PVST Leap Day - upd 3/4 - Meet Results

PVST Leap Day - upd 3/4
2/29/2020 - 3/1/2020
Camarillo, California United States
Updated: 3/4/2020

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Pleasant Valley Swim Team - CA
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 3/3/2020 08:14 PM
                2020 CA PVST February BRW, Sanction #: S20-055                 
                      Camarillo, CA (2/29/2020-3/1/2020)                       
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA                23.04      21.58  
 
Girls 5-6 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA              1:49.70    1:41.93  
      47.19   54.74                                                
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA              1:02.62      58.78  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA                31.45      29.11  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA                27.62      26.28  
  2 Bigler, Madeline J         6 UN-CC                  30.00      28.58  
 
Girls 5-6 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bigler, Madeline J         6 UN-CC                     NT    2:10.26  
      58.51 1:11.75                                                
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Jubb, Shea E               8 PVST-CA                17.06      16.73  
  2 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                17.49      17.74  
RED - Division  
  1 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                 21.51      18.82  
  2 Shannon, Brianna A         8 PATH-CA                18.76      19.19  
  3 Fedi, Valentina A          7 CANY-CA                20.65      20.09  
  4 Brown, Alexa D             8 WAVE-CA                21.03      23.08  
WHT - Division  
  1 Godoy, Juliette I          8 RTLR-CA                   NT      20.42  
  2 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT      20.94  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Brianna A         8 PATH-CA              1:42.75    1:29.00  
      41.28   47.72                                                
  2 Ford, Kai Z                8 MSS-CA               1:44.31    1:36.68  
      46.26   50.42                                                
  3 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT    1:45.78  
      48.92   56.86                                                
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                 42.14      54.21  
RED - Division  
  1 Shannon, Brianna A         8 PATH-CA                51.24      55.37  
WHT - Division  
  1 Fedi, Valentina A          7 CANY-CA                   NT      51.74  
  2 Godoy, Juliette I          8 RTLR-CA                   NT      54.65  
  3 Brown, Alexa D             8 WAVE-CA                   NT      56.29  
  4 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT      57.69  
 
Girls 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buliga, Erin D             8 CANY-CA              1:40.93    1:36.21  
      45.62   50.59                                                
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                22.65      22.09  
  2 Jubb, Shea E               8 PVST-CA                23.17      22.78  
RED - Division  
  1 Shannon, Brianna A         8 PATH-CA                24.53      24.32  
  2 Fedi, Valentina A          7 CANY-CA                27.75      29.22  
WHT - Division  
  1 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT      27.85  
  2 Godoy, Juliette I          8 RTLR-CA                   NT      28.25  
  3 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                 34.73      31.39  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                44.37      47.24  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jubb, Shea E               8 PVST-CA                21.72      19.64  
  2 Tsao, Phoebe K             8 PATH-CA                22.79      21.11  
  3 Caal, Isabella             8 CCAT-CA                21.72      21.70  
  4 Lee, Noelle N              8 PATH-CA                24.24      21.85  
WHT - Division  
  1 Bigler, Lillian M          8 UN-CC                  27.00      23.83  
  2 Bartlett, Serenity L       7 PATH-CA                26.43      23.98  
  3 Kearnss, Riley K           7 PVST-CA                   NT      24.77  
  4 Bickel, Saffron C          8 MACA-CA                26.38      24.78  
  5 Jacobson, Vera             8 CCAT-CA                   NT      26.88  
  6 Sutinatikul, Lana L        7 PATH-CA                32.14      27.20  
  7 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT      27.73  
  8 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                 27.31      29.66  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jubb, Shea E               8 PVST-CA                47.47      40.79  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Buliga, Erin D             8 CANY-CA              1:29.08    1:31.12  
      41.79   49.33                                                
RED - Division  
  1 Jubb, Shea E               8 PVST-CA              2:00.70    1:28.41  
      43.01   45.40                                                
  2 Tsao, Phoebe K             8 PATH-CA              1:44.35    1:42.01  
      45.17   56.84                                                
  3 Lee, Noelle N              8 PATH-CA              1:59.69    1:55.27  
      53.63 1:01.64                                                
WHT - Division  
  1 Bigler, Lillian M          8 UN-CC                2:04.98    1:56.66  
      55.16 1:01.50                                                
  2 Caal, Isabella             8 CCAT-CA                   NT    1:59.10  
      53.82 1:05.28                                                
  3 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT    1:59.63  
      58.78 1:00.85                                                
  4 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                    NT    2:00.35  
      57.67 1:02.68                                                
 -- Jacobson, Vera             8 CCAT-CA                   NT         DQ  
      54.90 1:00.45                                                
 -- Kearnss, Riley K           7 PVST-CA                   NT         DQ  
      58.86                                                        
 
Women 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Tsao, Phoebe K             8 PATH-CA                38.78      40.65  
RED - Division  
  1 Bigler, Lillian M          8 UN-CC                  42.88      40.81  
  2 Caal, Isabella             8 CCAT-CA                43.21      42.32  
  3 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                 45.98      42.57  
  4 Lee, Noelle N              8 PATH-CA                41.76      43.62  
 -- Bickel, Saffron C          8 MACA-CA                48.56         DQ  
WHT - Division  
  1 Kearnss, Riley K           7 PVST-CA                   NT      41.82  
  2 Fedi, Valentina A          7 CANY-CA                   NT      42.95  
  3 Hiete, Taylor M            8 PVST-CA                48.63      44.76  
  4 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA                51.58      45.25  
  5 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT      48.58  
  6 Jacobson, Vera             8 CCAT-CA                   NT      48.90  
  7 Sutinatikul, Lana L        7 PATH-CA                54.42      49.10  
  8 Bigler, Madeline J         6 UN-CC                  50.06      50.06  
  9 Bartlett, Serenity L       7 PATH-CA                53.83      51.43  
 10 Brown, Alexa D             8 WAVE-CA                   NT      51.74  
 11 Hoffmann, Shailee M        7 MACA-CA                   NT      55.05  
 
Women 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                19.67      20.64  
RED - Division  
  1 Jubb, Shea E               8 PVST-CA                22.45      20.65  
  2 Tsao, Phoebe K             8 PATH-CA                23.17      21.60  
  3 Fedi, Valentina A          7 CANY-CA                24.02      24.16  
  4 Lee, Noelle N              8 PATH-CA                25.38      24.87  
  5 Caal, Isabella             8 CCAT-CA                24.84      25.00  
  6 Brown, Alexa D             8 WAVE-CA                25.90      26.18  
  7 Bigler, Lillian M          8 UN-CC                  26.50      26.30  
  8 Bartlett, Serenity L       7 PATH-CA                25.14      30.22  
WHT - Division  
  1 Jacobson, Vera             8 CCAT-CA                   NT      23.88  
  2 Hoffmann, Shailee M        7 MACA-CA                   NT      24.14  
  3 Ford, Kai Z                8 MSS-CA                 27.00      24.51  
  4 Sutinatikul, Lana L        7 PATH-CA                29.15      25.75  
  5 Kearnss, Riley K           7 PVST-CA                   NT      26.72  
  6 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT      28.02  
  7 Bigler, Madeline J         6 UN-CC                  30.00      28.86  
  8 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA                29.29      29.31  
 
Women 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tsao, Phoebe K             8 PATH-CA                54.34      54.08  
  2 Lee, Noelle N              8 PATH-CA              1:01.03      58.91  
WHT - Division  
  1 Mero, Kristen M            6 CCAT-CA              1:15.09    1:00.51  
  2 Bickel, Saffron C          8 MACA-CA              1:04.84    1:02.42  
  3 Jacobson, Vera             8 CCAT-CA                   NT    1:04.77  
  4 Oh, Ryenn J                7 CCAT-CA                   NT    1:05.77  
  5 Hiete, Taylor M            8 PVST-CA                   NT    1:06.95  
  6 Bigler, Lillian M          8 UN-CC                     NT    1:08.86  
  7 Sutinatikul, Lana L        7 PATH-CA              1:07.62    1:09.20  
  8 Bigler, Madeline J         6 UN-CC                     NT    1:10.91  
 -- Bartlett, Serenity L       7 PATH-CA              1:10.78         DQ  
 -- Kearnss, Riley K           7 PVST-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Eklove, Ava R              9 PVST-CA                30.45      29.37  
  2 Cerera, Jeanna R          10 PATH-CA                29.22      29.90  
  3 Billotte, Julia A          9 CLSS-CA                30.15      30.41  
  4 Hussein, Emma A           10 CANY-CA                29.49      30.56  
  5 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA                32.15      31.50  
  6 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA                32.46      32.55  
  7 San Jose, Isabella C      10 Polar Bears-CA         32.71      32.57  
  8 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA                31.89      32.81  
  9 Baranick, Gia G           10 MSS-CA                 33.44      32.86  
 10 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA                31.86      32.92  
 11 Riley, Milan B            10 CANY-CA                32.90      33.04  
 12 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA                33.46      33.77  
RED - Division  
  1 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA                35.34      33.95  
  2 Loteria, Sophia A         10 CCAT-CA                35.43      34.97  
  3 Lohmann, Allison A        10 PATH-CA                36.08      35.38  
  4 Simcox, Emma E            10 CANY-CA                35.24      35.83  
  5 Melekhov, Kylie L          9 DALD-CA                36.81      36.71  
  6 Harris, Sadie O            9 PATH-CA                36.30      37.37  
WHT - Division  
  1 Babayan, Nicole K         10 CLSS-CA                38.76      35.52  
  2 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA                40.90      36.48  
  3 Chavez, Angelica Q         9 LTA-CA                 37.89      39.26  
  4 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA                38.43      39.40  
  5 Ginnetti, Isa S           10 CSSC-CA                43.15      39.53  
  6 Stevenson, Jaklyn G        9 LTA-CA                 38.25      39.84  
  7 Samie, Leian               9 Polar Bears-CA         39.66      40.07  
  8 Yang, Lee                 10 CSSC-CA                58.80      42.44  
  9 Dragoi, Bianca A           9 DALD-CA                42.97      43.04  
 10 Green, Abbie R             9 PATH-CA                47.41      45.96  
 11 Newman, Ashleigh R         9 Polar Bears-CA         50.14      46.48  
 12 Tu, Melody A               9 CLSS-CA                51.96      51.75  
 13 Sommers, Sarah E           9 WAVE-CA                57.05      58.73  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Billotte, Lindsey M        9 CLSS-CA              2:30.92    2:32.05  
      35.25   38.96   39.83   38.01                                
  2 San Jose, Isabella C      10 Polar Bears-CA       2:38.26    2:35.52  
      34.98   38.67   40.53   41.34                                
WHT - Division  
  1 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA                   NT    2:44.80  
      38.55   41.58   43.08   41.59                                
  2 Lohmann, Allison A        10 PATH-CA              2:58.98    2:52.66  
      38.02   44.67   47.16   42.81                                
  3 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA              3:10.66    3:06.45  
      42.00   48.92   48.41   47.12                                
  4 Harris, Sadie O            9 PATH-CA              3:05.75    3:07.50  
      39.56   49.47   51.80   46.67                                
  5 Samie, Leian               9 Polar Bears-CA            NT    3:09.75  
      40.48   48.36   50.54   50.37                                
  6 Chavez, Angelica Q         9 LTA-CA               3:16.29    3:11.69  
      41.21   49.20   52.59   48.69                                
  7 Babayan, Nicole K         10 CLSS-CA                   NT    3:12.78  
      39.76   51.33   50.76   50.93                                
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 San Jose, Isabella C      10 Polar Bears-CA       1:18.88    1:19.94  
      38.43   41.51                                                
  2 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA              1:24.45    1:19.95  
      38.65   41.30                                                
  3 Lohmann, Allison A        10 PATH-CA              1:24.82    1:23.50  
      40.60   42.90                                                
  4 Samie, Leian               9 Polar Bears-CA       1:28.29    1:32.89  
      44.99   47.90                                                
RED - Division  
  1 Simcox, Emma E            10 CANY-CA              1:29.03    1:26.01  
      42.55   43.46                                                
  2 Melekhov, Kylie L          9 DALD-CA              1:32.42    1:29.93  
      43.27   46.66                                                
  3 Loteria, Sophia A         10 CCAT-CA              1:36.44    1:33.67  
      44.45   49.22                                                
  4 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA              1:34.60    1:37.23  
      46.08   51.15                                                
WHT - Division  
  1 Johnston-Bouchard, Sophi   9 CSSC-CA              1:46.73    1:35.02  
      46.48   48.54                                                
  2 Chavez, Angelica Q         9 LTA-CA               1:39.70    1:42.31  
      49.42   52.89                                                
  3 Newman, Ashleigh R         9 Polar Bears-CA            NT    2:10.61  
    1:00.75 1:09.86                                                
  4 Sommers, Sarah E           9 WAVE-CA              2:30.18    2:22.78  
    1:08.99 1:13.79                                                
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cerera, Jeanna R          10 PATH-CA                35.69      36.77  
  2 Hussein, Emma A           10 CANY-CA                38.17      39.03  
  3 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA                42.83      40.63  
  4 Billotte, Julia A          9 CLSS-CA                42.08      41.41  
  5 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA                41.46      42.40  
  6 Billotte, Lindsey M        9 CLSS-CA                41.87      42.44  
  7 Riley, Milan B            10 CANY-CA                41.87      43.35  
  8 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA                42.24      43.78  
  9 Eklove, Ava R              9 PVST-CA                43.74      43.99  
 10 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA                43.77      45.00  
 11 Simcox, Emma E            10 CANY-CA                45.49      45.95  
 12 Baranick, Gia G           10 MSS-CA                 45.32      45.96  
RED - Division  
  1 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA                46.12      44.73  
  2 Loteria, Sophia A         10 CCAT-CA                48.21      46.25  
  3 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA                49.51      50.33  
WHT - Division  
  1 Harris, Sadie O            9 PATH-CA                50.01      48.85  
  2 Dragoi, Bianca A           9 DALD-CA                57.24      53.73  
  3 Newman, Ashleigh R         9 Polar Bears-CA            NT      57.06  
  4 Stevenson, Jaklyn G        9 LTA-CA                 58.28      57.20  
  5 Tu, Melody A               9 CLSS-CA                58.37      57.36  
  6 Ginnetti, Isa S           10 CSSC-CA                   NT    1:00.04  
  7 Yang, Lee                 10 CSSC-CA              1:01.96    1:00.71  
  8 Samie, Leian               9 Polar Bears-CA            NT    1:01.51  
  9 Green, Abbie R             9 PATH-CA              1:03.06    1:02.41  
 10 Sommers, Sarah E           9 WAVE-CA              1:15.73    1:11.56  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnston-Bouchard, Sophi   9 CSSC-CA                49.75      46.24  
  2 Babayan, Nicole K         10 CLSS-CA                43.90      49.77  
  3 Newman, Ashleigh R         9 Polar Bears-CA            NT      55.36  
  4 Chavez, Angelica Q         9 LTA-CA               1:02.95      58.54  
  5 Tu, Melody A               9 CLSS-CA              1:01.02    1:03.60  
  6 Sommers, Sarah E           9 WAVE-CA              1:08.02    1:15.59  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA              1:14.05    1:16.67  
      34.53   42.14                                                
  2 Hussein, Emma A           10 CANY-CA              1:26.48    1:21.70  
      37.54   44.16                                                
  3 Riley, Milan B            10 CANY-CA              1:27.99    1:30.85  
      41.45   49.40                                                
RED - Division  
  1 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA              1:32.41    1:27.14  
      39.11   48.03                                                
WHT - Division  
  1 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA                   NT    1:31.11  
      43.98   47.13                                                
  2 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA              1:59.95    1:54.29  
      52.45 1:01.84                                                
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Eklove, Ava R              9 PVST-CA              1:18.23    1:15.85  
      35.75   40.10                                                
  2 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA              1:16.86    1:17.84  
      35.08   42.76                                                
  3 San Jose, Isabella C      10 Polar Bears-CA       1:18.46    1:18.73  
      36.68   42.05                                                
  4 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA              1:20.35    1:19.69  
      38.46   41.23                                                
  5 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA              1:23.70    1:20.71  
      38.85   41.86                                                
  6 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA              1:24.69    1:24.61  
      39.53   45.08                                                
  7 Billotte, Lindsey M        9 CLSS-CA              1:23.85    1:24.63  
      41.13   43.50                                                
  8 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA              1:23.61    1:28.38  
      45.28   43.10                                                
RED - Division  
  1 Baranick, Gia G           10 MSS-CA               1:29.70    1:27.13  
      40.54   46.59                                                
  2 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA              1:31.62    1:28.12  
      41.74   46.38                                                
  3 Loteria, Sophia A         10 CCAT-CA              1:31.19    1:30.75  
      43.04   47.71                                                
WHT - Division  
  1 Johnston-Bouchard, Sophi   9 CSSC-CA              1:38.16    1:32.70  
      46.51   46.19                                                
  2 Melekhov, Kylie L          9 DALD-CA              1:36.16    1:32.95  
      43.04   49.91                                                
  3 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA              1:38.61    1:34.87  
      45.14   49.73                                                
  4 Harris, Sadie O            9 PATH-CA                   NT    1:39.72  
      48.97   50.75                                                
  5 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA              1:40.60    1:40.91  
      48.12   52.79                                                
  6 Babayan, Nicole K         10 CLSS-CA              1:35.06    1:41.17  
      48.62   52.55                                                
  7 Stevenson, Jaklyn G        9 LTA-CA               1:44.47    1:47.52  
      50.19   57.33                                                
  8 Ginnetti, Isa S           10 CSSC-CA              1:47.57    1:48.77  
      50.15   58.62                                                
  9 Yang, Lee                 10 CSSC-CA                   NT    1:58.86  
      55.43 1:03.43                                                
 10 Green, Abbie R             9 PATH-CA                   NT    2:04.21  
    1:02.71 1:01.50                                                
 -- Chavez, Angelica Q         9 LTA-CA               1:47.08         DQ  
      51.41   52.54                                                
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Billotte, Julia A          9 CLSS-CA              2:39.29    2:39.24  
      36.23   38.20   50.17   34.64                                
  2 Hussein, Emma A           10 CANY-CA              2:49.29    2:43.52  
      35.74   44.00   48.06   35.72                                
  3 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA              2:56.62    2:49.22  
      37.90   42.92   51.32   37.08                                
  4 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA              2:59.33    2:54.65  
      38.02   43.91   51.58   41.14                                
  5 Billotte, Lindsey M        9 CLSS-CA              2:56.76    3:02.09  
      41.09 2:21.00                                                
  6 Riley, Milan B            10 CANY-CA              2:59.38    3:02.24  
      41.78   45.48   53.04   41.94                                
RED - Division  
  1 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA              3:19.24    3:04.04  
      40.27   47.92   54.42   41.43                                
  2 Lohmann, Allison A        10 PATH-CA              3:09.93    3:12.98  
      44.01   44.99 1:00.59   43.39                                
WHT - Division  
  1 Johnston-Bouchard, Sophi   9 CSSC-CA                   NT    3:18.46  
    1:38.83 1:49.98                                                
  2 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA              3:41.50    3:31.37  
      48.12   53.20 1:02.58   47.47                                
 -- Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA                   NT         DQ  
      47.00   53.99   58.18                                        
 
Women 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerera, Jeanna R          10 PATH-CA              1:05.55    1:03.12  
  2 Eklove, Ava R              9 PVST-CA              1:07.03    1:05.96  
      31.90   34.06                                                
  3 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA              1:09.03    1:07.52  
      31.14   36.38                                                
  4 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA              1:13.04    1:11.66  
      34.01   37.65                                                
  5 Radulescu, Talia S        10 CCAT-CA              1:11.27    1:12.09  
      34.24   37.85                                                
  6 Billotte, Lindsey M        9 CLSS-CA              1:10.36    1:12.18  
  7 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA              1:13.97    1:12.32  
  8 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA              1:11.75    1:12.99  
      36.17   36.82                                                
  9 Fairley, Zoe K            10 DALD-CA              1:14.56    1:14.25  
      35.16   39.09                                                
 10 Baranick, Gia G           10 MSS-CA               1:16.44    1:16.86  
      36.32   40.54                                                
 11 Riley, Milan B            10 CANY-CA              1:14.72    1:17.03  
      36.16   40.87                                                
 12 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA              1:18.47    1:18.22  
      38.11   40.11                                                
 13 Melekhov, Kylie L          9 DALD-CA              1:23.11    1:21.13  
      38.95   42.18                                                
 14 Rueckert, Taylee M        10 CSSC-CA              1:22.59    1:22.66  
      40.00   42.66                                                
 15 Carrasco, Kristiana E     10 MACA-CA              1:29.46    1:23.20  
      39.13   44.07                                                
 16 Harianto, Catherine M     10 CCAT-CA                   NT    1:23.56  
      38.89   44.67                                                
 17 Strull, Bailey K          10 WAVE-CA              1:33.56    1:23.86  
      40.07   43.79                                                
 18 Galindo, Eva E            10 CLSS-CA              1:32.62    1:24.17  
      38.78   45.39                                                
 19 Brown, Riley M             9 CSSC-CA              1:28.77    1:25.35  
      41.10   44.25                                                
 20 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA              1:28.74    1:26.55  
      40.92   45.63                                                
 21 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA              1:28.73    1:29.37  
 22 Percy, Peyton C            9 CANY-CA              1:34.74    1:31.10  
      42.82   48.28                                                
 23 Gregory, Graysen          10 MSS-CA               1:30.83    1:31.90  
      44.02   47.88                                                
 24 Shah, Amiya K              9 WAVE-CA                   NT    1:32.27  
      42.80   49.47                                                
 25 Ginnetti, Isa S           10 CSSC-CA              1:34.67    1:32.69  
 26 Abramson, Autumn C         9 DALD-CA                   NT    1:36.86  
      46.19   50.67                                                
 27 Naik, Nina                 9 MACA-CA              1:41.61    1:37.37  
      44.41   52.96                                                
 28 Dragoi, Bianca A           9 DALD-CA              1:35.46    1:41.40  
      46.33   55.07                                                
 29 Rathnayake, Methuki M     10 CSSC-CA              1:57.19    1:41.81  
 30 Hiete, Mason M            10 PVST-CA              1:42.60    1:42.74  
      46.41   56.33                                                
 31 Yang, Lee                 10 CSSC-CA              1:53.42    1:47.37  
 32 Pitillo, Aine J            9 MACA-CA                   NT    1:49.57  
      49.18 1:00.39                                                
 33 Freymond, Alessandra C    10 MACA-CA              1:55.13    1:52.77  
      54.11   58.66                                                
 
Women 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA              6:29.73    6:18.00  
      33.87   37.26   38.78   38.65   38.56   38.61   38.56   39.11
      37.30   37.30                                                
  2 Johnston-Bouchard, Sophi   9 CSSC-CA              2:39.66    7:04.25  
      38.67   41.68   43.89   43.82   43.61   44.22   43.73   43.24
      42.43   38.96                                                
 
Women 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Billotte, Julia A          9 CLSS-CA                33.73      35.60  
  2 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA                37.03      38.19  
  3 Fairley, Zoe K            10 DALD-CA                36.79      38.89  
  4 Lohmann, Allison A        10 PATH-CA                39.07      39.03  
  5 Riley, Milan B            10 CANY-CA                38.09      39.69  
  6 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA                41.40      39.98  
  7 Radulescu, Talia S        10 CCAT-CA                39.30      40.50  
  8 Melekhov, Kylie L          9 DALD-CA                41.62      41.42  
  9 Harianto, Catherine M     10 CCAT-CA                   NT      43.13  
 10 Rueckert, Taylee M        10 CSSC-CA                42.52      43.46  
 11 Buliga, Erin D             8 CANY-CA                42.01      43.95  
 12 Galindo, Eva E            10 CLSS-CA                45.72      44.83  
 13 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA                45.29      45.47  
 14 Hoffmann, Lucy F           9 MACA-CA                46.23      45.90  
 15 Strull, Bailey K          10 WAVE-CA                45.62      46.11  
 16 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA                45.40      46.85  
 17 Brown, Riley M             9 CSSC-CA                46.05      46.92  
 18 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA                44.36      47.27  
 19 Carrasco, Kristiana E     10 MACA-CA                55.57      50.81  
 20 Percy, Peyton C            9 CANY-CA                49.26      51.06  
 21 Hiete, Mason M            10 PVST-CA                53.56      51.51  
 22 Ginnetti, Isa S           10 CSSC-CA                48.66      51.77  
 23 Naik, Nina                 9 MACA-CA                53.25      51.96  
 24 Asrilant, Taylor G         9 PATH-CA                55.15      52.13  
 25 Shah, Amiya K              9 WAVE-CA                47.88      52.17  
 26 Abramson, Autumn C         9 DALD-CA                   NT      53.53  
 27 Rathnayake, Methuki M     10 CSSC-CA                58.46      53.84  
 28 Dragoi, Bianca A           9 DALD-CA                54.64      55.61  
 29 Pitillo, Aine J            9 MACA-CA              1:01.81      56.67  
 30 Freymond, Alessandra C    10 MACA-CA              1:00.84      57.29  
 31 Yang, Lee                 10 CSSC-CA                54.43      58.62  
 
Women 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerera, Jeanna R          10 PATH-CA              1:21.47    1:20.98  
      38.58   42.40                                                
  2 Hussein, Emma A           10 CANY-CA              1:24.17    1:21.47  
      38.29   43.18                                                
  3 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA              1:30.44    1:30.02  
      42.74   47.28                                                
  4 Billotte, Julia A          9 CLSS-CA              1:29.83    1:30.30  
      43.88   46.42                                                
  5 Billotte, Lindsey M        9 CLSS-CA              1:32.54    1:31.72  
      43.50   48.22                                                
  6 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA              1:32.41    1:32.59  
      44.30   48.29                                                
  7 Eklove, Ava R              9 PVST-CA              1:34.46    1:33.08  
      43.08   50.00                                                
  8 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA              1:33.98    1:34.46  
      44.95   49.51                                                
  9 Baranick, Gia G           10 MSS-CA               1:38.86    1:36.07  
      46.53   49.54                                                
 10 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA              1:37.63    1:36.11  
      46.79   49.32                                                
 11 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA              1:40.28    1:36.87  
      45.69   51.18                                                
 12 Buliga, Erin D             8 CANY-CA              1:37.21    1:44.35  
      49.02   55.33                                                
 13 Shah, Amiya K              9 WAVE-CA                   NT    1:45.72  
      50.68   55.04                                                
 14 Radulescu, Talia S        10 CCAT-CA              1:38.50    1:46.64  
      51.57   55.07                                                
 15 Carrasco, Kristiana E     10 MACA-CA              1:52.84    1:48.68  
      52.11   56.57                                                
 16 Gregory, Graysen          10 MSS-CA               1:52.83    1:48.99  
      52.61   56.38                                                
 17 Hoffmann, Lucy F           9 MACA-CA              1:52.32    1:49.10  
      51.38   57.72                                                
 18 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA              1:52.82    1:51.00  
      54.54   56.46                                                
 19 Strull, Bailey K          10 WAVE-CA                   NT    1:52.17  
      53.93   58.24                                                
 20 Rueckert, Taylee M        10 CSSC-CA              2:10.67    1:52.47  
      54.10   58.37                                                
 21 Melekhov, Kylie L          9 DALD-CA              1:50.46    1:52.99  
      53.21   59.78                                                
 22 Harianto, Catherine M     10 CCAT-CA                   NT    1:56.52  
      56.06 1:00.46                                                
 23 Brown, Riley M             9 CSSC-CA                   NT    1:58.93  
      56.55 1:02.38                                                
 24 Naik, Nina                 9 MACA-CA              2:02.96    2:00.69  
      59.44 1:01.25                                                
 25 Rathnayake, Methuki M     10 CSSC-CA                   NT    2:04.78  
      59.73 1:05.05                                                
 26 Pitillo, Aine J            9 MACA-CA                   NT    2:04.85  
      58.88 1:05.97                                                
 -- Fairley, Zoe K            10 DALD-CA              1:45.06         DQ  
      49.84   56.03                                                
 
