2020 Pacific Committee Finale - Meet Results

2020 Pacific Committee Finale
2/29/2020 - 2/29/2020
Rolling Hills Estates, CA USA
Updated: 3/1/2020

The following meet results are available for download by clicking on the link below.
SDIF File Download
Please note that downloaded results do not represent 'official' results.

Licensed to Zenith Aquatic Program HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/29/2020 09:03 PM
            2020 Pacific Committee SC Finale (S20-071) - 2/29/2020             
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niksefat, Finley M         6 ZAP-CA                 30.32      29.08  
 
Girls 5-6 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niksefat, Finley M         6 ZAP-CA                 29.71      31.56  
 
Girls 5-6 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Niksefat, Finley M         6 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Girls 5-6 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Niksefat, Finley M         6 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Snow, Laura M              7 ZAP-CA                 22.13      22.41  
  2 Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                 23.61      22.65  
  3 Beiter, Elsie E            7 BAY-CA                 22.82      22.88  
  4 Niksefat, Parker S         8 ZAP-CA                 29.10      24.57  
 
Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mosteller, Adelei R        8 CITI-CA                36.78      35.33  
  2 Park, Elaine J             8 SHRK-CA                37.01      36.20  
  3 Burton, Sofia B            8 LASC-CA                40.48      37.78  
  4 Schwartzberg, Sophie B     8 LASC-CA                42.90      38.71  
  5 Arnold, Madeline H         8 RYL-CA                 40.44      43.32  
  6 Kan, Daniela A             8 TORR-CA                42.86      43.66  
  7 Lee, Chloe J               8 BAY-CA                 50.19      48.71  
  8 Chen, Isabelle             7 TORR-CA                56.68      49.85  
 
Girls 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogson-Blavin, Noa R-B I   8 UN-04-CA             1:19.19    1:14.27  
  2 Romesser, Eileen L         8 CITI-CA              1:27.86    1:27.02  
  3 Schwartzberg, Sophie B     8 LASC-CA                   NT    1:27.89  
  4 Sandblom, Mia M            8 CITI-CA                   NT    1:29.87  
  5 Collins, Abby R            7 LASC-CA                   NT    1:31.62  
  6 Snow, Laura M              7 ZAP-CA               1:55.39    1:54.22  
  7 Ryu, Amelia H              7 SHRK-CA                   NT    2:12.90  
 
Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                 25.23      25.50  
  2 Niksefat, Parker S         8 ZAP-CA                 30.31      25.99  
  3 Lee, Chloe J               8 BAY-CA                 30.02      27.90  
  4 Beiter, Elsie E            7 BAY-CA                 25.94      30.69  
 -- Wang, Brooklyn A           8 BAY-CA                 31.03         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rogson-Blavin, Noa R-B I   8 UN-04-CA               42.51      39.85  
  2 Park, Elaine J             8 SHRK-CA                41.19      40.66  
  3 Burton, Sofia B            8 LASC-CA                47.03      44.43  
  4 Schwartzberg, Sophie B     8 LASC-CA                46.63      44.89  
  5 Sandblom, Mia M            8 CITI-CA                   NT      46.25  
  6 Kan, Daniela A             8 TORR-CA                51.48      48.02  
  7 Collins, Abby R            7 LASC-CA                47.51      48.61  
  8 Chen, Isabelle             7 TORR-CA                58.28      57.57  
  9 Ryu, Amelia H              7 SHRK-CA              1:05.91    1:06.74  
 10 Snow, Laura M              7 ZAP-CA               1:06.08    1:07.03  
 
Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kan, Daniela A             8 TORR-CA                24.91      24.82  
  2 Chen, Isabelle             7 TORR-CA                   NT      27.74  
  3 Wang, Brooklyn A           8 BAY-CA                 29.75      32.74  
  4 Lee, Chloe J               8 BAY-CA                 38.03      33.30  
 -- Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                    NT         DQ  
 -- Niksefat, Parker S         8 ZAP-CA                    NT         DQ  
 -- Beiter, Elsie E            7 BAY-CA                 44.46         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Elaine J             8 SHRK-CA                45.28      43.57  
  2 Rogson-Blavin, Noa R-B I   8 UN-04-CA               49.09      49.33  
  3 Sandblom, Mia M            8 CITI-CA                   NT      52.54  
  4 Arnold, Madeline H         8 RYL-CA                 56.17      54.56  
  5 Burton, Sofia B            8 LASC-CA                56.31      54.94  
  6 Ryu, Amelia H              7 SHRK-CA              1:05.36    1:00.89  
 
Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Niksefat, Parker S         8 ZAP-CA                 36.03      28.05  
  2 Beiter, Elsie E            7 BAY-CA                 34.07      31.01  
  3 Chen, Isabelle             7 TORR-CA                   NT      32.13  
 -- Kan, Daniela A             8 TORR-CA                25.47         DQ  
 -- Stichman, Regan S          7 ZAP-CA                 36.27         DQ  
 
Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Elaine J             8 SHRK-CA                39.88      41.86  
  2 Mosteller, Adelei R        8 CITI-CA                43.52      41.97  
  3 Romesser, Eileen L         8 CITI-CA                44.58      44.57  
  4 Arnold, Madeline H         8 RYL-CA                 49.56      47.66  
  5 Collins, Abby R            7 LASC-CA                53.61      53.98  
  6 Schwartzberg, Sophie B     8 LASC-CA                59.52      56.74  
 -- Burton, Sofia B            8 LASC-CA                43.66         DQ  
 
Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mosteller, Adelei R        8 CITI-CA              1:36.38    1:31.61  
  2 Rogson-Blavin, Noa R-B I   8 UN-04-CA             1:34.67    1:32.20  
  3 Sandblom, Mia M            8 CITI-CA                   NT    1:42.87  
  4 Arnold, Madeline H         8 RYL-CA               1:49.36    1:44.12  
 -- Snow, Laura M              7 ZAP-CA                    NT         DQ  
 -- Collins, Abby R            7 LASC-CA              2:15.40         DQ  
 
Girls 5-8 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Zenith Aquatic Program-CA  'A'                    4:01.09         DQ  
     1) Stichman, Regan S 7             2) Niksefat, Finley M 6           
     3) Niksefat, Parker S 8            4) Snow, Laura M 7                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peterson, Ava G           10 CITI-CA                34.26      30.53  
  2 Miller, Isabella M        10 RYL-CA                 32.68      32.47  
  3 Garrison, Olivia          10 UN-03-CA               34.07      33.36  
  4 Diethelm, Sarah A         10 CITI-CA                36.17      33.72  
  5 Magnusen, Nikki B         10 SHRK-CA                34.51      34.01  
  6 Coyne, Annie              10 CITI-CA                36.57      36.02  
  7 Kordansky, Olive S        10 SHRK-CA                39.01      38.39  
  8 Weimann, Natalie G        10 SHRK-CA                38.37      38.62  
  9 Aghajani, Areni           10 SHRK-CA                44.41      38.64  
 10 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                 43.09      40.21  
 11 Johnson, Kai E             9 SHRK-CA                40.67      40.70  
 12 Zozor, Lilly-Rose M       10 SHRK-CA                   NT      41.21  
 13 Thadani, Anaya P           9 RYL-CA                    NT      41.48  
 14 Gibson, Mykah R           10 CITI-CA                43.85      42.22  
 15 Goodney, Maggie M         10 UN-04-CA               44.35      42.27  
 16 Tripathi, Aanya K         10 TORR-CA                47.32      45.32  
 17 Lee, Bella I              10 CITI-CA                   NT      49.42  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peterson, Ava G           10 CITI-CA              1:16.41    1:07.82  
  2 Miller, Isabella M        10 RYL-CA               1:11.37    1:10.28  
  3 Baum, Abby J              10 SHRK-CA              1:19.42    1:14.68  
  4 Magnusen, Nikki B         10 SHRK-CA              1:31.34    1:18.78  
  5 Hunter, Ella Y            10 TORR-CA              1:29.78    1:19.44  
  6 Diethelm, Sarah A         10 CITI-CA              1:21.31    1:19.69  
  7 Klawin, Audrey            10 BAY-CA               1:20.71    1:19.84  
  8 Hunter, Aubrey A          10 TORR-CA              1:25.69    1:19.86  
  9 Morgan, Helena T           9 CITI-CA              1:37.30    1:21.48  
 10 Kordansky, Olive S        10 SHRK-CA              1:28.28    1:22.86  
 11 Crossley, Samantha A      10 LASC-CA                   NT    1:23.24  
 12 Matzdorff, Juni B         10 LASC-CA              1:24.60    1:23.69  
 13 Lanzdorf, Kate A          10 CITI-CA              1:29.91    1:24.37  
 14 Robinson, Charli L        10 TORR-CA              1:26.13    1:24.54  
 15 Lewis, Zoey E             10 CITI-CA              1:24.27    1:24.68  
 16 Herbert, Sophie L         10 LASC-CA              1:24.25    1:24.91  
 17 Saenz, Samantha S         10 LASC-CA              1:27.40    1:29.12  
 18 Weimann, Natalie G        10 SHRK-CA              1:29.93    1:30.40  
 19 Topp, Makenna S           10 LASC-CA              1:34.56    1:30.93  
 20 Aghajani, Areni           10 SHRK-CA              1:31.87    1:32.17  
 21 Zozor, Lilly-Rose M       10 SHRK-CA                   NT    1:33.54  
 22 Chong, Maggie K            9 LASC-CA              1:35.71    1:33.99  
 23 Spiro, Athena E            9 LASC-CA              1:38.44    1:37.93  
 24 Cerbo, Maya L             10 RYL-CA               1:48.94    1:39.20  
 25 Chobdee, Jianna L          9 TORR-CA              1:58.66    1:40.64  
 26 Saad, Danya                9 ZAP-CA               1:46.66    1:40.83  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Albert, Brianna            9 TORR-CA                   NT    2:43.84  
  2 Coyne, Annie              10 CITI-CA                   NT    2:51.44  
  3 Chinchia, Yoani N          9 JCA-CA                    NT    2:59.73  
  4 Lluz, Jesamin Soraya S    10 ZAP-CA                    NT    3:08.38  
  5 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                    NT    3:15.90  
  6 Tripathi, Aanya K         10 TORR-CA                   NT    3:40.58  
  7 Cohu, Kara E               9 ZAP-CA                    NT    4:33.03  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peterson, Ava G           10 CITI-CA                40.27      36.71  
  2 Klawin, Audrey            10 BAY-CA                 41.17      42.08  
  3 Molina, Ariana S          10 SHRK-CA                44.04      42.67  
  4 Weimann, Natalie G        10 SHRK-CA                42.96      42.82  
  5 Coyne, Annie              10 CITI-CA                44.65      43.53  
  6 Adams, Mazie B            10 CITI-CA                49.01      43.57  
  7 Kordansky, Olive S        10 SHRK-CA                43.93      43.58  
  8 Herbert, Sophie L         10 LASC-CA                46.38      43.59  
  9 Baum, Abby J              10 SHRK-CA                43.97      44.68  
 10 Saenz, Samantha S         10 LASC-CA                45.49      44.93  
 11 Vogt, Carson E             9 ALPH-CA                44.09      45.02  
 12 Matzdorff, Juni B         10 LASC-CA                45.65      45.44  
 13 Wynholds, Madeline H      10 BRSC-CA                42.94      46.15  
 14 Chinchia, Yoani N          9 JCA-CA                 48.74      46.17  
 15 Topp, Makenna S           10 LASC-CA                45.74      47.52  
 16 Gibson, Mykah R           10 CITI-CA                48.52      47.79  
 17 Thadani, Anaya P           9 RYL-CA                    NT      47.99  
 18 Chong, Maggie K            9 LASC-CA                49.90      49.17  
 19 Landsberg, Emma K         10 BAY-CA                 48.34      50.49  
 19 Mathews, Caitlin J         9 RYL-CA                 49.38      50.49  
 21 Spiro, Athena E            9 LASC-CA                46.71      50.80  
 22 Goodney, Maggie M         10 UN-04-CA               48.24      50.90  
 23 Lee, Bella I              10 CITI-CA                   NT      52.12  
 24 Aghajani, Areni           10 SHRK-CA                51.42      53.40  
 25 Hawkins, Libby A          10 TORR-CA                58.96      57.43  
 26 Kraus, Alexandra L         9 RYL-CA                 57.94    1:01.68  
 -- Zozor, Lilly-Rose M       10 SHRK-CA                   NT         DQ  
 -- Crossley, Samantha A      10 LASC-CA                47.54         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunter, Aubrey A          10 TORR-CA              1:39.27    1:29.94  
  2 Morgan, Helena T           9 CITI-CA                   NT    1:33.37  
  3 Lewis, Zoey E             10 CITI-CA                   NT    1:33.53  
  4 Robinson, Charli L        10 TORR-CA              1:42.74    1:33.70  
  5 Lanzdorf, Kate A          10 CITI-CA              1:38.33    1:34.10  
  6 Wynholds, Madeline H      10 BRSC-CA              1:42.99    1:45.43  
  7 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA               1:46.90    1:48.44  
  8 Kim, Daena                10 SHRK-CA                   NT    2:09.08  
 -- Cerbo, Maya L             10 RYL-CA               2:16.29         DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Isabella M        10 RYL-CA                 40.96      40.04  
  2 Collins, Emily P          10 LASC-CA                42.17      40.96  
  3 Saenz, Samantha S         10 LASC-CA                49.62      47.72  
  4 Landsberg, Emma K         10 BAY-CA                 46.82      48.15  
  5 Wynholds, Madeline H      10 BRSC-CA                46.90      48.90  
  6 Molina, Ariana S          10 SHRK-CA                51.74      49.17  
  7 Johnson, Kai E             9 SHRK-CA                49.90      49.23  
  8 Lluz, Jesamin Soraya S    10 ZAP-CA                 50.25      49.28  
  9 Vogt, Carson E             9 ALPH-CA              1:00.22      50.19  
 10 Crossley, Samantha A      10 LASC-CA                58.46      50.21  
 11 Matzdorff, Juni B         10 LASC-CA                52.74      50.33  
 12 Topp, Makenna S           10 LASC-CA                54.17      50.48  
 13 Lewis, Zoey E             10 CITI-CA                   NT      50.90  
 14 Baum, Abby J              10 SHRK-CA                51.58      50.98  
 15 Adams, Mazie B            10 CITI-CA                   NT      51.38  
 16 Herbert, Sophie L         10 LASC-CA                55.78      51.55  
 17 Weimann, Natalie G        10 SHRK-CA                51.88      51.74  
 18 Kordansky, Olive S        10 SHRK-CA                52.83      52.27  
 19 Thadani, Anaya P           9 RYL-CA                    NT      52.97  
 20 Goodney, Maggie M         10 UN-04-CA               54.85      54.15  
 21 Lee, Bella I              10 CITI-CA                   NT      54.50  
 22 Chong, Maggie K            9 LASC-CA                58.22      54.58  
 23 Kraus, Alexandra L         9 RYL-CA                 59.02      54.71  
 24 Gibson, Mykah R           10 CITI-CA              1:01.30      56.02  
 25 Mathews, Caitlin J         9 RYL-CA               1:00.73      56.40  
 26 Spiro, Athena E            9 LASC-CA                57.67      58.74  
 27 Chobdee, Jianna L          9 TORR-CA              1:00.01      59.85  
 28 Aghajani, Areni           10 SHRK-CA              1:02.40    1:00.91  
 29 Kim, Daena                10 SHRK-CA                   NT    1:04.93  
 30 Tieman, Alyssa E           9 CITI-CA                   NT    1:05.68  
 -- Hawkins, Libby A          10 TORR-CA                50.79         DQ  
 -- Zozor, Lilly-Rose M       10 SHRK-CA                   NT         DQ  
 -- Saad, Danya                9 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diethelm, Sarah A         10 CITI-CA                   NT    1:31.96  
  2 Garrison, Olivia          10 UN-03-CA             1:41.64    1:38.78  
  3 Morgan, Helena T           9 CITI-CA                   NT    1:39.52  
  4 Albert, Brianna            9 TORR-CA              1:59.93    1:40.38  
  5 Wynholds, Madeline H      10 BRSC-CA              1:50.64    1:41.57  
  6 Hunter, Ella Y            10 TORR-CA                   NT    1:43.11  
  7 Tripathi, Aanya K         10 TORR-CA                   NT    1:48.99  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Collins, Emily P          10 LASC-CA                39.01      35.31  
  2 Miller, Isabella M        10 RYL-CA                 38.30      37.96  
  3 Garrison, Olivia          10 UN-03-CA               39.22      38.13  
  4 Crossley, Samantha A      10 LASC-CA                56.16      41.35  
  5 Baum, Abby J              10 SHRK-CA                42.82      41.81  
  6 Klawin, Audrey            10 BAY-CA                 40.95      42.24  
  7 Hunter, Aubrey A          10 TORR-CA                43.50      42.54  
  8 Lluz, Jesamin Soraya S    10 ZAP-CA                 49.12      43.09  
  9 Molina, Ariana S          10 SHRK-CA                47.49      43.24  
 10 Diethelm, Sarah A         10 CITI-CA                   NT      44.48  
 11 Lanzdorf, Kate A          10 CITI-CA                48.75      44.72  
 12 Johnson, Kai E             9 SHRK-CA                46.86      45.34  
 13 Matzdorff, Juni B         10 LASC-CA                48.31      45.49  
 14 Herbert, Sophie L         10 LASC-CA                49.43      48.31  
 15 Saenz, Samantha S         10 LASC-CA                47.87      48.68  
 16 Topp, Makenna S           10 LASC-CA                49.79      50.17  
 17 Spiro, Athena E            9 LASC-CA                49.09      50.22  
 18 Goodney, Maggie M         10 UN-04-CA               50.64      51.76  
 19 Hendry, Kennedy F         10 ZAP-CA                 51.53      54.90  
 20 Chinchia, Yoani N          9 JCA-CA                 53.14      55.60  
 21 Tieman, Alyssa E           9 CITI-CA              1:05.61      57.44  
 22 Chong, Maggie K            9 LASC-CA                51.68      59.79  
 23 Chobdee, Jianna L          9 TORR-CA                   NT    1:00.30  
 24 Saad, Danya                9 ZAP-CA                 58.05    1:01.36  
 25 Hawkins, Libby A          10 TORR-CA                   NT    1:02.22  
 26 Cerbo, Maya L             10 RYL-CA               1:08.80    1:09.86  
 -- Adams, Mazie B            10 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunter, Ella Y            10 TORR-CA                   NT    1:32.54  
  2 Albert, Brianna            9 TORR-CA                   NT    1:39.63  
  3 Robinson, Charli L        10 TORR-CA                   NT    1:49.88  
 -- Kim, Daena                10 SHRK-CA                   NT         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garrison, Olivia          10 UN-03-CA                  NT    1:24.43  
  2 Morgan, Helena T           9 CITI-CA              1:32.54    1:30.48  
  3 Magnusen, Nikki B         10 SHRK-CA              1:34.70    1:31.22  
  4 Hunter, Aubrey A          10 TORR-CA              1:40.32    1:32.81  
  5 Vogt, Carson E             9 ALPH-CA              1:36.55    1:36.43  
  6 Lewis, Zoey E             10 CITI-CA                   NT    1:36.48  
  7 Molina, Ariana S          10 SHRK-CA              1:38.26    1:36.93  
  8 Johnson, Kai E             9 SHRK-CA              1:37.11    1:39.02  
  9 Lanzdorf, Kate A          10 CITI-CA              1:43.15    1:41.55  
 10 Chinchia, Yoani N          9 JCA-CA               1:45.56    1:43.79  
 11 Thadani, Anaya P           9 RYL-CA                    NT    1:49.24  
 12 Chobdee, Jianna L          9 TORR-CA              2:08.79    1:53.15  
 13 Saad, Danya                9 ZAP-CA               2:03.93    2:07.96  
 -- Hawkins, Libby A          10 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Kim, Daena                10 SHRK-CA                   NT         DQ  
 -- Adams, Mazie B            10 CITI-CA              1:37.07         DQ  
 -- Mathews, Caitlin J         9 RYL-CA               1:59.32         DQ  
 -- Cerbo, Maya L             10 RYL-CA               2:17.37         DQ  
 
