2019 OCSC CHAMPIONSHIPS - Meet Results

2019 OCSC CHAMPIONSHIPS
8/6/2019 - 8/6/2019
Yorba Linda, Ca USA
Updated: 8/6/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Orange Co Swim Conf Champ Meet            HY-TEK's MEET MANAGER 6.0
          2019 OCSC SUMMER LEAGUE CHAMPIONSHIPS, Sanction #: S19-258           
                     Valencia HS  hosted by STOP  8/6/2019                     
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ramirez, Ruby A            6 SEAL-CA                          20.26  
  2 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                          20.45  
  3 Sotakoun, Sofi R           6 GWSC-CA                          21.12  
  4 Hernandez, Penny S         5 STOP-CA                          25.76  
  5 Boyle, Bailey E            6 SWRD-CA                          25.94  
  6 Lewis, Sienna P            6 BGST-CA                          26.62  
  7 Kredell, Sydney B          5 LBSH-CA                          28.97  
  8 Petersen, Madison J        6 BGST-CA                          31.04  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ramirez, Ruby A            6 SEAL-CA                          23.23  
  2 Garcia, Elena I            6 SWRD-CA                          25.45  
  3 Gordon, Sadie E            6 GWSC-CA                          26.05  
  4 Tricano, Olivia P          5 SEAL-CA                          27.53  
  5 Brown, Avery H             6 SWRD-CA                          28.12  
  6 Silva, Tayler R            5 RFSH-CA                          29.14  
  7 Lewis, Sienna P            6 BGST-CA                          29.37  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Sadie E            6 GWSC-CA                          32.97  
  2 Kotkosky, Claire M         5 GWSC-CA                          34.39  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sotakoun, Sofi R           6 GWSC-CA                          23.96  
  2 Rasic, Eva E               6 STOP-CA                          25.64  
  3 Kotkosky, Claire M         5 GWSC-CA                          29.59  
  4 Brown, Avery H             6 SWRD-CA                          31.42  
  5 Boyle, Bailey E            6 SWRD-CA                          33.18  
  6 Walsh, Emma C              6 SWRD-CA                          53.17  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Devaney, Cali M            8 LBSH-CA                          18.10  
  2 Kennedy, Kylie L           8 RFSH-CA                          18.52  
  3 Neth, Rylee J              8 AQUA-CA                          18.57  
  4 Weaver, Frankie a          8 SPLA-CA                          18.97  
  5 Mastros, Vivian M          7 SEAL-CA                          20.09  
  6 Karich, Chloe M            8 TD-CA                            20.74  
  7 Olson, Chloe               7 JCCW-CA                          21.27  
  8 Hill, Abie B               7 STOP-CA                          21.49  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dinh, Alexis G             8 SWRD-CA                          36.26  
  2 Kinno, Dahlia A            7 SEAL-CA                          37.25  
  3 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                          40.78  
  4 Harrigan, Sarah J          8 SPLA-CA                          41.46  
  5 Wright, Kyla L             7 GWSC-CA                          41.60  
  6 Petersen, Autumn A         8 BGST-CA                          41.90  
  7 Reyburn, Mary E            8 RFSH-CA                          42.95  
  8 Huynh, Linh H              7 SPLA-CA                          43.94  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Jillian M          8 AQUA-CA                          19.24  
  2 Batang, Bianca D           8 GWSC-CA                          20.53  
  3 Maggiore, Gigi R           8 LBSH-CA                          21.14  
  4 Kennedy, Kylie L           8 RFSH-CA                          21.92  
  5 Mastros, Vivian M          7 SEAL-CA                          22.85  
  6 Billish, Claire A          7 LBSH-CA                          22.94  
  7 Rosales, Amelie P          7 SPLA-CA                          23.68  
  8 Williams, Tanner L         8 LBSH-CA                          24.47  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Batang, Bianca D           8 GWSC-CA                          22.44  
  2 Maggiore, Gigi R           8 LBSH-CA                          22.56  
  3 Tricano, Ella S            7 SEAL-CA                          25.64  
  4 Kasayama, Mia T            7 SWRD-CA                          25.75  
  5 Garcia, Kristiana B        8 SEAL-CA                          25.87  
  6 Faulkner, Siena r          8 SPLA-CA                          25.99  
  7 Petersen, Autumn A         8 BGST-CA                          27.64  
  8 Harrigan, Sarah J          8 SPLA-CA                          28.23  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Kristiana B        8 SEAL-CA                          19.08  
  2 Dinh, Alexis G             8 SWRD-CA                          20.09  
  3 Devaney, Cali M            8 LBSH-CA                          22.71  
  4 Huynh, Linh H              7 SPLA-CA                          23.51  
  5 McClendon, Kinsley A       8 RFSH-CA                          25.44  
  6 Kozelka, Caroline E        8 RFSH-CA                          26.50  
  7 McClaren, Corah M          8 RFSH-CA                          26.55  
  8 Olson, Chloe               7 JCCW-CA                          27.58  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Jillian M          8 AQUA-CA                        1:35.14  
  2 Kinno, Dahlia A            7 SEAL-CA                        1:35.52  
  3 Tricano, Ella S            7 SEAL-CA                        1:45.93  
  4 Boyle, Quinn E             7 SWRD-CA                        1:46.11  
  5 Wright, Kyla L             7 GWSC-CA                        1:48.38  
  6 Rosales, Amelie P          7 SPLA-CA                        1:49.00  
  7 Reyburn, Mary E            8 RFSH-CA                        1:54.92  
  8 Weaver, Frankie a          8 SPLA-CA                        1:56.47  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Turnbull, Eva B           10 SWRD-CA                          34.51  
  2 McGovern, Mairead A       10 RFSH-CA                          35.32  
  3 Woodruff, Sally E         10 SWRD-CA                          35.59  
  4 Ker, Katie s               9 SPLA-CA                          36.71  
  5 DiLibero, Claire R         9 GWSC-CA                          37.27  
  6 Billish, Abby M            9 LBSH-CA                          37.52  
  7 Mastros, Lily A           10 SEAL-CA                          38.90  
  8 Hageman, Beatrice R        9 SEAL-CA                          40.61  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hurley, Madeleine M        9 STOP-CA                        1:12.43  
  2 Kasayama, Hannah           9 SWRD-CA                        1:14.45  
  3 Morales, Elena            10 SWRD-CA                        1:16.89  
  4 Mastros, Lily A           10 SEAL-CA                        1:21.90  
  5 Ker, Katie s               9 SPLA-CA                        1:22.14  
  6 Salley, Bella              9 LBSH-CA                        1:23.10  
  7 Billish, Abby M            9 LBSH-CA                        1:23.67  
  8 Karich, Charlie D          9 TD-CA                          1:25.40  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hurley, Madeleine M        9 STOP-CA                          38.61  
  2 Kuhne, Ainsley W          10 GWSC-CA                          39.08  
  3 Eberwein, Monet M         10 BGST-CA                          40.12  
  4 Young, Sienna K            9 LBSH-CA                          45.02  
  5 Spencer, Samantha O        9 SEAL-CA                          46.58  
  6 Wilson, Roxy N             9 SEAL-CA                          48.48  
  7 Saavedra, Gracie K         9 RFSH-CA                          49.72  
  8 Ames, Addi L               9 STOP-CA                          53.09  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kuhne, Ainsley W          10 GWSC-CA                          41.61  
  2 Wieczorek, Calla L        10 SWRD-CA                          43.48  
  3 Turnbull, Eva B           10 SWRD-CA                          43.97  
  4 Hernandez, Abby J          9 STOP-CA                          45.73  
