FAST Sprint Cup - Meet Results

FAST Sprint Cup
1/11/2020 - 1/12/2020
,  
Updated: 1/13/2020

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to FAST - CA              HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 1/13/2020 06:35 AM
         2020 CA FAST Sprint Cup Invitational - 1/11/2020 to 1/12/2020         
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lambarena, Evelett A       8 TRID-CA                          19.22  
  2 Forbes, Briar R            8 CROC-CA                          20.25  
  3 Low, Audrey S              6 LKWD-CA                          21.85  
  4 Nicolas, Jordan D          7 LKWD-CA                          23.11  
  5 Snow, Laura M              7 ZAP-CA                           23.14  
  6 Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                           26.14  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lambarena, Evelett A       8 TRID-CA                          45.91  
  2 Low, Audrey S              6 LKWD-CA                          48.73  
  3 Snow, Laura M              7 ZAP-CA                           50.16  
  4 Nicolas, Jordan D          7 LKWD-CA                          55.23  
  5 Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                         1:01.85  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         7 JCCW-CA                        1:18.37  
  2 Price, Maddy L             8 JCCW-CA                        1:31.74  
  3 Lambarena, Evelett A       8 TRID-CA                        1:31.75  
  4 Rao, ZiQi Q                8 TRID-CA                        1:42.52  
  5 George, Aliza              8 LKWD-CA                        1:57.08  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         7 JCCW-CA                          22.25  
  2 Forbes, Briar R            8 CROC-CA                          23.27  
  3 Nicolas, Jordan D          7 LKWD-CA                          25.43  
  4 Low, Audrey S              6 LKWD-CA                          27.10  
  5 Lambarena, Evelett A       8 TRID-CA                          27.12  
  6 Snow, Laura M              7 ZAP-CA                           34.90  
  7 Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                           36.83  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rao, ZiQi Q                8 TRID-CA                          52.38  
  2 George, Aliza              8 LKWD-CA                        1:02.33  
  3 Price, Olivia M            6 JCCW-CA                        1:05.64  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         7 JCCW-CA                          22.55  
  2 Price, Maddy L             8 JCCW-CA                          23.82  
  3 Lambarena, Evelett A       8 TRID-CA                          27.69  
  4 Price, Olivia M            6 JCCW-CA                          30.28  
  5 Snow, Laura M              7 ZAP-CA                           43.08  
 -- Nicolas, Jordan D          7 LKWD-CA                             DQ  
 -- Rao, ZiQi Q                8 TRID-CA                             DQ  
 -- Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                              DQ  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                              DQ  
 -- Lambarena, Evelett A       8 TRID-CA                             DQ  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         7 JCCW-CA                          20.03  
  2 Price, Maddy L             8 JCCW-CA                          22.94  
  3 Price, Olivia M            6 JCCW-CA                          28.10  
  4 George, Aliza              8 LKWD-CA                          31.89  
  5 Snow, Laura M              7 ZAP-CA                           40.49  
  6 Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                           40.78  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         7 JCCW-CA                          47.34  
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Szymanowski, Maddy         7 JCCW-CA                        1:39.77  
 -- Snow, Laura M              7 ZAP-CA                              DQ  
 -- Forbes, Briar R            8 CROC-CA                             DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                 27.95      28.54  
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA                30.75      30.66  
  3 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                32.34      31.83  
  4 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                31.83      32.12  
  5 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                31.32      32.26  
  6 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA                32.16      32.32  
  7 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                34.14      33.90  
  8 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                33.12      34.01  
  9 Martinez, Layla C         10 CROC-CA                37.24      36.14  
 10 Gong, Qian                10 FAST-CA                37.58      36.43  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                            27.95  
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA                           30.75  
  3 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                           31.32  
  4 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                           31.83  
  5 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA                           32.16  
  6 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                           32.34  
  7 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                           33.12  
  8 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                           34.14  
  9 Rohm, Annalise E          10 ORCA-CA                           37.14  
 10 Martinez, Layla C         10 CROC-CA                           37.24  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Gong, Qian                10 FAST-CA                           37.58  
 12 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                           37.66  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                           37.89  
 14 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                           38.74  
 15 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                           38.78  
 16 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                           38.88  
 17 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA                           40.20  
 18 Chen Colom, Mikaylah       9 LKWD-CA                           41.42  
 19 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                            43.09  
 20 Yal, Ella H                9 FAST-CA                           47.83  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kim, Irene                10 TRID-CA              1:06.36    1:06.89  
       32.34  1:06.89                                                      
  2 Miller, Ratana T          10 FAST-CA              1:10.42    1:09.39  
       33.19  1:09.39                                                      
  3 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA              1:12.19    1:09.79  
       33.79  1:09.79                                                      
  4 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA              1:12.46    1:10.02  
       34.86  1:10.02                                                      
  5 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA              1:12.59    1:10.98  
       34.16  1:10.98                                                      
  6 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA              1:11.38    1:12.51  
       34.76  1:12.51                                                      
  7 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA              1:12.93    1:13.45  
       35.05  1:13.45                                                      
  8 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA              1:23.30    1:20.71  
       37.44  1:20.71                                                      
  9 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA              1:27.90    1:30.19  
       43.47  1:30.19                                                      
 10 Bishop, Olivia A           9 FAST-CA              1:30.99    1:33.19  
       41.66  1:33.19                                                      
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kim, Irene                10 TRID-CA                         1:06.36  
       31.67  1:06.36                                                      
  2 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                         1:10.42  
       33.73  1:10.42                                                      
  3 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                         1:11.38  
       34.52  1:11.38                                                      
  4 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                         1:12.19  
       34.51  1:12.19                                                      
  5 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                         1:12.46  
       35.68  1:12.46                                                      
  6 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA                         1:12.59  
       35.20  1:12.59                                                      
  7 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                         1:12.91  
       35.14  1:12.91                                                      
  8 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                         1:12.93  
       34.68  1:12.93                                                      
  9 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                         1:23.30  
       39.40  1:23.30                                                      
 10 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA                         1:27.90  
       41.12  1:27.90                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Bishop, Olivia A           9 FAST-CA                         1:30.99  
       39.70  1:30.99                                                      
 12 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                          1:45.82  
       49.15  1:45.82                                                      
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                 32.82      33.19  
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA                36.34      35.91  
  3 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA                35.66      37.54  
  4 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                38.88      38.43  
  5 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                39.91      40.33  
  6 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                41.70      42.44  
  7 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                43.86      43.07  
  8 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                46.24      43.73  
  9 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                45.46      44.13  
 10 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                45.08      44.47  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                            32.82  
  2 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA                           35.66  
  3 Kim, Irene                10 TRID-CA                           36.34  
  4 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                           38.88  
  5 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                           39.19  
  6 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                           39.91  
  7 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                           41.70  
  8 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                           43.86  
  9 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                           45.08  
 10 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                           45.46  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Rohm, Annalise E          10 ORCA-CA                           45.74  
 12 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                           46.24  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                           47.67  
 14 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA                           47.87  
 15 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                            49.65  
 16 Martinez, Layla C         10 CROC-CA                           50.10  
 17 Chen Colom, Mikaylah       9 LKWD-CA                           50.67  
 18 Yal, Ella H                9 FAST-CA                           52.22  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA               1:16.44    1:16.52  
       37.35  1:16.52                                                      
  2 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA              1:22.34    1:20.37  
       39.37  1:20.37                                                      
  3 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA              1:19.92    1:20.71  
       39.21  1:20.71                                                      
  4 Zia, Isabella M           10 FAST-CA              1:21.48    1:23.28  
       40.87  1:23.28                                                      
  5 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA              1:23.38    1:23.85  
       40.65  1:23.85                                                      
  6 Miller, Ratana T          10 FAST-CA              1:24.33    1:25.55  
       41.90  1:25.55                                                      
  7 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA              1:26.97    1:27.79  
       43.39  1:27.79                                                      
  8 Perez, Atalia J            9 FAST-CA              1:34.11    1:31.95  
       44.23  1:31.95                                                      
  9 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA              1:42.10    1:35.55  
       45.21  1:35.55                                                      
 10 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA              1:37.72    1:37.60  
       47.43  1:37.60                                                      
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                          1:16.44  
       36.47  1:16.44                                                      
  2 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                         1:19.92  
       39.11  1:19.92                                                      
  3 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                         1:21.48  
       39.68  1:21.48                                                      
  4 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA                         1:22.34  
       40.99  1:22.34                                                      
  5 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                         1:23.38  
       39.47  1:23.38                                                      
  6 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                         1:24.33  
       41.21  1:24.33                                                      
  7 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                         1:26.97  
       43.23  1:26.97                                                      
  8 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                         1:34.11  
       44.40  1:34.11                                                      
  9 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                         1:37.72  
       47.03  1:37.72                                                      
 10 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                         1:42.10  
       50.31  1:42.10                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 George, Jenika            10 LKWD-CA                         2:06.39  
       57.38  2:06.39                                                      
 -- Yal, Ella H                9 FAST-CA                              DQ  
       57.39       DQ                                                      
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                 37.72      37.98  
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA                40.50      40.64  
  3 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                41.19      41.52  
  4 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                44.72      45.91  
  5 Gong, Qian                10 FAST-CA                47.36      47.67  
  6 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                50.80      48.87  
  7 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                48.28      49.03  
  8 Bishop, Olivia A           9 FAST-CA                52.95      50.60  
  9 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                51.41      51.09  
 10 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                 53.83      53.31  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                            37.72  
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA                           40.50  
  3 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                           41.19  
  4 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                           44.72  
  5 Gong, Qian                10 FAST-CA                           47.36  
  6 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                           48.28  
  7 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                           50.80  
  8 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                           51.41  
  9 Bishop, Olivia A           9 FAST-CA                           52.95  
 10 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                            53.83  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA                           55.78  
 12 Yal, Ella H                9 FAST-CA                         1:03.08  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Hinh, Megan V              9 TRID-CA                         1:04.71  
 14 George, Jenika            10 LKWD-CA                         1:05.47  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA               1:21.48    1:22.03  
       38.81  1:22.03                                                      
  2 Guevara, Abby G           10 FAST-CA              1:29.83    1:29.58  
       42.39  1:29.58                                                      
  3 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA              1:30.05    1:30.27  
       43.47  1:30.27                                                      
  4 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA              1:34.53    1:32.18  
       43.82  1:32.18                                                      
  5 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA              1:37.55    1:39.00  
       49.54  1:39.00                                                      
  6 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA              1:39.58    1:41.60  
       47.93  1:41.60                                                      
  7 Gong, Qian                10 FAST-CA              1:41.48    1:42.09  
  8 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA              1:42.67    1:44.16  
       50.35  1:44.16                                                      
  9 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA              1:47.21    1:50.66  
       52.41  1:50.66                                                      
 10 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA              1:46.38    1:50.86  
       52.50  1:50.86                                                      
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                          1:21.48  
       38.23  1:21.48                                                      
  2 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                         1:29.83  
       41.85  1:29.83                                                      
  3 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA                         1:30.05  
       43.31  1:30.05                                                      
  4 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                         1:34.53  
       44.74  1:34.53                                                      
  5 Rohm, Annalise E          10 ORCA-CA                         1:35.97  
       44.88  1:35.97                                                      
  6 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                         1:37.55  
       48.66  1:37.55                                                      
  7 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                         1:39.58  
       48.35  1:39.58                                                      
  8 Gong, Qian                10 FAST-CA                         1:41.48  
       49.45  1:41.48                                                      
  9 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                         1:42.67  
       49.91  1:42.67                                                      
 10 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                         1:46.38  
       50.77  1:46.38                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                         1:47.21  
       51.95  1:47.21                                                      
 12 Martinez, Layla C         10 CROC-CA                         1:49.59  
       52.43  1:49.59                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA                         1:52.29  
       54.75  1:52.29                                                      
 14 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                         1:53.07  
       53.71  1:53.07                                                      
 15 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                          1:56.07  
       54.49  1:56.07                                                      
 16 Yal, Ella H                9 FAST-CA                         2:06.06  
       58.89  2:06.06                                                      
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                37.74      37.39  
  2 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                37.27      37.52  
  3 Gong, Qian                10 FAST-CA                37.59      38.70  
  4 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                39.31      39.49  
  5 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                46.73      47.15  
  6 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                45.71      48.72  
  7 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                52.49      51.52  
 -- Hinh, Megan V              9 TRID-CA              1:00.20         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                           37.27  
  2 Gong, Qian                10 FAST-CA                           37.59  
  3 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                           37.74  
  4 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                           39.31  
  5 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                           45.71  
  6 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                           46.73  
  7 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                           52.49  
  8 Hinh, Megan V              9 TRID-CA                         1:00.20  
  9 George, Jenika            10 LKWD-CA                         1:11.61  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA              1:15.56    1:17.65  
       36.07  1:17.65                                                      
  2 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA              1:22.64    1:23.66  
       40.00  1:23.66                                                      
  3 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA              1:27.64    1:28.70  
       42.06  1:28.70                                                      
  4 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA              1:32.76    1:29.00  
       42.63  1:29.00                                                      
  5 Gong, Qian                10 FAST-CA              1:30.68    1:30.67  
       42.71  1:30.67                                                      
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                         1:15.56  
       34.75  1:15.56                                                      
  2 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA                         1:22.64  
       38.52  1:22.64                                                      
  3 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                         1:27.64  
       43.12  1:27.64                                                      
  4 Gong, Qian                10 FAST-CA                         1:30.68  
       42.79  1:30.68                                                      
  5 Ashe, Cailyn M             9 LKWD-CA                         1:32.76  
       43.69  1:32.76                                                      
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA               1:12.16    1:11.56  
       33.41  1:11.56                                                      
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA              1:14.28    1:14.13  
       34.33  1:14.13                                                      
  3 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA              1:21.74    1:18.30  
       37.27  1:18.30                                                      
  4 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA              1:18.12    1:18.45  
       36.95  1:18.45                                                      
  5 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA              1:19.00    1:19.39  
       37.47  1:19.39                                                      
  6 Guevara, Abby G           10 FAST-CA              1:20.46    1:20.96  
       38.45  1:20.96                                                      
  7 Zia, Isabella M           10 FAST-CA              1:24.80    1:23.06  
       38.84  1:23.06                                                      
  8 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA              1:23.70    1:23.24  
       39.98  1:23.24                                                      
  9 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA              1:22.37    1:23.99  
       38.24  1:23.99                                                      
 10 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA              1:28.28    1:26.69  
       40.50  1:26.69                                                      
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gordon, Meagan M          10 ZAP-CA                          1:12.16  
       32.66  1:12.16                                                      
  2 Kim, Irene                10 TRID-CA                         1:14.28  
       34.09  1:14.28                                                      
  3 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA                         1:18.12  
       35.92  1:18.12                                                      
  4 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA                         1:19.00  
       36.67  1:19.00                                                      
  5 Guevara, Abby G           10 FAST-CA                         1:20.46  
       38.29  1:20.46                                                      
  6 Jue, Teagan K              9 LKWD-CA                         1:21.74  
       38.48  1:21.74                                                      
  7 Ruiz, Karina G            10 LKWD-CA                         1:22.37  
       36.67  1:22.37                                                      
  8 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                         1:23.70  
       40.36  1:23.70                                                      
  9 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                         1:24.80  
       39.63  1:24.80                                                      
 10 Kaufman, Kelly M          10 FAST-CA                         1:28.28  
       41.51  1:28.28                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Gong, Qian                10 FAST-CA                         1:28.35  
       40.38  1:28.35                                                      
 12 Flores, Tatiana G         10 FAST-CA                         1:34.17  
       44.60  1:34.17                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Kim, Stephanie K          10 FAST-CA                         1:34.47  
 14 Diebolt, Aubrey E          9 FAST-CA                         1:34.75  
       44.52  1:34.75                                                      
 15 Perez, Atalia J            9 FAST-CA                         1:35.11  
       44.30  1:35.11                                                      
 16 Reitano, Vanessa S         9 LKWD-CA                         1:42.47  
       48.89  1:42.47                                                      
 17 Bishop, Olivia A           9 FAST-CA                         1:43.75  
 18 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                          1:53.06  
 19 Hinh, Megan V              9 TRID-CA                         1:58.02  
       58.18  1:58.02                                                      
 -- Yal, Ella H                9 FAST-CA                              DQ  
       57.78       DQ                                                      
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Kim, Irene                10 TRID-CA              2:42.95    2:41.91  
       36.21  1:15.77  2:05.23  2:41.91                                    
  2 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA              2:45.15    2:42.70  
       37.86  1:17.90  2:06.60  2:42.70                                    
  3 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA              2:44.92    2:46.70  
       37.92  1:19.95  2:07.45  2:46.70                                    
  4 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA              2:52.37    2:52.30  
       42.12  1:25.74  2:16.47  2:52.30                                    
  5 Zia, Isabella M           10 FAST-CA              3:05.08    3:01.25  
       40.98  1:26.80  2:21.01  3:01.25                                    
  6 Miller, Ratana T          10 FAST-CA              3:03.27    3:02.29  
       43.40  1:27.68  2:22.95  3:02.29                                    
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kim, Irene                10 TRID-CA                         2:42.95  
       35.40  1:15.78  2:04.39  2:42.95                                    
  2 Leal, Lilyanna            10 CROC-CA                         2:44.92  
       37.10  1:19.91  2:07.16  2:44.92                                    
  3 Wilson, Claire J          10 JCCW-CA                         2:45.15  
       37.57  1:18.21  2:08.80  2:45.15                                    
  4 Teger, Chloe H            10 ORCA-CA                         2:52.37  
       41.24  1:25.65  2:17.06  2:52.37                                    
  5 Miller, Ratana T          10 FAST-CA                         3:03.27  
       41.37  1:28.14  2:23.20  3:03.27                                    
  6 Zia, Isabella M           10 FAST-CA                         3:05.08  
       41.58  1:28.46  2:23.37  3:05.08                                    
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Flynn, Lucy J             12 ORCA-CA                26.78      26.63  
  2 Carley, Mia A             12 FAST-CA                27.92      27.55  
  3 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                28.04      28.14  
  4 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                28.74      28.61  
  5 Jennings, Olivia M        12 LKWD-CA                29.80      28.76  
  6 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                28.54      29.00  
  7 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                 29.00      29.14  
  8 Tran, Riley B             12 FAST-CA                29.35      29.21  
  9 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                29.42      29.64  
 10 Chang, Esther E           12 TRID-CA                30.23      29.69  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Flynn, Lucy J             12 ORCA-CA                           26.78  
  2 Carley, Mia A             12 FAST-CA                           27.92  
  3 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                           28.04  
  4 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                           28.54  
  5 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                           28.74  
  6 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                            29.00  
  7 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                           29.32  
  8 Tran, Riley B             12 FAST-CA                           29.35  
  9 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                           29.42  
 10 Jennings, Olivia M        12 LKWD-CA                           29.80  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Chang, Esther E           12 TRID-CA                           30.23  
 12 Bagnol, Cayenne           12 FAST-CA                           30.53  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Tran, Juliette D          11 LKWD-CA                           30.60  
 14 Purizaca, Camila          11 LKWD-CA                           30.85  
 15 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                           30.92  
 16 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                           31.09  
 17 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                           31.28  
 18 Feetham, Caelyn J         12 FAST-CA                           31.60  
 19 Khousavath, Amanda J      11 TRID-CA                           31.75  
 20 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA                           31.81  
 21 Watts, Katelyn D          12 CROC-CA                           32.35  
 22 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA                           32.55  
 23 Chen, Cameron S           11 TRID-CA                           32.74  
 24 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                            32.90  
 25 Pe, Natalia V             11 LKWD-CA                           32.98  
 26 Bartschi, Ellie A         11 LKWD-CA                           33.27  
 27 Ngo, Cat-Tuong V          12 FAST-CA                           33.72  
 28 Wong, Maddie A            12 TRID-CA                           33.82  
 29 Bourget, Meryem           11 FAST-CA                           34.44  
 30 Naguit, Kaela C           12 FAST-CA                           34.86  
 31 Smith, Nikki C            12 FAST-CA                           35.04  
 31 Lambert, Kristin D        12 ORCA-CA                           35.04  
 33 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                            35.53  
 34 Burkley, Lauren N         11 CROC-CA                           36.06  
 35 Mendoza, Vivian C         11 LKWD-CA                           36.63  
 36 Blanco, Lauren B          11 LKWD-CA                           37.37  
 37 Nguyen, Jada K            12 TRID-CA                           37.73  
 38 Mobley, Margaret G        11 JCCW-CA                           38.59  
 39 Blaisdell, Omaha B        11 ORCA-CA                           40.54  
 40 Shaffer, Samantha N       12 ORCA-CA                           45.30  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA              1:00.58      59.53  
       29.01    59.53                                                      
  2 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA              1:01.51    1:00.52  
       29.66  1:00.52                                                      
  3 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA              1:00.72    1:00.63  
       29.14  1:00.63                                                      
  4 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA              1:01.98    1:01.95  
       30.00  1:01.95                                                      
  5 Tran, Riley B             12 FAST-CA              1:03.30    1:03.01  
       30.71  1:03.01                                                      
  6 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA              1:02.83    1:03.26  
       30.14  1:03.26                                                      
  7 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA              1:04.15    1:03.27  
       30.11  1:03.27                                                      
  8 Chang, Esther E           12 TRID-CA              1:03.72    1:04.19  
       30.78  1:04.19                                                      
  9 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA               1:04.20    1:05.25  
       32.07  1:05.25                                                      
 10 Cheng, Gwen               12 TRID-CA              1:05.16    1:06.53  
       31.29  1:06.53                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                         1:00.58  
       29.49  1:00.58                                                      
  2 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                         1:00.72  
       29.64  1:00.72                                                      
  3 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                         1:01.51  
       29.87  1:01.51                                                      
  4 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                         1:01.98  
       30.15  1:01.98                                                      
  5 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                         1:02.83  
       30.26  1:02.83                                                      
  6 Tran, Riley B             12 FAST-CA                         1:03.30  
       30.51  1:03.30                                                      
  7 Chang, Esther E           12 TRID-CA                         1:03.72  