Girls 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Albert, Brianna            9 TORR-CA                   NT    3:09.61  
  2 Hunter, Ella Y            10 TORR-CA                   NT    3:17.33  
  3 Robinson, Charli L        10 TORR-CA                   NT    3:27.39  
  4 Lluz, Jesamin Soraya S    10 ZAP-CA                    NT    3:34.45  
  5 Tripathi, Aanya K         10 TORR-CA                   NT    3:35.95  
 
Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beach Cities Swimming-CA  'A'                     2:21.05    2:15.24  
     1) Coyne, Annie 10                 2) Peterson, Ava G 10             
     3) Adams, Mazie B 10               4) Diethelm, Sarah A 10           
  2 Blast Sharks-CA  'A'                              2:22.59    2:26.02  
     1) Magnusen, Nikki B 10            2) Baum, Abby J 10                
     3) Weimann, Natalie G 10           4) Kordansky, Olive S 10          
  3 Beach Cities Swimming-CA  'B'                     2:45.67    2:31.95  
     1) Lewis, Zoey E 10                2) Lanzdorf, Kate A 10            
     3) Morgan, Helena T 9              4) Gibson, Mykah R 10             
  4 Swim Torrance-CA  'A'                             2:31.97    2:43.51  
     1) Chobdee, Jianna L 9             2) Robinson, Charli L 10          
     3) Hunter, Aubrey A 10             4) Albert, Brianna 9              
  5 Zenith Aquatic Program-CA  'A'                    2:50.26    2:44.98  
     1) Hendry, Kennedy F 10            2) Saad, Danya 9                  
     3) Cohu, Kara E 9                  4) Lluz, Jesamin Soraya S 10      
  6 Blast Sharks-CA  'B'                              2:42.00    2:54.12  
     1) Kim, Daena 10                   2) Johnson, Kai E 9               
     3) Aghajani, Areni 10              4) Molina, Ariana S 10            
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA                 28.77      28.53  
  2 Stovall, Siena            12 TORR-CA                   NT      30.96  
  3 Taylor, Andi R            11 CITI-CA                34.15      31.18  
  4 Banks, Chandni G          12 SHRK-CA                33.63      31.35  
  5 Starr, Jasper S           12 ROSE-CA                31.97      31.88  
  6 Johnson, Cole J           11 SHRK-CA                33.96      32.85  
  7 Fu, Maddie K              11 CITI-CA                36.54      32.88  
  8 Misaal, Devashree K       12 TORR-CA                32.31      33.08  
  9 Akhsharumova, Mary        12 ROSE-CA                35.51      33.43  
 10 Zborovsky, Miya           12 UN-04-CA               34.00      33.75  
 11 Dahiyat, Shawn C          12 ROSE-CA                34.21      33.95  
 12 Canter, Emma              11 RYL-CA                 34.17      34.13  
 13 Spears, Arianne C         12 ROSE-CA                36.34      34.48  
 14 Cheung, Annabelle Y       11 ROSE-CA                   NT      34.58  
 15 Hasty, Jane M             11 SHRK-CA                33.50      35.05  
 16 Cipriano, Rachel M        12 LASC-CA                35.07      35.09  
 17 Rogers, Dorothy A         11 SHRK-CA                36.03      35.25  
 18 Geoffron, Amelie S        12 ROSE-CA                36.46      35.41  
 19 Wiseman, Willa S          11 SHRK-CA                   NT      35.54  
 20 Bauer, Katie A            12 ROSE-CA                37.03      35.57  
 21 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                 35.53      35.89  
 22 Lygopoulos, Natalie A     11 LASC-CA                34.68      35.93  
 23 Conroy, Avery E           11 ROSE-CA                38.56      36.42  
 24 Spears, Zandra N          11 ROSE-CA                   NT      36.67  
 24 Rauzon, Lilly J           12 TORR-CA                35.15      36.67  
 26 Buan, Franchesca F        11 SHRK-CA                36.51      36.93  
 27 Stewart, Abigail J        12 RYL-CA                 37.24      37.14  
 28 Stakely, Madison R        11 SHRK-CA                40.03      38.18  
 29 Reyes, Bea H              11 SHRK-CA                42.06      39.00  
 30 Douglass, Olivia          12 ZAP-CA                 34.13      39.46  
 31 Boumajdi, Gloria Z        11 ROSE-CA                38.43      39.50  
 32 Wical, Wren M             11 CITI-CA                40.56      40.91  
 33 Mamikonyan, Sofia         12 SHRK-CA                39.69      41.84  
 34 Schrier, Mia A            12 ROSE-CA                46.63      42.52  
 35 Valderrama, Zoey Z        11 ROSE-CA                40.59      49.01  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walter, Finley E          12 ZAP-CA               1:05.09    1:04.47  
  2 Hale, Jordyn C            12 RYL-CA               1:08.07    1:05.02  
  3 Ruiz, Brissa I            11 SHRK-CA              1:07.40    1:06.79  
  4 Wickett, Taylor R         12 ZAP-CA               1:09.46    1:07.65  
  5 Fujisawa, Olivia M        12 ZAP-CA               1:08.05    1:09.14  
  6 Starr, Jasper S           12 ROSE-CA              1:12.46    1:09.97  
  7 Garcia, Izzy N            12 TORR-CA              1:23.84    1:10.37  
  8 Taylor, Andi R            11 CITI-CA              1:18.32    1:11.62  
  9 Atwater, Brooke L         12 BAY-CA               1:23.60    1:11.91  
 10 Miyan, Alex C             11 SHRK-CA              1:16.01    1:12.07  
 11 Miller, Brooke A          12 CITI-CA              1:17.79    1:13.33  
 12 Fu, Maddie K              11 CITI-CA              1:21.18    1:15.73  
 13 Lawton, Frances E         11 ALPH-CA              1:16.69    1:15.81  
 14 Dahiyat, Shawn C          12 ROSE-CA              1:15.03    1:16.11  
 15 Boyle, Darby G            11 BAY-CA               1:18.22    1:17.07  
 16 Gerlach, Maggie B         12 TORR-CA                   NT    1:17.27  
 17 Perner, Lilli A           11 ROSE-CA              1:15.46    1:17.66  
 18 Spears, Arianne C         12 ROSE-CA                   NT    1:17.78  
 19 Zborovsky, Miya           12 UN-04-CA             1:58.78    1:18.02  
 20 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA               1:19.94    1:18.56  
 21 Cheung, Annabelle Y       11 ROSE-CA                   NT    1:19.42  
 22 Rogers, Dorothy A         11 SHRK-CA              1:19.46    1:19.92  
 23 Lygopoulos, Natalie A     11 LASC-CA              1:24.71    1:19.98  
 24 Sandblom, Noa E           11 CITI-CA                   NT    1:20.08  
 25 Groves, Zara E            11 ROSE-CA              1:20.82    1:20.24  
 26 Cipriano, Rachel M        12 LASC-CA              1:26.08    1:20.44  
 27 Edwards, Charlotte E      11 TORR-CA              1:24.19    1:20.69  
 28 Buan, Franchesca F        11 SHRK-CA              1:20.59    1:21.02  
 29 Spears, Zandra N          11 ROSE-CA              1:27.33    1:21.42  
 30 Hawn, Madden J            11 LASC-CA              1:26.21    1:22.32  
 31 Stakely, Madison R        11 SHRK-CA              1:26.41    1:22.75  
 32 Conroy, Avery E           11 ROSE-CA              1:22.91    1:23.29  
 33 Hattendorf, Sheli H       12 CITI-CA                   NT    1:24.31  
 34 Jung, Eileen B            12 TORR-CA                   NT    1:25.79  
 35 Iwai, Amelia K            11 CITI-CA                   NT    1:27.35  
 36 Boumajdi, Gloria Z        11 ROSE-CA                   NT    1:29.90  
 37 Berga, Jeanette           12 UN-01-CA                  NT    1:30.31  
 38 Valderrama, Zoey Z        11 ROSE-CA                   NT    1:34.52  
 39 Schrier, Mia A            12 ROSE-CA                   NT    1:34.58  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walter, Finley E          12 ZAP-CA               2:24.51    2:24.71  
  2 Delacruz, Eva L           12 TORR-CA              2:33.11    2:29.80  
  3 Ryu, Elisabeth S          12 SHRK-CA              2:37.84    2:29.93  
  4 Stovall, Siena            12 TORR-CA                   NT    2:30.42  
  5 Batlkhagva, Enkhjin E     11 SHRK-CA                   NT    2:34.69  
  6 Larsen, Taylor J          11 ROSE-CA              2:47.01    2:38.22  
  7 Misaal, Devashree K       12 TORR-CA              2:56.61    2:39.86  
  8 Banks, Chandni G          12 SHRK-CA              2:47.15    2:42.85  
  9 Kim, Norah Q              12 ROSE-CA                   NT    2:45.37  
 10 Lluz, Jewell D            11 ZAP-CA               2:53.04    2:45.83  
 11 Akhsharumova, Mary        12 ROSE-CA              2:24.70    2:46.32  
 12 Rauzon, Lilly J           12 TORR-CA              2:50.78    2:47.01  
 13 Stovall, Soleil           11 TORR-CA                   NT    2:47.56  
 14 Talmage, Vivian N         12 SHRK-CA              2:46.63    2:48.51  
 15 Warren, Olivia A          12 LASC-CA                   NT    2:55.50  
 16 Douglass, Olivia          12 ZAP-CA                    NT    2:57.09  
 17 Groves, Zara E            11 ROSE-CA                   NT    2:57.57  
 18 Shields, Brooklyn G       11 LASC-CA                   NT    3:01.35  
 
