SCS All Star Festival-Corrected - Meet Results

SCS All Star Festival-Corrected
1/27/2019 - 1/27/2019
, CA United States
Updated: 2/11/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Canyons Aquatic Club   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/10/2019 06:45 PM
             2019 CA SCS All Star Swim Festival, Sanction #: S19-              
                          Brenda Villa Aquatic Center                          
                                    Results                                    
 
Girls 5-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mom, Angelica S           10 GREEN-CA               28.10      27.82  
  2 Chu, Avery L              10 YLLOW-CA               28.18      27.86  
  3 Vass, Eva M               10 RED-CA                 28.28      28.61  
  4 Bao, Ava M                10 RED-CA                 27.66      29.09  
  5 Koike, Sora J             10 BLUE-CA                29.19      29.93  
  6 Song, Eileen              10 RED-CA                 30.57     x29.96  
  7 Herras, Sophia Renee H    10 BLUE-CA                29.91      30.40  
  8 Chin, Maya                10 GREEN-CA               30.45      30.53  
  9 Richmond, Kaylee           9 RED-CA                 29.90     x30.67  
 10 Brito, Gabi F              8 YLLOW-CA               31.56      31.16  
 11 DE Ramos, Ava R           10 BLUE-CA                31.68     x31.92  
 12 Gray, Sophia I             9 YLLOW-CA               31.64     x32.11  
 13 Billotte, Julia A          8 GREEN-CA               31.41     x32.18  
 14 Lee, Elizabeth H           9 GREEN-CA               33.31     x33.34  
 
Girls 5-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Han, Kayla                10 BLUE-CA                55.94      55.83  
      26.84   28.99                                                
  2 Chu, Avery L              10 YLLOW-CA             1:01.12    1:00.03  
      29.08   30.95                                                
  3 Lee, Ducky K              10 GREEN-CA             1:01.00    1:01.18  
      29.08   32.10                                                
  4 Otteson, Ava E            10 RED-CA               1:03.44    1:02.61  
      30.17   32.44                                                
  5 Koike, Sora J             10 BLUE-CA              1:03.87    1:04.04  
      30.99   33.05                                                
  6 Chin, Maya                10 GREEN-CA             1:04.86    1:04.67  
      31.02   33.65                                                
  7 Brown, Katie A            10 RED-CA               1:06.70    1:06.76  
      31.96   34.80                                                
  8 Bintintan, Andrea         10 GREEN-CA             1:05.86   x1:07.11  
      31.87   35.24                                                
  9 Richmond, Kaylee           9 RED-CA               1:08.22   x1:07.70  
      32.76   34.94                                                
 10 Swails, Madeline I        10 BLUE-CA              1:06.82   x1:07.75  
      32.55   35.20                                                
 11 Billotte, Julia A          8 GREEN-CA             1:09.24   x1:09.04  
      33.21   35.83                                                
 12 Gray, Sophia I             9 YLLOW-CA             1:06.37    1:10.00  
      33.52   36.48                                                
 13 Brito, Gabi F              8 YLLOW-CA             1:14.41   x1:12.11  
      33.59   38.52                                                
 14 Kuo, Phoebe C              9 RED-CA                    NT   x1:17.43  
      36.12   41.31                                                
 
Girls 5-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Han, Kayla                10 BLUE-CA              1:59.07    2:00.60  
      27.73   30.96   31.61   30.30                                
  2 Mom, Angelica S           10 GREEN-CA             2:12.69    2:10.08  
      31.27   32.77   33.80   32.24                                
  3 Vass, Eva M               10 RED-CA               2:11.83    2:15.36  
      31.51   34.00   35.24   34.61                                
  4 Lee, Ducky K              10 GREEN-CA             2:16.27    2:15.38  
      32.82   34.36   34.44   33.76                                
  5 Otteson, Ava E            10 RED-CA               2:16.64    2:16.75  
      32.37   35.51   35.87   33.00                                
  6 Koike, Sora J             10 BLUE-CA              2:19.86    2:17.28  
      32.49   34.63   35.64   34.52                                
  7 Chin, Maya                10 GREEN-CA             2:14.99   x2:18.14  
      32.12   35.19   35.79   35.04                                
  8 Sherman, Makenna R        10 YLLOW-CA             2:19.97    2:18.17  
      30.97   35.34   36.93   34.93                                
  9 Bao, Ava M                10 RED-CA               2:19.00   x2:20.08  
      32.76   35.51   36.92   34.89                                
 10 Flores, Rapha or Rafa L   10 YLLOW-CA             2:20.32    2:23.80  
      33.97   35.72   37.05   37.06                                
 11 Swails, Madeline I        10 BLUE-CA              2:21.77   x2:28.68  
      34.17   39.25   39.34   35.92                                
 12 Mekerdichian, Summer Mek  10 RED-CA               2:21.66   x2:29.16  
      32.85   38.29   39.32   38.70                                
 
Girls 5-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wang, Megan S             10 YLLOW-CA               31.09      30.98  
  2 Sherman, Makenna R        10 YLLOW-CA               32.50      32.01  
  3 Mom, Angelica S           10 GREEN-CA               33.37      32.40  
  4 Abdella, Cati             10 BLUE-CA                31.75      32.48  
  5 Brown, Katie A            10 RED-CA                 33.55      33.81  
  6 Herras, Sophia Renee H    10 BLUE-CA                33.91      34.59  
  7 Song, Eileen              10 RED-CA                 35.78      36.08  
  8 Mekerdichian, Summer Mek  10 RED-CA                 36.97     x36.28  
  9 Umpornpuckdi, Natalie      9 GREEN-CA               36.60      36.71  
 10 Brito, Gabi F              8 YLLOW-CA               35.50     x36.88  
 11 Gray, Sophia I             9 YLLOW-CA               38.97     x37.42  
 12 Billotte, Julia A          8 GREEN-CA               38.11     x37.50  
 13 Phillips, Neva C           9 BLUE-CA                37.80     x38.56  
 14 Schneider, Addison T       9 YLLOW-CA               38.56     x38.92  
 15 Lee, Elizabeth H           9 GREEN-CA               39.55     x40.31  
 16 Kuo, Phoebe C              9 RED-CA                    NT     x40.79  
 
Girls 5-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Sydney Q            10 RED-CA                 36.87      37.04  
  2 Prawira, Karen E          10 GREEN-CA               36.84      37.24  
  3 Song, Eileen              10 RED-CA                 38.42      37.46  
  4 Umpornpuckdi, Natalie      9 GREEN-CA               37.78      38.12  
  5 Vosloo, Marina E          10 BLUE-CA                38.33      38.98  
  6 Abdella, Cati             10 BLUE-CA                38.05      39.07  
  7 Fong, Katelyn L           10 BLUE-CA                   NT     x39.33  
  8 Bintintan, Andrea         10 GREEN-CA               37.89     x39.43  
  8 Wu, Lily K                10 YLLOW-CA               39.12      39.43  
 10 Brown, Katie A            10 RED-CA                 39.35     x39.60  
 11 Phillips, Neva C           9 BLUE-CA                38.77     x40.31  
 12 Wang, Megan S             10 YLLOW-CA               39.56      40.47  
 13 Herras, Sophia Renee H    10 BLUE-CA                40.98     x41.54  
 14 Sherman, Makenna R        10 YLLOW-CA               43.88     x41.93  
 15 Richmond, Kaylee           9 RED-CA                 43.44     x43.89  
 16 Kuo, Phoebe C              9 RED-CA                    NT     x48.76  
 
Girls 5-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Han, Kayla                10 BLUE-CA                28.85      28.49  
  2 Chu, Avery L              10 YLLOW-CA               29.15      29.18  
  3 Lee, Ducky K              10 GREEN-CA               30.78      30.29  
  4 Vass, Eva M               10 RED-CA                 30.91      31.12  
  5 Vosloo, Marina E          10 BLUE-CA                31.47      31.23  
  6 Wang, Megan S             10 YLLOW-CA               31.39      31.47  
  7 Otteson, Ava E            10 RED-CA                 33.33      32.28  
  8 Swails, Madeline I        10 BLUE-CA                32.92     x33.00  
  9 Wu, Lily K                10 YLLOW-CA               32.49     x33.01  
 10 Flores, Rapha or Rafa L   10 YLLOW-CA               33.40     x33.44  
 11 Yang, Sydney Q            10 RED-CA                 35.58     x33.61  
 12 DE Ramos, Ava R           10 BLUE-CA                33.18     x33.72  
 13 Lee, Elizabeth H           9 GREEN-CA               33.74      33.73  
 14 Prawira, Karen E          10 GREEN-CA               34.29     x33.94  
 15 Fong, Katelyn L           10 BLUE-CA                   NT     x35.83  
 16 Schneider, Addison T       9 YLLOW-CA               37.57     x39.31  
 
Girls 5-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abdella, Cati             10 BLUE-CA              1:11.40    1:12.07  
      32.62   39.45                                                
  2 Bao, Ava M                10 RED-CA               1:10.60    1:12.79  
      33.89   38.90                                                
  3 Prawira, Karen E          10 GREEN-CA             1:14.30    1:13.56  
      35.03   38.53                                                
  4 Vosloo, Marina E          10 BLUE-CA              1:13.34    1:14.15  
      35.66   38.49                                                
  5 Yang, Sydney Q            10 RED-CA               1:15.84    1:14.59  
      36.17   38.42                                                
  6 Flores, Rapha or Rafa L   10 YLLOW-CA             1:14.73    1:15.54  
      35.22   40.32                                                
  7 Fong, Katelyn L           10 BLUE-CA                   NT   x1:16.07  
      35.41   40.66                                                
  8 Umpornpuckdi, Natalie      9 GREEN-CA             1:15.45    1:16.13  
      36.96   39.17                                                
  9 Wu, Lily K                10 YLLOW-CA             1:13.59    1:16.25  
      34.64   41.61                                                
 10 Mekerdichian, Summer Mek  10 RED-CA               1:15.62   x1:16.28  
      36.06   40.22                                                
 11 Bintintan, Andrea         10 GREEN-CA             1:14.08   x1:18.30  
      36.69   41.61                                                
 12 DE Ramos, Ava R           10 BLUE-CA              1:18.00   x1:18.54  
      36.79   41.75                                                
 13 Schneider, Addison T       9 YLLOW-CA             1:20.66   x1:22.04  
      38.71   43.33                                                
 14 Phillips, Neva C           9 BLUE-CA              1:20.12   x1:22.71  
      38.80   43.91                                                
 
Girls 5-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue South-CA  'A'                                1:53.75    1:55.21  
     1) Abdella, Cati 10                2) Koike, Sora J 10               
     3) Herras, Sophia Renee H 10       4) Han, Kayla 10                  
       29.18    29.55    31.20    25.28                                    
  2 Red East-CA  'A'                                  1:54.70    1:55.28  
     1) Vass, Eva M 10                  2) Otteson, Ava E 10              
     3) Brown, Katie A 10               4) Bao, Ava M 10                  
  3 Yellow North-CA  'A'                              1:56.07    1:57.18  
     1) Sherman, Makenna R 10           2) Wu, Lily K 10                  
     3) Wang, Megan S 10                4) Chu, Avery L 10                
       29.19    31.18    28.90    27.91                                    
  4 Green West-CA  'A'                                1:57.10    1:58.16  
     1) Lee, Ducky K 10                 2) Bintintan, Andrea 10           
     3) Umpornpuckdi, Natalie 9         4) Mom, Angelica S 10             
       33.67    25.82    30.74    27.93                                    
  5 Red East-CA  'B'                                  2:02.33    2:02.85  
     1) Mekerdichian, Summer Mek 10     2) Song, Eileen 10                
     3) Yang, Sydney Q 10               4) Richmond, Kaylee 9             
       30.50    30.88    30.59    30.88                                    
  6 Yellow North-CA  'B'                              2:06.13    2:05.81  
     1) Gray, Sophia I 9                2) Schneider, Addison T 9         
     3) Brito, Gabi F 8                 4) Flores, Rapha or Rafa L 10     
       31.61    32.88    30.96    30.36                                    
  7 Blue South-CA  'B'                                2:06.80    2:06.65  
     1) Vosloo, Marina E 10             2) DE Ramos, Ava R 10             
     3) Phillips, Neva C 9              4) Swails, Madeline I 10          
       29.45    32.02    35.43    29.75                                    
  8 Green West-CA  'B'                                2:06.08    2:09.73  
     1) Prawira, Karen E 10             2) Lee, Elizabeth H 9             
     3) Billotte, Julia A 8             4) Chin, Maya 10                  
       31.00    34.36    32.12    32.25                                    
 
