CANY Blue & Gold Disney-Pixar Meet - Meet Results

CANY Blue & Gold Disney-Pixar Meet
2/22/2020 - 2/22/2020
Santa Clarita, CA United States
Updated: 2/22/2020

Canyons Intrasquad Meet
The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Canyons Aquatic Club   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/22/2020 03:47 PM
                  2020 CA CANY BandG Disney/Pixar - 2/22/2020                  
                              Sanction #: S20-80                               
                                    Results                                    
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 SteCroix Hamazaki, Mara    7 CANY-CA                24.80      25.17        
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 SteCroix Hamazaki, Mara    7 CANY-CA                28.73      27.62        
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- SteCroix Hamazaki, Mara    7 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fahrenholz, Emma R        10 CANY-CA                36.27      34.47        
  2 Goulet, Caelyn J          10 CANY-CA                   NT      39.98        
  3 Yeshala, Aditi             9 CANY-CA                51.85      43.17        
  4 Perez, Aranza              9 CANY-CA                47.98      44.84        
  5 Sanchez, Bellina A        10 CANY-CA                47.70      45.12        
  6 SteCroix Hamazaki, Aude    9 CANY-CA                46.07      47.09        
  7 Chen, Alice               10 CANY-CA                   NT      49.71        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ervin, Sophia I            9 CANY-CA              1:32.80    1:25.10        
  2 Greenbaum, Isabella G     10 CANY-CA              1:35.28    1:35.00        
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA              2:34.66    2:35.11        
 
Girls 9-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hussein, Emma A           10 CANY-CA              6:37.88    6:33.65        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fahrenholz, Emma R        10 CANY-CA                43.63      41.40        
  2 Sanchez, Bellina A        10 CANY-CA                53.30      47.73        
  3 Matsumura, Lilah L        10 CANY-CA                49.22      50.63        
  4 SteCroix Hamazaki, Aude    9 CANY-CA                   NT      51.15        
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA              1:20.14    1:17.96        
 -- Greenbaum, Isabella G     10 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA                42.83      41.69        
  2 Yeshala, Aditi             9 CANY-CA                55.41      50.08        
  3 Chen, Alice               10 CANY-CA                   NT      54.59        
  4 Goulet, Caelyn J          10 CANY-CA                   NT      57.39        
  5 Percy, Peyton C            9 CANY-CA                56.78      58.82        
  6 Sanchez, Bellina A        10 CANY-CA              1:02.94    1:01.68        
  7 Greenbaum, Isabella G     10 CANY-CA              1:17.37    1:04.75        
 -- Perez, Aranza              9 CANY-CA                58.40         DQ        
 
