CERR BRW SC Meet - Meet Results

CERR BRW SC Meet
11/23/2019 - 11/24/2019
Cerritos , ca usa
Updated: 11/25/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Cerritos Aquatic Club                     HY-TEK's MEET MANAGER 5.0
      2019CA Cerritos Aquatic Club BRW SC Meet - 11/23/2019 to 11/24/2019      
                              Sanction #: S17-313                              
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                18.01      18.09  
RED - Division  
  1 Gordin, Brighton C         7 Rmda UN-CA             18.33      17.86  
  2 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                18.91      19.16  
  3 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA                20.73      19.62  
  4 Shen, Maggie Y             8 CERR-CA                19.04      19.89  
WHT - Division  
  1 Horton, Ciara A            8 CERR-CA                   NT      19.85  
  2 Mo, Katherine S            7 CERR-CA                   NT      20.06  
  3 Wang, Kiki C               8 CERR-CA                   NT      22.31  
  4 Leland, Aleah M            7 RMDA-CA                   NT      22.95  
  5 Ho, Emily S                6 CERR-CA                25.13      24.12  
  6 Ramirez, Zaida             8 Pirates-CA                NT      25.19  
  7 Martin, Alexa              8 Pirates-CA             23.88      25.41  
  8 Yan, Miley L               8 CERR-CA                   NT      27.19  
  9 Suekawa, Katelyn M         6 CERR-CA                   NT      31.98  
 10 Yan, Mia J                 6 CERR-CA                   NT      37.53  
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Gordin, Brighton C         7 Rmda UN-CA             38.84      38.58  
RED - Division  
  1 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                43.62      37.21  
  2 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                41.51      41.26  
  3 Shen, Maggie Y             8 CERR-CA                45.29      45.64  
WHT - Division  
  1 Horton, Ciara A            8 CERR-CA                   NT      41.30  
  2 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA                51.03      44.04  
  3 Mo, Katherine S            7 CERR-CA                   NT      44.25  
  4 Wang, Kiki C               8 CERR-CA                   NT      50.86  
  5 Leland, Aleah M            7 RMDA-CA                57.58      51.22  
  6 Martin, Alexa              8 Pirates-CA             55.93      54.16  
  7 Ramirez, Zaida             8 Pirates-CA                NT      55.57  
  8 Young, Hailey M            6 CERR-CA                   NT      56.12  
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA              1:38.83    1:35.88  
  2 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA              1:38.80    1:38.09  
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                22.04      20.36  
  2 Gordin, Brighton C         7 Rmda UN-CA             21.49      21.03  
RED - Division  
  1 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                23.99      23.16  
  2 Shen, Maggie Y             8 CERR-CA                24.89      23.56  
WHT - Division  
  1 Mo, Katherine S            7 CERR-CA                   NT      22.81  
  2 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA                26.91      23.58  
  3 Leland, Aleah M            7 RMDA-CA                   NT      24.72  
  4 Ho, Emily S                6 CERR-CA                31.50      25.99  
  5 Horton, Ciara A            8 CERR-CA                   NT      27.62  
  6 Suekawa, Katelyn M         6 CERR-CA                   NT      32.90  
  7 Martin, Alexa              8 Pirates-CA             36.13      33.86  
  8 Bradford, Kate L           7 DSRT-CA                37.93      38.45  
 -- Ramirez, Zaida             8 Pirates-CA                NT         DQ  
 -- Young, Hailey M            6 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Wang, Kiki C               8 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gordin, Brighton C         7 Rmda UN-CA             25.18      24.39  
  2 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA                24.36      27.01  
  3 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                28.10      27.73  
WHT - Division  
  1 Shen, Maggie Y             8 CERR-CA                   NT      25.17  
  2 Horton, Ciara A            8 CERR-CA                   NT      27.75  
  3 Leland, Aleah M            7 RMDA-CA                   NT      29.34  
  4 Young, Hailey M            6 CERR-CA                   NT      31.18  
  5 Ho, Emily S                6 CERR-CA                   NT      35.02  
 -- Wang, Kiki C               8 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Mo, Katherine S            7 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Bradford, Kate L           7 DSRT-CA                47.34         DQ  
 -- Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                31.62         DQ  
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gordin, Brighton C         7 Rmda UN-CA             21.62      21.18  
  2 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA                24.09      21.91  
  3 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA                23.58      24.13  
WHT - Division  
  1 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA                27.42      24.31  
  2 Mo, Katherine S            7 CERR-CA                   NT      25.78  
  3 Wang, Kiki C               8 CERR-CA                   NT      26.06  
 -- Ho, Emily S                6 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Leland, Aleah M            7 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Behn, Dillan A             8 DSRT-CA              1:52.63    1:42.19  
  2 Cahow, Abby G              8 DSRT-CA              1:51.47    1:46.98  
  3 Cramer, Alex C             8 DSRT-CA              1:56.97    2:07.28  
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Umpornpuckdi, Natalie     10 RMDA-CA                29.01      29.08  
  2 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA                30.71      29.73  
  3 Jimenez, Didi M            9 RMDA-CA                33.49      32.82  
  4 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                32.86      33.46  
RED - Division  
  1 Choung, Olivia S          10 CERR-CA                34.87      33.62  
  2 Alonzo, Mallory C          9 RMDA-CA                34.84      34.63  
  3 Vazquez, Elia P           10 RMDA-CA                35.54      36.71  
  4 Hilliard, Amaya A         10 CERR-CA                36.44      37.64  
WHT - Division  
  1 Vazquez, Lunah            10 Pirates-CA             38.08      35.64  
  2 Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA                37.99      37.69  
  3 Khum, Zoey D               9 CERR-CA                37.79      37.94  
  4 Park, Evie J               7 CERR-CA                37.91      38.49  
  5 Lorenzo, Iyazmin A         9 Pirates-CA             42.88      39.89  
  6 Leland, Amaya M            9 RMDA-CA                44.06      40.07  
  7 Chittick, Bryn A          10 DSRT-CA                   NT      40.17  
  8 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                43.98      40.50  
  9 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA                40.13      41.97  
 10 Lagunas, Catherine R       8 HGS-CA                 42.78      42.10  
 11 Lapidario, Trisha M        9 CERR-CA                   NT      42.42  
 12 Maust, Paola L             9 DSRT-CA                44.37      42.63  
 13 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                44.42      42.81  
 14 Ocegueda, Maria            8 HGS-CA                 47.48      44.71  
 15 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                45.01      45.05  
 16 Chu, Lorraine             10 CERR-CA                48.32      46.36  
 17 Knapp, Irie M             10 DSRT-CA                53.83      47.83  
 18 Jain, Aarna               10 CERR-CA                   NT      49.72  
 19 Bradford, Jillian L        9 DSRT-CA                45.98      50.53  
 20 Nowell Palacios, Sarah V   9 CERR-CA              1:00.19      53.28  
 21 Ajvix, Cesia G            10 HGS-CA               1:23.17      54.09  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              1:01.85    1:00.59  
  2 Umpornpuckdi, Natalie     10 RMDA-CA              1:03.40    1:03.63  
  3 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA              1:05.82    1:07.01  
  4 Lee, Elizabeth H          10 CERR-CA              1:08.94    1:09.14  
RED - Division  
  1 Jimenez, Didi M            9 RMDA-CA              1:15.84    1:16.45  
WHT - Division  
  1 Choung, Olivia S          10 CERR-CA              1:22.05    1:17.75  
  2 Alonzo, Mallory C          9 RMDA-CA              1:22.77    1:18.86  
  3 Vazquez, Lunah            10 Pirates-CA                NT    1:20.97  
  4 Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA              1:25.28    1:24.77  
  5 Adkins, Selah S           10 CERR-CA              1:30.28    1:26.61  
  6 Lee, Madeleine F          10 RMDA-CA                   NT    1:27.50  
  7 Pu, Mandy C                7 CERR-CA              1:29.02    1:29.67  
  8 Leland, Amaya M            9 RMDA-CA              1:31.51    1:32.91  
  9 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA              1:32.64    1:33.89  
 10 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                   NT    1:38.29  
 11 Chu, Lorraine             10 CERR-CA                   NT    1:44.82  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              2:22.04    2:10.09  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA                37.80      38.55  
  2 Gordin, London J           9 Rmda UN-CA             40.46      41.20  
RED - Division  
  1 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                40.58      40.32  
  2 Jimenez, Didi M            9 RMDA-CA                40.76      40.87  
  3 Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                42.88      43.36  
WHT - Division  
  1 Alonzo, Mallory C          9 RMDA-CA                48.29      43.20  
  2 Trinh, Jala P             10 CERR-CA                   NT      44.38  
  3 Park, Evie J               7 CERR-CA                46.36      46.80  
  4 Pu, Mandy C                7 CERR-CA                50.89      49.48  
  5 Lee, Madeleine F          10 RMDA-CA                   NT      51.21  
  6 Chu, Lorraine             10 CERR-CA                53.01      51.28  
  7 Maust, Paola L             9 DSRT-CA                56.68      51.77  
  8 Tan, Keila R              10 CERR-CA                   NT      52.35  
  9 Chittick, Bryn A          10 DSRT-CA                   NT      52.67  
 10 Hilliard, Amaya A         10 CERR-CA                51.66      53.12  
 11 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA                49.63      53.87  
 12 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                53.06      54.31  
 13 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                51.99      54.70  
 14 Hernandez, Micah E         9 CERR-CA                   NT      56.34  
 15 Ocegueda, Maria            8 HGS-CA                 58.02      58.15  
 16 Lagunas, Catherine R       8 HGS-CA                 58.98      58.44  
 17 Knapp, Irie M             10 DSRT-CA              1:03.55    1:04.32  
 18 Ajvix, Cesia G            10 HGS-CA               1:10.55    1:05.67  
 19 Martin, Alexa              8 Pirates-CA                NT    1:06.76  
 -- Leland, Amaya M            9 RMDA-CA                50.21         DQ  
 -- Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA                47.67         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              1:14.56    1:17.94  
  2 Lee, Elizabeth H          10 CERR-CA              1:18.24    1:18.62  
  3 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA              1:19.61    1:19.84  
  4 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA              1:27.87    1:25.19  
RED - Division  
  1 Jimenez, Didi M            9 RMDA-CA              1:33.28    1:24.98  
  2 Alonzo, Mallory C          9 RMDA-CA              1:30.45    1:28.81  
  3 Gordin, London J           9 Rmda UN-CA           1:28.99    1:29.25  
WHT - Division  
  1 Leland, Amaya M            9 RMDA-CA                   NT    1:41.39  
  2 Chu, Lorraine             10 CERR-CA              1:54.82    1:52.04  
 -- Park, Evie J               7 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                41.03      41.10  
  2 Lee, Elizabeth H          10 CERR-CA                41.62      41.79  
  3 Choung, Olivia S          10 CERR-CA                42.46      43.27  
RED - Division  
  1 Adkins, Selah S           10 CERR-CA                48.68      48.26  
  2 Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA                48.12      50.00  
WHT - Division  
  1 Trinh, Jala P             10 CERR-CA                50.72      47.58  
  2 Pu, Mandy C                7 CERR-CA                52.16      49.26  
  3 Chu, Lorraine             10 CERR-CA                51.27      49.59  
  4 Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                50.89      50.06  
  5 Gordin, London J           9 Rmda UN-CA             51.64      51.32  
  6 Hilliard, Amaya A         10 CERR-CA                54.95      51.65  
  7 Lee, Madeleine F          10 RMDA-CA                   NT      51.75  
  8 Khum, Zoey D               9 CERR-CA                   NT      51.89  
  9 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                53.69      53.07  
 10 Park, Evie J               7 CERR-CA                55.51      53.40  
 11 Vazquez, Lunah            10 Pirates-CA                NT      56.35  
 12 Maust, Paola L             9 DSRT-CA              1:17.12      57.27  
 13 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA              1:03.91    1:00.94  
 14 Tan, Keila R              10 CERR-CA                   NT    1:01.85  
 15 Ocegueda, Maria            8 HGS-CA                 56.64    1:02.02  
 16 Leland, Amaya M            9 RMDA-CA                   NT    1:05.87  
 17 Knapp, Irie M             10 DSRT-CA              1:11.07    1:13.86  
 18 Nowell Palacios, Sarah V   9 CERR-CA                   NT    1:18.15  
 -- Hernandez, Micah E         9 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Chittick, Bryn A          10 DSRT-CA                53.96         DQ  
 -- Maust, Briana O            9 DSRT-CA              1:11.84         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              1:18.61    1:19.06  
  2 Lee, Elizabeth H          10 CERR-CA              1:37.12    1:28.91  
  3 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA              1:28.53    1:29.10  
  4 Choung, Olivia S          10 CERR-CA              1:35.35    1:34.02  
RED - Division  
  1 Vazquez, Elia P           10 RMDA-CA              1:41.58    1:42.83  
  2 Chu, Lorraine             10 CERR-CA              1:48.04    1:43.21  
  3 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA              1:48.35    1:46.77  
WHT - Division  
  1 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                   NT    1:52.49  
  2 Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA              1:58.14    1:54.57  
  3 Bradford, Jillian L        9 DSRT-CA                   NT    1:58.91  
 -- Lapidario, Trisha M        9 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Jain, Aarna               10 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA                34.05      34.73  
  2 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                36.06      35.17  
  3 Jimenez, Didi M            9 RMDA-CA                36.51      36.71  
RED - Division  
  1 Choung, Olivia S          10 CERR-CA                38.84      39.03  
WHT - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA                44.68      32.05  
  2 Trinh, Jala P             10 CERR-CA                   NT      39.74  
  3 Alonzo, Mallory C          9 RMDA-CA                42.29      40.70  
  4 Park, Evie J               7 CERR-CA                41.91      41.76  
  5 Khum, Zoey D               9 CERR-CA                49.38      44.74  
  6 Reed, Chazzerria A        10 DSRT-CA                45.67      47.79  
  7 Lee, Madeleine F          10 RMDA-CA                   NT      49.57  
  8 Maust, Paola L             9 DSRT-CA              1:08.00      51.72  
  9 Maust, Briana O            9 DSRT-CA                57.05      53.38  
 10 Leland, Amaya M            9 RMDA-CA                50.23      54.64  
 11 Hernandez, Micah E         9 CERR-CA                   NT      54.87  
 12 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                   NT      55.48  
 13 Lagunas, Catherine R       8 HGS-CA                 53.78      55.77  
 14 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA                49.03      57.83  
 15 Chittick, Bryn A          10 DSRT-CA                   NT      59.89  
 16 Ajvix, Cesia G            10 HGS-CA               1:12.62    1:06.02  
 17 Knapp, Irie M             10 DSRT-CA              1:18.55    1:17.34  
 -- Lapidario, Trisha M        9 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA                45.78         DQ  
 -- Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA                55.47         DQ  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Elizabeth H          10 CERR-CA              1:13.44    1:13.33  
  2 Umpornpuckdi, Natalie     10 RMDA-CA              1:16.34    1:14.63  
  3 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA              1:21.68    1:20.87  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Umpornpuckdi, Natalie     10 RMDA-CA              1:11.84    1:11.30  
  2 Lee, Elizabeth H          10 CERR-CA              1:16.44    1:17.76  
  3 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA              1:19.35    1:18.70  
  4 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA              1:20.68    1:21.34  
  5 Jimenez, Didi M            9 RMDA-CA              1:23.91    1:25.89  
RED - Division  
  1 Alonzo, Mallory C          9 RMDA-CA              1:30.45    1:30.06  
  2 Park, Evie J               7 CERR-CA              1:34.02    1:36.70  
  3 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA              1:31.04    1:43.89  
WHT - Division  
  1 Vazquez, Elia P           10 RMDA-CA                   NT    1:34.59  
  2 Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA                   NT    1:38.43  
  3 Lapidario, Trisha M        9 CERR-CA                   NT    1:46.28  
  4 Hilliard, Amaya A         10 CERR-CA                   NT    1:48.90  
  5 Maust, Briana O            9 DSRT-CA              1:57.70    1:56.22  
  6 Bradford, Jillian L        9 DSRT-CA              1:57.30    1:57.26  
  7 Munlyn, Lauren R           9 DSRT-CA              1:58.76    1:58.22  
 -- Vazquez, Lunah            10 Pirates-CA                NT         DQ  
 -- Maust, Paola L             9 DSRT-CA              1:50.56         DQ  
 -- Leland, Amaya M            9 RMDA-CA                   NT         DQ  
 -- Chittick, Bryn A          10 DSRT-CA                   NT         DQ  
 -- Knapp, Irie M             10 DSRT-CA                   NT         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Tam, Alice                10 CERR-CA              2:28.33    2:31.19  
  2 Banuelos, Sophie D        10 CERR-CA              2:40.94    2:40.67  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                NT    3:07.09  
     1) Bradford, Jillian L 9           2) Maust, Paola L 9               
     3) Maust, Briana O 9               4) Chittick, Bryn A 10            
 