       30.72  1:03.72                                                      
  8 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                         1:04.15  
       30.53  1:04.15                                                      
  9 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                          1:04.20  
       31.48  1:04.20                                                      
 10 Cheng, Gwen               12 TRID-CA                         1:05.16  
       31.14  1:05.16                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                         1:05.62  
       30.99  1:05.62                                                      
 12 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                         1:07.40  
       32.62  1:07.40                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                         1:07.67  
       31.53  1:07.67                                                      
 14 Visoso, Fatima L          11 LKWD-CA                         1:07.89  
       33.21  1:07.89                                                      
 15 Kwak, Ellie               12 FAST-CA                         1:08.41  
       31.70  1:08.41                                                      
 16 Khousavath, Amanda J      11 TRID-CA                         1:08.81  
       32.36  1:08.81                                                      
 17 Ambrosio, Anny            11 ZAP-CA                          1:09.85  
       32.67  1:09.85                                                      
 18 Purizaca, Camila          11 LKWD-CA                         1:09.90  
       32.83  1:09.90                                                      
 19 Feetham, Caelyn J         12 FAST-CA                         1:10.05  
       33.46  1:10.05                                                      
 20 Staveley, Grace E         11 CROC-CA                         1:10.97  
       33.36  1:10.97                                                      
 21 Teger, Carley A           12 ORCA-CA                         1:12.25  
       34.81  1:12.25                                                      
 22 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA                         1:13.63  
       34.79  1:13.63                                                      
 23 Bourget, Meryem           11 FAST-CA                         1:14.12  
       35.80  1:14.12                                                      
 24 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                         1:14.25  
       33.51  1:14.25                                                      
 25 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                          1:14.76  
       36.20  1:14.76                                                      
 26 Wang, Cindy               11 FAST-CA                         1:16.90  
       35.44  1:16.90                                                      
 27 Smith, Nikki C            12 FAST-CA                         1:17.95  
       37.85  1:17.95                                                      
 28 Lambert, Kristin D        12 ORCA-CA                         1:18.33  
       37.72  1:18.33                                                      
 29 Wong, Maddie A            12 TRID-CA                         1:19.49  
       37.77  1:19.49                                                      
 30 Burkley, Lauren N         11 CROC-CA                         1:19.85  
       38.58  1:19.85                                                      
 31 Nguyen, Jada K            12 TRID-CA                         1:22.30  
       38.70  1:22.30                                                      
 32 Mendoza, Vivian C         11 LKWD-CA                         1:22.87  
       39.23  1:22.87                                                      
 33 Blaisdell, Omaha B        11 ORCA-CA                         1:24.31  
       40.98  1:24.31                                                      
 34 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                          1:26.34  
       40.15  1:26.34                                                      
 35 Shaffer, Samantha N       12 ORCA-CA                         1:38.08  
       46.95  1:38.08                                                      
 36 Torrez, Maddie A          11 ORCA-CA                         1:38.56  
       46.13  1:38.56                                                      
 37 Gomez, Mia D              12 CROC-CA                         1:42.98  
       43.41  1:42.98                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                32.43      32.46  
  2 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                 32.75      33.43  
  3 Jennings, Olivia M        12 LKWD-CA                34.61      33.94  
  4 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                33.00      34.00  
  5 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA                35.03      34.22  
  6 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                34.71      34.40  
  7 Chang, Esther E           12 TRID-CA                33.74      34.55  
  8 Tran, Riley B             12 FAST-CA                34.91      34.67  
  9 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                 36.18      35.59  
 10 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                34.60      35.67  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                           32.43  
  2 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                           32.66  
  3 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                            32.75  
  4 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                           33.00  
  5 Chang, Esther E           12 TRID-CA                           33.74  
  6 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                           34.60  
  7 Jennings, Olivia M        12 LKWD-CA                           34.61  
  8 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                           34.71  
  9 Tran, Riley B             12 FAST-CA                           34.91  
 10 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA                           35.03  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                            36.18  
 12 Feetham, Caelyn J         12 FAST-CA                           36.64  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Yuguchi, Lily B           12 ZAP-CA                            36.75  
 14 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                           36.79  
 15 Pe, Natalia V             11 LKWD-CA                           36.93  
 16 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                           36.98  
 17 Ambrosio, Anny            11 ZAP-CA                            37.54  
 18 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA                           37.57  
 19 Khousavath, Amanda J      11 TRID-CA                           38.01  
 20 Bagnol, Cayenne           12 FAST-CA                           38.96  
 21 Purizaca, Camila          11 LKWD-CA                           39.19  
 22 Staveley, Grace E         11 CROC-CA                           39.50  
 23 Cuizon, Kaylee F          11 LKWD-CA                           39.56  
 24 Bartschi, Ellie A         11 LKWD-CA                           39.88  
 25 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                            40.09  
 26 Naguit, Kaela C           12 FAST-CA                           40.39  
 27 Ngo, Cat-Tuong V          12 FAST-CA                           41.52  
 28 Smith, Nikki C            12 FAST-CA                           41.70  
 29 Watts, Katelyn D          12 CROC-CA                           41.82  
 30 Lambert, Kristin D        12 ORCA-CA                           41.89  
 31 Mobley, Margaret G        11 JCCW-CA                           42.02  
 32 Wong, Maddie A            12 TRID-CA                           42.95  
 33 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                            43.08  
 34 Burkley, Lauren N         11 CROC-CA                           43.22  
 35 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                            43.73  
 36 Chen, Cameron S           11 TRID-CA                           44.94  
 37 Nguyen, Jada K            12 TRID-CA                           46.43  
 38 Shaffer, Samantha N       12 ORCA-CA                           55.90  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Yu, Kathy A               12 TRID-CA              1:09.99    1:08.91  
       33.89  1:08.91                                                      
  2 Prawira, Karen E          11 TRID-CA              1:09.94    1:09.02  
       33.55  1:09.02                                                      
  3 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA              1:11.19    1:10.14  
       34.64  1:10.14                                                      
  4 Carley, Mia A             12 FAST-CA              1:12.19    1:11.14  
       34.63  1:11.14                                                      
  5 Low, Katherine S          11 LKWD-CA              1:13.62    1:12.86  
       35.63  1:12.86                                                      
  6 Walter, Finley E          12 ZAP-CA               1:13.06    1:12.96  
       35.66  1:12.96                                                      
  6 Chang, Esther E           12 TRID-CA              1:11.24    1:12.96  
       35.77  1:12.96                                                      
  8 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA              1:14.65    1:15.63  
       36.30  1:15.63                                                      
  9 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA              1:18.88    1:18.33  
       36.75  1:18.33                                                      
 10 Moya, Autumn M            12 CROC-CA              1:16.63    1:18.35  
       38.40  1:18.35                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                         1:09.94  
       34.40  1:09.94                                                      
  2 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                         1:09.99  
       33.97  1:09.99                                                      
  3 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                         1:11.19  
       35.09  1:11.19                                                      
  4 Chang, Esther E           12 TRID-CA                         1:11.24  
       34.78  1:11.24                                                      
  5 Carley, Mia A             12 FAST-CA                         1:12.19  
       35.27  1:12.19                                                      
  6 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                          1:13.06  
     1:13.08  1:13.06                                                      
  7 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                         1:13.62  
       36.18  1:13.62                                                      
  8 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                         1:14.65  
       36.32  1:14.65                                                      
  9 Moya, Autumn M            12 CROC-CA                         1:16.63  
       37.27  1:16.63                                                      
 10 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                         1:18.88  
       37.29  1:18.88                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA                         1:20.96  
       38.30  1:20.96                                                      
 12 Pe, Natalia V             11 LKWD-CA                         1:22.24  
       39.62  1:22.24                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Staveley, Grace E         11 CROC-CA                         1:23.20  
       40.67  1:23.20                                                      
 14 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                          1:25.99  
       42.45  1:25.99                                                      
 15 Frey, Phoenix J           11 FAST-CA                         1:26.11  
 16 Bourget, Meryem           11 FAST-CA                         1:26.29  
       41.88  1:26.29                                                      
 17 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                          1:30.08  
       43.11  1:30.08                                                      
 18 Burkley, Lauren N         11 CROC-CA                         1:32.60  
       44.93  1:32.60                                                      
 19 Smith, Nikki C            12 FAST-CA                         1:34.85  
       45.48  1:34.85                                                      
 -- Cheng, Gwen               12 TRID-CA                              DQ  
       38.98       DQ                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                35.74      35.53  
  2 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                36.18      35.86  
  3 Cheng, Gwen               12 TRID-CA                36.42      36.12  
  4 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                37.09      36.41  
  5 Carley, Mia A             12 FAST-CA                36.49      36.60  
  6 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                39.00      38.70  
  7 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                38.51      38.79  
  8 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                 38.75      39.06  
  9 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                 40.35      39.86  
 10 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                39.56      40.57  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                           35.74  
  2 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                           36.18  
  3 Cheng, Gwen               12 TRID-CA                           36.42  
  4 Carley, Mia A             12 FAST-CA                           36.49  
  5 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                           37.09  
  6 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                           38.51  
  7 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                            38.75  
  8 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                           39.00  
  9 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                           39.56  
 10 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                            40.35  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Wong, Maddie A            12 TRID-CA                           41.24  
 12 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                            41.25  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Ambrosio, Anny            11 ZAP-CA                            41.27  
 14 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                            42.75  
 15 Visoso, Fatima L          11 LKWD-CA                           43.40  
 16 Feetham, Caelyn J         12 FAST-CA                           43.65  
 17 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                           43.70  
 18 Chen, Cameron S           11 TRID-CA                           44.93  
 19 Naguit, Kaela C           12 FAST-CA                           45.51  
 20 Lambert, Kristin D        12 ORCA-CA                           46.29  
 21 Wang, Cindy               11 FAST-CA                           46.30  
 22 Nguyen, Jada K            12 TRID-CA                           47.05  
 23 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                            47.24  
 24 Mendoza, Vivian C         11 LKWD-CA                           47.60  
 25 Burkley, Lauren N         11 CROC-CA                           51.67  
 26 Shaffer, Samantha N       12 ORCA-CA                           54.92  
 27 Torrez, Maddie A          11 ORCA-CA                         1:00.20  
 -- Gomez, Mia D              12 CROC-CA                              DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Flynn, Lucy J             12 ORCA-CA              1:15.98    1:14.27  
       35.55  1:14.27                                                      
  2 Cheng, Gwen               12 TRID-CA              1:17.75    1:18.30  
       38.30  1:18.30                                                      
  3 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA              1:20.94    1:18.96  
       38.41  1:18.96                                                      
  4 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA              1:22.05    1:20.40  
       39.45  1:20.40                                                      
  5 Yuguchi, Lily B           12 ZAP-CA               1:24.80    1:24.30  
       39.76  1:24.30                                                      
  6 Moya, Autumn M            12 CROC-CA              1:27.07    1:25.06  
       40.86  1:25.06                                                      
  7 Bagnol, Cayenne           12 FAST-CA              1:27.30    1:25.21  
       41.36  1:25.21                                                      
  8 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA               1:23.43    1:26.53  
       41.82  1:26.53                                                      
  9 Yu, Kathy A               12 TRID-CA              1:26.50    1:27.17  
       42.39  1:27.17                                                      
 10 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA               1:27.82    1:27.54  
       41.34  1:27.54                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Flynn, Lucy J             12 ORCA-CA                         1:15.98  
       36.31  1:15.98                                                      
  2 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                         1:16.49  
       36.86  1:16.49                                                      
  3 Cheng, Gwen               12 TRID-CA                         1:17.75  
       37.12  1:17.75                                                      
  4 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                         1:20.94  
       38.41  1:20.94                                                      
  5 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                         1:22.05  
       40.45  1:22.05                                                      
  6 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                          1:23.43  
       40.39  1:23.43                                                      
  7 Yuguchi, Lily B           12 ZAP-CA                          1:24.80  
       40.79  1:24.80                                                      
  8 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                         1:26.50  
       41.45  1:26.50                                                      
  9 Moya, Autumn M            12 CROC-CA                         1:27.07  
       41.23  1:27.07                                                      
 10 Bagnol, Cayenne           12 FAST-CA                         1:27.30  
       41.49  1:27.30                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                          1:27.82  
       41.78  1:27.82                                                      
 12 Ambrosio, Anny            11 ZAP-CA                          1:28.84  
       42.22  1:28.84                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Jennings, Olivia M        12 LKWD-CA                         1:29.95  
       42.02  1:29.95                                                      
 14 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                          1:30.21  
       42.80  1:30.21                                                      
 15 Wong, Maddie A            12 TRID-CA                         1:30.54  
 16 Cuizon, Kaylee F          11 LKWD-CA                         1:30.91  
       44.84  1:30.91                                                      
 17 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                         1:31.44  
       40.87  1:31.44                                                      
 18 Visoso, Fatima L          11 LKWD-CA                         1:31.99  
       44.53  1:31.99                                                      
 19 Fujisawa, Olivia M        11 ZAP-CA                          1:33.38  
       43.99  1:33.38                                                      
 20 Staveley, Grace E         11 CROC-CA                         1:33.93  
       43.09  1:33.93                                                      
 21 Feetham, Caelyn J         12 FAST-CA                         1:35.49  
       45.47  1:35.49                                                      
 22 Lambert, Kristin D        12 ORCA-CA                         1:36.33  
       45.33  1:36.33                                                      
 23 Watts, Katelyn D          12 CROC-CA                         1:36.65  
       47.43  1:36.65                                                      
 24 Chen, Cameron S           11 TRID-CA                         1:37.16  
       45.08  1:37.16                                                      
 25 Ngo, Cat-Tuong V          12 FAST-CA                         1:37.20  
       47.06  1:37.20                                                      
 26 Smith, Nikki C            12 FAST-CA                         1:38.55  
       45.92  1:38.55                                                      
 27 Blanco, Lauren B          11 LKWD-CA                         1:39.83  
       47.27  1:39.83                                                      
 28 Bourget, Meryem           11 FAST-CA                         1:40.04  
       48.29  1:40.04                                                      
 29 Nguyen, Jada K            12 TRID-CA                         1:40.80  
       47.99  1:40.80                                                      
 30 Naguit, Kaela C           12 FAST-CA                         1:42.67  
       48.67  1:42.67                                                      
 31 Mobley, Margaret G        11 JCCW-CA                         1:47.76  
       53.15  1:47.76                                                      
 32 Burkley, Lauren N         11 CROC-CA                         1:49.53  
       53.66  1:49.53                                                      
 33 Shaffer, Samantha N       12 ORCA-CA                         1:57.28  
       54.20  1:57.28                                                      
 -- Mendoza, Vivian C         11 LKWD-CA                              DQ  
       48.00       DQ                                                      
 -- Teger, Carley A           12 ORCA-CA                              DQ  
 -- Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                              DQ  
       38.85       DQ                                                      
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                30.88      30.26  
  2 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                31.53      30.82  
  3 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                31.03      31.16  
  4 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                31.54      31.45  
  5 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                31.94      31.53  
  6 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                31.71      31.69  
  7 Tran, Riley B             12 FAST-CA                32.64      31.77  
  8 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                31.74      31.85  
  9 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                32.62      32.19  
 10 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                 32.15      32.72  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                           30.88  
  2 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                           31.03  
  3 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                           31.53  
  4 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                           31.54  
  5 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                           31.71  
  6 Prawira, Karen E          11 TRID-CA                           31.74  
  7 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                           31.94  
  8 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                            32.15  
  9 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                           32.62  
 10 Tran, Riley B             12 FAST-CA                           32.64  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Ambrosio, Anny            11 ZAP-CA                            32.65  
 12 Kwak, Ellie               12 FAST-CA                           32.95  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Carley, Mia A             12 FAST-CA                           33.43  
 14 Khousavath, Amanda J      11 TRID-CA                           33.89  
 15 Teger, Carley A           12 ORCA-CA                           35.22  
 16 Visoso, Fatima L          11 LKWD-CA                           35.38  
 17 Moya, Autumn M            12 CROC-CA                           35.69  
 18 Lessa Fratini, Sofia      11 FAST-CA                           35.92  
 19 Pe, Natalia V             11 LKWD-CA                           37.09  
 20 Purizaca, Camila          11 LKWD-CA                           37.47  
 21 Chen, Cameron S           11 TRID-CA                           39.65  
 22 Dom, Kennedy H            11 FAST-CA                           40.80  
 23 Naguit, Kaela C           12 FAST-CA                           42.45  
 24 Wong, Maddie A            12 TRID-CA                           42.69  
 25 Nguyen, Jada K            12 TRID-CA                           47.01  
 26 Blaisdell, Omaha B        11 ORCA-CA                           49.46  
 27 Frey, Phoenix J           11 FAST-CA                           49.94  
 28 Shaffer, Samantha N       12 ORCA-CA                           52.14  
 29 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                            52.88  
 30 Torrez, Maddie A          11 ORCA-CA                           54.58  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Flynn, Lucy J             12 ORCA-CA              1:04.96    1:05.82  
       30.18  1:05.82                                                      
  2 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA              1:09.28    1:08.61  
       33.27  1:08.61                                                      
  3 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA              1:07.30    1:09.21  
       33.78  1:09.21                                                      
  4 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA              1:09.77    1:09.68  
       32.75  1:09.68                                                      
  5 Tran, Riley B             12 FAST-CA              1:10.25    1:11.10  
       33.82  1:11.10                                                      
  6 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA              1:09.51    1:11.53  
       33.62  1:11.53                                                      
  7 Yu, Kathy A               12 TRID-CA              1:12.48    1:11.65  
       33.66  1:11.65                                                      
  8 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA              1:11.32    1:13.48  
       34.07  1:13.48                                                      
  9 Carley, Mia A             12 FAST-CA              1:13.75    1:14.39  
       34.58  1:14.39                                                      
 10 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA              1:15.64    1:15.24  
       35.03  1:15.24                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Flynn, Lucy J             12 ORCA-CA                         1:04.96  
       30.28  1:04.96                                                      
  2 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                         1:07.30  
       31.85  1:07.30                                                      
  3 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                         1:09.28  
       33.67  1:09.28                                                      
  4 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                         1:09.51  
       32.59  1:09.51                                                      
  5 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                         1:09.77  
       32.77  1:09.77                                                      
  6 Tran, Riley B             12 FAST-CA                         1:10.25  
       33.50  1:10.25                                                      
  7 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                         1:11.32  
       33.60  1:11.32                                                      
  8 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                         1:12.48  
       33.51  1:12.48                                                      
  9 Carley, Mia A             12 FAST-CA                         1:13.75  
       34.28  1:13.75                                                      
 10 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                         1:15.64  
       35.93  1:15.64                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Visoso, Fatima L          11 LKWD-CA                         1:15.74  
       35.45  1:15.74                                                      
 12 Khousavath, Amanda J      11 TRID-CA                         1:15.99  
       36.24  1:15.99                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Cuizon, Kaylee F          11 LKWD-CA                         1:16.01  
       35.09  1:16.01                                                      
 14 Ambrosio, Anny            11 ZAP-CA                          1:16.46  
       35.43  1:16.46                                                      
 15 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                         1:16.87  
       35.31  1:16.87                                                      
 16 Tran, Juliette D          11 LKWD-CA                         1:17.58  
       35.28  1:17.58                                                      
 17 Cheng, Gwen               12 TRID-CA                         1:19.44  
       36.31  1:19.44                                                      
 18 Yuguchi, Lily B           12 ZAP-CA                          1:19.52  
       37.28  1:19.52                                                      
 19 Moya, Autumn M            12 CROC-CA                         1:22.38  
       37.72  1:22.38                                                      
 20 Pe, Natalia V             11 LKWD-CA                         1:22.68  
       36.91  1:22.68                                                      
 21 Chang, Esther E           12 TRID-CA                         1:25.43  
       41.23  1:25.43                                                      
 22 Fujisawa, Olivia M        11 ZAP-CA                          1:26.00  
       38.57  1:26.00                                                      
 23 Blaisdell, Omaha B        11 ORCA-CA                         1:55.97  
       50.95  1:55.97                                                      
 -- Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                               DQ  
       46.83       DQ                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA              1:10.26    1:09.50  
       32.45  1:09.50                                                      
  2 Yu, Kathy A               12 TRID-CA              1:11.14    1:10.43  
       31.89  1:10.43                                                      
  3 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA              1:13.54    1:11.76  
       34.01  1:11.76                                                      
  4 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA              1:13.35    1:12.22  
       33.63  1:12.22                                                      
  5 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA              1:14.86    1:12.98  
       37.19  1:12.98                                                      
  6 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA               1:15.23    1:14.14  
       35.38  1:14.14                                                      
  7 Moya, Autumn M            12 CROC-CA              1:15.13    1:14.72  
       36.01  1:14.72                                                      
  8 Tran, Riley B             12 FAST-CA              1:15.82    1:14.88  
       34.58  1:14.88                                                      
  9 Chang, Esther E           12 TRID-CA              1:16.90    1:16.72  
       35.80  1:16.72                                                      
 -- Flores, Rafa L            11 LKWD-CA              1:11.91         DQ  
       32.72       DQ                                                      
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                         1:10.26  
       32.74  1:10.26                                                      
  2 Yu, Kathy A               12 TRID-CA                         1:11.14  
       32.81  1:11.14                                                      
  3 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                         1:11.91  
       34.08  1:11.91                                                      
  4 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                         1:13.35  
       35.98  1:13.35                                                      
  5 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                         1:13.54  
       35.78  1:13.54                                                      
  6 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                         1:14.86  
       37.05  1:14.86                                                      
  7 Moya, Autumn M            12 CROC-CA                         1:15.13  
       35.64  1:15.13                                                      
  8 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                          1:15.23  
       34.99  1:15.23                                                      
  9 Tran, Riley B             12 FAST-CA                         1:15.82  
       35.15  1:15.82                                                      
 10 Chang, Esther E           12 TRID-CA                         1:16.90  
       35.25  1:16.90                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Khousavath, Amanda J      11 TRID-CA                         1:18.86  
       36.44  1:18.86                                                      
 12 Kwak, Ellie               12 FAST-CA                         1:19.07  
       35.87  1:19.07                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA                         1:21.57  
       38.06  1:21.57                                                      
 14 Teger, Carley A           12 ORCA-CA                         1:22.17  
       37.90  1:22.17                                                      
 15 Staveley, Grace E         11 CROC-CA                         1:22.62  
       38.82  1:22.62                                                      
 16 Feetham, Caelyn J         12 FAST-CA                         1:23.36  
       38.09  1:23.36                                                      
 17 Purizaca, Camila          11 LKWD-CA                         1:24.75  
       38.66  1:24.75                                                      
 18 Bourget, Meryem           11 FAST-CA                         1:25.85  
       42.11  1:25.85                                                      
 19 Chen, Cameron S           11 TRID-CA                         1:26.03  
       40.64  1:26.03                                                      
 20 Lambert, Kristin D        12 ORCA-CA                         1:27.30  
       40.95  1:27.30                                                      
 21 Smith, Nikki C            12 FAST-CA                         1:28.35  
       43.45  1:28.35                                                      
 22 Naguit, Kaela C           12 FAST-CA                         1:30.36  
       41.78  1:30.36                                                      
 23 Frey, Phoenix J           11 FAST-CA                         1:30.77  
       41.92  1:30.77                                                      
 24 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                          1:31.84  
       42.59  1:31.84                                                      
 25 Wang, Cindy               11 FAST-CA                         1:31.94  
       43.41  1:31.94                                                      
 26 Gomez, Mia D              12 CROC-CA                         1:55.82  
       55.37  1:55.82                                                      
 -- Pe, Natalia V             11 LKWD-CA                              DQ  
       38.59       DQ                                                      
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Carley, Mia A             12 FAST-CA              2:29.40    2:25.33  
       33.93  1:11.15  1:53.77  2:25.33                                    
  2 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA              2:30.18    2:25.80  
       32.33  1:10.98  1:55.24  2:25.80                                    
  3 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA              2:30.73    2:29.40  
       34.40  1:11.78  1:58.16  2:29.40                                    
  4 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA              2:32.90    2:29.53  
       33.31  1:11.24  1:55.55  2:29.53                                    
  5 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA              2:35.77    2:31.20  
       33.28  1:13.43  1:56.96  2:31.20                                    
  6 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA              2:34.34    2:32.37  
       33.24  1:13.98  1:58.01  2:32.37                                    
  7 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA              2:38.32    2:34.71  
       34.16  1:15.07  2:01.52  2:34.71                                    
  8 Cheng, Gwen               12 TRID-CA              2:41.72    2:38.92  