Girls 5-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow North-CA  'A'                              2:08.73    2:07.42  
     1) Wang, Megan S 10                2) Wu, Lily K 10                  
     3) Chu, Avery L 10                 4) Sherman, Makenna R 10          
       30.82    38.60    31.88    26.12                                    
  2 Red East-CA  'A'                                  2:07.96    2:09.62  
     1) Bao, Ava M 10                   2) Yang, Sydney Q 10              
     3) Vass, Eva M 10                  4) Otteson, Ava E 10              
       32.81    36.64    33.21    26.96                                    
  3 Green West-CA  'A'                                2:10.35    2:10.22  
     1) Bintintan, Andrea 10            2) Prawira, Karen E 10            
     3) Lee, Ducky K 10                 4) Mom, Angelica S 10             
       35.28    36.82    31.21    26.91                                    
  4 Blue South-CA  'B'                                2:15.80   J2:16.16  
     1) Herras, Sophia Renee H 10       2) Phillips, Neva C 9             
     3) DE Ramos, Ava R 10              4) Swails, Madeline I 10          
       33.88    38.58    32.72    30.98                                    
  5 Red East-CA  'B'                                  2:18.71   J2:14.61  
     1) Brown, Katie A 10               2) Song, Eileen 10                
     3) Mekerdichian, Summer Mek 10     4) Richmond, Kaylee 9             
       32.69    36.83    34.93    30.16                                    
  6 Green West-CA  'B'                                2:20.00    2:17.79  
     1) Billotte, Julia A 8             2) Umpornpuckdi, Natalie 9        
     3) Lee, Elizabeth H 9              4) Chin, Maya 10                  
       36.02    37.29    34.92    29.56                                    
  7 Yellow North-CA  'B'                              2:22.26    2:21.94  
     1) Brito, Gabi F 8                 2) Flores, Rapha or Rafa L 10     
     3) Gray, Sophia I 9                4) Schneider, Addison T 9         
       36.38    39.51    34.21    31.84                                    
 -- Blue South-CA  'A'                                2:07.21         DQ  
     1) Abdella, Cati 10                2) Han, Kayla 10                  
     3) Vosloo, Marina E 10             4) Koike, Sora J 10               
       33.48    31.60    31.14    28.52                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Creager, Claire R         12 BLUE-CA                25.82      26.18  
  2 Penna, Lucy K             12 GREEN-CA               26.53      26.23  
  3 Um, Evette S              12 BLUE-CA                25.81      26.35  
  4 Wu, Ruth W                12 YLLOW-CA               26.03      26.53  
  5 Arnold, Emery R           12 RED-CA                 25.87      26.57  
  6 Xiao, Vanna T             12 RED-CA                 26.54      26.65  
  7 Meister, Reese C          12 YLLOW-CA               25.81      26.87  
  8 Romero, Hollyn K          12 BLUE-CA                27.17     x27.15  
  9 Silberman, Devon G        11 RED-CA                 27.71     x27.66  
 10 Murray, Natalie G         12 GREEN-CA               27.92      27.97  
 11 Flynn, Lucy J             11 RED-CA                 27.91     x27.98  
 12 Fournier -facori, Alix L  11 GREEN-CA               29.64     x29.92  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Audrey J             11 BLUE-CA                56.00      56.44  
      27.37   29.07                                                
  2 Klein, Chloe N            12 YLLOW-CA               55.83      57.05  
      27.70   29.35                                                
  3 Cummins, Samantha J       12 GREEN-CA                  NT      58.11  
      27.83   30.28                                                
  4 Xiao, Vanna T             12 RED-CA                 57.90      58.23  
      27.94   30.29                                                
  5 Penna, Lucy K             12 GREEN-CA               57.88      58.25  
      28.27   29.98                                                
  6 Wu, Ruth W                12 YLLOW-CA               56.85      58.32  
      27.96   30.36                                                
  7 Tallman, Sierra K         12 BLUE-CA                57.81      58.33  
      28.26   30.07                                                
  8 Um, Evette S              12 BLUE-CA                57.12     x58.36  
      28.42   29.94                                                
  9 Arnold, Emery R           12 RED-CA                 57.14      59.68  
      28.88   30.80                                                
 10 Meister, Reese C          12 YLLOW-CA               57.06     x59.74  
      28.62   31.12                                                
 11 Flynn, Lucy J             11 RED-CA                 59.45   x1:00.22  
      29.18   31.04                                                
 12 Li, Kiana W               12 RED-CA                 59.32   x1:00.26  
      29.21   31.05                                                
 13 Murray, Natalie G         12 GREEN-CA               59.88   x1:00.78  
      29.24   31.54                                                
 14 Fournier -facori, Alix L  11 GREEN-CA             1:05.20   x1:06.16  
      31.90   34.26                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Chloe N            12 YLLOW-CA             1:58.87    2:02.63  
      28.37   30.98   32.33   30.95                                
  2 Dornoff, Alex E           12 YLLOW-CA             2:01.74    2:04.44  
      29.55   31.23   32.43   31.23                                
  3 Wong, Samantha A          11 RED-CA               2:05.56    2:04.84  
      28.82   31.79   32.12   32.11                                
  4 Romero, Hollyn K          12 BLUE-CA              2:06.28    2:06.04  
      29.84   32.59   32.94   30.67                                
  5 Creager, Claire R         12 BLUE-CA              2:02.60    2:06.91  
      29.03   31.86   33.39   32.63                                
  6 Chow, Maegan J            12 BLUE-CA              2:04.29   x2:07.24  
      29.70   32.26   32.86   32.42                                
  7 Beetner, Molly X          12 YLLOW-CA             2:04.64   x2:07.99  
      29.03   31.75   34.14   33.07                                
  8 Xiao, Vanna T             12 RED-CA               2:06.84    2:08.64  
      29.04   32.41   33.58   33.61                                
  9 Addison, Eden L           12 GREEN-CA             2:06.63    2:09.47  
      29.52   32.71   33.82   33.42                                
 10 Murray, Natalie G         12 GREEN-CA             2:07.05    2:09.87  
      30.02   32.83   34.01   33.01                                
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Chloe N            12 YLLOW-CA             5:19.71    5:22.01  
      29.55   31.50   32.51   33.12   33.06   32.84   33.32   32.44
      32.62   31.05                                                
  2 Diaconescu, Rebecca A     12 GREEN-CA             5:25.29    5:22.32  
      29.56   32.93   33.00   32.98   32.67   33.12   33.09   32.57
      32.18   30.22                                                
  3 Wong, Samantha A          11 RED-CA               5:33.08    5:26.63  
      30.00   32.36   32.72   33.46   32.96   33.25   33.17   33.22
      33.06   32.43                                                
  4 Penna, Lucy K             12 GREEN-CA             5:30.91    5:27.46  
      30.80   33.51   32.83   33.01   33.47   33.45   34.40   33.15
      32.90   29.94                                                
  5 Chow, Maegan J            12 BLUE-CA              5:29.39    5:27.62  
      30.59   32.80   33.11   33.05   32.81   33.23   33.37   33.39
      33.01   32.26                                                
  6 Dornoff, Alex E           12 YLLOW-CA             5:18.61    5:32.35  
      30.39   32.62   33.33   33.16   33.18   33.70   34.05   34.45
      34.14   33.33                                                
  7 Ciobanu, Alice            12 YLLOW-CA             5:36.34   x5:35.98  
      30.99   33.83   34.11   34.23   34.20   34.17   34.37   34.39
      33.60   32.09                                                
  8 Lee, Audrey J             11 BLUE-CA              5:38.57    5:35.99  
      29.58   33.68   34.77   34.30   34.41   34.48   34.74   33.39
      33.60   33.04                                                
  9 Silberman, Devon G        11 RED-CA               5:43.75    5:37.40  
      30.95   33.81   33.94   33.88   34.09   34.17   34.47   34.31
      34.53   33.25                                                
 10 Addison, Eden L           12 GREEN-CA             5:33.29   x5:47.41  
      31.79   34.91   35.03   35.10   35.02   35.22   35.60   35.03
      34.96   34.75                                                
 11 Um, Evette S              12 BLUE-CA              5:44.90   x5:54.39  
      30.84   34.96   36.09   36.53   36.57   36.12   36.24   36.46
      36.00   34.58                                                
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Chantee T         12 RED-CA               1:01.45    1:02.33  
      30.37   31.96                                                
  2 Romero, Hollyn K          12 BLUE-CA              1:06.01    1:04.10  
      31.18   32.92                                                
  3 Cummins, Samantha J       12 GREEN-CA                  NT    1:05.14  
      31.24   33.90                                                
  4 Addison, Eden L           12 GREEN-CA             1:05.50    1:05.49  
      32.22   33.27                                                
  5 Creager, Claire R         12 BLUE-CA              1:00.34    1:05.67  
      32.17   33.50                                                
  6 Li, Kiana W               12 RED-CA               1:06.24    1:06.37  
      31.90   34.47                                                
  7 Beetner, Molly X          12 YLLOW-CA             1:06.59    1:06.96  
      32.20   34.76                                                
  8 Ciobanu, Alice            12 YLLOW-CA             1:06.67    1:07.67  
      33.24   34.43                                                
  9 Contreras, Denise         12 YLLOW-CA             1:09.32   x1:08.23  
      33.43   34.80                                                
 10 Withey, Ava G             12 BLUE-CA              1:06.71   x1:10.29  
      33.87   36.42                                                
 11 Flynn, Lucy J             11 RED-CA               1:11.40   x1:11.55  
      34.93   36.62                                                
 12 Fournier -facori, Alix L  11 GREEN-CA             1:16.16   x1:15.84  
      37.57   38.27                                                
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Kaitlyn C         11 GREEN-CA             1:09.22    1:10.05  
      33.68   36.37                                                
  2 Brito, Bella M            11 GREEN-CA             1:09.25    1:11.99  
      34.03   37.96                                                
  3 Meister, Reese C          12 YLLOW-CA             1:11.65    1:14.65  
      34.53   40.12                                                
  4 Silberman, Devon G        11 RED-CA               1:13.96    1:14.75  
      35.19   39.56                                                
  5 La Brada, Hanna           12 YLLOW-CA             1:17.96    1:15.65  
      36.01   39.64                                                
  6 Wu, Ruth W                12 YLLOW-CA             1:15.23   x1:15.91  
      35.37   40.54                                                
  7 Utsumi, Momo J            12 RED-CA               1:14.99    1:16.47  
      37.30   39.17                                                
  8 Li, Kiana W               12 RED-CA               1:12.97   x1:16.69  
      35.78   40.91                                                
  9 Tallman, Sierra K         12 BLUE-CA              1:16.17    1:16.95  
      36.28   40.67                                                
 10 Withey, Ava G             12 BLUE-CA              1:20.74    1:24.36  
      39.94   44.42                                                
 11 Villahermosa, Jillian G   11 BLUE-CA              1:32.27   x1:26.15  
      41.39   44.76                                                
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cummins, Samantha J       12 GREEN-CA                  NT    1:02.27  
      28.98   33.29                                                
  2 Nguyen, Chantee T         12 RED-CA               1:01.92    1:03.05  
      29.80   33.25                                                
  3 Diaconescu, Rebecca A     12 GREEN-CA             1:02.48    1:04.27  
      30.60   33.67                                                
  4 La Brada, Hanna           12 YLLOW-CA             1:02.86    1:04.47  
      30.71   33.76                                                
  5 Lee, Audrey J             11 BLUE-CA              1:04.47    1:04.73  
      30.19   34.54                                                
  6 Contreras, Denise         12 YLLOW-CA             1:04.87    1:05.14  
      30.72   34.42                                                
  7 Withey, Ava G             12 BLUE-CA              1:02.50    1:05.23  
      30.35   34.88                                                
  8 Brito, Bella M            11 GREEN-CA             1:03.86   x1:06.03  
      30.43   35.60                                                
  9 Dornoff, Alex E           12 YLLOW-CA             1:04.46   x1:06.54  
      31.47   35.07                                                
 10 Beetner, Molly X          12 YLLOW-CA             1:04.17   x1:07.30  
      31.48   35.82                                                
 11 Nguyen, Kaitlyn C         11 GREEN-CA             1:06.43   x1:07.90  
      32.30   35.60                                                
 12 Utsumi, Momo J            12 RED-CA               1:05.99    1:08.13  
      32.84   35.29                                                
 13 Arnold, Emery R           12 RED-CA               1:04.07   x1:08.24  
      31.60   36.64                                                
 14 Villahermosa, Jillian G   11 BLUE-CA              1:08.59   x1:11.11  
      33.57   37.54                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Chantee T         12 RED-CA               2:16.50    2:18.05  
      29.20   33.06   41.82   33.97                                
  2 Diaconescu, Rebecca A     12 GREEN-CA             2:18.41    2:19.90  
      30.59   35.72   41.92   31.67                                
  3 Brito, Bella M            11 GREEN-CA             2:19.70    2:21.45  
      30.81   38.43   39.49   32.72                                
  4 Wong, Samantha A          11 RED-CA               2:22.88    2:21.57  
      32.90   35.64   42.37   30.66                                
  5 Nguyen, Kaitlyn C         11 GREEN-CA             2:22.73   x2:21.86  
      30.57   35.15   40.37   35.77                                
  6 Chow, Maegan J            12 BLUE-CA              2:19.40    2:22.01  
      30.66   36.51   42.84   32.00                                
  7 La Brada, Hanna           12 YLLOW-CA             2:21.61    2:22.12  
      30.76   35.34   43.42   32.60                                
  8 Ciobanu, Alice            12 YLLOW-CA             2:21.94    2:22.42  
      32.07   35.68   43.15   31.52                                
  9 Utsumi, Momo J            12 RED-CA               2:21.99   x2:24.25  
      31.71   36.31   43.17   33.06                                
 10 Tallman, Sierra K         12 BLUE-CA              2:21.93    2:24.27  
      30.62   37.55   42.70   33.40                                
 11 Villahermosa, Jillian G   11 BLUE-CA              2:29.92   x2:38.47  
      33.28   42.88   47.19   35.12                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue South-CA  'A'                                1:43.38    1:43.89  
     1) Creager, Claire R 12            2) Withey, Ava G 12               
     3) Um, Evette S 12                 4) Lee, Audrey J 11               
       25.80    26.75    26.03    25.31                                    
  2 Green West-CA  'A'                                1:49.38    1:44.45  
     1) Cummins, Samantha J 12          2) Penna, Lucy K 12               
     3) Brito, Bella M 11               4) Diaconescu, Rebecca A 12       
       26.57    26.09    26.10    25.69                                    
  3 Yellow North-CA  'A'                              1:43.94    1:44.73  
     1) Contreras, Denise 12            2) Wu, Ruth W 12                  
     3) Klein, Chloe N 12               4) Meister, Reese C 12            
       26.68    26.08    26.30    25.67                                    
  4 Red East-CA  'A'                                  1:46.41    1:47.45  
     1) Arnold, Emery R 12              2) Xiao, Vanna T 12               
     3) Li, Kiana W 12                  4) Nguyen, Chantee T 12           
       26.70    26.28    27.58    26.89                                    
  5 Blue South-CA  'B'                                1:48.07    1:48.94  
     1) Romero, Hollyn K 12             2) Tallman, Sierra K 12           
     3) Villahermosa, Jillian G 11      4) Chow, Maegan J 12              
       26.89    27.39    27.98    26.68                                    
  6 Red East-CA  'B'                                  1:52.39    1:49.31  
     1) Silberman, Devon G 11           2) Flynn, Lucy J 11               
     3) Utsumi, Momo J 12               4) Wong, Samantha A 11            
       27.68    27.16    27.70    26.77                                    
  7 Yellow North-CA  'B'                              1:51.74    1:49.41  
     1) Dornoff, Alex E 12              2) Ciobanu, Alice 12              
     3) La Brada, Hanna 12              4) Beetner, Molly X 12            
       27.46    28.10    27.39    26.46                                    
  8 Green West-CA  'B'                                1:53.67    1:53.08  
     1) Murray, Natalie G 12            2) Addison, Eden L 12             
     3) Fournier -facori, Alix L 11     4) Nguyen, Kaitlyn C 11           
       28.11    28.09    29.74    27.14                                    
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green West-CA  'A'                                1:55.70    1:54.90  
     1) Diaconescu, Rebecca A 12        2) Nguyen, Kaitlyn C 11           
     3) Cummins, Samantha J 12          4) Penna, Lucy K 12               
       28.96    32.26    27.70    25.98                                    
  2 Blue South-CA  'A'                                2:00.47    1:57.50  
     1) Creager, Claire R 12            2) Tallman, Sierra K 12           
     3) Withey, Ava G 12                4) Lee, Audrey J 11               
       29.00    34.65    28.52    25.33                                    
  3 Red East-CA  'A'                                  1:56.41    1:58.91  
     1) Nguyen, Chantee T 12            2) Li, Kiana W 12                 
     3) Xiao, Vanna T 12                4) Arnold, Emery R 12             
       29.08    34.35    29.39    26.09                                    
  4 Yellow North-CA  'A'                              1:58.10    2:01.07  
     1) Dornoff, Alex E 12              2) Meister, Reese C 12            
     3) Contreras, Denise 12            4) Wu, Ruth W 12                  
       32.43    33.50    29.03    26.11                                    
  5 Yellow North-CA  'B'                              2:02.50    2:01.43  
     1) Ciobanu, Alice 12               2) Beetner, Molly X 12            
     3) La Brada, Hanna 12              4) Klein, Chloe N 12              
       32.42    34.05    28.33    26.63                                    
  6 Red East-CA  'B'                                  2:08.18    2:02.42  
     1) Wong, Samantha A 11             2) Utsumi, Momo J 12              
     3) Silberman, Devon G 11           4) Flynn, Lucy J 11               
       31.71    34.74    29.36    26.61                                    
  7 Green West-CA  'B'                                2:04.50    2:04.23  
     1) Addison, Eden L 12              2) Brito, Bella M 11              
     3) Murray, Natalie G 12            4) Fournier -facori, Alix L 11    
       31.55    33.35    29.96    29.37                                    
  8 Blue South-CA  'B'                                2:05.79    2:05.77  
     1) Chow, Maegan J 12               2) Romero, Hollyn K 12            
     3) Villahermosa, Jillian G 11      4) Um, Evette S 12                
       30.81    38.55    30.19    26.22                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Botton, Riley J           14 YLLOW-CA               23.87      24.70  
  2 yu, Linda H               14 RED-CA                 24.73      24.97  
  3 Wu, Melanie L             14 YLLOW-CA               25.23      25.36  
  4 Zancanaro, Sydney K       13 RED-CA                 24.82      25.51  
  5 Xu, Emily D               14 BLUE-CA                24.82      25.54  
  6 Ribeiro, Sophia M         14 GREEN-CA                  NT      25.86  
  7 Wooden, Emily P           14 BLUE-CA                24.64     x26.00  
  7 Schlom, Jillian A         14 BLUE-CA                24.96      26.00  
  9 Bayan, Iris S             13 GREEN-CA                  NT      26.15  
 10 Munoz, Kathy J            13 GREEN-CA                  NT     x26.29  
 10 Nguyen, Carolyn D         14 YLLOW-CA               25.93     x26.29  
 12 Carey, Taylor B           14 RED-CA                 27.88     x27.44  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McLean, Claire M          13 GREEN-CA                  NT      53.32  
      25.85   27.47                                                
  2 Wu, Melanie L             14 YLLOW-CA               54.40      53.84  
      25.88   27.96                                                
  3 Schalow, Maggie A         14 YLLOW-CA               52.92      54.03  
      26.64   27.39                                                
  4 Botton, Riley J           14 YLLOW-CA               52.27     x54.17  
      25.93   28.24                                                
  5 yu, Linda H               14 RED-CA                 53.56      54.55  
      26.10   28.45                                                
  6 Xu, Emily D               14 BLUE-CA                53.03      55.53  
      27.04   28.49                                                
  7 Vass, Stella R            13 GREEN-CA                  NT      56.04  
      27.11   28.93                                                
  8 Munoz, Kathy J            13 GREEN-CA                  NT     x56.36  
      27.08   29.28                                                
  9 Wooden, Emily P           14 BLUE-CA                53.45      57.28  
      27.50   29.78                                                
 10 Schlom, Jillian A         14 BLUE-CA                54.80     x57.49  
      27.58   29.91                                                
 11 Zancanaro, Sydney K       13 RED-CA                 54.76      57.57  
      27.39   30.18                                                
 12 Alexen, Lexi C            14 YLLOW-CA               56.79     x58.63  
      27.97   30.66                                                
 13 Carey, Taylor B           14 RED-CA               1:02.85   x1:00.39  
      28.97   31.42                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Kailee K            14 RED-CA               1:53.79    1:58.27  
      27.68   29.78   30.58   30.23                                
  2 Ribeiro, Sophia M         14 GREEN-CA                  NT    1:59.36  
      27.62   30.25   30.76   30.73                                
  3 O'Brien, Emily M          14 GREEN-CA                  NT    1:59.72  
      28.07   30.64   30.90   30.11                                
  4 Drossel, Emily A          14 BLUE-CA              1:55.94    2:00.83  
      28.05   30.82   31.60   30.36                                
  5 Nguyen, Carolyn D         14 YLLOW-CA             1:58.18    2:00.87  
      27.86   31.03   31.34   30.64                                
  6 Siering, Lena M           14 RED-CA               1:56.97    2:01.09  
      27.97   30.45   31.40   31.27                                
  7 Botton, Riley J           14 YLLOW-CA             1:54.30    2:01.29  
      27.58   30.71   31.63   31.37                                
  8 Vass, Stella R            13 GREEN-CA                  NT   x2:01.32  
      28.54   30.89   31.40   30.49                                
  9 yu, Linda H               14 RED-CA               1:55.87   x2:01.66  
      29.34   31.60   30.93   29.79                                
 10 Alexen, Lexi C            14 YLLOW-CA             1:58.12   x2:02.57  
      28.93   31.40   31.28   30.96                                
 11 Xu, Emily D               14 BLUE-CA              1:56.25    2:03.88  
      28.85   31.61   32.18   31.24                                
 12 Wooden, Emily P           14 BLUE-CA              1:56.39   x2:05.28  
      28.58   31.38   32.99   32.33                                
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chow, Kailee K            14 RED-CA               5:06.10    5:13.00  
      28.70   31.12   31.72   32.12   31.85   31.83   31.77   31.79
      31.40   30.70                                                
  2 Ribeiro, Sophia M         14 GREEN-CA                  NT    5:16.65  
      28.96   31.11   32.16   32.56   32.38   31.52   32.51   32.17
      32.27   31.01                                                
  3 Alexen, Lexi C            14 YLLOW-CA             5:08.94    5:19.74  
      29.24   31.66   32.55   32.66   32.98   32.52   32.81   32.58
      32.47   30.27                                                
  4 O'Brien, Emily M          14 GREEN-CA                  NT    5:20.03  
      29.57   32.20   32.60   32.95   32.43   32.75   32.45   32.53
      31.82   30.73                                                
  5 Siering, Lena M           14 RED-CA               5:11.65    5:22.55  
      29.24   31.61   32.30   32.86   33.23   33.10   32.93   32.71
      32.59   31.98                                                
  6 Nguyen, Carolyn D         14 YLLOW-CA             5:19.42    5:24.71  
      28.70   33.11   33.26   33.10   33.32   33.48   32.99   32.76
      32.84   31.15                                                
  7 Murray, Claire O          14 RED-CA               5:22.83   x5:24.79  
      28.45   31.34   32.15   32.47   32.72   33.39   33.65   33.92
      33.83   32.87                                                
  8 Silberman, Danyelle H     14 BLUE-CA              5:20.03    5:24.86  
      28.98   31.96   32.56   32.86   33.09   33.55   33.69   33.98
      33.28   30.91                                                
  9 Fu, Claire                13 BLUE-CA              5:19.72    5:34.61  
      30.40   33.02   33.49   34.22   33.12   34.21   34.12   34.57
      34.36   33.10                                                
 10 Brehm, Grace G            14 BLUE-CA              5:39.40   x5:45.53  
      31.22   34.39   34.93   35.42   34.86   35.52   35.36   35.72
      34.11   34.00                                                
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, Hojung              13 YLLOW-CA               59.56      59.96  
      29.31   30.65                                                
  2 Bayan, Iris S             13 GREEN-CA                  NT    1:00.01  
      29.74   30.27                                                
  3 Fu, Claire                13 BLUE-CA                59.68    1:00.26  
      29.40   30.86                                                
  4 Schalow, Maggie A         14 YLLOW-CA               58.64    1:01.14  
      30.74   30.40                                                
  5 Woodhouse, Holly A        14 RED-CA                 59.48    1:01.36  
      29.93   31.43                                                
  6 Nguyen, Allison P         13 GREEN-CA                  NT    1:01.43  
      30.21   31.22                                                
  7 Veron, Reese A            13 YLLOW-CA             1:00.74   x1:01.89  
      30.23   31.66                                                
  8 Schlom, Jillian A         14 BLUE-CA                59.64    1:02.66  
      30.33   32.33                                                
  9 Banos, Samantha A         14 YLLOW-CA             1:00.22   x1:03.36  
      30.99   32.37                                                
 10 Abalos, Leilani M         13 GREEN-CA                  NT   x1:03.89  
      30.68   33.21                                                
 11 Drossel, Emily A          14 BLUE-CA              1:00.66   x1:04.08  
      31.51   32.57                                                
 12 Murray, Claire O          14 RED-CA               1:01.26    1:04.13  
      30.79   33.34                                                
 13 Zancanaro, Sydney K       13 RED-CA               1:02.84   x1:06.39  
      31.96   34.43                                                
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abalos, Leilani M         13 GREEN-CA                  NT    1:08.31  
      32.40   35.91                                                
  2 Carey, Taylor B           14 RED-CA               1:06.24    1:08.41  
      32.48   35.93                                                
  3 Fu, Claire                13 BLUE-CA              1:06.88    1:08.90  
      32.83   36.07                                                
  4 Wu, Melanie L             14 YLLOW-CA             1:11.31    1:09.14  
      32.85   36.29                                                
  5 Yoon, Hojung              13 YLLOW-CA             1:11.39    1:09.63  
      33.55   36.08                                                
  6 Yao, Sophia L             14 BLUE-CA              1:09.87    1:10.98  
      33.82   37.16                                                
  7 McLean, Claire M          13 GREEN-CA                  NT    1:11.06  
      33.70   37.36                                                
  8 Kozan, Asia N             13 RED-CA               1:06.50    1:11.77  
      34.29   37.48                                                
  9 Woodhouse, Holly A        14 RED-CA               1:09.00   x1:11.95  
      35.08   36.87                                                
 10 Silberman, Danyelle H     14 BLUE-CA              1:09.14   x1:14.10  
      35.22   38.88                                                
 11 Munoz, Kathy J            13 GREEN-CA                  NT   x1:19.48  
      37.68   41.80                                                
 12 Vass, Stella R            13 GREEN-CA                  NT   x1:19.60  
      37.22   42.38                                                
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Veron, Reese A            13 YLLOW-CA               56.83      57.64  
      27.12   30.52                                                
  2 Nguyen, Allison P         13 GREEN-CA                  NT      58.09  
      27.71   30.38                                                
  3 Banos, Samantha A         14 YLLOW-CA               57.02      58.79  
      28.05   30.74                                                
  4 Schalow, Maggie A         14 YLLOW-CA               56.54     x58.88  
      28.14   30.74                                                
  5 Kozan, Asia N             13 RED-CA                 56.43      59.15  
      28.15   31.00                                                
  6 Chow, Kailee K            14 RED-CA                 59.50      59.60  
      28.14   31.46                                                
  7 Bayan, Iris S             13 GREEN-CA                  NT    1:00.74  
      28.83   31.91                                                
  8 O'Brien, Emily M          14 GREEN-CA                  NT   x1:00.94  
      28.75   32.19                                                
  9 Murray, Claire O          14 RED-CA               1:00.02   x1:01.04  
      28.43   32.61                                                
 10 Yao, Sophia L             14 BLUE-CA                59.51    1:01.06  
      29.24   31.82                                                
 11 Drossel, Emily A          14 BLUE-CA              1:01.25    1:02.33  
      29.12   33.21                                                
 12 Brehm, Grace G            14 BLUE-CA              1:00.16   x1:04.78  
      30.01   34.77                                                
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kozan, Asia N             13 RED-CA               2:07.57    2:11.07  
      28.58   34.01   39.01   29.47                                
  2 Abalos, Leilani M         13 GREEN-CA                  NT    2:11.78  
      28.55   33.14   38.05   32.04                                
  3 Yoon, Hojung              13 YLLOW-CA             2:07.70    2:12.03  
      28.93   33.84   38.82   30.44                                
  4 Nguyen, Allison P         13 GREEN-CA                  NT    2:13.34  
      27.88   35.68   39.03   30.75                                
  5 Banos, Samantha A         14 YLLOW-CA             2:10.73    2:13.90  
      28.08   34.84   41.18   29.80                                
  6 McLean, Claire M          13 GREEN-CA                  NT   x2:13.94  
      28.74   34.60   40.00   30.60                                
  7 Veron, Reese A            13 YLLOW-CA             2:11.01   x2:14.20  
      27.79   34.08   41.01   31.32                                
  8 Yao, Sophia L             14 BLUE-CA              2:12.51    2:14.29  
      29.97   34.91   38.80   30.61                                
  9 Woodhouse, Holly A        14 RED-CA               2:10.76    2:16.93  
      29.46   33.86   40.82   32.79                                
 10 Siering, Lena M           14 RED-CA               2:15.51   x2:18.93  
      30.45   33.95   42.40   32.13                                
 11 Silberman, Danyelle H     14 BLUE-CA              2:15.57    2:19.44  
      29.68   36.65   40.19   32.92                                
 12 Brehm, Grace G            14 BLUE-CA              2:15.63   x2:23.14  
      29.95   37.18   41.84   34.17                                
 
