BCH Intrasquad - Meet Results

BCH Intrasquad
3/31/2017 - 3/31/2017
Henderson , Nv Usa
Updated: 4/4/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Boulder City Henderson Swim Team
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/1/2017 04:35 PM
                 2017 CA BCH March Intrasquad Meet - 3/31/2017                 
              BCH March 2017 Intersquad Meet, Sanction #: S17-080              
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 28.22      24.75  
 
Girls 5-6 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                    NT      49.42  
  2 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                    NT      55.84  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kulikowski, Maci A         6 BCH-CA                 30.93      27.57  
 
Girls 5-6 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                    NT      59.95  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           6 BCH-CA                 29.09      25.01  
 
Girls 5-6 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zeldin, Maya A             6 BCH-CA                    NT    1:09.78  
 
Girls 5-6 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malwane, Agnes H           6 BCH-CA                    NT      49.66  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Zoey R           7 BCH-CA                 19.05      18.99  
  2 Chung, Megan Y             7 BCH-CA                 22.03      21.89  
  3 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 21.92      22.73  
  4 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 23.48      22.81  
  5 Horning, Ava Z             7 BCH-CA                 28.97      22.95  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Zoey R           7 BCH-CA                 42.04      40.05  
  2 Smith, Lucy J              8 BCH-CA                 59.12      43.44  
  3 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA                 46.37      43.52  
  4 Chung, Megan Y             7 BCH-CA                 49.09      47.33  
  5 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 54.25      50.04  
  6 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 50.24      51.37  
 
Girls 7-8 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jordan, Maryleigh C        8 BCH-CA                    NT    3:24.52  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Lucy J              8 BCH-CA                 24.46      22.70  
  2 McClaren, Zoey R           7 BCH-CA                 24.21      23.12  
  3 Horning, Ava Z             7 BCH-CA                 25.54      25.00  
  4 Chung, Megan Y             7 BCH-CA                 25.48      25.23  
  5 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 24.85      25.98  
  6 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 24.78      26.51  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jordan, Maryleigh C        8 BCH-CA                 46.07      50.55  
  2 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA                 53.08      50.71  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Oden, Kirstyn A            7 BCH-CA                 30.54      28.52  
  2 Sena, Sapheria M           8 BCH-CA                 31.19      28.54  
  3 Smith, Lucy J              8 BCH-CA                 31.17      28.88  
  4 Horning, Ava Z             7 BCH-CA                    NT      29.39  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chung, Megan Y             7 BCH-CA               1:00.92      59.87  
  2 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               1:02.93    1:00.72  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSpain, Zoey E            8 BCH-CA               1:00.24      55.50  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jordan, Maryleigh C        8 BCH-CA               1:51.20    1:49.14  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Kate               9 BCH-CA                 32.71      32.83  
  2 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA                 36.23      33.25  
  3 O'Brien, Chase M           9 BCH-CA                 35.43      33.43  
  4 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA                 33.91      33.61  
  5 Armstrong, Gracie M        9 BCH-CA                 33.60      34.48  
  6 Cook, Mia L               10 BCH-CA                 38.27      36.08  
  7 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 34.73      36.36  
  8 Schulz, Ana M              9 BCH-CA                 37.00      37.81  
  9 Mamola, Makena J           9 UNT-CA                 38.83      38.06  
 10 Schaper, Drew H            9 BCH-CA                 40.07      41.07  
 11 Bungay, Kristina V         9 BCH-CA                    NT      41.84  
 12 Nisson, Maya A            10 BCH-CA                 41.71      42.18  
 13 Fecteau, Natalie J        10 BCH-CA                 40.16      43.36  
 14 Wharton, Lola D            9 BCH-CA                    NT      44.19  
 15 Wilson, Cayden E          10 BCH-CA                    NT      44.43  
 16 Fecteau, Savannah R        9 BCH-CA                 44.31      46.59  
 17 Wammack-Freshour, Jennif  10 BCH-CA                 50.19      48.11  
 -- Behrens, Alana K          10 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Phoebe M        10 BCH-CA               1:12.53    1:13.74  
  2 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA               1:22.90    1:23.95  
  3 Nisson, Maya A            10 BCH-CA                    NT    1:32.99  
  4 Lum, Lilly A              10 BCH-CA               1:30.56    1:33.05  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               2:41.19    2:39.28  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA                 38.47      38.21  
  2 O'Brien, Chase M           9 BCH-CA                 42.18      40.50  
  3 McClaren, Phoebe M        10 BCH-CA                 39.87      41.28  
  4 Cook, Mia L               10 BCH-CA                 47.11      43.04  
  5 Armstrong, Gracie M        9 BCH-CA                 43.26      44.07  
  6 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 46.87      47.20  
  7 Schulz, Ana M              9 BCH-CA                 48.15      47.53  
  8 Schaper, Drew H            9 BCH-CA                 49.41      47.74  
  9 Mamola, Makena J           9 UNT-CA                 49.30      48.34  
 10 Fecteau, Natalie J        10 BCH-CA                 51.37      51.22  
 11 Fecteau, Savannah R        9 BCH-CA                 49.91      51.27  
 12 Wharton, Lola D            9 BCH-CA                    NT      52.97  
 13 Bungay, Kristina V         9 BCH-CA                    NT      58.55  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McClaren, Phoebe M        10 BCH-CA               1:26.35    1:27.22  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Kate               9 BCH-CA                 43.84      44.05  
  2 Armstrong, Gracie M        9 BCH-CA                 46.91      46.36  
  3 Cook, Mia L               10 BCH-CA                 47.52      46.85  
  4 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                    NT      50.23  
  5 Lum, Lilly A              10 BCH-CA                 46.31      50.45  
  6 Schulz, Ana M              9 BCH-CA                 50.11      52.39  
  7 Mamola, Makena J           9 UNT-CA                 55.60      55.93  
  8 Fecteau, Natalie J        10 BCH-CA                 57.36      57.32  
  9 Fecteau, Savannah R        9 BCH-CA               1:00.83    1:03.09  
 10 Wilson, Cayden E          10 BCH-CA                    NT    1:06.65  
 -- Wharton, Lola D            9 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Bungay, Kristina V         9 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Nisson, Maya A            10 BCH-CA                 59.34         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lum, Lilly A              10 BCH-CA               1:42.65    1:49.82  
  2 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA               1:54.95    1:50.70  
 
