STOP February RW SCY - Meet Results

STOP February RW SCY
2/22/2020 - 2/23/2020
,  
Updated: 2/24/2020

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Swim Team of Placentia HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 2/24/2020 12:58 PM
             Swim Team of Placentia Spring RW, Sanction #: S20-070             
                                    Results                                    
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sullivan, Keelyn M         8 MVN-CA                 19.85      18.13  
WHT - Division  
  3 Phan, Brannen L            8 MVN-CA                    NT      21.37  
  4 Mohammadi, Viyana          8 MVN-CA                    NT      23.25  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Callahan, Teagan E         7 MVN-CA                 42.32      40.62  
  4 Hutton, Emery F            8 MVN-CA                 43.49      42.32  
  5 Sullivan, Keelyn M         8 MVN-CA                 42.42      42.97  
  9 Schaeffer, Teagan R        8 MVN-CA                 47.10      43.76  
WHT - Division  
  3 Phan, Brannen L            8 MVN-CA                    NT      50.70  
  6 Grinstead, Macy M          7 MVN-CA                 56.19      58.25  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  7 Callahan, Teagan E         7 MVN-CA               1:36.22    1:37.30  
  8 Schaeffer, Teagan R        8 MVN-CA               1:42.33    1:39.33  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Schaeffer, Teagan R        8 MVN-CA                 24.57      23.54  
  6 Hammontree, Nina L         8 MVN-CA                 26.58      25.61  
WHT - Division  
  2 Mohammadi, Viyana          8 MVN-CA                    NT      23.78  
  5 Phan, Brannen L            8 MVN-CA                    NT      25.99  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Sullivan, Keelyn M         8 MVN-CA                 51.59      48.82  
  2 Hutton, Emery F            8 MVN-CA                 49.21      49.12  
  3 Callahan, Teagan E         7 MVN-CA                 48.33      49.97  
  4 Schaeffer, Teagan R        8 MVN-CA                 52.46      52.32  
WHT - Division  
  5 Grinstead, Macy M          7 MVN-CA               1:00.46    1:00.68  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Phan, Brannen L            8 MVN-CA                    NT      27.52  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Callahan, Teagan E         7 MVN-CA                 52.82      53.34  
  5 Sullivan, Keelyn M         8 MVN-CA               1:00.40      57.82  
  8 Schaeffer, Teagan R        8 MVN-CA                 58.79      59.80  
WHT - Division  
  2 Hammontree, Nina L         8 MVN-CA               1:05.43      58.73  
  3 Phan, Brannen L            8 MVN-CA                    NT      59.47  
  4 Mohammadi, Viyana          8 MVN-CA                    NT    1:00.52  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Callahan, Teagan E         7 MVN-CA                 21.93      20.84  
  2 Sullivan, Keelyn M         8 MVN-CA                 24.32      22.58  
WHT - Division  
  1 Hutton, Emery F            8 MVN-CA                    NT      21.02  
  2 Phan, Brannen L            8 MVN-CA                    NT      23.65  
  3 Schaeffer, Teagan R        8 MVN-CA                 27.27      24.26  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Callahan, Teagan E         7 MVN-CA                 51.23      51.20  
WHT - Division  
  4 Sullivan, Keelyn M         8 MVN-CA                 57.23      55.45  
  5 Hammontree, Nina L         8 MVN-CA               1:04.56      58.09  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  6 Grinstead, Macy M          7 MVN-CA                    NT    2:18.62  
 
Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  7 Kostich, Maddie R          9 MVN-CA                 35.99      37.38  
WHT - Division  
 14 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT      40.58  
 16 Slama, Chloe A             9 MVN-CA                 43.05      41.98  
 19 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA                 44.08      42.28  
 24 Stine, Caitlyn M           9 MVN-CA                 43.08      44.16  
 30 Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA                 45.55      46.15  
 31 Stevens, Azil M            9 MVN-CA                 45.15      47.52  
 
Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Brooks, Reaghan M         10 MVN-CA               1:30.83    1:21.35  
  7 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA               1:28.71    1:23.55  
 11 Maitra, Mahika            10 MVN-CA               1:29.88    1:24.66  
 17 Slama, Chloe A             9 MVN-CA               1:31.78    1:34.14  
 18 Viers, Delaney R           9 MVN-CA               1:36.81    1:35.33  
 18 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT    1:35.33  
 21 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA               1:36.30    1:37.67  
 25 Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA               1:42.91    1:41.53  
 
Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Brooks, Reaghan M         10 MVN-CA                    NT    2:50.72  
  7 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA               3:09.83    3:03.49  
  9 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA                    NT    3:14.41  
 10 Viers, Delaney R           9 MVN-CA               3:28.21    3:15.74  
 11 Manarang, Madyson          9 MVN-CA                    NT    3:18.69  
 
Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA                    NT    8:05.60  
  5 Maitra, Mahika            10 MVN-CA                    NT    8:15.27  
  6 Mueller, Keira D           9 MVN-CA                    NT    8:39.70  
 
Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
 12 Mueller, Keira D           9 MVN-CA                 43.87      45.38  
WHT - Division  
  3 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT      44.27  
 10 Slama, Chloe A             9 MVN-CA                 50.83      46.99  
 14 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA                 46.93      48.53  
 16 Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA                 48.34      51.91  
 20 Lubba, Isabella S          9 MVN-CA                 53.28      56.41  
 
Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  3 Maitra, Mahika            10 MVN-CA               1:28.73    1:24.70  
  9 Mueller, Keira D           9 MVN-CA               1:34.66    1:37.34  
WHT - Division  
  1 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA               1:47.03    1:35.44  
  6 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT    1:39.28  
  8 Slama, Chloe A             9 MVN-CA               1:44.07    1:40.84  
  9 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA               1:55.40    1:44.69  
 10 Kostich, Maddie R          9 MVN-CA               1:41.45    1:44.90  
 11 Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA               1:48.32    1:48.08  
 12 Stine, Caitlyn M           9 MVN-CA               1:53.74    1:50.40  
 14 Stevens, Azil M            9 MVN-CA                    NT    2:00.11  
 
Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  9 Mueller, Keira D           9 MVN-CA                 48.29      50.27  
WHT - Division  
  3 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA                 51.80      51.19  
  6 Maitra, Mahika            10 MVN-CA                 50.30      51.97  
 10 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT      52.99  
 13 Stevens, Azil M            9 MVN-CA                 51.61      54.36  
 14 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA                 57.92      56.15  
 16 Slama, Chloe A             9 MVN-CA                 57.17      56.83  
 20 Stine, Caitlyn M           9 MVN-CA               1:02.56    1:00.01  
 22 Kostich, Maddie R          9 MVN-CA                 59.02    1:01.18  
 24 Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA                 59.10    1:04.04  
 
Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  7 Mueller, Keira D           9 MVN-CA               1:45.78    1:48.66  
WHT - Division  
  8 Maitra, Mahika            10 MVN-CA               1:56.45    1:49.44  
 10 Manarang, Madyson          9 MVN-CA                    NT    1:50.64  
 13 Slama, Chloe A             9 MVN-CA               2:02.70    1:57.15  
 15 Lubba, Isabella S          9 MVN-CA                    NT    2:04.14  
 -- Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA               2:10.75         DQ  
 
Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA                 44.46      43.08  
  8 Maitra, Mahika            10 MVN-CA                 48.09      44.86  
  9 Brooks, Reaghan M         10 MVN-CA                    NT      45.24  
 10 Manarang, Madyson          9 MVN-CA               1:03.13L     45.37  
 17 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT      48.74  
 19 Mueller, Keira D           9 MVN-CA                 49.33      49.34  
 23 Viers, Delaney R           9 MVN-CA               1:01.87      57.07  
 
Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  6 Kostich, Maddie R          9 MVN-CA                    NT    2:06.90  
 
Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Brooks, Reaghan M         10 MVN-CA                    NT    1:32.23  
  6 Vishwas, Shriya           10 MVN-CA               1:36.57    1:32.74  
  9 Mueller, Keira D           9 MVN-CA               1:35.10    1:38.01  
 12 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT    1:40.60  
 13 Slama, Chloe A             9 MVN-CA               1:44.78    1:40.82  
 14 Manarang, Madyson          9 MVN-CA               1:39.81    1:41.08  
 16 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA               1:48.95    1:47.98  
 17 Viers, Delaney R           9 MVN-CA               1:55.64    1:52.75  
 21 Lubba, Isabella S          9 MVN-CA                    NT    2:06.14  
 -- Gonzalez, Ellie G          9 MVN-CA               1:54.68         DQ  
 
Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Mueller, Keira D           9 MVN-CA               3:23.74    3:19.69  
  8 Bartocci, Penelope         9 MVN-CA                    NT    3:34.29  
  9 Schimmelpfenig, Ella G    10 MVN-CA                    NT    3:35.64  
 10 Stine, Caitlyn M           9 MVN-CA                    NT    4:04.25  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA                 31.60      29.07  
  2 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA                 31.23      30.85  
  5 Loser, Sara R             12 MVN-CA                 31.86      31.34  
  8 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA                 32.43      31.60  
  9 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA                 30.96      31.67  
 10 Hardy, Aubrey A           11 UNAT-CA                32.57      32.06  
 11 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA                 32.17      32.12  
 12 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA                 32.70      32.27  
WHT - Division  
  2 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA                 34.45      32.33  
  7 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA                 34.24      34.52  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  4 Loser, Sara R             12 MVN-CA               1:09.11    1:07.99  
WHT - Division  
  4 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA               1:13.53    1:14.19  
 11 Castellano, Stephanie     12 MVN-CA               1:22.90    1:20.47  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  4 Loser, Sara R             12 MVN-CA               2:29.70    2:26.63  
  5 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA               2:30.99    2:28.86  
  8 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA               2:34.15    2:34.65  
  9 Pramanick, Anya           12 MVN-CA               2:36.43    2:36.59  
 10 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA               2:35.44    2:45.75  
WHT - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA                    NT    2:29.70  
  2 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA               2:39.61    2:33.71  
  3 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA               2:37.27    2:33.78  
  4 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA               2:44.72    2:34.07  
  5 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA               2:37.55    2:35.56  
  6 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA               2:41.28    2:46.09  
  7 Castellano, Stephanie     12 MVN-CA               3:02.04    2:56.28  
  8 Manarang, Ally A          12 MVN-CA               3:37.98    2:57.01  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Loser, Sara R             12 MVN-CA                    NT    6:29.42  
  4 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA                    NT    6:40.79  
  5 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA                    NT    6:52.69  
  6 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA                    NT    6:56.04  
  7 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA                    NT    6:57.10  
  8 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA                    NT    7:02.09  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA                 36.85      35.78  
  2 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA                 36.91      35.79  
  7 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA                 36.94      38.10  
  7 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA                 38.15      38.10  
 10 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA                 38.59      38.35  
 16 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA                 38.64      38.93  
 17 Loser, Sara R             12 MVN-CA                 38.61      39.23  
 18 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA                 38.83      39.77  
WHT - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA                    NT      35.48  
  2 Vavrina, Jenna P          11 UNAT-CA                   NT      37.11  
  5 Hardy, Aubrey A           11 UNAT-CA                43.12      40.05  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA               1:21.20    1:14.99  
  2 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA               1:21.51    1:16.68  
  6 Loser, Sara R             12 MVN-CA               1:20.99    1:20.81  
  7 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA               1:20.53    1:21.62  
  8 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA               1:22.50    1:22.89  
  9 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA               1:23.84    1:25.45  
WHT - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA               1:47.70    1:17.32  
  3 Manarang, Ally A          12 MVN-CA               1:30.15    1:27.26  
 
Girls 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA                    NT    2:40.81  
  5 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA                    NT    2:57.45  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA                 40.83      41.20  
  3 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA                 42.83      42.19  
  5 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA                 44.42      42.37  
  7 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA                 43.61      42.92  
  8 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA                 43.05      44.97  
WHT - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA                 46.82      43.17  
  3 Castellano, Stephanie     12 MVN-CA                 46.09      44.86  
  4 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA                 45.42      45.31  
  7 Manarang, Ally A          12 MVN-CA                 45.51      45.84  
 -- Pramanick, Anya           12 MVN-CA                 50.57         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Hardy, Aubrey A           11 UNAT-CA              1:30.08    1:27.96  
  6 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA               1:31.08    1:38.89  
WHT - Division  
  4 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA               1:44.31    1:39.39  
 