Girls 13-14 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow North-CA  'A'                              3:33.47    3:37.05  
     1) Schalow, Maggie A 14            2) Yoon, Hojung 13                
     3) Wu, Melanie L 14                4) Botton, Riley J 14             
       26.54    54.62    26.36    54.96    25.83    53.93    25.40    53.54
  2 Green West-CA  'A'                                3:35.15    3:38.01  
     1) Ribeiro, Sophia M 14            2) Nguyen, Allison P 13           
     3) Vass, Stella R 13               4) McLean, Claire M 13            
       25.79    56.88    25.92    54.66    25.96    54.03    25.35    52.44
  3 Red East-CA  'A'                                  3:35.59    3:39.41  
     1) yu, Linda H 14                  2) Kozan, Asia N 13               
     3) Woodhouse, Holly A 14           4) Murray, Claire O 14            
       25.58    53.62    26.12    54.49    26.36    55.33    26.47    55.97
  4 Blue South-CA  'A'                                3:35.22    3:40.48  
     1) Wooden, Emily P 14              2) Drossel, Emily A 14            
     3) Schlom, Jillian A 14            4) Xu, Emily D 14                 
       26.74    55.54    26.07    54.52    26.34    55.94    25.80    54.48
  5 Green West-CA  'B'                                3:42.35    3:44.29  
     1) O'Brien, Emily M 14             2) Abalos, Leilani M 13           
     3) Munoz, Kathy J 13               4) Bayan, Iris S 13               
       27.34    56.40    26.70    56.46    27.20    56.22    26.33    55.21
  6 Yellow North-CA  'B'                              3:39.98    3:46.07  
     1) Veron, Reese A 13               2) Alexen, Lexi C 14              
     3) Banos, Samantha A 14            4) Nguyen, Carolyn D 14           
       27.06    55.51    28.47    59.33    26.55    54.73    26.97    56.50
  7 Red East-CA  'B'                                  3:47.98    3:48.63  
     1) Chow, Kailee K 14               2) Zancanaro, Sydney K 13         
     3) Siering, Lena M 14              4) Carey, Taylor B 14             
       26.98    56.14    26.37    56.46    27.49    56.93    28.19    59.10
  8 Blue South-CA  'B'                                3:42.67    3:49.70  
     1) Yao, Sophia L 14                2) Silberman, Danyelle H 14       
     3) Fu, Claire 13                   4) Brehm, Grace G 14              
       27.07    55.96    27.72    58.45    27.11    57.35    27.36    57.94
 