Women 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yuvavanich, Unna           9 CLSS-CA                31.91      32.91  
  2 Eklove, Ava R              9 PVST-CA                34.73      33.16  
  3 Billotte, Julia A          9 CLSS-CA                33.80      34.65  
  4 Sasu, Ilinca M            10 CCAT-CA                36.38      36.53  
  5 Yturrizaga-Paz, Alexis S  10 RTLR-CA                38.42      36.82  
  6 Chung, Kaylie J           10 CANY-CA                37.43      37.14  
  7 Radulescu, Talia S        10 CCAT-CA                36.44      37.58  
  8 Fairley, Zoe K            10 DALD-CA                37.72      37.85  
  9 Sirichalermchai, Abigail  10 RTLR-CA                38.43      38.53  
 10 Tararache, Alina T        10 CLSS-CA                43.25      39.53  
 11 Baranick, Gia G           10 MSS-CA                 43.09      39.93  
 12 Rueckert, Taylee M        10 CSSC-CA                45.41      41.32  
 13 Harianto, Catherine M     10 CCAT-CA                   NT      41.92  
 14 Lohmann, Allison A        10 PATH-CA                45.42      43.44  
 15 Galindo, Eva E            10 CLSS-CA                40.77      43.70  
 16 Strull, Bailey K          10 WAVE-CA                   NT      45.18  
 17 Chaffin, Annalina E       10 CLSS-CA                46.51      45.68  
 18 Wells, Elizabeth R        10 CLSS-CA                47.35      48.50  
 19 Gregory, Graysen          10 MSS-CA                 48.49      48.98  
 20 Abramson, Autumn C         9 DALD-CA                   NT      49.51  
 21 Percy, Peyton C            9 CANY-CA                51.80      49.82  
 22 Hoffmann, Lucy F           9 MACA-CA                   NT      52.76  
 23 Yang, Lee                 10 CSSC-CA                   NT      53.50  
 24 Ginnetti, Isa S           10 CSSC-CA                53.95      53.76  
 25 Asrilant, Taylor G         9 PATH-CA                   NT      55.58  
 26 Rathnayake, Methuki M     10 CSSC-CA                   NT      55.66  
 27 Freymond, Alessandra C    10 MACA-CA                   NT      57.69  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cazares, Samantha A       12 CANY-CA                26.35      26.73  
  2 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA                26.48      27.08  
  3 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA                27.46      27.69  
  4 Najera, Sophia H          12 CANY-CA                28.49      27.93  
  4 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                28.03      27.93  
  6 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA               27.94      28.25  
  7 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA                 28.31      28.77  
  8 Buliga, Emma Z            12 CANY-CA                28.49      28.81  
  8 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA                28.52      28.81  
 10 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA                29.69      29.05  
 11 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA                29.06      29.06  
 12 Chen, Allison Y           11 PATH-CA                28.65      29.09  
 13 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA                28.89      29.11  
 14 Requena-Broderick, Natal  12 WAVE-CA                30.38      29.33  
 15 Dragoi, Zara C            12 DALD-CA                29.02      29.52  
 16 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA                28.78      29.86  
 17 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA                30.37      30.00  
 18 Favor, Ella P             11 RTLR-CA                29.58      30.16  
 19 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA                30.16      30.21  
 20 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA                29.16      30.33  
 21 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA                30.21      30.40  
 22 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA                30.40      30.51  
 23 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA                30.38      30.52  
 24 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA                30.18      30.59  
 25 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA                 30.53      30.95  
 26 Krestul, Madelyn A        12 CANY-CA                29.90      31.00  
 27 Mahat, Sahasi             11 Polar Bears-CA         30.28      31.05  
 28 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA                30.52      31.16  
 29 Ramey, Alaina J           12 CANY-CA                30.23      31.62  
 30 George, Allison R         12 UN-CC                  30.50      32.09  
 -- Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA                 30.56         DQ  
RED - Division  
  1 Caballero, Madison N      11 CANY-CA                30.72      30.70  
  2 Hartounian, Nadia I       12 CANY-CA                31.50      30.71  
  3 Bezanilla, Jaquelyn L     12 PATH-CA                30.88      30.86  
  4 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA                 31.21      31.37  
  5 Fabros, Ava S             11 CLSS-CA                33.40      31.45  
  6 Ord, Kaila G              12 DALD-CA                32.64      31.66  
  7 Isavi, Hope I             12 Polar Bears-CA         32.59      32.23  
  8 Brooke, Gracie E          12 PATH-CA                31.46      33.04  
  9 Le, Jasmine N             12 CSSC-CA                32.07      33.23  
 10 Hemann, Peyton M          12 Polar Bears-CA         32.95      33.98  
 11 Nguyen, Celine N          12 Polar Bears-CA         33.30      35.15  
WHT - Division  
  1 Tenorio, Darylyn N        12 RTLR-CA                   NT      31.14  
  2 Chung, Christine S        11 Polar Bears-CA         35.07      31.61  
  3 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA                33.73      32.21  
  4 Kimball, Savanna H        12 Polar Bears-CA            NT      33.09  
  5 Kim, Maya                 11 Polar Bears-CA         34.93      33.47  
  6 Ferdig, Annika G          12 WAVE-CA                33.74      33.53  
  7 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA                35.28      34.61  
  8 Bezemer, Vera R           11 DALD-CA                36.09      34.79  
  9 Attia, Mimi T             11 PVST-CA                36.82      34.89  
 10 Hewamadduma, Ama S        11 Polar Bears-CA         34.24      35.02  
 11 Tu, Nini H                11 CLSS-CA                37.10      35.11  
 12 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA                35.73      35.75  
 13 Johnson, Audrina K        11 WAVE-CA                40.41      36.04  
 14 Daly, Savannah E          11 UN-CA                  37.67      37.42  
 15 Muralidas, Adithi V       11 CSSC-CA                36.29      38.58  
 16 Stiegemeyer, Julia J      11 WAVE-CA                46.61      43.70  
 
Women 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA                57.76      58.47  
      27.75   30.72                                                
  2 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA              1:00.32      59.61  
      28.54   31.07                                                
  3 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:00.01    1:00.28  
      28.83   31.45                                                
  4 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA                59.36    1:00.33  
      28.89   31.44                                                
  5 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA             1:01.61    1:00.59  
      30.05   30.54                                                
  6 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              1:03.95    1:01.37  
      29.16   32.21                                                
  7 Paragas, Viktoria F       12 PATH-CA              1:01.35    1:01.91  
      29.21   32.70                                                
  8 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA              1:02.90    1:02.18  
      29.85   32.33                                                
  9 Kim, Ella E               12 PATH-CA              1:03.31    1:02.91  
      30.56   32.35                                                
 10 Najera, Sophia H          12 CANY-CA              1:01.26    1:03.14  
      30.39   32.75                                                
 11 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA              1:03.77    1:03.70  
      29.90   33.80                                                
 12 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA              1:04.17    1:03.72  
      29.85   33.87                                                
 13 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA              1:06.50    1:03.89  
      30.54   33.35                                                
 14 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA              1:04.72    1:04.64  
      30.11   34.53                                                
 15 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA              1:03.20    1:05.52  
      31.49   34.03                                                
 16 Chen, Allison Y           11 PATH-CA              1:05.86    1:05.62  
      30.84   34.78                                                
 17 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA              1:06.62    1:06.55  
      31.53   35.02                                                
 18 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA              1:04.24    1:06.96  
      32.01   34.95                                                
 19 Favor, Ella P             11 RTLR-CA              1:04.98    1:07.62  
      32.59   35.03                                                
 20 Aina, Hannah M            12 PATH-CA              1:06.32    1:08.24  
      32.55   35.69                                                
RED - Division  
  1 Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA               1:06.88    1:05.03  
      31.66   33.37                                                
  2 Caballero, Madison N      11 CANY-CA              1:08.10    1:05.28  
      31.51   33.77                                                
  3 Percy, Skylar N           11 CANY-CA              1:08.84    1:05.70  
      31.67   34.03                                                
  4 Bi, Caroline              12 CLSS-CA              1:07.46    1:06.05  
      32.02   34.03                                                
  5 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA              1:08.38    1:06.12  
      31.66   34.46                                                
  6 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA              1:07.60    1:06.64  
      31.26   35.38                                                
  7 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA              1:08.11    1:07.05  
      32.45   34.60                                                
  8 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA              1:07.10    1:07.29  
      33.32   33.97                                                
  9 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA              1:07.81    1:08.80  
      32.70   36.10                                                
 10 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA              1:09.94    1:09.25  
      33.64   35.61                                                
 11 Hartounian, Nadia I       12 CANY-CA              1:08.95    1:09.78  
 12 Bezanilla, Jaquelyn L     12 PATH-CA              1:06.80    1:10.07  
      33.36   36.71                                                
 13 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA               1:09.41    1:10.08  
      34.16   35.92                                                
 14 George, Allison R         12 UN-CC                1:08.36    1:12.09  
      34.15   37.94                                                
 15 Tester, Claire K          12 PATH-CA              1:09.69    1:12.51  
      33.44   39.07                                                
 16 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA               1:11.95    1:12.73  
      34.68   38.05                                                
 17 Le, Jasmine N             12 CSSC-CA              1:12.00    1:14.89  
      36.39   38.50                                                
 18 Bigler, Gabriella A       11 UN-CC                1:12.35    1:14.99  
      35.82   39.17                                                
WHT - Division  
  1 Tenorio, Darylyn N        12 RTLR-CA                   NT    1:11.28  
      33.34   37.94                                                
  2 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA              1:17.17    1:12.15  
    1:12.45                                                        
  3 Krumian, Lori C           12 CLSS-CA              1:18.41    1:12.33  
      34.84   37.49                                                
  4 Lee, Danielle E           12 RTLR-CA              1:16.37    1:13.05  
      35.47   37.58                                                
  5 Kinkaid, Maya S           12 MACA-CA              1:16.42    1:13.74  
      35.21   38.53                                                
  6 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA              1:16.57    1:15.13  
      35.99   39.14                                                
  7 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA              1:13.84    1:17.23  
  8 Pranzini, Asya            12 PVST-CA              1:18.38    1:17.51  
      38.48   39.03                                                
  9 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA              1:15.29    1:18.86  
      37.63   41.23                                                
 10 Saifi, Leyla              12 PATH-CA              1:19.08    1:19.87  
      39.51   40.36                                                
 11 Nguyen, Camille J         12 MACA-CA                   NT    1:20.42  
      36.07   44.35                                                
 12 Paul, Cynthia A           11 PVST-CA              1:24.25    1:21.33  
      39.80   41.53                                                
 13 Novack, Kaya G            11 PATH-CA              1:19.86    1:21.42  
      38.68   42.74                                                
 14 Shepard, Lily M           12 PATH-CA              1:32.75    1:25.46  
      41.56   43.90                                                
 15 Nguyen, Sarah H           11 MACA-CA                   NT    1:27.65  
      41.10   46.55                                                
 16 Muralidas, Adithi V       11 CSSC-CA              1:27.51    1:28.16  
      43.13   45.03                                                
 17 Gheblehzadeh, Rose        11 MACA-CA              1:23.38    1:28.20  
      41.63   46.57                                                
 18 McGraw, Eden P            12 MACA-CA              1:30.72    1:28.50  
 19 Johnson, Audrina K        11 WAVE-CA              1:30.26    1:28.88  
      38.24   50.64                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cazares, Samantha A       12 CANY-CA              2:03.26    2:05.78  
      28.54   32.04   32.84   32.36                                
  2 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              2:10.09    2:09.70  
      29.50   33.16   33.99   33.05                                
  3 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA              2:14.82    2:10.30  
      31.11   33.03   33.54   32.62                                
  4 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA              2:19.32    2:11.61  
      31.28   33.47   34.01   32.85                                
  5 Najera, Sophia H          12 CANY-CA              2:12.47    2:13.56  
      30.58   33.97   34.74   34.27                                
  6 Buliga, Emma Z            12 CANY-CA              2:13.29    2:14.20  
      30.83   33.55   34.67   35.15                                
  7 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA               2:11.51    2:14.78  
      30.16   34.14   35.41   35.07                                
  8 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              2:18.01    2:15.17  
      31.24   33.73   34.86   35.34                                
  9 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA              2:18.92    2:18.51  
      31.81   34.62   35.84   36.24                                
 10 Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA              2:19.01    2:21.26  
      32.81   35.99   36.78   35.68                                
 11 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA              2:22.18    2:22.75  
      33.32   36.34   37.18   35.91                                
 12 Favor, Ella P             11 RTLR-CA              2:22.57    2:24.75  
      32.60   36.62   38.44   37.09                                
RED - Division  
  1 Caballero, Madison N      11 CANY-CA              2:24.53    2:21.24  
      32.66   35.81   37.22   35.55                                
  2 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA              2:33.07    2:25.98  
      33.72   37.02   38.46   36.78                                
  3 Hartounian, Nadia I       12 CANY-CA              2:30.81    2:27.67  
      33.78   38.44   38.63   36.82                                
  4 Mahat, Sahasi             11 Polar Bears-CA       2:25.19    2:28.37  
      34.15   37.69   38.16   38.37                                
  5 Ord, Kaila G              12 DALD-CA              2:32.78    2:34.80  
      34.47   38.99   41.53   39.81                                
WHT - Division  
  1 Fabros, Mia P             11 CLSS-CA                   NT    2:19.08  
      31.46   35.33   37.10   35.19                                
  2 Bello, Paulina N          12 Polar Bears-CA       2:51.56    2:20.04  
      31.27   36.29   36.50   35.98                                
  3 Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA               2:40.09    2:27.84  
      34.16   38.62   38.49   36.57                                
  4 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA                   NT    2:29.23  
      34.10   37.83   39.82   37.48                                
  5 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA              2:41.26    2:29.25  
      34.64   38.16   38.98   37.47                                
  6 Chung, Christine S        11 Polar Bears-CA            NT    2:39.37  
      34.68   39.82   42.60   42.27                                
  7 Bezemer, Vera R           11 DALD-CA                   NT    2:40.06  
      37.93   41.20   42.20   38.73                                
  8 Hemann, Peyton M          12 Polar Bears-CA       2:54.54    2:41.67  
      36.85   40.56   42.43   41.83                                
  9 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA              2:46.99    2:42.46  
      37.62   41.50   41.66   41.68                                
 10 Kim, Maya                 11 Polar Bears-CA       2:40.12    2:42.47  
      35.91   41.13   43.56   41.87                                
 11 Kimball, Savanna H        12 Polar Bears-CA            NT    2:46.33  
      38.07   42.54   44.18   41.54                                
 12 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA              2:41.69    2:47.26  
      37.50   43.67   43.68   42.41                                
 13 Isavi, Hope I             12 Polar Bears-CA            NT    2:47.36  
      35.07   43.44   45.63   43.22                                
 14 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA              2:49.13    2:48.20  
      38.67   42.26   44.49   42.78                                
 15 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA               2:40.39    2:48.74  
      34.52   43.48   46.20   44.54                                
 16 Paul, Cynthia A           11 PVST-CA                   NT    2:56.44  
      39.38   44.22   47.13   45.71                                
 17 Nguyen, Celine N          12 Polar Bears-CA            NT    3:02.58  
      38.00   45.91   49.66   49.01                                
 
Women 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA              5:59.19    5:49.81  
      31.81   35.35   35.73   35.64   35.89   35.96   36.06   35.91
      35.59   31.87                                                
  2 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA              5:53.84    6:02.92  
      33.92   37.76   37.58   37.67   37.63   36.92   36.38   36.04
      35.79   33.23                                                
  3 Caballero, Madison N      11 CANY-CA              6:18.53    6:05.17  
      32.80   36.43   37.00   37.16   37.64   37.15   38.60   36.73
      36.63   35.03                                                
  4 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA              6:19.44    6:11.75  
      33.30                   38.31   38.35   37.52   38.11   37.96
      36.58   35.72                                                
RED - Division  
  1 Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA              6:38.45    6:11.98  
      33.21   37.39   38.82   37.71   37.81   38.22   37.76   37.37
      37.15   36.54                                                
  2 Kim, Ella E               12 PATH-CA              6:25.44    6:18.17  
      32.42   37.43   38.25   38.31   38.59   38.35   39.83   39.88
      38.55   36.56                                                
  3 Brungard, Ellie Q         12 PATH-CA              6:53.97    6:35.93  
      34.49   39.58   40.70   39.61   40.71   40.26   41.65   41.42
      40.62   36.89                                                
  4 Hartounian, Nadia I       12 CANY-CA              6:37.21    6:38.53  
      36.47   42.05   41.49   41.38   40.31   40.81   41.03   40.49
      37.91   36.59                                                
  5 Aina, Hannah M            12 PATH-CA              6:55.00    6:55.20  
      35.99   41.55   40.57   41.30   41.94   42.99   41.95   43.04
      44.35   41.52                                                
WHT - Division  
  1 Chen, Allison Y           11 PATH-CA                   NT    6:37.06  
      35.92   40.92   40.48   41.38   41.13   40.94   40.95   41.01
      38.72   35.61                                                
  2 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA               7:21.90    7:31.18  
      37.53                   47.50   47.42                        
              42.13                                                
 
Women 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Yu, Maddy V               12 CANY-CA                28.84      29.50  
  2 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA                30.33      31.43  
  3 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA                33.58      32.36  
  4 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                32.06      32.51  
  5 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA                31.62      32.66  
  6 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                32.67      32.86  
  7 Kim, Ella E               12 PATH-CA                35.07      33.38  
  8 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA               33.00      33.77  
  9 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA                34.98      33.92  
 10 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA                 34.09      34.28  
 11 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA                34.57      34.37  
 11 Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA                35.22      34.37  
 13 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA                34.47      34.96  
 14 Percy, Skylar N           11 CANY-CA                34.62      35.04  
 15 Najera, Sophia H          12 CANY-CA                33.70      35.15  
 16 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA                34.55      35.26  
 17 Favor, Ella P             11 RTLR-CA                34.59      36.00  
 18 Aina, Hannah M            12 PATH-CA                34.44      36.02  
 19 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA                35.40      36.29  
 20 George, Allison R         12 UN-CC                  35.05      36.71  
 21 Krestul, Madelyn A        12 CANY-CA                35.75      36.95  
RED - Division  
  1 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA                36.40      36.46  
  2 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA                38.45      37.46  
  3 Dragoi, Zara C            12 DALD-CA                36.71      38.52  
  3 Lee, Danielle E           12 RTLR-CA                38.51      38.52  
  5 Tester, Claire K          12 PATH-CA                38.56      38.55  
  6 Le, Jasmine N             12 CSSC-CA                37.37      39.07  
  7 Rankin, Elise T           11 WAVE-CA                38.45      40.31  
  8 Novack, Kaya G            11 PATH-CA                39.51      43.16  
WHT - Division  
  1 Caballero, Madison N      11 CANY-CA                40.02      36.58  
  2 Tenorio, Darylyn N        12 RTLR-CA                   NT      38.00  
  3 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA                40.98      39.92  
  4 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA                41.89      40.67  
  5 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA                 40.39      41.23  
  6 Kinkaid, Maya S           12 MACA-CA                43.07      41.44  
  7 Bigler, Gabriella A       11 UN-CC                  41.88      41.63  
  8 Pranzini, Asya            12 PVST-CA                41.46      41.81  
  9 McGraw, Eden P            12 MACA-CA                42.65      43.09  
 10 Muralidas, Adithi V       11 CSSC-CA                44.27      44.17  
 11 Johnson, Audrina K        11 WAVE-CA                46.53      45.05  
 12 Nguyen, Camille J         12 MACA-CA                   NT      47.58  
 -- Nguyen, Sarah H           11 MACA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Yu, Maddy V               12 CANY-CA              1:03.01    1:02.97  
      29.55   33.42                                                
  2 Buliga, Emma Z            12 CANY-CA              1:10.06    1:09.86  
      34.50   35.36                                                
  3 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA              1:12.96    1:10.08  
      33.91   36.17                                                
  4 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA              1:07.54    1:10.65  
      33.66   36.99                                                
  5 Bello, Paulina N          12 Polar Bears-CA       1:11.90    1:11.99  
      34.74   37.25                                                
  6 Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA              1:14.13    1:13.10  
      35.60   37.50                                                
  7 Percy, Skylar N           11 CANY-CA              1:13.51    1:13.60  
      35.69   37.91                                                
  8 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA             1:11.55    1:14.07  
      36.25   37.82                                                
  9 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA              1:17.64    1:14.77  
      36.30   38.47                                                
 10 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA              1:14.05    1:15.93  
      37.04   38.89                                                
 11 Hewamadduma, Ama S        11 Polar Bears-CA       1:16.20    1:16.86  
      37.06   39.80                                                
 12 Mahat, Sahasi             11 Polar Bears-CA       1:13.62    1:17.58  
      37.64   39.94                                                
 13 George, Allison R         12 UN-CC                1:16.01    1:20.26  
      39.60   40.66                                                
 14 Krestul, Madelyn A        12 CANY-CA              1:17.04    1:21.74  
      40.64   41.10                                                
RED - Division  
  1 Fabros, Mia P             11 CLSS-CA              1:20.45    1:14.65  
      36.22   38.43                                                
  2 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA              1:21.73    1:16.84  
      37.24   39.60                                                
  3 Chen, Allison Y           11 PATH-CA              1:18.88    1:16.95  
      37.44   39.51                                                
  4 Caballero, Madison N      11 CANY-CA              1:20.97    1:19.03  
      37.71   41.32                                                
  5 Brooke, Gracie E          12 PATH-CA              1:17.96    1:19.09  
      38.83   40.26                                                
  6 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA              1:21.27    1:20.12  
      38.03   42.09                                                
  7 Kim, Maya                 11 Polar Bears-CA       1:19.50    1:22.26  
      40.43   41.83                                                
  8 Ramey, Alaina J           12 CANY-CA              1:19.67    1:22.88  
      40.04   42.84                                                
WHT - Division  
  1 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA                   NT    1:24.01  
      41.59   42.42                                                
  2 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA              1:25.42    1:24.77  
      41.33   43.44                                                
  3 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA               1:28.40    1:25.12  
      41.40   43.72                                                
  4 Chung, Christine S        11 Polar Bears-CA       1:25.76    1:28.04  
      43.08   44.96                                                
  5 Daly, Savannah E          11 UN-CA                1:35.90    1:29.07  
  6 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA                   NT    1:29.55  
      42.17   47.38                                                
  7 Isavi, Hope I             12 Polar Bears-CA       1:53.32    1:30.03  
      43.47   46.56                                                
  8 Tu, Nini H                11 CLSS-CA              1:38.25    1:32.36  
      44.12   48.24                                                
  9 Nguyen, Celine N          12 Polar Bears-CA            NT    1:32.93  
      44.36   48.57                                                
 10 Kimball, Savanna H        12 Polar Bears-CA            NT    1:33.36  
      44.57   48.79                                                
 11 Paul, Cynthia A           11 PVST-CA              1:36.60    1:33.39  
      45.14   48.25                                                
 -- Stiegemeyer, Julia J      11 WAVE-CA                   NT         DQ  
      51.15                                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cazares, Samantha A       12 CANY-CA                32.38      33.11  
  2 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA                35.46      35.08  
  3 Buliga, Emma Z            12 CANY-CA                35.25      35.70  
  4 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA                36.12      35.93  
  5 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA                 35.98      36.28  
  6 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                37.00      36.57  
  7 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA                36.19      37.20  
  8 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA                37.34      37.24  
  9 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA                36.77      37.27  
 10 Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA                 37.04      37.82  
 11 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA               38.11      38.01  
 12 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                38.33      38.10  
 13 Bezanilla, Jaquelyn L     12 PATH-CA                38.97      38.61  
 14 Dragoi, Zara C            12 DALD-CA                39.36      38.98  
 15 Chen, Allison Y           11 PATH-CA                38.93      39.29  
 16 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA                 38.61      39.35  
 17 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA                39.55      39.83  
 18 Ramey, Alaina J           12 CANY-CA                40.78      41.09  
 19 Ord, Kaila G              12 DALD-CA                40.16      41.41  
 20 Nguyen, Celine N          12 Polar Bears-CA         40.46      41.55  
RED - Division  
  1 Fabros, Mia P             11 CLSS-CA                41.01      38.15  
  2 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA                42.01      40.93  
  3 Requena-Broderick, Natal  12 WAVE-CA                42.93      41.28  
  4 Percy, Skylar N           11 CANY-CA                43.80      41.50  
  5 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA                43.68      42.37  
  6 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA                 42.36      42.50  
  7 Le, Jasmine N             12 CSSC-CA                42.66      42.71  
  8 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA                41.50      43.11  
  9 Brooke, Gracie E          12 PATH-CA                43.40      43.16  
 10 Kim, Maya                 11 Polar Bears-CA         41.38      43.30  
 11 Ferdig, Annika G          12 WAVE-CA                44.05      43.76  
 12 Favor, Ella P             11 RTLR-CA                42.96      43.82  
 13 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA                42.87      44.34  
 14 Hemann, Peyton M          12 Polar Bears-CA         42.23      44.67  
WHT - Division  
  1 Fabros, Ava S             11 CLSS-CA                46.59      42.75  
  2 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA                49.77      43.57  
  3 Krestul, Madelyn A        12 CANY-CA                46.67      44.49  
  4 Kimball, Savanna H        12 Polar Bears-CA            NT      44.89  
  5 Bezemer, Vera R           11 DALD-CA                47.52      45.13  
  6 Attia, Mimi T             11 PVST-CA                49.42      45.48  
  7 Tenorio, Darylyn N        12 RTLR-CA                   NT      45.50  
  8 Chung, Christine S        11 Polar Bears-CA         45.71      45.90  
  9 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA                45.70      47.76  
 10 Tu, Nini H                11 CLSS-CA                49.97      48.89  
 11 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA                50.10      49.44  
 12 Johnson, Audrina K        11 WAVE-CA                51.81      52.12  
 13 Muralidas, Adithi V       11 CSSC-CA                51.89      52.52  
 14 Stiegemeyer, Julia J      11 WAVE-CA                55.50      52.89  
 
Women 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cazares, Samantha A       12 CANY-CA              1:09.95    1:10.14  
      33.20   36.94                                                
  2 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA               1:17.31    1:16.67  
      36.27   40.40                                                
  3 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:19.10    1:17.69  
      36.80   40.89                                                
  4 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA              1:20.26    1:18.74  
      37.43   41.31                                                
  5 Yu, Maddy V               12 CANY-CA              1:18.08    1:18.90  
      37.51   41.39                                                
  6 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA              1:19.32    1:19.01  
      36.90   42.11                                                
  7 Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA               1:20.22    1:20.45  
      38.13   42.32                                                
  8 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA              1:20.77    1:20.61  
      38.08   42.53                                                
  9 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA              1:22.16    1:22.34  
      38.94   43.40                                                
 10 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA             1:23.23    1:22.81  
      40.54   42.27                                                
 11 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA              1:24.93    1:24.19  
      38.86   45.33                                                
 12 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA               1:23.57    1:25.50  
      42.35   43.15                                                
 13 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA              1:27.45    1:25.81  
      40.42   45.39                                                
 14 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA              1:28.79    1:25.90  
      41.19   44.71                                                
 15 Brungard, Ellie Q         12 PATH-CA              1:26.80    1:26.12  
      41.66   44.46                                                
 16 Chen, Allison Y           11 PATH-CA              1:26.81    1:26.19  
      41.24   44.95                                                
 17 Bezanilla, Jaquelyn L     12 PATH-CA              1:25.15    1:27.03  
      41.87   45.16                                                
 18 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA              1:28.39    1:27.95  
      42.28   45.67                                                
RED - Division  
  1 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA              1:29.03    1:26.55  
      42.51   44.04                                                
  2 Bi, Caroline              12 CLSS-CA              1:32.08    1:27.49  
      42.68   44.81                                                
  3 Krumian, Lori C           12 CLSS-CA              1:34.97    1:29.50  
      43.39   46.11                                                
  4 Tester, Claire K          12 PATH-CA              1:36.72    1:32.66  
      44.57   48.09                                                
  5 Percy, Skylar N           11 CANY-CA              1:32.53    1:32.87  
      43.56   49.31                                                
  6 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA              1:36.12    1:33.48  
      43.31   50.17                                                
  7 Lee, Danielle E           12 RTLR-CA              1:35.86    1:35.05  
      46.20   48.85                                                
  8 Le, Jasmine N             12 CSSC-CA              1:31.81    1:35.76  
      46.66   49.10                                                
  9 Bigler, Gabriella A       11 UN-CC                1:35.58    1:37.85  
      47.32   50.53                                                
 10 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA              1:35.46    1:39.07  
      47.57   51.50                                                
 11 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA               1:32.56    1:41.94  
      48.21   53.73                                                
WHT - Division  
  1 Paul, Cynthia A           11 PVST-CA              1:37.51    1:34.56  
      47.30   47.26                                                
  2 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA                   NT    1:35.81  
      45.79   50.02                                                
  3 Nguyen, Camille J         12 MACA-CA                   NT    1:40.82  
      47.35   53.47                                                
  4 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA              1:39.26    1:41.76  
      48.85   52.91                                                
  5 Saifi, Leyla              12 PATH-CA              1:41.15    1:42.59  
  6 Kinkaid, Maya S           12 MACA-CA              1:44.56    1:42.80  
      48.43   54.37                                                
  7 Gheblehzadeh, Rose        11 MACA-CA              1:42.09    1:43.22  
      49.01   54.21                                                
  8 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA                   NT    1:44.74  
      49.24   55.50                                                
  9 Shepard, Lily M           12 PATH-CA              1:59.11    1:54.49  
      54.22 1:00.27                                                
 10 Johnson, Audrina K        11 WAVE-CA              2:13.47    2:02.21  
      57.28 1:04.93                                                
 -- Nguyen, Sarah H           11 MACA-CA                   NT         DQ  
 -- McGraw, Eden P            12 MACA-CA                   NT         DQ  
      58.50                                                        
 
