Ruchti, Linus T           10 ZAP-CA               1:33.92    1:31.34  
  3 Ryan, Pierce J            10 CITI-CA                   NT    1:31.76  
  4 Morgan, Grant A            9 CITI-CA              1:39.15    1:39.38  
 -- Arun, Aniketh S           10 CITI-CA              1:44.21         DQ  
 -- Nikoletic, Luka N         10 ZAP-CA               1:30.19         DQ  
 -- DesRochers, Joaquin N     10 CITI-CA              1:38.44         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sorensen, Lucas S         12 CITI-CA                31.88      31.61  
  2 Raymond, Julian D         12 ALPH-CA                31.45      32.46  
  3 Lazarev, Alec H           11 SHRK-CA                32.53      32.56  
  4 Bryant, Walker J          11 SHRK-CA                32.98      32.73  
  5 Sennott, Clayton          11 ALPH-CA                35.11      34.76  
  6 Humphrey-Brown, Isaac K   11 RYL-CA                 36.67      35.78  
  7 Hansen, Matthew           11 CITI-CA                36.37      36.66  
  8 Bernardo-Yu, Charles T    11 CITI-CA                37.47      37.16  
  9 Karayan, Narek            11 SHRK-CA                36.97      37.25  
 10 Kisiler, Jordan J         11 CITI-CA                36.85      38.05  
 11 Cutsail, Alexander M      11 CITI-CA                36.60      39.11  
 12 Shames, Samuel A          11 SHRK-CA                39.83      39.39  
 13 Stroyke, Jaxon R          11 CITI-CA                   NT      40.07  
 14 Bystedt, Seb D            12 CITI-CA                41.26      42.05  
 15 Worthington, Aiden D      11 CITI-CA                   NT      43.29  
 16 Moeller, Scott A          11 ALPH-CA                52.19      52.45  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sorensen, Lucas S         12 CITI-CA              1:06.29    1:05.52  
  2 Wheeler, Giovanni R       12 ALPH-CA              1:06.44    1:05.87  
  3 Lazarev, Alec H           11 SHRK-CA              1:10.40    1:12.69  
  4 Raymond, Julian D         12 ALPH-CA                   NT    1:15.27  
  5 Hansen, Matthew           11 CITI-CA              1:21.08    1:16.47  
  6 Sennott, Clayton          11 ALPH-CA              1:16.95    1:16.94  
  7 Bennett, Anderson E       11 CITI-CA              1:28.78    1:21.06  
  8 Humphrey-Brown, Isaac K   11 RYL-CA                    NT    1:22.70  
  9 Bernardo-Yu, Charles T    11 CITI-CA              1:34.60    1:30.68  
 10 Stroyke, Jaxon R          11 CITI-CA              1:32.94    1:33.90  
 11 Khchirian, Armand D       11 CITI-CA                   NT    1:38.56  
 12 Moeller, Scott A          11 ALPH-CA              1:59.75    1:53.59  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Semenjuk, Ivan B          12 ZAP-CA               2:33.75    2:31.19  
  2 Mastandrea, Trey C        11 ZAP-CA               2:48.90    2:32.75  
  3 Lazarev, Alec H           11 SHRK-CA              2:36.36    2:33.30  
  4 Bryant, Walker J          11 SHRK-CA              2:45.56    2:46.73  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Semenjuk, Ivan B          12 ZAP-CA                    NT    6:50.69  
  2 Jones, Michael S          11 ZAP-CA                    NT    7:29.74  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raymond, Julian D         12 ALPH-CA                37.93      36.70  
  2 Wheeler, Giovanni R       12 ALPH-CA                41.47      37.19  
  3 Sorensen, Lucas S         12 CITI-CA                40.17      38.41  
  4 Vega, Dionisio A          11 SHRK-CA                40.56      41.73  
  5 Jones, Michael S          11 ZAP-CA                 40.15      42.17  
  6 Hansen, Matthew           11 CITI-CA                43.51      42.61  
  7 Akker, Jason A            11 ZAP-CA                 41.35      42.82  
