BAC RW Meet corrected 7/3/19 - Meet Results

BAC RW Meet corrected 7/3/19
6/30/2019 - 6/30/2019
Bellflower, CA USA
Updated: 7/3/2019

Corrected: Event 29 Girls 9 & Over 200 IM
The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to South Bay Swimming                        HY-TEK's MEET MANAGER 5.0
                       2019CA BAC RW SC Meet - 6/30/2019                       
                              Sanction #: S19-217                              
                                    Results                                    
 
Girls 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
          21.70  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gordin, London J           8 LKWD-CA                          17.01 RED    
  2 Liu, Joanna                7 RORA-CA                          18.29 RED    
  3 MacLean, Melissa N         7 LKWD-CA                          19.49 RED    
  4 Khum, Zoey D               8 CERR-CA                          20.11 RED    
WHT - Division  
  1 Porter, Maya W             8 VKNG-CA                          21.75 WHT    
  2 Tea, Kalea M               7 SGSG-CA                          21.76 WHT    
  3 Chen Colom, Mikaylah       8 LKWD-CA                          22.40 WHT    
  4 Bucio, Ximena A            7 Dolphins-CA                      23.10 WHT    
  5 Fong, Riley H              8 ARSC-CA                          23.47 WHT    
  6 George, Aliza              7 LKWD-CA                          23.60 WHT    
  7 Chow, Madison J            8 ARSC-CA                          23.75 WHT    
  8 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                           24.60 WHT    
  9 Ledesma, Allison           8 Pirates-CA                       25.60 WHT    
 10 Rivera, Milla              8 Pirates-CA                       26.26 WHT    
 11 Loorya, Gia M              8 RMDA-CA                          27.11 WHT    
 12 Martin, Alexa              8 Pirates-CA                       28.70 WHT    
 13 Vu, Elise K                7 LKWD-CA                          31.19 WHT    
 14 Mesa, Juliet               6 Dolphins-CA                      39.10 WHT    
 15 Gonzalez, Alison I         6 Dolphins-CA                      39.93 WHT    
 
Girls 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          48.60  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA                          38.69 RED    
  2 Mancia, Rachel             8 LACT-CA                          40.44 RED    
  3 MacLean, Melissa N         7 LKWD-CA                          41.49 RED    
  4 Park, Evie J               6 CERR-CA                          45.50 RED    
  5 Ryan-romo, Sidney J        8 BPAC-CA                          46.24 RED    
  6 Keegan, Elliana M          8 LKWD-CA                          46.46 RED    
WHT - Division  
  1 Chen Colom, Mikaylah       8 LKWD-CA                          49.47 WHT    
  2 Esquivel, Isabella M       8 LACT-CA                          50.32 WHT    
  3 Oorts-Urey, Mia L          7 VKNG-CA                          50.45 WHT    
  4 Loorya, Gia M              8 RMDA-CA                          52.31 WHT    
  5 Cruz, Valerie              7 LKWD-CA                        1:01.29 WHT    
  6 Rivera, Milla              8 Pirates-CA                     1:02.38 WHT    
  7 Cazares, Anisa J           8 SPS-CA                         1:13.34 WHT    
  8 Islas, Insi D              6 LACT-CA                        1:20.00 WHT    
 
Girls 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:46.10  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                        1:25.19 RED    
  2 Li, Shelly Y               8 RORA-CA                        1:27.28 RED    
  3 Mancia, Rachel             8 LACT-CA                        1:31.66 RED    
  4 Pu, Mandy C                7 CERR-CA                        1:32.42 RED    
  5 Lopez, Xochitl V           8 Dolphins-CA                    1:37.96 RED    
WHT - Division  
  1 Tam, Sophia J              8 SPS-CA                         1:47.63 WHT    
  2 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                        1:49.29 WHT    
  3 Oorts-Urey, Mia L          7 VKNG-CA                        2:00.49 WHT    
  4 Cruz, Valerie              7 LKWD-CA                        2:01.05 WHT    
 
Girls 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
          26.60  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                          22.18 RED    
  2 Gordin, Brighton C         7 LKWD-CA                          23.18 RED    
  3 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                           24.84 RED    
  4 MacLean, Melissa N         7 LKWD-CA                          25.02 RED    
  5 Fong, Riley H              8 ARSC-CA                          25.71 RED    
WHT - Division  
  1 George, Aliza              7 LKWD-CA                          26.88 WHT    
  2 Porter, Maya W             8 VKNG-CA                          27.32 WHT    
  3 Oorts-Urey, Mia L          7 VKNG-CA                          27.33 WHT    
  4 Esquivel, Isabella M       8 LACT-CA                          27.35 WHT    
  5 Ledesma, Allison           8 Pirates-CA                       27.86 WHT    
  6 Tea, Kalea M               7 SGSG-CA                          28.24 WHT    
  7 Cruz, Valerie              7 LKWD-CA                          29.46 WHT    
  8 Rivera, Milla              8 Pirates-CA                       31.25 WHT    
  9 Bucio, Ximena A            7 Dolphins-CA                      35.59 WHT    
 10 Flores, Brooklyn N         6 CAA-CA                           35.82 WHT    
 11 Islas, Insi D              6 LACT-CA                          38.02 WHT    
 12 Gonzalez, Alison I         6 Dolphins-CA                      49.19 WHT    
 13 Mesa, Juliet               6 Dolphins-CA                      53.58 WHT    
 
Girls 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          57.80  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gordin, London J           8 LKWD-CA                          44.16 RED    
  2 Li, Davina                 8 MAX-CA                           49.21 RED    
  3 Tam, Sophia J              8 SPS-CA                           52.15 RED    
  4 Jones, Jade M              8 LDST-CA                          53.34 RED    
WHT - Division  
  1 Lagunas, Catherine R       8 HGS-CA                         1:00.24 WHT    
  2 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                        1:03.44 WHT    
  3 Cazares, Anisa J           8 SPS-CA                         1:04.26 WHT    
 
Girls 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
          28.80  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Gordin, Brighton C         7 LKWD-CA                          25.54 RED    
  2 Lopez, Xochitl V           8 Dolphins-CA                      26.98 RED    
  3 Fong, Riley H              8 ARSC-CA                          28.18 RED    
WHT - Division  
  1 Harjo, Mia V               7 LACT-CA                          32.95 WHT    
  2 Vu, Elise K                7 LKWD-CA                          34.51 WHT    
  3 Cazares, Anisa J           8 SPS-CA                           39.28 WHT    
Non-Award Division  
 -- Khum, Zoey D               8 CERR-CA                             DQ        
 -- Islas, Insi D              6 LACT-CA                             DQ        
 -- Chow, Madison J            8 ARSC-CA                             DQ        
 -- Porter, Maya W             8 VKNG-CA                             DQ        
 -- Esquivel, Isabella M       8 LACT-CA                             DQ        
 
Girls 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:02.80  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Li, Shelly Y               8 RORA-CA                          49.80 RED    
  2 Pu, Mandy C                7 CERR-CA                          53.52 RED    
  3 Jones, Jade M              8 LDST-CA                          57.30 RED    
  4 Keegan, Elliana M          8 LKWD-CA                          57.54 RED    
  5 Li, Davina                 8 MAX-CA                           59.86 RED    
WHT - Division  
  1 Ryan-romo, Sidney J        8 BPAC-CA                        1:02.86 WHT    
Non-Award Division  
 -- Tam, Sophia J              8 SPS-CA                              DQ        
 -- Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                             DQ        
 
Girls 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
          25.60  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Liu, Joanna                7 RORA-CA                          20.22 RED    
  2 Khum, Zoey D               8 CERR-CA                          22.11 RED    
  3 Gordin, Brighton C         7 LKWD-CA                          22.80 RED    
  4 Lopez, Xochitl V           8 Dolphins-CA                      24.62 RED    
WHT - Division  
  1 Mancia, Rachel             8 LACT-CA                          25.68 WHT    
  2 Keegan, Elliana M          8 LKWD-CA                          25.78 WHT    
  3 Takeoka, Emi A             7 SPS-CA                           25.91 WHT    
  4 Flores, Brooklyn N         6 CAA-CA                           30.97 WHT    
Non-Award Division  
 -- George, Aliza              7 LKWD-CA                             DQ        
 
Girls 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          55.60  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Li, Shelly Y               8 RORA-CA                          42.65 RED    
  1 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA                          42.65 RED    
  3 Gordin, London J           8 LKWD-CA                          44.61 RED    
  4 Park, Evie J               6 CERR-CA                          48.58 RED    
  5 Espinoza, Cassandra E      8 RMDA-CA                          49.16 RED    
  6 Liu, Joanna                7 RORA-CA                          51.06 RED    
WHT - Division  
  1 Li, Davina                 8 MAX-CA                           56.55 WHT    
  2 Chun, Ami                  8 SGSG-CA                          58.83 WHT    
  3 Ryan-romo, Sidney J        8 BPAC-CA                          58.87 WHT    
 