Girls 9-10 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perez, Aranza              9 CANY-CA                   NT      22.21        
  2 Goulet, Caelyn J          10 CANY-CA                   NT      23.32        
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matsumura, Lilah L        10 CANY-CA              1:05.99      52.98        
  2 Percy, Peyton C            9 CANY-CA                51.80      56.32        
 -- Yeshala, Aditi             9 CANY-CA                   NT         DQ        
 -- SteCroix Hamazaki, Aude    9 CANY-CA                   NT         DQ        
 -- Fahrenholz, Emma R        10 CANY-CA                48.95         DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matsumura, Lilah L        10 CANY-CA              1:44.29    1:43.71        
  2 Percy, Peyton C            9 CANY-CA              1:45.85    1:45.99        
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA                31.48      31.55        
  2 Alamillo, Victoria G      11 CANY-CA                36.04      34.90        
  3 Compton, Lily M           12 CANY-CA                38.75      39.40        
  4 Fernandez, J A            11 CANY-CA                51.50      45.35        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cuneta, Leisha B          12 CANY-CA              1:29.62    1:20.15        
  2 Almeda, Neyla P           11 CANY-CA                   NT    1:21.32        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sobol, Catherine R        12 CANY-CA              2:28.61    2:24.47        
 -- Titus, Ava E              11 CANY-CA              2:30.61         DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA                38.45      37.26        
  2 Sobol, Catherine R        12 CANY-CA                38.05      38.17        
  3 Almeda, Neyla P           11 CANY-CA                   NT      40.11        
  4 Alamillo, Victoria G      11 CANY-CA                41.90      40.29        
  5 Lupu, Natalia A           11 CANY-CA                41.34      41.14        
  6 Allen, Elizabeth N        11 CANY-CA                50.21      43.72        
  7 Compton, Lily M           12 CANY-CA                44.76      44.92        
  8 Kim, Nicole T             11 CANY-CA                44.81      45.35        
  9 Fernandez, J A            11 CANY-CA                59.72      50.64        
 10 Cohen, Savanna G          11 CANY-CA                54.78      53.51        
 -- Aggarwal, Anika N         11 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buck, Natalie E           12 CANY-CA                42.46      41.18        
  2 Almeda, Neyla P           11 CANY-CA                51.73      44.72        
  3 Lupu, Natalia A           11 CANY-CA                48.21      47.94        
  4 Cuneta, Leisha B          12 CANY-CA                50.08      50.64        
  5 Allen, Elizabeth N        11 CANY-CA                50.92      52.62        
  6 Compton, Lily M           12 CANY-CA                56.52      58.11        
  7 Cohen, Savanna G          11 CANY-CA              1:07.50    1:05.70        
 -- Aggarwal, Anika N         11 CANY-CA                   NT         DQ        
 -- Titus, Ava E              11 CANY-CA                42.32         DQ        
 -- Fernandez, J A            11 CANY-CA              1:01.65         DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Titus, Ava E              11 CANY-CA                35.66      36.32        
  2 Sobol, Catherine R        12 CANY-CA                43.63      38.03        
  3 Buck, Natalie E           12 CANY-CA                43.59      39.16        
  4 Lupu, Natalia A           11 CANY-CA                40.50      41.88        
  5 Cohen, Savanna G          11 CANY-CA                51.18      47.56        
  6 Allen, Elizabeth N        11 CANY-CA                47.80      47.72        
  7 Cuneta, Leisha B          12 CANY-CA                48.16      48.17        
  8 Aggarwal, Anika N         11 CANY-CA                   NT      52.76        
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA              1:13.50    1:17.42        
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alamillo, Victoria G      11 CANY-CA              1:29.50    1:26.86        
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buck, Natalie E           12 CANY-CA                   NT    3:13.29        
 
Girls 11-12 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                   NT    5:50.55        
  2 Percy, Skylar N           11 CANY-CA                   NT    5:54.49        
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Sydney M         14 UN-CA                  29.44      28.24        
  2 Borkowski, Taylor K       13 CANY-CA                31.10      30.80        
  3 Ashwath, Saanvi S         14 CANY-CA                32.08      30.84        
  4 Mojica, Rihanna L         13 CANY-CA                32.19      31.79        
  5 Kim, Elizabeth D          14 CANY-CA                35.27      33.96        
  6 Iyer, Nithya              14 UN-CA                     NT      35.29        
  7 Alvino, Bella S           13 CANY-CA                   NT      43.40        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Borkowski, Taylor K       13 CANY-CA              1:08.50    1:09.09        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gongora, Isabella         13 CANY-CA              2:46.36    2:36.24        
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Sydney M         14 UN-CA                  35.18      34.81        
  2 Graham, Aniyah S          13 CANY-CA                40.27      35.62        
  3 Borkowski, Taylor K       13 CANY-CA                39.33      36.81        
  4 Mojica, Rihanna L         13 CANY-CA                36.55      37.84        
  5 Tan, Nina R               13 CANY-CA                36.88      38.37        
  6 Hassanzadeh, Sara         13 CANY-CA                37.70      38.45        
  7 Gongora, Isabella         13 CANY-CA                38.14      39.90        
  8 Iyer, Nithya              14 UN-CA                     NT      42.31        
 -- Alvino, Bella S           13 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gongora, Isabella         13 CANY-CA              1:22.00    1:19.12        
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graham, Aniyah S          13 CANY-CA                40.51      39.68        
  2 Yurek, Maddie K           14 CANY-CA                41.45      42.54        
  3 Kim, Elizabeth D          14 CANY-CA                44.31      44.37        
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ashwath, Saanvi S         14 CANY-CA                34.80      33.61        
  2 Yurek, Maddie K           14 CANY-CA                35.64      35.88        
  3 Graham, Aniyah S          13 CANY-CA                37.86      36.31        
  4 Iyer, Nithya              14 UN-CA                     NT      39.65        
  5 Kim, Elizabeth D          14 CANY-CA                43.36      39.95        
  6 Tan, Nina R               13 CANY-CA                39.73      40.90        
  7 Hassanzadeh, Sara         13 CANY-CA                42.10      42.18        
 -- Alvino, Bella S           13 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Sydney M         14 UN-CA                1:15.36    1:14.36        
  2 Ashwath, Saanvi S         14 CANY-CA              1:21.60    1:16.55        
  3 Yurek, Maddie K           14 CANY-CA              1:18.06    1:18.51        
  4 Mojica, Rihanna L         13 CANY-CA              1:24.93    1:23.28        
  5 Tan, Nina R               13 CANY-CA              1:25.48    1:26.01        
  6 Hassanzadeh, Sara         13 CANY-CA              1:28.23    1:26.33        
 