  8 Stroyke, Jaxon R          11 CITI-CA                   NT      43.79  
  9 Sennott, Clayton          11 ALPH-CA                44.46      44.05  
 10 Shames, Samuel A          11 SHRK-CA                   NT      44.12  
 11 Bernardo-Yu, Charles T    11 CITI-CA                43.45      44.63  
 12 Kisiler, Jordan J         11 CITI-CA                   NT      45.62  
 13 Karayan, Narek            11 SHRK-CA                46.07      46.68  
 14 Hildebrand, Nick C        11 ZAP-CA                 42.96      47.36  
 15 Cutsail, Alexander M      11 CITI-CA                49.92      49.50  
 16 Khchirian, Armand D       11 CITI-CA                   NT      51.49  
 17 Worthington, Aiden D      11 CITI-CA                   NT      52.51  
 18 Moeller, Scott A          11 ALPH-CA                   NT      59.79  
 -- Humphrey-Brown, Isaac K   11 RYL-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mastandrea, Trey C        11 ZAP-CA                 53.58      43.05  
  2 Wheeler, Giovanni R       12 ALPH-CA                49.37      43.31  
  3 Bennett, Anderson E       11 CITI-CA                47.07      45.54  
  4 Lazarev, Alec H           11 SHRK-CA                48.10      46.34  
  5 Cutsail, Alexander M      11 CITI-CA                47.45      47.91  
  6 Karayan, Narek            11 SHRK-CA                50.12      52.33  
  7 Jones, Michael S          11 ZAP-CA                 53.61      52.64  
  8 Shames, Samuel A          11 SHRK-CA                54.94      53.01  
  9 Stroyke, Jaxon R          11 CITI-CA                49.76      54.79  
 -- Khchirian, Armand D       11 CITI-CA                   NT         DQ  
 -- Moeller, Scott A          11 ALPH-CA                   NT         DQ  
 -- Worthington, Aiden D      11 CITI-CA                   NT         DQ  
 -- Vega, Dionisio A          11 SHRK-CA                   NT         DQ  
 -- Bystedt, Seb D            12 CITI-CA                51.74         DQ  
 -- Kisiler, Jordan J         11 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bryant, Walker J          11 SHRK-CA              1:37.04    1:38.81  
  2 Akker, Jason A            11 ZAP-CA               1:45.08    1:45.66  
  3 Hildebrand, Nick C        11 ZAP-CA                    NT    2:40.78  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mastandrea, Trey C        11 ZAP-CA                 36.04      34.12  
  2 Sorensen, Lucas S         12 CITI-CA                36.93      36.88  
  3 Jones, Michael S          11 ZAP-CA                 40.18      40.33  
  4 Vega, Dionisio A          11 SHRK-CA                42.53      40.66  
  5 Akker, Jason A            11 ZAP-CA                 42.24      41.41  
  6 Bennett, Anderson E       11 CITI-CA                   NT      41.81  
  7 Kisiler, Jordan J         11 CITI-CA                   NT      44.69  
  8 Hildebrand, Nick C        11 ZAP-CA                 49.67      46.29  
  9 Bernardo-Yu, Charles T    11 CITI-CA                51.15      46.36  
 10 Sennott, Clayton          11 ALPH-CA                58.93      46.53  
 -- Worthington, Aiden D      11 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Semenjuk, Ivan B          12 ZAP-CA               1:24.06    1:30.33  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Giovanni R       12 ALPH-CA              1:22.01    1:16.21  
  2 Semenjuk, Ivan B          12 ZAP-CA               1:19.36    1:18.48  
  3 Hansen, Matthew           11 CITI-CA              1:25.48    1:23.13  
  4 Bryant, Walker J          11 SHRK-CA              1:27.65    1:24.32  
  5 Vega, Dionisio A          11 SHRK-CA              1:28.64    1:29.68  
  6 Bennett, Anderson E       11 CITI-CA              1:32.88    1:30.21  
