MSS May Invitational - Meet Results

MSS May Invitational
5/12/2018 - 5/12/2018
Malibu, CA United States
Updated: 5/15/2018

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Malibu Seawolves Swimming
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 5/15/2018 09:17 PM
                Malibu Sprint Invitational, Sanction #: S18-123                
                                  Malibu, CA                                   
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orel, Kristina V           8 CCAT-CA                   NT      18.49  
  2 Baranick, Gia G            8 MSS-CA                    NT      21.39  
  3 Liakhovetski, Adele E      6 CCAT-CA                   NT      24.48  
  4 Regan, Molly R             8 MSS-CA                    NT      26.57  
  5 Ford, Kai Z                6 MSS-CA                 31.45      29.81  
  6 Sutinatikul, Lana L        5 RTLR-CA                   NT      32.67  
  7 Falvai, Sophie I           7 MSS-CA                 37.38      33.14  
  8 Regan, Sadie G             7 MSS-CA                    NT      34.44  
  9 Liu, Jacqueline T          5 MSS-CA                 39.17      46.08  
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liakhovetski, Alexis       8 CCAT-CA                33.41      33.33  
  2 Yturrizaga-Paz, Alexis S   8 RTLR-CA                38.44      38.59  
  3 Sirichalermchai, Abigail   8 RTLR-CA                40.62      41.05  
  4 Chemerinski, Kira          8 CCAT-CA                45.16      46.40  
  5 Baranick, Gia G            8 MSS-CA                    NT      51.90  
  6 Regan, Molly R             8 MSS-CA                    NT    1:00.17  
  7 Falvai, Sophie I           7 MSS-CA                    NT    1:21.16  
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baranick, Gia G            8 MSS-CA                    NT      25.60  
  2 Regan, Molly R             8 MSS-CA                    NT      29.84  
  3 Sutinatikul, Lana L        5 RTLR-CA                   NT      34.23  
  4 Falvai, Sophie I           7 MSS-CA                 50.90      34.39  
  5 Regan, Sadie G             7 MSS-CA                    NT      38.24  
  6 Ford, Kai Z                6 MSS-CA                 44.21      40.39  
  7 Liu, Jacqueline T          5 MSS-CA                 50.25      53.42  
 
Girls 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yturrizaga-Paz, Alexis S   8 RTLR-CA                43.66      46.04  
  2 Chemerinski, Kira          8 CCAT-CA                51.48      49.66  
  3 Sirichalermchai, Abigail   8 RTLR-CA                50.70      52.47  
  4 Liakhovetski, Adele E      6 CCAT-CA                   NT    1:05.23  
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orel, Kristina V           8 CCAT-CA                   NT      25.91  
  2 Baranick, Gia G            8 MSS-CA                    NT      28.50  
  3 Falvai, Sophie I           7 MSS-CA                    NT      29.75  
  4 Regan, Molly R             8 MSS-CA                    NT      31.90  
  5 Ford, Kai Z                6 MSS-CA                    NT      50.56  
 -- Liakhovetski, Adele E      6 CCAT-CA                   NT         DQ  
 -- Liu, Jacqueline T          5 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Girls 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liakhovetski, Alexis       8 CCAT-CA                42.85      43.28  
  2 Sirichalermchai, Abigail   8 RTLR-CA                56.87      49.38  
  3 Yturrizaga-Paz, Alexis S   8 RTLR-CA                53.10      51.71  
  4 Chemerinski, Kira          8 CCAT-CA                59.64      57.59  
 
