SCS All Star Swim Festival - Meet Results

SCS All Star Swim Festival
1/28/2018 - 1/28/2018
Commerce, CA United States
Updated: 1/30/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Canyons Aquatic Club   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/29/2018 08:45 PM
           2018 CA SCS All Star Swim Festival, Sanction #: S 18-057            
                          Brenda Villa Aquatic Center                          
                                    Results                                    
 
Girls 5-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Caitlin E          10 GREEN-CA               26.98      27.78  
  2 Herr, Delaney E           10 RED-CA                 27.93      27.81  
  3 Geegbae, Kaila I          10 YELLW-CA               28.01      28.46  
  4 Nishizaka, Maya M         10 GREEN-CA               30.28      29.05  
  5 Godbolt, Jaydah I         10 RED-CA                 28.85      29.60  
  6 Lee, Ducky K               9 GREEN-CA               29.78     x29.82  
  7 Abdella, Cati              9 YELLW-CA               29.90      30.19  
  8 Martin, Aubrey J           9 BLUE-CA                29.53      30.35  
  9 Gamble, Mia A             10 YELLW-CA               30.71     x30.67  
 10 Nguyen, Kaitlyn C         10 BLUE-CA                31.52      30.92  
 11 Go, Meka K                10 BLUE-CA                31.92     x31.17  
 12 Lee, Megan S              10 RED-CA                 31.67     x31.69  
 13 McGaughy, Madeleine A     10 GREEN-CA               31.63     x32.26  
 14 Kashima, Kenna M          10 YELLW-CA               30.23     x32.27  
 15 Merica-Jones, Isabel M    10 RED-CA                    NT     x32.47  
 -- Wong, Samantha A          10 BLUE-CA                30.74         NS  
 
Girls 5-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Han, Kayla                 9 YELLW-CA               58.84      58.00  
      28.01   29.99                                                
  2 Lee, Audrey J             10 RED-CA                 58.71      58.41  
      28.04   30.37                                                
  3 Brown, Caitlin E          10 GREEN-CA               59.71    1:01.61  
      29.30   32.31                                                
  4 Jennings, Olivia M        10 GREEN-CA             1:04.77    1:04.19  
      30.20   33.99                                                
  5 Lee, Ducky K               9 GREEN-CA             1:05.94   x1:04.62  
      31.04   33.58                                                
  6 Wong, Samantha A          10 BLUE-CA              1:04.21    1:05.02  
      31.84   33.18                                                
  7 Godbolt, Jaydah I         10 RED-CA               1:03.82    1:05.47  
      30.85   34.62                                                
  8 Silberman, Devon G        10 BLUE-CA              1:06.87    1:05.53  
      31.21   34.32                                                
  9 Stover, Julianna M        10 RED-CA               1:05.57   x1:05.74  
      31.71   34.03                                                
 10 Cho, Phoebe L             10 BLUE-CA              1:05.79   x1:05.84  
      31.94   33.90                                                
 11 Vinyard, Bouquet L        10 GREEN-CA             1:06.98   x1:06.12  
      32.38   33.74                                                
 12 Mom, Angelica S            9 YELLW-CA             1:07.64    1:06.70  
      32.31   34.39                                                
 13 Kashima, Kenna M          10 YELLW-CA             1:05.84   x1:07.85  
      32.08   35.77                                                
 14 Martin, Aubrey J           9 BLUE-CA              1:08.02   x1:10.08  
      33.15   36.93                                                
 
Girls 5-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wiyanto, Lia              10 BLUE-CA              2:05.80    2:04.18  
      29.46   31.76   31.87   31.09                                
  2 Han, Kayla                 9 YELLW-CA             2:04.92    2:04.25  
      29.18   31.51   32.39   31.17                                
  3 Brown, Caitlin E          10 GREEN-CA             2:12.80    2:16.77  
      30.45   34.13   36.41   35.78                                
  4 Wong, Samantha A          10 BLUE-CA              2:17.37    2:17.60  
      32.75   34.72   35.51   34.62                                
  5 Silberman, Devon G        10 BLUE-CA              2:19.83   x2:20.33  
      32.50   35.54   36.94   35.35                                
  6 Choy, Clemence            10 BLUE-CA              2:18.09   x2:20.43  
      31.88   35.78   36.96   35.81                                
  7 Godbolt, Jaydah I         10 RED-CA               2:19.59    2:21.55  
      31.24   35.91   37.60   36.80                                
  8 Jennings, Olivia M        10 GREEN-CA             2:23.02    2:22.28  
      32.34   36.37   36.84   36.73                                
  9 Milisavljevic, Alexandra  10 GREEN-CA             2:23.99   x2:23.11  
      32.85   36.89   37.98   35.39                                
 10 Stover, Julianna M        10 RED-CA               2:22.09    2:23.93  
      33.44   36.85   37.88   35.76                                
 11 Stayt, Caitlin M          10 YELLW-CA             2:21.37    2:24.31  
      32.58   36.67   38.39   36.67                                
 12 Chan, Maya L              10 GREEN-CA             2:28.32   x2:24.75  
      33.21   37.16   37.74   36.64                                
 13 Chambers, Michelle R      10 RED-CA               2:23.31   x2:27.52  
      34.43   37.82   38.74   36.53                                
 14 Mom, Angelica S            9 YELLW-CA             2:25.17   x2:27.75  
      34.92   38.08   38.36   36.39                                
 15 Lee, Megan S              10 RED-CA               2:26.60   x2:31.09  
      34.38   38.74   39.78   38.19                                
 
Girls 5-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wiyanto, Lia              10 BLUE-CA                30.35      30.37  
  2 Lee, Audrey J             10 RED-CA                 33.00      32.39  
  3 Amoroso, Nani             10 GREEN-CA               32.78      32.95  
  4 Stayt, Caitlin M          10 YELLW-CA               33.58      33.09  
  5 Cho, Phoebe L             10 BLUE-CA                33.30      33.32  
  6 Easley, Hadley M          10 RED-CA                 35.09      34.71  
  7 Abdella, Cati              9 YELLW-CA               33.57      34.77  
  8 Vinyard, Bouquet L        10 GREEN-CA               36.51      35.80  
  9 Chu, Avery L               9 BLUE-CA                34.58     x36.20  
 10 Martin, Aubrey J           9 BLUE-CA                35.97     x36.48  
 11 Lee, Ducky K               9 GREEN-CA               35.79     x36.55  
 12 Wong, Sammy W             10 YELLW-CA               37.58     x38.01  
 13 McGaughy, Madeleine A     10 GREEN-CA               35.87     x38.16  
 14 Merica-Jones, Isabel M    10 RED-CA                 35.63     x38.77  
 
Girls 5-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Choy, Clemence            10 BLUE-CA                36.16      36.10  
  2 Nishizaka, Maya M         10 GREEN-CA               39.91      37.16  
  3 Easley, Hadley M          10 RED-CA                 37.95      37.86  
  4 Nguyen, Kaitlyn C         10 BLUE-CA                38.61      38.44  
  5 Chan, Maya L              10 GREEN-CA               38.57      38.53  
  6 Herr, Delaney E           10 RED-CA                 38.40      39.30  
  7 Stayt, Caitlin M          10 YELLW-CA               39.38      39.85  
  8 Gamble, Mia A             10 YELLW-CA               40.85      40.24  
  9 Go, Meka K                10 BLUE-CA                43.62     x42.19  
 10 Vinyard, Bouquet L        10 GREEN-CA               43.27     x42.38  
 11 Wong, Sammy W             10 YELLW-CA               40.02     x42.56  
 12 Merica-Jones, Isabel M    10 RED-CA                 42.41     x43.07  
 13 McGaughy, Madeleine A     10 GREEN-CA               43.13     x45.42  
 
Girls 5-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Geegbae, Kaila I          10 YELLW-CA               30.28      30.70  
  2 Amoroso, Nani             10 GREEN-CA               29.85      31.20  
  3 Abdella, Cati              9 YELLW-CA               31.95      32.43  
  4 Herr, Delaney E           10 RED-CA                 31.62      32.98  
  5 Milisavljevic, Alexandra  10 GREEN-CA               33.29      33.24  
  6 Chu, Avery L               9 BLUE-CA                32.26      33.31  
  7 Jennings, Olivia M        10 GREEN-CA               33.71     x34.10  
  8 Mom, Angelica S            9 YELLW-CA               33.69     x34.11  
  9 Chambers, Michelle R      10 RED-CA                 36.48      34.54  
 10 Gamble, Mia A             10 YELLW-CA               34.62     x34.59  
 11 Lee, Megan S              10 RED-CA                 34.22     x34.73  
 11 Silberman, Devon G        10 BLUE-CA                32.92      34.73  
 13 Go, Meka K                10 BLUE-CA                33.87     x34.85  
 
Girls 5-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wiyanto, Lia              10 BLUE-CA              1:04.40    1:04.57  
      29.28   35.29                                                
  2 Han, Kayla                 9 YELLW-CA             1:07.92    1:07.39  
      32.10   35.29                                                
  3 Lee, Audrey J             10 RED-CA               1:08.60    1:09.54  
      31.54   38.00                                                
  4 Nishizaka, Maya M         10 GREEN-CA             1:16.38    1:11.96  
      32.70   39.26                                                
  5 Geegbae, Kaila I          10 YELLW-CA             1:11.48    1:12.03  
      32.87   39.16                                                
  6 Easley, Hadley M          10 RED-CA               1:14.01    1:12.04  
      33.63   38.41                                                
  7 Amoroso, Nani             10 GREEN-CA             1:13.75    1:12.43  
      32.89   39.54                                                
  8 Choy, Clemence            10 BLUE-CA              1:11.36    1:12.51  
      34.13   38.38                                                
  9 Nguyen, Kaitlyn C         10 BLUE-CA              1:16.14   x1:14.52  
      34.70   39.82                                                
 10 Milisavljevic, Alexandra  10 GREEN-CA             1:14.59   x1:15.00  
      34.58   40.42                                                
 11 Chan, Maya L              10 GREEN-CA             1:15.76   x1:15.15  
 12 Chambers, Michelle R      10 RED-CA               1:16.12   x1:15.45  
      35.50   39.95                                                
 13 Chu, Avery L               9 BLUE-CA              1:17.63   x1:16.06  
      34.73   41.33                                                
 14 Wong, Sammy W             10 YELLW-CA                  NT   x1:18.95  
      36.01   42.94                                                
 15 Kashima, Kenna M          10 YELLW-CA             1:19.45   x1:20.33  
      36.83   43.50                                                
 16 Stover, Julianna M        10 RED-CA               1:18.36   x1:21.75  
      39.74   42.01                                                
 
Girls 5-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Red North-CA  'A'                                 1:54.10    1:53.95  
     1) Herr, Delaney E 10              2) Godbolt, Jaydah I 10           
     3) Easley, Hadley M 10             4) Lee, Audrey J 10               
       29.06    29.16    29.11    26.62                                    
  2 Yellow South-CA  'A'                                   NT    1:55.83  
     1) Geegbae, Kaila I 10             2) Abdella, Cati 9                
     3) Kashima, Kenna M 10             4) Han, Kayla 9                   
       28.25    29.20    31.47    26.91                                    
  3 Green West-CA  'A'                                1:53.80    1:55.92  
     1) Amoroso, Nani 10                2) Jennings, Olivia M 10          
     3) Lee, Ducky K 9                  4) Brown, Caitlin E 10            
       28.90    29.37    30.38    27.27                                    
  4 Blue East-CA  'A'                                 1:56.85    1:56.80  
     1) Wong, Samantha A 10             2) Go, Meka K 10                  
     3) Choy, Clemence 10               4) Wiyanto, Lia 10                
       30.02    30.23    30.51    26.04                                    
  5 Blue East-CA  'B'                                 2:05.28    2:00.82  
     1) Silberman, Devon G 10           2) Cho, Phoebe L 10               
     3) Chu, Avery L 9                  4) Nguyen, Kaitlyn C 10           
       30.03    30.56    29.48    30.75                                    
  6 Green West-CA  'B'                                2:04.81    2:03.54  
     1) Chan, Maya L 10                 2) McGaughy, Madeleine A 10       
     3) Vinyard, Bouquet L 10           4) Nishizaka, Maya M 10           
       35.79    27.66    31.19    28.90                                    
  7 Red North-CA  'B'                                 2:03.45    2:04.73  
     1) Merica-Jones, Isabel M 10       2) Stover, Julianna M 10          
     3) Lee, Megan S 10                 4) Chambers, Michelle R 10        
       31.64    30.15    31.96    30.98                                    
  8 Yellow South-CA  'B'                              2:05.50    2:06.55  
     1) Gamble, Mia A 10                2) Stayt, Caitlin M 10            
     3) Wong, Sammy W 10                4) Mom, Angelica S 9              
       30.75    30.49    34.17    31.14                                    
 