Girls 11-12 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  5 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA                    NT    3:13.12  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  3 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA                 35.44      35.21  
  4 Loser, Sara R             12 MVN-CA                 37.25      35.49  
  6 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA                 36.51      35.67  
  7 DeSimone, Grace E         11 MVN-CA                 35.61      36.37  
WHT - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA                 40.27      34.27  
  2 Vavrina, Jenna P          11 UNAT-CA                   NT      34.46  
  4 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA                 37.90      37.47  
  5 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA                 41.17      37.90  
  9 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA                 38.99      39.37  
 10 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA                 41.23      39.69  
 13 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA                 40.84      43.15  
 15 Hardy, Aubrey A           11 UNAT-CA                47.13      47.12  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  3 Loser, Sara R             12 MVN-CA               1:25.05    1:24.19  
  4 Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA               1:29.49    1:25.15  
  5 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA               1:35.26    1:28.49  
  7 Pramanick, Anya           12 MVN-CA               1:37.51    1:35.69  
  8 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA               1:35.81    1:37.25  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA               1:21.22    1:18.29  
  3 Kavelaars-Eakins, Emerso  11 MVN-CA               1:22.69    1:19.27  
  4 De Sena, Sydney E         12 MVN-CA               1:21.94    1:21.57  
  5 Benes, Jocelyn J          12 MVN-CA               1:22.82    1:21.75  
 -- DeSimone, Grace E         11 MVN-CA               1:21.07         DQ  
 -- Pangelinan, Bree N        12 MVN-CA               1:23.77         DQ  
WHT - Division  
  1 Arow, Dolma D             12 MVN-CA               1:27.46    1:16.70  
  2 Cordova, Gabie C          12 MVN-CA               1:32.47    1:18.82  
  3 McDonald, Jordyn J        11 MVN-CA               1:25.91    1:20.84  
  5 Manarang, Ally A          12 MVN-CA               1:39.23    1:26.78  
  6 Castellano, Stephanie     12 MVN-CA               1:30.34    1:28.74  
 -- Pramanick, Anya           12 MVN-CA               1:25.41         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Jareno, Gaby I            11 MVN-CA               2:46.78    2:47.44  
WHT - Division  
  2 Arow, Dolma D             12 MVN-CA                    NT    2:52.66  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  6 Mai, Katey L              13 MVN-CA                 30.07      30.41  
  7 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA                 31.12      31.19  
 10 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA                 31.80      32.59  
WHT - Division  
  2 Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA                 33.00      31.58  
  6 Cordaro, Jaidyn F         13 UNAT-CA                52.16      37.19  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  7 Mai, Katey L              13 MVN-CA               1:06.07    1:05.69  
WHT - Division  
  1 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA               1:11.09    1:07.97  
  3 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA               1:09.60    1:10.94  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  5 Mai, Katey L              13 MVN-CA               2:24.11    2:24.50  
WHT - Division  
  3 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA               2:35.58    2:30.04  
  4 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA               2:30.74    2:32.57  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Mai, Katey L              13 MVN-CA                    NT    6:25.91  
  4 Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA                    NT    6:35.86  
  5 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA                    NT    6:39.06  
  7 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA                    NT    6:49.91  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA               1:21.70    1:18.63  
  3 Mai, Katey L              13 MVN-CA               1:23.04    1:21.70  
  4 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA               1:30.43    1:27.26  
 -- Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA               1:25.00         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  3 Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA                    NT    2:52.19  
  4 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA               3:08.69    3:07.36  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mai, Katey L              13 MVN-CA               1:31.36    1:31.23  
  5 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA               1:38.85    1:40.79  
  6 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA               1:34.62    1:43.29  
  9 Cordaro, Jaidyn F         13 UNAT-CA                   NT    1:49.79  
 