Women 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cazares, Samantha A       12 CANY-CA                28.72      27.94  
  2 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA                29.60      29.43  
  3 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                29.35      30.04  
  4 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA               30.62      30.54  
  5 Paragas, Viktoria F       12 PATH-CA                30.52      30.93  
  6 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA                31.84      31.39  
  7 Najera, Sophia H          12 CANY-CA                30.25      31.44  
  8 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA                31.53      31.77  
  9 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA                33.55      31.94  
 10 Percy, Skylar N           11 CANY-CA                32.19      32.23  
 11 Bezanilla, Jaquelyn L     12 PATH-CA                33.22      32.39  
 12 Chen, Allison Y           11 PATH-CA                32.16      32.40  
 13 Favor, Ella P             11 RTLR-CA                31.80      32.93  
 14 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA                33.55      33.12  
 15 Hartounian, Nadia I       12 CANY-CA                32.92      33.26  
 16 Tester, Claire K          12 PATH-CA                33.20      33.42  
 17 Krumian, Lori C           12 CLSS-CA                34.19      33.83  
 18 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA                33.32      33.98  
 19 Ginsburg, Audrey E        11 CANY-CA                33.44      34.36  
 20 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA                33.07      34.37  
 21 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA                 34.18      34.55  
 22 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA                33.02      34.71  
 23 George, Allison R         12 UN-CC                  33.44      36.18  
 24 Dragoi, Zara C            12 DALD-CA                33.50      36.60  
 -- Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA                33.96         DQ  
RED - Division  
  1 Krestul, Madelyn A        12 CANY-CA                34.76      35.06  
  2 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA                36.78      36.77  
  3 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA                 36.26      37.30  
WHT - Division  
  1 Bi, Caroline              12 CLSS-CA                39.35      34.18  
  2 Tenorio, Darylyn N        12 RTLR-CA                   NT      36.01  
  3 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA                38.63      37.33  
  4 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA                42.13      37.53  
  5 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA                39.34      37.64  
  6 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA                40.16      39.26  
  7 Saifi, Leyla              12 PATH-CA                42.56      42.20  
  8 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA                43.71      42.31  
  9 Bigler, Gabriella A       11 UN-CC                  44.30      43.17  
 10 Muralidas, Adithi V       11 CSSC-CA                42.73      43.65  
 11 Novack, Kaya G            11 PATH-CA                43.12      44.05  
 12 Lee, Danielle E           12 RTLR-CA                43.48      44.82  
 13 Rankin, Elise T           11 WAVE-CA                45.78      45.42  
 14 Gheblehzadeh, Rose        11 MACA-CA                42.12      46.42  
 15 Shepard, Lily M           12 PATH-CA                48.08      46.72  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Yu, Maddy V               12 CANY-CA              1:04.59    1:04.46  
      29.71   34.75                                                
  2 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:06.49    1:06.88  
      31.42   35.46                                                
  3 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA              1:14.12    1:08.83  
      32.13   36.70                                                
  4 Oh, Rylie J               12 UN-04-CA             1:13.40    1:09.89  
      32.96   36.93                                                
  5 Najera, Sophia H          12 CANY-CA              1:09.42    1:11.17  
      32.82   38.35                                                
  6 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA              1:12.03    1:11.72  
      33.08   38.64                                                
  7 Percy, Skylar N           11 CANY-CA              1:12.79    1:13.97  
      35.65   38.32                                                
  8 Favor, Ella P             11 RTLR-CA              1:13.83    1:19.80  
      35.67   44.13                                                
 -- Martin, Aubrey J          11 CANY-CA              1:05.08         DQ  
      30.33   35.24                                                
RED - Division  
  1 Bezanilla, Jaquelyn L     12 PATH-CA              1:17.91    1:14.08  
      34.99   39.09                                                
  2 Ord, Kaila G              12 DALD-CA              1:16.81    1:18.00  
      35.61   42.39                                                
  3 Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA              1:20.00    1:19.13  
      36.29   42.84                                                
  4 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA              1:17.45    1:19.19  
      36.65   42.54                                                
  5 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA              1:16.86    1:19.74  
      37.30   42.44                                                
  6 Fabros, Ava S             11 CLSS-CA              1:22.68    1:22.13  
      37.13   45.00                                                
  7 Mahat, Sahasi             11 Polar Bears-CA       1:22.21    1:23.88  
      37.99   45.89                                                
  8 Ramey, Alaina J           12 CANY-CA              1:22.35    1:26.36  
      38.62   47.74                                                
WHT - Division  
  1 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              1:26.25    1:16.85  
      35.36   41.49                                                
  2 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA              1:37.68    1:18.88  
      34.08   44.80                                                
  3 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA              1:25.76    1:19.25  
      36.01   43.24                                                
  4 Brooke, Gracie E          12 PATH-CA              1:26.77    1:26.01  
      40.68   45.33                                                
  5 Isavi, Hope I             12 Polar Bears-CA       1:30.94    1:26.96  
      39.73   47.23                                                
  6 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA              1:25.14    1:29.26  
      41.69   47.57                                                
  7 George, Allison R         12 UN-CC                1:33.53    1:33.64  
      41.15   52.49                                                
  8 Kimball, Savanna H        12 Polar Bears-CA            NT    1:45.98  
      45.45 1:00.53                                                
 -- Hemann, Peyton M          12 Polar Bears-CA            NT         DQ  
      44.38   51.30                                                
 -- Nguyen, Megan M           11 DALD-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Yu, Maddy V               12 CANY-CA              1:05.15    1:05.20  
      30.28   34.92                                                
  2 Martin, Aubrey J          11 CANY-CA              1:06.23    1:06.46  
      30.72   35.74                                                
  3 Buliga, Emma Z            12 CANY-CA              1:08.69    1:08.79  
      32.11   36.68                                                
  4 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA              1:09.46    1:10.72  
      32.02   38.70                                                
  5 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA              1:12.75    1:10.93  
      32.92   38.01                                                
  6 Cheng, Nikki              12 CLSS-CA              1:14.65    1:12.54  
      35.12   37.42                                                
  7 Tamayo, Abby R            11 PVST-CA              1:14.44    1:12.60  
      35.74   36.86                                                
  8 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA              1:12.49    1:14.32  
      32.94   41.38                                                
  9 Babayan, Angelina B       12 CLSS-CA              1:14.64    1:15.41  
      33.63   41.78                                                
 10 Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA              1:16.68    1:15.50  
      35.67   39.83                                                
 11 Chen, Allison Y           11 PATH-CA              1:16.03    1:15.53  
      35.54   39.99                                                
 12 Mero, Kaitlyn E           11 CCAT-CA              1:14.35    1:16.15  
      36.14   40.01                                                
 12 Percy, Skylar N           11 CANY-CA              1:16.65    1:16.15  
      34.54   41.61                                                
RED - Division  
  1 Bello, Paulina N          12 Polar Bears-CA       1:19.24    1:14.62  
  2 Tapaoan, Kaleigh A        12 CCAT-CA              1:17.80    1:16.03  
      36.45   39.58                                                
  3 Maamoun, Maryam A         12 CLSS-CA              1:20.07    1:17.07  
      35.86   41.21                                                
  4 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA              1:18.83    1:17.11  
  5 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA               1:18.53    1:18.73  
  6 Caballero, Madison N      11 CANY-CA              1:22.44    1:19.16  
      37.10   42.06                                                
  7 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA              1:20.01    1:19.92  
  8 Hartounian, Nadia I       12 CANY-CA              1:18.65    1:20.21  
  9 Fabros, Ava S             11 CLSS-CA              1:23.06    1:20.78  
      36.34   44.44                                                
 10 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA              1:18.92    1:20.79  
 11 Le, Jasmine N             12 CSSC-CA              1:23.14    1:23.33  
      40.78   42.55                                                
 12 Stith-Robinson, Josie O   12 LTA-CA               1:24.70    1:24.08  
      41.35   42.73                                                
WHT - Division  
  1 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA              1:28.23    1:22.60  
      38.73   43.87                                                
  2 Goldstein, Chloee E       12 WAVE-CA                   NT    1:25.80  
      39.75   46.05                                                
  3 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA              1:24.98    1:26.35  
      43.57   42.78                                                
  4 Hewamadduma, Ama S        11 Polar Bears-CA            NT    1:26.46  
      40.34   46.12                                                
  5 Tenorio, Darylyn N        12 RTLR-CA                   NT    1:28.41  
      41.60   46.81                                                
  6 Paul, Cynthia A           11 PVST-CA              1:31.67    1:30.08  
      46.92   43.16                                                
  7 Ferdig, Annika G          12 WAVE-CA              1:43.68    1:30.22  
      46.30   43.92                                                
  8 Nguyen, Megan M           11 DALD-CA              1:29.63    1:30.25  
      40.69   49.56                                                
  9 Tu, Nini H                11 CLSS-CA              1:34.41    1:31.07  
      42.66   48.41                                                
 10 Daly, Savannah E          11 UN-CA                1:42.14    1:38.66  
      45.59   53.07                                                
 11 Muralidas, Adithi V       11 CSSC-CA              1:51.00    1:39.56  
      46.46   53.10                                                
 -- Johnson, Audrina K        11 WAVE-CA              1:51.34         DQ  
      50.88   56.56                                                
 -- Fabros, Mia P             11 CLSS-CA                   NT         DQ  
      34.55   39.96                                                
 -- Stiegemeyer, Julia J      11 WAVE-CA                   NT         DQ  
      51.67   57.54                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA              2:33.08    2:29.70  
      30.67   39.60   43.78   35.65                                
  2 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA               2:34.78    2:31.51  
      36.38   38.33   43.22   33.58                                
  3 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA              2:35.14    2:33.22  
      32.17   39.80   46.29   34.96                                
  4 Zaytsev, Nastya           12 CCAT-CA              2:36.87    2:35.25  
                      47.84   36.46                                
  5 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              2:39.85    2:38.72  
      35.27   38.83   49.19   35.43                                
  6 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA              2:44.32    2:45.56  
      35.45   41.69   47.20   41.22                                
 -- Cheng, Nikki              12 CLSS-CA              2:45.45         DQ  
      34.54   41.67   45.82   36.32                                
 -- Friedman, Olivia S        12 WAVE-CA              2:37.67         DQ  
      37.07   38.85   49.46   35.37                                
RED - Division  
  1 Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA               2:47.84    2:42.37  
      38.45   41.86   44.48   37.58                                
  2 Brecunier, Sonnie K       12 CLSS-CA              2:48.76    2:43.56  
      34.91   41.21   52.21   35.23                                
  3 Brungard, Ellie Q         12 PATH-CA              2:49.35    2:46.88  
      37.30   44.81   45.78   38.99                                
  4 Krestul, Madelyn A        12 CANY-CA              3:00.51    2:49.33  
      38.46   42.53 1:28.34                                        
  5 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA               2:48.47    2:49.97  
      39.74   40.96   49.10   40.17                                
  6 Dragoi, Zara C            12 DALD-CA              2:47.10    2:51.09  
      37.33   45.18   51.82   36.76                                
 -- Bi, Caroline              12 CLSS-CA              2:52.10         DQ  
      34.74   41.28 1:49.18                                        
WHT - Division  
  1 Krumian, Lori C           12 CLSS-CA              3:07.97    2:49.21  
      36.05   44.77   50.53   37.86                                
  2 George, Allison R         12 UN-CC                3:02.97    2:56.65  
      36.81   42.65   57.10   40.09                                
  3 Bautista, Isabella S      11 RTLR-CA                   NT    2:56.86  
      40.95   43.12   54.57   38.22                                
  4 Wilcox, Angelica K        12 PVST-CA              3:07.93    3:04.05  
      46.09   44.55   49.73   43.68                                
  5 Vazquez, Soliada J        11 CSSC-CA                   NT    3:07.05  
      39.78 2:27.27                                                
  6 Bigler, Gabriella A       11 UN-CC                     NT    3:07.84  
      44.22   48.82   53.49   41.31                                
  7 Saifi, Leyla              12 PATH-CA              3:10.80    3:10.42  
      44.29   48.69   55.86   41.58                                
  8 Paul, Cynthia A           11 PVST-CA              3:18.28    3:13.02  
      47.85   49.20   52.16   43.81                                
  9 Novack, Kaya G            11 PATH-CA              3:19.72    3:14.18  
      43.12   47.96 1:02.42   40.68                                
 10 Shepard, Lily M           12 PATH-CA                   NT    3:26.39  
      48.98   49.94 1:02.24   45.23                                
 
Women 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Beahan, Anna M            14 UN-02-CA               24.95      25.84  
  2 Bell, Alex N              14 PATH-CA                26.81      26.36  
  3 Wu, Claire                13 CCAT-CA                26.57      26.47  
  4 Yokoyama, Aly S           13 CANY-CA                26.09      26.57  
  5 Hindman, Cate P           14 UN-09-CA               26.98      26.59  
  6 Walters, Ashlyn R         15 UN-09-CA               26.40      26.76  
  7 Blumkin, Sara K           17 Polar Bears-CA         25.76      26.82  
  8 Galadjeva, Michelle S     14 UN-08-CA               26.47      26.86  
  9 Cha, Lauryn B             13 Polar Bears-CA         26.95      27.13  
 10 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA                27.44      27.23  
 11 Morse, Peyton M           13 PATH-CA                27.16      27.24  
 12 Ricabal, Alyssa X         16 UN-08-CA               27.79      27.32  
 13 Caballero, Jessica A      16 UN-11-CA               27.24      27.36  
 14 Yeow, Kaitlyn W           13 CLSS-CA                27.86      27.39  
 15 Clarke, Vanessa B         14 UN-10-CA               27.68      27.60  
 16 Donkar, Allie M           13 WAVE-CA                26.87      27.64  
 17 Brill, Anna M             13 CANY-CA                26.34      27.65  
 18 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA                27.32      27.73  
 19 Flowers, Alyssa M         13 RTLR-CA                28.56      27.98  
 20 Partridge, Noel           15 CLSS-CA                28.52      28.03  
 21 Kellum, Ariel A           14 PATH-CA                26.87      28.07  
 22 Lecrivain, Julia R        13 CANY-CA                27.59      28.09  
 23 Chen, Audrey L            14 UN-09-CA               27.26      28.13  
 24 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA                28.46      28.19  
 25 Launais, Alexandra S      13 CLSS-CA                28.54      28.25  
 26 Navarro, Breanna S        13 CCAT-CA                27.84      28.40  
 27 Megid, Kenzie             13 CANY-CA                28.49      28.43  
 28 DeSilva, Tegan I          13 UN-CA                  28.48      28.44  
 29 Kirchmann, Nadia G        14 CANY-CA                28.86      28.73  
 30 Grunberger, Abbygale      13 CLSS-CA                28.65      28.74  
 31 Wilson, Kelly T           15 UN-06-CA               28.11      28.77  
 32 Helscher, Peyton C        16 UN-06-CA               28.19      28.78  
 33 Harnish, Brooke A         14 UN-09-CA               28.08      28.80  
 34 Cornejo, Lily N           13 PATH-CA                28.71      28.91  
 35 Macias, Anahi Fabiana     14 UN-06-CA               27.13      29.20  
 36 Duc, Thea E               16 UN-07-CA               29.05      29.32  
 37 Nguyen, Jasmine V         13 Polar Bears-CA         28.61      29.35  
 38 Tran, Madie L             14 CSSC-CA                28.28      29.61  
 39 Morgan, Julia Q           13 Polar Bears-CA         28.94      30.49  
RED - Division  
  1 Lam, Analee               13 PVST-CA                30.10      28.80  
  2 Sams, Charlotte M         14 UN-02-CA               30.10      29.01  
  3 Sartore, Makena T         14 DALD-CA                30.37      29.54  
  4 Hurst, Maddie I           13 PATH-CA                29.51      29.65  
  5 Attia, Kenzy T            13 PVST-CA                31.01      30.16  
  6 Florian, Mya G            13 Polar Bears-CA         29.70      30.44  
  7 Borkowski, Taylor K       13 CANY-CA                31.10      30.64  
  8 Cabrera, Christa A        16 UN-08-CA               29.71      30.71  
  9 Jack, Bailyn E            13 DALD-CA                29.68      30.81  
 10 Piccoletti, Giulia I      13 CARP-CA                30.87      30.83  
 11 Urteaga, Emma V           14 CSSC-CA                31.61      32.08  
 12 Tararache, Kasey A        14 CLSS-CA                31.44      32.59  
WHT - Division  
  1 Shmool, Ariel A           15 UN-CA                  32.13      30.62  
  2 Wang, Jocelyn S           13 WAVE-CA                41.40      30.82  
  3 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA                32.12      30.95  
  4 Sosa, Alexa               13 RTLR-CA                   NT      31.75  
  5 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA                32.53      32.01  
  6 Balcom, Ella M            14 Polar Bears-CA         31.99      32.78  
  7 Perniciaro, Isabella R    15 UN-06-CA               34.19      33.42  
  8 Jauregui, Danica C        13 PVST-CA                34.19      33.44  
  9 Tan, Daniella D           14 CANY-CA                33.64      33.58  
 10 Ryken, Emily N            15 UN-09-CA               36.38      33.88  
 11 Lanford, Avery K          14 CARP-CA                34.66      34.11  
 12 Bentley, Reese E          14 PVST-CA                35.31      34.18  
 13 Robison, Kaley M          13 PVST-CA                33.04      34.21  
 14 Levine, Maddie K          13 Polar Bears-CA         33.69      34.27  
 15 Tripp-Bullough, Abby C    13 CSSC-CA                39.35      37.11  
 16 Clayton, Devyn G          13 CARP-CA                39.15      38.22  
 17 Melkonian, Talia N        13 Polar Bears-CA         39.93      40.14  
 
Women 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Galadjeva, Michelle S     14 UN-08-CA               58.80      56.05  
      26.98   29.07                                                
  2 Kellum, Anastasia I       15 PATH-CA                55.93      56.33  
      26.95   29.38                                                
  3 Beahan, Anna M            14 UN-02-CA               54.01      56.92  
      27.45   29.47                                                
  4 Wu, Claire                13 CCAT-CA                56.96      58.39  
      27.63   30.76                                                
  5 Morse, Peyton M           13 PATH-CA                56.64      58.55  
      28.15   30.40                                                
  6 Yeow, Kaitlyn W           13 CLSS-CA              1:01.43      59.04  
      28.95   30.09                                                
  7 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA              1:00.40      59.13  
      28.58   30.55                                                
  8 Broadway, Elle M          13 CANY-CA                58.45      59.45  
      28.19   31.26                                                
  9 Donkar, Allie M           13 WAVE-CA                58.74      59.64  
      28.32   31.32                                                
 10 Brill, Anna M             13 CANY-CA                56.85      59.76  
      27.92   31.84                                                
 11 Launais, Alexandra S      13 CLSS-CA              1:01.57    1:00.06  
      29.36   30.70                                                
 12 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA                59.59    1:00.13  
      29.21   30.92                                                
 13 Caballero, Jessica A      16 UN-11-CA               58.66    1:00.45  
      29.30   31.15                                                
 14 Ricabal, Alyssa X         16 UN-08-CA               59.83    1:00.62  
      28.95   31.67                                                
 15 Lam, Analee               13 PVST-CA              1:01.17    1:00.73  
      29.66   31.07                                                
 16 Clarke, Vanessa B         14 UN-10-CA             1:02.60    1:00.80  
      29.26   31.54                                                
 17 Rankin, Hope E            15 UN-11-CA             1:02.20    1:01.12  
      30.04   31.08                                                
 18 Kirchmann, Nadia G        14 CANY-CA              1:02.51    1:01.29  
      29.85   31.44                                                
 19 Grunberger, Abbygale      13 CLSS-CA                58.85    1:01.34  
      29.35   31.99                                                
 20 Lecrivain, Julia R        13 CANY-CA              1:00.66    1:01.35  
      30.03   31.32                                                
 21 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA              1:01.23    1:01.49  
      29.50   31.99                                                
 22 Megid, Kenzie             13 CANY-CA              1:02.23    1:01.80  
      29.87   31.93                                                
 23 Navarro, Breanna S        13 CCAT-CA              1:02.10    1:01.91  
      30.24   31.67                                                
 24 Alexander, Cameron B      13 CANY-CA              1:01.50    1:02.99  
      30.20   32.79                                                
 25 Vargas, Angela B          15 UN-11-CA             1:01.86    1:03.56  
      30.63   32.93                                                
 26 Duc, Thea E               16 UN-07-CA             1:02.56    1:04.81  
      30.58   34.23                                                
 27 Ainsworth, Clara M        13 LTA-CA               1:01.56    1:05.19  
      31.42   33.77                                                
 28 Walker, Cassidy J         14 UN-01-CA             1:01.86    1:07.69  
      32.40   35.29                                                
RED - Division  
  1 DeSilva, Tegan I          13 UN-CA                1:03.45    1:02.63  
      29.63   33.00                                                
  2 Yurek, Maddie K           14 CANY-CA              1:06.17    1:04.50  
      31.10   33.40                                                
  3 Sams, Charlotte M         14 UN-02-CA             1:06.09    1:04.55  
      30.61   33.94                                                
  4 Sartore, Makena T         14 DALD-CA              1:06.50    1:04.84  
      30.93   33.91                                                
  5 Tararache, Kasey A        14 CLSS-CA              1:07.69    1:07.25  
      32.45   34.80                                                
WHT - Division  
  1 Holzkamp, Ava M           15 UN-02-CA             1:13.99    1:06.40  
      32.28   34.12                                                
  2 Koepke, Lillia B          15 UN-03-CA             1:09.27    1:07.44  
      32.47   34.97                                                
  3 Shmool, Ariel A           15 UN-CA                1:10.92    1:07.73  
      31.49   36.24                                                
  4 Piccoletti, Giulia I      13 CARP-CA              1:13.40    1:08.10  
      32.03   36.07                                                
  5 Hurst, Maddie I           13 PATH-CA              1:09.21    1:09.58  
      30.82   38.76                                                
  6 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              1:10.75    1:10.76  
      34.04   36.72                                                
  7 Jauregui, Danica C        13 PVST-CA              1:12.22    1:10.82  
      34.22   36.60                                                
  8 Bolding, Kya L            15 CSSC-CA              1:09.61    1:11.05  
      33.59   37.46                                                
  9 Holzkamp, Lana S          13 PVST-CA              1:22.40    1:11.61  
 10 Paik, Plara               13 CLSS-CA              1:12.19    1:11.94  
      33.74   38.20                                                
 11 Urteaga, Emma V           14 CSSC-CA              1:09.73    1:12.29  
      35.05   37.24                                                
 12 Graham, Aniyah S          13 CANY-CA              1:11.28    1:13.11  
      34.38   38.73                                                
 13 Robison, Kaley M          13 PVST-CA              1:12.87    1:14.47  
      36.40   38.07                                                
 14 Lanford, Avery K          14 CARP-CA              1:21.40    1:14.60  
      35.36   39.24                                                
 15 Wilcox, Jade L            13 CLSS-CA              1:13.95    1:15.55  
      35.37   40.18                                                
 16 Bentley, Reese E          14 PVST-CA              1:33.43    1:16.06  
      36.85   39.21                                                
 17 Fontaine, Angie P         13 PATH-CA              1:24.22    1:17.19  
      37.01   40.18                                                
 18 Kinkaid, Ananda G         14 MACA-CA              1:21.65    1:17.41  
      36.98   40.43                                                
 19 Tan, Daniella D           14 CANY-CA              1:20.83    1:18.01  
      36.06   41.95                                                
 20 Kim, Elizabeth D          14 CANY-CA              1:18.53    1:19.22  
      37.15   42.07                                                
 21 Acquistapace, Caprisabel  14 CARP-CA              1:46.85    1:19.84  
      37.96   41.88                                                
 22 Oakley, Samantha A        13 PATH-CA                   NT    1:21.09  
      35.08   46.01                                                
 23 Seegmiller, Addie B       14 PATH-CA              1:22.17    1:21.10  
      37.58   43.52                                                
 24 Sexton, Sophie L          13 WAVE-CA              1:30.96    1:26.20  
      41.22   44.98                                                
 
Women 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Beahan, Anna M            14 UN-02-CA             1:54.10    2:01.29  
      27.73   30.86   31.28   31.42                                
  2 Morse, Peyton M           13 PATH-CA              2:02.56    2:04.77  
      28.39   31.04   32.66   32.68                                
  3 Lecrivain, Julia R        13 CANY-CA              2:08.67    2:05.88  
      29.58   32.05   32.73   31.52                                
  4 Flowers, Alyssa M         13 RTLR-CA              2:07.54    2:05.98  
      29.36   32.38   32.76   31.48                                
  5 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA              2:08.81    2:06.67  
      29.83   32.83   32.46   31.55                                
  6 Donkar, Allie M           13 WAVE-CA              2:10.73    2:07.51  
      30.15   32.71   32.80   31.85                                
  7 Cha, Lauryn B             13 Polar Bears-CA       2:07.20    2:07.79  
      29.90   32.78   32.87   32.24                                
  8 Grunberger, Abbygale      13 CLSS-CA              2:05.44    2:09.68  
      29.29   32.81   34.26   33.32                                
  9 Alexander, Cameron B      13 CANY-CA              2:09.31    2:10.78  
      30.12   33.00   33.64   34.02                                
 10 Cha, Madison G            15 Polar Bears-CA       2:09.17    2:11.08  
      29.76   33.00   34.10   34.22                                
 11 Caballero, Jessica A      16 UN-11-CA             2:09.34    2:11.10  
      30.27   32.93   34.31   33.59                                
 12 Brill, Anna M             13 CANY-CA              2:07.61    2:11.19  
      29.38   33.38   34.13   34.30                                
 13 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA              2:12.61    2:11.21  
      29.76   33.50   33.89   34.06                                
 14 Launais, Alexandra S      13 CLSS-CA              2:12.92    2:11.91  
      30.77   33.29   34.29   33.56                                
 15 Hindman, Cate P           14 UN-09-CA             2:10.46    2:12.83  
      27.03   30.15   39.85   35.80                                
 16 Broadway, Elle M          13 CANY-CA              2:05.93    2:13.68  
      29.55   33.03   35.30   35.80                                
 17 Helscher, Peyton C        16 UN-06-CA             2:05.87    2:13.91  
      31.24   33.66   34.98   34.03                                
 18 Macias, Anahi Fabiana     14 UN-06-CA             2:13.88    2:14.04  
      31.11   33.96   35.12   33.85                                
 19 Cornejo, Lily N           13 PATH-CA              2:13.17    2:14.20  
      30.64   33.57   34.90   35.09                                
 20 Wilson, Kelly T           15 UN-06-CA             2:12.15    2:14.35  
      30.45   34.45   35.23   34.22                                
 21 Tran, Madie L             14 CSSC-CA              2:15.19    2:15.99  
      32.35   34.86   34.63   34.15                                
 22 Duc, Thea E               16 UN-07-CA             2:14.36    2:19.17  
      31.44   35.02   36.31   36.40                                
RED - Division  
  1 Partridge, Noel           15 CLSS-CA              2:19.48    2:14.90  
      31.67   34.37   34.94   33.92                                
  2 Megid, Kenzie             13 CANY-CA              2:20.12    2:16.69  
      31.61   34.40   35.65   35.03                                
  3 Florian, Mya G            13 Polar Bears-CA       2:19.97    2:16.81  
      31.61   35.34   35.44   34.42                                
  4 Sams, Charlotte M         14 UN-02-CA             2:23.33    2:17.58  
      31.04   34.91   35.90   35.73                                
  5 Navarro, Breanna S        13 CCAT-CA              2:18.73    2:17.70  
      32.77   34.64   35.79   34.50                                
  6 Chen, Audrey L            14 UN-09-CA             2:18.82    2:19.52  
      31.53   35.56   37.04   35.39                                
  7 Harnish, Brooke A         14 UN-09-CA             2:22.31    2:25.76  
      32.26   36.97   38.78   37.75                                
WHT - Division  
  1 Urteaga, Emma V           14 CSSC-CA              2:32.00    2:28.59  
      35.09   37.62   38.75   37.13                                
  2 Tararache, Kasey A        14 CLSS-CA                   NT    2:28.80  
      34.00   37.95   39.52   37.33                                
  3 Nguyen, Jasmine V         13 Polar Bears-CA            NT    2:28.88  
      34.54   37.73   38.72   37.89                                
  4 Borkowski, Taylor K       13 CANY-CA              2:41.76    2:31.02  
      31.66   37.02   41.86   40.48                                
  5 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA              2:41.60    2:32.04  
      33.01   36.77   41.32   40.94                                
  6 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              2:37.25    2:34.09  
      34.19   39.06   40.89   39.95                                
  7 Wang, Jocelyn S           13 WAVE-CA                   NT    2:35.21  
      33.33   38.01   41.16   42.71                                
  8 Morgan, Julia Q           13 Polar Bears-CA       2:31.24    2:35.53  
      33.17   39.08   41.96   41.32                                
  9 Sosa, Alexa               13 RTLR-CA                   NT    2:36.44  
      34.86   40.29   41.87   39.42                                
 10 Perniciaro, Isabella R    15 UN-06-CA                  NT    2:37.32  
      35.30   40.18   41.89   39.95                                
 11 Balcom, Ella M            14 Polar Bears-CA       2:35.86    2:39.44  
      35.19   40.80   43.27   40.18                                
 12 Bentley, Reese E          14 PVST-CA                   NT    2:44.95  
      36.89   42.47   43.70   41.89                                
 13 Lanford, Avery K          14 CARP-CA              2:44.34    2:47.42  
      37.23   42.96   44.68   42.55                                
 14 Hewamadduma, Sinara N     14 Polar Bears-CA       2:46.77    2:48.07  
      37.00   41.69   45.96   43.42                                
 15 Ryken, Emily N            15 UN-09-CA             2:55.00    2:56.51  
      37.31   44.99   47.76   46.45                                
 16 Levine, Maddie K          13 Polar Bears-CA            NT    3:00.82  
      39.53   47.21   49.09   44.99                                
 17 Melkonian, Talia N        13 Polar Bears-CA            NT    3:16.82  
      41.14   49.96   52.77   52.95                                
 