Girls 5-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue East-CA  'A'                                 2:08.30    2:06.13  
     1) Wiyanto, Lia 10                 2) Choy, Clemence 10              
     3) Chu, Avery L 9                  4) Martin, Aubrey J 9             
  2 Red North-CA  'A'                                 2:09.05    2:07.20  
     1) Herr, Delaney E 10              2) Easley, Hadley M 10            
     3) Lee, Audrey J 10                4) Godbolt, Jaydah I 10           
  3 Yellow South-CA  'A'                                   NT    2:08.45  
     1) Stayt, Caitlin M 10             2) Han, Kayla 9                   
     3) Abdella, Cati 9                 4) Geegbae, Kaila I 10            
  4 Green West-CA  'A'                                2:09.34    2:11.09  
     1) Brown, Caitlin E 10             2) Chan, Maya L 10                
     3) Amoroso, Nani 10                4) Jennings, Olivia M 10          
  5 Blue East-CA  'B'                                 2:15.01    2:14.56  
     1) Cho, Phoebe L 10                2) Silberman, Devon G 10          
     3) Nguyen, Kaitlyn C 10            4) Go, Meka K 10                  
  6 Green West-CA  'B'                                2:18.85    2:15.85  
     1) McGaughy, Madeleine A 10        2) Nishizaka, Maya M 10           
     3) Milisavljevic, Alexandra M 10   4) Lee, Ducky K 9                 
  7 Red North-CA  'B'                                 2:20.91    2:23.56  
     1) Stover, Julianna M 10           2) Chambers, Michelle R 10        
     3) Lee, Megan S 10                 4) Merica-Jones, Isabel M 10      
  8 Yellow South-CA  'B'                              2:22.45    2:23.69  
     1) Mom, Angelica S 9               2) Wong, Sammy W 10               
     3) Gamble, Mia A 10                4) Kashima, Kenna M 10            
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Joy                  12 YELLW-CA               25.55      25.63  
  2 Aarsvold, Sonja M         12 BLUE-CA                25.60      25.82  
  3 Yoon, Hojung              12 GREEN-CA               26.34      26.40  
  4 Zancanaro, Sydney K       12 YELLW-CA               25.87      26.42  
  5 Addiego, Chloe N          12 YELLW-CA               26.52     x26.96  
  5 Mann, Allison D           11 RED-CA                 26.32      26.96  
  7 Delacruz, Elsie A         12 RED-CA                 27.07      26.98  
  8 Donnelley, Lauren M       12 GREEN-CA               26.93      27.76  
  9 Santa Ana, Reagan E       12 GREEN-CA               26.73     x27.88  
 10 Bever, Milan S            12 BLUE-CA                27.16      28.21  
 11 Mercado, Madison G        12 BLUE-CA                26.53     x28.23  
 12 Blietz, Sophia G          11 RED-CA                 29.97     x31.61  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aarsvold, Sonja M         12 BLUE-CA                55.09      55.48  
      27.98   27.50                                                
  2 Lee, Joy                  12 YELLW-CA               55.29      55.60  
      26.76   28.84                                                
  3 Neumann, Lily G           12 GREEN-CA               56.00      55.70  
      27.23   28.47                                                
  4 Dormans, Lily M           11 BLUE-CA                58.88      57.71  
      27.82   29.89                                                
  5 Swailes, Avery L          12 YELLW-CA               57.72      57.96  
      28.02   29.94                                                
  6 Delacruz, Elsie A         12 RED-CA                 59.05      58.47  
      27.65   30.82                                                
  7 Huynh, Kim T              12 GREEN-CA               58.13      58.67  
      28.07   30.60                                                
  8 Brahe, Sophie C           12 RED-CA                 58.41      59.03  
      28.04   30.99                                                
  9 Addiego, Chloe N          12 YELLW-CA               57.45   x1:00.14  
      28.34   31.80                                                
 10 Donnelley, Lauren M       12 GREEN-CA               57.70   x1:00.33  
      29.18   31.15                                                
 11 Powell, Caroline G        12 GREEN-CA               58.89   x1:02.68  
      29.45   33.23                                                
 12 Mercado, Madison G        12 BLUE-CA                58.78   x1:02.76  
      29.73   33.03                                                
 13 Blietz, Sophia G          11 RED-CA               1:05.24   x1:08.11  
      32.55   35.56                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Joy                  12 YELLW-CA             2:00.42    2:03.73  
      27.68   30.52   32.22   33.31                                
  2 O'Sullivan, Abby S        12 BLUE-CA              2:01.77    2:04.68  
      29.30   31.78   32.57   31.03                                
  3 Salvino, Teia I           12 RED-CA               2:02.96    2:04.92  
      28.18   31.59   32.76   32.39                                
  4 Dormans, Lily M           11 BLUE-CA              2:05.21    2:05.20  
      28.81   31.66   33.29   31.44                                
  5 Zhou, Lauren X            12 YELLW-CA             2:07.98    2:06.20  
      28.08   31.53   33.28   33.31                                
  6 Swailes, Avery L          12 YELLW-CA             2:06.34   x2:06.65  
      29.33   32.34   32.88   32.10                                
  7 Bever, Milan S            12 BLUE-CA              2:05.80   x2:07.30  
      28.54   32.15   33.35   33.26                                
  8 Munoz, Katherine J        12 RED-CA               2:06.81    2:07.41  
      29.65   32.44   33.66   31.66                                
  9 Aguilar, Jezabel          12 GREEN-CA             2:06.26    2:07.42  
      30.06   32.22   33.27   31.87                                
 10 Donnelley, Lauren M       12 GREEN-CA             2:06.77    2:10.56  
      30.35   32.94   33.89   33.38                                
 11 Blietz, Sophia G          11 RED-CA               2:23.36   x2:26.36  
      33.07   37.54   38.17   37.58                                
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Sullivan, Abby S        12 BLUE-CA              5:21.04    5:28.99  
      30.52   33.00   33.47   33.52   33.48   33.47   33.23   32.96
      32.81   32.53                                                
  2 Dormans, Lily M           11 BLUE-CA              5:30.20    5:29.06  
      29.32   33.01   33.79   33.87   33.47   33.32   34.06   33.24
      33.50   31.48                                                
  3 Huynh, Kim T              12 GREEN-CA             5:30.11    5:31.44  
      28.56   32.25   33.68   34.14   34.19   34.26   34.28   33.84
      33.69   32.55                                                
  4 Garcia, Bethany D         11 YELLW-CA             5:33.49    5:33.62  
      29.82   32.77   33.79   34.00   33.94   34.25   33.92   34.25
      34.33   32.55                                                
  5 Willson, Sydney G         11 BLUE-CA              5:29.56   x5:36.49  
      30.34   33.22   34.21   34.27   34.42   34.33   34.58   34.31
      34.46   32.35                                                
  6 Aguilar, Jezabel          12 GREEN-CA             5:37.52    5:38.84  
      31.01   33.75   34.35   34.26   34.42   34.59   34.78   34.59
      34.02   33.07                                                
  7 Stretz, Makenna D         12 YELLW-CA             5:35.78    5:42.55  
      30.94   34.01   34.67   34.37   34.56   35.03   35.14   34.87
      34.77   34.19                                                
  8 Munoz, Katherine J        12 RED-CA               5:43.22    5:45.87  
      31.25   33.44   35.30   35.42   35.54   35.96   35.68   34.78
      35.94   32.56                                                
  9 Dornoff, Alexandria E     11 RED-CA               5:43.33    5:48.12  
      31.20   34.30   35.08   35.46   36.12   35.98   35.53   34.86
      35.80   33.79                                                
 10 Addiego, Chloe N          12 YELLW-CA             5:35.18   x5:48.66  
      30.30   34.08   35.87   35.75   35.55   36.21   35.75   36.05
      35.87   33.23                                                
 11 Mann, Allison D           11 RED-CA               5:56.40   x5:49.17  
      31.73   34.82   35.13   35.54   35.78   35.95   36.58   35.54
      34.85   33.25                                                
 12 Kalaba, Stella C          12 GREEN-CA             5:43.40   x5:49.73  
      30.76   34.90   35.43   35.15   35.53   35.75   36.30   36.62
      34.89   34.40                                                
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neumann, Lily G           12 GREEN-CA             1:01.74    1:02.34  
      30.77   31.57                                                
  2 Yoon, Hojung              12 GREEN-CA             1:02.26    1:03.73  
      31.14   32.59                                                
  3 Bravo-Guzman, Noemi I     12 YELLW-CA             1:05.42    1:04.96  
      31.37   33.59                                                
  4 Salvino, Teia I           12 RED-CA               1:04.96    1:06.22  
      32.29   33.93                                                
  5 Zancanaro, Sydney K       12 YELLW-CA             1:06.69    1:06.68  
      31.98   34.70                                                
  6 O'Sullivan, Abby S        12 BLUE-CA              1:06.57    1:07.28  
      33.55   33.73                                                
  7 Bever, Milan S            12 BLUE-CA              1:08.33    1:08.21  
      32.96   35.25                                                
  8 Montgomery, Izzy A        12 BLUE-CA              1:06.36   x1:08.46  
      32.74   35.72                                                
  9 Zhou, Lauren X            12 YELLW-CA             1:06.54   x1:09.22  
      33.71   35.51                                                
 10 Brahe, Sophie C           12 RED-CA               1:09.86    1:09.23  
      33.33   35.90                                                
 11 Liu, Jasmine              12 RED-CA               1:10.05   x1:09.80  
      34.30   35.50                                                
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Jasmine              12 RED-CA               1:08.93    1:09.85  
      33.13   36.72                                                
  2 Delacruz, Elsie A         12 RED-CA               1:10.30    1:12.02  
      34.07   37.95                                                
  3 Willson, Sydney G         11 BLUE-CA              1:12.06    1:16.66  
      36.61   40.05                                                
  4 Santa Ana, Reagan E       12 GREEN-CA             1:14.55    1:16.81  
      36.41   40.40                                                
  5 Castaneda, Jesie R        12 BLUE-CA              1:14.21    1:16.89  
      35.95   40.94                                                
  6 Swailes, Avery L          12 YELLW-CA             1:15.77    1:17.50  
      36.77   40.73                                                
  6 Aguilar, Jezabel          12 GREEN-CA             1:17.33    1:17.50  
      37.73   39.77                                                
  8 Zhou, Lauren X            12 YELLW-CA             1:14.56    1:18.19  
      36.65   41.54                                                
  9 Bravo-Guzman, Noemi I     12 YELLW-CA             1:19.65   x1:18.34  
      37.20   41.14                                                
 10 Kalaba, Stella C          12 GREEN-CA             1:15.10   x1:18.67  
      37.50   41.17                                                
 11 Mercado, Madison G        12 BLUE-CA              1:18.11   x1:20.15  
      36.68   43.47                                                
 12 Brahe, Sophie C           12 RED-CA               1:20.31   x1:20.18  
      38.12   42.06                                                
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Bethany D         11 YELLW-CA             1:02.92    1:02.08  
      30.14   31.94                                                
  2 Aarsvold, Sonja M         12 BLUE-CA              1:02.82    1:02.63  
      30.17   32.46                                                
  3 Salvino, Teia I           12 RED-CA               1:03.12    1:03.61  
      29.81   33.80                                                
  4 Bravo-Guzman, Noemi I     12 YELLW-CA             1:05.10    1:03.91  
      29.73   34.18                                                
  5 Huynh, Kim T              12 GREEN-CA             1:04.62    1:03.99  
      29.71   34.28                                                
  6 Montgomery, Izzy A        12 BLUE-CA              1:03.47    1:04.16  
      30.04   34.12                                                
  7 Santa Ana, Reagan E       12 GREEN-CA             1:04.36    1:04.80  
      30.09   34.71                                                
  8 Munoz, Katherine J        12 RED-CA               1:06.74    1:06.68  
      31.59   35.09                                                
  9 Powell, Caroline G        12 GREEN-CA             1:04.88   x1:07.06  
      30.62   36.44                                                
 10 Castaneda, Jesie R        12 BLUE-CA              1:07.78   x1:07.69  
      30.94   36.75                                                
 11 Zancanaro, Sydney K       12 YELLW-CA             1:04.69   x1:08.35  
      30.40   37.95                                                
 12 Kalaba, Stella C          12 GREEN-CA             1:05.59   x1:08.41  
      31.99   36.42                                                
 13 Stretz, Makenna D         12 YELLW-CA             1:07.49   x1:09.45  
      32.56   36.89                                                
 14 Dornoff, Alexandria E     11 RED-CA               1:09.01   x1:10.28  
      32.89   37.39                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neumann, Lily G           12 GREEN-CA             2:13.96    2:16.12  
      29.70   34.21   40.89   31.32                                
  2 Yoon, Hojung              12 GREEN-CA             2:16.98    2:18.55  
      30.53   34.05   41.57   32.40                                
  3 Garcia, Bethany D         11 YELLW-CA             2:19.06    2:18.95  
      28.87   35.02   43.12   31.94                                
  4 Liu, Jasmine              12 RED-CA               2:18.64    2:19.96  
      30.90   37.31   39.12   32.63                                
  5 Powell, Caroline G        12 GREEN-CA             2:22.75   x2:23.87  
      31.39   35.52   45.34   31.62                                
  6 Mann, Allison D           11 RED-CA               2:27.09    2:24.19  
      30.81   37.22   43.80   32.36                                
  7 Montgomery, Izzy A        12 BLUE-CA              2:22.90    2:24.92  
      30.16   36.99   43.98   33.79                                
  8 Stretz, Makenna D         12 YELLW-CA             2:23.06    2:27.30  
      31.91   36.59   44.20   34.60                                
  9 Willson, Sydney G         11 BLUE-CA              2:22.12    2:27.47  
      33.32   40.59   40.17   33.39                                
 10 Castaneda, Jesie R        12 BLUE-CA              2:20.46   x2:28.69  
      31.63   37.26   43.05   36.75                                
 11 Dornoff, Alexandria E     11 RED-CA               2:26.04   x2:30.90  
      31.96   39.12   46.29   33.53                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow South-CA  'A'                              1:46.08    1:45.60  
     1) Zancanaro, Sydney K 12          2) Bravo-Guzman, Noemi I 12       
     3) Addiego, Chloe N 12             4) Lee, Joy 12                    
       25.98    27.42    26.93    25.27                                    
  2 Blue East-CA  'A'                                 1:46.21    1:47.13  
     1) O'Sullivan, Abby S 12           2) Castaneda, Jesie R 12          
     3) Bever, Milan S 12               4) Aarsvold, Sonja M 12           
       27.16    26.58    27.45    25.94                                    
  3 Green West-CA  'A'                                1:45.52    1:47.22  
     1) Yoon, Hojung 12                 2) Santa Ana, Reagan E 12         
     3) Donnelley, Lauren M 12          4) Neumann, Lily G 12             
       26.77    27.27    28.02    25.16                                    
  4 Red North-CA  'A'                                 1:43.71    1:48.60  
     1) Dornoff, Alexandria E 11        2) Mann, Allison D 11             
     3) Munoz, Katherine J 12           4) Salvino, Teia I 12             
       28.71    27.10    27.73    25.06                                    
  5 Yellow South-CA  'B'                              1:52.16    1:49.49  
     1) Garcia, Bethany D 11            2) Zhou, Lauren X 12              
     3) Stretz, Makenna D 12            4) Swailes, Avery L 12            
       26.97    27.49    28.24    26.79                                    
  6 Blue East-CA  'B'                                 1:50.75    1:50.47  
     1) Dormans, Lily M 11              2) Montgomery, Izzy A 12          
     3) Willson, Sydney G 11            4) Mercado, Madison G 12          
       27.28    27.37    28.07    27.75                                    
  7 Green West-CA  'B'                                1:49.87    1:51.35  
     1) Powell, Caroline G 12           2) Kalaba, Stella C 12            
     3) Aguilar, Jezabel 12             4) Huynh, Kim T 12                
       27.88    28.92    27.52    27.03                                    
  8 Red North-CA  'B'                                 1:51.69    1:53.75  
     1) Delacruz, Elsie A 12            2) Liu, Jasmine 12                
     3) Blietz, Sophia G 11             4) Brahe, Sophie C 12             
       27.12    27.65    31.49    27.49                                    
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green West-CA  'A'                                1:59.05    1:58.17  
     1) Yoon, Hojung 12                 2) Santa Ana, Reagan E 12         
     3) Aguilar, Jezabel 12             4) Neumann, Lily G 12             
       29.28    35.30    29.09    24.50                                    
  2 Yellow South-CA  'A'                              1:58.47    1:58.61  
     1) Bravo-Guzman, Noemi I 12        2) Lee, Joy 12                    
     3) Garcia, Bethany D 11            4) Zancanaro, Sydney K 12         
       31.31    34.04    27.81    25.45                                    
  3 Red North-CA  'A'                                 1:55.21    2:00.22  
     1) Delacruz, Elsie A 12            2) Dornoff, Alexandria E 11       
     3) Mann, Allison D 11              4) Salvino, Teia I 12             
       30.22    36.54    28.26    25.20                                    
  4 Blue East-CA  'B'                                 2:03.28    2:02.02  
     1) O'Sullivan, Abby S 12           2) Castaneda, Jesie R 12          
     3) Bever, Milan S 12               4) Dormans, Lily M 11             
       32.24    34.11    29.25    26.42                                    
  5 Blue East-CA  'A'                                 1:59.05    2:02.18  
     1) Montgomery, Izzy A 12           2) Willson, Sydney G 11           
     3) Mercado, Madison G 12           4) Aarsvold, Sonja M 12           
       31.86    34.66    29.60    26.06                                    
  6 Red North-CA  'B'                                 2:02.19    2:02.29  
     1) Blietz, Sophia G 11             2) Liu, Jasmine 12                
     3) Brahe, Sophie C 12              4) Munoz, Katherine J 12          
       34.32    31.50    29.13    27.34                                    
  7 Green West-CA  'B'                                2:03.74    2:03.66  
     1) Donnelley, Lauren M 12          2) Kalaba, Stella C 12            
     3) Powell, Caroline G 12           4) Huynh, Kim T 12                
       32.12    35.75    29.37    26.42                                    
  8 Yellow South-CA  'B'                                   NT    2:05.43  
     1) Zhou, Lauren X 12               2) Swailes, Avery L 12            
     3) Addiego, Chloe N 12             4) Stretz, Makenna D 12           
       32.59    37.74    26.54    28.56                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yu, Audrey J              13 RED-CA                 24.34      24.76  
  2 Li, Kate                  13 GREEN-CA               25.11      25.23  
  3 Kurtz, Helena M           13 BLUE-CA                25.51      25.51  
  4 Tsuei, Kai-Min C          14 RED-CA                 25.43      25.63  
  5 Wooden, Emily P           13 GREEN-CA               24.89      25.92  
  6 Renaud, Riley N           14 YELLW-CA               25.71      26.42  
  7 Schlom, Jillian A         13 BLUE-CA                25.32      26.44  
  8 Woodhouse, Holly A        13 BLUE-CA                25.22     x26.65  
  9 Given, Grace C            14 YELLW-CA               26.36      26.75  
 10 Yoon, Emily S             13 GREEN-CA               26.23     x27.05  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Botton, Riley J           13 GREEN-CA               52.76      53.53  
      25.74   27.79                                                
  2 Yeh, Phoebe Z             13 RED-CA                 54.29      53.61  
      26.17   27.44                                                
  3 Li, Kate                  13 GREEN-CA               53.67      54.06  
      26.35   27.71                                                
  4 Syrkin, Alex S            14 GREEN-CA               53.16     x55.42  
      26.72   28.70                                                
  5 Yu, Audrey J              13 RED-CA                 53.58      55.67  
      26.65   29.02                                                
  6 Phetbenjakul, Atisha      14 BLUE-CA                53.40      55.81  
      26.82   28.99                                                
  7 Chow, Kailee K            13 RED-CA                 55.92     x56.76  
      27.34   29.42                                                
  8 Empremsilapa, Tyryn       14 YELLW-CA               54.93      56.91  
      27.30   29.61                                                
  9 Schlom, Jillian A         13 BLUE-CA                54.83      57.56  
      27.42   30.14                                                
 10 Brennan, Jamie L          14 YELLW-CA               53.37      58.03  
      27.80   30.23                                                
 11 Mackowiak, Lizzie M       14 BLUE-CA                53.80     x58.05  
      27.74   30.31                                                
 12 Bish, Andrea M            14 YELLW-CA               56.86     x58.33  
      28.29   30.04                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Li, Kate                  13 GREEN-CA             1:56.83    1:56.05  
      27.92   29.72   29.93   28.48                                
  2 Chow, Kailee K            13 RED-CA               1:57.77    1:58.03  
      27.31   30.30   30.41   30.01                                
  3 Yoon, Jung Min            13 BLUE-CA              1:55.49    1:58.23  
      27.38   29.88   30.58   30.39                                
  4 Botton, Riley J           13 GREEN-CA             1:54.30    2:00.08  
      27.03   29.91   31.52   31.62                                
  5 Syrkin, Alex S            14 GREEN-CA             1:55.14   x2:00.53  
      27.96   30.63   30.92   31.02                                
  6 Tran, Sarah T             14 RED-CA               1:58.33    2:01.32  
      27.67   30.21   31.55   31.89                                
  7 Yu, Audrey J              13 RED-CA               2:05.02   x2:01.47  
      28.37   30.40   31.33   31.37                                
  7 Renaud, Riley N           14 YELLW-CA             1:56.82    2:01.47  
      27.96   30.93   31.85   30.73                                
  9 McGuire, Maggie S         13 RED-CA               1:58.84   x2:03.45  
      28.44   31.60   32.49   30.92                                
 10 Nguyen, Carolyn D         13 YELLW-CA             1:58.98    2:03.55  
      28.72   31.49   32.36   30.98                                
 11 Bish, Andrea M            14 YELLW-CA             1:58.73   x2:03.59  
      28.03   30.89   32.60   32.07                                
 12 Woodhouse, Holly A        13 BLUE-CA              1:58.02    2:05.78  
      28.45   31.91   32.85   32.57                                
 13 Mackowiak, Lizzie M       14 BLUE-CA              1:59.07   x2:06.98  
      29.03   31.70   33.27   32.98                                
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeh, Phoebe Z             13 RED-CA               5:40.93    5:07.60  
      27.28   29.55   30.74   31.22   31.65   31.12   31.83   31.82
      32.15   30.24                                                
  2 Newman, Haley C           14 GREEN-CA             5:10.43    5:12.44  
      29.03   31.30   31.63   31.70   31.63   31.81   32.84   31.60
      31.14   29.76                                                
  3 Wendlandt, Chloe J        14 YELLW-CA             5:00.86    5:12.63  
      28.27   30.56   31.24   31.62   31.76   31.95   32.17   32.47
      31.87   30.72                                                
  4 McGuire, Maggie S         13 RED-CA               5:05.63    5:18.30  
      28.55   31.65   31.77   31.62   31.98   32.43   33.14   33.15
      32.36   31.65                                                
  5 Yoon, Jung Min            13 BLUE-CA              5:26.11    5:20.99  
      28.85   31.45   32.41   32.46   32.46   32.36   32.78   32.95
      33.10   32.17                                                
  6 Chow, Kailee K            13 RED-CA               5:11.20   x5:21.36  
      29.22   31.81   32.47   32.79   31.94   32.41   32.87   32.92
      32.78   32.15                                                
  7 Bish, Andrea M            14 YELLW-CA             5:11.73    5:22.34  
      28.53   31.47   32.09   32.77   32.97   33.02   33.18   33.06
      33.33   31.92                                                
  8 Syrkin, Alex S            14 GREEN-CA             5:15.79    5:25.45  
      29.15   32.16   32.90   32.72   32.54   33.37   33.17   33.17
      33.80   32.47                                                
  9 Yoon, Emily S             13 GREEN-CA             5:16.31   x5:26.72  
      30.12   32.18   33.11   33.14   33.22   33.30   33.31   33.26
      33.20   31.88                                                
 10 Mackowiak, Lizzie M       14 BLUE-CA              5:16.08    5:27.10  
      29.07   31.98   32.57   33.37   33.21   33.26   33.71   33.43
      33.43   33.07                                                
 11 Sunahara, Charli H        14 BLUE-CA              5:17.14   x5:28.84  
      29.56   32.19   32.85   33.35   32.83   33.21   34.11   34.32
      34.13   32.29                                                
 12 Nguyen, Carolyn D         13 YELLW-CA             5:28.76   x5:35.47  
      29.40   32.94   34.04   34.47   34.80   34.36   34.43   34.07
      34.20   32.76                                                
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuei, Kai-Min C          14 RED-CA                 58.53      59.26  
      29.23   30.03                                                
  2 Mykkanen, Cameron M       14 BLUE-CA              1:00.20    1:00.62  
      29.98   30.64                                                
  3 Yoon, Jung Min            13 BLUE-CA                59.49    1:01.63  
      30.10   31.53                                                
  4 Martinez-Spencer, Ella R  14 YELLW-CA               58.85    1:01.81  
      30.83   30.98                                                
  5 Unas, Julia A             14 GREEN-CA             1:01.78    1:02.75  
      30.64   32.11                                                
  6 Renaud, Riley N           14 YELLW-CA             1:00.61    1:03.22  
      30.86   32.36                                                
  7 Given, Grace C            14 YELLW-CA             1:00.97   x1:03.40  
      30.90   32.50                                                
  8 Magdamit, Juliane C       14 RED-CA               1:01.67    1:04.33  
      31.01   33.32                                                
  9 Wooden, Emily P           13 GREEN-CA             1:03.66    1:04.64  
      31.51   33.13                                                
 10 Beaudet, Kylie A          13 RED-CA               1:03.10   x1:04.95  
      32.20   32.75                                                
 11 LeVine, Mirabella H       13 GREEN-CA             1:00.91   x1:06.05  
      31.93   34.12                                                
 12 Kurtz, Helena M           13 BLUE-CA              1:04.52   x1:06.69  
      32.03   34.66                                                
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Unas, Julia A             14 GREEN-CA             1:07.61    1:09.36  
      33.11   36.25                                                
  2 Phetbenjakul, Atisha      14 BLUE-CA              1:05.34    1:09.48  
      32.91   36.57                                                
  3 Sunahara, Charli H        14 BLUE-CA              1:06.14    1:09.54  
      32.75   36.79                                                
  4 Empremsilapa, Tyryn       14 YELLW-CA             1:08.49    1:09.61  
      33.23   36.38                                                
  5 Beaudet, Kylie A          13 RED-CA               1:09.01    1:11.32  
      33.83   37.49                                                
  6 Tran, Sarah T             14 RED-CA               1:10.14    1:12.16  
      34.20   37.96                                                
  7 Botton, Riley J           13 GREEN-CA             1:07.55    1:12.66  
      34.73   37.93                                                
  8 Brennan, Jamie L          14 YELLW-CA             1:07.45    1:13.81  
      34.80   39.01                                                
  9 Magdamit, Juliane C       14 RED-CA               1:11.77   x1:14.75  
      34.42   40.33                                                
 10 Woodhouse, Holly A        13 BLUE-CA              1:09.81   x1:15.64  
      35.78   39.86                                                
 -- Given, Grace C            14 YELLW-CA             1:14.47         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sunahara, Charli H        14 BLUE-CA                57.52      59.10  
      27.83   31.27                                                
  2 Mykkanen, Cameron M       14 BLUE-CA                58.18      59.88  
      28.17   31.71                                                
  3 Nguyen, Carolyn D         13 YELLW-CA               59.83    1:00.59  
      28.59   32.00                                                
  4 Tran, Sarah T             14 RED-CA                 59.19    1:01.66  
      29.12   32.54                                                
  5 Magdamit, Juliane C       14 RED-CA               1:01.83    1:02.20  
      29.21   32.99                                                
  6 Wooden, Emily P           13 GREEN-CA             1:01.15    1:02.33  
      29.44   32.89                                                
  7 Newman, Haley C           14 GREEN-CA             1:00.26    1:03.87  
      29.84   34.03                                                
  8 Martinez-Spencer, Ella R  14 YELLW-CA             1:01.63    1:04.24  
      30.54   33.70                                                
  9 McGuire, Maggie S         13 RED-CA               1:01.19   x1:04.44  
      29.89   34.55                                                
 10 LeVine, Mirabella H       13 GREEN-CA             1:02.00   x1:04.45  
      29.82   34.63                                                
 11 Kurtz, Helena M           13 BLUE-CA              1:04.34   x1:06.04  
      30.02   36.02                                                
 12 Wendlandt, Chloe J        14 YELLW-CA             1:01.08   x1:08.11  
      31.09   37.02                                                
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeh, Phoebe Z             13 RED-CA               2:09.05    2:09.34  
      27.89   34.23   37.55   29.67                                
  2 Unas, Julia A             14 GREEN-CA             2:11.33    2:12.79  
      29.25   34.09   37.96   31.49                                
  3 Mykkanen, Cameron M       14 BLUE-CA              2:11.18    2:13.89  
      28.23   33.51   40.56   31.59                                
  4 Phetbenjakul, Atisha      14 BLUE-CA                   NT    2:14.87  
      29.40   35.83   37.86   31.78                                
  5 Newman, Haley C           14 GREEN-CA             2:12.23    2:15.04  
      29.88   34.37   40.22   30.57                                
  6 Beaudet, Kylie A          13 RED-CA               2:10.87    2:16.23  
      30.12   34.83   39.18   32.10                                
  7 Tsuei, Kai-Min C          14 RED-CA               2:13.55   x2:16.95  
      30.01   33.63   41.73   31.58                                
  8 LeVine, Mirabella H       13 GREEN-CA             2:15.08   x2:19.12  
      29.84   36.49   39.99   32.80                                
  9 Martinez-Spencer, Ella R  14 YELLW-CA             2:12.68    2:19.31  
      30.69   34.76   42.69   31.17                                
 10 Empremsilapa, Tyryn       14 YELLW-CA             2:10.71    2:19.48  
      29.12   37.37   39.98   33.01                                
 11 Brennan, Jamie L          14 YELLW-CA             2:11.80   x2:21.37  
      30.64   36.92   40.81   33.00                                
 12 Wendlandt, Chloe J        14 YELLW-CA             2:15.95   x2:21.49  
      29.72   35.69   43.89   32.19                                
 13 Yoon, Emily S             13 GREEN-CA             2:16.76   x2:24.12  
      31.54   37.75   43.15   31.68                                
 14 Schlom, Jillian A         13 BLUE-CA                   NT   x2:25.21  
      29.99   36.99   44.73   33.50                                
 