Girls 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:20.60  
     1) Lee, Elizabeth H 10             2) Takeuchi, Nana 9               
     3) Banuelos, Sophie D 10           4) Tam, Alice 10                  
  2 Desert Aquatics-CA  'A'                                NT    3:23.49  
     1) Maust, Briana O 9               2) Chittick, Bryn A 10            
     3) Reed, Chazzerria A 10           4) Maust, Paola L 9               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yager, Mayu A             12 RMDA-CA                27.14      27.40  
  2 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                28.28      27.73  
  3 Semaan, Samira R          12 CERR-CA                28.05      28.12  
  4 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA                28.48      28.52  
  5 Trinh, Jamila P           12 CERR-CA                29.55      29.00  
  6 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA                28.97      29.38  
  7 Jensen, Reyn J            12 RMDA-CA                29.68      29.76  
  8 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA                30.36      29.96  
  9 Lee, Samantha G           12 RMDA-CA                30.29      29.97  
 10 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA             30.33      30.51  
RED - Division  
  1 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA                30.74      30.61  
  2 Hernandez, Mikaila E      11 CERR-CA                30.87      31.13  
  3 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                30.96      32.39  
  4 Romero, Dani O            11 CERR-CA                32.38      33.35  
  5 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA                33.08      33.47  
  6 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA                33.42      33.82  
WHT - Division  
  1 Templanza, Julien C       12 Cerr UN-CA             35.00      30.43  
  2 Koskela, Rachel M         12 Morning Star-CA        33.95      30.88  
  3 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                34.12      31.34  
  4 Benitez, Allison R        12 Pirates-CA             33.95      33.01  
  5 Lay, Katelyn L            11 CERR-CA                   NT      33.40  
  6 Gregorio, Jaslynn         11 RMDA-CA                34.80      33.51  
  7 Martinez, Evelyn          11 HGS-CA                 35.73      33.83  
  8 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                33.74      35.25  
  9 Laurin, Isabelle L        12 CERR-CA                38.94      35.52  
 10 Kong, Kayla               12 HGS-CA                 37.18      35.61  
 11 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                40.52      35.66  
 12 Munlyn, London A          11 DSRT-CA                34.68      35.70  
 13 Godinez, Alyeen D         12 Pirates-CA                NT      35.93  
 14 Hernandez, Lincy          11 Pirates-CA             36.82      37.37  
 15 Astudillo, Mindy E        12 Pirates-CA             37.57      37.46  
 16 Hernandez, Breanna N      11 Pirates-CA             34.29      37.97  
 17 Leon, Elissa              11 HGS-CA                 37.50      38.00  
 18 Marks, Miyoshi M          11 CERR-CA                41.02      38.94  
 19 Robinson, Sofie E         12 CERR-CA                   NT      38.95  
 20 Ly, Sophie M              11 CERR-CA                39.84      38.96  
 21 Pulido, Atziry            11 Pirates-CA             41.78      41.21  
 22 Leon, Jasmin              11 DSRT-CA                   NT      42.59  
 23 Hernandez, Karla E        11 HGS-CA                 54.31      46.48  
 24 Reyes, Sam J              11 CERR-CA                50.37      47.81  
 25 Soto, Mia                 11 HGS-CA                 46.70      48.20  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA              1:01.93    1:01.69  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA              1:02.49    1:02.47  
  3 Jensen, Reyn J            12 RMDA-CA              1:03.39    1:03.01  
  4 Semaan, Samira R          12 CERR-CA              1:02.49    1:03.23  
  5 Thomsic, Kayla S          12 RMDA-CA              1:06.47    1:05.42  
  6 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA              1:05.00    1:06.41  
RED - Division  
  1 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA              1:07.49    1:07.17  
  2 Namiranian, Tina          11 CERR-CA              1:11.49    1:09.36  
  3 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA              1:10.33    1:10.35  
  4 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA              1:11.09    1:13.10  
WHT - Division  
  1 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA           1:28.87    1:09.74  
  2 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA              1:14.71    1:12.57  
  3 Templanza, Jamie C        11 Cerr UN-CA           1:32.70    1:13.51  
  4 Lay, Katelyn L            11 CERR-CA                   NT    1:14.96  
  5 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA              1:14.50    1:16.69  
  6 Juarez, Camilla           11 CERR-CA              1:29.67    1:16.98  
  7 Hernandez, Breanna N      11 Pirates-CA           1:31.08    1:18.77  
  8 Laurin, Isabelle L        12 CERR-CA              1:33.23    1:19.10  
  9 Benitez, Precious I       11 LDST-CA                   NT    1:19.84  
 10 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA              1:28.31    1:21.78  
 11 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                   NT    1:21.94  
 12 Godinez, Alyeen D         12 Pirates-CA                NT    1:23.24  
 13 Pulido, Atziry            11 Pirates-CA           1:38.38    1:35.67  
 14 Ly, Sophie M              11 CERR-CA              1:34.46    1:36.42  
 15 Reyes, Sam J              11 CERR-CA                   NT    1:50.01  
 -- Carreon, Chanelle C       12 Cerr UN-CA                NT         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA              2:12.34    2:10.95  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA              2:15.82    2:14.43  
  3 Jensen, Reyn J            12 RMDA-CA              2:17.36    2:15.93  
  4 Semaan, Samira R          12 CERR-CA              2:17.85    2:19.28  
  5 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA              2:21.93    2:20.95  
RED - Division  
  1 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA              2:32.05    2:31.91  
WHT - Division  
  1 Arellano, Rosie D         11 Morning Star-CA      2:40.44    2:25.20  
  2 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA                   NT    2:34.19  
  3 Astudillo, Mindy E        12 Pirates-CA                NT    3:11.25  
  4 Pulido, Atziry            11 Pirates-CA           3:47.11    3:48.47  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                32.44      32.48  
  2 Yager, Mayu A             12 RMDA-CA                31.70      32.51  
  3 Lacheno, Anglieque        12 Morning Star-CA        33.06      32.66  
  4 Templanza, Julien C       12 Cerr UN-CA             34.30      33.52  
  5 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA                34.95      35.23  
  6 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA                35.66      35.69  
  7 Jimenez, Lili M           11 RMDA-CA                36.12      35.84  
  8 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA                35.70      35.90  
RED - Division  
  1 Arellano, Rosie D         11 Morning Star-CA        37.86      36.63  
  2 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                38.89      37.49  
  3 Romero, Dani O            11 CERR-CA                36.69      38.74  
  4 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA                38.74      38.87  
WHT - Division  
  1 Lay, Katelyn L            11 CERR-CA                   NT      40.58  
  2 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA             49.62      40.59  
  3 Gregorio, Jaslynn         11 RMDA-CA                42.27      41.36  
  4 Martinez, Evelyn          11 HGS-CA                 43.31      41.96  
  5 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                41.88      42.23  
  6 Leon, Elissa              11 HGS-CA                 45.26      44.04  
  7 Marks, Miyoshi M          11 CERR-CA                47.52      45.01  
  8 Munlyn, London A          11 DSRT-CA                45.67      45.20  
  9 Benitez, Allison R        12 Pirates-CA             48.26      46.04  
 10 Kong, Kayla               12 HGS-CA                 48.85      47.23  
 11 Godinez, Alyeen D         12 Pirates-CA                NT      48.23  
 12 Robinson, Sofie E         12 CERR-CA                   NT      49.97  
 13 Pulido, Atziry            11 Pirates-CA             57.21      54.95  
 14 Reyes, Sam J              11 CERR-CA              1:01.15      57.23  
 15 Soto, Mia                 11 HGS-CA                 54.26      58.51  
 -- Laurin, Isabelle L        12 CERR-CA                45.65         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA              1:10.45    1:10.45  
  2 Cedano, Zoe A             12 RMDA-CA              1:14.73    1:10.85  
  3 Semaan, Samira R          12 CERR-CA              1:11.82    1:11.46  
  4 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA              1:13.28    1:13.29  
  5 Punzalan, Emma L          12 BAC-CA               1:15.55    1:14.84  
  6 Jimenez, Lili M           11 RMDA-CA              1:17.40    1:17.21  
RED - Division  
  1 Templanza, Julien C       12 Cerr UN-CA           1:19.40    1:11.90  
  2 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA              1:19.45    1:17.05  
WHT - Division  
  1 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA              1:35.52    1:24.30  
  2 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA              1:25.98    1:27.36  
  3 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA              1:26.82    1:27.91  
  4 Juarez, Camilla           11 CERR-CA              1:52.30    1:28.05  
  5 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA              1:32.31    1:29.30  
  6 Munlyn, London A          11 DSRT-CA              1:43.98    1:33.33  
  7 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA                   NT    1:36.34  
  8 Reyes, Sam J              11 CERR-CA              2:15.93    2:00.34  
  9 Pulido, Atziry            11 Pirates-CA           2:15.76    2:02.28  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Samantha G           12 RMDA-CA                37.90      36.85  
  2 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA                37.13      37.91  
  3 Jimenez, Lili M           11 RMDA-CA                38.47      38.29  
  4 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA                39.01      38.51  
  5 Vicencio, Emma P          12 CERR-CA                39.04      39.18  
RED - Division  
  1 Thomsic, Kayla S          12 RMDA-CA                42.08      38.71  
  2 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA             40.96      39.21  
  3 Hernandez, Breanna N      11 Pirates-CA             43.00      41.17  
  4 Cedano, Zoe A             12 RMDA-CA                42.58      41.34  