Girls 5-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liakhovetski, Alexis       8 CCAT-CA              1:33.12    1:32.56  
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Orel, Kristina V           8 CCAT-CA                   NT      21.37  
 -- Liakhovetski, Adele E      6 CCAT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liakhovetski, Alexis       8 CCAT-CA                36.12      36.99  
  2 Yturrizaga-Paz, Alexis S   8 RTLR-CA                44.30      43.77  
  3 Chemerinski, Kira          8 CCAT-CA                48.31      49.31  
 -- Sirichalermchai, Abigail   8 RTLR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liakhovetski, Alexis       8 CCAT-CA              1:23.51    1:24.71  
  2 Yturrizaga-Paz, Alexis S   8 RTLR-CA              1:35.14    1:34.40  
  3 Sirichalermchai, Abigail   8 RTLR-CA              1:46.49    1:38.48  
  4 Chemerinski, Kira          8 CCAT-CA              1:51.84    1:48.88  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zaytsev, Nastya           10 CCAT-CA                32.00      31.49  
  2 Murphree, Tallula R       10 MSS-CA                 33.49      31.60  
  3 Gaynor, Zoe S             10 CCAT-CA                31.79      32.22  
  4 Favor, Ella P              9 RTLR-CA                34.02      34.23  
  5 Morriss, Isabelle S       10 MSS-CA                 35.53      35.23  
  6 Case, Flora A             10 MSS-CA                 35.56      35.49  
  7 Sichta, Nina M             9 MSS-CA                 39.10      35.99  
  8 Ratanakasikorn, Variya    10 RTLR-CA                39.05      37.14  
  9 Perry, Victoria G         10 SAIL-CA                42.83      41.47  
 10 Shoff, Caroline F         10 MSS-CA                 48.70      41.64  
 11 Hemann, Peyton M          10 SAIL-CA                44.15      45.11  
 12 Heckler, Phoebe            9 MSS-CA                    NT      46.26  
 13 Rozenblum, Lyla R          9 MSS-CA                 54.44      47.99  
 14 Streilein, Lily R         10 MSS-CA                 51.37      52.56  
 15 Small, Lizzie A            9 SAIL-CA                   NT      56.55  
 16 Brown, Alexis J            9 MSS-CA                    NT      57.81  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gaynor, Zoe S             10 CCAT-CA              1:07.60    1:10.45  
  2 Mero, Kaitlyn E            9 CCAT-CA              1:17.27    1:14.79  
  3 Favor, Ella P              9 RTLR-CA              1:17.21    1:17.43  
  4 Case, Flora A             10 MSS-CA               1:19.78    1:22.89  
  5 Sichta, Nina M             9 MSS-CA               1:25.48    1:23.48  
  6 Shoff, Caroline F         10 MSS-CA                    NT    1:32.62  
  7 Perry, Victoria G         10 SAIL-CA              1:39.35    1:42.26  
  8 Heckler, Phoebe            9 MSS-CA                    NT    1:43.79  
  9 Rozenblum, Lyla R          9 MSS-CA                    NT    1:49.30  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zaytsev, Nastya           10 CCAT-CA                36.21      35.41  
  2 Murphree, Tallula R       10 MSS-CA                 40.90      41.32  
  3 Favor, Ella P              9 RTLR-CA                41.19      41.38  
  4 Case, Flora A             10 MSS-CA                 41.79      42.39  
  5 Morriss, Isabelle S       10 MSS-CA                 39.35      42.70  
  6 Mero, Kaitlyn E            9 CCAT-CA                41.23      43.70  
  7 Heckler, Phoebe            9 MSS-CA                    NT      49.61  
  8 Shoff, Caroline F         10 MSS-CA                 54.08      52.46  
  9 Streilein, Lily R         10 MSS-CA                    NT    1:05.14  
 10 Brown, Alexis J            9 MSS-CA                    NT    1:08.96  
 11 Small, Lizzie A            9 SAIL-CA                   NT    1:09.84  
 -- Rozenblum, Lyla R          9 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Case, Flora A             10 MSS-CA               1:31.08    1:29.50  
      42.99   46.51                                                
  2 Ratanakasikorn, Variya    10 RTLR-CA                   NT    1:35.74  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphree, Tallula R       10 MSS-CA                 41.69      41.62  
  2 Zaytsev, Nastya           10 CCAT-CA                41.70      41.72  
  3 Gaynor, Zoe S             10 CCAT-CA                42.61      41.89  
  4 Mero, Kaitlyn E            9 CCAT-CA                41.00      44.03  
  5 Morriss, Isabelle S       10 MSS-CA                 42.37      44.50  
  6 Burke, Alexandria M       10 MSS-CA                 46.14      46.21  
  7 Hemann, Peyton M          10 SAIL-CA                56.69      50.19  
  8 Rozenblum, Lyla R          9 MSS-CA                    NT      52.16  
  9 Shoff, Caroline F         10 MSS-CA                    NT    1:07.22  
 -- Streilein, Lily R         10 MSS-CA                    NT         DQ  
 -- Brown, Alexis J            9 MSS-CA                    NT         DQ  
 -- Heckler, Phoebe            9 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphree, Tallula R       10 MSS-CA               1:31.03    1:31.33  
  2 Morriss, Isabelle S       10 MSS-CA               1:34.42    1:33.23  
  3 Ratanakasikorn, Variya    10 RTLR-CA                   NT    1:37.80  
  4 Burke, Alexandria M       10 MSS-CA               1:40.16    1:39.95  
  5 Sichta, Nina M             9 MSS-CA                    NT    1:56.49  
 -- Gaynor, Zoe S             10 CCAT-CA              1:33.58         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zaytsev, Nastya           10 CCAT-CA                34.40      35.05  
  2 Favor, Ella P              9 RTLR-CA                42.29      41.58  
  3 Sichta, Nina M             9 MSS-CA                 47.08      42.28  
  4 Burke, Alexandria M       10 MSS-CA                 39.13      42.46  
  5 Case, Flora A             10 MSS-CA                 42.76      42.86  
  6 Ratanakasikorn, Variya    10 RTLR-CA                   NT      47.07  
  7 Perry, Victoria G         10 SAIL-CA                   NT      55.67  
 -- Hemann, Peyton M          10 SAIL-CA                53.30         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Burke, Alexandria M       10 MSS-CA               1:29.85         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphree, Tallula R       10 MSS-CA               1:24.44    1:20.82  
  2 Mero, Kaitlyn E            9 CCAT-CA              1:20.89    1:24.66  
  3 Morriss, Isabelle S       10 MSS-CA               1:24.95    1:26.87  
  4 Burke, Alexandria M       10 MSS-CA               1:31.71    1:26.99  
  5 Ratanakasikorn, Variya    10 RTLR-CA              1:43.48    1:31.14  
  6 Favor, Ella P              9 RTLR-CA              1:32.87    1:32.89  
  7 Sichta, Nina M             9 MSS-CA               1:45.41    1:36.23  
 