Girls 13-14 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green West-CA  'A'                                3:53.38    4:00.23  
     1) Bayan, Iris S 13                2) Abalos, Leilani M 13           
     3) Nguyen, Allison P 13            4) McLean, Claire M 13            
       30.04  1:01.54    32.08  1:07.83    26.52    57.40    25.65    53.46
  2 Red East-CA  'A'                                  3:55.71    4:03.25  
     1) Woodhouse, Holly A 14           2) Carey, Taylor B 14             
     3) Kozan, Asia N 13                4) yu, Linda H 14                 
       30.19  1:01.98    32.97  1:09.06    26.48    58.58    25.02    53.63
  3 Blue South-CA  'A'                                3:58.09    4:04.61  
     1) Schlom, Jillian A 14            2) Fu, Claire 13                  
     3) Wooden, Emily P 14              4) Xu, Emily D 14                 
       30.58  1:02.63    30.97  1:07.34    28.05  1:00.81    25.53    53.83
  4 Yellow North-CA  'A'                              3:56.90    4:05.10  
     1) Schalow, Maggie A 14            2) Botton, Riley J 14             
     3) Veron, Reese A 13               4) Yoon, Hojung 13                
       30.11  1:01.58    33.31  1:10.29    27.25    58.57    26.20    54.66
  5 Yellow North-CA  'B'                              4:06.94    4:11.81  
     1) Banos, Samantha A 14            2) Wu, Melanie L 14               
     3) Nguyen, Carolyn D 14            4) Alexen, Lexi C 14              
       30.49  1:03.26    32.52  1:09.84    28.04  1:00.34    27.79    58.37
  6 Blue South-CA  'B'                                4:04.32    4:12.14  
     1) Drossel, Emily A 14             2) Silberman, Danyelle H 14       
     3) Yao, Sophia L 14                4) Brehm, Grace G 14              
       30.58  1:02.68    34.16  1:12.26    28.51  1:00.28    27.08    56.92
  7 Green West-CA  'B'                                4:04.19    4:12.67  
     1) O'Brien, Emily M 14             2) Ribeiro, Sophia M 14           
     3) Munoz, Kathy J 13               4) Vass, Stella R 13              
       30.91  1:02.95    32.92  1:11.59    28.42  1:02.49    26.48    55.64
 -- Red East-CA  'B'                                  4:10.27         DQ  
     1) Siering, Lena M 14              2) Zancanaro, Sydney K 13         
     3) Chow, Kailee K 14               4) Murray, Claire O 14            
       31.26  1:04.60    35.85  1:17.56    30.09  1:03.36    26.40    55.81
 