  5 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA                41.73      42.81  
  6 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                42.83      42.86  
  7 Punzalan, Emma L          12 BAC-CA                 42.61      43.16  
  8 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                41.67      43.31  
WHT - Division  
  1 Templanza, Jamie C        11 Cerr UN-CA             46.94      39.70  
  2 Benitez, Precious I       11 LDST-CA                47.68      46.07  
  3 Gregorio, Jaslynn         11 RMDA-CA                46.52      46.79  
  4 Munlyn, London A          11 DSRT-CA                45.45      46.87  
  5 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                57.77      47.55  
  6 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA                51.87      47.63  
  7 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                47.09      49.70  
  8 Laurin, Isabelle L        12 CERR-CA                56.21      50.01  
  9 Ly, Sophie M              11 CERR-CA                51.06      52.00  
 10 Leon, Jasmin              11 DSRT-CA                55.29      54.70  
 11 Reyes, Sam J              11 CERR-CA                   NT    1:09.44  
 -- Muraliraj, Olivia V       11 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Pescador, Natasha J       11 HGS-CA                 54.97         DQ  
 -- Hernandez, Karla E        11 HGS-CA               1:05.85         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA              1:20.01    1:20.85  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA              1:21.79    1:21.30  
  3 Vicencio, Emma P          12 CERR-CA              1:21.97    1:22.93  
  4 Koskela, Rachel M         12 Morning Star-CA      1:22.95    1:22.96  
  5 Romero, Dani O            11 CERR-CA              1:24.26    1:26.18  
  6 Jimenez, Lili M           11 RMDA-CA              1:24.37    1:26.28  
RED - Division  
  1 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA           1:31.35    1:28.27  
  2 Hernandez, Mikaila E      11 CERR-CA              1:29.23    1:30.34  
  3 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA              1:31.26    1:33.02  
  4 Arellano, Rosie D         11 Morning Star-CA      1:31.54    1:33.33  
WHT - Division  
  1 Hernandez, Breanna N      11 Pirates-CA           1:39.57    1:31.52  
  2 Benitez, Allison R        12 Pirates-CA           1:43.72    1:44.30  
  3 Munlyn, London A          11 DSRT-CA              1:54.07    1:44.41  
 -- Hernandez, Lincy          11 Pirates-CA                NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA                30.55      31.07  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA                32.08      32.07  
  3 Vicencio, Emma P          12 CERR-CA                32.03      32.61  
  4 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA                32.86      32.64  
RED - Division  
  1 Punzalan, Emma L          12 BAC-CA                 35.30      34.49  
  2 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                35.46      35.29  
WHT - Division  
  1 Templanza, Julien C       12 Cerr UN-CA             40.49      32.56  
  2 Templanza, Jamie C        11 Cerr UN-CA             42.68      34.59  
  3 Jimenez, Lili M           11 RMDA-CA                38.24      35.85  
  4 Benitez, Precious I       11 LDST-CA                37.67      37.45  
  5 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA                38.34      37.70  
  6 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA                41.58      39.02  
  7 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA                42.33      39.24  
  8 Juarez, Camilla           11 CERR-CA                49.37      39.34  
  9 Gregorio, Jaslynn         11 RMDA-CA                43.56      41.08  
 10 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA                50.27      41.76  
 11 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                49.90      42.50  
 12 Munlyn, London A          11 DSRT-CA                52.42      45.67  
 13 Kong, Kayla               12 HGS-CA                 47.61      46.06  
 14 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA                   NT      48.19  
 15 Ly, Sophie M              11 CERR-CA                   NT      53.52  
 16 Soto, Mia                 11 HGS-CA                 54.26      55.93  
 17 Hernandez, Karla E        11 HGS-CA               1:04.62    1:07.70  
 18 Leon, Jasmin              11 DSRT-CA                   NT    1:11.10  
 -- Reyes, Sam J              11 CERR-CA              1:05.45         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA              1:07.83    1:07.65  
  2 Lacheno, Anglieque        12 Morning Star-CA      1:12.40    1:15.67  
RED - Division  
  1 Trinh, Jamila P           12 CERR-CA              1:17.60    1:13.81  
WHT - Division  
  1 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                   NT    1:20.51  
  2 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA              1:52.27    1:33.56  
  3 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                   NT    1:34.62  
  4 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA                   NT    1:39.67  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Yager, Mayu A             12 RMDA-CA              1:09.47    1:08.14  
  2 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA              1:12.59    1:11.27  
  3 Semaan, Samira R          12 CERR-CA              1:10.92    1:12.07  
  4 Hordista, Patrisha V      12 RMDA-CA              1:14.54    1:13.27  
  5 Vicencio, Emma P          12 CERR-CA              1:16.43    1:13.41  
  6 Templanza, Julien C       12 Cerr UN-CA           1:14.65    1:14.23  
  7 Jensen, Reyn J            12 RMDA-CA              1:17.07    1:15.09  
RED - Division  
  1 Lee, Samantha G           12 RMDA-CA              1:19.43    1:14.99  
  2 Jimenez, Lili M           11 RMDA-CA              1:17.81    1:17.31  
  3 Hernandez, Mikaila E      11 CERR-CA              1:23.41    1:19.33  
  4 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA              1:21.53    1:20.55  
  5 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA              1:21.66    1:23.43  
WHT - Division  
  1 Namiranian, Tina          11 CERR-CA              1:42.26    1:18.57  
  2 Gregorio, Jaslynn         11 RMDA-CA              1:31.12    1:26.33  
  3 Maust, Isabel A           11 DSRT-CA              1:29.57    1:26.42  
  4 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA              1:25.89    1:26.93  
  5 Martinez, Evelyn          11 HGS-CA               1:30.91    1:27.30  
  6 Ogborn, Maddie E          12 DSRT-CA              1:30.88    1:27.93  
  7 Leon, Elissa              11 HGS-CA               1:35.63    1:31.15  
  8 Hernandez, Breanna N      11 Pirates-CA           1:32.53    1:32.14  
  9 Laurin, Isabelle L        12 CERR-CA                   NT    1:34.98  
 10 Ly, Sophie M              11 CERR-CA                   NT    1:42.73  
 11 Leon, Jasmin              11 DSRT-CA                   NT    1:59.30  
 12 Reyes, Sam J              11 CERR-CA                   NT    2:00.92  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Cedano, Zoe A             12 RMDA-CA              2:34.02    2:28.80  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA              2:44.02    2:29.19  
  3 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA              2:35.07    2:36.85  
RED - Division  
  1 Templanza, Julien C       12 Cerr UN-CA           2:57.71    2:41.27  
  2 Thomsic, Kayla S          12 RMDA-CA              2:59.79    2:42.31  
  3 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA              2:53.68    2:52.88  
WHT - Division  
  1 Templanza, Jamie C        11 Cerr UN-CA                NT    2:49.99  
  2 Hotchkiss, Ryan J         12 DSRT-CA              3:25.53    2:54.15  
  3 Coombs, Madisyn L         12 DSRT-CA                   NT    2:56.53  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    1:58.15  
     1) Trinh, Jamila P 12              2) Vicencio, Emma P 12            
     3) Fong, Katelyn L 11              4) Semaan, Samira R 12            
  2 Cerritos Aquatic Club-CA  'B'                          NT    2:11.56  
     1) Namiranian, Tina 11             2) Hernandez, Mikaila E 11        
     3) Tran, Kaitlyn P 11              4) Lay, Katelyn L 11              
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:16.31  
     1) Semaan, Samira R 12             2) Vicencio, Emma P 12            
     3) Fong, Katelyn L 11              4) Namiranian, Tina 11            
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Hannah S             14 RMDA-CA                26.34      26.85  
  2 Contreras, Denise         13 CERR-CA                25.92      26.90  
  3 Romero, Sydney O          14 CERR-CA                26.51      27.38  
  4 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA                27.03      27.45  
  5 Ly, Lydia A               13 CERR-CA                28.95      27.72  
  6 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                27.63      27.74  
RED - Division  
  1 Federico, Maya R          13 CERR-CA                29.31      28.77  
  2 Tan, Rachel S             13 LDST-CA                29.47      29.71  
  3 Fong, Lauren A            13 CERR-CA                29.89      30.08  
  4 Trinh, Jasmine P          14 CERR-CA                31.85      30.79  
  5 Frohnhoefer, Haley E      13 DSRT-CA                31.10      31.36  
  6 Salas, Julia A            13 RMDA-CA                31.35      31.38  
  7 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA                30.61      31.90  
WHT - Division  
  1 Wainwright, Sophia O      13 CERR-CA                33.40      31.37  
  2 Sato, Violet K            13 CERR-CA                32.65      31.40  
  3 Ang, Amanda B             13 CERR-CA                32.36      31.81  
  4 McDonald, Kennedy N       13 DSRT-CA                34.61      34.72  
  5 Ware, Autumn J            13 DSRT-CA                36.22      35.63  
  6 Zuniga, Briana            13 Pirates-CA             37.62      35.71  
  7 Blanco, Miranda           14 Pirates-CA             40.90      36.36  
  8 Leanos, Kallie M          14 Pirates-CA             40.13      37.45  
  9 Villalpando, Bryanna      13 DSRT-CA                38.03      37.54  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Hannah S             14 RMDA-CA                58.05      57.56  
  2 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA                59.80      59.33  
  3 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA              1:00.44      59.80  
  4 Ly, Lydia A               13 CERR-CA              1:02.07    1:02.21  
RED - Division  
  1 Belonio, Danica L         13 BAC-CA               1:05.02    1:02.79  
  2 Catan, Kylie Q            13 CERR-CA              1:03.97    1:05.29  
  3 Fong, Lauren A            13 CERR-CA              1:05.51    1:06.35  
  4 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA              1:07.48    1:12.11  
  5 Rodriguez, Cassandra      14 BAC-CA               1:06.53    1:19.41  
WHT - Division  
