ROSE - CANY July Dual - Meet Results

ROSE - CANY July Dual
7/5/2019 - 7/6/2019
Pasadena, CA 
Updated: 7/8/2019

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Rose Bowl Aquatics                        HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
          Rose Bowl vs Canyons Dual Meet 2019 - 7/5/2019 to 7/6/2019           
                                    Results                                    
 
Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Ella M          8 ROSE-CA                41.48      40.48  
  2 Bonk, Annie M              8 ROSE-CA                42.08      41.93  
  3 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA                46.72      48.85  
 
Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Ella M          8 ROSE-CA              1:31.78    1:31.38  
  2 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA              1:49.48    1:47.69  
 
Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Ella M          8 ROSE-CA                46.29      45.02  
  2 Bonk, Annie M              8 ROSE-CA                44.40      45.76  
  3 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA                52.09      52.53  
 
Girls 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gutierrez, Ella M          8 ROSE-CA              1:42.88    1:44.70  
 
Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonk, Annie M              8 ROSE-CA              1:00.08      57.36  
  2 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA              1:22.79    1:22.31  
 
Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonk, Annie M              8 ROSE-CA                48.24      46.19  
 
Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bonk, Annie M              8 ROSE-CA                   NT    3:37.85  
     1:43.62  3:37.85                                                      
  2 Gutierrez, Ella M          8 ROSE-CA                   NT    3:39.85  
     1:43.35  3:39.85                                                      
  3 Yiengst, Audrey V          7 CANY-CA                   NT    4:27.62  
     2:05.40  4:27.62                                                      
 
Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Docter, Dylan P           10 ROSE-CA                32.90      33.15  
  2 O'Grady, Meredith S       10 ROSE-CA                35.17      35.80  
  3 Ginsburg, Audrey E        10 CANY-CA                35.89      36.09  
  4 Caballero, Madison N      10 CANY-CA                36.22      36.19  
  5 Lee, Olivia A             10 ROSE-CA                35.82      36.40  
  6 Hussein, Emma A            9 CANY-CA                36.66      36.57  
  7 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA                36.34      36.70  
  8 Lin, Tina S               10 ROSE-CA                37.57      37.06  
  9 Larsen, Taylor J          10 ROSE-CA                37.34      37.63  
 10 Riley, Milan B            10 CANY-CA                36.69      38.08  
 11 Valencia, Rosio Y          9 ROSE-CA                39.00      38.99  
 12 Bernal, Danika C           9 ROSE-CA                38.17      39.21  
 13 Anich, Grace O            10 ROSE-CA                40.53      39.74  
 14 Shen, Junmei               9 ROSE-CA                   NT      40.06  
 15 Chung, Sarah G            10 ROSE-CA                41.15      41.17  
 16 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA                40.77      41.29  
 17 Wu, Fan                    9 ROSE-CA                41.30      41.45  
 18 Lee, Julia T               9 ROSE-CA                44.52      42.79  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA              1:22.21    1:19.80  
  2 Lee, Olivia A             10 ROSE-CA              1:21.61    1:20.03  
  3 Lin, Tina S               10 ROSE-CA              1:24.85    1:20.94  
  4 Hussein, Emma A            9 CANY-CA              1:21.62    1:22.92  
  5 Larsen, Taylor J          10 ROSE-CA              1:26.58    1:23.15  
  6 Riley, Milan B            10 CANY-CA              1:22.60    1:23.81  
  7 Valencia, Rosio Y          9 ROSE-CA              1:28.11    1:25.09  
  8 Penman, Keisari M         10 ROSE-CA              1:22.39    1:25.20  
  9 Luo, Vanessa Q             9 ROSE-CA                   NT    1:26.73  
 10 Anich, Grace O            10 ROSE-CA              1:28.82    1:27.69  
 11 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA              1:28.51    1:30.67  
 12 Shen, Junmei               9 ROSE-CA                   NT    1:31.99  
 13 Wu, Fan                    9 ROSE-CA              1:35.88    1:32.78  
 14 Rodriguez, Juliana R       9 CANY-CA              1:28.12    1:32.88  
 15 Wong, Addison K           10 ROSE-CA              1:30.83    1:33.68  
 16 Lee, Julia T               9 ROSE-CA              1:51.38    1:36.20  
 17 Ancker, Anna H             9 ROSE-CA                   NT    1:43.89  
 
Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Grady, Meredith S       10 ROSE-CA              2:56.81    2:52.51  
     1:24.11  2:52.51                                                      
  2 Larsen, Taylor J          10 ROSE-CA                   NT    3:05.70  
     1:27.77  3:05.70                                                      
  3 Lin, Tina S               10 ROSE-CA              3:07.61    3:07.16  
     1:27.58  3:07.16                                                      
  4 Luo, Vanessa Q             9 ROSE-CA                   NT    3:08.52  
     1:29.98  3:08.52                                                      
  5 Valencia, Rosio Y          9 ROSE-CA                   NT    3:10.85  
     1:33.18  3:10.85                                                      
 
Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plante, Alexis A          10 CANY-CA                39.53      40.42  
  2 Docter, Dylan P           10 ROSE-CA                42.24      42.31  
  3 Chung, Sarah G            10 ROSE-CA                44.53      43.48  
  4 Lee, Olivia A             10 ROSE-CA                42.00      43.52  
  5 Luo, Vanessa Q             9 ROSE-CA                45.41      44.09  
  6 Penman, Keisari M         10 ROSE-CA                43.64      45.25  
  7 Shen, Junmei               9 ROSE-CA                   NT      45.43  
  8 Ginsburg, Audrey E        10 CANY-CA                45.64      45.66  
  9 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA                48.76      45.94  
 10 Caballero, Madison N      10 CANY-CA                44.27      46.79  
 11 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA                48.77      47.91  
 12 Lee, Julia T               9 ROSE-CA                51.88      48.79  
 13 Wu, Fan                    9 ROSE-CA                48.69      48.87  
 -- Bernal, Danika C           9 ROSE-CA                45.86         DQ  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plante, Alexis A          10 CANY-CA              1:25.51    1:28.47  
  2 Penman, Keisari M         10 ROSE-CA              1:36.13    1:35.45  
  3 Valencia, Rosio Y          9 ROSE-CA              1:35.05    1:36.21  
  4 Lin, Tina S               10 ROSE-CA              1:35.54    1:36.78  
  5 O'Grady, Meredith S       10 ROSE-CA              1:32.13    1:38.28  
  6 Larsen, Taylor J          10 ROSE-CA              1:50.53    1:39.76  
  7 Caballero, Madison N      10 CANY-CA              1:34.54    1:39.95  
  8 Lee, Julia T               9 ROSE-CA                   NT    1:53.47  
 -- Anich, Grace O            10 ROSE-CA                   NT         DQ  
 -- Bernal, Danika C           9 ROSE-CA              1:38.05         DQ  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ginsburg, Audrey E        10 CANY-CA                47.75      47.75  
  2 Docter, Dylan P           10 ROSE-CA                50.59      47.99  
  3 Anich, Grace O            10 ROSE-CA                50.06      48.78  
  4 Riley, Milan B            10 CANY-CA                47.63      49.07  
  5 Luo, Vanessa Q             9 ROSE-CA                49.80      49.12  
  6 Lee, Olivia A             10 ROSE-CA                53.27      51.26  
  7 Shen, Junmei               9 ROSE-CA                   NT      51.31  
  8 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA                51.08      52.58  
  9 Caballero, Madison N      10 CANY-CA                57.13      54.05  
 10 Chung, Sarah G            10 ROSE-CA                54.09      54.94  
 11 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA                55.31      57.44  
 12 Wu, Fan                    9 ROSE-CA                56.29      59.17  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hussein, Emma A            9 CANY-CA              1:41.62    1:37.42  
  2 Lee, Olivia A             10 ROSE-CA              1:49.23    1:45.21  
  3 Riley, Milan B            10 CANY-CA              1:46.09    1:48.27  
  4 Luo, Vanessa Q             9 ROSE-CA                   NT    1:49.21  
  5 Shen, Junmei               9 ROSE-CA                   NT    1:49.48  
  6 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA                   NT    1:50.51  
  7 Rodriguez, Juliana R       9 CANY-CA              1:57.35    1:54.80  
  8 Caballero, Madison N      10 CANY-CA              2:01.92    2:02.84  
  9 Lee, Julia T               9 ROSE-CA                   NT    2:12.94  
 10 Ancker, Anna H             9 ROSE-CA                   NT    2:16.04  
 -- Anich, Grace O            10 ROSE-CA              2:20.02         DQ  
 
Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plante, Alexis A          10 CANY-CA                37.03      36.59  
  2 Docter, Dylan P           10 ROSE-CA                37.82      38.78  
  3 Riley, Milan B            10 CANY-CA                45.11      41.40  
  4 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA                43.82      41.48  
  5 Bernal, Danika C           9 ROSE-CA                43.60      41.54  
  6 Caballero, Madison N      10 CANY-CA                43.68      42.21  
  7 O'Grady, Meredith S       10 ROSE-CA                41.94      42.48  
  8 Hussein, Emma A            9 CANY-CA                45.02      42.52  
  9 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA                45.49      44.26  
 -- Wu, Fan                    9 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plante, Alexis A          10 CANY-CA              1:32.27    1:23.75  
  2 Hussein, Emma A            9 CANY-CA              1:52.34    1:41.96  
  3 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA              1:43.34    1:43.28  
  4 Riley, Milan B            10 CANY-CA              1:42.60    1:44.00  
  5 Penman, Keisari M         10 ROSE-CA              1:44.08    1:44.83  
  6 Piltzer, Emma G           10 CANY-CA              1:47.12    1:47.16  
 