Boys 5-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuo, Peyton L             10 RED-CA                 26.41      26.17  
  2 Vu, Peter N               10 YLLOW-CA               26.82      27.24  
  3 Jordan, Kai N             10 GREEN-CA               28.42      27.64  
  4 Hickman, Jay M            10 BLUE-CA                28.52      27.91  
  5 Chrikjian, Peter S         9 GREEN-CA                  NT      28.45  
  6 Friedman, Liam J           9 YLLOW-CA               24.00      28.47  
  7 Bagri, Nicholas A         10 YLLOW-CA               28.43     x28.67  
  8 Aguilar, Azael            10 BLUE-CA                28.51      29.14  
  9 Vohra, Idris M            10 RED-CA                 29.72      29.19  
 10 Usita, Keeno D            10 GREEN-CA               28.68     x29.27  
 11 McLean, Gorden T          10 GREEN-CA               28.66     x29.28  
 12 Ross, Nicolai P           10 RED-CA                 28.58     x29.30  
 13 Jue, Lucas R              10 YLLOW-CA               29.18     x30.10  
 14 Weijland, Nolan L         10 BLUE-CA                29.45     x30.60  
 -- Richmond, Kaleb           10 BLUE-CA                28.53         DQ  
 
Boys 5-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vu, Peter N               10 YLLOW-CA               59.37      59.08  
      28.19   30.89                                                
  2 Yeo, Aiden H               9 BLUE-CA              1:00.05      59.18  
      28.77   30.41                                                
  3 Ko, Matthew E             10 GREEN-CA             1:00.42      59.78  
      29.01   30.77                                                
  4 Ren, Cooper               10 BLUE-CA              1:00.73    1:00.80  
      29.49   31.31                                                
  5 Wu, Evan C                10 YLLOW-CA             1:00.47    1:00.86  
      29.52   31.34                                                
  6 Friedman, Liam J           9 YLLOW-CA             1:01.35   x1:01.29  
      29.41   31.88                                                
  7 Vet, Andrew T             10 BLUE-CA              1:01.73   x1:01.98  
      29.59   32.39                                                
  8 Stewart, Max L            10 RED-CA               1:04.35    1:02.53  
      30.21   32.32                                                
  9 Jue, Lucas R              10 YLLOW-CA             1:03.52   x1:03.04  
      30.60   32.44                                                
 10 Ross, Nicolai P           10 RED-CA               1:02.63    1:03.68  
      30.35   33.33                                                
 11 Usita, Keeno D            10 GREEN-CA             1:03.49    1:03.76  
      30.41   33.35                                                
 12 Hess, Cameron E           10 RED-CA               1:02.73   x1:06.01  
      31.58   34.43                                                
 13 Alvarez, Conner D         10 BLUE-CA              1:04.19   x1:06.67  
      31.74   34.93                                                
 14 Dibello, Alan T           10 GREEN-CA                  NT   x1:09.84  
      32.62   37.22                                                
 
Boys 5-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kuo, Peyton L             10 RED-CA               2:13.94    2:09.93  
      29.47   33.91   34.98   31.57                                
  2 Vet, Andrew T             10 BLUE-CA              2:12.00    2:14.45  
      31.27   34.02   35.01   34.15                                
  3 Wu, Evan C                10 YLLOW-CA             2:23.82    2:14.92  
      30.84   34.72   35.46   33.90                                
  4 Hickman, Jay M            10 BLUE-CA              2:11.83    2:15.02  
      30.16   35.28   35.57   34.01                                
  5 Usita, Keeno D            10 GREEN-CA             2:13.72    2:15.46  
      31.84   35.44   36.47   31.71                                
  6 Stewart, Max L            10 RED-CA               2:14.72    2:15.73  
      31.68   35.09   36.58   32.38                                
  7 Her, Benson                9 YLLOW-CA             2:24.32    2:16.45  
      31.43   34.47   35.88   34.67                                
  8 Collins, Luke P           10 GREEN-CA             2:12.59    2:16.89  
      32.35   35.30   35.71   33.53                                
  9 Ross, Nicolai P           10 RED-CA               2:17.62   x2:21.17  
      33.12   36.72   37.89   33.44                                
 10 Alvarez, Conner D         10 BLUE-CA              2:25.08   x2:21.39  
      32.62   34.27   34.63   39.87                                
 11 Thongintra, Taylor P      10 YLLOW-CA             2:29.64   x2:23.98  
      32.32   36.34   38.46   36.86                                
 12 Vohra, Idris M            10 RED-CA               2:19.35   x2:27.92  
      34.16   37.58   38.95   37.23                                
 
Boys 5-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsuei, Kyle Tsuei K       10 RED-CA                 32.85      33.04  
  2 Jordan, Kai N             10 GREEN-CA               33.59      33.13  
  3 Stewart, Max L            10 RED-CA                 33.15      33.30  
  4 Richmond, Kaleb           10 BLUE-CA                34.04      34.33  
  5 Sun, Adriel               10 RED-CA                 33.74     x34.58  
  6 Hickman, Jay M            10 BLUE-CA                33.47      34.64  
  7 Dornoff, Anthony M         9 RED-CA                 35.59     x34.80  
  8 Chrikjian, Peter S         9 GREEN-CA                  NT      35.03  
  9 Jue, Lucas R              10 YLLOW-CA               36.36      35.15  
 10 Joshi, Sonit              10 YLLOW-CA               35.23      35.47  
 11 Bagri, Nicholas A         10 YLLOW-CA               33.72     x35.48  
 12 Weijland, Nolan L         10 BLUE-CA                33.54     x36.32  
 13 Tanaka, Kent              10 GREEN-CA                  NT     x37.30  
 14 McLean, Gorden T          10 GREEN-CA               35.67     x38.51  
 
Boys 5-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ko, Matthew E             10 GREEN-CA               33.96      33.13  
  2 Vu, Peter N               10 YLLOW-CA               32.83      33.52  
  3 Ren, Cooper               10 BLUE-CA                34.00      34.30  
  4 Sun, Adriel               10 RED-CA                 35.05      35.94  
  5 Alvarez, Conner D         10 BLUE-CA                36.76      36.02  
  6 Joshi, Sonit              10 YLLOW-CA               35.47      36.42  
  7 Collins, Luke P           10 GREEN-CA               35.46      36.63  
  8 Thongintra, Taylor P      10 YLLOW-CA               36.05     x36.95  
  9 Dornoff, Anthony M         9 RED-CA                 37.03      37.55  
 10 Vohra, Idris M            10 RED-CA                 38.09     x37.84  
 11 Hess, Cameron E           10 RED-CA                 36.34     x38.18  
 12 Bagri, Nicholas A         10 YLLOW-CA               36.37     x38.67  
 13 Her, Benson                9 YLLOW-CA               39.56     x39.13  
 14 Weijland, Nolan L         10 BLUE-CA                37.22     x39.30  
 15 Chrikjian, Peter S         9 GREEN-CA                  NT     x39.55  
 16 Dibello, Alan T           10 GREEN-CA                  NT     x43.36  
 
Boys 5-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hess, Cameron E           10 RED-CA                 29.47      30.08  
  2 Yeo, Aiden H               9 BLUE-CA                29.88      30.20  
  3 Vet, Andrew T             10 BLUE-CA                31.66      31.20  
  4 Sun, Adriel               10 RED-CA                 31.48      31.44  
  5 Wu, Evan C                10 YLLOW-CA               31.30      31.57  
  6 Friedman, Liam J           9 YLLOW-CA               31.39      31.63  
  7 Tanaka, Kent              10 GREEN-CA               31.27      31.94  
  8 Jordan, Kai N             10 GREEN-CA               31.54      32.09  
  9 Her, Benson                9 YLLOW-CA               33.28     x32.52  
 10 Joshi, Sonit              10 YLLOW-CA               32.57     x32.88  
 11 Aguilar, Azael            10 BLUE-CA                32.13     x32.89  
 12 Tsuei, Kyle Tsuei K       10 RED-CA                 33.67     x33.36  
 13 McLean, Gorden T          10 GREEN-CA               32.90     x33.74  
 14 Richmond, Kaleb           10 BLUE-CA                34.29     x34.28  
 15 Dibello, Alan T           10 GREEN-CA                  NT     x38.36  
 
Boys 5-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ko, Matthew E             10 GREEN-CA             1:05.91    1:04.64  
      31.19   33.45                                                
  2 Kuo, Peyton L             10 RED-CA               1:05.70    1:05.81  
      30.03   35.78                                                
  3 Ren, Cooper               10 BLUE-CA              1:09.11    1:09.41  
      32.82   36.59                                                
  4 Yeo, Aiden H               9 BLUE-CA              1:10.09    1:09.63  
      31.27   38.36                                                
  5 Collins, Luke P           10 GREEN-CA             1:09.89    1:11.14  
      34.33   36.81                                                
  6 Aguilar, Azael            10 BLUE-CA              1:11.35   x1:13.11  
      33.57   39.54                                                
  7 Dornoff, Anthony M         9 RED-CA               1:12.00    1:13.78  
      35.35   38.43                                                
  8 Thongintra, Taylor P      10 YLLOW-CA             1:12.44    1:14.17  
      34.41   39.76                                                
  9 Tanaka, Kent              10 GREEN-CA             1:13.41   x1:14.67  
      34.78   39.89                                                
 10 Tsuei, Kyle Tsuei K       10 RED-CA               1:14.51   x1:16.47  
      37.37   39.10                                                
 
Boys 5-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yellow North-CA  'A'                              1:50.50    1:50.95  
     1) Wu, Evan C 10                   2) Bagri, Nicholas A 10           
     3) Friedman, Liam J 9              4) Vu, Peter N 10                 
       27.94    29.14    27.55    26.32                                    
  2 Blue South-CA  'A'                                1:52.25    1:51.83  
     1) Ren, Cooper 10                  2) Vet, Andrew T 10               
     3) Aguilar, Azael 10               4) Yeo, Aiden H 9                 
       27.97    28.20    28.45    27.21                                    
  3 Red East-CA  'A'                                  1:52.51    1:51.91  
     1) Hess, Cameron E 10              2) Ross, Nicolai P 10             
     3) Stewart, Max L 10               4) Kuo, Peyton L 10               
  4 Green West-CA  'A'                                1:53.98    1:53.53  
     1) Jordan, Kai N 10                2) McLean, Gorden T 10            
     3) Usita, Keeno D 10               4) Ko, Matthew E 10               
       28.01    28.92    29.58    27.02                                    
  5 Blue South-CA  'B'                                1:56.39    1:57.62  
     1) Richmond, Kaleb 10              2) Weijland, Nolan L 10           
     3) Alvarez, Conner D 10            4) Hickman, Jay M 10              
       28.74    31.17    29.07    28.64                                    
  6 Green West-CA  'B'                                1:57.25    1:59.20  
     1) Dibello, Alan T 10              2) Collins, Luke P 10             
     3) Tanaka, Kent 10                 4) Chrikjian, Peter S 9           
       32.85    27.70    30.20    28.45                                    
  7 Red East-CA  'B'                                  2:00.18    1:59.32  
     1) Vohra, Idris M 10               2) Tsuei, Kyle Tsuei K 10         
     3) Dornoff, Anthony M 9            4) Sun, Adriel 10                 
       30.45    29.68    31.07    28.12                                    
  8 Yellow North-CA  'B'                              1:58.77    2:01.24  
     1) Her, Benson 9                   2) Jue, Lucas R 10                
     3) Joshi, Sonit 10                 4) Thongintra, Taylor P 10        
       29.30    29.35    32.09    30.50                                    
 
