ROSE April Fools Intrasquad - Meet Results

ROSE April Fools Intrasquad
3/31/2017 - 4/1/2017
Pasadena, CA USA
Updated: 4/10/2017

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Rose Bowl Aquatics      HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 4/7/2017 11:16 AM
     ROSE April Fools LC Intersquad March 31-April 1, Sanction #: S17-137      
                                    Results                                    
 
Girls 6-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Docter, Dylan P            8 ROSE-CA                44.18      39.02  
  2 Penman, Keisari M          8 ROSE-CA                   NT      44.97  
  3 Lin, Tina S                8 ROSE-CA                   NT      50.74  
  4 Anich, Grace O             8 ROSE-CA                   NT      53.18  
 
Girls 6-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Docter, Dylan P            8 ROSE-CA              1:40.26    1:25.18  
  2 Lee, Olivia A              8 ROSE-CA              1:44.15    1:38.08  
 
Girls 6-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Docter, Dylan P            8 ROSE-CA                50.16      48.50  
  2 Lee, Olivia A              8 ROSE-CA                53.98      48.90  
  3 Penman, Keisari M          8 ROSE-CA                   NT      53.94  
  4 Lin, Tina S                8 ROSE-CA                   NT      59.91  
  5 Anich, Grace O             8 ROSE-CA                   NT    1:02.11  
 
Girls 6-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Penman, Keisari M          8 ROSE-CA                   NT      57.50  
  2 Lee, Olivia A              8 ROSE-CA              1:00.06      59.42  
  3 Lin, Tina S                8 ROSE-CA                   NT    1:02.36  
  4 Anich, Grace O             8 ROSE-CA                   NT    1:09.42  
 
Girls 6-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Docter, Dylan P            8 ROSE-CA                51.37      42.24  
  2 Lee, Olivia A              8 ROSE-CA                53.26      46.81  
  3 Penman, Keisari M          8 ROSE-CA                   NT    1:04.15  
  4 Lin, Tina S                8 ROSE-CA                   NT    1:07.19  
  5 Anich, Grace O             8 ROSE-CA                   NT    1:11.62  
 
Girls 6-8 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Olivia A              8 ROSE-CA                   NT    3:47.14  
    1:51.09 1:56.05                                                
 -- Docter, Dylan P            8 ROSE-CA                   NT         DQ  
    1:45.07 1:50.66                                                
 
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waters, Emily S           10 ROSE-CA                35.08      35.20  
  2 Worku, Meron              10 ROSE-CA                   NT      36.18  
  3 Dubester, Brynn M         10 ROSE-CA                   NT      37.73  
  4 Murphy, Maggie R          10 ROSE-CA                   NT      39.24  
  5 Boumajdi, Victoria        10 ROSE-CA                   NT      40.00  
  6 Drago, Gaia V             10 ROSE-CA                   NT      40.36  
  7 Chan, Kamryn N            10 ROSE-CA                43.79      40.64  
  8 Laguna, Olivia M          10 ROSE-CA                41.92      40.96  
  9 Ramaya, Alexa S           10 ROSE-CA                   NT      42.98  
 10 Corddry, Sloane S         10 ROSE-CA                47.23      44.11  
 11 Sun, Morgan A              9 ROSE-CA                51.23      44.26  
 12 Creimer, Fiamma R         10 ROSE-CA                   NT      44.81  
 13 Crowder, Celeste A        10 ROSE-CA                   NT      45.16  
 14 Heinstedt, Annika E       10 ROSE-CA                   NT      45.82  
 15 McClure, Maddie C         10 ROSE-CA                   NT      46.47  
 16 Bugarin, Mia B             9 ROSE-CA                   NT      46.64  
 17 Epstein, Ari J             9 ROSE-CA                48.85      47.30  
 18 Choi, Ellen M             10 ROSE-CA                   NT      49.43  
 19 Dahiyat, Sabrina C         9 ROSE-CA                   NT      52.57  
 20 Akhsharumova, Mary         9 ROSE-CA                   NT      56.08  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ohanesian, Hasmik         10 ROSE-CA              1:22.88    1:22.97  
  2 Georgino, Sophia A        10 ROSE-CA              1:22.82    1:23.20  
  3 Waters, Olivia G          10 ROSE-CA              1:30.18    1:24.00  
  4 Georgino, Kate L          10 ROSE-CA              1:30.54    1:32.09  
  5 Saito, Kaoru A            10 ROSE-CA              1:37.17    1:33.56  
  6 Iturbe, Sarah              9 ROSE-CA              1:47.67    1:34.32  
  7 Lin, Emmy S                9 ROSE-CA              1:50.40    1:35.78  
  8 Addiego, Shae E            9 ROSE-CA              1:57.49    1:40.05  
  9 Ordaz, Melissa R          10 ROSE-CA              1:48.38    1:42.56  
 
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waters, Emily S           10 ROSE-CA              2:53.34    2:46.07  
    1:20.54 1:25.53                                                
  2 Brush, Adelle A           10 ROSE-CA              3:01.70    2:48.21  
    1:22.48 1:25.73                                                
  3 Cruz, Nevada M            10 ROSE-CA              3:08.25    2:49.69  
    1:22.42 1:27.27                                                
  4 Pisano, Julia C           10 ROSE-CA              3:02.35    2:50.97  
    1:22.58 1:28.39                                                
  5 Lee, Megan S               9 ROSE-CA              2:58.81    2:53.43  
    1:24.01 1:29.42                                                
  6 Georgino, Sophia A        10 ROSE-CA              3:02.60    3:02.42  
  7 Ohanesian, Hasmik         10 ROSE-CA              2:59.19    3:02.47  
    1:27.82 1:34.65                                                
  8 Bonk, Sarah F              9 ROSE-CA                   NT    3:08.98  
  9 Saito, Kaoru A            10 ROSE-CA                   NT    3:10.63  
    1:31.27 1:39.36                                                
 10 Worku, Meron              10 ROSE-CA                   NT    3:12.38  
 11 Georgino, Kate L          10 ROSE-CA              3:20.88    3:19.06  
    1:33.02 1:46.04                                                
 12 Stillitano, Naomi         10 ROSE-CA                   NT    3:20.63  
    1:32.71 1:47.92                                                
 13 Iturbe, Sarah              9 ROSE-CA                   NT    3:23.93  
    1:37.53 1:46.40                                                
 14 Dean, Leah A               9 ROSE-CA                   NT    3:29.89  
    1:42.58 1:47.31                                                
 15 Addiego, Shae E            9 ROSE-CA                   NT    3:39.38  
    1:41.23 1:58.15                                                
 
Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waters, Emily S           10 ROSE-CA                   NT    5:49.84  
  2 Brush, Adelle A           10 ROSE-CA                   NT    5:59.46  
  3 Pisano, Julia C           10 ROSE-CA                   NT    6:03.83  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chan, Kamryn N            10 ROSE-CA                50.19      45.07  
  2 Waters, Olivia G          10 ROSE-CA                47.06      46.58  
  3 Corddry, Sloane S         10 ROSE-CA                52.26      47.33  
  4 Laguna, Olivia M          10 ROSE-CA                46.62      47.43  
  5 Dubester, Brynn M         10 ROSE-CA                   NT      48.32  
  6 Sun, Morgan A              9 ROSE-CA                54.76      48.78  
  7 Drago, Gaia V             10 ROSE-CA                   NT      49.07  
  8 Ordaz, Melissa R          10 ROSE-CA                48.27      50.08  
  9 Ramaya, Alexa S           10 ROSE-CA              1:08.60      50.23  
 10 Lin, Emmy S                9 ROSE-CA              1:00.61      50.98  
 11 Hajimiri, Daria S         10 ROSE-CA                54.90      51.35  
 12 Crowder, Celeste A        10 ROSE-CA                   NT      52.16  
 13 Creimer, Fiamma R         10 ROSE-CA                   NT      52.42  
 14 Dixon, Olivia J            9 ROSE-CA                   NT      53.00  
 15 Rocca, Lorelei E           9 ROSE-CA                52.54      53.06  
 16 Boumajdi, Victoria        10 ROSE-CA                   NT      53.16  
 17 Murphy, Maggie R          10 ROSE-CA                   NT      57.04  
 18 Heinstedt, Annika E       10 ROSE-CA                   NT      57.09  
 19 Choi, Ellen M             10 ROSE-CA                   NT      58.14  
 20 Akhsharumova, Mary         9 ROSE-CA                   NT    1:00.90  
 21 McClure, Maddie C         10 ROSE-CA                   NT    1:01.87  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Nevada M            10 ROSE-CA              1:38.96    1:28.84  
  2 Bonk, Sarah F              9 ROSE-CA              1:43.21    1:35.65  
  3 Lee, Megan S               9 ROSE-CA              1:32.91    1:35.67  
  4 Stillitano, Naomi         10 ROSE-CA                   NT    1:35.80  
  5 Worku, Meron              10 ROSE-CA                   NT    1:39.66  
  6 Chan, Kamryn N            10 ROSE-CA              1:50.59    1:40.58  
  7 Laguna, Olivia M          10 ROSE-CA              1:42.14    1:41.79  
  8 Hajimiri, Daria S         10 ROSE-CA              1:56.78    1:51.87  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Nevada M            10 ROSE-CA                51.45      46.52  
  2 Lin, Emmy S                9 ROSE-CA              1:01.06      49.86  
  3 Ohanesian, Hasmik         10 ROSE-CA                52.93      51.40  
  4 Ramaya, Alexa S           10 ROSE-CA                   NT      52.02  
  5 Corddry, Sloane S         10 ROSE-CA                   NT      52.31  
  6 Heinstedt, Annika E       10 ROSE-CA                   NT      53.81  
  7 Georgino, Kate L          10 ROSE-CA              1:02.37      54.20  
  8 Dubester, Brynn M         10 ROSE-CA                   NT      55.83  
  9 Crowder, Celeste A        10 ROSE-CA                   NT      55.89  
 10 Sun, Morgan A              9 ROSE-CA              1:03.37      56.38  
 11 Murphy, Maggie R          10 ROSE-CA                   NT      58.04  
 12 Epstein, Ari J             9 ROSE-CA                   NT      58.13  
 13 Boumajdi, Victoria        10 ROSE-CA                   NT      59.70  
 14 Akhsharumova, Mary         9 ROSE-CA                   NT      59.87  
 15 Drago, Gaia V             10 ROSE-CA                   NT    1:00.86  
 16 Creimer, Fiamma R         10 ROSE-CA                   NT    1:01.54  
 17 McClure, Maddie C         10 ROSE-CA                   NT    1:01.96  
 18 Choi, Ellen M             10 ROSE-CA                   NT    1:02.49  
 19 Bugarin, Mia B             9 ROSE-CA                   NT    1:05.61  
 20 Dahiyat, Sabrina C         9 ROSE-CA                   NT    1:14.00  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cruz, Nevada M            10 ROSE-CA              1:50.06    1:46.29  
  2 Lee, Megan S               9 ROSE-CA              1:45.70    1:46.38  
  3 Stillitano, Naomi         10 ROSE-CA                   NT    1:54.65  
  4 Laguna, Olivia M          10 ROSE-CA              1:58.23    1:55.15  
  5 Worku, Meron              10 ROSE-CA                   NT    1:55.46  
  6 Ohanesian, Hasmik         10 ROSE-CA              2:00.60    1:56.15  
  7 Bonk, Sarah F              9 ROSE-CA              2:13.47    1:58.46  
  8 Epstein, Ari J             9 ROSE-CA              2:17.85    2:04.64  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waters, Emily S           10 ROSE-CA                38.20      37.36  
  2 Brush, Adelle A           10 ROSE-CA                40.55      38.10  
  3 Georgino, Sophia A        10 ROSE-CA                41.17      39.83  
  4 Pisano, Julia C           10 ROSE-CA                45.30      41.38  
  5 Waters, Olivia G          10 ROSE-CA                49.55      42.47  
  6 Georgino, Kate L          10 ROSE-CA                42.63      43.22  
  7 Corddry, Sloane S         10 ROSE-CA                   NT      43.57  
  8 Saito, Kaoru A            10 ROSE-CA                44.89      44.30  
  9 Sun, Morgan A              9 ROSE-CA                57.96      46.01  
 10 Boumajdi, Victoria        10 ROSE-CA                   NT      46.27  
 11 Chan, Kamryn N            10 ROSE-CA                47.81      46.43  
 12 Rocca, Lorelei E           9 ROSE-CA                53.38      46.53  
 13 Ramaya, Alexa S           10 ROSE-CA                   NT      46.61  
 14 Dean, Leah A               9 ROSE-CA                50.81      46.75  
 15 Epstein, Ari J             9 ROSE-CA                   NT      48.00  
 16 Lin, Emmy S                9 ROSE-CA              1:00.28      49.38  
 17 Iturbe, Sarah              9 ROSE-CA                58.87      49.74  
 18 Ordaz, Melissa R          10 ROSE-CA                51.75      51.26  
 19 Hajimiri, Daria S         10 ROSE-CA                57.46      51.28  
 20 Creimer, Fiamma R         10 ROSE-CA                   NT      51.33  
 21 Murphy, Maggie R          10 ROSE-CA                   NT      51.43  
 22 Drago, Gaia V             10 ROSE-CA                   NT      52.34  
 23 Crowder, Celeste A        10 ROSE-CA                   NT      55.45  
 24 Dixon, Olivia J            9 ROSE-CA                   NT      56.31  
 25 McClure, Maddie C         10 ROSE-CA                   NT      57.70  
 26 Akhsharumova, Mary         9 ROSE-CA                   NT    1:01.46  
 27 Heinstedt, Annika E       10 ROSE-CA                   NT    1:02.13  
 28 Choi, Ellen M             10 ROSE-CA                   NT    1:04.96  
 -- Dubester, Brynn M         10 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brush, Adelle A           10 ROSE-CA              1:33.08    1:28.37  
  2 Dean, Leah A               9 ROSE-CA                   NT    1:45.55  
 