Girls 13-14 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green West-CA  'A'                                3:33.55    3:37.08  
     1) Syrkin, Alex S 14               2) Li, Kate 13                    
     3) Wooden, Emily P 13              4) Botton, Riley J 13             
       26.60    55.22    25.80    53.39    26.46    55.04    25.15    53.43
  2 Blue East-CA  'A'                                 3:35.55    3:39.52  
     1) Mackowiak, Lizzie M 14          2) Yoon, Jung Min 13              
     3) Sunahara, Charli H 14           4) Phetbenjakul, Atisha 14        
       27.16    56.79    25.84    53.84    25.92    54.21    26.19    54.68
  3 Red North-CA  'A'                                 3:37.24    3:39.59  
     1) McGuire, Maggie S 13            2) Yeh, Phoebe Z 13               
     3) Tran, Sarah T 14                4) Yu, Audrey J 13                
       27.04    56.13    26.34    54.27    26.21    55.57    25.42    53.62
  4 Yellow South-CA  'A'                              3:38.23    3:45.64  
     1) Empremsilapa, Tyryn 14          2) Nguyen, Carolyn D 13           
     3) Martinez-Spencer, Ella R 14     4) Brennan, Jamie L 14            
       27.33    56.71    27.22    57.15    26.36    56.14    26.51    55.64
  5 Green West-CA  'B'                                3:41.25    3:46.37  
     1) Yoon, Emily S 13                2) Unas, Julia A 14               
     3) LeVine, Mirabella H 13          4) Newman, Haley C 14             
       28.40    58.17    26.91    56.75    26.90    56.81    26.43    54.64
  6 Red North-CA  'B'                                 3:44.52    3:46.46  
     1) Tsuei, Kai-Min C 14             2) Chow, Kailee K 13              
     3) Beaudet, Kylie A 13             4) Magdamit, Juliane C 14         
       26.47    54.89    26.87    56.69    27.52    58.05    26.41    56.83
  7 Blue East-CA  'B'                                 3:42.26    3:47.57  
     1)                                 2) Schlom, Jillian A 13           
     3) Mykkanen, Cameron M 14          4) Woodhouse, Holly A 13          
       27.01    57.23    26.80    57.66    27.67    57.24    26.52    55.44
  8 Yellow South-CA  'B'                              3:46.08    3:51.59  
     1) Given, Grace C 14               2) Wendlandt, Chloe J 14          
     3) Bish, Andrea M 14               4) Renaud, Riley N 14             
       27.36    58.24    27.57    58.52    27.39    57.91    27.24    56.92
 