Women 11 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joyce, Tara M             13 CCAT-CA                25.50      26.08  
  2 Goudz, Hannah             13 CCAT-CA                25.72      26.64  
  3 Dyer, Katherine E         12 RTLR-CA                27.61      27.08  
  4 Luyten, Sonja C           13 CCAT-CA                28.94      27.44  
  5 Negev, Valeria            12 CCAT-CA                28.74      28.13  
  6 De La Pena, Sophia L      12 CCAT-CA                28.39      28.24  
  7 Galadjeva, Michelle S     12 RTLR-CA                27.98      28.38  
  8 Clarke, Vanessa           13 MSS-CA                 31.02      29.12  
  9 Markarian, Angela S       14 RTLR-CA                28.72      29.32  
 10 Montanez, Julia M         14 CCAT-CA                30.07      29.75  
 11 Negev, Victoria           11 CCAT-CA                30.03      30.10  
 12 Glukhovsky, Julia         11 CCAT-CA                32.27      30.95  
 13 Miramontes, Madelyn J     13 RTLR-CA                32.66      31.22  
 14 Kirchen, Sofia A          14 CCAT-CA                31.23      31.42  
 15 Gaynor, Ava E             12 CCAT-CA                33.72      31.57  
 16 Fernandez, Bianca D       12 RTLR-CA                31.54      31.77  
 17 Madariaga-Ilagan, Mia     14 RTLR-CA                35.68      34.34  
 18 Ramaswami, Megan          14 RTLR-CA                34.73      34.70  
 19 Yu, Faith J               11 RTLR-CA                34.13      34.84  
 20 Joyce, Kelly A            11 CCAT-CA                34.16      34.94  
 21 Barzan, Allegra P         11 MSS-CA                 37.29      35.52  
 22 Yu, Erin J                11 RTLR-CA                37.87      39.10  
 23 Zabaldo, Jocelyn A        11 MSS-CA                 43.42      45.67  
 24 Graup, Sophia M           11 MSS-CA                 53.77      48.88  
 
Women 11 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joyce, Tara M             13 CCAT-CA                56.88      56.72  
  2 Parral, Angele F          14 CCAT-CA                58.85      57.78  
  3 Dyer, Katherine E         12 RTLR-CA              1:02.14      59.37  
  4 Luyten, Sonja C           13 CCAT-CA                59.61      59.90  
  5 Goudz, Hannah             13 CCAT-CA                57.26      59.93  
  6 Galadjeva, Michelle S     12 RTLR-CA              1:01.85    1:03.33  
  7 Clarke, Vanessa           13 MSS-CA               1:10.72    1:04.66  
  8 Markarian, Angela S       14 RTLR-CA              1:03.87    1:04.95  
  9 Montanez, Julia M         14 CCAT-CA              1:05.67    1:05.82  
 10 Miramontes, Madelyn J     13 RTLR-CA              1:11.14    1:05.84  
 11 Kirchen, Sofia A          14 CCAT-CA              1:15.35    1:10.02  
 12 Gaynor, Ava E             12 CCAT-CA              1:10.99    1:11.86  
 13 Joyce, Kelly A            11 CCAT-CA              1:13.62    1:12.45  
 14 Ramaswami, Megan          14 RTLR-CA              1:18.66    1:16.83  
 15 Barzan, Allegra P         11 MSS-CA               1:24.19    1:26.97  
 16 Zabaldo, Jocelyn A        11 MSS-CA               1:36.38    1:47.69  
 17 Graup, Sophia M           11 MSS-CA               1:53.34    1:58.11  
 
Women 11 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dyer, Katherine E         12 RTLR-CA                30.60      31.42  
  2 De La Pena, Sophia L      12 CCAT-CA                32.27      32.53  
  3 Galadjeva, Michelle S     12 RTLR-CA                33.64      34.08  
  4 Negev, Valeria            12 CCAT-CA                35.30      34.57  
  5 Markarian, Angela S       14 RTLR-CA                44.44      36.79  
  6 Kirchen, Sofia A          14 CCAT-CA                37.39      37.62  
  7 Fernandez, Bianca D       12 RTLR-CA                35.86      37.63  
  8 Glukhovsky, Julia         11 CCAT-CA                39.48      40.46  
  9 Madariaga-Ilagan, Mia     14 RTLR-CA                46.32      46.33  
 10 Zabaldo, Jocelyn A        11 MSS-CA                 57.49      55.23  
 11 Graup, Sophia M           11 MSS-CA               1:02.36    1:01.10  
 
Women 11 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joyce, Tara M             13 CCAT-CA              1:04.52    1:05.56  
      31.52   34.04                                                
  2 Parral, Angele F          14 CCAT-CA              1:09.71    1:10.05  
      34.50   35.55                                                
  3 Galadjeva, Michelle S     12 RTLR-CA              1:12.33    1:13.36  
      35.35   38.01                                                
  4 Kirchen, Sofia A          14 CCAT-CA              1:21.81    1:18.54  
      38.44   40.10                                                
  5 Glukhovsky, Julia         11 CCAT-CA              1:26.13    1:21.46  
      38.86   42.60                                                
  6 Ramaswami, Megan          14 RTLR-CA              1:34.27    1:32.44  
      31.58 1:00.86                                                
  7 Yu, Faith J               11 RTLR-CA                   NT    1:33.40  
      44.71   48.69                                                
  8 Yu, Erin J                11 RTLR-CA              1:50.85    1:56.30  
      55.98 1:00.32                                                
 
