TRA Winter Invite 2020 - Meet Results

TRA Winter Invite 2020
1/11/2020 - 1/12/2020
Las Vegas, NV United States
Updated: 1/13/2020

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to UNLV Swimming                             HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
             2020CATRA Mid Winter Invite - 1/11/2020 to 1/12/2020              
                2020 TRA Mid Winter Invite, Sanction #: #20-002                
                         Hosted by Team Rebel Aquatics                         
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                20.15      18.62  
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                22.78      19.40  
  3 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT      21.33  
.WHT - Division  
  1 Labrador, Julia A          7 TRA-CA                 24.54      22.01  
  2 Ziegler, Leah L            6 LTNV-CA                   NT      23.45  
  3 Lange, Alexis C            7 LTNV-CA                   NT      24.91  
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Kim, Kaylin                7 LTNV-CA                   NT      40.29  
.RED - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                47.03      43.37  
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                45.51      45.30  
.WHT - Division  
  1 Labrador, Julia A          7 TRA-CA                 55.38      49.24  
  2 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT      50.84  
  3 Kahlon, Xaria              6 LTNV-CA                   NT      55.42  
Non-Award Division  
 -- Ziegler, Leah L            6 LTNV-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Kim, Kaylin                7 LTNV-CA                   NT    1:29.06  
      42.93   46.13                                                
  2 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA              1:45.10    1:32.18  
  3 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                   NT    1:36.50  
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                23.77      21.35  
.RED - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                23.38      22.78  
  2 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT      24.89  
  3 Labrador, Julia A          7 TRA-CA                 26.55      25.85  
.WHT - Division  
  1 Lange, Alexis C            7 LTNV-CA                   NT      27.28  
  2 Ziegler, Leah L            6 LTNV-CA                   NT      32.24  
 
Girls 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                50.63      46.66  
.RED - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                51.91      50.73  
  2 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT      52.46  
  3 Labrador, Julia A          7 TRA-CA                 59.95      56.51  
.WHT - Division  
  1 Kahlon, Xaria              6 LTNV-CA                   NT    1:01.83  
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                29.56      23.99  
.RED - Division  
  1 Kim, Kaylin                7 LTNV-CA                25.06      26.34  
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                29.96      28.47  
.WHT - Division  
  1 Labrador, Julia A          7 TRA-CA                 35.26      31.02  
  2 Kahlon, Xaria              6 LTNV-CA                   NT      32.55  
  3 Ziegler, Leah L            6 LTNV-CA                   NT      33.11  
  4 Lange, Alexis C            7 LTNV-CA                   NT      33.30  
 
Girls 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                58.87      50.90  
.RED - Division  
  1 Kim, Kaylin                7 LTNV-CA                   NT      55.83  
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA              1:04.99    1:02.37  
.WHT - Division  
  1 Labrador, Julia A          7 TRA-CA                    NT    1:11.32  
Non-Award Division  
 -- Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Kim, Kaylin                7 LTNV-CA                24.33      22.40  
  2 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                24.10      23.22  
  3 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT      23.39  
.WHT - Division  
  1 Lange, Alexis C            7 LTNV-CA                   NT      28.98  
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA                32.37      29.54  
  3 Ziegler, Leah L            6 LTNV-CA                   NT      35.33  
 
Girls 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Kim, Kaylin                7 LTNV-CA                   NT      49.77  
  2 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA                57.45      51.89  
.WHT - Division  
  1 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT      56.17  
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA              1:16.49      59.50  
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Ro, Olivia J               7 LTNV-CA              1:47.04    1:43.33  
      50.96   52.37                                                
  2 Lee, Tarra                 7 LTNV-CA              1:53.82    1:50.29  
      50.69   59.60                                                
  3 Gao, Olivia                7 LTNV-CA                   NT    1:58.66  
      51.09 1:07.57                                                
Non-Award Division  
 -- Kahlon, Xaria              6 LTNV-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA                28.90      29.45  
  2 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA                30.31      29.47  
.RED - Division  
  1 Walker, Hailey             9 LTNV-CA                34.85      35.05  
  2 Hu, Kami                  10 BLUE-CA                35.09      35.43  
.WHT - Division  
  1 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA                37.54      37.96  
  2 Stana, Michelle M          9 TRA-CA                 43.22      41.15  
  3 Crompton, Tatum C         10 TRA-CA                 47.28      44.15  
  4 Cohen, Ali R               9 TRA-CA                 42.92      44.19  
  5 Humphrey, Keira E          9 LTNV-CA                   NT      48.41  
  6 Hardwick, Sophie E        10 LTNV-CA                   NT      54.24  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA              1:03.52    1:07.98  
      32.99   34.99                                                
  2 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA              1:08.76    1:10.24  
      33.43   36.81                                                
.RED - Division  
  1 Walker, Hailey             9 LTNV-CA              1:17.29    1:18.51  
      36.67   41.84                                                
.WHT - Division  
  1 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA              1:23.28    1:24.15  
      40.40   43.75                                                
  2 Lange, Kate L             10 LTNV-CA              1:24.69    1:25.11  
      39.70   45.41                                                
  3 Hu, Kami                  10 BLUE-CA              1:26.69    1:30.16  
      40.59   49.57                                                
  4 Cohen, Ali R               9 TRA-CA               1:36.89    1:36.59  
      43.80   52.79                                                
  5 Crompton, Tatum C         10 TRA-CA               1:53.68    1:40.44  
      46.12   54.32                                                
  6 Hardwick, Sophie E        10 LTNV-CA                   NT    1:55.18  
      54.43 1:00.75                                                
  7 Lee, Lily M                9 TRA-CA                    NT    2:17.24  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA              2:28.37    2:35.55  
      34.25   40.78   40.99   39.53                                
  2 Walker, Hailey             9 LTNV-CA              2:43.65    2:39.96  
      35.92   41.51   43.41   39.12                                
.RED - Division  
  1 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA              2:56.80    2:49.55  
      39.19   43.02   45.13   42.21                                
.WHT - Division  
  1 Lange, Kate L             10 LTNV-CA              3:24.33    3:00.33  
      39.21   46.18   48.44   46.50                                
  2 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA              2:53.59    3:03.72  
      42.29   48.44   48.15   44.84                                
 
Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA              6:26.16    6:52.50  
      34.72   39.90   41.86   42.56   42.91   42.22   43.53   43.32
      42.64   38.84                                                
  2 Walker, Hailey             9 LTNV-CA                   NT    7:07.79  
      37.37   42.96   43.90   42.97   44.93   43.85   43.83   44.41
      41.76   41.81                                                
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA                38.05      36.46  
  2 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA                35.94      37.38  
  3 Walker, Ashley             9 LTNV-CA                40.67      38.97  
.RED - Division  
  1 Hu, Kami                  10 BLUE-CA                42.12      40.74  
  2 Walker, Hailey             9 LTNV-CA                39.73      40.84  
  3 Lange, Kate L             10 LTNV-CA                43.66      44.03  
.WHT - Division  
  1 Stana, Michelle M          9 TRA-CA                 49.17      46.65  
  2 Cohen, Ali R               9 TRA-CA                 45.41      50.42  
  3 Humphrey, Keira E          9 LTNV-CA                   NT      51.06  
  4 Crompton, Tatum C         10 TRA-CA                 59.06      54.68  
  5 Hardwick, Sophie E        10 LTNV-CA                   NT      56.46  
  6 Lee, Lily M                9 TRA-CA                    NT    1:02.23  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA              1:12.69    1:15.13  
      37.67   37.46                                                
  2 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA              1:22.28    1:19.02  
      38.15   40.87                                                
  3 Walker, Hailey             9 LTNV-CA              1:29.34    1:24.38  
      41.26   43.12                                                
  4 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA              1:19.62    1:24.82  
      41.81   43.01                                                
  5 Walker, Ashley             9 LTNV-CA              1:24.13    1:25.33  
      42.00   43.33                                                
.RED - Division  
  1 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA              1:29.02    1:33.05  
      46.36   46.69                                                
.WHT - Division  
  1 Stana, Michelle M          9 TRA-CA                    NT    1:43.59  
      49.60   53.99                                                
  2 Cohen, Ali R               9 TRA-CA                    NT    1:44.70  
      51.13   53.57                                                
  3 Crompton, Tatum C         10 TRA-CA                    NT    1:56.30  
      54.49 1:01.81                                                
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Walker, Ashley             9 LTNV-CA                44.68      44.23  
  2 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA                   NT      45.52  
.RED - Division  
  1 Hu, Kami                  10 BLUE-CA                45.91      47.63  
.WHT - Division  
  1 Stana, Michelle M          9 TRA-CA                 54.55      51.51  
  2 Lange, Kate L             10 LTNV-CA                52.87      54.45  
  3 Crompton, Tatum C         10 TRA-CA               1:06.55    1:00.78  
  4 Hardwick, Sophie E        10 LTNV-CA                   NT    1:04.94  
  5 Humphrey, Keira E          9 LTNV-CA                   NT    1:07.61  
  6 Cohen, Ali R               9 TRA-CA               1:08.82    1:08.83  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Walker, Ashley             9 LTNV-CA              1:36.66    1:37.76  
      48.34   49.42                                                
.RED - Division  
  1 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA                   NT    1:41.74  
      48.72   53.02                                                
  2 Walker, Hailey             9 LTNV-CA                   NT    1:47.27  
      50.85   56.42                                                
  3 Hu, Kami                  10 BLUE-CA                   NT    1:49.00  
      52.35   56.65                                                
.WHT - Division  
  1 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA              1:53.80    1:50.98  
      53.36   57.62                                                
  2 Stana, Michelle M          9 TRA-CA                    NT    1:55.70  
Non-Award Division  
 -- Lee, Lily M                9 TRA-CA                    NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA                32.15      32.50  
  2 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA                32.59      32.76  
.RED - Division  
  1 Walker, Ashley             9 LTNV-CA                38.02      39.09  
  2 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA                39.04      41.02  
.WHT - Division  
  1 Hu, Kami                  10 BLUE-CA                39.04      42.67  
  2 Lange, Kate L             10 LTNV-CA                41.73      42.87  
  3 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA                45.69      43.04  
  4 Crompton, Tatum C         10 TRA-CA               1:06.46      54.35  
  5 Stana, Michelle M          9 TRA-CA                 52.57      55.81  
  6 Humphrey, Keira E          9 LTNV-CA                   NT      58.92  
  7 Hardwick, Sophie E        10 LTNV-CA                   NT    1:01.58  
  8 Cohen, Ali R               9 TRA-CA                 54.84    1:05.15  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA              1:14.11    1:17.25  
      35.85   41.40                                                
  2 Walker, Ashley             9 LTNV-CA                   NT    1:27.38  
      40.17   47.21                                                
.RED - Division  
  1 Walker, Hailey             9 LTNV-CA              1:29.75    1:30.90  
      40.60   50.30                                                
  2 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA                   NT    1:32.58  
      41.91   50.67                                                
.WHT - Division  
  1 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA                   NT    1:38.31  
      46.44   51.87                                                
  2 Lange, Kate L             10 LTNV-CA                   NT    1:38.74  
      44.46   54.28                                                
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA              1:13.00    1:12.85  
      34.64   38.21                                                
  2 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA              1:20.29    1:18.63  
      35.17   43.46                                                
  3 Walker, Ashley             9 LTNV-CA              1:24.13    1:23.93  
.RED - Division  
  1 Hu, Kami                  10 BLUE-CA              1:35.15    1:33.01  
      42.29   50.72                                                
.WHT - Division  
  1 Lange, Kate L             10 LTNV-CA              1:37.60    1:34.81  
      43.36   51.45                                                
  2 Stana, Michelle M          9 TRA-CA               1:45.19    1:39.87  
  3 Cohen, Ali R               9 TRA-CA               1:56.08    1:51.62  
  4 Hardwick, Sophie E        10 LTNV-CA                   NT    2:04.55  
Non-Award Division  
 -- Crompton, Tatum C         10 TRA-CA               2:03.02         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Paul, Gabriella           10 BLUE-CA              2:37.01    2:39.83  
      34.57   41.03   47.08   37.15                                
  2 Gyang, Chloe G             9 LTNV-CA              2:49.64    2:53.01  
      35.23   47.68   53.35   36.75                                
  3 Walker, Ashley             9 LTNV-CA              3:23.50    3:01.46  
      40.24   45.07   56.45   39.70                                
  4 Gaddis, Milania            9 LTNV-CA              3:23.50    3:04.63  
      43.69   45.35   53.72   41.87                                
.RED - Division  
  1 Tomasino, Sophia T         9 LTNV-CA              3:23.50    3:22.26  
      47.54   49.09   59.07   46.56                                
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Pinter, Sophia E          12 BLUE-CA                28.01      27.98  
  2 Holmes, Addie H           12 BLUE-CA                28.70      28.33  
  3 Sherman, Makenna R        11 LTNV-CA                28.02      28.83  
  4 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA                30.18      30.41  
.RED - Division  
  1 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA                32.17      31.04  
  2 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA                30.59      31.15  
  3 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA                33.70      31.56  
  4 Williams, Paige P         12 UN-02-CA               32.53      32.47  
  5 Diloreanu-Chioseaua, Ioa  12 TRA-CA                    NT      32.60  
  6 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA                33.48      33.32  
.WHT - Division  
  1 Benoualid, G.G.           11 BLUE-CA                   NT      35.74  
  2 Montoya, Bella C          11 LTNV-CA                41.70      37.05  
  3 Marx, Hallie              12 BLUE-CA                   NT      38.54  
  4 Hardwick, Felicity J      12 LTNV-CA                   NT      40.90  
Non-Award Division  
 -- Abouzeid, Celine T        12 BLUE-CA                30.86         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Holmes, Addie H           12 BLUE-CA              1:02.78      59.96  
      28.56   31.40                                                
  2 Sherman, Makenna R        11 LTNV-CA              1:00.29    1:01.63  
      29.73   31.90                                                
  3 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA              1:09.67    1:06.48  
      32.05   34.43                                                
.RED - Division  
  1 Lei, Vanessa              12 LTNV-CA              1:10.52    1:08.88  
      32.44   36.44                                                
  2 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA              1:08.50    1:08.96  
      33.12   35.84                                                
  3 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA              1:16.40    1:09.64  
      33.70   35.94                                                
  4 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA              1:07.33    1:10.02  
      33.32   36.70                                                
  5 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA              1:16.14    1:12.63  
      34.01   38.62                                                
.WHT - Division  
  1 Montoya, Bella C          11 LTNV-CA              1:34.84    1:24.51  
  2 Yldefonso, Bella          12 LTNV-CA                   NT    1:26.03  
      39.70   46.33                                                
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA              2:21.07    2:28.64  
      33.13   37.60   39.21   38.70                                
  2 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA              2:22.41    2:28.96  
      33.63   38.52   39.69   37.12                                
  3 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA              2:41.87    2:33.33  
      35.08   39.99   41.42   36.84                                
  4 Diloreanu-Chioseaua, Ioa  12 TRA-CA               2:37.87    2:33.81  
      35.88   40.00   41.06   36.87                                
  5 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA              2:36.85    2:36.10  
      35.52   40.02   40.61   39.95                                
.WHT - Division  
  1 Fesel, Madison M          12 LTNV-CA              2:51.25    2:47.79  
      35.48   42.08 1:30.23                                        
  2 Montoya, Bella C          11 LTNV-CA                   NT    3:08.92  
      40.40   49.56 1:38.96                                        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Williams, Paige P         12 UN-02-CA               39.53      35.39  
  2 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA                35.64      35.58  
.WHT - Division  
  1 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA                40.37      39.86  
  2 Hardwick, Felicity J      12 LTNV-CA                   NT      44.10  
  3 Wu, Melanie               11 BLUE-CA                   NT      44.73  
  4 Yldefonso, Bella          12 LTNV-CA                45.77      45.77  
  5 Montoya, Bella C          11 LTNV-CA                50.54      47.93  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Holmes, Addie H           12 BLUE-CA              1:10.33    1:08.66  
      33.85   34.81                                                
  2 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA              1:21.10    1:15.01  
    1:15.24                                                        
  3 Diloreanu-Chioseaua, Ioa  12 TRA-CA               1:20.67    1:17.66  
      37.93   39.73                                                
.RED - Division  
  1 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA              1:17.09    1:18.90  
      38.31   40.59                                                
  2 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA              1:20.37    1:22.99  
      40.94   42.05                                                
  3 Fesel, Madison M          12 LTNV-CA              1:27.84    1:24.87  
      40.13   44.74                                                
.WHT - Division  
  1 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA              1:30.30    1:26.98  
      41.51   45.47                                                
  2 Wu, Melanie               11 BLUE-CA              1:02.48    1:45.43  
Non-Award Division  
 -- Montoya, Bella C          11 LTNV-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA                37.98      38.30  
  2 Sherman, Makenna R        11 LTNV-CA                39.20      39.80  
.RED - Division  
  1 Lei, Vanessa              12 LTNV-CA                40.72      41.13  
  2 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA                39.21      41.43  
  3 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA                44.14      41.69  
  4 Williams, Paige P         12 UN-02-CA               42.41      43.03  
  5 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA                42.85      43.11  
.WHT - Division  
  1 Wu, Melanie               11 BLUE-CA                50.89      49.95  
  2 Fesel, Madison M          12 LTNV-CA                51.14      50.56  
  3 Yldefonso, Bella          12 LTNV-CA                51.90      52.29  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA              1:24.83    1:26.79  
      40.57   46.22                                                
  2 Pinter, Sophia E          12 BLUE-CA              1:27.20    1:28.56  
      41.62   46.94                                                
.RED - Division  
  1 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA              1:29.04    1:29.78  
      42.89   46.89                                                
  2 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA              1:25.91    1:30.74  
      43.40   47.34                                                
  3 Williams, Paige P         12 UN-02-CA             1:32.60    1:30.76  
      43.94   46.82                                                
  4 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA              1:38.27    1:31.30  
      45.63   45.67                                                
  5 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA              1:30.82    1:32.33  
      43.17   49.16                                                
  6 Abouzeid, Celine T        12 BLUE-CA              1:32.84    1:32.88  
      42.62   50.26                                                
.WHT - Division  
  1 Benoualid, G.G.           11 BLUE-CA                   NT    1:38.12  
      45.66   52.46                                                
  2 Montoya, Bella C          11 LTNV-CA                   NT    1:51.00  
  3 Fesel, Madison M          12 LTNV-CA              1:53.42    1:54.31  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sherman, Makenna R        11 LTNV-CA                32.05      32.33  
.RED - Division  
  1 Williams, Paige P         12 UN-02-CA               34.37      34.75  
  2 Wyett, Isabella G         11 BLUE-CA                34.13      35.93  
.WHT - Division  
  1 Hardwick, Felicity J      12 LTNV-CA                   NT      47.76  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Holmes, Addie H           12 BLUE-CA              1:10.45    1:08.61  
      31.96   36.65                                                
.RED - Division  
  1 Diloreanu-Chioseaua, Ioa  12 TRA-CA               1:23.39    1:20.80  
      37.05   43.75                                                
.WHT - Division  
  1 Abouzeid, Celine T        12 BLUE-CA              1:20.93    1:23.30  
      38.12   45.18                                                
  2 Williams, Paige P         12 UN-02-CA             1:26.76    1:25.93  
      39.99   45.94                                                
  3 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA              1:28.32    1:27.58  
      39.96   47.62                                                
  4 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA                   NT    1:27.90  
      41.00   46.90                                                
  5 Fesel, Madison M          12 LTNV-CA              1:32.04    1:34.97  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Williams, Paige P         12 UN-02-CA             1:25.05    1:16.16  
      35.05   41.11                                                
  2 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA              1:16.82    1:17.64  
      38.92   38.72                                                
.RED - Division  
  1 Lei, Vanessa              12 LTNV-CA              1:18.18    1:18.25  
      37.48   40.77                                                
  2 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA              1:21.02    1:21.61  
      38.64   42.97                                                
  3 Pham, Aileen A            11 BLUE-CA              1:24.27    1:22.57  
      39.01   43.56                                                
  4 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA              1:27.32    1:22.79  
      41.41   41.38                                                
.WHT - Division  
  1 Yldefonso, Bella          12 LTNV-CA                   NT    1:36.83  
      45.22   51.61                                                
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sherman, Makenna R        11 LTNV-CA              2:29.13    2:32.98  
      33.31   37.61   47.08   34.98                                
  2 Lei, Vanessa              12 LTNV-CA              2:46.60    2:42.47  
  3 Williams, Paige P         12 UN-02-CA             2:51.69    2:45.57  
      36.65   42.63   49.62   36.67                                
.RED - Division  
  1 DeLeon, Eliana C          12 BLUE-CA              2:50.91    2:50.64  
      37.08   43.28   50.85   39.43                                
  2 Diloreanu-Chioseaua, Ioa  12 TRA-CA               2:53.02    2:50.75  
  3 Wolfe, Madison B          11 LTNV-CA              3:02.96    2:52.20  
.WHT - Division  
  1 Fesel, Madison M          12 LTNV-CA              3:14.62    3:17.36  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ                    NT      25.93  
  2 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA                26.92      26.76  
  3 Reese, Ally               13 BLUE-CA                27.91      27.60  
  4 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA                27.89      27.85  
  5 Tressler, Olivia G        14 BLUE-CA                28.08      28.11  
.RED - Division  
  1 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA                28.55      29.79  
  2 King, Ella G              13 BLUE-CA                30.70      29.94  
  3 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA                29.83      30.59  
  4 Bauer, Scout W            13 LTNV-CA                32.95      31.80  
  5 Nenneman, Brea D          14 Avengers-CA            32.67      31.90  
.WHT - Division  
  1 Paine, Hannah R           14 TRA-CA                    NT      31.97  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ                 57.29      56.46  
      27.06   29.40                                                
  2 Reese, Ally               13 BLUE-CA                59.16      59.30  
      28.70   30.60                                                
  3 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA                58.67      59.43  
      28.46   30.97                                                
  4 Tressler, Olivia G        14 BLUE-CA              1:00.16      59.64  
      28.94   30.70                                                
  5 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA              1:00.61    1:00.73  
      28.78   31.95                                                
  6 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA                59.54    1:02.97  
      30.02   32.95                                                
.RED - Division  
  1 King, Ella G              13 BLUE-CA              1:06.51    1:04.20  
      30.71   33.49                                                
  2 Luong, Makayla            13 LTNV-CA              1:05.63    1:04.76  
      29.94   34.82                                                
.WHT - Division  
  1 Bauer, Scout W            13 LTNV-CA              1:10.89    1:10.46  
      33.69   36.77                                                
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ               2:05.95    2:01.86  
  2 McDade, Meara S           14 TRA-CA               2:07.38    2:05.00  
  3 Reese, Ally               13 BLUE-CA              2:09.28    2:05.17  
  4 Tressler, Olivia G        14 BLUE-CA              2:10.61    2:11.31  
  5 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA              2:13.59    2:13.44  
  6 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA              2:06.08    2:14.12  
.RED - Division  
  1 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA              2:18.87    2:17.00  
      29.87   34.23   36.52   36.38                                
  2 Nenneman, Brea D          14 Avengers-CA          2:50.01    2:19.09  
      32.77   35.35   35.43   35.54                                
  3 King, Ella G              13 BLUE-CA              2:23.13    2:20.79  
      32.28   34.92   36.92   36.67                                
  4 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA              2:18.93    2:21.18  
      31.11   34.29 1:15.78                                        
.WHT - Division  
  1 Paine, Hannah R           14 TRA-CA               2:37.43    2:38.67  
      35.35   40.22   42.02   41.08                                
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA                32.35      32.52  
  2 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA                32.56      32.64  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Utsumi, Momo J            13 TRA-CA               1:03.34    1:05.31  
      31.71   33.60                                                
  2 Tressler, Olivia G        14 BLUE-CA              1:04.28    1:06.27  
      32.38   33.89                                                
  3 Reese, Ally               13 BLUE-CA              1:08.37    1:09.51  
      34.13   35.38                                                
  4 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              1:09.35    1:10.90  
      34.61   36.29                                                
  5 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA              1:12.19    1:11.33  
      35.15   36.18                                                
  6 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA              1:11.83    1:12.78  
      35.64   37.14                                                
  7 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA              1:15.59    1:13.33  
      35.55   37.78                                                
  8 Luong, Makayla            13 LTNV-CA              1:15.51    1:13.89  
      35.75   38.14                                                
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ                 34.23      33.71  
  2 Utsumi, Momo J            13 TRA-CA                 34.23      35.02  
  3 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA                 36.65      35.61  
  4 King, Ella G              13 BLUE-CA                39.50      38.78  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ               1:16.14    1:11.54  
  2 Utsumi, Momo J            13 TRA-CA               1:14.09    1:14.64  
  3 Diaconescu, Rebecca A     13 TRA-CA               1:15.63    1:15.03  
  4 Ciobanu, Alice            13 TRA-CA               1:14.38    1:15.48  
  5 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               1:16.80    1:17.43  
  6 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              1:19.37    1:21.31  
.RED - Division  
  1 King, Ella G              13 BLUE-CA              1:23.27    1:24.17  
      39.51   44.66                                                
  2 Luong, Makayla            13 LTNV-CA              1:26.41    1:24.83  
      39.82   45.01                                                
  3 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA              1:25.81    1:27.97  
      41.79   46.18                                                
  4 Bauer, Scout W            13 LTNV-CA              1:31.47    1:30.58  
      43.28   47.30                                                
  5 Nenneman, Brea D          14 Avengers-CA          1:31.65    1:30.83  
      43.19   47.64                                                
.WHT - Division  
  1 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA              1:28.29    1:33.27  
      42.32   50.95                                                
  2 Paine, Hannah R           14 TRA-CA                    NT    1:33.31  
      44.84   48.47                                                
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA                30.04      29.38  
  2 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA                31.89      31.57  
  3 King, Ella G              13 BLUE-CA                36.66      34.08  
  4 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA                35.87      35.73  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ                    NT    1:04.41  
      29.72   34.69                                                
  2 Ciobanu, Alice            13 TRA-CA               1:04.10    1:04.80  
      30.82   33.98                                                
  3 Reese, Ally               13 BLUE-CA              1:04.97    1:06.04  
      31.60   34.44                                                
  4 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA              1:06.77    1:09.02  
      32.61   36.41                                                
  5 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA              1:08.43    1:09.27  
      32.43   36.84                                                
  6 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               1:10.59    1:10.35  
      33.07   37.28                                                
.RED - Division  
  1 Wolfe, Lily J             13 LTNV-CA              1:16.37    1:11.85  
      32.79   39.06                                                
.WHT - Division  
  1 Nenneman, Brea D          14 Avengers-CA          1:25.38    1:19.11  
      37.05   42.06                                                
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ                    NT    1:05.43  
      30.73   34.70                                                
  2 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              1:07.28    1:07.96  
      31.90   36.06                                                
  3 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               1:11.52    1:08.05  
      31.22   36.83                                                
  4 King, Ella G              13 BLUE-CA              1:18.42    1:16.45  
      36.75   39.70                                                
  5 Hu, Kacey                 14 BLUE-CA              1:13.17    1:17.24  
      34.50   42.74                                                
  6 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA              1:16.41    1:17.72  
      35.32   42.40                                                
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Diaconescu, Rebecca A     13 TRA-CA               2:14.60    2:14.59  
      29.05   33.99   41.12   30.43                                
  2 Dalbik, Sahara E          14 NEP-AZ               2:20.74    2:17.24  
      29.61   35.55   40.25   31.83                                
  3 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              2:23.42    2:26.15  
      31.59   38.55   44.10   31.91                                
  4 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               2:32.04    2:30.46  
      32.47   37.88   43.59   36.52                                
  5 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA              2:29.97    2:33.45  
      32.76   40.74   46.16   33.79                                
.RED - Division  
  1 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA              2:38.43    2:42.52  
      35.90   38.47   52.81   35.34                                
  2 Bauer, Scout W            13 LTNV-CA              2:50.74    2:46.84  
      37.85   41.44   49.10   38.45                                
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Sterling, Georgia W       15 NEP-AZ                 25.57      25.85  
  2 Utsumi, Maiko S           16 TRA-CA                 27.10      26.12  
  3 Chelus, Katherine A       15 NEP-AZ                 24.92      26.17  
  4 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA            26.95      26.52  
  5 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA                26.65      26.65  
  6 Kalvelage, Capri M        16 NEP-AZ                 25.45      26.66  
  7 Ciobanu, Denisa M         16 TRA-CA                 27.81      27.30  
  8 Han, Enzi                 16 TRA-CA                 27.44      27.59  
  9 Burns, Neely G            15 NEP-AZ                 27.41      27.75  
 10 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA                26.72      27.85  
 11 Younk, Lauren Y           15 BLUE-CA                28.13      28.07  
 12 Fowler, Hanley E          17 BLUE-CA                27.38      28.53  
 13 Underwood, Aubrey J       15 BLUE-CA                   NT      28.74  
 14 McDade, Aine M            16 TRA-CA                 29.49      29.21  
 15 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA            27.81      29.49  
 16 Berg, Mikaela             16 Avengers-CA            30.27      29.62  
.RED - Division  
  1 Ienaga, Mirei Y           17 NEP-AZ                 29.13      30.75  
  2 Gaytan, Nadia N           16 Avengers-CA            29.85      31.03  
  3 Gould, Zhara M            15 NEP-AZ                 33.48      31.42  
  4 Engelke, Cayleigh N       16 Avengers-CA            30.96      31.78  
  5 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA            33.78      32.03  
.WHT - Division  
  1 Martinez, Marley          15 Avengers-CA            34.28      35.78  
Non-Award Division  
 -- Alvarez, Miranda A        15 LTNV-CA                28.20         DQ  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Utsumi, Maiko S           16 TRA-CA                 56.16      56.28  
      27.40   28.88                                                
  2 Cordoba, Isabella R       15 BLUE-CA                56.47      56.32  
      27.63   28.69                                                
  3 Jones, Hannah J           15 TRA-CA                 55.00      56.34  
      27.08   29.26                                                
  4 Sterling, Georgia W       15 NEP-AZ                 56.51      56.96  
      27.64   29.32                                                
  5 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA                57.31      57.09  
      27.63   29.46                                                
  6 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA                56.70      57.71  
      27.95   29.76                                                
  7 Ciobanu, Denisa M         16 TRA-CA                 57.92      58.24  
      28.09   30.15                                                
  8 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA            57.54      58.36  
      27.99   30.37                                                
  9 Han, Enzi                 16 TRA-CA                 58.01      58.55  
      28.61   29.94                                                
 10 Young, Madi               16 TRA-CA                 57.26      58.57  
      28.24   30.33                                                
 11 Liebhardt, Vivien E       16 TRA-CA                 57.67    1:00.15  
      28.95   31.20                                                
 12 Fowler, Hanley E          17 BLUE-CA              1:00.01    1:02.14  
      29.92   32.22                                                
 13 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              1:02.63    1:02.70  
      29.62   33.08                                                
 14 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          1:01.17    1:02.94  
      30.33   32.61                                                
 15 Alvarez, Miranda A        15 LTNV-CA              1:04.17    1:03.09  
      29.39   33.70                                                
.RED - Division  
  1 Underwood, Aubrey J       15 BLUE-CA              1:14.35    1:04.13  
      30.65   33.48                                                
  2 Rodriguez, Alessandra     16 TRA-CA               1:03.71    1:06.06  
      32.04   34.02                                                
  3 Ienaga, Mirei Y           17 NEP-AZ               1:04.57    1:08.99  
      32.07   36.92                                                
.WHT - Division  
  1 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA          1:12.56    1:10.70  
      33.94   36.76                                                
  2 Gould, Zhara M            15 NEP-AZ               1:17.38    1:13.09  
      35.34   37.75                                                
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA              2:03.22    2:02.35  
      28.60   30.80   31.73   31.22                                
  2 Chelus, Katherine A       15 NEP-AZ               1:58.74    2:03.67  
      28.07   30.37   32.00   33.23                                
  3 Young, Madi               16 TRA-CA               2:03.63    2:05.06  
      29.21   31.82   32.20   31.83                                
  4 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA          2:07.04    2:06.30  
      28.91   31.93   33.19   32.27                                
  5 Sanchez, Valeria          15 TRA-CA               2:00.74    2:07.21  
      29.24   32.02   32.86   33.09                                
  6 Liebhardt, Vivien E       16 TRA-CA               2:07.47    2:08.36  
      29.09   32.24   33.47   33.56                                
  7 Burns, Neely G            15 NEP-AZ               2:04.39    2:09.20  
      29.56   32.92   33.91   32.81                                
  8 Gunnell, Mckayla          16 Avengers-CA          2:13.51    2:11.92  
      30.12   33.10   34.20   34.50                                
  9 Younk, Lauren Y           15 BLUE-CA              2:12.80    2:12.94  
      30.51   33.98   34.50   33.95                                
 10 Fowler, Hanley E          17 BLUE-CA              2:16.64    2:15.61  
      30.84   34.53   35.71   34.53                                
.RED - Division  
  1 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              2:35.21    2:18.27  
      30.48   34.07   36.46   37.26                                
  2 Berg, Mikaela             16 Avengers-CA          2:50.01    2:20.85  
      31.91   35.64   37.73   35.57                                
  3 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          2:21.26    2:21.02  
      31.20   35.21   37.11   37.50                                
  4 Gaytan, Nadia N           16 Avengers-CA          2:19.65    2:21.88  
      32.60   35.25   37.14   36.89                                
  5 Underwood, Aubrey J       15 BLUE-CA                   NT    2:23.57  
      33.10   36.60   38.40   35.47                                
  6 Rodriguez, Alessandra     16 TRA-CA                    NT    2:26.91  
      32.71   36.71   39.23   38.26                                
  7 Engelke, Cayleigh N       16 Avengers-CA          2:28.24    2:28.39  
      33.06   37.50   38.94   38.89                                
.WHT - Division  
  1 Gould, Zhara M            15 NEP-AZ                    NT    2:34.82  
      33.98   38.61 1:22.23                                        
  2 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA          2:42.11    2:36.44  
      35.75   38.70   40.84   41.15                                
  3 Martinez, Marley          15 Avengers-CA          2:55.01    2:53.60  
      38.88   42.69   45.11   46.92                                
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Utsumi, Maiko S           16 TRA-CA               1:01.45    1:02.47  
      30.83   31.64                                                
  2 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA              1:06.26    1:04.96  
      32.06   32.90                                                
  3 Young, Madi               16 TRA-CA               1:04.34    1:05.25  
      31.75   33.50                                                
  4 Sterling, Georgia W       15 NEP-AZ               1:05.74    1:05.38  
      31.76   33.62                                                
  5 Liebhardt, Vivien E       16 TRA-CA               1:05.81    1:05.43  
      31.86   33.57                                                
  6 Ciobanu, Denisa M         16 TRA-CA               1:05.48    1:05.74  
      32.28   33.46                                                
  7 Kalvelage, Capri M        16 NEP-AZ               1:03.34    1:06.42  
      32.76   33.66                                                
  8 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              1:09.29    1:08.48  
      33.31   35.17                                                
  9 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA          1:10.16    1:10.47  
      34.70   35.77                                                
 10 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              1:12.84    1:13.83  
      35.12   38.71                                                
 11 Alvarez, Miranda A        15 LTNV-CA              1:12.45    1:14.42  
      35.42   39.00                                                
.RED - Division  
  1 Underwood, Aubrey J       15 BLUE-CA                   NT    1:14.86  
      36.93   37.93                                                
  2 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          1:15.77    1:15.29  
      35.97   39.32                                                
  3 Rodriguez, Alessandra     16 TRA-CA               1:14.00    1:15.87  
      36.74   39.13                                                
.WHT - Division  
  1 Gould, Zhara M            15 NEP-AZ                    NT    1:30.78  
  2 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA          1:42.29    1:34.13  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Beaudet, Kylie A          15 BLUE-CA              1:09.30    1:10.66  
      33.59   37.07                                                
  2 Chelus, Katherine A       15 NEP-AZ               1:07.83    1:10.83  
      33.92   36.91                                                
  3 Burns, Neely G            15 NEP-AZ               1:13.20    1:13.50  
      34.55   38.95                                                
  4 Cook, Noriah L            16 TRA-CA               1:20.34    1:15.00  
      35.13   39.87                                                
  5 Lee, Joyce                16 NEP-AZ               1:11.05    1:15.06  
      35.91   39.15                                                
  6 Kalvelage, Capri M        16 NEP-AZ               1:16.22    1:17.59  
      37.60   39.99                                                
  7 Han, Enzi                 16 TRA-CA               1:18.32    1:18.68  
      38.00   40.68                                                
  8 Gunnell, Mckayla          16 Avengers-CA          1:19.47    1:18.92  
      37.16   41.76                                                
  9 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              1:19.62    1:19.16  
      37.62   41.54                                                
 10 Sanchez, Valeria          15 TRA-CA               1:16.05    1:19.21  
 11 McDade, Aine M            16 TRA-CA               1:21.52    1:24.02  
.RED - Division  
  1 Gaytan, Nadia N           16 Avengers-CA          1:26.11    1:26.96  
      41.38   45.58                                                
  2 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          1:26.22    1:26.99  
      39.79   47.20                                                
  3 Underwood, Aubrey J       15 BLUE-CA              1:37.03    1:28.10  
      41.99   46.11                                                
  4 Berg, Mikaela             16 Avengers-CA          1:34.32    1:29.94  
      43.61   46.33                                                
  5 Ienaga, Mirei Y           17 NEP-AZ               1:24.77    1:30.39  
      42.62   47.77                                                
  6 Gould, Zhara M            15 NEP-AZ               1:34.97    1:32.41  
      44.04   48.37                                                
  7 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA          1:33.07    1:32.79  
      43.02   49.77                                                
.WHT - Division  
  1 Engelke, Cayleigh N       16 Avengers-CA          1:30.88    1:36.07  
      45.53   50.54                                                
  2 Martinez, Marley          15 Avengers-CA          1:43.34    1:39.69  
      46.21   53.48                                                
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jones, Hannah J           15 TRA-CA               1:02.77    1:02.68  
      29.55   33.13                                                
  2 Cook, Noriah L            16 TRA-CA                 59.72    1:02.96  
      29.17   33.79                                                
  3 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA              1:03.76    1:03.18  
      29.85   33.33                                                
  4 Ciobanu, Denisa M         16 TRA-CA               1:02.94    1:03.37  
      29.82   33.55                                                
  5 Han, Enzi                 16 TRA-CA               1:02.72    1:04.17  
      30.34   33.83                                                
  6 Young, Madi               16 TRA-CA               1:03.52    1:05.17  
      30.62   34.55                                                
  7 Kalvelage, Capri M        16 NEP-AZ               1:03.05    1:05.20  
      29.83   35.37                                                
  8 Younk, Lauren Y           15 BLUE-CA              1:06.73    1:08.22  
      31.51   36.71                                                
  9 Fowler, Hanley E          17 BLUE-CA              1:11.66    1:08.47  
      32.49   35.98                                                
 10 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA          1:09.00    1:08.53  
      32.22   36.31                                                
 11 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              1:07.14    1:08.59  
      31.36   37.23                                                
.RED - Division  
  1 Gunnell, Mckayla          16 Avengers-CA          1:09.79    1:12.82  
      33.32   39.50                                                
  2 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              1:12.73    1:15.78  
  3 Berg, Mikaela             16 Avengers-CA          1:15.89    1:16.89  
      35.01   41.88                                                
.WHT - Division  
  1 Engelke, Cayleigh N       16 Avengers-CA          1:18.74    1:22.28  
      39.09   43.19                                                
  2 Gaytan, Nadia N           16 Avengers-CA          1:16.03    1:24.77  
      39.02   45.75                                                
  3 Martinez, Marley          15 Avengers-CA          1:34.35    1:34.56  
  4 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA          1:39.42    1:37.22  
      44.45   52.77                                                
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Beaudet, Kylie A          15 BLUE-CA              2:08.65    2:11.80  
      28.11   32.99   38.87   31.83                                
  2 Utsumi, Maiko S           16 TRA-CA               2:15.97    2:15.49  
      30.10   33.66   40.64   31.09                                
  3 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA              2:11.86    2:16.39  
      30.07   35.37   39.43   31.52                                
  4 Cordoba, Isabella R       15 BLUE-CA              2:14.73    2:16.45  
      30.78   35.30   39.80   30.57                                
  5 Chelus, Katherine A       15 NEP-AZ               2:10.40    2:17.09  
      30.16   36.55   39.14   31.24                                
  6 Cook, Noriah L            16 TRA-CA               2:22.81    2:19.58  
      30.17   35.18   42.12   32.11                                
  7 Kalvelage, Capri M        16 NEP-AZ               2:17.96    2:20.40  
      30.07   36.42   43.47   30.44                                
  8 Young, Madi               16 TRA-CA               2:19.04    2:20.51  
      30.87   34.98   42.51   32.15                                
  9 Sterling, Georgia W       15 NEP-AZ               2:20.68    2:21.46  
      29.99   35.42   44.01   32.04                                
 10 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              2:24.89    2:21.52  
      30.48   37.42   41.38   32.24                                
 11 Burns, Neely G            15 NEP-AZ               2:14.16    2:23.77  
      32.76   38.09   40.48   32.44                                
 12 Younk, Lauren Y           15 BLUE-CA              2:23.53    2:24.88  
      31.20   36.87   42.92   33.89                                
 13 Fowler, Hanley E          17 BLUE-CA              2:24.42    2:26.37  
      31.84   39.32   40.46   34.75                                
 14 Lee, Joyce                16 NEP-AZ               2:18.19    2:27.46  
      31.91   36.87   43.89   34.79                                
 15 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA          2:30.89    2:29.97  
      32.12   39.05   45.07   33.73                                
.RED - Division  
  1 Underwood, Aubrey J       15 BLUE-CA                   NT    2:39.30  
      35.00   40.02   48.11   36.17                                
  2 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              2:44.86    2:43.51  
      34.82   41.77   49.43   37.49                                
  3 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          2:41.15    2:46.04  
      35.73   42.47   50.07   37.77                                
.WHT - Division  
  1 Ienaga, Mirei Y           17 NEP-AZ               2:42.50    2:54.57  
      37.85   44.62   50.01   42.09                                
  2 Gould, Zhara M            15 NEP-AZ               3:06.91    3:02.27  
      38.98   51.00   51.53   40.76                                
  3 Plinski, Tori C           17 Avengers-CA          3:19.92    3:10.51  
      43.09   52.78   52.40   42.24                                
 