Girls 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Docter, Dylan P           10 ROSE-CA              3:10.86    3:09.87  
     1:30.00  3:09.87                                                      
  2 Lin, Tina S               10 ROSE-CA              3:21.48    3:15.77  
     1:34.80  3:15.77                                                      
  3 O'Grady, Meredith S       10 ROSE-CA              3:22.47    3:18.08  
     1:35.30  3:18.08                                                      
  4 Caballero, Madison N      10 CANY-CA              3:20.55    3:19.24  
     1:37.19  3:19.24                                                      
  5 Bernal, Danika C           9 ROSE-CA              3:21.34    3:20.79  
     1:34.57  3:20.79                                                      
  6 Penman, Keisari M         10 ROSE-CA              3:21.16    3:23.85  
     1:38.41  3:23.85                                                      
  7 Valencia, Rosio Y          9 ROSE-CA                   NT    3:29.24  
     1:38.87  3:29.24                                                      
  8 Larsen, Taylor J          10 ROSE-CA                   NT    3:29.39  
     1:34.98  3:29.39                                                      
  9 Alamillo, Victoria G      10 CANY-CA              3:35.69    3:37.37  
     1:42.05  3:37.37                                                      
 10 Wong, Addison K           10 ROSE-CA                   NT    3:40.60  
     1:44.47  3:40.60                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walklett, Natalie         12 ROSE-CA                29.25      29.29  
  2 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA                28.55      29.31  
  3 Gish, Addie R             12 ROSE-CA                30.85      29.71  
  4 Yokoyama, Aly S           12 CANY-CA                30.10      30.08  
  5 Worku, Meron              12 ROSE-CA                29.97      30.14  
  6 Xu, Sophia D              12 ROSE-CA                30.24      30.35  
  7 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA                32.33      30.53  
  8 Henderson, Dia N          12 CANY-CA                30.30      30.62  
  9 Brush, Adelle A           12 ROSE-CA                32.16      31.26  
 10 Georgino, Sophia A        12 ROSE-CA                32.86      31.37  
 11 Stillitano, Naomi         12 ROSE-CA                31.26      31.44  
 12 Blietz, Sophia G          12 CANY-CA                31.75      31.59  
 13 Fournier-Facori, Alix L   11 ROSE-CA                32.45      31.86  
 14 Lewis, Mia T              12 CANY-CA                32.18      31.95  
 15 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                31.81      32.74  
 16 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                32.69      32.98  
 17 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA                33.54      33.05  
 18 Iturbe, Sarah             11 ROSE-CA                33.57      33.12  
 19 Ohanesian, Hasmik         12 ROSE-CA                33.65      33.13  
 20 Lee, Megan S              11 ROSE-CA                33.98      33.22  
 21 Valdez, Layla R           12 ROSE-CA                33.43      33.32  
 22 Rocca, Lorelei E          11 ROSE-CA                32.61      33.42  
 23 Lin, Emmy S               12 ROSE-CA                33.80      33.55  
 24 Saito, Kaoru A            12 ROSE-CA                33.23      33.57  
 25 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                33.07      33.58  
 26 Georgino, Kate L          12 ROSE-CA                36.19      33.65  
 27 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA                33.81      33.76  
 28 Wai, Julianna A           11 ROSE-CA                34.69      33.89  
 29 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA                35.54      33.93  
 30 Bonk, Sarah F             11 ROSE-CA                34.29      34.68  
 31 Choi, Ellen M             12 ROSE-CA                36.07      34.85  
 32 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA                37.49      34.86  
 33 Dean, Leah A              11 ROSE-CA                35.20      35.55  
 34 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA                36.79      36.37  
 35 Cervantes, Alyssa N       11 ROSE-CA                36.47      36.63  
 36 Simonian, Jessica N       11 ROSE-CA                38.04      37.57  
 -- Broadway, Elle M          12 CANY-CA                30.77         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walklett, Natalie         12 ROSE-CA              1:03.95    1:05.07  
  2 Yokoyama, Aly S           12 CANY-CA              1:05.87    1:05.61  
  3 Broadway, Elle M          12 CANY-CA              1:06.22    1:05.70  
  4 Lewis, Mia T              12 CANY-CA              1:06.96    1:07.71  
  5 Worku, Meron              12 ROSE-CA              1:06.10    1:07.99  
  6 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA              1:08.66    1:08.54  
  7 Blietz, Sophia G          12 CANY-CA              1:09.09    1:08.92  
  8 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA              1:09.03    1:10.42  
  9 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA              1:12.51    1:10.52  
 10 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              1:09.91    1:10.88  
 11 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:11.14    1:11.61  
 12 Guzman, Lucila            12 CANY-CA              1:09.09    1:11.93  
 12 Najera, Sophia H          11 CANY-CA              1:12.57    1:11.93  
 14 Lee, Megan S              11 ROSE-CA              1:13.19    1:12.18  
 15 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA              1:10.39    1:12.33  
 16 Saito, Kaoru A            12 ROSE-CA              1:14.56    1:13.13  
 17 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA              1:12.04    1:13.50  
 18 Iturbe, Sarah             11 ROSE-CA              1:16.75    1:13.82  
 19 Ohanesian, Hasmik         12 ROSE-CA              1:13.04    1:13.93  
 20 Rocca, Lorelei E          11 ROSE-CA              1:12.03    1:13.97  
 21 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA              1:18.58    1:14.42  
 22 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA              1:16.40    1:15.30  
 23 Wai, Julianna A           11 ROSE-CA              1:18.74    1:15.42  
 24 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              1:13.75    1:16.68  
 25 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA              1:21.56    1:19.16  
 26 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              1:23.10    1:20.84  
 27 Simonian, Jessica N       11 ROSE-CA              1:23.60    1:21.44  
 28 Cervantes, Alyssa N       11 ROSE-CA              1:21.03    1:21.46  
 29 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA              1:22.57    1:22.69  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Broadway, Elle M          12 CANY-CA              2:26.67    2:24.84  
     1:09.04  2:24.84                                                      
  2 Brush, Adelle A           12 ROSE-CA              2:39.06    2:26.61  
     1:10.89  2:26.61                                                      
  3 Gish, Addie R             12 ROSE-CA              2:31.26    2:31.64  
     1:11.70  2:31.64                                                      
  4 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              2:34.37    2:34.05  
     1:14.00  2:34.05                                                      
  5 Georgino, Sophia A        12 ROSE-CA              2:43.55    2:34.14  
     1:14.01  2:34.14                                                      
  6 Worku, Meron              12 ROSE-CA              2:38.94    2:35.50  
     1:13.92  2:35.50                                                      
  7 Najera, Sophia H          11 CANY-CA              2:37.30    2:35.74  
     1:16.69  2:35.74                                                      
  8 Lee, Megan S              11 ROSE-CA              2:39.67    2:41.25  
     1:19.66  2:41.25                                                      
  9 Ohanesian, Hasmik         12 ROSE-CA              2:40.35    2:41.43  
     1:19.19  2:41.43                                                      
 10 Georgino, Kate L          12 ROSE-CA              2:49.19    2:45.49  
     1:18.90  2:45.49                                                      
 11 Dean, Leah A              11 ROSE-CA              2:40.67    2:46.07  
     1:21.18  2:46.07                                                      
 12 Rocca, Lorelei E          11 ROSE-CA              2:43.71    2:48.47  
     1:21.79  2:48.47                                                      
 13 Bonk, Sarah F             11 ROSE-CA              2:51.68    2:51.67  
     1:21.64  2:51.67                                                      
 14 Simonian, Jessica N       11 ROSE-CA              2:59.00    2:54.16  
     1:25.62  2:54.16                                                      
 15 Choi, Ellen M             12 ROSE-CA              2:50.10    2:55.14  
 16 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              3:00.20    2:56.99  
     1:26.55  2:56.99                                                      
 17 Cervantes, Alyssa N       11 ROSE-CA              2:58.66    2:58.95  
     1:25.93  2:58.95                                                      
 18 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA              3:05.03    2:59.67  
     1:26.96  2:59.67                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walklett, Natalie         12 ROSE-CA                33.39      34.37  
  2 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA                34.68      34.77  
  3 Stillitano, Naomi         12 ROSE-CA                34.66      34.84  
  4 Xu, Sophia D              12 ROSE-CA                34.77      35.45  
  5 Blietz, Sophia G          12 CANY-CA                35.36      36.07  
  6 Lewis, Mia T              12 CANY-CA                37.62      36.52  
  7 Fournier-Facori, Alix L   11 ROSE-CA                39.29      37.20  
  8 Martin, Aubs J            11 CANY-CA                36.88      37.26  
  9 Henderson, Dia N          12 CANY-CA                37.59      37.34  
 10 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA                38.38      38.00  
 11 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                38.54      38.25  
 12 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA                39.46      38.46  
 13 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA                38.48      38.94  
 14 Valdez, Layla R           12 ROSE-CA                40.92      39.15  
 15 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                39.12      39.16  
 16 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA                39.37      39.50  
 17 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                42.43      40.06  
 18 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA                40.39      40.08  
 19 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA                42.12      42.07  
 20 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA                43.31      42.65  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yokoyama, Aly S           12 CANY-CA              1:10.55    1:11.62  
  2 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA              1:17.84    1:16.38  
  3 Blietz, Sophia G          12 CANY-CA              1:15.44    1:17.90  
  4 Xu, Sophia D              12 ROSE-CA              1:17.39    1:18.42  
  5 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              1:18.72    1:20.01  
  6 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA              1:22.32    1:22.23  
  7 Georgino, Kate L          12 ROSE-CA              1:28.57    1:22.61  
  8 Najera, Sophia H          11 CANY-CA              1:24.00    1:23.57  
  9 Guzman, Lucila            12 CANY-CA              1:23.49    1:23.99  
 10 Dean, Leah A              11 ROSE-CA              1:24.76    1:25.18  
 11 Saito, Kaoru A            12 ROSE-CA              1:25.75    1:25.27  
 12 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA              1:24.63    1:25.31  
 13 Lee, Megan S              11 ROSE-CA              1:28.40    1:25.46  
 14 Iturbe, Sarah             11 ROSE-CA              1:28.95    1:26.01  
 15 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              1:34.01    1:28.05  
 16 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA              1:31.54    1:33.17  
 17 Rocca, Lorelei E          11 ROSE-CA              1:35.48    1:34.64  
 