Girls 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walter, Finley E          12 ZAP-CA               6:26.15    6:21.67  
  2 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA               6:25.48    6:36.62  
  3 Wickett, Taylor R         12 ZAP-CA                    NT    6:54.59  
  4 Gong, Yuki                11 TORR-CA                   NT    7:12.05  
  5 Batlkhagva, Enkhjin E     11 SHRK-CA                   NT    7:14.21  
  6 Stovall, Soleil           11 TORR-CA                   NT    7:24.46  
  7 Talmage, Vivian N         12 SHRK-CA                   NT    7:29.61  
  8 Jung, Eileen B            12 TORR-CA                   NT    8:34.87  
  9 Pompa, Leilani M          11 TORR-CA                   NT    8:35.65  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fujisawa, Olivia M        12 ZAP-CA                 35.37      34.39  
  2 Wiluan, Simone            11 BAY-CA                 37.90      37.22  
  3 Hawn, Madden J            11 LASC-CA                41.10      38.32  
  4 Garcia, Izzy N            12 TORR-CA                42.60      40.14  
  5 Rogers, Dorothy A         11 SHRK-CA                42.57      40.51  
  6 Edwards, Charlotte E      11 TORR-CA                41.59      40.70  
  7 Miller, Brooke A          12 CITI-CA                40.05      40.74  
  8 Sandblom, Noa E           11 CITI-CA                42.65      41.26  
  9 Hasty, Jane M             11 SHRK-CA                42.91      41.27  
 10 Geoffron, Amelie S        12 ROSE-CA                41.69      41.42  
 11 Taylor, Andi R            11 CITI-CA                41.97      41.58  
 12 Johnson, Cole J           11 SHRK-CA                41.06      41.89  
 13 Bauer, Katie A            12 ROSE-CA                44.50      41.91  
 14 Hattendorf, Sheli H       12 CITI-CA                42.39      42.86  
 15 Albano, Julia P           12 TORR-CA                44.17      42.87  
 16 Boyle, Darby G            11 BAY-CA                 43.22      42.89  
 17 Zborovsky, Miya           12 UN-04-CA             1:01.61      43.47  
 18 Shields, Brooklyn G       11 LASC-CA                45.94      44.71  
 19 Boumajdi, Gloria Z        11 ROSE-CA                48.03      44.87  
 20 Cipriano, Rachel M        12 LASC-CA                41.00      45.59  
 21 Wical, Wren M             11 CITI-CA                46.28      46.69  
 22 Lygopoulos, Natalie A     11 LASC-CA                45.38      47.07  
 23 Reyes, Bea H              11 SHRK-CA                50.45      48.03  
 24 Schrier, Mia A            12 ROSE-CA                50.06      48.35  
 25 Stakely, Madison R        11 SHRK-CA                49.52      49.04  
 26 Valderrama, Zoey Z        11 ROSE-CA                48.73      49.76  
 27 Mamikonyan, Sofia         12 SHRK-CA                50.59      50.77  
 -- Gerlach, Maggie B         12 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Cheung, Annabelle Y       11 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA               1:21.67    1:15.49  
  2 Miyan, Alex C             11 SHRK-CA              1:24.04    1:18.32  
  3 Delacruz, Eva L           12 TORR-CA              1:19.78    1:18.72  
  4 Batlkhagva, Enkhjin E     11 SHRK-CA              1:26.62    1:23.08  
  5 Larsen, Taylor J          11 ROSE-CA                   NT    1:23.66  
  6 Ryu, Elisabeth S          12 SHRK-CA              1:29.48    1:23.72  
  7 Gong, Yuki                11 TORR-CA              1:31.72    1:25.67  
  8 Starr, Jasper S           12 ROSE-CA              1:25.14    1:26.91  
  9 Warren, Olivia A          12 LASC-CA                   NT    1:27.87  
 10 Talmage, Vivian N         12 SHRK-CA              1:41.52    1:32.39  
 11 Lawton, Frances E         11 ALPH-CA              1:38.77    1:34.98  
 12 Weiss, Kaia C             11 CITI-CA                   NT    1:35.40  
 13 Spears, Zandra N          11 ROSE-CA                   NT    1:35.47  
 14 Lee, Hailey               11 ZAP-CA               1:39.58    1:44.81  
 -- Berga, Jeanette           12 UN-01-CA                  NT         DQ  
 -- Ruiz, Brissa I            11 SHRK-CA              1:18.61         DQ  
 -- Spears, Arianne C         12 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA                 39.51      38.38  
  2 Ambrosio, Anny            12 ZAP-CA                 39.69      40.34  
  3 Stovall, Siena            12 TORR-CA                   NT      40.81  
  4 Fujisawa, Olivia M        12 ZAP-CA                 41.38      41.26  
  5 Wickett, Taylor R         12 ZAP-CA                 44.29      42.76  
  6 Wiluan, Simone            11 BAY-CA                 41.72      42.82  
  7 Fu, Maddie K              11 CITI-CA                46.37      43.17  
  8 Lluz, Jewell D            11 ZAP-CA                 41.31      43.59  
  9 Buan, Franchesca F        11 SHRK-CA                44.46      44.00  
 10 Kim, Norah Q              12 ROSE-CA                42.38      44.62  
 11 Groves, Zara E            11 ROSE-CA                43.72      44.74  
 12 Miller, Brooke A          12 CITI-CA                   NT      44.91  
 13 Spears, Zandra N          11 ROSE-CA                49.64      44.94  
 14 Jung, Eileen B            12 TORR-CA                   NT      45.74  
 15 Cipriano, Rachel M        12 LASC-CA                45.71      45.85  
 16 Cheung, Annabelle Y       11 ROSE-CA                   NT      46.45  
 17 Stewart, Abigail J        12 RYL-CA                 47.43      46.67  
 18 Brio, Iliana R            12 SHRK-CA                   NT      46.83  
 19 Hawn, Madden J            11 LASC-CA                49.98      47.06  
 20 Edwards, Charlotte E      11 TORR-CA                44.93      47.17  
 21 Atwater, Brooke L         12 BAY-CA                 50.45      48.24  
 22 Perner, Lilli A           11 ROSE-CA                47.27      48.42  
 23 Boyle, Darby G            11 BAY-CA                 52.63      48.49  
 24 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                 45.98      48.62  
 25 Dahiyat, Shawn C          12 ROSE-CA                46.24      49.26  
 26 Wical, Wren M             11 CITI-CA                47.77      49.64  
 27 Schrier, Mia A            12 ROSE-CA                53.31      49.67  
 28 Albano, Julia P           12 TORR-CA                53.75      49.71  
 29 Bauer, Katie A            12 ROSE-CA                49.33      49.93  
 30 Hattendorf, Sheli H       12 CITI-CA                54.32      50.11  
 31 Iwai, Amelia K            11 CITI-CA                   NT      51.52  
 32 Boumajdi, Gloria Z        11 ROSE-CA                54.04      51.88  
 33 Conroy, Avery E           11 ROSE-CA                54.34      52.38  
 34 Rauzon, Lilly J           12 TORR-CA                51.27      52.73  
 35 Gerlach, Maggie B         12 TORR-CA                53.39      53.05  
 36 Stakely, Madison R        11 SHRK-CA                53.73      53.08  
 37 Douglass, Olivia          12 ZAP-CA                 50.33      53.34  
 38 Reyes, Bea H              11 SHRK-CA                58.37      54.54  
 39 Valderrama, Zoey Z        11 ROSE-CA                55.28      58.79  
 -- Berga, Jeanette           12 UN-01-CA                  NT         DQ  
 -- Garcia, Izzy N            12 TORR-CA                50.05         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delacruz, Eva L           12 TORR-CA              1:21.79    1:23.30  
  2 Ruiz, Brissa I            11 SHRK-CA              1:25.34    1:26.06  
  3 Ambrosio, Anny            12 ZAP-CA               1:28.27    1:26.07  
  4 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA               1:26.03    1:26.23  
  5 Banks, Chandni G          12 SHRK-CA              1:32.85    1:26.60  
  6 Ryu, Elisabeth S          12 SHRK-CA              1:29.60    1:27.56  
  7 Lee, Hailey               11 ZAP-CA               1:32.47    1:30.84  
  8 Geoffron, Amelie S        12 ROSE-CA              1:33.88    1:32.15  
  9 Hale, Jordyn C            12 RYL-CA                    NT    1:33.94  
 10 Akhsharumova, Mary        12 ROSE-CA              1:40.12    1:34.15  
 11 Canter, Emma              11 RYL-CA                    NT    1:34.54  
 12 Johnson, Cole J           11 SHRK-CA              1:36.82    1:34.76  
 13 Gong, Yuki                11 TORR-CA              1:39.23    1:36.11  
 14 Groves, Zara E            11 ROSE-CA              1:33.98    1:37.23  
 15 Hasty, Jane M             11 SHRK-CA              1:39.10    1:37.56  
 16 Brio, Iliana R            12 SHRK-CA                   NT    1:37.99  
 17 Lawton, Frances E         11 ALPH-CA                   NT    1:38.70  
 18 Stewart, Abigail J        12 RYL-CA               1:38.05    1:39.35  
 19 Larsen, Taylor J          11 ROSE-CA              1:47.30    1:39.50  
 20 Talmage, Vivian N         12 SHRK-CA              1:39.02    1:40.98  
 21 Warren, Olivia A          12 LASC-CA                   NT    1:44.50  
 22 Shields, Brooklyn G       11 LASC-CA                   NT    1:44.68  
 23 Weiss, Kaia C             11 CITI-CA                   NT    1:47.18  
 24 Pompa, Leilani M          11 TORR-CA              2:00.47    1:47.29  
 25 Mamikonyan, Sofia         12 SHRK-CA              1:55.00    1:56.91  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hale, Jordyn C            12 RYL-CA                 50.81      33.41  
  2 Ambrosio, Anny            12 ZAP-CA                 31.86      33.55  
  3 Miyan, Alex C             11 SHRK-CA                38.69      35.57  
  4 Wiluan, Simone            11 BAY-CA                 35.98      36.82  
  5 Stovall, Siena            12 TORR-CA                   NT      36.95  
  6 Lluz, Jewell D            11 ZAP-CA                 35.39      37.29  
  7 Akhsharumova, Mary        12 ROSE-CA                43.37      37.85  
  8 Banks, Chandni G          12 SHRK-CA                41.25      38.03  
  9 Dahiyat, Shawn C          12 ROSE-CA                40.99      38.52  
 10 Larsen, Taylor J          11 ROSE-CA                40.16      40.64  
 11 Sandblom, Noa E           11 CITI-CA                   NT      40.75  
 12 Rogers, Dorothy A         11 SHRK-CA                44.24      41.39  
 13 Kim, Norah Q              12 ROSE-CA                41.74      41.54  
 14 Gerlach, Maggie B         12 TORR-CA                   NT      41.67  
 15 Warren, Olivia A          12 LASC-CA                46.36      41.98  
 16 Spears, Arianne C         12 ROSE-CA                46.32      42.34  
 17 Bauer, Katie A            12 ROSE-CA                46.17      42.49  
 18 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA                 48.11      42.60  
 19 Geoffron, Amelie S        12 ROSE-CA                53.30      42.62  
 20 Canter, Emma              11 RYL-CA                    NT      42.78  
 21 Atwater, Brooke L         12 BAY-CA                 52.55      42.83  
 22 Albano, Julia P           12 TORR-CA                43.38      42.85  
 23 Perner, Lilli A           11 ROSE-CA                41.46      43.11  
 24 Buan, Franchesca F        11 SHRK-CA                43.04      43.70  
 25 Brio, Iliana R            12 SHRK-CA                42.93      45.39  
 26 Lee, Hailey               11 ZAP-CA                 46.95      47.20  
 27 Iwai, Amelia K            11 CITI-CA                   NT      47.24  
 28 Conroy, Avery E           11 ROSE-CA                48.96      47.34  
 29 Hawn, Madden J            11 LASC-CA                50.13      47.69  
 30 Mamikonyan, Sofia         12 SHRK-CA                52.39      47.81  
 31 Zborovsky, Miya           12 UN-04-CA                  NT      48.25  
 32 Weiss, Kaia C             11 CITI-CA                51.41      54.65  
 33 Reyes, Bea H              11 SHRK-CA                55.88      57.98  
 -- Lygopoulos, Natalie A     11 LASC-CA                44.32         DQ  
 -- Berga, Jeanette           12 UN-01-CA                  NT         DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ambrosio, Anny            12 ZAP-CA               1:14.26    1:13.11  
  2 Sokol, Jamie M            12 ZAP-CA               1:15.82    1:13.29  
  3 Ruiz, Brissa I            11 SHRK-CA              1:34.64    1:14.36  
  4 Delacruz, Eva L           12 TORR-CA              1:15.90    1:17.16  
  5 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA               1:42.27    1:27.08  
  6 Misaal, Devashree K       12 TORR-CA              1:36.28    1:28.08  
  7 Stovall, Soleil           11 TORR-CA                   NT    1:31.32  
  8 Pompa, Leilani M          11 TORR-CA                   NT    1:46.34  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fujisawa, Olivia M        12 ZAP-CA               1:18.16    1:18.23  
  2 Miyan, Alex C             11 SHRK-CA              1:27.08    1:20.34  
  3 Lluz, Jewell D            11 ZAP-CA               1:22.41    1:20.59  
  4 Stovall, Soleil           11 TORR-CA                   NT    1:24.43  
  5 Gong, Yuki                11 TORR-CA              1:30.19    1:25.06  
  6 Johnson, Cole J           11 SHRK-CA              1:31.61    1:28.32  
  7 Sandblom, Noa E           11 CITI-CA                   NT    1:28.65  
  8 Kim, Norah Q              12 ROSE-CA                   NT    1:29.23  
  9 Lawton, Frances E         11 ALPH-CA              1:32.22    1:29.74  
 10 Ro, Hailey V              11 ZAP-CA               1:31.84    1:31.08  
 11 Perner, Lilli A           11 ROSE-CA              1:29.28    1:32.38  
 12 Shields, Brooklyn G       11 LASC-CA              1:30.07    1:32.81  
 13 Stewart, Abigail J        12 RYL-CA               1:35.79    1:34.71  
 14 Hattendorf, Sheli H       12 CITI-CA              1:37.42    1:35.57  
 15 Iwai, Amelia K            11 CITI-CA                   NT    1:36.16  
 16 Weiss, Kaia C             11 CITI-CA                   NT    1:38.53  
 -- Ryu, Elisabeth S          12 SHRK-CA              1:20.73         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wickett, Taylor R         12 ZAP-CA               2:52.64    2:49.68  
  2 Batlkhagva, Enkhjin E     11 SHRK-CA              3:02.94    2:57.86  
  3 Misaal, Devashree K       12 TORR-CA              3:04.71    2:58.46  
  4 Lee, Lindsey              12 ZAP-CA               3:08.74    3:00.72  
  5 Starr, Jasper S           12 ROSE-CA              3:07.27    3:01.21  
  6 Hasty, Jane M             11 SHRK-CA                   NT    3:04.64  
  7 Brio, Iliana R            12 SHRK-CA                   NT    3:13.78  
  8 Douglass, Olivia          12 ZAP-CA                    NT    3:14.29  
  9 Jung, Eileen B            12 TORR-CA                   NT    3:16.79  
 10 Albano, Julia P           12 TORR-CA                   NT    3:19.62  
 11 Rauzon, Lilly J           12 TORR-CA              3:30.21    3:20.46  
 12 Pompa, Leilani M          11 TORR-CA                   NT    3:31.70  
 -- Garcia, Izzy N            12 TORR-CA                   NT         DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zenith Aquatic Program-CA  'A'                    1:58.41    1:58.72  
     1) Sokol, Jamie M 12               2) Ambrosio, Anny 12              
     3) Fujisawa, Olivia M 12           4) Walter, Finley E 12            
  2 Zenith Aquatic Program-CA  'B'                    2:10.87    2:15.25  
     1) Lluz, Jewell D 11               2) Lee, Lindsey 12                
     3) Douglass, Olivia 12             4) Wickett, Taylor R 12           
  3 Beach Cities Swimming-CA  'A'                     2:24.50    2:17.82  
     1) Taylor, Andi R 11               2) Fu, Maddie K 11                
     3) Miller, Brooke A 12             4) Iwai, Amelia K 11              
  4 Swim Torrance-CA  'A'                                  NT    2:20.41  
     1) Jung, Eileen B 12               2) Misaal, Devashree K 12         
     3) Albano, Julia P 12              4) Delacruz, Eva L 12             
  5 Rose Bowl Aquatics-CA  'A'                             NT    2:22.71  
     1) Akhsharumova, Mary 12           2) Dahiyat, Shawn C 12            
     3) Boumajdi, Gloria Z 11           4) Starr, Jasper S 12             
  6 Blast Sharks-CA  'B'                              2:24.00    2:26.65  
     1) Rogers, Dorothy A 11            2) Brio, Iliana R 12              
     3) Buan, Franchesca F 11           4) Talmage, Vivian N 12           
  7 Beach Cities Swimming-CA  'B'                     2:34.20    2:26.86  
     1) Hattendorf, Sheli H 12          2) Weiss, Kaia C 11               
     3) Wical, Wren M 11                4) Sandblom, Noa E 11             
  8 Rose Bowl Aquatics-CA  'B'                             NT    2:35.34  
     1) Cheung, Annabelle Y 11          2) Geoffron, Amelie S 12          
     3) Schrier, Mia A 12               4) Valderrama, Zoey Z 11          
 -- Swim Torrance-CA  'B'                                  NT         DQ  
     1) Pompa, Leilani M 11             2) Garcia, Izzy N 12              
     3) Gerlach, Maggie B 12            4) Rauzon, Lilly J 12             
 -- Blast Sharks-CA  'A'                              2:11.00         DQ  
     1) Hasty, Jane M 11                2) Banks, Chandni G 12            
     3) Johnson, Cole J 11              4) Ruiz, Brissa I 11              
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrington, Rubi B        13 SHRK-CA                26.91      26.89  
  2 Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA                 29.02      28.52  
  3 Litton, Jillian L         14 ZAP-CA                 30.07      29.80  
  4 Hsieh, Annabelle E        13 ROSE-CA                31.87      30.45  
  5 Choi, Brianna H           13 ROSE-CA                32.51      30.89  
  6 Choi, Chloe M             13 ZAP-CA                 34.91      30.94  
  7 Bao, Kayley               14 ROSE-CA                31.21      31.15  
  8 Diaz, Katherine I         13 BAY-CA                 40.78      31.29  
  9 May, Anya E               13 LASC-CA                31.43      31.99  
 10 Torrence, Leah J          13 CITI-CA                34.87      32.56  
 11 Gabauer, Gigi S           14 TORR-CA                   NT      32.57  
 12 Shirakata, Chiyo J        13 CITI-CA                33.68      32.96  
 13 Crowder, Celeste A        13 ROSE-CA                35.05      33.98  
 14 Martini, Karen R          13 TORR-CA                34.45      34.19  
 15 Rondeau, Nicole E         13 CITI-CA                   NT      35.14  
 16 Ebrahimi, Audrey S        13 SHRK-CA                36.03      35.79  
 17 Jacoby, Kate H            13 CITI-CA                35.78      36.47  
 18 Schils, Sara L            13 LASC-CA                44.12      40.12  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrington, Rubi B        13 SHRK-CA                57.45      59.24  
  2 Hsieh, Annabelle E        13 ROSE-CA              1:08.30    1:08.15  
  3 May, Anya E               13 LASC-CA              1:10.90    1:09.43  
  4 Mehta, Melina N           14 BAY-CA               1:10.62    1:09.63  
  5 Choi, Brianna H           13 ROSE-CA              1:12.06    1:10.63  
  6 Bao, Kayley               14 ROSE-CA              1:10.02    1:10.87  
  7 Diaz, Katherine I         13 BAY-CA               1:27.84    1:11.48  
  8 Collins, McKenna A        13 CITI-CA              1:11.52    1:11.61  
  9 Kiran, Giya K             13 CITI-CA              1:17.38    1:13.93  
 10 Torrence, Leah J          13 CITI-CA              1:18.22    1:16.55  
 11 Rondeau, Nicole E         13 CITI-CA                   NT    1:17.45  
 12 Aggarwal, Malini          13 BAY-CA               1:18.83    1:18.87  
 13 Ebrahimi, Audrey S        13 SHRK-CA              1:21.78    1:19.79  
 14 Jacoby, Kate H            13 CITI-CA              1:21.74    1:23.29  
 15 Schils, Sara L            13 LASC-CA              1:55.64    1:25.81  
 16 Mahoney, Cassidy G        14 CITI-CA                   NT    1:27.01  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrington, Rubi B        13 SHRK-CA              2:08.30    2:09.96  
  2 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               2:08.95    2:11.48  
  3 Kizler, Nina R            13 UN-03-CA             2:13.22    2:16.60  
  4 Litton, Jillian L         14 ZAP-CA               2:24.82    2:23.55  
  5 Yoshihara, Jodi M         14 UN-08-CA             2:27.43    2:29.83  
  6 Choi, Chloe M             13 ZAP-CA               2:41.38    2:37.09  
  7 Aggarwal, Malini          13 BAY-CA               2:55.49    2:50.33  
  8 Mahoney, Cassidy G        14 CITI-CA                   NT    3:03.29  
  9 Jacoby, Kate H            13 CITI-CA              3:08.89    3:03.65  
 