  5 Tadrous, Chloe E          10 STOP-CA                          46.43  
  6 Renta, Emily J             9 SEAL-CA                          46.59  
  7 Fransz, Savannah F         9 GWSC-CA                          47.86  
 -- Woodruff, Sally E         10 SWRD-CA                             DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Sydney A          9 GWSC-CA                          38.91  
  2 Morales, Elena            10 SWRD-CA                          41.50  
  3 McGovern, Mairead A       10 RFSH-CA                          42.96  
  4 Renta, Emily J             9 SEAL-CA                          45.24  
  5 Kelly, Makenna R           9 AQUA-CA                          51.38  
  6 Rosen, Lily G              9 SPLA-CA                          53.96  
  7 Silva, Frankie L           9 RFSH-CA                          55.71  
  8 Berg, Addison R            9 BGST-CA                        1:00.30  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wieczorek, Calla L        10 SWRD-CA                        1:24.92  
  2 Shaffer, Sydney A          9 GWSC-CA                        1:25.21  
  3 Hernandez, Abby J          9 STOP-CA                        1:33.50  
  4 Tadrous, Chloe E          10 STOP-CA                        1:37.95  
  5 Schmida, Allyson m        10 SPLA-CA                        1:39.87  
  6 Hageman, Beatrice R        9 SEAL-CA                        1:43.58  
  7 Capparelli, Rosalie N      9 TD-CA                          1:53.20  
 -- Eberwein, Monet M         10 BGST-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pinkney, Danielle m       11 SPLA-CA                          27.51  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA                          28.61  
  3 Lizardo, Trisha U         12 SWRD-CA                          30.92  
  4 Milligan, Claire Z        12 AAA-CA                           31.19  
  5 McGovern, Molly K         12 RFSH-CA                          31.45  
  6 Lan, Cynthia              11 RAYS-CA                          31.81  
  7 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                          32.01  
  8 Wilderman, Grace E        12 RFSH-CA                          32.51  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kinno, Sophia V           12 SEAL-CA                          58.46  
  2 Stockwell, Mia L          11 STOP-CA                        1:00.58  
  3 Pinkney, Danielle m       11 SPLA-CA                        1:01.49  
  4 Herras, Sophia Renee H    11 GWSC-CA                        1:04.54  
  5 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                        1:07.69  
  6 Stinson, Emeri I          12 SPLA-CA                        1:08.27  
  7 Milligan, Claire Z        12 AAA-CA                         1:09.78  
  8 Criner, Addison R         11 BGST-CA                        1:12.04  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Akins, Jana m             11 SPLA-CA                          30.18  
  2 Puckett, Belle F          11 SEAL-CA                          33.14  
  3 Stockwell, Mia L          11 STOP-CA                          33.46  
  4 Ro, Ava H                 12 STOP-CA                          33.67  
  5 Chang, Sydney             11 SEAL-CA                          35.54  
  6 Swails, Madeline I        11 GWSC-CA                          35.64  
  7 Nguyen, Kayla K           11 RFSH-CA                          40.55  
 -- Schoonbeck, Celeste N     11 SPLA-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guard, Lucy I             11 GWSC-CA                          38.07  
  2 Chang, Sydney             11 SEAL-CA                          38.87  
  3 Patterson, Rylie M        11 SEAL-CA                          38.89  
  4 Stinson, Emeri I          12 SPLA-CA                          39.30  
  5 McGovern, Molly K         12 RFSH-CA                          39.37  
  6 Maeda, Sayaka             12 STOP-CA                          39.58  
  7 Ramirez, Roxy A           11 SEAL-CA                          42.75  
 -- Lan, Cynthia              11 RAYS-CA                             DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anne L          12 AAA-CA                           29.89  
  2 Agustin, Zoe T            11 STOP-CA                          32.19  
  2 Swails, Madeline I        11 GWSC-CA                          32.19  
  4 Gogley, Erin K            12 SWRD-CA                          34.56  
  5 Maeda, Sayaka             12 STOP-CA                          35.02  
  6 Taite, Sarah c            11 SPLA-CA                          35.48  
  7 Turnbull, Amaya R         11 SWRD-CA                          35.81  
  8 Magaro, Kat E             11 GWSC-CA                          37.68  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kinno, Sophia V           12 SEAL-CA                        1:06.78  
  2 Akins, Jana m             11 SPLA-CA                        1:09.67  
  3 Williams, Anne L          12 AAA-CA                         1:13.25  
  4 Ro, Ava H                 12 STOP-CA                        1:13.82  
  5 Agustin, Zoe T            11 STOP-CA                        1:13.90  
  6 Herras, Sophia Renee H    11 GWSC-CA                        1:14.93  
  7 Patterson, Rylie M        11 SEAL-CA                        1:16.75  
  8 Guard, Lucy I             11 GWSC-CA                        1:18.88  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ramos, Elleanna R         14 STOP-CA                          25.83  
  2 Sotakoun, Ryli M          13 GWSC-CA                          27.63  
  3 DiCesaris, Natalie N      14 STOP-CA                          27.84  
  4 Berro, Sophia R           14 SEAL-CA                          28.59  
  5 Nguyen, Jolie Y           13 STOP-CA                          29.18  
  6 Ruiz, Genna A             13 AAA-CA                           29.49  
  7 Wilderman, Emma E         13 RFSH-CA                          30.38  
  8 Maciel, Emily I           13 SWRD-CA                          32.24  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sato, Gillian R           13 STOP-CA                          57.34  
  2 Coloma, Harmonie K        13 SWRD-CA                          59.19  
  3 Ro, Hannah H              14 STOP-CA                        1:00.87  
  4 Wilderman, Emma E         13 RFSH-CA                        1:07.77  
  5 Andersen, Chloe M         14 SPLA-CA                        1:09.88  
  6 Belshe, Roxanne s         14 SPLA-CA                        1:10.50  
  7 Maciel, Emily I           13 SWRD-CA                        1:11.58  
  8 Gutierrez, Ava V          13 BGST-CA                        1:14.91  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sato, Gillian R           13 STOP-CA                        1:03.48  
  2 Reece, Camryn A           14 RFSH-CA                        1:10.89  
  3 Nguyen, Jolie Y           13 STOP-CA                        1:13.47  
  4 Lemm, Kathryn n           14 SPLA-CA                        1:15.88  
  5 Livingston, Hannah E      14 BGST-CA                        1:20.01  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Berro, Sophia R           14 SEAL-CA                        1:15.05  
  2 Surjadinata, Lily         13 STOP-CA                        1:18.60  
  3 Macavei, Katie T          14 STOP-CA                        1:25.06  
  4 Martinez, Lauren D        13 BGST-CA                        1:34.23  
  5 Chiles, Darbie K          13 BGST-CA                        1:35.83  
  6 Andersen, Chloe M         14 SPLA-CA                        1:37.03  
  7 McWilliams, Julia l       14 SPLA-CA                        1:42.24  
  8 Aguayo, Kimberly          14 GWSC-CA                        1:42.91  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ramos, Elleanna R         14 STOP-CA                        1:02.00  
  2 Coloma, Harmonie K        13 SWRD-CA                        1:07.01  
  3 Sotakoun, Ryli M          13 GWSC-CA                        1:09.58  
  4 DiCesaris, Natalie N      14 STOP-CA                        1:11.44  
  5 Surjadinata, Lily         13 STOP-CA                        1:14.11  
  6 Reece, Camryn A           14 RFSH-CA                        1:14.73  
  7 Belshe, Roxanne s         14 SPLA-CA                        1:23.04  
  8 Diaz, Isabella M          13 LBSH-CA                        1:25.87  
 
Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ro, Hannah H              14 STOP-CA                        1:10.94  
  2 Lemm, Kathryn n           14 SPLA-CA                        1:15.83  
  3 Macavei, Katie T          14 STOP-CA                        1:16.46  
  4 Ruiz, Genna A             13 AAA-CA                         1:20.53  
  5 Martinez, Lauren D        13 BGST-CA                        1:23.87  
  6 Chiles, Darbie K          13 BGST-CA                        1:24.92  
  7 Livingston, Hannah E      14 BGST-CA                        1:28.82  
 
Girls 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Cat-Ly            15 STOP-CA                          26.50  
  2 Gonzalez, Alessandra A    16 SPLA-CA                          29.05  
  3 Rodriguez, Bella R        16 SEAL-CA                          29.71  
  4 McFarland, Alyson S       17 TD-CA                            30.67  
  5 Guss, Breanna T           15 BGST-CA                          31.69  
  6 Le, Madison l             18 SPLA-CA                          33.33  
 
Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baker, Elyse M            15 STOP-CA                        1:00.82  
  2 Haluska, Allie F          15 BGST-CA                        1:07.87  
  3 Martinez, Alexa           15 BGST-CA                        1:09.81  
  4 Guss, Breanna T           15 BGST-CA                        1:13.69  
  5 Le, Madison l             18 SPLA-CA                        1:15.29  
 
Girls 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nguyen, Cat-Ly            15 STOP-CA                        1:05.78  
  2 Baker, Elyse M            15 STOP-CA                        1:10.46  
  3 Gonzalez, Alessandra A    16 SPLA-CA                        1:13.28  
  4 Rodriguez, Bella R        16 SEAL-CA                        1:18.50  
  5 Haluska, Allie F          15 BGST-CA                        1:20.94  
 
Girls 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Le, Tyra l                15 SPLA-CA                        1:15.09  
  2 Martinez, Alexa           15 BGST-CA                        1:24.93  
 -- Denbo, Brylee C           16 BGST-CA                             DQ  
 
Girls 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Le, Tyra l                15 SPLA-CA                        1:11.37  
  2 McFarland, Alyson S       17 TD-CA                          1:23.70  
 -- Denbo, Brylee C           16 BGST-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Macavei, Andrew B          6 STOP-CA                          18.08  
  2 Huynh, Ronin H             6 SPLA-CA                          23.08  
  3 Bartelli, Austin J         6 STOP-CA                          23.16  
  4 Van Alstine, Jack C        6 LBSH-CA                          24.18  
  5 Billish, Matthew R         6 LBSH-CA                          25.03  
  6 Hill, Jacob T              5 STOP-CA                          27.08  
  7 Daniels, Sean F            5 LBSH-CA                          27.27  
  8 Peterson, Christian d      6 SPLA-CA                          29.83  
 
Boys 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wells, Gannon M            5 LBSH-CA                          26.27  
  2 Huynh, Ronin H             6 SPLA-CA                          26.87  
  3 Billish, Matthew R         6 LBSH-CA                          27.65  
  4 Peterson, Christian d      6 SPLA-CA                          27.75  
  5 Daniels, Sean F            5 LBSH-CA                          29.52  
  6 Radaich, Chase K           5 LBSH-CA                          29.58  
  7 Kelly, Michael P           6 AQUA-CA                          32.61  
 -- Neth, Connor T             6 AQUA-CA                             DQ  
 