Women 11 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goudz, Hannah             13 CCAT-CA                32.89      32.60  
  2 Negev, Victoria           11 CCAT-CA                35.22      35.84  
  3 Negev, Valeria            12 CCAT-CA                36.61      36.09  
  4 Luyten, Sonja C           13 CCAT-CA                   NT      36.60  
  5 Montanez, Julia M         14 CCAT-CA                37.28      37.72  
  6 De La Pena, Sophia L      12 CCAT-CA                37.91      37.75  
  7 Clarke, Vanessa           13 MSS-CA                 45.01      40.41  
  8 Gaynor, Ava E             12 CCAT-CA                43.00      42.06  
  9 Joyce, Kelly A            11 CCAT-CA                42.52      42.36  
 10 Fernandez, Bianca D       12 RTLR-CA                40.92      42.74  
 11 Markarian, Angela S       14 RTLR-CA                47.14      43.18  
 12 Madariaga-Ilagan, Mia     14 RTLR-CA                48.47      43.86  
 13 Small, Katharine A        11 SAIL-CA                45.78      44.17  
 14 Yu, Faith J               11 RTLR-CA                45.84      47.39  
 15 Yu, Erin J                11 RTLR-CA                52.29      52.16  
 16 Graup, Sophia M           11 MSS-CA                 58.71      53.39  
 -- Zabaldo, Jocelyn A        11 MSS-CA                 55.60         DQ  
 -- Miramontes, Madelyn J     13 RTLR-CA                   NT         DQ  
 
Women 11 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goudz, Hannah             13 CCAT-CA              1:10.90    1:13.01  
  2 Parral, Angele F          14 CCAT-CA              1:11.67    1:13.40  
  3 Luyten, Sonja C           13 CCAT-CA              1:17.32    1:19.38  
  4 Montanez, Julia M         14 CCAT-CA              1:20.94    1:22.13  
  5 Joyce, Tara M             13 CCAT-CA              1:23.94    1:24.85  
  6 Clarke, Vanessa           13 MSS-CA               1:31.53    1:26.64  
  7 Madariaga-Ilagan, Mia     14 RTLR-CA              1:36.45    1:32.16  
  8 Joyce, Kelly A            11 CCAT-CA              1:29.77    1:32.69  
  9 Gaynor, Ava E             12 CCAT-CA              1:40.67    1:32.93  
 10 Small, Katharine A        11 SAIL-CA                   NT    1:41.11  
 -- Zabaldo, Jocelyn A        11 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Women 11 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Negev, Valeria            12 CCAT-CA                30.67      30.80  
  2 De La Pena, Sophia L      12 CCAT-CA                31.87      31.43  
  3 Negev, Victoria           11 CCAT-CA                31.50      31.90  
  4 Markarian, Angela S       14 RTLR-CA                38.70      32.88  
  5 Miramontes, Madelyn J     13 RTLR-CA                   NT      34.68  
  6 Glukhovsky, Julia         11 CCAT-CA                36.62      35.05  
  7 Galadjeva, Michelle S     12 RTLR-CA                32.14      37.29  
  8 Ramaswami, Megan          14 RTLR-CA                   NT      42.87  
  9 Barzan, Allegra P         11 MSS-CA                 46.31      55.67  
 
Women 11 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Parral, Angele F          14 CCAT-CA              1:01.84    1:03.26  
  2 Barzan, Allegra P         11 MSS-CA               1:45.43    1:48.12  
 
Women 11 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dyer, Katherine E         12 RTLR-CA              1:07.39    1:06.55  
  2 Negev, Victoria           11 CCAT-CA              1:11.98    1:12.23  
  3 Clarke, Vanessa           13 MSS-CA                    NT    1:16.57  
      37.00   39.57                                                
  4 Fernandez, Bianca D       12 RTLR-CA              1:18.54    1:17.48  
  5 Madariaga-Ilagan, Mia     14 RTLR-CA              1:40.91    1:23.94  
    1:24.20                                                        
  6 Ramaswami, Megan          14 RTLR-CA                   NT    1:28.26  
      41.48   46.78                                                
  7 Yu, Faith J               11 RTLR-CA              1:30.44    1:31.39  
  8 Barzan, Allegra P         11 MSS-CA               1:37.79    1:33.26  
    1:33.54                                                        
  9 Yu, Erin J                11 RTLR-CA              1:46.48    1:40.35  
      47.22   53.13                                                
 -- Joyce, Kelly A            11 CCAT-CA              1:23.17         DQ  
 -- Small, Katharine A        11 SAIL-CA              1:36.35         DQ  
 -- Gaynor, Ava E             12 CCAT-CA              1:24.68         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Addison, Bodie T           8 MSS-CA                    NT      19.27  
  2 Sucgang, Niccolo E         8 CCAT-CA                19.62      19.45  
  3 Paita, Jacob C             7 UN-01-CA                  NT      19.64  
  4 Sucgang, Raphael E         6 CCAT-CA                20.61      20.48  
  5 Krymski, Jacob             8 CCAT-CA                   NT      20.65  
  6 Mero, Colin R              7 CCAT-CA                23.08      23.95  
  7 Shin, Nathaniel J          7 RTLR-CA                   NT      25.36  
  8 Pfeiffer, Ethan            7 MSS-CA                 29.99      27.17  
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chemerinski, Asher         8 CCAT-CA                40.94      38.28  
  2 Haas, Liam K               7 CCAT-CA                38.48      38.51  
  3 Addison, Bodie T           8 MSS-CA                    NT      44.79  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chemerinski, Asher         8 CCAT-CA              1:28.04    1:22.93  
  2 Sucgang, Niccolo E         8 CCAT-CA              1:36.41    1:37.89  
  3 Paita, Jacob C             7 UN-01-CA                  NT    1:43.43  
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paita, Jacob C             7 UN-01-CA                  NT      23.27  
  2 Krymski, Jacob             8 CCAT-CA                   NT      23.46  
  3 Sucgang, Niccolo E         8 CCAT-CA                25.69      23.79  
  4 Sucgang, Raphael E         6 CCAT-CA                25.04      25.48  
  5 Addison, Bodie T           8 MSS-CA                    NT      28.76  
  6 Mero, Colin R              7 CCAT-CA                29.88      32.45  
  7 Shin, Nathaniel J          7 RTLR-CA                   NT      32.57  
  8 Pfeiffer, Ethan            7 MSS-CA                 33.82      36.65  
 