  1 Ang, Amanda B             13 CERR-CA              1:10.06    1:09.45  
  2 Frohnhoefer, Haley E      13 DSRT-CA              1:10.97    1:09.86  
  3 Sato, Violet K            13 CERR-CA                   NT    1:12.13  
  4 Wainwright, Sophia O      13 CERR-CA                   NT    1:13.03  
  5 Bhardwaj, Diya            13 CERR-CA              1:36.45    1:13.43  
  6 Ware, Autumn J            13 DSRT-CA              1:17.52    1:18.34  
  7 McDonald, Kennedy N       13 DSRT-CA              1:16.85    1:19.00  
  8 Trejo, Melanie            13 HGS-CA               1:18.24    1:19.34  
  9 Cruz, Valeria             14 HGS-CA               1:23.64    1:21.03  
 10 Zuniga, Briana            13 Pirates-CA           1:29.35    1:22.80  
 11 Leanos, Kallie M          14 Pirates-CA                NT    1:24.62  
 12 Blanco, Miranda           14 Pirates-CA           1:38.10    1:25.53  
 13 Villalpando, Bryanna      13 DSRT-CA              1:29.00    1:27.67  
 14 Gonzalez, Amisadai        14 HGS-CA               1:33.33    1:29.05  
 15 Sharma, Khushi K          13 CERR-CA                   NT    1:47.98  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA              2:06.85    2:04.32  
  2 Contreras, Denise         13 CERR-CA              2:01.97    2:10.17  
RED - Division  
  1 Ly, Lydia A               13 CERR-CA              2:22.22    2:19.50  
  2 Federico, Maya R          13 CERR-CA              2:26.77    2:20.00  
  3 Fong, Lauren A            13 CERR-CA              2:26.03    2:24.29  
  4 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA              2:23.00    2:30.62  
WHT - Division  
  1 Frohnhoefer, Haley E      13 DSRT-CA              2:35.78    2:29.63  
  2 Tan, Rachel S             13 LDST-CA              2:30.15    2:30.58  
  3 Trinh, Jasmine P          14 CERR-CA              2:44.65    2:34.00  
  4 Ware, Autumn J            13 DSRT-CA              2:50.32    2:42.47  
  5 McDonald, Kennedy N       13 DSRT-CA              2:55.01    2:48.87  
  6 Villalpando, Bryanna      13 DSRT-CA                   NT    3:14.05  
  7 Zuniga, Briana            13 Pirates-CA                NT    3:14.09  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              1:05.09    1:05.54  
  2 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA              1:09.82    1:08.77  
  3 Belonio, Danica L         13 BAC-CA               1:13.82    1:13.16  
RED - Division  
  1 Ang, Amanda B             13 CERR-CA              1:17.12    1:17.89  
  2 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA              1:20.49    1:20.21  
 -- Catan, Kylie Q            13 CERR-CA              1:19.38         DQ  
WHT - Division  
  1 Fong, Lauren A            13 CERR-CA              1:22.57    1:20.89  
  2 Sato, Violet K            13 CERR-CA                   NT    1:22.84  
  3 Frohnhoefer, Haley E      13 DSRT-CA              1:24.69    1:24.29  
  4 Ware, Autumn J            13 DSRT-CA              1:31.65    1:29.23  
  5 McDonald, Kennedy N       13 DSRT-CA              1:36.77    1:29.35  
  6 Bhardwaj, Diya            13 CERR-CA              1:47.02    1:32.55  
  7 Gonzalez, Amisadai        14 HGS-CA               1:44.64    1:45.91  
 -- Villalpando, Bryanna      13 DSRT-CA              1:56.80         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA              1:09.09    1:11.17  
  2 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              1:20.28    1:16.90  
  3 Romero, Sydney O          14 CERR-CA              1:17.27    1:18.42  
  4 Ang, Amanda B             13 CERR-CA              1:21.18    1:22.42  
  5 Fong, Lauren A            13 CERR-CA              1:23.37    1:24.33  
RED - Division  
  1 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA              1:23.55    1:21.96  
  2 Salas, Julia A            13 RMDA-CA              1:24.66    1:25.36  
  3 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA              1:23.48    1:25.79  
  4 Ly, Lydia A               13 CERR-CA              1:27.14    1:26.21  
  5 Federico, Maya R          13 CERR-CA              1:26.22    1:27.09  
  6 Tan, Rachel S             13 LDST-CA              1:29.24    1:28.52  
WHT - Division  
  1 Sato, Violet K            13 CERR-CA              1:32.22    1:28.61  
  2 Trinh, Jasmine P          14 CERR-CA                   NT    1:32.33  
  3 Wainwright, Sophia O      13 CERR-CA              1:33.11    1:33.54  
  4 Trejo, Melanie            13 HGS-CA               1:38.89    1:42.21  
  5 Frohnhoefer, Haley E      13 DSRT-CA                   NT    1:42.23  
  6 McDonald, Kennedy N       13 DSRT-CA                   NT    1:43.54  
  7 Cruz, Valeria             14 HGS-CA               1:40.49    1:51.57  
  8 Ware, Autumn J            13 DSRT-CA              1:56.20    1:52.29  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              1:03.53    1:03.82  
  2 Contreras, Denise         13 CERR-CA              1:00.84    1:06.25  
  3 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA              1:06.16    1:08.09  
  4 Burgess, Samantha E       13 RMDA-CA              1:04.97    1:09.16  
  5 Catan, Kylie Q            13 CERR-CA              1:10.15    1:12.53  
RED - Division  
  1 Ang, Amanda B             13 CERR-CA              1:16.83    1:14.82  
WHT - Division  
  1 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA              1:18.43    1:18.54  
  2 Fong, Lauren A            13 CERR-CA              1:21.00    1:21.48  
  3 Bhardwaj, Diya            13 CERR-CA                   NT    1:22.90  
  4 Ware, Autumn J            13 DSRT-CA              1:39.43    1:32.08  
  5 Gonzalez, Amisadai        14 HGS-CA               1:31.41    1:35.34  
  6 Cruz, Valeria             14 HGS-CA               1:40.86    1:43.56  
 -- Trejo, Melanie            13 HGS-CA               1:33.02         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA              2:16.19    2:18.15  
  2 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              2:19.23    2:18.20  
  3 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA              2:31.39    2:26.19  
  4 Burgess, Samantha E       13 RMDA-CA              2:24.42    2:30.34  
  5 Rodriguez, Cassandra      14 BAC-CA               2:34.98    2:40.56  
RED - Division  
  1 Belonio, Danica L         13 BAC-CA               2:45.78    2:34.81  
 -- Ly, Lydia A               13 CERR-CA              2:44.98         DQ  
 -- Fong, Lauren A            13 CERR-CA              2:44.57         DQ  
WHT - Division  
  1 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA                   NT    2:43.52  
  2 Frohnhoefer, Haley E      13 DSRT-CA                   NT    3:02.80  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'B'                          NT    1:52.52  
     1) Takeuchi, Aira 13               2) Trinh, Jasmine P 14            
     3) Romero, Sydney O 14             4) Contreras, Denise 13           
  2 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    1:57.87  
     1) Ang, Amanda B 13                2) Federico, Maya R 13            
     3) Fong, Lauren A 13               4) Sato, Violet K 13              
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Meza, Lexi                15 DSRT-CA                27.00      26.94  
  2 Jordan, Charlotte G       15 CERR-CA                26.99      26.97  
  3 Salcedo, Trinity I        15 Morning Star-CA        26.53      27.05  
  4 Jordan, Anna R            15 CERR-CA                27.14      27.32  
  5 Frohnhoefer, Maggie G     15 DSRT-CA                27.00      27.71  
  6 Taylor, LT S              15 DSRT-CA                29.52      28.34  
  7 Bispango, Barbara E       16 RMDA-CA                27.75      28.55  
  8 Oseguera, Isabella        15 Pirates-CA             28.74      28.82  
  9 Vasquez, Maya A           15 CERR-CA                28.90      28.92  
WHT - Division  
  1 Leon, Crystal A           15 DSRT-CA                   NT      33.15  
  1 Urrea, Rebecca V          15 Pirates-CA             33.61      33.15  
  3 Blanco, Kimberly          16 Pirates-CA             34.10      36.34  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Van Woerkom, Vanessa E    15 DUCK-CA                58.52      58.66  
  2 Jordan, Anna R            15 CERR-CA                58.37      58.90  
  3 Frohnhoefer, Maggie G     15 DSRT-CA                59.48      58.99  
  4 Meza, Lexi                15 DSRT-CA                59.43      59.89  
RED - Division  
  1 Oseguera, Isabella        15 Pirates-CA           1:04.21    1:04.36  
  2 Taylor, LT S              15 DSRT-CA              1:04.79    1:04.56  
WHT - Division  
  1 Leon, Crystal A           15 DSRT-CA                   NT    1:21.48  
  2 Godinez, Kimberly         15 Pirates-CA           1:23.40    1:21.56  
  3 Barajas, Antonia I        17 HGS-CA               1:47.35    1:45.63  
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Salcedo, Trinity I        15 Morning Star-CA      2:03.35    2:04.11  
  2 Jordan, Anna R            15 CERR-CA              2:07.60    2:06.76  
  3 Frohnhoefer, Maggie G     15 DSRT-CA              2:08.40    2:09.10  
  4 Meza, Lexi                15 DSRT-CA              2:11.53    2:10.46  
RED - Division  
  1 Vasquez, Maya A           15 CERR-CA              2:21.45    2:19.78  
  2 Taylor, LT S              15 DSRT-CA              2:26.41    2:21.94  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Frohnhoefer, Maggie G     15 DSRT-CA              1:07.27    1:07.07  
  2 Meza, Lexi                15 DSRT-CA              1:09.56    1:08.52  
  3 Jordan, Charlotte G       15 CERR-CA              1:10.44    1:09.17  
RED - Division  
  1 Taylor, LT S              15 DSRT-CA              1:22.21    1:19.28  
  2 Oseguera, Isabella        15 Pirates-CA           1:24.33    1:21.27  
WHT - Division  
  1 Leon, Crystal A           15 DSRT-CA                   NT    1:38.88  
  2 Barajas, Antonia I        17 HGS-CA               1:57.41    1:55.51  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Bispango, Barbara E       16 RMDA-CA              1:17.98    1:19.56  
  2 Jordan, Charlotte G       15 CERR-CA              1:19.15    1:19.65  
  3 Jordan, Anna R            15 CERR-CA              1:20.16    1:20.31  
  4 Frohnhoefer, Maggie G     15 DSRT-CA              1:23.88    1:24.80  
RED - Division  
  1 Vasquez, Maya A           15 CERR-CA              1:25.38    1:23.38  
  2 Oseguera, Isabella        15 Pirates-CA           1:26.76    1:24.62  
  3 Meza, Lexi                15 DSRT-CA              1:27.50    1:28.57  
WHT - Division  
  1 Taylor, LT S              15 DSRT-CA              1:45.15    1:45.11  
  2 Leon, Crystal A           15 DSRT-CA              1:45.31    1:51.18  
 -- Barajas, Antonia I        17 HGS-CA               2:08.67         DQ  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jordan, Anna R            15 CERR-CA              1:06.75    1:05.02  
RED - Division  
  1 Meza, Lexi                15 DSRT-CA              1:13.90    1:11.47  
WHT - Division  
  1 Taylor, LT S              15 DSRT-CA              1:20.83    1:21.15  
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Jordan, Charlotte G       15 CERR-CA              2:26.44    2:28.14  
  2 Meng, Melissa S           17 CERR-CA              2:37.56    2:42.72  
 