Girls 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
        2:01.40  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Yeung, Abbie C             7 RORA-CA                        1:34.79 RED    
  2 Pu, Mandy C                7 CERR-CA                        1:43.88 RED    
  3 Park, Evie J               6 CERR-CA                        1:48.81 RED    
WHT - Division  
  1 Jones, Jade M              8 LDST-CA                        2:03.77 WHT    
Non-Award Division  
 -- Tea, Kalea M               7 SGSG-CA                             DQ        
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.00  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Echeverria, Andrea C      10 PASA-CA                          33.16 RED    
  2 Hernandez, Breanna N      10 Pirates-CA                       34.29 RED    
  3 Nunez, Suri M              9 LACT-CA                          35.53 RED    
  4 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                          36.60 RED    
  5 Hernandez, Lincy          10 Pirates-CA                       36.82 RED    
  6 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA                          36.91 RED    
WHT - Division  
  1 Yeung, Michelle L          9 RORA-CA                          37.73 WHT    
  2 Leon, Elissa              10 HGS-CA                           37.75 WHT    
  3 Malunes, MJ B             10 BAC-CA                           38.25 WHT    
  4 Garcia, Stella M           9 Dolphins-CA                      38.41 WHT    
  5 Elgorriaga, Emma           9 RMDA-CA                          38.57 WHT    
  6 Sepulveda, Alexa G        10 Dolphins-CA                      38.91 WHT    
  7 Quan, Kailee P            10 DARE-CA                          39.87 WHT    
  8 Heckman, Blyss N          10 Oasis-CA                         40.49 WHT    
  9 Ruiz, Megan               10 LKWD-CA                          40.89 WHT    
 10 Agnew, Nataly K           10 RMDA-CA                          41.11 WHT    
 11 Finn, Asia P              10 Oasis-CA                         41.17 WHT    
 12 Ocampo, Gabby              9 PASA-CA                          41.23 WHT    
 13 Blanco, Lauren B          10 LKWD-CA                          41.31 WHT    
 14 Mesa, Sofia               10 Dolphins-CA                      41.57 WHT    
 15 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA                          41.61 WHT    
 16 Pulido, Atziry            10 Pirates-CA                       41.78 WHT    
 17 Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA                          42.08 WHT    
 18 Punzalan, Erica           10 BAC-CA                           43.50 WHT    
 19 Dacula, Jeanine H         10 Oasis-CA                         43.83 WHT    
 20 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                          43.98 WHT    
 21 Pagaduan, K.C. C          10 BAC-CA                           44.12 WHT    
 22 Avetisyan, Natalie         9 PASA-CA                          44.41 WHT    
 23 Rencher, Avery M           9 VKNG-CA                          45.50 WHT    
 24 Chavez, Gabriella C        9 Dolphins-CA                      46.45 WHT    
 25 Silva, Ava                 9 RMDA-CA                          46.56 WHT    
 26 Lomeli, Monique           10 RMDA-CA                          47.39 WHT    
 27 Lee, Monica S              9 SPS-CA                           47.41 WHT    
 28 Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                          48.36 WHT    
 29 Martinez, Evelyn          10 HGS-CA                           48.61 WHT    
 30 Tan, Chloe                 9 RORA-CA                          50.11 WHT    
 31 Chowdhury, Norah I        10 RMDA-CA                          50.74 WHT    
 32 Moya, Eleni V              9 LKWD-CA                          51.41 WHT    
 33 Moreno, Arianne L          9 Dolphins-CA                      51.52 WHT    
 34 Chavez, Zoe               10 Dolphins-CA                      54.08 WHT    
 35 Kong, Chloe               10 HGS-CA                           55.95 WHT    
 36 Vega, Mia                 10 Pirates-CA                       59.78 WHT    
 37 Rodriguez, Adrie A        10 Dolphins-CA                      59.80 WHT    
 38 George, Jenika             9 LKWD-CA                          59.81 WHT    
 39 Ajvix, Cesia G            10 HGS-CA                         1:03.14 WHT    
 40 Jackson, Korryn D         10 REV-CA                         1:07.16 WHT    
Non-Award Division  
 -- Marks, Miyoshi or Mimi M  10 CERR-CA                             DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.50  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Echeverria, Andrea C      10 PASA-CA                        1:15.87 RED    
  2 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                        1:17.79 RED    
WHT - Division  
  1 Hernandez, Lincy          10 Pirates-CA                     1:22.94 WHT    
  2 Yeung, Michelle L          9 RORA-CA                        1:23.10 WHT    
  3 Sepulveda, Alexa G        10 Dolphins-CA                    1:24.67 WHT    
  4 Bradley, Jane Y            9 SPS-CA                         1:24.82 WHT    
  5 Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA                        1:25.28 WHT    
  6 Garcia, Stella M           9 Dolphins-CA                    1:25.40 WHT    
  7 Trejo, Aalyah L            9 LKWD-CA                        1:25.48 WHT    
  8 Vazquez, Elia P           10 RMDA-CA                        1:27.20 WHT    
  9 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA                        1:29.03 WHT    
 10 Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA                        1:29.12 WHT    
 11 Harjo, Sophia L            9 LACT-CA                        1:31.57 WHT    
 12 Camacho, Luciana S        10 RMDA-CA                        1:32.16 WHT    
 13 Dacula, Jeanine H         10 Oasis-CA                       1:35.27 WHT    
 14 Mesa, Sofia               10 Dolphins-CA                    1:35.67 WHT    
 15 Blanco, Lauren B          10 LKWD-CA                        1:36.77 WHT    
 16 Pagaduan, K.C. C          10 BAC-CA                         1:38.05 WHT    
 17 Pulido, Atziry            10 Pirates-CA                     1:40.31 WHT    
 18 Chang, Elizabeth A        10 ARSC-CA                        1:40.40 WHT    
 19 Garcia, Zoe M              9 VKNG-CA                        1:43.91 WHT    
 20 Chavez, Gabriella C        9 Dolphins-CA                    1:45.04 WHT    
 20 Lopez, Briza S             9 REV-CA                         1:45.04 WHT    
 22 Moya, Eleni V              9 LKWD-CA                        1:52.34 WHT    
 23 Chavez, Zoe               10 Dolphins-CA                    1:55.88 WHT    
 24 Moreno, Arianne L          9 Dolphins-CA                    1:55.97 WHT    
Non-Award Division  
 -- Njoroge, Wangari O        10 VKNG-CA                             DQ        
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:56.80  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rowe, Georgia T           10 PASA-CA                        2:39.52 RED    
  2 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                        2:42.20 RED    
  3 Bickel, Nikki O            9 VKNG-CA                        2:43.91 RED    
  4 Mancia, Paola A           10 LACT-CA                        2:47.76 RED    
  5 Garrison, Olivia          10 KSST-CA                        2:56.30 RED    
WHT - Division  
  1 Nunez, Suri M              9 LACT-CA                        2:58.87 WHT    
  2 Hernandez, Grecia A       10 REV-CA                         3:14.75 WHT    
  3 Lopez, Stephany            9 REV-CA                         3:16.73 WHT    
  4 Rosas, Valeria N           9 LACT-CA                        3:21.98 WHT    
  5 Pulido, Atziry            10 Pirates-CA                     3:47.11 WHT    
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.30  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Purizaca, Camila          10 LKWD-CA                          38.44 RED    
  2 Echeverria, Andrea C      10 PASA-CA                          40.38 RED    
  3 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                          40.58 RED    
  4 Brown, Abigail D           9 LKWD-CA                          40.81 RED    
  5 Hernandez, Breanna N      10 Pirates-CA                       41.75 RED    
  6 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                          41.82 RED    
WHT - Division  
  1 Yeung, Michelle L          9 RORA-CA                          44.47 WHT    
  2 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA                          44.88 WHT    
  3 Finn, Asia P              10 Oasis-CA                         46.01 WHT    
  4 Leon, Elissa              10 HGS-CA                           46.22 WHT    
  5 Monda, Violet L           10 SPS-CA                           47.07 WHT    
  6 Rencher, Avery M           9 VKNG-CA                          47.29 WHT    
  7 Elgorriaga, Emma           9 RMDA-CA                          47.42 WHT    
  7 Trejo, Aalyah L            9 LKWD-CA                          47.42 WHT    
  9 Rosas, Valeria N           9 LACT-CA                          47.46 WHT    
 10 Agnew, Nataly K           10 RMDA-CA                          47.67 WHT    
 11 Hernandez, Grecia A       10 REV-CA                           48.16 WHT    
 12 Chowdhury, Norah I        10 RMDA-CA                          48.34 WHT    
 13 Malunes, MJ B             10 BAC-CA                           48.70 WHT    
 14 Punzalan, Erica           10 BAC-CA                           48.83 WHT    
 15 Garcia, Stella M           9 Dolphins-CA                      49.07 WHT    
 16 Avetisyan, Natalie         9 PASA-CA                          49.10 WHT    
 17 Heckman, Blyss N          10 Oasis-CA                         49.17 WHT    
 18 Mesa, Sofia               10 Dolphins-CA                      50.27 WHT    
 19 Martinez, Evelyn          10 HGS-CA                           50.29 WHT    
 20 Chavez, Gabriella C        9 Dolphins-CA                      50.96 WHT    
 21 Tan, Chloe                 9 RORA-CA                          52.16 WHT    
 22 Harjo, Sophia L            9 LACT-CA                          52.85 WHT    
 23 Lorenzo, Iyazmin A         9 Pirates-CA                       53.37 WHT    
 24 Dacula, Jeanine H         10 Oasis-CA                         53.53 WHT    
 25 Lopez, Stephany            9 REV-CA                           54.38 WHT    
 26 George, Jenika             9 LKWD-CA                          54.98 WHT    
 27 Silva, Ava                 9 RMDA-CA                          56.11 WHT    
 28 Lomeli, Monique           10 RMDA-CA                          56.62 WHT    
 29 Palacios, Maddy S          9 BAC-CA                           57.56 WHT    
 30 Kong, Chloe               10 HGS-CA                           57.75 WHT    
 31 Maligat, Kaleigh           9 LKWD-CA                          59.01 WHT    
 32 Lopez, Briza S             9 REV-CA                         1:00.55 WHT    
 33 Moya, Eleni V              9 LKWD-CA                        1:00.61 WHT    
 34 Marks, Miyoshi or Mimi M  10 CERR-CA                        1:00.88 WHT    
 35 Chavez, Zoe               10 Dolphins-CA                    1:02.78 WHT    
 36 Vega, Mia                 10 Pirates-CA                     1:04.48 WHT    
 37 Moreno, Arianne L          9 Dolphins-CA                    1:06.76 WHT    
 38 Ajvix, Cesia G            10 HGS-CA                         1:17.24 WHT    
Non-Award Division  
 -- Jackson, Korryn D         10 REV-CA                              DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:36.80  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Bickel, Nikki O            9 VKNG-CA                        1:25.91 RED    
  2 Takeuchi, Nana             9 CERR-CA                        1:27.87 RED    
WHT - Division  
  1 Garcia, Zoe M              9 VKNG-CA                        1:50.83 WHT    
  2 Njoroge, Wangari O        10 VKNG-CA                        2:06.02 WHT    
Non-Award Division  
 -- Bradley, Jane Y            9 SPS-CA                              DQ        
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Finn, Asia P              10 Oasis-CA                         47.28 RED    
  2 Hernandez, Lincy          10 Pirates-CA                       48.88 RED    
  3 Elgorriaga, Emma           9 RMDA-CA                          49.75 RED    
WHT - Division  
  1 Vazquez, Elia P           10 RMDA-CA                          50.83 WHT    
  2 Kermode, Alice M          10 VKNG-CA                          51.33 WHT    
  3 Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA                          51.56 WHT    
  4 Monda, Violet L           10 SPS-CA                           51.75 WHT    
  5 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA                          52.00 WHT    
  6 Lac, Kendra A              9 ARSC-CA                          52.10 WHT    
  7 Trejo, Aalyah L            9 LKWD-CA                          52.27 WHT    
  8 Ruiz, Megan               10 LKWD-CA                          52.32 WHT    
  9 Lee, Monica S              9 SPS-CA                           53.12 WHT    
 10 Verduzco, Vicky           10 CERR-CA                          53.69 WHT    
 11 Quan, Kailee P            10 DARE-CA                          53.89 WHT    
 12 Heckman, Blyss N          10 Oasis-CA                         54.26 WHT    
 13 Pagaduan, K.C. C          10 BAC-CA                           54.81 WHT    
 14 Zhang, Xin Yue            10 BPAC-CA                          55.34 WHT    
 15 Maligat, Kaleigh           9 LKWD-CA                        1:02.69 WHT    
 16 Camacho, Luciana S        10 RMDA-CA                        1:11.81 WHT    
 17 Jackson, Korryn D         10 REV-CA                         1:27.08 WHT    
Non-Award Division  
 -- Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                             DQ        
 -- Rencher, Avery M           9 VKNG-CA                             DQ        
 -- Njoroge, Wangari O        10 VKNG-CA                             DQ        
 -- Martinez, Evelyn          10 HGS-CA                              DQ        
 -- Kong, Chloe               10 HGS-CA                              DQ        
 -- Lopez, Briza S             9 REV-CA                              DQ        
 -- Loorya, Madeline A        10 RMDA-CA                             DQ        
 -- Chowdhury, Norah I        10 RMDA-CA                             DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:49.10  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Garrison, Olivia          10 KSST-CA                        1:41.53 RED    
  2 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA                        1:45.71 RED    
  3 Mancia, Paola A           10 LACT-CA                        1:45.76 RED    
  4 Bradley, Jane Y            9 SPS-CA                         1:47.55 RED    
  5 Ujiiye, Nicole S          10 LDST-CA                        1:48.35 RED    
WHT - Division  
  1 Kermode, Alice M          10 VKNG-CA                        1:49.43 WHT    
  2 Vazquez, Elia P           10 RMDA-CA                        1:51.92 WHT    
  3 Blanco, Lauren B          10 LKWD-CA                        1:57.11 WHT    
  4 Nunez, Suri M              9 LACT-CA                        1:57.58 WHT    
  5 Tan, Chloe                 9 RORA-CA                        2:03.55 WHT    
  6 Chang, Elizabeth A        10 ARSC-CA                        2:06.39 WHT    
  7 Garcia, Addie J            9 ARSC-CA                        2:08.11 WHT    
Non-Award Division  
 -- Hernandez, Grecia A       10 REV-CA                              DQ        
 -- Harjo, Sophia L            9 LACT-CA                             DQ        
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.80  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Purizaca, Camila          10 LKWD-CA                          37.68 RED    
  2 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                          38.98 RED    
  3 Brown, Abigail D           9 LKWD-CA                          40.87 RED    
WHT - Division  
  1 Fisher, Lake C             9 VKNG-CA                          43.98 WHT    
  2 Rosas, Valeria N           9 LACT-CA                          46.11 WHT    
  3 Barsoum, Yustina H        10 CERR-CA                          47.76 WHT    
  4 Leon, Elissa              10 HGS-CA                           48.05 WHT    
  5 Avetisyan, Natalie         9 PASA-CA                          48.58 WHT    
  6 Camacho, Luciana S        10 RMDA-CA                          49.77 WHT    
  7 Agnew, Nataly K           10 RMDA-CA                          49.93 WHT    
  8 Kermode, Alice M          10 VKNG-CA                          50.51 WHT    
  9 Lopez, Stephany            9 REV-CA                           50.70 WHT    
 10 Chang, Elizabeth A        10 ARSC-CA                          52.20 WHT    
 11 Zhang, Xin Yue            10 BPAC-CA                          52.90 WHT    
 12 Ocampo, Gabby              9 PASA-CA                          53.28 WHT    
 13 Lomeli, Monique           10 RMDA-CA                          59.55 WHT    
Non-Award Division  
 -- Rodriguez, Adrie A        10 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Ajvix, Cesia G            10 HGS-CA                              DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:37.40  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Bickel, Nikki O            9 VKNG-CA                        1:29.95 RED    
WHT - Division  
  1 Garrison, Olivia          10 KSST-CA                        1:40.08 WHT    
  2 Garcia, Zoe M              9 VKNG-CA                        2:05.73 WHT    
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.40  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                        1:27.79 RED    
  1 Malunes, MJ B             10 BAC-CA                         1:44.13 WHT    
  2 Hernandez, Breanna N      10 Pirates-CA                     1:32.53 RED    
  2 Ruiz, Megan               10 LKWD-CA                        1:44.46 WHT    
  3 Nagle, Jemma K             9 VKNG-CA                        1:33.64 RED    
  3 Ocampo, Gabby              9 PASA-CA                        1:46.57 WHT    
  4 Punzalan, Erica           10 BAC-CA                         1:50.46 WHT    
  5 Quan, Kailee P            10 DARE-CA                        1:58.06 WHT    
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:23.50  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rowe, Georgia T           10 PASA-CA                        3:00.06 RED    
  2 Purizaca, Camila          10 LKWD-CA                        3:07.16 RED    
  3 Mancia, Paola A           10 LACT-CA                        3:15.16 RED    
  4 Brown, Abigail D           9 LKWD-CA                        3:18.29 RED    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.50  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tang, Ellen               12 ARSC-CA                          30.03 RED    
  2 Tang, Hayley              12 ARSC-CA                          30.09 RED    
  3 Shen, Jolene J            12 ARSC-CA                          30.20 RED    
  4 Gomez, Mia A              12 Dolphins-CA                      30.39 RED    
  5 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA                       30.48 RED    
  6 Flores, Valerie C         11 Dolphins-CA                      30.80 RED    
  7 Santamaria, Christina I   12 LKWD-CA                          31.08 RED    
  8 Garcia, Liv A             12 LKWD-CA                          32.21 RED    
  9 Porras, Katrina M         12 Dolphins-CA                      32.98 RED    
 10 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA                          33.08 RED    
 11 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                           33.20 RED    
 12 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                          33.50 RED    
WHT - Division  
  1 Maclean, Melannie N       11 LKWD-CA                          33.63 WHT    
  2 Garcia, Katherine C       12 Dolphins-CA                      33.75 WHT    
  3 Criddle, Sloan A          11 SGSG-CA                          33.81 WHT    
  4 Sepulveda, Camila A       12 Dolphins-CA                      33.85 WHT    
  5 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                          34.12 WHT    
  6 Picaz, Sweety             12 Pirates-CA                       34.19 WHT    
  7 Copeland, Kenzie N        12 VKNG-CA                          34.44 WHT    
  8 Franco, Julia D           11 VKNG-CA                          34.70 WHT    
  9 Benitez, Allison R        11 Pirates-CA                       35.53 WHT    
 10 Flores, Leah I            12 LKWD-CA                          35.62 WHT    
 11 Wesselhoft, Maddie A      12 VKNG-CA                          35.84 WHT    
 12 Baez, Haylee J            12 Pirates-CA                       35.93 WHT    
 13 Wainwright, Sophia O      12 CERR-CA                          36.06 WHT    
 14 Trejo, Arlene S           12 LKWD-CA                          36.34 WHT    
 15 Luna, Amy A               12 Dolphins-CA                      37.48 WHT    
 16 Eltawil, Layla O          11 VKNG-CA                          38.50 WHT    
 17 Godinez, Alyeebn D        11 Pirates-CA                       40.33 WHT    
 18 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                          40.52 WHT    
 19 Luong, Canika L           11 UNAT-CA                          41.22 WHT    
 20 Sachs, Payton S           11 MAX-CA                           41.62 WHT    
 21 Rivera, Sophia            11 LDST-CA                          41.89 WHT    
 22 Pescador, Nathasha J      11 HGS-CA                           42.83 WHT    
 23 Wells, Maggie J           11 VKNG-CA                          44.99 WHT    
 24 Cardenas, Andrea          11 LKWD-CA                          47.34 WHT    
 25 Kong, Kayla               11 HGS-CA                           50.04 WHT    
 26 Garcia, Doriann M         11 REV-CA                           51.99 WHT    
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.70  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Shen, Jolene J            12 ARSC-CA                        1:04.90 RED    
  2 Lim, Adrienne G           11 PASA-CA                        1:06.55 RED    
  3 Quirino, Mykah V          11 LKWD-CA                        1:07.30 RED    
  4 Gomez, Mia A              12 Dolphins-CA                    1:08.46 RED    
  5 Sallenbach, Megan D       11 CAA-CA                         1:09.24 RED    
  6 Fong, Lauren A            12 CERR-CA                        1:10.28 RED    
  7 Mahler, Amaya J           11 UN-02-CA                       1:10.46 RED    
  8 Porras, Katrina M         12 Dolphins-CA                    1:10.49 RED    
WHT - Division  
  1 Garcia, Katherine C       12 Dolphins-CA                    1:12.98 WHT    
  2 Criddle, Sloan A          11 SGSG-CA                        1:14.36 WHT    
  3 Copeland, Kenzie N        12 VKNG-CA                        1:14.55 WHT    
  4 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA                        1:14.70 WHT    
  5 Picaz, Sweety             12 Pirates-CA                     1:15.54 WHT    
  6 Garcia, AJ J              11 VKNG-CA                        1:15.57 WHT    
  7 Dual, Ava N               11 RMDA-CA                        1:17.03 WHT    
  8 Martinez, Giselle         11 UNAT-CA                        1:17.31 WHT    
  8 Artiga, Katherine N       11 LDST-CA                        1:17.31 WHT    
 10 Martinez, Natalia         11 BPAC-CA                        1:19.78 WHT    
 11 Alexander, Lilly A        11 VKNG-CA                        1:21.60 WHT    
 12 Alcozar, Isabella A       11 Oasis-CA                       1:21.67 WHT    
 13 Baez, Haylee J            12 Pirates-CA                     1:22.51 WHT    
 14 Rodriguez Vega, Minerva   12 HGS-CA                         1:23.92 WHT    
 15 Flores, Leah I            12 LKWD-CA                        1:25.01 WHT    
 16 Corona, Nathalia          11 Pirates-CA                     1:25.92 WHT    
 17 Godinez, Alyeebn D        11 Pirates-CA                     1:26.61 WHT    
 18 Uniyal, Supriya           11 UN-01-CA                       1:27.18 WHT    
 19 Bowen, Natalia K          11 BAC-CA                         1:27.27 WHT    
 20 Eltawil, Layla O          11 VKNG-CA                        1:27.55 WHT    
 21 Beightler, Riley M        11 DARE-CA                        1:27.84 WHT    
 22 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA                        1:28.32 WHT    
 23 Arroyo, Aelany F          12 REV-CA                         1:37.47 WHT    
 24 Wells, Maggie J           11 VKNG-CA                        1:37.99 WHT    
 25 Gonzalez, Kamille S       11 LKWD-CA                        1:41.05 WHT    
 26 Kha, Elle J               12 UNAT-CA                        1:44.20 WHT    
 27 Cardenas, Andrea          11 LKWD-CA                        1:44.57 WHT    
 28 Herring, Nya S            11 REV-CA                         1:45.15 WHT    
 29 Garcia, Doriann M         11 REV-CA                         1:58.66 WHT    
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:37.20  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Belonio, Danica L         12 BAC-CA                         2:17.67 RED    
  2 Tea, Precilla J           11 SGSG-CA                        2:18.99 RED    
  3 Thai, Kianna N            11 SGSG-CA                        2:20.63 RED    
  4 Mancera Rodriguez, Ana M  12 SPS-CA                         2:22.71 RED    
  5 Quirino, Mykah V          11 LKWD-CA                        2:27.03 RED    
  6 Flores, Valerie C         11 Dolphins-CA                    2:31.40 RED    
  7 Ryan-romo, Samantha J     12 BPAC-CA                        2:33.26 RED    
  8 Mancia, Shelby            12 LACT-CA                        2:35.37 RED    
WHT - Division  
  1 Pu, Nora G                11 PASA-CA                        2:40.92 WHT    
  2 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                        2:48.17 WHT    
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          39.60  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cedano, Zoe A             12 CAA-CA                           33.84 RED    
  2 Mancera Rodriguez, Ana M  12 SPS-CA                           37.40 RED    
  3 Quirino, Mykah V          11 LKWD-CA                          37.55 RED    
  4 Luna, Isabella M          11 CERR-CA                          37.71 RED    
  5 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                          37.75 RED    
  5 Garcia, Liv A             12 LKWD-CA                          37.75 RED    
  7 Tang, Ellen               12 ARSC-CA                          37.98 RED    
  8 Guo, Serena H             11 MAX-CA                           38.19 RED    
  9 Carrillo, Nicki P         11 MAX-CA                           39.17 RED    
 10 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA                          39.50 RED    
WHT - Division  
  1 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                           39.64 WHT    
  2 Mancia, Shelby            12 LACT-CA                          40.23 WHT    
  3 Franco, Julia D           11 VKNG-CA                          40.47 WHT    
  4 Benitez, Precious I       11 LDST-CA                          40.63 WHT    
  5 Luo, Sarah                11 BPAC-CA                          40.78 WHT    
  6 Goodman, Zoee  Horne Goo  12 VKNG-CA                          41.11 WHT    
  7 Picaz, Sweety             12 Pirates-CA                       41.64 WHT    
  8 Martinez, Giselle         11 UNAT-CA                          43.05 WHT    
  9 Criddle, Sloan A          11 SGSG-CA                          43.37 WHT    
 10 Artiga, Katherine N       11 LDST-CA                          44.30 WHT    
 11 Martinez, Natalia         11 BPAC-CA                          44.49 WHT    
 12 Wong, Janelle             11 ARSC-CA                          47.25 WHT    
 13 Eltawil, Layla O          11 VKNG-CA                          47.90 WHT    
 14 Benitez, Allison R        11 Pirates-CA                       48.26 WHT    
 15 Luong, Canika L           11 UNAT-CA                          48.41 WHT    
 16 Baez, Haylee J            12 Pirates-CA                       48.52 WHT    
 17 Luna, Amy A               12 Dolphins-CA                      48.86 WHT    
 18 Bowen, Natalia K          11 BAC-CA                           49.02 WHT    
 19 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA                          49.17 WHT    
 20 Uniyal, Supriya           11 UN-01-CA                         50.74 WHT    
 21 Arroyo, Aelany F          12 REV-CA                           51.72 WHT    
 22 Cruz, Isabel              11 HGS-CA                           51.84 WHT    
 23 Corona, Nathalia          11 Pirates-CA                       52.38 WHT    
 24 Pescador, Nathasha J      11 HGS-CA                           55.67 WHT    
 25 Garcia, Doriann M         11 REV-CA                           56.34 WHT    
 26 Gonzalez, Kamille S       11 LKWD-CA                          57.65 WHT    
 27 Herring, Nya S            11 REV-CA                           58.71 WHT    
 28 Cardenas, Andrea          11 LKWD-CA                        1:03.44 WHT    
Non-Award Division  
 -- Kong, Kayla               11 HGS-CA                              DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:25.20  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Xiao, Yolanda Y           11 RORA-CA                        1:16.63 RED    
  2 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                        1:18.13 RED    
  3 Mancera Rodriguez, Ana M  12 SPS-CA                         1:18.28 RED    
  4 Luna, Isabella M          11 CERR-CA                        1:19.90 RED    
  5 Chu, Gwendolyn J          12 SGSG-CA                        1:21.31 RED    
  6 Garcia, Liv A             12 LKWD-CA                        1:22.02 RED    
WHT - Division  
  1 Cao, Sophia W             11 SGSG-CA                        1:27.19 WHT    
  2 Garcia, AJ J              11 VKNG-CA                        1:28.48 WHT    
  3 Trejo, Arlene S           12 LKWD-CA                        1:41.51 WHT    
  4 Rodriguez Vega, Minerva   12 HGS-CA                         1:41.97 WHT    
  5 Beightler, Riley M        11 DARE-CA                        1:52.55 WHT    
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.50  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tea, Precilla J           11 SGSG-CA                          39.00 RED    
  2 Xiao, Yolanda Y           11 RORA-CA                          39.62 RED    
  3 Tang, Hayley              12 ARSC-CA                          41.51 RED    
  4 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA                       41.80 RED    
  5 Cedano, Zoe A             12 CAA-CA                           42.58 RED    
  6 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA                           42.88 RED    
  7 Maclean, Melannie N       11 LKWD-CA                          43.10 RED    
  8 Mancia, Shelby            12 LACT-CA                          44.37 RED    
WHT - Division  
  1 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                          44.64 WHT    
  2 Wainwright, Sophia O      12 CERR-CA                          44.80 WHT    
  3 Alexander, Lilly A        11 VKNG-CA                          46.97 WHT    
  4 Wells, Maggie J           11 VKNG-CA                          49.99 WHT    
  5 Benitez, Allison R        11 Pirates-CA                       50.00 WHT    
  6 Wong, Janelle             11 ARSC-CA                          50.29 WHT    
  7 Himebauch, Alexandra R    11 RMDA-CA                          51.87 WHT    
  8 Corona, Nathalia          11 Pirates-CA                       52.62 WHT    
  9 Garcia, Katherine C       12 Dolphins-CA                      52.79 WHT    
 10 Benitez, Precious I       11 LDST-CA                          53.12 WHT    
 11 Cheng, Chloe I            12 ARSC-CA                          53.20 WHT    
 12 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                          57.77 WHT    
 13 Alcozar, Isabella A       11 Oasis-CA                       1:00.99 WHT    
 14 Cazares, Mina F           11 SPS-CA                         1:01.94 WHT    
 15 Godinez, Alyeebn D        11 Pirates-CA                     1:05.18 WHT    
 16 Herring, Nya S            11 REV-CA                         1:07.21 WHT    
 17 Arroyo, Aelany F          12 REV-CA                         1:10.62 WHT    
Non-Award Division  
 -- Kha, Elle J               12 UNAT-CA                             DQ        
 -- Rivera, Sophia            11 LDST-CA                             DQ        
 -- Bowen, Natalia K          11 BAC-CA                              DQ        
 -- Kong, Kayla               11 HGS-CA                              DQ        
 -- Sachs, Payton S           11 MAX-CA                              DQ        
 -- Cruz, Isabel              11 HGS-CA                              DQ        
 -- Uniyal, Supriya           11 UN-01-CA                            DQ        
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:37.00  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cedano, Zoe A             12 CAA-CA                         1:28.69 RED    
  2 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA                        1:31.26 RED    
  3 Benitez, Jocelyn          12 Pirates-CA                     1:33.53 RED    
  4 Sallenbach, Megan D       11 CAA-CA                         1:35.40 RED    
WHT - Division  
  1 Moyao, Julia              11 UNAT-CA                        1:37.54 WHT    
  2 Goodman, Zoee  Horne Goo  12 VKNG-CA                        1:37.77 WHT    
  3 Dual, Ava N               11 RMDA-CA                        1:37.81 WHT    
  4 Luo, Sarah                11 BPAC-CA                        1:39.35 WHT    
  5 Wesselhoft, Maddie A      12 VKNG-CA                        1:40.32 WHT    
  6 Cao, Sophia W             11 SGSG-CA                        1:40.83 WHT    
  7 Rodriguez Vega, Minerva   12 HGS-CA                         1:43.23 WHT    
  8 Pu, Nora G                11 PASA-CA                        1:45.06 WHT    
  9 Artiga, Katherine N       11 LDST-CA                        1:46.02 WHT    
 10 Trejo, Arlene S           12 LKWD-CA                        1:50.36 WHT    
Non-Award Division  
 -- Christen, Cailey A        12 VKNG-CA                             DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.40  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Thai, Kianna N            11 SGSG-CA                          32.38 RED    
  2 Tang, Ellen               12 ARSC-CA                          33.01 RED    
  3 Guo, Serena H             11 MAX-CA                           33.21 RED    
  4 Shen, Jolene J            12 ARSC-CA                          33.66 RED    
  5 Lim, Adrienne G           11 PASA-CA                          34.06 RED    
  6 Lee, Alexa A              12 SGSG-CA                          34.36 RED    
  7 Belonio, Danica L         12 BAC-CA                           34.79 RED    
  8 Tang, Hayley              12 ARSC-CA                          35.06 RED    
  9 Gomez, Mia A              12 Dolphins-CA                      35.45 RED    
 10 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                          35.56 RED    
 11 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA                           35.81 RED    
WHT - Division  
  1 Namiranian, Tina          11 CERR-CA                          37.83 WHT    
  2 Carrillo, Nicki P         11 MAX-CA                           37.99 WHT    
  3 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                          38.06 WHT    
  4 Moyao, Julia              11 UNAT-CA                          38.21 WHT    
  5 Sepulveda, Camila A       12 Dolphins-CA                      38.70 WHT    
  6 Dual, Ava N               11 RMDA-CA                          38.76 WHT    
  7 Garcia, Cierra M          11 LDST-CA                          38.84 WHT    
  8 Porras, Katrina M         12 Dolphins-CA                      39.23 WHT    
  9 Franco, Julia D           11 VKNG-CA                          39.32 WHT    
 10 Luna, Isabella M          11 CERR-CA                          40.19 WHT    
 11 Mahler, Amaya J           11 UN-02-CA                         40.28 WHT    
 12 Marquez, Sara Angela A    12 LDST-CA                          40.96 WHT    
 13 Reyes, Savannah R         11 BAC-CA                           41.48 WHT    
 14 Luo, Sarah                11 BPAC-CA                          41.68 WHT    
 15 Garcia, AJ J              11 VKNG-CA                          42.67 WHT    
 16 Flores, Leah I            12 LKWD-CA                          43.53 WHT    
 17 Luong, Canika L           11 UNAT-CA                          44.31 WHT    
 18 Alcozar, Isabella A       11 Oasis-CA                         45.40 WHT    
 19 Sachs, Payton S           11 MAX-CA                           45.93 WHT    
 20 Beightler, Riley M        11 DARE-CA                          48.67 WHT    
 21 Martinez, Giselle         11 UNAT-CA                          48.76 WHT    
 22 Rivera, Sophia            11 LDST-CA                          49.47 WHT    
 23 Tran, Kaitlyn P           11 CERR-CA                          49.90 WHT    
 24 Cruz, Isabel              11 HGS-CA                           55.30 WHT    
 25 Gonzalez, Kamille S       11 LKWD-CA                        1:02.66 WHT    
 26 Pescador, Nathasha J      11 HGS-CA                         1:04.23 WHT    
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:23.00  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chu, Gwendolyn J          12 SGSG-CA                        1:15.58 RED    
  2 Thai, Kianna N            11 SGSG-CA                        1:16.58 RED    
  3 Flores, Valerie C         11 Dolphins-CA                    1:18.99 RED    
WHT - Division  
  1 Fong, Lauren A            12 CERR-CA                        1:23.88 WHT    
  2 Pu, Nora G                11 PASA-CA                        1:30.80 WHT    
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Ang, Amanda B             12 CERR-CA                        1:19.62 RED    
  1 Maclean, Melannie N       11 LKWD-CA                        1:27.61 WHT    
  2 Punzalan, Emma L          11 BAC-CA                         1:20.06 RED    
  2 Cao, Sophia W             11 SGSG-CA                        1:29.50 WHT    
  3 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                        1:20.17 RED    
  3 Wainwright, Sophia O      12 CERR-CA                        1:30.03 WHT    
  4 Gutierrez, Janelle A      12 BPAC-CA                        1:23.11 RED    
  4 Alexander, Lilly A        11 VKNG-CA                        1:30.37 WHT    
  5 Benitez, Precious I       11 LDST-CA                        1:32.95 WHT    
  6 Wesselhoft, Maddie A      12 VKNG-CA                        1:36.08 WHT    
 -- Copeland, Kenzie N        12 VKNG-CA                             DQ        
 -- Sallenbach, Megan D       11 CAA-CA                              DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        3:01.30  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Tea, Precilla J           11 SGSG-CA                        2:37.46 RED    
  2 Chu, Gwendolyn J          12 SGSG-CA                        2:39.43 RED    
  3 Xiao, Yolanda Y           11 RORA-CA                        2:49.54 RED    
  4 Lim, Adrienne G           11 PASA-CA                        2:53.43 RED    
  5 Fong, Lauren A            12 CERR-CA                        2:54.65 RED    
  6 Carrillo, Nicki P         11 MAX-CA                         2:58.20 RED    
  7 Mahler, Amaya J           11 UN-02-CA                       2:58.55 RED    
WHT - Division  
  1 Moyao, Julia              11 UNAT-CA                        3:12.11 WHT    
 