  7 Shames, Samuel A          11 SHRK-CA              1:43.99    1:38.06  
  8 Karayan, Narek            11 SHRK-CA              1:38.78    1:39.19  
  9 Cutsail, Alexander M      11 CITI-CA              1:42.70    1:39.85  
 10 Hildebrand, Nick C        11 ZAP-CA               1:53.10    1:51.91  
 -- Bystedt, Seb D            12 CITI-CA              1:47.67         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Akker, Jason A            11 ZAP-CA               3:21.53    3:10.20  
 -- Mastandrea, Trey C        11 ZAP-CA               3:07.71         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rostamian, Camran L       14 RYL-CA                 28.39      27.44  
  2 Gordon, Levi A            13 RYL-CA                 29.58      28.75  
  3 Solano, Kristian J        14 SHRK-CA                31.00      29.95  
  4 Fung, Evan M              13 CITI-CA                31.52      29.97  
  5 McKinnon, Aiden M         13 ALPH-CA                30.13      30.08  
  6 Stein, Skyler D           13 SHRK-CA                   NT      30.62  
  7 Kalata, Jason M           13 CITI-CA                32.76      32.44  
  8 Henry, Taft C             13 ALPH-CA                37.64      34.17  
  9 Chin, Oliver              14 ZAP-CA                 34.33      34.39  
 10 Glastetter, Lucas C       13 ALPH-CA                   NT      34.94  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Anthony C        14 JCA-CA               1:00.53    1:00.39  
  2 Travis, Ethan R           14 CITI-CA              1:03.90    1:01.25  
  3 Gordon, Levi A            13 RYL-CA               1:04.02    1:04.56  
  4 Solano, Kristian J        14 SHRK-CA              1:09.88    1:04.77  
  5 McKinnon, Aiden M         13 ALPH-CA              1:06.25    1:04.99  
  6 Fung, Evan M              13 CITI-CA              1:08.89    1:05.80  
  7 Ip, Jadan T               14 CITI-CA              1:13.52    1:10.07  
  8 Stein, Skyler D           13 SHRK-CA                   NT    1:10.17  
  9 Henry, Taft C             13 ALPH-CA                   NT    1:18.85  
 10 Chin, Oliver              14 ZAP-CA               1:17.82    1:18.87  
 11 Stepenosky, Sean D        13 RYL-CA               1:31.73    1:27.58  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hatch III, Willie V       13 ZAP-CA               2:12.42    2:11.42  
  2 McKinnon, Aiden M         13 ALPH-CA              2:17.80    2:16.06  
  3 Rostamian, Camran L       14 RYL-CA               2:25.15    2:17.52  
  4 Travis, Ethan R           14 CITI-CA              2:18.13    2:19.44  
  5 Gordon, Levi A            13 RYL-CA               2:22.21    2:20.49  
  6 Margaryan, George G       14 UN-04-CA             2:20.95    2:21.57  
  7 Fung, Evan M              13 CITI-CA              2:24.85    2:23.81  
  8 Walter, Nick C            13 ZAP-CA               2:38.73    2:38.44  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lazarev, Nicolai J        14 UN-04-CA                  NT    5:40.99  
  2 Chandrasekaran, Ashwin R  13 ZAP-CA               6:29.96    6:27.38  
  3 Walter, Nick C            13 ZAP-CA               7:24.94    7:00.82  
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sorich, Max V             13 ZAP-CA               1:08.20      32.23  
  1 Jones, Joshua A           14 ZAP-CA               1:11.89      32.23  
  3 McKinnon, Aiden M         13 ALPH-CA                40.92      37.86  
  4 Glastetter, Lucas C       13 ALPH-CA                   NT      47.41  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Joshua A           14 ZAP-CA               1:11.89    1:08.67  
  2 Hatch III, Willie V       13 ZAP-CA               1:12.25    1:08.83  