Women 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Yokoyama, Aly S           13 CANY-CA              5:24.53    5:17.42  
      28.10   31.22   31.86   33.06   32.72   32.79   32.86   31.98
      32.38   30.45                                                
  2 Grunberger, Abbygale      13 CLSS-CA              5:35.91    5:35.78  
      29.90   33.85   34.58   34.41   34.72   34.10   34.18   33.97
      34.37   31.70                                                
  3 Lecrivain, Julia R        13 CANY-CA              5:38.79    5:36.57  
      30.43   33.63   34.54   34.56   34.37   34.58   34.32   33.99
      34.08   32.07                                                
  4 Brill, Anna M             13 CANY-CA              5:35.96    5:36.66  
      30.45   34.07   33.94   34.27   34.39   34.47   34.60   34.07
      33.31   33.09                                                
  5 Donkar, Allie M           13 WAVE-CA              5:46.30    5:39.26  
      31.09   33.80   34.40   33.71   34.69   34.03   34.29   34.54
      34.65   34.06                                                
  6 Morse, Peyton M           13 PATH-CA              5:27.75    5:48.64  
      29.43   33.59   34.93   35.48   35.62   35.80   36.34   36.03
      36.07   35.35                                                
  7 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA              5:49.37    5:50.87  
      30.82   33.70   34.43   35.12   35.76   36.17   36.17   36.68
      36.79   35.23                                                
RED - Division  
  1 Cornejo, Lily N           13 PATH-CA              6:06.49    6:00.90  
      33.30   35.57   36.18   36.04   36.31   36.47   37.25   38.33
      36.91   34.54                                                
  2 Duc, Thea E               16 UN-07-CA             6:02.14    6:00.97  
      32.74   36.31   37.02   36.87   36.81   36.52   36.78   36.57
      36.03   35.32                                                
  3 Clerico, Olivia C         14 CLSS-CA              6:05.74    6:04.97  
      32.63   35.65   36.91   37.29   37.49   37.24   37.17   37.59
      37.22   35.78                                                
  4 Partridge, Noel           15 CLSS-CA              6:12.20    6:06.96  
      32.52   35.63   37.03   37.65   37.94   37.69   38.28   38.00
      37.60   34.62                                                
  5 Yeow, Kaitlyn W           13 CLSS-CA              6:08.46    6:09.36  
      33.05   36.68   38.00   38.59   38.05   38.11   38.07   38.53
      37.74   32.54                                                
  6 Walker, Cassidy J         14 UN-01-CA             6:24.64    6:09.40  
      32.55   35.49   37.21   37.91   38.80   38.98   38.29   38.31
      37.05   34.81                                                
  7 Ainsworth, Clara M        13 LTA-CA               6:05.27    6:15.18  
      33.94   37.70   37.87   38.66   37.22   38.16   38.72   38.91
      37.48   36.52                                                
WHT - Division  
  1 Caballero, Jessica A      16 UN-11-CA             6:39.84    5:59.85  
      32.80   35.39   36.02   36.44   36.38   36.90   37.43   36.57
      36.84   35.08                                                
  2 Megid, Kenzie             13 CANY-CA              7:30.01    6:19.96  
      34.08   37.08   38.32   38.61   38.83   39.17   39.33   39.25
      38.49   36.80                                                
  3 Chen, Audrey L            14 UN-09-CA             6:33.10    6:23.45  
      32.17   37.05   38.34   39.50   38.34   39.88   40.03   40.44
      40.04   37.66                                                
  4 Koepke, Lillia B          15 UN-03-CA             6:40.82    6:41.00  
      37.06   40.53   41.11   40.57   40.44   40.62   40.48   40.49
      40.34   39.36                                                
  5 Piccoletti, Giulia I      13 CARP-CA              7:07.22    7:00.35  
      36.74   41.40   43.30   43.11   43.87   43.40   43.50   42.60
      42.19   40.24                                                
  6 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              7:20.08    7:05.59  
      37.30   42.73   44.06   43.79   43.99   43.17   42.72   43.55
      43.80   40.48                                                
  7 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA                   NT    7:10.20  
      35.20   39.90   42.41   43.27   44.66   45.32   45.95   45.31
      44.73   43.45                                                
  8 Lanford, Avery K          14 CARP-CA              7:32.34    7:29.24  
      39.86   43.72   45.96   46.85   45.95   46.96   47.13   46.31
      44.87   41.63                                                
  9 Fontaine, Angie P         13 PATH-CA                   NT    7:34.21  
      40.33   47.24   47.17   46.45   46.27   46.06   46.88   47.10
      47.05   39.66                                                
 
Women 13 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Helscher, Peyton C        16 UN-06-CA            19:14.76   19:19.25  
      31.11   34.70   35.34   34.74   34.94   35.09   34.91   34.83
      35.65   35.02   35.09   35.28   35.24   36.09   35.46   35.95
      35.29   35.41   35.35   35.19   35.68   35.40   35.44   35.83
      35.51   35.27   35.15   35.51   35.53   35.44   35.15   35.05
      33.61
  2 Flowers, Alyssa M         13 RTLR-CA             19:08.92   19:22.88  
      30.03   33.48   32.81   33.39   33.62   34.05   33.95   34.01
      33.58   33.03   38.91   36.54   36.50   36.49   36.15   35.94
      36.77   35.55   35.33   35.09   36.81   37.28   37.11   35.24
      36.14   35.94   34.99   35.66   36.06   35.78   36.32   35.92
      34.41
  3 Blumkin, Sara K           17 Polar Bears-CA      20:59.18   20:07.87  
      32.99   35.87   36.40   36.97   37.01   37.01   37.00   36.34
      36.72   36.49   36.36   36.89   37.17   36.41   36.98   36.65
      36.44   36.74   36.64   36.98   37.01   36.62   36.64   37.54
      37.27   36.37   37.20   36.56   37.04   36.67   36.75   36.46
      35.68
WHT - Division  
  1 Cha, Lauryn B             13 Polar Bears-CA            NT   20:04.11  
      31.81   35.10   36.32   37.13   36.06   35.82   35.98   36.06
      36.60   36.45   36.52   36.52   36.55   37.03   36.87   36.63
      36.77   35.83   37.13   36.96   37.29   36.72   37.06   36.67
      37.13   37.38   37.24   37.21   37.07   36.93   37.27   36.61
      35.39
  2 Cha, Madison G            15 Polar Bears-CA            NT   20:27.71  
      31.77   35.61   36.73   37.24   36.59   37.08   36.79   36.64
      36.69   37.35   36.84   36.59   37.19   36.49   37.29   37.22
      36.93   36.92   37.16   37.56   37.15   37.67   38.06   37.12
      37.24   37.63   37.57   38.05   39.04   39.57   39.70   39.47
      36.76
 
Women 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Blietz, Sophia G          13 CANY-CA              1:03.79    1:03.12  
      31.08   32.04                                                
  2 Walters, Ashlyn R         15 UN-09-CA             1:01.45    1:03.89  
      30.18   33.71                                                
  3 Galadjeva, Michelle S     14 UN-08-CA             1:04.13    1:06.17  
      32.16   34.01                                                
  4 Cowan, Delaney M          13 PATH-CA              1:04.97    1:06.42  
      32.10   34.32                                                
  5 Clerico, Olivia C         14 CLSS-CA              1:06.60    1:06.58  
      32.28   34.30                                                
  6 Helscher, Peyton C        16 UN-06-CA             1:07.04    1:08.73  
      33.81   34.92                                                
  7 Brill, Anna M             13 CANY-CA              1:10.67    1:09.38  
      33.87   35.51                                                
  8 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA              1:07.26    1:09.51  
      33.15   36.36                                                
  9 Yeow, Kaitlyn W           13 CLSS-CA              1:08.98    1:10.10  
      34.37   35.73                                                
 10 Broadway, Elle M          13 CANY-CA              1:05.59    1:10.41  
      33.62   36.79                                                
 11 Launais, Alexandra S      13 CLSS-CA              1:11.64    1:10.58  
      34.90   35.68                                                
 12 Chen, Audrey L            14 UN-09-CA             1:08.81    1:11.36  
      34.44   36.92                                                
 13 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA              1:13.87    1:11.67  
      35.07   36.60                                                
 14 Alexander, Cameron B      13 CANY-CA              1:09.87    1:12.31  
      35.05   37.26                                                
 15 Cornejo, Lily N           13 PATH-CA              1:13.80    1:12.34  
      35.52   36.82                                                
 16 Kellum, Anastasia I       15 PATH-CA              1:12.46    1:12.42  
      34.47   37.95                                                
 17 Navarro, Breanna S        13 CCAT-CA              1:09.52    1:12.68  
      35.61   37.07                                                
 18 Wilson, Kelly T           15 UN-06-CA             1:12.82    1:12.87  
      35.25   37.62                                                
 19 Duc, Thea E               16 UN-07-CA             1:13.22    1:14.16  
      35.88   38.28                                                
 20 Cabrera, Christa A        16 UN-08-CA             1:12.58    1:15.92  
      35.99   39.93                                                
 21 Florian, Mya G            13 Polar Bears-CA       1:13.07    1:16.77  
      35.69   41.08                                                
 22 Partridge, Noel           15 CLSS-CA              1:13.22    1:17.10  
RED - Division  
  1 Megid, Kenzie             13 CANY-CA              1:14.59    1:11.53  
      35.00   36.53                                                
  2 Sartore, Makena T         14 DALD-CA              1:19.23    1:19.21  
      37.38   41.83                                                
  3 Jack, Bailyn E            13 DALD-CA              1:18.23    1:20.41  
      37.91   42.50                                                
  4 Piccoletti, Giulia I      13 CARP-CA              1:19.71    1:23.59  
      41.47   42.12                                                
WHT - Division  
  1 Shmool, Ariel A           15 UN-CA                1:21.17    1:17.27  
      38.07   39.20                                                
  2 Attia, Kenzy T            13 PVST-CA                   NT    1:17.44  
      35.57   41.87                                                
  3 Borkowski, Taylor K       13 CANY-CA              1:24.55    1:17.66  
  4 Hurst, Maddie I           13 PATH-CA              1:22.60    1:19.10  
      37.81   41.29                                                
  5 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA              1:21.35    1:19.14  
      37.94   41.20                                                
  6 Wang, Jocelyn S           13 WAVE-CA              1:51.73    1:19.22  
      37.91   41.31                                                
  7 Sosa, Alexa               13 RTLR-CA                   NT    1:23.03  
  8 Harnish, Brooke A         14 UN-09-CA             1:26.21    1:23.08  
      40.59   42.49                                                
  9 Perniciaro, Isabella R    15 UN-06-CA             1:22.34    1:23.20  
      40.85   42.35                                                
 10 Robison, Kaley M          13 PVST-CA              1:25.70    1:23.42  
      40.83   42.59                                                
 11 Jauregui, Danica C        13 PVST-CA              1:35.60    1:23.95  
      40.29   43.66                                                
 12 Tararache, Kasey A        14 CLSS-CA              1:21.99    1:24.84  
      40.93   43.91                                                
 13 Bentley, Reese E          14 PVST-CA              1:28.85    1:24.86  
      41.61   43.25                                                
 14 Guo, Allison P            13 CLSS-CA              1:25.06    1:27.25  
      42.11   45.14                                                
 15 Tripp-Bullough, Abby C    13 CSSC-CA              1:30.51    1:27.62  
 16 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              1:30.76    1:28.53  
      44.09   44.44                                                
 17 Balcom, Ella M            14 Polar Bears-CA       1:35.54    1:32.17  
      44.46   47.71                                                
 18 Tan, Daniella D           14 CANY-CA              2:04.37    1:32.87  
 19 Ryken, Emily N            15 UN-09-CA             1:32.12    1:34.12  
      44.26   49.86                                                
 20 Clayton, Devyn G          13 CARP-CA                   NT    1:37.39  
 21 Levine, Maddie K          13 Polar Bears-CA       1:45.58    1:48.32  
      51.13   57.19                                                
 
Women 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Ricabal, Alyssa X         16 UN-08-CA             1:12.38    1:12.70  
      34.44   38.26                                                
  2 Yang, Imogen Y            15 UN-11-CA             1:09.76    1:13.98  
      35.41   38.57                                                
  3 Navarro, Breanna S        13 CCAT-CA              1:15.83    1:16.29  
      36.47   39.82                                                
  4 Beahan, Anna M            14 UN-02-CA             1:10.86    1:16.60  
      36.65   39.95                                                
  5 Rankin, Hope E            15 UN-11-CA             1:19.69    1:18.57  
      37.53   41.04                                                
  6 Sams, Charlotte M         14 UN-02-CA             1:18.80    1:18.89  
      37.41   41.48                                                
  7 Holzkamp, Ava M           15 UN-02-CA             1:17.27    1:19.15  
      36.04   43.11                                                
  8 Brill, Anna M             13 CANY-CA              1:13.06    1:19.31  
      37.52   41.79                                                
  9 DeSilva, Tegan I          13 UN-CA                1:23.37    1:19.41  
      37.51   41.90                                                
 10 Ainsworth, Clara M        13 LTA-CA               1:18.19    1:20.26  
      39.11   41.15                                                
 11 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA              1:19.70    1:21.70  
      39.06   42.64                                                
 12 Vargas, Angela B          15 UN-11-CA             1:22.36    1:21.94  
      38.69   43.25                                                
 13 Lam, Analee               13 PVST-CA              1:20.25    1:22.81  
      39.70   43.11                                                
 14 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA              1:21.63    1:22.97  
      40.05   42.92                                                
 15 Cabrera, Christa A        16 UN-08-CA             1:22.99    1:27.45  
      41.10   46.35                                                
RED - Division  
  1 Galadjeva, Michelle S     14 UN-08-CA             1:28.48    1:20.46  
      37.31   43.15                                                
  2 Clarke, Vanessa B         14 UN-10-CA             1:24.95    1:22.24  
      38.73   43.51                                                
  3 Piccoletti, Giulia I      13 CARP-CA              1:24.05    1:24.51  
      40.64   43.87                                                
  4 Launais, Alexandra S      13 CLSS-CA              1:26.88    1:25.73  
      41.58   44.15                                                
  5 Partridge, Noel           15 CLSS-CA              1:26.85    1:25.81  
      41.49   44.32                                                
  6 Sartore, Makena T         14 DALD-CA              1:26.53    1:26.23  
      41.32   44.91                                                
  7 Graham, Aniyah S          13 CANY-CA              1:29.68    1:26.24  
      40.28   45.96                                                
  8 Kirchmann, Nadia G        14 CANY-CA              1:29.86    1:26.87  
      42.04   44.83                                                
  9 Megid, Kenzie             13 CANY-CA              1:28.74    1:27.71  
      41.05   46.66                                                
 10 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA              1:29.98    1:29.19  
      42.76   46.43                                                
 11 Koepke, Lillia B          15 UN-03-CA             1:30.57    1:30.28  
      42.56   47.72                                                
WHT - Division  
  1 Yurek, Maddie K           14 CANY-CA              1:33.62    1:30.42  
      42.24   48.18                                                
  2 Wilcox, Jade L            13 CLSS-CA              1:33.45    1:32.59  
      44.04   48.55                                                
  3 Shmool, Ariel A           15 UN-CA                1:39.73    1:32.63  
      42.66   49.97                                                
  4 Lanford, Avery K          14 CARP-CA              1:36.77    1:33.50  
      45.86   47.64                                                
  5 Urteaga, Emma V           14 CSSC-CA              1:35.84    1:35.79  
      45.89   49.90                                                
  6 Cornejo, Lily N           13 PATH-CA              1:36.16    1:35.85  
      45.04   50.81                                                
  7 Guo, Allison P            13 CLSS-CA              1:32.37    1:36.89  
      47.02   49.87                                                
  8 Kim, Elizabeth D          14 CANY-CA              1:46.65    1:37.00  
      47.18   49.82                                                
  9 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              1:41.27    1:38.70  
      46.60   52.10                                                
 10 Paik, Plara               13 CLSS-CA              1:44.18    1:39.78  
      45.84   53.94                                                
 11 Tan, Daniella D           14 CANY-CA              1:49.72    1:46.51  
      49.71   56.80                                                
 12 Sexton, Sophie L          13 WAVE-CA                   NT    1:46.70  
      51.31   55.39                                                
 13 Seegmiller, Addie B       14 PATH-CA              1:46.61    1:48.45  
      50.27   58.18                                                
 14 Robison, Kaley M          13 PVST-CA                   NT    1:49.50  
      51.99   57.51                                                
 15 Kinkaid, Ananda G         14 MACA-CA              1:48.25    1:50.03  
      51.29   58.74                                                
 16 Bolding, Kya L            15 CSSC-CA              1:45.66    1:52.16  
      53.01   59.15                                                
 17 Oakley, Samantha A        13 PATH-CA                   NT    1:53.54  
      52.24 1:01.30                                                
 18 Hurst, Maddie I           13 PATH-CA              1:56.97    1:54.27  
      51.36 1:02.91                                                
 19 Fontaine, Angie P         13 PATH-CA              1:55.91    1:56.40  
      52.68 1:03.72                                                
 
Women 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Blietz, Sophia G          13 CANY-CA              1:04.58    1:03.19  
      30.47   32.72                                                
  2 Beahan, Anna M            14 UN-02-CA             1:02.02    1:03.86  
      30.27   33.59                                                
  3 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA              1:04.52    1:04.29  
      30.52   33.77                                                
  4 Morse, Peyton M           13 PATH-CA              1:03.90    1:05.19  
      30.91   34.28                                                
  5 Cha, Lauryn B             13 Polar Bears-CA       1:04.85    1:05.40  
      30.31   35.09                                                
  6 Cowan, Delaney M          13 PATH-CA              1:03.85    1:05.67  
      30.62   35.05                                                
  7 Clerico, Olivia C         14 CLSS-CA              1:03.94    1:06.55  
      31.80   34.75                                                
  8 Yang, Imogen Y            15 UN-11-CA             1:08.31    1:07.45  
      31.69   35.76                                                
  9 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA              1:08.13    1:08.48  
      31.60   36.88                                                
 10 Broadway, Elle M          13 CANY-CA              1:05.58    1:08.65  
      31.73   36.92                                                
 11 Hindman, Cate P           14 UN-09-CA             1:05.09    1:09.89  
      31.33   38.56                                                
 12 Kellum, Anastasia I       15 PATH-CA              1:09.99    1:18.12  
      33.60   44.52                                                
RED - Division  
  1 Kirchmann, Nadia G        14 CANY-CA              1:12.11    1:09.64  
      33.54   36.10                                                
  2 Ricabal, Alyssa X         16 UN-08-CA             1:13.07    1:12.07  
      33.48   38.59                                                
  3 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA              1:12.17    1:13.35  
      34.58   38.77                                                
  4 Florian, Mya G            13 Polar Bears-CA       1:12.92    1:15.11  
      34.67   40.44                                                
WHT - Division  
  1 Kirsch, Bre K             15 UN-09-CA             1:24.54    1:12.21  
      32.42   39.79                                                
  2 Nguyen, Jasmine V         13 Polar Bears-CA            NT    1:14.22  
      34.95   39.27                                                
  3 Macias, Anahi Fabiana     14 UN-06-CA             1:21.24    1:16.87  
      36.12   40.75                                                
  4 Lam, Analee               13 PVST-CA              1:18.98    1:17.00  
      37.16   39.84                                                
  5 Hewamadduma, Sinara N     14 Polar Bears-CA       1:17.69    1:20.48  
      36.93   43.55                                                
  6 Harnish, Brooke A         14 UN-09-CA             1:20.00    1:20.60  
      37.02   43.58                                                
  7 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              1:28.21    1:23.73  
      38.43   45.30                                                
  8 Urteaga, Emma V           14 CSSC-CA              1:26.35    1:26.54  
      41.64   44.90                                                
  9 Hurst, Maddie I           13 PATH-CA              1:27.99    1:26.67  
      36.84   49.83                                                
 10 Bentley, Reese E          14 PVST-CA              1:32.89    1:27.24  
 11 Guo, Allison P            13 CLSS-CA              1:26.60    1:29.46  
      40.78   48.68                                                
 12 Balcom, Ella M            14 Polar Bears-CA       1:34.72    1:29.69  
      42.71   46.98                                                
 13 Wang, Jocelyn S           13 WAVE-CA                   NT    1:31.54  
      41.67   49.87                                                
 14 Robison, Kaley M          13 PVST-CA              1:24.51    1:31.89  
      42.58   49.31                                                
 15 Tripp-Bullough, Abby C    13 CSSC-CA                   NT    1:41.98  
      46.73   55.25                                                
 -- Tararache, Kasey A        14 CLSS-CA                   NT         DQ  
 
Women 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Beahan, Anna M            14 UN-02-CA             2:12.74    2:17.52  
      30.51   36.61   39.79   30.61                                
  2 Wu, Claire                13 CCAT-CA              2:19.18    2:17.63  
      31.29   36.63   39.05   30.66                                
  3 Yang, Imogen Y            15 UN-11-CA             2:15.35    2:20.90  
      31.11   35.72   41.93   32.14                                
  4 Cowan, Delaney M          13 PATH-CA              2:22.41    2:21.51  
      30.36   36.72   41.17   33.26                                
  5 Ravitz, Emma I            14 UN-11-CA             2:25.49    2:22.15  
      30.20   35.69   44.15   32.11                                
  6 Donkar, Allie M           13 WAVE-CA              2:28.06    2:25.40  
      33.22   38.28   40.61   33.29                                
  7 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA              2:33.07    2:27.35  
      30.52   40.06   44.61   32.16                                
  8 Kirsch, Bre K             15 UN-09-CA             2:31.48    2:28.44  
      32.21   36.74   42.98   36.51                                
  9 Lecrivain, Julia R        13 CANY-CA              2:34.16    2:29.23  
      31.88   38.08   46.17   33.10                                
 10 Navarro, Breanna S        13 CCAT-CA              2:29.61    2:29.84  
      34.29   38.36   41.64   35.55                                
 11 Kalwak, Arielle C         13 RTLR-CA              2:33.23    2:31.23  
      33.10   38.25   46.06   33.82                                
 12 Lam, Analee               13 PVST-CA              2:32.11    2:34.10  
      35.24   40.73   45.17   32.96                                
 13 Caballero, Jessica A      16 UN-11-CA             2:35.40    2:35.32  
      33.88   40.11   47.19   34.14                                
 14 Ainsworth, Clara M        13 LTA-CA               2:35.32    2:36.38  
      33.14   43.82   44.05   35.37                                
RED - Division  
  1 Walker, Cassidy J         14 UN-01-CA             2:42.39    2:34.86  
      34.67   39.60   45.59   35.00                                
  2 Rankin, Hope E            15 UN-11-CA             2:40.94    2:35.21  
      32.71   41.01   44.91   36.58                                
  3 Sams, Charlotte M         14 UN-02-CA             2:41.36    2:37.54  
      34.07   40.27   44.83   38.37                                
  4 Yurek, Maddie K           14 CANY-CA              2:50.38    2:47.60  
      35.71   42.93   51.75   37.21                                
WHT - Division  
  1 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA              2:57.92    2:50.78  
      36.04   42.24   52.54   39.96                                
  2 Graham, Aniyah S          13 CANY-CA              3:00.43    2:51.26  
      38.70   43.47   48.17   40.92                                
  3 Tararache, Kasey A        14 CLSS-CA              2:56.80    2:55.49  
      40.07   45.93   50.81   38.68                                
  4 Urteaga, Emma V           14 CSSC-CA              2:55.88    2:57.23  
      41.19   44.41   53.57   38.06                                
  5 Wilcox, Jade L            13 CLSS-CA              3:02.48    2:58.45  
      40.10   45.06   50.60   42.69                                
  6 Denton, Wednesday E       13 WAVE-CA              3:07.00    3:00.93  
      37.38   47.17   55.71   40.67                                
  7 Bolding, Kya L            15 CSSC-CA              3:02.63    3:02.53  
      38.86   42.01 1:02.38   39.28                                
  8 Kim, Elizabeth D          14 CANY-CA              3:15.71    3:02.66  
      40.74   47.40   52.47   42.05                                
  9 Robison, Kaley M          13 PVST-CA                   NT    3:02.94  
      45.19   44.11   55.22   38.42                                
 10 Paik, Plara               13 CLSS-CA                   NT    3:04.47  
      37.70   46.93   58.56   41.28                                
 11 Jauregui, Danica C        13 PVST-CA              3:13.31    3:08.32  
      41.55   45.11 1:02.68   38.98                                
 12 Guo, Allison P            13 CLSS-CA              2:58.68    3:11.04  
      40.39   47.91   53.66   49.08                                
 13 Acquistapace, Caprisabel  14 CARP-CA                   NT    3:22.07  
      44.00                   47.94                                
 14 Fontaine, Angie P         13 PATH-CA              3:29.70    3:34.07  
      51.76   51.95 1:09.35   41.01                                
 
Women 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Yokoyama, Aly S           13 CANY-CA              4:51.91    4:51.92  
      30.35   35.39   40.20   36.51   42.84   41.32   34.01   31.30
  1 Alexander, Cameron B      13 CANY-CA                   NT    5:33.47  
      36.76   41.65   41.44   41.89   49.92   49.83   35.84   36.14
  2 Clerico, Olivia C         14 CLSS-CA              5:17.71    5:12.42  
      33.92   39.47   38.66   37.99   45.32   45.18   36.66   35.22
  2 Partridge, Noel           15 CLSS-CA                   NT    5:38.02  
      34.47   40.37   44.23   44.44   51.39   51.47   36.21   35.44
  3 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA              5:27.21    5:27.67  
      34.43                   41.00   51.97   51.73   34.48   34.46
  4 Tran, Madie L             14 CSSC-CA              5:20.86    5:30.21  
      35.35   39.04   44.04   42.46   46.35   49.00   36.56   37.41
 
Women 11 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blietz, Sophia G          13 CANY-CA              2:18.79    2:15.63  
      32.23   34.54   34.95   33.91                                
  2 Yu, Maddy V               12 CANY-CA              2:18.87    2:19.02  
      32.54   35.36   35.92   35.20                                
  3 Clerico, Olivia C         14 CLSS-CA              2:22.10    2:20.87  
      32.54   35.19   36.43   36.71                                
  4 Broadway, Elle M          13 CANY-CA              2:23.40    2:25.04  
      33.46   35.80   38.33   37.45                                
  5 Ravitz, Emma I            14 UN-11-CA             2:24.06    2:26.72  
      34.72   37.28   38.03   36.69                                
  6 Kirsch, Bre K             15 UN-09-CA             2:40.50    2:28.98  
  7 Yeow, Kaitlyn W           13 CLSS-CA              2:29.42    2:30.40  
      35.51   37.13   38.99   38.77                                
  8 Alexander, Cameron B      13 CANY-CA              2:26.37    2:31.85  
      35.88   38.29   39.38   38.30                                
  9 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA                   NT    2:32.60  
 10 Clerico, Isabella G       12 CLSS-CA              2:33.71    2:32.70  
      37.41   39.17   38.81   37.31                                
 11 Paragas, Viktoria F       12 PATH-CA              2:35.06    2:33.19  
      33.78   38.81   40.92   39.68                                
 12 Cornejo, Lily N           13 PATH-CA              2:38.33    2:33.77  
 13 Kellum, Ariel A           14 PATH-CA              2:50.90    2:46.59  
 14 Sanchez, Nicole J         12 PATH-CA                   NT    2:47.78  
 15 Wilcox, Jade L            13 CLSS-CA              3:00.27    2:57.36  
 16 Paik, Plara               13 CLSS-CA                   NT    3:15.48  
 -- Chen, Audrey L            14 UN-09-CA             2:31.89         DQ  
      35.38   38.91   40.12   38.68                                
 -- Hurst, Maddie I           13 PATH-CA                   NT         DQ  
 
Women 11 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blumkin, Sara K           17 Polar Bears-CA       2:30.77    2:35.20  
      35.50   38.60   40.33   40.77                                
  2 Bell, Alex N              14 PATH-CA              2:37.88    2:35.36  
      35.29   40.15   40.76   39.16                                
  3 Yokoyama, Aly S           13 CANY-CA              2:41.59    2:37.67  
      36.64   39.67   40.58   40.78                                
  4 Cheevers, Chloe A         12 CLSS-CA              2:57.42    2:40.91  
      36.39   41.33   41.69   41.50                                
  5 Cowan, Delaney M          13 PATH-CA              2:40.89    2:41.47  
      36.06   40.79   42.39   42.23                                
  6 Kirsch, Bre K             15 UN-09-CA             2:45.70    2:42.36  
      36.40   41.26   42.08   42.62                                
  7 Murphree, Tallula R       12 MSS-CA               2:40.99    2:45.09  
      37.34   42.20   44.17   41.38                                
  8 Cha, Madison G            15 Polar Bears-CA       2:48.55    2:46.25  
      37.24   42.11   42.50   44.40                                
  9 Ricabal, Alyssa X         16 UN-08-CA             2:43.50    2:47.17  
      36.19   42.29   44.63   44.06                                
 10 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA              2:57.76    2:49.06  
      39.07   43.48   43.45   43.06                                
 11 Sams, Charlotte M         14 UN-02-CA             2:51.31    2:49.56  
      37.63   43.95   43.66   44.32                                
 12 Morriss, Isabelle S       12 MSS-CA                    NT    2:51.07  
      39.00   44.04   44.27   43.76                                
 13 Fernando, Nadine I        11 PATH-CA                   NT    2:51.21  
      37.67   46.01   44.46   43.07                                
 14 Haddad, Nicole N          12 PATH-CA                   NT    2:53.09  
      37.67   43.50   45.67   46.25                                
 15 Nguyen, Jasmine V         13 Polar Bears-CA       3:25.00    2:53.12  
      40.96   43.40   44.63   44.13                                
 16 Kellum, Ariel A           14 PATH-CA              3:17.13    2:53.64  
      39.34   45.14   45.16   44.00                                
 17 Lam, Analee               13 PVST-CA                   NT    2:54.85  
      40.62   45.63   45.29   43.31                                
 18 Burke, Alexandria M       12 MSS-CA                    NT    2:56.53  
      40.44   44.81   45.53   45.75                                
 19 Piccoletti, Giulia I      13 CARP-CA              3:02.54    2:58.17  
      42.04   44.32   46.98   44.83                                
 20 Kirchmann, Nadia G        14 CANY-CA              3:24.52    3:03.16  
      41.90   46.18   47.76   47.32                                
 21 Kranian, Alexandra A      14 PATH-CA                   NT    3:16.17  
      42.19   49.10   52.57   52.31                                
 22 Morgan, Julia Q           13 Polar Bears-CA       3:25.00    3:17.89  
      42.88   49.09   52.02   53.90                                
 23 Ryken, Emily N            15 UN-09-CA                  NT    3:51.64  
                    3:00.81                                        
 24 Melkonian, Talia N        13 Polar Bears-CA       3:25.00    4:06.75  
      55.86 1:02.94 1:05.53 1:02.42                                
 