Boys 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Macavei, Andrew B          6 STOP-CA                          25.97  
  2 Van Alstine, Jack C        6 LBSH-CA                          31.31  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Radaich, Shane F           8 LBSH-CA                          15.62  
  2 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                          15.73  
  3 Aguayo, Isaac M            7 GWSC-CA                          17.55  
  4 Rasic, Pete M              8 STOP-CA                          18.75  
  5 Wells, Gunnar J            7 LBSH-CA                          21.74  
  6 Visco, James M             8 STOP-CA                          22.51  
  7 Vu, Nikko Y                8 RFSH-CA                          22.66  
  8 Patterson, Shane R         7 SEAL-CA                          22.74  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taite, Cole f              8 SPLA-CA                          40.31  
  2 Kredell, Chi K             8 LBSH-CA                          42.02  
  3 Spehar, Oliver t           8 SPLA-CA                          42.96  
  4 Davis, Carter T            7 SEAL-CA                          48.08  
  5 Bower, Mateo J             8 TD-CA                            50.41  
  6 Chen, Nathaniel z          7 SPLA-CA                          50.48  
  7 Dickson, Fletcher          7 BGST-CA                          54.69  
  8 Woodruff, Gregory M        7 SWRD-CA                        1:00.81  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Radaich, Shane F           8 LBSH-CA                          18.96  
  2 Blyleven, Beau J           8 STOP-CA                          22.48  
  3 Kredell, Chi K             8 LBSH-CA                          22.88  
  4 Davis, Carter T            7 SEAL-CA                          24.49  
  5 Breuer, Roux               7 JCCW-CA                          24.53  
  6 Tsai, Tiger P              7 RFSH-CA                          25.02  
  7 Schott, Nico               7 LBSH-CA                          27.40  
  8 Mao, Landon F              8 STOP-CA                          27.59  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kotkosky, Graham H         8 GWSC-CA                          22.41  
  2 Livingood, Elijah C        8 RFSH-CA                          24.31  
  3 Spehar, Oliver t           8 SPLA-CA                          24.52  
  4 Miller, Maverick D         8 TD-CA                            24.66  
  5 Tsai, Tiger P              7 RFSH-CA                          27.42  
  6 Repp, Oliver C             8 BGST-CA                          28.23  
  7 Vu, Nikko Y                8 RFSH-CA                          30.97  
 -- Repp, Calvin J             7 BGST-CA                             DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wise, Fox M                8 RFSH-CA                          17.69  
  2 Lee, Enzo                  8 STOP-CA                          18.14  
  3 Rasic, Pete M              8 STOP-CA                          20.19  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Enzo                  8 STOP-CA                        1:27.66  
  2 Kotkosky, Graham H         8 GWSC-CA                        1:33.93  
  3 Livingood, Elijah C        8 RFSH-CA                        1:43.64  
  4 Taite, Cole f              8 SPLA-CA                        1:52.54  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                          29.58  
  2 Walsh, Jack T              9 SWRD-CA                          32.11  
  3 Vega, Brooklyn R          10 LBSH-CA                          32.19  
  4 Ramirez, Jake L            9 SEAL-CA                          32.41  
  5 Garcia, Colin R           10 BGST-CA                          33.79  
  6 Reyburn, Finn M           10 RFSH-CA                          34.01  
  7 Paul, Avery K             10 SWRD-CA                          34.46  
  8 Zou, Ares                  9 AAA-CA                           38.11  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Anthony J         10 SEAL-CA                        1:07.10  
  2 Wright, Grady J           10 GWSC-CA                        1:07.64  
  3 Brown, Ethan W            10 SWRD-CA                        1:12.87  
  4 Sligar, Jackson I          9 GWSC-CA                        1:18.66  
  5 Dalton, Ryan T            10 GWSC-CA                        1:18.70  
  6 Rogers, Jackson l          9 AQUA-CA                        1:21.77  
  7 Hatfield, Connor J        10 SEAL-CA                        1:22.13  
  8 Schoonbeck, Adam m         9 SPLA-CA                        1:29.73  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Grady J           10 GWSC-CA                          35.72  
  2 Vega, Brooklyn R          10 LBSH-CA                          36.59  
  3 Weber, Colin C            10 RFSH-CA                          36.96  
  4 Paul, Avery K             10 SWRD-CA                          39.39  
  5 Zou, Ares                  9 AAA-CA                           43.06  
  6 Dalton, Ryan T            10 GWSC-CA                          43.69  
  7 Garcia, Colin R           10 BGST-CA                          43.80  
  8 Bartelli, Tyler C          9 STOP-CA                          45.22  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walsh, Jack T              9 SWRD-CA                          40.17  
  2 Sligar, Jackson I          9 GWSC-CA                          45.42  
  3 Gorman, Tanner J          10 TD-CA                            47.68  
  4 Murphy, Connell P         10 STOP-CA                          47.79  
  5 Painter, Aaron M           9 BGST-CA                          49.05  
  6 Fenoglio, Jackson W       10 SWRD-CA                          51.78  
  7 DiLibero, Dean S           9 GWSC-CA                          52.02  
  8 Bartelli, Tyler C          9 STOP-CA                          53.92  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garcia, Anthony J         10 SEAL-CA                          33.09  
  2 Milar, Clark L            10 RFSH-CA                          33.35  
  3 Ramirez, Jake L            9 SEAL-CA                          37.11  
  4 Clarke, Jordan p           9 SPLA-CA                          55.17  
 -- Renta, Matthew N           9 SEAL-CA                             DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weber, Colin C            10 RFSH-CA                        1:22.74  
  2 Brown, Ethan W            10 SWRD-CA                        1:23.09  