Girls 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          32.40  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Munoz, Isabel I           16 LKWD-CA                          28.31 RED    
  2 Contreras, Alejandra      13 BPAC-CA                          28.94 RED    
  3 Fletcher, Devon J         13 VKNG-CA                          29.17 RED    
  4 Hindman, Madi E           13 LKWD-CA                          29.75 RED    
  5 Avetisyan, Alicia         13 PASA-CA                          29.78 RED    
  6 DeJesus, Caitlyn M        13 LKWD-CA                          29.80 RED    
  7 Jorgensen, Paige E        13 VKNG-CA                          29.98 RED    
  8 Casas, Ivey A             13 LDST-CA                          30.20 RED    
  9 Munoz, Natalie D          14 LKWD-CA                          30.36 RED    
 10 Alexander, Taylor R       14 VKNG-CA                          30.70 RED    
 11 Tan, Rachel S             13 LDST-CA                          30.71 RED    
 12 Yu, Selina N              14 RORA-CA                          30.90 RED    
 13 Larsen, Josie B           13 SPS-CA                           31.05 RED    
 14 Lopez, Rosemary           14 REV-CA                           31.13 RED    
 15 Wang, Claire E            13 SPS-CA                           31.37 RED    
WHT - Division  
  1 Rodriguez, Michelle       14 Dolphins-CA                      32.48 WHT    
  2 Wen, Pearl V              15 MAX-CA                           32.53 WHT    
  3 Liang, Amy W              13 ARSC-CA                          32.71 WHT    
  4 Estrada, Sophia F         14 LKWD-CA                          32.98 WHT    
  5 Nguyen, Vivian V          16 MAX-CA                           33.21 WHT    
  6 Urrea, Becky V            15 Pirates-CA                       34.06 WHT    
  7 Blanco, Kimberly          16 Pirates-CA                       34.10 WHT    
  8 Lee, Nicole O             13 ARSC-CA                          34.24 WHT    
  9 Contreras, Jocelyn M      13 LKWD-CA                          34.54 WHT    
 10 Avila, Erika              14 Dolphins-CA                      34.69 WHT    
 11 McCormick, Alex C         13 REV-CA                           35.08 WHT    
 12 Cruz, Valeria             13 HGS-CA                           35.85 WHT    
 13 Rodriguez, Cassandra      14 BAC-CA                           36.16 WHT    
 14 Godinez, Kimberly         14 Pirates-CA                       36.38 WHT    
 15 Carrillo, Isabella        15 BAC-CA                           37.21 WHT    
 16 Walker, Kendyl R          13 VKNG-CA                          38.05 WHT    
 17 Kha, Katelyn J            14 UNAT-CA                          39.96 WHT    
 18 Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                          40.20 WHT    
 19 Barajas, Antonia I        16 HGS-CA                           44.03 WHT    
 