Girls 9-10 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lum, Lilly A              10 BCH-CA                    NT    3:44.72  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Kate               9 BCH-CA                 37.72      37.75  
  2 O'Brien, Chase M           9 BCH-CA                 41.99      39.12  
  3 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA                 45.88      41.53  
  4 Cook, Mia L               10 BCH-CA                 48.72      43.20  
  5 Schulz, Ana M              9 BCH-CA                 42.96      44.57  
  6 Clarke, Jordan            10 BCH-CA                 47.53      55.56  
  7 Bungay, Kristina V         9 BCH-CA                    NT    1:01.35  
 -- Wilson, Cayden E          10 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Berndt, Charlotte N       10 BCH-CA               1:29.31    1:24.11  
  2 Smith, Sweden Q           10 BCH-CA               1:25.65    1:24.49  
  3 Chung, Kaylee S            9 BCH-CA               1:30.96    1:31.20  
 -- Wilson, Cayden E          10 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Armstrong, Gracie M        9 BCH-CA               3:16.18         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA                 27.79      28.37  
  2 Nunez, Alexis G           11 BCH-CA                 30.10      30.18  
  3 Weber, Ellie H            12 BCH-CA                 30.25      30.77  
  4 Emery, Taylor M           12 BCH-CA                 35.48      32.70  
  5 Davidson, Sam N           12 BCH-CA                 33.80      33.07  
  6 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 33.96      33.24  
  7 Schaper, Camryn L         11 BCH-CA                 33.68      34.21  
  8 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 34.93      34.46  
  9 Calvert, Ethnie B         11 BCH-CA                 35.66      34.55  
 10 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA                 40.22      34.70  
 11 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 36.80      35.46  
 12 Perez Costilla, Emilia L  11 BCH-CA                    NT      36.34  
 13 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 36.17      36.64  
 14 Dickenson, Sierra J       11 BCH-CA                 42.01      39.04  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelsey, Tara D            12 BCH-CA               1:01.33    1:01.30  
  2 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:06.36    1:06.63  
  3 Vaher, Elisa A            12 BCH-CA               1:13.75    1:14.93  
  4 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA               1:19.37    1:16.26  
  5 Emery, Taylor M           12 BCH-CA               1:16.24    1:16.27  
  6 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA               1:19.70    1:18.04  
  7 Smith, Abby R             11 BCH-CA               1:22.27    1:18.90  
  8 Feldman, Olga D           11 BCH-CA               1:27.69    1:24.40  
  9 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT    1:31.00  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA               2:12.39    2:13.81  
  2 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA               2:15.57    2:15.49  
  3 Liu, Amy                  11 BCH-CA               2:57.51    2:42.39  
  4 Polak, Serena R           11 BCH-CA               2:43.92    2:45.09  
  5 Davis, Emma R             12 BCH-CA                    NT    2:46.91  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA                 32.70      33.15  
  2 Nunez, Alexis G           11 BCH-CA                 33.05      33.36  
  3 McClaren, Josie           12 BCH-CA                 36.42      35.77  
  4 Lee, Emma C               12 BCH-CA                 39.08      36.85  
  5 Perez Costilla, Emilia L  11 BCH-CA                    NT      38.81  
  6 Liu, Amy                  11 BCH-CA                    NT      38.87  
  7 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                 41.75      39.79  
  8 Schaper, Camryn L         11 BCH-CA                 41.39      40.13  
  9 Vaher, Elisa A            12 BCH-CA                 42.90      40.88  
 10 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 45.31      42.01  
 11 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 43.55      42.77  
 12 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 44.01      44.64  
 13 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA                 44.89      44.91  
 14 Dickenson, Sierra J       11 BCH-CA                 49.99      49.34  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelsey, Tara D            12 BCH-CA               1:08.71    1:10.38  
  2 McClaren, Josie           12 BCH-CA               1:13.48    1:12.74  
  3 Carver, Shayna T          12 BCH-CA               1:19.75    1:15.96  
  4 Weber, Ellie H            12 BCH-CA               1:15.95    1:16.06  
  5 Ascencion, Kennia         11 BCH-CA               1:12.71    1:16.36  
  6 Wakefield, Taylor         11 BCH-CA               1:18.68    1:16.73  
  7 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:16.37    1:18.36  
  8 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:29.34    1:27.17  
  9 Davidson, Sam N           12 BCH-CA               1:30.02    1:27.95  
 10 Calvert, Ethnie B         11 BCH-CA               1:27.55    1:31.30  
 11 Oden, Paige M             11 BCH-CA                    NT    1:31.58  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA                 39.81      38.26  
  2 Scott, Ashley             12 BCH-CA                 38.16      38.78  
  3 McClaren, Josie           12 BCH-CA                 40.88      39.65  
  4 Lin, Beril                12 BCH-CA                 45.44      42.62  
  5 Lee, Emma C               12 BCH-CA                 44.59      42.71  
  6 Vaher, Elisa A            12 BCH-CA                 46.53      43.52  
  7 Smith, Abby R             11 BCH-CA                 55.82      44.45  
  8 Liu, Amy                  11 BCH-CA                    NT      45.69  
  9 Emery, Taylor M           12 BCH-CA                 47.01      45.82  
 10 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 46.41      45.96  
 11 Schaper, Camryn L         11 BCH-CA                 47.10      46.68  
 12 Davis, Emma R             12 BCH-CA                 48.34      47.20  
 13 Polak, Serena R           11 BCH-CA                 51.49      51.56  