Women 11 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blietz, Sophia G          13 CANY-CA              2:24.87    2:18.11  
      31.24   34.83   35.92   36.12                                
  2 Morse, Peyton M           13 PATH-CA              2:23.64    2:21.23  
      30.83   35.39   37.08   37.93                                
  3 Cazares, Samantha A       12 CANY-CA              2:41.00    2:25.66  
      32.92   36.38   37.93   38.43                                
  4 Yokoyama, Aly S           13 CANY-CA                   NT    2:27.46  
      30.62   36.28   40.24   40.32                                
  5 Sta. Maria, Anika Mailey  15 PATH-CA              2:23.88    2:27.54  
      31.37   35.62   38.92   41.63                                
  6 Clerico, Olivia C         14 CLSS-CA              2:27.00    2:28.56  
      33.49   37.35   38.27   39.45                                
  7 Kantz, Abbey S            13 CLSS-CA              2:31.21    2:29.87  
      34.10   38.68   38.37   38.72                                
  8 Partridge, Noel           15 CLSS-CA              2:57.57    2:31.57  
      34.40   38.34   39.87   38.96                                
  9 Vargas, Angela B          15 UN-11-CA             2:34.11    2:31.66  
      32.52   37.77   40.09   41.28                                
 10 Hohler, Krista A          13 CLSS-CA              2:31.75    2:34.35  
      33.25   38.36   41.43   41.31                                
 11 Kellum, Ariel A           14 PATH-CA              2:57.99    2:38.97  
      34.52   40.34   41.78   42.33                                
 12 Walker, Cassidy J         14 UN-01-CA             2:58.10    2:49.46  
      37.00   41.34   45.28   45.84                                
 13 Alexander, Cameron B      13 CANY-CA                   NT    2:52.32  
      35.11   43.29   46.91   47.01                                
 14 Yamamura, Tori M          12 PATH-CA                   NT    3:06.40  
      41.40   50.29   48.79   45.92                                
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Kalwak, Alexander M        6 RTLR-CA                21.23      21.85  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kalwak, Alexander M        6 RTLR-CA                   NT      28.57  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Sucgang, Raphael E         8 CCAT-CA                16.02      16.93  
RED - Division  
  1 Shin, Nathaniel J          8 RTLR-CA                19.06      19.48  
  2 Grimaldo, Liam G           8 RTLR-CA                20.57      19.85  
  3 Bicak, Derin O             7 Polar Bears-CA         20.09      21.82  
WHT - Division  
  1 Newman, Justin H           7 Polar Bears-CA            NT      20.80  
  2 Phillips, Jackson J        8 WAVE-CA                22.77      21.28  
  3 Twomey, Ero J              7 LTA-CA                    NT      25.23  
  4 Lustyan, Liam W            7 WAVE-CA                   NT      26.81  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Campbell, Owen C           7 CLSS-CA                44.84      41.72  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA              1:11.58    1:09.97  
      32.67   37.30                                                
  2 Condron, Kellen J          8 CLSS-CA              1:24.39    1:20.27  
      37.64   42.63                                                
  3 Sucgang, Raphael E         8 CCAT-CA              1:20.20    1:20.63  
      38.75   41.88                                                
RED - Division  
  1 Shin, Nathaniel J          8 RTLR-CA              1:39.63    1:40.57  
WHT - Division  
  1 Grimaldo, Liam G           8 RTLR-CA              1:49.55    1:37.74  
      45.98   51.76                                                
  2 Sommers, Gabriel T         8 WAVE-CA              1:50.77    1:49.67  
      48.60 1:01.07                                                
  3 Twomey, Ero J              7 LTA-CA               2:13.99    2:12.67  
 -- Bicak, Derin O             7 Polar Bears-CA       1:48.78         DQ  
      46.31   54.28                                                
 -- Newman, Justin H           7 Polar Bears-CA            NT         DQ  
 
Boys 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Veeravatnam, Ankith        8 CSSC-CA              3:03.12    2:55.31  
      39.55   46.41   45.57   43.78                                
  2 Plummer, Kyle R            8 CSSC-CA              3:10.00    2:56.72  
      41.40   46.34   45.57   43.41                                
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Condron, Kellen J          8 CLSS-CA                45.68      43.66  
  2 Sucgang, Raphael E         8 CCAT-CA                42.91      45.83  
WHT - Division  
  1 Newman, Justin H           7 Polar Bears-CA            NT      53.17  
  2 Bicak, Derin O             7 Polar Bears-CA       1:05.38      56.22  
  3 Sommers, Gabriel T         8 WAVE-CA                56.49      58.85  
  4 Twomey, Ero J              7 LTA-CA               1:12.58    1:04.65  
  5 Lustyan, Liam W            7 WAVE-CA              1:27.66    1:09.38  
 -- Phillips, Jackson J        8 WAVE-CA              1:04.58         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA              1:20.36    1:18.38  
      37.96   40.42                                                
WHT - Division  
  1 Plummer, Kyle R            8 CSSC-CA              1:41.44    1:36.40  
      47.21   49.19                                                
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Shin, Nathaniel J          8 RTLR-CA                23.22      23.61  
WHT - Division  
  1 Grimaldo, Liam G           8 RTLR-CA                32.90      28.39  
  2 Phillips, Jackson J        8 WAVE-CA                   NT      28.45  
  3 Newman, Justin H           7 Polar Bears-CA         30.46      28.93  
  4 Sommers, Gabriel T         8 WAVE-CA                30.96      29.13  
  5 Lustyan, Liam W            7 WAVE-CA                   NT      31.33  
  6 Twomey, Ero J              7 LTA-CA                    NT      50.17  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA                43.79      44.40  
RED - Division  
  1 Campbell, Owen C           7 CLSS-CA                58.59      53.89  
  2 Plummer, Kyle R            8 CSSC-CA                57.97      55.61  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsao, Jacob M              7 PATH-CA                23.54      24.16  
  2 Shin, Nathaniel J          8 RTLR-CA                24.47      27.56  
WHT - Division  
  1 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                29.64      24.70  
  2 Grimaldo, Liam G           8 RTLR-CA                27.07      27.40  
  3 Heiney, Adam R             8 PATH-CA                30.22      27.93  
  4 Stan, Andy                 8 MACA-CA                   NT      28.20  
  5 Go, Theo T                 8 PATH-CA                34.19      33.97  
  6 Fazel, Zia S               8 CCAT-CA                37.79      34.30  
 -- Stan, Kevin                8 MACA-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Condron, Kellen J          8 CLSS-CA                42.88      40.48  
  2 Sucgang, Raphael E         8 CCAT-CA                46.74      52.03  
RED - Division  
  1 Bicak, Derin O             7 Polar Bears-CA         55.80      53.22  
  2 Sommers, Gabriel T         8 WAVE-CA                50.04    1:05.60  
 
Boys 7-8 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA              1:19.60    1:19.09  
      37.18   41.91                                                
WHT - Division  
  1 Veeravatnam, Ankith        8 CSSC-CA              1:44.46    1:42.96  
      47.35   55.61                                                
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Campbell, Owen C           7 CLSS-CA              1:53.95    1:45.88  
      52.55   53.33                                                
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA              1:22.95    1:19.42  
      37.41   42.01                                                
  2 Condron, Kellen J          8 CLSS-CA              1:32.58    1:31.56  
      42.57   48.99                                                
RED - Division  
  1 Heiney, Adam R             8 PATH-CA              1:54.78    1:51.91  
      53.51   58.40                                                
  2 Tsao, Jacob M              7 PATH-CA              1:53.94    1:55.58  
      52.68 1:02.90                                                
WHT - Division  
 -- Grimaldo, Liam G           8 RTLR-CA                   NT         DQ  
      49.55                                                        
 
Boys 7-8 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalope, Jason L            8 LTA-CA               3:25.52    3:29.74  
      45.01 1:01.25 1:01.06   42.42                                
 -- Plummer, Kyle R            8 CSSC-CA                   NT         DQ  
      45.15   50.53 1:03.84   41.41                                
 
Men 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Condron, Kellen J          8 CLSS-CA                36.81      36.38  
RED - Division  
  1 Shin, Nathaniel J          8 RTLR-CA                42.03      44.73  
  2 Tsao, Jacob M              7 PATH-CA                42.98      46.31  
  3 Heiney, Adam R             8 PATH-CA                44.80      46.90  
WHT - Division  
  1 Hatam, Ayden               7 WAVE-CA                50.79      46.05  
  2 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                48.39      48.38  
  3 Stan, Andy                 8 MACA-CA                50.14      49.39  
  4 Stan, Kevin                8 MACA-CA                49.35      51.00  
  5 Twomey, Ero J              7 LTA-CA                 58.32      51.10  
  6 Ledis, Rowan H             8 MACA-CA                53.71      51.66  
  7 Go, Theo T                 8 PATH-CA                59.24      58.58  
  8 Fazel, Zia S               8 CCAT-CA              1:06.31      59.83  
 
Men 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                24.27      24.74  
  2 Tsao, Jacob M              7 PATH-CA                25.23      25.08  
  3 Shin, Nathaniel J          8 RTLR-CA                24.60      28.53  
WHT - Division  
  1 Grimaldo, Liam G           8 RTLR-CA                27.60      24.33  
  2 Hatam, Ayden               7 WAVE-CA                26.18      26.02  
  3 Ledis, Rowan H             8 MACA-CA                26.90      26.42  
  4 Twomey, Ero J              7 LTA-CA                    NT      29.25  
  5 Go, Theo T                 8 PATH-CA                36.25      31.70  
  6 Fazel, Zia S               8 CCAT-CA                34.45      32.03  
 
Men 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Condron, Kellen J          8 CLSS-CA                45.68      49.22  
RED - Division  
  1 Chung, Patrick K           7 CANY-CA                56.43    1:03.82  
 -- Ledis, Rowan H             8 MACA-CA              1:01.00         DQ  
WHT - Division  
  1 Heiney, Adam R             8 PATH-CA              1:14.59      57.40  
  2 Stan, Andy                 8 MACA-CA              1:03.64    1:01.34  
  3 Hatam, Ayden               7 WAVE-CA                   NT    1:01.86  
 -- Stan, Kevin                8 MACA-CA              1:09.12         DQ  
 -- Go, Theo T                 8 PATH-CA              1:08.35         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                28.27      28.88  
  2 Cerera, Josiah R          10 PATH-CA                31.17      31.21  
  3 Fresco, Matthieu A        10 CSSC-CA                30.60      31.22  
  4 Inostroza, Alessandro F   10 UN-04-CA               31.73      31.52  
  5 Tan, Jaden P               9 CANY-CA                33.49      32.79  
  6 Goudy, Ernest A           10 Polar Bears-CA         33.07      33.07  
  7 Fedi, Luca M               9 CANY-CA                33.54      33.54  
  8 Elliott, Jack T            9 PATH-CA                33.25      34.25  
 -- Bartlett, Payton M         9 PATH-CA                32.83         DQ  
RED - Division  
  1 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA                35.99      35.11  
  2 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA                34.88      35.53  
  3 Melekhov, Andrew K         9 DALD-CA                36.56      35.83  
  4 Huang, Tank T             10 WAVE-CA                34.47      36.34  
  5 Sucgang, Niccolo E        10 CCAT-CA                36.20      36.55  
WHT - Division  
  1 Aghajanian, Matteo        10 Polar Bears-CA         38.17      36.22  
  2 Lin, Ethan C              10 RTLR-CA                59.63      36.24  
  3 Oh, Ryder D                9 UN-04-CA               39.46      37.11  
  4 Johnson, Zachary L         9 Polar Bears-CA         39.43      37.76  
  5 Karim, Zane H             10 CANY-CA                37.45      37.89  
  6 Rockwell, Grady T          9 WAVE-CA                38.16      38.89  
  7 Gietzen, David A          10 PVST-CA                40.85      39.23  
  8 Mahat, Saksham S           9 Polar Bears-CA         39.33      40.61  
  9 Bicak, Goktug D            9 Polar Bears-CA         38.57      41.68  
 10 Jimenez, Kody A           10 WAVE-CA                   NT      42.55  
 11 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA                42.78      43.70  
 12 Mero, Colin R              9 CCAT-CA                44.31      43.73  
 13 Makartz, Yan               9 CCAT-CA                42.11      47.14  
 14 Twomey, Ecko M             9 LTA-CA                 56.45      54.88  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Goudy, Ernest A           10 Polar Bears-CA       2:33.53    2:35.92  
      35.51   39.25   44.72   36.44                                
RED - Division  
  1 Huang, Tank T             10 WAVE-CA              2:53.12    2:53.99  
      39.63   46.04   44.78   43.54                                
WHT - Division  
  1 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA              2:59.63    2:35.60  
      36.79   39.79   40.30   38.72                                
  2 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA                   NT    2:53.46  
      37.89   45.52   46.61   43.44                                
  3 Aghajanian, Matteo        10 Polar Bears-CA            NT    2:55.95  
      38.39   43.97   48.17   45.42                                
  4 Johnson, Zachary L         9 Polar Bears-CA            NT    2:56.41  
      40.55   46.22   48.31   41.33                                
  5 Mahat, Saksham S           9 Polar Bears-CA            NT    3:11.35  
      42.40   49.97   50.12   48.86                                
  6 Bicak, Goktug D            9 Polar Bears-CA       3:07.31    3:22.58  
      44.16   52.69   54.28   51.45                                
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              1:10.26    1:12.29  
      35.16   37.13                                                
  2 Cerera, Josiah R          10 PATH-CA              1:16.94    1:17.81  
      37.91   39.90                                                
  3 Fresco, Matthieu A        10 CSSC-CA              1:19.49    1:18.66  
      38.46   40.20                                                
  4 Goudy, Ernest A           10 Polar Bears-CA       1:19.50    1:21.90  
      39.76   42.14                                                
  5 Bartlett, Payton M         9 PATH-CA              1:23.41    1:22.13  
      38.63   43.50                                                
  6 Elliott, Jack T            9 PATH-CA              1:25.10    1:23.47  
      40.15   43.32                                                
RED - Division  
  1 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA              1:30.23    1:26.81  
      42.87   43.94                                                
  2 Fedi, Luca M               9 CANY-CA              1:34.73    1:28.40  
      43.42   44.98                                                
  3 Sucgang, Niccolo E        10 CCAT-CA              1:31.34    1:29.69  
      45.31   44.38                                                
  4 Melekhov, Andrew K         9 DALD-CA              1:29.08    1:30.91  
WHT - Division  
  1 Aghajanian, Matteo        10 Polar Bears-CA       1:53.50    1:35.12  
      45.94   49.18                                                
  2 Lin, Ethan C              10 RTLR-CA                   NT    1:37.56  
      45.24   52.32                                                
  3 Johnson, Zachary L         9 Polar Bears-CA            NT    1:45.96  
      50.31   55.65                                                
  4 Mero, Colin R              9 CCAT-CA              1:52.45    1:49.46  
      52.66   56.80                                                
  5 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA              1:45.01    1:49.80  
      52.99   56.81                                                
  6 Twomey, Ecko M             9 LTA-CA                    NT    2:50.58  
    1:25.29 1:25.29                                                
 -- Makartz, Yan               9 CCAT-CA                   NT         DQ  
      56.58 1:00.53                                                
 -- Mahat, Saksham S           9 Polar Bears-CA            NT         DQ  
      55.58   57.10                                                
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                39.38      39.09  
  2 Cerera, Josiah R          10 PATH-CA                40.60      40.29  
  3 Inostroza, Alessandro F   10 UN-04-CA               40.86      40.50  
  4 Tan, Jaden P               9 CANY-CA                43.35      44.06  
  5 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA                41.95      44.69  
  6 Sucgang, Niccolo E        10 CCAT-CA                44.43      46.91  
RED - Division  
  1 Oh, Ryder D                9 UN-04-CA               49.11      46.50  
  2 Goudy, Ernest A           10 Polar Bears-CA         49.61      48.31  
  3 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA                49.13      49.43  
WHT - Division  
  1 Lin, Ethan C              10 RTLR-CA                   NT      47.80  
  2 Mero, Colin R              9 CCAT-CA                51.38      49.17  
  3 Karim, Zane H             10 CANY-CA                50.60      50.58  
  4 Johnson, Zachary L         9 Polar Bears-CA         53.78      50.77  
  4 Rockwell, Grady T          9 WAVE-CA                51.25      50.77  
  6 Huang, Tank T             10 WAVE-CA                51.14      51.59  
  7 Bicak, Goktug D            9 Polar Bears-CA         51.71      56.51  
  8 Makartz, Yan               9 CCAT-CA                   NT      57.55  
  9 Jimenez, Kody A           10 WAVE-CA                   NT      59.10  
 10 Twomey, Ecko M             9 LTA-CA                    NT    1:36.15  
 -- Gietzen, David A          10 PVST-CA                54.44         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA                36.06      37.13  
WHT - Division  
  1 Fedi, Luca M               9 CANY-CA                43.47      41.14  
  2 Lin, Ethan C              10 RTLR-CA                   NT      44.87  
  3 Oh, Ryder D                9 UN-04-CA               48.41      46.23  
  4 Mahat, Saksham S           9 Polar Bears-CA            NT      54.51  
  5 Makartz, Yan               9 CCAT-CA                   NT      55.57  
 -- Aghajanian, Matteo        10 Polar Bears-CA         51.04         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Bartlett, Payton M         9 PATH-CA              1:28.10    1:27.59  
      39.38   48.21                                                
  2 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA              1:23.56    1:29.32  
      40.47   48.85                                                
WHT - Division  
  1 Inostroza, Alessandro F   10 UN-04-CA                  NT    1:18.15  
      36.82   41.33                                                
  2 Bicak, Goktug D            9 Polar Bears-CA            NT    2:17.41  
      59.29 1:18.12                                                
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              1:12.72    1:14.05  
      33.96   40.09                                                
  2 Elliott, Jack T            9 PATH-CA              1:24.24    1:22.19  
      38.03   44.16                                                
  3 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA              1:26.66    1:26.41  
      41.33   45.08                                                
RED - Division  
  1 Tan, Jaden P               9 CANY-CA              1:29.67    1:23.97  
      39.59   44.38                                                
  2 Sucgang, Niccolo E        10 CCAT-CA              1:29.95    1:26.81  
      42.91   43.90                                                
  3 Melekhov, Andrew K         9 DALD-CA              1:33.40    1:32.63  
      44.90   47.73                                                
  4 Oh, Ryder D                9 UN-04-CA             1:33.81    1:35.69  
      46.61   49.08                                                
WHT - Division  
  1 Lin, Ethan C              10 RTLR-CA                   NT    1:29.26  
      42.46   46.80                                                
  2 Huang, Tank T             10 WAVE-CA              1:35.61    1:33.61  
      47.02   46.59                                                
  3 Karim, Zane H             10 CANY-CA              1:45.32    1:34.15  
      47.59   46.56                                                
  4 Rockwell, Grady T          9 WAVE-CA              1:48.45    1:40.13  
      49.95   50.18                                                
  5 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA              1:51.68    1:48.59  
      56.34   52.25                                                
  6 Mero, Colin R              9 CCAT-CA              1:48.36    1:48.69  
      54.09   54.60                                                
  7 Jimenez, Kody A           10 WAVE-CA                   NT    1:52.81  
      56.90   55.91                                                
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              2:38.10    2:39.70  
      35.40   39.46   47.86   36.98                                
  2 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA              2:59.25    2:56.39  
      37.15   47.20   50.79   41.25                                
WHT - Division  
  1 Huang, Tank T             10 WAVE-CA              3:30.37    3:17.76  
      49.11   51.83   57.90   38.92                                
  2 Lee, Josiah J             10 PATH-CA              3:29.02    3:18.65  
      45.16                   42.66                                
 
Men 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              1:02.99    1:03.47  
  2 Fresco, Matthieu A        10 CSSC-CA              1:06.66    1:09.20  
      32.87   36.33                                                
  3 Fedi, Luca M               9 CANY-CA              1:13.40    1:13.75  
      35.91   37.84                                                
  4 Elliott, Jack T            9 PATH-CA              1:13.80    1:15.96  
      35.26   40.70                                                
  5 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA              1:20.39    1:16.10  
      36.04   40.06                                                
  6 Lee, Josiah J             10 PATH-CA              1:18.72    1:16.38  
      37.33   39.05                                                
  7 Melekhov, Andrew K         9 DALD-CA              1:18.72    1:17.73  
      36.11   41.62                                                
  8 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA              1:21.62    1:20.54  
      38.07   42.47                                                
  9 Checketts, Boogie R       10 PATH-CA              1:22.77    1:21.68  
      39.17   42.51                                                
 10 Dalope, Jason L            8 LTA-CA               1:18.77    1:23.10  
 11 Huang, Tank T             10 WAVE-CA              1:18.38    1:23.72  
      39.50   44.22                                                
 12 Belt, Wyatt A              9 RTLR-CA              1:29.87    1:25.81  
      41.76   44.05                                                
 13 Saifi, Sean                8 PATH-CA              1:44.63    1:32.97  
      44.93   48.04                                                
 14 Masztak, Hudson M         10 WAVE-CA              1:36.92    1:33.02  
      42.45   50.57                                                
 15 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA              1:35.36    1:36.21  
      44.98   51.23                                                
 16 Mero, Colin R              9 CCAT-CA              1:36.32    1:37.27  
 17 Jimenez, Kody A           10 WAVE-CA              1:41.97    1:37.38  
      47.11   50.27                                                
 18 Sexton, Sawyer R           9 WAVE-CA              1:55.20    1:49.85  
      47.11 1:02.74                                                
 19 Twomey, Ecko M             9 LTA-CA               2:07.76    2:09.36  
 20 Magana, Cesar A            9 LTA-CA                    NT    2:15.22  
 
Men 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                   NT    6:20.27  
      33.59   38.09   38.78   38.99   38.87   37.88   39.04   39.23
      38.74   37.06                                                
  2 Veeravatnam, Ankith        8 CSSC-CA              2:56.50    7:50.71  
      41.24   48.44   48.02   48.05   48.23   48.52   48.34   50.39
      48.19   41.29                                                
 
Men 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                32.09      33.87  
  2 Cerera, Josiah R          10 PATH-CA                34.27      34.76  
  3 Inostroza, Alessandro F   10 UN-04-CA               37.66      36.67  
  4 Elliott, Jack T            9 PATH-CA                46.20      39.92  
  5 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA                39.56      40.55  
  6 Fedi, Luca M               9 CANY-CA                40.22      40.93  
  7 Tan, Jaden P               9 CANY-CA                40.36      41.35  
  8 Lee, Josiah J             10 PATH-CA                42.92      42.26  
  9 Karim, Zane H             10 CANY-CA                44.19      42.39  
 10 Melekhov, Andrew K         9 DALD-CA                40.89      42.44  
 11 Huang, Tank T             10 WAVE-CA                41.54      44.88  
 12 Checketts, Boogie R       10 PATH-CA                44.72      46.08  
 13 Dalope, Jason L            8 LTA-CA                 42.42      47.38  
 14 Belt, Wyatt A              9 RTLR-CA                49.49      49.01  
 15 Mero, Colin R              9 CCAT-CA                53.97      49.98  
 16 Masztak, Hudson M         10 WAVE-CA                51.02      51.23  
 17 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA                50.92      52.34  
 18 Saifi, Sean                8 PATH-CA                49.60      52.93  
 19 Sexton, Sawyer R           9 WAVE-CA                   NT      59.89  
 20 Jimenez, Kody A           10 WAVE-CA                   NT    1:03.07  
 21 Twomey, Ecko M             9 LTA-CA               1:09.54    1:12.47  
 22 Magana, Cesar A            9 LTA-CA               1:13.83    1:17.23  
 -- Bartlett, Payton M         9 PATH-CA                37.28         DQ  
 
Men 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fresco, Matthieu A        10 CSSC-CA              1:25.88    1:27.31  
      42.08   45.23                                                
  2 Inostroza, Alessandro F   10 UN-04-CA             1:26.17    1:27.60  
      42.90   44.70                                                
  3 Cerera, Josiah R          10 PATH-CA              1:32.12    1:30.97  
      44.20   46.77                                                
  4 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA              1:42.64    1:35.36  
      46.21   49.15                                                
  5 Tan, Jaden P               9 CANY-CA              1:33.47    1:38.44  
      46.80   51.64                                                
  6 Krymski, Jacob             9 CCAT-CA              1:35.68    1:38.99  
      48.30   50.69                                                
  7 Fedi, Luca M               9 CANY-CA                   NT    1:39.34  
      47.02   52.32                                                
  8 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA              1:37.40    1:39.59  
      48.10   51.49                                                
  9 Mero, Colin R              9 CCAT-CA              1:54.56    1:44.12  
      50.72   53.40                                                
 10 Dalope, Jason L            8 LTA-CA               1:51.51    1:44.52  
      51.43   53.09                                                
 11 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA              1:50.02    1:45.95  
      51.89   54.06                                                
 12 Melekhov, Andrew K         9 DALD-CA              1:51.44    1:48.33  
      50.24   58.09                                                
 13 Belt, Wyatt A              9 RTLR-CA                   NT    1:53.68  
      54.69   58.99                                                
 14 Plummer, Kyle R            8 CSSC-CA                   NT    1:57.51  
      57.53   59.98                                                
 15 Saifi, Sean                8 PATH-CA              2:02.75    1:58.65  
      57.58 1:01.07                                                
 16 Checketts, Boogie R       10 PATH-CA              1:59.05    2:04.93  
      58.83 1:06.10                                                
 17 Sexton, Sawyer R           9 WAVE-CA                   NT    2:21.10  
    1:07.85 1:13.25                                                
 18 Magana, Cesar A            9 LTA-CA                    NT    3:07.72  
    1:29.11 1:38.61                                                
 
Men 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Inostroza, Alessandro F   10 UN-04-CA               32.44      33.18  
  2 Bartlett, Payton M         9 PATH-CA                36.87      34.74  
  3 Behzadian, Arshawn         8 CANY-CA                35.69      36.10  
  4 Elliott, Jack T            9 PATH-CA                38.75      36.39  
  5 Campbell, Scott P         10 CLSS-CA                40.97      37.57  
  6 Tan, Jaden P               9 CANY-CA                36.82      38.78  
  7 Veeravatnam, Ankith        8 CSSC-CA                41.15      41.97  
  8 Huang, Tank T             10 WAVE-CA                40.44      42.67  
  9 Lee, Josiah J             10 PATH-CA                49.21      44.01  
 10 Dalope, Jason L            8 LTA-CA                 43.05      44.41  
 11 Plummer, Kyle R            8 CSSC-CA                58.51      44.76  
 12 Karim, Zane H             10 CANY-CA                44.34      45.29  
 13 Belt, Wyatt A              9 RTLR-CA                51.97      45.84  
 14 Checketts, Boogie R       10 PATH-CA                   NT      48.22  
 15 Saifi, Sean                8 PATH-CA                53.19      49.97  
 16 Mero, Colin R              9 CCAT-CA                56.74      52.63  
 17 Masztak, Hudson M         10 WAVE-CA              1:03.19      56.01  
 18 Jimenez, Kody A           10 WAVE-CA                   NT      57.17  
 19 Cruz, Liam A               9 CSSC-CA              1:06.51    1:02.64  
 -- Magana, Cesar A            9 LTA-CA                    NT         DQ  
 