Girls Open 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jones, Hannah J           15 TRA-CA               5:02.09    5:08.94  
      29.06   31.21   31.04   31.03                   31.54   31.07
      30.71                                                        
  2 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA              5:21.88    5:23.65  
      29.60   31.91   31.95   32.50                   33.29   33.16
      32.32                                                        
  3 McDade, Meara S           14 TRA-CA               5:53.38    5:38.45  
      31.54   33.10   33.82   34.15   34.31   34.86   35.01   35.19
      33.86   32.61                                                
  4 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              5:42.72    5:41.36  
      30.55   33.79   34.59   34.53                   34.65   34.78
      33.60                                                        
  5 Liebhardt, Vivien E       16 TRA-CA               5:34.24    5:42.28  
      31.09   33.82   34.12   34.88                   35.05   34.74
      33.91                                                        
  6 Tressler, Olivia G        14 BLUE-CA              5:54.70    5:48.00  
      31.15   33.97   34.96   35.46   35.53   35.63   35.67   35.88
      35.25   34.50                                                
  7 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA          5:45.47    5:53.56  
      31.03   34.15   35.57   35.72                   36.53   36.13
      34.90                                                        
.RED - Division  
  1 Gunnell, Mckayla          16 Avengers-CA          5:52.07    5:58.75  
      32.64   36.28   37.83   37.35   36.12   36.81   35.94   36.09
      35.94   33.75                                                
  2 Pinter, Sophia E          12 BLUE-CA              5:51.34    5:58.85  
      32.12   35.55   36.66   36.76   36.25   37.26   37.08   36.23
      35.77   35.17                                                
  3 Younk, Lauren Y           15 BLUE-CA              5:53.11    5:59.50  
      32.50   36.28   37.20   36.88   36.85   36.91   37.21   36.11
      35.56   34.00                                                
  4 Sherman, Makenna R        11 LTNV-CA              5:52.48    6:09.65  
      32.37   35.94   37.31   37.66   37.73   37.47   37.46   38.18
      38.24   37.29                                                
  5 Gaytan, Nadia N           16 Avengers-CA          6:07.94    6:17.23  
      34.22   36.77   38.02   38.10   38.59   38.70   38.71   39.33
      38.56   36.23                                                
  6 McDade, Aine M            16 TRA-CA               5:58.36    6:23.49  
      35.03   37.26   38.47   39.42   38.87   39.60   39.23   39.02
    1:16.59                                                        
  7 Bauer, Scout W            13 LTNV-CA              6:24.60    6:28.29  
      33.82   37.11   39.00   39.85   40.38   39.61   39.46   40.16
      40.37   38.53                                                
.WHT - Division  
  1 Rodriguez, Alessandra     16 TRA-CA               6:24.60    6:36.02  
      35.51   39.53   40.23   40.05   40.04   40.75   40.99   40.51
      39.91   38.50                                                
  2 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          6:02.51    6:36.09  
      34.92   37.88   40.52   40.74   40.14   40.25   40.25   41.31
      40.50   39.58                                                
  3 Luong, Makayla            13 LTNV-CA              6:24.60    6:44.05  
      33.89   38.70   40.03   41.28   41.93   40.77   42.00   42.78
      41.96   40.71                                                
  4 Alvarez, Miranda A        15 LTNV-CA              6:24.60    6:55.87  
      34.03   38.70   42.50   43.11   43.22   43.53   44.23   43.88
      44.87   37.80                                                
  5 Williams, Paige P         12 UN-02-CA             6:24.60    6:57.28  
      35.11   39.79   41.40   40.78   42.61   41.57   44.04   44.19
      45.07   42.72                                                
  6 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA              6:24.60    7:12.88  
      35.31   41.07   44.31   44.42   43.58   45.43   45.38   45.95
      45.77   41.66                                                
 