       36.22  1:18.89  2:03.03  2:38.92                                    
  9 Tran, Juliette D          11 LKWD-CA              2:41.87    2:40.47  
       35.50  1:16.77  2:04.73  2:40.47                                    
 -- Yang, Sydney Q            11 TRID-CA              2:42.56         DQ  
       35.77  1:16.73  2:00.29       DQ                                    
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Carley, Mia A             12 FAST-CA                         2:29.40  
       34.45  1:13.56  1:56.99  2:29.40                                    
  2 Villahermosa, Jillian G   11 LKWD-CA                         2:30.18  
       32.46  1:12.37  1:57.41  2:30.18                                    
  3 Rankin Zelada, Kali V     11 FAST-CA                         2:30.73  
       33.13  1:12.29  1:59.06  2:30.73                                    
  4 Flores, Rafa L            11 LKWD-CA                         2:32.90  
       33.10  1:11.59  1:56.94  2:32.90                                    
  5 Khong, Daphne R           12 LKWD-CA                         2:34.34  
       33.47  1:13.77  1:59.63  2:34.34                                    
  6 Quirino, Mykah V          12 LKWD-CA                         2:35.77  
       34.44  1:15.44  2:00.56  2:35.77                                    
  7 Vega, Audrey C            11 LKWD-CA                         2:38.32  
       34.16  1:14.35  2:02.74  2:38.32                                    
  8 Cheng, Gwen               12 TRID-CA                         2:41.72  
       36.19  1:20.13  2:03.52  2:41.72                                    
  9 Tran, Juliette D          11 LKWD-CA                         2:41.87  
       34.66  1:17.54  2:06.21  2:41.87                                    
 10 Yang, Sydney Q            11 TRID-CA                         2:42.56  
       36.65  1:18.62  2:04.27  2:42.56                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Visoso, Fatima L          11 LKWD-CA                         2:42.93  
       35.46  1:17.56  2:06.35  2:42.93                                    
 12 Low, Katherine S          11 LKWD-CA                         2:43.04  
       36.48  1:15.78  2:06.97  2:43.04                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Moya, Autumn M            12 CROC-CA                         2:43.46  
       37.62  1:18.52  2:06.38  2:43.46                                    
 14 Cuizon, Kaylee F          11 LKWD-CA                         2:43.78  
       35.14  1:17.49  2:06.36  2:43.78                                    
 15 Walter, Finley E          12 ZAP-CA                          2:44.39  
       35.01  1:15.99  2:07.03  2:44.39                                    
 16 Szymanowski, Sofia        11 JCCW-CA                         2:44.59  
       37.81  1:23.06  2:08.23  2:44.59                                    
 17 Cruz, Sydney D            11 FAST-CA                         2:45.11  
       37.50  1:17.73  2:07.79  2:45.11                                    
 18 Diebolt, Taylor E         11 FAST-CA                         2:51.49  
       37.54  1:22.21  2:13.59  2:51.49                                    
 19 Fujisawa, Olivia M        11 ZAP-CA                          2:52.39  
       39.66  1:22.52  2:13.48  2:52.39                                    
 20 Teger, Carley A           12 ORCA-CA                         2:55.02  
       38.16  1:24.68  2:15.25  2:55.02                                    
 21 Purizaca, Camila          11 LKWD-CA                         2:59.68  
       42.65  1:25.28  2:22.60  2:59.68                                    
 22 Bartschi, Ellie A         11 LKWD-CA                         3:00.35  
       40.45  1:24.91  2:21.77  3:00.35                                    
 23 Staveley, Grace E         11 CROC-CA                         3:01.53  
       41.22  1:27.40  2:19.77  3:01.53                                    
 24 Bourget, Meryem           11 FAST-CA                         3:03.81  
       43.45  1:31.34  2:24.01  3:03.81                                    
 25 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                          3:24.87  
       45.76  1:37.59  2:38.79  3:24.87                                    
 26 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                          3:29.11  
       53.58  1:50.23  2:42.07  3:29.11                                    
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                27.14      27.01  
  2 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                26.99      27.02  
  3 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA                26.75      27.08  
  4 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                27.48      27.26  
  5 Alfaro, Victoria          14 LKWD-CA                27.40      27.78  
  6 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                28.03      27.86  
  7 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                28.12      27.97  
  8 Gong, Coco                14 FAST-CA                27.96      28.04  
  9 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                28.07      28.74  
 10 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                 28.31      28.89  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA                           26.75  
  2 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                           26.99  
  3 Seo, Eileen               14 FAST-CA                           27.04  
  4 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                           27.14  
  5 Alfaro, Victoria          14 LKWD-CA                           27.40  
  6 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                           27.48  
  7 Gong, Coco                14 FAST-CA                           27.96  
  8 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                           28.03  
  9 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                           28.07  
 10 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                           28.12  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                            28.31  
 12 Guevara, Lily A           13 FAST-CA                           29.23  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Kaneichi, Caitlyn P       13 LKWD-CA                           29.37  
 14 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA                           29.38  
 15 Yong, Trivonne A          14 LKWD-CA                           29.57  
 16 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA                           29.63  
 17 Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA                            29.70  
 18 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA                           29.71  
 19 Hindman, Madi E           14 LKWD-CA                           29.82  
 20 Ward, Amaris I            13 FAST-CA                           30.05  
 21 Cheng, Kaitlyn E          14 TRID-CA                           30.11  
 22 Litton, Jillian L         13 ZAP-CA                            30.14  
 23 Bishop, Emily M           13 FAST-CA                           30.16  
 24 Razo, Lina V              14 FAST-CA                           30.17  
 25 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA                           30.26  
 26 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA                           30.74  
 27 Treska, Elle B            13 JCCW-CA                           30.84  
 28 Lovelace, Journee K       14 CROC-CA                           31.13  
 29 Dang, Madison M           13 FAST-CA                           31.25  
 30 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA                           31.68  
 31 Olsen, Eleanor M          13 ZAP-CA                            34.20  
 32 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA                           34.62  
 33 Gill, Harjot K            14 CROC-CA                           35.02  
 34 Contreras, Jocelyn M      13 LKWD-CA                           35.26  
 35 Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                           41.60  
 36 Sun, Yolanda              13 TRID-CA                           45.17  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA                57.70      57.88  
       27.86    57.88                                                      
  2 Seo, Eileen               14 FAST-CA                58.20      57.96  
       28.19    57.96                                                      
  3 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                58.31      58.32  
       28.31    58.32                                                      
  4 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                57.81      58.81  
       28.74    58.81                                                      
  5 He, Sophie H              14 TRID-CA              1:00.06      59.47  
       28.48    59.47                                                      
  6 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                59.58    1:00.40  
       29.12  1:00.40                                                      
  7 Mallory, Cera B           14 FAST-CA              1:00.18    1:00.60  
       29.28  1:00.60                                                      
  8 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA              1:00.92    1:00.71  
       29.47  1:00.71                                                      
  9 Gong, Coco                14 FAST-CA                59.81    1:00.88  
       29.59  1:00.88                                                      
 10 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA              1:00.45    1:02.09  
       29.78  1:02.09                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA                           57.70  
       27.41    57.70                                                      
  2 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                           57.81  
       28.13    57.81                                                      
  3 Seo, Eileen               14 FAST-CA                           58.20  
       28.16    58.20                                                      
  4 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                           58.31  
       28.22    58.31                                                      
  5 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                           59.58  
       28.39    59.58                                                      
  6 Gong, Coco                14 FAST-CA                           59.81  
       29.15    59.81                                                      
  7 He, Sophie H              14 TRID-CA                         1:00.06  
       28.84  1:00.06                                                      
  8 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                         1:00.18  
       29.07  1:00.18                                                      
  9 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                         1:00.45  
       28.99  1:00.45                                                      
 10 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                         1:00.92  
       29.79  1:00.92                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Posod, Leila V            13 ZAP-CA                          1:00.96  
       29.41  1:00.96                                                      
 12 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                          1:02.10  
       29.96  1:02.10                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA                         1:03.53  
       31.25  1:03.53                                                      
 14 Guevara, Lily A           13 FAST-CA                         1:04.28  
       30.43  1:04.28                                                      
 15 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA                         1:04.29  
       31.31  1:04.29                                                      
 16 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA                         1:04.54  
       31.30  1:04.54                                                      
 17 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA                         1:04.91  
       31.57  1:04.91                                                      
 18 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA                         1:05.05  
       31.64  1:05.05                                                      
 19 Ward, Amaris I            13 FAST-CA                         1:05.51  
       31.77  1:05.51                                                      
 20 Razo, Lina V              14 FAST-CA                         1:06.02  
       31.61  1:06.02                                                      
 21 Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA                         1:06.13  
       31.74  1:06.13                                                      
 22 Douglass, Emma K          13 LKWD-CA                         1:06.17  
       32.78  1:06.17                                                      
 23 Cheng, Kaitlyn E          14 TRID-CA                         1:06.35  
       32.50  1:06.35                                                      
 24 Ulloa, Mariela A          13 CROC-CA                         1:07.78  
       31.87  1:07.78                                                      
 25 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA                         1:08.93  
       33.43  1:08.93                                                      
 26 Lovelace, Journee K       14 CROC-CA                         1:09.22  
       32.34  1:09.22                                                      
 27 Dang, Madison M           13 FAST-CA                         1:09.47  
       33.52  1:09.47                                                      
 28 Treska, Elle B            13 JCCW-CA                         1:09.91  
       32.40  1:09.91                                                      
 29 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA                         1:11.04  
       33.66  1:11.04                                                      
 30 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA                         1:11.58  
       34.09  1:11.58                                                      
 31 Escalera, Natalie J       14 FAST-CA                         1:12.12  
       34.59  1:12.12                                                      
 32 Olsen, Eleanor M          13 ZAP-CA                          1:16.59  
       36.82  1:16.59                                                      
 33 Gill, Harjot K            14 CROC-CA                         1:16.87  
       37.03  1:16.87                                                      
 34 Jimenez, Lillian D        13 CROC-CA                         1:26.41  
       39.48  1:26.41                                                      
 35 Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                         1:27.18  
       42.32  1:27.18                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Bayan, Iris S             14 LKWD-CA              2:05.70    2:01.64  
       29.01  1:00.31  1:31.25  2:01.64                                    
  2 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA              2:05.07    2:03.61  
       28.89  1:00.79  1:32.58  2:03.61                                    
  3 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA              2:05.24    2:04.96  
       29.90  1:01.72  1:33.33  2:04.96                                    
  4 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA              2:09.52    2:05.09  
       28.89  1:00.86  1:33.70  2:05.09                                    
  5 Flores, Celeste A         13 FAST-CA              2:07.11    2:05.91  
       30.15  1:02.19  1:34.47  2:05.91                                    
  6 Gong, Coco                14 FAST-CA              2:10.47    2:08.42  
       30.37  1:02.66  1:35.93  2:08.42                                    
  7 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA              2:14.44    2:09.29  
       30.38  1:03.24  1:36.76  2:09.29                                    
  8 Mallory, Cera B           14 FAST-CA              2:10.21    2:09.31  
       30.03  1:03.11  1:36.57  2:09.31                                    
  9 Hindman, Madi E           14 LKWD-CA              2:14.93    2:11.11  
       31.02  1:04.27  1:38.52  2:11.11                                    
 10 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA              2:14.03    2:11.85  
       30.20  1:03.90  1:38.52  2:11.85                                    
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                         2:05.07  
       29.60  1:01.79  1:33.85  2:05.07                                    
  2 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                         2:05.24  
       30.17  1:02.65  1:34.48  2:05.24                                    
  3 Bayan, Iris S             14 LKWD-CA                         2:05.70  
       29.60  1:01.46  1:33.74  2:05.70                                    
  4 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                         2:07.11  
       29.71  1:01.91  1:34.93  2:07.11                                    
  5 Seo, Eileen               14 FAST-CA                         2:08.80  
       29.97  1:02.36  1:35.62  2:08.80                                    
  6 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA                         2:09.52  
       30.35  1:03.65  1:37.28  2:09.52                                    
  7 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                         2:10.21  
       30.56  1:03.96  1:38.13  2:10.21                                    
  8 Gong, Coco                14 FAST-CA                         2:10.47  
       30.67  1:03.98  1:37.31  2:10.47                                    
  9 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                         2:14.03  
       31.07  1:05.47  1:40.45  2:14.03                                    
 10 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                         2:14.44  
       30.94  1:04.85  1:40.26  2:14.44                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Hindman, Madi E           14 LKWD-CA                         2:14.93  
       30.99  1:05.35  1:40.82  2:14.93                                    
 12 Yong, Trivonne A          14 LKWD-CA                         2:15.12  
       31.23  1:05.04  1:40.27  2:15.12                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                          2:15.42  
       30.45  1:04.66  1:40.03  2:15.42                                    
 14 Posod, Leila V            13 ZAP-CA                          2:15.63  
       30.60  1:04.81  1:40.33  2:15.63                                    
 15 Guevara, Lily A           13 FAST-CA                         2:17.48  
       30.82  1:05.47  1:41.67  2:17.48                                    
 16 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA                         2:17.78  
       32.91  1:07.18  1:42.79  2:17.78                                    
 17 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA                         2:17.85  
       31.89  1:07.19  1:43.05  2:17.85                                    
 18 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA                         2:18.03  
       32.70  1:07.75  1:43.44  2:18.03                                    
 19 Ward, Amaris I            13 FAST-CA                         2:23.11  
       32.80  1:08.97  1:46.44  2:23.11                                    
 20 Razo, Lina V              14 FAST-CA                         2:23.74  
     1:10.81  1:48.06  2:23.74                                             
 21 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA                         2:24.56  
       33.30  1:10.68  1:49.16  2:24.56                                    
 22 Bishop, Emily M           13 FAST-CA                         2:26.92  
       32.30  1:09.09  1:48.10  2:26.92                                    
 23 Litton, Jillian L         13 ZAP-CA                          2:29.78  
       34.86  1:12.73  1:51.63  2:29.78                                    
 24 Cheng, Kaitlyn E          14 TRID-CA                         2:30.24  
       34.97  1:13.59  1:54.09  2:30.24                                    
 25 Lovelace, Journee K       14 CROC-CA                         2:37.90  
       33.30  1:12.12  1:54.84  2:37.90                                    
 26 Contreras, Jocelyn M      13 LKWD-CA                         2:39.96  
 27 Olsen, Eleanor M          13 ZAP-CA                          2:48.55  
       37.30  1:20.11  2:05.40  2:48.55                                    
 28 Gill, Harjot K            14 CROC-CA                         2:49.17  
       38.07  1:19.64  2:04.97  2:49.17                                    
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA              1:06.83    1:05.74  
       31.93  1:05.74                                                      
  2 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA              1:09.02    1:08.54  
       33.33  1:08.54                                                      
  3 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA              1:11.93    1:09.02  
       34.17  1:09.02                                                      
  4 Flores, Celeste A         13 FAST-CA              1:09.22    1:09.51  
       34.77  1:09.51                                                      
  5 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA              1:12.45    1:12.97  
       36.65  1:12.97                                                      
  6 Gong, Coco                14 FAST-CA              1:13.73    1:13.92  
       35.89  1:13.92                                                      
  7 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA              1:15.44    1:14.26  
       36.55  1:14.26                                                      
  8 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA              1:15.33    1:14.96  
       36.67  1:14.96                                                      
  9 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA              1:15.25    1:15.01  
 10 Mallory, Cera B           14 FAST-CA              1:14.72    1:16.06  
       36.90  1:16.06                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                         1:06.83  
       32.99  1:06.83                                                      
  2 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                         1:09.02  
       33.65  1:09.02                                                      
  3 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                         1:09.22  
       34.23  1:09.22                                                      
  4 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                         1:11.93  
       35.20  1:11.93                                                      
  5 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA                         1:12.45  
       35.99  1:12.45                                                      
  6 Gong, Coco                14 FAST-CA                         1:13.73  
       36.07  1:13.73                                                      
  7 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                         1:14.72  
       35.91  1:14.72                                                      
  8 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA                         1:15.25  
       36.36  1:15.25                                                      
  9 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA                         1:15.33  
       37.26  1:15.33                                                      
 10 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA                         1:15.44  
       37.15  1:15.44                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Douglass, Emma K          13 LKWD-CA                         1:15.55  
       37.41  1:15.55                                                      
 12 Guevara, Lily A           13 FAST-CA                         1:17.47  
       37.49  1:17.47                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA                         1:17.63  
       38.30  1:17.63                                                      
 14 Litton, Jillian L         13 ZAP-CA                          1:17.65  
       38.10  1:17.65                                                      
 15 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA                         1:18.09  
       38.16  1:18.09                                                      
 16 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA                         1:18.33  
       37.51  1:18.33                                                      
 17 Razo, Lina V              14 FAST-CA                         1:18.35  
       37.77  1:18.35                                                      
 18 Dang, Madison M           13 FAST-CA                         1:18.82  
       39.48  1:18.82                                                      
 19 Ulloa, Mariela A          13 CROC-CA                         1:21.58  
       39.04  1:21.58                                                      
 20 Treska, Elle B            13 JCCW-CA                         1:21.82  
       39.18  1:21.82                                                      
 21 Ward, Amaris I            13 FAST-CA                         1:22.85  
       40.32  1:22.85                                                      
 22 Cheng, Kaitlyn E          14 TRID-CA                         1:23.28  
       40.09  1:23.28                                                      
 23 Lovelace, Journee K       14 CROC-CA                         1:26.22  
       41.27  1:26.22                                                      
 24 Escalera, Natalie J       14 FAST-CA                         1:31.38  
       45.03  1:31.38                                                      
 25 Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                         1:42.62  
 26 Olsen, Eleanor M          13 ZAP-CA                          1:42.75  
       50.38  1:42.75                                                      
 27 Gill, Harjot K            14 CROC-CA                         1:43.35  
 28 Jimenez, Lillian D        13 CROC-CA                         1:56.86  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Alfaro, Victoria          14 LKWD-CA              2:24.21    2:21.37  
       33.12  1:08.43  1:45.15  2:21.37                                    
  2 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA              2:24.91    2:22.64  
       34.59  1:10.89  1:47.17  2:22.64                                    
  3 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA              2:26.41    2:27.37  
       34.66  1:12.34  1:50.99  2:27.37                                    
  4 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA              2:31.68    2:27.79  
       35.89  1:12.77  1:50.67  2:27.79                                    
  5 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA               2:36.93    2:38.08  
       37.58  1:18.38  1:58.83  2:38.08                                    
  6 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA              2:38.60    2:39.66  
       38.16  1:18.33  1:59.67  2:39.66                                    
  7 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA              2:39.60    2:41.19  
       37.87  1:19.46  2:01.41  2:41.19                                    
  8 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA              2:46.05    2:42.94  
       38.04  1:19.10  2:01.74  2:42.94                                    
  9 Ward, Amaris I            13 FAST-CA              2:59.70    2:54.53  
       40.02  1:24.34  2:10.68  2:54.53                                    
 10 Razo, Lina V              14 FAST-CA              2:53.46    2:55.55  
       39.12  1:24.02  2:10.52  2:55.55                                    
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Alfaro, Victoria          14 LKWD-CA                         2:24.21  
       34.60  1:11.37  1:48.55  2:24.21                                    
  2 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                         2:24.91  
       34.46  1:11.55  1:48.69  2:24.91                                    
  3 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                         2:26.41  
       34.13  1:10.76  1:48.75  2:26.41                                    
  4 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA                         2:31.68  
       36.91  1:15.34  1:53.88  2:31.68                                    
  5 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                          2:36.93  
  6 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA                         2:38.60  
       37.98  1:17.94  1:58.62  2:38.60                                    
  7 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA                         2:39.60  
  8 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA                         2:46.05  
       39.60  1:21.18  2:04.43  2:46.05                                    
  9 Razo, Lina V              14 FAST-CA                         2:53.46  
       40.46  1:24.13  2:10.24  2:53.46                                    
 10 Ward, Amaris I            13 FAST-CA                         2:59.70  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Yong, Trivonne A          14 LKWD-CA              1:17.38    1:14.03  
       35.23  1:14.03                                                      
  2 Bayan, Iris S             14 LKWD-CA              1:17.50    1:14.15  
       35.97  1:14.15                                                      
  3 Mallory, Cera B           14 FAST-CA              1:16.87    1:15.98  
       37.50  1:15.98                                                      
  4 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA              1:16.07    1:16.68  
       36.58  1:16.68                                                      
  5 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               1:18.04    1:17.62  
       37.84  1:17.62                                                      
  6 Alfaro, Victoria          14 LKWD-CA              1:18.06    1:17.89  
       37.56  1:17.89                                                      
  7 Gong, Coco                14 FAST-CA              1:22.79    1:22.50  
       39.66  1:22.50                                                      
  8 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA              1:23.73    1:23.31  
       39.89  1:23.31                                                      
  9 Dang, Madison M           13 FAST-CA              1:24.44    1:23.71  
       39.88  1:23.71                                                      
 10 Kaneichi, Caitlyn P       13 LKWD-CA              1:25.25    1:24.51  
       40.89  1:24.51                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA                         1:16.07  
       36.14  1:16.07                                                      
  2 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                         1:16.87  
       36.11  1:16.87                                                      
  3 Yong, Trivonne A          14 LKWD-CA                         1:17.38  
       36.52  1:17.38                                                      
  4 Bayan, Iris S             14 LKWD-CA                         1:17.50  
       37.45  1:17.50                                                      
  5 Posod, Leila V            13 ZAP-CA                          1:18.04  
       37.34  1:18.04                                                      
  6 Alfaro, Victoria          14 LKWD-CA                         1:18.06  
       37.35  1:18.06                                                      
  7 Gong, Coco                14 FAST-CA                         1:22.79  
  8 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA                         1:23.73  
  9 Dang, Madison M           13 FAST-CA                         1:24.44  
 10 Kaneichi, Caitlyn P       13 LKWD-CA                         1:25.25  
       41.26  1:25.25                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA                         1:25.31  
       41.35  1:25.31                                                      
 12 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA                         1:25.99  
       41.32  1:25.99                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Hindman, Madi E           14 LKWD-CA                         1:26.71  
       40.88  1:26.71                                                      
 14 Bishop, Emily M           13 FAST-CA                         1:29.82  
       42.09  1:29.82                                                      
 15 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA                         1:31.86  
       44.56  1:31.86                                                      
 16 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA                         1:32.31  
       44.71  1:32.31                                                      
 17 Litton, Jillian L         13 ZAP-CA                          1:34.48  
       44.91  1:34.48                                                      
 18 Treska, Elle B            13 JCCW-CA                         1:36.91  
 19 Contreras, Jocelyn M      13 LKWD-CA                         1:38.40  
       47.06  1:38.40                                                      
 20 Gill, Harjot K            14 CROC-CA                         1:39.78  
       47.37  1:39.78                                                      
 -- Sun, Yolanda              13 TRID-CA                              DQ  
       52.67       DQ                                                      
 -- Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                              DQ  
       53.69       DQ                                                      
 -- Olsen, Eleanor M          13 ZAP-CA                               DQ  
       54.41       DQ                                                      
 -- Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA                               DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA              2:41.71    2:41.83  
       37.27  1:18.18  1:59.89  2:41.83                                    
  2 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA              2:59.87    2:58.81  
       40.92  1:26.45  2:13.19  2:58.81                                    
  3 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA              3:07.09    3:02.34  
       43.03  1:28.91  2:18.17  3:02.34                                    
  4 Dang, Madison M           13 FAST-CA              3:03.86    3:02.38  
       41.85  1:27.83  2:14.97  3:02.38                                    
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Cuevas, Joanna D          14 LKWD-CA                         2:41.71  
       37.89  1:18.92  2:00.09  2:41.71                                    
  2 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                          2:56.18  
       39.86  1:25.92  2:11.45  2:56.18                                    
  3 Dannenbring, Katie M      13 ORCA-CA                         2:59.87  
       40.10  1:26.30  2:12.72  2:59.87                                    
  4 Dang, Madison M           13 FAST-CA                         3:03.86  
       41.12  1:26.92  2:14.92  3:03.86                                    
  5 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA                         3:07.09  
       42.30  1:30.36  2:20.00  3:07.09                                    
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Bayan, Iris S             14 LKWD-CA              1:03.04    1:02.61  
       29.72  1:02.61                                                      
  2 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA              1:02.76    1:02.98  
       30.50  1:02.98                                                      
  3 Flores, Celeste A         13 FAST-CA              1:07.56    1:08.24  
       32.05  1:08.24                                                      
  4 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA              1:07.48    1:08.54  
       31.80  1:08.54                                                      
  5 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               1:06.05    1:08.68  
       31.51  1:08.68                                                      
  6 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA              1:12.70    1:11.22  
       32.56  1:11.22                                                      
  7 Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA               1:11.09    1:14.28  
       33.53  1:14.28                                                      
  8 Guevara, Lily A           13 FAST-CA              1:14.52    1:14.80  
       33.93  1:14.80                                                      
  9 Treska, Elle B            13 JCCW-CA              1:18.77    1:17.71  
       34.24  1:17.71                                                      
 10 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA              1:25.07    1:24.80  
       38.24  1:24.80                                                      
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gomez, Reina S            14 JCCW-CA                         1:02.76  
       29.80  1:02.76                                                      
  2 Bayan, Iris S             14 LKWD-CA                         1:03.04  
       30.21  1:03.04                                                      
  3 Posod, Leila V            13 ZAP-CA                          1:06.05  
       30.07  1:06.05                                                      
  4 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                         1:07.48  
       31.40  1:07.48                                                      
  5 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                         1:07.56  
       31.81  1:07.56                                                      
  6 Seo, Eileen               14 FAST-CA                         1:08.30  
       31.53  1:08.30                                                      
  7 Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA                          1:11.09  