 14 Perez Costilla, Emilia L  11 BCH-CA                    NT      51.80  
 15 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 51.62      52.20  
 16 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 54.07      55.64  
 17 Dickenson, Sierra J       11 BCH-CA                 55.41      56.07  
 18 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT      58.68  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA               1:23.43    1:20.67  
  2 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA               1:28.61    1:26.01  
  3 Scott, Ashley             12 BCH-CA               1:25.14    1:26.23  
  4 Lin, Beril                12 BCH-CA               1:37.22    1:30.24  
  5 Caruthers, Haley N        11 BCH-CA                    NT    1:30.76  
  6 Palma, Ava L              11 BCH-CA               1:32.44    1:35.75  
  7 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                    NT    1:39.87  
  8 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA                    NT    1:47.84  
  9 Polak, Serena R           11 BCH-CA               1:52.47    1:51.84  
 10 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA               1:56.06    1:53.24  
 -- Wakefield, Taylor         11 BCH-CA               1:22.22        DFS  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ascencion, Kennia         11 BCH-CA               2:45.71    2:44.67  
  2 Wakefield, Taylor         11 BCH-CA               3:45.12    2:54.22  
  3 Carver, Shayna T          12 BCH-CA               2:59.13    2:54.27  
  4 Gatewood, Brynlee M       12 BCH-CA               2:56.65    2:55.87  
  5 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               3:25.52    3:12.11  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Rayna E       12 BCH-CA                 31.09      31.39  
  2 Carver, Shayna T          12 BCH-CA                 34.67      32.96  
  3 Perez Costilla, Emilia L  11 BCH-CA                    NT      38.54  
  4 Davidson, Sam N           12 BCH-CA                 43.85      40.70  
  5 Palma, Ava L              11 BCH-CA                 39.76      41.37  
  6 Demattos, Juliette S      11 BCH-CA                 42.01      42.02  
  7 Ierusalimtsev, Ksensia    11 BCH-CA                 39.53      43.14  
  8 Smith, Abby R             11 BCH-CA                 46.75      44.46  
  9 Oden, Paige M             11 BCH-CA                 48.00      48.28  
 10 Feldman, Olga D           11 BCH-CA                 50.37      51.33  
 11 Grant, Grace E            11 BCH-CA                 48.51      53.90  
 12 Dyhrkopp, Sid M           11 BCH-CA                    NT    1:02.22  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kelsey, Tara D            12 BCH-CA               1:07.63    1:05.72  
  2 Ascencion, Kennia         11 BCH-CA               1:10.00    1:08.30  
  3 Nunez, Alexis G           11 BCH-CA               1:11.38    1:08.48  
  4 Scott, Ashley             12 BCH-CA               1:10.41    1:12.45  
  5 Lin, Beril                12 BCH-CA                    NT    1:17.05  
  6 Caruthers, Haley N        11 BCH-CA                    NT    1:22.00  
  7 Lewis, Hannah L           12 BCH-CA                    NT    1:36.85  
 -- Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:18.65         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nunez, Alexis G           11 BCH-CA               1:13.11    1:12.45  
  2 Romstead, Georgia G       12 BCH-CA               1:12.85    1:12.57  
  3 Zvercova, Arina           11 BCH-CA               1:16.80    1:16.77  
  4 Nicklin, Alyssa S         12 BCH-CA               1:18.56    1:17.50  
  5 Caruthers, Haley N        11 BCH-CA                    NT    1:19.65  
  6 Vaher, Elisa A            12 BCH-CA               1:25.40    1:22.58  
  7 Lee, Emma C               12 BCH-CA               1:24.65    1:24.42  
  8 Palma, Ava L              11 BCH-CA               1:27.43    1:27.60  
  9 Davidson, Sam N           12 BCH-CA               1:31.84    1:28.75  
 10 Oden, Paige M             11 BCH-CA                    NT    1:34.44  
 -- Lewis, Hannah L           12 BCH-CA               1:32.40         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ascencion, Kennia         11 BCH-CA               2:29.65    2:30.71  
  2 Zvercova, Arina           11 BCH-CA               2:51.82    2:46.69  
  3 Liu, Amy                  11 BCH-CA                    NT    3:00.07  
  4 Lee, Emma C               12 BCH-CA                    NT    3:09.52  
  5 Polak, Serena R           11 BCH-CA               3:19.66    3:14.88  
  6 Wilson, Lauryn M          12 BCH-CA                    NT    3:27.06  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Abby            13 BCH-CA                 27.21      27.59  
  2 Sondrup, Ellis            13 BCH-CA                 27.44      27.84  
  3 Nelson, Winter            14 BCH-CA                 28.34      28.55  
  4 Logan, Havannah           13 BCH-CA                 29.87      29.26  
  5 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA                 29.78      29.71  
  6 Behrens, Anastasia C      14 BCH-CA                    NT      30.47  
  7 Robison, Makena K         14 BCH-CA                    NT      34.93  
  8 Wilson, Kenzie A          14 BCH-CA                    NT      36.08  
  9 Man, Angelina W           13 BCH-CA                 39.36      37.51  
 10 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 43.01      37.77  
 11 Coon, Bree G              14 BCH-CA                 40.34      40.22  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA                 58.57      58.50  
  2 Hughes, Jade T            14 BCH-CA                 59.24    1:00.10  
  3 Bautista, Sara            13 BCH-CA               1:03.32    1:03.24  
  4 Madere, Abigail J         13 BCH-CA               1:05.85    1:03.33  
  5 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               1:03.02    1:05.44  
  6 Fecteau, Isabella         13 BCH-CA               1:04.15    1:06.03  
  7 Steinemann, Lia G         13 BCH-CA               1:16.50    1:12.88  
  8 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA               1:12.82    1:13.60  
  9 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               1:17.28    1:19.17  
 10 Cervantes, Ashley         14 BCH-CA               1:21.08    1:20.63  