Girls 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:09.60  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Munoz, Isabel I           16 LKWD-CA                        1:01.78 RED    
  2 Contreras, Alejandra      13 BPAC-CA                        1:04.14 RED    
  3 Hindman, Madi E           13 LKWD-CA                        1:04.22 RED    
  4 Rodriguez, Cassandra      14 BAC-CA                         1:05.23 RED    
  5 Rodriguez, Carly A        16 SPS-CA                         1:05.53 RED    
  6 Jorgensen, Paige E        13 VKNG-CA                        1:05.76 RED    
  7 Alexander, Taylor R       14 VKNG-CA                        1:06.26 RED    
  8 Fletcher, Devon J         13 VKNG-CA                        1:06.43 RED    
  9 Nakazawa, LeeAnn M        14 LDST-CA                        1:06.92 RED    
 10 Larsen, Josie B           13 SPS-CA                         1:06.94 RED    
 11 Munsayac, Malia J         14 SGSG-CA                        1:07.32 RED    
 12 Munoz, Natalie D          14 LKWD-CA                        1:08.11 RED    
 13 Yu, Selina N              14 RORA-CA                        1:08.48 RED    
WHT - Division  
  1 Lopez, Rosemary           14 REV-CA                         1:09.85 WHT    
  2 Casas, Ivey A             13 LDST-CA                        1:10.76 WHT    
  3 Islas, Sophia N           13 PASA-CA                        1:10.85 WHT    
  4 Liang, Amy W              13 ARSC-CA                        1:11.32 WHT    
  5 Villasenor, Monica E      14 PASA-CA                        1:11.45 WHT    
  6 Velazquez, Jeanie         15 HGS-CA                         1:12.51 WHT    
  7 Mc Cann, Quinn X          13 VKNG-CA                        1:12.62 WHT    
  8 Rodriguez, Michelle       14 Dolphins-CA                    1:12.92 WHT    
  9 Estrada, Sophia F         14 LKWD-CA                        1:13.20 WHT    
 10 Urrea, Becky V            15 Pirates-CA                     1:13.32 WHT    
 11 Contreras, Jocelyn M      13 LKWD-CA                        1:13.34 WHT    
 12 Avila, Erika              14 Dolphins-CA                    1:14.17 WHT    
 13 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA                         1:14.50 WHT    
 14 Trejo, Melanie            13 HGS-CA                         1:19.76 WHT    
 15 Cruz, Viviana             15 HGS-CA                         1:20.80 WHT    
 16 Updike, D.D. M            13 VKNG-CA                        1:21.19 WHT    
 17 Carrillo, Isabella        15 BAC-CA                         1:21.29 WHT    
 18 Godinez, Kimberly         14 Pirates-CA                     1:23.40 WHT    
 19 Blanco, Kimberly          16 Pirates-CA                     1:24.01 WHT    
 20 Walker, Kendyl R          13 VKNG-CA                        1:24.04 WHT    
 21 McCormick, Alex C         13 REV-CA                         1:25.58 WHT    
 22 Washington, Princess N    14 REV-CA                         1:26.75 WHT    
 23 Pescador, Sarai           14 HGS-CA                         1:30.43 WHT    
 24 Gonzalez, Amisadai        13 HGS-CA                         1:30.47 WHT    
 25 Garcia, Naiomie           13 HGS-CA                         1:31.43 WHT    
 26 Swinford, Alycia N        13 RMDA-CA                        1:32.70 WHT    
 27 Moore, Malka B            15 REV-CA                         1:34.47 WHT    
 28 Kha, Katelyn J            14 UNAT-CA                        1:34.72 WHT    
 29 Huerta, Itzel E           14 HGS-CA                         1:43.96 WHT    
 
Girls 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:28.80  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Li, Sophia T              13 MAX-CA                         2:16.41 RED    
  2 Hindman, Madi E           13 LKWD-CA                        2:16.80 RED    
  3 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                        2:17.79 RED    
  4 DeJesus, Caitlyn M        13 LKWD-CA                        2:20.10 RED    
  5 Chia, Josephine M         14 RORA-CA                        2:23.81 RED    
  6 Ramirez, Emily H          13 CAA-CA                         2:24.54 RED    
  7 Ho, Stella S              13 RORA-CA                        2:24.62 RED    
  8 Lara, Xochitl M           14 CAA-CA                         2:27.09 RED    
WHT - Division  
  1 Pedroza, Angeline J       13 LKWD-CA                        2:30.77 WHT    
  2 Islas, Sophia N           13 PASA-CA                        2:33.68 WHT    
  3 Wang, Claire E            13 SPS-CA                         2:34.71 WHT    
  4 Pu, Chloe A               13 PASA-CA                        2:40.27 WHT    
  5 Updike, D.D. M            13 VKNG-CA                        2:58.23 WHT    
  6 Godinez, Kimberly         14 Pirates-CA                     3:02.56 WHT    
 
Girls 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:26.50  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Cho, Kristina J           13 RMDA-CA                        1:12.80 RED    
  2 Yu, Selina N              14 RORA-CA                        1:13.85 RED    
  3 Avetisyan, Alicia         13 PASA-CA                        1:14.97 RED    
  4 Jorgensen, Ella N         16 VKNG-CA                        1:15.74 RED    
  5 Ho, Stella S              13 RORA-CA                        1:16.65 RED    
  6 Rodriguez, Cassandra      14 BAC-CA                         1:17.56 RED    
  7 Chia, Josephine M         14 RORA-CA                        1:20.67 RED    
  8 Rodriguez, Michelle       14 Dolphins-CA                    1:21.20 RED    
  9 Estrada, Sophia F         14 LKWD-CA                        1:21.27 RED    
 10 Jorgensen, Paige E        13 VKNG-CA                        1:22.07 RED    
 11 Mc Cann, Quinn X          13 VKNG-CA                        1:22.36 RED    
 12 Pu, Chloe A               13 PASA-CA                        1:23.11 RED    
 13 Casas, Ivey A             13 LDST-CA                        1:23.37 RED    
 14 Tan, Rachel S             13 LDST-CA                        1:26.48 RED    
WHT - Division  
  1 Pinto, Elise C            13 RMDA-CA                        1:26.99 WHT    
  2 Avila, Erika              14 Dolphins-CA                    1:29.02 WHT    
  2 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA                         1:29.02 WHT    
  4 Washington, Princess N    14 REV-CA                         1:37.19 WHT    
  5 Gonzalez, Amisadai        13 HGS-CA                         1:43.11 WHT    
  6 Cruz, Viviana             15 HGS-CA                         1:45.48 WHT    
  7 Garcia, Naiomie           13 HGS-CA                         1:48.80 WHT    
  8 McCormick, Alex C         13 REV-CA                         1:49.20 WHT    
  9 Barajas, Antonia I        16 HGS-CA                         1:52.66 WHT    
 10 Pescador, Sarai           14 HGS-CA                         1:57.61 WHT    
Non-Award Division  
 -- Lopez, Rosemary           14 REV-CA                              DQ        
 -- Moore, Malka B            15 REV-CA                              DQ        
 -- Lee, Nicole O             13 ARSC-CA                             DQ        
 -- Velazquez, Jeanie         15 HGS-CA                              DQ        
 -- Aparicio, Vanessa         14 HGS-CA                              DQ        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:32.90  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jorgensen, Ella N         16 VKNG-CA                        1:22.75 RED    
  2 Munsayac, Malia J         14 SGSG-CA                        1:23.52 RED    
  3 Nakazawa, LeeAnn M        14 LDST-CA                        1:27.64 RED    
  4 Ho, Stella S              13 RORA-CA                        1:28.50 RED    
  5 Contreras, Alejandra      13 BPAC-CA                        1:28.92 RED    
  6 Liang, Amy W              13 ARSC-CA                        1:30.19 RED    
  7 Lee, Nicole O             13 ARSC-CA                        1:30.49 RED    
  8 Alexander, Taylor R       14 VKNG-CA                        1:32.02 RED    
WHT - Division  
  1 Villasenor, Monica E      14 PASA-CA                        1:33.14 WHT    
  2 Rodriguez, Carly A        16 SPS-CA                         1:33.95 WHT    
  3 Bojorquez, Jakira         13 BAC-CA                         1:34.44 WHT    
  4 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA                        1:34.66 WHT    
  5 Contreras, Jocelyn M      13 LKWD-CA                        1:35.93 WHT    
  6 Elias, Yarazet F          14 RMDA-CA                        1:38.61 WHT    
  7 Pu, Chloe A               13 PASA-CA                        1:38.63 WHT    
  8 Trejo, Melanie            13 HGS-CA                         1:42.23 WHT    
  9 Walker, Kendyl R          13 VKNG-CA                        1:42.54 WHT    
 10 Carrillo, Isabella        15 BAC-CA                         1:44.52 WHT    
 11 Updike, D.D. M            13 VKNG-CA                        1:44.60 WHT    
 12 Washington, Princess N    14 REV-CA                         1:49.62 WHT    
Non-Award Division  
 -- Larsen, Josie B           13 SPS-CA                              DQ        
 -- Moore, Malka B            15 REV-CA                              DQ        
 
Girls 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:17.50  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Breeana           13 Dolphins-CA                    1:05.40 RED    
  2 Cho, Kristina J           13 RMDA-CA                        1:11.12 RED    
  3 Chia, Josephine M         14 RORA-CA                        1:11.59 RED    
  4 Munsayac, Malia J         14 SGSG-CA                        1:12.31 RED    
  5 Li, Sophia T              13 MAX-CA                         1:13.48 RED    
WHT - Division  
  1 Rodriguez, Carly A        16 SPS-CA                         1:18.03 WHT    
  2 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA                        1:18.22 WHT    
  3 DeJesus, Caitlyn M        13 LKWD-CA                        1:18.23 WHT    
  4 Avetisyan, Alicia         13 PASA-CA                        1:19.04 WHT    
  5 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                        1:20.13 WHT    
  6 Islas, Sophia N           13 PASA-CA                        1:20.32 WHT    
  7 Tan, Rachel S             13 LDST-CA                        1:20.77 WHT    
  8 Ramirez, Emily H          13 CAA-CA                         1:21.58 WHT    
  9 Munoz, Natalie D          14 LKWD-CA                        1:21.96 WHT    
 10 Elias, Yarazet F          14 RMDA-CA                        1:23.15 WHT    
 11 Pinto, Elise C            13 RMDA-CA                        1:23.80 WHT    
 12 Urrea, Becky V            15 Pirates-CA                     1:26.75 WHT    
 13 Velazquez, Jeanie         15 HGS-CA                         1:27.23 WHT    
 14 Nakazawa, LeeAnn M        14 LDST-CA                        1:27.55 WHT    
 15 Wang, Claire E            13 SPS-CA                         1:29.57 WHT    
 16 Nguyen, Vivian V          16 MAX-CA                         1:33.86 WHT    
 17 Gonzalez, Amisadai        13 HGS-CA                         1:41.91 WHT    
 18 Cruz, Viviana             15 HGS-CA                         1:42.25 WHT    
 19 Aparicio, Vanessa         14 HGS-CA                         1:45.39 WHT    
 20 Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                        1:47.07 WHT    
 21 Pescador, Sarai           14 HGS-CA                         1:51.31 WHT    
Non-Award Division  
 -- Barajas, Antonia I        16 HGS-CA                              DQ        
 -- Trejo, Melanie            13 HGS-CA                              DQ        
 -- Cobian, Cynthia           17 HGS-CA                              DQ        
 -- Garcia, Naiomie           13 HGS-CA                              DQ        
 