Girls 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yokoyama, Aly S           12 CANY-CA              2:36.82    2:30.91  
     1:13.89  2:30.91                                                      
  2 Gish, Addie R             12 ROSE-CA              2:42.28    2:36.90  
     1:15.10  2:36.90                                                      
  3 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA              2:44.50    2:41.49  
     1:18.20  2:41.49                                                      
  4 Blietz, Sophia G          12 CANY-CA              2:42.33    2:45.02  
     1:20.04  2:45.02                                                      
  5 Stillitano, Naomi         12 ROSE-CA              2:46.31    2:46.04  
     1:20.59  2:46.04                                                      
  6 Georgino, Sophia A        12 ROSE-CA              2:53.20    2:46.80  
     1:20.80  2:46.80                                                      
  7 Brush, Adelle A           12 ROSE-CA              2:57.57    2:47.33  
     1:21.48  2:47.33                                                      
  8 Fournier-Facori, Alix L   11 ROSE-CA                   NT    2:48.97  
     1:24.61  2:48.97                                                      
  9 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              2:55.26    2:50.42  
     1:23.29  2:50.42                                                      
 10 Georgino, Kate L          12 ROSE-CA                   NT    2:58.14  
     1:26.03  2:58.14                                                      
 11 Dean, Leah A              11 ROSE-CA              2:55.95    2:58.37  
     1:28.28  2:58.37                                                      
 12 Bonk, Sarah F             11 ROSE-CA                   NT    3:02.50  
     1:31.15  3:02.50                                                      
 13 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA                   NT    3:03.02  
     1:31.05  3:03.02                                                      
 14 Valdez, Layla R           12 ROSE-CA                   NT    3:04.91  
     1:32.31  3:04.91                                                      
 
Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walklett, Natalie         12 ROSE-CA                40.97      38.61  
  2 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA                40.07      38.73  
  3 Lewis, Mia T              12 CANY-CA                40.94      40.34  
  4 Worku, Meron              12 ROSE-CA                   NT      41.18  
  5 Yokoyama, Aly S           12 CANY-CA                41.23      41.26  
  6 Henderson, Dia N          12 CANY-CA                39.79      41.35  
  7 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA                41.10      41.59  
  8 Ohanesian, Hasmik         12 ROSE-CA                42.88      42.14  
  9 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA                41.46      42.17  
 10 Lin, Emmy S               12 ROSE-CA                42.84      42.29  
 11 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                42.64      42.76  
 12 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA                44.42      43.62  
 13 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                43.07      43.92  
 14 Choi, Ellen M             12 ROSE-CA                42.47      44.32  
 15 Wai, Julianna A           11 ROSE-CA                48.81      45.43  
 16 Stillitano, Naomi         12 ROSE-CA                45.41      45.48  
 17 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA                49.53      46.36  
 18 Najera, Sophia H          11 CANY-CA                48.37      46.70  
 19 Cervantes, Alyssa N       11 ROSE-CA                47.17      47.66  
 20 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA                47.32      47.99  
 21 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA                50.42      51.60  
 22 Simonian, Jessica N       11 ROSE-CA                55.10      55.70  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walklett, Natalie         12 ROSE-CA              1:27.16    1:24.78  
  2 Lewis, Mia T              12 CANY-CA              1:29.00    1:26.76  
  3 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA              1:29.69    1:28.13  
  4 Yokoyama, Aly S           12 CANY-CA              1:31.19    1:28.46  
  5 Henderson, Dia N          12 CANY-CA              1:30.08    1:29.34  
  6 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:33.78    1:30.30  
  7 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA              1:29.71    1:30.67  
  8 Lin, Emmy S               12 ROSE-CA              1:31.49    1:31.70  
  9 Ohanesian, Hasmik         12 ROSE-CA              1:33.24    1:31.94  
 10 Worku, Meron              12 ROSE-CA              1:33.16    1:32.01  
 11 Fournier-Facori, Alix L   11 ROSE-CA              1:39.47    1:35.52  
 12 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA              1:35.69    1:35.56  
 12 Saito, Kaoru A            12 ROSE-CA              1:38.22    1:35.56  
 14 Guzman, Lucila            12 CANY-CA              1:35.31    1:36.81  
 15 Hussein, Yara A           12 CANY-CA              1:46.15    1:38.03  
 16 Valdez, Layla R           12 ROSE-CA              1:44.41    1:40.60  
 17 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA              1:54.30    1:40.97  
 18 Iturbe, Sarah             11 ROSE-CA              1:45.92    1:42.85  
 19 Cervantes, Alyssa N       11 ROSE-CA              1:44.95    1:43.78  
 20 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              1:56.87    1:49.88  
 
Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA                30.70      30.59  
  2 Xu, Sophia D              12 ROSE-CA                36.24      32.75  
  3 Broadway, Elle M          12 CANY-CA                34.17      32.81  
  4 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA                34.32      33.37  
  5 Gish, Addie R             12 ROSE-CA                34.54      33.52  
  6 Stillitano, Naomi         12 ROSE-CA                34.26      33.90  
  7 Blietz, Sophia G          12 CANY-CA                33.49      33.99  
  8 Henderson, Dia N          12 CANY-CA                33.62      34.24  
  9 Brush, Adelle A           12 ROSE-CA                34.59      34.52  
  9 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA                36.24      34.52  
 11 Lewis, Mia T              12 CANY-CA                35.68      34.53  
 12 Georgino, Sophia A        12 ROSE-CA                35.37      35.23  
 13 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA                35.92      35.29  
 14 Najera, Sophia H          11 CANY-CA                35.93      35.80  
 15 Ewing, Brooklyn R         12 CANY-CA                39.69      36.16  
 16 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA                39.90      36.69  
 17 Bonk, Sarah F             11 ROSE-CA                35.98      36.70  
 18 Guzman, Lucila            12 CANY-CA                34.96      37.22  
 19 Buliga, Emma Z            11 CANY-CA                37.09      37.29  
 20 Georgino, Kate L          12 ROSE-CA                37.57      37.30  
 21 Lin, Emmy S               12 ROSE-CA                37.97      37.98  
 22 Rocca, Lorelei E          11 ROSE-CA                39.59      38.69  
 23 Alexander, Cameron B      12 CANY-CA                40.43      38.79  
 24 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA                40.32      39.36  
 25 Hussein, Yara A           12 CANY-CA                40.21      40.48  
 26 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA                41.13      40.58  
 -- Martin, Aubs J            11 CANY-CA                35.03         DQ  
 
Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowan, Delaney M          12 CANY-CA              1:14.13    1:13.81  
  2 Broadway, Elle M          12 CANY-CA              1:15.69    1:13.89  
  3 Brush, Adelle A           12 ROSE-CA              1:18.22    1:17.97  
  4 Georgino, Sophia A        12 ROSE-CA              1:23.38    1:18.51  
  5 Martin, Aubs J            11 CANY-CA              1:20.42    1:18.69  
  6 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              1:21.38    1:18.89  
  7 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA              1:24.02    1:19.03  
  8 Gish, Addie R             12 ROSE-CA              1:18.39    1:20.90  
  9 Valdez, Layla R           12 ROSE-CA              1:21.47    1:21.31  
 10 Fournier-Facori, Alix L   11 ROSE-CA              1:35.33    1:25.64  
 11 Iturbe, Sarah             11 ROSE-CA              1:29.97    1:26.65  
 12 Hartounian, Nadia I       11 CANY-CA              1:28.96    1:27.35  
 13 Kuck, Aubrey L            12 CANY-CA              1:31.24    1:28.11  
 14 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA              1:39.07    1:29.01  
 15 Bonk, Sarah F             11 ROSE-CA              1:28.63    1:29.73  
 16 Wai, Julianna A           11 ROSE-CA              1:45.58    1:30.02  
 17 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA              1:37.53    1:31.52  
 18 Saito, Kaoru A            12 ROSE-CA              1:33.36    1:32.12  
 19 Lin, Emmy S               12 ROSE-CA              1:26.77    1:33.69  
 20 Addiego, Shae E           12 ROSE-CA              1:42.99    1:40.04  
 
Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Caitlin E          12 CANY-CA              2:38.34    2:38.53  
     1:13.43  2:38.53                                                      
  2 Xu, Sophia D              12 ROSE-CA              2:43.04    2:44.56  
     1:16.57  2:44.56                                                      
  3 Broadway, Elle M          12 CANY-CA              2:49.31    2:46.85  
     1:14.76  2:46.85                                                      
  4 Lawrence, Victoria A      12 CANY-CA              2:53.35    2:51.51  
     1:20.65  2:51.51                                                      
  5 Chambers, Michelle R      11 CANY-CA              2:53.66    2:53.74  
     1:20.05  2:53.74                                                      
  6 Lee, Megan S              11 ROSE-CA              2:59.85    2:55.06  
     1:23.37  2:55.06                                                      
  7 Najera, Sophia H          11 CANY-CA              3:04.25    3:01.95  
     1:24.55  3:01.95                                                      
  8 Dean, Leah A              11 ROSE-CA              3:08.81    3:06.60  
     1:28.38  3:06.60                                                      
  9 Chan, Mikayla T           11 ROSE-CA                   NT    3:08.04  
     1:32.00  3:08.04                                                      
 10 Wai, Julianna A           11 ROSE-CA              3:16.12    3:12.15  
     1:29.24  3:12.15                                                      
 11 Sun, Morgan A             11 ROSE-CA              3:17.28    3:13.97  
     1:28.38  3:13.97                                                      
 12 Simonian, Jessica N       11 ROSE-CA              3:30.94    3:26.48  
     1:39.70  3:26.48                                                      
 -- Rocca, Lorelei E          11 ROSE-CA              3:10.33         DQ  
     1:30.29       DQ                                                      
 
Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                37.21      35.65  
  2 Li, Raymond                8 ROSE-CA                39.05      40.77  
  3 Lee, Marcus H              8 ROSE-CA                41.76      43.59  
 
Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA              1:23.80    1:24.34  
  2 Li, Raymond                8 ROSE-CA              1:31.73    1:31.56  
 
Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                   NT    3:01.08  
     1:24.88  3:01.08                                                      
  2 Lee, Marcus H              8 ROSE-CA                   NT    3:12.78  
     1:33.11  3:12.78                                                      
 
Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                46.08      43.84  
  2 Li, Raymond                8 ROSE-CA                46.87      47.63  
 
Boys 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Li, Raymond                8 ROSE-CA              1:44.98    1:40.30  
 
Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                55.76      53.92  
  2 Lee, Marcus H              8 ROSE-CA                54.01      57.19  
 
Boys 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                   NT    1:54.29  
  2 Li, Raymond                8 ROSE-CA              2:05.01    2:06.69  
 
Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Behzadian, Arshawn         7 CANY-CA                41.97      42.37  
  2 Lee, Marcus H              8 ROSE-CA                42.00      46.44  
 
Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Marcus H              8 ROSE-CA                   NT    3:24.40  
     1:37.68  3:24.40                                                      
 
Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Aiden H              10 ROSE-CA                30.43      30.20  
  2 Yang, Henry               10 ROSE-CA                32.83      33.57  
  3 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                33.03      33.92  
  4 Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA                35.37      34.94  
  5 Perrigue, Mason W         10 ROSE-CA                36.43      35.02  
  6 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA                36.15      35.72  
  7 Monaghan, Aidan W         10 ROSE-CA                36.37      36.50  
  8 Tsai, Orion Y              9 ROSE-CA                36.71      37.07  
  9 Ye, Benjamin              10 ROSE-CA                   NT      37.82  
 10 Castro, Joshua J           9 ROSE-CA                41.36      38.72  
 11 Bai, Ethan K              10 ROSE-CA                40.34      38.96  
 12 Tang, Sebastian J         10 ROSE-CA                   NT      40.92  
 13 Tsai, Sean                 9 ROSE-CA                41.53      41.02  
 14 Griffice, Aaron Z         10 ROSE-CA                43.86      44.10  
 15 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA                45.66      45.09  
 16 Bonaccorso, James J        9 ROSE-CA                43.79      46.52  
 17 Leichter, Jack E          10 ROSE-CA                46.70      47.11  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Aiden H              10 ROSE-CA              1:06.46    1:05.98  
  2 Yang, Henry               10 ROSE-CA              1:15.48    1:12.90  
  3 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              1:13.91    1:13.89  
  4 Perrigue, Mason W         10 ROSE-CA              1:22.14    1:17.32  
  5 Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA              1:18.24    1:19.41  
  6 Tsai, Orion Y              9 ROSE-CA              1:21.37    1:19.42  
  7 Melkumyants, Vahagn S     10 ROSE-CA              1:30.25    1:20.96  
  8 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA              1:20.22    1:21.91  
  9 Ye, Benjamin              10 ROSE-CA                   NT    1:24.58  
 10 Villegas, Johnathan R     10 ROSE-CA                   NT    1:28.59  
 11 Tsai, Sean                 9 ROSE-CA              1:33.71    1:30.05  
 12 Tang, Sebastian J         10 ROSE-CA                   NT    1:30.71  
 13 Castro, Joshua J           9 ROSE-CA              1:30.09    1:31.29  
 14 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA              1:41.70    1:41.24  
 15 Bonaccorso, James J        9 ROSE-CA              1:43.78    1:43.32  
 16 Leichter, Jack E          10 ROSE-CA              1:47.87    1:46.24  
 
Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Aiden H              10 ROSE-CA              2:28.05    2:25.71  
     1:09.91  2:25.71                                                      
  2 Yang, Henry               10 ROSE-CA              2:53.78    2:38.75  
     1:16.77  2:38.75                                                      
  3 Monaghan, Aidan W         10 ROSE-CA              2:53.34    2:51.41  
     1:23.63  2:51.41                                                      
  4 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA              2:57.61    2:59.55  
     1:26.11  2:59.55                                                      
  5 Ross, Alexander P          9 ROSE-CA                   NT    3:16.78  
     1:40.86  3:16.78                                                      
  6 Tsai, Sean                 9 ROSE-CA              3:24.37    3:17.11  
     1:34.30  3:17.11                                                      
  7 Tang, Sebastian J         10 ROSE-CA                   NT    3:28.65  
     1:36.52  3:28.65                                                      
 
Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                38.39      39.78  
  2 Perrigue, Mason W         10 ROSE-CA                42.03      41.94  
  3 Tsai, Orion Y              9 ROSE-CA                44.02      42.70  
  4 Griffice, Aaron Z         10 ROSE-CA                44.80      43.93  
  5 Ross, Alexander P          9 ROSE-CA                47.74      46.83  
  6 Ye, Benjamin              10 ROSE-CA                   NT      48.01  
  7 Castro, Joshua J           9 ROSE-CA                46.29      48.31  
  8 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA                48.98      48.40  
 -- Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA                41.71         DQ  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Aiden H              10 ROSE-CA              1:22.05    1:14.66  
  2 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              1:22.98    1:24.78  
  3 Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA              1:27.24    1:28.18  
  4 Yang, Henry               10 ROSE-CA              1:32.67    1:29.40  
  5 Tsai, Orion Y              9 ROSE-CA              1:35.80    1:32.70  
  6 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA              1:43.71    1:42.62  
  7 Tsai, Sean                 9 ROSE-CA              1:45.09    1:44.60  
  8 Bai, Ethan K              10 ROSE-CA                   NT    1:50.22  
  9 Leichter, Jack E          10 ROSE-CA                   NT    1:52.95  
 10 Tang, Sebastian J         10 ROSE-CA                   NT    1:53.37  
 11 Bonaccorso, James J        9 ROSE-CA                   NT    1:55.71  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA                46.58      45.76  
  2 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA                46.84      47.99  
  3 Ye, Benjamin              10 ROSE-CA                   NT      48.51  
  4 Bai, Ethan K              10 ROSE-CA                52.17      50.16  
  5 Castro, Joshua J           9 ROSE-CA                55.38      55.34  
  6 Ross, Alexander P          9 ROSE-CA                53.74      56.23  
  7 Bonaccorso, James J        9 ROSE-CA                56.99      56.51  
  8 Monaghan, Aidan W         10 ROSE-CA                   NT      56.79  
  9 Leichter, Jack E          10 ROSE-CA                55.88      57.17  
 10 Griffice, Aaron Z         10 ROSE-CA              1:02.31    1:00.94  
 11 Yiengst, Mason K           9 CANY-CA              1:04.32    1:03.48  
 -- Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA                50.53         DQ  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yang, Henry               10 ROSE-CA              1:30.26    1:29.94  
  2 Yeo, Aiden H              10 ROSE-CA              1:31.85    1:32.10  
  3 Ye, Benjamin              10 ROSE-CA                   NT    1:44.83  
  4 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA              1:42.97    1:45.06  
  5 Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA              1:49.93    1:46.92  
 -- Bonaccorso, James J        9 ROSE-CA              2:10.87         DQ  
 
Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Melkumyants, Vahagn S     10 ROSE-CA                43.02      41.10  
  2 Yiengst, Jonas M          10 CANY-CA                   NT      41.82  
  3 Perrigue, Mason W         10 ROSE-CA                41.82      41.89  
  4 Monaghan, Aidan W         10 ROSE-CA                46.37      43.75  
  5 Yokoyama, Nolan K          9 CANY-CA                43.17      43.77  
  6 Tang, Sebastian J         10 ROSE-CA                   NT      45.51  
  7 Ross, Alexander P          9 ROSE-CA              1:07.93      48.48  
  8 Castro, Joshua J           9 ROSE-CA                56.34      49.68  
  9 Griffice, Aaron Z         10 ROSE-CA                52.11      51.03  
 10 Villegas, Johnathan R     10 ROSE-CA                   NT      53.50  
 11 Leichter, Jack E          10 ROSE-CA                   NT    1:02.92  
 -- Bai, Ethan K              10 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perrigue, Mason W         10 ROSE-CA              1:37.77    1:34.39  
 