       32.50  1:11.09                                                      
  8 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA                         1:12.70  
       33.48  1:12.70                                                      
  9 Guevara, Lily A           13 FAST-CA                         1:14.52  
       33.36  1:14.52                                                      
 10 Treska, Elle B            13 JCCW-CA                         1:18.77  
       35.11  1:18.77                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Cheng, Kaitlyn E          14 TRID-CA                         1:19.78  
       37.93  1:19.78                                                      
 12 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA                         1:25.07  
       39.21  1:25.07                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Dang, Madison M           13 FAST-CA                         1:28.23  
       40.32  1:28.23                                                      
 14 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA                         1:28.52  
       40.80  1:28.52                                                      
 15 Lovelace, Journee K       14 CROC-CA                         1:28.97  
       39.05  1:28.97                                                      
 16 Sun, Yolanda              13 TRID-CA                         2:13.28  
       58.72  2:13.28                                                      
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Kaneichi, Caitlyn P       13 LKWD-CA              2:34.05    2:33.17  
       34.10  1:12.57  1:52.62  2:33.17                                    
  2 Seo, Eileen               14 FAST-CA              2:32.27    2:34.53  
       33.51  1:12.56  1:53.44  2:34.53                                    
  3 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA              2:30.85    2:35.36  
       34.26  1:14.35  1:54.98  2:35.36                                    
  4 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               2:43.82    2:41.39  
       36.38  1:17.55  2:00.80  2:41.39                                    
  5 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA               2:47.84    2:42.44  
       34.59  1:16.19  2:02.04  2:42.44                                    
 -- Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA              2:44.38         DQ  
       36.35  1:18.07  2:02.36       DQ                                    
 
Girls 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                         2:30.85  
       32.65  1:11.32  1:51.10  2:30.85                                    
  2 Seo, Eileen               14 FAST-CA                         2:32.27  
       32.61  1:10.37  1:50.86  2:32.27                                    
  3 Kaneichi, Caitlyn P       13 LKWD-CA                         2:34.05  
       33.51  1:11.99  1:52.84  2:34.05                                    
  4 Posod, Leila V            13 ZAP-CA                          2:43.82  
       37.10  1:19.16  2:01.49  2:43.82                                    
  5 Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA                         2:44.38  
       35.87  1:16.29  2:01.35  2:44.38                                    
  6 Fitzgerald, Athena N      13 ZAP-CA                          2:47.84  
       35.42  1:17.48  2:03.19  2:47.84                                    
  7 Litton, Jillian L         13 ZAP-CA                          3:07.17  
       41.95  1:28.41  2:17.49  3:07.17                                    
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA              2:23.16    2:20.51  
       29.38  1:04.52  1:47.71  2:20.51                                    
  2 He, Sophie H              14 TRID-CA              2:24.50    2:24.48  
       32.21  1:08.43  1:51.10  2:24.48                                    
  3 Flores, Celeste A         13 FAST-CA              2:27.43    2:25.32  
       31.61  1:09.75  1:53.53  2:25.32                                    
  4 Seo, Eileen               14 FAST-CA              2:27.11    2:25.90  
       31.22  1:10.06  1:55.11  2:25.90                                    
  5 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA              2:27.51    2:27.46  
       34.32  1:11.58  1:54.94  2:27.46                                    
  6 Mallory, Cera B           14 FAST-CA              2:34.13    2:29.12  
       34.18  1:14.70  1:56.11  2:29.12                                    
  7 Gong, Coco                14 FAST-CA              2:33.35    2:30.61  
              1:12.44  1:58.57  2:30.61                                    
  8 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA              2:28.97    2:30.63  
       33.10  1:11.78  1:57.75  2:30.63                                    
  9 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA              2:35.92    2:34.07  
       33.59  1:12.07  2:00.66  2:34.07                                    
 -- Posod, Leila V            13 ZAP-CA               2:33.23         DQ  
       33.71  1:13.24  1:59.61       DQ                                    
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Duncan, Alexia            13 JCCW-CA                         2:23.16  
       29.83  1:06.04  1:50.27  2:23.16                                    
  2 He, Sophie H              14 TRID-CA                         2:24.50  
       31.93  1:08.19  1:50.80  2:24.50                                    
  3 Seo, Eileen               14 FAST-CA                         2:27.11  
       31.28  1:11.40  1:54.82  2:27.11                                    
  4 Flores, Celeste A         13 FAST-CA                         2:27.43  
                       1:55.10  2:27.43                                    
  5 Aggarao, Abigail V        13 FAST-CA                         2:27.51  
       32.75  1:09.99  1:52.65  2:27.51                                    
  6 Glidewell, Reagan E       14 FAST-CA                         2:28.97  
       31.52  1:10.55  1:56.81  2:28.97                                    
  7 Posod, Leila V            13 ZAP-CA                          2:33.23  
       31.94  1:11.21  1:58.95  2:33.23                                    
  8 Gong, Coco                14 FAST-CA                         2:33.35  
       32.91  1:13.09  1:59.85  2:33.35                                    
  9 Mallory, Cera B           14 FAST-CA                         2:34.13  
       34.68  1:15.95  1:59.32  2:34.13                                    
 10 Torreyson, Bella F        14 TRID-CA                         2:35.92  
       34.07  1:13.28  2:02.39  2:35.92                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Sandoke, Mercy G          13 FAST-CA                         2:36.83  
       34.08  1:17.97  2:00.35  2:36.83                                    
 12 Guevara, Lily A           13 FAST-CA                         2:38.63  
       33.97  1:14.90  2:01.36  2:38.63                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Horton, Hannah C          13 ORCA-CA                         2:39.11  
       34.38  1:16.09  2:04.13  2:39.11                                    
 14 Lambarena, Kaori I        13 TRID-CA                         2:41.70  
       33.91  1:16.79  2:05.35  2:41.70                                    
 15 Douglass, Emma K          13 LKWD-CA                         2:47.05  
       37.74  1:19.60  2:11.66  2:47.05                                    
 16 Zuniga, Kaylin D          13 FAST-CA                         2:51.03  
       36.09  1:22.33  2:16.02  2:51.03                                    
 17 Ulloa, Mariela A          13 CROC-CA                         2:51.40  
       36.76  1:22.23  2:15.05  2:51.40                                    
 18 Garcia, Liv A             13 LKWD-CA                         2:52.10  
       37.81  1:21.62  2:13.69  2:52.10                                    
 19 Elnitiarta, Tiffany V     13 FAST-CA                         2:52.36  
       41.16  1:28.70  2:14.89  2:52.36                                    
 20 Razo, Lina V              14 FAST-CA                         2:53.95  
       39.02  1:24.71  2:18.34  2:53.95                                    
 21 Zacarias, Samantha B      13 FAST-CA                         2:54.27  
       40.40  1:22.45  2:14.27  2:54.27                                    
 22 Ward, Amaris I            13 FAST-CA                         2:55.57  
       38.06  1:25.48  2:20.13  2:55.57                                    
 23 Litton, Jillian L         13 ZAP-CA                          2:56.50  
       40.09  1:22.92  2:17.29  2:56.50                                    
 24 Escalera, Natalie J       14 FAST-CA                         3:06.47  
       40.21  1:30.28  2:23.86  3:06.47                                    
 25 Olsen, Eleanor M          13 ZAP-CA                          3:23.50  
       41.19  1:38.22  2:41.49  3:23.50                                    
 26 Amador, Hannah B          13 LKWD-CA                         3:36.06  
       49.47  1:46.28  2:50.24  3:36.06                                    
 -- Lovelace, Journee K       14 CROC-CA                              DQ  
       36.88  1:22.48  2:16.03       DQ                                    
 -- Cheng, Kaitlyn E          14 TRID-CA                              DQ  
       37.83  1:23.49  2:18.60       DQ                                    
 -- Jimenez, Lillian D        13 CROC-CA                              DQ  
       51.15  1:52.91  3:04.05       DQ                                    
 -- Gill, Harjot K            14 CROC-CA                              DQ  
       44.60  1:38.44  2:34.90       DQ                                    
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                25.58      25.05  
  2 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                25.52      25.27  
  3 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                26.49      26.24  
  4 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                26.07      26.74  
  5 Hindman, Kyndall E        16 LKWD-CA                27.47      27.42  
  6 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA                28.01      27.51  
  7 Liu, Serena J             16 JCCW-CA                27.50      27.94  
  8 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                28.77      28.68  
  9 Tjia, Julia A             15 JCCW-CA                28.82      28.76  
 10 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                 28.95      29.20  
 
Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                           25.52  
  2 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                           25.58  
  3 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                           26.07  
  4 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                           26.49  
  5 Hindman, Kyndall E        16 LKWD-CA                           27.47  
  6 Liu, Serena J             16 JCCW-CA                           27.50  
  7 Mai, Julie P              15 FAST-CA                           27.68  
  8 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA                           28.01  
  9 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                           28.77  
 10 Tjia, Julia A             15 JCCW-CA                           28.82  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                            28.95  
 12 Jun, Lauren E             15 TRID-CA                           29.56  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA                            30.02  
 14 Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA                           30.06  
 15 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                           30.41  
 16 Pau, Joyce L              15 FAST-CA                           30.94  
 17 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA                            31.10  
 18 Serrano, Zayanna          16 LKWD-CA                           31.67  
 19 Gomez, Natalie V          15 CROC-CA                           33.85  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                54.68      53.41  
       25.93    53.41                                                      
  2 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                55.86      55.05  
       26.73    55.05                                                      
  3 Yu, Linda H               15 TRID-CA                56.65      57.40  
       27.60    57.40                                                      
  4 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                56.96      57.49  
       28.31    57.49                                                      
  5 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                56.68      57.92  
       28.18    57.92                                                      
  6 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                58.91      59.38  
       29.10    59.38                                                      
  7 Mai, Julie P              15 FAST-CA                59.29      59.45  
       28.96    59.45                                                      
  8 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA              1:00.36      59.67  
       28.86    59.67                                                      
  9 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA              1:02.64    1:03.37  
       30.48  1:03.37                                                      
 10 Yuguchi, Mia S            15 ZAP-CA               1:05.30    1:03.79  
       30.53  1:03.79                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                           54.68  
       26.56    54.68                                                      
  2 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                           55.86  
       27.09    55.86                                                      
  3 Yu, Linda H               15 TRID-CA                           56.65  
       27.56    56.65                                                      
  4 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                           56.68  
       27.56    56.68                                                      
  5 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                           56.96  
       27.56    56.96                                                      
  6 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                           58.91  
       28.62    58.91                                                      
  7 Mai, Julie P              15 FAST-CA                           59.29  
       29.13    59.29                                                      
  8 Real, Jordan S            16 ZAP-CA                            59.96  
       28.80    59.96                                                      
  9 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA                         1:00.36  
       28.81  1:00.36                                                      
 10 Tirambulo, Cielo M        16 LKWD-CA                         1:00.44  
       29.52  1:00.44                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                         1:02.64  
       30.32  1:02.64                                                      
 12 Yuguchi, Mia S            15 ZAP-CA                          1:05.30  
       31.17  1:05.30                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Pau, Joyce L              15 FAST-CA                         1:05.36  
       31.29  1:05.36                                                      
 14 Culling, Mikayla J        16 LKWD-CA                         1:05.45  
       31.43  1:05.45                                                      
 15 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA                          1:05.92  
       32.05  1:05.92                                                      
 16 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                         1:08.48  
       32.56  1:08.48                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA              2:01.87    1:59.99  
       28.71    59.19  1:29.71  1:59.99                                    
  2 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA              2:05.72    2:02.94  
       29.24  1:00.47  1:31.88  2:02.94                                    
  3 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA              2:05.03    2:04.05  
       29.80  1:01.32  1:32.88  2:04.05                                    
  4 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA              2:04.87    2:04.35  
       30.71  1:03.76  1:34.61  2:04.35                                    
  5 Hindman, Kyndall E        16 LKWD-CA              2:05.68    2:06.76  
       31.00  1:03.98  1:36.35  2:06.76                                    
  6 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA              2:17.05    2:14.25  
       31.33  1:05.57  1:39.77  2:14.25                                    
  7 Jun, Lauren E             15 TRID-CA              2:17.10    2:16.85  
       31.33  1:06.20  1:41.81  2:16.85                                    
  8 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA               2:17.82    2:19.22  
       32.63  1:08.23  1:44.15  2:19.22                                    
  9 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA               2:21.73    2:20.39  
       31.67  1:07.21  1:44.22  2:20.39                                    
 10 Serrano, Zayanna          16 LKWD-CA              2:39.87    2:39.58  
       34.27  1:15.15  1:58.12  2:39.58                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                         2:01.87  
       28.85    59.51  1:30.87  2:01.87                                    
  2 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                         2:04.87  
       30.12  1:03.25  1:34.76  2:04.87                                    
  3 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                         2:05.03  
       30.26  1:02.34  1:34.03  2:05.03                                    
  4 Hindman, Kyndall E        16 LKWD-CA                         2:05.68  
       29.90  1:02.74  1:34.84  2:05.68                                    
  5 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                         2:05.72  
       29.78  1:01.83  1:34.26  2:05.72                                    
  6 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                         2:17.05  
       32.26  1:07.14  1:42.82  2:17.05                                    
  7 Jun, Lauren E             15 TRID-CA                         2:17.10  
       31.62  1:05.90  1:42.44  2:17.10                                    
  8 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA                          2:17.82  
       32.90  1:08.90  1:44.30  2:17.82                                    
  9 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                          2:21.73  
       31.07  1:06.50  1:44.37  2:21.73                                    
 10 Serrano, Zayanna          16 LKWD-CA                         2:39.87  
       33.90  1:13.67  1:56.25  2:39.87                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                58.37      58.47  
       28.77    58.47                                                      
  2 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA              1:01.58    1:01.38  
       30.18  1:01.38                                                      
  3 Chow, Kailee K            15 FAST-CA              1:02.64    1:03.05  
       31.11  1:03.05                                                      
  4 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA              1:04.60    1:06.55  
       32.94  1:06.55                                                      
  5 Yu, Linda H               15 TRID-CA              1:06.43    1:08.68  
       33.90  1:08.68                                                      
  6 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA              1:07.94    1:09.49  
       34.31  1:09.49                                                      
  7 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA               1:10.42    1:10.13  
       34.58  1:10.13                                                      
  8 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA              1:11.10    1:10.38  
       34.09  1:10.38                                                      
  9 Real, Jordan S            16 ZAP-CA               1:09.74    1:10.81  
       34.92  1:10.81                                                      
 10 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA               1:10.40    1:12.20  
       35.88  1:12.20                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                           58.37  
       28.76    58.37                                                      
  2 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                         1:01.58  
       29.76  1:01.58                                                      
  3 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                         1:02.64  
       30.41  1:02.64                                                      
  4 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                         1:04.60  
       31.43  1:04.60                                                      
  5 Yu, Linda H               15 TRID-CA                         1:06.43  
       32.65  1:06.43                                                      
  6 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                         1:07.94  
       33.46  1:07.94                                                      
  7 Real, Jordan S            16 ZAP-CA                          1:09.74  
       34.33  1:09.74                                                      
  8 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA                          1:10.40  
       34.51  1:10.40                                                      
  9 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA                          1:10.42  
       34.26  1:10.42                                                      
 10 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA                         1:11.10  
       34.09  1:11.10                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Tirambulo, Cielo M        16 LKWD-CA                         1:13.91  
       36.35  1:13.91                                                      
 12 Culling, Mikayla J        16 LKWD-CA                         1:13.98  
       35.56  1:13.98                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Pau, Joyce L              15 FAST-CA                         1:14.42  
       36.69  1:14.42                                                      
 14 Yuguchi, Mia S            15 ZAP-CA                          1:14.61  
       36.26  1:14.61                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA              2:07.53    2:05.82  
       30.11  1:01.95  1:34.30  2:05.82                                    
  2 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA              2:11.94    2:13.08  
       31.46  1:05.24  1:39.53  2:13.08                                    
  3 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA              2:24.15    2:19.91  
       33.66  1:09.33  1:45.46  2:19.91                                    
  4 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA               2:27.80    2:25.79  
       34.06  1:10.63  1:48.59  2:25.79                                    
  5 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA              2:29.28    2:27.58  
       34.78  1:11.84  1:49.43  2:27.58                                    
  6 Pau, Joyce L              15 FAST-CA              2:31.63    2:32.94  
       36.26  1:15.17  1:54.16  2:32.94                                    
  7 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA               2:31.05    2:36.14  
       37.45  1:17.20  1:57.52  2:36.14                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                         2:07.53  
       30.11  1:02.60  1:35.39  2:07.53                                    
  2 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                         2:11.94  
       31.58  1:04.71  1:38.80  2:11.94                                    
  3 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                         2:24.15  
       34.88  1:11.64  1:48.21  2:24.15                                    
  4 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA                          2:27.80  
       34.19  1:10.88  1:49.79  2:27.80                                    
  5 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA                         2:29.28  
       36.08  1:14.03  1:51.74  2:29.28                                    
  6 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA                          2:31.05  
       36.56  1:15.16  1:54.11  2:31.05                                    
  7 Pau, Joyce L              15 FAST-CA                         2:31.63  
       36.25  1:14.63  1:53.52  2:31.63                                    
 -- Chow, Kailee K            15 FAST-CA                              DQ  
       31.54  1:05.36  1:40.62       DQ                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA              1:08.77    1:07.55  
       32.03  1:07.55                                                      
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA              1:10.75    1:10.99  
       33.93  1:10.99                                                      
  3 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA              1:15.86    1:13.06  
       35.77  1:13.06                                                      
  4 Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA              1:16.12    1:14.75  
       35.83  1:14.75                                                      
  5 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA               1:18.25    1:18.43  
       37.09  1:18.43                                                      
  6 Liu, Serena J             16 JCCW-CA              1:20.18    1:20.24  
       37.85  1:20.24                                                      
  7 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA              1:20.05    1:21.03  
       37.98  1:21.03                                                      
  8 Tjia, Julia A             15 JCCW-CA              1:24.39    1:22.86  
       39.80  1:22.86                                                      
  9 Gomez, Natalie V          15 CROC-CA              1:31.40    1:30.32  
       43.73  1:30.32                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                         1:08.77  
       32.67  1:08.77                                                      
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                         1:10.75  
       33.51  1:10.75                                                      
  3 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                         1:15.86  
       36.63  1:15.86                                                      
  4 Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA                         1:16.12  
       36.36  1:16.12                                                      
  5 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                          1:18.25  
       37.15  1:18.25                                                      
  6 Mai, Julie P              15 FAST-CA                         1:18.92  
       38.12  1:18.92                                                      
  7 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                         1:20.05  
       37.72  1:20.05                                                      
  8 Liu, Serena J             16 JCCW-CA                         1:20.18  
       37.38  1:20.18                                                      
  9 Tjia, Julia A             15 JCCW-CA                         1:24.39  
       40.00  1:24.39                                                      
 10 Gomez, Natalie V          15 CROC-CA                         1:31.40  
       45.47  1:31.40                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Chang, Azurine C          16 TRID-CA              2:34.53    2:31.71  
       35.94  1:15.19  1:53.25  2:31.71                                    
  2 Yuguchi, Emma M           15 ZAP-CA               2:43.69    2:46.77  
       38.88  1:22.25  2:04.22  2:46.77                                    
  3 Mai, Julie P              15 FAST-CA              2:49.82    2:47.75  
       38.74  1:21.19  2:05.23  2:47.75                                    
  4 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA               2:49.08    2:49.31  
       38.60  1:20.90  2:05.47  2:49.31                                    
  5 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA              2:49.08    2:51.56  
       39.87  1:23.73  2:08.02  2:51.56                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                         2:34.53  
       35.96  1:15.30  1:54.74  2:34.53                                    
  2 Yuguchi, Emma M           15 ZAP-CA                          2:43.69  
       37.06  1:18.22  2:00.72  2:43.69                                    
  3 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                          2:49.08  
       38.23  1:21.21  2:05.32  2:49.08                                    
  3 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                         2:49.08  
       39.26  1:23.26  2:06.72  2:49.08                                    
  5 Mai, Julie P              15 FAST-CA                         2:49.82  
       38.92  1:22.09  2:06.67  2:49.82                                    
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                58.55      56.90  
       26.82    56.90                                                      
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA              1:02.39    1:03.20  
       29.37  1:03.20                                                      
  3 Hindman, Kyndall E        16 LKWD-CA              1:04.66    1:04.08  
       30.37  1:04.08                                                      
  4 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA              1:07.45    1:06.25  
       31.42  1:06.25                                                      
  5 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA              1:10.14    1:10.59  
       32.34  1:10.59                                                      
  6 Jun, Lauren E             15 TRID-CA              1:09.99    1:10.81  
       33.16  1:10.81                                                      
  7 Pau, Joyce L              15 FAST-CA              1:11.36    1:11.93  
       32.83  1:11.93                                                      
  8 Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA              1:12.84    1:13.57  
       34.52  1:13.57                                                      
  9 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA              1:16.82    1:17.01  
       34.79  1:17.01                                                      
 10 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA               1:24.57    1:21.81  
       37.12  1:21.81                                                      
 
Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                           58.55  
       27.53    58.55                                                      
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                         1:02.39  
       28.77  1:02.39                                                      
  3 Hindman, Kyndall E        16 LKWD-CA                         1:04.66  
       30.54  1:04.66                                                      
  4 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                         1:07.45  
       31.64  1:07.45                                                      
  5 Jun, Lauren E             15 TRID-CA                         1:09.99  
       31.77  1:09.99                                                      
  6 Mai, Julie P              15 FAST-CA                         1:10.10  
       32.93  1:10.10                                                      
  7 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                         1:10.14  
       32.49  1:10.14                                                      
  8 Pau, Joyce L              15 FAST-CA                         1:11.36  
       32.92  1:11.36                                                      
  9 Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA                         1:12.84  
       33.91  1:12.84                                                      
 10 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                         1:16.82  
       34.89  1:16.82                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA                          1:24.57  
       38.61  1:24.57                                                      
 
Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA              2:07.27    2:04.69  
       27.76    59.10  1:31.72  2:04.69                                    
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA              2:14.30    2:18.05  
       31.30  1:06.71  1:42.55  2:18.05                                    
  3 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA              2:25.86    2:22.91  
       31.69  1:07.07  1:43.67  2:22.91                                    
  4 Mai, Julie P              15 FAST-CA              2:34.17    2:38.07  
       33.39  1:15.87  1:57.17  2:38.07                                    
  5 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA              2:37.91    2:40.03  
       34.36  1:15.02  1:57.35  2:40.03                                    
  6 Yuguchi, Mia S            15 ZAP-CA               2:57.19    2:51.17  
       35.98  1:19.51  2:03.38  2:51.17                                    
  7 Yuguchi, Emma M           15 ZAP-CA               2:45.65    2:54.75  
       37.74  1:23.42  2:09.89  2:54.75                                    
  8 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA               2:53.06    2:57.74  
       36.73  1:21.32  2:10.01  2:57.74                                    
  9 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA               3:04.98    3:04.63  
       39.89  1:27.45  2:17.46  3:04.63                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chow, Kailee K            15 FAST-CA                         2:07.27  
       28.21    59.99  1:33.63  2:07.27                                    
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                         2:14.30  
       30.48  1:04.83  1:39.73  2:14.30                                    
  3 Anagnostou, Nektaria Z    18 LKWD-CA                         2:25.86  
       31.71  1:07.38  1:45.67  2:25.86                                    
  4 Mai, Julie P              15 FAST-CA                         2:34.17  
       34.11  1:13.58  1:54.00  2:34.17                                    
  5 Culling, Mikayla J        16 LKWD-CA                         2:37.19  
       33.95  1:13.74  1:55.15  2:37.19                                    
  6 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                         2:37.91  
       33.15  1:12.60  1:54.29  2:37.91                                    
  7 Yuguchi, Emma M           15 ZAP-CA                          2:45.65  
       36.52  1:17.09  2:01.05  2:45.65                                    
  8 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                          2:53.06  
              1:19.76  2:06.57  2:53.06                                    
  9 Yuguchi, Mia S            15 ZAP-CA                          2:57.19  
       36.55  1:21.32  2:10.81  2:57.19                                    
 10 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA                          3:04.98  
       39.55  1:27.16  2:16.70  3:04.98                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA              2:17.10    2:12.32  
       29.76  1:03.21  1:42.18  2:12.32                                    
  2 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA              2:14.36    2:13.12  
       29.76  1:05.11  1:42.58  2:13.12                                    
  3 Chang, Azurine C          16 TRID-CA              2:15.19    2:13.16  
       28.85  1:03.31  1:41.88  2:13.16                                    
  4 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA              2:17.44    2:17.13  
       30.33  1:04.13  1:45.50  2:17.13                                    
  5 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA              2:17.84    2:17.55  
       30.60  1:06.24  1:46.50  2:17.55                                    
  6 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA               2:36.38    2:31.11  
       34.18  1:12.51  1:55.92  2:31.11                                    
  7 Real, Jordan S            16 ZAP-CA               2:31.94    2:31.56  
       33.67  1:12.75  1:56.25  2:31.56                                    
  8 Pau, Joyce L              15 FAST-CA              2:35.09    2:34.85  
       32.80  1:13.88  2:00.07  2:34.85                                    
  9 Yuguchi, Emma M           15 ZAP-CA               2:37.27    2:35.88  
       34.62  1:15.25  1:59.03  2:35.88                                    
 -- Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA              2:35.39         DQ  
       34.01  1:13.72  1:56.87       DQ                                    
 
Girls 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Prawira, Kelly D          16 TRID-CA                         2:14.36  
       29.00  1:04.28  1:42.49  2:14.36                                    
  2 Chang, Azurine C          16 TRID-CA                         2:15.19  
       28.83  1:03.11  1:42.90  2:15.19                                    
  3 Liebzeit, Josie A         18 LKWD-CA                         2:17.10  
       30.75  1:04.77  1:44.91  2:17.10                                    
  4 Tsuei, Kai-Min C          15 TRID-CA                         2:17.44  
       29.95  1:04.35  1:45.98  2:17.44                                    
  5 MacLean-Cariello, Isabel  17 LKWD-CA                         2:17.84  
       30.57  1:05.98  1:45.92  2:17.84                                    
  6 Tirambulo, Cielo M        16 LKWD-CA                         2:30.54  
       33.61  1:14.53  1:58.25  2:30.54                                    
  7 Real, Jordan S            16 ZAP-CA                          2:31.94  
