ROSE Intrasquad 4-18-2019 - Meet Results

ROSE Intrasquad 4-18-2019
4/18/2019 - 4/18/2019
Pasadena, CA United States
Updated: 4/22/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Rose Bowl Aquatics                        HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
             CA-Rose April 18 Short Course Intrasquad - 4/18/2019              
                 CA-Rose April 18 Short Course Intrasquad Meet                 
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Motley, Ashlyn E           8 ROSE-CA                   NT      42.73  
  2 Allen, Ava D               7 ROSE-CA                   NT      48.99  
  3 Campa, Fiona M             8 ROSE-CA                   NT      54.97  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campa, Fiona M             8 ROSE-CA                   NT    1:05.41  
 -- Allen, Ava D               7 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campa, Fiona M             8 ROSE-CA                   NT    1:08.55  
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Motley, Ashlyn E           8 ROSE-CA                   NT    1:38.31  
       47.27  1:38.31                                                      
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheung, Mugee M           10 ROSE-CA                   NT      38.05  
  2 Groves, Zara E            10 ROSE-CA                   NT      39.46  
  3 Dosti, Sarah I            10 ROSE-CA                   NT      43.50  
  4 Conroy, Avery E           10 ROSE-CA                   NT      44.41  
  5 Attar, Sarah E            10 ROSE-CA                   NT      48.28  
  6 Kim, Abby O               10 ROSE-CA                   NT      49.63  
  7 Durieux, Elle M            9 ROSE-CA              1:01.53      49.71  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee-Doulis, Amelia L      10 ROSE-CA                   NT    1:30.52  
       41.87  1:30.52                                                      
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheung, Mugee M           10 ROSE-CA                   NT      42.67  
  2 Groves, Zara E            10 ROSE-CA                   NT      47.42  
  3 Conroy, Avery E           10 ROSE-CA                   NT      47.82  
  4 Dosti, Sarah I            10 ROSE-CA                51.00      48.07  
  5 Attar, Sarah E            10 ROSE-CA                51.03      49.75  
  6 Kim, Abby O               10 ROSE-CA                   NT      52.95  
  7 Durieux, Elle M            9 ROSE-CA              1:01.44      55.99  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saito, Nozomi M           10 ROSE-CA                   NT    1:44.19  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheung, Mugee M           10 ROSE-CA                   NT      52.46  
  2 Dosti, Sarah I            10 ROSE-CA              1:02.05      53.77  
  3 Attar, Sarah E            10 ROSE-CA                57.78      54.31  
  4 Kim, Abby O               10 ROSE-CA                   NT      55.89  
  5 Conroy, Avery E           10 ROSE-CA                   NT    1:00.68  
  6 Durieux, Elle M            9 ROSE-CA              1:02.35    1:01.85  
  7 Green, Emerald E          10 ROSE-CA                   NT    1:02.21  
 -- Groves, Zara E            10 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saito, Nozomi M           10 ROSE-CA                   NT      55.47  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee-Doulis, Amelia L      10 ROSE-CA                   NT    1:35.14  
       42.84  1:35.14                                                      
  2 Saito, Nozomi M           10 ROSE-CA                   NT    1:44.70  
       52.27  1:44.70                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lam, Robyn J              11 ROSE-CA                   NT      36.10  
  2 Spears, Arianne C         11 ROSE-CA                45.66      36.34  
  3 Chen, Carie L             11 ROSE-CA                37.02      36.41  
  4 Chen, Carol A             11 ROSE-CA                40.22      37.41  
  5 Geoffron, Amelie S        11 ROSE-CA                41.25      37.68  
  6 Fontaine, Angie P         12 ROSE-CA                   NT      37.92  
  7 Eisen, Amanda D           12 ROSE-CA                42.20      38.35  
  8 Ramcharan, Priya K        11 ROSE-CA                43.06      39.46  
  9 Zhou, Tianni N            11 ROSE-CA                   NT      39.77  
 10 Zheng, Grace G            12 ROSE-CA                   NT      39.78  
 11 Bauer, Katie A            11 ROSE-CA                   NT      39.90  
 12 Willshire, Tessa O        11 ROSE-CA                   NT      42.59  
 13 Schrier, Mia A            11 ROSE-CA                   NT      46.63  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA                36.97      36.68  