Girls 13-14 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Red North-CA  'A'                                 3:55.81    3:59.91  
     1) McGuire, Maggie S 13            2) Yeh, Phoebe Z 13               
     3) Tran, Sarah T 14                4) Yu, Audrey J 13                
       28.91    59.03    31.05  1:06.60    28.08  1:00.90    25.04    53.38
  2 Blue East-CA  'A'                                 3:56.15    4:04.78  
     1) Yoon, Jung Min 13               2) Phetbenjakul, Atisha 14        
     3) Sunahara, Charli H 14           4) Mackowiak, Lizzie M 14         
       29.66  1:00.99    31.45  1:08.58    27.05    58.70    26.70    56.51
  3 Green West-CA  'A'                                3:59.81   J4:09.63  
     1) LeVine, Mirabella H 13          2) Li, Kate 13                    
     3) Syrkin, Alex S 14               4) Botton, Riley J 13             
       31.26  1:06.10    31.95  1:08.51    28.22  1:00.81    25.99    54.21
  4 Yellow South-CA  'A'                              3:59.74   J4:09.82  
     1) Martinez-Spencer, Ella R 14     2) Empremsilapa, Tyryn 14         
     3) Renaud, Riley N 14              4) Brennan, Jamie L 14            
       29.89  1:01.39    32.59  1:10.03    28.76  1:01.99    26.82    56.41
  5 Red North-CA  'B'                                 4:04.87   J4:08.00  
     1) Tsuei, Kai-Min C 14             2) Beaudet, Kylie A 13            
     3) Chow, Kailee K 13               4) Magdamit, Juliane C 14         
       28.77    58.70    32.93  1:10.51    28.50  1:02.27    25.82    56.52
  6 Green West-CA  'B'                                4:06.36    4:10.61  
     1) Wooden, Emily P 13              2) Unas, Julia A 14               
     3) Newman, Haley C 14              4) Yoon, Emily S 13               
       30.52  1:03.72    32.07  1:08.51    28.52  1:01.81    27.33    56.57
  7 Blue East-CA  'B'                                 4:05.05    4:18.23  
     1) Kurtz, Helena M 13              2) Woodhouse, Holly A 13          
     3) Mykkanen, Cameron M 14          4) Schlom, Jillian A 13           
       32.04  1:06.38    34.69  1:14.56    27.41    59.89    26.73    57.40
  8 Yellow South-CA  'B'                              4:11.25    4:20.71  
     1) Given, Grace C 14               2) Bish, Andrea M 14              
     3) Wendlandt, Chloe J 14           4) Nguyen, Carolyn D 13           
       30.13  1:03.37    36.22  1:16.88    28.89  1:03.31    26.88    57.15
 