Boys 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haas, Liam K               7 CCAT-CA                51.45      49.73  
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sucgang, Niccolo E         8 CCAT-CA                25.43      24.31  
  2 Paita, Jacob C             7 UN-01-CA                  NT      25.19  
  3 Mero, Colin R              7 CCAT-CA                27.52      25.83  
  4 Krymski, Jacob             8 CCAT-CA                   NT      27.26  
  5 Sucgang, Raphael E         6 CCAT-CA                31.43      29.76  
  6 Addison, Bodie T           8 MSS-CA                    NT      37.09  
  7 Shin, Nathaniel J          7 RTLR-CA                   NT      39.27  
 -- Pfeiffer, Ethan            7 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Boys 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chemerinski, Asher         8 CCAT-CA                49.29      49.57  
 
Boys 5-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chemerinski, Asher         8 CCAT-CA              1:54.81    1:49.36  
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paita, Jacob C             7 UN-01-CA                  NT      21.77  
  2 Sucgang, Niccolo E         8 CCAT-CA                22.02      22.33  
  3 Sucgang, Raphael E         6 CCAT-CA                30.77      32.24  
  4 Mero, Colin R              7 CCAT-CA                31.04      32.33  
 -- Krymski, Jacob             8 CCAT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haas, Liam K               7 CCAT-CA                49.27      44.92  
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chemerinski, Asher         8 CCAT-CA              1:38.72    1:38.44  
 -- Haas, Liam K               7 CCAT-CA              1:53.14         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abarbanel, David M        10 CCAT-CA                29.71      30.83  
  2 Chemerinski, Meyer        10 CCAT-CA                30.78      31.02  
  3 Murphree, Ranger D        10 MSS-CA                 33.38      32.36  
  4 Vo, Christopher M         10 CCAT-CA                32.87      32.65  
  5 Sadovsky, Leor B          10 CCAT-CA                33.76      33.20  
  6 Haas, Luke B               9 CCAT-CA                34.02      34.32  
  7 Negev, David               9 CCAT-CA                33.01      34.35  
  8 Sucgang, Joaquin E         9 CCAT-CA                35.74      35.40  
  9 Shin, Joel M               9 RTLR-CA                37.15      37.18  
 10 Avraham, Roi              10 CCAT-CA                40.25      37.39  
 11 Drottar, Elliot J         10 CCAT-CA                44.63      37.82  
 12 Paita, Carl D              9 UN-01-CA                  NT      38.44  
 13 Murphree, Wiley           10 MSS-CA                 37.38      39.01  
 14 Barzan, Alberto A          9 MSS-CA                    NT      39.32  
 15 Cain, Cayden A            10 SAIL-CA                41.25      40.46  
 16 Fadipe, Aleks              9 CCAT-CA                40.09      40.70  
 17 Heckler, Jann             10 MSS-CA                    NT      43.20  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goudz, Itay               10 CCAT-CA              1:05.92    1:06.01  
  2 Abarbanel, David M        10 CCAT-CA              1:05.61    1:06.30  
  3 Vo, Christopher M         10 CCAT-CA              1:10.24    1:10.40  
  4 Haas, Luke B               9 CCAT-CA              1:18.76    1:15.38  
  5 Sadovsky, Leor B          10 CCAT-CA              1:15.07    1:17.09  
  6 Avraham, Roi              10 CCAT-CA              1:35.34    1:22.28  
  7 Sutinatikul, Lukas L      10 RTLR-CA              1:19.03    1:23.98  
  8 Drottar, Elliot J         10 CCAT-CA              1:28.99    1:32.01  
  9 Cain, Cayden A            10 SAIL-CA              1:35.56    1:33.16  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphree, Ranger D        10 MSS-CA                 34.83      35.86  
  2 Goudz, Itay               10 CCAT-CA                35.63      37.19  
  3 Haas, Luke B               9 CCAT-CA                41.35      42.04  
  4 Vo, Christopher M         10 CCAT-CA                40.93      42.10  
  5 Murphree, Wiley           10 MSS-CA                 43.88      42.63  
  6 Fadipe, Aleks              9 CCAT-CA                48.19      49.51  
  7 Paita, Carl D              9 UN-01-CA                  NT      50.23  
 -- Avraham, Roi              10 CCAT-CA                51.63         DQ  
 -- Barzan, Alberto A          9 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murphree, Ranger D        10 MSS-CA               1:16.46    1:20.09  
      39.19   40.90                                                
  2 Murphree, Wiley           10 MSS-CA               1:36.07    1:33.79  
      45.64   48.15                                                
  3 Haas, Luke B               9 CCAT-CA              1:33.52    1:35.19  
      46.63   48.56                                                
  4 Sutinatikul, Lukas L      10 RTLR-CA              1:44.96    1:46.45  
      50.82   55.63                                                
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abarbanel, David M        10 CCAT-CA                38.87      38.89  
  2 Goudz, Itay               10 CCAT-CA                41.02      40.51  
  3 Sadovsky, Leor B          10 CCAT-CA                43.69      41.67  
  4 Vo, Christopher M         10 CCAT-CA                43.69      41.81  
  5 Chemerinski, Meyer        10 CCAT-CA                42.69      41.96  
  6 Negev, David               9 CCAT-CA                45.16      44.52  
  7 Shin, Joel M               9 RTLR-CA                47.42      48.90  
  8 Murphree, Wiley           10 MSS-CA                 50.21      49.88  
  9 Paita, Carl D              9 UN-01-CA                  NT      51.07  
 10 Sucgang, Joaquin E         9 CCAT-CA                51.26      51.70  
 11 Heckler, Jann             10 MSS-CA                    NT      54.59  
 12 Fadipe, Aleks              9 CCAT-CA                59.26      59.60  
 -- Drottar, Elliot J         10 CCAT-CA                55.04         DQ  
 -- Barzan, Alberto A          9 MSS-CA                    NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abarbanel, David M        10 CCAT-CA              1:23.60    1:26.51  
  2 Sadovsky, Leor B          10 CCAT-CA              1:34.00    1:33.01  
  3 Murphree, Ranger D        10 MSS-CA               1:37.97    1:36.70  
  4 Sutinatikul, Lukas L      10 RTLR-CA              1:53.60    2:03.28  
 -- Drottar, Elliot J         10 CCAT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haas, Luke B               9 CCAT-CA                35.51      35.06  
  2 Sucgang, Joaquin E         9 CCAT-CA                39.47      38.78  
  3 Sutinatikul, Lukas L      10 RTLR-CA                41.92      40.41  
  4 Murphree, Wiley           10 MSS-CA                 47.42      51.59  
  5 Paita, Carl D              9 UN-01-CA                  NT      53.45  
  6 Fadipe, Aleks              9 CCAT-CA              1:03.65      56.00  
 -- Barzan, Alberto A          9 MSS-CA                    NT         DQ  
 -- Negev, David               9 CCAT-CA                38.12         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goudz, Itay               10 CCAT-CA              1:15.27    1:14.38  
  2 Abarbanel, David M        10 CCAT-CA              1:16.81    1:17.63  
  3 Chemerinski, Meyer        10 CCAT-CA              1:18.26    1:19.07  
  4 Vo, Christopher M         10 CCAT-CA              1:23.90    1:21.14  
  5 Murphree, Ranger D        10 MSS-CA               1:26.95    1:22.29  
  6 Sadovsky, Leor B          10 CCAT-CA              1:24.17    1:22.70  
  7 Sucgang, Joaquin E         9 CCAT-CA              1:30.47    1:28.42  
  8 Shin, Joel M               9 RTLR-CA              1:30.62    1:33.75  
  9 Drottar, Elliot J         10 CCAT-CA              1:37.46    1:38.60  
 10 Sutinatikul, Lukas L      10 RTLR-CA              1:37.85    1:39.99  
 11 Fadipe, Aleks              9 CCAT-CA              2:00.74    1:44.21  
 -- Cain, Cayden A            10 SAIL-CA                   NT         DQ  
 -- Avraham, Roi              10 CCAT-CA                   NT         DQ  
 