  3 Reyburn, Finn M           10 RFSH-CA                        1:34.45  
  4 Gorman, Tanner J          10 TD-CA                          1:35.78  
  5 Milligan, Conner J        10 AAA-CA                         1:47.60  
  6 Clarke, Jordan p           9 SPLA-CA                        1:54.40  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DiCesaris, Russ R         12 STOP-CA                          26.18  
  2 Young, Paul M             11 GWSC-CA                          30.33  
  3 Qi, Ryan                  11 AAA-CA                           31.65  
  4 Nguyen, Tommy H           11 SEAL-CA                          31.79  
  5 Van Dam, Peter T          11 GWSC-CA                          33.20  
  6 Garriga, Jayden c         11 SPLA-CA                          33.87  
  7 Anguiano, Braden g        12 SPLA-CA                          35.02  
 -- Aviles, Diego A           12 TD-CA                               DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tadrous, Noah E           12 STOP-CA                        1:06.60  
  2 Brown, Joshua A           12 SEAL-CA                        1:12.44  
  3 Gross, Dylan L            11 STOP-CA                        1:15.20  
  4 Garriga, Jayden c         11 SPLA-CA                        1:17.20  
  5 Nienhuis, Justin J        11 STOP-CA                        1:17.82  
  6 Lim, Nico T               11 SWRD-CA                        1:21.07  
  7 Cabrera, Joannes P        12 SWRD-CA                        1:24.65  
  8 Pearce, William S         11 RFSH-CA                        1:26.08  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Qi, Ryan                  11 AAA-CA                           36.54  
  2 Nienhuis, Justin J        11 STOP-CA                          38.41  
  3 Clarke, Nathan w          11 SPLA-CA                          40.07  
  4 Browning, Joaquin D       12 STOP-CA                          43.00  
  5 Vartanian, Ethan A        12 RAYS-CA                          59.67  
 -- Aviles, Diego A           12 TD-CA                               DQ  
 -- Sanchez, AJ J             11 STOP-CA                             DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Jake E           12 GWSC-CA                          33.12  
  2 Carson, Cole T            12 STOP-CA                          36.06  
  3 Tadrous, Noah E           12 STOP-CA                          39.97  
  4 Sandvig, Caleb J          11 GWSC-CA                          40.25  
  5 Nguyen, Tommy H           11 SEAL-CA                          42.22  
  6 Jaskulsky, Cody R         12 GWSC-CA                          51.29  
 -- Gross, Dylan L            11 STOP-CA                             DQ  
 -- Cowdell, Christopher R    12 TD-CA                               DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DiCesaris, Russ R         12 STOP-CA                          29.23  
  2 Young, Paul M             11 GWSC-CA                          34.14  
  3 Van Dam, Peter T          11 GWSC-CA                          42.76  
  4 Pearce, William S         11 RFSH-CA                          44.77  
  5 Cabrera, Joannes P        12 SWRD-CA                          49.13  
  6 Munoz, Matthew J          11 TD-CA                            52.84  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shaffer, Jake E           12 GWSC-CA                        1:07.37  
  2 Carson, Cole T            12 STOP-CA                        1:17.15  
  3 Sandvig, Caleb J          11 GWSC-CA                        1:18.16  
  4 Brown, Joshua A           12 SEAL-CA                        1:26.14  
  5 Sanchez, AJ J             11 STOP-CA                        1:40.01  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bullock, Lee L            14 STOP-CA                          23.45  
  2 Daghighi, Nickaan         14 AAA-CA                           26.43  
  3 Slowinski, Ian A          13 LBSH-CA                          26.50  
  3 Curiel, Jordan M          14 GWSC-CA                          26.50  
  5 Nguyen, Killian J         14 SPLA-CA                          26.93  
  6 Savage, Trevor K          13 SPLA-CA                          28.39  
  7 Cassiano, Luke W          14 GWSC-CA                          28.46  
  8 Furr, Brady B             13 SEAL-CA                          28.60  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bullock, Lee L            14 STOP-CA                          50.15  
  2 Sandvig, Aiden B          13 GWSC-CA                          53.30  
  3 Hernandez, Jayden V       13 STOP-CA                          57.36  
  4 Slowinski, Ian A          13 LBSH-CA                          57.62  
  5 Nguyen, Killian J         14 SPLA-CA                          58.45  
  6 Carman, Timmy C           13 BGST-CA                          58.88  
  7 Daghighi, Nickaan         14 AAA-CA                           59.95  
  8 Besack, Jacob R           14 BGST-CA                        1:00.07  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edmonds, Grant m          14 SPLA-CA                        1:03.29  
  2 Borning, Vance C          13 AAA-CA                         1:07.45  
  3 Kern, Ryan F              14 STOP-CA                        1:10.10  
  4 Shaff, Mason e            13 SPLA-CA                        1:10.39  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Jack A          14 AAA-CA                         1:06.89  
  2 Edmonds, Grant m          14 SPLA-CA                        1:11.52  
  3 Kern, Ryan F              14 STOP-CA                        1:14.33  
  4 Hernandez, Jayden V       13 STOP-CA                        1:14.34  
  5 Turk, Evan M              14 BGST-CA                        1:14.36  
  6 Choi, Samuel M            13 STOP-CA                        1:15.59  
  7 Pham, Aidan N             14 SEAL-CA                        1:17.74  
  8 Liu, Jonathan K           14 SPLA-CA                        1:18.09  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sandvig, Aiden B          13 GWSC-CA                          58.53  
  2 Williams, Jack A          14 AAA-CA                           58.99  
  3 Carter, Giacomo R         14 STOP-CA                        1:00.26  
  4 Agustin, Noah T           14 STOP-CA                        1:02.43  
  5 Chalabian, Jacob c        13 SPLA-CA                        1:02.69  
  6 Juarez, Taylor A          13 GWSC-CA                        1:05.56  
  7 Turk, Evan M              14 BGST-CA                        1:09.34  
  8 Asghar, Shafe             13 AAA-CA                         1:15.44  
 
Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carter, Giacomo R         14 STOP-CA                        1:04.49  
  2 Chalabian, Jacob c        13 SPLA-CA                        1:05.19  
  3 Curiel, Jordan M          14 GWSC-CA                        1:06.66  
  4 Agustin, Noah T           14 STOP-CA                        1:08.65  
  5 Juarez, Taylor A          13 GWSC-CA                        1:10.37  
 
Boys 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rias, Connor J            17 BGST-CA                          22.74  
  2 Carter, Sascha O          17 STOP-CA                          23.52  
  3 Thompson, Dean K          15 BGST-CA                          25.28  
  4 Cho, Christopher J        15 BGST-CA                          25.44  
  5 Gutierrez, Donovan V      15 BGST-CA                          25.62  
  6 Loyarte, David J          15 BGST-CA                          26.66  
  7 Tseng, Jeremy J           16 BGST-CA                          27.13  
 
Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rias, Connor J            17 BGST-CA                          50.22  
  2 Carter, Sascha O          17 STOP-CA                          52.49  
  3 Leach, Bryce R            15 SPLA-CA                          53.56  
  4 Cho, Christopher J        15 BGST-CA                          56.38  
  5 Pham, Preston N           15 SEAL-CA                          56.76  
  6 Loyarte, David J          15 BGST-CA                          58.82  
 
Boys 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokulua, Grayson          17 SPLA-CA                        1:03.86  
  2 Khan, Noah W              15 STOP-CA                        1:04.41  
  3 Gutierrez, Donovan V      15 BGST-CA                        1:07.25  
 
Boys 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Judice, Ryan O            16 STOP-CA                        1:06.66  
  2 Thompson, Dean K          15 BGST-CA                        1:08.08  
  3 Khan, Christian C         17 STOP-CA                        1:08.79  
  4 Carson, Eric T            16 STOP-CA                        1:10.12  
  4 Pham, Preston N           15 SEAL-CA                        1:10.12  
  6 Leach, Bryce R            15 SPLA-CA                        1:13.92  
  7 Maeda, Zenya              15 STOP-CA                        1:14.89  
  8 Tseng, Jeremy J           16 BGST-CA                        1:17.77  
 
Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Judice, Ryan O            16 STOP-CA                          58.19  
  2 Khan, Christian C         17 STOP-CA                        1:04.00  
  3 Khan, Noah W              15 STOP-CA                        1:09.08  
  4 McFarland, Shane T        16 TD-CA                          1:24.45  
 
Boys 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carson, Eric T            16 STOP-CA                        1:03.23  
  2 Mokulua, Grayson          17 SPLA-CA                        1:03.71  
  3 Maeda, Zenya              15 STOP-CA                        1:07.15  
 
Mixed 5-6 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:30.64  
     1) Hernandez, Penny S W5           2) Rasic, Eva E W6                
     3) Bartelli, Austin J M6           4) Macavei, Andrew B M6           
  2 Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                           1:50.02  
     1) Billish, Matthew R M6           2) Villalobos, Olivia M W5        
     3) Van Alstine, Jack C M6          4) Kredell, Sydney B W5           
  3 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            1:53.34  
     1) Pettigrew, Blake T M6           2) Petersen, Madison J W6         
     3) Lewis, Sienna P W6              4) Repp, Stuart, Stewie, W M6     
  4 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:01.57  
     1) Montoya, Reagan L W6            2) Peterson, Christian d M6       
     3) Huynh, Ronin H M6               4) Kuhn, Zoe e W6                 
  5 Seal Beach Swim Club-CA  'A'                                2:05.26  
     1) Ramirez, Ruby A W6              2) Sims, Ben A M6                 
     3) Tricano, Olivia P W5            4) Pulka, Keegan C M6             
  6 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              2:16.13  
     1) Hill, Jacob T M5                2) Grant, Hudson D M5             
     3) Visco, Jillian E W6             4) Rasic, Reagan M W5             
  7 Splash Aquatics-CA  'B'                                     2:53.71  
     1) Spehar, Bailey a W5             2) Le, Logan t M6                 
     3) Crooks, Lucas c M5              4) Faulkner, Meghan W6            
 
Mixed 5-6 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:45.41  
     1) Montoya, Reagan L W6            2) Le, Logan t M6                 
     3) Huynh, Ronin H M6               4) Kuhn, Zoe e W6                 
 -- Swim Team of Placentia-CA  'A'                                   DQ  
     1) Rasic, Eva E W6                 2) Bartelli, Austin J M6          
     3) Macavei, Andrew B M6            4) Hernandez, Penny S W5          
 
Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                           1:09.42  
     1) Devaney, Cali M W8              2) Kredell, Chi K M8              
     3) Maggiore, Gigi R W8             4) Radaich, Shane F M8            
  2 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:10.70  
     1) Aguayo, Isaac M M7              2) Kotkosky, Graham H M8          
     3) Wright, Kyla L W7               4) Batang, Bianca D W8            
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                1:12.31  
     1) Kennedy, Kylie L W8             2) Reyburn, Mary E W8             
     3) Livingood, Elijah C M8          4) Wise, Fox M M8                 
  4 Splash Aquatics-CA  'A'                                     1:15.92  
     1) Huynh, Linh H W7                2) Taite, Cole f M8               
     3) Spehar, Oliver t M8             4) Rosales, Amelie P W7           
  5 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:18.31  
     1) Hill, Abie B W7                 2) Baker, Lola C W7               
     3) Rasic, Pete M M8                4) Lee, Enzo M8                   
  6 Rocket Fish Swimming-CA  'B'                                1:25.99  
     1) Vu, Luna S W7                   2) Tsai, Tiger P M7               
     3) Vu, Nikko Y M8                  4) McClendon, Kinsley A W8        
  7 Long Beach Shore Aquatics-CA  'B'                           1:26.81  
     1) Wells, Gunnar J M7              2) Billish, Claire A W7           
     3) Williams, Tanner L W8           4) Schott, Nico M7                
  8 Tustin Dolphins-CA  'A'                                     1:30.43  
     1) Miller, Maverick D M8           2) Owen, Livie C W8               
     3) Bower, Mateo J M8               4) Geiger, Ryeann E W8            
 
Mixed 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:20.71  
     1) Batang, Bianca D W8             2) Kotkosky, Graham H M8          
     3) Wright, Kyla L W7               4) Aguayo, Isaac M M7             
  2 Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                           1:20.97  
     1) Kredell, Chi K M8               2) Maggiore, Gigi R W8            
     3) Radaich, Shane F M8             4) Devaney, Cali M W8             
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                1:24.29  
     1) McClendon, Kinsley A W8         2) Tsai, Tiger P M7               
     3) Wise, Fox M M8                  4) Kennedy, Kylie L W8            
  4 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:28.36  
     1) Baker, Lola C W7                2) Lee, Enzo M8                   
     3) Rasic, Pete M M8                4) Hill, Abie B W7                
  5 Splash Aquatics-CA  'A'                                     1:28.79  
     1) Rosales, Amelie P W7            2) Spehar, Oliver t M8            
     3) Huynh, Linh H W7                4) Taite, Cole f M8               
  6 Seal Beach Swim Club-CA  'A'                                1:31.06  
     1) Davis, Carter T M7              2) Tricano, Ella S W7             
     3) Garcia, Kristiana B W8          4) Patterson, Shane R M7          
  7 Tustin Dolphins-CA  'A'                                     1:38.00  
     1) Miller, Maverick D M8           2) Capparelli, Jacky A W8         
     3) Owen, Livie C W8                4) Bower, Mateo J M8              
  8 Rocket Fish Swimming-CA  'B'                                1:38.76  
     1) Eriksen, Hailey J W8            2) Vu, Nikko Y M8                 
     3) Livingood, Elijah C M8          4) Reyburn, Mary E W8             
 