Girls 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:52.10  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Breeana           13 Dolphins-CA                    2:23.21 RED    
  2 Timmerman, Elizabeth U    13 RMDA-CA                        2:36.21 RED    
  3 Fletcher, Devon J         13 VKNG-CA                        2:38.45 RED    
  4 Jorgensen, Ella N         16 VKNG-CA                        2:41.22 RED    
  5 Munoz, Isabel I           16 LKWD-CA                        2:42.61 RED    
  6 Ramirez, Emily H          13 CAA-CA                         2:47.43 RED    
WHT - Division  
  1 Villasenor, Monica E      14 PASA-CA                        2:55.24 WHT    
  2 Elias, Yarazet F          14 RMDA-CA                        2:59.17 WHT    
  3 Nguyen, Vivian V          16 MAX-CA                         3:02.75 WHT    
 
Boys 5-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
          21.10  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                          17.16 RED    
  2 Oates, Connor E            8 RMDA-CA                          18.32 RED    
  3 Lertphraewphun, Peyton     8 LKWD-CA                          19.11 RED    
  4 Hughes, Cooper S           7 RMDA-CA                          19.84 RED    
  5 Guadron, Josue J           8 Pirates-CA                       20.23 RED    
  6 Arteaga, Freddy            8 HGS-CA                           20.96 RED    
  6 Benitez, Kevin E           8 Pirates-CA                       20.96 RED    
WHT - Division  
  1 Chang, Aaron               8 DARE-CA                          21.36 WHT    
  2 Abouelnaga, Adam A         8 Dolphins-CA                      22.77 WHT    
  3 Echeveria, Nico A          6 PASA-CA                          22.95 WHT    
  4 Lopez, Joari A             7 Dolphins-CA                      23.40 WHT    
  5 Ly, Ben                    7 SPS-CA                           24.44 WHT    
  6 Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                          24.65 WHT    
  7 Criddle, Blake A           8 SGSG-CA                          25.10 WHT    
  8 Ramirez, Lucas A           8 LKWD-CA                          25.16 WHT    
  9 Cao, Albert                7 RORA-CA                          25.77 WHT    
 10 He, Terrence J             7 RORA-CA                          26.57 WHT    
 11 Arroyo, David A            6 REV-CA                           28.75 WHT    
 12 Sepulveda, Daniel R        7 Dolphins-CA                      29.34 WHT    
 13 Chang, Aiden               6 DARE-CA                          29.56 WHT    
 14 Cedano, David C            6 CAA-CA                           29.95 WHT    
 15 Tun, Tommy J               7 Pirates-CA                       30.69 WHT    
 16 Yrizarry, Kingston W       6 PASA-CA                          32.72 WHT    
 17 Cortez, Alex J             6 LACT-CA                          34.07 WHT    
 18 Lozano, Alfredo            8 Dolphins-CA                      37.55 WHT    
 19 Guadron, Johnny            6 Pirates-CA                       43.72 WHT    
 
Boys 5-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          47.30  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Diego A            8 LKWD-CA                          40.42 RED    
  2 Rubio, Maximilano          8 LKWD-CA                          40.65 RED    
  3 Guadron, Josue J           8 Pirates-CA                       41.52 RED    
  4 Benitez, Kevin E           8 Pirates-CA                       46.01 RED    
  5 Vasquez, Mateo E           8 VKNG-CA                          46.21 RED    
WHT - Division  
  1 Abouelnaga, Adam A         8 Dolphins-CA                      47.77 WHT    
  2 Lopez, Joari A             7 Dolphins-CA                      48.55 WHT    
  3 Washington, Roosevelt C    8 VKNG-CA                          48.75 WHT    
  4 Echeveria, Nico A          6 PASA-CA                          52.65 WHT    
  5 Le, Quoc N                 8 BPAC-CA                          56.38 WHT    
 
Boys 5-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:42.00  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                        1:18.66 RED    
  2 Trowbridge, Conner T       8 VKNG-CA                        1:21.74 RED    
  3 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA                        1:22.93 RED    
  4 Chang, Luke J              8 RMDA-CA                        1:23.03 RED    
  5 Parande, Neel P            8 CERR-CA                        1:25.92 RED    
  6 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA                        1:29.18 RED    
  7 Flores, Diego A            8 LKWD-CA                        1:34.28 RED    
  8 Rubio, Maximilano          8 LKWD-CA                        1:34.36 RED    
WHT - Division  
  1 Wu, Brendan                7 SGSG-CA                        2:01.47 WHT    
 
Boys 5-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
          25.90  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trowbridge, Conner T       8 VKNG-CA                          20.96 RED    
  2 Oates, Connor E            8 RMDA-CA                          22.83 RED    
  3 Benitez, Kevin E           8 Pirates-CA                       22.94 RED    
  4 Lertphraewphun, Peyton     8 LKWD-CA                          24.18 RED    
  5 Hughes, Cooper S           7 RMDA-CA                          25.08 RED    
  6 Cedano, David C            6 CAA-CA                           25.34 RED    
  7 Criddle, Blake A           8 SGSG-CA                          25.56 RED    
WHT - Division  
  1 Lopez, Joari A             7 Dolphins-CA                      26.66 WHT    
  2 Ly, Ben                    7 SPS-CA                           27.34 WHT    
  3 Gunawan, Sean J            7 CERR-CA                          27.82 WHT    
  4 Vasquez, Mateo E           8 VKNG-CA                          28.38 WHT    
  5 Echeveria, Nico A          6 PASA-CA                          28.60 WHT    
  6 Guadron, Josue J           8 Pirates-CA                       29.76 WHT    
  7 Yrizarry, Kingston W       6 PASA-CA                          30.49 WHT    
  8 He, Terrence J             7 RORA-CA                          32.66 WHT    
  9 Ramirez, Lucas A           8 LKWD-CA                          33.74 WHT    
 10 Arroyo, David A            6 REV-CA                           35.92 WHT    
 11 Tun, Tommy J               7 Pirates-CA                       36.03 WHT    
Non-Award Division  
 -- Cortez, Alex J             6 LACT-CA                             DQ        
 
Boys 5-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.30  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mao, Peiyan                7 MAX-CA                           43.72 RED    
  2 Xiao, Ethan Y              8 RORA-CA                          46.32 RED    
  3 Parande, Neel P            8 CERR-CA                          46.38 RED    
  4 Ochiai, Kevin K            8 VKNG-CA                          54.29 RED    
  5 Washington, Roosevelt C    8 VKNG-CA                          56.16 RED    
WHT - Division  
  1 Abouelnaga, Adam A         8 Dolphins-CA                    1:07.27 WHT    
 
Boys 5-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
          28.00  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                          24.26 RED    
  2 Oates, Connor E            8 RMDA-CA                          24.50 RED    
  3 Chang, Aaron               8 DARE-CA                          26.72 RED    
WHT - Division  
  1 He, Terrence J             7 RORA-CA                          36.68 WHT    
Non-Award Division  
 -- Cao, Albert                7 RORA-CA                             DQ        
 -- Lertphraewphun, Peyton     8 LKWD-CA                             DQ        
 -- Yrizarry, Kingston W       6 PASA-CA                             DQ        
 -- Arroyo, David A            6 REV-CA                              DQ        
 -- Sepulveda, Daniel R        7 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Hughes, Cooper S           7 RMDA-CA                             DQ        
 -- Cortez, Alex J             6 LACT-CA                             DQ        
 
Boys 5-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:01.20  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                          49.68 RED    
  2 Parande, Neel P            8 CERR-CA                          55.01 RED    
  3 Ochiai, Kevin K            8 VKNG-CA                          55.35 RED    
Non-Award Division  
 -- Le, Quoc N                 8 BPAC-CA                             DQ        
 -- Flores, Diego A            8 LKWD-CA                             DQ        
 -- Ly, Ben                    7 SPS-CA                              DQ        
 -- Washington, Roosevelt C    8 VKNG-CA                             DQ        
 -- Chang, Aaron               8 DARE-CA                             DQ        
 
Boys 5-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
          25.60  RED
             --  WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                          20.33 RED    
WHT - Division  
  1 Vasquez, Mateo E           8 VKNG-CA                          25.96 WHT    
Non-Award Division  
 -- Ramirez, Lucas A           8 LKWD-CA                             DQ        
 -- Cao, Albert                7 RORA-CA                             DQ        
 
Boys 5-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          56.40  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Mao, Peiyan                7 MAX-CA                           42.08 RED    
  2 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA                          46.87 RED    
  3 Rubio, Maximilano          8 LKWD-CA                          54.40 RED    
 