Girls 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  3 Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA               3:11.80    3:05.60  
WHT - Division  
  4 De Luna, Kaitlyn E        13 MVN-CA               3:31.70    3:27.10  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  6 Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA               1:43.44    1:29.86  
  8 Mai, Katey L              13 MVN-CA               1:35.89    1:38.03  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
 -- DeSimone, Claire M        13 MVN-CA               2:47.71         DQ  
WHT - Division  
  4 Strange, Mackenzie R      13 MVN-CA               2:58.62    2:51.77  
 
Girls 13-14 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 DeSimone, Claire M        13 MVN-CA               5:47.57    5:49.16  
 
Girls 15-99 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brattain, Lexi J          17 UNAT-CA/SCAL           29.81      29.60  
 
Girls 15-99 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brattain, Lexi J          17 UNAT-CA/SCAL         2:26.53    2:21.16  
WHT - Division  
  2 Aceves, Sophia M          16 UNAT-CA/MVN          2:51.17    3:02.63  
 
Girls 15-99 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Brattain, Lexi J          17 UNAT-CA/SCAL         1:30.07    1:34.19  
 
Girls 15-99 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Brattain, Lexi J          17 UNAT-CA/SCAL         1:18.81    1:17.64  
 
Girls 15-99 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brattain, Lexi J          17 UNAT-CA/SCAL              NT    2:39.40  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Brattain, Lexi J          17 UNAT-CA/SCAL         1:05.17    1:04.90  
WHT - Division  
  1 Aceves, Sophia M          16 UNAT-CA/MVN          1:17.98    1:22.25  
 
Girls 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Aceves, Sophia M          16 UNAT-CA/MVN          1:36.03         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chung, Liam D              8 MVN-CA                 18.10      17.12  
WHT - Division  
  1 Huang, Nathan              8 MVN-CA                    NT      18.03  
  3 Lubba, Wolfgang M          7 MVN-CA                 26.78      20.82  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Chung, Liam D              8 MVN-CA                 40.06      38.57  
  5 Huang, Nathan              8 MVN-CA                 43.62      42.93  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  5 Karimi, Ahura R            8 MVN-CA                    NT    1:43.19  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chung, Liam D              8 MVN-CA                 21.82      21.16  
WHT - Division  
  1 Huang, Nathan              8 MVN-CA                    NT      22.61  
  6 Lubba, Wolfgang M          7 MVN-CA                    NT      25.79  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chung, Liam D              8 MVN-CA                 47.23      46.39  
WHT - Division  
  4 Huang, Nathan              8 MVN-CA                    NT      55.74  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Chung, Liam D              8 MVN-CA                 55.13      53.46  
WHT - Division  
  1 Huang, Nathan              8 MVN-CA                    NT      54.61  
  3 Karimi, Ahura R            8 MVN-CA                    NT    1:00.53  
 -- Lubba, Wolfgang M          7 MVN-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Karimi, Ahura R            8 MVN-CA                    NT    1:00.26  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Chung, Liam D              8 MVN-CA               1:40.68    1:38.52  
WHT - Division  
 -- Huang, Nathan              8 MVN-CA                    NT         DQ  
 
Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  8 Brune, Jonah R            10 MVN-CA                 37.08      40.63  
WHT - Division  
  3 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA                 38.14      37.43  
 10 Dogaru, Daniel C          10 MVN-CA                 40.26      39.75  
 12 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA                 40.09      40.08  
 13 Schaefer, Ethan J          9 MVN-CA                 38.33      40.11  
 25 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                 50.70      45.88  
 28 Fant, Parker D             9 MVN-CA                 45.73      50.19  
 
Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Banash, Stanley J         10 MVN-CA               1:14.97    1:11.94  
  5 Pu, Alex                   9 MVN-CA               1:17.64    1:17.98  
  6 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA               1:19.67    1:20.48  
 10 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA               1:19.14    1:24.46  
WHT - Division  
  1 Brune, Jonah R            10 MVN-CA               1:24.64    1:22.55  
  7 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA               1:31.91    1:25.72  
 14 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                    NT    1:40.51  
 16 Fant, Parker D             9 MVN-CA                    NT    1:44.83  
 
Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Banash, Stanley J         10 MVN-CA               2:44.33    2:37.14  
  4 Pu, Alex                   9 MVN-CA               2:49.81    2:48.96  
  6 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA               2:49.77    2:56.43  
WHT - Division  
  3 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA               2:58.00    2:57.14  
  4 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA                    NT    3:00.47  
  6 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA               3:25.67    3:02.57  
  7 Brune, Jonah R            10 MVN-CA               3:07.28    3:09.32  
  9 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                    NT    3:35.51  
 
Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  3 Banash, Stanley J         10 MVN-CA               7:14.38    6:53.53  
  5 Pu, Alex                   9 MVN-CA                    NT    7:24.26  
  6 Mehringer, Nolan Q         9 MVN-CA                    NT    7:43.96  
  7 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA               7:40.90    7:46.68  
  8 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA                    NT    8:02.09  
 
Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lanskikh, Matthew V        9 MVN-CA                 42.23      40.01  
  4 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA                 40.81      41.20  
  6 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA                 42.74      42.46  
WHT - Division  
  3 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA                 45.94      44.07  
 11 Fant, Parker D             9 MVN-CA                 53.22      50.61  
 
Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Pu, Alex                   9 MVN-CA               1:31.41    1:22.77  
  2 Robertson Adams, Rafe L   10 MVN-CA               1:28.92    1:25.36  
  3 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA               1:30.87    1:27.50  
  4 Mehringer, Nolan Q         9 MVN-CA               1:29.44    1:29.43  
  6 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA               1:28.74    1:31.16  
  8 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA               1:36.47    1:34.15  
  9 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA               1:34.41    1:34.22  
WHT - Division  
 10 Dogaru, Daniel C          10 MVN-CA               1:37.64    1:42.99  
 13 Schaefer, Ethan J          9 MVN-CA               1:53.80    1:45.47  
 14 Brune, Jonah R            10 MVN-CA               1:42.38    1:45.97  
 21 Fant, Parker D             9 MVN-CA                    NT    1:55.92  
 22 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                    NT    1:57.01  
 
Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Banash, Stanley J         10 MVN-CA                 46.01      45.34  
  5 Robertson Adams, Rafe L   10 MVN-CA                 46.97      46.84  
  6 Pu, Alex                   9 MVN-CA                 47.17      48.69  
  7 Mehringer, Nolan Q         9 MVN-CA                 47.00      51.31  
WHT - Division  
  2 Fant, Parker D             9 MVN-CA               1:05.02      50.56  
  8 Dogaru, Daniel C          10 MVN-CA                 50.34      53.28  
 12 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                    NT      55.02  
 22 Brune, Jonah R            10 MVN-CA                 55.05      59.45  
 23 Schaefer, Ethan J          9 MVN-CA               1:03.36    1:01.07  
 25 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA               1:00.27    1:03.96  
 
Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  3 Pu, Alex                   9 MVN-CA               1:41.61    1:44.87  
WHT - Division  
  2 Robertson Adams, Rafe L   10 MVN-CA                    NT    1:37.94  
  8 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                    NT    1:53.89  
  9 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA               1:49.90    1:54.09  
 
Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Lanskikh, Matthew V        9 MVN-CA                 40.08      38.67  
WHT - Division  
  1 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA                 44.62      39.92  
  3 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA                 44.25      43.24  
  5 Brune, Jonah R            10 MVN-CA                 48.13      45.58  
  8 Pu, Alex                   9 MVN-CA                 46.70      46.69  
 15 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA                    NT      51.38  
 
Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Lanskikh, Matthew V        9 MVN-CA               1:33.53    1:25.66  
  2 Robertson Adams, Rafe L   10 MVN-CA               1:36.49    1:41.12  
WHT - Division  
  3 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA                    NT    1:29.85  
  6 Burnett, Dylan K          10 MVN-CA               1:53.78    1:51.22  
 
Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA               1:48.76    1:30.92  
  2 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA               1:36.84    1:32.25  
 12 Xiao, Ken                  9 MVN-CA               1:58.58    1:48.83  
 15 Fant, Parker D             9 MVN-CA                    NT    1:52.36  
 -- Brune, Jonah R            10 MVN-CA               1:41.31         DQ  
 
Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  3 Frahm, Jackson W          10 MVN-CA                    NT    3:12.08  
  4 Mehringer, Nolan Q         9 MVN-CA                    NT    3:15.90  
  6 Robertson, Nicholas        9 MVN-CA                    NT    3:24.94  
  8 Dogaru, Daniel C          10 MVN-CA               3:48.90    3:30.14  
 10 Schimmelpfenig, Luke T    10 MVN-CA                    NT    3:33.39  
 12 Schaefer, Ethan J          9 MVN-CA                    NT    3:34.92  
 14 Xiao, Ken                  9 MVN-CA                    NT    3:57.84  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA                 30.91      29.75  
WHT - Division  
  3 Shen, Noah E              12 MVN-CA                 37.41      32.55  
  8 Schaefer, John P          11 MVN-CA                 35.04      34.01  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  5 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA               1:08.82    1:06.92  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  4 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA               2:27.81    2:26.42  
  9 Breton, Garrett R         11 MVN-CA               2:33.71    2:42.81  
WHT - Division  
  5 Schaefer, John P          11 MVN-CA               2:48.49    2:45.48  
  6 Le, Ethan X               12 MVN-CA               3:09.68    2:57.61  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  3 Breton, Garrett R         11 MVN-CA                 36.90      37.01  
WHT - Division  
  1 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA                 42.46      38.00  
  4 Shen, Noah E              12 MVN-CA                 41.48      39.40  
  7 Schaefer, John P          11 MVN-CA                 42.28      41.45  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Huey-Nazareno, Zakari E   12 MVN-CA               1:21.82    1:17.98  
  8 Breton, Garrett R         11 MVN-CA               1:20.79    1:23.28  
 
Boys 11-12 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  3 Breton, Garrett R         11 MVN-CA                    NT    2:54.58  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  4 Breton, Garrett R         11 MVN-CA                 41.66      41.39  
  5 Huey-Nazareno, Zakari E   12 MVN-CA                 43.67      41.63  
WHT - Division  
  3 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA                 45.45      44.75  
  4 Schaefer, John P          11 MVN-CA                 46.04      45.55  
  6 Le, Ethan X               12 MVN-CA                 47.70      46.75  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA               1:37.85    1:34.00  
  2 Shen, Noah E              12 MVN-CA               1:43.78    1:35.16  
  4 Schaefer, John P          11 MVN-CA               1:38.94    1:39.06  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA                 38.68      37.53  
  2 Shen, Noah E              12 MVN-CA                 50.75      38.15  
  4 Schaefer, John P          11 MVN-CA                 39.23      38.71  
  7 Breton, Garrett R         11 MVN-CA                 40.11      39.87  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huey-Nazareno, Zakari E   12 MVN-CA                    NT    1:18.62  
  3 Schaefer, John P          11 MVN-CA               1:32.58    1:29.27  
  5 Le, Ethan X               12 MVN-CA               1:45.42    1:36.67  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Huey-Nazareno, Zakari E   12 MVN-CA               1:21.85    1:15.33  
  6 Wolf, Nyle E              11 MVN-CA               1:19.60    1:18.91  
  7 Breton, Garrett R         11 MVN-CA               1:20.78    1:19.26  
WHT - Division  
  4 Schaefer, John P          11 MVN-CA               1:27.08    1:24.87  
 12 Le, Ethan X               12 MVN-CA               1:33.86    1:32.52  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  3 Breton, Garrett R         11 MVN-CA               2:53.89    2:55.75  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 11 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA                 29.23      29.59  
WHT - Division  
  3 Shen, Joshua C            13 MVN-CA                 33.07      29.16  
  4 Gutierrez, Aaron M        14 UNAT-CA/MVN               NT      30.01  
  5 Bishay, Josh J            14 MVN-CA                 32.16      30.07  
  6 Mai, Caden K              13 MVN-CA                    NT      30.73  
  9 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA                 31.25      31.74  
 10 Antoszewski, Anthony L    14 UNAT-CA/MVN            32.19      31.81  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  5 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               1:01.67    1:01.69  
  7 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               1:04.90    1:03.57  
WHT - Division  
  5 Newcomb, Scott B          14 MVN-CA               1:08.36    1:06.45  
  7 Bishay, Josh J            14 MVN-CA               1:06.31    1:06.61  
  9 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               1:08.75    1:10.52  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  4 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               2:21.51    2:23.51  
 -- Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               2:16.42         DQ  
WHT - Division  
  5 Bishay, Josh J            14 MVN-CA               2:28.90    2:25.80  
  7 Newcomb, Scott B          14 MVN-CA               2:32.81    2:37.50  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               6:03.31    5:53.21  
WHT - Division  
  2 Bishay, Josh J            14 MVN-CA                    NT    6:23.55  
  3 Shen, Joshua C            13 MVN-CA                    NT    6:39.35  
  4 Gutierrez, Aaron M        14 UNAT-CA/MVN               NT    6:44.02  
  5 Mai, Caden K              13 MVN-CA                    NT    6:59.12  
  6 Antoszewski, Anthony L    14 UNAT-CA/MVN               NT    7:07.52  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  4 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               1:13.80    1:14.15  
WHT - Division  
  5 Newcomb, Scott B          14 MVN-CA               1:24.27    1:23.86  
  7 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               1:27.27    1:28.35  
 