Mixed 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:15.20  
     1) Wright, Grady J M10             2) Kuhne, Ainsley W W10           
     3) Sligar, Jackson I M9            4) Shaffer, Sydney A W9           
  2 Los Alamitos Swordfish-CA  'A'                              2:25.52  
     1) Turnbull, Eva B W10             2) Woodruff, Sally E W10          
     3) Fenoglio, Jackson W M10         4) Paul, Avery K M10              
  3 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                2:26.81  
     1) Reyburn, Finn M M10             2) McGovern, Mairead A W10        
     3) Saavedra, Gracie K W9           4) Milar, Clark L M10             
  4 Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                           2:30.92  
     1) Salley, Bella W9                2) Daniels, Scott D M9            
     3) Young, Sienna K W9              4) Vega, Brooklyn R M10           
  5 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              2:31.97  
     1) Timothy, Tyson M M9             2) Bartelli, Tyler C M9           
     3) Hernandez, Abby J W9            4) Hurley, Madeleine M W9         
  6 Seal Beach Swim Club-CA  'A'                                2:37.03  
     1) Ramirez, Jake L M9              2) Mastros, Lily A W10            
     3) Renta, Emily J W9               4) Garcia, Anthony J M10          
  7 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:42.67  
     1) Crooks, Avery J W9              2) Schoonbeck, Adam m M9          
     3) Ker, Katie s W9                 4) Clarke, Jordan p M9            
  8 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              2:50.20  
     1) Ames, Addi L W9                 2) Murphy, Connell P M10          
     3) Grant, Kellen P M9              4) Tadrous, Chloe E W10           
 
Mixed 10 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:30.98  
     1) Wright, Grady J M10             2) Kuhne, Ainsley W W10           
     3) Shaffer, Sydney A W9            4) Sligar, Jackson I M9           
  2 Los Alamitos Swordfish-CA  'A'                              2:31.33  
     1) Kasayama, Hannah W9             2) Walsh, Jack T M9               
     3) Brown, Ethan W M10              4) Wieczorek, Calla L W10         
  3 Seal Beach Swim Club-CA  'A'                                2:40.94  
     1) Wilson, Roxy N W9               2) Renta, Emily J W9              
     3) Garcia, Anthony J M10           4) Ramirez, Jake L M9             
  4 Rocket Fish Swimming-CA  'A'                                2:44.72  
     1) Weber, Colin C M10              2) Milar, Clark L M10             
     3) McGovern, Mairead A W10         4) Saavedra, Gracie K W9          
  5 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:51.40  
     1) DiLibero, Claire R W9           2) Fransz, Savannah F W9          
     3) Dalton, Ryan T M10              4) DiLibero, Dean S M9            
  6 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              2:52.43  
     1) Bartelli, Tyler C M9            2) Hernandez, Abby J W9           
     3) Hurley, Madeleine M W9          4) Timothy, Tyson M M9            
  7 Long Beach Shore Aquatics-CA  'A'                           2:58.39  
     1) Vega, Brooklyn R M10            2) Salley, Bella W9               
     3) Billish, Abby M W9              4) Daniels, Scott D M9            
 -- Swim Team of Placentia-CA  'B'                                   DQ  
     1) Ames, Addi L W9                 2) Tadrous, Chloe E W10           
     3) Murphy, Connell P M10           4) Murphy, Declan S M8            
 
Mixed 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:55.48  
     1) Stockwell, Mia L W11            2) Ro, Ava H W12                  
     3) Carson, Cole T M12              4) DiCesaris, Russ R M12          
  2 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:59.75  
     1) Herras, Sophia Renee H W11      2) Swails, Madeline I W11         
     3) Sandvig, Caleb J M11            4) Shaffer, Jake E M12            
  3 Seal Beach Swim Club-CA  'A'                                2:01.55  
     1) Nguyen, Tommy H M11             2) Brown, Joshua A M12            
     3) Puckett, Belle F W11            4) Kinno, Sophia V W12            
  4 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:04.18  
     1) Clarke, Nathan w M11            2) Pinkney, Danielle m W11        
     3) Garriga, Jayden c M11           4) Akins, Jana m W11              
  5 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              2:10.03  
     1) Maeda, Sayaka W12               2) Tadrous, Noah E M12            
     3) Gross, Dylan L M11              4) Agustin, Zoe T W11             
  6 Golden West Swim Club-CA  'B'                               2:12.04  
     1) Young, Paul M M11               2) Guard, Lucy I W11              
     3) Van Dam, Peter T M11            4) Magaro, Kat E W11              
  7 Golden West Swim Club-CA  'C'                               2:23.87  
     1) Dalton, Ryan T M10              2) Smith, Reece T W11             
     3) Jaskulsky, Cody R M12           4) Bui, Joanne W11                
  8 Swim Team of Placentia-CA  'C'                              2:41.05  
     1) Boehme, Allison L W9            2) Lee, Bella W11                 
     3) Sanchez, AJ J M11               4) Nienhuis, Justin J M11         
 