Men 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Overton, Connor A         12 PVST-CA                25.12      25.67  
  2 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA                26.51      26.21  
  3 Eke, Gabe O               12 CANY-CA                26.84      26.23  
  4 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA                27.48      27.19  
  5 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA                27.05      27.23  
  6 Blietz, Dylan C           12 CLSS-CA                27.36      27.25  
  6 Veeravatnam, Aneesh S     12 CSSC-CA                26.00      27.25  
  8 Blietz, Lucas J           12 CLSS-CA                27.61      27.28  
  9 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA                27.55      27.62  
 10 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA               28.83      27.87  
 11 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA                27.82      28.04  
 12 Keating, Brendan O        12 CANY-CA                28.19      28.16  
 13 Murphree, Ranger D        12 MSS-CA                 28.33      28.38  
 14 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA                29.29      28.63  
 15 Bezanilla, Bret R         11 PATH-CA                27.84      28.68  
 16 Rioveros, Derek A         12 CANY-CA                28.44      28.76  
 17 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA                29.08      29.09  
 18 Moen, Dylan J             12 CCAT-CA                28.39      29.22  
 19 Jubb, Noah D              11 PVST-CA                29.34      29.41  
 20 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA                28.97      29.52  
 21 Daniel, Dante             12 CANY-CA                29.09      29.62  
 22 Kirchen, Anthony D        12 CCAT-CA                29.44      29.97  
 23 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA                 29.85      30.67  
 24 Sucgang, Joaquin E        11 CCAT-CA                29.83      30.80  
 25 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA                30.53      31.23  
 26 Renno, Chase M            11 PATH-CA                29.74      31.24  
 27 Castellano, Colton M      12 CSSC-CA                30.60      32.52  
 28 Acosta, Ronin K           11 Polar Bears-CA         30.53      32.62  
 -- Divine, Logan J           12 CANY-CA                28.61         DQ  
RED - Division  
  1 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA                30.90      29.56  
  2 Beahan, Andy K            11 PVST-CA                30.93      30.45  
  3 Shah, Avi K               11 WAVE-CA                31.39      31.21  
  4 Bush, Nick L              12 CCAT-CA                32.96      33.30  
  5 Ou, James H               11 DALD-CA                33.05      33.49  
  6 Shin, Joel M              11 RTLR-CA                31.99      33.53  
WHT - Division  
  1 Carrillo, Jake C          12 Polar Bears-CA         33.81      30.62  
  2 Gonzalez, Ethan L         11 RTLR-CA                34.91      31.53  
  3 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT      31.84  
  4 Zhang, Andrew             12 PVST-CA                33.76      33.50  
  5 Spindle, Archer J         11 WAVE-CA                   NT      33.89  
  6 Kuhn, Zachary R           11 PATH-CA                35.21      35.40  
  7 Hyson, Michael T          11 PVST-CA                37.98      35.72  
  8 Kling, Benjamin M         12 WAVE-CA                   NT      36.23  
  9 Sareen, Aarnav Z          11 Polar Bears-CA         44.75      36.70  
 10 Davtyan, David            11 Polar Bears-CA         35.85      36.83  
 11 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA                37.40      38.39  
 12 Marshall, Jon K           11 PATH-CA                34.89      38.47  
 13 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA                42.31      41.08  
 14 Bilicki, Jackson W        11 CCAT-CA                44.65      46.43  
 15 Patel, Om P               12 Polar Bears-CA         55.44      49.27  
 
Men 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Blietz, Lucas J           12 CLSS-CA                59.79      58.08  
      27.83   30.25                                                
  2 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA                58.09      58.60  
      28.34   30.26                                                
  3 Blietz, Dylan C           12 CLSS-CA                59.98      58.86  
      27.75   31.11                                                
  4 Parastaev, Niko           12 CSSC-CA                58.30      59.13  
      29.24   29.89                                                
  5 Eke, Gabe O               12 CANY-CA                58.63      59.25  
      28.28   30.97                                                
  6 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA             1:02.71      59.65  
      29.08   30.57                                                
  7 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              1:01.80      59.67  
      28.88   30.79                                                
  8 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA              1:01.46    1:01.01  
      30.09   30.92                                                
  9 Moen, Dylan J             12 CCAT-CA              1:01.81    1:01.45  
      29.94   31.51                                                
 10 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA              1:00.49    1:01.68  
      29.46   32.22                                                
 11 Pasikov, Anthony          12 CCAT-CA              1:05.26    1:01.90  
      30.20   31.70                                                
 12 Vo, Christopher M         12 CCAT-CA              1:04.51    1:02.23  
      30.18   32.05                                                
 13 Bezanilla, Bret R         11 PATH-CA              1:01.58    1:02.25  
      30.05   32.20                                                
 14 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA              1:00.48    1:02.35  
      30.22   32.13                                                
 15 Divine, Logan J           12 CANY-CA                59.97    1:02.50  
      30.12   32.38                                                
 16 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              1:01.84    1:03.04  
      30.73   32.31                                                
 17 Scott, Tanner A           11 CANY-CA              1:03.62    1:04.43  
      31.60   32.83                                                
 18 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA              1:03.16    1:04.74  
      31.06   33.68                                                
 19 Bezanilla, Dean L         12 PATH-CA                59.71    1:04.80  
      29.80   35.00                                                
 20 Stiles, Tyler J           12 PATH-CA              1:05.25    1:06.03  
      31.25   34.78                                                
RED - Division  
  1 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA              1:06.66    1:02.69  
      29.79   32.90                                                
  2 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA              1:06.33    1:03.93  
      31.24   32.69                                                
  3 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA              1:06.95    1:04.62  
      31.39   33.23                                                
  4 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA              1:07.52    1:05.88  
      32.60   33.28                                                
  5 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA               1:07.26    1:07.60  
      32.96   34.64                                                
  6 Beahan, Andy K            11 PVST-CA              1:08.72    1:08.21  
      33.01   35.20                                                
  7 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA              1:06.80    1:08.51  
      33.04   35.47                                                
  8 Shin, Joel M              11 RTLR-CA              1:11.09    1:10.57  
      33.84   36.73                                                
WHT - Division  
  1 Rodriguez, Frankie J      12 RTLR-CA                   NT    1:05.28  
      31.30   33.98                                                
  2 Didden, Ry D              12 WAVE-CA              1:14.46    1:06.05  
      32.31   33.74                                                
  3 Gonzalez, Ethan L         11 RTLR-CA              1:16.02    1:09.71  
      32.87   36.84                                                
  4 Ou, James H               11 DALD-CA                   NT    1:13.18  
      34.50   38.68                                                
  5 Spindle, Archer J         11 WAVE-CA                   NT    1:13.31  
      34.65   38.66                                                
  6 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT    1:13.50  
      34.70   38.80                                                
  7 Zhang, Andrew             12 PVST-CA              1:19.34    1:14.23  
      34.95   39.28                                                
  8 Williams, Trent M         12 MSS-CA               1:24.83    1:18.80  
      36.40   42.40                                                
  9 Hyson, Michael T          11 PVST-CA              1:33.58    1:18.92  
      37.22   41.70                                                
 10 Bornare, Adi A            11 MACA-CA              1:21.59    1:19.85  
      37.58   42.27                                                
 11 Asrilant, Carter R        11 PATH-CA              1:14.22    1:20.21  
      37.50   42.71                                                
 12 Jin, Jerry                12 MACA-CA              1:20.87    1:21.04  
      37.53   43.51                                                
 13 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA              1:24.17    1:21.38  
      40.27   41.11                                                
 14 Sargsyan, Bob             11 RTLR-CA              1:22.35    1:23.08  
      38.77   44.31                                                
 15 Ramirez, Jorge R          11 CARP-CA              1:23.68    1:24.43  
      40.62   43.81                                                
 16 Marshall, Jon K           11 PATH-CA              1:28.90    1:24.64  
      39.37   45.27                                                
 17 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA              1:29.68    1:25.64  
      41.38   44.26                                                
 18 Kato, Tyson K             11 MACA-CA              1:34.98    1:30.21  
      42.40   47.81                                                
 19 Bright, Will D            11 PVST-CA              1:45.71    1:33.18  
      44.12   49.06                                                
 20 Krumer, Timothy J         11 MACA-CA              1:36.29    1:34.28  
      42.44   51.84                                                
 
Men 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Parastaev, Niko           12 CSSC-CA              2:06.99    2:05.83  
      29.87   32.26   32.08   31.62                                
  2 Blietz, Dylan C           12 CLSS-CA              2:11.75    2:06.33  
      29.60   32.29   32.65   31.79                                
  3 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              2:14.78    2:08.62  
      29.35   33.00   33.33   32.94                                
  4 Blietz, Lucas J           12 CLSS-CA              2:11.37    2:08.68  
      29.69   33.05   33.70   32.24                                
  5 Moen, Dylan J             12 CCAT-CA              2:10.16    2:08.80  
      30.10   32.95   33.02   32.73                                
  6 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA              2:12.92    2:11.32  
      30.96   34.52   34.92   30.92                                
  7 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA              2:11.92    2:11.34  
      29.98   33.34   34.76   33.26                                
  8 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA              2:14.01    2:12.70  
      29.98   33.93   34.94   33.85                                
  9 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              2:14.64    2:13.12  
      31.12   34.50   34.66   32.84                                
 10 Eke, Gabe O               12 CANY-CA              2:13.06    2:13.56  
      30.53   34.76   35.41   32.86                                
 11 Bezanilla, Bret R         11 PATH-CA              2:12.57    2:13.97  
      31.10   35.95   35.25   31.67                                
 12 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA              2:13.93    2:15.94  
      30.96   34.66   36.31   34.01                                
 13 Divine, Logan J           12 CANY-CA              2:09.72    2:17.09  
      31.77   35.33   36.16   33.83                                
 14 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA              2:20.60    2:17.12  
      31.69   36.74   35.17   33.52                                
 15 Sudario, Ben G            11 CSSC-CA              2:19.63    2:19.61  
      33.62   35.73   35.90   34.36                                
 16 Renno, Chase M            11 PATH-CA              2:21.77    2:28.29  
      33.74   37.78   39.12   37.65                                
RED - Division  
  1 Scott, Tanner A           11 CANY-CA              2:27.58    2:18.06  
      31.86   35.78   36.08   34.34                                
  2 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA              2:26.60    2:23.02  
      32.46   37.40   37.51   35.65                                
  3 Beahan, Andy K            11 PVST-CA              2:24.65    2:24.66  
      33.00   36.42   37.58   37.66                                
  4 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA               2:32.07    2:26.39  
      33.62   37.57   38.75   36.45                                
  5 Shah, Avi K               11 WAVE-CA              2:30.36    2:27.43  
      33.80   37.78   39.13   36.72                                
WHT - Division  
  1 Shin, Joel M              11 RTLR-CA                   NT    2:33.85  
      36.13   38.34   40.24   39.14                                
  2 Castellano, Colton M      12 CSSC-CA                   NT    2:39.77  
      34.99   40.52   42.62   41.64                                
  3 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT    2:41.99  
      37.10   40.44   43.25   41.20                                
  4 Davtyan, David            11 Polar Bears-CA       2:57.48    3:01.52  
      38.86   46.44 1:36.22                                        
  5 Marshall, Jon K           11 PATH-CA                   NT    3:05.16  
      41.94   46.79   50.10   46.33                                
  6 Sareen, Aarnav Z          11 Polar Bears-CA            NT    3:56.75  
      48.52                 1:09.94                                
 
Men 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Overton, Connor A         12 PVST-CA              5:34.10    5:26.04  
      28.67   31.88   33.33   33.71   33.46   33.78   32.92   32.92
      33.39   31.98                                                
  2 Blietz, Dylan C           12 CLSS-CA              5:45.57    5:35.01  
      30.24   33.77   34.34   33.61   34.17   33.77   34.23   33.82
      34.20   32.86                                                
  3 Lozada, Jordy J           12 CANY-CA              5:57.88    5:39.99  
      30.61   34.22   34.59   34.58   34.66   34.83   34.99   34.86
      34.05   32.60                                                
  4 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA             6:07.37    5:40.22  
      30.77   33.51   34.00   34.66   35.32   34.52   34.62   34.42
      34.33   34.07                                                
  5 Blietz, Lucas J           12 CLSS-CA              5:48.80    5:41.78  
      29.73   33.19   34.45   34.51   34.64   34.82   34.77   35.27
      35.67   34.73                                                
  6 Moen, Dylan J             12 CCAT-CA              5:47.61    5:42.93  
      31.00   34.00   34.65   35.12   34.65   35.13   35.27   34.66
      35.15   33.30                                                
  7 Vo, Christopher M         12 CCAT-CA              5:56.66    5:45.12  
      30.81   33.94   35.31   35.14   35.69   35.45   35.29   35.49
      34.92   33.08                                                
  8 Divine, Logan J           12 CANY-CA              5:54.46    5:49.16  
      31.55   34.20   35.46   35.53   35.90   36.30   35.54   35.24
      35.81   33.63                                                
  9 Veeravatnam, Aneesh S     12 CSSC-CA              5:38.14    5:50.40  
      30.26   33.58   35.00   35.92   36.06   36.32   36.49   36.25
      35.91   34.61                                                
 10 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA              6:00.63    5:52.25  
      30.63   33.78   34.07   35.18   36.05   36.85   38.05   36.40
      36.87   34.37                                                
 11 Sudario, Ben G            11 CSSC-CA              5:55.88    6:00.32  
      34.18   35.84   36.48   36.94   36.56   36.62   36.51   36.39
      36.20   34.60                                                
 12 Jubb, Noah D              11 PVST-CA              5:55.75    6:08.89  
      32.98   36.42   36.14   36.47   36.95   37.18   36.70   36.84
      36.01   43.20                                                
RED - Division  
  1 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA              6:29.87    6:04.66  
      31.13   34.79   36.53   37.04   36.00   37.25   38.58   37.99
      37.97   37.38                                                
  2 Bezanilla, Bret R         11 PATH-CA              6:43.17    6:07.91  
      33.77   37.59   38.70   37.96   38.27   37.30   37.57   37.47
      36.58   32.70                                                
  3 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA              6:38.56    6:20.92  
      34.29   39.27   38.45   39.99   39.33   39.48   38.55   38.33
      37.09   36.14                                                
  4 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA               6:42.45    7:09.30  
      38.17   44.76   45.90   42.59   42.75   43.63   44.33   45.64
      44.26   37.27                                                
WHT - Division  
  1 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA                   NT    6:12.45  
      33.95   37.87   38.54   38.58   38.34   37.88   37.25   37.23
      37.33   35.48                                                
  2 Williams, Trent M         12 MSS-CA                    NT    7:50.62  
      39.74   47.36   46.31   48.77   47.95   49.07   48.17   48.35
      49.41   45.49                                                
 
Men 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Veeravatnam, Aneesh S     12 CSSC-CA                28.89      29.97  
  2 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA                29.74      30.27  
  3 Overton, Connor A         12 PVST-CA                29.80      30.52  
  4 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA                31.93      31.66  
  5 Eke, Gabe O               12 CANY-CA                33.02      32.55  
  6 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA                32.89      32.97  
  6 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA                31.68      32.97  
  8 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA                34.41      34.52  
  9 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA                34.67      34.81  
 10 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA                34.39      34.92  
 11 Pasikov, Anthony          12 CCAT-CA                35.99      35.46  
 12 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA                35.62      35.54  
 13 Keating, Brendan O        12 CANY-CA                34.98      36.44  
 -- Murphree, Ranger D        12 MSS-CA                 32.35         DQ  
RED - Division  
  1 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA                36.84      35.02  
  2 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA                38.17      35.34  
  3 Kelly, Paraic S           11 CLSS-CA                37.90      36.31  
  4 Gonzalez, Ethan L         11 RTLR-CA                39.17      37.56  
  5 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA                 38.75      37.81  
  6 Shin, Joel M              11 RTLR-CA                37.36      37.90  
  7 Ou, James H               11 DALD-CA                39.40      39.14  
  8 Asrilant, Carter R        11 PATH-CA                37.86      42.96  
WHT - Division  
  1 Rodriguez, Frankie J      12 RTLR-CA                   NT      36.96  
  2 Didden, Ry D              12 WAVE-CA                42.39      37.43  
  3 Jin, Jerry                12 MACA-CA                40.17      38.62  
  4 Spindle, Archer J         11 WAVE-CA                   NT      42.20  
  5 Zhang, Andrew             12 PVST-CA                   NT      42.44  
  6 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT      43.21  
  7 Bornare, Adi A            11 MACA-CA                43.59      43.61  
  8 Williams, Trent M         12 MSS-CA                 46.84      44.73  
  9 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA                45.93      46.01  
 10 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA                48.59      46.19  
 11 Ramirez, Jorge R          11 CARP-CA                47.17      47.19  
 12 Sargsyan, Bob             11 RTLR-CA                47.92      47.46  
 13 Kato, Tyson K             11 MACA-CA                45.16      48.29  
 14 Krumer, Timothy J         11 MACA-CA                52.44      49.25  
 
Men 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA              1:06.23    1:06.21  
      31.75   34.46                                                
  2 Parastaev, Niko           12 CSSC-CA              1:05.09    1:08.29  
      32.99   35.30                                                
  3 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA              1:09.73    1:08.65  
      33.77   34.88                                                
  4 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              1:08.69    1:09.76  
      34.04   35.72                                                
  4 Murphree, Ranger D        12 MSS-CA               1:08.46    1:09.76  
      33.86   35.90                                                
  6 Sudario, Ben G            11 CSSC-CA              1:13.93    1:13.87  
      36.93   36.94                                                
  7 Kirchen, Anthony D        12 CCAT-CA              1:13.41    1:14.80  
      36.02   38.78                                                
  8 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA              1:15.50    1:15.37  
      36.79   38.58                                                
  9 Beahan, Andy K            11 PVST-CA              1:20.49    1:15.92  
      37.42   38.50                                                
 10 Rioveros, Derek A         12 CANY-CA              1:13.47    1:16.40  
      36.81   39.59                                                
 11 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA              1:17.93    1:17.44  
      37.41   40.03                                                
 12 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA              1:18.04    1:18.51  
      40.26   38.25                                                
 13 Sucgang, Joaquin E        11 CCAT-CA              1:19.96    1:18.96  
      39.43   39.53                                                
 14 Acosta, Ronin K           11 Polar Bears-CA       1:15.53    1:19.23  
      38.78   40.45                                                
 15 Carrillo, Jake C          12 Polar Bears-CA       1:18.78    1:19.33  
 16 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA              1:17.78    1:21.14  
      39.60   41.54                                                
RED - Division  
  1 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA               1:24.97    1:39.37  
      46.79   52.58                                                
WHT - Division  
  1 Bush, Nick L              12 CCAT-CA              2:00.50    1:24.79  
      40.80   43.99                                                
  2 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT    1:32.20  
      44.92   47.28                                                
  3 Kuhn, Zachary R           11 PATH-CA              1:34.66    1:34.80  
      46.41   48.39                                                
  4 Marshall, Jon K           11 PATH-CA              1:43.57    1:34.94  
      46.24   48.70                                                
  5 Davtyan, David            11 Polar Bears-CA       1:40.13    1:36.06  
      46.05   50.01                                                
  6 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA              1:42.39    1:36.19  
      47.21   48.98                                                
  7 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA              1:47.18    1:41.30  
      50.01   51.29                                                
  8 Bilicki, Jackson W        11 CCAT-CA                   NT    2:02.65  
      57.28 1:05.37                                                
 -- Patel, Om P               12 Polar Bears-CA            NT         DQ  
      59.73 1:02.62                                                
 -- Sareen, Aarnav Z          11 Polar Bears-CA            NT         DQ  
      41.17   50.98                                                
 
Men 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lozada, Jordy J           12 CANY-CA                33.95      32.90  
  2 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA                33.86      32.96  
  3 Daniel, Dante             12 CANY-CA                38.86      35.34  
  4 Overton, Connor A         12 PVST-CA                36.12      36.11  
  5 Murphree, Ranger D        12 MSS-CA                 36.14      36.64  
  6 Veeravatnam, Aneesh S     12 CSSC-CA                35.33      37.21  
  7 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA                36.94      37.73  
  8 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA                37.55      37.78  
  9 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA                36.71      38.51  
 10 Parastaev, Niko           12 CSSC-CA                39.12      38.76  
 11 Jubb, Noah D              11 PVST-CA                40.17      39.44  
 12 Keating, Brendan O        12 CANY-CA                39.93      39.47  
 13 Kirchen, Anthony D        12 CCAT-CA                38.76      39.57  
 14 Acosta, Ronin K           11 Polar Bears-CA         39.11      40.05  
 15 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA                40.04      40.56  
 16 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA                 37.58      40.64  
 17 Divine, Logan J           12 CANY-CA                39.05      41.97  
 18 Scott, Tanner A           11 CANY-CA                39.96      42.23  
 19 Bush, Nick L              12 CCAT-CA                40.78      48.49  
RED - Division  
  1 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA                41.27      38.19  
  2 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA                43.23      40.94  
  3 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA                42.47      41.25  
  4 Ou, James H               11 DALD-CA                42.58      42.81  
  5 Shah, Avi K               11 WAVE-CA                43.26      43.10  
  6 Shin, Joel M              11 RTLR-CA                42.32      43.35  
  7 Renno, Chase M            11 PATH-CA                43.23      44.94  
WHT - Division  
  1 Carrillo, Jake C          12 Polar Bears-CA         50.61      43.07  
  2 Gonzalez, Ethan L         11 RTLR-CA                44.89      43.26  
  3 Castellano, Colton M      12 CSSC-CA                47.94      45.15  
  4 Zhang, Andrew             12 PVST-CA                47.44      45.39  
  5 Kuhn, Zachary R           11 PATH-CA                46.94      45.45  
  6 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA                49.57      46.66  
  7 Marshall, Jon K           11 PATH-CA                51.20      48.81  
  8 Kling, Benjamin M         12 WAVE-CA                   NT      52.02  
  9 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA                54.76      52.62  
 10 Hyson, Michael T          11 PVST-CA                54.30      53.84  
 11 Bilicki, Jackson W        11 CCAT-CA              1:09.42    1:06.55  
 -- Patel, Om P               12 Polar Bears-CA            NT         DQ  
 -- Sareen, Aarnav Z          11 Polar Bears-CA            NT         DQ  
 
Men 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA              1:13.78    1:14.21  
      34.58   39.63                                                
  2 Vo, Christopher M         12 CCAT-CA              1:22.27    1:18.20  
      37.36   40.84                                                
  3 Murphree, Ranger D        12 MSS-CA               1:19.03    1:19.62  
      38.17   41.45                                                
  4 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA              1:20.42    1:21.65  
      39.46   42.19                                                
  5 Parastaev, Niko           12 CSSC-CA              1:25.23    1:22.35  
      39.57   42.78                                                
  6 Stiles, Tyler J           12 PATH-CA              1:20.61    1:22.94  
      39.08   43.86                                                
  7 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              1:18.49    1:25.46  
      40.92   44.54                                                
  8 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA              1:28.52    1:25.82  
      41.76   44.06                                                
  9 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              1:27.22    1:27.82  
      41.73   46.09                                                
 10 Divine, Logan J           12 CANY-CA              1:27.32    1:27.87  
      41.15   46.72                                                
 11 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA               1:23.50    1:28.10  
      41.40   46.70                                                
 12 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA              1:28.70    1:28.53  
      43.37   45.16                                                
RED - Division  
  1 Kelly, Paraic S           11 CLSS-CA              1:29.69    1:25.37  
      39.78   45.59                                                
  2 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA              1:32.36    1:27.72  
      41.64   46.08                                                
  3 Beahan, Andy K            11 PVST-CA              1:30.93    1:32.46  
      44.70   47.76                                                
  4 Scott, Tanner A           11 CANY-CA              1:34.54    1:34.09  
      44.62   49.47                                                
  5 Shin, Joel M              11 RTLR-CA              1:31.28    1:34.83  
      46.42   48.41                                                
  6 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA              1:32.75    1:34.95  
      45.31   49.64                                                
WHT - Division  
  1 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT    1:30.42  
      42.82   47.60                                                
  2 Didden, Ry D              12 WAVE-CA              1:38.66    1:31.73  
      43.61   48.12                                                
  3 Rodriguez, Frankie J      12 RTLR-CA                   NT    1:33.72  
      44.13   49.59                                                
  4 Williams, Trent M         12 MSS-CA                    NT    1:41.34  
      46.66   54.68                                                
  5 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA              1:49.26    1:44.09  
      51.14   52.95                                                
  6 Zhang, Andrew             12 PVST-CA              1:49.54    1:46.40  
      50.92   55.48                                                
  7 Ramirez, Jorge R          11 CARP-CA              1:53.58    1:46.56  
      52.45   54.11                                                
  8 Sargsyan, Bob             11 RTLR-CA              1:55.44    1:49.49  
      52.34   57.15                                                
  9 Marshall, Jon K           11 PATH-CA                   NT    1:50.34  
      52.78   57.56                                                
 10 Krumer, Timothy J         11 MACA-CA              1:53.12    1:51.66  
      53.50   58.16                                                
 11 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA              2:00.37    1:55.01  
      55.53   59.48                                                
 12 Hyson, Michael T          11 PVST-CA                   NT    1:59.73  
      56.25 1:03.48                                                
 13 Bright, Will D            11 PVST-CA                   NT    2:06.58  
    1:01.67 1:04.91                                                
 
Men 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lozada, Jordy J           12 CANY-CA                26.82      26.77  
  2 Veeravatnam, Aneesh S     12 CSSC-CA                26.91      27.64  
  3 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA                29.13      28.87  
  4 Overton, Connor A         12 PVST-CA                30.71      29.72  
  5 Pasikov, Anthony          12 CCAT-CA                30.72      30.24  
  6 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA                29.28      30.27  
  7 Parastaev, Niko           12 CSSC-CA                31.69      30.28  
  8 Blietz, Lucas J           12 CLSS-CA                32.08      30.43  
  9 Moen, Dylan J             12 CCAT-CA                30.21      30.57  
 10 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA                30.19      30.66  
 11 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA               32.71      30.73  
 12 Blietz, Dylan C           12 CLSS-CA                31.39      30.91  
 13 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA                30.81      31.04  
 14 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA                33.29      32.23  
 15 Divine, Logan J           12 CANY-CA                30.23      32.60  
 16 Bezanilla, Bret R         11 PATH-CA                33.23      33.16  
 17 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA                33.00      33.48  
 18 Keating, Brendan O        12 CANY-CA                33.46      34.08  
 19 Scott, Tanner A           11 CANY-CA                33.79      36.04  
RED - Division  
  1 Vo, Christopher M         12 CCAT-CA                35.94      33.97  
  2 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA                37.37      34.94  
  3 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA                34.89      34.95  
  4 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA                34.69      36.06  
  5 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA                 35.22      36.91  
  6 Ou, James H               11 DALD-CA                37.47      37.16  
WHT - Division  
  1 Kelly, Paraic S           11 CLSS-CA                51.43      35.65  
  2 Rodriguez, Frankie J      12 RTLR-CA                   NT      36.59  
  3 Gonzalez, Ethan L         11 RTLR-CA                41.42      37.53  
  4 Spindle, Archer J         11 WAVE-CA                   NT      37.61  
  5 Shin, Joel M              11 RTLR-CA                38.90      38.74  
  6 Asrilant, Carter R        11 PATH-CA                37.89      38.96  
  7 Belt, David M             11 RTLR-CA                39.93      39.98  
  8 Bornare, Adi A            11 MACA-CA                44.64      40.89  
  9 Sargsyan, Bob             11 RTLR-CA                44.05      42.85  
 10 Marshall, Jon K           11 PATH-CA                55.49      43.98  
 11 Jin, Jerry                12 MACA-CA                44.81      45.21  
 12 Ramirez, Jorge R          11 CARP-CA                45.23      46.49  
 13 Kato, Tyson K             11 MACA-CA                   NT      47.37  
 
Men 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Moen, Dylan J             12 CCAT-CA              1:08.03    1:07.34  
      32.03   35.31                                                
  2 Eke, Gabe O               12 CANY-CA              1:07.79    1:09.73  
      32.10   37.63                                                
  3 Reimbold, Zachary J       11 PATH-CA              1:11.54    1:11.60  
      32.60   39.00                                                
  4 Sudario, Ben G            11 CSSC-CA              1:11.83    1:15.27  
      36.07   39.20                                                
  5 Sucgang, Joaquin E        11 CCAT-CA              1:12.17    1:17.48  
      37.06   40.42                                                
RED - Division  
  1 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              1:20.22    1:16.69  
      36.05   40.64                                                
  2 Scott, Tanner A           11 CANY-CA              1:20.31    1:26.04  
      37.89   48.15                                                
WHT - Division  
  1 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA             1:33.34    1:10.26  
      32.99   37.27                                                
  2 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA                   NT    1:10.75  
      33.08   37.67                                                
  3 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT    1:31.23  
      39.79   51.44                                                
  4 Kuhn, Zachary R           11 PATH-CA              1:41.91    1:33.28  
      40.45   52.83                                                
 