Boys 5-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Red East-CA  'A'                                  2:03.78    2:03.21  
     1) Tsuei, Kyle Tsuei K 10          2) Sun, Adriel 10                 
     3) Hess, Cameron E 10              4) Kuo, Peyton L 10               
       32.30    34.93    30.03    25.95                                    
  2 Blue South-CA  'A'                                2:05.75    2:05.05  
     1) Hickman, Jay M 10               2) Ren, Cooper 10                 
     3) Yeo, Aiden H 9                  4) Vet, Andrew T 10               
       33.39    34.32    29.56    27.78                                    
  3 Green West-CA  'A'                                2:04.28    2:06.46  
     1) Ko, Matthew E 10                2) Collins, Luke P 10             
     3) Tanaka, Kent 10                 4) Chrikjian, Peter S 9           
       31.75    35.50    31.35    27.86                                    
  4 Yellow North-CA  'A'                              2:09.12    2:08.20  
     1) Bagri, Nicholas A 10            2) Joshi, Sonit 10                
     3) Vu, Peter N 10                  4) Friedman, Liam J 9             
       34.31    36.49    29.58    27.82                                    
  5 Red East-CA  'B'                                  2:10.85    2:10.41  
     1) Stewart, Max L 10               2) Dornoff, Anthony M 9           
     3) Vohra, Idris M 10               4) Ross, Nicolai P 10             
       33.17    36.28    32.03    28.93                                    
  6 Green West-CA  'B'                                2:11.18    2:10.72  
     1) Dibello, Alan T 10              2) McLean, Gorden T 10            
     3) Jordan, Kai N 10                4) Usita, Keeno D 10              
       34.49    37.07    31.11    28.05                                    
  7 Blue South-CA  'B'                                2:10.96    2:12.45  
     1) Weijland, Nolan L 10            2) Alvarez, Conner D 10           
     3) Aguilar, Azael 10               4) Richmond, Kaleb 10             
       39.19    32.40    32.57    28.29                                    
  8 Yellow North-CA  'B'                              2:15.34    2:13.04  
     1) Thongintra, Taylor P 10         2) Her, Benson 9                  
     3) Jue, Lucas R 10                 4) Wu, Evan C 10                  
       34.63    43.25    27.74    27.42                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hitchens, Derek W         12 BLUE-CA                25.81      25.44  
  2 Lee, Troy C               12 RED-CA                 25.79      26.21  
  2 Cao, Daniel C             12 YLLOW-CA               26.64      26.21  
  4 Mastandrea, Trey C        12 GREEN-CA               25.74      26.30  
  5 Lee, Elson C              12 RED-CA                 26.90      26.37  
  6 Lopez, Ethan J            12 YLLOW-CA               26.85      26.57  
  7 Lee, Nathan S             11 YLLOW-CA                  NT     x27.20  
  7 Lee, Brandon              12 BLUE-CA                28.52      27.20  
  9 Mashkovich, Mark P        12 RED-CA                 26.19     x27.43  
 10 Ramirez, Anthony          11 GREEN-CA               26.89      27.61  
 11 Lloyd, Colson A           12 BLUE-CA                27.89     x28.20  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pham, Daryn T             12 BLUE-CA                55.89      55.42  
      27.02   28.40                                                
  2 McKee, Lucas S            12 BLUE-CA                54.78      55.43  
      27.26   28.17                                                
  3 Chiang, River R           11 GREEN-CA               55.42      55.66  
      26.75   28.91                                                
  4 Santos, Gian C            12 RED-CA                 56.14      56.06  
      27.17   28.89                                                
  5 Wang, Jacob T             12 BLUE-CA                57.30     x56.69  
      27.39   29.30                                                
  6 Billotte, Zachary T       12 YLLOW-CA               57.42      57.72  
      27.89   29.83                                                
  7 Novak, Ryan T             12 GREEN-CA               57.20      58.14  
      28.14   30.00                                                
  8 Fang, Aaron W             12 GREEN-CA               58.00     x58.33  
      28.30   30.03                                                
  9 Lopez, Ethan J            12 YLLOW-CA               58.12      58.51  
      28.16   30.35                                                
 10 Eich, Carson M            11 RED-CA                 58.23      58.58  
      28.61   29.97                                                
 11 Mashkovich, Mark P        12 RED-CA                 57.19     x59.55  
      28.60   30.95                                                
 12 Davis, Ryder E            11 YLLOW-CA               58.82     x59.57  
      28.87   30.70                                                
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hitchens, Derek W         12 BLUE-CA              1:56.97    1:58.15  
      27.36   29.74   30.59   30.46                                
  2 McKee, Lucas S            12 BLUE-CA              1:59.59    1:59.92  
      27.91   31.02   31.67   29.32                                
  3 Chiang, River R           11 GREEN-CA             1:59.68    2:01.20  
      27.96   30.87   32.19   30.18                                
  4 Santos, Gian C            12 RED-CA               2:03.15    2:01.78  
      28.39   31.46   31.67   30.26                                
  5 Novak, Ryan T             12 GREEN-CA             2:01.51    2:02.53  
      28.36   30.86   32.02   31.29                                
  6 Kim, Matthew Kim D        11 RED-CA               1:59.90    2:02.78  
      28.17   31.69   32.02   30.90                                
  7 Billotte, Zachary T       12 YLLOW-CA             2:03.43    2:02.83  
      28.70   31.43   31.94   30.76                                
  8 Wang, Jacob T             12 BLUE-CA              2:03.94   x2:03.72  
      28.04   31.24   33.06   31.38                                
  9 Ramirez, Anthony          11 GREEN-CA             2:05.00   x2:05.50  
      29.10   32.71   32.11   31.58                                
 10 Davis, Ryder E            11 YLLOW-CA             2:09.78    2:09.33  
      29.52   32.47   33.79   33.55                                
 11 Horvath, Henry F          12 YLLOW-CA             2:03.45   x2:10.23  
      29.53   33.14   33.83   33.73                                
 12 Lee, Nathan S             11 YLLOW-CA                  NT   x2:10.41  
      29.75   32.71   34.40   33.55                                
 13 Mashkovich, Mark P        12 RED-CA               2:08.99   x2:11.21  
      29.74   33.45   34.28   33.74                                
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Billotte, Zachary T       12 YLLOW-CA             5:17.72    5:13.12  
      28.79   31.37   31.87   32.09   32.52   31.92   31.68   31.97
      30.84   30.07                                                
  2 Hitchens, Derek W         12 BLUE-CA              5:15.92    5:18.82  
      28.21   30.73   31.69   32.21   32.14   32.57   32.44   33.25
      33.64   31.94                                                
  3 Gallegos, Ben J           12 GREEN-CA             5:12.60    5:24.92  
      28.71   31.66   32.53   33.13   33.40   33.68   33.94   33.85
      32.99   31.03                                                
  4 Novak, Ryan T             12 GREEN-CA             5:21.67    5:25.39  
      28.88   31.52   32.97   32.80   33.01   33.65   33.51   33.47
      33.76   31.82                                                
  5 Kim, Matthew Kim D        11 RED-CA               5:12.23    5:25.86  
      29.37   31.99   32.83   33.77   33.97   34.59   34.28   32.19
      32.52   30.35                                                
  6 Lee, Troy C               12 RED-CA               5:32.60    5:26.89  
      29.51   32.54   33.59   33.40   33.89   33.37   33.02   33.09
      32.74   31.74                                                
  7 Lloyd, Colson A           12 BLUE-CA              5:30.03    5:36.84  
      30.61   33.63   34.02   34.17   34.20   34.39   34.14   34.45
      34.23   33.00                                                
  8 Eich, Carson M            11 RED-CA               5:29.50   x5:40.92  
      30.09   33.33   34.56   34.70   34.89   35.19   35.17   35.71
      34.89   32.39                                                
  9 Ramirez, Anthony          11 GREEN-CA             5:30.38   x5:42.24  
      29.83   33.88   34.21   35.13   34.15   34.77   35.33   35.16
      35.47   34.31                                                
 10 Lee, Nathan S             11 YLLOW-CA                  NT    5:46.80  
      30.53   33.70   35.02   35.76   35.09   34.18   36.30   35.84
      35.61   34.77                                                
 11 Kim, Eru E                11 BLUE-CA              5:34.97   x5:46.83  
      30.32   33.28   34.32   34.69   34.98   35.65   35.88   36.75
      36.80   34.16                                                
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pham, Daryn T             12 BLUE-CA                59.51    1:00.45  
      30.15   30.30                                                
  2 Ko, Dean                  12 YLLOW-CA             1:02.61    1:03.11  
      31.25   31.86                                                
  3 Devis, Kenneth C          12 YLLOW-CA             1:02.15    1:03.48  
      31.02   32.46                                                
  4 Mastandrea, Trey C        12 GREEN-CA             1:04.34    1:03.88  
      31.13   32.75                                                
  5 Horvath, Henry F          12 YLLOW-CA             1:01.49   x1:04.28  
      31.38   32.90                                                
  6 Lee, Elson C              12 RED-CA               1:03.80    1:04.33  
      30.94   33.39                                                
  7 Wang, Jacob T             12 BLUE-CA              1:04.65    1:04.81  
      31.54   33.27                                                
  8 Lopez, Ethan J            12 YLLOW-CA             1:04.42   x1:04.84  
      32.03   32.81                                                
  9 Chiang, River R           11 GREEN-CA             1:03.13    1:05.31  
      32.09   33.22                                                
 10 Sandvig, Aiden B          12 GREEN-CA             1:01.78   x1:05.47  
      32.04   33.43                                                
 11 Sun, Ian                  11 BLUE-CA              1:06.86   x1:05.72  
      32.13   33.59                                                
 12 Shiotsu, Ben B            12 RED-CA               1:11.83    1:10.79  
      34.69   36.10                                                
 -- Eich, Carson M            11 RED-CA               1:04.72         DQ  
      32.44   33.86                                                
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cao, Daniel C             12 YLLOW-CA             1:11.06    1:07.63  
      32.30   35.33                                                
  2 Lee, Brandon              12 BLUE-CA              1:08.20    1:07.72  
      32.82   34.90                                                
  3 Brehm, Luke A             12 GREEN-CA             1:10.13    1:09.49  
      33.34   36.15                                                
  4 Shiotsu, Ben B            12 RED-CA               1:11.16    1:10.26  
      33.92   36.34                                                
  5 Saguros, Dustin G         11 RED-CA               1:11.93    1:10.32  
      36.69   33.63                                                
  6 Devis, Kenneth C          12 YLLOW-CA             1:09.10    1:10.42  
      33.92   36.50                                                
  7 Fang, Aaron W             12 GREEN-CA             1:10.91    1:12.87  
      34.83   38.04                                                
  8 Kim, Matthew Kim D        11 RED-CA               1:08.68   x1:14.09  
      35.08   39.01                                                
  9 Kim, Eru E                11 BLUE-CA              1:04.92    1:15.35  
      35.85   39.50                                                
 10 Lloyd, Colson A           12 BLUE-CA              1:27.78   x1:25.21  
      42.84   42.37                                                
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sandvig, Aiden B          12 GREEN-CA               59.46    1:00.57  
      28.78   31.79                                                
  2 Gallegos, Ben J           12 GREEN-CA             1:02.07    1:01.24  
      29.26   31.98                                                
  3 Ko, Dean                  12 YLLOW-CA             1:02.01    1:01.47  
      29.35   32.12                                                
  4 Sun, Ian                  11 BLUE-CA              1:02.82    1:01.83  
      28.95   32.88                                                
  5 Pham, Daryn T             12 BLUE-CA              1:03.95    1:03.38  
      29.73   33.65                                                
  6 Santos, Gian C            12 RED-CA               1:03.33    1:03.80  
      30.36   33.44                                                
  7 Shiotsu, Ben B            12 RED-CA               1:04.75    1:04.20  
      30.19   34.01                                                
  8 Brehm, Luke A             12 GREEN-CA             1:06.80   x1:05.24  
      31.06   34.18                                                
  9 Saguros, Dustin G         11 RED-CA               1:05.43   x1:05.88  
      31.20   34.68                                                
 10 Davis, Ryder E            11 YLLOW-CA             1:03.82    1:05.91  
      29.74   36.17                                                
 11 Lee, Brandon              12 BLUE-CA              1:08.02   x1:06.07  
      30.62   35.45                                                
 12 Horvath, Henry F          12 YLLOW-CA             1:05.40   x1:06.44  
      31.57   34.87                                                
 13 Mastandrea, Trey C        12 GREEN-CA             1:06.44   x1:07.65  
      32.64   35.01                                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gallegos, Ben J           12 GREEN-CA             2:18.98    2:13.85  
      30.64   33.91   38.91   30.39                                
  2 Ko, Dean                  12 YLLOW-CA             2:15.31    2:14.72  
      29.10   34.29   40.01   31.32                                
  3 Devis, Kenneth C          12 YLLOW-CA             2:15.25    2:15.83  
      31.90   33.99   39.28   30.66                                
  4 McKee, Lucas S            12 BLUE-CA              2:15.92    2:16.70  
      31.78   35.10   40.11   29.71                                
  5 Lee, Elson C              12 RED-CA               2:19.59    2:16.84  
      30.65   34.63   40.97   30.59                                
  6 Lee, Troy C               12 RED-CA               2:12.81    2:17.17  
      30.56   35.57   40.03   31.01                                
  7 Sun, Ian                  11 BLUE-CA              2:20.86    2:17.55  
      28.98   35.43   40.16   32.98                                
  8 Sandvig, Aiden B          12 GREEN-CA             2:18.99    2:17.77  
      29.31   36.38   42.51   29.57                                
  9 Brehm, Luke A             12 GREEN-CA             2:20.57   x2:18.71  
      30.88   37.41   37.77   32.65                                
 10 Cao, Daniel C             12 YLLOW-CA             2:20.28   x2:19.58  
      31.23   37.52   38.12   32.71                                
 11 Kim, Eru E                11 BLUE-CA              2:30.59   x2:20.25  
      29.17   37.36   41.70   32.02                                
 12 Saguros, Dustin G         11 RED-CA               2:21.44   x2:21.63  
      31.09   36.06   40.09   34.39                                
 13 Fang, Aaron W             12 GREEN-CA             2:20.86   x2:22.45  
      32.32   38.12   40.07   31.94                                
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green West-CA  'A'                                1:42.81    1:40.49  
     1) Mastandrea, Trey C 12           2) Chiang, River R 11             
     3) Gallegos, Ben J 12              4) Sandvig, Aiden B 12            
       26.11    25.37    24.88    24.13                                    
  2 Blue South-CA  'A'                                1:43.83    1:40.79  
     1) Hitchens, Derek W 12            2) Pham, Daryn T 12               
     3) Wang, Jacob T 12                4) McKee, Lucas S 12              
       25.50    25.23    25.40    24.66                                    
  3 Red East-CA  'A'                                  1:45.80    1:44.52  
     1) Mashkovich, Mark P 12           2) Santos, Gian C 12              
     3) Kim, Matthew Kim D 11           4) Lee, Troy C 12                 
       26.70    25.94    26.48    25.40                                    
  4 Yellow North-CA  'A'                              1:36.75    1:46.09  
     1) Horvath, Henry F 12             2) Cao, Daniel C 12               
     3) Davis, Ryder E 11               4) Devis, Kenneth C 12            
       27.26    26.27    27.15    25.41                                    
  5 Green West-CA  'B'                                1:48.94    1:47.83  
     1) Novak, Ryan T 12                2) Fang, Aaron W 12               
     3) Brehm, Luke A 12                4) Ramirez, Anthony 11            
       27.04    26.81    26.92    27.06                                    
  6 Red East-CA  'B'                                  1:48.92    1:47.95  
     1) Eich, Carson M 11               2) Saguros, Dustin G 11           
     3) Shiotsu, Ben B 12               4) Lee, Elson C 12                
       27.53    27.05    26.80    26.57                                    
  7 Yellow North-CA  'B'                              1:49.10    1:48.59  
     1) Ko, Dean 12                     2) Billotte, Zachary T 12         
     3) Lee, Nathan S 11                4) Lopez, Ethan J 12              
       27.07    27.18    28.13    26.21                                    
  8 Blue South-CA  'B'                                1:50.85    1:48.94  
     1) Lloyd, Colson A 12              2) Kim, Eru E 11                  
     3) Lee, Brandon 12                 4) Sun, Ian 11                    
       28.92    26.65    27.61    25.76                                    
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue South-CA  'A'                                1:53.66    1:52.95  
     1) Pham, Daryn T 12                2) Lee, Brandon 12                
     3) Hitchens, Derek W 12            4) McKee, Lucas S 12              
       28.58    31.55    27.05    25.77                                    
  2 Yellow North-CA  'A'                              1:55.61    1:53.64  
     1) Horvath, Henry F 12             2) Cao, Daniel C 12               
     3) Ko, Dean 12                     4) Devis, Kenneth C 12            
       29.69    31.15    32.14    20.66                                    
  3 Green West-CA  'A'                                1:54.55    1:54.35  
     1) Mastandrea, Trey C 12           2) Gallegos, Ben J 12             
     3) Sandvig, Aiden B 12             4) Chiang, River R 11             
       29.93    32.12    26.74    25.56                                    
  4 Red East-CA  'A'                                  1:58.11    1:57.39  
     1) Lee, Elson C 12                 2) Kim, Matthew Kim D 11          
     3) Santos, Gian C 12               4) Mashkovich, Mark P 12          
       30.16    32.36    28.51    26.36                                    
  5 Red East-CA  'B'                                  1:58.24    1:57.90  
     1) Eich, Carson M 11               2) Lee, Troy C 12                 
     3) Saguros, Dustin G 11            4) Shiotsu, Ben B 12              
       30.77    32.34    28.12    26.67                                    
  6 Green West-CA  'B'                                1:59.99    2:00.57  
     1) Novak, Ryan T 12                2) Fang, Aaron W 12               
     3) Brehm, Luke A 12                4) Ramirez, Anthony 11            
       31.40    33.86    28.79    26.52                                    
  7 Blue South-CA  'B'                                2:01.22    2:00.95  
     1) Kim, Eru E 11                   2) Sun, Ian 11                    
     3) Wang, Jacob T 12                4) Lloyd, Colson A 12             
       30.48    33.51    29.17    27.79                                    
  8 Yellow North-CA  'B'                              2:01.37    2:04.14  
     1) Lopez, Ethan J 12               2) Lee, Nathan S 11               
     3) Davis, Ryder E 11               4) Billotte, Zachary T 12         
       30.17    37.53    29.44    27.00                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Joey A             14 BLUE-CA                22.75      22.64  
  2 Chen, Jeffrey             14 YLLOW-CA               22.65      23.13  
  3 Tester, Cruz D            14 RED-CA                 22.47      23.42  
  4 Grulke, Nick E            14 YLLOW-CA               22.88      23.55  
  5 Sales, Aidan D            14 RED-CA                 22.88      23.57  
  6 Lou, Matthrew             14 GREEN-CA                  NT      23.78  
  7 Silva, Ryan M             14 GREEN-CA                  NT      24.34  
  8 Monteiro-Gomes, Gabriel   14 BLUE-CA                23.85      24.49  
  9 Martir, Ray R             14 BLUE-CA                23.81     x24.53  
 10 Lee, Calvin G             14 RED-CA                 26.14     x25.12  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Joey A             14 BLUE-CA                49.20      49.28  
      23.89   25.39                                                
  2 Vinh, Matt B              14 YLLOW-CA               49.45      50.07  
      24.20   25.87                                                
  3 Chen, Jeffrey             14 YLLOW-CA               49.00      50.92  
      24.96   25.96                                                
  4 Silva, Ryan M             14 GREEN-CA                  NT      51.86  
      25.26   26.60                                                
  5 Briggs, Makar V           14 GREEN-CA                  NT      51.98  
      25.31   26.67                                                
  6 Trevino-Lozano, Izaiah D  13 BLUE-CA                51.07      52.18  
      25.20   26.98                                                
  7 Zerpa, Ryan C             14 GREEN-CA                  NT     x52.23  
      25.32   26.91                                                
  8 Sales, Aidan D            14 RED-CA                 50.15      52.24  
      25.35   26.89                                                
  8 Tester, Cruz D            14 RED-CA                 49.44      52.24  
      25.52   26.72                                                
 10 Teeraniti, Nate           13 BLUE-CA                52.75     x53.02  
      25.43   27.59                                                
 11 Miner, Wyatt E            13 YLLOW-CA               52.40     x53.03  
      25.57   27.46                                                
 12 Lee, Calvin G             14 RED-CA                 53.27     x54.19  
      26.49   27.70                                                
 13 Shih, Kyle J              14 GREEN-CA                  NT     x54.30  
      26.26   28.04                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grulke, Nick E            14 YLLOW-CA             1:46.87    1:48.17  
      25.28   27.61   27.60   27.68                                
  2 Ren, Kevin S              14 GREEN-CA                  NT    1:49.68  
      25.78   28.35   28.05   27.50                                
  3 kim, Maru M               14 RED-CA               1:44.08    1:50.61  
      26.02   28.08   28.60   27.91                                
  4 Hadji, Thomas             13 BLUE-CA              1:48.38    1:50.91  
      25.44   28.09   28.85   28.53                                
  5 Chang, Joey A             14 BLUE-CA              1:48.39    1:51.00  
      25.79   29.08   29.42   26.71                                
  6 Yeh, Eric                 14 GREEN-CA                  NT    1:52.11  
      26.36   28.74   28.32   28.69                                
  7 Kim, Chris                14 YLLOW-CA             1:50.63    1:52.23  
      25.58   28.07   29.49   29.09                                
  8 Briggs, Makar V           14 GREEN-CA                  NT   x1:53.68  
      27.02   28.82   29.21   28.63                                
  9 Dementyev, Fletcher A     14 YLLOW-CA             1:51.10   x1:54.18  
      26.89   29.51   29.16   28.62                                
 10 Trevino-Lozano, Izaiah D  13 BLUE-CA              1:53.63   x1:54.59  
      26.70   29.39   29.60   28.90                                
 11 Tester, Cruz D            14 RED-CA               1:50.31    1:58.11  
      27.35   30.00   30.51   30.25                                
 12 Cruz, Oscar Z             13 YLLOW-CA             1:52.47   x1:59.27  
      27.39   30.27   31.08   30.53                                
 13 Sales, Aidan D            14 RED-CA               1:55.73   x2:00.34  
      28.22   30.11   31.08   30.93                                
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Grulke, Nick E            14 YLLOW-CA             4:44.91    4:49.13  
      26.21   28.99   29.45   29.42   29.57   29.58   29.60   29.41
      28.95   27.95                                                
  2 Larrick, Zach J           14 YLLOW-CA             4:51.25    4:49.85  
      26.96   29.11   29.37   29.52   29.92   29.58   29.62   29.39
      28.81   27.57                                                
  3 Kim, Chris                14 YLLOW-CA             4:53.13   x4:57.74  
      26.33   29.48   30.15   30.39   31.04   30.47   30.47   30.67
      30.01   28.73                                                
  4 Verdolaga, Daniel F       13 RED-CA               5:05.68    4:58.65  
      27.28   30.54   30.77   31.14   30.25   30.82   30.77   30.48
      28.84   27.76                                                
  5 Trevino-Lozano, Izaiah D  13 BLUE-CA              4:55.29    4:59.09  
      26.89   29.90   30.48   30.59   30.26   30.12   30.61   30.76
      30.27   29.21                                                
  6 Hadji, Thomas             13 BLUE-CA              4:49.71    4:59.65  
      26.99   29.92   30.75   30.96   30.59   31.00   30.67   30.82
      29.49   28.46                                                
  7 Lou, Matthrew             14 GREEN-CA                  NT    4:59.89  
      27.64   30.26   30.72   30.82   30.53   30.54   30.64   30.28
      29.91   28.55                                                
  8 Oliveira, Gabriel M       14 GREEN-CA                  NT    5:02.02  
      28.64   30.45   31.11   30.24   30.34   30.05   30.24   30.43
      30.38   30.14                                                
  9 Dementyev, Fletcher A     14 YLLOW-CA             4:58.06   x5:08.03  
      27.96   30.46   31.08   31.19   31.10   31.33   31.33   31.82
      31.45   30.31                                                
 10 Briggs, Makar V           14 GREEN-CA                  NT   x5:09.43  
      27.31   30.21   30.53   31.85   31.97   31.86   31.79   32.22
      31.18   30.51                                                
 11 Kling, Joey T             14 RED-CA               4:53.07    5:12.88  
      27.82   30.80   31.53   31.75   32.14   32.72   32.69   31.64
      31.68   30.11                                                
 12 Sapozhkov, Kevin S        14 RED-CA               5:17.03   x5:19.80  
      27.95   30.93   31.91   32.35   32.44   32.36   33.26   33.37
      32.93   32.30                                                
 13 Teeraniti, Nate           13 BLUE-CA              5:47.56   x5:22.11  
      28.25   31.64   32.24   32.88   32.75   33.11   33.15   33.35
      32.73   32.01                                                
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 kim, Maru M               14 RED-CA                 52.67      53.73  
      26.55   27.18                                                
  2 Hadji, Thomas             13 BLUE-CA                54.86      55.82  
      27.05   28.77                                                
  3 Zerpa, Ryan C             14 GREEN-CA                  NT      56.13  
      27.52   28.61                                                
  4 Vinh, Matt B              14 YLLOW-CA               54.24      56.17  
      27.41   28.76                                                
  5 Kling, Joey T             14 RED-CA                 53.92      56.27  
      27.82   28.45                                                
  6 Larrick, Zach J           14 YLLOW-CA               55.69      56.48  
      27.53   28.95                                                
  7 Yeh, Eric                 14 GREEN-CA                  NT      56.58  
      27.97   28.61                                                
  8 Teeraniti, Nate           13 BLUE-CA                57.29      56.97  
      27.69   29.28                                                
  9 Sapozhkov, Kevin S        14 RED-CA                 56.81   x1:00.05  
      29.39   30.66                                                
 10 Silva, Ryan M             14 GREEN-CA                  NT   x1:00.06  
      29.73   30.33                                                
 11 Lee, Kevin K              14 BLUE-CA              1:02.35   x1:02.20  
      30.14   32.06                                                
 12 Kim, Chris                14 YLLOW-CA             1:02.88   x1:03.82  
      31.45   32.37                                                
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ren, Kevin S              14 GREEN-CA                  NT      59.83  
      28.56   31.27                                                
  2 Leung, Christopher C      14 BLUE-CA                59.15    1:00.58  
      28.61   31.97                                                
  3 Lee, Abraham M            13 RED-CA               1:01.52    1:02.18  
      29.40   32.78                                                
  4 Verdolaga, Daniel F       13 RED-CA               1:02.21    1:02.82  
      30.12   32.70                                                
  5 Miner, Wyatt E            13 YLLOW-CA             1:03.47    1:03.75  
      30.09   33.66                                                
  6 Yeh, Eric                 14 GREEN-CA                  NT    1:03.78  
      30.15   33.63                                                
  7 Martir, Ray R             14 BLUE-CA              1:02.22    1:04.96  
      31.07   33.89                                                
  8 Lee, Calvin G             14 RED-CA               1:03.48   x1:06.22  
      31.97   34.25                                                
  9 Shih, Kyle J              14 GREEN-CA                  NT   x1:07.00  
      31.66   35.34                                                
 10 Dementyev, Fletcher A     14 YLLOW-CA             1:01.73    1:07.03  
      32.58   34.45                                                
 11 Monteiro-Gomes, Gabriel   14 BLUE-CA              1:00.83   x1:08.10  
      32.15   35.95                                                
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 kim, Maru M               14 RED-CA                 52.70      53.72  
      25.09   28.63                                                
  2 Zerpa, Ryan C             14 GREEN-CA                  NT      53.84  
      25.45   28.39                                                
  3 Leung, Christopher C      14 BLUE-CA                53.55      55.20  
      26.39   28.81                                                
  4 Ren, Kevin S              14 GREEN-CA                  NT      56.14  
      26.79   29.35                                                
  5 Lee, Kevin K              14 BLUE-CA                55.25      56.76  
      26.64   30.12                                                
  6 Lee, Abraham M            13 RED-CA                 56.34      57.23  
      27.65   29.58                                                
  7 Miner, Wyatt E            13 YLLOW-CA               56.36      57.24  
      26.61   30.63                                                
  8 Martir, Ray R             14 BLUE-CA                58.50     x57.65  
      27.65   30.00                                                
  9 Sapozhkov, Kevin S        14 RED-CA                 59.11     x58.09  
      27.45   30.64                                                
 10 Chen, Jeffrey             14 YLLOW-CA               55.99      58.58  
      27.48   31.10                                                
 11 Cruz, Oscar Z             13 YLLOW-CA               55.56     x58.63  
      27.48   31.15                                                
 12 Oliveira, Gabriel M       14 GREEN-CA                  NT     x59.09  
      27.83   31.26                                                
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Larrick, Zach J           14 YLLOW-CA             1:59.11    1:59.78  
      26.37   29.92   35.82   27.67                                
  2 Leung, Christopher C      14 BLUE-CA              1:58.76    2:00.06  
      25.39   32.16   34.75   27.76                                
  3 Verdolaga, Daniel F       13 RED-CA               2:02.54    2:04.31  
      27.39   34.01   34.45   28.46                                
  4 Lou, Matthrew             14 GREEN-CA                  NT    2:05.13  
      26.87   34.31   34.15   29.80                                
  5 Lee, Abraham M            13 RED-CA               2:01.91    2:05.19  
      27.88   32.07   35.86   29.38                                
  6 Vinh, Matt B              14 YLLOW-CA             2:01.05    2:05.36  
      26.63   31.17   38.69   28.87                                
  7 Lee, Kevin K              14 BLUE-CA              2:04.55    2:05.80  
      27.81   33.28   35.94   28.77                                
  8 Kling, Joey T             14 RED-CA               1:59.64   x2:06.66  
      27.97   31.60   36.94   30.15                                
  9 Oliveira, Gabriel M       14 GREEN-CA                  NT    2:08.05  
      27.68   33.50   37.27   29.60                                
 10 Monteiro-Gomes, Gabriel   14 BLUE-CA              2:03.87   x2:11.07  
      27.89   33.64   37.54   32.00                                
 11 Cruz, Oscar Z             13 YLLOW-CA             2:04.75   x2:12.98  
      27.82   33.88   39.67   31.61                                
 12 Shih, Kyle J              14 GREEN-CA                  NT   x2:13.57  
      29.00   34.79   37.79   31.99                                
 