Girls Open 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Katherine S       14 DSRT-CA              5:39.78    5:35.33  
  2 Contreras, Denise         13 CERR-CA              5:33.57    5:49.17  
  3 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA              5:57.67    5:50.09  
  4 Jensen, Reyn J            12 RMDA-CA              6:24.60    5:53.88  
  5 Semaan, Samira R          12 CERR-CA              6:24.60    6:22.32  
  6 Fong, Katelyn L           11 CERR-CA              6:24.60    6:33.51  
 
Girls Open 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cedano, Zoe A             12 RMDA-CA             21:32.10   19:56.07  
 
Girls Open 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              2:21.47    2:18.36  
  2 Frohnhoefer, Maggie G     15 DSRT-CA              2:20.88    2:23.85  
  3 Jordan, Charlotte G       15 CERR-CA              2:29.83    2:24.36  
  4 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA              2:29.00    2:25.67  
  5 Contreras, Denise         13 CERR-CA              2:26.73    2:26.41  
  6 Meza, Lexi                15 DSRT-CA              2:29.33    2:31.96  
  7 Rodriguez, Cassandra      14 BAC-CA               2:45.70    2:39.94  
 
Girls Open 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Takeuchi, Aira            13 CERR-CA              2:30.18    2:30.56  
  2 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              2:53.92    2:45.49  
  3 Lee, Samantha G           12 RMDA-CA              3:08.80    2:49.04  
  4 Lee, Hannah S             14 RMDA-CA              3:08.80    2:50.08  
  5 Ang, Amanda B             13 CERR-CA              2:52.11    2:52.97  
  6 Salas, Julia A            13 RMDA-CA              3:00.68    2:59.31  
  7 Lee, Esther Y             14 DSRT-CA              2:53.30    2:59.67  
 -- Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA           3:05.02         DQ  
 
Girls Open 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Savannah R      12 DSRT-CA              2:33.58    2:31.93  
 
Girls Open 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guerrero, Emma G          14 DSRT-CA              5:12.09    4:59.56  
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA                21.10      17.58  
WHT - Division  
  1 Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                24.21      19.92  
  2 Verduzco, Diego            7 CERR-CA                   NT      24.44  
  3 Dumont, Cameron S          8 DSRT-CA                25.42      29.58  
  4 Tun, Tommy                 7 Pirates-CA             30.69      30.90  
  5 Garcia, Gael M             8 Pirates-CA                NT      32.99  
  6 Flores, Logan B            7 Pirates-CA                NT      37.18  
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA                40.44      38.61  
  2 Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                46.53      45.29  
WHT - Division  
  1 Cedano, David C            6 RMDA-CA                49.40      47.39  
  2 Park, Jireh Park           8 CERR-CA                   NT      54.19  
  3 Bradford, Ben J            7 DSRT-CA                   NT      59.43  
  4 Young, Hayden M            5 CERR-CA                   NT    1:16.48  
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA              1:31.44    1:27.48  
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cedano, David C            6 RMDA-CA                24.87      24.54  
WHT - Division  
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA                26.90      22.44  
  2 Dumont, Cameron S          8 DSRT-CA                36.31      29.58  
  3 Bradford, Ben J            7 DSRT-CA                30.19      32.43  
  4 Young, Hayden M            5 CERR-CA                   NT      36.25  
  5 Garcia, Gael M             8 Pirates-CA                NT      46.19  
  6 Tun, Tommy                 7 Pirates-CA             36.03      46.86  
 -- Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                26.61         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA                31.10      27.46  
  2 Bradford, Ben J            7 DSRT-CA                32.23      33.35  
  3 Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                   NT      33.38  
  4 Young, Hayden M            5 CERR-CA                   NT      34.11  
 -- Park, Jireh Park           8 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Verduzco, Diego            7 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA                27.00      27.68  
  2 Verduzco, Diego            7 CERR-CA                   NT      29.12  
 -- Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yoo, Jerry K               8 CALI-CA              1:56.56    1:44.63  
 
Boys 9-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Frascini, Jeremiah G      10 RMDA-CA              2:13.41    5:47.12  
  2 Muni, Mit T                9 CERR-CA              2:25.23    6:25.02  
  3 Park, Joshua J             9 CERR-CA              2:34.56    6:35.19  
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                32.47      30.96  
  2 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                31.61      31.37  
  3 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA                32.69      31.42  
  4 Woolley, Allan E          10 CERR-CA                32.87      31.50  
  5 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA                32.82      32.17  
  6 Safa, Alejandro A         10 RMDA-CA                33.55      33.35  
RED - Division  
  1 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                34.21      34.93  
WHT - Division  
  1 Morales, Caleb Z           9 LDST-CA                37.53      37.15  
  2 Huang, Michael C          10 CERR-CA                46.30      38.89  
  3 Arteaga, Jeffrey          10 HGS-CA                 43.38      39.71  
  4 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                40.56      40.12  
  5 Yoon, Sean                 9 CALI-CA                   NT      40.27  
  6 Joo, Hajin H               9 CERR-CA                   NT      41.30  
  7 Arteaga, Freddy            8 HGS-CA                 46.53      42.09  
  8 liu, Nathan K              9 CERR-CA                47.74      42.36  
  9 Leach, Bodie W            10 DSRT-CA                44.01      43.31  
 10 Vazquez, Ivan A            9 Pirates-CA             39.90      44.41  
 11 Aparicio, Alan            10 HGS-CA                 45.77      47.65  
 12 Chen, Ethan E              9 CERR-CA                   NT      48.43  
 13 Godinez, Matthew           9 Pirates-CA             49.57      48.47  
 14 Bhardwaj, Krish           10 CERR-CA                   NT      52.39  
 15 Kwan, Jonathan G          10 CERR-CA                   NT      56.39  
 16 Goldberg, Adriel A        10 CERR-CA                   NT      58.44  
 17 Manerikar, Avin            9 CERR-CA                   NT      59.48  
 18 Maheshwari, Darsh         10 CERR-CA                   NT    1:01.02  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA              1:10.51    1:06.72  
  2 Muni, Mit T                9 CERR-CA              1:13.83    1:07.79  
  3 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA              1:09.56    1:08.38  
  4 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA              1:09.79    1:09.58  
  5 Safa, Alejandro A         10 RMDA-CA              1:14.10    1:13.99  
RED - Division  
  1 Fok, Isaac J              10 CERR-CA              1:18.61    1:18.40  
WHT - Division  
  1 Yin, Aleksei               9 RMDA-CA              1:29.27    1:26.74  
  2 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA              1:29.48    1:27.58  
  3 Sentosa, Josiah            9 RMDA-CA              1:34.16    1:30.74  
  4 Vazquez, Ivan A            9 Pirates-CA           1:50.74    1:33.76  
  5 Benitez, Kevin E           9 Pirates-CA           1:48.62    1:35.73  
  6 Chen, Ethan E              9 CERR-CA                   NT    1:36.93  
  7 Yoon, Sean                 9 CALI-CA                   NT    1:40.33  
  8 Lee, Ford B                7 RMDA-CA                   NT    1:40.35  
  9 Chan, Ian W               10 CERR-CA                   NT    1:53.99  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Park, Joshua J             9 CERR-CA              2:34.56    2:30.54  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA                36.70      36.22  
  2 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                38.16      38.36  
RED - Division  
  1 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                40.69      40.66  
  2 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA                40.57      42.36  
WHT - Division  
  1 Yin, Aleksei               9 RMDA-CA                44.49      44.85  
  2 Fok, Isaac J              10 CERR-CA                   NT      45.24  
  3 Arteaga, Jeffrey          10 HGS-CA                 47.18      46.10  
  4 Sentosa, Josiah            9 RMDA-CA                51.57      49.31  
  5 liu, Nathan K              9 CERR-CA                55.12      50.67  
  6 Arteaga, Freddy            8 HGS-CA                 52.67      51.73  
  7 Aparicio, Alan            10 HGS-CA                 56.01      53.24  
  8 Lee, Ford B                7 RMDA-CA                   NT      53.67  
  9 Benitez, Kevin E           9 Pirates-CA                NT      54.34  
 10 Yoon, Sean                 9 CALI-CA                   NT      56.34  
 11 Maheshwari, Darsh         10 CERR-CA                   NT      58.92  
 12 Godinez, Matthew           9 Pirates-CA           1:15.34    1:04.71  
 -- Chen, Ethan E              9 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Goldberg, Adriel A        10 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Vazquez, Ivan A            9 Pirates-CA             58.60         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division   - Swim-off
  1 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA                   NT      35.09  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA              1:17.57    1:15.31  
  2 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA              1:20.15    1:19.08  
  3 Muni, Mit T                9 CERR-CA              1:20.27    1:19.55  
  4 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA              1:26.68    1:24.55  
  5 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA              1:27.19    1:28.53  
WHT - Division  
  1 Bhardwaj, Krish           10 CERR-CA                   NT    2:06.31  
 -- Chen, Ethan E              9 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                40.97      39.67  
  2 Park, Joshua J             9 CERR-CA                43.39      41.73  
RED - Division  
  1 Muni, Mit T                9 CERR-CA                46.33      44.85  
WHT - Division  
  1 Fok, Isaac J              10 CERR-CA                   NT      50.07  
  2 Chan, Ian W               10 CERR-CA                   NT      50.18  
  3 liu, Nathan K              9 CERR-CA                57.63      54.51  
  4 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                56.42      54.85  
  5 Manerikar, Avin            9 CERR-CA                   NT      57.70  
  6 Yoon, Sean                 9 CALI-CA                   NT    1:04.01  
  7 Rodriguez, David J         9 CERR-CA                   NT    1:04.58  
  8 Lee, Ford B                7 RMDA-CA                   NT    1:07.63  
 -- Chen, Ethan E              9 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Maheshwari, Darsh         10 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Goldberg, Adriel A        10 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA              1:29.51    1:28.36  
  2 Woolley, Allan E          10 CERR-CA              1:35.52    1:30.50  
 -- Park, Joshua J             9 CERR-CA              1:30.85         DQ  
RED - Division  
  1 Muni, Mit T                9 CERR-CA              1:40.67    1:35.47  
WHT - Division  
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                   NT    1:32.53  
  2 Huang, Michael C          10 CERR-CA              2:03.48    1:42.27  
  3 Sang, Ricky               10 CERR-CA              1:57.76    1:45.41  
  4 Morales, Caleb Z           9 LDST-CA              1:57.76    1:52.43  
  5 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA              2:09.74    1:58.09  
  6 Yoon, Sean                 9 CALI-CA                   NT    2:06.70  
  7 Leach, Bodie W            10 DSRT-CA                   NT    2:12.03  
 -- Chen, Ethan E              9 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                36.02      33.91  
  2 Park, Joshua J             9 CERR-CA                34.76      35.06  
RED - Division  
  1 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA                38.36      39.96  
  2 Fok, Isaac J              10 CERR-CA                41.26      45.23  
WHT - Division  
  1 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA                49.11      35.73  
  2 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA                45.48      41.70  
  3 Gonzales, Blake I         10 DSRT-CA                52.30      48.26  
  4 Sentosa, Josiah            9 RMDA-CA                   NT      48.47  
  5 Arteaga, Jeffrey          10 HGS-CA                 54.67      56.28  
  6 Maheshwari, Darsh         10 CERR-CA                   NT      59.29  
  7 Rodriguez, David J         9 CERR-CA                   NT    1:02.89  
 -- Goldberg, Adriel A        10 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Arteaga, Freddy            8 HGS-CA                 54.26         DQ  
 -- Aparicio, Alan            10 HGS-CA                 54.19         DQ  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA                   NT    1:18.87  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Park, Joshua J             9 CERR-CA              1:19.20    1:17.66  
  2 Muni, Mit T                9 CERR-CA              1:21.08    1:18.54  
  3 Casillas, Vega V           9 DSRT-CA              1:21.94    1:19.26  
  4 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA              1:24.21    1:20.15  
  5 Fernandez, Tommy A        10 DSRT-CA              1:26.66    1:22.32  
  6 Woolley, Allan E          10 CERR-CA              1:24.60    1:23.80  
RED - Division  
  1 Phillips, Elijah J         9 DSRT-CA              1:32.47    1:18.02  
  2 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA              1:27.06    1:32.05  
WHT - Division  
  1 Huang, Michael C          10 CERR-CA              1:56.75    1:34.65  
  2 Sang, Ricky               10 CERR-CA              1:46.97    1:36.57  
  3 Morales, Caleb Z           9 LDST-CA              1:39.81    1:37.97  
  4 Leach, Bodie W            10 DSRT-CA              1:58.79    1:53.42  
 -- Yoon, Sean                 9 CALI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
 -- Pu, Kyle C                 9 CERR-CA              2:57.02         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                NT    2:15.90  
     1) Casillas, Vega V 9              2) Phillips, Elijah J 9           
     3) Fernandez, Tommy A 10           4) Gonzales, Blake I 10           
 