Women 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Angela B          15 UN-CA                6:05.45    6:11.00        
 
Women 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yen, Mia S                15 UN-CA                  35.30      35.31        
 
Women 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yen, Mia S                15 UN-CA                  31.10      31.01        
 
Women 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yen, Mia S                15 UN-CA                1:12.65    1:13.62        
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuo, Felix S               8 CANY-CA              1:37.26    1:35.67        
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                56.43      50.12        
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                   NT    1:00.23        
 
Boys 7-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuo, Felix S               8 CANY-CA                   NT    2:04.49        
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                29.64      24.35        
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuo, Felix S               8 CANY-CA                   NT    1:00.36        
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zamascikov, Philip S      10 CANY-CA                38.74      37.41        
  2 Karim, Zane H             10 CANY-CA                37.45      37.46        
  3 Schmuldt, Charlie P        9 CANY-CA                41.96      37.93        
  4 DeJournett, Jacob S       10 CANY-CA                40.86      41.01        
  5 Kneisler, Laine C         10 CANY-CA                48.97      46.17        
  6 Francisco, Marcus A        9 CANY-CA                51.22      49.84        
  7 Li, Roger H               10 CANY-CA                50.17      52.56        
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zamascikov, Philip S      10 CANY-CA              1:28.43    1:25.67        
  2 Hwang, Jayden T            9 CANY-CA              1:35.70    1:38.47        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zamascikov, Philip S      10 CANY-CA                42.95      41.18        
  2 Karim, Zane H             10 CANY-CA                44.19      43.22        
  3 DeJournett, Jacob S       10 CANY-CA                44.73      45.73        
  4 Hwang, Jayden T            9 CANY-CA                47.48      48.70        
  5 Li, Roger H               10 CANY-CA                   NT      52.92        
 -- Ignacio, Dieter S         10 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeJournett, Jacob S       10 CANY-CA                54.87      55.27        
  2 Schmuldt, Charlie P        9 CANY-CA              1:02.59    1:01.81        
  3 Li, Roger H               10 CANY-CA                   NT    1:02.10        
 -- Francisco, Marcus A        9 CANY-CA                   NT         DQ        
 -- Kneisler, Laine C         10 CANY-CA              1:01.56         DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmuldt, Charlie P        9 CANY-CA                52.50      52.81        
  2 Hwang, Jayden T            9 CANY-CA                50.59      56.65        
 -- Francisco, Marcus A        9 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kneisler, Laine C         10 CANY-CA                   NT    1:54.71        
 -- Karim, Zane H             10 CANY-CA              1:45.32         DQ        
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA                30.77      30.78        
  2 Choi, Minha               12 CANY-CA                   NT      33.96        
  3 Yeruva, Anish R           11 CANY-CA                45.70      38.52        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kharaev, Adam             11 CANY-CA              1:36.74    1:30.05        
  2 Eritsian, Grigor G        11 CANY-CA                   NT    1:34.14        
  3 Mikaelian, Henri J        12 CANY-CA                   NT    1:47.79        
 