Boys 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lawas, Noah R             10 CANY-CA              3:08.72    3:05.79  
     1:27.08  3:05.79                                                      
  2 Tsai, Orion Y              9 ROSE-CA              3:28.48    3:23.38  
     1:41.67  3:23.38                                                      
  3 Tsai, Sean                 9 ROSE-CA                   NT    3:33.16  
     1:44.43  3:33.16                                                      
  4 Ross, Alexander P          9 ROSE-CA                   NT    3:43.35  
     1:49.99  3:43.35                                                      
  5 Griffice, Aaron Z         10 ROSE-CA                   NT    3:55.10  
     1:48.16  3:55.10                                                      
 -- Yiengst, Mason K           9 CANY-CA                   NT         DQ  
 -- Monaghan, Aidan W         10 ROSE-CA              3:24.03         DQ  
     1:37.82       DQ                                                      
 -- Bai, Ethan K              10 ROSE-CA                   NT         DQ  
     1:57.70       DQ                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Ray T                12 ROSE-CA                27.55      27.82  
  2 Gu, Max                   12 ROSE-CA                31.55      29.75  
  3 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA                30.57      29.91  
  4 Cervantes, Ryan A         12 ROSE-CA                29.89      30.25  
  5 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA                30.18      30.84  
  6 Gu, Ethan                 12 ROSE-CA                32.93      31.02  
  7 Tsai, Otis Y              11 ROSE-CA                31.48      31.09  
  8 Lee, Jake C               12 ROSE-CA                32.22      31.30  
  9 Ross, Nicolai P           11 ROSE-CA                31.37      31.42  
 10 Rho, Ian S                12 ROSE-CA                31.24      31.52  
 11 O'Mara, Mark C            12 ROSE-CA                32.20      31.56  
 12 Eke, Gabe O               11 CANY-CA                32.23      31.93  
 13 Mann, Oliver              12 ROSE-CA                32.23      31.96  
 14 Riley, Lucca B            12 CANY-CA                32.11      32.02  
 15 Soni, Ethan S             12 CANY-CA                32.68      32.35  
 16 Wang, Hughes Y            11 ROSE-CA                32.48      32.36  
 17 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA                33.55      33.18  
 18 Redson, Elijah C          11 ROSE-CA                34.37      33.64  
 19 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA                33.59      34.28  
 20 Keating, Brendan O        11 CANY-CA                33.94      34.30  
 21 Divine, Logan J           11 CANY-CA                33.39      34.67  
 22 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                33.92      35.66  
 23 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA                36.06      36.75  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA              1:06.78    1:05.14  
  2 Gu, Max                   12 ROSE-CA              1:10.29    1:06.34  
  3 Lee, Jake C               12 ROSE-CA              1:09.67    1:07.67  
  4 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA              1:07.09    1:07.81  
  5 Gu, Ethan                 12 ROSE-CA              1:12.53    1:08.14  
  6 Ross, Nicolai P           11 ROSE-CA              1:10.43    1:10.74  
  7 Mann, Oliver              12 ROSE-CA              1:11.28    1:11.26  
  8 Paiz, De'Andre            12 ROSE-CA              1:13.22    1:11.82  
  8 Soni, Ethan S             12 CANY-CA              1:11.57    1:11.82  
 10 Riley, Lucca B            12 CANY-CA              1:09.18    1:12.01  
 11 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA              1:15.06    1:13.48  
 12 Eke, Gabe O               11 CANY-CA              1:14.74    1:13.81  
 13 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA              1:15.10    1:14.57  
 14 Keating, Brendan O        11 CANY-CA              1:15.38    1:15.85  
 15 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA              1:17.95    1:16.88  
 16 Divine, Logan J           11 CANY-CA              1:14.26    1:17.13  
 17 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA              1:16.67    1:22.09  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cervantes, Ryan A         12 ROSE-CA              2:21.93    2:23.13  
     1:08.99  2:23.13                                                      
  2 Gu, Max                   12 ROSE-CA              2:36.14    2:27.91  
     1:09.21  2:27.91                                                      
  3 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA              2:32.49    2:28.22  
     1:10.81  2:28.22                                                      
  4 Gu, Ethan                 12 ROSE-CA              2:44.89    2:33.14  
     1:12.26  2:33.14                                                      
  5 Ross, Nicolai P           11 ROSE-CA              2:35.72    2:35.66  
     1:15.14  2:35.66                                                      
  6 Soni, Ethan S             12 CANY-CA              2:33.70    2:37.60  
     1:15.31  2:37.60                                                      
  7 Paiz, De'Andre            12 ROSE-CA              2:48.08    2:37.99  
     1:16.82  2:37.99                                                      
  8 Oh, Andrew J              11 ROSE-CA              2:42.88    2:43.20  
     1:19.09  2:43.20                                                      
  9 Divine, Logan J           11 CANY-CA              2:43.49    2:44.77  
     1:19.59  2:44.77                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Ray T                12 ROSE-CA                32.24      32.31  
  2 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA                33.85      34.85  
  3 Gu, Ethan                 12 ROSE-CA                37.28      35.43  
  4 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA                36.74      35.70  
  5 Gutierrez, Dominic A      11 ROSE-CA                36.33      36.23  
  6 Lee, Jake C               12 ROSE-CA                37.08      36.33  
  7 Santoso, Gavin J          12 ROSE-CA                40.21      37.15  
  8 Rho, Ian S                12 ROSE-CA                36.56      37.27  
  9 Redson, Elijah C          11 ROSE-CA                38.32      37.75  
 10 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA                39.30      39.04  
 11 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA                39.43      39.34  
 12 O'Mara, Mark C            12 ROSE-CA                37.27      39.38  
 13 Wang, Hughes Y            11 ROSE-CA                39.34      39.48  
 14 Eke, Gabe O               11 CANY-CA                41.53      41.29  
 15 Keating, Brendan O        11 CANY-CA                45.80      42.15  
 16 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                42.06      44.73  
 17 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA                45.67      45.26  
 -- Oh, Andrew J              11 ROSE-CA                42.35         DQ  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gu, Max                   12 ROSE-CA                   NT    1:15.34  
  2 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA              1:15.05    1:15.39  
  3 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA              1:19.53    1:16.99  
  4 Cervantes, Ryan A         12 ROSE-CA              1:18.27    1:17.60  
  5 Santoso, Gavin J          12 ROSE-CA              1:24.17    1:21.03  
  6 Redson, Elijah C          11 ROSE-CA              1:22.57    1:21.62  
  7 Ross, Nicolai P           11 ROSE-CA              1:21.56    1:24.02  
  8 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA              1:29.58    1:28.17  
  9 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA              1:32.36    1:34.89  
 -- Keating, Brendan O        11 CANY-CA              1:34.13         DQ  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Ray T                12 ROSE-CA              2:42.33    2:34.08  
     1:16.20  2:34.08                                                      
  2 Rho, Ian S                12 ROSE-CA              2:42.61    2:41.87  
     1:20.97  2:41.87                                                      
  3 Cervantes, Ryan A         12 ROSE-CA              2:50.18    2:43.39  
     1:21.41  2:43.39                                                      
  4 Gutierrez, Dominic A      11 ROSE-CA              2:52.88    2:43.60  
     1:21.09  2:43.60                                                      
  5 Tsai, Otis Y              11 ROSE-CA                   NT    2:49.39  
     1:25.99  2:49.39                                                      
  6 Wang, Hughes Y            11 ROSE-CA                   NT    2:50.85  
     1:24.40  2:50.85                                                      
  7 O'Mara, Mark C            12 ROSE-CA              2:55.36    2:51.61  
     1:25.23  2:51.61                                                      
  8 Redson, Elijah C          11 ROSE-CA                   NT    2:52.63  
     1:26.08  2:52.63                                                      
  9 Mann, Oliver              12 ROSE-CA                   NT    2:52.73  
     1:25.54  2:52.73                                                      
 10 Ross, Nicolai P           11 ROSE-CA              3:00.89    2:56.21  
     1:27.34  2:56.21                                                      
 11 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA                   NT    3:08.55  
     1:33.00  3:08.55                                                      
 
Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devis, Kenneth Christian  12 ROSE-CA                35.19      35.71  
  2 Liu, Ray T                12 ROSE-CA                38.82      37.05  
  3 Rho, Ian S                12 ROSE-CA                39.03      38.96  
  4 Riley, Lucca B            12 CANY-CA                42.05      41.07  
  5 Mann, Oliver              12 ROSE-CA                42.60      42.45  
  6 Tsai, Otis Y              11 ROSE-CA                43.59      43.47  
  7 Gutierrez, Dominic A      11 ROSE-CA                47.62      44.08  
  8 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                42.92      44.53  
  9 Eke, Gabe O               11 CANY-CA                46.66      46.02  
 10 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA                45.37      46.74  
 11 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA                47.08      48.05  
 12 Soni, Ethan S             12 CANY-CA                47.85      48.49  
 13 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA                49.86      49.12  
 14 Keating, Brendan O        11 CANY-CA                49.43      49.13  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devis, Kenneth Christian  12 ROSE-CA              1:18.26    1:19.63  
  2 Liu, Ray T                12 ROSE-CA              1:24.07    1:22.81  
  3 Lee, Jake C               12 ROSE-CA              1:33.25    1:26.56  
  4 Paiz, De'Andre            12 ROSE-CA              1:27.47    1:29.79  
  5 Riley, Lucca B            12 CANY-CA              1:32.68    1:31.13  
  6 Mann, Oliver              12 ROSE-CA              1:37.08    1:32.92  
  7 Oh, Andrew J              11 ROSE-CA              1:34.20    1:33.05  
  8 Rodriguez, Jaden R        12 CANY-CA              1:36.52    1:34.42  
  9 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA              1:33.60    1:35.40  
 10 Lawas, Jeremy G           11 CANY-CA              1:41.09    1:41.05  
 11 Eke, Gabe O               11 CANY-CA              1:45.76    1:43.07  
 12 Divine, Logan J           11 CANY-CA              1:55.52    1:52.46  
 
Boys 11-12 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA                   NT    2:53.24  
     1:24.29  2:53.24                                                      
  2 Devis, Kenneth Christian  12 ROSE-CA              3:05.91    2:54.21  
     1:25.83  2:54.21                                                      
  3 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                   NT    3:20.97  
     1:39.20  3:20.97                                                      
  4 Oh, Andrew J              11 ROSE-CA              3:24.11    3:23.58  
     1:38.90  3:23.58                                                      
  5 Paiz, De'Andre            12 ROSE-CA              3:29.01    3:39.10  
 
Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Santoso, Gavin J          12 ROSE-CA                39.59      32.03  
  2 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA                32.65      32.21  
  3 Gu, Ethan                 12 ROSE-CA                34.39      33.10  
  4 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA                35.26      33.53  
  5 Gutierrez, Dominic A      11 ROSE-CA                34.55      34.35  
  6 Tsai, Otis Y              11 ROSE-CA                35.35      34.58  
  7 Wang, Hughes Y            11 ROSE-CA                34.81      34.79  
  8 Riley, Lucca B            12 CANY-CA                37.93      37.26  
  9 Redson, Elijah C          11 ROSE-CA                39.37      37.38  
 10 O'Mara, Mark C            12 ROSE-CA                38.97      38.72  
 11 Soni, Ethan S             12 CANY-CA                40.00      39.24  
 12 Oh, Andrew J              11 ROSE-CA                37.94      39.36  
 13 Divine, Logan J           11 CANY-CA                38.23      39.70  
 14 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA                38.72      40.80  
 15 Keating, Brendan O        11 CANY-CA                40.11      42.28  
 16 Kirchmann, Joseph L       11 CANY-CA                42.76      42.40  
 
Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devis, Kenneth Christian  12 ROSE-CA              1:12.52    1:09.90  
  2 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA              1:10.31    1:12.00  
  3 Lee, Jake C               12 ROSE-CA              1:17.65    1:13.49  
  4 Gutierrez, Dominic A      11 ROSE-CA              1:21.10    1:18.11  
  5 Santoso, Gavin J          12 ROSE-CA              1:25.42    1:19.83  
  6 Wang, Hughes Y            11 ROSE-CA              1:19.30    1:20.13  
  7 Riley, Lucca B            12 CANY-CA              1:23.92    1:24.67  
  8 Paiz, De'Andre            12 ROSE-CA                   NT    1:27.86  
  9 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA              1:23.69    1:28.95  
 10 O'Mara, Mark C            12 ROSE-CA              1:30.19    1:31.42  
 11 Divine, Logan J           11 CANY-CA              1:29.03    1:41.17  
 
Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devis, Kenneth Christian  12 ROSE-CA              2:32.61    2:32.14  
     1:11.07  2:32.14                                                      
  2 Saguros, Dustin G         12 CANY-CA              2:39.99    2:37.67  
     1:14.97  2:37.67                                                      
  3 Cervantes, Ryan A         12 ROSE-CA              2:41.47    2:42.38  
     1:17.55  2:42.38                                                      
  4 Santoso, Gavin J          12 ROSE-CA              2:50.36    2:42.69  
     1:19.83  2:42.69                                                      
  5 Lozada, Jordy J           11 CANY-CA              2:43.58    2:42.87  
     1:14.87  2:42.87                                                      
  6 Rho, Ian S                12 ROSE-CA              2:50.99    2:44.14  
     1:19.48  2:44.14                                                      
  7 Tsai, Otis Y              11 ROSE-CA              2:57.26    2:48.82  
     1:20.58  2:48.82                                                      
  8 Soni, Ethan S             12 CANY-CA              2:58.58    3:00.58  
  9 Karim, Mahdi A            12 CANY-CA              3:04.40    3:06.79  
     1:25.01  3:06.79                                                      
 10 Keating, Brendan O        11 CANY-CA              3:01.86    3:08.37  
     1:32.14  3:08.37                                                      
 11 Rioveros, Derek A         11 CANY-CA              3:03.03    3:10.08  
     1:36.74  3:10.08