Girls Open 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jones, Hannah J           15 TRA-CA              10:30.15   10:42.94  
      29.18   31.29   31.41   31.56   31.57   31.67   32.17   32.19
      32.15   31.96   32.14   32.74   32.75   33.40   32.92   32.99
      32.74   33.05   32.89   32.17                                
  2 Diaconescu, Rebecca A     13 TRA-CA              11:10.50   10:43.60  
      29.91   32.09   32.76   32.84   33.00   32.79   32.75   32.95
      32.79   32.52   32.34   32.43   32.48   32.77   32.35   32.41
      31.92   32.50   31.72   28.28                                
  3 Beaudet, Kylie A          15 BLUE-CA             11:01.14   10:56.48  
      29.93   32.29   32.87   32.89   33.11   33.02   33.11   32.83
      33.21   32.95   32.98   32.97   33.29   33.24   33.11   33.26
      33.20   33.09   32.74   32.39                                
  4 Burns, Neely G            15 NEP-AZ              11:03.69   11:18.70  
      29.76   33.00   33.85   34.24   34.06   34.11   34.45   34.03
      34.08   34.81   34.61   34.39   34.29   34.42   35.06   34.34
      34.20   34.38   33.87   32.75                                
  5 Sanchez, Valeria          15 TRA-CA              11:15.69   11:22.07  
      30.32   32.51   32.99   33.24   32.99   33.54   33.55   34.01
      34.06   34.50   34.59   35.07   35.10   35.99   35.14   35.10
      34.27   35.06   35.55   34.49                                
  6 Ciobanu, Alice            13 TRA-CA              11:23.66   11:24.79  
      31.14   33.99   33.95   34.63   34.38   34.61   34.79   34.61
      34.88   34.60   34.80   34.17   34.45   34.84   34.41   34.67
      34.48   34.52   34.30   32.57                                
  7 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA             11:39.45   11:37.92  
      30.66   34.00   34.79   34.55   34.50   34.31   34.55   35.14
      34.72   34.65   35.02   35.11   35.39   35.72   35.93   36.07
      36.06   35.93   35.83   34.99                                
 
Girls Open 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Utsumi, Maiko S           16 TRA-CA               2:09.14    2:09.67  
      31.13   32.30   32.84   33.40                                
  2 Young, Madi               16 TRA-CA               2:16.68    2:15.82  
      31.88   34.09   35.28   34.57                                
  3 Gunnell, Mckayla          16 Avengers-CA          2:16.14    2:17.03  
      32.34   33.98   35.23   35.48                                
  4 McDade, Meara S           14 TRA-CA               2:14.91    2:18.29  
      32.49   34.63   35.46   35.71                                
  5 Cordoba, Isabella R       15 BLUE-CA              2:24.65    2:19.56  
      32.56   34.95   36.21   35.84                                
  6 Sanchez, Valeria          15 TRA-CA               2:30.50    2:19.98  
      34.00   35.47   35.41   35.10                                
  7 Sterling, Georgia W       15 NEP-AZ               2:17.65    2:20.21  
      33.44   34.92   36.01   35.84                                
  8 Cook, Noriah L            16 TRA-CA               2:23.23    2:20.89  
      33.11   35.41   36.98   35.39                                
  9 Ciobanu, Alice            13 TRA-CA               2:21.75    2:21.57  
      33.75   36.07   36.57   35.18                                
 10 Lee, Joyce                16 NEP-AZ               2:17.13    2:25.71  
      33.94   36.16   37.69   37.92                                
 11 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              2:26.52    2:27.87  
      34.84   37.35   37.99   37.69                                
 12 Pinter, Sophia E          12 BLUE-CA              2:46.20    2:29.58  
      35.08   38.27   38.74   37.49                                
 13 Arroyo, Makenna A         14 BLUE-CA              2:34.74    2:30.75  
      35.91   37.06 1:17.78                                        
 14 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               2:33.82    2:32.81  
      35.95   38.91   39.55   38.40                                
.RED - Division  
  1 Boswell, Elena M          15 Avengers-CA          2:29.72    2:35.55  
      36.28   39.00   40.45   39.82                                
  2 Luong, Makayla            13 LTNV-CA              2:41.52    2:38.41  
      37.56   39.31   41.68   39.86                                
  3 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              2:46.20    2:41.82  
      37.24   40.99   42.45   41.14                                
  4 Alvarez, Miranda A        15 LTNV-CA              2:46.20    2:42.37  
      35.87   40.21   43.48   42.81                                
  5 Rodriguez, Alessandra     16 TRA-CA               2:46.20    2:46.30  
      39.03   42.17   43.76   41.34                                
  6 Jewell, Taryn M           17 Avengers-CA          2:39.77    2:47.23  
      37.23   41.19   44.21   44.60                                
.WHT - Division  
  1 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA              2:46.20    3:02.74  
      41.80   46.02   47.32   47.60                                
 