 11 Alp, Serine T             13 BCH-CA                    NT    1:24.10  
 12 Whittacre, Natali A       13 BCH-CA                    NT    1:37.12  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               2:07.61    2:06.89  
  2 Foster, Emma J            13 BCH-CA               2:07.45    2:07.95  
  3 Bautista, Sara            13 BCH-CA               2:13.94    2:11.89  
  4 Gray, Katie               13 BCH-CA               2:13.58    2:16.51  
  5 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA               2:22.06    2:25.54  
  6 Williams, Cady J          13 BCH-CA               2:22.76    2:26.34  
  7 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               3:02.68    2:51.06  
  8 Man, Angelina W           13 BCH-CA                    NT    3:09.04  
  9 Robison, Makena K         14 BCH-CA                    NT    3:09.43  
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Logan, Havannah           13 BCH-CA                 39.74      35.32  
  2 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA                 38.55      36.87  
  3 Wilson, Kenzie A          14 BCH-CA                    NT      42.87  
  4 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 52.44      43.79  
  5 Alp, Serine T             13 BCH-CA                    NT      45.33  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Amber           14 BCH-CA               1:07.85    1:08.40  
  2 Bautista, Sara            13 BCH-CA               1:08.38    1:10.31  
  3 Gray, Katie               13 BCH-CA               1:07.86    1:11.32  
  4 Madere, Abigail J         13 BCH-CA               1:17.72    1:11.80  
  5 Hughes, Jade T            14 BCH-CA               1:10.79    1:12.16  
  6 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA               1:14.07    1:15.80  
  7 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               1:19.42    1:18.06  
  8 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               1:17.98    1:18.36  
  9 Williams, Cady J          13 BCH-CA               1:13.96    1:19.95  
 10 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA               1:23.13    1:23.08  
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behrens, Anastasia C      14 BCH-CA                    NT      41.91  
  2 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA                 52.34      42.36  
  3 Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA                 45.94      45.10  
  4 Alp, Serine T             13 BCH-CA                 49.18      45.64  
  5 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 52.35      47.45  
  6 Whittacre, Natali A       13 BCH-CA                    NT      59.28  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Pilar              14 BCH-CA               1:11.20    1:13.66  
  2 Sondrup, Ellis            13 BCH-CA               1:12.53    1:13.84  
  3 Robinson, Abby            13 BCH-CA               1:14.25    1:16.23  
  4 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:17.61    1:16.37  
  5 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               1:20.39    1:17.74  
  6 Gray, Katie               13 BCH-CA               1:23.03    1:24.68  
  7 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               1:25.63    1:25.67  
  8 Bowles, Abbey L           14 BCH-CA               1:31.60    1:30.14  
  9 Williams, Cady J          13 BCH-CA               1:25.22    1:30.15  
 10 Nelson, Winter            14 BCH-CA               1:31.81    1:30.56  
 11 Cervantes, Ashley         14 BCH-CA               1:42.90    1:40.65  
 12 Wilson, Kenzie A          14 BCH-CA                    NT    1:43.05  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Pilar              14 BCH-CA               2:38.37    2:42.05  
  2 Armstrong, Maggie         13 BCH-CA               2:56.53    2:46.26  
  3 Williams, Cady J          13 BCH-CA               3:26.64    3:06.72  
  4 Skinner, Ava I            13 BCH-CA               3:10.59    3:07.11  
  5 Parsons, Alissa M         13 BCH-CA                    NT    3:15.29  
 -- Fecteau, Isabella         13 BCH-CA               3:01.91         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bautista, Sara            13 BCH-CA                 30.58      31.89  
  2 Nelson, Winter            14 BCH-CA                 33.76      32.55  
  3 Logan, Havannah           13 BCH-CA                 38.09      33.63  
  4 Behrens, Anastasia C      14 BCH-CA                    NT      39.54  
  5 Alp, Serine T             13 BCH-CA                    NT      40.96  
  6 Robbins, Lily M           13 BCH-CA                 52.96      50.14  
  7 Whittacre, Natali A       13 BCH-CA                    NT      55.44  
 -- Coon, Bree G              14 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Foster, Emma J            13 BCH-CA               1:06.68    1:06.80  
  2 Hughes, Jade T            14 BCH-CA               1:06.82    1:07.55  
  3 Robinson, Amber           14 BCH-CA               1:11.18    1:07.90  
  4 Madere, Abigail J         13 BCH-CA               1:13.59    1:09.72  
  5 Sondrup, Ellis            13 BCH-CA               1:08.24    1:11.53  
  6 Fecteau, Isabella         13 BCH-CA               1:10.44    1:14.62  
  7 Fernandez, Jessie R       13 BCH-CA               1:15.70    1:18.34  
  8 Rogers, Ainsley M         13 BCH-CA               1:17.04    1:18.37  
  9 Steinemann, Lia G         13 BCH-CA                    NT    1:21.59  
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hughes, Jade T            14 BCH-CA               1:11.21    1:09.26  
  2 Nelson, Winter            14 BCH-CA               1:13.25    1:13.14  
  3 Logan, Havannah           13 BCH-CA               1:24.35    1:13.94  
  4 Cervantes, Ashley         14 BCH-CA               1:30.88    1:30.23  
  5 Man, Angelina W           13 BCH-CA               1:39.73    1:39.25  
 -- Wilson, Kenzie A          14 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Whittacre, Natali A       13 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gray, Katie               13 BCH-CA               2:35.53    2:39.27  
  2 Madere, Abigail J         13 BCH-CA               2:50.31    2:40.56  
  3 Steinemann, Lia G         13 BCH-CA               3:02.67    2:52.74  
 -- Reynolds, Katie Y         13 BCH-CA               3:20.65         DQ  
 