  2 Ahmadi, Vania             12 ROSE-CA                39.62      38.13  
  3 Chen, Carol A             11 ROSE-CA                41.06      40.17  
  4 Hsieh, Annabelle E        12 ROSE-CA                   NT      41.19  
  5 Lam, Robyn J              11 ROSE-CA                45.46      41.46  
  6 Geoffron, Amelie S        11 ROSE-CA                43.58      41.69  
  7 Chen, Carie L             11 ROSE-CA                44.90      42.27  
  8 Zheng, Grace G            12 ROSE-CA                   NT      44.20  
  9 Eisen, Amanda D           12 ROSE-CA                46.93      44.68  
 10 Bauer, Katie A            11 ROSE-CA                48.40      45.25  
 11 Ramcharan, Priya K        11 ROSE-CA                47.91      45.82  
 12 Fontaine, Angie P         12 ROSE-CA                49.13      47.02  
 13 Willshire, Tessa O        11 ROSE-CA                   NT      49.21  
 14 Schrier, Mia A            11 ROSE-CA                52.04      50.18  
 -- Zhou, Tianni N            11 ROSE-CA                45.02         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Khajehgian, Inessa A      11 ROSE-CA              1:33.61    1:24.90  
  2 Ahmadi, Vania             12 ROSE-CA              1:27.07    1:27.41  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pisano, Julia C           12 ROSE-CA                42.07      39.55  
  2 Ordaz, Melissa R          12 ROSE-CA                42.79      42.81  
  3 Wong, Emily P             12 ROSE-CA                43.64      42.95  
  4 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA                44.83      43.25  
  5 Hsieh, Annabelle E        12 ROSE-CA                   NT      44.84  
  6 Eisen, Amanda D           12 ROSE-CA                48.39      45.92  
  7 Geoffron, Amelie S        11 ROSE-CA                49.03      46.34  
  8 Zheng, Grace G            12 ROSE-CA                   NT      46.40  
  9 Chen, Carol A             11 ROSE-CA                50.15      47.25  
 10 Chen, Carie L             11 ROSE-CA                48.77      48.51  
 11 Ramcharan, Priya K        11 ROSE-CA                   NT      51.39  
 12 Zhou, Tianni N            11 ROSE-CA                54.98      52.46  
 13 Willshire, Tessa O        11 ROSE-CA                   NT      54.00  
 14 Fontaine, Angie P         12 ROSE-CA                55.31      54.53  
 15 Schrier, Mia A            11 ROSE-CA                53.31      55.46  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Emily P             12 ROSE-CA              1:35.88    1:29.98  
       42.92  1:29.98                                                      
  2 Essmiller, Emiko L        11 ROSE-CA              1:46.85    1:38.97  
       47.49  1:38.97                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA                35.45      35.40  
  2 Khajehgian, Inessa A      11 ROSE-CA                38.25      36.30  
  3 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA                37.06      36.58  
  4 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA                35.45      38.14  
  5 Ordaz, Melissa R          12 ROSE-CA                38.09      40.65  
  6 Hsieh, Annabelle E        12 ROSE-CA                   NT      42.48  
  7 Spears, Arianne C         11 ROSE-CA                48.96      46.32  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahmadi, Vania             12 ROSE-CA              1:31.39    1:22.88  
       36.89  1:22.88                                                      
  2 Pisano, Julia C           12 ROSE-CA              1:21.36    1:24.81  
       38.23  1:24.81                                                      
  3 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA              1:39.33    1:26.52  
       38.65  1:26.52                                                      
  4 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA              1:28.10    1:31.46  
       38.91  1:31.46                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA              1:20.26    1:20.19  
       38.12  1:20.19                                                      
  2 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA              1:21.23    1:20.30  
       39.03  1:20.30                                                      
  3 Essmiller, Emiko L        11 ROSE-CA              1:26.83    1:20.69  
       37.00  1:20.69                                                      
  4 Khajehgian, Inessa A      11 ROSE-CA              1:34.78    1:23.48  
       37.50  1:23.48                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pisano, Julia C           12 ROSE-CA              2:46.14    2:51.89  