Men 11 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Afriat, Jason J           19 CCAT-CA                22.59      22.92  
  2 Villar, Jordan M          14 RTLR-CA                24.28      23.71  
  3 Moskalenko, Anthony       13 CCAT-CA                24.81      24.79  
  4 Lhuillier, Teo L          14 CCAT-CA                27.67      27.33  
  5 Caro, Zachary J           13 CCAT-CA                27.59      27.37  
  6 Apilado, C. J. B          15 CCAT-CA                27.29      27.52  
  7 Mashkovich, Mark P        11 CCAT-CA                28.68      28.08  
  8 Kurial, Filip J           11 MSS-CA                 29.71      28.86  
  9 Grimaldo, Kaelan M        11 RTLR-CA                29.32      29.09  
 10 Shin, Caleb T             11 RTLR-CA                29.60      29.42  
 11 Webster, Luke E           12 MSS-CA                 31.08      30.03  
 12 Cain, Christopher A       12 SAIL-CA                28.73      30.40  
 13 Saravasi, Chanon          13 RTLR-CA                30.37      30.99  
 14 Orel, Nicolas             11 CCAT-CA                33.61      31.52  
 15 Sirichalermchai, Warren   11 RTLR-CA                39.01      35.25  
 16 Mesmer, Jackson P         11 SAIL-CA                36.52      35.37  
 17 Lev, Anthony              11 CCAT-CA                38.53      35.91  
 18 Shostak, Gabe L           12 CCAT-CA                38.35      37.25  
 19 Kirchen, Anthony D        11 CCAT-CA                35.32      38.45  
 20 Rayes, Viggo A            11 CCAT-CA                37.03      38.71  
 21 Osipyants, Robert         11 CCAT-CA                35.95      39.08  
 22 Krymski, Michael          11 CCAT-CA                   NT      40.89  
 