Girls 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Megan S               9 ROSE-CA              3:20.05    3:13.16  
  2 Georgino, Sophia A        10 ROSE-CA              3:08.58    3:14.94  
    1:31.62 1:43.32                                                
  3 Pisano, Julia C           10 ROSE-CA              3:33.19    3:15.49  
    1:33.70 1:41.79                                                
  4 Bonk, Sarah F              9 ROSE-CA                   NT    3:29.10  
    1:40.86 1:48.24                                                
  5 Dean, Leah A               9 ROSE-CA                   NT    3:29.81  
    1:39.39 1:50.42                                                
  6 Waters, Olivia G          10 ROSE-CA              3:37.30    3:30.36  
    1:43.45 1:46.91                                                
  7 Saito, Kaoru A            10 ROSE-CA                   NT    3:31.81  
    1:42.25 1:49.56                                                
  8 Stillitano, Naomi         10 ROSE-CA                   NT    3:36.81  
    1:44.86 1:51.95                                                
  9 Ordaz, Melissa R          10 ROSE-CA                   NT    3:42.91  
    1:46.84 1:56.07                                                
 10 Iturbe, Sarah              9 ROSE-CA                   NT    3:45.01  
    1:48.75 1:56.26                                                
 11 Hajimiri, Daria S         10 ROSE-CA                   NT    3:48.36  
    1:51.81 1:56.55                                                
 12 Addiego, Shae E            9 ROSE-CA                   NT    4:06.49  
    2:02.36 2:04.13                                                
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, Hojung              11 ROSE-CA                31.56      31.27  
  2 Anich, Gabby N            12 ROSE-CA                33.95      31.48  
  3 Revilla, Riley J          12 ROSE-CA                34.84      32.31  
  4 Cecconello, Lauren A      12 ROSE-CA                35.41      32.69  
  5 Pooladi, Liana            12 ROSE-CA                35.83      32.88  
  6 Redson, Makiah I          12 ROSE-CA                33.74      33.31  
  7 Neufer, Hailey N          11 ROSE-CA                   NT      33.66  
  8 Auyeung, Chloe J          11 ROSE-CA                34.72      34.05  
  9 Bonk, Sam J               11 ROSE-CA                40.02      34.48  
 10 Joswick, Won Joo S        12 ROSE-CA                   NT      35.07  
 11 Paterson, Natalia E       12 ROSE-CA                37.46      36.96  
 12 Boumajdi, Elizabeth K     12 ROSE-CA                   NT      37.35  
 13 Menemenlis, Eleni O       12 ROSE-CA                41.29      37.52  
 14 Harutyunyan, Adriana      12 ROSE-CA                   NT      37.76  
 15 Malone, Amina R           12 ROSE-CA                   NT      38.73  
 16 Yagura, Kaylin A          11 ROSE-CA                41.14      38.97  
 17 Summers, Piper J          11 ROSE-CA                40.77      39.71  
 18 McConnell, Grace M        11 ROSE-CA                38.18      39.84  
 19 Rostomyan, Ani            12 ROSE-CA                   NT      41.87  
 20 Truong, Kayla S           12 ROSE-CA                   NT      44.33  
 21 Moore, Faith C            11 ROSE-CA                   NT      44.53  
 22 Eshel, Lucy G             12 ROSE-CA                   NT      45.85  
 23 Slattery, Skye O          11 ROSE-CA                   NT      47.12  
 24 Gonzalez, Amelie S        11 ROSE-CA                   NT      50.91  
 25 Gillan, Emma L            12 ROSE-CA                   NT      55.57  
 26 Khachatryan, Andrea K     12 ROSE-CA                   NT    1:04.10  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anich, Gabby N            12 ROSE-CA              1:14.62    1:08.88  
  2 Addiego, Chloe N          11 ROSE-CA              1:11.62    1:09.60  
  3 Beaver, Jaden L           12 ROSE-CA              1:17.54    1:11.97  
  4 Garcia, Alexandra C       11 ROSE-CA              1:16.05    1:15.18  
  5 Carey, Taylor B           12 ROSE-CA              1:16.03    1:16.16  
  6 Laguna, Marcella G        12 ROSE-CA              1:23.25    1:17.63  
  7 Truong, Kayla S           12 ROSE-CA                   NT    1:41.17  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, JungMin             12 ROSE-CA              2:13.60    2:19.67  
    1:07.87 1:11.80                                                
  2 Yoon, Hojung              11 ROSE-CA              2:37.76    2:33.17  
    1:12.48 1:20.69                                                
  3 Collins, Cassandra A      11 ROSE-CA              2:44.33    2:36.35  
    1:16.75 1:19.60                                                
  4 Pooladi, Liana            12 ROSE-CA              2:57.99    2:38.91  
    1:15.44 1:23.47                                                
  5 Bonk, Julia A             11 ROSE-CA              2:42.02    2:39.51  
    1:16.86 1:22.65                                                
  6 Redson, Makiah I          12 ROSE-CA              2:36.09    2:40.84  
  7 Beaver, Jaden L           12 ROSE-CA              3:04.48    2:41.66  
    1:15.80 1:25.86                                                
  8 Yanez, Ariel A            11 ROSE-CA              2:44.34    2:43.96  
    1:17.70 1:26.26                                                
  9 Bonk, Sam J               11 ROSE-CA              3:17.96    2:44.19  
    1:20.17 1:24.02                                                
 10 Cecconello, Lauren A      12 ROSE-CA              2:53.62    2:45.07  
    1:19.82 1:25.25                                                
 11 Washington, Sophia R      12 ROSE-CA              2:57.05    2:45.92  
    1:19.91 1:26.01                                                
 12 Garcia, Alexandra C       11 ROSE-CA              2:50.05    2:49.74  
    1:21.37 1:28.37                                                
 13 Auyeung, Chloe J          11 ROSE-CA              2:52.55    2:49.83  
    1:20.33 1:29.50                                                
 14 Gmelich, Holly I          12 ROSE-CA              3:19.12    2:51.03  
    1:24.04 1:26.99                                                
 15 Kim, Lola J               11 ROSE-CA              3:15.08    2:52.08  
    1:24.40 1:27.68                                                
 16 Agarwal, Priya            12 ROSE-CA              3:32.08    3:02.50  
    1:26.56 1:35.94                                                
 17 Menemenlis, Eleni O       12 ROSE-CA              3:06.22    3:03.92  
    1:28.57 1:35.35                                                
 18 McConnell, Grace M        11 ROSE-CA              3:07.73    3:04.19  
    1:27.60 1:36.59                                                
 19 Yagura, Kaylin A          11 ROSE-CA              3:18.48    3:04.70  
    1:26.94 1:37.76                                                
 20 Habashy, Veronica M       12 ROSE-CA                   NT    3:04.81  
    1:24.56 1:40.25                                                
 21 Summers, Piper J          11 ROSE-CA              3:11.54    3:14.31  
    1:33.47 1:40.84                                                
 
Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, JungMin             12 ROSE-CA              4:46.03    4:57.97  
  2 Redson, Makiah I          12 ROSE-CA              5:57.74    5:35.36  
  3 Revilla, Riley J          12 ROSE-CA              5:36.70    5:36.17  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, JungMin             12 ROSE-CA                32.21      32.99  
  2 Redson, Makiah I          12 ROSE-CA                37.53      37.92  
  3 Garcia, Alexandra C       11 ROSE-CA                41.19      38.99  
  4 Neufer, Hailey N          11 ROSE-CA                40.03      39.27  
  5 Laguna, Marcella G        12 ROSE-CA                40.73      40.44  
  6 Paterson, Natalia E       12 ROSE-CA                42.87      41.24  
  7 Franklin, Katharine E     12 ROSE-CA                44.93      42.44  
  8 Carey, Taylor B           12 ROSE-CA                46.25      44.20  
  9 McConnell, Grace M        11 ROSE-CA                43.13      44.37  
 10 Joswick, Won Joo S        12 ROSE-CA                   NT      44.39  
 11 Jurgensen, Siena          11 ROSE-CA                46.26      44.93  
 12 Boumajdi, Elizabeth K     12 ROSE-CA                   NT      45.41  
 13 Summers, Piper J          11 ROSE-CA                46.58      46.92  
 14 Malone, Amina R           12 ROSE-CA                   NT      47.28  
 15 Harutyunyan, Adriana      12 ROSE-CA                   NT      47.55  
 16 Rostomyan, Ani            12 ROSE-CA                   NT      50.04  
 17 Slattery, Skye O          11 ROSE-CA                   NT      53.41  
 18 Eshel, Lucy G             12 ROSE-CA                   NT      53.53  
 19 Moore, Faith C            11 ROSE-CA                   NT      56.99  
 20 Gillan, Emma L            12 ROSE-CA                   NT      59.30  
 21 Gonzalez, Amelie S        11 ROSE-CA                   NT    1:01.80  
 22 Khachatryan, Andrea K     12 ROSE-CA                   NT    1:04.80  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, JungMin             12 ROSE-CA              1:10.22    1:13.17  
  2 Anich, Gabby N            12 ROSE-CA              1:29.79    1:22.02  
  3 Yanez, Ariel A            11 ROSE-CA              1:28.41    1:25.19  
  4 Neufer, Hailey N          11 ROSE-CA              1:27.14    1:25.89  
  5 Garcia, Alexandra C       11 ROSE-CA                   NT    1:27.40  
  6 Kim, Lola J               11 ROSE-CA              1:28.85    1:27.98  
  7 Bonk, Sam J               11 ROSE-CA              1:30.06    1:28.05  
  8 Paul, Amber               11 ROSE-CA              1:33.22    1:28.46  
  9 Gmelich, Holly I          12 ROSE-CA              1:40.75    1:30.31  
 10 Agarwal, Priya            12 ROSE-CA              1:31.42    1:30.71  
 11 Washington, Sophia R      12 ROSE-CA              1:29.21    1:31.38  
 12 Franklin, Katharine E     12 ROSE-CA              1:48.26    1:34.19  
 13 McConnell, Grace M        11 ROSE-CA              1:34.63    1:34.36  
 14 Yagura, Kaylin A          11 ROSE-CA              1:35.98    1:34.41  
 -- Collins, Cassandra A      11 ROSE-CA              1:29.52         DQ  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carey, Taylor B           12 ROSE-CA                41.11      38.84  
  2 Revilla, Riley J          12 ROSE-CA                42.63      40.22  
  3 Yoon, Hojung              11 ROSE-CA                44.32      41.22  
  4 Kim, Lola J               11 ROSE-CA                44.02      41.53  
  5 Pooladi, Liana            12 ROSE-CA                47.07      41.90  
  6 Laguna, Marcella G        12 ROSE-CA                43.14      42.46  
  7 Auyeung, Chloe J          11 ROSE-CA                49.17      44.90  
  8 Paterson, Natalia E       12 ROSE-CA                47.20      45.74  
  9 Agarwal, Priya            12 ROSE-CA                48.09      45.87  
 10 Collins, Cassandra A      11 ROSE-CA                51.71      45.96  
 11 Yanez, Ariel A            11 ROSE-CA                46.05      46.12  
 12 Paul, Amber               11 ROSE-CA                57.47      46.75  
 13 Joswick, Won Joo S        12 ROSE-CA                   NT      48.43  
 14 Menemenlis, Eleni O       12 ROSE-CA                52.14      51.31  
 15 Eshel, Lucy G             12 ROSE-CA                   NT      51.83  
 16 Boumajdi, Elizabeth K     12 ROSE-CA                   NT      52.40  
 17 Rostomyan, Ani            12 ROSE-CA                   NT      52.57  
 18 Harutyunyan, Adriana      12 ROSE-CA                   NT      52.84  
 19 Malone, Amina R           12 ROSE-CA                   NT      53.29  
 20 Summers, Piper J          11 ROSE-CA              1:03.73      55.19  
 21 Khachatryan, Andrea K     12 ROSE-CA                   NT      57.91  
 22 Slattery, Skye O          11 ROSE-CA                   NT      59.93  
 23 Moore, Faith C            11 ROSE-CA                   NT    1:06.20  
 24 Gillan, Emma L            12 ROSE-CA                   NT    1:09.67  
 -- Gonzalez, Amelie S        11 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carey, Taylor B           12 ROSE-CA              1:29.56    1:34.32  
  2 Franklin, Katharine E     12 ROSE-CA              1:51.94    1:41.34  
  3 Yanez, Ariel A            11 ROSE-CA              1:42.50    1:41.59  
  4 Paul, Amber               11 ROSE-CA              2:02.71    1:42.08  
  5 Cecconello, Lauren A      12 ROSE-CA              1:47.41    1:43.43  
  6 Gmelich, Holly I          12 ROSE-CA              2:01.93    1:46.57  
  7 Menemenlis, Eleni O       12 ROSE-CA              1:58.07    1:46.64  
  8 Yagura, Kaylin A          11 ROSE-CA              1:48.14    1:47.84  
  9 Bonk, Sam J               11 ROSE-CA              1:55.90    1:51.42  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yoon, Hojung              11 ROSE-CA                36.73      34.16  
  2 Addiego, Chloe N          11 ROSE-CA                35.31      34.17  
  3 Neufer, Hailey N          11 ROSE-CA                38.69      35.49  
  4 Kalaba, Stella C          11 ROSE-CA                34.24      35.73  
  5 Agarwal, Priya            12 ROSE-CA                39.25      36.01  
  6 Beaver, Jaden L           12 ROSE-CA                39.96      36.70  
  7 Collins, Cassandra A      11 ROSE-CA                38.90      36.93  
  7 Pooladi, Liana            12 ROSE-CA                40.61      36.93  
  9 Paul, Amber               11 ROSE-CA                40.65      37.09  
 10 Bonk, Julia A             11 ROSE-CA                37.77      37.78  
 11 Auyeung, Chloe J          11 ROSE-CA                41.17      37.88  
 12 Laguna, Marcella G        12 ROSE-CA                39.72      38.64  
 13 Washington, Sophia R      12 ROSE-CA                39.58      38.77  
 14 Kim, Lola J               11 ROSE-CA                39.61      39.52  
 15 Paterson, Natalia E       12 ROSE-CA                41.54      40.92  
 16 Joswick, Won Joo S        12 ROSE-CA                   NT      41.03  
 17 Boumajdi, Elizabeth K     12 ROSE-CA                   NT      44.34  
 18 Harutyunyan, Adriana      12 ROSE-CA                   NT      44.49  
 19 Jurgensen, Siena          11 ROSE-CA                53.56      44.70  
 20 Malone, Amina R           12 ROSE-CA                   NT      44.97  
 21 Habashy, Veronica M       12 ROSE-CA                50.52      47.15  
 22 Rostomyan, Ani            12 ROSE-CA                   NT      52.85  
 23 Slattery, Skye O          11 ROSE-CA                   NT      55.20  
 24 Eshel, Lucy G             12 ROSE-CA                   NT      56.11  
 25 Gillan, Emma L            12 ROSE-CA                   NT    1:03.67  
 26 Khachatryan, Andrea K     12 ROSE-CA                   NT    1:04.19  
 27 Gonzalez, Amelie S        11 ROSE-CA                   NT    1:12.19  
 -- Moore, Faith C            11 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cecconello, Lauren A      12 ROSE-CA              1:32.35    1:19.91  
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kalaba, Stella C          11 ROSE-CA              2:45.23    2:51.71  
    1:21.32 1:30.39                                                
  2 Washington, Sophia R      12 ROSE-CA              3:12.75    3:01.41  
    1:29.05 1:32.36                                                
  3 Beaver, Jaden L           12 ROSE-CA              3:32.85    3:08.05  
    1:28.45 1:39.60                                                
  4 Gmelich, Holly I          12 ROSE-CA                   NT    3:10.09  
    1:31.42 1:38.67                                                
  5 Franklin, Katharine E     12 ROSE-CA                   NT    3:23.80  
    1:39.89 1:43.91                                                
 
Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mena, Karina K            13 ROSE-CA                31.35      30.57  
  2 Stone, Ellie A            14 ROSE-CA                34.49      31.66  
  3 Pak, Blake R              14 ROSE-CA                31.84      31.73  
  4 Rodriguez, Valeria        13 ROSE-CA                34.08      32.21  
  5 Friedman, Lucy H          14 ROSE-CA                33.29      32.84  
  6 Cahill, Maddy E           14 ROSE-CA                32.99      33.07  
  7 Richardson, Bibi A        13 ROSE-CA                34.16      33.78  
  8 Cole, Jansen M            14 ROSE-CA                35.32      33.91  
  9 Warschaw, Mikol T         13 ROSE-CA                36.62      33.95  
 10 Lau, Amanda J             13 ROSE-CA                39.63      34.26  
 11 Truong, Mina S            13 ROSE-CA                38.95      34.82  
 12 Martinez, Elizabeth       14 ROSE-CA                37.73      34.84  
 13 Paterson, Tessa P         14 ROSE-CA                35.11      36.54  
 14 Tahmasian, Leilian        13 ROSE-CA                37.15      37.19  
 15 Montiel, Dana B           14 ROSE-CA                   NT      37.44  
 16 Chen, Natalie A           14 ROSE-CA                36.81      39.08  
 17 Varela, Gabrielle V       14 ROSE-CA                43.67      39.93  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mena, Karina K            13 ROSE-CA              1:08.46    1:07.87  
  2 Chaisson, Ella K          14 ROSE-CA              1:08.65    1:08.72  
  3 Carboni, Arabella C       13 ROSE-CA              1:10.84    1:10.91  
  4 Rodriguez, Valeria        13 ROSE-CA              1:18.68    1:11.33  
  5 Stone, Ellie A            14 ROSE-CA              1:18.91    1:11.75  
  6 Caramaschi, Isabella      14 ROSE-CA              1:13.81    1:12.57  
  7 Cahill, Maddy E           14 ROSE-CA              1:13.11    1:13.48  
  8 Warschaw, Mikol T         13 ROSE-CA              1:19.19    1:15.80  
  9 Lau, Amanda J             13 ROSE-CA              1:17.96    1:16.00  
 10 Richardson, Bibi A        13 ROSE-CA              1:19.88    1:16.89  
 11 Cole, Jansen M            14 ROSE-CA              1:18.93    1:18.18  
 12 Paterson, Tessa P         14 ROSE-CA              1:17.67    1:20.03  
 13 Thornton, Nicolette A     13 ROSE-CA                   NT    1:20.63  
 14 Tahmasian, Leilian        13 ROSE-CA              1:20.71    1:21.57  
 15 Martinez, Elizabeth       14 ROSE-CA              1:22.62    1:21.94  
 16 Chen, Natalie A           14 ROSE-CA              1:22.65    1:26.26  
 17 Truong, Mina S            13 ROSE-CA              1:25.94    1:26.57  
 18 Varela, Gabrielle V       14 ROSE-CA              1:34.73    1:30.22  
 
Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pak, Blake R              14 ROSE-CA              2:29.52    2:27.70  
    1:10.23 1:17.47                                                
  2 Gonzales, Isabella A      13 ROSE-CA              2:27.84    2:30.66  
    1:12.31 1:18.35                                                
  3 Walklett, Devyn M         13 ROSE-CA              2:40.66    2:36.05  
    1:15.89 1:20.16                                                
  4 Pratt, Sami P             13 ROSE-CA              2:33.01    2:36.50  
    1:15.07 1:21.43                                                
  5 Friedman, Lucy H          14 ROSE-CA              2:38.20    2:37.29  
    1:15.83 1:21.46                                                
  6 Caramaschi, Isabella      14 ROSE-CA                   NT    2:37.36  
    1:14.70 1:22.66                                                
  7 Mena, Karina K            13 ROSE-CA              2:35.61    2:41.77  
    1:15.10 1:26.67                                                
  8 Stone, Ellie A            14 ROSE-CA              3:01.76    2:45.36  
    1:21.23 1:24.13                                                
  9 Hulick, Holly K           14 ROSE-CA              2:38.49    2:46.75  
    1:18.71 1:28.04                                                
 10 Cole, Jansen M            14 ROSE-CA              2:50.90    2:48.20  
    1:20.19 1:28.01                                                
 11 Lewis, Abby R             14 UN-CA                3:07.28    2:52.38  
    1:23.93 1:28.45                                                
 
Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzales, Isabella A      13 ROSE-CA              5:08.49    5:18.11  
  2 Pratt, Sami P             13 ROSE-CA              5:25.00    5:30.25  
  3 Walklett, Devyn M         13 ROSE-CA                   NT    5:30.69  
  4 Friedman, Lucy H          14 ROSE-CA              5:29.71    5:32.76  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pak, Blake R              14 ROSE-CA              1:15.68    1:15.84  
  2 Chaisson, Ella K          14 ROSE-CA              1:19.94    1:20.93  
  3 Walklett, Devyn M         13 ROSE-CA              1:23.12    1:22.12  
  4 Cahill, Maddy E           14 ROSE-CA              1:25.87    1:25.77  
  5 Lau, Amanda J             13 ROSE-CA              1:32.32    1:27.26  
  6 Tahmasian, Leilian        13 ROSE-CA              1:33.50    1:34.73  
  7 Paterson, Tessa P         14 ROSE-CA              1:30.01    1:34.83  
  8 Martinez, Elizabeth       14 ROSE-CA              1:33.04    1:35.53  
  9 Chen, Natalie A           14 ROSE-CA              1:40.33    1:37.98  
 10 Montiel, Dana B           14 ROSE-CA                   NT    1:42.04  
 11 Varela, Gabrielle V       14 ROSE-CA              1:54.62    1:50.23  
 -- Truong, Mina S            13 ROSE-CA              1:40.59         DQ  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Petersen, Amanda K        14 ROSE-CA              1:25.14    1:25.29  
  2 Ordaz, Jessica L          14 ROSE-CA              1:24.96    1:25.53  
  3 Caramaschi, Isabella      14 ROSE-CA              1:27.63    1:25.73  
  4 Gonzales, Isabella A      13 ROSE-CA              1:35.92    1:36.53  
  5 Richardson, Bibi A        13 ROSE-CA              1:36.17    1:36.61  
  6 Rodriguez, Valeria        13 ROSE-CA              1:39.16    1:37.20  
  7 Mena, Karina K            13 ROSE-CA              1:27.82    1:38.03  
  8 Hulick, Holly K           14 ROSE-CA              1:34.87    1:38.79  
  9 Tahmasian, Leilian        13 ROSE-CA              1:38.03    1:41.13  
 10 Paterson, Tessa P         14 ROSE-CA              1:36.83    1:42.10  
 11 Warschaw, Mikol T         13 ROSE-CA              1:47.38    1:42.73  
 12 Thornton, Nicolette A     13 ROSE-CA                   NT    1:45.18  
 13 Lewis, Abby R             14 UN-CA                1:48.52    1:46.88  
 14 Martinez, Elizabeth       14 ROSE-CA              1:54.71    1:52.42  
 15 Truong, Mina S            13 ROSE-CA                   NT    2:00.30  
 16 Milton, Julia Q           13 ROSE-CA              2:04.37    2:01.40  
 17 Montiel, Dana B           14 ROSE-CA                   NT    2:05.63  
 18 Varela, Gabrielle V       14 ROSE-CA              2:27.55    2:11.69  
 
Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordaz, Jessica L          14 ROSE-CA              1:08.68    1:11.79  
  2 Petersen, Amanda K        14 ROSE-CA              1:14.41    1:16.80  
  3 Carboni, Arabella C       13 ROSE-CA              1:20.19    1:16.86  
  4 Walklett, Devyn M         13 ROSE-CA              1:18.66    1:18.97  
  5 Pratt, Sami P             13 ROSE-CA              1:20.72    1:19.29  
  6 Warschaw, Mikol T         13 ROSE-CA              1:23.52    1:20.36  
  7 Friedman, Lucy H          14 ROSE-CA              1:24.01    1:23.47  
  8 Stone, Ellie A            14 ROSE-CA              1:37.56    1:32.76  
  9 Rodriguez, Valeria        13 ROSE-CA              1:37.47    1:34.31  
 10 Richardson, Bibi A        13 ROSE-CA              1:45.10    1:35.11  
 11 Hulick, Holly K           14 ROSE-CA              1:33.48    1:37.36  
 
Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaisson, Ella K          14 ROSE-CA              2:43.26    2:46.04  
    1:20.94 1:25.10                                                
  2 Pratt, Sami P             13 ROSE-CA              2:52.57    2:51.85  
    1:23.78 1:28.07                                                
  3 Gonzales, Isabella A      13 ROSE-CA              2:45.48    2:52.70  
    1:22.51 1:30.19                                                
  4 Caramaschi, Isabella      14 ROSE-CA              3:02.39    2:59.76  
    1:27.10 1:32.66                                                
 
Women 15-18 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordaz, Vanessa J          16 ROSE-CA              2:25.23    2:29.16  
    1:12.50 1:16.66                                                
 
Women 15-18 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ordaz, Vanessa J          16 ROSE-CA              1:22.47    1:26.25  
 
Boys 6-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murdock, Towa D            8 ROSE-CA                   NT      46.10  
  2 Collins, Ian A             7 ROSE-CA                   NT      46.67  
  3 Wong, Ian R                8 ROSE-CA                   NT      48.69  
  4 Castro, Joshua J           6 ROSE-CA                   NT      52.43  
 
Boys 6-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Henry                7 ROSE-CA              1:31.78    1:28.07  
 
Boys 6-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Henry                7 ROSE-CA                53.68      45.13  
  2 Collins, Ian A             7 ROSE-CA                   NT      54.61  
  3 Murdock, Towa D            8 ROSE-CA                   NT      55.81  
 -- Castro, Joshua J           6 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Wong, Ian R                8 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 6-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Henry                7 ROSE-CA              1:00.11      54.25  
  2 Wong, Ian R                8 ROSE-CA                   NT      55.86  
  3 Collins, Ian A             7 ROSE-CA                   NT    1:03.60  
 -- Castro, Joshua J           6 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Murdock, Towa D            8 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 6-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Henry                7 ROSE-CA                49.91      40.36  
  2 Wong, Ian R                8 ROSE-CA                   NT      56.79  
  3 Murdock, Towa D            8 ROSE-CA                   NT    1:00.40  
  4 Castro, Joshua J           6 ROSE-CA                   NT    1:07.36  
  5 Collins, Ian A             7 ROSE-CA                   NT    1:12.82  
 
Boys 6-8 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Yang, Henry                7 ROSE-CA                   NT         DQ  
    1:41.21 1:47.36                                                
 
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Dominic A       9 ROSE-CA                   NT      44.21  
  2 Chen, Matthew E           10 ROSE-CA                   NT      46.35  
  3 Yang, Jack M               9 ROSE-CA                   NT      48.09  
  4 Ho, Ethan S                9 ROSE-CA                   NT      48.13  
  5 Stow, Preston B            9 ROSE-CA                   NT      49.41  
  6 Khachatryan, Andre J      10 ROSE-CA                   NT      52.44  
  7 Zhao, Daniel              10 ROSE-CA                   NT      53.17  
  8 O'Mara, Mark C             9 ROSE-CA                   NT      59.30  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marsden, Finn J           10 ROSE-CA              1:21.76    1:19.95  
  2 Wolfsohn, Kyle M          10 ROSE-CA                   NT    1:24.48  
  3 Sun, Linus R              10 ROSE-CA              1:42.97    1:36.86  
 