Boys 13-14 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               2:27.53    2:27.30  
  4 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               2:40.55    2:41.51  
WHT - Division  
  6 Gutierrez, Aaron M        14 UNAT-CA/MVN               NT    2:52.79  
  7 Mai, Caden K              13 MVN-CA                    NT    3:00.66  
  9 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               3:00.66    3:06.95  
 -- Shen, Joshua C            13 MVN-CA                    NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               1:19.52    1:19.48  
WHT - Division  
  2 Shen, Joshua C            13 MVN-CA               1:30.81    1:26.49  
  4 Gutierrez, Aaron M        14 UNAT-CA/MVN          1:34.83    1:30.68  
  6 Mai, Caden K              13 MVN-CA                    NT    1:32.72  
  8 Bishay, Josh J            14 MVN-CA               1:40.41    1:34.39  
 12 Antoszewski, Anthony L    14 UNAT-CA/MVN          1:42.10    1:42.52  
 13 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               1:40.71    1:43.95  
 
Boys 13-14 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               2:52.46    2:52.78  
  2 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               3:00.21    2:53.69  
WHT - Division  
  5 Bishay, Josh J            14 MVN-CA               3:22.96    3:14.41  
  7 Newcomb, Scott B          14 MVN-CA               3:23.93    3:23.16  
  9 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               3:35.85    3:36.41  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Bishay, Josh J            14 MVN-CA               1:19.31    1:15.52  
  5 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               1:17.12    1:16.85  
 12 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               1:36.91    1:36.18  
 
Boys 13-14 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA                    NT    2:54.43  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  2 Zafaranchi, Shayan        13 MVN-CA               2:37.10    2:33.39  
  4 Theologidy, Taddeus T     13 MVN-CA               2:39.87    2:38.07  
WHT - Division  
  4 Bishay, Josh J            14 MVN-CA               2:48.16    2:41.31  
  8 Antoszewski, Anthony L    14 UNAT-CA/MVN          3:16.41    3:00.63  
  9 Sullivan, Finn M          13 MVN-CA               3:02.69    3:02.87  
 
Boys 15-99 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goff, Carson J            18 UNAT-CA/MVN            26.76      26.55  
 
Boys 15-99 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Goff, Carson J            18 UNAT-CA/MVN          2:16.66    2:16.52  
 
Boys 15-99 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goff, Carson J            18 UNAT-CA/MVN          2:34.55    2:30.60  
 
Boys 15-99 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
WHT - Division  
  1 Goff, Carson J            18 UNAT-CA/MVN               NT    1:26.75  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
.RED - Division  
  1 Goff, Carson J            18 UNAT-CA/MVN            58.81      58.02  
 
Boys 15 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goff, Carson J            18 UNAT-CA/MVN          1:08.66    1:06.15