Boys 7-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                           2:34.25    2:33.90  
     1) Casillas, Vega V 9              2) Fernandez, Tommy A 10          
     3) Phillips, Elijah J 9            4) Gonzales, Blake I 10           
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sar, Mordox S             12 SEAL-CA                26.52      25.78  
  2 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA                27.04      27.41  
  3 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA                27.62      27.56  
  4 Adkins, Silas H           12 CERR-CA                27.43      27.72  
  5 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA                29.01      28.53  
  6 Mikulski, Leon C          12 RMDA-CA                28.24      28.58  
  7 Olvera, Steven            12 RMDA-CA                29.83      28.88  
  8 Apostol, Jazen F          12 CERR-CA                29.34      29.78  
  9 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                30.68      31.68  
RED - Division  
  1 Rhee, Yohan H             12 CERR-CA                31.05      30.14  
  2 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA                31.53      30.20  
  3 Ibarra, Kristopher J      12 HGS-CA                 31.71      30.94  
  4 HA, Isaiah                11 CALI-CA                32.16      31.61  
  5 Orendain, Emilio D        11 LDST-CA                30.86      31.84  
WHT - Division  
  1 Zhang, Jonathan Z         12 CERR-CA                40.26      34.44  
  2 Bertao, Jake R            11 Pirates-CA             34.13      34.81  
  3 Gonzalez, Maximo          11 RMDA-CA                37.16      34.86  
  4 Nguyen, Bryan L           11 CERR-CA                34.85      35.24  
  5 Kech-Mercer, David S      12 CERR-CA                37.62      35.93  
  6 Day, Luke C               11 DSRT-CA                36.26      37.01  
  7 Sukhadia, Jai H           11 CERR-CA                   NT      37.08  
  8 Magana, Daniel J          12 CERR-CA                   NT      37.76  
  9 Li, Felix                 11 LDST-CA                   NT      37.95  
 10 Arteaga, Diego            12 HGS-CA                 52.51      39.68  
 11 Morales, Nathan M         12 LDST-CA                39.06      39.96  
 12 Dong, William S           11 CERR-CA                49.91      40.33  
 13 Binny, Viva               11 CERR-CA                   NT      43.09  
 14 Jacobs, Ryan R            11 DSRT-CA                51.16      43.28  
 15 Park, Nuri Park           11 CERR-CA                   NT      43.75  
 16 Im, Colin Y               12 CERR-CA                   NT      45.43  
 17 Reyes, Juan C             12 Pirates-CA             47.77      45.96  
 18 Singh, Adhrit             11 CERR-CA                45.89      46.57  
 -- Hu, Michael W             12 CERR-CA                38.18         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA                59.15      58.89  
  2 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              1:00.42    1:00.97  
  3 Olvera, Steven            12 RMDA-CA              1:03.88    1:01.31  
  4 Mikulski, Leon C          12 RMDA-CA                59.90    1:01.71  
  5 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA              1:02.95    1:02.65  
  6 Mosqueda, Andre           12 Morning Star-CA      1:02.75    1:02.67  
  7 Samanta, Noah             12 RMDA-CA              1:02.60    1:04.40  
  8 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA              1:04.99    1:05.01  
  9 Apostol, Jazen F          12 CERR-CA              1:05.20    1:07.42  
RED - Division  
  1 Ho, Matthew L             11 CERR-CA              1:06.28    1:04.49  
  2 Barsoum, Justin H         12 CERR-CA              1:07.01    1:07.19  
  3 McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA              1:11.30    1:08.85  
  4 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA              1:09.96    1:09.41  
  5 Rhee, Yohan H             12 CERR-CA              1:11.93    1:09.90  
WHT - Division  
  1 HA, Isaiah                11 CALI-CA              1:14.86    1:13.72  
  2 Day, Luke C               11 DSRT-CA              1:20.70    1:20.11  
  3 Kech-Mercer, David S      12 CERR-CA                   NT    1:20.72  
  4 Singh, Adhrit             11 CERR-CA              1:37.93    1:41.64  
  5 Reyes, Juan C             12 Pirates-CA                NT    1:45.15  
  6 Flores, Max               12 Pirates-CA                NT    1:47.03  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sar, Mordox S             12 SEAL-CA              2:01.93    2:01.19  
  2 Olvera, Steven            12 RMDA-CA              2:15.03    2:08.38  
  3 Mo, Cheney C              11 CERR-CA              2:08.43    2:09.49  
  4 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              2:07.13    2:09.82  
  5 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              2:14.59    2:12.97  
  6 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA              2:21.95    2:13.12  
  7 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA              2:18.41    2:16.75  
  8 Samanta, Noah             12 RMDA-CA              2:19.27    2:20.96  
  8 Ho, Matthew L             11 CERR-CA              2:23.30    2:20.96  
RED - Division  
  1 McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA              2:30.84    2:29.22  
WHT - Division  
  1 HA, Isaiah                11 CALI-CA              2:43.20    2:40.32  
  2 Manzo, David L            11 CERR-CA                   NT    2:54.35  
  3 Magana, Daniel J          12 CERR-CA                   NT    3:06.04  
 -- Park, Nuri Park           11 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division   - Swim-off
  1 Mo, Cheney C              11 CERR-CA                   NT      33.17  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mikulski, Leon C          12 RMDA-CA                32.43      33.09  
  2 Chavez, Adam R            12 RMDA-CA                34.96      34.30  
  3 Adkins, Silas H           12 CERR-CA                34.27      34.48  
  4 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA                34.53      35.57  
RED - Division  
  1 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA                38.47      36.31  
  2 Orendain, Emilio D        11 LDST-CA                39.11      36.47  
  3 McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA                38.24      39.50  
  4 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                38.55      41.47  
WHT - Division  
  1 Mosqueda, Andre           12 Morning Star-CA        42.40      36.91  
  2 Lay, Ryan H               12 CERR-CA                43.22      39.07  
  3 Barsoum, Justin H         12 CERR-CA                46.73      39.54  
  4 HA, Isaiah                11 CALI-CA                40.54      41.50  
  5 Nguyen, Bryan L           11 CERR-CA                45.06      44.43  
  6 Arteaga, Diego            12 HGS-CA                 49.13      49.63  
  7 Kech-Mercer, David S      12 CERR-CA                48.46      51.66  
  8 Jacobs, Ryan R            11 DSRT-CA                   NT      56.23  
  9 Singh, Adhrit             11 CERR-CA                58.36      57.51  
 10 Reyes, Juan C             12 Pirates-CA           1:16.80    1:05.24  
 -- Flores, Max               12 Pirates-CA                NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mikulski, Leon C          12 RMDA-CA              1:08.96    1:10.02  
  2 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              1:09.34    1:10.04  
  3 Mo, Cheney C              11 CERR-CA              1:12.76    1:11.80  
  4 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA              1:12.01    1:12.89  
  5 Apostol, Jazen F          12 CERR-CA              1:19.18    1:19.05  
RED - Division  
 -- Kim, Jackson K            12 DSRT-CA              1:22.65         DQ  
 -- McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA              1:20.66         DQ  
WHT - Division  
  1 Gonzalez, Maximo          11 RMDA-CA              1:30.03    1:27.86  
  2 HA, Isaiah                11 CALI-CA              1:32.69    1:31.06  
  3 Bertao, Jake R            11 Pirates-CA           1:43.87    1:40.09  
  4 Morales, Nathan M         12 LDST-CA              1:40.48    1:41.89  
  5 Li, Felix                 11 LDST-CA                   NT    1:48.45  
  6 Singh, Adhrit             11 CERR-CA                   NT    2:00.94  
  7 Reyes, Juan C             12 Pirates-CA           2:34.65    2:23.37  
 -- Lay, Ryan H               12 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Apostol, Jazen F          12 CERR-CA                38.18      38.83  
  2 Chavez, Adam R            12 RMDA-CA                38.82      39.53  
RED - Division  
  1 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA                42.43      39.66  
  2 Barsoum, Justin H         12 CERR-CA                41.69      42.00  
  3 Orendain, Emilio D        11 LDST-CA                44.30      42.05  
  4 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                44.30      42.66  
 -- Nguyen, Bryan L           11 CERR-CA                42.16         DQ  
WHT - Division  
  1 Hu, Michael W             12 CERR-CA                   NT      37.81  
  2 Rhee, Yohan H             12 CERR-CA                   NT      42.75  
  3 McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA                49.07      44.32  
  4 Day, Luke C               11 DSRT-CA                47.60      46.10  
  5 HA, Isaiah                11 CALI-CA                48.33      46.64  
  6 Sukhadia, Jai H           11 CERR-CA                   NT      46.71  
  7 Singh, Adhrit             11 CERR-CA                   NT      56.76  
  8 Jacobs, Ryan R            11 DSRT-CA                   NT    1:03.74  
 -- Lay, Ryan H               12 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              1:21.58    1:20.28  
  2 Ho, Matthew L             11 CERR-CA              1:22.76    1:20.77  
  3 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA              1:23.64    1:23.29  
RED - Division  
  1 Rhee, Yohan H             12 CERR-CA              1:31.40    1:30.94  
  2 Orendain, Emilio D        11 LDST-CA              1:36.12    1:36.34  
  3 Nguyen, Bryan L           11 CERR-CA              1:36.04    1:38.52  
 -- Kim, Jackson K            12 DSRT-CA              1:31.86         DQ  
WHT - Division  
  1 McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA              1:52.21    1:35.72  
  2 Dong, William S           11 CERR-CA                   NT    1:37.13  
  3 Day, Luke C               11 DSRT-CA              1:43.92    1:38.00  
  4 Sukhadia, Jai H           11 CERR-CA                   NT    1:41.94  
  5 Bertao, Jake R            11 Pirates-CA                NT    1:52.71  
 -- Singh, Adhrit             11 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mo, Cheney C              11 CERR-CA                30.52      30.17  
  2 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA                32.84      32.67  
  3 Apostol, Jazen F          12 CERR-CA                32.72      33.63  
RED - Division  
  1 Olvera, Steven            12 RMDA-CA                34.63      33.97  
  2 Ibarra, Kristopher J      12 HGS-CA                 37.36      35.12  
  3 Orendain, Emilio D        11 LDST-CA                35.03      35.54  
  4 Barsoum, Justin H         12 CERR-CA                36.02      36.21  
WHT - Division  
  1 Hu, Michael W             12 CERR-CA                49.79      39.15  
  2 Rhee, Yohan H             12 CERR-CA                40.10      39.33  
  3 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA                44.62      39.39  
  4 Nguyen, Bryan L           11 CERR-CA                39.14      39.59  
  5 Zhang, Jonathan Z         12 CERR-CA                   NT      40.63  
  6 Day, Luke C               11 DSRT-CA                40.96      43.25  
  7 HA, Isaiah                11 CALI-CA                54.58      43.81  
  8 Kech-Mercer, David S      12 CERR-CA                46.88      46.24  
  9 Arteaga, Diego            12 HGS-CA                 54.26      56.06  
  9 Singh, Adhrit             11 CERR-CA                56.21      56.06  
 11 Jacobs, Ryan R            11 DSRT-CA              1:05.33      57.59  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Sar, Mordox S             12 SEAL-CA                57.12      59.49  
  2 Olvera, Steven            12 RMDA-CA              1:15.49    1:11.16  
  3 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA              1:13.33    1:11.22  
  4 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              1:13.59    1:13.38  
  5 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              1:11.93    1:14.31  
  6 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA              1:13.17    1:14.91  
  7 Apostol, Jazen F          12 CERR-CA              1:16.25    1:19.42  
WHT - Division  
  1 Gonzalez, Maximo          11 RMDA-CA                   NT    1:33.79  
  2 Manzo, David L            11 CERR-CA                   NT    1:39.81  
  3 Singh, Adhrit             11 CERR-CA              2:05.08    2:07.00  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Adkins, Silas H           12 CERR-CA              1:08.42    1:09.91  
  2 Samanta, Noah             12 RMDA-CA              1:16.87    1:16.48  
RED - Division  
  1 Orendain, Emilio D        11 LDST-CA              1:20.47    1:20.46  
 -- Ibarra, Kristopher J      12 HGS-CA               1:20.63         DQ  
WHT - Division  
  1 Kim, Jackson K            12 DSRT-CA              1:29.09    1:20.59  
  2 McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA              1:37.23    1:21.04  
  3 Rhee, Yohan H             12 CERR-CA                   NT    1:21.10  
  4 HA, Isaiah                11 CALI-CA              1:26.60    1:28.35  
  5 Morales, Nathan M         12 LDST-CA              1:50.96    1:48.32  
 -- Magana, Daniel J          12 CERR-CA                   NT         DQ  
 -- Day, Luke C               11 DSRT-CA              1:32.64         DQ  
 -- Jacobs, Ryan R            11 DSRT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              2:23.70    2:25.62  
  2 Mo, Cheney C              11 CERR-CA              2:25.94    2:27.62  
  3 Ramirez, Roy S            11 RMDA-CA              2:35.61    2:34.68  
  4 Ho, Matthew L             11 CERR-CA              2:44.88    2:40.50  
  5 Samanta, Noah             12 RMDA-CA              2:42.06    2:48.58  
 -- Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              2:29.95         DQ  
 -- Olvera, Steven            12 RMDA-CA              2:35.22         DQ  
WHT - Division  
  1 Chevez, Kevin A           12 DSRT-CA                   NT    2:36.65  
  2 Nguyen, Bryan L           11 CERR-CA              3:09.50    3:10.19  
 -- McIlroy, Cameron W        11 DSRT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                           2:07.02    2:10.36  
     1) Chevez, Kevin A 12              2) Kim, Jackson K 12              
     3) McIlroy, Cameron W 11           4) Day, Luke C 11                 
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:11.57  
     1) Mo, Cheney C 11                 2) Apostol, Jazen F 12            
     3) Adkins, Silas H 12              4) Ho, Matthew L 11               