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Nicholas J            9 ROSE-CA              2:37.54    2:39.15  
    1:17.89 1:21.26                                                
  2 Devis, Kenneth Christian  10 ROSE-CA                   NT    2:47.22  
    1:22.51 1:24.71                                                
  3 Ross, Nicolai P            9 ROSE-CA                   NT    2:47.68  
    1:22.58 1:25.10                                                
  4 Marsden, Finn J           10 ROSE-CA              2:53.21    2:53.77  
    1:24.18 1:29.59                                                
  5 Redson, Elijah C           9 ROSE-CA              2:59.41    2:55.26  
    1:25.44 1:29.82                                                
  6 Lee, Theo C               10 ROSE-CA              3:08.63    2:57.85  
    1:25.99 1:31.86                                                
  7 Mann, Oliver              10 ROSE-CA              3:07.49    2:59.40  
    1:27.19 1:32.21                                                
  8 Hwang, Christopher S      10 ROSE-CA                   NT    3:01.58  
  9 Lee, Elliott J             9 ROSE-CA                   NT    3:04.86  
    1:29.87 1:34.99                                                
 10 Wolfsohn, Kyle M          10 ROSE-CA                   NT    3:10.02  
    1:30.74 1:39.28                                                
 11 Rho, Ian S                10 ROSE-CA                   NT    3:22.92  
    1:40.19 1:42.73                                                
 
Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Nicholas J            9 ROSE-CA                   NT    5:39.01  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boutakidis, Athan C       10 ROSE-CA                47.60      44.77  
  2 Seto, Troy A               9 ROSE-CA                54.74      50.03  
  3 Gutierrez, Dominic A       9 ROSE-CA                59.17      50.26  
  4 Rho, Ian S                10 ROSE-CA                   NT      50.50  
  5 Yang, Jack M               9 ROSE-CA                   NT      51.33  
  6 Ho, Ethan S                9 ROSE-CA                   NT      52.49  
  7 Zhao, Daniel              10 ROSE-CA                   NT      59.00  
  8 O'Mara, Mark C             9 ROSE-CA                   NT    1:02.03  
  9 Khachatryan, Andre J      10 ROSE-CA                   NT    1:07.33  
 10 Ma, Moses J                9 ROSE-CA                   NT    1:10.93  
 11 Stow, Preston B            9 ROSE-CA                   NT    1:12.30  
 12 Yan, Brandon T             9 ROSE-CA                   NT    1:15.74  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Redson, Elijah C           9 ROSE-CA              1:31.71    1:31.26  
  2 Lee, Theo C               10 ROSE-CA              1:43.57    1:32.48  
  3 Ross, Nicolai P            9 ROSE-CA              1:41.97    1:33.02  
  4 Hwang, Christopher S      10 ROSE-CA                   NT    1:33.67  
  5 Seto, Troy A               9 ROSE-CA                   NT    1:46.55  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Elliott J             9 ROSE-CA                59.23      49.58  
  2 Marsden, Finn J           10 ROSE-CA                53.19      50.94  
  3 Sun, Linus R              10 ROSE-CA                58.94      56.51  
  4 Ho, Ethan S                9 ROSE-CA                   NT      58.06  
  5 Seto, Troy A               9 ROSE-CA              1:04.96      58.34  
  6 Gutierrez, Dominic A       9 ROSE-CA              1:10.41      59.63  
  7 Chen, Matthew E           10 ROSE-CA                   NT    1:00.74  
  8 Zhao, Daniel              10 ROSE-CA                   NT    1:02.46  
  9 Khachatryan, Andre J      10 ROSE-CA                   NT    1:03.71  
 10 O'Mara, Mark C             9 ROSE-CA                   NT    1:06.99  
 -- Yang, Jack M               9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Stow, Preston B            9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Elliott J             9 ROSE-CA                   NT    1:49.37  
  2 Ross, Nicolai P            9 ROSE-CA              2:04.38    1:52.58  
  3 Sun, Linus R              10 ROSE-CA              2:07.46    2:06.22  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devis, Kenneth Christian  10 ROSE-CA                43.28      36.72  
  2 Lee, Nicholas J            9 ROSE-CA                40.66      37.73  
  3 Mann, Oliver              10 ROSE-CA                46.02      42.21  
  4 Lee, Theo C               10 ROSE-CA                41.46      42.59  
  5 Hwang, Christopher S      10 ROSE-CA                   NT      42.65  
  6 Marsden, Finn J           10 ROSE-CA                46.18      43.55  
  7 Redson, Elijah C           9 ROSE-CA                45.04      43.67  
  8 Boutakidis, Athan C       10 ROSE-CA                45.85      44.46  
  9 Wolfsohn, Kyle M          10 ROSE-CA                   NT      44.59  
 10 Rho, Ian S                10 ROSE-CA                   NT      50.62  
 11 Yang, Jack M               9 ROSE-CA                   NT      50.70  
 12 Gutierrez, Dominic A       9 ROSE-CA                   NT      51.80  
 13 Sun, Linus R              10 ROSE-CA                   NT      54.33  
 14 Seto, Troy A               9 ROSE-CA              1:02.69      56.57  
 15 Zhao, Daniel              10 ROSE-CA                   NT    1:01.73  
 16 O'Mara, Mark C             9 ROSE-CA                   NT    1:16.90  
 17 Yan, Brandon T             9 ROSE-CA                   NT    1:20.76  
 -- Ma, Moses J                9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Ho, Ethan S                9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Stow, Preston B            9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devis, Kenneth Christian  10 ROSE-CA              1:36.25    1:25.98  
  2 Mann, Oliver              10 ROSE-CA                   NT    1:45.53  
 -- Wolfsohn, Kyle M          10 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Nicholas J            9 ROSE-CA              3:03.44    3:01.66  
    1:24.59 1:37.07                                                
  2 Devis, Kenneth Christian  10 ROSE-CA                   NT    3:04.75  
    1:27.79 1:36.96                                                
  3 Lee, Theo C               10 ROSE-CA              3:28.62    3:15.36  
    1:34.00 1:41.36                                                
  4 Ross, Nicolai P            9 ROSE-CA              3:23.00    3:17.27  
    1:35.26 1:42.01                                                
  5 Redson, Elijah C           9 ROSE-CA              3:25.82    3:21.67  
  6 Mann, Oliver              10 ROSE-CA                   NT    3:23.27  
    1:39.35 1:43.92                                                
  7 Hwang, Christopher S      10 ROSE-CA                   NT    3:25.25  
  8 Lee, Elliott J             9 ROSE-CA                   NT    3:29.24  
    1:46.99 1:42.25                                                
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalmacio, Ronald J        12 ROSE-CA                26.22      25.40  
  2 Aquino, Lcndr V           12 ROSE-CA                36.94      32.55  
  3 Villaluna, Thai C         11 ROSE-CA                   NT      33.74  
  4 Summers, Harrison J       11 ROSE-CA                37.87      35.23  
  5 Sheikh, Noah M            12 ROSE-CA                   NT      36.10  
  6 Olmsted, Garrett J        12 ROSE-CA                40.63      36.48  
  7 Scott, Jackson N          12 ROSE-CA                46.07      39.57  
  8 Stone, Thomas J           12 ROSE-CA                   NT      40.26  
  9 Brouwer, Nicholas O       12 ROSE-CA                   NT      42.63  
 10 Chapman, Andrew J         11 ROSE-CA                44.76      43.17  
 11 Alvarez, Jadan            12 ROSE-CA                   NT      46.19  
 12 Eshel, Ben M              12 ROSE-CA                   NT      47.27  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ribaya, Max A             12 ROSE-CA              1:13.88    1:09.28  
  2 Villaluna, Thai C         11 ROSE-CA                   NT    1:13.85  
  3 Aquino, Lcndr V           12 ROSE-CA              1:21.88    1:14.18  
  4 Villanueva, Christian S   12 ROSE-CA              1:23.77    1:19.92  
  5 Castro, Christian M       11 ROSE-CA              1:22.77    1:21.39  
  6 Hwang, Do Yeon            11 ROSE-CA              1:25.28    1:26.65  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benderskii, Igor A        12 ROSE-CA              2:38.98    2:31.61  
    1:12.82 1:18.79                                                
  2 Crowley, Will M           11 ROSE-CA              2:52.31    2:49.68  
    1:23.66 1:26.02                                                
  3 Villanueva, Christian S   12 ROSE-CA              3:05.96    2:50.02  
    1:22.35 1:27.67                                                
  4 Jeffries, Dylan F         11 ROSE-CA                   NT    3:00.23  
    1:24.45 1:35.78                                                
  5 Scott, Jackson N          12 ROSE-CA                   NT    3:35.74  
    1:38.44 1:57.30                                                
 
Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benderskii, Igor A        12 ROSE-CA              5:52.19    5:28.75  
  2 West, Ian V               12 ROSE-CA              5:25.78    5:29.62  
  3 Summers, Harrison J       11 ROSE-CA                   NT    6:03.88  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalmacio, Ronald J        12 ROSE-CA                27.88      28.30  
  2 Cahill, Max M             12 ROSE-CA                34.88      33.40  
  3 Villaluna, Thai C         11 ROSE-CA                   NT      38.91  
  4 Villanueva, Christian S   12 ROSE-CA                45.13      42.04  
  5 West, Ian V               12 ROSE-CA                41.27      42.33  
  6 Summers, Harrison J       11 ROSE-CA                43.22      42.36  
  7 Meyer-Yen, Gabriel Meyer  12 ROSE-CA                43.86      42.50  
  8 Hwang, Do Yeon            11 ROSE-CA                48.17      45.07  
  9 Olmsted, Garrett J        12 ROSE-CA                46.45      45.19  
 10 Sheikh, Noah M            12 ROSE-CA                   NT      46.27  
 11 Brouwer, Nicholas O       12 ROSE-CA                   NT      47.56  
 12 Stone, Thomas J           12 ROSE-CA                   NT      47.58  
 13 Eshel, Ben M              12 ROSE-CA                   NT      48.18  
 14 Bigelow, Andrew J         11 ROSE-CA                48.68      48.39  
 15 Alvarez, Jadan            12 ROSE-CA                   NT      50.46  
 16 Chapman, Andrew J         11 ROSE-CA                49.97      50.77  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalmacio, Ronald J        12 ROSE-CA              1:00.40      59.98  
  2 Cahill, Max M             12 ROSE-CA              1:15.07    1:14.00  
  3 Dosti, Daniel B           12 ROSE-CA              1:22.33    1:22.38  
  4 Villaluna, Thai C         11 ROSE-CA                   NT    1:25.39  
  5 West, Ian V               12 ROSE-CA              1:29.22    1:26.33  
  6 Crowley, Will M           11 ROSE-CA              1:40.68    1:36.71  
  7 Jeffries, Dylan F         11 ROSE-CA              1:29.93    1:38.73  
  8 Scott, Jackson N          12 ROSE-CA                   NT    1:48.56  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dosti, Daniel B           12 ROSE-CA                42.91      42.74  
  2 Eshel, Ben M              12 ROSE-CA                   NT      48.68  
  3 Olmsted, Garrett J        12 ROSE-CA                57.23      50.19  
  4 Castro, Christian M       11 ROSE-CA                48.94      50.34  
  5 Stone, Thomas J           12 ROSE-CA                   NT      51.52  
  6 Crowley, Will M           11 ROSE-CA                55.29      51.65  
  7 Alvarez, Jadan            12 ROSE-CA                   NT      52.92  
  8 Jeffries, Dylan F         11 ROSE-CA                51.26      53.65  
  9 Sheikh, Noah M            12 ROSE-CA                   NT      54.09  
 10 Chapman, Andrew J         11 ROSE-CA                54.97      56.99  
 11 Brouwer, Nicholas O       12 ROSE-CA                   NT      57.06  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Benderskii, Igor A        12 ROSE-CA              1:32.17    1:27.74  
  2 Meyer-Yen, Gabriel Meyer  12 ROSE-CA              1:59.83    1:45.96  
  3 Castro, Christian M       11 ROSE-CA              1:45.90    1:48.01  
  4 Scott, Jackson N          12 ROSE-CA                   NT    1:56.11  
  5 Chapman, Andrew J         11 ROSE-CA              2:00.47    2:03.45  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dalmacio, Ronald J        12 ROSE-CA                29.65      28.49  
  2 Kim, Nathan               11 ROSE-CA                35.47      34.06  
  3 West, Ian V               12 ROSE-CA                38.86      36.80  
  4 Summers, Harrison J       11 ROSE-CA                40.51      39.51  
  5 Crowley, Will M           11 ROSE-CA                42.27      40.09  
  6 Castro, Christian M       11 ROSE-CA                42.49      41.32  
  7 Jeffries, Dylan F         11 ROSE-CA                40.29      42.15  
  8 Hwang, Do Yeon            11 ROSE-CA                46.44      42.53  
  9 Sheikh, Noah M            12 ROSE-CA                   NT      43.47  
 10 Bigelow, Andrew J         11 ROSE-CA                48.29      44.39  
 11 Stone, Thomas J           12 ROSE-CA                   NT      44.60  
 12 Olmsted, Garrett J        12 ROSE-CA                54.81      46.01  
 13 Brouwer, Nicholas O       12 ROSE-CA                   NT      46.02  
 14 Alvarez, Jadan            12 ROSE-CA                   NT      48.76  
 -- Eshel, Ben M              12 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ribaya, Max A             12 ROSE-CA              1:19.34    1:16.37  
  2 Benderskii, Igor A        12 ROSE-CA              1:31.97    1:21.84  
  3 Aquino, Lcndr V           12 ROSE-CA                   NT    1:30.14  
  4 Villanueva, Christian S   12 ROSE-CA              1:45.23    1:30.96  
  5 Meyer-Yen, Gabriel Meyer  12 ROSE-CA              1:37.76    1:35.20  
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dosti, Daniel B           12 ROSE-CA              2:59.45    2:57.58  
    1:24.24 1:33.34                                                
  2 Meyer-Yen, Gabriel Meyer  12 ROSE-CA              3:22.19    3:06.13  
    1:29.37 1:36.76                                                
  3 Hwang, Do Yeon            11 ROSE-CA              3:43.89    3:39.39  
    1:43.53 1:55.86                                                
 
Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharp, Marshall C         14 UN-CA                  30.26      28.19  
  2 Reyna, Massimo I          13 ROSE-CA                29.80      28.62  
  3 Schroeder, Adam D         14 ROSE-CA                29.54      28.75  
  4 Rassam, Peter R           14 ROSE-CA                29.15      28.99  
  5 Rostomyan, Arsen          13 ROSE-CA                30.66      30.44  
  6 Paredes, Joe A            13 ROSE-CA                33.05      30.57  
  7 Choe, Andrew K            13 ROSE-CA                31.74      30.58  
  8 Rho, Sean S               13 ROSE-CA                32.10      30.92  
  9 Frost, Ethan R            14 ROSE-CA                35.76      31.24  
 10 Yap, Aidan H              13 ROSE-CA                35.21      31.41  
 11 Elyasi, Ejmin Rodof       14 ROSE-CA                35.31      32.23  
 12 McCrary, Robby C          13 ROSE-CA                33.69      32.77  
 13 Stow, Brendan C           14 ROSE-CA                32.20      33.29  
 14 Cho, Vincent              13 ROSE-CA                35.95      34.12  
 15 Semizyan, Daniel          13 ROSE-CA                   NT      34.47  
 16 Saito, Takeru             13 ROSE-CA                38.10      34.67  
 17 Castaneda Bautista, Mich  14 ROSE-CA                   NT      35.59  
 18 Nachtrieb, Quinn O        14 ROSE-CA                38.19      35.63  
 19 Olmedo, Kevin C           13 ROSE-CA                   NT      35.68  
 20 Keshishian, Alec S        13 ROSE-CA                   NT      38.59  
 21 Le, Anthony P             13 ROSE-CA                   NT      41.75  
 22 Martin, Rory F            14 ROSE-CA                42.32      42.37  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schroeder, Adam D         14 ROSE-CA              1:04.70    1:03.30  
  2 Rassam, Peter R           14 ROSE-CA              1:04.50    1:05.21  
  3 Jeffries, Ean C           13 ROSE-CA              1:09.51    1:07.66  
  4 Choe, Andrew K            13 ROSE-CA              1:10.94    1:08.79  
  5 Rho, Sean S               13 ROSE-CA              1:12.14    1:08.97  
  6 Frost, Ethan R            14 ROSE-CA              1:14.73    1:09.06  
  7 Paredes, Joe A            13 ROSE-CA              1:11.22    1:12.70  
  8 Elyasi, Ejmin Rodof       14 ROSE-CA              1:19.99    1:13.61  
  9 Yap, Aidan H              13 ROSE-CA              1:20.18    1:14.13  
 10 Saito, Takeru             13 ROSE-CA              1:20.61    1:16.60  
 11 Olmedo, Kevin C           13 ROSE-CA                   NT    1:17.96  
 12 Cho, Vincent              13 ROSE-CA              1:21.14    1:19.57  
 13 Nachtrieb, Quinn O        14 ROSE-CA              1:27.30    1:21.65  
 14 Stow, Brendan C           14 ROSE-CA              1:14.71    1:21.70  
 15 Semizyan, Daniel          13 ROSE-CA                   NT    1:22.50  
 16 Castaneda Bautista, Mich  14 ROSE-CA                   NT    1:24.72  
 17 Keshishian, Alec S        13 ROSE-CA                   NT    1:31.78  
 18 Martin, Rory F            14 ROSE-CA              1:49.29    1:40.03  
 
Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharp, Marshall C         14 UN-CA                2:09.37    2:15.54  
    1:04.71 1:10.83                                                
  2 Reyna, Massimo I          13 ROSE-CA              2:24.49    2:23.41  
  3 Bryden, Lennon J          13 ROSE-CA              2:25.76    2:25.47  
    1:10.04 1:15.43                                                
  4 McCrary, Robby C          13 ROSE-CA              2:30.53    2:26.45  
    1:10.08 1:16.37                                                
  5 Rassam, Peter R           14 ROSE-CA              2:21.61    2:27.43  
    1:09.49 1:17.94                                                
  6 Murphy, Jack P            13 ROSE-CA              2:27.35    2:28.08  
    1:10.79 1:17.29                                                
  7 Rostomyan, Arsen          13 ROSE-CA              2:27.40    2:32.19  
  8 Frost, Ethan R            14 ROSE-CA              2:50.55    2:35.90  
    1:12.67 1:23.23                                                
  9 Choe, Andrew K            13 ROSE-CA              3:06.47    2:36.11  
    1:11.17 1:24.94                                                
 10 Paredes, Joe A            13 ROSE-CA              2:44.64    2:41.78  
    1:14.62 1:27.16                                                
 11 Yap, Aidan H              13 ROSE-CA              2:58.84    2:41.88  
    1:16.84 1:25.04                                                
 12 Sharp, Aaron J            13 ROSE-CA                   NT    2:49.37  
    1:20.23 1:29.14                                                
 13 Dudas, Mitchell X         13 ROSE-CA              3:31.65    3:17.27  
    1:35.92 1:41.35                                                
 
Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharp, Marshall C         14 UN-CA                4:43.24    4:42.57  
  2 Rassam, Peter R           14 ROSE-CA              5:02.19    5:08.74  
  3 Murphy, Jack P            13 ROSE-CA              5:11.83    5:11.63  
  4 Bryden, Lennon J          13 ROSE-CA                   NT    5:14.49  
  5 McCrary, Robby C          13 ROSE-CA              5:13.82    5:29.90  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyna, Massimo I          13 ROSE-CA              1:17.47    1:14.31  
  2 Murphy, Jack P            13 ROSE-CA              1:19.29    1:16.98  
  3 Schroeder, Adam D         14 ROSE-CA              1:15.33    1:17.42  
  4 McCrary, Robby C          13 ROSE-CA              1:21.89    1:20.15  
  5 Yap, Aidan H              13 ROSE-CA              1:28.73    1:21.54  
  6 Cho, Vincent              13 ROSE-CA              1:40.74    1:35.78  
  7 Semizyan, Daniel          13 ROSE-CA                   NT    1:37.87  
  8 Martin, Rory F            14 ROSE-CA              1:52.80    1:51.74  
 -- Castaneda Bautista, Mich  14 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Le, Anthony P             13 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schroeder, Adam D         14 ROSE-CA              1:20.34    1:22.93  
  2 Jeffries, Ean C           13 ROSE-CA              1:25.86    1:27.09  
  3 Rho, Sean S               13 ROSE-CA              1:30.68    1:27.52  
  4 Rostomyan, Arsen          13 ROSE-CA              1:28.58    1:28.17  
  5 Elyasi, Ejmin Rodof       14 ROSE-CA              1:38.78    1:31.95  
  6 Saito, Takeru             13 ROSE-CA              1:41.95    1:36.52  
  7 Reyna, Massimo I          13 ROSE-CA              1:37.98    1:36.92  
  8 Bryden, Lennon J          13 ROSE-CA              1:43.58    1:37.53  
  9 Olmedo, Kevin C           13 ROSE-CA                   NT    1:38.17  
 10 Nachtrieb, Quinn O        14 ROSE-CA              1:46.98    1:38.66  
 11 Stow, Brendan C           14 ROSE-CA              1:35.78    1:39.54  
 12 Cho, Vincent              13 ROSE-CA              1:43.15    1:40.15  
 13 Semizyan, Daniel          13 ROSE-CA                   NT    1:48.88  
 14 Dudas, Mitchell X         13 ROSE-CA                   NT    1:55.23  
 15 Castaneda Bautista, Mich  14 ROSE-CA                   NT    1:58.45  
 16 Le, Anthony P             13 ROSE-CA                   NT    2:01.05  
 17 Martin, Rory F            14 ROSE-CA              2:07.75    2:04.28  
 
Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharp, Marshall C         14 UN-CA                1:06.70    1:06.35  
  2 Rostomyan, Arsen          13 ROSE-CA              1:11.93    1:12.61  
  3 Murphy, Jack P            13 ROSE-CA              1:14.08    1:16.22  
  4 Rho, Sean S               13 ROSE-CA              1:29.33    1:20.39  
  5 Frost, Ethan R            14 ROSE-CA              1:38.29    1:30.00  
  6 Paredes, Joe A            13 ROSE-CA              1:43.45    1:35.01  
  7 Elyasi, Ejmin Rodof       14 ROSE-CA              1:50.15    1:35.31  
  8 Nachtrieb, Quinn O        14 ROSE-CA                   NT    1:38.18  
  9 Saito, Takeru             13 ROSE-CA                   NT    1:41.69  
 -- Stow, Brendan C           14 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Bryden, Lennon J          13 ROSE-CA              1:13.77         DQ  
 
Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jeffries, Ean C           13 ROSE-CA              2:42.20    2:46.15  
    1:18.43 1:27.72                                                
  2 Choe, Andrew K            13 ROSE-CA              3:40.32    3:05.56  
    1:25.94 1:39.62                                                
 -- Olmedo, Kevin C           13 ROSE-CA                   NT         DQ  
    1:40.66 1:42.16                                                
 
Men 15-18 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zavala, Colin R           15 UN-CA                  31.58      29.84  
  2 Ek, Joseph A              15 ROSE-CA                   NT      30.53  
  3 Debonne, Jensen E         15 ROSE-CA                38.43      32.98  
  4 Lau, Bryan J              16 ROSE-CA                33.93      33.76  
 
Men 15-18 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ek, Joseph A              15 ROSE-CA                   NT    1:09.19  
  2 Zavala, Colin R           15 UN-CA                1:09.89    1:09.67  
  3 Lau, Bryan J              16 ROSE-CA              1:19.16    1:17.07  
  4 Debonne, Jensen E         15 ROSE-CA              1:30.57    1:18.02  
 
Men 15-18 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dudas, Jack R             15 UN-CA                2:29.98    2:26.44  
    1:10.31 1:16.13                                                
 
Men 15-18 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Debonne, Jensen E         15 ROSE-CA                   NT    1:33.01  
 
Men 15-18 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dudas, Jack R             15 UN-CA                1:33.17    1:32.32  
  2 Zavala, Colin R           15 UN-CA                1:35.69    1:33.40  
  3 Debonne, Jensen E         15 ROSE-CA              1:43.82    1:45.16  
 
Men 15-18 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zavala, Colin R           15 UN-CA                1:25.36    1:29.02  
  2 Lau, Bryan J              16 ROSE-CA              1:43.43    1:40.68  
 -- Ek, Joseph A              15 ROSE-CA                   NT         DQ