  3 Lazarev, Nicolai J        14 UN-04-CA             1:12.74    1:11.07  
  4 Travis, Ethan R           14 CITI-CA              1:14.56    1:13.98  
  5 Fung, Evan M              13 CITI-CA              1:18.53    1:14.27  
  6 Gordon, Levi A            13 RYL-CA               1:17.64    1:18.13  
  7 Ip, Jadan T               14 CITI-CA              1:20.62    1:21.35  
  8 Margaryan, George G       14 UN-04-CA             1:16.48    1:21.70  
  9 Stepenosky, Sean D        13 RYL-CA               1:34.54    1:28.30  
 -- Chin, Oliver              14 ZAP-CA               1:29.30         DQ  
 -- Rivera Nunez, Paolo M     13 JCA-CA               1:19.89         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Joshua A           14 ZAP-CA               1:12.61      33.16  
  2 Rostamian, Camran L       14 RYL-CA                 38.42      33.35  
  3 Sorich, Max V             13 ZAP-CA               1:13.33      34.36  
  4 Henry, Taft C             13 ALPH-CA                50.53      39.85  
  5 Kalata, Jason M           13 CITI-CA                43.66      40.00  
  6 Stein, Skyler D           13 SHRK-CA                   NT      43.58  
  7 Walter, Nick C            13 ZAP-CA                 46.77      45.47  
 -- Glastetter, Lucas C       13 ALPH-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Travis, Ethan R           14 CITI-CA              1:19.31    1:18.40  
  2 Ip, Jadan T               14 CITI-CA              1:26.13    1:24.77  
  3 Kalata, Jason M           13 CITI-CA              1:29.61    1:27.75  
  4 Rivera Nunez, Paolo M     13 JCA-CA               1:34.64    1:31.49  
  5 Chandrasekaran, Ashwin R  13 ZAP-CA               1:39.08    1:34.81  
  6 Solano, Kristian J        14 SHRK-CA              1:37.40    1:38.41  
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Joshua A           14 ZAP-CA               1:04.20      26.96  
  2 Sorich, Max V             13 ZAP-CA               1:07.09      29.85  
  3 Lazarev, Nicolai J        14 UN-04-CA               38.18      30.59  
  4 Stein, Skyler D           13 SHRK-CA                   NT      34.38  
  5 Solano, Kristian J        14 SHRK-CA                   NT      34.87  
 -- Stepenosky, Sean D        13 RYL-CA                 49.92         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hatch III, Willie V       13 ZAP-CA                    NT    1:06.41  
  2 Margaryan, George G       14 UN-04-CA             1:21.58    1:16.54  
  3 Chandrasekaran, Ashwin R  13 ZAP-CA               1:17.21    1:16.90  
  4 Ip, Jadan T               14 CITI-CA                   NT    1:22.52  
 -- Bennett, Anthony C        14 JCA-CA               1:22.52         DQ  
 -- Kalata, Jason M           13 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hatch III, Willie V       13 ZAP-CA               2:32.84    2:28.73  
  2 Margaryan, George G       14 UN-04-CA             2:45.91    2:43.27  
  3 Rivera Nunez, Paolo M     13 JCA-CA               2:49.89    2:49.05  
  4 Chandrasekaran, Ashwin R  13 ZAP-CA               2:48.63    2:49.71  
  5 Walter, Nick C            13 ZAP-CA               2:57.53    2:54.75  
 -- Rostamian, Camran L       14 RYL-CA               3:01.63         DQ  
 -- Bennett, Anthony C        14 JCA-CA               2:41.99         DQ  
 -- Chin, Oliver              14 ZAP-CA               3:05.35         DQ  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeLeon, Kelvin D          15 ZAP-CA                 32.07      32.08  
  2 Mosilhy, Omar H           17 ZAP-CA                    NT      33.13  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colomer, Griffin A        15 UN-03-CA               57.78      56.44  
  2 Oswald, Matthew H         15 UN-01-CA             1:02.62    1:01.60  