Boys 13-14 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blue South-CA  'A'                                3:19.91    3:18.04  
     1) Hadji, Thomas 13                2) Lee, Kevin K 14                
     3) Leung, Christopher C 14         4) Chang, Joey A 14               
       24.01    50.24    23.91    49.76    24.14    50.05    22.95    47.99
  2 Yellow North-CA  'A'                              3:18.35    3:18.21  
     1) Grulke, Nick E 14               2) Larrick, Zach J 14             
     3) Chen, Jeffrey 14                4) Vinh, Matt B 14                
       24.12    50.32    23.68    49.45    23.35    49.70    23.14    48.74
  3 Red East-CA  'A'                                  3:18.90    3:21.76  
     1) kim, Maru M 14                  2) Tester, Cruz D 14              
     3) Sales, Aidan D 14               4) Lee, Abraham M 13              
       23.35    49.22    24.37    50.75    24.20    51.06    23.57    50.73
  4 Green West-CA  'A'                                3:21.42    3:24.13  
     1) Silva, Ryan M 14                2) Yeh, Eric 14                   
     3) Briggs, Makar V 14              4) Zerpa, Ryan C 14               
       24.55    51.23    23.87    49.97    24.54    51.79    24.21    51.14
  5 Green West-CA  'B'                                     NT    3:28.64  
     1) Lou, Matthrew 14                2) Oliveira, Gabriel M 14         
     3) Shih, Kyle J 14                 4) Ren, Kevin S 14                
       24.76    51.18    24.77    51.89    25.75    54.12    24.28    51.45
  6 Blue South-CA  'B'                                3:31.58    3:29.21  
     1) Teeraniti, Nate 13              2) Monteiro-Gomes, Gabriel A 14   
     3) Martir, Ray R 14                4) Trevino-Lozano, Izaiah D 13    
       25.51    53.46    25.13    53.38    24.38    51.77    24.11    50.60
  7 Yellow North-CA  'B'                              3:27.89    3:31.45  
     1) Cruz, Oscar Z 13                2) Dementyev, Fletcher A 14       
     3) Miner, Wyatt E 13               4) Kim, Chris 14                  
       25.75    53.25    25.11    52.88    24.86    52.18    25.36    53.14
  8 Red East-CA  'B'                                  3:29.69    3:32.19  
     1) Kling, Joey T 14                2) Verdolaga, Daniel F 13         
     3) Sapozhkov, Kevin S 14           4) Lee, Calvin G 14               
       25.53    52.52    24.91    51.63    25.55    54.89    25.79    53.15
 