       38.74  1:21.80  2:12.14  2:51.89                                    
  2 Essmiller, Emiko L        11 ROSE-CA                   NT    2:54.37  
       38.62  1:20.76  2:14.13  2:54.37                                    
  3 Wong, Emily P             12 ROSE-CA              2:53.59    2:59.91  
       41.92  1:27.72  2:19.36  2:59.91                                    
  4 Ordaz, Melissa R          12 ROSE-CA              3:02.07    3:05.25  
       42.40  1:29.28  2:20.06  3:05.25                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Venuturupalli, Kaavya N   13 ROSE-CA                   NT      38.61  
  2 Wheeler, Cassir E         13 ROSE-CA                   NT      42.14  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DiPietre, Isabelle G      14 ROSE-CA              1:14.32    1:07.55  
       32.37  1:07.55                                                      
  2 Bao, Kayley               13 ROSE-CA              1:12.13    1:10.02  
       34.02  1:10.02                                                      
  3 Byrd, Caitlin V           13 ROSE-CA              1:08.77    1:13.38  
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Venuturupalli, Kaavya N   13 ROSE-CA                42.42      41.23  
 -- Wheeler, Cassir E         13 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DiPietre, Isabelle G      14 ROSE-CA              1:22.92    1:18.95  
       38.82  1:18.95                                                      
  2 Byrd, Caitlin V           13 ROSE-CA              1:26.22    1:26.13  
       42.69  1:26.13                                                      
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Venuturupalli, Kaavya N   13 ROSE-CA                51.53      48.40  
  2 Wheeler, Cassir E         13 ROSE-CA                   NT      50.89  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bao, Kayley               13 ROSE-CA              1:21.58    1:22.11  
       39.22  1:22.11                                                      
  2 Byrd, Caitlin V           13 ROSE-CA              1:32.12    1:31.44  
       41.74  1:31.44                                                      
  3 Malone, Amina R           14 ROSE-CA              1:33.29    1:34.79  
       45.28  1:34.79                                                      
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Slattery, Skye O          13 ROSE-CA                41.32      36.83  
  2 Lara, Samira N            13 ROSE-CA                36.67      37.90  
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Slattery, Skye O          13 ROSE-CA              1:31.20    1:23.20  
       38.53  1:23.20                                                      
  2 Lara, Samira N            13 ROSE-CA              1:24.60    1:26.87  
       41.21  1:26.87                                                      
 -- Malone, Amina R           14 ROSE-CA              1:21.79         DQ  
       35.54       DQ                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malone, Amina R           14 ROSE-CA              2:58.67    2:49.55  
       35.89  1:19.08  2:11.60  2:49.55                                    
  2 DiPietre, Isabelle G      14 ROSE-CA              3:02.27    2:50.60  
       38.73  1:21.81  2:12.29  2:50.60                                    
  3 Bao, Kayley               13 ROSE-CA              2:51.32    2:52.94  
       43.05  1:27.09  2:13.68  2:52.94                                    
  4 Slattery, Skye O          13 ROSE-CA                   NT    3:05.35  
       39.12  1:25.78  2:20.00  3:05.35                                    
  5 Lara, Samira N            13 ROSE-CA              3:15.45    3:13.08  
       43.04  1:31.83  2:30.27  3:13.08                                    
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sui, Ethan D               8 ROSE-CA              1:12.81      38.10  
  2 Lee, Nate J                8 ROSE-CA                   NT      39.78  
  3 Omara, Craig A             8 ROSE-CA                   NT      42.06  
  4 Dean, David M              8 ROSE-CA                   NT      50.91  
  5 Kim, Noah B                8 ROSE-CA                   NT      51.67  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sui, Ethan D               8 ROSE-CA              1:06.75      44.84  
  2 Lee, Nate J                8 ROSE-CA                55.69      45.79  
  3 Kim, Noah B                8 ROSE-CA                   NT      51.07  
  4 Dean, David M              8 ROSE-CA              1:00.46      54.27  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sui, Ethan D               8 ROSE-CA                   NT      51.19  
  2 Lee, Nate J                8 ROSE-CA                   NT      52.89  