Men 11 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Afriat, Jason J           19 CCAT-CA                50.91      49.69  
  2 Villar, Jordan M          14 RTLR-CA                55.92      54.01  
  3 Moskalenko, Anthony       13 CCAT-CA                54.42      54.70  
  4 Thompson, Benjamin B      13 RTLR-CA              1:00.89      58.07  
  5 Apilado, C. J. B          15 CCAT-CA                59.77      58.95  
  6 Lhuillier, Teo L          14 CCAT-CA              1:00.37      59.32  
  7 Mashkovich, Mark P        11 CCAT-CA              1:01.50    1:00.97  
  8 Caro, Zachary J           13 CCAT-CA              1:00.76    1:00.98  
  9 Grimaldo, Kaelan M        11 RTLR-CA              1:04.84    1:02.16  
 10 Kurial, Filip J           11 MSS-CA               1:05.05    1:04.88  
 11 Webster, Luke E           12 MSS-CA               1:10.21    1:06.04  
 12 Sichta, Jake J            12 MSS-CA               1:16.03    1:08.89  
 13 Cain, Christopher A       12 SAIL-CA              1:07.54    1:09.36  
 14 Sirichalermchai, Warren   11 RTLR-CA              1:25.45    1:20.84  
 15 Caruso, Marquez A         12 SAIL-CA                   NT    1:21.17  
 16 Rayes, Viggo A            11 CCAT-CA              1:21.95    1:27.03  
 17 Lev, Anthony              11 CCAT-CA              1:24.87    1:27.65  
 18 Kirchen, Anthony D        11 CCAT-CA              1:26.36    1:28.28  
 19 Osipyants, Robert         11 CCAT-CA              1:25.85    1:28.67  
 20 Williams, Trent M         11 MSS-CA                    NT    1:44.18  
 
Men 11 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Benjamin B      13 RTLR-CA                33.33      32.37  
  2 Mashkovich, Mark P        11 CCAT-CA                35.37      35.60  
  3 Kurial, Filip J           11 MSS-CA                 35.76      35.69  
  4 Grimaldo, Kaelan M        11 RTLR-CA                37.23      36.85  
  5 Orel, Nicolas             11 CCAT-CA                39.96      37.48  
  6 Sichta, Jake J            12 MSS-CA                 40.15      39.89  
  7 Sirichalermchai, Warren   11 RTLR-CA                48.18      46.11  
  8 Mesmer, Jackson P         11 SAIL-CA                46.23      46.26  
  9 Lev, Anthony              11 CCAT-CA                45.79      47.38  
 10 Osipyants, Robert         11 CCAT-CA                47.37      47.45  
 11 Rayes, Viggo A            11 CCAT-CA                50.57      49.64  
 12 Krymski, Michael          11 CCAT-CA                   NT      50.11  
 13 Williams, Trent M         11 MSS-CA                    NT      55.19  
 
Men 11 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moskalenko, Anthony       13 CCAT-CA              1:08.78    1:07.60  
      32.63   34.97                                                
  2 Lhuillier, Teo L          14 CCAT-CA              1:09.45    1:07.88  
      33.15   34.73                                                
  3 Caro, Zachary J           13 CCAT-CA              1:13.94    1:08.05  
      33.00   35.05                                                
  4 Apilado, C. J. B          15 CCAT-CA              1:08.46    1:10.41  
      34.21   36.20                                                
  5 Shin, Caleb T             11 RTLR-CA              1:18.74    1:13.42  
      35.71   37.71                                                
  6 Kurial, Filip J           11 MSS-CA               1:13.59    1:16.21  
      35.72   40.49                                                
  7 Mesmer, Jackson P         11 SAIL-CA              1:49.00    1:42.42  
 -- Luyten, Finn A            11 CCAT-CA              1:24.91         DQ  
 
Men 11 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Villar, Jordan M          14 RTLR-CA                   NT      32.97  
  2 Saravasi, Chanon          13 RTLR-CA                34.21      34.06  
  3 Shin, Caleb T             11 RTLR-CA                36.67      35.76  
  4 Webster, Luke E           12 MSS-CA                 42.85      40.04  
  5 Mashkovich, Mark P        11 CCAT-CA                39.23      41.17  
  6 Sichta, Jake J            12 MSS-CA                 44.51      43.33  
  7 Orel, Nicolas             11 CCAT-CA                53.84      45.46  
  8 Sirichalermchai, Warren   11 RTLR-CA                45.99      46.37  
  9 Kirchen, Anthony D        11 CCAT-CA                45.66      46.89  
 10 Rayes, Viggo A            11 CCAT-CA                49.46      49.22  
 11 Lev, Anthony              11 CCAT-CA                55.93      57.71  
 -- Krymski, Michael          11 CCAT-CA                   NT         DQ  
 -- Williams, Trent M         11 MSS-CA                    NT         DQ  
 -- Shostak, Gabe L           12 CCAT-CA                   NT         DQ  
 
Men 11 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Afriat, Jason J           19 CCAT-CA              1:11.69    1:07.90  
  2 Caro, Zachary J           13 CCAT-CA              1:12.62    1:12.33  
  3 Thompson, Benjamin B      13 RTLR-CA              1:16.87    1:13.86  
  4 Villar, Jordan M          14 RTLR-CA              1:15.16    1:14.04  
  5 Apilado, C. J. B          15 CCAT-CA              1:16.15    1:17.31  
  6 Lhuillier, Teo L          14 CCAT-CA              1:29.15    1:25.23  
  7 Webster, Luke E           12 MSS-CA               1:35.57    1:29.54  
  8 Sichta, Jake J            12 MSS-CA               1:37.19    1:33.02  
  9 Kirchen, Anthony D        11 CCAT-CA              1:47.36    1:45.27  
 -- Cain, Christopher A       12 SAIL-CA              1:34.03         DQ  
 -- Moskalenko, Anthony       13 CCAT-CA              1:09.71         DQ  
 