Girls 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chatalyan, Abby           13 SHRK-CA                   NT    5:56.56  
  2 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               6:53.73    6:24.19  
  3 Litton, Jillian L         14 ZAP-CA               6:29.69    6:27.49  
  4 Yoshihara, Jodi M         14 UN-08-CA             7:06.86    6:33.79  
  5 Rothschild, Skylar F      13 CITI-CA                   NT    6:45.20  
  6 Stednitz, Ashlee P        13 ZAP-CA               7:29.51    7:10.35  
  7 Collins, McKenna A        13 CITI-CA                   NT    7:34.82  
 
Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mehta, Melina N           14 BAY-CA                 31.98      36.38  
  2 May, Anya E               13 LASC-CA                37.28      38.87  
  3 Diaz, Katherine I         13 BAY-CA                 47.05      39.43  
 -- Kizler, Nina R            13 UN-03-CA               32.02         DQ  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrington, Rubi B        13 SHRK-CA              1:05.85    1:08.40  
  2 Kizler, Nina R            13 UN-03-CA             1:08.54    1:08.47  
  3 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               1:13.38    1:11.83  
  4 Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA               1:12.41    1:12.96  
  5 Rothschild, Skylar F      13 CITI-CA              1:19.15    1:19.46  
  6 Bao, Kayley               14 ROSE-CA              1:21.44    1:20.32  
  7 Choi, Brianna H           13 ROSE-CA              1:22.33    1:20.95  
  8 Mendez, Nelli Y           13 JCA-CA               1:19.21    1:24.03  
  9 Hsieh, Annabelle E        13 ROSE-CA              1:26.34    1:24.60  
 10 Martini, Karen R          13 TORR-CA              1:25.35    1:24.72  
 11 Shirakata, Chiyo J        13 CITI-CA              1:26.98    1:28.05  
 12 Kiran, Giya K             13 CITI-CA              1:29.65    1:28.20  
 13 Crowder, Celeste A        13 ROSE-CA              1:21.88    1:35.60  
 14 Gabauer, Gigi S           14 TORR-CA              1:51.89    1:42.81  
 15 Schils, Sara L            13 LASC-CA                   NT    1:44.45  
 16 Mahoney, Cassidy G        14 CITI-CA                   NT    1:44.70  
 17 Jacoby, Kate H            13 CITI-CA              1:45.03    1:45.62  
 -- Rondeau, Nicole E         13 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Diaz, Katherine I         13 BAY-CA                 55.80      40.86  
  2 Torrence, Leah J          13 CITI-CA                45.37      42.76  
  3 Mehta, Melina N           14 BAY-CA                 46.15      43.74  
  4 May, Anya E               13 LASC-CA                44.14      43.88  
  5 Choi, Chloe M             13 ZAP-CA                    NT      46.92  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chatalyan, Abby           13 SHRK-CA              1:20.29    1:20.87  
  2 Rothschild, Skylar F      13 CITI-CA              1:32.22    1:22.45  
  3 Bao, Kayley               14 ROSE-CA              1:21.40    1:24.68  
  4 Shirakata, Chiyo J        13 CITI-CA              1:33.89    1:32.71  
  5 Kiran, Giya K             13 CITI-CA              1:30.41    1:33.22  
  6 Collins, McKenna A        13 CITI-CA              1:51.40    1:36.49  
  7 Martini, Karen R          13 TORR-CA              1:39.02    1:36.87  
  8 Mahoney, Cassidy G        14 CITI-CA                   NT    1:37.04  
  9 Gabauer, Gigi S           14 TORR-CA              1:35.03    1:37.38  
 10 Crowder, Celeste A        13 ROSE-CA              1:34.49    1:37.83  
 11 Ebrahimi, Audrey S        13 SHRK-CA              1:42.44    1:39.90  
 12 Mendez, Nelli Y           13 JCA-CA               1:41.86    1:40.00  
 13 Aggarwal, Malini          13 BAY-CA               1:43.09    1:43.08  
 14 Stednitz, Ashlee P        13 ZAP-CA               1:38.73    1:43.11  
 15 Schils, Sara L            13 LASC-CA                   NT    2:04.14  
 
Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Choi, Brianna H           13 ROSE-CA                34.78      34.26  
  2 Hsieh, Annabelle E        13 ROSE-CA                40.43      38.64  
  3 Ebrahimi, Audrey S        13 SHRK-CA                45.54      44.55  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jeronimo, Melony I        13 ZAP-CA               1:09.22    1:10.56  
  2 Yoshihara, Jodi M         14 UN-08-CA             1:17.13    1:14.08  
  3 Mendez, Nelli Y           13 JCA-CA               1:23.69    1:22.96  
  4 Litton, Jillian L         14 ZAP-CA               1:25.67    1:23.85  
  5 Kiran, Giya K             13 CITI-CA              1:32.02    1:27.89  
  6 Shirakata, Chiyo J        13 CITI-CA              1:28.64    1:28.00  
  7 Stednitz, Ashlee P        13 ZAP-CA               1:34.05    1:28.09  
 -- Collins, McKenna A        13 CITI-CA              1:30.26         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Posod, Leila V            13 ZAP-CA               2:28.93    2:26.49  
  2 Yoshihara, Jodi M         14 UN-08-CA             2:43.39    2:43.01  
  3 Stednitz, Ashlee P        13 ZAP-CA               3:04.41    3:03.69  
  4 Martini, Karen R          13 TORR-CA              3:11.76    3:09.41  
  5 Crowder, Celeste A        13 ROSE-CA              3:11.91    3:13.50  
  6 Rondeau, Nicole E         13 CITI-CA                   NT    3:29.10  
 -- Gabauer, Gigi S           14 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Choi, Chloe M             13 ZAP-CA                    NT         DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zenith Aquatic Program-CA  'A'                    1:52.43    1:57.55  
     1) Litton, Jillian L 14            2) Jeronimo, Melony I 13          
     3) Choi, Chloe M 13                4) Posod, Leila V 13              
  2 Beach Cities Swimming-CA  'A'                     2:09.20    2:05.83  
     1) Rothschild, Skylar F 13         2) Collins, McKenna A 13          
     3) Shirakata, Chiyo J 13           4) Kiran, Giya K 13               
  3 Beach Cities Swimming-CA  'B'                     2:20.04    2:24.81  
     1) Torrence, Leah J 13             2) Jacoby, Kate H 13              
     3) Mahoney, Cassidy G 14           4) Rondeau, Nicole E 13           
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Jamie T             16 ZAP-CA                 26.98      28.38  
  2 Dominguez, Kendra Y       16 UN-07-CA               28.34      28.68  
  3 Howard, Zoe               15 CITI-CA                30.56      31.14  
  4 Miles, Presley M          15 CITI-CA                32.60      31.77  
  5 Khraishi, Jazi S          15 CITI-CA                37.91      34.55  
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dominguez, Kendra Y       16 UN-07-CA             1:01.44    1:01.81  
  2 Chiu, Jamie T             16 ZAP-CA                 59.65    1:01.87  
  3 Howard, Zoe               15 CITI-CA                   NT    1:08.04  
  4 Miles, Presley M          15 CITI-CA              1:10.09    1:10.66  
  5 Ochoa-Fialloss, Kassedy   16 JCA-CA               1:15.37    1:14.17  
  6 Khraishi, Jazi S          15 CITI-CA              1:26.89    1:15.44  
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dominguez, Kendra Y       16 UN-07-CA             2:14.47    2:16.10  
  2 Ochoa-Fialloss, Kassedy   16 JCA-CA               2:54.96    2:43.17  
 
Women 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paspalj, Yovana           15 SHRK-CA              6:04.41    6:01.22  
  2 Markarian, Angela S       15 Hollywood-CA              NT    6:14.50  
  3 Miles, Presley M          15 CITI-CA                   NT    7:02.39  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dominguez, Kendra Y       16 UN-07-CA             1:14.02    1:14.36  
  2 Ochoa-Fialloss, Kassedy   16 JCA-CA               1:25.98    1:24.71  
  3 Miles, Presley M          15 CITI-CA              1:31.84    1:27.55  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Jamie T             16 ZAP-CA               1:13.74    1:18.53  
  2 Howard, Zoe               15 CITI-CA              1:32.78    1:35.35  
 
Women 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Markarian, Angela S       15 Hollywood-CA              NT      32.20  
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paspalj, Yovana           15 SHRK-CA              1:12.28    1:09.88  
  2 Ochoa-Fialloss, Kassedy   16 JCA-CA               1:23.85    1:24.41  
  3 Howard, Zoe               15 CITI-CA              1:22.16    1:26.13  
  4 Khraishi, Jazi S          15 CITI-CA              1:43.38    1:33.54  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Jamie T             16 ZAP-CA               2:31.96    2:37.61  
 
Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Andersen, Sim S            8 SHRK-CA                   NT      17.45  
  2 Sillas, Moses N            7 ROSE-CA                20.78      18.45  
  3 Ustun, Ilgaz A             7 ALPH-CA                19.90      18.62  
  4 Wiluan, Kaleo J            8 BAY-CA                 19.77      20.12  
  5 Salah, Malik H             8 BAY-CA                 17.79      20.22  
  6 Jacobs, Jackson F          7 ZAP-CA                 21.03      20.58  
 
Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guo, Felix                 8 RYL-CA                 40.29      40.39  
  2 Ustun, Ilgaz A             7 ALPH-CA                43.02      43.40  
  3 Villa, Lauren N            8 LASC-CA                39.10      43.93  
  4 Jacobs, Jackson F          7 ZAP-CA                 47.64      45.38  
  5 Bao, Kingston C            7 ALPH-CA                59.46      54.12  
  6 Lee, Caleb J               7 BAY-CA                 55.73    1:00.66  
  7 Saenz, Frankie M           7 LASC-CA              1:23.37    1:36.64  
 
Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Salah, Malik H             8 BAY-CA               1:34.18    1:34.39  
  2 Tatsumoto, Masataka        7 LASC-CA              1:49.02    1:54.10  
 
Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sillas, Moses N            7 ROSE-CA                28.24      22.21  
  2 Andersen, Sim S            8 SHRK-CA                   NT      24.83  
  3 Wiluan, Kaleo J            8 BAY-CA                 22.96      24.99  
  4 Ustun, Ilgaz A             7 ALPH-CA                   NT      25.88  
  5 Jacobs, Jackson F          7 ZAP-CA                    NT      31.02  
  6 Lee, Caleb J               7 BAY-CA                 30.02      34.73  
 
Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Colin J               8 LASC-CA                46.95      44.45  
  2 Salah, Malik H             8 BAY-CA                 46.21      48.18  
  3 Guo, Felix                 8 RYL-CA                 48.75      49.62  
  4 Villa, Lauren N            8 LASC-CA                45.85      54.10  
  5 Bao, Kingston C            7 ALPH-CA                   NT      55.68  
  6 Jacobs, Jackson F          7 ZAP-CA               1:13.06    1:05.92  
  7 Saenz, Frankie M           7 LASC-CA                   NT    1:31.10  
 -- Tatsumoto, Masataka        7 LASC-CA                50.89         DQ  
 
Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Andersen, Sim S            8 SHRK-CA                   NT      24.78  
  2 Ustun, Ilgaz A             7 ALPH-CA                27.58      25.46  
  3 Salah, Malik H             8 BAY-CA                 24.62      25.55  
  4 Sillas, Moses N            7 ROSE-CA                   NT      25.77  
  5 Lee, Caleb J               7 BAY-CA                 39.14      38.07  
 -- Wiluan, Kaleo J            8 BAY-CA                 32.50         DQ  
 
Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Colin J               8 LASC-CA                51.54      48.31  
  2 Guo, Felix                 8 RYL-CA                 55.54      51.51  
  3 Tatsumoto, Masataka        7 LASC-CA                54.17      56.63  
  4 Villa, Lauren N            8 LASC-CA                50.18      57.94  
 
Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Andersen, Sim S            8 SHRK-CA                   NT      19.84  
  2 Sillas, Moses N            7 ROSE-CA                29.25      25.28  
 
Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Colin J               8 LASC-CA                41.25      40.11  
  2 Guo, Felix                 8 RYL-CA                 51.16      50.12  
  3 Tatsumoto, Masataka        7 LASC-CA              1:01.93    1:09.78  
 -- Villa, Lauren N            8 LASC-CA                51.13         DQ  
 
Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yeo, Colin J               8 LASC-CA              1:36.53    1:30.54  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vasquez, Julio J          10 RYL-CA                 32.67      32.52  
  2 Antonucci, Cort T         10 SHRK-CA                34.17      34.14  
  3 Lyons, Kieran G           10 SHRK-CA                   NT      34.63  
  4 Garibay, Jarec A           9 SHRK-CA                33.67      34.85  
  5 Nelson, Felix O           10 SHRK-CA                38.61      37.78  
  6 Ro, Noah J                10 BAY-CA                 37.04      37.98  
  7 Gmelich, Casey E          10 ROSE-CA                38.22      39.11  
  8 Dean, David M              9 ROSE-CA                39.98      41.88  
  9 Yang, Matthew W           10 ALPH-CA                   NT      42.14  
 10 Mirigliani, Enzo G         9 ZAP-CA                 46.84      44.84  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ko, Joshua                10 UN-02-CA             1:12.83    1:09.25  
  2 Vasquez, Julio J          10 RYL-CA               1:13.95    1:09.63  
  3 Antonucci, Cort T         10 SHRK-CA              1:15.40    1:12.91  
  4 Lyons, Kieran G           10 SHRK-CA              1:19.62    1:14.99  
  5 Hankins, Ben T             9 LASC-CA              1:24.19    1:18.95  
  6 Akimoto, Sola R           10 CITI-CA              1:26.76    1:20.05  
  7 Kan, Alex K               10 LASC-CA              1:21.87    1:20.57  
  8 Mamikonyan, Argisht H     10 SHRK-CA              1:26.44    1:22.35  
  9 Nelson, Felix O           10 SHRK-CA              1:24.12    1:22.51  
 10 Shimon, Bodhi V            9 ALPH-CA              1:28.67    1:25.76  
 11 Weiner, Henry L           10 LASC-CA              1:28.34    1:28.33  
 12 Ryu, Matthew T             9 SHRK-CA                   NT    1:30.94  
 13 Chen, William              9 TORR-CA              1:30.48    1:32.99  
 14 Srivastava, Ishaan        10 ALPH-CA                   NT    1:34.29  
 15 Dean, David M              9 ROSE-CA              1:33.53    1:34.39  
 16 Tan, Andrew N              9 ZAP-CA               1:31.91    1:34.53  
 17 Cavanaugh, Quinn W        10 LASC-CA              1:37.72    1:35.47  
 18 Mirigliani, Enzo G         9 ZAP-CA               1:51.26    1:48.44  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kan, Sasha                10 TORR-CA              3:18.79    2:48.47  
  2 Tatsumoto, Akihito *       9 LASC-CA                   NT    2:50.18  
  3 Lipel, Gavin M             9 LASC-CA                   NT    2:57.10  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ko, Joshua                10 UN-02-CA               38.21      37.03  
  2 Antonucci, Cort T         10 SHRK-CA                40.78      41.79  
  3 Garibay, Jarec A           9 SHRK-CA                44.23      43.02  
  4 Mamikonyan, Argisht H     10 SHRK-CA                41.35      43.33  
  5 Lyons, Kieran G           10 SHRK-CA                44.63      44.18  
  6 Dean, David M              9 ROSE-CA                44.02      44.32  
  7 Nelson, Felix O           10 SHRK-CA                46.17      46.65  
  8 Kan, Alex K               10 LASC-CA                46.39      46.98  
  9 Weiner, Henry L           10 LASC-CA                45.61      47.13  
 10 Ro, Noah J                10 BAY-CA                 46.53      47.68  
 11 Hankins, Ben T             9 LASC-CA                47.08      48.67  
 12 Ryu, Matthew T             9 SHRK-CA                55.27      49.96  
 13 Cavanaugh, Quinn W        10 LASC-CA                49.10      51.28  
 -- Mirigliani, Enzo G         9 ZAP-CA                 54.43         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ko, Joshua                10 UN-02-CA             1:25.43    1:20.61  
  2 Lipel, Gavin M             9 LASC-CA                   NT    1:31.93  
  3 Gmelich, Casey E          10 ROSE-CA              1:41.75    1:33.91  
  4 Delacruz, William A        9 TORR-CA                   NT    1:34.41  
  5 Kim, Andrew U              9 TORR-CA                   NT    1:42.45  
  6 Chen, William              9 TORR-CA              1:45.58    1:45.37  
  7 Ty, Nicholson D           10 TORR-CA              2:10.57    1:49.90  
  8 Parkinson, kai D           9 TORR-CA                   NT    1:53.39  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ro, Noah J                10 BAY-CA                 46.00      47.20  
  2 Akimoto, Sola R           10 CITI-CA                49.92      47.21  
  3 Hankins, Ben T             9 LASC-CA                49.88      49.00  
  4 Nelson, Felix O           10 SHRK-CA                49.35      50.02  
  5 Arnold, Kyle H            10 RYL-CA                 50.65      50.53  
  6 Ryu, Matthew T             9 SHRK-CA                52.87      52.47  
  7 Dean, David M              9 ROSE-CA                50.55      52.82  
  8 Yang, Matthew W           10 ALPH-CA                   NT      52.87  
  9 Kan, Alex K               10 LASC-CA              1:05.22      55.40  
 10 Weiner, Henry L           10 LASC-CA                54.29      56.12  
 11 Mamikonyan, Argisht H     10 SHRK-CA                55.56      57.57  
 12 Tan, Andrew N              9 ZAP-CA               1:13.46      58.19  
 -- Srivastava, Ishaan        10 ALPH-CA                   NT         DQ  
 -- Cavanaugh, Quinn W        10 LASC-CA                58.11         DQ  
 -- Kan, Sasha                10 TORR-CA                51.81         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delacruz, William A        9 TORR-CA                   NT    1:36.15  
  2 Chen, William              9 TORR-CA              1:58.75    1:43.89  
  3 Arnold, Kyle H            10 RYL-CA               1:47.15    1:46.94  
  4 Kim, Andrew U              9 TORR-CA              2:03.19    1:47.83  
  5 Shimon, Bodhi V            9 ALPH-CA              2:01.49    1:48.30  
  6 Tatsumoto, Akihito *       9 LASC-CA              1:43.91    1:49.01  
  7 Gmelich, Casey E          10 ROSE-CA              2:01.54    1:55.81  
  8 Parkinson, kai D           9 TORR-CA              1:52.58    1:58.11  
 -- Ty, Nicholson D           10 TORR-CA              2:24.07         DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garibay, Jarec A           9 SHRK-CA                34.61      38.42  
  2 Lyons, Kieran G           10 SHRK-CA                42.78      38.44  
  3 Antonucci, Cort T         10 SHRK-CA                42.39      40.38  
  4 Lipel, Gavin M             9 LASC-CA                44.49      44.63  
  5 Delacruz, William A        9 TORR-CA                   NT      44.85  
  6 Akimoto, Sola R           10 CITI-CA                42.83      45.24  
  7 Arnold, Kyle H            10 RYL-CA                 52.84      46.21  
  8 Kan, Alex K               10 LASC-CA                50.22      48.53  
  9 Weiner, Henry L           10 LASC-CA                48.87      48.90  
 10 Kim, Andrew U              9 TORR-CA              1:04.35      50.18  
 11 Cavanaugh, Quinn W        10 LASC-CA                56.62      54.49  
 12 Parkinson, kai D           9 TORR-CA                53.47      55.55  
 13 Ty, Nicholson D           10 TORR-CA                   NT    1:00.60  
 -- Mirigliani, Enzo G         9 ZAP-CA                    NT         DQ  
 -- Ko, Joshua                10 UN-02-CA               37.82         DQ  
 -- Hankins, Ben T             9 LASC-CA                51.40         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vasquez, Julio J          10 RYL-CA               1:21.77    1:21.45  
  2 Tatsumoto, Akihito *       9 LASC-CA              1:40.70    1:32.85  
 -- Kan, Sasha                10 TORR-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vasquez, Julio J          10 RYL-CA               1:21.84    1:21.24  
  2 Akimoto, Sola R           10 CITI-CA              1:30.99    1:31.51  
  3 Delacruz, William A        9 TORR-CA                   NT    1:31.89  
  4 Lipel, Gavin M             9 LASC-CA              1:34.40    1:35.84  
  5 Garibay, Jarec A           9 SHRK-CA              1:29.24    1:36.41  
  6 Mamikonyan, Argisht H     10 SHRK-CA              1:33.97    1:38.77  
  7 Arnold, Kyle H            10 RYL-CA               1:36.55    1:39.17  
  8 Ro, Noah J                10 BAY-CA               1:33.82    1:39.29  
  9 Shimon, Bodhi V            9 ALPH-CA              1:40.87    1:39.38  
 10 Kim, Andrew U              9 TORR-CA                   NT    1:40.85  
 11 Gmelich, Casey E          10 ROSE-CA              1:40.39    1:40.94  
 12 Chen, William              9 TORR-CA              1:50.20    1:47.44  
 13 Parkinson, kai D           9 TORR-CA              1:47.87    1:49.84  
 14 Tan, Andrew N              9 ZAP-CA               1:54.28    1:53.45  
 15 Ty, Nicholson D           10 TORR-CA              2:06.57    1:55.12  
 -- Srivastava, Ishaan        10 ALPH-CA                   NT         DQ  
 
Boys 9-10 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kan, Sasha                10 TORR-CA                   NT    3:09.98  
 
Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blast Sharks-CA  'A'                              2:21.00    2:23.80  
     1) Antonucci, Cort T 10            2) Mamikonyan, Argisht H 10       
     3) Nelson, Felix O 10              4) Garibay, Jarec A 9             
  2 Swim Torrance-CA  'A'                             2:33.51    2:56.48  
     1) Chen, William 9                 2) Parkinson, kai D 9             
     3) Ty, Nicholson D 10              4) Delacruz, William A 9          
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyes, Mario A            12 SHRK-CA                28.57      28.86  
  2 Nelson, Stratford H       12 SHRK-CA                31.05      31.39  
  3 Schlehuber, Ben W         12 CITI-CA                   NT      31.48  
  4 Taylor, Holden C          12 CITI-CA                34.45      31.78  
  5 Ahn, Troy J               12 TORR-CA                34.83      32.35  
  6 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                 34.66      32.83  
  7 Chinchilla, Joshua I      12 JCA-CA                 34.01      33.12  
  8 Herrera, Isaac M          12 CITI-CA                34.39      33.48  
  9 Wiacek, Adam J            11 ALPH-CA                35.17      33.59  
 10 Ohanesian, Minas M        12 ROSE-CA                32.37      33.73  
 11 Doukakis, Jackson R       12 ALPH-CA                   NT      33.95  
 12 Lahive, Cassius P         12 BAY-CA                 33.97      34.23  
 13 Song, Isaac               12 ROSE-CA                34.09      34.28  
 14 Lim, Philip               11 ROSE-CA                33.91      34.59  
 15 Benderskii, Andres A      11 ROSE-CA                34.11      34.63  
 16 Wong, Fredrik R           11 ROSE-CA                35.86      35.65  
 17 Venuturupalli, Akhil J    11 ROSE-CA                37.91      36.04  
 18 Ma, Moses J               12 ROSE-CA                35.94      36.57  
 19 Borton, Ben J             11 ROSE-CA                37.32      36.76  
 20 Ward, Will M              12 CITI-CA                42.26      37.23  
 21 Shultz, Ryan J            11 BAY-CA                 36.19      37.53  
 22 Salah, Salim H            11 BAY-CA                 36.30      38.05  
 23 King, Justin R            11 CITI-CA                37.62      38.17  
 24 Drynan, Dr. Neville W     11 SHRK-CA                   NT      41.62  
 25 Nicksic, Jude S           11 CITI-CA                39.39      42.95  
 -- Kraus, Lucas R            11 RYL-CA                 34.86         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jin, Eric                 12 ROSE-CA                   NT    1:02.55  
  2 Reyes, Mario A            12 SHRK-CA              1:03.44    1:03.94  
  3 Kim, Dale                 12 SHRK-CA              1:18.10    1:10.54  
  4 Taylor, Holden C          12 CITI-CA              1:21.47    1:11.75  
  5 Eull, Zeke J              11 TORR-CA              1:14.87    1:13.22  
  6 Benderskii, Andres A      11 ROSE-CA              1:15.29    1:13.26  
  7 Kirakosyan, David         11 SHRK-CA              1:15.63    1:14.77  
  8 Doukakis, Jackson R       12 ALPH-CA                   NT    1:15.08  
  9 Lahive, Cassius P         12 BAY-CA               1:14.02    1:16.33  
 10 McRae, Paolo P            11 ROSE-CA              1:17.08    1:16.39  
 11 Herrera, Isaac M          12 CITI-CA              1:17.74    1:16.50  
 12 MacMillan, Reilly E       12 ROSE-CA              1:25.26    1:17.08  
 13 Lim, Philip               11 ROSE-CA              1:17.91    1:17.21  
 14 Chernyshev, Sergei N      11 UN-04-CA             1:16.57    1:17.57  
 15 Oporta, Nicolas P         11 SHRK-CA              1:20.87    1:17.70  
 16 Moran, Eli A              11 TORR-CA              1:36.06    1:18.60  
 17 Shultz, Ryan J            11 BAY-CA                    NT    1:19.50  
 18 Figueroa, Felix M         12 ALPH-CA              1:24.60    1:21.66  
 19 Sirkovich, Ari J          11 LASC-CA              1:28.93    1:22.14  
 20 Rauzon, Cal R             11 TORR-CA              1:34.19    1:22.70  
 21 Salah, Salim H            11 BAY-CA               1:21.43    1:24.47  
 22 Levy, Nathan A            11 ALPH-CA              1:27.33    1:24.74  
 23 Borton, Ben J             11 ROSE-CA              1:25.52    1:25.00  
 24 Cook, Brandon C           11 BAY-CA               1:22.52    1:26.38  
 25 Venuturupalli, Akhil J    11 ROSE-CA              1:24.13    1:26.58  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Chase S              12 UN-05-CA                  NT    2:13.66  
  2 Chong, William F          12 LASC-CA              2:27.89    2:24.24  
  3 Nelson, Stratford H       12 SHRK-CA              2:29.43    2:29.90  
  4 Yan, Andrew T             12 TORR-CA              2:38.51    2:30.07  
  5 Delacruz, Topher M        11 TORR-CA                   NT    2:30.80  
  6 Murdock, Towa D           11 ROSE-CA              2:41.16    2:32.52  
  7 Ruchti, Linus T           12 ZAP-CA               2:44.31    2:35.02  
  8 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA               2:46.98    2:36.19  
  9 Chinchilla, Joshua I      12 JCA-CA               2:44.93    2:36.94  
 10 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA               2:33.01    2:42.92  
 11 Castro, Joaquin E         11 TORR-CA                   NT    2:43.06  
 12 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA               2:38.75    2:43.60  
 13 Ho, Mason J               11 ROSE-CA              2:45.80    2:45.37  
 14 Song, Isaac               12 ROSE-CA              2:53.03    2:52.79  
 15 Liu, Allen                11 TORR-CA              3:04.80    3:00.66  
 16 Levy, Nathan A            11 ALPH-CA              3:01.40    3:01.74  
 17 Ma, Moses J               12 ROSE-CA              3:02.76    3:04.75  
 