  2 Desert Aquatics-CA  'A'                           2:31.64    2:30.02  
     1) McIlroy, Cameron W 11           2) Kim, Jackson K 12              
     3) Chevez, Kevin A 12              4) Day, Luke C 11                 
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kim, Kyle                 14 UN-CA                  24.25      23.57  
  2 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA                24.36      24.56  
  3 Dominguez, Eduardo M      14 Morning Star-CA        24.59      24.62  
  4 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA                25.94      25.66  
  5 Finley, Bryan N           13 RMDA-CA                26.87      26.51  
  6 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA                27.06      26.63  
RED - Division  
  1 Kim, Miles W              13 RMDA-CA                28.03      26.92  
  2 Kim, David M              13 CERR-CA                27.60      27.64  
  2 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA                27.81      27.64  
  4 Choung, Brandon S         13 CERR-CA                29.70      28.61  
  5 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA                29.64      29.34  
WHT - Division  
  1 Berdeja, JC C             14 Pirates-CA             30.13      26.69  
  2 Ibarra, Ethan C           13 CERR-CA                31.64      27.17  
  3 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA             30.79      28.52  
  4 Min, Ryan J               14 CERR-CA                30.79      30.12  
  5 Ho, Johnathan C           13 CERR-CA                34.19      30.58  
  6 Nguyen, William T         14 CERR-CA                   NT      33.48  
  7 Dumont, Seth R            13 DSRT-CA                39.28      33.92  
  8 Kim, Jeremy A             13 DSRT-CA                34.27      34.53  
  9 Hwang, Tristan K          13 CERR-CA                   NT      35.67  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kim, Kyle                 14 UN-CA                  52.05      53.95  
  2 Maldonado, Daniel D       14 BAC-CA                 57.35      56.04  
  3 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA                57.03      57.51  
  4 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA                58.89      57.64  
  5 Finley, Bryan N           13 RMDA-CA                58.37      57.93  
RED - Division  
  1 Kim, David M              13 CERR-CA                59.78      59.55  
  2 Kim, Miles W              13 RMDA-CA              1:01.25      59.84  
  3 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA              1:04.63    1:03.54  
  4 Leach, Grady M            14 DSRT-CA              1:04.96    1:05.70  
WHT - Division  
  1 Ibarra, Ethan C           13 CERR-CA                   NT      59.26  
  2 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA           1:10.94    1:03.50  
  3 Snider, Logan R           13 RMDA-CA                   NT    1:04.40  
  4 Choung, Brandon S         13 CERR-CA              1:09.60    1:05.73  
  5 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA              1:05.78    1:06.54  
  6 Kim, Jeremy A             13 DSRT-CA              1:16.84    1:12.82  
  7 Min, Ryan J               14 CERR-CA              1:07.59    1:13.71  
  8 Nguyen, William T         14 CERR-CA                   NT    1:17.07  
  9 Dumont, Seth R            13 DSRT-CA              1:27.84    1:20.03  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Dominguez, Eduardo M      14 Morning Star-CA      1:53.10    1:53.44  
  2 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA              1:54.44    1:54.89  
  3 Kim, Kyle                 14 UN-CA                1:58.38    1:56.11  
  4 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA              2:07.76    2:04.40  
  5 Finley, Bryan N           13 RMDA-CA              2:06.99    2:06.22  
  6 Kim, David M              13 CERR-CA              2:10.11    2:06.63  
RED - Division  
  1 Kim, Miles W              13 RMDA-CA              2:14.03    2:09.39  
WHT - Division  
  1 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA              2:24.04    2:19.54  
  2 Berdeja, JC C             14 Pirates-CA           2:34.69    2:20.10  
  3 Choung, Brandon S         13 CERR-CA              2:26.28    2:20.82  
  4 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA           2:46.55    2:26.97  
  5 Min, Ryan J               14 CERR-CA              2:34.39    2:33.33  
  6 Kim, Jeremy A             13 DSRT-CA              2:52.38    2:51.70  
 -- Dumont, Seth R            13 DSRT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kim, Kyle                 14 UN-CA                  57.24      56.63  
  2 Garcia, Irvin A           14 BAC-CA               1:09.25    1:04.30  
  3 Kim, David M              13 CERR-CA              1:07.78    1:07.42  
  4 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA              1:06.31    1:07.45  
  5 Finley, Bryan N           13 RMDA-CA              1:09.05    1:08.59  
RED - Division  
  1 Leach, Grady M            14 DSRT-CA              1:15.82    1:18.33  
  2 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA              1:15.54    1:18.97  
  3 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA              1:16.54    1:19.92  
WHT - Division  
  1 Snider, Logan R           13 RMDA-CA                   NT    1:17.87  
  2 Pham, Dylan               13 CERR-CA              1:19.59    1:19.26  
  3 Ho, Johnathan C           13 CERR-CA              1:25.86    1:19.51  
  4 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA           1:36.10    1:20.42  
  5 Kim, Jeremy A             13 DSRT-CA              1:27.38    1:24.40  
 -- Dumont, Seth R            13 DSRT-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Kim, Kyle                 14 UN-CA                1:06.58    1:05.00  
  2 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA              1:05.59    1:07.34  
  3 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA              1:12.52    1:14.97  
  4 Kim, David M              13 CERR-CA              1:17.72    1:16.46  
  5 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA              1:18.93    1:18.26  
RED - Division  
  1 Ho, Johnathan C           13 CERR-CA              1:22.68    1:21.65  
 -- Min, Ryan J               14 CERR-CA              1:23.67         DQ  
WHT - Division  
  1 Ibarra, Ethan C           13 CERR-CA                   NT    1:22.23  
  2 Berdeja, JC C             14 Pirates-CA           1:33.60    1:25.50  
  3 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA              1:28.61    1:29.96  
  4 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA              1:43.44    1:35.83  
  5 Kim, Jeremy A             13 DSRT-CA                   NT    1:45.02  
 -- Nguyen, William T         14 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA                59.83      58.27  
  2 Kanemitsu, Michael S      13 RMDA-CA                57.64    1:00.54  
  3 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA              1:06.87    1:07.92  
RED - Division  
  1 Finley, Bryan N           13 RMDA-CA              1:13.26    1:11.24  
WHT - Division  
  1 Snider, Logan R           13 RMDA-CA                   NT    1:12.36  
  2 Kim, Miles W              13 RMDA-CA                   NT    1:15.73  
  3 Choung, Brandon S         13 CERR-CA              1:30.09    1:17.53  
  4 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA           1:24.30    1:18.45  
  5 Leach, Grady M            14 DSRT-CA              1:18.37    1:19.89  
  6 Coombs, Cameron P         14 DSRT-CA              1:21.01    1:19.93  
  7 Min, Ryan J               14 CERR-CA                   NT    1:24.96  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA              2:06.03    2:05.62  
  2 Kim, Kyle                 14 UN-CA                2:11.29    2:06.92  
  3 Kanemitsu, Michael S      13 RMDA-CA              2:08.47    2:14.11  
  4 Maldonado, Daniel D       14 BAC-CA               2:24.05    2:21.94  
  5 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA              2:27.62    2:27.01  
 -- Kim, David M              13 CERR-CA              2:25.18         DQ  
RED - Division  
  1 Garcia, Irvin A           14 BAC-CA               2:34.02    2:30.55  
  2 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA              2:31.76    2:31.56  
WHT - Division  
  1 Snider, Logan R           13 RMDA-CA                   NT    2:40.28  
  2 Leach, Grady M            14 DSRT-CA              2:53.30    2:40.74  
  3 Pham, Dylan               13 CERR-CA              2:42.65    2:42.34  
  4 Min, Ryan J               14 CERR-CA              2:49.79    2:57.53  
 -- Ho, Johnathan C           13 CERR-CA              2:46.38         DQ  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA                23.56      23.86  
  2 Mahar, Josh D             16 CERR-CA                23.45      23.99  
  3 Park, Edward              16 CERR-CA                25.34      24.95  
  3 Zhao, Andrew L            15 CERR-CA                26.42      24.95  
  5 Coombs, Connor S          17 DSRT-CA                25.15      25.07  
  6 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                25.09      25.08  
  7 Estrada, Cristian D       17 CERR-CA                24.15      25.70  
  8 Mosqueda, Max             16 Morning Star-CA        26.05      25.83  
  9 Min, Kyle C               16 CERR-CA                26.12      26.32  
RED - Division  
  1 Kuo, Angel                16 DSRT-CA                28.74      26.26  
  2 Ryu, John H               15 DSRT-CA                27.02      27.49  
  3 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA                28.44      28.82  
WHT - Division  
  1 Li, Michael               15 CERR-CA                29.73      27.44  
  2 Hoag, Jared P             17 CERR-CA                   NT      29.42  
  3 Potter, Jeremy L          15 CERR-CA                   NT      37.86  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA                52.26      51.79  
  2 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                53.02      54.77  
  3 Coombs, Connor S          17 DSRT-CA                55.64      54.93  
  4 Estrada, Cristian D       17 CERR-CA                53.28      56.97  
  5 Zhao, Andrew L            15 CERR-CA                56.53      57.15  
  6 Min, Kyle C               16 CERR-CA                57.13      58.08  
RED - Division  
  1 Kuo, Angel                16 DSRT-CA              1:01.19      59.12  
  2 Ryu, John H               15 DSRT-CA                59.50    1:00.11  
WHT - Division  
  1 Wen, Eric                 15 CERR-CA              1:07.29      58.08  
  2 Li, Michael               15 CERR-CA              1:05.08      58.56  
  3 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA              1:02.76    1:03.97  
  4 Hoag, Jared P             17 CERR-CA                   NT    1:07.83  
  5 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA              1:10.78    1:15.33  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA              1:54.53    1:53.74  
  2 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA              1:55.03    1:56.06  
  3 Estrada, Cristian D       17 CERR-CA              1:58.60    2:05.18  
  4 Min, Kyle C               16 CERR-CA              2:06.08    2:06.64  
RED - Division  
  1 Kuo, Angel                16 DSRT-CA              2:16.15    2:07.07  
  2 Ryu, John H               15 DSRT-CA              2:15.71    2:16.05  
WHT - Division  
  1 Coombs, Connor S          17 DSRT-CA              2:19.19    2:01.51  
  2 Li, Michael               15 CERR-CA              2:18.62    2:10.30  
  3 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA              2:18.24    2:15.43  
  4 Mosqueda, Max             16 Morning Star-CA           NT    2:16.41  
  5 Hoag, Jared P             17 CERR-CA                   NT    2:26.51  
  6 Potter, Jeremy L          15 CERR-CA                   NT    3:05.05  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mahar, Josh D             16 CERR-CA                54.42      59.21  
  2 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA                59.51    1:00.75  
  3 Garcia, German A          16 BAC-CA               1:01.94    1:01.04  
  4 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA              1:00.99    1:01.61  
  5 Coombs, Connor S          17 DSRT-CA              1:07.33    1:06.88  
  6 Zhao, Andrew L            15 CERR-CA              1:07.11    1:07.54  
  7 Ryu, John H               15 DSRT-CA              1:08.31    1:08.01  
RED - Division  
  1 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA              1:11.45    1:13.94  
WHT - Division  
  1 Kuo, Angel                16 DSRT-CA              1:24.31    1:15.14  
  2 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA              1:21.08    1:25.56  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA              1:10.22    1:07.98  
  2 Park, Edward              16 CERR-CA              1:09.60    1:09.27  
  3 Mahar, Josh D             16 CERR-CA              1:07.46    1:10.91  
  4 Zhao, Andrew L            15 CERR-CA              1:15.07    1:13.18  
RED - Division  
  1 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA              1:17.08    1:12.62  
  2 Kuo, Angel                16 DSRT-CA              1:22.05    1:14.02  
  3 Coombs, Connor S          17 DSRT-CA              1:16.60    1:16.37  
  4 Min, Kyle C               16 CERR-CA              1:18.15    1:19.72  
  5 Ryu, John H               15 DSRT-CA              1:21.67    1:20.17  
  6 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA              1:22.70    1:21.15  
WHT - Division  
  1 Potter, Jeremy L          15 CERR-CA                   NT    1:25.78  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Mahar, Josh D             16 CERR-CA                53.04      54.94  
  2 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA                57.05      57.31  
  3 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA                56.99      57.49  
RED - Division  
  1 Min, Kyle C               16 CERR-CA              1:06.35    1:05.05  
  2 Estrada, Cristian D       17 CERR-CA              1:07.58    1:05.73  
  3 Coombs, Connor S          17 DSRT-CA              1:06.74    1:07.20  
  4 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA              1:09.40    1:14.65  
WHT - Division  
  1 Kuo, Angel                16 DSRT-CA                   NT    1:11.82  
  2 Hoag, Jared P             17 CERR-CA                   NT    1:16.03  
 -- Wen, Eric                 15 CERR-CA              1:16.88         DQ  
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
BLUE - Division  
  1 Phillips, Isaiah D        15 DSRT-CA              2:16.27    2:11.28  
  2 Garcia, German A          16 BAC-CA               2:15.22    2:16.46  
RED - Division  
 -- Zhao, Andrew L            15 CERR-CA              2:25.94         DQ  
 -- Min, Kyle C               16 CERR-CA              2:26.32         DQ  
WHT - Division  
  1 Wen, Eric                 15 CERR-CA                   NT    2:26.25  
  2 Menchaca, Eddie G         15 DSRT-CA                   NT    2:31.85  
  3 Ryu, John H               15 DSRT-CA              2:45.66    2:34.26  
  4 Leach, Kaleb S            15 DSRT-CA              3:11.68    3:03.43  
 -- Hoag, Jared P             17 CERR-CA                   NT         DQ  
 