Boys 11-12 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divine, Logan J           12 CANY-CA                   NT   12:39.97        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zheng, Albert             12 CANY-CA                41.97      38.10        
  2 Yi, Ryan J                12 CANY-CA                40.57      39.47        
  3 Perez, Santiago *         11 CANY-CA                44.31      44.59        
  4 Yeruva, Anish R           11 CANY-CA                49.60      48.33        
  5 Pillai, Aarush            12 CANY-CA                47.61      48.52        
  6 Eritsian, Grigor G        11 CANY-CA                55.32      50.89        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yi, Ryan J                12 CANY-CA                42.84      38.76        
  2 Keating, Brendan O        12 CANY-CA                39.93      41.07        
  3 Choi, Minha               12 CANY-CA                53.69      43.64        
  4 Ihrig, Kaden E            12 CANY-CA                45.10      44.64        
  5 Ortega, Joaquin L         12 CANY-CA                50.01      51.51        
  6 Eritsian, Grigor G        11 CANY-CA                53.40      53.45        
  7 Perez, Santiago *         11 CANY-CA                57.77      54.03        
  8 Pillai, Aarush            12 CANY-CA                58.13      55.69        
 -- Kharaev, Adam             11 CANY-CA                56.86         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divine, Logan J           12 CANY-CA              1:27.32    1:30.30        
 -- Mikaelian, Matt           12 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Divine, Logan J           12 CANY-CA                   NT    3:06.76        
  2 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA                   NT    3:08.33        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zheng, Albert             12 CANY-CA                39.51      37.53        
  2 Choi, Minha               12 CANY-CA                   NT      38.85        
  3 Perez, Santiago *         11 CANY-CA                   NT      44.55        
  4 Ortega, Joaquin L         12 CANY-CA                45.12      46.67        
  5 Kharaev, Adam             11 CANY-CA              1:11.39      52.42        
  6 Yeruva, Anish R           11 CANY-CA                50.00      52.55        
  7 Pillai, Aarush            12 CANY-CA                56.33      53.42        
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Mikaelian, Henri J        12 CANY-CA                   NT         DQ        
 -- Mikaelian, Matt           12 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              1:14.64    1:13.65        
  2 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA              1:17.32    1:17.49        
  3 Zheng, Albert             12 CANY-CA                   NT    1:19.47        
  4 Mikaelian, Henri J        12 CANY-CA                   NT    2:09.15        
 -- Mikaelian, Matt           12 CANY-CA                   NT         DQ        
 -- Ihrig, Kaden E            12 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              2:35.33    2:42.42        
    2:42.42                                                        
  2 Ortega, Joaquin L         12 CANY-CA                   NT    3:21.88        
 -- Yi, Ryan J                12 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Finger, Tony R            13 CANY-CA                30.09      29.22        
  2 Thompson, RyAN S          13 CANY-CA                30.81      30.40        
  3 Park, Warren J            13 CANY-CA                31.68      31.36        
  4 Tovmasyan, Nick A         13 CANY-CA                36.32      33.25        
  5 Do, Russell K             13 CANY-CA                43.61      37.54        
  6 Nan, Richard              14 CANY-CA                38.28      37.98        
  7 Kim, Eric S               13 CANY-CA                41.89      44.06        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thai, Ethan P             13 CANY-CA              1:03.68    1:05.15        
  2 Almeda, Noah P            13 CANY-CA                   NT    1:06.46        
  3 Kim, Ethan B              13 CANY-CA              1:22.34    1:16.34        
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thai, Ethan P             13 CANY-CA                34.61      34.72        
  2 Finger, Tony R            13 CANY-CA                35.79      36.38        
  3 Yuh, Justin B             13 CANY-CA                38.93      38.35        
  4 Nan, Richard              14 CANY-CA                52.63      41.09        
  5 Kim, Eric S               13 CANY-CA                49.45      51.24        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Almeda, Noah P            13 CANY-CA                   NT    1:18.03        
  2 Kim, Ethan B              13 CANY-CA              1:32.85    1:29.38        
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, RyAN S          13 CANY-CA                45.87      41.10        
  2 Nan, Richard              14 CANY-CA                50.39      43.42        
  3 Do, Russell K             13 CANY-CA                   NT      43.83        
  4 Kim, Ethan B              13 CANY-CA                50.06      50.85        
 -- Park, Warren J            13 CANY-CA                44.20         DQ        
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Warren J            13 CANY-CA                48.53      34.92        
  2 Yuh, Justin B             13 CANY-CA                40.41      38.43        
  3 Do, Russell K             13 CANY-CA                   NT      42.55        
  4 Tovmasyan, Nick A         13 CANY-CA                42.65      46.72        
  5 Kim, Eric S               13 CANY-CA              1:12.15      51.05        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Thai, Ethan P             13 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Almeda, Noah P            13 CANY-CA                   NT    1:14.12        
  2 Finger, Tony R            13 CANY-CA              1:20.02    1:15.49        
  3 Thompson, RyAN S          13 CANY-CA              1:20.27    1:18.14        
  4 Yuh, Justin B             13 CANY-CA              1:26.50    1:19.74        
 -- Tovmasyan, Nick A         13 CANY-CA                   NT         DQ        
 