Boys 11-12 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Chase S              12 UN-05-CA                  NT    6:03.85  
  2 Quiroz, Antonio J         12 ZAP-CA               6:13.71    6:16.18  
  3 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               6:49.94    6:30.93  
  4 Farentino, Saverio J      12 SHRK-CA                   NT    6:49.25  
  5 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA                    NT    7:16.80  
  6 Liu, Allen                11 TORR-CA                   NT    7:46.98  
  7 Rauzon, Cal R             11 TORR-CA                   NT    8:14.74  
  8 Moran, Eli A              11 TORR-CA                   NT    8:32.02  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chong, William F          12 LASC-CA                35.42      36.28  
  2 Huang, Derek M            12 CITI-CA                42.37      38.36  
  3 Kirakosyan, David         11 SHRK-CA                38.96      39.18  
  4 Kim, Dale                 12 SHRK-CA                44.15      39.62  
  5 Eull, Zeke J              11 TORR-CA                42.40      39.71  
  6 Ruchti, Linus T           12 ZAP-CA                 39.70      39.83  
  7 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA                 41.57      41.84  
  8 McRae, Paolo P            11 ROSE-CA                40.31      42.30  
  9 Wong, Fredrik R           11 ROSE-CA                41.40      42.44  
 10 Venuturupalli, Akhil J    11 ROSE-CA                43.47      42.54  
 11 Sirkovich, Ari J          11 LASC-CA                46.13      43.12  
 12 MacMillan, Reilly E       12 ROSE-CA                44.43      43.52  
 13 Chernyshev, Sergei N      11 UN-04-CA               44.87      43.59  
 14 King, Justin R            11 CITI-CA                44.18      45.31  
 15 Figueroa, Felix M         12 ALPH-CA                48.52      46.09  
 16 Oporta, Nicolas P         11 SHRK-CA                47.17      46.49  
 17 Kraus, Lucas R            11 RYL-CA                 45.11      47.67  
 -- Shultz, Ryan J            11 BAY-CA                 43.15         DQ  
 -- Drynan, Dr. Neville W     11 SHRK-CA                50.73         DQ  
 -- Stewart, Mitchell J       11 RYL-CA                 50.31         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quiroz, Antonio J         12 ZAP-CA               1:16.59    1:16.04  
  2 Delacruz, Topher M        11 TORR-CA                   NT    1:17.81  
  2 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA               1:16.08    1:17.81  
  4 Fieda, Aidan J            12 ROSE-CA              1:18.82    1:18.07  
  5 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA               1:21.89    1:20.89  
  6 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               1:19.82    1:21.92  
  7 Yan, Andrew T             12 TORR-CA              1:24.09    1:23.27  
  8 Chinchilla, Joshua I      12 JCA-CA               1:55.37    1:23.75  
  9 Benderskii, Andres A      11 ROSE-CA              1:32.34    1:29.89  
 10 Song, Isaac               12 ROSE-CA              1:28.91    1:29.91  
 11 Lim, Philip               11 ROSE-CA              1:32.99    1:30.18  
 12 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA               1:23.69    1:31.43  
 13 Castro, Joaquin E         11 TORR-CA                   NT    1:34.72  
 14 Ahn, Troy J               12 TORR-CA                   NT    1:39.06  
 -- Ward, Will M              12 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jin, Eric                 12 ROSE-CA                   NT      37.54  
  2 Reyes, Mario A            12 SHRK-CA                36.65      38.54  
  3 Eull, Zeke J              11 TORR-CA                45.51      43.24  
  4 Oporta, Nicolas P         11 SHRK-CA                49.31      43.70  
  5 Schlehuber, Ben W         12 CITI-CA                   NT      43.76  
  6 Ho, Mason J               11 ROSE-CA                44.94      45.66  
  7 Doukakis, Jackson R       12 ALPH-CA                   NT      46.65  
  8 Nerio, Julian             11 JCA-CA                 45.55      47.03  
  9 Herrera, Isaac M          12 CITI-CA                48.09      47.16  
 10 Liu, Allen                11 TORR-CA                47.96      47.32  
 11 MacMillan, Reilly E       12 ROSE-CA                47.03      47.60  
 12 King, Justin R            11 CITI-CA                49.49      47.67  
 13 Kirakosyan, David         11 SHRK-CA                48.17      48.29  
 14 McRae, Paolo P            11 ROSE-CA                   NT      49.26  
 15 Kraus, Lucas R            11 RYL-CA                 46.03      49.70  
 16 Sirkovich, Ari J          11 LASC-CA                52.81      49.95  
 17 Venuturupalli, Akhil J    11 ROSE-CA                52.27      50.30  
 18 Lahive, Cassius P         12 BAY-CA                 50.84      52.19  
 19 Shultz, Ryan J            11 BAY-CA                 52.74      53.45  
 20 Stewart, Mitchell J       11 RYL-CA                 57.88      53.84  
 -- Moran, Eli A              11 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Salah, Salim H            11 BAY-CA                 44.79         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyes, Mario A            12 SHRK-CA              1:26.29    1:25.99  
  2 Ruchti, Linus T           12 ZAP-CA               1:27.61    1:30.14  
  3 Quiroz, Antonio J         12 ZAP-CA               1:29.47    1:30.97  
  4 Huang, Derek M            12 CITI-CA              1:30.65    1:33.00  
  5 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               1:33.04    1:33.26  
  6 Nelson, Stratford H       12 SHRK-CA              1:38.59    1:35.11  
  7 Kim, Dale                 12 SHRK-CA              1:38.69    1:36.50  
  8 Ohanesian, Minas M        12 ROSE-CA              1:41.26    1:37.98  
  9 Salah, Salim H            11 BAY-CA                    NT    1:38.56  
 10 Farentino, Saverio J      12 SHRK-CA              2:01.86    1:38.69  
 11 Chernyshev, Sergei N      11 UN-04-CA             1:36.88    1:39.30  
 12 Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA               1:39.91    1:41.15  
 13 Nerio, Julian             11 JCA-CA               1:40.17    1:42.32  
 14 Ahn, Troy J               12 TORR-CA              1:47.26    1:42.88  
 15 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA               1:39.42    1:43.54  
 16 Taylor, Holden C          12 CITI-CA                   NT    1:44.41  
 17 Castro, Joaquin E         11 TORR-CA                   NT    1:44.81  
 18 Snow, Spencer J           12 ZAP-CA               1:41.59    1:46.50  
 19 Ward, Will M              12 CITI-CA              1:42.27    1:46.90  
 20 Murdock, Towa D           11 ROSE-CA              1:49.72    1:48.06  
 21 Ma, Moses J               12 ROSE-CA              1:50.44    1:48.40  
 22 Borton, Ben J             11 ROSE-CA                   NT    1:49.08  
 23 Cook, Brandon C           11 BAY-CA                    NT    1:49.53  
 -- Fieda, Aidan J            12 ROSE-CA              1:32.85         DQ  
 -- Wong, Fredrik R           11 ROSE-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kim, Chase S              12 UN-05-CA                  NT      30.94  
  2 Jin, Eric                 12 ROSE-CA                   NT      31.50  
  3 Ruchti, Linus T           12 ZAP-CA                 38.21      36.09  
  4 Fieda, Aidan J            12 ROSE-CA                36.13      36.19  
  5 Nerio, Julian             11 JCA-CA                 37.05      36.41  
  6 Kim, Dale                 12 SHRK-CA                43.69      36.62  
  7 Chong, William F          12 LASC-CA                34.32      37.10  
  8 Herrera, Isaac M          12 CITI-CA                40.64      37.66  
  9 Huang, Derek M            12 CITI-CA                38.66      38.32  
 10 Kirakosyan, David         11 SHRK-CA                43.02      39.21  
 11 Farentino, Saverio J      12 SHRK-CA                36.96      39.34  
 12 Lim, Philip               11 ROSE-CA                40.48      39.85  
 13 Benderskii, Andres A      11 ROSE-CA                41.03      40.67  
 14 Liu, Allen                11 TORR-CA                40.90      40.85  
 15 Chernyshev, Sergei N      11 UN-04-CA               40.68      41.74  
 16 Murdock, Towa D           11 ROSE-CA                41.08      42.29  
 17 Stewart, Mitchell J       11 RYL-CA                 42.83      42.70  
 18 Wong, Fredrik R           11 ROSE-CA                44.70      42.75  
 19 Sirkovich, Ari J          11 LASC-CA                45.54      42.97  
 20 Song, Isaac               12 ROSE-CA                43.12      43.90  
 21 Ho, Mason J               11 ROSE-CA                42.23      44.58  
 22 Borton, Ben J             11 ROSE-CA                   NT      45.90  
 23 MacMillan, Reilly E       12 ROSE-CA                51.68      49.46  
 24 Figueroa, Felix M         12 ALPH-CA                52.88      50.30  
 25 Ma, Moses J               12 ROSE-CA                47.78      50.59  
 26 Cook, Brandon C           11 BAY-CA                 57.53      51.55  
 -- Nicksic, Jude S           11 CITI-CA                   NT         DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yan, Andrew T             12 TORR-CA              1:24.15    1:18.59  
  2 Delacruz, Topher M        11 TORR-CA                   NT    1:20.48  
  3 Karling, Christopher T    11 ZAP-CA                    NT    1:20.56  
  4 Wiacek, Adam J            11 ALPH-CA              1:44.09    1:28.60  
  5 Chinchilla, Joshua I      12 JCA-CA               1:37.54    1:31.68  
  6 Stewart, Mitchell J       11 RYL-CA               1:35.74    1:38.02  
  7 Ohanesian, Minas M        12 ROSE-CA                   NT    1:38.29  
  8 Rauzon, Cal R             11 TORR-CA                   NT    1:44.42  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jin, Eric                 12 ROSE-CA                   NT    1:12.71  
  2 Delacruz, Topher M        11 TORR-CA                   NT    1:18.41  
  3 Fieda, Aidan J            12 ROSE-CA              1:20.51    1:18.94  
  4 Chong, William F          12 LASC-CA              1:16.83    1:21.82  
  5 Wiacek, Adam J            11 ALPH-CA              1:33.16    1:26.58  
  6 Ho, Mason J               11 ROSE-CA              1:26.69    1:26.76  
  7 Ward, Will M              12 CITI-CA              1:40.73    1:33.31  
  8 Oporta, Nicolas P         11 SHRK-CA                   NT    1:34.30  
  9 McRae, Paolo P            11 ROSE-CA                   NT    1:34.69  
 10 King, Justin R            11 CITI-CA              1:38.54    1:39.59  
 11 Cook, Brandon C           11 BAY-CA               1:39.86    1:41.23  
 -- Yan, Andrew T             12 TORR-CA              1:38.39         DQ  
 -- Nerio, Julian             11 JCA-CA               1:22.89         DQ  
 -- Nicksic, Jude S           11 CITI-CA                   NT         DQ  
 -- Murdock, Towa D           11 ROSE-CA              1:25.95         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quiroz, Antonio J         12 ZAP-CA               2:47.30    2:48.17  
  2 Rodenkirch, Jack T        11 ZAP-CA               2:52.41    2:51.28  
  3 Huang, Derek M            12 CITI-CA                   NT    2:55.58  
  4 Hicks, Aiden M            12 ZAP-CA               3:09.85    3:02.45  
  5 Nelson, Stratford H       12 SHRK-CA              3:07.45    3:03.07  
  6 Castro, Joaquin E         11 TORR-CA                   NT    3:03.84  
  7 Ahn, Troy J               12 TORR-CA                   NT    3:25.15  
 -- Rauzon, Cal R             11 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Moran, Eli A              11 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Jalomo, Ernesto M         12 ZAP-CA               2:47.50         DQ  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zenith Aquatic Program-CA  'A'                    2:00.46    2:00.75  
     1) Quiroz, Antonio J 12            2) Jalomo, Ernesto M 12           
     3) Karling, Christopher T 11       4) Rodenkirch, Jack T 11          
  2 Blast Sharks-CA  'A'                                   NT    2:05.99  
     1) Nelson, Stratford H 12          2) Farentino, Saverio J 12        
     3) Kirakosyan, David 11            4) Reyes, Mario A 12              
  3 Rose Bowl Aquatics-CA  'A'                             NT    2:08.19  
     1) Murdock, Towa D 11              2) Benderskii, Andres A 11        
     3) Jin, Eric 12                    4) Ohanesian, Minas M 12          
  4 Swim Torrance-CA  'A'                             1:59.87    2:10.50  
     1) Yan, Andrew T 12                2) Castro, Joaquin E 11           
     3) Ahn, Troy J 12                  4) Delacruz, Topher M 11          
  5 Beach Cities Swimming-CA  'A'                     2:17.74    2:16.43  
     1) Huang, Derek M 12               2) Herrera, Isaac M 12            
     3) King, Justin R 11               4) Taylor, Holden C 12            
  6 Rose Bowl Aquatics-CA  'B'                             NT    2:28.28  
     1) Ma, Moses J 12                  2) MacMillan, Reilly E 12         
     3) Venuturupalli, Akhil J 11       4) Borton, Ben J 11               
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mendez, Joshua T          14 JCA-CA                 26.36      26.70  
  2 Hashimoto, John T         13 TORR-CA                   NT      26.85  
  3 Feng, Brendan T           14 BAY-CA                    NT      27.30  
  4 Lewis, Lonie H            13 SHRK-CA                   NT      27.43  
  5 Shevlet, Andrew C         13 BAY-CA                 27.88      27.61  
  6 Cardona, Adrian           14 UN-08-CA               27.66      28.26  
  7 Cote, Ashton B            13 BAY-CA                 29.53      28.88  
  8 Lee, Patrick J            13 ZAP-CA                 28.34      29.10  
  9 Sun, Linus R              13 ROSE-CA                30.00      29.15  
 10 Cutsail, Alexander M      13 CITI-CA                31.15      29.64  
 11 Munoz, Gabriel P          14 JCA-CA                 29.55      29.65  
 12 Danylyshyn, Alex G        14 CITI-CA                33.41      29.86  
 13 De Alba, Kevin R          13 TORR-CA                31.24      29.87  
 14 Syring, Ethan A           14 CITI-CA                32.41      29.96  
 15 Nilson, Trey H            13 TORR-CA                36.99      31.03  
 16 Bai, Elliott T            13 ROSE-CA                31.20      31.85  
 17 Lin, Joshua C             13 ZAP-CA                 33.37      31.86  
 18 Young, Harper W           14 ZAP-CA                 31.22      32.19  
 19 Yi, Matthew S             13 TORR-CA                35.38      33.71  
 20 Kim, John Y               13 TORR-CA                   NT      33.86  
 21 Carey, Gavin S            13 BAY-CA                    NT      38.27  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frazier, Chris O          14 UN-08-CA               56.85      55.66  
  2 Mendez, Joshua T          14 JCA-CA                 59.20      58.11  
  3 Dunleavy, Finlay A        13 CITI-CA              1:03.00      58.52  
  4 Feng, Brendan T           14 BAY-CA               1:00.88      59.79  
  5 Lewis, Lonie H            13 SHRK-CA                   NT      59.82  
  6 Semenjuk, Ivan B          13 ZAP-CA               1:01.83    1:00.47  
  6 Mueller, Christian E      14 BAY-CA               1:00.77    1:00.47  
  8 Lee, Patrick J            13 ZAP-CA               1:02.12    1:00.99  
  9 Munoz, Gabriel P          14 JCA-CA               1:04.17    1:03.47  
 10 Sun, Linus R              13 ROSE-CA              1:05.13    1:03.72  
 11 Paspalj, Milosh           13 SHRK-CA              1:05.20    1:04.01  
 12 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA               1:03.52    1:04.50  
 13 Allen, Boden J            14 CITI-CA                   NT    1:05.34  
 14 Duchane, Kai Y            13 CITI-CA              1:17.98    1:06.15  
 15 Cote, Ashton B            13 BAY-CA               1:05.06    1:06.25  
 16 Cutsail, Alexander M      13 CITI-CA              1:08.30    1:07.69  
 17 Danylyshyn, Alex G        14 CITI-CA              1:13.57    1:07.96  
 18 Kiuhan, Colin S           14 TORR-CA              1:14.05    1:08.92  
 19 Landsberg, Charlie M      13 BAY-CA               1:09.50    1:09.67  
 20 Berga, Camron             14 UN-01-CA                  NT    1:09.86  
 21 Bai, Elliott T            13 ROSE-CA              1:08.09    1:09.97  
 22 Lin, Joshua C             13 ZAP-CA                    NT    1:11.75  
 23 Wang, Carter A            13 BAY-CA               1:14.30    1:12.18  
 24 Baboolal, Charlie         13 BAY-CA               1:20.93    1:21.79  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA               2:16.39    2:11.54  
  2 Feng, Brendan T           14 BAY-CA               2:13.53    2:12.05  
  3 Liu, William T            14 ZAP-CA               2:14.52    2:14.82  
  4 Cardona, Adrian           14 UN-08-CA             2:15.94    2:14.89  
  5 Ventura, Ryan D           13 BAY-CA               2:17.09    2:15.15  
  6 Smekal, Austin M          14 BAY-CA               2:17.09    2:18.20  
  7 Lewis, Lonie H            13 SHRK-CA                   NT    2:19.21  
  8 Olson, Trevor L           13 CITI-CA              2:32.16    2:21.41  
  9 Syring, Ethan A           14 CITI-CA              2:31.00    2:22.21  
 10 Means, Aidan P            13 SHRK-CA              2:22.89    2:24.04  
 11 Allen, Boden J            14 CITI-CA              2:29.82    2:26.19  
 12 Bystedt, Seb D            14 CITI-CA              2:40.77    2:27.19  
 13 Nilson, Trey H            13 TORR-CA              2:40.62    2:28.63  
 14 Akker, Jason A            13 ZAP-CA               2:31.94    2:31.16  
 15 Young, Harper W           14 ZAP-CA               2:41.45    2:32.96  
 16 Shames, Sammy A           13 SHRK-CA              2:39.13    2:44.10  
 