       34.61  1:11.49  1:56.94  2:31.94                                    
  8 Pau, Joyce L              15 FAST-CA                         2:35.09  
       33.04  1:13.43  1:59.42  2:35.09                                    
  9 Woo, Ashlyn S             16 TRID-CA                         2:35.39  
       34.21  1:15.63  1:58.43  2:35.39                                    
 10 Litton, Annaliese B       16 ZAP-CA                          2:36.38  
       35.29  1:14.19  1:59.91  2:36.38                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Yuguchi, Emma M           15 ZAP-CA                          2:37.27  
       34.39  1:15.71  1:59.82  2:37.27                                    
 12 Thompson, Ayanna M        15 FAST-CA                         2:40.09  
       33.53  1:14.26  2:03.87  2:40.09                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Hicks, Jordyn K           15 ZAP-CA                          2:40.57  
       36.21  1:17.16  2:05.59  2:40.57                                    
 14 Garcia, Maya L            15 LKWD-CA                         2:40.69  
       35.60  1:20.41  2:04.10  2:40.69                                    
 15 Quick, Jordan M           17 ZAP-CA                          2:42.99  
       35.95  1:16.12  2:05.95  2:42.99                                    
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Liam G             8 JCCW-CA                          16.43  
  2 He, Colin                  7 TRID-CA                          19.57  
  3 Breuer, Roux               7 JCCW-CA                          20.05  
  4 Serrano, Giovanni          8 LKWD-CA                          22.53  
  5 Mobley, Jonathan L         8 JCCW-CA                          22.80  
  6 Mobley, Josiah K           6 JCCW-CA                          23.40  
  7 Mallmann, Arthur C         7 JCCW-CA                          23.74  
  8 Craver, Jordan N           7 JCCW-CA                          23.75  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Liam G             8 JCCW-CA                          34.14  
  2 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                          34.80  
  3 Vuong, Emmett              8 TRID-CA                          48.20  
  4 Chao, Perry Y              8 JCCW-CA                          49.41  
  5 Cohu, Christian A          7 ZAP-CA                           52.03  
  6 Mallmann, Arthur C         7 JCCW-CA                          55.50  
  7 Hsiang, Jacob              8 TRID-CA                        1:00.94  
  8 He, Arthur                 7 TRID-CA                        1:13.42  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                        1:14.08  
  2 Wilson, Liam G             8 JCCW-CA                        1:15.09  
  3 Vuong, Emmett              8 TRID-CA                        1:45.18  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Liam G             8 JCCW-CA                          19.92  
  2 Breuer, Roux               7 JCCW-CA                          22.89  
  3 Mobley, Jonathan L         8 JCCW-CA                          25.00  
  4 Serrano, Giovanni          8 LKWD-CA                          27.51  
  5 He, Colin                  7 TRID-CA                          27.76  
  6 Mobley, Josiah K           6 JCCW-CA                          28.25  
  7 Craver, Jordan N           7 JCCW-CA                          30.81  
  8 Mallmann, Arthur C         7 JCCW-CA                          30.97  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chao, Perry Y              8 JCCW-CA                        1:02.70  
 -- Flores, Sam E              8 LKWD-CA                             DQ  
 -- Vuong, Emmett              8 TRID-CA                             DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Mallmann, Arthur C         7 JCCW-CA                             DQ  
 -- Cohu, Christian A          7 ZAP-CA                              DQ  
 -- Chao, Perry Y              8 JCCW-CA                             DQ  
 -- He, Arthur                 7 TRID-CA                             DQ  
 -- Hsiang, Jacob              8 TRID-CA                             DQ  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                          50.10  
  2 He, Colin                  7 TRID-CA                          55.17  
  3 Serrano, Giovanni          8 LKWD-CA                        1:09.97  
 -- Mallmann, Arthur C         7 JCCW-CA                             DQ  
 -- Craver, Jordan N           7 JCCW-CA                             DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Liam G             8 JCCW-CA                          19.49  
  2 Hsiang, Jacob              8 TRID-CA                          33.07  
 -- Mallmann, Arthur C         7 JCCW-CA                             DQ  
 -- He, Arthur                 7 TRID-CA                             DQ  
 -- Cohu, Christian A          7 ZAP-CA                              DQ  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                          45.09  
 -- Serrano, Giovanni          8 LKWD-CA                             DQ  
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flores, Sam E              8 LKWD-CA                        1:27.99  
  2 Wilson, Liam G             8 JCCW-CA                        1:29.64  
  3 Serrano, Giovanni          8 LKWD-CA                        2:22.61  
 -- Mobley, Josiah K           6 JCCW-CA                             DQ  
 -- Mobley, Jonathan L         8 JCCW-CA                             DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                30.54      30.29  
  2 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                29.98      31.78  
  3 Shostak, Radomir          10 JCCW-CA                33.04      32.23  
  4 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                37.20      37.14  
  5 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                38.33      37.60  
  6 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                38.60      37.62  
  7 Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                38.83      37.99  
  8 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                37.77      38.07  
  9 Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                39.17      40.73  
 10 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                37.62      41.22  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                           29.98  
  2 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                           30.54  
  3 Shostak, Radomir          10 JCCW-CA                           33.04  
  4 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                           35.61  
  5 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                           37.20  
  6 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                           37.62  
  7 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                           37.77  
  8 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                           38.33  
  9 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                           38.60  
 10 Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                           38.83  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                           39.17  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA              1:07.55    1:07.54  
       31.46  1:07.54                                                      
  2 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA              1:10.44    1:10.65  
       32.60  1:10.65                                                      
  3 Kow, Ethan S               9 FAST-CA              1:20.51    1:19.39  
       37.15  1:19.39                                                      
  4 Lee, Michael Y            10 TRID-CA              1:22.94    1:20.43  
       39.21  1:20.43                                                      
  5 Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA              1:25.39    1:21.18  
       39.93  1:21.18                                                      
  6 Dang, Nathan N            10 FAST-CA              1:25.68    1:23.04  
       39.66  1:23.04                                                      
  7 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA              1:29.29    1:23.92  
       40.45  1:23.92                                                      
  8 HO, Kenneth                9 FAST-CA              1:24.56    1:24.12  
       39.83  1:24.12                                                      
  9 Serrano, Zurie             9 LKWD-CA              1:38.33    1:33.31  
       42.53  1:33.31                                                      
 10 Ramirez, Lucas A           9 LKWD-CA              1:42.29    1:42.53  
       48.87  1:42.53                                                      
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                         1:07.55  
       31.45  1:07.55                                                      
  2 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                         1:10.44  
       33.67  1:10.44                                                      
  3 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                         1:20.51  
       37.92  1:20.51                                                      
  4 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                         1:22.94  
       38.94  1:22.94                                                      
  5 HO, Kenneth                9 FAST-CA                         1:24.56  
       40.69  1:24.56                                                      
  6 Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                         1:25.39  
       38.62  1:25.39                                                      
  7 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                         1:25.68  
       40.06  1:25.68                                                      
  8 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                         1:29.29  
       42.08  1:29.29                                                      
  9 Nguyen, Jacob D            9 ORCA-CA                         1:30.76  
       42.18  1:30.76                                                      
 10 Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                         1:38.33  
       46.03  1:38.33                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Ramirez, Lucas A           9 LKWD-CA                         1:42.29  
       49.87  1:42.29                                                      
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                34.67      34.91  
  2 Shostak, Radomir          10 JCCW-CA                36.71      36.02  
  3 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                40.70      39.48  
  4 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                45.18      45.67  
  5 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                49.21      47.60  
  6 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                47.53      48.09  
  7 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                50.84      48.84  
  8 Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                56.69      57.29  
  9 Carranza, Seth             9 LKWD-CA              1:09.18    1:10.51  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                           34.67  
  2 Shostak, Radomir          10 JCCW-CA                           36.71  
  3 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                           40.70  
  4 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                           45.17  
  5 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                           45.18  
  6 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                           47.53  
  7 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                           49.21  
  8 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                           50.84  
  9 Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                           56.69  
 10 Carranza, Seth             9 LKWD-CA                         1:09.18  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA              1:22.35    1:22.39  
       40.21  1:22.39                                                      
  2 Lee, Michael Y            10 TRID-CA              1:25.61    1:26.78  
       41.12  1:26.78                                                      
  3 HO, Kenneth                9 FAST-CA              1:35.55    1:35.89  
  4 Alcantara, Jonsi H         9 LKWD-CA              2:10.27    2:14.45  
       59.12  2:14.45                                                      
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                         1:22.35  
       39.70  1:22.35                                                      
  2 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                         1:25.61  
       42.05  1:25.61                                                      
  3 HO, Kenneth                9 FAST-CA                         1:35.55  
  4 Alcantara, Jonsi H         9 LKWD-CA                         2:10.27  
       57.48  2:10.27                                                      
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                43.12      43.01  
  2 Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                45.92      45.83  
  3 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                48.43      47.76  
  4 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                50.04      49.09  
  5 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                50.06      52.47  
  6 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                54.97      55.56  
  7 Ramirez, Lucas A           9 LKWD-CA              1:04.87    1:06.21  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                           43.12  
  2 Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                           45.92  
  3 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                           48.43  
  4 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                           50.04  
  5 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                           50.06  
  6 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                           54.97  
  7 Nguyen, Jacob D            9 ORCA-CA                           55.48  
  8 Quach, Ivan J              9 TRID-CA                         1:03.35  
  9 Ramirez, Lucas A           9 LKWD-CA                         1:04.87  
 -- Alcantara, Jonsi H         9 LKWD-CA                              DQ  
 -- Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                              DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA              1:34.87    1:34.04  
       44.39  1:34.04                                                      
  2 Dang, Nathan N            10 FAST-CA              1:45.08    1:45.19  
       50.14  1:45.19                                                      
  3 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA              1:42.12    1:48.17  
       52.75  1:48.17                                                      
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                         1:34.87  
       45.32  1:34.87                                                      
  2 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                         1:42.12  
       49.48  1:42.12                                                      
  3 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                         1:45.08  
       49.99  1:45.08                                                      
 -- Shostak, Radomir          10 JCCW-CA                              DQ  
       48.11       DQ                                                      
 -- Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                              DQ  
       48.13       DQ                                                      
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                40.11      41.02  
  2 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                46.35      47.15  
  3 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                47.11      47.50  
  4 Alcantara, Jonsi H         9 LKWD-CA              1:09.26    1:13.14  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                           40.11  
  2 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                           46.35  
  3 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                           47.11  
  4 Alcantara, Jonsi H         9 LKWD-CA                         1:09.26  
 -- Mallmann, Lucas            9 JCCW-CA                              DQ  
 -- Serrano, Zurie             9 LKWD-CA                              DQ  
 -- Quach, Ivan J              9 TRID-CA                              DQ  
 -- Carranza, Seth             9 LKWD-CA                              DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
 -- Kim, Aiden H              10 FAST-CA                              DQ  
       49.37       DQ                                                      
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA              1:16.90    1:16.25  
       34.30  1:16.25                                                      
  2 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA              1:20.48    1:21.12  
       37.85  1:21.12                                                      
  3 Kow, Ethan S               9 FAST-CA              1:30.22    1:29.42  
       40.27  1:29.42                                                      
  4 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA              1:32.66    1:30.92  
       43.97  1:30.92                                                      
  5 Lee, Michael Y            10 TRID-CA              1:30.77    1:36.08  
       43.44  1:36.08                                                      
  6 HO, Kenneth                9 FAST-CA              1:35.17    1:36.52  
       45.88  1:36.52                                                      
  7 Dang, Nathan N            10 FAST-CA              1:38.95    1:36.72  
       47.74  1:36.72                                                      
  8 Angderson, Chase V        10 FAST-CA              1:35.20    1:40.46  
       48.79  1:40.46                                                      
  9 Kim, Aiden H              10 FAST-CA              1:38.22    1:41.92  
       47.23  1:41.92                                                      
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                         1:16.90  
       34.85  1:16.90                                                      
  2 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                         1:20.48  
       37.48  1:20.48                                                      
  3 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                         1:30.22  
       41.75  1:30.22                                                      
  4 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                         1:30.77  
       41.33  1:30.77                                                      
  5 Stoops, Samuel D           9 ORCA-CA                         1:32.66  
       44.93  1:32.66                                                      
  6 HO, Kenneth                9 FAST-CA                         1:35.17  
       44.65  1:35.17                                                      
  7 Angderson, Chase V        10 FAST-CA                         1:35.20  
  8 Kim, Aiden H              10 FAST-CA                         1:38.22  
       47.00  1:38.22                                                      
  9 Dang, Nathan N            10 FAST-CA                         1:38.95  
       48.25  1:38.95                                                      
 -- Nguyen, Jacob D            9 ORCA-CA                              DQ  
       50.98       DQ                                                      
 -- Ramirez, Lucas A           9 LKWD-CA                              DQ  
 -- Quach, Ivan J              9 TRID-CA                              DQ  
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA              2:49.70    2:47.32  
       38.14  1:20.87  2:12.57  2:47.32                                    
  2 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA              2:49.48    2:47.40  
       36.51  1:18.16  2:09.69  2:47.40                                    
  3 Lee, Michael Y            10 TRID-CA              3:19.63    3:17.55  
       43.62  1:31.69  2:34.65  3:17.55                                    
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Gall, Eretz L             10 ORCA-CA                         2:49.48  
       35.29  1:18.45  2:11.21  2:49.48                                    
  2 Lee-Nguyen, Brendan P     10 TRID-CA                         2:49.70  
       40.15  1:23.69  2:13.83  2:49.70                                    
  3 Kow, Ethan S               9 FAST-CA                         3:10.69  
       39.12  1:29.50  2:29.86  3:10.69                                    
  4 Lee, Michael Y            10 TRID-CA                         3:19.63  
       46.03  1:34.48  2:34.76  3:19.63                                    
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                25.62      25.20  
  2 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                25.68      25.48  
  3 Kim, David                12 FAST-CA                27.16      26.25  
  4 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                27.50      27.44  
  5 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                28.63      28.46  
  6 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                28.27      28.47  
  7 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                29.31      29.38  
  8 Chen, Ethan               12 TRID-CA                29.86      29.59  
  9 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                 29.43      29.66  
 10 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                 30.41      30.09  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                           25.62  
  2 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                           25.68  
  3 Kim, David                12 FAST-CA                           27.16  
  4 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                           27.50  
  5 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                           28.27  
  6 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                           28.63  
  7 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                           29.31  
  8 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                            29.43  
  9 Chen, Ethan               12 TRID-CA                           29.86  
 10 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                            30.41  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                           30.63  
 12 Sy, Derick P              12 FAST-CA                           31.27  
-------------------------------------------------------------------------
 13 El Fakharani, Karim       11 FAST-CA                           31.68  
 14 Shim, Aidan H             11 FAST-CA                           32.24  
 15 Akker, Jason A            12 ZAP-CA                            32.55  
 16 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                            33.02  
 17 Martinez, Miguel A        12 CROC-CA                           34.21  
 18 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                            34.66  
 19 Yoo, Caleb J              11 FAST-CA                           34.72  
 20 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                            35.25  
 21 Hildebrand, Nick C        12 ZAP-CA                            35.80  
 22 Eggers-Nelson, James      11 CROC-CA                           36.28  
 23 Valentine, Miles L        11 JCCW-CA                           37.30  
 24 Kuang, Terry              12 TRID-CA                           40.91  
 24 Teng, Jacob               12 TRID-CA                           40.91  
 26 Nez, Angelo A             12 ORCA-CA                           41.46  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                55.31      56.36  
       27.55    56.36                                                      
  2 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                59.15      57.76  
       28.23    57.76                                                      
  3 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              1:00.36    1:00.31  
       29.22  1:00.31                                                      
  4 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA              1:02.41    1:01.48  
       30.12  1:01.48                                                      
  5 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA              1:00.98    1:03.33  
       29.84  1:03.33                                                      
  6 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA              1:04.47    1:03.40  
       30.53  1:03.40                                                      
  7 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA              1:05.26    1:04.74  
       31.61  1:04.74                                                      
  8 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA              1:06.67    1:05.57  
       31.74  1:05.57                                                      
  9 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               1:06.45    1:06.63  
       33.20  1:06.63                                                      
 10 Chen, Ethan               12 TRID-CA              1:07.52    1:08.02  
       32.28  1:08.02                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                           55.31  
       26.49    55.31                                                      
  2 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                           59.15  
       28.42    59.15                                                      
  3 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                         1:00.36  
       29.08  1:00.36                                                      
  4 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                         1:00.98  
       29.21  1:00.98                                                      
  5 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA                         1:02.41  
       30.52  1:02.41                                                      
  6 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA                         1:04.47  
       31.20  1:04.47                                                      
  7 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                         1:05.26  
       31.30  1:05.26                                                      
  8 Yun, Jacob S              12 TRID-CA                         1:06.27  
       32.45  1:06.27                                                      
  9 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                          1:06.45  
       33.13  1:06.45                                                      
 10 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                         1:06.67  
       32.05  1:06.67                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Chen, Ethan               12 TRID-CA                         1:07.52  
       31.75  1:07.52                                                      
 12 Zhang, Leo                12 TRID-CA                         1:08.16  
       32.43  1:08.16                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                          1:08.62  
       32.06  1:08.62                                                      
 14 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                         1:09.17  
       34.09  1:09.17                                                      
 15 Akker, Jason A            12 ZAP-CA                          1:09.26  
       33.48  1:09.26                                                      
 16 Meza, Joseph Z            11 LKWD-CA                         1:09.64  
       33.99  1:09.64                                                      
 17 He, Jason                 11 TRID-CA                         1:10.26  
       33.50  1:10.26                                                      
 18 Mattenson, Tyler E        11 LKWD-CA                         1:10.65  
       33.00  1:10.65                                                      
 19 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                         1:12.81  
       34.75  1:12.81                                                      
 20 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                          1:13.06  
       34.14  1:13.06                                                      
 21 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                          1:13.30  
       35.26  1:13.30                                                      
 22 Bittel, Brayden C         11 FAST-CA                         1:17.99  
       37.33  1:17.99                                                      
 23 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                         1:21.12  
       38.54  1:21.12                                                      
 24 Eggers-Nelson, James      11 CROC-CA                         1:21.13  
       37.91  1:21.13                                                      
 25 Hildebrand, Nick C        12 ZAP-CA                          1:21.33  
       36.24  1:21.33                                                      
 26 Liu, Matthew P            12 TRID-CA                         1:25.40  
       40.97  1:25.40                                                      
 27 Lin, Kimi C               12 TRID-CA                         1:33.45  
       45.19  1:33.45                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                33.17      30.79  
  2 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                31.41      31.52  
  3 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                33.32      33.42  
  4 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                33.68      34.16  
  5 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                34.38      34.69  
  6 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                 34.89      35.66  
  7 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                37.42      35.75  
  8 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                 36.93      36.34  
  9 Shim, Aidan H             11 FAST-CA                37.68      36.70  
 10 Sy, Derick P              12 FAST-CA                37.93      36.87  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                           31.41  
  2 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                           33.17  
  3 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                           33.32  
  4 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                           33.68  
  5 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                           34.38  
  6 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                            34.89  
  7 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                            36.93  
  8 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                           37.42  
  9 Shim, Aidan H             11 FAST-CA                           37.68  
 10 Sy, Derick P              12 FAST-CA                           37.93  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Zhang, Leo                12 TRID-CA                           39.20  
 12 El Fakharani, Karim       11 FAST-CA                           40.67  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Yoo, Caleb J              11 FAST-CA                           41.46  
 14 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                            42.38  
 15 Martinez, Miguel A        12 CROC-CA                           42.88  
 16 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                           43.28  
 17 Acuna, AJ                 12 TRID-CA                           43.87  
 18 Valentine, Miles L        11 JCCW-CA                           45.70  
 19 Teng, Jacob               12 TRID-CA                           47.48  
 -- Eggers-Nelson, James      11 CROC-CA                              DQ  
 -- Kuang, Terry              12 TRID-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA              1:06.16    1:07.07  
       32.62  1:07.07                                                      
  2 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA              1:08.54    1:09.19  
       33.71  1:09.19                                                      
  3 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              1:08.07    1:09.21  
       34.40  1:09.21                                                      
  4 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA              1:11.03    1:11.43  
       34.74  1:11.43                                                      
  5 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA              1:11.53    1:11.86  
       35.01  1:11.86                                                      
  6 Chen, Ethan               12 TRID-CA              1:13.61    1:13.23  
       35.23  1:13.23                                                      
  7 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA              1:12.21    1:14.48  
       36.63  1:14.48                                                      
  8 Akker, Jason A            12 ZAP-CA               1:19.29    1:17.36  
       38.33  1:17.36                                                      
  9 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA              1:19.37    1:17.79  
       37.76  1:17.79                                                      
 10 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               1:21.44    1:19.82  
       37.24  1:19.82                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Eu, Max                   12 FAST-CA                         1:05.24  
       31.78  1:05.24                                                      
  2 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                         1:06.16  
       32.07  1:06.16                                                      
  3 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                         1:08.07  
       33.19  1:08.07                                                      
  4 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                         1:08.54  
       33.37  1:08.54                                                      
  5 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                         1:11.03  
       34.54  1:11.03                                                      
  6 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                         1:11.53  
       34.47  1:11.53                                                      
  7 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                         1:12.21  
       35.62  1:12.21                                                      
  8 Chen, Ethan               12 TRID-CA                         1:13.61  
       35.40  1:13.61                                                      
  9 Yun, Jacob S              12 TRID-CA                         1:18.70  
       38.23  1:18.70                                                      
 10 Akker, Jason A            12 ZAP-CA                          1:19.29  
       39.70  1:19.29                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA                         1:19.37  
       38.35  1:19.37                                                      
 12 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                          1:21.44  
       38.76  1:21.44                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                          1:23.71  
       40.85  1:23.71                                                      
 14 Meza, Joseph Z            11 LKWD-CA                         1:25.90  
       41.89  1:25.90                                                      
 15 Ruchti, Linus T           11 ZAP-CA                          1:28.18  
       43.40  1:28.18                                                      
 16 Tantiga, Kaven G          11 TRID-CA                         1:29.39  
       43.84  1:29.39                                                      
 17 Acuna, AJ                 12 TRID-CA                         1:31.68  
       45.38  1:31.68                                                      
 18 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                         1:32.95  
       45.36  1:32.95                                                      
 19 Bik, Brian E              12 TRID-CA                         1:45.97  
 -- Eggers-Nelson, James      11 CROC-CA                              DQ  
       49.02       DQ                                                      
 -- Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                               DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Eu, Max                   12 FAST-CA                33.31      33.67  
  2 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                37.99      38.26  
  3 Sy, Derick P              12 FAST-CA                39.23      38.37  
  4 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                38.75      38.71  
  5 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                39.83      40.21  
  6 He, Jason                 11 TRID-CA                42.76      40.45  
  7 Ruchti, Linus T           11 ZAP-CA                 42.38      41.84  
  8 Zhang, Leo                12 TRID-CA                43.36      42.62  
  9 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                 45.00      45.76  
 10 Tu, Mason W               12 LKWD-CA                45.36      46.07  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Eu, Max                   12 FAST-CA                           33.31  
  2 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                           37.99  
  3 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                           38.75  