Men 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Endresz, Bence            17 UN-CA                  24.97      25.26        
  2 Bellows, Brandon K        15 UN-CA                  26.97      26.41        
  3 Flores, Gabe A            17 UN-CA                  25.98      26.86        
  4 Pence, Keanu W            16 UN-CA                  26.88      28.13        
 
Men 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pence, Keanu W            16 UN-CA                  59.73    1:01.11        
  2 Thiha, Zwe                15 CANY-CA              1:07.27    1:09.88        
 
Men 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Martin M            16 UN-CA                     NT    2:06.38        
  2 Sears, Zach R             15 UN-CA                2:15.34    2:17.37        
 
Men 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Justin E             15 CANY-CA                37.30      36.03        
  2 Joo, Jayden S             15 UN-CA                  36.26      36.82        
 
Men 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Endresz, Bence            17 UN-CA                1:02.16    1:03.28        
 
Men 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Martin M            16 UN-CA                     NT      32.23        
  2 Flores, Gabe A            17 UN-CA                     NT      35.07        
  3 Thiha, Zwe                15 CANY-CA                41.93      41.47        
 -- Bellows, Brandon K        15 UN-CA                  38.73         DQ        
 
Men 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Martin M            16 UN-CA                  29.34      29.02        
  2 Sears, Zach R             15 UN-CA                  32.85      30.81        
  3 Joo, Jayden S             15 UN-CA                  36.11      33.76        
  4 Kim, Justin E             15 CANY-CA                34.47      35.13        
  5 Thiha, Zwe                15 CANY-CA                36.18      36.50        
 
Men 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pence, Keanu W            16 UN-CA                1:04.37    1:07.15        
 
Men 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Endresz, Bence            17 UN-CA                1:03.80    1:05.83        
  2 Flores, Gabe A            17 UN-CA                1:06.04    1:08.23        
  3 Sears, Zach R             15 UN-CA                1:05.64    1:09.03        
  4 Bellows, Brandon K        15 UN-CA                1:11.81    1:11.06        
  5 Kim, Justin E             15 CANY-CA                   NT    1:13.15        
  6 Joo, Jayden S             15 UN-CA                1:18.41    1:14.60