Girls Open 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Ciobanu, Denisa M         16 TRA-CA               2:25.93    2:29.16  
      35.71   37.49   37.99   37.97                                
  2 Beaudet, Kylie A          15 BLUE-CA              2:28.24    2:31.01  
      34.59   38.45   38.63   39.34                                
  3 Chelus, Katherine A       15 NEP-AZ               2:27.69    2:31.59  
      35.08   38.72   39.19   38.60                                
  4 Hughes, Jade T            17 BLUE-CA              2:25.79    2:31.75  
      35.07   38.16   38.78   39.74                                
  5 Cordoba, Isabella R       15 BLUE-CA              2:43.91    2:35.20  
      35.73   37.99   40.09   41.39                                
  6 Burns, Neely G            15 NEP-AZ               2:31.98    2:36.96  
      35.08   39.76   41.09   41.03                                
  7 Reese, Ally               13 BLUE-CA              2:36.14    2:37.97  
      36.93   40.72   40.53   39.79                                
  8 Fowler, Hanley E          17 BLUE-CA              2:29.05    2:40.55  
      36.13   41.62   42.19   40.61                                
  9 Holmes, Addie H           12 BLUE-CA              3:08.80    2:41.11  
      37.15   41.05   42.16   40.75                                
 10 Sanchez, Valeria          15 TRA-CA               2:41.76    2:41.43  
      36.37   40.66   42.10   42.30                                
 11 Utsumi, Momo J            13 TRA-CA               2:41.02    2:41.52  
      37.82   41.80   41.31   40.59                                
 12 Ciobanu, Alice            13 TRA-CA               2:51.25    2:42.40  
      37.20   42.67   41.77   40.76                                
 13 Han, Enzi                 16 TRA-CA               2:44.08    2:44.79  
      38.72   42.47   41.56   42.04                                
 14 Lee, Joyce                16 NEP-AZ               2:31.91    2:45.44  
      38.00   41.72   43.02   42.70                                
 15 Younk, Lauren Y           15 BLUE-CA              2:40.23    2:45.96  
      37.45   42.45   42.94   43.12                                
 16 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               2:45.85    2:47.93  
      37.71   42.24   44.63   43.35                                
 17 Kalvelage, Capri M        16 NEP-AZ               2:40.82    2:48.05  
      38.56   42.36   44.28   42.85                                
 18 Tressler, Olivia G        14 BLUE-CA              3:08.80    2:49.93  
      39.05   43.39   43.26   44.23                                
 19 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              3:08.80    2:50.95  
      38.68   43.41   44.71   44.15                                
 20 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              2:50.68    2:56.94  
      39.99   44.92   46.05   45.98                                
 21 McGinty, Dagny            14 BLUE-CA              3:01.38    3:00.07  
      41.32   46.22   46.63   45.90                                
.RED - Division  
  1 Browne, Madeleine R       11 LTNV-CA              3:02.02    3:01.24  
      40.29   46.94   48.77   45.24                                
  2 Luong, Makayla            13 LTNV-CA              3:04.51    3:01.96  
      40.71   45.50   48.30   47.45                                
  3 Lei, Vanessa              12 LTNV-CA              3:06.72    3:02.25  
      42.32   46.18   47.25   46.50                                
  4 Bocobo, Megan N           16 BLUE-CA              3:08.80    3:08.04  
      40.06   46.50 1:41.48                                        
  5 Ienaga, Mirei Y           17 NEP-AZ               2:59.28    3:09.31  
      43.18   48.26   48.96   48.91                                
  6 Thamer, Svea I            12 LTNV-CA              3:08.80    3:11.32  
      43.72   47.92   49.75   49.93                                
  7 Bauer, Scout W            13 LTNV-CA              3:27.53    3:12.88  
      44.43   48.65   50.49   49.31                                
 
Girls Open 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beaudet, Kylie A          15 BLUE-CA              2:10.81    2:13.58  
      29.77   33.37   34.38   36.06                                
  2 Cordoba, Isabella R       15 BLUE-CA              2:23.83    2:19.88  
      31.99   35.05   36.42   36.42                                
  3 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              2:36.16    2:35.60  
      32.81   40.03   41.80   40.96                                
 
Girls Open 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beaudet, Kylie A          15 BLUE-CA              4:33.81    4:38.09  
      29.36   33.36   35.30   33.92   39.86   40.43   33.08   32.78
  2 Diaconescu, Rebecca A     13 TRA-CA               4:44.34    4:44.98  
      30.40   34.91   35.82   34.96   42.80   42.96   32.43   30.70
  3 Cordoba, Isabella R       15 BLUE-CA              4:43.72    4:45.13  
      31.18   35.06   36.20   36.32   40.58   42.20   32.21   31.38
  4 Utsumi, Momo J            13 TRA-CA               4:49.27    4:52.46  
      31.92   34.89   36.60   35.86   42.50   43.35   34.33   33.01
  5 Holmes, Reagan M          15 BLUE-CA              5:48.20    4:59.38  
      32.09   36.08   40.49   39.73   42.47   42.17   33.44   32.91
  6 Sterling, Georgia W       15 NEP-AZ               5:02.39    5:06.12  
      30.30   36.24   36.47   37.57   47.55   48.40   34.76   34.83
  7 Holmes, Addie H           12 BLUE-CA              5:48.20    5:06.82  
      32.25   36.82   40.49   41.39   40.25   43.09   37.54   34.99
  8 Jolley, Mikayla J         13 BLUE-CA              5:03.13    5:11.86  
      32.44   38.66   40.14   39.55   45.34   46.08   35.38   34.27
  9 Daimonji, Kacey K         13 TRA-CA               5:25.87    5:26.57  
      33.22   38.30   41.21   41.53   46.66   47.02   40.29   38.34
 10 Ienaga, Mirei Y           17 NEP-AZ               5:42.87    6:14.78  
      38.64   48.90   47.00   45.78   51.73   53.36   44.31   45.06
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                18.58      18.95  
  2 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                18.13      20.16  
.WHT - Division  
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA                22.22      23.31  
  2 Nolan, Daniel F            7 TRA-CA                    NT      33.50  
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                41.04      42.30  
  2 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                40.62      43.52  
.WHT - Division  
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA                56.48      53.06  
  2 Kono, Shoma J              6 TRA-CA               1:00.27      57.92  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                   NT    1:29.51  
  2 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA              1:48.78    1:33.22  
      43.68   49.54                                                
.WHT - Division  
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA                   NT    1:57.35  
      54.89 1:02.46                                                
  2 Kono, Shoma J              6 TRA-CA               2:12.91    2:08.80  
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                   NT      20.99  
.RED - Division  
  1 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                23.67      24.24  
  2 Han, Ian                   8 LTNV-CA                24.43      25.73  
.WHT - Division  
  1 Kono, Shoma J              6 TRA-CA                 29.29      28.03  
  2 Nolan, Daniel F            7 TRA-CA                    NT      35.74  
 
Boys 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                50.47      50.13  
  2 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                50.02      54.58  
.WHT - Division  
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA              1:01.29      57.57  
  2 Kono, Shoma J              6 TRA-CA               1:04.07      57.62  
  3 Nolan, Daniel F            7 TRA-CA                    NT    1:06.24  
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                30.27      27.99  
.WHT - Division  
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA                26.83      28.26  
  2 Kono, Shoma J              6 TRA-CA                 29.56      29.92  
 
Boys 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA              1:01.71    1:02.30  
Non-Award Division  
 -- Kono, Shoma J              6 TRA-CA               1:11.70         DQ  
 -- Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                57.36         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                   NT      22.48  
.WHT - Division  
  1 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA                29.84      27.13  
Non-Award Division  
 -- Han, Ian                   8 LTNV-CA                32.16         DQ  
 