Boys 5-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lozada, Jordan J          10 RED-CA                 27.23      27.93  
  2 Eich, Carson M            10 GREEN-CA               27.74      28.46  
  3 Lee, Holden M             10 GREEN-CA               28.06      28.69  
  4 Ramirez, Anthony          10 RED-CA                 28.45      29.02  
  5 Theoret, Nathan           10 YELLW-CA               28.28      29.05  
  6 Carlsen, Max R            10 BLUE-CA                28.23      29.08  
  7 Nguyen, Darren D          10 BLUE-CA                28.71      29.25  
  8 Yeo, Aiden H               8 GREEN-CA               28.93     x29.97  
  9 Gray, Oliver J            10 YELLW-CA               29.33      30.15  
 10 Ren, Cooper                9 BLUE-CA                30.48     x30.22  
 11 Wang, Max                 10 RED-CA                 29.94     x30.28  
 12 Mo, Cheney C              10 RED-CA                    NT     x30.54  
 13 Pai, Nikhil               10 YELLW-CA               30.32     x30.69  
 14 Biebel, Rex D             10 YELLW-CA               30.53     x30.72  
 
Boys 5-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Will                10 BLUE-CA                58.66      59.29  
      28.51   30.78                                                
  2 Chiang, River R           10 BLUE-CA                58.77      59.46  
      28.40   31.06                                                
  3 Mulroy, Liam P            10 BLUE-CA              1:02.15   x1:00.47  
      29.22   31.25                                                
  4 Lozada, Jordan J          10 RED-CA               1:00.32    1:01.54  
      30.54   31.00                                                
  5 Eich, Carson M            10 GREEN-CA             1:00.59    1:01.70  
      30.00   31.70                                                
  6 Darbo, Jean C             10 GREEN-CA             1:01.45    1:01.83  
      29.86   31.97                                                
  7 Lee, Nicholas J           10 YELLW-CA             1:01.40    1:02.36  
      30.25   32.11                                                
  8 Mo, Cheney C              10 RED-CA               1:05.11    1:04.31  
      30.71   33.60                                                
  9 Theoret, Nathan           10 YELLW-CA             1:01.88    1:04.41  
      31.25   33.16                                                
 10 Gray, Oliver J            10 YELLW-CA             1:04.10   x1:04.64  
      31.13   33.51                                                
 11 Cerda, Lionel G           10 YELLW-CA             1:03.40   x1:04.98  
      31.28   33.70                                                
 12 Sumino, Brandon W         10 GREEN-CA             1:05.09   x1:05.24  
      31.29   33.95                                                
 13 Davis, Ryder E            10 RED-CA               1:03.56   x1:05.88  
      32.08   33.80                                                
 14 Wang, Max                 10 RED-CA               1:09.18   x1:08.04  
      33.26   34.78                                                
 15 Barnes, JuJu L            10 BLUE-CA              1:06.95   x1:08.30  
      32.35   35.95                                                
 
Boys 5-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiang, River R           10 BLUE-CA              2:07.34    2:08.69  
      29.42   32.91   33.66   32.70                                
  2 Eich, Carson M            10 GREEN-CA             2:07.01    2:11.54  
      30.88   33.70   34.56   32.40                                
  3 Chen, Will                10 BLUE-CA              2:10.69    2:12.14  
      30.79   34.14   34.57   32.64                                
  4 Carlsen, Max R            10 BLUE-CA              2:11.12   x2:14.83  
      31.74   34.16   35.26   33.67                                
  5 Lee, Nicholas J           10 YELLW-CA             2:11.99    2:15.08  
      31.63   34.22   35.30   33.93                                
  6 Lee, Nathan S             10 GREEN-CA             2:15.88    2:16.94  
      32.17   36.08   34.06   34.63                                
  7 Ramirez, Anthony          10 RED-CA               2:13.68    2:18.46  
      31.70   35.91   36.78   34.07                                
  8 Kim, Matthew Kim D        10 RED-CA               2:12.56    2:18.71  
      31.28   35.34   36.76   35.33                                
  9 Hua, Hunter H             10 GREEN-CA             2:20.37   x2:18.82  
      32.85   35.44   35.61   34.92                                
 10 Cerda, Lionel G           10 YELLW-CA             2:14.46    2:18.89  
      32.25   36.10   36.47   34.07                                
 11 Hill, Troy W              10 RED-CA               2:13.69   x2:20.02  
      32.82   36.09   37.30   33.81                                
 12 Theoret, Nathan           10 YELLW-CA             2:15.70   x2:20.04  
      32.70   35.31   36.80   35.23                                
 13 Aguilar, Azael             9 RED-CA               2:20.03   x2:21.40  
      33.38   36.58   37.31   34.13                                
 14 Biebel, Rex D             10 YELLW-CA             2:23.31   x2:23.23  
      32.94   36.91   36.61   36.77                                
 15 Barnes, JuJu L            10 BLUE-CA              2:23.20   x2:25.89  
      33.52   37.08   37.81   37.48                                
 
Boys 5-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chen, Will                10 BLUE-CA                31.57      31.15  
  2 Kim, Eru E                10 YELLW-CA               31.37      31.81  
  3 Darbo, Jean C             10 GREEN-CA               32.60      32.53  
  4 Lee, Nicholas J           10 YELLW-CA               32.05      32.76  
  5 Mulroy, Liam P            10 BLUE-CA                32.76      33.21  
  6 Lee, Holden M             10 GREEN-CA               32.79      33.58  
  7 Davis, Ryder E            10 RED-CA                 33.74      34.33  
  8 Nguyen, Darren D          10 BLUE-CA                32.46     x34.36  
  9 Biebel, Rex D             10 YELLW-CA               33.75     x34.64  
 10 Kuo, Peyton L              9 GREEN-CA               35.66     x34.95  
 11 Ramirez, Anthony          10 RED-CA                 36.65      35.41  
 12 Aguilar, Azael             9 RED-CA                 35.42     x35.72  
 13 Ren, Cooper                9 BLUE-CA                35.10     x35.85  
 14 Mo, Cheney C              10 RED-CA                    NT     x38.17  
 
Boys 5-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vu, Peter N                9 BLUE-CA                36.17      35.83  
  2 Kim, Matthew Kim D        10 RED-CA                 35.08      35.97  
  3 LeVine, Holden            10 YELLW-CA               35.48      36.51  
  4 Wang, Max                 10 RED-CA                 38.10      36.54  
  5 Sun, Ian                  10 RED-CA                 36.61     x36.55  
  6 Ren, Cooper                9 BLUE-CA                37.43      36.94  
  7 Hill, Troy W              10 RED-CA                 36.75     x37.51  
  8 Gray, Oliver J            10 YELLW-CA               39.12      38.34  
  9 Sumino, Brandon W         10 GREEN-CA               38.40      38.59  
 10 Kuo, Peyton L              9 GREEN-CA               41.31      39.83  
 11 Hua, Hunter H             10 GREEN-CA               40.68     x40.02  
 12 Pai, Nikhil               10 YELLW-CA               40.65     x40.76  
 13 Yeo, Aiden H               8 GREEN-CA               43.73     x43.30  
 -- Barnes, JuJu L            10 BLUE-CA                39.69         DQ  
 
Boys 5-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Nathan S             10 GREEN-CA               30.55      29.96  
  2 LeVine, Holden            10 YELLW-CA               29.60      30.11  
  3 Lozada, Jordan J          10 RED-CA                 29.89      30.13  
  4 Darbo, Jean C             10 GREEN-CA               29.76      30.21  
  5 Kim, Eru E                10 YELLW-CA               29.51      30.61  
  6 Sun, Ian                  10 RED-CA                 30.76      30.71  
  7 Mulroy, Liam P            10 BLUE-CA                30.85      31.39  
  8 Cerda, Lionel G           10 YELLW-CA               31.09     x31.80  
  9 Nguyen, Darren D          10 BLUE-CA                31.71      31.86  
 10 Vu, Peter N                9 BLUE-CA                31.93     x32.20  
 11 Chiang, River R           10 BLUE-CA                31.89     x32.60  
 12 Davis, Ryder E            10 RED-CA                 32.41     x33.33  
 13 Aguilar, Azael             9 RED-CA                 32.98     x33.34  
 14 Yeo, Aiden H               8 GREEN-CA               31.83     x33.37  
 15 Kuo, Peyton L              9 GREEN-CA               33.06     x33.53  
 
Boys 5-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 LeVine, Holden            10 YELLW-CA             1:08.94    1:09.26  
      31.63   37.63                                                
  2 Kim, Eru E                10 YELLW-CA             1:09.21    1:10.22  
      32.27   37.95                                                
  3 Vu, Peter N                9 BLUE-CA              1:09.73    1:10.89  
      34.68   36.21                                                
  4 Sun, Ian                  10 RED-CA               1:09.24    1:11.04  
      32.83   38.21                                                
  5 Kim, Matthew Kim D        10 RED-CA               1:09.60    1:11.66  
      33.97   37.69                                                
  6 Lee, Holden M             10 GREEN-CA             1:11.35    1:11.85  
      33.39   38.46                                                
  7 Hill, Troy W              10 RED-CA               1:12.57   x1:13.24  
      34.76   38.48                                                
  8 Lee, Nathan S             10 GREEN-CA             1:12.56    1:13.38  
      32.71   40.67                                                
  9 Carlsen, Max R            10 BLUE-CA              1:12.07    1:13.63  
      33.41   40.22                                                
 10 Hua, Hunter H             10 GREEN-CA             1:14.93   x1:13.90  
      34.36   39.54                                                
 11 Pai, Nikhil               10 YELLW-CA             1:13.05   x1:14.06  
      35.26   38.80                                                
 12 Sumino, Brandon W         10 GREEN-CA             1:13.13   x1:14.11  
      36.33   37.78                                                
 
Boys 5-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue East-CA  'A'                                 1:51.03    1:52.10  
     1) Chiang, River R 10              2) Carlsen, Max R 10              
     3) Mulroy, Liam P 10               4) Chen, Will 10                  
       27.94    29.35    27.81    27.00                                    
  2 Red North-CA  'A'                                 1:52.68    1:53.42  
     1) Kim, Matthew Kim D 10           2) Ramirez, Anthony 10            
     3) Sun, Ian 10                     4) Lozada, Jordan J 10            
       28.96    28.91    28.23    27.32                                    
  3 Yellow South-CA  'A'                              1:53.19    1:53.48  
     1) Kim, Eru E 10                   2) Theoret, Nathan 10             
     3) Lee, Nicholas J 10              4) LeVine, Holden 10              
       28.57    28.99    28.30    27.62                                    
  4 Green West-CA  'A'                                1:53.28    1:53.55  
     1) Lee, Holden M 10                2) Darbo, Jean C 10               
     3) Lee, Nathan S 10                4) Eich, Carson M 10              
       28.14    28.26    28.67    28.48                                    
  5 Blue East-CA  'B'                                 1:58.73    1:58.84  
     1) Vu, Peter N 9                   2) Barnes, JuJu L 10              
     3) Ren, Cooper 9                   4) Nguyen, Darren D 10            
       28.92    31.22    30.60    28.10                                    
  6 Green West-CA  'B'                                2:01.25    2:00.16  
     1) Hua, Hunter H 10                2) Sumino, Brandon W 10           
     3) Kuo, Peyton L 9                 4) Yeo, Aiden H 8                 
       29.70    30.16    30.23    30.07                                    
  7 Yellow South-CA  'B'                              2:01.15    2:00.58  
     1) Pai, Nikhil 10                  2) Biebel, Rex D 10               
     3) Cerda, Lionel G 10              4) Gray, Oliver J 10              
       30.78    30.56    29.86    29.38                                    
  8 Red North-CA  'B'                                 2:01.09    2:02.37  
     1) Wang, Max 10                    2) Aguilar, Azael 9               
     3) Hill, Troy W 10                 4) Davis, Ryder E 10              
       33.42    27.65    30.07    31.23                                    
 