  3 Mosilhy, Omar H           17 ZAP-CA                    NT    1:15.42  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nikoletic, Marko N        15 UN-01-CA                  NT    2:06.95  
  2 Margaryan, Henry          16 UN-04-CA             2:12.98    2:13.41  
  3 Brust, Eric M             15 UN-01-CA             2:22.26    2:19.46  
  4 DeLeon, Kelvin D          15 ZAP-CA               2:46.24    2:48.54  
 
Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Kenny N              15 UN-01-CA             5:34.96    5:36.67  
  2 Nikoletic, Marko N        15 UN-01-CA                  NT    5:50.24  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sato, Yuma                17 UN-01-CA               54.60      26.68  
  2 Preyer, Brennan K         17 UN-01-CA               53.40      27.27  
  3 Snaguski, Bryce C         17 UN-01-CA               59.30      27.83  
  4 Sato, Hiro                15 UN-01-CA               57.50      28.30  
  5 Nikoletic, Marko N        15 UN-01-CA             1:07.20      30.53  
  6 Wallace, Austin M         17 UN-01-CA             1:07.00      30.63  
  7 Lee, Kenny N              15 UN-01-CA             1:05.50      30.88  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brust, Eric M             15 UN-01-CA             1:21.22    1:17.30  
 -- Mosilhy, Omar H           17 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Preyer, Brennan K         17 UN-01-CA             1:07.70      31.39  
  2 Sato, Yuma                17 UN-01-CA             1:03.31      31.51  
  3 Snaguski, Bryce C         17 UN-01-CA             1:04.40      31.61  
  4 Sato, Hiro                15 UN-01-CA             1:11.10      32.18  
  5 Lee, Kenny N              15 UN-01-CA             1:10.70      32.96  
  6 Wallace, Austin M         17 UN-01-CA             1:14.00      35.55  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Torok, Jason L            15 UN-01-CA             1:17.64    1:18.64  
  2 Margaryan, Henry          16 UN-04-CA             1:23.57    1:19.36  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snaguski, Bryce C         17 UN-01-CA               52.00      24.82  
  2 Preyer, Brennan K         17 UN-01-CA               53.40      25.49  
  3 Nikoletic, Marko N        15 UN-01-CA               57.20      26.15  
  4 Sato, Hiro                15 UN-01-CA               58.30      26.42  
  5 Sato, Yuma                17 UN-01-CA               57.22      26.59  
  6 Wallace, Austin M         17 UN-01-CA             1:05.00      26.76  
  7 Lee, Kenny N              15 UN-01-CA             1:00.88      27.49  
  8 Margaryan, Henry          16 UN-04-CA               31.94      29.24  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colomer, Griffin A        15 UN-03-CA             1:05.93    1:03.50  
  2 Torok, Jason L            15 UN-01-CA             1:06.72    1:06.06  
  3 Brust, Eric M             15 UN-01-CA             1:10.68    1:09.54  
  4 Oswald, Matthew H         15 UN-01-CA             1:10.70    1:10.69  
  5 Mosilhy, Omar H           17 ZAP-CA                    NT    1:35.68  
  6 DeLeon, Kelvin D          15 ZAP-CA                    NT    1:38.99  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colomer, Griffin A        15 UN-03-CA             2:23.49    2:21.97  
  2 Torok, Jason L            15 UN-01-CA             2:24.00    2:23.30  
  3 Margaryan, Henry          16 UN-04-CA             2:32.40    2:33.01  
  4 Oswald, Matthew H         15 UN-01-CA             2:24.03    2:34.10  
  5 Brust, Eric M             15 UN-01-CA             2:45.63    2:39.20  
 -- DeLeon, Kelvin D          15 ZAP-CA                    NT         DQ