Women 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA                 25.55      26.67  
  2 Freiburger, Annika        16 BCH-CA                 27.95      26.99  
  3 Wingender, Devyn C        15 BCH-CA                 25.78      28.20  
  4 Hvinden, Mackenzie        15 BCH-CA                 28.16      28.39  
 
Women 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johnston, Alexie T        15 BCH-CA                 55.45      57.27  
  2 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA                 56.19      57.29  
  3 Hvinden, Mackenzie        15 BCH-CA               1:02.10    1:03.45  
 
Women 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           16 BCH-CA                 35.47      30.07  
 
Women 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Budshaw, Taylor L         18 BCH-CA               1:00.71    1:04.37  
  2 Freiburger, Annika        16 BCH-CA               1:06.01    1:04.92  
  3 Johnston, Alexie T        15 BCH-CA               1:02.51    1:05.27  
  4 Cunningham, Sarah K       17 BCH-CA               1:05.80    1:05.34  
  5 Hvinden, Mackenzie        15 BCH-CA               1:06.37    1:10.57  
 
Women 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           16 BCH-CA                 34.55      33.05  
 
Women 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hvinden, Mackenzie        15 BCH-CA               1:17.58    1:19.35  
  2 Olson, Lauren             15 BCH-CA               1:23.23    1:24.11  
 
Women 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Annika        16 BCH-CA               2:30.04    2:29.66  
  2 Wingender, Devyn C        15 BCH-CA               2:40.91    2:45.32  
  3 Scott, Anna               15 BCH-CA                    NT    2:54.33  
  4 Olson, Lauren             15 BCH-CA               2:52.19    3:01.53  
 
Women 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Annika        16 BCH-CA                 29.47      29.28  
  2 Olson, Lauren             15 BCH-CA                 32.34      30.08  
 
Women 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Budshaw, Taylor L         18 BCH-CA                 57.80    1:01.84  
  2 Johnston, Alexie T        15 BCH-CA               1:04.28    1:03.02  
  3 Brazil, Faith C           16 BCH-CA               1:04.55    1:04.68  
 
Women 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Anna               15 BCH-CA               1:15.02    1:08.34  
 
Women 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brazil, Faith C           16 BCH-CA               2:20.63    2:20.57  
  2 Scott, Anna               15 BCH-CA               3:01.83    2:28.76  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 UNT-CA                 18.10      17.02  
  2 Steidel, Ben D             7 BCH-CA                 21.87      21.85  
  3 Mortimer, Jayden R         8 BCH-CA                    NT      24.37  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                 41.50      41.75  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 UNT-CA                 23.39      23.16  
  2 Steidel, Ben D             7 BCH-CA                 23.72      26.12  
  3 Mortimer, Jayden R         8 BCH-CA                    NT      31.93  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mamola, Michael S          8 UNT-CA                 27.90      23.43  
 -- Steidel, Ben D             7 BCH-CA                 35.39         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA               1:00.04      54.75  
 
Boys 7-8 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lenon, Canyon L            8 BCH-CA                    NT    2:00.52  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Steidel, Ben D             7 BCH-CA                    NT    2:05.11  
 