Boys 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                49.72      50.89  
.WHT - Division  
  1 Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA              1:00.93      59.14  
  2 Han, Ian                   8 LTNV-CA                   NT    1:07.03  
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 McCullough, Ryder P        8 LTNV-CA                   NT    1:45.41  
      50.74   54.67                                                
.WHT - Division  
  1 Han, Ian                   8 LTNV-CA                   NT    2:01.45  
      57.48 1:03.97                                                
Non-Award Division  
 -- Jeong, Aiden E             7 LTNV-CA              1:44.77         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA                29.79      29.73  
  2 Tokay, Arris A            10 TRA-CA                 30.76      30.12  
  3 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA                 31.60      31.07  
  4 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA                32.40      31.08  
.RED - Division  
  1 Williams, Levi L          10 UN-02-CA               34.71      36.36  
  2 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA                36.64      36.51  
  3 Luong, Anthony            10 LTNV-CA                34.72      36.74  
.WHT - Division  
  1 Paine, Chase A            10 TRA-CA                 39.85      40.88  
  2 Mohler, Charlie L         10 BLUE-CA                   NT      41.25  
  3 Masachi, Jaden            10 BLUE-CA                43.75      41.28  
  4 Tat, Royal                10 BLUE-CA                51.03      45.67  
  5 McNamee, Logan P           9 BLUE-CA                   NT      47.66  
Non-Award Division  
 -- Kim, Connor J             10 UN-01-CA               36.33         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA              1:11.13    1:05.37  
      32.35   33.02                                                
  2 Tokay, Arris A            10 TRA-CA               1:07.10    1:05.79  
      31.83   33.96                                                
  3 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA               1:08.49    1:07.42  
      32.23   35.19                                                
  4 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA               1:05.43    1:09.83  
      33.04   36.79                                                
  5 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA              1:10.53    1:12.17  
      34.47   37.70                                                
.RED - Division  
  1 Kim, Connor J             10 UN-01-CA             1:25.55    1:16.45  
      37.01   39.44                                                
  2 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA              1:18.47    1:17.51  
      37.19   40.32                                                
.WHT - Division  
  1 Luong, Anthony            10 LTNV-CA              1:25.83    1:22.67  
      40.72   41.95                                                
  2 Kono, Yushi L             10 TRA-CA               1:28.29    1:24.89  
  3 Barlow, Daniel K          10 TRA-CA               1:23.72    1:26.36  
      40.24   46.12                                                
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA               2:18.50    2:19.80  
      32.10   35.50   37.38   34.82                                
  2 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA              2:29.00    2:19.84  
      32.07   35.13   36.89   35.75                                
  3 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA              2:42.12    2:23.05  
      33.56   37.08   37.71   34.70                                
  4 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA               2:56.50    2:27.25  
      34.18   38.63   38.03   36.41                                
.RED - Division  
  1 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA              2:47.54    2:56.20  
      39.14   44.08   47.46   45.52                                
.WHT - Division  
  1 Luong, Anthony            10 LTNV-CA              2:56.50    3:11.53  
      42.41   51.17   50.32   47.63                                
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA              6:15.06    6:09.88  
      32.43   36.12   37.83   37.66   38.14   37.65   38.09   37.08
      38.30   36.58                                                
  2 Tokay, Thais E            10 TRA-CA                    NT    6:21.03  
      33.44   37.46   38.18   38.70   38.50   39.45   38.23   40.75
      40.03   36.29                                                
  3 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA                   NT    6:27.40  
      35.07   39.63   39.92   40.35   39.99   39.76   38.56   40.44
      40.05   33.63                                                
  4 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA                   NT    6:56.78  
      38.30   41.06   44.16   42.70   42.13   43.42   42.95   42.17
      41.53   38.36                                                
  5 Williams, Levi L          10 UN-02-CA             7:09.71    7:12.12  
      39.10   46.06   43.72   42.90   43.83   42.76   45.91   46.22
      43.57   38.05                                                
  6 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA                   NT    7:25.81  
      38.71   43.73   43.86   46.53   45.05   45.95   45.79   45.92
      45.69   44.58                                                
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA                35.24      34.75  
  2 Tokay, Arris A            10 TRA-CA                 35.57      34.76  
  3 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA                37.50      34.97  
  4 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA                 34.82      35.00  
  5 Tokay, Thais E            10 TRA-CA                 36.49      36.55  
  6 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA                40.84      39.18  
.WHT - Division  
  1 Mohler, Charlie L         10 BLUE-CA                   NT      47.59  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA               1:12.93    1:14.26  
      36.47   37.79                                                
  2 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA              1:14.50    1:15.52  
      36.78   38.74                                                
  3 Tokay, Arris A            10 TRA-CA               1:15.75    1:16.28  
      37.23   39.05                                                
  4 Tokay, Thais E            10 TRA-CA               1:20.25    1:19.65  
      39.47   40.18                                                
.RED - Division  
  1 Williams, Levi L          10 UN-02-CA             1:32.69    1:29.72  
      44.31   45.41                                                
  2 Kono, Yushi L             10 TRA-CA               1:30.82    1:32.47  
.WHT - Division  
  1 Barlow, Daniel K          10 TRA-CA               1:38.96    1:38.43  
      47.56   50.87                                                
  2 Masachi, Jaden            10 BLUE-CA                   NT    1:58.91  
      59.58   59.33                                                
Non-Award Division  
 -- Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA              1:21.08         DQ  
 -- McNamee, Logan P           9 BLUE-CA                   NT         DQ  
 -- Paine, Chase A            10 TRA-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA                 38.43      37.95  
  2 Tokay, Arris A            10 TRA-CA                 39.64      37.96  
  3 Tokay, Thais E            10 TRA-CA                 39.71      39.70  
  4 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA                 41.13      40.66  
  5 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA                43.88      41.44  
  6 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA                46.10      44.08  
  7 Kim, Connor J             10 UN-01-CA               44.06      44.14  
  8 Williams, Levi L          10 UN-02-CA               47.60      45.16  
.RED - Division  
  1 Kono, Yushi L             10 TRA-CA                 46.87      47.21  
.WHT - Division  
  1 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA                50.13      51.26  
  2 Mohler, Charlie L         10 BLUE-CA                   NT      51.69  
  3 Luong, Anthony            10 LTNV-CA                54.48      53.27  
  4 Barlow, Daniel K          10 TRA-CA                 53.37      53.98  
  5 Paine, Chase A            10 TRA-CA                 59.31    1:02.43  
  6 Tat, Royal                10 BLUE-CA                50.89    1:06.46  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Tokay, Arris A            10 TRA-CA               1:22.67    1:22.48  
  2 Tokay, Thais E            10 TRA-CA               1:23.10    1:25.69  
  3 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA               1:22.68    1:25.97  
  4 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA              1:37.43    1:28.55  
      42.87   45.68                                                
  5 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA               1:30.79    1:29.85  
  6 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA              1:33.80    1:30.56  
  7 Kim, Connor J             10 UN-01-CA             1:34.20    1:31.97  
  8 Williams, Levi L          10 UN-02-CA             1:37.43    1:40.09  
      48.61   51.48                                                
.RED - Division  
  1 Kono, Yushi L             10 TRA-CA               1:41.53    1:40.66  
      48.38   52.28                                                
.WHT - Division  
  1 Luong, Anthony            10 LTNV-CA              2:02.02    2:04.29  
    1:01.09 1:03.20                                                
  2 Barlow, Daniel K          10 TRA-CA               2:07.73    2:05.73  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA                33.71      33.35  
  2 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA                 31.96      33.38  
  3 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA                33.74      33.87  
  4 Tokay, Thais E            10 TRA-CA                 34.76      35.78  
  5 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA                 36.33      37.06  
  6 Kim, Connor J             10 UN-01-CA               39.45      37.95  
.RED - Division  
  1 Williams, Levi L          10 UN-02-CA               39.24      41.17  
.WHT - Division  
  1 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA                43.45      43.60  
  2 Luong, Anthony            10 LTNV-CA                44.80      45.90  
  3 Mohler, Charlie L         10 BLUE-CA                   NT      55.41  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA              1:18.39    1:22.66  
      39.08   43.58                                                
  2 Kim, Connor J             10 UN-01-CA             1:31.06    1:28.34  
      40.65   47.69                                                
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diaconescu, Nicholas A    10 TRA-CA               1:12.09    1:11.88  
      33.23   38.65                                                
  2 Tokay, Arris A            10 TRA-CA               1:16.74    1:13.47  
      34.20   39.27                                                
  3 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA              1:15.76    1:14.28  
      34.73   39.55                                                
  4 Tokay, Thais E            10 TRA-CA               1:16.90    1:15.35  
      35.57   39.78                                                
  5 Esposito, Tobias J        10 BLUE-CA              1:19.53    1:15.70  
      36.92   38.78                                                
  6 Lee, Eddie                 9 LTNV-CA              1:16.33    1:17.95  
      36.05   41.90                                                
  7 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA               1:20.42    1:18.27  
      36.22   42.05                                                
  8 Williams, Levi L          10 UN-02-CA             1:26.10    1:25.29  
      39.43   45.86                                                
.RED - Division  
  1 Kim, Connor J             10 UN-01-CA             1:29.42    1:27.78  
      42.74   45.04                                                
  2 Silversmith, Talen J      10 BLUE-CA              1:31.26    1:30.08  
      42.31   47.77                                                
.WHT - Division  
  1 Mohler, Charlie L         10 BLUE-CA                   NT    1:42.84  
      46.38   56.46                                                
  2 Paine, Chase A            10 TRA-CA               1:53.51    1:46.06  
Non-Award Division  
 -- Masachi, Jaden            10 BLUE-CA                   NT         DQ  
 -- Tat, Royal                10 BLUE-CA              1:45.99         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Pinter, Brady A           10 BLUE-CA              2:46.08    2:39.81  
      35.95   41.51   48.92   33.43                                
  2 Gauclain, Julian K         9 TRA-CA               2:53.14    2:43.31  
      37.58   42.63   46.96   36.14                                
  3 Kim, Connor J             10 UN-01-CA             3:06.08    3:02.12  
      39.32   51.13   50.44   41.23                                
  4 Williams, Levi L          10 UN-02-CA             3:17.28    3:03.37  
      44.59   47.83   52.02   38.93                                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA                27.13      27.24  
  2 Young, Christopher M      12 TRA-CA                 31.59      30.27  
.RED - Division  
  1 Rodriguez, Alec M         12 TRA-CA                 30.85      30.93  
  2 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA                 31.05      30.95  
  3 Ooi, Chris                11 BLUE-CA                31.86      32.28  
  4 Stewart, Nathaniel L      12 BLUE-CA                34.73      32.88  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA                59.86    1:01.57  
      28.85   32.72                                                
.RED - Division  
  1 Rodriguez, Alec M         12 TRA-CA               1:08.78    1:07.43  
      32.79   34.64                                                
.WHT - Division  
  1 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              1:09.28    1:12.42  
      34.23   38.19                                                
  2 Schwartz, Jett C          12 BLUE-CA              1:32.29    1:16.80  
      34.39   42.41                                                
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jordan, Kai N             11 BLUE-CA              2:10.18    2:08.15  
      29.50   32.13   33.34   33.18                                
  2 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA              2:23.64    2:14.15  
      29.09   33.83   36.13   35.10                                
.RED - Division  
  1 Rodriguez, Alec M         12 TRA-CA                    NT    2:25.85  
      35.13   38.62   37.45   34.65                                
  2 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA               2:46.56    2:28.12  
      33.12   38.59   39.76   36.65                                
  3 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              2:27.96    2:29.43  
      34.27   37.69   39.45   38.02                                
  4 Stewart, Nathaniel L      12 BLUE-CA              2:39.40    2:36.04  
      33.95   39.27   39.89   42.93                                
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA                32.65      32.94  
  2 Young, Christopher M      12 TRA-CA                 35.13      34.46  
  3 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA                 35.49      34.89  
.RED - Division  
  1 Schwartz, Jett C          12 BLUE-CA                43.21      39.36  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Young, Christopher M      12 TRA-CA               1:18.29    1:16.43  
      37.35   39.08                                                
  2 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              1:20.02    1:19.81  
      39.13   40.68                                                
  3 Rodriguez, Alec M         12 TRA-CA                    NT    1:20.19  
      39.95   40.24                                                
Non-Award Division  
 -- Schwartz, Jett C          12 BLUE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jordan, Kai N             11 BLUE-CA                38.44      36.98  
  2 Young, Christopher M      12 TRA-CA                 39.78      40.14  
  3 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA                 39.61      40.75  
.WHT - Division  
  1 Schwartz, Jett C          12 BLUE-CA                50.59      51.19  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA              1:28.24    1:23.96  
      39.33   44.63                                                
  2 Young, Christopher M      12 TRA-CA               1:30.89    1:25.15  
      40.74   44.41                                                
.RED - Division  
  1 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              1:34.85    1:35.70  
      44.40   51.30                                                
.WHT - Division  
  1 Stewart, Nathaniel L      12 BLUE-CA              1:40.15    1:38.67  
      47.50   51.17                                                
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA                28.85      29.13  
  2 Young, Christopher M      12 TRA-CA                 32.29      32.00  
.RED - Division  
  1 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA                 35.18      35.31  
  2 Rodriguez, Alec M         12 TRA-CA                 35.40      36.08  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Young, Christopher M      12 TRA-CA               1:12.72    1:13.03  
      34.58   38.45                                                
.RED - Division  
  1 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA               1:27.22    1:22.26  
      38.36   43.90                                                
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jordan, Kai N             11 BLUE-CA              1:07.27    1:06.74  
      30.66   36.08                                                
  2 Gyang, Allen C            11 LTNV-CA              1:09.85    1:12.32  
      32.26   40.06                                                
.RED - Division  
  1 Liebhardt, Dylan G        12 TRA-CA               1:16.16    1:18.06  
      36.42   41.64                                                
  2 Rodriguez, Alec M         12 TRA-CA               1:18.02    1:19.60  
      38.05   41.55                                                
  3 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              1:21.89    1:22.85  
      39.42   43.43                                                
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Jordan, Kai N             11 BLUE-CA              2:29.63    2:25.89  
      30.22   38.05   43.19   34.43                                
.RED - Division  
  1 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              2:55.15    2:56.01  
      40.90   43.93   51.62   39.56                                
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Mungia, Tres J            14 NEP-AZ                 22.92      22.70  
  2 Lee, Keanu                14 BLUE-CA                23.04      22.90  
  3 Harms, Logan J            14 BLUE-CA                26.44      25.46  
  4 Pham, Daryn T             13 BLUE-CA                25.36      25.61  
  5 Cole, Corbin              13 Avengers-CA            27.09      26.31  
  6 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA                26.65      26.55  
  7 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA                28.98      26.62  
.RED - Division  
  1 Younk, Mason J            13 BLUE-CA                28.53      27.65  
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA            28.61      28.50  
.WHT - Division  
  1 Davis, Owen               14 BLUE-CA                32.66      30.14  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Pham, Daryn T             13 BLUE-CA                52.78      54.46  
      26.32   28.14                                                
  2 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA                   NT      57.11  
      27.57   29.54                                                
  3 Cole, Corbin              13 Avengers-CA            59.60      57.12  
      27.73   29.39                                                
  4 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA                57.01      57.13  
      27.63   29.50                                                
  5 Valdovinos, Troy A        13 BLUE-CA                58.84      58.86  
      28.09   30.77                                                
.RED - Division  
  1 Younk, Mason J            13 BLUE-CA              1:02.16    1:00.11  
      28.84   31.27                                                
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          1:05.51    1:00.24  
      29.52   30.72                                                
  3 Mamauag, Avner R          13 BLUE-CA              1:08.58    1:02.18  
      30.22   31.96                                                
.WHT - Division  
  1 Davis, Owen               14 BLUE-CA              1:12.44    1:08.25  
      31.71   36.54                                                
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Harms, Logan J            14 BLUE-CA              2:02.64    2:00.36  
      26.53   30.01   32.08   31.74                                
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          2:18.63    2:10.10  
      30.11   33.26   34.21   32.52                                
  3 Cole, Corbin              13 Avengers-CA          2:35.01    2:10.42  
      29.03   32.18   34.58   34.63                                
  4 Younk, Mason J            13 BLUE-CA              2:18.04    2:10.84  
      29.32   32.52   34.58   34.42                                
.WHT - Division  
  1 Davis, Owen               14 BLUE-CA                   NT    2:37.12  
      33.21   39.53   42.82   41.56                                
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Keanu                14 BLUE-CA                58.16      57.36  
      28.17   29.19                                                
  2 Pham, Daryn T             13 BLUE-CA                57.62      59.11  
      29.21   29.90                                                
  3 Cole, Corbin              13 Avengers-CA          1:09.34    1:02.95  
      31.23   31.72                                                
  4 Harms, Logan J            14 BLUE-CA              1:05.77    1:02.97  
      30.49   32.48                                                
  5 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA              1:11.08    1:03.28  
      30.96   32.32                                                
  6 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          1:08.58    1:06.90  
      32.46   34.44                                                
  7 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA              1:07.73    1:07.00  
      32.36   34.64                                                
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mungia, Tres J            14 NEP-AZ                 27.88      28.71  
  2 Valdovinos, Troy A        13 BLUE-CA                37.35      36.48  
  3 Mamauag, Avner R          13 BLUE-CA                   NT      39.42  
  4 Davis, Owen               14 BLUE-CA                   NT      40.42  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Mungia, Tres J            14 NEP-AZ                 58.75    1:01.52  
      28.73   32.79                                                
  2 Lee, Keanu                14 BLUE-CA              1:09.47    1:06.18  
      31.13   35.05                                                
  3 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA              1:12.63    1:12.11  
      33.83   38.28                                                
  4 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA                   NT    1:13.74  
      34.68   39.06                                                
  5 Harms, Logan J            14 BLUE-CA              1:17.50    1:13.95  
      34.79   39.16                                                
.RED - Division  
  1 Cole, Corbin              13 Avengers-CA          1:21.19    1:20.44  
      38.20   42.24                                                
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          1:26.18    1:21.87  
      38.53   43.34                                                
.WHT - Division  
  1 Davis, Owen               14 BLUE-CA              1:34.12    1:29.07  
      42.92   46.15                                                
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cole, Corbin              13 Avengers-CA            35.01      29.89  
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA            35.01      31.68  
  3 Davis, Owen               14 BLUE-CA                   NT      34.97  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Mungia, Tres J            14 NEP-AZ                 59.19      55.79  
      26.59   29.20                                                
  2 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA              1:10.31    1:02.89  
      29.29   33.60                                                
  3 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA              1:07.26    1:07.22  
      31.35   35.87                                                
.RED - Division  
  1 Younk, Mason J            13 BLUE-CA              1:12.75    1:09.44  
      32.62   36.82                                                
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          1:18.16    1:10.77  
      32.89   37.88                                                
  3 Cole, Corbin              13 Avengers-CA          1:07.56    1:11.81  
      32.19   39.62                                                
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mungia, Tres J            14 NEP-AZ                    NT      57.07  
      26.69   30.38                                                
  2 Montegrande, Valentino    13 BLUE-CA              1:04.96    1:02.20  
      27.65   34.55                                                
  3 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          1:13.32    1:11.45  
      32.46   38.99                                                
  4 Mamauag, Avner R          13 BLUE-CA                   NT    1:15.00  
      36.12   38.88                                                
  5 Davis, Owen               14 BLUE-CA                   NT    1:17.97  
      36.69   41.28                                                
 -- Cole, Corbin              13 Avengers-CA          1:08.54         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Lee, Keanu                14 BLUE-CA              2:01.03    2:00.59  
      25.05   30.97   36.16   28.41                                
  2 Montegrande, Valentino    13 BLUE-CA              2:14.10    2:12.69  
      26.43   34.97   39.23   32.06                                
  3 Pham, Daryn T             13 BLUE-CA              2:09.36    2:14.51  
      28.98   33.53   42.01   29.99                                
  4 Harms, Logan J            14 BLUE-CA              2:19.48    2:16.91  
      28.78   35.02   41.93   31.18                                
  5 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA                   NT    2:17.71  
      29.49   34.54   41.13   32.55                                
  6 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA              2:22.26    2:21.09  
      30.31   36.45   41.80   32.53                                
  7 Cole, Corbin              13 Avengers-CA          2:55.01    2:24.23  
      30.58   33.91   44.55   35.19                                
  8 Valdovinos, Troy A        13 BLUE-CA              2:27.24    2:25.18  
      32.28   37.46   42.22   33.22                                
.RED - Division  
  1 Younk, Mason J            13 BLUE-CA              2:35.59    2:29.63  
      32.86   39.14   44.03   33.60                                
  2 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          2:47.11    2:31.61  
      33.72   36.79   48.25   32.85                                
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bartsch, Brevin T         17 NEP-AZ                 21.30      22.00  
  2 Miao, Jared K             18 BLUE-CA                22.41      22.69  
  3 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA                22.62      22.82  
  4 Esser, Devin C            16 NEP-AZ                 22.36      22.91  
  5 Depner, Nic N             17 NEP-AZ                 22.16      23.32  
  6 Farkas, Marko A           16 BLUE-CA                23.31      23.53  
  7 Mickelson, McKay T        18 TRA-CA                 23.46      24.14  
  8 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA                25.51      24.76  
  9 Mendre, Cooper C          15 TRA-CA                 29.69      24.85  
 10 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA                23.99      24.86  
 11 Gavino, Ranger            15 BLUE-CA                24.76      24.94  
 11 Salas, Jacob J            16 TRA-CA                 25.18      24.94  
 13 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA                26.36      25.42  
 14 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ                 24.35      25.63  
 15 Sanchez, Sebastian        17 TRA-CA                 25.07      25.69  
 16 Williams, Ross M          17 NEP-AZ                    NT      26.19  
 17 Schiller, Tim J           16 BLUE-CA                26.32      26.24  
.RED - Division  
  1 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA                26.81      26.89  
  2 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA            27.26      27.18  
  3 Lock, Zachary C           15 TRA-CA                 28.79      27.41  
  4 Rab, Alex B               16 BLUE-CA                28.49      28.36  
  5 Butler, Eron              15 BLUE-CA                28.95      28.47  
.WHT - Division  
  1 Thompson, Jason           16 Avengers-CA            28.91      29.64  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bartsch, Brevin T         17 NEP-AZ                 46.27      46.98  
      22.64   24.34                                                
  2 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA                48.67      48.40  
      23.43   24.97                                                
  3 Miao, Jared K             18 BLUE-CA                48.49      49.26  
      23.72   25.54                                                
  4 Esser, Devin C            16 NEP-AZ                 48.60      49.58  
      24.02   25.56                                                
  5 Farkas, Marko A           16 BLUE-CA                49.42      49.91  
      24.17   25.74                                                
  6 Depner, Nic N             17 NEP-AZ                 50.40      51.48  
      24.95   26.53                                                
  7 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA                51.49      51.62  
      24.98   26.64                                                
  8 Mickelson, McKay T        18 TRA-CA                 49.62      51.77  
      25.01   26.76                                                
  9 Salas, Jacob J            16 TRA-CA                 55.32      52.49  
      25.34   27.15                                                
 10 Mendre, Cooper C          15 TRA-CA                 58.47      53.00  
      26.25   26.75                                                
 11 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA                54.71      53.13  
      25.77   27.36                                                
 12 Gavino, Ranger            15 BLUE-CA                54.24      54.37  
      26.54   27.83                                                
 13 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA                52.54      54.90  
      26.65   28.25                                                
 14 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA                57.68      55.02  
      26.40   28.62                                                
 15 Sanchez, Sebastian        17 TRA-CA                 54.08      55.07  
      26.83   28.24                                                
 16 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ                 52.65      55.17  
      26.47   28.70                                                
 17 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA            56.00      55.96  
      27.14   28.82                                                
 18 Schiller, Tim J           16 BLUE-CA                58.04      57.20  
      27.28   29.92                                                
.RED - Division  
  1 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA                59.97      58.69  
      28.82   29.87                                                
  2 Williams, Ross M          17 NEP-AZ                    NT      59.34  
      27.27   32.07                                                
  3 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          1:00.18      59.86  
      28.79   31.07                                                
  4 Lock, Zachary C           15 TRA-CA               1:04.33    1:01.98  
      29.51   32.47                                                
  5 Butler, Eron              15 BLUE-CA              1:02.53    1:02.54  
      30.81   31.73                                                
.WHT - Division  
  1 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              1:02.44    1:03.05  
      29.71   33.34                                                
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bartsch, Brevin T         17 NEP-AZ               1:43.33    1:44.59  
      24.05   26.35   27.19   27.00                                
  2 Farkas, Marko A           16 BLUE-CA              1:47.59    1:48.81  
      25.59   26.79   28.34   28.09                                
  3 Depner, Nic N             17 NEP-AZ               1:48.92    1:53.47  
      26.27   28.52   29.69   28.99                                
  4 Salas, Jacob J            16 TRA-CA               1:56.72    1:53.56  
      25.99   28.45   59.12                                        
  5 Sproul, Evan R            15 TRA-CA               1:53.59    1:53.73  
      26.97   28.82   29.32   28.62                                
  6 McDade, Donald P          17 TRA-CA               1:47.44    1:54.66  
      25.64   27.81   30.31   30.90                                
  7 Gavino, Ranger            15 BLUE-CA              1:56.08    1:54.92  
      26.81   28.93   29.98   29.20                                
  8 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA              1:57.47    1:57.77  
      27.14   28.50 1:02.13                                        
  9 Chan, Kendyl D            15 TRA-CA               1:57.12    1:58.48  
      26.70   29.29 1:02.49                                        
 10 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          2:02.14    2:02.94  
      27.81   31.09 1:04.04                                        
 11 Schiller, Tim J           16 BLUE-CA              2:06.17    2:05.22  
      27.89   31.23 1:06.10                                        
.RED - Division  
  1 Benigno, Elijah A         17 TRA-CA               2:19.96    2:11.21  
  2 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          2:14.11    2:12.32  
  3 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA              2:12.93    2:14.20  
  4 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              2:18.20    2:17.15  
  5 Lock, Zachary C           15 TRA-CA                    NT    2:17.36  
  6 Barlow, Jimmy Y           17 TRA-CA                    NT    2:17.81  
.WHT - Division  
  1 Thompson, Jason           16 Avengers-CA          2:45.01    2:22.67  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bartsch, Brevin T         17 NEP-AZ                 57.65      54.17  
      26.12   28.05                                                
  2 Mickelson, McKay T        18 TRA-CA                 50.81      54.64  
      26.95   27.69                                                
  3 Miao, Jared K             18 BLUE-CA                55.01      54.83  
      26.70   28.13                                                
  4 Esser, Devin C            16 NEP-AZ                 55.28      56.03  
      27.47   28.56                                                
  5 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA                54.43      56.37  
      27.52   28.85                                                
  6 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA                58.73      57.74  
      28.26   29.48                                                
  7 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA                57.40      58.55  
      28.48   30.07                                                
  8 Mendre, Cooper C          15 TRA-CA               1:00.07      59.52  
      29.79   29.73                                                
  9 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA                59.15    1:01.78  
      29.61   32.17                                                
 10 Depner, Nic N             17 NEP-AZ                 59.06    1:02.09  
      30.01   32.08                                                
 11 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA              1:05.82    1:03.87  
      31.27   32.60                                                
 12 Chan, Kendyl D            15 TRA-CA               1:02.79    1:04.29  
      30.51   33.78                                                
 13 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          1:06.15    1:05.84  
      32.54   33.30                                                
 14 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ               1:05.69    1:06.13  
      31.67   34.46                                                
 15 Benigno, Elijah A         17 TRA-CA                    NT    1:06.62  
      32.35   34.27                                                
 16 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA              1:12.60    1:08.99  
      34.88   34.11                                                
.RED - Division  
  1 Williams, Ross M          17 NEP-AZ                    NT    1:09.61  
      33.23   36.38                                                
  2 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          1:14.28    1:10.65  
      34.08   36.57                                                
  3 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              1:16.95    1:10.98  
      34.19   36.79                                                
  4 Barlow, Jimmy Y           17 TRA-CA               1:11.90    1:12.18  
      34.55   37.63                                                
.WHT - Division  
  1 Butler, Eron              15 BLUE-CA              1:18.34    1:17.62  
      37.84   39.78                                                
Non-Award Division  
 -- Lock, Zachary C           15 TRA-CA               1:19.39         DQ  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Miao, Jared K             18 BLUE-CA                57.51      58.95  
      28.03   30.92                                                
  2 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA              1:04.91    1:03.98  
      29.98   34.00                                                
  3 Esser, Devin C            16 NEP-AZ               1:06.29    1:04.23  
      30.31   33.92                                                
  4 Mickelson, McKay T        18 TRA-CA               1:01.49    1:06.96  
      31.48   35.48                                                
  5 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA              1:06.27    1:07.89  
      31.87   36.02                                                
  6 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          1:13.06    1:11.37  
      34.46   36.91                                                
  7 McDade, Donald P          17 TRA-CA               1:09.43    1:11.66  
      33.83   37.83                                                
  8 Sanchez, Sebastian        17 TRA-CA               1:12.65    1:12.37  
      34.30   38.07                                                
  9 Mendre, Cooper C          15 TRA-CA               1:15.94    1:12.54  
      35.03   37.51                                                
.RED - Division  
  1 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA              1:16.48    1:17.02  
      36.52   40.50                                                
  2 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              1:17.29    1:17.69  
      35.97   41.72                                                
  3 Lock, Zachary C           15 TRA-CA               1:26.21    1:18.17  
      37.58   40.59                                                
  4 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          1:23.80    1:19.37  
      37.03   42.34                                                
  5 Butler, Eron              15 BLUE-CA              1:26.65    1:21.73  
      39.42   42.31                                                
.WHT - Division  
  1 Thompson, Jason           16 Avengers-CA          1:33.73    1:29.68  
      42.51   47.17                                                
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Bartsch, Brevin T         17 NEP-AZ                 52.14      51.80  
      24.27   27.53                                                
  2 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA                50.12      52.27  
      24.75   27.52                                                
  3 Esser, Devin C            16 NEP-AZ                 52.82      53.92  
      25.15   28.77                                                
  4 Miao, Jared K             18 BLUE-CA                53.55      54.83  
      25.03   29.80                                                
  5 Farkas, Marko A           16 BLUE-CA                54.93      55.55  
      26.13   29.42                                                
  6 Gavino, Ranger            15 BLUE-CA                55.83      55.93  
      26.21   29.72                                                
  7 Depner, Nic N             17 NEP-AZ                 53.31      58.53  
      26.62   31.91                                                
  8 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA                57.49      58.54  
      27.27   31.27                                                
  9 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA                57.39      59.25  
      27.24   32.01                                                
 10 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ                 56.75    1:00.16  
      27.90   32.26                                                
 11 Chan, Kendyl D            15 TRA-CA                 59.49    1:00.20  
      28.30   31.90                                                
 12 Mendre, Cooper C          15 TRA-CA               1:03.74    1:00.73  
      29.21   31.52                                                
 13 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA              1:05.12    1:01.33  
      29.00   32.33                                                
 14 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          1:02.84    1:02.02  
      28.82   33.20                                                
 15 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA              1:06.65    1:04.79  
      29.87   34.92                                                
.RED - Division  
  1 Barlow, Jimmy Y           17 TRA-CA               1:06.89    1:09.55  
      31.39   38.16                                                
.WHT - Division  
  1 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              1:12.66    1:11.31  
      32.21   39.10                                                
  2 Butler, Eron              15 BLUE-CA              1:17.77    1:17.73  
      36.58   41.15                                                
  3 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          1:19.99    1:18.83  
      35.18   43.65                                                
  4 Thompson, Jason           16 Avengers-CA          1:21.47    1:25.70  
      39.34   46.36                                                
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Miao, Jared K             18 BLUE-CA              1:55.71    2:00.04  
      25.80   30.76   34.96   28.52                                
  2 Mickelson, McKay T        18 TRA-CA               1:52.71    2:02.39  
      25.67   29.48   37.52   29.72                                
  3 Farkas, Marko A           16 BLUE-CA              2:00.93    2:03.24  
      26.81   33.11   35.78   27.54                                
  4 Gavino, Ranger            15 BLUE-CA              2:05.91    2:04.09  
      27.03   33.06   35.62   28.38                                
  5 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA              2:09.61    2:07.42  
      27.90   31.68   37.51   30.33                                
  6 Depner, Nic N             17 NEP-AZ               2:04.65    2:11.29  
      27.74   34.14   39.58   29.83                                
  7 Chan, Kendyl D            15 TRA-CA               2:14.01    2:13.79  
      28.52   33.49   40.32   31.46                                
  8 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ               2:11.05    2:15.04  
      28.08   35.82   40.32   30.82                                
  9 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          2:20.54    2:18.67  
      29.36   35.52   42.22   31.57                                
 10 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA              2:16.14    2:19.16  
      27.70   33.21   45.52   32.73                                
.RED - Division  
  1 Schiller, Tim J           16 BLUE-CA              2:39.20    2:23.00  
      30.23   35.74   45.27   31.76                                
  2 Rucinski, Tommy D         16 BLUE-CA              2:31.69    2:24.87  
      30.24   37.09   43.85   33.69                                
  3 Benigno, Elijah A         17 TRA-CA                    NT    2:31.59  
      30.50   36.32   46.02   38.75                                
  4 Barlow, Jimmy Y           17 TRA-CA                    NT    2:32.21  
      30.15   41.00   46.21   34.85                                
  5 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          2:39.66    2:32.74  
      33.97   39.17   45.81   33.79                                
  6 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              2:35.63    2:33.91  
      31.79   40.68   44.74   36.70                                
.WHT - Division  
  1 Lock, Zachary C           15 TRA-CA                    NT    2:37.30  
      31.77   40.53   47.15   37.85                                
  2 Butler, Eron              15 BLUE-CA              2:43.15    2:39.23  
      35.97   40.42   47.73   35.11                                
 