Men 11 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shin, Caleb T             11 RTLR-CA                31.82      32.14  
  2 Grimaldo, Kaelan M        11 RTLR-CA                32.42      33.46  
  3 Kurial, Filip J           11 MSS-CA                 32.81      33.93  
  4 Orel, Nicolas             11 CCAT-CA                37.94      38.29  
  5 Caruso, Marquez A         12 SAIL-CA                49.99      47.15  
 -- Krymski, Michael          11 CCAT-CA                   NT         DQ  
 
Men 11 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Afriat, Jason J           19 CCAT-CA                55.16      56.27  
  2 Grimaldo, Kaelan M        11 RTLR-CA              1:14.17    1:14.38  
  3 Kurial, Filip J           11 MSS-CA               1:19.11    1:17.78  
 
Men 11 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mashkovich, Mark P        11 CCAT-CA              1:14.45    1:12.75  
  2 Kurial, Filip J           11 MSS-CA               1:17.66    1:14.39  
  3 Webster, Luke E           12 MSS-CA               1:23.68    1:18.37  
  4 Sichta, Jake J            12 MSS-CA               1:25.22    1:21.25  
  5 Sirichalermchai, Warren   11 RTLR-CA              1:41.32    1:33.06  
    1:33.29                                                        
  6 Kirchen, Anthony D        11 CCAT-CA              1:31.82    1:33.85  
  7 Rayes, Viggo A            11 CCAT-CA                   NT    1:35.65  
      47.95   47.70                                                
  8 Shostak, Gabe L           12 CCAT-CA                   NT    1:40.65  
      45.42   55.23                                                
  9 Osipyants, Robert         11 CCAT-CA              1:43.27    1:46.13  
 -- Caruso, Marquez A         12 SAIL-CA                   NT         DQ  
      48.19   49.68                                                
 -- Saravasi, Chanon          13 RTLR-CA              1:13.51         DQ  
 -- Orel, Nicolas             11 CCAT-CA              1:37.01         DQ  
    1:20.14                                                        
 -- Lev, Anthony              11 CCAT-CA              1:44.92         DQ  
      37.71   55.74                                                
 
Mixed 5-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ccat Swimming-CA  'B'                                  NT    2:16.32  
     1) Mero, Kaitlyn E W9              2) Gaynor, Zoe S W10              
     3) Haas, Luke B M9                 4) Sucgang, Joaquin E M9          
  2 Malibu Seawolves Swimming-CA  'A'                      NT    2:17.04  
     1) Murphree, Tallula R W10         2) Morriss, Isabelle S W10        
     3) Case, Flora A W10               4) Murphree, Ranger D M10         
  3 Rattler Swim Club-CA  'A'                         2:24.67    2:28.33  
     1) Sutinatikul, Lukas L M10        2) Shin, Joel M M9                
     3) Yturrizaga-Paz, Alexis S W8     4) Favor, Ella P W9               
  4 Malibu Seawolves Swimming-CA  'B'                      NT    2:40.01  
     1) Murphree, Wiley M10             2) Sichta, Nina M W9              
     3) Shoff, Caroline F W10           4) Burke, Alexandria M W10        
  5 Ccat Swimming-CA  'A'                                  NT    3:05.97  
     1) Mero, Colin R M7                2) Sucgang, Niccolo E M8          
     3) Sucgang, Raphael E M6           4) Liakhovetski, Alexis W8        
  6 Malibu Seawolves Swimming-CA  'E'                      NT   x4:06.32  
     1) Streilein, Lily R W10           2) Regan, Molly R W8              
     3) Liu, Jacqueline T W5            4) Baranick, Gia G W8             
  7 Malibu Seawolves Swimming-CA  'C'                      NT   x4:19.43  
     1) Falvai, Sophie I W7             2) Barzan, Alberto A M9           
     3) Addison, Bodie T M8             4) Regan, Sadie G W7              
 -- Sailfish Swim Club-CA  'A'                             NT         DQ  
     1) Small, Lizzie A W9              2) Hemann, Peyton M W10           
     3) Perry, Victoria G W10           4) Cain, Cayden A M10             
 
Mixed 11 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rattler Swim Club-CA  'A'                         1:43.86    1:46.18  
     1) Galadjeva, Michelle S W12       2) Thompson, Benjamin B M13       
     3) Dyer, Katherine E W12           4) Villar, Jordan M M14           
  2 Ccat Swimming-CA  'A'                                  NT    1:50.61  
     1) Lhuillier, Teo L M14            2) Caro, Zachary J M13            
     3) Negev, Valeria W12              4) Goudz, Hannah W13              
  3 Ccat Swimming-CA  'B'                                  NT    1:59.82  
     1) Orel, Nicolas M11               2) Kirchen, Sofia A W14           
     3) Luyten, Finn A M11              4) Glukhovsky, Julia W11          
  4 Rattler Swim Club-CA  'B'                         1:53.55    2:01.46  
     1) Fernandez, Bianca D W12         2) Markarian, Angela S W14        
     3) Grimaldo, Kaelan M M11          4) Shin, Caleb T M11              
  5 Malibu Seawolves Swimming-CA  'B'                      NT    2:09.24  
     1) Barzan, Allegra P W11           2) Sichta, Jake J M12             
     3) Webster, Luke E M12             4) Clarke, Vanessa W13            
  6 Sailfish Swim Club-CA  'A'                             NT    2:26.62  
 -- Malibu Seawolves Swimming-CA  'A'                      NT         DQ  
     1)                                 2) Kurial, Filip J M11