Boys 7-8 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Rodrigues, Elonu J         8 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA                 33.48      34.20  
  2 Alder, Carson B           10 BCH-CA                 40.10      35.42  
  3 Steidel, Joe D            10 BCH-CA                 35.76      35.89  
  4 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 36.01      38.22  
  5 Vaher, Luke J             10 BCH-CA                 36.64      38.57  
  6 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA                 42.72      40.15  
  7 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT      40.95  
  8 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 45.14      40.98  
  9 Alp, Batu N               10 BCH-CA                 45.75      43.02  
 10 ReiSoleil, Jr., Yale      10 BCH-CA                    NT      48.15  
 11 Polak, Alexander K         9 BCH-CA                 47.84      51.23  
 11 Sathish Kumar, Jeevesh     9 BCH-CA                    NT      51.23  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA               1:09.11    1:11.76  
  2 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA               1:17.97    1:16.22  
  3 Steidel, Joe D            10 BCH-CA                    NT    1:21.44  
  4 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                    NT    1:26.95  
  5 Alder, Carson B           10 BCH-CA                    NT    1:27.73  
  6 Vaher, Luke J             10 BCH-CA               1:26.00    1:30.35  
  7 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA               1:44.13    1:34.95  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA               2:42.45    2:45.36  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA                 39.93      39.40  
  2 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA                 40.17      41.42  
  3 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 51.51      45.38  
  4 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT      49.52  
  5 Alp, Batu N               10 BCH-CA                    NT      54.34  
  6 ReiSoleil, Jr., Yale      10 BCH-CA                    NT      58.66  
  7 Sathish Kumar, Jeevesh     9 BCH-CA                    NT      58.82  
  8 Polak, Alexander K         9 BCH-CA               1:00.19    1:00.89  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA               1:18.40    1:24.30  
  2 Alder, Carson B           10 BCH-CA                    NT    1:32.93  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vaher, Luke J             10 BCH-CA                 50.96      49.00  
  2 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA                 53.12      50.51  
  3 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 53.34      52.97  
  4 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 50.35      53.40  
  5 Steidel, Joe D            10 BCH-CA                 57.03      54.22  
  6 Vakov, Alex A             10 BCH-CA                    NT      56.38  
  7 Sathish Kumar, Jeevesh     9 BCH-CA                    NT    1:02.16  
 -- ReiSoleil, Jr., Yale      10 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Alp, Batu N               10 BCH-CA               1:02.22         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vaher, Luke J             10 BCH-CA               1:50.84    1:49.88  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Steidel, Joe D            10 BCH-CA                 40.43      42.88  
  2 Colton, Spence A          10 BCH-CA                 51.20      49.76  
  3 Oden, AJ J                 9 BCH-CA                 50.63      52.72  
  4 Siemiatkowski, Felix R     9 BCH-CA               1:11.30      58.16  
  5 Alp, Batu N               10 BCH-CA                    NT    1:00.24  
 -- ReiSoleil, Jr., Yale      10 BCH-CA                    NT         DQ  
 -- Sathish Kumar, Jeevesh     9 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA               1:21.79    1:21.37  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jensen, Brigham T          9 BCH-CA                    NT    1:23.68  
  2 Daniels, LeAndre K         9 BCH-CA               1:30.04    1:28.64  
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freiburger, Vincent J     10 BCH-CA               2:43.14    2:49.47  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA                 27.97      27.80  
  2 Zhan, Felix Y             12 BCH-CA                 29.86      28.46  
  3 Kucik, Kevin              12 BCH-CA                 28.73      30.02  
  4 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA                 31.18      30.75  
  5 Man, Antonio W            11 BCH-CA                 35.55      37.46  
  6 Dean, Laurence S          11 BCH-CA                 39.38      37.55  
  7 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA                 37.31      38.38  
  8 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                 37.24      39.67  
  9 Gorman, Will C            11 BCH-CA                    NT      40.07  
 10 Babeanu, Mikey            11 BCH-CA                 42.44      41.97  
 11 Whittacre, Noah H         12 BCH-CA                    NT      42.26  
 -- Ma, Edwin                 12 BCH-CA                 45.10        DFS  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:08.88    1:07.55  
  2 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               1:23.09    1:16.07  
  3 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA               1:30.83    1:34.39  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhan, Felix Y             12 BCH-CA               2:57.94    2:20.67  
  2 Loh, Julian H             12 BCH-CA               2:37.49    2:29.03  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dean, Laurence S          11 BCH-CA                 44.46      48.01  
  2 Babeanu, Mikey            11 BCH-CA                 53.14      50.24  
  3 Whittacre, Noah H         12 BCH-CA                    NT      54.51  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA               1:05.77    1:08.07  
  2 Gooding, Noah L           12 BCH-CA               1:09.30    1:09.46  
  3 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               1:16.46    1:15.57  
  4 Loh, Julian H             12 BCH-CA               1:19.93    1:20.54  