Boys 5-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue East-CA  'A'                                 2:06.07    2:05.69  
     1) Chen, Will 10                   2) Vu, Peter N 9                  
     3) Mulroy, Liam P 10               4) Chiang, River R 10             
       31.34    36.05    30.75    27.55                                    
  2 Red North-CA  'A'                                 2:05.28    2:06.51  
     1) Lozada, Jordan J 10             2) Kim, Matthew Kim D 10          
     3) Sun, Ian 10                     4) Ramirez, Anthony 10            
       31.51    35.58    31.48    27.94                                    
  3 Yellow South-CA  'A'                              2:07.17    2:06.56  
     1) Kim, Eru E 10                   2) LeVine, Holden 10              
     3) Lee, Nicholas J 10              4) Theoret, Nathan 10             
       31.30    36.06    30.99    28.21                                    
  4 Green West-CA  'A'                                2:09.12    2:07.94  
     1) Lee, Nathan S 10                2) Sumino, Brandon W 10           
     3) Darbo, Jean C 10                4) Eich, Carson M 10              
       32.47    37.39    29.91    28.17                                    
  5 Yellow South-CA  'B'                              2:14.28    2:13.80  
     1) Biebel, Rex D 10                2) Gray, Oliver J 10              
     3) Cerda, Lionel G 10              4) Pai, Nikhil 10                 
       34.11    38.86    30.32    30.51                                    
  6 Blue East-CA  'B'                                 2:13.49    2:13.82  
     1) Nguyen, Darren D 10             2) Ren, Cooper 9                  
     3) Carlsen, Max R 10               4) Barnes, JuJu L 10              
       33.98    37.71    31.74    30.39                                    
  7 Red North-CA  'B'                                 2:13.41    2:14.76  
     1) Davis, Ryder E 10               2) Hill, Troy W 10                
     3) Aguilar, Azael 9                4) Wang, Max 10                   
       34.08    37.22    33.77    29.69                                    
  8 Green West-CA  'B'                                2:16.17    2:15.86  
     1) Lee, Holden M 10                2) Kuo, Peyton L 9                
     3) Hua, Hunter H 10                4) Yeo, Aiden H 8                 
       33.13    39.65    32.84    30.24                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Punyataweekul, Patrick P  12 GREEN-CA               24.57      24.90  
  2 Bezanilla, Luke A         12 RED-CA                 25.17      24.93  
  3 Rincon, Ethan J           12 BLUE-CA                25.28      25.34  
  4 Nguyen, Genesis T         12 YELLW-CA               25.29      25.54  
  5 Jo, Daniel C              12 YELLW-CA               25.01      25.76  
  6 Cehelnik, Hunty B         12 RED-CA                 26.38      26.00  
  7 Cho, Nathan T             12 GREEN-CA               25.61      26.03  
  8 Wu, Nathan Y              11 GREEN-CA               26.15     x26.37  
  9 Trevino-Lozano, Izaiah D  12 BLUE-CA                26.06      26.43  
 -- Frater, Liam A            12 BLUE-CA                26.72         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ham, Benjamin             12 RED-CA                 53.49      53.58  
      26.00   27.58                                                
  2 Ficklen, Jaden T          12 YELLW-CA               53.86      54.35  
      26.24   28.11                                                
  3 Bezanilla, Luke A         12 RED-CA                 55.09      54.92  
      26.88   28.04                                                
  4 Devera, Ethan C           12 RED-CA                 55.53     x55.41  
      26.96   28.45                                                
  5 Jo, Daniel C              12 YELLW-CA               53.18      55.42  
      27.36   28.06                                                
  6 Jones, Nicholas B         12 BLUE-CA                55.75      55.69  
      27.34   28.35                                                
  7 Schneider, Ty A           11 GREEN-CA               55.39      55.91  
      27.17   28.74                                                
  8 Rincon, Ethan J           12 BLUE-CA                56.48      56.12  
      26.57   29.55                                                
  9 Nguyen, Genesis T         12 YELLW-CA               54.73     x56.40  
      27.24   29.16                                                
 10 Cho, Nathan T             12 GREEN-CA               57.35      57.19  
      27.99   29.20                                                
 11 Moore, Marcus G           12 GREEN-CA               57.63     x58.63  
      28.16   30.47                                                
 12 Saito, Taisei             11 RED-CA                 57.54     x58.80  
      28.23   30.57                                                
 13 Trevino-Lozano, Izaiah D  12 BLUE-CA                56.13     x59.03  
      28.52   30.51                                                
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ham, Benjamin             12 RED-CA               1:57.40    1:57.20  
      26.71   29.48   30.35   30.66                                
  2 Jones, Nicholas B         12 BLUE-CA              1:57.07    1:58.92  
      28.17   30.27   30.87   29.61                                
  3 Ficklen, Jaden T          12 YELLW-CA             1:56.77    1:59.37  
      27.79   30.46   31.18   29.94                                
  4 Devera, Ethan C           12 RED-CA               2:00.85    2:00.62  
      29.05   30.77   31.44   29.36                                
  5 Frater, Liam A            12 BLUE-CA              2:00.49    2:00.69  
      27.84   30.73   31.73   30.39                                
  6 Jo, Daniel C              12 YELLW-CA             1:56.00    2:00.96  
      27.01   29.92   32.32   31.71                                
  7 Solis, Matt Solis E       12 YELLW-CA             1:59.96   x2:01.15  
      28.32   31.19   31.19   30.45                                
  8 Miner, Wyatt E            12 RED-CA               2:03.61   x2:01.65  
      27.32   30.99   31.89   31.45                                
  9 Cruz, Oscar Z             12 BLUE-CA              1:57.82   x2:02.29  
      28.23   30.76   31.89   31.41                                
 10 Punyataweekul, Patrick P  12 GREEN-CA             2:23.03    2:02.56  
      26.45   30.69   33.89   31.53                                
 11 Saito, Taisei             11 RED-CA               2:01.56   x2:05.49  
      28.51   31.60   32.72   32.66                                
 12 Kim, Colin H              12 GREEN-CA             2:03.95    2:06.10  
      28.81   31.41   32.99   32.89                                
 13 Moore, Marcus G           12 GREEN-CA             2:02.73   x2:07.36  
      29.39   31.92   33.59   32.46                                
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schneider, Ty A           11 GREEN-CA             5:07.06    5:10.04  
      27.88   30.50   32.01   32.00   31.70   31.71   31.90   31.66
      31.40   29.28                                                
  2 Ficklen, Jaden T          12 YELLW-CA             5:22.51    5:15.88  
      28.27   31.41   32.48   32.61   32.56   32.25   32.77   32.36
      31.54   29.63                                                
  3 Ham, Benjamin             12 RED-CA               5:11.57    5:17.62  
      27.64   30.40   31.45   33.15   32.52   32.78   32.99   33.28
      32.40   31.01                                                
  4 Solis, Matt Solis E       12 YELLW-CA             5:22.58    5:17.87  
      29.52   31.61   32.10   32.60   31.84   31.99   31.96   32.63
      32.73   30.89                                                
  5 Jones, Nicholas B         12 BLUE-CA              5:15.90    5:17.91  
      27.96   31.85   32.48   32.78   32.85   32.81   32.71   32.81
      31.54   30.12                                                
  6 Trevino-Lozano, Izaiah D  12 BLUE-CA              5:15.02    5:18.83  
      28.55   31.59   32.50   32.30   32.22   33.21   32.78   32.29
      32.30   31.09                                                
  7 Frater, Liam A            12 BLUE-CA              5:14.39   x5:19.45  
      28.70   31.51   32.51   33.04   32.71   32.74   32.66   32.40
      32.26   30.92                                                
  8 Kanemitsu, Michael S      11 YELLW-CA             5:26.65   x5:27.03  
      28.00   32.06   33.21   33.23   34.06   33.72   33.71   33.50
      33.51   32.03                                                
  9 Moore, Marcus G           12 GREEN-CA             5:24.05    5:33.81  
      30.16   33.69   33.67   34.29   33.99   33.51   34.10   34.27
      33.73   32.40                                                
 10 Jiang, Alex Z             12 RED-CA               5:33.74    5:35.11  
      29.01   32.10   33.88   33.99   34.51   34.43   35.11   34.91
      34.13   33.04                                                
 11 Kim, Colin H              12 GREEN-CA             5:28.67   x5:35.25  
      29.74   32.78   33.64   34.19   34.44   35.11   34.76   34.70
      34.31   31.58                                                
 12 Saito, Taisei             11 RED-CA               5:25.78   x5:38.07  
      30.11   33.31   33.47   34.18   34.18   34.28   34.36   35.04
      34.86   34.28                                                
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Nathan               12 YELLW-CA             1:03.08    1:01.39  
      29.71   31.68                                                
  2 Verdolaga, Daniel F       12 RED-CA               1:01.98    1:01.61  
      30.81   30.80                                                
  3 Kim, Kyle                 12 YELLW-CA               58.61    1:01.85  
      30.08   31.77                                                
  4 Sumino, Cole T            12 BLUE-CA              1:02.81    1:02.16  
      30.32   31.84                                                
  5 Jiang, Alex Z             12 RED-CA               1:04.27    1:02.74  
      30.34   32.40                                                
  6 Li, Aaron H               12 GREEN-CA             1:02.41    1:03.27  
      30.74   32.53                                                
  7 Singhal, Shivansh         12 YELLW-CA             1:02.97   x1:04.33  
      31.72   32.61                                                
  8 Devera, Ethan C           12 RED-CA               1:04.35   x1:04.38  
      31.54   32.84                                                
  9 Cehelnik, Hunty B         12 RED-CA               1:03.77   x1:04.66  
      31.71   32.95                                                
 10 Cho, Nathan T             12 GREEN-CA             1:04.25    1:04.97  
      32.08   32.89                                                
 11 DiBello, Michael D        12 BLUE-CA              1:06.74    1:05.21  
      31.96   33.25                                                
 12 Cruz, Oscar Z             12 BLUE-CA              1:05.06   x1:07.95  
      33.30   34.65                                                
 13 Lee, Matthew W            11 GREEN-CA             1:09.11   x1:09.70  
      33.80   35.90                                                
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verdolaga, Daniel F       12 RED-CA               1:06.85    1:05.72  
      31.33   34.39                                                
  2 Nguyen, Genesis T         12 YELLW-CA             1:08.24    1:08.67  
      32.10   36.57                                                
  3 Kim, Nathan               12 YELLW-CA             1:11.44    1:10.27  
      32.82   37.45                                                
  4 Bezanilla, Luke A         12 RED-CA               1:08.26    1:12.41  
      34.41   38.00                                                
  4 DiBello, Michael D        12 BLUE-CA              1:11.58    1:12.41  
      33.95   38.46                                                
  6 Wu, Nathan Y              11 GREEN-CA             1:07.53    1:12.88  
      34.11   38.77                                                
  7 Rincon, Ethan J           12 BLUE-CA              1:13.52    1:13.08  
      34.18   38.90                                                
  8 Goldstein, Coen A         12 BLUE-CA              1:11.85   x1:13.44  
      34.61   38.83                                                
  9 Li, Aaron H               12 GREEN-CA             1:22.77    1:13.51  
      34.95   38.56                                                
 10 Singhal, Shivansh         12 YELLW-CA             1:13.77   x1:15.65  
      35.94   39.71                                                
 11 Kim, Kyle                 12 YELLW-CA             1:10.51   x1:16.07  
      35.85   40.22                                                
 12 Miner, Wyatt E            12 RED-CA               1:10.64   x1:16.29  
      35.67   40.62                                                
 13 Lee, Matthew W            11 GREEN-CA             1:18.88   x1:17.36  
      36.43   40.93                                                
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Oscar Z             12 BLUE-CA                59.49      59.91  
      28.55   31.36                                                
  2 Cehelnik, Hunty B         12 RED-CA               1:01.21    1:00.48  
      28.28   32.20                                                
  3 Sumino, Cole T            12 BLUE-CA              1:02.30    1:01.33  
      29.01   32.32                                                
  4 Lee, Matthew W            11 GREEN-CA             1:02.43    1:02.23  
      28.95   33.28                                                
  5 Miner, Wyatt E            12 RED-CA               1:01.61    1:02.52  
      28.94   33.58                                                
  6 Kanemitsu, Michael S      11 YELLW-CA             1:03.19    1:02.81  
      28.79   34.02                                                
  7 Punyataweekul, Patrick P  12 GREEN-CA             1:00.46    1:02.99  
      29.10   33.89                                                
  8 Goldstein, Coen A         12 BLUE-CA              1:02.87   x1:03.70  
      30.43   33.27                                                
  9 Kim, Colin H              12 GREEN-CA             1:06.25   x1:05.24  
      30.88   34.36                                                
 10 Kim, Kyle                 12 YELLW-CA             1:03.65    1:05.65  
      29.82   35.83                                                
 11 Solis, Matt Solis E       12 YELLW-CA             1:07.26   x1:06.26  
      30.86   35.40                                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Verdolaga, Daniel F       12 RED-CA               2:10.20    2:12.30  
      29.60   36.04   37.32   29.34                                
  2 Schneider, Ty A           11 GREEN-CA             2:12.86    2:12.46  
      29.06   35.23   38.76   29.41                                
  3 Kim, Nathan               12 YELLW-CA             2:13.73    2:12.82  
      29.13   34.65   39.26   29.78                                
  4 Sumino, Cole T            12 BLUE-CA              2:13.10    2:13.50  
      30.39   33.45   39.99   29.67                                
  5 Kanemitsu, Michael S      11 YELLW-CA             2:16.74    2:16.57  
      29.24   36.31   40.42   30.60                                
  6 Li, Aaron H               12 GREEN-CA             2:14.05    2:18.16  
      29.55   35.91   41.63   31.07                                
  7 Jiang, Alex Z             12 RED-CA               2:19.29    2:18.22  
      30.49   35.07   40.12   32.54                                
  8 Singhal, Shivansh         12 YELLW-CA             2:19.28   x2:19.80  
      31.41   35.16   40.90   32.33                                
  9 Wu, Nathan Y              11 GREEN-CA             2:16.05   x2:20.67  
      29.81   35.95   41.69   33.22                                
 10 DiBello, Michael D        12 BLUE-CA              2:19.76    2:22.32  
      30.42   36.19   40.81   34.90                                
 11 Goldstein, Coen A         12 BLUE-CA              2:20.78   x2:23.08  
      30.47   38.09   41.33   33.19                                
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow South-CA  'A'                              1:41.69    1:40.40  
     1) Nguyen, Genesis T 12            2) Ficklen, Jaden T 12            
     3) Kim, Kyle 12                    4) Jo, Daniel C 12                
       25.61    24.92    24.95    24.92                                    
  2 Red North-CA  'A'                                 1:42.59    1:41.70  
     1) Ham, Benjamin 12                2) Verdolaga, Daniel F 12         
     3) Devera, Ethan C 12              4) Bezanilla, Luke A 12           
       25.36    25.74    25.82    24.78                                    
  3 Green West-CA  'A'                                1:42.32    1:41.89  
     1) Punyataweekul, Patrick P 12     2) Cho, Nathan T 12               
     3) Schneider, Ty A 11              4) Wu, Nathan Y 11                
       24.52    25.60    25.72    26.05                                    
  4 Blue East-CA  'A'                                 1:43.56    1:43.15  
     1) Sumino, Cole T 12               2) Trevino-Lozano, Izaiah D 12    
     3) Cruz, Oscar Z 12                4) Rincon, Ethan J 12             
       26.15    25.92    26.35    24.73                                    
  5 Yellow South-CA  'B'                              1:45.94    1:44.58  
     1) Kanemitsu, Michael S 11         2) Singhal, Shivansh 12           
     3) Solis, Matt Solis E 12          4) Kim, Nathan 12                 
       26.43    26.47    25.99    25.69                                    
  6 Blue East-CA  'B'                                 1:48.40    1:45.27  
     1) Frater, Liam A 12               2) DiBello, Michael D 12          
     3) Goldstein, Coen A 12            4) Jones, Nicholas B 12           
       26.43    26.29    27.76    24.79                                    
  7 Red North-CA  'B'                                 1:47.52    1:46.88  
     1) Saito, Taisei 11                2) Miner, Wyatt E 12              
     3) Jiang, Alex Z 12                4) Cehelnik, Hunty B 12           
       27.71    25.66    26.90    26.61                                    
  8 Green West-CA  'B'                                1:48.61    1:48.02  
     1)                                 2) Kim, Colin H 12                
     3) Moore, Marcus G 12              4) Li, Aaron H 12                 
       26.22    26.98    27.86    26.96                                    
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow South-CA  'A'                              1:51.03    1:50.72  
     1) Kim, Kyle 12                    2) Nguyen, Genesis T 12           
     3) Kim, Nathan 12                  4) Jo, Daniel C 12                
       28.06    31.38    26.25    25.03                                    
  2 Red North-CA  'A'                                 1:52.90    1:52.23  
     1) Jiang, Alex Z 12                2) Verdolaga, Daniel F 12         
     3) Ham, Benjamin 12                4) Bezanilla, Luke A 12           
       29.31    30.80    27.36    24.76                                    
  3 Blue East-CA  'A'                                 1:56.63    1:54.06  
     1) Sumino, Cole T 12               2) DiBello, Michael D 12          
     3) Cruz, Oscar Z 12                4) Rincon, Ethan J 12             
       29.14    32.48    28.11    24.33                                    
  4 Green West-CA  'A'                                1:52.11    1:54.24  
     1) Li, Aaron H 12                  2) Wu, Nathan Y 11                
     3) Punyataweekul, Patrick P 12     4) Cho, Nathan T 12               
       29.01    32.79    27.04    25.40                                    
  5 Yellow South-CA  'B'                              2:01.00    1:58.81  
     1) Kanemitsu, Michael S 11         2) Singhal, Shivansh 12           
     3) Solis, Matt Solis E 12          4) Ficklen, Jaden T 12            
       30.63    33.89    29.34    24.95                                    
  6 Green West-CA  'B'                                1:59.42    1:58.91  
     1)                                 2) Moore, Marcus G 12             
     3) Kim, Colin H 12                 4) Schneider, Ty A 11             
       31.38    34.35    27.51    25.67                                    
  7 Red North-CA  'B'                                 1:58.66    1:59.02  
     1) Devera, Ethan C 12              2) Miner, Wyatt E 12              
     3) Cehelnik, Hunty B 12            4) Saito, Taisei 11               
       30.64    34.73    27.56    26.09                                    
  8 Blue East-CA  'B'                                 2:00.90    2:00.10  
     1) Frater, Liam A 12               2) Goldstein, Coen A 12           
     3) Trevino-Lozano, Izaiah D 12     4) Jones, Nicholas B 12           
       31.75    33.78    29.29    25.28                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gragas, Jacob C           14 YELLW-CA               23.42      23.13  
  2 Tran, Myles U             14 YELLW-CA               23.40      23.53  
  3 Chang, Joey A             13 BLUE-CA                23.57      23.73  
  4 Kanjanakaset, Taz T       14 GREEN-CA               23.22      23.76  
  5 Mah, Jeremy M             14 YELLW-CA               23.29     x23.86  
  6 Vinh, Matt B              13 GREEN-CA               23.91      23.96  
  7 Sun, Cole E               14 GREEN-CA               23.17     x23.98  
  8 Sales, Aidan D            13 RED-CA                 23.47      24.02  
  9 Umbay, Sebastian A        14 RED-CA                    NT      24.06  
 10 Harms, Ike I              13 RED-CA                 23.56     x24.07  
 11 Lee, Timothy S            14 BLUE-CA                23.85      24.08  
 12 Briggs, Makar V           13 RED-CA                 23.80     x24.10  
 13 Alejandro, Kalen          14 BLUE-CA                24.71     x25.55  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jia, Timothy S            14 BLUE-CA                49.90      50.26  
      23.84   26.42                                                
  2 Briggs, Makar V           13 RED-CA                 51.21      51.67  
      24.79   26.88                                                
  3 Mah, Jeremy M             14 YELLW-CA               50.78      51.83  
      25.36   26.47                                                
  4 Vinh, Matt B              13 GREEN-CA               51.42      52.15  
      25.24   26.91                                                
  5 Chang, Joey A             13 BLUE-CA                51.18      52.16  
      25.16   27.00                                                
  6 Nguyen, Ethan             14 YELLW-CA               51.24      52.64  
      25.29   27.35                                                
  7 Kanjanakaset, Taz T       14 GREEN-CA               49.83      52.81  
      25.10   27.71                                                
  8 Yakubik, Zack A           13 BLUE-CA                52.12     x52.84  
      25.39   27.45                                                
  9 Sales, Aidan D            13 RED-CA                    NT      53.10  
      25.99   27.11                                                
 10 Harms, Ike I              13 RED-CA                 50.32     x53.89  
      25.54   28.35                                                
 11 Kling, Joseph K           13 RED-CA                 55.09     x54.15  
      26.23   27.92                                                
 12 Morgan, Keller M          13 YELLW-CA               54.16     x54.33  
      26.82   27.51                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gragas, Jacob C           14 YELLW-CA             1:47.10    1:48.66  
      25.20   27.53   28.33   27.60                                
  2 Hamamoto, Josh Y          14 BLUE-CA              1:49.04    1:51.33  
      25.80   28.50   28.74   28.29                                
  3 Harms, Ike I              13 RED-CA               1:54.04    1:51.49  
      26.00   28.38   28.78   28.33                                
  4 Sun, Cole E               14 GREEN-CA             1:50.30    1:51.73  
      25.64   28.42   29.44   28.23                                
  5 Cerda, Louis D            14 RED-CA               1:48.68    1:52.60  
      25.72   28.53   29.94   28.41                                
  6 Kanjanakaset, Taz T       14 GREEN-CA             1:52.48    1:52.80  
      25.91   28.54   28.59   29.76                                
  7 Asbury, Luke J            14 GREEN-CA             1:50.95   x1:52.88  
      26.74   28.38   29.12   28.64                                
  8 Yakubik, Zack A           13 BLUE-CA              1:50.97    1:54.20  
      26.90   29.25   29.22   28.83                                
  9 Morales Ostergaard, Luca  14 YELLW-CA             1:51.76    1:55.20  
      26.85   29.23   29.97   29.15                                
 10 Jia, Timothy S            14 BLUE-CA              1:48.76   x1:55.73  
      25.02   28.87   30.96   30.88                                
 11 Mah, Jeremy M             14 YELLW-CA             1:52.80   x1:55.79  
      27.08   29.20   29.96   29.55                                
 12 Nguyen, Kevin P           14 RED-CA               1:54.17   x1:58.20  
      26.69   29.62   30.44   31.45                                
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Myles U             14 YELLW-CA             4:48.48    4:49.03  
      27.27   29.89   29.85   28.94   29.04   29.48   28.93   28.78
      29.00   27.85                                                
  2 Hamamoto, Josh Y          14 BLUE-CA              4:53.96    4:55.74  
      26.12   28.74   29.28   30.29   30.17   30.58   30.27   31.13
      31.10   28.06                                                
  3 Yakubik, Zack A           13 BLUE-CA              4:51.27    4:56.27  
      27.58   29.80   30.34   29.78   30.14   30.31   30.00   30.01
      29.80   28.51                                                
  4 Aistars, Anders R         13 GREEN-CA             5:00.09    4:57.07  
      26.47   29.56   29.97   29.73   30.32   30.93   30.43   31.00
      30.14   28.52                                                
  5 Asbury, Luke J            14 GREEN-CA             4:54.70    5:00.93  
      28.01   29.93   30.38   30.41   30.52   30.80   30.80   30.91
      30.00   29.17                                                
  6 Marquez, Tomas T          14 RED-CA               4:57.05    5:02.59  
      27.70   30.19   30.66   30.67   30.43   30.60   30.36   31.01
      30.83   30.14                                                
  7 Brill, Kyle S             14 GREEN-CA             5:01.31   x5:03.05  
      27.55   30.50   30.55   30.59   30.75   30.71   30.95   30.80
      30.69   29.96                                                
  8 Grulke, Nick E            13 GREEN-CA             4:55.95   x5:03.89  
      26.85   29.66   30.11   30.15   30.77   31.42   31.12   31.36
      31.92   30.53                                                
  9 Morgan, Keller M          13 YELLW-CA             5:04.94    5:04.67  
      28.18   30.16   30.49   30.81   30.83   30.92   30.98   31.43
      31.18   29.69                                                
 10 Chuang, Colin P           14 BLUE-CA              5:03.38   x5:07.77  
      27.34   30.16   31.10   30.91   30.92   31.06   30.63   31.67
      31.72   32.26                                                
 11 Briggs, Makar V           13 RED-CA               4:55.44    5:08.75  
      27.16   30.52   31.32   31.82   32.40   32.24   32.27   30.51
      30.89   29.62                                                
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gragas, Jacob C           14 YELLW-CA               57.18      55.27  
      27.32   27.95                                                
  2 Chuang, Colin P           14 BLUE-CA                56.18      57.90  
      28.20   29.70                                                
  3 Mahar, Josh D             14 GREEN-CA               56.35      58.19  
      28.41   29.78                                                
  4 Vinh, Matt B              13 GREEN-CA               58.51      58.60  
      28.39   30.21                                                
  5 Marquez, Tomas T          14 RED-CA                 58.39      58.61  
      28.71   29.90                                                
  6 Morales Ostergaard, Luca  14 YELLW-CA               55.58      59.04  
      29.13   29.91                                                
  7 Kling, Joseph K           13 RED-CA                 56.81      59.09  
      29.28   29.81                                                
  8 Asbury, Luke J            14 GREEN-CA               58.38   x1:00.22  
      29.72   30.50                                                
  9 Aistars, Anders R         13 GREEN-CA               58.88   x1:00.62  
      30.19   30.43                                                
 10 Chang, Joey A             13 BLUE-CA                57.60    1:00.64  
      29.67   30.97                                                
 11 Tran, Gavin V             13 BLUE-CA                58.73   x1:00.68  
      29.85   30.83                                                
 12 Sales, Aidan D            13 RED-CA                 59.36   x1:00.98  
      29.69   31.29                                                
 13 Brennan, Ryan J           14 YELLW-CA               58.41   x1:01.69  
      30.42   31.27                                                
 14 Umbay, Sebastian A        14 RED-CA                 58.86   x1:04.46  
      31.24   33.22                                                
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ren, Kevin S              13 YELLW-CA             1:02.23    1:02.81  
      30.07   32.74                                                
  2 Brennan, Ryan J           14 YELLW-CA             1:00.82    1:03.29  
      30.27   33.02                                                
  3 Brill, Kyle S             14 GREEN-CA             1:03.37    1:03.55  
      29.94   33.61                                                
  4 Sun, Cole E               14 GREEN-CA             1:01.54    1:03.71  
      30.34   33.37                                                
  5 Cerda, Louis D            14 RED-CA               1:03.19    1:04.54  
      30.78   33.76                                                
  6 Jia, Timothy S            14 BLUE-CA              1:04.10    1:05.01  
      31.11   33.90                                                
  7 Nguyen, Ethan             14 YELLW-CA             1:02.30   x1:05.02  
      30.77   34.25                                                
  8 Alejandro, Kalen          14 BLUE-CA              1:03.34    1:06.06  
      31.46   34.60                                                
  9 Nguyen, Kevin P           14 RED-CA               1:07.15    1:06.74  
      31.62   35.12                                                
 10 Lee, Timothy S            14 BLUE-CA              1:03.97   x1:08.37  
      31.60   36.77                                                
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Myles U             14 YELLW-CA               56.23      55.67  
      25.85   29.82                                                
  2 Cerda, Louis D            14 RED-CA                 55.89      55.86  
      26.28   29.58                                                
  3 Chuang, Colin P           14 BLUE-CA                56.24      55.90  
      26.04   29.86                                                
  4 Ren, Kevin S              13 YELLW-CA               58.85      57.59  
      27.14   30.45                                                
  5 Brill, Kyle S             14 GREEN-CA               59.72      58.07  
      27.09   30.98                                                
  6 Mahar, Josh D             14 GREEN-CA               54.59      58.38  
      26.94   31.44                                                
  7 Grulke, Nick E            13 GREEN-CA               57.08     x58.62  
      27.24   31.38                                                
  8 Nguyen, Kevin P           14 RED-CA                 56.55      58.87  
      27.58   31.29                                                
  9 Morales Ostergaard, Luca  14 YELLW-CA               57.93     x58.97  
      28.25   30.72                                                
 10 Tran, Gavin V             13 BLUE-CA                57.84      59.44  
      28.02   31.42                                                
 11 Umbay, Sebastian A        14 RED-CA                 58.93   x1:00.30  
      28.34   31.96                                                
 12 Alejandro, Kalen          14 BLUE-CA                58.11   x1:01.55  
      28.59   32.96                                                
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Tomas T          14 RED-CA               2:03.01    2:03.12  
      27.35   31.48   36.08   28.21                                
  2 Grulke, Nick E            13 GREEN-CA             2:04.80    2:03.40  
      27.28   31.57   36.83   27.72                                
  3 Hamamoto, Josh Y          14 BLUE-CA              2:06.61    2:05.78  
      27.14   32.15   38.28   28.21                                
  4 Nguyen, Ethan             14 YELLW-CA             2:03.71    2:06.86  
      27.40   32.98   37.18   29.30                                
  5 Lee, Timothy S            14 BLUE-CA              2:03.42    2:06.93  
      26.96   32.87   37.24   29.86                                
  6 Ren, Kevin S              13 YELLW-CA             2:08.27    2:07.31  
      27.75   35.01   35.47   29.08                                
  7 Aistars, Anders R         13 GREEN-CA             2:05.38    2:08.98  
      28.18   33.44   37.63   29.73                                
  8 Kling, Joseph K           13 RED-CA               2:06.75    2:09.46  
      29.00   31.99   38.50   29.97                                
  9 Morgan, Keller M          13 YELLW-CA             2:05.76   x2:09.71  
      29.46   33.98   36.65   29.62                                
 10 Tran, Gavin V             13 BLUE-CA              2:08.29   x2:09.75  
      28.13   33.12   38.67   29.83                                
 11 Brennan, Ryan J           14 YELLW-CA             2:05.07   x2:10.20  
      29.87   33.62   36.08   30.63                                
 12 Mahar, Josh D             14 GREEN-CA             2:04.77   x2:11.69  
      27.92   31.94   42.19   29.64                                
 