  3 Omara, Craig A             8 ROSE-CA                   NT      54.39  
  4 Kim, Noah B                8 ROSE-CA                   NT      57.25  
  5 Dean, David M              8 ROSE-CA                   NT    1:04.09  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Omara, Craig A             8 ROSE-CA                   NT    1:02.97  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzanero, Ryan A         10 ROSE-CA                39.82      35.73  
  2 Shah, Deven J             10 ROSE-CA                   NT      37.28  
  3 Bugarin, Sebastian B       9 ROSE-CA                   NT      39.02  
  4 Snyder, Hudson O           9 ROSE-CA                   NT      40.17  
  5 Benderskii, Andres A      10 ROSE-CA                   NT      40.22  
  6 Venuturupalli, Akhil J    10 ROSE-CA                   NT      41.10  
  7 Rumigny Kanso, Ziad A      9 ROSE-CA                   NT      46.30  
  8 Eliasian, Leo T            9 ROSE-CA                   NT      48.29  
  9 Gmelich, Casey E           9 ROSE-CA                   NT      49.36  
 10 Bao (Pang), Cody          10 ROSE-CA                54.99      51.55  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Manzanero, Ryan A         10 ROSE-CA                44.37      38.87  
  2 Shah, Deven J             10 ROSE-CA                   NT      43.38  
  3 Venuturupalli, Akhil J    10 ROSE-CA                49.33      45.75  
  4 Gmelich, Casey E           9 ROSE-CA                   NT      48.18  
  5 Bugarin, Sebastian B       9 ROSE-CA                49.31      48.88  
  6 Rumigny Kanso, Ziad A      9 ROSE-CA                51.22      50.63  
  7 Benderskii, Andres A      10 ROSE-CA                   NT      50.65  
  8 Snyder, Hudson O           9 ROSE-CA                   NT      50.97  
  9 Eliasian, Leo T            9 ROSE-CA                   NT      52.04  
 10 Bao (Pang), Cody          10 ROSE-CA                57.91      55.54  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Fredrik R           10 ROSE-CA                   NT    1:38.51  
       46.65  1:38.51                                                      
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benderskii, Andres A      10 ROSE-CA                   NT      48.93  
  2 Manzanero, Ryan A         10 ROSE-CA                57.82      51.09  
  3 Bao (Pang), Cody          10 ROSE-CA                58.17      53.41  
  4 Bugarin, Sebastian B       9 ROSE-CA                52.99      55.28  
  5 Shah, Deven J             10 ROSE-CA                   NT      55.67  
  6 Snyder, Hudson O           9 ROSE-CA                   NT      56.23  
  7 Venuturupalli, Akhil J    10 ROSE-CA              1:01.10    1:01.52  
  8 Gmelich, Casey E           9 ROSE-CA                   NT    1:06.59  
 -- Eliasian, Leo T            9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Rumigny Kanso, Ziad A      9 ROSE-CA                58.33         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wong, Fredrik R           10 ROSE-CA                   NT    1:38.12  
       45.84  1:38.12                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, David J            11 ROSE-CA                30.71      30.76  
  2 Seto, Troy A              11 ROSE-CA                31.67      31.19  
  3 Kim, Justin J             12 ROSE-CA                35.21      33.29  
  4 Espinosa, Reilly S        11 ROSE-CA                36.05      33.68  
  5 Bai, Elliott T            12 ROSE-CA                34.75      34.15  
  6 Escario, Diego A          12 ROSE-CA                34.40      35.83  
  7 MacMillan, Reilly E       11 ROSE-CA                35.51      35.91  
  8 Feng, Gregory L           12 ROSE-CA                32.78      36.08  
  9 Lorca, Shaun T            12 ROSE-CA                   NT      39.88  
 10 Ackerman, Camden R        12 ROSE-CA                   NT      41.94  
 11 Biondo, Jackson A         12 ROSE-CA                   NT      51.14  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 lin, Peter *              11 ROSE-CA              1:13.18    1:09.90  
  2 Stow, Preston B           11 ROSE-CA              1:18.73    1:15.60  
       36.34  1:15.60                                                      
  3 Feng, Gregory L           12 ROSE-CA              1:13.82    1:16.10  
       34.67  1:16.10                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nakamura, Jude            11 ROSE-CA                40.21      38.96  
  2 Slattery, Finnigan L      11 ROSE-CA                   NT      42.21  
  3 Stow, Preston B           11 ROSE-CA                41.84      42.77  
  4 Espinosa, Reilly S        11 ROSE-CA                44.28      42.83  
  5 Ho, Mason J               11 ROSE-CA                45.48      43.15  