Boys Open 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA              5:03.82    5:07.62  
      28.03   31.87   31.61   31.31   31.44   31.12   30.88   30.52
      30.67   30.17                                                
  2 Salas, Jacob J            16 TRA-CA               5:17.17    5:10.19  
      28.36   31.16   31.14   31.37   31.41   31.40   31.16   31.64
      31.58   30.97                                                
  3 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA              5:29.21    5:17.36  
      29.25   32.21   31.98   32.22   32.28   32.45   32.14   32.29
      31.66   30.88                                                
  4 Pham, Daryn T             13 BLUE-CA              5:32.02    5:20.21  
      28.60   31.94   32.29   32.80   32.80   32.78   32.88   32.33
      32.38   31.41                                                
  5 Harms, Logan J            14 BLUE-CA              5:33.92    5:24.80  
      29.31   32.20   32.88   33.23   33.75   33.05   33.38   33.17
      32.90   30.93                                                
  6 Montegrande, Valentino    13 BLUE-CA              5:29.80    5:32.92  
      28.99   32.92   33.40   33.11   34.10   33.89   34.13   34.70
      34.59   33.09                                                
  7 Schiller, Tim J           16 BLUE-CA              5:23.47    5:34.55  
      29.19   32.65   33.54   34.27   34.97   34.53   35.49   34.69
      32.72   32.50                                                
.RED - Division  
  1 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          5:37.40    5:35.68  
      30.04   32.47   32.99   34.29   34.58   33.94   34.63   34.76
      35.08   32.90                                                
  2 Jordan, Kai N             11 BLUE-CA              5:51.39    5:44.14  
      31.49   35.20   35.02   34.96   34.87   34.84   34.91   34.84
      34.70   33.31                                                
  3 Younk, Mason J            13 BLUE-CA              6:01.80    5:50.13  
      31.39   34.63   35.43   35.44   35.11   34.98   35.88   36.20
      35.83   35.24                                                
  4 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          6:06.53    6:02.93  
      33.17   36.39   37.81   37.63   36.87   36.87   37.24   36.55
      36.37   34.03                                                
.WHT - Division  
  1 Benigno, Elijah A         17 TRA-CA               6:29.80    6:06.20  
      33.93   35.48   36.50   36.62   37.91   37.24   38.07   37.29
      37.24   35.92                                                
  2 Ooi, Chris                11 BLUE-CA              6:29.80    6:32.04  
      34.79   38.92   39.93   39.29   40.16   39.81   40.78   40.58
      40.12   37.66                                                
 