Boys 5-8 100 Yard IM
===============================================================================
        1:58.20  5-8 RED
             --  5-8 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Usita, Keyon D             7 RMDA-CA                        1:31.80 RED    
  2 Chang, Luke J              8 RMDA-CA                        1:32.77 RED    
  3 Mao, Peiyan                7 MAX-CA                         1:35.34 RED    
  4 Russo, Jamespatrick P      8 BPAC-CA                        1:41.89 RED    
  5 Ochiai, Kevin K            8 VKNG-CA                        1:57.48 RED    
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          37.20  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tran, Cameron M           10 LKWD-CA                          34.39 RED    
  2 Guo, Garrick              10 RORA-CA                          36.21 RED    
WHT - Division  
  1 Morris, Xavier F           9 LDST-CA                          37.71 WHT    
  2 NG, Lex A                  9 SPS-CA                           37.85 WHT    
  3 Yeung, Aidan P            10 RORA-CA                          38.22 WHT    
  4 Shigemitsu, Kenji K       10 ARSC-CA                          38.47 WHT    
  5 Fernandez Davila, Fabian  10 Dolphins-CA                      38.66 WHT    
  6 Lee, Bomin A               9 KSST-CA                          39.21 WHT    
  7 Johnson, Drew M           10 RMDA-CA                          39.23 WHT    
  8 Chang, Ryan L             10 UN-02-CA                         39.53 WHT    
  9 Lagunas, Angel J          10 HGS-CA                           40.14 WHT    
 10 Leung, Jayden K           10 DARE-CA                          40.76 WHT    
 11 Morales, Caleb Z           9 LDST-CA                          41.08 WHT    
 12 Skandalis, Angelos        10 SPS-CA                           43.31 WHT    
 13 Wells, Adam J              9 VKNG-CA                          43.65 WHT    
 14 Sudijono, Leo W           10 SPS-CA                           43.70 WHT    
 15 Abouelnaga, Mohamed A     10 Dolphins-CA                      44.54 WHT    
 16 Arteaga, Jeffrey          10 HGS-CA                           44.69 WHT    
 17 Tran, Mason                9 LKWD-CA                          47.37 WHT    
 18 Jaramillo, Emmanuel       10 Dolphins-CA                      47.60 WHT    
 19 Trujillo, Kyle S           9 RMDA-CA                          48.81 WHT    
 20 Koo, Ty                    9 KSST-CA                          50.61 WHT    
 21 Gualip, Leandro E         10 REV-CA                           51.43 WHT    
 22 Markel, Jason             10 Dolphins-CA                      51.67 WHT    
 23 Pinto, Alexander M         9 RMDA-CA                          52.50 WHT    
 24 Herring, Matthew L        10 REV-CA                           53.05 WHT    
 25 liu, Nathan K              9 CERR-CA                          57.62 WHT    
 26 Godinez, Matthew           9 Pirates-CA                     1:04.46 WHT    
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:21.00  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wu, Ivan                  10 ARSC-CA                        1:08.58 RED    
  2 Ho, Matthew L             10 CERR-CA                        1:09.98 RED    
  3 Tran, Cameron M           10 LKWD-CA                        1:15.08 RED    
  4 Park, Joshua J             9 CERR-CA                        1:15.28 RED    
  5 Juarez-Razo, Ian          10 Oasis-CA                       1:16.45 RED    
  6 Lara, Israel              10 LACT-CA                        1:20.13 RED    
  7 Orendain, Emilio D        10 LDST-CA                        1:20.16 RED    
  8 Han, Kevin K              10 RMDA-CA                        1:20.47 RED    
WHT - Division  
  1 Fernandez Davila, Fabian  10 Dolphins-CA                    1:22.14 WHT    
  2 Flores, Brandon P          9 CAA-CA                         1:22.21 WHT    
  3 Punjapunya, Max T          9 LKWD-CA                        1:23.72 WHT    
  4 Juarez-Razo, Cameron      10 Oasis-CA                       1:24.20 WHT    
  5 Sui, Richard              10 RORA-CA                        1:24.72 WHT    
  6 Sturgis, Noah A            9 VKNG-CA                        1:24.79 WHT    
  7 Fong, Ian K               10 ARSC-CA                        1:26.55 WHT    
  8 Morris, Xavier F           9 LDST-CA                        1:27.97 WHT    
  9 Johnson, Drew M           10 RMDA-CA                        1:30.64 WHT    
 10 Yang, Weilee              10 RORA-CA                        1:31.02 WHT    
 11 Li, Ayden J               10 ARSC-CA                        1:31.69 WHT    
 12 Sudijono, Leo W           10 SPS-CA                         1:31.81 WHT    
 13 Palacios, Colt M          10 BAC-CA                         1:32.15 WHT    
 14 Sentosa, Josiah            9 CAA-CA                         1:33.53 WHT    
 15 Abouelnaga, Mohamed A     10 Dolphins-CA                    1:34.91 WHT    
 16 Tran, Mason                9 LKWD-CA                        1:40.92 WHT    
 17 Morales, Emmanuel         10 Pirates-CA                     1:41.83 WHT    
 18 Gonzalez, Gian             9 Dolphins-CA                    1:49.47 WHT    
 19 Cardenas, Nico             9 LKWD-CA                        1:50.08 WHT    
 20 Cao, Isaiah W              9 SGSG-CA                        1:57.45 WHT    
Non-Award Division  
 -- Avila, Alejandro          10 Dolphins-CA                         DQ        
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:56.50  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Park, Joshua J             9 CERR-CA                        2:40.60 RED    
  2 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA                        2:41.68 RED    
  3 Santamaria, Alan I        10 REV-CA                         2:53.07 RED    
WHT - Division  
  1 Gonzalez, Maximo          10 CAA-CA                         3:07.30 WHT    
  2 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                        3:49.89 WHT    
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          44.20  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Wu, Ivan                  10 ARSC-CA                          37.81 RED    
  2 Sui, Richard              10 RORA-CA                          40.39 RED    
  3 Yeung, Aidan P            10 RORA-CA                          40.87 RED    
  4 Ho, Matthew L             10 CERR-CA                          41.11 RED    
  5 Lara, Israel              10 LACT-CA                          42.29 RED    
  6 Tran, Cameron M           10 LKWD-CA                          42.35 RED    
  7 Skandalis, Angelos        10 SPS-CA                           43.02 RED    
  8 Chow, Tobey S             10 ARSC-CA                          43.10 RED    
WHT - Division  
  1 Chang, Ryan L             10 UN-02-CA                         45.08 WHT    
  2 Morales, Caleb Z           9 LDST-CA                          47.89 WHT    
  3 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                          48.08 WHT    
  4 Li, Ayden J               10 ARSC-CA                          48.96 WHT    
  5 Juarez-Razo, Cameron      10 Oasis-CA                         52.29 WHT    
  6 Herring, Matthew L        10 REV-CA                           52.40 WHT    
  7 Koo, Ty                    9 KSST-CA                          53.30 WHT    
  8 Wells, Adam J              9 VKNG-CA                          53.40 WHT    
  9 Jaramillo, Emmanuel       10 Dolphins-CA                      53.91 WHT    
 10 Sentosa, Josiah            9 CAA-CA                           53.99 WHT    
 11 Arteaga, Jeffrey          10 HGS-CA                           54.55 WHT    
 12 liu, Nathan K              9 CERR-CA                          55.12 WHT    
 13 Aparicio, Alan            10 HGS-CA                           55.19 WHT    
 14 Markel, Jason             10 Dolphins-CA                      56.25 WHT    
 15 Abouelnaga, Mohamed A     10 Dolphins-CA                      56.45 WHT    
 16 Gonzalez, Gian             9 Dolphins-CA                      57.60 WHT    
 17 Gualip, Leandro E         10 REV-CA                         1:00.20 WHT    
 18 Cao, Isaiah W              9 SGSG-CA                        1:01.75 WHT    
 19 Godinez, Matthew           9 Pirates-CA                     1:15.34 WHT    
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:37.00  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ho, Matthew L             10 CERR-CA                        1:25.34 RED    
  2 Han, Kevin K              10 RMDA-CA                        1:26.10 RED    
  3 Flores, Brandon P          9 CAA-CA                         1:28.42 RED    
  4 Chow, Tobey S             10 ARSC-CA                        1:28.76 RED    
  5 Yeung, Aidan P            10 RORA-CA                        1:29.27 RED    
  6 Shigemitsu, Kenji K       10 ARSC-CA                        1:31.44 RED    
WHT - Division  
  1 Gonzalez, Maximo          10 CAA-CA                         1:40.51 WHT    
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          49.80  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Park, Joshua J             9 CERR-CA                          45.36 RED    
  2 Orendain, Emilio D        10 LDST-CA                          45.56 RED    
  3 Wu, Ivan                  10 ARSC-CA                          46.77 RED    
  4 NG, Lex A                  9 SPS-CA                           47.04 RED    
  5 Punjapunya, Max T          9 LKWD-CA                          47.87 RED    
  6 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                          48.79 RED    
  7 Lara, Israel              10 LACT-CA                          48.83 RED    
  8 Fong, Ian K               10 ARSC-CA                          48.97 RED    
  9 Santamaria, Alan I        10 REV-CA                           49.08 RED    
WHT - Division  
  1 Morris, Xavier F           9 LDST-CA                          50.70 WHT    
  2 Lee, Bomin A               9 KSST-CA                          51.03 WHT    
  3 Johnson, Drew M           10 RMDA-CA                          52.63 WHT    
  4 Skandalis, Angelos        10 SPS-CA                           53.25 WHT    
  5 Li, Ayden J               10 ARSC-CA                          53.52 WHT    
  6 Rui, Russell Z             9 RORA-CA                          54.79 WHT    
  7 liu, Nathan K              9 CERR-CA                          59.84 WHT    
  8 Pinto, Alexander M         9 RMDA-CA                        1:06.71 WHT    
  9 Avila, Alejandro          10 Dolphins-CA                    1:08.53 WHT    
Non-Award Division  
 -- Cao, Isaiah W              9 SGSG-CA                             DQ        
 -- Gualip, Leandro E         10 REV-CA                              DQ        
 -- Trujillo, Kyle S           9 RMDA-CA                             DQ        
 -- Herring, Matthew L        10 REV-CA                              DQ        
 -- Arteaga, Jeffrey          10 HGS-CA                              DQ        
 -- Wells, Adam J              9 VKNG-CA                             DQ        
 -- Markel, Jason             10 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Lagunas, Angel J          10 HGS-CA                              DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:49.70  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Juarez-Razo, Ian          10 Oasis-CA                       1:40.68 RED    
  2 Fong, Ian K               10 ARSC-CA                        1:43.39 RED    
  3 Shigemitsu, Kenji K       10 ARSC-CA                        1:47.06 RED    
WHT - Division  
  1 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                        2:00.23 WHT    
  2 Sudijono, Leo W           10 SPS-CA                         2:02.70 WHT    
Non-Award Division  
 -- Chang, Ryan L             10 UN-02-CA                            DQ        
 -- Cardenas, Nico             9 LKWD-CA                             DQ        
 -- Sturgis, Noah A            9 VKNG-CA                             DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          41.60  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Orendain, Emilio D        10 LDST-CA                          37.39 RED    
  2 Cristobal, Abe            10 LACT-CA                          38.84 RED    
  3 Fernandez Davila, Fabian  10 Dolphins-CA                      39.77 RED    
  4 Han, Kevin K              10 RMDA-CA                          40.73 RED    
WHT - Division  
  1 Juarez-Razo, Ian          10 Oasis-CA                         42.75 WHT    
  2 Chow, Tobey S             10 ARSC-CA                          43.60 WHT    
  3 Leung, Jayden K           10 DARE-CA                          43.61 WHT    
  4 Sui, Richard              10 RORA-CA                          44.02 WHT    
  5 Kim, Robin                 9 UNAT-CA                          45.62 WHT    
  6 NG, Lex A                  9 SPS-CA                           47.26 WHT    
  7 Punjapunya, Max T          9 LKWD-CA                          48.13 WHT    
  8 Lagunas, Angel J          10 HGS-CA                           49.07 WHT    
  9 Lee, Bomin A               9 KSST-CA                          49.34 WHT    
 10 Gonzalez, Maximo          10 CAA-CA                           50.27 WHT    
 11 Guo, Garrick              10 RORA-CA                          50.64 WHT    
 12 Juarez-Razo, Cameron      10 Oasis-CA                         54.83 WHT    
 13 Tran, Mason                9 LKWD-CA                          59.86 WHT    
Non-Award Division  
 -- Sentosa, Josiah            9 CAA-CA                              DQ        
 -- Santamaria, Alan I        10 REV-CA                              DQ        
 -- Avila, Alejandro          10 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Yang, Weilee              10 RORA-CA                             DQ        
 -- Beightler, Rohan H         9 DARE-CA                             DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:37.60  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Trowbridge, Cash M        10 VKNG-CA                        1:22.50 RED    
  2 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA                        1:29.16 RED    
  3 Cristobal, Abe            10 LACT-CA                        1:30.61 RED    
  4 Leung, Jayden K           10 DARE-CA                        1:36.67 RED    
Non-Award Division  
 -- Cardenas, Nico             9 LKWD-CA                             DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
        1:34.80  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guo, Garrick              10 RORA-CA                        1:35.25 WHT    
  2 Morales, Caleb Z           9 LDST-CA                        1:43.23 WHT    
  3 Yang, Weilee              10 RORA-CA                        1:46.88 WHT    
  4 Rui, Russell Z             9 RORA-CA                        1:48.79 WHT    
  5 Dizon, Noah L              9 SGSG-CA                        2:03.29 WHT    
 -- Sturgis, Noah A            9 VKNG-CA                             DQ        
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
        3:24.50  9-10 RED
             --  9-10 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cristobal, Abe            10 LACT-CA                        2:48.12 RED    
  2 Pu, Kyle C                 9 CERR-CA                        3:04.32 RED    
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          33.60  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Lee, Josh K               11 MAX-CA                           29.84 RED    
  2 Morris III, Glen          11 LDST-CA                          30.74 RED    
  3 Resurreccion, Raiden      12 Pirates-CA                       30.91 RED    
  4 Loza, Kristian M          11 Oasis-CA                         30.99 RED    
  5 Yu, Jeremy S              12 RORA-CA                          31.04 RED    
  6 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA                          31.63 RED    
  7 Guzman, Sam               12 LKWD-CA                          32.11 RED    
  8 Selloria, Shane A         12 BAC-CA                           32.37 RED    
  9 Pan, Jason H              11 ARSC-CA                          32.44 RED    
 10 Lara, Raul E              11 LACT-CA                          32.48 RED    
 11 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                          32.50 RED    
 12 Tan, Kaden                12 RORA-CA                          32.55 RED    
 13 Ibarra, Kristopher J      12 HGS-CA                           32.77 RED    
 14 Winland, Kody C           12 Oasis-CA                         33.25 RED    
WHT - Division  
  1 Kim, Kai J                12 Dolphins-CA                      33.92 WHT    
  2 Munoz, Aiden A            11 LKWD-CA                          34.66 WHT    
  3 Ybaceta, Kyle N           11 VKNG-CA                          34.96 WHT    
  4 Wang, Brian L             11 RORA-CA                          35.00 WHT    
  5 Wu, Kalvin                12 ARSC-CA                          35.24 WHT    
  6 Guadron, David M          12 Pirates-CA                       35.64 WHT    
  7 Pescador, Jesus A         12 HGS-CA                           36.09 WHT    
  8 Gandara, Carlos R         12 RMDA-CA                          36.60 WHT    
  9 Ho, Ethan S               11 SPS-CA                           36.68 WHT    
 10 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                          36.71 WHT    
 11 Du, Wincent V             12 MAX-CA                           37.83 WHT    
 12 Ritchson, Jeremiah D      11 Oasis-CA                         39.58 WHT    
 13 Cao, Laurence N           11 RORA-CA                          39.98 WHT    
 14 Lu, Turner K              11 ARSC-CA                          40.10 WHT    
 15 Chagoya, Julian           11 DARE-CA                          41.51 WHT    
 16 Morales, Nathan M         12 LDST-CA                          41.75 WHT    
 17 Jaeger, Robert M          11 SPS-CA                           42.63 WHT    
 18 Lay, Ryan H               12 CERR-CA                          43.21 WHT    
 19 Ting, Justin C            12 MAX-CA                           43.30 WHT    
 20 Louie, Delton             12 SGSG-CA                          43.35 WHT    
 21 Arteaga, Diego            12 HGS-CA                           43.83 WHT    
 22 Avila, Victor             12 Dolphins-CA                      44.37 WHT    
 23 Gu, Eric H                11 ARSC-CA                          44.72 WHT    
 24 Soto, Noah H              11 BPAC-CA                          44.87 WHT    
 25 Corpus, kai K             11 BAC-CA                           45.16 WHT    
 26 Li, Nathan                11 RORA-CA                          48.12 WHT    
 27 Rios, Joey J              11 Oasis-CA                         48.32 WHT    
 28 Kim, Jude B               11 CERR-CA                          48.45 WHT    
 29 De Buhr, Reagan K         11 Dolphins-CA                      50.14 WHT    
 30 Wu, Terrence T            11 SGSG-CA                          51.77 WHT    
 31 Escovar, Mateo E          12 PASA-CA                        1:13.57 WHT    
Non-Award Division  
 -- Wong, Isaac               11 ARSC-CA                             DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:12.20  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chang, Isaac J            11 RMDA-CA                        1:03.80 RED    
  2 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA                        1:04.09 RED    
  3 Flores, Dylan D           12 CAA-CA                         1:04.10 RED    
  4 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                        1:05.23 RED    
  5 Santos, Elonzo T          11 VKNG-CA                        1:05.25 RED    
  6 Lu, Teddy K               12 ARSC-CA                        1:05.56 RED    
  7 Yu, Jeremy S              12 RORA-CA                        1:06.37 RED    
  8 Olvera, Steven            12 CAA-CA                         1:06.43 RED    
  9 Blanco, Giles             11 Oasis-CA                       1:07.73 RED    
 10 Rahro, Justin K           12 SPS-CA                         1:07.87 RED    
 11 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA                        1:08.23 RED    
 12 Guzman, Sam               12 LKWD-CA                        1:09.05 RED    
 13 Barsoum, Justin H         11 CERR-CA                        1:09.50 RED    
 14 Pan, Jason H              11 ARSC-CA                        1:09.81 RED    
 15 Fearence, Jayjay D        11 VKNG-CA                        1:09.83 RED    
 16 Resurreccion, Raiden      12 Pirates-CA                     1:10.37 RED    
 17 Lara, Raul E              11 LACT-CA                        1:10.97 RED    
WHT - Division  
  1 Tan, Kaden                12 RORA-CA                        1:12.42 WHT    
  2 Weng, Nathan              12 MAX-CA                         1:13.16 WHT    
  3 Enciso, Archie S          12 CERR-CA                        1:13.86 WHT    
  4 Lim, Brandon N            11 CAA-CA                         1:13.89 WHT    
  5 Yang, Andy Z              11 SPS-CA                         1:13.95 WHT    
  6 Munoz, Aiden A            11 LKWD-CA                        1:16.27 WHT    
  7 Franco, Nathan T          11 VKNG-CA                        1:16.39 WHT    
  8 Di, Derek                 11 LKWD-CA                        1:16.75 WHT    
  9 Goeij, Samuel A           12 SGSG-CA                        1:16.90 WHT    
 10 Alegria, Gabriel N        11 BAC-CA                         1:17.60 WHT    
 11 Venegas, Isaac R          12 SGSG-CA                        1:17.85 WHT    
 12 Moradi, Parsa             12 SPS-CA                         1:20.02 WHT    
 13 Kim, Kai J                12 Dolphins-CA                    1:21.32 WHT    
 14 Guadron, David M          12 Pirates-CA                     1:22.67 WHT    
 15 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                        1:24.22 WHT    
 16 Gao, Vincent              12 SGSG-CA                        1:27.27 WHT    
 17 Lu, Turner K              11 ARSC-CA                        1:27.76 WHT    
 18 Chagoya, Julian           11 DARE-CA                        1:29.36 WHT    
 19 Avila, Victor             12 Dolphins-CA                    1:33.91 WHT    
 20 Kim, Jude B               11 CERR-CA                        1:35.60 WHT    
 21 Wong, Isaac               11 ARSC-CA                        1:52.48 WHT    
 22 De Buhr, Reagan K         11 Dolphins-CA                    2:17.80 WHT    
 23 Escovar, Mateo E          12 PASA-CA                        2:26.26 WHT    
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:37.80  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA                        2:20.59 RED    
  2 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA                        2:22.54 RED    
  3 Chang, Isaac J            11 RMDA-CA                        2:24.02 RED    
  4 Wu, Matthew S             11 SGSG-CA                        2:31.62 RED    
  5 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                        2:33.28 RED    
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          40.00  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Josh K               11 MAX-CA                           34.60 RED    
  2 Andrianopoulos, Patrick   12 ARSC-CA                          35.90 RED    
  3 Valdez, Andy G            12 BAC-CA                           36.04 RED    
  4 Flores, Dylan D           12 CAA-CA                           36.16 RED    
  5 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA                         36.73 RED    
  6 Guzman, Sam               12 LKWD-CA                          37.03 RED    
  7 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                          37.17 RED    
  8 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA                          37.71 RED    
  9 Alegria, Gabriel N        11 BAC-CA                           37.98 RED    
 10 Yang, Andy Z              11 SPS-CA                           38.65 RED    
 11 Santos, Elonzo T          11 VKNG-CA                          38.70 RED    
 12 Di, Derek                 11 LKWD-CA                          38.71 RED    
 13 Rahro, Justin K           12 SPS-CA                           39.04 RED    
 14 Ho, Ethan S               11 SPS-CA                           39.22 RED    
 15 Ibarra, Kristopher J      12 HGS-CA                           39.29 RED    
WHT - Division  
  1 Resurreccion, Raiden      12 Pirates-CA                       40.21 WHT    
  2 Ybaceta, Kyle N           11 VKNG-CA                          40.45 WHT    
  3 Wu, Kalvin                12 ARSC-CA                          40.77 WHT    
  4 Franco, Nathan T          11 VKNG-CA                          40.99 WHT    
  5 Wang, Brian L             11 RORA-CA                          41.02 WHT    
  6 Gandara, Carlos R         12 RMDA-CA                          42.29 WHT    
  7 Kim, Kai J                12 Dolphins-CA                      42.30 WHT    
  8 Kim, Tevin                11 UNAT-CA                          42.39 WHT    
  9 Gao, Vincent              12 SGSG-CA                          43.14 WHT    
 10 Lay, Ryan H               12 CERR-CA                          43.22 WHT    
 11 Louie, Delton             12 SGSG-CA                          43.45 WHT    
 12 Rodriguez, Cory A         11 SPS-CA                           44.41 WHT    
 13 Bustos, Gabe P            11 Oasis-CA                         45.12 WHT    
 14 Guadron, David M          12 Pirates-CA                       47.15 WHT    
 15 Morales, Nathan M         12 LDST-CA                          47.92 WHT    
 16 Corpus, kai K             11 BAC-CA                           50.47 WHT    
 17 Pescador, Jesus A         12 HGS-CA                           50.55 WHT    
 18 Wu, Terrence T            11 SGSG-CA                          52.46 WHT    
 19 Arteaga, Diego            12 HGS-CA                           53.42 WHT    
 20 Kim, Jude B               11 CERR-CA                          53.65 WHT    
 21 Rios, Joey J              11 Oasis-CA                         53.76 WHT    
Non-Award Division  
 -- Polanco, Ethan T          12 Dolphins-CA                         DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:28.00  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Andrianopoulos, Patrick   12 ARSC-CA                        1:18.22 RED    
  2 Tran, Caymin K            12 SGSG-CA                        1:19.91 RED    
  3 Blanco, Giles             11 Oasis-CA                       1:20.49 RED    
  4 Chen, Samuel T            12 RMDA-CA                        1:20.76 RED    
  5 Lim, Brandon N            11 CAA-CA                         1:27.00 RED    
WHT - Division  
  1 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                        1:28.10 WHT    
  2 Kim, Tevin                11 UNAT-CA                        1:30.25 WHT    
  3 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                        1:40.04 WHT    
Non-Award Division  
 -- Yu, Jeremy S              12 RORA-CA                             DQ        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          44.80  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA                          39.63 RED    
  2 Flores, Dylan D           12 CAA-CA                           40.22 RED    
  3 Lim, Ronald               12 PASA-CA                          40.46 RED    
  4 Loza, Kristian M          11 Oasis-CA                         41.20 RED    
  5 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA                         41.23 RED    
  6 Vu, Christopher M         11 LKWD-CA                          42.56 RED    
  7 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                          42.64 RED    
  8 Wu, Matthew S             11 SGSG-CA                          42.93 RED    
  9 Fearence, Jayjay D        11 VKNG-CA                          43.14 RED    
 10 Lee, Mike J               11 SPS-CA                           43.48 RED    
 11 Barsoum, Justin H         11 CERR-CA                          44.05 RED    
 12 Lindner, Joshua R         11 VKNG-CA                          44.07 RED    
WHT - Division  
  1 Winland, Kody C           12 Oasis-CA                         45.76 WHT    
  2 Alegria, Gabriel N        11 BAC-CA                           46.08 WHT    
  3 Di, Derek                 11 LKWD-CA                          46.13 WHT    
  4 Wu, Kalvin                12 ARSC-CA                          48.58 WHT    
  5 Kim, Tevin                11 UNAT-CA                          48.76 WHT    
  6 Chen, Samuel T            12 RMDA-CA                          49.15 WHT    
  7 Morris III, Glen          11 LDST-CA                          49.80 WHT    
  8 Corpus, kai K             11 BAC-CA                           53.22 WHT    
  9 Bustos, Gabe P            11 Oasis-CA                         53.51 WHT    
 10 Gu, Eric H                11 ARSC-CA                          53.61 WHT    
 11 Ritchson, Jeremiah D      11 Oasis-CA                         54.19 WHT    
 12 Cao, Laurence N           11 RORA-CA                        1:00.99 WHT    
 13 Morales, Nathan M         12 LDST-CA                        1:01.28 WHT    
 14 De Buhr, Reagan K         11 Dolphins-CA                    1:02.19 WHT    
 15 Rios, Joey J              11 Oasis-CA                       1:02.90 WHT    
Non-Award Division  
 -- Avila, Victor             12 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Ho, Ethan S               11 SPS-CA                              DQ        
 -- Wu, Terrence T            11 SGSG-CA                             DQ        
 -- Li, Nathan                11 RORA-CA                             DQ        
 -- Soto, Noah H              11 BPAC-CA                             DQ        
 -- Polanco, Ethan T          12 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Jaeger, Robert M          11 SPS-CA                              DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:37.10  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Valdez, Andy G            12 BAC-CA                         1:24.12 RED    
  2 Apostol, Jazen F          11 CERR-CA                        1:25.28 RED    
  3 Lim, Ronald               12 PASA-CA                        1:28.07 RED    
  4 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA                        1:28.38 RED    
  5 Lai, Archie C             11 SGSG-CA                        1:29.49 RED    
  6 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                        1:30.58 RED    
  7 Lee, Mike J               11 SPS-CA                         1:31.15 RED    
  8 Lindner, Joshua R         11 VKNG-CA                        1:34.22 RED    
WHT - Division  
  1 Du, Wincent V             12 MAX-CA                         1:38.84 WHT    
  2 Munoz, Aiden A            11 LKWD-CA                        1:46.68 WHT    
Non-Award Division  
 -- Gu, Eric H                11 ARSC-CA                             DQ        
 -- Vu, Christopher M         11 LKWD-CA                             DQ        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          37.70  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Santos, Endre T           12 VKNG-CA                          34.72 RED    
  2 Fearence, Jayjay D        11 VKNG-CA                          34.88 RED    
  3 Lai, Archie C             11 SGSG-CA                          35.28 RED    
  4 Morris III, Glen          11 LDST-CA                          35.75 RED    
  5 Rahro, Justin K           12 SPS-CA                           35.76 RED    
  6 Andrianopoulos, Patrick   12 ARSC-CA                          36.18 RED    
  7 Blanco, Giles             11 Oasis-CA                         36.26 RED    
  8 Ibarra, Kristopher J      12 HGS-CA                           36.95 RED    
  9 Selloria, Shane A         12 BAC-CA                           36.96 RED    
 10 Barsoum, Justin H         11 CERR-CA                          37.00 RED    
WHT - Division  
  1 Pan, Jason H              11 ARSC-CA                          38.57 WHT    
  2 Goeij, Samuel A           12 SGSG-CA                          39.66 WHT    
  3 Chen, Samuel T            12 RMDA-CA                          40.03 WHT    
  4 Gandara, Carlos R         12 RMDA-CA                          40.76 WHT    
  5 Franco, Nathan T          11 VKNG-CA                          41.71 WHT    
  6 Venegas, Isaac R          12 SGSG-CA                          42.40 WHT    
  7 Tan, Kaden                12 RORA-CA                          42.77 WHT    
  8 Yang, Andy Z              11 SPS-CA                           45.19 WHT    
  9 Lara, Raul E              11 LACT-CA                          45.54 WHT    
 10 Pescador, Jesus A         12 HGS-CA                           48.15 WHT    
 11 Du, Wincent V             12 MAX-CA                           50.17 WHT    
 12 Rodriguez, Cory A         11 SPS-CA                           52.04 WHT    
 13 Arteaga, Diego            12 HGS-CA                           55.18 WHT    
 14 Cao, Laurence N           11 RORA-CA                          55.52 WHT    
 15 Li, Nathan                11 RORA-CA                        1:07.79 WHT    
Non-Award Division  
 -- Wong, Isaac               11 ARSC-CA                             DQ        
 -- Lu, Turner K              11 ARSC-CA                             DQ        
 -- Chagoya, Julian           11 DARE-CA                             DQ        
 -- Soto, Noah H              11 BPAC-CA                             DQ        
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:25.30  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Santos, Elonzo T          11 VKNG-CA                        1:13.91 RED    
  2 Nunez, Jorge A            12 LACT-CA                        1:14.44 RED    
  3 Chun, Tim                 11 SGSG-CA                        1:16.10 RED    
  4 Santos, Endre T           12 VKNG-CA                        1:16.76 RED    
  5 Lai, Archie C             11 SGSG-CA                        1:18.32 RED    
  6 Lu, Teddy K               12 ARSC-CA                        1:21.22 RED    
  7 Olvera, Steven            12 CAA-CA                         1:21.25 RED    
WHT - Division  
  1 Ybaceta, Kyle N           11 VKNG-CA                        1:35.35 WHT    
  2 Weng, Nathan              12 MAX-CA                         1:36.98 WHT    
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:24.70  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
Non-Award Division  
  1 Valdez, Andy G            12 BAC-CA                         1:15.55 RED    
  1 Gomez, Jack Y             11 PASA-CA                        1:29.29 WHT    
  2 Velasco, Gian K           11 Oasis-CA                       1:17.32 RED    
  2 Wang, Brian L             11 RORA-CA                        1:30.20 WHT    
  3 Selloria, Shane A         12 BAC-CA                         1:17.85 RED    
  3 Winland, Kody C           12 Oasis-CA                       1:30.29 WHT    
  4 Lu, Teddy K               12 ARSC-CA                        1:18.66 RED    
  4 Venegas, Isaac R          12 SGSG-CA                        1:33.55 WHT    
  5 Vu, Christopher M         11 LKWD-CA                        1:21.50 RED    
  5 Gao, Vincent              12 SGSG-CA                        1:35.32 WHT    
  6 Ho, Johnathan C           12 CERR-CA                        1:24.19 RED    
  6 Rodriguez, Cory A         11 SPS-CA                         1:42.14 WHT    
  7 Ritchson, Jeremiah D      11 Oasis-CA                       1:44.04 WHT    
 -- Goeij, Samuel A           12 SGSG-CA                             DQ        
 -- Bustos, Gabe P            11 Oasis-CA                            DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
        3:01.70  11-12 RED
             --  11-12 WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Olvera, Steven            12 CAA-CA                         2:44.45 RED    
  1 Weng, Nathan              12 MAX-CA                         3:11.82 WHT    
  2 Loza, Kristian M          11 Oasis-CA                       2:47.45 RED    
  3 Wu, Matthew S             11 SGSG-CA                        2:55.35 RED    
 