  4 Sy, Derick P              12 FAST-CA                           39.23  
  5 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                           39.83  
  6 Mattenson, Tyler E        11 LKWD-CA                           41.15  
  7 Ruchti, Linus T           11 ZAP-CA                            42.38  
  8 He, Jason                 11 TRID-CA                           42.76  
  9 Zhang, Leo                12 TRID-CA                           43.36  
 10 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                            45.00  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Tu, Mason W               12 LKWD-CA                           45.36  
 12 Bik, Brian E              12 TRID-CA                           45.44  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Liu, Matthew P            12 TRID-CA                           46.27  
 14 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                            46.58  
 15 Acuna, AJ                 12 TRID-CA                           48.08  
 16 Lee, Calvin T             11 TRID-CA                           52.96  
 17 Lin, Kimi C               12 TRID-CA                           56.38  
 -- Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                               DQ  
 -- Bittel, Brayden C         11 FAST-CA                              DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA              1:14.58    1:15.20  
       36.12  1:15.20                                                      
  2 Eu, Max                   12 FAST-CA              1:14.91    1:15.37  
       36.81  1:15.37                                                      
  3 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA              1:23.43    1:21.55  
       39.77  1:21.55                                                      
  4 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA              1:23.44    1:23.34  
       40.79  1:23.34                                                      
  5 Shea, Gavin L             11 FAST-CA              1:26.32    1:25.79  
       40.72  1:25.79                                                      
  6 Sy, Derick P              12 FAST-CA              1:25.00    1:26.53  
       40.40  1:26.53                                                      
  7 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA              1:28.62    1:28.75  
       41.85  1:28.75                                                      
  8 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA              1:28.52    1:29.86  
  9 Akker, Jason A            12 ZAP-CA               1:29.19    1:30.01  
       43.41  1:30.01                                                      
 10 He, Jason                 11 TRID-CA              1:28.72    1:30.18  
       42.80  1:30.18                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                         1:14.58  
       34.97  1:14.58                                                      
  2 Eu, Max                   12 FAST-CA                         1:14.91  
       35.09  1:14.91                                                      
  3 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA                         1:23.43  
       40.35  1:23.43                                                      
  4 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA                         1:23.44  
       40.91  1:23.44                                                      
  5 Sy, Derick P              12 FAST-CA                         1:25.00  
       39.62  1:25.00                                                      
  6 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                         1:26.32  
       39.83  1:26.32                                                      
  7 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                         1:28.52  
       43.00  1:28.52                                                      
  8 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                         1:28.62  
       42.04  1:28.62                                                      
  9 He, Jason                 11 TRID-CA                         1:28.72  
       42.80  1:28.72                                                      
 10 Akker, Jason A            12 ZAP-CA                          1:29.19  
       43.66  1:29.19                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Zhang, Leo                12 TRID-CA                         1:34.63  
       44.69  1:34.63                                                      
 12 Yoo, Caleb J              11 FAST-CA                         1:35.65  
       44.45  1:35.65                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Shim, Aidan H             11 FAST-CA                         1:37.08  
       45.73  1:37.08                                                      
 14 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                          1:43.36  
       49.79  1:43.36                                                      
 15 Acuna, AJ                 12 TRID-CA                         1:46.61  
       50.76  1:46.61                                                      
 16 Martinez, Miguel A        12 CROC-CA                         1:48.35  
       50.30  1:48.35                                                      
 17 Meza, Joseph Z            11 LKWD-CA                         1:52.30  
       52.00  1:52.30                                                      
 18 Teng, Jacob               12 TRID-CA                         2:00.94  
       58.09  2:00.94                                                      
 -- Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                              DQ  
 -- Eggers-Nelson, James      11 CROC-CA                              DQ  
       49.70       DQ                                                      
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                27.39      27.74  
  2 Eu, Max                   12 FAST-CA                28.42      28.41  
  3 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                28.68      29.54  
  4 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                31.05      29.82  
  5 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                 34.66      34.46  
  6 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                 34.76      34.58  
  7 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                33.30      34.88  
  8 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                 36.24      36.34  
  9 Tantiga, Kaven G          11 TRID-CA                38.66      38.04  
 10 Sy, Derick P              12 FAST-CA                38.85      38.20  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                           27.39  
  2 Eu, Max                   12 FAST-CA                           28.42  
  3 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                           28.68  
  4 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                           31.05  
  5 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                           33.30  
  6 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                            34.66  
  7 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                            34.76  
  8 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                            36.24  
  9 Tantiga, Kaven G          11 TRID-CA                           38.66  
 10 Sy, Derick P              12 FAST-CA                           38.85  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Meza, Joseph Z            11 LKWD-CA                           39.57  
 12 Tu, Mason W               12 LKWD-CA                           40.13  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                            41.63  
 14 Hildebrand, Nick C        12 ZAP-CA                            45.09  
 15 Lee, Calvin T             11 TRID-CA                           51.85  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Kim, David                12 FAST-CA              1:06.25    1:05.45  
       30.85  1:05.45                                                      
  2 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              1:10.36    1:10.31  
       34.09  1:10.31                                                      
  3 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA              1:10.16    1:10.40  
       34.13  1:10.40                                                      
  4 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA              1:11.14    1:11.00  
       34.40  1:11.00                                                      
  5 Yum, Kevin J              12 FAST-CA              1:10.47    1:11.61  
       32.37  1:11.61                                                      
  6 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA              1:16.95    1:15.33  
       36.98  1:15.33                                                      
  7 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA              1:16.18    1:15.89  
       36.07  1:15.89                                                      
  8 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               1:15.41    1:16.07  
       35.14  1:16.07                                                      
  9 Chen, Ethan               12 TRID-CA              1:19.17    1:20.12  
       36.50  1:20.12                                                      
 -- Maxon, Alex J             11 LKWD-CA              1:18.30         DQ  
       37.79       DQ                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Eu, Max                   12 FAST-CA                         1:05.39  
       30.28  1:05.39                                                      
  2 Kim, David                12 FAST-CA                         1:06.25  
       30.64  1:06.25                                                      
  3 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA                         1:10.16  
       34.72  1:10.16                                                      
  4 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                         1:10.36  
       33.59  1:10.36                                                      
  5 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                         1:10.47  
       32.87  1:10.47                                                      
  6 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                         1:11.14  
       33.70  1:11.14                                                      
  7 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA                          1:15.41  
       34.68  1:15.41                                                      
  8 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA                         1:16.18  
       36.45  1:16.18                                                      
  9 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                         1:16.95  
       36.21  1:16.95                                                      
 10 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                         1:18.30  
       37.48  1:18.30                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Chen, Ethan               12 TRID-CA                         1:19.17  
       35.83  1:19.17                                                      
 12 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                          1:19.38  
       37.47  1:19.38                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Meza, Joseph Z            11 LKWD-CA                         1:30.64  
       41.24  1:30.64                                                      
 14 Hildebrand, Nick C        12 ZAP-CA                          1:35.44  
       40.68  1:35.44                                                      
 15 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                         1:42.21  
       47.86  1:42.21                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA              1:03.11    1:02.74  
       29.86  1:02.74                                                      
  2 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA              1:04.38    1:02.77  
       29.68  1:02.77                                                      
  3 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA              1:10.51    1:09.34  
       31.68  1:09.34                                                      
  4 Yum, Kevin J              12 FAST-CA              1:13.07    1:09.86  
       32.58  1:09.86                                                      
  5 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              1:11.82    1:10.98  
       32.84  1:10.98                                                      
  6 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA              1:12.94    1:12.52  
       32.94  1:12.52                                                      
  7 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA              1:13.97    1:12.63  
       35.51  1:12.63                                                      
  8 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA              1:12.44    1:13.49  
       34.86  1:13.49                                                      
  9 Chen, Ethan               12 TRID-CA              1:14.39    1:13.72  
       33.77  1:13.72                                                      
 10 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA              1:14.61    1:14.85  
       35.01  1:14.85                                                      
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                         1:03.11  
       29.81  1:03.11                                                      
  2 Zhang, Anthony Y          12 TRID-CA                         1:04.38  
       30.67  1:04.38                                                      
  3 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                         1:10.51  
       31.94  1:10.51                                                      
  4 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                         1:11.82  
       33.44  1:11.82                                                      
  5 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA                         1:12.44  
       34.71  1:12.44                                                      
  6 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                         1:12.94  
       33.47  1:12.94                                                      
  7 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                         1:13.07  
       33.17  1:13.07                                                      
  8 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA                         1:13.97  
       36.26  1:13.97                                                      
  9 Chen, Ethan               12 TRID-CA                         1:14.39  
       34.27  1:14.39                                                      
 10 Maxon, Alex J             11 LKWD-CA                         1:14.61  
       33.88  1:14.61                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                         1:15.49  
       36.26  1:15.49                                                      
 12 Pariser, Elias J          12 JCCW-CA                         1:15.67  
       35.34  1:15.67                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Yun, Jacob S              12 TRID-CA                         1:16.98  
       37.51  1:16.98                                                      
 14 Akker, Jason A            12 ZAP-CA                          1:19.13  
       38.11  1:19.13                                                      
 15 Zhang, Leo                12 TRID-CA                         1:21.25  
 16 He, Jason                 11 TRID-CA                         1:21.57  
       38.88  1:21.57                                                      
 17 Mattenson, Tyler E        11 LKWD-CA                         1:21.58  
 18 Sy, Derick P              12 FAST-CA                         1:22.27  
       39.33  1:22.27                                                      
 19 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                          1:23.33  
 20 Ruchti, Linus T           11 ZAP-CA                          1:24.16  
 21 Tu, Mason W               12 LKWD-CA                         1:25.68  
       39.86  1:25.68                                                      
 22 Bittel, Brayden C         11 FAST-CA                         1:27.67  
       41.48  1:27.67                                                      
 23 Tantiga, Kaven G          11 TRID-CA                         1:27.92  
       40.68  1:27.92                                                      
 24 Acuna, AJ                 12 TRID-CA                         1:27.96  
       42.46  1:27.96                                                      
 25 Hildebrand, Nick C        12 ZAP-CA                          1:30.05  
       38.19  1:30.05                                                      
 26 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                         1:34.32  
       44.04  1:34.32                                                      
 27 Liu, Matthew P            12 TRID-CA                         1:35.12  
       47.92  1:35.12                                                      
 28 Eggers-Nelson, James      11 CROC-CA                         1:36.61  
       47.67  1:36.61                                                      
 29 Lee, Calvin T             11 TRID-CA                         1:41.65  
       50.36  1:41.65                                                      
 30 Bik, Brian E              12 TRID-CA                         1:42.01  
       51.65  1:42.01                                                      
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Kim, David                12 FAST-CA              2:27.73    2:21.91  
       30.08  1:08.97  1:51.48  2:21.91                                    
  2 Eu, Max                   12 FAST-CA              2:25.10    2:22.10  
       31.84  1:07.88  1:52.06  2:22.10                                    
  3 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA              2:35.27    2:28.40  
       33.07  1:10.18  1:55.76  2:28.40                                    
  4 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA              2:37.23    2:29.11  
       33.79  1:10.75  1:55.57  2:29.11                                    
  5 Yum, Kevin J              12 FAST-CA              2:35.91    2:31.84  
       33.13  1:10.67  1:59.56  2:31.84                                    
  6 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA              2:33.37    2:31.86  
       33.61  1:13.69  1:58.78  2:31.86                                    
  7 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA              2:36.61    2:33.68  
       33.63  1:11.92  1:58.67  2:33.68                                    
  8 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA              2:40.22    2:35.61  
       35.50  1:17.02  2:01.12  2:35.61                                    
  9 Chen, Ethan               12 TRID-CA              2:41.31    2:37.51  
       34.60  1:14.06  2:02.37  2:37.51                                    
 10 Akker, Jason A            12 ZAP-CA               2:47.21    2:46.68  
       40.54  1:20.65  2:09.77  2:46.68                                    
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Eu, Max                   12 FAST-CA                         2:25.10  
       30.25  1:08.08  1:51.25  2:25.10                                    
  2 Kim, David                12 FAST-CA                         2:27.73  
       30.06  1:08.08  1:53.58  2:27.73                                    
  3 Lee, Halcyon N            12 ORCA-CA                         2:33.37  
       34.22  1:14.53  2:00.27  2:33.37                                    
  4 Jue, Lucas R              11 LKWD-CA                         2:35.27  
       34.07  1:13.23  2:01.41  2:35.27                                    
  5 Yum, Kevin J              12 FAST-CA                         2:35.91  
       31.63  1:12.73  2:02.07  2:35.91                                    
  6 Dinh, Jacob Q             11 ORCA-CA                         2:36.61  
       33.89  1:14.11  2:01.34  2:36.61                                    
  7 Tsuei, Kyle K             11 TRID-CA                         2:37.23  
       34.88  1:14.08  2:02.50  2:37.23                                    
  8 Cuevas, Jade I            12 LKWD-CA                         2:40.22  
       36.53  1:19.15  2:04.80  2:40.22                                    
  9 Chen, Ethan               12 TRID-CA                         2:41.31  
       35.81  1:14.97  2:04.99  2:41.31                                    
 10 Akker, Jason A            12 ZAP-CA                          2:47.21  
       41.17  1:23.23  2:11.35  2:47.21                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Valentine, Chase E        11 JCCW-CA                         2:50.51  
       37.35  1:22.04  2:11.71  2:50.51                                    
 12 Shea, Gavin L             11 FAST-CA                         2:51.91  
       39.31  1:23.74  2:13.44  2:51.91                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA                          2:54.25  
       39.18  1:21.72  2:18.06  2:54.25                                    
 14 He, Jason                 11 TRID-CA                         2:56.54  
              1:26.39  2:16.74  2:56.54                                    
 15 El Fakharani, Karim       11 FAST-CA                         2:56.93  
       42.71  1:31.05  2:21.69  2:56.93                                    
 16 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                          2:57.00  
       41.12  1:27.44  2:19.20  2:57.00                                    
 17 Zhang, Leo                12 TRID-CA                         3:00.97  
       41.31  1:28.34  2:21.61  3:00.97                                    
 18 Meza, Joseph Z            11 LKWD-CA                         3:02.04  
       38.88  1:26.54  2:26.49  3:02.04                                    
 19 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                          3:09.85  
       41.88  1:31.99  2:27.40  3:09.85                                    
 20 Acuna, AJ                 12 TRID-CA                         3:10.86  
       46.79  1:35.21  2:29.84  3:10.86                                    
 21 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                          3:16.81  
       51.54           2:36.53  3:16.81                                    
 22 Rubio Jr., Ramon          11 LKWD-CA                         3:26.05  
       45.97  1:38.13  2:42.51  3:26.05                                    
 23 Hildebrand, Nick C        12 ZAP-CA                          3:27.08  
       42.22  1:30.42  2:39.39  3:27.08                                    
 -- Valentine, Miles L        11 JCCW-CA                              DQ  
       48.82  1:42.64  2:44.53       DQ                                    
 -- Leon Guerrero, Luke E     12 FAST-CA                              DQ  
       27.99  1:05.46  1:46.54       DQ                                    
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                24.83      24.26  
  2 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                24.96      24.93  
  3 Chang, Cole G             13 FAST-CA                24.65      24.98  
  4 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                 24.69      25.00  
  5 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                24.87      25.41  
  6 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                25.67      25.63  
  7 Jia, Joab                 14 FAST-CA                26.07      25.69  
  8 Seo, Dave                 13 FAST-CA                25.78      26.01  
  9 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                25.97      26.28  
 10 Torres, Corey J           14 CROC-CA                26.15      26.30  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chang, Cole G             13 FAST-CA                           24.65  
  2 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                            24.69  
  3 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                           24.83  
  4 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                           24.87  
  5 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                           24.96  
  6 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                           25.67  
  7 Seo, Dave                 13 FAST-CA                           25.78  
  8 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                           25.97  
  9 Jia, Joab                 14 FAST-CA                           26.07  
 10 Torres, Corey J           14 CROC-CA                           26.15  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                           26.27  
 12 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA                           26.31  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Boles, Rober R            14 ORCA-CA                           26.68  
 14 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                           26.93  
 15 Walter, Nick C            14 ZAP-CA                            27.32  
 16 Woods, Zachary T          14 FAST-CA                           27.62  
 17 Tran, Sean D              14 FAST-CA                           27.82  
 18 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA                            27.89  
 18 Desai, Kaneiya N          14 FAST-CA                           27.89  
 20 Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA                            27.90  
 21 Cardona, Adrian           14 ZAP-CA                            28.45  
 22 Tran, Nicholas T          13 FAST-CA                           28.88  
 23 Holguin, Kyle T           13 FAST-CA                           29.25  
 24 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                            29.44  
 25 Huey, Tyler R             13 FAST-CA                           29.67  
 26 Lee, Jayden               14 TRID-CA                           29.85  
 27 Galarza, Luke G           13 FAST-CA                           30.08  
 28 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                           30.09  
 29 Low, Matthew A            13 LKWD-CA                           30.28  
 30 Moore, Aiden M            13 FAST-CA                           30.32  
 31 Matias, Nico T            13 FAST-CA                           30.58  
 32 Liu, Henry                14 TRID-CA                           30.74  
 33 Guzman, Sam               13 LKWD-CA                           31.62  
 34 He, Austin                14 TRID-CA                           31.79  
 35 Tu, Aiden X               13 LKWD-CA                           32.20  
 36 Kim, Ryan                 13 FAST-CA                           32.60  
 37 Lee, William O            13 TRID-CA                           33.52  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Le, Huy A                 14 FAST-CA                52.66      52.66  
       25.44    52.66                                                      
  2 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                55.67      54.86  
       26.50    54.86                                                      
  3 Cao, Kyle                 13 TRID-CA                55.50      54.93  
       26.85    54.93                                                      
  4 Chang, Cole G             13 FAST-CA                54.56      54.94  
       26.49    54.94                                                      
  5 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                55.61      55.55  
       27.18    55.55                                                      
  6 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                55.39      55.62  
       26.78    55.62                                                      
  7 Seo, Dave                 13 FAST-CA                55.24      56.83  
       27.19    56.83                                                      
  8 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                56.19      57.84  
       27.92    57.84                                                      
  9 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                57.38      58.63  
       28.52    58.63                                                      
 10 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                57.74      59.69  
       28.55    59.69                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Le, Huy A                 14 FAST-CA                           52.66  
       25.41    52.66                                                      
  2 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                           53.05  
       25.75    53.05                                                      
  3 Chang, Cole G             13 FAST-CA                           54.56  
       26.81    54.56                                                      
  4 Seo, Dave                 13 FAST-CA                           55.24  
       26.71    55.24                                                      
  5 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                           55.39  
       26.55    55.39                                                      
  6 Cao, Kyle                 13 TRID-CA                           55.50  
       26.70    55.50                                                      
  7 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                           55.61  
       27.19    55.61                                                      
  8 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                           55.67  
       26.83    55.67                                                      
  9 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                           56.19  
       27.45    56.19                                                      
 10 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                           57.38  
       28.09    57.38                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                           57.74  
       27.59    57.74                                                      
 12 Jia, Joab                 14 FAST-CA                           58.16  
       28.27    58.16                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA                           58.84  
       28.48    58.84                                                      
 14 Walter, Nick C            14 ZAP-CA                            59.00  
       28.36    59.00                                                      
 15 Tran, Sean D              14 FAST-CA                         1:01.06  
       28.95  1:01.06                                                      
 16 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA                          1:01.85  
       30.24  1:01.85                                                      
 17 Cardona, Adrian           14 ZAP-CA                          1:02.97  
       30.16  1:02.97                                                      
 18 Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA                          1:03.17  
       30.65  1:03.17                                                      
 19 Lee, Jayden               14 TRID-CA                         1:03.20  
       31.88  1:03.20                                                      
 20 Liu, Henry                14 TRID-CA                         1:04.43  
       31.27  1:04.43                                                      
 21 Holguin, Kyle T           13 FAST-CA                         1:04.56  
       31.18  1:04.56                                                      
 22 Tran, Nicholas T          13 FAST-CA                         1:04.61  
       30.88  1:04.61                                                      
 23 Huey, Tyler R             13 FAST-CA                         1:05.45  
       31.37  1:05.45                                                      
 24 Low, Matthew A            13 LKWD-CA                         1:05.55  
       31.59  1:05.55                                                      
 25 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                          1:06.03  
       31.55  1:06.03                                                      
 26 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                         1:06.19  
       31.37  1:06.19                                                      
 27 Galarza, Luke G           13 FAST-CA                         1:06.69  
       32.13  1:06.69                                                      
 28 Moore, Aiden M            13 FAST-CA                         1:07.61  
       32.77  1:07.61                                                      
 29 Matias, Nico T            13 FAST-CA                         1:08.39  
       31.97  1:08.39                                                      
 30 Chen, Brian               14 TRID-CA                         1:08.55  
       32.02  1:08.55                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Jue, Evan M               13 LKWD-CA              2:00.24    1:55.45  
       27.87    57.45  1:27.02  1:55.45                                    
  2 Lavold, Carter J          14 FAST-CA              2:00.22    1:55.84  
       26.99    56.34  1:26.33  1:55.84                                    
  3 Seo, Dave                 13 FAST-CA              2:03.42    1:59.72  
       28.28    59.05  1:29.88  1:59.72                                    
  4 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA              2:02.02    2:00.13  
       27.38    57.73  1:29.33  2:00.13                                    
  5 Chang, Cole G             13 FAST-CA              2:02.61    2:00.60  
       28.39    58.63  1:30.27  2:00.60                                    
  6 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA              2:01.23    2:00.87  
       27.78    57.54  1:29.10  2:00.87                                    
  7 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA               2:04.25    2:04.03  
       28.58  1:00.07  1:33.06  2:04.03                                    
  8 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA              2:07.65    2:04.34  
       28.77  1:00.07  1:32.74  2:04.34                                    
  9 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA              2:09.31    2:05.45  
       28.29  1:00.22  1:33.39  2:05.45                                    
 10 Boles, Rober R            14 ORCA-CA              2:06.73    2:06.47  
       29.68  1:01.52  1:34.41  2:06.47                                    
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                         2:00.22  
       27.79    58.44  1:29.58  2:00.22                                    
  2 Jue, Evan M               13 LKWD-CA                         2:00.24  
       28.20    58.52  1:29.57  2:00.24                                    
  3 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                         2:01.23  
       28.43    58.76  1:29.93  2:01.23                                    
  4 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                         2:02.02  
       27.90    58.54  1:30.01  2:02.02                                    
  5 Chang, Cole G             13 FAST-CA                         2:02.61  
       27.94    59.55  1:31.31  2:02.61                                    
  6 Seo, Dave                 13 FAST-CA                         2:03.42  
       28.76  1:00.07  1:32.01  2:03.42                                    
  7 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                          2:04.25  
       28.22    59.81  1:32.04  2:04.25                                    
  8 Boles, Rober R            14 ORCA-CA                         2:06.73  
       30.03  1:02.12  1:35.26  2:06.73                                    
  9 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA                         2:07.65  
       29.12  1:01.34  1:35.06  2:07.65                                    
 10 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                         2:09.31  
       29.33  1:02.73  1:37.28  2:09.31                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Jia, Joab                 14 FAST-CA                         2:10.41  
       30.21  1:04.14  1:37.60  2:10.41                                    
 12 Reyes, Cyril F            13 LKWD-CA                         2:12.69  
       30.30  1:04.03  1:38.70  2:12.69                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Woods, Zachary T          14 FAST-CA                         2:14.64  
       31.28  1:05.02  1:39.97  2:14.64                                    
 14 Tran, Sean D              14 FAST-CA                         2:15.47  
       30.42  1:04.77  1:40.28  2:15.47                                    
 15 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                         2:15.75  
       31.48  1:05.87  1:41.49  2:15.75                                    
 16 Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA                          2:21.94  
       32.07  1:07.09  1:44.50  2:21.94                                    
 17 Low, Matthew A            13 LKWD-CA                         2:22.19  
       33.19  1:09.84  1:46.46  2:22.19                                    
 18 Huey, Tyler R             13 FAST-CA                         2:22.94  
       31.63  1:07.12  1:44.60  2:22.94                                    
 19 Tran, Nicholas T          13 FAST-CA                         2:23.17  
       31.87  1:08.08  1:46.53  2:23.17                                    
 20 Desai, Kaneiya N          14 FAST-CA                         2:23.95  
       33.05  1:10.14  1:47.69  2:23.95                                    
 21 Guzman, Sam               13 LKWD-CA                         2:24.25  
       32.85  1:09.77  1:47.52  2:24.25                                    
 22 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                         2:24.29  
       32.21  1:08.12  1:46.35  2:24.29                                    
 23 Tu, Aiden X               13 LKWD-CA                         2:26.49  
       34.11  1:11.02  1:49.42  2:26.49                                    
 24 Galarza, Luke G           13 FAST-CA                         2:27.94  
       33.21  1:10.77  1:50.28  2:27.94                                    
 25 Moore, Aiden M            13 FAST-CA                         2:28.75  