Men 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Lozada, Jordy J           12 CANY-CA              1:03.08    1:02.22  
      28.58   33.64                                                
  2 Overton, Connor A         12 PVST-CA              1:08.47    1:06.27  
      31.10   35.17                                                
  3 Abarbanel, David M        12 CCAT-CA              1:06.82    1:07.28  
      31.39   35.89                                                
  4 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA             1:08.04    1:07.31  
      32.16   35.15                                                
  5 Eke, Gabe O               12 CANY-CA              1:10.24    1:09.59  
      32.56   37.03                                                
  6 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA              1:10.13    1:10.14  
      31.85   38.29                                                
  7 Gorokhovsky, Shane A      12 CCAT-CA              1:13.41    1:11.20  
      33.41   37.79                                                
  8 Rioveros, Derek A         12 CANY-CA              1:12.35    1:11.72  
      34.92   36.80                                                
  9 Blietz, Dylan C           12 CLSS-CA              1:11.56    1:12.27  
      32.83   39.44                                                
 10 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              1:10.82    1:12.61  
      34.02   38.59                                                
 11 Lawas, Jeremy G           12 CANY-CA              1:11.55    1:13.10  
      35.85   37.25                                                
 12 Murphree, Ranger D        12 MSS-CA               1:13.41    1:13.68  
      36.39   37.29                                                
 13 Jubb, Noah D              11 PVST-CA              1:16.73    1:13.77  
      34.81   38.96                                                
 14 Blietz, Lucas J           12 CLSS-CA              1:13.99    1:13.97  
      35.38   38.59                                                
 15 Daniel, Dante             12 CANY-CA              1:15.86    1:14.61  
      37.79   36.82                                                
 16 Kirchen, Anthony D        12 CCAT-CA              1:16.42    1:14.99  
      35.83   39.16                                                
 17 Fadipe, Aleks             11 CCAT-CA              1:16.46    1:15.19  
      35.10   40.09                                                
 18 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA              1:13.36    1:17.16  
      37.22   39.94                                                
 19 Sucgang, Joaquin E        11 CCAT-CA              1:15.77    1:17.54  
      37.00   40.54                                                
 20 Drottar, Elliott J        12 CCAT-CA              1:17.20    1:19.90  
      38.55   41.35                                                
 -- Scott, Tanner A           11 CANY-CA              1:16.12         DQ  
      36.67   41.25                                                
RED - Division  
  1 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA              1:19.31    1:14.81  
      34.52   40.29                                                
  2 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA              1:20.44    1:17.48  
      36.00   41.48                                                
  3 Shah, Avi K               11 WAVE-CA              1:19.67    1:19.93  
      38.24   41.69                                                
  4 Beahan, Andy K            11 PVST-CA              1:19.99    1:20.26  
      37.02   43.24                                                
  5 Carrillo, Jake C          12 Polar Bears-CA       1:21.13    1:21.77  
      39.05   42.72                                                
  6 Renno, Chase M            11 PATH-CA              1:18.11    1:22.63  
      38.03   44.60                                                
  7 Shin, Joel M              11 RTLR-CA              1:22.57    1:24.15  
      39.94   44.21                                                
  8 Stith-Robinson, Joseph O  11 LTA-CA               1:18.95    1:33.43  
      43.98   49.45                                                
WHT - Division  
  1 Gonzalez, Ethan L         11 RTLR-CA              1:27.34    1:19.71  
      36.93   42.78                                                
  2 Bush, Nick L              12 CCAT-CA              1:32.99    1:25.41  
      40.68   44.73                                                
  3 Ou, James H               11 DALD-CA                   NT    1:25.55  
      40.23   45.32                                                
  4 Castellano, Colton M      12 CSSC-CA              1:30.53    1:25.78  
      41.54   44.24                                                
  5 Spindle, Archer J         11 WAVE-CA                   NT    1:28.24  
      41.33   46.91                                                
  6 Davtyan, David            11 Polar Bears-CA            NT    1:38.27  
      48.97   49.30                                                
  7 Barker, Ryan G            11 WAVE-CA              1:39.36    1:40.69  
      50.13   50.56                                                
  8 Yuan, Nathan E            11 PVST-CA              1:40.79    1:43.04  
      50.83   52.21                                                
  9 Bilicki, Jackson W        11 CCAT-CA              2:06.99    2:05.49  
 -- Patel, Om P               12 Polar Bears-CA            NT         DQ  
    1:09.72 1:08.88                                                
 -- Hyson, Michael T          11 PVST-CA              1:48.46         DQ  
      52.23   50.03                                                
 
Men 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA             2:27.52    2:19.84  
      30.75   35.60   40.72   32.77                                
  2 Eke, Gabe O               12 CANY-CA              2:34.52    2:30.13  
      31.23   40.13   45.39   33.38                                
  3 Pasikov, Anthony          12 CCAT-CA              2:35.27    2:32.49  
      32.57   41.68   44.27   33.97                                
  4 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              2:36.28    2:34.00  
      36.08   38.07   47.64   32.21                                
  5 Keating, Brendan O        12 CANY-CA              2:35.33    2:34.15  
      34.50   38.91   47.75   32.99                                
  6 Hitch, Oliver C           12 CLSS-CA              2:42.54    2:36.02  
      33.12   40.02   48.55   34.33                                
  7 Cruz, Taylor A            12 CSSC-CA              2:43.37    2:38.23  
      37.25   40.12   44.92   35.94                                
  8 Stiles, Tyler J           12 PATH-CA              2:34.42    2:38.99  
      36.76   41.20   45.61   35.42                                
  9 Kirchmann, Joseph L       12 CANY-CA              2:39.76    2:46.58  
      36.81   42.20   51.46   36.11                                
 -- Scott, Tanner A           11 CANY-CA              2:44.27         DQ  
      36.31   39.51   51.26   34.57                                
RED - Division  
  1 Belt, David M             11 RTLR-CA              2:58.55    2:54.25  
      39.89   45.76   53.35   35.25                                
 -- Beahan, Andy K            11 PVST-CA              2:48.71         DQ  
      37.46   40.89   48.39   35.79                                
WHT - Division  
  1 Carpenter, Tobin M        11 PATH-CA                   NT    3:04.72  
      37.85   53.24   50.12   43.51                                
 -- Didden, Ry D              12 WAVE-CA              3:08.55         DQ  
      38.71   41.19   47.41   34.92                                
 
Men 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Gonzales, Julius S        16 CLSS-CA                22.64      22.62  
  2 Majsa, Sebastian J        17 UN-09-CA               24.34      23.65  
  3 Ngo, Tyler A              15 CANY-CA                23.91      23.85  
  4 Santander, Nick A         14 UN-02-CA               23.88      23.88  
  4 Vargas, Dominic F         13 Polar Bears-CA         24.14      23.88  
  6 Lecrivain, John J         14 UN-11-CA               23.90      24.10  
  7 Kim, Brandon M            16 UN-09-CA               23.75      24.38  
  8 Kim, Harrie Y             15 UN-09-CA               23.98      24.51  
  9 Billotte, Samuel D        16 UN-05-CA               25.63      24.55  
 10 Sanchez, JC D             15 UN-09-CA               24.54      24.72  
 11 Abramson, Parker E        15 UN-07-CA               24.68      24.86  
 12 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA                24.23      24.98  
 12 Grimaldo, Kaelan M        13 RTLR-CA                24.95      24.98  
 14 Hyde, Brandon J           17 UN-07-CA               24.99      25.09  
 15 Devetis, Vinni J          17 UN-02-CA               24.90      25.10  
 16 Rainbird, Nicolas W       14 PATH-CA                25.54      25.17  
 17 Chung, Matthew W          14 Polar Bears-CA         24.63      25.19  
 18 Lokuszta, Andre H         14 UN-06-CA               24.04      25.20  
 19 Endresz, Bence            17 UN-11-CA               24.97      25.22  
 20 Wise, Martin M            16 UN-10-CA               25.13      25.34  
 21 Grant, Patrick P          13 CANY-CA                25.31      25.38  
 22 Caballero, Kristopher A   14 UN-11-CA               25.36      25.40  
 23 Davis, Justin R           17 UN-01-CA               27.11      25.42  
 24 Shin, Caleb T             13 RTLR-CA                25.32      25.65  
 25 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA               25.26      25.70  
 26 Spelts, Eric              16 UN-01-CA               25.62      25.82  
 27 Hollands, Revilla A       16 UN-08-CA               26.61      25.83  
 28 Flores, Gabe A            17 UN-11-CA               25.98      26.02  
 29 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA                26.39      26.11  
 30 Sanchez, Noah J           14 PATH-CA                26.97      26.17  
 31 Tanaka, Chris D           16 UN-11-CA               26.39      26.27  
 32 Jeong, Elliot H           15 Polar Bears-CA         24.86      26.33  
 33 Deme, Dani                17 CANY-CA                25.11      26.57  
 34 Melton, Jackson W         13 CARP-CA                26.01      26.71  
 34 James, Donovan A          14 UN-07-CA               27.28      26.71  
 36 Done, Patrick H           14 UN-09-CA               26.80      26.80  
 37 Wong-Moon, Daniel C       13 CSSC-CA                27.46      26.87  
 38 Espinoza, Jared O         13 RTLR-CA                26.43      26.90  
 39 Sichta, Jake J            14 MSS-CA                 26.98      26.99  
 40 Pence, Keanu W            16 CANY-CA                26.88      27.31  
 41 Trainor, Yonden G         13 CLSS-CA                26.58      27.38  
 42 Huang, Bryan T            14 CLSS-CA                27.07      27.66  
 43 Henry, Sean C             13 DALD-CA                27.23      28.28  
 -- Riley, Lucca B            13 CANY-CA                26.50         DQ  
RED - Division  
  1 Cabrera, Linus A          13 RTLR-CA                28.49      26.69  
  2 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA                28.15      27.32  
  3 Karim, Mahdi A            13 CANY-CA                27.59      27.59  
  4 Lee, Daniel S             14 CANY-CA                27.61      27.60  
  5 Huang, Michael M          14 CCAT-CA                29.63      28.11  
  6 Giammattei, Rocco E       14 UN-12-CA               28.92      28.25  
  7 Loninia, Jhan M           13 CCAT-CA                28.37      28.48  
  8 Brosche, Josef B          15 CANY-CA                28.63      28.57  
  9 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA                28.86      28.70  
 10 Mazyan, David M           13 CLSS-CA                28.28      28.93  
 11 Kokkalera, Pranav P       16 UN-06-CA               29.06      29.75  
 12 Sibiriakov, Nick          13 CLSS-CA                29.20      30.21  
WHT - Division  
  1 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA                 30.21      28.73  
  2 Lin, Ian C                13 RTLR-CA                31.50      29.01  
  3 Larochelle, Jake S        14 PATH-CA                31.69      29.86  
  4 Speth, Shane W            14 PVST-CA                31.59      30.02  
  5 Podesta, Matteo M         13 Polar Bears-CA         31.63      30.12  
  6 Prigoda, Egor             13 CCAT-CA                31.71      30.39  
  7 Morgan, Zachary A         13 Polar Bears-CA         33.46      30.47  
  8 Zakaryan, Grigor          13 CSSC-CA                34.49      31.07  
  9 Fresco, Keane A           15 CSSC-CA                32.69      32.52  
 10 Brosche, Jeremiah P       13 CANY-CA                34.15      33.36  
 
Men 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Billotte, Samuel D        16 UN-05-CA               51.77      51.60  
      25.01   26.59                                                
  2 Lecrivain, John J         14 UN-11-CA               52.48      51.85  
      25.25   26.60                                                
  3 Santander, Nick A         14 UN-02-CA               52.10      51.93  
      25.46   26.47                                                
  4 Kim, Brandon M            16 UN-09-CA               51.57      52.25  
      24.87   27.38                                                
  5 Maners, River R           16 UN-09-CA               51.91      52.28  
      24.61   27.67                                                
  6 Kang, Eric S              14 UN-03-CA               58.77      52.44  
      25.13   27.31                                                
  7 Ngo, Tyler A              15 CANY-CA                51.17      52.62  
      25.55   27.07                                                
  8 Abramson, Parker E        15 UN-07-CA               52.35      52.64  
      25.29   27.35                                                
  9 Kim, Harrie Y             15 UN-09-CA               53.15      53.44  
      25.48   27.96                                                
 10 Hyde, Brandon J           17 UN-07-CA               54.64      53.55  
      25.86   27.69                                                
 11 Majsa, Sebastian J        17 UN-09-CA               55.15      53.75  
      25.75   28.00                                                
 12 Davis, Justin R           17 UN-01-CA               59.34      54.27  
      25.84   28.43                                                
 13 Moon, Joonho              13 CANY-CA                53.13      54.47  
      25.60   28.87                                                
 14 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA                52.86      54.50  
      25.92   28.58                                                
 15 Grant, Patrick P          13 CANY-CA                54.91      54.62  
      26.18   28.44                                                
 16 Sanchez, JC D             15 UN-09-CA               55.03      54.65  
      25.55   29.10                                                
 17 Endresz, Bence            17 UN-11-CA               54.96      54.93  
      26.62   28.31                                                
 18 Wise, Martin M            16 UN-10-CA               54.81      55.00  
      26.27   28.73                                                
 19 Pak, Dean S               15 CLSS-CA                53.46      55.03  
      26.51   28.52                                                
 20 Graczyk, Sawyer A         18 UN-01-CA               53.46      55.27  
      25.96   29.31                                                
 21 Getikian, M'Khitar        16 UN-11-CA               53.99      55.29  
      26.06   29.23                                                
 22 Magpantay, Jared A        16 CLSS-CA                57.06      55.85  
      27.02   28.83                                                
 23 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA               55.93      56.01  
      27.24   28.77                                                
 24 Caballero, Kristopher A   14 UN-11-CA               54.68      56.21  
      27.44   28.77                                                
 25 Thompson, Benjamin B      15 UN-08-CA               55.93      56.31  
      27.27   29.04                                                
 26 Sanchez, Noah J           14 PATH-CA                57.63      56.52  
      27.21   29.31                                                
 27 Hollands, Revilla A       16 UN-08-CA               58.49      56.66  
      26.61   30.05                                                
 28 Melton, Jackson W         13 CARP-CA                59.13      56.86  
      26.87   29.99                                                
 29 Rainbird, Nicolas W       14 PATH-CA                54.34      56.99  
      27.10   29.89                                                
 30 Riley, Lucca B            13 CANY-CA                58.01      57.10  
      26.83   30.27                                                
 31 Oroszlan, Daniel          13 WAVE-CA                58.55      57.70  
      27.68   30.02                                                
 32 Serrano, Hugo             13 CCAT-CA                58.63      58.00  
      27.75   30.25                                                
 33 Kelly, Sean P             16 CLSS-CA                57.19      58.25  
      27.10   31.15                                                
 34 Trainor, Yonden G         13 CLSS-CA                58.25      58.51  
      28.34   30.17                                                
 35 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA                56.36      58.60  
      28.31   30.29                                                
 36 Lee, Daniel S             14 CANY-CA                58.89      58.95  
      28.55   30.40                                                
 37 Flores, Gabe A            17 UN-11-CA               57.63      58.97  
      28.13   30.84                                                
 38 Lloyd, Colson A           13 CANY-CA                59.23      59.33  
      28.56   30.77                                                
 39 Done, Patrick H           14 UN-09-CA               59.59      59.73  
      28.95   30.78                                                
 40 James, Donovan A          14 UN-07-CA               58.87      59.78  
      28.71   31.07                                                
RED - Division  
  1 Basnet, Pranav J          14 CANY-CA              1:00.36      59.55  
      28.37   31.18                                                
  2 Pence, Keanu W            16 CANY-CA                59.73      59.89  
      28.63   31.26                                                
  3 Henry, Sean C             13 DALD-CA              1:00.38    1:00.06  
      28.16   31.90                                                
  4 Karim, Mahdi A            13 CANY-CA              1:03.63    1:00.32  
      28.69   31.63                                                
  5 Cabrera, Linus A          13 RTLR-CA              1:00.96    1:01.02  
      28.50   32.52                                                
  6 Siclovan, Ethan E         13 UN-CA                1:04.47    1:01.20  
      29.38   31.82                                                
  7 Ou, John A                13 DALD-CA              1:01.68    1:01.26  
      28.94   32.32                                                
  8 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              1:02.86    1:04.56  
      30.92   33.64                                                
WHT - Division  
  1 Sichta, Jake J            14 MSS-CA               1:05.04    1:01.58  
      30.28   31.30                                                
  2 Huang, Michael M          14 CCAT-CA              1:07.46    1:03.22  
                      33.18                                        
  3 Sargsyan, Nicholas M      13 RTLR-CA              1:06.39    1:03.34  
      30.30   33.04                                                
  4 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               1:07.27    1:04.26  
                      33.24                                        
  5 Mazyan, David M           13 CLSS-CA              1:05.20    1:05.19  
      31.30   33.89                                                
  6 Linskey, Matthew J        16 UN-02-CA             1:06.57    1:05.23  
      31.17   34.06                                                
  7 Kirkpatrick, David C      16 CANY-CA              1:09.96    1:05.65  
      32.14   33.51                                                
  8 Joo, Jayden S             15 UN-11-CA             1:06.88    1:05.98  
      30.75   35.23                                                
  9 Ukkan, Rohit              13 DALD-CA              1:10.76    1:07.78  
       7.05   26.01   34.72                                        
 10 Cohen, Chase              14 WAVE-CA              1:09.41    1:08.49  
      32.19   36.30                                                
 11 Yuh, Justin B             13 CANY-CA              1:10.85    1:09.31  
      33.59   35.77                                                
 12 Kazangian, Edward H       17 RTLR-CA              1:08.25    1:10.01  
      33.21   36.80                                                
 13 Rolls, Thomas U           13 PATH-CA              1:13.48    1:10.29  
      32.73   37.56                                                
 14 Larochelle, Jake S        14 PATH-CA              1:11.84    1:11.58  
      34.93   36.65                                                
 15 Fresco, Keane A           15 CSSC-CA              1:11.41    1:11.70  
      34.92   36.78                                                
 16 Walker, Maddox H          13 CSSC-CA              1:14.88    1:15.04  
      35.69   39.35                                                
 17 Krymski, Michael          13 CCAT-CA              1:14.50    1:15.92  
      35.97   39.95                                                
 18 Fausset, Lennon M         13 PVST-CA              1:22.41    1:25.70  
      40.09   50.54                                                
 
Men 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Ngo, Tyler A              15 CANY-CA              1:49.75    1:51.30  
      25.83   28.56   28.83   28.08                                
  2 Santander, Nick A         14 UN-02-CA             1:52.12    1:52.59  
      26.46   28.78   28.74   28.61                                
  3 Chan, Matthew P           15 PATH-CA              1:54.10    1:54.38  
      25.56   28.14   29.65   31.03                                
  4 Lecrivain, John J         14 UN-11-CA             1:55.90    1:54.76  
      26.26   29.07   29.84   29.59                                
  5 Luo, Andrew               15 CSSC-CA              1:55.46    1:55.55  
      26.78   28.93   29.78   30.06                                
  6 Henry, Connor S           16 UN-07-CA             1:54.15    1:57.19  
      26.69   29.84   31.25   29.41                                
  7 Caballero, Kristopher A   14 UN-11-CA             1:55.77    1:57.67  
      27.31   29.79   30.62   29.95                                
  8 Majsa, Sebastian J        17 UN-09-CA             2:02.32    1:58.29  
      26.59   29.73   31.20   30.77                                
  9 Saguros, Dustin G         13 CANY-CA              2:02.34    1:58.65  
      27.70   30.27   30.98   29.70                                
 10 Moon, Joonho              13 CANY-CA              2:02.43    1:59.32  
      28.00   31.13   30.46   29.73                                
 11 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA              1:56.90    1:59.74  
      27.32   30.37   31.49   30.56                                
 12 Chung, Matthew W          14 Polar Bears-CA       1:58.77    1:59.81  
      27.22   29.45   31.18   31.96                                
 13 Rainbird, Nicolas W       14 PATH-CA              1:59.65    2:00.06  
      26.67   30.34   32.03   31.02                                
 14 Sanchez, Noah J           14 PATH-CA              2:02.44    2:01.08  
      28.13   30.57   31.39   30.99                                
 15 Grant, Patrick P          13 CANY-CA              1:59.21    2:01.78  
      27.45   30.67   32.13   31.53                                
 16 Endresz, Bence            17 UN-11-CA             2:04.55    2:02.04  
      28.20   30.82   31.75   31.27                                
 17 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA             2:05.24    2:02.65  
      28.26   30.86   32.13   31.40                                
 18 Lokuszta, Andre H         14 UN-06-CA             2:05.73    2:02.73  
      26.80   30.84   33.01   32.08                                
 19 Spelts, Eric              16 UN-01-CA             2:02.33    2:03.32  
      28.60   31.60   33.20   29.92                                
 20 Espinoza, Jared O         13 RTLR-CA              2:10.30    2:03.42  
      29.09   32.23   31.22   30.88                                
 21 Williams, Jack O          14 CLSS-CA              2:02.42    2:04.10  
      28.52   31.28   32.72   31.58                                
 22 Lee, Daniel S             14 CANY-CA              2:05.04    2:05.19  
      28.79   31.48   32.35   32.57                                
 23 Trainor, Yonden G         13 CLSS-CA              2:06.19    2:05.75  
      28.84   31.96   32.85   32.10                                
 24 Serrano, Hugo             13 CCAT-CA              2:06.80    2:06.03  
      29.50   31.99   32.72   31.82                                
 25 Riley, Lucca B            13 CANY-CA              2:08.88    2:06.10  
      28.28   32.17   32.83   32.82                                
 26 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA              2:06.76    2:06.90  
      27.93   31.19   33.50   34.28                                
 27 Flores, Gabe A            17 UN-11-CA             2:08.66    2:08.01  
      28.38   32.40   34.36   32.87                                
 28 Pence, Keanu W            16 CANY-CA              2:04.29    2:09.05  
      28.44   32.03   34.05   34.53                                
 29 James, Donovan A          14 UN-07-CA             2:09.15    2:11.03  
      29.04   33.37   34.79   33.83                                
 30 Jeong, Elliot H           15 Polar Bears-CA       2:10.32    2:14.55  
      29.93   34.36   35.82   34.44                                
RED - Division  
  1 Vargas, Dominic F         13 Polar Bears-CA       2:11.98    1:59.35  
      26.93   29.86   31.43   31.13                                
  2 Hollands, Revilla A       16 UN-08-CA             2:14.87    2:08.31  
      28.39   31.87   33.41   34.64                                
  3 Done, Patrick H           14 UN-09-CA             2:11.36    2:10.61  
      29.21   32.98   34.80   33.62                                
  4 Fields, Noah H            13 Polar Bears-CA       2:12.70    2:12.92  
      31.01   34.17   34.52   33.22                                
  5 Mazyan, David M           13 CLSS-CA              2:18.64    2:14.46  
      30.42   34.41   35.26   34.37                                
  5 Loninia, Jhan M           13 CCAT-CA              2:14.33    2:14.46  
      31.26   34.71   35.04   33.45                                
  7 Linskey, Matthew J        16 UN-02-CA             2:17.11    2:24.42  
      33.41   37.43   37.78   35.80                                
  8 Giammattei, Rocco E       14 UN-12-CA             2:22.56    2:27.52  
                      39.22   38.57                                
WHT - Division  
  1 Wise, Martin M            16 UN-10-CA                  NT    2:03.91  
      27.85   31.44   31.30   33.32                                
  2 Habeger, Hunter T         13 PATH-CA              2:44.58    2:08.63  
      28.76   32.77   34.07   33.03                                
  3 Deme, Dani                17 CANY-CA              2:27.77    2:12.82  
      28.51   33.45   35.45   35.41                                
  4 Cabrera, Linus A          13 RTLR-CA              2:23.47    2:14.86  
      29.78   33.84   36.18   35.06                                
  5 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              2:27.58    2:17.33  
      31.66   35.78   35.16   34.73                                
  6 Sichta, Jake J            14 MSS-CA               2:26.94    2:18.57  
      29.96   36.25   37.59   34.77                                
  7 Huang, Michael M          14 CCAT-CA              2:25.78    2:19.60  
      31.22   35.04   37.39   35.95                                
  8 Zakaryan, Grigor          13 CSSC-CA                   NT    2:23.21  
      31.92   36.55   38.23   36.51                                
  9 Lin, Ian C                13 RTLR-CA                   NT    2:23.26  
      32.31   35.92   38.27   36.76                                
 10 Speth, Shane W            14 PVST-CA                   NT    2:23.54  
      32.40   35.32   37.54   38.28                                
 11 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               2:33.97    2:24.08  
      34.17   36.71   38.35   34.85                                
 12 Ukkan, Rohit              13 DALD-CA              2:46.32    2:25.26  
      34.79   38.59   36.35   35.53                                
 13 Kokkalera, Pranav P       16 UN-06-CA             2:23.73    2:30.96  
      34.16   38.64   39.79   38.37                                
 14 Sibiriakov, Nick          13 CLSS-CA              2:29.51    2:31.72  
      31.81   37.45 1:22.46                                        
 15 Larochelle, Jake S        14 PATH-CA              2:43.82    2:32.96  
      34.48   39.45   40.09   38.94                                
 16 Morgan, Zachary A         13 Polar Bears-CA            NT    2:38.44  
      35.49                   40.03                                
 17 Prigoda, Egor             13 CCAT-CA                   NT    2:38.81  
      36.42   42.00   42.41   37.98                                
 18 Podesta, Matteo M         13 Polar Bears-CA       2:42.86    2:39.96  
                      43.05   42.51                                
 19 Brosche, Jeremiah P       13 CANY-CA              2:50.72    2:44.30  
      36.77   40.28   43.83   43.42                                
 
Men 13 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Henry, Connor S           16 UN-07-CA             5:21.01    5:09.61  
      27.32   30.37   31.33   32.10   31.02   32.09   31.57   32.26
      30.72   30.83                                                
  2 Pak, Dean S               15 CLSS-CA              5:24.36    5:15.59  
      27.43   30.43   31.41   31.85   32.27   32.45   32.71   33.08
      32.64   31.32                                                
  3 Caballero, Kristopher A   14 UN-11-CA             5:10.56    5:16.87  
      28.27   31.09   31.82   32.39   32.43   32.43   32.69   32.43
      32.04   31.28                                                
  4 Lloyd, Colson A           13 CANY-CA              5:25.75    5:26.29  
      30.26   32.31   32.83   32.82   32.89   33.03   33.17   33.27
      33.35   32.36                                                
  5 Graczyk, Sawyer A         18 UN-01-CA             5:18.48    5:27.08  
      28.10   31.83   32.84   32.82   33.48   33.91   33.83   33.26
      33.80   33.21                                                
  6 Sanchez, Noah J           14 PATH-CA              5:25.70    5:27.99  
      28.11   31.61   32.96   33.48   33.43   33.90   34.01   34.26
      34.05   32.18                                                
  7 Oroszlan, Daniel          13 WAVE-CA              5:45.05    5:41.24  
      30.99   33.20   34.78   34.65   34.58   35.11   34.91   34.78
      34.77   33.47                                                
RED - Division  
  1 Grant, Patrick P          13 CANY-CA              5:53.19    5:27.31  
      29.32   32.74   33.03   33.14   33.23   33.75   33.93   34.16
      33.24   30.77                                                
  2 Saguros, Dustin G         13 CANY-CA              5:49.78    5:37.74  
      29.26   32.64   33.54   34.46   34.91   34.70   34.51   35.29
      35.25   33.18                                                
  3 Serrano, Hugo             13 CCAT-CA              5:49.75    5:40.70  
      31.28   33.46   34.34   34.64   35.13   35.18   35.04   34.60
      34.51   32.52                                                
  4 Maners, River R           16 UN-09-CA             6:00.00    5:54.02  
      28.31   33.45   36.18   37.42   37.64   36.14   37.68   37.00
      36.16   34.04                                                
  5 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              6:15.58    6:18.88  
      32.94   37.20   39.35   39.03   37.85   40.62   40.21   38.35
      36.80   36.53                                                
WHT - Division  
  1 Abramson, Parker E        15 UN-07-CA                  NT    5:37.92  
      28.14   33.33   34.74   34.55   35.13   34.74   35.20   35.31
      34.12   32.66                                                
  2 Habeger, Hunter T         13 PATH-CA                   NT    5:54.00  
      30.57   33.59   35.47   36.69   36.37   37.40   36.53   36.92
      37.37   33.09                                                
  3 Done, Patrick H           14 UN-09-CA             6:57.84    5:55.28  
      31.31   34.89   36.23   36.57   36.71   37.18   37.63   36.37
      35.94   32.45                                                
  4 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA              7:52.23    6:04.62  
      32.08   36.01   37.44   36.72   37.94   37.87   38.07   37.67
      36.51   34.31                                                
  5 Linskey, Matthew J        16 UN-02-CA                  NT    6:16.19  
      34.09   37.19   37.74   38.54   38.31   38.59   38.69   38.81
      38.73   35.50                                                
  6 Le, Dylan D               14 PVST-CA              6:28.35    6:22.07  
      31.96   35.88   38.35   38.54   38.87   39.83   39.73   40.24
      40.44   38.23                                                
  7 Sargsyan, Nicholas M      13 RTLR-CA              6:41.37    6:28.45  
      33.32   38.31   38.39   38.11   39.34   40.28   39.98   40.60
    1:20.12                                                        
  8 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               8:31.18    6:48.10  
      36.45   40.61   42.08   41.92   41.53   42.15   41.05   42.28
      41.04   38.99                                                
  9 Rolls, Thomas U           13 PATH-CA              7:00.10    7:11.38  
      35.73   42.96   44.19   43.27   45.28   45.18   45.02   45.81
      44.01   39.93                                                
 
Men 13 & Over 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Luo, Andrew               15 CSSC-CA             17:57.93   18:07.45  
      28.91   31.26   31.95   32.08   32.66   32.70   32.74   32.86
      32.79   33.01   33.06   33.29   33.24   33.19   33.16   33.42
      33.64   33.41   33.70   33.45   33.49   33.27   33.66   33.31
      33.71   33.48   33.27   33.46   33.40   33.99   33.23   32.85
      31.81
  2 Fields, Noah H            13 Polar Bears-CA      19:21.49   19:21.30  
      31.66   35.17   35.96   36.34   36.40   36.07   36.38   36.05
      35.76   35.57   35.21   35.39   35.34   35.58   35.59   35.14
      35.09   35.34   35.20   35.01   34.85   35.33   35.49   35.20
      35.09   35.11   35.28   35.27   34.66   34.81   34.72   34.17
      33.07
WHT - Division  
 -- Chung, Matthew W          14 Polar Bears-CA            NT         DQ  
      29.23   31.61   33.15   34.44   34.13   34.86   34.77   34.45
      34.62                                                        
 