Boys 13-14 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue East-CA  'A'                                 3:22.90    3:19.85  
     1) Hamamoto, Josh Y 14             2) Lee, Timothy S 14              
     3) Chang, Joey A 13                4) Jia, Timothy S 14              
       24.51    50.73    23.87    50.25    23.62    49.70    22.92    49.17
  2 Yellow South-CA  'A'                              3:24.31    3:21.27  
     1) Mah, Jeremy M 14                2) Gragas, Jacob C 14             
     3) Tran, Myles U 14                4) Morales Ostergaard, Lucas Oster
       25.11    51.80    22.83    48.38    23.97    50.11    24.23    50.98
  3 Green West-CA  'A'                                3:24.25    3:28.43  
     1) Sun, Cole E 14                  2) Vinh, Matt B 13                
     3) Mahar, Josh D 14                4) Kanjanakaset, Taz T 14         
       25.01    51.48    24.39    51.75    25.64    53.68    24.34    51.52
  4 Red North-CA  'A'                                 3:23.16    3:30.31  
     1) Cerda, Louis D 14               2) Umbay, Sebastian A 14          
     3) Nguyen, Kevin P 14              4) Harms, Ike I 13                
       25.01    51.71    25.56    53.94    24.57    52.54    25.00    52.12
  5 Red North-CA  'B'                                 3:29.83    3:30.32  
     1) Briggs, Makar V 13              2) Sales, Aidan D 13              
     3)                                 4) Marquez, Tomas T 14            
       24.78    52.08    25.29    52.40    26.17    54.36    24.85    51.48
  6 Yellow South-CA  'B'                              3:30.97    3:30.94  
     1) Nguyen, Ethan 14                2) Ren, Kevin S 13                
     3) Morgan, Keller M 13             4) Brennan, Ryan J 14             
       24.88    51.99    25.49    53.21    25.81    53.39    25.09    52.35
  7 Blue East-CA  'B'                                 3:34.48    3:32.14  
     1) Chuang, Colin P 14              2) Tran, Gavin V 13               
     3) Alejandro, Kalen 14             4) Yakubik, Zack A 13             
       25.05    52.36    25.35    52.85    25.83    55.15    24.32    51.78
  8 Green West-CA  'B'                                3:35.68    3:34.18  
     1) Brill, Kyle S 14                2) Asbury, Luke J 14              
     3) Aistars, Anders R 13            4) Grulke, Nick E 13              
       25.55    54.10    26.26    54.29    25.22    53.16    24.55    52.63
 