       32.44  1:08.94  1:48.56  2:28.75                                    
 26 Zhao, Will                13 TRID-CA                         2:36.45  
       35.87  1:17.25  1:57.12  2:36.45                                    
 27 Kim, Ryan                 13 FAST-CA                         2:43.41  
       36.12  1:17.04  2:01.67  2:43.41                                    
 28 Lee, William O            13 TRID-CA                         2:45.95  
       36.78  1:19.13  2:04.27  2:45.95                                    
 29 He, Austin                14 TRID-CA                         2:50.47  
       36.09  1:18.91  2:04.90  2:50.47                                    
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA              1:04.51    1:01.61  
       30.64  1:01.61                                                      
  2 Kim, Daniel O             14 FAST-CA              1:03.20    1:02.79  
       31.11  1:02.79                                                      
  3 Tam, Charles K            14 TRID-CA              1:03.16    1:03.28  
       31.44  1:03.28                                                      
  4 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA              1:03.70    1:03.42  
       30.96  1:03.42                                                      
  5 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA              1:04.11    1:05.73  
       32.23  1:05.73                                                      
  6 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA              1:04.55    1:05.98  
       32.38  1:05.98                                                      
  7 Le, Huy A                 14 FAST-CA              1:03.61    1:06.30  
       32.75  1:06.30                                                      
  8 Lavold, Carter J          14 FAST-CA              1:06.61    1:07.60  
       32.83  1:07.60                                                      
  9 Walter, Nick C            14 ZAP-CA               1:08.59    1:09.17  
       33.96  1:09.17                                                      
 10 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA              1:10.79    1:10.32  
       35.19  1:10.32                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tam, Charles K            14 TRID-CA                         1:03.16  
       31.05  1:03.16                                                      
  2 Kim, Daniel O             14 FAST-CA                         1:03.20  
       31.40  1:03.20                                                      
  3 Le, Huy A                 14 FAST-CA                         1:03.61  
       31.20  1:03.61                                                      
  4 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                         1:03.70  
       30.89  1:03.70                                                      
  5 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                          1:04.08  
       30.86  1:04.08                                                      
  6 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                         1:04.11  
       31.57  1:04.11                                                      
  7 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                         1:04.51  
       31.42  1:04.51                                                      
  8 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                         1:04.55  
       31.57  1:04.55                                                      
  9 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                         1:04.85  
       31.74  1:04.85                                                      
 10 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                         1:06.61  
       33.28  1:06.61                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Walter, Nick C            14 ZAP-CA                          1:08.59  
       33.82  1:08.59                                                      
 12 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                         1:10.79  
       34.84  1:10.79                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Chang, Cole G             13 FAST-CA                         1:10.96  
       34.72  1:10.96                                                      
 14 Peng, Felix Y             13 TRID-CA                         1:11.22  
       34.99  1:11.22                                                      
 15 Cardona, Adrian           14 ZAP-CA                          1:12.53  
       35.08  1:12.53                                                      
 16 Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA                          1:15.81  
       36.41  1:15.81                                                      
 17 Tran, Nicholas T          13 FAST-CA                         1:15.87  
       37.32  1:15.87                                                      
 18 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA                          1:17.23  
       38.20  1:17.23                                                      
 19 Holguin, Kyle T           13 FAST-CA                         1:17.47  
       38.04  1:17.47                                                      
 20 Galarza, Luke G           13 FAST-CA                         1:17.75  
       38.15  1:17.75                                                      
 21 Jia, Joab                 14 FAST-CA                         1:18.24  
       37.59  1:18.24                                                      
 22 Matias, Nico T            13 FAST-CA                         1:23.36  
       40.95  1:23.36                                                      
 23 Huey, Tyler R             13 FAST-CA                         1:24.21  
       40.10  1:24.21                                                      
 24 Moore, Aiden M            13 FAST-CA                         1:25.89  
     1:25.94  1:25.89                                                      
 -- Lee, Jayden               14 TRID-CA                              DQ  
       35.14       DQ                                                      
 -- Liu, Henry                14 TRID-CA                              DQ  
       40.40       DQ                                                      
 -- Chen, Brian               14 TRID-CA                              DQ  
       40.78       DQ                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA              2:16.91    2:09.23  
       31.33  1:04.75  1:37.25  2:09.23                                    
  2 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              2:16.28    2:13.57  
       30.61  1:03.88  1:38.52  2:13.57                                    
  3 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA               2:16.30    2:19.86  
       31.26  1:05.59  1:42.60  2:19.86                                    
  4 Jue, Evan M               13 LKWD-CA              2:23.37    2:20.18  
       34.00  1:09.23  1:44.98  2:20.18                                    
  5 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA              2:20.80    2:20.61  
       33.43  1:08.89  1:45.90  2:20.61                                    
  6 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA              2:19.47    2:21.06  
       33.07  1:09.23  1:46.17  2:21.06                                    
  7 Walter, Nick C            14 ZAP-CA               2:20.18    2:23.54  
       34.64  1:10.62  1:47.34  2:23.54                                    
  8 Galarza, Luke G           13 FAST-CA              2:41.78    2:38.59  
       37.23  1:17.08  1:59.24  2:38.59                                    
  9 Woods, Zachary T          14 FAST-CA              2:40.32    2:41.12  
       37.68  1:17.77  1:59.50  2:41.12                                    
 -- Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA               2:43.73         DQ  
       35.95  1:16.11  1:59.70       DQ                                    
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                         2:16.28  
       31.11  1:04.79  1:40.79  2:16.28                                    
  2 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                          2:16.30  
       32.35  1:06.98  1:41.41  2:16.30                                    
  3 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                         2:16.91  
       32.90  1:09.39  1:43.86  2:16.91                                    
  4 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                         2:19.47  
       32.37           1:44.15  2:19.47                                    
  5 Walter, Nick C            14 ZAP-CA                          2:20.18  
       33.29  1:08.74  1:45.02  2:20.18                                    
  6 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                         2:20.80  
       33.68  1:09.36  1:45.99  2:20.80                                    
  7 Jue, Evan M               13 LKWD-CA                         2:23.37  
       34.47  1:11.06  1:48.30  2:23.37                                    
  8 Woods, Zachary T          14 FAST-CA                         2:40.32  
       36.31  1:14.47  1:57.13  2:40.32                                    
  9 Galarza, Luke G           13 FAST-CA                         2:41.78  
       37.87  1:20.21  2:03.34  2:41.78                                    
 10 Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA                          2:43.73  
       37.49  2:01.58  2:43.73                                             
-------------------------------------------------------------------------
 11 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA                          2:48.75  
       40.37  1:22.22  2:05.48  2:48.75                                    
 12 Tu, Aiden X               13 LKWD-CA                         2:49.70  
       40.66  1:22.87  2:49.70                                             
-------------------------------------------------------------------------
 13 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                          2:56.25  
       41.22  1:25.77  2:11.70  2:56.25                                    
 14 Zhao, Will                13 TRID-CA                         3:07.20  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA              1:04.75    1:04.28  
       30.89  1:04.28                                                      
  2 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA              1:10.44    1:09.56  
       32.32  1:09.56                                                      
  3 Jia, Joab                 14 FAST-CA              1:11.69    1:10.62  
       32.98  1:10.62                                                      
  4 Chang, Cole G             13 FAST-CA              1:11.67    1:11.01  
       33.63  1:11.01                                                      
  5 Reyes, Cyril F            13 LKWD-CA              1:13.68    1:11.49  
       33.79  1:11.49                                                      
  6 Seo, Dave                 13 FAST-CA              1:15.63    1:13.28  
       35.26  1:13.28                                                      
  7 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA              1:14.57    1:14.48  
       34.97  1:14.48                                                      
  8 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA              1:15.29    1:14.84  
       35.12  1:14.84                                                      
  9 Torres, Corey J           14 CROC-CA              1:15.69    1:16.81  
       36.32  1:16.81                                                      
 10 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA              1:17.97    1:17.13  
       36.33  1:17.13                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                         1:04.75  
     1:05.00  1:04.75                                                      
  2 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                         1:10.44  
       33.15  1:10.44                                                      
  3 Chang, Cole G             13 FAST-CA                         1:11.67  
       33.98  1:11.67                                                      
  4 Jia, Joab                 14 FAST-CA                         1:11.69  
  5 Reyes, Cyril F            13 LKWD-CA                         1:13.68  
       34.69  1:13.68                                                      
  6 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                         1:14.57  
  7 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                         1:15.29  
       35.71  1:15.29                                                      
  8 Seo, Dave                 13 FAST-CA                         1:15.63  
       36.46  1:15.63                                                      
  9 Torres, Corey J           14 CROC-CA                         1:15.69  
       35.61  1:15.69                                                      
 10 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                         1:17.97  
       36.43  1:17.97                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Walter, Nick C            14 ZAP-CA                          1:19.64  
 12 Low, Matthew A            13 LKWD-CA                         1:19.71  
       37.98  1:19.71                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Lee, Jayden               14 TRID-CA                         1:20.38  
       37.18  1:20.38                                                      
 14 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA                          1:20.77  
       38.07  1:20.77                                                      
 15 Moore, Aiden M            13 FAST-CA                         1:22.66  
       39.12  1:22.66                                                      
 16 Desai, Kaneiya N          14 FAST-CA                         1:26.17  
       41.13  1:26.17                                                      
 17 Holguin, Kyle T           13 FAST-CA                         1:26.23  
       40.14  1:26.23                                                      
 18 Zhao, Will                13 TRID-CA                         1:26.62  
 19 Matias, Nico T            13 FAST-CA                         1:27.52  
       41.65  1:27.52                                                      
 20 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                         1:28.68  
       41.84  1:28.68                                                      
 21 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                          1:31.67  
       43.73  1:31.67                                                      
 22 Liu, Henry                14 TRID-CA                         1:36.35  
       45.77  1:36.35                                                      
 23 Kim, Ryan                 13 FAST-CA                         1:37.18  
       46.68  1:37.18                                                      
 24 Lee, William O            13 TRID-CA                         1:45.14  
       50.50  1:45.14                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA              2:22.71    2:13.77  
       31.44  1:05.49  1:39.97  2:13.77                                    
  2 Tam, Charles K            14 TRID-CA              2:23.97    2:21.94  
       32.23  1:07.63  1:44.92  2:21.94                                    
  3 Cao, Kyle                 13 TRID-CA              2:29.74    2:32.87  
       34.89  1:13.74  1:53.28  2:32.87                                    
  4 Jue, Evan M               13 LKWD-CA              2:38.25    2:33.14  
       35.39  1:14.86  1:54.41  2:33.14                                    
  5 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA              2:41.67    2:40.43  
       35.87  1:16.61  1:59.06  2:40.43                                    
  6 Low, Matthew A            13 LKWD-CA              3:00.11    2:46.95  
       38.77  1:21.15  2:04.88  2:46.95                                    
  7 Walter, Nick C            14 ZAP-CA               2:52.03    2:54.24  
       39.96  1:24.58  2:09.78  2:54.24                                    
  8 Guzman, Sam               13 LKWD-CA              3:02.33    2:56.87  
       40.67  1:26.36  2:12.21  2:56.87                                    
  9 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA              3:16.38    3:10.34  
       42.66  1:30.72  2:20.44  3:10.34                                    
 -- Peng, Felix Y             13 TRID-CA              3:04.52         DQ  
       41.32  1:27.38  2:14.50       DQ                                    
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                         2:22.71  
       33.40  1:10.69  1:48.61  2:22.71                                    
  2 Tam, Charles K            14 TRID-CA                         2:23.97  
       33.09  1:09.58  1:47.18  2:23.97                                    
  3 Cao, Kyle                 13 TRID-CA                         2:29.74  
       33.64  1:10.93  1:49.64  2:29.74                                    
  4 Jue, Evan M               13 LKWD-CA                         2:38.25  
       36.57  1:16.96  1:57.70  2:38.25                                    
  5 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                          2:38.64  
       37.01  1:19.36  1:58.90  2:38.64                                    
  6 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                         2:41.67  
       35.41  1:15.40  1:58.37  2:41.67                                    
  7 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                         2:43.05  
       36.12  1:17.76  2:00.49  2:43.05                                    
  8 Walter, Nick C            14 ZAP-CA                          2:52.03  
       38.73  1:22.83  2:08.05  2:52.03                                    
  9 Low, Matthew A            13 LKWD-CA                         3:00.11  
       40.09  1:24.87  2:10.01  3:00.11                                    
 10 Guzman, Sam               13 LKWD-CA                         3:02.33  
       41.13  1:27.78  2:15.89  3:02.33                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA                          3:02.93  
       40.13  1:25.51  2:13.69  3:02.93                                    
 12 Peng, Felix Y             13 TRID-CA                         3:04.52  
       41.51  1:27.98  2:17.08  3:04.52                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                         3:16.38  
       43.79  1:33.13  2:24.89  3:16.38                                    
 -- Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                               DQ  
       45.23  1:36.71  2:30.68       DQ                                    
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Lavold, Carter J          14 FAST-CA              1:01.11    1:00.76  
       28.57  1:00.76                                                      
  2 Kow, Brandon S            13 FAST-CA              1:00.32    1:00.89  
       28.20  1:00.89                                                      
  3 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA              1:04.19    1:02.24  
       28.91  1:02.24                                                      
  4 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA              1:02.95    1:02.47  
       29.49  1:02.47                                                      
  5 Jue, Evan M               13 LKWD-CA              1:05.26    1:02.96  
       29.99  1:02.96                                                      
  6 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA              1:05.60    1:06.04  
       31.60  1:06.04                                                      
  7 Reyes, Cyril F            13 LKWD-CA              1:08.07    1:07.72  
       31.70  1:07.72                                                      
  8 Torres, Corey J           14 CROC-CA              1:04.38    1:08.58  
       31.69  1:08.58                                                      
  9 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA              1:06.70    1:09.91  
       31.98  1:09.91                                                      
 10 Boles, Rober R            14 ORCA-CA              1:08.66    1:11.35  
       33.44  1:11.35                                                      
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kow, Brandon S            13 FAST-CA                         1:00.32  
       27.84  1:00.32                                                      
  2 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                         1:01.11  
       28.87  1:01.11                                                      
  3 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                         1:02.95  
       29.86  1:02.95                                                      
  4 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                         1:04.19  
       29.18  1:04.19                                                      
  5 Torres, Corey J           14 CROC-CA                         1:04.38  
       29.95  1:04.38                                                      
  6 Jue, Evan M               13 LKWD-CA                         1:05.26  
       30.91  1:05.26                                                      
  7 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA                         1:05.60  
       30.67  1:05.60                                                      
  8 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                         1:06.70  
       31.29  1:06.70                                                      
  9 Reyes, Cyril F            13 LKWD-CA                         1:08.07  
       31.85  1:08.07                                                      
 10 Boles, Rober R            14 ORCA-CA                         1:08.66  
       32.66  1:08.66                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Dyer, Luke L              13 LKWD-CA                         1:08.94  
       31.94  1:08.94                                                      
 12 Tran, Sean D              14 FAST-CA                         1:09.76  
       32.12  1:09.76                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Cardona, Adrian           14 ZAP-CA                          1:11.12  
       32.71  1:11.12                                                      
 14 Holguin, Kyle T           13 FAST-CA                         1:12.10  
       33.70  1:12.10                                                      
 15 Liu, Henry                14 TRID-CA                         1:15.32  
       33.95  1:15.32                                                      
 16 Tran, Nicholas T          13 FAST-CA                         1:16.77  
       33.90  1:16.77                                                      
 17 Matias, Nico T            13 FAST-CA                         1:19.75  
       36.68  1:19.75                                                      
 18 He, Austin                14 TRID-CA                         1:35.79  
       41.43  1:35.79                                                      
 -- Lee, Jayden               14 TRID-CA                              DQ  
       31.80       DQ                                                      
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA              2:07.40    2:07.51  
       29.84  1:02.85  1:35.76  2:07.51                                    
  2 Jue, Evan M               13 LKWD-CA              2:17.92    2:15.69  
       31.35  1:05.56  1:40.73  2:15.69                                    
  3 Seo, Dave                 13 FAST-CA              2:14.34    2:17.72  
       30.99  1:06.03  1:41.74  2:17.72                                    
  4 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA              2:23.36    2:23.09  
       30.45  1:06.78  1:45.27  2:23.09                                    
  5 Kim, Daniel O             14 FAST-CA              2:22.95    2:23.17  
       32.58  1:07.62  1:45.69  2:23.17                                    
  6 Le, Huy A                 14 FAST-CA              2:29.60    2:29.12  
       32.50  1:11.47  1:51.47  2:29.12                                    
  7 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA              2:29.14    2:29.80  
       32.38  1:09.51  1:49.67  2:29.80                                    
  8 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA              2:34.73    2:30.37  
       33.04  1:11.18  1:52.16  2:30.37                                    
  9 Tran, Sean D              14 FAST-CA              2:35.53    2:31.01  
       32.32  1:10.78  1:51.10  2:31.01                                    
 10 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA              2:43.01    2:49.94  
       32.95  1:14.37  2:01.26  2:49.94                                    
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Marcus G           14 LKWD-CA                         2:07.40  
       28.96  1:02.83  1:36.07  2:07.40                                    
  2 Seo, Dave                 13 FAST-CA                         2:14.34  
       31.62  1:06.02  1:39.30  2:14.34                                    
  3 Jue, Evan M               13 LKWD-CA                         2:17.92  
       31.60  1:06.56  1:42.37  2:17.92                                    
  4 Kim, Daniel O             14 FAST-CA                         2:22.95  
       31.21  1:07.31  1:44.56  2:22.95                                    
  5 Miller, Jaxx A            14 FAST-CA                         2:23.36  
       30.12  1:06.37  1:45.01  2:23.36                                    
  6 Hatch III, Willie V       14 ZAP-CA                          2:24.11  
       32.40  1:09.40  1:46.73  2:24.11                                    
  7 Menchaca, Matthew J       14 FAST-CA                         2:29.14  
       31.67  1:08.98  1:50.74  2:29.14                                    
  8 Le, Huy A                 14 FAST-CA                         2:29.60  
       32.21  1:10.41  1:50.00  2:29.60                                    
  9 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA                         2:34.73  
       34.20  1:13.91  1:54.65  2:34.73                                    
 10 Tran, Sean D              14 FAST-CA                         2:35.53  
       33.35  1:12.31  1:53.51  2:35.53                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Weinreich, Liam M         13 FAST-CA                         2:43.01  
       32.72  1:10.67  1:54.71  2:43.01                                    
 12 Ragadio, Ethan J          14 FAST-CA                         2:43.27  
       30.72  1:08.11  1:53.90  2:43.27                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Cardona, Adrian           14 ZAP-CA                          2:50.56  
       35.98  1:19.23  2:04.81  2:50.56                                    
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Tam, Charles K            14 TRID-CA              2:10.17    2:09.00  
       28.71  1:01.76  1:39.10  2:09.00                                    
  2 Cao, Kyle                 13 TRID-CA              2:16.58    2:13.42  
       29.24  1:04.28  1:41.98  2:13.42                                    
  3 Seo, Dave                 13 FAST-CA              2:19.66    2:16.70  
       29.41  1:05.39  1:45.88  2:16.70                                    
  4 Kim, Daniel O             14 FAST-CA              2:19.99    2:16.93  
  5 Lavold, Carter J          14 FAST-CA              2:17.12    2:17.67  
       28.92  1:05.10  1:46.90  2:17.67                                    
  6 Chang, Cole G             13 FAST-CA              2:20.67    2:19.05  
       29.59  1:08.63  1:48.53  2:19.05                                    
  7 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA              2:19.89    2:19.07  
       30.04  1:05.89  1:47.75  2:19.07                                    
  8 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA              2:24.04    2:20.82  
       31.16  1:07.69  1:48.94  2:20.82                                    
  9 Jia, Joab                 14 FAST-CA              2:31.84    2:29.73  
       32.35  1:12.79  1:55.11  2:29.73                                    
 -- Tran, Sean D              14 FAST-CA              2:31.72         DQ  
       31.97  1:10.68  1:55.87       DQ                                    
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tam, Charles K            14 TRID-CA                         2:10.17  
       29.60  1:02.91  1:40.41  2:10.17                                    
  2 Cao, Kyle                 13 TRID-CA                         2:16.58  
       29.94  1:06.06  1:44.67  2:16.58                                    
  3 Lavold, Carter J          14 FAST-CA                         2:17.12  
       28.65  1:04.81  1:46.98  2:17.12                                    
  4 Seo, Dave                 13 FAST-CA                         2:19.66  
       28.82  1:06.68  1:48.07  2:19.66                                    
  5 Argueta, AJ F             13 LKWD-CA                         2:19.89  
       30.28  1:06.15  1:48.33  2:19.89                                    
  6 Kim, Daniel O             14 FAST-CA                         2:19.99  
       31.63  1:04.98  1:49.41  2:19.99                                    
  7 Chang, Cole G             13 FAST-CA                         2:20.67  
       29.81  1:08.56  1:49.20  2:20.67                                    
  8 Leon Guerrero, Ty E       13 FAST-CA                         2:24.04  
       30.81  1:09.91  1:51.95  2:24.04                                    
  9 Tran, Sean D              14 FAST-CA                         2:31.72  
       32.83  1:11.82  1:57.30  2:31.72                                    
 10 Jia, Joab                 14 FAST-CA                         2:31.84  
       32.49  1:14.14  1:57.06  2:31.84                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Holguin, Kyle T           13 FAST-CA                         2:37.08  
       32.76  1:14.57  2:03.06  2:37.08                                    
 12 Low, Matthew A            13 LKWD-CA                         2:38.51  
       36.68  1:19.69  2:02.73  2:38.51                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Tran, Nicholas T          13 FAST-CA                         2:39.37  
       33.45  1:15.09  2:02.50  2:39.37                                    
 14 Mihelich, Matt J          14 ZAP-CA                          2:43.40  
       34.73  1:16.57  2:07.97  2:43.40                                    
 15 Peng, Felix Y             13 TRID-CA                         2:43.88  
       40.01  1:18.44  2:08.51  2:43.88                                    
 16 Huey, Tyler R             13 FAST-CA                         2:44.26  
       35.89  1:20.04  2:07.92  2:44.26                                    
 17 Guzman, Sam               13 LKWD-CA                         2:46.03  
       38.25  1:21.43  2:08.06  2:46.03                                    
 18 Galarza, Luke G           13 FAST-CA                         2:46.72  
       35.03  1:19.48  2:09.66  2:46.72                                    
 19 Moore, Aiden M            13 FAST-CA                         2:50.06  
       36.40  1:22.64  2:09.25  2:50.06                                    
 20 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                          2:50.47  
       36.86  1:21.94  2:13.64  2:50.47                                    
 21 Matias, Nico T            13 FAST-CA                         2:53.66  
       39.46  1:23.57  2:13.32  2:53.66                                    
 22 Tapia, Enrique Y          13 CROC-CA                         2:59.78  
       44.13  1:32.78  2:22.10  2:59.78                                    
 -- Jue, Evan M               13 LKWD-CA                              DQ  
       30.81  1:07.88  1:47.80       DQ                                    
 -- Chen, Brian               14 TRID-CA                              DQ  
       35.57  1:21.41  2:12.76       DQ                                    
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                22.31      22.65  
  2 D'Aloisio, Nathaniel A    15 LKWD-CA                24.21      23.86  
  3 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                23.90      23.95  
  4 Lin, Charlie              15 TRID-CA                24.05      24.02  
  5 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                24.61      24.05  
  6 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                23.29      24.07  
  7 Bayan, Ivan P             16 LKWD-CA                23.95      24.18  
  8 Marquez, Tomas T          16 LKWD-CA                24.07      24.45  
  9 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                24.45      24.63  
 10 Padilla, Oscar            16 LKWD-CA                24.74      24.64  
 
Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                           22.31  
  2 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                           23.29  
  3 Lemoncito, Tom V          17 ORCA-CA                           23.79  
  4 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                           23.90  
  5 Bayan, Ivan P             16 LKWD-CA                           23.95  
  6 Lin, Charlie              15 TRID-CA                           24.05  
  7 Marquez, Tomas T          16 LKWD-CA                           24.07  
  8 D'Aloisio, Nathaniel A    15 LKWD-CA                           24.21  
  9 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                           24.45  
 10 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                           24.61  
-------------------------------------------------------------------------
 11 Padilla, Oscar            16 LKWD-CA                           24.74  
 12 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA                           24.91  
-------------------------------------------------------------------------
 13 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                           25.02  
 14 Mai, John L               17 FAST-CA                           25.26  
 15 McNeill, Carson J         15 JCCW-CA                           25.35  
 15 Woo, Kyle J               16 FAST-CA                           25.35  
 17 Wong, Brandon             17 FAST-CA                           25.40  
 18 Lee, Jonathan             17 TRID-CA                           25.58  
 19 Lin, Mika S               15 TRID-CA                           26.05  
 20 Kleven, Rory A            18 LKWD-CA                           26.43  
 21 Galarza, Mathew C         15 FAST-CA                           26.82  
 22 Sy, CJ P                  16 FAST-CA                           27.82  
 23 Lee, Jeremy               15 TRID-CA                           28.12  
 24 Shen, Michael             15 TRID-CA                           28.43  
 25 Sierra, Mark S            16 CROC-CA                           29.06  
 -- Park, Patrick H           24 FAST-CA                          X21.14  
 -- Kohner, Gage S            23 FAST-CA                          X22.20  
 -- Lopez, Ben R              19 FAST-CA                          X23.37  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                49.12      48.92  
       23.49    48.92                                                      
  2 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                52.39      51.59  
       24.51    51.59                                                      
  3 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                52.50      51.90  
       25.39    51.90                                                      
  4 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                50.78      52.29  
       25.03    52.29                                                      
  5 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                53.82      52.84  
       24.93    52.84                                                      
  6 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                52.43      53.07  
       25.75    53.07                                                      
  7 Li, Benson                15 TRID-CA                53.42      53.19  
       25.48    53.19                                                      
  8 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                 53.38      53.97  
       25.88    53.97                                                      
  9 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                53.59      54.79  
       26.74    54.79                                                      
 10 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                53.95      55.90  
       26.88    55.90                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                           49.12  
       23.81    49.12                                                      
  2 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                           50.78  
       24.64    50.78                                                      
  3 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                           52.39  
       25.49    52.39                                                      
  4 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                           52.43  
       25.35    52.43                                                      
  5 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                           52.50  
       25.68    52.50                                                      
  6 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                            53.38  
       25.06    53.38                                                      
  7 Li, Benson                15 TRID-CA                           53.42  
       25.55    53.42                                                      
  8 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                           53.59  
       26.16    53.59                                                      
  9 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                           53.82  
       25.58    53.82                                                      
 10 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                           53.95  
       26.11    53.95                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA                           54.09  
       26.77    54.09                                                      
 12 Tang, Kenneth J           16 FAST-CA                           54.81  