Men 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Gonzales, Julius S        16 CLSS-CA                53.36      54.11  
      26.24   27.87                                                
  2 Denson, Kyle Y            17 UN-02-CA               55.60      56.10  
      27.49   28.61                                                
  3 Lecrivain, John J         14 UN-11-CA               59.22      59.15  
      29.23   29.92                                                
  4 Hyde, Brandon J           17 UN-07-CA             1:00.78    1:00.62  
      29.74   30.88                                                
  5 Henry, Connor S           16 UN-07-CA               59.46    1:00.67  
      30.20   30.47                                                
  6 Endresz, Bence            17 UN-11-CA             1:02.16    1:01.02  
      30.25   30.77                                                
  7 Saguros, Dustin G         13 CANY-CA              1:03.18    1:01.46  
      29.45   32.01                                                
  8 Lokuszta, Andre H         14 UN-06-CA             1:02.28    1:02.08  
      29.39   32.69                                                
  9 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA              1:04.08    1:02.60  
      30.54   32.06                                                
 10 Vargas, Dominic F         13 Polar Bears-CA       1:04.71    1:02.99  
      30.02   32.97                                                
 11 Luo, Andrew               15 CSSC-CA              1:02.56    1:03.21  
      30.94   32.27                                                
 12 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA             1:05.90    1:03.42  
      31.26   32.16                                                
 13 Devetis, Vinni J          17 UN-02-CA             1:03.21    1:03.55  
      31.43   32.12                                                
 14 Shin, Caleb T             13 RTLR-CA              1:01.24    1:03.94  
      30.13   33.81                                                
 15 Abramson, Parker E        15 UN-07-CA             1:05.61    1:04.89  
      31.59   33.30                                                
 16 San Jose, Dylan A         15 UN-06-CA             1:03.54    1:05.11  
      31.08   34.03                                                
 17 Henry, Sean C             13 DALD-CA              1:06.97    1:05.15  
      31.68   33.47                                                
 18 Williams, Jack O          14 CLSS-CA              1:03.49    1:05.47  
      31.29   34.18                                                
 19 Wong-Moon, Daniel C       13 CSSC-CA              1:08.46    1:06.36  
      32.33   34.03                                                
 20 Lee, Daniel S             14 CANY-CA              1:09.49    1:06.88  
      32.73   34.15                                                
 21 Serrano, Hugo             13 CCAT-CA              1:07.64    1:06.98  
      32.55   34.43                                                
 22 Siclovan, Ethan E         13 UN-CA                1:09.97    1:08.34  
      32.99   35.35                                                
 23 Basnet, Pranav J          14 CANY-CA              1:10.41    1:09.02  
      33.60   35.42                                                
 24 Cabrera, Linus A          13 RTLR-CA              1:07.83    1:10.16  
      33.93   36.23                                                
 25 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA              1:10.35    1:10.73  
      34.72   36.01                                                
 26 Tanaka, Chris D           16 UN-11-CA             1:11.17    1:11.99  
      33.93   38.06                                                
RED - Division  
  1 Davis, Justin R           17 UN-01-CA             1:11.93    1:07.96  
      32.90   35.06                                                
  2 Huang, Michael M          14 CCAT-CA              1:11.99    1:08.79  
      33.49   35.30                                                
  3 Karim, Mahdi A            13 CANY-CA              1:11.77    1:09.42  
      34.40   35.02                                                
  4 Speth, Shane W            14 PVST-CA              1:16.75    1:13.63  
      36.00   37.63                                                
  5 Espinoza, Jared O         13 RTLR-CA              1:16.78    1:14.89  
      36.74   38.15                                                
WHT - Division  
  1 Habeger, Hunter T         13 PATH-CA                   NT    1:10.40  
      34.20   36.20                                                
  2 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              1:43.25    1:19.30  
      39.20   40.10                                                
  3 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               1:24.26    1:19.40  
      37.81   41.59                                                
  4 Giammattei, Rocco E       14 UN-12-CA             1:19.95    1:19.68  
      39.22   40.46                                                
  5 Zakaryan, Grigor          13 CSSC-CA                   NT    1:20.27  
  6 Morgan, Zachary A         13 Polar Bears-CA       1:22.19    1:20.54  
  7 Sibiriakov, Nick          13 CLSS-CA              1:18.33    1:21.63  
  8 Ukkan, Rohit              13 DALD-CA              1:20.88    1:21.65  
      39.64   42.01                                                
  9 Prigoda, Egor             13 CCAT-CA                   NT    1:22.85  
      40.35   42.50                                                
 10 Lin, Ian C                13 RTLR-CA                   NT    1:23.43  
      39.54   43.89                                                
 11 Fresco, Keane A           15 CSSC-CA                   NT    1:26.12  
 12 Brosche, Jeremiah P       13 CANY-CA              1:29.49    1:31.16  
 
Men 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Gonzales, Julius S        16 CLSS-CA              1:01.72    1:01.18  
      29.20   31.98                                                
  2 Sanchez, JC D             15 UN-09-CA             1:07.84    1:07.82  
      31.34   36.48                                                
  3 Huang, Bryan T            14 CLSS-CA              1:07.12    1:08.41  
      32.42   35.99                                                
  4 Wise, Martin M            16 UN-10-CA             1:10.00    1:08.75  
      32.01   36.74                                                
  5 Basnet, Pranav J          14 CANY-CA              1:08.65    1:08.95  
      32.82   36.13                                                
  6 Kelly, Sean P             16 CLSS-CA              1:10.38    1:09.77  
      32.36   37.41                                                
  7 Billotte, Zachary T       13 CLSS-CA              1:12.23    1:09.90  
      33.29   36.61                                                
  8 Thompson, Benjamin B      15 UN-08-CA             1:09.59    1:11.41  
      33.68   37.73                                                
  9 Melton, Jackson W         13 CARP-CA              1:13.16    1:11.88  
      33.92   37.96                                                
 10 Kang, Eric S              14 UN-03-CA             1:17.59    1:12.26  
      34.14   38.12                                                
 11 Oroszlan, Daniel          13 WAVE-CA              1:10.24    1:12.82  
      35.06   37.76                                                
 12 Moon, Joonho              13 CANY-CA              1:09.11    1:12.97  
      34.51   38.46                                                
 13 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA              1:13.73    1:13.38  
      35.00   38.38                                                
 14 Davis, Justin R           17 UN-01-CA             1:15.80    1:13.73  
      35.07   38.66                                                
 15 Trainor, Yonden G         13 CLSS-CA              1:13.17    1:13.86  
      34.99   38.87                                                
 16 Billotte, Samuel D        16 UN-05-CA             1:15.76    1:13.90  
      35.34   38.56                                                
 17 Magpantay, Jared A        16 CLSS-CA              1:14.17    1:13.97  
      35.13   38.84                                                
 18 Riley, Lucca B            13 CANY-CA              1:17.92    1:14.31  
      34.36   39.95                                                
 19 Flores, Gabe A            17 UN-11-CA             1:15.43    1:14.83  
      36.30   38.53                                                
 20 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA             1:18.78    1:17.37  
      36.72   40.65                                                
 21 Done, Patrick H           14 UN-09-CA             1:17.74    1:18.13  
      36.63   41.50                                                
 22 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              1:15.73    1:18.23  
      37.36   40.87                                                
 23 Ou, John A                13 DALD-CA              1:17.27    1:20.22  
      37.93   42.29                                                
 24 Cabrera, Linus A          13 RTLR-CA              1:17.28    1:20.93  
      37.06   43.87                                                
RED - Division  
  1 Abramson, Parker E        15 UN-07-CA             1:20.92    1:12.32  
      34.83   37.49                                                
  2 Wong-Moon, Daniel C       13 CSSC-CA              1:19.44    1:14.88  
      34.93   39.95                                                
  3 Le, Dylan D               14 PVST-CA              1:25.15    1:21.85  
      38.78   43.07                                                
  4 Endresz, Bence            17 UN-11-CA             1:19.46    1:22.16  
      38.59   43.57                                                
  5 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA              1:23.98    1:23.23  
      39.50   43.73                                                
  6 Lee, Daniel S             14 CANY-CA              1:22.23    1:24.25  
      38.86   45.39                                                
 -- Mazyan, David M           13 CLSS-CA              1:25.98         DQ  
WHT - Division  
  1 Williams, Jack O          14 CLSS-CA              1:27.48    1:16.36  
      36.95   39.41                                                
  2 Hollands, Revilla A       16 UN-08-CA                  NT    1:17.58  
      35.95   41.63                                                
  3 Getikian, M'Khitar        16 UN-11-CA             1:29.13    1:21.19  
      39.54   41.65                                                
  4 Rolls, Thomas U           13 PATH-CA              1:30.18    1:24.17  
      38.34   45.83                                                
  5 Pence, Keanu W            16 CANY-CA              1:27.74    1:24.90  
      39.46   45.44                                                
  6 Kirkpatrick, David C      16 CANY-CA              1:32.09    1:25.09  
      40.27   44.82                                                
  7 Yuh, Justin B             13 CANY-CA              1:28.03    1:27.03  
      40.85   46.18                                                
  8 Ukkan, Rohit              13 DALD-CA              1:34.48    1:28.97  
      43.56   45.41                                                
  9 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               1:31.43    1:29.34  
      42.71   46.63                                                
 10 Cohen, Chase              14 WAVE-CA              1:29.61    1:29.75  
      42.35   47.40                                                
 11 Sargsyan, Nicholas M      13 RTLR-CA              1:30.73    1:31.02  
      43.29   47.73                                                
 12 Larochelle, Jake S        14 PATH-CA              1:31.38    1:31.80  
      43.41   48.39                                                
 13 Krymski, Michael          13 CCAT-CA              1:35.90    1:32.45  
      44.49   47.96                                                
 14 Joo, Jayden S             15 UN-11-CA             1:29.59    1:32.59  
      43.54   49.05                                                
 15 Walker, Maddox H          13 CSSC-CA              1:42.78    1:40.94  
      49.91   51.03                                                
 16 Fresco, Keane A           15 CSSC-CA                   NT    1:43.58  
      49.25   54.33                                                
 
Men 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Denson, Kyle Y            17 UN-02-CA               56.45      55.79  
      26.17   29.62                                                
  2 Henry, Connor S           16 UN-07-CA               56.42      56.65  
      26.68   29.97                                                
  3 Ngo, Tyler A              15 CANY-CA                56.95      57.37  
      26.55   30.82                                                
  4 Santander, Nick A         14 UN-02-CA               59.88      57.96  
      27.03   30.93                                                
  5 Kim, Brandon M            16 UN-09-CA               58.63      58.33  
      27.28   31.05                                                
  6 Devetis, Vinni J          17 UN-02-CA               59.59      58.95  
      28.25   30.70                                                
  7 Billotte, Samuel D        16 UN-05-CA               58.35      59.22  
      27.77   31.45                                                
  8 Vargas, Dominic F         13 Polar Bears-CA       1:00.94      59.34  
      27.70   31.64                                                
  9 Luo, Andrew               15 CSSC-CA                59.59      59.49  
      29.01   30.48                                                
 10 Grimaldo, Kaelan M        13 RTLR-CA              1:00.00      59.51  
      28.60   30.91                                                
 11 Abramson, Parker E        15 UN-07-CA               59.44      59.94  
      27.95   31.99                                                
 12 Hyde, Brandon J           17 UN-07-CA               58.77    1:00.84  
      28.45   32.39                                                
 13 Moon, Joonho              13 CANY-CA              1:02.92    1:01.22  
      28.39   32.83                                                
 14 Kim, Harrie Y             15 UN-09-CA               57.75    1:01.44  
      28.61   32.83                                                
 15 Sanchez, JC D             15 UN-09-CA             1:01.96    1:02.57  
      28.74   33.83                                                
 16 Majsa, Sebastian J        17 UN-09-CA             1:06.90    1:03.48  
      29.35   34.13                                                
 17 Rainbird, Nicolas W       14 PATH-CA              1:01.16    1:03.53  
      29.29   34.24                                                
 18 Spelts, Eric              16 UN-01-CA             1:05.10    1:04.16  
      30.06   34.10                                                
 19 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA              1:03.48    1:04.36  
      29.83   34.53                                                
 20 Chung, Matthew W          14 Polar Bears-CA       1:04.71    1:04.63  
      29.98   34.65                                                
 21 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA              1:05.19    1:04.81  
      30.43   34.38                                                
 22 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA             1:05.56    1:04.95  
      30.17   34.78                                                
 23 Serrano, Hugo             13 CCAT-CA              1:05.15    1:05.38  
      30.63   34.75                                                
 24 Pence, Keanu W            16 CANY-CA              1:04.37    1:05.94  
      30.00   35.94                                                
 25 Wise, Martin M            16 UN-10-CA             1:06.84    1:06.49  
      29.45   37.04                                                
 26 Flores, Gabe A            17 UN-11-CA             1:07.34    1:06.66  
      30.84   35.82                                                
 27 Deme, Dani                17 CANY-CA              1:06.16    1:07.45  
      29.85   37.60                                                
 28 Karim, Mahdi A            13 CANY-CA              1:04.88    1:07.52  
      30.86   36.66                                                
 29 James, Donovan A          14 UN-07-CA             1:06.54    1:07.72  
      30.70   37.02                                                
 30 Espinoza, Jared O         13 RTLR-CA              1:06.88    1:09.58  
      32.31   37.27                                                
 31 Melton, Jackson W         13 CARP-CA              1:06.87    1:13.59  
      32.98   40.61                                                
RED - Division  
  1 Basnet, Pranav J          14 CANY-CA              1:09.99    1:06.94  
      31.24   35.70                                                
  2 Henry, Sean C             13 DALD-CA              1:11.14    1:07.66  
      30.68   36.98                                                
  3 Siclovan, Ethan E         13 UN-CA                1:09.96    1:07.98  
      31.40   36.58                                                
  4 Done, Patrick H           14 UN-09-CA             1:12.75    1:08.26  
      31.36   36.90                                                
  5 Jeong, Elliot H           15 Polar Bears-CA       1:08.04    1:09.42  
      31.38   38.04                                                
  6 Hollands, Revilla A       16 UN-08-CA             1:09.98    1:09.73  
      31.45   38.28                                                
  7 Williams, Jack O          14 CLSS-CA              1:10.56    1:10.51  
      32.47   38.04                                                
  8 Endresz, Bence            17 UN-11-CA             1:08.90    1:11.91  
      32.14   39.77                                                
  9 Loninia, Jhan M           13 CCAT-CA              1:10.10    1:13.85  
      34.21   39.64                                                
 10 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              1:09.86    1:14.45  
      33.62   40.83                                                
WHT - Division  
  1 Habeger, Hunter T         13 PATH-CA                   NT    1:07.23  
      31.43   35.80                                                
  2 Kokkalera, Pranav P       16 UN-06-CA             1:21.43    1:16.06  
      34.37   41.69                                                
  3 Lin, Ian C                13 RTLR-CA                   NT    1:16.75  
      34.79   41.96                                                
  4 Fields, Noah H            13 Polar Bears-CA       1:18.19    1:17.50  
      36.09   41.41                                                
  5 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               1:35.16    1:22.17  
      37.54   44.63                                                
  6 Ukkan, Rohit              13 DALD-CA              1:37.24    1:23.26  
      39.28   43.98                                                
  7 Mazyan, David M           13 CLSS-CA              1:26.04    1:23.40  
      36.21   47.19                                                
  8 Fresco, Keane A           15 CSSC-CA                   NT    1:26.41  
      40.70   45.71                                                
  9 Podesta, Matteo M         13 Polar Bears-CA            NT    1:27.42  
      39.30   48.12                                                
 10 Brosche, Josef B          15 CANY-CA              1:38.18    1:29.87  
      40.54   49.33                                                
 
Men 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Gonzales, Julius S        16 CLSS-CA              1:56.29    1:57.50  
      25.65   29.23   34.66   27.96                                
  2 Denson, Kyle Y            17 UN-02-CA             2:05.40    2:02.68  
      26.49   31.06   36.54   28.59                                
  3 Lecrivain, John J         14 UN-11-CA             2:09.02    2:07.65  
      27.67   32.05   38.80   29.13                                
  4 Billotte, Samuel D        16 UN-05-CA             2:11.95    2:09.15  
      27.81   32.34   39.66   29.34                                
  5 Henry, Connor S           16 UN-07-CA             2:12.54    2:11.07  
      27.44   33.32   41.31   29.00                                
  6 Pak, Dean S               15 CLSS-CA              2:10.17    2:12.09  
      27.98   33.70   39.55   30.86                                
  7 Grant, Connor S           15 UN-11-CA             2:20.65    2:14.90  
      27.57   34.64   41.81   30.88                                
  8 Grant, Patrick P          13 CANY-CA              2:16.63    2:15.10  
      16.51   47.23   41.46   29.90                                
  9 Shin, Caleb T             13 RTLR-CA              2:15.96    2:17.64  
      29.42   36.97   40.45   30.80                                
 10 Thompson, Benjamin B      15 UN-08-CA             2:20.15    2:17.99  
      30.97   35.42   40.44   31.16                                
 11 Sanchez, Noah J           14 PATH-CA              2:20.59    2:18.53  
      29.46   35.27   41.45   32.35                                
 12 Caballero, Kristopher A   14 UN-11-CA             2:21.59    2:18.61  
      29.27   36.35   43.34   29.65                                
 13 Williams, Jack O          14 CLSS-CA              2:20.75    2:18.68  
      30.88   34.75   41.45   31.60                                
 14 Meyer, Ford M             15 UN-02-CA             2:22.09    2:19.06  
      29.43   34.90   43.90   30.83                                
 15 Trainor, Yonden G         13 CLSS-CA              2:21.83    2:19.49  
      30.77   36.29   40.09   32.34                                
 16 Flores, Gabe A            17 UN-11-CA             2:24.72    2:22.44  
      30.55   36.34   42.29   33.26                                
 17 Magpantay, Jared A        16 CLSS-CA              2:22.40    2:22.50  
      30.46   37.54   42.12   32.38                                
 18 Riley, Lucca B            13 CANY-CA              2:25.33    2:22.51  
      30.41   38.20   39.85   34.05                                
 19 Serrano, Hugo             13 CCAT-CA              2:24.08    2:23.39  
      30.97   36.98   43.41   32.03                                
 20 Huang, Bryan T            14 CLSS-CA              2:24.95    2:24.86  
      33.62   38.44   39.54   33.26                                
 21 Lloyd, Colson A           13 CANY-CA              2:28.36    2:25.35  
      32.15   36.62   44.39   32.19                                
 22 Lee, Daniel S             14 CANY-CA              2:24.85    2:25.44  
      34.38   34.86   44.68   31.52                                
 23 Henry, Sean C             13 DALD-CA              2:25.92    2:27.16  
      30.38   35.83   48.33   32.62                                
 24 Lozano, Ryan B            17 RTLR-CA              2:28.98    2:27.18  
      30.05   37.51   47.68   31.94                                
 -- Getikian, M'Khitar        16 UN-11-CA             2:19.30         DQ  
      29.77   34.57   45.59   31.00                                
RED - Division  
  1 Santander, Nick A         14 UN-02-CA             2:40.34    2:14.71  
      26.61   35.01   44.28   28.81                                
  2 James, Donovan A          14 UN-07-CA             2:31.26    2:21.79  
      30.46   37.85   42.04   31.44                                
  3 Davis, Justin R           17 UN-01-CA             2:31.95    2:23.65  
      29.96   35.54   43.26   34.89                                
  4 Oroszlan, Daniel          13 WAVE-CA              2:29.12    2:24.59  
      33.58   37.70   40.91   32.40                                
  5 Karim, Mahdi A            13 CANY-CA              2:36.17    2:29.86  
      29.28   39.10   49.08   32.40                                
  6 Pence, Keanu W            16 CANY-CA              2:32.22    2:30.23  
      29.60   39.81   46.41   34.41                                
  7 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA              2:37.54    2:30.82  
      33.60   40.64   42.96   33.62                                
  8 Sirichalermchai, Warren   13 RTLR-CA              2:33.62    2:33.07  
      32.42   45.11   41.70   33.84                                
  9 Huang, Michael M          14 CCAT-CA              2:36.34    2:33.17  
      34.04   36.13   47.43   35.57                                
 10 Cabrera, Linus A          13 RTLR-CA              2:32.64    2:35.22  
      31.64   38.95   47.84   36.79                                
WHT - Division  
  1 Wise, Martin M            16 UN-10-CA                  NT    2:21.00  
      29.59   36.24   41.68   33.49                                
  2 Mazyan, David M           13 CLSS-CA              2:43.60    2:42.20  
      35.88   42.81   49.47   34.04                                
  3 Drummond, Thomas A        14 MSS-CA               2:48.01    2:43.43  
      36.08   42.32   48.81   36.22                                
  4 Joo, Jayden S             15 UN-11-CA             2:46.30    2:45.26  
      34.86   41.88   52.78   35.74                                
  5 Yuh, Justin B             13 CANY-CA              2:59.48    2:53.95  
      40.33   45.64   48.82   39.16                                
  6 Rolls, Thomas U           13 PATH-CA              3:06.84    2:59.55  
      40.23   46.35   52.10   40.87                                
  7 Krymski, Michael          13 CCAT-CA                   NT    3:00.50  
                      50.81   40.81                                
  8 Larochelle, Jake S        14 PATH-CA              3:12.52    3:02.85  
      40.55   50.50   51.13   40.67                                
  9 Walker, Maddox H          13 CSSC-CA                   NT    3:04.61  
      46.73   46.54   53.53   37.81                                
 10 Fresco, Keane A           15 CSSC-CA                   NT    3:07.70  
      42.68   48.57   54.99   41.46                                
 
Men 13 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLU - Division  
  1 Gonzales, Julius S        16 CLSS-CA              4:10.19    4:16.54  
      26.72   30.88   33.21   32.84   37.20   37.37   29.68   28.64
  2 Saguros, Dustin G         13 CANY-CA              4:51.33    4:41.19  
      30.36   35.22   37.13   35.93   39.60   39.82   31.80   31.33
  3 Caballero, Kristopher A   14 UN-11-CA             4:49.26    4:48.30  
      29.44   33.96   37.23   37.53   43.50   44.74   30.94   30.96
  4 Kurial, Filip J           13 MSS-CA               4:41.70    4:50.31  
      27.73   34.29   37.67   36.63   45.17   45.54   31.84   31.44
  5 Sanchez, Noah J           14 PATH-CA              4:53.59    4:55.52  
      30.55   36.31   39.20   37.50   42.10   43.76   33.92   32.18
RED - Division  
  1 Grant, Patrick P          13 CANY-CA              5:34.49    4:58.98  
      31.94   38.66   37.51   37.37   42.46   44.00   34.12   32.92
WHT - Division  
  1 San Jose, Dylan A         15 UN-06-CA                  NT    4:56.90  
      32.04   36.29   37.80   37.87   43.37   43.44   33.07   33.02
  2 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA                   NT    5:28.69  
      36.06   41.77   44.11   43.18   44.63   45.21   37.51   36.22
 
Men 11 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzales, Julius S        16 CLSS-CA              1:55.67    1:57.29  
      27.44   29.20   30.39   30.26                                
  2 Denson, Kyle Y            17 UN-02-CA             1:57.89    1:58.21  
      27.89   29.93   30.58   29.81                                
  3 Hyde, Brandon J           17 UN-07-CA             2:07.99    2:09.17  
      30.70   32.68   33.54   32.25                                
  4 Henry, Connor S           16 UN-07-CA             2:06.04    2:09.94  
      30.04   32.90   33.55   33.45                                
  5 Lecrivain, John J         14 UN-11-CA             2:09.63    2:13.09  
      31.98   34.34   34.29   32.48                                
  6 Saguros, Dustin G         13 CANY-CA              2:20.76    2:13.65  
      31.26   33.88   34.42   34.09                                
  7 Mashkovich, Mark P        13 CCAT-CA              2:13.54    2:16.03  
      32.68   34.21   35.30   33.84                                
  8 Shin, Caleb T             13 RTLR-CA              2:25.16    2:16.67  
      31.58   35.18   35.43   34.48                                
  9 Lozada, Jordy J           12 CANY-CA              2:23.02    2:17.68  
      32.48   35.19   35.33   34.68                                
 10 Williams, Jack O          14 CLSS-CA              2:20.12    2:18.89  
      31.49   34.54   36.26   36.60                                
 11 Kang, Eric S              14 UN-03-CA             2:23.82    2:19.95  
      32.61   36.06   36.13   35.15                                
 12 Wong-Moon, Daniel C       13 CSSC-CA              2:31.53    2:20.12  
      34.09   36.23   34.77   35.03                                
 13 Kim, Harrie Y             15 UN-09-CA             2:08.82    2:20.14  
      32.12   35.03   37.21   35.78                                
 14 Rainbird, Nicolas W       14 PATH-CA              2:17.30    2:21.25  
      32.58   35.78   35.93   36.96                                
 15 Grant, Connor S           15 UN-11-CA             2:25.50    2:22.77  
      31.65   36.30   37.40   37.42                                
 16 Henry, Sean C             13 DALD-CA              2:19.34    2:22.84  
      33.69   35.96   37.00   36.19                                
 17 Cutidioc, Nicholas I      12 RTLR-CA              2:24.74    2:27.23  
      33.42   36.65   38.74   38.42                                
 18 Castillo, Daniel M        12 CCAT-CA             22:19.09    2:30.21  
      34.80   38.61   39.66   37.14                                
 19 Huang, Michael M          14 CCAT-CA              2:40.57    2:31.18  
      35.52   37.83   39.18   38.65                                
 20 James, Donovan A          14 UN-07-CA             3:00.10    2:34.38  
      36.13   39.35   38.84   40.06                                
 21 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA                   NT    2:38.71  
      37.82   41.08   40.56   39.25                                
 22 Le, Dylan D               14 PVST-CA              2:44.00    2:38.98  
      37.39   40.78   40.66   40.15                                
 23 Mazyan, David M           13 CLSS-CA              3:06.06    2:51.19  
      40.05   43.88   44.64   42.62                                
 24 Fausset, Lennon M         13 PVST-CA                   NT    4:31.42  
      55.99 1:02.61 1:16.00 1:16.82                                
 
Men 11 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shin, Caleb T             13 RTLR-CA              2:29.58    2:31.26  
      34.24   38.72   38.63   39.67                                
  2 Huang, Bryan T            14 CLSS-CA              2:28.39    2:32.42  
      34.07   39.56   39.68   39.11                                
  3 Billotte, Samuel D        16 UN-05-CA             2:43.24    2:38.60  
      36.59   40.23   40.93   40.85                                
  4 San Jose, Dylan A         15 UN-06-CA             3:25.00    2:39.78  
      35.17   41.12   42.00   41.49                                
  4 Lozada, Jordy J           12 CANY-CA              2:43.36    2:39.78  
      36.37   40.90   41.77   40.74                                
  6 Trainor, Yonden G         13 CLSS-CA              2:37.53    2:41.06  
      37.26   39.89   42.93   40.98                                
  7 Melton, Jackson W         13 CARP-CA              2:39.58    2:41.98  
      36.84   41.16   42.71   41.27                                
  8 McBride, Joshua A         12 UN-05-CA             2:54.54    2:42.12  
      37.19   42.02   40.96   41.95                                
  9 Wong-Moon, Daniel C       13 CSSC-CA              2:47.11    2:42.40  
      36.66   41.88   41.67   42.19                                
 10 Davis, Justin R           17 UN-01-CA             2:46.64    2:42.51  
      35.96   41.24   42.91   42.40                                
 11 Lee, Daniel S             14 CANY-CA              2:57.78    2:48.91  
      38.38   43.12   43.10   44.31                                
 12 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA                   NT    2:51.25  
      39.72   44.50   44.38   42.65                                
 13 Done, Patrick H           14 UN-09-CA             2:53.30    2:52.53  
      38.57   44.39   46.02   43.55                                
 14 Loninia, Jhan M           13 CCAT-CA              2:53.34    2:56.14  
      41.31   45.08   46.51   43.24                                
 15 Linskey, Matthew J        16 UN-02-CA             3:01.73    2:58.78  
      41.09   45.69   47.30   44.70                                
 16 Brosche, Josef B          15 CANY-CA              3:13.79    2:59.15  
      37.47   45.03   48.47   48.18                                
 17 Mazyan, David M           13 CLSS-CA              3:25.25    2:59.16  
      40.29   47.28   46.51   45.08                                
 18 Kokkalera, Pranav P       16 UN-06-CA             2:58.83    2:59.52  
      40.30   45.39   47.99   45.84                                
 19 Sibiriakov, Nick          13 CLSS-CA              2:59.45    3:00.49  
      39.86   45.01   49.17   46.45                                
 20 Zakaryan, Grigor          13 CSSC-CA              3:26.20    3:00.62  
      41.59   45.99   47.02   46.02                                
 21 Lohmann, Ryan J           12 PATH-CA                   NT    3:19.25  
      45.17   51.48   52.38   50.22                                
 -- Bezanilla, Bret R         11 PATH-CA                   NT         DQ  
      44.55   52.05   50.91   49.12                                
 
Men 11 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ngo, Tyler A              15 CANY-CA              2:05.82    2:06.03  
      27.22   31.03   32.91   34.87                                
  2 Saguros, Dustin G         13 CANY-CA              2:22.54    2:13.81  
      29.33   34.85   35.61   34.02                                
  3 Grimaldo, Kaelan M        13 RTLR-CA                   NT    2:14.60  
      30.74   34.75   35.11   34.00                                
  4 Billotte, Zachary T       13 CLSS-CA              2:13.27    2:15.65  
      29.37   34.45   35.18   36.65                                
  5 Majsa, Sebastian J        17 UN-09-CA                  NT    2:28.97  
      30.85   37.36   39.84   40.92                                
  6 Done, Patrick H           14 UN-09-CA                  NT    2:35.11  
      33.78   38.64   40.82   41.87                                
 -- Sudario, Ben G            11 CSSC-CA                   NT         DQ  
      37.13   40.55   41.65   40.67                                
 
Mixed 50 Yard Freestyle SPLIT REQUEST
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fabros, Mia P             11 CLSS-CA                   NT      31.46  
 
Mixed 100 Yard Freestyle SPLIT REQUEST
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hindman, Cate P           14 UN-09-CA                  NT      57.18  
  2 Fabros, Mia P             11 CLSS-CA                   NT    1:06.79  
 
Mixed 100 Yard Butterfly SPLIT REQUEST
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Sebastian A       13 PATH-CA                   NT    1:17.83