Boys 13 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          28.90  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Ahn, Max                  17 SPS-CA                           25.11 RED    
  2 Jaime, Jose A             15 Dolphins-CA                      25.42 RED    
  3 Bradley, Ryan L           16 SPS-CA                           25.47 RED    
  4 Alcala, Brandon D         18 Dolphins-CA                      25.61 RED    
  4 Del Carpio, Kendrik R     15 Dolphins-CA                      25.61 RED    
  6 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA                          26.47 RED    
  7 Delacerda, Diego A        14 Dolphins-CA                      26.84 RED    
  8 Kim, Elliott Y            15 Dolphins-CA                      26.92 RED    
  9 Bang, Stein S             14 CERR-CA                          27.03 RED    
 10 Perez, Arnold H           17 LACT-CA                          27.14 RED    
 11 Yao, Victor L             14 RORA-CA                          27.18 RED    
 12 Hernandez, Paul A         16 Dolphins-CA                      27.19 RED    
 13 Lee, Dennis W             14 ARSC-CA                          27.27 RED    
 14 Silao, Evan M             16 SPS-CA                           27.39 RED    
 15 Sanchez, Anthony R        15 LACT-CA                          27.72 RED    
 16 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA                         27.80 RED    
 17 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA                           27.87 RED    
 18 Contreras Jr., Carlos     16 LKWD-CA                          27.94 RED    
 19 Soto-garcia, David H      14 BPAC-CA                          28.03 RED    
 20 Chen, Victor              17 SGSG-CA                          28.09 RED    
 21 Garcia, Will W            14 ARSC-CA                          28.46 RED    
 22 Chang, Isaac              14 DARE-CA                          28.63 RED    
 23 Lac, Carson K             15 ARSC-CA                          28.81 RED    
 24 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA                          28.82 RED    
WHT - Division  
  1 Morales, Isaac            14 Pirates-CA                       29.25 WHT    
  2 Cheng, Preston            14 ARSC-CA                          29.43 WHT    
  3 Jaramillo, William M      15 Dolphins-CA                      29.47 WHT    
  4 Nunez, Emanuel            15 Dolphins-CA                      30.40 WHT    
  5 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA                       30.79 WHT    
  6 Castleberry, Sean T       13 REV-CA                           30.82 WHT    
  7 Enciso, Matthew A         13 BAC-CA                           31.01 WHT    
  7 Tailin, Logan J           15 SPS-CA                           31.01 WHT    
  9 Chan, Garrison Y          13 SGSG-CA                          31.57 WHT    
 10 D'Silva, Gian A           13 BAC-CA                           31.69 WHT    
 11 Deng, Harry               13 MAX-CA                           32.24 WHT    
 12 Wong, Gavin               13 ARSC-CA                          32.59 WHT    
 13 Okashima, Alden A         13 MAX-CA                           32.74 WHT    
 14 Jackson, Kendall K        15 REV-CA                           33.75 WHT    
 15 Yu, Shun                  13 MAX-CA                           33.96 WHT    
 16 Tran, Jason T             13 MAX-CA                           34.01 WHT    
 17 Kim, Jules J              13 CERR-CA                          34.59 WHT    
 18 Galaviz, David A          13 SPS-CA                           34.80 WHT    
 19 Wu, Aiden T               13 SGSG-CA                          36.07 WHT    
 20 Ting, Raymond             14 MAX-CA                           38.01 WHT    
 21 Baez, Alex G              16 Pirates-CA                       39.08 WHT    
 22 Oporto, Louis A           13 Dolphins-CA                      40.32 WHT    
 23 Wang, Aaron L             14 RORA-CA                          41.76 WHT    
 24 Young, Evan T             13 SGSG-CA                          42.18 WHT    
 25 Jackson, Daniel K         14 REV-CA                           42.41 WHT    
 26 Sandoval, Luis            15 Dolphins-CA                      43.69 WHT    
 27 Reed, Carter M            14 REV-CA                           48.27 WHT    
 28 Pagaduan, Pagaduan P      13 BAC-CA                           48.95 WHT    
 