       26.63    54.81                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Cao, Kelvin               17 TRID-CA                           54.95  
       26.23    54.95                                                      
 14 McNeill, Carson J         15 JCCW-CA                           55.06  
       27.27    55.06                                                      
 15 Wong, Brandon             17 FAST-CA                           55.79  
       26.33    55.79                                                      
 16 Mai, John L               17 FAST-CA                           56.03  
       27.25    56.03                                                      
 17 Hong, Jeremy J            15 FAST-CA                           56.06  
       27.18    56.06                                                      
 18 Kleven, Rory A            18 LKWD-CA                           56.66  
       27.40    56.66                                                      
 19 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA                           57.12  
       28.09    57.12                                                      
 20 Chu, Brian                16 FAST-CA                           58.26  
       27.64    58.26                                                      
 21 Lin, Mika S               15 TRID-CA                           59.58  
       28.32    59.58                                                      
 22 Greene, Sean B            15 ZAP-CA                          1:00.04  
       28.50  1:00.04                                                      
 23 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA                          1:00.88  
       28.91  1:00.88                                                      
 24 Galarza, Mathew C         15 FAST-CA                         1:01.02  
       29.66  1:01.02                                                      
 25 Sy, CJ P                  16 FAST-CA                         1:02.06  
       29.77  1:02.06                                                      
 26 Chaw, Kevin L             16 TRID-CA                         1:02.72  
       29.85  1:02.72                                                      
 27 Shen, Michael             15 TRID-CA                         1:03.09  
       30.84  1:03.09                                                      
 28 Sierra, Mark S            16 CROC-CA                         1:03.99  
       31.13  1:03.99                                                      
 -- Lopez, Ben R              19 FAST-CA                          X50.42  
       24.60    50.42                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Chai, Matthew D           16 FAST-CA              1:47.90    1:46.61  
       26.34    53.90  1:21.20  1:46.61                                    
  2 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA              1:53.50    1:50.16  
       26.19    53.93  1:22.17  1:50.16                                    
  3 Brown, Seamus L           18 FAST-CA              1:52.86    1:50.32  
       26.36    55.49  1:22.70  1:50.32                                    
  4 Kao, Skyler H             15 FAST-CA              1:53.02    1:51.77  
       26.22    55.09  1:23.43  1:51.77                                    
  5 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA              1:54.13    1:53.16  
       26.74    55.69  1:25.06  1:53.16                                    
  6 Yang, Baron C             16 FAST-CA              1:54.19    1:54.20  
       26.97    56.14  1:25.72  1:54.20                                    
  7 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA              1:56.16    1:55.61  
       26.75    56.82  1:26.91  1:55.61                                    
  8 Jue, Colin D              15 LKWD-CA              1:56.08    1:57.59  
       27.37    57.62  1:28.17  1:57.59                                    
  9 Yang, Aaron C             17 FAST-CA              1:51.29    1:58.54  
       25.71    55.89  1:27.19  1:58.54                                    
 10 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA               2:00.74    2:01.21  
       27.21    57.33  1:28.87  2:01.21                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                         1:47.90  
       25.67    52.92  1:20.83  1:47.90                                    
  2 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                         1:51.29  
       25.28    53.14  1:22.12  1:51.29                                    
  3 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                         1:52.86  
       26.38    55.89  1:24.98  1:52.86                                    
  4 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                         1:53.02  
       26.41    55.42  1:24.46  1:53.02                                    
  5 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                         1:53.50  
       27.03    55.76  1:24.59  1:53.50                                    
  6 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                         1:54.13  
       27.44    56.69  1:26.06  1:54.13                                    
  7 Yang, Baron C             16 FAST-CA                         1:54.19  
       27.34    56.32  1:26.05  1:54.19                                    
  8 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                         1:56.08  
       27.04    56.36  1:26.13  1:56.08                                    
  9 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA                         1:56.16  
       27.22    56.31  1:26.49  1:56.16                                    
 10 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                          2:00.74  
       27.20    57.85  1:29.16  2:00.74                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA                         2:01.22  
       27.96    58.14  1:29.98  2:01.22                                    
 12 McNeill, Carson J         15 JCCW-CA                         2:02.56  
       29.58  1:00.51  1:31.90  2:02.56                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Woo, Kyle J               16 FAST-CA                         2:03.00  
       27.79    58.92  1:31.15  2:03.00                                    
 14 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA                         2:03.95  
       29.50  1:01.25  1:32.91  2:03.95                                    
 15 Lee, Jonathan             17 TRID-CA                         2:04.43  
       28.85  1:00.48  1:33.36  2:04.43                                    
 16 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA                          2:14.23  
       30.35  1:04.90  1:39.95  2:14.23                                    
 17 Sierra, Mark S            16 CROC-CA                         2:22.34  
       32.40  1:07.87  1:44.12  2:22.34                                    
 18 Sy, CJ P                  16 FAST-CA                         2:22.61  
       31.23  1:06.64  1:45.35  2:22.61                                    
 -- Park, Patrick H           24 FAST-CA                        X1:45.80  
       23.21    49.10  1:16.79  1:45.80                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                58.91      56.64  
       27.25    56.64                                                      
  2 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA                58.32      57.10  
       28.01    57.10                                                      
  3 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                58.93      58.44  
       28.32    58.44                                                      
  4 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA              1:00.80    1:00.82  
       30.19  1:00.82                                                      
  5 Yeh, Kenneth              17 FAST-CA                59.58    1:01.29  
       30.56  1:01.29                                                      
  6 Lin, Charlie              15 TRID-CA              1:02.14    1:01.42  
       30.34  1:01.42                                                      
  7 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA              1:01.71    1:01.65  
       30.49  1:01.65                                                      
  8 Li, Benson                15 TRID-CA              1:01.72    1:01.66  
       30.10  1:01.66                                                      
  9 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA              1:01.92    1:02.00  
       30.54  1:02.00                                                      
 10 Jue, Colin D              15 LKWD-CA              1:00.97    1:02.16  
       30.64  1:02.16                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA                           58.32  
       28.63    58.32                                                      
  2 Marquez, Tomas T          16 LKWD-CA                           58.52  
       28.66    58.52                                                      
  3 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                           58.91  
       27.29    58.91                                                      
  4 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                           58.93  
       28.67    58.93                                                      
  5 Bayan, Ivan P             16 LKWD-CA                           59.46  
       28.77    59.46                                                      
  6 Yeh, Kenneth              17 FAST-CA                           59.58  
       30.10    59.58                                                      
  7 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                         1:00.80  
       29.72  1:00.80                                                      
  8 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                         1:00.97  
       29.94  1:00.97                                                      
  9 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                         1:01.71  
       30.45  1:01.71                                                      
 10 Li, Benson                15 TRID-CA                         1:01.72  
       29.41  1:01.72                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA                         1:01.92  
       29.97  1:01.92                                                      
 12 Lin, Charlie              15 TRID-CA                         1:02.14  
       31.00  1:02.14                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Yang, Baron C             16 FAST-CA                         1:02.53  
       30.82  1:02.53                                                      
 14 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                         1:02.96  
       29.96  1:02.96                                                      
 15 McNeill, Carson J         15 JCCW-CA                         1:03.25  
       31.62  1:03.25                                                      
 16 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA                         1:03.56  
       31.37  1:03.56                                                      
 17 Cao, Kelvin               17 TRID-CA                         1:03.89  
       30.70  1:03.89                                                      
 18 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA                         1:04.09  
       30.77  1:04.09                                                      
 19 Wong, Brandon             17 FAST-CA                         1:08.13  
       32.92  1:08.13                                                      
 20 Dang, Jaythan A           15 TRID-CA                         1:08.17  
       33.19  1:08.17                                                      
 21 Hong, Jeremy J            15 FAST-CA                         1:08.80  
       34.26  1:08.80                                                      
 22 Galarza, Mathew C         15 FAST-CA                         1:14.06  
       37.30  1:14.06                                                      
 23 Chaw, Kevin L             16 TRID-CA                         1:16.87  
       37.82  1:16.87                                                      
 24 Shen, Michael             15 TRID-CA                         1:17.64  
       38.42  1:17.64                                                      
 25 Sy, CJ P                  16 FAST-CA                         1:19.22  
       38.53  1:19.22                                                      
 26 Sierra, Mark S            16 CROC-CA                         1:20.84  
       40.57  1:20.84                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Kao, Skyler H             15 FAST-CA              2:06.24    2:04.35  
       30.11  1:02.19  1:33.66  2:04.35                                    
  2 D'Aloisio, Nathaniel A    15 LKWD-CA              2:08.36    2:06.97  
       30.95  1:03.62  1:36.37  2:06.97                                    
  3 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA               2:09.79    2:10.63  
       30.11  1:02.87  1:36.92  2:10.63                                    
  4 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA              2:15.46    2:11.20  
       31.43  1:04.47  1:38.03  2:11.20                                    
  5 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA              2:19.51    2:18.18  
       32.12  1:07.32  1:43.44  2:18.18                                    
  6 Jue, Colin D              15 LKWD-CA              2:14.34    2:18.22  
       31.75  1:06.91  1:43.01  2:18.22                                    
  7 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA               2:30.42    2:26.83  
       33.42  1:11.02  1:49.25  2:26.83                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                         2:06.24  
       30.44  1:03.19  1:35.60  2:06.24                                    
  2 D'Aloisio, Nathaniel A    15 LKWD-CA                         2:08.36  
       30.86  1:03.61  1:36.36  2:08.36                                    
  3 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                          2:09.79  
       30.42  1:03.18  1:36.07  2:09.79                                    
  4 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                         2:14.34  
       31.77  1:05.71  1:40.31  2:14.34                                    
  5 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA                         2:15.46  
       32.18  1:06.52  1:41.45  2:15.46                                    
  6 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA                         2:19.51  
       32.53  1:08.66  1:44.82  2:19.51                                    
  7 Mai, John L               17 FAST-CA                         2:25.91  
       34.39  1:10.87  1:49.14  2:25.91                                    
  8 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA                          2:30.42  
       33.45  1:11.74  1:51.29  2:30.42                                    
  9 Greene, Sean B            15 ZAP-CA                          2:45.63  
       38.27  1:18.81  2:02.92  2:45.63                                    
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA              1:05.14    1:05.03  
       30.19  1:05.03                                                      
  2 Lin, Charlie              15 TRID-CA              1:06.57    1:06.36  
       31.61  1:06.36                                                      
  3 Marquez, Tomas T          16 LKWD-CA              1:07.54    1:06.88  
       32.30  1:06.88                                                      
  4 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA              1:07.81    1:07.01  
       32.50  1:07.01                                                      
  5 D'Aloisio, Nathaniel A    15 LKWD-CA              1:08.57    1:07.60  
       32.52  1:07.60                                                      
  6 Yang, Baron C             16 FAST-CA              1:08.33    1:07.71  
       32.46  1:07.71                                                      
  7 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA              1:07.97    1:07.87  
       32.50  1:07.87                                                      
  8 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA              1:11.13    1:10.05  
       33.48  1:10.05                                                      
  9 Chai, Matthew D           16 FAST-CA              1:07.34    1:11.05  
       33.92  1:11.05                                                      
 10 Kleven, Rory A            18 LKWD-CA              1:12.82    1:11.93  
       34.16  1:11.93                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                         1:05.14  
       29.90  1:05.14                                                      
  2 Lin, Charlie              15 TRID-CA                         1:06.57  
       31.78  1:06.57                                                      
  3 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                         1:07.34  
       32.29  1:07.34                                                      
  4 Marquez, Tomas T          16 LKWD-CA                         1:07.54  
       32.11  1:07.54                                                      
  5 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA                         1:07.81  
       32.35  1:07.81                                                      
  6 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA                         1:07.97  
       32.70  1:07.97                                                      
  7 Yang, Baron C             16 FAST-CA                         1:08.33  
       32.49  1:08.33                                                      
  8 D'Aloisio, Nathaniel A    15 LKWD-CA                         1:08.57  
       33.02  1:08.57                                                      
  9 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA                         1:11.13  
       33.86  1:11.13                                                      
 10 Kleven, Rory A            18 LKWD-CA                         1:12.82  
       34.27  1:12.82                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Wong, Brandon             17 FAST-CA                         1:15.32  
       35.41  1:15.32                                                      
 12 Lin, Mika S               15 TRID-CA                         1:15.34  
       35.41  1:15.34                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Padilla, Oscar            16 LKWD-CA                         1:15.91  
 14 Lee, Jeremy               15 TRID-CA                         1:17.73  
       37.26  1:17.73                                                      
 15 Galarza, Mathew C         15 FAST-CA                         1:18.03  
       37.14  1:18.03                                                      
 16 Shen, Michael             15 TRID-CA                         1:18.80  
       38.05  1:18.80                                                      
 17 Greene, Sean B            15 ZAP-CA                          1:22.18  
       38.92  1:22.18                                                      
 18 Sy, CJ P                  16 FAST-CA                         1:23.85  
       39.56  1:23.85                                                      
 -- Kao, Sean H               25 FAST-CA                        X1:01.51  
       29.41  1:01.51                                                      
 -- Lemoncito, Tom V          17 ORCA-CA                              DQ  
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Jue, Colin D              15 LKWD-CA              2:27.79    2:21.72  
       32.62  1:08.29  1:45.01  2:21.72                                    
  2 Lin, Charlie              15 TRID-CA              2:29.54    2:23.54  
                       1:47.54  2:23.54                                    
  3 Yang, Baron C             16 FAST-CA              2:23.74    2:23.92  
       33.58  1:09.99  1:47.21  2:23.92                                    
  4 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA              2:28.99    2:23.96  
       33.96  1:10.25  1:46.92  2:23.96                                    
  5 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA              2:26.78    2:26.62  
       33.98  1:10.99  1:48.78  2:26.62                                    
  6 Dang, Jaythan A           15 TRID-CA              2:27.38    2:26.89  
       33.70  1:10.95  1:48.62  2:26.89                                    
  7 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA              2:32.66    2:33.64  
       34.60  1:13.13  1:53.63  2:33.64                                    
  8 Chai, Matthew D           16 FAST-CA              2:26.98    2:34.87  
       35.58  1:14.65  1:54.89  2:34.87                                    
  9 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA               2:40.92    2:39.55  
       35.98  1:17.20  1:58.81  2:39.55                                    
 10 Wong, Brandon             17 FAST-CA              2:45.32    2:42.42  
       35.74  1:17.03  1:59.17  2:42.42                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Marquez, Tomas T          16 LKWD-CA                         2:19.75  
       33.39  1:08.63  1:43.94  2:19.75                                    
  2 Yang, Baron C             16 FAST-CA                         2:23.74  
       32.88  1:09.43  1:47.38  2:23.74                                    
  3 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA                         2:26.78  
       33.48  1:10.95  1:49.22  2:26.78                                    
  4 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                         2:26.98  
       33.70  1:11.07  1:48.85  2:26.98                                    
  5 Dang, Jaythan A           15 TRID-CA                         2:27.38  
       33.98  1:11.64  1:49.52  2:27.38                                    
  6 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                         2:27.79  
       33.74  1:11.87  1:50.50  2:27.79                                    
  7 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA                         2:28.99  
  8 Lin, Charlie              15 TRID-CA                         2:29.54  
       35.56  1:14.42  1:52.83  2:29.54                                    
  9 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA                         2:32.66  
       34.43  1:12.40  1:52.29  2:32.66                                    
 10 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                          2:40.92  
       36.63  1:16.82  1:58.38  2:40.92                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Tang, Kenneth J           16 FAST-CA                         2:42.72  
       36.34  1:16.89  1:59.93  2:42.72                                    
 12 Wong, Brandon             17 FAST-CA                         2:45.32  
       36.51  1:17.55  2:01.21  2:45.32                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Lin, Mika S               15 TRID-CA                         2:45.39  
       37.11  1:18.46  2:02.69  2:45.39                                    
 14 Chu, Brian                16 FAST-CA                         2:46.40  
       35.62  1:19.10  2:03.52  2:46.40                                    
 15 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA                          3:01.25  
       41.54  1:27.53  2:14.62  3:01.25                                    
 16 Greene, Sean B            15 ZAP-CA                          3:02.21  
       40.47  1:24.99  2:14.41  3:02.21                                    
 -- Bayan, Ivan P             16 LKWD-CA                              DQ  
       33.89  1:10.29  1:47.84       DQ                                    
 -- Chaw, Kevin L             16 TRID-CA                              DQ  
       44.59  1:33.22                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                54.36      54.41  
       25.22    54.41                                                      
  2 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA                55.49      55.36  
       25.81    55.36                                                      
  3 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                58.49      56.82  
       26.28    56.82                                                      
  4 Bayan, Ivan P             16 LKWD-CA                57.89      57.31  
       26.72    57.31                                                      
  5 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                57.75      57.77  
       27.52    57.77                                                      
  6 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                57.66      57.93  
       27.62    57.93                                                      
  7 Yang, Baron C             16 FAST-CA                56.92      57.97  
       27.66    57.97                                                      
  8 Woo, Kyle J               16 FAST-CA                57.66      58.01  
       26.65    58.01                                                      
  9 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                56.48      58.86  
       26.56    58.86                                                      
 10 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                58.74    1:01.33  
       28.50  1:01.33                                                      
 
Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Moore, Sully P            18 LKWD-CA                           54.36  
       25.42    54.36                                                      
  2 Oliveira, Gabriel M       15 LKWD-CA                           55.49  
       26.23    55.49                                                      
  3 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                           56.48  
       26.16    56.48                                                      
  4 Yang, Baron C             16 FAST-CA                           56.92  
       27.26    56.92                                                      
  5 Woo, Kyle J               16 FAST-CA                           57.66  
       26.90    57.66                                                      
  5 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                           57.66  
       26.84    57.66                                                      
  7 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                           57.75  
       27.59    57.75                                                      
  8 Bayan, Ivan P             16 LKWD-CA                           57.89  
       26.98    57.89                                                      
  9 Lemoncito, Tom V          17 ORCA-CA                           58.29  
       26.80    58.29                                                      
 10 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                           58.49  
       26.80    58.49                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 11 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                           58.74  
       27.95    58.74                                                      
 12 Padilla, Oscar            16 LKWD-CA                           58.85  
       27.72    58.85                                                      
-------------------------------------------------------------------------
 13 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA                           59.12  
       28.33    59.12                                                      
 14 Lin, Charlie              15 TRID-CA                           59.68  
       28.29    59.68                                                      
 15 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                          1:00.81  
       27.74  1:00.81                                                      
 16 Mai, John L               17 FAST-CA                         1:01.12  
       28.86  1:01.12                                                      
 17 Jue, Colin D              15 LKWD-CA                         1:01.35  
       28.58  1:01.35                                                      
 18 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA                         1:02.10  
       28.45  1:02.10                                                      
 19 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA                         1:03.17  
       29.86  1:03.17                                                      
 20 McNeill, Carson J         15 JCCW-CA                         1:03.37  
       30.07  1:03.37                                                      
 21 Lee, Jonathan             17 TRID-CA                         1:04.08  
       29.39  1:04.08                                                      
 22 Wong, Brandon             17 FAST-CA                         1:04.26  
       30.10  1:04.26                                                      
 23 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA                          1:09.80  
       32.35  1:09.80                                                      
 24 Greene, Sean B            15 ZAP-CA                          1:11.84  
       32.37  1:11.84                                                      
 25 Lee, Jeremy               15 TRID-CA                         1:11.90  
       33.08  1:11.90                                                      
 26 Sierra, Mark S            16 CROC-CA                         1:14.53  
       34.41  1:14.53                                                      
 27 Galarza, Mathew C         15 FAST-CA                         1:14.83  
       34.32  1:14.83                                                      
 28 Shen, Michael             15 TRID-CA                         1:15.31  
       34.87  1:15.31                                                      
 -- Kao, Sean H               25 FAST-CA                          X51.49  
       23.83    51.49                                                      
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Yeh, Kenneth              17 FAST-CA              2:03.27    2:03.89  
       28.72  1:00.78  1:33.15  2:03.89                                    
  2 Kao, Skyler H             15 FAST-CA              2:07.18    2:04.18  
       29.58  1:02.44  1:33.97  2:04.18                                    
  3 Brown, Seamus L           18 FAST-CA              2:05.06    2:04.80  
       28.03  1:01.02  1:33.49  2:04.80                                    
  4 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA              2:09.50    2:07.47  
       28.75  1:01.43  1:34.46  2:07.47                                    
  5 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA              2:22.67    2:20.05  
       29.56  1:04.75  1:42.51  2:20.05                                    
  6 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA              2:22.33    2:23.05  
       31.77  1:07.83  1:45.36  2:23.05                                    
  7 Mai, John L               17 FAST-CA              2:27.27    2:23.87  
       31.40  1:08.22  1:47.42  2:23.87                                    
  8 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA               2:33.61    2:34.26  
       33.25  1:12.07  1:53.36  2:34.26                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Yeh, Kenneth              17 FAST-CA                         2:03.27  
       27.84    59.28  1:31.71  2:03.27                                    
  2 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                         2:05.06  
       26.09    57.93  1:31.94  2:05.06                                    
  3 Kao, Skyler H             15 FAST-CA                         2:07.18  
       29.62  1:03.64  1:36.00  2:07.18                                    
  4 Padilla, Oscar            16 LKWD-CA                         2:08.32  
       28.91  1:02.01  1:35.38  2:08.32                                    
  5 Hernandez, Eduardo        17 LKWD-CA                         2:09.50  
       29.28  1:02.36  1:36.06  2:09.50                                    
  6 Lee-Nguyen, Ryan A        15 TRID-CA                         2:22.33  
       30.05  1:05.04  1:43.47  2:22.33                                    
  7 Nguyen, Mark P            17 FAST-CA                         2:22.67  
       29.65  1:05.19  1:44.24  2:22.67                                    
  8 Mai, John L               17 FAST-CA                         2:27.27  
       30.83  1:08.27  1:48.67  2:27.27                                    
  9 Chandrasekaran, Ashwin R  15 ZAP-CA                          2:33.61  
       33.08  1:11.45  1:52.64  2:33.61                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Yeh, Kenneth              17 FAST-CA              2:02.50    2:02.85  
       27.28    58.98  1:35.51  2:02.85                                    
  2 Yang, Aaron C             17 FAST-CA              2:12.48    2:06.20  
       25.30    57.34  1:38.95  2:06.20                                    
  3 Chai, Matthew D           16 FAST-CA              2:05.09    2:06.55  
       29.52  1:03.74  1:40.69  2:06.55                                    
  4 Lin, Charlie              15 TRID-CA              2:11.67    2:08.47  
       27.92  1:01.93  1:38.74  2:08.47                                    
  5 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA              2:09.23    2:09.79  
       28.54  1:01.93  1:41.10  2:09.79                                    
  6 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA              2:09.63    2:10.95  
       28.27  1:02.83  1:40.09  2:10.95                                    
  7 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA              2:11.58    2:11.61  
       28.11  1:03.94  1:42.12  2:11.61                                    
  8 Brown, Seamus L           18 FAST-CA              2:13.38    2:13.53  
       26.28  1:02.25  1:44.60  2:13.53                                    
  9 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA               2:12.89    2:13.90  
       28.43  1:01.62  1:42.17  2:13.90                                    
 10 Mai, John L               17 FAST-CA              2:14.02    2:15.48  
       29.36  1:06.34  1:44.57  2:15.48                                    
 
Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kao, Sean H               25 FAST-CA                         2:00.36  
       25.42    58.23  1:33.42  2:00.36                                    
  2 Yeh, Kenneth              17 FAST-CA                         2:02.50  
       26.52    57.36  1:34.36  2:02.50                                    
  3 Chai, Matthew D           16 FAST-CA                         2:05.09  
       30.07  1:04.24  1:39.38  2:05.09                                    
  4 Spessert, Joshua M        17 FAST-CA                         2:09.23  
       27.94  1:01.15  1:39.76  2:09.23                                    
  5 Wong, Kyle S              16 JCCW-CA                         2:09.63  
       28.68  1:03.31  1:40.38  2:09.63                                    
  6 Joson, Joshua R           16 LKWD-CA                         2:11.58  
       28.11  1:04.41  1:42.19  2:11.58                                    
  7 Lin, Charlie              15 TRID-CA                         2:11.67  
       28.34  1:03.23  1:41.37  2:11.67                                    
  8 Yang, Aaron C             17 FAST-CA                         2:12.48  
       27.08  1:01.39  1:42.36  2:12.48                                    
  9 Chandrasekaran, Anirudh   17 ZAP-CA                          2:12.89  
       28.63  1:02.43  1:42.64  2:12.89                                    
 10 Padilla, Oscar            16 LKWD-CA                         2:12.97  
       28.04  1:01.96  1:43.10  2:12.97                                    
-------------------------------------------------------------------------
 11 Brown, Seamus L           18 FAST-CA                         2:13.38  
       25.65  1:00.92  1:44.08  2:13.38                                    
 12 Mai, John L               17 FAST-CA                         2:14.02  
       29.09  1:05.16  1:43.43  2:14.02                                    
-------------------------------------------------------------------------
 13 Dang, Jaythan A           15 TRID-CA                         2:16.52  
       29.69  1:06.41  1:44.65  2:16.52                                    
 14 Kleven, Rory A            18 LKWD-CA                         2:16.62  
       29.77  1:05.64  1:45.17  2:16.62                                    
 15 Hong, Jeremy J            15 FAST-CA                         2:22.09  
       31.64  1:08.83  1:51.20  2:22.09                                    
 16 Chu, Brian                16 FAST-CA                         2:24.24  
       30.61  1:07.96  1:51.88  2:24.24                                    
 17 Tang, Kenneth J           16 FAST-CA                         2:29.34  
       31.74  1:12.44  1:55.75  2:29.34                                    
 18 Greene, Sean B            15 ZAP-CA                          2:35.03  
       32.23  1:12.57  2:00.42  2:35.03                                    
 19 Galarza, Mathew C         15 FAST-CA                         2:36.40  
       32.70           2:01.13  2:36.40                                    
 20 Shen, Michael             15 TRID-CA                         2:37.79  
       34.28  1:16.34  2:01.49  2:37.79                                    
 21 Sy, CJ P                  16 FAST-CA                         2:48.38  
       34.35  1:20.44  2:09.18  2:48.38                                    
 22 Sierra, Mark S            16 CROC-CA                         2:48.64  
       33.77  1:18.93  2:11.68  2:48.64                                    
 -- Lopez, Ben R              19 FAST-CA                             XDQ  
       27.88  1:01.98  1:41.88       DQ                                    
 -- Li, Benson                15 TRID-CA                              DQ  
 -- Yang, Baron C             16 FAST-CA                              DQ  
 -- McNeill, Carson J         15 JCCW-CA                              DQ  
       31.31  1:08.09  1:49.95       DQ                                    
 
                    Combined Team Scores - Through Event 80                    
 
  1. Fullerton Aquatics Sports Team     3649   2. Lakewood Aquatics                  2703
  3. Trident Swim Club                1843.5   4. Jcc Waves                          1064
  5. Zenith Aquatic Program           1010.5   6. Orange Regional Competitive Aq      565
  7. Corona Swim Team                    214