  6 Slattery, Jack R          11 ROSE-CA                51.00      44.05  
  7 Lorca, Shaun T            12 ROSE-CA                   NT      44.78  
  8 Ohanesian, Minas M        11 ROSE-CA                45.18      45.30  
  9 Ma, Moses J               11 ROSE-CA                47.81      48.97  
 10 Ackerman, Camden R        12 ROSE-CA              1:01.12      53.29  
 11 Biondo, Jackson A         12 ROSE-CA                   NT    1:04.97  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 lin, Peter *              11 ROSE-CA              1:17.59    1:24.76  
       38.18  1:24.76                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 MacMillan, Reilly E       11 ROSE-CA                47.75      47.03  
  2 Ho, Mason J               11 ROSE-CA                51.18      47.77  
  3 Slattery, Finnigan L      11 ROSE-CA                52.74      49.48  
  4 Ohanesian, Minas M        11 ROSE-CA                52.35      50.13  
  5 Stow, Preston B           11 ROSE-CA                52.87      51.65  
  6 Slattery, Jack R          11 ROSE-CA              1:03.20      52.38  
  7 Biondo, Jackson A         12 ROSE-CA                   NT      57.66  
  8 Ackerman, Camden R        12 ROSE-CA              1:10.14    1:00.59  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Justin J             12 ROSE-CA              1:41.92    1:35.57  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, David J            11 ROSE-CA                36.00      37.08  
  2 Escario, Diego A          12 ROSE-CA                38.12      38.74  
  3 Sun, Linus R              12 ROSE-CA                41.63      39.29  
  4 Seto, Troy A              11 ROSE-CA                41.35      40.22  
  5 Bai, Elliott T            12 ROSE-CA                40.41      44.53  
  6 Lorca, Shaun T            12 ROSE-CA                   NT      46.09  
  7 Ho, Mason J               11 ROSE-CA                53.26      47.85  
  8 Slattery, Jack R          11 ROSE-CA                55.20      52.65  
  9 MacMillan, Reilly E       11 ROSE-CA                51.68      54.36  
 10 Ma, Moses J               11 ROSE-CA                56.04      56.02  
 11 Ohanesian, Minas M        11 ROSE-CA              1:06.91    1:04.62  
 -- Slattery, Finnigan L      11 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nakamura, Jude            11 ROSE-CA              1:43.48    1:41.60  
       46.10  1:41.60                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 lin, Peter *              11 ROSE-CA              1:24.01    1:20.05  
       35.68  1:20.05                                                      
  2 Chung, David J            11 ROSE-CA              1:24.78    1:20.94  
       37.90  1:20.94                                                      
  3 Sun, Linus R              12 ROSE-CA              1:21.36    1:21.36  
       37.61  1:21.36                                                      
  4 Escario, Diego A          12 ROSE-CA              1:30.77    1:21.50  
       38.05  1:21.50                                                      
  5 Feng, Gregory L           12 ROSE-CA              1:24.97    1:21.96  
       38.61  1:21.96                                                      
  6 Seto, Troy A              11 ROSE-CA              1:22.26    1:22.46  
       38.74  1:22.46                                                      
  7 Kim, Justin J             12 ROSE-CA              1:30.12    1:24.43  
       39.29  1:24.43                                                      
  8 Bai, Elliott T            12 ROSE-CA              1:26.07    1:25.15  
       42.16  1:25.15                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sun, Linus R              12 ROSE-CA              3:01.83    2:57.29  
       41.93  1:27.13  2:16.07  2:57.29                                    
  2 Nakamura, Jude            11 ROSE-CA              3:16.60    3:08.74  
     1:36.82  2:25.49  3:08.95  3:08.74                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahmed, Alex A             13 ROSE-CA                   NT      36.01  
  2 Hutts, Charlie M          13 ROSE-CA                   NT      36.93  
  3 Aribi, Jad A              14 ROSE-CA                   NT      39.14  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leong, Ivan D             14 ROSE-CA              1:05.51    1:03.14  
       30.84  1:03.14                                                      
  2 Reimers, Trent J          14 ROSE-CA              1:10.94    1:05.54  
       31.23  1:05.54                                                      
  3 Bigelow, Andrew J         13 ROSE-CA              1:06.88    1:07.04  
       31.85  1:07.04                                                      