Boys 13-14 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frazier, Chris O          14 UN-08-CA             5:45.52    5:37.09  
  2 Lee, Patrick J            13 ZAP-CA               6:09.10    6:07.07  
  3 Paspalj, Milosh           13 SHRK-CA              6:53.88    6:10.11  
  4 Semenjuk, Ivan B          13 ZAP-CA               5:55.25    6:10.73  
  5 Liu, William T            14 ZAP-CA               7:39.24    6:13.83  
  6 Barrett, Aiden C          14 UN-06-CA                  NT    6:22.64  
  7 Sun, Linus R              13 ROSE-CA              8:00.52    6:29.48  
  8 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA                    NT    6:30.95  
  9 Akker, Jason A            13 ZAP-CA               6:34.78    6:32.87  
 10 Olson, Trevor L           13 CITI-CA                   NT    6:42.71  
 11 Truong, Joshua L          13 CITI-CA                   NT    6:48.63  
 
Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ventura, Ryan D           13 BAY-CA                 31.44      31.29  
  2 De Alba, Kevin R          13 TORR-CA                39.28      37.17  
  3 Munoz, Gabriel P          14 JCA-CA                 45.64      39.65  
 -- Wang, Carter A            13 BAY-CA                 42.35         DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dunleavy, Finlay A        13 CITI-CA              1:17.55    1:05.78  
  2 Frazier, Chris O          14 UN-08-CA             1:07.19    1:06.95  
  3 Hashimoto, John T         13 TORR-CA              1:14.88    1:10.37  
  4 Liu, William T            14 ZAP-CA               1:10.18    1:10.66  
  5 Kleinberg, Jayson W       14 BAY-CA               1:12.05    1:12.52  
  6 Means, Aidan P            13 SHRK-CA              1:20.57    1:15.96  
  7 Mueller, Christian E      14 BAY-CA               1:18.65    1:17.47  
  8 Barrett, Aiden C          14 UN-06-CA             1:22.61    1:18.84  
  9 Truong, Joshua L          13 CITI-CA              1:18.02    1:19.35  
 10 Semenjuk, Ivan B          13 ZAP-CA               1:16.65    1:19.67  
 11 Bystedt, Seb D            14 CITI-CA              1:34.89    1:19.91  
 12 Duchane, Kai Y            13 CITI-CA              1:27.92    1:20.26  
 13 Nilson, Trey H            13 TORR-CA              1:39.62    1:20.45  
 14 Cote, Ashton B            13 BAY-CA               1:33.22    1:20.58  
 15 Syring, Ethan A           14 CITI-CA              1:25.31    1:23.76  
 16 Lin, Joshua C             13 ZAP-CA               1:31.68    1:23.78  
 17 Kiuhan, Colin S           14 TORR-CA              1:27.32    1:26.46  
 18 Danylyshyn, Alex G        14 CITI-CA              1:35.86    1:27.02  
 19 Shames, Sammy A           13 SHRK-CA              1:20.98    1:28.72  
 20 Landsberg, Charlie M      13 BAY-CA               1:28.41    1:30.51  
 21 Yi, Matthew S             13 TORR-CA              1:30.27    1:33.60  
 -- Berga, Camron             14 UN-01-CA                  NT         DQ  
 -- Kim, John Y               13 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Garcia, Louie I           14 ZAP-CA               1:21.34         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smekal, Austin M          14 BAY-CA                 41.47      37.65  
  2 Ventura, Ryan D           13 BAY-CA                 42.81      41.78  
  3 De Alba, Kevin R          13 TORR-CA                41.89      42.74  
  4 Baboolal, Charlie         13 BAY-CA                 51.50      51.49  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olson, Trevor L           13 CITI-CA              1:20.06    1:17.45  
  2 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA               1:20.22    1:20.09  
  3 Munoz, Gabriel P          14 JCA-CA               1:19.95    1:20.24  
  4 Truong, Joshua L          13 CITI-CA              1:20.56    1:20.60  
  5 Lewis, Lonie H            13 SHRK-CA                   NT    1:20.78  
  6 Feng, Brendan T           14 BAY-CA               1:20.55    1:21.09  
  7 Smekal, Austin M          14 BAY-CA               1:19.88    1:22.45  
  8 Kleinberg, Jayson W       14 BAY-CA               1:26.89    1:23.76  
  9 Hashimoto, John T         13 TORR-CA              1:30.34    1:24.18  
 10 Cutsail, Alexander M      13 CITI-CA              1:27.74    1:25.62  
 11 Cardona, Adrian           14 UN-08-CA             1:28.25    1:29.11  
 12 Bai, Elliott T            13 ROSE-CA              1:24.99    1:29.21  
 13 Kiuhan, Colin S           14 TORR-CA              1:41.67    1:30.02  
 14 Akker, Jason A            13 ZAP-CA               1:28.65    1:30.67  
 15 Shevlet, Andrew C         13 BAY-CA               1:35.07    1:30.89  
 16 Shames, Sammy A           13 SHRK-CA              1:31.04    1:31.00  
 16 Berga, Camron             14 UN-01-CA                  NT    1:31.00  
 18 Danylyshyn, Alex G        14 CITI-CA              1:32.46    1:31.04  
 19 Allen, Boden J            14 CITI-CA              1:33.72    1:35.65  
 20 Yi, Matthew S             13 TORR-CA              1:37.72    1:41.32  
 21 Baboolal, Charlie         13 BAY-CA               2:05.78    1:54.06  
 -- Kim, John Y               13 TORR-CA                   NT         DQ  
 -- Young, Harper W           14 ZAP-CA               1:28.99         DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kleinberg, Jayson W       14 BAY-CA                 30.22      28.21  
  2 De Alba, Kevin R          13 TORR-CA                43.01      33.83  
  3 Lin, Joshua C             13 ZAP-CA                    NT      39.79  
  4 Carey, Gavin S            13 BAY-CA                    NT      47.87  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mendez, Joshua T          14 JCA-CA               1:03.65    1:04.14  
  2 Frazier, Chris O          14 UN-08-CA             1:10.23    1:08.96  
  3 Cardona, Adrian           14 UN-08-CA             1:08.73    1:09.55  
  4 Smekal, Austin M          14 BAY-CA               1:14.31    1:10.05  
  5 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA               1:13.44    1:10.08  
  6 Liu, William T            14 ZAP-CA               1:12.90    1:11.02  
  7 Hashimoto, John T         13 TORR-CA              1:13.11    1:12.28  
  8 Semenjuk, Ivan B          13 ZAP-CA               1:13.04    1:13.28  
  9 Lee, Patrick J            13 ZAP-CA               1:14.35    1:13.71  
 10 Shevlet, Andrew C         13 BAY-CA               1:14.88    1:13.95  
 10 Lewis, Lonie H            13 SHRK-CA                   NT    1:13.95  
 12 Allen, Boden J            14 CITI-CA              1:11.59    1:14.80  
 13 Ventura, Ryan D           13 BAY-CA               1:14.56    1:15.63  
 14 Means, Aidan P            13 SHRK-CA              1:18.75    1:15.64  
 15 Sun, Linus R              13 ROSE-CA              1:24.15    1:22.46  
 16 Berga, Camron             14 UN-01-CA                  NT    1:24.99  
 17 Bystedt, Seb D            14 CITI-CA                   NT    1:27.88  
 18 Akker, Jason A            13 ZAP-CA               1:27.16    1:30.88  
 19 Young, Harper W           14 ZAP-CA                    NT    1:34.81  
 20 Duchane, Kai Y            13 CITI-CA                   NT    1:35.60  
 21 Kim, John Y               13 TORR-CA              1:50.73    1:40.66  
 -- Landsberg, Charlie M      13 BAY-CA               1:23.24         DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mendez, Joshua T          14 JCA-CA               2:24.92    2:22.73  
  2 Dunleavy, Finlay A        13 CITI-CA              2:45.47    2:30.29  
  3 Mueller, Christian E      14 BAY-CA               2:38.19    2:35.29  
  4 Simonian, Nico I          14 ZAP-CA               2:36.19    2:37.14  
  5 Paspalj, Milosh           13 SHRK-CA              2:42.98    2:40.32  
  6 Means, Aidan P            13 SHRK-CA              2:42.97    2:43.23  
  7 Bystedt, Seb D            14 CITI-CA              2:50.13    2:46.94  
  8 Nilson, Trey H            13 TORR-CA              3:24.56    2:48.18  
  9 Garcia, Louie I           14 ZAP-CA               2:50.47    2:49.22  
 10 Syring, Ethan A           14 CITI-CA              2:56.76    2:52.86  
 11 Barrett, Aiden C          14 UN-06-CA             3:01.14    2:53.90  
 12 Bai, Elliott T            13 ROSE-CA              2:52.86    2:55.65  
 13 Kiuhan, Colin S           14 TORR-CA              3:16.85    2:57.27  
 14 Yi, Matthew S             13 TORR-CA                   NT    3:09.06  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zenith Aquatic Program-CA  'A'                    1:53.65    1:50.83  
     1) Liu, William T 14               2) Lee, Patrick J 13              
     3) Garcia, Louie I 14              4) Simonian, Nico I 14            
  2 Beach Cities Swimming-CA  'A'                     2:02.15    1:52.85  
     1) Dunleavy, Finlay A 13           2) Allen, Boden J 14              
     3) Olson, Trevor L 13              4) Syring, Ethan A 14             
  3 Zenith Aquatic Program-CA  'B'                         NT    2:05.40  
     1) Lin, Joshua C 13                2) Young, Harper W 14             
     3) Akker, Jason A 13               4) Semenjuk, Ivan B 13            
  4 Swim Torrance-CA  'A'                             2:16.59    2:09.23  
     1) Kiuhan, Colin S 14              2) Yi, Matthew S 13               
     3) Nilson, Trey H 13               4) De Alba, Kevin R 13            
 -- Beach Cities Swimming-CA  'B'                     2:09.14         DQ  
     1) Truong, Joshua L 13             2) Cutsail, Alexander M 13        
     3) Danylyshyn, Alex G 14           4) Duchane, Kai Y 13              
 -- Blast Sharks-CA  'A'                              2:05.00         DQ  
     1) Paspalj, Milosh 13              2) Means, Aidan P 13              
     3) Shames, Sammy A 13              4) Lewis, Lonie H 13              
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xu, Lucas                 17 UN-07-CA               25.18      25.40  
  2 Rash, Justin R            15 UN-06-CA               27.45      25.87  
  3 Ip, Jadan T               16 UN-06-CA               26.90      26.66  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xu, Lucas                 17 UN-07-CA               55.27      55.61  
  2 Rash, Justin R            15 UN-06-CA                  NT      57.17  
  3 Brust, Eric M             17 ZAP-CA                 57.31      58.27  
  4 Rivera, Paolo             15 JCA-CA               1:01.84    1:02.82  
  5 Bulson, Mike D            16 CITI-CA                   NT    1:04.48  
 -- Jepson, Jack N            15 CITI-CA              1:07.13         DQ  
 
Men 15-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brust, Eric M             17 ZAP-CA               2:06.95    2:06.59  
  2 Bulson, Mike D            16 CITI-CA                   NT    2:31.16  
 
Men 15-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brust, Eric M             17 ZAP-CA               5:46.46    5:39.02  
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rivera, Paolo             15 JCA-CA               1:07.70    1:07.46  
  2 Ip, Jadan T               16 UN-06-CA             1:13.15    1:10.73  
  3 Jepson, Jack N            15 CITI-CA              1:31.58    1:34.42  
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xu, Lucas                 17 UN-07-CA             1:03.85    1:06.53  
  2 Ip, Jadan T               16 UN-06-CA             1:22.53    1:16.18  
  3 Rash, Justin R            15 UN-06-CA                  NT    1:16.49  
  4 Rivera, Paolo             15 JCA-CA               1:19.52    1:19.29  
 
Men 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Xu, Lucas                 17 UN-07-CA               57.34      59.33  
  2 Rash, Justin R            15 UN-06-CA             1:08.41    1:06.62  
  3 Ip, Jadan T               16 UN-06-CA             1:10.86    1:07.50  
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brust, Eric M             17 ZAP-CA               2:24.62    2:24.76  
  2 Rivera, Paolo             15 JCA-CA               2:28.47    2:32.63