Mixed 12 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              2:07.98  
     1) Ro, Ava H W12                   2) Carson, Cole T M12             
     3) DiCesaris, Russ R M12           4) Stockwell, Mia L W11           
  2 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:12.61  
     1) Herras, Sophia Renee H W11      2) Sandvig, Caleb J M11           
     3) Swails, Madeline I W11          4) Shaffer, Jake E M12            
  3 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:16.06  
     1) Akins, Jana m W11               2) Clarke, Nathan w M11           
     3) Pinkney, Danielle m W11         4) Garriga, Jayden c M11          
  4 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              2:22.76  
     1) Gross, Dylan L M11              2) Maeda, Sayaka W12              
     3) Agustin, Zoe T W11              4) Tadrous, Noah E M12            
 -- East Lake Eagle Rays-CA  'A'                                     DQ  
     1) Malone, Caleb T M9              2) Lan, Cynthia W11               
     3) Khan, Grace L W12               4) Vartanian, Ethan A M12         
 -- Golden West Swim Club-CA  'B'                                    DQ  
     1) Young, Paul M M11               2) Guard, Lucy I W11              
     3) Bui, Joanne W11                 4) Van Dam, Peter T M11           
 
Mixed 14 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:42.41  
     1) Sato, Gillian R W13             2) Ramos, Elleanna R W14          
     3) Carter, Giacomo R M14           4) Bullock, Lee L M14             
  2 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              1:50.13  
     1) Ro, Hannah H W14                2) DiCesaris, Natalie N W14       
     3) Kern, Ryan F M14                4) Hernandez, Jayden V M13        
  3 Anaheim Aquatics Association-CA  'A'                        1:50.69  
     1) Daghighi, Nickaan M14           2) Williams, Anne L W12           
     3) Ruiz, Genna A W13               4) Williams, Jack A M14           
  4 Splash Aquatics-CA  'A'                                     1:55.20  
     1) Andersen, Chloe M W14           2) Chalabian, Jacob c M13         
     3) Lemm, Kathryn n W14             4) Edmonds, Grant m M14           
  5 Golden West Swim Club-CA  'A'                               1:56.41  
     1) Sotakoun, Ryli M W13            2) Juarez, Taylor A M13           
     3) Guard, Lucy I W11               4) Sandvig, Aiden B M13           
  6 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            1:59.98  
     1) Carman, Timmy C M13             2) Gutierrez, Ava V W13           
     3) Chiles, Darbie K W13            4) Turk, Evan M M14               
  7 Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                        2:02.65  
     1) Borning, Vance C M13            2) Milligan, Claire Z W12         
     3) Wang, Iris I W11                4) Asghar, Shafe M13              
 
Mixed 14 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:57.44  
     1) Bullock, Lee L M14              2) Sato, Gillian R W13            
     3) Carter, Giacomo R M14           4) Ramos, Elleanna R W14          
  2 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              2:04.08  
     1) DiCesaris, Natalie N W14        2) Hernandez, Jayden V M13        
     3) Agustin, Noah T M14             4) Nguyen, Jolie Y W13            
  3 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:04.75  
     1) Lemm, Kathryn n W14             2) Edmonds, Grant m M14           
     3) Chalabian, Jacob c M13          4) Andersen, Chloe M W14          
  4 Golden West Swim Club-CA  'A'                               2:06.33  
     1) Curiel, Jordan M M14            2) Sandvig, Aiden B M13           
     3) Sotakoun, Ryli M W13            4) Magaro, Kat E W11              
  5 Splash Aquatics-CA  'B'                                     2:11.89  
     1) Shaff, Mason e M13              2) Liu, Jonathan K M14            
     3) Belshe, Roxanne s W14           4) Stinson, Emeri I W12           
  6 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            2:16.69  
     1) Chiles, Darbie K W13            2) Turk, Evan M M14               
     3) Carman, Timmy C M13             4) Martinez, Lauren D W13         
  7 Seal Beach Swim Club-CA  'A'                                2:18.37  
     1) Remland, Claire E W12           2) Berro, Sophia R W14            
     3) Pham, Aidan N M14               4) Furr, Brady B M13              
 -- Anaheim Aquatics Association-CA  'B'                             DQ  
     1) Wang, Iris I W11                2) Asghar, Shafe M13              
     3) Daghighi, Nickaan M14           4) Milligan, Claire Z W12         
 
Mixed 18 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:42.37  
     1) Baker, Elyse M W15              2) Nguyen, Cat-Ly W15             
     3) Carter, Sascha O M17            4) Khan, Christian C M17          
  2 Splash Aquatics-CA  'A'                                     1:46.38  
     1) Gonzalez, Alessandra A W16      2) Leach, Bryce R M15             
     3) Le, Tyra l W15                  4) Mokulua, Grayson M17           
  3 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              1:47.08  
     1) Surjadinata, Lily W13           2) Nguyen, Jolie Y W13            
     3) Khan, Noah W M15                4) Judice, Ryan O M16             
  4 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            1:49.54  
     1) Martinez, Alexa W15             2) Haluska, Allie F W15           
     3) Gutierrez, Donovan V M15        4) Rias, Connor J M17             
  5 Splash Aquatics-CA  'B'                                     1:56.97  
     1) Savage, Trevor K M13            2) Le, Madison l W18              
     3) Belshe, Roxanne s W14           4) Nguyen, Killian J M14          
 
Mixed 18 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Swim Team of Placentia-CA  'A'                              1:54.77  
     1) Nguyen, Cat-Ly W15              2) Judice, Ryan O M16             
     3) Khan, Christian C M17           4) Ro, Hannah H W14               
  2 Splash Aquatics-CA  'A'                                     2:01.98  
     1) Mokulua, Grayson M17            2) Le, Tyra l W15                 
     3) Leach, Bryce R M15              4) Gonzalez, Alessandra A W16     
  3 Swim Team of Placentia-CA  'B'                              2:02.61  
     1) Baker, Elyse M W15              2) Surjadinata, Lily W13          
     3) Carson, Eric T M16              4) Carter, Sascha O M17           
  4 Brea Glenbrook Swim Team-CA  'A'                            2:05.19  
     1) Haluska, Allie F W15            2) Thompson, Dean K M15           
     3) Rias, Connor J M17              4) Guss, Breanna T W15            
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. Swim Team of Placentia             1001   2. Splash Aquatics                     613
  3. Golden West Swim Club               583   4. Seal Beach Swim Club              415.5
  5. Los Alamitos Swordfish              319   6. Rocket Fish Swimming                308
  7. Brea Glenbrook Swim Team            307   8. Long Beach Shore Aquatics         303.5
  9. Anaheim Aquatics Association        145  10. Tustin Dolphins                      82
 11. Aqua Wave Otters                     45  12. Jcc Waves                            13
 13. East Lake Eagle Rays                 11