  4 Chen, Gabriel C           13 ROSE-CA              1:16.44    1:10.72  
       33.84  1:10.72                                                      
  5 Gonzales, Diego C         14 ROSE-CA              1:11.72    1:13.73  
       34.92  1:13.73                                                      
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutts, Charlie M          13 ROSE-CA                   NT      44.00  
  2 Aribi, Jad A              14 ROSE-CA                56.52      44.91  
 -- Bindra, Kabir S           13 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahmed, Alex A             13 ROSE-CA                   NT      50.97  
  2 Aribi, Jad A              14 ROSE-CA                55.25      52.14  
 -- Bindra, Kabir S           13 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leong, Ivan D             14 ROSE-CA              1:20.95    1:18.37  
       37.29  1:18.37                                                      
  2 Sheikh, Noah M            14 ROSE-CA              1:30.80    1:26.64  
       40.77  1:26.64                                                      
  3 Bigelow, Andrew J         13 ROSE-CA              1:26.31    1:28.12  
       40.75  1:28.12                                                      
  4 Crowley, Will M           13 ROSE-CA              1:33.82    1:30.20  
       41.63  1:30.20                                                      
  5 Gonzales, Diego C         14 ROSE-CA              1:41.57    1:36.47  
       44.59  1:36.47                                                      
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lam, Warren K             13 ROSE-CA                43.72      41.33  
  2 Ahmed, Alex A             13 ROSE-CA                   NT      41.65  
  3 Tao, Connor G             14 ROSE-CA                   NT      42.70  
 -- Hutts, Charlie M          13 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Crowley, Will M           13 ROSE-CA              1:15.89    1:14.17  
       33.04  1:14.17                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reimers, Trent J          14 ROSE-CA              1:19.38    1:15.91  
       35.47  1:15.91                                                      
  2 Chen, Gabriel C           13 ROSE-CA              1:31.02    1:21.66  
       39.54  1:21.66                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sheikh, Noah M            14 ROSE-CA              2:47.94    2:38.49  
       32.24  1:12.80  2:03.79  2:38.49                                    
  2 Crowley, Will M           13 ROSE-CA              2:47.97    2:42.86  
       33.72  1:16.48  2:06.65  2:42.86                                    
  3 Reimers, Trent J          14 ROSE-CA              3:13.92    2:45.37  
       41.16  1:20.33  2:09.43  2:45.37                                    
  4 Bigelow, Andrew J         13 ROSE-CA              2:47.72    2:46.95  
       35.69  1:18.99  2:09.77  2:46.95                                    
  5 Leong, Ivan D             14 ROSE-CA              2:47.74    2:50.76  
       36.37  1:19.63  2:08.16  2:50.76                                    
  6 Tao, Connor G             14 ROSE-CA                   NT    3:07.92  
       44.82  1:34.09  2:23.47  3:07.92                                    
  7 Gonzales, Diego C         14 ROSE-CA              3:09.03    3:08.37  
       46.71  1:32.14  2:27.88  3:08.37                                    
  8 Lam, Warren K             13 ROSE-CA              3:14.48    3:10.24  
       48.01  1:38.81  2:28.71  3:10.24                                    
 -- Chen, Gabriel C           13 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lorca, Karl               15 ROSE-CA                   NT      31.56  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leal, Sebastian L         15 ROSE-CA              1:04.34    1:02.17  
       29.18  1:02.17                                                      
  2 Lorca, Karl               15 ROSE-CA                   NT    1:05.22  
       30.80  1:05.22                                                      
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Timofeev, Victor          15 ROSE-CA              1:24.39    1:21.23  
       38.51  1:21.23                                                      
 
Men 15-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lorca, Karl               15 ROSE-CA                   NT      38.91  
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leal, Sebastian L         15 ROSE-CA              1:56.08    1:20.66  
       37.06  1:20.66                                                      
  2 Timofeev, Victor          15 ROSE-CA              1:36.83    1:30.70  
       43.84  1:30.70