Boys Open 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.BLU - Division  
  1 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA              9:34.24    9:48.99  
      26.07   29.19   30.02   29.60   29.24   30.14   29.93   30.09
      29.83   29.66   30.23   30.01   29.84   30.22   30.13   29.74
      29.56   29.40   28.56   27.53                                
  2 Lee, Keanu                14 BLUE-CA             10:09.78   10:13.80  
      26.65   30.18   31.74   31.03   31.12   31.25   31.33   31.09
      30.94   30.77   31.12   30.68   30.91   31.04   31.21   30.98
      31.01   30.99   30.59   29.17                                
  3 Gavino, Ranger            15 BLUE-CA             10:19.39   10:29.69  
      28.44   31.37   32.70   32.09   32.07   32.18   31.84   31.76
      32.21   31.39   31.88   31.32   31.51   32.59   31.74   31.70
      31.49   31.27   30.43   29.71                                
  4 Chan, Kendyl D            15 TRA-CA              10:39.45   10:39.86  
      28.32   31.84   32.59   32.41   31.78   32.01   32.38   32.58
      32.00   32.56   31.88   32.59   32.48   31.99   32.60   31.83
      32.34   32.48   31.85   31.35                                
  5 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA             11:04.49   10:48.83  
      29.39   32.27   32.62   32.50   33.08   33.08   33.23   33.09
      32.71   32.95   32.84   32.76   32.70   32.52   32.70   32.62
      32.33   32.60   31.98   30.86                                
  6 Harms, Logan J            14 BLUE-CA             13:09.80   11:00.17  
      28.78   32.40   32.80   33.41   33.03   33.28   33.32   33.25
      33.24   33.29   33.27   33.90   33.46   33.35   33.63   33.70
      33.61   33.52   33.40   31.53                                
  7 Montegrande, Valentino    13 BLUE-CA             13:09.80   11:16.95  
      30.00   33.70   34.48   34.01   34.39   33.49   34.08   33.87
      33.89   34.33   33.52   33.46   34.98   34.01   34.20   34.14
      34.15   34.64   34.46   33.15                                
  8 Schiller, Tim J           16 BLUE-CA             11:28.91   11:32.21  
      29.00   32.91   33.47   34.17   34.30   34.43   34.30   35.11
      35.89   33.37   34.10   35.70   35.83   35.08   36.19   35.58
      37.29   34.51   35.76   35.22                                
 
Boys Open 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sproul, Evan R            15 TRA-CA               1:58.84    1:59.64  
      28.96   30.14   30.54   30.00                                
  2 Lee, Keanu                14 BLUE-CA              2:05.63    2:02.98  
      29.72   30.52   31.68   31.06                                
  3 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA              2:04.83    2:06.74  
      29.84   31.55   32.82   32.53                                
  4 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA              2:05.01    2:07.30  
      30.76   32.48   32.57   31.49                                
  5 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA              2:11.41    2:12.84  
      31.46   32.97   33.73   34.68                                
  6 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA              2:21.80    2:13.52  
      32.41   33.58   34.10   33.43                                
  7 Wadley, Mitchel M         14 Avengers-CA          2:39.16    2:22.22  
      33.82   36.69   37.27   34.44                                
  8 Jordan, Kai N             11 BLUE-CA              2:51.40    2:23.04  
      33.85   36.18   36.57   36.44                                
 
Boys Open 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mungia, Tres J            14 NEP-AZ               2:08.78    2:12.78  
      29.87   34.08   34.62   34.21                                
  2 Salas, Jacob J            16 TRA-CA               2:08.04    2:12.79  
      31.03   32.98   34.92   33.86                                
  3 Miao, Jared K             18 BLUE-CA              2:12.45    2:13.21  
      30.03   34.19   35.41   33.58                                
  4 Navarro, Andrew S         16 BLUE-CA              2:22.70    2:20.67  
      32.15   35.97   36.72   35.83                                
  5 Esser, Devin C            16 NEP-AZ               2:12.63    2:21.14  
      31.27   35.82   37.22   36.83                                
  6 Lee, Keanu                14 BLUE-CA              2:32.98    2:21.94  
      32.54   36.42   36.76   36.22                                
  7 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA              2:40.20    2:22.51  
      32.31   35.57   37.18   37.45                                
  8 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA              2:24.25    2:23.08  
      32.27   36.57   37.03   37.21                                
  9 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA              2:41.11    2:32.98  
      34.83   38.97   39.69   39.49                                
 10 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          2:36.51    2:34.93  
      34.63   39.86   41.07   39.37                                
 11 Sanchez, Sebastian        17 TRA-CA               2:42.37    2:36.22  
      35.52   39.62   40.92   40.16                                
 12 Montegrande, Valentino    13 BLUE-CA              2:44.94    2:36.88  
      34.91   40.29   40.92   40.76                                
 13 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA              2:38.23    2:37.10  
      35.24   39.77   41.12   40.97                                
 14 Harms, Logan J            14 BLUE-CA              3:09.00    2:38.43  
      35.59   40.19   41.66   40.99                                
 15 Villareal, Rush R         14 BLUE-CA              3:09.00    2:40.65  
      36.58   41.16   42.09   40.82                                
 16 Pham, Daryn T             13 BLUE-CA              3:09.00    2:42.93  
      37.57   41.05   42.02   42.29                                
.RED - Division  
  1 Valdovinos, Troy A        13 BLUE-CA              3:09.00    2:50.35  
      39.14   42.89   44.38   43.94                                
  2 Younk, Mason J            13 BLUE-CA              2:48.82    2:51.14  
      40.10   44.10 1:26.94                                        
  3 Rab, Alex B               16 BLUE-CA              2:55.69    2:54.15  
      36.82   44.29   46.60   46.44                                
  4 Hu, Lukas L               15 BLUE-CA              2:53.81    2:57.18  
      38.85   45.41   46.38   46.54                                
.WHT - Division  
  1 Greer, Ryan W             17 Avengers-CA          3:03.67    2:58.47  
      39.63   45.71   47.43   45.70                                
  2 Mamauag, Avner R          13 BLUE-CA              3:09.00    3:03.32  
      42.17   45.42   49.03   46.70                                
 
Boys Open 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Esser, Devin C            16 NEP-AZ               1:52.02    2:02.30  
      27.31   31.34   31.89   31.76                                
  2 Sproul, Evan R            15 TRA-CA               2:09.71    2:08.55  
      29.01   32.72   33.59   33.23                                
  3 Chan, Kendyl D            15 TRA-CA               2:09.12    2:10.21  
      29.33   32.91   34.21   33.76                                
  4 Mendre, Cooper C          15 TRA-CA               2:13.39    2:14.52  
      30.11   34.97   35.03   34.41                                
  5 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ               2:07.76    2:16.01  
      29.82   33.99   35.52   36.68                                
  6 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA              2:47.40    2:18.41  
      30.55   35.49   36.45   35.92                                
  7 Sanchez, Sebastian        17 TRA-CA               2:30.50    2:22.24  
      31.94   35.91   37.03   37.36                                
  8 Wadley, Bryce W           17 Avengers-CA          2:23.80    2:24.53  
      32.88   37.10   37.76   36.79                                
 
Boys Open 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Keanu                14 BLUE-CA              4:25.91    4:18.34  
      25.77   29.82   34.14   33.40   37.30   38.29   31.94   27.68
  2 Miao, Jared K             18 BLUE-CA              4:12.60    4:18.48  
      25.60   30.42   34.14   33.98   35.59   37.57   31.31   29.87
  3 Wyett, Elijah M           16 BLUE-CA              4:17.74    4:24.80  
      27.56   32.83   33.93   32.92   37.91   38.61   31.20   29.84
  4 Chir, Ethan J             16 BLUE-CA              4:48.38    4:36.18  
      28.28   32.70   35.26   33.91   39.77   40.84   33.23   32.19
  5 Garritano, Vincent J      15 BLUE-CA              5:04.71    4:43.81  
      29.88   33.79   37.08   37.03   40.80   41.45   32.61   31.17
  6 Sanchez, Sebastian        17 TRA-CA               4:37.29    4:46.23  
      29.74   34.61   36.92   36.00   41.83   43.34   32.49   31.30
  7 Lantz, Karsten F          16 NEP-AZ               4:31.96    4:47.97  
      29.00   33.38   37.87   37.99   41.82   42.58   33.27   32.06
  8 Miao, Rylan K             13 BLUE-CA              4:55.89    4:57.34  
      30.70   36.88   38.88   37.77   41.61   42.93   34.47   34.10