  5 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               1:25.18    1:24.01  
  6 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA               1:36.67    1:33.40  
  7 Dean, Laurence S          11 BCH-CA               1:42.15    1:39.93  
  8 Gorman, Will C            11 BCH-CA                    NT    1:45.43  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wakefield, Trent          11 BCH-CA                 39.30      38.41  
  2 Man, Antonio W            11 BCH-CA                 41.44      43.70  
  3 Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA                 46.31      44.60  
  4 Dean, Laurence S          11 BCH-CA                 50.41      47.38  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Josh T            11 BCH-CA               1:19.40    1:22.59  
  2 Wakefield, Trent          11 BCH-CA               1:24.25    1:24.02  
  3 Loh, Julian H             12 BCH-CA               1:35.47    1:36.20  
  4 Nobleza, Cedric Q         12 BCH-CA               2:05.40    1:54.22  
 -- Sirhan, Joseph J          11 BCH-CA               1:42.81         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gooding, Noah L           12 BCH-CA               2:55.82    2:53.26  
  2 Wakefield, Trent          11 BCH-CA               3:37.65    2:56.84  
  3 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               3:19.85    2:58.31  
  4 Cooper, Andrew T          11 BCH-CA               3:22.96    3:06.08  
  5 Man, Antonio W            11 BCH-CA               3:13.82    3:17.56  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whittacre, Noah H         12 BCH-CA                    NT      54.15  
  2 Gorman, Will C            11 BCH-CA                    NT    1:00.55  
  3 Babeanu, Mikey            11 BCH-CA                 58.94    1:02.63  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gavino, Ranger            12 BCH-CA               1:20.76    1:20.91  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zhan, Felix Y             12 BCH-CA               1:11.00    1:11.33  
  2 Gooding, Noah L           12 BCH-CA               1:13.40    1:12.07  
  3 Whittacre, Noah H         12 BCH-CA                    NT    1:53.24  
 -- Gorman, Will C            11 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Loh, Julian H             12 BCH-CA               2:55.39         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Robert            14 BCH-CA                 25.44      25.60  
  2 Wong, Nicholas            13 BCH-CA                 27.63      27.51  
  3 Clark, Charles D          13 BCH-CA                 28.61      27.83  
  4 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA                 28.16      28.88  
  5 Voigt, Nick R             14 BCH-CA                 32.32      31.20  
  6 Smith, Kaleb D            13 BCH-CA                 34.71      31.70  
  7 Wollard, Luke A           13 BCH-CA                 33.85      32.78  
  8 Edwards, Hank W           14 BCH-CA                 32.98      33.65  
  9 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 37.74      36.83  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA                 55.58      54.38  
  2 Cooper, Robert            14 BCH-CA                 54.46      54.85  
  3 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA                 57.30      58.69  
  4 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               1:00.61    1:00.30  
  5 Clark, Charles D          13 BCH-CA               1:00.08    1:00.69  
  6 Wong, Nicholas            13 BCH-CA               1:02.50    1:00.80  
  7 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:03.16    1:01.85  
  8 Voigt, Nick R             14 BCH-CA               1:11.91    1:09.30  
  9 Cadena, RJ G              13 BCH-CA               1:22.24    1:15.16  
 10 Edwards, Hank W           14 BCH-CA               1:15.71    1:15.77  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Robert            14 BCH-CA               2:02.83    1:59.64  
  2 Clark, Charles D          13 BCH-CA               3:14.44    2:11.94  
  3 Wollard, Luke A           13 BCH-CA                    NT    2:53.05  
 -- Ishii, Yuuma J            14 BCH-CA                    NT        DFS  
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Kaleb D            13 BCH-CA                 45.14      40.56  
  2 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 47.72      47.77  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             14 BCH-CA                 57.57      57.80  
  2 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA               1:05.95    1:04.65  
  3 Nikoloff, Daniel          13 BCH-CA               1:04.72    1:06.91  
  4 Cadena, RJ G              13 BCH-CA               1:36.53    1:23.82  
 -- Carlucci, Ashtin M        13 BCH-CA               1:19.04        DFS  
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Voigt, Nick R             14 BCH-CA                 42.21      39.73  
  2 Wollard, Luke A           13 BCH-CA                    NT      47.25  
  3 Colton, Jac A             13 BCH-CA                 54.59      54.61  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Luna, Michael             14 BCH-CA               1:06.40    1:05.76  
  2 Cooper, Robert            14 BCH-CA               1:11.56    1:09.22  
  3 Cadena, RJ G              13 BCH-CA               1:41.73    1:38.92  
  4 Wollard, Luke A           13 BCH-CA                    NT    1:41.27  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Purdy, Joseph J           14 BCH-CA               2:22.65    2:27.23  
  2 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA               2:44.14    2:34.06  
 -- Marshall, Kai L           13 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marshall, Kai L           13 BCH-CA                 30.09      30.69  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Andrewjeski, Tucker       14 BCH-CA               1:03.85    1:04.33  
  2 Edwards, Hank W           14 BCH-CA               1:22.89    1:26.40  
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marshall, Kai L           13 BCH-CA               1:11.01    1:09.33  
  2 Edwards, Hank W           14 BCH-CA                    NT    1:31.06  
 -- Smith, Kaleb D            13 BCH-CA                    NT         DQ  
 