Boys 13-14 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green West-CA  'A'                                3:37.89    3:39.25  
     1) Yeh, Eric 14                    2) Ren, Kevin S 14                
     3) Zerpa, Ryan C 14                4) Silva, Ryan M 14               
       26.78    55.06    27.76    58.77    25.07    54.39    24.11    51.03
  2 Red East-CA  'A'                                  3:42.60    3:42.95  
     1) kim, Maru M 14                  2) Kling, Joey T 14               
     3) Lee, Abraham M 13               4) Tester, Cruz D 14              
       26.06    53.36    29.21  1:02.43    25.98    56.44    24.24    50.72
  3 Blue South-CA  'A'                                3:38.44    3:44.39  
     1) Hadji, Thomas 13                2) Monteiro-Gomes, Gabriel A 14   
     3) Leung, Christopher C 14         4) Chang, Joey A 14               
       26.93    55.80    30.19  1:04.65    25.17    53.71    24.11    50.23
  4 Yellow North-CA  'A'                              3:40.15    3:45.79  
     1) Vinh, Matt B 14                 2) Dementyev, Fletcher A 14       
     3) Grulke, Nick E 14               4) Larrick, Zach J 14             
       27.26    56.14    30.58  1:05.39    25.74    54.84    23.64    49.42
  5 Blue South-CA  'B'                                3:45.83    3:50.29  
     1) Teeraniti, Nate 13              2) Martir, Ray R 14               
     3) Lee, Kevin K 14                 4) Trevino-Lozano, Izaiah D 13    
       27.06    56.57    30.12  1:05.53    26.34    56.99    24.47    51.20
  6 Green West-CA  'B'                                     NT    3:54.55  
     1) Lou, Matthrew 14                2) Shih, Kyle J 14                
     3) Oliveira, Gabriel M 14          4) Briggs, Makar V 14             
       28.59    58.77    31.10  1:06.93    26.42    57.26    24.99    51.59
  7 Yellow North-CA  'B'                              3:52.30    3:55.83  
     1) Kim, Chris 14                   2) Miner, Wyatt E 13              
     3) Cruz, Oscar Z 13                4) Chen, Jeffrey 14               
       31.16  1:02.98    29.65  1:04.47    26.27    56.81    24.32    51.57
  8 Red East-CA  'B'                                  3:51.34    3:56.25  
     1) Sapozhkov, Kevin S 14           2) Verdolaga, Daniel F 13         
     3) Sales, Aidan D 14               4) Lee, Calvin G 14               
       28.38    58.59    30.33  1:03.84    27.80    59.64    25.92    54.18