Boys 13-14 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow South-CA  'A'                              3:43.41    3:47.63  
     1) Morales Ostergaard, Lucas Oster 2) Brennan, Ryan J 14             
     3) Tran, Myles U 14                4) Mah, Jeremy M 14               
       28.52    57.60    29.34  1:02.52    25.82    56.59    24.74    50.92
  2 Blue East-CA  'A'                                 3:47.08    3:48.23  
     1) Chang, Joey A 13                2) Alejandro, Kalen 14            
     3) Chuang, Colin P 14              4) Jia, Timothy S 14              
       28.25    57.82    30.44  1:04.47    25.82    55.62    23.41    50.32
  3 Green West-CA  'A'                                3:44.34    3:48.76  
     1) Asbury, Luke J 14               2) Sun, Cole E 14                 
     3) Mahar, Josh D 14                4) Kanjanakaset, Taz T 14         
       28.83    58.84    29.26  1:02.89    26.29    56.67    24.03    50.36
  4 Red North-CA  'A'                                 3:48.03   J3:52.42  
     1) Marquez, Tomas T 14             2)                                
     3) Cerda, Louis D 14               4) Harms, Ike I 13                
       28.93    58.89    29.38  1:03.25    26.35    59.90    23.77    50.38
  5 Yellow South-CA  'B'                              3:52.18   J3:50.75  
     1) Gragas, Jacob C 14              2) Morgan, Keller M 13            
     3) Ren, Kevin S 13                 4) Nguyen, Ethan 14               
       27.40    55.83    31.07  1:05.69    27.10    57.83    24.15    51.40
  6 Green West-CA  'B'                                3:50.75   J3:51.51  
     1) Aistars, Anders R 13            2) Brill, Kyle S 14               
     3) Grulke, Nick E 13               4) Vinh, Matt B 13                
       29.08    59.62    29.13  1:03.24    26.21    57.16    24.07    51.49
  7 Blue East-CA  'B'                                 3:50.36   J3:52.14  
     1) Yakubik, Zack A 13              2) Lee, Timothy S 14              
     3) Tran, Gavin V 13                4) Hamamoto, Josh Y 14            
       28.54    58.68    30.65  1:05.48    26.81    57.71    24.00    50.27
  8 Red North-CA  'B'                                 3:55.91    3:57.90  
     1) Sales, Aidan D 13               2) Umbay, Sebastian A 14          
     3) Nguyen, Kevin P 14              4) Briggs, Makar V 13             
       29.13  1:00.90    30.23  1:05.06    26.81  1:00.34    24.32    51.60
 
                    Combined Team Scores - Through Event 58                    
 
  1. Blue East                         668.5   2. Yellow South                      663.5
  3. Red North                         636.5   4. Green West                        621.5
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 58                    
 
  1. Green West                        341.5   2. Blue East                           340
  3. Red North                           327   4. Yellow South                      286.5
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 58                     
 
  1. Yellow South                        377   2. Blue East                         328.5
  3. Red North                         309.5   4. Green West                          280