Men 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Jesus              18 BCH-CA                 23.66      23.76  
  2 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA                 24.40      24.42  
  3 Van Damme, Alex M         17 BCH-CA                 25.01      24.50  
  4 Motley, Jay A             17 BCH-CA                    NT      25.86  
 -- Williams, Trevor W        17 BCH-CA                 25.41         DQ  
 
Men 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA                 54.53      52.62  
  2 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA                 56.78      57.18  
  3 Motley, Jay A             17 BCH-CA                    NT      57.90  
 
Men 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Jesus              18 BCH-CA               1:51.19    1:53.72  
  2 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA               1:57.52    1:56.83  
  3 Foster, Jack E            15 BCH-CA               2:02.68    2:02.22  
 
Men 15 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA                 33.65      28.99  
 
Men 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Trevor W        17 BCH-CA               1:01.69    1:02.32  
  2 Garza, Jesus              18 BCH-CA               1:06.47    1:02.53  
  3 Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA               1:02.95    1:02.69  
  4 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA               1:08.86    1:07.07  
 
Men 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Motley, Jay A             17 BCH-CA                    NT    1:17.21  
 
Men 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Gabriel            15 BCH-CA               2:44.12    2:35.86  
  2 Foster, Jack E            15 BCH-CA               2:48.49    2:41.28  
  3 Weber, Benny              17 BCH-CA               2:38.58    2:43.26  
 -- Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA               2:47.12         DQ  
 -- Johannessen, Alex S       17 BCH-CA               2:32.00         DQ  
 
Men 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Gabriel            15 BCH-CA                 56.45      55.73  
  2 Weber, Benny              17 BCH-CA                 55.90      57.01  
  3 Johannessen, Alex S       17 BCH-CA                 55.61      57.78  
  4 Williams, Trevor W        17 BCH-CA                    NT    1:00.39  
  5 Van Damme, Alex M         17 BCH-CA               1:05.05    1:04.26  
  6 Motley, Jay A             17 BCH-CA                    NT    1:04.63  
  7 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA               1:05.79    1:06.41  
 
Men 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilkinson, Spencer        15 BCH-CA               2:13.08    2:10.27  
  2 Ordonez, Gabriel P        15 BCH-CA               2:17.59    2:20.61  
  3 Armstrong, MacIsaac J     15 BCH-CA               2:24.62    2:23.06