Boys Open 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA              5:03.73    5:05.47  
  2 Ramirez, Anthony          12 BREA-CA              5:12.62    5:13.70  
  3 Kim, Kyle                 14 UN-CA                5:32.47    5:27.49  
  4 Quintero-Guan, Karl       12 RMDA-CA              6:29.80    5:40.07  
  5 Mo, Cheney C              11 CERR-CA              5:40.66    5:49.38  
  6 Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              6:29.80    6:00.86  
  7 Ho, Matthew L             11 CERR-CA              6:29.80    6:02.03  
  8 Ho, Johnathan C           13 CERR-CA              6:29.80    6:15.40  
 
Boys Open 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mo, Cheney C              11 CERR-CA             21:51.50   19:41.80  
 
Boys Open 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, German A          16 BAC-CA               2:14.33    2:16.84  
  2 Garcia, Irvin A           14 BAC-CA               2:32.33    2:22.16  
  3 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA              2:39.11    2:23.39  
  4 Mikulski, Leon C          12 RMDA-CA              2:25.22    2:26.37  
  5 Usita, Keeno D            11 RMDA-CA              2:30.50    2:27.51  
  6 Ryu, John H               15 DSRT-CA              2:28.67    2:31.31  
  7 Valdez, Andy G            13 BAC-CA               2:45.38    2:39.66  
  8 Selloria, Shane A         12 BAC-CA               2:48.20    2:43.01  
 
Boys Open 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA              2:29.20    2:26.50  
  2 Kuo, Angel                16 DSRT-CA              2:57.72    2:35.89  
  3 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA              2:40.11    2:43.19  
  4 Usita, Keeno D            11 RMDA-CA              3:09.00    2:48.25  
  5 Ho, Matthew L             11 CERR-CA              2:55.09    2:53.79  
  6 Ryu, John H               15 DSRT-CA              3:04.88    2:56.83  
  7 Ho, Johnathan C           13 CERR-CA              3:01.73    2:58.00  
 
Boys Open 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mahar, Josh D             16 CERR-CA              2:00.86    2:03.41  
  2 Lee, Joshua M             15 DSRT-CA              2:04.26    2:04.64  
  3 Kanemitsu, Michael S      13 RMDA-CA              2:10.20    2:11.70  
  4 Hernandez, Max B          13 DSRT-CA              2:20.11    2:22.39  
  5 Usita, Keeno D            11 RMDA-CA              2:40.50    2:22.94  
 
Boys Open 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Maximus S         14 DSRT-CA              4:23.65    4:24.51  
  2 Mahar, Josh D             16 CERR-CA              4:24.46    4:30.91  
  3 Kim, Kyle                 14 UN-CA                4:49.89    4:36.83  
  4 Usita, Keeno D            11 RMDA-CA              5:48.90    5:02.70  
  5 Mikulski, Leon C          12 RMDA-CA              5:48.90    5:11.55  
 -- Quintero-Guan, Sean       12 RMDA-CA              5:14.61         DQ  
 
Mixed 5-8 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT         DQ  
     1) Gunawan, Sean J M7              2) Park, Evie J W7                
     3) Shen, Maggie Y W8               4) Verduzco, Diego M7             
 -- Desert Aquatics-CA  'A'                           1:27.69         DQ  
     1) Cramer, Alex C W8               2) Bradford, Ben J M7             
     3) Dumont, Cameron S M8            4) Behn, Dillan A W8              
 
Mixed 5-8 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT         DQ  
     1) Gunawan, Sean J M7              2) Pu, Mandy C W7                 
     3) Park, Evie J W7                 4) Verduzco, Diego M7             
 
Mixed 9-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                                NT    3:12.07  
     1) Jacobs, Ryan R M11              2) Munlyn, Lauren R W9            
     3) Knapp, Irie M W10               4) Leach, Bodie W M10             
 
Mixed 9-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cerritos Aquatic Club-CA  'A'                          NT    2:33.34  
     1) Muni, Mit T M9                  2) Pu, Kyle C M9                  
     3) Park, Joshua J M9               4) Fok, Isaac J M10               
 
Mixed 11 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                           1:41.03    1:41.17  
     1) Phillips, Isaiah D M15          2) Guerrero, Emma G W14           
     3) Wilson, Maximus S M14           4) Meza, Lexi W15                 
  2 Desert Aquatics-CA  'B'                           1:44.87    1:47.41  
     1) Wilson, Katherine S W14         2) Coombs, Connor S M17           
     3) Lee, Joshua M M15               4) Frohnhoefer, Maggie G W15      
  3 Desert Aquatics-CA  'C'                           1:51.88    1:50.88  
     1) Ryu, John H M15                 2) Hernandez, Max B M13           
     3) Phillips, Savannah R W12        4) Taylor, LT S W15               
  4 Desert Aquatics-CA  'D'                           1:58.53    1:58.49  
     1) Lee, Esther Y W14               2) Menchaca, Eddie G M15          
     3) Kuo, Angel M16                  4) Hotchkiss, Ryan J W12          
  5 Desert Aquatics-CA  'F'                           2:20.71    2:18.45  
     1) Ogborn, Maddie E W12            2) Maust, Isabel A W11            
     3) Kim, Jeremy A M13               4) Dumont, Seth R M13             
 
Mixed 11 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desert Aquatics-CA  'A'                           2:18.93    1:54.91  
     1) Meza, Lexi W15                  2) Wilson, Maximus S M14          
     3) Phillips, Isaiah D M15          4) Guerrero, Emma G W14           
  2 Desert Aquatics-CA  'B'                           2:14.32    2:04.44  
     1) Frohnhoefer, Maggie G W15       2) Lee, Esther Y W14              
     3) Lee, Joshua M M15               4) Coombs, Connor S M17           
  3 Desert Aquatics-CA  'C'                           2:17.35    2:06.94  
     1) Hernandez, Max B M13            2) Kuo, Angel M16                 
     3) Phillips, Savannah R W12        4) Wilson, Katherine S W14        
  4 Desert Aquatics-CA  'D'                                NT    2:15.74  
     1) Hotchkiss, Ryan J W12           2) Menchaca, Eddie G M15          
     3) Coombs, Madisyn L W12           4) Ryu, John H M15                
 -- Desert Aquatics-CA  'G'                                NT         DQ  
     1) Dumont, Seth R M13              2) Leon, Crystal A W15            
     3) Munlyn, London A W11            4) Kim, Jeremy A M13              
 -- Desert Aquatics-CA  'E'                                NT         DQ  
     1) Frohnhoefer, Haley E W13        2) Leach, Kaleb S M15             
     3) Coombs, Cameron P M14           4) Taylor, LT S W15