Boys 13 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:02.60  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Bradley, Ryan L           16 SPS-CA                           55.16 RED    
  2 Montoya, Alexander        14 VKNG-CA                          55.81 RED    
  3 Del Carpio, Kendrik R     15 Dolphins-CA                      56.43 RED    
  4 Kimbrell, Travis C        16 Dolphins-CA                      57.43 RED    
  5 Maldonado, Jerry          15 BAC-CA                           57.74 RED    
  6 Ahn, Max                  17 SPS-CA                           57.80 RED    
  7 Lee, Dennis W             14 ARSC-CA                          58.15 RED    
  8 Caston, Nikolas J         14 CAA-CA                           58.79 RED    
  9 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA                          59.67 RED    
 10 Yao, Victor L             14 RORA-CA                        1:00.19 RED    
 11 Kim, Elliott Y            15 Dolphins-CA                    1:00.54 RED    
 12 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA                         1:00.59 RED    
 13 Soo, Russell S            14 CAA-CA                         1:00.90 RED    
 14 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA                       1:01.08 RED    
 15 Contreras Jr., Carlos     16 LKWD-CA                        1:01.37 RED    
 16 Berumen, Joshua           13 Dolphins-CA                    1:01.61 RED    
 17 Delacerda, Diego A        14 Dolphins-CA                    1:01.70 RED    
 18 Lee, Aaron                14 ARSC-CA                        1:01.82 RED    
 19 Garcia, Will W            14 ARSC-CA                        1:02.32 RED    
WHT - Division  
  1 Hernandez, Paul A         16 Dolphins-CA                    1:02.62 WHT    
  2 Chen, Kai L               13 RORA-CA                        1:04.46 WHT    
  3 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA                        1:04.63 WHT    
  4 Morales, Isaac            14 Pirates-CA                     1:04.78 WHT    
  5 Lee, Isaac N              14 DARE-CA                        1:04.96 WHT    
  6 Chen, Victor              17 SGSG-CA                        1:05.33 WHT    
  7 Enciso, Matthew A         13 BAC-CA                         1:06.30 WHT    
  8 Kopitsa, Roman            13 CAA-CA                         1:06.37 WHT    
  9 Rivas, Andrew N           14 Dolphins-CA                    1:06.41 WHT    
 10 D'Silva, Gian A           13 BAC-CA                         1:09.08 WHT    
 11 Chiba, Kota J             14 RMDA-CA                        1:10.62 WHT    
 12 Hong, Tedd L              13 MAX-CA                         1:10.76 WHT    
 13 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA                     1:10.94 WHT    
 14 Castleberry, Sean T       13 REV-CA                         1:11.00 WHT    
 15 Anguelov, Christo I       14 VKNG-CA                        1:11.86 WHT    
 16 Deng, Harry               13 MAX-CA                         1:13.52 WHT    
 17 Bowen, Estebian X         15 BAC-CA                         1:13.80 WHT    
 18 Yu, Shun                  13 MAX-CA                         1:15.77 WHT    
 19 Kim, Jules J              13 CERR-CA                        1:17.07 WHT    
 20 Wu, Aiden T               13 SGSG-CA                        1:17.15 WHT    
 21 Jackson, Kendall K        15 REV-CA                         1:18.14 WHT    
 22 Galaviz, David A          13 SPS-CA                         1:18.65 WHT    
 23 Ting, Raymond             14 MAX-CA                         1:20.52 WHT    
 24 Soo, Jonathan I           14 CAA-CA                         1:21.15 WHT    
 25 Nunez, Nathan J           14 HGS-CA                         1:21.18 WHT    
 26 Rodriguez, Vic H          15 LACT-CA                        1:22.77 WHT    
 27 Oporto, Louis A           13 Dolphins-CA                    1:25.31 WHT    
 28 Sandoval, Luis            15 Dolphins-CA                    1:31.97 WHT    
 29 Baez, Alex G              16 Pirates-CA                     1:35.12 WHT    
 30 Jackson, Daniel K         14 REV-CA                         1:36.16 WHT    
 31 Pagaduan, Pagaduan P      13 BAC-CA                         1:48.42 WHT    
 32 Reed, Carter M            14 REV-CA                         1:53.59 WHT    
 
Boys 13 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
        2:18.20  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Rodriguez, Paul T         17 Oasis-CA                       2:02.22 RED    
  2 Chun, Ray                 13 SGSG-CA                        2:09.25 RED    
  3 Alcala, Brandon D         18 Dolphins-CA                    2:09.34 RED    
  4 Kimbrell, Travis C        16 Dolphins-CA                    2:09.49 RED    
  5 Caston, Nikolas J         14 CAA-CA                         2:12.05 RED    
  6 Perez, Arnold H           17 LACT-CA                        2:14.62 RED    
  7 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                        2:15.52 RED    
  8 Berumen, Joshua           13 Dolphins-CA                    2:16.19 RED    
WHT - Division  
  1 Dizon, Ian L              14 SGSG-CA                        2:35.69 WHT    
  2 Chiba, Kota J             14 RMDA-CA                        2:38.04 WHT    
 
Boys 13 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
        1:15.70  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Chang, Justin J           14 RMDA-CA                        1:03.72 RED    
  2 Soo, Russell S            14 CAA-CA                         1:07.24 RED    
  3 De Los Reyes, Jacob R     17 CAA-CA                         1:09.93 RED    
  4 Kennedy, Sean M           13 RMDA-CA                        1:13.32 RED    
  5 Sanchez, Anthony R        15 LACT-CA                        1:13.76 RED    
  6 Lee, Aaron                14 ARSC-CA                        1:14.74 RED    
  7 Lac, Carson K             15 ARSC-CA                        1:14.93 RED    
  8 Soto-garcia, David H      14 BPAC-CA                        1:15.01 RED    
  9 Chun, Ray                 13 SGSG-CA                        1:15.67 RED    
WHT - Division  
  1 Cheng, Preston            14 ARSC-CA                        1:15.87 WHT    
  2 Kopitsa, Roman            13 CAA-CA                         1:15.90 WHT    
  3 Jaramillo, William M      15 Dolphins-CA                    1:18.37 WHT    
  4 Bowen, Estebian X         15 BAC-CA                         1:23.78 WHT    
  5 Hong, Tedd L              13 MAX-CA                         1:27.01 WHT    
  6 Anguelov, Christo I       14 VKNG-CA                        1:27.50 WHT    
  7 Galaviz, David A          13 SPS-CA                         1:28.29 WHT    
  8 Kim, Jules J              13 CERR-CA                        1:36.34 WHT    
  9 Jackson, Kendall K        15 REV-CA                         1:48.81 WHT    
 10 Young, Evan T             13 SGSG-CA                        1:50.21 WHT    
 11 Jackson, Daniel K         14 REV-CA                         1:50.68 WHT    
 12 Rodriguez, Vic H          15 LACT-CA                        1:52.74 WHT    
 13 Sandoval, Luis            15 Dolphins-CA                    2:05.76 WHT    
 14 Reed, Carter M            14 REV-CA                         2:19.38 WHT    
 15 Pagaduan, Pagaduan P      13 BAC-CA                         2:32.84 WHT    
Non-Award Division  
 -- Kim, Elliott Y            15 Dolphins-CA                         DQ        
 -- Dizon, Ian L              14 SGSG-CA                             DQ        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:22.70  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Jaime, Jose A             15 Dolphins-CA                    1:11.35 RED    
  2 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                        1:13.10 RED    
  3 Bang, Stein S             14 CERR-CA                        1:13.76 RED    
  4 Garcia, Cayden J          13 LDST-CA                        1:15.19 RED    
  5 Rodriguez, Paul T         17 Oasis-CA                       1:15.27 RED    
  6 Lee, Dennis W             14 ARSC-CA                        1:17.38 RED    
  7 Garcia, Will W            14 ARSC-CA                        1:17.91 RED    
  8 Yao, Victor L             14 RORA-CA                        1:17.99 RED    
  9 Chang, Isaac              14 DARE-CA                        1:18.22 RED    
 10 Caston, Nikolas J         14 CAA-CA                         1:19.15 RED    
 11 Orendain, Samuel G        13 LDST-CA                        1:19.75 RED    
 12 De Los Reyes, Jacob R     17 CAA-CA                         1:20.23 RED    
 13 Del Carpio, Kendrik R     15 Dolphins-CA                    1:20.98 RED    
 14 Lac, Carson K             15 ARSC-CA                        1:21.15 RED    
 15 Wu, Jeffrey S             13 SGSG-CA                        1:21.22 RED    
 16 Maldonado, Jerry          15 BAC-CA                         1:21.45 RED    
 17 Chen, Victor              17 SGSG-CA                        1:22.13 RED    
WHT - Division  
  1 Garcia, Irvin A           13 BAC-CA                         1:23.30 WHT    
  2 Anguelov, Christo I       14 VKNG-CA                        1:23.37 WHT    
  3 Nunez, Emanuel            15 Dolphins-CA                    1:24.46 WHT    
  4 Xu, Harry                 14 MAX-CA                         1:26.06 WHT    
  5 Chan, Garrison Y          13 SGSG-CA                        1:28.27 WHT    
  6 Hong, Tedd L              13 MAX-CA                         1:31.46 WHT    
  7 Okashima, Alden A         13 MAX-CA                         1:31.94 WHT    
  8 D'Silva, Gian A           13 BAC-CA                         1:33.13 WHT    
  9 Morales, Isaac            14 Pirates-CA                     1:33.56 WHT    
 10 Tran, Jason T             13 MAX-CA                         1:33.67 WHT    
 11 Wong, Gavin               13 ARSC-CA                        1:34.99 WHT    
 12 Bowen, Estebian X         15 BAC-CA                         1:37.67 WHT    
 13 Oporto, Louis A           13 Dolphins-CA                    1:48.63 WHT    
 14 Wang, Aaron L             14 RORA-CA                        2:01.87 WHT    
Non-Award Division  
 -- Nunez, Nathan J           14 HGS-CA                              DQ        
 -- Chiba, Kota J             14 RMDA-CA                             DQ        
 
Boys 13 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:11.00  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
RED - Division  
  1 Montoya, Alexander        14 VKNG-CA                        1:02.37 RED    
  2 Chang, Justin J           14 RMDA-CA                        1:03.26 RED    
  3 Kimbrell, Travis C        16 Dolphins-CA                    1:05.06 RED    
  4 Alcala, Brandon D         18 Dolphins-CA                    1:05.73 RED    
  5 Silao, Evan M             16 SPS-CA                         1:06.05 RED    
  6 Maldonado, Daniel D       14 BAC-CA                         1:07.33 RED    
  7 Velasco, Djovan D         13 Oasis-CA                       1:08.72 RED    
  8 Contreras Jr., Carlos     16 LKWD-CA                        1:10.61 RED    
WHT - Division  
  1 Delacerda, Diego A        14 Dolphins-CA                    1:11.31 WHT    
  2 Soto-garcia, David H      14 BPAC-CA                        1:11.80 WHT    
  3 Wu, Jeffrey S             13 SGSG-CA                        1:14.35 WHT    
  4 Kopitsa, Roman            13 CAA-CA                         1:15.75 WHT    
  5 Chen, Kai L               13 RORA-CA                        1:15.88 WHT    
  6 Enciso, Matthew A         13 BAC-CA                         1:17.12 WHT    
  7 Hernandez, Paul A         16 Dolphins-CA                    1:17.21 WHT    
  8 Rivas, Andrew N           14 Dolphins-CA                    1:18.84 WHT    
  9 Castleberry, Sean T       13 REV-CA                         1:21.74 WHT    
 10 Lee, Isaac N              14 DARE-CA                        1:21.84 WHT    
 11 Kennedy, Sean M           13 RMDA-CA                        1:24.10 WHT    
 12 Flores, Roberto C         14 Pirates-CA                     1:24.30 WHT    
 13 Wu, Aiden T               13 SGSG-CA                        1:32.41 WHT    
 14 Soo, Jonathan I           14 CAA-CA                         1:36.03 WHT    
Non-Award Division  
 -- Nunez, Nathan J           14 HGS-CA                              DQ        
 
Boys 13 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
        2:34.70  13&O RED
             --  13&O WHT
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Montoya, Alexander        14 VKNG-CA                        2:18.11 RED    
  1 Chen, Kai L               13 RORA-CA                        2:36.13 WHT    
  2 Maldonado, Daniel D       14 BAC-CA                         2:19.14 RED    
  2 Maldonado, Jerry          15 BAC-CA                         2:37.08 WHT    
  3 Rodriguez, Paul T         17 Oasis-CA                       2:21.20 RED    
  3 Chang, Isaac              14 DARE-CA                        2:37.43 WHT    
  4 De Los Reyes, Jacob R     17 CAA-CA                         2:27.17 RED    
  4 Sanchez, Anthony R        15 LACT-CA                        2:45.55 WHT    
  5 Wu, Jeffrey S             13 SGSG-CA                        2:28.21 RED    
  5 Chan, Garrison Y          13 SGSG-CA                        2:50.14 WHT    
  6 Perez, Arnold H           17 LACT-CA                        2:30.34 RED    
  6 Lee, Isaac N              14 DARE-CA                        2:52.63 WHT    
  7 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                        2:31.56 RED    
  7 Dizon, Ian L              14 SGSG-CA                        3:03.56 WHT    
  8 Wang, Aaron L             14 RORA-CA                        4:16.55 WHT